ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014
      UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - WAVIN SCHOLIERENKAMPIOENSCHAP
17-06-2014 12:17                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         GREIJDANUS COLLEGE 1            ZWOLLE                                1:25:59
       W5114  Daan Wassens                                          1997     16e      27:52   13,860     4:19 
       W5115  Jari Buter                                            1997     18e      27:58   13,810     4:20 
       W5116  Niek Buchner                                          1997     23e      30:09   12,810     4:41 
       W5117  Rick de Haan                                          1997     39e     (32:30)  11,884     5:02 
       W5118  Bas van den Berg                                      1996     75e     (37:30)  10,299     5:49 

    2         TWIJN 5                         ZWOLLE                                1:28:46
       W5041  Frederique Poppeliers                                 1999      4e      25:58   14,874     4:02 
       W5039  Kevin Kruithof                                        2000      5e      26:14   14,722     4:04 
       W5042  Ingmar Groen                                          1995     62e      36:34   10,562     5:40 

    3         GREIJDANUS COLLEGE 3            ZWOLLE                                1:31:16
       W5128  Jan Barneveld                                         1996     17e      29:45   12,982     4:37 
       W5125  Nathan Flier                                          1997     22e      30:04   12,845     4:40 
       W5127  Jorik Groeneveld                                      1997     38e      31:27   12,280     4:53 
       W5124  Sander Siepel                                         1997     57e     (33:46)  11,438     5:14 

    4         GREIJDANUS COLLEGE 4            ZWOLLE                                1:31:17
       W5131  Bart Jansen                                           1997     20e      28:21   13,623     4:24 
       W5130  Thomas Hoekzema                                       1996     27e      31:00   12,459     4:48 
       W5132  Martijn Kampjes                                       1996     32e      31:56   12,095     4:57 
       W5133  Matthijs Vos                                          1996     50e     (34:28)  11,206     5:21 
       W5129  Wouter Lassche                                        1995    115e     (40:56)   9,435     6:21 

    5         THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 5  ZWOLLE                                1:35:41
       W5202  Jur Horstman                                          1996     10e      28:41   13,465     4:27 
       W5203  Koen Nijboer                                          1997     14e      29:37   13,041     4:36 
       W5200  Lisa Eijkelkamp                                       1998     70e      37:23   10,331     5:48 

    6         GYMNASIUM CELEANUM 1            ZWOLLE                                1:39:17
       W5222  Timo Schuurman                                        1997     33e      31:45   12,164     4:55 
       W5218  Julia Edelmann                                        2000      6e      32:54   11,739     5:06 
       W5219  Inge Eduard                                           2000      8e      34:38   11,152     5:22 
       W5221  India Groothedde                                      1999    112e     (42:41)   9,048     6:37 

    7         THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 7  ZWOLLE                                1:41:13
       W5211  Jelmer van Leussen                                    2000     28e      31:14   12,366     4:51 
       W5210  Marnix Valk                                           2000     34e      32:41   11,817     5:04 
       W5212  Esmee Beldman                                         2000     66e      37:18   10,354     5:47 
       W5213  Veroniek Poppe                                        2000     67e     (37:18)  10,354     5:47 

    8         THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 2  ZWOLLE                                1:43:10
       W5188  Dani Noordman                                         2001     45e      34:22   11,238     5:20 
       W5186  Colin Derksen                                         2001     44e      34:23   11,233     5:20 
       W5187  Pascal Feijen                                         2001     46e      34:25   11,222     5:20 
       W5185  Jordi Vizzini                                         2000     65e     (37:11)  10,387     5:46 
       W5189  Reitze de Vries                                       2001     64e     (37:14)  10,373     5:47 



                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - WAVIN SCHOLIERENKAMPIOENSCHAP 17-06-2014 12:17 Pag: 2 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 9 GREIJDANUS COLLEGE 6 ZWOLLE 1:44:01 W5142 Tijmen Pel 1996 7e 27:02 14,287 4:11 W5139 Christien van Dijk 1997 85e 38:12 10,110 5:56 W5140 Timo Hacquebord 1999 89e 38:47 9,958 6:01 W5141 Eva Rook 1997 150e (45:21) 8,516 7:02 W5143 Rachel Hayford Nijarko 1998 153e (46:43) 8,267 7:15 10 CAROLUS CLUSIUS COLLEGE 4 ZWOLLE 1:47:08 W5013 Wout Peters 2000 30e 31:15 12,359 4:51 W5012 Jasper Volkers 2000 31e 32:29 11,890 5:02 W4754 Tessa Oving 2000 95e 43:24 8,899 6:44 W5015 Iris Diender 2000 125e (47:44) 8,091 7:24 11 THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 1 ZWOLLE 1:47:21 W5181 Eva Harsevoort 1996 9e 34:08 11,315 5:18 W5183 Michelle Zomerdijk 2000 61e 35:55 10,753 5:34 W5182 Mylla Dwars 1999 68e 37:18 10,354 5:47 W5184 Roos Klaassen 1999 132e (41:55) 9,214 6:30 12 AOC DE GROENE WELLE 1 ZWOLLE 1:47:47 W5230 Ingmar Hof 1999 2e 28:39 13,481 4:27 W5229 Julia van der Werf 1998 51e 37:11 10,387 5:46 W5226 Judith Bosch 1997 93e 41:57 9,207 6:31 W5228 Sara van den Broek 1998 171e (54:05) 7,141 8:24 W5227 Debora Stolvoort 1998 172e (54:06) 7,139 8:24 13 LANDSTEDE PRAKTIJKONDERWIJS 3 ZWOLLE 1:48:02 W5055 Douwe Smits 2000 1e 22:46 16,964 3:32 W5054 Eugene de la Merced 2000 142e 42:36 9,066 6:37 W5056 Jordy Mud 1999 141e 42:40 9,052 6:37 W5057 Jos Kasar 1999 174e (56:17) 6,862 8:44 14 DELTION COLLEGE 6 ZWOLLE 1:48:48 W5175 Maarten Roetman 1997 41e 32:50 11,763 5:06 W5176 Laura Nicolaij 1988 49e 37:15 10,368 5:47 W5174 Timo Kleinendorst 1996 103e 38:43 9,976 6:00 15 GYMNASIUM CELEANUM 2 ZWOLLE 1:49:33 W5223 Emma Hissink Muller 1997 37e 32:51 11,757 5:06 W5224 Noortje Fuller 2001 83e 38:21 10,071 5:57 W5225 Merel Kramer 2001 84e 38:21 10,071 5:57 16 LANDSTEDE PRAKTIJKONDERWIJS 1 ZWOLLE 1:49:37 W5043 Niek Beltman 1998 59e 35:32 10,869 5:31 W5044 Jordy van der Veen 1998 60e 35:32 10,869 5:31 W5047 Jordy Hoekman 1999 94e 38:33 10,019 5:59 W5045 Ilse Vos 1998 159e (46:39) 8,279 7:14 W5046 Romy Wessels 1999 162e (47:20) 8,160 7:21 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - WAVIN SCHOLIERENKAMPIOENSCHAP 17-06-2014 12:17 Pag: 3 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 17 CSG DINGSTEDE 1 MEPPEL 1:50:21 W5067 Esme Piso 1998 43e 34:15 11,276 5:19 W5068 Roelfina Veenhof 1997 69e 37:32 10,290 5:49 W5069 Sanne Strijker 1998 76e 38:34 10,014 5:59 W5070 Melissa Janssen 1998 91e (39:34) 9,761 6:08 18 DE AMBELT 3 ZWOLLE 1:51:05 W5091 Hans Bruintjes 1998 21e 29:41 13,011 4:36 W5094 Chanel Jansen 2000 122e 40:41 9,493 6:19 W5093 Daniek Daenen 2001 123e 40:43 9,486 6:19 19 CAROLUS CLUSIUS COLLEGE 3 ZWOLLE 1:51:55 W5008 Robbert Bulthuis 2000 42e 33:08 11,657 5:08 W5010 Stefan Dijkstra 2000 74e 37:13 10,378 5:46 W5011 Sjoerd Ramaker 2000 130e 41:34 9,292 6:27 20 AOC DE GROENE WELLE 3 ZWOLLE 1:54:45 W5236 Bart Bolster 1998 26e 33:47 11,432 5:14 W5240 Sarah Pruntel 1997 53e 34:57 11,051 5:25 W5239 Joyce Krist 1996 152e 46:01 8,393 7:08 W5238 Amber Kappert 1999 160e (49:41) 7,774 7:43 21 DELTION COLLEGE 1 ZWOLLE 1:55:28 W5150 Mark Vernooij 1994 11e 27:08 14,234 4:12 W5149 Guido Smoorenburg 1992 138e 42:15 9,141 6:33 W5148 Demi van den Brink 1997 154e 46:05 8,381 7:09 22 GREIJDANUS COLLEGE 2 ZWOLLE 1:55:49 W5120 Sanne Vogelzang 1997 77e 37:54 10,191 5:53 W5119 Iris Pielman 1996 78e 37:55 10,186 5:53 W5121 Christa Mulder 1996 114e 40:00 9,656 6:12 W5122 Esrah Kuipers 1997 120e (40:38) 9,505 6:18 W5123 Derike Velthuis 1997 136e (42:22) 9,116 6:34 23 DE AMBELT 2 ZWOLLE 1:56:13 W5087 Chris Venema 2000 63e 36:07 10,694 5:36 W5088 Brian Maas 2000 108e 40:03 9,643 6:13 W5086 Tobias Weideman 2000 109e 40:03 9,643 6:13 24 CAROLUS CLUSIUS COLLEGE 5 ZWOLLE 1:56:43 W5016 Fleur Pettersson Zwolle 1999 90e 38:17 10,088 5:56 W5017 Luuk van Asperen 1999 92e 38:19 10,080 5:57 W5018 Paul Beumer Zwolle 1999 121e 40:07 9,627 6:13 25 DELTION COLLEGE 4 ZWOLLE 1:57:18 W5163 Rob Wiersma 1996 96e 38:41 9,984 6:00 W5165 Michael Tukker 1995 99e 39:00 9,903 6:03 W5166 Max van 't Ende 1996 110e 39:37 9,749 6:09 W5167 Victoria van Beek 1996 166e (51:40) 7,475 8:01 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - WAVIN SCHOLIERENKAMPIOENSCHAP 17-06-2014 12:17 Pag: 4 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 26 AOC DE GROENE WELLE 7 ZWOLLE 1:58:36 W5256 Johnny Bezuijen 1999 55e 37:15 10,368 5:47 W5259 Lars Engelsman 2000 56e 37:17 10,359 5:47 W5258 Bas van Asperen 1999 131e 44:04 8,764 6:50 27 AOC DE GROENE WELLE 2 ZWOLLE 1:58:47 W5233 Stan Stassen 1998 15e 32:05 12,038 4:59 W5234 Annematie van de Grift 1998 58e 38:43 9,976 6:00 W5232 Joyce van Urk 1998 148e 47:59 8,049 7:27 W5231 Hanne Wiersma 1998 149e (47:59) 8,049 7:27 28 CSG DINGSTEDE 2 MEPPEL 1:58:59 W5072 Lisa vd Ende 1998 87e 39:21 9,815 6:06 W5071 Femke Groen 1998 88e 39:21 9,815 6:06 W5075 Laura Akkerman 1997 102e 40:17 9,588 6:15 W5074 Brigitte Dansen 1997 113e (41:03) 9,409 6:22 29 THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 6 ZWOLLE 1:59:09 W5206 Daan Visscher 2001 73e 36:53 10,471 5:43 W5208 Sander Zeeman 2001 117e 41:08 9,389 6:23 W5207 Merijn Frets 2001 118e 41:08 9,389 6:23 30 DELTION COLLEGE 2 ZWOLLE 2:00:28 W5157 Elika Teunisse 1989 98e 38:52 9,937 6:02 W5153 Geoffrey Tukker 1995 111e 39:39 9,741 6:09 W5154 Sandra Kam 1994 135e 41:57 9,207 6:31 31 TWIJN 1 ZWOLLE 2:02:43 W5020 Jasper Kooiker 1996 19e 30:06 12,831 4:40 W5021 Dave Schouten 1996 86e 39:04 9,886 6:04 W5023 Jennifer Huijgen 1996 169e 53:33 7,212 8:19 32 GREIJDANUS COLLEGE 5 ZWOLLE 2:04:44 W5136 Harma van der Meulen 1998 119e 40:39 9,501 6:18 W5135 Lieneke Lassche 1997 129e 41:49 9,236 6:29 W5137 Marjon Korterink 1998 134e 42:16 9,138 6:33 33 CAROLUS CLUSIUS COLLEGE 1 ZWOLLE 2:04:55 W5002 Marijne Bruins 2001 124e 41:36 9,284 6:27 W5001 Lisa van Essen 2000 126e 41:39 9,273 6:28 W5000 Elaine van Rijssen 2001 127e 41:40 9,269 6:28 W5003 Lisanne Meijerink 2000 128e (41:42) 9,262 6:28 34 THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 4 ZWOLLE 2:05:22 W5199 Meike Aitink 1999 71e 37:23 10,331 5:48 W5196 Daniëlle Snakenburg 2000 144e 43:59 8,781 6:49 W5195 Kim Elias 2001 146e 44:00 8,778 6:50 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - WAVIN SCHOLIERENKAMPIOENSCHAP 17-06-2014 12:17 Pag: 5 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- 35 THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 3 ZWOLLE 2:05:23 W5193 Lisa-Marie Bosma 1996 52e 35:25 10,905 5:30 W5192 Lotte Meerman 2001 145e 43:59 8,781 6:49 W5191 Myrthe Broekman 1997 106e 45:59 8,399 7:08 36 TWIJN 2 ZWOLLE 2:05:58 W5026 Daniel van Pienbroek 1996 40e 33:36 11,495 5:13 W5025 Anton van Amerongen 1996 116e 41:07 9,393 6:23 W5027 Stein Ablas 1996 165e 51:15 7,536 7:57 37 LANDSTEDE PRAKTIJKONDERWIJS 2 ZWOLLE 2:07:42 W5052 Emrah Bulent Söner 1997 36e 32:06 12,032 4:59 W5048 Abush van de Venis 1999 107e 39:20 9,819 6:06 W5049 Marco Appels 1999 176e 56:16 6,864 8:44 W5051 Jurjen Zoer 1997 175e (56:17) 6,862 8:44 38 AOC DE GROENE WELLE 8 ZWOLLE 2:07:57 W5262 William van Leussen 1998 12e 31:06 12,419 4:49 W5265 Tara Kap 2000 72e 38:47 9,958 6:01 W5261 Ryan de Lange 1998 173e 58:04 6,651 9:01 39 AOC DE GROENE WELLE 4 ZWOLLE 2:12:46 W5244 Lois de Wit 2000 82e 40:51 9,455 6:20 W5243 Renske van Vilsteren 2000 105e 42:46 9,031 6:38 W5242 Lucca van Schubert 2001 155e 49:09 7,858 7:38 W5245 Roseley Tielman 1999 161e (49:43) 7,768 7:43 40 CSG DINGSTEDE 3 MEPPEL 2:15:24 W5077 Moniek van Rouwendal 1997 101e 40:16 9,592 6:15 W5079 Dounia Ahallaoui 1997 157e 47:34 8,120 7:23 W5078 Lisa Timmerman 1998 158e 47:34 8,120 7:23 41 AOC DE GROENE WELLE 5 ZWOLLE 2:25:25 W5250 Marloes Dekker 2000 100e 42:40 9,052 6:37 W5246 Maike Wellenberg 2001 151e 47:45 8,088 7:25 W5249 Minka Liefers 2000 167e 55:00 7,022 8:32 W5248 Natasja van Lente 1999 168e (55:01) 7,020 8:32 42 DELTION COLLEGE 5 ZWOLLE 2:34:50 W5172 Elvira de Vries 1995 163e 49:11 7,853 7:38 W5170 Nicole Westerbeek 1996 164e 49:12 7,850 7:38 W5168 Esmee Janssen 1995 177e 56:27 6,842 8:46 AOC DE GROENE WELLE 6 ZWOLLE DNF W5252 Marco van Spijker 2000 47e (34:22) 11,238 5:20 W5251 Willem-Jan Pleijter 2001 54e (35:38) 10,839 5:32 CAROLUS CLUSIUS COLLEGE 2 ZWOLLE DNF W5006 Marno Eibrink 2000 80e (37:53) 10,195 5:53 W5005 Job Kragt 2000 81e (37:53) 10,195 5:53 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - WAVIN SCHOLIERENKAMPIOENSCHAP 17-06-2014 12:17 Pag: 6 Uits StNr Ploeg/Naam Plaats GbJr Plts Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------------ -------------------- ---- ------ ---------- ------ ------- LANDSTEDE PRAKTIJKONDERWIJS 4 ZWOLLE DNF W5058 Wesley Platje 1999 13e (29:02) 13,303 4:30 W5059 Geronimo Sourbag 2001 133e (41:43) 9,258 6:28 GREIJDANUS COLLEGE 7 ZWOLLE DNF W5144 Zwaninda Ruitenberg 1996 48e (33:48) 11,427 5:15 W5146 Rachel Kroes 1999 137e (42:35) 9,070 6:36 DE AMBELT 7 ZWOLLE DNF W5270 Stefan van der Kolk 1997 25e (30:00) 12,874 4:39 W5110 Denzel Kroes 2000 140e (42:45) 9,034 6:38 DE AMBELT 1 ZWOLLE DNF W5082 Joey Visser 2000 139e (42:37) 9,063 6:37 W5080 Sheraily Mohamed 1999 143e (42:52) 9,010 6:39 THORBECKE SCHOLENGEMEENSCHAP 8 ZWOLLE DNF W5215 Tim Mestebeld 2000 29e (31:23) 12,307 4:52 W5217 Roos Weggemans 1999 147e (44:26) 8,692 6:54 DELTION COLLEGE 3 ZWOLLE DNF W5158 Robin van der Veen 1997 104e (38:44) 9,971 6:01 W5162 Vivian Wilffert 1997 156e (46:08) 8,372 7:10 AOC DE GROENE WELLE 9 ZWOLLE DNF W5269 Bas Adema 1999 3e (28:39) 13,481 4:27 TWIJN 4 ZWOLLE DNF W5037 Emma Voerman 2000 24e (30:26) 12,691 4:43 DE AMBELT 4 ZWOLLE DNF W5096 Rajco Wittenaar 1997 35e (32:08) 12,019 4:59 LANDSTEDE PRAKTIJKONDERWIJS 5 ZWOLLE DNF W5061 Mathijs van der Stelt 2000 79e (37:35) 10,276 5:50 DE AMBELT 5 ZWOLLE DNF W5100 Lars Nicolai 1999 97e (38:56) 9,920 6:02 TWIJN 3 ZWOLLE DNF W5030 Kim Zwiers 1996 170e (54:10) 7,130 8:24 www.halvemarathonzwolle.nl