SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015

                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN

15-06-2015 10:49                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 

    1     14  Richard Mengich            Kenia                           1e      7:03    25:02    43:17  1:01:22  1:01:22  

    2      1  Wilson Kipsang             Kenia                           2e      7:04    25:02    43:18  1:01:23  1:01:22  

    3      3  Geoffrey Mutai             Kenia                           3e      7:03    25:02    43:18  1:01:59  1:01:58  

    4      5  Noureddine Htaibi          Marokko                         4e      7:12    26:11    45:41  1:05:24  1:05:24  

    5     20  Khalid Choukoud            Nederland                       5e      7:11    26:09    45:42  1:05:25  1:05:24  

    6     10  Nicodemus Kipkurui         Kenia                           6e      7:03    25:54    46:54  1:06:51  1:06:51  

    7      6  Olfert Molenhuis           Nederland                       7e      7:52    27:52    48:01  1:08:03  1:08:03  

    8     11  Regis Thonon               België                          8e      7:38    27:14    47:38  1:08:08  1:08:07  

    9      8  Pim Molenaar               Nederland                      13e      7:52    28:42    51:01  1:13:53  1:13:52  

   10     91  Wilfred Bruil              Loopgroep PK          1979     18e      8:34    30:44    52:59  1:15:44  1:15:42  

   11    111  Joep Emmen                 Landstede 2           1982     20e      8:25    30:17    52:51  1:17:15  1:17:13  

   12     74  Andre Knol                 BB lopers             1987     22e      9:06    31:57    55:07  1:18:30  1:18:27  

   13     99  Bieuwe Roelofs             AV Rijssen            1979     29e      8:58    32:24    56:16  1:20:45  1:20:43  

   14     92  Elmer Spoelstra            Loopgroep PK          1979     30e      9:08    32:48    56:39  1:20:54  1:20:51  

   15     16  Erben Wennemars            Nederland                      31e      9:11    32:57    56:47  1:20:58  1:20:56  

   16     97  Kasper Bisschop            BB lopers             1987     43e      9:41    34:01    58:40  1:23:17  1:23:15  

   17     94  Leon Kiekebosch            BB lopers             1994     44e      9:46    34:10    58:42  1:23:26  1:23:23  

   18     66  Ruud Baaiman               GAC Hilversum         1983     45e      9:11    33:13    58:17  1:23:31  1:23:29  

   19     95  Retse van der Berg         BB lopers             1982     51e     10:01    34:39    59:19  1:24:26  1:24:21  

   20     65  Jorik Huizinga             Loopgroep Aart Stigt  1977     53e      9:09    32:56    58:15  1:24:30  1:24:26  

   21     78  Maikel Vogels              De Gemzen             1976     57e      9:56    34:34    59:27  1:25:19  1:25:14  

   22     69  Harald Huijssoon           Atletics Nijverdal    1981     59e      9:14    33:27    58:34  1:25:26  1:25:23  

   23     80  Bernard Nitrauw            BB lopers             1980     63e      9:56    34:55  1:00:06  1:25:37  1:25:32  

   24     68  Michiel Broeksma           Loopgroep Aart Stigt  1982     79e      9:07    33:25  1:00:01  1:26:59  1:26:56  

   25     73  Wynand Fokkert             BB lopers             1977     80e     10:09    35:47  1:01:26  1:27:00  1:26:57  

   26     83  Jeroen Driehuis            PEC 1910              1986     84e      9:57    35:20  1:01:00  1:27:09  1:27:06  

   27     81  Emiel Schreur              Ciko '66              1976     88e      9:51    35:04  1:00:43  1:27:41  1:27:37  

   28     85  Jorik van der Staaij       De Sprinter           1980     89e      9:49    35:16  1:01:09  1:27:47  1:27:44  

   29     67  Jan Schra                  BB lopers             1988     90e     10:08    35:46  1:01:35  1:27:51  1:27:49  

   30     79  Sjoerd van Westerop        BB lopers             1979     92e      9:59    35:10  1:00:39  1:27:52  1:27:48  

   31     77  Jos Scholten               BB lopers             1986    103e     10:08    35:44  1:01:34  1:28:30  1:28:27  

   32   1608  Marcel de Ruiter           KRAANBOLWERK 1        1976    106e     10:16    35:49  1:02:00  1:28:39  1:28:27  

   33     70  Rutger Jan Lusseveld       BB lopers             1983    111e     10:08    35:44  1:01:33  1:28:54  1:28:49  

   34     88  Bas Hollegien              NOP                   1987    131e     10:43    36:53  1:03:03  1:30:07  1:29:08  

   35    103  Erwin Stelling             Flevo Delta           1984    141e     10:54    37:42  1:04:26  1:30:27  1:30:21  

   36     76  Janko van Arken            De Gemzen             1976    165e     10:32    36:45  1:03:45  1:31:14  1:31:12  

   37    102  Stefan Boezelman           ACO Van Elderen       1977    176e      9:59    35:47  1:03:04  1:31:44  1:31:41  

   38    109  Danny Beumer               Salland               1986    198e     10:53    38:16  1:05:28  1:32:31  1:32:27  

   39     62  Richard Kroon              Isala '96             1981    218e     10:31    37:04  1:04:18  1:33:24  1:33:20  

   40     96  Aalt Wensink               De Gemzen             1978    220e     10:48    37:53  1:05:22  1:33:31  1:33:27  

   41    121  Marc Blommers              Cialfo                1979    221e     10:50    37:53  1:06:03  1:33:36  1:33:31  

   42     71  Pascal Sluiter             Salland               1981    224e     10:34    37:11  1:04:39  1:33:40  1:33:35  

   43     60  Dieudonné Kartouw          PEC 1910              1980    240e     10:34    37:53  1:05:49  1:34:18  1:34:16  

   44     72  Joram Hoekman              Marathon Pim Mulier   1983    246e     11:14    39:11  1:07:12  1:34:40  1:34:38  

   45    106  Wilco Hermens              Zwolle                1996    360e     11:20    39:43  1:08:08  1:37:09  1:37:02  

   46     86  Jurian Onderdijk           De Gemzen             1995    376e     10:34    37:31  1:06:53  1:37:32  1:37:31  

   47     82  Martin de Haan             ACO Van Elderen       1978    388e     10:39    38:09  1:07:04  1:37:51  1:37:46  

   48    107  Martin Geertsma            BB lopers             1980    415e     10:57    39:14  1:08:33  1:38:18  1:38:15  

   49    104  Alco Brink                 Isala '96             1976    429e     11:02    39:48  1:08:49  1:38:40  1:38:36  

   50     84  Edwin Visserman            Atletics Nijverdal    1991    673e     10:53    39:58  1:10:15  1:42:51  1:42:47  


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN 15-06-2015 10:49 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 101 Romano Vedder Emmen 995e 11:59 42:22 1:12:52 1:47:08 1:45:09 52 110 Ewoud Roest Kronos 1984 1204e 11:41 40:47 1:11:48 1:49:39 1:48:04 53 100 Herman Groeneveld Marathon Pim Mulier 1977 1270e 12:52 44:49 1:16:58 1:50:35 1:48:32 54 6448 Annette de Wit Zwolle 2708e 15:28 54:44 1:32:15 2:13:53 2:09:12