SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015

                  UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR

24-06-2015 11:40                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------

    1  W1951  Saffira Kiewiet            Haren                 1987      9e      9:50    24:19    24:19  15,883 

    2  W1343  Julia Eisen                PEC 1910              2001     48e     10:40    26:18    26:15  14,713 

    3  W1473  Margriet Beekman           PEC 1910              1973     49e     10:54    26:22    26:20  14,667 

    4  W2135  Saskia Derks               Groningen             1991     59e     11:15    27:44    26:29  14,584 

    5   C333  Irene Bijman               ITM Group 4           1999     60e     10:34    26:33    26:30  14,574 

    6  W1365  Wilmke Boersma             BB lopers             1991     78e     10:56    28:21    26:54  14,358 

    7  W1292  Angeli Poppe               Zwolle                1969     91e     10:56    27:17    27:15  14,173 

    8  W1622  Inés Carvajal Gallardo     Enschede              1991     95e     11:21    27:31    27:27  14,070 

    9  W1274  Henriët Koornberg-Spronk   PEC 1910              1978    103e     11:32    27:47    27:38  13,977 

   10  W1785  Kimberly Kok               Zwolle                1993    119e     11:20    28:14    27:54  13,843 

   11  W4086  Ilona Stille               Dedemsvaart           1986    128e     11:02    28:08    28:07  13,736 

   12  W1486  Susanne Kortekaas          Leiden                1990    140e     11:54    29:41    28:17  13,655 

   13  W1193  Marleen Westhoff           Haag Atletiek         1968    141e     11:33    28:50    28:18  13,647 

   14  W1627  Marian Fuselier            Heino                 1962    156e     11:36    28:36    28:32  13,536 

   15   C181  Iris Gils                  Scania Production Zw  1986    186e     11:38    29:00    28:58  13,333 

   16  W1550  Tamara de Vries            Meppel                1985    195e     11:50    29:09    29:03  13,295 

   17  W2310  Willemijn van Laar         Vaassen               1993    239e     12:16    31:06    29:29  13,100 

   18  W1235  Marion Kootstra            Dronten               1982    241e     11:10    33:33    29:30  13,092 

   19  W1181  Isabella Oosting           Ede Gld               1972    279e     12:22    29:59    29:57  12,895 

   20   C267  Jolanda van Til            Deltion College 2     1975    294e     13:20    31:43    30:12  12,789 

   21  W2646  Kelly van den Heuvel       Havelterberg          1988    300e     12:55    32:25    30:18  12,747 

   22  W2669  Janneke Maathuis           Spurt '88             1977    301e     12:31    30:42    30:18  12,747 

   23  W4712  Jantieneke Kremer          Zwolle                1988    311e     12:41    32:55    30:23  12,712 

   24   C310  Alinda van Luijk           Van der Kamp B.V. 4   1986    330e     12:02    30:54    30:35  12,628 

   25  W2260  Marit Nijdam               Nieuwleusen           1998    332e     12:50    31:14    30:36  12,622 

   26  W1970  Seryna van Langevelde      Zwolle                1994    345e     12:36    31:26    30:44  12,567 

   27  W2776  Michelle Bonsink           Dommerholt Advocaten  1993    346e     12:48    34:37    30:45  12,560 

   28  W1469  Femke Andriessen           PEC 1910              2003    350e     12:11    30:50    30:48  12,540 

   29   C184  Manon Heinhuis             Scania Production Zw          351e     12:56    30:58    30:48  12,540 

   30   C394  Erica van Dijk             Rouveen Kaasspeciali  1982    353e     12:04    31:05    30:50  12,526 

   31  W2521  Wencke Beerens             Raalte                1979    359e     12:38    30:59    30:54  12,499 

   32   C242  Rita Kloosterman           VR & GGD IJsselland   1962    371e     12:46    31:27    31:01  12,452 

   33  W1763  Daphne van Loo             Hasselt               1995    372e     12:11    31:22    31:01  12,452 

   34  W1600  Marlie Zweers              Zwolle                1968    384e     12:46    31:32    31:08  12,405 

   35  W1015  Hermie Drenth              PEC 1910              1967    385e     12:38    31:17    31:08  12,405 

   36  W1754  Fabienne van Daelen        Zwolle                1991    390e     12:52    31:32    31:11  12,385 

   37  W1474  Anne-Wil Beekman           Zwolle                2000    395e     13:03    31:17    31:14  12,366 

   38   C163  Romey Berends              Scania Production Zw          399e     12:52    31:36    31:15  12,359 

   39  W1421  Pascalle Seebregts         Salland               1970    405e     12:09    31:21    31:18  12,339 

   40  W2079  Sandra Prins               Zwolle                1984    417e     13:01    37:06    31:24  12,300 

   41  W1130  Chantal Dute               Zwolle                1990    421e     12:48    31:33    31:25  12,293 

   42  W2282  Romy Hofman                Doornspijk            2002    426e     12:56    33:23    31:27  12,280 

   43  W1461  Inge Groot                 Zwolle                1977    430e     13:06    32:41    31:27  12,280 

   44  W2332  Sophieke Olijve            Zwolle                1991    437e     13:22    37:19    31:31  12,254 

   45  W2777  Marleen De Wert            Dommerholt Advocaten  1992    443e     12:48    35:26    31:34  12,235 

   46  W2715  Jolien Elshof              Stichting Time for H  1989    447e     13:34    35:02    31:34  12,235 

   47  W2512  Naomeh Ruigrok             Zwolle                1996    448e     12:51    36:35    31:34  12,235 

   48  W2676  Marian Kwekkeboom          Glane                 1989    461e     13:01    34:56    31:40  12,196 

   49  W2367  Imke Erich                 Dalfsen               1996    467e     14:05    33:19    31:46  12,158 

   50  W2369  Lara Hellendoorn           Zwolle                1996    468e     14:04    33:20    31:46  12,158 


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 51 W1330 Irma Dikker Ugchelen 1998 471e 13:34 35:45 31:47 12,152 52 W1230 Eva van Dun Zwolle 1985 482e 13:13 32:00 31:51 12,126 53 W1297 Christel van der Ploeg PEC 1910 2001 492e 12:40 31:57 31:55 12,101 54 W1758 Evelien Jansen Genemuiden 1979 499e 13:34 32:07 31:56 12,095 55 W2026 Tessa Maessen Lisse 1986 508e 13:13 32:10 32:01 12,063 56 W1608 Ingrid Liefers Zwolle 1968 516e 13:29 33:10 32:04 12,044 57 W2778 Ashley Groothuis Dommerholt Advocaten 1994 521e 13:19 36:00 32:07 12,026 58 W1407 Nienke Koedoot Zwolle 2001 533e 13:51 34:58 32:10 12,007 59 W1095 Jony Hulsman IJsselmuiden 1980 548e 13:32 36:17 32:17 11,963 60 W2837 Marleen Schoemaker Isala 1976 556e 13:53 35:47 32:20 11,945 61 C260 Myrthe Zuethof Stichting Mindfit 4 2000 570e 13:06 32:35 32:28 11,896 62 W1595 Renata Veltman De Gemzen 1976 578e 14:16 33:29 32:31 11,878 63 W2258 Maud Tol Hasselt 2000 590e 13:18 34:21 32:36 11,847 64 W1000 Debby Tieke Zwolle 1974 599e 13:07 32:46 32:38 11,835 65 W1098 Anne Klein Zwolle 1987 600e 13:00 33:02 32:40 11,823 66 W1067 Gerda Sempel Zwolle 1956 603e 13:01 33:01 32:41 11,817 67 W2164 Jolien Boot Zwolle 1990 606e 13:58 37:41 32:41 11,817 68 W2577 Evelien Lozeman Marienheem 1993 608e 14:07 37:27 32:42 11,811 69 W1577 Kim Hogeman Raalte 1985 622e 14:00 37:13 32:49 11,769 70 W1056 Marloes Krediet Kampen 1976 628e 13:24 33:06 32:49 11,769 71 W1909 Margreeth Rebers Raalte 1975 629e 13:17 35:08 32:49 11,769 72 W2174 Ingrid Jongbloed Zwolle 1973 630e 13:24 33:06 32:50 11,763 73 W1313 Karien Steenbergen Epe 1986 650e 13:40 36:38 32:59 11,710 74 W2109 Hanna Groenenberg Kampen 2000 652e 13:42 34:28 32:59 11,710 75 W2488 Djûke Brinksma Zwolle 1990 655e 14:07 37:56 33:01 11,698 76 W2530 Wieke Boer Zuidwolde Dr 2001 661e 13:04 33:09 33:04 11,680 77 C601 Maaike van Vugt SportService Zwolle 1986 663e 14:03 33:19 33:05 11,674 78 W2673 Sjoukje Berkhof Vriezenveen 1988 666e 14:00 38:02 33:08 11,657 79 W1410 Harriët Kloosterman Zwolle 1970 667e 14:08 35:07 33:09 11,651 80 W2638 Inga Bakker Ommen 1997 671e 13:12 33:20 33:11 11,639 81 W1629 Kristel Borst Zwolle 1975 679e 13:30 33:59 33:14 11,621 82 W1422 Nomi Kramer Salland 1999 684e 13:04 33:20 33:16 11,610 83 W2642 Bente Bonsing Wijhe 2000 690e 15:57 35:55 33:16 11,610 84 W2375 Krista Dekker Zwolle 1986 696e 13:40 39:02 33:18 11,598 85 W1106 Rolien Duiven Zwolle 1980 697e 13:32 34:23 33:18 11,598 86 W1588 Marieke Verbeek Dronten 1988 702e 13:31 34:52 33:23 11,569 87 W4705 Diana van Schijndel Steenwijk 1973 703e 13:42 37:56 33:23 11,569 88 W2812 Anne-marie Fransen Isala 1977 706e 13:36 35:47 33:23 11,569 89 W2111 Amber Brookhuis Zwolle 1992 707e 13:46 33:54 33:24 11,563 90 W1457 Hanneke de Peuter Dutch Runners 1955 711e 13:50 39:01 33:27 11,546 91 W475 Anneloes Zomerdijk Zwolle 1987 713e 13:32 34:36 33:28 11,540 92 W2633 Neeltje Kromdijk Zwolle 1988 717e 13:22 33:36 33:29 11,535 93 C225 Dianne Zijlstra Scania Production Zw 720e 13:48 34:02 33:29 11,535 94 W1226 Andy Vissers Zwolle 1968 722e 13:49 34:11 33:30 11,529 95 W1097 Sanne Pot PEC 1910 2002 732e 14:21 34:29 33:33 11,512 96 W2154 Leni Schrijver Heeten 1971 736e 13:47 34:39 33:34 11,506 97 C206 Marjanne van Blanken Scania Production Zw 739e 13:51 33:51 33:35 11,500 98 W2634 Marit Jonker Apeldoorn 1979 741e 14:49 37:58 33:36 11,495 99 W1938 Petra Elders Raalte 1975 743e 13:31 33:55 33:36 11,495 100 W1424 Susanne Plass Hattem 1961 745e 13:40 33:41 33:37 11,489
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 101 C643 Annemarie van den Berg Scania Production Zw 1967 746e 13:31 33:45 33:37 11,489 102 W1623 Marieke Brouwer Zwolle 1969 752e 14:06 38:38 33:40 11,472 103 W1949 Esther in de Wal Marienheem 1977 753e 14:16 35:20 33:41 11,466 104 W1950 Patricia Otten Raalte 1970 754e 14:16 35:20 33:41 11,466 105 W1147 Sabine Hol Zwolle 1992 759e 14:05 36:18 33:43 11,455 106 W4725 Rachael Kuehn Zwolle 1990 768e 14:20 37:51 33:45 11,444 107 W1495 Laura Roepel Zwolle 1984 769e 14:14 37:37 33:46 11,438 108 W1841 Jaimy Vermeer Zwolle 1978 770e 14:01 37:46 33:46 11,438 109 W2814 Chantal de Groot Isala 1989 776e 13:56 37:14 33:48 11,427 110 W2727 Ilse Kirst Run2Day Zwolle 1999 781e 14:11 35:57 33:49 11,421 111 W1976 Klazina Hengsteboer Wezep 1976 783e 13:33 34:10 33:49 11,421 112 W2333 Anne de Vos Zwolle 1993 784e 14:45 35:30 33:50 11,415 113 W1850 Evianne Smit Zeist 1988 786e 14:15 38:16 33:52 11,404 114 W2640 Roelieke Wimmenhove Zwolle 1988 791e 14:14 36:50 33:53 11,399 115 W1372 Rianne Schonewille PEC 1910 2000 793e 13:40 33:55 33:55 11,387 116 W2024 Louwra Nicolaij Zwolle 1988 795e 13:40 36:44 33:55 11,387 117 W2749 Janine Potjes Monicares Foundation 1986 797e 14:47 39:22 33:57 11,376 118 W1897 Inge Velthuis Hasselt 1987 806e 15:03 37:31 34:01 11,354 119 C176 Nanke Dekker Scania Production Zw 810e 14:42 34:41 34:02 11,348 120 W1520 Martine Bonnema Zwolle 1984 811e 13:41 34:14 34:02 11,348 121 W1416 Willeke Dunnink Rouveen 1967 813e 14:03 34:28 34:02 11,348 122 W1253 Ilse Kloos Wezep 1976 814e 13:50 34:30 34:02 11,348 123 W1045 Laura Veenman Zwolle 1987 815e 13:55 34:47 34:03 11,343 124 W2060 Eva Hageman Zwolle 1993 822e 14:18 39:14 34:07 11,321 125 W1609 Annouk Brink Wijhe 2000 837e 15:56 36:52 34:12 11,293 126 W2036 Yolanda Winter Vollenhove 1967 840e 13:48 34:35 34:13 11,287 127 W1515 Joanne de Jong Zwolle 1975 848e 13:39 34:27 34:15 11,276 128 W2671 Roos Doornbos PEC 1910 2003 850e 14:32 35:00 34:16 11,271 129 W4628 Franca Ekelmans Run2Day Zwolle 2002 852e 14:01 35:28 34:17 11,266 130 W2685 Chanique Bal Almere 1994 857e 14:28 38:41 34:18 11,260 131 C609 Jorien Mater Landstede Sport & Be 1980 858e 14:30 35:11 34:18 11,260 132 W2822 Lenie van Laar Isala 1966 862e 14:32 37:42 34:19 11,255 133 W1908 Arenda Westerveld Zwolle 1987 870e 13:53 34:45 34:20 11,249 134 W1191 Indy Sasso PEC 1910 2003 871e 14:47 37:53 34:21 11,244 135 W2405 Hepie Henstra Groningen 1980 873e 13:57 38:27 34:22 11,238 136 C252 Gerda Hagen VR & GGD IJsselland 1969 876e 14:02 34:49 34:24 11,227 137 W8 Natascha van Enk De Gemzen 1977 879e 14:15 34:44 34:24 11,227 138 W1212 Karin Sluiter Zwolle 1991 880e 14:29 36:03 34:25 11,222 139 W2683 Maaike Bronsema-DeVries Meeden 1982 884e 14:33 35:54 34:26 11,216 140 W2161 Nienke Kroes Zwolle 1979 888e 14:50 35:43 34:27 11,211 141 W2525 Irene Halfwerk Heino 1976 891e 14:43 40:06 34:28 11,206 142 C164 Claudia Berse Scania Production Zw 895e 14:19 35:14 34:31 11,189 143 C272 Henrike Ottens - ten Hove AKSOS Accountants B. 1981 897e 15:16 36:05 34:31 11,189 144 W1044 Marleen Kisteman Rouveen 1993 900e 14:02 36:39 34:32 11,184 145 W2071 Ellen van de Streek Heerde 1987 903e 15:04 39:49 34:33 11,179 146 W2031 Sharon Feddema Slagharen 1990 905e 15:03 36:52 34:34 11,173 147 W1064 Tilleke van Horssen-Smit Zwolle 1976 907e 14:22 39:57 34:35 11,168 148 W2779 Monique van Doorn-Van Vil Dommerholt Advocaten 1967 908e 14:36 39:40 34:35 11,168 149 W2687 Daniëlle van den Brink Zwolle 1994 911e 14:00 38:44 34:36 11,162 150 C446 Illja Wieringa Salverda 7 1997 912e 14:54 40:03 34:37 11,157
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 151 W2400 Manella Vellinga Zwolle 1991 915e 14:24 36:23 34:37 11,157 152 W2189 Sandra Tuinman IJsselmuiden 1989 921e 14:13 34:57 34:39 11,146 153 W2188 Melissa Tuinman IJsselmuiden 1986 922e 14:13 34:57 34:40 11,141 154 W1483 Esther van Aalderen Heino 1988 923e 14:38 35:32 34:40 11,141 155 W2632 Ilse van Houten Zwolle 1975 924e 14:11 35:45 34:40 11,141 156 W1482 Mirna Ahmethodzic Den Ham Ov 1991 929e 13:38 35:27 34:42 11,130 157 W2343 Marieke Jonker Epe 1983 931e 15:23 36:23 34:43 11,125 158 W1601 Ada van Beek Zwolle 1966 938e 14:58 35:52 34:45 11,114 159 W1002 Angelique van Ommen Wezep 1981 939e 15:12 38:20 34:46 11,109 160 W1323 Lareina van Enteren Zwolle 1980 940e 14:35 36:03 34:47 11,104 161 W2412 Hester Boerefijn Zwolle 1974 941e 15:20 40:05 34:47 11,104 162 C592 Simone Karkdijk Ten Cate 4 1971 954e 14:45 35:52 34:53 11,072 163 W1647 Aaltje Post Wezep 1971 956e 14:19 35:13 34:54 11,066 164 C578 Iny Hobert Ten Cate 1 1953 967e 14:43 36:00 34:58 11,045 165 W2517 Julia van Schieveen Amsterdam 1984 970e 14:40 39:56 34:59 11,040 166 W1830 Tessa Reuvekamp Zwolle 1994 978e 15:17 37:10 35:02 11,024 167 W1973 Jolien Philipsen Cialfo 1989 981e 14:33 36:49 35:03 11,019 168 W1427 Marielle Spruijt Deventer 1972 983e 14:27 35:46 35:04 11,014 169 W1640 Cindy Aalders Zwolle 1994 986e 14:36 36:42 35:04 11,014 170 W4721 Aliza Damsma Zwolle 1983 990e 14:29 35:29 35:06 11,003 171 W1618 Esther Jager De Gemzen 1998 991e 14:32 36:28 35:07 10,998 172 W1269 Lucia Hanstede Zoetermeer 1967 995e 14:43 35:39 35:08 10,993 173 W1561 Kim Poppe Zwolle 1991 997e 14:34 37:39 35:08 10,993 174 W4750 Kim van Elburg Nijverdal 1979 1000e 14:56 39:45 35:09 10,988 175 W2826 Danique Hutten Isala 1989 1003e 14:58 38:36 35:11 10,977 176 W1382 Anouk van DIJk Hattem 1994 1012e 14:46 37:49 35:13 10,967 177 W2692 Jacqueline Fokker Emmeloord 1991 1013e 14:30 37:14 35:14 10,962 178 W1245 Janine de Jong Zwolle 1985 1017e 15:15 37:56 35:15 10,957 179 W1614 Klarine Deuzeman Zwolle 1973 1018e 15:00 36:39 35:15 10,957 180 W1604 Anne-Marie Smelt Zwolle 1980 1020e 14:47 40:34 35:16 10,951 181 W1425 Floor Schilderinck Hattem 1985 1025e 13:52 35:22 35:18 10,941 182 W2179 Ildikó Middelkamp Nijverdal 1970 1029e 14:42 36:22 35:19 10,936 183 W2184 Jeannet van den Berg De Gemzen 1962 1033e 14:33 40:31 35:21 10,926 184 W1328 Kirsten Bakkum Zwolle 1982 1038e 14:34 36:47 35:22 10,920 185 W1954 Geraldine ten Kate Nieuwleusen 1979 1039e 14:27 36:41 35:23 10,915 186 W1039 Maaike Dekkers Zwolle 2000 1043e 14:39 36:52 35:23 10,915 187 W2018 Hanneke Veurink Zwolle 1982 1044e 14:59 39:33 35:24 10,910 188 W1201 Naual Liberg Zwolle 1967 1045e 13:59 35:25 35:24 10,910 189 C304 Annebé van den Engel IKEA B.V. 3 1985 1050e 15:12 36:42 35:25 10,905 190 C380 Esther Kuil Abbott Laboratories 1989 1053e 14:42 38:20 35:26 10,900 191 C635 Sierou Peereboom Scania Production Zw 1983 1054e 14:44 36:12 35:26 10,900 192 W2823 Sharon Hutten Isala 1987 1057e 14:57 38:52 35:26 10,900 193 W2800 Anja Schulten Isala 1964 1060e 14:49 37:20 35:28 10,890 194 W1566 Annelies van der Kolk Diepenheim 1975 1061e 14:42 39:36 35:28 10,890 195 C556 Irene Pruim Gemeente Zwolle 11 1969 1062e 15:19 36:38 35:28 10,890 196 W1208 Diana Kamphuis Epe 1971 1064e 14:41 36:19 35:29 10,885 197 W1138 Hannie van Dijk Zwolle 1986 1065e 14:46 36:45 35:29 10,885 198 C296 Rianne de Jong Carinova 2 1976 1069e 14:48 37:00 35:29 10,885 199 W1196 Alice van Asselt Nunspeet 1984 1070e 14:35 41:02 35:29 10,885 200 W1782 Eva van der Linde Sint Jansklooster 1998 1079e 14:51 36:26 35:32 10,869
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 201 W2207 Clarissa Brinks Zwolle 1989 1087e 14:15 36:45 35:35 10,854 202 W1397 Yolanda Mors-Canton PEC 1910 1971 1089e 14:36 36:17 35:37 10,844 203 W1125 Pien Kootstra Zwolle 1997 1090e 14:56 40:14 35:39 10,834 204 W2397 Judith Gelderblom Zwolle 1992 1092e 14:30 37:45 35:39 10,834 205 W2650 Sanne van Zanten Kampen 1991 1093e 14:11 37:03 35:39 10,834 206 W2284 Natasja van Gelder Cialfo 1993 1094e 15:36 39:26 35:40 10,829 207 W2293 Marit Hanekamp De Gemzen 2000 1098e 15:02 37:55 35:41 10,824 208 W2037 Eva Martinez Orosa Brussels (BEL) 1978 1099e 15:37 39:29 35:41 10,824 209 W1613 Jeannette Krabshuis Zwolle 1984 1102e 15:25 41:13 35:41 10,824 210 W4706 Miranda van Schijndel Havelte 1973 1103e 14:08 40:15 35:41 10,824 211 W2589 Kim Steenhuis Zwolle 1997 1105e 14:42 39:14 35:41 10,824 212 C364 Jacqueline de Ruiter X-ICT B.V. 2 1980 1109e 14:53 36:50 35:43 10,813 213 W1480 Lijsje Veldman-Huls Staphorst 1988 1111e 15:03 35:50 35:43 10,813 214 W2252 Annet Reijnders Dronten 1977 1116e 14:54 36:55 35:45 10,803 215 W2480 Harriët Valstar Gent (BEL) 1988 1117e 14:50 39:27 35:45 10,803 216 W1519 Esther Lely Zwolle 1971 1119e 14:54 37:12 35:46 10,798 217 W1646 Geeske Koopman-Ridderbos Zwolle 1979 1120e 14:54 37:12 35:46 10,798 218 C491 Olga Rutgers Wavin EXTRA 1984 1121e 14:41 37:03 35:46 10,798 219 W1506 Monique van Luenen Biddinghuizen 1969 1122e 14:56 38:32 35:46 10,798 220 W2641 Mathilde van Hattum Enschede 2000 1125e 15:11 36:53 35:48 10,788 221 W2268 Helen van den Broek Zwolle 1974 1126e 15:06 40:27 35:49 10,783 222 C548 Gabrielle Sleurink Gemeente Zwolle 9 1976 1127e 15:08 36:57 35:49 10,783 223 W1094 Ellen Stegeman Arnhem 1977 1132e 15:21 40:46 35:51 10,773 224 C604 Dorien Vogel SportService Zwolle 1992 1133e 14:19 36:06 35:51 10,773 225 W2652 Carin Scholten Hardenberg 1989 1136e 15:18 39:01 35:51 10,773 226 W2760 Judith Schulten Intersport Schutte 1996 1139e 15:43 39:04 35:53 10,763 227 W1610 Geke Vriezenga IJsselmuiden 1966 1140e 14:41 37:04 35:53 10,763 228 W2440 Manouk Heideveld Zwolle 1994 1142e 15:08 37:35 35:54 10,758 229 W2481 Anita ter Huerne Zwolle 1969 1144e 14:43 36:41 35:54 10,758 230 C327 Anoek Hijmans BMA ergonomics b.v. 1977 1150e 14:22 36:24 35:56 10,748 231 W14 Dineke Eilander Epe 1990 1151e 14:54 40:25 35:57 10,743 232 W2792 Heleen Slot Isala 1990 1154e 14:52 39:23 35:57 10,743 233 W1363 Lisa Winters Hasselt 1998 1158e 15:08 38:11 35:59 10,733 234 W1068 Tineke Admiraal Zwolle 1957 1159e 14:41 36:22 35:59 10,733 235 W4719 Irene Schunselaar ACO Van Elderen 1983 1162e 14:33 36:16 35:59 10,733 236 W2695 Esther Broekhaar Zwolle 2000 1163e 15:06 41:50 35:59 10,733 237 W1306 Annemijn van den Heuvel Zwolle 1987 1166e 14:43 37:11 35:59 10,733 238 W2689 Amber Borgonje Zwolle 1996 1169e 15:20 38:38 36:00 10,728 239 W2801 Heleen Tichelaar Isala 1984 1170e 15:06 37:54 36:01 10,723 240 W1616 José Derksen Wijhe 1966 1174e 15:28 36:47 36:02 10,718 241 W2390 Roxanne Nijland Heerde 1989 1177e 14:51 38:45 36:03 10,713 242 1237 Hetty Vermeulen Stichting Time for H 1967 1183e 16:35 38:23 36:06 10,699 243 W2178 Carlijn Heins Nieuwleusen 2002 1192e 14:50 36:57 36:08 10,689 244 W1563 Denise Van den Bergh Zwolle 1998 1194e 14:31 38:26 36:09 10,684 245 C291 Jeanine Thode JFPT BV 3 1998 1195e 14:51 36:34 36:09 10,684 246 W1173 Mirjam Keizer Zwolle 1986 1200e 14:54 39:35 36:10 10,679 247 W2236 Susan Tromp Almelo 1984 1205e 15:49 39:11 36:11 10,674 248 W2796 Anette Stegeman Isala 1979 1208e 15:07 38:05 36:13 10,664 249 W1517 Nicolien Klein Zwolle 1978 1211e 15:06 37:43 36:13 10,664 250 W2358 Tessa Hoogers Zalk 1979 1212e 15:08 37:38 36:13 10,664
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 251 W1458 Miranda Ruitenberg Lemelerveld 1977 1213e 15:09 37:38 36:13 10,664 252 W2659 JILL Mijnheer Wilsum 1998 1216e 13:48 36:33 36:14 10,659 253 W1140 Jantiena van Gerven Zwolle 1969 1217e 16:20 41:47 36:15 10,654 254 C213 Angenieta Kline Boschman Scania Production Zw 1222e 15:48 37:54 36:16 10,649 255 W2020 Simone Bouwmeester Zwolle 1980 1223e 15:01 40:26 36:16 10,649 256 W2336 Lieke Bruggeman Zwolle 1986 1224e 15:10 41:27 36:17 10,645 257 W1501 Tessa van Dijk Zwolle 2002 1225e 16:10 39:47 36:17 10,645 258 W1423 Ineke Koerhuis Salland 1962 1227e 14:55 39:14 36:17 10,645 259 W1988 Iris Hendriks Zwolle 2000 1228e 15:08 38:13 36:18 10,640 260 W1645 Maria Pot Zwolle 1998 1229e 15:58 38:58 36:18 10,640 261 W1478 Anna Visser Zwolle 1988 1231e 16:05 38:55 36:18 10,640 262 W2183 Mirjam de Heer Zwolle 1987 1232e 15:49 40:20 36:18 10,640 263 C299 Lennie Becker Carinova 2 1980 1233e 15:40 37:50 36:18 10,640 264 W1965 Susan de Vente Deventer 1968 1234e 16:07 40:41 36:19 10,635 265 W2354 Jessica van de Werfhorst Oldebroek 1989 1235e 15:29 38:12 36:20 10,630 266 W2142 Wilona van Dijk Genemuiden 1990 1238e 15:15 39:58 36:20 10,630 267 W2401 Gerlinde Smit Oosterwolde Gld 1973 1240e 15:13 37:37 36:20 10,630 268 W1560 Vera Roetert Steenbruggen Wijhe 1998 1241e 15:29 39:03 36:20 10,630 269 W2312 Annette Hazenberg Kraggenburg 1970 1249e 15:44 39:23 36:24 10,610 270 W2062 Erna Postma Groningen 1974 1253e 15:17 40:32 36:25 10,606 271 C336 Tineke Bastiani ITM Group 5 1988 1254e 14:25 36:28 36:25 10,606 272 W1256 Naomie Visscher Kampen 1990 1259e 14:59 38:45 36:26 10,601 273 W1554 Esther Kamphof Nieuwleusen 1991 1260e 15:06 40:18 36:26 10,601 274 W2004 Nynke Mesken Meppel 1980 1261e 15:16 38:32 36:27 10,596 275 W1428 Miranda Nibourg Zwolle 1983 1262e 15:26 40:35 36:27 10,596 276 W2003 Ria Koster Meppel 1970 1264e 15:16 38:33 36:27 10,596 277 W2485 Willemke Postma Steenwijk 1998 1266e 15:44 40:59 36:28 10,591 278 W1634 Sofie Kruise PEC 1910 2003 1267e 15:07 37:13 36:28 10,591 279 W12 Corien Plaggenmarsch Groningen 1987 1273e 15:12 41:52 36:29 10,586 280 W2225 Irma van der Linde Nieuwleusen 1964 1277e 15:30 40:38 36:29 10,586 281 W2159 Margreeth Verschuren Nijmegen 1994 1279e 15:14 41:52 36:29 10,586 282 W1087 Sonja van Leeuwen-Fransen Nieuwegein 1974 1280e 15:40 39:29 36:29 10,586 283 W2709 Mirne Leijen Stichting Time for H 2003 1281e 15:34 38:36 36:30 10,581 284 W2663 Gwen Wentink Zwolle 1997 1282e 15:28 41:46 36:30 10,581 285 W1472 Ethel Stokvis - Gans Epe 1972 1286e 14:57 36:42 36:31 10,577 286 W2615 Nynke Geertman Zwolle 1999 1289e 15:41 40:15 36:33 10,567 287 W1789 Laura Hettema Zwolle 1991 1290e 15:46 40:31 36:33 10,567 288 W1023 Esther Riemens Zwolle 1998 1292e 15:38 39:00 36:33 10,567 289 W2593 Bianca van Haaren Meppel 1973 1293e 15:17 38:25 36:34 10,562 290 W1072 Mieke Sellis Staphorst 1959 1294e 14:24 36:43 36:34 10,562 291 W2137 Marieke Veld Zwolle 1981 1299e 15:17 39:18 36:35 10,557 292 W2460 Kimberley Komen Vollenhove 2001 1300e 13:49 36:57 36:36 10,552 293 W1891 Carmen van Bruggen Zwolle 1995 1301e 15:05 41:02 36:36 10,552 294 W2259 Jenny Bovenhuis De Sprinter 1962 1302e 15:07 37:47 36:36 10,552 295 W2466 Rianne Batteram Zwartsluis 1985 1303e 15:59 39:38 36:36 10,552 296 W1756 Bianca de Vries Hattem 1993 1304e 15:37 39:28 36:36 10,552 297 C642 Helena Nilsson Scania Production Zw 1976 1306e 14:52 37:04 36:36 10,552 298 W1771 Anne-Mary de Groot Wezep 1995 1307e 15:38 39:28 36:37 10,548 299 W1157 Hanneke Weishaupt Arnhem 1985 1311e 14:50 38:09 36:37 10,548 300 W2590 Iris Horenberg Marienheem 1994 1314e 15:49 41:22 36:38 10,543
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 301 W1405 Rachel Romein PEC 1910 1979 1315e 15:21 40:42 36:38 10,543 302 W4741 Annemiek Timmerman Zwolle 1986 1316e 15:05 38:14 36:38 10,543 303 W2614 Silke Geertman Zwolle 1997 1319e 15:41 40:21 36:39 10,538 304 W1279 Ilona Euverman Zwolle 1993 1322e 15:58 41:38 36:39 10,538 305 C167 Viola Bosch Scania Production Zw 1323e 14:47 36:53 36:39 10,538 306 W1400 Annet van Egteren Cialfo 1968 1330e 15:37 40:26 36:40 10,533 307 W1244 Angret Grootenhuis Zwolle 1974 1332e 15:12 39:07 36:41 10,528 308 W4732 Annick Vossebelt Leiden 1994 1333e 15:38 39:34 36:42 10,524 309 W2568 Laura Visscher Rouveen 1991 1334e 15:06 40:34 36:42 10,524 310 W2030 Marije Mulder Hardenberg 1983 1335e 15:03 39:00 36:42 10,524 311 W1216 Tamara Visscher Zwolle 1976 1340e 15:23 41:12 36:42 10,524 312 W1946 Laura Pot Heino 1994 1341e 15:21 37:08 36:43 10,519 313 W1211 Martine Hopman Zwolle 1991 1345e 15:51 42:10 36:43 10,519 314 W2835 Lieke Scholten - Roescher Isala 1983 1346e 15:01 40:05 36:43 10,519 315 W2817 Annelies Breeuwsma Isala 1989 1347e 15:40 41:47 36:43 10,519 316 W1986 Kim Zwiers Zwolle 1992 1348e 14:54 41:27 36:44 10,514 317 W2843 Heleen Bennink Isala 1988 1349e 15:18 41:48 36:44 10,514 318 C251 Liset Overgoor VR & GGD IJsselland 1978 1350e 14:35 37:09 36:44 10,514 319 W2720 Vienne Leijen Stichting Time for H 2000 1351e 15:21 38:54 36:44 10,514 320 W1209 Magdalena ten Brinke Zwolle 1988 1352e 15:03 41:15 36:45 10,509 321 W1832 Annemarie Worst Wezep 1995 1358e 15:17 38:55 36:46 10,505 322 W2841 Christa Oudevrielink Isala 1976 1360e 15:34 38:28 36:46 10,505 323 C199 Chantal Schouwstra Scania Production Zw 1364e 15:26 37:06 36:47 10,500 324 W2757 Adinda Vrij Intersport Schutte 1987 1366e 16:16 39:59 36:47 10,500 325 W1351 Loes Smit Zwolle 1984 1367e 16:13 39:07 36:47 10,500 326 W4742 Annemiek Elferink Utrecht 1984 1368e 15:05 38:23 36:48 10,495 327 W2234 Marina van Leeuwen Apeldoorn 1986 1375e 15:51 42:22 36:49 10,490 328 W2690 Lisette Klompenmaker Zwolle 1991 1381e 14:49 39:48 36:50 10,486 329 W1085 Jitske Langeland Hasselt 1995 1382e 14:08 37:08 36:50 10,486 330 W1619 Laura Visch De Gemzen 1978 1386e 15:39 37:55 36:52 10,476 331 W2136 Lieke Brand Zwolle 1993 1393e 15:56 40:19 36:54 10,467 332 W2329 Hilde van Ommeren Grafhorst 1997 1395e 14:43 37:34 36:55 10,462 333 W2693 Claudia Schakelaar Cialfo 1970 1396e 14:51 37:37 36:55 10,462 334 W4751 Moira Vos Zwolle 1972 1399e 14:38 39:40 36:56 10,457 335 W1624 Joyce Deen PEC 1910 1970 1402e 15:48 39:20 36:57 10,453 336 W2808 Frounie Oukes Isala 1976 1403e 15:21 38:42 36:58 10,448 337 W2758 Tessa in 't Veld Intersport Schutte 1995 1404e 15:33 40:10 36:58 10,448 338 W1385 Gerda Kijk in de Vegt Hasselt 1962 1406e 15:01 38:44 36:59 10,443 339 W2723 Ingrid Bonema Run2Day Zwolle 1966 1407e 15:40 40:16 36:59 10,443 340 W2732 Denise Witte Run2Day Zwolle 1989 1408e 15:40 40:16 36:59 10,443 341 W2831 Ivonne Schoenaker Isala 1965 1415e 15:48 40:18 37:01 10,434 342 W2339 Malyn Eikenaar Zwolle 1996 1417e 15:11 38:39 37:01 10,434 343 W2253 Jolanda Tempelman-Hutten Meppel 1972 1418e 15:15 38:15 37:02 10,429 344 W1620 Marloes Heuker Zwolle 1979 1424e 15:11 38:04 37:05 10,415 345 W1246 Kim Hofman Ruinen 1973 1425e 14:39 37:14 37:05 10,415 346 W1289 Annemieke Wursten Hasselt 1981 1427e 15:33 41:30 37:05 10,415 347 W2500 Marielle Seinen Zwolle 1974 1431e 15:51 41:12 37:06 10,410 348 C190 Marjo Koldeweij-Standaart Scania Production Zw 1432e 15:24 37:47 37:07 10,406 349 W1042 Candida Snow Zwolle 1965 1434e 15:30 39:46 37:08 10,401 350 W1075 Ryanne Bosch Zwolle 1991 1438e 15:08 37:49 37:09 10,396
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 351 W1638 Mariska Casteel Zwolle 1980 1439e 16:06 42:31 37:09 10,396 352 W1833 Lise Kes Zwolle 1991 1441e 15:46 41:23 37:09 10,396 353 W2764 Karen Seijdell Enexis / Fudura 1992 1442e 15:46 41:27 37:09 10,396 354 W1272 Danielle Maurer Kampen 1980 1443e 15:20 39:06 37:10 10,392 355 W1584 Corrine van der Weerd Zwolle 1981 1444e 16:07 42:31 37:10 10,392 356 C608 Annet Bolk Landstede Sport & Be 1986 1445e 15:32 38:01 37:10 10,392 357 W1804 Loes Verboom Groningen 1991 1446e 15:46 41:24 37:10 10,392 358 W1644 Sophie Waegemaekers Zwolle 1985 1449e 15:10 38:59 37:10 10,392 359 C493 Malgorzata Swiatek Wavin Ladies 1 1978 1452e 15:05 38:30 37:11 10,387 360 W1881 Gerlinda van Nieuwenhoven Wezep 1978 1457e 14:41 37:33 37:12 10,382 361 C179 Laura Essink Scania Production Zw 1458e 15:27 38:39 37:12 10,382 362 W2019 Annemieke Jolink 't Harde 1964 1459e 15:39 42:34 37:12 10,382 363 W2667 Anne van Veen De Hoeve 1995 1462e 15:45 40:57 37:13 10,378 364 C220 Karin Werler Scania Production Zw 1464e 15:28 38:39 37:13 10,378 365 W2657 Ellen Luchies Utrecht 1995 1465e 15:36 43:01 37:13 10,378 366 W1337 Nina Scherpen Zwolle 1970 1467e 15:48 37:45 37:13 10,378 367 C300 Henny Aalpol Carinova 2 1969 1474e 15:40 38:46 37:15 10,368 368 W3042 Lianne Kreule Zwolle 1982 1475e 16:10 42:02 37:15 10,368 369 W1466 Elja Prinsen IJsselmuiden 1978 1479e 15:06 41:07 37:16 10,364 370 W1807 Jolanda Schoonhoven Zalk 1972 1480e 15:39 39:10 37:16 10,364 371 W2322 Karen de Boer Heerenveen 1971 1481e 15:20 39:04 37:16 10,364 372 W2311 Alet de Boer Kraggenburg 1970 1482e 15:45 40:15 37:16 10,364 373 W2359 Gertrude Boon Heerde 1982 1490e 15:18 40:48 37:19 10,350 374 W1848 Larissa Pierik Hattem 1989 1491e 15:50 38:57 37:19 10,350 375 W2105 Marloes Bouma Zwolle 1995 1492e 16:02 42:53 37:20 10,345 376 W2191 Diedeke Higler Culemborg 1973 1493e 15:39 42:46 37:20 10,345 377 W1898 Ilona Kok Zwolle 1987 1495e 15:03 40:51 37:21 10,341 378 W2153 Aafke Tepperik Heeten 1986 1496e 15:43 38:16 37:21 10,341 379 W2186 Hanna Petter Zwolle 1993 1497e 15:15 40:59 37:22 10,336 380 C455 Ilona Schouten Rabobank IJsseldelta 1985 1498e 15:25 38:01 37:22 10,336 381 W1516 Viènna von Kriegenbergh Meppel 1986 1500e 15:31 41:51 37:22 10,336 382 W2292 Julia Antonissen Zwolle 1989 1501e 16:14 42:48 37:22 10,336 383 W2550 Marjolein de Vries Zwolle 1977 1502e 15:03 42:59 37:22 10,336 384 C639 Nienke Wormgoor Scania Production Zw 1978 1503e 15:03 37:33 37:23 10,331 385 W2815 Ilona de Haan Isala 1988 1504e 15:48 39:49 37:23 10,331 386 W1760 Joëlle van Waardenberg Lelystad 2002 1505e 16:12 41:15 37:23 10,331 387 W2093 Hannan Garziad Zwolle 1990 1507e 15:25 39:22 37:23 10,331 388 W2739 Marielle Super-Eikenaar Wijzonol Bouwverven 1981 1512e 15:53 39:30 37:25 10,322 389 W1585 Ine Gerritzen Lemelerveld 1962 1513e 15:51 42:41 37:25 10,322 390 W2081 Jolanda Lier Staphorst 1989 1514e 15:47 40:40 37:25 10,322 391 W1204 Sandra Reuvers Zwolle 1975 1518e 15:39 39:16 37:26 10,318 392 W1899 Carmen Munsterman Zwolle 1980 1519e 15:48 39:49 37:26 10,318 393 W1175 Renate Schutrup Zwolle 1979 1520e 15:40 39:16 37:27 10,313 394 W2810 Hennie Wijnhout Isala 1964 1521e 15:55 39:50 37:27 10,313 395 C187 Mireille Janssen Scania Production Zw 1522e 15:53 38:29 37:27 10,313 396 W2807 Froukje Oord Isala 1977 1524e 15:10 40:49 37:27 10,313 397 C487 Colette Tetteroo Rabobank IJsseldelta 1969 1526e 14:40 38:03 37:27 10,313 398 W1088 Lydia de Vries Zwolle 1991 1529e 16:06 40:18 37:28 10,308 399 1204 Elles Leverink Zwolle 1978 1532e 15:08 39:52 37:29 10,304 400 W1270 Elselien van Dieren Amsterdam 1990 1533e 15:09 38:15 37:29 10,304
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 401 W1338 Thessa Petter Rouveen 1991 1535e 16:22 40:03 37:29 10,304 402 W2294 Suzanne Boschman Genemuiden 1979 1536e 15:59 41:21 37:29 10,304 403 W1014 Judith de Boer Zwolle 1975 1537e 15:33 42:51 37:29 10,304 404 W2007 Jerney Stroeve Zwolle 1993 1538e 15:32 38:15 37:29 10,304 405 C366 Francis Born- vd Weerd X-ICT B.V. 2 1970 1539e 15:01 38:40 37:29 10,304 406 W1780 Héline van Vuuren Zwolle 1991 1544e 15:35 41:58 37:30 10,299 407 W1549 Lidy Baptist Zwolle 1967 1546e 15:50 40:25 37:31 10,295 408 C289 Annet Jochemsen JFPT BV 2 1977 1548e 15:36 37:52 37:31 10,295 409 W2113 Esmee Zwiers Nijverdal 2000 1549e 16:14 40:33 37:31 10,295 410 W1258 Mariet Schuurman Nijkerk Gld 1974 1551e 15:42 39:38 37:32 10,290 411 W2844 Carla van Werven Isala 1976 1553e 15:57 42:44 37:33 10,285 412 C217 Marieke Vollebregt Scania Production Zw 1556e 16:09 38:19 37:34 10,281 413 W1267 Tessa van Gelder Zwolle 2001 1558e 16:09 40:18 37:34 10,281 414 W1346 Miriam Broeksema Zwolle 1979 1562e 15:13 41:17 37:36 10,272 415 W2725 Anja Klaren-Baarslag Run2Day Zwolle 1971 1566e 15:39 38:28 37:36 10,272 416 W1185 Silvia Kerssen Apeldoorn 1992 1567e 15:29 40:56 37:37 10,267 417 W2436 Ilse Sluiter Zwolle 1993 1570e 16:01 41:34 37:37 10,267 418 W2316 Miranda Overeem Epe 1980 1572e 14:42 38:28 37:38 10,263 419 W1464 Liane Meerman Zwolle 1975 1574e 15:29 39:17 37:38 10,263 420 C262 Mirjam Leurink Stichting Mindfit 5 1972 1576e 15:44 39:08 37:39 10,258 421 C264 Marlon Mekers Stichting Mindfit 5 1987 1585e 16:18 39:09 37:41 10,249 422 W2386 Marjan Bisschop-Harke Staphorst 1978 1586e 15:37 37:46 37:41 10,249 423 W1359 Jolien Mars Zwolle 1989 1588e 16:03 42:24 37:41 10,249 424 W1957 Sharon Kappert Zwolle 1992 1590e 15:41 39:50 37:42 10,245 425 W2132 Diana Albouts Dronten 1986 1594e 15:56 38:46 37:42 10,245 426 W1852 Linsey Dekker Ens 1993 1596e 16:07 39:35 37:43 10,240 427 W4736 Gery Kamerman PEC 1910 1969 1597e 14:51 38:24 37:43 10,240 428 W2197 Hanneke Oudenaarden Genemuiden 1985 1602e 16:17 40:48 37:43 10,240 429 C202 Lisa Steenbergen Scania Production Zw 1605e 16:15 39:18 37:44 10,236 430 W2326 Sabrina Kiburg Groningen 1979 1608e 15:01 38:59 37:44 10,236 431 W1388 Christa Thier Zwolle 1968 1609e 15:34 39:40 37:44 10,236 432 W1575 Simone Westenenk Raalte 1973 1612e 15:40 41:18 37:45 10,231 433 W2703 Tessa Schunselaar Stichting Time for H 2003 1614e 16:36 40:03 37:45 10,231 434 W1435 Heleen Diekman Hattem 1977 1619e 15:49 40:24 37:46 10,226 435 W2330 Anne van Ommeren Zwolle 1989 1622e 15:07 38:26 37:47 10,222 436 W2821 Jeanette Kamphorst Isala 1978 1623e 15:42 39:29 37:47 10,222 437 W1308 Nicolette de Jonge Zwolle 1984 1624e 15:36 40:06 37:47 10,222 438 W1815 Femke Maatman Raalte 1986 1625e 15:47 38:57 37:47 10,222 439 W2519 Marjolein Hofhuis Raalte 1991 1626e 15:44 38:57 37:47 10,222 440 W2790 Jennifer Rook Isala 1984 1628e 16:30 41:36 37:48 10,217 441 W2635 Lieneke Maatman Raalte 1987 1629e 15:44 38:57 37:49 10,213 442 W2167 Angenita Steijn Heino 1971 1630e 15:35 39:44 37:49 10,213 443 W2536 Monique Zuijdwijk Hierden 1966 1639e 16:26 43:01 37:53 10,195 444 W1797 Lynette van Rooijen Zalk 1969 1641e 15:39 39:47 37:53 10,195 445 W2816 Jacqueline Walvoort Isala 1961 1644e 15:46 38:46 37:53 10,195 446 W2472 Jose Kattenbeld Zwolle 1966 1645e 15:27 38:10 37:53 10,195 447 W2523 Tamara Smit Zwolle 1995 1649e 16:30 40:39 37:54 10,191 448 W13 Judith Altena Zwolle 1981 1650e 15:11 38:39 37:54 10,191 449 W2583 Laura Nomen Zwolle 1988 1651e 16:44 39:54 37:55 10,186 450 W1325 Ellen Kolman Huizen 1969 1654e 15:32 38:38 37:55 10,186
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 451 W2575 Lianne Potkamp Kampen 1991 1655e 16:09 39:25 37:56 10,182 452 C241 Christel Rouwenhorst VR & GGD IJsselland 1979 1656e 15:20 38:25 37:56 10,182 453 W2265 Mattie De Boer Joure 1955 1659e 16:06 43:09 37:57 10,177 454 W2465 Esther Boorsma Wolvega 1994 1661e 16:10 39:44 37:57 10,177 455 C456 Tanja Geurtse Rabobank IJsseldelta 1974 1664e 15:39 38:37 37:58 10,173 456 C185 Laura Heinhuis Scania Production Zw 1665e 15:04 38:07 37:58 10,173 457 W1073 Rolien Swart Zwolle 1977 1666e 15:54 43:19 37:58 10,173 458 W1266 Anita van Gelder Zwolle 1966 1667e 15:43 40:42 37:58 10,173 459 W2365 Inge Schippers Ruurlo 1997 1668e 16:14 40:49 37:58 10,173 460 W2592 Eva Schut Oldebroek 1991 1670e 16:44 39:58 37:59 10,168 461 W2766 Annachien Dijkstra Enexis / Fudura 1989 1671e 15:59 43:13 37:59 10,168 462 W2698 Sanne Landman Zwolle 1999 1673e 16:20 45:06 37:59 10,168 463 W2289 Monique Bekedam Zwolle 1984 1676e 15:53 43:36 38:00 10,164 464 C339 Hester Kuypers ITM Group 5 1968 1678e 15:24 38:13 38:01 10,159 465 W1123 Anne-Eva Post Zwolle 1999 1679e 16:52 40:53 38:01 10,159 466 W1333 Marga Hagen Ugchelen 1969 1680e 16:06 42:00 38:01 10,159 467 W1430 Nessah Schothuis Zwolle 2000 1682e 15:38 39:57 38:01 10,159 468 C230 Kirsten Spijkerboer EY 4 1991 1684e 16:21 39:15 38:01 10,159 469 W1885 Lianne van Dijk Zwolle 1988 1685e 16:44 40:01 38:02 10,155 470 W2212 Ingrid van den Berg Kampen 1964 1687e 16:07 41:06 38:02 10,155 471 W1803 Astrid Poolman Zwolle 1993 1688e 15:56 40:07 38:03 10,150 472 W2273 Laura Meertens Zwolle 1990 1690e 15:55 39:39 38:03 10,150 473 W3 Belinda Abbing Emmeloord 1975 1691e 16:48 42:50 38:03 10,150 474 W1643 Stephanie Janssen Apeldoorn 1987 1692e 16:13 43:24 38:03 10,150 475 W2420 Martine Huisman Raalte 1984 1693e 17:48 41:37 38:04 10,146 476 W1250 Joanne Beekman Vaassen 1985 1694e 16:43 43:34 38:04 10,146 477 W2498 Lysia Soons Amsterdam 1991 1698e 16:18 43:22 38:05 10,141 478 W2237 Marleen Lieftink Emmeloord 1992 1700e 16:08 40:28 38:05 10,141 479 W2008 Mirthe van Zeijts Zwolle 1992 1702e 16:08 40:28 38:05 10,141 480 W2628 Kristina Lubsen Apeldoorn 2002 1704e 16:21 40:26 38:06 10,137 481 W1755 Deanne Doornwaard Genemuiden 1976 1705e 14:18 38:17 38:06 10,137 482 W1341 Ilze Masman Utrecht 1986 1708e 16:04 42:50 38:07 10,133 483 W1960 Melanie Kerkhoven-Boers Zwartsluis 1976 1710e 15:30 40:30 38:08 10,128 484 W1593 Iris Pot Zwolle 1975 1711e 15:48 39:03 38:08 10,128 485 W1642 Ghislaine Boschman Zwolle 1992 1712e 15:18 39:28 38:09 10,124 486 W1069 Margreet Westerholt- Oost Zwolle 1978 1714e 15:43 40:44 38:10 10,119 487 W1617 Priscilla Lips Wijhe 1974 1715e 15:28 38:56 38:10 10,119 488 W1805 Hessiëlle van Dam Zalk 1971 1719e 15:39 40:04 38:11 10,115 489 W2654 Frida Lindeboom Sneek 1987 1721e 16:14 41:56 38:12 10,110 490 W2714 Gerbranda Wisse Stichting Time for H 1987 1725e 15:25 41:40 38:13 10,106 491 W2813 Eveline Stevens Isala 1989 1726e 15:35 41:40 38:13 10,106 492 W2058 Corine Leusink Genemuiden 1972 1727e 16:17 41:12 38:14 10,102 493 W1907 Dorien Baan (Warmlopers) Zwolle 1987 1728e 16:44 40:45 38:14 10,102 494 C573 Fransje Engbers Maandag Zwolle 2 1984 1733e 14:49 39:15 38:16 10,093 495 C453 Miranda Smit Rabobank IJsseldelta 1979 1734e 15:25 38:56 38:17 10,088 496 W2688 Anne-Jet de Jonge Hoogeveen 1974 1735e 15:58 43:18 38:17 10,088 497 C248 Chantal Altena VR & GGD IJsselland 1975 1736e 16:33 39:37 38:18 10,084 498 W2495 Tamar Kits Zwolle 1981 1738e 15:51 40:29 38:18 10,084 499 C256 Ageet Berkenbosch Stichting Mindfit 4 1973 1744e 15:44 39:49 38:20 10,075 500 C593 Astrid de Groot Ten Cate 4 1972 1745e 15:40 39:23 38:20 10,075
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 501 W2748 Jaimie Goei Monicares Foundation 1988 1749e 15:48 43:47 38:21 10,071 502 C638 Sejla Trebo Scania Production Zw 1990 1751e 15:56 39:09 38:21 10,071 503 W1636 Kirsten Dekker Zwolle 2002 1752e 15:59 41:23 38:22 10,067 504 W1764 Simone Beekman Apeldoorn 1982 1753e 16:41 43:54 38:22 10,067 505 W1927 Moniquede Olde Kampen 1971 1754e 15:28 39:16 38:22 10,067 506 C305 Loes Zoon IKEA B.V. 3 1987 1755e 16:07 39:40 38:23 10,062 507 W2738 Femmy Eikenaar Wijzonol Bouwverven 1966 1756e 15:53 40:28 38:23 10,062 508 W1798 Anne v Leussen - Jamdagni Zwolle 1984 1758e 15:42 40:08 38:24 10,058 509 W2074 Marlies Veldkamp Broekland 1981 1760e 16:23 41:59 38:24 10,058 510 W1057 Miranda Hooisma Kampen 1974 1761e 16:21 39:50 38:25 10,053 511 W1091 Marietje Nijhof Zwolle 1963 1763e 16:01 42:30 38:25 10,053 512 W1537 Daisy Zunnebeld Zwolle 1996 1764e 16:30 43:52 38:25 10,053 513 W1963 Gerlinde van Eijsden Hattem 1993 1765e 16:06 41:15 38:25 10,053 514 W1555 Bernice Visser Oosterwolde Gld 1995 1768e 15:28 39:04 38:26 10,049 515 W1016 Caroline de Jager-de Haas Zwolle 1963 1770e 16:08 40:21 38:26 10,049 516 W1414 Mariska van Dieren Elburg 1976 1773e 16:01 39:35 38:27 10,045 517 W1940 Ina Hoekstra Ureterp 1983 1774e 16:16 39:55 38:27 10,045 518 W1481 Yvette Spijkstra Zwolle 1983 1775e 17:19 41:16 38:27 10,045 519 W1169 Marian Smit Zwolle 1985 1776e 16:16 39:55 38:27 10,045 520 W1278 Lotte Melissen PEC 1910 1980 1782e 16:18 40:40 38:29 10,036 521 W2818 Sandra Breeuwsma Isala 1992 1783e 15:42 43:33 38:30 10,032 522 W2651 Sjoukje Heidinga Heerenveen 1981 1786e 16:47 42:29 38:31 10,027 523 W2087 Annelies Beens Zwolle 1980 1787e 16:00 39:34 38:31 10,027 524 W2608 Andrea Groenestege Giethoorn 1989 1788e 16:56 43:13 38:32 10,023 525 W1768 Isabelle van Leuken Zwolle 1978 1789e 16:14 43:27 38:32 10,023 526 W2256 Lisanne Schuitema Leeuwarden 1985 1790e 16:07 39:38 38:32 10,023 527 W1379 Marja Kroes-Leusink Zwolle 1966 1791e 16:18 41:33 38:32 10,023 528 C547 Eva Fledderus Gemeente Zwolle 9 1976 1794e 16:02 39:39 38:32 10,023 529 W2602 Daniëlle Schonewille Giethoorn 1971 1796e 16:55 43:14 38:33 10,019 530 W1971 Anja van Langevelde Zwolle 1969 1799e 15:43 40:23 38:34 10,014 531 W2025 Nanda de Vries Nieuwleusen 1992 1802e 16:24 41:19 38:35 10,010 532 W2563 Janine van Erp Havelte 1985 1806e 16:34 43:00 38:36 10,006 533 W4709 Nicole Van den Berg Zwolle 1971 1810e 15:59 42:11 38:37 10,001 534 W4724 Janneke Zwarteveen Zwolle 1967 1811e 15:52 43:40 38:37 10,001 535 W2631 Elsbeth Gieles Apeldoorn 1978 1812e 15:41 43:00 38:37 10,001 536 W1952 Miranda Bouwmeester Apeldoorn 1975 1813e 16:13 40:14 38:37 10,001 537 W1943 Daniëlle van Mourik Harderwijk 1978 1815e 15:41 42:16 38:38 9,997 538 W1317 Wilma Dutij Zwolle 1969 1816e 15:55 43:41 38:38 9,997 539 W2296 Sietske IJtsma Amersfoort 1979 1818e 15:05 39:37 38:39 9,993 540 W1834 Femke Wessels Nijmegen 1991 1821e 17:34 42:56 38:39 9,993 541 W1530 Monique Kloosterman Genemuiden 1981 1822e 17:36 43:41 38:40 9,988 542 W1050 Egbert van Koersveld Nederland 1823e 16:27 40:43 38:40 9,988 543 W1113 Carolien Smelt Wezep 1990 1825e 16:33 44:11 38:41 9,984 544 W1415 Elaine van Rijssen Hattem 2001 1828e 16:15 45:43 38:41 9,984 545 W1060 Trudy Postma Zwolle 1978 1831e 15:50 43:04 38:42 9,980 546 W4723 Marlous van Achthoven PEC 1910 1977 1832e 15:50 39:48 38:42 9,980 547 W1773 Linda Beekman Apeldoorn 1987 1834e 16:42 44:15 38:43 9,976 548 W2798 Hetty Blankvoort Isala 1967 1835e 15:52 40:37 38:43 9,976 549 W2152 Janiek Backers Zwolle 1979 1837e 15:32 41:14 38:44 9,971 550 W1615 Gerike Buskes Hasselt 1999 1838e 16:32 40:26 38:44 9,971
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 551 W1401 Mirjam Stolte Heino 1968 1841e 15:32 41:14 38:45 9,967 552 W1587 Sasja van Tolij Dalfsen 1995 1844e 15:38 43:11 38:45 9,967 553 W2046 Mayke Jansen Dalfsen 1990 1847e 16:18 43:24 38:46 9,963 554 W1384 Stefanie Bekker Houten 1974 1851e 15:50 43:26 38:48 9,954 555 W2143 Melanie Heijman Genemuiden 1991 1856e 15:54 42:28 38:50 9,946 556 W1276 Sanne Vermeer Zwolle 1992 1859e 16:05 39:57 38:51 9,941 557 W1084 Margreet Moesman PEC 1910 1959 1860e 16:20 40:19 38:52 9,937 558 W1227 Lenie van den Berg Heerde 1965 1863e 15:34 39:20 38:52 9,937 559 W1299 Carlien Jansen Groningen 1993 1865e 16:00 43:04 38:54 9,929 560 W2203 Karine Schotkamp - Bakker Genemuiden 1992 1867e 16:24 42:01 38:55 9,924 561 W2691 Pieneke van Pijkeren Zwolle 1980 1869e 16:59 43:47 38:57 9,916 562 W2014 Geri-Anne Gieling Kampen 1975 1870e 16:31 39:24 38:57 9,916 563 W1485 Maud Kamphuis Zwolle 1974 1871e 16:29 40:37 38:58 9,912 564 W2756 Jorinde Nijland Intersport Schutte 1993 1872e 16:12 42:10 38:59 9,907 565 C234 Els van den Brink VR & GGD IJsselland 1977 1877e 16:07 39:30 39:00 9,903 566 W1925 Esther van der Starre Zwolle 1974 1878e 16:06 39:42 39:01 9,899 567 W2427 Sanne Scholten Zwolle 1987 1880e 16:28 41:04 39:02 9,895 568 W2070 Lindy Timmermans Ane 1992 1881e 16:03 43:39 39:02 9,895 569 W1911 Mariëlle Bredewold Hoogeveen 1988 1883e 16:03 41:36 39:02 9,895 570 W2255 Kirsten den Hertog Zwolle 1986 1885e 16:24 43:51 39:02 9,895 571 W2347 Jeanet Markvoort Holten 1981 1888e 16:11 40:58 39:03 9,890 572 W1477 Sabine Timmers Zwolle 1975 1889e 16:24 41:34 39:04 9,886 573 W2626 Astrid van Utteren De Sprinter 1968 1890e 16:19 43:42 39:04 9,886 574 W1831 Marian Meuken Meeden 1968 1893e 16:25 42:09 39:06 9,878 575 W2620 Chantal Groeneveld Steenwijk 1987 1895e 16:17 41:34 39:06 9,878 576 W2433 Loes Beens Genemuiden 1983 1899e 16:25 41:21 39:07 9,874 577 C454 Andrea van Rosmalen Rabobank IJsseldelta 1967 1900e 16:32 39:44 39:08 9,869 578 W2699 Roxanne Schuman Zwolle 1984 1901e 16:04 43:42 39:08 9,869 579 W1120 Kyra Dekker Zwolle 2002 1903e 17:05 43:28 39:08 9,869 580 W1300 Karin Schaver Zwolle 1972 1905e 16:38 42:41 39:09 9,865 581 W2361 Marije Veltmaat Dalfsen 1989 1907e 16:58 40:30 39:09 9,865 582 W1034 Marieke van der Kamp Wilsum 1984 1908e 16:47 41:08 39:09 9,865 583 C337 Jacqueline Oosterhof ITM Group 5 1969 1911e 15:51 39:12 39:09 9,865 584 W1133 Renita Weishaupt Lelystad 1972 1912e 16:30 40:40 39:10 9,861 585 W1119 Laurette Prins Ommen 1994 1913e 16:12 43:24 39:10 9,861 586 W2216 Jasmijn Veenstra Zwolle 1989 1914e 16:09 43:19 39:10 9,861 587 W2176 Tessa Beumer Zwolle 1992 1915e 16:23 43:53 39:11 9,857 588 W1592 Sigrid Breel Kampen 1996 1917e 15:53 39:58 39:13 9,848 589 W1006 Sabrina Ubels IJsselmuiden 1989 1918e 16:24 43:04 39:13 9,848 590 W1364 Janny Uitslag Oldebroek 1984 1921e 15:48 41:06 39:14 9,844 591 W1353 Sanne Kok Zwolle 1986 1922e 16:25 41:48 39:16 9,836 592 W1450 Sharon Kooistra Zwolle 1975 1924e 16:42 44:30 39:16 9,836 593 W2295 Alien Bloemert Nieuwleusen 1981 1928e 16:45 41:42 39:18 9,827 594 W2785 Sanne Verhagen Isala 1986 1929e 16:52 41:51 39:18 9,827 595 C218 Janneke Vollebregt Scania Production Zw 1930e 16:42 40:04 39:19 9,823 596 W2327 Gerjanne Snippe IJsselmuiden 1995 1931e 16:07 39:57 39:19 9,823 597 W2789 Michelle Benjamins Isala 1976 1932e 16:52 41:52 39:19 9,823 598 W2537 Martine Boerman Zwolle 1981 1933e 16:30 41:33 39:19 9,823 599 W1186 Femke Boersma Zwolle 1987 1934e 16:23 41:07 39:19 9,823 600 W2538 Sanne Soemers Zwolle 1981 1935e 16:29 41:33 39:19 9,823
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 601 W1161 Karoline van Ingen Zwolle 1975 1939e 16:43 44:33 39:20 9,819 602 W1172 Mariska Russcher Rouveen 1977 1942e 15:48 39:50 39:20 9,819 603 W2569 Henny Assink Dalmsholte 1969 1945e 16:43 41:13 39:20 9,819 604 W1969 Anne-Marie Wolfkamp Zwolle 1974 1946e 15:39 39:36 39:21 9,815 605 W1411 Marielle Huisman De Gemzen 1972 1947e 16:36 41:37 39:21 9,815 606 W1105 Berna de Groot-Boerman Nieuwleusen 1982 1948e 17:00 40:15 39:21 9,815 607 W2461 Annegreet Gootjes Zwolle 1984 1952e 15:48 40:04 39:22 9,811 608 W1260 Monique Holterman-Tukker Heino 1970 1956e 16:15 41:18 39:22 9,811 609 W1890 Tineke van der Kolk Zwolle 1990 1957e 16:38 43:49 39:23 9,807 610 W2407 Alien Bijsterbosch De Gemzen 1967 1958e 16:04 40:27 39:23 9,807 611 W1238 Angelique van Mourik Raalte 1972 1962e 14:58 39:35 39:24 9,803 612 W2352 Azucena Verhoeven Veessen 1980 1963e 17:16 43:20 39:25 9,798 613 W2625 Jennifer Jansen od Haar Zwolle 1972 1964e 16:21 41:26 39:25 9,798 614 C212 Annemiek van Rijn Scania Production Zw 1967e 15:39 40:53 39:25 9,798 615 W2578 Diana Harleman Schalkhaar 1985 1968e 16:25 43:21 39:26 9,794 616 W2845 Wilma Seigers Isala 1972 1969e 16:39 41:45 39:26 9,794 617 W1621 Esther van der Ploeg Zwolle 1969 1971e 16:31 41:10 39:27 9,790 618 W1765 Cosette Legebeke Zwolle 1992 1972e 17:20 42:26 39:28 9,786 619 W1127 Claire van den Noort Zwolle 1981 1975e 16:27 42:23 39:28 9,786 620 W1853 Lydia van Leussen Bergschenhoek 1982 1976e 16:05 43:44 39:29 9,782 621 W2177 Diana Jansen Zwolle 1993 1977e 16:22 44:58 39:29 9,782 622 W2290 Marianne Hierink Dalfsen 1993 1978e 16:15 40:16 39:30 9,778 623 W2767 Susan Keizers Staatshuys 1992 1979e 16:22 44:01 39:30 9,778 624 W1009 Tamara Last Zwolle 1980 1980e 16:53 43:35 39:30 9,778 625 W1476 Ellen Dekker De Gemzen 1958 1982e 16:08 40:33 39:30 9,778 626 W1557 Laura Frederiks Zwolle 1993 1987e 17:50 44:44 39:32 9,769 627 W2601 Cindy Dekker Nijverdal 1976 1988e 16:15 42:15 39:32 9,769 628 W1231 Berber Reitsma Zalk 1966 1991e 16:35 41:27 39:33 9,765 629 W1153 Kristel Nijburg Zwolle 1996 1992e 16:24 42:49 39:34 9,761 630 W2546 Manon Kloosterman Zwolle 1996 1994e 15:57 40:41 39:34 9,761 631 W2338 Jetty Olijve Ommen 1961 1995e 16:09 45:23 39:35 9,757 632 W1371 Mieke Zijlstra Hattem 1968 1996e 16:46 41:08 39:35 9,757 633 C459 Direne ten Hove Rabobank IJsseldelta 1981 1997e 16:24 40:06 39:35 9,757 634 W2149 Celeste den Besten Elburg 1999 1999e 17:12 41:20 39:35 9,757 635 W1552 Roelie den Dulk 's-Gravenhage 1984 2001e 16:46 43:11 39:37 9,749 636 W1573 Irene van Valkengoed Meppel 1980 2002e 16:11 44:52 39:37 9,749 637 W2576 Haggith Kuiper Zwolle 1985 2003e 16:46 43:12 39:37 9,749 638 W1932 Frederique Beens Genemuiden 2000 2004e 16:55 40:41 39:37 9,749 639 W2483 Lisette van der Kooij Zwolle 1980 2006e 16:25 45:14 39:37 9,749 640 W1534 Bianca Timmerman Heusevel Zwartsluis 1972 2008e 16:57 41:43 39:38 9,745 641 W2579 Truus Overgoor Wierden 1956 2011e 16:15 42:47 39:38 9,745 642 C233 Marlise Evers VR & GGD IJsselland 1982 2012e 16:15 41:01 39:39 9,741 643 W1369 Rianne Mijnheer Mastenbroek 1996 2015e 16:38 43:08 39:39 9,741 644 W4169 Lubertha Hofstede Hasselt 1980 2018e 16:37 44:05 39:41 9,733 645 W1475 Paula Timmerman Lemelerveld 1998 2019e 17:13 44:45 39:43 9,724 646 W2482 Joyce Westerveld Kampen 1989 2020e 16:58 41:03 39:43 9,724 647 W2083 Sanne Bouwmeester Groningen 1994 2021e 17:06 45:01 39:43 9,724 648 W1041 Tea de Vries Franeker 1985 2022e 16:08 40:52 39:43 9,724 649 W1912 Sophie van Vilsteren Zwolle 1988 2024e 16:31 44:31 39:44 9,720 650 W2564 Melanie Bonhof Apeldoorn 1975 2026e 16:41 43:46 39:44 9,720
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 651 W2627 Mieke van Berkel Amsterdam 1985 2030e 17:11 44:43 39:45 9,716 652 W1007 Henrieke Visser IJsselmuiden 1976 2031e 16:14 40:13 39:45 9,716 653 W1492 Sandra van den Bergh Apeldoorn 1969 2034e 16:23 42:06 39:46 9,712 654 W1956 Esther Slob Utrecht 1987 2035e 16:11 40:37 39:46 9,712 655 W1913 RHM van Vilsteren Zwolle 1986 2038e 16:30 44:35 39:47 9,708 656 W2793 Leontine Krol Isala 1966 2039e 16:21 41:57 39:47 9,708 657 W2360 Liza Zwijnenberg Zwolle 1993 2040e 16:23 44:31 39:47 9,708 658 W2794 Paula Krol Isala 1963 2041e 16:21 41:57 39:47 9,708 659 W2381 Marjette Slob Zwolle 1963 2042e 16:11 40:38 39:48 9,704 660 W2370 Tyrona Kaspers Zwolle 1984 2046e 17:05 44:32 39:48 9,704 661 W2529 Eelkje Kingma Groningen 1989 2048e 16:38 45:27 39:49 9,700 662 W1295 Karin van Gelder Zwolle 1970 2049e 16:22 42:33 39:49 9,700 663 W1894 Marloes Witteveen Zwolle 1986 2050e 16:25 44:38 39:49 9,700 664 W2527 Hillie Dekker De Sprinter 1957 2051e 15:36 40:23 39:50 9,696 665 W1418 Anita Mooij Zwolle 1986 2052e 16:49 43:08 39:50 9,696 666 W2246 Christina Jiang Zwolle 1981 2054e 17:33 43:57 39:50 9,696 667 W4703 Lianne Molhoek Zwolle 1972 2055e 16:08 40:24 39:50 9,696 668 C166 Sindy Borreman Scania Production Zw 2056e 15:55 40:07 39:50 9,696 669 C605 Christel Wevers Landstede Sport & Be 1974 2057e 17:10 40:41 39:50 9,696 670 C255 Susan Groenendijk VR & GGD IJsselland 1977 2058e 16:09 40:19 39:51 9,692 671 W1928 Willeke Topcu Heerde 1987 2059e 16:55 41:22 39:51 9,692 672 W2580 Kelly Jans Zwolle 1988 2060e 15:29 41:52 39:51 9,692 673 W1101 Rianne van Asselt Nunspeet 1980 2061e 16:20 45:25 39:51 9,692 674 W2291 Henrieta Jongman-Steen Vollenhove 1989 2064e 17:36 43:54 39:52 9,688 675 C235 Saskia Kraan VR & GGD IJsselland 1977 2066e 16:50 41:12 39:52 9,688 676 W1129 Iris Mooy Boijl 1996 2067e 17:14 41:28 39:52 9,688 677 W2434 Joyce van Westerveld Epe 1975 2069e 16:52 45:24 39:52 9,688 678 W2344 Annemarie Hulsman Zwolle 1981 2070e 16:01 44:24 39:53 9,684 679 W2398 Ellis Biewenga Zwolle 1992 2071e 16:10 41:40 39:53 9,684 680 W1471 Renske Mulder Utrecht 1992 2072e 16:19 43:31 39:53 9,684 681 W1326 Sharon Schotman Heino 1976 2074e 16:19 41:48 39:54 9,680 682 W2586 Martje van der Vegt IJsselmuiden 1971 2075e 16:44 44:45 39:55 9,676 683 W2474 Simone Op de Woerd Utrecht 1988 2079e 16:38 40:48 39:56 9,672 684 W2473 Astrid Op de Woerd Zwolle 1987 2081e 16:38 40:48 39:56 9,672 685 W1311 Ria Smalbrugge Hasselt 1973 2082e 16:20 44:21 39:56 9,672 686 W1065 Marjon Schiltman Dutch Runners 1964 2084e 16:59 41:43 39:56 9,672 687 W1490 Paulien Pilon Zwolle 1988 2085e 17:10 42:33 39:56 9,672 688 W1170 Inger Schuurman Nieuwleusen 1974 2090e 16:16 41:14 39:57 9,668 689 W1583 Leonie Tiesinga Hellevoetsluis 1977 2092e 15:55 40:45 39:57 9,668 690 W1872 Heleen de Ruiter Enschede 1982 2093e 16:44 42:10 39:57 9,668 691 W3451 Karin Wolf Zwolle 1987 2095e 16:14 44:59 39:58 9,664 692 W2587 Aline van Veldhuizen Zwolle 1981 2096e 17:11 45:29 39:58 9,664 693 W2392 Yvonne Muller Hattem 1991 2097e 17:14 42:10 39:58 9,664 694 W1248 Claudia Vos Borculo 1992 2098e 16:47 45:01 39:58 9,664 695 W1981 Silvia Ruitenberg Zwolle 1973 2101e 16:27 40:29 39:59 9,660 696 C445 Debbie Bosch Salverda 7 1976 2102e 17:01 41:27 39:59 9,660 697 W2624 Danielle Heimans Zwolle 1980 2104e 17:04 45:15 40:01 9,651 698 W1298 Jennita Dunnink Zwolle 1980 2106e 16:21 42:44 40:01 9,651 699 W1999 Alien Wesselink Meppel 1971 2107e 16:11 42:07 40:01 9,651 700 W1413 Marleen de Jong Zwolle 1993 2108e 16:23 42:35 40:01 9,651
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 701 W1504 Anne Marel Hilbers Zwolle 1990 2109e 17:10 42:38 40:01 9,651 702 W1013 Dian Aitink Zwolle 2000 2110e 17:16 42:37 40:02 9,647 703 W2122 Diana van der Beek Zwolle 1967 2112e 16:21 44:12 40:03 9,643 704 W1047 Elze Marijn Hummlen Zwolle 2000 2114e 17:18 42:37 40:03 9,643 705 W1148 Juliëtte Dankelman Dalfsen 2001 2115e 16:16 41:02 40:03 9,643 706 W1223 Marieke Koster Groningen 1992 2116e 16:36 43:57 40:03 9,643 707 W1200 Coosje Koster Zwolle 1989 2117e 16:36 43:57 40:03 9,643 708 W2325 Joanne van den Berg Kampen 1992 2118e 16:41 42:01 40:03 9,643 709 W1280 Nienke Euverman Zwolle 1998 2119e 16:09 45:03 40:03 9,643 710 W2788 Martine Toersen Isala 1981 2121e 18:55 50:06 40:03 9,643 711 W2335 Nathalie Brink Kampen 1990 2122e 16:40 42:01 40:04 9,639 712 W1808 Marieke Schütten Meppel 1983 2127e 17:19 44:46 40:04 9,639 713 W1790 Gulcin Bayindir Biddinghuizen 1987 2130e 17:15 45:46 40:05 9,635 714 W1605 Japke ten Have Zwolle 1973 2131e 17:02 43:14 40:05 9,635 715 W1837 Marleen Pathuis Zwolle 1986 2134e 16:17 40:47 40:06 9,631 716 C161 Ancelcicue BangmaBorman Scania Production Zw 2139e 15:28 40:26 40:07 9,627 717 W1532 Hilligje Dunnik Dalfsen 1976 2140e 16:08 41:10 40:08 9,623 718 W1438 Ascha van Leusen Zwolle 1998 2142e 15:58 41:11 40:08 9,623 719 C460 Jet van de Worp Rabobank IJsseldelta 1980 2143e 16:42 40:40 40:09 9,619 720 W2318 Ingrid Haveman Kampen 1988 2144e 16:40 42:06 40:09 9,619 721 W2555 Jorien Drees Nijverdal 1989 2145e 16:34 45:09 40:09 9,619 722 W1038 Martine de Vries Zwolle 1987 2147e 16:06 41:20 40:10 9,615 723 W2836 Anja van Ark Isala 1963 2148e 16:03 43:33 40:10 9,615 724 W2351 Paula de Groot Kampen 1985 2149e 17:19 45:53 40:10 9,615 725 W1639 Maaike Ruijsch Zwolle 1983 2150e 16:57 44:41 40:10 9,615 726 W2809 Corrie Jansen Isala 1981 2151e 16:19 41:55 40:10 9,615 727 W1449 Gera Kloeze Zwolle 1986 2154e 17:06 44:55 40:11 9,611 728 W2104 Rommie Spoelstra Zwolle 1987 2155e 15:59 44:26 40:11 9,611 729 W2302 Marijke Drolenga 't Harde 1987 2157e 17:08 44:55 40:11 9,611 730 C444 Moniek Tuinman Salverda 7 1990 2158e 16:49 41:14 40:12 9,607 731 W1628 Mariska Schuurman Zwolle 1980 2159e 16:20 44:46 40:12 9,607 732 W1637 Mirjam Ubels PEC 1910 1987 2160e 16:42 44:07 40:12 9,607 733 W2543 Nicole Jansen Apeldoorn 1973 2161e 16:37 44:16 40:13 9,603 734 W3371 Anniek Santing Zwolle 1965 2164e 17:01 43:53 40:15 9,596 735 W1822 Rianne Wiersum Groningen 1991 2165e 16:37 45:01 40:16 9,592 736 W1228 Audry Liefers Zwolle 1971 2166e 17:16 44:06 40:16 9,592 737 W1567 Jennifer van der Kolk Zwolle 1978 2168e 17:08 44:23 40:16 9,592 738 W2560 Liesbeth Veraart De Sprinter 1967 2169e 17:08 42:41 40:17 9,588 739 W2639 Henrieke Selles Kampen 1984 2170e 16:37 44:52 40:17 9,588 740 W1229 Kyra Liefers Zwolle 2000 2171e 17:16 44:07 40:17 9,588 741 W1510 Fokelien Meesters Zwolle 1969 2172e 16:26 42:45 40:18 9,584 742 W2787 Wilma Klaassen Isala 1967 2173e 16:26 42:45 40:18 9,584 743 C414 Louise van Delft P-Direkt; Ministerie 1956 2174e 16:26 41:06 40:18 9,584 744 W2752 Sharon Venneman Intersport Schutte 1993 2176e 17:21 43:28 40:18 9,584 745 W1377 Marike Tonkes Zwolle 1965 2177e 15:51 41:31 40:18 9,584 746 W2393 Tanja Peeters Zwolle 1991 2181e 17:17 45:38 40:20 9,576 747 W2379 Madelon Heerema Zwolle 1995 2182e 17:16 45:38 40:20 9,576 748 W1878 Mhairu Blom Boijl 1976 2184e 17:14 41:57 40:20 9,576 749 W1825 Christel Biezeman Heino 1972 2185e 16:55 44:30 40:21 9,572 750 W1183 Karin Kinket Hasselt 1967 2188e 16:45 42:49 40:22 9,568
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 751 W1262 Jeannet Kanoll Dalfsen 1970 2189e 16:45 42:34 40:22 9,568 752 C447 Ryanne Hooijer Salverda 7 1982 2190e 17:02 41:57 40:22 9,568 753 C431 Diane van Rotterdam PwC 5 1981 2191e 16:54 41:32 40:23 9,564 754 W2119 Wendy Kamphof Hasselt 1979 2193e 16:38 44:49 40:24 9,560 755 W2279 Anne-Karien Smeets Zwolle 1982 2194e 15:28 41:40 40:24 9,560 756 W1778 Annie van der Linde Sint Jansklooster 1969 2197e 16:25 41:21 40:26 9,552 757 W2396 Ilse Fonck Zwolle 1986 2198e 16:35 45:44 40:26 9,552 758 C557 Hanneke Akse Gemeente Zwolle 11 1959 2199e 15:53 41:34 40:27 9,548 759 W4747 Jeannine van Oosterom Zwolle 1969 2201e 17:53 43:32 40:27 9,548 760 W1602 Hester van Leur Dalfsen 1971 2202e 16:08 41:30 40:28 9,544 761 W1275 Sabrina Schot Zwolle 1978 2206e 17:10 45:44 40:29 9,540 762 W2799 Karin Schrör Isala 1970 2208e 16:13 42:21 40:30 9,536 763 W1806 Feikje Elzinga Zwolle 1987 2210e 17:04 42:16 40:30 9,536 764 W1570 Barber Tinselboer Deventer 1976 2213e 17:48 44:03 40:31 9,532 765 W4710 Renate Jansen Zwolle 1963 2217e 16:37 44:06 40:32 9,528 766 W1128 Jenita van den Arend Zwolle 1999 2219e 17:17 43:08 40:33 9,525 767 W1257 Bé van der Geest Hilversum 1975 2223e 17:11 45:10 40:34 9,521 768 W2145 Nine van Eerde Utrecht 1996 2224e 16:43 44:16 40:35 9,517 769 W2133 Flore van Eerde Zwolle 1994 2225e 16:44 44:16 40:35 9,517 770 W2165 Liesbeth Niessen Utrecht 1955 2227e 16:36 44:16 40:35 9,517 771 W1596 Francien Vrielink Deventer 1988 2228e 17:12 45:25 40:36 9,513 772 W2017 Chasja van Emmen Zwolle 1974 2229e 16:20 41:08 40:36 9,513 773 W1249 Adriaan Veeke Espel 1962 2231e 17:52 42:21 40:36 9,513 774 W1597 Maryvon Bussink Zwolle 1989 2232e 17:12 45:26 40:36 9,513 775 W1982 Lisanne van Olst Zwolle 1987 2233e 16:53 44:59 40:37 9,509 776 W1451 Ylona Ruiter De Gemzen 1985 2234e 16:30 42:17 40:37 9,509 777 W1309 Astrid Ligtenberg Apeldoorn 1989 2236e 17:25 45:18 40:38 9,505 778 W1429 Annelieke Jacobs Zwolle 1989 2237e 17:25 45:18 40:38 9,505 779 W1512 Lucy Boeve Zwolle 1966 2238e 16:50 44:39 40:39 9,501 780 C288 Nikki Jansen JFPT BV 2 2004 2240e 16:40 41:01 40:39 9,501 781 W2600 Aline Kloeze Meppel 1976 2241e 16:19 45:54 40:39 9,501 782 W1941 Marleen Bloemen Nieuw Heeten 1974 2242e 15:41 40:58 40:39 9,501 783 W1958 Herma Ruitenberg Kampen 1963 2245e 16:58 42:09 40:40 9,497 784 W1556 Sarena de Waard Zwolle 1995 2247e 16:17 43:13 40:40 9,497 785 W2645 Harriet Jepma Zwolle 1958 2248e 16:28 44:43 40:40 9,497 786 W2847 Sonja Reins Isala 1984 2249e 16:27 45:02 40:40 9,497 787 W1502 Eline Veenstra Zwolle 1976 2251e 16:40 42:47 40:41 9,493 788 W1037 Erika Buter PEC 1910 1972 2253e 16:52 42:21 40:42 9,489 789 W1303 Mara Mulder Zwolle 2002 2256e 16:46 44:13 40:43 9,486 790 W1447 Klazien Post Zwolle 1988 2258e 17:19 45:50 40:43 9,486 791 W2366 Carolien Otten Drunen 1964 2259e 16:53 42:40 40:43 9,486 792 W1265 Deborah Schuijl Zwolle 1986 2262e 16:45 41:47 40:44 9,482 793 W2414 Maaike Zoetebier Kampen 1990 2263e 16:40 42:41 40:44 9,482 794 W1021 Hilde Lindeboom Zwolle 1987 2264e 16:48 42:35 40:44 9,482 795 W1070 Marjon van Hoffen Zwolle 1967 2266e 17:44 43:58 40:45 9,478 796 W1086 Joan Prummel Zwolle 1978 2267e 17:25 45:20 40:45 9,478 797 W1842 Brenda van Veldhuizen 's-Heerenbroek 1977 2269e 17:00 45:49 40:45 9,478 798 W1004 Sandy Pestman Genemuiden 1993 2271e 16:19 44:21 40:46 9,474 799 W2364 Geke Jordens Sint Jansklooster 1984 2273e 16:40 41:05 40:46 9,474 800 W2313 Maaike van Eck Zwolle 2000 2274e 16:57 44:10 40:46 9,474
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 801 W1942 Nadiah Holtland Staphorst 1991 2275e 17:34 42:17 40:46 9,474 802 W1222 Carlijn Bolding Zwolle 1986 2276e 16:54 45:40 40:46 9,474 803 W2363 Anita Mooiweer Sint Jansklooster 1983 2277e 16:40 41:06 40:46 9,474 804 C249 Martine Koopman VR & GGD IJsselland 1974 2278e 16:53 42:07 40:46 9,474 805 W1437 Ingrid Veldman Rouveen 1977 2279e 16:02 41:16 40:46 9,474 806 W1542 Natascha van den Brom Apeldoorn 1974 2281e 17:03 42:38 40:47 9,470 807 C572 Tessa Schouten Maandag Zwolle 2 1989 2282e 17:35 41:47 40:47 9,470 808 W2373 Merle Lemmens Zwolle 2002 2286e 18:15 45:56 40:48 9,466 809 W1929 Tanja Klarenbeek Zwolle 1974 2287e 16:43 42:55 40:48 9,466 810 W1383 Cecile de Vries Dronten 1975 2288e 17:07 42:02 40:48 9,466 811 W1102 Vera Overkempe Zwolle 1991 2290e 16:41 45:34 40:49 9,462 812 W1162 Renate Winters Zwolle 1975 2295e 16:41 42:56 40:49 9,462 813 W1936 Kaylee Temmink Kampen 1994 2297e 16:35 42:16 40:51 9,455 814 W1876 Melinda Hoekman Dedemsvaart 1995 2299e 17:29 43:27 40:52 9,451 815 W1110 Irena van den Berg Zwolle 1986 2300e 17:34 45:18 40:52 9,451 816 W2278 Martine Schaapman Genemuiden 1980 2301e 17:20 44:44 40:52 9,451 817 W2285 Corine Eenkhoorn Genemuiden 1976 2303e 17:20 44:44 40:53 9,447 818 W2658 Truus Barenkamp Zwolle 1964 2305e 16:40 46:42 40:54 9,443 819 C375 Evelyn Nieuwland Abbott Laboratories 1954 2306e 16:22 41:22 40:54 9,443 820 W2548 Henriët Bloemert Staphorst 1976 2308e 16:54 43:18 40:55 9,439 821 W1812 Marjet Dikkeschei Zwolle 1991 2309e 17:33 45:11 40:55 9,439 822 W1029 Ingrid Lenferink Heino 1962 2310e 17:02 42:34 40:55 9,439 823 W1444 Relinde van der Horst Zwolle 1992 2311e 16:26 46:23 40:55 9,439 824 W1165 Anneke van der Veen Zwolle 1955 2313e 16:19 41:20 40:56 9,435 825 W1399 Moniek Rateland Zwolle 1996 2314e 16:59 44:31 40:56 9,435 826 W1012 Angelique Reynders Kampen 1974 2315e 16:36 42:19 40:56 9,435 827 W2011 Sarith Boer Marknesse 1989 2317e 16:14 41:35 40:56 9,435 828 C457 Mirjam Kerkdijk Rabobank IJsseldelta 1972 2319e 16:21 41:32 40:57 9,432 829 W2012 Iris Beumer Zwolle 1992 2320e 16:17 41:34 40:57 9,432 830 C480 Marjolijn ter Haar Rabobank IJsseldelta 1978 2322e 16:40 41:32 40:59 9,424 831 C200 Eline Spanhak Scania Production Zw 2323e 17:31 41:39 40:59 9,424 832 W1793 Elly van Wieren Zalk 1967 2326e 16:35 42:55 41:02 9,412 833 W3215 Caroline Jans Zwolle 1963 2328e 16:58 44:42 41:03 9,409 834 W1394 Tanja Slagter Zwolle 1973 2329e 16:58 44:42 41:03 9,409 835 W1868 Merel Bruintjes Zwolle 1998 2333e 17:59 46:33 41:05 9,401 836 W1883 Marjon Wolff Nijverdal 1969 2334e 16:22 41:26 41:05 9,401 837 W1767 Nicole Hofman Zwolle 1976 2335e 17:15 46:03 41:05 9,401 838 W2584 Sanne Stokvis Zeewolde 1992 2336e 17:16 43:10 41:05 9,401 839 W1168 Ellen van Heuvel De Sprinter 1969 2337e 16:49 43:33 41:05 9,401 840 W2686 Marja Bal Almere 1960 2338e 16:50 45:30 41:06 9,397 841 W1993 Minke Kruse Zwolle 1992 2339e 17:23 45:07 41:06 9,397 842 W1966 Annemiek Pleiter Heerde 1958 2340e 16:20 41:12 41:06 9,397 843 W2448 Marleen Kragt 's-Heerenbroek 1991 2341e 17:38 44:43 41:06 9,397 844 W1867 Arenda Braakman Kampen 1971 2343e 17:15 42:51 41:06 9,397 845 W1518 Evelien van Lenthe 's-Heerenbroek 1983 2344e 17:37 44:43 41:07 9,393 846 W2647 Kim Paalman Kampen 1988 2346e 16:55 45:13 41:08 9,389 847 W2719 Gitta Vonckx Stichting Time for H 1981 2349e 17:05 44:37 41:10 9,382 848 W1448 Marijke Pauw Zwolle 1971 2350e 16:58 43:55 41:10 9,382 849 W2394 Klaartje Frieling Deventer 1983 2353e 17:36 45:12 41:11 9,378 850 W2742 Renske van Vilsteren Monicares Foundation 2000 2354e 17:21 46:37 41:11 9,378
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 851 C168 Kim Bouw Scania Production Zw 2355e 16:33 41:49 41:12 9,374 852 W2452 Buket Ozbay Zwolle 1992 2356e 14:41 42:23 41:12 9,374 853 W1389 Ans Nijhoff Elburg 1953 2357e 17:02 45:03 41:12 9,374 854 C463 Renate van Brug Rabobank IJsseldelta 1975 2358e 17:08 42:13 41:12 9,374 855 C470 Mariaan Gunnink Rabobank IJsseldelta 1975 2360e 16:47 41:45 41:13 9,370 856 W2209 Christine Naaijen Arnhem 1973 2361e 17:16 44:20 41:13 9,370 857 C464 Wienette Bakker Rabobank IJsseldelta 1966 2362e 17:09 42:14 41:13 9,370 858 W1033 Claudette Wensing Zwolle 1974 2363e 16:58 42:15 41:13 9,370 859 W1307 Judith Hooijschuur Zwolle 1965 2364e 16:58 42:15 41:13 9,370 860 W1962 Marjet Snijder Zwolle 1991 2369e 17:13 44:50 41:14 9,367 861 W1324 Annelies Schoemaker Zwolle 1985 2370e 15:56 42:31 41:14 9,367 862 W1344 Wilma de Wolf Zwolle 1961 2371e 16:24 42:22 41:15 9,363 863 C396 Nicoline vd Linden P-Direkt; Ministerie 1962 2372e 17:00 42:04 41:15 9,363 864 W1121 Carla Post-Beumer Zwolle 1967 2374e 16:54 44:08 41:15 9,363 865 W2558 Wendy Hereijgers De Sprinter 1967 2375e 17:05 43:40 41:16 9,359 866 W2112 Jacquelien Fuijkschot IJsselmuiden 1981 2376e 16:38 43:54 41:16 9,359 867 W1953 Annabel Oosting Ede Gld 2001 2377e 16:14 43:54 41:16 9,359 868 W1761 Annemiek Harbers Zwolle 1996 2379e 17:14 46:26 41:16 9,359 869 W1774 Annelien van der Steege Genemuiden 1995 2380e 17:14 46:26 41:17 9,355 870 C401 Thea Mepschen P-Direkt; Ministerie 1961 2381e 16:11 42:12 41:17 9,355 871 W1612 Dieneke Colenbrander Zwolle 1951 2383e 17:17 44:31 41:18 9,352 872 W1051 Henriëtte Poortinga Zwolle 1968 2384e 17:45 44:31 41:18 9,352 873 W2675 Kirsten Nijmeijer Enschede 1989 2387e 16:39 44:34 41:19 9,348 874 W4729 Larissa Mackiewicz Barneveld 1980 2388e 17:59 45:20 41:19 9,348 875 W2770 Mariet Veenhuis Staatshuys 1989 2390e 17:54 45:48 41:19 9,348 876 W2786 Ginette Lok Isala 1979 2396e 17:50 45:54 41:22 9,337 877 W2765 Myriam Zwerver Enexis / Fudura 1986 2397e 18:12 46:36 41:22 9,337 878 W1315 Hylkje Schonewille Zwolle 1975 2400e 16:51 45:37 41:23 9,333 879 W2399 Thamar Plantinga Zwolle 1994 2401e 17:02 43:09 41:23 9,333 880 W2842 Andrea Kingma Isala 1973 2403e 17:01 43:06 41:23 9,333 881 W1766 Angelique Moinat Zwolle 1987 2405e 17:48 47:03 41:23 9,333 882 C330 Inge Lankhorst BMA ergonomics b.v. 1966 2407e 16:50 41:42 41:24 9,329 883 W2597 Corien de Boer Zwolle 1962 2409e 17:46 45:48 41:25 9,325 884 W1526 Suzanne Lans Arnhem 1986 2410e 17:05 45:18 41:25 9,325 885 W1380 Marjan Kok PEC 1910 1971 2414e 17:42 43:36 41:27 9,318 886 W1239 Dineke Westerman Groningen 1988 2419e 17:28 46:01 41:29 9,310 887 W1124 Annelien Prins Zwolle 1983 2420e 17:09 43:26 41:29 9,310 888 C228 Jasmijn Brinks EY 4 1985 2421e 17:08 42:44 41:30 9,307 889 W2805 Martine Brand Isala 1975 2422e 17:30 45:47 41:30 9,307 890 C564 Marianne Mulderij Gemeente Zwolle 13 1979 2425e 16:25 42:41 41:31 9,303 891 W1905 Lisbeth van der Molen Zwolle 1967 2426e 17:21 44:03 41:31 9,303 892 W1017 Alien Schreurs Elburg 1981 2427e 16:44 43:29 41:31 9,303 893 W2464 Cora Meinema Zwolle 1984 2429e 17:11 46:21 41:31 9,303 894 C468 Annemarie Beumers Rabobank IJsseldelta 1971 2430e 16:38 42:06 41:31 9,303 895 W1967 Gaby Biemolt Apeldoorn 1973 2431e 16:56 43:08 41:32 9,299 896 W1059 Ria Westerman Zwolle 1981 2432e 17:29 46:05 41:33 9,295 897 W1531 Marieke Buurman Zwolle 1980 2433e 16:11 42:25 41:33 9,295 898 C229 Désiree Kragt EY 4 1988 2434e 16:23 42:46 41:33 9,295 899 C347 Gerdy Nentjes ITM Group 7 1987 2435e 16:25 41:49 41:34 9,292 900 W1589 Danielle Visser Apeldoorn 1983 2437e 17:08 43:25 41:34 9,292
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 901 C340 Fija Luten ITM Group 5 1976 2438e 17:01 41:44 41:34 9,292 902 W2032 Lyda Leenstra Dronten 1960 2439e 17:16 45:46 41:34 9,292 903 W1590 Karin Fontijn-van Haaren Zwolle 1979 2442e 17:15 45:03 41:35 9,288 904 W2545 Jolijn van der Herberg Apeldoorn 1977 2443e 17:21 46:50 41:35 9,288 905 W1354 Carla Oostendorp IJsselmuiden 1978 2444e 17:21 46:42 41:35 9,288 906 W1356 Lisette Onstwedder Zwolle 1991 2445e 17:54 44:47 41:35 9,288 907 W1633 Jenny van Elzelingen Apeldoorn 1965 2447e 16:39 44:59 41:36 9,284 908 W1632 Nancy Bosch Groningen 1966 2448e 16:39 44:59 41:36 9,284 909 W1100 Annita Lehr-Veneberg Dutch Runners 1972 2449e 18:12 45:45 41:36 9,284 910 W3059 Joanne Lehr Zwolle 2003 2450e 18:13 45:45 41:37 9,280 911 W1108 Meike Schrijver Raalte 1987 2451e 16:38 42:46 41:37 9,280 912 W2797 Yvonne Ham Isala 1963 2452e 17:09 44:51 41:37 9,280 913 W2106 Post M NOP 1962 2456e 18:30 43:21 41:37 9,280 914 W2384 Silja De Waal Zwolle 1998 2457e 18:30 43:12 41:38 9,277 915 W1948 Marijke Jansen Amsterdam 1966 2458e 16:16 42:49 41:38 9,277 916 W2533 Regina Frederiks Zwolle 1967 2460e 17:47 46:27 41:39 9,273 917 W2432 Elvira Ros Amsterdam 1973 2461e 17:46 45:42 41:40 9,269 918 W2431 Wilma Ros Zwolle 1971 2463e 17:46 45:42 41:40 9,269 919 W1882 Marielle Boerman Kampen 1975 2467e 17:16 43:25 41:40 9,269 920 C418 Carol Kapoerchan P-Direkt; Ministerie 1967 2468e 17:02 42:30 41:40 9,269 921 W2371 Gerbrich van 't Woudt Zwolle 1982 2469e 18:04 47:11 41:40 9,269 922 W1063 Elise van Rijssen Hattem 1971 2471e 17:11 44:39 41:41 9,266 923 W2803 Karen Bakker Isala 1981 2473e 17:34 45:41 41:41 9,266 924 W19 Lisanne Hultink Zwolle 1996 2474e 16:27 44:46 41:42 9,262 925 C191 Sanne Meijerman Scania Production Zw 2475e 17:00 42:07 41:42 9,262 926 W1233 Bettina Scheper Emmeloord 1981 2477e 16:26 45:31 41:42 9,262 927 W2403 Tessa Zwart Zwolle 2003 2479e 17:19 45:03 41:43 9,258 928 W2129 Gerieke van der Wal Hattem 1988 2480e 17:46 47:03 41:43 9,258 929 W1381 Gerdi Geerdink IJsselmuiden 1972 2481e 17:22 46:50 41:43 9,258 930 W2340 Kirsten Heins Nieuwleusen 1998 2482e 17:35 42:33 41:43 9,258 931 W1889 Elke van Kooten Zwolle 1979 2483e 16:53 46:09 41:43 9,258 932 W2680 Marjan van Olst Zwolle 1962 2484e 17:15 46:06 41:43 9,258 933 W1467 Suzanne Bekenbosch IJsselmuiden 1976 2486e 17:22 46:51 41:44 9,254 934 C231 Margreet Vossebelt VR & GGD IJsselland 1964 2487e 17:25 43:04 41:44 9,254 935 W1800 Marieke van Gelder Zwolle 1990 2488e 17:58 47:25 41:44 9,254 936 W2306 Gera Kamphuis Hardenberg 1967 2494e 16:36 43:12 41:46 9,247 937 W2337 Elzemiek ten Have Hattem 1985 2497e 17:45 47:07 41:47 9,243 938 W2662 Laura Rook Zwolle 1993 2498e 17:16 45:54 41:47 9,243 939 W2341 Annette van Dijk Genemuiden 1974 2500e 17:23 42:23 41:48 9,240 940 W1078 Thea Straat Meeden 1959 2501e 17:14 44:49 41:48 9,240 941 W2535 Miranda Rook Genemuiden 1975 2502e 17:23 43:11 41:48 9,240 942 W1318 Natascha van Hattum Enschede 1971 2504e 17:29 42:54 41:50 9,232 943 W1819 Els Velthuis Zwolle 1983 2505e 17:00 46:25 41:50 9,232 944 W1005 Anneke Westerman-Middelve Dalfsen 1959 2506e 17:27 46:24 41:51 9,229 945 W1187 Kim Fontijn Zwolle 1985 2507e 17:16 45:19 41:51 9,229 946 W1104 Karola Reuvekamp Zwolle 1961 2508e 17:15 45:20 41:51 9,229 947 W2705 Jodie Kester Stichting Time for H 2001 2510e 17:55 44:13 41:52 9,225 948 W2704 Elles Kuik Stichting Time for H 1971 2511e 17:55 44:14 41:52 9,225 949 W2737 Cynthia de Roos Run2Day Zwolle 1971 2513e 17:26 45:20 41:53 9,221 950 C298 Esther Oosterman Carinova 2 1976 2514e 18:06 43:24 41:53 9,221
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 951 C559 Julia Groothuis Gemeente Zwolle 11 1969 2515e 17:34 43:03 41:53 9,221 952 W1989 Tess van de Burgt Zwolle 2000 2516e 17:00 43:48 41:53 9,221 953 W1234 Miriam Scholten Wezep 1987 2518e 17:17 43:50 41:54 9,218 954 W1529 Saskia Opdam Zwolle 1981 2519e 17:20 44:24 41:54 9,218 955 W1631 Kim Witte Zwolle 1998 2520e 17:50 46:23 41:54 9,218 956 C338 Aaltje Coster ITM Group 5 1989 2521e 16:27 42:06 41:54 9,218 957 W1603 Alien Moman Hollandscheveld 1979 2522e 17:53 47:45 41:55 9,214 958 W1599 Martine Moman 't Harde 1986 2523e 17:53 47:45 41:55 9,214 959 W2274 Françoise van Grieken Dronten 1970 2524e 16:20 46:00 41:55 9,214 960 W1906 Eva van den Berg Zwolle 1994 2526e 17:42 44:04 41:57 9,207 961 W2065 Kim van Hoorn 't Harde 1982 2527e 17:39 47:19 41:57 9,207 962 W1126 Bea Wijnhoud Zwolle 1969 2528e 17:49 46:33 41:57 9,207 963 W1111 Bernadet Kamphof Zwolle 1988 2530e 17:15 47:40 41:57 9,207 964 C558 Paula Bijlsma Gemeente Zwolle 11 1965 2531e 17:35 43:07 41:58 9,203 965 W1079 Anouk van Laarhoven Zwolle 1993 2532e 17:41 44:06 41:58 9,203 966 W2355 Jantine Ploeg Utrecht 1989 2535e 17:54 47:18 41:59 9,199 967 W2554 Heleen Drees Nijverdal 1986 2536e 17:18 46:59 42:00 9,196 968 W1802 Madeleine de Vries Zwolle 1990 2537e 17:22 44:59 42:01 9,192 969 W2297 Ellen Clavel Ugchelen 1994 2538e 18:22 44:54 42:01 9,192 970 W2520 Henny Land- den Besten De Gemzen 1959 2540e 18:00 44:25 42:01 9,192 971 W1998 Hanna Buttigieg Hoofddorp 1977 2541e 18:53 45:50 42:01 9,192 972 W2382 Femke Lodewijk Zwolle 1998 2542e 17:29 43:44 42:02 9,188 973 W1398 Maire Tonis Zwolle 2003 2543e 17:29 43:45 42:02 9,188 974 W1961 Tirza Nusselder Ommen 1964 2544e 17:20 43:12 42:02 9,188 975 W1146 Yvette Bleijenburg Zwolle 1988 2545e 17:20 42:58 42:03 9,185 976 W1184 Melissa Sandee Zwolle 1993 2546e 17:23 46:04 42:03 9,185 977 W1220 Anke Ceelen Zwolle 1984 2547e 17:25 44:36 42:03 9,185 978 W2819 Geke Dekker Isala 1980 2548e 17:00 47:15 42:04 9,181 979 W2623 Marianne Prins Kampen 1969 2550e 17:23 45:46 42:05 9,178 980 W2383 Frea Schipper Hattem 1991 2554e 17:22 47:12 42:06 9,174 981 W1996 Denise van der Vegt Zwolle 1994 2555e 17:53 46:29 42:07 9,170 982 W2328 Linda Toth 't Harde 1980 2556e 17:54 43:01 42:07 9,170 983 W2621 Carine Ruhamanya Zwolle 1979 2558e 17:19 46:12 42:07 9,170 984 W2257 Bianca van der Weg Zwolle 1981 2559e 17:01 45:44 42:08 9,167 985 W1396 Esther Ghebeyehu Zwolle 1982 2562e 16:56 43:32 42:08 9,167 986 W2599 Lianne Westerink IJsselmuiden 1972 2564e 17:51 46:57 42:09 9,163 987 W1630 Cindy Noordman Zwolle 1981 2565e 17:27 47:30 42:09 9,163 988 W2524 Evelien van Eekeren Kampen 1973 2567e 17:53 46:57 42:10 9,159 989 W2526 Kristina Wilkes Kampen 1971 2568e 17:52 46:57 42:10 9,159 990 W2419 Marieke Eilander Heerde 1986 2569e 17:10 45:38 42:10 9,159 991 W2532 Henrike Bulthuis Kampen 1970 2570e 17:52 46:58 42:11 9,156 992 C432 Esther Botter PwC 5 1980 2572e 17:37 43:23 42:11 9,156 993 W1509 Lianne Borger Zwolle 1974 2578e 17:23 47:04 42:13 9,149 994 W2047 Rosemin Bijlholt Zwolle 1987 2580e 17:47 45:50 42:14 9,145 995 W2053 Lisette beens-Moolenkamp Genemuiden 1990 2581e 17:47 45:51 42:15 9,141 996 W1142 Ilse Haasjes Zwolle 2001 2582e 18:58 46:51 42:15 9,141 997 W1896 Susan van der Meiden Zwolle 2002 2584e 18:58 46:51 42:15 9,141 998 W2185 Tineke van Dijk Genemuiden 1983 2585e 18:03 46:35 42:15 9,141 999 W2496 Yvonne Van der Veen Zwolle 1984 2586e 17:12 44:27 42:16 9,138 1000 C162 Grace Benjamins Scania Production Zw 2587e 14:27 42:33 42:16 9,138
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1001 W4063 Diane Onnink Nunspeet 1950 2588e 18:14 44:46 42:17 9,134 1002 W2416 Sonja Paauw Zwolle 1975 2589e 17:39 46:56 42:17 9,134 1003 W2630 Dana Nijland Salland 1973 2590e 17:04 45:27 42:17 9,134 1004 W1937 Marlijn Drost(Warmlopers) Nunspeet 1992 2591e 18:14 44:46 42:18 9,130 1005 W2750 Ellen Waanders Monicares Foundation 1972 2592e 18:02 47:43 42:18 9,130 1006 W2021 Chantal Spoelder Hasselt 1976 2593e 18:02 46:07 42:18 9,130 1007 W2389 Ronja van den Berg Zwolle 1992 2597e 17:41 44:26 42:18 9,130 1008 W1453 Suzan van Bussel Duiven 1988 2598e 17:04 44:08 42:20 9,123 1009 W4752 Daniëlle Haasjes Zwolle 1972 2599e 18:57 46:57 42:20 9,123 1010 W2391 Jannet Muller Hattem 1971 2602e 17:13 44:33 42:20 9,123 1011 C301 Barbara Kraf IKEA B.V. 3 1985 2603e 17:28 43:39 42:21 9,120 1012 W1854 Marcia van Dijk Genemuiden 1978 2604e 15:57 42:32 42:21 9,120 1013 W2426 Emmy Warrink Zwolle 1984 2605e 17:18 44:24 42:21 9,120 1014 W1431 Chiquita Schothuis Zwolle 1964 2607e 18:21 46:28 42:23 9,113 1015 W2522 Lyzet groot Beumer Raalte 1975 2608e 17:49 45:54 42:23 9,113 1016 W2150 Judith Kats Zwolle 1983 2609e 17:25 45:21 42:23 9,113 1017 W2665 Charlotte Nauw Zwolle 1991 2611e 16:57 46:01 42:24 9,109 1018 W1122 Esther Norg Zwolle 1972 2612e 17:58 47:53 42:24 9,109 1019 W1032 Christel van Kooten Nijeveen 1972 2613e 17:37 44:21 42:24 9,109 1020 W2759 Lia de Wit-Valk Intersport Schutte 1965 2614e 18:03 45:35 42:25 9,105 1021 W1082 Saskia Hoeksel Zwolle 1972 2617e 17:11 45:58 42:28 9,095 1022 W2192 Maria Donders Zwolle 1984 2618e 18:03 42:55 42:28 9,095 1023 W2437 Hinke Oost Leeuwarden 1971 2619e 17:14 46:38 42:29 9,091 1024 W1217 Maaike van der Gaag Zwolle 1981 2620e 17:46 44:53 42:29 9,091 1025 W1465 Henrieke Goos Ommen 1981 2621e 18:07 47:02 42:30 9,088 1026 W2000 Marjon Korterink Rouveen 1998 2622e 18:07 45:48 42:30 9,088 1027 W2204 Sandra Oldewarris Apeldoorn 1975 2624e 17:39 46:24 42:30 9,088 1028 W1116 Monique van de Merwe Den Ham Ov 1994 2626e 17:35 43:43 42:31 9,084 1029 W1979 José Pruim Rouveen 1986 2627e 18:07 45:49 42:31 9,084 1030 W2187 Marieke Ghijsen Amsterdam 1977 2628e 17:11 46:02 42:31 9,084 1031 W2138 Renate Blekkink Zwolle 1970 2629e 18:19 47:13 42:32 9,080 1032 W2733 Hetty Nicolaij Run2Day Zwolle 1968 2631e 18:19 47:14 42:33 9,077 1033 W1865 Cynthia Lokate Zwolle 1977 2634e 18:11 46:54 42:34 9,073 1034 C466 Doortje Dekker Rabobank IJsseldelta 1981 2636e 18:01 43:13 42:35 9,070 1035 W1984 Eline Westervaarder Zwolle 1985 2638e 17:15 46:51 42:36 9,066 1036 W1028 Tineke Kniest Zwolle 1959 2639e 17:26 44:51 42:36 9,066 1037 W1535 Annemieke Delnaay Zwolle 1980 2640e 18:21 46:33 42:36 9,066 1038 W1036 Mireille Zeevaarder Zwolle 1967 2641e 17:26 44:51 42:36 9,066 1039 W1139 Janny van der Meiden Zwolle 1962 2642e 18:57 47:15 42:38 9,059 1040 W2763 Natasha Ouwehand Enexis / Fudura 1976 2643e 18:08 47:02 42:39 9,056 1041 W2415 Yasmin Yusuf Zwolle 1980 2645e 18:10 46:46 42:40 9,052 1042 W1487 Annelien Hietland Zwolle 1985 2646e 18:11 46:46 42:40 9,052 1043 W2567 Anneloes van Kraaij Zwolle 1972 2647e 17:15 44:01 42:40 9,052 1044 W1488 Ellen de Lange Zwolle 1986 2649e 18:11 46:47 42:40 9,052 1045 W1049 Anja Holtkamp Zwolle 1966 2653e 17:44 47:04 42:42 9,045 1046 W4644 Ariënne Kenter Monicares Foundation 1969 2654e 18:01 48:07 42:42 9,045 1047 W1919 Chantal Everaardt Nieuwleusen 1978 2660e 17:50 44:00 42:43 9,041 1048 W2376 Romy Pitasi Zwolle 1999 2662e 18:22 46:20 42:43 9,041 1049 W1468 Janiek Borst Wezep 1998 2663e 18:23 46:20 42:43 9,041 1050 W1460 Danique van der Molen Wezep 1999 2664e 18:22 46:21 42:44 9,038
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1051 W2387 Loes Roelofs Zwolle 1994 2665e 18:05 46:27 42:44 9,038 1052 W1503 Alize Kramer Zwolle 1979 2666e 17:37 47:48 42:44 9,038 1053 W2561 Jolande Freriks Deventer 1969 2669e 17:35 45:57 42:45 9,034 1054 W2305 Egberdien van Dijk De Gemzen 1972 2671e 17:36 47:56 42:46 9,031 1055 W1331 Angelique Wakker Zwolle 1969 2672e 17:09 47:02 42:46 9,031 1056 W2656 Francis Krabshuis Breukelen Ut 1982 2673e 18:13 48:18 42:47 9,027 1057 W2510 Rosan Onderwater Zwolle 1996 2674e 18:26 45:51 42:47 9,027 1058 W1607 Karina Noordman Zwolle 1981 2675e 17:27 48:08 42:47 9,027 1059 W2509 Britt Nunnink Zwolle 1997 2676e 18:26 45:52 42:48 9,024 1060 W1591 Cew VandenBerg Zwolle 1967 2677e 18:06 47:45 42:49 9,020 1061 W2588 Saskia Zuidema Zwolle 1983 2679e 17:40 48:20 42:49 9,020 1062 W1558 Judith Bol Zwolle 1982 2680e 17:38 45:35 42:49 9,020 1063 W2214 Karin Fikkers Utrecht 1986 2681e 17:51 45:58 42:49 9,020 1064 W2516 Pauliene Bol Apeldoorn 1972 2682e 17:37 45:35 42:49 9,020 1065 W2591 Martina van der Heide Vollenhove 1979 2683e 18:22 46:29 42:49 9,020 1066 W2612 Inge Jansen Zwolle 1993 2684e 18:21 46:29 42:49 9,020 1067 W1892 Aranka Holtland Zwolle 1986 2686e 17:35 44:19 42:49 9,020 1068 W2502 Carolien Wind IJsselmuiden 1967 2687e 16:36 44:04 42:50 9,017 1069 W3120 Renee Schilperoort Eefde 1967 2688e 18:06 47:46 42:50 9,017 1070 W1024 Marian van Egmond Zwolle 1968 2689e 17:52 46:56 42:50 9,017 1071 W9 Willine Esselink Genemuiden 1992 2693e 18:12 45:18 42:51 9,013 1072 W1571 Femke Rensen Raalte 1988 2695e 17:47 46:26 42:52 9,010 1073 C427 Betsie Kappert PwC 4 1961 2696e 17:46 44:02 42:52 9,010 1074 W2169 Hanneke Koele Zwolle 1984 2697e 17:16 46:59 42:52 9,010 1075 W2002 Stephanie Hesterman Kampen 1989 2699e 17:50 47:20 42:55 8,999 1076 W2331 Ingrid Grefelman Doornspijk 1979 2701e 17:56 46:39 42:56 8,996 1077 W1115 Gerrie Mulder Zwolle 1991 2703e 17:12 46:34 42:56 8,996 1078 W1990 Angelien Evers Zwolle 1980 2704e 17:52 47:20 42:58 8,989 1079 W2541 Monique van Toly Lemelerveld 1989 2706e 17:41 48:14 42:58 8,989 1080 W2048 Annemiek Jansen Dalfsen 1992 2707e 17:06 47:35 42:58 8,989 1081 W2051 Ruth Driessen Deventer 1982 2708e 18:04 48:41 42:58 8,989 1082 W1083 Marion Hoogenboezem Nunspeet 1988 2709e 17:42 46:19 42:59 8,985 1083 W1219 Annemieke Kalter Kampen 1971 2710e 17:34 48:31 42:59 8,985 1084 C571 Gerdien Troost Maandag Zwolle 2 1991 2714e 17:37 44:01 43:01 8,978 1085 W2092 Linda Baur Assen 1989 2715e 18:01 47:37 43:01 8,978 1086 W2528 Marjolein van Deursen Wamel 1984 2716e 17:03 46:53 43:01 8,978 1087 W1565 Hanneke Cuppen Maarssen 1984 2717e 17:03 46:53 43:01 8,978 1088 W1879 Iliana Holtland Amsterdam 1995 2718e 17:36 44:30 43:02 8,975 1089 W1081 Jenny Lupic-Pol Zwolle 1960 2719e 17:03 47:12 43:02 8,975 1090 W2356 Lise Huisman Hattem 1999 2720e 18:02 44:38 43:03 8,971 1091 W2357 Anne-Sophie Kat Stegeren 1994 2721e 18:02 44:38 43:03 8,971 1092 W1454 Anne-Marie Huisman Hattem 1972 2722e 18:01 44:38 43:03 8,971 1093 W2198 Rozemarijn Loman Meppel 1992 2723e 18:06 45:05 43:03 8,971 1094 C203 Milou Steenbergen Scania Production Zw 2726e 17:41 44:41 43:05 8,964 1095 W1432 Dianne Koster Hengelo Ov 1977 2728e 17:13 48:43 43:06 8,961 1096 C221 Caroline Wijnands Scania Production Zw 2729e 17:23 43:40 43:06 8,961 1097 W2637 Nienke Bonte Meppel 1980 2730e 17:38 48:50 43:06 8,961 1098 C223 Annemarie Wubbolt Scania Production Zw 2731e 17:23 43:40 43:07 8,958 1099 W2280 Sacha Westerik Raalte 1975 2732e 18:04 47:07 43:08 8,954 1100 W2478 Merlijn Pullen Zwolle 1980 2733e 18:11 47:16 43:09 8,951
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1101 W2055 Miranda Bolink Hellendoorn 1976 2736e 17:28 47:54 43:10 8,947 1102 C257 Kim Laarhuis Stichting Mindfit 4 1986 2737e 17:43 44:45 43:10 8,947 1103 W2250 Jacomien Stokkers Haarle gem Hellendoo 1968 2738e 17:28 47:55 43:10 8,947 1104 1214 Moira Vecchione Zwolle 1991 2739e 17:32 47:54 43:12 8,940 1105 W1316 Hanka van Doesum-Clout Zwolle 1981 2740e 17:43 47:27 43:12 8,940 1106 W1959 Marielle Popping Heino 1984 2741e 18:17 46:18 43:12 8,940 1107 W1340 Liedewij Stoffer Kampen 1976 2742e 18:18 46:18 43:12 8,940 1108 W2224 Janine Veen Hilversum 1983 2745e 18:09 46:05 43:14 8,933 1109 W2123 Wilma van Heertum Heesch 1966 2753e 17:28 44:29 43:15 8,930 1110 W2077 Marianne Oude Griep Denekamp 1961 2755e 17:28 44:29 43:16 8,927 1111 W1545 Windy Draaijer Epe 1978 2756e 17:27 47:54 43:16 8,927 1112 W2829 Hilga Ballast Isala 1974 2757e 18:22 48:41 43:16 8,927 1113 W1871 Clementine Wiltjer-Blacqu Enschede 1975 2758e 18:30 45:30 43:17 8,923 1114 W1521 Harmke Berenpas Zwolle 1989 2759e 18:08 48:05 43:17 8,923 1115 W1546 Bianca van Westerveld Emst 1976 2760e 17:27 47:55 43:17 8,923 1116 W2044 Liset Zwolschen Zwolle 1986 2761e 16:39 44:18 43:19 8,916 1117 W2171 Jeanine Jelier Zwolle 1988 2762e 18:03 47:27 43:19 8,916 1118 W1387 Marina Mooten PEC 1910 1956 2763e 17:42 45:28 43:20 8,913 1119 W1856 Merline Firma Zwolle 1964 2765e 17:56 45:24 43:20 8,913 1120 W2784 Elske Reitsma Dommerholt Advocaten 1981 2766e 17:45 48:27 43:21 8,909 1121 W2170 Marijke Smit Zwolle 1990 2770e 18:13 48:46 43:23 8,902 1122 W1355 Nelleke van Dijk Zwolle 1991 2771e 18:14 48:46 43:23 8,902 1123 W2595 Monique Wellenberg Raalte 1977 2772e 18:06 47:04 43:23 8,902 1124 W2768 Bertie Keizers Staatshuys 1960 2775e 17:51 47:56 43:25 8,896 1125 W1026 Ingrid Groothuis Zwolle 1981 2777e 17:20 46:03 43:26 8,892 1126 W1031 Danielle Jipping Zwolle 1983 2779e 17:20 46:04 43:26 8,892 1127 W1540 Erika Bakker Groningen 1989 2780e 17:27 46:12 43:26 8,892 1128 W1263 Caya van Spil Ommen 1998 2781e 18:27 47:13 43:26 8,892 1129 W1406 Inge coena Rietberg Zwolle 2000 2785e 16:32 44:56 43:27 8,889 1130 W2743 Silvia Middag Monicares Foundation 1987 2787e 17:43 44:45 43:27 8,889 1131 W2497 Juliëtte Veneman Zwolle 1996 2789e 17:59 48:45 43:28 8,885 1132 W2056 Jenneke Slot Zwolle 1971 2790e 18:20 48:09 43:29 8,882 1133 W1826 Lucie Mosterd Zwolle 1961 2791e 17:44 47:20 43:30 8,879 1134 W1779 Lotte Meekers Zwolle 1980 2793e 17:59 49:13 43:32 8,872 1135 W4108 Fenny Lodewijk Nederland 1961 2794e 18:13 48:02 43:32 8,872 1136 W2049 Monique Peters Zwolle 1971 2795e 18:20 48:13 43:32 8,872 1137 W1224 Marianne Knikker Zalk 1982 2796e 17:57 48:33 43:33 8,868 1138 W2445 Kirsten Nijhuis-Hunnersen Zwolle 1975 2798e 17:37 48:00 43:33 8,868 1139 C565 Monique van Putten Gemeente Zwolle 13 1978 2799e 17:37 44:39 43:33 8,868 1140 W1569 Charlaine Veneman Zwolle 1992 2802e 18:16 48:52 43:35 8,862 1141 W1197 Michelle Brummel Zwolle 1993 2803e 17:44 46:14 43:35 8,862 1142 W1462 Marlous Bruins Wezep 1983 2805e 18:15 48:40 43:36 8,858 1143 W2832 Femmie Dokter Isala 1980 2807e 18:47 46:52 43:37 8,855 1144 C378 Jannie van den Heuvel Abbott Laboratories 1954 2809e 18:07 48:35 43:38 8,851 1145 C201 Eline Spronk Scania Production Zw 2810e 18:23 47:23 43:38 8,851 1146 W1930 Xiomara Nap-Koenders Soesterberg 1982 2811e 17:32 46:26 43:38 8,851 1147 W2288 Brenda van 't Hul Oldebroek 1982 2812e 18:23 47:23 43:38 8,851 1148 W1572 Ria Mussche-Baltes Genemuiden 1964 2813e 17:29 45:02 43:39 8,848 1149 W1625 Joëlle Wieten Zwolle 1996 2816e 18:03 45:47 43:40 8,845 1150 W1103 Mascha van Duijn Zwolle 1975 2817e 18:12 46:29 43:40 8,845
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1151 W1240 Marith Veldkamp Elburg 1987 2818e 18:37 48:00 43:41 8,841 1152 W1386 Bea Welleweerd Bruchterveld 1970 2819e 18:17 47:52 43:41 8,841 1153 W1403 Aniek Potgieter Ommen 1990 2820e 18:17 47:52 43:41 8,841 1154 W2668 Nynke Tjeerdsma Zwolle 1990 2821e 17:46 47:50 43:42 8,838 1155 W1479 Manon Dirksen AV '34 1989 2823e 18:17 48:43 43:43 8,835 1156 W2108 Esmee Pater Zwolle 1990 2824e 18:39 48:46 43:43 8,835 1157 W2107 Lidewey Jorna Tzum 1986 2825e 18:38 48:46 43:43 8,835 1158 W1935 Veronique Dieben 't Harde 1961 2827e 18:20 48:10 43:44 8,831 1159 W1934 Janny Santbergen 't Harde 1961 2828e 18:20 48:10 43:44 8,831 1160 C400 Paulien Rolleman P-Direkt; Ministerie 1979 2830e 18:09 44:35 43:45 8,828 1161 C403 Marleen Schuurman P-Direkt; Ministerie 1992 2831e 18:12 44:35 43:45 8,828 1162 C173 Alie Compagner Scania Production Zw 2832e 17:16 44:33 43:45 8,828 1163 W2205 Suzanne Jansen Zwolle 1985 2834e 18:13 48:35 43:46 8,825 1164 W2196 Leontine Los Zwolle 1971 2835e 18:13 48:35 43:46 8,825 1165 W2746 Morgan van der Kolk Monicares Foundation 1998 2837e 16:24 49:11 43:46 8,825 1166 W2175 Annemiek Jans Zwolle 1993 2838e 17:17 48:30 43:47 8,821 1167 W2463 Carola Steenbergen De Sprinter 1981 2839e 17:57 46:13 43:48 8,818 1168 W1375 Ingrid van Houttum Wenum Wiesel 1969 2840e 17:55 48:34 43:49 8,814 1169 W1893 Claudia van Bruggen Zwolle 1980 2841e 18:19 48:28 43:49 8,814 1170 W1368 Netty Schimmel Wenum Wiesel 1962 2842e 17:31 48:34 43:49 8,814 1171 W1836 Teresa Heeringa Elburg 1977 2843e 18:11 44:55 43:49 8,814 1172 W2489 Gisela Dol Ruinerwold 1978 2844e 17:56 49:27 43:50 8,811 1173 W2151 Jellie Haan Zwolle 1988 2845e 17:48 46:49 43:50 8,811 1174 C355 Richard Andres ITM Group 9 1951 2846e 17:07 43:58 43:50 8,811 1175 W1336 Fieke Zijlstra Zwolle 1973 2849e 18:34 46:38 43:53 8,801 1176 W2700 Marleen Schuite Stichting Time for H 1974 2850e 18:20 46:17 43:53 8,801 1177 W1551 Henny Remeijer Heino 1959 2851e 17:40 46:47 43:53 8,801 1178 C232 Carla van der Avoird VR & GGD IJsselland 1988 2852e 17:55 45:14 43:53 8,801 1179 W2009 Carmen Tinholt-Visser Gorssel 1976 2853e 17:39 44:22 43:54 8,798 1180 W1947 Thamar van der Linde IJsselmuiden 1975 2854e 18:15 46:26 43:55 8,794 1181 W2422 Judith Hooijer Meppel 1986 2855e 18:23 48:31 43:55 8,794 1182 W1361 Linda vd Berg IJsselmuiden 1977 2856e 18:15 46:27 43:55 8,794 1183 W2281 Aline Hofman Doornspijk 1987 2857e 17:54 47:38 43:56 8,791 1184 W1994 Esther Steffens Zwolle 1987 2858e 19:29 46:07 43:56 8,791 1185 W1792 Corinne Kloosterziel Zwolle 1961 2859e 18:15 48:31 43:57 8,788 1186 W4013 Annemarie vander Meulen Hatte 1991 2862e 17:41 49:23 44:00 8,778 1187 W1995 Mariëtte Hogeveem Wezep 1968 2864e 17:41 49:24 44:01 8,774 1188 W2718 Devorah Wensink Stichting Time for H 1983 2865e 18:29 48:19 44:01 8,774 1189 W1991 Joyce Kraan Hattem 1972 2866e 17:41 49:24 44:01 8,774 1190 W1513 Ilse Schoonewelle Zwartsluis 1978 2867e 17:26 45:16 44:02 8,771 1191 W2353 Astrid van der Steeg Zwolle 1972 2868e 17:52 48:03 44:02 8,771 1192 W1497 Benthe Gaasbeek Zwolle 1998 2871e 18:58 47:36 44:02 8,771 1193 W1505 Chantal van Baarle Zwolle 1991 2873e 17:47 45:46 44:05 8,761 1194 C488 Bertine Bakker Wavin Ladies 1 1966 2874e 18:17 45:28 44:06 8,758 1195 W1390 Saskia Wijnands-Plaizier Trecho 1971 2875e 18:40 45:41 44:06 8,758 1196 W2494 Esther van der Horst Hasselt 1975 2876e 16:52 44:21 44:06 8,758 1197 W1027 Yvonne van der Zwaan Zwolle 1977 2877e 17:56 47:02 44:07 8,755 1198 W1987 Julia Mulder Zwolle 2001 2878e 17:49 49:26 44:07 8,755 1199 W1090 Patricia Gieling Zwolle 1983 2880e 18:05 47:11 44:07 8,755 1200 W2666 Bianca Hekkert Zwolle 1974 2881e 17:52 45:56 44:08 8,751
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1201 W1968 Joelle Bartels Laag Zuthem 1995 2883e 18:16 48:38 44:08 8,751 1202 W2199 Anne Spijkerman Meppel 1992 2884e 18:08 46:10 44:08 8,751 1203 W2493 Danique Eizenga Zwolle 1998 2885e 19:08 49:13 44:08 8,751 1204 W2492 Irsa Ester Zwolle 1998 2887e 19:08 49:15 44:10 8,745 1205 W1500 Kim Wieltink De Bilt 1999 2888e 19:12 47:44 44:10 8,745 1206 W1820 Rianne Westhoff Wijhe 1970 2889e 17:12 44:42 44:11 8,741 1207 W2267 Nanda Plaizier Woerden 1971 2890e 18:40 45:46 44:11 8,741 1208 W1190 Elsemiek van Dijk Zwolle 1992 2891e 17:42 46:59 44:12 8,738 1209 W1858 Thamar Huisman Laag Zuthem 1995 2892e 18:36 48:14 44:12 8,738 1210 C415 Marianne Jonker P-Direkt; Ministerie 1973 2893e 18:06 45:05 44:12 8,738 1211 W2254 Willeke van Asselt Oosterwolde Gld 1987 2894e 18:40 48:32 44:13 8,735 1212 W1277 Elizabeth Duitman Elburg 1985 2895e 18:40 48:32 44:13 8,735 1213 W1144 Maeike Blauw Heino 1976 2896e 18:18 48:14 44:13 8,735 1214 C373 Daniëlle Haasjes BDG Architecten Inge 1993 2897e 16:31 45:51 44:14 8,731 1215 1959 Hanneke Nijmeijer Scania Production Zw 1969 2898e 17:53 44:47 44:14 8,731 1216 W1499 Annet Tjarks Wieltink Zwolle 1963 2899e 19:11 47:48 44:14 8,731 1217 W2499 Marianne van Keulen Zwolle 1967 2900e 19:15 46:19 44:15 8,728 1218 W1811 Jessica Oosterhoff Eindhoven 1993 2903e 18:37 48:41 44:15 8,728 1219 W2833 Bea de Groot Isala 1978 2904e 18:49 47:30 44:16 8,725 1220 W1799 Laura Pruik Zwolle 1990 2905e 17:48 44:25 44:16 8,725 1221 C417 Hilde van Boven P-Direkt; Ministerie 1988 2906e 18:03 45:10 44:16 8,725 1222 W1776 Jeanine Schuite Zwolle 1964 2907e 18:05 48:39 44:16 8,725 1223 C458 Ellen Hollewand Rabobank IJsseldelta 1980 2908e 16:50 44:51 44:19 8,715 1224 W2696 Marissa Posthuma Atletics Nijverdal 1989 2911e 18:06 49:23 44:21 8,708 1225 W11 Annenieke Kanis Genemuiden 1993 2912e 18:11 46:49 44:22 8,705 1226 W1635 Carla Beens-Bruijn Genemuiden 1980 2915e 17:48 45:47 44:24 8,699 1227 W1182 Iris Doornbos Zwolle 1973 2918e 18:13 47:42 44:25 8,695 1228 W2308 Evelyn Osinga Zwolle 1974 2919e 18:13 47:42 44:25 8,695 1229 W2266 Ageeth Langenberg Cialfo 1963 2920e 18:18 50:02 44:25 8,695 1230 W2711 Monique Baas Stichting Time for H 1989 2922e 18:06 46:50 44:26 8,692 1231 C246 Yvonne van Leeuwen VR & GGD IJsselland 1976 2923e 19:36 45:45 44:26 8,692 1232 W1205 Janet Snijder Zwolle 1975 2924e 18:41 49:44 44:27 8,689 1233 W2029 Shelley Jack Zwolle 1977 2925e 18:41 49:44 44:27 8,689 1234 W2605 Ilse Bosman Giethoorn 1980 2926e 18:30 49:11 44:27 8,689 1235 W2606 Lizanne Hubbers Giethoorn 1968 2927e 18:31 49:11 44:28 8,686 1236 W1391 Tara Nijhoff Elburg 1985 2930e 18:08 48:22 44:31 8,676 1237 W2202 Shanna Uitterdijk Zwolle 1982 2931e 18:38 49:35 44:32 8,673 1238 W1586 Finja van Tolij Dalfsen 1998 2932e 17:58 48:58 44:32 8,673 1239 W2201 Renske ter Avest Zwolle 1978 2934e 18:19 49:35 44:32 8,673 1240 W1978 Natascha de Rouw Zwolle 1971 2936e 18:14 49:09 44:34 8,666 1241 C412 Caroline VersteegBraakman P-Direkt; Ministerie 1975 2937e 18:07 45:27 44:35 8,663 1242 W1040 Hanneke Oosting Zwolle 1984 2938e 19:01 47:24 44:35 8,663 1243 W1319 Jannie Mussche Staphorst 1972 2939e 19:11 47:09 44:35 8,663 1244 W1809 Marieke Wezenberg IJsselmuiden 1981 2940e 19:01 47:24 44:36 8,660 1245 W1992 Pauline Wielandt Zwolle 1968 2941e 19:01 46:32 44:37 8,656 1246 W1860 Bianca Kamphof Heino 1973 2942e 19:01 46:33 44:37 8,656 1247 W1784 Gerdy Wijshake Kampen 1966 2943e 18:23 46:31 44:38 8,653 1248 C479 Demirja Meekhof Rabobank IJsseldelta 1976 2945e 17:30 45:12 44:39 8,650 1249 W1251 Eline Kooij-van der Meer Zwolle 1982 2946e 17:47 49:46 44:40 8,647 1250 W1178 Rika Welles Zwolle 1968 2948e 18:26 47:38 44:40 8,647
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1251 C198 Jenny Schoonhoven Scania Production Zw 2949e 17:43 44:43 44:41 8,643 1252 W1851 Miranda Loozeman Salland 1970 2950e 18:11 44:48 44:41 8,643 1253 C469 Ellen Vlierhuis Rabobank IJsseldelta 1981 2951e 17:31 45:14 44:42 8,640 1254 W2804 Gerdina Blijleven Isala 1964 2952e 17:53 47:01 44:42 8,640 1255 C226 Gabriëlla Last EY 4 1986 2953e 17:13 45:55 44:43 8,637 1256 W2124 Suzanne van Beek Kampen 1996 2955e 19:05 49:13 44:43 8,637 1257 W1445 Gina Strookappe Raalte 1959 2956e 18:13 47:40 44:44 8,634 1258 W2740 Renske Puts Wijzonol Bouwverven 1985 2957e 17:54 49:14 44:44 8,634 1259 W2045 Annelein Sluiter Kampen 1990 2960e 19:05 49:13 44:44 8,634 1260 W2444 Serena Wup- Prins IJsselmuiden 1983 2961e 18:30 49:08 44:44 8,634 1261 W2446 Annabel Fikkert - Mulder Kampen 1983 2963e 18:30 49:09 44:44 8,634 1262 W2611 Margreeth Goldberg Giethoorn 1962 2964e 18:35 49:29 44:45 8,631 1263 W1367 Elly Bessembinder Zwolle 1972 2965e 18:25 47:42 44:45 8,631 1264 W2069 Bertinne Bril Nunspeet 1993 2966e 18:31 48:25 44:45 8,631 1265 W2572 Anne Boom Zalk 1999 2967e 18:51 49:50 44:45 8,631 1266 W1923 Lisette Stive Hoofddorp 1980 2970e 18:04 46:03 44:45 8,631 1267 W2828 Annet Klok Isala 1977 2971e 18:22 50:10 44:46 8,627 1268 W1254 Stijntje Boxum Zwolle 1987 2972e 18:54 49:40 44:46 8,627 1269 W1576 Lidia Kelder Meppel 1977 2973e 18:29 46:34 44:46 8,627 1270 W2570 Marlies Loenen Rotterdam 1989 2975e 18:43 48:06 44:47 8,624 1271 W1578 Janneke Boomsma Zwolle 1990 2976e 18:44 48:06 44:47 8,624 1272 C208 Eilsa van der Boon Scania Production Zw 2977e 18:35 45:48 44:49 8,618 1273 W2110 Maaike Bloem Zwolle 1996 2978e 19:02 50:27 44:49 8,618 1274 W6 Willemien Beens Genemuiden 1985 2980e 18:23 47:03 44:50 8,615 1275 W1496 Henriette Beens Genemuiden 1989 2981e 18:24 47:03 44:50 8,615 1276 W2073 Corina van de Poll Wapenveld 1986 2983e 17:25 45:56 44:53 8,605 1277 W2378 Marleen de Wit Zwolle 1978 2985e 16:54 46:49 44:53 8,605 1278 W1921 Marijn van Es Zwolle 1998 2986e 18:37 46:58 44:54 8,602 1279 C302 Diana Thé IKEA B.V. 3 1977 2987e 17:29 46:12 44:55 8,599 1280 W1314 Marijke Holthuis Zwolle 1976 2988e 18:30 49:07 44:55 8,599 1281 W1525 Hanneke Berenpas Heeten 1986 2989e 18:05 49:46 44:55 8,599 1282 W2566 Bertha Veldhuis Zwolle 1958 2990e 17:40 47:50 44:57 8,592 1283 W2456 Gerdien Martens Ommen 1983 2991e 18:07 49:46 44:57 8,592 1284 W1539 Deolinda Oliveira Zwolle 1952 2992e 17:54 47:41 44:58 8,589 1285 W1373 Diana Simons Zwolle 1971 2993e 17:56 45:41 44:59 8,586 1286 W1288 Sandra Vos Zwolle 1985 2994e 17:50 46:01 44:59 8,586 1287 W2613 Fluum Versteeg Zwolle 1966 2995e 18:34 48:41 44:59 8,586 1288 W1816 Rianne Klomp Zwolle 1978 2996e 18:15 48:18 45:00 8,583 1289 W1829 Linda ten Klooster Zwolle 1977 2997e 18:15 48:18 45:00 8,583 1290 W1213 Jannieke Wolterink Rijssen 1982 2998e 18:26 46:56 45:00 8,583 1291 W1141 Harma Moorlag Zwolle 1969 2999e 18:58 48:10 45:03 8,573 1292 C322 Hilly van Hassent Van der Kamp B.V. 7 1962 3001e 18:11 45:22 45:04 8,570 1293 W1080 Jolanda Jansen Hattemerbroek 1967 3003e 18:27 49:50 45:05 8,567 1294 W1926 Ina Nieland Putten 1970 3004e 18:24 49:00 45:06 8,564 1295 W2679 Jolanda Overgoor Zwolle 1977 3005e 18:13 48:15 45:06 8,564 1296 W2368 Marjan Hop De Gemzen 1965 3006e 18:12 50:37 45:06 8,564 1297 W2404 Diana Choo-Hen Zwolle 1989 3008e 18:19 45:57 45:07 8,560 1298 W2160 Esther Wesselink Empe 1975 3009e 18:41 46:16 45:07 8,560 1299 W2117 Chantal Dunnink Hasselt 1986 3013e 17:37 50:10 45:09 8,554 1300 W1332 Iris Kasper Amersfoort 1981 3017e 18:26 49:57 45:11 8,548
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1301 W1322 Carolien Kamphof Kampen 1984 3018e 18:29 50:54 45:11 8,548 1302 W2544 Charlotte Bakker Amersfoort 1982 3019e 18:27 49:57 45:11 8,548 1303 W1498 Joke Menger Heerenveen 1987 3021e 19:12 48:45 45:12 8,545 1304 W1522 Eva van Achthoven Zwolle 2002 3022e 19:09 48:47 45:12 8,545 1305 W2342 Paulina van Dijk Zwolle 1967 3028e 18:52 48:53 45:15 8,535 1306 541 Dikkie van Gijssel Zwolle 1952 3033e 18:09 45:48 45:17 8,529 1307 W1772 Pauline Potjes Zwolle 1992 3034e 17:45 49:14 45:17 8,529 1308 C587 Wilma Zanderink Ten Cate 3 1960 3036e 17:59 46:19 45:18 8,526 1309 W2245 Mariska Lodewijk Lelystad 1981 3037e 17:51 49:17 45:18 8,526 1310 W1757 Annemarie Bergkamp Zwolle 1973 3038e 18:42 49:44 45:18 8,526 1311 W2596 Ana Garcia Zwolle 1982 3040e 18:17 49:24 45:20 8,520 1312 W1174 Anita Hogervorst Didam 1972 3042e 18:41 46:32 45:21 8,516 1313 W1001 Bianca van der Loo Zwolle 1969 3044e 17:54 46:22 45:22 8,513 1314 W1888 Germa Tuin Zwolle 1973 3045e 18:27 49:49 45:23 8,510 1315 C195 Anne Oosterhof Scania Production Zw 3046e 18:08 45:52 45:24 8,507 1316 W2298 Heleen Janssen Zwolle 1999 3048e 18:37 49:23 45:26 8,501 1317 W2096 Emma Timmerman Zwolle 1998 3049e 18:37 49:22 45:27 8,498 1318 W1321 Lijsje Harke-Smit Staphorst 1968 3050e 19:11 48:00 45:27 8,498 1319 W1215 Hilly Smit Zwolle 1957 3052e 17:58 46:57 45:28 8,495 1320 W1791 Marijke Hollander Groningen 1989 3053e 17:36 49:45 45:28 8,495 1321 W1887 Dineke de Jong Zwolle 1975 3054e 18:27 49:56 45:30 8,488 1322 W3109 Dinette Bravenboer Zwolle 1968 3055e 18:52 50:24 45:30 8,488 1323 W1562 Elle Griek 't Harde 1969 3057e 18:28 52:36 45:30 8,488 1324 W2321 Anouk Lokhorst Doornspijk 2001 3059e 18:47 49:18 45:32 8,482 1325 W1533 Kirsten Brassien Zwolle 1978 3060e 18:46 49:48 45:34 8,476 1326 W2005 Mariska Sloterdijk Zwolle 1989 3062e 18:51 47:57 45:34 8,476 1327 W2262 Claudia Koster Doornspijk 2000 3063e 18:33 49:18 45:34 8,476 1328 W2200 Henrieke Kok Gaanderen 1985 3064e 18:16 47:36 45:35 8,473 1329 W2504 Marjolein Heerink Zwolle 1987 3065e 18:53 50:26 45:36 8,470 1330 W2505 Lieneke Vos Zwolle 1987 3066e 18:53 50:26 45:36 8,470 1331 W2697 Idah Kleen Scholten Ommen 1977 3067e 18:33 50:35 45:37 8,467 1332 W2072 Daniëlle Berkhout Zwolle 1975 3069e 18:43 47:25 45:39 8,460 1333 W2717 Anneloes Holstege Stichting Time for H 1985 3071e 18:31 49:55 45:39 8,460 1334 W2468 Anita Geertsema Zwolle 1973 3072e 18:04 47:39 45:40 8,457 1335 W2324 Denise Visser Doornspijk 2001 3073e 18:47 49:28 45:42 8,451 1336 W2034 Karine Bos Heino 1982 3074e 18:50 47:57 45:42 8,451 1337 W1857 Jolanda Nijman Zwolle 1975 3075e 18:40 50:34 45:42 8,451 1338 W2194 Eline Bonthuis-Rooker Genemuiden 1972 3076e 19:49 48:46 45:42 8,451 1339 W2377 Linda Mensink Heino 1975 3077e 18:49 47:57 45:42 8,451 1340 W2388 Marlies Huisman Haarlem 1989 3078e 18:37 50:13 45:42 8,451 1341 W1866 Hendriette Nijman Zwolle 1975 3079e 18:40 50:34 45:43 8,448 1342 W2402 Florence Zwaay IJsselmuiden 1971 3081e 19:07 49:31 45:44 8,445 1343 W1417 Chantal Meijer Zwolle 1994 3084e 18:22 48:39 45:45 8,442 1344 C180 Mirthe Gieliam Scania Production Zw 3085e 21:10 47:26 45:45 8,442 1345 W2166 Marianne Oosterlaar Heino 1974 3086e 19:16 47:40 45:45 8,442 1346 W2323 Janita Visser Doornspijk 1973 3089e 18:48 49:34 45:47 8,436 1347 W2581 Lotte Meijer Wolvega 1986 3090e 18:23 50:24 45:48 8,433 1348 W1579 Daniëlle Bruinsma Zwolle 1981 3092e 18:27 49:23 45:52 8,420 1349 W2010 Jantien Mekking Apeldoorn 1960 3094e 19:16 49:56 45:53 8,417 1350 W1787 Dini van Werven Heerde 1959 3095e 18:46 51:03 45:54 8,414
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1351 W1886 Paulien Poortman Zwolle 1988 3096e 19:33 49:51 45:55 8,411 1352 W1412 Esther Schut Utrecht 1990 3097e 18:18 47:03 45:55 8,411 1353 W2043 Fenna kanis Dekker Zalk 1963 3100e 18:25 47:13 45:58 8,402 1354 W1769 Karlijn van Beers Zwolle 2002 3103e 19:12 49:29 45:59 8,399 1355 W1025 Els Drost Zwolle 1975 3104e 19:13 49:30 45:59 8,399 1356 C489 Dorien Meuleman Wavin Ladies 1 1961 3105e 18:50 47:22 46:00 8,396 1357 W1066 Irma Marsman Zwolle 1982 3106e 19:18 48:51 46:01 8,393 1358 W1199 Margriet Schuitemaker Zwolle 1970 3108e 17:33 46:32 46:01 8,393 1359 W2301 Kylie van der Sluis Zwolle 1992 3110e 17:54 49:14 46:02 8,390 1360 W2439 Kim Ossendorp Zwolle 1995 3111e 19:20 47:41 46:03 8,387 1361 W1404 Irma van der Zee Vaassen 1968 3112e 18:49 49:58 46:03 8,387 1362 W1507 Maryam Baars Zwolle 1984 3113e 18:48 49:58 46:04 8,384 1363 W1870 Laura van Schubert Zwolle 1991 3117e 18:45 51:10 46:06 8,378 1364 W1581 Darja van Rosmalen Zwolle 1975 3118e 18:52 50:53 46:06 8,378 1365 W2806 Irma van Dartel Isala 1972 3119e 18:28 49:22 46:06 8,378 1366 W2315 Marije Eggink Apeldoorn 1983 3120e 19:11 51:21 46:09 8,369 1367 W2350 Yolande Eggink Vaassen 1956 3121e 19:10 51:22 46:09 8,369 1368 W1594 Maaike van Hoesel Enschede 1989 3123e 18:53 50:44 46:11 8,363 1369 C492 Barbara Kremer Wavin Ladies 1 1970 3125e 18:46 47:34 46:12 8,360 1370 W1189 Danielle ter Haar Zwolle 1972 3126e 18:46 51:50 46:14 8,354 1371 W2086 Petra Leusink Genemuiden 1973 3127e 18:11 49:11 46:14 8,354 1372 W2395 Gerance Leusink Rotterdam 1993 3129e 18:16 50:12 46:15 8,351 1373 W4749 Hilde Brinkman Aalten 1959 3130e 19:24 51:59 46:16 8,348 1374 W1327 Suzanne van der Burg Zwolle 1984 3131e 19:24 51:59 46:16 8,348 1375 W1751 Wilma Luesken Harderwijk 1987 3135e 18:07 47:35 46:17 8,345 1376 W2769 Resy Leuverink Staatshuys 1953 3136e 19:10 50:50 46:18 8,342 1377 W1180 Anita Klappe Kampen 1975 3140e 18:40 51:54 46:21 8,333 1378 W1900 Gerjanneke Kreule Zwolle 1958 3142e 19:06 51:09 46:22 8,330 1379 W2243 Antoinette van de Wauw Beuningen Gld 1955 3143e 18:32 47:36 46:23 8,327 1380 W2168 Ina Achterberg Zwolle 1967 3144e 18:26 48:35 46:24 8,324 1381 W1099 Clara Ganzevles- Hagen Vaassen 1954 3145e 18:36 49:08 46:25 8,321 1382 W1538 Laura Verlee Zwolle 1975 3146e 19:23 49:42 46:26 8,318 1383 W2681 Greet de Vries Zwolle 1957 3147e 19:31 49:25 46:26 8,318 1384 W2490 Djillien Verlee Zwolle 1995 3149e 19:24 49:43 46:27 8,315 1385 W1964 Roberta Magri Zwolle 1972 3150e 18:42 51:44 46:27 8,315 1386 W1241 Karin Offenberg Zwolle 1971 3153e 18:43 51:45 46:28 8,312 1387 W2261 Bea Koster Doornspijk 1973 3154e 18:49 50:16 46:29 8,309 1388 W2319 Lubetty Lokhorst Doornspijk 1971 3155e 18:49 50:17 46:30 8,306 1389 W1559 Klaasje Korterink Rouwveen 1991 3157e 18:16 51:31 46:30 8,306 1390 C247 Hilde Lip VR & GGD IJsselland 1989 3159e 19:15 47:32 46:30 8,306 1391 W1821 Chermaine Moinat Zwolle 1985 3160e 17:52 52:11 46:31 8,303 1392 W1859 Mirella de Vries Zwolle 1980 3161e 19:22 51:03 46:31 8,303 1393 W2283 Diane Hofman Doornspijk 1974 3162e 18:25 50:16 46:32 8,300 1394 W2417 Sade Scholten Zwolle 2000 3163e 19:31 50:04 46:32 8,300 1395 W2242 Janet Balano Buitenpost 1984 3164e 18:17 50:36 46:32 8,300 1396 W1903 Marianne Schutter Elburg 1974 3165e 18:24 50:26 46:33 8,297 1397 W2263 Helene Koster Doornspijk 2002 3166e 18:53 50:16 46:33 8,297 1398 W2320 Nienke Lokhorst Doornspijk 2000 3168e 18:32 50:18 46:34 8,294 1399 W2410 Ananka Last IJsselmuiden 1973 3169e 19:08 50:20 46:34 8,294 1400 W1062 Georgette van Pijkeren Zwolle 1982 3170e 20:09 49:15 46:34 8,294
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1401 W1237 Sabine Kwakkel Zwolle 1985 3171e 18:08 50:27 46:36 8,288 1402 W2162 Angèle Thijs Zwolle 1962 3172e 18:40 51:16 46:36 8,288 1403 W2454 Nora Erkelens Zwolle 1994 3173e 19:05 49:29 46:36 8,288 1404 W1395 Anniek Lankreijer Zwolle 1990 3174e 18:22 51:27 46:36 8,288 1405 W2455 Nanda Erkelens Zwolle 1989 3175e 19:05 49:30 46:37 8,285 1406 W2755 Anne Pikijn Intersport Schutte 1990 3176e 19:45 49:48 46:37 8,285 1407 W1762 Astrid Hamers-Hak Zwolle 1964 3177e 18:36 52:14 46:38 8,282 1408 W1459 Elli Hoornweg Zwolle 1962 3178e 19:06 50:57 46:38 8,282 1409 W2241 Lisette Kamminga Zwolle 1992 3180e 19:23 50:20 46:38 8,282 1410 W1752 Yvonne ter Bruggen Zwolle 1970 3181e 18:35 52:14 46:39 8,279 1411 W1914 Debbie Vos Zwolle 1984 3182e 18:08 52:16 46:40 8,276 1412 W2648 Judith van Dijk Zwolle 1984 3183e 18:40 51:51 46:40 8,276 1413 W1374 Muneera Mukadam Zwolle 1972 3184e 19:21 50:49 46:42 8,270 1414 W1362 Shanna Lynn van Capelle Deventer 1989 3185e 18:51 51:31 46:43 8,267 1415 W2418 Whitney Scholten Zwolle 1997 3186e 19:30 50:14 46:43 8,267 1416 W1489 Joyce Scholten Zwolle 1966 3187e 19:31 50:15 46:43 8,267 1417 W1290 Nora de Jong Harderwijk 1956 3188e 18:38 50:44 46:44 8,264 1418 W2618 Annemiek van 't Hoog Breda 1959 3189e 19:13 49:01 46:45 8,261 1419 W2275 Marleen Jerusalem Heino 1971 3190e 19:15 48:39 46:45 8,261 1420 C172 Diana Compagner Scania Production Zw 3191e 19:16 48:40 46:46 8,258 1421 W1470 Esther Vos Zwolle 1970 3192e 18:29 49:06 46:46 8,258 1422 W1092 Ien K Zwolle 1982 3195e 18:30 52:29 46:47 8,256 1423 W7 Jette Klaartje Koster Zwolle 1981 3196e 18:16 52:07 46:47 8,256 1424 W2206 Gerda Kanis Zwolle 1951 3197e 19:20 50:13 46:48 8,253 1425 W2788 Martine Toersen Isala 1981 3198e 18:55 50:06 46:49 8,250 1426 W2753 Nienke Schutte Intersport Schutte 1994 3199e 19:45 50:00 46:49 8,250 1427 W2782 Anna Hoekstra Dommerholt Advocaten 1977 3202e 19:13 51:17 46:56 8,229 1428 W2783 Marleen Willems Dommerholt Advocaten 1974 3203e 19:13 51:17 46:56 8,229 1429 W2385 Herma Oosterhof Zwolle 1965 3204e 18:33 48:30 46:57 8,226 1430 W2609 Lisanne Eilers Giethoorn 1990 3205e 18:31 51:39 46:58 8,223 1431 W2443 Froukje de Jong Zwolle 1968 3206e 18:47 51:28 46:59 8,220 1432 W2409 Daniëlle Palland Zwolle 1996 3207e 18:30 52:16 47:00 8,217 1433 W2518 Rianne Visschedijk Ambt Delden 1974 3208e 17:07 49:50 47:01 8,215 1434 W2223 Anita Van Regteren Goor 1978 3209e 17:06 49:50 47:01 8,215 1435 W2362 Esther Toornstra Goor 1972 3210e 17:06 49:51 47:02 8,212 1436 W2215 Astrid Veldman Goor 1966 3211e 17:05 49:52 47:02 8,212 1437 W2227 Marianne Jansen Goor 1964 3212e 17:56 49:53 47:03 8,209 1438 W2213 Ingrid de Koning Markelo 1961 3214e 18:31 49:54 47:03 8,209 1439 W2515 Maaike Rozema Raalte 1997 3216e 19:34 49:57 47:04 8,206 1440 W2562 Rosie Zheng Dronten 1997 3217e 19:34 49:57 47:04 8,206 1441 W2217 Inge Peters Goor 1973 3220e 18:34 49:53 47:05 8,203 1442 W1983 Lotte Verhagen Zwolle 1984 3222e 19:13 50:23 47:05 8,203 1443 W1158 Anita Drenth Westerhaar 1981 3223e 18:35 48:38 47:05 8,203 1444 W2264 Monique Grievink Goor 1965 3225e 17:07 49:54 47:06 8,200 1445 W1225 Nynke Hepkema Zwolle 1985 3226e 18:55 52:37 47:07 8,197 1446 W1055 Cindy Doorn Zwolle 1969 3227e 19:10 48:40 47:08 8,194 1447 W4137 Sietske van den Broek Zwolle 1967 3228e 19:10 48:40 47:08 8,194 1448 W2134 Miriam van Norden Kampen 1979 3232e 19:13 48:06 47:14 8,177 1449 W1236 Nadine Willemsen Zwolle 1984 3233e 19:13 48:07 47:15 8,174 1450 W2061 Ank Hageman Zwolle 1966 3235e 18:18 52:24 47:16 8,171
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1451 W1304 Larissa Hanekamp Emst 1989 3236e 19:33 51:14 47:18 8,165 1452 W2677 Marlies Muis IJsselham 1988 3237e 18:36 51:57 47:18 8,165 1453 W2674 Ria van Leijen Paasloo 1987 3238e 18:36 51:57 47:18 8,165 1454 W2830 Susan Scherpen Isala 1968 3239e 19:21 52:41 47:19 8,162 1455 W2508 Marrielle Hoekstra Zwolle 1979 3241e 19:38 51:35 47:24 8,148 1456 W4728 Anouck Vellinga Barneveld 1990 3245e 18:22 51:27 47:26 8,142 1457 W2181 Sandra Van Dijk IJsselmuiden 1980 3248e 18:42 52:39 47:32 8,125 1458 W1145 Lonneke de Groot Zwolle 1979 3250e 19:20 51:45 47:34 8,120 1459 W2372 Annemarie Lemmens Zwolle 1965 3251e 19:46 52:43 47:35 8,117 1460 W2317 Loes ter Haar Zwolle 1977 3253e 19:15 49:28 47:37 8,111 1461 W2090 Isabel van Bemmel Zwolle 1998 3257e 19:13 52:33 47:40 8,103 1462 W1904 Nina van der Molen Zwolle 1998 3258e 19:13 52:33 47:40 8,103 1463 C209 Chantal van der Velde Scania Production Zw 3259e 19:01 47:46 47:41 8,100 1464 W1329 Natasja Brand Zwolle 1971 3260e 19:30 52:40 47:42 8,097 1465 W2139 Sil Vermeulen Zwolle 1984 3261e 18:52 51:59 47:43 8,094 1466 W2549 Delinyah Koning Zwolle 2000 3262e 19:49 52:08 47:48 8,080 1467 W2716 Ismay Wijnhoud Stichting Time for H 1987 3263e 19:16 52:06 47:48 8,080 1468 W2506 Marlies Boneschansker Zwolle 1992 3264e 17:59 50:05 47:48 8,080 1469 W2345 Joyce Williams Oegstgeest 1970 3266e 18:52 51:28 47:49 8,077 1470 W2346 Lena Iozzolino Oegstgeest 2003 3267e 18:52 51:28 47:49 8,077 1471 W2239 Marisela Gutierres Zwolle 1990 3268e 18:17 51:54 47:50 8,074 1472 W2598 Tineke de Heij Luttelgeest 1985 3269e 18:22 51:54 47:51 8,071 1473 W2682 Jeanine Huls Zwolle 1985 3270e 19:52 52:48 47:53 8,066 1474 W2678 Rebekka Jonker Gramsbergen 1988 3271e 19:52 52:47 47:53 8,066 1475 W2513 Christina Mittendorf Bad Hersfeld (GER) 1965 3272e 18:06 51:00 47:54 8,063 1476 W2607 Marian Fix Giethoorn 1973 3273e 19:09 52:42 47:58 8,052 1477 W1376 Kirstin Eastman Zwolle 1966 3275e 20:09 51:58 47:59 8,049 1478 W1514 Jacqueline Dotinga Kampen 1970 3277e 19:30 49:51 48:02 8,041 1479 W2438 Christy Smit Leeuwarden 1975 3280e 19:31 52:11 48:02 8,041 1480 W1759 Corinne Ovinge-Best Zwolle 1962 3281e 19:18 52:51 48:04 8,035 1481 W2095 Sylvia Woestmaat Vlaardingen 1986 3282e 18:59 52:18 48:04 8,035 1482 W1795 Yvonne Kortenoever Harfsen 1962 3283e 19:03 53:46 48:05 8,032 1483 W2585 Esmeralda Bruggeman Raalte 1974 3285e 19:19 51:46 48:06 8,030 1484 W1864 Tineke van Nieuwenhoven Zwolle 1979 3286e 19:22 52:41 48:08 8,024 1485 W1058 Jessica Meuleman Genemuiden 1985 3289e 19:15 52:01 48:10 8,018 1486 W1302 Melanie Veerman Zwolle 1971 3293e 19:42 51:48 48:15 8,005 1487 W2121 Maaike Schalk Zwolle 1989 3295e 19:27 51:23 48:17 7,999 1488 W1232 Lummie de Vries Tollebeek 1963 3296e 19:26 50:03 48:18 7,996 1489 W1796 Petra Eleveld Hattem 1975 3297e 19:13 49:48 48:18 7,996 1490 W1218 Lummy Brands Urk 1964 3298e 19:26 50:03 48:18 7,996 1491 W1849 Barlina Meulman Veendam 1980 3299e 18:58 51:22 48:18 7,996 1492 W1284 Dini Holstege Zwolle 1962 3300e 19:27 49:12 48:19 7,994 1493 W2232 Delilah Castelein Vaassen 1992 3301e 19:54 50:10 48:20 7,991 1494 W1781 Abigail Fransen Lawson Zwolle 1982 3302e 19:35 51:21 48:21 7,988 1495 W2098 Danielle Drenth Zwolle 1981 3303e 19:38 50:07 48:24 7,980 1496 W2099 Kyra de Ruiter Zwolle 2000 3304e 19:38 50:08 48:24 7,980 1497 W1156 Fennie Fleer Meppel 1961 3305e 19:42 49:49 48:24 7,980 1498 W2233 Judith Cooke Apeldoorn 1988 3307e 19:54 50:16 48:25 7,977 1499 W1293 Soraya Dilling Dedemsvaart 1987 3308e 19:17 51:48 48:25 7,977 1500 W2540 Sharon Kruger Lemelerveld 1988 3310e 18:44 53:53 48:37 7,944
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1501 W1788 Irma van Klompenburg Zwolle 1978 3312e 19:54 50:40 48:37 7,944 1502 W1788 Irma van Klompenburg Zwolle 1978 3313e 19:54 50:40 48:37 7,944 1503 W2539 Iris Velthuis Raalte 1989 3314e 18:45 53:52 48:37 7,944 1504 W1895 Annemarie Haar Zwolle 1977 3315e 20:13 50:52 48:37 7,944 1505 W2309 Thea van der Kooi St.-Annaparochie 1973 3317e 18:45 52:02 48:38 7,941 1506 W1541 Alice van Roekel-Teters Zwolle 1966 3318e 19:04 50:43 48:39 7,939 1507 C646 Jenneke Schuurkamp Zwolle 1979 3321e 19:20 50:00 48:45 7,922 1508 W1548 Joyce Rouwenhoff Zwolle 1974 3322e 19:57 51:16 48:45 7,922 1509 W1305 Melanie ten Berge Zwolle 1979 3323e 19:46 53:24 48:46 7,920 1510 W2272 Annemieke Drijver Zwolle 1993 3324e 19:07 50:23 48:46 7,920 1511 W1547 Astrid van Enk Zwolle 1972 3325e 19:57 51:16 48:46 7,920 1512 W2013 Bianca Diender - Schrijer Kampen 1972 3326e 19:36 49:15 48:48 7,914 1513 W1880 Jolanda Tichelaar-Hofer Biddinghuizen 1957 3327e 19:18 51:30 48:49 7,912 1514 W1536 Denise van den Bosch Zwolle 1978 3328e 19:29 51:52 48:50 7,909 1515 W1440 Liset van den Belt Zwolle 1998 3329e 19:45 52:41 48:52 7,904 1516 W1439 Haike Jansen Zwolle 1998 3330e 19:45 52:41 48:52 7,904 1517 W1118 Ankie de Vries Zwolle 1968 3332e 20:10 51:39 48:56 7,893 1518 W2653 Melany van Aalst Zwolle 1994 3333e 19:03 53:05 48:58 7,887 1519 W2148 Gerjanne van t Ende Zwolle 1984 3335e 19:04 53:06 48:59 7,885 1520 W2712 Sasja Geels Stichting Time for H 1977 3336e 20:07 52:00 48:59 7,885 1521 W1143 Melanie Schepers Zwolle 1982 3337e 19:32 53:54 48:59 7,885 1522 C186 Christien Henning Scania Production Zw 3338e 19:51 49:58 49:01 7,879 1523 W1611 Wendy Maassen Zuidveen 1986 3339e 19:21 53:57 49:01 7,879 1524 C211 Sienette van het Hof Scania Production Zw 3340e 19:30 50:29 49:04 7,871 1525 C270 Judith Bouwmeester Deltion College 2 1986 3344e 20:06 50:48 49:12 7,850 1526 W1131 Anita Hoekstra Zwolle 1971 3345e 20:06 53:35 49:15 7,842 1527 W1107 Sharona van der Klij Zwolle 1989 3346e 19:16 49:41 49:15 7,842 1528 W2039 Liza Nunnink Zwolle 1998 3347e 20:03 52:20 49:15 7,842 1529 W1135 Petra Oelen Zwolle 1969 3349e 20:07 53:35 49:15 7,842 1530 C189 Leanne Knotnerus Scania Production Zw 3351e 20:35 50:41 49:19 7,831 1531 W2664 Dorien Haverslag Nieuw Heeten 1985 3353e 18:41 53:02 49:22 7,823 1532 W1827 Nathalie van Schaik Zwolle 1998 3357e 19:43 53:23 49:31 7,800 1533 W2016 Izabela Topcagic Wezep 1983 3358e 20:46 55:30 49:43 7,768 1534 W1221 Floortje Pauw Heeten 1986 3359e 20:46 55:30 49:43 7,768 1535 C397 Monique Lub P-Direkt; Ministerie 1966 3360e 20:03 50:34 49:44 7,766 1536 W1402 Lotte Koolhof Salland 1984 3361e 20:11 52:43 49:45 7,763 1537 W1152 Nicole van Kempen Zwolle 1971 3362e 18:39 52:15 49:46 7,761 1538 W1149 Leonie van der Kolk Zwolle 1970 3363e 18:39 52:15 49:47 7,758 1539 W1839 Henriët Kolk Genemuiden 1988 3366e 19:58 50:30 49:55 7,737 1540 W1093 Hetty Snel Hasselt 1956 3367e 19:51 52:35 49:56 7,735 1541 W2573 Kristel Sturrus Zwolle 1998 3368e 18:51 55:02 49:57 7,732 1542 W2745 Bianca Goei Monicares Foundation 1968 3369e 19:37 55:22 49:58 7,730 1543 W1861 Jorieke van den Dool Kampen 1984 3370e 20:52 51:30 50:02 7,719 1544 W2471 Marloes Spijker Zwolle 1983 3371e 19:28 54:31 50:02 7,719 1545 W1944 Elise Westerink Zwolle 1996 3374e 18:51 53:34 50:05 7,712 1546 W2457 Mariette Brand Heino 1988 3376e 19:45 52:27 50:14 7,689 1547 W1132 Hanny Blom Zwolle 1970 3378e 20:12 54:35 50:16 7,683 1548 W2507 Willemien Kuypers Baarn 1986 3379e 19:47 54:39 50:26 7,658 1549 C227 Nathalie Wormskamp EY 4 1970 3380e 20:38 51:40 50:27 7,656 1550 W1753 Ilona Agterhuis Zwolle 1994 3383e 19:27 51:33 50:44 7,613
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1551 W2054 Johanna Duim Wezep 1969 3385e 19:44 52:43 50:47 7,605 1552 W2144 Christel Dalhuisen Zwolle 1991 3387e 19:54 52:28 50:50 7,598 1553 W2754 Inge van den Berg Intersport Schutte 1982 3388e 21:09 54:10 50:55 7,585 1554 W2089 Agnes Luijendijk Zwolle 1970 3392e 18:59 55:10 51:00 7,573 1555 W1019 Karina Koopman Zwolle 1970 3394e 20:31 53:25 51:02 7,568 1556 W1136 Stella Kloppenburg Zwolle 2000 3395e 21:30 53:08 51:05 7,561 1557 W1840 Christa Ayodeji Zwolle 1968 3396e 20:47 53:14 51:10 7,548 1558 W1137 Geertje Wijbenga Zwolle 1973 3397e 21:30 53:18 51:16 7,534 1559 W1392 Tineke van Eck Zwolle 1969 3398e 21:01 54:44 51:20 7,524 1560 W2707 Dorien Leijen Stichting Time for H 1973 3399e 20:05 53:44 51:34 7,490 1561 W2713 Ruth Nijmeijer Stichting Time for H 2003 3403e 20:09 53:44 51:37 7,482 1562 W1564 Gerlinde Heidinga Zwolle 1973 3404e 20:55 56:07 51:40 7,475 1563 W2064 Manon te Dorsthorst Apeldoorn 1990 3405e 21:00 54:52 51:45 7,463 1564 W1598 Herma Weekamp Zwolle 1949 3406e 21:12 54:50 51:47 7,458 1565 W2655 Iris van Nijen Zwolle 1969 3408e 20:10 56:59 52:01 7,425 1566 C170 Marleen Buiter Scania Production Zw 3409e 20:05 53:43 52:09 7,406 1567 W1035 Tinca Slump Hattem 1992 3410e 20:00 54:14 52:09 7,406 1568 C430 Ingrid Zelhorst PwC 5 1967 3411e 20:30 53:23 52:15 7,392 1569 C398 Shirley van Ardenne P-Direkt; Ministerie 1984 3412e 20:04 53:08 52:18 7,385 1570 W1835 Christien Zieleman Lemele 1991 3413e 20:51 56:24 52:20 7,380 1571 W2827 Wendy van der Maaten Isala 1982 3415e 21:21 57:47 52:22 7,375 1572 C490 Carina Bakker Wavin Ladies 1 1964 3417e 20:35 53:46 52:23 7,373 1573 W1011 Charon Zwakenberg Lemelerveld 1990 3419e 21:01 57:14 52:28 7,361 1574 W2811 Liesbeth Roelofs Isala 1972 3420e 20:56 57:02 52:28 7,361 1575 W2477 Marieke Daas-Scholten Zwolle 1987 3424e 20:52 58:11 52:38 7,338 1576 W2728 Janine Timmerman Run2Day Zwolle 1978 3426e 20:48 55:38 52:42 7,329 1577 W1010 Linda Baarslag Zwolle 1974 3427e 20:33 52:53 52:43 7,326 1578 W2729 Anneke ten Klooster Run2Day Zwolle 1966 3428e 20:49 55:39 52:43 7,326 1579 W2247 Danielle Rewinkel Raalte 1973 3429e 20:53 56:35 52:45 7,322 1580 W1945 Ina Westerink-Ester Zwolle 1966 3430e 20:53 56:23 52:54 7,301 1581 W2491 Esmee Coppens Zwolle 1990 3433e 20:44 58:02 52:56 7,296 1582 C210 Evelien van Dijken Scania Production Zw 3434e 21:01 53:44 52:57 7,294 1583 C219 Astrid van der Weide Scania Production Zw 3435e 21:01 53:44 52:57 7,294 1584 W1902 Juliët Drost (Warmloper) Kampen 1989 3437e 20:44 55:33 53:02 7,283 1585 W1915 Jet Drost (St Warmlopers) Nunspeet 1967 3438e 20:44 55:33 53:02 7,283 1586 W2173 Marjolein Bree Huizen 1972 3439e 21:00 53:47 53:02 7,283 1587 W1863 Jo Groen Zwolle 1975 3440e 21:30 56:31 53:06 7,273 1588 W1844 Lourdes Delgado Canals Wijhe 1977 3441e 21:31 56:32 53:07 7,271 1589 W1917 Chyntia Broekhaar Zwolle 1972 3442e 20:38 53:49 53:12 7,260 1590 W1918 Marian Velthuis Zwolle 1968 3443e 20:38 53:49 53:13 7,258 1591 W1794 Dineke Boerman Nieuwleusen 1958 3445e 21:22 54:11 53:17 7,248 1592 W1345 Rianne de Ruiter Zwolle 1968 3449e 19:25 59:13 53:28 7,224 1593 W1194 Marjo de Vente Zwolle 1964 3450e 21:08 57:51 53:30 7,219 1594 W2276 Marilou Emmers Zwolle 1986 3451e 20:58 57:48 53:34 7,210 1595 W1877 Lianne Loeffen Zwolle 1988 3453e 21:34 56:14 53:46 7,183 1596 W2435 Esther Hooijenga Zwolle 1974 3457e 21:31 59:22 54:11 7,128 1597 W2791 Janet Landman Isala 1968 3458e 21:09 59:06 54:14 7,121 1598 W1043 Zaneta Horvathova Zwolle 1978 3459e 21:40 56:40 54:17 7,115 1599 W2195 Mirella Berkhout Amstelveen 1974 3460e 21:30 56:13 54:27 7,093 1600 W1838 Annelies Grondman Nieuwleusen 1987 3461e 21:51 57:30 55:02 7,018
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - VRECR 24-06-2015 11:40 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1601 W2413 Levina Eduard Raalte 1960 3462e 21:43 57:38 55:06 7,009 1602 W2424 Aleid de Groot Lelystad 1948 3463e 22:41 1:01:26 55:33 6,953 1603 W2425 Aleida Groenendijk Lelystad 1984 3464e 22:42 1:01:26 55:34 6,951 1604 W2131 Yvonne Jansen Zwolle 1968 3466e 22:12 57:32 55:34 6,951 1605 W2617 Nicky Groente IJsselmuiden 1963 3470e 21:34 1:00:49 56:28 6,840 1606 W2078 Ellen Bossink Zwolle 1967 3471e 23:32 58:00 56:47 6,802 1607 W2430 Tineke Buikema Kampen 1949 3473e 22:40 58:06 57:38 6,701