SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016

                 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - SCH-M

14-06-2016 21:58                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur Tijd/Km

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------ -------

    1  W5137  Marloes Dekker             Groene Welle          2000   1125e     14:50    37:49    37:06  10,410    5:52 

    2  W5047  Mylla Dwars                Thorbecke Scholengem  1999   1210e     13:40    38:19    32:00  12,069    5:57 

    3  W5182  Frederique Baas            Carolus Clusius Coll  2001   1268e     13:33    38:36    32:49  11,769    5:59 

    4  W5178  Elin Logtenberg            Carolus Clusius Coll  2002   1270e     13:34    38:36    32:50  11,763    5:59 

    5  W5140  Sam Schuurman              Groene Welle          2000   1380e     14:55    39:08    38:25  10,053    6:04 

    6  W5078  Tessa Ophoff               Greijdanus            2001   1490e     14:38    39:45    33:15  11,616    6:10 

    7  W5414  Teska Westenberg           Thomas a Kempis       2002   1502e     14:23    39:47    33:39  11,478    6:10 

    8  W5287  Tessa van Dijk             Thomas a Kempis       2002   1536e     14:22    39:57    33:49  11,421    6:12 

    9  W5183  Mandy Hansma               Carolus Clusius Coll  2003   1557e     14:38    40:02    34:00  11,359    6:13 

   10  W5184  Franca Ekelmans            Carolus Clusius Coll  2002   1558e     14:38    40:02    34:00  11,359    6:13 

   11  W5069  Roos Klaassen              Thorbecke Scholengem  1999   1591e     14:36    40:10    33:50  11,415    6:14 

   12  W5053  Valerie Vredenburg         Thorbecke Scholengem  2003   1668e     14:53    40:29    34:06  11,326    6:17 

   13  W5055  Naomi Faber                Thorbecke Scholengem  2002   1708e     14:36    40:39    34:36  11,162    6:18 

   14  W5175  Sofie van Boheemen         Carolus Clusius Coll  1999   1726e     14:45    40:44    34:34  11,173    6:19 

   15  W5066  Margot Bekkink             Thorbecke Scholengem  2002   1745e     14:39    40:51    34:48  11,098    6:20 

   16  W5267  Romy van Dijk              Thomas a Kempis       2001   1750e     14:40    40:53    34:57  11,051    6:21 

   17  W5305  Julia Mulder               Talentstad            2001   1775e     16:18    41:00    37:00  10,438    6:22 

   18  W5102  Rachelle Pruim             Greijdanus            2000   1794e     15:25    41:04    34:33  11,179    6:22 

   19  W5215  Hedwig Kraaij              Thomas a Kempis       2002   1796e     14:34    41:04    34:57  11,051    6:22 

   20  W5422  Lotte Mooren               Thomas a Kempis       2000   1935e     15:07    41:40    35:37  10,844    6:28 

   21  W5418  Hanne Leutholff            Thomas a Kempis       2000   1937e     15:07    41:40    35:37  10,844    6:28 

   22  W5081  Arinda Treffers            Greijdanus            2001   1976e     15:37    41:51    35:20  10,931    6:30 

   23  W5098  Kaylee Ophoff              Greijdanus            2001   1992e     16:01    41:56    35:26  10,900    6:30 

   24  W5100  Linde Augustinus           Greijdanus            2001   1996e     16:01    41:56    35:27  10,895    6:30 

   25  W5420  Julia Veth                 Thomas a Kempis       1999   2013e     15:46    41:59    35:43  10,813    6:31 

   26  W5278  Lavinia Lintang            Thomas a Kempis       2000   2039e     15:22    42:06    35:52  10,768    6:32 

   27  W5388  Jiska Stolk                de Ambelt             1980   2060e     15:18    42:13    36:00  10,728    6:33 

   28  W5077  Anna van der Stege         Greijdanus            2003   2109e     15:41    42:27    35:48  10,788    6:35 

   29  W5199  Tessa Knoll                Thomas a Kempis       2002   2120e     16:40    42:30    36:22  10,620    6:36 

   30  W5304  Rachel de Boer             Talentstad            2001   2121e     16:18    42:30    38:30  10,032    6:36 

   31  W5303  Nienke de Boer             Talentstad            2001   2122e     16:18    42:30    38:30  10,032    6:36 

   32  W5233  Nika van Dijkhuizen        Thomas a Kempis       2002   2123e     16:39    42:30    36:21  10,625    6:36 

   33  W5148  Amber Kappert              Groene Welle          1999   2152e     16:06    42:40    40:50   9,458    6:37 

   34  W5162  Yanouk van Buul            Groene Welle          1999   2159e     17:35    42:42    40:52   9,451    6:38 

   35  W5197  Jiske Ettema               Thomas a Kempis       2002   2184e     16:39    42:47    36:39  10,538    6:38 

   36  W5061  Finn Teters                Thorbecke Scholengem  1999   2202e     15:56    42:55    36:35  10,557    6:40 

   37  W5343  Daniëlle Mijnheer          Deltion College       1998   2227e     16:13    43:05    36:56  10,457    6:41 

   38  W5101  Sascha Duim                Greijdanus            2000   2267e     15:39    43:14    36:43  10,519    6:42 

   39  W5045  Sandra van Lierop          Thorbecke Scholengem  2002   2325e     15:20    43:33    36:53  10,471    6:45 

   40  W5428  Lois Joosse                Thomas a Kempis       2000   2338e     15:46    43:37    37:21  10,341    6:46 

   41  W5032  Hannah Tuininga            CSG Dingstede         1999   2356e     15:49    43:42    37:49  10,213    6:47 

   42  W5060  Amber Mars                 Thorbecke Scholengem  2002   2369e     15:53    43:46    37:05  10,415    6:47 

   43  W5087  Willemijn IJspeerd         Greijdanus            1999   2371e     15:38    43:46    37:14  10,373    6:47 

   44  W5195  Lisenka van Ee             Thomas a Kempis       2002   2413e     16:16    43:54    37:48  10,217    6:49 

   45  W5235  Cyanne Wink                Thomas a Kempis       2001   2432e     15:42    44:02    38:03  10,150    6:50 

   46  W5065  Esmee Groen                Thorbecke Scholengem  1999   2441e     15:56    44:04    37:45  10,231    6:50 

   47  W5058  Tess Pot                   Thorbecke Scholengem  2003   2501e     16:32    44:29    38:05  10,141    6:54 

   48  W5176  Roos Bruins Slot           Carolus Clusius Coll  2002   2517e     16:41    44:33    38:11  10,115    6:55 

   49  W5177  Inesz Oplaat               Carolus Clusius Coll  2002   2520e     16:40    44:33    38:11  10,115    6:55 

   50  W5294  Nathalie Doeve             Talentstad            2001   2535e     17:58    44:40    40:39   9,501    6:56 


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - SCH-M 14-06-2016 21:58 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 51 W5302 Ruby Pauw Talentstad 2003 2563e 17:15 44:46 40:45 9,478 6:57 52 W5062 Desi Giebels Thorbecke Scholengem 2002 2568e 16:17 44:47 38:41 9,984 6:57 53 W5026 Ilse van den Pol CSG Dingstede 1999 2671e 16:53 45:13 39:20 9,819 7:01 54 W5248 Fleur de Ruiter Thomas a Kempis 2001 2683e 16:39 45:19 39:09 9,865 7:02 55 W5309 Renee Noorland Talentstad 2001 2700e 18:00 45:25 41:23 9,333 7:03 56 W5054 Noor van Wieren Thorbecke Scholengem 2003 2740e 16:31 45:39 39:15 9,840 7:05 57 W5295 Esperence Geerts Talentstad 2001 2742e 17:04 45:40 39:49 9,700 7:05 58 W5033 Lisa Vaartjes CSG Dingstede 2000 2744e 16:14 45:40 39:47 9,708 7:05 59 W5211 Lisa van der Gronden Thomas a Kempis 2002 2764e 17:14 45:46 39:23 9,807 7:06 60 W5331 Carolien Oost Deltion College 1997 2766e 16:22 45:47 39:33 9,765 7:06 61 W5307 Marith Lassche Talentstad 2001 2769e 17:59 45:49 41:47 9,243 7:07 62 W5321 Annabel Rudzik Deltion College 1999 2775e 16:21 45:51 39:39 9,741 7:07 63 W5301 Sterre Holterman Talentstad 2002 2777e 17:04 45:51 40:00 9,656 7:07 64 W5344 Abby Schinkel Deltion College 1997 2791e 16:12 45:56 39:47 9,708 7:08 65 W5064 Sophie van den Belt Thorbecke Scholengem 2001 2845e 17:11 46:15 39:42 9,728 7:11 66 W5019 Nina Lam CSG Dingstede 1999 2877e 16:36 46:22 40:28 9,544 7:12 67 W5109 Dewi Riemersma Greijdanus 2003 2899e 18:11 46:30 40:01 9,651 7:13 68 W5009 Annika Habing CSG Dingstede 1999 2904e 16:19 46:33 40:41 9,493 7:13 69 W5034 Amber Veijer CSG Dingstede 2000 2914e 17:07 46:35 40:35 9,517 7:14 70 W5025 Maureen Pierik CSG Dingstede 1998 2915e 17:08 46:35 40:39 9,501 7:14 71 W5111 Elanne van Twillert Greijdanus 2003 2919e 18:10 46:36 40:07 9,627 7:14 72 W5306 Resa Stroeve Talentstad 2001 2927e 18:01 46:39 42:37 9,063 7:14 73 W5238 Emma Heitbrink Thomas a Kempis 2003 2944e 17:14 46:45 40:39 9,501 7:15 74 W5204 Merle Lemmens Thomas a Kempis 2002 2945e 17:07 46:46 40:32 9,528 7:15 75 W5293 Akisha Lohman Talentstad 2003 2952e 18:57 46:48 41:36 9,284 7:16 76 W5206 Mara Mulder Thomas a Kempis 2002 2953e 18:48 46:50 40:33 9,525 7:16 77 W5070 Marin van der Veer Thorbecke Scholengem 2000 2978e 17:21 46:58 40:38 9,505 7:17 78 W5297 Isabelle Heyman Talentstad 2002 3044e 17:05 47:19 41:28 9,314 7:21 79 W5005 Rosemarijn Bouwer CSG Dingstede 2000 3054e 16:36 47:23 41:29 9,310 7:21 80 W5151 Joyce Krist Groene Welle 1996 3089e 18:28 47:37 45:56 8,408 7:23 81 W5152 Angeline Bos Groene Welle 1995 3126e 16:53 48:02 41:37 9,280 7:27 82 W5155 Manuela Schmitz Groene Welle 1998 3127e 16:53 48:03 41:37 9,280 7:27 83 W5283 Eva van de Vegte Thomas a Kempis 2002 3137e 17:55 48:08 42:10 9,159 7:28 84 W5012 Anouk Hoorn CSG Dingstede 1999 3143e 17:10 48:10 42:13 9,149 7:28 85 W5280 Puck Noever Thomas a Kempis 2002 3149e 18:10 48:11 41:53 9,221 7:29 86 W5276 Helen Kraa Thomas a Kempis 2001 3155e 17:34 48:13 41:59 9,199 7:29 87 W5281 Bo Raven Thomas a Kempis 2001 3156e 17:34 48:13 41:59 9,199 7:29 88 W5017 Shannon Keizer CSG Dingstede 2000 3162e 17:07 48:14 42:14 9,145 7:29 89 W5212 Marie-Fleur Passchier Thomas a Kempis 2002 3164e 17:55 48:14 42:16 9,138 7:29 90 W5082 Sanne van der Stege Greijdanus 1999 3165e 17:33 48:14 41:50 9,232 7:29 91 W5198 Milou Bertram Thomas a Kempis 2002 3229e 17:22 48:49 42:26 9,102 7:35 92 W5120 Amber Toerse Groene Welle 2002 3257e 19:16 49:04 42:41 9,048 7:37 93 W5110 Sofie van Keulen Greijdanus 2003 3266e 18:15 49:07 42:37 9,063 7:37 94 W5116 Anneleen de Jong Greijdanus 2003 3267e 18:16 49:07 42:38 9,059 7:37 95 W5224 Enise Polat Thomas a Kempis 2002 3269e 17:14 49:09 42:45 9,034 7:38 96 W5067 Myla Worst Thorbecke Scholengem 2003 3278e 17:36 49:14 42:52 9,010 7:38 97 W5050 Dewi Wagenaar Thorbecke Scholengem 2003 3279e 17:36 49:14 42:52 9,010 7:38 98 W5117 Suzanne Dikkema Greijdanus 2003 3297e 18:15 49:24 42:54 9,003 7:40 99 W5174 Marijne Bruins Carolus Clusius Coll 2001 3328e 18:07 49:40 43:09 8,951 7:42 100 W5173 Lisanne Meijerink Carolus Clusius Coll 2000 3329e 18:07 49:41 43:09 8,951 7:43
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 11 JUNI 2016 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJLE - SCH-M 14-06-2016 21:58 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ ------- 101 W5274 Eva Swienink Thomas a Kempis 2002 3336e 18:50 49:46 43:33 8,868 7:43 102 W5091 Jolien ten Klooster Greijdanus 2003 3349e 17:54 49:58 43:22 8,906 7:45 103 W5196 Melanie Eek Thomas a Kempis 2001 3354e 17:15 50:01 43:55 8,794 7:46 104 W5003 Tessa Boers CSG Dingstede 1999 3357e 18:26 50:05 44:03 8,768 7:46 105 W5364 Iris Taen Onderwijscentrum de 3358e 18:05 50:06 43:44 8,831 7:46 106 W5113 Sanne Hoek Greijdanus 2002 3363e 17:54 50:08 43:31 8,875 7:47 107 W5063 Lisa Schoone Thorbecke Scholengem 2001 3368e 17:57 50:10 43:37 8,855 7:47 108 W5107 Inge Sandink Greijdanus 2003 3382e 18:37 50:17 43:50 8,811 7:48 109 W5268 Esther Snel Thomas a Kempis 2001 3389e 18:50 50:18 44:05 8,761 7:48 110 W5011 Laura Hofman CSG Dingstede 1999 3420e 18:26 50:44 44:42 8,640 7:52 111 W5412 Romy van der Veer Thomas a Kempis 2002 3429e 17:17 50:59 44:55 8,599 7:55 112 W5129 Charlotte Maurice Groene Welle 2001 3434e 19:10 51:05 48:30 7,963 7:56 113 W5158 Madelief van der Horst Groene Welle 1997 3436e 16:54 51:06 44:41 8,643 7:56 114 W5156 Mariëlle Staal Groene Welle 1998 3437e 16:53 51:07 44:41 8,643 7:56 115 W5127 Anne Grip Groene Welle 2002 3439e 19:09 51:12 48:36 7,947 7:57 116 W5160 Maret Schilder Groene Welle 2000 3445e 19:38 51:14 49:24 7,818 7:57 117 W5159 Jeanine Jorna Groene Welle 2000 3458e 19:39 51:20 49:30 7,802 7:58 118 W5346 Arjanne Schroer Deltion College 1997 3462e 17:38 51:28 45:18 8,526 7:59 119 W5335 Lianne Bouwhuis Deltion College 1997 3463e 17:38 51:28 45:19 8,523 7:59 120 W5128 Asya Akkoyun Groene Welle 2001 3504e 19:09 52:01 45:16 8,532 8:04 121 W5126 Kim Verbiesen Groene Welle 2001 3505e 19:09 52:01 45:16 8,532 8:04 122 W5099 Jorinde Leurink Greijdanus 2001 3513e 19:22 52:13 45:42 8,451 8:06 123 W5409 Carlijn de Ruiter Thomas a Kempis 2002 3517e 17:55 52:16 46:18 8,342 8:07 124 W5317 Cassandra Klaassen Deltion College 1999 3519e 18:24 52:17 46:05 8,381 8:07 125 W5328 Nathalie Schaik Deltion College 1998 3524e 19:44 52:28 49:18 7,834 8:09 126 W5330 Lisette Willems Deltion College 1994 3556e 18:51 53:02 46:43 8,267 8:14 127 W5123 Sanne Post Groene Welle 2003 3574e 18:48 53:34 47:11 8,186 8:19 128 W5311 Naomi Veldman Talentstad 2002 3582e 19:48 53:53 48:41 7,933 8:22 129 W5310 Merle van 't Oever Talentstad 2001 3583e 19:47 53:53 48:41 7,933 8:22 130 W5223 Yael Timerman Thomas a Kempis 2002 3593e 19:26 54:16 48:03 8,038 8:25 131 W5273 Esmé Haverkort Thomas a Kempis 2002 3603e 19:28 54:37 48:11 8,016 8:29 132 W5219 Renske Meeuwsen Thomas a Kempis 2002 3604e 18:56 54:37 48:13 8,010 8:29 133 W5149 Debora Stolvoort Groene Welle 1998 3631e 18:54 55:57 49:17 7,837 8:41 134 W5329 Andrea Nevels Deltion College 1999 3641e 19:42 56:57 50:38 7,628 8:50 135 W5157 Danielle Akster Groene Welle 1998 3642e 19:41 57:02 50:37 7,630 8:51 136 W5153 Claudia Put Groene Welle 1998 3643e 19:41 57:02 50:37 7,630 8:51 137 W5275 Ilse Kok Thomas a Kempis 2001 3645e 19:28 57:04 50:38 7,628 8:51 138 W5131 Inge Karrenbelt Groene Welle 2000 3688e 18:58 1:05:46 59:33 6,486 10:13 139 W5133 Blossom van Berkel Groene Welle 2000 3689e 18:58 1:05:46 59:34 6,484 10:13