SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015

              UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP

15-06-2015 11:12                                                     Pag: 1



Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km

-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------

    1         ITM GROUP 4                     KAMPEN                                1:19:02

        C332  Willem Albers                                         1962      6e      26:04   14,817     4:02 

        C334  Rik Albers                                            1998      7e      26:28   14,593     4:06 

        C333  Irene Bijman                                          1999      8e      26:30   14,574     4:07 

        C331  Mark Meijer                                           1981     22e     (28:11)  13,704     4:22 

        C335  Theo van Dijk                                         1968     61e     (30:45)  12,560     4:46 



    2         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 4      ZWOLLE                                1:20:40

        C612  Gerrit van 't Ende                                    1965      4e      26:02   14,836     4:02 

        C613  Harwin van Lente                                      1990      9e      26:33   14,547     4:07 

        C610  Gerben Stoffers                                       1989     20e      28:05   13,753     4:21 

        C614  Aart Vierhout                                         1973     28e     (28:50)  13,395     4:28 

        C611  Sebastiaan Schwierz                                   1984     47e     (30:04)  12,845     4:40 



    3         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 5      ZWOLLE                                1:24:18

        C616  Evert Heinhuis                                        1966     10e      26:37   14,510     4:08 

        C615  Martin Borreman                                       1973     13e      27:07   14,243     4:12 

        C618  Fredrik Allard                                        1970     56e      30:34   12,635     4:44 

        C619  Roger Blezell                                         1970     74e     (31:16)  12,352     4:51 



    4         WAVIN 8                         ZWOLLE                                1:24:53

        C531  Bert Jonkhans                                         1969     12e      27:06   14,252     4:12 

        C532  Richard Dekker                                        1975     21e      28:08   13,728     4:22 

        C530  Gydo Willemsen                                        1991     43e      29:39   13,026     4:36 

        C529  Ansgar Wolken                                         1965     59e     (30:43)  12,574     4:46 



    5         RABOBANK IJSSELDELTA 12         ZWOLLE                                1:25:14

        C485  Peter Jansen                                          1992      2e      25:28   15,166     3:57 

        C486  Bert IJzerman                                         1970     18e      27:42   13,943     4:18 

        C483  Michel de Maar                                        1985     91e      32:04   12,044     4:58 

        C475  Tonie Welmers                                         1967    156e     (35:23)  10,915     5:29 

        C487  Colette Tetteroo                                      1969    218e     (37:27)  10,313     5:49 

        C484  Anne Snijder                                          1993    319e     (43:21)   8,909     6:44 



    6         ROUVEEN KAASSPECIALITEITEN 2    ROUVEEN                               1:27:33

        C395  Jacco van Dijk                                        1982     19e      27:48   13,893     4:19 

        C392  Arjan Hoekman                                         1975     31e      28:55   13,356     4:29 

        C394  Erica van Dijk                                        1982     63e      30:50   12,526     4:47 



    7         ITM GROUP 8                     KAMPEN                                1:29:09

        C352  Bram Drees                                            1986     27e      28:43   13,449     4:27 

        C354  Gerard van Eerden                                     1972     38e      29:18   13,182     4:33 

        C353  Arend Luten                                           1982     71e      31:08   12,405     4:50 

        C351  Gerrit-Jan van den Hul                                1987     84e     (31:50)  12,133     4:56 

        C647  Jeroen Slobbe                                         1970     92e     (32:07)  12,026     4:59 


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 8 SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 8 ZWOLLE 1:29:51 C634 Harry Steenbergen 1962 39e 29:21 13,159 4:33 C630 Sjoerd van Dijk 1983 48e 30:10 12,803 4:41 C631 Stefan Broeknellis 1972 51e 30:20 12,733 4:42 C633 Tijs Knotnerus 1990 87e (31:54) 12,107 4:57 C632 Arjan Berends 1968 168e (35:31) 10,874 5:31 9 VAN DER KAMP B.V. 4 ZWOLLE 1:29:54 C306 Ard Brasjen 1968 32e 28:58 13,333 4:30 C309 Ronald Sikkema 1994 52e 30:21 12,726 4:42 C310 Alinda van Luijk 1986 57e 30:35 12,628 4:45 C308 Johan Veuger 1966 66e (30:58) 12,472 4:48 C307 Henk Sikkema 1989 105e (32:45) 11,793 5:05 10 SPORTSERVICE ZWOLLE 1 ZWOLLE 1:30:15 C600 Dennis ter Bruggen 1983 11e 27:04 14,269 4:12 C603 Jan Mark van den Berg 1994 72e 31:10 12,392 4:50 C602 Marco Welink 1980 90e 32:01 12,063 4:58 C601 Maaike van Vugt 1986 112e (33:05) 11,674 5:08 C604 Dorien Vogel 1992 175e (35:51) 10,773 5:34 11 WAVIN 4 ZWOLLE 1:30:21 C510 Gert Drayer 1978 30e 28:51 13,387 4:28 C507 Maarten Karkdijk 1969 44e 29:45 12,982 4:37 C509 Rick Dorman 1967 81e 31:45 12,164 4:55 C512 Richard Plaggenmarsch 1981 153e (35:22) 10,920 5:29 12 AKSOS ACCOUNTANTS B.V. 1 ZWOLLE 1:30:43 C275 Adriaan Sleurink 1988 37e 29:11 13,234 4:32 C271 Matthijs van Slooten 1982 46e 29:58 12,888 4:39 C273 Krijn de Lange 1976 78e 31:34 12,235 4:54 C272 Henrike Ottens - ten Hove 1981 136e (34:31) 11,189 5:21 C274 Richard Bronkhorst 1970 207e (37:00) 10,438 5:44 13 SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 6 ZWOLLE 1:32:54 C620 Bram van der Boon 1955 25e 28:24 13,599 4:24 C624 Sami Yemane 1979 95e 32:11 12,001 4:59 C622 Robert-Jan Roovers 1989 96e 32:19 11,951 5:01 C621 Thijs Jacobs 1973 128e (33:49) 11,421 5:15 14 SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 7 ZWOLLE 1:33:13 C627 Andre Rook 1963 29e 28:51 13,387 4:28 C626 Alfred Klaassen 1967 64e 30:53 12,506 4:47 C629 Jean-Paul de Haas 1973 121e 33:29 11,535 5:12 C628 André Spijkerman 1984 131e (34:01) 11,354 5:17 C625 Said Abdi Daray 1993 132e (34:13) 11,287 5:18
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 15 SALVERDA 8 'T HARDE 1:33:39 C451 Matthias Nieuwland 1985 34e 29:01 13,310 4:30 C449 Jan Snijder 1961 76e 31:23 12,307 4:52 C452 Edwin de Boer 1971 116e 33:15 11,616 5:09 16 GEMEENTE ZWOLLE 7 ZWOLLE 1:33:49 C538 Jan Vosjan 1967 49e 30:10 12,803 4:41 C539 Ron de Graaf 1960 83e 31:49 12,139 4:56 C542 Maarten Veeger 1963 85e 31:50 12,133 4:56 C540 Anton Tuinman 1968 129e (33:56) 11,382 5:16 C541 Patrick Eysbach 1974 130e (33:57) 11,376 5:16 17 STICHTING MINDFIT 4 DEVENTER 1:34:07 C258 Bas van Riet Paap 1977 24e 28:21 13,623 4:24 C260 Myrthe Zuethof 2000 99e 32:28 11,896 5:02 C259 Rob Zuethof 1965 120e 33:18 11,598 5:10 C256 Ageet Berkenbosch 1973 237e (38:20) 10,075 5:57 C257 Kim Laarhuis 1986 318e (43:10) 8,947 6:42 18 VR & GGD IJSSELLAND 9 ZWOLLE 1:34:31 C253 Herman ten Kate 1966 35e 29:04 13,287 4:30 C254 Willem Groothedde 1977 68e 31:03 12,439 4:49 C252 Gerda Hagen 1969 135e 34:24 11,227 5:20 C251 Liset Overgoor 1978 196e (36:44) 10,514 5:42 C255 Susan Groenendijk 1977 264e (39:51) 9,692 6:11 19 PWC 3 ZWOLLE 1:34:36 C421 Ralph Uenk 1988 5e 26:03 14,826 4:02 C422 Jan-Willem te Sligte 1988 45e 29:48 12,960 4:37 C423 Mathijs de Groot 1989 244e 38:45 9,967 6:01 C424 Anton Boxem 1977 310e (42:11) 9,156 6:33 20 IJSSEL TECHNOLOGIE BV 1 ZWOLLE 1:35:26 C391 Jesse Vredenborg 2000 70e 31:06 12,419 4:49 C387 Fabian van de Raadt 1984 86e 31:53 12,114 4:57 C388 Egbert Diender 1974 98e 32:27 11,902 5:02 C389 Arjan Mazee 1987 151e (35:12) 10,972 5:28 C390 Alfred Vredenborg 1969 205e (36:59) 10,443 5:44 21 SALVERDA 5 'T HARDE 1:35:26 C435 Bas Reuvekamp 1988 26e 28:30 13,552 4:25 C438 Jonathan Schagen 1975 42e 29:26 13,122 4:34 C434 Wilmer Aalbers 1992 220e 37:30 10,299 5:49 C437 Erwin Mulder 1977 233e (38:07) 10,133 5:55 22 BMA ERGONOMICS B.V. 2 ZWOLLE 1:36:13 C328 Harmen Leskens 1977 40e 29:22 13,152 4:33 C329 Chris Zijlmans 1976 65e 30:55 12,492 4:48 C327 Anoek Hijmans Apeldoorn 1977 177e 35:56 10,748 5:34 C330 Inge Lankhorst 1966 295e (41:24) 9,329 6:25
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 23 VR & GGD IJSSELLAND 6 ZWOLLE 1:36:31 C239 Henk van Rijn 1980 75e 31:21 12,320 4:52 C240 Arjan Schuurman 1980 88e 31:55 12,101 4:57 C236 Martijn Bosch 1978 118e 33:15 11,616 5:09 C238 Hugo de Jager 1978 227e (37:53) 10,195 5:53 24 WAVIN 2 ZWOLLE 1:36:36 C500 Robert Bos 1986 53e 30:28 12,677 4:43 C501 Frans Jan van Rongen 1959 108e 32:53 11,745 5:06 C505 Johan Germs 1964 117e 33:15 11,616 5:09 C499 Hans van de Vorst 1960 252e (39:07) 9,874 6:04 25 CARINOVA 2 DEVENTER 1:37:30 C297 Andy de Jong 1975 3e 25:43 15,018 3:59 C296 Rianne de Jong 1976 163e 35:29 10,885 5:30 C299 Lennie Becker 1980 184e 36:18 10,640 5:38 C300 Henny Aalpol 1969 214e (37:15) 10,368 5:47 C298 Esther Oosterman 1976 305e (41:53) 9,221 6:30 26 TEN CATE 4 NIJVERDAL 1:37:34 C594 Merijn Stroomberg 2000 14e 27:11 14,208 4:13 C592 Simone Karkdijk 1971 143e 34:53 11,072 5:25 C590 Emiel Boerkamp 1980 164e 35:30 10,879 5:30 C593 Astrid de Groot 1972 238e (38:20) 10,075 5:57 27 VAN DER KAMP B.V. 5 ZWOLLE 1:38:15 C315 Alex de Vreugd 1997 79e 31:35 12,229 4:54 C311 Ake Sikkema 1961 80e 31:37 12,216 4:54 C312 Marco de Vreugd 1969 146e 35:03 11,019 5:26 C313 Pieter Zeeman 1968 193e (36:42) 10,524 5:42 C314 Mark van den Ing 1969 280e (40:43) 9,486 6:19 28 STICHTING MINDFIT 5 DEVENTER 1:38:34 C263 Johan Hagen 1959 73e 31:12 12,379 4:50 C261 Alex Breukelman 1968 106e 32:49 11,769 5:05 C265 Tim Bijsterbosch 1981 137e 34:33 11,179 5:22 C262 Mirjam Leurink 1972 222e (37:39) 10,258 5:50 C264 Marlon Mekers 1987 224e (37:41) 10,249 5:51 29 WAVIN 3 ZWOLLE 1:38:48 C652 Rene Meier 1973 69e 31:05 12,425 4:49 C508 Jean Philippe Fuller 1979 103e 32:38 11,835 5:04 C504 Jan Willem Viets 1968 148e 35:05 11,009 5:27 C653 Jorge van Aartsen 1972 167e (35:31) 10,874 5:31 C506 Maarten Klunder 1954 279e (40:40) 9,497 6:19
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 30 ALEWIJNSE ZWOLLE 2 ZWOLLE 1:39:12 C360 Kevin Buiter 1996 33e 29:00 13,318 4:30 C361 Christiaan Klompjan 1978 147e 35:04 11,014 5:26 C363 Udo Redder 1975 149e 35:08 10,993 5:27 C359 Benony Patjanan 1975 152e (35:20) 10,931 5:29 C362 Ali Yildirim 1967 247e (38:51) 9,941 6:02 31 GEMEENTE ZWOLLE 8 ZWOLLE 1:39:17 C545 Jan Kuik 1968 82e 31:48 12,145 4:56 C543 Dick Boersma 1955 104e 32:41 11,817 5:04 C546 Ronald Ackerman 1973 140e 34:48 11,098 5:24 C544 Eric Jaspers 1970 213e (37:14) 10,373 5:47 32 WAVIN 1 ZWOLLE 1:39:59 C498 Pavel Janicki 1979 111e 33:01 11,698 5:07 C497 Stefano Ghinato 1981 114e 33:11 11,639 5:09 C496 Jelle Hakvoort 1968 127e 33:47 11,432 5:14 C494 Arnold Haverkamp 1976 248e (38:53) 9,933 6:02 C495 Michal Krasnoborski 1976 259e (39:22) 9,811 6:06 33 X-TEND BV/CRAFT BENELUX 7 ZWOLLE 1:40:12 C568 Leon Hekking 1991 15e 27:11 14,208 4:13 C567 Bjorn Reiche 1990 182e 36:11 10,674 5:37 C566 Brian de Smaele 1980 198e 36:50 10,486 5:43 34 WAVIN 6 ZWOLLE 1:40:24 C521 Christian Blankenvoorde 1978 102e 32:37 11,841 5:04 C519 Henk Jan Veurink 1979 123e 33:30 11,529 5:12 C522 Leo Ekelmans 1971 133e 34:17 11,266 5:19 C518 Heinrich Albers 1965 355e (50:50) 7,598 7:53 35 TEN CATE 5 NIJVERDAL 1:40:58 C599 Ten Cate 1970 58e 30:39 12,601 4:45 C596 Ilja Sapulette 1984 139e 34:44 11,120 5:23 C595 Gerrit Kerkdijk 1961 169e 35:35 10,854 5:31 36 X-ICT B.V. 2 ZWOLLE 1:41:03 C368 Dennis van der Vegte 1984 101e 32:30 11,884 5:02 C365 Bert Mugge 1968 107e 32:50 11,763 5:06 C364 Jacqueline de Ruiter 1980 170e 35:43 10,813 5:32 C366 Francis Born- vd Weerd 1970 219e (37:29) 10,304 5:49 37 ITM GROUP 6 KAMPEN 1:41:23 C343 Wieger Knobbe 1992 97e 32:27 11,902 5:02 C345 Richard Moens 1977 100e 32:28 11,896 5:02 C344 Robin de Jong 1989 188e 36:28 10,591 5:39 C342 Allard Doornebal 1971 189e (36:29) 10,586 5:40
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 6 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 38 VR & GGD IJSSELLAND 7 ZWOLLE 1:42:07 C242 Rita Kloosterman 1962 67e 31:01 12,452 4:49 C245 Herman Wolbers 1967 113e 33:10 11,645 5:09 C241 Christel Rouwenhorst 1979 228e 37:56 10,182 5:53 C244 André Jeths 1965 294e (41:20) 9,344 6:25 39 MAANDAG ZWOLLE 2 ZWOLLE 1:42:21 C570 Hrant Sarkisian 1983 62e 30:48 12,540 4:47 C574 Bert Bollen 1972 119e 33:17 11,604 5:10 C573 Fransje Engbers 1984 234e 38:16 10,093 5:56 C572 Tessa Schouten 1989 282e (40:47) 9,470 6:20 C571 Gerdien Troost 1991 317e (43:01) 8,978 6:40 40 BDG ARCHITECTEN INGENIEURS 1 ZWOLLE 1:42:24 C371 Gert Jan Samsom 1984 122e 33:30 11,529 5:12 C370 Arno van Dijk 1982 126e 33:44 11,449 5:14 C369 Martijn van Gurp 1983 150e 35:10 10,983 5:27 C372 Arjen Timmerman 1989 186e (36:26) 10,601 5:39 C373 Daniëlle Haasjes 1993 331e (44:14) 8,731 6:52 41 TEN CATE 2 NIJVERDAL 1:42:34 C583 Wim Jansen vd Sligte 1966 23e 28:16 13,663 4:23 C581 Willy Hoppen 1956 162e 35:29 10,885 5:30 C582 Herman Jansen vd Sligte 1964 245e 38:49 9,950 6:01 C580 Bert Hoogenkamp 1966 261e (39:37) 9,749 6:09 42 ABBOTT LABORATORIES B.V. 3 ZWOLLE 1:43:19 C374 Ronny Veldman 1970 1e 25:24 15,206 3:56 C376 Liibaan Mohamed 1969 208e 37:01 10,434 5:45 C375 Evelyn Nieuwland 1954 284e 40:54 9,443 6:21 C378 Jannie van den Heuvel 1954 322e (43:38) 8,851 6:46 C377 Bob van den Heuvel 1953 323e (43:43) 8,835 6:47 43 SALVERDA 6 'T HARDE 1:43:36 C443 Jacob Vonder 1959 77e 31:28 12,274 4:53 C442 Bert Kikkert 1958 94e 32:11 12,001 4:59 C439 Rene Bosch 1974 266e 39:57 9,668 6:12 C441 Wipi Brommer 1968 287e (41:04) 9,405 6:22 C440 Robert Groen 1976 346e (46:04) 8,384 7:09 44 DELTION COLLEGE 2 ZWOLLE 1:43:55 C267 Jolanda van Til 1975 50e 30:12 12,789 4:41 C266 Michiel Bilstra 1955 109e 32:54 11,739 5:06 C268 Chris Nijhof 1977 283e 40:49 9,462 6:20 C270 Judith Bouwmeester 1986 352e (49:12) 7,850 7:38
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 7 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 45 LANDSTEDE SPORT & BEWEGEN 1 ZWOLLE 1:44:24 C607 Rik van Ommen 1982 115e 33:11 11,639 5:09 C609 Jorien Mater 1980 134e 34:18 11,260 5:19 C606 Patrick Kouma 1986 203e 36:55 10,462 5:44 C608 Annet Bolk 1986 211e (37:10) 10,392 5:46 C605 Christel Wevers 1974 263e (39:50) 9,696 6:11 46 TEN CATE 1 NIJVERDAL 1:44:31 C577 Rene Heitkonig 1958 110e 32:55 11,733 5:06 C578 Iny Hobert 1953 145e 34:58 11,045 5:25 C579 Jo Hobert 1952 191e 36:38 10,543 5:41 C576 Tom van Elburg 1981 210e (37:05) 10,415 5:45 47 GEMEENTE ZWOLLE 9 ZWOLLE 1:46:41 C551 Poem ter Mors 1989 154e 35:22 10,920 5:29 C549 Rijk van Ark 1961 165e 35:30 10,879 5:30 C548 Gabrielle Sleurink 1976 173e 35:49 10,783 5:33 C550 Peter van Koulil 1954 202e (36:54) 10,467 5:43 C547 Eva Fledderus 1976 241e (38:32) 10,023 5:59 48 GEMEENTE ZWOLLE 6 ZWOLLE 1:47:12 C535 Didier Choufoer 1961 144e 34:55 11,061 5:25 C536 Bas Blankhorst 1975 178e 36:07 10,694 5:36 C533 Normen Middelkoop 1980 181e 36:10 10,679 5:37 C534 Everhard van Lunteren 1958 350e (47:25) 8,145 7:21 49 P-DIREKT; MINISTERIE VAN BZK 4 DEN HAAG 1:47:15 C413 Mark Broeks 1979 93e 32:08 12,019 4:59 C411 Martijn Dekker 1983 141e 34:49 11,093 5:24 C414 Louise van Delft 1956 271e 40:18 9,584 6:15 C415 Marianne Jonker 1973 330e (44:12) 8,738 6:51 C412 Caroline VersteegBraakman 1975 336e (44:35) 8,663 6:55 50 JFPT BV 2 ZWOLLE 1:47:19 C286 Peter Kuiper 1986 36e 29:09 13,249 4:31 C289 Annet Jochemsen 1977 221e 37:31 10,295 5:49 C288 Nikki Jansen 2004 277e 40:39 9,501 6:18 C287 Patrick Jansen 1971 278e (40:40) 9,497 6:19 51 WAVIN 5 ZWOLLE 1:48:03 C515 Jan Timmermans 1959 124e 33:31 11,523 5:12 C513 Henk Reinders 1970 197e 36:49 10,490 5:43 C514 Johan Kamphuid 1965 226e 37:43 10,240 5:51 C516 Rienk Potgieter 1962 276e (40:31) 9,532 6:17 C517 Jan Maarten Kolenbranderr 1968 328e (43:59) 8,781 6:49
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 8 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 52 VR & GGD IJSSELLAND 8 ZWOLLE 1:48:30 C250 Mark Veninga 1970 41e 29:26 13,122 4:34 C248 Chantal Altena 1975 236e 38:18 10,084 5:56 C249 Martine Koopman 1974 281e 40:46 9,474 6:19 C246 Yvonne van Leeuwen 1976 335e (44:26) 8,692 6:54 C247 Hilde Lip 1989 348e (46:30) 8,306 7:13 53 JFPT BV 3 ZWOLLE 1:49:09 C294 Herman Schonewelle 1993 179e 36:08 10,689 5:36 C291 Jeanine Thode 1998 180e 36:09 10,684 5:36 C292 Jan Wicher Vellinga 1978 201e 36:52 10,476 5:43 54 ABBOTT LABORATORIES B.V. 4 ZWOLLE 1:49:41 C380 Esther Kuil 1989 159e 35:26 10,900 5:30 C379 Remmelt Postma 1983 166e 35:31 10,874 5:31 C382 Jonny Veldhuis 1966 243e 38:44 9,971 6:01 55 ITM GROUP 9 KAMPEN 1:50:40 C358 Sander van Hoegee 1983 55e 30:33 12,642 4:44 C357 Rene de Vries 1970 183e 36:17 10,645 5:38 C355 Richard Andres 1951 326e 43:50 8,811 6:48 56 SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 9 ZWOLLE 1:51:10 C635 Sierou Peereboom 1983 160e 35:26 10,900 5:30 C639 Nienke Wormgoor 1978 216e 37:23 10,331 5:48 C638 Sejla Trebo 1990 239e 38:21 10,071 5:57 57 P-DIREKT; MINISTERIE VAN BZK 1 DEN HAAG 1:52:29 C399 Vincent Zwemmer 1977 17e 27:29 14,053 4:16 C396 Nicoline vd Linden 1962 292e 41:15 9,363 6:24 C400 Paulien Rolleman 1979 324e 43:45 8,828 6:47 C397 Monique Lub 1966 353e (49:44) 7,766 7:43 C398 Shirley van Ardenne 1984 357e (52:18) 7,385 8:07 58 VAN DER KAMP B.V. 6 ZWOLLE 1:52:35 C316 Jurie Korf 1964 200e 36:51 10,481 5:43 C319 Jacco Tijsen 1972 209e 37:04 10,420 5:45 C318 Marcel Bakker 1969 242e 38:40 9,988 6:00 C317 Dirk Kuijt 1979 251e (39:06) 9,878 6:04 C320 André van Hassent 1961 341e (45:04) 8,570 7:00 59 WAVIN 7 ZWOLLE 1:52:52 C526 Chris Wensink 1965 158e 35:25 10,905 5:30 C527 Henny Biemans 1954 204e 36:56 10,457 5:44 C524 Henk Potgieter 1960 275e 40:31 9,532 6:17 C523 Marinus Bakker 1967 297e (41:30) 9,307 6:26 C525 Marcel Bakker 1972 351e (47:58) 8,052 7:27
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 9 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 60 ITM GROUP 5 KAMPEN 1:53:35 C336 Tineke Bastiani 1988 185e 36:25 10,606 5:39 C339 Hester Kuypers 1968 230e 38:01 10,159 5:54 C337 Jacqueline Oosterhof 1969 254e 39:09 9,865 6:04 C340 Fija Luten 1976 302e (41:34) 9,292 6:27 C338 Aaltje Coster 1989 307e (41:54) 9,218 6:30 61 RABOBANK IJSSELDELTA 6 ZWOLLE 1:53:37 C455 Ilona Schouten 1985 215e 37:22 10,336 5:48 C456 Tanja Geurtse 1974 229e 37:58 10,173 5:53 C453 Miranda Smit 1979 235e 38:17 10,088 5:56 C454 Andrea van Rosmalen 1967 253e (39:08) 9,869 6:04 C457 Mirjam Kerkdijk 1972 285e (40:57) 9,432 6:21 62 VAN DER KAMP B.V. 7 ZWOLLE 1:53:37 C325 Jaap Feenstra 1961 176e 35:51 10,773 5:34 C324 Willen Schraal 1969 195e 36:42 10,524 5:42 C323 Kawsu Jarju Maas 1967 288e 41:04 9,405 6:22 C322 Hilly van Hassent 1962 342e (45:04) 8,570 7:00 C321 Teun Bakker 1983 345e (46:01) 8,393 7:08 63 P-DIREKT; MINISTERIE VAN BZK 2 DEN HAAG 1:54:06 C405 Martijn Kerkdijk 1975 206e 36:59 10,443 5:44 C402 Erik Zantingh 1975 232e 38:07 10,133 5:55 C404 André Roelofs 1958 249e 39:00 9,903 6:03 C401 Thea Mepschen 1961 293e (41:17) 9,355 6:24 C403 Marleen Schuurman 1992 325e (43:45) 8,828 6:47 64 GEMEENTE ZWOLLE 12 ZWOLLE 1:54:09 C562 Dik Nijhoff 1967 142e 34:53 11,072 5:25 C561 Rolf van Pijkeren 1973 171e 35:43 10,813 5:32 C560 Frans Zwarts 1977 320e 43:33 8,868 6:45 65 ITM GROUP 7 KAMPEN 1:54:43 C346 Henrieke Nentjes 1995 187e 36:27 10,596 5:39 C348 Martin Bulk 1974 194e 36:42 10,524 5:42 C347 Gerdy Nentjes 1987 301e 41:34 9,292 6:27 C349 Gert Turien 1967 316e (42:55) 8,999 6:40 66 SALVERDA 7 'T HARDE 1:54:48 C446 Illja Wieringa 1997 138e 34:37 11,157 5:22 C445 Debbie Bosch 1976 267e 39:59 9,660 6:12 C444 Moniek Tuinman 1990 270e 40:12 9,607 6:14 C447 Ryanne Hooijer 1982 272e (40:22) 9,568 6:16
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 10 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 67 RABOBANK IJSSELDELTA 7 ZWOLLE 1:55:07 C461 Willem Klomp 1965 155e 35:23 10,915 5:29 C459 Direne ten Hove 1981 260e 39:35 9,757 6:08 C460 Jet van de Worp 1980 268e 40:09 9,619 6:14 C458 Ellen Hollewand 1980 334e (44:19) 8,715 6:53 C462 Gerdo van den Burg 1977 349e (47:20) 8,160 7:21 68 PWC 4 ZWOLLE 1:55:17 C425 Tjipjan Bouma 1969 217e 37:24 10,327 5:48 C429 Jurjen Eikenaar 1991 225e 37:42 10,245 5:51 C428 Harm van Beek 1989 269e 40:11 9,611 6:14 C426 Roland Pool 1958 314e (42:51) 9,013 6:39 C427 Betsie Kappert 1961 315e (42:52) 9,010 6:39 69 IKEA B.V. 3 ZWOLLE 1:56:09 C304 Annebé van den Engel 1985 157e 35:25 10,905 5:30 C305 Loes Zoon 1987 240e 38:23 10,062 5:57 C301 Barbara Kraf 1985 311e 42:21 9,120 6:34 C302 Diana Thé 1977 340e (44:55) 8,599 6:58 70 GEMEENTE ZWOLLE 11 ZWOLLE 1:57:48 C556 Irene Pruim 1969 161e 35:28 10,890 5:30 C557 Hanneke Akse 1959 274e 40:27 9,548 6:17 C559 Julia Groothuis 1969 306e 41:53 9,221 6:30 C558 Paula Bijlsma 1965 308e (41:58) 9,203 6:31 71 P-DIREKT; MINISTERIE VAN BZK 5 DEN HAAG 1:57:57 C419 Henk Huisman 1985 89e 32:01 12,063 4:58 C418 Carol Kapoerchan 1967 303e 41:40 9,269 6:28 C417 Hilde van Boven 1988 333e 44:16 8,725 6:52 72 VR & GGD IJSSELLAND 5 ZWOLLE 1:58:31 C234 Els van den Brink 1977 250e 39:00 9,903 6:03 C233 Marlise Evers 1982 262e 39:39 9,741 6:09 C235 Saskia Kraan 1977 265e 39:52 9,688 6:11 C231 Margreet Vossebelt 1964 304e (41:44) 9,254 6:29 C232 Carla van der Avoird 1988 327e (43:53) 8,801 6:49 73 RABOBANK IJSSELDELTA 8 ZWOLLE 2:00:05 1843 Stefan van den Burg 1981 223e 37:40 10,254 5:51 C463 Renate van Brug 1975 289e 41:12 9,374 6:24 C464 Wienette Bakker 1966 291e 41:13 9,370 6:24 C466 Doortje Dekker 1981 312e (42:35) 9,070 6:36 C465 Dirk-Jan Dekker 1984 313e (42:35) 9,070 6:36 74 TEN CATE 3 NIJVERDAL 2:00:47 C588 Marcel Zanderink 1960 192e 36:39 10,538 5:41 C585 Dennis Stroomberg 1969 246e 38:50 9,946 6:01 C587 Wilma Zanderink 1960 343e 45:18 8,526 7:02
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 11 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 75 EY 4 ZWOLLE 2:01:04 C230 Kirsten Spijkerboer 1991 231e 38:01 10,159 5:54 C228 Jasmijn Brinks 1985 296e 41:30 9,307 6:26 C229 Désiree Kragt 1988 300e 41:33 9,295 6:27 C226 Gabriëlla Last 1986 339e (44:43) 8,637 6:56 C227 Nathalie Wormskamp 1970 354e (50:27) 7,656 7:50 76 GEMEENTE ZWOLLE 13 ZWOLLE 2:04:24 C563 Ron Oortwijn 1963 257e 39:20 9,819 6:06 C564 Marianne Mulderij 1979 298e 41:31 9,303 6:26 C565 Monique van Putten 1978 321e 43:33 8,868 6:45 77 WAVIN LADIES 1 ZWOLLE 2:07:17 C493 Malgorzata Swiatek 1978 212e 37:11 10,387 5:46 C488 Bertine Bakker 1966 329e 44:06 8,758 6:51 C489 Dorien Meuleman 1961 344e 46:00 8,396 7:08 C492 Barbara Kremer 1970 347e (46:12) 8,360 7:10 C490 Carina Bakker 1964 358e (52:23) 7,373 8:08 78 RABOBANK IJSSELDELTA 9 ZWOLLE 2:07:26 C470 Mariaan Gunnink 1975 290e 41:13 9,370 6:24 C468 Annemarie Beumers 1971 299e 41:31 9,303 6:26 C469 Ellen Vlierhuis 1981 338e 44:42 8,640 6:56 79 PWC 5 ZWOLLE 2:14:49 C431 Diane van Rotterdam 1981 273e 40:23 9,564 6:16 C432 Esther Botter 1980 309e 42:11 9,156 6:33 C430 Ingrid Zelhorst 1967 356e 52:15 7,392 8:07 SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 10 ZWOLLE DNF C643 Annemarie van den Berg 1967 125e (33:37) 11,489 5:13 C642 Helena Nilsson 1976 190e (36:36) 10,552 5:41 P-DIREKT; MINISTERIE VAN BZK 3 DEN HAAG DNF C410 Marcel Gieske 1974 60e (30:43) 12,574 4:46 C409 Ronald Otto 1971 199e (36:50) 10,486 5:43 KRAANBOLWERK 2 ZWOLLE DNF C279 Jonny Karst 1982 16e (27:13) 14,191 4:13 C276 Geurt van de Kraats 1968 255e (39:18) 9,827 6:06 GEMEENTE ZWOLLE 10 ZWOLLE DNF C554 Ronald Moes 1985 174e (35:50) 10,778 5:34 C553 Bram Heijdeman 1990 258e (39:20) 9,819 6:06 RABOBANK IJSSELDELTA 11 ZWOLLE DNF C480 Marjolijn ter Haar 1978 286e (40:59) 9,424 6:22 C479 Demirja Meekhof 1976 337e (44:39) 8,650 6:56
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - BEDRIJVENLOOP 15-06-2015 11:12 Pag: 12 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- X-TEND BV/CRAFT BENELUX 2 ZWOLLE DNF 1906 Jeroen de Leeuwe 1975 54e (30:32) 12,649 4:44 WAVIN EXTRA ZWOLLE DNF C491 Olga Rutgers 1984 172e (35:46) 10,798 5:33 JFPT BV 1 ZWOLLE DNF C283 Bernard Nanninga 1951 256e (39:19) 9,823 6:06 SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 3 ZWOLLE DNF 1959 Hanneke Nijmeijer 1969 332e (44:14) 8,731 6:52