SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015

                  UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR

24-06-2015 11:39                                                     Pag: 1



Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur

-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------

    1  W1342  Rubin Vos                  Zwolle                1996      1e      9:08    22:44    22:42  17,014 

    2  W2736  Simon Vos                  Run2Day Zwolle        1998      2e      9:27    22:51    22:48  16,939 

    3  W3258  Joël Plantinga             Isala '96             1998      3e      9:27    23:04    23:01  16,780 

    4  W4727  Michiel Veldman            HAC '63               1986      4e      9:37    23:05    23:05  16,732 

    5  W3197  Ben van Boven              PEC 1910              1991      5e      9:28    23:16    23:15  16,612 

    6  W3142  Samuel Hofman              HAC '63               1999      6e      9:37    23:43    23:42  16,296 

    7  W3313  Sander Kloosterziel        PEC 1910              1998      7e      9:36    23:56    23:55  16,149 

    8  W4565  Maarten Nieuwenhuis        BB lopers             1979      8e      9:58    24:06    24:02  16,070 

    9  W3395  Roel-Jan Heeringa          PEC 1910              1973     10e      9:46    24:21    24:20  15,872 

   10  W3022  Bas de Jong                Zwolle                2001     11e      9:33    24:26    24:26  15,807 

   11  W4479  Ernst Hulsman              PEC 1910              1970     12e      9:38    24:28    24:28  15,786 

   12  W3484  Gertjan van Putten         Kampen                1986     13e      9:46    24:37    24:35  15,711 

   13  W3164  Emile Kuijvenhoven         AV '23                1980     14e     10:08    24:41    24:36  15,700 

   14  W4392  Thijs Hallewas             Zwolle                1998     15e      9:49    24:45    24:37  15,689 

   15  W3262  Lars van Surksum           PEC 1910              1997     16e     10:14    24:41    24:38  15,679 

   16  W4508  Remco Akse                 BB lopers                      17e     10:15    24:45    24:40  15,658 

   17  W3272  Alfred Rekers              PEC 1910              1965     18e     10:22    24:45    24:42  15,636 

   18  W2734  Startnummer W2734          Run2Day Zwolle        1987     19e      9:37    24:49    24:42  15,636 

   19  W3036  Pavel Palyanov             Marathon Pim Mulier   1998     20e     10:06    25:00    24:54  15,511 

   20  W3314  Eric Kloosterziel          PEC 1910              1961     21e     10:20    24:57    24:55  15,500 

   21  W3310  Rene Daatselaar Baarslag   Dalfsen               1998     22e     10:56    26:35    25:09  15,357 

   22  W3034  Anatoliy Palyanov          Marathon Pim Mulier   1975     23e     10:11    25:14    25:10  15,346 

   23  W3146  Patrick Bos                Deventer              1987     24e     10:59    27:01    25:13  15,316 

   24  W2453  Startnummer W2453          Groningen             1990     25e     10:26    25:32    25:22  15,225 

   25  W4748  Henk Boertjes              Zwolle                1971     26e     10:35    25:35    25:24  15,206 

   26   C374  Ronny Veldman              Abbott Laboratories   1970     27e     10:05    25:25    25:24  15,206 

   27  W3334  Remco van Zijl             Salland               1970     28e     10:01    25:26    25:24  15,206 

   28   C485  Peter Jansen               Rabobank IJsseldelta  1992     29e     10:36    25:36    25:28  15,166 

   29  W3293  Wouter Nijensteen          Dalfsen               1999     30e      9:47    25:38    25:30  15,146 

   30  W1455  Timo Schraa                Lionitas              1990     31e     10:04    25:34    25:30  15,146 

   31  W3163  Stephan Domburg            Zwolle                1985     32e     11:02    31:18    25:36  15,087 

   32  W3389  Remco Groot Beumer         Raalte                1977     33e     10:23    25:45    25:41  15,038 

   33   C297  Andy de Jong               Carinova 2            1975     34e     10:25    25:57    25:43  15,018 

   34  W4310  Richard Nijboer            Apeldoorn             1987     35e     10:31    26:05    25:45  14,999 

   35  W3032  Thomas Bennink             Broekland Ov          1997     36e     10:24    25:51    25:47  14,979 

   36  W3033  Sander Bennink             Broekland Ov          1997     37e     10:23    25:51    25:48  14,970 

   37  W3023  Jeroen Klein               Zwolle                1993     38e     10:42    26:04    25:51  14,941 

   38  W4335  Thijs Boddeus              Zwolle                1987     39e     11:12    29:06    25:52  14,931 

   39  W3230  Emiel de Groot             Zwolle                1987     41e     10:28    26:03    25:56  14,893 

   40  W4380  Colja Heerink              Losser                1994     42e     10:47    26:18    25:57  14,883 

   41    C74  Jeroen Kinket              Scania Production Zw           43e     10:19    26:49    25:59  14,864 

   42  W4069  Arjan Bruins               Hasselt               1996     44e     11:22    29:01    26:02  14,836 

   43   C612  Gerrit van 't Ende         Scania Production Zw  1965     45e     10:28    26:04    26:02  14,836 

   44   C421  Ralph Uenk                 PwC 3                 1988     46e     10:38    27:14    26:03  14,826 

   45   C332  Willem Albers              ITM Group 4           1962     47e     10:26    26:06    26:04  14,817 

   46  W3250  Mike Klein                 Raalte                1984     50e     10:35    26:24    26:20  14,667 

   47  W4543  Ali Akkabi                 Tangier (MAR)         1981     51e     10:13    26:26    26:21  14,657 

   48  W3341  Ben Norg                   Triathlon             1983     53e     10:41    26:37    26:23  14,639 

   49  W3210  Daan Veenhuizen            PEC 1910              2001     55e     10:23    26:25    26:25  14,620 

   50  W4538  Evert Flier                Hattem                1962     57e     11:08    27:12    26:26  14,611 


SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 51 C334 Rik Albers ITM Group 4 1998 58e 10:39 26:30 26:28 14,593 52 W4136 Wim Riphagen Heerde 1985 61e 11:09 31:44 26:30 14,574 53 W3071 Bert Manenschijn ACO Van Elderen 1968 63e 11:06 26:52 26:31 14,565 54 W3429 Krijn Braam Lemelerveld 1999 64e 10:35 26:38 26:33 14,547 55 C613 Harwin van Lente Scania Production Zw 1990 65e 10:49 26:39 26:33 14,547 56 W3411 Nico Kropman Zwolle 1958 66e 11:50 28:41 26:36 14,520 57 W3035 Dick Bennink Broekland Ov 1965 67e 10:42 26:41 26:36 14,520 58 C616 Evert Heinhuis Scania Production Zw 1966 68e 10:45 26:45 26:37 14,510 59 W3216 Paul Kruizinga Zwolle 1986 69e 10:45 26:38 26:38 14,501 60 W4198 Niels van Lohuizen De Gemzen 1997 70e 10:50 26:44 26:38 14,501 61 W4617 Elroy Brouwer Stichting Time for H 1981 71e 11:04 27:29 26:38 14,501 62 W3410 Robbin Uitslag Oldebroek 1997 72e 11:10 26:55 26:42 14,465 63 C103 Jan Willem Rook Scania Production Zw 1989 73e 10:36 26:47 26:44 14,447 64 W4570 Christiaan Koster Urk 1996 74e 11:19 28:10 26:44 14,447 65 W4200 Gerben Vlieger 't Harde 1995 75e 10:37 27:10 26:51 14,384 66 W4733 Rolf Schuring Zwolle 1969 76e 10:51 26:57 26:52 14,375 67 W4720 Niels Wieringa Zwolle 1994 77e 11:17 28:04 26:53 14,367 68 W3186 Joost Wolbink Zwolle 1984 80e 10:50 27:04 27:02 14,287 69 C600 Dennis ter Bruggen SportService Zwolle 1983 82e 10:27 27:17 27:04 14,269 70 C531 Bert Jonkhans Wavin 8 1969 83e 11:13 27:55 27:06 14,252 71 C615 Martin Borreman Scania Production Zw 1973 84e 11:05 27:15 27:07 14,243 72 W4188 Atte Moorman Heino 1992 85e 11:08 27:28 27:07 14,243 73 C594 Merijn Stroomberg Ten Cate 4 2000 86e 10:59 28:11 27:11 14,208 74 C568 Leon Hekking X-Tend BV/CRAFT Bene 1991 87e 10:21 27:21 27:11 14,208 75 C279 Jonny Karst KRAANBOLWERK 2 1982 88e 10:56 28:26 27:13 14,191 76 W3256 Marc Bakhuis Vriezenveen 1974 89e 11:17 27:33 27:14 14,182 77 W3322 Andres Faber AV Heerenveen 1988 90e 10:45 27:37 27:15 14,173 78 W4530 Lars Bakker Groningen 1995 93e 10:39 27:31 27:24 14,096 79 W3191 Jeroen Lems Zwolle 1993 94e 11:31 28:06 27:26 14,078 80 W3460 Albert de Boer Meppel 1963 96e 10:52 27:34 27:28 14,061 81 W4088 Tom Stellema Groningen 1994 97e 11:28 30:40 27:29 14,053 82 C399 Vincent Zwemmer P-Direkt; Ministerie 1977 98e 11:04 28:13 27:29 14,053 83 W4390 Guido Bakker Hattem 1984 100e 11:38 29:19 27:31 14,036 84 W3189 Bart Hultink Zwolle 2002 101e 11:52 30:40 27:36 13,993 85 W2091 Rudie Troost Rouveen 1988 102e 11:16 27:45 27:37 13,985 86 W4260 Diederik Veerman 's-Gravenhage 1982 104e 11:21 31:24 27:41 13,951 87 W3266 Peter Oosterhoff Enschede 1986 105e 11:21 27:53 27:41 13,951 88 C486 Bert IJzerman Rabobank IJsseldelta 1970 106e 11:24 28:53 27:42 13,943 89 C125 Ruben van de Wetering Scania Production Zw 107e 11:11 27:57 27:44 13,926 90 W4337 Erik Schotkamp Genemuiden 1990 109e 11:52 30:49 27:46 13,909 91 W4321 Martin Schokker Altis 1978 110e 11:17 28:03 27:47 13,901 92 C395 Jacco van Dijk Rouveen Kaasspeciali 1982 111e 11:22 28:39 27:48 13,893 93 C30 Berend Ritsma Scania Production Zw 1952 112e 11:18 28:29 27:48 13,893 94 W3003 Kevin Feijth Zwolle 1987 113e 11:18 28:07 27:50 13,876 95 W3046 Jeroen Hollegien Raalte 1987 114e 11:35 27:57 27:50 13,876 96 W3309 Niels Vendrig Scheerwolde 1998 117e 11:25 28:22 27:53 13,851 97 W3167 Marco Kok Zwolle 1998 121e 11:47 30:36 27:57 13,818 98 W4189 Robbert Eenkhoorn Groningen 1991 122e 11:24 32:51 27:57 13,818 99 W4445 Daan Akkerman Boyl 1986 123e 11:31 28:47 28:01 13,785 100 W4414 Niek Stellema Zwolle 1997 124e 11:29 31:15 28:03 13,769
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 101 C610 Gerben Stoffers Scania Production Zw 1989 125e 11:38 28:18 28:05 13,753 102 W4717 Peter Bouwhuis 's-Gravenhage 1983 126e 11:01 28:22 28:06 13,744 103 W1775 Ernst van Hattum Enschede 2002 127e 12:14 29:03 28:06 13,744 104 C532 Richard Dekker Wavin 8 1975 129e 11:42 28:27 28:08 13,728 105 W4468 Redmar van Haaster Zwolle 1990 130e 11:27 28:47 28:08 13,728 106 W4592 Marnix de Vries Zwolle 1994 132e 12:18 33:32 28:11 13,704 107 C331 Mark Meijer ITM Group 4 1981 133e 11:11 28:19 28:11 13,704 108 W4179 Michael van den Berg Epe 1986 134e 11:39 31:52 28:14 13,680 109 W4536 Corben van den Berg Zwolle 1983 135e 12:51 33:01 28:15 13,672 110 W4334 Frank Koggel Zwolle 1990 136e 11:28 33:11 28:15 13,672 111 W3145 Lambert van Balen Zwolle 1999 137e 11:38 28:25 28:15 13,672 112 C583 Wim Jansen vd Sligte Ten Cate 2 1966 138e 11:54 29:18 28:16 13,663 113 W4469 Paolo Russo Kortrijk (BEL) 1988 139e 11:53 28:58 28:16 13,663 114 W4734 Gerjan Kamermans Loopgroep De Zandstu 1983 142e 12:01 34:05 28:18 13,647 115 C137 Wilco van Ittersum Scania Production Zw 144e 11:50 29:13 28:20 13,631 116 C258 Bas van Riet Paap Stichting Mindfit 4 1977 146e 11:22 28:29 28:21 13,623 117 C10 Justin Berends Scania Production Zw 147e 12:06 28:54 28:21 13,623 118 C620 Bram van der Boon Scania Production Zw 1955 148e 11:35 28:31 28:24 13,599 119 W3438 Bert Veijer Rouveen 1981 151e 11:54 28:38 28:26 13,583 120 W3199 Aage Blom Genemuiden 1981 152e 11:27 29:07 28:26 13,583 121 C11 Fabian Berends Scania Production Zw 153e 12:05 28:59 28:27 13,575 122 C435 Bas Reuvekamp Salverda 5 1988 154e 11:38 29:26 28:30 13,552 123 C90 Roy Nijenkamp Scania Production Zw 157e 11:44 29:00 28:33 13,528 124 W3072 Christiaan Hüskens Zwolle 1984 159e 11:23 28:37 28:36 13,504 125 W4589 Michael Schakelaar Epe 1999 160e 12:04 29:17 28:36 13,504 126 W4419 Simon Groot Wessedijk PEC 1910 2000 161e 11:36 28:46 28:42 13,457 127 W4178 Ruben van Voorst Harderwijk 1990 162e 12:29 29:37 28:43 13,449 128 C352 Bram Drees ITM Group 8 1986 163e 11:35 28:46 28:43 13,449 129 W3147 Jan Willem van Huizen Zwolle 1990 164e 12:30 29:36 28:44 13,442 130 W3242 Merijn Logtenberg PEC 1910 1999 165e 11:37 28:46 28:44 13,442 131 W3181 Hans Brink Zwolle 1967 166e 12:26 31:12 28:44 13,442 132 W4496 Mohamed Hibatullah Zwolle 1988 167e 11:11 29:04 28:48 13,410 133 W4277 Beert-Jan Vlieger 't Harde 1992 168e 11:37 29:09 28:48 13,410 134 W4332 Patrick Schuldink Ommen 1993 169e 11:28 33:44 28:49 13,403 135 C614 Aart Vierhout Scania Production Zw 1973 171e 11:33 28:53 28:50 13,395 136 C627 Andre Rook Scania Production Zw 1963 172e 11:23 28:55 28:51 13,387 137 C510 Gert Drayer Wavin 4 1978 174e 11:58 30:07 28:51 13,387 138 W3209 Yuri Wieten Kampen 1980 175e 11:47 29:09 28:52 13,379 139 W3057 Marijn Klaver Zwolle 2003 176e 12:33 30:35 28:53 13,372 140 W3391 Gene van DenBergh Zwolle 1997 178e 12:57 31:11 28:54 13,364 141 W3051 Frank Reuvecamp Zwolle 1992 180e 11:34 29:03 28:54 13,364 142 W3390 Thierry Van Den Bergh Zwolle 2000 181e 12:57 31:11 28:55 13,356 143 C392 Arjan Hoekman Rouveen Kaasspeciali 1975 182e 11:51 29:47 28:55 13,356 144 W3327 Hans de Boer Zwolle 1965 183e 12:42 31:20 28:56 13,349 145 W3069 Ramon Schollaardt Zwolle 1998 184e 11:31 32:08 28:57 13,341 146 C306 Ard Brasjen Van der Kamp B.V. 4 1968 185e 12:03 29:14 28:58 13,333 147 W3324 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 187e 11:37 29:12 29:00 13,318 148 C360 Kevin Buiter Alewijnse Zwolle 2 1996 188e 11:30 29:38 29:00 13,318 149 W4064 Karsten van Ommen Isala '96 2002 189e 11:36 29:14 29:00 13,318 150 W3152 Harry Brookhuis Denekamp 1961 190e 12:01 29:31 29:00 13,318
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 151 W4067 Julian ten Hove Isala '96 2002 192e 11:36 29:14 29:00 13,318 152 C451 Matthias Nieuwland Salverda 8 1985 193e 11:51 29:26 29:01 13,310 153 C253 Herman ten Kate VR & GGD IJsselland 1966 196e 12:07 29:27 29:04 13,287 154 W4131 Gerald van Voorst Diepenveen 1961 197e 11:53 29:27 29:04 13,287 155 W4677 Marten ten Kleij Staatshuys 1984 198e 12:21 33:31 29:05 13,280 156 W4708 Rob Diender Hattem 1962 199e 11:57 30:24 29:06 13,272 157 W4458 Danny van Holten Steenwijk 1987 200e 11:53 29:32 29:08 13,257 158 W3019 Remco van Doorn Ommen 1990 201e 11:45 29:58 29:08 13,257 159 C286 Peter Kuiper JFPT BV 2 1986 202e 11:58 29:32 29:09 13,249 160 W3246 David Prins PEC 1910 2001 203e 11:39 29:10 29:09 13,249 161 W3063 Jesper Steegenga PEC 1910 2002 205e 11:36 29:12 29:10 13,242 162 W3441 Johan Makkinga Ommen 1960 206e 12:08 29:19 29:10 13,242 163 W4546 Robin Baars Zwolle 1991 207e 12:16 31:56 29:11 13,234 164 W4518 Wouter Beenen Meppel 2000 208e 12:17 29:26 29:11 13,234 165 C275 Adriaan Sleurink AKSOS Accountants B. 1988 209e 11:39 30:46 29:11 13,234 166 W3200 Marco Bosma Start '78 1986 210e 12:15 34:13 29:12 13,227 167 W4540 Erwin Vos IJsselmuiden 1992 214e 12:36 31:02 29:16 13,197 168 W4097 Henk Hengsteboer Wezep 1978 216e 12:01 29:36 29:16 13,197 169 W3480 Patrick Kapojos Zwolle 1972 217e 11:38 29:23 29:16 13,197 170 W3423 Erik Coster Staphorst 1986 218e 11:53 29:29 29:16 13,197 171 W4175 Niels Kroes Oldebroek 1990 219e 12:56 31:10 29:17 13,189 172 W4398 Sander Erkamp Zwolle 1978 221e 11:38 29:24 29:17 13,189 173 W4055 Laurent van Nieuwenhoven Wezep 1974 222e 12:01 29:37 29:17 13,189 174 C354 Gerard van Eerden ITM Group 8 1972 224e 11:55 29:28 29:18 13,182 175 W4583 Joop Smit Zwolle 1985 225e 12:44 30:01 29:20 13,167 176 W3130 Roy Klouth Zwolle 1981 226e 11:57 29:28 29:20 13,167 177 W4435 Rutger van Dijk Hattem 1998 227e 12:21 30:40 29:20 13,167 178 C634 Harry Steenbergen Scania Production Zw 1962 228e 12:31 30:51 29:21 13,159 179 W4591 Yannick Faber Zwolle 1998 230e 12:25 30:42 29:21 13,159 180 W1939 Jan Akkerman Staphorst 1951 231e 11:52 29:30 29:22 13,152 181 C328 Harmen Leskens BMA ergonomics b.v. 1977 232e 12:28 29:52 29:22 13,152 182 W3196 Roel Otten Spurt '88 1964 234e 12:00 29:28 29:24 13,137 183 C250 Mark Veninga VR & GGD IJsselland 1970 235e 12:04 29:49 29:26 13,122 184 C438 Jonathan Schagen Salverda 5 1975 236e 12:28 30:20 29:26 13,122 185 C503 André Dikland 1984 237e 11:31 29:40 29:27 13,114 186 W4387 Willem van Helden Zwolle 1979 240e 12:12 30:17 29:29 13,100 187 W4167 Kim-Patrick Uitslag Oldebroek 1990 242e 12:42 31:23 29:30 13,092 188 C157 Marcel Zijlstra Scania Production Zw 243e 12:28 30:06 29:32 13,077 189 W3351 Wouter Schutte Zwolle 1992 244e 12:31 31:04 29:33 13,070 190 W4326 Matthijn Sprenkeler Steenwijk 1997 245e 11:28 30:04 29:36 13,048 191 W4206 Onno ansems de Vries Hardenberg 1982 246e 12:48 34:32 29:37 13,041 192 W4404 Jasper Kooiker Nieuwleusen 1998 247e 12:41 31:19 29:37 13,041 193 W3198 Pieter Sengkerij Zwolle 1980 248e 12:31 31:03 29:38 13,033 194 C530 Gydo Willemsen Wavin 8 1991 250e 11:54 29:52 29:39 13,026 195 W3213 Henk Ruigrok Zwolle 1960 251e 12:19 30:01 29:39 13,026 196 W3292 Pascal Meijer Zwolle 1991 252e 13:00 32:35 29:40 13,019 197 W4153 Thijs Veltman Zwolle 1999 253e 12:10 29:47 29:41 13,011 198 C56 Maikel Frijlink Scania Production Zw 254e 11:15 29:49 29:41 13,011 199 W4650 Rick van der Ros Intersport Schutte 1985 255e 13:24 32:52 29:42 13,004 200 W3400 Julian Hartman Zwolle 1997 257e 12:21 32:31 29:44 12,989
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 201 W4655 Niek Schiphorst Intersport Schutte 1974 258e 13:26 32:54 29:44 12,989 202 W3240 Bart Remmers Arnhem 1981 259e 12:12 29:53 29:44 12,989 203 W3241 Paul Floor PEC 1910 1959 261e 12:08 29:48 29:44 12,989 204 C507 Maarten Karkdijk Wavin 4 1969 262e 12:23 31:06 29:45 12,982 205 W3485 Erik Heuven Zwolle 1987 263e 29:45 29:45 12,982 206 W4437 Arjan Drenthen Delft 1982 264e 12:34 31:05 29:46 12,975 207 W4504 Eddy Winter Vollenhove 1963 266e 12:07 30:09 29:46 12,975 208 C422 Jan-Willem te Sligte PwC 3 1988 268e 12:31 31:04 29:48 12,960 209 W4559 Thomas Breeman Groningen 1997 270e 11:59 32:11 29:50 12,946 210 W3161 Wouter Benus Zwolle 2002 271e 12:48 31:57 29:50 12,946 211 W3259 Marco Dik Zwolle 1969 272e 29:50 29:50 12,946 212 W4500 Bas Werkhoven Amstelveen 1983 274e 12:53 34:49 29:52 12,931 213 W4406 Johan Schuurman IJsselmuiden 1983 275e 11:38 30:09 29:54 12,917 214 W3476 Erik-Jan Hamhuis Dedemsvaart 1987 276e 12:29 34:18 29:54 12,917 215 W3280 Joost Zweers Groningen 1991 277e 12:03 30:33 29:55 12,910 216 W4416 Tom Kuijsten Zutphen 1982 278e 12:12 33:29 29:56 12,903 217 W4405 Gerard Kooiker Nieuwleusen 1960 280e 12:41 31:39 29:57 12,895 218 W4058 Stan Graumans Dronten 1993 281e 12:09 30:38 29:58 12,888 219 W3025 Johan Zomerdijk Zwolle 1979 282e 12:03 30:23 29:58 12,888 220 W4265 Jorik Schraa Elburg 2000 284e 12:29 31:14 29:58 12,888 221 C271 Matthijs van Slooten AKSOS Accountants B. 1982 285e 12:12 31:32 29:58 12,888 222 W3287 Robert Bourquin Wijhe 1967 286e 12:37 32:40 30:01 12,867 223 W4331 Arjen van der Lek Ommen 1993 287e 11:53 34:59 30:01 12,867 224 C611 Sebastiaan Schwierz Scania Production Zw 1984 288e 12:05 30:06 30:04 12,845 225 W3446 Walter Nieman PEC 1910 1963 289e 12:47 32:22 30:06 12,831 226 W3387 Pim Jansen Zwolle 1981 290e 12:24 30:37 30:09 12,810 227 C630 Sjoerd van Dijk Scania Production Zw 1983 291e 12:09 30:23 30:10 12,803 228 C538 Jan Vosjan Gemeente Zwolle 7 1967 292e 12:34 31:19 30:10 12,803 229 W4083 Pieter Biemans Hasselt 1999 293e 12:10 30:29 30:11 12,796 230 W4015 Noah Fransen Zwolle 2002 295e 13:18 34:48 30:13 12,782 231 W3413 Henk Akkerman Staphorst 1952 296e 12:05 30:21 30:14 12,775 232 W4096 Robbert Engbers Enschede 1987 297e 12:22 32:24 30:15 12,768 233 W3214 Mike Leurink PEC 1910 1999 298e 12:10 30:21 30:16 12,761 234 W4694 Gijs Jansen Dommerholt Advocaten 1983 299e 12:58 34:34 30:17 12,754 235 W4537 Johnny Hekkema Havelterberg 1985 302e 12:56 32:26 30:18 12,747 236 W4346 Marco Lindeboom Hattem 1982 303e 12:46 30:54 30:19 12,740 237 W4541 Medo Alkharfan Zwolle 1998 304e 12:04 30:36 30:19 12,740 238 C631 Stefan Broeknellis Scania Production Zw 1972 305e 12:41 30:28 30:20 12,733 239 C309 Ronald Sikkema Van der Kamp B.V. 4 1994 307e 12:20 30:36 30:21 12,726 240 W3469 David Frijda Zwolle 1983 309e 12:32 32:57 30:22 12,719 241 W4246 Evert Kramer Urk 1987 310e 12:23 32:47 30:22 12,719 242 W4493 Sebastiaan Gerlach Zwolle 1981 312e 12:34 32:26 30:24 12,705 243 W4008 Karel van den Bosch Oldebroek 1985 314e 13:02 32:18 30:26 12,691 244 C109 Janmil Shamsudien Scania Production Zw 315e 12:02 30:27 30:26 12,691 245 W4085 Tim van Wonderen Utrecht 1999 316e 13:01 35:11 30:26 12,691 246 W3192 Dennian de Leeuw Nederland 317e 12:53 30:39 30:28 12,677 247 C500 Robert Bos Wavin 2 1986 318e 13:17 31:44 30:28 12,677 248 W3380 Ronald Verstappen Deventer 1956 319e 12:38 30:37 30:29 12,670 249 W4467 Henry de Roo Staphorst 1978 320e 12:46 31:39 30:29 12,670 250 W4039 Marten Assen Zwolle 1969 321e 12:50 32:48 30:30 12,663
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 251 7365 Bniam Fessehazion Scania Production Zw 322e 12:41 31:20 30:30 12,663 252 W2182 Daan Edelmann Wezep 1998 323e 12:32 32:57 30:32 12,649 253 1906 Jeroen de Leeuwe X-Tend BV/CRAFT Bene 1975 324e 12:35 30:41 30:32 12,649 254 C358 Sander van Hoegee ITM Group 9 1983 326e 12:35 30:40 30:33 12,642 255 W4359 Giorgo Thymgio Hattem 1963 327e 12:41 33:24 30:34 12,635 256 C618 Fredrik Allard Scania Production Zw 1970 328e 12:03 30:43 30:34 12,635 257 W4369 Leon Gelderblom Zwolle 1995 329e 13:14 32:39 30:34 12,635 258 W3128 Julian ter Heege Zwolle 2000 333e 12:50 31:35 30:38 12,608 259 W3264 Rob Hamerlinck Arnhem 1981 334e 12:16 33:52 30:39 12,601 260 C599 Ten Cate Ten Cate 5 1970 335e 12:54 31:40 30:39 12,601 261 W3054 Peter Pot Zwolle 1962 336e 12:55 33:16 30:39 12,601 262 W4560 Leendert van Veen De Hoeve 1993 337e 13:24 34:25 30:40 12,594 263 W3131 Roeland Scheper Emmeloord 1977 338e 13:26 34:30 30:41 12,587 264 W4505 Chiel van Dalen Hardenberg 1987 340e 11:50 31:57 30:42 12,580 265 W4259 Twan ter Laak Heino 1999 341e 14:32 33:27 30:43 12,574 266 C142 Gerjan van Wijhe Scania Production Zw 342e 13:44 31:22 30:43 12,574 267 C529 Ansgar Wolken Wavin 8 1965 343e 12:47 31:03 30:43 12,574 268 C410 Marcel Gieske P-Direkt; Ministerie 1974 344e 11:54 31:28 30:43 12,574 269 C335 Theo van Dijk ITM Group 4 1968 347e 12:25 30:47 30:45 12,560 270 W4484 Sebastian van Eeden Amsterdam 1985 349e 12:32 35:11 30:47 12,546 271 C570 Hrant Sarkisian Maandag Zwolle 2 1983 352e 12:21 31:47 30:48 12,540 272 W4143 Bjorn Lem Stadskanaal 1998 355e 13:30 31:15 30:50 12,526 273 C626 Alfred Klaassen Scania Production Zw 1967 357e 12:27 31:02 30:53 12,506 274 W4552 Gerard Hulman Broekland Ov 1960 358e 13:35 33:12 30:54 12,499 275 W4436 Reinjo van Westerveld Emst 1979 360e 12:51 35:29 30:54 12,499 276 C329 Chris Zijlmans BMA ergonomics b.v. 1976 361e 12:29 31:25 30:55 12,492 277 W4738 PHP Groeneveld Zwolle 1958 364e 14:46 33:18 30:57 12,479 278 W4457 Ronald Hoornstra Zwolle 1969 365e 12:42 34:43 30:57 12,479 279 C308 Johan Veuger Van der Kamp B.V. 4 1966 366e 12:10 31:07 30:58 12,472 280 W4161 Eric Eenkhoorn Genemuiden 1987 367e 12:06 31:33 30:58 12,472 281 W4412 Giel Meijer Zwolle 2002 368e 13:13 31:10 30:59 12,465 282 W3482 Judah Berefo Arnhem 1997 369e 14:46 33:20 30:59 12,465 283 W4150 Wim Hullegie Cialfo 1954 370e 12:24 31:10 31:00 12,459 284 W4296 Hans Westhoff Zwolle 1971 373e 12:36 31:33 31:02 12,445 285 W3206 Jan Dikker Ugchelen 1965 374e 13:11 35:05 31:02 12,445 286 W3375 Wim Meijer Zwolle 1972 376e 13:14 31:13 31:02 12,445 287 C254 Willem Groothedde VR & GGD IJsselland 1977 377e 12:40 31:29 31:03 12,439 288 W4229 Raymond Pronk Raalte 1976 378e 11:51 31:08 31:03 12,439 289 C652 Rene Meier Wavin 3 1973 382e 13:28 32:24 31:05 12,425 290 C391 Jesse Vredenborg IJssel Technologie B 2000 383e 12:28 32:08 31:06 12,419 291 C353 Arend Luten ITM Group 8 1982 386e 12:53 31:14 31:08 12,405 292 C603 Jan Mark van den Berg SportService Zwolle 1994 387e 12:27 31:24 31:10 12,392 293 C69 Jarno Jonas Scania Production Zw 388e 12:00 32:14 31:10 12,392 294 W4252 David Kinrade Zwolle 1956 389e 13:40 35:08 31:10 12,392 295 W4430 Edwin Rozeveld Zwolle 1981 391e 12:43 33:14 31:12 12,379 296 C263 Johan Hagen Stichting Mindfit 5 1959 392e 13:00 31:54 31:12 12,379 297 W4142 Tim Lem Wilhelminaoord 2002 393e 13:29 31:38 31:13 12,372 298 W4021 Iwan Eleveld Hattem 2002 396e 13:38 32:44 31:14 12,366 299 W4302 Peter Velthuis Zwolle 1970 397e 12:53 32:17 31:15 12,359 300 W4132 Ronald Bruins Zwolle 1975 398e 12:44 34:15 31:15 12,359
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 301 W4349 Jesse Flier Zwolle 2000 400e 12:20 31:28 31:15 12,359 302 C619 Roger Blezell Scania Production Zw 1970 401e 13:09 31:40 31:16 12,352 303 W3455 Henk Jager Hattem 1968 402e 13:20 32:38 31:17 12,346 304 W4614 Kasper de Wit Stichting Time for H 1982 403e 13:24 34:42 31:17 12,346 305 W4017 Tom Voortman Ommen 1986 404e 13:46 32:09 31:18 12,339 306 C152 Ewald Woertman Scania Production Zw 407e 12:30 31:21 31:19 12,333 307 C239 Henk van Rijn VR & GGD IJsselland 1980 411e 11:50 31:23 31:21 12,320 308 W3040 Andres Gieling Zwolle 1975 412e 12:39 34:24 31:21 12,320 309 C449 Jan Snijder Salverda 8 1961 414e 13:20 32:17 31:23 12,307 310 W4450 Jan-Willem de Graaf Zwolle 1990 415e 13:27 36:31 31:23 12,307 311 C89 Erwin Mulder Scania Production Zw 416e 12:37 31:35 31:23 12,307 312 W4585 Jaap Mulder Kuinre 1987 418e 12:47 33:25 31:25 12,293 313 W4693 Erik Koppers Dommerholt Advocaten 1989 419e 13:27 35:42 31:25 12,293 314 W4393 Joep Bisschop Zwolle 2003 420e 13:39 31:37 31:25 12,293 315 W4726 Tymo Dijksma Zwolle 1973 422e 13:27 32:18 31:26 12,287 316 W4029 Bram Bemboom Groningen 1990 423e 13:39 32:14 31:26 12,287 317 W3168 Mattheus de Breed Dronten 1987 425e 12:50 31:40 31:26 12,287 318 W3296 Pieter Steendam Zwolle 1968 427e 13:05 33:44 31:27 12,280 319 C64 Erik IJssel Scania Production Zw 428e 12:28 31:38 31:27 12,280 320 W3062 Jasper Zeevaarder Zwolle 2000 431e 13:48 33:44 31:28 12,274 321 C443 Jacob Vonder Salverda 6 1959 432e 13:34 32:51 31:28 12,274 322 W3011 Jordy Zomerdijk Dalfsen 1995 433e 13:19 32:38 31:30 12,261 323 W4068 Rutger Bruins Hasselt 1996 434e 12:55 34:31 31:30 12,261 324 W4280 Pieter van 't Hoff Apeldoorn 1987 435e 13:29 35:24 31:31 12,254 325 W4665 Ton van Cuijk Enexis / Fudura 1981 436e 13:33 36:44 31:31 12,254 326 W3236 Hans Bom Zwolle 1961 438e 12:41 31:47 31:32 12,248 327 W3015 Machiel Middag Dalfsen 1987 439e 12:47 32:48 31:32 12,248 328 W3487 Wim van der Leij Flevo Delta 1968 440e 12:45 31:50 31:32 12,248 329 W3067 Tim ten Brundel Zwolle 1998 441e 13:03 33:16 31:32 12,248 330 W3405 Max Suurmeijer Diemen 1999 442e 14:11 32:21 31:33 12,242 331 W4121 Jeroen Soppe Zwolle 1973 445e 13:24 33:54 31:34 12,235 332 C273 Krijn de Lange AKSOS Accountants B. 1976 446e 14:03 33:07 31:34 12,235 333 W4635 Johan Mendel Wijzonol Bouwverven 1987 449e 13:53 34:49 31:35 12,229 334 W3243 Martijn Logtenberg Zwolle 1969 450e 12:25 31:41 31:35 12,229 335 C315 Alex de Vreugd Van der Kamp B.V. 5 1997 451e 12:33 31:52 31:35 12,229 336 W3172 Vincent Wilke Hoogeveen 1984 452e 13:01 33:58 31:36 12,222 337 W4434 Willem Bloemert Staphorst 1982 453e 12:27 31:49 31:36 12,222 338 W17 Danny Jorgensen Zwolle 1985 454e 12:55 35:51 31:36 12,222 339 C311 Ake Sikkema Van der Kamp B.V. 5 1961 456e 13:20 31:51 31:37 12,216 340 W4065 Ewoud Janus Dalfsen 1999 457e 13:39 34:06 31:37 12,216 341 W4066 Guus Janus Dalfsen 1961 458e 13:39 34:07 31:38 12,209 342 W4483 Ezechiel Kruijer Heerde 1983 459e 13:32 34:31 31:38 12,209 343 W3472 Marcel Kooyman Zwolle 1974 460e 12:45 36:23 31:40 12,196 344 W3141 Albert Branderhorst Diepenveen 1967 464e 12:43 32:03 31:44 12,171 345 C509 Rick Dorman Wavin 4 1967 465e 12:55 32:41 31:45 12,164 346 W3056 Ruurd Klaver Zwolle 1966 466e 13:21 33:28 31:45 12,164 347 W4581 Gijs Bruinewoud Zwolle 1996 469e 13:31 33:26 31:47 12,152 348 W4431 Joris Blom Zwolle 1970 470e 13:33 35:53 31:47 12,152 349 C545 Jan Kuik Gemeente Zwolle 8 1968 472e 13:47 32:53 31:48 12,145 350 W4224 Bas Langenkamp Zwolle 2002 473e 13:13 32:04 31:48 12,145
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 351 W4315 Jan Beens Genemuiden 1985 474e 13:15 32:31 31:49 12,139 352 C539 Ron de Graaf Gemeente Zwolle 7 1960 475e 13:25 32:56 31:49 12,139 353 W4316 Maik Vaartjes Willemsoord 1987 477e 13:33 35:10 31:49 12,139 354 W4317 Patrick Vaartjes Willemsoord 1990 478e 13:33 35:10 31:49 12,139 355 C351 Gerrit-Jan van den Hul ITM Group 8 1987 479e 12:57 31:55 31:50 12,133 356 C542 Maarten Veeger Gemeente Zwolle 7 1963 480e 13:54 32:56 31:50 12,133 357 W3279 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 481e 13:03 32:05 31:50 12,133 358 W4156 Jasper Smits PEC 1910 2003 483e 13:35 32:18 31:51 12,126 359 W4225 Robert Langenkamp Zwolle 1970 484e 13:15 32:06 31:51 12,126 360 W4319 Roy Hoedeman Zwolle 1990 486e 14:00 36:34 31:52 12,120 361 W3173 Remco Smits PEC 1910 1968 487e 13:35 32:19 31:52 12,120 362 C387 Fabian van de Raadt IJssel Technologie B 1984 488e 13:28 32:56 31:53 12,114 363 W4281 Annemarie Kuijvenhoven Kampen 1989 489e 13:05 32:48 31:53 12,114 364 C633 Tijs Knotnerus Scania Production Zw 1990 490e 13:18 33:16 31:54 12,107 365 W3332 Ton Koekkoek Zwolle 1991 491e 13:59 33:32 31:54 12,107 366 W4192 Jan Koele Zwolle 1984 493e 13:30 36:02 31:55 12,101 367 C240 Arjan Schuurman VR & GGD IJsselland 1980 494e 12:43 31:59 31:55 12,101 368 W4523 Jochem de Vries Zwolle 2000 496e 13:38 37:17 31:55 12,101 369 W4443 Stan Hop Hierden 2000 497e 13:56 35:02 31:55 12,101 370 W3150 Dirk Jong Zwolle 1981 498e 13:04 34:22 31:56 12,095 371 W4471 Jorn Schellekens Zwolle 1999 500e 13:07 32:31 31:57 12,088 372 W4473 Daan van Dam Zalk 2001 501e 13:32 32:09 31:57 12,088 373 W3190 Arjan Hofstra Wolvega 1981 503e 13:08 32:24 31:59 12,076 374 W4654 Sietse Koenjer Intersport Schutte 1983 504e 14:12 35:09 31:59 12,076 375 W3407 Lars Pasman Zwolle 1995 505e 14:39 36:00 32:00 12,069 376 W4158 Frank Gieslink Deventer 1983 506e 14:18 36:51 32:00 12,069 377 W4254 Gert-Jan van Diest Ermelo 1973 509e 13:40 36:00 32:01 12,063 378 C419 Henk Huisman P-Direkt; Ministerie 1985 510e 13:06 32:56 32:01 12,063 379 C602 Marco Welink SportService Zwolle 1980 511e 13:09 32:16 32:01 12,063 380 W4531 Matthijs Roetert Steenbru Groningen 1991 512e 13:42 35:07 32:03 12,051 381 C483 Michel de Maar Rabobank IJsseldelta 1985 513e 12:55 33:42 32:04 12,044 382 C147 Henk Visscher Scania Production Zw 514e 13:28 32:10 32:04 12,044 383 W4166 Lars Veldman Meppel 1997 517e 13:42 36:47 32:05 12,038 384 W3082 Twan Zwanepol Zwolle 1985 518e 13:28 35:33 32:05 12,038 385 W4107 Gert Kerssies Zwolle 1979 519e 13:58 37:05 32:06 12,032 386 W3166 Rob Schuurman Nijkerk Gld 1972 520e 12:59 34:11 32:06 12,032 387 C651 Tonnie Hollegien Scania Production Zw 522e 13:00 32:27 32:07 12,026 388 C647 Jeroen Slobbe ITM Group 8 1970 523e 12:37 32:11 32:07 12,026 389 W3318 Ilko Oosterveen Hoogeveen 1997 524e 14:09 35:26 32:07 12,026 390 W4456 Laurens Steenbruggen Zwolle 1993 525e 13:56 35:11 32:08 12,019 391 C650 Bert Katgert Scania Production Zw 526e 12:54 32:27 32:08 12,019 392 C413 Mark Broeks P-Direkt; Ministerie 1979 527e 14:01 33:00 32:08 12,019 393 W3370 Harold Komen Vollenhove 1970 528e 13:00 32:32 32:09 12,013 394 W3207 Ard Bolhuis Zwolle 1983 529e 13:31 33:05 32:09 12,013 395 W4453 Bas Groenwold Meppel 1973 530e 13:17 36:10 32:10 12,007 396 W4550 Joël van Eerde Zwolle 1997 531e 13:37 32:48 32:10 12,007 397 W3273 Jacob Koedoot Zwolle 1968 532e 13:51 34:58 32:10 12,007 398 W4183 Remco Kamp Zwolle 1999 535e 13:58 36:44 32:11 12,001 399 C442 Bert Kikkert Salverda 6 1958 536e 13:14 32:36 32:11 12,001 400 C624 Sami Yemane Scania Production Zw 1979 537e 12:53 32:12 32:11 12,001
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 401 W4190 Pieter van (Ommen Genemuiden 1990 538e 13:38 33:10 32:12 11,994 402 W3350 Rob Kamphuis Zwolle 1970 540e 13:43 33:52 32:12 11,994 403 W4567 Gert Puppels Hengelo Ov 1955 541e 13:09 32:28 32:12 11,994 404 W4186 Berjan Hulleman Genemuiden 1990 542e 13:40 33:09 32:12 11,994 405 W1076 Orm Grutters Zwolle 1976 544e 14:10 37:48 32:14 11,982 406 W4561 Feike van Veen De Hoeve 1997 545e 13:43 35:58 32:14 11,982 407 W3133 Kees Groenewoud Kampen 1991 546e 12:55 35:51 32:15 11,976 408 W3285 Berrit Clarijs Zwolle 1972 547e 13:10 33:53 32:16 11,970 409 W4298 Berjan van Beesten Zwolle 1984 549e 14:18 36:59 32:18 11,957 410 W3319 Robert Koster Genemuiden 1993 550e 13:06 32:55 32:18 11,957 411 W4313 Marcel Snippe IJsselmuiden 1968 552e 12:56 32:57 32:18 11,957 412 C622 Robert-Jan Roovers Scania Production Zw 1989 553e 13:38 33:03 32:19 11,951 413 W4293 Klaroen Visscher Wezep 1972 554e 14:02 33:17 32:19 11,951 414 W4701 Gerard Dekker Isala 1977 555e 13:09 37:30 32:19 11,951 415 C3 Harm Appelo Scania Production Zw 557e 13:37 32:56 32:20 11,945 416 W4691 Aldert Cuperus Dommerholt Advocaten 1967 558e 13:32 37:25 32:23 11,927 417 W4119 Wouter Pol Zwolle 1980 559e 13:05 34:49 32:23 11,927 418 C62 Binne Hoekstra Scania Production Zw 560e 13:37 33:07 32:23 11,927 419 W3224 Auke Breeuwsma Zwolle 1969 561e 13:16 32:52 32:23 11,927 420 C120 Wijnand Tromp Scania Production Zw 562e 12:50 33:06 32:23 11,927 421 W4220 Thom Brink Grafhorst 1994 563e 13:24 32:50 32:25 11,914 422 W4287 Van Dijk Hattem 1986 564e 13:29 35:40 32:25 11,914 423 W1291 Jeroen Knol Zwolle 1980 566e 13:30 34:09 32:27 11,902 424 C343 Wieger Knobbe ITM Group 6 1992 567e 13:12 32:33 32:27 11,902 425 C388 Egbert Diender IJssel Technologie B 1974 568e 13:42 33:31 32:27 11,902 426 W3291 Christian Flier Zwolle 1991 569e 14:28 35:22 32:28 11,896 427 W3064 Henk-Jan Poortman Zwolle 1987 571e 14:31 37:47 32:28 11,896 428 C345 Richard Moens ITM Group 6 1977 572e 13:55 32:41 32:28 11,896 429 W4011 Klaas van der Linde Sint Jansklooster 1967 573e 13:07 33:22 32:29 11,890 430 W3464 Egbert Sluiter Isala '96 1963 574e 13:45 33:25 32:29 11,890 431 W3218 Willy Potjes Elst Gld 1969 575e 13:53 35:17 32:30 11,884 432 C368 Dennis van der Vegte X-ICT B.V. 2 1984 576e 13:36 33:38 32:30 11,884 433 C129 Hans van der Velde Scania Production Zw 577e 12:38 32:33 32:31 11,878 434 W3098 Gertjan Jansen Zwolle 1982 579e 13:11 34:20 32:32 11,872 435 W4659 Marc Veldman Enexis / Fudura 1969 580e 13:40 37:47 32:32 11,872 436 W4519 Gerben Timmermans Zwolle 1978 581e 13:44 37:46 32:32 11,872 437 W3365 Henk Kortekaas Heino 1962 582e 13:35 33:57 32:32 11,872 438 W4533 Robbert de Graaf Zwolle 1966 584e 13:07 32:50 32:34 11,859 439 W4009 Alexander Bouwhuis Zwolle 1980 585e 13:46 34:33 32:35 11,853 440 W3184 Max Bartels Zwolle 2000 586e 13:31 34:30 32:35 11,853 441 W3092 Danny Brand Zwolle 1985 587e 14:08 35:25 32:36 11,847 442 W3010 Koen Schuurman Ommen 1990 588e 13:48 33:24 32:36 11,847 443 W4342 Johan van der Kolk Zwolle 1985 589e 13:18 33:38 32:36 11,847 444 W4240 Wilbert Oudenaarden Genemuiden 1977 591e 13:41 35:39 32:36 11,847 445 W4325 Jeroen Beutick Zwolle 1975 592e 13:38 33:09 32:36 11,847 446 W3012 RH van der Wal Zwolle 1967 593e 13:58 38:26 32:37 11,841 447 C521 Christian Blankenvoorde Wavin 6 1978 594e 13:57 33:31 32:37 11,841 448 W4474 Emiel Klein Koerkamp Kampen 1973 595e 13:33 34:27 32:38 11,835 449 W4526 Benjamin Vernooij Meppel 1976 596e 13:59 36:14 32:38 11,835 450 C508 Jean Philippe Fuller Wavin 3 1979 597e 12:34 33:56 32:38 11,835
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 451 W3050 Eric Lieben Zwolle 1958 598e 13:42 36:15 32:38 11,835 452 C543 Dick Boersma Gemeente Zwolle 8 1955 604e 13:58 33:46 32:41 11,817 453 W4104 Eric Manders Zwolle 1982 605e 14:05 34:32 32:41 11,817 454 W3328 Ben Koekkoek Zwolle 1961 607e 13:59 34:20 32:42 11,811 455 W3353 Freddy Stevens Zwolle 1984 611e 13:30 37:15 32:44 11,799 456 W3458 Gijs Deen Zwolle 2002 612e 12:55 34:52 32:45 11,793 457 W3450 Arnold van Balen Zwolle 1995 613e 10:52 32:54 32:45 11,793 458 C307 Henk Sikkema Van der Kamp B.V. 4 1989 614e 13:14 33:02 32:45 11,793 459 W1997 Cees Vork Nederland 615e 13:34 34:17 32:46 11,787 460 W4535 Johan Ykema Gaastmeer 1992 616e 14:10 35:45 32:46 11,787 461 W4048 Eric Post Zwolle 1965 618e 13:47 37:52 32:48 11,775 462 C59 Michiel Harwig Scania Production Zw 619e 13:47 34:07 32:48 11,775 463 W3267 Remkes Pullen Zwolle 1980 620e 13:36 35:08 32:48 11,775 464 C97 Heinz Pol Scania Production Zw 621e 13:32 33:32 32:49 11,769 465 C261 Alex Breukelman Stichting Mindfit 5 1968 623e 13:55 33:25 32:49 11,769 466 W3306 Arjan Wiltjer Zwolle 1987 625e 13:59 35:57 32:49 11,769 467 W4049 Simon Veldkamp Zwolle 2002 627e 15:04 34:35 32:49 11,769 468 C365 Bert Mugge X-ICT B.V. 2 1968 631e 13:10 33:57 32:50 11,763 469 W3408 Remon Lanters Raalte 1989 632e 13:37 36:27 32:50 11,763 470 W4584 Lammert Jan Piek Bantega 1990 633e 13:03 34:50 32:50 11,763 471 W4125 Lub van den Berg Urk 1978 634e 13:52 37:48 32:51 11,757 472 C95 Vince Oosterhof Scania Production Zw 1978 636e 15:28 33:20 32:52 11,751 473 C98 Rolf Poolman Scania Production Zw 637e 14:16 33:41 32:53 11,745 474 C501 Frans Jan van Rongen Wavin 2 1959 638e 13:38 34:06 32:53 11,745 475 C266 Michiel Bilstra Deltion College 2 1955 640e 13:35 34:27 32:54 11,739 476 C99 Klaas Poolman Scania Production Zw 641e 13:50 33:42 32:54 11,739 477 W4466 Timen van Haaster 's-Gravenhage 1987 642e 13:21 33:34 32:55 11,733 478 C577 Rene Heitkonig Ten Cate 1 1958 643e 13:51 33:55 32:55 11,733 479 W3440 Maarten van Meeteren Zwolle 1984 644e 13:45 34:12 32:55 11,733 480 W4394 Bart Erkamp Weesp 1980 646e 12:21 33:02 32:56 11,727 481 W4704 Richard Kuipers Havelte 1963 648e 13:34 37:31 32:57 11,721 482 W4109 Rik Tinholt Gorssel 1982 649e 13:21 33:27 32:57 11,721 483 W3336 Joey Laurens Zwolle 1992 651e 13:42 35:53 32:59 11,710 484 C150 Ton Vollebregt Scania Production Zw 653e 14:08 33:44 32:59 11,710 485 W4715 Martijn Kamphuis Zwolle 1975 654e 14:11 34:41 33:01 11,698 486 C498 Pavel Janicki Wavin 1 1979 656e 13:38 34:25 33:01 11,698 487 W3385 Rob van Elburg Zwolle 1984 657e 14:04 34:20 33:01 11,698 488 W3097 Jarno Kuik Hoogeveen 1975 658e 13:31 33:25 33:03 11,686 489 W3203 Wessel Kasper Zwolle 2003 660e 14:57 37:50 33:04 11,680 490 W4370 Raymon van Olst Hattem 1996 664e 13:45 35:23 33:05 11,674 491 W3225 Sander Rozemuller Loopgroep De Zandstu 1984 665e 13:48 38:55 33:07 11,662 492 C245 Herman Wolbers VR & GGD IJsselland 1967 669e 12:54 33:33 33:10 11,645 493 C497 Stefano Ghinato Wavin 1 1981 670e 13:49 34:27 33:11 11,639 494 C607 Rik van Ommen Landstede Sport & Be 1982 672e 13:48 34:03 33:11 11,639 495 W3253 Michel Lamtink Zwolle 1977 673e 14:18 34:17 33:11 11,639 496 W4461 Rene Anema Dronten 1974 674e 13:46 34:29 33:12 11,633 497 C6 Kees Balt Scania Production Zw 675e 13:50 33:40 33:12 11,633 498 W4711 Ronald Harbrink PEC 1910 1978 676e 13:23 33:15 33:13 11,627 499 W4647 Niek Meulenbroek Intersport Schutte 1988 677e 13:59 36:23 33:13 11,627 500 C452 Edwin de Boer Salverda 8 1971 681e 13:46 34:38 33:15 11,616
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 501 C505 Johan Germs Wavin 2 1964 682e 13:35 34:31 33:15 11,616 502 C236 Martijn Bosch VR & GGD IJsselland 1978 683e 13:42 33:59 33:15 11,616 503 W4401 Stef de Boer Zwolle 1999 685e 14:26 36:03 33:16 11,610 504 W4409 Bart Derksen Zwolle 1971 686e 13:00 33:48 33:16 11,610 505 W4230 Joost Eggink Vaassen 1986 687e 14:43 38:51 33:16 11,610 506 W4395 Sjoerd Kamp Zwolle 2000 688e 14:27 36:02 33:16 11,610 507 W3316 Mark Overmars Raalte 1987 689e 14:50 36:17 33:16 11,610 508 W3367 Michel Hondong Ciko '66 1956 691e 13:50 38:51 33:16 11,610 509 C574 Bert Bollen Maandag Zwolle 2 1972 692e 14:49 34:15 33:17 11,604 510 C105 Ronald Rothengatter Scania Production Zw 693e 13:15 33:54 33:17 11,604 511 W3409 Maarten van der Molen Zwolle 1991 694e 13:17 33:50 33:18 11,598 512 C259 Rob Zuethof Stichting Mindfit 4 1965 695e 13:23 33:24 33:18 11,598 513 W3238 Rob Ramaker` Utrecht 1986 699e 14:02 36:29 33:20 11,587 514 W4282 Erik Welman Zwolle 1960 701e 13:56 34:52 33:22 11,575 515 W3425 Jos Mars Heino 1959 704e 13:31 33:37 33:23 11,569 516 W4402 Felipe Ramaker Wapenveld 1980 705e 14:07 34:26 33:23 11,569 517 W4093 Tim Nuninga Zwolle 1984 708e 13:42 36:00 33:24 11,563 518 W3346 Aron Noordstra Genemuiden 1991 709e 14:47 38:42 33:26 11,552 519 W4300 Joost Ravesloot Beekbergen 1996 710e 13:21 37:26 33:26 11,552 520 W3251 Jim Simons Zwolle 1966 712e 13:36 34:09 33:27 11,546 521 W3388 Jan Kolk Genemuiden 1993 714e 13:14 34:08 33:28 11,540 522 C34 Hidde de Haas Scania Production Zw 715e 14:22 34:55 33:29 11,535 523 C629 Jean-Paul de Haas Scania Production Zw 1973 716e 14:22 34:56 33:29 11,535 524 W4593 Robert Blankvoort Zwolle 2002 718e 14:41 34:12 33:29 11,535 525 C371 Gert Jan Samsom BDG Architecten Inge 1984 721e 13:33 35:08 33:30 11,529 526 C519 Henk Jan Veurink Wavin 6 1979 723e 14:10 34:53 33:30 11,529 527 C13 Tim van Kampen Scania Production Zw 724e 15:16 34:00 33:30 11,529 528 W2484 Robbin Beijeman Oldebroek 1991 725e 13:46 35:21 33:30 11,529 529 W4218 Eelco van Dijk Nieuwleusen 1982 727e 13:55 36:46 33:31 11,523 530 C515 Jan Timmermans Wavin 5 1959 728e 14:10 34:54 33:31 11,523 531 W4411 Dennis van der Weijde Kampen 1970 730e 14:00 34:47 33:32 11,517 532 W4247 Hans Veldink Zwolle 1956 731e 13:53 35:26 33:32 11,517 533 C51 Wesley Eijbergen Scania Production Zw 733e 14:52 35:13 33:34 11,506 534 W4268 CKS Lam Zwolle 1981 734e 13:42 34:39 33:34 11,506 535 W4413 Thomas Engels Zwolle 1991 735e 14:56 38:13 33:34 11,506 536 C70 Ard Jonker Scania Production Zw 1951 737e 14:44 34:16 33:35 11,500 537 W3361 John Holterman Zwolle 1967 742e 13:35 35:58 33:36 11,495 538 W3185 Henk van der Meer Zwolle 1978 744e 13:17 34:03 33:37 11,489 539 W4595 Liridon Emini Zwolle 2002 747e 14:40 34:21 33:38 11,483 540 C128 Mike van der Hulst Scania Production Zw 1974 749e 14:15 34:24 33:38 11,483 541 W3427 Peter Zieleman Zwolle 2000 755e 13:38 33:55 33:43 11,455 542 W4343 Bart Staijen Arnhem 1987 757e 14:31 35:34 33:43 11,455 543 W4645 Jos ten Have Monicares Foundation 1985 758e 14:26 36:00 33:43 11,455 544 C370 Arno van Dijk BDG Architecten Inge 1982 761e 13:34 35:21 33:44 11,449 545 W3144 Danny Jacobs Zwolle 1980 762e 14:44 37:36 33:44 11,449 546 W4462 Emiel Nijenhuis Nijverdal 1990 763e 13:52 36:57 33:44 11,449 547 W4624 Joran Hersevoort Run2Day Zwolle 1993 764e 13:44 35:55 33:45 11,444 548 W4428 Iwan van der Horst Hasselt 1999 765e 13:13 33:58 33:45 11,444 549 W4524 Alex Bosma Zwolle 1977 767e 13:37 36:55 33:45 11,444 550 C145 Mark Versteeg Scania Production Zw 771e 14:08 35:13 33:46 11,438
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 551 W3081 Wim Dankelman Dalfsen 1968 772e 14:15 34:44 33:46 11,438 552 W4627 Timon Tromp Run2Day Zwolle 1990 773e 14:09 35:56 33:46 11,438 553 C496 Jelle Hakvoort Wavin 1 1968 774e 13:42 35:00 33:47 11,432 554 W4427 Jan Rekers Zwolle 1957 775e 13:29 34:17 33:47 11,432 555 W4548 Dennis van het Spijker Wijhe 1979 777e 13:40 35:40 33:48 11,427 556 W4566 Franklin Kramer Zwolle 1977 778e 13:50 37:09 33:48 11,427 557 W4172 Dion Lemmens Zwolle 1961 779e 14:35 35:02 33:49 11,421 558 W3461 Herman Brunen Zwolle 1946 780e 14:14 39:37 33:49 11,421 559 C621 Thijs Jacobs Scania Production Zw 1973 782e 13:53 34:05 33:49 11,421 560 C35 Rikus de Jong Scania Production Zw 785e 14:26 34:07 33:52 11,404 561 W3153 Remco Grashof Zwolle 1982 788e 15:22 36:48 33:53 11,399 562 C25 Gerrit Braad Scania Production Zw 790e 13:30 34:01 33:53 11,399 563 W4306 Ole Neijenhuis Hattem 1999 792e 14:32 36:05 33:54 11,393 564 W4330 Dion Koops Zalk 2002 794e 14:27 36:14 33:55 11,387 565 C540 Anton Tuinman Gemeente Zwolle 7 1968 796e 14:07 35:03 33:56 11,382 566 C541 Patrick Eysbach Gemeente Zwolle 7 1974 798e 14:34 35:04 33:57 11,376 567 C83 Dick Luijten Scania Production Zw 799e 13:11 34:00 33:58 11,371 568 W4113 Michel Kauffman Utrecht 1973 801e 14:32 39:19 33:58 11,371 569 W4239 Wijnand Oudenaarden Genemuiden 1979 802e 14:23 38:38 33:58 11,371 570 W4299 Melvin Singh Almere 1988 803e 15:01 38:03 33:58 11,371 571 C49 Kyrohn Donker Scania Production Zw 805e 15:15 34:31 34:00 11,359 572 C628 André Spijkerman Scania Production Zw 1984 807e 14:17 34:48 34:01 11,354 573 C61 Jan Henning Scania Production Zw 812e 13:55 34:56 34:02 11,348 574 C119 Dinand Telman Scania Production Zw 1974 816e 12:31 34:04 34:03 11,343 575 W3315 Johan Bekkink Zwolle 1967 817e 13:57 35:00 34:04 11,337 576 W4649 Peter Kalkman Intersport Schutte 1984 818e 14:00 37:16 34:04 11,337 577 W3044 Stephan Teunissen Zwolle 1975 819e 13:56 35:15 34:05 11,332 578 W3174 Pim van Dun Heerde 1982 820e 13:35 34:13 34:05 11,332 579 C101 Wieger Riphagen Scania Production Zw 821e 14:19 34:45 34:07 11,321 580 W4722 Eric Kootstra Zwolle 1962 823e 14:40 38:43 34:07 11,321 581 W4424 Marco Hallewas Zwolle 1971 824e 13:39 36:26 34:07 11,321 582 W3138 Paul ten Berge Zwolle 1953 825e 14:30 38:45 34:07 11,321 583 W4103 Ronald vd Hulst Zwolle 1988 826e 14:35 39:13 34:08 11,315 584 W3187 Max Eikelenboom Apeldoorn 1989 827e 14:28 38:49 34:08 11,315 585 W3406 Martin Pasman Zwolle 1962 828e 14:29 35:06 34:09 11,310 586 C214 Stefan de Boer Scania Production Zw 829e 13:27 34:16 34:09 11,310 587 C44 John Diender Scania Production Zw 830e 14:43 34:48 34:10 11,304 588 W4176 Robèrt Hoornstra Zwolle 1966 831e 14:47 37:57 34:10 11,304 589 W4059 William Burghout Apeldoorn 1975 834e 15:22 37:44 34:11 11,298 590 W4444 Jacob Boonen Harderwijk 1984 835e 13:56 37:19 34:11 11,298 591 W3235 Steyn Elshof Heino 1999 836e 15:29 36:55 34:11 11,298 592 W4690 Rick van Betten Dommerholt Advocaten 1988 839e 13:57 38:33 34:13 11,287 593 C625 Said Abdi Daray Scania Production Zw 1993 842e 12:34 34:13 34:13 11,287 594 W2128 Jan Chris Hullegie Holten 1969 843e 13:49 36:31 34:14 11,282 595 W4215 Klaas Breeuwsma Zwolle 1964 846e 14:32 36:24 34:15 11,276 596 W3393 Gerco Nijland Zwolle 1968 847e 14:03 36:43 34:15 11,276 597 C138 Remko van Keulen Scania Production Zw 849e 13:37 34:19 34:15 11,276 598 W3470 Thomas Moorlag Zwolle 2003 851e 14:57 37:23 34:16 11,271 599 W4019 Gijs van der Wijk Impala 2000 853e 15:39 36:03 34:17 11,266 600 W4275 Rudolf van de Kolk Zwolle 1982 854e 14:25 35:16 34:17 11,266
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 601 C522 Leo Ekelmans Wavin 6 1971 855e 14:01 35:28 34:17 11,266 602 W3422 Leon Hagedooren Zwolle 1984 856e 14:56 35:44 34:18 11,260 603 C649 Jan Schuitema Scania Production Zw 859e 14:17 35:40 34:18 11,260 604 W4534 Marijn Smelt Zwolle 1976 860e 14:16 39:32 34:18 11,260 605 W3288 Jules Bourquin Wijhe 2001 861e 14:47 36:59 34:18 11,260 606 W3183 Teun Mulder Emst 1981 863e 14:39 39:37 34:19 11,255 607 W4256 Daniel van Tongeren Zeewolde 1978 864e 14:41 38:17 34:19 11,255 608 W3135 Marco Dam Kampen 1986 865e 15:00 35:27 34:19 11,255 609 C18 Jacob Boksma Scania Production Zw 866e 14:46 34:37 34:19 11,255 610 W4095 Tijn Gums Zwolle 2002 868e 14:26 35:15 34:20 11,249 611 W3107 Douwe de Haan Zwolle 1990 869e 15:01 37:59 34:20 11,249 612 W4432 Teun Blom Zwolle 2003 872e 15:21 38:27 34:22 11,238 613 W4341 Hans Mulderij Zwolle 1974 875e 14:26 35:41 34:22 11,238 614 W4365 René de Waal Zwolle 1965 881e 14:29 35:59 34:26 11,216 615 W4425 John van de Meide Raalte 1961 882e 15:11 36:47 34:26 11,216 616 W4433 Sam Blom Zwolle 2001 885e 15:20 38:31 34:26 11,216 617 W4542 Edo Alkharfan Zwolle 2000 886e 13:48 34:44 34:27 11,211 618 W4181 Stefan van der Worp Zwolle 1990 887e 14:25 39:10 34:27 11,211 619 W3394 HendrikJan Vermeer Zwolle 1978 889e 14:47 38:21 34:28 11,206 620 W3412 Hedzer Noorderhaven Hoogeveen 1974 890e 14:06 37:05 34:28 11,206 621 W4057 Ronald van der Vegt Zwolle 1981 892e 13:53 35:26 34:28 11,206 622 W4285 Rinze IJtsma Zwolle 1976 894e 14:37 35:29 34:31 11,189 623 W4664 Martijn Kers Enexis / Fudura 1997 898e 14:47 39:23 34:31 11,189 624 W4007 Niek Hofman Zwolle 1975 899e 14:52 39:30 34:32 11,184 625 W4594 Martijn Blankvoort Zwolle 2002 901e 14:41 35:16 34:33 11,179 626 W4525 Sander Meinen Bruchterveld 1990 902e 14:04 39:10 34:33 11,179 627 C265 Tim Bijsterbosch Stichting Mindfit 5 1981 904e 13:41 35:14 34:33 11,179 628 W3486 Sietse Aartsma Zwolle 1965 909e 14:58 38:38 34:36 11,162 629 W4687 Ted van Doorn Dommerholt Advocaten 1963 910e 14:37 39:41 34:36 11,162 630 W4214 Tim Barneveld Zwolle 1997 913e 14:54 40:03 34:37 11,157 631 W3307 Henk Schutte Zwolle 1967 914e 14:50 37:00 34:37 11,157 632 C92 Jitske Nijstad Scania Production Zw 919e 14:26 35:02 34:38 11,152 633 W3345 Marco van Riel Zwolle 1985 928e 14:59 38:37 34:42 11,130 634 W4212 Jeroen Kant Zwolle 1996 930e 14:45 39:38 34:43 11,125 635 W4087 Lambert Akkerman Staphorst 1958 932e 13:28 34:51 34:44 11,120 636 C596 Ilja Sapulette Ten Cate 5 1984 933e 14:38 35:49 34:44 11,120 637 W4191 Danny Adding Arnhem 1988 935e 14:35 39:11 34:45 11,114 638 W3374 Raymond Groot Lipman Zwolle 1972 937e 14:56 37:32 34:45 11,114 639 C546 Ronald Ackerman Gemeente Zwolle 8 1973 942e 15:01 35:53 34:48 11,098 640 W4510 Bryan Cohen Emmeloord 2001 943e 15:17 37:45 34:48 11,098 641 C411 Martijn Dekker P-Direkt; Ministerie 1983 944e 14:53 35:43 34:49 11,093 642 W4090 Nick Post Wezep 1999 945e 14:18 35:10 34:49 11,093 643 W4084 Sander Melkert Vleuten 1975 946e 15:01 37:30 34:50 11,088 644 C16 Philip Blom Scania Production Zw 949e 14:13 35:09 34:51 11,082 645 W3330 Arjan Renting Zwolle 1968 950e 15:34 37:21 34:52 11,077 646 C110 Patrick Skog Scania Production Zw 951e 14:25 35:21 34:53 11,072 647 C562 Dik Nijhoff Gemeente Zwolle 12 1967 952e 14:27 35:59 34:53 11,072 648 W3180 Niels Brand Zwolle 1992 953e 15:33 38:19 34:53 11,072 649 W3094 Jorick de Lange Zwolle 1982 955e 14:47 38:18 34:53 11,072 650 C39 Wim de Weger Scania Production Zw 957e 14:25 35:09 34:55 11,061
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 651 W4564 Wybren Tjeerdsma Zwolle 1992 958e 13:59 39:03 34:55 11,061 652 C535 Didier Choufoer Gemeente Zwolle 6 1961 959e 14:43 36:26 34:55 11,061 653 W3114 Sven Brummel Zwolle 1999 960e 15:23 36:36 34:56 11,056 654 W4421 Michiel Choufoer Veeningen 2003 961e 14:43 36:26 34:56 11,056 655 W4707 Okko Veen Zwolle 1970 962e 14:37 38:53 34:56 11,056 656 W4262 Gerrit Karzijn Elburg 1974 963e 14:48 39:58 34:56 11,056 657 W4263 Gerrit Jan Karzijn Doornspijk 1981 964e 14:47 39:59 34:57 11,051 658 W4312 Erik Snippe IJsselmuiden 1999 965e 13:16 35:34 34:57 11,051 659 W4130 Gerard Kikkert Nieuwleusen 1963 968e 14:29 38:26 34:58 11,045 660 W3381 Jan Stuiver Zwolle 1947 969e 14:32 37:45 34:58 11,045 661 W4692 Max Cuperus Dommerholt Advocaten 2003 971e 13:33 40:01 34:59 11,040 662 W4634 Twan Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 2001 972e 14:44 38:08 35:00 11,035 663 W3193 Arné Dutij Zwolle 1967 974e 35:00 35:00 11,035 664 W4276 Herman Reezigt Zwolle 1969 975e 15:06 39:29 35:01 11,030 665 W3204 Remco Lootens Hattem 1972 976e 14:27 36:21 35:01 11,030 666 W3349 Gert Gelderblom Zwolle 1965 977e 14:25 36:42 35:02 11,024 667 W4208 Piet Blokland Zwolle 1960 979e 15:14 38:43 35:02 11,024 668 C312 Marco de Vreugd Van der Kamp B.V. 5 1969 980e 13:54 35:18 35:03 11,019 669 W4155 Maurits Spanjer Zwolle 1993 982e 14:19 38:55 35:03 11,019 670 C361 Christiaan Klompjan Alewijnse Zwolle 2 1978 984e 14:44 35:41 35:04 11,014 671 W4047 Jordi Vizzini Zwolle 2000 985e 14:26 35:40 35:04 11,014 672 W4478 Rik Huizenga Zwolle 2000 987e 14:27 35:41 35:05 11,009 673 C504 Jan Willem Viets Wavin 3 1968 988e 14:29 36:31 35:05 11,009 674 W4520 Erik Jan van de Vis Zwolle 1980 989e 15:08 40:24 35:06 11,003 675 W4522 Wilfred de Vries Zwolle 1966 992e 15:14 40:28 35:07 10,998 676 W4283 Cedric van Rijssen Hattem 2002 993e 15:02 35:56 35:07 10,998 677 W4475 Daniel Brommer Zwolle 2000 994e 14:16 35:41 35:08 10,993 678 W4410 Colin Derksen Zwolle 2001 996e 12:47 35:40 35:08 10,993 679 C363 Udo Redder Alewijnse Zwolle 2 1975 998e 13:54 35:42 35:08 10,993 680 W3278 Berny van Rijssen Hattem 1971 999e 15:02 35:57 35:08 10,993 681 W4407 Koert Meuleman IJsselmuiden 1972 1001e 14:09 35:25 35:09 10,988 682 C369 Martijn van Gurp BDG Architecten Inge 1983 1002e 14:08 36:49 35:10 10,983 683 C389 Arjan Mazee IJssel Technologie B 1987 1005e 15:05 40:23 35:12 10,972 684 W3398 Ramon van Ingen Zwolle 1978 1006e 15:06 40:23 35:12 10,972 685 W4243 Rutger de Wolf Hattem 1980 1007e 15:15 38:16 35:12 10,972 686 W4683 Jurijn De Vries Dommerholt Advocaten 1981 1009e 14:14 39:33 35:13 10,967 687 W4266 Gerd Weijs Sint Jansklooster 1969 1010e 14:38 39:52 35:13 10,967 688 W4297 Gertjan van den Dool Kampen 1981 1015e 14:40 36:31 35:14 10,962 689 W4273 Roland Redder Heerde 1980 1016e 14:36 38:22 35:14 10,962 690 W2 Klaas van de Belt Zwolle 1976 1023e 15:04 37:23 35:17 10,946 691 W4686 Andre Pals Dommerholt Advocaten 1979 1024e 15:07 40:28 35:17 10,946 692 W4672 Heinz Kulpe Enexis / Fudura 1977 1026e 15:21 38:46 35:18 10,941 693 W3456 Nico Mijnheer Hasselt 1975 1027e 14:39 36:39 35:19 10,936 694 W3295 Jelmer Klink Laag Zuthem 1999 1028e 15:19 38:03 35:19 10,936 695 W4195 Stefan Voorhorst Raalte 1970 1030e 15:13 37:21 35:20 10,931 696 C359 Benony Patjanan Alewijnse Zwolle 2 1975 1031e 14:45 35:57 35:20 10,931 697 C14 Wesley Bisschop Scania Production Zw 1035e 13:17 35:22 35:21 10,926 698 C512 Richard Plaggenmarsch Wavin 4 1981 1036e 14:29 36:42 35:22 10,920 699 C551 Poem ter Mors Gemeente Zwolle 9 1989 1037e 15:05 36:32 35:22 10,920 700 W4364 Martijn Grimmius Zwolle 1979 1040e 14:40 36:13 35:23 10,915
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 701 C461 Willem Klomp Rabobank IJsseldelta 1965 1041e 14:32 35:53 35:23 10,915 702 C475 Tonie Welmers Rabobank IJsseldelta 1967 1042e 14:48 35:50 35:23 10,915 703 W4278 Chris Elshof Heino 1999 1046e 15:20 38:07 35:24 10,910 704 W4689 Martijn Goeman Dommerholt Advocaten 1978 1047e 15:18 39:45 35:24 10,910 705 W4187 Thomas Assen Zwolle 2002 1048e 15:19 37:43 35:24 10,910 706 W3126 Tonny van der Ploeg Zwolle 1962 1049e 15:23 37:38 35:25 10,905 707 C526 Chris Wensink Wavin 7 1965 1051e 14:30 36:14 35:25 10,905 708 W4089 Sander Pool Zwolle 1991 1056e 15:03 39:02 35:26 10,900 709 C79 Yakup Kok Scania Production Zw 1059e 15:51 36:03 35:27 10,895 710 C93 Herman Oolman Scania Production Zw 1063e 14:29 36:52 35:29 10,885 711 C581 Willy Hoppen Ten Cate 2 1956 1066e 14:53 36:27 35:29 10,885 712 W4120 Wilco Boerman Diepenveen 1971 1067e 15:02 37:48 35:29 10,885 713 W4633 Yatho Weys Run2Day Zwolle 2002 1068e 15:34 39:21 35:29 10,885 714 C590 Emiel Boerkamp Ten Cate 4 1980 1071e 14:57 36:27 35:30 10,879 715 W4580 Rudi Kingma Zwolle 1959 1072e 14:43 40:23 35:30 10,879 716 C549 Rijk van Ark Gemeente Zwolle 9 1961 1073e 14:58 36:38 35:30 10,879 717 W4673 Patrick Holterman Enexis / Fudura 1974 1074e 14:48 39:54 35:30 10,879 718 C379 Remmelt Postma Abbott Laboratories 1983 1076e 14:42 38:25 35:31 10,874 719 C653 Jorge van Aartsen Wavin 3 1972 1077e 14:39 36:51 35:31 10,874 720 C632 Arjan Berends Scania Production Zw 1968 1078e 14:30 36:05 35:31 10,874 721 W4637 Hans Hartsuiker Wijzonol Bouwverven 1972 1080e 14:58 38:47 35:32 10,869 722 W3108 Martin ter Burg Zwolle 1975 1081e 14:58 37:13 35:32 10,869 723 C178 Gert Donker Scania Production Zw 1082e 15:17 36:07 35:33 10,864 724 W3136 Han van Dalen Zwolle 1953 1083e 15:05 36:26 35:33 10,864 725 W4438 Richard Boneschansker Zwolle 1995 1084e 15:21 37:51 35:34 10,859 726 C595 Gerrit Kerkdijk Ten Cate 5 1961 1086e 15:21 36:35 35:35 10,854 727 W4497 Amer Osman Hafian Zwolle 1982 1091e 13:56 35:48 35:39 10,834 728 W2762 Marc Havelaar Enexis / Fudura 1095e 15:24 39:12 35:40 10,829 729 C22 John Bosscha Scania Production Zw 1097e 14:53 36:08 35:41 10,824 730 W3465 Luiz Mulder Zwolle 1979 1100e 15:02 41:29 35:41 10,824 731 W3139 Arnold Vanderveen Brussels (BEL) 1979 1101e 15:37 39:30 35:41 10,824 732 C50 Jan Driessen Scania Production Zw 1107e 14:42 36:29 35:43 10,813 733 W2219 Mike Roelofs Zwolle 1977 1108e 14:50 39:00 35:43 10,813 734 C561 Rolf van Pijkeren Gemeente Zwolle 12 1973 1112e 14:24 36:35 35:43 10,813 735 W4671 Julian Wiegers Enexis / Fudura 2001 1114e 15:52 41:13 35:43 10,813 736 C124 Wiljan van Buiten Scania Production Zw 1115e 15:05 36:28 35:44 10,808 737 C48 Ricardo Domerchie Scania Production Zw 1123e 13:36 36:52 35:48 10,788 738 W3445 Pascal Kamphuis Zwolle 1977 1128e 15:16 38:01 35:49 10,783 739 W3282 Ton Schilderinck Hattem 1951 1129e 14:17 35:54 35:49 10,783 740 C554 Ronald Moes Gemeente Zwolle 10 1985 1130e 16:14 37:22 35:50 10,778 741 C42 Jaap den Dulk Scania Production Zw 1131e 14:52 36:25 35:50 10,778 742 C325 Jaap Feenstra Van der Kamp B.V. 7 1961 1134e 14:14 36:06 35:51 10,773 743 W3026 WJ Berendsen Zwolle 1972 1135e 15:40 39:38 35:51 10,773 744 W4562 Gerrit van Veen De Hoeve 1964 1137e 15:17 39:36 35:51 10,773 745 W3244 Nick van Nieuw Amerongen Zwolle 1998 1138e 15:05 40:42 35:52 10,768 746 W4735 Mark Bent Run2Day Zwolle 1980 1141e 14:38 38:36 35:54 10,758 747 W3415 Jaap van der Molen Zwolle 1958 1146e 14:16 36:28 35:55 10,753 748 W3417 Lennart van der Weide Zwolle 2001 1147e 15:00 36:54 35:55 10,753 749 W3418 Remco van der Weide Zwolle 1973 1148e 15:00 36:55 35:56 10,748 750 W4138 Gert-Jan Ubels Staphorst 1969 1149e 14:02 38:26 35:56 10,748
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 751 W4209 Johann Diermeier Swifterbant 1969 1152e 15:19 39:03 35:57 10,743 752 W3078 Rinus van Beers Zwolle 1962 1153e 15:08 39:27 35:57 10,743 753 W15 Dustin Kluin Epe 1993 1155e 14:53 40:26 35:58 10,738 754 W4623 Stijn ter Heerdt Run2Day Zwolle 2000 1156e 15:14 38:54 35:58 10,738 755 C645 Bas Witjes Zwolle 1978 1157e 14:58 36:40 35:58 10,738 756 W4207 Herman Westhof De Gemzen 1957 1160e 15:21 41:11 35:59 10,733 757 W4625 Jur Hulsink Run2Day Zwolle 1992 1161e 15:14 38:55 35:59 10,733 758 W4295 Robert van Dijk De Gemzen 1967 1164e 15:21 41:09 35:59 10,733 759 W3434 Matthijs Breel Kampen 1965 1165e 14:48 36:45 35:59 10,733 760 W4184 Siep Noordam Zwolle 1964 1167e 15:13 38:20 35:59 10,733 761 W3039 Peter van Heerde Zwolle 1961 1168e 15:12 38:21 36:00 10,728 762 W4489 Jordie Jans Zwolle 1985 1171e 14:15 38:01 36:01 10,723 763 W4216 Jelle Nienhuis Zwolle 1999 1172e 14:43 40:35 36:02 10,718 764 W4000 Dennis van Ommen Wezep 1979 1173e 15:07 39:41 36:02 10,718 765 C149 Tiberio Visscher Scania Production Zw 1175e 15:45 36:43 36:02 10,718 766 W3466 Gert Mulder Dalfsen 1956 1176e 15:10 36:58 36:03 10,713 767 W4378 Derk Bosch Zwolle 1962 1179e 15:30 38:26 36:04 10,709 768 W4465 Jelle van Haaster Amersfoort 1989 1182e 13:47 36:45 36:06 10,699 769 W4551 Hans Stokvis Atletics Nijverdal 1965 1184e 15:00 38:40 36:06 10,699 770 C536 Bas Blankhorst Gemeente Zwolle 6 1975 1185e 15:42 37:39 36:07 10,694 771 W4601 Thijs Schunselaar Stichting Time for H 2003 1186e 16:38 38:24 36:07 10,694 772 W4128 Lucas Loeffen Zwolle 1962 1189e 14:49 38:34 36:07 10,694 773 C294 Herman Schonewelle JFPT BV 3 1993 1190e 14:20 36:33 36:08 10,689 774 W4201 Robèrt Tiën Zwolle 1966 1191e 14:42 39:37 36:08 10,689 775 W3312 Rik Oosterlaar Heino 1998 1193e 15:31 38:54 36:09 10,684 776 W4669 Hans Kers Enexis / Fudura 1956 1196e 15:06 41:00 36:09 10,684 777 W4632 Tychro Weys Run2Day Zwolle 1999 1198e 15:15 40:02 36:10 10,679 778 C533 Normen Middelkoop Gemeente Zwolle 6 1980 1199e 15:41 37:43 36:10 10,679 779 W3247 Roland Hendriksen Heino 1974 1201e 15:19 37:28 36:11 10,674 780 C567 Bjorn Reiche X-Tend BV/CRAFT Bene 1990 1202e 15:45 37:36 36:11 10,674 781 W3263 Bas Hamerlinck Zwolle 1973 1204e 14:34 39:24 36:11 10,674 782 W4034 Jolte Pot Zwolle 1980 1206e 15:13 40:14 36:12 10,669 783 C91 Arjan Penninkhof Scania Production Zw 1209e 14:27 36:40 36:13 10,664 784 W4022 Dennis Eleveld Hattem 1999 1210e 15:21 37:44 36:13 10,664 785 W3347 Sander Booij Zwolle 2002 1214e 16:40 37:06 36:13 10,664 786 C131 Danny van der Walle Scania Production Zw 1215e 14:17 37:01 36:14 10,659 787 W4658 Albert de Graaf Enexis / Fudura 1976 1218e 15:09 41:07 36:15 10,654 788 W3454 Patrick de Waal Zwolle 1967 1219e 13:48 36:33 36:15 10,654 789 C357 Rene de Vries ITM Group 9 1970 1226e 14:14 36:21 36:17 10,645 790 W4101 Johan Kraan Hattem 1970 1230e 14:40 41:54 36:18 10,640 791 W4447 Nick Hiemstra Zwolle 1996 1236e 15:35 38:53 36:20 10,630 792 W3205 Richard Wakker Zwolle 1968 1237e 14:50 40:32 36:20 10,630 793 W4582 Jan-Peter van Keulen De Gemzen 1968 1239e 15:32 41:30 36:20 10,630 794 W4384 Ben van der Rijst Zwolle 1942 1242e 14:42 36:27 36:21 10,625 795 W3358 Berry Kragt Zwolle 1988 1244e 15:45 40:08 36:21 10,625 796 W4362 Kris Boneschansker Zwolle 1994 1245e 15:18 41:41 36:21 10,625 797 W4374 Jordi Soons Zwolle 1985 1246e 15:36 41:39 36:22 10,620 798 W3201 Harold Neijenhuis Hattem 1965 1247e 14:42 38:35 36:23 10,615 799 C132 Wim van Dijck Scania Production Zw 1248e 14:54 37:42 36:24 10,610 800 W3378 Mike Ebeling Zwolle 2001 1250e 16:23 41:44 36:24 10,610
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 801 C106 Rik Sanders Scania Production Zw 1252e 14:57 36:51 36:25 10,606 802 C372 Arjen Timmerman BDG Architecten Inge 1989 1257e 15:09 38:03 36:26 10,601 803 W4363 Philip Stokvis Epe 1967 1258e 14:58 36:34 36:26 10,601 804 C346 Henrieke Nentjes ITM Group 7 1995 1263e 14:41 36:40 36:27 10,596 805 W3222 Rick van de Streek Zwolle 2002 1265e 14:30 39:46 36:28 10,591 806 C344 Robin de Jong ITM Group 6 1989 1268e 14:22 36:35 36:28 10,591 807 C76 Erwin Kleinlugtenbeld Scania Production Zw 1269e 15:56 37:13 36:28 10,591 808 W3290 Mark van der Most Zwolle 1985 1271e 15:00 41:09 36:29 10,586 809 W3335 Sebastiaan Boom Zwolle 1988 1272e 16:08 39:05 36:29 10,586 810 C342 Allard Doornebal ITM Group 6 1971 1275e 12:33 36:35 36:29 10,586 811 W4272 Berry ten Hoven Zwolle 1975 1276e 15:26 40:38 36:29 10,586 812 W3403 Erik Kranendijk Deventer 1961 1278e 14:44 39:04 36:29 10,586 813 W4400 Erik Meinen Zwolle 1970 1283e 15:44 38:50 36:30 10,581 814 W16 Jaap Verschuren Almelo 1982 1284e 15:13 41:53 36:30 10,581 815 W3483 Jan van Putten Kampen 1958 1287e 14:58 36:37 36:32 10,572 816 W3248 Alfred Schuman PEC 1910 1963 1288e 14:53 37:36 36:33 10,567 817 W3151 Henk Gerrits Zwolle 1962 1295e 14:36 36:47 36:34 10,562 818 W4193 Leon van der Kolk Zwolle 1987 1297e 15:19 40:43 36:35 10,557 819 W4509 Jaap Oudenampsen Hasselt 1964 1298e 14:59 38:21 36:35 10,557 820 C52 Jeroen Eilander Scania Production Zw 1305e 14:56 36:42 36:36 10,552 821 W3363 Peter van Rossen Zwolle 1973 1308e 15:12 39:58 36:37 10,548 822 W4345 Vincent Goeij Zwolle 1992 1309e 14:54 41:44 36:37 10,548 823 C579 Jo Hobert Ten Cate 1 1952 1312e 15:54 36:38 36:38 10,543 824 W3124 Menno van Epen Vollenhove 1967 1317e 14:49 37:00 36:39 10,538 825 W3442 Albert Bakker Zwolle 1978 1320e 15:15 38:50 36:39 10,538 826 W4251 Youri Schaap Almelo 1996 1321e 15:49 39:39 36:39 10,538 827 C21 Hendrie Bosch Scania Production Zw 1324e 14:47 36:53 36:39 10,538 828 W4303 Rami Hamzeh Zwolle 1984 1325e 14:54 40:34 36:39 10,538 829 C588 Marcel Zanderink Ten Cate 3 1960 1326e 15:17 37:40 36:39 10,538 830 W4386 Denis Mandon Kampen 1963 1328e 15:42 38:47 36:40 10,533 831 W3077 Jan Katers Steenwijk 1970 1329e 14:47 37:27 36:40 10,533 832 W4588 Harmen Bremer Apeldoorn 1978 1331e 15:29 40:24 36:41 10,528 833 C313 Pieter Zeeman Van der Kamp B.V. 5 1968 1336e 15:31 36:54 36:42 10,524 834 C348 Martin Bulk ITM Group 7 1974 1337e 14:32 36:54 36:42 10,524 835 C324 Willen Schraal Van der Kamp B.V. 7 1969 1338e 15:23 37:02 36:42 10,524 836 W4482 Stein Ristjouw Zwolle 2001 1339e 15:30 37:20 36:42 10,524 837 W4480 Klaas Mosselaar Zwolle 2001 1342e 15:31 37:19 36:43 10,519 838 W3249 Rob Ahuis Zwolle 1973 1343e 15:39 40:31 36:43 10,519 839 C9 Arnaud Benjamins Scania Production Zw 1344e 13:51 37:00 36:43 10,519 840 W3298 Eddie Zuidema Zwolle 1982 1354e 15:45 41:33 36:45 10,509 841 C47 Hillebrand Diever Scania Production Zw 1355e 15:26 37:04 36:45 10,509 842 W4656 Laura Snel Intersport Schutte 1997 1356e 15:36 39:55 36:46 10,505 843 W4231 Daan Eggink Apeldoorn 1985 1357e 15:47 42:21 36:46 10,505 844 W3329 René Albouts De Gemzen 1960 1359e 15:33 37:48 36:46 10,505 845 C8 Hendrik Benjamins Scania Production Zw 1361e 13:51 37:03 36:46 10,505 846 W3260 Rene de Vries Dronten 1970 1362e 14:52 37:04 36:46 10,505 847 W4451 Johan Arends Zwolle 1982 1363e 15:25 38:05 36:46 10,505 848 W3232 Jan Smit Zwolle 1953 1365e 16:12 39:07 36:47 10,500 849 W4549 Anton Holsappel Heino 1961 1370e 15:48 38:29 36:49 10,490 850 C5 Kees de Bakker Scania Production Zw 1972 1371e 15:04 38:19 36:49 10,490
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 851 C513 Henk Reinders Wavin 5 1970 1372e 15:08 38:14 36:49 10,490 852 W3473 Don Kooyman Zwolle 1972 1373e 14:24 41:31 36:49 10,490 853 W4148 Hans van de Beek Hattem 1974 1376e 16:06 41:50 36:49 10,490 854 W4305 Jarno Kuiper Heerenveen 1980 1377e 15:38 40:46 36:50 10,486 855 C566 Brian de Smaele X-Tend BV/CRAFT Bene 1980 1378e 14:55 38:14 36:50 10,486 856 W3331 Duco van Es Staphorst 1968 1379e 15:45 41:39 36:50 10,486 857 C409 Ronald Otto P-Direkt; Ministerie 1971 1380e 15:28 37:46 36:50 10,486 858 C654 Ronald Breukelman 1984 1384e 14:52 38:16 36:51 10,481 859 C316 Jurie Korf Van der Kamp B.V. 6 1964 1385e 15:27 37:09 36:51 10,481 860 W4139 Ronald de Bruin Elburg 1983 1387e 16:18 39:25 36:52 10,476 861 W3435 Gerben Mijnheer Hasselt 2002 1389e 15:12 38:12 36:52 10,476 862 W4294 JanDouwe Douwstra Zwolle 1982 1390e 14:46 41:58 36:52 10,476 863 C292 Jan Wicher Vellinga JFPT BV 3 1978 1391e 14:47 37:15 36:52 10,476 864 W4165 Hein Brand Zwolle 2002 1392e 15:56 40:20 36:54 10,467 865 C550 Peter van Koulil Gemeente Zwolle 9 1954 1394e 15:01 37:25 36:54 10,467 866 C606 Patrick Kouma Landstede Sport & Be 1986 1397e 15:04 37:49 36:55 10,462 867 W3269 Albert van Beveren Zwolle 1980 1398e 16:54 38:19 36:55 10,462 868 C527 Henny Biemans Wavin 7 1954 1400e 15:08 37:17 36:56 10,457 869 W4217 Wim Hijnen Culemborg 1956 1401e 15:21 37:41 36:57 10,453 870 C390 Alfred Vredenborg IJssel Technologie B 1969 1405e 13:55 38:01 36:59 10,443 871 C405 Martijn Kerkdijk P-Direkt; Ministerie 1975 1410e 15:22 37:50 36:59 10,443 872 C274 Richard Bronkhorst AKSOS Accountants B. 1970 1411e 15:20 38:32 37:00 10,438 873 C376 Liibaan Mohamed Abbott Laboratories 1969 1412e 15:06 37:51 37:01 10,434 874 W3368 Herber Molemaker Zwolle 1964 1414e 15:47 40:18 37:01 10,434 875 W4744 Rolf ter Wee Zwolle 1981 1416e 14:49 37:35 37:01 10,434 876 W3159 Michel Kershof Zoetermeer 1960 1420e 15:00 37:34 37:03 10,424 877 W3121 Marc Beunk Zwolle 1961 1421e 15:39 39:17 37:04 10,420 878 W3104 Floris Visser Zwolle 1969 1422e 15:50 38:16 37:04 10,420 879 C319 Jacco Tijsen Van der Kamp B.V. 6 1972 1423e 15:06 37:14 37:04 10,420 880 C576 Tom van Elburg Ten Cate 1 1981 1428e 16:08 38:00 37:05 10,415 881 W4652 Herman Wibbelink Intersport Schutte 1988 1429e 15:44 40:20 37:06 10,410 882 W4338 Alexander Berends Raalte 1970 1430e 15:44 40:20 37:06 10,410 883 W4177 Bredenbeek Jeroen Hasselt 1956 1433e 16:03 42:09 37:08 10,401 884 C112 Rik Slendebroek Scania Production Zw 1437e 16:07 37:48 37:08 10,401 885 W4666 Wiebrand Seijdell Enexis / Fudura 1957 1440e 15:46 41:27 37:09 10,396 886 W3311 Hans van der Veen Zwolle 1958 1450e 15:52 42:03 37:11 10,387 887 W4040 Ruud Brinkman Nieuwleusen 1978 1456e 15:31 40:29 37:12 10,382 888 W4053 Max van Born Zwolle 1968 1461e 15:59 41:30 37:13 10,378 889 W3453 Mark de Jager PEC 1910 1977 1468e 16:19 39:24 37:13 10,378 890 W4676 Marco Lansink Staatshuys 1967 1469e 15:32 41:38 37:14 10,373 891 W4547 Rien Moes Balkbrug 1953 1470e 14:52 37:18 37:14 10,373 892 C544 Eric Jaspers Gemeente Zwolle 8 1970 1471e 15:27 38:20 37:14 10,373 893 W4638 Jerry Lamain Wijzonol Bouwverven 1976 1473e 18:09 39:34 37:15 10,368 894 W4699 Adri de Haan Isala 1953 1477e 15:47 38:08 37:15 10,368 895 W4291 Hylke Hoekstra Heerenveen 1966 1478e 15:20 39:04 37:15 10,368 896 W4204 Niek Blokland Zwolle 1990 1484e 15:07 40:58 37:17 10,359 897 W3397 Dennis Labrie Zwolle 1979 1485e 15:47 39:25 37:17 10,359 898 W4163 Dick Smit Genemuiden 1981 1486e 15:45 40:21 37:17 10,359 899 W3179 Paul Brand Zwolle 1961 1487e 15:57 40:44 37:18 10,354 900 W4577 Alex Rebergen Zwolle 1992 1488e 16:14 41:02 37:18 10,354
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 901 W3112 Martin Brummel Zwolle 1954 1489e 15:30 38:59 37:18 10,354 902 W3300 Jeroen de Vente Zwolle 1998 1494e 15:20 41:38 37:20 10,345 903 C96 Wietse Pals Scania Production Zw 1499e 14:50 37:58 37:22 10,336 904 W4146 Ruud Kolman Zwolle 1962 1508e 15:32 38:06 37:24 10,327 905 C425 Tjipjan Bouma PwC 4 1969 1509e 15:24 38:40 37:24 10,327 906 C63 Mike Huisman Scania Production Zw 1511e 14:14 37:36 37:24 10,327 907 W4605 Rob Middelkoop Stichting Time for H 1969 1528e 15:31 39:39 37:28 10,308 908 W4696 Pierre Blommers Isala 1961 1530e 16:12 39:47 37:28 10,308 909 W4322 Reitze de Vries Zwolle 2001 1531e 15:14 41:03 37:28 10,308 910 W3195 Richard Rompas Zwolle 1961 1534e 16:09 39:53 37:29 10,304 911 W4554 Paulo Bouwmeester Zwolle 1996 1540e 16:54 41:48 37:30 10,299 912 C434 Wilmer Aalbers Salverda 5 1992 1541e 15:05 38:26 37:30 10,299 913 W3402 Simon van Winsen Enschede 1970 1542e 14:52 41:35 37:30 10,299 914 W4553 Thierry Weulink Zwolle 1995 1543e 16:55 41:48 37:30 10,299 915 W4388 Erik Wolters Zwolle 1976 1545e 14:47 38:18 37:31 10,295 916 W4555 Arjan Grooteboer Meppel 1980 1547e 16:55 41:49 37:31 10,295 917 C85 Nicky Maail Scania Production Zw 1550e 15:00 37:35 37:32 10,290 918 W3169 Erik Bredenhoff Zwolle 1974 1552e 16:15 40:34 37:33 10,285 919 W3118 Edwin Leatemia Zwolle 1963 1555e 15:40 42:42 37:33 10,285 920 W3463 Paul ten Koppel Zwolle 1956 1559e 15:38 38:36 37:35 10,276 921 W4621 Lucas Klaren Run2Day Zwolle 2001 1560e 15:39 38:26 37:35 10,276 922 W4731 Roelof Schudee 4e Musketiers & Frie 1977 1561e 15:37 39:17 37:36 10,272 923 W4397 Tim Schudde Zwolle 2002 1563e 15:36 39:17 37:36 10,272 924 W3255 Ary Leguijt Zwolle 1966 1564e 15:45 39:17 37:36 10,272 925 W3000 Kalle Huzen Zwolle 2002 1565e 16:42 39:36 37:36 10,272 926 W4662 Frank Wolters Enexis / Fudura 1985 1568e 15:47 42:46 37:37 10,267 927 W4730 Rinaldo Lauret Zwolle 1984 1573e 15:17 41:34 37:38 10,263 928 W4376 Stefan Dries Zwolle 1986 1575e 14:58 39:41 37:39 10,258 929 W4122 Erik Klompe Zwolle 1976 1578e 15:53 38:44 37:40 10,254 930 W3100 Damian Plattel Zwolle 1995 1579e 16:45 41:06 37:40 10,254 931 1843 Stefan van den Burg Rabobank IJsseldelta 1981 1580e 15:10 38:09 37:40 10,254 932 W4112 Fred Leenstra Dronten 1962 1582e 15:00 41:52 37:40 10,254 933 W4618 Dennis Nootenboom Stichting Time for H 1981 1583e 16:11 41:06 37:41 10,249 934 W3416 Johan Lont Zwolle 1984 1589e 16:01 38:41 37:42 10,245 935 C429 Jurjen Eikenaar PwC 4 1991 1593e 15:52 38:59 37:42 10,245 936 C514 Johan Kamphuid Wavin 5 1965 1595e 16:25 39:08 37:43 10,240 937 W4515 Michiel Timmers Utrecht 1984 1599e 16:24 40:13 37:43 10,240 938 W4336 Koos Neuvel Wervershoof 1960 1600e 15:57 42:08 37:43 10,240 939 W3340 Bradley van den Bergh Zwolle 1964 1601e 15:11 40:04 37:43 10,240 940 W4463 Nick Bloeme Haarle gem Hellendoo 1990 1604e 15:27 40:58 37:44 10,236 941 W4030 Roelofjan Bouwhuis Zwolle 1977 1606e 15:57 39:42 37:44 10,236 942 W4043 Arjan Bottinga Zwolle 1974 1613e 15:01 41:40 37:45 10,231 943 W3239 Bert-Jan Klei Zwolle 1979 1616e 15:09 41:41 37:46 10,226 944 W4062 Melvin Schrage Weert 1986 1618e 15:45 39:21 37:46 10,226 945 W4180 Art Bruggink Zwolle 1972 1620e 15:21 41:42 37:46 10,226 946 C88 Jos Meliesie Scania Production Zw 1621e 16:10 37:57 37:47 10,222 947 W4449 Rob Hazelaar Sneek 1971 1631e 15:25 43:28 37:50 10,208 948 W4670 Rob Veldman Enexis / Fudura 2001 1634e 16:58 43:21 37:51 10,204 949 W3053 Edo Koch Zwolle 1980 1637e 15:37 40:54 37:52 10,199 950 W4024 Ruben de Velde Zwolle 2001 1638e 16:58 43:22 37:52 10,199
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 951 W4454 Theo Zuijdwijk Hierden 1965 1640e 16:25 43:02 37:53 10,195 952 W3305 Wessel ter Laak Nederland 2000 1642e 16:12 40:37 37:53 10,195 953 C238 Hugo de Jager VR & GGD IJsselland 1978 1646e 13:00 37:57 37:53 10,195 954 C28 Gerhard Busz Scania Production Zw 1648e 15:46 38:34 37:54 10,191 955 W4267 Jan Miedema Friesland 1956 1652e 16:09 43:07 37:55 10,186 956 W3386 Remko Schultz Zwolle 1978 1657e 15:23 38:58 37:56 10,182 957 W3116 Dani van der Vlis Nunspeet 1999 1658e 16:15 42:07 37:57 10,177 958 W3117 Jeroen Everts Meppel 1981 1662e 16:35 41:15 37:57 10,177 959 W3148 Vincent Dikken Zwolle 1970 1663e 16:16 42:28 37:57 10,177 960 W4354 Bas Schippers Enschede 1995 1669e 16:15 40:49 37:59 10,168 961 W4379 Sead Ahmethodzic Den Ham Ov 1960 1674e 15:56 40:39 37:59 10,168 962 W3471 Kyllian Moorlag Zwolle 2001 1675e 15:39 41:01 37:59 10,168 963 W3323 Eric Nak Zwolle 1966 1681e 16:22 40:32 38:01 10,159 964 W4490 Lucas Nak Zwolle 1998 1683e 16:23 40:32 38:01 10,159 965 W3083 Jeffrey Topcu Heerde 1989 1686e 16:54 39:33 38:02 10,155 966 W3045 Tim Nijboer Raalte 1992 1689e 16:31 40:39 38:03 10,150 967 W4001 Thijs Hagen Raalte 2002 1696e 15:35 39:20 38:04 10,146 968 W3029 Leon Ruijter Wijhe 1998 1697e 17:47 41:38 38:04 10,146 969 W3004 Marcel Hagen Raalte 1970 1699e 15:35 39:21 38:05 10,141 970 W3084 Peter Runhaar Zwolle 1973 1701e 15:56 42:02 38:05 10,141 971 W4036 Ralf van Hoorn Zwolle 1976 1703e 16:01 41:45 38:06 10,137 972 W3274 Arjan Oosterhoff PEC 1910 1986 1706e 16:16 40:26 38:06 10,137 973 C402 Erik Zantingh P-Direkt; Ministerie 1975 1707e 15:46 39:01 38:07 10,133 974 C437 Erwin Mulder Salverda 5 1977 1709e 15:46 39:02 38:07 10,133 975 W4185 Jeroen Tuin Zwolle 1983 1713e 16:19 42:40 38:09 10,124 976 W4459 Henri Koele Vitesse '08 1971 1716e 15:59 41:36 38:10 10,119 977 W4311 Henry Snippe IJsselmuiden 1996 1717e 15:02 38:47 38:10 10,119 978 W4253 Hassan Mukadam Zwolle 1969 1718e 15:06 42:17 38:11 10,115 979 W3424 Gerrit Schuurman Vroomshoop 1962 1722e 16:17 42:11 38:12 10,110 980 C84 Jeff Lungu Scania Production Zw 1724e 17:00 38:13 38:13 10,106 981 W4070 Maarten van Loo (Warmlope Zwolle 1986 1731e 16:44 40:45 38:15 10,097 982 W3271 Jelmer Dijkstra Utrecht 1986 1740e 15:44 43:56 38:19 10,080 983 C29 Johan Compagner Scania Production Zw 1741e 15:01 38:40 38:19 10,080 984 W1287 Justin Posthuma Nijverdal 1994 1742e 16:17 43:19 38:19 10,080 985 W3447 Arno Kromdijk Zwolle 1970 1748e 14:40 38:55 38:21 10,071 986 W4596 Adri Perez Nijverdal 1981 1750e 16:16 43:21 38:21 10,071 987 C113 Martijn Smit Scania Production Zw 1757e 14:29 38:40 38:23 10,062 988 W3041 Han Nijboer Raalte 1959 1759e 16:42 40:59 38:24 10,058 989 W3437 Laurens Bouwmeester Zwolle 1981 1762e 16:30 43:57 38:25 10,053 990 W3439 Pieter Brouwer Zwolle 1958 1766e 16:14 41:03 38:25 10,053 991 W3049 Frank Boonstra Wezep 1986 1767e 16:36 43:55 38:26 10,049 992 W4073 Frans Fleer Meppel 1958 1779e 15:22 39:55 38:28 10,040 993 W3099 JanWillem Maijvis Zwolle 1960 1781e 16:15 41:36 38:29 10,036 994 W4141 Niels Lem Wilhelminaoord 2000 1784e 15:03 38:57 38:31 10,027 995 W3105 Hans Renckens Zwolle 1986 1785e 16:35 43:48 38:31 10,027 996 W3359 Bart Lubbinge Zwolle 1967 1793e 15:55 42:32 38:32 10,023 997 C156 Carlo Zagers Scania Production Zw 1795e 16:00 38:42 38:32 10,023 998 C155 Albert Zagers Scania Production Zw 1797e 16:00 38:43 38:33 10,019 999 W4284 Paul van Eck Rotsterhaule 1970 1798e 15:58 41:53 38:33 10,019 1000 W4016 Peter Aaldenberg Zwolle 1955 1801e 16:04 41:54 38:34 10,014
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1001 W4571 Jaap Piek Heerenveen 1973 1803e 16:09 42:53 38:35 10,010 1002 W3303 Gerrit Strookappe Raalte 1958 1805e 15:57 41:36 38:36 10,006 1003 W4242 Kevin Pegel Almelo 1994 1808e 16:16 42:05 38:36 10,006 1004 W4205 Daniel Huisman Kampen 1986 1809e 16:21 41:02 38:36 10,006 1005 W3302 Wicher Nieborg Zwartsluis 1966 1814e 16:04 41:34 38:38 9,997 1006 W4129 Gerrit van Dijk Zwolle 1967 1817e 16:22 41:04 38:38 9,997 1007 W3414 Ronald van Til Dronten 1972 1819e 16:12 39:58 38:39 9,993 1008 W4754 Adwin Dijkhuizen Apeldoorn 1982 1820e 16:35 41:25 38:39 9,993 1009 C318 Marcel Bakker Van der Kamp B.V. 6 1969 1824e 15:05 38:51 38:40 9,988 1010 W4753 Geert Prophitius Elburg 1983 1827e 16:36 41:26 38:41 9,984 1011 C73 Marcel Kinket Scania Production Zw 1830e 16:31 39:31 38:42 9,980 1012 C54 Dessie Fessehazion Scania Production Zw 1833e 16:32 39:31 38:42 9,980 1013 W4391 Ferdinand Knol Zwolle 1987 1836e 15:44 42:31 38:44 9,971 1014 C382 Jonny Veldhuis Abbott Laboratories 1966 1839e 15:42 41:41 38:44 9,971 1015 W3477 Klaas Buskes Hasselt 1964 1840e 16:32 40:26 38:45 9,967 1016 W4173 Gerrit Huisman Kampen 1960 1842e 16:21 41:11 38:45 9,967 1017 C423 Mathijs de Groot PwC 3 1989 1843e 16:02 39:59 38:45 9,967 1018 W4286 Martin Bleijenburg Zwolle 1969 1846e 15:35 43:51 38:46 9,963 1019 7581 Arnoud Moed Enexis / Fudura 1976 1848e 16:12 42:55 38:46 9,963 1020 W4249 Peter Slurink Genemuiden 1992 1849e 16:15 41:53 38:47 9,958 1021 W3002 Jan Huzen Zwolle 1969 1850e 16:42 40:47 38:48 9,954 1022 W4210 Harwolt Bonthuis Genemuiden 1969 1852e 16:16 41:54 38:49 9,950 1023 C582 Herman Jansen vd Sligte Ten Cate 2 1964 1853e 16:04 39:52 38:49 9,950 1024 W4164 Guus Brand Zwolle 1998 1854e 15:58 42:16 38:50 9,946 1025 C585 Dennis Stroomberg Ten Cate 3 1969 1855e 16:04 39:53 38:50 9,946 1026 W3343 Junny Sankon Zwolle 1979 1857e 14:44 39:01 38:51 9,941 1027 C362 Ali Yildirim Alewijnse Zwolle 2 1967 1858e 14:33 39:25 38:51 9,941 1028 C494 Arnold Haverkamp Wavin 1 1976 1864e 15:51 40:07 38:53 9,933 1029 W4100 Jos van Putten Zwolle 1980 1866e 17:07 43:19 38:55 9,924 1030 C404 André Roelofs P-Direkt; Ministerie 1958 1874e 15:43 39:50 39:00 9,903 1031 C100 John Quandt Scania Production Zw 1876e 16:55 43:42 39:00 9,903 1032 W4323 Nick Pluim Zutphen 1991 1879e 16:02 44:28 39:01 9,899 1033 C32 Erik de Gilde Scania Production Zw 1882e 16:04 39:44 39:02 9,895 1034 W4718 Ben Bouwhuis Marknesse 1952 1886e 15:31 40:24 39:03 9,890 1035 W4213 Benno Blokzijl Genemuiden 1974 1887e 16:16 42:09 39:03 9,890 1036 W4234 Ron Eggink Vaassen 1955 1891e 16:39 44:40 39:04 9,886 1037 W3052 Nick Makkinga Ommen 1991 1892e 16:14 43:20 39:05 9,882 1038 W4237 Arno Withaar Genemuiden 1982 1894e 16:06 41:47 39:06 9,878 1039 C317 Dirk Kuijt Van der Kamp B.V. 6 1979 1896e 16:01 39:16 39:06 9,878 1040 C499 Hans van de Vorst Wavin 2 1960 1897e 16:40 40:29 39:07 9,874 1041 W3373 Tony Ling Zwolle 1978 1898e 16:01 42:01 39:07 9,874 1042 W4244 Eli Schaap Almelo 1962 1910e 16:19 42:10 39:09 9,865 1043 W4661 Johan Witteveen Enexis / Fudura 1951 1916e 16:22 43:29 39:12 9,853 1044 W3021 Wietze Postma Zwolle 1973 1920e 15:53 43:37 39:14 9,844 1045 W3101 Marten van der Werf Zwolle 1947 1926e 16:11 40:24 39:18 9,827 1046 C276 Geurt van de Kraats KRAANBOLWERK 2 1968 1927e 16:17 40:52 39:18 9,827 1047 C283 Bernard Nanninga JFPT BV 1 1951 1937e 16:21 39:43 39:19 9,823 1048 C563 Ron Oortwijn Gemeente Zwolle 13 1963 1941e 15:50 40:24 39:20 9,819 1049 W4045 Jeffrey Dreuning Zwolle 2002 1943e 16:29 43:53 39:20 9,819 1050 C553 Bram Heijdeman Gemeente Zwolle 10 1990 1944e 16:15 40:53 39:20 9,819
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1051 W4529 Siem Kosse Wijhe 2001 1949e 14:47 42:02 39:21 9,815 1052 W3344 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 1950e 16:36 41:37 39:22 9,811 1053 W4440 Antonio Lange Zwolle 1964 1951e 16:43 40:48 39:22 9,811 1054 W4575 Robert Gast Zwolle 1983 1954e 16:12 41:42 39:22 9,811 1055 C495 Michal Krasnoborski Wavin 1 1976 1955e 16:36 40:42 39:22 9,811 1056 W4035 Jeffrey Weisfelt Veendam 1978 1961e 17:10 42:26 39:24 9,803 1057 W1281 Elze Horlings Zwolle 1966 1965e 16:41 44:25 39:25 9,798 1058 W3016 John Havers Zwolle 1971 1973e 16:37 42:06 39:28 9,786 1059 W3457 Rob van der Ploeg Zwolle 1967 1974e 16:31 41:11 39:28 9,786 1060 W4494 Evert-Jan ten Brundel Zwolle 1961 1981e 15:23 41:14 39:30 9,778 1061 W4255 André Blommers Sprint 1965 1985e 16:36 41:50 39:32 9,769 1062 W3007 Jouk Ovinge Zwolle 1991 1986e 16:59 44:18 39:32 9,769 1063 W4682 Annet ter Horst Staatshuys 1955 1993e 16:18 44:05 39:34 9,761 1064 W4681 Bert ter Horst Staatshuys 1950 1998e 16:03 44:04 39:35 9,757 1065 C55 André Frijlink Scania Production Zw 2005e 16:07 39:43 39:37 9,749 1066 C580 Bert Hoogenkamp Ten Cate 2 1966 2007e 15:06 40:36 39:37 9,749 1067 W4636 Sander Kloekke Wijzonol Bouwverven 1972 2009e 16:34 44:05 39:38 9,745 1068 W4643 Jordi Ester Monicares Foundation 1999 2010e 16:55 40:42 39:38 9,745 1069 W3468 Pim van de Streek Zwolle 1989 2013e 16:21 44:03 39:39 9,741 1070 W3020 Patrick Bijker Zwolle 1983 2016e 16:24 40:58 39:39 9,741 1071 W3478 Berend de Jonge Leusden 1964 2017e 16:11 43:00 39:41 9,733 1072 W3014 Richard Braun Bedum 1978 2023e 16:55 44:13 39:43 9,724 1073 W4351 Johannes Berghuis Epe 2002 2025e 17:48 44:45 39:44 9,720 1074 W3085 Jeroen Benjamins Zwolle 1975 2027e 16:10 43:41 39:45 9,716 1075 W3339 Nino de Vries Apeldoorn 2002 2028e 16:23 42:04 39:45 9,716 1076 W4352 Dax van Meurs Epe 2002 2029e 17:50 44:46 39:45 9,716 1077 W4115 Peter Filius Zalk 1970 2032e 16:51 41:25 39:45 9,716 1078 W4350 Frank Berghuis Epe 1961 2033e 17:46 44:48 39:46 9,712 1079 W3017 Dennis Zwiers Zwolle 1975 2036e 16:33 43:03 39:46 9,712 1080 W4292 Jaap Koster Meppel 1957 2037e 16:43 43:02 39:47 9,708 1081 W3404 Marten Suurmeeijer Diemen 1971 2043e 16:07 40:35 39:48 9,704 1082 W4118 Tino Jansen op de Haar Zwolle 1970 2044e 16:23 41:49 39:48 9,704 1083 W3149 Denny Kroeze Zwolle 1985 2047e 17:03 44:50 39:49 9,700 1084 W3355 Martin Koekenberg Zwolle 1970 2062e 15:24 44:47 39:51 9,692 1085 W4238 Joost Noorland IJsselmuiden 1993 2063e 15:47 41:38 39:52 9,688 1086 W4477 Lauwerens van Eekeren Zwolle 1972 2065e 17:12 41:57 39:52 9,688 1087 W3304 Olaf Lageveen Zwolle 1976 2068e 16:01 44:24 39:52 9,688 1088 W4678 Paul Reef Staatshuys 1965 2073e 17:11 44:18 39:53 9,684 1089 C7 Marcel Beij Scania Production Zw 2076e 15:35 40:18 39:55 9,676 1090 W4002 Richard Zijdeman Amersfoort 1976 2077e 17:03 44:31 39:55 9,676 1091 W4223 Robert Bosch Hattem 1978 2078e 17:06 41:45 39:55 9,676 1092 W3369 Hans van der Vegt Zwolle 1958 2083e 16:36 43:20 39:56 9,672 1093 W3123 Janwillem Schiltman Zwolle 1966 2086e 16:59 41:43 39:56 9,672 1094 W3352 Kees van Assenbergh Apeldoorn 1972 2087e 16:14 41:34 39:56 9,672 1095 W4081 Walter Spijkerbosch Zwolle 1974 2088e 17:23 44:00 39:57 9,668 1096 W3428 Arnold Haakman Hoogezand 1968 2089e 15:54 40:45 39:57 9,668 1097 W4004 Richard Pruis Zwolle 1971 2091e 16:34 42:36 39:57 9,668 1098 C439 Rene Bosch Salverda 6 1974 2094e 17:00 41:26 39:57 9,668 1099 W3001 Sander Pestman Genemuiden 1965 2099e 16:17 43:34 39:58 9,664 1100 W3005 Marc Visser IJsselmuiden 1973 2100e 15:28 40:27 39:58 9,664
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1101 W4521 Peter de Weijer AV Aalsmeer 1976 2103e 17:04 45:15 40:00 9,656 1102 W3297 Rolfe van de Spreng Berkel en Rodenrijs 1971 2105e 17:35 44:09 40:01 9,651 1103 C107 Stephan Scholten Scania Production Zw 2113e 16:30 41:18 40:03 9,643 1104 C38 Wolfgang de Leeuw Scania Production Zw 2124e 16:31 40:48 40:04 9,639 1105 W4328 Jan van Dieren Zwolle 1976 2128e 17:42 44:09 40:04 9,639 1106 W3165 Gerrit Euverman Zwolle 1962 2132e 16:09 45:04 40:05 9,635 1107 W3245 Rob van Nieuw Amerongen Zwolle 1964 2133e 16:38 44:56 40:06 9,631 1108 W4232 Jaap Hetebrij Wenum Wiesel 1962 2136e 17:31 44:52 40:06 9,631 1109 C19 Tonnie Borman Scania Production Zw 2138e 15:28 40:26 40:07 9,627 1110 W3299 Machiel Schilder Zwolle 1974 2141e 16:52 42:51 40:08 9,623 1111 C428 Harm van Beek PwC 4 1989 2153e 16:06 41:23 40:11 9,611 1112 W4373 Willem Veenstra Kampen 1985 2156e 17:19 45:53 40:11 9,611 1113 W3430 Jan Scholten Hardenberg 1958 2167e 16:50 43:25 40:16 9,592 1114 C139 Perry van Leeuwarden Scania Production Zw 2175e 16:36 41:06 40:18 9,584 1115 W4098 Jacob van Aperloo Delfzijl 1954 2178e 16:46 44:18 40:19 9,580 1116 W3188 Frank van den Belt Zwolle 1969 2179e 17:45 45:01 40:19 9,580 1117 W3154 Daan van den Bosch Zwolle 1977 2180e 17:24 42:20 40:20 9,576 1118 W4028 Lucas van Riel Heino 2003 2186e 16:56 44:30 40:21 9,572 1119 W4114 Jurrien van der Velde Zalk 1962 2187e 16:49 42:01 40:22 9,568 1120 W4422 Andries de Waard Statina 1971 2192e 16:21 42:57 40:24 9,560 1121 W4464 Marko van Gaalen Zwolle 1978 2195e 17:12 42:30 40:25 9,556 1122 W4646 Andor van Gurchom Intersport Schutte 1978 2200e 17:07 43:39 40:27 9,548 1123 W3113 Koos Dekker Nunspeet 1957 2205e 17:46 44:42 40:29 9,540 1124 W4606 Jos van Dongen Stichting Time for H 1978 2207e 16:40 42:39 40:29 9,540 1125 C524 Henk Potgieter Wavin 7 1960 2211e 16:47 41:59 40:31 9,532 1126 C516 Rienk Potgieter Wavin 5 1962 2214e 16:44 42:00 40:31 9,532 1127 W3421 Bert Scholten Zwolle 1983 2215e 15:59 41:58 40:31 9,532 1128 W4470 Jan Pieter van Dalen Zwolle 1977 2218e 16:59 44:32 40:33 9,525 1129 W3110 Elmond Sasso Zwolle 1961 2220e 17:01 44:06 40:33 9,525 1130 W4579 Erik van der Heide Zwolle 1968 2221e 16:41 45:45 40:34 9,521 1131 W4578 Alex de Jonge Hoogeveen 1969 2222e 16:41 45:44 40:34 9,521 1132 W4003 Erik Luesken Harderwijk 1985 2226e 16:24 41:55 40:35 9,517 1133 C287 Patrick Jansen JFPT BV 2 1971 2244e 16:41 41:01 40:40 9,497 1134 C506 Maarten Klunder Wavin 3 1954 2246e 16:07 41:00 40:40 9,497 1135 W4134 Maarten Veenstra Utrecht 1984 2250e 16:39 42:47 40:41 9,493 1136 W3234 Peter Sluiter Zwolle 1960 2252e 16:06 42:19 40:41 9,493 1137 W4513 Jasper Ponsteen Wijhe 1987 2255e 17:46 43:14 40:43 9,486 1138 W4329 Dennis Lakerveld Lexmond 1988 2257e 17:19 45:50 40:43 9,486 1139 W4514 Patrick van den Hoorn Elburg 1987 2260e 17:47 43:15 40:43 9,486 1140 C314 Mark van den Ing Van der Kamp B.V. 5 1969 2261e 17:31 41:03 40:43 9,486 1141 W4516 Ton Raijmakers Zwolle 1955 2265e 16:36 42:59 40:45 9,478 1142 W4743 Michael van Andel Zwolle 1991 2272e 16:20 44:22 40:46 9,474 1143 W3096 Ton Wolf Zwolle 1989 2280e 17:01 42:48 40:47 9,470 1144 W3270 Lambert Postma Zwolle 1956 2285e 16:52 41:24 40:48 9,466 1145 C160 Jack Diender Scania Production Zw 2289e 16:32 41:31 40:48 9,466 1146 C45 Sander Diender Scania Production Zw 2291e 16:32 41:31 40:49 9,462 1147 C268 Chris Nijhof Deltion College 2 1977 2292e 17:28 42:25 40:49 9,462 1148 W4301 Michiel Brus Zwolle 1986 2293e 17:41 42:40 40:49 9,462 1149 W4604 Joost Smink Stichting Time for H 1972 2294e 17:51 43:16 40:49 9,462 1150 C46 Michiel Diender Scania Production Zw 2296e 16:32 41:32 40:50 9,458
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1151 W4367 Chiel Weertman Zwolle 2002 2298e 16:56 43:01 40:51 9,455 1152 W4544 Paul Lindeboom Sneek 1961 2302e 16:20 44:37 40:53 9,447 1153 W4368 Erwin Weertman Zwolle 1967 2304e 16:56 43:02 40:53 9,447 1154 W3426 Eelco de Jong Zwolle 1979 2318e 17:23 45:48 40:57 9,432 1155 W3091 Henk Langelo Dedemsvaart 1955 2321e 16:36 44:20 40:58 9,428 1156 C123 Marcel van Berkum Scania Production Zw 2325e 17:24 41:31 41:02 9,412 1157 C441 Wipi Brommer Salverda 6 1968 2331e 17:06 42:27 41:04 9,405 1158 C323 Kawsu Jarju Maas Van der Kamp B.V. 7 1967 2332e 12:22 41:05 41:04 9,405 1159 W4439 Daan Kolenbrander Hardenberg 2000 2342e 17:08 42:03 41:06 9,397 1160 W4602 Jan Lansbergen Stichting Time for H 1981 2352e 17:05 44:37 41:10 9,382 1161 W4339 Henk Casteel Wezep 1955 2359e 16:34 44:02 41:13 9,370 1162 W4653 Herman Kieftenbeld Intersport Schutte 1955 2365e 17:10 43:04 41:13 9,370 1163 W3354 Henk ter Steeg Zwolle 1967 2368e 16:36 45:43 41:14 9,367 1164 C40 Jeroen Dekker Scania Production Zw 2373e 16:18 41:54 41:15 9,363 1165 W4651 Jeremy Hagen Intersport Schutte 1993 2378e 17:54 44:31 41:16 9,359 1166 W4597 Gerbrig Dijkhuizen Zwolle 1975 2382e 17:16 46:36 41:17 9,355 1167 W4680 Michel Veenhuis Staatshuys 1983 2385e 17:54 45:47 41:19 9,348 1168 W4608 Jan de Vries Stichting Time for H 1982 2389e 17:52 43:45 41:19 9,348 1169 C244 André Jeths VR & GGD IJsselland 1965 2391e 16:29 41:44 41:20 9,344 1170 W3275 Conno Hendriksen Zwolle 1981 2392e 17:07 45:26 41:20 9,344 1171 W4695 Robert Lok Isala 1977 2394e 17:50 45:54 41:21 9,340 1172 W4448 Frank Oostrom Zwolle 1960 2398e 17:16 47:54 41:22 9,337 1173 W4403 HJ Berendsen Eibergen 1970 2399e 17:05 45:10 41:22 9,337 1174 W4038 Lars Thalen Zwolle 1981 2402e 17:15 44:41 41:23 9,333 1175 W4037 Raymon Thalen Zwolle 1976 2404e 17:15 44:41 41:23 9,333 1176 W3265 Christian Schraa Elburg 1975 2408e 15:35 42:39 41:25 9,325 1177 W3376 Jeroen Kamphuis Arnhem 1985 2411e 17:05 45:18 41:26 9,321 1178 W4168 Bastiaan van Gelder Zwolle 1997 2413e 16:58 44:49 41:27 9,318 1179 W4203 Henk Schippers Zwolle 1967 2416e 17:45 46:35 41:28 9,314 1180 C523 Marinus Bakker Wavin 7 1967 2423e 16:47 42:28 41:30 9,307 1181 W3366 Dennis Postma Dronten 1983 2424e 16:52 42:08 41:30 9,307 1182 W3122 Klaas van Olst Oosterwolde Gld 1950 2428e 17:23 42:48 41:31 9,303 1183 W4417 Niels Methorst Apeldoorn 1982 2440e 17:19 46:50 41:35 9,288 1184 W4446 Wilfried Bruggeman Raalte 1974 2441e 16:39 45:16 41:35 9,288 1185 W4639 Edward van Wonderen Monicares Foundation 1966 2446e 17:27 46:23 41:36 9,284 1186 W4271 Wout Bekendam Genemuiden 1947 2453e 16:48 44:44 41:37 9,280 1187 W4117 Jeroen van Heerde Zwolle 1991 2459e 17:31 46:51 41:39 9,273 1188 W4257 Maarten van Doorn Zwolle 1972 2462e 17:41 42:41 41:40 9,269 1189 W1910 Wiecher Braad Emmeloord 1957 2464e 17:00 43:42 41:40 9,269 1190 W4075 Gert Dijkstra Wezep 1953 2472e 17:10 44:40 41:41 9,266 1191 C86 Henk Meijerman Scania Production Zw 2476e 17:02 42:07 41:42 9,262 1192 W4377 Richard Zwart Zwolle 1969 2490e 17:20 45:05 41:45 9,251 1193 C114 Reint Smit Scania Production Zw 2492e 17:21 42:32 41:46 9,247 1194 W3132 JP van Grieken Dronten 1969 2493e 17:52 45:54 41:46 9,247 1195 W4495 Peter Compaijen Elburg 1991 2495e 17:15 46:40 41:46 9,247 1196 W4698 Everard Roelofs Isala 1971 2496e 17:49 46:21 41:46 9,247 1197 W3220 Marco Scherpen Zwolle 2002 2503e 17:37 42:20 41:49 9,236 1198 W4610 Matthijs Kuik Stichting Time for H 2002 2509e 17:55 44:13 41:51 9,229 1199 W4558 Sven Schmal Zwolle 1999 2512e 17:50 46:21 41:52 9,225 1200 C130 Yfke van der Vet Scania Production Zw 2525e 17:26 42:37 41:55 9,214
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1201 W3294 Nico Wassens Dedemsvaart 1955 2529e 17:32 47:17 41:57 9,207 1202 W3325 Jan Timmer Deventer 1945 2534e 16:27 42:23 41:59 9,199 1203 W4082 Jeroen Haaksema Zwolle 1991 2539e 18:00 46:10 42:01 9,192 1204 W3431 Erik van den IJssel Duiven 1964 2549e 16:57 44:08 42:04 9,181 1205 W4102 Daniel van der Meulen Kampen 1981 2551e 17:50 46:30 42:05 9,178 1206 W4557 Eric Streefland Kampen 1973 2552e 17:23 45:46 42:05 9,178 1207 W4196 Ton Hofstede Zwolle 1942 2560e 17:09 46:23 42:08 9,167 1208 W3027 Bart Mars Zwolle 1985 2561e 17:16 47:27 42:08 9,167 1209 W4261 Muus Groot Zwolle 1982 2563e 17:01 45:45 42:08 9,167 1210 W4667 Roy van Loevezijn Enexis / Fudura 1968 2566e 17:34 45:40 42:09 9,163 1211 W3076 Steven Schepers Zwolle 1972 2571e 16:53 47:06 42:11 9,156 1212 W3481 Kristian Beijer Zwolle 1974 2573e 16:55 47:07 42:11 9,156 1213 C424 Anton Boxem PwC 3 1977 2574e 17:38 43:23 42:11 9,156 1214 W4236 Herman van Dalfsen Genemuiden 1983 2575e 17:40 44:53 42:12 9,152 1215 W4145 Tom Luchies Assen 1987 2577e 18:01 46:48 42:12 9,152 1216 W4072 Gert Drost (Warmlopers) Nunspeet 1963 2594e 18:14 44:46 42:18 9,130 1217 W3102 Bouke de Vos Zwolle 1952 2595e 18:12 47:26 42:18 9,130 1218 W3289 Jan Brink Zwolle 1971 2596e 17:35 47:24 42:18 9,130 1219 W4382 Pieter van Eijsden Zwolle 1987 2600e 18:05 45:11 42:20 9,123 1220 W4616 Erik Peters Stichting Time for H 1990 2606e 18:34 46:35 42:23 9,113 1221 W4642 Femtinus Rozema Monicares Foundation 1969 2610e 18:02 47:49 42:23 9,113 1222 W3362 Roy Boeve Zwolle 1969 2623e 17:42 46:31 42:30 9,088 1223 W3342 Suhat Bulutlar Zwolle 1974 2630e 18:10 46:54 42:33 9,077 1224 W4348 Mart Kuiper Zwolle 1994 2632e 16:49 43:17 42:34 9,073 1225 C465 Dirk-Jan Dekker Rabobank IJsseldelta 1984 2637e 18:00 43:14 42:35 9,070 1226 W3219 Hans Scherpen Zwolle 1967 2651e 17:27 43:48 42:41 9,048 1227 W4612 Maik Bollema Stichting Time for H 1999 2655e 17:45 50:01 42:42 9,045 1228 W4611 Arjan van der Vlis Stichting Time for H 1984 2656e 17:44 50:01 42:42 9,045 1229 W4613 Martin Leijen Stichting Time for H 1971 2657e 17:45 50:02 42:42 9,045 1230 W3160 Mike de Wilde 't Harde 1976 2658e 17:03 49:49 42:42 9,045 1231 W4506 Henk Bultman IJsselmuiden 1960 2661e 18:35 47:04 42:43 9,041 1232 W4532 Edwin Veenendaal Zwolle 1971 2667e 17:18 46:57 42:44 9,038 1233 W3277 Jaap Wams Zwolle 1956 2670e 16:51 44:44 42:46 9,031 1234 W4197 Emile Zwerink Zwolle 1984 2685e 17:31 46:46 42:49 9,020 1235 W3194 Bert-Jan Westerink Wezep 1992 2691e 17:31 45:52 42:51 9,013 1236 C426 Roland Pool PwC 4 1958 2692e 17:45 44:01 42:51 9,013 1237 W3286 Arjan Ravesloot Beekbergen 1962 2694e 17:45 46:55 42:52 9,010 1238 C349 Gert Turien ITM Group 7 1967 2698e 17:11 43:07 42:55 8,999 1239 C81 Lars Kuipers Scania Production Zw 2702e 17:18 43:02 42:56 8,996 1240 W4171 Ton Harbrink Zwolle 1959 2713e 17:27 47:26 43:01 8,978 1241 W4144 Bert Hazeveld Assen 1955 2724e 18:08 47:41 43:03 8,971 1242 W3317 Gordon Houtsma Heino 1975 2727e 17:52 47:04 43:05 8,964 1243 W4274 Willy Tonis Zwolle 1971 2735e 17:29 44:52 43:09 8,951 1244 W4745 Niels Drost Zwolle 1991 2743e 17:32 47:55 43:13 8,937 1245 W4227 Eelco Bottenheft Hilversum 1974 2746e 18:08 46:05 43:14 8,933 1246 W3208 Gerard van der Gronden Zwolle 1968 2748e 17:08 45:49 43:14 8,933 1247 C484 Anne Snijder Rabobank IJsseldelta 1993 2767e 17:41 44:31 43:21 8,909 1248 W4094 Marcel Mars Dalfsen 1969 2769e 17:56 45:26 43:22 8,906 1249 W3320 Titus Verlaan Zwolle 1982 2773e 17:55 45:53 43:25 8,896 1250 W4025 Johannes Eilander Zwolle 1956 2774e 18:05 46:16 43:25 8,896
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1251 W4031 Henri Bouwhuis Zwolle 1960 2776e 18:06 46:17 43:25 8,896 1252 W3030 Renë Sluiter Zwolle 1965 2778e 18:06 46:17 43:26 8,892 1253 W3157 Gino van Spil Ommen 1996 2782e 18:28 47:12 43:26 8,892 1254 W3326 Detlev Ossendorp Zwolle 1966 2783e 17:41 45:05 43:27 8,889 1255 W3158 Bernard van Spil Ommen 1965 2784e 18:27 47:13 43:27 8,889 1256 W3382 Jeroen Kropman Groningen 1988 2786e 17:28 46:13 43:27 8,889 1257 W4248 Harrie Timmer Zwolle 1982 2788e 18:05 47:26 43:28 8,885 1258 C560 Frans Zwarts Gemeente Zwolle 12 1977 2797e 17:37 44:39 43:33 8,868 1259 W4389 Ruben Nijhuis Zwolle 1977 2800e 17:37 48:00 43:33 8,868 1260 W3115 Roy Kok Zwolle 1991 2801e 17:42 46:15 43:34 8,865 1261 W3338 Robert Dallinga Zwolle 1982 2804e 18:09 47:44 43:35 8,862 1262 W4572 Gerrit van Eikenhorst Hattem 1967 2806e 18:15 48:40 43:37 8,855 1263 W4366 Wout Last Zwolle 1970 2808e 18:06 47:20 43:37 8,855 1264 W3459 Jordi van Riessen Heino 1995 2814e 18:03 45:47 43:40 8,845 1265 C31 Henk Compagner Scania Production Zw 2815e 17:16 44:27 43:40 8,845 1266 W4563 Sytze Tjeerdsma Zwolle 1994 2822e 17:47 47:50 43:42 8,838 1267 C377 Bob van den Heuvel Abbott Laboratories 1953 2826e 18:07 48:40 43:43 8,835 1268 W4360 Frank de Zwarte Zwolle 1999 2829e 17:59 48:36 43:45 8,828 1269 W3103 Robert Arts Zwolle 1980 2833e 17:12 44:53 43:45 8,828 1270 W4361 Wybren Broersma Zwolle 1985 2836e 17:59 48:37 43:46 8,825 1271 W3134 Arjen Visser Groningen 1983 2847e 17:51 48:23 43:51 8,808 1272 C43 Herman Denekamp Scania Production Zw 2860e 17:44 44:27 43:58 8,784 1273 C517 Jan Maarten Kolenbranderr Wavin 5 1968 2861e 17:36 44:56 43:59 8,781 1274 W4309 Jeroen van Wijhe Zwolle 1975 2869e 18:19 48:38 44:02 8,771 1275 W3125 Rolf Visscher Zwolle 1962 2872e 17:06 45:03 44:03 8,768 1276 W4684 Menno Hoekstra Dommerholt Advocaten 1978 2879e 17:56 48:28 44:07 8,755 1277 W1456 Erik Posthuma Nijverdal 1961 2909e 18:06 49:23 44:21 8,708 1278 W4221 Arjan van Hoorn Hattem 1973 2916e 18:07 46:13 44:24 8,699 1279 C122 Wilco van Berkum Scania Production Zw 2935e 17:59 45:04 44:33 8,669 1280 W4573 Erik Bosch Zwolle 1965 2944e 18:19 48:06 44:38 8,653 1281 W4472 Marc Knottnerus Zwolle 1999 2947e 15:05 45:16 44:40 8,647 1282 W4023 Richard Wezenberg IJsselmuiden 1978 2958e 16:28 47:24 44:44 8,634 1283 W1463 Tieme Wanders Nederland 2959e 18:05 47:51 44:44 8,634 1284 W3254 Marco de Jager Zwolle 1968 2974e 17:14 46:20 44:46 8,627 1285 C127 Joost van der Boon Scania Production Zw 2979e 18:35 45:49 44:50 8,615 1286 W3047 William Voerman Zwolle 1948 2982e 18:29 47:06 44:51 8,611 1287 W3127 Wim ter Heege Zwolle 1969 2984e 17:44 45:50 44:53 8,605 1288 C320 André van Hassent Van der Kamp B.V. 6 1961 3000e 18:10 45:22 45:04 8,570 1289 W4182 Sem Wesselink Empe 2003 3007e 18:41 46:15 45:06 8,564 1290 W4574 Justin Bosch Zwolle 1996 3010e 18:19 48:37 45:08 8,557 1291 W4587 Tommy Draaijer Apeldoorn 1992 3014e 16:14 50:29 45:09 8,554 1292 W3372 Dennis van Achthoven Zwolle 1973 3023e 19:09 48:47 45:12 8,545 1293 W4 Bert Oosterhof Beilen 1969 3025e 18:31 50:21 45:13 8,542 1294 W4697 Ronald van Dartel Isala 1969 3026e 18:28 48:30 45:14 8,538 1295 C134 Eric van Gijssel Scania Production Zw 3029e 18:09 45:47 45:16 8,532 1296 C135 Theo van Gijssel Scania Production Zw 3030e 18:09 45:48 45:16 8,532 1297 W4288 Theo Schotman Zwolle 1958 3031e 18:06 47:30 45:16 8,532 1298 W4289 Clemens Knispel Zwolle 1985 3032e 18:06 47:30 45:16 8,532 1299 C94 Jacob Oosterhof Scania Production Zw 1989 3047e 18:09 45:53 45:25 8,504 1300 W4044 Harry Dreuning Zwolle 1965 3051e 18:45 50:20 45:28 8,495
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1301 W4491 Ab de Reu Zwolle 1968 3056e 18:52 50:24 45:30 8,488 1302 W4353 Geert van der Hulst Epe 2002 3061e 18:56 50:41 45:34 8,476 1303 W4545 Elian Veldman Hattem 2002 3068e 18:16 48:18 45:38 8,464 1304 W4344 Jan ter Wee Hasselt 1955 3070e 17:24 46:12 45:39 8,460 1305 W3474 Armand Rabbers Zwolle 1973 3083e 18:53 51:00 45:45 8,442 1306 W4423 Andres Veldman Hattem 1976 3087e 18:15 48:27 45:46 8,439 1307 W3384 Johan Deij Hattem 1959 3088e 18:15 48:27 45:47 8,436 1308 W3037 Ton Rijers Zwolle 1962 3091e 18:37 48:32 45:48 8,433 1309 C80 Anton Krake Scania Production Zw 3093e 17:46 46:35 45:53 8,417 1310 W4091 Kees Oosting Ede Gld 1958 3098e 17:54 48:33 45:55 8,411 1311 C321 Teun Bakker Van der Kamp B.V. 7 1983 3107e 17:25 46:13 46:01 8,393 1312 C153 Marcel Wubbolt Scania Production Zw 1979 3109e 18:03 46:36 46:02 8,390 1313 W4512 Wim van 't Hoog Breda 1958 3114e 19:14 48:19 46:04 8,384 1314 C440 Robert Groen Salverda 6 1976 3115e 17:46 47:33 46:04 8,384 1315 W4235 Kees Kranenburg Zwolle 1985 3122e 18:17 48:52 46:10 8,366 1316 W1195 Bert Radsma Zwolle 1980 3124e 17:14 50:43 46:12 8,360 1317 C24 John Bouw Scania Production Zw 3128e 18:30 46:52 46:15 8,351 1318 W3080 Pieter-Bas Rebers Raalte 1973 3137e 19:11 48:21 46:19 8,339 1319 W4358 Ronald van Huijstee Zwolle 1967 3141e 17:44 49:29 46:22 8,330 1320 W3475 Frits de Vries Zwolle 1957 3148e 19:32 49:25 46:26 8,318 1321 W4033 Martijn Koster Zwolle 1976 3156e 19:07 51:05 46:30 8,306 1322 W4481 Arie Heikoop Kampen 1957 3167e 18:34 51:09 46:34 8,294 1323 W3321 Sonny Muilman Zwolle 1990 3179e 19:06 50:57 46:38 8,282 1324 W4502 Gerrit Holstege Zwolle 1958 3193e 18:26 50:30 46:47 8,256 1325 W4375 Mark Thielen Zwolle 1975 3194e 18:16 52:06 46:47 8,256 1326 W4226 Tonny Mengerink Goor 1954 3213e 17:56 49:53 47:03 8,209 1327 W3237 Nico van Putten Goor '75 1960 3215e 18:31 49:55 47:03 8,209 1328 W4320 Bert Pleijsier Genemuiden 1966 3218e 18:19 50:11 47:04 8,206 1329 W1243 Jan Drenth Gramsbergens 1954 3219e 18:34 48:37 47:04 8,206 1330 C71 Arvid Boschman Scania Production Zw 3221e 19:05 48:42 47:05 8,203 1331 C68 Sian Jonas Scania Production Zw 3224e 16:26 48:09 47:06 8,200 1332 C462 Gerdo van den Burg Rabobank IJsseldelta 1977 3240e 17:32 47:47 47:20 8,160 1333 C534 Everhard van Lunteren Gemeente Zwolle 6 1958 3243e 19:24 48:56 47:25 8,145 1334 W4498 Rutger van Eerde Zwolle 1999 3249e 13:38 48:10 47:32 8,125 1335 W4629 Andries Bongaards Run2Day Zwolle 1987 3254e 20:43 50:34 47:38 8,108 1336 W4622 Karel Adriaansz Run2Day Zwolle 1999 3255e 20:42 50:35 47:38 8,108 1337 W3038 Henri Nijhof Zwolle 1957 3256e 19:01 51:44 47:40 8,103 1338 W4615 Bert Elbertsen Stichting Time for H 1985 3265e 19:16 52:06 47:48 8,080 1339 C525 Marcel Bakker Wavin 7 1972 3274e 19:05 48:56 47:58 8,052 1340 W4151 Matthijs Koops Zwolle 1972 3276e 13:46 48:23 47:59 8,049 1341 W3356 Bert Dotinga Kampen 1971 3278e 19:30 49:52 48:02 8,041 1342 W3093 Jens Schutrup Zwolle 1977 3279e 13:48 48:23 48:02 8,041 1343 W4492 Frank Bruggeman Raalte 1976 3284e 19:19 51:46 48:06 8,030 1344 W4228 Wilco Liefers Hattem 1972 3287e 19:01 50:00 48:10 8,018 1345 W4051 Boris Bijlsma Hasselt 2003 3288e 18:56 52:57 48:10 8,018 1346 W4052 Rob Bijlsma Hasselt 1966 3290e 18:56 53:02 48:14 8,007 1347 W4050 Rayan Aartsen Hasselt 2003 3291e 18:55 53:02 48:14 8,007 1348 W3175 Jarno Bruintjes Genemuiden 1988 3294e 19:27 51:23 48:17 7,999 1349 W4147 Patrick de Ruiter Zwolle 1972 3306e 19:39 50:08 48:24 7,980 1350 W4159 Chris Stock Dedemsvaart 1964 3309e 19:17 51:49 48:26 7,974
SCANIA ZWOLSE HALVE MARATHON - ZWOLLE - ZATERDAG 13 JUNI 2015 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - MRECR 24-06-2015 11:39 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1351 C111 Wim Slendebroek Scania Production Zw 3311e 18:58 49:16 48:37 7,944 1352 W4061 Bart van Kraaij Zwolle 1969 3316e 20:14 50:52 48:38 7,941 1353 W4418 Gerrit Pleijter Biddinghuizen 1965 3319e 19:20 54:08 48:40 7,936 1354 W4452 Sander Blok Zwolle 1973 3320e 19:20 54:09 48:41 7,933 1355 W3028 Erik Jansen op de Haar Zwartsluis 1967 3334e 19:37 51:02 48:58 7,887 1356 C144 Harrie Veijer Scania Production Zw 3341e 19:31 50:29 49:04 7,871 1357 W3140 Joost Nunnink Zwolle 1972 3350e 20:03 52:20 49:16 7,839 1358 W4347 Pascual Gallego Leeuwarden 1974 3365e 18:42 52:15 49:50 7,750 1359 W3095 Roberto van der Vegt Zwolle 1967 3375e 19:10 52:50 50:08 7,704 1360 W3060 Erik Blom Zwolle 1970 3377e 20:11 54:35 50:16 7,683 1361 W4012 Niels van Hoogmoed Hengelo Ov 1992 3381e 19:27 51:31 50:42 7,618 1362 W3162 Jaap van den Top Nunspeet 1966 3382e 20:25 54:55 50:42 7,618 1363 W3043 Sander Keizer PEC 1910 1979 3384e 20:40 51:42 50:46 7,608 1364 C518 Heinrich Albers Wavin 6 1965 3386e 20:41 50:53 50:50 7,598 1365 W3090 Lourens Koops Zwolle 1953 3400e 20:12 55:51 51:35 7,487 1366 W4609 Patrick Nijmeijer Stichting Time for H 1973 3401e 20:11 53:44 51:37 7,482 1367 W4626 Jeroen Vos Run2Day Zwolle 1999 3422e 20:49 55:32 52:35 7,345 1368 W4415 Quiryn Daas Zwolle 1985 3423e 20:52 58:11 52:38 7,338 1369 W4426 Michiel Turk Zwolle 1995 3431e 20:44 58:01 52:55 7,299 1370 W4429 Michael Coppens Zwolle 1965 3432e 20:44 58:01 52:56 7,296 1371 W4133 Gerard Migo Epe 1959 3436e 21:00 53:46 53:02 7,283 1372 W4077 Jan Oosting Zwolle 1952 3444e 21:26 55:54 53:15 7,253 1373 W4511 Erik Hendriksen Zwolle 1952 3447e 20:23 59:13 53:26 7,228 1374 W3229 Robbie Wigberts Zwolle 1992 3448e 20:23 59:13 53:27 7,226 1375 W4648 Bjorn Cents Intersport Schutte 1978 3452e 21:15 56:49 53:40 7,197 1376 W3449 Niels Jansen PEC 1910 1967 3465e 22:11 57:32 55:34 6,951