SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015

                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR

15-06-2015 10:57                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 

    1   1898  Jos Verdaasdonk            X-Tend BV/CRAFT Bene  1984     19e      8:22    30:43    53:44  1:17:02  1:16:57  

    2   1807  Henry Visscher             GD Diergezondheid 1   1981     21e      8:55    31:53    54:59  1:18:25  1:18:18  

    3   6083  Bert Bosch                 Loopgroep Nienoord    1994     23e      9:20    32:44    55:45  1:19:18  1:18:38  

    4   8330  Richard Schippers          Passaat               1972     26e      8:55    32:15    55:49  1:20:34  1:20:07  

    5   1877  Dhr Pool                   Gemeente Zwolle 1     1986     28e      9:09    32:54    56:45  1:20:48  1:20:42  

    6   7368  Marcel Gubbels             Scania Production Zw           32e      9:17    32:51    56:42  1:21:13  1:21:04  

    7   6762  Ischa Brentjens            Apeldoorn             1985     33e      9:26    33:09    57:06  1:21:56  1:21:07  

    8   6051  Niek Rijnja                Zwolle                1985     36e      9:07    32:52    57:15  1:22:44  1:21:57  

    9   1943  Nils van Elzelingen        Rabobank Nederland 1  1965     37e      9:22    32:52    57:11  1:22:14  1:22:06  

   10   7367  Thijs Gipmans              Scania Production Zw           38e      9:24    33:17    57:41  1:22:24  1:22:16  

   11   7332  Jorg Prins                 Meppel                1987     39e      9:14    32:54    57:27  1:22:49  1:22:16  

   12   6912  Rick Oosterlaar            Raalte                1983     41e      9:28    33:44    58:16  1:23:33  1:22:38  

   13   6413  Han Peter Lucas            Zwolle                1980     42e      9:12    33:26    57:53  1:23:34  1:23:01  

   14   8205  Jan Pullen                 Hardenberg            1986     46e      9:30    33:26    58:11  1:24:10  1:24:02  

   15   1828  Reinald Bosman             Landstede 2           1973     49e      9:23    33:10    57:40  1:24:21  1:24:14  

   16   8203  Jesse ter Mate             Deventer              1973     50e      9:46    34:05    58:57  1:25:12  1:24:23  

   17   1790  Albert Mussche             Salverda 1            1970     54e      9:33    33:54    59:01  1:24:55  1:24:45  

   18   6637  Bert Ruitenberg            Dalfsen               1973     55e     10:04    35:14  1:00:22  1:25:46  1:25:13  

   19   6730  Ingmar Jonker              Utrecht               1985     56e      9:44    34:17    59:30  1:26:01  1:25:14  

   20   6651  Bas-Jan Stoute             Ermelo                1974     61e      9:56    34:48  1:00:02  1:26:35  1:25:33  

   21   6618  Martijn Dekker             Dalfsen               1979     62e      9:32    34:11    59:54  1:26:05  1:25:35  

   22   6707  Hans Lindeboom             Zwolle                1986     65e      9:42    34:46    59:39  1:26:31  1:25:59  

   23   6836  Michel Alferink            Heeten                1987     68e      9:45    35:00  1:00:17  1:27:16  1:26:32  

   24   8084  Paul van Bussel            Epe                   1989     70e      9:54    33:47    58:42  1:27:39  1:26:33  

   25   7526  Arjan Poppe                4e Musketiers & Frie  1983     73e      9:58    34:58  1:00:07  1:27:37  1:26:39  

   26   6770  Ronald Keizer              PEC 1910              1969     76e     10:20    35:37  1:01:10  1:27:46  1:26:50  

   27   6132  Laurens Donkerbroek        Deventer              1984     78e     10:04    35:34  1:01:08  1:27:43  1:26:55  

   28   6988  Alex van Koutrik           Running AP            1970     81e      9:52    34:33    59:53  1:27:35  1:27:00  

   29   1516  Bas Boekema                EY 1                  1990     83e      9:58    35:20  1:01:08  1:27:07  1:27:04  

   30   7097  Randy Bosch                Zwolle                1987     86e     10:54    36:53  1:02:25  1:28:19  1:27:24  

   31   6071  Jeroen Brummelman          Hengelo Gld           1976     93e     10:23    36:15  1:02:04  1:28:55  1:27:54  

   32   7051  Sjoerd Overmars            Heino                 1980     94e      9:38    34:16  1:00:23  1:28:34  1:27:55  

   33   6506  Robin Veldhuis             PEC 1910              1971     95e     10:10    35:02  1:00:35  1:28:45  1:28:00  

   34   1704  Johan Hulzebos             Bestuursdienst Ommen  1963     97e     10:11    35:51  1:01:39  1:28:36  1:28:01  

   35    708  Arjan Rorije               BB lopers             1974     98e     10:06    35:41  1:01:27  1:28:09  1:28:01  

   36   6371  Jan van Norel              Zwolle                1970     99e     10:51    36:19  1:02:09  1:29:02  1:28:06  

   37   1873  Igor van Elburg            Gemeente Zwolle 1     1972    101e      9:58    35:43  1:01:37  1:28:24  1:28:16  

   38   6052  Maurits Altena             Zwolle                1979    102e      9:18    33:49    59:46  1:28:58  1:28:25  

   39   1777  Hilco Prins                Windesheim 1          1965    104e      9:55    35:28  1:01:34  1:28:38  1:28:31  

   40   6998  David Beeldsnijder         Renswoude             1968    107e     10:21    35:51  1:02:15  1:30:20  1:28:44  

   41   7587  Rick Postma                Enexis / Fudura       1965    108e      9:56    35:02  1:00:54  1:29:29  1:28:47  

   42   8465  Harold Engels              Staphorst             1983    109e      9:37    35:03  1:00:56  1:29:35  1:28:47  

   43   6066  Arjen Sanderse             PEC 1910              1980    110e     10:22    36:23  1:02:22  1:30:17  1:28:53  

   44   8873  Job Eijsink                Triathlon             1987    112e      9:16    33:55  1:00:20  1:29:26  1:28:57  

   45   7490  Dirk van den Dool          4e Musketiers & Frie  1969    113e     10:00    35:57  1:02:28  1:30:10  1:29:00  

   46   8724  Stef Sieljes               NOP                   1994    115e     10:43    36:53  1:03:02  1:30:09  1:29:10  

   47   8370  Stefan Woudwijk            Emmeloord             1985    116e     10:44    36:55  1:03:02  1:30:10  1:29:11  

   48   8718  Hendrik Westra             Urk                   1979    117e     10:43    36:38  1:03:08  1:30:25  1:29:15  

   49   7152  Rien Bruins                Zwolle                1967    118e     10:19    35:45  1:01:48  1:30:06  1:29:17  

   50   8860  Marcel de Bats             Cialfo                1986    119e     10:22    36:21  1:02:35  1:30:18  1:29:19  


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 1716 Cok Vogel UWV 1 1955 122e 10:38 36:37 1:03:14 1:30:01 1:29:35 52 8408 Bas de Man Zwolle 1991 123e 10:35 36:58 1:03:12 1:30:38 1:29:36 53 8014 Arnold Medenblik Amsterdam 1982 124e 10:49 36:51 1:03:07 1:31:24 1:29:37 54 1872 Albert Veurink Wavin NL 1 1971 125e 10:04 35:36 1:01:47 1:29:55 1:29:40 55 6331 Albert Pieter Venema Marknesse 1979 126e 10:37 37:02 1:03:35 1:31:00 1:29:41 56 6251 André Brakke Staphorst 1985 127e 10:34 36:47 1:03:06 1:31:30 1:29:41 57 8244 Mark Hogeboom Zwolle 1985 128e 10:40 36:54 1:03:17 1:30:36 1:29:52 58 6827 Stefan Plugge 't Harde 1987 129e 10:35 36:26 1:03:00 1:30:47 1:29:58 59 6885 Martin Veldwijk Zwolle 1961 130e 10:34 36:40 1:03:16 1:30:51 1:30:01 60 7114 Marcel Zijsveld Zwolle 1983 132e 10:59 36:53 1:03:06 1:32:00 1:30:09 61 1826 Bart van den Anker Landstede 2 1981 133e 10:09 36:01 1:02:56 1:30:19 1:30:11 62 1789 Henk Uitslag Salverda 1 1961 135e 10:46 36:52 1:03:27 1:30:51 1:30:13 63 6777 Eric Moen De Wijk 1968 136e 10:03 35:37 1:02:13 1:31:06 1:30:13 64 6782 Erik Dambrink De Sprinter 1968 137e 11:09 37:15 1:03:45 1:32:08 1:30:14 65 6526 Hubert Bögemann De Gemzen 1962 139e 10:21 36:28 1:03:23 1:31:36 1:30:19 66 8275 Bernard Dummer Zwolle 1962 140e 10:52 36:57 1:03:31 1:31:23 1:30:27 67 8534 Ben de Ruiter Voorthuizen 1979 142e 10:51 36:59 1:03:22 1:31:35 1:30:27 68 6591 Michiel van Dellen Zwolle 1977 144e 10:43 37:13 1:03:50 1:31:23 1:30:28 69 6628 Christian Rothuijsen Zwolle 1991 145e 10:20 36:30 1:03:32 1:31:20 1:30:32 70 8864 Maarten van Wieren Emmeloord 1978 146e 11:19 38:17 1:04:49 1:31:48 1:30:38 71 357 Erik Smeele Lemmer 1973 147e 10:44 37:13 1:03:52 1:31:34 1:30:40 72 7251 Wietse van de Vegte Fijnaart 1973 148e 10:14 36:07 1:02:38 1:31:21 1:30:43 73 8515 Koen ten Brinke Zwolle 1988 151e 11:17 37:23 1:03:39 1:32:03 1:30:46 74 6362 Jaap Ilsink Zwolle 1980 152e 10:18 36:24 1:03:02 1:31:42 1:30:46 75 6280 Martin de Munnik Zwolle 1969 153e 10:19 36:24 1:03:02 1:31:42 1:30:47 76 6062 Paul Talens Zwolle 1978 154e 10:40 37:11 1:03:54 1:31:52 1:30:47 77 7500 Cor ten Brinke 4e Musketiers & Frie 1970 155e 10:15 36:12 1:03:04 1:31:49 1:30:54 78 1717 Jorrit Schmidt UWV 1 1971 156e 10:39 36:38 1:03:21 1:31:21 1:30:56 79 8442 Jorrit Drieenhuizen Apeldoorn 1980 157e 10:21 37:07 1:04:15 1:32:19 1:31:01 80 7296 Erik Jansman PEC 1910 1965 158e 13:10 45:33 1:18:05 1:33:02 1:31:04 81 6855 Matthijn Ten Doeschot Zwolle 1980 159e 10:42 37:18 1:03:57 1:32:25 1:31:04 82 6384 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 160e 10:28 36:39 1:03:22 1:31:54 1:31:05 83 8953 Maurits Korterink Zwolle 1977 161e 10:54 37:30 1:04:21 1:32:23 1:31:12 84 7485 Antonius Poelman 4e Musketiers & Frie 1957 162e 11:14 36:35 1:03:18 1:32:06 1:31:12 85 8628 Myròn Spoor Zwolle 1991 163e 11:23 37:44 1:04:18 1:32:55 1:31:13 86 1830 Danny van den Beld Rabobank IJsseldelta 1984 164e 9:55 36:29 1:03:29 1:31:22 1:31:13 87 6603 Jeroen Lourens Hattem 1972 166e 10:17 36:30 1:03:29 1:32:09 1:31:17 88 6555 Bram Tijmons Rotterdam 1990 167e 10:41 36:42 1:03:20 1:32:02 1:31:17 89 8925 Klaas van Pijkeren Dronten 1972 168e 10:53 36:49 1:03:37 1:32:29 1:31:19 90 8885 Steven Stavast Nederhorst den Berg 1981 170e 10:51 37:53 1:04:54 1:33:19 1:31:36 91 7272 Martijn Colenbrander Dalfsen 1976 171e 10:11 36:08 1:03:00 1:31:46 1:31:38 92 8909 Jan Wassens Zuidwolde Dr 1969 172e 11:02 38:05 1:05:12 1:31:58 1:31:38 93 1610 Rene van der Veen KRAANBOLWERK 1 1975 173e 10:23 36:49 1:03:56 1:31:52 1:31:41 94 7639 Arend-jan Koning Isala 1962 174e 10:29 37:02 1:04:10 1:32:32 1:31:43 95 6386 Chris Dam (WARMLOPERS) Zwolle 1973 175e 10:30 36:45 1:03:40 1:33:07 1:31:44 96 7221 Arnout Boer Deventer 1976 177e 10:45 37:18 1:04:05 1:33:20 1:31:52 97 1949 Roelof Schra Scania Production Zw 1969 178e 10:28 36:57 1:03:52 1:32:07 1:31:57 98 381 Sander Gordijn Meppel 1987 179e 10:57 37:37 1:04:17 1:33:34 1:31:57 99 8251 Ben Westerkamp-Warmloper Zwolle 1968 181e 10:29 37:12 1:04:22 1:33:22 1:32:03 100 6646 Maarten Keuper Emmen 1982 183e 11:11 38:08 1:04:59 1:33:58 1:32:06
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 8883 Martin Neijensteijn Nederland 184e 10:58 37:39 1:04:48 1:32:50 1:32:07 102 7269 Nathan Kalle Nunspeet 1986 185e 10:57 37:09 1:04:12 1:33:48 1:32:08 103 1722 Erik Broekroelofs UWV 2 1970 186e 10:40 36:39 1:03:44 1:32:34 1:32:09 104 7003 Alexander Kikkert Zwolle 1972 187e 11:10 37:43 1:04:59 1:33:36 1:32:11 105 7218 Sipko Knol Hardenberg 1975 188e 10:29 37:03 1:04:12 1:32:34 1:32:12 106 1755 Arnoud Lammers Isala 1 1963 189e 10:23 36:48 1:04:13 1:32:27 1:32:13 107 8835 Timo Dolderman Amsterdam 1989 190e 11:12 38:17 1:05:39 1:35:17 1:32:24 108 6076 Mark Veldkamp (Warmlopers Wezep 1987 192e 10:45 37:18 1:04:36 1:33:46 1:32:26 109 7227 Bart Bootsveld Heino 1996 193e 10:54 37:27 1:04:42 1:33:17 1:32:26 110 6524 Daniël Meijers Zwolle 1979 194e 10:49 37:10 1:04:28 1:34:04 1:32:26 111 8776 Henk Bloemert Rouveen 1984 195e 10:58 37:22 1:04:12 1:33:54 1:32:27 112 1515 Jacob de Schrijver EY 1 1989 197e 9:45 35:11 1:03:01 1:33:06 1:32:28 113 7002 Robert Falk Amsterdam 1980 199e 11:13 38:52 1:06:20 1:33:33 1:32:33 114 1824 Gert Tadema Landstede 1 1959 200e 10:37 37:29 1:05:04 1:32:43 1:32:34 115 1964 Peter Baan Van Mossel Land Rove 202e 11:06 38:23 1:06:01 1:33:04 1:32:46 116 8806 Olav Seliger Enschede 1970 203e 11:05 38:40 1:05:50 1:33:54 1:32:47 117 8631 Alwin Roordink Eindhoven 1989 204e 11:22 37:49 1:05:08 1:34:33 1:32:51 118 6316 Emiel Huizinga Almen 1979 206e 11:06 37:39 1:04:43 1:34:18 1:32:56 119 1924 Jan-Willem Huson Maandag Zwolle 1 1982 207e 10:01 35:43 1:03:04 1:33:10 1:32:59 120 1950 Frank Hofstede Scania Production Zw 1973 208e 10:29 36:58 1:04:26 1:33:13 1:33:05 121 6533 Paul Pegge Raalte 1966 209e 11:09 38:26 1:05:20 1:34:40 1:33:06 122 6695 Job van Iersel Zwolle 1981 211e 10:49 37:31 1:04:36 1:34:29 1:33:09 123 6368 Ramon Kuttschreutter Hasselt 1984 213e 10:49 38:01 1:05:29 1:34:32 1:33:12 124 8286 Jaap Schoonhoven Oosterwolde Gld 1981 214e 11:06 1:04:45 1:34:37 1:33:15 125 1736 Patrick de Wit de Stentor 1 1978 215e 10:20 36:44 1:04:27 1:33:26 1:33:17 126 373 Bas Dijkgraaf Epe 1990 216e 11:40 38:37 1:05:20 1:35:15 1:33:23 127 7317 Ruben Groote Stroek Haarle gem Hellendoo 1989 219e 10:50 38:24 1:06:17 1:34:12 1:33:26 128 1829 Gerard van Gijzen Rabobank IJsseldelta 1961 222e 10:33 37:16 1:05:17 1:33:57 1:33:37 129 7462 Nijland Ronald Wijzonol Bouwverven 1962 223e 11:03 38:02 1:05:31 1:35:21 1:33:37 130 6525 René Hulsman Raalte 1965 225e 11:26 38:25 1:05:32 1:34:51 1:33:40 131 8576 Jarno Wolters Zwolle 1990 226e 10:51 37:46 1:04:47 1:35:30 1:33:41 132 6542 Kasper Kombrink Meppel 1981 227e 10:50 38:01 1:05:13 1:34:47 1:33:42 133 6920 Ronald van Lubek Zuidwolde Dr 1978 229e 11:25 38:28 1:05:53 1:35:41 1:33:45 134 6467 Michiel Maas Amsterdam 1984 230e 10:59 38:26 1:06:10 1:35:39 1:33:46 135 6950 Bertus Mensink PEC 1910 1959 231e 10:50 37:34 1:04:56 1:34:43 1:33:49 136 8579 Robert-Jan Wolters Vriezenveen 1985 232e 10:50 37:46 1:05:34 1:35:39 1:33:49 137 8214 Andre de Velde Amsterdam 1975 233e 10:50 37:56 1:05:36 1:34:56 1:33:53 138 7358 Robert de Bruin Scania Production Zw 234e 10:29 37:10 1:05:16 1:34:10 1:34:01 139 1814 Arjen Lankhuizen VGZ Verzekeringen 1 1970 235e 10:20 37:04 1:05:20 1:34:35 1:34:03 140 8833 Siebren de Jong Harderwijk 1966 236e 11:10 38:17 1:05:59 1:36:02 1:34:06 141 8823 Ted Krukkert Haarle gem Hellendoo 1984 237e 11:23 38:58 1:05:57 1:35:18 1:34:09 142 7636 Erik Smid Isala 1968 239e 11:36 38:49 1:06:29 1:37:05 1:34:18 143 1668 Eelco Mensinga BMA ergonomics b.v. 1976 241e 10:03 36:01 1:03:17 1:34:29 1:34:19 144 6176 Harm Kruizinga Zwolle 1983 243e 12:42 40:09 1:06:38 1:36:26 1:34:28 145 8814 Niels Duteweert Deventer 1984 244e 11:48 40:04 1:07:39 1:36:27 1:34:30 146 6416 Wilfred Loozeman Salland 1972 245e 11:23 38:45 1:05:50 1:35:39 1:34:39 147 7246 Nick In 't Veld Raalte 1991 247e 11:38 38:38 1:06:19 1:36:33 1:34:43 148 8924 Koen Koerhuis Raalte 1990 248e 11:38 38:37 1:06:20 1:36:33 1:34:43 149 1874 Rob ter Heerdt Gemeente Zwolle 1 1961 249e 10:57 38:13 1:06:18 1:34:55 1:34:45 150 1778 Michiel Kampman Windesheim 1 1984 250e 10:34 37:02 1:04:58 1:34:53 1:34:45
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 8274 Jan Jaap Lukas Ommen 1982 251e 10:54 37:55 1:05:43 1:35:43 1:34:45 152 8425 Peter Kooiker Staphorst 1986 252e 11:14 38:30 1:06:14 1:35:54 1:34:48 153 8206 Kevin Diender Zwolle 1981 253e 11:21 38:55 1:06:27 1:36:18 1:34:51 154 7021 Sander Hijmensen Apeldoorn 1971 255e 12:01 39:31 1:06:40 1:36:41 1:34:52 155 6311 Klaas Luth Zwolle 1981 256e 11:35 39:01 1:06:37 1:36:42 1:34:52 156 7200 Arie de Niet Deventer 1977 258e 11:05 38:13 1:05:43 1:36:35 1:34:55 157 6731 Pedro Sluiter Zwolle 1973 259e 10:38 37:26 1:05:38 1:35:59 1:34:56 158 6977 Dik Zwanepol Hattemerbroek 1981 260e 10:58 38:11 1:06:02 1:35:52 1:34:58 159 7602 Arthur de Bruijn Staatshuys 1969 261e 11:19 38:52 1:06:49 1:35:57 1:35:00 160 8213 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 262e 10:46 37:28 1:05:35 1:35:55 1:35:00 161 1507 Hilco Piel Salland Engineering 1983 264e 10:29 36:34 1:03:12 1:35:52 1:35:06 162 6472 Joeg Polman Zwolle 1987 265e 11:02 38:24 1:06:10 1:37:21 1:35:06 163 6433 Arno Kruidhof Rouveen 1978 266e 11:15 38:51 1:06:51 1:35:48 1:35:08 164 8570 Simon Augustinus Epe 1985 267e 10:35 37:01 1:04:55 1:36:14 1:35:13 165 604 Ricardo Doyer Epe 1986 268e 11:20 39:26 1:07:24 1:36:16 1:35:15 166 6127 Arno van der Horst Zwolle 1976 269e 11:36 39:25 1:06:48 1:37:16 1:35:17 167 8578 Hans van Renselaar Elburg 1970 270e 11:01 38:11 1:06:01 1:36:26 1:35:18 168 8284 Jesse Boer Elspeet 1997 271e 11:45 39:46 1:08:20 1:37:00 1:35:19 169 7577 Marcel Haarman Intersport Schutte 1981 272e 11:25 39:39 1:07:36 1:36:25 1:35:19 170 7261 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 273e 10:50 37:59 1:06:18 1:36:13 1:35:21 171 8787 Dick Bastiaan 't Loo Oldebroek 1978 274e 11:42 39:30 1:07:17 1:36:41 1:35:22 172 8336 Jeroen Dunnewind Ommen 1980 276e 10:46 37:22 1:05:44 1:36:28 1:35:24 173 6841 Jeffrey ter Steege PEC 1910 1981 277e 10:57 38:01 1:05:46 1:38:07 1:35:32 174 6701 Jonathan Tromp Zwolle 1986 278e 10:24 36:36 1:03:57 1:36:55 1:35:34 175 1784 Vincent Radewalt Windesheim 2 1973 279e 10:37 37:35 1:05:09 1:35:45 1:35:37 176 8467 Marcel Bos NOP 1980 280e 11:45 39:24 1:07:19 1:37:37 1:35:38 177 6537 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 1982 281e 11:25 39:07 1:07:11 1:36:49 1:35:38 178 7285 Mischa Wieten Kampen 1977 282e 11:36 39:48 1:07:58 1:36:49 1:35:39 179 7423 Rolf Nijboer Stichting Time for H 1984 283e 11:12 38:21 1:05:51 1:37:29 1:35:39 180 1968 Paul ter Maat KRAANBOLWERK 1 1977 285e 10:46 38:31 1:07:07 1:35:55 1:35:41 181 6529 Mattijs ter Veen Harderwijk 1985 286e 10:58 37:55 1:05:58 1:37:25 1:35:45 182 7331 Rudi Visscher Lemelerveld 1965 287e 11:41 39:32 1:07:22 1:37:06 1:35:47 183 6238 Richard Zeldenthuis Emmeloord 1979 288e 10:57 38:42 1:07:05 1:36:54 1:35:48 184 6296 Niels Roessink Oene 1986 289e 11:16 38:23 1:06:26 1:37:50 1:35:48 185 6682 Brad Jonkman Deventer 1981 290e 10:41 37:54 1:06:09 1:36:50 1:35:50 186 1669 Ton Smeenk BMA ergonomics b.v. 1968 291e 10:45 37:49 1:06:23 1:36:01 1:35:50 187 6965 Sjoerd Rosema Zwolle 1984 292e 10:55 37:16 1:05:16 1:37:23 1:35:51 188 7476 Gido Fruhling Monicares Foundation 1976 293e 11:34 39:06 1:06:48 1:36:51 1:35:51 189 7175 Nico Buitenhuis Dronten 1974 294e 10:58 37:48 1:05:53 1:37:08 1:35:52 190 317 Gerlof de Vries Groningen 1987 296e 11:41 39:51 1:07:53 1:38:35 1:35:55 191 7418 Tjeerd Lemstra Stichting Time for H 1984 299e 11:24 39:29 1:07:32 1:36:57 1:35:59 192 1759 Corné van der Worp Isala 2 1966 300e 11:08 38:54 1:06:59 1:36:21 1:35:59 193 6412 Erwin Veldkamp Warmloper Wezep 1979 301e 10:10 36:19 1:04:42 1:36:56 1:36:01 194 8899 Tim Hoppen Raalte 1991 302e 11:45 39:37 1:07:35 1:37:38 1:36:03 195 6599 Coen Elferink Olst 1971 303e 11:04 39:02 1:07:18 1:36:32 1:36:04 196 6658 Grietinus Reinders AAA 1972 304e 10:36 37:30 1:05:35 1:37:12 1:36:07 197 7064 Patrick van Tuijl Zwolle 1975 306e 11:45 40:00 1:08:08 1:38:54 1:36:09 198 1541 Ronnie Eilert VR & GGD IJsselland 1965 307e 10:50 38:57 1:07:41 1:36:26 1:36:11 199 8752 Nico Reitsma Zwolle 1967 308e 11:57 39:21 1:07:32 1:37:54 1:36:12 200 6354 Robbert Dam (Warmloper) Zwolle 1965 309e 11:07 38:46 1:07:06 1:37:38 1:36:12
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 1926 Patrick Dieteren Maandag Zwolle 1 1987 310e 11:43 39:38 1:07:38 1:36:23 1:36:12 202 7242 Freek van de Graaf De Gemzen 1970 311e 11:42 39:43 1:07:45 1:38:02 1:36:13 203 1838 Dirk Bakker Rabobank IJsseldelta 1981 312e 11:15 39:26 1:08:06 1:36:28 1:36:15 204 8939 Jeroen van Asselt Elspeet 1985 313e 11:17 38:21 1:06:38 1:37:24 1:36:15 205 1780 Freek Noordhuis Windesheim 1 1971 314e 11:11 39:11 1:07:26 1:36:36 1:36:15 206 8131 Jurriën de Haer Zwolle 1975 315e 11:48 40:04 1:07:39 1:38:15 1:36:17 207 7551 John Volk 4e Musketiers & Frie 1978 316e 10:33 37:02 1:05:32 1:37:03 1:36:17 208 7518 Wim van der Laan 4e Musketiers & Frie 1962 317e 11:12 39:20 1:07:53 1:37:10 1:36:17 209 8956 Maurice Appel Obdam 1986 318e 11:06 38:44 1:07:10 1:37:20 1:36:18 210 1945 Thomas de Vos Scania Production Zw 1985 319e 12:17 41:16 1:09:20 1:36:54 1:36:18 211 8800 Richard Veldkamp Zwolle 1990 320e 11:53 40:13 1:08:12 1:38:01 1:36:18 212 1750 Gijsbertus Vermeer AbbVie BV 1 1980 321e 10:30 37:59 1:06:31 1:36:29 1:36:20 213 8989 Gerrie Everts Dalfsen 1980 322e 11:39 39:11 1:07:15 1:39:06 1:36:22 214 7540 Fokke van der Kuip 4e Musketiers & Frie 1979 323e 11:40 39:57 1:07:53 1:37:16 1:36:24 215 7080 Gerhard Mensink Steenwijk 1983 324e 10:58 38:13 1:06:37 1:38:00 1:36:27 216 6929 Anton Ruijter Wijhe 1962 325e 10:52 37:34 1:05:30 1:37:20 1:36:30 217 6803 Eugène Satink Zwolle 1969 326e 11:12 39:15 1:07:57 1:37:22 1:36:31 218 8831 Wycher Naberman Genemuiden 1990 327e 11:05 39:29 1:08:12 1:37:38 1:36:31 219 6925 Stefan Knol Zwolle 1988 328e 10:39 37:12 1:05:02 1:39:48 1:36:33 220 7108 Joep van Huijstee Cialfo 1958 329e 11:19 38:58 1:07:28 1:37:41 1:36:34 221 1612 Kraanbolwerk KRAANBOLWERK 1 1976 330e 10:50 38:15 1:06:35 1:36:46 1:36:35 222 7090 Martin Boezelman Hasselt 1985 331e 11:08 39:05 1:07:44 1:37:27 1:36:37 223 1938 Paul Otte Univé Regio+ 1 1978 333e 11:19 39:26 1:07:52 1:36:57 1:36:39 224 9008 Pelle van Waes Zwolle 1983 334e 11:16 39:46 1:08:08 1:36:44 1:36:40 225 1732 Jelle Miedema Abbott Laboratories 1963 336e 11:21 38:27 1:06:47 1:37:16 1:36:42 226 6259 Steven van Wort Zwolle 1985 337e 11:07 38:33 1:06:44 1:37:51 1:36:43 227 7211 Rob Hutten Broekland Ov 1968 339e 11:28 39:31 1:07:47 1:38:06 1:36:47 228 7248 Erik de Ruiter Zwolle 1985 340e 11:38 38:24 1:05:40 1:39:11 1:36:49 229 8906 Robert Groenink Meppel 1980 341e 11:24 38:56 1:07:07 1:38:46 1:36:52 230 7126 Peter van den Heuvel NOP 1967 342e 11:39 39:55 1:08:11 1:38:04 1:36:53 231 7465 Marten Bolt Monicares Foundation 1961 343e 10:10 37:48 1:06:49 1:37:01 1:36:53 232 8096 Jeroen Pontenagel Zwolle 1984 344e 11:43 39:44 1:07:54 1:37:56 1:36:54 233 6101 Marc de Boer Zwolle 1966 345e 12:00 40:04 1:08:33 1:39:53 1:36:55 234 1630 Steven van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1985 346e 10:22 37:40 1:05:50 1:37:11 1:36:59 235 6408 Kristian Geerts Zwolle 1986 347e 11:50 40:18 1:08:43 1:38:57 1:36:59 236 8574 Coen Nijland Zwolle 1993 348e 12:12 41:16 1:10:07 1:38:45 1:36:59 237 6971 Eelco Visserman Genemuiden 1962 349e 10:47 38:04 1:06:15 1:37:55 1:37:01 238 6201 Ferry Hommerson Nijmegen 1981 351e 11:45 40:02 1:08:18 1:38:05 1:37:01 239 1868 Serge Kooijenga Wavin Heren 1 1973 352e 10:37 38:30 1:07:23 1:37:15 1:37:01 240 8933 Corné de Leeuw Schalkhaar 1980 354e 11:44 40:02 1:08:15 1:38:25 1:37:03 241 8801 Egbert Algra Joure 1964 355e 11:34 39:24 1:07:45 1:38:05 1:37:05 242 7326 Jurgen Nijenhuis Heino 1977 356e 11:18 39:41 1:08:07 1:37:52 1:37:05 243 6224 Tonnie Schokker De Blesse 1962 357e 11:28 39:12 1:07:29 1:38:30 1:37:06 244 6993 Herald van Dalfsen Zwolle 1971 358e 11:26 39:37 1:08:06 1:38:18 1:37:07 245 7532 Anne gert Venema 4e Musketiers & Frie 1988 359e 11:17 38:22 1:06:25 1:39:10 1:37:07 246 810 Dick van Sprundel Breda 1975 361e 11:09 39:23 1:08:04 1:37:58 1:37:10 247 6907 Roy Grotentraast Hoogeveen 1976 362e 11:19 39:11 1:07:40 1:39:20 1:37:12 248 8781 Arjan van Binsbergen Rouveen 1968 363e 11:20 39:15 1:07:56 1:38:56 1:37:14 249 6820 Bert Jan Hartman Zwolle 1976 364e 11:17 39:11 1:07:29 1:38:33 1:37:14 250 7481 Rob Streek Monicares Foundation 1967 365e 11:20 39:12 1:07:54 1:38:47 1:37:15
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 6493 Wim Stob Raalte 1978 366e 11:45 39:05 1:07:38 1:38:49 1:37:15 252 6906 Wim Korterink Zwolle 1987 367e 11:28 39:43 1:08:20 1:38:29 1:37:17 253 8184 Erwin van Marwijk Zwolle 1970 368e 11:06 38:45 1:07:11 1:38:42 1:37:18 254 1720 Philip Slebos UWV 2 1963 369e 10:42 38:14 1:07:38 1:37:44 1:37:18 255 8894 Michel van Olst Kampen 1987 370e 11:23 39:38 1:08:22 1:38:33 1:37:19 256 8440 Hilbert Docter Elburg 1981 371e 10:55 37:50 1:06:20 1:38:42 1:37:22 257 1797 Henri Schimmel Salverda 3 1969 372e 10:26 37:35 1:06:16 1:38:12 1:37:23 258 6530 Harro van Lien Zwolle 1975 373e 11:14 40:05 1:08:52 1:38:24 1:37:25 259 7268 Dirk-Jan Middelkoop De Gemzen 1976 374e 10:50 38:05 1:06:45 1:38:27 1:37:25 260 8807 John Duteweert Lettele 1960 375e 11:48 40:04 1:08:08 1:39:24 1:37:27 261 6940 Sytze Dijk Wijhe 1984 379e 11:56 40:26 1:08:46 1:38:32 1:37:35 262 7549 Johan Hulleman 4e Musketiers & Frie 1970 380e 11:00 38:27 1:07:03 1:38:51 1:37:37 263 1143 Rudolf Hermanus Mariënheem 1992 381e 12:52 42:31 1:10:07 1:41:08 1:37:39 264 8815 Frank Demmers Zutphen 1983 382e 11:55 40:24 1:08:43 1:38:50 1:37:39 265 7131 Robert van der Meulen Isala '96 1969 383e 11:14 39:33 1:08:21 1:38:38 1:37:39 266 8943 Henk Stoel Nunspeet 1967 384e 10:32 38:02 1:06:58 1:38:33 1:37:43 267 8548 Erwin Bisschop Hoogeveen 1962 385e 11:56 39:50 1:08:20 1:39:21 1:37:46 268 8260 Jorge Carvalho 's-Heerenbroek 1967 386e 11:17 39:01 1:07:41 1:38:45 1:37:49 269 1713 Marc-Jan Muis Heras BV 1 1972 387e 10:07 37:30 1:07:58 1:38:17 1:37:50 270 6405 Edwin Stroeve Zwolle 1995 389e 12:26 41:50 1:10:53 1:39:32 1:37:51 271 7615 Martijn van der Linden Isala 1973 390e 11:12 39:26 1:08:18 1:39:41 1:37:53 272 6563 Marinus F de Groot Kampen 1957 391e 11:16 39:19 1:07:20 1:38:49 1:37:53 273 7453 Jeroen Holthuis Wijzonol Bouwverven 1974 392e 11:21 39:22 1:07:47 1:38:42 1:37:54 274 7334 Vincent Tukker Statina 1974 393e 11:53 40:40 1:09:33 1:40:15 1:37:55 275 6564 Bart Chevalking Zwolle 1981 394e 10:58 39:43 1:08:55 1:38:57 1:37:55 276 1782 Jos Stolwijk Windesheim 2 1961 395e 11:13 39:14 1:07:47 1:38:19 1:37:56 277 8473 Bennie Bruijnes Elburg 1963 396e 11:50 39:50 1:08:21 1:38:56 1:37:56 278 6087 Jeroen Thalen Hoogeveen 1979 397e 10:56 39:51 1:09:24 1:38:41 1:37:56 279 6319 Casper Rieck IJsselmuiden 1975 400e 11:06 38:34 1:07:18 1:39:07 1:37:59 280 8318 Jelle Veer Vasse 1990 401e 11:54 41:17 1:10:38 1:38:53 1:38:00 281 6359 Nanno van Dik Zwolle 1974 402e 11:16 38:20 1:05:32 1:40:03 1:38:01 282 6088 Klaas Compagner Dutch Runners 1972 403e 11:52 40:47 1:09:27 1:40:13 1:38:02 283 1882 Gertjan Stroetinga Gemeente Zwolle 2 1975 404e 9:52 35:27 1:03:27 1:38:47 1:38:03 284 6740 Barry Poolman Zwolle 405e 11:38 40:10 1:08:39 1:40:28 1:38:09 285 1721 Jaap van Dooren UWV 2 1976 406e 10:38 37:50 1:06:54 1:38:35 1:38:09 286 6154 Boas den Boer 't Harde 1987 407e 10:31 38:28 1:08:10 1:38:55 1:38:10 287 1714 Walter Ritmeijer UWV 1 1962 408e 10:48 38:40 1:07:47 1:38:34 1:38:10 288 8490 Emiel Luten Spirit Lelystad 1973 409e 11:45 40:41 1:10:12 1:39:27 1:38:12 289 8529 Melvin Smit Oldemarkt 1986 410e 13:13 43:51 1:11:43 1:40:43 1:38:12 290 7190 Gert Reuvekamp Zwolle 1960 411e 11:42 40:21 1:09:04 1:39:06 1:38:13 291 6370 Henk Kleinlugtebeld Dalfsen 1963 414e 11:32 39:25 1:07:37 1:40:34 1:38:17 292 8245 John van den Hoek Nunspeet 1982 416e 11:01 39:01 1:07:24 1:39:59 1:38:19 293 8143 Henk-Jan Wastenecker Oldebroek 1982 417e 11:57 40:19 1:09:10 1:39:42 1:38:21 294 6917 Harold van Riessen Zwolle 1969 418e 10:56 38:58 1:08:05 1:38:37 1:38:23 295 6747 Alex Meems Zwolle 1972 419e 11:35 39:52 1:09:10 1:40:47 1:38:26 296 6759 Martijn Pool Zwolle 1975 420e 12:14 39:51 1:08:09 1:40:55 1:38:26 297 8682 Jacco Hageman Heerde 1967 422e 11:27 39:25 1:08:04 1:39:39 1:38:29 298 6897 Gerrit Pruim Rouveen 1982 423e 11:38 40:10 1:08:39 1:40:52 1:38:32 299 7017 René Klink Laag Zuthem 1965 424e 12:12 41:46 1:10:31 1:39:49 1:38:33 300 6361 Martin vd Spek Warmlopers Zwolle 1964 426e 11:27 39:49 1:08:35 1:40:41 1:38:36
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 6396 Arend Kisteman Zwolle 1984 427e 11:40 41:09 1:10:14 1:40:13 1:38:38 302 6422 Joop Smit Raalte 1964 428e 12:24 42:01 1:10:49 1:40:39 1:38:39 303 7557 Marten Beeftink 4e Musketiers & Frie 1965 430e 11:39 40:40 1:09:44 1:39:55 1:38:41 304 6648 Ronald Weeren Athlos 1972 431e 11:57 40:41 1:09:44 1:39:25 1:38:42 305 8850 Cong Bui Zwolle 1981 432e 12:30 41:01 1:08:32 1:42:20 1:38:46 306 1948 Andre Leunk Scania Production Zw 1973 433e 10:37 38:11 1:06:41 1:38:55 1:38:46 307 8098 Gert-jan Zoet Nunspeet 1981 434e 12:06 41:07 1:09:49 1:41:57 1:38:47 308 6490 Gerrit van Hamersveld Nunspeet 1952 435e 12:02 41:01 1:09:50 1:40:14 1:38:48 309 1875 Tim Idema Gemeente Zwolle 1 1968 436e 11:09 38:43 1:07:51 1:39:29 1:38:48 310 7417 Elwin Visser Bas van de Goor Foun 1969 437e 12:03 41:23 1:10:12 1:42:45 1:38:50 311 8583 Sipke Huizenga Hattem 1990 439e 11:51 40:06 1:09:38 1:40:48 1:38:53 312 6534 Remco Daleman Zwolle 1976 440e 11:43 40:47 1:09:38 1:39:44 1:38:53 313 6379 Wietse de Groot Zwolle 1984 441e 11:41 41:07 1:10:16 1:40:29 1:38:53 314 6685 Rudy Veltmaat Zwolle 1973 442e 11:30 40:02 1:09:13 1:40:05 1:38:56 315 7230 Serge Hofkamp Ommen 1975 443e 10:57 38:48 1:07:56 1:40:35 1:38:56 316 8423 Rene Korte Almelo 1961 444e 11:27 39:42 1:08:57 1:40:36 1:38:57 317 1629 Harro Veerman Van der Kamp B.V. 1 1971 445e 12:01 40:54 1:09:47 1:39:16 1:38:58 318 1558 Henk Westervelt Stichting Mindfit 2 1954 447e 11:39 40:29 1:09:44 1:39:33 1:38:59 319 7604 Joris van Dijk Isala 1988 448e 11:31 40:14 1:09:36 1:40:31 1:38:59 320 7087 Alex Koelink Wenum Wiesel 1969 449e 11:35 39:34 1:08:05 1:41:03 1:39:01 321 8263 Maik van den Berg Lutten 1986 450e 12:15 41:04 1:09:55 1:40:45 1:39:01 322 8716 Anne-Gjalt Olivier Lelystad 1976 451e 11:44 40:41 1:10:12 1:40:18 1:39:01 323 6722 Maarten Schuurman Nijverdal 1982 452e 12:01 40:43 1:09:56 1:40:24 1:39:03 324 6967 Frits Meester Zwolle 1972 453e 11:50 40:20 1:08:37 1:40:59 1:39:03 325 1911 Frank Rietberg X-Tend BV/CRAFT Bene 1970 454e 10:41 38:30 1:07:47 1:39:15 1:39:06 326 7244 Piet la Roi Punthorst 1959 455e 11:11 38:44 1:07:53 1:41:20 1:39:08 327 1740 Pieter Meijberg Kiwa 1 1965 458e 11:58 40:39 1:09:43 1:39:23 1:39:11 328 7050 Frank Freriks Raalte 1969 459e 11:21 39:38 1:09:07 1:40:20 1:39:12 329 6717 Niek Joxhorst Groningen 1988 460e 11:32 40:06 1:09:09 1:41:13 1:39:13 330 8116 Mark Hartman Rossum Ov 1986 461e 11:29 38:53 1:07:26 1:40:06 1:39:13 331 6285 Henry Bruins Hattem 1976 462e 11:43 41:21 1:11:38 1:40:48 1:39:14 332 7461 Rudy Frieswijk Wijzonol Bouwverven 1973 463e 11:37 40:25 1:09:53 1:40:58 1:39:15 333 9010 Wilco Steenwijk Epe 1980 464e 11:59 40:20 1:09:13 1:41:08 1:39:16 334 1673 Hans-Erik Kuypers ITM Group 1 1966 465e 11:24 39:09 1:08:32 1:40:01 1:39:19 335 7254 Evert Bonhof Nunspeet 1962 466e 12:02 40:37 1:09:23 1:40:46 1:39:19 336 8945 Nanne Pieter van der Kooi St.-Annaparochie 1972 467e 11:01 38:57 1:08:20 1:40:24 1:39:24 337 354 Lourens de Jong Amersfoort 1986 469e 11:48 40:36 1:09:34 1:40:56 1:39:26 338 6649 Mark Schultze Doesburg 1971 470e 11:32 40:27 1:09:42 1:40:30 1:39:27 339 6565 Johan Maasse Ommen 1976 471e 12:10 41:43 1:11:26 1:42:27 1:39:27 340 6449 Bert van de Beek Wezep 1986 472e 11:09 38:46 1:09:16 1:40:10 1:39:27 341 1823 Marcel Koersma Landstede 1 1975 473e 11:13 39:58 1:09:26 1:40:10 1:39:27 342 7025 Auke de Jong the Hague Road Runne 1961 474e 11:35 40:15 1:09:02 1:41:31 1:39:28 343 7460 Arjan Steenhuis Wijzonol Bouwverven 1968 475e 12:05 40:40 1:09:55 1:40:50 1:39:28 344 1756 Erwin Booy Isala 1 1964 476e 11:30 40:09 1:09:26 1:39:47 1:39:30 345 7212 Hans van den Arend Zwolle 1969 478e 12:31 42:13 1:11:03 1:41:57 1:39:31 346 6266 Karlo Hoeve Staphorst 1990 479e 10:29 37:00 1:05:26 1:40:31 1:39:34 347 8712 Jorma van den Hoeven Hattem 1982 481e 11:43 41:20 1:11:39 1:41:10 1:39:35 348 8285 Arie Verhoef Hattemerbroek 1952 482e 11:42 39:48 1:08:54 1:41:27 1:39:38 349 6085 Gerwin Schra Enschede 1975 483e 11:28 39:21 1:08:21 1:40:54 1:39:38 350 8665 Robin Berendsen Renkum 1987 484e 12:35 42:14 1:11:04 1:40:57 1:39:39
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 6428 Reint Scholten De Gemzen 1964 485e 11:52 41:08 1:10:41 1:40:38 1:39:41 352 6479 Albert Holtland Staphorst 1960 486e 12:09 41:27 1:10:17 1:40:56 1:39:42 353 6189 Jeroen Pieter van der Vli Hoogeveen 1986 488e 10:46 38:59 1:08:36 1:40:30 1:39:46 354 6345 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 489e 11:59 40:51 1:10:12 1:41:08 1:39:47 355 7627 Adriaan Harmsen Isala 1970 490e 12:07 40:48 1:10:13 1:42:04 1:39:48 356 8618 Kay Boerdijk Lierderholthuis 1990 491e 12:38 43:04 1:12:00 1:41:06 1:39:48 357 8812 Peter ter Harmsel Apeldoorn 1970 493e 12:00 41:20 1:10:39 1:42:13 1:39:50 358 1744 Melle Mulder TGN 1 1981 494e 11:37 40:48 1:09:57 1:40:21 1:39:50 359 7147 Douwe Rijpstra PEC 1910 1966 496e 12:07 41:00 1:10:18 1:42:06 1:39:51 360 8189 Gerrit Jansen Raalte 1942 497e 12:03 40:47 1:09:46 1:41:12 1:39:53 361 6809 Clemens Pot Isala '96 1969 498e 11:54 40:43 1:09:57 1:41:12 1:39:56 362 6973 Auke Wijnterp Apeldoorn 1966 499e 11:49 41:10 1:10:19 1:42:10 1:39:57 363 8757 Peter Buenk (Warmlopers) Amersfoort 1975 500e 12:04 41:33 1:10:52 1:41:57 1:39:58 364 8908 Rene Sitters Zwolle 1972 502e 11:45 40:30 1:09:37 1:41:25 1:40:02 365 6350 Gert Jan Snel Hasselt 1990 503e 11:55 39:49 1:08:18 1:42:46 1:40:02 366 1788 Erwin van de Werfhorst Salverda 1 1982 504e 11:32 40:26 1:09:43 1:40:40 1:40:04 367 1821 GastVGZ VGZ VGZ Verzekeringen 2 1982 505e 11:06 40:21 1:10:16 1:40:54 1:40:05 368 6417 Harmen Feijer Hoogeveen 1984 506e 10:46 37:35 1:05:58 1:42:13 1:40:06 369 6235 Michiel Marsman Zwolle 1985 507e 11:58 42:03 1:11:29 1:41:08 1:40:06 370 7606 Hans Gellekink Isala 1968 508e 11:45 40:43 1:10:08 1:41:00 1:40:07 371 8403 Dirk Kuiers Staphorst 1988 510e 12:11 41:26 1:10:39 1:41:42 1:40:10 372 6095 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 511e 11:57 40:39 1:09:33 1:42:21 1:40:10 373 8634 Erik Nawijn Zwolle 1981 512e 11:59 41:30 1:10:47 1:42:41 1:40:14 374 1701 Gerrit Veurink Bestuursdienst Ommen 1974 514e 11:05 39:40 1:09:41 1:40:54 1:40:18 375 8941 Bert Blankvoort Hattem 1974 518e 12:25 43:06 1:12:45 1:42:42 1:40:22 376 6887 Jan-Erik Albring Zwolle 1988 519e 10:42 38:25 1:08:39 1:43:38 1:40:22 377 8312 Bert Veuger Warmloper Zwolle 1969 520e 12:00 41:37 1:10:53 1:42:23 1:40:22 378 1602 Jerre Gijsbert Edens Homar BV 1 1991 522e 11:19 39:54 1:09:14 1:40:56 1:40:24 379 6053 Hessel de Jong Zwolle 1981 524e 11:51 40:37 1:09:45 1:41:53 1:40:25 380 6559 Kars Hoekman Dedemsvaart 1967 525e 13:30 43:08 1:11:52 1:44:59 1:40:26 381 6541 Alex van de Vosse Zwolle 1974 526e 11:26 40:11 1:10:04 1:41:23 1:40:27 382 6989 Evert Boschloo Altis 1965 527e 12:42 41:18 1:10:04 1:43:10 1:40:27 383 6924 Bas Jalink Amsterdam 1985 528e 11:34 40:48 1:10:49 1:41:51 1:40:29 384 1832 Jeroen de Bruin Rabobank IJsseldelta 1986 529e 11:56 41:12 1:10:15 1:40:45 1:40:29 385 6540 Aart Kolk Doetinchem 1966 530e 12:34 42:26 1:11:52 1:42:34 1:40:30 386 540 Ricard Herpel Utrecht 1981 531e 12:35 42:37 1:11:59 1:42:15 1:40:30 387 7168 Dirk Jan van Dijk Deventer 1981 533e 11:47 40:30 1:09:22 1:41:38 1:40:30 388 7572 Alexander Westerbroek 4e Musketiers & Frie 1975 534e 12:16 42:18 1:11:42 1:41:56 1:40:32 389 6482 Hessel Lodder Hierden 1966 535e 12:00 41:00 1:10:48 1:41:28 1:40:32 390 6387 Johan Visscher Staphorst 1983 538e 12:13 41:28 1:10:42 1:42:04 1:40:34 391 7121 Rudy Ellens Apeldoorn 1977 539e 10:43 38:45 1:08:59 1:41:53 1:40:35 392 247 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 540e 12:28 42:49 1:11:46 1:42:07 1:40:36 393 6757 Jasper Koopman Zwolle 1986 541e 12:48 40:44 1:08:52 1:42:53 1:40:36 394 6957 Jorrit Boxum Antwerpen (BEL) 1984 542e 11:44 39:47 1:08:57 1:44:12 1:40:38 395 6568 Rob Philipsen Cialfo 1956 543e 11:19 39:24 1:09:04 1:41:33 1:40:38 396 6192 David Seigers Balkbrug 1982 544e 11:37 40:13 1:09:13 1:42:25 1:40:38 397 931 Jeroen Aarts Berchem (BEL) 1974 545e 12:00 40:26 1:09:54 1:43:03 1:40:40 398 6375 Olaf Prins Hasselt 1968 546e 11:13 39:57 1:09:50 1:41:18 1:40:40 399 8904 Mark Oost Urk 1987 547e 11:55 41:36 1:11:22 1:41:54 1:40:43 400 6536 Martin Hink Hoogeveen 1974 548e 11:25 40:22 1:10:11 1:41:31 1:40:43
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 6544 Wilco van Beek Apeldoorn 1981 549e 12:09 41:29 1:11:15 1:42:17 1:40:45 402 6157 Krijn van Houten Zwolle 1956 550e 11:44 41:02 1:10:32 1:41:59 1:40:46 403 1767 Wilco Knol Countus accountants 1976 551e 11:14 39:57 1:09:36 1:41:20 1:40:47 404 1702 Marcel Bouwhuis Bestuursdienst Ommen 1975 553e 10:57 39:36 1:09:30 1:41:10 1:40:48 405 8017 Martin Boot Hellas 1968 554e 12:14 41:41 1:11:19 1:41:48 1:40:51 406 8191 Jaap Herkert Zwolle 1958 555e 11:17 39:58 1:09:12 1:41:37 1:40:52 407 8986 Henk Huisman Hattem 1969 556e 11:49 41:25 1:11:43 1:42:22 1:40:53 408 6843 Teun van Nee Zwolle 1966 557e 11:48 40:58 1:10:29 1:41:55 1:40:54 409 6611 Frank Koopmans Balkbrug 1964 558e 11:55 41:06 1:10:53 1:42:15 1:40:55 410 6243 Henk Oudshoorn Deventer 1969 559e 12:15 42:17 1:11:59 1:42:09 1:40:55 411 1560 Ernst Klunder Stichting Mindfit 3 1963 560e 11:14 39:45 1:09:42 1:41:05 1:40:56 412 8592 Maikel Withaar Zwolle 1991 561e 11:40 40:07 1:09:07 1:42:49 1:40:56 413 8193 Jan Maarten Bruintjes Genemuiden 1993 562e 13:18 44:10 1:13:23 1:44:05 1:40:56 414 7123 Herman Barkmeijer Zwolle 1982 563e 12:05 41:51 1:11:38 1:42:42 1:40:57 415 7044 Edwin van Oosterhout MarathonPlus 1966 564e 11:54 41:03 1:10:58 1:42:05 1:40:57 416 1159 Wouter Pol Wijhe 1986 565e 11:46 40:49 1:10:49 1:41:56 1:40:57 417 7497 Leonard van de Wetering 4e Musketiers & Frie 1970 566e 11:26 38:57 1:08:01 1:42:28 1:40:58 418 6344 Iwan Brink (Warmlopers) Zwolle 1981 568e 11:03 38:49 1:09:04 1:42:24 1:41:00 419 6349 Wim van Ojik Zwolle 1977 569e 11:24 40:06 1:09:19 1:42:47 1:41:00 420 7127 Paul Kruiper Luttenberg 1966 570e 12:29 42:38 1:11:54 1:42:49 1:41:01 421 7078 Anne Jan Barkmeijer Zwolle 1980 571e 12:10 41:56 1:11:43 1:42:42 1:41:02 422 1952 Maikel van Marle Scania Production Zw 1990 572e 10:57 40:05 1:09:15 1:41:24 1:41:03 423 7193 Rogier Kolenbrander Raalte 1984 573e 11:19 40:15 1:10:00 1:42:42 1:41:06 424 7343 Jarno Takens Zwolle 1982 574e 10:54 38:31 1:07:28 1:42:22 1:41:06 425 8789 Derk-Jan Sluiter Zwolle 1983 575e 12:17 41:40 1:11:29 1:43:13 1:41:07 426 1706 Koert Meijer Bestuursdienst Ommen 1969 576e 11:12 39:34 1:09:21 1:41:45 1:41:08 427 8686 Henk-Jan van Boven Zwolle 1985 577e 12:17 41:40 1:11:30 1:43:13 1:41:08 428 7299 André Blankvoort Zalk 1972 578e 12:24 43:04 1:12:43 1:43:31 1:41:10 429 6822 Ronald Kwint Deventer 1965 579e 12:05 41:33 1:11:20 1:42:37 1:41:12 430 7179 Fokke van Eijk Zwolle 1969 580e 12:29 42:51 1:12:31 1:43:01 1:41:12 431 7315 Niek Kuipers Nijverdal 1979 581e 11:47 40:41 1:10:07 1:43:01 1:41:14 432 8861 Gijs Vedder Vaassen 1985 582e 12:06 41:40 1:10:51 1:42:19 1:41:15 433 6842 Gerritjan Moes De Kiel 1972 583e 11:41 40:35 1:10:20 1:42:06 1:41:18 434 6404 Edwin Gerrits Vroomshoop 1976 584e 12:31 42:42 1:12:01 1:43:36 1:41:21 435 6624 Sander Overduin Zwolle 1972 585e 11:58 41:11 1:10:41 1:42:44 1:41:21 436 426 Renze Zijlstra Zwolle 1971 586e 11:57 40:51 1:10:33 1:43:03 1:41:23 437 8520 Arie Slob Zwolle 1961 587e 12:16 42:06 1:11:38 1:42:38 1:41:25 438 6406 Leonard Ruyter Elburg 1969 588e 11:59 41:37 1:11:33 1:43:21 1:41:26 439 6792 Arnold Spanninga Groningen 1964 590e 12:13 41:37 1:11:19 1:42:20 1:41:29 440 7059 Joost Holterman Zwolle 1985 591e 12:31 42:43 1:12:18 1:42:43 1:41:30 441 8874 Anne Minnema Zwolle 1986 592e 11:57 41:25 1:11:16 1:43:01 1:41:31 442 6938 Remco Broekhuijsen Zwolle 1970 593e 12:31 42:36 1:12:10 1:43:25 1:41:31 443 6878 Robert van Kleef Zwolle 1986 594e 12:10 41:56 1:11:44 1:43:12 1:41:32 444 207 Ernst Zwijnenberg Hattemerbroek 1974 595e 11:41 41:18 1:11:37 1:43:10 1:41:34 445 7320 Martijs de Haan Vaassen 1960 596e 12:16 42:11 1:12:03 1:42:29 1:41:37 446 6800 Edwin Veldkamp Hattem 1978 597e 12:05 40:40 1:09:14 1:43:21 1:41:37 447 7265 Ruud Koerhuis Broekland Ov 1980 598e 12:50 43:24 1:13:39 1:44:14 1:41:39 448 7347 Mario Broodbakker 't Harde 1963 599e 12:01 42:05 1:12:12 1:44:00 1:41:39 449 8272 Jan-Willem van Leussen Bergschenhoek 1976 601e 12:12 42:38 1:12:31 1:42:51 1:41:42 450 7129 Pim van Hoesel Zwolle 1960 602e 11:39 40:26 1:10:09 1:43:35 1:41:43
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 7463 Hans paul Visscher Monicares Foundation 1968 603e 12:39 42:37 1:12:19 1:44:14 1:41:44 452 7133 Jeroen Nijhuis Zwolle 1969 604e 12:15 41:38 1:10:58 1:42:47 1:41:44 453 6486 Peter van den Berg Lelystad 1966 605e 11:25 40:29 1:10:48 1:42:19 1:41:45 454 1690 Osco Nijkamp X-ICT B.V. 1 1990 606e 12:22 41:32 1:11:04 1:42:30 1:41:45 455 7330 Henri Wittenberg Lochem 1965 607e 11:32 41:07 1:11:06 1:43:03 1:41:47 456 8072 David Laks Heiloo 1971 608e 12:18 42:36 1:12:29 1:43:54 1:41:47 457 7623 Joost Bosma Isala 1979 609e 11:45 40:48 1:10:43 1:43:20 1:41:49 458 7255 Roelof de Jonge Belt-Schutsloot 1960 610e 12:04 41:23 1:10:59 1:43:25 1:41:51 459 6415 Gerben Bisschop Lemelerveld 1972 611e 12:16 41:13 1:11:03 1:44:01 1:41:52 460 6999 Giel Jansen Raalte 1979 613e 12:47 43:00 1:13:07 1:44:36 1:41:52 461 1564 Ralph Groenink Doclogic 1 1987 614e 11:56 41:45 1:11:36 1:42:08 1:41:53 462 6102 Stephan Driessen Zwolle 1976 616e 11:17 39:51 1:10:48 1:43:44 1:41:55 463 399 Hans van Duuren Zwolle 1960 617e 11:57 41:10 1:11:05 1:43:15 1:41:55 464 7449 Marcel Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 1965 618e 12:19 41:54 1:11:43 1:43:33 1:41:55 465 6497 Mark du Floo Breda 1984 620e 12:15 41:47 1:11:37 1:43:19 1:41:57 466 600 Jasper Arnoldy Enschede 1989 622e 10:36 38:35 1:09:05 1:44:51 1:41:59 467 8995 Sander van den Brandhof Zwolle 1986 624e 12:02 41:01 1:10:25 1:43:57 1:42:01 468 819 Wijnand Veen Hattem 1980 625e 11:28 39:57 1:09:57 1:43:12 1:42:01 469 6227 Albert Overweg Almelo 1979 626e 12:07 41:36 1:11:22 1:44:15 1:42:02 470 710 Antienes Janssen Zwolle 1976 627e 11:44 40:32 1:10:35 1:42:56 1:42:03 471 7432 Jan jr De Vries Stichting Time for H 1968 628e 12:13 42:06 1:11:46 1:43:59 1:42:04 472 1795 Paul Markerink Salverda 2 1976 629e 11:37 40:44 1:10:03 1:42:24 1:42:04 473 1891 Hadaf El Hamdouni Gemeente Zwolle 4 1974 631e 10:45 39:05 1:09:56 1:42:16 1:42:05 474 7301 Henk van Huffelen Apeldoorn 1971 632e 12:16 42:11 1:12:03 1:42:58 1:42:06 475 6298 Peter Veldman Assen 1964 633e 12:28 42:26 1:11:54 1:45:08 1:42:07 476 7094 Rolf van der Graaf Hasselt 1993 635e 11:50 40:50 1:10:16 1:44:14 1:42:08 477 6798 Wouter van Gessel Zwolle 1981 636e 11:54 40:41 1:10:21 1:43:06 1:42:08 478 8439 Stefan Lammerts Almere 1984 638e 11:42 40:37 1:10:21 1:44:34 1:42:12 479 6966 René Sweers Nunspeet 1965 639e 12:12 42:00 1:12:03 1:43:39 1:42:13 480 6681 Wietse de Boer Zwolle 1975 640e 11:44 40:32 1:10:35 1:43:08 1:42:15 481 1862 Bert Schraa Wavin Executives 1965 641e 11:52 41:38 1:11:39 1:42:30 1:42:16 482 8034 Daan Koerhuis Wijhe 1983 643e 12:50 43:24 1:13:38 1:44:54 1:42:18 483 7137 Peter Mensink Heeten 1964 644e 11:56 40:27 1:10:03 1:44:25 1:42:18 484 6584 Hein Duret Zwolle 1979 645e 12:35 42:40 1:11:57 1:45:14 1:42:19 485 7488 Dick pieter Poppe 4e Musketiers & Frie 1977 646e 11:16 40:24 1:10:46 1:43:17 1:42:19 486 6739 Max Overgoor Zwolle 1964 647e 11:41 41:01 1:10:52 1:44:04 1:42:19 487 6975 Lucas Fakkert Zwartsluis 1971 648e 12:26 42:26 1:12:32 1:45:23 1:42:20 488 6789 Harald Bloemers Kampen 1964 649e 12:01 41:22 1:11:30 1:44:22 1:42:20 489 7037 Jan Mulder 't Loo Oldebroek 1955 650e 11:56 41:01 1:10:39 1:44:13 1:42:23 490 6363 Izak Hiemstra Warmloper Zwolle 1969 651e 12:29 41:49 1:11:17 1:44:47 1:42:24 491 7316 Paul Bakker Warmloper Wijhe 1977 653e 12:32 41:49 1:11:16 1:44:47 1:42:25 492 8326 Gerrit Noorman Harderwijk 1963 655e 11:44 40:26 1:10:26 1:44:26 1:42:31 493 1813 Martie Ressing VGZ Verzekeringen 1 1970 656e 12:10 42:13 1:12:25 1:43:21 1:42:32 494 8972 Gerjan van der Werp Zwolle 1976 657e 12:30 43:08 1:13:15 1:44:24 1:42:32 495 8877 Wouter Jansen Klomp Zwolle 1983 658e 13:21 44:17 1:13:45 1:45:18 1:42:33 496 1535 Gerben Stoel VR & GGD IJsselland 1975 659e 11:37 40:48 1:10:59 1:42:52 1:42:33 497 6301 Marc Roll Zwolle 1981 660e 11:52 41:49 1:12:11 1:43:45 1:42:33 498 7339 William Groothand Arnhem 1976 661e 12:03 40:30 1:10:36 1:44:10 1:42:35 499 6156 Henk Jonkers Nijeveen 1966 662e 12:29 42:39 1:12:58 1:45:23 1:42:36 500 6230 Jurjen Bolks (Warmloper) Zwolle 1978 663e 12:26 42:10 1:12:10 1:45:02 1:42:36
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 8348 Jaap Vogelaar Flevo Delta 1973 664e 12:47 43:10 1:12:43 1:44:35 1:42:37 502 6626 Frans Noordman Heino 1966 666e 12:06 41:39 1:11:55 1:44:01 1:42:42 503 8006 Paul Deen Zwolle 1985 667e 12:14 41:04 1:11:01 1:44:28 1:42:44 504 6546 Klaas Bootsma Zwolle 1968 669e 12:09 42:18 1:12:53 1:44:19 1:42:46 505 6557 Jacco Labots De Gemzen 1972 670e 12:23 41:25 1:11:02 1:44:19 1:42:48 506 7329 Jan van Beesten Ommen 1965 674e 12:05 41:41 1:11:53 1:44:10 1:42:52 507 6214 Jeroen Leinenga Meppel 1969 675e 12:51 42:28 1:12:33 1:45:50 1:42:52 508 6733 Frank ten Hove Nijverdal 1969 676e 12:41 42:56 1:12:53 1:45:21 1:42:53 509 6395 Dennis Spijkerboer Zwolle 1989 677e 12:12 42:53 1:13:12 1:44:18 1:42:53 510 6734 Peter Kroek Zwolle 1970 678e 11:51 41:23 1:11:28 1:43:57 1:42:54 511 632 Marco Bod Apeldoorn 1972 679e 12:21 42:21 1:12:33 1:45:18 1:42:55 512 7153 Ruben Nahuis Zwolle 1986 680e 11:24 40:19 1:11:13 1:44:06 1:42:56 513 1889 Dennis Veltman Gemeente Zwolle 4 1981 681e 11:04 41:05 1:11:35 1:43:08 1:42:57 514 6498 Henry Toerse Balkbrug 1970 682e 12:39 43:18 1:13:16 1:44:34 1:42:57 515 8409 Rudolf Huberts Wezep 1984 683e 11:50 40:53 1:10:51 1:44:55 1:42:58 516 6233 Gert Nooteboom Epe 1961 684e 12:17 42:13 1:11:56 1:44:26 1:42:59 517 7015 Remco Kruiswijk Nederhorst den Berg 1986 686e 12:20 42:52 1:13:19 1:44:45 1:43:01 518 1831 Silvo van der Vegte Rabobank IJsseldelta 1956 687e 11:21 40:43 1:11:16 1:43:10 1:43:02 519 8135 Brian Leusink Zwolle 1979 690e 11:24 40:47 1:11:06 1:44:14 1:43:06 520 7506 Ralph Kisjes 4e Musketiers & Frie 1977 691e 11:15 39:58 1:10:04 1:44:03 1:43:06 521 6582 Jörn Seuters Zwolle 1990 692e 12:32 42:49 1:12:53 1:44:33 1:43:07 522 1599 Christian de Graaf Homar BV 1 1992 693e 12:15 42:26 1:12:53 1:43:45 1:43:11 523 6621 Arie van der Lee Salland 1966 694e 12:17 41:50 1:12:10 1:44:30 1:43:11 524 1601 Thomas van de Kolk Homar BV 1 1993 695e 12:17 42:27 1:12:54 1:43:45 1:43:11 525 8532 Tom Petrovic Wezep 1969 697e 12:17 42:59 1:13:23 1:45:33 1:43:13 526 516 Berry Scholten Eerbeek 1978 699e 12:08 41:42 1:11:57 1:44:26 1:43:13 527 6652 Edwin Elshof Heino 1971 700e 12:20 42:35 1:12:38 1:44:17 1:43:14 528 8407 Matthieu Huisman Rouveen 1995 701e 11:45 40:29 1:10:34 1:44:11 1:43:16 529 8746 Johan Mossel Groningen 1990 702e 12:20 43:31 1:12:51 1:45:39 1:43:19 530 6870 Marc Debets U-Track 1968 703e 13:24 46:38 1:14:11 1:45:08 1:43:20 531 6443 Patrick Nieborg Hoogezand 1974 705e 11:21 39:27 1:09:43 1:44:20 1:43:20 532 6213 Han Korhorn Artemis 1962 708e 11:59 41:58 1:12:11 1:44:31 1:43:21 533 6401 Edwin Van de Steeg Zwolle 1976 709e 11:50 40:31 1:10:29 1:46:23 1:43:22 534 7625 Koen de Roo Isala 1977 710e 12:18 41:14 1:11:34 1:46:05 1:43:22 535 6505 Rick Santbergen 't Harde 1994 711e 12:35 42:27 1:12:25 1:45:49 1:43:22 536 1822 William de Bruijn Landstede 1 1962 713e 11:38 41:56 1:12:26 1:43:34 1:43:25 537 1787 Wilbert van de Weg Salverda 1 1978 714e 11:42 41:20 1:11:32 1:44:01 1:43:25 538 8107 Gerco van Olst Elburg 1983 715e 12:30 42:32 1:13:15 1:44:49 1:43:28 539 8827 Roel Poolman Rouveen 1964 716e 12:44 43:05 1:13:16 1:44:30 1:43:28 540 8556 Wessel Brokke Hanzesport 1967 717e 11:26 40:59 1:11:16 1:44:26 1:43:30 541 6781 Bram Leferink Zwolle 1972 718e 12:04 41:35 1:11:47 1:44:38 1:43:30 542 6589 Arno Klein Elburg 1971 719e 12:05 41:22 1:11:27 1:45:49 1:43:30 543 8387 Stefan Weersink Hezingen 1990 720e 13:04 43:13 1:14:03 1:44:24 1:43:31 544 6585 Bram Veltien Lemelerveld 1976 722e 12:26 41:40 1:12:20 1:46:35 1:43:32 545 6732 Elwin Baijlé Zwolle 1988 724e 12:05 41:49 1:12:17 1:47:46 1:43:33 546 7174 Hendrik Hornstra Flevo Delta 1949 727e 11:52 42:05 1:12:02 1:45:30 1:43:35 547 8920 Harold van der Werf Hasselt 1972 728e 12:11 43:07 1:13:43 1:44:57 1:43:37 548 6663 Roy Veldman Heino 1976 729e 12:57 43:41 1:13:29 1:46:04 1:43:38 549 7509 Sebastiaan Eilander 4e Musketiers & Frie 1970 730e 13:09 44:57 1:14:29 1:46:30 1:43:41 550 6107 Aron Scholten Wezep 1988 731e 12:20 43:14 1:14:02 1:45:06 1:43:43
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 8242 Jeroen Harmsen Haarle gem Hellendoo 1989 735e 12:25 42:46 1:13:11 1:45:42 1:43:49 552 6414 Emiel Journee Zwolle 1969 736e 12:22 42:45 1:13:07 1:47:13 1:43:50 553 8109 Jan Bloemhof IJhorst 1978 737e 12:47 43:59 1:14:04 1:46:36 1:43:52 554 6321 Steven Kreule Zwolle 1986 738e 12:18 42:48 1:13:22 1:45:00 1:43:54 555 7199 Van Bueren Zeist 1971 740e 12:01 41:31 1:11:34 1:44:55 1:43:54 556 8500 Hans Poel Balkbrug 1968 741e 12:40 43:16 1:13:17 1:45:32 1:43:54 557 7379 Henry Mulder Scania Production Zw 742e 11:47 41:34 1:11:52 1:44:14 1:43:55 558 6522 Toine Martens PEC 1910 1962 743e 12:23 42:18 1:12:16 1:45:53 1:43:57 559 6706 Jeroen Eikenaar Zwolle 1968 744e 11:47 42:05 1:13:03 1:45:48 1:43:59 560 1583 Jeroen Happel De Nieuwe Zaak 3 1977 745e 11:27 40:50 1:11:36 1:44:20 1:44:00 561 8751 Richard Derksen AV '34 1966 746e 12:16 42:22 1:13:13 1:45:49 1:44:01 562 1634 Pieter Hoefsloot Van der Kamp B.V. 2 1966 747e 11:55 41:23 1:12:09 1:44:21 1:44:01 563 8020 Andries Huizenga Hattem 1993 749e 11:50 41:19 1:12:35 1:45:58 1:44:02 564 7429 Harmen van Zwol Stichting Time for H 1980 750e 12:40 43:54 1:14:08 1:45:52 1:44:03 565 6867 Michel Hoekstra Pijnenburg 1970 751e 12:41 43:55 1:14:08 1:45:52 1:44:04 566 1899 Henk Ophoff X-Tend BV/CRAFT Bene 1961 752e 12:04 43:01 1:13:15 1:44:13 1:44:05 567 6631 Marco Grootscholten Lemelerveld 1967 753e 12:49 43:23 1:13:49 1:47:51 1:44:05 568 7333 Henriko van de Pol Amersfoort 1974 754e 11:58 40:28 1:10:55 1:45:53 1:44:05 569 7054 Hans van der Meiden Zwolle 1963 755e 11:57 42:06 1:12:33 1:45:02 1:44:05 570 1566 Menno Peterson Doclogic 1 1969 757e 11:55 41:46 1:12:24 1:44:23 1:44:07 571 6324 Stefan Jeursen Zwolle 1984 758e 11:26 41:09 1:12:12 1:47:48 1:44:08 572 6543 Bernard Sluis Zwolle 1968 759e 12:07 42:16 1:13:06 1:46:19 1:44:09 573 7420 Robert Kuik Stichting Time for H 1969 760e 11:39 40:42 1:11:18 1:45:21 1:44:09 574 8884 Richard Heemskerk Emmeloord 1968 761e 12:46 43:36 1:14:15 1:45:48 1:44:09 575 1636 Jeroen Schippers Van der Kamp B.V. 2 1965 762e 11:54 41:43 1:12:34 1:44:32 1:44:10 576 8756 Herwin Hasewinkel Zwolle 1969 763e 11:46 40:57 1:11:18 1:46:01 1:44:10 577 1108 Niels van der Zandt Nederland 764e 12:21 42:31 1:13:44 1:45:13 1:44:11 578 1680 Norbert Pawelec ITM Group 2 1977 765e 11:11 39:45 1:10:39 1:44:37 1:44:11 579 6538 Paul van Rijn Wierden 1971 766e 12:41 42:55 1:12:52 1:46:41 1:44:12 580 7396 Henk Jan van der Weerd Scania Production Zw 767e 11:51 42:13 1:13:09 1:44:28 1:44:12 581 6617 Matthijs Talen Nieuwleusen 1984 768e 12:29 42:50 1:14:03 1:45:44 1:44:13 582 1585 Peter van Noord De Nieuwe Zaak 3 1970 769e 12:07 42:20 1:13:35 1:44:32 1:44:13 583 7345 Harry Hulman Daventria 1958 770e 12:32 42:28 1:12:44 1:45:42 1:44:14 584 8400 Andre Stam Raalte 1966 771e 12:02 42:11 1:12:33 1:45:26 1:44:16 585 8151 Ronald Horstman Zwolle 1960 772e 12:07 42:24 1:13:07 1:45:39 1:44:16 586 6853 Simon Visser Kampen 1980 774e 12:14 42:28 1:12:17 1:45:41 1:44:17 587 6367 Arjan Veldkamp Zwolle 1981 775e 12:55 43:33 1:13:55 1:47:52 1:44:17 588 8123 Peter Bos Oldebroek 1983 776e 12:14 42:28 1:12:18 1:45:41 1:44:17 589 1578 Henk Huisman De Nieuwe Zaak 2 1976 777e 12:15 42:25 1:12:48 1:44:37 1:44:17 590 1169 Jasper Broere Apeldoorn 1993 779e 11:47 40:35 1:11:29 1:46:30 1:44:19 591 1942 Claus Miethe Rabobank Nederland 1 1966 780e 12:17 42:48 1:13:22 1:44:30 1:44:19 592 8723 Jurjen Weemstra Utrecht 1986 781e 13:13 43:52 1:14:35 1:46:51 1:44:20 593 6141 Gerard Meijerink Vroomshoop 1979 782e 12:29 42:44 1:12:01 1:46:36 1:44:22 594 6686 Patrick Gums PEC 1910 1971 783e 12:07 41:02 1:11:31 1:46:39 1:44:23 595 6670 Dennis Heitbrink Dalfsen 1976 784e 12:02 42:23 1:13:13 1:46:36 1:44:24 596 7568 Huy Nguyen 4e Musketiers & Frie 1970 785e 11:56 40:13 1:10:29 1:45:17 1:44:25 597 6455 Jan ten Klooster Start '78 1977 786e 12:43 42:55 1:13:11 1:46:45 1:44:27 598 8019 Niels Hutten Marienheem 1991 787e 12:49 43:42 1:14:34 1:47:59 1:44:27 599 8192 Gerrit Lokhorst Elburg 1974 788e 12:24 42:35 1:13:28 1:45:52 1:44:28 600 6894 Frans van Delft Zwolle 1961 789e 12:50 43:34 1:13:47 1:46:41 1:44:29
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 1879 Jan Willem Dollekamp Gemeente Zwolle 2 1967 790e 12:32 43:23 1:14:05 1:45:12 1:44:30 602 1880 Gert de Vries Gemeente Zwolle 2 1962 791e 12:04 42:02 1:12:52 1:44:54 1:44:31 603 7586 Timo Veen Enexis / Fudura 1965 792e 12:38 42:35 1:12:52 1:46:34 1:44:32 604 7155 Cor Overkempe AV Holten 1958 794e 12:40 42:49 1:13:25 1:46:14 1:44:35 605 8035 Emiel Jansen Holleboom Marienheem 1993 795e 12:53 43:45 1:14:37 1:48:05 1:44:37 606 6090 Arjan Kruise PEC 1910 1967 796e 12:17 42:47 1:13:29 1:45:52 1:44:37 607 6991 Bart Jeurnink Zwolle 1982 797e 12:58 43:26 1:13:57 1:47:36 1:44:37 608 1819 Sander Tuijn VGZ Verzekeringen 2 1979 798e 11:25 41:31 1:12:50 1:45:11 1:44:38 609 8506 Michael Wolf Heerde 1984 799e 12:32 42:06 1:12:48 1:47:32 1:44:38 610 1715 Frank Castenmiller UWV 1 1970 800e 12:19 42:44 1:13:06 1:45:04 1:44:39 611 6512 Arjan Holsappel Dalfsen 1971 801e 12:31 43:03 1:13:42 1:47:23 1:44:40 612 7335 Richard Last Genemuiden 1969 802e 11:28 40:20 1:10:49 1:46:01 1:44:42 613 6665 Jan ten Hove Isala '96 1976 803e 12:07 41:53 1:12:28 1:45:41 1:44:43 614 991 Alexander van Dalfsen Zwolle 1981 804e 11:38 40:06 1:10:21 1:46:22 1:44:43 615 1741 Herman Bruins Kiwa 1 1965 805e 12:08 42:06 1:12:58 1:44:57 1:44:44 616 7053 Adriaan van Dalfsen Genemuiden 1987 806e 11:38 40:09 1:10:22 1:46:23 1:44:44 617 1900 Henk Kemper X-Tend BV/CRAFT Bene 1964 807e 12:26 43:25 1:13:44 1:44:52 1:44:44 618 8913 Ed Goldsteen Zwolle 1985 808e 10:22 38:57 1:08:57 1:45:00 1:44:45 619 7208 Rutger Blankvoort Zwolle 1978 809e 12:31 43:18 1:14:08 1:46:00 1:44:45 620 6970 Raymond Schrijver Raalte 1974 810e 12:36 43:01 1:12:40 1:45:47 1:44:45 621 7459 Patrick Wessels Wijzonol Bouwverven 1978 811e 12:22 42:42 1:13:35 1:47:32 1:44:47 622 6979 Bjorn Overdijk Zwolle 1981 812e 13:01 43:34 1:13:50 1:48:23 1:44:48 623 6124 Melchior Broek Zwolle 1965 813e 12:31 43:18 1:14:08 1:46:05 1:44:50 624 7452 Ben Zwinselman Wijzonol Bouwverven 1965 814e 12:17 42:53 1:13:49 1:46:01 1:44:51 625 1758 Jan Wessel Beekman Isala 2 1969 815e 12:01 42:17 1:13:29 1:45:12 1:44:52 626 8454 Arjen Langendijk Zwolle 1979 816e 13:05 44:22 1:15:25 1:47:26 1:44:53 627 8276 Pascal Cohen Emmeloord 1974 817e 12:39 43:55 1:14:16 1:47:09 1:44:54 628 1794 Mark de Jong Salverda 2 1978 818e 12:27 43:28 1:14:14 1:45:31 1:44:54 629 1573 Antoon Bloem De Nieuwe Zaak 1 1990 819e 12:05 42:29 1:13:10 1:45:18 1:44:57 630 1600 Wilfred Wieteler Homar BV 1 1983 820e 12:11 40:03 1:10:55 1:45:32 1:44:57 631 6255 Peter Lennips Zwolle 1970 821e 12:43 43:33 1:14:22 1:47:40 1:44:59 632 7110 Peter Bouwsema Wenum Wiesel 1968 824e 12:34 43:20 1:14:02 1:47:05 1:45:03 633 1919 Wim Welleweerd X-Tend BV/CRAFT Bene 1966 825e 12:53 43:51 1:14:33 1:45:37 1:45:03 634 8430 Karel Schoenaker Hattem 1984 826e 12:04 42:29 1:13:29 1:48:04 1:45:03 635 7076 Jan Hein Bunk Dedemsvaart 1988 827e 12:54 43:13 1:13:22 1:47:50 1:45:07 636 6845 Jaap Hendriks PEC 1910 1984 828e 12:07 41:24 1:11:18 1:46:54 1:45:08 637 6987 Jan van Lubek Zuidwolde Dr 1952 829e 11:24 40:08 1:11:23 1:47:06 1:45:09 638 6437 Sander van de Vegte Zwolle 1974 830e 12:53 43:39 1:14:11 1:48:35 1:45:10 639 8375 Antonie Pijnappel Zwolle 1979 831e 13:23 44:05 1:14:31 1:47:45 1:45:10 640 8337 Edward Koning Zwolle 1977 832e 13:13 43:48 1:13:33 1:47:52 1:45:10 641 6184 John Tigelaar Genemuiden 1980 833e 13:52 45:44 1:16:18 1:47:45 1:45:11 642 7624 Matthijs Fransen Isala 1977 834e 12:08 42:18 1:13:28 1:47:29 1:45:13 643 8768 Joris van Loon Zwolle 1975 836e 12:14 42:03 1:12:32 1:49:35 1:45:16 644 8338 Martijn Kogelman Zwolle 1972 837e 12:46 44:36 1:16:00 1:47:37 1:45:17 645 6840 Marcel Hendriks Apeldoorn 1967 839e 12:49 43:44 1:14:28 1:48:04 1:45:17 646 1531 Menno Klunder VR & GGD IJsselland 1974 841e 12:07 42:36 1:12:16 1:45:38 1:45:22 647 6904 Gerhard Bloo Raalte 1956 842e 12:26 42:57 1:13:50 1:46:46 1:45:22 648 6778 Arthur Bronkhorst Loopgroep Garderen 1972 844e 12:01 40:27 1:11:29 1:47:26 1:45:24 649 8152 Evert van Leeuwen Hattem 1978 845e 13:42 44:47 1:15:05 1:49:36 1:45:25 650 7491 Eljee Bergwerff 4e Musketiers & Frie 1975 846e 11:42 40:34 1:11:21 1:46:17 1:45:26
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 6220 Jurgen Moonen Zwolle 1997 848e 12:36 44:19 1:15:23 1:47:36 1:45:26 652 6487 Marcel Linders Vierhouten 1960 849e 13:12 44:14 1:15:01 1:49:39 1:45:27 653 8140 Martin Halfwerk Hattem 1978 850e 13:47 44:47 1:15:05 1:49:38 1:45:27 654 1506 Johannes van Putten Salland Engineering 1962 851e 12:06 42:31 1:13:51 1:46:13 1:45:28 655 7596 Ben Smit Enexis / Fudura 1980 852e 12:54 43:30 1:14:03 1:49:02 1:45:29 656 7565 Carsten Tromp 4e Musketiers & Frie 1973 853e 12:18 42:52 1:14:05 1:46:18 1:45:29 657 6183 Anne Dijkstra Marienheem 1968 854e 12:33 41:45 1:12:23 1:48:52 1:45:30 658 7135 Mark Brouwer Apeldoorn 1974 855e 12:21 42:22 1:13:14 1:47:53 1:45:30 659 1763 Theo Bolks Rouveen Kaasspeciali 1982 856e 11:52 41:33 1:11:54 1:45:54 1:45:31 660 6202 Gert-Jan Crielaard IJsselmuiden 1978 857e 12:40 43:48 1:14:45 1:47:38 1:45:31 661 6441 Kevin Neelen Antwerpen (BEL) 1987 858e 11:27 40:08 1:10:19 1:49:07 1:45:32 662 8547 Bob Haze Zwolle 1980 859e 12:33 42:26 1:12:47 1:47:27 1:45:35 663 1098 Joris Dieterman Raalte 1990 860e 13:29 45:34 1:16:26 1:48:14 1:45:36 664 8639 Joost Stiekema Meppel 1976 861e 13:19 44:37 1:15:34 1:48:52 1:45:36 665 8166 Rinze van der Hoop Meppel 1970 863e 12:09 42:27 1:13:37 1:47:02 1:45:37 666 7069 Jan Janssen Zwolle 1957 864e 11:48 40:56 1:11:46 1:46:58 1:45:37 667 8085 Rento Belt Zwolle 1980 865e 12:45 43:08 1:13:50 1:50:19 1:45:38 668 6886 Demian Bos Zwolle 1984 866e 12:31 42:37 1:13:30 1:48:31 1:45:38 669 8935 Patrick Linthorst Amsterdam 1985 867e 13:14 44:47 1:15:50 1:47:32 1:45:40 670 8071 Almer de Velde IJsselmuiden 1982 868e 12:20 42:42 1:13:42 1:48:48 1:45:41 671 6342 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 869e 12:32 43:17 1:14:29 1:47:40 1:45:42 672 7454 Bram Fieten Wijzonol Bouwverven 1982 870e 12:04 41:23 1:11:23 1:47:49 1:45:43 673 8614 Jeroen Ruiter Hattemerbroek 1977 871e 12:12 42:32 1:13:51 1:47:29 1:45:43 674 8381 Stefan Hemmer Zwolle 1973 872e 12:45 44:35 1:15:59 1:48:07 1:45:46 675 6284 Arjen Keers PEC 1910 1969 874e 12:23 43:15 1:14:43 1:48:03 1:45:46 676 6283 Louis Zandbergen Zwolle 1957 875e 12:56 43:58 1:14:38 1:48:30 1:45:47 677 6382 Alex Veldkamp(Warmlopers) Zwolle 1987 876e 12:28 42:42 1:13:58 1:48:15 1:45:47 678 7304 Marcel Hoekstra Utrecht 1983 878e 12:54 44:50 1:15:46 1:48:11 1:45:47 679 7313 Ralph Haze Zwolle 1975 880e 12:34 43:03 1:14:29 1:47:39 1:45:47 680 8240 Jan Koning Zwolle 1977 881e 12:08 42:35 1:13:39 1:46:55 1:45:48 681 7628 Albert Jansen Isala 1983 882e 11:54 42:35 1:13:39 1:47:20 1:45:48 682 7201 Erny Veldt Zwolle 1968 883e 12:38 42:36 1:13:24 1:48:21 1:45:49 683 8502 Van Campen Uden 1973 884e 12:23 43:05 1:13:44 1:47:53 1:45:49 684 7225 Martijn ten Wolde Zwolle 1975 887e 12:28 42:35 1:14:24 1:48:02 1:45:51 685 6723 Edwin Zwiep Zuidwolde Dr 1972 888e 12:26 42:40 1:13:43 1:49:07 1:45:52 686 1818 Ronald Vonk VGZ Verzekeringen 2 1967 889e 11:23 40:50 1:12:26 1:46:25 1:45:52 687 1584 Rutger Smit De Nieuwe Zaak 3 1979 890e 12:21 43:08 1:15:15 1:46:11 1:45:53 688 8828 Aart Vierhout Nunspeet 1960 891e 11:34 41:09 1:12:34 1:46:52 1:45:53 689 7424 Bulent Cobanoglu Stichting Time for H 1967 892e 11:38 41:04 1:14:52 1:46:51 1:45:53 690 7279 Frits Creemer Deventer 1972 893e 12:06 42:54 1:14:07 1:46:58 1:45:54 691 7351 André Roetman Genemuiden 1976 894e 12:54 43:36 1:13:44 1:49:30 1:45:54 692 8339 Niek Bouman Haaksbergen 1988 895e 12:32 43:25 1:14:33 1:47:06 1:45:56 693 8942 Hans Leautaud Amsterdam 1987 896e 13:14 44:47 1:15:50 1:47:48 1:45:57 694 7089 Edwin Middelkamp Olst 1969 897e 12:39 42:43 1:13:43 1:47:16 1:45:58 695 6760 Wout Groot Koerkamp Broekland Ov 1976 898e 12:38 42:33 1:13:32 1:47:16 1:45:59 696 7136 Edwin Munneke Zwolle 1967 899e 12:23 42:56 1:14:09 1:47:45 1:45:59 697 8655 Rudie Overweg Dedemsvaart 1966 900e 13:02 44:00 1:14:45 1:48:09 1:46:00 698 6528 Arnaud Mensen Schalkhaar 1973 901e 12:12 42:31 1:13:50 1:48:22 1:46:00 699 6608 Henri van der Veen Nieuwleusen 1963 902e 12:35 43:15 1:14:03 1:48:49 1:46:01 700 8974 Arjen Posthumus Zwolle 1984 903e 12:34 42:58 1:13:42 1:48:48 1:46:01
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 6521 Raymond Huijsmans Raalte 1974 904e 12:43 43:36 1:14:21 1:48:01 1:46:01 702 7209 Klaas Ophoff Zwolle 1969 905e 12:26 43:17 1:14:37 1:48:14 1:46:03 703 1635 Henk Korterink Van der Kamp B.V. 2 1965 906e 11:54 41:33 1:12:29 1:46:25 1:46:03 704 8680 Bertjan Arnoldink Zwolle 1991 907e 14:08 44:48 1:16:11 1:49:21 1:46:03 705 6767 Theo Buitenhuis Hengelo Ov 1974 908e 11:52 40:50 1:10:35 1:47:55 1:46:05 706 1833 Sander van Woudenberg Rabobank IJsseldelta 1977 909e 12:26 43:01 1:14:16 1:48:48 1:46:06 707 8735 Rudolf de Ruiter Enschede 1981 910e 12:05 41:35 1:12:19 1:48:29 1:46:07 708 7286 Harm Dunnink Staphorst 1967 911e 12:16 42:23 1:12:46 1:47:38 1:46:09 709 8087 Martin van Wagensveld Zwolle 1973 912e 13:22 44:38 1:15:18 1:49:00 1:46:09 710 6694 Keimpe Zandvliet Zwolle 1977 913e 12:45 43:55 1:14:45 1:47:58 1:46:10 711 1932 Marc van der Ziel Aberson B.V. 1 1972 914e 12:14 43:07 1:14:32 1:46:49 1:46:10 712 7622 Sjef van de Leur Isala 1959 915e 11:58 42:22 1:13:43 1:47:44 1:46:10 713 7493 Jaap Rosier 4e Musketiers & Frie 1981 916e 11:47 42:45 1:14:05 1:47:11 1:46:11 714 7276 Wiebe van der Meulen Zwolle 1965 917e 12:29 42:59 1:14:10 1:47:36 1:46:11 715 8101 Folkert ter Bekke Voorburg 1978 918e 12:48 44:07 1:15:25 1:49:06 1:46:12 716 6606 Gerrit Rekers Zwolle 1968 919e 12:52 43:58 1:15:12 1:48:18 1:46:12 717 7158 Martin Timme Zwolle 1972 920e 12:11 43:02 1:14:30 1:49:10 1:46:13 718 8397 Harro Gaastra Leiden 1972 921e 12:47 44:07 1:15:25 1:49:08 1:46:14 719 1220 Mark Wijders Zwolle 1968 922e 13:34 44:26 1:14:28 1:49:39 1:46:14 720 7040 Frank Bosscher Wijhe 1982 923e 13:03 43:05 1:13:54 1:48:51 1:46:15 721 1523 Jan Dijkstra EY 2 1967 924e 13:03 43:44 1:14:18 1:46:44 1:46:15 722 6657 Wilfred Vogd Zwolle 1985 925e 11:42 40:27 1:10:00 1:48:55 1:46:16 723 6576 Marcel van der Burg Zwolle 1983 926e 12:56 43:58 1:14:39 1:48:59 1:46:17 724 1928 Johan van Hoorn Aberson B.V. 1 1972 927e 12:12 43:07 1:14:31 1:46:59 1:46:19 725 8283 Eric Rouweler Raalte 1968 929e 12:31 43:13 1:14:29 1:48:20 1:46:21 726 7004 Frank Jansen Bunne 1971 930e 13:46 45:14 1:16:00 1:50:38 1:46:21 727 8919 Martijn Geerts De Meern 1976 931e 13:20 43:25 1:14:04 1:50:35 1:46:21 728 6065 Marco Berning Borger 1967 932e 12:07 42:41 1:13:50 1:47:14 1:46:21 729 6838 Sjon de Vries Zwolle 1971 933e 11:51 42:30 1:14:09 1:46:50 1:46:22 730 7057 Bart Donninger Zwolle 1989 934e 12:03 41:29 1:11:16 1:47:48 1:46:22 731 8414 John Lutgens Doetinchem 1967 935e 12:27 42:42 1:14:03 1:48:28 1:46:22 732 7374 Ron Kieft Scania Production Zw 936e 11:50 41:47 1:13:09 1:46:31 1:46:23 733 6116 Ed de Sevren Jacquet Flevo Delta 1963 937e 12:19 42:47 1:13:40 1:49:07 1:46:23 734 7047 Peter Heeren Nederhorst den Berg 1959 938e 12:18 43:09 1:14:36 1:48:09 1:46:24 735 8536 Rene van der Beek Hardenberg 1985 939e 12:35 43:43 1:14:57 1:48:15 1:46:25 736 8064 Theo van Vuuren Zwolle 1988 940e 12:49 43:52 1:15:21 1:47:39 1:46:25 737 8669 Hendrik Jan de Jong Zwolle 1988 941e 11:40 41:08 1:12:11 1:47:39 1:46:25 738 8535 Dennis Oosterlaar Heeten 1979 942e 12:17 42:17 1:13:22 1:48:13 1:46:26 739 6245 Arjan Lamberink Spurt '88 1971 944e 12:24 42:59 1:13:55 1:48:40 1:46:28 740 1581 Arjan Wellen De Nieuwe Zaak 2 1983 946e 10:58 39:41 1:12:20 1:46:47 1:46:28 741 7207 Harald Bos Zwolle 1971 947e 12:32 43:13 1:14:01 1:48:07 1:46:29 742 7566 Rolf de Vries 4e Musketiers & Frie 1980 948e 13:35 44:43 1:15:29 1:49:14 1:46:29 743 7451 Harry Bleeker Wijzonol Bouwverven 1965 949e 12:41 43:37 1:14:34 1:47:53 1:46:30 744 6566 Andre Algra Zwolle 1966 950e 12:36 43:42 1:15:07 1:47:58 1:46:33 745 272 Harry van Loo Elburg 951e 13:13 43:10 1:14:57 1:47:50 1:46:33 746 8125 Ruben van der Heide Grafhorst 1992 952e 12:59 43:28 1:14:05 1:48:17 1:46:34 747 1839 David Samson Rabobank IJsseldelta 1978 953e 12:17 42:57 1:13:49 1:46:48 1:46:34 748 6577 Harry Kruizinga Hoogeveen 1968 954e 13:02 43:53 1:15:03 1:49:52 1:46:36 749 6595 Kasper Kooiker Rouveen 1981 956e 12:26 43:06 1:14:44 1:48:08 1:46:39 750 6436 Jan Bakker (Warmlopers) Zwolle 1951 957e 12:30 43:01 1:14:22 1:49:05 1:46:39
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 1651 Luuk van Dam Penta Rho 2 1982 958e 12:37 43:54 1:14:53 1:47:07 1:46:39 752 8480 Jacques de Kleine Deventer 1973 959e 12:37 43:44 1:15:09 1:49:15 1:46:40 753 8879 Chris ten Have Raalte 1985 960e 12:46 43:36 1:17:16 1:49:43 1:46:40 754 6290 Guy Slikker Zwolle 1975 964e 12:55 44:46 1:16:00 1:49:05 1:46:41 755 8355 Elwin ten Hove Wezep 1990 965e 12:22 43:14 1:14:23 1:48:03 1:46:41 756 7170 Herman Bouwhuis Sportlust/Loopgroep 1950 966e 12:38 43:39 1:15:08 1:48:23 1:46:42 757 8926 Arjan Onnink Wijhe 1971 967e 12:11 41:39 1:11:48 1:48:06 1:46:42 758 6488 Edwin van Leussen Zwolle 1986 968e 12:29 42:51 1:14:04 1:48:13 1:46:43 759 8149 Jos Baan IJsselmuiden 1966 969e 12:43 43:34 1:14:25 1:49:23 1:46:43 760 7098 Rob Wiefferink Broekland Ov 1990 970e 13:28 45:33 1:16:26 1:49:22 1:46:44 761 7616 Tommi Leijstra Isala 1988 971e 11:23 39:41 1:10:23 1:48:30 1:46:46 762 1809 Roy van der Heide GD Diergezondheid 1 1969 972e 12:17 43:06 1:14:38 1:47:05 1:46:47 763 8769 Wouter Vuurboom Rotterdam 1977 973e 11:11 39:20 1:08:33 1:48:42 1:46:48 764 8317 Dick Wensink Heerde 1976 974e 11:45 40:26 1:10:51 1:48:51 1:46:48 765 325 Klaas Draaijer De Gemzen 1974 975e 13:03 44:29 1:16:09 1:49:52 1:46:49 766 6264 Gerben Holtmaat Luttenberg 1977 976e 13:00 44:34 1:15:28 1:49:18 1:46:51 767 7631 Egwin Wever Isala 1972 977e 12:03 42:22 1:12:45 1:48:00 1:46:51 768 8565 Jacco Morren Kamperveen 1976 978e 11:41 41:14 1:12:51 1:48:08 1:46:52 769 6509 Michel van Straaten Raalte 1969 979e 11:51 41:13 1:11:41 1:48:26 1:46:54 770 6972 Raymond Linthorst Twello 1976 980e 12:25 43:08 1:14:30 1:48:57 1:46:55 771 6216 Stefan Roelink Nederland 981e 12:00 41:57 1:13:23 1:49:52 1:46:56 772 8674 Arjan Timmerman Genemuiden 1973 982e 12:27 43:28 1:15:05 1:48:42 1:46:56 773 1520 Ron de Prie EY 2 1970 983e 12:26 43:06 1:14:19 1:47:26 1:46:57 774 1511 Wim van 't Ende Veldkamp witgoed & k 1968 984e 12:30 43:44 1:15:10 1:47:10 1:46:57 775 7095 Manfred Kraaijenzank Deventer 1970 985e 13:02 43:32 1:13:57 1:49:49 1:46:57 776 6687 Erik Doldersum Zwolle 1971 986e 13:01 44:27 1:15:30 1:50:29 1:46:58 777 7469 Sjors Zwarthoff Monicares Foundation 1964 990e 12:00 43:22 1:14:41 1:47:55 1:47:05 778 1816 GastVGZ VGZ VGZ Verzekeringen 1 1980 991e 11:17 40:48 1:12:45 1:47:35 1:47:05 779 6527 Hans Eibrink (Warmlopers) Hattemerbroek 1969 992e 12:51 44:43 1:15:57 1:49:34 1:47:07 780 612 Robert Koetsier Loopgroep Athletic P 1965 993e 12:51 44:27 1:15:48 1:49:11 1:47:07 781 8405 Wim Kleefman Hardenberg 1987 994e 12:35 42:43 1:13:52 1:48:52 1:47:08 782 1514 Henk Hokse EY 1 1976 996e 12:41 43:05 1:14:04 1:47:45 1:47:08 783 6745 Klaas Jansen Hasselt 1954 997e 12:04 44:00 1:17:19 1:48:03 1:47:08 784 7458 Martijn Eikelboom Wijzonol Bouwverven 1990 998e 12:45 43:56 1:15:14 1:48:22 1:47:09 785 6850 Jan Hein van der Bruggen HAC '63 1968 999e 12:21 42:57 1:14:08 1:49:17 1:47:09 786 7150 Wilko Melenhorst Ciko '66 1962 1000e 12:21 42:36 1:14:05 1:51:15 1:47:10 787 8541 Niels Bouwman Amsterdam 1979 1001e 12:41 43:36 1:15:31 1:49:42 1:47:10 788 7554 Marco van Eijk 4e Musketiers & Frie 1972 1002e 11:25 40:30 1:11:21 1:48:22 1:47:10 789 8998 Henk van Winkoop Ermelo 1979 1003e 13:02 44:52 1:16:32 1:49:53 1:47:11 790 7356 Paul de Boer Scania Production Zw 1004e 13:09 44:43 1:16:11 1:47:30 1:47:12 791 6899 Leddy Karelse Meppel 1960 1006e 12:54 43:56 1:15:22 1:48:09 1:47:12 792 1527 Mandar Beelen EY 3 1989 1009e 12:44 43:49 1:15:35 1:47:52 1:47:13 793 6074 Stephan Nienhuis Heerde 1979 1010e 12:36 43:46 1:15:24 1:49:28 1:47:14 794 1643 Henk Norder Penta Rho 1 1957 1011e 12:37 43:52 1:14:52 1:47:43 1:47:15 795 8264 Gert Jan Westendorp Kampen 1981 1014e 11:33 41:32 1:14:11 1:51:31 1:47:16 796 8223 Jaap Noordman Zwolle 1991 1016e 12:31 43:40 1:14:41 1:49:01 1:47:18 797 6596 Ytsen de Boer Steenwijk 1966 1017e 12:14 42:03 1:14:55 1:48:53 1:47:18 798 8662 Rene Nijland Raalte 1986 1018e 13:22 44:44 1:16:08 1:50:25 1:47:19 799 6463 Johan Kooiker Rouveen 1985 1019e 12:28 43:48 1:15:29 1:48:47 1:47:19 800 6484 Floris van Weringh Zwolle 1977 1020e 12:40 44:16 1:15:45 1:48:53 1:47:19
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 8670 Brugt Bergsma Zwolle 1962 1021e 12:43 44:13 1:15:48 1:49:33 1:47:21 802 6134 Martin Lipman Zwolle 1978 1022e 12:30 42:58 1:15:08 1:49:25 1:47:21 803 6164 Jan Bekke Deventer 1966 1023e 11:52 42:32 1:14:45 1:48:19 1:47:21 804 6597 Casper Massink Zwolle 1985 1024e 12:23 44:10 1:15:38 1:49:05 1:47:23 805 7091 Marko van Dijken Hoogeveen 1982 1025e 13:01 45:03 1:16:09 1:49:51 1:47:24 806 8954 Jan van Leur Dalfsen 1973 1026e 13:38 45:59 1:16:38 1:50:11 1:47:24 807 8778 Teun Heuvelman Krimpen aan den IJss 1979 1027e 11:20 41:26 1:12:25 1:48:51 1:47:24 808 8779 Rob Hofstede Zwolle 1979 1028e 13:17 44:32 1:15:33 1:50:09 1:47:25 809 8795 Gerhard Wieberdink Elspeet 1981 1029e 12:29 43:24 1:14:40 1:49:07 1:47:27 810 6737 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 1030e 12:56 44:20 1:15:56 1:49:05 1:47:27 811 1650 Pieter Galema Penta Rho 2 1956 1031e 12:35 43:54 1:15:19 1:47:56 1:47:27 812 8987 Mark Dorlandt Heerenveen 1976 1032e 13:06 44:35 1:15:34 1:50:11 1:47:28 813 6905 Stephan Keuper Groningen 1985 1033e 13:10 44:26 1:15:50 1:50:45 1:47:29 814 8292 Sietze van Hemmen Steenwijk 1975 1034e 13:23 45:04 1:16:34 1:51:15 1:47:30 815 7231 Sjeth Guldenaar Zwolle 1983 1035e 12:44 43:16 1:14:46 1:50:51 1:47:30 816 8224 Alfred Gruppen Hoogeveen 1976 1038e 12:22 42:38 1:14:04 1:49:43 1:47:33 817 8246 Andre Kroek Giethoorn 1975 1039e 12:49 44:35 1:16:15 1:50:06 1:47:34 818 7008 Nico Hunneman Nieuw Heeten 1962 1041e 13:02 43:32 1:13:58 1:50:26 1:47:36 819 8237 Mark Landman Berkel en Rodenrijs 1976 1042e 13:48 45:09 1:16:29 1:51:43 1:47:37 820 7085 Harco Bouhuijs Kampen 1977 1044e 13:07 44:00 1:14:47 1:49:42 1:47:38 821 6399 Hans van den Belt Zwolle 1959 1045e 12:48 43:53 1:15:27 1:49:18 1:47:40 822 8494 Andre Duteweert Raalte 1962 1046e 12:53 44:45 1:16:16 1:49:50 1:47:40 823 7263 Bastian Koman Algemene Bathmense S 1960 1047e 12:39 43:23 1:14:45 1:49:58 1:47:42 824 8598 Cor Wit Kampen 1980 1048e 13:13 45:27 1:16:52 1:50:57 1:47:42 825 7322 Aby van der Neer Zwolle 1972 1051e 12:46 44:12 1:15:50 1:51:48 1:47:44 826 8025 Dolf Noordman Amsterdam 1989 1052e 12:32 43:44 1:15:27 1:49:28 1:47:44 827 7504 Ronald van Hattem 4e Musketiers & Frie 1970 1053e 14:05 46:17 1:17:15 1:51:21 1:47:45 828 8689 Andre Heijkamp Nunspeet 1963 1054e 12:58 44:13 1:15:30 1:50:33 1:47:46 829 7349 Rudy van Leerzem Zwolle 1971 1055e 12:47 43:52 1:15:04 1:49:27 1:47:46 830 8981 Toon van Dun Wezep 1978 1056e 12:43 44:01 1:15:55 1:50:06 1:47:48 831 7308 Dennis Mulder Zwolle 1979 1057e 12:43 44:01 1:15:55 1:50:07 1:47:48 832 7405 Jeroen Flim Bas van de Goor Foun 1984 1058e 12:45 44:03 1:15:27 1:51:35 1:47:48 833 8582 Henk Zoet Hulshorst 1952 1059e 12:07 42:44 1:14:31 1:50:59 1:47:49 834 7492 Gerben Bredewold 4e Musketiers & Frie 1970 1060e 12:23 42:40 1:13:32 1:49:08 1:47:50 835 6750 Wim Jutten Warnsveld 1956 1061e 12:39 44:28 1:16:11 1:49:54 1:47:50 836 8648 Peter Oldenhuis Vriezenveen 1986 1062e 12:52 44:16 1:15:53 1:51:12 1:47:52 837 6079 Evert Brouwer (Warmloper) Zwolle 1966 1063e 12:55 44:03 1:15:39 1:50:18 1:47:55 838 8706 Job Zijlstra Elburg 1992 1064e 13:32 45:13 1:16:09 1:52:19 1:47:55 839 8241 Mathieu Kolber Zwolle 1988 1065e 12:08 42:44 1:15:01 1:49:47 1:47:56 840 481 Ralph Overweg Zwolle 1987 1066e 12:53 44:38 1:16:35 1:50:00 1:47:58 841 6828 Vincent van 't Erve Raalte 1970 1067e 12:23 42:56 1:14:29 1:50:12 1:47:59 842 7457 Joachim van Olst Wijzonol Bouwverven 1987 1069e 12:20 41:50 1:12:56 1:49:36 1:48:00 843 6609 Pieter Filius Algemene Bathmense S 1958 1070e 12:39 43:22 1:14:04 1:50:16 1:48:00 844 6605 Michiel Funke West-Terschelling 1976 1071e 12:46 44:35 1:16:03 1:50:21 1:48:01 845 8571 Pieter Hans Withaar Zwolle 1975 1072e 12:53 43:45 1:15:19 1:50:45 1:48:01 846 8809 Davy Paap Groningen 1987 1073e 13:22 45:06 1:16:54 1:50:31 1:48:02 847 6866 Christiaan Dirksen Zwolle 1966 1074e 12:28 43:13 1:14:41 1:50:43 1:48:02 848 6779 Jaap Baalbergen Loopgroep Dokkum 1960 1075e 12:21 43:23 1:15:10 1:49:59 1:48:02 849 8097 Freddy Bouwhuis Den Ham Ov 1979 1076e 12:43 43:48 1:15:16 1:49:44 1:48:03 850 6807 Rob Kroeze Zwolle 1974 1078e 13:25 45:17 1:16:34 1:50:48 1:48:03
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 1939 Fons Hulsman Univé Regio+ 1 1977 1079e 12:46 43:02 1:14:19 1:51:49 1:48:03 852 8731 Jeroen van Wifferen Alkmaar 1979 1080e 11:51 42:53 1:15:39 1:50:00 1:48:04 853 6666 Jonathan Brands Zwolle 1981 1081e 12:13 43:11 1:14:49 1:49:08 1:48:05 854 8959 Stefan Waalewijn Zwolle 1987 1082e 12:10 41:57 1:11:57 1:49:47 1:48:08 855 8347 Jerry IJben Zwolle 1972 1083e 12:55 44:22 1:15:59 1:49:16 1:48:10 856 6257 Martijn Kelder Zwolle 1981 1084e 12:34 43:33 1:14:44 1:50:55 1:48:11 857 7443 Ben Visscher Run2Day Zwolle 1970 1085e 12:43 44:05 1:15:49 1:51:01 1:48:11 858 7267 Jacco Eikelboom De Gemzen 1975 1086e 12:44 43:54 1:15:17 1:49:26 1:48:11 859 6593 Emiel Mulder Zwolle 1978 1088e 12:25 42:55 1:14:02 1:49:21 1:48:14 860 8882 Marcel Vizzini Almelo 1974 1089e 13:01 44:12 1:15:45 1:50:39 1:48:14 861 8487 Winand Lichtenberg Algemene Bathmense S 1975 1090e 11:33 39:52 1:10:44 1:50:11 1:48:16 862 7031 Bob de Jonge Zwolle 1958 1091e 13:02 44:45 1:16:10 1:49:29 1:48:16 863 8388 Remy Elderman PEC 1910 1984 1092e 12:45 44:12 1:16:09 1:50:30 1:48:16 864 1072 Jan Willem Handstede Zwolle 1982 1093e 12:48 44:23 1:16:53 1:50:30 1:48:16 865 6323 Francis Damminga Weitheveen 1984 1095e 13:15 44:55 1:16:56 1:51:03 1:48:17 866 6858 Johan van der Horn Hellendoorn 1971 1096e 12:42 43:16 1:15:10 1:50:46 1:48:18 867 8138 Lex Heimerik Zwolle 1995 1097e 13:00 44:37 1:15:15 1:50:05 1:48:19 868 8552 Feike Koops De Gemzen 1971 1098e 12:50 45:28 1:17:04 1:49:19 1:48:20 869 7354 Jurgen Bremmer Scania Production Zw 1099e 12:48 44:56 1:17:01 1:48:28 1:48:20 870 8615 Michiel Vader Utrecht 1988 1101e 13:06 43:43 1:15:10 1:52:27 1:48:21 871 7086 Jan van den Berg Klarenbeek 1962 1102e 13:23 45:38 1:17:01 1:50:51 1:48:21 872 6561 Edwin Kolkman Heeten 1965 1103e 12:16 42:41 1:14:28 1:50:28 1:48:22 873 6951 Klaas Osinga Zwolle 1972 1104e 12:17 42:37 1:14:08 1:50:04 1:48:23 874 8328 Jan Hakkers Sibculo 1962 1105e 13:30 44:52 1:16:17 1:51:00 1:48:23 875 1139 Melinco Selles Zwolle 1978 1106e 13:05 44:51 1:16:52 1:51:25 1:48:24 876 7605 Marc van der Ziel Isala 1972 1108e 11:53 41:23 1:13:36 1:50:51 1:48:25 877 1903 Jos Ganzevles X-Tend BV/CRAFT Bene 1962 1109e 12:28 43:41 1:15:58 1:50:28 1:48:26 878 8373 Ron Bottema Groningen 1989 1110e 13:21 45:05 1:16:54 1:50:58 1:48:28 879 6478 Jan Kerssies Zwolle 1965 1111e 13:12 44:53 1:16:26 1:51:33 1:48:28 880 8243 Harold Bruggeman Raalte 1976 1112e 12:27 43:21 1:15:41 1:49:55 1:48:28 881 7016 Dennis van Ommen Zwolle 1987 1113e 12:24 43:21 1:14:47 1:50:06 1:48:29 882 7041 Ruben Homminga Groningen 1990 1115e 12:21 43:10 1:14:16 1:49:45 1:48:30 883 8419 Herman Brink Zwolle 1992 1117e 13:35 46:36 1:18:18 1:52:33 1:48:32 884 7092 Harald de Vries Zwolle 1966 1118e 12:46 43:59 1:15:53 1:50:21 1:48:32 885 7375 Johan Kloosterman Scania Production Zw 1119e 11:51 42:13 1:14:06 1:48:48 1:48:32 886 6442 Sigurd Jacobs Zwolle 1967 1120e 13:18 45:31 1:16:59 1:50:54 1:48:33 887 1594 René van der Woude KYBYS ingenieurs en 1980 1121e 14:00 48:37 1:15:55 1:49:17 1:48:34 888 6198 Frank Nusman Zwolle 1965 1122e 12:43 44:06 1:15:12 1:50:29 1:48:34 889 8517 Koen Steenbergen Heino 1981 1123e 13:07 45:10 1:17:01 1:51:15 1:48:37 890 6572 Ron Bouwman Apeldoorn 1963 1124e 13:13 45:17 1:16:51 1:50:42 1:48:37 891 6765 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 1125e 12:16 42:16 1:13:22 1:50:25 1:48:37 892 6237 Jeroen Nijeboer Warmloper Zwolle 1976 1126e 12:55 44:07 1:16:08 1:51:00 1:48:38 893 6123 Peter Graumans Biddinghuizen 1960 1127e 13:20 45:07 1:17:50 1:51:48 1:48:39 894 7580 Intersport Schutte Intersport Schutte 1990 1128e 12:54 44:16 1:16:19 1:49:30 1:48:40 895 1752 Rudi van der Meijden AbbVie BV 1 1977 1129e 12:53 46:05 1:17:58 1:48:50 1:48:40 896 7527 Klaas van Vliet 4e Musketiers & Frie 1958 1130e 11:47 42:47 1:14:56 1:49:41 1:48:42 897 8065 Mark Damink Zwolle 1990 1131e 13:07 45:34 1:17:21 1:51:08 1:48:43 898 1533 Arne Poirot VR & GGD IJsselland 1960 1132e 12:01 43:05 1:14:47 1:49:09 1:48:43 899 7428 Danny van Wamel Stichting Time for H 1970 1133e 13:07 43:49 1:15:19 1:53:19 1:48:43 900 6594 Albert Boschman Elburg 1949 1135e 13:03 44:25 1:16:16 1:49:58 1:48:45
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 6200 Marcel van Dijk Zwolle 1969 1136e 13:18 44:51 1:16:53 1:52:01 1:48:47 902 6327 Vincent Michielsen Zwolle 1975 1137e 12:30 44:20 1:15:59 1:50:12 1:48:48 903 8083 Roel Crediet Staphorst 1988 1139e 13:27 45:01 1:16:30 1:51:56 1:48:49 904 6718 André Kruithof Ermelo 1980 1140e 13:02 43:52 1:15:05 1:51:36 1:48:50 905 8622 Mart Cents Lemelerveld 1991 1142e 13:20 45:26 1:17:15 1:51:45 1:48:51 906 8865 Peter Engels Zwolle 1989 1143e 13:47 46:26 1:17:22 1:51:18 1:48:54 907 7385 Henk Scholten Scania Production Zw 1144e 12:09 43:52 1:16:35 1:49:18 1:48:55 908 8310 Jeroen Bosch Dalfsen 1967 1145e 13:20 44:00 1:15:35 1:51:42 1:48:57 909 8115 Bas de Haan Epe 1996 1146e 13:29 46:23 1:18:16 1:52:32 1:48:57 910 6936 Thies Jan Jansen IJsselmuiden 1986 1147e 12:42 44:07 1:16:15 1:50:44 1:48:58 911 6250 Henk Brons Hattem 1976 1149e 13:20 45:27 1:16:46 1:51:51 1:49:00 912 6829 Otto Sluis Dutch Runners 1966 1150e 12:38 44:31 1:16:46 1:51:10 1:49:00 913 8705 Janco Zijlstra Elburg 1965 1151e 13:34 45:13 1:16:22 1:53:25 1:49:01 914 6278 Rudolf Tolsma(Warmlopers) Zwolle 1977 1152e 12:56 44:55 1:17:12 1:51:25 1:49:01 915 6346 Freddy Mulder(Warmlopers) Zwolle 1973 1153e 12:57 44:56 1:17:12 1:51:25 1:49:02 916 7413 Thomas Bartelds Bas van de Goor Foun 1989 1155e 12:45 44:02 1:16:14 1:52:53 1:49:04 917 8122 Niek Bloo Raalte 1986 1156e 12:16 41:59 1:12:43 1:50:39 1:49:04 918 1947 Anders Ekman Scania Production Zw 1961 1157e 12:45 44:39 1:16:39 1:49:31 1:49:04 919 8871 Luuk Herder Raalte 1992 1159e 13:29 45:33 1:16:27 1:51:44 1:49:05 920 8932 Tom Jansen Utrecht 1982 1160e 13:08 44:55 1:16:58 1:51:42 1:49:05 921 8869 Remmelt Bos Deventer 1978 1162e 13:32 46:02 1:17:27 1:51:20 1:49:06 922 8222 Jeroen Daggenvoorde Algemene Bathmense S 1987 1163e 11:58 42:28 1:15:23 1:51:03 1:49:06 923 7277 Rico IJzerman PEC 1910 1960 1164e 12:24 42:46 1:15:41 1:51:04 1:49:07 924 1902 Jan Lubbers X-Tend BV/CRAFT Bene 1966 1165e 12:27 43:51 1:16:02 1:49:16 1:49:08 925 7250 Geert Visser Zwolle 1956 1166e 12:45 44:33 1:16:46 1:51:04 1:49:08 926 8094 Antonio Segatori Minerbio (ITA) 1981 1167e 12:09 42:17 1:13:43 1:50:10 1:49:09 927 8457 Wim de Jong Daventria 1958 1168e 13:25 46:27 1:17:24 1:51:27 1:49:09 928 8993 Kelvin Lubbers Raalte 1993 1169e 12:27 43:50 1:16:03 1:49:17 1:49:09 929 6297 Huib Liefhebber Zwolle 1969 1170e 12:58 44:57 1:17:13 1:51:32 1:49:11 930 6743 Rien Santbergen 't Harde 1960 1171e 13:07 45:05 1:16:48 1:51:35 1:49:11 931 6353 Ronald Zwarts Zwolle 1982 1172e 13:12 44:19 1:16:17 1:52:25 1:49:12 932 8037 Aschwin Smid Zwolle 1966 1173e 12:57 45:05 1:16:33 1:51:27 1:49:12 933 6791 Marco Klein Zwolle 1975 1175e 12:52 44:48 1:17:15 1:51:45 1:49:14 934 8707 Andries Brinkhuis Utrecht 1969 1176e 12:57 45:20 1:17:01 1:51:29 1:49:15 935 6394 Dirk Veldkamp Zwolle 1979 1177e 13:01 43:32 1:15:28 1:52:50 1:49:16 936 8938 Gerben Kingma Zwolle 1983 1178e 11:44 40:46 1:12:52 1:52:06 1:49:16 937 8498 Stefan Pieterson Manderveen 1991 1179e 13:05 43:26 1:14:10 1:50:09 1:49:16 938 8549 Coen Veerman Zwolle 1989 1180e 14:18 46:40 1:18:02 1:53:38 1:49:18 939 7006 Gert uit de Bulten De Gemzen 1969 1181e 13:19 45:29 1:16:49 1:52:09 1:49:19 940 6275 Martijn Sikkens Zwolle 1976 1183e 13:49 46:14 1:17:05 1:53:23 1:49:22 941 8295 André Groen Raalte 1963 1184e 12:51 44:33 1:16:49 1:51:23 1:49:22 942 7018 Rob Rijnders AV '34 1969 1185e 13:04 44:03 1:16:02 1:52:52 1:49:22 943 6884 Paul Verheijdt Zwolle 1971 1188e 13:10 44:53 1:16:53 1:50:33 1:49:24 944 6784 Eric Pots Hoogezand 1970 1189e 13:23 44:46 1:16:16 1:53:09 1:49:24 945 7436 Ids van der Meer Run2Day Zwolle 1982 1190e 13:27 45:33 1:17:31 1:52:08 1:49:26 946 6236 Alexander Oosterveen De Sprinter 1979 1192e 12:37 44:33 1:16:49 1:51:31 1:49:28 947 1733 Thomas Bakker de Stentor 1 1984 1193e 12:07 42:02 1:14:08 1:50:15 1:49:29 948 7266 Dick Metselaar Meppel 1964 1194e 13:27 45:21 1:17:17 1:53:08 1:49:29 949 8262 René Prins Zaandam 1978 1195e 11:48 41:56 1:13:47 1:50:37 1:49:31 950 8188 Dennis Dekker Zwolle 1979 1196e 13:10 45:33 1:18:02 1:51:30 1:49:31
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 951 8157 Marco Hartman Zwolle 1971 1197e 13:28 45:43 1:17:43 1:52:33 1:49:34 952 6726 Theo van Steeg Zeewolde 1969 1198e 13:17 45:26 1:17:44 1:52:31 1:49:35 953 7536 Bert Vlieger 4e Musketiers & Frie 1970 1199e 12:24 42:41 1:15:39 1:50:53 1:49:35 954 7524 Pieter Lems 4e Musketiers & Frie 1977 1200e 12:59 45:08 1:17:17 1:52:03 1:49:35 955 8859 Rick Bruins Kampen 1972 1201e 13:01 44:43 1:16:59 1:51:36 1:49:35 956 8175 Marc van den Berg Zeewolde 1965 1202e 13:17 45:27 1:17:44 1:52:31 1:49:35 957 989 Martijn van Tiel De Sprinter 1975 1203e 13:27 45:21 1:16:54 1:53:17 1:49:38 958 1679 Arek Malek ITM Group 2 1969 1205e 12:56 44:45 1:16:53 1:50:07 1:49:39 959 6104 Jelle Kracht Friesland 1963 1207e 12:56 44:53 1:17:32 1:51:06 1:49:40 960 7093 Herman Reimerink Zwolle 1948 1208e 11:46 42:14 1:15:02 1:51:29 1:49:41 961 6756 Hans Groot Koerkamp Wijhe 1969 1209e 12:39 43:35 1:15:02 1:51:26 1:49:42 962 1604 Sander Stiekema ING 1 1975 1210e 12:31 43:40 1:15:58 1:50:18 1:49:42 963 6928 Sander Boeve 's-Heerenbroek 1974 1211e 14:17 46:15 1:17:26 1:54:22 1:49:42 964 6391 Michel van Eeuwen Zwolle 1976 1212e 13:37 46:04 1:17:46 1:52:35 1:49:45 965 6514 Peter Goeken Zwolle 1973 1213e 13:17 45:47 1:18:21 1:51:58 1:49:45 966 8147 Stephan Wijermars Zwolle 1990 1215e 13:30 45:18 1:16:32 1:52:53 1:49:46 967 6303 Erik Vinke Kampen 1969 1217e 13:33 45:31 1:17:30 1:52:21 1:49:48 968 6823 Luc Steenbergen Zwolle 1973 1218e 12:45 44:12 1:16:23 1:52:02 1:49:49 969 6206 Bart Schreurs Zwolle 1984 1219e 13:47 45:51 1:17:34 1:52:58 1:49:50 970 6475 Bastiaan Gosselink Rheden 1973 1220e 12:50 44:05 1:16:38 1:52:38 1:49:51 971 6225 Harrie Fokkens Nieuwleusen 1950 1221e 12:19 43:50 1:16:19 1:51:41 1:49:51 972 7360 Jeroen Dijkhuizen Scania Production Zw 1965 1223e 12:37 44:49 1:17:34 1:50:13 1:49:52 973 6092 Jeroen Wever Zwolle 1983 1224e 12:59 44:03 1:16:00 1:52:35 1:49:54 974 8470 Gerard koopmans Warmloper Elburg 1967 1225e 13:15 45:32 1:17:44 1:50:57 1:49:55 975 8247 François-Marie Putirulan Zwolle 1985 1226e 11:30 41:40 1:14:03 1:51:52 1:49:56 976 8960 Stephan Belt Gramsbergen 1977 1228e 13:25 45:54 1:17:06 1:53:16 1:49:58 977 6834 Hilbert Kraaij Elburg 1980 1229e 12:44 43:53 1:15:03 1:53:03 1:49:59 978 1764 Peter Domine Rouveen Kaasspeciali 1990 1231e 11:33 41:09 1:14:05 1:50:23 1:50:00 979 6372 Remco Strikwerda Apeldoorn 1969 1232e 12:37 44:16 1:16:40 1:52:14 1:50:00 980 6846 Bart Zondervan Woerden 1965 1233e 12:45 43:56 1:16:15 1:52:00 1:50:01 981 1619 Jan Jaap Beekhuis IKEA B.V. 1 1988 1234e 11:53 43:09 1:15:25 1:50:15 1:50:02 982 8018 Rinko Oosterveen Zwolle 1973 1235e 13:12 45:29 1:17:44 1:52:08 1:50:03 983 8208 Ruud van Born Zwolle 1991 1236e 12:55 44:45 1:17:19 1:51:49 1:50:06 984 8678 JH Van Tolij Raalte 1954 1237e 13:42 49:14 1:18:55 1:51:16 1:50:09 985 1667 Ronald Wentink Professionals in NAH 1957 1238e 13:52 46:00 1:17:54 1:52:58 1:50:10 986 9007 Rudie Marsman Salland 1240e 13:07 45:15 1:17:36 1:52:53 1:50:11 987 6163 Henk Kolbe- Zwolle 1944 1241e 13:15 45:11 1:17:16 1:52:26 1:50:11 988 6949 Ton ten Have Runners Vorden 1951 1242e 13:19 45:42 1:18:02 1:51:19 1:50:12 989 8236 Joost Rump Zwolle 1984 1243e 11:39 41:08 1:10:48 1:51:48 1:50:12 990 8322 Wichert van Dijk 's-Gravenhage 1983 1244e 12:27 43:15 1:14:19 1:52:13 1:50:12 991 6856 Harm-Jan Bijdam Zwolle 1987 1245e 11:11 39:58 1:12:58 1:51:17 1:50:13 992 7154 ERIK Luijendijk Zwolle 1975 1247e 12:20 42:28 1:14:57 1:55:22 1:50:17 993 8558 Rob van der Vegt Apeldoorn 1958 1248e 13:44 45:39 1:17:43 1:53:04 1:50:17 994 6288 Marvin Reuvekamp Zwolle 1993 1249e 13:03 44:45 1:16:44 1:52:27 1:50:18 995 8733 Tim Verhoeff Amsterdam 1977 1251e 13:57 47:22 1:19:32 1:54:19 1:50:20 996 6435 Herman Stijf Cialfo 1972 1252e 12:53 44:50 1:17:19 1:52:06 1:50:20 997 8875 Gert Jan Kok IJsselmuiden 1986 1253e 14:03 46:48 1:18:58 1:53:21 1:50:21 998 7495 Jonathan Reining 4e Musketiers & Frie 1974 1254e 13:00 44:31 1:16:27 1:52:26 1:50:22 999 7311 Arnout Jalving Dalfsen 1977 1256e 12:46 43:24 1:15:02 1:52:44 1:50:23 1000 6338 Harry van Wijnen Warmlope Zwolle 1965 1257e 12:40 44:31 1:16:27 1:53:03 1:50:24
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1001 1628 Bas van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1972 1258e 12:13 43:52 1:16:22 1:50:37 1:50:25 1002 8761 Roel Valkman Zwolle 1978 1259e 13:25 45:59 1:18:13 1:53:19 1:50:26 1003 1096 Stefan Hasselman Zwolle 1976 1260e 12:45 44:30 1:16:34 1:53:07 1:50:26 1004 8681 Johan Korterink Rouveen 1987 1261e 14:12 48:12 1:20:45 1:52:53 1:50:28 1005 8985 Henk Slot Hasselt 1988 1262e 14:24 49:10 1:18:07 1:52:57 1:50:29 1006 458 Marcel te Braak Oldenzaal 1970 1264e 13:08 45:45 1:18:10 1:51:27 1:50:30 1007 6282 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 1265e 13:03 44:45 1:16:44 1:52:39 1:50:31 1008 7223 Dick Jansen PEC 1910 1958 1266e 13:32 45:40 1:18:03 1:54:03 1:50:31 1009 6495 Jørgen de Vries TION 1972 1267e 12:38 43:33 1:16:00 1:52:01 1:50:32 1010 7045 Martijn Achterberg Zwolle 1986 1268e 12:48 44:22 1:16:31 1:52:23 1:50:33 1011 7521 Gerbrand Altena 4e Musketiers & Frie 1978 1269e 13:01 44:27 1:16:35 1:51:46 1:50:35 1012 8944 Michiel Munneke Amsterdam 1970 1271e 12:57 45:45 1:18:45 1:52:44 1:50:37 1013 7192 Michel Roebersen Epe 1984 1272e 12:06 41:44 1:14:12 1:52:23 1:50:37 1014 6932 Arie Wassink Zwolle 1960 1273e 13:44 45:40 1:18:05 1:53:24 1:50:38 1015 1771 Daan Lakeman PwC 1 1990 1275e 13:00 45:01 1:17:51 1:52:22 1:50:40 1016 7633 Peter van Hoof Isala 1959 1279e 12:43 44:40 1:17:33 1:52:24 1:50:41 1017 6818 Onne van Loon Zwolle 1971 1280e 12:48 42:46 1:15:24 1:52:13 1:50:42 1018 6185 Berrie Schimmel Zwolle 1988 1281e 12:54 44:46 1:17:36 1:52:21 1:50:44 1019 6390 Jan van Unen De Gemzen 1960 1282e 12:21 43:36 1:16:05 1:52:32 1:50:44 1020 8178 Herman Teeninga Hengelo Ov 1990 1283e 12:46 44:27 1:17:22 1:52:04 1:50:44 1021 6909 Klaas Bisschop Zwolle 1967 1285e 13:37 45:31 1:17:32 1:53:28 1:50:45 1022 8048 Rene van Rijssen Hattem 1990 1286e 12:55 44:22 1:16:12 1:52:57 1:50:45 1023 6161 Erik Hutten Argo 1976 1287e 13:22 45:49 1:18:08 1:53:51 1:50:46 1024 1509 Henk Veldkamp Veldkamp witgoed & k 1987 1288e 13:03 44:33 1:17:01 1:50:57 1:50:46 1025 8677 Gerald Tijhuis Altis 1965 1290e 12:45 43:32 1:15:42 1:53:30 1:50:47 1026 7416 Jan Bloo Bas van de Goor Foun 1961 1291e 12:36 43:24 1:15:06 1:54:44 1:50:47 1027 6625 Hilco Kuik Ruinerwold 1970 1292e 13:25 45:43 1:18:07 1:53:49 1:50:49 1028 1834 Ronald Knol Rabobank IJsseldelta 1969 1293e 12:11 43:09 1:15:57 1:51:02 1:50:49 1029 6903 Jan Hoogers PEC 1910 1966 1294e 12:39 44:01 1:15:53 1:52:33 1:50:50 1030 8722 Jan van Diest Ermelo 1984 1295e 13:05 44:55 1:16:36 1:53:33 1:50:50 1031 6748 Barry Schouten Apeldoorn 1972 1296e 12:21 43:58 1:16:59 1:53:14 1:50:51 1032 8635 Marc van der Worp PEC 1910 1970 1297e 13:04 45:03 1:17:26 1:53:42 1:50:52 1033 6139 Joost Koudijs Zwolle 1971 1298e 12:44 44:23 1:17:21 1:53:10 1:50:52 1034 6847 Tim de Vogel Flevo Delta 1957 1299e 12:50 44:46 1:17:17 1:52:30 1:50:53 1035 7366 Sander Flanderijn Scania Production Zw 1966 1301e 13:27 45:42 1:18:08 1:51:08 1:50:54 1036 8074 Erik Renshof Barneveld 1966 1302e 13:09 45:29 1:18:09 1:52:42 1:50:54 1037 6347 Roel Vinke Kampen 1969 1303e 13:34 45:33 1:17:31 1:53:26 1:50:54 1038 1923 Arco Bergman Maandag Zwolle 1 1985 1304e 11:56 43:49 1:18:09 1:51:06 1:50:54 1039 8625 Chris Tieman Lemelerveld 1992 1305e 14:09 47:03 1:19:26 1:54:12 1:50:55 1040 6995 Stefan Wolfkamp Zwolle 1988 1307e 12:11 41:26 1:11:35 1:52:19 1:50:55 1041 7067 Van de Schootbrugge Oldebroek 1953 1308e 13:22 45:24 1:17:35 1:53:29 1:50:56 1042 7621 Ger van den Berg Isala 1968 1309e 13:25 45:27 1:17:36 1:54:16 1:50:58 1043 8482 Henk Potman Meppel 1968 1311e 13:19 45:53 1:17:51 1:54:46 1:51:00 1044 1962 Gerben Bekedam Van Mossel Land Rove 1312e 12:26 44:07 1:16:51 1:51:18 1:51:00 1045 818 Bas te Winkel Wijhe 1991 1313e 14:31 47:46 1:20:17 1:55:26 1:51:00 1046 7447 Albert van Bakel Run2Day Zwolle 1953 1315e 12:35 43:21 1:15:24 1:52:32 1:51:02 1047 9013 Mart van de Leur Arnhem 1980 1316e 13:25 45:23 1:17:50 1:55:11 1:51:03 1048 6958 Rick Lantink Zwolle 1986 1318e 12:52 44:16 1:16:16 1:54:25 1:51:04 1049 6627 Bram Baan Zwolle 1964 1320e 13:14 46:15 1:18:54 1:52:11 1:51:07 1050 8780 Rudy Smits Maarssen 1979 1321e 13:22 45:18 1:17:27 1:52:16 1:51:07
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1051 8962 Aart Klein Elburg 1968 1322e 12:28 43:06 1:15:01 1:53:26 1:51:07 1052 450 Henk Hengeveld Heino 1963 1325e 13:58 46:59 1:19:22 1:54:32 1:51:10 1053 8435 Marien Almekinders Zwolle 1987 1326e 14:12 48:34 1:20:59 1:55:26 1:51:11 1054 6207 Remko Schaapman Zwolle 1977 1328e 12:49 45:02 1:17:26 1:53:12 1:51:13 1055 1751 Koen Rombouts AbbVie BV 1 1973 1330e 12:36 44:18 1:16:48 1:51:24 1:51:13 1056 8647 Marc Otto Utrecht 1973 1332e 12:43 44:52 1:17:27 1:53:44 1:51:14 1057 7026 Paul Verschuur Heino 1960 1333e 13:35 46:33 1:19:06 1:54:33 1:51:15 1058 8088 Koopman Ivo Zwolle 1978 1334e 12:42 44:04 1:16:06 1:53:30 1:51:15 1059 6994 Gerrit H Snellink Raalte 1958 1335e 12:50 44:30 1:17:21 1:52:10 1:51:15 1060 1817 Martin Tavenier VGZ Verzekeringen 2 1968 1336e 12:05 42:34 1:14:22 1:51:48 1:51:17 1061 6764 Jonny de Lange Isala '96 1969 1337e 13:30 46:31 1:19:15 1:53:38 1:51:17 1062 8742 Dinand Busscher Rijssen 1976 1338e 12:46 44:02 1:16:20 1:53:23 1:51:17 1063 6607 Jeroen Meijer Zwolle 1966 1339e 13:34 45:42 1:17:38 1:54:13 1:51:17 1064 1846 Erwin van Dijken Rabobank IJsseldelta 1984 1340e 12:12 43:59 1:16:55 1:51:44 1:51:17 1065 7096 Stefan de Lange Kampen 1997 1341e 13:31 46:31 1:19:16 1:53:38 1:51:17 1066 8351 Peter Vlaanderen Enschede 1962 1342e 12:37 43:33 1:15:59 1:52:47 1:51:18 1067 7143 Henk Nijboer Rouveen 1978 1343e 12:07 42:31 1:16:42 1:54:10 1:51:19 1068 8060 Leon van Dijk Zwolle 1991 1344e 13:36 46:16 1:18:07 1:53:58 1:51:20 1069 578 Ruud Schreur PEC 1910 1960 1345e 14:32 47:26 1:19:09 1:55:29 1:51:21 1070 6821 Erik Holtman Dalfsen 1965 1346e 12:49 44:43 1:17:51 1:53:16 1:51:21 1071 1808 Eelco Tulp GD Diergezondheid 1 1974 1347e 12:23 43:25 1:15:38 1:51:39 1:51:22 1072 7355 Rik Buijing Scania Production Zw 1349e 12:15 44:00 1:16:54 1:51:38 1:51:22 1073 1870 Eddy Gerritsen Wavin NL 1 1973 1350e 12:52 45:12 1:18:01 1:51:42 1:51:23 1074 8365 Jetze Draaisma Elburg 1986 1353e 13:45 46:43 1:19:18 1:53:45 1:51:25 1075 1905 Bart Denekamp X-Tend BV/CRAFT Bene 1970 1354e 12:26 43:42 1:16:05 1:53:27 1:51:25 1076 8392 Pieter van Essen Zwolle 1957 1355e 12:44 44:35 1:17:18 1:52:12 1:51:25 1077 8427 Gerard Coes Capgemini Running Te 1963 1356e 13:35 46:01 1:18:51 1:54:10 1:51:26 1078 6274 Jan Tonkens Biddinghuizen 1967 1357e 12:55 46:35 1:19:14 1:53:00 1:51:27 1079 6093 Dirk Stijf Heerde 1980 1358e 12:53 44:49 1:17:18 1:53:14 1:51:28 1080 6240 Rolf Vreugdenhil Nijmegen Atletiek 1977 1359e 12:56 44:53 1:17:12 1:53:52 1:51:28 1081 8747 Albert van der Horst Waddinxveen 1972 1360e 13:55 47:40 1:19:46 1:54:34 1:51:28 1082 8142 Henri Beekhuis Bunschoten-Spakenbur 1966 1361e 13:27 46:37 1:19:16 1:54:10 1:51:30 1083 1940 Marco van der Looij Rabobank Nederland 1 1970 1362e 12:20 44:36 1:17:59 1:51:40 1:51:30 1084 6369 Rein de Jong PEC 1910 1966 1364e 12:40 44:07 1:17:29 1:53:23 1:51:32 1085 6465 Wouter Dijkman Marathon Pim Mulier 1974 1366e 12:53 44:50 1:17:09 1:53:35 1:51:32 1086 1501 Kees Kok I-get & Kok Strafrec 1961 1367e 12:58 45:40 1:18:00 1:52:15 1:51:34 1087 7027 Eddy Heuten Zwolle 1967 1368e 12:59 45:06 1:17:45 1:53:35 1:51:34 1088 8903 Henk Willemsen Groningen 1962 1369e 13:27 46:26 1:19:11 1:54:06 1:51:36 1089 8557 Rian Stange Elburg 1987 1370e 12:31 44:34 1:18:11 1:53:00 1:51:37 1090 6520 Wim Koetsier PEC 1910 1957 1371e 13:35 45:54 1:18:35 1:55:02 1:51:37 1091 6091 Maarten Brauns Zwolle 1977 1372e 13:07 45:05 1:17:49 1:52:55 1:51:38 1092 6895 Gerard Schrijver Raalte 1970 1373e 12:42 45:12 1:18:24 1:53:15 1:51:39 1093 6614 Gerhard van Vilsteren Isala '96 1969 1374e 12:51 44:21 1:16:55 1:53:48 1:51:40 1094 6142 Bas Koekoek Zwolle 1954 1375e 12:50 45:12 1:17:32 1:52:54 1:51:40 1095 7613 Bart van Lohuizen Isala 1981 1376e 13:21 45:32 1:18:03 1:54:52 1:51:43 1096 8431 Rick Scheppink Dalfsen 1976 1377e 13:38 45:59 1:18:41 1:54:30 1:51:43 1097 6865 Jan Boon Loopgroep Dokkum 1967 1378e 13:19 46:09 1:19:18 1:53:52 1:51:43 1098 6808 Kees Bus Zwolle 1982 1380e 10:07 38:38 1:13:29 1:52:28 1:51:46 1099 8158 Fred van de Belt Almelo 1966 1381e 12:17 43:10 1:14:44 1:52:59 1:51:46 1100 6668 Ray Meiboom Zwolle 1978 1382e 12:16 42:36 1:16:02 1:53:49 1:51:47
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1101 7601 Harrie Reinders Staatshuys 1972 1384e 11:49 40:00 1:18:44 1:52:46 1:51:50 1102 6418 John Snakenburg Zwolle 1965 1385e 13:07 45:31 1:18:18 1:54:27 1:51:50 1103 6421 Hein Wielink (Warmlopers) Hattem 1987 1388e 12:31 43:16 1:15:06 1:54:15 1:51:51 1104 1734 Jan Willem Westerveld de Stentor 1 1986 1391e 12:03 42:18 1:15:12 1:52:42 1:51:55 1105 1580 Stefan Buitenhuis De Nieuwe Zaak 2 1978 1392e 13:04 44:53 1:17:06 1:52:13 1:51:55 1106 8042 Marc Woortmeijer Dalfsen 1974 1393e 13:29 46:42 1:18:47 1:54:48 1:51:56 1107 1709 Frank Begemann Heras BV 1 1966 1394e 12:39 45:02 1:18:24 1:52:23 1:51:56 1108 7028 Bas Wierink Heino 1958 1396e 13:20 45:46 1:18:34 1:55:27 1:51:58 1109 7010 Jeroen de Weerd Deventer 1972 1398e 12:58 45:19 1:17:26 1:55:39 1:51:59 1110 6674 Albert van der Kolk Zwolle 1954 1399e 13:13 45:21 1:18:05 1:53:29 1:52:00 1111 7245 Wim Ophoff Utrecht 1986 1400e 12:43 44:05 1:16:52 1:54:11 1:52:00 1112 8862 Sander de Boer Dedemsvaart 1985 1402e 13:05 46:16 1:20:29 1:54:38 1:52:02 1113 8201 Thijs-Jelle van Drogen Amsterdam 1989 1403e 13:48 46:57 1:19:24 1:54:49 1:52:02 1114 8543 Mart Evers Zwolle 1992 1404e 13:35 45:24 1:17:03 1:55:04 1:52:04 1115 6873 Jan rein Leinenga Meppel 1964 1405e 12:57 44:42 1:18:48 1:54:53 1:52:04 1116 1553 Niels Bots Stichting Mindfit 1 1979 1407e 13:02 46:34 1:19:26 1:54:14 1:52:05 1117 7001 Jan Wessels De Gemzen 1950 1408e 13:07 44:56 1:18:02 1:55:31 1:52:06 1118 953 Daniël Mulder Harderwijk 1979 1409e 12:15 42:50 1:14:56 1:54:00 1:52:06 1119 8195 Hans Buers Emst 1952 1410e 13:54 46:42 1:18:47 1:55:43 1:52:08 1120 7005 Cees Buijs De Gemzen 1952 1412e 14:05 46:47 1:18:48 1:53:08 1:52:08 1121 6381 Robin Boonk Zwolle 1973 1413e 13:14 46:35 1:19:45 1:55:32 1:52:09 1122 8666 Herman Schroer Spurt '88 1964 1414e 12:51 44:48 1:17:41 1:54:21 1:52:09 1123 8144 Jan Geert Vedelaar Dronten 1973 1415e 13:35 47:09 1:19:59 1:54:49 1:52:12 1124 6267 Marinus Beltman Atletics Nijverdal 1965 1416e 13:36 46:27 1:19:28 1:55:23 1:52:12 1125 6794 Jan Leusink Zwartsluis 1965 1417e 13:04 45:10 1:18:09 1:56:54 1:52:13 1126 8156 Harrie de Velde Zwolle 1974 1418e 13:38 46:08 1:18:48 1:56:12 1:52:13 1127 8422 John Hagemeier TION 1968 1420e 13:31 46:30 1:19:21 1:55:56 1:52:16 1128 8314 Marco Arkes Goor 1976 1422e 13:10 45:05 1:17:25 1:54:31 1:52:16 1129 6643 Huub Elshof Heino 1967 1424e 12:51 44:30 1:17:35 1:53:56 1:52:18 1130 8692 Edo van Apeldoorn TION 1977 1425e 13:32 46:29 1:19:30 1:55:59 1:52:19 1131 6786 Edgar Frijlink Duiven 1962 1426e 12:10 43:44 1:17:17 1:53:18 1:52:20 1132 7473 Yossip de Jong Monicares Foundation 1975 1427e 13:54 45:21 1:17:40 1:57:00 1:52:20 1133 8700 Patrick van der Tuin Lexmond 1971 1428e 13:20 46:26 1:20:08 1:53:15 1:52:20 1134 7216 Leon Hangx Zwolle 1964 1429e 13:10 45:33 1:18:05 1:54:19 1:52:20 1135 8354 Jaap Roo Rouveen 1988 1430e 13:26 47:18 1:20:30 1:55:00 1:52:21 1136 1517 Jacco van Raaijen EY 1 1992 1431e 12:44 43:38 1:16:34 1:53:00 1:52:21 1137 8507 Peter Kooke Zwolle 1963 1432e 13:03 45:57 1:19:21 1:54:05 1:52:22 1138 8791 Mark van der Puttenq Wenum Wiesel 1981 1433e 12:34 45:08 1:18:39 1:54:26 1:52:23 1139 6752 Nicolas Takken Zwolle 1986 1435e 13:12 45:28 1:18:22 1:56:40 1:52:25 1140 8732 Herman Beukeveld Dedemsvaart 1963 1437e 13:02 44:11 1:17:31 1:54:34 1:52:25 1141 1018 André Jorink Zwolle 1956 1438e 13:29 46:38 1:20:11 1:53:48 1:52:25 1142 7505 Sjoerd Bouma 4e Musketiers & Frie 1970 1439e 13:10 44:58 1:17:53 1:55:16 1:52:26 1143 7185 Ton De Ram Dutch Runners 1952 1440e 13:19 45:56 1:19:00 1:54:49 1:52:27 1144 1825 Andre Stegehuis Landstede 1 1967 1441e 12:43 45:03 1:18:35 1:53:13 1:52:31 1145 6147 Darren Ellam Amsterdam 1977 1442e 13:13 46:17 1:19:32 1:55:06 1:52:31 1146 7219 Jan Vanderveen Zeijerveld 1949 1444e 14:12 47:21 1:19:16 1:55:52 1:52:32 1147 8165 Stan Stokvis Zeewolde 1995 1446e 12:22 43:14 1:15:27 1:53:32 1:52:32 1148 6137 Jaap Otten Zwolle 1978 1448e 12:23 44:30 1:17:45 1:54:31 1:52:34 1149 7007 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 1449e 12:52 45:14 1:18:46 1:54:34 1:52:34 1150 6934 Henk Hollegien Marienheem 1963 1450e 12:52 45:15 1:18:46 1:54:34 1:52:34
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1151 8816 Henk-Jan Timmer Elspeet 1982 1451e 14:14 48:12 1:19:43 1:54:48 1:52:34 1152 8737 Ton Verschore De Liemers 1968 1452e 14:49 48:11 1:20:28 1:56:34 1:52:35 1153 8846 Emiel Cellamare IJsselmuiden 1969 1453e 14:49 48:12 1:20:29 1:56:35 1:52:36 1154 7522 Arjen Hoekert 4e Musketiers & Frie 1972 1454e 12:54 44:27 1:16:37 1:53:48 1:52:36 1155 8878 Herman Weelink Zwolle 1978 1455e 12:48 45:10 1:18:25 1:53:57 1:52:36 1156 6252 Marco Laarman Nieuwleusen 1979 1457e 12:42 45:00 1:18:52 1:55:28 1:52:40 1157 7282 Henk Reuvekamp Heino 1948 1458e 13:18 45:40 1:18:25 1:56:37 1:52:41 1158 8046 Peter van Panhuis Harderwijk 1964 1459e 12:59 44:36 1:17:28 1:54:46 1:52:41 1159 1674 Harm Prins ITM Group 1 1963 1460e 13:09 45:36 1:18:17 1:54:48 1:52:41 1160 7397 Dinant van Kampen Scania Production Zw 1461e 12:52 45:18 1:18:48 1:53:06 1:52:42 1161 6276 Gerard Bultman Zwolle 1964 1462e 13:44 47:04 1:19:55 1:55:38 1:52:42 1162 8076 Arjan Harsevoort Zwolle 1971 1463e 12:48 45:10 1:18:25 1:54:04 1:52:43 1163 8058 Harold de Boer Wijhe 1972 1464e 13:06 45:19 1:18:40 1:54:37 1:52:43 1164 7487 Bas Ybema 4e Musketiers & Frie 1972 1465e 12:53 44:12 1:16:38 1:54:55 1:52:44 1165 7145 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 1466e 14:05 46:48 1:19:54 1:55:10 1:52:44 1166 6180 René Lenters Hardenberg 1975 1467e 12:46 44:35 1:18:17 1:54:44 1:52:44 1167 8685 Wilbert Arnoldink Zwolle 1984 1469e 14:14 47:57 1:20:45 1:56:36 1:52:47 1168 6292 Siemon Beute Zwolle 1984 1470e 14:36 48:52 1:20:56 1:56:13 1:52:48 1169 8808 Richard van het Ende Wezep 1978 1471e 12:32 42:36 1:15:13 1:55:42 1:52:48 1170 8600 Bram van de Kam Zwolle 1973 1473e 12:54 45:22 1:18:52 1:54:51 1:52:48 1171 8486 Mildo Kock Horror 1967 1474e 12:50 44:27 1:18:07 1:54:55 1:52:48 1172 8988 Daniel Loot Heerenveen 1977 1476e 12:37 45:18 1:18:33 1:55:33 1:52:49 1173 7224 Henk Gorter Heerenveen 1973 1477e 13:20 46:16 1:19:48 1:57:04 1:52:50 1174 7448 Luc Peeters Run2Day Zwolle 1969 1479e 13:50 47:37 1:21:07 1:55:42 1:52:50 1175 6393 Michel Matteman Zwolle 1980 1481e 13:20 46:08 1:19:24 1:55:48 1:52:52 1176 7570 Dennis Vrooland 4e Musketiers & Frie 1976 1482e 13:13 45:53 1:19:24 1:54:57 1:52:52 1177 7569 Robert de Jong 4e Musketiers & Frie 1980 1483e 12:39 44:32 1:17:47 1:54:46 1:52:53 1178 7617 Johan Tichelaar Isala 1987 1484e 13:03 44:41 1:17:09 1:55:46 1:52:54 1179 8762 Jacco Stoter Genemuiden 1993 1485e 14:12 48:15 1:21:05 1:56:03 1:52:55 1180 1888 Han Goodijk Gemeente Zwolle 4 1969 1486e 12:50 45:13 1:18:40 1:53:36 1:52:55 1181 1705 Rian Gerrits Bestuursdienst Ommen 1982 1487e 13:19 45:50 1:18:50 1:53:33 1:52:55 1182 6816 Ferry Kooij Wapserveen 1964 1488e 13:17 45:14 1:17:09 1:55:30 1:52:55 1183 1796 Henk van Olst Salverda 2 1967 1489e 12:27 43:28 1:16:33 1:53:33 1:52:56 1184 8120 Peter-Paul Schreuder Kampen 1981 1490e 13:24 46:14 1:19:51 1:56:05 1:52:57 1185 7544 Henk jan Brommer 4e Musketiers & Frie 1976 1491e 13:34 45:33 1:18:23 1:55:43 1:52:57 1186 7472 Gerard Nijkamp Monicares Foundation 1978 1493e 12:55 44:51 1:17:46 1:55:28 1:52:57 1187 8162 Jos Okkerse Harderwijk 1986 1494e 13:57 47:03 1:20:17 1:56:22 1:52:58 1188 7228 Hans Borghuis 's-Gravenhage 1961 1495e 14:17 48:04 1:20:39 1:56:43 1:52:59 1189 7430 Sjoerd Leijen Stichting Time for H 1984 1496e 14:12 47:21 1:20:40 1:57:35 1:52:59 1190 7030 Bert Meijer Ruinerwold 1968 1497e 13:24 45:43 1:18:07 1:55:59 1:52:59 1191 7494 Jeroen Huls 4e Musketiers & Frie 1984 1498e 11:47 42:46 1:15:18 1:53:59 1:53:00 1192 6403 Willium van Petersen Heerde 1976 1500e 14:10 47:51 1:20:43 1:55:20 1:53:01 1193 8527 Stephan Temmink Wijhe 1971 1502e 11:31 42:51 1:17:18 1:53:50 1:53:03 1194 6341 Jan Hollak Heino 1952 1503e 12:52 45:15 1:18:16 1:54:54 1:53:04 1195 7163 Tonnie Mondria Zwolle 1969 1504e 13:10 45:48 1:19:22 1:56:09 1:53:04 1196 6650 Theo Sleurink IJsselmuiden 1957 1505e 13:05 45:41 1:18:57 1:54:17 1:53:04 1197 7012 Berry Scholtens Zwolle 1976 1506e 13:46 47:05 1:19:36 1:56:02 1:53:05 1198 7238 Henk Feijen Balkbrug 1977 1507e 14:19 47:06 1:19:56 1:56:09 1:53:06 1199 7611 René Landman Isala 1969 1508e 12:23 42:30 1:15:21 1:55:04 1:53:07 1200 8297 Gerben Koenjer Raalte 1974 1510e 13:31 45:59 1:19:04 1:55:58 1:53:09
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1201 8767 Klaas Pieter Feitsma Utrecht 1974 1511e 13:39 47:09 1:20:11 1:55:55 1:53:09 1202 8134 Thijs Geerdes Zwolle 1989 1514e 13:30 46:25 1:18:59 1:56:30 1:53:10 1203 1623 Ronnie de Wilde IKEA B.V. 2 1978 1515e 12:05 43:10 1:16:33 1:53:57 1:53:11 1204 305 Arjan Niemeijer Apeldoorn 1969 1516e 13:39 45:25 1:18:01 1:57:47 1:53:12 1205 1067 Marc Steunebrink Kampen 1994 1517e 14:47 48:06 1:20:35 1:57:30 1:53:12 1206 8810 Ray Schippers Enschede 1963 1518e 13:27 46:48 1:19:59 1:55:25 1:53:13 1207 8880 Richard Jonkman Voorhout 1967 1519e 13:29 46:02 1:18:35 1:56:03 1:53:13 1208 6374 Marcel Brinkhof Raalte 1960 1520e 13:09 44:46 1:17:39 1:55:22 1:53:14 1209 8316 Richard van Gelder Zwolle 1968 1521e 12:55 44:51 1:18:07 1:55:30 1:53:15 1210 8616 Peter Heuvelman Gouda 1983 1522e 13:12 44:44 1:17:12 1:55:40 1:53:16 1211 6824 Ernst Haitsma Atletics Nijverdal 1950 1523e 13:38 45:52 1:18:34 1:56:27 1:53:16 1212 8249 Edwin Hollander Zwolle 1964 1524e 13:21 46:57 1:20:04 1:55:18 1:53:17 1213 1561 Ronald Brinkman Stichting Mindfit 3 1978 1525e 12:44 44:17 1:18:04 1:54:00 1:53:17 1214 6270 Erik Dijk Zwolle 1968 1526e 13:21 46:58 1:20:04 1:55:18 1:53:17 1215 8016 Danny Paalman AV Holten 1992 1527e 13:29 48:16 1:20:11 1:56:25 1:53:17 1216 8279 Gerben Meijer Zwolle 1989 1528e 13:44 46:40 1:19:12 1:55:24 1:53:17 1217 8867 MIchiel Cotterink Amsterdam 1983 1529e 13:37 46:49 1:20:31 1:56:23 1:53:18 1218 6724 Berny Covers Zwolle 1965 1530e 13:08 46:05 1:19:23 1:55:04 1:53:18 1219 7184 Jeffrey Marsman Hattem 1973 1531e 11:45 42:24 1:14:33 1:54:22 1:53:19 1220 8036 Albert-Jan van Olst Groningen 1990 1532e 14:17 48:15 1:21:07 1:56:37 1:53:20 1221 7312 Pieter Homma Heino 1965 1533e 12:57 45:46 1:18:46 1:55:13 1:53:20 1222 7160 Dick Holsappel Heino 1970 1534e 13:27 46:54 1:20:01 1:55:37 1:53:20 1223 6067 Dick Hendriks Zwolle 1961 1535e 13:07 45:41 1:18:55 1:55:30 1:53:20 1224 7435 Johan Zijderveld Run2Day Zwolle 1986 1536e 14:19 48:12 1:21:10 1:57:04 1:53:20 1225 7284 Hendri Vinke Zwolle 1987 1537e 13:23 46:02 1:18:43 1:56:03 1:53:20 1226 6077 Wim Slagter Zwolle 1970 1538e 13:09 45:19 1:18:38 1:54:45 1:53:21 1227 8040 Douwe de Vries Wageningen 1993 1539e 13:59 48:31 1:22:04 1:57:24 1:53:21 1228 6719 Mark Duijtshoff Zwolle 1969 1541e 13:04 44:45 1:17:50 1:55:41 1:53:23 1229 6453 Vincent ten Voorde Zwolle 1971 1542e 13:30 46:27 1:19:16 1:55:45 1:53:23 1230 8024 Adam Goodger Zwolle 1985 1543e 13:58 49:02 1:22:06 1:55:56 1:53:23 1231 1729 Arthur Groenink Abbott Laboratories 1978 1545e 13:51 47:40 1:22:02 1:53:59 1:53:24 1232 8453 Berry van Nieuwkerk Kampen 1980 1546e 13:44 46:42 1:19:43 1:56:05 1:53:24 1233 6714 Gilbert de Rover Nieuwegein 1973 1547e 13:53 47:05 1:20:08 1:56:05 1:53:25 1234 8608 Ernest Comenencia Zwolle 1972 1548e 13:13 45:26 1:18:42 1:55:16 1:53:26 1235 7598 John Wiers Enexis / Fudura 1970 1550e 13:50 46:42 1:19:45 1:56:59 1:53:28 1236 628 Sytse Jansma Zwolle 1980 1551e 14:49 47:43 1:20:52 1:57:56 1:53:28 1237 7597 Egbert Boesenkool Enexis / Fudura 1968 1552e 13:50 46:42 1:19:46 1:56:59 1:53:29 1238 1577 Jeroen Elshof De Nieuwe Zaak 1 1975 1554e 13:04 46:53 1:20:09 1:53:50 1:53:31 1239 9014 Rick Munster Ruinen 1956 1555e 13:16 45:40 1:18:58 1:56:47 1:53:31 1240 1746 Robert Jan Bravenboer TGN 1 1972 1556e 12:35 44:48 1:18:41 1:54:06 1:53:32 1241 6690 Jeroen Hidding Zwolle 1984 1557e 11:38 41:12 1:12:09 1:57:48 1:53:33 1242 7403 Roy Wunderink Scania Production Zw 1558e 12:15 44:01 1:18:31 1:53:48 1:53:33 1243 1589 Ed Buijtenweg Deltion College 1 1958 1559e 12:58 46:02 1:19:33 1:54:15 1:53:35 1244 6664 Johan van der Molen Zwolle 1964 1560e 13:51 47:43 1:20:39 1:56:04 1:53:37 1245 8030 Edwin van der Molen Zwolle 1967 1561e 13:51 47:43 1:20:39 1:56:04 1:53:38 1246 7019 Freddy Kappert Raalte 1969 1562e 11:22 42:01 1:16:14 1:55:03 1:53:38 1247 1851 Jan Paul Bakker Rabobank IJsseldelta 1970 1563e 13:07 45:41 1:19:20 1:53:53 1:53:38 1248 6776 Nick Wiersema Zwolle 1982 1564e 13:11 45:37 1:19:30 1:55:49 1:53:38 1249 7118 Pim Schutte Utrecht 1987 1565e 13:30 45:18 1:17:12 1:57:22 1:53:39 1250 1876 Harm Bekkema Gemeente Zwolle 1 1976 1567e 12:37 45:03 1:18:31 1:54:24 1:53:41
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1251 8219 Jasper ten Hacken Zwaag 1981 1568e 12:56 45:51 1:19:41 1:55:57 1:53:41 1252 907 Stefan Engels Zwolle 1996 1569e 13:47 46:26 1:19:12 1:56:06 1:53:41 1253 6659 Jeroen Kok Zwolle 1981 1570e 13:41 47:21 1:20:15 1:54:22 1:53:41 1254 6586 Gert Niemeijer Heerde 1962 1571e 13:39 47:19 1:20:24 1:58:18 1:53:43 1255 6671 Bernard van der Graaf PEC 1910 1980 1573e 14:28 47:47 1:21:16 1:57:54 1:53:43 1256 7066 Gerard van Huis Zwolle 1947 1574e 12:45 44:51 1:17:52 1:55:19 1:53:43 1257 6943 Arie Telman Hardenberg 1962 1575e 14:07 46:43 1:19:38 1:58:09 1:53:45 1258 323 Jordie Ter Stege Zwolle 1986 1577e 12:25 43:14 1:14:48 1:56:24 1:53:47 1259 201 Kenny Smits Zwolle 1969 1578e 13:13 46:10 1:19:39 1:56:43 1:53:47 1260 7342 Arnold Muller Zwolle 1964 1580e 13:33 45:52 1:18:38 1:57:14 1:53:48 1261 8132 Cor Blankestijn Emmeloord 1984 1581e 13:21 46:38 1:19:57 1:55:29 1:53:49 1262 8073 Hans de Heer Emmeloord 1972 1582e 13:22 46:38 1:19:56 1:55:29 1:53:49 1263 8838 Derek van Zoonen Groningen 1989 1583e 12:52 45:57 1:20:02 1:55:44 1:53:49 1264 1965 Wilco Leurink Van Mossel Land Rove 1964 1584e 13:00 44:48 1:17:57 1:54:09 1:53:50 1265 8278 Hendrik Jan Nooteboom Epe 1978 1585e 14:29 47:43 1:20:24 1:58:08 1:53:50 1266 8525 Willem de Vries Urk 1980 1586e 13:35 47:30 1:20:34 1:55:45 1:53:52 1267 8893 Alex Crick Groningen 1988 1587e 13:13 46:28 1:19:53 1:56:21 1:53:52 1268 6165 Tako de Vries Meppel 1966 1588e 13:23 45:50 1:17:27 1:56:02 1:53:52 1269 1081 Jacob Baak Urk 1982 1590e 13:34 47:30 1:20:33 1:55:46 1:53:52 1270 7450 Dick Bathoorn Wijzonol Bouwverven 1972 1591e 14:28 47:50 1:21:04 1:57:57 1:53:53 1271 8463 Jeroen Steenblik Heeten 1971 1592e 13:49 46:38 1:19:46 1:56:55 1:53:54 1272 7582 Hendrik Donker Enexis / Fudura 1968 1593e 13:14 45:59 1:20:11 1:57:24 1:53:55 1273 6057 Martijn Siffels Zwolle 1974 1594e 13:22 45:30 1:18:11 1:56:21 1:53:55 1274 1861 Sjourd Wijdeveld Wavin Executives 1973 1596e 11:55 43:23 1:18:00 1:54:12 1:53:57 1275 8900 Bennie Visser Doornspijk 1974 1597e 11:56 42:03 1:15:07 1:55:16 1:53:58 1276 8544 Daniël Waanders Zwolle 1992 1598e 13:35 46:30 1:18:39 1:56:59 1:53:58 1277 6825 Berend Poelarends Staphorst 1957 1599e 13:45 46:51 1:20:12 1:56:40 1:53:58 1278 279 René Jongbloed Nederland 1600e 13:54 48:24 1:23:39 1:57:55 1:54:00 1279 8324 Jeroen van Veldhuizen Zwolle 1975 1601e 13:39 47:01 1:19:56 1:56:01 1:54:01 1280 8232 Rob Woltering Enschede 1986 1602e 12:37 44:17 1:16:36 1:56:02 1:54:02 1281 7134 Mark Peters Zwolle 1991 1603e 13:24 47:52 1:20:53 1:56:09 1:54:02 1282 7558 Martin Rolfes 4e Musketiers & Frie 1970 1604e 13:24 46:17 1:19:43 1:55:51 1:54:02 1283 1727 Bert Sieders Abbott Laboratories 1965 1606e 12:24 44:32 1:17:54 1:54:27 1:54:03 1284 6702 Bernie Dolfsma IJsselmuiden 1992 1607e 11:33 42:18 1:16:43 1:55:35 1:54:04 1285 6110 Olaf Schrama Biddinghuizen 1968 1608e 13:28 46:14 1:20:23 1:57:12 1:54:04 1286 1632 Jelmer Samson Van der Kamp B.V. 1 1978 1609e 13:55 47:01 1:19:42 1:56:43 1:54:05 1287 7073 Jacco Breedveld Zwolle 1978 1610e 13:24 44:45 1:16:56 1:57:11 1:54:06 1288 8228 Doede Teruin NOP 1967 1611e 14:16 48:24 1:21:20 1:57:02 1:54:06 1289 7257 Michel Venniker Hoofddorp 1973 1613e 13:13 45:48 1:18:29 1:55:39 1:54:07 1290 8540 Daimy Krijt Zwolle 1993 1614e 13:35 46:31 1:18:40 1:57:08 1:54:08 1291 6696 Sven Lindeboom Zwolle 1988 1615e 12:16 42:45 1:15:54 1:56:02 1:54:08 1292 1549 Arjan van der Vis Stichting Mindfit 1 1971 1616e 11:58 42:45 1:17:44 1:54:51 1:54:08 1293 8154 Jordy Hendriks Monicares Foundation 1988 1617e 13:53 47:25 1:21:18 1:56:48 1:54:10 1294 8266 Cor van Dalfsen Assen 1982 1618e 14:14 48:19 1:21:22 1:57:13 1:54:10 1295 6880 Manfred Reuvekamp PEC 1910 1976 1620e 14:29 47:47 1:21:17 1:58:23 1:54:11 1296 954 Lambert de Jonge Kampen 1959 1623e 14:10 47:25 1:20:57 1:57:27 1:54:12 1297 6075 Nico Eggens PEC 1910 1960 1625e 13:28 46:28 1:19:43 1:56:31 1:54:13 1298 1904 Aletta Kevelam X-Tend BV/CRAFT Bene 1969 1626e 13:57 47:00 1:20:09 1:57:40 1:54:14 1299 7120 Andre van der Velpen Wijhe 1957 1627e 13:40 46:57 1:20:11 1:57:12 1:54:14 1300 685 Jac Vuist Assen 1963 1628e 14:31 47:18 1:20:59 1:58:46 1:54:14
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1301 1626 Jan Broekroelofs IKEA B.V. 2 1969 1629e 12:39 44:57 1:19:13 1:55:00 1:54:15 1302 8656 Renzo Blaauwgeers Nijverdal 1976 1630e 13:29 46:40 1:20:26 1:57:50 1:54:15 1303 6253 Hilko van Vilsteren Zwolle 1972 1631e 13:50 46:44 1:19:55 1:58:16 1:54:15 1304 1765 Jan Slager Rouveen Kaasspeciali 1974 1632e 12:00 43:28 1:17:26 1:54:38 1:54:15 1305 8099 Paul Eleveld Hattem 1973 1636e 13:03 45:36 1:18:57 1:56:31 1:54:17 1306 463 Peter van Polen Zwolle 1967 1637e 13:36 47:13 1:19:45 1:56:42 1:54:19 1307 6360 Bennie Kok PEC 1910 1968 1639e 12:51 45:06 1:18:50 1:56:36 1:54:19 1308 6179 Michiel Wijermars De Gemzen 1958 1640e 13:30 46:15 1:19:56 1:57:28 1:54:21 1309 6923 Felix Sangers Slagharen 1969 1642e 13:10 46:14 1:19:21 1:56:41 1:54:24 1310 7074 Wolter Beens Zwolle 1982 1644e 14:31 47:49 1:21:26 1:58:38 1:54:27 1311 8200 Joery Gleditzsch Hilversum 1987 1645e 14:07 47:56 1:21:37 1:57:40 1:54:28 1312 6138 Christiaan Kroesen Hengelo Gld 1983 1646e 14:04 47:32 1:21:19 1:58:12 1:54:29 1313 7148 Raymond Vredenburg PEC 1910 1968 1647e 14:32 48:08 1:21:27 1:58:38 1:54:29 1314 7271 Erik Lindeboom Dalfsen 1970 1648e 13:24 46:03 1:19:16 1:57:12 1:54:30 1315 7023 Peter van Engen Zwolle 1975 1650e 12:48 45:42 1:19:25 1:56:04 1:54:30 1316 8356 Ian Mol Oldebroek 1988 1652e 12:22 44:09 1:17:20 1:56:15 1:54:32 1317 8521 Maarten Boerhof Heino 1983 1653e 13:07 45:11 1:17:30 1:57:10 1:54:32 1318 7100 Paul robert Borg Zwolle 1953 1654e 13:32 47:15 1:21:21 1:57:36 1:54:32 1319 7081 Jan-Peter Offringa Amsterdam 1970 1655e 13:52 48:29 1:20:53 1:57:32 1:54:33 1320 6644 Arnoud Luiten Zwolle 1970 1656e 14:26 47:49 1:21:04 1:58:37 1:54:33 1321 1860 Maarten Roef Wavin Executives 1964 1658e 11:59 43:31 1:16:53 1:54:51 1:54:34 1322 1505 Peter Crabbe Salland Engineering 1970 1659e 12:50 45:26 1:19:40 1:55:20 1:54:34 1323 6084 Arjan Marsman Zwartsluis 1970 1660e 14:18 47:09 1:20:26 1:59:17 1:54:34 1324 8763 Rinke Oost Urk 1976 1661e 13:34 47:29 1:20:34 1:56:30 1:54:36 1325 8353 Siebrand Wiltjer Enschede 1969 1662e 13:06 44:38 1:18:23 1:57:02 1:54:40 1326 1913 Arnoud Hoen X-Tend BV/CRAFT Bene 1975 1664e 14:18 48:53 1:21:24 1:55:19 1:54:42 1327 1189 Erik van de Poll Kampen 1966 1665e 13:08 46:59 1:20:43 1:56:50 1:54:42 1328 1925 Theo Besselink Maandag Zwolle 1 1987 1666e 11:46 42:30 1:16:02 1:54:55 1:54:44 1329 828 Johan Hooisma Kampen 1956 1667e 14:05 47:21 1:21:05 1:58:01 1:54:44 1330 1728 Jan Ekens Abbott Laboratories 1965 1668e 13:19 46:15 1:19:35 1:55:10 1:54:45 1331 7132 Edwin Frieswijk Zwolle 1971 1669e 14:50 49:11 1:22:16 1:59:02 1:54:45 1332 6570 Bastiaan Winkelaar Kampen 1982 1670e 14:11 47:29 1:21:09 1:58:01 1:54:46 1333 8342 Ronald Vissers Emmeloord 1969 1671e 13:52 47:17 1:20:52 1:58:45 1:54:47 1334 7013 Robin Smit Hoofddorp 1966 1673e 14:15 48:10 1:21:22 1:59:37 1:54:47 1335 7177 Byrge Leeuwangh Zwolle 1970 1677e 12:17 42:38 1:14:30 1:56:29 1:54:48 1336 6494 Lysander Dekker Zwolle 1971 1679e 12:36 44:33 1:18:25 1:56:06 1:54:49 1337 7024 Sander Spanjersberg Zwolle 1970 1680e 15:31 49:50 1:23:00 1:59:30 1:54:50 1338 7300 Coert Peters Zwolle 1964 1681e 12:47 45:05 1:19:31 1:57:01 1:54:51 1339 6480 Gerrit Schuurman Dalfsen 1956 1683e 12:49 45:24 1:19:05 1:57:12 1:54:52 1340 8575 Paul Benjamins Emmeloord 1963 1684e 13:37 47:23 1:21:29 1:56:31 1:54:52 1341 6918 Fetze Stellema Zwolle 1958 1687e 14:30 47:48 1:21:20 1:59:03 1:54:54 1342 8891 Gerlo Maathuis Spurt '88 1976 1688e 13:38 47:04 1:20:56 1:57:51 1:54:54 1343 6985 Herman Hoekman Genemuiden 1989 1689e 14:08 47:58 1:21:27 1:58:09 1:54:56 1344 8970 Gerwin Pleijzier (Warmlop Genemuiden 1994 1690e 14:12 47:09 1:20:45 1:58:46 1:54:57 1345 8212 Rik Olijve Ommen 1963 1691e 13:15 46:14 1:19:43 1:59:17 1:54:58 1346 7140 Jeroen de Bakker Eindhoven 1965 1692e 12:19 43:11 1:16:13 1:56:20 1:54:59 1347 8434 Paul te Riele Zwolle 1982 1693e 13:12 46:15 1:19:44 1:58:49 1:54:59 1348 6550 Peter Stokvis Dalfsen 1971 1695e 12:31 43:21 1:17:21 1:57:45 1:55:01 1349 6195 Tonny JANSEN Dutch Runners 1956 1696e 13:14 46:45 1:21:35 1:57:57 1:55:01 1350 1933 Patrick de Boer DPA benkis 1 1983 1697e 12:09 44:29 1:18:46 1:55:42 1:55:01
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1351 1799 Albert Godeke Salverda 3 1968 1698e 12:54 45:30 1:19:10 1:55:51 1:55:02 1352 8168 Niels Norg Groningen 1988 1699e 13:43 47:06 1:20:17 1:57:39 1:55:03 1353 6328 Jan Linthorst Dalfsen 1960 1700e 14:28 48:05 1:21:48 1:59:04 1:55:05 1354 6969 Simon van de Laak Zwolle 1971 1701e 14:38 49:16 1:22:53 1:59:06 1:55:06 1355 6239 Cor van Gasteren Heino 1947 1702e 13:31 47:11 1:20:43 1:57:34 1:55:06 1356 6429 Nick van der Zouwen Hooglanderveen 1982 1703e 13:47 46:51 1:20:37 1:58:45 1:55:07 1357 8153 Ronald Verbree Leek 1965 1704e 13:43 47:07 1:21:04 1:58:46 1:55:07 1358 7102 Tjeerd de Jong Zwolle 1982 1705e 13:35 46:55 1:20:00 1:56:56 1:55:09 1359 8937 Peter Veldmaat Raalte 1964 1706e 12:56 45:33 1:19:47 1:57:11 1:55:09 1360 8066 Ronald Meier Groningen 1981 1708e 14:14 48:24 1:21:54 1:57:54 1:55:10 1361 1151 Ronald van den Hengel Zwifterband 1970 1709e 14:11 49:01 1:22:51 1:55:52 1:55:11 1362 1783 Louis Klomp Windesheim 2 1978 1710e 12:27 44:14 1:17:46 1:55:33 1:55:11 1363 6562 Tim Goldsteen Zwolle 1985 1711e 12:49 45:20 1:20:09 1:56:35 1:55:12 1364 8966 Reinier Meijering Kampen 1987 1712e 14:37 48:53 1:22:33 1:57:59 1:55:13 1365 6753 Michel Bakker Zwolle 1972 1713e 13:42 45:44 1:18:16 1:58:36 1:55:13 1366 7032 Wim Kok Zwolle 1955 1714e 13:16 46:35 1:21:01 1:58:17 1:55:13 1367 7252 Hans Slomp Nieuw Balinge 1964 1715e 14:01 48:01 1:21:24 1:58:08 1:55:14 1368 8296 Rogier Hommels Delden 1975 1716e 12:56 47:54 1:21:01 1:57:03 1:55:15 1369 8588 Edward Samsom Zwolle 1987 1717e 13:04 45:38 1:18:42 1:57:17 1:55:16 1370 1748 Roelof van Marrum AbbVie BV 1 1980 1719e 12:53 46:24 1:19:51 1:55:31 1:55:20 1371 6432 Hans Schuurman Zwolle 1963 1720e 13:22 46:42 1:20:23 1:58:06 1:55:20 1372 6984 Emiel Bijkerk PEC 1910 1976 1721e 14:31 48:07 1:21:26 1:59:32 1:55:21 1373 8329 Aarnoud Noorman Harderwijk 1995 1722e 12:52 45:09 1:18:00 1:57:19 1:55:23 1374 7235 Arjan Emmelkamp PEC 1910 1978 1724e 13:53 47:16 1:20:59 1:58:01 1:55:23 1375 6700 Fokke Drijfhout Zwolle 1971 1725e 12:42 45:06 1:19:18 1:57:10 1:55:24 1376 8560 Barry van Ginkel Kampen 1975 1727e 13:14 45:29 1:19:07 1:58:39 1:55:24 1377 1640 Bart Neppelenbroek Van der Kamp B.V. 3 1968 1728e 13:19 47:16 1:21:50 1:55:45 1:55:24 1378 6833 Bart Kroon Spurt '88 1961 1731e 12:31 44:42 1:19:34 1:56:53 1:55:26 1379 8748 Sven van der Meer Meppel 1988 1732e 13:59 47:27 1:20:38 1:58:07 1:55:26 1380 8612 Peter Bourgonje Zwolle 1974 1733e 13:44 47:06 1:21:07 1:58:06 1:55:26 1381 6125 Jeroen van Beek Zwolle 1972 1734e 13:45 47:06 1:21:07 1:58:06 1:55:26 1382 8129 Peter Bisschop Zwolle 1966 1735e 14:32 48:08 1:21:27 1:59:37 1:55:27 1383 1544 Dick Remmers VR & GGD IJsselland 1963 1737e 13:01 45:18 1:18:50 1:55:52 1:55:27 1384 1545 Harry Munsterman VR & GGD IJsselland 1977 1739e 13:08 46:30 1:19:47 1:55:52 1:55:28 1385 6705 Ronald Breedveld Meppel 1968 1740e 13:28 45:45 1:19:50 1:58:00 1:55:28 1386 833 Hans Kieboom Rijssen 1982 1741e 13:56 47:51 1:22:20 1:57:39 1:55:30 1387 8309 Mark van Eikenhorst Ens 1988 1742e 15:47 50:50 1:22:55 1:59:56 1:55:31 1388 8173 Michiel Blankvoort Zwolle 1972 1743e 13:27 46:26 1:20:20 1:58:35 1:55:31 1389 8542 Hugo Schaap Amsterdam 1982 1744e 12:41 44:16 1:18:13 1:58:04 1:55:32 1390 8303 Meerten Smit Zwolle 1960 1746e 14:13 47:44 1:21:26 2:00:26 1:55:32 1391 1662 Michel Hondong Professionals in NAH 1956 1747e 14:09 48:43 1:23:46 1:56:04 1:55:33 1392 8888 Arnoud ter Doest Delden 1961 1748e 13:10 46:54 1:21:04 1:57:59 1:55:34 1393 7398 Marc van Lubek Scania Production Zw 1750e 12:54 44:05 1:17:20 1:56:02 1:55:36 1394 7562 Sander Vos 4e Musketiers & Frie 1972 1751e 13:05 45:44 1:19:37 1:57:30 1:55:36 1395 1812 Martin van Markensteijn VGZ Verzekeringen 1 1972 1753e 12:58 45:10 1:18:54 1:56:09 1:55:38 1396 638 Remco Postma Zwolle 1978 1754e 13:42 45:55 1:19:56 1:58:52 1:55:39 1397 8023 Fred Backhaus Meppel 1953 1756e 14:00 48:06 1:22:35 1:58:43 1:55:40 1398 8836 Robert van Essen Wezep 1985 1757e 11:32 42:16 1:16:02 1:56:33 1:55:40 1399 6187 André Plattel Zwolle 1965 1758e 12:31 43:19 1:16:05 1:56:54 1:55:40 1400 7588 Marcus Kuiper Enexis / Fudura 1967 1760e 13:20 46:10 1:20:16 1:57:25 1:55:40
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1401 8719 Chris van de Poll Oldebroek 1981 1763e 13:46 45:41 1:18:55 1:58:22 1:55:43 1402 7591 Hans Tupker Enexis / Fudura 1963 1764e 13:41 47:17 1:21:25 1:58:12 1:55:43 1403 1954 Senay Tekeli Scania Production Zw 1974 1765e 13:57 47:14 1:21:07 1:56:31 1:55:45 1404 1538 Paul Hondeveld VR & GGD IJsselland 1971 1766e 13:05 46:17 1:20:11 1:56:13 1:55:46 1405 6444 Sander Beijer Zwolle 1976 1768e 12:31 44:53 1:19:07 1:57:52 1:55:46 1406 8308 Edwald Selles Meppel 1980 1769e 14:07 48:21 1:22:10 1:59:22 1:55:46 1407 8118 Paul Buers Zwolle 1991 1770e 13:57 49:00 1:23:05 1:59:22 1:55:47 1408 1534 Patrick van der Ploeg VR & GGD IJsselland 1975 1771e 13:30 47:34 1:22:29 1:56:15 1:55:49 1409 1540 David ten Broeke VR & GGD IJsselland 1968 1772e 13:51 47:58 1:21:40 1:56:05 1:55:49 1410 8671 Arie van der Heiden Langerak Zh 1961 1773e 13:39 47:44 1:21:21 1:59:07 1:55:50 1411 7446 Paul van Snick Run2Day Zwolle 1980 1774e 14:10 47:58 1:21:38 1:59:11 1:55:50 1412 1692 Marcel de Groot X-ICT B.V. 1 1965 1776e 13:19 46:13 1:20:43 1:56:39 1:55:53 1413 7327 Paul Bunt Dutch Runners 1960 1777e 14:01 48:05 1:21:46 1:59:10 1:55:54 1414 6489 Maurits Vizzini Zwolle 1970 1778e 13:29 47:26 1:21:48 1:58:14 1:55:54 1415 1510 Gerrit Veldkamp Veldkamp witgoed & k 1959 1779e 13:20 47:11 1:21:10 1:56:07 1:55:55 1416 6532 Peter Linthorst Atletics Nijverdal 1966 1780e 14:12 48:46 1:23:01 1:58:04 1:55:56 1417 8785 Simon Marsman Raalte 1987 1781e 11:47 40:23 1:13:11 1:58:35 1:55:56 1418 8352 Martin Blanke PEC 1910 1965 1782e 14:29 48:08 1:21:51 2:00:07 1:55:57 1419 1703 Henk Veurink Bestuursdienst Ommen 1957 1783e 12:49 45:30 1:19:18 1:58:17 1:55:57 1420 1521 Piet Hein Rondhuis EY 2 1982 1784e 13:25 47:05 1:21:23 1:56:26 1:55:57 1421 7065 Adriaan Aarden Zwolle 1957 1785e 12:57 45:56 1:19:27 1:57:51 1:55:57 1422 1749 Johan Teeninga AbbVie BV 1 1972 1786e 12:53 46:08 1:20:11 1:56:08 1:55:58 1423 8743 Ferry Haasjes Ens 1961 1787e 14:26 49:01 1:22:54 1:59:34 1:55:58 1424 6863 Niels Ottink Heerenveen 1980 1788e 14:20 48:02 1:21:34 1:58:48 1:56:00 1425 6151 Stefan Immers Veenendaal 1964 1789e 13:15 46:18 1:20:24 1:58:59 1:56:01 1426 6804 Joey Janus Zwolle 1989 1790e 12:43 45:03 1:18:57 1:58:55 1:56:03 1427 7484 Jannes Huisman 4e Musketiers & Frie 1965 1791e 12:53 45:26 1:19:20 1:57:04 1:56:04 1428 7553 Luuk Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 1792e 12:54 45:28 1:19:22 1:57:03 1:56:05 1429 1519 Renzo van de Vegte EY 2 1974 1793e 12:39 43:51 1:18:01 1:56:44 1:56:06 1430 6128 Cordy Volkers Zwolle 1975 1796e 12:38 44:37 1:16:59 1:58:58 1:56:08 1431 8501 Michiel Warmerdam Zwolle 1991 1797e 13:58 49:00 1:23:06 1:59:43 1:56:08 1432 8896 Sander Jonkman Utrecht 1992 1798e 13:02 44:50 1:18:47 1:59:01 1:56:09 1433 8239 Koen Hut Rotterdam 1991 1799e 13:11 45:48 1:20:05 1:58:42 1:56:12 1434 1844 Hugo Geurtse Rabobank IJsseldelta 1973 1800e 13:07 45:41 1:19:20 1:56:28 1:56:13 1435 6588 Hielke van der Stouwe Zwolle 1980 1801e 13:03 46:45 1:21:02 1:58:45 1:56:15 1436 1500 Roel Ramaker I-get & Kok Strafrec 1961 1803e 12:58 45:41 1:19:40 1:56:57 1:56:16 1437 8452 Joop Weenink Enschede 1968 1805e 14:07 47:50 1:21:50 2:00:12 1:56:17 1438 6454 Peter Poolman Rouveen 1960 1807e 13:18 47:36 1:22:51 1:57:20 1:56:18 1439 7253 Eddy Lammers PEC 1910 1965 1808e 14:28 48:06 1:21:26 2:00:30 1:56:19 1440 6059 Edwin de Jonge HAC '63 1987 1809e 12:45 44:15 1:19:15 1:57:49 1:56:19 1441 8320 Frans van Dokkumburg Meppel 1981 1811e 13:19 46:18 1:20:02 2:00:08 1:56:20 1442 8901 Harmen van Goor Meppel 1985 1812e 14:21 48:07 1:22:16 2:01:03 1:56:20 1443 6470 Wim Welberg Goor 1951 1814e 13:30 47:16 1:21:37 1:58:36 1:56:20 1444 7281 Marcel Pegge Langeveen 1968 1816e 12:42 45:29 1:20:48 1:57:58 1:56:22 1445 8701 Arno Meester Zwolle 1973 1817e 14:37 49:43 1:22:59 1:59:44 1:56:24 1446 1641 Peter Kramer Van der Kamp B.V. 3 1976 1818e 13:22 47:01 1:21:16 1:57:15 1:56:24 1447 8951 Remco Bakker Culemborg 1973 1819e 13:32 47:11 1:21:37 1:58:48 1:56:24 1448 8235 Willem Jan Beumer Zwolle 1984 1820e 13:01 44:14 1:17:39 1:58:34 1:56:29 1449 9016 Sake Elfring Zwolle 1991 1821e 13:26 46:59 1:20:29 1:58:53 1:56:30 1450 1603 Johan Kamphuis ING 1 1968 1822e 12:31 45:05 1:19:40 1:57:06 1:56:31
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1451 6990 Johan Fleer IJsselham 1985 1823e 13:26 47:43 1:22:19 1:58:04 1:56:33 1452 6140 Eddy Schakelaar Zwolle 1963 1824e 13:45 47:29 1:21:28 1:59:05 1:56:33 1453 8332 Rob Lamers DE LOPER 1972 1825e 14:15 48:13 1:22:23 2:00:15 1:56:33 1454 1769 Rudi Selhorst PwC 1 1976 1826e 13:13 46:27 1:21:11 1:57:03 1:56:34 1455 6575 Michel Oosterveen Hoogeveen 1968 1827e 14:17 48:25 1:22:34 2:00:48 1:56:34 1456 7243 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 1828e 13:14 47:06 1:21:27 1:58:54 1:56:35 1457 6725 Helko van Leusen Zwolle 1966 1831e 13:34 47:05 1:20:37 1:59:08 1:56:35 1458 8012 Wim Fokke Vriezenveen 1967 1832e 14:03 47:45 1:21:27 1:59:45 1:56:35 1459 6352 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 1833e 14:35 48:05 1:21:40 2:00:51 1:56:35 1460 8524 Hans Kogelman Raalte 1986 1835e 14:00 49:06 1:24:52 1:59:39 1:56:37 1461 6667 Rein Tuininga Zwolle 1961 1836e 12:32 45:42 1:20:50 1:58:27 1:56:38 1462 1513 Dennis van Loo Veldkamp witgoed & k 1975 1838e 13:26 47:09 1:20:58 1:56:52 1:56:41 1463 6691 Piero Spanu Apeldoorn 1972 1841e 13:59 47:44 1:21:26 1:59:52 1:56:41 1464 8950 Erik de Bone Wijhe 1967 1842e 14:30 48:03 1:21:50 2:00:14 1:56:42 1465 8196 André Bank Atletics Nijverdal 1961 1843e 14:12 48:48 1:23:01 1:58:51 1:56:42 1466 6196 Ron Dorst Dronten 1961 1844e 13:20 45:07 1:17:50 1:59:51 1:56:43 1467 8000 Rene Fokke Vriezenveen 1970 1845e 14:04 47:43 1:21:28 1:59:52 1:56:43 1468 7508 Pieter Doornbos 4e Musketiers & Frie 1969 1846e 14:43 48:48 1:22:51 2:01:05 1:56:43 1469 6299 Jeroen Polder Zwolle 1979 1847e 13:14 46:49 1:21:25 1:58:47 1:56:45 1470 6939 Joachim Bosman Zwolle 1987 1848e 13:44 47:22 1:21:26 2:01:03 1:56:45 1471 6313 Frank Tran Zwolle 1986 1849e 14:08 48:21 1:22:04 1:59:42 1:56:45 1472 8581 Robbin Bijsterbosch Epe 1990 1850e 12:48 44:52 1:19:14 1:57:51 1:56:46 1473 6635 Edward Paarhuis Zwolle 1977 1851e 14:34 49:24 1:23:40 1:59:50 1:56:48 1474 8002 Wout Horenberg Marienheem 1992 1854e 12:50 43:43 1:15:44 2:00:21 1:56:49 1475 6173 Peter Zoombelt Wezep 1962 1855e 13:21 47:00 1:21:13 1:59:36 1:56:51 1476 7498 Marcel Wierstra 4e Musketiers & Frie 1969 1856e 14:46 48:51 1:22:54 2:01:11 1:56:51 1477 1684 Bartlomiej Baranowski ITM Group 3 1988 1857e 12:03 43:24 1:17:16 1:57:21 1:56:52 1478 6474 Corstiaan Schuld Elburg 1977 1858e 13:48 46:43 1:20:45 1:59:13 1:56:53 1479 8234 Bas Heideman Zwolle 1988 1861e 13:01 46:03 1:20:48 2:00:56 1:56:54 1480 8021 Richard Schaefers Dronten 1978 1866e 13:22 46:59 1:20:55 2:00:05 1:56:56 1481 8999 Robert Visscher Wierden 1966 1867e 14:37 48:52 1:23:08 2:00:56 1:56:58 1482 8782 Koen Cox Heemstede 1970 1868e 13:58 48:50 1:23:44 1:59:06 1:56:59 1483 7618 Karno ronald Kartosonto Isala 1959 1869e 12:36 44:31 1:18:51 1:58:47 1:56:59 1484 1606 Rob Berbee ING 1 1968 1870e 13:04 46:23 1:21:27 1:57:33 1:57:01 1485 8288 Karst Neervoort Kampen 1968 1871e 13:34 47:30 1:21:49 2:00:17 1:57:04 1486 6675 Jan Nijburg Zwolle 1963 1872e 13:38 47:01 1:20:32 2:00:17 1:57:06 1487 1522 Albert jan van Olst EY 2 1989 1873e 13:42 46:45 1:20:05 1:57:46 1:57:06 1488 8649 Robert Van Leeuwen Wezep 1978 1874e 14:11 48:02 1:22:06 1:59:21 1:57:08 1489 8546 Dirk van den Berg IJsselmuiden 1991 1876e 15:27 50:33 1:25:10 2:01:05 1:57:08 1490 7101 Martin Koggel Ommen 1969 1877e 13:41 47:56 1:22:10 1:59:23 1:57:09 1491 6263 Herman Euverman Friesland 1953 1880e 13:44 48:36 1:23:13 1:58:18 1:57:10 1492 9003 Rik Dokter Zwolle 1995 1882e 12:35 44:39 1:19:06 1:59:57 1:57:12 1493 8870 Peter Zwiers Zwolle 1967 1884e 13:34 47:17 1:21:36 1:59:40 1:57:14 1494 7543 Harm Renkema 4e Musketiers & Frie 1963 1885e 15:16 50:56 1:24:49 2:01:32 1:57:15 1495 8146 Jeroen Hesselink Vriezenveen 1981 1890e 13:42 47:16 1:21:44 1:59:37 1:57:19 1496 6247 Luuk Schenk Velp Gld 1962 1891e 13:53 48:20 1:22:43 2:00:08 1:57:21 1497 8489 Michiel Depenbrock Doetinchem 1972 1893e 13:53 48:13 1:22:43 2:00:17 1:57:24 1498 8992 Daan Best Groningen 1992 1894e 15:08 49:31 1:23:13 2:01:34 1:57:24 1499 7237 Henk Bakker Hasselt 1962 1895e 12:57 45:18 1:19:23 1:58:56 1:57:26 1500 878 Sieger Jellema Zwolle 1896e 13:16 46:56 1:22:21 1:58:43 1:57:26
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1501 6935 Erik Karst Zwolle 1982 1897e 12:59 46:19 1:20:47 1:58:30 1:57:27 1502 8584 Patrick Nohl Zeist 1985 1898e 13:22 45:46 1:20:14 2:01:40 1:57:29 1503 7052 Ron Prins Zwolle 1988 1900e 11:27 40:19 1:19:00 1:59:29 1:57:32 1504 8450 John Habers Zwolle 1971 1901e 13:40 47:34 1:22:09 1:59:53 1:57:32 1505 1689 Bert van Gelder X-ICT B.V. 1 1980 1902e 13:43 47:25 1:22:01 1:58:18 1:57:32 1506 8468 Gerard van Schooten Raalte 1955 1904e 12:52 45:44 1:20:30 1:58:58 1:57:33 1507 8331 Clemens Adams Zalk 1966 1905e 13:15 45:49 1:20:12 2:01:01 1:57:34 1508 7319 Wiebe Oosterhaven Nunspeet 1956 1906e 13:52 47:42 1:22:05 2:00:58 1:57:35 1509 8887 Martijn Dreschler Utrecht 1987 1908e 13:21 46:20 1:21:37 1:59:00 1:57:39 1510 1730 Henk Winkelaar Abbott Laboratories 1950 1909e 14:11 49:16 1:23:42 1:58:15 1:57:40 1511 7194 Jan Willem Tip Zwolle 1969 1910e 13:27 46:40 1:21:14 2:00:16 1:57:40 1512 7571 Henk van der Voort 4e Musketiers & Frie 1972 1914e 14:54 49:17 1:23:18 2:02:03 1:57:42 1513 8519 Willem Duthler Arnhem 1971 1915e 13:53 48:14 1:22:43 2:00:35 1:57:43 1514 8090 Ronald Bozelie Weesp 1976 1916e 14:14 49:18 1:23:38 2:00:38 1:57:44 1515 8181 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 1917e 14:46 53:10 1:27:43 1:59:58 1:57:45 1516 8957 Gert Jan Zieleman Hattem 1971 1919e 14:16 49:19 1:22:52 2:01:44 1:57:46 1517 8569 Harrie Poll Zwolle 1958 1921e 14:45 48:08 1:21:27 2:01:58 1:57:47 1518 6554 Robert van Dijk Zwolle 1972 1922e 13:16 46:26 1:20:49 2:00:07 1:57:50 1519 1644 Peter van Heerde Penta Rho 1 1965 1923e 13:56 47:42 1:22:11 1:58:22 1:57:51 1520 7576 Roy Groote Schaarsberg Intersport Schutte 1971 1924e 13:23 47:45 1:23:32 1:58:45 1:57:52 1521 8448 Edwin Schrijver Raalte 1974 1925e 14:07 48:26 1:23:08 2:00:44 1:57:53 1522 1648 Hans Bloks Penta Rho 2 1957 1926e 13:58 47:44 1:22:12 1:58:23 1:57:53 1523 1885 Nico Kuiper Gemeente Zwolle 3 1958 1927e 13:00 46:20 1:21:12 1:58:38 1:57:55 1524 1815 Gert-Jan Meinen VGZ Verzekeringen 1 1969 1929e 12:53 45:12 1:19:28 1:58:26 1:57:56 1525 8271 Martin Dunnink THOR 1981 1930e 13:58 47:53 1:21:40 2:01:24 1:57:58 1526 6598 Jos Jutten Dalfsen 1959 1931e 13:24 47:57 1:22:32 2:00:02 1:57:58 1527 8300 Remco de Groot Nijverdal 1975 1932e 14:00 48:37 1:23:35 2:01:28 1:57:59 1528 8853 Martin Tibben Broekland Ov 1961 1933e 14:39 48:40 1:23:15 2:02:21 1:57:59 1529 6501 Edwin Schoonewelle Zwartsluis 1970 1934e 12:18 43:52 1:20:02 1:59:05 1:58:00 1530 8369 Bart van der Steege Zwolle 1982 1935e 13:34 47:56 1:22:36 1:59:45 1:58:01 1531 6153 Kees Olijve Amsterdam 1966 1936e 13:15 46:17 1:20:55 2:02:19 1:58:01 1532 6874 Theo van den Berg Vorchten 1991 1938e 13:15 45:12 1:18:47 2:01:10 1:58:04 1533 8474 Marcel Onstenk Zwolle 1968 1940e 14:00 49:01 1:23:05 2:00:39 1:58:05 1534 947 Eddy Wichems Zwolle 1986 1941e 12:12 44:22 1:19:19 1:59:04 1:58:06 1535 8822 Gerwin Schuurman Zwolle 1972 1942e 13:50 47:46 1:21:14 2:01:17 1:58:06 1536 8321 Marcel Zomer Zwolle 1986 1943e 13:30 47:35 1:22:30 1:59:48 1:58:06 1537 8304 René Vaartjes Willemsoord 1984 1944e 14:18 49:48 1:24:51 2:01:14 1:58:07 1538 8390 Lennart Vaartjes Giethoorn 1989 1945e 14:19 49:46 1:25:04 2:01:14 1:58:07 1539 7234 Willem Koning Assen 1973 1946e 15:06 49:41 1:24:55 2:02:10 1:58:07 1540 6931 Wim Westerink De Gemzen 1958 1947e 13:54 47:48 1:22:35 2:02:16 1:58:08 1541 6242 Peter Tommassen Zwolle 1950 1948e 13:09 46:41 1:21:52 2:00:05 1:58:09 1542 1884 Raymond van Weeghel Gemeente Zwolle 3 1977 1951e 14:16 49:42 1:25:17 2:01:22 1:58:11 1543 6208 Ivo Koehorst Giesbeek 1976 1953e 14:13 48:48 1:23:36 2:01:57 1:58:12 1544 6336 Adrie Duiveman Zwolle 1968 1954e 14:20 48:10 1:22:46 2:01:11 1:58:12 1545 8261 Bert van der Kolk Hattem 1973 1955e 14:05 49:16 1:24:01 2:00:13 1:58:15 1546 7440 Jeroen van der Veer Run2Day Zwolle 1966 1956e 14:19 48:27 1:23:07 2:00:57 1:58:15 1547 1738 Ronald Karel Kiwa 1 1967 1958e 14:16 47:59 1:21:26 1:59:05 1:58:16 1548 8590 Arjen van Langevelde Waddinxveen 1971 1959e 13:56 48:40 1:22:54 2:01:22 1:58:17 1549 6082 Herwin Jansen Zwolle 1971 1960e 14:00 49:01 1:23:05 2:00:51 1:58:17 1550 1848 Robert Bartels Rabobank IJsseldelta 1985 1964e 13:15 46:07 1:19:55 1:58:46 1:58:20
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1551 6580 Marco Talamini Zwolle 1966 1965e 14:31 49:04 1:23:50 2:01:54 1:58:20 1552 6086 Michel Baak Zwolle 1970 1966e 14:21 49:30 1:24:41 2:00:22 1:58:21 1553 7482 John Nadema Monicares Foundation 1968 1967e 13:29 47:30 1:22:18 2:00:53 1:58:22 1554 1739 Arnie Roskom Kiwa 1 1957 1968e 14:31 50:06 1:24:41 1:59:10 1:58:22 1555 6439 Matthijs Vissers Amersfoort 1985 1970e 13:48 46:52 1:20:41 2:02:02 1:58:24 1556 6055 Jeroen Ganzevles (Warmlop Zwolle 1977 1972e 14:40 48:24 1:22:54 2:02:22 1:58:26 1557 6517 Jan Kaat Oldebroek 1959 1974e 13:23 46:56 1:21:51 2:00:58 1:58:27 1558 8923 Sander Bosscher Zwolle 1982 1975e 12:35 44:01 1:18:24 2:00:45 1:58:30 1559 7056 Martijn Visser Zwolle 1977 1976e 13:34 47:26 1:21:50 2:01:02 1:58:31 1560 1886 Nick Rotman Gemeente Zwolle 3 1975 1977e 13:47 47:51 1:22:09 1:59:15 1:58:32 1561 1638 Jelle de Boer Van der Kamp B.V. 3 1954 1978e 13:08 47:17 1:21:52 1:58:53 1:58:32 1562 6287 Sandy Schinkel Zwolle 1974 1979e 14:21 49:12 1:23:47 2:00:45 1:58:33 1563 6947 Bram Horstman Zwolle 1986 1982e 13:54 48:26 1:23:40 2:00:50 1:58:36 1564 8545 Sander de Jong DE LOPER 1973 1983e 14:13 48:12 1:22:36 2:02:18 1:58:36 1565 7172 Bert Vlijm De Gemzen 1959 1984e 13:27 47:08 1:21:57 2:00:49 1:58:36 1566 6223 Gerben H Elzinga Daventria 1950 1985e 13:25 46:57 1:21:42 2:00:55 1:58:37 1567 8404 Arie Meijer Zwolle 1984 1986e 13:55 47:49 1:22:10 2:01:12 1:58:37 1568 6471 Krijn Korver Zwolle 1963 1987e 13:06 46:11 1:20:44 2:00:57 1:58:38 1569 6953 Jan Pieterse Helmond 1962 1988e 13:46 47:25 1:22:56 2:02:07 1:58:39 1570 8633 Jurgen Beurmanjer Zwolle 1990 1989e 13:23 45:45 1:20:17 2:02:51 1:58:39 1571 1681 Daniel Visserman ITM Group 2 1979 1990e 13:32 47:31 1:22:40 1:59:23 1:58:41 1572 1847 Sjaak Meuleman Rabobank IJsseldelta 1972 1993e 13:16 46:13 1:21:30 1:59:09 1:58:43 1573 7161 Vincent Epema Zwolle 1988 1994e 13:46 48:09 1:23:20 2:01:31 1:58:43 1574 6258 Jeroen de Klerk Zwolle 1979 1995e 13:14 46:19 1:20:24 2:01:40 1:58:44 1575 6300 Jos Eikenaar Zwolle 1973 1997e 13:33 47:14 1:22:02 2:01:24 1:58:49 1576 6656 André Schonewille Ermelo 1965 1998e 13:53 47:47 1:25:21 2:02:55 1:58:50 1577 6560 Paul Brans Dutch Runners 1965 1999e 14:31 48:29 1:23:33 2:03:28 1:58:51 1578 7519 Ronald Jolink 4e Musketiers & Frie 1963 2000e 13:58 46:11 1:21:05 2:03:30 1:58:52 1579 6523 Tinus van Riele Zwolle 1978 2001e 15:19 50:50 1:25:29 2:02:56 1:58:52 1580 6676 Wouter Bos Zwolle 1981 2002e 13:28 46:38 1:20:09 2:00:15 1:58:52 1581 7511 Ralf Bus 4e Musketiers & Frie 1995 2004e 13:17 46:19 1:20:27 2:01:05 1:58:54 1582 8230 Rein Kasper IJsselmuiden 1967 2006e 14:13 48:23 1:22:58 2:01:34 1:58:55 1583 6629 Jaap Makkinga Dalfsen 1962 2007e 13:58 47:08 1:21:53 2:02:17 1:58:55 1584 7043 Bertjan van Dijk Kampen 1967 2008e 14:23 49:51 1:26:34 2:01:31 1:58:55 1585 6515 Erwin van Derlinde Zwolle 1970 2009e 13:59 47:00 1:20:40 2:02:17 1:58:55 1586 1857 Lieven Steijaert Wavin Ladies & Belgi 1963 2011e 14:01 48:19 1:22:45 2:02:12 1:58:56 1587 6325 Dik Strikkers Rouveen 1965 2012e 14:35 48:17 1:22:22 2:03:05 1:58:56 1588 6119 Jan Bos Zwolle 1961 2014e 15:49 52:52 1:27:16 2:03:17 1:58:57 1589 8027 Freddie Westerhof Wezep 1969 2015e 14:10 47:00 1:20:41 2:02:49 1:58:57 1590 6519 Peter Eikelboom De Gemzen 1968 2016e 13:30 48:07 1:23:43 2:00:48 1:58:58 1591 6623 Johan Westerink Kampen 1968 2017e 14:10 48:14 1:22:53 2:02:14 1:58:58 1592 8774 RenOnnoRen Goldbach Tijnje 1978 2018e 13:23 46:19 1:21:26 2:01:33 1:58:58 1593 8699 Marlon Vrolijk Heerenveen 1970 2020e 14:22 48:27 1:22:52 2:01:47 1:58:59 1594 8727 Jeroen van Mill Zwolle 1970 2021e 14:28 49:49 1:24:47 2:02:16 1:58:59 1595 8890 Johan Hofstra Kampen 1961 2022e 14:08 48:15 1:22:55 2:02:16 1:59:00 1596 7426 Davy Luking Stichting Time for H 1986 2023e 15:31 50:01 1:23:51 2:03:40 1:59:01 1597 7427 Sjoerd van der Wal Stichting Time for H 1984 2024e 15:31 50:01 1:23:52 2:03:41 1:59:01 1598 6469 Erwin Kerstens Zwolle 1965 2025e 14:02 49:08 1:23:55 2:00:58 1:59:02 1599 8936 Gerard van der Werf Amsterdam 1963 2026e 12:42 45:21 1:19:16 2:01:32 1:59:02 1600 7287 Peter Schukkert Zwolle 1974 2027e 14:01 49:07 1:23:55 2:01:01 1:59:05
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1601 8567 Erwin Mulder Witharen 1989 2028e 15:33 52:09 1:24:56 2:03:55 1:59:05 1602 7217 Rudi vd Molen Nunspeet 1958 2030e 14:20 48:48 1:23:40 2:03:16 1:59:07 1603 8577 Jan Dirk Feitsma Zwolle 1976 2033e 13:44 48:06 1:22:57 2:01:56 1:59:09 1604 1881 Jeroen Fleer Gemeente Zwolle 2 1988 2034e 12:53 46:49 1:22:31 2:03:24 1:59:09 1605 7517 Ernst de Vries 4e Musketiers & Frie 1972 2035e 14:02 47:33 1:22:51 2:01:42 1:59:10 1606 6508 Michiel Kouwen Zwolle 1971 2037e 14:23 49:02 1:23:47 2:02:44 1:59:11 1607 8830 Bartjan van de Poll Oldebroek 1993 2038e 14:43 50:51 1:25:23 2:02:38 1:59:11 1608 8910 André Steenhuis Klazienaveen 1975 2039e 14:19 49:23 1:23:59 2:02:09 1:59:11 1609 6329 Henk ter Steege Balkbrug 1956 2040e 13:25 47:14 1:22:16 2:00:24 1:59:15 1610 6376 Anton van Duuren Emmen 1957 2042e 14:43 50:06 1:25:14 2:03:22 1:59:16 1611 6279 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 2043e 15:11 50:28 1:25:02 2:03:10 1:59:16 1612 6383 Tijn van Wegen Rijswijk Zh 1978 2045e 13:16 46:49 1:21:59 2:01:18 1:59:17 1613 8159 Edo Hamer Vaassen 1991 2046e 13:26 46:56 1:20:53 2:03:13 1:59:17 1614 6351 Teake Eiling Emmeloord 1949 2047e 13:48 48:38 1:24:05 2:01:47 1:59:19 1615 851 Jan Hulleman Heerde 1965 2048e 14:10 48:55 1:23:34 2:01:39 1:59:20 1616 6548 Wilbert de Haan Ciko '66 1968 2049e 13:19 47:02 1:21:48 2:03:29 1:59:21 1617 6215 Martijn Dijk Ommen 1988 2050e 15:32 52:10 1:24:56 2:04:11 1:59:21 1618 6711 George Wildervank Zwolle 1983 2051e 14:20 49:37 1:24:40 2:01:26 1:59:22 1619 6930 Ton Bouwmeester Bleiswijk 1959 2052e 14:17 49:19 1:24:40 2:02:36 1:59:22 1620 8290 Edwin van Putten Dronten 1990 2053e 14:21 49:50 1:25:36 2:03:10 1:59:22 1621 6704 Dennis Smit Zwolle 1978 2054e 14:20 49:37 1:24:40 2:01:26 1:59:22 1622 6513 Martijn Knol Hardenberg 1979 2056e 13:17 46:30 1:21:30 2:02:26 1:59:23 1623 8185 Gert de Bruin Nunspeet 1975 2057e 15:09 50:10 1:25:04 2:03:47 1:59:23 1624 7070 De Heij De Gemzen 1962 2059e 12:37 45:06 1:21:11 2:01:29 1:59:25 1625 8250 Gert van der Weerd Mastenbroek 1975 2060e 14:27 47:51 1:22:47 2:03:53 1:59:25 1626 423 Tonny Holleboom Broekland 1953 2061e 14:46 49:40 1:25:10 2:04:18 1:59:26 1627 1742 Remco Boonstoppel Kiwa 1 1973 2062e 14:30 50:05 1:24:41 2:00:14 1:59:26 1628 8220 Peter van der Molen Zwolle 1968 2064e 11:58 42:03 1:17:46 2:01:00 1:59:26 1629 6581 Jurgen Seton Zwolle 1986 2065e 14:39 50:35 1:25:13 2:02:20 1:59:27 1630 7071 Bengt Liberg Zwolle 1964 2066e 13:54 48:53 1:24:01 2:02:18 1:59:28 1631 6844 Levtan van Hessem Zwolle 1984 2068e 13:44 47:36 1:22:43 2:03:31 1:59:31 1632 7538 Daniel Herbers 4e Musketiers & Frie 1989 2070e 13:15 45:54 1:19:36 2:01:33 1:59:31 1633 1678 Robert Bilski ITM Group 2 1978 2072e 12:57 45:52 1:20:59 2:00:00 1:59:31 1634 6915 Peter Nefkens Meppel 1965 2073e 15:06 50:00 1:25:12 2:03:19 1:59:32 1635 8566 Cor van Ommen Noordeinde Gld 1968 2074e 13:57 48:15 1:23:00 2:02:30 1:59:33 1636 8813 Robert Tielbeke Lemelerveld 1963 2075e 14:15 49:52 1:25:06 2:02:30 1:59:34 1637 7303 Alwin Bakker Sneek 1986 2076e 14:34 50:03 1:25:33 2:03:14 1:59:34 1638 8305 William de Lange Havelte 1985 2080e 14:45 50:19 1:24:44 2:02:50 1:59:38 1639 6450 Harry van Ogtrop Zwolle 1963 2081e 13:37 47:43 1:22:47 2:03:30 1:59:39 1640 7388 Edwin Smit Scania Production Zw 2082e 13:41 48:07 1:23:36 2:00:01 1:59:39 1641 7324 Herman van den Belt Zwolle 1965 2083e 12:48 44:26 1:18:08 2:00:57 1:59:39 1642 6481 Marcel van Waas PEC 1910 1965 2084e 13:41 47:38 1:22:13 2:02:02 1:59:41 1643 6262 Klaas ter Veen Zwolle 1955 2087e 15:12 50:22 1:24:47 2:03:34 1:59:43 1644 8979 Eric Boerkamp Twello 1961 2088e 13:33 48:02 1:22:56 2:01:37 1:59:43 1645 8106 Walter Buijs Steenwijk 1963 2089e 15:49 50:54 1:25:02 2:03:15 1:59:43 1646 7321 Arthur Vennik Zwolle 1968 2090e 14:18 49:01 1:23:32 2:02:15 1:59:44 1647 8916 Henk Schermerhorn Algemene Bathmense S 1958 2091e 14:12 48:56 1:23:57 2:03:13 1:59:46 1648 8281 Jaap Frank de Velde Kampen 1984 2092e 12:43 44:55 1:20:04 2:02:54 1:59:47 1649 8739 Brian Wezenberg Kampen 1976 2093e 13:19 46:14 1:20:37 2:02:54 1:59:47 1650 6289 Michel Fakkert Zwolle 1970 2094e 13:26 47:33 1:23:07 2:01:54 1:59:48
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1651 7046 Edger Knier Hattem 1978 2095e 15:01 49:57 1:24:57 2:04:26 1:59:48 1652 6400 Roy Karman Zwolle 1980 2096e 14:31 49:03 1:24:06 2:03:54 1:59:49 1653 6801 Dinant Saaltink Haaksbergen 1961 2097e 14:07 48:41 1:23:41 2:03:17 1:59:49 1654 8372 Michel van Uhm Wehl 1966 2100e 13:34 47:41 1:22:47 2:02:31 1:59:52 1655 8445 Peter Prummel Emmeloord 1961 2101e 14:30 49:46 1:25:32 2:02:04 1:59:52 1656 7410 Martijn van der Graaf Bas van de Goor Foun 1977 2102e 14:06 48:56 1:24:36 2:03:46 1:59:52 1657 1592 Gerton Springeling Deltion College 1 1970 2103e 14:40 50:18 1:25:43 2:02:56 1:59:53 1658 1618 Michel Kamstra IKEA B.V. 1 1979 2104e 13:35 46:37 1:22:36 2:03:19 1:59:54 1659 8607 Michiel van Harten Zwolle 1964 2106e 12:37 44:37 1:21:10 2:01:52 1:59:56 1660 8949 Martin Klein Elburg 1974 2107e 13:45 48:37 1:23:39 2:02:16 1:59:57 1661 8854 Vincent Pollemans Oldenzaal 1979 2108e 14:47 50:29 1:26:17 2:03:45 1:59:58 1662 1526 Egbert Boom EY 3 1984 2109e 13:41 48:44 1:24:06 2:00:37 1:59:58 1663 6986 Luc ten Brundel Zwolle 1989 2111e 14:18 49:26 1:24:29 2:03:26 2:00:00 1664 1683 Pawel Kordula ITM Group 3 1980 2112e 13:19 48:05 1:23:52 2:00:30 2:00:01 1665 7294 Jeroen Waanders PEC 1910 1974 2113e 14:13 48:54 1:23:35 2:03:07 2:00:02 1666 1536 Wim Hageman VR & GGD IJsselland 1968 2114e 13:31 47:35 1:22:41 2:00:28 2:00:03 1667 6265 Paul Bink Dalfsen 1972 2115e 13:57 48:17 1:23:37 2:03:24 2:00:03 1668 7156 Michiel Schouwink Zwolle 1962 2117e 13:34 47:22 1:21:42 2:02:46 2:00:06 1669 8817 Stefan Vellinga Zwolle 1993 2118e 14:48 53:08 1:19:11 2:03:07 2:00:06 1670 7035 Gerrit Westerman Dalfsen 1957 2119e 14:53 50:15 1:25:14 2:04:21 2:00:06 1671 8784 Jeffrie Jonkman Meppen (GER) 1984 2120e 14:51 50:52 1:26:35 2:03:05 2:00:06 1672 8424 Jan-Mark Elzer Apeldoorn 1966 2124e 13:13 46:54 1:23:26 2:01:16 2:00:10 1673 7592 Nicky Looyschelder Enexis / Fudura 1985 2125e 14:32 47:41 1:21:20 2:03:36 2:00:13 1674 1820 GastVGZ VGZ VGZ Verzekeringen 2 1981 2126e 14:35 50:27 1:26:10 2:01:04 2:00:14 1675 941 Wai Yip Chan Lanark 1973 2127e 11:44 43:59 1:18:27 2:02:14 2:00:14 1676 7608 Herman Sieljes Isala 1962 2131e 15:26 50:16 1:25:28 2:04:15 2:00:19 1677 8258 Werner Tolsma Amersfoort 1981 2132e 14:23 49:44 1:25:06 2:03:18 2:00:19 1678 8734 Hans Vis NOP 1952 2134e 14:30 49:46 1:25:32 2:02:33 2:00:20 1679 8844 Ronald Lindsen Zevenhoven 1969 2135e 13:55 48:19 1:23:57 2:03:33 2:00:22 1680 8086 Roeland van der Wijk Impala 1962 2136e 12:32 44:17 1:18:10 2:02:51 2:00:22 1681 7545 Willem Joost Flier 4e Musketiers & Frie 1963 2137e 14:39 50:28 1:26:22 2:03:56 2:00:22 1682 1624 Jelger Tuit IKEA B.V. 2 1970 2139e 13:11 46:20 1:21:15 2:01:07 2:00:23 1683 8601 Robbert Gerbrandij Delft 1986 2141e 13:23 46:18 1:21:30 2:04:38 2:00:23 1684 6451 Matthijs Huisman Deventer 1990 2145e 13:12 47:24 1:22:24 2:04:19 2:00:26 1685 7603 Ben Plandsoen Staatshuys 1969 2146e 14:02 50:00 1:25:51 2:01:24 2:00:26 1686 1053 Ivo Eikenaar Start '78 1978 2151e 14:12 48:13 1:22:37 2:03:38 2:00:31 1687 6357 Rene van Leussen Nieuwleusen 1982 2152e 12:41 45:34 1:20:54 2:03:20 2:00:32 1688 8930 Nick Mulder Hattem 1991 2153e 16:07 51:27 1:25:00 2:05:27 2:00:32 1689 1685 Hendri van Vliet ITM Group 3 1982 2154e 14:12 49:29 1:24:01 2:01:14 2:00:32 1690 8068 Marco Overbeek Ijsselstein 1969 2156e 14:38 48:05 1:23:01 2:03:52 2:00:33 1691 6277 Rodger Dekker Zwolle 1971 2157e 14:38 49:29 1:24:06 2:03:52 2:00:33 1692 8385 Kay Boerdijk Heino 1990 2160e 15:28 51:27 1:25:20 2:05:29 2:00:36 1693 8341 Jerry Veneman Meppel 1971 2161e 14:21 49:15 1:23:47 2:04:01 2:00:37 1694 7574 Han Schutte Intersport Schutte 1963 2162e 13:20 47:44 1:23:41 2:01:30 2:00:38 1695 7411 Bob Philipsen Bas van de Goor Foun 1976 2165e 14:05 48:56 1:24:36 2:04:33 2:00:39 1696 6378 Jeroen Rotteveel Heino 1977 2168e 13:40 46:39 1:21:58 2:03:32 2:00:42 1697 8164 Marc Schrijver Zwolle 1980 2169e 14:39 49:37 1:24:26 2:04:21 2:00:43 1698 7305 Ronald Bosscher Zwolle 1985 2170e 14:10 48:50 1:24:26 2:03:19 2:00:43 1699 8051 Niels de With Zwolle 1982 2171e 13:27 46:33 1:20:42 2:03:41 2:00:43 1700 691 Riny Jansen Zwolle 1963 2172e 13:15 46:45 1:21:36 2:03:39 2:00:44
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1701 1811 Jef de Roode GD Diergezondheid 1 1977 2173e 14:04 49:43 1:25:21 2:01:36 2:00:45 1702 1803 Thijs Brouwer Salverda 4 1958 2174e 14:22 50:18 1:26:10 2:01:25 2:00:46 1703 8572 Edo van Poorten Zwolle 1979 2177e 13:02 45:28 1:19:06 2:02:51 2:00:47 1704 1660 Rob Wanschers Professionals in NAH 1975 2179e 14:08 49:00 1:25:29 2:01:20 2:00:49 1705 1205 Tom Sieljes Emmeloord 1965 2180e 14:35 49:28 1:24:37 2:03:46 2:00:49 1706 1941 Dick van Rhee Rabobank Nederland 1 1973 2181e 13:53 48:32 1:23:58 2:01:15 2:00:50 1707 1661 Jan Voortman Professionals in NAH 1963 2182e 14:09 49:00 1:24:07 2:01:20 2:00:50 1708 8077 Peter Tapken Zwolle 1986 2183e 13:23 46:34 1:21:13 2:04:02 2:00:51 1709 8684 Dennis Overweg Coevorden 1983 2184e 15:31 51:36 1:26:09 2:04:20 2:00:51 1710 7392 Christiaan Uitslag Scania Production Zw 2185e 14:34 49:29 1:24:34 2:03:48 2:00:52 1711 6118 Christiaan Uitslag Kampen 1979 2186e 14:34 49:29 1:24:34 2:03:49 2:00:53 1712 8603 Clemens van Emst Zwolle 1988 2187e 14:27 48:44 1:23:24 2:05:12 2:00:53 1713 6773 Michael Hullegie Dedemsvaart 1984 2188e 13:04 46:15 1:21:20 2:03:30 2:00:54 1714 6500 Martin Lanenga Zwolle 1961 2189e 14:09 48:57 1:24:06 2:01:27 2:00:55 1715 1936 Erik Fontein DPA benkis 1 1972 2190e 14:15 50:28 1:25:08 2:01:31 2:00:56 1716 8411 Bob Stoker Assen 1963 2191e 14:43 50:07 1:25:22 2:05:10 2:00:57 1717 6188 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 2193e 14:49 49:59 1:25:27 2:05:15 2:00:57 1718 7514 Reinhardt de Jager 4e Musketiers & Frie 1976 2194e 14:58 51:20 1:28:04 2:05:20 2:00:59 1719 8269 Merijn Kok Zwolle 1984 2195e 14:42 49:37 1:24:26 2:04:37 2:01:00 1720 8008 Wouter Hart Rosmalen 2196e 12:21 44:35 1:19:44 2:01:05 2:01:01 1721 8343 Anne ten Hoor Oldebroek 1991 2197e 14:51 50:35 1:26:04 2:05:18 2:01:01 1722 1712 Mark Schutte Heras BV 1 1980 2198e 12:02 44:41 1:20:29 2:01:29 2:01:02 1723 8449 Nico van Nieuwkerk AV Houten 1951 2202e 13:55 48:28 1:24:30 2:03:45 2:01:05 1724 8627 Mans van Rooijen Groningen 1988 2203e 14:19 49:06 1:24:26 2:04:53 2:01:06 1725 6941 Herman Homminga Zwolle 1958 2204e 12:21 43:08 1:16:20 2:02:20 2:01:06 1726 6312 Ronald Middelkamp Nieuwleusen 1972 2206e 13:28 46:18 1:21:46 2:04:05 2:01:07 1727 8744 Victor Haasjes Ens 1993 2207e 14:28 49:02 1:24:01 2:04:44 2:01:07 1728 8897 Ferry Wunnink Lemelerveld 1975 2209e 14:42 49:54 1:25:35 2:04:56 2:01:08 1729 7112 Reino Rozendaal Zwolle 1980 2211e 16:02 52:40 1:26:17 2:05:06 2:01:08 1730 6518 Marten van Benthem Zwolle 1991 2212e 12:50 45:10 1:19:58 2:02:27 2:01:09 1731 8895 Harry Nieuwenhuis Genemuiden 1984 2213e 14:11 48:14 1:23:49 2:05:36 2:01:09 1732 8765 Jack Tabak Tollebeek 1963 2215e 13:15 47:03 1:23:31 2:03:02 2:01:10 1733 8013 Stijn de Kleuver Hellendoorn 1992 2216e 14:29 50:46 1:26:31 2:04:06 2:01:11 1734 1798 Peter Wiertz Salverda 3 1964 2217e 13:54 47:40 1:22:29 2:02:00 2:01:11 1735 8055 René VanBasten Klazienaveen 1968 2218e 14:04 49:23 1:25:23 2:03:37 2:01:12 1736 6191 Mischa Mol Zwolle 1976 2219e 14:43 49:55 1:25:49 2:05:03 2:01:12 1737 8293 Gert Jan van de Poll 't Loo Oldebroek 1993 2221e 14:44 50:52 1:25:34 2:04:41 2:01:13 1738 7180 Roelof Kramer Oxford (GBR) 1968 2222e 14:29 49:30 1:24:44 2:05:12 2:01:14 1739 1014 Wiebo Walstra Meppel 1975 2223e 15:27 51:47 1:27:01 2:05:22 2:01:15 1740 8786 Jetze Roelink Zwolle 1996 2224e 14:31 49:03 1:24:35 2:05:23 2:01:16 1741 8067 Roel Hartman Diepenveen 1965 2225e 14:42 50:36 1:25:52 2:04:21 2:01:16 1742 8226 Gerard Veger Hasselt 1973 2226e 14:39 47:56 1:22:44 2:05:42 2:01:17 1743 8358 Gerbrand Smedes Blokzijl 1987 2228e 13:34 47:08 1:22:37 2:03:56 2:01:17 1744 8102 Henk Pieters Nijverdal 1966 2230e 13:44 48:42 1:24:17 2:03:00 2:01:19 1745 8804 Arno Snapper Nijkerk Gld 1992 2231e 14:02 49:14 1:26:28 2:02:27 2:01:19 1746 8215 Oswald van Dam Zwolle 1974 2232e 14:33 47:47 1:22:57 2:05:25 2:01:20 1747 7202 Alex Hulleman Zwolle 1969 2233e 14:20 49:31 1:24:44 2:03:22 2:01:20 1748 693 Jan Hornstra PEC 1910 1964 2234e 14:49 49:06 1:23:52 2:05:33 2:01:20 1749 8511 Foppe de Jong Groningen 1971 2236e 15:41 53:11 1:28:19 2:06:02 2:01:21 1750 8374 Anton Sterk Dordrecht 1964 2237e 14:11 49:47 1:25:34 2:03:29 2:01:21
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 36 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1751 7125 Bart Lensink Hanzesport 1990 2238e 12:58 44:54 1:19:23 2:03:28 2:01:21 1752 8652 Erwin Batterink Dedemsvaart 1988 2239e 14:13 48:30 1:24:17 2:04:54 2:01:22 1753 8460 Lambert Pluim Nunspeet 1981 2241e 13:19 47:37 1:23:32 2:03:04 2:01:24 1754 7138 Nicolai Nicolai Zwolle 1977 2242e 13:40 48:22 1:24:38 2:04:00 2:01:24 1755 8155 Wim Bos Kampen 1982 2243e 12:33 46:35 1:23:09 2:02:49 2:01:26 1756 8973 Ton van Riele PEC 1910 1953 2245e 14:03 49:12 1:25:10 2:03:55 2:01:27 1757 6314 Henry Dijkman Zwolle 1970 2246e 14:00 48:45 1:24:42 2:03:57 2:01:28 1758 7510 Rolf Bus 4e Musketiers & Frie 1961 2248e 14:40 50:38 1:26:21 2:05:05 2:01:31 1759 6373 Berry Koning IJsselmuiden 1973 2249e 14:22 48:38 1:23:26 2:05:09 2:01:31 1760 6063 Peter Ripke Zwolle 1975 2251e 13:49 48:00 1:22:51 2:04:14 2:01:33 1761 8103 Brian Geertshuis Hengelo Ov 1975 2252e 13:15 46:01 1:20:57 2:04:29 2:01:33 1762 6172 Ronnie Niemeijer Olst 1965 2253e 14:01 49:32 1:25:34 2:03:56 2:01:33 1763 6919 Herbert Bosscher Apeldoorn 1977 2254e 14:06 48:30 1:23:48 2:04:12 2:01:35 1764 8366 Rudy Mulder Zwolle 1978 2255e 14:52 49:42 1:25:23 2:05:48 2:01:36 1765 7407 Tino Stoop Bas van de Goor Foun 1963 2256e 14:12 48:59 1:24:53 2:05:25 2:01:38 1766 6348 Richard Brands Zwolle 1966 2259e 13:20 47:13 1:23:10 2:03:27 2:01:38 1767 7619 Fred Mobach Isala 1959 2260e 16:06 54:48 1:29:51 2:05:43 2:01:40 1768 6744 Willem Boverhof Zwolle 1975 2261e 15:20 50:52 1:25:32 2:05:44 2:01:40 1769 6716 Mark Hanekamp Dronten 1974 2262e 14:11 49:19 1:24:51 2:05:19 2:01:42 1770 8848 Harold Wunnink Lemelerveld 1973 2264e 14:42 49:55 1:25:35 2:05:31 2:01:43 1771 1786 Jan Willem Meinsma Windesheim 2 1960 2266e 12:42 46:43 1:23:37 2:02:04 2:01:44 1772 1633 André Ekkelenkamp Van der Kamp B.V. 2 1965 2268e 13:08 47:19 1:23:33 2:02:03 2:01:45 1773 6115 Niek Weeting Meppel 1970 2269e 14:03 50:07 1:25:48 2:03:43 2:01:46 1774 8108 Dennis de Boer Zwolle 1973 2275e 15:31 51:57 1:25:44 2:06:00 2:01:56 1775 8044 Bernhard Rozema Meppel 1958 2276e 13:48 47:27 1:22:31 2:04:43 2:01:57 1776 1929 Bert Wagtelenberg Aberson B.V. 1 1971 2278e 12:15 44:20 1:19:16 2:02:37 2:01:59 1777 7414 Tjebbe Bosma Bas van de Goor Foun 1961 2279e 14:20 49:33 1:25:20 2:05:55 2:02:01 1778 8594 Stefan Arkes Lemelerveld 1985 2280e 14:51 50:53 1:26:37 2:05:01 2:02:02 1779 8849 Mark Schrijver Lemele 1966 2281e 14:42 48:40 1:23:42 2:06:24 2:02:02 1780 6799 Van der Haar Henk Genemuiden 1955 2283e 13:42 47:27 1:22:25 2:03:14 2:02:03 1781 8394 Maurits Hamer Heino 1976 2284e 14:09 48:51 1:24:36 2:04:57 2:02:03 1782 8396 Ronald Temmink Heino 1968 2285e 14:09 48:51 1:24:35 2:04:57 2:02:03 1783 326 Hilbert Kok Zwolle 1992 2286e 14:38 50:02 1:26:00 2:05:12 2:02:04 1784 8078 Roy Telman Meppel 1981 2287e 14:35 49:35 1:25:18 2:06:34 2:02:05 1785 1801 Eddy Veenstra Salverda 3 1963 2289e 13:46 48:08 1:23:36 2:02:45 2:02:05 1786 7564 Waldemar Hoving 4e Musketiers & Frie 1970 2290e 13:12 45:56 1:21:28 2:05:28 2:02:06 1787 8114 Mark Eilander Zwolle 1988 2292e 15:02 49:48 1:24:40 2:06:45 2:02:07 1788 7169 René Vos Klazienaveen 1964 2295e 14:19 49:00 1:24:07 2:05:42 2:02:09 1789 6678 Martin Pampiermole Zwolle 1980 2296e 13:59 48:47 1:24:08 2:04:08 2:02:09 1790 6630 Werner Schoenman Zwolle 1973 2298e 14:33 50:13 1:26:11 2:05:43 2:02:10 1791 556 Harold Huisman Zwolle 1971 2299e 14:50 50:19 1:24:55 2:07:02 2:02:10 1792 6742 Owe Loonstra Zwolle 1968 2300e 13:41 47:35 1:22:35 2:05:08 2:02:10 1793 6720 Jan van Mourik Ugchelen 1964 2301e 15:10 50:07 1:25:18 2:05:43 2:02:11 1794 6815 Martijn Vos Zwolle 1975 2302e 14:19 49:23 1:23:59 2:05:11 2:02:14 1795 6796 Marcel van Looijengoed Zwolle 1971 2305e 13:24 47:13 1:22:50 2:03:53 2:02:14 1796 7278 Jan Hardeman Zwolle 1952 2306e 14:57 50:25 1:26:03 2:06:41 2:02:14 1797 6061 Koen Ramaker Bathmen 1969 2308e 13:15 46:12 1:22:44 2:03:41 2:02:15 1798 6456 Roel van den Berg Spurt '88 1967 2309e 14:41 50:18 1:25:54 2:06:11 2:02:15 1799 1556 Marko Hazelhekke Stichting Mindfit 2 1987 2311e 13:08 46:41 1:22:17 2:03:00 2:02:16 1800 6831 Eric van Dalen Warmlopers Zwolle 1973 2312e 14:29 49:34 1:24:42 2:06:08 2:02:17
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 37 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1801 1110 Arjan Rietdijk Schoonloo 1982 2314e 13:37 47:09 1:22:39 2:04:48 2:02:20 1802 6616 Eric Haasjes Zwolle 1969 2315e 15:08 50:48 1:25:48 2:06:07 2:02:20 1803 8398 Jan Maarten Plaggenmarsch Zwolle 1978 2316e 15:49 52:11 1:28:00 2:06:50 2:02:23 1804 6099 Jack Graumans Biddinghuizen 1963 2317e 13:43 47:39 1:23:18 2:05:21 2:02:23 1805 7077 Dick Bast Kampen 1967 2318e 15:25 51:15 1:26:38 2:07:07 2:02:23 1806 6427 Chris Steenbergen Zwolle 1984 2319e 12:54 46:00 1:21:05 2:04:55 2:02:24 1807 8573 Edward van Veen Zwolle 1965 2321e 14:58 51:06 1:27:06 2:06:22 2:02:25 1808 7344 Jacko Maris Renkum 1965 2322e 14:57 50:38 1:27:18 2:06:37 2:02:26 1809 6335 Henk van der Klooster Dronten 1974 2324e 15:03 50:29 1:25:51 2:06:45 2:02:28 1810 7188 Pierre Tabak Emmeloord 1964 2325e 13:16 47:08 1:23:44 2:04:20 2:02:28 1811 8580 Roel van den Berg Zwolle 1977 2327e 14:00 48:17 1:24:08 2:06:23 2:02:30 1812 8389 Henk Jan Kamphuis Oldebroek 1955 2328e 14:43 50:07 1:26:10 2:06:51 2:02:30 1813 7149 Erik Geerds Zwolle 1973 2329e 14:31 52:09 1:28:11 2:05:09 2:02:32 1814 6837 Mark Velema Zwolle 1988 2331e 12:57 47:26 1:23:29 2:04:38 2:02:33 1815 6186 Jan Chaigneau Zwolle 1972 2336e 13:01 46:10 1:21:05 2:05:58 2:02:37 1816 6785 Peter Wolff Zwolle 1960 2337e 13:36 47:24 1:23:41 2:05:10 2:02:40 1817 8455 Pelle de Hoogh Zwolle 1973 2338e 14:30 49:09 1:24:34 2:06:23 2:02:41 1818 7034 Dick Otter Lochem 1951 2340e 14:07 48:52 1:24:52 2:05:38 2:02:42 1819 6741 Richard Lubbers Zwolle 1973 2341e 14:31 49:52 1:25:20 2:06:16 2:02:43 1820 6168 Arthur Schalke Zwolle 1970 2342e 13:43 47:39 1:23:36 2:05:40 2:02:43 1821 8508 Derkjan van der Lugt Dalfsen 1987 2343e 14:39 49:28 1:24:49 2:06:42 2:02:43 1822 6330 Robbie Overmars Hasselt 1964 2345e 13:48 48:38 1:24:34 2:06:01 2:02:44 1823 6496 Bert van Roekel Dutch Runners 1964 2347e 14:03 48:52 1:25:13 2:06:50 2:02:47 1824 6423 Remco Jacobs Zwolle 1963 2350e 13:19 46:59 1:23:37 2:05:09 2:02:49 1825 7214 Bert Schilder Isala '96 1962 2351e 15:32 52:12 1:27:45 2:07:32 2:02:49 1826 7489 Diesmer Vlieger 4e Musketiers & Frie 1969 2352e 13:58 49:12 1:25:17 2:05:29 2:02:54 1827 7117 Radjkoemar Ramkisoen Parthenon 1969 2353e 13:24 48:25 1:25:30 2:05:05 2:02:54 1828 8050 André Leusink DE LOPER 1972 2356e 14:14 48:13 1:22:42 2:06:41 2:02:59 1829 8842 Jasper Dijkema Rouveen 1990 2358e 15:09 51:27 1:27:19 2:07:19 2:03:01 1830 8843 Bernd Rietberg Groningen 1990 2359e 15:10 51:28 1:27:20 2:07:19 2:03:01 1831 8186 Jan Bronkhorst Wezep 1972 2360e 14:21 50:30 1:25:51 2:07:12 2:03:04 1832 1845 Marc Schonewille Rabobank IJsseldelta 1972 2361e 13:08 45:57 1:19:56 2:03:32 2:03:05 1833 1593 Patrick van der Weide KYBYS ingenieurs en 1978 2363e 14:00 48:46 1:24:02 2:03:50 2:03:07 1834 8629 Marvin Soer Zwolle 1985 2364e 14:26 49:20 1:25:59 2:07:27 2:03:07 1835 6862 Léon Badart Zwolle 1984 2365e 12:55 46:49 1:22:26 2:05:08 2:03:07 1836 8586 Mike Lap Apeldoorn 1964 2367e 15:27 51:46 1:27:26 2:07:55 2:03:11 1837 6182 Michael Elders Zwolle 1986 2368e 13:32 47:40 1:23:50 2:05:44 2:03:11 1838 7474 Adri Zwarthoff Monicares Foundation 1966 2370e 14:27 50:42 1:26:01 2:06:02 2:03:13 1839 6601 Henk Mulder PEC 1910 1958 2371e 14:54 51:04 1:27:22 2:07:11 2:03:13 1840 6445 Hein Beltman Zwolle 1954 2372e 14:21 49:38 1:25:44 2:07:00 2:03:13 1841 7422 Mente Bonestroo Stichting Time for H 1966 2373e 15:20 51:28 1:27:41 2:07:40 2:03:13 1842 6558 Martijn Meijer Zwolle 1976 2375e 14:09 48:40 1:24:20 2:06:44 2:03:14 1843 7048 Roy Agten Zwolle 1973 2377e 15:24 51:13 1:27:27 2:07:09 2:03:15 1844 8749 Edward Broekhaar Zwolle 1972 2379e 15:25 51:15 1:27:29 2:07:09 2:03:16 1845 6440 Eric Fiks Hattem 1972 2381e 14:48 48:29 1:23:36 2:07:41 2:03:18 1846 6446 Gerard van der Sluis Isala '96 1965 2382e 14:43 49:29 1:25:53 2:07:34 2:03:18 1847 8380 Harm Stegeman Rouveen 1961 2383e 13:31 48:11 1:24:27 2:06:02 2:03:19 1848 8238 Ron Journee Zalk 1966 2384e 13:22 48:08 1:25:01 2:06:46 2:03:19 1849 6735 Wesley Fielemon Lelystad 1981 2385e 15:20 51:43 1:29:19 2:07:35 2:03:19 1850 8516 Anne-Dirk Fuite Genemuiden 1990 2386e 15:06 51:57 1:28:16 2:06:27 2:03:21
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 38 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1851 8650 Maarten de Waart Zwolle 1984 2387e 13:25 47:34 1:23:51 2:05:59 2:03:22 1852 7113 Gerrit Durberg Cialfo 1951 2388e 14:46 50:50 1:26:59 2:06:48 2:03:23 1853 7295 Tiele Jansen Zwolle 1954 2389e 13:51 48:59 1:25:13 2:06:21 2:03:23 1854 8047 Chris Kruitbosch Zwolle 1976 2391e 15:27 51:39 1:26:57 2:07:46 2:03:29 1855 8471 Henri Ruitenberg Warmlope Kampen 1987 2392e 16:22 53:20 1:28:04 2:07:06 2:03:29 1856 7614 Richard Olijve Isala 1972 2394e 13:18 47:53 1:24:26 2:05:13 2:03:30 1857 7513 Henry van der Graaf 4e Musketiers & Frie 1970 2395e 13:49 49:28 1:26:11 2:06:07 2:03:31 1858 6954 Tim Hoetjes Zwolle 1985 2397e 13:41 47:37 1:23:55 2:06:54 2:03:33 1859 7159 Erik Seuters Kampen 1964 2398e 15:18 51:34 1:27:21 2:08:27 2:03:33 1860 8119 Niels Breurkes Kampen 1976 2400e 14:15 48:58 1:24:55 2:06:51 2:03:34 1861 6573 Mischa Jonker Eindhoven 1980 2402e 13:34 48:37 1:25:39 2:05:52 2:03:35 1862 6212 Michael Mol Maarssen 1986 2403e 14:09 49:18 1:27:24 2:05:53 2:03:36 1863 6556 JanJaap Staal Zwolle 1968 2404e 14:24 48:26 1:23:48 2:07:47 2:03:37 1864 1837 Edwin van Tongeren Rabobank IJsseldelta 1978 2405e 14:05 50:05 1:25:43 2:03:50 2:03:37 1865 6793 Jan luite Visscher Genemuiden 1982 2409e 13:56 48:27 1:23:23 2:06:21 2:03:40 1866 8585 Berend Jan Hazenberg Ermelo 1967 2413e 14:30 49:43 1:26:12 2:07:47 2:03:44 1867 855 Anne Bruinewoud Zwolle 1969 2414e 16:00 53:53 1:29:27 2:08:24 2:03:44 1868 7111 Tony Huiskamp Zwolle 1966 2417e 15:23 51:13 1:27:30 2:07:33 2:03:47 1869 8233 Meindert Nieland Harderwijk 1974 2418e 14:25 49:38 1:25:44 2:07:30 2:03:48 1870 8851 Geert Mattelé Isala '96 1969 2419e 13:18 48:18 1:25:08 2:05:49 2:03:48 1871 7610 Berry Meijberg Isala 1962 2420e 14:42 49:41 1:25:37 2:07:56 2:03:49 1872 7609 Nick Zegger Isala 1987 2421e 14:42 49:41 1:25:36 2:07:56 2:03:49 1873 7011 Theo de Ruiter Hattem 1957 2422e 13:56 48:55 1:25:07 2:08:20 2:03:49 1874 8777 Jarno Nijboer Staphorst 1990 2423e 14:22 48:50 1:23:50 2:07:00 2:03:50 1875 6916 Arjan Zweekhorst Cialfo 1965 2424e 14:51 50:54 1:28:33 2:07:12 2:03:50 1876 7083 Leo Roos Zwolle 1965 2427e 15:13 51:26 1:27:13 2:08:04 2:03:53 1877 8124 Jeroen Verwindt Balkbrug 1974 2428e 15:24 51:22 1:27:20 2:08:00 2:03:55 1878 8644 Mark Bouwhuis Heino 1994 2429e 13:27 48:36 1:24:50 2:05:19 2:03:56 1879 8758 Henk Kruisweg Balkbrug 1963 2431e 15:50 52:15 1:28:28 2:08:07 2:04:01 1880 8994 Ralph Hamminga Kampen 1966 2432e 14:25 50:06 1:27:06 2:07:07 2:04:03 1881 1953 Remco van den Brink Scania Production Zw 1980 2433e 12:27 45:36 1:23:43 2:04:22 2:04:05 1882 8872 Robin Tip Zwolle 1996 2434e 14:10 49:46 1:28:18 2:06:41 2:04:05 1883 6144 Jan Scjherpenisse Biddinghuizen 1961 2437e 13:35 47:08 1:23:09 2:07:05 2:04:07 1884 1677 Erik Nentjes ITM Group 1 1986 2439e 14:04 49:03 1:24:53 2:04:50 2:04:08 1885 7318 Bennie van Dartel Wijhe 1961 2440e 15:15 51:51 1:28:11 2:08:39 2:04:11 1886 6286 Martijn Sweitser Olst 1969 2441e 15:05 49:31 1:25:30 2:08:16 2:04:13 1887 7341 Joel van Dijk Zwolle 1972 2442e 15:39 53:15 1:28:42 2:08:54 2:04:13 1888 6339 Harry Kleinjan Atletics Nijverdal 1960 2443e 15:10 52:05 1:28:28 2:07:42 2:04:17 1889 1887 Gerard van Wieten Gemeente Zwolle 3 1959 2444e 14:27 50:13 1:27:26 2:06:28 2:04:18 1890 1711 Remco Poppen Heras BV 1 1977 2445e 13:32 48:14 1:24:52 2:04:46 2:04:19 1891 7408 Sathya Ros Bas van de Goor Foun 1992 2446e 15:35 52:21 1:29:20 2:08:10 2:04:19 1892 6219 Willem van de Streek Zwolle 1948 2447e 14:14 49:47 1:25:24 2:06:56 2:04:20 1893 7378 Henk Loijenga Scania Production Zw 2448e 13:53 49:31 1:26:07 2:04:48 2:04:20 1894 6641 Gerrit van Asselt Wezep 1972 2451e 15:36 51:49 1:27:55 2:08:29 2:04:23 1895 8819 Kevin Mosterd Baarn 1986 2452e 14:24 49:26 1:27:15 2:08:05 2:04:24 1896 1621 Özay Ergin IKEA B.V. 1 1971 2454e 14:10 49:41 1:26:17 2:05:13 2:04:25 1897 7079 Bertje B ten Brink Hollandscheveld 1964 2455e 13:37 48:11 1:24:31 2:07:07 2:04:26 1898 6190 Michiel van Veen Zwolle 1995 2456e 15:14 51:27 1:28:14 2:08:43 2:04:27 1899 8481 Peter Verhagen Amersfoort 1971 2458e 14:35 50:06 1:26:29 2:08:25 2:04:30 1900 7142 Remon van Zeist Apeldoorn 1978 2459e 16:02 53:13 1:28:01 2:08:30 2:04:32
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 39 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1901 8790 Anno Jan Krottje Zwolle 1968 2460e 15:34 52:14 1:28:16 2:09:07 2:04:32 1902 8368 Henk Schuitemaker Hasselt 1960 2461e 13:54 48:34 1:24:53 2:06:17 2:04:32 1903 1607 Dave Dorman ING 1 1980 2462e 13:30 47:57 1:23:42 2:05:12 2:04:35 1904 6802 Gerben Sloterdijk Zwolle 1962 2463e 15:21 51:26 1:27:16 2:08:42 2:04:37 1905 6229 Kor Dijkema Zwolle 1971 2464e 14:40 50:39 1:26:53 2:08:31 2:04:38 1906 455 Erik Mentink Zwolle 1958 2465e 15:07 51:03 1:27:38 2:08:25 2:04:39 1907 7441 Frank Veldman Run2Day Zwolle 1966 2466e 14:21 49:33 1:26:00 2:07:53 2:04:40 1908 7014 Klaas Dijkema Rouveen 1964 2467e 14:29 49:37 1:26:20 2:08:32 2:04:40 1909 7151 Adriaan Smit Zwolle 1963 2470e 15:24 51:37 1:27:46 2:08:59 2:04:42 1910 8539 Mart van Ark Zwolle 1984 2471e 13:46 49:08 1:25:16 2:07:19 2:04:42 1911 7352 Ahmed Al-Abbudi Scania Production Zw 2473e 12:43 46:05 1:21:30 2:04:53 2:04:44 1912 7197 Peter de Wilde Isala '96 1962 2475e 15:32 52:13 1:27:54 2:09:30 2:04:47 1913 9009 Rob Bottenberg Isala '96 1968 2476e 15:32 52:13 1:27:55 2:09:30 2:04:47 1914 6135 Marijn Uitsla Kampen 1977 2477e 14:59 51:09 1:27:17 2:09:21 2:04:47 1915 6655 Silas Boxum (Warmlopers) Zwolle 1983 2479e 15:30 51:53 1:28:22 2:08:43 2:04:48 1916 6857 Theo Hegeman Lelystad 1951 2481e 15:02 51:24 1:28:08 2:09:08 2:04:50 1917 7283 Bert Holsappel Dalfsen 1964 2483e 13:14 46:00 1:22:11 2:07:31 2:04:53 1918 7406 Bas van de Goor Bas van de Goor Foun 1971 2484e 14:22 50:02 1:26:08 2:08:46 2:04:54 1919 8053 André Evers Marienheem 1963 2487e 13:02 46:12 1:21:04 2:08:56 2:05:01 1920 8766 Martin Noordzij Dutch Runners 1961 2488e 14:33 49:29 1:25:06 2:09:05 2:05:01 1921 6234 Wolter-Jan Strijker Flevo Delta 1965 2489e 15:14 51:29 1:28:00 2:08:20 2:05:02 1922 7157 Robert Voors Buren Gld 1965 2491e 15:30 51:47 1:28:06 2:09:00 2:05:08 1923 7475 Gert van Brummelen Monicares Foundation 1965 2492e 14:27 50:41 1:26:01 2:07:59 2:05:09 1924 7297 Sander Boer Zwolle 1953 2494e 15:04 51:58 1:28:15 2:08:46 2:05:13 1925 7249 Richard Mulder Hattem 1960 2495e 16:07 51:41 1:27:13 2:10:08 2:05:14 1926 6306 Benno Moed Steenwijk 1988 2497e 14:51 52:23 1:27:47 2:06:54 2:05:15 1927 1866 Ali Bidi Wavin Heren 1 1949 2503e 13:46 50:11 1:27:26 2:05:41 2:05:23 1928 7626 Vincent Jongen Isala 1963 2504e 13:50 47:55 1:24:55 2:08:35 2:05:25 1929 8280 Erik Wilgenhof Wierden 1969 2506e 14:25 50:24 1:26:14 2:08:34 2:05:26 1930 8676 Raoul Winter Velp Gld 1970 2507e 13:49 45:56 1:19:46 2:08:29 2:05:26 1931 7236 Alex Kroeze Zwolle 1988 2508e 15:48 51:39 1:27:19 2:09:50 2:05:31 1932 8432 Glenn van der Linde Sint Jansklooster 1996 2509e 13:58 48:23 1:24:27 2:09:02 2:05:32 1933 8437 Kasper Borgonjen Utrecht 1984 2510e 15:45 54:09 1:29:18 2:09:57 2:05:36 1934 6070 Henk van dorp (Warmloper) Zwolle 1990 2512e 15:28 51:52 1:28:21 2:09:33 2:05:37 1935 8866 Robert Bombeeck Steenwijk 1966 2513e 15:22 51:53 1:28:54 2:10:12 2:05:38 1936 8485 Koen Buis Arnhem 1972 2514e 14:08 48:26 1:24:21 2:08:30 2:05:38 1937 8929 Gerard van Assen Zwolle 1968 2515e 14:34 49:20 1:25:55 2:09:11 2:05:39 1938 7103 Guido Hooiveld Zwolle 1972 2516e 15:36 52:15 1:28:31 2:09:31 2:05:39 1939 8256 Peter Oosterhoff Grootebroek 1963 2517e 14:58 51:13 1:27:37 2:10:22 2:05:41 1940 6612 Jelle Groeneveld Deventer 1967 2518e 15:07 51:21 1:28:10 2:10:07 2:05:42 1941 8079 Geoffrey Krol Kampen 1972 2527e 13:18 46:39 1:22:37 2:09:13 2:05:51 1942 6205 Henkjan Ruijfrok PEC 1910 1968 2528e 13:45 50:10 1:28:05 2:08:19 2:05:53 1943 8255 Gerrit Holstege Zwolle 1958 2530e 15:50 52:53 1:29:03 2:10:13 2:05:54 1944 6476 Ruud Odijk Deventer 1962 2531e 14:03 49:21 1:26:42 2:09:32 2:05:54 1945 8340 Richard de Ruiter Zwolle 1972 2534e 13:18 46:18 1:21:23 2:09:11 2:05:58 1946 6913 Maarten Timmer Zutphen 1975 2537e 14:55 50:34 1:27:00 2:10:21 2:05:58 1947 1598 Ferran ten Hove Homar BV 1 1992 2538e 13:35 47:53 1:26:59 2:06:33 2:05:59 1948 7036 Geert Broeren Zwolle 1971 2542e 15:40 53:40 1:30:06 2:10:34 2:06:06 1949 7189 Bas Zielhuis Wezep 1969 2553e 14:11 50:00 1:26:42 2:08:54 2:06:15 1950 6864 Gideon Smit Zwolle 1982 2554e 15:14 50:54 1:25:58 2:10:08 2:06:16
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 40 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1951 7063 Martin Terpstra Zwolle 1961 2555e 15:50 54:30 1:31:04 2:10:48 2:06:16 1952 6775 Jan Paul Rop Zwolle 1967 2556e 15:04 51:11 1:28:21 2:10:04 2:06:18 1953 8177 Tim Kramer Harderwijk 1988 2557e 13:56 48:12 1:25:39 2:09:43 2:06:19 1954 8996 Christiaan Kleczewski Amsterdam 1972 2559e 14:17 49:43 1:26:17 2:08:48 2:06:21 1955 7213 Dick van Peer Zwolle 1957 2564e 13:43 49:14 1:26:06 2:07:53 2:06:27 1956 6389 Alex Weelink Ommen 1957 2567e 14:30 50:20 1:27:23 2:10:02 2:06:29 1957 8377 Frank Aikema Assen 1987 2569e 13:45 48:59 1:26:15 2:10:49 2:06:30 1958 6366 Jan van der Weerd Steenwijk 1961 2573e 14:29 49:57 1:27:15 2:10:12 2:06:33 1959 7055 Rijk van Boven Oldebroek 1977 2574e 14:18 49:34 1:26:27 2:10:20 2:06:34 1960 8852 Herman Oving Zwolle 1968 2576e 14:29 49:31 1:24:52 2:10:37 2:06:40 1961 7589 Henk van de Haar Enexis / Fudura 1972 2578e 14:41 50:53 1:28:02 2:09:09 2:06:41 1962 7567 Rene van Marle 4e Musketiers & Frie 1990 2579e 15:01 52:45 1:31:21 2:10:10 2:06:42 1963 1724 Hein Ossendrijver Abbott Laboratories 1961 2581e 14:27 50:46 1:28:10 2:06:56 2:06:44 1964 8770 Willemsen Ernst-Jan Zwolle 1972 2583e 14:57 51:30 1:28:24 2:10:25 2:06:45 1965 8218 Bob de Jong Zwolle 1985 2584e 15:45 51:33 1:28:06 2:10:45 2:06:46 1966 6320 Adrian Knol Zwolle 1980 2586e 15:46 51:34 1:28:07 2:10:46 2:06:47 1967 8902 Raymond Spijkerman Zwartsluis 1980 2587e 14:18 47:09 1:22:16 2:11:31 2:06:48 1968 6402 Edwin Kramer Salland 1969 2588e 15:30 52:49 1:29:33 2:11:40 2:06:50 1969 8654 Marc Wolf Leusden 1962 2593e 15:27 51:23 1:27:38 2:11:44 2:06:54 1970 6326 Paul Beumer Harderwijk 1956 2594e 15:47 52:31 1:29:46 2:11:15 2:06:55 1971 7638 Ben Schrijver Isala 1954 2597e 15:01 52:31 1:29:33 2:09:29 2:06:56 1972 7438 Jeroen Doornbos Run2Day Zwolle 1980 2598e 15:38 52:35 1:29:01 2:11:33 2:06:56 1973 6908 Peter Versluis Bant 1969 2600e 14:16 49:02 1:27:03 2:09:52 2:06:57 1974 7292 Dirk Wilem Hiemstra De Sprinter 1968 2601e 14:38 50:33 1:28:08 2:11:05 2:06:57 1975 6888 Jan Lütter Tolbert 1955 2603e 14:14 51:09 1:29:12 2:09:08 2:07:00 1976 8915 Harm Klein Deventer 1951 2604e 14:03 48:29 1:25:13 2:10:57 2:07:04 1977 8898 Henry Strijker Hollandscheveld 1972 2605e 13:48 47:44 1:25:02 2:09:05 2:07:05 1978 7241 Gerwin Luijendijk Rotterdam 1980 2606e 13:00 44:38 1:26:55 2:10:00 2:07:05 1979 7182 Stefan Poel Hollandscheveld 1989 2607e 13:48 47:44 1:25:03 2:09:05 2:07:05 1980 8905 Tomas Visser Zwolle 1987 2608e 12:45 44:33 1:24:40 2:09:02 2:07:06 1981 7464 Hylke Thiry Monicares Foundation 1975 2609e 15:21 52:16 1:29:48 2:11:06 2:07:06 1982 6069 Marinus Liebregt Houten 1973 2611e 14:32 51:54 1:28:46 2:10:12 2:07:07 1983 8227 FrensHein Emmeloord 1957 2612e 15:41 53:19 1:29:57 2:11:32 2:07:08 1984 6813 Cozijn van den Pol Elburg 2613e 14:32 50:47 1:27:57 2:10:19 2:07:08 1985 8299 Jitte Postuma Kampen 1965 2616e 14:23 49:51 1:26:35 2:09:47 2:07:11 1986 7637 Jarik Spoelman Isala 1988 2617e 14:08 50:06 1:28:20 2:09:49 2:07:12 1987 8645 SH Koopman Zwolle 1978 2618e 13:17 46:30 1:23:02 2:10:03 2:07:14 1988 7496 Kees van den Beukel 4e Musketiers & Frie 1972 2619e 15:28 51:43 1:29:06 2:11:33 2:07:16 1989 6058 Martijn Ganzevles (Warmlo Zwolle 1977 2620e 15:06 50:56 1:27:18 2:11:15 2:07:19 1990 8054 Gerben ten Hoven Zwolle 1964 2621e 14:55 51:48 1:28:53 2:09:28 2:07:19 1991 6248 Berend Teeninga Hengelo Ov 1987 2622e 14:34 50:47 1:27:16 2:10:09 2:07:21 1992 6246 Erik Wijtsma Zwolle 1970 2623e 14:08 50:03 1:27:02 2:09:56 2:07:21 1993 8172 Jaap Knot Meppel 1978 2624e 14:35 51:03 1:28:15 2:10:09 2:07:21 1994 8710 Richard Weerts Zwolle 1966 2625e 13:53 49:47 1:27:34 2:09:28 2:07:22 1995 7323 Erwin van Gelder Zwolle 1965 2627e 15:39 51:34 1:28:39 2:11:44 2:07:23 1996 8621 Stephan Rahantoknam Zwolle 1975 2629e 15:23 51:54 1:28:56 2:11:45 2:07:24 1997 8660 Nico de Jager Zwolle 1962 2631e 15:33 52:17 1:28:55 2:12:09 2:07:27 1998 8886 Benicio Geerts Raalte 1995 2632e 15:09 51:38 1:28:43 2:11:35 2:07:29 1999 7210 Wiljan Geerts Salland 1960 2633e 15:10 51:39 1:28:44 2:11:34 2:07:30 2000 6094 Gerrit Piek Zwolle 1952 2636e 15:11 51:43 1:28:26 2:11:54 2:07:32
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 41 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2001 7534 Aron Hoogendoorn 4e Musketiers & Frie 1993 2637e 15:46 51:33 1:26:52 2:11:36 2:07:37 2002 7578 Henk Grondhuis Intersport Schutte 1954 2639e 15:33 53:00 1:30:44 2:12:13 2:07:40 2003 7259 Albert Knol 's-Heerenbroek 1965 2641e 15:54 51:59 1:28:33 2:12:00 2:07:46 2004 6729 Eric Selles Zwolle 1965 2642e 15:36 52:27 1:28:59 2:12:18 2:07:51 2005 8754 Roel Roelofs Hellendoorn 1954 2644e 13:32 47:49 1:25:04 2:11:20 2:07:53 2006 6914 Arjo van der Veken Zwolle 1957 2645e 15:17 52:53 1:30:48 2:10:33 2:07:55 2007 8952 Rob Haveman Zwolle 1988 2646e 15:48 53:21 1:30:13 2:12:16 2:07:57 2008 8958 Floris Buter Zwolle 1977 2647e 15:11 52:53 1:29:36 2:11:17 2:07:58 2009 8965 Frank Herbrink Zwolle 1974 2648e 14:37 49:56 1:27:29 2:11:19 2:07:58 2010 7171 Gert Visscher Zwolle 1974 2650e 12:32 44:36 1:21:23 2:09:54 2:08:04 2011 8127 Jan Ter Horst Hellendoorn 1960 2651e 16:13 53:06 1:28:56 2:12:43 2:08:04 2012 7060 Willem Smit PEC 1910 1954 2653e 15:03 51:07 1:28:16 2:12:01 2:08:07 2013 8675 Wim van Tolij Raalte 1958 2654e 13:42 49:49 1:28:29 2:09:15 2:08:08 2014 1611 Arend van der Helm KRAANBOLWERK 1 1979 2655e 15:54 53:34 1:30:39 2:12:15 2:08:08 2015 7222 Mads Kroes Hattem 1993 2657e 13:49 48:41 1:25:58 2:11:24 2:08:12 2016 8907 Jan de Boer Salland 1956 2659e 15:15 51:46 1:29:07 2:12:12 2:08:13 2017 8211 Paul Middelkamp Olst 1968 2660e 13:46 50:04 1:28:18 2:10:17 2:08:15 2018 6218 Nico Havinga Zwolle 1979 2662e 14:07 48:54 1:25:37 2:11:42 2:08:17 2019 8922 Maurice Arnoldy Emmeloord 1954 2663e 14:19 49:56 1:27:33 2:11:10 2:08:19 2020 6510 Riny van der Zanden Assen 1971 2665e 15:12 52:12 1:29:19 2:12:52 2:08:20 2021 7394 Jan van der Meulen Scania Production Zw 2666e 14:16 51:44 1:30:14 2:08:46 2:08:22 2022 8497 Ruben de Jong Emmeloord 1984 2667e 14:28 50:02 1:28:17 2:10:32 2:08:22 2023 6647 Dick Klein Nieuwleusen 1968 2669e 14:49 51:07 1:28:49 2:13:14 2:08:26 2024 1858 Ludo Martens Wavin Ladies & Belgi 1969 2670e 14:16 49:01 1:27:38 2:11:45 2:08:26 2025 8504 Peter Mulder Zwolle 1982 2672e 14:18 49:09 1:26:13 2:10:04 2:08:27 2026 6860 Stephan Olof Idskenhuizen 1969 2673e 14:57 52:29 1:30:48 2:12:38 2:08:28 2027 8638 Marnix van de Wetering Amersfoort 1977 2676e 15:41 52:22 1:30:13 2:13:15 2:08:33 2028 8438 Dik Runherd Balkbrug 1967 2680e 13:31 49:25 1:27:26 2:10:11 2:08:35 2029 8509 Erwin Jonker Hasselt 1968 2681e 15:00 50:37 1:28:42 2:13:04 2:08:36 2030 7220 YM Dijkstra Veluwe 1977 2682e 15:33 53:17 1:30:42 2:13:13 2:08:36 2031 8602 Wilhelm Sneller Elburg 1978 2683e 15:36 52:34 1:29:26 2:13:21 2:08:37 2032 6460 Patrick Hoogezand IJsselmuiden 1981 2688e 14:20 49:31 1:26:02 2:11:49 2:08:40 2033 7556 Mark Hobers 4e Musketiers & Frie 1988 2689e 13:22 48:00 1:24:30 2:10:44 2:08:41 2034 8704 Jerker Wouters TION 1976 2691e 15:35 52:03 1:28:29 2:13:27 2:08:51 2035 1576 Eric de Regt De Nieuwe Zaak 1 1979 2692e 13:20 47:13 1:25:12 2:09:15 2:08:53 2036 7590 Ronald ten Berge Enexis / Fudura 1970 2694e 15:30 52:50 1:30:04 2:12:48 2:08:57 2037 6159 Anton Cnossen Zwolle 1977 2695e 14:10 49:18 1:27:33 2:11:15 2:08:59 2038 7531 Albert Kwant 4e Musketiers & Frie 1986 2697e 13:22 48:23 1:26:55 2:11:01 2:08:59 2039 8070 Willard Mulder Kampen 1976 2698e 15:10 52:13 1:29:54 2:11:41 2:09:06 2040 6232 Rieuwert de Haan Zwolle 1985 2699e 14:15 50:38 1:28:48 2:12:12 2:09:06 2041 8436 Jeroen Kooren Zwolle 1991 2700e 16:15 55:12 1:33:24 2:13:57 2:09:07 2042 7600 Marc olde Scholtenhuis Staatshuys 1972 2701e 13:48 49:39 1:27:36 2:10:04 2:09:07 2043 1863 Juan Pablo del Valle Wavin Executives 1972 2702e 13:45 51:08 1:30:00 2:09:25 2:09:08 2044 6425 Bastiaan Montfrooy De Gemzen 1977 2705e 14:51 50:28 1:28:06 2:12:20 2:09:10 2045 8333 Adri Janse Kraggenburg 1956 2706e 15:48 54:06 1:31:29 2:13:37 2:09:11 2046 8462 Lars van Wieren Zwolle 1994 2709e 16:16 55:11 1:33:24 2:14:04 2:09:13 2047 8005 Freek Franssen Zwolle 1982 2710e 16:16 55:13 1:33:25 2:14:03 2:09:14 2048 6322 Martin Wemes Steenwijk 1960 2711e 14:51 52:32 1:31:29 2:10:53 2:09:14 2049 7477 Sander Roege Monicares Foundation 1971 2713e 15:15 50:53 1:28:31 2:13:10 2:09:16 2050 6619 Marco Schouwstra Zwolle 1970 2714e 15:25 51:29 1:28:08 2:13:10 2:09:17
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 42 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2051 8176 Gert Hutten Bergentheim 1974 2717e 15:06 52:57 1:31:00 2:12:25 2:09:20 2052 6746 Paul Hibbert Hatfield (GBR) 1958 2719e 16:16 55:59 1:32:45 2:13:23 2:09:23 2053 8202 Tom van Rijt Eindhoven 1988 2720e 15:42 52:50 1:30:15 2:13:07 2:09:23 2054 8595 Helmich Heutink JR Holten 1976 2721e 15:39 54:24 1:31:34 2:14:09 2:09:24 2055 8596 Helmich Heutink SR Genemuiden 1948 2722e 15:39 54:24 1:31:35 2:14:09 2:09:24 2056 6944 Erik Hellendoorn NOP 1954 2723e 14:07 50:05 1:28:54 2:12:34 2:09:27 2057 7402 Wouter Wessels Scania Production Zw 2724e 13:57 49:34 1:26:17 2:09:55 2:09:27 2058 8978 Wierd Dijkstra Zwolle 1990 2726e 16:13 55:52 1:34:03 2:14:04 2:09:29 2059 1627 Theo Boer IKEA B.V. 2 1983 2727e 13:33 46:22 1:22:29 2:10:19 2:09:32 2060 1552 Anton Jurnink Stichting Mindfit 1 1952 2728e 14:35 51:29 1:29:32 2:10:22 2:09:33 2061 8032 Jan van der Kolk Zwolle 1967 2729e 15:07 51:04 1:27:52 2:13:20 2:09:33 2062 7456 Rob van der Steeg Wijzonol Bouwverven 1970 2731e 15:41 53:18 1:30:59 2:13:55 2:09:39 2063 7128 Lucas van Rennes Zwolle 1980 2732e 12:13 44:25 1:24:02 2:11:33 2:09:41 2064 7404 Tareq Youssefzai Scania Production Zw 2734e 13:48 48:54 1:25:59 2:10:24 2:09:42 2065 7573 Phlip Corporaal Intersport Schutte 1953 2736e 15:53 53:26 1:31:36 2:13:54 2:09:44 2066 8963 Rudhi Meilink Enschede 1977 2739e 15:11 52:52 1:27:32 2:13:09 2:09:50 2067 8063 Jeroen van Ettekoven Zwolle 1982 2740e 14:36 51:24 1:29:01 2:13:25 2:09:51 2068 8495 Jaco Helmink Zwolle 1956 2741e 15:16 52:27 1:29:53 2:13:20 2:09:52 2069 1161 Harm Gies Zwolle 1979 2743e 14:30 49:32 1:28:36 2:14:44 2:09:55 2070 7559 Matthe Vos 4e Musketiers & Frie 1968 2745e 16:27 54:47 1:31:50 2:13:28 2:09:56 2071 7529 Albert Heemskerk 4e Musketiers & Frie 1960 2746e 16:28 54:47 1:31:51 2:13:28 2:09:57 2072 1745 Alex Adema TGN 1 1970 2748e 13:42 50:21 1:27:58 2:10:31 2:10:00 2073 7579 Timo Grondhuis Intersport Schutte 1989 2750e 15:49 54:54 1:33:29 2:14:34 2:10:02 2074 7575 Edwin Linderhof Intersport Schutte 1963 2751e 15:49 54:53 1:33:26 2:14:35 2:10:03 2075 6356 Hans Kroeze De Sperwers 1959 2753e 15:30 51:45 1:27:19 2:14:45 2:10:04 2076 6502 Dolf Bruins Slot Zwolle 1971 2755e 14:18 50:36 1:29:21 2:12:55 2:10:05 2077 8562 Gwg Wijnands Zwolle 1971 2756e 15:01 51:27 1:29:03 2:15:02 2:10:05 2078 6100 Jeroen van der Horst Zwolle 1973 2758e 16:14 54:58 1:32:00 2:14:57 2:10:10 2079 8837 Erik Nijboer Staphorst 1995 2759e 14:41 51:39 1:29:55 2:13:21 2:10:11 2080 1597 Fokke Anne Kooistra KYBYS ingenieurs en 1960 2760e 15:11 55:05 1:33:40 2:10:58 2:10:13 2081 6755 Hester Borst Zwolle 1982 2762e 15:32 53:06 1:31:41 2:13:46 2:10:13 2082 8259 Erwin Wolters Doornspijk 1961 2764e 15:05 52:19 1:30:29 2:13:24 2:10:16 2083 6254 James van Ommen Kampen 1955 2765e 14:00 50:11 1:29:05 2:13:08 2:10:17 2084 1595 Aljen Veenstra KYBYS ingenieurs en 1953 2767e 14:58 52:33 1:30:28 2:11:03 2:10:18 2085 8362 Nico den Hollander Zwolle 1954 2768e 15:34 56:19 1:41:41 2:12:31 2:10:18 2086 6209 Jos Koedijk Zwolle 1956 2769e 15:34 52:26 1:29:29 2:14:07 2:10:19 2087 6167 Iwan van Rooijen Annen 1976 2770e 15:20 52:07 1:29:35 2:13:50 2:10:22 2088 6174 Anne Wiersma Zwolle 1966 2772e 13:26 48:48 1:27:31 2:12:38 2:10:23 2089 6355 Albert Kerssies Waddinxveen 1961 2774e 14:19 50:02 1:26:42 2:13:30 2:10:25 2090 8301 Tom Postuma Kampen 1963 2775e 15:13 52:15 1:29:57 2:13:00 2:10:25 2091 8111 Guus Kroesen Dutch Runners 1967 2778e 14:20 49:11 1:29:35 2:13:21 2:10:29 2092 8350 Marcel Snoeijer IJsselmuiden 1972 2779e 13:23 48:03 1:24:58 2:13:38 2:10:29 2093 8889 Koos Koster Elburg 1989 2782e 15:28 51:59 1:28:42 2:14:23 2:10:30 2094 6409 John Bakker Hasselt 1961 2785e 16:13 54:41 1:31:45 2:15:25 2:10:33 2095 6392 Harm van Dijk Hasselt 1961 2786e 16:13 54:42 1:31:46 2:15:25 2:10:33 2096 8254 Jonny Drees Nijverdal 1958 2787e 15:29 53:30 1:31:17 2:15:28 2:10:34 2097 6337 Wouter van Dorp Amersfoort 1978 2789e 16:21 56:35 1:35:43 2:14:35 2:10:36 2098 6763 Gerard Velthuis Meppel 1957 2790e 14:33 50:11 1:27:32 2:14:55 2:10:36 2099 8174 Berry Mensink Zwolle 1979 2791e 15:30 53:34 1:29:47 2:15:21 2:10:36 2100 8537 Jogchem Meinema Zwolle 1978 2793e 14:06 50:11 1:27:54 2:13:11 2:10:37
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 43 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2101 6424 Kees Pilon PEC 1910 1957 2794e 15:03 51:13 1:29:20 2:14:35 2:10:40 2102 6590 Ruud Horst Dutch Runners 1954 2796e 15:02 52:45 1:31:20 2:14:08 2:10:42 2103 8170 Frans Ozinga Oldenzaal 1962 2798e 15:38 53:04 1:31:25 2:14:46 2:10:43 2104 8881 Ewout Braggaar Voorhout 1967 2799e 14:43 52:12 1:30:33 2:13:33 2:10:43 2105 7439 Nic Hooglugt Run2Day Zwolle 1954 2800e 14:48 51:12 1:29:54 2:12:42 2:10:44 2106 9000 Daniël Schinkel Kampen 1989 2803e 14:53 51:46 1:30:04 2:14:20 2:10:46 2107 8738 Ruben Hurkens Utrecht 1974 2804e 16:22 56:36 1:35:43 2:14:45 2:10:46 2108 1969 André Smink Dalfsen 1973 2805e 15:35 54:07 1:32:38 2:10:57 2:10:47 2109 1590 Hildo Veltink Deltion College 1 1960 2806e 14:39 52:29 1:31:17 2:11:09 2:10:48 2110 8089 Cootje Bresser Apeldoorn 1972 2810e 14:56 52:39 1:30:23 2:13:53 2:10:51 2111 8788 Berend Mulderije Utrecht 1990 2816e 15:30 53:30 1:31:14 2:16:05 2:11:13 2112 6910 Bram Biesheuvel Zwolle 1989 2819e 14:41 53:25 1:32:22 2:14:29 2:11:16 2113 7629 Paul van Tellingen Isala 1958 2822e 14:46 50:50 1:27:38 2:14:43 2:11:18 2114 1565 Gerben Kelly Doclogic 1 1983 2824e 14:54 51:32 1:29:31 2:14:01 2:11:19 2115 1562 John Post Stichting Mindfit 3 1978 2829e 15:05 52:19 1:30:20 2:15:24 2:11:22 2116 8459 Herman Edelijn Zwolle 1962 2831e 16:09 54:52 1:32:39 2:16:13 2:11:23 2117 1537 Dirk van de Wetering VR & GGD IJsselland 1956 2834e 13:48 49:33 1:28:49 2:11:59 2:11:30 2118 8298 Marco van Riel 's-Gravenhage 1986 2836e 15:01 50:40 1:28:27 2:16:03 2:11:39 2119 8319 Ronald Eschbach Lemelerveld 1970 2837e 14:45 53:10 1:32:17 2:13:54 2:11:40 2120 6175 Theo van de Krol Zwolle 1966 2839e 15:29 52:26 1:31:02 2:15:35 2:11:42 2121 6410 Ale Maring Zwolle 1952 2841e 13:54 50:06 1:28:48 2:12:40 2:11:45 2122 7560 Richard Klijnstra 4e Musketiers & Frie 1972 2842e 16:09 56:03 1:33:25 2:15:49 2:11:49 2123 1653 Jasper Baas Professionals in NAH 1989 2843e 14:07 48:59 1:25:29 2:12:26 2:11:52 2124 8112 Henk Bennink Nijverdal 1960 2847e 16:12 53:06 1:28:56 2:16:37 2:11:58 2125 8180 Bart Snoeijenbos Wolvega 1971 2848e 15:31 53:34 1:31:45 2:16:43 2:11:58 2126 8664 Erwin Jacobs Zwolle 1997 2849e 14:34 49:32 1:29:16 2:16:16 2:11:59 2127 6133 Niels de Bolster Doornspijk 1987 2851e 15:01 52:49 1:31:40 2:15:18 2:12:00 2128 6068 Marc van de Hoef Zwolle 1972 2852e 15:12 52:39 1:31:59 2:14:22 2:12:02 2129 6050 David Smit Zwolle 1983 2855e 14:27 51:03 1:32:31 2:14:22 2:12:06 2130 1694 Erik Boersma Acquire Publishing 1 1967 2859e 13:42 51:46 1:31:11 2:12:36 2:12:12 2131 7515 Gerhard Koele 4e Musketiers & Frie 1965 2861e 15:58 54:44 1:31:54 2:16:33 2:12:19 2132 7503 Hazem Almejah 4e Musketiers & Frie 1967 2862e 15:58 54:44 1:31:54 2:16:33 2:12:19 2133 8221 Maurice Stolk Zwolle 1973 2864e 16:20 55:07 1:33:15 2:16:58 2:12:25 2134 6060 Wilfred van den Hoorn Elburg 1976 2867e 15:21 51:38 1:29:44 2:16:26 2:12:29 2135 7409 Rene van der Louw Bas van de Goor Foun 1967 2868e 15:06 51:34 1:28:41 2:16:25 2:12:29 2136 8126 Bert Bouman Deventer 1969 2869e 15:47 53:02 1:31:10 2:16:35 2:12:31 2137 8169 Dik Vedder Staphorst 1959 2870e 13:20 47:32 1:26:48 2:14:27 2:12:32 2138 6814 Joost de Jong Zwolle 1981 2871e 16:08 54:51 1:32:48 2:17:24 2:12:32 2139 8029 Ferdinand Dam Daarlerveen 1974 2874e 13:22 46:28 1:25:43 2:15:39 2:12:33 2140 8273 Jaap Bos Zwolle 1953 2875e 14:17 51:50 1:30:23 2:14:02 2:12:34 2141 8928 Dirk Dijkslag Olst 1975 2877e 14:33 49:19 1:27:11 2:16:12 2:12:39 2142 8696 Ed van Steendelaar Putten 1961 2880e 14:04 49:29 1:27:52 2:15:36 2:12:43 2143 8551 Wim van Vliet Putten 1956 2881e 14:05 49:30 1:27:53 2:15:36 2:12:43 2144 6148 Frank Maurits Zwolle 1963 2882e 15:30 53:27 1:32:17 2:16:36 2:12:48 2145 6158 Jan van de Craats Kampen 1958 2884e 15:54 54:51 1:33:56 2:17:00 2:12:52 2146 7196 Eric de Wit Duiven 1964 2885e 15:59 52:23 1:29:06 2:16:56 2:12:53 2147 6459 Jan-Herman Spanjersberg Woerden 1967 2886e 15:34 53:37 1:32:28 2:17:39 2:12:58 2148 6613 Sjaak Spanjersberg Huizen 1958 2887e 15:34 53:38 1:32:28 2:17:39 2:12:58 2149 6272 Jonathan Nap Zwolle 1978 2888e 15:44 52:49 1:31:04 2:17:25 2:13:01 2150 6871 Edward Rosendaal Wijhe 1966 2889e 15:02 52:59 1:32:33 2:16:30 2:13:01
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 44 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2151 6872 Egbert Brink Waddinxveen 1961 2891e 14:54 52:28 1:31:36 2:16:09 2:13:04 2152 8137 Qurein Biewenga Eindhoven 1990 2896e 16:16 55:56 1:34:10 2:17:51 2:13:17 2153 7306 Walter Zunnebeld Zwolle 1967 2901e 15:42 52:41 1:29:55 2:18:03 2:13:30 2154 7445 Jack van Opijnen Run2Day Zwolle 1962 2902e 15:31 53:59 1:33:53 2:18:04 2:13:32 2155 8376 Kenrick Kroes Elspeet 1993 2903e 13:46 50:35 1:31:10 2:15:18 2:13:38 2156 8393 Igor Pikkert Hasselt 1983 2904e 15:34 52:11 1:30:18 2:18:28 2:13:39 2157 8630 Peter de Wit Zwolle 1971 2908e 15:35 52:32 1:31:55 2:18:16 2:13:47 2158 1687 Andre Pieterson Alewijnse Zwolle 1 1978 2909e 17:12 57:26 1:36:24 2:17:52 2:13:49 2159 8832 Jos Eijsink Balkbrug 1953 2915e 16:05 54:57 1:34:20 2:18:40 2:13:56 2160 8620 Stephan Bruijnis Zwolle 1986 2919e 16:05 55:02 1:33:45 2:18:13 2:14:00 2161 6430 Wiljan Kattenberg Genemuiden 1976 2922e 15:30 51:03 1:27:45 2:18:35 2:14:03 2162 1508 Jeroen Meeuwissen Salland Engineering 1966 2925e 15:09 52:34 1:31:59 2:14:54 2:14:07 2163 6891 Rutger Naber Zwolle 1976 2926e 14:33 50:07 1:29:34 2:17:43 2:14:09 2164 1605 Marco Schuurman ING 1 1974 2929e 13:20 46:27 1:25:25 2:14:48 2:14:10 2165 8839 Dewo Hadine Zwolle 1987 2930e 16:19 56:00 1:37:12 2:19:10 2:14:16 2166 6343 Paul Berends Zwolle 1961 2931e 13:53 50:39 1:32:32 2:16:23 2:14:16 2167 6861 Harry Stoorvogel Lelystad 1959 2932e 15:02 51:25 1:30:26 2:18:38 2:14:21 2168 8139 Patrick de Roos Zwolle 1980 2934e 14:30 49:32 1:27:39 2:18:25 2:14:26 2169 1657 Eric Otten Professionals in NAH 1962 2938e 14:59 51:45 1:31:15 2:15:03 2:14:31 2170 6452 Erik Sloothaak Zwolle 1963 2939e 14:27 51:01 1:29:24 2:18:17 2:14:31 2171 8797 Harm de Jong Lelystad 1988 2941e 16:08 54:50 1:32:49 2:19:27 2:14:35 2172 8441 Johan Geertsma Zwolle 1973 2942e 15:42 52:38 1:31:27 2:18:57 2:14:36 2173 8100 Kees Benard Lemelerveld 1967 2948e 15:38 54:39 1:34:09 2:19:24 2:14:46 2174 7595 Walraad Dekker Enexis / Fudura 1953 2952e 15:08 51:37 1:29:34 2:19:05 2:14:50 2175 6081 Paul Aitink Zwolle 1970 2953e 14:58 53:52 1:33:53 2:17:37 2:14:52 2176 6780 Jacobus Westerop PEC 1910 1961 2955e 15:04 51:14 1:32:10 2:18:49 2:14:53 2177 1743 Luuk Veltink TGN 1 1987 2956e 13:41 50:19 1:29:32 2:15:28 2:14:55 2178 7547 Henri van Gelder 4e Musketiers & Frie 1960 2960e 14:12 49:40 1:29:24 2:17:35 2:15:04 2179 6149 Vincent Oldenhof PEC 1910 1956 2965e 16:10 55:04 1:35:08 2:20:04 2:15:14 2180 7425 Rob Verbeek Stichting Time for H 1976 2967e 16:12 55:42 1:34:29 2:19:52 2:15:15 2181 8141 Jarno Pruim IJsselmuiden 1990 2970e 15:27 53:24 1:33:23 2:19:47 2:15:24 2182 6692 Remco de Pruis Lelystad 1982 2971e 15:21 51:44 1:29:20 2:19:40 2:15:24 2183 8257 Jelle van der Weerd Kampen 1981 2976e 15:33 53:25 1:32:25 2:18:58 2:15:39 2184 6547 Jan Heijmans Zweeloo 1967 2978e 15:07 52:53 1:32:20 2:19:08 2:15:41 2185 8349 Dennis van Mackelenbergh Kampen 1975 2979e 16:02 53:46 1:31:31 2:19:52 2:15:42 2186 8478 Bas Schrama Voorschoten 1964 2981e 14:08 50:54 1:31:52 2:18:53 2:15:44 2187 8007 Jean-Patrick Brunet Zwolle 1987 2984e 16:02 55:36 1:35:39 2:20:08 2:15:46 2188 6308 Erik Felix IJsselmuiden 1978 2985e 15:14 53:43 1:34:19 2:18:18 2:15:46 2189 8447 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 2986e 16:14 58:37 1:35:27 2:19:48 2:15:46 2190 6318 Keimpe Keuning Zwolle 1952 2990e 15:09 53:54 1:34:20 2:19:42 2:15:52 2191 8197 Jan Gerner Luttenberg 1964 2991e 15:40 55:30 1:35:25 2:20:17 2:15:52 2192 8052 Mark Bouwman Zwolle 1964 2992e 14:25 52:15 1:32:56 2:19:04 2:15:55 2193 7239 Gerard Bijsterbosch Apeldoorn 1965 2994e 16:19 56:12 1:36:49 2:20:52 2:16:01 2194 1892 Dhr Mulderij Gemeente Zwolle 4 1979 2997e 15:00 50:14 1:26:30 2:16:57 2:16:05 2195 7390 Casper te Winkel Scania Production Zw 1981 2999e 14:25 52:43 1:33:00 2:16:47 2:16:07 2196 6309 Joost te Loo Zwolle 1989 3001e 15:11 52:46 1:32:45 2:20:25 2:16:08 2197 485 Eric van Dijk Zwolle 1962 3006e 15:49 54:40 1:34:10 2:19:50 2:16:18 2198 8740 Jan Hendrik Bos Emmeloord 1979 3008e 16:01 56:15 1:36:45 2:21:01 2:16:20 2199 7528 Mark Huisman 4e Musketiers & Frie 1991 3010e 15:00 51:21 1:28:42 2:19:52 2:16:23 2200 6921 Marko Los Hasselt 1981 3013e 15:27 51:47 1:28:59 2:20:37 2:16:29
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 45 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2201 6996 Roy Bast Kampen 1995 3014e 15:35 51:51 1:31:18 2:21:14 2:16:29 2202 6334 Jaap ter Weele Hattemerbroek 1957 3015e 15:51 55:15 1:34:27 2:21:20 2:16:30 2203 7205 Jan-Hilbert van de Weteri Heerde 1974 3016e 16:12 56:27 1:35:21 2:20:31 2:16:30 2204 8741 André Lubberts Apeldoorn 1964 3018e 13:50 52:13 1:33:07 2:18:07 2:16:32 2205 6073 Alexander Brantz Zwolle 1974 3020e 16:18 55:50 1:36:07 2:21:24 2:16:32 2206 8360 Paul ten Brink Kampen 1966 3022e 16:01 56:42 1:37:00 2:19:51 2:16:35 2207 6830 Meindert Sluis Stramproy 1965 3025e 15:41 54:39 1:33:39 2:21:19 2:16:36 2208 938 Arie Jan Mol Enschede 1955 3026e 15:49 54:37 1:34:18 2:20:49 2:16:37 2209 7599 Addy Veldkamp Enexis / Fudura 1958 3029e 15:02 52:25 1:32:21 2:20:14 2:16:44 2210 1693 Tjarko de Ridder X-ICT B.V. 1 1972 3031e 14:22 52:21 1:32:24 2:17:31 2:16:45 2211 1691 Jeroen Kielder X-ICT B.V. 1 1973 3032e 14:23 52:22 1:32:24 2:17:32 2:16:47 2212 6639 Arash van Perzië Zwolle 1973 3033e 15:50 52:53 1:30:05 2:21:08 2:16:48 2213 6774 Gert Huisman Zwolle 1963 3035e 15:52 55:41 1:36:15 2:21:46 2:16:58 2214 7022 Rob Veger TION 1968 3037e 15:49 54:43 1:34:36 2:21:35 2:17:00 2215 7346 Peter Vedder LAAC Twente 1958 3040e 14:35 52:47 1:33:01 2:20:06 2:17:14 2216 6426 Bart Riezeweide Hattem 1967 3043e 16:09 55:20 1:35:21 2:21:12 2:17:23 2217 6120 Romanov Warmlopers Sagel Hattem 1970 3048e 16:05 55:46 1:34:21 2:21:21 2:17:27 2218 222 Hans Morsink Zwolle 1963 3049e 16:02 55:15 2:22:17 2:17:28 2219 8466 Wim Hart Ughelen 1958 3052e 16:20 56:36 1:37:19 2:22:23 2:17:34 2220 7539 Dinand Reiling 4e Musketiers & Frie 1963 3055e 16:16 55:23 1:35:33 2:22:35 2:17:42 2221 8031 Thomas Kluiver Zwolle 1980 3056e 15:31 53:56 1:33:58 2:21:22 2:17:43 2222 8736 Ton van den Beld PEC 1910 1959 3057e 15:42 55:07 1:34:56 2:22:33 2:17:44 2223 6926 Rutger Koele PEC 1910 1981 3058e 14:45 52:12 1:33:53 2:20:41 2:17:49 2224 8491 Marcel Slendebroek Genemuiden 1974 3060e 16:03 55:57 1:37:02 2:22:34 2:17:55 2225 8818 Edwin Schippers Markelo 1970 3061e 16:08 56:18 1:36:20 2:22:04 2:17:58 2226 7350 Marthijn Groteboer Rijssen 1982 3062e 16:08 56:20 1:36:20 2:22:04 2:17:59 2227 7507 Cees Scholten 4e Musketiers & Frie 1970 3063e 16:23 56:33 1:36:54 2:22:04 2:18:01 2228 7466 Nico Swart Monicares Foundation 1951 3065e 16:08 55:29 1:35:38 2:22:57 2:18:03 2229 9004 Frank Kleine Schaars Wijhe 1970 3070e 16:43 58:11 1:39:01 2:21:45 2:18:12 2230 8062 Sjoukje van der Wal De Wijk 1959 3072e 16:08 56:00 1:36:51 2:23:05 2:18:19 2231 6790 Allard Stoute Zwolle 1973 3075e 14:32 52:23 1:32:21 2:23:25 2:18:38 2232 8619 Jc den Haan Kampen 1982 3076e 15:44 55:04 1:34:48 2:23:20 2:18:44 2233 8693 Albert-Jan Remkes Zwolle 1969 3079e 15:45 55:57 1:37:26 2:23:30 2:18:54 2234 8061 Ralph van't Hoff Elburg 1979 3080e 15:56 55:37 1:35:42 2:23:19 2:18:54 2235 6699 Gaston Brouwers Zwolle 1960 3083e 15:16 53:58 1:34:01 2:22:45 2:19:01 2236 7258 Benny Dijkstra Sneek 1965 3084e 14:03 50:55 1:32:34 2:20:18 2:19:02 2237 8834 Roel Zuidema Amsterdam 1957 3085e 17:00 57:44 1:38:54 2:22:59 2:19:04 2238 8167 Guido Baartse Luttelgeest 1976 3087e 16:41 1:01:23 1:43:39 2:23:59 2:19:13 2239 7555 Jan Hidding 4e Musketiers & Frie 1980 3091e 17:16 1:00:21 1:40:56 2:23:12 2:19:21 2240 6294 Gerben van de Put Zwolle 1976 3092e 15:33 52:13 1:31:31 2:24:11 2:19:29 2241 704 Joost Mulder Zwolle 1979 3093e 16:24 56:51 1:38:45 2:23:03 2:19:30 2242 7181 Jan Jonkman Zwolle 1964 3094e 14:26 52:33 1:34:20 2:23:18 2:19:32 2243 6129 Ben Stotijn Zwolle 1974 3095e 16:08 55:26 1:36:29 2:24:23 2:19:35 2244 6583 Koop Boer Assen 1951 3097e 16:02 56:15 1:37:14 2:23:53 2:19:37 2245 7340 Frank Hooijer Zwolle 1989 3098e 16:32 58:03 1:39:54 2:24:12 2:19:39 2246 6457 Roel van der Knaap Zwolle 1970 3099e 16:26 56:18 1:37:02 2:24:30 2:19:43 2247 6407 Henk Locht Rouveen 1960 3101e 14:23 49:45 1:30:31 2:21:43 2:19:43 2248 8311 Mark van Ooijen Zwolle 1969 3102e 15:38 53:29 1:33:26 2:23:25 2:19:44 2249 8041 Marco Stoute Zwolle 1971 3103e 15:39 53:29 1:33:27 2:23:25 2:19:44 2250 7119 Abel Veenstra Zwolle 1960 3106e 15:28 52:46 1:32:48 2:24:44 2:19:57
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 46 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2251 1775 Marcel Zeephat PwC 2 1969 3110e 15:32 55:00 1:35:55 2:20:43 2:20:13 2252 6574 René Hoekstra Zwolle 1986 3111e 16:12 56:44 1:38:11 2:24:47 2:20:16 2253 8344 Gerard Krist Zwolle 1969 3112e 15:44 55:07 1:35:50 2:25:04 2:20:18 2254 7607 Richard Muilerman Isala 1976 3114e 16:32 56:53 1:38:10 2:25:06 2:20:19 2255 7467 Paul Smid Monicares Foundation 1969 3115e 15:57 56:47 1:38:11 2:24:47 2:20:23 2256 7203 Bert Dijsselhof Zwolle 1959 3116e 15:21 53:40 1:34:52 2:24:53 2:20:30 2257 7275 Bertjan Bos Hasselt 1965 3117e 13:57 51:41 1:36:09 2:22:20 2:20:36 2258 8291 Klaas Timmerman Genemuiden 1985 3119e 15:06 53:48 1:34:57 2:23:45 2:20:39 2259 8091 Errol Kilsdonk Zwolle 1948 3124e 16:01 55:31 1:36:25 2:25:32 2:20:54 2260 1154 Jeffrey Bosch Nederland 1996 3125e 15:06 56:02 1:38:21 2:24:00 2:20:55 2261 6397 Daniël Bosch Zwolle 1994 3126e 15:06 56:02 1:38:21 2:24:00 2:20:56 2262 6181 Erwin Veltman Zwolle 1962 3130e 15:42 54:05 1:34:03 2:25:29 2:20:59 2263 8599 Henk Altena Hellendoorn 1957 3132e 17:53 1:04:27 1:43:37 2:25:49 2:21:04 2264 557 Henri Freie Zwolle 1970 3133e 15:15 51:55 1:32:41 2:25:17 2:21:06 2265 8323 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 3134e 13:47 52:21 1:34:57 2:23:26 2:21:08 2266 6881 Michiel van der Krol Zwolle 1986 3136e 16:14 55:46 1:36:43 2:25:52 2:21:10 2267 1631 Casper van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1980 3139e 16:16 56:56 1:38:32 2:25:01 2:21:14 2268 6640 Gert Hoogenkamp Hasselt 1964 3140e 14:46 50:17 1:31:57 2:25:39 2:21:17 2269 8092 Denny van der Kolk Zwolle 1982 3142e 15:30 54:49 1:34:32 2:26:14 2:21:20 2270 6697 Bas-Jan Dikken Zwolle 1987 3147e 16:50 57:47 1:39:27 2:26:23 2:21:35 2271 8268 Gerben Koster Zwolle 1979 3150e 13:53 51:24 1:32:59 2:23:25 2:21:48 2272 8840 Vikash Beni Zwolle 1989 3151e 16:19 56:00 1:37:12 2:26:45 2:21:50 2273 7173 Gerhard Otten Apeldoorn 1961 3152e 15:54 54:56 1:35:04 2:26:39 2:21:52 2274 6260 Marc van Gelder Lionitas 1968 3154e 15:49 55:45 1:39:31 2:26:42 2:21:55 2275 7471 Roy Kok Monicares Foundation 1968 3155e 16:27 56:53 1:37:49 2:25:19 2:21:57 2276 8461 Theun Krist Gouda 1959 3158e 15:45 55:07 1:35:50 2:26:46 2:22:00 2277 6458 André Wennemars Zwolle 1973 3161e 16:45 57:01 1:38:40 2:25:35 2:22:07 2278 8825 Peter Brink Zwolle 1991 3163e 15:01 52:44 1:31:45 2:25:39 2:22:11 2279 1696 Erik Jansen Acquire Publishing 1 1961 3167e 13:51 52:28 1:36:06 2:22:53 2:22:29 2280 6210 Ron Brinkhuis Lemelerveld 1968 3168e 14:46 53:11 1:33:52 2:24:49 2:22:35 2281 8199 Eduard de Vries Zwolle 1963 3169e 15:30 53:36 1:36:19 2:25:53 2:22:40 2282 7058 Marco Pater Zwolle 1974 3170e 15:30 53:35 1:36:19 2:25:54 2:22:40 2283 8961 Erik Swienink PEC 1910 1960 3171e 16:10 55:08 1:36:45 2:27:29 2:22:40 2284 6898 Nick vd Vlis(Warmlopers) Nunspeet 1992 3176e 17:25 57:39 1:39:26 2:26:37 2:22:59 2285 1859 Jan Kruse Wavin Executives 1955 3182e 14:28 53:02 1:36:08 2:23:26 2:23:09 2286 8672 Gerben Palland Mastenbroek 1969 3188e 15:36 53:24 1:34:42 2:26:53 2:23:33 2287 7240 Anton Bos Zwolle 1976 3192e 16:14 57:11 1:40:30 2:28:31 2:23:41 2288 6078 Jan Markslag Hengelo Ov 1958 3194e 16:09 56:29 1:39:53 2:28:13 2:23:44 2289 6304 Klaasjan Louw Zwartsluis 1964 3197e 16:50 58:29 1:39:58 2:28:49 2:24:03 2290 7632 Jeroen van de Nes Isala 1972 3198e 16:07 55:57 1:38:02 2:29:07 2:24:12 2291 7561 Roelof Hoving 4e Musketiers & Frie 1964 3201e 16:03 56:30 1:38:33 2:29:01 2:24:14 2292 8927 Peter Ruiter Ens 1948 3207e 15:19 54:28 1:36:17 2:27:58 2:24:34 2293 6291 Eric Geerdink Zwolle 1969 3208e 16:34 57:38 1:39:43 2:29:19 2:24:35 2294 6226 Gerrit Hansman Kampen 1972 3210e 16:20 57:10 1:39:34 2:29:29 2:24:41 2295 6660 Sidney Meiberg Zwolle 1972 3211e 15:31 54:24 1:36:31 2:28:50 2:24:47 2296 8306 Willem Wittenrood Emmen 1960 3214e 14:28 53:30 1:36:06 2:27:55 2:24:56 2297 6178 Anton van Veen Zwolle 1967 3217e 15:51 56:26 1:38:32 2:29:20 2:25:04 2298 6080 Jan Kees Wieringa Isala '96 1965 3218e 16:19 56:52 1:38:43 2:28:50 2:25:09 2299 6103 Dennis van Unen Zwolle 1975 3220e 16:19 58:06 1:40:46 2:29:46 2:25:16 2300 8209 Jeroen Wezenberg Kampen 1976 3224e 16:31 57:05 1:38:50 2:29:14 2:25:42
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 15-06-2015 10:57 Pag: 47 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2301 1937 Theo Bouius DPA benkis 1 1965 3226e 14:10 52:17 1:38:01 2:26:25 2:25:50 2302 1935 Gerco Vasse DPA benkis 1 1968 3227e 15:51 56:32 1:38:02 2:26:25 2:25:51 2303 6340 Dirk Peeters Amsterdam 1980 3228e 16:01 56:43 1:39:11 2:28:48 2:25:54 2304 7139 Frans Steine Kalenberg 1962 3229e 16:55 59:00 1:41:52 2:30:52 2:25:56 2305 8289 Ivo Kooman Kampen 1997 3234e 16:02 57:10 1:39:57 2:29:22 2:26:07 2306 8345 Arjan Renting Zwolle 1980 3238e 16:14 59:56 1:44:48 2:31:22 2:26:25 2307 8001 Dennis Ophoff Zwolle 1990 3240e 13:40 49:10 1:29:30 2:29:30 2:26:29 2308 6805 Wilco Visscher Kampen 1965 3241e 16:03 56:17 1:41:20 2:31:17 2:26:33 2309 7186 Martin Bruggeman Zwolle 1969 3243e 17:27 1:00:25 1:43:51 2:31:03 2:26:33 2310 7535 Bert jan Venema 4e Musketiers & Frie 1992 3244e 16:07 57:39 1:39:13 2:28:40 2:26:35 2311 6982 Bertil Oonk PEC 1910 1969 3246e 16:52 58:52 1:42:12 2:31:21 2:26:57 2312 8688 Rik Sools Wageningen 1982 3247e 15:53 55:44 1:38:16 2:30:16 2:27:06 2313 6464 Gert Timmermans Hasselt 1961 3248e 14:55 56:18 1:39:46 2:29:00 2:27:26 2314 8488 Martijn van Toor Zwolle 1972 3249e 14:59 55:19 1:38:27 2:29:13 2:27:48 2315 6315 Cor den Toom De Gemzen 1963 3250e 15:59 56:44 1:40:33 2:32:15 2:27:55 2316 6295 Dick Bosch Zwolle 1976 3255e 15:54 57:25 1:41:35 2:31:45 2:28:21 2317 8492 Henri Fredriks Zwartsluis 1968 3257e 16:33 58:20 1:40:39 2:33:15 2:28:28 2318 8416 Henri Groote Hoogeveen 1972 3258e 17:39 1:00:53 1:42:48 2:33:28 2:28:31 2319 6332 Gerard Meijeringh Zwolle 1970 3259e 22:49 1:02:12 1:43:26 2:28:39 2:28:39 2320 8947 Henk Bilo Zwolle 1951 3264e 16:17 57:21 1:41:48 2:33:01 2:29:11 2321 6962 Eddy Overink Zwolle 1967 3265e 16:03 56:07 1:42:37 2:34:05 2:29:16 2322 8406 Cees-Jan Klinge Zwolle 1988 3267e 16:14 57:13 1:41:04 2:33:49 2:29:54 2323 7178 Jelle Klos Zwolle 1968 3270e 15:41 56:10 1:39:25 2:35:17 2:30:27 2324 8417 Rene ter Bruggen Zwolle 1963 3271e 14:48 55:03 1:41:02 2:32:13 2:30:32 2325 8265 Jaco Overduin Steenwijk 1960 3272e 16:14 58:01 1:43:00 2:35:40 2:30:58 2326 7215 Bart van Rijn Genemuiden 1993 3275e 15:28 57:18 1:42:07 2:35:14 2:31:18 2327 8444 Roberto Cairo Capelle aan den IJss 1964 3278e 16:46 59:02 1:43:19 2:35:36 2:31:53 2328 6545 Maarten Hanekamp (Warmlop Elburg 1984 3279e 11:30 52:17 1:39:13 2:33:53 2:32:34 2329 8391 Jan willem Jonker Roden 1957 3283e 16:19 57:05 1:41:28 2:38:16 2:33:22 2330 8711 Remco Boesenkool Dalfsen 1983 3284e 16:50 58:32 1:42:09 2:38:23 2:33:29 2331 6551 Wim van den Boomgaard Zwolle 1958 3286e 17:30 1:01:43 1:46:14 2:38:13 2:33:37 2332 8004 Patrick Westerhof Zwolle 1968 3287e 14:56 56:53 1:44:39 2:36:59 2:33:57 2333 8626 Karin Onderberg Nederland 3290e 16:21 59:01 1:44:17 2:37:25 2:34:14 2334 6105 Martin Willems Assen 1971 3292e 17:10 59:42 1:44:50 2:39:21 2:34:55 2335 7353 Eddy Bakker Scania Production Zw 3294e 15:24 56:54 1:43:24 2:36:05 2:35:42 2336 8613 Jacob van der Gaast Wezep 1960 3295e 14:50 56:40 1:43:13 2:38:06 2:35:50 2337 6900 Koen Dekker(Warmlopers) Nunspeet 1996 3307e 17:24 59:56 1:47:55 2:44:09 2:40:32 2338 7291 Ernest Rompas Deventer 1947 3308e 18:28 1:03:34 1:52:07 2:44:13 2:40:35 2339 8371 Marco Mulder Zwolle 1976 3311e 16:23 1:00:21 1:48:09 2:44:21 2:41:13 2340 8231 Jan van der Sijde Hattem 1958 3313e 15:30 1:00:28 1:49:41 2:43:50 2:41:34 2341 8382 Gerbrand Vlieger 't Harde 1993 3317e 17:23 1:00:14 1:49:52 2:51:01 2:47:23