SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016

                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VSEN

14-06-2016 21:49                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 

    1     F2  Helah Kiprop               Kenia                          15e      8:10    28:26    48:41  1:08:36  1:08:36  

    2     F3  Valary Aiyabei             Kenia                          16e      8:10    28:26    48:46  1:09:33  1:09:33  

    3     F1  Florence Kiplagat          Kenia                          18e      8:10    28:26    49:27  1:11:20  1:11:20  

    4    F12  Betty Lempus               Kenia                          19e      8:10    28:30    50:05  1:11:51  1:11:51  

    5     F9  Antonina Kwambai           Kenia                          20e      8:10    28:36    50:15  1:12:28  1:12:28  

    6    F10  Naom Jebet                 Kenia                          24e      8:11    29:09    51:33  1:14:22  1:14:22  

    7     F6  Sheila Jerotich            Kenia                          25e      8:10    29:26    51:51  1:14:22  1:14:22  

    8     F5  Lucy Macharia              Kenia                          34e      8:14    30:06    52:56  1:16:15  1:16:15  

    9     F4  Kim Dillen                 Nederland                      42e      8:36    30:57           1:17:42  1:17:41  

   10     F7  Niluka Rajesekara          Sri Lanka                     108e      9:34    35:05  1:00:40  1:26:56  1:26:56  

   11    F38  Marleen Herbert            Spurt '88             1986    402e     11:17    39:46  1:08:42  1:37:26  1:37:24  

   12    F34  Lysanne Aarden             Phoenix               1990    408e     10:15    36:14  1:02:54  1:37:32  1:29:55  

   13    F36  Suzanne van Kleef          Haag Atletiek         1982    418e     11:19    39:46  1:08:42  1:37:51  1:37:50  

   14    F30  Erika Broekema             Loopgroep Aart Stigt  1983    594e     11:18    40:39  1:10:38  1:41:17  1:41:15  

   15    F37  Nynke Bremer-Hiemstra      Flevo Delta           1981    761e     11:21    40:40  1:11:27  1:43:35  1:43:35  

   16    F32  Nina Meijerink             De Gemzen             1996   1179e     11:19    41:34  1:14:18  1:49:38  1:49:37  

   17    F39  Lotte Hagenbeek            Hanzesport            1985   2225e     12:49    44:31  1:17:48  2:01:04  1:52:27  

   18    F33  Margreet Kloeze            Loopgroep Aart Stigt  1983   3134e     13:30    49:10  1:28:41  2:14:44  2:07:06