SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016

                 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR

14-06-2016 21:57                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------ -------

    1    F20  Jessica Oosterloo                                         11e      8:55    22:25    22:25  17,229    3:28 

    2     F8  Jacelyn Gruppen            Nederland                      14e      9:26    23:08    23:08  16,695    3:35 

    3  W3538  Tess Boekema               BB lopers             1993     24e     10:03    24:17    24:17  15,905    3:46 

    4    F72  Lieve Tollet               BB lopers             1980     30e     10:17    24:49    24:49  15,563    3:51 

    5  W1970  Vera Roetert Steenbruggen  Wijhe                 1998     51e     10:50    25:45    25:39  15,057    4:00 

    6  W2043  Corien Jansen              De Sprinter           1986     80e     10:45    26:40    26:21  14,657    4:08 

    7  W1320  Anita Reimert              PEC 1910              1983     82e     10:50    26:44    26:41  14,474    4:09 

    8  W1818  Henriet Koornberg          PEC 1910              1978     83e     11:08    26:44    26:40  14,483    4:09 

    9  W2312  Irene Bijman               Isala '96             1999     91e     10:52    27:04    26:57  14,331    4:12 

   10  W2311  Madelon Wever              Zwolle                1992     92e     10:57    27:04    27:02  14,287    4:12 

   11  W1813  Ilona Stille               HAC '63               1986     96e     10:52    27:08    27:03  14,278    4:12 

   12  W1796  Tessa Harbrink             PEC 1910              2002     99e     11:01    27:20    27:19  14,139    4:14 

   13   C433  Ellen Raveling             Deltion College 5     1988    100e     11:04    27:22    27:15  14,173    4:15 

   14  R7037  Jantine Timmerman          Van Kinsbergen colle  1988    104e     21:55    27:29    21:01  18,377    4:16 

   15  W1466  Danique Bosgoed            Zwolle                2001    108e     11:12    27:38    27:37  13,985    4:17 

   16  W2483  Cora Kloosterziel          PEC 1910              1963    113e     11:26    27:44    27:40  13,960    4:18 

   17    497  Angeli Poppe               Zwolle                1969    116e     11:22    27:48    27:43  13,935    4:19 

   18   C494  Evelien Lozeman            Cainova 3             1993    118e     11:32    27:50    27:24  14,096    4:19 

   19  W2478  Margriet Beekman           PEC 1910              1973    119e     11:07    27:51    27:47  13,901    4:19 

   20  W2125  Tamara de Vries            Meppel                1985    125e     11:21    28:00    27:58  13,810    4:20 

   21  W2484  Marian Fuselier            Heino                 1962    126e     11:28    28:02    27:56  13,826    4:21 

   22  W2355  Hilligje Dunnik            Dalfsen               1976    136e     11:22    28:17    27:36  13,993    4:23 

   23  W1057  Saskia Lont                Zwolle                1964    140e     11:19    28:19    28:19  13,639    4:23 

   24  W2511  Anneke ten Klooster        Run2Day Zwolle        1966    146e     11:44    28:24    28:21  13,623    4:24 

   25  W2159  Lauri Weijkamp             PEC 1910              1998    147e     10:57    28:24    27:51  13,868    4:24 

   26  W1472  Malou Eisen                Zwolle                2000    161e     11:18    28:47    28:45  13,434    4:28 

   27  W1816  Femke Andriessen           PEC 1910              2003    166e     12:05    29:02    28:59  13,326    4:30 

   28    885  Merel van Voorst           Harderwijk            1990    183e     11:52    29:22    28:54  13,364    4:33 

   29   C288  Ernst & Young              EY Accountants LLP 7  1979    198e     12:35    29:50    29:35  13,055    4:38 

   30  W1769  Wencke Beerens             Raalte                1979    202e     12:13    29:52    29:46  12,975    4:38 

   31  W1512  Lisanne Gakes              Zwolle                1993    203e     12:01    29:53    29:45  12,982    4:38 

   32   C307  Carla Grummel              GGD & VR IJsselland   1976    206e     11:32    29:54    29:47  12,968    4:38 

   33  W1617  Floore Reijnen             Zwolle                2002    219e     12:17    30:03    29:34  13,063    4:40 

   34  W1540  Inge Groot                 Zwolle                1977    223e     12:31    30:05    29:48  12,960    4:40 

   35  W1369  Loïs Hofsink               Zwolle                1992    236e     12:03    30:19    30:14  12,775    4:42 

   36   C306  Rita Kloosterman           GGD & VR IJsselland   1962    246e     12:28    30:36    30:28  12,677    4:45 

   37  W1906  Lisa ten Broeke            Wijhe                 1996    260e     11:33    30:49    28:56  13,349    4:47 

   38  W1984  Lafanya van de Weijer      Almelo                1983    262e     12:21    30:50    30:11  12,796    4:47 

   39  W2184  Daniëlle Withaar           Zwolle                1985    268e     12:20    30:57    30:19  12,740    4:48 

   40   C748  Lisanne Richard            PwC 3                 1989    271e     12:35    30:58    30:30  12,663    4:48 

   41   C493  Jannie Nijenhuis           Cainova 3             1965    273e     12:27    31:00    30:34  12,635    4:48 

   42  W1522  Jacolien van der Wal       Wezep                 1981    274e     12:41    31:00    30:48  12,540    4:48 

   43  W1877  Marietje Nijhof            Zwolle                1963    280e     12:15    31:03    27:29  14,053    4:49 

   44   C434  Laura Timmerman            Deltion College 5     1986    282e     12:30    31:03    29:41  13,011    4:49 

   45  W2334  Carla Ketellapper-Zielman  Rottum Fr             1984    285e     12:26    31:05    30:30  12,663    4:49 

   46  W2406  Nanette Dijkman            De Gemzen             1975    289e     12:20    31:08    31:06  12,419    4:50 

   47   C696  Gemeente Zwolle            Gemeente Zwolle 12    2016    295e     12:35    31:15    31:11  12,385    4:51 

   48  W1534  Petra Haarman              Zwolle                1983    299e     12:31    31:16    30:28  12,677    4:51 

   49    291  Marlou Koopman             Flevo Delta           1984    303e     12:48    31:17    31:04  12,432    4:51 

   50  W2441  Marga Ligtenberg           Zwolle                1988    307e     13:25    31:20    30:03  12,853    4:52 


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 51 W2372 Bente Bonsing Wijhe 2000 317e 13:12 31:31 29:29 13,100 4:53 52 C753 Ilona Vermeulen PwC 4 1990 334e 12:53 31:41 31:13 12,372 4:55 53 W1884 Lianne Arentsen Wijhe 1993 335e 12:40 31:43 30:04 12,845 4:55 54 W5089 Manon Hiemstra Greijdanus 2001 340e 13:17 31:49 31:32 12,248 4:56 55 W1819 Manon Hiemstra Warmloper Zwolle 2001 342e 13:17 31:49 31:32 12,248 4:56 56 W1171 Susan Hesselink Emmeloord 1993 352e 13:17 31:54 31:40 12,196 4:57 57 W1485 Marlie Zweers Zwolle 1968 358e 13:10 31:57 31:37 12,216 4:57 58 C752 Rosanne Wassink PwC 4 1990 363e 12:34 32:00 31:31 12,254 4:58 59 W1095 Martha Tiel Groenestege Zwolle 1998 374e 12:29 32:07 29:06 13,272 4:59 60 W2557 Magriet Westrik Craft Benelux 8 1974 377e 13:17 32:08 31:55 12,101 4:59 61 W1242 Renske Koolstra Zwolle 1987 382e 12:53 32:10 31:28 12,274 4:59 62 C470 Annelies Zijlstra-Slager P-Direkt; Ministerie 1958 384e 13:15 32:12 31:41 12,190 5:00 63 W1410 Indy Sasso Zwolle 2000 390e 13:19 32:13 32:07 12,026 5:00 64 C468 Denise Kraag P-Direkt; Ministerie 1980 392e 12:50 32:14 31:43 12,177 5:00 65 C1005 Lisette Wolde Scania 51 1990 406e 12:46 32:27 31:40 12,196 5:02 66 W2469 Willemien Schuttenbelt Vollenhove 1958 408e 12:59 32:28 31:32 12,248 5:02 67 W1077 Debby Tieke Zwolle 1974 410e 12:54 32:30 32:22 11,933 5:02 68 C417 Sharon Zuidema Actemium 3 1990 412e 12:59 32:31 30:36 12,622 5:03 69 W2262 Saskia Diek Zwolle 1989 413e 13:26 32:32 31:16 12,352 5:03 70 C998 Manon Heubhuis Scania 50 1990 414e 12:39 32:32 29:51 12,939 5:03 71 W2565 Ingrid Liefers Zwolle 1968 415e 13:33 32:32 32:11 12,001 5:03 72 W3007 Eva Burlovics Nijverdal 2002 425e 13:20 32:40 32:27 11,902 5:04 73 W1104 Rianne Witman Kampen 1985 429e 13:19 32:44 32:34 11,859 5:05 74 W2365 Manouk Heideveld Zwolle 1994 434e 12:45 32:48 32:34 11,859 5:05 75 W2030 Maud Tol Hasselt 2000 441e 13:19 32:53 31:16 12,352 5:06 76 C483 Shirley van Ardenne P-Direkt; Ministerie 1984 442e 13:04 32:53 31:17 12,346 5:06 77 W1203 Roelieke Wimmenhove Zwolle 1988 446e 13:30 32:56 31:53 12,114 5:06 78 W1281 Anne Klein Zwolle 1987 448e 13:16 32:57 32:16 11,970 5:07 79 C310 Hilde Lip GGD & VR IJsselland 1989 453e 13:06 32:59 32:09 12,013 5:07 80 968 Ilonka Rietveld Elburg 1967 461e 13:26 33:02 32:51 11,757 5:07 81 W1802 Fieke Roetert Steenbrugge Wijhe 1994 463e 13:17 33:03 31:24 12,300 5:08 82 W1803 Cynthia Lokate Zwolle 1977 464e 13:12 33:03 31:12 12,379 5:08 83 C230 Myrthe Zuethof Stichting Mindfit 6 2000 474e 13:23 33:11 33:07 11,662 5:09 84 W1945 Myrthe ten Broeke Heerde 1999 480e 12:54 33:13 32:57 11,721 5:09 85 W2085 Nomi Kramer Raalte 1999 481e 13:35 33:13 33:04 11,680 5:09 86 W1843 Rianne Schonewille PEC 1910 2000 486e 13:40 33:16 33:12 11,633 5:10 87 W2545 Daphne Wagtelenberg Koninklijke Van Wijh 2005 493e 13:57 33:18 32:43 11,805 5:10 88 C1044 Heidi Russcher Scania 60 1990 498e 14:10 33:21 32:42 11,811 5:10 89 595 Julia van der Zee Zwolle 1994 500e 12:49 33:23 32:21 11,939 5:11 90 W2473 Willeke Dunnink Rouveen 1967 501e 13:42 33:23 33:00 11,704 5:11 91 W2145 Nienke Koedoot Zwolle 2001 508e 13:24 33:26 32:31 11,878 5:11 92 W1715 Tooske Langenberg Bilthoven 1979 509e 12:38 33:26 30:38 12,608 5:11 93 W2515 Michelle Bonsink Dommerholt Advcocate 1993 512e 13:50 33:26 30:53 12,506 5:11 94 W1164 Daniëlle van den Oort Hasselt 1996 513e 13:16 33:29 33:20 11,587 5:12 95 W1896 Marielle Zoer Spurt '88 1980 524e 13:25 33:35 32:32 11,872 5:13 96 W2306 Nelleke Robbe Enschede 1988 526e 13:51 33:36 32:32 11,872 5:13 97 W1637 Karen van der Sluis Groningen 1994 527e 13:37 33:36 33:26 11,552 5:13 98 W1838 Roos Mijnheer Leeuwarden 1995 530e 14:09 33:40 32:05 12,038 5:13 99 W1735 Sabine Hol Zwolle 1992 532e 13:01 33:42 32:10 12,007 5:14 100 C719 Cindy van der Sluis Rabobank IJsseldelta 1976 535e 13:39 33:44 33:30 11,529 5:14
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 101 W1393 Patricia Otten Raalte 1970 540e 13:42 33:46 32:11 12,001 5:14 102 C333 Irene Weertman De Langhenkel Groep 1976 543e 13:55 33:48 33:00 11,704 5:15 103 W1562 Irma Dikker Ugchelen 1998 549e 13:48 33:51 32:37 11,841 5:15 104 W1814 Andy Vissers PEC 1910 1968 552e 13:42 33:52 33:45 11,444 5:15 105 W1644 Sonja van den Hengel Amersfoort 1986 553e 13:59 33:53 32:49 11,769 5:15 106 W1316 Evelien Jansen Genemuiden 1979 554e 13:52 33:53 33:43 11,455 5:15 107 C702 Karin Tuten Rabobank IJsseldelta 1967 555e 13:35 33:54 33:41 11,466 5:15 108 W1382 Mirjam de Heer Zwolle 1987 557e 14:00 33:55 32:40 11,823 5:16 109 706 Ria Lasker Hoogezand 1966 559e 13:43 33:55 33:39 11,478 5:16 110 W2381 Laura Nomen Zwolle 1988 562e 14:10 33:56 33:43 11,455 5:16 111 C771 Esther Kuil Abbott Laboratories 1989 565e 13:22 33:57 33:22 11,575 5:16 112 C263 Eline de Planque Professionals in NAH 1980 568e 13:55 33:57 32:57 11,721 5:16 113 C1056 Lisa Hagen Scania 60 571e 13:56 33:58 33:52 11,404 5:16 114 C1000 Dianne Zijlstra Scania 50 1990 573e 13:39 33:58 33:13 11,627 5:16 115 W1579 Erica Buren Zwolle 1980 577e 13:46 34:00 33:48 11,427 5:16 116 W1578 Monique Kappert Wijhe 1980 578e 13:46 34:00 33:48 11,427 5:16 117 W1274 Marloes Wildeboer Meppel 1994 586e 14:06 34:04 33:30 11,529 5:17 118 W1923 Nina Scherpen Zwolle 1970 592e 14:03 34:08 34:00 11,359 5:18 119 W1174 Jiska Pieterman Zwolle 1976 597e 13:55 34:09 33:59 11,365 5:18 120 W1033 Gerda Sempel Zwolle 1956 598e 13:25 34:10 33:28 11,540 5:18 121 W2371 Francesca Milocco Groningen 1991 600e 13:15 34:10 31:38 12,209 5:18 122 C1001 Jitske Nijstad Scania 50 1990 601e 13:50 34:10 33:27 11,546 5:18 123 C290 Marleen van der Horst GGD & VR IJsselland 1991 608e 14:18 34:13 33:23 11,569 5:18 124 568 Janneke van Beveren Zwolle 1988 610e 14:01 34:15 33:00 11,704 5:19 125 W2317 Helma Bloemert STAPHORST 1967 612e 13:55 34:16 33:53 11,399 5:19 126 C286 Ernst & Young EY Accountants LLP 7 1982 614e 14:09 34:16 34:14 11,282 5:19 127 W1230 Silvia Kramer De Knipe 1979 615e 13:34 34:17 33:23 11,569 5:19 128 C401 Gerrie Heerink Van Gelder 8 1980 627e 14:05 34:21 33:15 11,616 5:20 129 W2124 Roos Niens Vilsteren 2002 634e 13:51 34:25 31:19 12,333 5:20 130 W1141 Jolanda IJzerman Utrecht 1991 637e 13:26 34:26 31:38 12,209 5:20 131 W1118 Margreeth Rebers Raalte 1975 638e 14:16 34:27 33:00 11,704 5:21 132 W2245 Daphne van Loo Hasselt 1995 639e 13:50 34:27 33:50 11,415 5:21 133 W1263 Femke Hollander Kampen 1990 643e 14:11 34:28 33:57 11,376 5:21 134 W1271 Sophieke Olijve Zwolle 1991 647e 13:29 34:28 33:44 11,449 5:21 135 C512 Irma Schutten IJssel Technologie B 1972 648e 13:59 34:29 33:21 11,581 5:21 136 W2116 Isa Niens Vilsteren 2002 652e 13:52 34:29 31:23 12,307 5:21 137 W2476 Yvonne Slendebroek Kampen 1979 660e 13:48 34:31 33:05 11,674 5:21 138 W1570 Azucena Verhoeven Vaassen 1980 661e 14:02 34:31 33:24 11,563 5:21 139 W1792 Eva van Dun Zwolle 1985 665e 14:13 34:33 33:09 11,651 5:22 140 C254 Joanne Diersen Professionals in NAH 1968 667e 13:57 34:34 33:33 11,512 5:22 141 W2501 Joke ten Hove Stichting Time For H 1973 671e 13:47 34:35 32:33 11,865 5:22 142 W2326 Tanja Brinkman Nieuwleusen 1990 674e 14:54 34:35 34:22 11,238 5:22 143 C574 Maandag Zwolle Maandag 2 1989 676e 14:28 34:37 32:01 12,063 5:22 144 W1613 Geertje Grooten Zwolle 1958 678e 13:32 34:38 31:25 12,293 5:22 145 W1809 Sanne Pot PEC 1910 2002 680e 13:15 34:39 34:08 11,315 5:22 146 C399 Eline Venneman Van Gelder 7 2000 681e 14:32 34:39 33:30 11,529 5:22 147 W2018 Tessa Maessen Lisse 1986 684e 14:13 34:42 33:18 11,598 5:23 148 W2420 Marlies ter Bekke Hengelo Ov 1998 689e 12:52 34:43 34:09 11,310 5:23 149 W1129 Emmely Compayen Zwolle 2001 690e 14:18 34:44 33:51 11,410 5:23 150 2109 Marjanne van Blanken Scania 59 1990 693e 13:39 34:46 34:11 11,298 5:24
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 151 C492 Henny Aalpol Cainova 3 1969 697e 14:48 34:47 34:21 11,244 5:24 152 C689 Elwira van Pijkeren Gemeente Zwolle 11 1972 699e 14:13 34:47 34:32 11,184 5:24 153 W2516 Ashley Groothuis Dommerholt Advcocate 1994 701e 14:29 34:48 32:14 11,982 5:24 154 W1687 Klazina Hengsteboer Wezep 1976 702e 13:36 34:48 34:25 11,222 5:24 155 C394 Suk Hing Schotanus-Cheng Van Gelder 6 1970 704e 13:54 34:49 33:40 11,472 5:24 156 W2543 Carmel Rozendal Koninklijke Van Wijh 1999 712e 13:02 34:52 34:37 11,157 5:24 157 C320 Sanne Platte De Langhenkel Groep 1988 714e 13:35 34:52 32:26 11,908 5:24 158 W1750 Merel Tuitert Holten 1990 716e 13:12 34:53 33:16 11,610 5:25 159 W2240 Elles Eijsenga Harderwijk 1995 723e 13:48 34:58 33:23 11,569 5:25 160 C573 Britta Versteeg-Scholten Maandag 2 1971 727e 14:13 35:02 34:26 11,216 5:26 161 C636 Marian van Gessel SportService Zwolle 1983 728e 14:34 35:02 33:39 11,478 5:26 162 C406 Desire Lokhorst Van Gelder 9 1977 733e 14:19 35:04 33:56 11,382 5:26 163 C673 Eshter Doornbosch Gemeente Zwolle 8 1978 737e 13:58 35:07 33:36 11,495 5:27 164 C976 Annemarie Berg Scania 45 1990 743e 14:22 35:10 34:25 11,222 5:27 165 W1064 Rita Jager Wapenveld 1971 745e 14:16 35:11 33:47 11,432 5:27 166 C674 Nienke Kok Gemeente Zwolle 8 1978 746e 14:45 35:12 33:43 11,455 5:28 167 C562 Marjan van de Kraats KRC Van Elderen Acco 1970 751e 14:27 35:14 34:43 11,125 5:28 168 W1086 Lucy Boeve Zwolle 1966 766e 14:20 35:21 32:41 11,817 5:29 169 W1647 Jazlin Ruinemans Start '78 1978 767e 13:23 35:21 31:46 12,158 5:29 170 C296 Gerda Hagen GGD & VR IJsselland 1969 769e 14:29 35:22 34:38 11,152 5:29 171 W2382 Lianne van Dijk Zwolle 1988 770e 14:23 35:22 35:09 10,988 5:29 172 W1981 Lisa Euwema Zwolle 1999 771e 14:35 35:23 32:56 11,727 5:29 173 W1625 Lotte Brink Zwolle 2000 773e 14:32 35:24 34:41 11,136 5:29 174 W1751 Annemieke Wursten Hasselt 1981 774e 14:47 35:25 34:57 11,051 5:30 175 W1162 Danielle van der Horst Rouveen 1994 781e 14:05 35:29 34:03 11,343 5:30 176 C226 Marielle Jansen Stichting Mindfit 5 1978 785e 14:23 35:31 35:15 10,957 5:31 177 C569 Jorien Mater Landstede 4 1980 786e 14:15 35:31 33:59 11,365 5:31 178 C476 Gonny Flim P-Direkt; Ministerie 1976 788e 14:47 35:32 35:02 11,024 5:31 179 W2409 Judith Snoeijing Enschede 1987 789e 14:38 35:33 34:36 11,162 5:31 180 W1948 Herma ten Broeke Heerde 1962 790e 14:25 35:33 35:16 10,951 5:31 181 W1991 Eline Braakman Amsterdam 1987 792e 14:31 35:33 34:33 11,179 5:31 182 434 Jeanine Huisjes Balkbrug 1992 796e 13:55 35:35 33:46 11,438 5:31 183 W2119 Kyra Dekker Zwolle 2002 801e 14:16 35:38 32:55 11,733 5:32 184 C635 Maaike van Vugt SportService Zwolle 1986 802e 14:51 35:39 34:17 11,266 5:32 185 C456 Annet Jochemsen JFPT BV 1 1976 814e 15:09 35:47 35:23 10,915 5:33 186 W1477 Claire van den Noort Zwolle 1981 816e 14:52 35:48 35:15 10,957 5:33 187 C735 Marjolijn Offeringa Rabobank IJsseldelta 1976 817e 14:00 35:49 35:05 11,009 5:33 188 W1062 Ineke Jansman Zwolle 1992 820e 14:01 35:50 34:38 11,152 5:34 189 W1857 Ellen Jalink Heino 1972 822e 13:43 35:50 32:33 11,865 5:34 190 W2081 Laura van der Lee Raalte 1997 823e 13:59 35:51 35:03 11,019 5:34 191 C244 Zoë Feijen De Nieuwe Zaak 5 1990 825e 14:17 35:52 35:25 10,905 5:34 192 C253 Evelien Kolkman Diagram 1 1978 828e 13:57 35:53 34:29 11,200 5:34 193 W1121 Laura Roepel Zwolle 1984 831e 14:00 35:55 32:42 11,811 5:34 194 W1360 Elianne van 't Hof Utrecht 1990 838e 14:26 36:03 32:57 11,721 5:36 195 C289 Liset Overgoor GGD & VR IJsselland 1978 844e 14:39 36:05 35:18 10,941 5:36 196 W1987 Lynette van Rooijen Zalk 1969 845e 14:54 36:05 34:56 11,056 5:36 197 W1318 Mieke Sellis Staphorst 1959 846e 14:15 36:05 35:43 10,813 5:36 198 W2222 Anne Looijmans Groningen 1987 848e 13:46 36:07 32:11 12,001 5:36 199 C785 Gea de Vries Wavin 6 1981 851e 15:01 36:07 35:34 10,859 5:36 200 W2099 Nanda Mondria Isala '96 1977 852e 14:49 36:08 35:31 10,874 5:36
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 201 W2300 Kirstin de Bruijn Zwolle 1980 853e 15:10 36:08 34:33 11,179 5:36 202 W1351 Alien Bloemert Nieuwleusen 1981 858e 14:22 36:10 35:47 10,793 5:37 203 W2143 Henrieta Jongman-Steen Vollenhove 1989 861e 15:10 36:11 34:57 11,051 5:37 204 W1083 Jeannet van Gelder Wezep 1972 862e 14:25 36:12 34:50 11,088 5:37 205 W1506 Hilde van Ommeren Grafhorst 1997 872e 14:32 36:17 34:36 11,162 5:38 206 W1671 Gerlien Vos Wezep 1974 873e 13:41 36:17 34:28 11,206 5:38 207 W1197 Eva Hageman Zwolle 1993 875e 14:00 36:18 34:27 11,211 5:38 208 W5171 Marijke Benedictus Groene Welle 1969 877e 14:46 36:19 35:33 10,864 5:38 209 W2508 Ilse Krist Run2Day Zwolle 1999 885e 14:09 36:22 34:29 11,200 5:38 210 W2559 Charlotte Westerman Craft Benelux 9 1973 887e 14:05 36:23 32:05 12,038 5:39 211 W2270 Kristel Nijburg Zwolle 1996 888e 14:52 36:24 34:44 11,120 5:39 212 W1001 Rianne van Asselt Nunspeet 1980 889e 14:50 36:27 36:03 10,713 5:39 213 C996 Claudia Berse Scania 49 1990 892e 14:47 36:28 35:04 11,014 5:39 214 W2169 Talitha Holtland Staphorst 1989 895e 15:10 36:30 33:25 11,558 5:40 215 C257 Annemieke Bakker Professionals in NAH 1985 900e 13:47 36:31 34:02 11,348 5:40 216 W1817 Laura Veenman Zwolle 1987 906e 14:54 36:35 36:07 10,694 5:40 217 C994 Romey Berend Scania 49 1990 908e 14:39 36:36 34:14 11,282 5:41 218 W1827 Meike Gerlach Zwolle 1982 912e 15:23 36:39 36:15 10,654 5:41 219 W2068 Jannita van Benthem Wanneperveen 1976 913e 14:55 36:40 36:01 10,723 5:41 220 W2065 Tineke Mulder Wanneperveen 1979 914e 14:55 36:40 36:01 10,723 5:41 221 C249 Leonie Prins Diagram 1 1984 916e 14:12 36:42 35:17 10,946 5:42 222 W1264 José Schrijver Heino 1958 917e 14:59 36:42 36:32 10,572 5:42 223 W2161 Christel van der Ploeg PEC 1910 2001 920e 13:20 36:44 36:43 10,519 5:42 224 W2419 Annemieke Wallet Uddel 1981 928e 14:33 36:47 35:20 10,931 5:42 225 W1905 Mariska Luijt Epe 1983 929e 14:29 36:47 36:20 10,630 5:42 226 W1808 Iris Pot Zwolle 1975 931e 14:45 36:48 36:17 10,645 5:43 227 C1018 Carine Vetten Scania 54 1990 933e 14:50 36:48 36:42 10,524 5:43 228 W2471 Liesbeth Oelen Zwolle 1973 934e 14:44 36:48 36:17 10,645 5:43 229 W2432 Marleen van der Kolk Daventria 1964 942e 14:14 36:51 34:48 11,098 5:43 230 W1415 Esther van Aalderen Heino 1988 946e 14:00 36:54 35:07 10,998 5:43 231 W2236 Romee Salverda Zwolle 2002 947e 14:59 36:54 34:11 11,298 5:43 232 W1916 Anja Schulten Zwolle 1964 948e 14:21 36:54 34:06 11,326 5:43 233 W1041 Monique Kasper Zwolle 1974 954e 14:49 36:58 33:22 11,575 5:44 234 C216 Maaike van den Bronk Zonneplan B.V. 4 1990 955e 15:30 36:58 35:03 11,019 5:44 235 C311 Evelien van Bruggen GGD & VR IJsselland 1989 958e 14:35 36:58 33:09 11,651 5:44 236 W1093 Marit Frederiks-Palland Zwolle 1979 959e 14:43 36:58 34:23 11,233 5:44 237 352 Tamara van den Beld Zwolle 1994 963e 14:51 36:59 34:55 11,061 5:44 238 W2523 Bernita Tijmes Dommerholt Advcocate 1972 970e 14:59 37:02 35:59 10,733 5:45 239 W2181 Terosia Ubro Zwolle 1991 972e 14:10 37:03 34:48 11,098 5:45 240 W1449 Eva Teekens Zwartsluis 2003 976e 16:01 37:05 36:14 10,659 5:45 241 W1667 Hannie van Dijk Zwolle 1986 978e 14:42 37:05 35:49 10,783 5:45 242 C363 Iny Hobert Ten Cate 3 1953 984e 14:48 37:07 35:26 10,900 5:45 243 W1785 Carolina van den Berg Zwolle 1967 989e 15:49 37:09 35:52 10,768 5:46 244 W2542 Julia Roelofs Koninklijke Van Wijh 1998 990e 14:49 37:10 36:25 10,606 5:46 245 W2286 Désirée Haverkort Zwolle 1985 993e 14:48 37:11 35:40 10,829 5:46 246 C232 Beau Feijen De Nieuwe Zaak 3 1991 994e 16:16 37:12 36:42 10,524 5:46 247 W2098 Bianca Mulder Dronten 1974 995e 14:49 37:12 36:35 10,557 5:46 248 W1672 Maaike Hattink Meppel 2000 996e 14:49 37:12 34:06 11,326 5:46 249 W2373 Hanne Bonsing Wijhe 1998 998e 15:04 37:13 35:11 10,977 5:46 250 W2414 Kirsten Visscher Rouveen 1986 999e 15:38 37:13 36:52 10,476 5:46
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 251 W2214 Francisca Korbeld Raalte 1972 1002e 15:24 37:14 36:11 10,674 5:47 252 W2208 Gerdien Krijgsman Marienheem 1975 1003e 15:24 37:14 36:11 10,674 5:47 253 C671 Alette van Bezoen Gemeente Zwolle 7 1964 1004e 15:10 37:14 36:25 10,606 5:47 254 W1720 Annemieke Welmers Amsterdam Zuidoost 1995 1005e 14:56 37:14 34:17 11,266 5:47 255 W1166 Lisanne Wielhouwer Drachten 2000 1006e 13:33 37:15 34:41 11,136 5:47 256 W2503 Dorien Leijen Stichting Time For H 1989 1007e 15:06 37:15 35:16 10,951 5:47 257 W1669 Tessa Schunselaar Zwolle 2003 1008e 15:15 37:15 36:24 10,610 5:47 258 C749 Lisette ter Wee PwC 3 1994 1010e 15:36 37:15 35:44 10,808 5:47 259 W2504 Ginet Moraal Stichting Time For H 1979 1012e 15:05 37:15 35:16 10,951 5:47 260 W1367 Alies Poolman Rouveen 1981 1013e 15:37 37:15 36:55 10,462 5:47 261 W2152 Jose Pruim Rouveen 1986 1015e 15:37 37:16 36:55 10,462 5:47 262 W2500 Anita Derks Stichting Time For H 1991 1016e 15:16 37:16 36:26 10,601 5:47 263 W2398 Marit van der Veen Vollenhove 1991 1018e 14:22 37:17 36:22 10,620 5:47 264 W2107 Susanne Plass Hattem 1961 1021e 14:27 37:18 34:18 11,260 5:47 265 C351 Iet Kamping Kadaster 4 1966 1022e 14:50 37:18 35:12 10,972 5:47 266 W1636 Jacqueline Walvoort Zwolle 1961 1024e 14:57 37:18 37:09 10,396 5:47 267 W2247 Sterre van Enk Zwolle 2002 1026e 14:59 37:19 36:54 10,467 5:47 268 W1186 Anne-Marie Smelt Zwolle 1980 1028e 13:52 37:19 33:27 11,546 5:47 269 W2340 Manuela Zaaijer Zwolle 1992 1030e 15:17 37:19 36:00 10,728 5:47 270 W2248 Astrid van Enk Zwolle 1972 1031e 15:00 37:19 36:55 10,462 5:47 271 W1339 Mandy Man Zwolle 1969 1036e 14:54 37:21 37:02 10,429 5:48 272 W1406 Madelief Post Zwolle 2002 1037e 15:36 37:21 37:00 10,438 5:48 273 W1404 Anne-Eva Post Zwolle 1999 1038e 15:36 37:21 37:00 10,438 5:48 274 W1357 Gerda van Beek Elburg 1975 1039e 15:42 37:22 35:45 10,803 5:48 275 C302 Margreet Vossebelt GGD & VR IJsselland 1964 1046e 15:26 37:24 36:31 10,577 5:48 276 W1739 Hellen Simens Wapenveld 1986 1047e 15:33 37:25 35:45 10,803 5:48 277 W2051 Elly Bessembinder Zwolle 1972 1049e 15:49 37:25 36:17 10,645 5:48 278 W1163 Sandra van Gelder PEC 1910 1977 1053e 14:56 37:28 34:30 11,195 5:49 279 W2408 Maud Kamphuis Zwolle 1974 1055e 15:44 37:28 37:13 10,378 5:49 280 W1131 Tineke Admiraal Zwolle 1957 1065e 14:46 37:31 36:02 10,718 5:49 281 W1044 Nelleke van Twist Deventer 1977 1071e 14:20 37:34 34:22 11,238 5:50 282 W1734 Hylkje Schonewille Zwolle 1975 1073e 15:00 37:35 37:08 10,401 5:50 283 C441 Jesscia Bouwman Deltion College 6 1986 1075e 14:50 37:35 36:12 10,669 5:50 284 W2244 Dini Holstege Zwolle 1962 1076e 15:10 37:35 37:13 10,378 5:50 285 W2149 Aukelien van 't Hoog Nijeveen 1994 1078e 14:24 37:36 34:25 11,222 5:50 286 C395 Nicolette Dirim Van Gelder 6 1977 1079e 15:04 37:36 36:27 10,596 5:50 287 W1654 Lisah Neef Lemele 1995 1082e 15:59 37:36 37:11 10,387 5:50 288 W2241 Atke Visser Amsterdam 1995 1088e 15:26 37:39 35:21 10,926 5:50 289 W2405 Carolien Roosen 's-Gravenhage 1986 1093e 14:36 37:40 37:02 10,429 5:51 290 W2210 Marije Neuteboom-Vogel Zwolle 1978 1098e 14:40 37:42 34:49 11,093 5:51 291 C734 Elcke van den Beld Rabobank IJsseldelta 1984 1100e 15:11 37:43 36:59 10,443 5:51 292 220 Irene Schunselaar ACO Van Elderen 1983 1101e 14:43 37:43 37:27 10,313 5:51 293 W1695 Gerlinda van Nieuwenhoven Wezep 1978 1113e 14:43 37:46 37:23 10,331 5:52 294 W5400 Maria Noorda Thomas a Kempis 1990 1117e 13:13 37:48 31:50 12,133 5:52 295 W3009 Jentina Schuurman Leeuwarden 1992 1118e 14:53 37:48 36:52 10,476 5:52 296 W5401 Pleuni de Boer Thomas a Kempis 1990 1119e 13:14 37:48 31:52 12,120 5:52 297 C206 Anne de Vos Zonneplan B.V. 2 1993 1120e 15:09 37:48 35:57 10,743 5:52 298 W1106 Thayenne Nederbiel Zwolle 1977 1122e 15:28 37:48 36:53 10,471 5:52 299 C599 Carmen Lageweg Alewijnse Zwolle B.V 1993 1123e 14:49 37:49 35:18 10,941 5:52 300 C695 Gemeente Zwolle Gemeente Zwolle 12 2016 1128e 14:52 37:50 35:41 10,824 5:52
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 301 W2242 Lieke Schuurmans Zwolle 2000 1129e 15:35 37:51 35:00 11,035 5:52 302 W2048 Jolanda Nijland Zwolle 1972 1130e 14:54 37:51 35:44 10,808 5:52 303 W1965 Anette Stegeman Rouveen 1979 1134e 14:52 37:54 35:31 10,874 5:53 304 C378 Wilma Zanderink Ten Cate 6 1960 1136e 14:56 37:54 35:34 10,859 5:53 305 W2255 Liset Zwolschen Zwolle 1986 1137e 14:27 37:54 37:15 10,368 5:53 306 W1692 Sylvia Brandenburg Zwolle 1985 1138e 15:37 37:55 36:50 10,486 5:53 307 W2464 Loulou Jonker Diemen 1995 1143e 15:04 37:55 35:49 10,783 5:53 308 W1586 Karin Sluiter Zwolle 1991 1146e 15:29 37:56 36:37 10,548 5:53 309 W1542 Linda Vrielink Luttenberg 1988 1147e 15:21 37:56 35:39 10,834 5:53 310 C711 Nynke de Lange Rabobank IJsseldelta 2000 1148e 15:07 37:57 37:42 10,245 5:53 311 W1519 Willemijn Buitenhuis Epe 1989 1151e 14:50 37:57 36:22 10,620 5:53 312 C974 Helena Nilsson Scania 45 1990 1155e 15:09 37:58 35:38 10,839 5:53 313 W2079 Vera van der Meer Zwolle 1966 1157e 15:38 37:59 37:19 10,350 5:54 314 C706 Miranda Smit-Schouten Rabobank IJsseldelta 1979 1161e 15:15 37:59 37:41 10,249 5:54 315 C650 Anna Kuypers De Eenhoorn 7 2002 1165e 15:56 38:00 37:25 10,322 5:54 316 W2537 Jantine van Loo Koninklijke Van Wijh 1990 1167e 15:39 38:02 36:20 10,630 5:54 317 C511 Annemiek Gerritsen IJssel Technologie B 1977 1169e 15:20 38:02 36:54 10,467 5:54 318 W1066 Ellen Meppelder Zwolle 1973 1171e 15:34 38:03 37:44 10,236 5:54 319 C652 Bente Schuurman De Eenhoorn 7 2002 1174e 15:55 38:03 37:27 10,313 5:54 320 W2448 Trijntje Hokse Rouveen 1981 1175e 15:02 38:03 35:40 10,829 5:54 321 C387 Kirsten van der Veer Van Gelder 5 2000 1176e 15:31 38:04 36:57 10,453 5:54 322 W2447 Henriet Mulder Punthorst 1974 1177e 15:01 38:04 35:41 10,824 5:54 323 W1927 Mirajm Bruinekool Zwolle 1976 1180e 15:10 38:05 36:37 10,548 5:54 324 C682 Maryl Veldkamp Gemeente Zwolle 10 1969 1181e 14:53 38:05 35:27 10,895 5:54 325 C717 Steane Hamer Rabobank IJsseldelta 1979 1182e 15:08 38:05 37:48 10,217 5:54 326 C331 Hetty van der Vegte De Langhenkel Groep 1982 1183e 16:03 38:06 37:13 10,378 5:55 327 W1100 Eva van der Linde Sint Jansklooster 1998 1185e 15:04 38:07 35:48 10,788 5:55 328 C297 Christel Rouwenhorst GGD & VR IJsselland 1979 1188e 16:11 38:09 37:17 10,359 5:55 329 W2425 Barber Tinselboer Deventer 1976 1190e 15:51 38:11 37:22 10,336 5:55 330 C1011 Angelique Bangma-Borman Scania 52 1990 1193e 14:55 38:12 37:09 10,396 5:56 331 W1825 Ria Smalbrugge Hasselt 1973 1195e 15:32 38:12 37:44 10,236 5:56 332 W2223 Ilona Trompetter Rouveen 1991 1196e 14:38 38:13 36:41 10,528 5:56 333 C491 Esther Oosterman Cainova 3 1976 1199e 15:50 38:15 36:40 10,533 5:56 334 W1456 Maaike Dekkers Zwolle 2000 1201e 15:05 38:15 36:52 10,476 5:56 335 C442 Marinka Schotman Deltion College 6 1971 1202e 15:19 38:16 36:52 10,476 5:56 336 W2009 Tessa van Gelder Zwolle 2001 1206e 14:49 38:18 34:40 11,141 5:56 337 W1986 Jolanda Schoonhoven Zalk 1972 1207e 15:00 38:19 37:09 10,396 5:57 338 W2029 Gerda Kijk in de Vegt Hasselt 1962 1208e 15:16 38:19 36:42 10,524 5:57 339 C281 Désiree Kragt EY Accountants LLP 6 1988 1211e 15:00 38:20 38:18 10,084 5:57 340 W2136 Jeannette Kakkenberg Heino 1972 1217e 15:13 38:21 36:16 10,649 5:57 341 W1175 Sanne Scholten Zwolle 1987 1224e 15:35 38:24 37:56 10,182 5:57 342 W1161 Esmee Zwolle Epe 1995 1229e 15:17 38:24 37:41 10,249 5:57 343 W1561 Marga Hagen Ugchelen 1969 1230e 15:45 38:24 37:10 10,392 5:57 344 C282 Gabriella Last EY Accountants LLP 6 1986 1235e 15:13 38:26 38:23 10,062 5:58 345 W2038 Debbie Miiddendorp Zwolle 1983 1236e 15:37 38:26 37:23 10,331 5:58 346 W1623 Adrienne van Zetten Zwolle 1969 1237e 15:27 38:26 38:16 10,093 5:58 347 C312 Henria Tuinman GGD & VR IJsselland 1965 1242e 15:59 38:27 37:34 10,281 5:58 348 W2303 Paulien Bergman Zwolle 1963 1244e 15:16 38:27 36:08 10,689 5:58 349 C554 Esther Wilts Salverda 8 1991 1246e 15:07 38:28 37:48 10,217 5:58 350 W2061 Loes Brakke Rouveen 1988 1250e 14:58 38:28 35:17 10,946 5:58
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 351 W1943 Maria Pot Haren Gn 1998 1251e 14:55 38:28 37:56 10,182 5:58 352 W1505 Sharon Kappert Zwolle 1992 1253e 15:41 38:30 37:27 10,313 5:58 353 W2438 Ilse Harmsen Zwolle 1990 1255e 15:32 38:31 36:58 10,448 5:59 354 C757 Anne van Hasselt PwC 5 1992 1258e 15:35 38:33 38:03 10,150 5:59 355 C388 Angelique Engel Van Gelder 5 1988 1262e 14:50 38:33 37:29 10,304 5:59 356 W1881 Cindy Aalders Zwolle 1994 1263e 14:32 38:33 35:41 10,824 5:59 357 W1642 Christie Bruinewoud Zwolle 1998 1264e 15:37 38:34 35:45 10,803 5:59 358 1075 Carolien Kisteman Rouveen 1987 1265e 15:02 38:35 35:17 10,946 5:59 359 W2074 Annelies Borghuis Kampen 1995 1269e 15:22 38:36 36:53 10,471 5:59 360 W1972 Kim van Elburg Zwolle 1979 1274e 15:17 38:37 36:03 10,713 5:59 361 W1587 Angelique van Mourik Raalte 1972 1277e 14:51 38:38 38:30 10,032 6:00 362 C999 Marjo Koldeweij Scania 50 1990 1279e 15:02 38:38 36:28 10,591 6:00 363 110 Alem Teame 1283e 13:53 38:39 34:37 11,157 6:00 364 W1211 Alice van Asselt Nunspeet 1984 1284e 14:00 38:39 35:18 10,941 6:00 365 W1460 Simone Bouwmeester Zwolle 1980 1286e 14:47 38:40 36:25 10,606 6:00 366 W1103 Kelly Sandys Groningen 1989 1287e 14:05 38:41 34:46 11,109 6:00 367 W1069 Femke Reitsema Kampen 2001 1291e 16:14 38:42 37:25 10,322 6:00 368 C210 Ylona Ruiter Zonneplan B.V. 3 1985 1293e 15:27 38:42 36:48 10,495 6:00 369 C389 Anika Jans Van Gelder 5 1989 1298e 15:24 38:44 37:39 10,258 6:01 370 W2394 Mayke Jansen Dalfsen 1990 1300e 15:26 38:44 38:09 10,124 6:01 371 W2005 Tessa van Aalderen Zwolle 1998 1301e 15:39 38:45 38:22 10,067 6:01 372 W1727 Corike van de Merwe Dronten 1990 1307e 15:55 38:46 36:17 10,645 6:01 373 W1299 Harriët Kloosterman Zwolle 1970 1309e 15:10 38:47 35:17 10,946 6:01 374 C1017 Fleur Huffelen Scania 54 1990 1311e 14:56 38:47 36:32 10,572 6:01 375 W2055 Mariette Jansen Haren Gn 1987 1314e 14:01 38:48 33:32 11,517 6:01 376 W2231 Jeanette Kamphorst Elburg 1978 1315e 16:06 38:48 38:21 10,071 6:01 377 W2256 Inge Vlug Ugchelen 1994 1317e 14:38 38:49 35:53 10,763 6:01 378 W1780 Jeannet Brinkhuis Utrecht 1969 1320e 15:20 38:50 35:21 10,926 6:01 379 W2166 Nadiah Holtland Staphorst 1991 1321e 15:12 38:51 35:46 10,798 6:02 380 C552 Debbie Bosch Salverda 7 1976 1323e 15:56 38:51 38:09 10,124 6:02 381 W2103 Bianca Koorn 's-Heerenbroek 1983 1328e 15:29 38:52 35:55 10,753 6:02 382 W1381 Maike Korte Heino 1979 1332e 15:04 38:54 35:40 10,829 6:02 383 W1179 Gera van Maanen NOP 1984 1334e 15:16 38:54 34:43 11,125 6:02 384 W2290 Ariane Westerop PEC 1910 1965 1335e 14:11 38:54 35:30 10,879 6:02 385 W2522 Jeanny Hooisma Dommerholt Advcocate 1974 1339e 15:59 38:55 37:52 10,199 6:02 386 C294 Maaike Smeenk GGD & VR IJsselland 1988 1343e 14:42 38:56 38:05 10,141 6:02 387 W1684 Kim de Vries Zwolle 1987 1344e 15:31 38:56 36:50 10,486 6:02 388 W2182 Nifré Ubro Zwolle 1989 1346e 14:54 38:57 36:44 10,514 6:03 389 W2276 Sharmaine Oerbekke Zwolle 1992 1349e 15:23 38:58 35:29 10,885 6:03 390 W1111 Hanneke Oosting Zwolle 1984 1354e 15:08 38:59 36:50 10,486 6:03 391 W1770 Lyzet Groot Beumer Raalte 1975 1356e 15:51 39:00 38:11 10,115 6:03 392 1065 Janine Zielman Steenwijkerwold 1994 1358e 14:53 39:01 38:26 10,049 6:03 393 W2375 Annemarie ter Weijden Hattemerbroek 1969 1361e 14:54 39:02 35:26 10,900 6:03 394 W1226 Brenda Oosterbosch Zwolle 1993 1362e 15:30 39:03 35:40 10,829 6:03 395 W1837 Marieke Schnoing-Gels Zwolle 1975 1363e 15:14 39:03 38:31 10,027 6:03 396 W1194 Kim Reehuis Witharen 1991 1364e 15:24 39:03 35:32 10,869 6:03 397 W2339 Anne van Ommeren Zwolle 1989 1367e 15:49 39:04 38:19 10,080 6:04 398 C654 Krista Fixe De Eenhoorn 8 1991 1368e 14:47 39:05 36:32 10,572 6:04 399 W2212 Sylvia van der Kolk Kampen 1985 1369e 15:14 39:05 37:32 10,290 6:04 400 W1342 Arendina Odink Zwolle 1983 1370e 15:14 39:05 36:24 10,610 6:04
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 401 W1310 Ingrid Lenferink Heino 1962 1374e 15:37 39:06 38:57 9,916 6:04 402 W1023 Jolanda Timmerman Zwolle 1975 1382e 15:06 39:08 38:12 10,110 6:04 403 W2499 Jorien Riphagen Stichting Time For H 1982 1386e 15:27 39:10 37:01 10,434 6:05 404 W2147 Maaike Zoetebier Kampen 1990 1388e 15:13 39:10 38:40 9,988 6:05 405 W2101 Angelino van Wietmarschen Heino 1970 1389e 15:02 39:12 37:07 10,406 6:05 406 W2100 Dian van Wietmarschen Heino 2000 1390e 15:02 39:12 37:08 10,401 6:05 407 895 Corrien Meijer Zwolle 1983 1393e 15:41 39:12 35:51 10,773 6:05 408 1116 Romy Naberman Sint Jansklooster 1991 1394e 14:42 39:13 36:54 10,467 6:05 409 W1742 Miriam Hollander De Westereen 1981 1396e 14:53 39:14 36:34 10,562 6:05 410 C352 Elka Kuhn Kadaster 4 1967 1398e 15:46 39:14 37:04 10,420 6:05 411 C1016 Karin Katgert Scania 53 1990 1400e 15:07 39:15 39:10 9,861 6:05 412 107 Yorsalem Beraki 1403e 13:18 39:17 35:15 10,957 6:06 413 C721 Andrea van Rosmalen Rabobank IJsseldelta 1967 1405e 16:31 39:17 39:01 9,899 6:06 414 C305 Marieke Goudbeek GGD & VR IJsselland 1984 1406e 15:47 39:18 39:10 9,861 6:06 415 W1656 Anne-Marie Beuwer Baack Raalte 1981 1407e 16:07 39:18 38:29 10,036 6:06 416 W2480 Sharon van Diermen Bunschoten-Spakenbur 1993 1408e 14:49 39:18 38:28 10,040 6:06 417 C679 Esmeralda Bos Gemeente Zwolle 9 1989 1409e 14:51 39:18 38:28 10,040 6:06 418 C335 Eelkje Kingma De Langhenkel Groep 1989 1410e 16:23 39:18 38:29 10,036 6:06 419 W2524 Daelorean van der Kolk Monicares Foundation 1996 1412e 14:27 39:19 33:57 11,376 6:06 420 268 Clarissa Kleinhuis Zwolle 1988 1414e 14:57 39:19 38:21 10,071 6:06 421 W1633 Ellen de Graaf Heerde 1983 1416e 15:51 39:20 37:39 10,258 6:06 422 W1546 Linda Simens Heerde 1986 1417e 15:52 39:21 37:40 10,254 6:06 423 W1697 Anita Mooiweer Sint Jansklooster 1983 1418e 15:49 39:21 37:01 10,434 6:06 424 W1776 Johanneke Liebrand Zwolle 1977 1420e 15:29 39:21 36:18 10,640 6:06 425 W2488 Leonie Fidder Stichting Time For H 1984 1425e 14:47 39:22 35:18 10,941 6:06 426 W2277 Laure Obelink Apeldoorn 1988 1426e 14:58 39:23 34:55 11,061 6:07 427 W1689 Elselien van Dieren Zwolle 1990 1427e 15:20 39:23 38:24 10,058 6:07 428 W1026 Nina Kleinlugtebeld Zwolle 1990 1429e 15:08 39:23 36:18 10,640 6:07 429 W1685 Quirine Van 't Hoog Leiden 1993 1431e 15:44 39:23 36:59 10,443 6:07 430 W1686 Ellen Luttikhuis Apeldoorn 1982 1432e 14:58 39:23 34:56 11,056 6:07 431 W2246 Berthine Winters Genemuiden 1982 1433e 16:27 39:24 39:13 9,848 6:07 432 W2384 Patricia van Velzen Zwolle 1969 1435e 15:59 39:24 36:02 10,718 6:07 433 C720 Hanna Rentmeester Rabobank IJsseldelta 1981 1436e 39:24 39:24 9,803 6:07 434 C761 Kim Boerman PwC 5 1991 1438e 15:39 39:25 37:55 10,186 6:07 435 W2416 Jeannette Bensink Zwolle 1965 1440e 14:21 39:28 34:01 11,354 6:07 436 W1365 Angelique van Ommen Wezep 1981 1441e 15:58 39:28 37:04 10,420 6:07 437 749 Veerle Ruinemans Apeldoorn 1987 1444e 14:46 39:28 34:59 11,040 6:07 438 725 Sophie van Vilsteren Zwolle 1988 1445e 15:49 39:29 38:08 10,128 6:08 439 W1036 Lotte Biewinga Zwolle 1996 1447e 15:50 39:29 38:09 10,124 6:08 440 C992 Sandra van den Bergh Scania 49 1448e 15:48 39:29 38:33 10,019 6:08 441 C375 Henriet Eding Ten Cate 5 1982 1450e 15:02 39:30 37:11 10,387 6:08 442 W1188 Petra Elders Raalte 1975 1451e 15:04 39:30 35:19 10,936 6:08 443 W2275 Susanne de Vries Amsterdam Zuidoost 1996 1452e 15:28 39:30 37:04 10,420 6:08 444 W1615 Margreet Groenwold Meppel 1974 1453e 15:32 39:31 38:19 10,080 6:08 445 W1688 Angela Moenis Ommen 1989 1456e 15:36 39:32 38:33 10,019 6:08 446 W1258 Charlotte Wark Zwolle 1990 1457e 15:51 39:33 38:13 10,106 6:08 447 C330 Joni ten Dam De Langhenkel Groep 1980 1466e 16:22 39:37 38:43 9,976 6:09 448 C329 Esther Achterkamp De Langhenkel Groep 1988 1467e 16:22 39:38 38:42 9,980 6:09 449 910 Rosa van Weert Zwolle 1988 1472e 15:48 39:41 36:45 10,509 6:09 450 W2227 Rosa Mulder Deventer 1991 1474e 16:20 39:42 38:06 10,137 6:10
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 451 W1904 Andrea Kingma- van Ommen Wapenveld 1973 1476e 16:07 39:42 39:16 9,836 6:10 452 C1010 Mirjam Reitsema Scania 52 1990 1477e 16:45 39:43 38:55 9,924 6:10 453 W1168 Anneke Pullen Zwolle 1979 1478e 16:05 39:43 36:42 10,524 6:10 454 C1022 Marian Smit Scania 55 1990 1479e 15:36 39:43 37:06 10,410 6:10 455 C977 Dieuwke Reitsema Scania 45 1990 1480e 16:46 39:43 38:55 9,924 6:10 456 W2142 Juliet Klein Zwolle 1996 1482e 15:21 39:43 35:19 10,936 6:10 457 W2021 Hessielle van Dam Zalk 1971 1483e 15:19 39:44 38:34 10,014 6:10 458 W2299 Marieke Groeneveld Zalk 1967 1484e 15:18 39:44 38:33 10,019 6:10 459 W3045 Stefanie Burlovics Nijverdal 1972 1486e 15:27 39:45 39:32 9,769 6:10 460 C645 Fija Luten De Eenhoorn 6 1976 1489e 16:27 39:45 38:55 9,924 6:10 461 C382 Ingrid Nij Bijvank Het Oversticht 1 1972 1491e 16:14 39:45 37:27 10,313 6:10 462 1119 Thessa Petter Rouveen 1991 1494e 14:32 39:46 35:13 10,967 6:10 463 C583 Laila Borst Het Notarieel 2 1989 1495e 15:43 39:47 38:02 10,155 6:10 464 C759 Lonneke ter Maat PwC 5 1990 1498e 15:44 39:47 38:11 10,115 6:10 465 W1117 Annie van der Linde Sint Jansklooster 1969 1503e 15:51 39:48 37:28 10,308 6:10 466 W2434 Yvon van der Kolk Elburg 1968 1504e 16:21 39:48 37:41 10,249 6:10 467 478 Ella Herbrink ACO Van Elderen 1958 1505e 16:08 39:48 39:34 9,761 6:10 468 W1480 Gerjanne Snippe IJsselmuiden 1995 1506e 15:24 39:48 38:10 10,119 6:10 469 W1593 Jennifer Kok Zwolle 1996 1508e 16:42 39:49 37:48 10,217 6:11 470 C713 Tanja Geurtse Rabobank IJsseldelta 1974 1509e 16:39 39:49 39:32 9,769 6:11 471 W1059 Geke Pleijsier - Bergman Genemuiden 1967 1510e 16:00 39:49 38:31 10,027 6:11 472 W1601 Michelle Kok Zwolle 1996 1511e 16:42 39:49 37:49 10,213 6:11 473 W1331 Candida Snow Zwolle 1965 1513e 15:46 39:50 38:26 10,049 6:11 474 W2563 Liesbeth Bergsma Hellendoorn 1971 1517e 16:56 39:51 38:38 9,997 6:11 475 W1436 Alice Damman ZWOLLE 1979 1519e 14:39 39:51 34:19 11,255 6:11 476 W2558 Raffaela Pasveer Craft Benelux 10 1980 1520e 15:19 39:51 35:29 10,885 6:11 477 W1140 Naomie Visscher Kampen 1990 1522e 15:25 39:53 38:21 10,071 6:11 478 W1058 Patricia Kosse Ommen 1983 1529e 15:57 39:55 37:31 10,295 6:12 479 1227 Paulien Pilon Zwolle 1988 1530e 16:01 39:55 37:39 10,258 6:12 480 C461 Nikki Jansen JFPT BV 2 2004 1531e 16:01 39:55 39:32 9,769 6:12 481 W1286 Tineke van Dijk Genemuiden 1983 1534e 16:24 39:56 39:04 9,886 6:12 482 W1764 Jessica van de Werfhorst Oldebroek 1989 1537e 15:34 39:57 38:10 10,119 6:12 483 W1490 Annemarijn Nagelhout Amstelveen 1994 1539e 16:40 39:58 37:55 10,186 6:12 484 C997 Els Verhoeff Scania 50 1990 1541e 16:22 39:58 38:52 9,937 6:12 485 W1024 Gera Mateboer Genemuiden 1988 1542e 15:37 39:59 37:54 10,191 6:12 486 C421 Mirjan Hogenkamp Arslan & Ter Wee adv 1971 1543e 15:16 39:59 37:23 10,331 6:12 487 W1213 Antje vos-Hiemstra Zwolle 1967 1546e 16:08 40:00 39:30 9,778 6:12 488 C304 Carla van der Avoird GGD & VR IJsselland 1988 1552e 16:28 40:01 39:11 9,857 6:12 489 W5169 Femke Adema Groene Welle 1969 1553e 16:07 40:01 39:12 9,853 6:12 490 W5042 Iris Murk Thorbecke Scholengem 1978 1560e 14:01 40:02 34:03 11,343 6:13 491 W1139 Marieke Voerman-Lonterman Hasselt 1985 1562e 15:06 40:03 35:34 10,859 6:13 492 W1402 Carla Post-Beumer Zwolle 1967 1565e 16:17 40:04 39:43 9,724 6:13 493 1044 Meriam Ruijter De Gemzen 1976 1570e 15:52 40:05 39:11 9,857 6:13 494 C722 Anja van Hoorn Rabobank IJsseldelta 1972 1572e 16:18 40:05 39:40 9,737 6:13 495 508 Rebecca Snijder Hattem 1992 1575e 14:42 40:06 34:56 11,056 6:13 496 W1812 Esther Lely Zwolle 1971 1579e 15:17 40:07 36:32 10,572 6:13 497 W1439 Susanne Brands Zwolle 1984 1582e 15:58 40:07 39:38 9,745 6:13 498 W2556 Stephanie Looten Craft Benelux 9 1986 1584e 16:53 40:08 39:07 9,874 6:14 499 W1159 Josca Fiechter Hattem 1963 1586e 15:44 40:08 38:12 10,110 6:14 500 W1130 Michelle Kooi Zwolle 1993 1587e 16:00 40:08 37:42 10,245 6:14
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 501 C1024 Anja Steen Scania 55 1990 1589e 16:35 40:09 38:20 10,075 6:14 502 C651 Marielle Rooimans De Eenhoorn 7 1968 1593e 16:20 40:10 39:32 9,769 6:14 503 C655 Hester Kuypers De Eenhoorn 8 1968 1594e 16:20 40:10 39:32 9,769 6:14 504 W2465 Catherine Coppage Amsterdam Zuidoost 1988 1595e 15:54 40:10 39:00 9,903 6:14 505 W1845 Ellen van Leusen Zwolle 1993 1598e 16:28 40:11 39:35 9,757 6:14 506 W1499 Krista Schra Giethoorn 1975 1599e 16:08 40:11 39:31 9,774 6:14 507 W1388 Martine Arkema Flevo Delta 1970 1600e 15:53 40:11 37:25 10,322 6:14 508 W1653 Manouk Schaapman Hattem 1991 1605e 15:22 40:12 35:25 10,905 6:14 509 W1846 Linda Hendriks Zwolle 1987 1606e 16:28 40:12 39:36 9,753 6:14 510 W1605 Hanneke Oudenaarden Genemuiden 1985 1607e 15:47 40:12 36:56 10,457 6:14 511 C1003 Sindy Borreman Scania 51 1990 1610e 16:19 40:13 39:20 9,819 6:14 512 W1789 Monique van de Merwe Den Ham Ov 1994 1611e 16:33 40:13 39:57 9,668 6:14 513 W1914 Anouk van der Wal Lemelerveld 1985 1613e 15:09 40:13 36:55 10,462 6:14 514 W2485 Manon Post Lemele 1989 1615e 15:35 40:14 36:34 10,562 6:15 515 C1012 Nanke Dekker Scania 53 1990 1616e 16:22 40:14 38:30 10,032 6:15 516 W1009 Ilse Seijdel Zwolle 1981 1619e 15:38 40:15 39:03 9,890 6:15 517 C420 Hanneke Hamelink Arslan & Ter Wee adv 1985 1622e 15:25 40:16 37:35 10,276 6:15 518 C465 Yvette Smeele JFPT BV 2 1973 1624e 16:01 40:16 39:53 9,684 6:15 519 W2050 Klaartje Frieling Deventer 1983 1627e 15:51 40:17 39:03 9,890 6:15 520 C422 Charlotte Romer Arslan & Ter Wee adv 1988 1628e 15:37 40:17 37:37 10,267 6:15 521 W1344 Sabrina Schot Zwolle 1978 1632e 17:03 40:18 38:44 9,971 6:15 522 W2041 Yvette Spijkstra Zwolle 1983 1635e 15:56 40:18 36:59 10,443 6:15 523 C301 Saskia Kraan GGD & VR IJsselland 1977 1637e 16:54 40:19 39:27 9,790 6:15 524 C380 Simone Ebeltjes Ten Cate 6 1985 1638e 16:22 40:19 37:34 10,281 6:15 525 C704 Mariaan Gunnink Rabobank IJsseldelta 1975 1639e 16:31 40:20 40:06 9,631 6:15 526 W1639 Maaike Blankvoort Zwolle 2000 1640e 16:22 40:20 36:44 10,514 6:15 527 C718 Naomi Mussche Rabobank IJsseldelta 2001 1641e 16:30 40:20 40:05 9,635 6:15 528 W1733 Astrid Poolman Zwolle 1993 1643e 16:15 40:20 37:52 10,199 6:15 529 W1323 Sigrid Bosscher Zwolle 1980 1644e 15:11 40:20 35:31 10,874 6:15 530 C1027 Eline Spronk Scania 56 1990 1645e 15:45 40:20 37:36 10,272 6:15 531 W1798 Aline Mateboer Genemuiden 1961 1646e 16:30 40:21 38:48 9,954 6:16 532 C234 Marloes van de Kuilen De Nieuwe Zaak 3 1979 1648e 16:26 40:21 39:56 9,672 6:16 533 C1008 Eva Beunk Scania 52 1990 1650e 16:10 40:21 37:37 10,267 6:16 534 W1543 Margreet Reuvekamp Isala '96 1971 1653e 14:43 40:22 35:25 10,905 6:16 535 W1296 Marijke Schippers Harderwijk 1976 1655e 16:07 40:23 39:23 9,807 6:16 536 652 Samantha Nibourg Zwolle 1988 1656e 15:48 40:24 36:36 10,552 6:16 537 C1009 Laura Heinhuis Scania 52 1990 1658e 15:23 40:25 37:43 10,240 6:16 538 W2179 Astrid Kroon Dutch Runners 1977 1660e 15:18 40:27 37:10 10,392 6:17 539 C731 Annemarie Beumers Rabobank IJsseldelta 1971 1661e 16:36 40:27 40:06 9,631 6:17 540 W1573 Femke Logtenberg Zwolle 1993 1662e 15:52 40:28 39:02 9,895 6:17 541 W2128 Alieke van Oene Zwolle 1985 1663e 16:04 40:28 38:17 10,088 6:17 542 W2551 Ilse van Arken Koninklijke Van Wijh 1978 1664e 16:17 40:28 39:05 9,882 6:17 543 C736 Maaike Beltman-Visscher Rabobank IJsseldelta 1985 1666e 16:36 40:28 40:05 9,635 6:17 544 W2554 Annet Plaggenmarsch Craft Benelux 8 1978 1672e 15:19 40:30 36:07 10,694 6:17 545 C758 Erica Achterhes PwC 5 1993 1673e 16:24 40:30 39:01 9,899 6:17 546 C675 Margreet Veurink Gemeente Zwolle 8 1978 1675e 16:14 40:32 39:43 9,724 6:17 547 444 Annet van den Berg Zwolle 1989 1677e 13:59 40:32 34:26 11,216 6:17 548 W1985 Prisca Sytsma Zwolle 1999 1680e 15:53 40:32 38:10 10,119 6:17 549 W1048 Inge Lamtink Zwolle 1975 1682e 16:09 40:33 40:15 9,596 6:17 550 W2436 Sanne van Zanten Zwolle 1991 1688e 15:52 40:35 38:58 9,912 6:18
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 551 W1762 Rowi Achtereekte Wesepe 1995 1691e 15:51 40:35 39:47 9,708 6:18 552 W2451 Angelique Reynders Kampen 1974 1692e 16:26 40:36 40:26 9,552 6:18 553 W1918 Henrieke Selles Kampen 1984 1694e 15:36 40:36 38:06 10,137 6:18 554 C789 Isabelle Padritge Wavin 6 1961 1695e 15:50 40:36 40:00 9,656 6:18 555 C684 Lianne Roos Gemeente Zwolle 10 2015 1698e 16:21 40:37 38:28 10,040 6:18 556 W1576 Carine Ruhamanya Zwolle 1979 1700e 16:14 40:38 39:26 9,794 6:18 557 C980 Annelie Blezell Scania 46 1990 1703e 15:50 40:38 38:53 9,933 6:18 558 W1675 Ellen SLot Wijhe 1990 1713e 14:51 40:40 35:43 10,813 6:19 559 W1288 Angela Hendriks Zwolle 1987 1714e 15:59 40:40 37:29 10,304 6:19 560 C444 Coos Moes Bestuursdienst Ommen 1951 1715e 16:37 40:40 40:33 9,525 6:19 561 W1879 Griselda Knoll Rouveen 1979 1716e 15:43 40:41 37:23 10,331 6:19 562 W2301 Miranda Nibourg Zwolle 1983 1717e 15:23 40:41 36:16 10,649 6:19 563 C215 Nancy Lubbers Zonneplan B.V. 4 1986 1719e 15:41 40:43 38:44 9,971 6:19 564 C629 Annelies Pierik Zonneplan B.V. 1 1987 1720e 15:59 40:43 38:48 9,954 6:19 565 W1442 Wendy Kamphof-van Dijke Hasselt 1979 1721e 16:26 40:43 40:16 9,592 6:19 566 W1595 Marian Bruijn Warder 1968 1722e 15:46 40:43 37:30 10,299 6:19 567 W2189 Aafke Hofland-Kooij Zwolle 1987 1724e 17:03 40:43 39:13 9,848 6:19 568 W1705 Esther van Bostelen Zwolle 1988 1730e 15:19 40:46 36:16 10,649 6:19 569 W2461 Suzan van der Zanden Amsterdam 1990 1733e 15:46 40:47 36:58 10,448 6:20 570 W1196 Gea Kleine Hoogeveen 1957 1736e 16:42 40:48 39:54 9,680 6:20 571 W1793 Dirkje van der Hout Nieuwleusen 1984 1737e 15:22 40:48 36:59 10,443 6:20 572 W2460 Ingrid Hütter Deventer 1966 1739e 15:38 40:49 37:36 10,272 6:20 573 W1829 Leontine Maas PEC 1910 1967 1742e 16:48 40:50 40:29 9,540 6:20 574 451 Natasja Nibourg Wezep 1990 1743e 15:49 40:50 37:02 10,429 6:20 575 303 Karlijn Alferink Luttenberg 1993 1746e 16:07 40:52 38:24 10,058 6:20 576 W2362 Geralda Jonker Hoogeveen 1990 1747e 15:42 40:52 37:16 10,364 6:20 577 W1383 Christine Jonker Dedemsvaart 1964 1748e 15:18 40:52 36:43 10,519 6:20 578 W1012 Malou Alferink It Heidenskip 1990 1749e 16:07 40:52 38:25 10,053 6:20 579 W3251 Marloes Krul Zwolle 1989 1751e 16:14 40:53 36:43 10,519 6:21 580 W1448 Sharon Poolman Zwolle 1991 1752e 16:45 40:53 37:41 10,249 6:21 581 W1459 Annemarije Dol Drachten 1980 1757e 16:24 40:54 38:20 10,075 6:21 582 W2220 Monique Kers-Leunge Vaassen 1981 1758e 16:12 40:55 39:51 9,692 6:21 583 W1651 Femke Rensen Raalte 1988 1759e 16:11 40:56 40:06 9,631 6:21 584 W1766 Simone Westenenk Raalte 1973 1760e 16:10 40:56 40:06 9,631 6:21 585 W2260 Marleen de Jong Zwolle 1993 1764e 16:10 40:57 39:56 9,672 6:21 586 W1368 Joyce Kraan Hattem 1972 1765e 16:16 40:57 39:12 9,853 6:21 587 W2391 Manon Braspenning Zwolle 1972 1766e 16:10 40:57 39:57 9,668 6:21 588 C271 Maaike Dassen EY Accountants LLP 4 1994 1768e 16:18 40:57 38:42 9,980 6:21 589 W1189 Margreet Westerholt Zwolle 1978 1770e 16:07 40:58 39:39 9,741 6:21 590 W1510 Sandy Pestman Genemuiden 1993 1772e 16:15 40:59 40:51 9,455 6:22 591 C692 Syenna Schoorlemmer Gemeente Zwolle 12 1994 1777e 16:36 41:01 39:29 9,782 6:22 592 W1960 Martine Weenk Utrecht 1970 1778e 14:52 41:01 35:31 10,874 6:22 593 W1998 Mariska Russcher Rouveen 1977 1781e 15:44 41:01 38:38 9,997 6:22 594 C648 Henrieke Nentjes De Eenhoorn 7 1995 1784e 16:13 41:02 40:50 9,458 6:22 595 W1706 Anne van Leussen Zwolle 1984 1788e 16:45 41:03 39:07 9,874 6:22 596 W1910 Miranda Oosterveen Meppel 1987 1789e 15:30 41:03 37:03 10,424 6:22 597 W1572 Helga Wesselink Zwolle 1970 1791e 16:23 41:03 37:29 10,304 6:22 598 W1863 Esther Kinket - Veldman Zwolle 1977 1792e 16:28 41:03 39:20 9,819 6:22 599 W1714 Julien Schoonbrood Zwolle 1992 1793e 15:45 41:03 37:23 10,331 6:22 600 W1500 Annet van Egteren Cialfo 1968 1795e 16:35 41:04 38:08 10,128 6:22
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 601 W1756 Judith Rijnhart Zwolle 1992 1799e 16:46 41:05 38:26 10,049 6:22 602 W2191 Herma Kerssies Zwolle 1981 1801e 16:46 41:05 38:26 10,049 6:22 603 W1207 Hedwig Van Dijk Kampen 1988 1803e 15:06 41:06 36:47 10,500 6:23 604 W1384 Renske Jonker Dedemsvaart 1997 1804e 15:14 41:06 36:57 10,453 6:23 605 C250 Ilona Kalter Diagram 1 1980 1814e 16:05 41:08 39:43 9,724 6:23 606 W1246 Janny Uitslag Oldebroek 1964 1815e 16:01 41:08 39:21 9,815 6:23 607 W2121 Lianne Zunnebeld Zwolle 2002 1817e 14:59 41:09 38:26 10,049 6:23 608 C279 Lotte Schiphorst EY Accountants LLP 6 1992 1819e 16:18 41:09 38:54 9,929 6:23 609 W1098 Claudette Wensing Zwolle 1974 1821e 16:37 41:10 40:23 9,564 6:23 610 W2403 Judith Hooijschuur Zwolle 1965 1822e 16:37 41:10 40:23 9,564 6:23 611 C740 Rabobank Rabobank IJsseldelta 1961 1827e 16:18 41:11 38:32 10,023 6:23 612 W2114 Judith de Boer Zwolle 1975 1831e 16:08 41:12 37:41 10,249 6:24 613 C783 Romee Huis in `t Veld Abbott Laboratories 1997 1832e 17:08 41:12 39:31 9,774 6:24 614 W1648 Lilian Hebbink Zwolle 1999 1833e 16:10 41:12 38:23 10,062 6:24 615 W1709 Lisette Hogeweg Zwolle 1985 1834e 15:45 41:13 37:35 10,276 6:24 616 W1435 Denise van der Vegt Zwolle 1994 1835e 16:00 41:13 38:03 10,150 6:24 617 C754 Marije Faber PwC 4 1993 1837e 16:51 41:14 39:42 9,728 6:24 618 C755 Caroline Ganzeboom PwC 4 1993 1838e 16:51 41:14 39:41 9,733 6:24 619 W1314 Ellen Krabben Zwolle 1983 1839e 15:12 41:14 36:48 10,495 6:24 620 C489 Louise van Delft P-Direkt; Ministerie 1956 1840e 16:39 41:15 39:39 9,741 6:24 621 W2138 Anouk Gerritsen Raalte 1978 1842e 16:20 41:15 39:41 9,733 6:24 622 W1602 Sabrina Kiburg Groningen 1979 1843e 15:25 41:15 37:30 10,299 6:24 623 W1437 Jenneke Zweers Zwolle 1989 1845e 16:46 41:15 38:03 10,150 6:24 624 W2141 Mirjam Veldink Zwolle 1975 1847e 15:58 41:16 37:12 10,382 6:24 625 C1045 Bernadette Russcher Scania 60 1990 1850e 16:41 41:17 40:37 9,509 6:24 626 W2374 Vivien Vos Wijhe 2000 1852e 16:58 41:18 39:17 9,832 6:24 627 C604 Nicole Bovenkamp Enexis B.V. 5 1967 1853e 15:47 41:19 37:14 10,373 6:25 628 W2412 Reini Tuinman IJsselmuiden 1994 1854e 16:16 41:20 37:37 10,267 6:25 629 W1822 Gerdien van der Breggen Kampen 1994 1856e 15:20 41:20 36:10 10,679 6:25 630 W2097 Suzan Boerhof Meppel 1988 1859e 16:10 41:21 37:55 10,186 6:25 631 W1085 Silvia Meijer Deventer 1986 1860e 16:03 41:21 36:36 10,552 6:25 632 W2042 Tinka Reins Zwolle 1976 1861e 16:48 41:21 40:41 9,493 6:25 633 W2453 Nicolien Klein Zwolle 1978 1862e 14:53 41:22 35:50 10,778 6:25 634 W1736 Hanka Clout Zwolle 1981 1863e 16:28 41:22 40:55 9,439 6:25 635 C580 Hetty Blankvoort Het Notarieel 1 1967 1864e 16:31 41:23 40:26 9,552 6:25 636 W1169 Janine Lichtendonk Hoogeveen 1960 1866e 16:43 41:23 40:30 9,536 6:25 637 W1341 Theresa Dräger Amsterdam 1988 1868e 15:06 41:24 38:36 10,006 6:25 638 205 Caroline Jans Wezep 1963 1871e 16:11 41:25 38:16 10,093 6:26 639 W1823 Lisanne Huiskamp Oldebroek 1993 1873e 16:48 41:25 39:38 9,745 6:26 640 W2285 Cindy De Waard Elburg 1982 1874e 15:24 41:26 36:17 10,645 6:26 641 W2020 Margreeth de Breij Zwolle 1995 1875e 15:14 41:26 36:20 10,630 6:26 642 108 Tebereh Dainom 1876e 14:51 41:27 37:24 10,327 6:26 643 W1206 Doreen Hoekstra Drachten 1972 1878e 16:15 41:28 38:54 9,929 6:26 644 W1775 Nienke Lans Zalk 1962 1880e 16:32 41:28 40:31 9,532 6:26 645 W1294 Daniëlle van den Brink Zwolle 1994 1881e 15:17 41:29 37:07 10,406 6:26 646 W2096 Martine Weijs Meppel 1975 1882e 16:10 41:29 38:02 10,155 6:26 647 W1277 Jolanda van Dorenvanck Steenwijk 1968 1883e 16:19 41:29 38:49 9,950 6:26 648 C1007 Julia Marin Scania 52 1990 1885e 16:16 41:29 39:39 9,741 6:26 649 C653 Sant Beijderwellen De Eenhoorn 8 1996 1887e 16:31 41:29 38:58 9,912 6:26 650 W1791 Anita van Gelder Zwolle 1966 1889e 15:32 41:30 37:51 10,204 6:26
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 651 C773 Arienke Sluiter Abbott Laboratories 1979 1890e 17:10 41:30 40:35 9,517 6:26 652 C810 Gera Kamphuis Wavin 11 1987 1891e 16:50 41:30 40:53 9,447 6:26 653 1025 Kim van Zwet Zwolle 1995 1892e 16:08 41:30 36:45 10,509 6:26 654 W1876 Maryvon Bussink Zwolle 1989 1893e 16:42 41:30 37:37 10,267 6:26 655 W2561 Lisa van Schaik Craft Benelux 1988 1896e 16:36 41:30 38:56 9,920 6:26 656 W2560 Ans Reusken Craft Benelux 1989 1901e 16:37 41:31 38:58 9,912 6:26 657 W1525 Jolien Mars Zwolle 1989 1903e 16:05 41:31 36:47 10,500 6:26 658 C529 Nicole Oortwijn Van der Kamp B.V. 6 1977 1905e 17:00 41:31 39:54 9,680 6:26 659 W1306 Trudy Postma Zwolle 1978 1907e 15:46 41:31 38:00 10,164 6:26 660 C626 Tamara Meester Zonneplan B.V. 1 1985 1910e 15:40 41:34 39:24 9,803 6:27 661 W2442 Marianne van der Kolk Zwolle 1987 1912e 16:08 41:34 39:23 9,807 6:27 662 W2321 Jaimy Smith Zwolle 1986 1914e 15:24 41:34 38:24 10,058 6:27 663 W1301 Irmi Masselink Zwolle 1983 1915e 16:03 41:34 38:21 10,071 6:27 664 W2466 Renate Schutrup Zwolle 1979 1917e 16:11 41:34 38:04 10,146 6:27 665 W2462 Sandra Reuvers Zwolle 1975 1919e 16:10 41:35 38:04 10,146 6:27 666 C700 Inge Tijhuis Rabobank IJsseldelta 1975 1921e 16:30 41:35 41:19 9,348 6:27 667 W1378 Harriet Admiraal Zwolle 1976 1922e 16:45 41:36 40:24 9,560 6:27 668 W2204 Charlene Molenhuis Assen 1983 1926e 14:43 41:36 36:22 10,620 6:27 669 C256 Tjiska Mes Professionals in NAH 1986 1927e 15:41 41:38 39:09 9,865 6:28 670 W1498 Corrine van der Kolk Zwolle 1968 1928e 16:40 41:38 39:33 9,765 6:28 671 W2481 Shauni van Dijk Groningen 1992 1929e 15:33 41:38 37:44 10,236 6:28 672 C697 Debora van der Pol Rabobank IJsseldelta 1984 1930e 17:06 41:38 38:59 9,907 6:28 673 W1497 Marieke van der Kolk Zwolle 1999 1931e 16:39 41:38 39:33 9,765 6:28 674 W1886 Cilia van Kessel Hattem 1979 1933e 16:57 41:39 39:42 9,728 6:28 675 C348 Rozemarijn Karkdijk Kadaster 3 1987 1934e 16:23 41:39 39:09 9,865 6:28 676 W1487 Jetty Olijve Ommen 1961 1939e 16:57 41:40 40:53 9,447 6:28 677 W2517 Mariska Pekkeriet Dommerholt Advcocate 1975 1941e 16:17 41:41 38:59 9,907 6:28 678 W2518 Brenda Van den Berg Dommerholt Advcocate 1964 1942e 16:17 41:41 38:59 9,907 6:28 679 C385 Judith van Elderen Het Oversticht 1 1972 1943e 16:12 41:42 39:03 9,890 6:28 680 W2281 Leonie Tiesinga Hellevoetsluis 1977 1944e 16:50 41:42 40:48 9,466 6:28 681 838 Anja Bavelaar Putten 1966 1946e 15:31 41:42 36:45 10,509 6:28 682 W2507 Eva Goedendorp Run2Day Zwolle 1985 1949e 16:35 41:43 39:41 9,733 6:28 683 W1799 Ellis Pleijsier Wezep 1983 1950e 17:32 41:43 40:28 9,544 6:28 684 W1262 Willeke Bosman Zwolle 1985 1952e 17:33 41:43 40:29 9,540 6:28 685 C555 Ryanne Hooijer Salverda 8 1982 1953e 16:30 41:44 39:51 9,692 6:29 686 W1414 Lotte Holterman Marienheem 1987 1958e 16:20 41:45 38:46 9,963 6:29 687 W1124 Sonja Schultz Zwolle 1979 1959e 17:03 41:46 40:15 9,596 6:29 688 C440 Jarna van Gelder Deltion College 6 1989 1962e 16:04 41:46 40:20 9,576 6:29 689 W2094 Linda de Graaf Zwolle 1975 1963e 16:46 41:47 38:20 10,075 6:29 690 W2549 Julie Aberson Koninklijke Van Wijh 2000 1964e 15:48 41:47 39:52 9,688 6:29 691 W2534 Fleur Holtkamp Koninklijke Van Wijh 2000 1965e 15:48 41:47 39:52 9,688 6:29 692 W2327 Wendi Koster Zwolle 1977 1966e 17:00 41:47 37:46 10,226 6:29 693 W1759 Miranda Strijker Flevo Delta 1967 1968e 16:16 41:48 38:10 10,119 6:29 694 W1779 Eline Brinkhuis Utrecht 2003 1969e 16:13 41:48 38:18 10,084 6:29 695 W2046 Kirsten Pronk Salland 1977 1971e 16:05 41:48 41:31 9,303 6:29 696 795 Erna Bruinewoud Zwolle 1967 1972e 16:34 41:50 38:48 9,954 6:29 697 W2358 Minke Kamstra Schuinesloot 1973 1973e 16:11 41:50 38:13 10,106 6:29 698 W2164 Tamara Smit Zwolle 1995 1974e 16:45 41:50 38:51 9,941 6:29 699 W1640 Celeste van Eeden Hierden 1979 1975e 15:33 41:50 37:29 10,304 6:29 700 W2012 Gerrie Pontier PEC 1910 1977 1979e 15:58 41:52 37:42 10,245 6:30
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 701 C313 Irma Daenen GGD & VR IJsselland 1971 1980e 15:59 41:53 41:00 9,420 6:30 702 W2530 Mirjam Schutte Intersport Schutte 1964 1981e 15:46 41:53 37:09 10,396 6:30 703 C258 Anneloes Leungen Professionals in NAH 1989 1982e 16:04 41:53 39:25 9,798 6:30 704 C260 Elles de Jong Professionals in NAH 1973 1983e 16:06 41:53 39:27 9,790 6:30 705 W1638 Ynez Visscher Genemuiden 1993 1984e 16:18 41:54 39:40 9,737 6:30 706 W2354 Elsje Goudzwaard Zwolle 1973 1985e 16:11 41:54 37:28 10,308 6:30 707 703 Erica Harink Wezep 1997 1987e 15:52 41:55 39:26 9,794 6:30 708 W1590 Femke Ellenbroek Utrecht 1981 1988e 17:02 41:55 40:24 9,560 6:30 709 C774 Jose Epping Abbott Laboratories 1969 1989e 17:11 41:55 41:01 9,416 6:30 710 W1527 Simone van Duijne Apeldoorn 1979 1990e 17:02 41:55 39:05 9,882 6:30 711 W2399 Janneke Leeuwerik Zwolle 1992 1993e 16:14 41:56 38:06 10,137 6:30 712 W2027 Mirthe van Zeijts Zwolle 1992 1994e 17:05 41:56 39:07 9,874 6:30 713 W2028 Marleen Lieftink Zwolle 1992 1995e 17:06 41:56 39:07 9,874 6:30 714 1073 Hieke Keuning Zwolle 1981 1997e 15:37 41:56 37:13 10,378 6:30 715 W2250 Truus Overgoor Wierden 1956 1998e 15:45 41:56 38:44 9,971 6:30 716 422 Mirjam Bennink Apeldoorn 1969 1999e 16:03 41:57 38:20 10,075 6:31 717 W2108 Nicola Plass-Lukas Gluecksburg (GER) 1953 2001e 15:55 41:57 38:50 9,946 6:31 718 W1228 Alberta Breunis Dalfsen 1968 2002e 15:24 41:57 37:57 10,177 6:31 719 W1980 Nella Geurts Nijmegen 1993 2007e 16:48 41:58 40:20 9,576 6:31 720 C384 Inge Bartels-Ploegman Het Oversticht 1 1974 2008e 16:34 41:59 39:41 9,733 6:31 721 W2113 Kirsten Dekker Zwolle 2002 2009e 15:59 41:59 39:08 9,869 6:31 722 W1662 Jenneke Wijs Zwolle 1985 2010e 15:14 41:59 36:13 10,664 6:31 723 W2090 Mariska van Dieren Elburg 1976 2014e 17:19 41:59 40:06 9,631 6:31 724 W1191 Claudette Runneboom Raalte 1974 2016e 15:17 42:00 37:48 10,217 6:31 725 W5083 Marleen Kisteman Greijdanus 1993 2017e 14:37 42:00 35:36 10,849 6:31 726 W1555 Lianne Bensing Deventer 1987 2019e 16:28 42:01 40:48 9,466 6:31 727 W2266 Ryanne Coenrades Zwolle 1972 2020e 16:56 42:02 38:59 9,907 6:31 728 W2056 Sietske Slabbekoorn Zwolle 1983 2021e 16:56 42:02 38:59 9,907 6:31 729 W1569 Mariëtte Franken Wezep 1968 2022e 16:16 42:02 40:18 9,584 6:31 730 W2111 Cheyenne Kuyper Zwolle 2002 2023e 17:29 42:03 39:10 9,861 6:31 731 W1282 Jessica Hendriks Zwolle 1989 2025e 16:12 42:03 38:53 9,933 6:31 732 C393 Annemarie Bakker Van Gelder 6 1982 2026e 16:34 42:03 40:55 9,439 6:31 733 W1778 Romée Neef Zwolle 1999 2027e 17:26 42:04 41:37 9,280 6:32 734 W1122 Elvira Snel Dalfsen 1993 2030e 15:32 42:04 37:00 10,438 6:32 735 W1245 Marlon Bouman Zwolle 1992 2031e 17:14 42:05 40:30 9,536 6:32 736 W1234 Kim Groeneveld Borne 1991 2033e 17:14 42:05 40:31 9,532 6:32 737 C579 Karin Schrör Het Notarieel 1 1970 2034e 16:58 42:05 41:10 9,382 6:32 738 C978 Nicole Kempen Scania 46 1990 2036e 16:06 42:05 39:46 9,712 6:32 739 W2397 Ellen Blekkenhorst Kampen 1985 2037e 16:34 42:05 38:28 10,040 6:32 740 W5403 Alice Bloemink Thomas a Kempis 1973 2038e 15:23 42:06 35:52 10,768 6:32 741 W1411 Aleida Hoffmann Ermelo 1973 2040e 17:06 42:06 39:36 9,753 6:32 742 W2013 Henrike Talens Zwolle 1971 2042e 15:58 42:07 37:56 10,182 6:32 743 W1606 Marcella Huiskens Zutphen 1981 2046e 16:52 42:08 41:03 9,409 6:32 744 C975 Sejla Trebo Scania 45 1990 2050e 16:55 42:09 40:01 9,651 6:32 745 W1554 Anneke van der Veen Zwolle 1955 2051e 16:41 42:09 40:45 9,478 6:32 746 W1019 Paula Lunenborg Zwolle 1991 2058e 15:40 42:12 37:09 10,396 6:33 747 W1930 Merel Lammers Heino 1995 2064e 16:28 42:14 37:28 10,308 6:33 748 C601 Esther Overkleeft Alewijnse Zwolle B.V 1990 2065e 17:17 42:14 40:14 9,600 6:33 749 W1585 Esmée Faber Zwolle 2000 2067e 16:41 42:14 38:02 10,155 6:33 750 C314 Martine Koopman GGD & VR IJsselland 1974 2068e 16:50 42:14 41:11 9,378 6:33
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 751 W1854 Erika Hesselink Amsterdam 1972 2070e 16:12 42:15 37:51 10,204 6:33 752 C482 Caroline VersteegBraakman P-Direkt; Ministerie 1981 2071e 17:19 42:15 40:39 9,501 6:33 753 W2011 Marianne Jonker Meppel 1973 2072e 17:19 42:15 40:39 9,501 6:33 754 W1811 Annuska Strunk AV Rijssen 1974 2073e 17:22 42:15 41:48 9,240 6:33 755 W2022 Sonja Paauw Zwolle 1975 2074e 16:05 42:15 39:21 9,815 6:33 756 W2348 Engelien Franken Zwolle 1970 2076e 16:21 42:16 38:24 10,058 6:33 757 W2140 Michelle Gemmink Zwolle 1979 2077e 16:56 42:16 39:38 9,745 6:33 758 W1864 Betsy Verhoek Genemuiden 1977 2079e 15:47 42:17 39:01 9,899 6:34 759 W2390 Lindsey van Ruitenbeek De Gemzen 1986 2080e 16:08 42:17 38:56 9,920 6:34 760 W1978 Marleen Schrijver Zwolle 1985 2083e 16:38 42:18 38:00 10,164 6:34 761 W1928 Ilze Masman Utrecht 1986 2084e 15:35 42:18 37:10 10,392 6:34 762 W1730 Marjon van Rotterdam PEC 1910 1983 2085e 16:37 42:18 38:44 9,971 6:34 763 W1238 Fabienne Bultman Zwolle 1999 2088e 16:01 42:19 38:02 10,155 6:34 764 W1951 Aranka Kuijper Zwolle 1972 2089e 17:04 42:19 39:28 9,786 6:34 765 W2072 Mirjam Borst Hattem 1981 2090e 15:09 42:19 37:19 10,350 6:34 766 W1621 Jorinde Bakker Zwolle 1988 2091e 16:06 42:20 38:55 9,924 6:34 767 W2133 Erie Mars Hellendoorn 1963 2093e 17:23 42:20 41:07 9,393 6:34 768 W2370 Lieke van Buuren Holten 1984 2094e 15:51 42:20 38:15 10,097 6:34 769 W1079 Gwen Wentink Zwolle 1997 2095e 15:44 42:21 38:27 10,045 6:34 770 W1172 Jodi Smit Haarle gem Hellendoo 1988 2096e 16:21 42:22 39:23 9,807 6:34 771 W1708 Jannine van der Grift Wezep 1987 2097e 16:59 42:23 42:05 9,178 6:35 772 W1670 Yvette Bleijenburg Zwolle 1988 2098e 15:45 42:23 37:50 10,208 6:35 773 W2172 Ilse Jansen Wijhe 1969 2099e 16:49 42:24 40:20 9,576 6:35 774 W2170 Els Doorgeest Raalte 1968 2100e 16:49 42:24 40:20 9,576 6:35 775 C984 Eline Spanhak Scania 47 1990 2103e 17:03 42:24 40:40 9,497 6:35 776 W2267 Marjelein Mijnheer Zwolle 1990 2104e 15:35 42:25 36:37 10,548 6:35 777 W2069 Jacolien Woertink Groningen 1996 2107e 16:33 42:26 38:40 9,988 6:35 778 W1583 Jet Vonk Noordegraaf Zwolle 1989 2110e 16:45 42:27 39:44 9,720 6:35 779 W1236 Helena van Turennout Utrecht 1989 2111e 15:56 42:27 37:24 10,327 6:35 780 W1297 Wilma Dresselhuis Harderwijk 1960 2112e 16:07 42:28 41:27 9,318 6:35 781 W2328 Annemien van Keulen Heerde 1969 2113e 16:59 42:28 39:31 9,774 6:35 782 W2053 Annemarie Hekman Vroomshoop 1994 2118e 15:27 42:29 36:52 10,476 6:35 783 W1596 Marisela Gutierres Zwolle 1990 2124e 16:46 42:31 41:22 9,337 6:36 784 W1952 Marike Tonkes-Span Zwolle 1965 2127e 16:01 42:32 39:05 9,882 6:36 785 W1453 Els Drost Zwolle 1975 2128e 16:17 42:32 37:48 10,217 6:36 786 W1971 Carolien van der Velden Zwolle 1980 2130e 16:46 42:33 38:43 9,976 6:36 787 W1022 Sabrina Ubels Kampen 1989 2131e 15:37 42:33 37:11 10,387 6:36 788 C582 Lyonne Broekhuis Het Notarieel 2 1979 2132e 17:13 42:33 40:47 9,470 6:36 789 W5172 Annelot van der Laan Groene Welle 1992 2135e 14:55 42:34 36:15 10,654 6:36 790 1121 Mirjam Post Rouveen 1993 2136e 16:31 42:34 39:17 9,832 6:36 791 C418 Aline Kloeze Arslan & Ter Wee adv 1976 2138e 16:12 42:35 39:56 9,672 6:36 792 W2151 Herma van ter Beek Zwolle 1970 2139e 17:30 42:36 42:17 9,134 6:37 793 W1891 Manon Plette Zwolle 1996 2140e 17:29 42:36 40:40 9,497 6:37 794 W1619 Ellis Roeten Ommen 1972 2141e 16:59 42:37 40:41 9,493 6:37 795 W2297 Marije Korterink Wezep 1994 2142e 17:12 42:38 39:48 9,704 6:37 796 W1959 Rachel Roodveldt 's-Heerenbroek 1990 2143e 15:56 42:39 39:34 9,761 6:37 797 C741 Rabobank Rabobank IJsseldelta 1995 2146e 17:09 42:39 40:56 9,435 6:37 798 W2073 Leonoor Berghuis Zwolle 1992 2147e 15:42 42:39 37:19 10,350 6:37 799 W1438 Liset Meijerink Tilburg 1992 2149e 16:07 42:40 37:48 10,217 6:37 800 W1908 Kiki Heikens 's-Gravenhage 1983 2153e 16:21 42:40 39:49 9,700 6:37
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 801 W1584 Marion Hoogenboezem Nunspeet 1988 2156e 16:31 42:41 40:08 9,623 6:37 802 W1418 Stefanie Diekmeijer Zwolle 1987 2157e 16:46 42:41 39:59 9,660 6:37 803 W1755 Kim Steenhuis Zwolle 1997 2160e 15:02 42:42 37:28 10,308 6:38 804 W5398 Iris van Bueren Thomas a Kempis 1989 2161e 16:33 42:42 36:30 10,581 6:38 805 W1597 Paulien Kerkdijk Zwolle 1979 2165e 17:11 42:43 42:01 9,192 6:38 806 R7042 Youki Erdkamp Van Kinsbergen colle 1989 2167e 17:31 42:43 36:17 10,645 6:38 807 W2259 Linda Langhout Zwolle 1980 2170e 16:57 42:45 40:09 9,619 6:38 808 W5076 Jacolien Kisteman Greijdanus 1981 2171e 15:19 42:45 36:23 10,615 6:38 809 W2427 Manon Kloosterman Zwolle 1996 2173e 16:05 42:46 41:40 9,269 6:38 810 W1710 Melyssa Bosman Zwolle 1991 2175e 16:38 42:46 39:12 9,853 6:38 811 W1432 Arjanne ten Voorde Zwolle 1972 2176e 16:04 42:46 37:47 10,222 6:38 812 W1430 Dieneke Dijksma Zwolle 1979 2177e 16:03 42:46 37:48 10,217 6:38 813 W1157 Siegriet van Oosterhout Genemuiden 1997 2178e 16:49 42:46 40:28 9,544 6:38 814 W3679 Sabine Eysink Zeewolde 1988 2181e 16:08 42:47 37:19 10,350 6:38 815 C988 Maaike Ankoné Scania 48 1990 2182e 17:26 42:47 40:21 9,572 6:38 816 W1862 Kylie van den Brink Kampen 2003 2185e 17:29 42:47 41:27 9,318 6:38 817 W2532 Rianne Altena Koninklijke Van Wijh 1980 2188e 17:34 42:49 41:07 9,393 6:39 818 1250 Ellen Krul Slagharen 1991 2193e 15:35 42:50 38:03 10,150 6:39 819 W1874 Marjet Snijder Zwolle 1991 2194e 17:51 42:51 41:25 9,325 6:39 820 W1782 Miranda Rook Genemuiden 1975 2196e 17:06 42:51 39:43 9,724 6:39 821 C426 Anneke Dijk Deltion College 3 1979 2201e 16:55 42:54 41:28 9,314 6:39 822 W2045 Janneke Verhaagen Hasselt 1965 2204e 16:10 42:57 39:38 9,745 6:40 823 C481 Brigitte Huttinga- Albers P-Direkt; Ministerie 1956 2206e 16:53 42:58 41:21 9,340 6:40 824 C687 Julia Groothuis Gemeente Zwolle 11 1969 2208e 17:24 42:59 41:31 9,303 6:40 825 W1002 Renske Mulder Witharen 1992 2209e 16:22 42:59 39:28 9,786 6:40 826 W2470 Janice Buikema Emmeloord 1991 2210e 17:09 43:00 39:55 9,676 6:40 827 W1958 Ina Schuttert Zwolle 1959 2213e 16:38 43:00 40:11 9,611 6:40 828 W1217 Esther Biesheuvel Zwolle 1987 2214e 17:41 43:01 39:15 9,840 6:40 829 W1493 Cynthia Brevoord Geertruidenberg 2003 2217e 16:26 43:03 39:53 9,684 6:41 830 W3471 Alide Boshoeve Vriezenveen 1980 2218e 16:25 43:03 39:10 9,861 6:41 831 W1547 Ellen Verburgt Bergen Nh 1966 2220e 17:15 43:03 39:41 9,733 6:41 832 W1215 Anita Reitsna Zwolle 1980 2221e 16:56 43:03 39:13 9,848 6:41 833 W1628 Milou te Kiefte Lemelerveld 1986 2222e 16:24 43:04 39:45 9,716 6:41 834 C686 Paula Bijlsma Gemeente Zwolle 10 1967 2224e 17:24 43:04 41:36 9,284 6:41 835 W1313 Jacquelien Bos Zwolle 1985 2225e 16:51 43:04 42:46 9,031 6:41 836 W1034 Mija Appel Zwolle 1962 2226e 17:17 43:04 39:59 9,660 6:41 837 W1831 Esma Aleyd Oldenzaal 1990 2228e 17:10 43:05 39:17 9,832 6:41 838 W1509 Rozan van Lenthe Dalfsen 1995 2229e 18:08 43:05 41:46 9,247 6:41 839 W1483 Lusan Mondria Sint Jansklooster 1978 2230e 17:14 43:05 41:50 9,232 6:41 840 W1752 Geke den Otter Zwolle 1976 2234e 17:29 43:06 39:28 9,786 6:41 841 W1518 Dirry Dalhuisen Dalfsen 1994 2235e 18:08 43:06 41:48 9,240 6:41 842 W1860 Lydia de Vries Zwolle 1991 2236e 16:00 43:06 38:27 10,045 6:41 843 W2475 Harriët van t Oever Kamperveen 1971 2238e 17:29 43:07 41:40 9,269 6:41 844 W1820 Audry Liefers Zwolle 1971 2243e 17:15 43:09 41:02 9,412 6:42 845 C778 Evelien Ossendrijver Abbott Laboratories 1962 2245e 17:38 43:10 42:03 9,185 6:42 846 W2472 Romy Pitasi Zwolle 1999 2246e 17:11 43:10 38:18 10,084 6:42 847 W1091 Martine Wierda Isala '96 1985 2248e 16:35 43:10 39:34 9,761 6:42 848 W1961 Carin Tappel Koekange 1969 2252e 15:32 43:11 37:47 10,222 6:42 849 W1054 Janine Wiessenberg Zwolle 1988 2253e 16:43 43:11 41:14 9,367 6:42 850 W1447 Jeanine Hulleman Genemuiden 1997 2255e 16:48 43:11 39:53 9,684 6:42
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 851 W1712 Marijke Turkenburg Zwolle 1962 2257e 17:12 43:12 39:56 9,672 6:42 852 W1909 Geraly Bijsterbosch Nijmegen 1993 2258e 17:51 43:12 40:51 9,455 6:42 853 W1938 Marjolein Bossewinkel Zwolle 1984 2261e 17:32 43:13 41:58 9,203 6:42 854 C270 Aida Ghanimati EY Accountants LLP 4 1985 2262e 16:06 43:13 40:27 9,548 6:42 855 W1076 Merline Firma Zwolle 1964 2266e 16:41 43:14 40:59 9,424 6:42 856 W1841 Annette de Wit-Nevenzel Zwolle 1975 2268e 15:45 43:14 37:53 10,195 6:42 857 W1080 Leontine van Raalte Meppen-Hemsen (GER) 1988 2270e 17:27 43:15 39:57 9,668 6:43 858 W1528 Ellen ten Brummelhuis Kampen 1972 2272e 16:28 43:16 39:20 9,819 6:43 859 W2186 Manon ten Have Raalte 1984 2278e 17:17 43:18 41:28 9,314 6:43 860 W1187 Cosette Legebeke Zwolle 1992 2279e 17:09 43:18 39:46 9,712 6:43 861 C973 Constance Jonge Scania 45 1990 2281e 17:23 43:18 42:21 9,120 6:43 862 W2187 Femke Bouwhuis Raalte 1984 2282e 17:16 43:18 41:28 9,314 6:43 863 W1429 Monique Grootenhuis Zwolle 1985 2283e 16:24 43:18 40:42 9,489 6:43 864 W2249 Maricha Beens Genemuiden 1983 2284e 16:27 43:19 43:08 8,954 6:43 865 W2333 Andrea Wilms PEC 1910 1968 2287e 17:12 43:20 39:21 9,815 6:43 866 W2234 Sasja van Tolij Dalfsen 1995 2289e 16:06 43:21 38:50 9,946 6:44 867 W2057 Hetty Nicolay Zwolle 1968 2290e 16:42 43:21 39:57 9,668 6:44 868 W2320 Sade Scholten Zwolle 2000 2292e 18:54 43:22 41:15 9,363 6:44 869 C614 Silke de Graaf Enexis B.V. 7 2000 2293e 18:40 43:22 42:23 9,113 6:44 870 C985 Jenny Schoonhoven Scania 47 1990 2296e 16:58 43:23 41:55 9,214 6:44 871 109 Rahawa Goytom 2297e 15:21 43:23 39:24 9,803 6:44 872 W1397 Ilona Euverman Groningen 1998 2299e 16:05 43:24 37:45 10,231 6:44 873 W2415 Alinda Pleijsier Zwolle 1994 2300e 16:55 43:24 43:15 8,930 6:44 874 W2032 Judith Siebring Emmen 1980 2302e 16:56 43:25 41:16 9,359 6:44 875 W1627 Mirjam Keizer Zwolle 1986 2303e 16:07 43:25 38:31 10,027 6:44 876 W1273 Jeanine Blankvoort Zwolle 1970 2305e 16:51 43:26 39:24 9,803 6:44 877 W1545 Karine Schotkamp Genemuiden 1992 2306e 17:00 43:26 40:07 9,627 6:44 878 C618 Rana Berends Enexis B.V. 8 1973 2307e 17:56 43:26 42:28 9,095 6:44 879 W1797 Margriet Eenkhoorn Genemuiden 1973 2313e 17:13 43:28 40:56 9,435 6:45 880 W1935 Sylvia Attema Zwolle 1994 2316e 17:27 43:29 41:07 9,393 6:45 881 W1398 Willemien Wup IJsselmuiden 1975 2317e 16:26 43:29 39:34 9,761 6:45 882 965 Saskia van Oene Zwolle 1988 2318e 16:27 43:31 39:21 9,815 6:45 883 W1691 Marjolein Chorus Cadier en Keer 1981 2321e 17:30 43:32 41:37 9,280 6:45 884 W1677 Charelle Schippers Zwolle 1996 2322e 16:27 43:32 39:22 9,811 6:45 885 W2251 Marije Jonker Zwolle 1985 2323e 16:32 43:32 42:24 9,109 6:45 886 C1020 Mo Unen Scania 54 1990 2326e 18:07 43:33 42:31 9,084 6:45 887 W2430 Kitty Onder de Linden Zwolle 1968 2327e 16:10 43:34 38:57 9,916 6:46 888 W1335 Sterre van Tongeren Zwolle 2002 2329e 16:00 43:34 37:50 10,208 6:46 889 W1338 Angelique Bender Zwolle 1968 2330e 16:01 43:35 37:50 10,208 6:46 890 C547 Evelyn Nieuwland Salverda 6 1954 2331e 17:20 43:35 42:27 9,098 6:46 891 W1108 Thea Straat Meeden 1959 2336e 17:00 43:37 40:09 9,619 6:46 892 441 Monique Maarhuis Meeden 1979 2337e 16:59 43:37 40:09 9,619 6:46 893 W1250 Maureen Bultman Zwolle 1994 2344e 16:35 43:39 39:21 9,815 6:46 894 W2305 Marlies de Geus Apeldoorn 1973 2346e 16:26 43:39 40:00 9,656 6:46 895 W1558 Anneke ten Kampe Zwolle 1987 2347e 16:39 43:39 41:04 9,405 6:46 896 W1830 Karin van Gelder Zwolle 1970 2348e 16:58 43:39 40:00 9,656 6:46 897 W2456 Femmie Dokter Steenwijk 1980 2350e 17:06 43:40 40:56 9,435 6:47 898 W1379 Renske Agterhuis Zwolle 1980 2351e 16:32 43:40 42:07 9,170 6:47 899 W1491 Miranda Loozeman Salland 1970 2352e 17:23 43:41 43:24 8,899 6:47 900 W2449 Monique Duffhues Zwolle 1982 2355e 16:32 43:41 42:07 9,170 6:47
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 901 W2237 Simone Wezenberg Hengelo Ov 1979 2358e 16:35 43:43 39:44 9,720 6:47 902 W1836 Sanne Booij Elburg 1982 2359e 16:05 43:43 38:08 10,128 6:47 903 W1641 Arrianne Dreves Ens 1973 2360e 16:59 43:44 39:56 9,672 6:47 904 W1257 Nienke de Bruijn Tilburg 1993 2363e 16:33 43:45 39:34 9,761 6:47 905 W2066 Maria Donders Zwolle 1984 2364e 18:16 43:45 42:26 9,102 6:47 906 W1781 Hilde Lindeboom Zwolle 1987 2365e 17:12 43:45 43:00 8,982 6:47 907 W1078 Myrthe Honingh Zwolle 1980 2366e 17:33 43:46 42:09 9,163 6:47 908 C324 Talitha Tomassen De Langhenkel Groep 1991 2373e 17:49 43:47 42:51 9,013 6:48 909 C325 Talitha Souverein De Langhenkel Groep 1989 2374e 17:50 43:47 42:51 9,013 6:48 910 W2395 Lieneke Jansen Dalfsen 1995 2375e 17:14 43:47 43:10 8,947 6:48 911 W2396 Annemiek Jansen Dalfsen 1992 2376e 17:15 43:47 43:11 8,944 6:48 912 W1665 Esther van den Berg Hattem 1976 2380e 17:16 43:48 39:46 9,712 6:48 913 W1950 Elise Lodewijks Lemelerveld 1966 2382e 16:55 43:49 43:23 8,902 6:48 914 C1006 Zoe Berg Scania 51 1990 2383e 16:19 43:49 43:03 8,971 6:48 915 W2402 Marjolijn Doornwaard Zwolle 2003 2387e 16:51 43:49 39:16 9,836 6:48 916 W2443 Joelle Bruynooge Zwolle 2002 2389e 16:51 43:49 39:16 9,836 6:48 917 W1849 Francien Vrielink Deventer 1988 2392e 17:02 43:50 39:57 9,668 6:48 918 W1400 Hanneke Koele Zwolle 1984 2396e 16:34 43:50 40:52 9,451 6:48 919 W1726 Nienke Hofhuis Heino 1979 2399e 16:22 43:51 40:08 9,623 6:48 920 C1023 Kayleigh Smit Scania 55 1990 2402e 17:28 43:51 43:26 8,892 6:48 921 C437 Aranka Holtland Deltion College 5 1986 2403e 16:18 43:51 41:31 9,303 6:48 922 W2421 Alexia Dirksen Eindhoven 1975 2404e 18:07 43:51 40:28 9,544 6:48 923 W1101 Nienke Haverkamp Wezep 1991 2407e 16:00 43:52 39:21 9,815 6:48 924 W2294 Irsa Ester Zwolle 1998 2408e 16:19 43:53 38:31 10,027 6:49 925 W2178 Irene Steenwinkel Isala '96 1969 2409e 16:15 43:54 38:42 9,980 6:49 926 W2180 Francisca van Dorp Isala '96 1972 2410e 16:14 43:54 38:42 9,980 6:49 927 W1433 Angelien Evers Zwolle 1980 2414e 16:13 43:55 40:44 9,482 6:49 928 C490 Nicoline van der Linden P-Direkt; Ministerie 1962 2416e 18:08 43:57 42:22 9,116 6:49 929 C698 Anniek Evers Rabobank IJsseldelta 1990 2417e 17:42 43:57 41:18 9,352 6:49 930 C733 Marianne Grooten Rabobank IJsseldelta 1961 2419e 17:39 43:57 43:14 8,933 6:49 931 C732 Marloes Oostindie Rabobank IJsseldelta 1984 2420e 17:38 43:57 43:13 8,937 6:49 932 W2198 Roos Kattenberg Genemuiden 2003 2423e 16:36 43:59 41:27 9,318 6:49 933 W1462 Anna de Graaf Oene 1964 2424e 17:54 43:59 42:25 9,105 6:49 934 W1457 Chantal de Graaf Epe 1990 2425e 17:53 43:59 42:24 9,109 6:49 935 W5043 Roosmarijn Meulenbeld Thorbecke Scholengem 1991 2426e 15:55 44:00 37:23 10,331 6:50 936 W2272 Bernadette Dijkstra-Jaket Elburg 1978 2429e 16:28 44:01 38:58 9,912 6:50 937 W1541 Arnolda Westrik Zwolle 1978 2434e 17:11 44:02 41:47 9,243 6:50 938 W2176 Esther de Wit PEC 1910 1966 2435e 16:45 44:04 39:21 9,815 6:50 939 W1441 Carolien Wind IJsselmuiden 1967 2436e 16:39 44:04 43:46 8,825 6:50 940 W2173 Dinanda Hekman Gramsbergen 1979 2437e 17:01 44:04 40:44 9,482 6:50 941 W1703 Melanie Kerkhoven-Boers Zwartsluis 1976 2440e 16:55 44:04 39:56 9,672 6:50 942 W1035 Gerieke Hermse Zwolle 1989 2443e 16:09 44:05 38:29 10,036 6:50 943 W1907 Maureen Brands Heerde 1969 2444e 16:18 44:05 38:34 10,014 6:50 944 W2054 Annemiek ten Caat Meppel 1983 2445e 16:43 44:06 40:19 9,580 6:51 945 W2120 Luna Dekker Zwolle 2002 2446e 17:26 44:06 38:55 9,924 6:51 946 W2082 Paulien van der Lee Raalte 1967 2447e 17:41 44:06 42:40 9,052 6:51 947 W2479 Jenny Jansen op de Haar Zwolle 1972 2450e 16:52 44:07 39:20 9,819 6:51 948 W2235 Inez Kilsdonk Arnhem 1990 2451e 17:05 44:07 41:44 9,254 6:51 949 W1699 Marjan Hop De Gemzen 1965 2454e 16:38 44:08 41:10 9,382 6:51 950 W1892 Mascha Abma Heerde 1973 2456e 16:17 44:09 38:36 10,006 6:51
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 951 W1801 Sanneke Wapstra-Arends Zwolle 1981 2458e 17:08 44:10 40:05 9,635 6:51 952 W1725 Hanneke Hofhuis Heino 1982 2459e 16:23 44:10 40:27 9,548 6:51 953 W3562 Marjan Strijker Steggerda 1966 2462e 17:11 44:13 40:55 9,439 6:52 954 W2002 Linda Kamphorst Olst 1987 2465e 15:55 44:14 38:45 9,967 6:52 955 W2342 Jolijn Schuurman Nijkerk Gld 2002 2466e 17:18 44:14 38:56 9,920 6:52 956 W1158 Bianca Jurgens Zwolle 1974 2467e 17:08 44:14 40:10 9,615 6:52 957 W1063 Jolienne Kamer Zwolle 1992 2468e 17:17 44:15 38:45 9,967 6:52 958 C381 Marijke Nieuwenhuis Het Oversticht 1 1962 2470e 16:52 44:16 41:35 9,288 6:52 959 W2291 Rowan Fijn Zwolle 1996 2472e 15:18 44:16 38:31 10,027 6:52 960 W1424 Baukje Brander Drachten 1984 2473e 16:29 44:16 41:40 9,269 6:52 961 W1630 Marjon Florijn Zwolle 1977 2474e 17:28 44:17 41:22 9,337 6:52 962 W2216 Elsbeth van Werven Zwolle 1988 2475e 17:13 44:17 40:21 9,572 6:52 963 W1386 Diane van der Hoeven Zwolle 1999 2478e 17:54 44:18 42:33 9,077 6:52 964 W2196 Sandra Arends IJhorst 1974 2480e 16:06 44:19 39:56 9,672 6:53 965 W1222 Rianne Aalvink Zwolle 1979 2481e 16:56 44:20 40:29 9,540 6:53 966 W2283 Marieke Spijkerboer Elburg 1980 2482e 16:29 44:20 39:12 9,853 6:53 967 W2284 Jolanda de Bond Elburg 1980 2483e 16:34 44:20 39:17 9,832 6:53 968 8019 Klariska Kuiers Nederland 1987 2484e 17:22 44:21 41:10 9,382 6:53 969 W1394 Marinka Schipper Putten 1991 2486e 16:11 44:22 38:44 9,971 6:53 970 C340 Sylvana Rikkert Lysias Consulting Gr 1985 2488e 17:55 44:22 42:03 9,185 6:53 971 W1428 Mariëlle Haarhuis Zwolle 1982 2490e 17:23 44:23 43:31 8,875 6:53 972 W1289 Corina Fijn Hattemerbroek 1974 2491e 17:43 44:23 41:40 9,269 6:53 973 W1975 Iemke Sluiter Zwolle 1983 2493e 17:43 44:24 41:40 9,269 6:53 974 W1832 Jorieke Hermsen Denekamp 1991 2495e 17:11 44:27 40:39 9,501 6:54 975 W2221 Andrea Gerrits Zwolle 1985 2498e 17:14 44:27 40:31 9,532 6:54 976 W1565 Antoinette van Putte SV Putten 1963 2499e 17:09 44:28 41:57 9,207 6:54 977 W1248 Linda ten Klooster Zwolle 1977 2504e 16:47 44:29 41:19 9,348 6:54 978 W1934 Herma van Raalte Zwolle 1981 2505e 17:29 44:30 43:52 8,804 6:54 979 C332 Wieneke Meulman De Langhenkel Groep 1969 2506e 16:48 44:30 43:41 8,841 6:54 980 W2322 Alie Hendriks Nieuwleusen 1957 2507e 16:42 44:30 41:19 9,348 6:54 981 W2491 Daphne Blom Stichting Time For H 1985 2509e 16:42 44:31 40:26 9,552 6:54 982 C438 Dineke Eggengoor Deltion College 6 1959 2510e 18:01 44:31 43:06 8,961 6:54 983 W1025 Irma Marsman Zwolle 1982 2511e 16:55 44:31 39:46 9,712 6:54 984 W1835 Minke Diever Deventer 1969 2512e 16:53 44:32 41:26 9,321 6:55 985 W1805 Saskia Hoeksel Zwolle 1972 2514e 16:53 44:32 41:26 9,321 6:55 986 W1855 Carla Oostendorp IJsselmuiden 1978 2516e 16:57 44:33 40:40 9,497 6:55 987 C584 Tiny van der Veen-Hamstra Het Notarieel 2 1976 2519e 17:18 44:33 42:49 9,020 6:55 988 W1153 Judith Docter Raalte 1978 2521e 16:37 44:34 39:48 9,704 6:55 989 W1147 Dana van Oosterhout Genemuiden 1992 2522e 16:50 44:34 42:17 9,134 6:55 990 974 Annelien van der Steege Genemuiden 1995 2523e 15:46 44:34 39:45 9,716 6:55 991 W2269 Annemiek Harbers Zwolle 1996 2524e 15:46 44:34 39:44 9,720 6:55 992 W1890 Jocelyne Koenders Zwolle 1967 2525e 17:42 44:35 42:39 9,056 6:55 993 C337 Annet Winters De Langhenkel Groep 1977 2526e 18:28 44:36 43:43 8,835 6:55 994 C336 Jennifer Pot De Langhenkel Groep 1975 2528e 18:28 44:36 43:44 8,831 6:55 995 W2217 Freya Ernst Munnekeburen 1990 2530e 17:11 44:38 40:49 9,462 6:56 996 W1571 Lidia Kelder Meppel 1977 2536e 17:39 44:40 43:14 8,933 6:56 997 W2369 Hester van Leur Dalfsen 1971 2537e 16:28 44:40 43:23 8,902 6:56 998 W1376 Jolanda van Dijk Zwolle 1971 2538e 15:54 44:40 39:12 9,853 6:56 999 W1119 Ingrid Jongman Zwolle 1979 2539e 16:49 44:41 40:04 9,639 6:56 1000 C656 Gerdy Nentjes De Eenhoorn 8 1987 2540e 18:26 44:41 44:29 8,682 6:56
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1001 C425 Astrid Hartman Deltion College 3 1973 2543e 17:41 44:42 43:45 8,828 6:56 1002 W2490 Jouk Ovinge Stichting Time For H 1991 2544e 17:14 44:42 40:02 9,647 6:56 1003 W2386 Hester Vos Staphorst 1989 2545e 17:25 44:43 41:31 9,303 6:56 1004 W4223 Marieke Weststrate Papendrecht 1974 2546e 16:55 44:43 41:16 9,359 6:56 1005 C990 Chantal Diever Scania 48 2547e 17:57 44:43 41:58 9,203 6:56 1006 W2206 Sandra Tuinman IJsselmuiden 1988 2550e 18:01 44:43 42:03 9,185 6:56 1007 C553 Moniek Tuinman Salverda 8 1990 2551e 18:01 44:44 42:03 9,185 6:56 1008 W2091 Carola van der Weerd PEC 1910 1976 2552e 16:52 44:44 40:14 9,600 6:56 1009 W2308 Ilse Weijman Zwolle 1977 2554e 16:52 44:44 40:15 9,596 6:56 1010 W1718 Marieke Gorkink Apeldoorn 1965 2555e 18:05 44:44 42:59 8,985 6:56 1011 W1409 Marieke van de Belt IJsselmuiden 1978 2556e 17:01 44:45 40:50 9,458 6:57 1012 W2552 Yvonne Roersma Craft Benelux 7 1984 2558e 17:24 44:45 42:01 9,192 6:57 1013 W2509 Benthe den Beste Run2Day Zwolle 1992 2562e 18:32 44:46 42:43 9,041 6:57 1014 W1488 Nicole Kleinheerenbrink De Krim 1989 2564e 17:15 44:46 42:00 9,196 6:57 1015 W1412 Manouk Oude Middendorp Zwolle 1983 2566e 17:16 44:46 42:00 9,196 6:57 1016 W1334 Marcella van Klompenburg Zwolle 1983 2567e 16:31 44:47 39:58 9,664 6:57 1017 W1537 Alie Kruisselbrink Zwolle 1959 2569e 17:33 44:47 41:36 9,284 6:57 1018 W5072 Inge Bouwhuis Thorbecke Scholengem 1970 2570e 16:17 44:47 38:42 9,980 6:57 1019 W2039 Mieke Bakker Assen 1988 2571e 16:38 44:47 39:32 9,769 6:57 1020 C982 Annemiek Rijn Scania 46 1990 2572e 17:01 44:47 42:19 9,127 6:57 1021 C423 Marleen Pathuis Deltion College 3 1986 2573e 17:41 44:48 43:52 8,804 6:57 1022 W1668 Deborah Schuijl Zwolle 1986 2578e 17:14 44:50 41:11 9,378 6:57 1023 W1664 Judith Kats Beilen 1983 2579e 17:31 44:51 43:33 8,868 6:58 1024 W1607 Rianne Marsman Raalte 1982 2580e 16:36 44:51 39:24 9,803 6:58 1025 W1663 Jellie Haan Beilen 1988 2581e 17:31 44:51 43:33 8,868 6:58 1026 W1895 Willie Ras Zwolle 1993 2582e 17:54 44:51 43:15 8,930 6:58 1027 C1033 Iris Kruyff Scania 57 1990 2583e 17:56 44:52 42:26 9,102 6:58 1028 W1303 Irene Mos Zwolle 1986 2590e 16:41 44:54 39:29 9,782 6:58 1029 W1375 Wilma Dutij Zwolle 1969 2591e 15:57 44:54 39:26 9,794 6:58 1030 W1276 Natasja Scholten Genemuiden 1974 2593e 16:58 44:55 40:35 9,517 6:58 1031 W2261 Martina van der Heide Zwolle 1979 2594e 17:36 44:55 44:35 8,663 6:58 1032 W2332 Anne-Marie Sliekers Zwolle 1974 2596e 17:31 44:55 41:27 9,318 6:58 1033 W2309 Rini Wever Zwolle 1960 2597e 17:31 44:55 41:27 9,318 6:58 1034 W5376 Cerinthe Versluis Onderwijscentrum de 2598e 17:18 44:55 38:34 10,014 6:58 1035 W2350 Beitske de Jager Zwolle 1972 2599e 17:29 44:56 41:05 9,401 6:58 1036 W1031 Jocelien Nijman Zwolle 1984 2600e 17:22 44:56 41:51 9,229 6:58 1037 W1894 Kirsten Spijkerboer Zwolle 1991 2601e 16:21 44:56 40:26 9,552 6:58 1038 W1032 Celeste Polstra Zwolle 1985 2603e 17:41 44:57 41:11 9,378 6:58 1039 C762 Gaby Schmidt PwC 6 1990 2604e 17:49 44:57 43:27 8,889 6:58 1040 W1777 Leonie Lans Zalk 1988 2606e 16:51 44:57 44:00 8,778 6:58 1041 W1582 Marion Goga Hoogezand 1972 2607e 16:52 44:58 39:56 9,672 6:59 1042 W1312 Heleen Huyts Eerbeek 1968 2608e 16:52 44:59 39:56 9,672 6:59 1043 W2015 Marjolein Pistoor Zwolle 1992 2612e 17:16 45:00 40:57 9,432 6:59 1044 W1003 Lianne Molhoek Zwolle 1972 2614e 17:43 45:01 44:00 8,778 6:59 1045 W1190 Marleen Bloemen Nieuw Heeten 1974 2615e 16:39 45:01 40:43 9,486 6:59 1046 C594 Ilse Kelder Alewijnse Zwolle B.V 1991 2617e 17:32 45:02 43:10 8,947 6:59 1047 C995 Melonie Pouwels Scania 49 1990 2620e 18:31 45:02 43:58 8,784 6:59 1048 W1787 Tineke Cornel Joure 1992 2621e 17:34 45:03 41:39 9,273 6:59 1049 W2218 Tamara Cornelissen Zwolle 1996 2622e 18:09 45:03 43:59 8,781 6:59 1050 W1444 Linda Brinkman Apeldoorn 1986 2624e 16:46 45:03 41:25 9,325 6:59
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1051 W1967 Maaike van den Brink Zwolle 1990 2625e 17:36 45:04 43:12 8,940 7:00 1052 W1977 Iris Tollenaar Nijmegen 1991 2626e 17:36 45:04 43:13 8,937 7:00 1053 W1556 Tanja Klarenbeek Zwolle 1974 2629e 17:03 45:05 41:25 9,325 7:00 1054 W2007 Evelien Deinum Zwolle 1984 2631e 17:16 45:05 41:02 9,412 7:00 1055 W1350 Marieke Dengerink Rijssen 1985 2632e 17:54 45:05 40:54 9,443 7:00 1056 W1786 Mariska aan het Rot Zwolle 1977 2633e 17:34 45:05 41:42 9,262 7:00 1057 W1096 Anja Kamer Amsterdam 1992 2635e 17:04 45:05 39:31 9,774 7:00 1058 W1298 Marieke Hüskens-van Essen Zwolle 1980 2637e 18:00 45:06 44:00 8,778 7:00 1059 W2047 Laura van Beesten Zwolle 1993 2638e 17:08 45:06 40:11 9,611 7:00 1060 C556 Krista van Beek Salverda 8 1982 2640e 17:27 45:06 43:21 8,909 7:00 1061 W1839 Inge Molenwijk PEC 1910 1968 2641e 18:03 45:07 41:52 9,225 7:00 1062 W2025 Marloes Wijtsma De Meern 1971 2643e 18:03 45:07 41:52 9,225 7:00 1063 W1037 Henrietta Dijkstra Harderwijk 1990 2645e 16:55 45:07 40:36 9,513 7:00 1064 W1929 Manouk Reimert Zwolle 1995 2647e 16:47 45:08 40:22 9,568 7:00 1065 W2520 Nathalie Van Olffen Dommerholt Advcocate 1981 2648e 18:07 45:08 40:53 9,447 7:00 1066 W1347 Miranda Timmer Zwolle 1992 2649e 15:57 45:08 40:05 9,635 7:00 1067 W5395 Christine van der Meulen Thomas a Kempis 1989 2652e 17:47 45:09 40:33 9,525 7:00 1068 W1544 Gerdien Werkman Nieuwleusen 1982 2654e 16:56 45:10 40:22 9,568 7:01 1069 W1149 Nathalie Witz Zwolle 1985 2655e 16:18 45:10 39:34 9,761 7:01 1070 W1713 Marieke Weersink Zwolle 1968 2656e 18:10 45:11 43:24 8,899 7:01 1071 W1317 Janet Balano Buitenpost 1984 2659e 17:14 45:11 44:05 8,761 7:01 1072 W1392 Tamara Last Zwolle 1980 2661e 16:51 45:11 39:41 9,733 7:01 1073 W1717 Iris Feenstra Zwolle 1971 2663e 18:11 45:11 43:26 8,892 7:01 1074 W4117 Sint Nicolaas Antilope 1988 2664e 15:58 45:11 39:54 9,680 7:01 1075 W2477 Eline Veenstra Zwolle 1976 2665e 16:47 45:11 39:54 9,680 7:01 1076 W1707 Chantal Jetten Zwolle 1979 2666e 16:51 45:12 43:17 8,923 7:01 1077 W2410 Noor Wieringa Zwolle 2002 2667e 17:27 45:13 40:02 9,647 7:01 1078 C350 Nynke de Jong - Talstra Kadaster 3 1975 2670e 18:07 45:13 43:08 8,954 7:01 1079 W1279 Denise Huenestein Zwolle 1993 2672e 17:26 45:14 43:39 8,848 7:01 1080 W2273 Henny Remeijer Heino 1959 2674e 17:27 45:15 42:37 9,063 7:01 1081 W1567 Wilma Slager Dalfsen 1983 2675e 17:13 45:16 42:04 9,181 7:01 1082 W1434 Margriet Boersma Zwolle 1996 2676e 18:18 45:17 44:20 8,712 7:02 1083 W1848 Mirjam Nolten Zwolle 1981 2677e 16:50 45:17 40:32 9,528 7:02 1084 W1349 Joan Prummel Zwolle 1978 2678e 17:28 45:18 40:30 9,536 7:02 1085 W2422 Jennifer Mulder Hattem 1987 2679e 17:16 45:18 40:51 9,455 7:02 1086 W2070 Larissa Pierik Hattem 1989 2680e 17:16 45:18 40:51 9,455 7:02 1087 W1645 Suzanne Boone Kampen 1997 2681e 16:25 45:18 40:08 9,623 7:02 1088 W1440 Xandra Meijerink Nieuwleusen 1994 2684e 16:31 45:19 40:27 9,548 7:02 1089 W1532 Saskia Wijnands Trecho 1971 2685e 18:08 45:20 42:35 9,070 7:02 1090 W2088 Nicolet Beukers Zwolle 1987 2688e 17:27 45:21 41:27 9,318 7:02 1091 W2089 Jelske Winkelaar Zwolle 1987 2689e 17:28 45:21 41:27 9,318 7:02 1092 W1859 Bianca Bellinga Nieuwleusen 1983 2690e 16:49 45:21 40:35 9,517 7:02 1093 W2533 Linda Bleeker Koninklijke Van Wijh 1968 2692e 17:22 45:23 43:07 8,958 7:03 1094 W2336 Nathalie Dussel Lelystad 1977 2693e 17:53 45:23 44:44 8,634 7:03 1095 W3119 Frea Schipper Hattem 1991 2694e 16:53 45:23 41:11 9,378 7:03 1096 W2019 Ine-Marije Bartels Zwolle 1984 2695e 17:06 45:23 41:18 9,352 7:03 1097 W1123 Gerrie Mulder Zwolle 1991 2697e 17:48 45:24 43:57 8,788 7:03 1098 C303 Els van den Brink GGD & VR IJsselland 1977 2698e 18:17 45:24 43:24 8,899 7:03 1099 W2535 Dity Jansema Koninklijke Van Wijh 1956 2699e 17:22 45:24 43:08 8,954 7:03 1100 1007 Marian Sturkenboom De Meern 1977 2702e 17:20 45:26 41:57 9,207 7:03
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1101 W2555 Marieke Rolink Craft Benelux 9 1981 2703e 18:14 45:26 42:43 9,041 7:03 1102 W1322 Aaltje Dingerink-Vos Zwolle 1982 2705e 16:59 45:28 40:19 9,580 7:03 1103 W1511 Alien van Dalfsen Zwolle 1975 2706e 17:54 45:28 44:50 8,615 7:03 1104 W1240 Rianne Klomp Zwolle 1978 2707e 16:48 45:28 42:18 9,130 7:03 1105 W2163 Hanneke Beukenkamp Zwolle 1977 2708e 18:05 45:28 41:13 9,370 7:03 1106 W1216 Desiree Blom Zwolle 1969 2711e 18:22 45:29 43:32 8,872 7:03 1107 W1982 Lianne Borger Zwolle 1974 2712e 17:13 45:30 41:02 9,412 7:04 1108 W1343 Marieke Veld Zwolle 1981 2713e 16:37 45:30 40:29 9,540 7:04 1109 W1099 Marjolijn den Hollander Zwolle 1973 2714e 17:23 45:31 42:08 9,167 7:04 1110 W2033 Kim van Unen Zwolle 1973 2715e 17:35 45:31 42:37 9,063 7:04 1111 W1180 Hennie Kisteman Zwartsluis 1976 2716e 16:59 45:32 40:23 9,564 7:04 1112 W1209 Marike Akkerman Zwartsluis 1972 2717e 16:59 45:32 40:22 9,568 7:04 1113 W1643 Bertine Boone-Admiraal Kampen 1992 2719e 16:25 45:33 40:23 9,564 7:04 1114 W1865 Maryam Baars Zwolle 1984 2720e 17:45 45:33 44:22 8,705 7:04 1115 W1136 Mirjam Vernooij Zwolle 1991 2722e 18:05 45:33 42:49 9,020 7:04 1116 W1073 Debbie Theising Deventer 1981 2724e 17:52 45:34 43:11 8,944 7:04 1117 W1530 Aranke Bekedam Zwolle 1990 2725e 17:56 45:34 41:38 9,277 7:04 1118 W1408 Sandra Schouten Zwolle 1974 2731e 16:57 45:35 40:05 9,635 7:04 1119 W1374 Moniek Rateland Zwolle 1996 2732e 17:57 45:35 42:10 9,159 7:04 1120 W1305 Mettine Schuiteman Elspeet 1987 2733e 16:49 45:35 40:16 9,592 7:04 1121 W1568 Renita Weishaupt Lelystad 1972 2734e 18:16 45:36 44:03 8,768 7:05 1122 W1377 Angelique Wakker Zwolle 1969 2735e 17:15 45:36 43:58 8,784 7:05 1123 W1807 Ilona Klein Zwolle 1989 2736e 17:27 45:37 41:21 9,340 7:05 1124 W1744 Annemarie van der Meulen Wijhe 1991 2741e 17:11 45:39 42:36 9,066 7:05 1125 W2195 Willeke van Lenthe Amsterdam Zuidoost 1975 2745e 17:10 45:40 42:23 9,113 7:05 1126 W2044 Joline Hulstijn Hengelo Ov 1979 2746e 17:11 45:40 41:37 9,280 7:05 1127 W1056 Marjoke Kruisselbrink Zwolle 1993 2747e 17:34 45:40 42:30 9,088 7:05 1128 W1327 Karolien Kuijpers Zwolle 1980 2748e 18:24 45:41 42:10 9,159 7:05 1129 C376 Chantal Fieten Ten Cate 6 1981 2749e 16:43 45:42 40:26 9,552 7:05 1130 W1468 Heleen van den Berg Hasselt 1987 2752e 17:10 45:43 41:14 9,367 7:06 1131 W1529 Lindy Dekker Zwolle 1989 2753e 17:37 45:43 40:08 9,623 7:06 1132 W2431 Carry Manting Aalden 1982 2754e 17:16 45:44 42:51 9,013 7:06 1133 W2539 Nienke Nijboer Koninklijke Van Wijh 1988 2755e 18:37 45:45 43:47 8,821 7:06 1134 C708 Evelien Haverkamp Rabobank IJsseldelta 1982 2756e 19:30 45:45 45:26 8,501 7:06 1135 W2319 Joyce Scholten Zwolle 1966 2757e 18:55 45:45 43:39 8,848 7:06 1136 W2177 Henrieke Palm Wapenveld 1988 2758e 16:38 45:45 41:49 9,236 7:06 1137 W1552 Renate Winters Zwolle 1975 2759e 17:06 45:45 42:03 9,185 7:06 1138 W1660 Rianne van der Kamp Dutch Runners 1970 2760e 17:06 45:45 42:04 9,181 7:06 1139 W2199 Marit Breman Zwolle 1988 2761e 17:07 45:45 41:48 9,240 7:06 1140 W1694 Petra van Ommen Zwolle 1979 2763e 18:26 45:46 43:49 8,814 7:06 1141 W2215 Jeanet Snoeyink PEC 1910 1972 2768e 17:56 45:49 45:20 8,520 7:07 1142 W1075 Marjon van Hoffen Zwolle 1967 2771e 18:27 45:49 44:07 8,755 7:07 1143 W1143 Henriette Poortinga Zwolle 1968 2772e 18:25 45:49 44:06 8,758 7:07 1144 W1337 Joyce Bruggeman Raalte 1988 2776e 18:04 45:51 43:04 8,968 7:07 1145 W1208 Lynn Bergman Drachten 1998 2778e 18:12 45:51 43:15 8,930 7:07 1146 W1721 Margriet Veldman Raalte 1979 2779e 17:29 45:51 41:47 9,243 7:07 1147 W1635 Laura Meijer Zwolle 1985 2781e 18:04 45:52 41:49 9,236 7:07 1148 W1007 Caroline de Jager-de Haas Zwolle 1963 2782e 16:42 45:52 40:24 9,560 7:07 1149 W2280 Jorina Weenink Schalkhaar 1973 2783e 17:17 45:52 41:44 9,254 7:07 1150 690 Natascha van den Brom Apeldoorn 1974 2784e 16:53 45:53 41:24 9,329 7:07
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1151 C572 Sarith Boer Maandag 2 1989 2786e 17:36 45:54 44:05 8,761 7:07 1152 W1761 Iris Beumer Zwolle 1992 2788e 17:37 45:54 44:06 8,758 7:07 1153 W2440 Inez Hekking Raalte 1995 2790e 17:39 45:56 41:17 9,355 7:08 1154 W1754 Anneloes van Kraaij Zwolle 1972 2792e 17:37 45:57 43:04 8,968 7:08 1155 W2407 Roeli Pot Zwolle 1957 2793e 17:48 45:57 42:20 9,123 7:08 1156 W1425 Gerdine Strijkert 't Harde 1982 2794e 17:54 45:57 42:32 9,080 7:08 1157 W2439 Milou Oosterwechel Raalte 1992 2795e 17:39 45:57 41:18 9,352 7:08 1158 W1422 Elza Visch 't Harde 1985 2796e 17:54 45:57 42:33 9,077 7:08 1159 W2496 Marleen Schuite Stichting Time For H 1974 2798e 18:14 45:57 43:52 8,804 7:08 1160 C661 Anneke Doespers De Eenhoorn 9 1981 2799e 17:48 45:58 45:15 8,535 7:08 1161 W2296 Joëlle Bartels Laag Zuthem 1995 2801e 18:03 45:59 43:08 8,954 7:08 1162 W2324 Belinda Brandwacht Nijverdal 1993 2802e 17:31 45:59 41:38 9,277 7:08 1163 W2052 Marijke Pauw Zwolle 1971 2803e 17:18 45:59 42:20 9,123 7:08 1164 W2330 Saskia Pastoor Zwolle 1978 2804e 18:08 45:59 41:58 9,203 7:08 1165 W1214 Annelieke Jacobs Zwolle 1989 2805e 17:16 45:59 40:45 9,478 7:08 1166 W1082 Stephanie Pioszyk Zwolle 1974 2806e 17:50 45:59 41:10 9,382 7:08 1167 W1154 Debora Wilbrink Zwolle 1985 2807e 17:50 46:00 41:10 9,382 7:08 1168 W1061 Sietske Kleinleugenmors Assen 1984 2808e 17:51 46:00 41:11 9,378 7:08 1169 C1028 Hanneke Nijmeijer Scania 56 1990 2809e 18:47 46:00 45:49 8,430 7:08 1170 W1348 Marjon Schiltman Dutch Runners 1964 2813e 17:25 46:02 41:38 9,277 7:09 1171 W1292 Joy Wams Zwolle 1998 2815e 17:19 46:03 40:53 9,447 7:09 1172 W2263 Annemiek Derks Laag Zuthem 1987 2816e 18:14 46:04 43:39 8,848 7:09 1173 W1193 Romy Beens Genemuiden 2003 2817e 18:36 46:04 42:34 9,073 7:09 1174 W2457 Tanja Hoofd Zwolle 1965 2818e 17:49 46:05 42:12 9,152 7:09 1175 W1711 Emma Turkenburg Groningen 1991 2822e 17:56 46:06 42:50 9,017 7:09 1176 W2349 Belinda Stegeman Beilen 1987 2824e 18:00 46:06 41:57 9,207 7:09 1177 W2343 Sharon Bosman Zwolle 1988 2825e 17:28 46:07 41:24 9,329 7:09 1178 W1389 Joyce Westerveld Kampen 1989 2827e 17:00 46:08 40:20 9,576 7:10 1179 W1826 Heleen Bouwknegt Nijeveen 1970 2828e 18:19 46:08 45:06 8,564 7:10 1180 W1824 Henriette Iedema Zwolle 1972 2829e 18:19 46:08 45:06 8,564 7:10 1181 W1599 Yvonne van der Veen AV '23 1984 2832e 16:39 46:10 40:49 9,462 7:10 1182 W1473 Leonie Meppelder Heerde 1978 2833e 17:58 46:10 42:35 9,070 7:10 1183 W2344 Brenda Bosman Zwolle 1983 2834e 17:28 46:12 41:29 9,310 7:10 1184 W1800 Lisette Vossebelt Wezep 1993 2836e 17:53 46:12 41:44 9,254 7:10 1185 W1969 Mirna Boers Zwolle 1979 2837e 17:54 46:13 42:15 9,141 7:10 1186 C358 Manon van Ketwich Acquire Publishing 3 1984 2841e 18:21 46:14 43:34 8,865 7:10 1187 W1396 Sabine de Groot Putten 1983 2843e 17:14 46:15 40:37 9,509 7:11 1188 W2264 Lisette Pahud de Mortange Zwolle 1982 2844e 17:49 46:15 43:36 8,858 7:11 1189 W2008 Merel Troost Meppel 1992 2846e 18:34 46:15 44:52 8,608 7:11 1190 W2289 Nina Hartman Diepenveen 2002 2847e 19:00 46:15 42:41 9,048 7:11 1191 W2288 Anna Hartman Diepenveen 1997 2848e 19:00 46:15 42:41 9,048 7:11 1192 W1911 Sanne Hulst Meppel 1984 2849e 18:34 46:16 44:52 8,608 7:11 1193 W2157 Claudia van Bruggen Zwolle 1980 2850e 18:34 46:16 42:57 8,992 7:11 1194 W1475 Leonie Kramer Zwolle 1977 2852e 17:37 46:17 42:52 9,010 7:11 1195 W1551 Bertine Engelsman Wezep 1969 2854e 15:56 46:18 40:45 9,478 7:11 1196 W1682 Sanne Wilbrink Zwolle 1989 2855e 18:21 46:18 41:59 9,199 7:11 1197 W2363 Lidian Schalen Hoogeveen 1975 2856e 17:51 46:18 42:42 9,045 7:11 1198 W1533 Ineke Bruggeman Raalte 1959 2857e 17:50 46:18 43:30 8,879 7:11 1199 W2455 Mayke Kraaijvanger Zwolle 1987 2859e 17:02 46:19 40:55 9,439 7:11 1200 W1113 Ada Ruijsch Zwolle 1958 2863e 18:28 46:20 44:38 8,653 7:11
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1201 W1856 Hilde Oosterhuis Zwolle 1991 2864e 17:57 46:20 43:05 8,964 7:11 1202 W1407 Mildred van Bloemendaal Putten 1969 2865e 17:04 46:20 41:43 9,258 7:11 1203 W1268 Fokelien Meesters Ruinerwold 1969 2866e 17:27 46:20 41:35 9,288 7:11 1204 W2428 Sjoeke van der Bij Zwolle 1968 2868e 17:26 46:20 41:02 9,412 7:11 1205 W1352 Wilma van Voorst Zwolle 1967 2869e 17:28 46:20 41:35 9,288 7:11 1206 W1933 Fennie ten Kate Zwolle 1977 2870e 17:29 46:20 45:43 8,448 7:11 1207 W1345 Henriette Eenkhoorn Genemuiden 1988 2871e 18:32 46:21 44:15 8,728 7:12 1208 C356 Esmeralda van Milgen Acquire Publishing 3 1991 2872e 16:19 46:21 43:35 8,862 7:12 1209 W2295 Maxime Schelhaas Zwolle 1998 2874e 17:27 46:21 40:58 9,428 7:12 1210 W2293 Danique Eizenga Zwolle 1998 2876e 17:28 46:21 40:59 9,424 7:12 1211 W1560 Meike Bekedam Zwolle 1987 2879e 17:57 46:22 42:27 9,098 7:12 1212 W1259 Janneke Verhoek Hasselt 1986 2880e 17:09 46:22 42:02 9,188 7:12 1213 W1931 Julia Butink Heino 1995 2882e 17:11 46:23 41:36 9,284 7:12 1214 W2076 Marloes Boon Assen 1988 2883e 17:32 46:23 41:07 9,393 7:12 1215 994 Ellen Memelink Zwolle 1966 2885e 17:41 46:23 44:26 8,692 7:12 1216 W1302 Maureen Ruitenberg Zwolle 1996 2888e 18:02 46:24 44:24 8,699 7:12 1217 W1767 Marika Westerman Wezep 1973 2889e 17:51 46:24 42:48 9,024 7:12 1218 W1486 Judy Bell Zwolle 1967 2890e 17:21 46:25 40:50 9,458 7:12 1219 W1521 Emma Dekker Kampen 1997 2892e 17:26 46:26 42:47 9,027 7:12 1220 W1237 Tjessie Schoonewelle Zwartsluis 2004 2893e 17:09 46:26 43:44 8,831 7:12 1221 W1538 Lindsay Hollander Zwolle 1984 2895e 17:22 46:28 41:21 9,340 7:13 1222 W1603 Ria Schotman Zwolle 1959 2896e 17:22 46:29 41:21 9,340 7:13 1223 W1081 Jacqueline van de Noort Emmeloord 1981 2902e 16:45 46:32 40:56 9,435 7:13 1224 C474 Julia Kasanwidjojo P-Direkt; Ministerie 1972 2903e 18:36 46:32 44:57 8,592 7:13 1225 W1354 Esther de Hart Zwolle 1987 2905e 18:06 46:34 42:31 9,084 7:14 1226 W1423 Janienke Sluiter Nieuwleusen 1988 2908e 17:19 46:34 42:20 9,123 7:14 1227 W2495 Jannie Bruintjes Stichting Time For H 1986 2912e 18:12 46:35 44:28 8,686 7:14 1228 W2351 Noelle Zieleman Zwolle 1995 2913e 17:36 46:35 41:51 9,229 7:14 1229 W1559 Heleen Keuning Hendrik-Ido-Ambacht 1960 2916e 18:31 46:36 45:48 8,433 7:14 1230 W5312 Heleen de Boer Talentstad 1985 2917e 16:31 46:36 42:32 9,080 7:14 1231 W5375 Renalda Berendsen Onderwijscentrum de 2918e 17:12 46:36 40:15 9,596 7:14 1232 W1227 Estelle Bongers Hasselt 1994 2922e 18:19 46:37 45:31 8,485 7:14 1233 W1634 Joyce Rouwenhoff-Blickman Zwolle 1974 2925e 18:04 46:38 42:35 9,070 7:14 1234 C1037 Hilly Smit-Mannak Scania 58 1990 2928e 17:36 46:39 44:02 8,771 7:14 1235 W2233 Marsja Schaapman Dalfsen 1998 2929e 17:33 46:39 42:08 9,167 7:14 1236 W1336 Iris de Pijper Leenders Enschede 1980 2930e 17:15 46:40 43:42 8,838 7:14 1237 W1249 Lisan van der Veer Zwolle 2003 2932e 18:32 46:40 42:47 9,027 7:14 1238 W1253 Esther Tiemessen Zwolle 1971 2933e 18:31 46:40 42:46 9,031 7:14 1239 W1624 Elsemieke Passchier Zwolle 1994 2934e 17:33 46:41 41:34 9,292 7:15 1240 W1385 Melanie Oosting Zwolle 1969 2935e 17:09 46:41 42:21 9,120 7:15 1241 W2459 Mirjam Leeuwenkamp Zwolle 1972 2937e 17:37 46:41 41:23 9,333 7:15 1242 W1251 Karoline van Ingen Zwolle 1975 2940e 17:28 46:43 41:27 9,318 7:15 1243 W1771 Dieneke Colenbrander Zwolle 1951 2942e 16:57 46:44 41:31 9,303 7:15 1244 W1591 Iris Mooy Boijl 1996 2943e 17:22 46:44 45:19 8,523 7:15 1245 W2492 Saskia Lont Stichting Time For H 1970 2946e 18:54 46:46 44:43 8,637 7:15 1246 W2346 Angela Brunink Beilen 1987 2947e 17:59 46:46 42:36 9,066 7:15 1247 W1883 Astrid Ligtenberg Apeldoorn 1989 2948e 17:41 46:46 41:31 9,303 7:15 1248 W1588 Renate Jansen Zwolle 1963 2949e 17:50 46:47 43:09 8,951 7:16 1249 W2468 Annemiek Vinke Kampen 1983 2950e 18:05 46:47 43:52 8,804 7:16 1250 1291 Anne Grondhuis Intersport Schutte 1990 2951e 16:57 46:47 42:03 9,185 7:16
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1251 W1611 Miriam van de Venis Kamperveen 1996 2954e 18:14 46:50 43:02 8,975 7:16 1252 W1610 Inge van der Spek Kamperveen 1996 2955e 18:13 46:50 43:02 8,975 7:16 1253 W5397 Gerdien Pastink Thomas a Kempis 1974 2957e 17:05 46:51 40:39 9,501 7:16 1254 C1047 Reina Nagelhout Doornwaar Scania 60 1990 2958e 17:21 46:52 41:53 9,221 7:16 1255 W2282 Caroline Hiemstra Loopgroep Visie 1965 2959e 17:20 46:52 41:53 9,221 7:16 1256 W2378 Corinne van den Dool Loopgroep Visie 1980 2960e 17:20 46:52 41:53 9,221 7:16 1257 W1649 Truus Hoving Drachten 1963 2961e 18:05 46:54 44:18 8,718 7:17 1258 W2104 Mirjam Oosterbroek 's-Heerenbroek 1969 2962e 15:56 46:55 43:59 8,781 7:17 1259 W1515 Annemiek van 't Hoog Breda 1959 2965e 17:42 46:56 44:33 8,669 7:17 1260 C1021 Julia Unen Scania 54 1990 2969e 18:07 46:57 45:55 8,411 7:17 1261 W1922 Liesbeth Seuters Havelte 1967 2972e 18:40 46:57 42:49 9,020 7:17 1262 W1005 Cynthia de Roos Hardenberg 1971 2973e 17:45 46:57 42:45 9,034 7:17 1263 W1872 Eline Bonthuis Genemuiden 1972 2974e 17:26 46:58 43:41 8,841 7:17 1264 W2017 Joëlle van Waardenberg Lelystad 2002 2975e 17:08 46:58 43:49 8,814 7:17 1265 W1484 Jeanine Zomer Zwolle 1989 2976e 18:15 46:58 42:14 9,145 7:17 1266 W1451 Julie Beijleveld Zwolle 1967 2980e 17:41 46:59 43:35 8,862 7:17 1267 W1882 Anja van der Voet Zwolle 1959 2981e 17:19 46:59 42:59 8,985 7:17 1268 W2226 Annabel Fikkert-Mulder Kampen 1983 2982e 17:47 46:59 42:07 9,170 7:17 1269 W1105 Iris van Beek Zwolle 1994 2985e 17:43 47:00 43:46 8,825 7:18 1270 1115 Rianne van Beek Wezep 1994 2986e 17:18 47:01 42:42 9,045 7:18 1271 W1976 Agnieszka Over Zwolle 1978 2987e 18:10 47:01 44:17 8,722 7:18 1272 C788 Dorien Meuleman Wavin 6 1961 2988e 18:42 47:01 46:25 8,321 7:18 1273 W2347 Janiek Borst Wezep 1998 2989e 18:04 47:01 42:08 9,167 7:18 1274 W2345 Danique van der Molen Wezep 1999 2991e 18:05 47:02 42:10 9,159 7:18 1275 C659 Nannette Poortinga De Eenhoorn 9 1989 2992e 18:36 47:02 44:29 8,682 7:18 1276 W1094 Martje van der Vegt IJsselmuiden 1971 2995e 17:42 47:03 42:29 9,091 7:18 1277 C685 Sandra Borgmeijer Gemeente Zwolle 10 1977 2996e 18:07 47:03 45:31 8,485 7:18 1278 W1681 Ilse Westemeijer Zwolle 1986 2998e 18:21 47:04 42:46 9,031 7:18 1279 W1887 Angèle Thijs Zwolle 1962 2999e 17:40 47:04 43:38 8,851 7:18 1280 W1679 Marije Prins Zwolle 1983 3000e 18:20 47:04 42:46 9,031 7:18 1281 W1156 Bianca Bosch Zwolle 1969 3001e 17:04 47:04 43:05 8,964 7:18 1282 W1366 Bianca de Vries Hattem 1993 3004e 17:45 47:04 42:04 9,181 7:18 1283 W2109 Meike Prins Apeldoorn 1988 3005e 17:45 47:05 42:16 9,138 7:18 1284 W2505 Agnes Bouwman Run2Day Zwolle 1978 3007e 18:03 47:07 46:11 8,363 7:19 1285 W5154 Eliene Veltman Groene Welle 1991 3009e 16:53 47:08 40:43 9,486 7:19 1286 W1912 Ellen Bout Meppel 1982 3011e 18:35 47:09 45:47 8,436 7:19 1287 W1979 Anita Fortuin Elburg 1970 3012e 17:57 47:09 42:28 9,095 7:19 1288 W1167 Sterre Dekker Nunspeet 2000 3014e 18:03 47:10 44:00 8,778 7:19 1289 W1629 Joan Karin van Dam Heino 1971 3016e 18:25 47:10 42:19 9,127 7:19 1290 470 Mirjan Hiemstra Meeden 1977 3017e 18:44 47:10 43:37 8,855 7:19 1291 W1205 Nanda Winter Zwolle 1968 3018e 18:13 47:11 43:16 8,927 7:19 1292 W5378 Valerie vd Horst Onderwijscentrum de 3019e 17:25 47:12 40:53 9,447 7:19 1293 W2077 Anne-Marie Tiën-van Uem Zwolle 1968 3020e 18:12 47:12 43:16 8,927 7:19 1294 W2257 Ans Nijhoff Elburg 1953 3021e 17:59 47:12 43:46 8,825 7:19 1295 W1953 Bianca Hekkert-Louwsma Zwolle 1974 3025e 18:39 47:13 46:08 8,372 7:20 1296 W1622 Tessa Troost Staphorst 1995 3027e 19:10 47:14 44:58 8,589 7:20 1297 W2060 Evelien Hofstee Zwolle 1984 3028e 18:07 47:14 42:27 9,098 7:20 1298 W2486 Esther Huisman Cultivice 4eMusketie 1998 3029e 17:27 47:14 44:02 8,771 7:20 1299 W2526 Eveline van den Hazel Monicares Foundation 1971 3030e 18:32 47:14 41:57 9,207 7:20 1300 W1600 Soraya Veldhuis Dedemsvaart 1987 3031e 18:11 47:14 46:24 8,324 7:20
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1301 W1373 Jessica Stegeman Vaassen 1993 3032e 17:44 47:15 42:06 9,174 7:20 1302 W1501 Nicole Wennips Zwolle 1986 3034e 17:17 47:15 42:43 9,041 7:20 1303 W1765 Eline Kooij-van der Meer Zwolle 1982 3035e 17:09 47:16 43:04 8,968 7:20 1304 W1329 Karin fontijn-van Haaren Zwolle 1979 3037e 18:17 47:17 41:58 9,203 7:20 1305 W1138 Marleen Hoekstra Kraggenburg 1990 3038e 18:26 47:17 44:12 8,738 7:20 1306 W1454 Dineke Westerman Groningen 1988 3039e 17:34 47:18 42:37 9,063 7:20 1307 W1097 Marianne Mulderij Zwolle 1979 3042e 18:00 47:18 46:16 8,348 7:20 1308 W1577 Anneke Westerman-Middelve Dalfsen 1959 3043e 17:33 47:18 42:35 9,070 7:20 1309 R7040 Willemijn de Jonge Van Kinsbergen colle 1988 3047e 17:32 47:20 41:11 9,378 7:21 1310 R7041 Anna Loonen Van Kinsbergen colle 1959 3048e 17:30 47:20 41:10 9,382 7:21 1311 W1878 Carla Deijk Zwolle 1962 3049e 17:30 47:21 43:30 8,879 7:21 1312 W2541 Josien Platenkamp Koninklijke Van Wijh 1986 3050e 19:01 47:22 45:24 8,507 7:21 1313 W2546 Astrid Wijnbergen Koninklijke Van Wijh 1972 3051e 19:02 47:22 45:24 8,507 7:21 1314 W2338 Kim Fontijn Zwolle 1985 3052e 18:17 47:22 42:03 9,185 7:21 1315 W2540 Marieke Olthof Koninklijke Van Wijh 1986 3053e 18:39 47:23 45:26 8,501 7:21 1316 W2467 Tessa Bouwstra Zwolle 1991 3056e 19:18 47:24 44:22 8,705 7:21 1317 W2110 Harriët Jepma Zwolle 1958 3058e 17:18 47:24 42:13 9,149 7:21 1318 W1749 Yvonne Trentelman Zwolle 1969 3060e 17:42 47:26 42:14 9,145 7:22 1319 W2134 Harma Moorlag Zwolle 1969 3061e 18:23 47:26 44:32 8,673 7:22 1320 W1678 Inge Schippers Zwolle 1968 3062e 18:24 47:27 43:13 8,937 7:22 1321 W1516 Iris Gakes Zwolle 1996 3063e 18:24 47:27 43:14 8,933 7:22 1322 W1319 Lucie Mosterd Zwolle 1961 3064e 18:06 47:27 44:06 8,758 7:22 1323 W1655 Ria Westerman Zwolle 1981 3065e 17:35 47:27 42:46 9,031 7:22 1324 W2310 Nynke van Hernen Zwolle 1984 3066e 18:13 47:27 42:01 9,192 7:22 1325 W2105 Femina Schreijer Zwolle 1967 3067e 17:25 47:27 42:29 9,091 7:22 1326 W1957 Marrielle Hoekstra Zwolle 1979 3068e 18:32 47:27 44:24 8,699 7:22 1327 W1244 Jose Hagedoorn Meppel 1978 3069e 18:58 47:28 43:55 8,794 7:22 1328 W2368 Judith van Berkum Zwolle 1997 3070e 18:23 47:28 41:38 9,277 7:22 1329 W2268 Laura van Berkum Zwolle 1994 3071e 18:23 47:28 41:38 9,277 7:22 1330 W1285 Heidi Frankema Meppel 1978 3072e 18:57 47:28 43:56 8,791 7:22 1331 W1464 Jennifer Wessels Boer Meppel 1980 3073e 22:30 47:28 47:28 8,137 7:22 1332 W2135 Anouk Faber Zwolle 1996 3074e 17:47 47:28 42:50 9,017 7:22 1333 W1017 Silvia Middag Dalfsen 1987 3076e 18:22 47:29 43:59 8,781 7:22 1334 W1176 Barbara Kraf Deventer 1985 3077e 17:34 47:30 42:34 9,073 7:22 1335 C1004 Chantal Velde Scania 51 1990 3078e 17:33 47:32 47:22 8,154 7:23 1336 W2329 Emma van Keulen Heerde 2000 3079e 17:28 47:32 44:35 8,663 7:23 1337 W3580 Emma Moretto Lelystad 1985 3081e 18:39 47:34 44:04 8,764 7:23 1338 W2377 Kristina ten HeuvelWilkes Kampen 1971 3084e 19:02 47:35 43:15 8,930 7:23 1339 C1034 Jasmijn Benjamin Scania 57 1990 3085e 19:18 47:35 45:20 8,520 7:23 1340 W1513 Mattanja Gakes Zwolle 1968 3090e 18:24 47:37 43:24 8,899 7:23 1341 W2229 Caya van Spil Ommen 1998 3093e 17:38 47:39 42:10 9,159 7:24 1342 W1372 Aly Hekman Balkbrug 1955 3095e 18:29 47:40 45:44 8,445 7:24 1343 W2389 Charlotte van Driesten Zwolle 1994 3096e 18:14 47:40 42:59 8,985 7:24 1344 1204 Lysanne Steijns Dronten 1989 3097e 17:26 47:40 44:08 8,751 7:24 1345 W2118 Lieke Kruizinga Zwolle 1985 3098e 18:17 47:40 43:19 8,916 7:24 1346 W2035 Arianne Breunis Zwolle 1980 3099e 18:17 47:40 43:20 8,913 7:24 1347 W2279 Angelique Smeding Nunspeet 1969 3103e 18:14 47:46 43:12 8,940 7:25 1348 W2278 Inge Hekman Zwolle 1970 3104e 18:14 47:47 43:12 8,940 7:25 1349 W1932 Marcella Withagen Emmeloord 1976 3105e 18:26 47:47 44:42 8,640 7:25 1350 W1295 Christine Mulder Elspeet 1978 3106e 18:00 47:48 42:28 9,095 7:25
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1351 W1790 Geanne Romkes Kampen 1988 3108e 18:21 47:51 44:08 8,751 7:26 1352 W1229 Petra Kamping Purmerend 1983 3109e 18:28 47:52 46:37 8,285 7:26 1353 W2564 Irena van den Berg Zwolle 1986 3110e 17:44 47:52 42:22 9,116 7:26 1354 W2528 Marike de Lange Monicares Foundation 1984 3113e 17:42 47:54 42:36 9,066 7:26 1355 W2529 Melanie Sahusilawane Monicares Foundation 1980 3114e 17:42 47:54 42:36 9,066 7:26 1356 W2454 Astrid Visser Zwolle 1974 3115e 18:17 47:56 44:28 8,686 7:26 1357 W2225 Serena Wup-Prins IJsselmuiden 1983 3117e 17:57 47:56 43:04 8,968 7:26 1358 W2150 Ria Mussche-Baltes Genemuiden 1964 3118e 18:22 47:57 44:49 8,618 7:26 1359 W1046 Marjolein Stuurman Enschede 1990 3119e 16:52 47:58 43:21 8,909 7:27 1360 C538 Jolies van der Kamp Van der Kamp B.V. 8 1970 3121e 19:01 47:59 46:28 8,312 7:27 1361 W1052 Geeske van der Knaap Zwolle 1983 3122e 18:55 48:00 43:47 8,821 7:27 1362 W1045 Yvonne van der Zwaan Zwolle 1977 3123e 18:24 48:00 45:30 8,488 7:27 1363 W2201 Irene Kicken Zwolle 1984 3124e 18:23 48:00 45:30 8,488 7:27 1364 W1702 Thamar Huisman Laag Zuthem 1995 3125e 17:39 48:02 43:47 8,821 7:27 1365 W1476 Sanne van Dam Hattem 1988 3129e 18:04 48:05 43:15 8,930 7:28 1366 W1326 Nienke van Dam Zwolle 1983 3130e 18:04 48:05 43:16 8,927 7:28 1367 W1403 Janneke van Vliet Woerden 1983 3131e 19:03 48:06 46:39 8,279 7:28 1368 W1004 Nicole Breedijk-Faber Zwolle 1969 3132e 17:58 48:06 46:58 8,223 7:28 1369 W1133 Marjolein Nijland Zwolle 1963 3134e 19:03 48:08 46:09 8,369 7:28 1370 W3150 Bianca Gordijn Oss 1978 3135e 18:38 48:08 44:41 8,643 7:28 1371 W2519 Monique Van Doorn Dommerholt Advcocate 1967 3136e 18:36 48:08 47:07 8,197 7:28 1372 W1658 Wendy van Dijk Tilburg 1978 3138e 18:38 48:08 44:40 8,647 7:28 1373 W2314 Erika Bakker Groningen 1989 3139e 18:12 48:09 44:19 8,715 7:28 1374 W2387 Pleun Michielsen Zwolle 1994 3141e 17:12 48:10 42:25 9,105 7:28 1375 C1029 Marleen Boon Scania 56 1990 3146e 18:16 48:10 46:21 8,333 7:28 1376 W1747 Coriene Snel Zwolle 1973 3148e 20:20 48:11 42:23 9,113 7:29 1377 W2168 Iliana Holtland Staphorst 1995 3150e 18:07 48:11 45:07 8,560 7:29 1378 W2037 Nicole Kinds Heino 1994 3151e 18:38 48:12 43:20 8,913 7:29 1379 W2036 Nicole Ramaker Lierderholthuis 1995 3152e 18:37 48:12 43:20 8,913 7:29 1380 W1693 Judith Pott Zutphen 1979 3153e 19:48 48:12 47:01 8,215 7:29 1381 W1006 Paula Timmerman Lemelerveld 1998 3154e 17:50 48:12 43:45 8,828 7:29 1382 W1936 Henja Post Genemuiden 1984 3159e 18:04 48:14 45:42 8,451 7:29 1383 W1989 Chantal Rabelink Raalte 1993 3166e 18:53 48:15 46:12 8,360 7:29 1384 W1325 Iris Doornbos Zwolle 1973 3167e 17:44 48:15 44:39 8,650 7:29 1385 W1898 Ria Doorn Heerde 1992 3168e 18:24 48:15 45:54 8,414 7:29 1386 W2131 Maud Telman Zwolle 1992 3169e 17:05 48:16 43:42 8,838 7:29 1387 W1195 Corine Leusink Genemuiden 1972 3170e 17:50 48:16 44:46 8,627 7:29 1388 W1278 Mascha van Duijn Zwolle 1975 3171e 17:45 48:17 43:33 8,868 7:30 1389 W2487 Willemijn Nooter Stichting Time For H 1999 3172e 19:21 48:17 46:07 8,375 7:30 1390 W2123 Marieke Landman Zwolle 2003 3173e 19:03 48:17 45:42 8,451 7:30 1391 W1870 Riette Schinkel Genemuiden 1987 3174e 17:55 48:18 44:58 8,589 7:30 1392 C786 Jacoline Hoeve Wavin 6 1965 3175e 18:08 48:18 45:42 8,451 7:30 1393 W2092 Susan Kroes Zwolle 2000 3176e 19:04 48:18 45:59 8,399 7:30 1394 W1328 Deborah Faber Zwolle 1981 3179e 18:04 48:21 43:32 8,872 7:30 1395 W2224 Veerle Mulder Utrecht 1990 3180e 17:28 48:22 44:05 8,761 7:30 1396 W1088 Corine van der Knaap Zwolle 1967 3181e 18:54 48:22 44:09 8,748 7:30 1397 W2117 Lianne van Wijhe 't Harde 1988 3184e 17:42 48:23 44:16 8,725 7:30 1398 W2335 Nicoline van der Laan Meppel 1988 3186e 18:36 48:23 45:35 8,473 7:30 1399 W1768 Pauline van Schaick Zwolle 1970 3188e 18:57 48:24 46:35 8,291 7:31 1400 W1650 Madeleine de Vries Zwolle 1990 3189e 18:02 48:24 45:16 8,532 7:31
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1401 W1218 Karine Bos Heino 1982 3190e 18:27 48:25 43:35 8,862 7:31 1402 W1804 Carla Braakman- Kleef Heino 1987 3191e 18:26 48:26 43:34 8,865 7:31 1403 W2146 Kim Pothoven Apeldoorn 1985 3192e 18:23 48:26 43:12 8,940 7:31 1404 W2144 Leanne Knotnerus Apeldoorn 1988 3194e 18:22 48:26 43:12 8,940 7:31 1405 W1395 Nienke Euverman Zwolle 1998 3195e 16:31 48:26 42:47 9,027 7:31 1406 C473 Agnes Ganzeveld P-Direkt; Ministerie 1965 3196e 19:18 48:26 46:52 8,241 7:31 1407 C477 Petra Wolthuis P-Direkt; Ministerie 1988 3197e 19:17 48:26 46:52 8,241 7:31 1408 W1128 Janny Plaggenmars Zwolle 1965 3199e 19:37 48:28 46:46 8,258 7:31 1409 W1745 Tanja Goudappel Epe 1966 3200e 17:58 48:29 45:02 8,576 7:31 1410 W1994 Danielle de Groot Wezep 1987 3201e 19:02 48:30 46:27 8,315 7:32 1411 W1743 Femke Dijk Wijhe 1986 3204e 19:39 48:30 44:00 8,778 7:32 1412 W1008 Monique Kolk Apeldoorn 1967 3205e 18:56 48:31 46:20 8,336 7:32 1413 W2356 Luciana de Paula Santos Zwolle 1977 3206e 17:48 48:31 43:40 8,845 7:32 1414 W1039 Danique Dijkslag Wijhe 1996 3207e 18:49 48:31 44:12 8,738 7:32 1415 W2553 Melanie Bronsvoort Craft Benelux 7 1984 3209e 18:41 48:35 45:52 8,420 7:32 1416 W1455 Linda Mensink Heino 1975 3210e 18:27 48:35 43:44 8,831 7:32 1417 W2544 Emmelie van Vilsteren Koninklijke Van Wijh 1979 3211e 18:18 48:37 46:43 8,267 7:33 1418 W1531 Ireen Mars Dalfsen 1987 3213e 18:33 48:38 44:09 8,748 7:33 1419 W2538 Tessa Mol Koninklijke Van Wijh 1985 3214e 17:19 48:38 44:28 8,686 7:33 1420 C983 Sharon Slotman Scania 47 1990 3216e 17:46 48:39 46:21 8,333 7:33 1421 W1729 Cecile Lambermont Lommel (BEL) 1972 3219e 17:59 48:40 43:14 8,933 7:33 1422 W2049 Jannet Voorn Groningen 1988 3220e 18:03 48:41 43:24 8,899 7:33 1423 W1680 Maloes Uijtenbroek Zwolle 1989 3221e 18:25 48:42 44:24 8,699 7:33 1424 W1255 Nastasja Blankvoort Hattem 1980 3222e 18:36 48:43 44:41 8,643 7:34 1425 W5185 Angelique Haan Carolus Clusius Coll 1968 3223e 17:19 48:43 42:18 9,130 7:34 1426 W1417 Laura Louise de Bruijn Zwolle 1991 3225e 18:25 48:45 44:01 8,774 7:34 1427 W1421 Nancy Haring Dronten 1988 3226e 18:25 48:45 44:02 8,771 7:34 1428 W1011 Petra van Dijken Zwolle 1982 3230e 18:08 48:50 44:12 8,738 7:35 1429 W1050 Patricia Kramer Lelystad 1985 3232e 19:17 48:50 48:46 7,920 7:35 1430 W1550 Leonora de Kloe Zwolle 1974 3233e 19:02 48:51 46:12 8,360 7:35 1431 W2450 Monqiue Wellenberg Raalte 1977 3234e 18:35 48:52 44:21 8,708 7:35 1432 W1221 Inge Marquering Zwolle 1977 3237e 17:16 48:53 44:21 8,708 7:35 1433 W2171 Dyane Kalvenhaar Zwolle 1970 3238e 18:59 48:53 45:54 8,414 7:35 1434 W1212 Mirella de Vries Zwolle 1980 3239e 17:56 48:53 44:06 8,758 7:35 1435 W1973 Amanda Bout Utrecht 1988 3240e 19:35 48:53 46:22 8,330 7:35 1436 W1090 Melissa Lubbers Zwolle 1985 3241e 17:19 48:54 43:19 8,916 7:35 1437 W1239 Irma Kolkman Utrecht 1975 3242e 18:24 48:56 44:24 8,699 7:36 1438 W1092 Annelore Hallink Zwolle 1968 3244e 18:48 48:57 45:16 8,532 7:36 1439 W1401 Janneke Kooistra Zwolle 1981 3245e 18:16 48:58 44:19 8,715 7:36 1440 W1363 Margot ten Have Zwolle 1986 3246e 18:27 48:58 43:52 8,804 7:36 1441 W1370 Jenneke Temmink-Hamer Heino 1977 3247e 17:59 48:59 45:01 8,579 7:36 1442 W1553 Jilldez Spronk Wezep 1974 3248e 18:16 48:59 43:27 8,889 7:36 1443 W1548 Ingrid van den Broek Wezep 1977 3249e 18:16 49:00 43:27 8,889 7:36 1444 W2238 Brenda Stassen Hengelo Ov 1979 3250e 17:58 49:00 44:56 8,595 7:36 1445 W1371 Hanneke ten Have Zwolle 1982 3251e 18:32 49:00 43:53 8,801 7:36 1446 W1612 Antoinette van de Wauw Beuningen Gld 1955 3252e 18:18 49:03 45:37 8,467 7:37 1447 W2254 Veronique Binnekamp Wezep 1983 3254e 18:25 49:03 46:14 8,354 7:37 1448 W1413 Herriet Dijkhuizen Oldebroek 1984 3255e 17:19 49:03 43:35 8,862 7:37 1449 W2194 Yolanda van der Kolk Kampen 1965 3258e 18:07 49:04 43:55 8,794 7:37 1450 W1941 Nieke Haasjes Hasselt 1995 3259e 18:07 49:04 43:25 8,896 7:37
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1451 W1575 Reina Valkman Zwolle 1979 3260e 18:19 49:05 43:14 8,933 7:37 1452 W1840 Ruth van der Molen Hasselt 1995 3262e 18:12 49:06 43:25 8,896 7:37 1453 W1120 Herma Potgieter Bruchterveld 1966 3264e 18:37 49:06 43:42 8,838 7:37 1454 C424 Veronica Driesen Deltion College 3 1974 3265e 19:49 49:06 47:42 8,097 7:37 1455 W1983 Ammarina Chuwonpad Utrecht 1987 3270e 18:08 49:10 46:10 8,366 7:38 1456 W1146 Dana Tupker Zwolle 1996 3271e 18:50 49:11 45:03 8,573 7:38 1457 W1362 Britt Nunnink Zwolle 1997 3272e 18:49 49:11 45:03 8,573 7:38 1458 W1380 Annemarie van Lenthe 's-Heerenbroek 1992 3274e 18:34 49:11 43:21 8,909 7:38 1459 W1508 Henriëtte van de Put 't Harde 1967 3275e 18:31 49:12 46:16 8,348 7:38 1460 W1181 Lieke Koelen Zwolle 1985 3277e 17:52 49:13 44:27 8,689 7:38 1461 W1482 Margriet Reinders Kampen 1990 3280e 18:36 49:14 43:25 8,896 7:38 1462 W1608 Froukje Hummelen Zwolle 1978 3282e 18:18 49:15 43:24 8,899 7:39 1463 W1594 Evelyn van der Meulen Veenhuizen 1978 3283e 18:21 49:16 43:50 8,811 7:39 1464 W2000 Esther Schrik Zwolle 1973 3284e 19:34 49:16 44:40 8,647 7:39 1465 W2316 Sylvia Oostindiën Nieuwleusen 1969 3286e 19:49 49:18 47:08 8,194 7:39 1466 W1868 Sandra Hendriks Vilsteren 1992 3289e 19:22 49:20 46:13 8,357 7:39 1467 C1041 Hanna Hekman-Slendebroek Scania 59 1990 3291e 19:56 49:21 47:23 8,151 7:39 1468 W1920 Annemiek van Kuiken Zwolle 1970 3293e 19:13 49:23 45:48 8,433 7:40 1469 W2401 Irma Prins Zwolle 1971 3294e 19:13 49:23 45:48 8,433 7:40 1470 W1657 Delilah Castelein Apeldoorn 1992 3295e 18:43 49:23 45:57 8,405 7:40 1471 W2014 Geerte Scheper Zwolle 1972 3296e 18:56 49:24 44:15 8,728 7:40 1472 C986 Janneke Akkerman Scania 47 1990 3298e 20:13 49:25 47:37 8,111 7:40 1473 W1867 Nicole Hendriks Lemelerveld 1983 3299e 19:22 49:25 46:19 8,339 7:40 1474 W2323 Whitney Scholten Zwolle 1997 3301e 18:55 49:26 47:20 8,160 7:40 1475 W1152 Aniek Potgieter Ommen 1990 3302e 18:37 49:26 44:03 8,768 7:40 1476 W2162 Willeke Viester Zwolle 1977 3303e 18:08 49:26 45:12 8,545 7:40 1477 W1880 Bea Welleweerd Bruchterveld 1970 3304e 18:38 49:28 44:04 8,764 7:41 1478 W1151 Debby Wielandt Zwolle 1963 3306e 19:27 49:29 46:20 8,336 7:41 1479 W1126 Pauline Wielandt Zwolle 1968 3307e 19:26 49:29 46:21 8,333 7:41 1480 W1885 Jessica van Dijk Zwolle 1972 3309e 17:41 49:30 43:43 8,835 7:41 1481 W1087 Hennie Rook Zwolle 1980 3312e 19:19 49:31 45:56 8,408 7:41 1482 W1148 Jorieke Tomas Zwolle 1982 3313e 19:06 49:32 45:20 8,520 7:41 1483 W1355 Ingrid van der Veen Zwolle 1986 3314e 19:18 49:32 45:56 8,408 7:41 1484 C1042 Charine de Ruiter Scania 59 1990 3318e 19:27 49:32 46:53 8,238 7:41 1485 W1182 Michelle Vallentgoed Zwolle 1972 3319e 18:12 49:32 43:50 8,811 7:41 1486 C1046 Roelina de Ruiter Scania 60 1990 3321e 19:27 49:33 46:53 8,238 7:41 1487 W2423 Trijnie van Veenen Emmen 1973 3322e 18:33 49:36 45:10 8,551 7:42 1488 W1084 Sieta van Veenen Zwolle 1974 3323e 18:32 49:37 45:12 8,545 7:42 1489 W1241 Henriëtte ten Hove Zwolle 1980 3327e 18:11 49:40 45:30 8,488 7:42 1490 W1494 Manon Gras Dedemsvaart 1986 3330e 18:45 49:41 44:53 8,605 7:43 1491 W5393 Carlijn van Eijk Thomas a Kempis 1989 3331e 17:48 49:41 45:05 8,567 7:43 1492 W1526 Suzanne Jansen Zwolle 1985 3332e 18:45 49:42 44:54 8,602 7:43 1493 C1035 Larissa Braad Scania 57 1990 3333e 19:03 49:42 48:24 7,980 7:43 1494 W1170 Jenita van Blanken Zwolle 1983 3335e 19:08 49:45 45:33 8,479 7:43 1495 W2388 Suzanne Brem Zwolle 1993 3338e 18:34 49:48 45:07 8,560 7:44 1496 C991 Viola Bosch Scania 48 1990 3339e 19:21 49:49 48:52 7,904 7:44 1497 C1030 Evelien van Dijken Scania 56 1990 3340e 19:21 49:49 48:52 7,904 7:44 1498 W1758 Melanie Heijman Genemuiden 1991 3341e 18:08 49:49 44:12 8,738 7:44 1499 W1116 Ruth Prummel Zwolle 1980 3342e 18:39 49:49 45:02 8,576 7:44 1500 W1852 Bertine Lammerink Lemele 1979 3344e 19:00 49:52 45:28 8,495 7:44
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1501 W1850 Jacqueline Temmink Raalte 1970 3345e 19:01 49:53 45:29 8,491 7:44 1502 W2352 Ria Zieleman Zwolle 1964 3346e 17:37 49:54 45:10 8,551 7:45 1503 W2192 Fabie-Janne Sneller Doornspijk 1997 3348e 18:11 49:58 45:10 8,551 7:45 1504 W2193 Damaris Kaat Oldebroek 1997 3350e 18:12 49:59 45:11 8,548 7:45 1505 W1946 Judith Neef Lemele 2000 3351e 18:06 50:00 49:34 7,792 7:46 1506 W1919 Pauline de Vries Zwolle 1975 3352e 19:35 50:00 46:43 8,267 7:46 1507 W1915 Monique Kalf Zwartsluis 1970 3353e 19:45 50:00 46:45 8,261 7:46 1508 W1917 Britt Kalf Zwartsluis 1998 3356e 19:44 50:04 46:48 8,253 7:46 1509 W5377 Lydia Taen Onderwijscentrum de 3359e 18:06 50:06 43:44 8,831 7:46 1510 W1055 Iris Taen Zwolle 2000 3361e 18:05 50:06 43:43 8,835 7:46 1511 C596 Nienke Braad Alewijnse Zwolle B.V 1997 3362e 18:32 50:07 47:25 8,145 7:47 1512 W2562 Chinouk Willems Zwolle 1995 3364e 20:58 50:08 47:24 8,148 7:47 1513 C467 Hilde van Boven P-Direkt; Ministerie 1988 3365e 18:30 50:09 48:32 7,958 7:47 1514 C581 Sabrine Laureijs Het Notarieel 2 1979 3366e 18:50 50:10 48:23 7,983 7:47 1515 W2087 Eline Mulder Staphorst 1993 3367e 17:57 50:10 46:52 8,241 7:47 1516 W1359 Heidy Stegeman Vaassen 1968 3369e 18:51 50:11 45:02 8,576 7:47 1517 W1280 Monique Beumer Emst 1969 3370e 18:51 50:11 45:02 8,576 7:47 1518 W1284 Ilona van Gerner Zwolle 1978 3373e 19:30 50:12 46:22 8,330 7:47 1519 W1851 Alice Exel Lemelerveld 1968 3374e 19:01 50:12 45:49 8,430 7:47 1520 W2258 Tara Nijhoff Elburg 1985 3375e 18:36 50:13 46:47 8,256 7:48 1521 W1387 Annemieke Kalter Kampen 1971 3376e 18:45 50:13 45:00 8,583 7:48 1522 W2411 Chantal Nieman Wildervank 1990 3377e 19:03 50:13 46:50 8,247 7:48 1523 W1828 Ellen van Unen-Koetsier Elburg 1977 3378e 18:34 50:15 45:33 8,479 7:48 1524 W1563 Antoinette Griffioen Zwolle 1976 3380e 18:47 50:16 45:17 8,529 7:48 1525 W1520 Silke van Lenthe Dalfsen 1999 3381e 19:01 50:16 48:30 7,963 7:48 1526 W2174 Britt Reinders Kampen 1993 3383e 18:36 50:17 44:27 8,689 7:48 1527 W1897 Annette van Es Zwolle 1984 3384e 19:20 50:17 46:09 8,369 7:48 1528 W1889 Marieke Reijers Zwolle 1983 3385e 19:19 50:17 46:08 8,372 7:48 1529 W1728 Angela Hofstra-Sellis Kampen 1980 3387e 18:55 50:17 45:04 8,570 7:48 1530 W1903 Sharon Brilman Zwolle 1988 3388e 19:20 50:18 46:10 8,366 7:48 1531 W1308 Patricia Lemmens Zwolle 1989 3390e 19:38 50:19 46:46 8,258 7:49 1532 W1160 Ankie de Vries Zwolle 1968 3391e 19:38 50:19 46:46 8,258 7:49 1533 W1900 Lisanne Groothoff Zwolle 1987 3392e 19:04 50:20 46:04 8,384 7:49 1534 W2525 Ariënne Kenter Monicares Foundation 1968 3393e 18:19 50:20 44:59 8,586 7:49 1535 W1598 Anita te Loo Zwolle 1981 3394e 18:45 50:21 45:55 8,411 7:49 1536 C678 Anita Frederiks Gemeente Zwolle 9 1978 3395e 18:45 50:21 45:55 8,411 7:49 1537 W1391 Annemarie Bergkamp Zwolle 1973 3396e 18:47 50:22 45:24 8,507 7:49 1538 W2040 Shelley Jack Zwolle 1977 3397e 18:32 50:26 44:50 8,615 7:50 1539 W1875 Jantiena van Gerven Zwolle 1969 3398e 18:31 50:26 44:49 8,618 7:50 1540 W1252 Jacqueline Jonker Elburg 1980 3399e 19:10 50:27 48:39 7,939 7:50 1541 W2482 Emma Siedsma Kampen 1991 3400e 18:06 50:28 46:33 8,297 7:50 1542 W5189 Claire Smit Carolus Clusius Coll 1979 3401e 17:45 50:29 44:03 8,768 7:50 1543 W2006 Hester Holtmaat Lemelerveld 1986 3402e 18:36 50:30 45:21 8,516 7:50 1544 W1784 Ingeborg Peterson Zeewolde 1985 3403e 20:15 50:30 47:01 8,215 7:50 1545 W1426 Brigitte Kiekebos Drachten 1970 3405e 19:01 50:31 45:45 8,442 7:50 1546 W2418 Christel Rottgers Almelo 1991 3407e 18:53 50:33 47:31 8,128 7:51 1547 W2550 Manon Holtkamp Koninklijke Van Wijh 1968 3409e 18:59 50:33 48:39 7,939 7:51 1548 W2489 Tess Wesselink Stichting Time For H 1997 3410e 19:10 50:34 46:28 8,312 7:51 1549 W2393 Annerieke Bouma Wezep 1999 3413e 19:35 50:36 46:14 8,354 7:51 1550 1009 Linda Bergmans-van Voorn Wijk bij Duurstede 1972 3414e 18:51 50:36 47:07 8,197 7:51
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1551 W2307 Annemiek Leusink Zwolle 1971 3415e 18:02 50:36 45:54 8,414 7:51 1552 C1043 Lisa Knol Scania 59 1990 3416e 19:44 50:41 49:21 7,826 7:52 1553 W2232 Pieneke van Pijkeren Zwolle 1980 3418e 20:04 50:42 48:05 8,032 7:52 1554 W2400 Carla beens-Bruijn Genemuiden 1980 3419e 19:38 50:44 47:36 8,114 7:52 1555 W1047 Jessica Meuleman Genemuiden 1985 3422e 18:17 50:44 45:22 8,513 7:52 1556 W1465 Lianne Hendriks Arnhem 1971 3423e 18:46 50:47 45:48 8,433 7:53 1557 W2353 Ingrid Guffroy Almelo 1986 3424e 18:59 50:49 45:08 8,557 7:53 1558 W1107 Gerda van den Berg - Mekk IJsselmuiden 1981 3430e 18:48 51:00 47:05 8,203 7:55 1559 W1788 Van Dijk IJsselmuiden 1980 3431e 18:51 51:00 47:08 8,194 7:55 1560 W1496 Cathy Arts Zwolle 1983 3433e 19:55 51:04 48:23 7,983 7:55 1561 W1966 Esmeralda Bruggeman Raalte 1974 3435e 18:35 51:06 46:36 8,288 7:56 1562 C1014 Kim Swankhuisen Scania 53 1990 3438e 20:42 51:11 49:07 7,863 7:57 1563 W2252 Diane van Lohuizen Deventer 1984 3440e 19:22 51:13 47:16 8,171 7:57 1564 W2253 Hennie van Berkel Zwolle 1984 3441e 19:22 51:13 47:16 8,171 7:57 1565 W2271 Kim Wieltink De Bilt 1999 3442e 20:08 51:13 48:10 8,018 7:57 1566 W2318 Annet Tjarks Wieltink Zwolle 1963 3444e 20:08 51:13 48:11 8,016 7:57 1567 W1029 Wilma Lieberom-Weide Zwolle 1959 3446e 20:59 51:14 48:32 7,958 7:57 1568 W2188 Greet de Vries Zwolle 1957 3450e 19:43 51:17 47:09 8,191 7:58 1569 1149 Suus de Vries Zwolle 1985 3451e 19:43 51:18 47:09 8,191 7:58 1570 W1992 Cocky van der Kooi Zwolle 1970 3456e 19:15 51:20 46:52 8,241 7:58 1571 W1416 Ginette Wieggerink Zwolle 1968 3457e 19:16 51:20 46:53 8,238 7:58 1572 W1202 Annet Kwak-Gerritsen WAPENVELD 1971 3459e 19:40 51:25 47:50 8,074 7:59 1573 W1673 Sandy Pot Zwolle 1971 3460e 18:35 51:27 46:13 8,357 7:59 1574 W1427 Iris van Pijkeren Zwolle 1976 3461e 20:08 51:28 50:48 7,603 7:59 1575 W1275 Marianne Bolders Wezep 1985 3465e 18:29 51:30 45:48 8,433 8:00 1576 W1753 Tadesch Onstein Utrecht 1992 3466e 18:51 51:31 46:36 8,288 8:00 1577 W1858 Rianne van Dijk Nieuwleusen 1984 3467e 19:55 51:31 47:42 8,097 8:00 1578 W1177 Fernanda Smit Zwolle 1978 3468e 18:27 51:33 46:24 8,324 8:00 1579 W2497 Joyce Middelkoop Stichting Time For H 2003 3470e 20:45 51:34 49:26 7,813 8:00 1580 W2392 Van der Kamp Zwartsluis 1968 3473e 19:12 51:36 50:07 7,706 8:00 1581 W2203 Marleen Rozema Zwolle 2002 3474e 18:27 51:39 50:16 7,683 8:01 1582 W2527 Judith Gerrits Monicares Foundation 1983 3478e 18:06 51:41 46:25 8,321 8:01 1583 W1199 Petra van der Veer Zwolle 1966 3479e 19:33 51:42 48:31 7,961 8:01 1584 W1256 Beau van Dalfzen Genemuiden 2003 3480e 18:37 51:43 48:13 8,010 8:02 1585 C1015 Els Voorthuijzen Scania 53 1990 3481e 20:42 51:45 49:40 7,776 8:02 1586 W2315 Henriette Kragt Nieuwleusen 1972 3482e 19:52 51:45 49:36 7,787 8:02 1587 W1110 Yentle Tupker Zwolle 1993 3483e 19:29 51:46 48:22 7,985 8:02 1588 W1834 Ronja Hesper Zwolle 1987 3484e 18:33 51:46 46:15 8,351 8:02 1589 W1013 Abigail Fransen Lawson Zwolle 1982 3487e 20:24 51:48 48:34 7,952 8:02 1590 W1183 Rianne Zweers Zwolle 1992 3488e 18:41 51:49 46:52 8,241 8:02 1591 W1698 Kim Scholten Zwolle 1973 3491e 19:37 51:51 46:54 8,235 8:03 1592 W2078 Herma Weekamp Zwolle 1949 3492e 19:33 51:52 49:07 7,863 8:03 1593 W2153 Kirsten Walburg Olst 1971 3493e 19:07 51:52 48:22 7,985 8:03 1594 W2115 Nienke Jutten Zwolle 1990 3495e 18:49 51:55 48:08 8,024 8:03 1595 W1738 Patricia van Ling 's-Gravenhage 1991 3496e 19:26 51:56 46:41 8,273 8:04 1596 W1737 Marijke Holthuis Zwolle 1976 3497e 19:02 51:57 48:53 7,901 8:04 1597 W2148 Luzette Groothuis Wapenveld 1975 3498e 20:21 51:58 48:22 7,985 8:04 1598 W1503 Samantha van den Hoven Blankenham 1988 3499e 19:20 51:58 46:15 8,351 8:04 1599 W1504 Marleen Snijder Zwolle 1980 3500e 19:19 51:58 46:15 8,351 8:04 1600 C1039 Yvonne Bruggen Scania 58 1990 3501e 19:33 51:59 49:40 7,776 8:04
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1601 W1631 Miriam Scholten Wezep 1988 3502e 19:59 51:59 47:15 8,174 8:04 1602 W1038 Margreet Kamer Almere 1969 3503e 18:48 52:01 46:26 8,318 8:04 1603 C471 Mareen Van Riessen P-Direkt; Ministerie 1982 3506e 20:08 52:03 50:23 7,666 8:05 1604 C383 Lettie Kamerbeel Het Oversticht 1 1982 3508e 19:56 52:06 49:49 7,753 8:05 1605 W1940 Kyra de Ruiter Zwolle 2000 3509e 20:01 52:10 48:34 7,952 8:06 1606 W1233 Marit Paulides Zwolle 1993 3510e 19:21 52:11 47:17 8,168 8:06 1607 W1235 Jeske Paulides Zwolle 1997 3511e 19:21 52:11 47:18 8,165 8:06 1608 W2331 Marieke Tennekes Kampen 1974 3512e 19:02 52:12 47:52 8,069 8:06 1609 C1002 Jeanine Borreman Scania 51 1990 3514e 19:22 52:13 45:43 8,448 8:06 1610 W2003 Jolien Elshof Olst 1989 3515e 18:29 52:13 46:39 8,279 8:06 1611 W1740 Ismay Wijnhoud Zwolle 1987 3516e 18:29 52:14 46:40 8,276 8:06 1612 W1144 Diana Thé Zwolle 1977 3518e 18:28 52:17 47:07 8,197 8:07 1613 W2444 Jadylee Bakker Zwolle 1994 3520e 18:32 52:19 47:04 8,206 8:07 1614 W2376 Ingrid Heeringa Olst 1990 3521e 18:58 52:22 47:19 8,162 8:08 1615 C272 Jenneke Schuurkamp EY Accountants LLP 4 1979 3522e 20:11 52:24 50:04 7,714 8:08 1616 W2446 Kirsten Wilke Zwolle 1977 3523e 18:36 52:27 47:13 8,180 8:08 1617 W1783 Mariska Lourens Zwolle 1984 3525e 20:15 52:28 48:59 7,885 8:09 1618 W1815 Lotte Koolhof Raalte 1984 3526e 20:00 52:30 48:31 7,961 8:09 1619 W1261 Sandra de Vries Zwolle 1981 3527e 20:16 52:30 48:40 7,936 8:09 1620 W1267 Ellen Bultman Zwolle 1984 3528e 20:15 52:30 48:40 7,936 8:09 1621 W1115 Hetty Snel Hasselt 1956 3529e 19:07 52:31 47:49 8,077 8:09 1622 W1114 Yvonne van den Barg Zwolle 1978 3530e 18:58 52:33 48:22 7,985 8:09 1623 W1390 Danielle van der Klij Zwolle 1985 3531e 20:56 52:34 51:15 7,536 8:09 1624 W2494 Ruth Nijmeijer Stichting Time For H 2003 3533e 19:25 52:34 50:27 7,656 8:09 1625 W5402 Sammie Visser Thomas a Kempis 1967 3534e 18:08 52:38 46:30 8,306 8:10 1626 C488 Margriet Hoen- Greven P-Direkt; Ministerie 1967 3535e 19:42 52:39 50:58 7,578 8:10 1627 C466 Annelies Blaauw P-Direkt; Ministerie 1993 3536e 20:04 52:39 51:04 7,563 8:10 1628 W1346 Marja van Arendonk Nagele 1960 3537e 19:25 52:42 48:27 7,972 8:11 1629 W1469 Emma Brinkman Zwolle 1999 3538e 20:33 52:42 48:06 8,030 8:11 1630 W1065 Marina van Arendonk Zeewolde 1961 3539e 19:29 52:42 48:27 7,972 8:11 1631 W2424 Amber Pierik Zwolle 1973 3540e 19:14 52:43 48:28 7,969 8:11 1632 W5380 Herwi Westra Onderwijscentrum de 3542e 17:43 52:47 46:36 8,288 8:11 1633 C259 Janneke Luesken Professionals in NAH 1982 3546e 19:39 52:47 50:20 7,673 8:11 1634 W1132 Esther Boogaart Zwolle 1987 3547e 18:02 52:49 49:29 7,805 8:12 1635 W2228 Dewi Dijksterhuis Zwolle 2000 3548e 18:02 52:50 49:29 7,805 8:12 1636 W2531 Esther Kalkman Intersport Schutte 1986 3550e 18:50 52:52 48:08 8,024 8:12 1637 W1997 Jacqueline van der Veen Zwolle 1979 3551e 19:44 52:55 48:17 7,999 8:13 1638 W1996 Anja Kraeima Zwolle 1975 3552e 19:44 52:56 48:17 7,999 8:13 1639 W1053 Carlien Jansen Groningen 1993 3554e 18:59 53:00 48:09 8,021 8:14 1640 C672 Ramona Meza Gemeente Zwolle 8 1978 3555e 19:53 53:00 50:50 7,598 8:14 1641 W1419 Anita Klappe Kampen 1975 3559e 19:24 53:09 47:57 8,055 8:15 1642 W1616 Annemarie Haar Zwolle 1977 3561e 20:43 53:10 50:17 7,681 8:15 1643 W1524 Jannet Loode Zwolle 1965 3563e 19:39 53:13 50:34 7,638 8:16 1644 W1269 Nathalie Bosch Zwolle 1992 3564e 20:49 53:15 49:49 7,753 8:16 1645 W2200 Romayke Kleinlugtenbeld Zwolle 1981 3565e 18:59 53:16 50:17 7,681 8:16 1646 W1954 Caroline Eijkelkamp Zwolle 1981 3566e 19:47 53:17 48:41 7,933 8:16 1647 W1955 Hannie Houben Zwolle 1964 3567e 19:46 53:17 48:41 7,933 8:16 1648 W2445 Melissa Benne Genemuiden 1995 3568e 20:28 53:18 50:16 7,683 8:16 1649 W2211 Marilou Emmers Zwolle 1986 3570e 19:40 53:24 48:27 7,972 8:17 1650 W1507 Marieke Daas-Scholten PEC 1910 1987 3571e 19:18 53:25 50:48 7,603 8:17
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1651 W2067 Beaudine van der Lei Dedemsvaart 1993 3573e 20:15 53:31 48:50 7,909 8:18 1652 W1722 Tessa Pieterse Zwolle 2001 3576e 21:01 53:44 49:22 7,823 8:20 1653 W1683 Lurdes Delgado Canals Wijhe 1977 3581e 19:26 53:52 48:12 8,013 8:22 1654 W2026 Jolene van Leeuwen Zwolle 1992 3585e 20:25 53:55 48:23 7,983 8:22 1655 W1165 Daphne Brandsma Zwolle 1993 3586e 19:28 53:55 48:45 7,922 8:22 1656 W1467 Eugenie Koekkoek Zwolle 1974 3587e 19:14 54:03 49:04 7,871 8:23 1657 W1723 Inez Deen Zwolle 1969 3588e 21:01 54:04 49:41 7,774 8:23 1658 W1999 Maud Oostra Marknesse 1995 3590e 20:14 54:05 50:25 7,661 8:24 1659 C1025 Leonie Kolk Scania 55 1990 3591e 18:46 54:05 48:40 7,936 8:24 1660 R7039 Madeleine Zwart Van Kinsbergen colle 1990 3594e 19:10 54:20 47:59 8,049 8:26 1661 W1535 Marleen den Duyn Zwolle 1959 3595e 19:12 54:20 49:06 7,866 8:26 1662 W1014 Kimberley van der Velde Zwolle 1994 3596e 20:43 54:25 51:00 7,573 8:27 1663 W2357 Berdien van Drogen Meppel 1994 3598e 19:42 54:27 49:49 7,753 8:27 1664 W2156 Elina Hjalmarsson Helsingborg (SWE) 2000 3600e 20:13 54:31 48:44 7,925 8:28 1665 W2155 Karin Hjalmarsson Helsingborg (SWE) 1961 3605e 20:13 54:48 49:00 7,882 8:30 1666 W1806 Tineke van Eck Zwolle 1969 3606e 20:50 54:49 51:31 7,497 8:30 1667 W1142 Karina Koopman Zwolle 1970 3607e 20:51 54:56 52:01 7,425 8:32 1668 W1089 Zaneta Horvathova Zwolle 1978 3608e 20:52 54:56 52:01 7,425 8:32 1669 W5374 Linda van Petersen Onderwijscentrum de 3610e 17:52 54:57 48:41 7,933 8:32 1670 W2071 Romy Pauw Zwolle 2000 3611e 20:47 54:58 48:40 7,936 8:32 1671 W2433 Christel Kodden Zwolle 1995 3612e 20:10 54:59 50:01 7,722 8:32 1672 W1926 Lisa Boogaard Zwolle 1997 3613e 20:10 54:59 50:01 7,722 8:32 1673 W2298 Beate Koning ter Heege Zwolle 1962 3614e 20:54 55:00 54:14 7,121 8:32 1674 W1333 Jolanda Jansen Hattemerbroek 1967 3615e 19:51 55:03 49:22 7,823 8:33 1675 W2086 Maassen van den Brink Heino 1986 3617e 19:02 55:16 54:45 7,054 8:35 1676 W1481 Marije van Laar Dalfsen 1973 3620e 20:22 55:29 51:02 7,568 8:37 1677 W2413 Roelyke Gallego - Wilthof Leeuwarden 1974 3621e 20:12 55:32 50:07 7,706 8:37 1678 W2325 Moniek Dijsselhof Zwolle 1989 3622e 20:32 55:34 51:42 7,470 8:37 1679 W1300 Ellen Bossink Zwolle 1967 3623e 21:54 55:36 53:09 7,267 8:38 1680 W1125 Vera de Jong Lelystad 1990 3624e 20:22 55:42 51:11 7,546 8:39 1681 W1198 Nora de Jong Harderwijk 1956 3625e 20:22 55:43 51:11 7,546 8:39 1682 W1690 Mireille van der Willik Zwolle 1975 3626e 20:24 55:48 51:08 7,553 8:40 1683 C603 Monique Lageweg Alewijnse Zwolle B.V 1968 3627e 20:29 55:48 53:18 7,246 8:40 1684 W1127 Christien Zieleman Lemele 1991 3628e 20:24 55:50 50:46 7,608 8:40 1685 W1549 Anouk Dekker Zwolle 1991 3629e 19:54 55:52 50:17 7,681 8:40 1686 W2548 Saskia Rabber-Kiers Koninklijke Van Wijh 1979 3632e 20:39 56:19 51:18 7,529 8:44 1687 W2536 Miranda Kempenaar Koninklijke Van Wijh 1989 3633e 20:38 56:20 51:19 7,526 8:45 1688 W1666 Yew Saw Thing Zwolle 1986 3634e 22:50 56:28 55:18 6,984 8:46 1689 W1746 Berber Brand Zwolle 1989 3635e 20:10 56:35 51:20 7,524 8:47 1690 W1614 Karin Hofstee zwolle 1975 3636e 21:28 56:36 52:08 7,408 8:47 1691 W1223 Hilde Bast Zwolle 1978 3638e 21:01 56:41 51:18 7,529 8:48 1692 W1461 Barlina Meulman Veendam 1980 3640e 21:03 56:50 53:16 7,251 8:49 1693 W1070 Angelique Maassen Zwolle 1967 3644e 21:25 57:04 54:22 7,104 8:51 1694 W1220 Kitty Mulder Twello 1967 3646e 20:57 57:04 52:10 7,404 8:51 1695 W1150 Wilma Klunder Twello 1968 3647e 20:57 57:04 52:11 7,401 8:51 1696 W2158 Annelotte ten Kleij Zwolle 1990 3648e 21:59 57:06 54:19 7,111 8:52 1697 7165 Mathanja Pacha Munshi Genemuiden 1976 3649e 20:28 57:15 52:10 7,404 8:53 1698 C436 Tina Reitsma Deltion College 5 1980 3650e 22:05 57:26 54:38 7,069 8:55 1699 W1741 Marjet van de Wetering Dedemsvaart 1986 3651e 20:37 57:35 53:05 7,276 8:56 1700 W2112 Sanne Gerrits PEC 1910 1992 3652e 21:26 57:38 52:34 7,347 8:57
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - VRECR 14-06-2016 21:57 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 1701 W2059 Carlijn Dijkstra Dalfsen 1992 3657e 21:33 57:58 53:17 7,248 9:00 1702 W2367 Mariska van Eersel Zwolle 1970 3658e 19:46 58:00 52:10 7,404 9:00 1703 W2383 Marjan Hendriksen Zwolle 1972 3659e 20:56 58:19 54:56 7,031 9:03 1704 W1674 Johanna Duim Wezep 1969 3663e 21:25 59:14 54:30 7,087 9:12 1705 W1925 Muriël Gijzen Epe 1998 3664e 21:55 59:24 54:49 7,046 9:13 1706 W1924 Carla Gijzen Epe 1965 3665e 21:56 59:27 54:53 7,037 9:14 1707 W1185 Iris Hilboezen Hasselt 1998 3667e 21:08 59:30 54:22 7,104 9:14 1708 W1018 Marlieke Oosterink Wijhe 1993 3668e 21:08 59:30 54:23 7,102 9:14 1709 W1842 Jolanda van der Haar Hattem 1982 3669e 21:39 59:31 55:29 6,961 9:14 1710 W1304 Lonneke Lenferink Zwolle 1988 3671e 21:42 59:58 55:05 7,012 9:18 1711 W1247 Inger Linthorst Heino 1974 3672e 21:42 59:58 55:05 7,012 9:18 1712 W5372 Mirjam Korterink Onderwijscentrum de 3674e 21:47 1:00:37 54:17 7,115 9:25 1713 W1492 Carla Brevoord Geertruidenberg 1977 3676e 22:51 1:01:02 57:54 6,670 9:28 1714 W1937 Jessica Groteboer Heino 1987 3677e 21:14 1:01:16 55:36 6,946 9:31 1715 W1944 Sharon Godschalk Zwolle 1977 3678e 21:13 1:01:17 55:36 6,946 9:31 1716 W1225 Henriëtte Bongers Hasselt 1962 3681e 22:57 1:01:56 1:00:48 6,352 9:37 1717 W1135 Charon Zwakenberg Lemelerveld 1990 3682e 22:54 1:02:02 57:25 6,727 9:38 1718 W5399 Hedy Siemerink Thomas a Kempis 1986 3684e 21:35 1:02:39 55:59 6,899 9:43 1719 W1794 Merlisa Roddenhof Zwolle 1996 3686e 24:20 1:05:26 59:42 6,469 10:09 1720 W2122 Janet Landman Zwolle 1968 3687e 23:03 1:05:46 1:01:14 6,307 10:13