SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015

                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR

15-06-2015 10:57                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 

    1   1284  Intersport Schutte         Intersport Schutte    1990     40e      9:28    33:43    58:13  1:23:33  1:22:37  

    2   1792  Antien van der Vegt        Salverda 2            1977     96e     10:04    35:39  1:01:27  1:28:11  1:28:00  

    3    289  Monique Stiekema           Maarssen              1981    150e     10:43    36:38  1:03:18  1:31:56  1:30:46  

    4    549  Hanneke Koenjer            PEC 1910              1986    210e     11:01    38:14  1:05:56  1:33:59  1:33:06  

    5   1897  Paul Kanis                 Gemeente Zwolle 5     1977    212e     10:41    37:57  1:05:32  1:33:21  1:33:11  

    6   9011  Willem van Hout            Helmond               1991    238e     11:28    39:14  1:06:48  1:35:06  1:34:13  

    7   1555  Jos Kooijker               Stichting Mindfit 2   1984    254e     10:22    38:58  1:07:33  1:35:06  1:34:51  

    8    261  Daphne Wezenberg           AV '23                1982    263e     10:50    38:18  1:06:35  1:36:03  1:35:05  

    9   8415  Jacobien Kanis (Warmloper  Zwolle                1989    275e     10:17    37:20  1:05:13  1:36:16  1:35:23  

   10   1672  Heidi van der Horst        BMA ergonomics b.v.   1977    284e     11:19    39:47  1:07:58  1:35:51  1:35:40  

   11    365  Erna van Es-Keen           De Gemzen             1976    305e     11:09    39:03  1:07:20  1:37:28  1:36:07  

   12    956  Marije de Velde            Zwolle                1986    350e     11:16    39:27  1:08:14  1:38:12  1:37:01  

   13   1285  Intersport Schutte         Intersport Schutte    1990    377e     11:47    40:53  1:09:02  1:38:24  1:37:32  

   14    642  Gerda de Jong              PEC 1910              1975    446e     12:03    41:16  1:10:06  1:40:23  1:38:58  

   15    278  Lisanne Jansen             Nijmegen              1987    456e     11:44    40:02  1:09:16  1:40:12  1:39:08  

   16   1182  Mandy Mekenkamp            Deventer              1972    457e     12:16    41:25  1:10:05  1:41:51  1:39:10  

   17   1614  Yvonne Rosenkamp           Carinova 1            1967    468e     11:02    39:06  1:08:44  1:39:44  1:39:26  

   18   1012  Kim Bos                    Doetinchem            1982    477e     11:30    40:07  1:09:45  1:41:29  1:39:31  

   19   8484  Nadia Brand                Zwolle                1971    480e     11:23    39:42  1:09:10  1:42:03  1:39:35  

   20    713  Wiea Nijhoff               Heino                 1968    492e     11:29    40:00  1:09:15  1:40:50  1:39:49  

   21   1116  Susan van der Salm         Meppel                1987    501e     12:34    42:16  1:11:04  1:42:06  1:40:01  

   22   1021  Judith van Holland         Zwolle                1980    513e     12:01    41:30  1:10:48  1:42:02  1:40:17  

   23    250  Roselin van Gerresheim     Ommen                 1970    521e     12:28    41:32  1:11:15  1:43:24  1:40:23  

   24    480  Lioe Kwee                  Dalfsen               1976    532e     11:20    39:48  1:09:42  1:41:44  1:40:30  

   25   1779  Esther Eisen               Windesheim 1          1972    536e     10:33    38:13  1:07:43  1:40:40  1:40:32  

   26   6896  Hilde Tempel               Hierden               1970    537e     12:00    41:01  1:10:49  1:41:28  1:40:32  

   27    700  Gonny Homma                Heino                 1967    567e     12:18    41:40  1:11:10  1:42:17  1:40:59  

   28    601  Maaike van den Brink       Ede Gld               1990    612e     11:37    40:23  1:10:10  1:43:41  1:41:52  

   29    529  Merel van Voorst           Harderwijk            1990    621e     13:09    42:12  1:11:44  1:46:03  1:41:59  

   30    327  Debora Messelink (Warmlop  Zwolle                1978    642e     11:45    40:55  1:11:18  1:43:38  1:42:17  

   31    392  Wilma Wibbelink(Warmloper  Hattem                1985    652e     12:29    41:48  1:11:18  1:44:47  1:42:24  

   32    395  Nanette Dijkman            De Gemzen             1975    665e     11:47    41:32  1:11:58  1:43:59  1:42:39  

   33   1070  Tamara Pleiter             Heerde                1987    671e     12:38    41:50  1:11:57  1:43:50  1:42:48  

   34    823  Wendy Schaefers            Flevo Delta           1977    685e     12:12    42:34  1:12:54  1:45:46  1:43:01  

   35    454  Marjon Bijsterbosch        Zwolle                1979    689e     11:48    41:27  1:11:50  1:44:33  1:43:05  

   36   1197  Shandra Wemekamp           Hellendoorn           1979    698e     12:18    42:08  1:12:29  1:44:42  1:43:13  

   37    255  Aafke Willemsen            Nieuw Heeten          1979    704e     12:19    42:11  1:12:54  1:44:28  1:43:20  

   38   1856  Jeanet Leppink             Wavin Ladies & Belgi  1968    706e     11:54    41:32  1:11:52  1:43:32  1:43:20  

   39    961  Daya Herder                Zwolle                1987    707e     12:35    43:09  1:13:22  1:44:54  1:43:21  

   40   1554  Kirstin Nooteboom          Stichting Mindfit 2   1971    712e     12:21    42:25  1:12:46  1:44:10  1:43:25  

   41    553  Anja Zweekhorst            Cialfo                1965    721e     12:22    42:20  1:12:35  1:45:05  1:43:31  

   42   1921  Gerjan Welleweerd          X-Tend BV/CRAFT Bene  1990    725e     12:53    43:50  1:13:52  1:44:09  1:43:34  

   43    629  Esther Veldhuizen          Wapenveld             1995    732e     11:50    41:44  1:12:27  1:45:19  1:43:44  

   44    849  Sietske Boomsma            Zwolle                1992    733e     12:18    42:27  1:12:37  1:45:11  1:43:47  

   45    925  Anique Besten              Haarle gem Hellendoo  1993    734e     12:24    42:46  1:13:11  1:45:42  1:43:49  

   46    311  Susanne Meijer-Schutte     PEC 1910              1978    748e     12:14    42:15  1:12:57  1:45:53  1:44:02  

   47   1210  Mathilde van de Streek     PEC 1910              1980    773e     12:14    42:16  1:13:00  1:46:08  1:44:17  

   48   1591  Milan Vloedgraven          Deltion College 1     1994    778e     10:48    38:52  1:09:45  1:44:27  1:44:18  

   49    313  Linda Schwering            NOP                   1983    822e     12:31    43:04  1:14:10  1:46:52  1:45:00  

   50    338  Marijke Klaassen           Zwolle                1977    835e     12:28    43:31  1:14:34  1:47:11  1:45:14  


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 427 Lianne Kortstee Heino 1994 838e 13:59 46:23 1:16:44 1:48:12 1:45:17 52 1967 Dianne Prins Rabobank IJsseldelta 1979 840e 12:09 42:28 1:13:47 1:45:45 1:45:19 53 652 Sandy Jansen Lichtenvoorde 1973 843e 12:21 43:04 1:13:54 1:47:39 1:45:23 54 1760 Erna Wind Isala 2 1963 847e 12:04 42:20 1:13:34 1:45:43 1:45:26 55 1723 Karin Morren UWV 2 1970 862e 11:26 41:21 1:13:18 1:46:02 1:45:37 56 518 Annet van Rijssen Zwolle 1980 873e 12:21 43:00 1:14:15 1:47:12 1:45:46 57 335 Hetty Wierenga-Groen Wezep 1972 877e 12:11 42:31 1:13:50 1:47:33 1:45:47 58 474 Marleen Postma-Broekman Zwolle 1971 879e 12:56 43:59 1:14:40 1:48:30 1:45:47 59 537 Margit Graven Social Mile 1987 885e 12:00 42:44 1:14:19 1:47:59 1:45:49 60 1647 Britt Kiekebosch Penta Rho 1 1995 886e 12:32 43:48 1:14:46 1:46:23 1:45:51 61 1930 Geertruida Brommer Aberson B.V. 1 1974 928e 12:12 43:06 1:14:31 1:47:01 1:46:21 62 441 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 943e 11:59 42:19 1:13:37 1:47:39 1:46:26 63 829 Simone Sluiter Utrecht 1991 945e 13:02 44:45 1:16:42 1:48:37 1:46:28 64 1264 Sylvia Vulkers Monicares Foundation 1962 955e 12:50 43:58 1:15:12 1:48:44 1:46:39 65 1266 Marijke Reining 4e Musketiers & Frie 1974 961e 13:00 43:57 1:15:18 1:48:44 1:46:40 66 1121 Klazina Hoving Groningen 1989 962e 12:38 43:31 1:14:23 1:49:01 1:46:41 67 1166 Elly Wiersma Zuidlaren 1967 963e 13:16 44:44 1:15:32 1:50:39 1:46:41 68 215 Chintia van Unen Zwolle 1970 987e 12:17 43:02 1:14:56 1:48:15 1:47:00 69 468 Janne-Machteld Drijfhout- Zwolle 1977 988e 12:39 43:41 1:15:33 1:48:52 1:47:04 70 1542 Gerda Curfs VR & GGD IJsselland 1978 989e 12:08 43:17 1:14:52 1:47:20 1:47:04 71 262 Rachel Beker (Warmlopers) Zwolle 1980 1005e 12:29 43:18 1:15:18 1:48:26 1:47:12 72 636 Lianne ARling Daventria 1969 1007e 12:20 43:01 1:14:41 1:49:03 1:47:13 73 532 Iris Bakker-Strieker Weesp 1979 1008e 12:50 43:58 1:15:35 1:48:58 1:47:13 74 330 Nynke Nijboer Hemrik 1992 1012e 12:55 44:04 1:14:40 1:50:27 1:47:15 75 625 Annemieke van Nee Dalfsen 1969 1013e 12:04 42:22 1:14:08 1:48:24 1:47:16 76 408 Suzanne Brinksma Nieuwleusen 1975 1015e 12:38 43:19 1:14:43 1:50:01 1:47:17 77 1512 Paulien van Boven Veldkamp witgoed & k 1980 1037e 12:30 43:44 1:15:10 1:47:44 1:47:31 78 1922 Kristan Post X-Tend BV/CRAFT Bene 1990 1043e 12:54 43:52 1:14:47 1:48:12 1:47:37 79 1074 Jose Bosch Epe 1990 1049e 12:39 42:58 1:14:02 1:48:43 1:47:43 80 963 Anneloes Marsman Raalte 1990 1050e 12:39 43:41 1:15:09 1:49:17 1:47:44 81 587 Thea Klink Laag Zuthem 1968 1068e 12:34 44:07 1:15:56 1:49:01 1:47:59 82 508 Maressa Pouw (Warmlopers) Zwolle 1973 1077e 12:37 43:47 1:15:28 1:50:42 1:48:03 83 821 Janita Hofstede Meppel 1988 1087e 13:01 46:15 1:17:27 1:51:15 1:48:11 84 1152 Henriette Toersche Vleuten 1970 1094e 12:47 43:28 1:15:22 1:49:49 1:48:17 85 921 Marije Vader Zwolle 1990 1100e 13:16 43:51 1:15:10 1:52:27 1:48:20 86 271 Agnes Vosselman Epe 1983 1107e 12:54 43:48 1:14:56 1:50:18 1:48:25 87 460 Mariët van Petersen Isala '96 1980 1114e 13:23 45:38 1:17:01 1:50:59 1:48:29 88 646 Elsa Dragt Borne 1981 1116e 12:58 44:58 1:17:04 1:50:27 1:48:32 89 484 Marjorie van den Brink De Gemzen 1974 1134e 13:07 44:33 1:16:34 1:51:56 1:48:43 90 598 Marjo Blok Utrecht 1977 1138e 13:26 45:30 1:17:07 1:51:19 1:48:49 91 1615 Godelieve Pieper Carinova 1 1967 1141e 12:12 43:16 1:15:36 1:49:10 1:48:51 92 588 Mariska Werler Cialfo 1994 1148e 12:20 42:20 1:13:54 1:50:34 1:48:59 93 1854 Alieke Vos Wavin Ladies & Belgi 1991 1154e 12:03 44:03 1:16:09 1:49:16 1:49:02 94 493 Gert Jansen Zwolle 1962 1158e 12:36 44:05 1:16:05 1:51:14 1:49:05 95 503 Françoise Smeekes-Smeele Hilversum 1970 1161e 12:23 43:47 1:16:29 1:51:05 1:49:05 96 1761 Sandra Dekker Isala 2 1973 1182e 12:24 44:37 1:17:16 1:49:36 1:49:20 97 8493 Jolenthe Julia Janssen Eindhoven 1996 1186e 13:20 45:03 1:16:29 1:53:45 1:49:23 98 1841 Christien Dekens Rabobank IJsseldelta 1972 1187e 12:13 43:52 1:16:22 1:49:35 1:49:23 99 1909 André Dekker X-Tend BV/CRAFT Bene 1966 1191e 12:08 43:26 1:16:14 1:50:22 1:49:26 100 607 Linda Ebbinge Grolloo 1993 1206e 12:04 42:25 1:16:04 1:50:47 1:49:40
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 409 Dineke Bos Athlos 1974 1214e 12:44 44:12 1:16:49 1:51:24 1:49:46 102 909 Sjanne Mulder Laag Zuthem 1993 1216e 12:23 44:12 1:16:36 1:51:01 1:49:47 103 589 Jessica Bronkhorst Twello 1984 1222e 12:50 44:34 1:16:28 1:51:24 1:49:52 104 565 Pleuni de Boer Zwolle 1990 1227e 11:50 43:07 1:16:08 1:51:13 1:49:58 105 258 Arenda Riemens-Warmloper Zwolle 1983 1230e 12:47 44:11 1:16:40 1:51:32 1:50:00 106 845 Jojanneke Kers Heerde 1988 1239e 12:33 44:22 1:16:51 1:52:24 1:50:10 107 812 Jeannette Dijkstra Kampen 1967 1246e 12:52 45:06 1:17:30 1:51:21 1:50:14 108 1960 Marleen Luning-Koster RUINERWOLD 1970 1250e 12:56 45:31 1:18:01 1:51:07 1:50:19 109 1282 Sylvia Wichink Intersport Schutte 1967 1255e 12:50 44:11 1:16:16 1:51:18 1:50:23 110 1136 Lotte Holtkuile Wijhe 1993 1263e 12:39 43:50 1:16:31 1:51:48 1:50:30 111 437 Marjon Roefs Zwolle 1966 1274e 13:13 45:48 1:17:53 1:51:32 1:50:38 112 606 Jacqueline van Faassen Dedemsvaart 1987 1276e 13:26 45:35 1:18:04 1:53:22 1:50:40 113 369 Lotte Bloem Zwolle 1984 1277e 13:15 45:17 1:17:50 1:52:58 1:50:40 114 1258 Marry Marsman Wijzonol Bouwverven 1972 1278e 12:40 44:01 1:17:06 1:53:25 1:50:41 115 1620 Myrthe Beekhuis - Heerema IKEA B.V. 1 1989 1284e 12:35 44:52 1:17:49 1:50:58 1:50:45 116 699 Marianne Wildeman PEC 1910 1971 1289e 13:12 45:28 1:17:38 1:53:27 1:50:46 117 1927 Mariska Drenth Maandag Zwolle 1 1986 1300e 12:33 45:14 1:18:27 1:51:03 1:50:53 118 1087 Hester van Oene Hattemerbroek 1984 1306e 12:30 44:13 1:17:00 1:52:40 1:50:55 119 718 Sanne Winkler Hasselt 1982 1310e 12:34 43:56 1:16:27 1:52:19 1:51:00 120 1007 Natasja Doppenberg Putten 1979 1314e 12:59 44:35 1:17:28 1:53:04 1:51:00 121 1645 Anouk van Heerde Penta Rho 1 1994 1317e 13:15 46:00 1:18:19 1:51:31 1:51:04 122 543 Anne Visser Deventer 1983 1319e 12:58 45:09 1:17:58 1:54:45 1:51:05 123 998 Monique Fibbe Heerde 1981 1323e 12:59 45:02 1:17:30 1:53:13 1:51:08 124 864 Heleen Baarslag Algemene Bathmense S 1987 1324e 12:51 44:37 1:17:05 1:53:03 1:51:09 125 276 Jessica Bemelen Zwolle 1976 1327e 13:02 44:38 1:17:23 1:53:17 1:51:13 126 874 Irene Eektimmerman Raalte 1973 1329e 12:52 44:45 1:16:43 1:53:23 1:51:13 127 1013 Evelien Kern Biddinghuizen 1962 1331e 13:04 45:18 1:18:02 1:54:12 1:51:14 128 531 Esther Santbergen Zwolle 1989 1348e 13:16 45:17 1:17:50 1:53:39 1:51:22 129 1211 Corine Jansen Zwolle 1990 1351e 12:05 44:27 1:16:44 1:54:26 1:51:24 130 1113 Sandra ten Have Deventer 1987 1352e 12:49 45:07 1:18:35 1:54:27 1:51:24 131 486 Mel Endeman Raalte 1980 1363e 13:00 45:37 1:18:44 1:54:16 1:51:30 132 457 Femke Bos Loopgroep RUN&FUN Tw 1977 1365e 13:12 46:35 1:19:04 1:53:30 1:51:32 133 1910 Linda Streur X-Tend BV/CRAFT Bene 1975 1379e 12:53 45:14 1:18:22 1:52:20 1:51:44 134 422 Yvette Roepel Zwolle 1986 1383e 13:10 45:07 1:17:39 1:55:12 1:51:49 135 1292 Petra Muller Staatshuys 1972 1386e 13:08 45:45 1:18:45 1:52:46 1:51:51 136 554 Karin Tolsma Antwerpen (BEL) 1987 1387e 12:31 44:14 1:17:04 1:55:25 1:51:51 137 592 Gerrie Pontier PEC 1910 1977 1389e 13:39 45:58 1:18:39 1:55:13 1:51:52 138 394 Corine Havinga PEC 1910 1982 1395e 13:35 45:55 1:18:35 1:55:22 1:51:57 139 1656 Luus Stoop Professionals in NAH 1963 1397e 12:01 43:27 1:16:20 1:52:31 1:51:59 140 7166 Willie Loozeman Salland 1959 1401e 13:47 46:49 1:19:05 1:54:43 1:52:02 141 1221 Lisette Bots Zwolle 1981 1406e 13:03 46:34 1:19:26 1:54:14 1:52:05 142 1025 Floor Dieben 's-Gravenhage 1994 1411e 13:20 45:53 1:18:42 1:54:34 1:52:08 143 1179 Sophie van Schieveen Amstelveen 1982 1419e 13:25 47:26 1:19:32 1:54:21 1:52:14 144 465 Enith Bouwmeesters TION 1972 1421e 13:32 46:32 1:19:31 1:55:55 1:52:16 145 370 Cornelie van der Most Amsterdam 1984 1434e 13:08 45:24 1:18:19 1:54:58 1:52:24 146 1145 Jolanda Rutgers Wenum Wiesel 1973 1436e 12:36 45:10 1:18:41 1:54:26 1:52:25 147 1075 Eline ten Kate De Sprinter 1981 1443e 14:07 47:54 1:21:00 1:56:38 1:52:32 148 1046 Esther Kruiper Heeten 1970 1456e 13:02 45:29 1:18:45 1:54:27 1:52:40 149 1091 Heleen Klunder Utrecht 1992 1468e 13:59 47:27 1:20:39 1:55:26 1:52:46 150 1700 Liesbeth Kleisen Bestuursdienst Ommen 1977 1472e 13:17 45:50 1:18:49 1:53:27 1:52:48
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 507 Coby de Vries Oldelamer 1966 1475e 12:50 44:27 1:18:07 1:54:55 1:52:48 152 548 Amyke Veurink Zwolle 1967 1478e 13:03 45:28 1:18:14 1:55:04 1:52:50 153 1699 Ingrid Schepers Bestuursdienst Ommen 1984 1480e 13:19 45:52 1:18:51 1:53:28 1:52:51 154 656 Annemieke Haarman Salland 1964 1492e 13:21 46:13 1:19:40 1:56:36 1:52:57 155 1023 Suzanne Herpel Zwolle 1983 1499e 13:03 45:32 1:18:48 1:54:45 1:53:01 156 312 Romke Mulder Laag Zuthem 1991 1501e 14:26 46:47 1:20:05 1:57:29 1:53:02 157 1805 Margreet Winkelman Salverda 4 1958 1509e 14:05 46:25 1:19:26 1:53:48 1:53:08 158 1622 Mariët Oosterveld IKEA B.V. 1 1989 1512e 13:33 46:47 1:20:10 1:53:57 1:53:10 159 1026 Rowan Cairo Capelle aan den IJss 1993 1540e 13:09 46:19 1:19:31 1:56:12 1:53:22 160 240 Danielle Slomp Ruinerwold 1973 1544e 13:00 45:49 1:19:11 1:54:28 1:53:23 161 545 Corien de Kroon Zwolle 1970 1549e 13:12 45:26 1:18:43 1:55:18 1:53:27 162 1187 Yvette van Woerkom Meppel 1965 1553e 13:20 45:55 1:18:51 1:57:16 1:53:30 163 1297 Saskia Ogink Isala 1977 1572e 13:07 45:50 1:18:57 1:55:25 1:53:43 164 1955 Tjitske van den Brink Scania Production Zw 1982 1576e 12:32 44:40 1:18:27 1:54:03 1:53:46 165 1294 Gerda Wissink Isala 1968 1579e 13:03 45:32 1:19:18 1:54:48 1:53:48 166 473 Ingrid Dekker Zwolle 1971 1589e 13:21 46:23 1:20:03 1:55:28 1:53:52 167 814 Paulina Bleyie Spirit Lelystad 1979 1595e 12:53 45:30 1:19:30 1:55:26 1:53:57 168 345 Tessa van den Berg Vollenhove 1996 1605e 13:30 46:27 1:20:15 1:57:22 1:54:03 169 1206 Ilonka Rietveld Harderwijk 1967 1612e 12:50 44:52 1:18:26 1:56:07 1:54:06 170 337 Anieke Veldkampwarmloper Zwolle 1989 1619e 13:45 47:00 1:20:15 1:57:31 1:54:11 171 231 Lisa Pieters PEC 1910 1988 1621e 13:25 46:21 1:19:18 1:56:35 1:54:11 172 1802 Angelique de Jong Salverda 4 1980 1622e 13:46 47:01 1:20:16 1:57:30 1:54:11 173 1146 Daniella Bastiaan PEC 1910 1978 1624e 14:29 47:49 1:21:18 1:58:23 1:54:13 174 412 Esther Leeuwerke Apeldoorn 1970 1633e 14:31 47:19 1:20:59 1:58:47 1:54:15 175 383 Annemieke Stam Assen 1969 1634e 14:31 47:19 1:21:00 1:58:48 1:54:16 176 1234 Anne-marie Eerenstein Bas van de Goor Foun 1981 1635e 13:28 46:17 1:20:11 1:57:15 1:54:16 177 1850 Sandra van Gelder Rabobank IJsseldelta 1977 1638e 13:38 47:16 1:19:47 1:56:42 1:54:19 178 1035 Marrie de Kreek De Gemzen 1965 1641e 13:22 46:56 1:21:12 1:56:55 1:54:22 179 1090 Manon Vermeulen Heerenveen 1990 1643e 12:47 45:23 1:19:32 1:56:52 1:54:26 180 850 Fransisca van Schaik Zwolle 1976 1649e 12:52 45:28 1:19:30 1:56:00 1:54:30 181 807 Linda de Groot Zwolle 1974 1651e 13:16 45:49 1:20:11 1:58:28 1:54:30 182 1212 Helen Wissink Vreden (GER) 1969 1657e 14:02 48:33 1:22:15 1:55:28 1:54:33 183 1016 Helen van Duuren DE LOPER 1978 1663e 13:23 46:23 1:19:36 1:58:22 1:54:40 184 881 Angela Timmerman Kampen 1972 1672e 14:09 47:30 1:21:10 1:58:01 1:54:47 185 912 Sanne van 't Erve Raalte 1989 1674e 13:54 46:57 1:20:50 1:57:53 1:54:47 186 1218 Anne Vossebelt Raalte 1968 1678e 13:22 46:48 1:20:50 1:57:16 1:54:48 187 449 Joyce van der Veer DE LOPER 1980 1682e 13:21 46:21 1:20:02 1:58:33 1:54:51 188 360 Ella van Amelsvoort Zwolle 1995 1685e 14:53 49:44 1:24:29 1:58:53 1:54:52 189 536 Marjolijn Kelderman Zwolle 1978 1686e 14:14 48:02 1:21:26 1:58:40 1:54:52 190 568 Gerieke Buist Loopgroep RaitdaipRu 1993 1694e 13:47 47:24 1:20:52 1:57:17 1:55:00 191 563 Bianca Landman Zwolle 1974 1707e 13:58 47:18 1:20:31 1:58:26 1:55:09 192 1144 Tessa Striekwold Loopgroep Aart Stigt 1991 1718e 14:36 49:01 1:22:50 1:59:28 1:55:20 193 666 Susanne Mekenkamp Daventria 1978 1723e 13:53 47:19 1:20:51 1:58:05 1:55:23 194 994 Riët Kolkman Raalte 1967 1726e 13:11 46:13 1:20:13 1:58:44 1:55:24 195 900 Arlana van Ommen PEC 1910 1978 1729e 14:29 47:51 1:21:27 1:59:35 1:55:25 196 875 Martine Bosman Elburg 1981 1736e 13:33 46:42 1:20:22 1:59:11 1:55:27 197 873 Esmeralda Weeda-Koetsier Doornspijk 1969 1738e 13:32 46:36 1:20:21 1:59:12 1:55:28 198 935 Marlies Smit Utrecht 1979 1745e 14:15 48:18 1:21:41 1:58:35 1:55:32 199 275 Hanneke de Haas Elburg 1969 1749e 14:00 47:39 1:21:14 1:59:20 1:55:36 200 803 Karen Noordman Amsterdam 1985 1752e 13:15 47:16 1:21:21 1:57:25 1:55:37
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 1188 Barbera Attema Heerenveen 1974 1755e 14:13 48:29 1:22:21 1:59:28 1:55:39 202 990 Willeke Veneman Deventer 1976 1759e 13:44 47:35 1:21:38 1:58:37 1:55:40 203 499 Helga van den Oord Zwolle 1982 1761e 14:16 48:29 1:21:43 1:58:42 1:55:40 204 1682 Nina Zaborowska ITM Group 3 1987 1762e 12:57 45:52 1:20:59 1:56:10 1:55:42 205 1770 Jactina Deuling PwC 1 1979 1767e 13:39 48:05 1:22:57 1:56:18 1:55:46 206 915 Nicole Kogelman Raalte 1990 1775e 13:53 46:57 1:20:49 1:58:58 1:55:52 207 1835 Debora van der Pol Rabobank IJsseldelta 1984 1794e 13:11 48:03 1:22:34 1:56:19 1:56:06 208 234 Sarah Pruntel Zwolle 1997 1795e 13:24 46:53 1:20:48 1:59:21 1:56:07 209 1299 Rianne Rijsdijk Isala 1975 1802e 14:32 47:52 1:21:25 2:00:23 1:56:16 210 6981 Mariska van Oenen Lemelerveld 1979 1806e 14:06 48:28 1:22:34 1:58:42 1:56:17 211 1317 Esther Kooiker Isala 1978 1810e 13:14 46:24 1:22:06 1:57:42 1:56:20 212 1316 Angeliek Gort Isala 1976 1813e 13:14 46:24 1:22:06 1:57:43 1:56:20 213 1165 Anita de Jong van Heerde Harderwijk 1968 1815e 13:03 45:52 1:20:18 1:58:17 1:56:21 214 6728 Margreeth Spanu Apeldoorn 1976 1829e 13:59 47:44 1:21:46 1:59:45 1:56:35 215 235 Marlou Kwakkel Raalte 1981 1830e 13:55 47:47 1:22:09 1:59:21 1:56:35 216 922 Karen Verheij Nagele 1960 1834e 13:01 45:53 1:20:05 1:58:55 1:56:35 217 401 Maartje Dekens Ede Gld 1981 1837e 13:45 46:33 1:20:57 1:59:26 1:56:39 218 6302 Marjanne Mulder Apeldoorn 1970 1839e 13:04 46:21 1:21:27 1:57:13 1:56:41 219 624 Judith Frederiks Amsterdam 1995 1840e 12:46 44:53 1:18:35 1:59:07 1:56:41 220 1172 Anita Visch 't Harde 1990 1852e 13:56 48:07 1:22:32 1:59:55 1:56:48 221 438 Sofie Bouwhuis Raalte 1986 1853e 13:13 46:27 1:21:22 1:58:23 1:56:49 222 1963 Engelien de Boer Van Mossel Land Rove 1959 1859e 13:19 46:37 1:21:19 1:57:14 1:56:54 223 967 Jip Hoppen Hengelo Ov 1989 1860e 14:00 47:48 1:21:50 2:01:27 1:56:54 224 504 Loes Pisani Zwolle 1977 1862e 13:29 47:44 1:22:15 1:57:59 1:56:54 225 1265 Denice Arslan Monicares Foundation 1977 1863e 13:29 47:45 1:22:15 1:57:59 1:56:54 226 590 Annemarie Knottnerus 's-Gravenhage 1965 1864e 13:41 47:39 1:22:20 2:00:10 1:56:54 227 1099 Gerda van Weij Leuvenheim 1963 1865e 14:01 47:53 1:21:41 1:59:59 1:56:55 228 1097 Margretha de Jong Wezep 1985 1875e 14:11 48:03 1:22:07 1:59:21 1:57:08 229 1176 Marit-An Overweg PEC 1910 1971 1878e 13:40 47:44 1:22:57 1:59:34 1:57:10 230 984 Elleke Demmers Wijhe 1985 1879e 14:02 48:45 1:23:06 1:58:44 1:57:10 231 558 Dorien Broekhuijsen Zwolle 1972 1881e 13:29 47:09 1:21:25 1:59:30 1:57:11 232 1956 Lisette ten Wolde Scania Production Zw 1989 1883e 12:26 45:09 1:20:16 1:57:31 1:57:12 233 253 Esther Burgman PEC 1910 1981 1886e 13:43 47:38 1:22:10 1:59:37 1:57:16 234 842 Jessica Brand Hoogeveen 1976 1887e 13:55 48:06 1:22:50 1:59:08 1:57:17 235 205 Diana Seinen PEC 1910 1978 1888e 13:42 46:02 1:20:15 2:00:34 1:57:18 236 1698 Karlijn van Wingerden Acquire Publishing 1 1977 1889e 12:15 45:47 1:21:05 1:57:42 1:57:19 237 329 Petra van Werven Zwolle 1985 1892e 13:46 46:57 1:20:35 2:00:39 1:57:22 238 993 Maria Noorda Zwolle 1990 1899e 13:51 47:30 1:21:37 2:00:21 1:57:31 239 960 Jenneke Harsevoort Vollenhove 1967 1903e 14:20 49:25 1:24:00 2:00:33 1:57:33 240 1066 Lieke Hoonhorst Groningen 1988 1907e 14:00 47:43 1:21:56 2:02:12 1:57:38 241 241 Margriet Westrik Hoogeveen 1974 1911e 13:37 47:43 1:22:18 2:00:54 1:57:40 242 356 Chantal den Uijl Dutch Runners 1982 1912e 13:57 47:01 1:20:49 2:01:08 1:57:42 243 514 Nelly Reuvekamp PEC 1910 1975 1913e 14:34 48:00 1:22:36 2:01:49 1:57:42 244 296 Debbie Peters Zwolle 1982 1918e 13:28 47:05 1:21:55 2:00:08 1:57:46 245 835 Wendy Kroeze Zwolle 1984 1920e 13:21 46:55 1:21:49 2:00:12 1:57:47 246 228 Corien Veenstra Hattem 1981 1928e 14:22 48:41 1:23:15 2:02:06 1:57:55 247 206 Femke Hollander Kampen 1990 1937e 14:00 47:57 1:22:23 2:00:36 1:58:03 248 451 Marjan Dijken Lemmer 1968 1939e 14:54 49:48 1:24:29 2:02:15 1:58:05 249 416 Aniek Bruggeman Heino 1989 1949e 14:17 48:43 1:23:39 2:01:19 1:58:09 250 1654 Harriët Ebbink Professionals in NAH 1970 1950e 13:59 48:40 1:23:43 1:58:43 1:58:11
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 404 Esther Goemans Zwolle 1977 1952e 13:47 48:21 1:23:10 2:01:04 1:58:11 252 1080 Frederieke Voswijk Zwolle 1981 1957e 14:54 48:25 1:23:00 2:02:43 1:58:16 253 405 Ingrid Pronk Hattem 1973 1961e 14:05 49:14 1:24:01 2:00:17 1:58:18 254 396 Liesbeth Stobbink Hattem 1975 1962e 14:04 49:14 1:24:01 2:00:18 1:58:19 255 1883 Nelly Pool Gemeente Zwolle 3 1988 1963e 13:25 47:43 1:24:28 1:59:01 1:58:19 256 1170 Agnes ten Hove Raalte 1981 1969e 13:50 48:28 1:23:15 2:00:51 1:58:24 257 702 Maartje Dijk Salland 1985 1971e 13:10 45:40 1:20:18 2:00:02 1:58:24 258 527 Suzanne Ganzevles Zwolle 1975 1973e 14:41 48:25 1:22:54 2:02:22 1:58:26 259 477 Mirjam Kes PEC 1910 1986 1980e 14:10 48:43 1:23:36 2:01:56 1:58:33 260 694 Alice Mathijssen Zwolle 1967 1981e 14:10 48:18 1:22:59 2:00:11 1:58:35 261 372 Jeanet Tienstra Wezep 1972 1991e 15:44 51:35 1:25:34 2:03:12 1:58:42 262 667 Thea van der Vegt Broekland Ov 1967 1992e 14:44 49:23 1:24:20 2:03:03 1:58:42 263 859 Iris Kilsdonk Amsterdam 1983 1996e 13:45 48:02 1:23:01 1:59:51 1:58:48 264 217 Roos Meijer Zwolle 1988 2003e 15:20 50:49 1:24:15 2:02:56 1:58:53 265 7039 Dinie Overmars Hasselt 1964 2005e 13:24 46:47 1:21:30 2:02:09 1:58:54 266 1842 Dina de Lange Rabobank IJsseldelta 1968 2010e 12:58 46:16 1:21:35 1:59:09 1:58:56 267 684 Stephanie Gunnink Heerenveen 1989 2013e 13:59 47:55 1:22:48 2:01:57 1:58:57 268 940 Lisa Klok07 Zwolle 1988 2019e 13:52 48:38 1:24:14 2:02:08 1:58:58 269 916 Marieke van Wijk Zwolle 1976 2029e 13:43 48:43 1:23:43 2:00:32 1:59:06 270 248 Kristel Akkermans Zwolle 1982 2031e 14:51 48:07 1:22:09 2:03:39 1:59:08 271 896 Erna Willems Bergentheim 1985 2032e 14:06 49:01 1:24:16 2:02:21 1:59:08 272 892 Rozemarijn Geerts Groningen 1991 2036e 14:32 49:31 1:23:47 2:02:28 1:59:10 273 1033 Aniek Veldink Zwolle 1990 2041e 14:04 48:42 1:24:26 2:02:27 1:59:15 274 1062 Bertie Hendriks Epe 1977 2044e 13:07 46:45 1:21:55 2:00:59 1:59:17 275 1663 Anita Loman Professionals in NAH 1964 2055e 14:02 48:44 1:23:47 1:59:52 1:59:22 276 415 Susan Branderhorst 't Harde 1978 2058e 15:09 50:10 1:25:04 2:03:47 1:59:23 277 252 Mariët Drinhuyzen Almelo 1969 2063e 13:44 47:16 1:22:07 2:03:05 1:59:26 278 1271 Anneke van der Laan 4e Musketiers & Frie 1991 2067e 13:53 48:44 1:23:44 2:01:40 1:59:29 279 1003 Michal Hordijk PEC 1910 1978 2069e 14:10 48:43 1:23:43 2:02:53 1:59:31 280 564 Chantal Lokhorst Zwolle 1977 2077e 13:32 47:49 1:22:54 2:01:02 1:59:34 281 358 Helma Tielbeke Lemelerveld 1966 2078e 14:16 49:53 1:25:07 2:02:30 1:59:35 282 945 Lauret Tielbeke Groningen 1994 2079e 14:16 49:54 1:25:08 2:02:30 1:59:35 283 331 Hermien Brummel Oldebroek 1968 2085e 14:26 49:06 1:23:48 2:03:23 1:59:41 284 1308 Marieke Geerds Isala 1973 2086e 14:26 49:06 1:23:49 2:03:23 1:59:42 285 1530 Ellen Kilian VR & GGD IJsselland 1975 2098e 13:11 48:02 1:23:24 2:00:13 1:59:50 286 1157 Mardien Zomer Utrecht 1988 2099e 14:43 50:57 1:26:15 2:03:17 1:59:50 287 420 Ellen-Jane van Straten Zwolle 1981 2105e 13:41 46:57 1:21:22 2:02:35 1:59:55 288 854 Natascha Kruid Meppel 1988 2110e 14:10 48:42 1:24:21 2:04:07 1:59:59 289 1175 José Tibben Broekland Ov 1964 2116e 14:46 49:30 1:24:35 2:04:25 2:00:05 290 721 Jeanette Mussche Scania Production Zw 2121e 14:26 51:07 1:26:11 2:00:27 2:00:07 291 534 Fieke Roetert Steenbrugge Wijhe 1994 2122e 14:57 50:26 1:24:55 2:02:25 2:00:08 292 610 Fleur van Norden Apeldoorn 1982 2123e 13:53 48:19 1:24:10 2:03:26 2:00:09 293 6978 Marijke van Eeerde Zwolle 1976 2128e 14:39 50:08 1:25:44 2:03:29 2:00:17 294 1088 Karina Kramer-de Vries Urk 1979 2129e 14:39 50:09 1:25:44 2:03:29 2:00:17 295 1037 Ellis kramer Romkes Urk 1979 2130e 14:39 50:08 1:25:44 2:03:29 2:00:17 296 650 Helene de Vries De Sprinter 1969 2133e 14:30 50:03 1:25:39 2:03:30 2:00:20 297 500 Aletta van Bezoen PEC 1910 1964 2138e 14:10 48:45 1:24:01 2:03:43 2:00:22 298 1267 Eline Bijlenga 4e Musketiers & Frie 1982 2140e 14:17 50:50 1:23:55 2:02:47 2:00:23 299 609 Anouk Witteveen Veluwe 1975 2142e 13:53 48:19 1:24:10 2:03:42 2:00:24 300 965 Gisanne Noorman Harderwijk 1991 2143e 13:15 47:01 1:22:38 2:02:19 2:00:24
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 1253 Annemieke Greving Run2Day Zwolle 1966 2147e 14:19 49:37 1:25:06 2:01:36 2:00:29 302 1254 Tessa van Belle Run2Day Zwolle 1985 2148e 14:20 49:39 1:25:06 2:01:36 2:00:29 303 1030 Judith Stibbe Amsterdam 1991 2149e 14:58 51:40 1:27:09 2:03:47 2:00:29 304 1908 Esther Kevelam X-Tend BV/CRAFT Bene 1986 2150e 14:27 50:42 1:26:02 2:03:20 2:00:30 305 1810 Helen de Roode GD Diergezondheid 1 1981 2155e 14:04 49:43 1:25:20 2:01:25 2:00:33 306 368 Kira Sluiter Hattem 1976 2158e 14:05 49:15 1:24:28 2:02:34 2:00:35 307 639 Natascha Donker Nijmegen 1976 2159e 14:27 49:51 1:25:27 2:03:17 2:00:35 308 343 Samantha Nibourg Zwolle 1988 2163e 14:14 49:12 1:24:29 2:03:13 2:00:38 309 1073 Barbara Bockting Zwolle 1990 2164e 14:15 49:12 1:24:29 2:03:13 2:00:39 310 212 Eveline de Valk Zwolle 1970 2166e 14:29 48:06 1:22:49 2:04:52 2:00:41 311 1314 Astrid Ruitenberg Isala 1963 2167e 14:14 49:26 1:24:47 2:03:57 2:00:42 312 870 Karin Nijhof Zwolle 1990 2175e 14:54 51:45 1:27:18 2:03:52 2:00:46 313 403 Henriette Ruitenberg Zwolle 1972 2176e 14:50 50:27 1:25:50 2:04:31 2:00:47 314 379 Maaike van de Belt Heino 1974 2178e 14:16 48:50 1:24:27 2:03:58 2:00:48 315 658 Mirjam de Vos Heerenveen 1973 2192e 14:53 49:59 1:25:28 2:05:11 2:00:57 316 890 Ellen de Waal Zwolle 1969 2199e 13:48 48:36 1:24:18 2:03:27 2:01:02 317 616 Ella Herbrink ACO Van Elderen 1958 2200e 14:32 49:26 1:25:02 2:05:40 2:01:03 318 715 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 2201e 13:41 48:07 1:24:08 2:03:02 2:01:03 319 1092 Roos Bakker Amsterdam 1989 2205e 14:07 49:04 1:24:43 2:03:33 2:01:07 320 386 Lotte Hardeman Zwolle 1994 2208e 14:56 50:25 1:26:02 2:05:35 2:01:08 321 221 Noor Tonis Groningen 1991 2210e 14:27 47:52 1:22:52 2:05:36 2:01:08 322 591 Nathalie Kemperman Rheden 1976 2214e 14:01 49:34 1:25:10 2:03:20 2:01:10 323 347 Hieke Keuning Zwolle 1981 2220e 14:42 49:54 1:25:49 2:05:03 2:01:13 324 471 Kirsten Handstede Zwolle 1988 2227e 14:50 50:28 1:25:50 2:05:01 2:01:17 325 975 Annelies de Vries Blokzijl 1990 2229e 13:34 47:08 1:22:37 2:03:56 2:01:17 326 687 Marloes Terhurne PEC 1910 1974 2235e 13:01 45:49 1:23:06 2:02:23 2:01:21 327 1112 Rianne Dijk Dedemsvaart 1988 2240e 14:13 48:31 1:24:17 2:04:54 2:01:23 328 886 Alice Velema Isala '96 1971 2244e 14:38 50:30 1:26:02 2:05:05 2:01:27 329 1155 Corien Kok - van Halm Kampen 1988 2247e 14:39 50:37 1:26:20 2:05:05 2:01:30 330 374 Marije Neuteboom (Warmlop Zwolle 1978 2250e 13:42 48:22 1:24:35 2:03:05 2:01:32 331 1306 Daniëlle Harmsen Isala 1973 2257e 13:44 49:08 1:24:56 2:03:52 2:01:38 332 274 Antien van Beusekom Zwolle 1985 2258e 14:19 50:02 1:26:37 2:04:07 2:01:38 333 906 Tara Groothuis Raalte 1989 2263e 13:23 48:07 1:24:12 2:03:14 2:01:42 334 1059 Joyce Wijnberg Raalte 1990 2265e 14:01 49:06 1:24:52 2:04:45 2:01:43 335 1004 Annemarie Hoiting Assen 1981 2267e 14:44 50:05 1:25:54 2:04:48 2:01:44 336 6693 Ina Inkelaar Zwolle 1971 2270e 14:45 50:33 1:26:29 2:05:38 2:01:46 337 521 Wimke van der Vaart Zwolle 1982 2271e 14:56 50:12 1:25:18 2:06:38 2:01:48 338 436 Sandra Westemeijer Zwolle 1968 2272e 13:55 48:50 1:24:49 2:05:35 2:01:52 339 300 Antoinne Dijk Zwolle 1966 2273e 14:45 50:41 1:27:06 2:05:45 2:01:53 340 1085 Esther van Dorresteijn Vaassen 1973 2274e 13:20 46:33 1:22:00 2:03:59 2:01:54 341 466 Ceciel Groot Koerkamp Broekland Ov 1984 2277e 15:08 51:37 1:27:35 2:05:18 2:01:58 342 670 Wilke Feenstra Zwartsluis 1970 2282e 14:04 49:16 1:24:57 2:05:17 2:02:03 343 970 Annerie Messelink Zwolle 1987 2288e 13:46 48:33 1:24:30 2:04:52 2:02:05 344 270 Rebecca Snijder Zwolle 1992 2291e 14:40 48:30 1:23:56 2:06:45 2:02:07 345 333 Mirjam Beekman De Gemzen 1980 2293e 14:49 50:25 1:26:18 2:05:19 2:02:07 346 688 Sanne Verkuijl Groningen 1994 2294e 15:09 51:25 1:28:19 2:06:17 2:02:08 347 332 Karin Ritsema Utrecht 1989 2297e 13:56 48:46 1:24:02 2:05:34 2:02:10 348 1069 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 2303e 14:19 49:18 1:25:36 2:06:12 2:02:14 349 376 Irene Linders-Wouters Vierhouten 1964 2304e 14:27 49:25 1:25:42 2:06:23 2:02:14 350 227 Daniëlle Groot Koerkamp Wijhe 1989 2307e 15:09 51:37 1:27:36 2:05:34 2:02:14
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 1200 Wielhouwer Edith Drachten 1969 2310e 13:40 47:36 1:23:35 2:05:38 2:02:16 352 303 Christa Schenk Velp Gld 1960 2313e 13:59 48:38 1:24:51 2:05:07 2:02:20 353 8267 Henriëtte Jongbloed Nederland 2320e 13:55 48:25 1:23:43 2:06:19 2:02:25 354 389 Mariska Wagenaar Heerde 1978 2323e 14:46 50:34 1:26:41 2:06:19 2:02:28 355 1156 Claartje Boote Zwolle 1985 2326e 13:22 47:11 1:23:07 2:04:15 2:02:29 356 887 Geerieke Kiewiet Utrecht 1991 2330e 13:59 49:26 1:25:41 2:06:09 2:02:32 357 841 Mariëlle Lankhorst Meppel 1988 2332e 14:09 48:42 1:24:31 2:06:42 2:02:33 358 387 Gea Brink Staphorst 1964 2333e 14:19 49:12 1:25:35 2:06:32 2:02:33 359 1708 Natascha Visser Bestuursdienst Ommen 1979 2334e 13:19 48:18 1:25:04 2:03:11 2:02:34 360 618 Sabine Haarman Raalte 1992 2335e 15:20 51:35 1:28:23 2:06:29 2:02:36 361 955 Henny Barends Urk 1985 2339e 14:40 50:09 1:26:04 2:05:53 2:02:42 362 464 Angelique Wessels Zwolle 1987 2344e 13:24 47:52 1:24:33 2:04:51 2:02:44 363 809 Bettine Schaap Groningen 1991 2346e 14:15 49:25 1:25:52 2:05:29 2:02:46 364 1202 Inge Flokstra Amersfoort 1977 2348e 15:03 49:25 1:25:26 2:06:55 2:02:47 365 1890 Esther Doornbosch Gemeente Zwolle 4 1978 2349e 13:42 47:46 1:23:35 2:05:10 2:02:48 366 509 Marja Bakker Marathon Pim Mulier 1957 2354e 15:56 52:23 1:27:39 2:06:59 2:02:55 367 459 Antine Sytsma Heerde 1973 2355e 14:18 49:43 1:25:18 2:06:06 2:02:56 368 1065 Nynke Politiek Apeldoorn 1979 2357e 13:23 47:29 1:24:23 2:06:06 2:03:00 369 203 Femke Gertsen Zwolle 1981 2362e 14:21 50:08 1:26:40 2:06:05 2:03:05 370 1525 Loïs Reiling EY 3 1991 2366e 14:33 50:16 1:25:52 2:03:47 2:03:09 371 1208 Sanne ter Pelle Zwolle 1989 2369e 14:14 49:42 1:25:39 2:06:48 2:03:12 372 414 Gerlinde Meijer Zwolle 1977 2374e 14:09 48:40 1:24:20 2:06:43 2:03:14 373 977 Sanne Menting Zwolle 1985 2376e 14:08 49:57 1:27:21 2:06:19 2:03:14 374 1082 Claudi Oostewechel Luttenberg 1992 2378e 14:08 50:01 1:26:59 2:06:44 2:03:16 375 637 Leanne van Vilsteren Zwolle 1973 2380e 15:28 51:11 1:27:26 2:07:09 2:03:16 376 494 Erna Mulder Heino 1979 2390e 15:06 51:02 1:27:36 2:07:12 2:03:24 377 574 Marjan de Gruijter Epe 1967 2393e 14:47 50:51 1:27:00 2:06:55 2:03:30 378 661 Sigrid Jansen Zwolle 1969 2396e 15:10 51:30 1:28:09 2:07:26 2:03:32 379 511 Inge Gelderloos(Warmloper Zwolle 1986 2399e 14:30 50:19 1:26:56 2:05:11 2:03:34 380 904 Jelleke Bosma Zwolle 1987 2401e 15:04 51:07 1:27:32 2:07:31 2:03:34 381 719 Lydian Degen Scania Production Zw 2406e 14:26 49:59 1:26:43 2:03:54 2:03:39 382 1038 Mercedes Dahoe - Sierhuis TION 1974 2407e 15:35 52:03 1:28:28 2:08:16 2:03:39 383 1008 Ineke Hagemeier TION 1971 2408e 15:35 52:03 1:28:28 2:08:16 2:03:40 384 883 Marlot Heerink Heino 1988 2410e 14:17 48:50 1:24:28 2:06:50 2:03:41 385 1894 Maryl Veldkamp Gemeente Zwolle 5 1969 2411e 13:43 49:13 1:25:53 2:04:04 2:03:41 386 6883 Daniëlle van der Weerd Emst 1972 2412e 14:51 50:54 1:27:14 2:07:04 2:03:43 387 282 Netty Manuel Zwolle 1965 2415e 16:00 53:53 1:29:28 2:08:24 2:03:44 388 353 Marjanne Kattenberg Genemuiden 1978 2416e 14:12 50:08 1:26:36 2:06:35 2:03:46 389 530 Jacqueline van Nee Zwolle 1967 2425e 15:05 50:11 1:26:45 2:07:39 2:03:51 390 200 Rianne van der Kamp Dutch Runners 1970 2426e 14:48 50:44 1:27:08 2:07:40 2:03:51 391 673 Kim Scholtem PEC 1910 1973 2430e 13:41 47:39 1:22:13 2:06:20 2:03:58 392 1141 Mariska van Dam De Lier 1982 2435e 14:05 48:15 1:23:36 2:07:23 2:04:06 393 567 Meriam Diepeveen Zwolle 1974 2436e 15:05 51:02 1:27:43 2:08:09 2:04:06 394 269 Rozemarijn Scherpenisse Zwolle 1991 2438e 13:35 47:09 1:23:09 2:07:05 2:04:07 395 1731 Marleen Koning Abbott Laboratories 1973 2449e 15:02 51:06 1:27:30 2:08:17 2:04:21 396 1676 Gerliesse Visserman ITM Group 1 1980 2450e 14:21 50:12 1:26:28 2:05:02 2:04:22 397 398 Emmy van Marrum Zwolle 1987 2453e 14:38 50:19 1:25:59 2:07:17 2:04:24 398 706 Jeannette Oosterhaven Nunspeet 1966 2457e 13:59 49:13 1:25:39 2:07:49 2:04:27 399 1529 Wanda Krol VR & GGD IJsselland 1969 2468e 14:47 51:11 1:27:57 2:05:09 2:04:41 400 1281 Elise Venemans Intersport Schutte 1963 2469e 15:51 51:44 1:27:41 2:08:51 2:04:42
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 1302 Lisette Oosterveen Isala 1992 2472e 15:52 51:43 1:27:41 2:09:14 2:04:43 402 432 Marja van Vilsteren Isala '96 1969 2474e 14:50 50:20 1:26:23 2:09:01 2:04:45 403 669 Natascha van Diepen PEC 1910 1977 2478e 14:13 50:01 1:26:51 2:07:15 2:04:48 404 969 Anne Meilien Kootstra Amsterdam 1991 2480e 15:27 51:50 1:28:04 2:09:11 2:04:49 405 444 Gerrie Brouwer Dalfsen 1951 2482e 14:20 49:40 1:26:14 2:08:39 2:04:52 406 1002 Ninette Klooster Ede Gld 1974 2485e 14:43 50:52 1:27:38 2:08:41 2:04:55 407 1177 Siu Li Oei Utrecht 1966 2486e 2:05:00 2:05:00 408 1024 Greetje Deelstra Nieuwehorne 1971 2490e 15:42 51:57 1:28:14 2:08:59 2:05:05 409 623 Thea Huiskamp-Wessel Zwolle 1964 2493e 13:25 49:37 1:27:09 2:06:58 2:05:12 410 1044 Ylona Wolf Elburg 1977 2496e 14:09 50:15 1:27:27 2:07:44 2:05:14 411 1262 Elles Hetebrij Monicares Foundation 1972 2499e 14:48 51:50 1:28:39 2:08:56 2:05:15 412 631 Daria Piccinotti Apeldoorn 1963 2500e 14:28 51:18 1:27:41 2:09:15 2:05:17 413 822 Patricia Haverink Buren Gld 1971 2501e 13:58 48:38 1:25:48 2:07:27 2:05:18 414 689 Charlotte Folkersma Groningen 1995 2502e 15:09 51:25 1:28:19 2:09:32 2:05:23 415 933 Chantal Huitema Zwolle 1970 2505e 13:56 49:15 1:25:32 2:06:57 2:05:26 416 1105 Katelijne Beukema Utrecht 1994 2511e 15:30 49:35 1:25:28 2:09:27 2:05:36 417 431 Ester Boone Deventer 1968 2519e 15:07 51:22 1:28:10 2:10:06 2:05:42 418 6170 Giny Garst Zwolle 1963 2520e 14:11 49:12 1:26:21 2:09:14 2:05:44 419 861 Henriëtte Zwakenberg Zwolle 1959 2521e 15:34 51:53 1:28:25 2:09:34 2:05:45 420 869 Gelske Koedijk Zwolle 1991 2522e 15:34 51:53 1:28:25 2:09:35 2:05:46 421 924 Hanneke Leeflang Meppel 1984 2523e 15:27 52:46 1:29:51 2:09:58 2:05:47 422 1015 Eline Berghuis Zwolle 1978 2524e 13:11 48:09 1:26:12 2:07:17 2:05:48 423 714 Erna Bruinewoud Zwolle 1967 2525e 14:04 50:34 1:28:01 2:08:08 2:05:50 424 421 Yfke Kuiphof Zwolle 1987 2526e 14:38 50:58 1:28:07 2:08:44 2:05:50 425 447 Dicky Wannink Zwolle 1965 2529e 15:50 52:53 1:29:03 2:10:13 2:05:53 426 393 Miriam Jansman Raalte 1971 2532e 15:38 52:13 1:28:47 2:10:18 2:05:55 427 831 Janny vd Slikke-Rademaker Nagele 1959 2533e 14:51 50:54 1:28:06 2:10:27 2:05:57 428 608 Marja Mulder Salland 1963 2535e 13:48 48:53 1:27:19 2:09:37 2:05:58 429 695 Jennie Dijk-Schemmekes Wijhe 1969 2536e 15:34 52:18 1:29:17 2:10:29 2:05:58 430 957 Agnes Tekstra Zwolle 1976 2539e 14:01 49:55 1:27:19 2:07:31 2:06:00 431 314 Heleen van der Grijn De Sprinter 1973 2540e 14:31 50:09 1:27:20 2:09:10 2:06:01 432 510 Marthe Tollenaar Amsterdam 1985 2541e 14:15 49:01 1:25:19 2:09:16 2:06:05 433 334 Anja Hoenselaar Arnhem 1981 2543e 14:57 51:51 1:29:20 2:09:10 2:06:08 434 1658 Annet Reimert Professionals in NAH 1964 2544e 14:17 50:24 1:28:01 2:06:40 2:06:08 435 316 Francisca van Dorp Isala '96 1972 2545e 15:00 51:24 1:28:08 2:09:22 2:06:09 436 318 Irene Steenwinkel Isala '96 1969 2546e 15:00 51:24 1:28:09 2:09:22 2:06:09 437 461 Petra van Essen Athlos 1969 2547e 15:19 52:09 1:29:18 2:09:21 2:06:09 438 418 Ria Voges PEC 1910 1964 2548e 15:04 51:14 1:31:15 2:10:05 2:06:10 439 958 Marloes Stapel Zwolle 1986 2549e 13:26 47:36 1:24:35 2:08:50 2:06:12 440 679 Femke den Hertog Hattem 1968 2550e 14:06 49:29 1:27:23 2:09:56 2:06:13 441 1836 Anniek Evers Rabobank IJsseldelta 1990 2551e 14:13 51:18 1:28:37 2:06:27 2:06:14 442 644 Alice Zielhuis Wezep 1974 2552e 14:11 50:00 1:26:43 2:08:53 2:06:15 443 981 Susan Hesselink Emmeloord 1993 2558e 15:51 53:36 1:30:28 2:10:41 2:06:19 444 657 Marjolein Haarman Salland 1989 2560e 15:20 51:35 1:28:23 2:10:15 2:06:22 445 676 Hendriëtte Eikelboom De Gemzen 1978 2561e 14:51 50:28 1:28:03 2:09:34 2:06:23 446 1232 Sasja Huisman Bas van de Goor Foun 1977 2562e 14:31 49:54 1:27:21 2:10:13 2:06:25 447 1216 Sylvia Groenendijk Oldemarkt 1963 2563e 14:29 49:49 1:26:52 2:10:39 2:06:27 448 950 Jenny Middelbrink Havelte 1986 2565e 14:46 51:38 1:28:56 2:09:46 2:06:27 449 1853 Willemien de Bruin Rabobank IJsseldelta 1976 2566e 14:12 50:53 1:27:56 2:06:41 2:06:28 450 583 Marjon Lütter Zwolle 1987 2568e 13:26 48:18 1:25:36 2:08:38 2:06:30
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 1504 Grietje Wolters I-get & Kok Strafrec 1961 2570e 14:35 50:12 1:27:14 2:07:12 2:06:31 452 686 Natascha van Dalen Steenwijk 1982 2571e 14:33 50:57 1:28:35 2:09:43 2:06:33 453 1298 Anita Kappert Isala 1971 2572e 15:38 52:13 1:28:48 2:10:56 2:06:33 454 1550 Angelique Bonthuis Stichting Mindfit 1 1983 2575e 12:59 46:49 1:23:14 2:07:24 2:06:39 455 475 Barbara Oenema PEC 1910 1972 2577e 15:03 51:14 1:27:50 2:10:35 2:06:40 456 472 Elske Barkman TION 1964 2580e 15:37 52:05 1:28:51 2:11:17 2:06:43 457 1725 Evelien Ossendrijver Abbott Laboratories 1962 2582e 14:27 50:46 1:28:18 2:06:57 2:06:45 458 1010 Kelly Sandys Groningen 1989 2585e 13:19 47:47 1:25:50 2:10:30 2:06:46 459 479 Jolanda van Zonneveld Nunspeet 1974 2589e 15:06 51:49 1:29:12 2:10:51 2:06:51 460 663 Anke Willemsen Lichtenvoorde 1956 2590e 14:23 49:40 1:26:55 2:10:15 2:06:52 461 291 Marlies Hultink-Janosik Zwolle 1951 2591e 14:01 50:05 1:27:58 2:08:13 2:06:53 462 1045 Carline vd Breemer Groningen 1988 2592e 15:46 52:30 1:29:46 2:11:15 2:06:54 463 911 Lotte Beumer Groningen 1989 2595e 15:47 52:31 1:29:46 2:11:15 2:06:55 464 705 Inge Molenwijk PEC 1910 1968 2596e 15:03 51:13 1:28:20 2:10:52 2:06:56 465 6054 Anneke den Bouwmeester Zwolle 1962 2599e 14:22 50:44 1:28:11 2:09:16 2:06:56 466 295 Angelien Strijkveen - Har Salland 1960 2602e 16:02 52:22 1:29:14 2:10:56 2:06:59 467 522 Harmieke Paters Hoogeveen 1967 2610e 15:03 51:59 1:29:13 2:10:52 2:07:07 468 868 Rinske Tolsma Emmeloord 1973 2614e 15:42 53:19 1:29:58 2:11:32 2:07:08 469 614 Annelies Pijper Zwolle 1955 2615e 14:01 49:52 1:27:38 2:09:54 2:07:10 470 1310 Marleen Veldhorst Isala 1973 2626e 15:38 52:44 1:30:09 2:11:35 2:07:23 471 307 Cathy Koenhein Zwolle 1974 2628e 15:42 53:54 1:31:00 2:11:56 2:07:23 472 430 Harmke Juffer Isala '96 1968 2630e 14:16 49:54 1:27:14 2:10:42 2:07:25 473 388 Jeanine Schaart Assendelft 1968 2634e 14:48 51:02 1:28:22 2:10:51 2:07:31 474 1315 Mariska Brouwers Isala 1979 2635e 14:14 49:26 1:29:15 2:10:45 2:07:31 475 677 Maureen Kroes Dalfsen 1980 2638e 15:24 51:31 1:28:31 2:11:58 2:07:37 476 664 Gerda Smith Isala '96 1970 2640e 14:38 51:19 1:28:39 2:11:21 2:07:42 477 1235 Nicole Steneker Bas van de Goor Foun 1988 2643e 15:30 52:35 1:29:51 2:11:45 2:07:53 478 1140 Nitolanda Ebes-van Rijn Zwolle 1970 2649e 15:01 51:05 1:28:19 2:12:01 2:08:03 479 1289 Susanne Verboom Enexis / Fudura 1971 2652e 15:30 52:50 1:30:04 2:11:55 2:08:05 480 1288 Lina Baranowski Enexis / Fudura 1986 2656e 14:32 50:06 1:27:48 2:11:35 2:08:11 481 224 Marit Frederiks-Palland Zwolle 1979 2658e 14:55 49:34 1:27:49 2:12:40 2:08:13 482 919 Mirjam van Marwijk-Elshof Zwolle 1973 2661e 13:53 49:44 1:27:58 2:09:44 2:08:17 483 1230 Lydia Mossel Bas van de Goor Foun 1987 2664e 15:07 51:34 1:28:37 2:12:15 2:08:20 484 542 Monique Mijsbergh PEC 1910 1966 2668e 14:58 51:05 1:29:38 2:12:19 2:08:23 485 249 Gerrianne Boer Zwolle 1975 2671e 14:50 52:01 1:30:00 2:11:25 2:08:27 486 701 Gerda Bonenkamp Marathon Pim Mulier 1954 2674e 14:37 51:12 1:28:56 2:12:48 2:08:29 487 348 Marleen vd Boom Emmeloord 1988 2675e 14:29 51:39 1:30:38 2:10:40 2:08:30 488 1291 Ingeborg Veldkamp Enexis / Fudura 1996 2677e 15:02 52:21 1:30:06 2:12:04 2:08:34 489 1078 Rianne Schimmel Herveld 1981 2678e 14:13 50:20 1:28:00 2:11:22 2:08:34 490 929 Mascha vd Belt Hasselt 1976 2679e 15:01 50:37 1:28:43 2:13:03 2:08:35 491 1022 Willeke Haasjes Apeldoorn 1977 2684e 15:39 53:12 1:30:52 2:12:05 2:08:39 492 6620 Ilanit Roeterd Zwolle 1975 2685e 15:38 53:11 1:30:52 2:12:05 2:08:39 493 1250 Aswintha Oostindie Run2Day Zwolle 1980 2686e 16:07 52:58 1:29:21 2:13:19 2:08:39 494 478 Monique Bourgonje Apeldoorn 1976 2687e 15:39 53:13 1:30:53 2:12:05 2:08:40 495 668 Leonie Bosscher Zwolle 1988 2690e 14:11 49:24 1:26:31 2:11:01 2:08:43 496 1295 Els Westdijk Isala 1965 2693e 15:32 52:48 1:30:32 2:13:41 2:08:57 497 1061 Joke Schmitz Groningen 1974 2696e 14:53 51:32 1:29:49 2:11:53 2:08:59 498 1957 Henriet van Kampen Scania Production Zw 1968 2703e 15:25 53:56 1:32:51 2:09:35 2:09:10 499 1217 Silvia Plessius Heeten 1965 2704e 15:10 51:48 1:29:15 2:13:15 2:09:10 500 964 Irene spiekerman V W Kraggenburg 1975 2707e 15:48 54:06 1:31:30 2:13:37 2:09:11
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 1020 Annemarie van Zadelhoff Zwolle 1968 2712e 15:28 53:26 1:30:29 2:14:11 2:09:16 502 827 Jantine Smale Nunspeet 1971 2715e 15:06 51:49 1:29:18 2:13:19 2:09:18 503 1034 Esther Bergsma Groningen 1990 2716e 15:16 52:48 1:31:16 2:13:03 2:09:19 504 1895 Ruth Engels Gemeente Zwolle 5 1991 2718e 15:43 52:50 1:30:15 2:13:05 2:09:22 505 6166 Sytske Dijkstra Marienheem 1995 2725e 15:06 52:47 1:31:34 2:12:49 2:09:28 506 223 Laura Steen Redeker Zwolle 1987 2730e 15:53 54:20 1:31:44 2:14:27 2:09:38 507 893 Shauni van Dijk Groningen 1992 2733e 16:08 53:45 1:32:21 2:13:26 2:09:41 508 1276 Mirjan Hutten Intersport Schutte 1955 2735e 15:53 53:26 1:31:37 2:13:52 2:09:43 509 647 Mascha Schram Zwolle 1972 2737e 15:41 53:54 1:31:17 2:14:18 2:09:45 510 524 Mieke Barenbrug Zwolle 1981 2738e 14:15 49:59 1:29:05 2:13:42 2:09:45 511 225 Rianne Kalt Kampen 1978 2742e 15:31 53:31 1:31:35 2:14:46 2:09:53 512 391 Renske Meulstee Zwolle 1990 2744e 15:14 51:58 1:30:04 2:14:19 2:09:56 513 1095 Marian Bruijn Warder 1968 2747e 15:27 52:32 1:30:47 2:14:24 2:09:57 514 577 Gerlien Vos Wezep 1974 2749e 13:58 50:58 1:30:07 2:13:03 2:10:01 515 665 Akkie van Wezep-Zuidema Nunspeet 1969 2752e 15:00 52:35 1:30:55 2:13:22 2:10:03 516 1548 Mirjam Companjen VR & GGD IJsselland 1970 2754e 15:12 53:03 1:31:07 2:10:54 2:10:04 517 1283 Gerard Oosterlaar Intersport Schutte 1995 2757e 14:23 50:01 1:27:17 2:13:29 2:10:06 518 999 Berlinda Oostindien Nieuwleusen 1974 2761e 14:49 51:07 1:28:50 2:15:01 2:10:13 519 597 Audrey Boeff Apeldoorn 1973 2763e 14:31 51:22 1:30:10 2:13:05 2:10:13 520 236 Juliette van Ommen IJsselmuiden 1990 2766e 14:00 50:11 1:29:07 2:13:08 2:10:17 521 257 Ria van Rooijen Annen 1978 2771e 15:21 52:07 1:29:36 2:13:50 2:10:23 522 980 Norma Streppel Algemene Bathmense S 1970 2773e 14:48 50:50 1:29:32 2:13:23 2:10:24 523 720 Greet Denekamp-Konink Scania Production Zw 2776e 15:03 51:09 1:29:20 2:14:22 2:10:26 524 324 Anita Jorna Dronten 1976 2777e 15:24 54:17 1:31:46 2:14:46 2:10:28 525 1183 Hester Koster - Boersma Elburg 1989 2780e 15:27 51:59 1:28:42 2:14:23 2:10:30 526 671 Anita van de Vegte AV Standdaarbuiten 1975 2781e 15:15 53:00 1:31:12 2:13:04 2:10:30 527 837 Tiziana Lampis Elburg 1971 2783e 15:00 52:48 1:31:17 2:14:18 2:10:32 528 528 Marleen Iemhoff Zwolle 1972 2784e 15:43 53:56 1:31:19 2:15:03 2:10:33 529 615 Harma Douma-Dijskterhuis Zwolle 1973 2788e 14:50 51:28 1:29:50 2:13:46 2:10:35 530 908 Hermien Onderstal Zwolle 1974 2792e 14:39 51:17 1:29:52 2:15:06 2:10:37 531 680 Edith Blom-van der Vinne Statina 1975 2795e 14:37 51:03 1:27:21 2:13:03 2:10:40 532 400 Marloes van Mackelenbergh Kampen 1977 2797e 16:02 53:46 1:31:31 2:14:53 2:10:43 533 971 Marloes Siemerink Goor 1977 2801e 15:30 53:21 1:31:26 2:13:01 2:10:44 534 297 Karin Stellingwerf Zwolle 1976 2802e 15:17 51:57 1:29:49 2:14:33 2:10:45 535 1588 Sharon Veltink Deltion College 1 1993 2807e 14:39 52:30 1:31:17 2:11:10 2:10:48 536 866 Jarinda Nijboer Rouveen 1993 2808e 15:31 52:34 1:30:25 2:15:01 2:10:49 537 555 Astrid Verbeek Enschede 1989 2809e 15:03 52:55 1:31:10 2:14:10 2:10:50 538 308 Yvonne Bonke Zwolle 1986 2811e 15:19 53:27 1:32:10 2:13:58 2:10:51 539 858 Francisca Schreurs-Kuiper Zwolle 1984 2812e 15:19 53:25 1:32:09 2:14:00 2:10:53 540 1153 Mariska van Veldhuizen Apeldoorn 1970 2813e 15:53 53:12 1:31:11 2:15:03 2:11:04 541 634 Mascha van den Esschert Apeldoorn 1977 2814e 15:54 53:13 1:31:12 2:15:03 2:11:05 542 914 Els Evenboer Hasselt 1987 2815e 14:23 50:47 1:29:24 2:14:02 2:11:11 543 1575 Rianne Lunenborg De Nieuwe Zaak 1 1985 2817e 14:01 50:34 1:29:21 2:11:32 2:11:13 544 1251 Jet van Hasselt Run2Day Zwolle 1976 2818e 16:08 53:27 1:31:58 2:15:53 2:11:15 545 266 Jeannet van Gelder Wezep 1972 2820e 14:54 52:45 1:31:42 2:14:20 2:11:17 546 260 Corina Fijn Hattemerbroek 1974 2821e 14:54 52:44 1:31:42 2:14:20 2:11:17 547 482 Bianca Borst Zwolle 1972 2823e 14:11 51:12 1:30:34 2:11:54 2:11:18 548 1132 Sophie Smolders Zwolle 1989 2825e 14:48 49:59 1:28:08 2:14:32 2:11:20 549 1263 Ronald van Vilsteren Monicares Foundation 1983 2826e 14:47 52:12 1:30:22 2:14:35 2:11:21 550 467 Sandra Burgman Zwolle 1966 2827e 15:29 52:26 1:31:03 2:15:13 2:11:21
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 1261 Eva Olde Rikkert Monicares Foundation 1972 2828e 14:47 52:11 1:30:22 2:14:36 2:11:22 552 659 Judith Bosch PEC 1910 1965 2830e 16:10 55:04 1:33:11 2:16:13 2:11:23 553 320 Liesbeth Oelen Zwolle 1973 2832e 15:32 52:28 1:31:05 2:15:13 2:11:24 554 390 Liesbeth van Benthem Zwolle 1991 2833e 14:14 50:11 1:28:37 2:14:29 2:11:26 555 815 Manon Eising Meeden 1995 2835e 16:15 55:05 1:34:01 2:16:12 2:11:33 556 927 Jannie Pekkeriet Hellendoorn 1962 2838e 16:15 55:05 1:33:58 2:16:19 2:11:41 557 382 Inge Bartels Zwolle 1974 2840e 15:29 52:25 1:31:03 2:15:35 2:11:43 558 1277 Marlou Alferink Intersport Schutte 1991 2844e 15:48 54:53 1:33:31 2:16:28 2:11:55 559 1233 Silvia Klein-Hofmeijer Bas van de Goor Foun 1960 2845e 14:50 51:33 1:30:26 2:15:49 2:11:56 560 551 Anita Schemmekes Zwolle 1973 2846e 15:38 52:56 1:31:38 2:16:27 2:11:56 561 246 Leonie Lankman Doornspijk 1990 2850e 15:00 52:49 1:31:40 2:15:18 2:12:00 562 573 Martine Altena Zwolle 1987 2853e 16:09 55:03 1:33:10 2:16:54 2:12:02 563 321 Heleen van der Pijl PEC 1910 1977 2854e 16:08 54:23 1:32:42 2:16:56 2:12:06 564 1209 Jenny Berends Kampen 1990 2856e 16:10 54:41 1:32:59 2:16:59 2:12:06 565 1574 Shafira Kamphuis De Nieuwe Zaak 1 1991 2857e 14:01 51:08 1:28:39 2:12:26 2:12:07 566 298 Dorien Leenders Zwolle 1978 2858e 15:32 52:59 1:31:49 2:16:40 2:12:09 567 966 Patricia Deventer Raalte 1978 2860e 14:54 52:12 1:30:48 2:16:30 2:12:17 568 674 Martine Groffen Apeldoorn 1974 2863e 16:01 54:58 1:34:24 2:16:19 2:12:20 569 209 Manouk Veldkamp (Warmlope Wezep 1988 2865e 16:06 55:40 1:34:10 2:16:26 2:12:25 570 882 Rieke Straatsma Groningen 1993 2866e 14:59 52:08 1:31:04 2:15:47 2:12:26 571 885 Lianne Koersen Warmlopers Wezep 1991 2872e 16:08 54:43 1:34:05 2:16:25 2:12:33 572 304 Marjolijn Enter Warmloper Zwolle 1978 2873e 16:06 55:40 1:34:10 2:16:34 2:12:33 573 538 Karen Bakker Zwolle 1982 2876e 15:59 54:15 1:32:25 2:16:39 2:12:38 574 973 Madelon Wever Zwolle 1992 2878e 14:59 53:39 1:32:45 2:15:51 2:12:40 575 8357 Margreet Kloeze Zwolle 1983 2879e 15:41 54:29 1:34:22 2:16:54 2:12:41 576 622 Dineke van 't Hul De Gemzen 1990 2883e 16:04 55:26 1:34:26 2:17:27 2:12:49 577 936 Diana van der Werff Ruinerwold 1980 2890e 15:27 52:51 1:31:13 2:16:50 2:13:02 578 1855 Karin Kuiper Wavin Ladies & Belgi 1972 2892e 14:29 53:03 1:32:44 2:13:24 2:13:08 579 230 Henriette Snijder Dutch Runners 1967 2893e 15:40 52:45 1:31:59 2:16:59 2:13:09 580 513 Ellen de Haan Zwolle 1981 2894e 16:17 55:19 1:33:45 2:17:53 2:13:09 581 550 Jacolien Knobbe De Sprinter 1977 2895e 15:55 55:37 1:34:55 2:17:21 2:13:13 582 1056 Marloes Selles Zwolle 1986 2897e 15:19 53:25 1:32:11 2:16:26 2:13:19 583 1083 Heleen Blaauwgeers Nijverdal 1975 2898e 14:55 52:18 1:31:45 2:16:56 2:13:20 584 351 Anneke Smit PEC 1910 1960 2899e 16:10 55:05 1:33:33 2:18:10 2:13:21 585 653 Jolande van der Steeg Genemuiden 1974 2900e 16:05 55:46 1:34:43 2:18:07 2:13:26 586 834 Tineke Bloemert Punthorst 1994 2905e 14:45 52:40 1:31:38 2:16:45 2:13:39 587 716 Bernita van Dijk Zwolle 1972 2906e 15:39 54:04 1:32:30 2:18:21 2:13:41 588 853 Marjet Blankvoort Lemele 1969 2907e 16:04 55:15 1:34:48 2:17:40 2:13:43 589 804 Vera de Kleuver Nijverdal 1990 2910e 15:06 53:41 1:33:14 2:16:45 2:13:50 590 856 Gerrie Fidder Elburg 1963 2911e 15:10 53:42 1:33:44 2:17:38 2:13:52 591 1102 Erica Godlieb Wagenborgen 1965 2912e 15:19 54:10 1:33:31 2:15:36 2:13:54 592 972 Anne Grethe Buiting Zwolle 1986 2913e 15:53 54:59 1:34:28 2:18:17 2:13:54 593 1001 Lianne Sijbom Emmen 1987 2914e 16:17 56:51 1:35:58 2:17:40 2:13:54 594 621 Lotty de Jong Zwolle 1984 2916e 15:38 54:55 1:34:07 2:18:04 2:13:58 595 1192 Rolinda Brand Vroomshoop 1973 2917e 15:45 55:35 1:35:25 2:17:20 2:13:59 596 1060 Eva ten kate van Holsteij Zwolle 1979 2918e 15:52 54:39 1:33:41 2:18:29 2:13:59 597 560 Annieke Palland Kampen 1985 2920e 16:05 55:02 1:33:45 2:18:13 2:14:00 598 651 Esther Jonkman Zwolle 1986 2921e 16:08 56:00 1:34:50 2:18:29 2:14:03 599 1688 Dawn DeWitt Alewijnse Zwolle 1 1979 2923e 17:12 57:26 1:36:24 2:18:07 2:14:05 600 286 Geja Hesseling Groningen Atletiek 1956 2924e 16:03 55:16 1:34:01 2:18:53 2:14:05
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 210 Lonneke Jacobs Zwolle 1993 2927e 14:50 51:21 1:31:16 2:17:54 2:14:10 602 1686 Petra van Dijken Alewijnse Zwolle 1 1972 2928e 15:25 53:57 1:32:51 2:14:36 2:14:10 603 238 Jenneke Zweers Zwolle 1989 2933e 16:08 55:58 1:35:50 2:18:49 2:14:22 604 1150 Riny Ensing Apeldoorn 1961 2935e 16:02 54:59 1:34:31 2:18:25 2:14:28 605 350 Janke van der Hooft Zwolle 1972 2936e 14:53 51:33 1:29:49 2:17:22 2:14:28 606 1193 Natasja Combee Apeldoorn 1984 2937e 16:01 54:58 1:34:29 2:18:29 2:14:30 607 939 Marjolein Kasperink Hasselt 1983 2940e 15:02 52:50 1:33:13 2:18:59 2:14:32 608 932 Marianne van Kleeff Emmerich am Rhein (G 1986 2943e 15:08 52:10 1:30:51 2:18:59 2:14:39 609 863 Bergit Reins Hardenberg 1986 2944e 15:12 53:21 1:32:25 2:18:20 2:14:43 610 9006 Tamar Slag-Harwig 1972 2945e 15:38 53:53 1:32:57 2:19:22 2:14:44 611 233 Cecile Steunebrink Kampen 1992 2946e 15:42 53:48 1:33:12 2:19:03 2:14:44 612 867 Janneke Hendriks Nijverdal 1969 2947e 16:15 55:06 1:33:59 2:19:23 2:14:45 613 8708 Karina Buikema Kampen 1989 2949e 16:09 55:30 1:34:24 2:19:40 2:14:48 614 1695 Petra Hol Acquire Publishing 1 1965 2950e 15:15 53:53 1:33:33 2:15:11 2:14:48 615 1309 Margriet van Bruggen Isala 1974 2951e 16:22 56:05 1:35:11 2:18:24 2:14:49 616 280 Carla Luten PEC 1910 1983 2954e 16:08 54:48 1:34:04 2:19:44 2:14:53 617 1243 Sophie van den Hoven van Run2Day Zwolle 1980 2957e 16:07 54:49 1:34:08 2:19:48 2:14:56 618 533 Anneke la Roi Zwolle 1988 2958e 14:03 49:32 1:29:16 2:17:36 2:14:56 619 959 Kim Kool Nijverdal 1990 2959e 16:06 56:06 1:34:57 2:19:22 2:15:03 620 683 Jansje Harmers Zwartsluis 1962 2961e 15:40 52:44 1:32:00 2:18:56 2:15:05 621 1123 Marjanne Brokkelkamp Elburg 1971 2962e 15:52 55:33 1:35:06 2:19:38 2:15:12 622 342 Marije Kranenburg PEC 1910 1970 2963e 16:26 56:28 1:36:17 2:18:46 2:15:13 623 425 Lizanne Bos PEC 1910 1986 2964e 16:10 55:07 1:35:09 2:20:04 2:15:14 624 569 Wilma Zegeling Zwolle 1972 2966e 15:48 55:42 1:35:10 2:18:18 2:15:15 625 1199 Ginet Moraal Kampen 1970 2968e 15:55 56:10 1:36:33 2:19:42 2:15:15 626 1041 Kyra Iburg Kuil Amsterdam 1989 2969e 15:53 55:58 1:36:28 2:19:51 2:15:21 627 1613 Anke van Middendorp Carinova 1 1964 2972e 15:27 53:23 1:33:23 2:19:47 2:15:24 628 452 Irma Schonewille Ermelo 1969 2973e 15:41 53:58 1:33:40 2:19:30 2:15:26 629 640 Wilmi Janssen TION 1970 2974e 15:35 54:39 1:34:18 2:20:03 2:15:27 630 1173 Elske van 't Hof Kampen 1988 2975e 16:20 55:48 1:37:27 2:20:27 2:15:36 631 995 Annemien Visser Zwolle 1984 2980e 16:28 55:48 1:35:08 2:20:28 2:15:44 632 586 Chantal Kuipers Zwolle 1987 2982e 15:53 54:20 1:33:32 2:20:33 2:15:44 633 808 Sonja van Ockenburg Zwolle 1982 2983e 16:02 55:36 1:35:39 2:20:08 2:15:45 634 817 Melanie Feith Heerde 1991 2987e 14:32 51:48 1:32:45 2:16:52 2:15:47 635 490 Anthea Mulder Zwolle 1968 2988e 15:16 54:43 1:35:27 2:17:30 2:15:49 636 877 Leonie Mooibroek Warmlope Zwolle 1977 2989e 16:06 55:40 1:34:14 2:19:51 2:15:49 637 1032 Linda Jonker De Sprinter 1976 2993e 13:35 48:52 1:29:42 2:17:02 2:16:01 638 340 Welmoed Dijkstra Zwolle 1975 2995e 16:09 55:07 1:35:10 2:20:52 2:16:03 639 8248 Cerinthe Versluis Zwolle 1981 2996e 16:31 56:42 1:37:43 2:20:18 2:16:03 640 410 Ingrid Scherpenzeel Apeldoorn 1958 2998e 16:08 54:43 1:33:52 2:20:53 2:16:07 641 1057 Anita Voortman Apeldoorn 1966 3000e 15:55 55:08 1:35:07 2:20:50 2:16:07 642 448 José Poelhekke PEC 1910 1961 3002e 16:18 56:02 1:35:26 2:19:47 2:16:10 643 6388 Judith van Rooijen Zwolle 1963 3003e 16:11 55:07 1:35:08 2:21:02 2:16:12 644 283 Marja van Ettingen PEC 1910 1952 3004e 16:24 56:07 1:35:32 2:19:47 2:16:15 645 1301 Wilma Oosterveen Isala 1960 3005e 16:26 56:08 1:35:31 2:19:47 2:16:16 646 1160 Mieke de Vries Utrecht 1993 3007e 16:08 54:43 1:34:05 2:20:13 2:16:20 647 1259 Henrike Huijskamp Monicares Foundation 1973 3009e 16:31 56:57 1:37:53 2:19:41 2:16:23 648 1893 Jessica Hoogeland Gemeente Zwolle 5 1976 3011e 15:21 54:32 1:35:10 2:17:10 2:16:26 649 377 Simone Boshove Zwolle 1987 3012e 16:37 56:12 1:36:08 2:21:17 2:16:27 650 6661 Angelique Haan Nieuwleusen 1968 3017e 15:34 53:31 1:33:20 2:20:31 2:16:32
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 1107 Miranda Schutte Marknesse 1970 3019e 16:00 55:40 1:36:27 2:20:37 2:16:32 652 517 Ellen Bouwmeester Zwolle 1980 3021e 16:17 55:49 1:36:07 2:21:25 2:16:32 653 1043 Marjolein van den Bosch Zwolle 1986 3023e 15:45 54:25 1:34:13 2:19:57 2:16:36 654 520 Annelies Vijge Zwolle 1987 3024e 15:45 54:25 1:34:12 2:19:57 2:16:36 655 946 Janet Neervoort Kampen 1967 3027e 16:06 56:45 1:37:03 2:19:51 2:16:38 656 1104 Wieke Reehoorn Hattemerbroek 1970 3028e 14:52 52:46 1:33:20 2:20:00 2:16:43 657 840 Marjolein de Haan Algemene Bathmense S 1989 3030e 14:48 52:52 1:32:37 2:19:43 2:16:44 658 1184 Jacqueline Veldman Nijmegen 1993 3034e 15:44 54:05 1:33:25 2:21:20 2:16:53 659 1049 Agnes Huisman Zwolle 1971 3036e 15:52 55:42 1:36:15 2:21:46 2:16:58 660 1279 Irma van Vilsteren-Overma Intersport Schutte 1959 3038e 16:04 56:01 1:37:20 2:21:48 2:17:13 661 1278 Dianne Westendorp Intersport Schutte 1977 3039e 16:05 56:02 1:37:20 2:21:48 2:17:13 662 491 Erna ten Brinke Spurt '88 1968 3041e 13:46 50:18 1:32:24 2:19:38 2:17:15 663 1639 Marco van Rooij Van der Kamp B.V. 3 1979 3042e 14:21 53:06 1:34:05 2:17:39 2:17:19 664 309 Angela Westemeijer PEC 1910 1989 3044e 14:14 52:24 1:35:39 2:19:49 2:17:23 665 346 Hermien Bos Raalte 1960 3045e 15:42 53:48 1:33:39 2:21:50 2:17:24 666 1958 Martine Termeulen Scania Production Zw 1977 3046e 16:30 56:47 1:37:16 2:21:07 2:17:27 667 1290 Maud Tadema-Weijdema Enexis / Fudura 1974 3047e 16:30 56:47 1:37:16 2:21:07 2:17:27 668 6893 Lucia Oeetsen Nederland 3050e 16:30 56:47 1:37:16 2:21:08 2:17:28 669 709 Loeky Bosma Zwolle 1954 3051e 15:32 53:56 1:34:52 2:21:59 2:17:30 670 839 Erna Ellens Wijhe 1967 3053e 15:19 55:46 1:36:43 2:20:01 2:17:39 671 349 Gerlinde Scheper Kampen 1977 3054e 15:14 53:43 1:34:19 2:20:13 2:17:40 672 930 Natalie van der Wal Genemuiden 1976 3059e 16:04 55:56 1:37:02 2:22:34 2:17:54 673 1222 Loes Rietman Borculo 1990 3064e 16:09 56:29 1:38:22 2:22:49 2:18:03 674 913 Alice Veijer Staphorst 1975 3066e 15:59 55:58 1:36:52 2:22:12 2:18:07 675 366 Stijntje Troost Staphorst 1969 3067e 16:00 55:58 1:36:52 2:22:12 2:18:07 676 214 Annemiek Laarman Nijverdal 1979 3068e 15:51 55:26 1:35:33 2:22:42 2:18:09 677 1009 Manon Labots Kampen 1971 3069e 16:00 56:24 1:37:02 2:22:33 2:18:10 678 1256 Henny van Driesten Run2Day Zwolle 1957 3071e 16:06 56:19 1:37:33 2:22:08 2:18:14 679 407 Judith van der Wijk PEC 1910 1965 3073e 16:07 54:37 1:35:01 2:22:03 2:18:26 680 1543 Angèl Hylkema VR & GGD IJsselland 1973 3074e 16:27 56:56 1:38:45 2:21:57 2:18:27 681 910 Marinda van Renselaar Zwolle 1991 3077e 15:36 54:26 1:33:57 2:23:24 2:18:51 682 641 Mirjam Dam PEC 1910 1980 3078e 16:26 56:27 1:36:16 2:22:27 2:18:53 683 857 Esther Berghorst Elburg 1971 3081e 15:56 55:37 1:35:43 2:23:19 2:18:54 684 442 Monique Smit PEC 1910 1971 3082e 16:27 56:52 1:37:31 2:22:30 2:18:58 685 496 Mariëlle van der Laan Zwolle 1986 3086e 16:24 56:11 1:35:14 2:24:01 2:19:13 686 433 Saskia Stemerdink Borne 1966 3088e 16:32 57:22 1:38:07 2:23:35 2:19:14 687 872 Patricia Nijenhuis-Maas Hellendoorn 1966 3089e 15:45 54:42 1:35:40 2:23:58 2:19:15 688 483 Danique Couprie PEC 1910 1984 3090e 16:26 56:53 1:38:46 2:22:49 2:19:17 689 428 Dorien Boer Amsterdam 1985 3096e 16:01 56:15 1:37:13 2:23:52 2:19:36 690 1109 Gerie Troost Meppel 1950 3100e 16:07 56:32 1:38:21 2:23:39 2:19:43 691 1311 Antoinette Smid Isala 1971 3104e 15:48 55:22 1:35:42 2:24:41 2:19:47 692 242 Anita Schuurhuis Zwolle 1964 3105e 15:36 55:27 1:36:39 2:23:37 2:19:55 693 244 Angelien Ester Zwolle 1972 3107e 16:16 56:07 1:37:31 2:24:55 2:20:08 694 888 Dineke Olthof Harderwijk 1957 3108e 15:07 53:42 1:34:32 2:21:14 2:20:09 695 1776 Inge Zeephat PwC 2 1975 3109e 15:32 55:00 1:35:55 2:20:43 2:20:13 696 1115 Francis Tibben Luttenberg 1968 3113e 16:51 57:51 1:39:48 2:25:01 2:20:18 697 1167 Tineke Goedhart Apeldoorn 1965 3118e 15:53 56:07 1:37:50 2:25:01 2:20:37 698 239 Gerda Brummel Zwolle 1966 3120e 16:45 57:23 1:38:12 2:25:31 2:20:46 699 595 Annette Riemersma Veluwe 1967 3121e 15:28 54:55 1:37:28 2:23:47 2:20:48 700 944 Karin Meijerman Lemelerveld 1965 3122e 16:05 55:15 1:34:48 2:24:47 2:20:49
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 1934 Tessa Visser DPA benkis 1 1985 3123e 14:44 53:31 1:35:47 2:21:32 2:20:51 702 339 Helen Bosch Zwolle 1970 3127e 15:06 56:02 1:38:22 2:24:01 2:20:56 703 470 Lilian Wennemars Zwolle 1979 3128e 15:59 56:33 1:37:54 2:24:25 2:20:58 704 476 Margreet Hogenkamp Zwolle 1977 3129e 15:59 56:33 1:37:54 2:24:26 2:20:58 705 1186 Huong Kijk in de Vegt-Ngo Zwolle 1958 3131e 14:53 50:54 1:31:29 2:25:35 2:20:59 706 417 Hanneke Philipsen Cialfo 1957 3135e 15:30 55:29 1:37:56 2:24:34 2:21:09 707 1164 Marit van der Velde Harderwijk 1993 3137e 17:25 59:00 1:41:55 2:24:39 2:21:11 708 630 Nicole Mossink Apeldoorn 1976 3138e 15:53 55:42 1:37:04 2:25:11 2:21:12 709 1557 Eva Roerdink Stichting Mindfit 2 1987 3141e 13:08 49:52 1:41:17 2:22:02 2:21:18 710 997 Sanne Roerink Lierderholthuis 1986 3143e 15:41 56:48 1:38:42 2:24:47 2:21:27 711 1806 Wil Bouwhuis Salverda 4 1951 3144e 16:04 56:26 1:38:31 2:24:33 2:21:31 712 1114 Renske Van der Veen Oosterwolde Gld 1983 3145e 16:29 57:20 1:39:11 2:26:16 2:21:33 713 299 Dianne Hemmink-Wesseldijk Bruchterveld 1968 3146e 17:05 1:02:23 1:47:09 2:25:49 2:21:34 714 1089 Woudy Engels Zwolle 1960 3148e 16:21 57:25 1:38:34 2:25:26 2:21:41 715 445 Herma Stappenbeld PEC 1910 1965 3149e 16:21 56:45 1:37:54 2:25:20 2:21:43 716 6131 Yvonne Smit PEC 1910 1970 3153e 17:20 56:55 1:38:46 2:25:24 2:21:54 717 497 Esther Rooseboom Zwolle 1968 3156e 14:50 53:47 1:37:26 2:24:59 2:21:59 718 1248 Anouk Vorselman Run2Day Zwolle 1981 3157e 16:03 55:27 1:36:41 2:26:38 2:22:00 719 585 Gerlinde Holsappel Heino 1971 3159e 16:49 57:43 1:38:12 2:26:47 2:22:03 720 259 Hermien Kooiker Rouveen 1989 3160e 16:23 57:01 1:39:11 2:26:45 2:22:04 721 1135 Jose Fietje Zwolle 1971 3162e 16:28 56:56 1:38:45 2:25:37 2:22:07 722 352 Tanja Bergman Zwolle 1972 3165e 16:38 59:57 1:42:05 2:27:15 2:22:23 723 844 Linda Duimering Muntendam 1976 3166e 16:15 55:06 1:36:18 2:27:05 2:22:27 724 619 Esther Gums PEC 1910 1972 3172e 16:27 56:55 1:38:54 2:26:15 2:22:44 725 602 Diana van Dijk PEC 1910 1971 3173e 16:23 56:48 1:37:50 2:26:26 2:22:50 726 229 Susanne Kroon Zwolle 1990 3174e 16:31 56:43 1:38:06 2:27:10 2:22:55 727 292 Sandra van Til Salland 1980 3175e 16:20 57:10 1:39:58 2:27:31 2:22:56 728 865 Marleen Kin Rouveen 1993 3177e 16:00 55:22 1:36:26 2:27:13 2:23:00 729 917 Nicole Schoone Meppel 1987 3178e 16:33 56:57 1:39:44 2:27:36 2:23:01 730 645 Anneke Reuvers Zwolle 1968 3179e 14:41 54:39 1:37:19 2:25:28 2:23:01 731 1547 Anna Bartolotta VR & GGD IJsselland 1970 3180e 16:27 56:56 1:38:46 2:26:33 2:23:02 732 375 Jacqueline van Hoesel PEC 1910 1959 3181e 16:07 55:31 1:36:14 2:26:41 2:23:03 733 1280 Annette Spoolder-Harms Intersport Schutte 1963 3183e 16:04 56:01 1:37:32 2:27:45 2:23:11 734 384 Claudia Lubberts Dalfsen 1972 3184e 16:24 56:07 1:37:44 2:26:47 2:23:16 735 1249 Ria Schuurman Run2Day Zwolle 1967 3185e 16:16 56:23 1:39:03 2:27:56 2:23:19 736 506 Gaby van Rotterdam Zwolle 1987 3186e 15:49 55:34 1:37:17 2:28:07 2:23:22 737 1260 Manon Braspenning Monicares Foundation 1972 3187e 16:37 57:01 1:39:03 2:26:50 2:23:29 738 838 Maria Oosterhof Beilen 1980 3189e 16:07 55:51 1:38:27 2:28:21 2:23:34 739 1077 Roos Jurg-Wielakker Zwolle 1977 3190e 16:52 58:34 1:40:21 2:28:20 2:23:35 740 824 Alison Verheijen Zwolle 1989 3191e 17:01 57:23 1:39:32 2:28:28 2:23:36 741 232 Marloes Markslag PEC 1910 1986 3193e 16:09 56:30 1:39:52 2:28:12 2:23:43 742 501 Paulien Knol Zwolle 1972 3195e 16:09 56:30 1:38:15 2:27:59 2:23:57 743 1128 Simone Veenman Maarssen 1977 3196e 15:03 55:58 1:38:06 2:25:10 2:24:00 744 310 Marja Eilert Raalte 1969 3199e 16:50 57:43 1:40:30 2:28:27 2:24:13 745 825 Marielle Bergsma Kampen 1991 3200e 15:41 55:48 1:37:38 2:27:14 2:24:14 746 322 Herma Broekhoff Zwolle 1965 3202e 16:49 58:01 1:39:59 2:28:58 2:24:14 747 584 Gerrianne Oosterlaar Heino 1970 3203e 16:50 58:02 1:40:00 2:28:59 2:24:14 748 502 Lidewij Disbergen PEC 1910 1975 3204e 16:38 58:27 1:40:44 2:28:49 2:24:16 749 813 Annelies Voogt Deventer 1985 3205e 16:08 56:07 1:38:34 2:28:52 2:24:25 750 302 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 3206e 14:33 53:11 1:35:16 2:27:05 2:24:31
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 880 Cynthia Wellinga Groningen 1989 3209e 16:20 57:40 1:40:16 2:29:35 2:24:40 752 535 Diana van der Steeg PEC 1910 1974 3212e 16:26 56:52 1:39:42 2:28:19 2:24:47 753 952 Thamar Huisman Laag Zuthem 1995 3213e 16:18 56:19 1:39:10 2:29:01 2:24:50 754 986 Monique Kruishaar Zwolle 1978 3215e 14:15 52:51 1:36:06 2:27:55 2:24:56 755 512 Elly Borger Zwolle 1977 3216e 16:40 58:32 1:40:59 2:29:30 2:24:58 756 552 Gerdien Kanis Zwolle 1982 3219e 16:20 58:08 1:40:47 2:29:43 2:25:14 757 697 Hans Muris PEC 1910 1965 3221e 16:25 56:51 1:38:52 2:28:56 2:25:23 758 1130 Milla Palyona Zwolle 1967 3222e 15:52 56:20 1:40:35 2:29:57 2:25:28 759 226 Merie Schrijer Kampen 1979 3223e 16:03 56:56 1:39:56 2:28:46 2:25:30 760 982 Greta Procee Luttelgeest 1959 3225e 15:42 53:44 1:34:44 2:30:06 2:25:43 761 443 Mariska Eshuis Zwolle 1975 3230e 15:58 56:37 1:39:36 2:30:23 2:26:01 762 571 Rianne Rutjes Arnhem 1988 3231e 15:57 56:06 1:39:53 2:29:45 2:26:03 763 596 Meriam Ruijter De Gemzen 1976 3232e 15:53 56:24 1:39:14 2:30:31 2:26:05 764 949 Quinty Diender Kampen 1997 3233e 16:02 57:10 1:39:57 2:29:22 2:26:07 765 1133 Anne Krijt Elburg 1977 3235e 15:53 56:25 1:39:16 2:30:33 2:26:07 766 7533 Babette Roelofsen 4e Musketiers & Frie 1979 3236e 14:41 57:54 1:42:12 2:28:00 2:26:12 767 277 Tamara Wolf Zwolle 1977 3237e 14:50 53:47 1:37:32 2:29:22 2:26:22 768 898 Anneke Visser Veluwe 1968 3239e 17:01 59:31 1:42:37 2:27:40 2:26:26 769 1174 Jacqueline Bruggeman Zwolle 1971 3242e 17:26 1:00:24 1:43:51 2:31:03 2:26:33 770 380 Anne-Marie Draaisma Triathlon 1967 3245e 15:26 55:53 1:39:35 2:29:49 2:26:49 771 620 Inez Klaassen Zwolle 1977 3251e 16:27 57:25 1:40:44 2:32:34 2:27:56 772 1274 Froukje Jongsma 4e Musketiers & Frie 1980 3252e 16:09 56:02 1:39:06 2:32:03 2:28:01 773 1071 Ingeborg Lukkien Wezep 1979 3253e 16:24 57:43 1:42:01 2:32:59 2:28:12 774 462 Manon Klerks Koekange 1974 3254e 16:18 58:01 1:42:10 2:32:59 2:28:21 775 672 Brenda de Graaf PEC 1910 1966 3256e 16:20 56:52 1:40:14 2:31:57 2:28:21 776 1117 Annelies Dijkema Rouveen 1964 3260e 17:06 59:45 1:43:27 2:32:55 2:28:50 777 328 Reina Timmer (Warmlopers) Zwolle 1983 3261e 17:05 59:45 1:43:27 2:32:55 2:28:50 778 1852 Jeanet Scheffer Rabobank IJsseldelta 1974 3262e 15:47 56:56 1:40:46 2:29:17 2:29:04 779 1207 Saskia Walstra Dutch Runners 1973 3263e 16:10 56:07 1:40:59 2:33:01 2:29:07 780 1312 Ilona Schrijver Isala 1979 3266e 15:49 56:29 1:39:23 2:33:55 2:29:21 781 996 Agnes Balt Zwolle 1990 3268e 16:13 57:13 1:41:04 2:33:50 2:29:55 782 1058 Kimber Sollewijn Gelpke Zwolle 1991 3269e 15:52 55:58 1:41:30 2:34:47 2:30:16 783 362 Jolanda Hofstede Kampen 1972 3273e 16:04 56:58 1:42:26 2:34:21 2:31:06 784 204 Alies Berning Borger 1967 3274e 16:44 58:50 1:45:37 2:36:00 2:31:06 785 617 Ria Vd Beek Zwolle 1951 3276e 15:56 58:06 1:42:15 2:33:10 2:31:23 786 293 Esther Klein Emmeloord 1987 3277e 16:32 56:57 1:40:26 2:36:09 2:31:33 787 402 Lieke Winkler Amsterdam 1988 3280e 17:03 59:03 1:45:05 2:36:45 2:32:35 788 816 Cindy Visser Zwolle 1988 3281e 16:14 58:22 1:43:03 2:35:17 2:32:44 789 1093 Marjan Regelink Ruurlo 1971 3282e 16:33 58:33 1:44:18 2:37:36 2:32:50 790 852 Ellen Boersma Nieuwleusen 1968 3285e 16:44 59:30 1:44:44 2:38:24 2:33:29 791 805 Sarah Rose Broek Zwolle 1987 3288e 16:28 59:25 1:45:36 2:37:58 2:34:10 792 1126 Marieta Hulst-Klein De Gemzen 1973 3289e 15:53 56:24 1:43:14 2:38:37 2:34:11 793 800 Nicole Vorderman Atletics Nijverdal 1972 3291e 17:05 59:43 1:46:14 2:38:22 2:34:37 794 1201 Fenija Duker Assen 1979 3293e 17:10 59:43 1:44:51 2:39:21 2:34:55 795 1180 Judith Kroon Heino 1992 3296e 16:57 1:00:17 1:46:13 2:40:22 2:35:50 796 429 Jillina Baartse Ens 1983 3297e 16:41 1:01:22 1:48:49 2:41:17 2:36:31 797 1052 Anneke Boorsma Dalen 1980 3298e 17:33 1:01:29 1:47:43 2:41:22 2:36:34 798 1051 Annelie Brinks Dalen 1987 3299e 17:33 1:01:30 1:47:44 2:41:22 2:36:34 799 1596 Annemieke Riksen KYBYS ingenieurs en 1988 3300e 15:13 58:00 1:45:29 2:37:19 2:36:35 800 899 Iris Habing Dronten 1996 3301e 16:45 59:09 1:45:43 2:41:00 2:36:42
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 1666 Lidewij Galama Professionals in NAH 1958 3302e 16:51 1:03:03 1:50:31 2:38:01 2:37:29 802 806 Celeste Konjanan Zwolle 1980 3303e 17:01 1:00:36 1:47:47 2:42:30 2:37:38 803 1244 Mila van der Veen Run2Day Zwolle 1981 3304e 17:16 1:00:43 1:47:25 2:44:23 2:39:43 804 1028 Mila van der Veen Zwolle 1981 3305e 17:17 1:00:42 1:47:25 2:44:23 2:39:43 805 341 Lonneke Mulder Heino 1988 3306e 16:57 1:00:16 1:48:07 2:44:55 2:40:22 806 905 Mariejan Wesseldijk Dalfsen 1971 3309e 17:05 1:02:23 1:49:49 2:45:04 2:40:49 807 1293 Ineke Jansen Isala 1953 3310e 16:56 59:37 1:47:50 2:45:55 2:41:09 808 1191 Elsabe van der Sijde Hattem 1989 3312e 15:30 1:00:28 1:49:42 2:43:50 2:41:34 809 213 Monique (Warmlopers) Zwolle 1970 3314e 17:06 1:01:33 1:50:16 2:46:28 2:42:24 810 675 Jeannet Wijnbergen Lieren 1970 3315e 15:42 1:00:57 1:51:54 2:46:50 2:43:44 811 1313 Femke Wienen Isala 1976 3316e 16:27 1:01:50 1:51:54 2:48:54 2:45:43 812 983 Bea Vlieger 't Harde 1960 3318e 17:23 59:56 1:49:52 2:55:13 2:51:35