SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016

                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN

14-06-2016 21:33                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 

    1      1  Richard Mengich            Kenia                           1e      7:15    24:58    42:43  1:00:37  1:00:36  

    2     14  Albert Kangogo             Kenia                           2e      7:15    24:59    42:56  1:01:36  1:01:35  

    3      2  Edwin Kiptoo               Kenia                           3e      7:17    24:59    43:07  1:02:02  1:02:01  

    4      5  Erick Koskei               Kenia                           4e      7:15    25:06    43:53  1:03:15  1:03:14  

    5      4  Bernard Kipyego            Kenia                           5e      7:15    25:07    43:53  1:03:27  1:03:26  

    6      3  Simon Tesfay               Eritrea                         6e      7:15    25:16    44:21  1:03:50  1:03:49  

    7     18  Japhet Kosgei              Kenia                           7e      7:16    25:30    44:54  1:04:18  1:04:17  

    8     26  Alfred Cherop              Kenia                           8e      7:15    25:33    44:51  1:04:39  1:04:37  

    9      8  Thomas Muke                Kenia                           9e      7:16    26:04    45:19  1:04:39  1:04:38  

   10      7  Philip Sanga               Kenia                          10e      7:17    26:07    45:54  1:05:48  1:05:47  

   11      6  Koen Raymaekers            Nederland                      11e      7:43    27:11    46:39  1:05:48  1:05:47  

   12     15  Gert Jan Wassink           Nederland                      12e      7:43    27:11    46:40  1:06:07  1:06:07  

   13     10  David Marus                Kenia                          13e      7:20    26:41    46:37  1:06:59  1:06:59  

   14     24  Dadafo Dhagabi             Noorwegen                      14e      7:44    27:36    47:49  1:08:01  1:08:00  

   15      9  Olfert Molenhuis           Nederland                      21e      7:58    28:37    50:23  1:12:45  1:12:44  

   16     75  Jos Verdaasdonk            Salland               1984     26e      8:37    30:35    52:52  1:14:26  1:14:24  

   17     17  Maarten Zeegers            Groningen Atletiek             27e      8:24    29:41    51:55  1:14:39  1:14:38  

   18     70  Erik Bolding               Start '78             1983     28e      8:37    30:36    52:52  1:15:33  1:15:32  

   19     21  Jan Stuursma               SV Veendam                     32e      8:40    30:56    53:40  1:16:04  1:16:03  

   20     97  Harald Kiewiet             Aquilo                1981     36e      8:42    30:54    53:39  1:16:18  1:16:16  

   21     99  Wilfred Bruil              Loopgroep PK          1979     37e      8:55    31:24    54:03  1:17:08  1:17:06  

   22     19  Ruud Nefkens               Cifla                          38e      8:38    30:55    53:49  1:17:10  1:17:08  

   23     71  Bert de Boer               BB lopers             1987     39e      9:02    32:06    54:47  1:17:27  1:17:25  

   24     72  Erik Lindenholz            HAC '63               1983     40e      8:37    30:35    53:05  1:17:30  1:17:28  

   25     94  Pieter Geens               Itegem (BEL)          1986     43e      8:51    31:25    54:32  1:18:00  1:17:59  

   26     23  Richard Loendersloot       LAAC Twente                    44e      8:51    31:42    54:48  1:18:05  1:18:04  

   27     69  Maarten Nieuwenhuis        BB lopers             1979     49e      9:15    32:38    56:04  1:19:36  1:19:33  

   28     73  Jan Pullen                 Spurt '88             1986     52e      8:50    31:43    55:38  1:20:22  1:20:20  

   29     66  Thijs Aarninkhof           Marathon Pim Mulier   1988     53e      9:21    32:41    56:31  1:20:23  1:20:20  

   30    105  Jeroen Bonhof              Salland               1984     54e      9:16    32:40    56:06  1:20:24  1:20:23  

   31     76  Jan Schra                  BB lopers             1988     55e      9:18    32:44    56:23  1:20:26  1:20:24  

   32     90  Frank Eikenaar             Loopgroep PK          1983     57e      9:16    32:49    56:55  1:20:57  1:20:53  

   33     82  Mark Hogeboom              BB lopers             1985     63e      9:39    34:00    58:32  1:22:45  1:22:41  

   34     67  Thomas Straathof           NOP                   1996     64e      9:34    33:42    58:17  1:22:49  1:22:47  

   35     96  Edo Brouwer                Delta Lloyd Running   1980     65e      9:39    34:02    58:34  1:22:58  1:22:56  

   36    104  Arjen Sanderse             PEC 1910              1980     66e      9:39    34:03    58:42  1:23:01  1:22:59  

   37     62  Harald Huijssoon           Atletics Nijverdal    1981     71e      9:18    33:16    58:19  1:23:28  1:23:27  

   38     86  Arjan Poppe                BB lopers             1983     76e      9:24    33:42    58:25  1:24:03  1:24:00  

   39     63  Maarten van Dijk           HAC '63               1987     77e      9:17    32:53    57:52  1:24:04  1:24:02  

   40     95  Retse van der Berg         BB lopers             1982     85e      9:56    34:46    59:34  1:25:05  1:25:02  

   41     89  Kevin Timmerman            Spurt '88             1991     92e     10:09    35:36  1:00:57  1:25:47  1:25:44  

   42    102  Pascal van Zon             Spurt '88             1984     96e     10:09    35:27  1:00:46  1:26:07  1:26:04  

   43    103  Marcel de Bats             Cialfo                1986    100e      9:40    34:02    59:26  1:26:29  1:26:27  

   44     68  Jeroen-Pieter vd Vliet     HAC '63               1986    119e     10:02    35:53  1:01:49  1:27:47  1:27:42  

   45     98  Sjoerd Rosema              BB lopers             1984    132e      9:34    34:45  1:00:57  1:28:26  1:28:20  

   46     38  Marko Huizing              Groningen Atletiek    1978    154e     10:11    35:56  1:02:24  1:29:43  1:29:38  

   47     74  Sjoerd Fijnje              Hanzesport            1988    186e     10:59    38:08  1:05:05  1:30:50  1:30:45  

   48     87  Martin de Haan             ACO Van Elderen       1978    199e     10:25    36:25  1:02:59  1:31:13  1:31:08  

   49     92  Wouter van Gessel          BB lopers             1981    201e     10:24    36:37  1:03:27  1:31:16  1:31:12  

   50     88  Pascal Dankelman           ACO Van Elderen       1986    206e     10:25    36:56  1:04:03  1:31:24  1:31:20  


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN 14-06-2016 21:33 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 100 Bernard Nitrauw BB lopers 1980 256e 10:11 35:50 1:03:09 1:33:24 1:33:22 52 83 Ronald Meijboom ATC '75 1976 292e 10:34 37:41 1:05:43 1:34:24 1:34:18 53 60 Dieudonné Kartouw PEC 1910 1980 308e 10:26 38:01 1:06:06 1:34:53 1:34:48 54 64 Dirk Bakker Hylas 1981 320e 10:04 38:30 1:07:06 1:35:08 1:35:07 55 78 Jeroen Thalen HAC '63 1979 337e 10:49 38:58 1:07:20 1:35:31 1:35:28 56 65 Martin Geertsma BB lopers 1980 386e 11:02 39:00 1:07:37 1:37:08 1:37:05 57 85 Stef Tupker GVAC 1990 430e 10:47 39:56 1:09:57 1:38:07 1:38:05 58 79 Gert-Jan Dutman Loopgroep Astrea 1978 769e 11:04 41:07 1:11:59 1:43:44 1:43:40