SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016

                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR

14-06-2016 21:51                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 

    1   1941  Mark Meijer                De Eenhoorn 2         1981     23e     11:59    41:58           1:13:46  1:13:20  

    2   6975  Albert de Boer             Meppel                1963     30e     12:42    43:30           1:15:49  1:15:02  

    3   2040  Guillaume Lorton           Wavin 3               1989     33e      8:33    30:50    53:16  1:16:05  1:15:58  

    4   8508  Bjorn Cents                Intersport Schutte    1978     35e     18:23                    1:16:17  1:13:27  

    5   1691  Jan Grashuis               VMI Group BV 1        1969     47e      9:19    32:34    55:35  1:18:44  1:18:37  

    6   6859  Han Peter Lucas            Zwolle                1980     58e      9:18    32:50    56:30  1:21:18  1:20:41  

    7   7443  Jeroen ten Klooster        Wijhe                 1974     59e      9:31    33:08    56:58  1:21:19  1:20:42  

    8   6058  Frans Wiering              Zwolle                1970     69e     13:23    45:17           1:23:13  1:21:16  

    9   1071  Jonas Amtsfeld             Enschede              1993     70e      9:30    33:12    57:26  1:23:20  1:22:41  

   10   7195  Joeri Dassen               Utrecht               1989     74e      9:42    34:31    58:48  1:24:01  1:23:13  

   11   1558  Bas Boekema                EY Accountants LLP 1  1990     75e      9:32    34:22    59:10  1:24:02  1:23:34  

   12   8171  Ted Krukkert               Haarle gem Hellendoo  1984     81e      9:39    34:07    58:58  1:24:36  1:23:56  

   13   8018  Martijn Dekker             Dalfsen               1979     86e      9:34    33:39    58:28  1:25:09  1:24:33  

   14   7134  Patrick Hoogezand          IJsselmuiden          1981     87e     13:47    47:57           1:25:14  1:24:00  

   15   6064  Maurits Altena             Zwolle                1979     89e      9:40    34:22    59:03  1:25:28  1:24:51  

   16   6621  Arjen Hoekert              Warnsveld             1972     91e     13:15    46:25           1:25:47  1:24:55  

   17   1838  Sjoerd van Westerop        Aberson BV 1          1979     93e     10:00    35:16  1:00:35  1:25:57  1:25:50  

   18   6234  Albert Pieter Venema       Marknesse             1979     94e     10:07    35:07  1:00:28  1:26:03  1:25:20  

   19   6556  Rick Oosterlaar            Raalte                1983     98e      9:23    33:31    58:45  1:26:28  1:25:55  

   20   7370  Jendo Visser               Friesland             1978    101e      9:42    34:10    59:35  1:26:36  1:25:57  

   21   8185  Auke Timmerman             Utrecht               1984    103e      9:55    35:30  1:00:59  1:26:42  1:26:01  

   22   7326  Ingmar Jonker              Utrecht               1985    104e     10:07    35:11  1:00:34  1:26:44  1:25:58  

   23   8383  Johan Poppe                Cultivice 4eMusketie  1976    105e      9:18    33:37    58:41  1:26:47  1:26:39  

   24   1752  Marcel de Ruiter           AM Kraanbolwerk 1     1976    106e     10:06    35:13  1:00:55  1:26:50  1:26:32  

   25   1616  Rob Koelewijn              Lysias Consulting Gr  1977    107e      9:53    35:05  1:00:43  1:26:55  1:26:25  

   26   2041  Fabrice Vassal             Wavin 3               1960    109e     10:02    35:24  1:00:50  1:27:09  1:27:02  

   27   6184  Peter Verhagen             Amersfoort            1971    110e     14:28    49:17           1:27:17  1:24:16  

   28   6544  André Brakke               Staphorst             1985    111e     10:06    35:06  1:00:56  1:27:18  1:26:41  

   29   6999  Rik Bouwman                Hardenberg            1980    112e     13:14    46:25           1:27:19  1:26:16  

   30   7283  Arie Stuurman              Hoogeveen             1978    114e     10:19    35:13  1:01:03  1:27:23  1:26:30  

   31   7694  Maarten Vierhout           Athlos                1994    115e      9:44    34:57  1:01:10  1:27:30  1:26:51  

   32   1617  Tom van Tellingen          Kadaster 1            1970    117e     10:23    36:10  1:02:15  1:27:39  1:27:24  

   33   8306  Dennis Wennemars           Eelde                 1978    118e      9:33    34:49  1:00:40  1:27:45  1:27:44  

   34   7419  Eric Moen                  De Wijk               1968    121e      9:54    35:11  1:00:59  1:27:50  1:27:15  

   35   7549  Geert Hoekstra             Urk                   1991    122e     10:21    36:22  1:02:17  1:27:50  1:27:10  

   36   8189  Rob Busser                 Amersfoort            1984    125e      9:41    34:30    59:58  1:28:04  1:27:31  

   37   8352  Dirk van den Dool          Cultivice 4eMusketie  1969    126e     10:02    35:29  1:01:22  1:28:09  1:27:31  

   38   8200  Rien Bruins                Zwolle                1967    127e     10:27    35:33  1:01:18  1:28:12  1:27:34  

   39   1887  Reinald Bosman             Landstede 1           1973    128e      9:52    34:35  1:00:06  1:28:15  1:28:07  

   40   2073  Theo Veldhuis              Scania 5                      130e     10:10    35:54  1:01:46  1:28:24  1:28:17  

   41   8098  Jaap Bouwman               Dutch Runners         1983    134e     10:35    36:20  1:02:16  1:28:40  1:27:58  

   42   1555  Marc van der Linde         Automarc 1            1973    135e     10:12    35:40  1:01:51  1:28:42  1:28:28  

   43   7943  Bernard Dummer             Zwolle                1962    136e     10:16    35:35  1:01:26  1:28:44  1:28:06  

   44   7040  Dirk Roeland Ottens        Zwolle                1990    137e     10:06    35:10  1:01:04  1:28:50  1:28:07  

   45   1793  Martin Bruggeman           zeker en mobiel bv 1  1969    138e     14:57    51:17           1:28:57  1:28:19  

   46   8245  Edwin Schrik               Zwolle                1969    139e      9:52    35:00  1:00:50  1:28:59  1:28:22  

   47   6934  Hendrik Westra             Urk                   1979    140e     10:22    36:24  1:02:30  1:29:01  1:28:22  

   48   7847  Jerry de Jong              Sportlust/Loopgroep   1964    141e     10:13    35:41  1:01:38  1:29:04  1:28:26  

   49   1858  Henk Uitslag               Salverda 4            1961    142e     10:20    36:16  1:02:37  1:29:04  1:28:57  

   50   8267  Emiel Speets               Enschede              1976    143e     10:15    36:09  1:01:39  1:29:08  1:28:26  


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 6928 Casper Kwakkel Zwolle 1980 144e 10:12 36:18 1:02:29 1:29:10 1:28:29 52 8525 Janko van Arke Koninklijke Van Wijh 1976 145e 9:56 35:13 1:01:25 1:29:10 1:28:32 53 1912 Rick Postma Enexis B.V. 3 1965 146e 10:07 35:56 1:02:24 1:29:32 1:29:20 54 7976 Rob Goutbeek Nieuwleusen 1989 147e 10:13 36:25 1:02:45 1:29:33 1:28:50 55 7997 Roel Wijmenga Pijnenburg 1948 148e 13:56 50:06 1:29:33 1:27:42 56 8487 Christian Rothuijsen Monicares Foundation 1971 149e 10:26 36:38 1:03:28 1:29:36 1:29:33 57 2063 Thomas Vos Scania 3 1990 150e 10:26 36:29 1:02:42 1:29:37 1:29:23 58 6863 Siard Jongsma Zwolle 1990 152e 10:18 35:53 1:01:40 1:29:42 1:28:08 59 7217 Jasper Visserman Nieuwleusen 1986 153e 10:37 36:39 1:02:42 1:29:43 1:29:04 60 7275 Vincent Buitenhuis Staphorst 1994 155e 10:08 36:23 1:03:09 1:29:43 1:28:55 61 1845 Jaap Schoonhoven Salverda 1 1981 156e 10:16 36:27 1:02:52 1:29:43 1:29:30 62 7208 Michel Alferink Heeten 1987 158e 9:49 35:21 1:01:48 1:29:48 1:29:09 63 460 Eric van der Sande Amsterdam 1976 161e 10:40 36:31 1:02:18 1:29:56 1:28:35 64 1934 Martin van Markensteijn VGZ 2 1972 162e 14:24 50:17 1:29:59 1:29:24 65 8175 Job Eijsink Zwolle 1987 163e 10:10 35:10 1:01:11 1:30:02 1:29:21 66 7460 Gertjan Keijl De Gemzen 1965 165e 10:43 37:11 1:03:17 1:30:04 1:29:26 67 1846 Henri van 't Hof Salverda 1 1980 166e 10:16 36:26 1:02:51 1:30:10 1:29:55 68 1937 Willem Albers De Eenhoorn 1 1962 167e 10:11 36:03 1:02:47 1:30:11 1:30:04 69 1968 Jeroen Fleer Gemeente Zwolle 3 1988 169e 10:39 37:03 1:03:30 1:30:16 1:30:06 70 7001 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 170e 37:14 1:03:40 1:30:17 1:30:17 71 1720 Joris Steenstraat Steenstraat 1 1961 171e 10:26 36:49 1:03:28 1:30:19 1:29:54 72 1635 Jorrit Schmidt UWV 1 1971 172e 10:18 36:10 1:02:34 1:30:22 1:30:09 73 1707 Jeroen Tielbeke VMI Group BV 4 1970 173e 10:25 36:57 1:03:43 1:30:24 1:30:14 74 7245 Hans Bronsink Loopgroep PK 1958 174e 10:12 36:30 1:03:09 1:30:24 1:29:48 75 1964 Martijn Colenbrander Gemeente Zwolle 2 2016 175e 10:39 37:03 1:03:41 1:30:26 1:30:15 76 7054 Jeffrey ter Steege PEC 1910 1981 176e 10:33 36:33 1:02:51 1:30:29 1:29:48 77 7462 Marcel Hofstede Nijverdal 1981 177e 9:51 35:26 1:02:17 1:30:30 1:29:48 78 8211 Joost Maaskant Zwolle 1986 178e 10:25 36:24 1:03:06 1:30:33 1:29:45 79 7382 Jarno Takens Zwolle 1982 179e 10:12 36:18 1:02:43 1:30:34 1:29:53 80 1823 Steven van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1985 180e 9:51 35:39 1:02:19 1:30:35 1:30:24 81 1807 Randy Bosch KPZ 1 1987 182e 11:00 38:24 1:04:18 1:30:41 1:30:20 82 1694 Erwin Kortekaas VMI Group BV 1 1988 183e 10:44 37:15 1:03:43 1:30:42 1:30:31 83 1321 Jeroen van Vilsteren Craft Benelux 6 1974 184e 10:36 36:13 1:02:41 1:30:43 1:29:57 84 7169 Mario Blöte Kampen 1992 185e 10:04 36:00 1:02:52 1:30:48 1:30:09 85 6948 Bas Stevens Emmeloord 1979 187e 10:22 36:33 1:03:09 1:30:50 1:30:09 86 7201 Erwin Veldkamp Warmlopers Wezep 1979 188e 10:14 35:49 1:02:28 1:30:51 1:30:11 87 1502 Jos Kooijker Stichting Mindfit 1 1984 189e 10:08 36:26 1:03:23 1:30:54 1:30:41 88 7950 Wilco Hermens PEC 1910 1996 190e 10:43 37:13 1:03:40 1:30:56 1:30:17 89 8482 Sander Roege Monicares Foundation 1971 191e 14:43 50:23 1:30:56 1:27:21 90 8513 Hannes Schalkwijk Intersport Schutte 1984 193e 10:28 36:28 1:03:10 1:31:00 1:30:25 91 329 Sipko Knol Hardenberg 1975 194e 10:34 36:58 1:03:37 1:31:01 1:30:46 92 8287 Otto Doornbos Emmeloord 1976 195e 10:57 38:07 1:04:28 1:31:02 1:30:21 93 1958 Igor van Elburg Gemeente Zwolle 1 1972 196e 10:22 36:49 1:03:49 1:31:04 1:30:53 94 7377 Marcel Zijsveld Zwolle 1983 198e 11:24 37:22 1:03:28 1:31:11 1:29:39 95 1501 Arnoud Jansen Stichting Mindfit 1 1967 200e 10:12 36:34 1:03:32 1:31:13 1:31:06 96 8433 Theo Wieringa Stichting Time For H 1970 202e 10:27 36:42 1:03:25 1:31:20 1:30:43 97 1740 Koen ten Brinke Deltion College 2 1988 203e 10:22 36:04 1:02:50 1:31:22 1:31:01 98 1856 Dirk Koning Salverda 4 1951 204e 10:21 37:06 1:04:01 1:31:22 1:31:07 99 1634 Erik Broekroelofs UWV 1 1970 207e 10:23 37:00 1:04:01 1:31:25 1:31:12 100 1632 Cok Vogel UWV 1 1955 208e 10:30 37:15 1:04:12 1:31:26 1:30:55
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 6615 Tony Huiskamp Zwolle 1966 209e 14:37 50:40 1:31:29 1:27:57 102 6422 Diemer Top Groningen 1963 210e 11:26 37:42 1:04:09 1:31:35 1:30:41 103 8129 Anjo Schagen Trecho 1981 211e 10:21 36:29 1:03:16 1:31:36 1:30:52 104 7143 Tijmen Muller Utrecht 1981 212e 10:57 38:23 1:04:49 1:31:40 1:30:58 105 8552 Henri Slabbekoorn Craft Benelux 6 1980 213e 10:16 36:53 1:03:41 1:31:42 1:31:00 106 7003 Bennie Wiegman Assen 1966 214e 10:32 36:48 1:03:55 1:31:44 1:30:56 107 1767 Paul Schalkwijk Windesheim 1 1967 215e 10:33 37:27 1:04:29 1:31:45 1:31:36 108 7881 Maarten Zomer Zwolle 1983 216e 10:24 36:50 1:03:36 1:31:45 1:31:00 109 1692 Qin Xiaolong VMI Group BV 1 1988 217e 9:25 33:46 1:01:04 1:31:48 1:31:37 110 1725 Thorben Sillje Actemium 1 1991 218e 10:12 36:32 1:04:10 1:31:48 1:31:35 111 2003 Martin Neijensteijn Rabobank IJsseldelta 1967 219e 10:18 37:06 1:04:41 1:32:06 1:31:59 112 7290 Nanno Van Dijk Zwolle 1974 220e 10:58 37:09 1:03:45 1:32:07 1:31:27 113 1771 Vincent Radewalt Windesheim 2 1973 221e 10:32 37:19 1:04:45 1:32:08 1:31:59 114 1938 Hans Erik Kuypers De Eenhoorn 1 1966 222e 10:10 36:02 1:03:00 1:32:13 1:32:04 115 1527 Rutger Smit De Nieuwe Zaak 2 1980 225e 10:46 37:52 1:05:01 1:32:25 1:32:13 116 2013 Rudi Selhorst PwC 1 1976 226e 10:23 36:40 1:03:57 1:32:28 1:32:21 117 1695 Anne Minnema VMI Group BV 2 1986 227e 10:36 36:56 1:03:42 1:32:32 1:32:20 118 6090 Wietse van de Vegte Fijnaart 1973 229e 10:41 36:57 1:03:44 1:32:35 1:31:55 119 7076 Steven van den Bosch Zwolle 1986 230e 9:45 34:47 1:01:01 1:32:39 1:31:54 120 1855 Ronald van Lubek Salverda 3 1978 232e 10:05 36:15 1:03:30 1:32:42 1:32:26 121 8507 Rick van der Ros Intersport Schutte 1985 233e 10:49 37:41 1:04:49 1:32:44 1:31:31 122 1755 Paul ter Maat AM Kraanbolwerk 1 1977 234e 10:41 37:37 1:04:58 1:32:44 1:32:23 123 6543 Rolf van der Graaf Hasselt 1993 235e 11:13 38:10 1:04:56 1:32:45 1:31:24 124 8138 Franknico Hogeweg Zwolle 1980 236e 14:30 49:49 1:32:45 1:29:38 125 971 Henk Oldehinkel Spurt '88 1957 237e 10:45 37:15 1:04:09 1:32:45 1:32:06 126 7167 Harold van der Werf Hasselt 1972 238e 10:31 36:52 1:03:46 1:32:50 1:31:57 127 6278 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 239e 10:33 36:58 1:04:09 1:32:54 1:32:16 128 8542 Gert-Jan Oosterveen Craft Benelux 2 1984 240e 10:42 37:10 1:03:57 1:32:57 1:32:18 129 6604 Sander Gordijn Meppel 1987 242e 11:09 38:14 1:04:46 1:33:00 1:32:19 130 6101 Okke Janssen renkum 1979 243e 11:17 37:25 1:03:58 1:33:04 1:31:10 131 6052 Mischa Visser Hanzesport 1977 245e 10:32 37:12 1:04:33 1:33:08 1:32:29 132 402 Reinold Veijer Staphorst 1985 246e 11:29 38:02 1:03:42 1:33:08 1:30:10 133 8068 Roy Tijman op Smeijers Losser 1987 247e 9:41 35:00 1:02:01 1:33:10 1:32:32 134 1768 Klaas-Jan Kisteman Windesheim 1 1982 248e 10:47 38:05 1:06:06 1:33:12 1:32:55 135 207 Bas Straathof Amsterdam 1994 249e 10:33 36:57 1:04:08 1:33:12 1:31:48 136 6673 Pedro Sluiter Zwolle 1973 250e 11:22 37:58 1:05:05 1:33:14 1:32:14 137 7632 Roelger Noordhuis Meppel 1992 251e 10:24 36:26 1:04:00 1:33:15 1:32:34 138 8554 Dennis Hopman Craft Benelux 5 1984 252e 11:39 38:30 1:05:07 1:33:15 1:31:29 139 7119 Martijn Beltman Raalte 1984 253e 15:06 51:57 1:33:16 1:29:24 140 7753 Michael Kuil Hattem 1986 254e 11:01 36:50 1:03:07 1:33:17 1:31:22 141 7932 Jorrit Drieenhuizen Apeldoorn 1980 255e 10:54 37:49 1:05:10 1:33:22 1:32:02 142 1759 Niels Lammers DHL EXPRESS 1 1982 257e 10:59 38:56 1:06:23 1:33:26 1:33:18 143 7480 Mark Veldkamp (Warmlopers Wezep 1987 259e 10:39 37:15 1:04:30 1:33:31 1:32:48 144 6860 Harry Derksen Salland 1960 260e 11:17 37:51 1:04:55 1:33:34 1:32:48 145 7249 Sebastiaan van den Berg Raalte 1981 261e 10:13 36:31 1:03:31 1:33:36 1:32:58 146 6590 Christian Westerveen Assen 1986 262e 10:28 37:01 1:03:53 1:33:39 1:32:53 147 1724 Erik Spijkers Actemium 1 1972 263e 11:31 39:32 1:06:43 1:33:43 1:33:09 148 7379 Leon van de Bunte Nunspeet 1989 264e 11:31 38:18 1:05:31 1:33:44 1:32:55 149 8546 Herjan Gerrits Craft Benelux 4 1971 265e 10:50 37:17 1:04:29 1:33:44 1:32:39 150 6165 Theo Vloedgraven Lochem 1957 266e 11:31 37:55 1:04:55 1:33:50 1:32:55
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 1577 Jan van Leussen GGD & VR IJsselland 1970 268e 9:53 35:49 1:03:16 1:33:53 1:33:41 152 6769 Jonathan Tromp Zwolle 1986 270e 10:00 35:38 1:03:09 1:33:55 1:33:03 153 1812 Gerbert Pleijter HKV lijn in water BV 1988 271e 9:50 35:16 1:02:43 1:33:55 1:33:44 154 81 Sebastiaan Lichtenberg Raalte 1973 273e 11:32 38:52 1:05:38 1:33:58 1:32:28 155 1770 Freek Noordhuis Windesheim 1 1971 274e 10:39 38:01 1:05:46 1:33:58 1:33:39 156 7731 Bertus Mensink PEC 1910 1959 275e 10:42 37:19 1:04:39 1:33:59 1:33:19 157 1851 Theo Nijmeijer Salverda 2 1961 276e 11:03 38:41 1:06:13 1:34:01 1:33:50 158 7553 René Hulsman Raalte 1965 277e 11:37 37:52 1:04:55 1:34:03 1:33:07 159 1808 Wilbert Broekhuizen KPZ 1 1978 278e 11:01 38:41 1:06:11 1:34:06 1:33:46 160 6096 Robert Bonestroo Zwolle 1988 279e 11:26 37:27 1:04:40 1:34:07 1:32:28 161 6354 Kasper Veenstra Zwolle 1986 280e 10:14 36:24 1:04:09 1:34:10 1:33:20 162 1960 Rob ter Heerdt Gemeente Zwolle 1 1961 281e 10:50 38:39 1:06:28 1:34:10 1:33:59 163 7566 Johan Wessels Atletics Nijverdal 1981 282e 10:24 37:25 1:05:22 1:34:11 1:33:29 164 1810 David Pereboom KPZ 1 1985 283e 10:59 38:39 1:06:09 1:34:11 1:33:50 165 1891 Gert Tadema Landstede 2 1959 284e 10:48 38:03 1:05:50 1:34:12 1:33:55 166 1532 JeffreyTeiwes Professionals in NAH 1987 286e 10:15 37:15 1:04:47 1:34:15 1:34:04 167 6983 Jorma van den Hoeven Hattem 1982 287e 11:03 38:52 1:06:22 1:34:16 1:34:08 168 1839 Heiko van Beek Aberson BV 1 1977 288e 11:01 38:51 1:06:21 1:34:16 1:34:08 169 1645 Hielke van Loenhout UWV 3 1964 289e 14:14 49:37 1:34:17 1:31:53 170 6684 Stefan Bolding Pallas '67 1988 290e 11:08 37:50 1:04:58 1:34:20 1:33:26 171 917 Hilco Haarsman Deventer 1988 293e 12:02 39:48 1:06:14 1:34:33 1:32:50 172 6249 Jurian Molenaar Urk 1990 294e 10:34 36:30 1:04:47 1:34:33 1:33:53 173 8264 Maarten Hanekamp Elburg 1984 295e 10:33 36:33 1:03:56 1:34:35 1:33:49 174 6825 Alexander Kikkert Warmlop Zwolle 1972 296e 11:19 38:48 1:06:11 1:34:35 1:33:38 175 1739 Patrick van Koulil Deltion College 2 1986 297e 11:24 39:29 1:07:01 1:34:35 1:34:16 176 1709 Leon Dieker VMI Group BV 5 1965 298e 10:43 38:01 1:06:11 1:34:36 1:34:14 177 1840 Jorma van der Hoeven Aberson BV 1 1982 299e 11:02 38:51 1:06:21 1:34:38 1:34:29 178 6921 Henk Bloemert Rouveen 1984 300e 11:07 38:06 1:05:14 1:34:39 1:33:50 179 6713 Dik Zwanepol Hattemerbroek 1981 301e 10:59 38:13 1:06:01 1:34:40 1:33:59 180 7021 Jan Wassens Zuidwolde 1969 304e 11:18 38:37 1:06:14 1:34:42 1:34:26 181 1534 Aad Willemsen Professionals in NAH 1990 305e 11:00 38:24 1:06:19 1:34:44 1:34:15 182 7954 Nico Reitsma Zwolle 1967 306e 11:53 38:59 1:06:16 1:34:45 1:33:40 183 1058 Arjan Tonnis De Wilp 1971 307e 11:22 38:38 1:06:05 1:34:50 1:34:06 184 2065 Alfons Groot Koerkamp Scania 3 1990 310e 10:28 37:39 1:05:54 1:34:56 1:34:43 185 6129 Jan Roze Meppel 1967 311e 11:14 38:10 1:05:31 1:34:56 1:34:04 186 1639 Paul van Tellingen UWV 2 1958 314e 11:41 39:05 1:06:33 1:34:58 1:34:05 187 1766 Hilco Prins Windesheim 1 1965 315e 10:20 36:54 1:04:19 1:34:59 1:34:51 188 6060 Michiel Maas Amsterdam 1984 316e 11:21 39:05 1:06:40 1:35:00 1:33:49 189 1731 Marco Schuurman ING 1 1974 317e 11:01 38:50 1:06:25 1:35:01 1:34:51 190 7669 Ernst Zwijnenberg Heino 1976 318e 11:01 38:50 1:06:25 1:35:02 1:34:52 191 2042 Rodolphe Moine Wavin 3 1971 319e 10:07 36:48 1:05:20 1:35:03 1:34:49 192 7209 Dick Bastiaan 't Loo Oldebroek 1978 321e 11:10 38:54 1:06:39 1:35:09 1:34:29 193 1696 Bert Boer VMI Group BV 2 1968 322e 10:55 38:09 1:06:37 1:35:10 1:34:59 194 7636 Niels Hutten Marienheem 1991 324e 12:04 38:51 1:05:30 1:35:14 1:33:35 195 8294 Oswald van Dam Zwolle 1974 325e 15:02 53:21 1:35:15 1:33:30 196 8052 Sander Hijmensen Apeldoorn 1971 326e 12:04 38:55 1:05:56 1:35:15 1:34:26 197 7653 Rik Bakker Assen 1983 327e 11:53 39:57 1:06:37 1:35:17 1:34:27 198 8230 Erik Smeele Zwolle 1973 328e 11:16 38:12 1:05:28 1:35:18 1:34:24 199 7221 Rene Sluiter Nijmegen 1989 329e 10:35 36:39 1:03:29 1:35:20 1:34:28 200 6364 Maarten Keuper Emmen 1982 331e 11:44 38:57 1:06:08 1:35:20 1:34:01
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 1922 Osco Nijkamp X-ICT 1 1990 332e 10:48 38:00 1:06:00 1:35:22 1:35:11 202 1872 Marc-Jan Muis Heras BV 1 1972 333e 10:53 38:19 1:06:01 1:35:25 1:34:50 203 7327 Igor Pieters Enschede 1992 334e 10:58 38:26 1:06:34 1:35:27 1:34:42 204 6822 Richard Zeldenthuis Emmeloord 1979 335e 10:41 38:35 1:06:46 1:35:28 1:34:48 205 7857 Brad Jonkman Deventer 1981 336e 12:08 39:30 1:06:42 1:35:29 1:34:39 206 8010 Johan Fleer IJsselham 1985 338e 11:51 39:20 1:06:26 1:35:32 1:33:21 207 7093 Martijn van der Linde PEC 1910 1973 339e 11:21 38:26 1:06:20 1:35:34 1:34:15 208 6313 Frits Meester Zwolle 1972 340e 10:50 37:38 1:05:01 1:35:39 1:35:01 209 7354 Ronald Wiskamp Zutphen 1967 341e 11:28 39:21 1:07:11 1:35:40 1:34:50 210 6119 Daniël Meijers Zwolle 1979 342e 11:23 38:34 1:06:06 1:35:40 1:34:09 211 7494 Martin vd Spek Warmloper Zwolle 1964 343e 11:00 38:04 1:05:57 1:35:41 1:34:42 212 6753 Chris Dam (WARMLOPERS) Zwolle 1973 344e 10:13 35:54 1:03:30 1:35:42 1:34:58 213 6798 Rense Bies Spurt '88 1966 345e 10:19 37:40 1:06:04 1:35:42 1:35:05 214 6631 Martin Goedhart Athlos 1976 346e 11:36 39:04 1:06:50 1:35:48 1:34:59 215 7604 Daniel Klappe Vollenhove 1985 347e 10:20 36:31 1:03:52 1:35:50 1:35:08 216 8087 Wim Korterink Zwolle 1987 348e 11:03 38:57 1:07:04 1:35:50 1:35:02 217 6326 Steven van Doesburg Zwolle 1966 349e 11:55 38:59 1:06:24 1:35:51 1:34:19 218 6982 Niek Velderman Raalte 1979 350e 11:54 39:29 1:06:48 1:35:52 1:34:17 219 1769 Michiel Kampman Windesheim 1 1984 351e 10:43 37:44 1:05:58 1:35:56 1:35:37 220 1772 Jos Stolwijk Windesheim 2 1961 352e 10:50 38:06 1:06:18 1:35:58 1:35:42 221 7641 Jaco van der Sleen Arnhem 1975 354e 10:43 37:33 1:05:26 1:35:59 1:35:08 222 6704 Jesse Boer Elspeet 1998 355e 12:02 40:37 1:08:10 1:36:05 1:35:00 223 7306 Dennis Mensink De Gemzen 1983 357e 11:32 39:20 1:07:21 1:36:17 1:35:18 224 6490 Frank A B Klein Overmeen Raalte 1978 358e 11:14 38:34 1:06:38 1:36:20 1:35:07 225 6100 Ruben van der Sligte PEC 1910 1967 359e 10:47 38:24 1:06:36 1:36:21 1:35:41 226 1850 Henri Schimmel Salverda 2 1969 360e 10:04 36:49 1:05:34 1:36:23 1:36:06 227 6516 Nico de Jong HAC '63 1969 361e 11:19 39:33 1:07:44 1:36:25 1:35:45 228 7144 Ruben Pruim Kampen 1988 362e 10:37 36:33 1:04:21 1:36:26 1:35:46 229 8005 Myròn Spoor Zwolle 1991 363e 12:03 40:17 1:08:10 1:36:30 1:34:31 230 1576 Mark Martin GGD & VR IJsselland 1975 365e 10:46 37:58 1:06:14 1:36:43 1:36:30 231 1914 Maarten Blacquière Enexis B.V. 3 1967 366e 11:46 40:01 1:08:20 1:36:44 1:36:27 232 6974 André de Velde Amsterdam 1975 367e 11:06 37:52 1:05:52 1:36:45 1:35:36 233 7546 Theo Bolks Rouveen 1982 368e 10:34 38:11 1:06:18 1:36:47 1:35:59 234 8547 Koert Gerholt Craft Benelux 4 1969 369e 11:25 37:58 1:05:31 1:36:48 1:35:44 235 6820 Jan Willem Dutch Runners 1962 370e 14:35 51:24 1:36:50 1:32:41 236 7387 Rogier Scherpbier Nunspeet 1987 371e 12:16 40:01 1:07:54 1:36:50 1:35:48 237 7247 Hendrik Vierhout Nunspeet 1986 372e 12:16 40:01 1:07:54 1:36:50 1:35:48 238 1777 Peter Toorneman Windesheim 3 1958 373e 11:08 39:11 1:07:48 1:36:50 1:36:36 239 7079 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 374e 11:41 39:48 1:08:00 1:36:51 1:36:08 240 7407 Raphael van der Velde Zwolle 1966 375e 11:22 38:26 1:06:46 1:36:51 1:35:56 241 6089 Thomas van der Meij Zwolle 1982 376e 11:16 39:19 1:07:26 1:36:56 1:36:10 242 7319 Alexander van Dalfsen Zwolle 1981 377e 10:22 37:10 1:05:29 1:36:56 1:36:09 243 1649 Joost Wolbink UWV 4 1984 378e 10:36 38:35 1:07:32 1:36:59 1:36:48 244 1965 Jorit Boxum Gemeente Zwolle 2 1985 379e 10:34 37:51 1:06:24 1:36:59 1:36:46 245 7867 Ruben Groote Stroek Hellendoorn 1989 380e 11:25 39:32 1:07:39 1:37:01 1:35:57 246 671 Peter Schrijver Deventer 1990 381e 11:47 39:47 1:07:54 1:37:02 1:36:20 247 1688 Erik Bod Van Gelder 4 1978 382e 11:51 40:33 1:09:08 1:37:05 1:36:35 248 1698 Theo Teunissen VMI Group BV 2 1972 383e 10:59 39:06 1:07:38 1:37:07 1:36:40 249 6608 Ruben Hiddink Zwolle 1986 384e 10:46 38:01 1:06:15 1:37:08 1:36:08 250 1697 Lennard Mulder VMI Group BV 2 1991 387e 10:49 39:29 1:07:49 1:37:09 1:36:46
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 2086 Rik Evenboer Scania 7 1990 388e 10:54 38:52 1:06:50 1:37:10 1:37:00 252 7893 Manfred Kraaijenzank Deventer 1970 389e 12:41 40:37 1:08:02 1:37:12 1:36:05 253 6915 Henk-Jan Wastenecker Oldebroek 1982 390e 11:33 38:38 1:06:58 1:37:12 1:36:19 254 1774 Marco Winkelman Windesheim 2 1971 391e 11:07 39:21 1:07:55 1:37:14 1:36:57 255 1854 Harm Kooiker Salverda 3 1959 392e 10:13 36:26 1:04:42 1:37:15 1:37:01 256 6681 Erik Nawijn Zwolle 1981 393e 11:57 40:01 1:07:46 1:37:15 1:36:31 257 8356 Leonard van de Wetering Cultivice 4eMusketie 1970 395e 11:06 39:02 1:07:40 1:37:16 1:36:29 258 8390 Marten Beeftink Cultivice 4eMusketie 1965 396e 11:49 39:36 1:07:29 1:37:16 1:35:48 259 8425 Henry Bijl Cultivice 4eMusketie 1994 397e 11:58 40:45 1:08:36 1:37:20 1:36:10 260 8116 Gabriel Paardekooper PEC 1910 1961 398e 11:24 39:37 1:08:01 1:37:21 1:36:40 261 6736 Rob Wiefferink Raalte 1990 400e 11:47 39:47 1:07:54 1:37:23 1:36:40 262 6708 Iwan Brink (Warmlopers) Zwolle 1981 401e 11:29 39:38 1:07:45 1:37:24 1:36:26 263 7796 Jan Drost Kampen 1987 403e 11:56 40:32 1:08:46 1:37:28 1:36:42 264 1573 Bart Goldsteen GGD & VR IJsselland 1979 404e 10:38 37:51 1:06:29 1:37:28 1:37:16 265 6578 Rene van der Beek Hardenberg 1985 405e 11:32 39:34 1:08:00 1:37:29 1:36:44 266 6472 Bennie Haverkort ACO Van Elderen 1960 406e 11:25 40:14 1:08:37 1:37:31 1:37:26 267 8014 Gerhard Mensink Steenwijk 1983 407e 11:24 38:49 1:07:09 1:37:31 1:36:07 268 6832 Michiel Meijerink PEC 1910 1988 410e 12:10 39:02 1:07:01 1:37:37 1:36:17 269 7750 Sander Eijkelkamp Raalte 1979 411e 12:03 40:21 1:08:46 1:37:37 1:36:02 270 4518 Leonard Pijnenburg Zwolle 1969 412e 10:09 37:24 1:06:30 1:37:42 1:37:38 271 7615 Wouter Pol Wijhe 1986 414e 11:33 39:06 1:08:01 1:37:45 1:36:13 272 7617 Michel Mekenkamp Olst 1970 415e 11:52 39:53 1:07:07 1:37:46 1:35:09 273 6748 Martin Jakobs Hanzesport 1965 416e 11:52 40:06 1:08:29 1:37:47 1:36:47 274 6677 Michiel Scholten Heerde 1990 417e 11:24 39:07 1:07:18 1:37:50 1:36:44 275 7340 Niek Veerman rouveen 1981 420e 11:08 39:02 1:07:29 1:37:52 1:37:09 276 8028 Frank Bod Oosterhout Gld 1963 421e 12:15 40:41 1:08:42 1:37:56 1:36:53 277 1652 JanWillem Handstede Rabobank Zuidwest-Dr 1982 422e 10:41 38:09 1:07:09 1:37:58 1:37:43 278 8146 Jan Albert Wichers Zwolle 1965 423e 11:38 39:04 1:07:32 1:38:00 1:37:11 279 6714 Gerwin Schra Enschede 1975 424e 11:25 38:45 1:07:06 1:38:01 1:37:14 280 2031 Mark Sportel Wavin 1 1980 425e 11:10 39:29 1:08:28 1:38:03 1:37:44 281 7177 Herald van Dalfsen Zwolle 1971 427e 11:29 39:26 1:07:58 1:38:05 1:37:11 282 6324 Maarten Bredewold Kampen 1985 428e 10:53 38:00 1:06:29 1:38:05 1:36:42 283 6634 Arjen Overweel Amersfoort 1987 429e 11:54 39:44 1:07:43 1:38:07 1:36:37 284 2066 Frank Hofstede Scania 3 1990 431e 10:56 38:53 1:08:01 1:38:12 1:37:47 285 6259 Dennis Geerlings Lelystad 1965 432e 11:13 39:10 1:08:18 1:38:15 1:37:24 286 6956 Bert Blankvoort Hattem 1974 433e 11:54 40:40 1:08:45 1:38:16 1:36:24 287 7543 Steven van Wort Zwolle 1985 434e 10:36 38:35 1:08:03 1:38:17 1:38:06 288 6114 Bas te Winkel Heino 1991 435e 11:57 40:21 1:09:09 1:38:17 1:36:43 289 7782 William Groothand Zwolle 1976 436e 11:53 39:48 1:07:57 1:38:18 1:37:02 290 1640 John Boer UWV 2 1957 437e 10:36 38:36 1:08:04 1:38:18 1:38:07 291 950 Wan Man Amsterdam 1977 438e 12:52 41:55 1:09:29 1:38:19 1:36:28 292 6483 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 439e 11:16 38:57 1:07:26 1:38:22 1:37:28 293 1809 Frank Salet KPZ 1 1965 440e 11:00 38:24 1:06:27 1:38:23 1:38:03 294 7203 Ben Smith Hardenberg 1974 441e 11:32 39:34 1:08:01 1:38:24 1:37:39 295 7957 Ruben Kuiper Nijmegen 1988 442e 12:01 40:31 1:07:50 1:38:25 1:36:23 296 1886 Antonius Poelman Landstede 1 1957 443e 12:02 39:32 1:08:01 1:38:27 1:37:50 297 8188 Kristian Geerts Zwolle 1986 444e 11:23 39:52 1:08:46 1:38:27 1:37:30 298 6830 Bert van de Beek Wezep 1986 445e 10:57 38:16 1:06:57 1:38:29 1:37:50 299 6172 Arjan Dijkema PEC 1910 1979 446e 12:10 40:13 1:08:29 1:38:29 1:37:09 300 6802 Eddy van Hijum Laag Zuthem 1972 447e 11:45 39:35 1:07:37 1:38:33 1:35:31
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 8353 Ernst Coutinho Cultivice 4eMusketie 1989 448e 11:50 40:34 1:09:38 1:38:36 1:37:08 302 6122 Chris Boy Zwolle 1983 449e 10:35 37:12 1:04:58 1:38:37 1:37:49 303 6749 Rob Schuil Zwolle 1964 450e 11:57 40:30 1:09:12 1:38:37 1:37:55 304 7359 Olaf Prins Hasselt 1968 451e 11:31 39:42 1:08:22 1:38:39 1:37:50 305 1559 Jacob de Schrijver EY Accountants LLP 1 1989 452e 10:50 38:48 1:07:28 1:38:40 1:38:07 306 1961 Tim Idema Gemeente Zwolle 1 1968 454e 10:39 37:36 1:06:43 1:38:41 1:38:30 307 7914 Erik de Ruiter Zwolle 1985 455e 11:55 39:45 1:07:43 1:38:42 1:36:34 308 8282 Louis Zandbergen Zwolle 1957 456e 11:34 39:59 1:09:04 1:38:42 1:38:00 309 1852 Gerrit ten Hove Salverda 3 1970 457e 10:43 39:00 1:08:07 1:38:45 1:38:37 310 1842 Wilbert van de Weg Salverda 1 1978 458e 11:14 39:36 1:08:14 1:38:45 1:38:31 311 8328 René Klink Laag Zuthem 1965 459e 11:55 41:11 1:10:00 1:38:46 1:38:03 312 6411 Sietze Hoogsteen De Sperwers 1962 460e 11:43 40:08 1:08:50 1:38:47 1:38:00 313 7644 Casper Rieck IJsselmuiden 1975 461e 12:23 40:53 1:09:22 1:38:47 1:37:30 314 1602 Melle Mulder TGN 1 1981 462e 11:35 40:14 1:09:09 1:38:48 1:38:26 315 8262 Tom Stellema Groningen 1994 463e 12:31 40:43 1:08:21 1:38:50 1:36:25 316 684 Christiaan van Putten Cialfo 1971 464e 12:22 40:38 1:09:36 1:38:50 1:37:37 317 8375 Rolf Schudde Cultivice 4eMusketie 1967 465e 10:39 37:02 1:05:43 1:38:51 1:38:01 318 7233 Piet la Roi Punthorst 1959 466e 12:14 40:17 1:08:41 1:38:51 1:38:02 319 7384 Patrick Gums PEC 1910 1971 467e 11:32 39:55 1:08:50 1:38:53 1:38:12 320 2017 Reint Harbers PwC 1 1991 468e 12:02 40:19 1:08:41 1:38:54 1:36:45 321 6570 Martin Harbers Rijssen 1986 469e 12:01 40:35 1:08:57 1:38:55 1:37:01 322 7780 Martin Halfwerk Hattem 1979 470e 12:40 41:38 1:09:39 1:38:56 1:36:59 323 2043 Jean-Baptiste Guillot Wavin 3 1983 471e 10:06 36:49 1:07:35 1:38:58 1:38:45 324 8053 Vincenzo Lagioia Zwolle 1986 472e 11:15 39:08 1:08:29 1:39:00 1:38:08 325 7983 Manuel Hofman Lelystad 1975 473e 12:14 41:21 1:10:07 1:39:00 1:38:13 326 7981 Ramon Hofman Lelystad 1979 474e 12:15 41:21 1:10:07 1:39:00 1:38:13 327 1648 Frank Castenmiller UWV 4 1970 475e 11:20 39:42 1:08:37 1:39:01 1:38:48 328 6731 Gerrie Everts Dalfsen 1980 477e 12:02 40:10 1:08:47 1:39:04 1:38:01 329 1966 Dennis Veltman Gemeente Zwolle 2 1981 478e 10:22 38:32 1:08:22 1:39:04 1:38:52 330 7298 Robert Veldman Joure 1993 479e 11:49 39:38 1:08:46 1:39:04 1:38:19 331 6881 Jethro Buter Papa (HUN) 1987 480e 12:17 41:01 1:09:57 1:39:06 1:37:35 332 6807 Hans van Renselaar Elburg 1970 481e 11:35 39:14 1:07:42 1:39:11 1:38:15 333 6530 Niels Roessink Oene 1986 482e 10:39 37:51 1:06:43 1:39:11 1:38:26 334 7404 Robbert Dam (Warmloper) Zwolle 1965 483e 11:48 40:23 1:09:07 1:39:13 1:38:12 335 6726 Marco van der Sluis Zwolle 1982 484e 13:00 42:31 1:11:06 1:39:15 1:38:31 336 8103 Joep van Huiijstee Cialfo 1958 485e 12:03 40:17 1:09:05 1:39:15 1:38:10 337 8369 Fokke van der Kuip Cultivice 4eMusketie 1979 486e 11:18 39:42 1:08:04 1:39:15 1:38:36 338 6547 Niek Joxhorst Groningen 1988 487e 11:24 38:49 1:07:23 1:39:17 1:37:59 339 7483 Lodewijk Witteveen Zwolle 1968 488e 12:03 40:10 1:08:25 1:39:19 1:37:35 340 7897 Evert van Leeuwen Hattem 1978 489e 12:40 41:38 1:09:40 1:39:22 1:37:25 341 8131 Johan Zuidema Zwolle 1983 490e 12:18 40:48 1:09:04 1:39:24 1:38:17 342 8377 Dick pieter Poppe Cultivice 4eMusketie 1977 491e 11:28 39:38 1:08:31 1:39:25 1:38:29 343 7399 Koen de Roo Zwolle 1977 492e 11:49 39:53 1:08:22 1:39:26 1:38:11 344 6367 Harald Bloemers Kampen 1964 493e 11:26 39:08 1:08:23 1:39:26 1:38:26 345 7888 Patrieck Eilander Meppel 1980 494e 12:04 40:14 1:08:48 1:39:27 1:38:42 346 7274 Edwin Hennekes Rheden 1990 495e 13:01 43:27 1:10:20 1:39:28 1:36:32 347 7031 Anne Dijkstra Mantgum 1968 496e 12:06 40:34 1:09:09 1:39:31 1:38:05 348 592 Remco Daleman Zwolle 1976 497e 12:01 41:18 1:10:51 1:39:33 1:38:46 349 1557 Ronald van Hattem Automarc 1 1974 498e 11:49 40:59 1:10:06 1:39:33 1:39:18 350 7265 Barry Poolman Rouveen 1977 499e 11:23 38:54 1:07:38 1:39:34 1:38:43
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 6474 Arthur Bronkhorst Loopgroep Garderen 1972 500e 11:33 39:35 1:08:50 1:39:36 1:38:05 352 6214 Rick Schuurman Zwolle 1984 501e 11:22 39:10 1:08:20 1:39:36 1:38:34 353 6931 Eugene Satink Zwolle 1969 502e 10:46 38:28 1:08:09 1:39:37 1:38:51 354 1585 Ronnie Eilert GGD & VR IJsselland 1965 504e 12:06 41:23 1:10:48 1:39:38 1:39:14 355 7413 Ben Westerkamp-Warmloper Zwolle 1968 505e 11:46 40:01 1:08:42 1:39:42 1:38:39 356 8090 Renze Zijlstra Zwolle 1971 506e 11:38 40:05 1:08:50 1:39:45 1:38:46 357 1841 Henry Bruins Aberson BV 1 1976 508e 11:01 38:51 1:07:27 1:39:50 1:39:40 358 7667 Pelle van Waes PEC 1910 1983 509e 10:54 38:28 1:07:12 1:39:53 1:39:15 359 6799 Marc Mijnheer Rouveen 1989 510e 12:43 41:16 1:09:31 1:39:54 1:37:37 360 6653 Ytsen de Boer Steenwijk 1966 511e 12:07 40:31 1:09:06 1:39:55 1:37:58 361 7145 Peter Hoogeboom Dalfsen 1985 512e 12:01 40:23 1:09:31 1:39:56 1:38:53 362 7961 Art Grit HAC '63 1966 513e 11:50 40:56 1:10:14 1:39:57 1:39:16 363 6616 Klaas Harm Visscher Rouveen 1987 514e 12:43 41:16 1:09:31 1:39:58 1:37:41 364 6216 Yannick Wemmenhove Apeldoorn 1983 515e 11:47 39:30 1:07:52 1:40:00 1:37:28 365 7763 Jan-Wim Kanis Kampen 1982 516e 11:57 40:26 1:08:36 1:40:00 1:37:34 366 7679 Giel Jansen Raalte 1979 517e 12:16 40:45 1:10:05 1:40:00 1:38:42 367 7097 Tomas Geerts Amsterdam 1990 519e 12:21 42:02 1:10:42 1:40:01 1:38:45 368 6669 Paul Wichink Haarle gem Hellendoo 1969 520e 11:26 39:26 1:08:40 1:40:03 1:39:19 369 8432 Alco Brink Cultivice 4eMusketie 1976 521e 12:32 41:16 1:10:05 1:40:04 1:39:00 370 7188 Matthieu Huisman Rouveen 1995 522e 12:20 41:45 1:10:49 1:40:05 1:39:15 371 7998 Alex van de Vosse Zwolle 1974 523e 11:38 39:47 1:08:16 1:40:06 1:39:18 372 6404 Paul Kruiper Luttenberg 1966 524e 12:23 41:28 1:10:16 1:40:07 1:38:57 373 7624 Gieno Mensink Zwolle 1976 525e 12:02 40:54 1:10:03 1:40:09 1:39:05 374 7019 Roy Tiggelhoven Zwolle 1986 526e 12:07 40:26 1:09:00 1:40:09 1:38:01 375 6360 Jasper Koopman Zwolle 1986 529e 11:40 40:38 1:09:40 1:40:16 1:39:21 376 1773 Henri ter Hofte Windesheim 2 1969 530e 11:06 39:25 1:09:32 1:40:18 1:40:02 377 7083 Niels Lanjouw Ane 1984 532e 11:54 40:02 1:08:46 1:40:23 1:38:49 378 6893 Rob Geerdink Zwolle 1991 533e 12:13 40:09 1:09:03 1:40:23 1:39:35 379 7695 Bert Veuger - Warmlopers Zwolle 1969 534e 11:59 40:45 1:09:42 1:40:23 1:38:47 380 8032 Peter van Grootheest Zwolle 1970 535e 12:54 42:27 1:11:02 1:40:24 1:39:05 381 8526 André Roelofs Koninklijke Van Wijh 1963 536e 11:32 40:34 1:09:49 1:40:25 1:39:47 382 8521 Intersport Schutte Intersport Schutte 2000 537e 11:45 40:04 1:09:08 1:40:25 1:38:55 383 7366 Erwin Bisschop Hoogeveen 1962 539e 12:00 40:35 1:09:25 1:40:28 1:39:37 384 6614 Richard Godijn Lelystad 1971 540e 11:34 40:08 1:09:19 1:40:29 1:39:40 385 6115 Tim van Schie Elburg 1990 541e 11:28 41:07 1:10:41 1:40:30 1:39:33 386 6644 Cees Boxum Zwolle 1977 542e 15:59 56:23 1:40:31 1:37:31 387 7002 Gerjan Kamermans Vroomshoop 1983 543e 12:23 41:26 1:10:24 1:40:31 1:39:09 388 6288 Jeroen Hesselink Vriezenveen 1981 544e 12:30 41:37 1:10:39 1:40:32 1:39:08 389 7479 Ralph Overweg Zwolle 1987 545e 11:48 40:17 1:09:30 1:40:32 1:39:16 390 6330 Mattijs ter Veen Harderwijk 1985 546e 11:28 40:07 1:09:07 1:40:33 1:39:42 391 7756 Marcel Tonkes Zwolle 1964 548e 11:52 40:37 1:09:50 1:40:35 1:39:55 392 8511 Sven Wentink Intersport Schutte 1977 549e 11:51 40:04 1:08:49 1:40:36 1:39:23 393 1936 VGZGast VGZGast VGZ 2 1990 550e 11:23 40:01 1:09:27 1:40:37 1:39:35 394 7600 Davy Kastelein Deventer 1973 551e 12:25 41:45 1:10:43 1:40:37 1:39:27 395 8536 Richard Mensink Craft Benelux 1 1979 552e 12:01 40:49 1:09:59 1:40:37 1:39:51 396 8226 Marc de Lange Zwolle 1986 553e 12:00 41:18 1:10:51 1:40:39 1:39:52 397 7707 DC Rijpstra PEC 1910 1966 554e 11:31 40:26 1:10:05 1:40:40 1:39:59 398 7470 Herco Souman Zwolle 1982 555e 12:52 42:49 1:11:26 1:40:42 1:39:03 399 8300 Leon Slegten Daventria 1963 556e 11:33 39:41 1:09:04 1:40:42 1:39:56 400 6930 Robin Baars Amsterdam 1991 557e 12:16 40:59 1:09:24 1:40:43 1:39:36
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 7261 Bennie Bruijnes Elburg 1963 558e 11:32 39:53 1:09:12 1:40:43 1:40:00 402 8251 Jaap Vogelaar Flevo Delta 1973 560e 12:52 42:27 1:10:52 1:40:45 1:39:24 403 7454 Dragos Popescu Zwolle 1980 561e 11:37 39:47 1:08:14 1:40:45 1:38:05 404 8225 Maarten Sluiter Utrecht 1984 562e 12:09 41:15 1:09:58 1:40:46 1:38:28 405 6527 Gerrit Lokhorst Elburg 1974 563e 12:43 43:17 1:11:45 1:40:48 1:39:49 406 7223 Harro van Lien Zwolle 1975 564e 11:31 40:08 1:09:00 1:40:51 1:39:22 407 6545 Hans Oude Rengerink Ootmarsum 1964 565e 12:25 41:45 1:10:43 1:40:52 1:39:42 408 6906 Stefan Maatman Havelte 1987 567e 11:56 40:54 1:10:08 1:40:53 1:39:27 409 7698 Gerhard Bloo Raalte 1956 568e 12:19 41:16 1:10:41 1:40:53 1:39:57 410 8333 Nick in t Veld Raalte 1991 569e 11:30 39:15 1:07:29 1:40:55 1:39:37 411 7830 Marcel Jansen Nijmegen 1986 570e 11:54 40:54 1:10:17 1:40:56 1:39:32 412 2057 Johan Bos Scania 1 1990 571e 11:40 40:51 1:10:01 1:40:56 1:40:45 413 8430 Gerhard van Vilsteren Cultivice 4eMusketie 1969 572e 11:43 40:10 1:09:45 1:40:58 1:39:47 414 6691 Raymond Denekamp Zwolle 1986 573e 12:37 42:32 1:11:43 1:41:00 1:39:47 415 593 Wim Potjes De Gemzen 1958 574e 12:03 41:09 1:10:26 1:41:00 1:39:19 416 8460 Yasser Dehnavi Run2Day Zwolle 1981 575e 12:37 42:51 1:11:44 1:41:01 1:39:50 417 7965 Ivo Petrusa Zwolle 1982 576e 11:50 41:28 1:11:07 1:41:01 1:40:04 418 1932 Martie Ressing VGZ 2 1970 577e 12:12 41:39 1:11:05 1:41:02 1:40:27 419 6400 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 578e 11:44 40:18 1:09:37 1:41:02 1:40:16 420 7092 Junny Sankon Zwolle 1979 579e 14:40 54:34 1:41:03 1:38:12 421 7428 Richard Nijhuis Marathon Pim Mulier 1969 580e 12:15 41:23 1:10:25 1:41:03 1:39:55 422 6384 Erwin Booy Zwolle 1964 581e 12:19 41:34 1:11:06 1:41:06 1:40:09 423 8429 Willem Speksnijder Cultivice 4eMusketie 1982 582e 11:42 39:46 1:08:40 1:41:06 1:40:18 424 2056 Martin Grootoonk Scania 1 1990 583e 11:40 41:21 1:11:20 1:41:06 1:40:55 425 7438 Michiel Marsman Zwolle 1985 584e 12:06 41:16 1:09:35 1:41:07 1:40:17 426 7689 Emiel Jansen Holleboom Marienheem 1993 585e 12:08 40:45 1:09:26 1:41:09 1:39:34 427 6163 Erik Brunekreef Hattem 1978 586e 12:35 42:41 1:12:32 1:41:09 1:40:22 428 6925 Henk Jonkers Nijeveen 1966 588e 12:22 41:28 1:10:53 1:41:11 1:40:01 429 2020 Arthur Groenink Abbott Laboratories 1978 589e 11:08 38:57 1:08:07 1:41:11 1:40:53 430 2074 Martin Borreman Scania 5 1990 590e 12:38 42:52 1:11:41 1:41:14 1:40:39 431 8544 John van den Berg Craft Benelux 3 1985 591e 12:22 40:19 1:08:31 1:41:14 1:39:26 432 7517 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 592e 12:19 41:10 1:10:13 1:41:16 1:40:18 433 6371 Robin Hassink Zwolle 1987 593e 11:45 41:01 1:10:42 1:41:16 1:40:33 434 6626 Rico Jan Roering Apeldoorn 1980 596e 11:56 40:13 1:09:24 1:41:18 1:39:23 435 7314 Gert uit de Bulten De Gemzen 1969 597e 12:07 40:41 1:10:04 1:41:19 1:40:18 436 7498 Jordie ter Steege Zwolle 1986 599e 12:27 42:06 1:11:40 1:41:19 1:40:38 437 7135 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 600e 11:06 38:55 1:08:36 1:41:19 1:39:58 438 7927 Niek Spijkerboer Zwolle 1987 601e 12:00 40:59 1:10:11 1:41:20 1:39:53 439 1170 Johannes Rots PEC 1910 1962 602e 11:11 39:44 1:09:37 1:41:21 1:40:39 440 7972 Jorik Zeemering Grootebroek 1977 603e 11:42 41:05 1:10:39 1:41:21 1:40:32 441 8304 Stephan Belt Gramsbergen 1977 604e 12:13 41:40 1:10:24 1:41:21 1:39:45 442 8063 Casper Roetman Zwolle 1990 605e 12:10 40:42 1:09:12 1:41:22 1:39:24 443 7594 Paul van de Weg IJsselmuiden 1986 606e 12:09 40:41 1:09:12 1:41:23 1:39:24 444 7989 Mart Cents Lemelerveld 1991 609e 12:46 42:26 1:11:00 1:41:27 1:40:02 445 7933 Bob van Rijen Nijmegen 1988 610e 12:05 40:08 1:09:04 1:41:29 1:40:03 446 7532 Dirk Jan van Dijk Deventer 1981 611e 11:45 40:48 1:10:32 1:41:30 1:40:26 447 1819 Martijn Pool NBA afdeling Oost 1 1975 612e 12:19 39:47 1:08:57 1:41:32 1:40:56 448 1743 Gerrit Veurink Bestuursdienst Ommen 1974 613e 11:20 40:44 1:10:22 1:41:33 1:41:10 449 7808 Marco Wonink Heerde 1989 614e 11:50 39:56 1:09:43 1:41:34 1:40:46 450 1705 Gerhard Wieberdink VMI Group BV 4 1981 615e 11:00 39:57 1:09:57 1:41:35 1:41:12
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 7414 Rudie Troost Rouveen 1988 616e 12:41 43:29 1:13:49 1:41:35 1:40:47 452 1513 Ed Goldsteen Stichting Mindfit 3 1985 617e 11:01 40:39 1:11:10 1:41:35 1:41:23 453 7205 Almer de Velde IJsselmuiden 1982 618e 11:46 40:08 1:09:30 1:41:37 1:40:27 454 7397 Floris de Graaf Salland 1972 619e 12:46 42:40 1:12:05 1:41:37 1:39:58 455 8485 Jeroen Kolbe Monicares Foundation 620e 11:36 40:22 1:09:33 1:41:37 1:39:57 456 571 René Vernooij Emmeloord 1969 622e 12:33 42:16 1:11:42 1:41:40 1:40:27 457 7334 Patrick Teggelove Zwolle 1978 623e 12:33 41:51 1:10:57 1:41:40 1:40:38 458 880 David Wijbenga TION 1986 624e 11:33 39:13 1:08:43 1:41:41 1:40:36 459 7528 Maik van den Berg Lutten 1986 625e 13:10 42:19 1:10:49 1:41:43 1:40:07 460 7922 Gert-jan Zoet Nunspeet 1981 626e 11:45 40:31 1:09:54 1:41:43 1:40:09 461 921 Erwin Schoneville Cialfo 1989 628e 12:22 40:39 1:09:37 1:41:46 1:40:34 462 7595 Joost Henselmans Luttelgeest 1979 629e 13:21 44:04 1:12:13 1:41:47 1:38:55 463 6110 Martin Hink Hoogeveen 1974 630e 12:18 41:38 1:11:10 1:41:48 1:41:04 464 845 Louis Hoppen heino 1962 631e 11:54 40:30 1:09:27 1:41:50 1:41:07 465 6294 Harm-Jan Bijdam Zwolle 1987 633e 11:58 40:38 1:09:22 1:41:50 1:40:23 466 8007 Alwin Roordink Eindhoven 1989 634e 12:09 40:20 1:09:15 1:41:52 1:39:55 467 7791 Mark Lubberts Emmen 1990 635e 12:58 42:40 1:11:16 1:41:52 1:39:47 468 7282 Rene Bosma joure 1991 636e 11:47 40:03 1:09:48 1:41:52 1:41:08 469 1748 Koert Meijer Bestuursdienst Ommen 1969 637e 11:00 39:27 1:09:28 1:41:54 1:41:44 470 7530 Gerard Plaggenmarsch Hilversum 1982 638e 12:00 41:31 1:11:15 1:41:54 1:41:14 471 6698 Kleine Deters Zwolle 1982 639e 12:37 42:43 1:12:06 1:41:56 1:40:50 472 8269 Jan-Erik Albring Zwolle 1988 640e 11:50 40:54 1:11:05 1:41:56 1:41:00 473 8335 Gerrit Pruim Rouveen 1982 641e 11:22 38:51 1:08:07 1:41:56 1:41:05 474 7056 Martin Boezelman Hasselt 1985 642e 11:36 40:03 1:09:44 1:41:57 1:40:58 475 7259 William de Wilde Ermelo 1974 643e 12:39 42:30 1:11:57 1:41:57 1:40:55 476 8435 Tjeerd Lemstra Stichting Time For H 1959 644e 12:33 42:02 1:11:17 1:41:57 1:40:59 477 7487 Jeroen Pontenagel Amsterdam 1984 645e 12:12 41:28 1:10:59 1:41:59 1:40:32 478 1519 Marcel van Ulden GREENPANEL 1 1972 646e 11:31 40:17 1:09:39 1:42:00 1:41:37 479 2032 Rene Otten Wavin 1 1967 647e 10:51 40:01 1:10:30 1:42:01 1:41:49 480 6343 Henk Passies Borne 1961 648e 12:42 43:14 1:12:01 1:42:02 1:40:42 481 7074 Gijs Visser Zwolle 1994 649e 16:04 56:09 1:42:02 1:38:45 482 7733 Harold van Riessen Zwolle 1969 650e 11:54 40:39 1:10:15 1:42:03 1:40:51 483 6240 Krijn van Houten Zwolle 1956 651e 12:23 41:43 1:11:02 1:42:04 1:40:56 484 7735 Hans de Graaf Duiven 1967 652e 12:17 41:37 1:11:29 1:42:06 1:41:16 485 6929 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 654e 12:36 42:01 1:10:52 1:42:11 1:39:43 486 7375 Elwin Baijlé Zwolle 1988 655e 11:28 40:24 1:10:19 1:42:11 1:41:18 487 1957 Paul Otte Univé Verzekeringen 1978 656e 12:02 41:36 1:11:33 1:42:12 1:41:48 488 6229 Peter Kroek Zwolle 1970 657e 12:55 42:57 1:12:02 1:42:14 1:41:19 489 7793 Karlo Hoeve Staphorst 1990 658e 12:21 41:25 1:09:44 1:42:16 1:39:35 490 7386 Niels vd Zandt Steenwijk 1976 659e 11:40 40:53 1:10:34 1:42:17 1:41:26 491 7514 Arie Slob Zwolle 1961 661e 12:23 41:39 1:10:38 1:42:18 1:41:01 492 6287 Erwin Haandrikman Meppel 1982 662e 11:27 39:41 1:09:36 1:42:19 1:41:19 493 7458 Erik Kieftenbeld Heino 1976 663e 12:29 41:43 1:11:14 1:42:21 1:40:59 494 1524 Henk Huisman De Nieuwe Zaak 1 1976 665e 12:01 42:35 1:12:55 1:42:22 1:42:09 495 6329 Paul Alberts Zwolle 1991 666e 12:11 40:54 1:09:53 1:42:23 1:40:25 496 6656 Ray Meiboom Zwolle 1978 667e 11:30 39:20 1:09:15 1:42:23 1:41:05 497 7310 Hugo van Dijk Zwolle 1975 668e 12:24 42:25 1:12:01 1:42:23 1:41:05 498 2021 Jelle Miedema Abbott Laboratories 1963 669e 11:08 38:57 1:07:50 1:42:24 1:42:06 499 8519 Intersport Schutte Intersport Schutte 2000 670e 12:06 41:23 1:11:09 1:42:24 1:40:54 500 7555 Wim Ophoff Utrecht 671e 12:08 41:32 1:11:13 1:42:24 1:40:14
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 7243 Bulent Cobanoglu PEC 1910 1967 672e 12:24 41:19 1:10:51 1:42:24 1:41:42 502 2035 Bert Schraa Wavin 2 1965 674e 11:36 41:03 1:11:12 1:42:26 1:42:12 503 6742 Rogier Scheinck Amsterdam 1988 675e 13:18 43:59 1:12:52 1:42:27 1:40:49 504 7105 Christiaan Rooseboom Amsterdam 1989 676e 12:21 42:03 1:10:53 1:42:27 1:41:12 505 8288 Lucas Harbers Teuge 1971 677e 12:13 41:04 1:10:47 1:42:28 1:40:58 506 1561 Henk Hokse EY Accountants LLP 1 1976 678e 12:07 42:08 1:12:11 1:42:30 1:41:58 507 429 Robin Berendsen Renkum 1987 679e 12:09 41:27 1:11:17 1:42:31 1:41:21 508 1765 Mark Broeks P-Direkt; Ministerie 1979 680e 12:35 42:59 1:12:50 1:42:33 1:42:00 509 8039 Albert van der Scheer Schoonebeek 1948 681e 12:17 41:31 1:11:14 1:42:33 1:41:40 510 7447 Peter Bood Wapenveld 1974 682e 12:20 41:36 1:11:07 1:42:33 1:41:37 511 6680 Timo Bomhof Heino 1981 683e 12:21 41:03 1:09:55 1:42:36 1:41:46 512 8531 Hans van Duuren Koninklijke Van Wijh 1960 685e 12:12 41:24 1:11:29 1:42:37 1:41:48 513 6857 Vincent Tukker Statina 1980 686e 12:20 41:31 1:10:21 1:42:38 1:40:35 514 8042 Henny Mulder Harderwijk 1956 687e 12:46 43:04 1:12:31 1:42:39 1:41:11 515 8034 Ben Snoeks Zwolle 1989 689e 12:37 41:06 1:10:04 1:42:42 1:41:33 516 6992 Edwin Smit Zwolle 1970 690e 12:52 43:57 1:13:09 1:42:42 1:41:33 517 6746 Robin Kroon Flevo Delta 1976 691e 12:28 42:21 1:11:45 1:42:42 1:40:01 518 6346 Gerrit Noorman Harderwijk 1963 692e 12:25 42:00 1:11:18 1:42:43 1:40:02 519 7270 Fred Schoon Groningen 1978 693e 11:44 41:09 1:11:01 1:42:44 1:41:48 520 8077 Edgar van Bueren Zeist 1971 694e 12:49 42:36 1:12:18 1:42:46 1:41:59 521 7065 Wim van het Ende Oldebroek 1968 695e 12:27 42:31 1:12:27 1:42:46 1:42:05 522 6797 Arnout Schutte Zwolle 1978 696e 12:13 40:44 1:10:34 1:42:46 1:41:16 523 1939 Peter Mensink De Eenhoorn 1 1964 697e 11:13 40:39 1:11:13 1:42:47 1:42:31 524 7277 Corné van der Worp Hattem 1966 698e 12:05 40:51 1:10:24 1:42:47 1:40:32 525 7836 Bernd Rietberg Groningen 1991 700e 45:25 1:42:50 1:42:50 526 1722 Roy Bosman Actemium 1 1980 701e 11:47 41:03 1:11:00 1:42:51 1:42:20 527 6499 John Lutgens Doetinchem 1967 702e 12:29 41:45 1:11:27 1:42:52 1:41:50 528 7307 Rémon Jansen Emmeloord 1989 703e 11:31 39:38 1:08:54 1:42:52 1:42:00 529 7896 Max Overgoor Zwolle 1964 704e 12:01 41:21 1:10:58 1:42:52 1:41:25 530 7548 Stephan Wijermars Zwolle 1990 705e 12:31 42:09 1:12:00 1:42:52 1:41:47 531 6296 Thijs van t Hul t Harde 1980 706e 11:49 40:11 1:10:24 1:42:54 1:42:03 532 6410 Klaas Draaijer De Gemzen 1974 707e 12:26 41:39 1:10:50 1:42:54 1:40:49 533 8297 Erwin Mulder Amsterdam 1989 708e 12:32 42:27 1:12:04 1:42:55 1:41:43 534 7787 Bart Lensink Lochem 1990 709e 13:21 44:04 1:12:13 1:42:56 1:40:03 535 6510 Wouter Rouvoet Nunspeet 1986 710e 12:34 41:45 1:11:35 1:42:56 1:41:07 536 6712 Kees Bus Zwolle 1982 711e 11:54 39:46 1:08:08 1:42:57 1:41:38 537 7210 Huib Liefhebber Zwolle 1969 712e 11:54 40:51 1:11:13 1:42:57 1:41:57 538 7057 Van Diest Ermelo 1984 715e 12:37 42:43 1:12:06 1:43:00 1:41:54 539 7256 Marcel Witman Zwolle 1990 717e 11:38 41:21 1:10:34 1:43:02 1:39:20 540 6894 Jan Westerbroek Zwolle 1971 718e 12:24 41:20 1:10:46 1:43:02 1:41:35 541 6486 Leon Jansen Amersfoort 1985 719e 12:31 42:16 1:12:02 1:43:02 1:41:43 542 7771 Arjan Timmerman Genemuiden 1973 720e 11:42 41:11 1:11:22 1:43:03 1:42:22 543 2061 Henk Jan vd Weerd Scania 2 1990 722e 11:17 40:40 1:11:13 1:43:03 1:42:44 544 7571 Jeroen van OLst Oosterwolde Gld 1982 723e 11:34 38:38 1:08:19 1:43:05 1:42:13 545 7691 Reinier Kruis Houten 1967 725e 12:44 42:42 1:11:58 1:43:07 1:41:00 546 8364 Johannes Hoefnagel Cultivice 4eMusketie 1969 726e 11:10 40:25 1:10:29 1:43:08 1:42:22 547 8426 Henk Stoorvogel Cultivice 4eMusketie 727e 11:09 40:24 1:10:25 1:43:08 1:42:22 548 8412 Eljee Bergwerff Cultivice 4eMusketie 1975 728e 11:40 40:41 1:10:51 1:43:09 1:42:30 549 7412 Giso Maas Athlos 1977 730e 12:31 43:36 1:13:12 1:43:09 1:41:47 550 1826 Johan Veuger Van der Kamp B.V. 1 1966 731e 11:31 41:22 1:11:54 1:43:10 1:42:50
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 7016 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 733e 11:46 41:19 1:11:45 1:43:14 1:42:37 552 8310 Steven Kreule Zwolle 1986 734e 11:40 40:30 1:10:12 1:43:14 1:41:51 553 8395 Sebastiaan Eilander Cultivice 4eMusketie 1980 735e 11:27 38:50 1:07:57 1:43:16 1:41:12 554 7748 Edwin Gerrits Vroomshoop 1976 737e 12:17 41:55 1:11:04 1:43:17 1:41:48 555 1921 Paul Klaassen X-ICT 1 1985 738e 11:09 40:38 1:11:15 1:43:17 1:43:05 556 6864 Bas Koekoek Zwolle 1954 739e 12:52 42:50 1:11:59 1:43:17 1:40:42 557 7010 Gerald Booijink Broekland Ov 1965 740e 12:07 41:00 1:10:05 1:43:18 1:41:18 558 7583 Edwin van Leussen Zwolle 1986 741e 12:28 42:08 1:11:49 1:43:18 1:41:43 559 6144 Michel van Straaten Raalte 1969 742e 12:45 43:37 1:13:31 1:43:18 1:41:59 560 6491 Rob Schuurman Nijkerk Gld 1972 743e 12:22 41:31 1:11:17 1:43:18 1:41:30 561 476 Dennis Riemeijer Groningen 1994 744e 12:36 41:59 1:11:37 1:43:20 1:41:59 562 1995 Jeroen de Bruin Rabobank IJsseldelta 1986 745e 10:21 38:58 1:09:30 1:43:21 1:43:11 563 1967 Arjan Veldkamp Gemeente Zwolle 2 1981 747e 11:22 41:01 1:11:31 1:43:24 1:43:11 564 6687 André ter Mull Lelystad 1980 748e 11:39 41:18 1:11:25 1:43:25 1:42:27 565 6848 Jos Kleinlangevelsloo Heino 1956 749e 12:16 42:31 1:12:11 1:43:26 1:42:48 566 7421 Jacco Bonhof Raalte 1966 750e 12:21 41:38 1:11:37 1:43:27 1:42:30 567 6106 Joost Koolhof Salland 1986 751e 12:29 42:19 1:12:33 1:43:28 1:42:19 568 6675 Marcel Wichers Hattem 1972 753e 12:22 42:17 1:12:24 1:43:29 1:42:43 569 6380 Hans Geuzinge De Sperwers 1970 755e 11:57 41:03 1:10:42 1:43:30 1:41:06 570 7598 Jan Bakker (Warmlopers) Zwolle 1951 757e 12:06 41:41 1:11:40 1:43:32 1:42:32 571 7919 Mark du Floo Breda 1984 758e 12:54 43:00 1:12:37 1:43:32 1:42:38 572 1528 Arjan Wellen De Nieuwe Zaak 2 1983 759e 11:57 42:11 1:12:30 1:43:33 1:42:56 573 8527 Arjan Steenhuis Koninklijke Van Wijh 1968 760e 12:21 41:50 1:11:52 1:43:35 1:42:26 574 7521 Dries-Jan ten Berge IJsselmuiden 1984 762e 11:49 39:30 1:08:09 1:43:37 1:41:56 575 7461 Frans van Delft Zwolle 1961 763e 12:37 42:43 1:12:10 1:43:38 1:42:26 576 1586 Herman Kramer GGD & VR IJsselland 1977 764e 11:41 41:12 1:11:13 1:43:40 1:43:10 577 7191 Erik Plasman Zwolle 1981 765e 12:53 42:27 1:11:30 1:43:40 1:42:18 578 8143 Jeroen Hendriks Zwolle 1995 766e 12:11 39:25 1:07:39 1:43:42 1:42:52 579 6587 Mark Post Zwolle 1980 767e 11:58 40:24 1:10:09 1:43:43 1:42:41 580 6406 Bas Dijkgraaf Vaassen 1990 768e 12:42 43:56 1:13:56 1:43:44 1:42:30 581 1969 Nick Rotman Gemeente Zwolle 3 1975 770e 11:16 41:23 1:12:21 1:43:46 1:43:35 582 8050 Sander de Wit Emmeloord 1979 771e 11:54 39:55 1:09:02 1:43:46 1:41:51 583 6436 Hanno Treep PEC 1910 1962 773e 11:46 40:14 1:10:12 1:43:50 1:42:34 584 8286 Jelle Weever IJsselmuiden 1986 774e 12:16 41:39 1:10:52 1:43:50 1:42:01 585 232 Jackny van Dieren De Sprinter 1976 775e 12:27 42:35 1:12:51 1:43:50 1:42:37 586 1650 Dick Metselaar UWV 4 1964 776e 12:15 42:26 1:13:16 1:43:51 1:43:21 587 6528 Anne Nijland Zwolle 1987 777e 11:36 40:17 1:09:38 1:43:53 1:43:06 588 7665 Tom Petrovic Wezep 1969 778e 11:36 40:57 1:11:18 1:43:53 1:43:08 589 7111 Youri Holtmaat Luttenberg 1990 779e 12:16 42:05 1:11:43 1:43:54 1:41:44 590 7860 Albert Mulder Warmlopers Zwolle 1974 780e 11:56 41:01 1:10:44 1:43:55 1:42:56 591 6561 Alexander Spurgeon Nunspeet 1991 781e 12:28 41:47 1:11:37 1:43:57 1:42:06 592 2022 Henri Hoek Abbott Laboratories 1978 782e 12:13 42:31 1:13:03 1:43:57 1:43:38 593 8321 Bert Manenschijn ACO Van Elderen 1968 784e 12:09 41:19 1:11:22 1:43:59 1:42:45 594 7767 Jan Tjerkstra ACO Van Elderen 1958 785e 12:32 42:10 1:12:15 1:44:01 1:42:42 595 6952 Van Nee Zwolle 1966 786e 11:59 41:13 1:11:05 1:44:01 1:43:18 596 6937 Theo Sikkema Amersfoort 1989 787e 12:39 41:17 1:10:53 1:44:01 1:41:56 597 6693 Wietse de Boer Zwolle 1975 788e 12:47 42:24 1:12:08 1:44:01 1:43:10 598 7114 Jeroen Min Zwolle 1981 789e 12:21 42:05 1:11:56 1:44:01 1:42:39 599 8137 Rudy Ellens Apeldoorn 1977 790e 11:28 40:14 1:10:16 1:44:02 1:42:41 600 8343 Jaap Rosier Cultivice 4eMusketie 1971 792e 12:42 42:49 1:12:19 1:44:03 1:42:41
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 7331 Johan Roskam Tollebeek 1974 793e 12:24 42:08 1:11:57 1:44:04 1:42:22 602 7339 Roy van der Heide Zutphen 1969 794e 12:31 42:09 1:12:13 1:44:05 1:43:04 603 7442 Dennis Dekker PEC 1910 1979 795e 12:17 42:52 1:12:58 1:44:06 1:43:13 604 8009 Klaas ter Beek Urk 1984 796e 12:01 40:43 1:10:25 1:44:06 1:43:23 605 7676 Jankorf Kramer Urk 1991 797e 12:01 40:43 1:10:26 1:44:06 1:43:23 606 6069 Gerben Koopman Zwolle 1975 799e 12:53 42:50 1:12:03 1:44:08 1:41:14 607 8209 Wolter Beens PEC 1910 1982 800e 11:45 41:34 1:12:25 1:44:11 1:43:32 608 8243 Pieter Veenstra Groningen 1966 801e 12:01 41:08 1:10:47 1:44:12 1:40:34 609 8135 Ewoud Benschop Hasselt 1978 802e 16:44 57:52 1:44:12 1:39:48 610 1660 Emiel Boerkamp Ten Cate 1 1980 803e 12:26 42:52 1:13:28 1:44:14 1:43:53 611 1560 Mandar Beelen EY Accountants LLP 1 1989 804e 12:06 42:06 1:12:42 1:44:15 1:43:42 612 6730 Tom van Dalum Meppel 1978 805e 13:07 44:09 1:13:56 1:44:18 1:43:12 613 1088 Mark van de Bunte Vierhouten 1989 806e 12:08 42:12 1:12:04 1:44:19 1:42:32 614 8271 Benny Dijkstra Sneek 1965 807e 14:54 56:32 1:44:20 1:42:58 615 6501 Jan Bloemhof IJhorst 1978 808e 12:49 43:30 1:13:07 1:44:20 1:42:47 616 7854 Dirk Bosch Amsterdam 1981 809e 12:33 41:59 1:11:30 1:44:20 1:42:16 617 7294 Addy Veldkamp Zwolle 1958 810e 14:39 52:48 1:35:39 1:44:21 1:40:33 618 7941 Arjen Keers PEC 1910 1969 811e 12:28 42:37 1:13:00 1:44:21 1:43:23 619 6401 Sander Bos Oosterbeek 1964 812e 12:57 43:02 1:12:59 1:44:22 1:43:08 620 8540 Hans IJsseldijk Craft Benelux 2 1962 813e 11:32 40:17 1:10:23 1:44:24 1:42:59 621 6737 Michel Matteman Zwolle 1980 814e 12:04 41:14 1:11:06 1:44:30 1:43:37 622 6739 Herman Teeninga Hengelo Ov 1990 815e 12:37 42:32 1:12:26 1:44:30 1:43:01 623 6865 Danny Rekers Dutch Runners 1972 817e 12:46 42:37 1:12:39 1:44:31 1:43:24 624 1991 Silvo van der Vegte Rabobank IJsseldelta 1956 818e 11:59 42:10 1:12:36 1:44:33 1:44:19 625 8416 Henk Kasbergen Cultivice 4eMusketie 1965 820e 12:26 40:43 1:10:25 1:44:35 1:42:33 626 834 Bart Sluiter Zwolle 1993 821e 13:07 44:07 1:15:06 1:44:36 1:42:58 627 8285 Edwin Middelkamp Olst 1969 822e 11:19 41:59 1:13:04 1:44:37 1:43:49 628 8022 Sander Overduin Zwolle 1972 823e 11:33 41:03 1:11:20 1:44:37 1:43:35 629 6968 Jeroen Lunding Enschede 1975 824e 13:26 44:18 1:11:45 1:44:37 1:42:15 630 6323 Frank van Bruggen Zwolle 1997 825e 12:58 43:28 1:12:29 1:44:37 1:43:39 631 1927 Gerrit Fikse VGZ 1 1968 826e 12:31 42:18 1:12:36 1:44:38 1:44:03 632 6264 Joris Stigter De Gemzen 1971 827e 12:09 40:55 1:10:56 1:44:40 1:43:35 633 8040 Bram Leferink Zwolle 1972 828e 12:59 42:46 1:12:53 1:44:41 1:43:55 634 6118 Jacco van der Meulen Amsterdam 1990 829e 12:47 42:24 1:12:20 1:44:42 1:41:39 635 6467 Jeroen Harmsen Vriezenveen 1989 830e 12:48 43:15 1:13:25 1:44:42 1:42:45 636 6105 Hein Frens Nunspeet 1964 833e 12:20 41:21 1:12:03 1:44:44 1:43:41 637 1668 John Brandwacht Ten Cate 2 1967 834e 12:18 42:32 1:13:30 1:44:45 1:44:27 638 7344 Henk Stoel Nunspeet 1967 835e 11:57 41:37 1:12:04 1:44:46 1:43:46 639 7510 Wietse de Groot Zwolle 1984 836e 12:29 42:50 1:12:38 1:44:47 1:42:18 640 1658 Johannes van Putten Salland Engineering 1962 837e 11:42 41:26 1:12:14 1:44:47 1:44:10 641 6392 Remco Boer Wezep 1976 838e 10:17 38:05 1:09:14 1:44:47 1:44:03 642 6102 Ad Mars Zwolle 1962 839e 13:06 42:39 1:12:12 1:44:48 1:43:12 643 1865 Harry van Loo A.Vogel 1 1986 840e 11:48 42:10 1:12:43 1:44:48 1:44:20 644 6375 Martin van de Wijngaard Zwolle 1981 841e 11:59 40:37 1:11:07 1:44:49 1:44:06 645 7497 Sander van den Brandhof Zwolle 1986 842e 12:44 43:14 1:12:46 1:44:51 1:42:49 646 6484 Michel Schuiling Nijverdal 1983 843e 12:22 42:26 1:12:46 1:44:51 1:43:58 647 8231 Derk-Jan Sluiter Zwolle 1983 844e 14:27 43:41 1:13:48 1:44:52 1:44:52 648 7757 Arnaud Mensen Schalkhaar 1973 847e 11:31 40:52 1:11:45 1:44:57 1:44:08 649 963 Arie van der Lee Salland 1966 848e 12:52 43:31 1:13:33 1:44:59 1:44:11 650 7336 Freddie Spanhak Zwolle 1982 849e 12:13 41:27 1:11:25 1:45:00 1:44:11
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 7742 Pim Kale Woerden 1975 850e 11:25 40:49 1:11:35 1:45:00 1:44:22 652 1963 Harm Bekkema Gemeente Zwolle 2 1976 851e 11:16 41:24 1:12:22 1:45:02 1:44:51 653 6862 Twan Bruinewoud Wezep 1991 852e 13:10 45:30 1:15:22 1:45:05 1:42:57 654 8214 Rudi Frieswijk Zwolle 1973 854e 12:36 42:52 1:12:21 1:45:09 1:42:21 655 1665 Jacco Smit Ten Cate 2 1968 855e 12:19 42:48 1:13:35 1:45:11 1:44:52 656 1763 Ronald Otto P-Direkt; Ministerie 1971 856e 12:32 42:57 1:14:02 1:45:14 1:44:42 657 7673 Diego Evink Zwolle 1990 857e 12:38 43:22 1:13:08 1:45:14 1:43:03 658 8121 Arjen Westrik Hattem 1984 858e 12:56 42:45 1:12:36 1:45:17 1:43:01 659 8528 Ben Zwinselman Koninklijke Van Wijh 1965 859e 12:34 43:22 1:13:55 1:45:17 1:44:12 660 6534 Leonard Ruyter Elburg 1969 860e 12:30 42:58 1:13:20 1:45:18 1:44:32 661 6469 Randall de Boer Apeldoorn 1980 861e 12:32 42:20 1:12:05 1:45:18 1:42:48 662 7118 Chris van Turennout Utrecht 1989 862e 12:40 41:45 1:11:37 1:45:19 1:43:14 663 7496 Ruud ten Dam Nijverdal 1981 863e 11:41 40:02 1:09:51 1:45:21 1:44:38 664 7495 De Stadsbakker Zwolle 1984 864e 12:29 42:52 1:13:12 1:45:23 1:42:54 665 1897 Stefan Lammerts Maandag 1 1984 867e 10:46 38:57 1:09:51 1:45:26 1:44:48 666 6618 Kevin Neelen Antwerpen (BEL) 1987 870e 11:58 39:59 1:09:16 1:45:27 1:42:53 667 8199 Timon Verheule 's-Gravenhage 1980 871e 13:08 43:18 1:13:26 1:45:27 1:43:37 668 8284 Wim Veling Zwolle 1974 872e 12:05 41:30 1:11:25 1:45:28 1:44:26 669 7284 Joas Treffers Hasselt 1994 873e 12:48 42:45 1:12:08 1:45:31 1:43:41 670 2116 Jan van Lubek Salverda 3 1952 874e 10:56 39:30 1:10:00 1:45:32 1:45:16 671 543 Richard Kroon Isala '96 1981 875e 12:14 42:35 1:13:29 1:45:32 1:44:36 672 6206 Job van Iersel Zwolle 1981 876e 12:30 42:42 1:13:06 1:45:34 1:43:39 673 7178 Jacco Breedveld Zwolle 1978 877e 12:51 43:06 1:13:11 1:45:35 1:42:59 674 7996 Sjon de Vries Zwolle 1971 878e 12:40 43:07 1:13:27 1:45:36 1:43:46 675 7570 Jos de Boer Dalfsen 1981 879e 12:56 44:15 1:14:48 1:45:37 1:44:36 676 7297 Remko Schaapman Zwolle 1977 880e 12:37 42:14 1:12:34 1:45:39 1:44:12 677 7913 Joost Meyboom Utrecht 1984 881e 12:43 43:39 43:39 1:45:41 1:44:24 678 7613 Erik Jager Wilsum 1978 882e 11:55 40:56 1:11:51 1:45:45 1:44:52 679 6312 Willem-Jan la Roi Groningen 1994 883e 13:30 44:21 1:14:26 1:45:46 1:44:19 680 6594 Erwin van Marwijk Zwolle 1970 884e 12:04 41:37 1:12:26 1:45:47 1:44:40 681 7921 Arjan Konterman Staphorst 1990 885e 12:56 43:00 1:12:42 1:45:47 1:44:53 682 6538 Gerben Koenjer Raalte 1974 886e 12:21 42:39 1:13:34 1:45:48 1:44:19 683 7066 Dennis Roelofs Vriezenveen 1984 887e 12:28 41:37 1:12:43 1:45:48 1:44:44 684 6208 Jeroen Eikenaar Zwolle 1968 888e 12:18 42:05 1:12:32 1:45:48 1:43:31 685 6185 Alexander Doorn Amersfoort 1973 890e 12:26 42:12 1:13:13 1:45:50 1:45:09 686 7127 Bart Smit Hoogenweg 1985 891e 12:25 42:09 1:13:30 1:45:50 1:43:20 687 6816 Renzo Blaauwgeers Nijverdal 1976 892e 12:32 42:54 1:13:29 1:45:51 1:43:25 688 7985 Serge Hofkamp Ommen 1975 893e 12:13 42:09 1:12:54 1:45:53 1:44:26 689 7935 Stijn Maes Zwolle 1982 894e 12:34 43:16 1:13:14 1:45:53 1:44:53 690 6478 Arjan Hutten Dedemsvaart 1982 895e 12:48 42:50 1:13:26 1:45:54 1:44:24 691 8510 Sil Aslan Intersport Schutte 1984 897e 12:22 41:45 1:12:12 1:45:56 1:44:44 692 8394 Ronald Kuyper Cultivice 4eMusketie 1964 898e 13:09 44:33 1:14:52 1:45:57 1:44:14 693 8203 Job Wink Muiden 1997 900e 12:32 43:19 1:14:11 1:46:01 1:44:40 694 7966 Mark Dorlandt Heerenveen 1976 901e 12:24 40:53 1:12:04 1:46:03 1:45:05 695 6437 Nick Beukema Groningen 1987 902e 13:12 43:28 1:12:54 1:46:03 1:43:23 696 6181 Bert Keek Biddinghuizen 1961 903e 13:20 44:05 1:13:53 1:46:03 1:43:30 697 7423 Demian Bos Zwolle 1984 904e 12:50 42:44 1:12:43 1:46:04 1:43:46 698 6365 Mark Arts Zwolle 1984 905e 13:01 44:12 1:14:37 1:46:04 1:42:59 699 7886 Auke de Jong the Hague Road Runne 1961 906e 12:56 41:59 1:11:35 1:46:04 1:44:05 700 1929 Jeroen Keultjes VGZ 1 1970 907e 12:21 42:42 1:13:59 1:46:05 1:45:29
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 7858 Martin Hendrikx Cialfo 1983 908e 13:28 45:28 1:16:28 1:46:08 1:44:53 702 8083 Onne van Loon Zwolle 1971 909e 13:18 43:24 1:13:46 1:46:11 1:44:57 703 1575 Arne Poirot GGD & VR IJsselland 1960 910e 11:49 42:16 1:13:24 1:46:12 1:45:59 704 6643 Rogier Kolenbrander Raalte 1984 911e 12:17 43:44 1:15:27 1:46:12 1:45:30 705 1614 Onno Beljaars Lysias Consulting Gr 1967 912e 11:20 40:28 1:12:16 1:46:12 1:45:40 706 7865 Patrick Wessels De Gemzen 1978 913e 12:29 42:19 1:13:15 1:46:13 1:44:52 707 6763 Sander Liefers Zwolle 1986 914e 12:06 41:35 1:12:36 1:46:15 1:44:36 708 1843 Mark de Jong Salverda 1 1978 915e 11:58 42:23 1:13:43 1:46:17 1:45:53 709 1629 Michiel Noordzij Acquire Publishing 2 1968 916e 11:14 41:25 1:12:28 1:46:18 1:46:09 710 1529 Peter van Noord De Nieuwe Zaak 2 2000 917e 12:08 42:59 1:14:10 1:46:18 1:45:42 711 7727 Brian Leusink Zwolle 1979 918e 11:14 41:25 1:12:29 1:46:18 1:46:10 712 6218 Maarten Tuin Heerde 1989 919e 12:18 42:30 1:13:25 1:46:19 1:45:11 713 1615 Pelle Lackamp Lysias Consulting Gr 1988 921e 10:49 41:58 1:13:23 1:46:20 1:45:49 714 6650 Rudie Marsman Raalte 1967 923e 12:29 43:18 1:14:29 1:46:21 1:45:36 715 978 Han ten Hove Apeldoorn 1969 924e 12:03 41:58 1:12:17 1:46:22 1:42:58 716 8479 Hans Kogelman Run2Day Zwolle 1986 925e 12:37 42:51 1:13:16 1:46:22 1:43:53 717 6382 Olaf Schrama Biddinghuizen 1968 926e 15:32 57:14 1:46:23 1:43:42 718 8296 Henri Kramer Hoogeveen 1966 927e 13:08 44:24 1:15:25 1:46:23 1:44:59 719 6954 Michel Hoekstra Pijnenburg 1970 928e 13:16 44:23 1:14:39 1:46:25 1:44:16 720 6688 Guy Slikker Warmlopers Zwolle 1975 929e 11:46 40:30 1:11:35 1:46:28 1:45:27 721 6786 Tim Goldsteen Zwolle 1985 930e 12:34 43:17 1:14:23 1:46:28 1:45:19 722 6524 Ton Smeenk Dalfsen 1968 931e 12:45 43:43 1:14:30 1:46:29 1:44:55 723 7721 Edwin Elshof Heino 1971 932e 12:39 43:49 1:14:35 1:46:29 1:45:46 724 2075 Ewald Woertman Scania 5 1990 934e 11:48 41:28 1:12:37 1:46:30 1:46:05 725 6619 Klaas Bootsma Zwolle 1968 935e 12:39 43:08 1:14:12 1:46:30 1:45:33 726 7649 Jaap Boerema Groningen 1987 936e 13:30 45:26 1:15:40 1:46:30 1:44:42 727 8501 Mike Klein Intersport Schutte 1984 937e 13:23 45:02 1:16:27 1:46:30 1:45:30 728 6281 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 938e 12:49 42:45 1:12:28 1:46:31 1:44:59 729 7866 Joost Stiekema Meppel 1976 942e 13:05 43:59 1:14:51 1:46:32 1:44:48 730 322 Nick Schoemaker Zwolle 1988 943e 12:24 41:48 1:12:05 1:46:33 1:44:01 731 8048 Peter Poolman Rouveen 1968 945e 12:17 42:51 1:14:13 1:46:33 1:45:49 732 1728 Sander Stiekema ING 1 1975 946e 12:23 43:11 1:14:12 1:46:34 1:46:11 733 1962 Gemeente Zwolle Gemeente Zwolle 1 2016 947e 11:44 41:58 1:13:11 1:46:34 1:46:14 734 7703 Kees Dijkstra Elburg 1961 948e 13:21 45:03 1:15:12 1:46:34 1:43:38 735 1672 Jeroen Meijer Van Gelder 1 1966 949e 12:14 42:55 1:14:14 1:46:35 1:46:08 736 7986 Roel van den Berg Amstelveen 1977 950e 12:33 42:56 1:13:01 1:46:36 1:43:10 737 8076 Jurgen van Houdt Enschede 1981 952e 13:14 44:00 1:14:34 1:46:37 1:44:58 738 8059 Mario Broodbakker 't Harde 1963 954e 12:48 43:38 1:14:15 1:46:39 1:43:35 739 8509 Henk Ophoff Intersport Schutte 1961 955e 12:57 44:12 1:15:13 1:46:40 1:45:54 740 8469 Herman Reimerink Run2Day Zwolle 1948 956e 12:06 41:58 1:12:46 1:46:40 1:45:05 741 7184 Sietze van Hemmen Steenwijk 1975 957e 13:05 43:56 1:14:55 1:46:41 1:44:55 742 7581 Niels Ottink Heerenveen 1980 958e 12:51 43:34 1:13:53 1:46:41 1:45:14 743 8162 Peter Rouw Zwolle 1986 960e 12:03 41:28 1:12:02 1:46:43 1:43:19 744 1183 Wim Spijker Nieuwleusen 1967 961e 12:42 43:31 1:14:14 1:46:45 1:45:57 745 8421 Johan Hulleman Cultivice 4eMusketie 1971 962e 11:32 40:13 1:10:46 1:46:48 1:45:44 746 7944 Sander Boeve 's-Heerenbroek 1974 963e 12:56 43:38 1:13:25 1:46:49 1:43:11 747 8196 John van 't Verlaat `t Harde 1954 965e 13:24 46:23 1:16:20 1:46:52 1:45:29 748 2011 Rabobank Rabobank IJsseldelta 1984 966e 12:49 43:41 1:14:22 1:46:54 1:45:33 749 8075 Arne Wentholt Heino 1975 967e 12:50 43:40 1:13:42 1:46:54 1:44:44 750 8006 Berry Simon Putten 1990 968e 11:55 40:21 1:10:01 1:46:54 1:44:58
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 1811 Leon Kleinjan KPZ 1 1990 969e 12:16 43:16 1:15:24 1:46:55 1:46:33 752 2044 Jean-Baptiste Chardenal Wavin 3 1987 970e 11:37 41:12 1:13:10 1:46:56 1:46:41 753 8136 Robert van der Meulen Isala '96 1969 971e 12:44 43:44 1:15:41 1:46:57 1:46:01 754 6882 Jan Salomons Zwolle 1965 972e 12:35 43:12 1:14:18 1:46:58 1:46:16 755 6168 Tom van Weeghel Zwolle 1986 974e 13:02 44:10 1:14:19 1:46:59 1:43:42 756 6476 Harold Voerman Hasselt 1981 975e 12:50 44:07 1:14:16 1:46:59 1:45:55 757 1778 Harald de Vries Windesheim 3 1966 976e 11:45 42:05 1:13:49 1:47:00 1:46:45 758 7953 Ton Wellenberg Wijhe 1961 977e 12:47 43:38 1:14:23 1:47:03 1:45:41 759 6576 Jeroen Wever Zwolle 1983 978e 12:03 40:56 1:10:50 1:47:04 1:46:14 760 1757 Stephan Driessen DHL EXPRESS 1 1976 979e 11:12 39:13 1:10:52 1:47:04 1:46:25 761 8447 Hans Leijen Stichting Time For H 1953 981e 12:41 43:13 1:13:50 1:47:05 1:45:42 762 7050 Bernhard Melenhorst Heino 1973 982e 12:42 43:37 1:14:33 1:47:06 1:46:04 763 7770 Peter Domine Staphorst 1980 983e 12:19 42:38 1:13:05 1:47:06 1:45:41 764 1732 Wim Welleweerd Deltion College 1 1966 984e 12:36 43:30 1:14:46 1:47:06 1:46:37 765 7048 André Jorink Zwolle 1956 985e 12:23 43:08 1:14:42 1:47:07 1:46:16 766 724 Klaas Meijer Berkel en Rodenrijs 1983 986e 12:27 42:59 1:13:10 1:47:07 1:45:14 767 6913 Tim Schwarte Zwolle 1983 987e 12:58 43:37 1:14:05 1:47:08 1:44:25 768 6398 Arjan Lamberink Spurt '88 1971 988e 12:54 44:10 1:14:58 1:47:09 1:46:08 769 7711 Tijmen ten Klooster Hasselt 1986 989e 13:21 45:19 1:16:02 1:47:10 1:44:52 770 6455 Rento Belt Zwolle 1980 990e 12:10 41:30 1:11:44 1:47:12 1:44:08 771 1686 Hendrik-Jan Wildebeest Van Gelder 4 1980 991e 12:18 43:04 1:14:16 1:47:12 1:46:42 772 6428 Raymond Huijsmans Raalte 1974 992e 12:47 43:58 1:14:51 1:47:12 1:45:48 773 8348 Theo Meijerink Cultivice 4eMusketie 1975 993e 13:05 44:22 1:15:33 1:47:13 1:46:15 774 2036 Gerrit Rekers Wavin 2 1968 994e 12:47 43:38 1:14:38 1:47:14 1:45:31 775 8228 Erny Veldt Zwolle 1968 995e 12:31 42:57 1:14:21 1:47:15 1:46:32 776 8534 Herman Zwerver Craft Benelux 1 1981 996e 12:54 43:49 1:14:31 1:47:16 1:45:43 777 8244 Otto van der Meer Doorwerth 1965 997e 12:51 43:01 1:12:47 1:47:17 1:45:10 778 7645 Freddy Mulder(Warmlopers) Zwolle 1973 998e 12:20 42:59 1:14:42 1:47:17 1:46:18 779 8378 Adrian Knol Cultivice 4eMusketie 1980 999e 12:34 43:01 1:14:07 1:47:18 1:46:33 780 6596 Hans Huisman Staphorst 1976 1000e 13:26 44:34 1:14:39 1:47:19 1:44:53 781 7166 Marcel Vizzini Almelo 1974 1001e 13:27 44:36 1:14:30 1:47:19 1:44:39 782 6926 Gijs Flinterman Groningen 1986 1003e 13:03 43:51 1:15:02 1:47:21 1:44:40 783 6145 Melchior Broek Zwolle 1965 1004e 13:00 43:50 1:14:45 1:47:22 1:46:22 784 8176 Jaap Smith Artemis 1968 1005e 12:57 43:31 1:16:09 1:47:24 1:46:18 785 8113 Martijn Hoen Diever 1977 1006e 12:54 44:03 1:15:05 1:47:25 1:46:32 786 6245 Erik Hutten Argo 1976 1007e 13:05 44:16 1:15:05 1:47:25 1:46:09 787 8420 Rudie Krukkert Cultivice 4eMusketie 1965 1008e 13:05 44:21 1:15:33 1:47:28 1:46:29 788 7313 Vincent Meylof Aadorp 1979 1009e 12:26 41:33 1:12:15 1:47:28 1:46:23 789 6597 Harmen van Zwol Triathlon 1969 1011e 13:16 44:25 1:14:48 1:47:29 1:45:20 790 8011 Klaas Jansen Hasselt 1954 1012e 12:31 43:47 1:16:26 1:47:30 1:46:37 791 6679 Peter Tapken Zwolle 1986 1015e 12:05 40:20 1:11:00 1:47:31 1:46:17 792 678 Sierk Jan de Haan Zwolle 1981 1016e 11:20 39:27 1:10:12 1:47:32 1:46:27 793 8242 Niels Olij Marathon Pim Mulier 1972 1018e 12:35 43:06 1:11:55 1:47:33 1:46:06 794 1780 Johan van der Molen Windesheim 3 1964 1019e 11:48 41:48 1:13:20 1:47:33 1:47:16 795 8516 Edwin Veldkamp Intersport Schutte 1966 1020e 14:27 46:38 1:15:51 1:47:34 1:44:15 796 6577 Wim Stob Raalte 1978 1021e 12:42 42:39 1:13:06 1:47:34 1:45:41 797 6201 Sjaak Pleijsier Genemuiden 1967 1022e 11:41 40:37 1:12:01 1:47:34 1:46:55 798 6667 Henk Kisteman Zwartsluis 1972 1023e 12:08 41:44 1:13:06 1:47:36 1:46:38 799 1756 Fred Koningstein AM Kraanbolwerk 1 1964 1024e 10:52 38:45 1:09:49 1:47:36 1:47:15 800 7018 Dirk Verweij Kampen 1983 1025e 12:12 41:47 1:13:38 1:47:39 1:46:50
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 7238 Eric de Man Zwolle 1963 1026e 12:28 43:17 1:14:23 1:47:39 1:46:12 802 8283 Remco van der Weide Zwolle 1973 1027e 12:43 43:16 1:13:31 1:47:41 1:45:58 803 7475 Wim Jutten Warnsveld 1956 1028e 12:45 43:44 1:14:56 1:47:43 1:46:19 804 7945 Klaas Osinga Zwolle 1972 1029e 12:27 42:56 1:13:48 1:47:43 1:46:13 805 6866 Edwin Stroeve Zwolle 1995 1030e 13:23 43:57 1:13:55 1:47:44 1:46:02 806 8393 Andre Roetman Cultivice 4eMusketie 1976 1031e 12:21 41:05 1:12:36 1:47:44 1:46:24 807 6219 Gerco Slotman Lemelerveld 1985 1032e 12:58 44:36 1:16:19 1:47:44 1:46:21 808 8253 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 1033e 13:02 43:33 1:14:39 1:47:45 1:46:12 809 6892 Niek Flierman Zwolle 1984 1034e 12:11 42:24 1:14:27 1:47:46 1:45:48 810 7622 Bertjan Arnoldink Zwolle 1991 1037e 13:18 42:41 1:12:15 1:47:47 1:45:37 811 6715 Jan Kasper van Dijk HAC '63 1977 1038e 12:30 43:30 1:14:55 1:47:49 1:46:35 812 7824 Klaas Timmerman Borne 1985 1039e 12:18 42:06 1:13:18 1:47:49 1:46:40 813 7053 Gert Sanderman Rijssen 1983 1040e 13:15 44:18 1:15:27 1:47:50 1:47:07 814 6633 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 1041e 12:46 44:04 1:15:21 1:47:51 1:46:48 815 7156 Amos de Jong Zwolle 1997 1042e 12:37 42:14 1:12:37 1:47:53 1:44:43 816 1599 Michiel van Loenen TGN 1 1980 1044e 15:34 58:31 1:47:54 1:47:29 817 8385 Ralph Kisjes Cultivice 4eMusketie 1977 1045e 12:43 43:21 1:14:45 1:47:55 1:46:48 818 7371 Bert van Dalen AV '34 1966 1046e 13:20 44:21 1:14:55 1:47:55 1:45:35 819 8374 Jonathan Reining Cultivice 4eMusketie 1974 1047e 12:46 43:31 1:14:32 1:47:55 1:46:15 820 1915 Ben Smit Enexis B.V. 3 1980 1048e 11:27 41:17 1:12:56 1:47:56 1:47:39 821 8246 Wouter de Blocq Soest 1963 1049e 12:41 43:49 1:14:59 1:47:56 1:47:09 822 8216 Martin Timme Zwolle 1972 1050e 12:32 43:32 1:14:40 1:47:56 1:46:25 823 7383 Marinus F de Groot Kampen 1957 1051e 13:50 47:46 1:16:18 1:47:56 1:45:11 824 7680 Timo Hakvoort Urk 1980 1052e 12:33 43:30 1:15:00 1:47:57 1:47:13 825 7533 Henriko van de Pol Amersfoort 1974 1053e 13:11 44:28 1:16:27 1:47:58 1:46:51 826 6061 Herman Wennink Spurt '88 1957 1054e 12:41 43:42 1:15:26 1:47:59 1:47:12 827 7505 Bart Schreurs Zwolle 1984 1056e 12:29 42:51 1:13:28 1:48:00 1:45:32 828 6254 Bram van den Esker Zwolle 1974 1057e 12:31 43:31 1:14:59 1:48:02 1:47:10 829 1814 Durk Klopstra HKV lijn in water BV 1967 1058e 12:51 44:43 1:16:20 1:48:02 1:47:36 830 6099 Niek Bloo Raalte 1986 1059e 12:16 41:37 1:11:23 1:48:03 1:46:43 831 7520 Martijn Smit Hoogenweg 1990 1060e 12:25 42:10 1:13:30 1:48:03 1:45:32 832 1813 Marco Hartman HKV lijn in water BV 1971 1061e 12:51 44:43 1:16:19 1:48:03 1:47:36 833 7958 Jeroen van den Dolder Staphorst 1994 1062e 12:56 43:00 1:14:09 1:48:04 1:47:10 834 7765 Frank van der Kolk Zwolle 1973 1063e 11:53 41:48 1:13:50 1:48:04 1:46:53 835 7969 Mark de Vries Zwolle 1986 1065e 12:36 42:35 1:14:58 1:48:05 1:46:55 836 7227 Vincent van Duijn Zwolle 1972 1066e 13:23 44:11 1:15:04 1:48:07 1:46:11 837 7990 Jan Cents Lemelerveld 1956 1067e 12:28 42:32 1:13:52 1:48:08 1:46:41 838 8277 Dirk Veldkamp Zwolle 1979 1068e 13:09 43:55 1:14:48 1:48:08 1:46:08 839 6387 Gerard Schrijver Raalte 1970 1069e 12:34 43:35 1:15:07 1:48:08 1:46:32 840 6459 Andre Uitslag Zwolle 1987 1070e 12:35 42:09 1:12:32 1:48:11 1:46:37 841 7374 Dennis Schrijver Wageningen 1994 1071e 13:14 44:19 1:14:50 1:48:11 1:45:57 842 1045 Paul Pegge Raalte 1966 1072e 12:33 43:34 1:15:07 1:48:11 1:46:34 843 6416 Roel Duitman Harderwijk 1988 1073e 12:07 42:08 1:13:57 1:48:11 1:46:56 844 7977 Bjorn Overdijk Zwolle 1981 1074e 13:08 43:53 1:14:14 1:48:11 1:46:11 845 7246 Erik Kloeze De Wijk 1988 1076e 13:29 45:26 1:15:40 1:48:12 1:46:23 846 6976 Marvin Reuvekamp Zwolle 1993 1077e 13:10 44:24 1:15:47 1:48:12 1:46:38 847 7489 Gerwin Schuurman Zwolle 1972 1078e 12:38 43:13 1:14:48 1:48:13 1:46:47 848 8109 Albert Boeve Zwolle 1962 1079e 13:23 44:20 1:15:35 1:48:14 1:46:38 849 7287 Niels Bots Zwolle 1979 1080e 12:31 42:58 1:14:40 1:48:15 1:46:19 850 8073 Remmelt Bos Deventer 1978 1081e 12:46 43:10 1:14:08 1:48:16 1:47:05
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 6834 Elko Knoop Tolbert 1962 1082e 12:29 42:31 1:14:16 1:48:17 1:47:22 852 6672 Richard Dam Kampen 1975 1083e 12:39 42:15 1:12:27 1:48:17 1:47:11 853 2050 Carel Funke Wavin 5 1974 1084e 12:21 44:26 1:16:13 1:48:18 1:47:59 854 7084 Adriaan van Dalfsen GENEMUIDEN 1987 1085e 11:59 41:26 1:13:46 1:48:18 1:47:08 855 6908 Jan Hein Bunk Dedemsvaart 1988 1086e 13:09 43:57 1:14:30 1:48:19 1:46:08 856 8180 Ronald Boerkamp Wijhe 1971 1087e 13:02 44:30 1:15:21 1:48:20 1:46:14 857 7239 Jorge Carvalho 's-Heerenbroek 1967 1088e 11:57 40:55 1:11:55 1:48:20 1:47:32 858 1601 Luuk Veltink TGN 1 1987 1089e 11:39 41:57 1:13:56 1:48:20 1:47:57 859 7136 Jeroen van Beek (Warmlope Zwolle 1972 1090e 12:31 43:49 1:15:22 1:48:21 1:47:21 860 1885 Luuk van Dam Penta Rho 3 1982 1091e 12:41 44:30 1:16:10 1:48:22 1:47:53 861 6961 Stefan Minkhorst Zeewolde 1985 1092e 12:37 42:32 1:11:44 1:48:22 1:47:11 862 6202 Peter Graumans Biddinghuizen 1960 1093e 13:12 44:04 1:14:01 1:48:24 1:45:52 863 8318 Willem Boverhof Zwolle 1975 1094e 12:59 44:09 1:16:14 1:48:25 1:46:38 864 7569 Riekelt Romkes Urk 1983 1098e 12:32 43:30 1:15:00 1:48:25 1:47:41 865 1875 Henk Norder Penta Rho 1 1957 1099e 12:40 44:31 1:16:11 1:48:27 1:47:58 866 8038 Rik Jansen Staphorst 1981 1100e 13:01 44:31 1:15:15 1:48:28 1:46:17 867 7602 Joey Exel Raalte 1990 1102e 12:17 43:43 1:15:27 1:48:31 1:47:49 868 7658 Moritz Hunsicker Wageningen 1993 1103e 13:24 43:05 1:12:55 1:48:32 1:46:18 869 2067 Age Faber Scania 3 1990 1104e 13:16 46:34 1:17:35 1:48:32 1:48:01 870 7189 Rinse Bruggeman Amsterdam 1989 1106e 12:17 43:43 1:15:27 1:48:34 1:47:52 871 8419 Theo Mul Cultivice 4eMusketie 1977 1107e 12:46 43:55 1:15:11 1:48:35 1:46:13 872 1829 Pieter Hoefsloot Van der Kamp B.V. 2 1966 1108e 12:15 44:53 1:15:52 1:48:36 1:48:12 873 6847 Romano Vedder Emmen 1990 1109e 12:03 43:06 1:15:23 1:48:36 1:47:54 874 440 Max Madu Amsterdam 1989 1110e 12:15 42:18 1:13:15 1:48:36 1:46:39 875 6159 Henk Roeberts Nieuwleusen 1971 1112e 12:54 44:21 1:15:31 1:48:39 1:47:17 876 7629 Wilfred Loozeman Salland 1972 1113e 12:32 43:18 1:13:46 1:48:40 1:46:37 877 1625 Corstiaan Schuld Acquire Publishing 1 1977 1114e 11:56 41:26 1:13:19 1:48:41 1:48:22 878 7417 Tom van Vilsteren Zwolle 1993 1115e 13:27 44:52 1:15:49 1:48:42 1:46:19 879 8380 Arjen van de Wetering Cultivice 4eMusketie 1973 1116e 13:30 45:20 1:16:21 1:48:42 1:46:21 880 7964 Patrick Jorink Raalte 1965 1117e 12:58 43:45 1:14:11 1:48:42 1:47:05 881 1881 Gerard Boukens Penta Rho 2 1986 1118e 12:30 42:24 1:13:54 1:48:42 1:48:10 882 7947 Jorrit Baerends Zwolle 1981 1120e 12:48 43:10 1:13:28 1:48:44 1:47:34 883 8232 André Blankvoort Zalk 1972 1121e 13:01 44:05 1:14:20 1:48:44 1:46:50 884 6640 Peter Westendorp Raalte 1987 1122e 13:20 44:34 1:15:43 1:48:44 1:47:11 885 8023 Johan Tichelaar Nunspeet 1987 1123e 11:50 41:32 1:12:52 1:48:45 1:47:56 886 7301 Alex Wermink Wierden 1971 1124e 12:39 43:38 1:14:49 1:48:46 1:47:23 887 6194 Elwin ten Hove Wezep 1990 1125e 12:36 44:23 1:14:52 1:48:46 1:45:32 888 7237 Jeroen Hollegien Raalte 1987 1126e 12:46 44:04 1:14:54 1:48:47 1:47:51 889 7248 Arnoud Hoen Zwolle 1975 1127e 12:53 44:02 44:03 1:48:50 1:47:57 890 6087 Henk Kortekaas Heino 1962 1128e 12:56 43:34 1:14:57 1:48:51 1:47:34 891 1762 Vincent Zwemmer P-Direkt; Ministerie 1977 1129e 10:49 39:59 1:11:14 1:48:51 1:48:21 892 2028 Ronald de Haas Abbott Laboratories 1961 1130e 12:42 44:18 1:16:01 1:48:51 1:48:31 893 7909 Bart van Lohuizen Wezep 1981 1131e 12:09 42:22 1:14:08 1:48:52 1:47:46 894 6284 Twan Verboom Utrecht 1985 1132e 12:53 42:30 1:12:46 1:48:53 1:47:33 895 7045 Ron Kieft Zwolle 1964 1134e 13:00 43:50 1:14:45 1:48:55 1:47:55 896 6210 Erik Rozendom Nijeveen 1987 1135e 12:49 43:25 1:14:32 1:48:55 1:46:26 897 7773 Uthayan Meas Zwolle 1973 1136e 12:29 42:41 1:14:47 1:48:56 1:47:41 898 7693 Rob Plugge 't Harde 1960 1137e 12:11 42:28 1:13:44 1:48:57 1:48:16 899 6988 Henk-Jan van Boven Zwolle 1985 1138e 12:10 41:16 1:11:15 1:49:00 1:46:43 900 7863 Sjoerd van den Akker ZWOLLE 1988 1139e 13:00 44:49 1:15:35 1:49:00 1:47:01
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 7271 Dirk Kuiers Staphorst 1988 1140e 12:09 42:33 1:13:42 1:49:02 1:47:36 902 6187 Peter Goeken Zwolle 1973 1144e 12:55 43:20 1:13:39 1:49:06 1:47:34 903 6081 Roald van Kampen IJsselstein Ut 1963 1145e 12:49 44:11 1:16:27 1:49:07 1:48:17 904 8190 Kees Loef Meppel 1965 1146e 12:41 44:21 1:16:03 1:49:07 1:48:11 905 7811 Tom Grevers Groningen 1989 1147e 12:56 44:22 1:15:39 1:49:10 1:45:52 906 6583 Robert te Raa PEC 1910 1962 1148e 13:00 43:59 1:15:22 1:49:11 1:47:23 907 7341 Sander van de Vegte Zwolle 1974 1149e 12:56 43:36 1:13:14 1:49:12 1:45:35 908 7973 Robin Bruins Elburg 1979 1150e 12:49 43:43 1:15:18 1:49:14 1:48:21 909 1822 Bas van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1972 1151e 12:30 44:16 1:16:19 1:49:14 1:48:53 910 7481 Gerhard Kuijt Nijmegen 1963 1152e 12:40 43:11 1:14:52 1:49:16 1:48:22 911 8468 Eric Heitbrink Run2Day Zwolle 1967 1153e 12:37 43:07 1:14:48 1:49:16 1:47:31 912 6676 Johan Copinga Kampen 1976 1155e 13:21 44:40 1:16:31 1:49:16 1:47:52 913 8418 Wim Willems Cultivice 4eMusketie 1989 1157e 12:26 43:00 1:14:22 1:49:18 1:47:17 914 1638 Eric Zwiers UWV 2 1969 1158e 11:36 42:41 1:14:48 1:49:19 1:49:07 915 7638 Benjamin Ward Amsterdam Zuidoost 1990 1159e 13:13 44:23 1:15:38 1:49:19 1:46:01 916 1928 Gert-Jan Meinen VGZ 1 1969 1160e 12:37 44:00 1:15:59 1:49:20 1:48:46 917 6603 Edwin Boone Kampen 1990 1161e 13:14 45:00 1:16:39 1:49:23 1:47:54 918 7874 Arjen van Dommelen Utrecht 1985 1163e 12:39 42:42 1:14:08 1:49:24 1:47:34 919 1947 Pawel Kordula De Eenhoorn 3 1980 1164e 12:39 44:00 1:16:17 1:49:26 1:48:52 920 1503 Henk Westervelt Stichting Mindfit 1 1954 1165e 11:51 43:20 1:15:21 1:49:28 1:49:12 921 6162 Vincent Michielsen Zwolle 1975 1166e 12:51 44:06 1:15:45 1:49:29 1:48:14 922 6439 Hilbert Kok Zwolle 1984 1167e 12:28 42:51 1:13:28 1:49:29 1:47:00 923 1909 Rene Kromkamp Enexis B.V. 2 1988 1168e 12:26 44:32 1:16:52 1:49:30 1:49:16 924 1904 Peter Binnema Enexis B.V. 1 1966 1169e 12:26 44:32 1:16:52 1:49:31 1:49:17 925 8197 Edwin Munneke Zwolle 1967 1170e 13:11 44:49 1:15:30 1:49:31 1:46:59 926 7348 Ton Bouwmeester Bleiswijk 1959 1171e 13:46 45:39 1:16:46 1:49:32 1:48:08 927 1641 Hubert von Berg UWV 2 1963 1172e 12:22 43:58 1:16:39 1:49:32 1:49:18 928 F62 Dennis Compayen Zwolle 1981 1173e 12:14 42:41 1:14:46 1:49:36 1:48:38 929 6079 Andre Groen Raalte 1963 1174e 12:47 44:09 1:15:26 1:49:37 1:47:28 930 8094 Hendrik Dubbeldam Zwolle 1971 1175e 12:48 43:35 1:15:06 1:49:37 1:47:24 931 7567 Martijn Eikelboom Heerde 1980 1176e 12:52 44:28 1:16:12 1:49:38 1:48:51 932 7929 Sander Bredewout Apeldoorn 1980 1177e 13:20 45:24 1:16:45 1:49:38 1:47:37 933 7255 Bauke Busscher Hattem 1980 1178e 12:22 42:43 1:13:30 1:49:38 1:48:58 934 6969 Jacco Verbrugge Noordwolde Fr 1968 1180e 13:12 44:24 1:15:45 1:49:39 1:47:54 935 412 Ronald Voerman ZWARTSLUIS 1968 1181e 12:53 43:49 1:15:14 1:49:39 1:47:23 936 7102 Arno Klein Elburg 1971 1182e 11:53 40:54 1:13:05 1:49:40 1:48:45 937 7180 Hans Eibrink (Warmlopers) Hattemerbroek 1969 1184e 12:29 43:48 1:15:35 1:49:42 1:48:39 938 7951 Bart van der Steege Hasselt 1982 1185e 12:59 45:05 1:16:43 1:49:43 1:48:43 939 6658 Richard van het Ende Wezep 1978 1186e 13:16 44:42 1:16:17 1:49:43 1:48:18 940 7798 Bob de Jonge Zwolle 1958 1187e 12:54 44:08 1:15:43 1:49:44 1:48:12 941 7902 Harrie Fokkens Nieuwleusen 1950 1188e 12:36 44:17 1:16:28 1:49:45 1:48:40 942 7892 Henri Wittenberg Lochem 1965 1189e 12:36 43:38 1:15:51 1:49:46 1:48:13 943 7220 Willem van Beek PEC 1910 1958 1190e 12:47 44:11 1:15:51 1:49:47 1:48:53 944 7472 André Plattel Zwolle 1965 1191e 13:07 44:36 1:15:56 1:49:47 1:48:47 945 1974 Eric Logtenberg Gemeente Zwolle 4 2016 1192e 12:33 43:44 1:15:47 1:49:48 1:49:29 946 7513 Tjalling ten Hove Houten 1971 1193e 12:55 44:04 1:15:03 1:49:49 1:48:43 947 1907 Heinz Kulpe Enexis B.V. 2 1977 1194e 12:34 44:13 1:16:53 1:49:49 1:49:32 948 7728 Bart Bosch Vleuten 1984 1196e 13:07 44:44 1:16:30 1:49:50 1:47:49 949 7822 Ton Sieljes Emmeloord 1965 1197e 12:56 43:58 1:15:25 1:49:51 1:48:47 950 6533 Joep Koolman Raalte 1982 1199e 13:19 45:18 1:16:45 1:49:53 1:48:25
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 951 8046 Marco Hoeve Dedemsvaart 1992 1200e 12:18 40:40 1:09:59 1:49:54 1:48:22 952 6808 Pieter Lassche Rouveen 1982 1201e 12:34 44:08 1:16:20 1:49:55 1:49:11 953 7363 Norbert Westerman Deventer 1979 1202e 13:19 45:16 1:16:44 1:49:55 1:48:26 954 6153 Jan-Jaap Beekhuis Kampen 1988 1203e 13:07 44:24 1:16:06 1:49:55 1:47:31 955 1913 Jan Reimink Enexis B.V. 3 1960 1205e 12:58 45:17 1:17:29 1:49:59 1:49:43 956 6758 Jan Willem Gakes Zwolle 1967 1206e 11:37 40:40 1:12:59 1:50:00 1:49:01 957 7722 Jan Hoogers PEC 1910 1966 1207e 12:46 44:10 1:15:50 1:50:00 1:49:05 958 1869 John Doe A.Vogel 1 1986 1208e 11:01 41:56 1:15:19 1:50:00 1:49:50 959 8036 John Jansen of Lorkeers Zwolle 1962 1209e 13:18 45:06 1:16:36 1:50:02 1:48:37 960 6668 Barry ten Hove Atletics Nijverdal 1970 1210e 12:37 44:09 1:16:16 1:50:02 1:48:58 961 2076 Michiel Fuite Scania 5 1990 1211e 11:46 43:57 1:16:00 1:50:02 1:49:49 962 7062 Henk-Jan Ebbers Utrecht 1989 1213e 11:56 41:37 1:12:39 1:50:03 1:49:21 963 8392 Gerbrand Altena Cultivice 4eMusketie 1978 1214e 13:08 44:27 1:16:19 1:50:04 1:49:12 964 1821 Henk Elferink NBA afdeling Oost 1 1962 1215e 11:56 43:00 1:16:29 1:50:04 1:49:45 965 1884 Jurrien Norder Penta Rho 3 1985 1216e 12:39 44:30 1:16:13 1:50:04 1:49:34 966 673 Niels Kersten Zeewolde 1983 1217e 11:27 40:12 1:09:59 1:50:05 1:48:40 967 8015 Jeroen Bredenbeek Hasselt 1956 1218e 12:57 44:16 1:15:26 1:50:05 1:47:51 968 6190 Tom Albers Groningen 1987 1219e 14:17 46:49 1:18:09 1:50:06 1:46:48 969 8414 Francis Damminga Cultivice 4eMusketie 1984 1221e 11:58 41:32 1:12:55 1:50:07 1:48:57 970 8345 Roelof Siepel Cultivice 4eMusketie 1971 1222e 12:45 44:41 1:17:01 1:50:07 1:48:25 971 7193 Adriaan Aarden Zwolle 1957 1223e 13:07 44:19 1:15:35 1:50:08 1:48:31 972 7009 Mark van Dam Elburg 1981 1224e 13:23 44:28 1:15:34 1:50:08 1:48:05 973 7187 Dennis van der Vechte Heino 1984 1225e 13:01 44:47 1:16:25 1:50:10 1:48:37 974 7681 Jaap Slump Hattem 1984 1226e 13:05 44:19 1:15:43 1:50:10 1:48:32 975 6495 Dick Wensink Heerde 1976 1227e 12:34 43:13 1:14:18 1:50:11 1:47:43 976 7154 Matthijs Fransen Nijverdal 1977 1228e 12:37 43:17 1:15:06 1:50:12 1:47:54 977 597 Rick Dijsselhof Amsterdam 1990 1229e 13:24 45:10 1:17:02 1:50:12 1:48:38 978 2089 Sebastian Dekkers Scania 8 1990 1230e 13:35 46:51 1:18:32 1:50:13 1:49:47 979 7088 Henk van den Berg Zwolle 1959 1231e 12:39 43:34 1:16:02 1:50:13 1:49:17 980 7457 Eric Veldkamp Zwolle 1970 1232e 12:46 44:12 1:16:00 1:50:13 1:49:11 981 7526 Nico Kropman Zwolle 1958 1233e 14:04 46:20 1:18:05 1:50:13 1:46:38 982 7894 Rudolf Tolsma Warmlopers Zwolle 1977 1234e 12:32 44:16 1:16:53 1:50:14 1:49:14 983 8152 Martijn Sikkens Zwolle 1976 1235e 13:18 45:05 1:16:13 1:50:15 1:47:02 984 8212 Jan Sonneveld 's-Gravenhage 1983 1236e 13:23 45:09 1:17:05 1:50:17 1:48:38 985 7446 Dennis Veltman Hoogland 1994 1237e 13:22 44:52 1:16:20 1:50:17 1:47:28 986 7561 Ben Schermers Almkerk 1979 1238e 13:07 44:37 1:16:27 1:50:18 1:48:16 987 7692 Ruben Hofsink Zwolle 1990 1239e 12:27 42:52 1:13:17 1:50:18 1:48:09 988 8499 Henk Kemper Intersport Schutte 1964 1240e 12:32 41:49 1:11:57 1:50:19 1:49:32 989 1736 Stefan Engels Deltion College 1 1996 1241e 14:05 46:42 1:18:34 1:50:19 1:49:50 990 8483 Sjouke jan Zwarthoff Monicares Foundation 1964 1242e 11:56 42:42 1:15:07 1:50:20 1:49:39 991 7077 Tim Hertsenberg Groningen 1994 1243e 13:55 47:52 1:19:14 1:50:21 1:47:36 992 8344 Hans van Berkum Cultivice 4eMusketie 1991 1244e 13:03 44:09 1:15:27 1:50:22 1:48:21 993 6085 Herman Stijf De Gemzen 1972 1245e 13:12 45:33 1:17:25 1:50:23 1:48:10 994 6238 Jeffrie Jonkman Meppen-Hemsen (GER) 1984 1246e 13:32 45:04 1:15:44 1:50:24 1:48:51 995 7410 Sander van Hamersveld Hoogland 1994 1247e 13:22 44:53 1:16:20 1:50:25 1:47:36 996 1940 Norbert Pawelec De Eenhoorn 1 1977 1248e 12:28 42:13 1:14:48 1:50:25 1:49:51 997 1604 Maikel Jansen Trebbe Oost & Noord 1986 1249e 12:30 43:33 1:15:43 1:50:25 1:48:02 998 1987 Bas Witteveen LeanENT BV 1 1990 1250e 12:36 44:14 1:16:11 1:50:26 1:48:46 999 7332 Allard Bloem Zuidhorn 1977 1251e 12:45 43:12 1:14:38 1:50:26 1:49:41 1000 6877 Sander Deuling Zwolle 1981 1252e 13:10 45:06 1:16:57 1:50:26 1:48:20
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1001 8291 Willem Koning Assen 1973 1253e 13:15 44:32 1:16:40 1:50:27 1:48:35 1002 1687 Rene Jansen Van Gelder 4 1978 1254e 12:25 44:32 1:17:35 1:50:27 1:49:56 1003 4509 Paul Verheijdt Zwolle 1255e 12:30 45:07 1:17:53 1:50:27 1:50:24 1004 7138 Henk van Winkoop Ermelo 1979 1256e 12:48 43:58 1:14:59 1:50:28 1:49:22 1005 221 Gerard Alberts zwolle 1972 1258e 13:30 44:46 1:15:59 1:50:29 1:48:32 1006 1703 Andre Gottemaker VMI Group BV 3 1968 1259e 12:55 44:59 1:17:05 1:50:29 1:50:00 1007 7343 Emiel Muller Putten 1984 1260e 13:25 45:42 1:17:12 1:50:29 1:48:38 1008 7515 Joost Nunnink Zwolle 1972 1262e 12:55 44:06 1:15:57 1:50:31 1:48:19 1009 7630 Joost Olijve Ommen 1996 1263e 13:03 42:48 1:13:45 1:50:32 1:49:11 1010 6981 Matthijs Prins Zwolle 1990 1264e 12:58 43:58 1:15:39 1:50:32 1:48:12 1011 6839 Jeroen van der Stouwe Zwolle 1987 1266e 13:16 44:47 1:16:21 1:50:34 1:48:43 1012 8235 Melvin van Dijk Zwolle 1978 1267e 13:56 45:43 1:16:21 1:50:35 1:47:52 1013 7776 Gert Staarman Sportlust/Loopgroep 1963 1270e 12:47 44:15 1:16:27 1:50:36 1:49:16 1014 7431 Wim Kroeze Hengelo Ov 1955 1272e 13:10 43:48 1:15:01 1:50:37 1:49:01 1015 6074 Bernie Dolfsma IJsselmuiden 1992 1273e 12:25 42:08 1:13:44 1:50:37 1:49:45 1016 7492 Peter Rijpma Sneek 1985 1274e 12:37 43:26 1:14:51 1:50:39 1:48:54 1017 1805 Rob Brouwer Cainova 2 1978 1275e 13:25 46:33 1:18:43 1:50:39 1:50:02 1018 7946 Erik Olde Olthof Borne 1992 1276e 13:39 44:59 1:15:36 1:50:40 1:47:23 1019 6279 Sjouke Wolters Utrecht 1978 1277e 12:33 42:47 1:13:49 1:50:42 1:47:34 1020 7011 Jeroen Steenblik Heeten 1971 1280e 13:21 44:15 1:15:14 1:50:43 1:48:24 1021 7729 Rene van Riemsdijk Woudsend 1962 1281e 13:07 43:45 1:15:08 1:50:43 1:48:45 1022 8026 Kaz Waanders Zwolle 1995 1282e 15:33 55:51 1:50:44 1:47:24 1023 2051 Ansgar Wolken Wavin 5 1965 1283e 12:45 44:59 1:17:09 1:50:44 1:50:27 1024 2052 Georg Machnik Wavin 5 1959 1284e 12:45 44:59 1:17:10 1:50:45 1:50:27 1025 7250 Wilco van Dijk Zwolle 1974 1285e 12:08 42:35 1:13:57 1:50:45 1:49:49 1026 1726 Harm Dijkman Actemium 1 1980 1286e 11:50 42:33 1:15:08 1:50:45 1:50:14 1027 8278 Balazs Manfai Zwolle 1984 1287e 13:05 44:51 1:16:31 1:50:46 1:48:48 1028 6814 Herman Sieljes Zwolle 1962 1288e 13:21 44:35 1:15:31 1:50:47 1:47:56 1029 8047 Mathijs Brinkman Dronten 1981 1289e 13:19 45:19 1:16:11 1:50:47 1:48:29 1030 6895 Eddie van den Berg Hasselt 1984 1291e 13:15 44:16 1:15:18 1:50:47 1:49:07 1031 6683 Peter Wellenberg 't Harde 1965 1292e 13:22 45:29 1:17:18 1:50:48 1:48:55 1032 6838 Diederik van der Worp Hattem 1977 1293e 13:51 45:54 1:17:15 1:50:48 1:48:40 1033 6475 Peter Fredriks Zwolle 1964 1294e 13:09 44:54 1:17:08 1:50:48 1:49:41 1034 7100 Dik Vedder Staphorst 1959 1296e 12:17 43:10 1:14:47 1:50:49 1:48:30 1035 1562 Jacco van Raaijen EY Accountants LLP 1 1992 1298e 13:02 45:29 1:17:56 1:50:49 1:50:16 1036 7008 Wouter Pol Zwolle 1980 1299e 12:50 43:22 1:14:56 1:50:49 1:49:39 1037 7596 Patrick Stempher Raalte 1977 1300e 14:05 47:25 1:18:21 1:50:50 1:47:40 1038 7244 Jeroen Beekhof Zwolle 1991 1301e 12:50 44:25 1:16:22 1:50:51 1:48:56 1039 7455 Andre Kragt Heveadorp 1968 1302e 12:51 43:34 1:15:18 1:50:52 1:48:44 1040 1700 Toine Stout VMI Group BV 3 1971 1303e 11:19 40:30 1:13:51 1:50:53 1:50:29 1041 7741 Gilles Gerth PEC 1910 1966 1304e 12:52 44:36 1:16:35 1:50:53 1:49:58 1042 8478 Hilbert jan Schreur Run2Day Zwolle 1969 1305e 13:11 45:13 1:17:14 1:50:54 1:49:39 1043 6766 Marc Blaak Zwolle 1988 1307e 12:30 43:23 1:15:28 1:50:55 1:48:24 1044 7160 Edward Kip Putten 1971 1309e 12:44 43:37 1:15:38 1:50:56 1:49:32 1045 8134 André van der Beek Warmlp Zwolle 1979 1311e 11:51 41:11 1:13:37 1:50:57 1:49:55 1046 2045 Lieven Steijaert Wavin 4 1963 1312e 13:11 44:13 1:15:51 1:50:58 1:49:07 1047 8156 Arnold Kamminga Zwolle 1973 1313e 12:14 42:43 1:14:10 1:50:58 1:48:12 1048 8114 Ron de Wit Hengelo Ov 1972 1314e 13:57 46:37 1:18:13 1:51:00 1:49:11 1049 7975 Byrge Leeuwangh Zwolle 1970 1316e 12:31 43:17 1:15:49 1:51:01 1:49:31 1050 1889 Henny Tijink Landstede 1 1963 1318e 12:49 44:10 1:15:27 1:51:02 1:48:54
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1051 8338 Hans Kuipers Amsterdam 1980 1319e 12:41 43:05 1:14:08 1:51:03 1:49:19 1052 7476 Jos Koedijk Zwolle 1956 1320e 16:05 56:45 1:51:04 1:46:39 1053 6869 Henri van der Klogt hasselt 1987 1321e 13:47 45:58 1:17:03 1:51:04 1:49:08 1054 8051 Rick Santbergen 't Harde 1994 1322e 12:48 43:40 1:14:50 1:51:04 1:48:34 1055 7172 Lennaert Steen Zwolle 1974 1323e 13:19 44:56 1:16:18 1:51:05 1:48:36 1056 1951 Slawomir Smagowski De Eenhoorn 4 1982 1324e 12:54 45:14 1:17:54 1:51:06 1:50:32 1057 1533 Arie Mes Professionals in NAH 1987 1325e 13:09 45:18 1:17:44 1:51:06 1:50:30 1058 6770 Jaap Otten Zwolle 1978 1326e 13:03 45:24 1:17:40 1:51:06 1:50:20 1059 7579 Vincent van 't Erve Raalte 1970 1327e 12:43 43:27 1:14:50 1:51:07 1:49:46 1060 7378 Jan Bos Zwolle 1961 1328e 13:55 45:52 1:16:50 1:51:07 1:47:22 1061 8530 Gé de Leeuw Koninklijke Van Wijh 1958 1329e 13:57 45:53 1:16:50 1:51:07 1:47:23 1062 1983 Rogier de Vries LeanENT BV 1 1988 1331e 13:43 45:10 1:15:49 1:51:08 1:49:25 1063 7802 René van Rijssen Hattem 1990 1334e 12:13 43:00 1:15:01 1:51:11 1:49:19 1064 1551 IJsbrand Huizenga Professionals in NAH 1977 1336e 13:08 45:18 1:18:54 1:51:12 1:50:36 1065 7688 Ton ten Have Hanzesport 1951 1337e 13:55 46:00 1:18:29 1:51:13 1:50:09 1066 6263 Henri van der Veen Nieuwleusen 1963 1340e 12:40 43:30 1:14:13 1:51:14 1:50:25 1067 7823 Jan Janssen Zwolle 1957 1342e 12:08 42:29 1:15:01 1:51:16 1:50:11 1068 6300 Herman Klaassen Schoonebeek 1956 1343e 13:12 44:56 1:17:07 1:51:16 1:50:21 1069 1702 Rick Smit VMI Group BV 3 1990 1344e 13:19 46:22 1:18:12 1:51:16 1:51:02 1070 6189 Martijn Hoving Zwolle 1984 1345e 13:08 44:28 1:15:33 1:51:16 1:47:50 1071 6258 Rick Koerhuis Marienheem 1987 1346e 13:25 45:51 1:17:46 1:51:16 1:49:45 1072 1998 Marc Schonewille Rabobank IJsseldelta 1972 1347e 13:10 45:29 1:17:57 1:51:17 1:50:46 1073 6344 Bernard Sluis Zwolle 1968 1351e 12:45 44:51 1:16:12 1:51:18 1:48:56 1074 8085 Jan Willem Wieman De Gemzen 1954 1354e 13:02 43:36 1:14:55 1:51:18 1:48:11 1075 7269 Cor Blankestijn Emmeloord 1984 1355e 13:18 45:31 1:17:24 1:51:19 1:50:05 1076 6084 Hans de Heer Emmeloord 1972 1356e 13:18 45:31 1:17:24 1:51:19 1:50:05 1077 2029 Stefan Tulner Abbott Laboratories 1990 1357e 13:11 45:08 1:17:19 1:51:22 1:49:32 1078 7903 Marcel Boone Dronten 1994 1358e 13:19 45:14 1:17:33 1:51:23 1:49:54 1079 6987 Stephan Temmink Wijhe 1971 1359e 13:02 44:31 1:16:16 1:51:23 1:49:18 1080 6494 René Lems Amsterdam 1991 1360e 13:16 44:09 1:15:41 1:51:24 1:48:53 1081 2078 Dinant Kampen Scania 6 1990 1361e 12:49 43:51 1:15:31 1:51:25 1:49:57 1082 7296 Arjen Milhous Alkmaar 1974 1362e 12:42 43:33 1:18:01 1:51:25 1:50:22 1083 8368 Wienand Kloosterman Cultivice 4eMusketie 1987 1363e 12:16 43:26 1:15:45 1:51:25 1:50:15 1084 6546 Remon Poelman Zwolle 1985 1364e 12:36 43:51 1:17:05 1:51:26 1:50:13 1085 8457 Bas van de Goor Foundatio Bas van de Goor Foun 1980 1368e 17:19 59:22 1:51:27 1:47:10 1086 6813 Karel Kort Loopgroep Nienoord 1966 1369e 13:23 44:52 1:16:59 1:51:28 1:50:06 1087 7634 Dick Ponsteen Nunspeet 1977 1370e 13:15 43:51 1:15:26 1:51:29 1:49:38 1088 1761 Marcel Gieske P-Direkt; Ministerie 1974 1371e 12:32 42:57 1:14:28 1:51:30 1:50:59 1089 6405 Hans Harleman Dronten 1968 1372e 12:28 42:44 1:14:47 1:51:31 1:50:02 1090 8313 Marcel Bohmer Eindhoven 1962 1373e 12:53 44:00 1:15:56 1:51:31 1:50:23 1091 7682 Peter Slump Hattem 1982 1375e 13:33 46:20 1:18:11 1:51:32 1:49:25 1092 6293 Dick Dubbink Sportlust/Loopgroep 1954 1376e 12:31 42:50 1:14:30 1:51:32 1:50:11 1093 7801 Maarten Asselbergs Bergen op Zoom 1971 1377e 13:19 44:44 1:16:30 1:51:33 1:49:14 1094 7440 Henk Koopman Dutch Runners 1965 1378e 12:59 45:08 1:17:29 1:51:33 1:49:50 1095 7936 Appie Boschman Elburg 1949 1379e 13:14 45:13 1:17:17 1:51:34 1:50:16 1096 1062 Ferry Kooij Wapserveen 1964 1380e 13:20 45:11 1:18:03 1:51:34 1:49:43 1097 8290 Hans van den Belt Zwolle 1959 1382e 13:17 44:46 1:16:45 1:51:36 1:50:05 1098 2115 Jacco Vonhof Zwolle 1969 1383e 12:44 44:10 1:16:51 1:51:37 1:50:59 1099 6592 Stefan Horst Zwolle 1991 1384e 14:01 45:14 1:16:15 1:51:38 1:47:17 1100 8105 Doede Terluin NOP 1967 1385e 13:42 44:44 1:15:38 1:51:39 1:47:40
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1101 6108 Theo Knippenberg Oene 1976 1386e 12:53 43:55 1:15:32 1:51:40 1:49:59 1102 7992 Hans Riezebeek Laren Nh 1960 1387e 13:23 45:24 1:17:48 1:51:40 1:50:22 1103 6599 Jan Koning Zwolle 1977 1388e 12:23 42:56 1:14:49 1:51:40 1:50:59 1104 7063 Stefan Lenters Amsterdam 1988 1389e 13:27 45:44 1:18:06 1:51:41 1:50:45 1105 6158 René de Haan Zwolle 1966 1391e 11:25 41:57 1:14:34 1:51:42 1:51:03 1106 1894 Hans Roman Landstede 2 1985 1392e 11:45 41:37 1:15:22 1:51:42 1:51:15 1107 590 Stefan Roelink Zwolle 1988 1393e 13:21 45:20 1:16:58 1:51:44 1:49:23 1108 7646 Wilbert Arnoldink Warmlo Zwolle 1984 1394e 13:26 45:10 1:16:59 1:51:44 1:49:34 1109 6243 Dennis de Boer Zwolle 1973 1395e 12:45 43:53 1:16:03 1:51:44 1:50:18 1110 7437 Coen Wedekind PEC 1910 1969 1396e 13:01 44:41 1:16:54 1:51:44 1:49:52 1111 6764 Marcel Zunnebeld Zwolle 1966 1397e 13:20 46:05 1:18:18 1:51:45 1:50:41 1112 8311 Ruud van Born Zwolle 1991 1398e 14:40 46:53 1:18:49 1:51:46 1:47:57 1113 6502 Hendri Vinke Zwolle 1987 1399e 12:43 45:13 1:17:01 1:51:46 1:48:30 1114 1945 Daniël Visserman De Eenhoorn 3 1979 1400e 13:13 47:10 1:18:58 1:51:49 1:51:16 1115 7708 Rutger Kamphuis Zwolle 1979 1401e 13:33 46:06 1:17:41 1:51:50 1:49:43 1116 6301 Bart Kroon Spurt '88 1961 1402e 12:16 43:17 1:16:34 1:51:52 1:51:08 1117 6768 Theo Buitenhuis Hengelo Ov 1974 1403e 13:50 44:55 1:16:35 1:51:53 1:50:58 1118 7719 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 1404e 13:24 45:31 1:17:34 1:51:53 1:49:37 1119 8159 Jan Willem Hanzesport 1968 1405e 12:37 42:14 1:13:01 1:51:54 1:47:27 1120 7572 Olaf van Campen Emmeloord 1979 1406e 13:21 44:05 1:15:10 1:51:54 1:49:02 1121 1948 Arkadiusz Malek De Eenhoorn 3 1969 1407e 12:54 45:13 1:17:54 1:51:56 1:51:22 1122 6853 Robert van Essen Wezep 1985 1408e 12:20 42:38 1:14:26 1:51:56 1:51:11 1123 6868 Matthijs van der Graaf Hasselt 1991 1409e 13:15 44:28 1:16:09 1:51:56 1:50:34 1124 7542 Almer ten klei Warmloper Zwolle 1968 1410e 17:17 1:01:34 1:51:56 1:47:37 1125 7529 Herman Weelink Zwolle 1978 1412e 12:34 43:37 1:16:16 1:51:57 1:50:13 1126 8476 Ruben vd Wetering Run2Day Zwolle 1992 1413e 13:14 46:23 1:19:06 1:51:57 1:50:41 1127 7508 Jacco Zwerver De Meern 1971 1414e 13:28 46:03 1:19:00 1:51:58 1:50:41 1128 8308 Johan Lamens Lopik 1962 1415e 13:38 46:41 1:19:29 1:51:58 1:49:55 1129 8241 Gerard Harleman Haastrecht 1966 1416e 13:27 46:02 1:18:59 1:51:59 1:50:41 1130 1900 Patrick Dieteren Maandag 1 1987 1418e 13:00 45:15 1:18:30 1:52:01 1:51:23 1131 7963 Jan Jonker Raalte 1980 1419e 12:59 43:45 1:14:13 1:52:01 1:50:24 1132 1553 Rene Buiting Professionals in NAH 1964 1421e 12:14 43:10 1:15:53 1:52:02 1:51:27 1133 7044 Andre Stam Raalte 1966 1423e 13:14 45:05 1:17:10 1:52:04 1:49:55 1134 7625 Robert van Dijk Zwolle 1972 1424e 13:47 46:21 1:18:35 1:52:04 1:50:42 1135 8249 Gerard van der Werf Amsterdam 1963 1425e 12:42 43:51 1:15:44 1:52:04 1:49:04 1136 7451 Rens van der Horst Zwolle 1989 1426e 13:22 45:21 1:17:41 1:52:05 1:50:37 1137 7425 Erwin Berends Hengelo Ov 1973 1428e 12:49 43:48 1:15:21 1:52:06 1:50:38 1138 6735 Gert Jan Westendorp Kampen 1981 1429e 12:23 42:57 1:15:34 1:52:07 1:49:30 1139 423 Piet Diender Zwolle 1952 1430e 12:42 43:23 1:14:58 1:52:07 1:50:12 1140 1607 Paul Jansen Trebbe Oost & Noord 1965 1431e 11:16 41:41 1:15:55 1:52:07 1:51:53 1141 8312 Bastian Koman Algemene Bathmense S 1960 1432e 13:13 45:17 1:17:48 1:52:08 1:49:26 1142 7864 Rudie Jonkman Spurt '88 1970 1433e 13:12 44:21 1:16:17 1:52:08 1:49:51 1143 6155 Gijs van Driel Zwolle 1971 1435e 12:53 43:44 1:15:49 1:52:09 1:50:33 1144 6922 Martijn Postuma Kampen 1984 1436e 12:49 43:50 1:15:25 1:52:09 1:49:05 1145 6409 Remco Postma Zwolle 1978 1437e 12:47 43:59 1:16:09 1:52:10 1:50:34 1146 7862 Georg Sillje Osterholz-Scharmbeck 1962 1438e 13:12 44:04 1:16:27 1:52:12 1:50:22 1147 6636 Simon Veldkamp Zwolle 1993 1439e 13:50 45:02 1:15:34 1:52:13 1:48:23 1148 6651 Albert Jan Tijssen Hattem 1984 1440e 13:30 45:45 1:18:38 1:52:13 1:51:28 1149 7904 Freddy Bouwhuis Den Ham Ov 1979 1441e 13:17 45:05 1:17:39 1:52:14 1:50:36 1150 287 Herman Bouwhuis Den Ham Ov 1950 1442e 13:17 45:04 1:17:38 1:52:14 1:50:37
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1151 7467 Lubbert Timmerman Staphorst 1980 1443e 12:46 43:15 1:15:05 1:52:14 1:49:51 1152 2092 Eelco Teune Scania 9 1990 1444e 13:17 45:14 1:17:38 1:52:14 1:51:40 1153 6611 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 1445e 13:46 46:45 1:18:42 1:52:15 1:50:12 1154 7411 Theo Jansen Zwolle 1976 1446e 12:19 43:42 1:17:25 1:52:17 1:51:26 1155 6671 Stephan Nienhuis Heerde 1979 1447e 12:39 44:27 1:16:26 1:52:17 1:49:18 1156 1564 Albert jan van Olst EY Accountants LLP 2 1989 1448e 13:00 45:32 1:17:53 1:52:18 1:51:43 1157 6884 Edwin Schrijver Raalte 1974 1449e 13:35 46:25 1:18:24 1:52:21 1:49:13 1158 7085 John de Heij De Gemzen 1962 1450e 13:11 45:32 1:17:25 1:52:21 1:50:06 1159 6652 Cees Buijs De Gemzen 1952 1451e 13:14 45:36 1:18:26 1:52:21 1:51:11 1160 8234 Geert Lijten Apeldoorn 1970 1453e 13:07 44:43 1:17:12 1:52:23 1:50:46 1161 1212 Chris Pols Start '78 1960 1454e 12:43 43:52 1:16:08 1:52:23 1:50:51 1162 8450 Joost Bouman Bas van de Goor Foun 1971 1457e 13:51 46:04 1:17:12 1:52:25 1:48:15 1163 8504 Niek Schiphorst Intersport Schutte 1993 1458e 13:45 45:22 1:16:17 1:52:25 1:49:27 1164 6453 Leon van Dijk Zwolle 1991 1459e 13:05 44:33 1:16:47 1:52:25 1:51:08 1165 1189 Annelies Dijkema Rouveen 1964 1460e 17:19 1:02:07 1:52:26 1:48:04 1166 1776 Paul Verschuur Windesheim 3 1960 1462e 12:44 44:54 1:17:54 1:52:28 1:52:11 1167 6638 Rob Schrier Zwolle 1983 1463e 12:47 43:32 1:15:57 1:52:28 1:51:26 1168 6946 Jan Bloo Raalte 1961 1464e 12:39 43:59 1:15:35 1:52:28 1:49:04 1169 7095 Stefan Arkes Lemelerveld 1985 1466e 13:33 45:25 1:17:57 1:52:29 1:50:56 1170 1970 Jan Willem Dollekamp Gemeente Zwolle 3 1967 1467e 13:32 46:11 1:19:06 1:52:29 1:51:56 1171 8079 Gerard Holterman Dalfsen 1968 1469e 12:38 43:34 1:16:06 1:52:31 1:51:34 1172 6333 Nicolas Takken Zwolle 1986 1471e 13:40 45:39 1:17:30 1:52:31 1:50:03 1173 7970 Evert Brouwer Warmloper Zwolle 1966 1472e 12:29 43:49 1:15:59 1:52:33 1:51:31 1174 7020 Paul Deen Zwolle 1985 1474e 13:12 44:22 1:16:34 1:52:34 1:50:58 1175 7868 Ronald Verstappen Deventer 1956 1475e 12:02 42:42 1:16:12 1:52:34 1:51:56 1176 7285 Frans Schokkenbroek Leusden 1968 1476e 13:02 44:25 1:17:27 1:52:35 1:51:57 1177 6130 Rutger van der Pijl Zwolle 1977 1477e 13:53 47:02 1:19:16 1:52:36 1:51:04 1178 8247 Robbert Engbers Enschede 1987 1479e 13:56 46:42 1:18:19 1:52:36 1:48:57 1179 7699 Christiaan van Dongen Deventer 1976 1480e 13:01 44:13 1:15:46 1:52:38 1:49:33 1180 7531 Geert Bazuin Utrecht 1967 1481e 13:30 45:41 1:17:24 1:52:40 1:50:00 1181 7046 Pieter Filius Algemene Bathmense S 1958 1482e 13:12 45:17 1:17:47 1:52:40 1:49:57 1182 6978 Lolke van Wieren Zwolle 1977 1483e 13:16 46:04 1:19:01 1:52:40 1:51:48 1183 7098 Mike van den Berg Den Helder 1972 1484e 13:05 45:15 1:17:31 1:52:42 1:50:18 1184 7141 Pieter Wieten Zwolle 1966 1485e 13:00 46:00 1:18:45 1:52:43 1:51:19 1185 2068 Bert Kooijman Scania 4 1990 1486e 12:49 45:11 1:17:47 1:52:43 1:52:29 1186 6508 Jonatan Rojas Pabon Zwolle 1987 1487e 13:39 45:36 1:17:04 1:52:44 1:50:14 1187 6521 Herman Groeneveld Marathon Pim Mulier 1977 1488e 13:50 46:16 1:18:50 1:52:44 1:51:48 1188 6555 Wouter Dijkman Marathon Pim Mulier 1974 1489e 13:50 46:16 1:18:51 1:52:44 1:51:49 1189 6134 Fred Backhaus Meppel 1953 1490e 13:40 46:05 1:17:48 1:52:45 1:51:14 1190 6871 Ronald Zwarts Zwolle 1982 1492e 13:36 44:52 1:16:02 1:52:45 1:48:55 1191 6945 André Schonewille Ermelo 1965 1493e 13:10 45:33 1:18:19 1:52:45 1:50:00 1192 8362 Gerben de Groot Cultivice 4eMusketie 1980 1494e 12:28 43:50 1:17:08 1:52:45 1:51:48 1193 6303 Michael Elders Zwolle 1986 1495e 13:38 45:38 1:17:30 1:52:47 1:50:17 1194 7882 Martin Herlaar Grave 1962 1496e 12:56 45:04 1:18:05 1:52:47 1:51:48 1195 6754 Willem Jan Rossen Drachten 1980 1497e 13:14 44:40 1:15:48 1:52:48 1:49:07 1196 6186 Marcel Stoel Zwolle 1978 1498e 12:31 43:51 1:16:27 1:52:48 1:51:57 1197 6140 Jeroen de Haan Steenwijk 1973 1499e 13:10 45:48 1:18:28 1:52:48 1:51:20 1198 7148 Nico Wijermars Zwolle 1957 1501e 13:37 46:00 1:18:28 1:52:49 1:51:27 1199 6551 Patrick Mensink Wezep 1990 1502e 12:34 44:23 1:14:54 1:52:50 1:49:34 1200 7923 Henry Konterman Staphorst 1988 1503e 12:33 42:50 1:16:07 1:52:50 1:51:56
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1201 7422 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 1505e 12:41 44:31 1:17:39 1:52:51 1:52:12 1202 1590 Gerard Masman GGD & VR IJsselland 1961 1506e 13:51 46:56 1:19:41 1:52:51 1:52:24 1203 6109 Daniel Mulder Harderwijk 1979 1507e 12:49 43:43 1:15:59 1:52:52 1:51:24 1204 8389 John Schijn Cultivice 4eMusketie 1959 1508e 12:32 42:24 1:14:29 1:52:53 1:51:36 1205 8404 Jaap Boersema Cultivice 4eMusketie 1972 1509e 13:43 45:35 1:18:28 1:52:53 1:51:48 1206 6744 Ruben Nahuis Zwolle 1986 1510e 12:44 45:23 1:18:42 1:52:53 1:50:42 1207 1926 Martijn Mellema SportService Zwolle 1972 1511e 12:55 45:05 1:18:02 1:52:54 1:52:19 1208 6745 Edwin Jansen Zwolle 1975 1512e 13:24 45:50 1:18:14 1:52:54 1:51:17 1209 6701 Sebastiaan Besselsen Lelystad 1984 1513e 12:55 44:47 1:17:03 1:52:54 1:50:59 1210 6192 Edward Rozendal Start '78 1975 1515e 12:17 43:26 1:15:48 1:52:55 1:49:21 1211 1920 Marco Pater X-ICT 1 1974 1516e 12:41 45:43 1:20:27 1:52:55 1:52:43 1212 1520 Reinier Vens GREENPANEL 1 1965 1517e 13:26 46:14 1:19:08 1:52:56 1:52:34 1213 6098 Thijs van der Molen Gouda 1985 1518e 13:44 46:04 1:18:14 1:52:57 1:51:31 1214 8179 Hans Tholen Slagharen 1987 1519e 13:37 45:42 1:17:48 1:52:57 1:50:08 1215 1902 Marcus Kuiper Enexis B.V. 1 1967 1521e 13:25 47:16 1:20:31 1:52:59 1:52:43 1216 1587 Gerard Heerink GGD & VR IJsselland 1964 1523e 13:51 46:55 1:19:41 1:53:01 1:52:33 1217 6440 Wim Zwiers Rijssen 1971 1524e 11:42 39:42 1:08:44 1:53:02 1:51:07 1218 1820 Jeroen Spanjer NBA afdeling Oost 1 1967 1526e 12:59 44:53 1:17:35 1:53:04 1:52:27 1219 6593 Toine Martens PEC 1910 1962 1529e 12:35 43:27 1:15:24 1:53:08 1:49:08 1220 7512 Roy Veldman Heino 1976 1530e 13:36 46:55 1:19:58 1:53:10 1:51:26 1221 8327 Hilbert Kraaij De Gemzen 1980 1531e 13:05 46:40 1:19:08 1:53:10 1:51:17 1222 7124 Jacco Eikelboom De Gemzen 1975 1532e 12:53 45:15 1:18:34 1:53:11 1:52:24 1223 6267 Rick Kerssies AV '34 1967 1533e 13:32 46:38 1:18:11 1:53:11 1:50:36 1224 8461 Floris Buter Run2Day Zwolle 1977 1534e 13:25 45:34 1:18:35 1:53:12 1:51:35 1225 7544 Klaas Ophoff Zwolle 1969 1535e 12:31 43:40 1:16:21 1:53:12 1:51:03 1226 1971 Peter Zwiers Gemeente Zwolle 3 1967 1536e 12:47 45:21 1:18:36 1:53:13 1:52:49 1227 7037 René Lenters Hardenberg 1975 1537e 12:48 44:01 1:17:04 1:53:13 1:51:28 1228 722 Thomas de With Berkel en Rodenrijs 1981 1539e 12:58 44:20 1:16:58 1:53:14 1:51:29 1229 7671 Henk Zoet Hulshorst 1952 1540e 12:49 44:23 1:16:59 1:53:14 1:51:33 1230 6933 Arjan Niemeijer Apeldoorn 1969 1541e 13:08 43:49 1:16:23 1:53:15 1:50:39 1231 6920 Gert Niemeijer Heerde 1962 1542e 13:15 45:17 1:17:34 1:53:15 1:50:39 1232 7149 Mark Welink Deventer 1989 1543e 12:13 42:35 1:15:17 1:53:15 1:52:09 1233 6221 Henk Vaartjes Vroomshoop 1955 1544e 13:41 45:30 1:17:11 1:53:16 1:50:09 1234 7194 Andres Gieling zwolle 1975 1546e 13:30 44:37 1:16:14 1:53:17 1:49:44 1235 7852 Mathieu Willemsen Groningen 1981 1547e 13:46 46:19 1:19:16 1:53:17 1:51:46 1236 2077 Sander Flanderijn Scania 5 1990 1548e 13:45 46:19 1:19:16 1:53:18 1:51:46 1237 8151 Hilko van Vilsteren Zwolle 1972 1549e 13:21 44:55 1:16:51 1:53:18 1:50:08 1238 7350 Mark Schrijver Lemele 1966 1550e 13:33 46:02 1:18:22 1:53:19 1:51:07 1239 6285 Wiebe van der Meulen Zwolle 1965 1551e 12:51 44:18 1:16:55 1:53:19 1:51:52 1240 1571 Joost Zweers EY Accountants LLP 3 1991 1553e 12:38 43:51 1:17:16 1:53:20 1:52:49 1241 6072 Han Kampman Zwolle 1971 1554e 13:17 46:11 1:19:13 1:53:21 1:49:58 1242 1729 Erik Veurink ING 1 1979 1555e 12:42 45:42 1:19:15 1:53:21 1:52:57 1243 7710 Arend van der Helm Deventer 1979 1556e 13:06 44:47 1:16:49 1:53:22 1:50:17 1244 7426 Michel Baak Zwolle 1970 1558e 13:45 46:10 1:18:43 1:53:22 1:51:29 1245 382 Pieter Homma Heino 1965 1559e 13:30 45:12 1:17:25 1:53:23 1:52:38 1246 1830 Jeroen Schippers Van der Kamp B.V. 2 1965 1560e 13:03 45:39 1:18:54 1:53:26 1:53:01 1247 2037 Maarten Roef Wavin 2 1962 1561e 12:18 43:50 1:16:40 1:53:26 1:53:09 1248 8020 Jarno Nijboer Staphorst 1990 1562e 12:46 42:56 1:15:51 1:53:27 1:51:05 1249 7240 Ernst-Jan Renes Zwolle 1985 1563e 14:24 46:44 1:17:28 1:53:27 1:49:03 1250 6191 Christiaan Dirksen Zwolle 1966 1564e 13:27 45:49 1:18:07 1:53:28 1:51:52
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1251 1699 Jerry Gao VMI Group BV 2 1978 1566e 13:20 46:55 1:20:56 1:53:28 1:53:15 1252 1596 Martijn Dadema GGD & VR IJsselland 1975 1567e 12:50 43:50 1:16:03 1:53:28 1:51:18 1253 7554 Eddy Wichems Zwolle 1986 1569e 13:06 44:57 1:17:05 1:53:29 1:51:57 1254 7717 Jeroen Kok Zwolle 1981 1570e 13:47 46:13 1:19:05 1:53:29 1:52:05 1255 8043 Maurits Korterink Zwolle 1977 1571e 13:47 46:26 1:19:20 1:53:30 1:52:16 1256 7959 Jelle Willems Zwolle 1993 1572e 14:17 45:59 1:17:48 1:53:31 1:50:08 1257 7565 Lex van den Brink Veluwe 1969 1573e 13:47 47:22 1:20:09 1:53:31 1:52:12 1258 7537 Henk van Huffelen Wenum Wiesel 1971 1574e 13:48 47:22 1:20:09 1:53:31 1:52:12 1259 6819 Wim Koetsier PEC 1910 1957 1575e 13:28 46:15 1:18:15 1:53:32 1:50:44 1260 1207 Andries Brinkhuis Utrecht 1969 1576e 12:59 44:49 1:17:28 1:53:32 1:51:13 1261 6135 Fred Adema Amstelveen 1971 1577e 11:59 42:45 1:15:30 1:53:35 1:52:46 1262 6136 Marcel Roo Nieuwleusen 1979 1578e 13:07 45:30 1:18:33 1:53:35 1:52:29 1263 7778 Coen Veerman Zwolle 1989 1579e 14:00 47:02 1:20:02 1:53:35 1:50:55 1264 7254 Hilco Kuik Ruinerwold 1970 1580e 13:26 46:01 1:18:16 1:53:35 1:51:55 1265 7025 Geremew Tessema Abebe Zuidlaren 1979 1581e 12:47 44:11 1:16:27 1:53:35 1:51:00 1266 542 Jurgen de Ruiter De Gemzen 1980 1583e 13:13 45:32 1:18:27 1:53:36 1:51:21 1267 6747 Dirk Stijf De Gemzen 1980 1584e 13:15 45:33 1:18:28 1:53:36 1:51:22 1268 6553 Rene Jongbloed Walsdorf (GER) 1973 1586e 13:36 45:55 1:17:43 1:53:39 1:49:39 1269 6359 Koen Beukema Deventer 1989 1587e 12:40 42:59 1:14:00 1:53:39 1:52:06 1270 7815 Gert-Jan van den Berg Genemuiden 1973 1588e 13:47 47:24 1:20:00 1:53:40 1:51:40 1271 7828 Rob Diender Hattem 1962 1589e 13:47 47:24 1:19:59 1:53:40 1:51:40 1272 7819 Pascal Diender Heerde 1982 1590e 13:46 47:23 1:20:00 1:53:40 1:51:40 1273 6637 Dennis Weerts Apeldoorn 1978 1592e 13:49 46:52 1:19:19 1:53:43 1:51:06 1274 6178 Chris Knol Zwolle 1980 1593e 13:46 45:10 1:16:05 1:53:44 1:50:28 1275 6348 Edward Knol Zwolle 1966 1595e 12:32 43:43 1:15:48 1:53:45 1:52:23 1276 1693 Jeroen Hofstra VMI Group BV 1 1982 1596e 13:14 46:27 1:20:06 1:53:45 1:53:19 1277 7453 Remko Lindenberg Vollenhove 1976 1597e 13:58 47:36 1:20:36 1:53:46 1:51:33 1278 8346 Sjoerd Bouma Cultivice 4eMusketie 1970 1598e 13:33 46:03 1:18:39 1:53:46 1:51:36 1279 6991 Michiel Keizer Vollenhove 1978 1599e 13:57 47:35 1:20:36 1:53:47 1:51:34 1280 6166 Bas van der Hulst Zwolle 1990 1600e 13:13 45:16 1:17:12 1:53:47 1:50:37 1281 1582 Hermen de Haan GGD & VR IJsselland 1974 1602e 10:46 42:34 1:17:03 1:53:48 1:53:35 1282 8279 Matthijs Penninks Zwolle 1984 1604e 13:34 46:41 1:19:25 1:53:50 1:52:03 1283 6646 Gerard van der Gronden Zwolle 1968 1605e 17:21 1:01:28 1:53:51 1:49:28 1284 8397 Arend jan Poelarends Cultivice 4eMusketie 1971 1606e 13:08 44:54 1:17:58 1:53:51 1:51:50 1285 1606 Richard Hoeve Trebbe Oost & Noord 1979 1607e 13:57 47:36 1:20:37 1:53:52 1:51:39 1286 6890 Richie Romero Den Haag 1979 1608e 13:25 46:00 1:18:27 1:53:52 1:50:48 1287 6402 Berrie Schimmel Zwolle 1988 1609e 13:52 46:30 1:18:57 1:53:53 1:50:23 1288 8248 Marc Otto Utrecht 1973 1611e 12:42 43:53 1:16:39 1:53:57 1:50:56 1289 7592 Leon Hangx PEC 1910 1964 1612e 13:28 45:10 1:16:56 1:54:00 1:51:21 1290 8126 Donne Kok Vleuten 1970 1613e 12:53 44:06 1:16:48 1:54:00 1:52:49 1291 7004 Jaap Sterken Zwolle 1984 1615e 13:40 46:35 1:19:55 1:54:01 1:52:28 1292 7017 Kevin de Bruijn De Krim 1983 1616e 13:41 46:35 1:19:56 1:54:01 1:52:29 1293 7524 Jeroen van Duijn Zwolle 1977 1618e 13:44 45:26 1:17:56 1:54:02 1:52:06 1294 6180 Remco van der Weide 't Harde 1982 1619e 13:56 47:49 1:21:03 1:54:05 1:52:07 1295 6955 Eric Rouweler Raalte 1968 1620e 13:27 45:48 1:18:06 1:54:05 1:51:08 1296 7304 Elroy Nieuwlaar Eindhoven 1989 1621e 13:49 47:06 1:18:51 1:54:05 1:51:04 1297 7235 Koen Deuze Zuidwolde Dr 1977 1622e 13:56 48:59 1:20:10 1:54:06 1:50:38 1298 6841 Pascal Cohen Emmeloord 1974 1623e 12:34 44:13 1:18:05 1:54:06 1:52:48 1299 6173 Emiel Klein Koerkamp Kampen 1973 1624e 13:14 45:46 1:18:47 1:54:07 1:52:17 1300 7311 Giorgo Thymgio Hattem 1963 1625e 13:25 46:11 1:18:48 1:54:08 1:51:45
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1301 6160 Martijn Gijsbers Beilen 1986 1626e 12:36 43:28 1:16:35 1:54:09 1:52:31 1302 7036 Arjan Vrieling Aquilo 1977 1627e 12:57 45:32 1:19:08 1:54:11 1:53:15 1303 7396 John Snakenburg Zwolle 1965 1629e 13:30 46:17 1:18:18 1:54:11 1:51:26 1304 6142 Wim Fokke Twenterand 1967 1630e 13:01 45:02 1:17:53 1:54:12 1:52:52 1305 2008 Hans Grootens Rabobank IJsseldelta 1967 1631e 13:09 44:57 1:17:58 1:54:13 1:52:32 1306 7759 Wim van Elp Rouveen 1986 1634e 13:09 45:16 1:17:49 1:54:15 1:52:34 1307 8017 Remco Peeters Zwolle 1967 1635e 13:53 47:27 1:20:41 1:54:16 1:52:32 1308 6503 Jan Leusink Zwartsluis 1965 1636e 12:58 43:58 1:16:35 1:54:18 1:52:07 1309 1876 Pieter Galema Penta Rho 1 1956 1637e 12:39 44:54 1:18:06 1:54:19 1:53:50 1310 6059 Wouter Bos Zwolle 1981 1638e 13:29 45:51 1:18:40 1:54:20 1:53:29 1311 6791 Wouter Averdijk Gorssel 1987 1640e 13:38 46:28 1:18:36 1:54:22 1:51:16 1312 6781 Douwe de Vries Wageningen 1993 1641e 14:00 45:42 1:18:29 1:54:22 1:52:09 1313 617 Sander Kerklaan Dietlikon 1985 1643e 14:23 47:27 1:18:55 1:54:23 1:51:14 1314 6412 Harald Bronkhorst Nunspeet 1970 1644e 14:25 47:27 1:18:59 1:54:23 1:51:15 1315 1892 George Abbringh Landstede 2 1971 1645e 13:24 46:48 1:19:54 1:54:23 1:53:55 1316 8550 Sebastiaan Bruggink Craft Benelux 6 1980 1646e 14:26 48:56 1:22:02 1:54:23 1:52:36 1317 6532 Edward Koning Zwolle 1977 1647e 13:24 44:17 1:16:05 1:54:24 1:52:48 1318 8250 Menno Peterson Meppel 1969 1648e 13:39 46:42 1:19:32 1:54:24 1:52:21 1319 1746 Luuk Espeldoorn Bestuursdienst Ommen 1960 1651e 12:50 45:52 1:19:04 1:54:28 1:54:18 1320 223 Ron Neefjes PEC 1910 1968 1652e 12:39 43:52 1:17:39 1:54:29 1:53:01 1321 2014 Marcel Zeephat PwC 1 1969 1653e 13:00 45:26 1:18:07 1:54:29 1:53:55 1322 1824 Casper van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1980 1654e 13:09 46:04 1:19:33 1:54:29 1:54:05 1323 8489 Wim Tillema Monicares Foundation 1963 1655e 13:29 45:09 1:19:31 1:54:30 1:53:27 1324 7333 Henk Nijboer Rouveen 1978 1656e 12:45 42:55 1:15:04 1:54:31 1:52:08 1325 7224 Arjan Kruise PEC 1910 1967 1657e 13:49 47:43 1:22:18 1:54:32 1:52:42 1326 1733 Eric Post Deltion College 1 1965 1658e 13:29 45:57 1:19:08 1:54:32 1:54:11 1327 1734 Dick Remmers Deltion College 1 1963 1659e 13:07 45:58 1:19:09 1:54:32 1:54:12 1328 7844 Peter-Paul Schreuder Kampen 1981 1662e 13:14 45:27 1:18:39 1:54:34 1:53:24 1329 1750 Jirtsin Beenhakker Bestuursdienst Ommen 1977 1663e 12:58 45:52 1:19:03 1:54:35 1:54:25 1330 6512 Jesse Hofman Groningen 1996 1664e 13:36 46:10 1:19:14 1:54:40 1:52:27 1331 8400 Gerrit van Oene Cultivice 4eMusketie 1978 1666e 12:55 44:09 1:16:59 1:54:43 1:53:25 1332 7700 Martin Elsendoorn Zwolle 1963 1667e 13:42 46:08 1:18:16 1:54:43 1:51:19 1333 2024 Hans Kampjes Abbott Laboratories 1966 1668e 12:44 44:56 1:18:30 1:54:44 1:54:25 1334 6434 Stephan Olof Idskenhuizen 1969 1669e 13:15 45:42 1:19:03 1:54:44 1:53:05 1335 8538 Jos Ganzevles Craft Benelux 2 1962 1670e 13:13 44:45 1:17:58 1:54:45 1:52:49 1336 8413 Fokke van Eijk Cultivice 4eMusketie 1969 1671e 13:32 45:26 1:17:17 1:54:45 1:52:32 1337 8545 Chris Tieman Craft Benelux 3 1992 1672e 13:59 47:05 1:19:53 1:54:45 1:52:01 1338 1977 Japser Pat Gemeente Zwolle 4 1978 1673e 13:02 46:08 1:19:30 1:54:46 1:54:26 1339 1973 Paul Buers Gemeente Zwolle 4 1991 1674e 13:08 46:14 1:19:36 1:54:46 1:54:32 1340 7639 Gerrald Beens Hasselt 1991 1675e 13:46 45:57 1:17:50 1:54:46 1:52:51 1341 7055 Rick Vriesema Amsterdam 1979 1676e 13:54 47:15 1:20:53 1:54:47 1:52:29 1342 7035 Aby van der Neer Zwolle 1972 1677e 12:50 45:02 1:17:46 1:54:48 1:53:03 1343 6740 Gerben Koster Zwolle 1979 1678e 13:38 44:59 1:16:46 1:54:48 1:51:41 1344 1751 Paul Bossina Bestuursdienst Ommen 1972 1679e 12:58 45:26 1:18:52 1:54:49 1:54:38 1345 7185 Rob Elshof Luttenberg 1964 1680e 12:23 44:44 1:18:37 1:54:50 1:54:09 1346 2023 Luc Steenbergen Abbott Laboratories 1973 1681e 12:44 44:54 1:18:29 1:54:50 1:54:31 1347 1605 Edwin Konter Trebbe Oost & Noord 1980 1682e 13:58 47:36 1:20:37 1:54:50 1:52:37 1348 8551 Tjalling Bos Craft Benelux 6 1983 1683e 13:12 45:04 1:16:40 1:54:51 1:51:31 1349 6998 Wout Loman Deventer 1988 1684e 13:53 47:50 1:19:27 1:54:52 1:52:19 1350 1684 Marco Bokxem Van Gelder 3 1976 1685e 13:27 46:31 1:20:26 1:54:53 1:54:22
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1351 6435 Harold Bruggeman Raalte 1976 1686e 13:08 45:42 1:19:33 1:54:53 1:53:28 1352 6366 Barry Schouten Apeldoorn 1972 1687e 12:52 45:37 1:19:01 1:54:54 1:53:39 1353 7701 Marijn Dijkstra Zwolle 1987 1688e 13:04 45:05 1:18:05 1:54:56 1:52:21 1354 6235 Rene Spijkers Klazienaveen 1962 1690e 13:34 46:23 1:19:18 1:54:56 1:52:38 1355 7101 Ron Geurts Kampen 1970 1691e 14:50 49:24 1:21:29 1:54:56 1:52:13 1356 8258 Dennis Stroop Emmeloord 1971 1692e 13:59 46:54 1:18:51 1:54:57 1:51:12 1357 7005 Francis van Olst Elburg 1976 1693e 11:29 38:33 1:08:35 1:54:57 1:53:59 1358 1832 Bart Neppelenbroek Van der Kamp B.V. 3 1968 1694e 13:22 46:16 1:20:01 1:54:57 1:54:34 1359 6782 Bert Wagtelenberg HATTEM 1971 1695e 12:48 45:23 1:18:55 1:54:57 1:54:17 1360 8149 Paul robert Borg Zwolle 1953 1697e 13:48 47:16 1:20:50 1:54:58 1:53:58 1361 7157 Rufus van den Berg Zwolle 1982 1698e 12:25 42:14 1:12:34 1:54:59 1:51:09 1362 7621 Ronald Hoornstra Zwolle 1969 1699e 14:10 48:00 1:20:37 1:54:59 1:52:15 1363 8406 Martin Rolfes Cultivice 4eMusketie 1974 1700e 13:15 45:16 1:18:05 1:54:59 1:52:33 1364 7926 Peter Busstra Dedemsvaart 1966 1701e 13:23 46:06 1:19:36 1:54:59 1:52:40 1365 6167 Arno van der Weide Doornspijk 1979 1702e 13:56 47:49 1:21:03 1:55:01 1:53:03 1366 6682 Hans van der Werff Haren 1956 1705e 13:12 44:25 1:17:10 1:55:01 1:52:00 1367 1100 Martijn Rikkert IJsselmuiden 1986 1706e 13:10 45:55 1:19:02 1:55:02 1:52:24 1368 7769 Robert Tielbeke Lemelerveld 1963 1707e 12:51 45:27 1:19:01 1:55:02 1:52:04 1369 7368 Werner Schoenman Zwolle 1973 1709e 13:32 46:26 1:19:35 1:55:06 1:52:49 1370 6086 André Leusink DE LOPER 1972 1711e 13:43 46:20 1:19:18 1:55:07 1:52:59 1371 1849 Jan Snijder Salverda 2 1961 1712e 12:42 44:05 1:17:50 1:55:10 1:54:21 1372 7952 Frans Witteveen Pijnenburg 1958 1713e 13:19 46:02 1:19:30 1:55:10 1:53:18 1373 6374 Jethro Kanbier Zwolle 1979 1714e 13:44 47:41 1:21:03 1:55:11 1:53:01 1374 8044 Steven de Ree Groningen 1994 1716e 13:57 46:57 1:20:34 1:55:14 1:53:27 1375 7876 Simon van de Laak Zwolle 1971 1717e 14:16 47:52 1:20:40 1:55:15 1:52:01 1376 1825 Jacco Pleijsier Van der Kamp B.V. 1 1967 1718e 13:13 46:33 1:19:53 1:55:15 1:54:50 1377 6103 Herman Tuinman IJsselmuiden 1956 1719e 13:12 44:49 1:18:10 1:55:17 1:53:18 1378 7558 Tony Anders Gouda 1967 1720e 13:28 44:44 1:16:30 1:55:19 1:53:59 1379 8041 Herwin Stegeman Utrecht 1978 1721e 13:22 46:05 1:18:38 1:55:20 1:52:32 1380 6994 Frank Jansen vd Sligte Olst 1967 1723e 13:08 44:42 1:17:37 1:55:25 1:52:51 1381 7706 Hans Groot Koerkamp Wijhe 1969 1724e 12:57 44:56 1:17:55 1:55:26 1:53:02 1382 8522 Harry Bleeker Koninklijke Van Wijh 1965 1726e 14:00 47:54 1:21:56 1:55:29 1:54:16 1383 1610 Tom de Boer De Langhenkel Groep 1987 1727e 12:30 44:42 1:18:32 1:55:29 1:55:04 1384 1569 Leon Goeree EY Accountants LLP 3 1983 1728e 12:28 43:55 1:18:26 1:55:32 1:54:57 1385 1536 Sjaco Aalbers Professionals in NAH 1958 1731e 13:23 46:54 1:20:45 1:55:34 1:54:59 1386 8154 Fetze Stellema Zwolle 1958 1733e 13:09 45:39 1:19:24 1:55:34 1:53:43 1387 8027 Michel Melenhorst Zwolle 1980 1734e 13:53 47:03 1:19:18 1:55:35 1:54:04 1388 7657 Jan Pieter Meijer Zwolle 1982 1737e 14:13 49:47 1:23:43 1:55:36 1:54:39 1389 6116 Simeon Ruiter It Heidenskip 1991 1740e 12:54 44:48 1:17:45 1:55:39 1:54:16 1390 7545 Ron Bouwman Apeldoorn 1963 1741e 14:00 47:45 1:20:15 1:55:40 1:53:04 1391 6261 Dennis van Mackelenbergh Kampen 1975 1742e 13:49 47:44 1:21:23 1:55:41 1:53:51 1392 7575 Peter van Marion Zwolle 1976 1743e 13:45 46:45 1:20:01 1:55:41 1:53:44 1393 6784 Alex Meems Zwolle 1972 1744e 12:35 44:07 1:17:25 1:55:42 1:52:45 1394 7309 Erik van Limbeek Zwolle 1964 1745e 13:32 47:02 1:20:32 1:55:42 1:54:12 1395 1593 Patrick van der Ploeg GGD & VR IJsselland 1975 1747e 13:12 46:28 1:19:42 1:55:43 1:55:20 1396 7697 Leon Badart Zwolle 1984 1748e 13:33 46:59 1:20:13 1:55:43 1:54:25 1397 7039 Roel Alferink Raalte 1987 1749e 14:11 48:36 1:21:10 1:55:43 1:53:02 1398 7286 Jelle Hilarius Zwolle 1988 1753e 12:32 42:59 1:14:44 1:55:44 1:53:49 1399 7060 Sander de Jong DE LOPER 1973 1755e 13:44 46:23 1:19:44 1:55:45 1:53:37 1400 6282 Martin Zuidberg Zwolle 1960 1756e 13:06 44:52 1:18:00 1:55:45 1:54:16
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1401 6353 Warner Hoijtink Zwolle 1985 1757e 13:47 47:13 1:19:40 1:55:46 1:51:38 1402 1742 Rian Gerrits Bestuursdienst Ommen 1982 1758e 12:50 45:38 1:19:26 1:55:47 1:55:37 1403 1753 Geurt van de Kraats AM Kraanbolwerk 1 1968 1759e 13:08 46:42 1:20:31 1:55:48 1:55:25 1404 7418 Peter van Engen Zwolle 1975 1760e 13:31 47:07 1:20:24 1:55:48 1:54:01 1405 7104 Henk Salomons Emmeloord 1972 1761e 13:12 45:30 1:20:03 1:55:48 1:55:06 1406 7087 Mark Damink Amsterdam 1990 1762e 13:34 46:23 1:18:25 1:55:49 1:53:33 1407 6271 Dick Brouwer Heerde 1965 1763e 14:10 47:12 1:20:02 1:55:49 1:52:43 1408 1603 Thymen Heerdink Trebbe Oost & Noord 1988 1764e 12:54 46:26 1:19:19 1:55:49 1:53:26 1409 6827 Pieter van Essen Zwolle 1957 1766e 12:43 44:59 1:18:49 1:55:51 1:55:07 1410 6237 Christian Linthorst Raalte 1980 1767e 13:39 46:50 1:20:18 1:55:52 1:54:15 1411 6927 Erik Holtman Dalfsen 1965 1768e 13:02 45:33 1:19:38 1:55:53 1:54:28 1412 7452 Henri Wesselink Boijl 1974 1772e 13:45 46:50 1:19:48 1:55:56 1:53:10 1413 7588 Vincent Herman Korenromp Zwolle 1984 1773e 14:57 49:18 1:21:39 1:55:56 1:52:02 1414 6097 Mike Lap Veluwe 1964 1774e 12:55 44:51 1:18:48 1:55:58 1:54:22 1415 7751 William Hekman Vroomshoop 1978 1775e 13:32 46:42 1:19:48 1:56:01 1:53:43 1416 8351 Wim van der Laan Cultivice 4eMusketie 1962 1780e 13:17 46:43 1:20:00 1:56:03 1:53:31 1417 7390 Berry Westhoff Hattem 1969 1782e 12:05 42:33 1:14:01 1:56:07 1:54:58 1418 7338 Peter van Polen Zwolle 1967 1783e 13:15 45:32 1:18:27 1:56:07 1:52:57 1419 7038 Jannes van der Vegte Heino 1985 1784e 13:55 48:22 1:21:47 1:56:09 1:54:42 1420 7593 Gerard Groote Schaarsberg Raalte 1964 1785e 13:31 46:41 1:20:10 1:56:09 1:53:47 1421 1667 Bas Koerhuis Ten Cate 2 1984 1786e 14:07 48:02 1:21:29 1:56:10 1:55:48 1422 1662 Luck Haerlman Ten Cate 1 1981 1788e 14:07 48:02 1:21:29 1:56:10 1:55:48 1423 7677 Ton de Ram ACO Van Elderen 1952 1789e 13:49 47:19 1:21:01 1:56:11 1:55:07 1424 2084 Marc Lubek Scania 7 1990 1790e 13:15 46:06 1:20:58 1:56:11 1:55:37 1425 7170 Ferdi Hekman Lutten 1980 1793e 13:18 46:00 1:19:35 1:56:13 1:54:37 1426 6635 Nathan Vels Zwolle 1983 1794e 12:44 44:28 1:17:35 1:56:14 1:53:27 1427 7182 Eddy Heuten Zwolle 1967 1795e 12:34 43:53 1:17:18 1:56:15 1:54:46 1428 6559 Dennis Dunnewind Ommen 1980 1797e 12:48 44:59 1:19:22 1:56:17 1:55:17 1429 6376 Harold Jan ten Kate Beilen 1984 1798e 14:11 48:19 1:21:55 1:56:17 1:53:49 1430 6247 Daniël Waanders Zwolle 1992 1800e 13:53 47:45 1:22:25 1:56:17 1:55:25 1431 7842 Sam Boeve Zwolle 1993 1801e 14:16 48:27 1:20:46 1:56:18 1:53:14 1432 7392 Rolf Vreugdenhil Arnhem 1977 1803e 12:51 44:55 1:19:07 1:56:20 1:55:23 1433 7814 Adriaan Smit Zwolle 1963 1804e 13:00 43:53 1:17:30 1:56:21 1:55:08 1434 1827 Ake Sikkema Van der Kamp B.V. 2 1961 1805e 13:22 46:32 1:21:30 1:56:21 1:55:58 1435 1704 Mark van Borkhove VMI Group BV 4 1988 1806e 13:12 46:55 1:21:26 1:56:21 1:55:57 1436 6385 Pieter van der Veen Dwingeloo 1959 1807e 13:57 46:57 1:19:38 1:56:22 1:52:02 1437 8239 Erwin Tulen Zwolle 1972 1809e 13:37 46:50 1:20:06 1:56:23 1:53:32 1438 2015 Henrik Mulder PwC 1 1984 1810e 13:52 47:41 1:21:35 1:56:24 1:55:50 1439 8145 Benny Van den Berg Zwolle 1993 1811e 13:59 47:25 1:20:05 1:56:24 1:54:24 1440 6722 Johan van de Pol Nijkerk Gld 1989 1812e 13:49 46:29 1:19:23 1:56:25 1:53:08 1441 1508 Arjan van der Vis Stichting Mindfit 2 1971 1813e 14:38 49:22 1:21:35 1:56:26 1:54:24 1442 7435 Bruins Slot Zwolle 1978 1814e 13:12 45:17 1:18:01 1:56:29 1:54:40 1443 6225 Tim Jansink Zwolle 1986 1815e 11:57 41:55 1:15:19 1:56:29 1:55:30 1444 7633 Benjamin Graansma Zwolle 1993 1816e 14:40 49:12 1:21:58 1:56:30 1:53:29 1445 6418 Gerrit Snellink Raalte 1958 1817e 13:46 46:49 1:19:52 1:56:30 1:53:12 1446 7416 Harrie de Velde Zwolle 1974 1818e 13:24 46:01 1:18:44 1:56:31 1:54:09 1447 6154 Alexander Scheffer Zwolle 1974 1819e 13:31 46:29 1:19:37 1:56:32 1:54:45 1448 7108 Guido den Heijer Bathmen 1968 1822e 13:44 48:11 1:21:20 1:56:35 1:55:07 1449 6844 Harry Nieuwenhuis Genemuiden 1984 1824e 13:16 46:52 1:19:30 1:56:37 1:54:04 1450 7522 Steven Datema 's-Gravenhage 1979 1827e 13:22 46:17 1:19:57 1:56:40 1:55:00
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1451 8141 Janick Klompjan Zwolle 1997 1828e 13:50 45:50 1:24:04 1:56:40 1:53:26 1452 6654 Rob van der Velde Aquilo 1977 1829e 13:25 45:10 1:18:57 1:56:41 1:55:09 1453 6837 Rinke van der Meer Zwolle 1978 1831e 14:35 48:25 1:20:54 1:56:44 1:54:29 1454 6595 Martien van Putten Wezep 1968 1832e 14:18 47:41 1:21:04 1:56:44 1:53:29 1455 1895 Gerben Bekedam Van Mossel Jaguar La 1977 1834e 13:50 48:04 1:22:05 1:56:46 1:56:20 1456 6854 Bert van de Pol Hoevelaken 1986 1835e 13:49 46:30 1:19:24 1:56:46 1:53:29 1457 1868 Anton Haverkamp A.Vogel 1 1959 1836e 13:11 45:53 1:19:23 1:56:47 1:56:18 1458 6996 Jeroen Janssen Enschede 1967 1838e 13:22 46:14 1:20:17 1:56:49 1:55:55 1459 7181 Gerrit Teunis Zwolle 1952 1840e 13:22 46:15 1:20:17 1:56:50 1:55:56 1460 6977 Martin Tibben Broekland Ov 1961 1841e 13:45 46:59 1:20:20 1:56:52 1:54:36 1461 6513 Andrzej Koziarski Creil 1983 1842e 14:18 46:38 1:20:03 1:56:52 1:53:37 1462 1622 Erik Boersma Acquire Publishing 1 1967 1844e 12:41 46:00 1:20:17 1:56:53 1:56:32 1463 6232 Rieuwert de Haan Zwolle 1985 1845e 13:20 46:40 1:20:11 1:56:53 1:55:42 1464 6227 Gerrit Wezenberg IJsselmuiden 1954 1846e 13:10 44:35 1:16:56 1:56:54 1:54:55 1465 8424 Erik van de Poll Cultivice 4eMusketie 1966 1847e 13:17 46:11 1:20:20 1:56:55 1:55:44 1466 8161 Marton Evers IJsselmuiden 1978 1849e 14:38 48:07 1:20:23 1:56:55 1:53:16 1467 8357 Jeroen Huls Cultivice 4eMusketie 1984 1850e 13:08 45:18 1:18:47 1:56:55 1:54:21 1468 8257 Martijn Reinders Zwolle 1988 1851e 14:36 50:09 1:23:54 1:56:56 1:54:41 1469 1711 Gerben Kelly VMI Group BV 5 1986 1852e 13:02 46:42 1:21:04 1:56:57 1:56:34 1470 1873 Bert Feenstra Heras BV 1 1976 1855e 13:50 47:34 1:21:23 1:57:02 1:54:47 1471 6325 Arjan Marsman Zwartsluis 1970 1856e 13:53 47:36 1:21:26 1:57:02 1:54:49 1472 6876 Roelof Sloothaak Zwolle 1980 1857e 14:01 47:06 1:20:19 1:57:04 1:54:58 1473 1085 Jan Kaat De Gemzen 1959 1858e 13:29 46:40 1:20:27 1:57:05 1:55:07 1474 6883 Bart Chevalking Zwolle 1981 1859e 12:31 45:25 1:19:14 1:57:05 1:56:20 1475 7347 Dennis Rook Kampen 1979 1862e 13:05 45:40 1:19:47 1:57:08 1:55:26 1476 8266 Alfonso Kruiper Heeten 1956 1863e 13:29 47:53 1:21:08 1:57:09 1:55:04 1477 8293 Koen Cox Heemstede 1970 1864e 13:24 46:55 1:20:11 1:57:09 1:54:37 1478 8360 Pieter Doornbos Cultivice 4eMusketie 1969 1865e 13:29 46:46 1:21:01 1:57:11 1:55:26 1479 6304 Michiel Blankvoort Zwolle 1972 1866e 13:50 48:02 1:21:14 1:57:11 1:54:36 1480 1859 Erwin Spijkerman Salverda 4 1962 1867e 13:07 46:04 1:20:13 1:57:11 1:56:44 1481 6579 Hans Kerkhoven Hengelo Ov 1963 1868e 13:49 48:00 1:21:13 1:57:12 1:54:36 1482 7086 Martin Blanke PEC 1910 1965 1869e 13:31 47:13 1:20:37 1:57:12 1:54:46 1483 7041 Jeroen Hidding Zwolle 1984 1870e 13:14 45:54 1:19:00 1:57:12 1:54:35 1484 7850 Jetze Draaisma Elburg 1986 1871e 13:49 47:19 1:20:46 1:57:13 1:55:12 1485 6093 Eddy Pendavingh Hanzesport 1957 1872e 13:41 47:27 1:21:13 1:57:13 1:55:19 1486 7730 Arjan Vroegop Emmeloord 1973 1873e 13:52 47:25 1:20:19 1:57:14 1:55:07 1487 6557 Hans Siemerink Rijssen 1987 1874e 13:51 47:11 1:20:51 1:57:16 1:55:20 1488 7599 Jan Lassche Hattem 1956 1875e 13:09 46:16 1:21:11 1:57:16 1:56:07 1489 7204 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 1876e 13:29 46:22 1:19:51 1:57:17 1:55:01 1490 7229 Theo van Dalen Putten 1971 1878e 14:27 48:37 1:22:21 1:57:18 1:53:17 1491 8358 Bert van Olst Cultivice 4eMusketie 1980 1879e 13:12 45:09 1:18:15 1:57:21 1:54:46 1492 6902 Ferdinand Dam Daarlerveen 1974 1881e 13:05 44:34 1:18:26 1:57:23 1:56:06 1493 1706 Michael Sun VMI Group BV 4 1973 1882e 12:16 44:48 1:19:00 1:57:24 1:57:02 1494 7603 Berend Poelarends Staphorst 1957 1886e 13:37 46:07 1:19:48 1:57:27 1:55:02 1495 2007 Philip van Vorstenborsch Rabobank IJsseldelta 1986 1888e 15:07 50:43 1:23:20 1:57:27 1:53:30 1496 8477 Wilco Voulon Run2Day Zwolle 1968 1890e 13:14 46:23 1:19:27 1:57:29 1:56:13 1497 6985 Michel Wolf Hattem 1974 1891e 14:17 47:05 1:20:33 1:57:29 1:53:58 1498 7408 Lex Heimerikx Zwolle 1995 1893e 13:59 48:35 1:20:08 1:57:30 1:54:26 1499 7305 Harry Jonker Dedemsvaart 1968 1894e 12:48 44:55 1:18:58 1:57:30 1:55:39 1500 6649 Arnold Muller PEC 1910 1964 1895e 13:48 46:27 1:19:58 1:57:31 1:55:07
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1501 8021 Sander Spanjersberg Zwolle 1970 1896e 13:03 44:39 1:17:10 1:57:32 1:54:47 1502 7838 Harjan Potgieter Daarlerveen 1964 1897e 13:49 47:17 1:20:36 1:57:35 1:53:22 1503 6793 Klaas van Vliet Dronten 1958 1899e 13:09 46:12 1:20:35 1:57:35 1:56:14 1504 6829 Joop van Grol Nieuwleusen 1981 1901e 13:45 48:34 1:22:30 1:57:36 1:56:10 1505 7109 Paul Benjamins Emmeloord 1963 1902e 13:39 46:40 1:20:55 1:57:38 1:56:29 1506 7736 André Bosscha Zwolle 1971 1904e 13:56 47:52 1:20:56 1:57:40 1:54:41 1507 6627 Edwin van Putten Dronten 1990 1906e 14:00 48:32 1:22:29 1:57:44 1:54:20 1508 6309 Bas Duynstee Spirit Lelystad 1977 1908e 14:31 48:30 1:22:33 1:57:45 1:54:55 1509 6357 Erwin Hoving Hengelo Ov 1981 1909e 13:10 45:21 1:19:29 1:57:45 1:55:48 1510 6350 Martijn Verheule Zwolle 1978 1910e 15:26 49:45 1:22:21 1:57:46 1:53:55 1511 7376 Hielke van der Stouwe Zwolle 1980 1911e 13:13 45:49 1:19:35 1:57:48 1:55:33 1512 7161 Gerard ten Kate Meppel 1968 1912e 13:32 46:43 1:20:41 1:57:48 1:56:18 1513 6924 Mark Deckers Colmschate 1971 1914e 13:22 46:03 1:19:26 1:57:50 1:56:12 1514 7817 Wijtze Visser Zuidwolde Dr 1965 1915e 13:58 46:51 1:20:29 1:57:51 1:54:23 1515 8329 Jan-Willem Struik Slagharen 1989 1916e 14:21 48:36 1:22:55 1:57:51 1:56:35 1516 7525 Bert Meijer Ruinerwold 1968 1917e 13:35 46:55 1:20:36 1:57:52 1:56:10 1517 7610 Arjan Fidder Nunspeet 1979 1919e 14:25 47:25 1:19:39 1:57:52 1:54:43 1518 6248 Wim Kok Swifterbant 1967 1920e 14:03 47:28 1:21:12 1:57:52 1:54:42 1519 800 Arend Grit Dwingeloo 1969 1921e 13:20 44:52 1:17:31 1:57:53 1:56:01 1520 7342 Marc van den Berg Zeewolde 1965 1923e 14:30 48:33 1:21:32 1:57:54 1:54:06 1521 7915 Wim Ligtenberg Zwolle 1960 1924e 14:13 47:23 1:20:52 1:57:56 1:55:08 1522 6710 Warmlopers Henk Woertink Zwolle 1973 1925e 13:35 45:24 1:19:21 1:57:56 1:55:57 1523 999 Frank Jansen Bunne 1971 1926e 14:04 49:14 1:22:25 1:57:56 1:55:32 1524 1844 Jeroen Damink Salverda 1 1990 1928e 12:49 45:54 1:20:09 1:57:58 1:57:34 1525 6707 Eibert Dunnink Staphorst 1962 1929e 13:42 47:22 1:21:22 1:57:58 1:55:31 1526 1790 Tom Daemen De Stentor 1 1965 1930e 14:00 47:56 1:22:08 1:57:58 1:56:09 1527 7890 JanLuite Visscher Genemuiden 1982 1931e 13:41 47:22 1:21:22 1:57:59 1:55:32 1528 6076 Jeroen Brummelman Hengelo Gld 1976 1932e 14:26 48:03 1:21:20 1:57:59 1:54:22 1529 7911 Guido den Hertog Doetinchem 1969 1933e 14:27 48:03 1:21:20 1:57:59 1:54:22 1530 1056 Roy van Velp Apeldoorn 1984 1934e 14:13 47:56 1:20:39 1:58:00 1:54:28 1531 6319 Theo van Steeg Zeewolde 1969 1935e 14:29 48:32 1:21:31 1:58:00 1:54:12 1532 2070 Geert Visser Scania 4 1990 1937e 13:21 46:46 1:20:54 1:58:02 1:57:34 1533 6904 Emiel Cellamare Nederland 1938e 14:28 49:30 1:22:29 1:58:02 1:53:48 1534 2018 Laurens Harbers PwC 2 1986 1939e 14:01 49:29 1:24:13 1:58:02 1:56:04 1535 8376 Henk jan Brommer Cultivice 4eMusketie 1976 1941e 13:39 46:57 1:20:17 1:58:03 1:55:26 1536 8255 Harmen Sluiter Zwolle 1987 1942e 13:13 45:41 1:19:24 1:58:03 1:54:53 1537 6789 Frank van der Horst Delft 1977 1943e 14:45 48:40 1:22:29 1:58:04 1:55:05 1538 6733 Esau Boen Zwolle 1981 1944e 16:37 1:02:39 1:58:05 1:54:13 1539 1146 Jeroen Polder Zwolle 1979 1946e 13:54 47:19 1:21:06 1:58:06 1:55:02 1540 7720 Reint Jan Potze Rotterdam 1960 1947e 14:22 48:07 1:21:51 1:58:07 1:55:14 1541 8403 Marcel Wierstra Cultivice 4eMusketie 1969 1948e 13:28 46:46 1:21:01 1:58:07 1:56:22 1542 2055 Edwin Smit Scania 1 1990 1951e 13:33 47:47 1:22:31 1:58:11 1:57:53 1543 7130 Piet Struiksma Lionitas 1958 1952e 13:42 47:48 1:22:20 1:58:11 1:55:56 1544 6525 Arie Wassink Zwolle 1960 1953e 13:38 46:10 1:20:13 1:58:11 1:56:31 1545 1619 Ton van Helvert Kadaster 1 1957 1954e 13:53 47:17 1:21:29 1:58:12 1:57:55 1546 6299 Gerard Veger Hasselt 1973 1955e 13:32 46:17 1:19:41 1:58:13 1:55:23 1547 1518 Arjan Hehenkamp Stichting Mindfit 4 1968 1956e 12:44 44:35 1:23:00 1:58:13 1:57:35 1548 6600 Erik van der Pol Drachten 1967 1957e 13:56 46:36 1:19:26 1:58:13 1:54:31 1549 8431 Kees Dorgelo Cultivice 4eMusketie 1975 1958e 12:28 43:50 1:17:09 1:58:15 1:57:18 1550 1547 Jan Voortman Professionals in NAH 1963 1960e 14:27 48:58 1:23:13 1:58:16 1:57:39
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1551 8100 Berry Westendorp Kampen 1979 1961e 13:51 46:32 1:20:19 1:58:17 1:55:22 1552 6340 Henk Zomer (Warmlopers) Zwolle 1987 1962e 14:16 47:40 1:20:55 1:58:17 1:54:18 1553 6198 Mike Hoogenboom Zoetermeer 1967 1963e 13:05 45:10 1:17:20 1:58:18 1:55:31 1554 6500 Erwin Wolters Doornspijk 1961 1964e 13:59 48:03 1:22:20 1:58:18 1:56:36 1555 8080 Erwin Kerstens Zwolle 1965 1965e 13:58 48:05 1:21:43 1:58:20 1:56:40 1556 6277 Robert Langenkamp Zwolle 1970 1967e 13:53 47:24 1:21:31 1:58:21 1:54:49 1557 8081 Roy Mekkring Zwolle 1980 1968e 14:03 47:33 1:21:18 1:58:21 1:55:29 1558 1718 Kees Kok Steenstraat 1 1961 1969e 12:27 44:36 1:19:46 1:58:21 1:57:57 1559 6132 Wim Slagter Zwolle 1970 1970e 13:57 47:43 1:22:15 1:58:22 1:57:17 1560 6943 Marlon Vrolijk Heerenveen 1970 1972e 13:05 45:09 1:17:57 1:58:22 1:56:58 1561 1874 Peter van Heerde Penta Rho 1 1965 1973e 13:25 47:40 1:22:48 1:58:22 1:57:50 1562 6779 Jan Hollak Heino 1952 1975e 13:49 48:26 1:22:39 1:58:23 1:56:14 1563 7439 Lennard van de Weg Oosterwolde Gld 1992 1976e 13:28 44:50 1:19:12 1:58:23 1:56:00 1564 8259 Lysander Dekker Zwolle 1971 1977e 13:31 46:22 1:20:01 1:58:24 1:56:59 1565 8173 Martin Klein Elburg 1974 1979e 13:14 45:00 1:20:03 1:58:25 1:57:20 1566 1563 Christiaan de Bruijn EY Accountants LLP 2 1983 1980e 14:18 47:57 1:22:40 1:58:26 1:57:49 1567 6795 Peter Wijnands Lelystad 1968 1981e 14:30 48:31 1:21:44 1:58:26 1:55:37 1568 8276 Bernard van der Graaf PEC 1910 1980 1983e 13:07 45:18 1:18:06 1:58:27 1:55:37 1569 1627 Coert Peters Acquire Publishing 2 1964 1984e 13:20 46:40 1:21:34 1:58:27 1:58:05 1570 7427 Sander Weertman Heino 1976 1985e 13:04 44:26 1:17:20 1:58:27 1:56:06 1571 6801 Eelco Tulp Apeldoorn 1974 1986e 13:52 47:24 1:20:18 1:58:27 1:56:19 1572 8205 Edgar Frijlink Duiven 1962 1987e 13:16 46:45 1:20:25 1:58:27 1:54:59 1573 7330 Berry van Alfen Heerde 1966 1989e 14:30 48:20 1:21:35 1:58:29 1:54:36 1574 878 Michel Nijland LAAC Twente 1975 1991e 13:06 45:57 1:19:36 1:58:30 1:57:07 1575 6709 Robert Kloosterman Genemuiden 1993 1993e 13:09 46:07 1:19:51 1:58:31 1:56:20 1576 6942 Cees Pas Raalte 1966 1994e 13:42 47:58 1:22:46 1:58:33 1:55:32 1577 7477 Robin Boonk Zwolle 1973 1995e 13:21 46:24 1:19:53 1:58:35 1:54:57 1578 6515 Jos Joxhorst Zwolle 1960 1996e 13:25 46:52 1:21:14 1:58:35 1:56:44 1579 8359 Henk van der Voort Cultivice 4eMusketie 1972 1997e 14:26 48:40 1:21:59 1:58:35 1:55:25 1580 6580 Jacco Bijker Beerze 1982 1998e 14:26 47:04 1:21:08 1:58:36 1:55:20 1581 8236 Dennis Overweg Coevorden 1983 1999e 14:47 49:24 1:22:10 1:58:37 1:55:47 1582 6429 Rene van Leussen Nieuwleusen 1982 2000e 14:00 47:46 1:20:56 1:58:38 1:56:55 1583 8256 Bert Kramer Hoogeveen 1963 2001e 13:38 47:45 1:21:47 1:58:38 1:56:21 1584 6767 Hans Beumer Zwolle 1967 2003e 13:50 47:25 1:20:55 1:58:39 1:55:06 1585 7928 Roy Wentzel Nunspeet 1987 2004e 14:36 48:22 1:21:26 1:58:39 1:55:29 1586 7042 Karst Energy Control Kampen 1968 2005e 13:35 47:56 1:22:16 1:58:42 1:57:04 1587 7851 Sander Musch Zwolle 1973 2006e 14:26 49:12 1:24:04 1:58:42 1:55:16 1588 8533 Remko Wabeke Koninklijke Van Wijh 1969 2007e 14:17 47:43 1:20:45 1:58:43 1:55:14 1589 8168 Robert Kanning Zwolle 1951 2009e 14:09 48:27 1:23:27 1:58:45 1:57:52 1590 7335 Peter Prummel Emmeloord 1961 2010e 13:58 48:03 1:21:48 1:58:45 1:56:28 1591 1708 Adwin de Vocht VMI Group BV 5 1965 2011e 13:50 48:23 1:23:59 1:58:45 1:58:17 1592 6562 Wim Bomhof Amersfoort 1962 2012e 13:55 47:09 1:20:58 1:58:45 1:55:48 1593 1710 Coen Heukshorst VMI Group BV 5 1964 2013e 13:18 47:15 1:22:16 1:58:45 1:58:19 1594 6361 Raymond Flierjans Zwolle 1978 2014e 14:04 48:22 1:22:30 1:58:46 1:57:04 1595 7754 Bas de Winter zwolle 1968 2015e 13:51 48:16 1:22:43 1:58:46 1:56:17 1596 1847 Bart Kroeze Salverda 2 1990 2016e 12:40 42:45 1:15:34 1:58:47 1:58:25 1597 7910 Jan rein Leinenga Meppel 1964 2017e 13:21 47:11 1:21:25 1:58:47 1:56:27 1598 6334 Willem-Jan Rietberg Wezep 1992 2018e 13:11 45:41 1:20:33 1:58:50 1:58:02 1599 6591 Jeroen Nijeboer Warmloper Zwolle 1976 2019e 12:32 44:09 1:20:17 1:58:50 1:57:48 1600 8434 Jeroen Doornbos Stichting Time For H 1987 2020e 13:41 46:58 1:20:56 1:58:50 1:57:07
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1601 7380 Jacob van Emst Hattem 1986 2021e 13:37 47:06 1:21:38 1:58:51 1:58:10 1602 6419 Jan Wieferink Luttenberg 1964 2022e 13:09 45:37 1:19:55 1:58:52 1:56:33 1603 8512 Gerard Jansen Holleboom Intersport Schutte 1964 2023e 13:44 47:35 1:21:20 1:58:53 1:55:55 1604 6990 Erwin van der Linde Zwolle 1970 2024e 13:55 45:53 1:18:31 1:58:53 1:55:08 1605 6314 Rene Fokke Twenterand 1970 2025e 13:34 48:10 1:22:33 1:58:53 1:58:06 1606 1568 Piet van der Molen EY Accountants LLP 3 1977 2026e 14:18 47:57 1:22:40 1:58:53 1:58:16 1607 6858 Pieter Kuyper Urk 1960 2027e 14:04 48:36 1:22:49 1:58:53 1:57:00 1608 7436 Gerrit Rozendaal Harderwijk 1977 2028e 14:06 47:57 1:21:39 1:58:53 1:55:57 1609 7137 Mart Evers Zwolle 1992 2029e 13:53 47:45 1:22:25 1:58:54 1:58:01 1610 6174 Robert van Pijlen Putten 1971 2030e 14:27 48:38 1:22:22 1:58:55 1:54:53 1611 6529 Anton Schoonhoven Ermelo 1970 2031e 14:27 48:37 1:22:20 1:58:55 1:54:54 1612 6286 André Bosscher Veendam 1962 2035e 14:29 48:13 1:22:04 1:58:58 1:55:20 1613 570 Niels Bleeker Arnhem 1981 2036e 13:53 47:00 1:20:58 1:59:00 1:56:41 1614 6507 Tako de Jong Apeldoorn 1972 2037e 14:40 48:59 1:22:12 1:59:00 1:54:38 1615 8057 Jan Willem Tip Zwolle 1969 2038e 13:57 49:03 1:25:14 1:59:01 1:57:43 1616 6391 Gerben Kemper Raalte 1976 2041e 14:05 47:27 1:20:17 1:59:02 1:55:51 1617 7052 Ferdi Moes Nijverdal 1982 2044e 14:46 48:45 1:22:20 1:59:04 1:55:48 1618 7794 Raymond Spijkerman Zwartsluis 1980 2045e 12:54 43:47 1:15:54 1:59:05 1:56:49 1619 1870 Frank Begemann Heras BV 1 1966 2046e 12:11 45:12 1:20:42 1:59:06 1:58:42 1620 6771 Arnoud Looijen Leusden 1972 2047e 13:35 46:33 1:20:54 1:59:07 1:56:59 1621 8381 Ed van der Eijk Cultivice 4eMusketie 1973 2048e 13:53 48:00 1:22:17 1:59:07 1:56:30 1622 8302 Eibert Smit Elspeet 1967 2051e 13:54 47:21 1:22:07 1:59:10 1:58:07 1623 8299 Anne Ottema Loopsport Groningen 1953 2052e 14:21 47:36 1:21:37 1:59:13 1:56:17 1624 7068 Nick van Rooyen Nijverdal 1996 2056e 12:38 45:07 1:21:17 1:59:14 1:57:50 1625 6458 Ivo Koopman Zwolle 1978 2058e 13:14 46:07 1:20:16 1:59:15 1:57:56 1626 7474 Jasper Kok Zwolle 1976 2059e 14:24 49:16 1:23:12 1:59:16 1:55:58 1627 7122 Frank Eikenaar Deventer 1983 2060e 14:14 47:54 1:21:26 1:59:16 1:55:34 1628 8140 Dennis Nijenhuis Heino 1981 2061e 13:31 46:24 1:19:59 1:59:16 1:55:56 1629 6845 Arne Veluwenkamp Heino 1987 2062e 13:22 46:07 1:20:16 1:59:16 1:55:57 1630 7870 Kees Jan Willeboordse Hooglanderveen 1973 2064e 13:33 46:18 1:20:35 1:59:18 1:56:17 1631 6351 Erwin Wichink Kruit Heeten 1992 2065e 13:55 47:54 1:21:34 1:59:18 1:57:54 1632 7535 Peter Kramer Urk 1968 2066e 13:41 47:52 1:22:13 1:59:18 1:56:48 1633 7043 Roeland te Velde Zwolle 1984 2067e 14:24 46:57 1:19:29 1:59:19 1:55:47 1634 6572 Gerard Koopman PEC 1910 1968 2069e 13:37 46:56 1:20:56 1:59:23 1:57:50 1635 6573 Niels Kok Zwolle 1990 2071e 12:28 43:03 1:14:27 1:59:26 1:57:15 1636 6445 Thijs Kromdijk Zwolle 1986 2072e 12:54 45:25 1:19:53 1:59:27 1:57:11 1637 6809 Jack Albers Kampen 1991 2074e 13:13 45:54 1:20:22 1:59:28 1:57:58 1638 7329 Albert-Jan van Olst Zwolle 1990 2076e 14:30 49:23 1:24:36 1:59:29 1:55:46 1639 7353 Alex Ordelmans Apeldoorn 1974 2078e 14:47 49:24 1:23:19 1:59:31 1:56:28 1640 8078 Johan Hukema Zwolle 1966 2079e 13:26 46:25 1:21:49 1:59:32 1:58:25 1641 7668 Goos Postma Groningen 1968 2083e 13:12 43:42 1:17:34 1:59:35 1:56:56 1642 7373 Alexander Oldeman Zwolle 1974 2084e 13:14 46:19 1:20:51 1:59:36 1:57:43 1643 1535 Bas Schippers Professionals in NAH 1995 2085e 14:27 49:43 1:25:27 1:59:37 1:58:59 1644 7078 Guido Biesterbos Heino 1984 2086e 13:24 47:00 1:20:55 1:59:37 1:58:50 1645 8366 Lennart Visser Cultivice 4eMusketie 1977 2087e 13:20 45:35 1:19:26 1:59:37 1:57:16 1646 7715 Gerbrand Smedes Blokzijl 1987 2088e 13:47 47:22 1:21:06 1:59:37 1:57:12 1647 6804 Thijs de Roo Zwolle 1987 2090e 14:01 49:13 1:24:00 1:59:39 1:57:14 1648 8314 Erwin van Gelder Zwolle 1965 2091e 14:08 48:14 1:22:07 1:59:40 1:57:15 1649 6480 Edwin Mulder Raalte 1973 2093e 13:28 46:38 1:20:50 1:59:41 1:58:01 1650 7064 Jeroen Seppenwoolde Rijssen 1995 2094e 14:27 49:32 1:24:20 1:59:41 1:57:17
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1651 6700 John Prooi Zwolle 1946 2095e 14:01 48:14 1:22:29 1:59:41 1:58:19 1652 1581 Jeffrey van Opstal GGD & VR IJsselland 1989 2096e 13:43 48:18 1:23:41 1:59:41 1:59:11 1653 7226 Marc Verbeem Loopgroep Garderen 1966 2097e 14:23 49:29 1:24:29 1:59:41 1:57:38 1654 825 Alfons Kappert Olst 1961 2100e 13:15 46:24 1:21:17 1:59:43 1:58:23 1655 6272 Jan Tonkens Biddinghuizen 1967 2101e 13:49 48:16 1:23:58 1:59:44 1:57:06 1656 7069 Corné Bal Vriezenveen 1977 2102e 12:48 44:35 1:18:13 1:59:44 1:58:23 1657 6368 Glenn van der Linde Sint Jansklooster 1996 2103e 13:50 47:47 1:22:05 1:59:44 1:55:54 1658 1919 Marcel de Groot X-ICT 1 1965 2106e 12:40 45:42 1:21:28 1:59:47 1:59:34 1659 6414 Harold Zwiers Noordscheschut 1972 2107e 14:08 48:16 1:22:41 1:59:47 1:55:16 1660 6197 Jack Graumans Biddinghuizen 1963 2108e 13:57 48:48 1:23:42 1:59:48 1:57:16 1661 1512 Alex Breukelman Stichting Mindfit 3 1968 2109e 13:40 48:26 1:24:01 1:59:49 1:59:34 1662 6176 Eddy van t Hul Elburg 1981 2110e 13:43 47:47 1:23:16 1:59:50 1:58:50 1663 6427 Evert Zuiderbaan Deventer 1970 2111e 13:43 46:42 1:20:28 1:59:51 1:56:52 1664 1717 Roel Ramaker Steenstraat 1 1961 2112e 13:11 47:25 1:23:08 1:59:51 1:59:26 1665 6104 Ron van de Vathorst Zwolle 1970 2113e 13:55 47:58 1:22:18 1:59:51 1:57:59 1666 8481 Hans Paul Visscher Monicares Foundation 1968 2114e 12:30 43:48 1:22:47 1:59:52 1:59:09 1667 7242 Wout Horenberg Marienheem 1992 2116e 12:15 42:37 1:15:39 1:59:53 1:58:18 1668 6381 Johan Reitsma Zwolle 1982 2117e 13:47 48:20 1:23:32 1:59:53 1:58:00 1669 7578 Ernst Offerein Zwolle 1988 2118e 13:14 44:35 1:18:50 1:59:53 1:58:15 1670 7761 Jurriën Overvoorde Tollebeek 1969 2119e 14:03 48:20 1:22:56 1:59:54 1:57:17 1671 8355 Ton de Lange Cultivice 4eMusketie 1969 2120e 13:30 46:44 1:21:19 1:59:55 1:57:34 1672 495 Harco Wimmenhove Zwolle 1977 2121e 13:38 47:17 1:21:13 1:59:55 1:57:29 1673 2069 Stefan Visser Scania 4 1990 2122e 13:21 46:46 1:20:54 1:59:55 1:59:27 1674 7723 Dennis Arends Arnhem 1981 2124e 13:20 46:01 1:20:36 1:59:56 1:58:28 1675 1566 Enno Fransen EY Accountants LLP 2 1985 2125e 14:19 48:38 1:23:46 1:59:56 1:59:24 1676 6217 Mark Molhoek Hasselt 1970 2126e 13:43 47:14 1:21:28 1:59:57 1:57:47 1677 7251 Gerhard Jansen Warmlopers Zwolle 1984 2127e 14:07 47:54 1:22:12 1:59:57 1:56:30 1678 7478 David van den Belt Zwolle 1984 2129e 14:44 50:12 1:24:54 1:59:58 1:57:24 1679 7463 Cor van den Belt Zwolle 1987 2130e 14:45 50:11 1:24:54 1:59:58 1:57:24 1680 7655 Jan Nijburg Zwolle 1963 2133e 13:27 45:43 1:20:07 2:00:00 1:58:21 1681 7576 Hendrik Leppink Zwolle 1967 2134e 12:32 44:37 1:20:40 2:00:00 1:58:38 1682 7103 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 2135e 14:07 48:17 1:22:48 2:00:01 1:58:07 1683 8037 Gerard van Huis Zwolle 1947 2136e 13:22 46:50 1:22:03 2:00:02 1:58:36 1684 2088 Johan Hjalmarsson Scania 8 1990 2137e 13:53 48:41 1:24:10 2:00:02 1:59:29 1685 6984 Gerrit Schuurman Dalfsen 1956 2138e 13:50 48:30 1:23:11 2:00:03 1:58:15 1686 7907 Peter Eikelboom De Gemzen 1968 2139e 14:14 47:16 1:20:57 2:00:05 1:55:26 1687 7293 Arno van Breukelen PEC 1910 1979 2140e 13:53 48:18 1:22:49 2:00:06 1:58:14 1688 7955 Richard van Gelder Zwolle 1968 2143e 13:56 48:06 1:22:24 2:00:08 1:57:25 1689 6569 Erwin Staal Assen 1986 2146e 13:31 47:09 1:21:16 2:00:09 1:57:37 1690 7207 Henk Loonstra Zwolle 1968 2147e 13:42 47:22 1:21:54 2:00:09 1:57:08 1691 6307 Alex Witteveen Hattem 1961 2148e 13:34 47:38 1:22:11 2:00:11 1:57:21 1692 8342 Remon Lanters Raalte 1989 2149e 14:33 49:53 1:24:30 2:00:12 1:57:22 1693 6875 Edwin Frieswijk Zwolle 1971 2150e 14:08 48:38 1:22:50 2:00:14 1:57:26 1694 1896 Ruben Ogink Van Mossel Jaguar La 1978 2151e 13:31 48:01 1:22:57 2:00:14 1:59:49 1695 1864 Geert Woltjer Salverda 5 1961 2153e 13:39 48:14 1:23:32 2:00:15 1:59:47 1696 6120 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 2154e 13:57 48:13 1:21:51 2:00:16 1:56:00 1697 6896 Ben Haarhuis avVN 1953 2155e 13:33 46:51 1:21:22 2:00:17 1:58:45 1698 8101 Robert Halfwerk Genemuiden 1983 2157e 13:00 45:12 1:21:20 2:00:18 1:58:48 1699 1883 Jan Roelofs Penta Rho 3 1955 2158e 12:54 46:26 1:22:12 2:00:19 1:59:47 1700 1515 Daan Stoter Stichting Mindfit 4 1982 2159e 12:28 45:02 1:19:07 2:00:20 1:59:55
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1701 6846 Aschwin Smid Zwolle 1966 2161e 12:54 44:52 1:18:52 2:00:21 1:59:35 1702 8515 Niek Hemmink Intersport Schutte 1985 2163e 14:54 49:50 1:23:15 2:00:21 1:57:21 1703 7466 Bernard Oostland Zwolle 1982 2164e 14:30 49:22 1:23:15 2:00:22 1:56:33 1704 6916 Geert Mattelé Kampen 1969 2166e 13:27 47:51 1:22:43 2:00:22 1:59:21 1705 7176 Ditmer Salverda Kampen 1988 2168e 13:49 47:30 1:21:44 2:00:23 1:57:17 1706 7328 Herbert de Nijs Ruinen 1964 2169e 12:24 43:33 1:18:39 2:00:24 1:59:42 1707 7918 Hans Kleijn Zwolle 1955 2170e 14:10 48:14 1:22:44 2:00:26 1:57:13 1708 7597 Jan Hornstra PEC 1910 1964 2171e 13:47 47:55 1:22:13 2:00:27 1:57:58 1709 7591 Jason van Eunen Raalte 1995 2172e 13:50 48:08 1:23:13 2:00:27 1:58:53 1710 7587 Jos van Eunen Raalte 1958 2173e 13:50 48:08 1:23:13 2:00:27 1:58:53 1711 7574 Chris Meijer Meppel 1972 2174e 13:45 48:15 1:23:12 2:00:28 1:58:39 1712 7362 Reino Rozendaal Zwolle 1980 2175e 14:03 48:13 1:22:27 2:00:29 1:58:18 1713 1592 Willem Groothedde GGD & VR IJsselland 1977 2176e 14:24 49:44 1:25:00 2:00:29 1:59:55 1714 1860 Eddy Veenstra Salverda 4 1963 2177e 14:01 48:23 1:23:50 2:00:31 2:00:01 1715 6127 Gertjan Halff Zwolle 1974 2181e 14:24 49:44 1:25:01 2:00:34 2:00:00 1716 6443 Jarno Pruim IJsselmuiden 1990 2182e 1:23:53 2:00:34 2:00:34 1717 1738 Gerton Springeling Deltion College 2 1970 2183e 14:29 49:39 1:24:51 2:00:35 1:59:55 1718 8002 Timo Kobes Zwolle 1986 2184e 13:20 46:18 1:21:02 2:00:35 1:58:30 1719 7385 Anno van Ommen Hattem 1989 2185e 14:15 49:17 1:24:15 2:00:36 1:58:36 1720 7028 Willium van Petersen Heerde 1976 2186e 14:18 48:41 1:22:30 2:00:36 1:59:18 1721 7831 Arnold Verhagen Deventer 1978 2188e 14:29 49:24 1:23:54 2:00:38 1:57:37 1722 6880 Remco de Groot Atletics Nijverdal 1975 2189e 13:54 48:00 1:22:08 2:00:39 1:58:24 1723 6269 Marien Wallink Zwolle 1985 2190e 14:10 48:00 1:21:59 2:00:39 1:57:50 1724 6164 Wim Bruins Flevo Delta 1967 2191e 14:26 48:02 1:22:18 2:00:40 1:57:42 1725 8160 Frederik Jonkers Heerde 1970 2192e 14:02 49:41 1:25:52 2:00:42 1:58:58 1726 6757 Martin Rotman De Gemzen 1959 2193e 13:50 49:50 1:23:52 2:00:42 1:57:16 1727 6211 Janco de Vries Gorredijk 1968 2194e 13:17 45:02 1:18:39 2:00:44 1:59:02 1728 6107 Michael Whitaker Zwolle 1978 2195e 14:55 50:15 1:23:54 2:00:44 1:57:45 1729 6657 Bas den Hollander AV '34 1950 2197e 13:49 47:28 1:21:30 2:00:46 1:57:41 1730 8298 Tonnie Mondria Zwolle 1969 2198e 12:47 44:44 1:19:46 2:00:47 1:59:52 1731 6433 Klaas ter Veen Zwolle 1955 2200e 14:22 49:19 1:24:03 2:00:47 1:59:01 1732 2019 Robert Harbers PwC 2 1988 2202e 14:00 49:29 1:24:12 2:00:48 1:58:50 1733 6966 Niels Breurkes Kampen 1976 2204e 13:50 47:50 1:22:29 2:00:49 1:58:04 1734 6255 Alex van de Kamp Beekbergen 1967 2205e 13:47 47:31 1:22:01 2:00:49 1:57:00 1735 7171 Marcel Beumer Zwolle 1968 2206e 14:15 48:38 1:22:42 2:00:50 1:57:36 1736 6413 Philip van den Berg Raalte 1965 2209e 14:39 49:46 1:24:29 2:00:50 1:57:51 1737 6558 Reinier Jonker Hattem 1970 2210e 12:22 43:13 1:20:21 2:00:50 2:00:11 1738 6372 Erik Feijen Heino 1965 2211e 13:15 46:33 1:21:42 2:00:51 1:59:18 1739 6686 Henk Pieters Atletics Nijverdal 1966 2212e 13:52 48:10 1:22:28 2:00:52 1:58:45 1740 8391 Bob de Jongsman Cultivice 4eMusketie 1985 2215e 14:18 48:39 1:23:04 2:00:54 1:59:25 1741 7652 Berry Ester Zwolle 1978 2216e 14:37 48:54 1:22:26 2:00:54 1:58:08 1742 6537 Mark de Jonge Zwolle 1978 2217e 14:37 48:53 1:22:26 2:00:55 1:58:09 1743 8495 Peter Kalkman Intersport Schutte 1987 2218e 13:47 48:02 1:22:52 2:00:55 1:57:58 1744 1985 Marcel Steinebach LeanENT BV 1 1987 2219e 13:43 46:49 1:21:27 2:00:56 1:59:13 1745 2079 Adriaan Beek Scania 6 1990 2220e 12:07 44:21 1:19:29 2:00:58 2:00:40 1746 8003 Freddy Renkema Amersfoort 1964 2221e 13:36 47:56 1:22:51 2:00:59 1:59:19 1747 7179 Patrick de Waal Zwolle 1967 2223e 14:06 48:43 1:23:38 2:01:03 1:58:22 1748 1984 Wouter Krabbendam LeanENT BV 1 1987 2226e 13:43 45:10 1:18:02 2:01:04 1:59:22 1749 7732 Joop Sattler PEC 1910 1952 2227e 14:08 48:15 1:23:10 2:01:04 1:58:40 1750 6694 Edward van Veen Zwolle 1965 2230e 14:40 49:46 1:24:09 2:01:06 1:58:03
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 36 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1751 8371 Ruben van Ommen Cultivice 4eMusketie 1977 2231e 13:08 45:42 1:21:27 2:01:06 2:00:08 1752 6347 Piet Hein Drachten 1972 2233e 13:58 47:56 1:22:15 2:01:08 1:57:29 1753 8494 Han Schutte Intersport Schutte 1963 2234e 13:44 48:01 1:22:50 2:01:09 1:58:11 1754 7232 Hans Smits Zwolle 1961 2235e 14:21 49:00 1:23:51 2:01:10 1:57:42 1755 6188 Arjen Klopstra Veendam 1974 2236e 14:27 48:13 1:22:18 2:01:11 1:57:33 1756 7511 Thijs Kisteman Zwolle 1981 2237e 14:28 48:56 1:23:26 2:01:14 1:57:24 1757 7303 Jurrie Wink Zwolle 1969 2238e 14:07 48:29 1:22:43 2:01:15 1:57:45 1758 8322 Marc van der Ziel Hattem 1972 2239e 14:25 49:32 1:24:35 2:01:16 1:57:58 1759 7623 Mark Duijtshoff Zwolle 1969 2240e 12:57 44:57 1:21:29 2:01:16 2:00:14 1760 1556 Edwald Selles Automarc 1 1980 2241e 14:09 48:58 1:24:09 2:01:17 2:01:01 1761 6298 Marcel Snoeijer IJsselmuiden 1972 2242e 13:48 47:51 1:22:57 2:01:19 1:59:00 1762 7840 Rolf van Pijkeren Warml Zwolle 1973 2243e 13:43 47:24 1:21:47 2:01:20 1:59:19 1763 7075 Willem van Helden Zwolle 1979 2244e 13:42 47:26 1:22:16 2:01:20 1:59:20 1764 6078 Chris Kruitbosch Zwolle 1976 2245e 14:04 49:14 1:23:49 2:01:21 1:58:56 1765 8305 Michel Kalf Zwolle 1970 2246e 14:05 48:31 1:23:39 2:01:22 1:57:50 1766 2059 Anders Ekman Scania 2 1990 2249e 13:53 48:29 1:24:11 2:01:22 2:00:50 1767 7358 Jan Koele Zwolle 1984 2251e 13:16 44:55 1:17:56 2:01:25 1:56:59 1768 1531 Henk Loman Professionals in NAH 1963 2253e 14:27 49:43 1:25:26 2:01:25 2:00:47 1769 8192 Andre Dunnewind Dalfsen 1963 2254e 13:58 48:17 1:22:33 2:01:25 1:59:46 1770 7320 Anne Hessels Lelystad 1966 2255e 14:32 48:31 1:22:42 2:01:27 1:58:38 1771 6377 Jurrian Balt Nieuwleusen 1989 2258e 14:06 48:17 1:22:54 2:01:28 1:59:08 1772 1570 Erik Beld EY Accountants LLP 3 1986 2259e 13:13 46:44 1:22:24 2:01:28 2:00:55 1773 6430 Marcel Smits Dronten 1980 2260e 14:07 48:26 1:23:16 2:01:28 1:59:01 1774 6349 Rudy Tolhoek Dronten 1981 2261e 14:08 48:26 1:23:17 2:01:28 1:59:02 1775 7818 Eddy Lammers PEC 1910 1965 2262e 14:23 48:42 1:23:23 2:01:29 1:58:16 1776 8155 Dennis Borgmeier Nieuwleusen 1979 2263e 14:06 48:17 1:22:53 2:01:30 1:59:09 1777 1758 Han Ausma DHL EXPRESS 1 1970 2264e 13:25 46:46 1:21:55 2:01:32 2:00:53 1778 1879 Chiel van Ree Penta Rho 2 1985 2266e 13:48 48:17 1:24:04 2:01:35 2:01:04 1779 6536 Ewald Aaltink Atletics Nijverdal 1974 2267e 13:54 48:02 1:22:26 2:01:37 1:59:21 1780 7279 Gerben Ten Hoven Zwolle 1964 2268e 14:43 50:01 1:25:29 2:01:37 2:00:53 1781 8119 Stephan Wevers Hengelo Ov 1964 2269e 14:17 49:31 1:24:07 2:01:37 1:59:49 1782 7406 Rob Bottenberg Kampen 1968 2271e 14:31 50:00 1:24:46 2:01:40 1:59:09 1783 8471 Remco Poppen Run2Day Zwolle 1977 2274e 14:25 49:52 1:24:49 2:01:42 1:58:56 1784 8453 Ruud van Bekkum Bas van de Goor Foun 1969 2275e 14:35 49:07 1:23:25 2:01:42 1:57:28 1785 6598 Niels de Bolster Nunspeet 1987 2278e 14:21 50:24 1:26:01 2:01:45 1:59:53 1786 6266 Dick Scholten Wezep 1995 2281e 13:58 49:31 1:23:53 2:01:49 1:58:23 1787 8091 Dirk Jan Bart Zwolle 1970 2283e 13:50 48:29 1:23:51 2:01:50 1:59:56 1788 6328 Andries Huizenga Hattem 1993 2284e 13:28 46:30 1:21:02 2:01:51 1:59:19 1789 6697 Hans Reuvekamp Klarenbeek 1960 2285e 14:14 48:40 1:23:27 2:01:51 1:58:27 1790 8315 Gerrit van Erven Laag Zuthem 1969 2286e 13:44 48:17 1:24:52 2:01:51 2:00:12 1791 8455 Wouter Jacobs Bas van de Goor Foun 1988 2287e 13:29 46:30 1:21:03 2:01:51 1:59:20 1792 7982 Peter Velthuis Meppel 1985 2288e 14:39 49:14 1:23:12 2:01:52 1:58:26 1793 6276 Henk-Jan van den Berg Zwolle 1978 2291e 14:24 50:53 1:27:01 2:01:56 1:59:23 1794 7650 Eduard Sickman Zwolle 1983 2292e 14:37 50:07 1:25:06 2:01:57 1:58:11 1795 1244 Joost Poot DOS 1972 2293e 14:04 48:35 1:24:03 2:01:57 2:00:05 1796 8493 Hans peter Duijndam Monicares Foundation 1963 2294e 13:22 46:49 1:22:09 2:01:57 1:59:24 1797 7713 Remy Vrijburg Wezep 1994 2296e 14:33 49:31 1:23:08 2:01:58 1:58:18 1798 8464 Ronald Spaaij Run2Day Zwolle 1975 2297e 14:25 49:52 1:24:49 2:01:58 1:59:12 1799 8370 Mark Pul Cultivice 4eMusketie 1970 2298e 13:42 48:02 1:23:34 2:01:58 1:59:25 1800 6224 Jonathan Hoogenboom Zwolle 1978 2299e 14:28 48:01 1:21:21 2:01:58 1:58:42
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 37 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1801 6070 Benno Puttenstein Wezep 1971 2303e 14:34 49:39 1:24:05 2:02:01 1:59:20 1802 6788 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 2307e 14:20 48:54 1:24:03 2:02:05 1:59:36 1803 7291 Matthijs Schenk Zwolle 1985 2308e 15:07 49:38 1:23:22 2:02:06 1:58:08 1804 7821 Edward van der Geest Nunspeet 1965 2309e 13:21 46:22 1:21:42 2:02:06 1:59:38 1805 1880 Martin Lanenga Penta Rho 2 1961 2311e 13:42 48:10 1:23:22 2:02:08 2:01:38 1806 6205 Martin Alferink Luttenberg 1960 2312e 13:49 48:45 1:24:33 2:02:08 2:00:43 1807 1866 Sieger Jellema A.Vogel 1 1967 2314e 13:10 47:16 1:22:20 2:02:10 2:01:41 1808 7486 Berry van Nieuwkerk Kampen 1980 2315e 13:13 47:23 1:23:11 2:02:10 2:01:09 1809 6526 Herman Westhof Heerde 1957 2316e 14:27 49:04 1:23:49 2:02:11 1:58:42 1810 6898 Peter Vlaanderen Enschede 1962 2317e 13:38 47:19 1:22:41 2:02:11 2:00:18 1811 7816 Matthijs van Slooten Zwolle 1982 2321e 14:07 49:35 1:25:11 2:02:13 1:59:27 1812 7895 Aarnoud Noorman Amsterdam 1995 2322e 14:54 51:47 1:26:24 2:02:13 1:59:30 1813 6203 Ruben Zweverink Raalte 1976 2323e 14:38 49:45 1:24:29 2:02:14 1:59:14 1814 7121 Gert Kerssies Zwolle 1979 2324e 14:52 51:54 1:28:23 2:02:15 1:59:59 1815 6911 Daniel Huisman Kampen 1986 2325e 14:46 50:16 1:21:29 2:02:16 2:01:18 1816 8202 Johan Leeftink Zwolle 1956 2326e 13:52 48:39 1:24:22 2:02:16 2:00:22 1817 6851 Marcel van der Baan Spirit Lelystad 1966 2327e 14:38 49:37 1:24:13 2:02:17 1:59:07 1818 6057 Jos Okkerse Harderwijk 1986 2329e 13:22 46:53 1:23:09 2:02:17 2:00:27 1819 6953 Jordi Lenselink Raalte 1995 2330e 14:45 49:24 1:23:48 2:02:17 1:58:30 1820 2027 Charles Rijkmans Abbott Laboratories 1959 2331e 13:32 47:27 1:23:53 2:02:18 2:01:58 1821 6721 Joost Slagter Zwolle 1980 2332e 13:38 48:31 1:25:35 2:02:20 2:00:37 1822 7979 Christiaan Kuiper Bruchterveld 1975 2335e 13:20 45:52 1:20:55 2:02:22 2:01:01 1823 8166 Kim Janssen Utrecht 1988 2336e 14:49 51:08 1:25:28 2:02:22 1:58:51 1824 8120 André van der Wei Hengelo Ov 1969 2337e 14:18 49:31 1:24:07 2:02:24 2:00:35 1825 8095 Michel Soppe Coevorden 1983 2338e 14:47 49:30 1:23:41 2:02:24 1:59:34 1826 7349 Sander Derksen Hazerswoude-Dorp 1982 2339e 14:36 49:05 1:23:20 2:02:24 1:59:19 1827 7315 Johan Maasse Ommen 1976 2340e 13:46 49:08 1:25:01 2:02:25 2:01:23 1828 7393 Diederik van Essen Zwolle 1983 2342e 13:44 48:31 1:24:12 2:02:26 2:00:14 1829 1882 Hans Bloks Penta Rho 2 1957 2344e 13:26 47:41 1:22:50 2:02:26 2:01:56 1830 1791 Frans van Aerle zeker en mobiel bv 1 2016 2345e 14:59 51:21 1:27:11 2:02:27 2:01:50 1831 7200 Eric Haasjes Zwolle 1969 2350e 13:49 47:33 1:21:54 2:02:28 2:00:39 1832 1906 Enne Reitsema Enexis B.V. 1 1973 2351e 13:10 46:14 1:22:16 2:02:29 2:02:13 1833 7601 Dick van Rhee Nijkerk Gld 1973 2354e 14:17 48:53 1:23:19 2:02:31 1:58:50 1834 6565 Nico Schoone Zwolle 1966 2356e 13:54 47:58 1:22:45 2:02:33 1:59:32 1835 1133 Johan Alberts Hardenberg 1986 2358e 14:19 50:21 1:27:00 2:02:35 2:00:30 1836 7318 Peter Kamphof Zwolle 1987 2359e 15:26 51:40 1:26:07 2:02:35 2:00:12 1837 1525 Johan Wiersma De Nieuwe Zaak 1 1980 2360e 11:55 45:14 1:22:32 2:02:37 2:02:24 1838 6452 Peter Laarakker Dalfsen 1953 2362e 13:40 48:02 1:23:29 2:02:39 2:00:11 1839 1986 Servan Veurink LeanENT BV 1 1985 2364e 14:19 50:21 1:27:00 2:02:41 2:00:36 1840 7117 Jan Scherpenisse Biddinghuizen 1991 2366e 13:58 48:49 1:23:43 2:02:42 2:00:10 1841 7263 Gert Jan van de Poll 't Loo Oldebroek 1993 2367e 14:16 50:00 1:25:04 2:02:43 2:00:10 1842 6732 JanJaap Staal Zwolle 1968 2368e 13:49 48:32 1:24:04 2:02:43 2:00:08 1843 7619 Raymond Groot Lipman Zwolle 1972 2369e 14:15 50:03 1:26:07 2:02:43 2:00:02 1844 6068 Machiel Middag Dalfsen 1987 2370e 14:26 49:45 1:25:05 2:02:43 1:59:58 1845 6774 Johan Hofstra Kampen 1961 2371e 13:50 47:50 1:22:26 2:02:43 1:59:59 1846 6663 Johan Hooisma Isala '96 1956 2373e 13:50 47:46 1:22:25 2:02:44 1:59:59 1847 6345 Ronald Stein Kampen 1970 2374e 13:51 47:52 1:22:45 2:02:44 2:00:01 1848 6874 Colin Lankwarden Hattem 1978 2375e 14:18 49:23 1:24:26 2:02:45 1:59:20 1849 7762 Ferry Haasjes Ens 1961 2378e 14:52 49:50 1:24:41 2:02:49 1:59:27 1850 6318 Arjen Brouwer Zwolle 1974 2380e 13:44 47:00 1:20:22 2:02:49 1:58:27
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 38 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1851 7499 Frans den Hooglander Zwolle 1960 2381e 13:57 47:54 1:23:21 2:02:49 2:00:47 1852 6833 Nashwan Damman Woudenberg 1985 2384e 15:18 50:09 1:24:30 2:02:53 1:58:16 1853 7589 Coen Vaarkamp Zwolle 1983 2386e 15:00 51:15 1:26:45 2:02:55 1:58:58 1854 7131 Maurits Vizzini Zwolle 1970 2388e 14:13 49:13 1:23:39 2:02:57 2:00:16 1855 7785 Rolf Sluis Loopgroep Garderen 1965 2389e 14:17 49:03 1:24:07 2:02:57 2:00:56 1856 6613 René Jonker Epe 1979 2390e 14:19 49:14 1:24:49 2:02:58 2:00:10 1857 8387 Henry van der Graaf Cultivice 4eMusketie 1967 2391e 13:40 47:57 1:23:38 2:02:58 2:00:25 1858 1764 Henk Huisman P-Direkt; Ministerie 1985 2393e 12:32 43:07 1:18:56 2:02:59 2:02:26 1859 6223 Jan Broekroelofs Brucht 1969 2394e 13:04 45:48 1:22:28 2:03:00 2:00:37 1860 6262 Iwan Philipsen Zwolle 1966 2395e 14:06 47:38 1:22:03 2:03:01 1:59:49 1861 8222 Jeroen Heerdink Zwolle 1988 2396e 15:07 53:24 2:03:02 1:59:16 1862 8486 Colijn van der Kolk Monicares Foundation 1970 2397e 14:36 50:16 1:24:48 2:03:03 1:59:38 1863 7758 Eise Ebbelink Zwolle 1962 2399e 14:08 49:20 1:25:15 2:03:03 2:01:26 1864 8415 Kees van Vliet Cultivice 4eMusketie 1970 2400e 14:14 49:35 1:25:03 2:03:03 1:59:56 1865 6252 Boyd Gerrits Zwolle 1973 2401e 14:11 48:47 1:23:22 2:03:06 2:00:02 1866 7518 Hans Kieft Zwolle 1956 2402e 13:30 47:59 1:23:43 2:03:07 2:01:24 1867 1916 Egbert Boesenkool Enexis B.V. 4 1968 2403e 14:28 48:33 1:23:15 2:03:09 1:59:38 1868 1917 Sjon Wiers Enexis B.V. 4 1970 2404e 14:29 48:33 1:23:15 2:03:09 1:59:38 1869 7099 Bas Kreuwel Deventer 1991 2405e 14:33 49:26 1:23:49 2:03:10 2:00:07 1870 7212 Ruben Endeman Raalte 1978 2407e 14:14 49:03 1:24:21 2:03:11 2:01:31 1871 6517 Martin Smit Zwolle 1967 2408e 14:09 48:46 1:24:09 2:03:11 2:00:22 1872 6489 Jaap Knot Meppel 1978 2410e 14:07 49:48 1:25:04 2:03:13 2:00:45 1873 2114 Arjan Idzerda Zwolle 1970 2411e 13:36 48:47 1:24:56 2:03:15 2:02:41 1874 7675 Helmig van Ommen Wezep 1975 2412e 14:45 50:11 1:25:18 2:03:15 1:59:56 1875 6373 Bernhard Rozema Meppel 1958 2413e 14:40 50:19 1:25:24 2:03:20 2:01:11 1876 8347 Kees van der Beukel Cultivice 4eMusketie 1972 2414e 13:30 48:52 1:25:32 2:03:20 2:00:35 1877 6496 Roelof de Vries Zwolle 1963 2415e 14:29 48:48 1:23:53 2:03:21 1:59:43 1878 7300 Hans Jansen Dutch Runners 1950 2417e 14:30 48:49 1:23:53 2:03:23 1:59:44 1879 6321 Freddie Westerhof Wezep 1969 2418e 13:54 48:25 1:23:59 2:03:23 2:01:04 1880 7107 Simon Visscher IJsselmuiden 1992 2419e 13:56 48:12 1:23:13 2:03:24 2:02:06 1881 7133 Dirk van den Berg IJsselmuiden 1991 2420e 13:56 48:11 1:23:13 2:03:24 2:02:06 1882 2000 Erwin van Dijken Rabobank IJsseldelta 1984 2421e 13:22 47:00 1:22:22 2:03:26 2:02:56 1883 7140 Henk Schouten Alphen aan den Rijn 1984 2422e 14:36 49:05 1:23:20 2:03:26 2:00:21 1884 6175 Florian Kloekke Zwolle 1996 2426e 14:47 51:19 1:25:54 2:03:29 2:01:03 1885 7917 Nico Sticker Didam 1955 2427e 15:20 53:26 1:27:32 2:03:29 1:59:59 1886 7211 Bas Mekel Utrecht 1995 2428e 13:27 44:50 1:20:28 2:03:31 2:01:11 1887 7323 Coen Brouwer Zwolle 1983 2429e 15:06 51:08 1:25:50 2:03:32 1:59:37 1888 7980 Richard ter Weele Zeewolde 1986 2430e 13:08 45:28 1:19:58 2:03:32 2:00:31 1889 1794 Appie Bulder zeker en mobiel bv 1 1967 2431e 14:09 49:32 1:25:26 2:03:33 2:02:56 1890 8069 Michiel van Amerongen Zwolle 1973 2435e 14:42 50:19 1:26:57 2:03:35 2:00:48 1891 7459 Harold Bosman Hattem 1974 2436e 14:44 50:14 1:24:02 2:03:35 2:00:47 1892 6316 Richard Rusman Zwolle 1971 2437e 14:43 50:14 1:25:21 2:03:35 2:00:47 1893 1685 Jaco Gerritsen Van Gelder 4 1986 2438e 13:06 47:54 1:23:45 2:03:36 2:03:06 1894 7153 Jeroen van Mill Zwolle 1970 2439e 13:43 50:28 1:24:17 2:03:36 2:01:17 1895 6310 Jelmer Samson Zwolle 1978 2440e 14:18 48:38 1:23:42 2:03:36 2:00:49 1896 7190 Richard Brands Zwolle 1966 2443e 14:13 48:30 1:23:23 2:03:40 2:01:45 1897 7879 Milan Bloem Wageningen 1991 2446e 13:25 46:03 1:21:41 2:03:42 2:01:29 1898 1935 VGZ-Gast VGZ-Gast VGZ 2 1990 2448e 12:52 45:58 1:23:33 2:03:43 2:03:07 1899 6935 Gert-Jan Beelen Zeewolde 1969 2449e 14:49 49:08 1:23:59 2:03:44 2:00:05 1900 6215 Jan Schimmel Almelo 1977 2450e 14:12 48:40 1:23:49 2:03:45 2:00:16
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 39 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1901 7580 Rutger Peters Utrecht 1988 2452e 15:31 50:49 1:26:04 2:03:47 2:00:23 1902 7648 Brian Geertshuis Hengelo Ov 1975 2453e 14:44 50:13 1:24:37 2:03:47 2:00:04 1903 7488 Frank ten Brink Kampen 1979 2455e 13:47 47:47 1:23:50 2:03:49 2:01:12 1904 6339 Stèphan Boer Groningen 1991 2456e 14:47 50:50 1:27:05 2:03:52 2:01:26 1905 6973 Poul Heikoop IJsselmuiden 1990 2458e 14:25 49:08 1:22:51 2:03:54 2:00:14 1906 6383 Ben de Jong Kampen 1985 2459e 14:06 48:53 1:23:59 2:03:56 2:00:24 1907 7786 Robbie Gerbrandij Delft 1986 2460e 13:59 48:46 1:23:59 2:03:57 2:01:26 1908 7725 Vincent Nijland Zwolle 1987 2461e 13:19 45:13 1:21:26 2:03:57 2:01:49 1909 5017 Kees Elzinga Havelte 1962 2462e 14:10 48:39 1:24:19 2:03:57 2:01:28 1910 8492 Andre Dekker Monicares Foundation 1966 2463e 15:19 54:21 1:29:06 2:03:57 2:01:20 1911 7937 Niels Godschalk Zwolle 1976 2464e 14:44 49:25 1:23:02 2:03:59 1:59:48 1912 7252 Joe DellaVedova 2465e 13:51 47:36 1:23:33 2:04:00 2:01:40 1913 8443 Bas Smit Stichting Time For H 1998 2466e 13:21 46:24 1:20:45 2:04:01 2:00:23 1914 7067 Eduard Meuleman Raalte 1970 2469e 14:59 50:50 1:25:45 2:04:03 2:00:46 1915 6660 Huyb Klooster Epe 1963 2470e 13:41 47:16 1:22:34 2:04:03 2:00:36 1916 7027 Gudo Baartse Luttelgeest 1976 2475e 14:40 49:36 1:24:31 2:04:10 1:59:57 1917 6209 Anton van Duuren Emmen 1957 2476e 14:40 49:54 1:25:30 2:04:10 2:00:50 1918 6226 Ronald Karel Wilsum 1967 2478e 14:38 49:14 1:24:20 2:04:13 2:01:13 1919 6903 Jaap Makkinga Dalfsen 1962 2481e 13:59 48:43 1:24:42 2:04:14 2:02:35 1920 8265 Dik Strikkers Rouveen 1965 2482e 13:59 47:54 1:22:21 2:04:15 2:00:26 1921 7015 Iwan Netteb Balkbrug 1974 2485e 14:08 48:36 1:23:44 2:04:16 1:59:42 1922 6362 Alexander Berends Raalte 1970 2487e 15:01 50:50 1:25:46 2:04:17 2:01:01 1923 1903 Jordy Kuiper Enexis B.V. 1 1996 2490e 13:26 48:12 1:26:22 2:04:19 2:04:04 1924 7006 Jan Paul Rop Zwolle 1967 2491e 15:20 51:21 1:25:53 2:04:19 2:00:39 1925 7845 Wim Westerink De Gemzen 1958 2493e 13:55 48:00 1:23:10 2:04:21 2:00:58 1926 1787 Patrick de Wit De Stentor 1 1978 2494e 14:28 49:56 1:25:51 2:04:21 2:01:22 1927 2046 Ali Bidi Wavin 4 1949 2495e 14:44 50:23 1:25:22 2:04:24 2:01:32 1928 6959 Erik Seuters Kampen 1964 2496e 14:12 49:06 1:24:34 2:04:24 2:01:44 1929 1598 Alex Adema TGN 1 1970 2497e 13:27 48:04 1:24:08 2:04:24 2:04:02 1930 7230 Marcel van der Burg Zwolle 1983 2498e 14:20 48:47 1:23:49 2:04:29 2:01:02 1931 6183 Wouter van Diepen Wezep 1989 2499e 14:46 51:12 1:27:39 2:04:30 2:01:13 1932 7664 Kornelis van der Velde Wezep 1990 2501e 15:04 51:59 1:27:40 2:04:30 2:01:13 1933 8233 Peter Gutlich Zwolle 1968 2502e 14:28 49:38 1:24:41 2:04:30 2:00:49 1934 8163 Ronald Schroer SISU 1973 2503e 15:00 50:51 1:26:50 2:04:31 2:01:09 1935 7534 Hilko Jonkman Elim 1959 2504e 13:51 47:46 1:23:18 2:04:31 2:01:07 1936 7295 Sjef Damhuis Steenwijkerwold 1959 2506e 13:29 47:40 1:23:29 2:04:33 2:02:38 1937 8025 Ed van Steendelaar Putten 1961 2509e 15:14 50:40 1:26:23 2:04:34 2:00:29 1938 6492 Klaas Pullen Zwolle 1982 2510e 14:31 49:23 1:23:28 2:04:35 2:00:46 1939 6810 Henk van Dorp (Warmloper) Zwolle 1990 2511e 14:18 49:34 1:25:11 2:04:35 2:01:10 1940 8350 Gerhard Koele Cultivice 4eMusketie 1965 2514e 14:14 50:08 1:26:22 2:04:42 2:02:05 1941 555 Giancarlo Fabbro Amersfoort 1990 2515e 14:56 53:01 1:31:14 2:04:42 2:03:33 1942 8517 Rens Habers Intersport Schutte 1968 2519e 15:01 51:00 1:27:09 2:04:44 2:01:29 1943 6891 Edwin Schoonewelle Zwartsluis 1970 2520e 13:22 46:49 1:22:59 2:04:45 2:03:02 1944 7273 Gerrit Doornenbal Zwolle 1968 2521e 13:42 48:10 1:25:32 2:04:45 2:02:46 1945 6941 Frank de Roo Loopgroep Garderen 1959 2522e 14:14 49:00 1:24:27 2:04:45 2:02:41 1946 8016 Rob van Emst AV '34 1969 2523e 13:44 48:44 1:25:13 2:04:46 2:02:10 1947 1867 Mark van de Streek A.Vogel 1 1975 2525e 14:35 50:26 1:26:33 2:04:46 2:04:18 1948 6630 Jan Grootenhuis Raalte 1966 2527e 14:02 48:51 1:24:19 2:04:47 2:02:23 1949 6457 Frens Hein NOP 1957 2529e 14:56 50:43 1:26:24 2:04:49 2:00:58 1950 254 Bram van Gurp Zwolle 1977 2530e 14:40 49:47 1:24:09 2:04:50 2:01:47
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 40 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1951 7663 Tim Benes Zwolle 1989 2531e 14:08 50:00 1:25:50 2:04:52 2:02:54 1952 7222 Roy Jonkman Raalte 1967 2532e 15:00 50:50 1:25:47 2:04:52 2:01:37 1953 1905 Arnoud Moed Enexis B.V. 1 1976 2536e 13:32 49:29 1:25:51 2:04:53 2:04:38 1954 7509 Brian Wezenberg Kampen 1976 2537e 13:43 47:58 1:23:17 2:04:54 2:03:41 1955 6464 Ronald Brummel Zwolle 1976 2538e 14:57 51:52 1:28:18 2:04:56 2:02:18 1956 7321 Marc Bomhof Heino 1982 2539e 14:30 48:44 1:23:19 2:04:57 2:00:58 1957 1723 Bengt Liberg Actemium 1 1964 2540e 13:30 49:04 1:25:50 2:04:58 2:04:23 1958 8049 Frank Reitsma Zutphen 1986 2541e 13:53 48:18 1:23:39 2:04:59 2:02:26 1959 8428 Richard Kist Cultivice 4eMusketie 1967 2542e 13:41 48:04 1:23:21 2:05:01 2:01:49 1960 7562 Henk van der Klooster Dronten 1974 2543e 14:18 49:10 1:25:05 2:05:01 2:02:26 1961 1142 Henk Gorter Zwolle 1973 2545e 13:54 49:26 1:25:04 2:05:03 2:00:42 1962 8535 Marcel Nakken Craft Benelux 1 1966 2546e 13:22 48:13 1:24:56 2:05:03 2:03:23 1963 6465 Ronald van Vuure Dalfsen 1964 2547e 13:55 48:50 1:24:43 2:05:03 2:02:37 1964 7096 Anjo Janssen Apeldoorn 1983 2548e 15:16 52:15 1:27:20 2:05:03 2:02:29 1965 7899 Marcel Cantor AVV 1968 2549e 15:11 51:58 1:29:07 2:05:04 2:00:47 1966 7738 Norbert Bosman Zwolle 1976 2551e 15:00 50:45 1:25:34 2:05:05 2:01:36 1967 8125 Pascal Lemoine Zwolle 1971 2552e 15:16 51:22 1:25:56 2:05:06 2:00:53 1968 7606 Henk Schuitemaker Hasselt 1960 2553e 14:29 50:12 1:27:07 2:05:06 2:04:02 1969 8097 Jonathan Hol Nieuwleusen 1981 2555e 14:56 49:05 1:23:35 2:05:08 2:01:27 1970 6420 Gerard Visser Rijssen 1969 2557e 14:27 49:30 1:25:08 2:05:10 2:02:44 1971 6729 Charon Lourens Zwolle 1983 2559e 13:18 46:13 1:23:27 2:05:12 2:04:08 1972 8118 Marc Roll Zwolle 1981 2560e 14:12 50:20 1:25:38 2:05:12 2:02:45 1973 7873 Florenz Schulte Elburg 1974 2564e 14:31 49:39 1:25:21 2:05:15 2:01:40 1974 6196 Hugo Wolters Scharmer 1975 2566e 15:16 51:41 1:26:49 2:05:15 2:01:04 1975 7746 Tom Bangma Leeuwarden 1989 2568e 13:30 46:18 1:22:57 2:05:18 2:03:30 1976 8008 Gerard Beekhuis Heerde 1980 2569e 15:05 51:29 1:27:47 2:05:20 2:01:20 1977 7557 Remco Bonthuis Zwolle 1981 2570e 13:43 47:13 1:22:49 2:05:20 2:03:19 1978 7430 Hans Beusen Dutch Runners 1960 2571e 14:20 48:47 1:25:11 2:05:21 2:01:54 1979 1747 Henk Veurink Bestuursdienst Ommen 1957 2572e 14:44 50:41 1:26:24 2:05:22 2:01:49 1980 403 Alex Mulder Haren 1965 2573e 14:44 49:59 1:25:13 2:05:24 2:01:13 1981 6518 Ferdie Wolff Ommen 1951 2574e 14:38 50:15 1:26:37 2:05:24 2:02:21 1982 7846 Wim Toeter Hasselt 1947 2576e 13:52 48:49 1:25:10 2:05:25 2:03:40 1983 1955 Roy Klouth Univé Verzekeringen 1981 2578e 13:48 47:22 1:23:44 2:05:25 2:04:54 1984 6887 Ralph van't Hoff Elburg 1979 2579e 14:40 50:56 1:26:59 2:05:26 2:01:26 1985 7900 Tiele Jansen Zwolle 1954 2581e 13:17 45:50 1:22:05 2:05:28 2:04:24 1986 6424 Harry van Koerten Putten 1966 2582e 15:14 50:40 1:26:26 2:05:35 2:01:30 1987 8372 Waldemar Hoving Cultivice 4eMusketie 1969 2585e 15:12 52:09 1:27:25 2:05:38 2:02:15 1988 6762 Marcel Koedijk Algemene Bathmense S 1958 2586e 14:49 51:18 1:27:33 2:05:39 2:01:42 1989 6780 Edwin van Ens Drachten 1969 2587e 14:09 48:13 1:23:08 2:05:40 2:02:00 1990 1992 Eric Anbergen Rabobank IJsseldelta 1967 2589e 14:06 50:04 1:26:56 2:05:40 2:05:04 1991 6695 Dolf Bruins Slot Zwolle 1971 2590e 13:33 46:58 1:24:17 2:05:41 2:03:52 1992 7299 René Schuurman Doetinchem 1973 2591e 14:15 50:20 1:26:19 2:05:41 2:03:25 1993 7718 Mark Oost Urk 1987 2592e 14:49 50:13 1:23:08 2:05:41 2:02:17 1994 8172 Marcel Nijkamp Zwolle 1971 2593e 14:49 51:24 1:26:51 2:05:42 2:02:04 1995 1997 Henk Jan Roeten Rabobank IJsseldelta 1967 2594e 14:07 50:05 1:26:57 2:05:43 2:05:07 1996 8354 Henri van Gelder Cultivice 4eMusketie 1960 2595e 14:18 50:36 1:27:16 2:05:46 2:03:50 1997 1981 Gerard Wieten Gemeente Zwolle 5 1959 2597e 14:27 50:27 1:27:05 2:05:47 2:03:31 1998 7218 Kevin Bottenberg IJsselmuiden 1977 2598e 14:01 49:08 1:25:35 2:05:48 2:04:34 1999 7485 Henne van Egteren Zwolle 1971 2599e 15:20 54:21 1:29:06 2:05:48 2:03:11 2000 1552 Rob Wanschers Professionals in NAH 1975 2600e 14:07 49:36 1:25:44 2:05:49 2:05:15
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 41 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2001 6624 Wim Stobbink Hattem 1950 2601e 14:31 50:05 1:26:28 2:05:50 2:02:58 2002 1516 Peter Polman Stichting Mindfit 4 1969 2603e 14:50 52:07 1:28:55 2:05:58 2:05:27 2003 7829 Anton Davidse Amsterdam Zuidoost 1968 2604e 14:30 49:21 1:25:07 2:05:59 2:01:40 2004 7186 Aad Goedbloed Energie 1968 2605e 15:14 52:21 1:27:35 2:05:59 2:02:05 2005 7022 Maurice van der Wijst Phanos 1970 2606e 13:41 48:15 1:24:48 2:06:02 2:03:22 2006 7825 Drikus v de Schootbrugge Oldebroek 1953 2607e 14:52 50:09 1:25:01 2:06:02 2:02:47 2007 6752 Remco Lootens Hattem 1972 2611e 14:33 50:07 1:26:28 2:06:03 2:03:11 2008 8470 Daan Gilbert Run2Day Zwolle 1980 2614e 15:29 53:13 1:26:52 2:06:04 2:02:21 2009 7434 Johan Korteweg Zwolle 1992 2616e 13:36 45:56 1:21:55 2:06:05 2:03:43 2010 6487 Gerrit Piek Zwolle 1952 2617e 14:47 49:47 1:24:59 2:06:05 2:02:36 2011 7640 Werner Tekelenburg Zwolle 1987 2618e 14:40 50:47 1:26:40 2:06:06 2:03:32 2012 7784 Michiel van Harten Zwolle 1964 2619e 12:54 45:36 1:22:35 2:06:06 2:04:54 2013 7642 Jeroen Wildeman Zwolle 1987 2621e 14:40 50:47 1:26:41 2:06:07 2:03:33 2014 6628 Harry Kleine Hoogeveen 1982 2622e 14:34 49:34 1:24:06 2:06:07 2:01:37 2015 6552 Ron Wardenier Zuidhorn 1962 2624e 14:41 52:00 1:29:10 2:06:07 2:04:51 2016 7158 Martin Koggel Ommen 1969 2625e 14:57 50:33 1:26:09 2:06:08 2:02:28 2017 6290 Jan van der Kolk Zwolle 1967 2627e 14:21 49:46 1:25:42 2:06:09 2:03:15 2018 6207 Marcel Gerrits LAAC Twente 1968 2630e 14:26 50:19 1:26:44 2:06:12 2:03:19 2019 7912 Reint van der Vlis Vlaardingen 1975 2631e 14:27 50:19 1:26:44 2:06:13 2:03:19 2020 7585 Wiebo Walstra De Sprinter 1975 2636e 15:19 52:14 1:28:10 2:06:21 2:02:19 2021 6497 Michiel van Bruchem Wezep 1991 2639e 14:47 50:50 1:27:05 2:06:24 2:03:58 2022 6397 Sander Andeweg Zwolle 1997 2641e 15:47 57:00 1:34:57 2:06:24 2:05:14 2023 7726 Michel Dolstra Meppel 1974 2644e 13:32 47:13 1:23:32 2:06:28 2:04:15 2024 8365 Johannes Westerink Cultivice 4eMusketie 1975 2648e 14:43 51:31 1:28:59 2:06:29 2:03:18 2025 7110 Robert-Jan de Vries Zwartsluis 1975 2649e 14:42 52:19 1:29:33 2:06:31 2:05:33 2026 8227 Henk Jan Kamphuis Oldebroek 1955 2654e 15:11 51:21 1:27:39 2:06:35 2:02:14 2027 7940 Jan Schuurman Pijnenburg 1961 2656e 13:57 49:07 1:25:48 2:06:35 2:04:42 2028 2010 Jeroen de Geus Rabobank IJsseldelta 1973 2658e 14:19 49:08 1:25:41 2:06:38 2:06:05 2029 8198 Marcel van Looijengoed Zwolle 1971 2659e 13:56 48:41 1:24:11 2:06:39 2:04:46 2030 948 Jan Netjes IJsselmuiden 1988 2660e 15:07 50:23 1:27:32 2:06:39 2:06:39 2031 6535 Sjoerd Mulder Eelderwolde 1978 2662e 13:56 48:59 1:26:38 2:06:41 2:04:30 2032 1946 Robert Bilski De Eenhoorn 3 1978 2664e 12:54 46:51 1:25:21 2:06:43 2:06:10 2033 6522 Tom Odink Zwolle 1985 2665e 14:33 50:11 1:26:50 2:06:48 2:04:09 2034 7292 Frank Tran Zwolle 1986 2667e 14:50 50:01 1:25:04 2:06:51 2:04:06 2035 7174 Aron Scholten Wezep 1988 2668e 13:10 45:31 1:22:27 2:06:53 2:04:45 2036 7260 Peter van Brussel 's-Gravenhage 1958 2670e 14:38 50:30 1:26:39 2:06:54 2:03:35 2037 6850 Michiel van der Horst Delft 1979 2675e 14:47 49:33 1:26:59 2:07:02 2:04:03 2038 6265 Peter de Vries De Wijk 1963 2676e 14:37 50:17 1:26:45 2:07:03 2:03:24 2039 7228 Henk Alssema Tolbert 1968 2679e 14:15 49:58 1:26:55 2:07:06 2:04:15 2040 6815 Constant Lam Zwolle 1981 2680e 14:06 47:57 1:23:37 2:07:07 2:04:21 2041 2095 Roy Blokland Scania 9 1990 2682e 14:07 50:07 1:27:44 2:07:13 2:06:42 2042 1871 Mark Schutte Heras BV 1 1980 2683e 13:23 47:11 1:24:54 2:07:16 2:06:48 2043 6519 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 2686e 14:31 49:38 1:25:32 2:07:19 2:03:51 2044 1656 Gertijm van der Meulen Rabobank Zuidwest-Dr 1971 2688e 14:03 49:30 1:26:28 2:07:21 2:07:03 2045 1540 Daan Schippers Professionals in NAH 1993 2691e 15:01 51:31 1:28:25 2:07:22 2:06:44 2046 7030 Dick Alssema 's-Heer Arendskerke 1966 2692e 14:16 49:59 1:26:55 2:07:23 2:04:32 2047 6407 Erwin Potappel Zeist 1992 2693e 15:17 51:22 1:27:22 2:07:25 2:03:43 2048 1861 Gerke Brouwer Salverda 5 1961 2696e 13:46 49:13 1:27:56 2:07:29 2:07:01 2049 7744 Maarten Kerssies Zwolle 1989 2698e 14:52 51:54 1:28:23 2:07:31 2:05:14 2050 7547 Jan van de Craats Kampen 1958 2700e 15:03 51:20 1:27:20 2:07:32 2:03:27
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 42 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2051 6156 Robert Voors Buren Gld 1965 2701e 14:47 51:06 1:27:09 2:07:32 2:04:45 2052 8445 Davy Luking Stichting Time For H 1982 2702e 14:24 49:02 1:25:31 2:07:34 2:04:34 2053 7631 Jan Kees Wieringa Isala '96 1965 2704e 14:48 52:32 1:29:30 2:07:36 2:06:37 2054 6139 Herman Reezigt Zwolle 1969 2705e 15:11 51:29 1:27:47 2:07:36 2:04:27 2055 8373 Frank Kodden Cultivice 4eMusketie 1968 2706e 13:57 49:33 1:26:14 2:07:39 2:05:35 2056 1653 Bennie Janssen Rabobank Zuidwest-Dr 1981 2707e 13:56 49:16 1:25:52 2:07:39 2:07:22 2057 8341 Gerben Sloterdijk Zwolle 1962 2708e 14:47 50:19 1:26:12 2:07:42 2:04:30 2058 6138 Maarten Roetman Genemuiden 1997 2710e 14:36 50:31 1:27:11 2:07:45 2:05:54 2059 6661 Jan Vulkers Zwolle 1962 2712e 14:26 50:42 1:26:44 2:07:49 2:05:52 2060 7197 Wiljan Geerts Salland 1960 2713e 14:27 50:44 1:27:33 2:07:50 2:05:40 2061 1910 Hendrik Donker Enexis B.V. 2 1968 2715e 13:20 47:46 1:24:42 2:07:50 2:07:32 2062 8195 Jeroen van Ettekoven Zwolle 1982 2716e 13:43 49:43 1:26:54 2:07:50 2:05:49 2063 6451 Henk Jetten Rijssen 1952 2719e 14:44 50:26 1:27:00 2:07:57 2:05:09 2064 6696 Bas Tönis PEC 1910 1961 2720e 15:10 53:59 1:28:32 2:07:57 2:04:07 2065 7168 Anne ten Hoor Isala '96 1991 2721e 14:39 51:19 1:28:19 2:07:59 2:05:23 2066 1507 Mark Bruijnes Stichting Mindfit 2 1986 2722e 15:03 52:11 1:28:31 2:08:00 2:04:49 2067 8084 Bart Jan ten Hoor IJsselmuiden 1991 2723e 14:40 51:19 1:28:19 2:08:00 2:05:24 2068 1950 Ronald Dekkers De Eenhoorn 4 1976 2726e 14:31 50:59 1:27:59 2:08:03 2:04:29 2069 7931 Ceriel Samuels Zutphen 1973 2732e 13:55 47:59 1:25:36 2:08:08 2:06:10 2070 7322 Jerry Veneman Meppel 1971 2735e 13:57 49:00 1:24:51 2:08:12 2:05:52 2071 1689 Jan van Orden Van Gelder 4 1974 2739e 12:22 45:56 1:24:47 2:08:19 2:07:50 2072 7289 Marco Groenenboom Zwijndrecht 1969 2740e 15:04 51:33 1:28:47 2:08:20 2:06:38 2073 8106 Dirk Jan Beltman Deventer 1959 2745e 13:55 49:11 1:27:36 2:08:28 2:05:50 2074 6575 Jan Hulleman Heerde 1965 2746e 15:06 52:01 1:29:00 2:08:29 2:07:10 2075 7627 Tim Hoetjes PEC 1910 1985 2753e 15:02 50:56 1:27:28 2:08:38 2:03:57 2076 6836 Remco Jacobs PEC 1910 1963 2754e 13:49 47:42 1:25:55 2:08:38 2:06:48 2077 236 Jan ter Burg PEC 1910 1950 2756e 15:05 51:46 1:28:29 2:08:39 2:04:19 2078 8183 Michel Sieljes Schuinesloot 1985 2757e 14:49 51:25 1:28:18 2:08:39 2:05:48 2079 6066 Marco van Leur Lelystad 1981 2758e 14:42 51:14 1:27:43 2:08:39 2:05:44 2080 2117 Michiel Bouwens Handelsbanken 1 1974 2759e 14:16 49:41 1:27:18 2:08:39 2:08:01 2081 7351 Hans Paul Lips Zwolle 1984 2760e 15:04 51:20 1:26:50 2:08:40 2:04:47 2082 8208 Johan Schuurman De Westereen 1983 2761e 12:44 44:24 1:21:07 2:08:43 2:08:03 2083 2026 Arnoud Nijenbanning Abbott Laboratories 1993 2762e 14:39 52:02 1:28:46 2:08:44 2:06:52 2084 7607 Raymond Linthorst Twello 1976 2765e 15:18 52:15 1:29:01 2:08:45 2:04:52 2085 7755 Patrick Rox Apeldoorn 1978 2766e 15:18 52:15 1:29:02 2:08:46 2:04:52 2086 7781 Wesley van der Bol Zwolle 1992 2767e 14:01 50:01 1:26:37 2:08:48 2:06:09 2087 6582 Peter van den Boogaard Vijfhuizen 1961 2769e 14:40 50:54 1:28:06 2:08:52 2:07:34 2088 7398 Boaz Huisman Zwolle 1990 2770e 15:17 52:44 1:30:10 2:08:53 2:05:32 2089 8132 Patrick van den Bleek Almelo 1972 2771e 15:01 50:51 1:26:51 2:08:54 2:05:32 2090 7712 Sip Schoonveld Amersfoort 1982 2772e 15:08 52:58 1:30:37 2:08:55 2:05:53 2091 6995 Tjeerd Keuning Barneveld 1963 2773e 15:03 51:34 1:28:18 2:08:56 2:05:19 2092 1943 Michael Tarrant De Eenhoorn 2 1978 2774e 14:41 50:36 1:27:17 2:08:59 2:05:24 2093 6622 Arnold Seppenwoolde Rijssen 1989 2775e 14:28 49:32 1:25:16 2:09:00 2:06:37 2094 1565 Jaap van Bennekom EY Accountants LLP 2 1969 2777e 14:26 50:07 1:27:41 2:09:01 2:08:26 2095 7709 Olaf Zweers Arnhem 1973 2778e 16:00 51:52 1:28:15 2:09:01 2:04:36 2096 8363 Stefan Reiling Cultivice 4eMusketie 1988 2779e 16:07 55:45 1:32:57 2:09:03 2:05:45 2097 8108 Gerben ten Broeke Lemelerveld 1963 2780e 14:59 51:27 1:27:54 2:09:03 2:04:53 2098 7760 Victor Haasjes Utrecht 1993 2781e 15:31 52:59 1:29:33 2:09:03 2:05:42 2099 6776 Wilfred Wijnhoff Twenterand 1969 2783e 13:32 47:43 1:25:32 2:09:04 2:07:25 2100 6741 Arjan Venema Drachten 1984 2785e 14:46 50:32 1:26:42 2:09:06 2:05:25
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 43 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2101 7519 Marc van Meeteren Hanzesport 1970 2789e 15:05 50:53 1:27:06 2:09:07 2:04:35 2102 7449 Roel Fidder 't Harde 1969 2790e 15:01 51:53 1:29:07 2:09:07 2:05:07 2103 6242 Thijs Junte Wezep 1975 2792e 16:24 55:31 1:31:52 2:09:08 2:05:17 2104 6775 Mark van der Most Zwolle 1985 2793e 15:10 51:28 1:27:51 2:09:08 2:05:22 2105 6143 Jan Kers Zwolle 1969 2794e 13:59 48:43 1:25:46 2:09:08 2:07:30 2106 8497 Johan Karstens Intersport Schutte 1954 2795e 14:51 51:38 1:28:46 2:09:09 2:06:00 2107 8505 Marcel Brinkhof Intersport Schutte 1960 2796e 13:43 48:10 1:26:21 2:09:09 2:07:03 2108 7024 Richard Lubbers Zwolle 1973 2797e 15:11 52:23 1:29:45 2:09:10 2:05:42 2109 6790 Wander Miedema Drachten 1967 2798e 15:33 52:01 1:29:05 2:09:10 2:05:22 2110 6456 Henk Bouwknegt Zwolle 1960 2801e 14:48 51:21 1:27:48 2:09:14 2:06:02 2111 7150 Albert Knol 's-Heerenbroek 1965 2803e 15:09 52:08 1:29:28 2:09:15 2:05:47 2112 6256 Jack van Ommen Harderwijk 1990 2805e 15:04 51:59 1:27:47 2:09:21 2:06:04 2113 6505 Thies Jan Jansen Laag Zuthem 1986 2806e 15:31 50:49 1:26:03 2:09:22 2:05:58 2114 6823 Luuk Schenk Velp Gld 1962 2807e 15:18 51:49 1:28:35 2:09:23 2:05:15 2115 6473 Dylan Hulscher Zwolle 1995 2808e 15:18 58:02 1:29:28 2:09:24 2:03:56 2116 7432 Guido de Waard Apeldoorn 1973 2813e 13:57 48:43 1:27:25 2:09:29 2:07:06 2117 7938 Jeroen Tiernego Zwolle 1991 2814e 14:16 50:29 1:27:15 2:09:29 2:06:54 2118 6137 John Holterman Heino 1968 2815e 14:48 51:11 1:28:06 2:09:31 2:05:30 2119 7216 Hein van Enk De Gemzen 1980 2816e 14:43 50:13 1:26:23 2:09:32 2:06:12 2120 7163 Alex uit de Bulten Wezep 1969 2817e 14:43 50:13 1:26:23 2:09:33 2:06:12 2121 8178 Jos Wichers Schreur Espel 1964 2819e 14:16 48:37 1:24:36 2:09:34 2:06:41 2122 7162 Jan Lutter Tolbert 1955 2820e 14:54 51:23 1:28:21 2:09:34 2:05:28 2123 6542 Jan Heijmans Zweeloo 1967 2823e 15:05 51:40 1:28:26 2:09:39 2:06:45 2124 7214 Izak Hiemstra Warmloper Zwolle 1969 2826e 13:11 45:51 1:22:36 2:09:43 2:08:55 2125 6083 Robin Haverkamp Wezep 1989 2827e 14:40 51:14 1:28:06 2:09:43 2:06:28 2126 6320 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 2828e 15:28 52:09 1:28:41 2:09:44 2:05:58 2127 8024 Theo de Ruiter Hattem 1957 2830e 14:38 50:18 1:27:15 2:09:46 2:06:06 2128 8548 Aad van Benten Craft Benelux 4 1957 2832e 15:03 52:27 1:29:50 2:09:48 2:06:44 2129 6065 Alex Weelink Ommen 1957 2833e 14:32 50:57 1:28:31 2:09:52 2:06:38 2130 379 Wim Logtenberg SISU 1951 2836e 15:14 51:27 1:27:56 2:09:56 2:05:27 2131 7810 Jan Vanderveen Zeijerveld 1949 2837e 15:02 51:38 1:28:17 2:09:58 2:06:59 2132 1188 Klaas Dijkema Rouveen 1964 2838e 14:32 50:33 1:27:52 2:09:58 2:06:31 2133 6423 Jaap Piek Heerenveen 1973 2839e 15:08 52:00 1:29:20 2:09:59 2:06:10 2134 1999 Remco Nooij Rabobank IJsseldelta 1984 2842e 14:03 49:03 1:27:27 2:10:01 2:09:29 2135 6246 Joost Wareman Nijverdal 1984 2844e 14:44 51:47 1:28:50 2:10:04 2:06:41 2136 1779 Tommy Visscher Windesheim 3 1971 2850e 13:36 48:09 1:25:38 2:10:08 2:09:49 2137 6123 Pieter Van der Lucht PEC 1910 1961 2852e 14:55 51:48 1:29:05 2:10:11 2:08:46 2138 7401 Marco Bokxem Bergentheim 1976 2853e 15:27 53:11 1:30:30 2:10:12 2:07:15 2139 7550 Gerard Stoit Zwolle 1983 2854e 12:59 46:25 1:21:34 2:10:12 2:08:01 2140 1976 Dirk-Jan Boekhold Gemeente Zwolle 4 1974 2857e 14:42 51:46 1:29:32 2:10:13 2:09:47 2141 8102 Gerrit Grolleman Hattem 1959 2858e 14:38 49:58 1:27:01 2:10:14 2:06:39 2142 8221 SH Koopman Zwolle 1978 2859e 13:49 47:11 1:23:28 2:10:14 2:06:59 2143 7441 Tijn van Wegen Rijswijk 1978 2862e 13:56 48:54 1:26:32 2:10:17 2:07:15 2144 1521 Diederick van der Horst GREENPANEL 1 1964 2863e 13:50 48:56 1:29:13 2:10:19 2:09:56 2145 6466 Anton Holsappel Heino 1961 2864e 15:19 53:30 1:30:55 2:10:19 2:07:45 2146 8523 Bram Fieten Koninklijke Van Wijh 1982 2868e 14:40 50:21 1:26:27 2:10:23 2:07:02 2147 8529 Arnoud Halming Koninklijke Van Wijh 1982 2870e 14:40 50:21 1:26:27 2:10:24 2:07:01 2148 8013 Rudi Mijnheer Rouveen 1966 2872e 13:31 49:14 1:27:40 2:10:24 2:09:13 2149 6088 Léon Rust Zwolle 1977 2873e 15:19 52:17 1:29:05 2:10:25 2:06:21 2150 1713 Ron Schokker VMI Group BV 6 1988 2874e 14:19 50:44 1:28:50 2:10:26 2:09:59
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 44 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2151 8462 Wim Muller Run2Day Zwolle 1956 2875e 15:13 52:13 1:28:06 2:10:29 2:06:46 2152 7552 Jelle van Dorth Zwolle 1994 2876e 15:33 52:55 1:30:12 2:10:29 2:07:09 2153 7503 Jan van Hittersum Heino 1954 2877e 14:20 50:04 1:27:45 2:10:31 2:07:25 2154 7772 Wilko Knippenberg Barendrecht 1977 2878e 15:05 50:25 1:27:05 2:10:37 2:06:22 2155 6426 Jelger Tuit Assen 1970 2879e 15:44 51:52 1:27:35 2:10:37 2:06:15 2156 7151 Metin Günes PEC 1910 1970 2883e 13:52 50:13 1:27:55 2:10:40 2:07:27 2157 2054 Ramsoender Jaddoe Scania 1 1990 2885e 14:53 50:31 1:26:26 2:10:43 2:06:55 2158 7779 Jacob Kok Rouveen 1980 2886e 14:24 51:32 1:29:23 2:10:43 2:07:46 2159 8409 Wim van der Kolk Cultivice 4eMusketie 2889e 14:41 51:56 1:30:20 2:10:48 2:09:36 2160 8382 John Volk Cultivice 4eMusketie 1978 2890e 14:39 51:55 1:30:19 2:10:48 2:09:35 2161 7276 Hans Eijkhoudt Raalte 1962 2891e 13:56 48:26 1:29:37 2:10:48 2:07:48 2162 7797 Martin Gerding Daventria 1962 2893e 14:38 51:40 1:30:09 2:10:50 2:07:30 2163 1681 Berrie Zwep Van Gelder 3 1984 2894e 14:13 51:27 1:30:58 2:10:50 2:10:24 2164 6967 Michael van Knippenberg Isala '96 1957 2895e 15:05 50:01 1:26:30 2:10:50 2:06:51 2165 1675 Wouter van Litsenburg Van Gelder 2 1975 2896e 14:16 51:59 1:31:03 2:10:50 2:10:23 2166 6645 Ronald Verbree Leek 1965 2897e 14:34 51:04 1:29:04 2:10:51 2:07:47 2167 8261 Jaco Bosch Kampen 1982 2898e 14:49 50:05 1:27:44 2:10:51 2:07:26 2168 7880 Niels van der Eijk Zwolle 1986 2899e 16:04 57:19 1:32:33 2:10:52 2:07:36 2169 6355 Rutger Pierik Zwolle 1992 2900e 15:15 52:15 1:30:10 2:10:52 2:07:20 2170 8496 Timo Grondhuis Intersport Schutte 1989 2904e 15:28 53:46 1:32:14 2:10:55 2:07:58 2171 7834 Martijn Grimmius Zwolle 1979 2908e 14:36 50:31 1:26:46 2:10:59 2:08:02 2172 7705 Niek Kleine Schaars Wijhe 1986 2909e 15:02 52:46 1:30:57 2:11:00 2:09:24 2173 8206 Menno Dräger Zwolle 1982 2912e 12:37 46:21 1:22:42 2:11:02 2:09:40 2174 7469 Henri Freie Zwolle 1970 2913e 14:14 49:53 1:28:00 2:11:03 2:08:27 2175 6322 Edward Broekhaar Zwolle 1972 2914e 14:50 51:38 1:29:17 2:11:03 2:07:26 2176 7128 Erik Flik Kampen 1963 2915e 14:55 51:37 1:28:44 2:11:03 2:07:14 2177 7563 Roy Agten Zwolle 1973 2917e 14:49 51:36 1:29:14 2:11:03 2:07:25 2178 7372 Bjorn Wijermars Zwolle 1991 2920e 14:11 50:05 1:27:17 2:11:06 2:08:49 2179 1817 Edward Spiegel NBA afdeling Oost 1 1965 2923e 13:56 50:19 1:29:34 2:11:07 2:10:48 2180 7747 Jonathan de Groot Zwolle 1989 2924e 14:44 50:11 1:26:43 2:11:08 2:08:34 2181 8427 Ralf Bus Cultivice 4eMusketie 1995 2927e 15:07 53:04 1:30:26 2:11:11 2:09:56 2182 8386 Renee van der Kooi Cultivice 4eMusketie 2928e 15:07 53:04 1:31:57 2:11:12 2:09:56 2183 8187 Bram Middendorp Raalte 1996 2930e 13:42 47:34 1:26:27 2:11:13 2:08:50 2184 7034 Nico Koerhuis Raalte 1957 2931e 15:01 51:52 1:29:00 2:11:14 2:07:37 2185 6840 Ewout Kroes Zwartsluis 1968 2932e 15:26 53:01 1:30:35 2:11:14 2:07:54 2186 6441 Jac Postma 's-Heerenbroek 1968 2933e 15:38 53:09 1:30:16 2:11:15 2:07:06 2187 6504 Rijk van Boven Oldebroek 1977 2934e 14:55 51:20 1:28:48 2:11:16 2:07:28 2188 8553 Wubbo Wind Craft Benelux 5 1972 2936e 15:07 52:29 1:30:15 2:11:16 2:07:58 2189 1683 Robbin van Soest Van Gelder 3 1994 2937e 15:27 52:46 1:31:01 2:11:17 2:10:49 2190 6947 Pierre Blommers PEC 1910 1961 2938e 15:16 52:25 1:29:40 2:11:18 2:07:00 2191 7968 Gerard Jan Mijnheer Zwolle 1980 2941e 15:44 53:37 1:30:15 2:11:24 2:07:03 2192 8467 Maurice Stolk Run2Day Zwolle 1973 2942e 14:18 49:42 1:29:06 2:11:26 2:10:06 2193 8088 Marco Kreder Kampen 1969 2943e 15:03 51:56 1:30:11 2:11:27 2:08:31 2194 1918 Hans Kers Enexis B.V. 4 1956 2948e 14:43 50:57 1:29:04 2:11:31 2:10:52 2195 1988 Paul Ruiter Rabobank IJsseldelta 1981 2954e 15:05 52:06 1:29:56 2:11:40 2:08:42 2196 6796 Peter van Bergeijk Zwolle 1975 2955e 15:07 52:20 1:30:14 2:11:42 2:07:44 2197 7586 Marcel Snel IJsselmuiden 1975 2956e 15:32 52:50 1:29:50 2:11:43 2:07:17 2198 6750 Jurgen Seton Zwolle 1986 2961e 15:18 52:46 1:30:40 2:11:46 2:09:29 2199 7501 Jasper Wemmenhove Zwolle 1981 2962e 15:06 52:34 1:30:54 2:11:48 2:08:11 2200 6674 Hans Morsink Zwolle 1963 2963e 15:10 52:09 1:29:27 2:11:49 2:08:21
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 45 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2201 8317 Ashwin Letmaath Zwolle 1979 2964e 14:36 51:20 1:29:14 2:11:51 2:08:47 2202 6399 Remco Bakker Culemborg 1973 2965e 15:05 52:27 1:30:02 2:11:54 2:08:34 2203 8275 Rainier Koers Zwolle 1980 2969e 15:20 51:48 1:28:36 2:11:58 2:07:57 2204 6914 Edwin Beumer Zwolle 1966 2970e 14:04 49:20 1:26:46 2:11:58 2:09:01 2205 7877 Jacob Tuinman Genemuiden 1969 2974e 14:57 51:55 1:29:44 2:12:00 2:08:49 2206 6338 Rob Bouwhuis Zwolle 1967 2975e 14:31 51:50 1:29:36 2:12:01 2:09:15 2207 7400 Matthijs Braam Zwolle 1979 2976e 15:25 52:06 1:29:30 2:12:01 2:07:53 2208 8177 Henk Veldman Heerde 1970 2978e 14:02 49:41 1:26:30 2:12:03 2:10:20 2209 8423 Mark Huisman Cultivice 4eMusketie 1991 2980e 14:58 52:37 1:30:43 2:12:05 2:08:42 2210 6150 Bennie Kok PEC 1910 1968 2982e 13:59 49:07 1:27:03 2:12:07 2:10:10 2211 6121 Jeroen Rotman Wezep 1991 2984e 14:58 52:26 1:30:21 2:12:08 2:08:43 2212 7491 Wiebren Wind Zwolle 1972 2988e 15:12 52:33 1:30:10 2:12:09 2:08:08 2213 6403 Arjan Zweekhorst Cialfo 1965 2989e 14:53 52:29 1:31:07 2:12:09 2:11:25 2214 6511 GerritJan Kuper Zwolle 1976 2993e 14:41 52:34 1:31:40 2:12:17 2:10:09 2215 442 Harro Plaggenmersch Zwolle 1966 2994e 14:41 52:35 1:31:40 2:12:17 2:10:10 2216 8549 Willem Timmers Craft Benelux 5 1966 2995e 18:06 55:30 1:32:53 2:12:17 2:12:17 2217 7752 Henri Drost Nunspeet 1987 2996e 15:03 52:12 1:29:25 2:12:18 2:09:07 2218 6939 Gerard van der Sluis IJsselmuiden 1965 2997e 15:18 52:28 1:29:50 2:12:18 2:08:12 2219 2085 Remco Brink Scania 7 1990 2998e 13:05 49:46 1:29:27 2:12:20 2:12:05 2220 1030 Gerard Velthuis Meppel 1957 2999e 14:55 51:57 1:30:30 2:12:21 2:08:55 2221 6979 Nico Kuiper Heerde 1958 3003e 14:47 51:55 1:29:17 2:12:25 2:08:32 2222 1735 Berend Jan Engels Deltion College 1 1959 3004e 15:07 53:49 1:32:43 2:12:26 2:11:56 2223 7129 Hein Beltman Zwolle 1954 3005e 15:06 52:05 1:29:26 2:12:27 2:08:35 2224 6395 Robbin Beijeman Oldebroek 1991 3007e 15:02 53:11 1:30:34 2:12:28 2:09:55 2225 6560 Gerard Krist Zwolle 1969 3008e 15:16 51:56 1:29:47 2:12:28 2:08:19 2226 7683 Ralph Hamminga Kampen 1966 3009e 15:01 52:33 1:30:47 2:12:28 2:09:12 2227 1500 Gerrit Glas Stichting Mindfit 1 1954 3011e 15:15 53:34 1:31:07 2:12:30 2:08:27 2228 8115 Reinier Boeve Garderen 1969 3012e 14:40 51:59 1:30:35 2:12:31 2:10:30 2229 7826 Bertjan Bos Hasselt 1965 3013e 14:43 52:36 1:32:11 2:12:32 2:11:31 2230 7875 Henk Buitink Genemuiden 1959 3018e 14:57 51:45 1:28:26 2:12:36 2:09:26 2231 6421 Thomas Driessen Apeldoorn 1981 3019e 15:05 52:25 1:30:44 2:12:36 2:09:29 2232 7424 Michael van Kasteren Statina 1961 3021e 15:07 52:28 1:30:05 2:12:37 2:09:19 2233 8440 Peter Korpershoek Stichting Time For H 1972 3022e 15:35 53:37 1:31:47 2:12:37 2:09:36 2234 8503 Joeri Grondhuis Intersport Schutte 1991 3024e 13:55 50:18 1:31:03 2:12:40 2:11:20 2235 6509 Jacob van der Gaast Wezep 1960 3025e 14:18 51:14 1:29:35 2:12:43 2:10:48 2236 7175 Herman Edelijn PEC 1910 1962 3029e 15:06 52:18 1:29:51 2:12:49 2:10:12 2237 7173 Menno Gorter Zwolle 1960 3031e 14:14 49:16 1:28:30 2:12:56 2:10:11 2238 7183 Ruud Schreur PEC 1910 1960 3032e 14:21 49:41 1:25:51 2:12:56 2:09:34 2239 6765 Mark van Ooijen Zwolle 1969 3034e 15:22 52:43 1:30:21 2:12:57 2:09:24 2240 6678 Marco Stoute Zwolle 1971 3035e 15:23 52:42 1:30:21 2:12:58 2:09:24 2241 8439 Wytze Anema Stichting Time For H 1974 3040e 15:34 53:37 1:31:48 2:13:04 2:10:03 2242 7219 Dick Klein Nieuwleusen 1968 3044e 15:30 53:00 1:30:42 2:13:06 2:08:32 2243 8066 Erik Wijtsma Zwolle 1970 3045e 14:46 51:39 1:29:19 2:13:07 2:09:31 2244 7740 Erik-jan Brummel Wezep 1982 3046e 15:08 51:49 1:28:58 2:13:07 2:09:07 2245 8201 Richard van der Wal Zwolle 1967 3047e 15:17 52:25 1:30:46 2:13:08 2:09:15 2246 6251 René Basten Dalen 1968 3048e 15:08 53:24 1:31:58 2:13:08 2:10:46 2247 6460 Roelof Wolters Heteren 1947 3050e 15:15 51:47 1:29:36 2:13:12 2:09:00 2248 6659 Maarten van der Molen Zwolle 1991 3054e 14:19 50:34 1:28:28 2:13:16 2:11:50 2249 6274 Erik Wiersma Veluwe 1969 3057e 14:24 51:45 1:30:27 2:13:18 2:11:44 2250 1682 Wilfred Zwep Van Gelder 3 1984 3059e 14:13 51:26 1:31:02 2:13:19 2:12:52
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 46 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2251 6944 Marco Poot Zwolle 1983 3060e 15:02 51:00 1:27:29 2:13:20 2:08:39 2252 7684 Richard Klein Emmen 1977 3062e 15:32 52:27 1:29:30 2:13:21 2:08:46 2253 8111 Dik Zantingh Zuidwolde Dr 1963 3064e 15:04 51:28 1:29:32 2:13:24 2:08:45 2254 7236 Wilco Meijer Raalte 1970 3065e 14:27 51:53 1:30:41 2:13:26 2:11:47 2255 6425 Dennis Kilsdonk Uden 1971 3068e 16:18 54:09 1:30:36 2:13:31 2:09:02 2256 6488 Edward Bouwhuis Zwolle 1986 3069e 16:13 54:48 1:31:55 2:13:31 2:09:10 2257 6283 Jan de Boer Salland 1956 3072e 14:58 51:59 1:29:48 2:13:36 2:10:16 2258 7267 Ed Lokhorst Zwolle 1967 3074e 15:06 51:58 1:30:14 2:13:38 2:10:45 2259 7266 Ed van de Bospoort Ede Gld 1976 3076e 15:18 52:11 1:29:55 2:13:39 2:09:09 2260 8465 Jeroen Wevers Run2Day Zwolle 1979 3078e 15:14 52:13 1:29:43 2:13:40 2:09:56 2261 6734 Jan-Mark Elzer Apeldoorn 1966 3082e 13:57 49:57 1:28:40 2:13:43 2:11:20 2262 1670 Henk Jan van der Veer Van Gelder 1 1972 3085e 14:56 52:19 1:31:11 2:13:46 2:13:18 2263 8488 Edward Rosendaal Monicares Foundation 1966 3086e 15:07 52:09 1:30:11 2:13:47 2:10:34 2264 7835 Gerard Oudhuis Coevorden 1956 3087e 15:59 54:06 1:31:40 2:13:48 2:09:40 2265 7806 Richard Mulder Hattem 1960 3091e 15:20 52:57 1:30:37 2:13:53 2:09:17 2266 7241 Koert Stijne Bussum 1953 3093e 14:37 51:34 1:30:21 2:13:56 2:09:51 2267 8330 Abel Veenstra Zwolle 1960 3094e 15:08 53:26 1:32:26 2:13:57 2:11:55 2268 7152 Rob Haveman Zwolle 1988 3096e 15:19 53:17 1:31:45 2:13:57 2:10:32 2269 1173 Paul Berends Zwolle 1961 3097e 16:08 54:44 1:32:22 2:13:58 2:09:49 2270 6563 Roel Hartman Diepenveen 1965 3098e 16:12 54:51 1:32:20 2:14:04 2:09:57 2271 6835 Ronald Middelkamp Nieuwleusen 1972 3101e 16:12 54:51 1:32:20 2:14:04 2:09:58 2272 6268 Hans Slurink Hasselt 1975 3107e 14:56 52:24 1:30:22 2:14:11 2:11:52 2273 8446 Eric Heitbrink Stichting Time For H 1961 3108e 16:46 57:25 1:33:40 2:14:14 2:09:51 2274 1084 Arjan de Boer Zwolle 1975 3109e 14:30 51:14 1:28:45 2:14:14 2:11:08 2275 8092 Edwin Bultman Kampen 1975 3111e 15:03 51:56 1:30:11 2:14:17 2:11:21 2276 6873 Andy Bagaya Zwolle 1967 3113e 16:18 54:08 1:31:05 2:14:17 2:09:49 2277 8309 Paul Mitchell Littleborough (GBR) 1974 3114e 15:53 52:48 1:30:51 2:14:17 2:10:08 2278 6728 Rik Dokter PEC 1910 1995 3115e 12:43 46:08 1:27:29 2:14:18 2:12:15 2279 7616 Bart Snoeijenbos Wolvega 1971 3116e 15:45 52:43 1:30:28 2:14:18 2:09:42 2280 356 Berry Mensink Zwolle 1979 3117e 15:45 52:43 1:30:28 2:14:19 2:09:43 2281 8030 Lennart Otten Flevo Delta 1976 3119e 13:05 45:24 1:26:41 2:14:24 2:11:42 2282 7302 Henk Knol Zwolle 1967 3120e 14:39 50:20 1:28:32 2:14:26 2:11:55 2283 6794 Tonny Kamminga Zeewolde 1961 3122e 15:01 49:41 1:27:53 2:14:27 2:10:46 2284 372 Gerard Hommes Raalte 1966 3125e 13:53 49:20 1:27:16 2:14:28 2:12:54 2285 6610 Don de Ridder Deventer 1955 3127e 14:29 49:57 1:27:15 2:14:32 2:11:01 2286 6725 Marc van de Hoef Zwolle 1972 3129e 15:19 52:12 1:30:52 2:14:35 2:11:00 2287 6692 Eddy de Wit Zwolle 1971 3131e 15:14 53:06 1:32:15 2:14:36 2:10:42 2288 8144 Gert van der Weide Punthorst 1963 3132e 15:25 53:18 1:32:10 2:14:37 2:11:02 2289 7812 John Sijbom Nieuwleusen 1959 3135e 14:32 51:25 1:29:49 2:14:46 2:11:44 2290 7493 Frank Maurits Zwolle 1963 3136e 15:12 52:43 1:31:50 2:14:49 2:11:30 2291 977 Dennis Rijnders Amersfoort 1984 3137e 16:29 56:30 1:34:40 2:14:54 2:10:59 2292 7611 Rik Olijve Ommen 1963 3140e 13:03 44:40 1:31:49 2:14:57 2:13:36 2293 6378 Raymond van Basten Dalen 1964 3141e 15:08 53:24 1:31:58 2:14:57 2:12:35 2294 8280 Rob van der Steeg Zwolle 1970 3144e 16:08 54:44 1:32:22 2:15:03 2:10:54 2295 6971 Jan Jonkman Zwolle 1964 3145e 14:55 51:20 1:30:55 2:15:04 2:11:16 2296 1506 Anton Jeurnink Stichting Mindfit 2 1952 3150e 14:43 52:58 1:32:32 2:15:10 2:14:37 2297 7704 Jeroen Schafstad IJsselmuiden 1977 3151e 15:31 52:51 1:31:01 2:15:10 2:10:44 2298 6705 Raymon Huisman Zwolle 1984 3152e 14:46 53:37 1:33:04 2:15:13 2:14:15 2299 6828 Erik Snippe IJsselmuiden 1999 3154e 15:40 55:33 1:32:46 2:15:15 2:11:41 2300 6743 Arold de Vries Assen 1970 3156e 14:44 52:30 1:31:11 2:15:18 2:13:45
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 47 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2301 6541 Peter Lassche Vollenhove 1980 3157e 14:46 51:14 1:29:20 2:15:19 2:11:32 2302 6759 John Schrijver Marienheem 1984 3158e 15:11 50:52 1:27:26 2:15:21 2:12:13 2303 8361 Rudolf Boven Cultivice 4eMusketie 1976 3162e 13:54 49:18 1:28:31 2:15:28 2:13:27 2304 7837 Peter de Wit Zwolle 1971 3164e 15:46 54:22 1:33:24 2:15:30 2:11:37 2305 626 Mark Dekker Apeldoorn 1966 3165e 14:40 50:02 1:27:25 2:15:32 2:12:24 2306 8399 Albert Heemskerk Cultivice 4eMusketie 1960 3166e 15:01 52:42 1:31:16 2:15:34 2:12:20 2307 8398 Matthe Vos Cultivice 4eMusketie 1968 3167e 15:01 52:41 1:31:16 2:15:34 2:12:20 2308 6831 Marc van Kempen Hanzesport 1964 3169e 14:00 47:56 1:26:01 2:15:36 2:11:09 2309 6641 Gert Pullen Zwolle 1987 3170e 14:56 51:54 1:29:44 2:15:38 2:11:40 2310 8213 Walter Stuifzand Zwolle 1962 3173e 15:06 53:18 1:32:44 2:15:45 2:13:06 2311 7662 Marco Schouwstra Zwolle 1970 3174e 14:54 51:42 1:29:20 2:15:46 2:12:14 2312 7262 Robert Hans Gallas Kampen 1966 3176e 15:11 53:30 1:32:02 2:15:50 2:13:01 2313 6292 Jan Mulder Zwolle 1950 3177e 15:01 52:34 1:31:24 2:15:50 2:12:20 2314 6199 Richard Olijve Zwolle 1972 3178e 13:50 50:35 1:31:04 2:15:51 2:13:50 2315 916 Robin Naar Zoetermeer 1971 3181e 15:15 52:05 1:31:03 2:15:58 2:11:51 2316 6444 Wim van Vliet Putten 1956 3182e 15:15 50:40 1:26:26 2:16:00 2:11:55 2317 6222 Koen Ramaker Bathmen 1963 3183e 13:44 48:38 1:31:01 2:16:03 2:14:35 2318 1584 Henk Locht GGD & VR IJsselland 1960 3184e 14:56 53:00 1:32:05 2:16:08 2:14:59 2319 6080 Freek Franssen Zwolle 1982 3186e 15:22 52:41 1:31:27 2:16:15 2:11:55 2320 1953 Dirk van Lier Univé Verzekeringen 1961 3187e 14:48 53:09 1:33:17 2:16:16 2:15:44 2321 6917 Iwan van Rooijen Annen 1976 3191e 15:27 53:15 1:32:05 2:16:21 2:12:48 2322 7739 Marnix van de Wetering Amersfoort 1977 3197e 15:21 51:57 1:31:01 2:16:32 2:12:34 2323 6602 Kees Moesman Zwolle 1959 3199e 15:30 53:33 1:32:41 2:16:33 2:13:08 2324 7142 Romanov Warmlopers Sagel Hattem 1970 3200e 14:32 51:40 1:32:07 2:16:34 2:13:07 2325 7281 Nils Daams Groningen 1994 3208e 16:12 54:43 1:32:45 2:16:44 2:13:48 2326 8147 Henri Zeevat Putten 1971 3210e 15:04 49:59 1:30:30 2:16:47 2:12:41 2327 6147 Wilco Visscher Zwolle 1973 3211e 15:23 55:12 1:34:26 2:16:48 2:15:20 2328 6910 Erik Wolters Zwolle 1976 3215e 14:11 50:42 1:30:19 2:16:50 2:14:47 2329 6431 Maarten van Garderen Zwolle 1982 3216e 15:04 52:01 1:30:20 2:16:50 2:14:02 2330 8490 Willem Smit Monicares Foundation 1954 3218e 15:05 52:55 1:31:37 2:16:52 2:14:14 2331 1505 John Post Stichting Mindfit 2 1978 3220e 14:34 53:05 1:33:04 2:16:56 2:14:38 2332 7618 Shahien Manesh Amsterdam 1986 3223e 14:09 51:07 1:31:31 2:17:00 2:14:43 2333 7061 David Veldman Groningen 1991 3224e 13:49 49:58 1:31:28 2:17:03 2:16:02 2334 7795 Kees Vrijburg Zwolle 1952 3228e 15:13 52:49 1:30:41 2:17:17 2:13:51 2335 7832 Arno Rienstra Dalfsen 1976 3231e 14:52 52:32 1:31:58 2:17:19 2:14:08 2336 8067 Joost de Jong PEC 1910 1981 3232e 15:07 52:24 1:32:02 2:17:19 2:13:22 2337 7891 Marco Wonnink Zwolle 1971 3233e 15:20 53:03 1:32:21 2:17:19 2:14:32 2338 6950 Tom Postuma Kampen 1963 3234e 14:59 52:47 1:31:43 2:17:21 2:14:14 2339 7049 Roy Harbrink Zwolle 1985 3236e 15:11 53:19 1:32:48 2:17:24 2:13:34 2340 6462 Theo Willemsen NOP 1960 3237e 15:15 53:35 1:35:07 2:17:26 2:13:19 2341 6053 Stef Ramaker Dedemsvaart 1991 3238e 16:13 55:02 1:32:43 2:17:29 2:14:03 2342 7000 Hans Osinga Zwolle 1986 3242e 16:45 55:54 1:33:50 2:17:36 2:14:05 2343 6664 Edwin de Haan Drachten 1979 3243e 14:14 49:49 1:28:33 2:17:36 2:13:56 2344 8139 Roy Kok Zwolle 1968 3244e 15:06 53:37 1:33:27 2:17:41 2:15:01 2345 7465 Gertie Schmidt Hengelo Ov 1957 3245e 14:57 52:28 1:31:46 2:17:43 2:14:22 2346 7324 Theun Krist Gouda 1959 3246e 15:16 51:55 1:30:05 2:17:45 2:13:36 2347 7672 Pjotr Hilberink Zwolle 1977 3247e 14:49 52:22 1:31:55 2:17:49 2:15:38 2348 8500 Harold Wibbelink Intersport Schutte 1971 3248e 15:01 51:00 1:29:51 2:17:52 2:14:37 2349 7775 Sead Ahmethodzic Den Ham Ov 1960 3249e 15:19 52:14 1:30:23 2:17:56 2:13:54 2350 8480 Robert Bruinenberg Run2Day Zwolle 1983 3250e 16:10 54:27 1:32:59 2:17:58 2:15:52
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 48 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2351 6938 Toon van Druenen Haarlem 1983 3252e 15:57 55:38 1:34:25 2:18:12 2:14:21 2352 1239 Henk Slot Hasselt 1988 3253e 17:25 1:00:33 1:41:46 2:18:12 2:13:46 2353 8518 Intersport Schutte Intersport Schutte 2000 3257e 15:27 53:46 1:32:42 2:18:17 2:15:19 2354 6125 Peter Vogel Zwolle 1963 3260e 15:04 52:14 1:32:39 2:18:23 2:14:47 2355 6568 Dirk Wolf Dronten 1988 3262e 15:34 53:13 1:33:09 2:18:27 2:15:02 2356 7506 Cees Quakkelaar Wezep 1956 3265e 15:27 53:16 1:33:11 2:18:36 2:15:18 2357 6067 Cor den Toom De Gemzen 1963 3266e 15:16 53:06 1:32:36 2:18:37 2:15:26 2358 6520 Johann Diermeier Swifterbant 1969 3267e 15:42 53:25 1:30:59 2:18:38 2:15:27 2359 6585 Jan Gerner Luttenberg 1964 3275e 15:18 54:09 1:33:57 2:19:09 2:15:00 2360 8035 Dick Bosch Zwolle 1976 3276e 14:54 53:12 1:34:27 2:19:12 2:17:31 2361 6311 Robert Inklaar Groningen 1980 3278e 16:18 56:17 1:35:52 2:19:14 2:14:44 2362 6369 Rob van der Weerd Hattem 1977 3280e 16:45 57:06 1:36:45 2:19:17 2:14:46 2363 6131 Matthijs Vinke Kampen 1981 3281e 16:45 57:06 1:36:45 2:19:17 2:14:46 2364 8133 Arnaud Koning Zwolle 1968 3282e 14:59 52:07 1:30:48 2:19:18 2:15:29 2365 8123 Helmich Heutink Genemuiden 1948 3283e 16:00 55:19 1:34:49 2:19:19 2:16:05 2366 6063 Alexander Brantz Zwolle 1974 3284e 15:16 54:12 1:34:30 2:19:20 2:15:18 2367 6463 Hinny Haan Veendam 1962 3286e 15:58 56:08 1:36:35 2:19:22 2:15:44 2368 7605 Frank Vlieger Wezep 1978 3293e 15:57 54:33 1:33:57 2:19:27 2:15:17 2369 8349 Robin van Essen Cultivice 4eMusketie 1991 3295e 14:09 50:29 1:32:31 2:19:29 2:17:31 2370 8273 Dido Y van Leeuwen Groningen 1991 3298e 15:05 52:03 1:29:39 2:19:37 2:16:49 2371 7670 Rutger de Vos Assen 1979 3299e 16:51 56:05 1:34:30 2:19:38 2:15:19 2372 1579 Gert Dekker GGD & VR IJsselland 1975 3300e 14:34 52:56 1:33:11 2:19:40 2:19:22 2373 7656 Danny Jørgensen Zwolle 1985 3301e 15:26 54:51 1:35:27 2:19:45 2:18:21 2374 7654 Jordi Lemmens Zwolle 1985 3302e 15:26 54:51 1:35:26 2:19:45 2:18:21 2375 7987 David van Duuren Arnhem 1982 3303e 16:10 56:21 1:36:23 2:19:46 2:16:41 2376 7714 Jc den Haan Kampen 1982 3304e 16:03 55:13 1:34:50 2:19:49 2:15:31 2377 7661 Dennis Helmink Zwolle 1990 3305e 14:09 50:04 1:30:12 2:19:52 2:17:54 2378 6415 Klaas Veldman Putten 1964 3306e 16:53 57:58 1:38:08 2:19:52 2:15:47 2379 6607 Jaap de Jonge Groningen 1994 3312e 14:39 51:06 1:32:32 2:20:01 2:17:08 2380 7764 Henk ten Hove Apeldoorn 1966 3313e 15:28 53:44 1:32:44 2:20:02 2:16:38 2381 6386 Hans Kersten Zwolle 1963 3314e 14:40 51:40 1:31:22 2:20:04 2:16:05 2382 1754 André la Rivière AM Kraanbolwerk 1 1968 3321e 14:18 51:17 1:32:44 2:20:22 2:20:01 2383 7405 Martijn Veldkamp Biddinghuizen 1987 3322e 15:14 52:33 1:32:46 2:20:23 2:17:35 2384 6094 Rob Klaassen Zwolle 1968 3325e 16:38 56:51 1:36:17 2:20:33 2:16:08 2385 6738 Hildert Inkelaar Zwolle 1969 3326e 15:17 53:09 1:32:30 2:20:34 2:16:54 2386 8444 Mente Bonestroo Stichting Time For H 1991 3327e 15:35 54:30 1:34:51 2:20:35 2:16:51 2387 7777 Dirk Willem Hiemstra De Sprinter 1968 3331e 15:42 54:55 1:35:57 2:20:40 2:17:30 2388 6230 Jan Schulten Emmen 1971 3334e 16:43 56:44 1:36:19 2:20:42 2:16:24 2389 7199 Peter Post Olst 1962 3340e 15:22 53:38 1:33:39 2:20:57 2:16:49 2390 8396 Danny Hoogenboom Cultivice 4eMusketie 1966 3350e 16:13 55:44 1:35:55 2:21:27 2:17:24 2391 8388 Cees Scholten Cultivice 4eMusketie 1970 3351e 16:12 55:44 1:35:55 2:21:27 2:17:24 2392 6112 Arjan Wissink Zwolle 1973 3358e 14:24 53:22 1:35:29 2:21:41 2:20:04 2393 8071 Berend Mulderije Utrecht 1990 3359e 16:38 57:45 1:39:26 2:21:41 2:17:08 2394 1613 Marcel Benard Lysias Consulting Gr 1983 3361e 14:19 52:00 1:33:42 2:21:44 2:21:13 2395 8408 Dennis Wijnhoud Cultivice 4eMusketie 1977 3362e 14:43 51:31 1:33:06 2:21:47 2:18:35 2396 6531 Tijn Moorman Heino 1990 3364e 16:04 56:23 1:36:43 2:21:47 2:19:03 2397 6623 Rob de Geest Deventer 1977 3370e 15:41 54:03 1:33:05 2:21:59 2:18:25 2398 6889 Rien Verbeek Lelystad 1980 3373e 14:01 50:12 1:31:55 2:22:05 2:19:35 2399 1792 Max Klaasboer zeker en mobiel bv 1 1991 3375e 15:00 51:22 1:40:43 2:22:06 2:21:30 2400 7516 Arend Jansen Almelo 1974 3378e 16:09 55:40 1:35:08 2:22:12 2:18:05
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 49 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2401 7364 Paul Smid Emmeloord 1969 3381e 15:35 54:45 1:35:30 2:22:21 2:18:36 2402 6716 Eduard de Vries Zwolle 1963 3383e 15:11 53:30 1:33:49 2:22:26 2:18:34 2403 6662 René Hoekstra Zwolle 1986 3389e 15:50 55:34 1:36:42 2:22:37 2:18:33 2404 6606 Gerben van de Put Zwolle 1976 3390e 15:42 56:09 1:37:29 2:22:43 2:19:38 2405 1674 Jan Snijder Van Gelder 1 1954 3391e 15:09 53:03 1:35:38 2:22:44 2:22:14 2406 7833 Gertjan van Dijk Kampen 1964 3392e 16:17 56:41 1:36:59 2:22:44 2:18:29 2407 7395 Albert van der Kolk Zwolle 1954 3393e 15:42 55:44 1:36:38 2:22:47 2:19:12 2408 7280 Rob Kregting Hedel 1960 3394e 15:42 55:43 1:36:38 2:22:47 2:19:12 2409 8238 Tom Kuijsten Zutphen 1982 3396e 15:43 55:37 1:35:24 2:22:48 2:18:44 2410 6305 Wim te Koppele Emmeloord 1960 3399e 15:37 54:31 1:34:58 2:22:54 2:19:28 2411 8379 Martijn Zwart Cultivice 4eMusketie 1996 3400e 13:58 52:28 1:34:14 2:22:57 2:20:53 2412 6605 Sybren Snieder Hoogeveen 1971 3401e 15:38 56:40 1:37:47 2:22:58 2:18:34 2413 6471 Kees Sybesma Almere 1971 3405e 16:30 56:05 1:36:10 2:23:06 2:18:33 2414 1993 Arjan Pijl Rabobank IJsseldelta 1968 3406e 15:09 53:14 1:34:03 2:23:07 2:20:08 2415 6972 Daniël Bosch Zwolle 1994 3409e 17:02 58:07 1:38:18 2:23:11 2:19:18 2416 6965 Jeffrey Bosch Zwolle 1996 3410e 17:02 58:07 1:38:18 2:23:11 2:19:18 2417 6963 Erik Bosch Zwolle 1965 3411e 17:02 58:07 1:38:18 2:23:11 2:19:18 2418 6886 Ben van Katwijk Zwolle 1974 3412e 16:03 54:54 1:36:01 2:23:13 2:18:45 2419 7112 Joost Huijbregts Wageningen 1993 3413e 14:02 50:26 1:30:40 2:23:13 2:21:00 2420 7994 Hugo Rensink Amsterdam 1990 3418e 15:12 52:53 1:32:30 2:23:30 2:19:51 2421 7999 Erik Swienink PEC 1910 1960 3420e 15:22 54:14 1:35:04 2:23:37 2:19:18 2422 8367 Tom Strijkel Cultivice 4eMusketie 1980 3421e 16:35 56:27 1:37:09 2:23:37 2:19:02 2423 6670 Jaap Bos Zwolle 1953 3426e 16:33 57:42 1:40:09 2:23:52 2:21:48 2424 7272 Robert Bombeeck Steenwijk 1966 3427e 15:51 56:59 1:38:16 2:23:54 2:19:53 2425 7536 Paul Bosma PEC 1910 1961 3432e 16:29 56:27 1:35:53 2:24:07 2:19:52 2426 6393 Arash van Perzië Zwolle 1973 3434e 15:32 53:13 1:33:32 2:24:14 2:20:28 2427 7988 Carlo Duinkerken PEC 1910 1950 3436e 16:47 57:58 1:39:28 2:24:18 2:20:03 2428 6396 Pim Olthof Amsterdam 1971 3439e 16:55 58:08 1:40:04 2:24:28 2:19:59 2429 8451 Bart Heesen Bas van de Goor Foun 1966 3441e 16:49 59:22 1:41:32 2:24:30 2:20:14 2430 8157 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 3445e 14:06 53:39 1:36:05 2:24:31 2:22:07 2431 7316 Hans van der Hoeven Zwolle 1961 3447e 16:35 57:40 1:38:54 2:24:34 2:20:34 2432 7023 Renee de Jong Zwolle 1973 3454e 14:41 52:06 1:35:20 2:24:58 2:22:27 2433 7774 Pieter de Ruiter Epe 1945 3456e 16:16 56:09 1:37:14 2:25:08 2:21:04 2434 8031 Pieter Roelofs Nijmegen 1972 3458e 14:54 53:18 1:37:13 2:25:15 2:22:12 2435 6446 Bertus Sieperda Akkrum 1960 3459e 16:44 56:45 1:37:37 2:25:16 2:20:51 2436 6477 Maarten Damman Zwolle 1985 3462e 15:30 55:33 1:37:23 2:25:23 2:22:21 2437 8463 Denny Kroeze Run2Day Zwolle 1985 3463e 15:54 55:23 1:36:19 2:25:30 2:21:46 2438 2094 Jeroen Hollegien Scania 9 1990 3464e 15:54 55:23 1:36:19 2:25:30 2:21:46 2439 1680 Klaas Schouten Van Gelder 3 1966 3465e 14:40 53:00 1:35:40 2:25:30 2:25:03 2440 1676 Kevin Oosterlaken Van Gelder 2 1988 3466e 14:38 52:32 1:35:42 2:25:31 2:25:04 2441 6964 Gijs van Heun Raalte 1993 3469e 15:22 54:18 1:35:42 2:25:35 2:21:47 2442 7402 Joost te Loo Zwolle 1989 3474e 16:13 56:10 1:37:50 2:25:42 2:21:29 2443 6438 Keimpe Keuning Zwolle 1952 3484e 15:29 55:40 1:38:38 2:26:24 2:23:29 2444 7949 Diethard Jansen Zwolle 1968 3486e 14:59 52:22 1:31:29 2:26:28 2:23:56 2445 7724 Paul Middelkamp Olst 1968 3487e 15:12 56:04 1:38:42 2:26:37 2:23:39 2446 6236 Ralf de Kleine Zwolle 1975 3491e 15:44 56:44 1:38:24 2:26:47 2:23:43 2447 7734 Klaas Schutter Aquilo 1953 3502e 16:29 55:57 1:36:01 2:27:26 2:22:54 2448 6803 Hendry Locht Dordrecht 1961 3504e 14:56 53:01 1:36:12 2:27:28 2:26:20 2449 8452 Bert Dikkeschei Bas van de Goor Foun 1956 3506e 16:28 57:29 1:39:43 2:27:34 2:23:19 2450 7628 Ron Rijser Purmerend 1959 3507e 15:42 56:00 1:38:56 2:27:36 2:23:45
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 14-06-2016 21:51 Pag: 50 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2451 8441 Rob Verbeek Stichting Time For H 1964 3508e 16:01 56:19 1:39:03 2:27:38 2:24:16 2452 6233 Kay Boerdijk Heino 1990 3509e 16:39 57:42 1:39:26 2:27:44 2:23:10 2453 6783 Sander de Jong Zwolle 1979 3510e 14:33 51:15 1:32:48 2:27:46 2:24:42 2454 6962 Danny van Dam Zwolle 1980 3511e 17:14 58:57 1:37:15 2:27:47 2:23:18 2455 8555 Tjeerd de Boer Dalfsen 1990 3514e 15:05 53:03 1:36:10 2:28:14 2:25:02 2456 7540 Michel van Riel Leusden 1968 3516e 16:56 59:01 1:42:10 2:28:16 2:23:53 2457 8472 Jan willem Gunnink Run2Day Zwolle 1986 3518e 16:39 58:37 1:41:00 2:28:24 2:24:17 2458 7559 Jonny Drees Nijverdal 1958 3521e 16:09 56:04 1:38:15 2:28:25 2:24:20 2459 8514 Wilfried Leferink Intersport Schutte 1971 3522e 17:06 51:29 1:23:46 2:28:26 2:25:08 2460 8466 Roy Nijboer Run2Day Zwolle 1975 3528e 16:45 58:47 1:41:00 2:28:54 2:25:05 2461 6461 Eise Harkema Emmeloord 1948 3533e 15:27 54:05 1:38:37 2:29:17 2:25:26 2462 6055 Marc van Gelder Lionitas 1968 3537e 16:15 55:43 1:42:11 2:29:40 2:25:06 2463 6479 Jos Schmidt Wierden 1960 3539e 15:45 55:54 1:37:24 2:29:54 2:25:59 2464 8340 Wubbo Boiten Zwolle 1950 3544e 16:41 58:28 1:41:50 2:30:18 2:26:57 2465 6239 Albert van der Molen NOP 1963 3547e 15:15 53:35 1:35:07 2:30:28 2:26:21 2466 7560 Henk Brouwer Emmeloord 1966 3548e 15:27 55:58 1:38:50 2:30:35 2:27:56 2467 6772 Henk Jan Gort Drachten 1964 3550e 16:44 57:27 1:39:34 2:30:45 2:27:02 2468 7647 Jules ten Berge AV Wijchen 1943 3552e 16:42 57:31 1:39:51 2:30:49 2:26:24 2469 1165 Joost van Wel Zwolle 1986 3557e 17:10 58:20 1:40:32 2:31:07 2:26:48 2470 7132 Jan Timmerman Garderen 1947 3558e 16:34 58:13 1:41:49 2:31:07 2:29:00 2471 2047 Ludo Martens Wavin 4 1969 3559e 14:43 50:23 1:28:05 2:31:09 2:28:17 2472 6306 Olaf Lageveen Zwolle 1976 3560e 16:09 56:18 1:39:29 2:31:12 2:27:04 2473 7500 Henri Groote Hoogeveen 1972 3562e 17:42 1:00:33 1:41:32 2:31:23 2:26:43 2474 8099 Paul Zijlstra Zwolle 1964 3564e 16:15 56:41 1:40:10 2:31:37 2:27:14 2475 6689 Adam Goodger Apeldoorn 1985 3565e 17:12 1:01:01 1:43:51 2:31:48 2:27:14 2476 6450 Rick Hudepohl Apeldoorn 1972 3566e 16:34 57:56 1:40:02 2:31:50 2:27:11 2477 6468 Lars Verhoeven Enschede 1966 3568e 16:34 58:32 1:41:24 2:32:23 2:28:19 2478 876 Edwin Leatemia Zwolle 1963 3577e 16:39 57:54 1:41:21 2:33:08 2:28:48 2479 8158 Edvard Jongschaap Zwolle 1969 3580e 16:00 55:10 1:37:25 2:33:20 2:29:08 2480 7637 Han Keizer IJsselmuiden 1968 3581e 15:44 55:37 1:39:16 2:33:20 2:28:44 2481 6447 Jan Marc Kok Coevorden 1978 3585e 14:16 53:34 1:39:59 2:34:03 2:32:20 2482 6852 Henk Verspiek Drachten 1958 3589e 15:58 57:36 1:42:00 2:34:22 2:30:35 2483 6152 Leon Kobes Ommen 1980 3591e 16:47 58:54 1:42:42 2:34:28 2:30:01 2484 6280 Diederik Lagerweij Epe 1989 3595e 15:58 56:10 1:37:51 2:34:48 2:30:56 2485 7905 Kenny Smits Zwolle 1969 3597e 16:38 58:03 1:42:15 2:34:54 2:31:18 2486 7257 Klaasjan Louw Zwartsluis 1964 3602e 17:24 1:01:29 1:45:00 2:35:09 2:30:31 2487 7268 Corné Schaart Zwartsluis 1967 3603e 17:26 1:01:30 1:45:02 2:35:10 2:30:34 2488 2060 Tariq Yousefzai Scania 2 1990 3604e 14:57 52:28 1:33:51 2:35:18 2:32:16 2489 6958 Harm Kruizinga Renkum 1983 3606e 16:02 59:09 1:45:16 2:35:34 2:34:02 2490 6506 Paul Spurgeon Nunspeet 1965 3611e 15:18 57:29 1:43:18 2:36:42 2:34:48 2491 6550 Rene ter Bruggen Zwolle 1963 3612e 16:52 58:34 1:43:04 2:37:01 2:32:55 2492 8491 Robert jan Bakker Monicares Foundation 1979 3616e 15:19 54:52 1:42:33 2:37:59 2:35:22 2493 6200 Randy Kilsdonk Zwolle 1969 3617e 16:55 59:12 1:44:47 2:38:32 2:34:03