ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR
16-06-2014 12:30                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   1799  Maartje van Reedt Dortlan  Rabobank IJsseldelta  1979    280e     10:40    38:10  1:05:47  1:35:02  1:34:53  
    2    561  Hanneke Koenjer            Zwolle                1986    292e     11:00    39:05  1:07:14  1:35:14  1:34:45  
    3    250  Henriët Koornberg          Zwolle                1978    298e     11:12    38:59  1:07:01  1:35:23  1:34:43  
    4    658  Jorien Kuijk               Raalte                1982    300e     10:53    38:05  1:06:14  1:35:25  1:34:41  
    5   1282  Hetty Vermeulen            Stichting Time for H  1967    361e     11:24    39:46  1:08:11  1:36:58  1:36:16  
    6   1884  Yvonne Rosenkamp           Carinova 1            1967    383e     11:17    39:50  1:08:43  1:37:33  1:37:03  
    7   6319  Arianne Verburg            Amstelveen            1971    434e     11:32    40:33  1:09:05  1:38:32  1:37:48  
    8    627  Nardie Mulder              Zwolle                1988    445e     11:51    40:44  1:09:41  1:38:44  1:37:34  
    9    750  Moeneke Nijkamp            Utrecht               1981    450e     11:20    40:14  1:09:39  1:38:47  1:38:02  
   10   1309  Gonny Homma                Bas van de Goor Foun  1970    468e     12:11    40:47  1:09:19  1:39:04  1:37:59  
   11    709  Wiea Nijhoff               Heino                 1968    471e     11:13    39:56  1:09:06  1:39:05  1:38:17  
   12    432  Sanne Pluim                Zwolle                1987    489e     10:57    39:13  1:08:18  1:39:30  1:38:12  
   13    237  Nancy Gerritsen            Holten                1984    499e     11:14    40:26  1:09:55  1:39:42  1:38:53  
   14    769  Lioe Kwee                  Dalfsen               1976    511e     11:26    40:07  1:09:21  1:39:57  1:37:54  
   15    257  Wilma Wibbelink(Warmloper  Hattem                1985    519e     11:12    40:09  1:09:24  1:39:59  1:39:07  
   16   1778  Kim van Rhijn              st. Travers 2         1978    611e     10:39    39:29  1:09:57  1:41:45  1:41:34  
   17   6332  Beatrijs Dam               Zwolle                1973    612e     12:16    42:05  1:11:24  1:41:46  1:40:50  
   18   6879  Nynke Bremer               Dronten               1979    646e     11:44    40:52  1:11:08  1:42:26  1:41:39  
   19    276  Aafke Willemsen            Nieuw Heeten          1979    657e     11:55    41:39  1:11:03  1:42:34  1:41:13  
   20   1145  Hilde Tempel               Hierden               1970    664e     12:24    42:31  1:12:31  1:42:42  1:41:50  
   21    246  Erna van Es-Keen           Wezep                 1976    671e     11:33    41:06  1:11:26  1:42:50  1:41:54  
   22    936  Francis Salet              Zwolle                1995    684e     12:04    41:46  1:11:19  1:43:01  1:41:53  
   23    408  Jessica Bemelen            Zwolle                1976    687e     11:49    41:00  1:10:56  1:43:05  1:42:06  
   24   8861  Margreet Moesman           Zwolle                1959    708e     16:06    56:51           1:43:19  1:37:42  
   25   1676  Tanja Neppelenbroek        Van der Kamp B.V. 1   1968    713e     10:55    39:19  1:09:01  1:43:26  1:43:17  
   26   1221  Anne Vossebelt             Raalte                1968    763e     12:22    42:03  1:12:17  1:44:10  1:42:55  
   27    584  Thea Klink                 Laag Zuthem           1968    764e     12:15    42:47  1:13:24  1:44:10  1:43:23  
   28   1062  Marlon van Dijck           Heino                 1984    777e     12:09    41:26  1:10:48  1:44:23  1:42:04  
   29    682  Mathilde Kruize            Zwolle                1980    780e     12:06    41:54  1:12:06  1:44:24  1:42:35  
   30    654  Esther Veldhuizen          Wapenveld             1995    817e     11:53    41:39  1:11:56  1:45:02  1:44:14  
   31    437  Stéphanie Bergsma          Nieuwleusen           1992    818e     12:11    42:34  1:12:52  1:45:02  1:42:34  
   32    305  Marjon Bijsterbosch        Zwolle                1979    824e     12:11    42:38  1:13:23  1:45:06  1:44:07  
   33    222  Lianne Arling              Deventer              1968    833e     12:21    42:52  1:12:56  1:45:16  1:42:33  
   34   1620  Erna Wind                  Isala 2               1963    847e     11:45    41:53  1:13:25  1:45:35  1:45:15  
   35    363  Esther Ruitenberg          Dalfsen               1975    858e     12:09    42:07  1:13:01  1:45:42  1:44:33  
   36    835  Chintia van Unen           Zwolle                1970    880e     12:08    42:24  1:13:27  1:45:57  1:44:34  
   37    692  Esther Logtenberg          Elspeet               1986    883e     11:57    41:30  1:12:01  1:46:00  1:43:07  
   38   1764  Liesbeth Kleisen           Bestuursdienst Ommen  1977    901e     12:18    43:10  1:14:35  1:46:22  1:45:57  
   39    448  Josje Peters               Zwolle                1988    911e     12:32    43:03  1:13:23  1:46:30  1:43:48  
   40    229  Susanne Meijer-Schutte     Zwolle                1978    914e     12:01    42:07  1:13:13  1:46:32  1:44:11  
   41    903  Pleuni de Boer             Zwolle                1990    926e     12:11    42:24  1:12:47  1:46:37  1:43:46  
   42    879  Nanette Dijkman            Heerde                1975    937e     11:47    42:29  1:14:13  1:46:47  1:45:56  
   43    940  Corinne Cantor             Apeldoorn             1971    939e     12:14    43:02  1:14:28  1:46:48  1:45:59  
   44   1264  Anja Zweekhorst            Isala                 1965    946e     12:39    43:28  1:14:22  1:46:52  1:45:21  
   45   7348  Hester Pardoel             Nijmegen              1981    952e     12:32    43:33  1:14:07  1:46:57  1:44:34  
   46   1619  Sandra Dekker-van Gerner   Isala 2               1973    954e     11:58    42:46  1:14:59  1:46:57  1:46:46  
   47    507  Sandra Dekker              Zwolle                1973    958e     11:58    42:46  1:14:59  1:47:00  1:46:49  
   48    930  Viola Laarman              Raalte                1985    961e     12:28    43:16  1:14:12  1:47:02  1:44:40  
   49    887  Irene Eektimmerman         Raalte                1973    974e     12:20    43:38  1:14:26  1:47:13  1:44:20  
   50    421  Agetha Bosma               Willemsoord           1981    976e     15:56    55:34           1:47:13  1:43:40  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 211 Frieda Kok Zwolle 1983 982e 12:20 43:25 1:15:02 1:47:17 1:46:37 52 368 Marielle van Dooremolen Heeten 1986 992e 11:56 42:06 1:14:03 1:47:23 1:46:03 53 986 Janneke Busser - Kanis Amersfoort 1985 994e 12:24 43:17 1:14:19 1:47:25 1:45:33 54 831 Judith van 't Klooster Zaltbommel 1994 996e 12:41 44:08 1:14:22 1:47:28 1:44:01 55 732 Simone Sluiter Zwolle 1991 1016e 12:10 43:08 1:14:25 1:47:39 1:45:59 56 637 Dianne Prins IJsselmuiden 1979 1022e 13:03 45:12 1:15:34 1:47:43 1:45:30 57 572 Annemieke Brouwer Swifterbant 1966 1047e 12:15 42:57 1:15:15 1:48:15 1:47:17 58 464 Klazina Hoving Groningen 1989 1054e 12:00 42:23 1:13:31 1:48:20 1:47:22 59 999 Edith Rooseboom Zwolle 1981 1061e 12:32 44:10 1:15:22 1:48:26 1:46:16 60 1952 Caroline Postema CRAFT DAMES 1976 1077e 12:40 44:47 1:16:51 1:48:42 1:48:10 61 281 Babette Remeczky Utrecht 1977 1089e 13:17 45:31 1:16:15 1:48:50 1:46:34 62 1097 Lianne Kortstee Heino 1994 1102e 13:07 45:04 1:15:58 1:49:01 1:46:17 63 1160 Karla Blom Vorden 1957 1107e 12:44 44:04 1:15:10 1:49:06 1:46:10 64 291 Jacquelien van Bloois Emmeloord 1964 1110e 12:37 43:51 1:15:48 1:49:08 1:47:42 65 1843 Anna Blaszczyk De Eenhoorn 2 1974 1114e 13:00 45:32 1:18:03 1:49:13 1:48:45 66 274 Joke Schutte Zwolle 1977 1115e 12:48 43:37 1:14:35 1:49:14 1:45:00 67 967 Eline Visscher Amersfoort 1981 1117e 13:00 44:16 1:15:47 1:49:17 1:48:25 68 668 Anne-Marie Gootjes Utrecht 1988 1122e 12:36 44:23 1:16:02 1:49:20 1:47:45 69 207 Rachel Beker (Warmlopers) Zwolle 1980 1124e 12:41 44:03 1:15:58 1:49:22 1:48:27 70 1811 Sylvia Vulkers Rabobank IJsseldelta 1962 1129e 12:41 45:10 1:17:10 1:49:26 1:48:52 71 530 Rita Kloosterman Zwolle 1962 1145e 12:38 43:53 1:15:53 1:49:38 1:48:48 72 381 Jolita Bekhof Zwolle 1971 1165e 12:33 44:14 1:16:04 1:49:49 1:48:41 73 1313 Jolita Bekhof Bas van de Goor Foun 1974 1166e 12:32 44:14 1:16:05 1:49:49 1:48:41 74 719 Roelie Heijting Schoonebeek 1961 1174e 12:47 44:28 1:16:25 1:49:54 1:48:37 75 1034 Mirjam Voerman Hasselt 1990 1175e 12:53 44:45 1:16:31 1:49:55 1:48:38 76 736 Matgosia Key Hoeilaart (BEL) 1953 1176e 12:35 44:06 1:15:50 1:49:55 1:47:45 77 352 Ingrid van de Leur Zwartsluis 1968 1178e 12:53 44:45 1:16:31 1:49:55 1:48:38 78 1070 Danique Vlaskamp Groningen 1991 1184e 12:34 43:48 1:14:58 1:50:02 1:47:27 79 494 Marijke Reining Zwolle 1974 1191e 12:31 44:05 1:15:46 1:50:06 1:47:34 80 1074 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 1205e 12:23 43:30 1:15:50 1:50:16 1:49:29 81 745 Margit Graven Arnhem 1987 1207e 12:17 43:22 1:15:00 1:50:16 1:47:20 82 1259 Carolien Kuijers de Boer Isala 1988 1228e 13:34 46:21 1:17:03 1:50:27 1:45:54 83 1885 Godelieve Pieper Carinova 1 1967 1233e 13:06 45:28 1:17:56 1:50:30 1:49:57 84 564 Marry Marsman Nieuwleusen 1972 1237e 12:50 44:18 1:16:01 1:50:32 1:46:54 85 231 Evelien Keeskamp Zwolle 1971 1260e 12:38 44:34 1:17:14 1:50:44 1:49:29 86 347 Kim van Rhijn Zwolle 1978 1262e 12:42 44:23 1:16:39 1:50:45 1:49:47 87 655 Pleun Akkers Nijmegen 1987 1270e 12:47 44:16 1:16:41 1:50:52 1:48:00 88 456 Annemieke van Nee Dalfsen 1969 1273e 12:22 43:29 1:14:53 1:50:55 1:47:11 89 1582 Floor Hermans Yacht bv 1 1977 1274e 12:02 43:20 1:16:25 1:50:58 1:50:46 90 1314 Bridget Lenihan AbbVie Logistics BV 1982 1282e 12:26 43:29 1:15:18 1:51:01 1:48:36 91 328 Marleen Postma-Broekman Zwolle 1971 1284e 13:02 45:02 1:17:05 1:51:02 1:48:31 92 965 Yvonne Mijnheer Rouveen 1991 1301e 13:19 45:18 1:16:52 1:51:17 1:47:43 93 588 Jolanda Bonthuis Zwolle 1968 1304e 13:24 45:40 1:17:14 1:51:18 1:48:42 94 1605 Marion vd Weide UMCG Ambulancezorg 1 1972 1305e 12:33 44:30 1:17:35 1:51:20 1:50:43 95 513 Margret Pruim Klazienaveen 1970 1314e 12:49 44:20 1:15:33 1:51:25 1:46:55 96 1831 Linda Damen Edel Grass B.V. 1 1974 1319e 12:59 45:32 1:17:57 1:51:30 1:48:55 97 579 Laura Poelert Deventer 1991 1321e 13:13 45:29 1:16:57 1:51:31 1:48:13 98 1560 Marloes Terhurne Scania Production Zw 1324e 12:13 44:41 1:17:39 1:51:34 1:51:17 99 1559 Marianne Wildeman Scania Production Zw 1980 1325e 12:13 44:42 1:17:40 1:51:34 1:51:17 100 532 Lotte Bloem Zwolle 1984 1341e 13:28 46:44 1:19:10 1:51:48 1:50:25 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 723 Femke Schrijvers Groningen 1982 1345e 12:41 44:19 1:16:34 1:51:50 1:48:57 102 997 Linda Polinder Doornspijk 1980 1352e 13:18 45:35 1:17:26 1:51:57 1:49:20 103 770 Linda Schwering Vollenhove 1983 1355e 13:27 46:16 1:19:00 1:52:00 1:50:09 104 567 Lianne van de Guchte Emmeloord 1968 1362e 12:57 45:03 1:17:03 1:52:05 1:49:19 105 1119 Janneke Dickhof Elburg 1970 1366e 12:22 44:01 1:15:29 1:52:08 1:47:07 106 1317 Monika Kylar Epe 1969 1385e 13:26 46:24 1:19:14 1:52:16 1:51:13 107 451 Miranda Reijnders Zwolle 1987 1394e 13:01 45:38 1:18:02 1:52:21 1:49:39 108 1125 Joanne Visscher Laag Zuthem 1993 1403e 12:55 45:34 1:18:13 1:52:26 1:50:50 109 778 Leonie Brandenburg Kampen 1986 1409e 13:26 47:34 1:20:09 1:52:32 1:50:20 110 1065 Paulien van Boven Oldebroek 1980 1413e 12:54 45:10 1:17:23 1:52:35 1:49:17 111 1261 Rianne Rijsdijk Isala 1975 1419e 13:07 45:46 1:18:12 1:52:38 1:50:33 112 1135 Michelle Buitenhuis Arnhem 1966 1421e 12:42 44:08 1:15:44 1:52:40 1:47:12 113 1253 Wilma van Engelen Diabetescentrum Isal 1990 1424e 12:10 44:09 1:16:56 1:52:44 1:50:04 114 1857 Jactina Deuling PwC 2 1979 1429e 12:52 46:19 1:19:51 1:52:49 1:52:38 115 393 Mariët van Petersen Heerde 1980 1430e 12:26 43:25 1:15:26 1:52:49 1:51:39 116 1274 Esther Kooiker-Roo Isala 1978 1441e 12:50 44:24 1:16:53 1:52:59 1:50:00 117 491 Anita ter Hofte Zutphen 1969 1451e 13:08 45:08 1:17:40 1:53:08 1:48:30 118 1679 Jeanette van de Berg Van der Kamp B.V. 2 1979 1453e 12:45 45:30 1:19:08 1:53:10 1:52:30 119 6968 Helga Pannekoek Zwolle 1971 1454e 13:04 44:44 1:16:54 1:53:10 1:48:17 120 826 Stella van 't Klooster Groningen 1992 1456e 13:38 46:53 1:18:39 1:53:11 1:49:44 121 1682 Carolien de Vries Van der Kamp B.V. 2 1976 1460e 12:45 45:30 1:19:08 1:53:13 1:52:32 122 754 Ester Pronk Zwolle 1972 1473e 13:04 45:17 1:18:09 1:53:17 1:50:47 123 609 Rhodé Trip Deventer 1986 1474e 12:46 44:04 1:16:53 1:53:17 1:51:08 124 244 Anneloes Kortstee Zwolle 1984 1483e 13:32 45:44 1:18:09 1:53:25 1:51:07 125 761 Sandra Hofstra Emmeloord 1976 1489e 12:59 45:15 1:17:45 1:53:28 1:50:43 126 558 Jessica van Amerongen Zwolle 1977 1490e 12:28 45:39 1:19:40 1:53:29 1:53:03 127 1776 Charon Koers st. Travers 2 1988 1491e 10:47 41:58 1:16:57 1:53:29 1:53:18 128 725 Esmee Sniegowicz Harderwijk 1991 1494e 11:43 41:54 1:14:57 1:53:32 1:51:18 129 1230 Helen Hagemeijer 1503e 13:15 45:51 1:18:53 1:53:37 1:50:43 130 200 Diana Seinen Hattem 1978 1504e 12:00 43:31 1:17:12 1:53:37 1:53:25 131 749 Henriette Toorn Heerde 1972 1507e 13:22 45:26 1:17:54 1:53:41 1:50:38 132 1564 Lieke Weijers Aberson B.V. 1 1979 1509e 12:24 44:57 1:19:21 1:53:41 1:53:31 133 931 Christianne Salet Nijmegen 1958 1511e 12:45 44:15 1:16:39 1:53:42 1:50:50 134 224 Claudia van Bruggen Zwolle 1981 1513e 13:11 45:30 1:17:37 1:53:43 1:49:45 135 645 Annet Buitenhuis Heerde 1967 1514e 13:22 45:23 1:17:55 1:53:43 1:50:41 136 1218 Merel van Voorst Harderwijk 1990 1515e 12:59 44:39 1:17:55 1:53:44 1:48:52 137 1882 Sabine Tijs Gezondheidsdienst vo 1984 1516e 13:17 46:29 1:20:17 1:53:46 1:53:26 138 1066 Marijke Kamping Raalte 1980 1520e 13:08 46:29 1:19:11 1:53:47 1:51:27 139 1202 Floor Dieben 's-Gravenhage 1994 1521e 13:48 47:51 1:20:03 1:53:48 1:50:48 140 1159 Marrie de Kreek Oosterwolde Gld 1965 1525e 12:49 45:10 1:17:27 1:53:51 1:50:33 141 338 Janna Brouwer Arnhem 1975 1531e 13:09 45:55 1:18:54 1:53:53 1:50:53 142 453 Maaike Scholten Zwolle 1987 1533e 12:48 44:35 1:17:31 1:53:53 1:51:38 143 1772 Elske Heinen st. Travers 1 1966 1544e 12:00 43:32 1:17:12 1:54:02 1:53:50 144 1206 Jennifer Letch Zwolle 1973 1550e 13:31 45:45 1:18:33 1:54:03 1:50:36 145 657 Corine Hassink Oldenzaal 1972 1552e 12:47 45:02 1:17:57 1:54:05 1:51:23 146 659 Corine Boonen Creil 1970 1554e 13:42 48:21 1:21:13 1:54:05 1:51:33 147 728 Carolien Riemersma Zwolle 1967 1555e 13:02 45:45 1:18:53 1:54:05 1:51:24 148 1167 Ingrid Vries-Riemersma Boornbergum 1969 1556e 13:02 45:45 1:18:53 1:54:06 1:51:24 149 757 Marian Mensink Tubbergen 1962 1579e 13:01 46:08 1:19:10 1:54:21 1:51:57 150 1705 Elise Reefhuis MindFit 2 1988 1581e 12:29 45:33 1:20:26 1:54:22 1:54:08 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 490 Janne-Machteld Drijfhout- Zwolle 1977 1582e 13:45 46:59 1:19:23 1:54:22 1:51:11 152 676 Bert Holsappel Diepenveen 1965 1587e 13:14 46:17 1:19:08 1:54:24 1:52:45 153 871 Agnes Goldebeld Apeldoorn 1968 1590e 13:09 45:51 1:18:53 1:54:25 1:52:00 154 318 Geertruida Brommer Hattemerbroek 1974 1593e 13:20 45:56 1:18:42 1:54:27 1:51:05 155 544 Hilja Loseman Zwolle 1973 1597e 12:50 45:40 1:18:52 1:54:29 1:52:41 156 599 Dorien Klein Teeselink Markelo 1969 1602e 12:52 45:29 1:18:25 1:54:35 1:51:14 157 915 Roos Frens Zwolle 1995 1613e 12:14 45:02 1:18:39 1:54:42 1:53:28 158 1150 Anique Besten Haarle gem Hellendoo 1993 1615e 13:10 46:15 1:19:39 1:54:42 1:52:39 159 639 Annemiek Dul Kampen 1987 1627e 13:03 45:16 1:18:32 1:54:50 1:52:37 160 534 Jikke Balkema Utrecht 1981 1636e 13:01 45:56 1:18:44 1:54:57 1:52:32 161 218 Arenda Riemens Warmlopers Zwolle 1983 1637e 12:26 44:16 1:18:37 1:54:57 1:53:58 162 862 Yvonne Witpaard Genemuiden 1982 1639e 12:40 44:45 1:18:19 1:54:59 1:53:37 163 642 Marjorie van den Brink Heerde 1974 1644e 13:23 45:59 1:18:59 1:55:02 1:52:00 164 687 Fokje Blokstra Emmen 1961 1656e 12:52 46:09 1:19:55 1:55:11 1:53:30 165 1787 Nardie Mulder Countus 1 1988 1659e 13:13 46:32 1:20:16 1:55:13 1:54:47 166 918 Jenita Hulzebosch-Smit Loozen 1974 1660e 13:29 45:28 1:18:42 1:55:13 1:50:22 167 228 Marijke Dekker Zwolle 1987 1662e 12:43 44:53 1:18:23 1:55:14 1:52:52 168 514 Patricia Albers Klazienaveen 1976 1666e 12:59 45:42 1:19:12 1:55:16 1:53:02 169 894 Nikki Aalberts Arnhem 1987 1670e 13:28 46:18 1:18:27 1:55:19 1:51:43 170 289 Dineke Bos Harderwijk 1974 1671e 12:58 45:29 1:18:41 1:55:20 1:52:53 171 968 Annelot van der Laan Zwolle 1992 1679e 12:18 44:42 1:17:34 1:55:28 1:50:43 172 705 Miranda Kikkert Dedemsvaart 1975 1680e 12:33 44:37 1:18:39 1:55:28 1:53:30 173 673 Karin Volkers Dalfsen 1968 1693e 13:07 46:18 1:19:22 1:55:37 1:52:35 174 1315 Bets Lillo AbbVie Logistics BV 1959 1696e 13:34 46:48 1:20:02 1:55:39 1:52:12 175 1887 Margret Groot Zwaaftink Carinova 1 1963 1703e 13:41 48:06 1:22:01 1:55:48 1:55:17 176 647 Jorieke van Ark Heerde 1977 1705e 13:17 45:33 1:18:33 1:55:48 1:52:21 177 520 Mariët Bosschers Nijmegen 1972 1707e 13:00 45:23 1:18:21 1:55:51 1:52:50 178 376 Sandra Kerstens Oegstgeest 1967 1708e 12:32 44:33 1:17:13 1:55:52 1:50:36 179 267 Rosalie Tielbeke Zwolle 1990 1710e 13:20 45:51 1:18:09 1:55:52 1:52:29 180 595 Jacqueline Dijkstra Zwolle 1972 1719e 13:21 46:13 1:19:27 1:55:58 1:53:09 181 607 Ina Stege Emmeloord 1955 1721e 12:48 45:17 1:18:46 1:56:00 1:53:15 182 576 Grietje Overmars Emmeloord 1951 1723e 12:47 45:16 1:18:46 1:56:00 1:53:15 183 840 Marieke Steert Oldebroek 1988 1733e 13:35 47:09 1:20:16 1:56:06 1:52:55 184 327 Astrid Werkhoven Zwolle 1987 1735e 12:57 45:35 1:18:12 1:56:08 1:53:24 185 312 Esther Santbergen Zwolle 1989 1739e 13:06 45:49 1:19:37 1:56:14 1:53:14 186 334 Nelly Reuvekamp Zwolle 1975 1741e 13:28 47:49 1:22:17 1:56:15 1:55:12 187 1085 Jan Rein Leinenga Zwolle 1975 1742e 13:07 46:54 1:20:54 1:56:15 1:54:10 188 552 Eva Kouw Groningen 1980 1743e 13:03 45:55 1:19:12 1:56:16 1:53:15 189 1149 Maartje Dijk Raalte 1985 1745e 13:36 47:40 1:21:10 1:56:17 1:53:56 190 860 Daya Herder Zwolle 1987 1750e 12:37 45:02 1:22:25 1:56:21 1:52:48 191 1304 Linda Heerink Bas van de Goor Foun 1985 1755e 13:46 46:52 1:19:51 1:56:27 1:52:15 192 651 Erika van Leeuwen Groningen 1990 1757e 13:34 48:12 1:21:50 1:56:30 1:54:12 193 976 Jettie Stokvis Dalfsen 1959 1759e 12:21 43:42 1:17:11 1:56:31 1:52:46 194 278 Astrid Slotman Heino 1974 1760e 13:07 45:05 1:17:49 1:56:32 1:53:48 195 843 Janny vd Slikke-Rademaker Nagele 1959 1763e 13:28 47:17 1:20:48 1:56:35 1:54:21 196 751 Jeannette Dijkstra Kampen 1967 1768e 13:38 47:15 1:20:22 1:56:38 1:52:31 197 226 Roselin van Gerresheim Ommen 1970 1774e 12:58 46:26 1:20:44 1:56:45 1:55:27 198 722 Anita de Mink Heino 1974 1777e 13:54 47:10 1:20:28 1:56:45 1:53:18 199 589 Nicol Holtkamp-Sluiter Utrecht 1980 1780e 13:24 46:28 1:20:03 1:56:51 1:53:14 200 644 Irma Dunnewind Dalfsen 1963 1785e 13:56 47:24 1:19:54 1:56:54 1:53:44 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 1804 Dina de Lange Rabobank IJsseldelta 1968 1786e 13:20 46:56 1:21:18 1:56:55 1:56:23 202 853 Karin Larmene Zwolle 1985 1787e 13:18 46:50 1:20:25 1:56:55 1:56:04 203 344 Lydia Haverkort Hengelo Ov 1967 1789e 12:54 46:28 1:20:51 1:56:56 1:56:01 204 6572 Marianne de Vries Borne 1970 1804e 13:15 46:01 1:19:01 1:57:05 1:53:05 205 827 Petra Koomen Amsterdam 1981 1824e 13:34 47:26 1:21:26 1:57:15 1:53:35 206 492 Amyke Veurink Zwolle 1967 1826e 13:06 46:23 1:19:54 1:57:15 1:54:10 207 1101 Jannie van de Berg Urk 1992 1834e 13:09 45:00 1:18:20 1:57:26 1:54:29 208 1049 Anne van Zoonen Zwolle 1987 1835e 12:33 44:36 1:19:04 1:57:27 1:55:04 209 1107 Belinda Fransen Nijverdal 1974 1844e 13:40 47:45 1:21:44 1:57:39 1:55:58 210 578 Rinske Hovestad Zwolle 1985 1847e 12:26 45:15 1:20:21 1:57:45 1:56:54 211 891 Inge Mateboer (Warmlopers Zwolle 1980 1848e 13:27 46:27 1:19:52 1:57:46 1:53:41 212 1269 Greta Sleifer Isala 1970 1850e 13:49 48:32 1:22:31 1:57:48 1:57:03 213 1102 Anoesjka Jager Dronten 1970 1851e 14:02 47:36 1:21:26 1:57:49 1:54:02 214 691 Annelies van der Haar Apeldoorn 1984 1856e 13:13 46:53 1:21:38 1:57:52 1:56:33 215 631 Lianne Haarman Raalte 1988 1857e 13:47 47:25 1:21:18 1:57:54 1:54:30 216 972 Monique van der Bend Velp Gld 1981 1863e 13:00 45:24 1:18:32 1:57:58 1:54:14 217 839 Petra Meinders Biddinghuizen 1986 1870e 13:09 46:33 1:20:39 1:58:03 1:54:17 218 695 Esmée van de Klippe Zwolle 1993 1873e 14:11 49:37 1:22:50 1:58:05 1:55:13 219 1156 Nina Slagt Zwolle 1987 1874e 14:11 49:37 1:22:49 1:58:05 1:55:13 220 1762 Natascha Visser Bestuursdienst Ommen 1979 1878e 12:40 46:43 1:22:02 1:58:08 1:57:42 221 912 Danielle Harmsen Hellendoorn 1973 1880e 13:40 47:45 1:21:44 1:58:10 1:56:30 222 1318 Brigitte Nauta Dalfsen 1979 1888e 13:06 45:56 1:19:29 1:58:17 1:54:05 223 542 Femke Bos Almelo 1977 1892e 13:56 48:20 1:21:31 1:58:20 1:54:59 224 854 Wendy van der List Utrecht 1983 1894e 13:28 46:58 1:21:05 1:58:22 1:55:58 225 280 Mariska van Oenen Lemelerveld 1979 1895e 13:14 46:59 1:22:17 1:58:23 1:56:14 226 1064 Janneke Douma Zwolle 1986 1898e 12:54 45:21 1:18:23 1:58:30 1:54:37 227 382 Henriët Dijk Zwolle 1973 1904e 13:39 47:26 1:21:09 1:58:32 1:55:01 228 528 Dorien Broekhuijsen Zwolle 1972 1908e 13:19 46:49 1:20:46 1:58:36 1:55:46 229 1958 Miranda Soetevent Dalfsen 1966 1910e 12:48 45:56 1:21:00 1:58:36 1:58:01 230 1124 Willeke Veneman Deventer 1976 1912e 14:00 48:20 1:22:23 1:58:36 1:55:32 231 739 Willemieke Maasland Leiden 1983 1916e 13:39 47:00 1:20:44 1:58:38 1:54:59 232 395 Brigitte Zwart Pesse 1970 1918e 13:27 47:39 1:22:13 1:58:39 1:56:40 233 630 Dinette Bravenboer Zwolle 1968 1926e 13:32 47:27 1:22:13 1:58:44 1:58:01 234 1052 Marian Stegink Zwolle 1972 1927e 13:40 47:17 1:21:19 1:58:44 1:54:59 235 580 Romke Mulder Laag Zuthem 1991 1928e 13:51 47:56 1:22:00 1:58:44 1:55:59 236 1185 Emma Metgod Amsterdam 1989 1932e 13:16 46:59 1:20:46 1:58:47 1:55:52 237 1849 Thirza de Jager Jongejan Wisseborn G 1975 1940e 12:13 46:04 1:21:02 1:58:50 1:58:40 238 1056 Ailina Verhoek Nunspeet 1988 1942e 12:52 45:26 1:20:08 1:58:51 1:55:52 239 1214 Henny Aitink Hellendoorn 1962 1951e 14:37 49:38 1:23:43 1:59:02 1:54:41 240 216 Beate Balkestein Zwolle 1976 1958e 13:41 48:02 1:21:58 1:59:11 1:56:05 241 1189 Phoebe McSpadden Zwolle 1994 1959e 15:13 58:21 1:59:13 1:53:42 242 590 Annemieke Haarman Raalte 1964 1973e 13:48 47:26 1:21:37 1:59:24 1:56:00 243 1319 A A C van Dalfsen Zwolle 1950 1976e 13:58 45:54 1:21:18 1:59:28 1:56:16 244 952 Jenine Binnendijk Zwolle 1987 1977e 12:41 45:44 1:19:42 1:59:29 1:57:07 245 1180 Bianca Landman Zwolle 1974 1978e 12:56 46:23 1:20:50 1:59:30 1:57:29 246 666 Loïs Hofsink Zwolle 1992 1991e 13:30 47:37 1:21:50 1:59:34 1:56:25 247 214 Linda Vrielink Zwolle 1983 1994e 12:57 46:20 1:20:57 1:59:37 1:56:06 248 392 Dinie Overmars Hasselt 1967 1997e 12:57 46:20 1:21:00 1:59:39 1:57:21 249 479 Rosan Reusken Nijmegen 1992 1998e 14:09 48:39 1:21:59 1:59:40 1:55:38 250 1063 Jetske van der Kolk Hattem 1977 2003e 13:56 48:49 1:23:32 1:59:43 1:56:32 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 487 Nathalie Massmann Zwolle 1985 2005e 12:43 45:10 1:19:44 1:59:44 1:57:23 252 1088 Marianne Kuyper Urk 1963 2010e 13:53 47:57 1:21:04 1:59:46 1:55:46 253 708 Irma Holterman Heino 1969 2011e 13:54 47:36 1:21:16 1:59:46 1:56:18 254 743 Connie Joling Den Burg 1966 2012e 13:55 48:14 1:22:01 1:59:46 1:55:20 255 916 Marlies Leenaars RHENEN 1967 2014e 14:09 48:58 1:24:04 1:59:46 1:58:23 256 1196 Petra van der Vegt Raalte 1978 2016e 13:30 48:28 1:23:23 1:59:47 1:58:15 257 1650 Liesbeth Braunius Carmel College Salla 1974 2019e 14:27 50:20 1:25:19 1:59:49 1:59:09 258 818 Jacqueline van Faassen Dedemsvaart 1987 2021e 13:29 47:12 1:22:12 1:59:52 1:57:19 259 616 Marjola Weteringe Raalte 1978 2024e 13:11 46:12 1:21:16 1:59:53 1:56:44 260 873 Margriet Westrik Hoogeveen 1974 2029e 13:28 48:16 1:23:28 1:59:59 1:58:00 261 270 Henriëtte Ruitenberg Zwolle 1972 2030e 14:01 48:52 1:23:32 1:59:59 1:56:45 262 1072 Melinda Buining Emmeloord 1981 2033e 14:01 49:09 1:24:22 2:00:01 1:57:47 263 431 Karin Olthof Zwolle 1984 2035e 13:38 48:59 1:24:18 2:00:02 1:57:44 264 1270 Melanie van IJsselmuiden Isala 1984 2038e 13:58 48:00 1:21:56 2:00:07 1:56:25 265 925 Xuan Lekkerkerker Hulshorst 1981 2041e 12:40 45:38 1:21:01 2:00:09 1:57:35 266 1290 Janita ten Cate run2day zwolle 1990 2043e 16:39 1:00:36 2:00:12 1:55:57 267 828 Henrieke van Beek Zwolle 1955 2053e 14:21 50:07 1:23:36 2:00:19 1:56:49 268 1810 Alice Mathijssen Rabobank IJsseldelta 1967 2058e 14:08 48:54 1:23:49 2:00:22 1:58:59 269 824 Linda de Groot Zwolle 1974 2063e 13:36 47:40 1:21:23 2:00:24 1:55:57 270 635 Josje van der Woude Nijmegen 1985 2064e 13:24 48:34 1:23:29 2:00:25 1:59:22 271 1197 Stephanie Gunnink Heerenveen 1989 2065e 13:35 48:00 1:22:16 2:00:26 1:56:06 272 1868 Annemieke Zandbergen Furness Car 2 1966 2067e 14:01 49:18 1:25:02 2:00:27 2:00:03 273 620 Nienke Rakhorst Nijmegen 1983 2069e 13:23 48:33 1:23:27 2:00:29 1:59:24 274 756 Simone Bos Hengelo Ov 1972 2071e 14:02 48:45 1:23:20 2:00:30 1:57:18 275 706 Charlotte Folkersma Groningen 1995 2076e 13:13 46:38 1:21:29 2:00:32 1:58:36 276 398 Lianne van den Berg Genemuiden 1983 2078e 13:27 47:34 1:21:42 2:00:33 1:56:29 277 555 Bernadet Nijenkamp Raalte 1966 2079e 13:46 48:28 1:21:46 2:00:35 1:57:08 278 248 Wendy Wisse Rutten 1972 2080e 13:56 48:33 1:23:15 2:00:35 1:57:29 279 8848 Anne Mieke Don Raalte 1984 2081e 13:37 48:15 1:22:46 2:00:36 1:57:45 280 864 Annabelle Potters Ens 1970 2085e 12:51 46:51 1:22:40 2:00:40 1:59:26 281 1025 Bibet Breukers Hoogeveen 1980 2088e 13:31 46:37 1:21:36 2:00:41 1:56:46 282 582 Rian Hessels Enschede 1993 2090e 13:45 47:58 1:23:07 2:00:42 1:59:39 283 600 Anneke den Bouwmeester Dalfsen 1962 2099e 13:51 48:56 1:24:29 2:00:53 1:59:29 284 412 Eveline de Valk Zwolle 1970 2100e 12:37 45:56 1:21:04 2:00:58 1:59:50 285 610 Irma Smeenk Heino 1968 2106e 13:24 47:15 1:22:54 2:01:01 2:00:12 286 413 Jessica ten Kate-de Just Zwolle 1975 2109e 14:09 49:14 1:24:02 2:01:04 1:57:57 287 458 Joyce van der Veer Arnhem 1980 2116e 13:38 48:11 1:22:29 2:01:07 1:56:47 288 434 Sippie Koolhaas Espel 1954 2118e 13:43 48:09 1:22:57 2:01:09 1:58:21 289 1078 Klazien Alkema Ede Gld 1973 2120e 12:53 46:50 1:22:14 2:01:11 1:58:01 290 1241 Loes Pisani 2121e 13:08 48:14 1:23:58 2:01:12 1:59:48 291 8479 Pauliene Koobs Hattem 1970 2123e 13:18 47:23 1:22:18 2:01:13 1:58:29 292 518 Marjan Grootenhuis Erica 1967 2127e 13:50 48:00 1:22:27 2:01:16 1:56:47 293 482 Sabine Haarman Raalte 1992 2132e 14:09 49:41 1:24:29 2:01:21 1:57:58 294 1177 Wilke Werner (Warmlopers) 's-Gravenhage 1982 2133e 14:01 49:09 1:25:02 2:01:21 2:00:28 295 889 Karin Bakker- de Ridder Urk 1974 2136e 13:24 47:23 1:22:25 2:01:26 1:58:27 296 351 Renate Huybrechts Zwolle 1982 2138e 13:46 48:28 1:23:52 2:01:27 2:00:00 297 1162 Eva Roerink Lemelerveld 1987 2144e 12:42 47:49 1:24:44 2:01:30 2:00:19 298 290 Bianca van den Berg Hasselt 1976 2146e 14:03 49:11 1:24:17 2:01:33 1:59:15 299 517 Yvette Roepel Zwolle 1986 2148e 13:41 48:21 1:23:13 2:01:34 1:57:39 300 243 Jacqueline van Nee Zwolle 1967 2151e 13:56 48:26 1:23:00 2:01:39 1:57:54 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 597 Marlies Fennema Nijmegen 1993 2154e 14:52 51:22 1:26:59 2:01:41 2:00:18 302 1138 Eus van der Grift Zwolle 1971 2156e 15:22 50:51 1:24:12 2:01:42 1:56:06 303 944 Edith Schrijver Raalte 1972 2159e 13:55 48:40 1:23:36 2:01:44 1:57:26 304 339 Monique Holtkuile Olst 1967 2162e 13:56 48:21 1:23:16 2:01:48 1:57:55 305 402 Rachel Romein Zwolle 1979 2163e 14:00 49:07 1:24:18 2:01:49 1:58:25 306 533 Marjolein Haarman Heino 1989 2167e 14:08 49:41 1:24:28 2:01:52 1:58:28 307 1311 Jacqueline Slegten Bas van de Goor Foun 1970 2168e 13:53 47:49 1:22:20 2:01:53 1:57:28 308 473 Judith Frederiks Amsterdam 1995 2170e 13:41 46:57 1:21:41 2:01:54 1:58:38 309 1742 Anouk van Heerde Penta Rho 2 1994 2172e 14:43 51:37 1:29:02 2:01:56 2:01:31 310 1014 Marja Mulder Raalte 1963 2177e 13:46 48:27 1:23:41 2:01:58 1:58:31 311 1746 Agnes Roskam X-ICT 1 1963 2183e 13:16 46:30 1:22:27 2:02:05 2:01:33 312 1243 Mirjam Doornbos 4e Musketiers & Frie 1972 2186e 14:36 51:09 1:26:34 2:02:10 2:00:24 313 1242 Hannah Zwaan 4e Musketiers & Frie 1985 2187e 14:35 51:09 1:26:34 2:02:10 2:00:24 314 316 Anieke Veldkamp Warmloper Zwolle 1989 2189e 13:28 47:51 1:23:15 2:02:13 1:58:08 315 1630 Maryl Veldkamp Gemeente Zwolle 3 1969 2191e 13:56 49:17 1:25:24 2:02:14 2:01:45 316 800 Femke van Keulen Kampen 1990 2196e 13:30 48:05 1:23:19 2:02:19 1:59:05 317 1808 Saskia Westerhof Rabobank IJsseldelta 1971 2197e 13:34 48:36 1:24:54 2:02:19 2:01:45 318 1633 Marjan Vervoort Gemeente Zwolle 3 1961 2199e 14:01 49:19 1:25:08 2:02:21 2:01:57 319 439 Natascha Donker Nijmegen 1976 2200e 13:47 49:19 1:24:40 2:02:21 2:00:00 320 254 Anneloes Kock Zwolle 1988 2206e 13:54 49:56 1:25:53 2:02:27 2:00:20 321 888 Marieke Brouwer Zwolle 1969 2208e 14:46 50:33 1:25:23 2:02:28 1:57:09 322 990 Carina Dräger Zwolle 1986 2211e 14:07 49:20 1:24:20 2:02:29 1:58:48 323 1009 Mandy Mekenkamp Deventer 1972 2213e 14:03 49:40 1:25:19 2:02:29 1:59:27 324 1321 Mirjam de Vos Zwolle 1970 2220e 14:12 49:34 1:24:13 2:02:31 1:59:10 325 1099 Marieke Hollewand Emmeloord 1991 2223e 13:30 48:05 1:23:20 2:02:34 1:59:21 326 1641 Linda Nugter Call2 1 1980 2225e 14:15 49:28 1:25:14 2:02:35 2:02:19 327 1640 Karlijn Kijftenbelt Call2 1 1977 2226e 14:14 49:28 1:25:13 2:02:35 2:02:18 328 855 Danielle Koopman Zwolle 1984 2229e 13:38 48:13 1:23:13 2:02:39 1:58:38 329 1032 Marjan Dijken Lemmer 1968 2230e 14:24 49:49 1:24:52 2:02:39 1:58:02 330 614 Marja van Vilsteren IJsselmuiden 1969 2231e 13:46 47:53 1:21:59 2:02:40 1:58:42 331 775 Astrid Huijsman Arnhem 1970 2233e 14:09 48:27 1:22:38 2:02:41 1:57:13 332 1182 Tessa van den Berg Vollenhove 1995 2234e 14:34 49:25 1:24:08 2:02:42 1:57:39 333 1257 Ada van Beek Diabetescentrum Isal 1966 2236e 14:07 49:30 1:25:03 2:02:43 2:00:00 334 675 Roos Meijer Zwolle 1980 2247e 13:52 47:41 1:22:01 2:02:50 1:58:48 335 495 Jolanda Onderdijk Zwolle 1968 2249e 14:01 48:57 1:23:56 2:02:52 1:59:06 336 1080 Jenneke Harsevoort Vollenhove 1967 2251e 13:09 47:42 1:23:48 2:02:53 2:01:27 337 253 Linda Groot Zwolle 1963 2252e 13:59 48:02 1:21:10 2:02:54 1:59:00 338 304 Vivinda Koster-Gorkink Apeldoorn 1970 2253e 13:52 49:39 1:25:32 2:02:55 2:00:21 339 1278 Lobke Meijer Isala 1983 2267e 14:11 49:09 1:23:55 2:03:04 1:58:04 340 1086 Beppie van Ommen Zwolle 1965 2268e 14:21 50:08 1:25:34 2:03:04 1:59:34 341 776 Jeannette Krabshuis Zwolle 1984 2269e 14:04 50:15 1:25:46 2:03:05 2:00:58 342 1117 Monique Mijsbergh Zwolle 1966 2273e 14:07 49:30 1:24:10 2:03:07 1:59:29 343 1308 Titia Vriesendorp Bas van de Goor Foun 1970 2275e 13:37 48:01 1:22:33 2:03:08 1:58:51 344 904 Esther Leeuwerke Zwolle 1987 2276e 14:04 49:02 1:24:21 2:03:09 1:58:16 345 1323 Karina Ras Urk 1972 2277e 14:04 49:40 1:24:43 2:03:09 2:00:10 346 1105 Henny Barends Urk 1985 2279e 14:04 49:40 1:24:43 2:03:09 2:00:10 347 350 Aliza Bakker Zwolle 1983 2283e 14:22 49:13 1:24:13 2:03:12 1:58:38 348 1712 Angelique Bonthuis MindFit 3 1983 2286e 14:06 49:15 1:25:21 2:03:16 2:03:00 349 694 Ingrid Carolien Port Zwolle 1973 2287e 14:15 49:16 1:24:15 2:03:16 1:57:55 350 8636 Sigrid Harink Rouveen 1986 2290e 13:54 48:52 1:24:08 2:03:17 2:00:02 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 1194 Elin Berfelo Utrecht 1986 2297e 14:55 51:38 1:27:03 2:03:24 2:00:14 352 1031 Anke van Bussel Utrecht 1985 2302e 14:22 48:53 1:23:40 2:03:28 1:58:55 353 685 Pilar Pampin Benito Hattem 1970 2303e 13:05 46:18 1:22:35 2:03:29 2:02:18 354 371 Barbara Gillet Zwolle 1968 2304e 12:44 44:44 1:20:05 2:03:29 1:58:36 355 869 Rozemarijn Scherpenise Zwolle 1991 2306e 13:17 46:58 1:22:42 2:03:31 2:01:46 356 838 Ellis Kramer Urk 1979 2308e 14:44 50:46 1:26:35 2:03:33 1:59:45 357 865 Aaltje Wemmers Urk 1980 2310e 14:44 50:46 1:26:35 2:03:33 1:59:44 358 858 Francine Otter Zwolle 1990 2314e 13:55 49:28 1:25:02 2:03:38 2:00:32 359 1814 Petra van Saarloos Rabobank IJsseldelta 1965 2318e 13:34 48:37 1:24:54 2:03:41 2:03:07 360 959 Mel Endeman Raalte 1980 2320e 13:52 49:07 1:24:33 2:03:44 1:59:22 361 403 Carla Salet Maarssen 1960 2330e 13:59 49:40 1:25:11 2:03:52 1:59:43 362 346 Lian Weesepoel Swifterbant 1960 2337e 13:57 48:41 1:23:44 2:03:55 1:59:56 363 619 Pauline Jongman Zwolle 1989 2341e 13:30 47:37 1:23:49 2:03:58 2:00:49 364 1245 Corrine van der Kolk 4e Musketiers & Frie 1967 2343e 14:15 49:40 1:24:51 2:04:00 1:59:33 365 483 Harmke Juffer Kampen 1968 2345e 13:45 48:52 1:25:03 2:04:03 2:01:51 366 1114 José de Vries Emmeloord 1985 2347e 14:12 50:51 1:26:47 2:04:04 2:01:04 367 1300 Lydia Mossel Bas van de Goor Foun 1987 2354e 14:05 49:24 1:24:33 2:04:11 1:59:56 368 286 Aafke Verhoeven Nieuwegein 1985 2359e 13:23 48:45 1:24:57 2:04:16 2:02:00 369 656 Harmke Klasen Emmeloord 1969 2360e 14:01 49:09 1:25:04 2:04:16 2:02:02 370 663 Irene Mensink Deventer 1976 2361e 13:50 48:36 1:23:42 2:04:16 1:59:40 371 353 Carla Lassche Wapenveld 1975 2365e 14:37 49:54 1:25:17 2:04:19 2:01:13 372 380 Louwina Boomsma Zwolle 1970 2366e 13:45 49:25 1:25:44 2:04:20 2:01:46 373 1246 Carla Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 2371e 14:04 49:32 1:25:00 2:04:23 1:59:45 374 764 Irma Rosendaal Dalfsen 1971 2374e 13:44 49:06 1:24:58 2:04:24 2:02:26 375 374 Helga Brink Zwolle 1968 2375e 13:57 49:08 1:24:30 2:04:24 1:59:44 376 1211 Ria Kruiper Heeten 1960 2378e 12:47 45:37 2:04:26 2:03:06 377 1044 Elizabeth Schep-ter Veen Zwolle 1983 2380e 14:26 49:45 1:24:49 2:04:31 2:00:29 378 50 Helene de Vries Nieuwleusen 1964 2384e 14:31 50:30 1:26:21 2:04:33 2:00:39 379 317 Anne Rump Zwolle 1989 2386e 14:29 50:54 1:26:41 2:04:35 2:01:13 380 591 Rianne Riezebosch Mastenbroek 1990 2387e 14:11 50:12 1:25:58 2:04:36 2:00:31 381 258 Corien de Kroon Zwolle 1970 2388e 14:11 49:40 1:25:06 2:04:36 2:00:45 382 354 Ilone Dam Zwolle 1987 2389e 14:29 50:54 1:26:41 2:04:36 2:01:14 383 563 Moniek Kemink Schuinesloot 1990 2391e 14:22 50:10 1:25:54 2:04:36 2:00:08 384 981 Lesley Herder Wijhe 1991 2392e 13:37 48:25 1:23:56 2:04:37 2:01:04 385 1087 Janice van Enk Zwolle 1982 2394e 13:40 47:04 1:22:23 2:04:37 2:01:23 386 288 Patricia Koolhof Raalte 1967 2402e 13:54 48:39 1:23:50 2:04:46 2:00:28 387 8705 Kristel Verweij-Klink Raalte 1995 2403e 13:55 48:39 1:23:50 2:04:46 2:00:29 388 772 Laura Dijkslag Wapenveld 1985 2405e 14:35 50:23 1:25:34 2:04:47 2:00:36 389 713 Diana Voerman Zwolle 1968 2407e 14:03 49:06 1:24:27 2:04:48 2:00:26 390 405 Ineke Kip Hoogeveen 1978 2409e 13:49 48:23 1:22:50 2:04:50 1:59:14 391 1268 Gerda Wissink-van der Ste Isala 1968 2415e 14:09 49:51 1:25:54 2:04:51 2:01:07 392 1289 Anne-marie Smits run2day zwolle 1971 2416e 14:11 49:15 1:24:43 2:04:52 1:59:52 393 6055 Gina Draaisma Zwolle 1967 2417e 13:54 47:54 1:24:15 2:04:53 2:00:26 394 662 Aletta van Bezoen Zwolle 1964 2419e 14:06 49:18 1:24:55 2:04:54 2:01:31 395 538 Gerie Veenstra Utrecht 1987 2424e 14:21 49:50 1:25:19 2:04:58 2:00:54 396 361 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 2425e 14:06 49:17 1:24:53 2:04:58 2:00:38 397 1957 Carlijn Postma Zwolle 1978 2428e 14:17 50:21 1:26:46 2:05:00 2:04:25 398 1010 Barbara Kaptein Urk 1978 2435e 14:45 50:46 1:26:35 2:05:08 2:01:20 399 283 Janke Vriesinga 's-Hertogenbosch 1963 2437e 14:01 49:21 1:25:27 2:05:10 2:01:48 400 1207 Thea Lourens Hattem 1978 2440e 13:37 48:50 1:25:19 2:05:15 2:02:27 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 460 Lydia Hoorn-Murris Zwolle 1964 2442e 14:13 49:49 1:26:20 2:05:17 2:03:16 402 822 Karina Kramer-de Vries Urk 1979 2447e 14:44 50:46 1:26:35 2:05:22 2:01:33 403 948 Lyanne Buiten Groningen 1994 2450e 14:14 50:10 1:26:10 2:05:25 2:01:45 404 522 Marcela Kroes Zwolle 1973 2454e 13:54 47:50 1:23:12 2:05:28 2:01:04 405 279 Bianca Borst Zwolle 1972 2455e 13:57 49:19 1:25:37 2:05:29 2:01:33 406 502 Marjolijn Kelderman Zwolle 1978 2458e 14:32 50:16 1:25:10 2:05:31 2:01:09 407 331 Femke Gertsen Zwolle 1981 2459e 13:56 49:46 1:26:02 2:05:31 2:02:23 408 1033 Marlot Heerink Groningen 1988 2460e 14:14 49:35 1:25:42 2:05:33 2:02:04 409 683 Annely van den Berg Ermelo 1991 2462e 14:29 49:37 1:25:13 2:05:36 2:00:40 410 309 Reina van Dorp Elburg 1971 2463e 14:22 51:22 1:28:12 2:05:39 2:04:26 411 1886 Fenny Rietman Carinova 1 1966 2464e 14:51 52:04 1:29:27 2:05:41 2:05:07 412 461 Sandra Westemeijer Zwolle 1968 2467e 14:39 50:26 1:26:07 2:05:45 2:00:58 413 1143 Arina Kunst Wezep 1970 2471e 14:44 50:21 1:25:46 2:05:50 2:00:59 414 1237 Ninian Nijhuis 2472e 14:17 50:54 1:28:04 2:05:50 2:01:11 415 293 Mabel Oldhoven-Nuis Kampen 1972 2473e 14:10 49:47 1:25:28 2:05:50 2:01:44 416 752 Ellen Straatsma Kampen 1970 2474e 14:10 49:47 1:25:28 2:05:50 2:01:44 417 332 Erica van de Peppel Elspeet 1979 2475e 14:44 50:21 1:25:45 2:05:50 2:00:59 418 219 Liesbeth Koehorst Hoogeveen 1968 2477e 14:09 49:47 1:26:03 2:05:56 2:03:34 419 307 Gina Goedbloed Barendrecht 1962 2490e 14:04 49:24 1:25:42 2:06:02 2:03:22 420 602 Annieke Palland Kampen 1985 2493e 14:11 50:21 1:26:18 2:06:07 2:02:11 421 704 Monique van Luenen Biddinghuizen 1969 2494e 13:23 48:48 1:25:25 2:06:09 2:03:15 422 738 Georgette Demmink Dieren 1962 2495e 14:14 50:35 1:27:24 2:06:09 2:05:04 423 737 Esther Wieles Zwolle 1987 2499e 13:11 47:17 1:22:59 2:06:15 2:02:22 424 848 Felice Winters Hasselt 1971 2501e 14:04 50:14 1:27:15 2:06:22 2:04:04 425 268 Ellen Heeren Dronten 1969 2503e 14:17 50:22 1:26:21 2:06:24 2:02:33 426 690 Sigrid van den Hoek Amsterdam 1986 2506e 14:13 49:31 1:26:11 2:06:27 2:03:25 427 667 Karin Tolsma Antwerpen (BEL) 1987 2508e 13:00 47:44 1:24:58 2:06:29 2:04:09 428 1002 Jannie Wezelman Urk 1967 2509e 14:44 50:46 1:26:35 2:06:32 2:02:44 429 1793 Rianne Zefat Rabobank IJsseldelta 1968 2512e 14:07 50:31 1:28:10 2:06:34 2:06:00 430 1026 Rianne Ogink Lierderholthuis 1990 2513e 14:23 50:36 1:26:30 2:06:35 2:02:54 431 1073 Aliët Hoekstra Zwolle 1974 2514e 13:43 50:07 1:27:07 2:06:36 2:04:43 432 459 Alie Eikenaar Zwolle 1957 2516e 14:13 49:49 1:26:20 2:06:40 2:04:39 433 506 Imke van Dijck Amsterdam 1987 2519e 13:36 48:56 1:26:27 2:06:46 2:04:27 434 401 Roselinde van den Berg Zwolle 1979 2520e 13:43 50:08 1:27:07 2:06:47 2:04:54 435 1279 Sonja van der Sluis Isala 1965 2522e 14:20 50:44 1:26:40 2:06:47 2:03:05 436 8242 Kelly Sadys Slochteren 1989 2523e 14:18 50:18 1:26:09 2:06:48 2:02:10 437 1129 Susan Branderhorst 't Harde 1978 2526e 14:44 50:22 1:26:30 2:06:49 2:01:58 438 340 Astrid Boode Zwolle 1988 2528e 14:10 50:39 1:27:40 2:06:51 2:04:19 439 1201 Dianne Hemmink Bruchterveld 1968 2530e 14:24 49:49 1:26:17 2:06:52 2:02:17 440 275 Marjolein Wildeman Zwolle 1984 2531e 13:21 48:39 1:24:54 2:06:52 2:05:16 441 811 Fieke Roetert Steenbrugge Wijhe 1994 2533e 15:21 52:30 1:30:03 2:06:54 2:05:12 442 1188 Anneke Smit Zwolle 1960 2537e 14:07 49:42 1:26:03 2:06:57 2:03:20 443 396 Ina Inkelaar Zwolle 1971 2540e 14:55 50:13 1:25:42 2:07:04 2:01:37 444 730 Jolanda Regout Zwolle 1980 2542e 14:03 49:39 1:25:11 2:07:06 2:03:28 445 1069 Wendy Huijberts Utrecht 1987 2543e 13:57 48:55 1:25:19 2:07:07 2:03:55 446 720 Edith Blom-van der Vinne Culemborg 1975 2550e 14:24 51:43 1:29:05 2:07:17 2:05:39 447 1055 Tanja Lettinga Weert 1969 2551e 14:32 51:20 1:27:46 2:07:18 2:03:07 448 523 Cornelie van der Most Amsterdam 1984 2555e 14:23 50:40 1:26:30 2:07:22 2:03:48 449 1187 Melissa Tuinman IJsselmuiden 1986 2559e 14:40 50:16 1:26:11 2:07:25 2:02:59 450 624 Moniek Pronk Zwolle 1980 2561e 14:44 51:17 1:27:23 2:07:27 2:03:19 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 1806 Lilian Verdoorn-Tuin Rabobank IJsseldelta 1977 2562e 13:49 49:48 1:27:33 2:07:29 2:06:59 452 377 Carin Weuring Zwolle 1972 2564e 14:07 50:39 1:27:07 2:07:31 2:04:38 453 1632 Monique van Putten Gemeente Zwolle 3 1978 2568e 14:02 49:34 1:27:15 2:07:38 2:07:08 454 1293 Mathanja Visser-Pacha Mun run2day zwolle 1976 2571e 17:43 1:07:41 2:07:41 2:02:26 455 1106 Saskia Groothuismink Raalte 1989 2573e 14:21 49:31 1:25:23 2:07:41 2:02:44 456 628 Erna Jasper-Sturris Kloosterhaar 1972 2578e 14:43 51:22 1:27:57 2:07:44 2:03:45 457 1130 Leanne van Vilsteren Zwolle 1973 2581e 14:20 50:42 1:26:39 2:07:47 2:04:05 458 982 Bertie Hendriks Epe 1977 2583e 13:56 48:47 1:25:10 2:07:51 2:03:24 459 418 Anette Gerrits Zwolle 1968 2584e 14:25 49:48 1:25:27 2:07:51 2:02:47 460 1134 Daniëlle Boermsa Creil 1974 2585e 13:43 49:01 1:25:37 2:07:52 2:05:19 461 531 Nanien Wijnands Vleuten 1977 2586e 13:41 49:15 1:25:53 2:07:52 2:02:36 462 358 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 2587e 14:30 50:45 1:27:17 2:07:53 2:03:56 463 407 Esther Doornbosch Zwolle 1978 2588e 14:36 50:15 1:26:31 2:07:54 2:02:48 464 1232 Els Westdijk 2589e 14:41 51:16 1:28:36 2:07:54 2:06:26 465 372 Karin Bredewold Zwolle 1969 2595e 14:11 49:50 1:26:02 2:07:59 2:04:13 466 898 Mieneke Weerstand Urk 1969 2600e 13:27 49:27 1:26:35 2:08:03 2:05:04 467 950 Thea Huiskamp-Wessel Zwolle 1964 2602e 14:11 50:48 1:27:29 2:08:04 2:05:03 468 1166 Susan Schreijer Groningen 1984 2607e 15:53 53:36 1:29:26 2:08:08 2:03:26 469 1165 Marijn de Vries Groningen 1984 2608e 15:54 53:36 1:29:26 2:08:08 2:03:26 470 443 Erna Bruinewoud Zwolle 1967 2610e 14:02 49:45 1:26:44 2:08:10 2:04:38 471 391 Heleen van der Grijn Meppel 1973 2613e 14:30 50:31 1:27:03 2:08:11 2:04:17 472 466 Michal Hordijk Zwolle 1978 2615e 15:05 52:04 1:28:31 2:08:17 2:03:11 473 1038 Miranda Maatje Klazienaveen 1970 2616e 14:33 51:42 1:28:53 2:08:18 2:05:48 474 872 Maaike van de Belt Heino 1974 2618e 14:30 50:28 1:27:00 2:08:20 2:04:51 475 262 Aniek Bruggeman Heino 1989 2619e 14:30 50:28 1:27:00 2:08:20 2:04:51 476 763 Femmieke Lovers Hoogeveen 1962 2620e 14:09 49:26 1:25:14 2:08:20 2:03:54 477 212 Anneke van der Linde Vleuten 1975 2622e 14:35 51:28 1:28:36 2:08:22 2:05:37 478 493 Leonie Meindertsma Zwolle 1973 2627e 14:07 49:39 1:26:08 2:08:25 2:04:47 479 467 Marion Jansen Ketelaars De Bilt 1980 2629e 14:35 51:29 1:28:37 2:08:28 2:05:44 480 369 Brenda Huberts Zwolle 1973 2631e 14:06 49:38 1:27:01 2:08:29 2:05:19 481 1895 Sara Acosta Wavin Dames 1 1969 2633e 15:13 54:06 1:31:41 2:08:32 2:08:13 482 1610 Astrid Assen UMCG Ambulancezorg 2 1976 2634e 14:34 52:06 1:30:01 2:08:33 2:07:56 483 1609 Christel Slag UMCG Ambulancezorg 2 1975 2635e 14:34 52:06 1:30:02 2:08:34 2:07:57 484 355 Leontine Preuter Zwolle 1971 2636e 14:10 50:04 1:27:09 2:08:35 2:04:15 485 973 Janneke van der Meulen Zwolle 1979 2638e 13:57 48:55 1:26:08 2:08:36 2:05:25 486 1280 Astrid Ruitenberg Isala 1963 2642e 14:10 50:15 1:27:03 2:08:40 2:04:03 487 583 Inge Bekhuis Deventer 1982 2644e 14:31 50:23 1:26:49 2:08:42 2:03:49 488 581 Annette Blom Bathmen 1969 2646e 14:32 50:24 1:26:50 2:08:43 2:03:50 489 1213 Harmieke Paters Hoogeveen 1967 2650e 14:34 51:44 1:28:54 2:08:46 2:06:20 490 471 Sigrid Jansen Zwolle 1969 2653e 14:43 52:06 1:28:34 2:08:48 2:03:43 491 710 Ineke Beks Arnhem 1971 2659e 15:24 53:11 1:29:43 2:08:55 2:05:10 492 444 Gerlinde Meijer Zwolle 1977 2660e 14:09 49:43 1:25:40 2:08:57 2:04:59 493 397 Inge Goldsteen Zwolle 1981 2663e 14:10 50:03 1:27:10 2:08:58 2:04:37 494 1140 Nicolien Wegter Amersfoort 1978 2667e 15:00 51:55 1:28:22 2:09:05 2:05:02 495 759 Marga Hilgers Zwolle 1957 2668e 15:03 50:11 1:27:30 2:09:07 2:03:59 496 1115 Karin Hannink Raalte 1974 2670e 14:09 49:20 1:26:12 2:09:08 2:04:40 497 622 Ingrid Nuijt Ermelo 1978 2671e 14:30 49:38 1:25:37 2:09:10 2:04:16 498 271 Gemma Hutten Zwolle 1967 2673e 13:47 48:49 1:26:15 2:09:13 2:04:26 499 527 Nancy Lankhorst Emmen 1982 2675e 14:20 50:51 1:28:08 2:09:14 2:05:21 500 213 Caroline Jans Wezep 1963 2677e 14:36 50:50 1:27:31 2:09:15 2:05:11 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 556 Liesbeth Stobbink Hattem 1975 2678e 14:42 50:42 1:27:26 2:09:16 2:04:46 502 500 Ellen Schep Utrecht 1987 2679e 14:21 49:50 1:25:57 2:09:16 2:05:12 503 1921 Mirjam Schutte Craft Benelux 1 1964 2681e 15:47 53:59 1:31:33 2:09:18 2:09:06 504 441 Janny Kooiker Rouveen 1965 2684e 14:41 51:06 1:27:37 2:09:20 2:05:02 505 814 Marit-An Overweg Zwolle 1971 2685e 15:04 52:00 1:28:32 2:09:20 2:04:13 506 6825 Karin Messelink Zwolle 1977 2693e 14:27 52:07 1:29:39 2:09:28 2:06:02 507 592 Diana van Dijk Kampen 1971 2694e 15:06 51:40 1:28:20 2:09:29 2:04:23 508 400 Lia Schepers Almen 1981 2695e 13:53 49:23 1:26:39 2:09:33 2:06:12 509 503 Ester Buter-Kanis Wapenveld 1982 2700e 13:54 49:31 1:26:05 2:09:39 2:05:34 510 1012 Jacqueline Weerstand Urk 1978 2702e 14:44 50:49 1:27:53 2:09:41 2:05:52 511 1864 Jenny Jansen Furness Car 1 1970 2703e 14:43 51:14 1:28:24 2:09:44 2:09:11 512 819 Lucinda Blom Rheezerveen 1987 2705e 13:57 50:35 1:29:16 2:09:47 2:07:27 513 1001 Annemarie Rustenburg Tollebeek 1990 2711e 14:35 50:19 1:27:19 2:09:54 2:05:57 514 985 Jorien Kroeze Zwolle 1969 2713e 13:55 49:05 1:26:09 2:10:01 2:05:36 515 1265 Elisabeth Geertsema Isala 1986 2714e 14:06 49:30 1:26:13 2:10:04 2:06:12 516 6734 Marlien Boerdijk Heino 1953 2715e 15:22 53:38 1:30:59 2:10:04 2:06:03 517 693 Maaike Horstman Zwolle 1981 2717e 13:54 51:00 1:29:03 2:10:05 2:07:59 518 956 Anita Jorna Dronten 1976 2720e 14:13 50:07 1:27:42 2:10:08 2:06:16 519 1302 Liza van de Lockland Bas van de Goor Foun 1987 2721e 13:52 48:47 1:24:18 2:10:09 2:05:53 520 846 Marlies Schreurs Zwolle 1992 2722e 15:28 52:40 1:28:39 2:10:12 2:04:48 521 264 Yoni Haverkamp Zwolle 1987 2725e 14:14 49:35 1:25:52 2:10:17 2:06:48 522 923 Dea Jelies Tollebeek 1961 2728e 15:14 52:07 1:28:50 2:10:19 2:05:29 523 1312 Herloise van der Vegt Bas van de Goor Foun 1975 2729e 15:19 52:04 1:29:49 2:10:20 2:06:07 524 390 Andrea Westendorp Zwolle 1978 2730e 14:09 50:00 1:27:36 2:10:23 2:07:16 525 810 Martine van den Berg Hellendoorn 1980 2733e 13:54 50:14 1:28:11 2:10:28 2:08:45 526 335 Carola van der Weerd Zwolle 1976 2735e 15:06 52:03 1:28:33 2:10:30 2:05:23 527 1250 Geke den Otter 4e Musketiers & Frie 1967 2736e 15:22 52:37 1:28:34 2:10:31 2:04:54 528 829 Jennine Wegter Assen 1988 2737e 14:36 52:04 1:28:29 2:10:32 2:06:39 529 1277 Annelies van Buuren Isala 1962 2738e 14:21 50:34 1:28:29 2:10:33 2:06:30 530 1276 Marleen Ex Isala 1955 2739e 14:22 50:33 1:28:28 2:10:33 2:06:30 531 1562 Laura Nauta Scania Production Zw 2741e 12:55 49:57 1:29:25 2:10:38 2:10:23 532 294 Mathilde de Kloe Zwolle 1976 2742e 14:27 51:19 1:29:10 2:10:38 2:07:28 533 1215 Ingrid Bessembinder Nieuw Heeten 1969 2745e 14:07 50:23 1:27:43 2:10:40 2:05:54 534 1296 Elga van der Spoel run2day zwolle 1973 2746e 14:46 52:00 1:28:22 2:10:42 2:06:44 535 1295 Brigitte Doeve run2day zwolle 1970 2747e 14:46 52:00 1:28:21 2:10:42 2:06:44 536 842 Jannie Jaarsma Zwolle 1970 2748e 14:07 51:40 1:29:19 2:10:44 2:07:31 537 1790 Debora van der Pol Rabobank IJsseldelta 1984 2751e 15:54 55:46 1:34:34 2:10:48 2:10:21 538 1266 Gieni van Eerbeek Isala 1962 2752e 14:21 49:47 1:26:18 2:10:51 2:05:44 539 529 Leonie Schönbeck Wageningen 1989 2753e 15:37 53:36 1:30:26 2:10:52 2:05:49 540 861 Jeanine Schaart Assendelft 1968 2755e 14:21 51:21 1:29:20 2:10:54 2:08:04 541 701 Ingrid Dotinga Zwolle 1967 2756e 14:34 51:00 1:28:13 2:11:01 2:06:34 542 1789 Anniek Evers Rabobank IJsseldelta 1990 2757e 15:46 55:17 1:34:35 2:11:02 2:10:34 543 1203 Annelies van der Vegte Wijhe 1964 2759e 16:12 56:50 1:33:07 2:11:04 2:06:20 544 297 Alice Mijnheer Hasselt 1976 2760e 14:03 49:54 1:27:29 2:11:05 2:07:12 545 935 Maaike Kalsbeek Emmeloord 1982 2763e 15:41 53:17 1:29:49 2:11:07 2:06:13 546 677 Arline Werter Hengelo Ov 1959 2764e 14:10 50:42 1:27:52 2:11:08 2:06:42 547 648 Tijske Blankestijn Hengelo Ov 1966 2765e 14:10 50:43 1:27:53 2:11:08 2:06:43 548 857 Judith Peeters Zwolle 1981 2766e 14:45 51:53 1:29:03 2:11:09 2:06:29 549 1116 Elfriede Thiessens Ugchelen 1974 2767e 14:48 51:05 1:27:21 2:11:09 2:05:57 550 525 Jantine Marmarinos Vlaardingen 1982 2768e 14:29 51:38 1:29:15 2:11:10 2:07:38 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 649 Paula Westrik Heino 1964 2771e 15:17 53:06 1:30:51 2:11:11 2:06:36 552 1193 Jenet Korterink Rouveen 1988 2775e 14:27 52:07 1:29:58 2:11:14 2:07:49 553 1178 Els Evenboer Hasselt 1987 2780e 14:46 52:38 1:30:50 2:11:16 2:08:52 554 660 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 2781e 14:19 51:07 1:29:13 2:11:16 2:07:33 555 929 Eva Markerink Groningen 1991 2782e 15:08 52:37 1:28:49 2:11:18 2:05:44 556 417 Brigitte Hegeman Zwolle 1969 2783e 15:05 52:05 1:28:33 2:11:18 2:06:13 557 926 Shauni van Dijk Zwolle 1992 2784e 15:50 53:50 1:31:00 2:11:19 2:06:24 558 266 Dorine van Arendonk Dronten 1964 2785e 14:57 51:54 1:28:35 2:11:19 2:06:35 559 325 Herma van den Berg Zwolle 1978 2787e 15:29 53:26 1:31:09 2:11:20 2:06:26 560 227 Mathilde Tiesinga Zwolle 1974 2788e 15:11 53:35 1:31:56 2:11:22 2:08:07 561 603 Sophie Nagel Nijverdal 1990 2789e 15:20 53:37 1:30:30 2:11:23 2:05:58 562 1235 Francis Zoethout 2791e 14:17 51:08 1:28:51 2:11:25 2:07:23 563 699 Inge Molenwijk Zwolle 1968 2792e 14:46 50:49 1:27:47 2:11:26 2:06:07 564 1320 Maaike Donkersloot Zwolle 1987 2796e 14:40 51:07 1:28:57 2:11:39 2:07:01 565 707 Grietje Wolters Zwolle 1974 2797e 14:17 49:47 1:26:33 2:11:40 2:07:37 566 604 Jolande Schraa Zwolle 1966 2798e 14:03 49:29 1:28:04 2:11:42 2:08:21 567 1155 Rosalie van der Kolk Heino 1982 2801e 14:20 50:50 1:28:20 2:11:52 2:07:59 568 489 Chantal Klaassen Hattem 1970 2804e 15:23 52:44 1:29:46 2:11:55 2:06:30 569 975 Mirjam van der Sluis Groningen 1992 2805e 13:49 50:59 1:29:26 2:11:56 2:09:54 570 1236 Eveline Kester 2806e 14:16 50:54 1:28:48 2:11:57 2:07:19 571 711 Nicolette de Jonge Zwolle 1984 2808e 13:46 50:05 1:27:21 2:11:59 2:06:59 572 1252 Gabrielle van der Kamp 4e Musketiers & Frie 1965 2810e 15:11 52:53 1:30:53 2:12:01 2:09:23 573 601 Lisette Hogeweg-Goeree Zwolle 1985 2816e 14:12 50:03 1:28:07 2:12:15 2:08:34 574 230 Antien van Beusekom Zwolle 1985 2820e 15:55 55:34 1:33:16 2:12:19 2:08:46 575 1158 Malene Mensink Zwolle 1989 2825e 15:50 53:12 1:31:11 2:12:21 2:12:21 576 957 Elles Nusman-Kombrink Zwolle 1973 2826e 15:06 52:12 1:29:32 2:12:22 2:07:04 577 875 Ellen de Haan Zwolle 1981 2827e 14:24 51:38 1:29:00 2:12:23 2:09:15 578 638 Trudy Jansen Driel 1980 2828e 14:50 51:56 1:30:24 2:12:24 2:07:49 579 1132 Gerda van Weij Leuvenheim 1963 2829e 14:58 52:07 1:29:38 2:12:24 2:07:59 580 1324 Elles Hetebrij Zwolle 1971 2830e 14:12 49:07 1:26:53 2:12:26 2:07:05 581 449 Willeke Doelwijt Hattem 1969 2831e 15:23 52:43 1:29:52 2:12:28 2:07:01 582 501 Karin Gilissen Hattem 1963 2832e 15:23 52:43 1:29:51 2:12:28 2:07:02 583 298 Judith van der Wijk Zwolle 1965 2833e 15:09 52:33 1:30:02 2:12:31 2:07:23 584 1932 Marjolein Van Den Engel Abbott Laboratories 1967 2835e 15:17 52:55 1:30:31 2:12:33 2:07:19 585 640 Judith Bosch Zwolle 1965 2836e 15:17 52:55 1:30:31 2:12:33 2:07:20 586 1671 Janine van de Raadt IJssel Technologie B 1985 2837e 15:31 54:49 1:33:44 2:12:33 2:12:07 587 455 Femke den Hertog Hattem 1968 2838e 15:22 52:42 1:29:51 2:12:34 2:07:07 588 1244 Jeannette Oosterhaven 4e Musketiers & Frie 1966 2841e 14:40 51:16 1:29:20 2:12:39 2:08:38 589 364 Angelien Strijkveen - Har Raalte 1960 2844e 13:40 49:36 1:28:06 2:12:40 2:09:01 590 681 Dineke Vos Zwolle 1977 2846e 13:58 49:50 1:28:30 2:12:46 2:08:42 591 1154 Menanda Arends-Stulp Bedum 1965 2849e 15:17 52:55 1:30:42 2:12:56 2:08:23 592 419 Hieke Keuning Zwolle 1981 2850e 14:54 51:50 1:28:03 2:12:57 2:08:18 593 606 Gery Kamerman Zwolle 1969 2856e 14:35 51:02 1:28:32 2:13:02 2:07:55 594 670 Marijke Liberg Zwolle 1971 2857e 14:07 50:53 1:29:13 2:13:05 2:09:28 595 488 Hubien Verhaegh Nijmegen 1967 2858e 15:08 52:43 1:29:51 2:13:06 2:08:22 596 1144 Monique Horst Wezep 1976 2859e 15:29 53:21 1:30:24 2:13:08 2:07:53 597 349 Claudia Bruijs Zwolle 1968 2860e 14:52 51:14 1:28:08 2:13:10 2:07:39 598 519 Marieta Journee Zwolle 1963 2862e 14:47 52:59 1:31:18 2:13:11 2:08:22 599 652 Ingrid Roodink Wenum Wiesel 1964 2865e 15:12 52:41 1:30:00 2:13:14 2:07:40 600 6299 Conny Bosselaar Zwolle 1961 2866e 15:12 52:44 1:30:02 2:13:14 2:07:41 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 726 Anneke Reuvers Zwolle 1968 2867e 15:05 52:18 1:30:05 2:13:19 2:08:14 602 1146 Irma Melenhorst Heino 1974 2868e 15:55 55:02 1:32:51 2:13:19 2:08:45 603 813 Yolanda Mors Zwolle 1971 2870e 15:05 52:18 1:30:04 2:13:22 2:08:17 604 717 Marriel van der Most Heerde 1981 2871e 14:07 50:49 1:29:35 2:13:24 2:10:42 605 1552 Annelie Blezell 2873e 13:29 49:30 1:28:38 2:13:28 2:12:57 606 1075 Thirza Vredenburg Zwolle 1972 2875e 15:06 52:19 1:30:05 2:13:30 2:08:25 607 447 Marlies Hultink-Janosik Zwolle 1951 2876e 14:07 51:10 1:29:41 2:13:30 2:11:33 608 934 Gisanne Noorman Zwolle 1991 2877e 15:03 53:26 1:31:46 2:13:31 2:09:09 609 897 Sophie vd Hoven van Gend Zwolle 1980 2880e 15:32 55:01 1:34:02 2:13:32 2:12:02 610 287 Carla Luten Zwolle 1983 2882e 15:32 55:01 1:34:01 2:13:32 2:12:02 611 890 Marian Bruijn Warder 1968 2883e 14:13 52:10 1:30:34 2:13:33 2:10:41 612 1933 Marleen Koning Abbott Laboratories 1973 2886e 15:05 52:05 1:28:39 2:13:37 2:08:31 613 646 Annemarie van Klaarbergen Rotterdam 1993 2888e 15:20 53:21 1:31:28 2:13:43 2:09:02 614 836 Tineke Beijer Zwolle 1977 2892e 14:59 53:27 1:32:45 2:13:43 2:12:55 615 808 Janet Neervoort Kampen 1967 2893e 15:41 53:39 1:32:00 2:13:44 2:09:03 616 773 Henriette Jongbloed Steenwijk 1977 2894e 15:07 52:11 1:29:19 2:13:46 2:08:24 617 516 Manjusha Nuijen Emmen 1976 2895e 14:37 52:32 1:32:08 2:13:46 2:12:23 618 741 Anneli Dijkslag Heerde 1992 2897e 15:31 53:55 1:31:34 2:13:47 2:08:36 619 949 Martine Koesman Zwolle 1981 2898e 14:24 53:09 1:31:37 2:13:49 2:10:41 620 1310 Angelien Spaans Bas van de Goor Foun 1970 2901e 14:27 51:25 1:30:28 2:13:52 2:09:41 621 1060 Sanne Westrik-Mostert Zwolle 1985 2903e 15:45 54:23 1:31:07 2:13:55 2:08:15 622 1090 Miriam van Broekhuizen Apeldoorn 1969 2906e 15:44 56:35 1:35:17 2:13:59 2:11:07 623 1028 Yvonne Kremer Oene 1969 2908e 15:26 52:50 1:30:30 2:13:59 2:08:44 624 1953 Rianne van der Kamp CRAFT DAMES 1970 2909e 15:11 53:18 1:32:38 2:14:01 2:13:26 625 1068 Eline Kasanwidjojo Amsterdam 1987 2910e 13:56 50:02 1:29:38 2:14:03 2:10:51 626 469 Joke Schmitz Zwolle 1974 2911e 14:45 52:27 1:31:34 2:14:05 2:10:03 627 1036 Eva Michon Ommen 1985 2913e 15:45 54:31 1:32:40 2:14:08 2:09:09 628 1951 Rita de Weerd CRAFT DAMES 1969 2915e 15:11 53:18 1:32:38 2:14:10 2:13:34 629 410 Tanja Huisman Zwolle 1957 2919e 15:37 53:36 1:30:26 2:14:22 2:09:19 630 703 Marjon Lütter Zwolle 1987 2920e 14:20 51:36 1:31:01 2:14:24 2:11:30 631 1175 Welmoed Gjaltema Utrecht 1987 2922e 15:43 53:37 1:31:36 2:14:26 2:09:29 632 715 Flora Mulder Rotterdam 1987 2925e 15:30 53:32 1:31:22 2:14:31 2:09:46 633 385 Nathali van Faassen Zwolle 1978 2928e 14:57 53:22 1:31:49 2:14:34 2:10:13 634 1153 Annemarie van Zadelhoff Zwolle 1968 2929e 15:18 54:22 1:31:56 2:14:34 2:08:56 635 928 Gisa Vos Balkbrug 1996 2932e 16:06 54:32 1:32:38 2:14:39 2:09:15 636 1190 Kirsten Aalders Nijverdal 1981 2933e 15:40 53:03 1:31:08 2:14:42 2:10:32 637 234 Annelien Schukkert Zwolle 1978 2936e 14:07 51:06 1:30:06 2:14:45 2:11:08 638 849 Ellen Rooijers Zwolle 1970 2937e 15:46 54:31 1:31:53 2:14:48 2:09:18 639 277 Marja van Ettingen Zwolle 1952 2938e 15:08 52:33 1:30:55 2:14:48 2:09:39 640 596 Elise Venemans Raalte 1963 2940e 15:23 53:38 1:32:02 2:14:50 2:10:49 641 205 Nicole van den Berg Zwolle 1971 2942e 14:24 51:11 1:31:01 2:14:51 2:13:19 642 593 Ria Jansen Zwolle 1957 2944e 14:19 51:07 1:29:18 2:14:54 2:11:10 643 379 Wendelien Eringa Dronten 1966 2947e 14:56 51:54 1:30:11 2:14:56 2:10:11 644 1234 Brigit Bakker 2948e 15:31 55:00 1:34:05 2:14:56 2:13:27 645 562 Leonie Schuurman IJsselmuiden 1984 2954e 14:50 52:50 1:31:51 2:15:07 2:11:18 646 735 Jenneke Zweers Zwolle 1989 2956e 15:35 54:32 1:32:49 2:15:09 2:10:04 647 906 Wilma Hop Nijverdal 1988 2957e 15:37 53:50 1:31:23 2:15:11 2:09:57 648 768 Henny Zwart Putten 1971 2958e 14:47 52:01 1:29:40 2:15:11 2:11:13 649 202 Ineke Helder Zwolle 1967 2959e 15:08 54:30 1:34:38 2:15:12 2:14:34 650 484 Daniëlle Haasjes Zwolle 1972 2963e 15:49 53:57 1:31:28 2:15:16 2:09:55 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 201 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 2964e 14:05 51:13 1:30:14 2:15:17 2:11:25 652 365 Stijntje Troost Staphorst 1969 2965e 14:40 53:12 1:32:59 2:15:18 2:12:16 653 302 Alice Veijer Staphorst 1975 2966e 14:40 53:12 1:32:59 2:15:18 2:12:16 654 866 Lois Hulman Heeten 1995 2967e 16:08 54:44 1:33:00 2:15:19 2:11:10 655 755 Bea Claessens Oene 1954 2970e 14:56 52:48 1:32:18 2:15:21 2:11:48 656 481 José Poelhekke Zwolle 1961 2972e 15:15 53:08 1:31:16 2:15:22 2:09:51 657 1795 Jeanet Scheffer Rabobank IJsseldelta 1974 2974e 15:31 55:07 1:34:43 2:15:30 2:14:54 658 1801 Tanja Geurtse Rabobank IJsseldelta 1974 2975e 15:32 55:07 1:34:44 2:15:31 2:14:54 659 574 Mirjam Schipper Dedemsvaart 1976 2976e 15:01 52:35 1:30:58 2:15:31 2:10:05 660 320 Martine Altena Zwolle 1987 2977e 14:56 54:12 1:34:20 2:15:33 2:13:41 661 1271 Antoinette Smid Isala 1971 2979e 15:16 52:49 1:31:36 2:15:47 2:10:40 662 367 Karin Stellingwerf Zwolle 1976 2981e 14:29 52:11 1:31:09 2:15:48 2:13:02 663 1142 Jacqueline van Leer Zwolle 1981 2982e 14:25 52:08 1:31:27 2:15:50 2:12:19 664 1258 Lisette Oosterveen Isala 1992 2985e 15:10 53:51 1:33:39 2:15:53 2:11:48 665 1557 Cynthia van der Stroom 2991e 16:08 56:00 1:35:27 2:16:04 2:15:49 666 498 Mirjan Koster Goor 1976 2992e 15:09 53:06 1:31:30 2:16:05 2:12:06 667 496 Marloes Siemerink Goor 1977 2993e 15:09 53:06 1:31:30 2:16:05 2:12:06 668 939 Céleste Bloemhof Hasselt 1980 2995e 14:45 52:42 1:32:02 2:16:12 2:13:48 669 1109 Dora Varhaniovschi Zutphen 1986 2997e 15:52 53:30 1:30:58 2:16:14 2:11:33 670 399 Herma Stappenbeld Zwolle 1965 3001e 15:15 53:08 1:31:18 2:16:21 2:10:51 671 674 Ingrid Pronk Hattem 1973 3002e 15:49 55:07 1:33:56 2:16:24 2:11:34 672 1231 Manon Braspenning 3003e 15:35 55:04 1:34:39 2:16:26 2:15:00 673 406 Ellen van Essen Hoogeveen 1980 3005e 14:45 51:25 1:29:45 2:16:30 2:10:56 674 373 Judith Hoekstra Nijmegen 1985 3007e 14:40 52:23 1:31:47 2:16:30 2:13:33 675 1881 Helen de Roode Gezondheidsdienst vo 1981 3010e 15:25 54:45 1:34:30 2:16:35 2:12:48 676 436 Fieke Sanders Hattem 1961 3012e 15:23 52:43 1:29:51 2:16:36 2:11:09 677 847 Gerrianne de Groot Zwolle 1975 3013e 14:22 53:12 1:32:36 2:16:37 2:13:27 678 1186 Margriet Meijer Zwolle 1982 3014e 14:27 51:15 1:30:22 2:16:38 2:12:42 679 1126 Marije Vader Zwolle 1990 3015e 15:34 53:32 1:31:16 2:16:39 2:11:38 680 1096 Kim Kool Zwolle 1990 3019e 14:45 52:02 1:30:21 2:16:49 2:12:44 681 308 Jacqueline Bouwmeester Zwolle 1965 3020e 14:09 51:11 1:30:41 2:16:51 2:12:57 682 766 Rita ten Hoeve Zwolle 1966 3021e 15:44 55:32 1:35:51 2:16:54 2:15:16 683 1303 Silvia Klein Hofmeijer Bas van de Goor Foun 1960 3024e 15:01 52:38 1:31:55 2:16:58 2:12:43 684 206 Linda Land Zwolle 1976 3027e 15:10 53:35 1:32:39 2:17:01 2:13:47 685 440 Jenny van den Belt Dronten 1965 3029e 15:24 53:47 1:32:52 2:17:06 2:11:45 686 415 Henrike Huijskamp Zwolle 1973 3030e 15:35 55:05 1:34:40 2:17:09 2:15:44 687 815 Henriëtte van Mill Zwolle 1991 3031e 15:29 53:10 1:32:00 2:17:10 2:11:46 688 629 José IJzerman Hattem 1960 3032e 14:46 52:21 1:31:51 2:17:15 2:13:33 689 1247 Yvonne Hidding 4e Musketiers & Frie 1990 3033e 15:43 54:31 1:33:27 2:17:17 2:12:23 690 731 Christel Paardekooper Zwolle 1967 3035e 15:32 54:15 1:33:12 2:17:23 2:12:16 691 1212 Ria Koster Meppel 1970 3037e 14:53 53:00 1:32:33 2:17:27 2:12:48 692 617 Anne-Pia Versteeg Deventer 1991 3042e 15:40 54:33 1:33:46 2:17:34 2:12:38 693 653 Miranda van Petersen Heerde 1977 3043e 15:34 54:57 1:34:29 2:17:38 2:12:24 694 8121 Marinka Boerdijk Heino 1984 3044e 15:54 54:44 1:33:41 2:17:45 2:13:08 695 1018 Maaike Ruiter Zwolle 1985 3048e 14:11 50:52 1:30:37 2:17:51 2:14:17 696 416 Alice van Asselt Nunspeet 1984 3049e 14:25 51:54 1:30:55 2:17:51 2:13:28 697 463 Susanne Rekveldt Zwolle 1973 3051e 15:38 55:09 1:35:06 2:17:53 2:12:34 698 1005 Carolien Weijdeman Raalte 1988 3059e 15:14 53:08 1:31:55 2:18:03 2:12:38 699 1017 Hannah Zoer Groningen 1987 3060e 14:42 52:01 1:31:28 2:18:08 2:12:48 700 1172 Ineke Kemper Schalkhaar 1964 3067e 13:42 52:16 1:33:31 2:18:25 2:16:20 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 852 Joyce Boxum (Warmlopers) Zwolle 1988 3068e 15:42 55:59 1:34:45 2:18:25 2:13:15 702 255 Ana Oliveira dos Santos Haarlem 1966 3069e 15:37 54:48 1:35:06 2:18:26 2:13:43 703 613 Maren Kragt (Warmlopers) Zwolle 1993 3070e 15:43 56:00 1:34:45 2:18:26 2:13:17 704 261 Loekie Bosma Zwolle 1954 3071e 15:17 53:43 1:33:13 2:18:27 2:13:37 705 301 Marloes Schumacher Zwolle 1983 3072e 14:40 51:08 1:29:55 2:18:28 2:13:51 706 962 Lauret Tielbeke Groningen 1994 3073e 14:57 53:33 1:33:16 2:18:29 2:13:51 707 963 Helma Tielbeke Lemelerveld 1966 3074e 14:58 53:33 1:33:16 2:18:29 2:13:52 708 744 Mirjam Wassink Andelst 1977 3075e 15:09 53:24 1:32:55 2:18:30 2:12:56 709 874 Marieke van Pijkeren Zwolle 1981 3077e 15:44 56:16 1:34:57 2:18:37 2:13:27 710 387 Kira Sluiter Hattem 1976 3079e 15:47 55:46 1:35:14 2:18:43 2:14:16 711 1151 Roelofje Nijboer Rouveen 1983 3080e 15:31 53:56 1:33:54 2:18:43 2:14:37 712 586 Joke Boots Deventer 1965 3081e 15:40 55:05 1:34:21 2:18:56 2:14:02 713 1016 Ria Morrenhof Zwolle 1956 3082e 15:57 55:04 1:33:39 2:18:57 2:14:24 714 296 Nathalie de Weerd Zwolle 1982 3084e 15:02 54:14 1:34:30 2:18:59 2:14:38 715 1217 Nynke Mesken-Meester Meppel 1980 3085e 14:53 53:00 1:32:33 2:19:02 2:14:24 716 475 Bouke Hoekstra Utrecht 1973 3086e 15:15 54:05 1:33:45 2:19:04 2:13:23 717 422 Angelien Ester Zwolle 1972 3087e 15:16 53:26 1:32:19 2:19:04 2:13:22 718 1286 Vivian Leijen Stichting Time for H 1975 3089e 15:53 56:06 1:35:35 2:19:05 2:13:40 719 1040 Alienke vd Beek Heerde 1979 3090e 15:24 54:40 1:34:26 2:19:06 2:13:31 720 883 Linda Hageman Zwolle 1990 3092e 15:30 54:30 1:35:51 2:19:08 2:13:59 721 336 Annebé van den Engel Zwolle 1985 3093e 15:05 53:19 1:32:36 2:19:08 2:14:03 722 988 Antine Sytsma Heerde 1973 3094e 15:23 54:40 1:34:26 2:19:11 2:13:36 723 1171 Edith Eijkelkamp Dalfsen 1973 3096e 15:42 54:46 1:33:53 2:19:13 2:14:51 724 625 Ingrid Stellema Ugchelen 1976 3097e 16:16 56:53 1:37:56 2:19:13 2:13:56 725 468 Tonny Borger Zwolle 1963 3099e 15:59 55:16 1:34:36 2:19:16 2:14:44 726 321 Liesbeth Oelen Zwolle 1973 3100e 15:29 54:34 1:33:58 2:19:17 2:13:50 727 209 Iris Pot Zwolle 1975 3101e 15:29 54:34 1:33:58 2:19:17 2:13:50 728 1043 Anouk Veltmann Oldenzaal 1981 3102e 14:30 51:39 1:32:14 2:19:18 2:15:47 729 6463 Jeannine van Oosterom Zwolle 1972 3106e 14:48 54:05 1:34:55 2:19:35 2:17:35 730 306 Karin Obdeijn Schalkhaar 1962 3109e 15:03 53:12 1:32:49 2:19:51 2:14:28 731 575 Sandra van de Vinne Dedemsvaart 1974 3110e 15:15 54:34 1:34:13 2:19:51 2:14:25 732 1222 Julia Kat-Houtsma Zwolle 1979 3111e 15:37 55:36 1:35:39 2:19:52 2:15:46 733 886 Mariska Wagenaar Hattem 1978 3112e 15:22 53:42 1:32:23 2:19:56 2:14:30 734 901 Stineke Kuik Dronten 1964 3113e 15:24 53:18 1:33:14 2:20:00 2:15:15 735 947 Esther Rooseboom Zwolle 1968 3114e 14:27 52:05 1:32:16 2:20:00 2:16:51 736 366 Ria van der Beek Zwolle 1951 3115e 15:26 55:00 1:35:19 2:20:00 2:18:21 737 1019 Mieneke Loosman Urk 1968 3117e 14:44 50:50 1:29:10 2:20:03 2:16:14 738 536 Linde Haak Hoorn Nh 1983 3118e 15:05 53:40 1:33:46 2:20:03 2:15:58 739 650 Barbara Morrenhof Heino 1967 3121e 16:13 56:50 1:36:18 2:20:08 2:15:33 740 1042 Netti Rosenheinrich Zwolle 1981 3125e 15:55 54:40 1:33:46 2:20:12 2:15:07 741 220 Marloes Markslag Zwolle 1986 3127e 15:36 55:40 1:36:04 2:20:13 2:15:57 742 526 Esther Bergsma Groningen 1990 3130e 15:27 55:19 1:35:19 2:20:15 2:15:37 743 1003 Ella Herbrink Zwolle 1972 3132e 14:55 54:07 1:34:47 2:20:18 2:15:44 744 1199 Gwen Klijsen Amsterdam 1989 3133e 16:12 56:50 1:37:34 2:20:18 2:15:34 745 1200 Jeanette de Lorme Westervoort 1978 3134e 14:43 51:55 1:33:25 2:20:19 2:15:44 746 716 Desiree Rienstra Dalfsen 1972 3135e 15:44 55:16 1:34:57 2:20:20 2:15:23 747 203 Saskia van Oene Zwolle 1988 3138e 15:09 53:39 1:33:21 2:20:26 2:15:33 748 425 Tamme van der Wal Rhenen 1967 3141e 15:33 56:22 1:37:58 2:20:30 2:19:06 749 375 Irma Schonewille Ermelo 1969 3144e 14:47 52:26 1:32:43 2:20:35 2:16:36 750 661 Adelien van Beek Heerde 1964 3145e 15:34 54:58 1:34:34 2:20:35 2:15:21 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 882 Rita Hageman Zwolle 1958 3147e 15:31 54:30 1:35:51 2:20:41 2:15:34 752 1047 Wieneke ter Horst Zwolle 1985 3149e 15:39 54:24 1:34:07 2:20:47 2:16:29 753 1008 Carolijn Heijnen Utrecht 1982 3150e 15:04 53:49 1:34:38 2:20:48 2:15:54 754 1256 Claudia Lubberts Diabetescentrum Isal 1972 3151e 15:19 53:34 1:33:54 2:20:48 2:16:35 755 1157 Tamara Wolf Zwolle 1977 3156e 14:24 53:12 1:33:35 2:21:02 2:17:52 756 337 Henriëtte Snijder Hasselt 1967 3158e 16:00 57:07 1:38:13 2:21:07 2:18:42 757 696 Monique Smit Zwolle 1971 3159e 14:47 52:21 1:34:37 2:21:09 2:17:27 758 548 Linda Hendriksen Zwolle 1977 3161e 15:29 53:47 1:33:58 2:21:15 2:16:50 759 560 Miranda Breukelaar Zwolle 1969 3163e 14:35 53:28 1:34:50 2:21:20 2:18:15 760 551 Hanneke Philipsen Epe 1957 3164e 14:51 54:16 1:35:45 2:21:22 2:17:51 761 664 Rina ter Laak Heino 1970 3166e 15:59 55:25 1:35:56 2:21:25 2:16:51 762 977 Coby Haas Velp Gld 1961 3168e 15:32 55:23 1:36:31 2:21:34 2:17:29 763 8330 Erna Mulder Heino 1971 3169e 16:13 56:49 1:37:08 2:21:36 2:17:01 764 1030 Natalie Brummel Vaassen 1981 3170e 14:50 53:23 1:34:23 2:21:37 2:18:08 765 1883 Saskia Luttikholt Gezondheidsdienst vo 1987 3171e 16:05 56:26 1:37:32 2:21:37 2:21:18 766 734 Dorien Boer Assen 1985 3173e 15:43 55:57 1:36:21 2:21:39 2:17:28 767 1081 Gerda Curfs Zwolle 1978 3177e 15:40 55:46 1:36:21 2:21:43 2:17:18 768 841 Desiree Douwes Hattem 1974 3178e 14:26 51:52 1:32:29 2:21:47 2:16:31 769 1761 Wil Bouwhuis Salverda 3 1951 3180e 15:43 55:38 1:36:48 2:21:58 2:18:11 770 805 Marjolijn Enter (Warmlope Zwolle 1978 3182e 15:43 56:15 1:36:57 2:22:12 2:17:01 771 263 Manouk Veldkamp Wezep 1988 3183e 15:42 56:17 1:36:58 2:22:12 2:17:02 772 1092 Hermien Bos Raalte 1960 3185e 14:39 53:23 1:34:34 2:22:17 2:18:30 773 979 Dorothy van den Berg Zwolle 1972 3186e 15:32 55:16 1:36:07 2:22:17 2:18:03 774 910 Gaby van Rotterdam Zwolle 1987 3187e 14:46 53:17 1:34:20 2:22:18 2:18:23 775 665 Jolande van der Steeg Genemuiden 1974 3188e 15:24 54:35 1:34:09 2:22:19 2:16:44 776 1023 Lianne Koersen Wezep 1991 3189e 15:42 56:16 1:36:58 2:22:25 2:17:15 777 927 Saskia Nijensteen Heino 1991 3190e 15:54 55:05 1:34:17 2:22:32 2:17:55 778 1108 Evelien Leber Emmeloord 1987 3191e 14:57 53:26 1:33:56 2:22:33 2:17:51 779 598 Dikkie van Gijssel Zwolle 1952 3192e 15:35 55:03 1:35:27 2:22:35 2:17:24 780 980 Miriam Broeksema Zwolle 1979 3193e 14:59 54:08 1:35:03 2:22:36 2:18:40 781 612 Iris Feenstra Zwolle 1971 3194e 16:00 56:11 1:35:57 2:22:39 2:18:06 782 1118 Marieke Weersink Zwolle 1968 3195e 15:59 56:10 1:36:24 2:22:39 2:18:06 783 868 Marieke Platenkamp Zwolle 1984 3196e 15:44 54:58 1:35:03 2:22:40 2:17:27 784 215 Gretha Pepping Tilburg 1975 3198e 15:52 57:08 1:38:05 2:22:42 2:20:59 785 454 Danique Couprie Zwolle 1984 3200e 16:07 56:39 1:36:27 2:22:44 2:19:11 786 714 Kim Trouerbach Arnhem 1986 3201e 16:40 56:15 1:36:29 2:22:47 2:17:46 787 1209 Corine Meppelink Enschede 1981 3202e 15:44 56:16 1:36:58 2:22:53 2:17:44 788 247 Juliette van Ommen Kampen 1990 3205e 13:46 51:36 1:33:22 2:23:15 2:18:53 789 442 José Reuvekamp Heino 1963 3206e 15:58 55:25 1:36:26 2:23:16 2:18:42 790 632 Jantiena Tabbert Zwolle 1990 3207e 15:49 55:40 1:36:15 2:23:17 2:18:29 791 6427 Marlous van Achthoven Zwolle 1976 3208e 15:33 55:49 1:36:31 2:23:19 2:17:41 792 771 Ilse Limpers Zwolle 1989 3209e 15:31 54:42 1:36:35 2:23:20 2:20:13 793 833 Willemien Moojen Nijmegen 1959 3210e 14:42 53:35 1:35:22 2:23:27 2:19:47 794 521 Irene Ellen Erica 1980 3211e 15:42 55:55 1:37:39 2:23:28 2:20:58 795 643 José Langenkamp Zwolle 1955 3212e 15:58 55:09 1:36:05 2:23:36 2:19:02 796 210 Laura Steen Redeker Zwolle 1987 3213e 15:17 54:23 1:34:27 2:23:37 2:17:55 797 1020 Jacquelien Oosterhuis Noordwolde Fr 1970 3214e 14:27 54:02 1:36:32 2:23:39 2:21:19 798 1192 Denise Alger (Warmlopers) Zwolle 1990 3215e 15:45 56:16 1:36:59 2:23:39 2:18:30 799 1091 Anieljah de Lange Medemblik 1977 3216e 15:50 56:47 1:37:12 2:23:40 2:18:28 800 803 Corike van de Merwe Dronten 1990 3217e 15:55 57:07 1:38:17 2:23:41 2:18:35 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 893 Marielle Kamsteeg Zwolle 1984 3220e 15:39 55:07 1:36:25 2:23:49 2:19:31 802 974 Ingeborg Meinen Meppel 1984 3221e 16:02 56:37 1:37:14 2:23:53 2:18:57 803 476 Heleen Goedhart Zwolle 1986 3223e 16:09 57:11 1:38:01 2:23:56 2:18:18 804 621 Jessie te Koppele Ugchelen 1972 3226e 16:17 56:54 1:38:01 2:24:02 2:18:45 805 623 Jessica van Westerveld Ugchelen 1972 3227e 16:16 56:52 1:38:00 2:24:02 2:18:45 806 1208 Maja Poppe Zwolle 1967 3228e 15:13 54:35 1:36:04 2:24:08 2:19:56 807 329 Wilma Zegeling Zwolle 1972 3229e 15:13 54:35 1:36:03 2:24:08 2:19:56 808 438 Femke Huisman Hasselt 1974 3230e 15:45 56:23 1:37:41 2:24:10 2:18:33 809 208 Sytske de Haan Hasselt 1982 3231e 16:00 57:07 1:38:13 2:24:13 2:21:48 810 995 Nikkie Meijers Groningen 1985 3233e 15:05 55:21 1:39:25 2:24:16 2:21:06 811 1061 Marjolein van der Heijden Haarlem 1980 3234e 15:46 57:02 1:38:11 2:24:19 2:19:03 812 433 Mariska Oosting Hasselt 1992 3235e 15:34 56:12 1:38:04 2:24:20 2:22:06 813 753 Anneke Sikkens Raalte 1960 3237e 15:56 56:27 1:38:18 2:24:21 2:20:18 814 712 Marja Eilert Raalte 1969 3238e 15:56 56:27 1:38:17 2:24:21 2:20:19 815 820 Helen Bosch Zwolle 1970 3241e 16:34 57:45 1:38:26 2:24:23 2:19:19 816 845 Miranda Verhoeven Enschede 1981 3243e 16:01 56:49 1:37:43 2:24:30 2:18:48 817 235 Henny van Driesten Zwolle 1957 3247e 15:08 53:49 1:35:04 2:24:35 2:20:12 818 1035 Corrie van Loenen Heerde 1980 3248e 15:23 54:40 1:35:52 2:24:36 2:19:01 819 917 Marjanne Kattenberg-Smit Genemuiden 1978 3250e 15:39 53:25 1:32:33 2:24:38 2:19:45 820 941 Anja Oosterveld Zwolle 1960 3251e 14:07 52:23 1:34:28 2:24:39 2:21:01 821 702 Elleke van der Most Heerde 1970 3252e 15:31 54:54 1:36:45 2:24:41 2:19:30 822 1152 Evelien Kisjes-Borren Zwolle 1977 3253e 15:02 53:46 1:37:10 2:24:44 2:19:45 823 299 Yonat Ella Zwolle 1982 3254e 15:21 55:47 1:37:50 2:24:47 2:21:13 824 727 Roelien van der Haar Hollandscheveld 1976 3255e 16:13 57:42 1:38:52 2:24:47 2:20:16 825 942 Petra Bleijenburg 4e Musketiers & Frie 1981 3257e 16:08 56:53 1:38:42 2:24:51 2:21:18 826 832 Petra Kreule Zwolle 1973 3258e 16:08 56:53 1:38:41 2:24:51 2:21:18 827 1301 Helene Bosboom Bas van de Goor Foun 1967 3259e 15:31 55:59 1:37:58 2:24:59 2:20:42 828 1322 Mattanja de Maa Zeewolde 1969 3260e 14:51 53:26 1:35:23 2:25:02 2:20:34 829 1015 Marieke van der Sluis Zwolle 1982 3261e 15:08 55:41 1:37:21 2:25:03 2:21:21 830 996 Ludwien Stark Maarssen 1978 3263e 16:03 57:36 1:38:45 2:25:04 2:20:19 831 273 Ans Drost Apeldoorn 1958 3264e 15:46 57:14 1:39:50 2:25:06 2:22:16 832 1263 Annet Klok -vd Velden Isala 1977 3266e 16:25 56:53 1:38:03 2:25:11 2:19:57 833 1297 Lisette Baas run2day zwolle 1986 3267e 16:25 56:53 1:38:03 2:25:11 2:19:58 834 1294 Marjolein Kloosterman run2day zwolle 1978 3268e 16:25 56:53 1:38:02 2:25:12 2:19:58 835 322 Johanna Huijben Hellendoorn 1980 3269e 15:47 57:47 1:40:40 2:25:17 2:21:07 836 1098 Carola de Bruyn Lutten 1985 3270e 17:16 58:46 1:40:04 2:25:19 2:20:42 837 966 Pearly Hamstra Hasselt 1981 3271e 15:33 55:04 1:36:25 2:25:20 2:23:51 838 767 Annette Riemersma Zwolle 1967 3272e 14:33 54:11 1:36:55 2:25:25 2:22:17 839 742 Leonie Voskamp Utrecht 1985 3273e 16:20 57:24 1:38:57 2:25:35 2:20:37 840 427 Leonie Wolters Groningen 1984 3274e 16:41 57:25 1:39:00 2:25:35 2:20:41 841 1029 Sylvia van der Kolk Kampen 1985 3275e 15:46 55:29 1:36:01 2:25:36 2:20:48 842 955 Ella van Amelsvoort Zwolle 1994 3276e 15:53 56:00 1:38:11 2:25:43 2:20:57 843 954 Liza Heuvels Zwolle 1992 3277e 15:53 56:00 1:38:12 2:25:43 2:20:58 844 465 Karin Cordia Apeldoorn 1983 3282e 15:42 55:52 1:37:08 2:26:06 2:21:48 845 389 Anne Marie Huisman Hattem 1972 3284e 15:46 55:47 1:37:53 2:26:10 2:21:43 846 313 Angela Westemeijer Zwolle 1989 3285e 16:04 56:49 1:38:06 2:26:19 2:20:39 847 573 Anne Marel Hilbers Zwolle 1990 3286e 16:18 57:21 1:38:55 2:26:20 2:22:51 848 504 Willemijn Rijlaarsdam Zwolle 1985 3287e 16:19 57:22 1:38:55 2:26:20 2:22:52 849 1248 Gerrieke Wijma 4e Musketiers & Frie 1968 3288e 15:36 56:10 1:37:03 2:26:20 2:21:01 850 8946 Lotte van der Lugt Arnhem 1966 3289e 15:35 56:10 1:37:03 2:26:21 2:21:01 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 1238 Kimber Sollewijn Gelpke 3292e 15:09 53:50 1:36:04 2:26:27 2:22:22 852 233 Gerda Brummel Zwolle 1966 3293e 15:58 55:16 1:36:55 2:26:30 2:21:59 853 345 Rianne Mijnheer Mastenbroek 1996 3294e 15:19 55:57 1:38:21 2:26:31 2:22:09 854 899 Irene Schunselaar Vilsteren 1983 3295e 14:56 53:00 1:35:52 2:26:32 2:22:12 855 641 Wijnbelt Daphne Emmeloord 1964 3297e 15:53 55:56 1:38:01 2:26:43 2:22:24 856 914 Cecile Steunebrink Kampen 1992 3300e 16:10 56:57 1:38:54 2:27:06 2:22:03 857 370 Herma Broekhoff Zwolle 1965 3301e 16:14 57:00 1:38:41 2:27:08 2:22:35 858 908 Judith van Rooijen Helmond 1965 3302e 16:06 56:51 1:38:10 2:27:20 2:21:43 859 8167 Ingrid Koster Zwolle 1975 3305e 14:31 54:29 1:38:05 2:27:29 2:23:15 860 1198 Janny Tingen Assen 1983 3306e 17:04 1:01:02 1:43:07 2:27:31 2:22:12 861 863 Tiina Rasi Zwolle 1964 3307e 16:39 58:10 1:40:44 2:27:32 2:23:55 862 834 Chantal Mackaay Soest 1989 3309e 15:18 54:58 1:38:16 2:27:34 2:24:52 863 1123 Anneke Jansen Arnhem 1984 3310e 16:00 56:24 1:38:17 2:27:36 2:23:32 864 357 Erna Kerkhof Zwolle 1964 3311e 15:41 56:14 1:38:31 2:27:36 2:21:52 865 1058 Kirsten Arntzen Appingedam 1971 3312e 15:53 56:50 1:39:02 2:27:36 2:22:29 866 348 Lizanne Bos Zwolle 1986 3314e 15:39 55:10 1:35:06 2:27:57 2:22:38 867 1306 Sarah-rose Broek Bas van de Goor Foun 1987 3315e 15:21 55:57 1:38:09 2:28:01 2:23:45 868 1127 Karin Bleuel Hasselt 1973 3317e 15:09 55:38 1:38:11 2:28:18 2:23:25 869 386 Beppie Zwakenberg-Hebels Zwolle 1953 3318e 15:32 56:08 1:38:52 2:28:21 2:24:22 870 971 Willemien Schuttenbelt Vollenhove 1958 3319e 15:19 56:48 1:39:49 2:28:35 2:23:32 871 1307 Christel Wevers Bas van de Goor Foun 1974 3320e 16:14 57:00 1:38:42 2:28:37 2:24:04 872 850 Mandy Edelijn Zwolle 1990 3322e 15:06 52:35 1:38:58 2:29:05 2:24:00 873 1173 Nicolien Bekkink Heino 1975 3323e 16:13 56:50 1:37:48 2:29:06 2:24:33 874 671 Yvonne In 't Veld Heino 1967 3324e 15:59 55:25 1:36:34 2:29:06 2:24:33 875 802 Lies Woudstra Kampen 1988 3325e 16:08 56:50 1:38:15 2:29:08 2:24:25 876 486 Lonneke Mulder Heino 1988 3326e 15:57 55:18 1:37:46 2:29:17 2:24:40 877 634 Erna Terwisscha Zwolle 1968 3330e 16:06 56:50 1:38:58 2:29:29 2:23:50 878 300 Ellen Kolman Huizen 1969 3331e 15:55 55:40 1:37:34 2:29:32 2:24:44 879 239 Esther Gums Zwolle 1972 3332e 16:07 56:54 1:39:34 2:29:34 2:23:56 880 748 Gianna Talamini Zwolle 1956 3335e 15:41 56:02 1:37:14 2:29:50 2:24:18 881 1220 Sabine Tan Zwolle 1983 3336e 15:43 58:06 1:40:56 2:29:59 2:25:45 882 900 Louisa ter Heide Rotterdam 1990 3337e 15:06 54:28 1:37:36 2:30:01 2:25:04 883 1067 Jolande Jansen Apeldoorn 1962 3338e 15:44 56:36 1:40:07 2:30:08 2:27:16 884 1168 Sigrid Plender Kampen 1985 3339e 15:15 54:55 1:38:31 2:30:43 2:25:19 885 1050 Eline Hofsink Zwolle 1996 3340e 15:59 59:01 1:42:57 2:30:45 2:26:50 886 1100 Margriet Nijboer Staphorst 1992 3341e 15:54 55:28 1:41:52 2:30:46 2:26:40 887 626 Heleen van Duist 's-Gravenhage 1967 3344e 17:10 58:46 1:42:06 2:31:29 2:27:00 888 1161 Josien Legebeke Raalte 1987 3345e 16:58 1:00:56 1:44:39 2:31:32 2:26:00 889 1316 Elly Blom AbbVie Logistics BV 1965 3347e 15:26 54:51 1:35:35 2:31:58 2:26:41 890 1104 Sandra Ogink Raalte 1980 3349e 16:13 57:16 1:40:24 2:32:01 2:26:32 891 221 Dianne Zijlstra Hardenberg 1977 3352e 14:59 57:18 1:45:13 2:32:35 2:30:15 892 1251 Joyce Scholten 4e Musketiers & Frie 1967 3354e 15:16 55:56 1:38:50 2:32:39 2:30:01 893 1914 Ina Mennegat Twepa 1 1973 3356e 16:07 59:43 1:44:29 2:33:28 2:32:57 894 1141 Aline Hut Zwolle 1986 3358e 16:34 1:00:40 1:48:12 2:33:49 2:30:43 895 1604 Chantall Striper UMCG Ambulancezorg 1 1979 3359e 15:57 58:45 1:46:28 2:34:00 2:33:22 896 1128 Elizabeth den Besten Elburg 1972 3360e 17:25 1:02:59 1:49:35 2:34:03 2:28:57 897 232 Marieke Schnoing-Gels Zwolle 1975 3362e 16:26 57:38 1:41:16 2:34:11 2:28:41 898 311 Anouchka Oudhof Zwolle 1981 3364e 16:07 1:00:11 1:45:42 2:34:35 2:33:36 899 615 Hans Muris Zwolle 1965 3365e 16:05 56:51 1:41:01 2:34:47 2:29:08 900 1181 Monique Hoekstra Hoogeveen 1976 3366e 16:12 59:17 1:45:37 2:35:20 2:30:49 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VRECR 16-06-2014 12:30 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 1147 Barbara van Krevel Zwolle 1976 3368e 15:30 55:54 1:40:18 2:35:46 2:30:12 902 1139 Makina Winters Belt-Schutsloot 1978 3371e 17:15 58:23 1:42:58 2:36:23 2:31:37 903 946 Jannie de Bruine Urk 1984 3372e 17:02 1:00:18 1:44:55 2:36:55 2:31:44 904 378 Alies Berning Borger 1967 3373e 16:13 58:56 1:44:23 2:36:57 2:31:35 905 1555 Hanneke Nijmeijer 3374e 16:05 58:36 1:45:24 2:37:24 2:31:45 906 881 Betty Kramer Urk 1970 3375e 17:00 1:00:15 1:45:11 2:37:44 2:32:32 907 924 Lummy Brands Urk 1964 3376e 16:59 1:00:15 1:45:25 2:37:45 2:32:32 908 429 Marjan Kok Zwolle 1971 3379e 16:05 57:09 1:44:08 2:39:10 2:33:32 909 256 Mirjam Ubels Zwolle 1987 3380e 16:05 57:08 1:44:06 2:39:27 2:33:48 910 851 Adriaantje Veeke Espel 1962 3381e 16:58 1:00:15 1:45:10 2:41:27 2:36:14 911 844 Lummie de Vries Tollebeek 1963 3382e 17:00 1:00:16 1:45:27 2:41:28 2:36:15 912 292 Petra Wierenga Zwolle 1974 3383e 16:49 59:58 1:45:30 2:42:02 2:36:24 913 499 Anneke Visser Apeldoorn 1968 3384e 17:14 1:02:48 1:50:15 2:42:32 2:38:55 914 585 Marina Mooten Zwolle 1956 3386e 16:49 1:03:17 1:50:42 2:43:47 2:38:09 915 987 Heleen Zorn Heerde 1990 3387e 17:43 1:06:10 1:53:49 2:44:04 2:38:50 916 983 Ineke Kramer Zwolle 1962 3389e 16:20 58:41 1:44:32 2:45:11 2:40:09 917 324 Linda Arling Hollandscheveld 1983 3390e 17:21 1:01:45 1:50:09 2:45:51 2:41:34 918 1249 Ingrid Witteveen 4e Musketiers & Frie 1967 3392e 16:23 1:00:18 1:48:15 2:45:56 2:40:31 919 1291 Sylvia van Gelder run2day zwolle 1974 3393e 17:31 1:03:43 1:51:08 2:46:09 2:40:55 www.halvemarathonzwolle.nl