ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN
16-06-2014 12:14                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1     11  Jonathan Maiyo             Kenia                           1e      7:25    25:25    43:25  1:01:01  1:01:00  
    2      3  Richard Mengich            Kenia                           2e      7:24    25:25    43:24  1:01:06  1:01:05  
    3      7  David Kogei                Kenia                           3e      7:24    25:25    43:24  1:01:44  1:01:43  
    4     25  Daniel Rotich              Uganda                          4e      7:25    25:26    43:25  1:01:45  1:01:44  
    5     20  Josphat Kiptanui           Kenia                           5e      7:24    25:25    43:44  1:02:00  1:01:59  
    6      2  Abel Kirui                 Kenia                           6e      7:24    25:25    43:34  1:02:01  1:02:00  
    7     19  Daniel Chepyegon           Uganda                          7e      7:24    25:25    43:44  1:02:32  1:02:31  
    8     12  Richard Sigei              Kenia                           8e      7:24    25:41    44:23  1:02:55  1:02:53  
    9      1  Edwin Kiptoo               Kenia                           9e      7:24    25:25    43:58  1:03:27  1:03:25  
   10      9  Abdelhadi El Hachimi       België                         10e      7:26    25:51    44:58  1:03:56  1:03:55  
   11      8  Peter Some                 Kenia                          11e      7:26    26:18    45:50  1:04:58  1:04:57  
   12      6  Hugo van den Broek         Nederland                      12e      7:26    26:47    46:14  1:05:30  1:05:28  
   13      4  Koen Raymaekers            Nederland                      13e      7:27    26:47    46:14  1:05:34  1:05:33  
   14     27  Olfert Molenhuis           Nederland                      14e      7:27    26:48    46:15  1:05:46  1:05:46  
   15     22  Andrew Davies              Groot-Brittannië               15e      7:42    27:25    47:55  1:08:25  1:08:24  
   16     10  Joost van den Ende         Nederland                      16e      7:42    27:52    48:17  1:08:49  1:08:48  
   17     14  Erik Negerman              Nederland                      18e      7:59    28:33    49:16  1:09:48  1:09:47  
   18     17  Arne Mulder                                               20e      7:47    28:35    49:44  1:11:14  1:11:13  
   19     74  Falco Olivier              Zwolle                1983     21e      7:58    29:16    50:52  1:12:14  1:12:13  
   20     16  Christophe de Ketelaere    België                         22e      8:14    29:56    51:52  1:13:30  1:13:29  
   21    100  Paul Geertsma              Leeuwarden            1985     23e      8:07    29:55    51:52  1:13:35  1:13:33  
   22     24  Michael van der Kroon      CRAFTRUN.NL                    26e      8:28    30:22    52:15  1:13:57  1:13:56  
   23     94  Erwin Akkerman             Meppel                1979     28e      8:07    30:09    52:43  1:14:40  1:14:38  
   24     92  Wilfred Bruil              Ede Gld               1979     29e      8:22    30:27    52:51  1:14:47  1:14:44  
   25     23  Wouter Gijsberts           CRAFTRUN.NL                    32e      8:09    29:31    51:33  1:16:18  1:16:17  
   26     78  Mark Hakbijl               Zwolle                1977     33e      8:28    31:06    53:59  1:16:31  1:16:28  
   27     95  Barry Bronsema             Groningen             1975     35e      8:39    31:17    54:10  1:16:50  1:16:46  
   28     88  Leon van Leusen            Zwolle                1982     37e      8:29    30:50    53:39  1:17:14  1:17:13  
   29     85  Bas Hollegien              Emmeloord             1987     40e      9:10    31:47    54:46  1:19:49  1:19:03  
   30   1637  Joep Emmen                 Landstede 1           1982     44e      8:01    29:47    52:58  1:21:31  1:21:29  
   31     15  Erben Wennemars            Dalfsen                        45e      8:59    33:09    57:26  1:21:37  1:21:35  
   32     70  Jorik Huizinga             Doetinchem            1977     55e      9:03    33:03    57:38  1:22:32  1:22:29  
   33     96  Rogier Klappe              's-Gravenhage         1978     56e      9:14    33:00    57:39  1:23:03  1:22:58  
   34     89  Gerben van Vilsteren       Zwolle                1983     58e      9:04    32:31    56:36  1:23:11  1:23:09  
   35    104  Bert Karssies              Hollandscheveld       1974     63e      9:21    33:44    58:40  1:23:57  1:23:53  
   36     66  Dick Van Os                Zwolle                1975     64e      9:35    34:16    59:17  1:24:00  1:23:56  
   37     73  Sjoerd van Westerop        Zwolle                1979     66e      9:40    34:43    59:42  1:24:19  1:24:14  
   38     63  Erik Slomp                 Zwolle                1984     72e      9:38    34:35    59:43  1:24:40  1:24:36  
   39     67  Bernard Nitrauw            Zwolle                1980     76e      9:22    34:00    59:19  1:24:56  1:24:54  
   40     68  Bert de Boer               Staphorst             1987     79e      9:37    34:34    59:43  1:25:16  1:25:11  
   41    110  Joris van de Meent         Zwolle                1977     80e      9:29    34:07    59:28  1:25:23  1:25:19  
   42     65  Jeroen Driehuis            Zwolle                1986     83e      9:35    34:17    59:26  1:25:54  1:25:50  
   43     72  Rutger Jan Lusseveld       Zwolle                1983     90e      9:40    34:52  1:00:31  1:26:27  1:26:23  
   44     93  Edwin van Putten           London (GBR)          1987    104e      9:24    34:12  1:00:29  1:27:37  1:27:33  
   45   8398  Jan Schra                  IJsselmuiden          1988    105e      9:54    35:57  1:02:03  1:27:39  1:27:34  
   46     76  Retse van der Berg         Zwolle                1982    108e     10:26    36:22  1:02:28  1:27:54  1:27:48  
   47     61  Joram Hoekman              Enschede              1983    117e      9:38    34:59  1:01:17  1:28:35  1:28:33  
   48    107  Wynand Fokkert             Zwolle                1977    120e      9:54    36:01  1:02:18  1:28:45  1:28:41  
   49    111  Kevin Timmerman            Collendoorn           1991    134e     10:21    36:39  1:03:27  1:29:45  1:29:37  
   50     64  Ronald Meijboom            Haren Gn              1976    138e     10:05    36:47  1:03:36  1:29:56  1:29:52  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN 16-06-2014 12:14 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 102 Wieger Boonstra Ingelum 1982 145e 9:28 35:53 1:03:18 1:30:18 1:30:14 52 86 Marko Huizing Ulrum 1978 168e 10:04 36:13 1:03:20 1:31:05 1:30:59 53 75 Niek van der Knokke Zwolle 1978 219e 10:24 37:45 1:05:32 1:33:09 1:33:04 54 71 Janko van Arken 't Harde 1976 236e 10:38 37:42 1:05:28 1:33:55 1:33:49 55 60 Dieudonné Kartouw Zwolle 1980 249e 10:15 36:47 1:04:22 1:34:12 1:34:05 56 83 Erwin Schoneville Epe 1989 283e 11:06 38:35 1:05:58 1:35:03 1:33:34 57 77 Richard Kroon Kampen 1981 287e 10:35 38:10 1:06:19 1:35:06 1:35:02 58 69 Dennis van den Belt Dronten 1975 347e 10:59 38:48 1:07:24 1:36:43 1:36:37 59 62 Gerco de Vries Hardenberg 1975 377e 10:56 39:09 1:07:50 1:37:24 1:37:15 60 87 Richard Brouwer Heerhugowaard 1982 532e 10:26 36:31 1:04:31 1:40:22 1:40:18 61 82 Frank Reuvecamp Zwolle 1992 799e 11:59 42:33 1:13:01 1:44:44 1:44:35 62 79 Ronnie Boomsma Emmeloord 1987 3298e 15:48 56:07 1:37:49 2:26:50 2:26:46 www.halvemarathonzwolle.nl