ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR
16-06-2014 12:31                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   1878  Henry Visscher             Gezondheidsdienst vo  1981     39e      8:36    31:28    54:56  1:18:30  1:18:25  
    2   6061  Elmer Spoelstra            Ede Gld               1979     43e      9:05    32:38    56:16  1:20:15  1:19:53  
    3   6914  Han Peter Lucas            Zwolle                1980     46e      8:56    32:29    57:01  1:21:40  1:21:19  
    4   6497  Frank Eggink               Zwolle                1977     47e      8:57    32:14    56:19  1:21:47  1:21:28  
    5   7199  Jeroen ten Klooster        Wijhe                 1974     48e      9:04    32:54    56:58  1:21:51  1:21:27  
    6   6273  Niek Rijnja                Zwolle                1985     50e      9:14    33:27    57:44  1:22:02  1:21:25  
    7   8265  Jorg Prins                 Meppel                1987     52e      9:05    32:37    57:12  1:22:16  1:21:53  
    8   1583  Arjan Poppe                Yacht bv 1            1983     53e      9:16    33:28    57:59  1:22:25  1:22:11  
    9   7491  Jeroen de Haan             run2day zwolle        1985     59e      9:18    33:48    58:28  1:23:30  1:23:08  
   10   6555  Ischa Brentjens            Apeldoorn             1985     68e      9:25    33:34    58:16  1:24:26  1:24:00  
   11   6146  Ralph Schepers             Dalfsen               1977     71e     10:33    34:57    59:24  1:24:38  1:23:43  
   12   6426  Maurits Altena             Zwolle                1979     74e      9:14    33:32    58:50  1:24:43  1:24:06  
   13   1567  Twan Lensen                Aberson B.V. 1        1976     75e      9:03    33:02    58:21  1:24:54  1:24:45  
   14   6554  Bas-Jan Stoute             Ermelo                1974     78e      9:25    34:06    59:14  1:25:14  1:24:41  
   15   6637  Ingmar Jonker              Utrecht               1985     81e     10:07    34:57  1:00:06  1:25:26  1:24:25  
   16   7207  Bouke de Jong              Staphorst             1982     82e      9:59    34:46    59:52  1:25:30  1:24:40  
   17   8582  Wout Heerink               Groningen             1987     86e      9:16    33:31    59:31  1:26:10  1:25:18  
   18   7479  Theo Wieringa              Stichting Time for H  1970     88e      9:32    34:34  1:00:09  1:26:24  1:25:55  
   19   7306  Jan Baltink                Amsterdam             1983     89e     10:06    35:23  1:00:33  1:26:24  1:25:31  
   20   1773  Danny vd Beld              st. Travers 1         1984     91e      9:36    34:48  1:00:39  1:26:35  1:26:29  
   21   1668  Bart van der Boom          IJssel Technologie B  1975     93e     10:07    35:29  1:00:55  1:26:56  1:26:33  
   22   8303  Rick Oosterlaar            Raalte                1983     94e     10:26    36:06  1:01:22  1:26:59  1:25:55  
   23   1751  Albert Mussche             Salverda 1            1970     95e      9:52    34:40  1:00:27  1:27:00  1:26:50  
   24   8528  Maarten Nieuwenhuis        Zwolle                1979     97e      9:36    34:36  1:00:10  1:27:07  1:26:27  
   25   8786  Jacco van Rijnberk         Lettele               1976     98e      9:50    34:58  1:00:27  1:27:10  1:26:27  
   26   6807  Harold Peterman            Apeldoorn             1968     99e     10:18    35:32  1:00:53  1:27:11  1:26:31  
   27   6897  Ruben Groote Stroek        Haarle gem Hellendoo  1989    100e      9:50    35:20  1:01:14  1:27:12  1:26:27  
   28   6417  Bert Ruitenberg            Dalfsen               1973    101e     10:30    35:30  1:00:55  1:27:19  1:26:21  
   29   1873  Henry Pappot               Telstar Sport & Fash  1961    102e      9:40    34:48  1:00:41  1:27:20  1:27:12  
   30   6221  Matijs Jansen              Zwolle                1980    103e      9:45    35:16  1:01:12  1:27:30  1:26:51  
   31   1753  Henk Uitslag               Salverda 1            1961    106e     10:11    36:02  1:01:57  1:27:46  1:27:39  
   32   6205  Erwin Veldkamp (Warmloper  Wezep                 1979    107e      9:43    34:57  1:00:42  1:27:47  1:26:57  
   33   8105  Jos Meijer                 Zwolle                1972    110e     10:00    35:39  1:01:21  1:27:59  1:27:21  
   34   1624  Igor van Elburg            Gemeente Zwolle 1     1972    111e      9:37    35:01  1:01:26  1:28:01  1:27:49  
   35   1586  Eelco Mensinga             BMA ergonomics BV 1   1976    112e     10:00    35:48  1:01:58  1:28:26  1:28:17  
   36   6313  Robin Veldhuis             Zwolle                1971    113e      9:54    35:14  1:01:15  1:28:28  1:27:47  
   37   7168  Pascal van Zon             Hardenberg            1984    115e      9:57    35:37  1:01:38  1:28:31  1:27:59  
   38   7472  Rene van de Graaf          Staatshuys            1968    116e     10:31    35:44  1:01:22  1:28:35  1:27:08  
   39   7241  Rutger Groothuis           Groningen             1990    118e     10:20    35:53  1:01:50  1:28:40  1:28:01  
   40   7490  Erik Klink                 run2day zwolle        1982    119e      9:58    36:04  1:02:09  1:28:42  1:28:15  
   41   6820  Rien Bruins                Zwolle                1967    122e     10:06    36:03  1:02:04  1:29:03  1:28:20  
   42   7131  Theo Vloedgraven           Lochem                1957    123e     10:18    35:51  1:01:40  1:29:05  1:27:54  
   43   1848  Manuel Hofman              Jongejan Wisseborn G  1975    125e     10:14    36:24  1:02:39  1:29:09  1:29:01  
   44   6060  Jeroen Brummelman          Hengelo Gld           1976    126e     10:34    36:53  1:02:58  1:29:14  1:28:11  
   45   7209  Michel Alferink            Heeten                1987    127e      9:18    34:31  1:00:47  1:29:15  1:28:54  
   46   6430  Leon Kiekebosch            Heino                 1994    131e      9:33    34:43  1:00:14  1:29:35  1:28:46  
   47   1587  Jeroen Lauwereys           BMA ergonomics BV 1   1977    132e     10:18    36:49  1:03:47  1:29:39  1:29:29  
   48   6304  Marc van der Linde         Oosterwolde Gld       1973    133e     10:20    36:10  1:02:25  1:29:43  1:28:55  
   49   7488  Jacko Hoogeveen            run2day zwolle        1988    135e     10:28    36:55  1:02:59  1:29:49  1:29:00  
   50   6432  Paul Pegge                 Raalte                1966    137e     10:21    36:02  1:01:56  1:29:52  1:28:55  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 1634 Antonius Poelman Landstede 1 1957 140e 10:09 36:01 1:03:05 1:30:04 1:29:54 52 6940 Conrad van 't Erve Amersfoort 1975 142e 10:06 35:49 1:02:08 1:30:09 1:28:56 53 1818 Jurian Molenaar Hogeschool Windeshei 1990 143e 10:52 37:20 1:03:38 1:30:10 1:29:15 54 6508 Paul Bakker Wijhe 1977 144e 10:07 35:33 1:01:35 1:30:14 1:29:25 55 8214 Erik Deenen Groningen 1989 146e 10:38 37:11 1:03:46 1:30:19 1:29:36 56 8551 Jorik Zeemering Amstelveen 1977 149e 9:52 36:18 1:03:19 1:30:24 1:29:53 57 6162 Maurice Veijer Staphorst 1976 150e 10:41 36:43 1:02:43 1:30:28 1:29:14 58 8093 Jorrit Drieenhuizen Apeldoorn 1980 151e 10:13 36:29 1:03:13 1:30:30 1:29:43 59 1779 Marcel de Ruiter AM 1 1976 152e 10:21 36:21 1:03:18 1:30:30 1:30:09 60 8717 Hendrik Westra Urk 1979 153e 10:53 37:20 1:03:39 1:30:30 1:29:36 61 7043 Arjel de Vries Vorden 1968 154e 10:10 35:53 1:02:18 1:30:32 1:29:41 62 6339 Olaf Satink Zwolle 1971 156e 10:35 37:11 1:03:32 1:30:33 1:29:57 63 1563 Johan van Hoorn Aberson B.V. 1 1972 158e 10:21 36:59 1:03:47 1:30:37 1:30:27 64 6503 Maarten Hanekamp Elburg 1984 159e 10:28 36:15 1:03:03 1:30:40 1:29:57 65 1542 Ronald van Engelen Scania Production Zw 1978 161e 10:15 36:35 1:03:20 1:30:49 1:30:38 66 1819 Arend Jan Zwarteveen Hogeschool Windeshei 1961 162e 10:18 36:45 1:03:50 1:30:51 1:30:41 67 1836 Marc-Jan Muis Heras Zwolle 1 1972 163e 10:18 37:04 1:03:49 1:30:55 1:30:29 68 1784 Martijn Strating Countus 1 1976 164e 10:18 37:05 1:04:40 1:30:55 1:30:29 69 6108 Daniël Meijers Zwolle 1979 165e 10:28 36:41 1:03:13 1:30:57 1:29:58 70 6848 Sjoerd Overmars Heino 1980 166e 9:57 35:58 1:02:38 1:31:00 1:30:14 71 1702 Arnoud Jansen MindFit 1 1969 167e 10:28 37:26 1:04:10 1:31:05 1:30:51 72 1511 Frank Hofstede 169e 10:02 36:25 1:03:42 1:31:08 1:30:59 73 8013 Joris Swaak Zwolle 1984 170e 9:57 36:18 1:03:16 1:31:09 1:30:23 74 1867 Jeroen van Vilsteren Furness Car 2 1974 171e 10:33 37:00 1:03:54 1:31:12 1:30:56 75 7072 Ronald Keizer Zwolle 1969 172e 10:13 36:59 1:03:52 1:31:15 1:30:36 76 1613 Arnoud Lammers Isala 1 1963 173e 10:07 36:37 1:04:16 1:31:18 1:31:08 77 6206 Christian Roo Nieuwleusen 1979 174e 10:10 35:46 1:02:24 1:31:20 1:30:12 78 1675 Steven van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1985 175e 9:36 35:53 1:03:03 1:31:21 1:31:12 79 6161 Olaf Bos Zwolle 1968 176e 10:12 37:11 1:04:10 1:31:23 1:31:01 80 1623 Paul Kanis Gemeente Zwolle 1 1977 177e 10:22 36:59 1:04:21 1:31:25 1:31:15 81 6994 Ben Westerkamp-Warmloper Zwolle 1968 178e 10:13 36:48 1:03:46 1:31:31 1:30:38 82 8085 Vincent Buitenhuis Staphorst 1994 179e 10:16 36:48 1:03:37 1:31:35 1:30:38 83 6856 Eric Moen De Wijk 1968 180e 10:28 36:52 1:03:47 1:31:45 1:30:52 84 8203 Erik Broekroelofs Amsterdam 1970 181e 10:51 36:39 1:03:25 1:31:48 1:30:30 85 8634 Jan Wassens Zuidwolde Dr 1969 182e 11:19 38:43 1:05:35 1:31:50 1:31:15 86 6801 Sipko Knol Hardenberg 1975 183e 10:30 37:07 1:04:00 1:31:50 1:31:16 87 6547 Bert Heldoorn Zwolle 1974 184e 10:25 36:49 1:03:24 1:31:50 1:30:34 88 6266 Sjoerd Rosema Zwolle 1984 185e 10:57 36:41 1:02:57 1:32:01 1:30:11 89 7105 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 188e 10:14 36:50 1:03:54 1:32:14 1:31:32 90 8342 Marcel Hofstede Nijverdal 1981 189e 10:11 36:40 1:04:05 1:32:17 1:31:27 91 1752 Harm Kooiker Salverda 1 1959 190e 10:08 36:23 1:03:44 1:32:19 1:32:08 92 1846 Andrzej Myrta De Eenhoorn 2 1974 191e 10:05 36:41 1:04:29 1:32:20 1:32:12 93 6550 Otto Doorenbos Zwolle 1972 192e 11:37 38:47 1:05:38 1:32:20 1:30:45 94 6695 Hans Meijer Amersfoort 1986 194e 10:54 37:58 1:05:01 1:32:25 1:30:59 95 7452 Bernard Dummer Isala 1962 196e 10:39 37:26 1:04:26 1:32:34 1:31:36 96 1535 Peter Gils 197e 10:41 37:27 1:04:38 1:32:38 1:32:28 97 8241 Wouter Pol Wijhe 1986 198e 10:11 36:31 1:03:45 1:32:39 1:31:49 98 8373 Christian Rothuijsen Zwolle 1991 199e 9:57 35:15 1:02:33 1:32:45 1:31:53 99 6560 Erik Smeele Zwolle 1973 200e 10:16 36:49 1:03:58 1:32:45 1:32:09 100 1774 Jelle Ykema st. Travers 1 1977 202e 10:22 36:45 1:04:17 1:32:48 1:32:25 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 1876 Theo Lam Gezondheidsdienst vo 1960 203e 10:43 37:57 1:05:30 1:32:48 1:32:29 102 8120 Joost Maaskant Zwolle 1986 205e 10:52 37:07 1:03:44 1:32:49 1:31:36 103 7474 Arthur de Bruijn Staatshuys 1966 206e 10:33 37:42 1:04:52 1:32:50 1:32:08 104 1541 André Leunk Scania Production Zw 208e 10:25 37:15 1:04:39 1:32:53 1:32:45 105 6710 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 210e 10:26 37:03 1:04:17 1:32:55 1:32:18 106 6944 Louis Zandbergen Zwolle 1957 211e 10:18 37:10 1:04:52 1:32:56 1:32:21 107 7396 John Volk 4e Musketiers & Frie 1978 213e 9:59 36:13 1:03:40 1:32:59 1:32:21 108 6243 Arjan Rorije Dalfsen 1974 214e 10:32 37:32 1:05:00 1:32:59 1:32:08 109 8960 Jan Gerrit Mooi Wezep 1968 216e 11:03 37:45 1:04:42 1:33:03 1:31:32 110 1546 Roelof Schra Scania Production Zw 217e 9:52 35:42 1:02:29 1:33:06 1:32:55 111 7183 Bas Stevens Zwolle 1972 218e 11:36 38:47 1:05:38 1:33:09 1:31:34 112 7273 Erik Dambrink Meppel 1968 220e 10:42 37:28 1:04:54 1:33:16 1:32:28 113 6974 Jonathan Tromp Zwolle 1986 221e 10:05 36:04 1:03:36 1:33:17 1:32:22 114 6478 Marinus F de Groot Kampen 1957 222e 11:11 38:35 1:05:23 1:33:22 1:32:43 115 1838 Willem Albers De Eenhoorn 1 1962 223e 10:04 36:39 1:04:27 1:33:23 1:33:16 116 6715 Bertus Mensink Zwolle 1959 225e 10:30 37:32 1:04:58 1:33:29 1:32:40 117 8414 Ted Krukkert Haarle gem Hellendoo 1984 226e 1:33:30 1:33:30 118 423 Geert de Lange 't Harde 1956 227e 11:20 38:21 1:05:34 1:33:37 1:32:44 119 8530 Arnold Bredewold Heerde 1990 228e 11:05 38:32 1:05:56 1:33:38 1:32:31 120 8691 Rob Kunst Vriezenveen 1985 229e 10:01 37:01 1:05:00 1:33:40 1:32:56 121 1285 Martijn van der Linde Stichting Time for H 1976 230e 9:43 36:44 1:04:53 1:33:42 1:33:14 122 6388 Edwin Wallinga Hasselt 1974 231e 10:36 37:13 1:04:40 1:33:43 1:32:57 123 6321 Remy Sijbom Dalfsen 1986 232e 11:06 38:50 1:06:31 1:33:48 1:32:51 124 7120 Marcel Zijsveld Zwolle 1983 233e 11:30 38:18 1:05:01 1:33:50 1:31:49 125 6225 Patrieck Eilander Zwolle 1980 234e 11:08 38:34 1:06:09 1:33:55 1:33:01 126 6886 Steven van Doesburg Zwolle 1966 235e 11:08 37:32 1:04:28 1:33:55 1:32:31 127 8233 Arjen Veurink Hellendoorn 1981 237e 11:38 39:26 1:06:06 1:33:56 1:32:14 128 1661 Arjen Lankhuizen VGZ Verzekeringen 1 1970 241e 10:20 37:44 1:05:33 1:34:01 1:33:43 129 8740 Ivar van Harskamp Groningen 1989 242e 10:45 37:20 1:03:52 1:34:01 1:32:03 130 1728 Gerrit-Jan Soetman Enexis 4 1960 243e 10:41 37:48 1:05:28 1:34:03 1:33:43 131 9048 Johan Pijpers Zutphen 1972 244e 10:56 37:38 1:04:53 1:34:03 1:32:44 132 1652 Peter Eshuis Carmel College Salla 1980 245e 10:42 38:22 1:06:57 1:34:03 1:33:55 133 8921 Tim Sinnema Utrecht 1988 246e 11:25 39:06 1:06:43 1:34:04 1:33:15 134 1645 Rowan Nijboer Carmel College Salla 1987 247e 10:53 38:22 1:06:57 1:34:06 1:33:58 135 6916 Rene Klink Laag Zuthem 1965 250e 11:16 39:04 1:06:44 1:34:14 1:33:37 136 7186 Dirk Stegeman Genemuiden 1965 252e 10:36 37:07 1:04:54 1:34:21 1:33:36 137 8436 Hannes Schalkwijk Raalte 1984 253e 11:38 38:49 1:05:47 1:34:21 1:33:14 138 7270 Gert Hekman Vroomshoop 1969 254e 10:37 37:16 1:04:52 1:34:22 1:33:33 139 7278 Roy Dellen Zwolle 1989 255e 10:06 36:10 1:03:45 1:34:24 1:33:31 140 8801 Jordy Beekman Raalte 1991 256e 11:03 38:38 1:05:35 1:34:24 1:33:08 141 1612 Erwin Booy Isala 1 1964 257e 11:01 38:33 1:06:21 1:34:26 1:34:15 142 1829 Ramon Kuttschreuter Edel Grass B.V. 1 1984 258e 10:54 38:41 1:06:33 1:34:28 1:34:10 143 1584 Bart Goldsteen Yacht bv 1 1979 259e 10:36 38:04 1:05:57 1:34:34 1:34:20 144 7231 Sander van Stigt Nijmegen 1984 261e 11:44 39:32 1:06:37 1:34:36 1:33:02 145 6370 Huib Liefhebber Zwolle 1969 262e 9:47 35:58 1:03:48 1:34:40 1:33:53 146 1950 Arjan Stegeman Gezondheidsdienst vo 1963 263e 10:44 38:07 1:06:14 1:34:41 1:34:22 147 8915 Frank van Kouwen Bilthoven 1978 264e 11:00 37:33 1:04:30 1:34:41 1:31:57 148 6504 Martin vd S (Warmlopers) Zwolle 1964 265e 10:52 37:51 1:05:19 1:34:41 1:33:14 149 6216 Izak Hiemstra(Warmlopers) Zwolle 1969 266e 11:01 38:10 1:06:04 1:34:42 1:33:50 150 1635 Bert Wezenberg Landstede 1 1969 267e 10:40 37:35 1:05:21 1:34:42 1:34:34 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 6050 Dennis Brouwer Rotterdam 1973 269e 10:24 37:29 1:05:37 1:34:45 1:34:18 152 1875 Armand Kessels Telstar Sport & Fash 1979 270e 11:10 39:19 1:07:22 1:34:49 1:34:42 153 1759 Edwin van Beekhuizen Salverda 3 1971 271e 10:39 38:22 1:06:31 1:34:51 1:34:44 154 6374 Gerrit van der Veen Zwolle 1965 272e 10:25 37:47 1:06:50 1:34:54 1:34:20 155 6401 Albert Pieter Venema Marknesse 1979 273e 10:57 38:25 1:05:52 1:34:56 1:33:41 156 6727 Ben van Boven Zwolle 1991 274e 11:03 38:50 1:06:16 1:34:58 1:34:07 157 1536 Maarten Vos 275e 10:48 38:50 1:06:49 1:34:59 1:34:50 158 1820 Henk Besten Hogeschool Windeshei 1962 276e 10:31 38:00 1:05:57 1:35:00 1:34:36 159 8554 Jan Willem van der Zee Ermelo 1971 278e 11:24 39:38 1:07:50 1:35:02 1:34:19 160 1927 Herman Kieftenbeld Craft Benelux 2 1955 279e 10:38 38:06 1:06:27 1:35:02 1:34:50 161 8190 Roel van den Berg Zwolle 1977 281e 10:57 38:18 1:06:15 1:35:02 1:34:07 162 6128 Wim Plender Zwolle 1969 282e 11:07 37:58 1:04:53 1:35:03 1:33:22 163 6361 André Brakke Staphorst 1985 284e 10:44 38:03 1:05:43 1:35:04 1:33:52 164 7073 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 285e 11:40 38:53 1:06:22 1:35:05 1:33:59 165 7331 Michel Flens Hattem 1964 286e 10:57 38:25 1:06:22 1:35:06 1:34:14 166 1956 Jan Jaap Lukas CRAFT Heren 1982 288e 11:18 39:35 1:07:37 1:35:09 1:34:52 167 7240 Mattijs ter Veen Harderwijk 1985 289e 11:29 38:44 1:05:43 1:35:10 1:32:12 168 8867 Nico Reitsma Zwolle 1967 290e 11:38 38:58 1:05:54 1:35:11 1:32:59 169 8228 Sander Hijmensen Apeldoorn 1976 291e 11:54 39:41 1:07:06 1:35:12 1:34:15 170 1714 Erik Knapper Enexis 1 1971 293e 10:55 38:52 1:06:45 1:35:14 1:34:54 171 8591 Stef Sieljes Emmeloord 1994 294e 11:00 37:51 1:05:37 1:35:15 1:33:42 172 6410 Jarno Takens Zwolle 1982 295e 11:09 38:34 1:06:10 1:35:16 1:34:23 173 8999 Roel Altena Hardenberg 1960 296e 10:42 38:08 1:06:19 1:35:19 1:34:36 174 1847 Hans-Erik Kuypers De Eenhoorn 2 1966 297e 11:32 38:29 1:06:01 1:35:20 1:34:51 175 8009 Anco Hogenkamp Ommen 1978 299e 11:25 38:42 1:06:08 1:35:24 1:34:04 176 7088 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 302e 10:52 37:45 1:05:38 1:35:27 1:34:15 177 1648 Marcel Hagen Carmel College Salla 1962 303e 10:51 38:18 1:06:47 1:35:29 1:35:09 178 6915 Marcel Witman Zwolle 1990 304e 11:04 38:50 1:06:40 1:35:31 1:34:29 179 8175 Mark Veldkamp (Warmlopers Wezep 1987 305e 10:59 37:57 1:05:25 1:35:32 1:34:40 180 6200 Danny Beumer Heino 1986 306e 11:14 39:53 1:09:15 1:35:34 1:34:55 181 6938 Ronald Nijland Hattem 1962 307e 11:06 38:47 1:06:22 1:35:34 1:34:24 182 6334 Eugène Satink Zwolle 1969 308e 11:00 39:12 1:07:13 1:35:35 1:35:00 183 6822 Richard Lich Ter Apel 1970 310e 10:25 37:26 1:06:21 1:35:41 1:35:01 184 1500 Niels Nijstad 312e 11:08 39:12 1:07:06 1:35:43 1:35:43 185 7132 Gert Bartels Zwolle 1969 313e 10:22 38:10 1:06:25 1:35:46 1:35:26 186 7225 Egbert van Schaik Apeldoorn 1965 314e 11:52 39:46 1:07:34 1:35:46 1:35:01 187 1611 JanWillem Niemeijer Isala 1 1976 315e 10:03 36:05 1:02:52 1:35:47 1:35:18 188 8976 Bouke van der Veen Arnhem 1975 316e 10:49 38:39 1:06:41 1:35:51 1:34:39 189 6487 Rolf van der Graaf Hasselt 1993 318e 12:16 41:08 1:08:28 1:35:55 1:35:00 190 7246 Cas Bakker Deventer 1972 319e 11:45 39:04 1:06:01 1:35:56 1:34:23 191 6314 Sander Overduin Zwolle 1972 320e 10:37 37:59 1:06:02 1:36:01 1:34:36 192 6614 Sander Eijkelkamp Bemmel 1979 321e 11:05 39:08 1:07:03 1:36:06 1:35:20 193 8006 Anne Minnema Zwolle 1986 322e 11:59 40:16 1:07:29 1:36:07 1:34:32 194 8931 Hendrik Russcher Staphorst 1995 323e 10:26 36:30 1:04:08 1:36:11 1:34:17 195 7205 Coen Elferink Olst 1971 324e 10:52 39:11 1:07:50 1:36:11 1:35:57 196 7355 Jan van den Boogert 4e Musketiers & Frie 1970 325e 11:09 38:11 1:06:10 1:36:12 1:34:57 197 6619 Leendert van Leeuwen Ens 1978 327e 10:55 38:13 1:06:09 1:36:13 1:35:00 198 8542 Klaas Compagner Rouveen 1988 328e 10:57 38:33 1:06:37 1:36:13 1:34:54 199 6775 Olav Seliger Zwolle 1970 329e 10:56 39:06 1:07:37 1:36:14 1:35:33 200 6671 Emiel de Groot Zwolle 1987 330e 11:04 39:19 1:07:53 1:36:15 1:35:10 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 8198 Ruben Nahuis Zwolle 1986 331e 10:24 37:32 1:05:31 1:36:16 1:35:30 202 1715 Rick Postma Enexis 1 1965 332e 10:43 38:50 1:06:45 1:36:18 1:35:59 203 6932 Frank Freriks Raalte 1969 333e 11:07 38:55 1:07:06 1:36:19 1:35:25 204 6051 Hessel de Jong Zwolle 1981 334e 11:31 39:08 1:06:33 1:36:21 1:34:35 205 6089 Gerwin Schra Enschede 1975 336e 10:44 38:01 1:06:38 1:36:23 1:35:33 206 6523 Rutger Blankvoort Zwolle 1978 337e 11:14 38:35 1:06:38 1:36:23 1:35:24 207 1955 Joost van Wijngaarden CRAFT Heren 1978 338e 11:16 39:34 1:07:59 1:36:23 1:36:06 208 8023 Ferry van den Berg Hellendoorn 1979 339e 11:39 39:27 1:06:09 1:36:26 1:34:43 209 6802 Arthur Bronkhorst Uddel 1972 340e 10:09 37:02 1:05:31 1:36:33 1:35:34 210 7503 Rene Schoen Bas van de Goor Foun 1965 341e 11:22 39:22 1:07:48 1:36:34 1:35:28 211 6894 Alex van de Vosse Zwolle 1974 342e 11:11 39:15 1:07:38 1:36:36 1:35:57 212 7481 Bas Smit Stichting Time for H 1974 343e 10:44 37:47 1:05:53 1:36:36 1:35:57 213 7038 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 344e 11:25 40:40 1:11:27 1:36:37 1:35:58 214 1780 Paul ter Maat AM 1 1977 345e 10:50 39:02 1:07:21 1:36:37 1:36:14 215 7195 Erik Kieftenbeld Heino 1976 346e 10:41 37:34 1:05:47 1:36:43 1:35:47 216 1621 Rob ter Heerdt Gemeente Zwolle 1 1961 348e 10:50 38:26 1:06:55 1:36:45 1:36:32 217 6746 Gert Tadema Zwolle 1959 349e 11:39 39:12 1:07:33 1:36:46 1:35:36 218 1909 Serge Kooijenga Wavin Zwolle 1 1973 350e 10:56 39:07 1:07:40 1:36:46 1:36:30 219 7411 Emmanuel Zamba 4e Musketiers & Frie 1990 351e 10:18 36:57 1:05:39 1:36:46 1:35:29 220 1659 VGZ Gast VGZ VGZ Verzekeringen 1 1970 352e 10:58 38:50 1:07:26 1:36:47 1:36:20 221 8514 Rene Sitters Zwolle 1972 353e 11:24 39:11 1:07:04 1:36:48 1:35:53 222 6749 Gerben Holtmaat Luttenberg 1977 354e 11:38 39:30 1:07:34 1:36:50 1:35:33 223 7486 Patrick Pot Stichting Time for H 1970 355e 10:40 38:02 1:05:43 1:36:50 1:34:37 224 8939 Bas Greeve Berkel en Rodenrijs 1991 356e 11:47 39:45 1:07:30 1:36:51 1:35:53 225 8139 Henry Bergman Enschede 1965 357e 10:53 38:31 1:06:58 1:36:53 1:35:49 226 7400 Leonard van der Wetering 4e Musketiers & Frie 1970 358e 11:23 39:18 1:08:06 1:36:54 1:36:02 227 6606 Jos Scholten Zwolle 1986 360e 11:27 39:50 1:08:04 1:36:56 1:36:06 228 7458 Arend jan Koning Isala 1962 362e 10:37 37:33 1:05:24 1:36:59 1:36:01 229 8177 Ewout Poiesz Zwolle 1993 363e 11:20 37:59 1:05:29 1:36:59 1:35:00 230 9042 John Rots 364e 1:37:00 1:37:00 231 7211 Randy Bosch Zwolle 1987 365e 11:58 39:37 1:06:49 1:37:01 1:35:58 232 6454 Harry v Wijnen Warmloper Zwolle 1965 366e 10:59 38:20 1:06:30 1:37:02 1:36:07 233 7367 Marco van Eijk 4e Musketiers & Frie 1972 367e 11:04 38:37 1:06:56 1:37:03 1:36:14 234 6969 Ricardo Doyer Epe 1986 368e 11:11 40:09 1:08:49 1:37:05 1:36:19 235 8647 Paul Jansen Wijhe 1965 369e 11:00 38:42 1:06:49 1:37:05 1:33:33 236 7158 Stefan Plugge 't Harde 1987 370e 11:37 39:31 1:07:29 1:37:08 1:35:52 237 1928 Gido Frühling Craft Benelux 3 1976 371e 11:20 39:47 1:08:24 1:37:10 1:36:57 238 6312 Rolf Nijboer Dalfsen 1985 372e 10:52 38:12 1:06:12 1:37:13 1:36:05 239 6483 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 1982 373e 11:46 39:49 1:07:39 1:37:16 1:35:45 240 8102 Jurriën de Haer Zwolle 1975 374e 11:48 38:24 1:06:26 1:37:19 1:36:16 241 7501 Elwin Visser Bas van de Goor Foun 1971 375e 11:29 39:25 1:06:54 1:37:19 1:35:34 242 6208 Richard Smit Hardenberg 1977 376e 11:16 39:12 1:07:04 1:37:20 1:35:17 243 8443 Bas Dijkgraaf Vaassen 1990 378e 12:06 40:41 1:08:26 1:37:25 1:35:52 244 8918 Gijs Wasseveld Zutphen 1982 379e 11:38 40:17 1:08:35 1:37:29 1:36:25 245 8855 Anne Dijkstra Mantgum 1968 380e 11:59 39:52 1:07:55 1:37:30 1:35:47 246 7346 Mark Wijdenes Zwolle 1968 381e 10:39 37:49 1:05:13 1:37:30 1:33:06 247 9014 Wilfred Loozeman Raalte 1972 384e 10:20 36:58 1:06:05 1:37:35 1:36:37 248 6193 Kasper Kombrink Meppel 1981 385e 11:39 40:28 1:08:49 1:37:37 1:36:03 249 1939 Jelle Miedema Abbott Laboratories 1963 387e 11:32 39:44 1:08:13 1:37:40 1:37:12 250 9038 Maurits Bloem 388e 11:03 39:38 1:08:20 1:37:42 1:36:50 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 8986 Lodewijk Witteveen Zwolle 1968 389e 11:09 38:07 1:06:10 1:37:43 1:35:53 252 1781 Jeroen Vink AM 1 1972 390e 11:15 39:47 1:08:23 1:37:45 1:37:22 253 1901 Jean-Baptiste Guillot Wavin SWE 1983 391e 10:15 36:19 1:04:29 1:37:46 1:37:30 254 8328 Klaas Brand Staphorst 1971 392e 11:39 39:15 1:07:17 1:37:46 1:35:42 255 6649 Julian Salet Zwolle 1996 393e 11:10 39:43 1:08:05 1:37:47 1:36:43 256 8125 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 394e 10:33 37:57 1:07:02 1:37:47 1:37:08 257 8849 Paul Alberts Zwolle 1991 395e 11:56 40:13 1:08:25 1:37:49 1:36:09 258 6170 Sietze Hoogsteen Emmen 1962 396e 11:31 39:37 1:07:50 1:37:52 1:36:11 259 1821 Jos Stolwijk Hogeschool Windeshei 1961 397e 10:59 39:06 1:07:49 1:37:54 1:37:34 260 6228 Gerrit Hansman Kampen 1972 398e 11:14 39:48 1:08:50 1:37:54 1:37:10 261 1892 Richard Poppe Wavin Benelux 1966 399e 10:51 39:19 1:08:11 1:37:55 1:37:42 262 8153 Martijn Pool Zwolle 1975 400e 12:01 39:59 1:07:37 1:37:55 1:36:09 263 6477 Koen Beukema Deventer 1989 402e 11:58 39:40 1:08:29 1:37:58 1:36:37 264 1614 Arno Kwak Isala 1 1968 403e 10:13 37:36 1:07:15 1:37:59 1:37:48 265 8101 Dennis Compaijen Zwolle 1981 404e 11:23 38:48 1:07:00 1:38:00 1:36:36 266 8827 Pim Geurken Stuifzand 1970 405e 11:37 39:39 1:07:51 1:38:03 1:35:56 267 7074 Aalt Wensink 't Loo Oldebroek 1978 406e 10:26 38:06 1:07:00 1:38:03 1:37:41 268 6449 Dik Zwanepol Hattem 1981 407e 11:11 39:33 1:08:24 1:38:04 1:37:20 269 6502 Henk Huisman Hattem 1969 408e 10:44 38:12 1:06:31 1:38:05 1:37:27 270 6979 Edmund Boering Arnhem 1971 409e 10:56 39:15 1:07:50 1:38:06 1:37:31 271 7363 Carsen Tromp 4e Musketiers & Frie 1975 410e 11:42 40:10 1:08:51 1:38:06 1:36:54 272 8236 Winan van Houdt Zwolle 1993 411e 11:16 39:24 1:08:18 1:38:07 1:36:41 273 6249 Sander Gordijn Meppel 1987 412e 11:41 40:44 1:09:11 1:38:09 1:36:28 274 6300 Hans Kroeze Emmen 1959 413e 11:32 39:38 1:07:58 1:38:13 1:36:32 275 8652 Maurits Korterink Zwolle 1977 414e 11:28 40:41 1:09:07 1:38:15 1:37:30 276 7018 Bulent Cobanoglu Zwolle 1967 415e 10:43 38:05 1:06:51 1:38:16 1:37:45 277 9059 Joep van Huijstee Epe 1958 416e 11:44 39:41 1:08:21 1:38:16 1:37:09 278 6436 René Hoff Holten 1966 417e 10:59 38:55 1:07:52 1:38:17 1:37:16 279 8672 Gerhard Mensink Steenwijk 1983 418e 11:04 38:33 1:06:41 1:38:17 1:36:39 280 1578 Paul van Tellingen Sligro Food Group 2 1958 419e 11:33 39:37 1:08:12 1:38:18 1:36:31 281 8473 Timo Hakvoort Urk 1980 420e 11:20 40:13 1:08:59 1:38:18 1:37:20 282 1543 Niek Dunnink Scania Production Zw 421e 11:25 39:55 1:08:50 1:38:19 1:37:58 283 6490 Emiel Huizinga Almen 1979 422e 10:39 38:33 1:06:53 1:38:19 1:37:10 284 8602 Theo den Hertog Nunspeet 1970 423e 11:00 39:30 1:08:17 1:38:21 1:37:28 285 7037 Pim van Hoesel Zwolle 1960 425e 11:27 39:57 1:08:15 1:38:21 1:37:25 286 1505 Henry Mulder Zwolle 1979 426e 11:13 39:56 1:09:02 1:38:22 1:38:01 287 1840 Peter Mensink De Eenhoorn 1 1964 427e 11:03 38:58 1:07:58 1:38:23 1:37:53 288 8744 Willem Mulder Heino 1982 428e 11:37 39:42 1:07:58 1:38:23 1:37:13 289 8833 Erik van der Haar Staphorst 1988 429e 11:23 39:23 1:08:01 1:38:24 1:37:15 290 1617 Peter Bood Isala 2 1974 430e 10:59 39:13 1:08:18 1:38:28 1:38:15 291 6613 Tonnie Bosman Nieuw Heeten 1960 431e 12:19 41:43 1:09:19 1:38:29 1:36:43 292 1686 Menno Klunder VR & GGD IJsselland 1974 432e 11:04 39:23 1:08:11 1:38:30 1:38:02 293 7480 Tjeerd Lemstra Stichting Time for H 1984 433e 10:52 39:28 1:08:37 1:38:30 1:37:50 294 7243 Richard Dam Kampen 1975 435e 11:35 40:03 1:08:41 1:38:34 1:37:19 295 1757 Henri Schimmel Salverda 2 1969 436e 10:44 39:00 1:08:26 1:38:36 1:38:01 296 6214 Frederik Huyskamp Zwolle 1970 437e 11:16 39:07 1:07:42 1:38:38 1:36:54 297 6459 Martin Boezelman Hasselt 1978 438e 10:53 39:01 1:08:13 1:38:39 1:38:02 298 6415 Niek Joxhorst Zwolle 1988 439e 11:04 39:13 1:07:56 1:38:41 1:37:33 299 6165 Iwan Brink (Warmlopers) Zwolle 1981 440e 10:57 38:42 1:07:50 1:38:42 1:37:49 300 285 Simon Marsman Raalte 1983 441e 12:02 39:25 1:06:56 1:38:42 1:36:20 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 8141 Roy Grotentraast Hoogeveen 1979 442e 11:13 39:14 1:07:54 1:38:43 1:37:23 302 8998 Mathieu Kolber Zwolle 1988 443e 11:12 38:38 1:06:54 1:38:43 1:37:04 303 8209 Leon Flipsen Utrecht 1985 444e 10:54 38:57 1:08:02 1:38:44 1:37:27 304 8304 Erwin Mulder Witharen 1989 446e 11:21 39:38 1:08:45 1:38:45 1:37:33 305 6832 Francis van Olst Elburg 1976 447e 10:58 38:06 1:06:58 1:38:45 1:36:59 306 6327 Erik Tijben Zwolle 1982 448e 12:13 41:17 1:09:47 1:38:46 1:37:27 307 6901 Chris-Jan Schaap Kampen 1988 449e 11:32 39:34 1:07:57 1:38:47 1:37:53 308 6995 Jan Mulder 't Loo Oldebroek 1955 451e 11:31 39:19 1:08:14 1:38:47 1:37:35 309 1785 Wilco Knol Countus 1 1976 452e 10:47 38:56 1:08:14 1:38:52 1:38:26 310 8746 Leo Dijkstra Dalfsen 1985 453e 11:13 39:48 1:08:37 1:38:52 1:37:35 311 8368 Luuk de Wit Utrecht 1976 454e 12:17 41:05 1:09:12 1:38:53 1:37:16 312 7129 William Groothand Arnhem 1976 455e 10:48 38:23 1:07:17 1:38:55 1:37:54 313 7357 Kay van Leusen 4e Musketiers & Frie 1971 456e 12:08 40:41 1:10:15 1:38:56 1:37:44 314 8448 Christiaan van Putten Emst 1971 457e 11:06 39:00 1:08:11 1:38:56 1:37:26 315 964 Niels Roessink Zwolle 1991 458e 12:04 39:54 1:07:47 1:38:57 1:36:45 316 1788 Jeroen de Bruin Rabobank IJsseldelta 1986 459e 10:35 38:34 1:07:49 1:38:58 1:38:43 317 8039 Twan Hakvoort Emmeloord 1987 460e 11:48 40:28 1:08:57 1:38:58 1:37:31 318 6429 Marcel Koersma Zwolle 1965 461e 11:16 39:28 1:07:46 1:39:00 1:36:31 319 6094 Arno van der Horst Zwolle 1976 462e 10:56 38:14 1:07:04 1:39:00 1:38:06 320 8453 Koen ten Brinke Zwolle 1988 463e 10:54 37:39 1:05:31 1:39:01 1:37:59 321 6564 Tonnie Schokker Zwolle 1956 464e 11:45 39:57 1:08:08 1:39:02 1:36:57 322 7079 Junny Sankon Zwolle 1979 465e 14:15 54:29 1:39:02 1:38:02 323 6794 Gert Jan Westendorp Kampen 1981 466e 11:22 40:04 1:09:02 1:39:03 1:38:10 324 6457 Eric de Man Zwolle 1963 467e 11:13 39:59 1:09:16 1:39:04 1:38:21 325 6155 Wilfred Vogd Zwolle 1985 469e 11:41 40:09 1:08:39 1:39:04 1:37:32 326 7166 Rene Meijer Lemelerveld 1973 470e 11:11 40:28 1:09:44 1:39:05 1:38:27 327 6469 Frits Meester Zwolle 1972 472e 11:23 39:13 1:08:00 1:39:06 1:37:30 328 6384 Klaas Arkema Hasselt 1965 473e 11:01 39:07 1:07:54 1:39:07 1:38:19 329 9004 Roelof Pepping Dronten 1983 474e 12:25 42:11 1:10:21 1:39:11 1:37:53 330 6130 Joost van Wel Zwolle 1986 475e 15:31 54:42 1:39:11 1:36:05 331 6140 Gert Schepers Enschede 1980 476e 11:24 39:25 1:07:40 1:39:12 1:36:45 332 1830 Hans vd Kolk Edel Grass B.V. 1 1964 477e 10:46 38:59 1:08:21 1:39:14 1:38:55 333 6955 Hans IJsseldijk Deventer 1962 478e 10:39 38:06 1:06:09 1:39:14 1:37:55 334 1805 Silvo van der Vegte Rabobank IJsseldelta 1956 479e 11:09 40:00 1:09:18 1:39:15 1:39:00 335 7366 Eljee Bergwerff 4e Musketiers & Frie 1975 480e 11:13 39:56 1:09:05 1:39:15 1:38:28 336 6103 Gunther Mulder Breda 1971 481e 11:48 40:41 1:09:38 1:39:17 1:37:59 337 6189 Frank Uijl Haarlem 1963 482e 11:24 39:38 1:07:20 1:39:19 1:34:37 338 7280 Harald Bloemers Kampen 1964 483e 11:37 39:34 1:08:04 1:39:19 1:37:36 339 8339 Gerrit Willems Bergentheim 1968 484e 11:23 39:49 1:08:24 1:39:20 1:37:10 340 7448 Corné van der Worp Isala 1966 485e 11:22 39:54 1:08:41 1:39:21 1:36:58 341 1707 Jos Kooijker MindFit 2 1984 486e 10:40 39:31 1:08:24 1:39:22 1:39:07 342 6543 Erik Luijendijk Zwolle 1975 487e 11:10 39:02 1:08:24 1:39:23 1:36:15 343 8333 Thijs van 't Hul 't Harde 1973 488e 11:27 39:52 1:08:41 1:39:27 1:38:34 344 6593 Niek Spijkerboer Zwolle 1987 490e 10:57 39:11 1:08:17 1:39:31 1:38:11 345 9043 Jeroen Kolbe 491e 11:08 39:20 1:08:30 1:39:31 1:37:54 346 6068 Rudy Veltmaat Zwolle 1973 492e 10:52 38:38 1:07:57 1:39:32 1:38:52 347 6302 Eelco Visserman Genemuiden 1962 493e 11:13 39:12 1:07:25 1:39:36 1:37:45 348 762 Taco Jongman Genemuiden 1985 494e 11:37 39:58 1:09:04 1:39:37 1:38:13 349 8676 Dick van Sprundel Breda 1974 495e 10:57 39:22 1:08:37 1:39:37 1:39:06 350 6496 Remco Daleman Zwolle 1976 496e 10:57 39:22 1:08:39 1:39:37 1:39:05 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 6570 Ronald Weeren 't Harde 1972 497e 11:22 39:46 1:09:04 1:39:40 1:38:47 352 8000 Diederik van Hogendorp Zwolle 1985 498e 14:48 53:40 1:33:35 1:39:41 2:18:40 353 6542 Jacco Labots Elburg 1972 500e 11:23 39:18 1:08:40 1:39:42 1:38:49 354 8317 Bert Veuger Warmloper Zwolle 1969 501e 11:35 40:17 1:09:17 1:39:43 1:38:48 355 1653 Erik Kastenberg Carmel College Salla 1983 502e 11:27 40:33 1:09:59 1:39:45 1:39:24 356 8752 Raymond Schrijver Raalte 1974 503e 11:46 40:58 1:09:12 1:39:45 1:38:46 357 8251 Erwin Bisschop Hoogeveen 1962 506e 11:56 40:59 1:10:20 1:39:48 1:38:53 358 7334 Wim Pasman Dalfsen 1961 507e 11:38 40:17 1:09:19 1:39:50 1:38:49 359 6262 Richard Zeldenthuis Emmeloord 1979 508e 11:40 40:52 1:10:02 1:39:51 1:38:13 360 9016 Gerrit ten Hove Oldebroek 1970 509e 11:07 39:24 1:08:42 1:39:54 1:39:01 361 7025 Peter Bekedam Dronten 1956 510e 11:20 40:01 1:09:24 1:39:54 1:39:09 362 8630 Theo Peenstra Zwolle 1967 512e 11:39 39:57 1:08:40 1:39:58 1:38:30 363 7439 Anne Nijland Wijzonol Bouwverven 1987 513e 12:25 41:40 1:09:50 1:39:58 1:37:47 364 6097 Ruben van der Sligte Zwolle 1967 514e 11:31 40:27 1:09:43 1:39:58 1:39:07 365 1699 Ernst Klunder MindFit 1 1963 515e 11:03 39:48 1:09:34 1:39:59 1:39:48 366 7435 Jeroen Holthuis Wijzonol Bouwverven 1974 516e 11:10 38:45 1:06:49 1:39:59 1:39:04 367 8838 Arend Burgers Deventer 1963 517e 11:58 40:36 1:09:16 1:39:59 1:37:40 368 8938 Arjen van der Vaart Nunspeet 1957 518e 11:57 40:02 1:08:16 1:39:59 1:38:05 369 1888 Bert Jonkhans Wavin Benelux 1969 520e 11:01 39:56 1:09:44 1:40:02 1:39:42 370 6265 Bert Kleiboer Zwolle 1965 521e 11:25 40:11 1:09:28 1:40:04 1:38:43 371 6821 Frans Noordman Heino 1966 522e 12:03 41:00 1:09:57 1:40:04 1:38:58 372 8232 Ad Mars Zwolle 1962 523e 12:09 41:00 1:10:07 1:40:06 1:39:08 373 7134 Robert van der Meulen Kampen 1969 524e 12:00 40:44 1:09:07 1:40:07 1:37:53 374 6674 Martin Hink Hoogeveen 1974 525e 11:45 1:40:09 1:40:09 375 7035 Pieter Berends Zwolle 1962 526e 12:05 41:10 1:09:51 1:40:10 1:38:32 376 7441 Andre Roelofs Wijzonol Bouwverven 1963 527e 11:34 40:35 1:09:47 1:40:11 1:39:19 377 6320 Taco Hanou Zevenaar 1969 528e 11:44 40:19 1:09:29 1:40:11 1:38:50 378 1520 Manfred Reuvenkamp 529e 11:49 41:02 1:10:15 1:40:12 1:39:55 379 6600 Niek Kuipers Nijverdal 1979 530e 11:21 39:51 1:08:52 1:40:17 1:38:51 380 7133 Jorrit Boxum Antwerpen (BEL) 1984 531e 11:25 38:56 1:07:59 1:40:22 1:38:02 381 8868 Wilco Wessels Zwolle 1991 533e 11:19 39:34 1:08:43 1:40:22 1:39:08 382 6498 Rob Schuil Zwolle 1964 534e 12:10 40:43 1:09:36 1:40:24 1:39:26 383 7217 Erwin Lammertsen Zwolle 1970 535e 12:06 41:16 1:10:26 1:40:25 1:38:36 384 8603 Han Berghorst Heerde 1977 536e 12:46 42:25 1:10:35 1:40:27 1:39:00 385 8160 Frank Koopmans Balkbrug 1964 537e 12:04 41:14 1:10:30 1:40:28 1:39:09 386 8686 Gert uit de Bulten Zwolle 1968 538e 11:43 39:54 1:08:25 1:40:30 1:38:33 387 6957 JanRoelof Jongeneel Zwolle 1989 539e 11:56 41:31 1:11:03 1:40:30 1:39:19 388 7139 Noël Steentjes Lathum 1979 540e 12:15 41:45 1:10:07 1:40:30 1:39:22 389 6928 Peter Heeren Nederhorst den Berg 1959 542e 11:39 40:36 1:09:47 1:40:32 1:39:01 390 8051 Robbert Dam Warmloper Zwolle 1965 543e 11:33 40:18 1:09:40 1:40:33 1:39:38 391 7433 Ben Zwinselman Wijzonol Bouwverven 1965 544e 12:04 41:45 1:11:07 1:40:36 1:39:34 392 8850 Joan Bloemert Punthorst 1996 545e 12:27 41:16 1:09:55 1:40:37 1:38:44 393 7023 Wietse van de Vegte Fijnaart 1975 546e 11:41 39:53 1:08:37 1:40:37 1:38:20 394 8305 Wout Groot Koerkamp Broekland Ov 1976 547e 11:24 39:32 1:09:19 1:40:39 1:39:25 395 7284 Ingmar Kloek Dedemsvaart 1993 548e 11:50 40:18 1:08:08 1:40:40 1:38:12 396 7283 Wim van Engeldorp Gastela Culemborg 1955 549e 11:56 41:17 1:10:35 1:40:43 1:39:14 397 6926 Peter van den Heuvel Marknesse 1967 550e 11:52 40:47 1:09:44 1:40:46 1:38:40 398 1689 Arjan Dekker VR & GGD IJsselland 1972 551e 12:25 41:45 1:10:47 1:40:47 1:40:18 399 8115 Ruben Pierik Zwolle 1985 552e 11:41 40:20 1:09:01 1:40:48 1:39:16 400 8769 John Blankhorst Dalfsen 1971 553e 10:54 38:57 1:07:12 1:40:48 1:40:04 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 8327 Henk Westervelt Zwolle 1954 554e 13:36 43:06 1:12:12 1:40:48 1:40:48 402 7218 Peter Mensink Heeten 1964 555e 11:27 39:59 1:09:41 1:40:48 1:39:35 403 1756 Hans Veldman Salverda 2 1973 556e 11:53 40:29 1:09:16 1:40:49 1:40:15 404 8471 Melvin Smit Leeuwarden 1986 557e 12:09 42:44 1:12:20 1:40:50 1:39:12 405 8472 Johan Fleer IJsselham 1985 558e 12:09 42:44 1:12:21 1:40:51 1:39:12 406 6106 Gerben Stoel Genemuiden 1975 559e 12:12 41:26 1:10:20 1:40:53 1:39:32 407 6767 Hans Snelderwaard Nunspeet 1959 560e 11:40 40:46 1:10:12 1:40:53 1:39:41 408 9026 Rene Sweers 561e 11:40 40:46 1:10:12 1:40:54 1:39:42 409 6499 Arjan Keurhorst Emmeloord 1978 563e 12:35 42:08 1:11:07 1:40:56 1:39:35 410 6085 Joost Wolbink Zwolle 1984 564e 11:51 41:12 1:10:34 1:40:57 1:39:24 411 8419 Erwin van Marwijk Zwolle 1970 565e 11:32 40:13 1:09:19 1:40:59 1:39:34 412 1644 Timo Bomhof Carmel College Salla 1981 566e 10:43 38:27 1:07:43 1:41:00 1:40:52 413 7279 Hans van den Brink Arnhem 1972 567e 11:46 40:36 1:09:54 1:41:00 1:39:28 414 7150 André Kramer Zwolle 1971 568e 12:20 41:30 1:10:20 1:41:01 1:39:21 415 7432 Marcel Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 1965 569e 12:11 41:46 1:11:12 1:41:03 1:40:06 416 1792 Artur Brouwer Rabobank IJsseldelta 1983 570e 11:31 41:27 1:11:42 1:41:04 1:40:49 417 7002 Micha Smith Zwolle 1976 571e 11:10 38:33 1:07:55 1:41:06 1:40:11 418 7285 Alex Meems Zwolle 1972 572e 11:14 39:56 1:09:45 1:41:06 1:40:20 419 6142 Clemens Pot Kampen 1969 573e 11:48 40:26 1:09:47 1:41:10 1:39:52 420 8662 Remko Holtkamp Utrecht 1979 574e 11:17 39:20 1:08:04 1:41:11 1:38:32 421 8819 Peter Hildering Hilversum 1984 575e 12:00 41:05 1:10:38 1:41:12 1:39:33 422 7055 Anne Jan Barkmeijer Zwolle 1980 576e 11:51 41:53 1:11:18 1:41:12 1:40:18 423 6685 Henk Boertjes Zwolle 1971 577e 12:20 42:38 1:12:05 1:41:13 1:39:51 424 6676 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 578e 11:59 40:49 1:09:44 1:41:14 1:38:48 425 6066 Christiaan Hüskens Zwolle 1984 579e 11:36 40:55 1:10:44 1:41:15 1:40:31 426 1903 Bert Schraa Wavin SWE 1965 580e 11:21 40:27 1:10:17 1:41:15 1:40:59 427 9047 Hein Frens Nunspeet 1964 582e 12:01 40:44 1:10:11 1:41:16 1:40:02 428 1825 Igor ter Halle Hogeschool Windeshei 1969 583e 11:24 40:47 1:10:30 1:41:19 1:40:55 429 8772 Vincent Clausen Zwolle 1983 584e 12:26 41:46 1:10:59 1:41:21 1:40:15 430 7012 Peter Kroek Zwolle 1970 585e 11:59 41:07 1:10:18 1:41:22 1:39:47 431 7212 Ron Slenders Dronten 1961 586e 11:24 39:30 1:08:26 1:41:23 1:39:53 432 7478 Eddy van Hijum Stichting Time for H 1972 587e 11:17 39:57 1:08:38 1:41:23 1:36:29 433 6280 Harm Kruizinga Zwolle 1983 588e 12:35 40:10 1:07:18 1:41:24 1:38:15 434 8540 Tom Petrovic Wezep 1969 589e 11:54 41:57 1:11:24 1:41:25 1:40:06 435 8118 Wilco van Beek Apeldoorn 1981 590e 11:35 41:00 1:09:57 1:41:26 1:38:09 436 8612 Jorn Lammers Marienheem 1994 591e 10:12 37:08 1:06:29 1:41:27 1:40:39 437 7153 Rop Rietvelt Arnhem 1969 592e 12:17 41:00 1:09:56 1:41:28 1:39:40 438 1660 Ramon van Enk VGZ Verzekeringen 1 1971 593e 11:14 40:13 1:09:57 1:41:29 1:41:12 439 1942 Michel Talla TGN Fritom 1 1979 595e 11:44 40:48 1:10:24 1:41:31 1:40:54 440 8916 Nathan Kalle Nunspeet 1986 596e 11:30 39:10 1:08:22 1:41:32 1:38:34 441 7239 Cristian Gozevoort Schoonebeek 1970 598e 11:13 39:33 1:09:15 1:41:34 1:40:17 442 7237 Bjorn Kloosterman Arnhem 1976 599e 11:47 40:46 1:10:14 1:41:35 1:39:37 443 6397 Johan Westerink Kampen 1968 600e 11:42 41:25 1:11:22 1:41:37 1:40:48 444 1667 VGZ Gast VGZ VGZ Verzekeringen 2 1970 601e 11:01 39:47 1:09:14 1:41:37 1:41:10 445 8149 Sander Grasman Amsterdam 1984 602e 11:37 40:37 1:10:12 1:41:37 1:39:54 446 8595 Jochem Aberson Zwolle 1986 603e 12:26 43:09 1:13:16 1:41:38 1:40:37 447 1588 Ton Smeenk BMA ergonomics BV 1 1968 604e 11:26 41:30 1:12:08 1:41:40 1:41:30 448 1077 Jasper van Puijenbroek Zwolle 1983 605e 12:01 40:56 1:09:13 1:41:42 1:37:03 449 6688 Rob Streek Zwolle 1967 606e 11:30 40:17 1:10:11 1:41:42 1:40:04 450 6964 Harry Derksen Raalte 1960 607e 12:22 42:31 1:11:12 1:41:43 1:38:38 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 6951 Arjan de Groot Nijverdal 1975 608e 11:37 40:21 1:09:53 1:41:43 1:40:41 452 8490 Emiel Journee Zwolle 1969 609e 11:45 40:49 1:10:21 1:41:44 1:40:00 453 6065 George Vulkers Dalfsen 1960 610e 11:39 40:05 1:09:35 1:41:44 1:39:54 454 8238 Nanno van Dijk Zwolle 1974 613e 12:20 42:14 1:11:18 1:41:49 1:39:49 455 8618 Gijsbert Geluk Nunspeet 1963 614e 11:48 41:16 1:10:41 1:41:50 1:40:17 456 6475 Bart Molkenboer Groningen 1982 615e 11:37 40:37 1:10:11 1:41:51 1:40:08 457 6993 Kees Bus Zwolle 1982 616e 10:41 37:44 1:05:57 1:41:52 1:40:16 458 8631 Alfred Gruppen Hoogeveen 1976 617e 11:52 41:01 1:10:22 1:41:52 1:40:30 459 6127 Patrick Gums Zwolle 1971 618e 12:06 41:17 1:10:27 1:41:57 1:40:08 460 7431 Durk Klopstra Diabetescentrum Isal 1967 619e 12:04 41:28 1:10:57 1:41:57 1:40:51 461 6114 Jasper Koopman Zwolle 1986 620e 11:56 41:33 1:11:03 1:41:58 1:40:48 462 6364 Alex Veldkamp Warmloper Zwolle 1987 621e 11:17 40:18 1:10:20 1:41:59 1:41:04 463 8973 Marc Klunder Spijkenisse 1974 622e 11:46 41:14 1:10:54 1:41:59 1:40:32 464 7515 Jurgen Nijenhuis Bas van de Goor Foun 1973 623e 10:07 38:13 1:08:48 1:42:00 1:41:14 465 1533 Johan Kloosterman 624e 11:24 40:59 1:11:16 1:42:01 1:41:50 466 8809 Rudi Frieswijk Zwolle 1973 625e 12:07 42:26 1:11:32 1:42:01 1:39:26 467 7419 Arthur van Enkhuizen 4e Musketiers & Frie 1970 626e 12:00 40:48 1:09:53 1:42:04 1:39:09 468 6791 Peter Boeting Ermelo 1953 627e 11:48 41:01 1:11:02 1:42:07 1:41:20 469 8384 Herman Maase Sliedrecht 1977 628e 12:25 42:52 1:12:34 1:42:08 1:40:07 470 1547 Roelof Sondaar Scania Production Zw 629e 10:35 39:47 1:10:05 1:42:09 1:41:56 471 6141 Dick Bredewout-Warmloper Zwolle 1963 630e 12:17 42:09 1:12:06 1:42:10 1:41:14 472 7413 Casper Rieck 4e Musketiers & Frie 1975 631e 11:46 40:08 1:09:27 1:42:11 1:40:15 473 7310 Danny Meppelink Hoogeveen 1983 632e 10:37 38:37 1:07:13 1:42:11 1:38:22 474 6795 Rene Brinkman Hattem 1969 633e 11:42 41:01 1:10:51 1:42:12 1:41:01 475 8762 Herald van Dalfsen Zwolle 1975 635e 11:54 41:29 1:11:20 1:42:15 1:40:01 476 6069 Frank Nusman Zwolle 1965 636e 11:39 40:26 1:09:58 1:42:15 1:40:40 477 8626 Marcel Haarman Deventer 1981 637e 12:26 43:09 1:12:57 1:42:16 1:41:06 478 6353 Arjan de Bruijn Harmelen 1973 638e 11:16 39:23 1:08:48 1:42:17 1:40:51 479 8395 Hendrik Jan de Jong Zwolle 1988 639e 11:12 39:22 1:08:41 1:42:19 1:39:58 480 8996 Hans van den Arend Zwolle 1969 640e 12:19 42:16 1:11:45 1:42:21 1:40:44 481 6491 Wim op den Dries Holten 1967 641e 12:12 41:42 1:11:36 1:42:22 1:41:19 482 7304 Edgar van Bueren Zeist 1971 642e 12:18 42:20 1:11:47 1:42:23 1:41:11 483 7091 René Overkempe Heino 1964 643e 11:41 39:11 1:09:25 1:42:25 1:41:19 484 7288 Rick Bruins Kampen 1972 644e 11:36 39:54 1:10:31 1:42:25 1:40:42 485 409 Lubert Bosman Kampen 1970 645e 11:54 41:21 1:11:26 1:42:25 1:41:09 486 6816 Bart Grasmeijer Meppel 1969 647e 11:54 41:44 1:11:36 1:42:27 1:40:53 487 7520 Alexander Soave AbbVie Logistics BV 1991 648e 10:54 39:08 1:09:11 1:42:29 1:40:16 488 8323 Matthuas Kruisseberink Zwolle 1969 649e 12:42 42:48 1:11:36 1:42:29 1:40:55 489 8356 Francois-Marie Putirulan Zwolle 1985 650e 10:42 39:44 1:09:38 1:42:30 1:41:43 490 8834 Davy Paap Groningen 1987 651e 10:47 39:12 1:09:34 1:42:31 1:40:31 491 6527 Wouter Egas Amersfoort 1978 652e 10:35 38:01 1:06:43 1:42:31 1:39:47 492 7232 Job Middendorp Raalte 1981 653e 11:56 41:40 1:11:03 1:42:31 1:41:11 493 8600 Gunnar Oldenhof Zwolle 1988 654e 13:09 43:56 1:12:12 1:42:32 1:40:33 494 8347 Stefan Knol Zwolle 1988 655e 11:25 39:41 1:08:55 1:42:32 1:40:04 495 6223 Frans Hendriks Arnhem 1969 656e 12:17 41:20 1:11:04 1:42:33 1:40:29 496 6154 Teun van Nee Zwolle 1966 658e 12:11 41:16 1:11:01 1:42:34 1:41:36 497 6369 Jeroen Leinenga Meppel 1969 659e 11:57 41:27 1:11:03 1:42:34 1:40:20 498 6219 Bram Leferink Zwolle 1972 660e 11:42 41:07 1:11:03 1:42:36 1:41:36 499 6713 Frans van Delft Zwolle 1961 661e 12:13 41:57 1:11:22 1:42:36 1:40:33 500 1782 Johannes Klaver AM 1 1972 662e 11:49 40:50 1:10:17 1:42:40 1:42:16 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 7164 Guus Juffer Kampen 1963 663e 11:53 41:21 1:11:25 1:42:40 1:41:23 502 6683 Ben Norg Amersfoort 1983 665e 11:23 39:23 1:07:27 1:42:42 1:41:17 503 8544 Jim Fokkens Utrecht 1971 667e 12:06 41:36 1:11:17 1:42:47 1:40:56 504 6610 Erik de Ruiter Zwolle 1985 668e 12:17 42:07 1:11:41 1:42:47 1:40:36 505 6854 Rob Philipsen Epe 1956 669e 11:57 41:28 1:11:02 1:42:48 1:39:56 506 7208 Thomas Valk Dalfsen 1995 670e 11:43 42:02 1:12:15 1:42:49 1:42:25 507 6858 Max Overgoor Zwolle 1964 672e 11:48 41:09 1:10:20 1:42:51 1:40:36 508 8623 Marius Bos Schalkhaar 1970 673e 12:03 41:39 1:11:27 1:42:52 1:40:54 509 6971 Cor Overkempe Holten 1958 674e 12:24 42:08 1:11:56 1:42:53 1:41:24 510 7372 Hans van der Meiden 4e Musketiers & Frie 1965 675e 11:48 41:09 1:11:25 1:42:55 1:42:09 511 6407 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 676e 11:51 41:06 1:10:39 1:42:55 1:41:41 512 8291 Jim Brinkhof Zwolle 1994 677e 10:47 38:43 1:07:11 1:42:56 1:42:07 513 8776 Chris Tieman Lemelerveld 1992 678e 13:00 43:34 1:13:13 1:42:57 1:41:49 514 6982 Gerben ten Broeke Lemelerveld 1963 679e 12:18 43:14 1:12:57 1:42:57 1:41:05 515 8336 Fred van de Belt Almelo 1966 680e 11:26 40:29 1:10:19 1:42:58 1:42:11 516 6535 Frank Rietberg Zwolle 1970 681e 12:17 43:27 1:14:10 1:42:58 1:42:24 517 6814 Gerben Bisschop Lemelerveld 1972 682e 11:28 41:00 1:11:47 1:42:59 1:42:04 518 8073 Stef Hendriks Zwolle 1973 683e 12:18 41:49 1:11:25 1:43:01 1:42:00 519 6647 Frank Jarig Salet Zwolle 1965 685e 12:03 41:44 1:11:19 1:43:01 1:41:53 520 6480 Jan Bakker (Warmlopers) Zwolle 1951 686e 11:47 41:31 1:11:46 1:43:03 1:42:04 521 1669 Martin Hamelink IJssel Technologie B 1957 688e 11:15 40:14 1:10:23 1:43:05 1:42:41 522 8146 Frank Meijer Hellendoorn 1981 690e 11:46 40:56 1:10:57 1:43:06 1:41:11 523 8957 Sietse Pilat Emmeloord 1975 691e 12:12 42:13 1:12:16 1:43:07 1:42:23 524 8496 Jochem Hofstede Nijverdal 1975 692e 11:46 40:56 1:10:58 1:43:07 1:41:12 525 1732 Jasper Visserman Staples Office Centr 1986 693e 11:24 40:34 1:11:00 1:43:07 1:42:48 526 1647 Daan Koerhuis Carmel College Salla 1983 694e 10:50 39:19 1:09:47 1:43:08 1:42:47 527 8961 Gerwin van der Lei Culemborg 1970 695e 11:30 40:14 1:09:55 1:43:09 1:41:35 528 9041 Menno Peterson 696e 12:05 41:50 1:11:54 1:43:09 1:41:38 529 7140 Gerald Meijerink Holten 1967 697e 12:11 41:42 1:11:36 1:43:09 1:42:07 530 7517 Leon Slegten Bas van de Goor Foun 1968 698e 11:05 40:18 1:10:55 1:43:10 1:42:25 531 6375 Vincent van ’t Erve Raalte 1970 699e 11:52 40:35 1:10:11 1:43:10 1:40:59 532 6742 Peter Scholten Zutphen 1967 700e 11:34 40:57 1:10:59 1:43:11 1:42:19 533 7172 Jordie ter Steege Zwolle 1986 701e 11:53 42:17 1:12:16 1:43:11 1:42:27 534 7022 Johan van Leussen Nieuwleusen 1977 702e 12:00 41:34 1:11:17 1:43:12 1:40:46 535 7340 Ruud Duitscher Zwolle 1957 703e 11:24 40:30 1:11:13 1:43:15 1:42:33 536 8908 Tommy Breda Velp Gld 1983 706e 11:59 41:36 1:11:39 1:43:18 1:41:44 537 6769 Wim van der Gugten Barendrecht 1954 707e 11:56 41:46 1:12:07 1:43:19 1:42:22 538 6837 Henny Lammers Marienheem 1954 709e 10:59 39:41 1:10:14 1:43:23 1:42:36 539 7426 Jeroen Nijenhuis Diabetescentrum Isal 1977 710e 11:38 39:46 1:09:22 1:43:24 1:42:15 540 8541 Huy Nguyen 4e Musketiers & Frie 1977 711e 11:12 39:57 1:10:45 1:43:24 1:42:36 541 1828 Martien Damen Edel Grass B.V. 1 1959 712e 11:54 41:49 1:11:53 1:43:25 1:41:45 542 515 Dennis Mulder Kampen 1986 714e 12:23 42:05 1:11:48 1:43:27 1:41:47 543 1800 Sander van Woudenberg Rabobank IJsseldelta 1977 715e 12:08 42:36 1:13:03 1:43:27 1:42:56 544 485 Benito Hiwat Hasselt 1959 716e 12:23 42:04 1:11:48 1:43:27 1:41:47 545 6826 Wim Heebels Zwolle 1974 717e 11:38 40:31 1:09:28 1:43:28 1:40:40 546 7401 Paul Rosier 4e Musketiers & Frie 1979 718e 10:21 38:10 1:43:29 1:42:12 547 8898 Martijn Timmerman Staphorst 1996 719e 11:08 38:24 1:08:44 1:43:31 1:41:43 548 6424 Koen de Roo Zwolle 1977 720e 12:18 42:03 1:11:42 1:43:31 1:41:46 549 7399 Jacob Koedoot 4e Musketiers & Frie 1968 721e 11:49 41:17 1:11:36 1:43:31 1:42:26 550 6274 Bernard Sluis Zwolle 1968 722e 11:26 41:02 1:11:32 1:43:31 1:42:28 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 8024 Herwin Jansen Zwolle 1971 724e 12:17 41:49 1:11:40 1:43:34 1:42:33 552 8382 Bert Keek Biddinghuizen 1961 725e 12:36 41:51 1:11:14 1:43:35 1:41:58 553 6073 Dennis Spijkerboer Zwolle 1989 727e 12:20 44:39 1:14:55 1:43:36 1:43:09 554 7020 Sander van de Vegte Zwolle 1974 728e 11:44 41:06 1:10:55 1:43:36 1:41:18 555 7125 Reverim Salimana Zwolle 1964 729e 11:24 39:26 1:09:24 1:43:37 1:42:37 556 7281 Vincent van Amerongen Arnhem 1978 730e 11:55 41:45 1:11:37 1:43:38 1:41:51 557 7222 Pieter Meijberg Kampen 1965 731e 12:10 41:48 1:11:44 1:43:38 1:42:17 558 8245 Max de Boer Manderveen 1993 732e 12:47 43:03 1:13:29 1:43:38 1:41:47 559 7000 Richard Mensink Hattem 1979 733e 12:08 41:35 1:10:57 1:43:38 1:40:57 560 6383 Auke de Jong 's-Gravenhage 1961 734e 11:36 39:49 1:09:03 1:43:40 1:41:54 561 6686 Erny Veldt Zwolle 1968 735e 11:51 40:57 1:11:05 1:43:40 1:41:58 562 6484 Arjen Sanderse Zwolle 1980 736e 11:48 40:30 1:10:07 1:43:40 1:41:51 563 7258 Robert Timmer Deventer 1970 737e 12:31 42:37 1:13:05 1:43:40 1:42:46 564 7215 Leddy Karelse Meppel 1960 738e 11:54 41:25 1:11:40 1:43:42 1:42:56 565 9035 Hans Paul Visscher 739e 12:04 41:15 1:11:25 1:43:42 1:42:13 566 8462 Cornelis Weemstra Paasloo 1984 740e 12:05 40:55 1:10:39 1:43:43 1:42:05 567 6992 Gerard Arends Nijmegen 1954 741e 12:02 41:30 1:11:12 1:43:43 1:41:54 568 7430 Gerard Bosch Diabetescentrum Isal 1963 742e 12:57 44:00 1:13:48 1:43:44 1:42:35 569 7004 Stefan Jeursen Zwolle 1984 743e 11:13 39:48 1:09:44 1:43:45 1:41:40 570 6210 Wietse de Boer Zwolle 1975 744e 12:02 41:15 1:10:59 1:43:46 1:42:03 571 8048 Brian Leusink Zwolle 1979 745e 11:54 41:59 1:12:19 1:43:46 1:43:01 572 7080 Koen Jansen Wijhe 1980 746e 12:49 42:10 1:11:02 1:43:52 1:39:12 573 8298 Marcel Kampman Ommen 1980 747e 11:23 40:49 1:10:51 1:43:52 1:42:38 574 6439 Peter Stokvis Dalfsen 1971 748e 11:37 41:21 1:11:58 1:43:52 1:43:00 575 8116 Sebastiaan Veldhuizen Nijverdal 1979 749e 12:38 43:18 1:13:08 1:43:54 1:42:20 576 6544 Robin Wijsman Nijmegen 1985 750e 12:34 42:17 1:11:26 1:43:54 1:40:18 577 8429 Johan Mossel Zuidwolde Gn 1990 751e 12:00 42:24 1:12:47 1:43:55 1:42:57 578 8206 Matthijs Talen Nieuwleusen 1984 752e 12:00 41:33 1:11:16 1:43:58 1:41:32 579 7220 Branko van der Gugten Zwolle 1987 754e 11:55 41:46 1:12:07 1:44:00 1:43:03 580 6470 Klaas Bootsma Zwolle 1968 755e 11:27 41:27 1:12:23 1:44:01 1:43:14 581 6618 Douwe Rijpstra Zwolle 1966 756e 12:08 41:57 1:12:22 1:44:02 1:42:11 582 6667 Anne Siegers Groningen 1987 757e 13:14 46:59 1:13:53 1:44:02 1:39:10 583 8697 Melvin Kroon Wezep 1995 759e 11:26 39:45 1:08:51 1:44:06 1:39:54 584 684 Arie van der Lee Marienheem 1986 760e 12:00 41:30 1:11:34 1:44:07 1:43:02 585 9011 Wim Kuiper Enschede 1965 761e 11:57 42:07 1:12:48 1:44:07 1:43:14 586 6892 Warner Krol Dalfsen 1970 762e 12:07 42:07 1:12:11 1:44:08 1:42:35 587 8292 Wycher Naberman Genemuiden 1990 765e 11:51 40:45 1:08:56 1:44:12 1:39:14 588 9005 Bart Chevalking Zwolle 1981 766e 12:16 43:10 1:13:29 1:44:12 1:43:23 589 6235 John Patrick Goldebeld Apeldoorn 1967 767e 12:14 41:58 1:11:52 1:44:16 1:41:30 590 7159 Rob Plugge 't Harde 1960 769e 11:47 41:25 1:11:58 1:44:17 1:43:01 591 6644 Marinus van Dijk Kampen 1969 770e 12:03 41:30 1:11:40 1:44:18 1:42:04 592 6670 Jan Willem Hanekamp Heerde 1970 771e 11:55 41:37 1:11:57 1:44:18 1:43:03 593 1736 Henk Norder Penta Rho 1 1957 772e 12:13 42:54 1:13:05 1:44:18 1:43:55 594 1622 Jan Willem Dollekamp Gemeente Zwolle 1 1967 773e 12:04 43:01 1:14:00 1:44:19 1:43:57 595 1766 Peter Fleurke Bestuursdienst Ommen 1951 774e 11:18 40:44 1:11:36 1:44:19 1:43:55 596 6421 Patrick Teggelove Zwolle 1978 775e 11:41 40:44 1:10:52 1:44:20 1:42:25 597 8301 Marcel Thijssen Coevorden 1966 776e 12:29 43:02 1:12:37 1:44:21 1:42:04 598 8208 Henry Bruins Hattem 1976 778e 12:24 42:24 1:12:41 1:44:23 1:43:08 599 6958 Rik Plender Amsterdam 1989 779e 12:12 42:36 1:13:18 1:44:23 1:42:42 600 6372 Remko Schaapman Zwolle 1977 781e 12:08 41:55 1:11:55 1:44:24 1:42:36 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 6716 Marc Roll Zwolle 1981 782e 11:51 41:40 1:11:52 1:44:25 1:42:01 602 6297 Wim Korterink Zwolle 1987 783e 11:28 40:43 1:10:44 1:44:26 1:43:40 603 7228 Gerard Schut Amersfoort 1952 784e 12:16 42:33 1:12:59 1:44:28 1:42:58 604 8953 Gerjan Kamermans Vroomshoop 1983 785e 12:36 43:28 1:12:37 1:44:30 1:41:07 605 8239 Rein de Boer Manderveen 1960 786e 11:48 40:59 1:10:53 1:44:31 1:42:39 606 8389 Peter Domine Staphorst 1980 787e 12:00 41:32 1:11:50 1:44:31 1:42:43 607 1770 Arend Jan Poelarends st. Travers 1 1985 789e 10:52 39:36 1:10:22 1:44:35 1:44:19 608 8321 Marco Maasse Baarn 1981 790e 12:24 42:52 1:12:49 1:44:35 1:42:34 609 8159 Anton Alberts Dedemsvaart 1981 791e 12:24 42:58 1:12:54 1:44:37 1:42:02 610 8404 Anne Velema Zwolle 1980 792e 11:29 41:51 1:12:25 1:44:38 1:43:25 611 7492 Ines Jentink run2day zwolle 1974 793e 12:21 42:23 1:12:36 1:44:39 1:43:17 612 8702 Stijn Aarnink Utrecht 1990 794e 13:44 45:33 1:15:18 1:44:39 1:41:19 613 7410 Jeroen Woltinge 4e Musketiers & Frie 1986 795e 12:45 42:51 1:12:05 1:44:40 1:42:04 614 8537 Patrick de Wit Utrecht 1978 796e 12:27 43:11 1:13:16 1:44:42 1:42:24 615 8733 Theo Bolks Rouveen 1982 797e 11:39 41:17 1:11:31 1:44:43 1:43:11 616 6752 Edwin Munneke Zwolle 1967 798e 12:09 42:16 1:12:24 1:44:44 1:42:47 617 1654 Luuk van Dam Energiewacht Groep 1 1982 800e 12:20 43:29 1:14:08 1:44:44 1:44:23 618 6579 Ronald Arling Coevorden 1983 801e 12:04 41:31 1:11:53 1:44:45 1:42:18 619 1853 Marcel Zeephat PwC 1 1969 802e 11:55 42:43 1:13:30 1:44:47 1:44:32 620 6443 Marcel Zeephat Zwolle 1969 803e 11:55 42:44 1:13:30 1:44:47 1:44:33 621 1575 Harald van Goor Sligro Food Group 1 1971 804e 12:29 42:28 1:12:02 1:44:49 1:42:27 622 6404 Albert Holtland Staphorst 1960 805e 12:22 43:03 1:12:55 1:44:50 1:43:01 623 1631 Hadaf el Hamdouni Gemeente Zwolle 3 1974 806e 11:34 40:33 1:11:03 1:44:50 1:44:21 624 6064 Jan Kerssies Zwolle 1965 807e 11:46 41:28 1:12:08 1:44:51 1:43:50 625 8489 Peter Tapken Zwolle 1986 808e 12:23 42:19 1:11:33 1:44:53 1:41:40 626 1902 Patrice Davaud Wavin SWE 1970 809e 12:12 42:18 1:13:26 1:44:54 1:44:38 627 1863 Jonny de Lange Furness Car 1 1969 810e 11:57 42:33 1:12:58 1:44:56 1:44:23 628 6452 Timo Veen Dalfsen 1965 811e 12:52 42:29 1:12:13 1:44:57 1:43:27 629 7127 Niels Olij Borne 1972 812e 12:14 43:01 1:14:04 1:44:57 1:43:49 630 8779 Sytze Dijk Wijhe 1984 813e 11:51 40:57 1:11:34 1:44:59 1:44:09 631 7057 Sjouke Wolters Utrecht 1978 814e 11:52 41:25 1:11:39 1:44:59 1:42:36 632 7485 Robert Kuik Stichting Time for H 1969 815e 12:06 42:03 1:12:07 1:44:59 1:42:26 633 7260 Henk van den Bosch Ermelo 1969 816e 12:13 43:10 1:14:23 1:45:01 1:43:56 634 6381 Damirel Ajanovic Zwolle 1975 819e 12:06 41:31 1:12:20 1:45:02 1:43:45 635 6224 Johan Visscher Staphorst 1983 820e 12:07 42:29 1:12:50 1:45:03 1:42:34 636 7251 Bram Veltien Lemelerveld 1976 821e 12:59 45:42 1:13:47 1:45:04 1:42:34 637 1965 Gerben van Beek 1965 822e 11:50 42:06 1:12:34 1:45:04 1:44:48 638 6386 Marcel Tijhaar Zwolle 1970 823e 12:35 43:27 1:13:30 1:45:05 1:43:18 639 6376 Antonie Pijnappel Zwolle 1979 825e 12:44 42:24 1:11:56 1:45:08 1:41:18 640 7268 Herman Homminga Zwolle 1958 826e 11:53 41:50 1:12:29 1:45:09 1:44:22 641 7371 Roderique Meijnen 4e Musketiers & Frie 1977 827e 11:39 40:29 1:09:21 1:45:09 1:40:47 642 1760 Arie Slob Salverda 3 1961 828e 11:49 42:02 1:12:42 1:45:10 1:44:45 643 8185 Jorge Carvalho 's-Heerenbroek 1967 829e 11:13 40:29 1:12:01 1:45:12 1:44:29 644 958 Martijn Dingenouts Eemnes 1995 830e 12:17 42:25 1:13:37 1:45:13 1:43:52 645 6191 Melle Mulder Zwolle 1981 831e 12:20 43:05 1:14:14 1:45:15 1:44:39 646 7263 Martijn Eikelboom Heerde 1980 832e 12:22 42:46 1:12:56 1:45:15 1:44:18 647 1771 Rene van Rijn st. Travers 1 1971 834e 12:16 42:51 1:13:45 1:45:16 1:44:54 648 8477 Rene Bosma Joure 1991 835e 12:47 43:07 1:13:14 1:45:17 1:42:23 649 8421 Ron Prins Zwolle 1988 836e 12:03 41:14 1:11:29 1:45:21 1:42:12 650 6981 Richard Folkers Enschede 1969 837e 12:20 42:39 1:13:02 1:45:24 1:44:13 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 8821 Dries Devos Menen (BEL) 1986 838e 12:40 43:43 1:14:08 1:45:24 1:43:51 652 8620 Bram van der Haar Damwald 1985 840e 12:13 42:22 1:12:59 1:45:28 1:44:09 653 8272 Joas Treffers Hasselt 1994 841e 12:07 41:32 1:11:53 1:45:30 1:44:00 654 7040 Timo de Jong Zwolle 1970 842e 12:08 42:27 1:12:50 1:45:32 1:43:41 655 6611 Rudy van Leerzem Zwolle 1971 843e 11:56 42:01 1:12:36 1:45:32 1:44:46 656 8510 Remco Geerinck Zwolle 1973 844e 11:42 39:16 1:09:50 1:45:33 1:43:22 657 8255 Rikjan Schuttevaar Hellendoorn 1974 845e 11:48 41:18 1:12:49 1:45:34 1:43:57 658 6780 Pascal Sluiter Zwolle 1981 846e 13:23 44:28 1:13:42 1:45:35 1:41:54 659 1703 Henk Dimmendaal MindFit 1 1954 848e 10:08 36:09 1:17:21 1:45:36 1:45:24 660 8577 Marc Engelsma Lelystad 1972 849e 12:21 43:05 1:14:01 1:45:36 1:44:21 661 9000 Hans Lukas Vroomshoop 1965 850e 12:02 41:23 1:12:02 1:45:37 1:44:42 662 6658 Klaas Jansen Hasselt 1954 851e 11:39 42:05 1:13:19 1:45:38 1:44:32 663 8049 Gerhard Korendijk Zwolle 1990 852e 13:02 45:22 1:15:25 1:45:38 1:43:09 664 6918 Tom van Benthem Zwolle 1965 853e 12:05 42:44 1:13:23 1:45:39 1:43:30 665 6329 Patrick Vuijk Noorland Haarle gem Hellendoo 1980 854e 11:28 40:13 1:10:55 1:45:39 1:44:53 666 6812 Henri Wittenberg Lochem 1965 855e 11:43 42:18 1:13:02 1:45:40 1:44:30 667 7308 Arnout Jalving Dalfsen 1977 856e 12:06 42:04 1:12:32 1:45:41 1:43:37 668 1905 Maarten Roef Wavin Zwolle 1 1964 857e 11:28 41:34 1:12:53 1:45:42 1:45:24 669 8166 Piet Diender Zwolle 1952 859e 11:59 41:58 1:13:00 1:45:42 1:44:10 670 8881 Martijn Dadema 's-Gravenhage 1975 860e 12:02 42:27 1:13:14 1:45:43 1:44:43 671 8221 Wilco van de Poll Zwolle 1978 861e 12:55 43:43 1:13:55 1:45:43 1:43:18 672 7078 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 862e 12:29 42:52 1:13:30 1:45:44 1:44:42 673 8955 Dennis van Loo IJsselmuiden 1975 863e 12:38 43:45 1:14:42 1:45:45 1:45:00 674 6700 Mischa Mol Zwolle 1976 864e 11:43 41:32 1:11:38 1:45:45 1:43:30 675 6088 Rob Geerdink Zwolle 1991 865e 13:18 44:08 1:13:24 1:45:45 1:43:26 676 7181 Jacco Folkersma Arnhem 1966 866e 12:51 46:32 1:16:09 1:45:46 1:43:49 677 6996 Henk Nijboer Rouveen 1978 867e 12:10 41:45 1:11:33 1:45:47 1:41:41 678 1802 Bas Smit Rabobank IJsseldelta 1973 868e 11:34 42:00 1:13:11 1:45:47 1:45:34 679 6630 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 869e 12:02 41:26 1:11:37 1:45:47 1:44:30 680 8594 Robert van Essen Wezep 1985 870e 11:13 40:27 1:10:57 1:45:48 1:45:01 681 8371 Pieter Wieten Zwolle 1966 871e 12:14 42:53 1:13:51 1:45:49 1:44:35 682 6268 Jan Vulkers Zwolle 1962 872e 12:38 43:41 1:13:51 1:45:51 1:43:42 683 8057 Alfred Laarman Nijverdal 1978 873e 12:08 42:41 1:13:18 1:45:52 1:43:44 684 8466 John Jansen of Lorkeers Zwolle 1962 874e 12:13 42:43 1:12:59 1:45:52 1:44:23 685 6395 Geert Kuipers Zwolle 1976 875e 13:08 46:20 1:18:55 1:45:53 1:43:51 686 6138 Jeroen Noordman Zwolle 1986 876e 12:28 42:47 1:12:46 1:45:53 1:44:03 687 6921 Luc Straatman Huissen 1990 877e 11:59 42:18 1:12:28 1:45:54 1:42:41 688 1527 Mark van Lubek 878e 11:59 42:12 1:12:59 1:45:54 1:45:42 689 8012 Maarten Visser Nijverdal 1981 879e 12:16 42:29 1:13:04 1:45:56 1:43:35 690 6255 Dennis Heitbrink Dalfsen 1976 881e 12:22 43:21 1:14:08 1:45:57 1:44:08 691 7152 Ton ten Have Vorden 1951 882e 13:03 44:19 1:15:13 1:45:58 1:44:55 692 6204 Vincent Goedhart Zwolle 1969 884e 12:18 42:43 1:13:16 1:46:00 1:43:31 693 1839 Randal Spaan De Eenhoorn 1 1972 885e 12:06 43:05 1:14:07 1:46:05 1:45:36 694 6669 Paul Breevaart Rotterdam 1986 886e 12:18 42:51 1:12:18 1:46:07 1:41:08 695 6336 Melchior Broek Zwolle 1965 887e 12:20 43:03 1:13:53 1:46:09 1:44:57 696 8406 Arne-Joost Douma Zwolle 1981 888e 11:48 41:04 1:11:48 1:46:11 1:44:48 697 7510 Mark Lockley Bas van de Goor Foun 1969 889e 12:06 42:27 1:13:45 1:46:11 1:44:59 698 8661 Edwin Zwiep Zuidwolde Dr 1972 890e 12:33 43:22 1:13:45 1:46:13 1:44:15 699 7223 Jort Alferink Rotterdam 1984 891e 12:25 42:49 1:13:34 1:46:14 1:44:05 700 7171 Harm-Jan Sietsma Zwolle 1988 892e 11:50 41:45 1:11:54 1:46:14 1:42:58 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 6911 Ron Neefjes Zwolle 1968 893e 12:03 41:51 1:12:26 1:46:15 1:44:24 702 6093 Hans Stougie Kortenhoef 1964 894e 12:35 43:32 1:14:13 1:46:19 1:44:47 703 8941 Gijs Frijlink Kampen 1981 895e 12:21 42:37 1:13:17 1:46:19 1:44:57 704 8633 Joey Rozendal Lemelerveld 1989 896e 11:39 40:54 1:10:57 1:46:20 1:45:06 705 7084 Willium van Petersen Heerde 1976 897e 13:05 44:31 1:15:07 1:46:20 1:44:34 706 7095 Wim Bosch Lemelerveld 1967 898e 12:57 44:43 1:15:16 1:46:20 1:45:11 707 8393 Jerry IJben Zwolle 1972 899e 12:26 42:46 1:13:37 1:46:21 1:45:10 708 7141 Freddy Kappert Raalte 1969 902e 11:59 41:14 1:11:40 1:46:23 1:42:58 709 7297 Jeroen Anbeek Culemborg 1972 903e 12:13 42:34 1:13:13 1:46:23 1:44:55 710 6656 Guido Reinink Zwolle 1965 904e 11:46 42:10 1:12:42 1:46:25 1:43:21 711 8250 Klaas Luth Zwolle 1981 905e 12:33 43:44 1:14:17 1:46:26 1:44:17 712 6301 René Lenters Hardenberg 1975 906e 12:21 43:21 1:14:07 1:46:28 1:44:26 713 1767 André Kaaijk Bestuursdienst Ommen 1968 907e 12:48 43:14 1:14:43 1:46:29 1:45:50 714 8340 Maurice Hoogendoorn Utrecht 1986 909e 12:23 43:05 1:13:11 1:46:29 1:43:48 715 7379 Alexander Westerbroek 4e Musketiers & Frie 1975 910e 12:17 43:14 1:14:12 1:46:30 1:44:20 716 6134 Harm-Jan Bijdam Zwolle 1987 912e 11:53 40:47 1:10:57 1:46:30 1:44:25 717 6115 Daniel van der Breggen Zwolle 1985 913e 12:10 42:46 1:13:05 1:46:31 1:43:31 718 876 Christian Tepper 's-Heerenbroek 1977 915e 12:17 42:37 1:13:08 1:46:33 1:45:50 719 6551 Jan-Herman Spanjersberg Woerden 1967 916e 12:40 43:34 1:13:51 1:46:34 1:43:50 720 6148 Casper Massink Zwolle 1985 917e 11:55 41:31 1:11:03 1:46:35 1:45:24 721 6960 Simon Veldkamp Zwolle 1993 918e 12:16 43:10 1:13:46 1:46:35 1:44:42 722 6709 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 919e 13:03 44:43 1:15:39 1:46:35 1:45:22 723 8069 Harold Bruggeman Raalte 1976 920e 12:21 42:39 1:13:55 1:46:36 1:45:25 724 8277 Henry Bijl Zwolle 1967 921e 12:36 43:44 1:13:31 1:46:36 1:44:37 725 1803 Johan Oving Rabobank IJsseldelta 1969 922e 12:16 43:12 1:14:30 1:46:36 1:46:21 726 6724 Mark Noordijk Deventer 1978 923e 13:00 43:26 1:13:46 1:46:37 1:43:50 727 1904 Brent Nicholls Wavin SWE 1961 924e 11:19 40:36 1:12:04 1:46:37 1:46:20 728 8027 Rinze van der Hoop Meppel 1970 925e 12:15 42:12 1:12:56 1:46:37 1:45:47 729 6081 Harrie Fokkens Nieuwleusen 1950 928e 12:10 43:00 1:13:53 1:46:39 1:44:43 730 8003 Jeroen van Wifferen Alkmaar 1979 929e 11:45 42:35 1:14:19 1:46:41 1:45:51 731 8832 Coen Spelt Delft 1989 930e 13:01 44:10 1:15:18 1:46:43 1:45:27 732 6394 Albert Aalberts Zwolle 1972 931e 13:07 44:53 1:15:15 1:46:44 1:44:42 733 7359 Krukkert Rudie 4e Musketiers & Frie 1965 932e 12:43 43:46 1:14:37 1:46:44 1:45:32 734 8798 Klaas van Vliet Dronten 1958 933e 11:55 43:00 1:14:45 1:46:45 1:46:01 735 6277 Hubert Bögemann Heerde 1962 934e 11:46 42:29 1:14:08 1:46:46 1:45:55 736 1865 Gert Jansen Furness Car 1 1962 935e 12:04 42:38 1:13:57 1:46:47 1:46:16 737 8539 Rutger van Rozen Apeldoorn 1982 936e 12:22 43:42 1:14:27 1:46:47 1:44:39 738 6347 Oscar van Dorp Elburg 1969 938e 12:48 44:10 1:15:13 1:46:48 1:45:35 739 1517 Martin Grootoonk Zwolle 1988 941e 11:48 42:56 1:14:49 1:46:50 1:46:38 740 8844 Rick Moorman Arnhem 1987 942e 12:16 41:06 1:11:55 1:46:51 1:45:03 741 6639 Alexander van Dalfsen Zwolle 1981 943e 11:53 42:26 1:13:41 1:46:51 1:45:55 742 8223 Harry Munsterman Zwolle 1977 944e 11:53 42:28 1:13:40 1:46:51 1:45:54 743 6643 Kees Loef Meppel 1965 945e 12:20 43:59 1:13:53 1:46:52 1:44:58 744 1842 Mark Meijer De Eenhoorn 1 1981 947e 12:28 43:24 1:14:42 1:46:54 1:46:26 745 6244 Johan de Haan Zwolle 1957 948e 11:39 41:29 1:12:45 1:46:55 1:45:55 746 8547 Karlo Hoeve Staphorst 1990 949e 12:10 40:56 1:10:18 1:46:56 1:42:44 747 8977 Ron Geurts Kampen 1970 950e 13:11 44:35 1:14:51 1:46:56 1:45:14 748 8718 Gino van Buren Lelystad 1965 951e 12:42 43:30 1:13:57 1:46:56 1:44:01 749 6898 Stefan van Leeuwen Borne 1954 953e 12:11 42:15 1:12:56 1:46:57 1:45:27 750 8923 Lourens de Jong Amersfoort 1986 955e 12:55 45:17 1:16:09 1:46:59 1:45:12 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 6074 Arjan Lamberink Hardenberg 1971 956e 12:12 42:40 1:13:12 1:46:59 1:44:57 752 8572 Erik Overkempe Raalte 1989 957e 11:40 41:18 1:12:18 1:46:59 1:45:53 753 6511 Ytsen de Boer Steenwijk 1966 959e 12:44 43:03 1:13:24 1:47:00 1:44:07 754 1750 Henk van Olst Salverda 1 1967 960e 11:17 41:08 1:13:45 1:47:01 1:46:36 755 8543 Pieter Feij Staphorst 1990 962e 12:58 44:22 1:14:41 1:47:02 1:44:29 756 6577 Jeroen Thalen Hoogeveen 1979 963e 12:41 43:39 1:14:25 1:47:03 1:42:32 757 8137 Roelof Schoppers Enschede 1958 964e 12:18 42:38 1:12:47 1:47:04 1:44:54 758 8464 Frank Schippers Zwolle 1984 965e 13:48 44:23 1:13:05 1:47:05 1:42:21 759 8947 Tony Anders Gouda 1967 966e 12:45 43:31 1:14:09 1:47:05 1:44:02 760 1931 Byrge Leeuwangh Craft Benelux 3 1970 967e 11:26 41:45 1:13:58 1:47:06 1:46:52 761 8777 Rik Jansen Genemuiden 1981 968e 12:05 43:06 1:13:34 1:47:07 1:43:52 762 8446 Gerald van Dijk Wezep 1992 969e 12:41 43:43 1:14:23 1:47:07 1:45:32 763 8817 Erik van der Linden Dronten 1965 970e 12:27 43:39 1:14:31 1:47:07 1:45:29 764 1522 Harry de Jonge 971e 12:30 44:03 1:14:55 1:47:09 1:46:42 765 6747 Herman Bruins Kampen 1965 972e 12:32 43:20 1:14:27 1:47:09 1:45:48 766 8785 Merwin Bierlee Dronten 1990 973e 12:21 43:03 1:13:42 1:47:10 1:44:51 767 8770 Albert Mulder Zwolle 1974 975e 12:27 42:41 1:12:45 1:47:13 1:44:53 768 8643 Edwin van Gerner Zwolle 1991 977e 10:59 39:10 1:09:28 1:47:14 1:45:44 769 1595 Ernst Albers Ernst & Young Accoun 1984 978e 12:14 43:17 1:15:06 1:47:14 1:46:51 770 1910 Alexander Hamers Twepa 1 1972 979e 12:48 44:20 1:15:34 1:47:15 1:46:46 771 1930 Klaas Osinga Craft Benelux 3 1972 980e 11:24 41:38 1:13:54 1:47:16 1:47:02 772 6279 Otto Sluis Santpoort-Zuid 1966 981e 11:27 42:09 1:14:02 1:47:17 1:46:13 773 7269 Remmelt Mulder Zutphen 1963 983e 12:18 42:14 1:12:02 1:47:17 1:42:41 774 8924 Daniël Mulder Amsterdam 1982 984e 12:21 43:02 1:13:47 1:47:18 1:45:13 775 6524 Henk Jonkers Nijeveen 1966 985e 12:25 43:27 1:14:14 1:47:18 1:43:47 776 8260 Teunis van Lohuizen Heerde 1965 986e 11:59 43:02 1:14:48 1:47:19 1:46:35 777 6810 Herman Wennink Enschede 1957 987e 12:37 43:17 1:14:27 1:47:20 1:46:36 778 6666 Edwin Elshof Heino 1971 988e 12:51 43:59 1:14:51 1:47:21 1:46:10 779 8355 Sander Spanjersberg Zwolle 1970 989e 12:39 43:33 1:13:50 1:47:22 1:44:38 780 1663 Gert-Jan Meinen VGZ Verzekeringen 2 1969 990e 11:20 41:38 1:13:21 1:47:22 1:46:55 781 1713 Tim Bosch MindFit 3 1978 991e 10:41 39:32 1:10:33 1:47:22 1:47:08 782 7438 Robert Krosman Wijzonol Bouwverven 1971 993e 12:00 42:27 1:13:29 1:47:24 1:46:23 783 1592 Niels Felix Ernst & Young Accoun 1986 995e 12:36 43:53 1:15:07 1:47:28 1:47:04 784 7187 Alen Cindric Rotterdam 1974 997e 13:21 45:01 1:16:23 1:47:28 1:46:45 785 6137 Albert Boschman Elburg 1949 998e 12:53 44:16 1:15:19 1:47:28 1:46:21 786 6549 Joop van den Oort Zwolle 1958 999e 12:49 43:58 1:15:03 1:47:29 1:46:01 787 9003 Harjan Potgieter Daarlerveen 1964 1000e 12:29 42:46 1:14:17 1:47:29 1:46:23 788 8325 Keimpe Zandvliet Zwolle 1977 1001e 12:27 42:27 1:13:19 1:47:30 1:45:32 789 8811 Patrick van der Veen Zwolle 1983 1002e 12:28 43:36 1:14:55 1:47:31 1:46:29 790 6588 Gieno Mensink Zwolle 1976 1003e 12:36 43:41 1:14:45 1:47:32 1:45:33 791 8731 Hans Blom Wezep 1984 1005e 12:49 44:23 1:14:52 1:47:33 1:44:16 792 8059 Niek Bloo Raalte 1986 1006e 12:07 41:34 1:11:41 1:47:34 1:46:02 793 8715 Michiel Marsman Zwolle 1985 1007e 12:48 45:27 1:17:29 1:47:34 1:46:45 794 6109 Arjen Keers Zwolle 1969 1008e 12:06 41:54 1:12:16 1:47:34 1:45:46 795 7126 Robert Landman Zutphen 1971 1009e 12:23 43:18 1:14:37 1:47:35 1:46:13 796 6345 Sebastiaan Loche Zwolle 1975 1010e 12:26 41:47 1:12:41 1:47:36 1:45:50 797 8345 Jan-Erik Albring Zwolle 1988 1011e 12:22 42:28 1:13:08 1:47:37 1:45:10 798 1591 Henk Hokse Ernst & Young Accoun 1976 1012e 12:15 43:18 1:15:12 1:47:38 1:47:15 799 6126 Andre Plattel Zwolle 1965 1013e 12:41 43:27 1:14:08 1:47:38 1:46:28 800 7108 Ronald van Dijk Arnhem 1965 1014e 12:32 42:53 1:12:33 1:47:39 1:42:10 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 8086 Jan-Maarten Bomhof Heino 1984 1015e 13:03 44:22 1:14:39 1:47:39 1:45:38 802 7059 Henk Koopman Hasselt 1965 1017e 12:21 43:40 1:14:25 1:47:40 1:45:26 803 7198 Peter Bouwhuis 's-Gravenhage 1983 1018e 11:43 40:15 1:09:06 1:47:40 1:46:16 804 6539 Gerard Holterman Heino 1968 1019e 13:03 44:55 1:16:07 1:47:40 1:46:07 805 6098 Raymond Linthorst Deventer 1976 1020e 12:38 43:33 1:14:18 1:47:42 1:44:52 806 6754 Auke Wijnterp Apeldoorn 1966 1021e 12:01 42:54 1:13:52 1:47:42 1:44:16 807 1684 Herman Kramer VR & GGD IJsselland 1977 1023e 12:38 43:17 1:14:06 1:47:43 1:47:11 808 6772 Harmen van Zwol Leusden 1969 1024e 12:48 44:19 1:15:07 1:47:47 1:45:36 809 8943 Geert Mattelé Kampen 1969 1025e 12:11 44:05 1:15:53 1:47:48 1:47:05 810 7027 Ronald van den Hengel Zwolle 1962 1026e 13:07 45:56 1:17:21 1:47:49 1:46:48 811 6272 Harm Dunnink Staphorst 1967 1027e 12:08 42:23 1:12:49 1:47:49 1:45:22 812 6105 Hans Jansen Zwolle 1950 1028e 12:19 43:03 1:13:52 1:47:51 1:46:38 813 8926 GJ van Okburcht Alphen aan den Rijn 1967 1029e 12:30 43:26 1:14:31 1:47:53 1:45:48 814 8454 Wibaut Jeurissen Amsterdam 1969 1030e 11:57 42:21 1:14:13 1:47:53 1:46:35 815 9040 Paul Geerlings 1031e 12:50 43:24 1:13:34 1:47:54 1:45:01 816 8416 Jasper ten Hacken Zwaag 1981 1032e 12:47 43:08 1:13:36 1:47:56 1:45:29 817 8432 Jos Ruiter Zwolle 1972 1033e 12:40 43:38 1:14:34 1:47:57 1:45:36 818 7408 Diederick Eikelboom 4e Musketiers & Frie 1971 1034e 11:52 43:22 1:15:21 1:48:02 1:46:57 819 1701 Paul van Dalen MindFit 1 1957 1035e 11:43 41:52 1:13:20 1:48:03 1:47:31 820 7475 Mark Vos Staatshuys 1968 1036e 12:24 42:09 1:12:29 1:48:04 1:45:40 821 6655 Dirk Nijmeijer Dalen 1973 1037e 12:13 42:49 1:13:53 1:48:07 1:45:38 822 6444 André vd Beek Warmloper Zwolle 1979 1038e 12:00 41:34 1:12:40 1:48:07 1:46:41 823 1723 Hans Hilbrands Enexis 3 1952 1039e 11:45 42:58 1:15:05 1:48:07 1:47:49 824 8747 Martin Timme Zwolle 1972 1040e 12:23 43:43 1:15:09 1:48:08 1:45:53 825 6101 Theo Buitenhuis Hengelo Ov 1974 1041e 11:53 40:12 1:09:34 1:48:09 1:45:50 826 6626 Edwin Timmermans Tiel 1969 1042e 12:49 44:26 1:16:10 1:48:09 1:47:15 827 6927 Ben Schimmel Hasselt 1961 1043e 12:52 44:04 1:15:11 1:48:10 1:46:14 828 7347 Ernst Zwijnenberg Heino 1976 1044e 12:12 43:16 1:14:10 1:48:11 1:46:18 829 8172 Robert Jansen Zwolle 1974 1045e 12:14 42:26 1:13:58 1:48:12 1:46:31 830 1735 Gert Staarman Staples Office Centr 1963 1046e 11:31 43:27 1:16:05 1:48:14 1:48:04 831 6257 Johan Zomerdijk Zwolle 1979 1048e 12:45 43:14 1:13:35 1:48:17 1:43:26 832 8307 Harald Bronkhorst Nunspeet 1970 1049e 12:54 43:55 1:14:29 1:48:17 1:46:17 833 1082 Arnold Zoet Nunspeet 1970 1050e 12:54 43:55 1:14:29 1:48:17 1:46:17 834 7257 Marten Beeftink Apeldoorn 1965 1051e 12:45 44:14 1:15:56 1:48:17 1:45:40 835 8211 Kasper Kooiker Rouveen 1981 1052e 12:14 43:24 1:14:49 1:48:18 1:46:12 836 7428 Jasper ter Brugge Diabetescentrum Isal 1982 1053e 12:43 43:35 1:14:03 1:48:20 1:44:11 837 7163 Hielke van der Stouwe Zwolle 1980 1055e 12:25 42:50 1:13:40 1:48:20 1:46:12 838 6132 Peter Lennips Zwolle 1970 1056e 12:56 44:51 1:16:40 1:48:22 1:47:20 839 6798 Jan Janssen Zwolle 1957 1057e 12:06 42:12 1:13:46 1:48:22 1:47:33 840 8956 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 1058e 13:08 44:51 1:16:41 1:48:23 1:47:34 841 7021 Sander Boeve 's-Heerenbroek 1974 1059e 12:45 43:44 1:14:16 1:48:24 1:45:20 842 8114 Jan Jaap van der Sar Utrecht 1985 1060e 12:29 44:47 1:16:01 1:48:24 1:47:13 843 7406 Bert Vlieger 4e Musketiers & Frie 1970 1062e 12:16 42:45 1:13:39 1:48:28 1:45:52 844 6668 André Roetman Genemuiden 1976 1063e 12:38 44:18 1:15:05 1:48:28 1:43:00 845 6953 Michel Roebersen Epe 1984 1064e 12:17 43:03 1:14:08 1:48:28 1:45:28 846 8319 Hendrik Dorland Groningen 1986 1065e 12:46 44:27 1:15:34 1:48:32 1:45:52 847 7390 Waldemar Hoving 4e Musketiers & Frie 1965 1066e 12:08 42:03 1:13:38 1:48:33 1:46:38 848 1813 Harrie Rietman Rabobank IJsseldelta 1955 1067e 12:07 43:09 1:15:14 1:48:33 1:48:14 849 6492 Eric Veldkamp Zwolle 1970 1068e 12:16 43:20 1:14:50 1:48:34 1:47:08 850 8415 Pieter Habermehl Meppel 1962 1069e 12:56 43:28 1:13:58 1:48:36 1:45:23 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 6568 Michel Hoekstra Soest 1970 1070e 12:42 44:38 1:15:59 1:48:36 1:46:25 852 1576 John Sarbach Sligro Food Group 1 1962 1071e 12:16 43:07 1:15:08 1:48:38 1:47:56 853 1866 Gerben Bekedam Furness Car 2 1977 1072e 12:46 43:55 1:15:23 1:48:39 1:48:06 854 6623 Jeroen Nijeboer Warmloper Zwolle 1976 1073e 12:16 43:33 1:15:27 1:48:40 1:47:13 855 1747 Bas van der Vegte X-ICT 1 1990 1074e 13:25 45:43 1:17:47 1:48:40 1:48:08 856 8216 Henk Brons Hattem 1976 1075e 12:20 42:58 1:14:10 1:48:41 1:47:41 857 7160 Henk van den Berg Zwolle 1959 1076e 13:03 44:55 1:16:08 1:48:41 1:47:08 858 1911 Robin in het Veld Twepa 1 1975 1078e 13:16 46:01 1:17:48 1:48:42 1:48:14 859 8119 Roy Veldman Heino 1976 1079e 13:12 45:42 1:16:47 1:48:43 1:46:33 860 6681 Erik Jansman Zwolle 1965 1080e 12:11 43:18 1:14:39 1:48:43 1:46:53 861 6836 Jacco Bonhof Raalte 1966 1081e 12:54 45:01 1:15:49 1:48:43 1:46:49 862 8800 Loek van Vliet Utrecht 1959 1082e 12:19 44:28 1:15:39 1:48:43 1:45:22 863 7329 Henk Jansen Putten 1967 1083e 12:34 43:39 1:13:39 1:48:45 1:46:43 864 7317 Arnold van Balen Zwolle 1995 1084e 10:16 40:58 1:12:45 1:48:46 1:47:16 865 6166 John Snakenburg Zwolle 1965 1085e 12:13 43:21 1:14:44 1:48:46 1:46:58 866 1656 Fred van Dam Energiewacht Groep 1 1953 1086e 12:23 44:03 1:15:46 1:48:47 1:48:25 867 7311 Peter Rouw Zwolle 1986 1087e 12:15 42:46 1:14:16 1:48:48 1:44:35 868 1877 Marco de Winter Gezondheidsdienst vo 1970 1088e 12:31 44:15 1:15:44 1:48:49 1:48:29 869 7303 Marcel Linders Vierhouten 1960 1090e 12:46 43:11 1:13:48 1:48:51 1:43:58 870 8597 Joey van Putten Elburg 1990 1091e 13:23 45:55 1:16:42 1:48:52 1:46:54 871 7096 Menno Smit Lemelerveld 1966 1092e 12:55 44:52 1:15:55 1:48:52 1:47:41 872 7188 Bas Tielbeke Utrecht 1988 1093e 11:43 41:39 1:12:41 1:48:53 1:46:36 873 6842 Marc van Lochem Zwolle 1969 1094e 12:46 43:35 1:15:08 1:48:54 1:46:11 874 6783 Rien Santbergen 't Harde 1960 1095e 12:09 42:59 1:15:11 1:48:54 1:47:33 875 8474 Gerben Eversdijk Apeldoorn 1975 1096e 11:58 42:34 1:14:57 1:48:57 1:46:32 876 1929 Yossip de Jong Craft Benelux 3 1975 1097e 11:24 41:27 1:13:57 1:48:58 1:48:44 877 7295 Dick Dubbink Vroomshoop 1954 1098e 12:23 43:22 1:15:04 1:48:59 1:47:25 878 1913 Michel Groenendaal Twepa 1 1975 1099e 13:14 45:57 1:17:19 1:49:00 1:48:31 879 8886 Niek Warringa Zwolle 1987 1100e 12:43 43:10 1:14:29 1:49:00 1:46:34 880 8771 Dirk Jan van Dijk Deventer 1981 1101e 11:55 42:51 1:13:37 1:49:01 1:45:31 881 6843 Jörgen de Vries Enschede 1972 1103e 12:58 44:27 1:15:37 1:49:02 1:47:37 882 7227 Fokke van Eijk Zwolle 1969 1104e 12:18 42:13 1:12:43 1:49:02 1:47:18 883 6840 Jan Willem Tip Zwolle 1969 1105e 12:53 45:06 1:16:52 1:49:05 1:47:29 884 8824 Bernhard Melenhorst Heino 1973 1106e 13:01 45:05 1:16:20 1:49:06 1:46:27 885 8455 Fabian Super Zwolle 1976 1108e 13:16 44:14 1:14:51 1:49:06 1:45:42 886 6343 Thom Melenhorst Zwolle 1979 1109e 11:48 42:07 1:13:45 1:49:07 1:47:50 887 7330 Raymond Denekamp Zwolle 1986 1111e 12:36 45:25 1:18:26 1:49:09 1:46:31 888 8963 Harry van der Vegt Raalte 1949 1112e 12:08 41:47 1:13:08 1:49:11 1:47:39 889 6411 Arjan van der Vis Zwolle 1971 1113e 12:14 42:51 1:14:15 1:49:13 1:47:28 890 8318 Marc van den Berg Zeewolde 1965 1116e 12:44 44:37 1:16:24 1:49:16 1:47:43 891 6402 Theo van Steeg Zeewolde 1969 1118e 12:44 44:37 1:16:24 1:49:17 1:47:43 892 7353 Gerbrand Altena 4e Musketiers & Frie 1978 1119e 12:23 43:18 1:14:38 1:49:17 1:46:39 893 7446 Dennis Wesseling Isala 1973 1120e 12:48 43:50 1:15:22 1:49:18 1:47:01 894 1508 Anders Ekman 1121e 12:52 45:37 1:17:37 1:49:18 1:48:56 895 8807 Roderick Dijk Zwolle 1984 1123e 12:44 45:18 1:16:36 1:49:22 1:46:31 896 6942 Gerard Alberts Zwolle 1972 1125e 11:58 42:21 1:12:39 1:49:24 1:46:35 897 1845 Arkadiusz Malek De Eenhoorn 2 1969 1126e 13:00 45:32 1:17:55 1:49:24 1:48:56 898 1783 Leo de Man AM 1 1960 1127e 12:49 44:58 1:17:06 1:49:26 1:49:02 899 7342 Chris Pols Giethoorn 1960 1128e 12:33 43:37 1:15:06 1:49:26 1:47:00 900 7344 Corné Spil Deventer 1962 1130e 12:49 44:33 1:16:07 1:49:27 1:48:02 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 6909 Demian Bos Zwolle 1984 1131e 13:09 43:31 1:14:04 1:49:27 1:44:38 902 8606 Tim Schuttert Almelo 1993 1132e 12:30 43:03 1:14:27 1:49:28 1:46:42 903 6465 Jan Boeve Ommen 1966 1133e 12:29 43:37 1:15:31 1:49:29 1:48:28 904 6906 Erik Holtman Dalfsen 1965 1134e 12:33 44:16 1:15:59 1:49:30 1:47:08 905 6110 Michiel Hoff Vlaardingen 1963 1135e 12:54 45:08 1:16:43 1:49:31 1:47:03 906 6464 Han van der Vegt Ommen 1963 1136e 12:28 43:36 1:14:56 1:49:31 1:48:29 907 6450 Luuk Groenewoud Heino 1972 1137e 13:21 45:18 1:16:35 1:49:31 1:46:03 908 6792 Remco Broekhuijsen Zwolle 1970 1138e 13:05 44:29 1:15:48 1:49:33 1:46:43 909 6077 Jaap Strijker (Warmloper) Zwolle 1962 1139e 12:26 43:47 1:15:56 1:49:34 1:48:35 910 6448 Henk Korterink Hasselt 1965 1140e 12:21 43:30 1:15:18 1:49:37 1:48:08 911 6963 Gerrit Schuurman Dalfsen 1956 1141e 12:24 43:51 1:15:50 1:49:37 1:48:12 912 6574 Jaap Sterken Zwolle 1984 1142e 11:58 42:21 1:13:54 1:49:38 1:48:46 913 1924 Roy Groote Schaarsberg Craft Benelux 2 1971 1143e 13:06 44:07 1:17:13 1:49:38 1:49:25 914 6989 Martin Lipman Zwolle 1978 1144e 12:37 43:16 1:14:52 1:49:38 1:47:13 915 9028 John Nadema 1146e 12:37 43:46 1:15:44 1:49:39 1:48:09 916 6756 Stephan Groen Zwolle 1966 1147e 12:39 43:47 1:15:48 1:49:39 1:48:10 917 8289 Remy Elderman Zwolle 1984 1148e 12:17 43:30 1:15:33 1:49:39 1:47:52 918 6124 Bert Wagtelenberg Hattem 1971 1149e 12:28 43:28 1:15:59 1:49:40 1:48:40 919 8087 Richard Last Genemuiden 1969 1150e 12:57 44:51 1:16:40 1:49:40 1:48:38 920 1688 Erik Hoen VR & GGD IJsselland 1970 1151e 11:09 40:14 1:11:35 1:49:41 1:49:15 921 8365 Wim Kouwen Amstelveen 1970 1152e 12:41 43:11 1:13:36 1:49:42 1:44:23 922 8795 Niels van der Breggen Berkel en Rodenrijs 1991 1153e 12:41 44:31 1:16:17 1:49:42 1:48:45 923 8385 Daniel Lamboo Emmeloord 1987 1154e 11:03 40:11 1:12:00 1:49:43 1:46:08 924 6811 Pim Kale Woerden 1975 1155e 12:02 42:14 1:13:39 1:49:44 1:48:23 925 1880 Laurens Verwoest Gezondheidsdienst vo 1966 1156e 12:29 44:29 1:16:52 1:49:45 1:49:26 926 8863 Maarten van der Burgh Assen 1975 1157e 11:31 41:20 1:13:33 1:49:46 1:48:54 927 9033 Leon Hangx 1158e 13:01 43:38 1:14:31 1:49:46 1:46:41 928 8256 Matthijs Fransen Nijverdal 1977 1159e 11:57 42:46 1:15:09 1:49:46 1:48:05 929 6777 Rick Santbergen 't Harde 1994 1160e 12:25 43:15 1:14:25 1:49:46 1:47:30 930 8213 Dirk Stijf Heerde 1980 1161e 12:15 42:52 1:13:52 1:49:46 1:47:47 931 7275 Andries Brinkhuis Utrecht 1969 1162e 13:11 44:40 1:15:27 1:49:46 1:45:45 932 6648 Wim Jutten Warnsveld 1956 1163e 12:49 44:54 1:16:50 1:49:47 1:48:32 933 8152 Marcel de Vlieger Emmeloord 1977 1164e 11:53 42:17 1:13:11 1:49:49 1:46:40 934 6275 Henk KOLBE Zwolle 1944 1167e 13:04 44:41 1:16:28 1:49:50 1:48:27 935 8138 Arjan Dijkema Zwolle 1979 1168e 12:41 44:16 1:15:45 1:49:50 1:47:42 936 8162 Jan Koning Zwolle 1977 1169e 11:50 43:21 1:15:57 1:49:50 1:49:09 937 8932 Jan Logtenberg Ootmarsum 1964 1170e 12:43 44:59 1:17:11 1:49:52 1:48:56 938 8563 Arno Klein Elburg 1971 1171e 12:31 43:06 1:14:31 1:49:52 1:46:56 939 6565 Bart Kroon Beerzerveld 1961 1172e 12:11 43:31 1:16:14 1:49:53 1:47:50 940 6694 Bart Müller Zwolle 1968 1173e 13:20 46:04 1:17:12 1:49:53 1:46:47 941 6234 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 1177e 12:48 44:26 1:16:14 1:49:55 1:48:27 942 8184 Richard Brands Zwolle 1966 1179e 13:00 45:01 1:16:11 1:49:57 1:47:09 943 6737 Hans van Dijck Heino 1958 1180e 12:25 43:28 1:15:13 1:49:57 1:47:43 944 1573 Stephan Driessen Sligro Food Group 1 1976 1181e 13:10 44:56 1:17:05 1:49:58 1:49:19 945 6307 Herwin Hasewinkel Zwolle 1983 1182e 11:30 41:14 1:13:18 1:49:59 1:47:01 946 546 Rudolf Huberts Zwolle 1984 1183e 13:00 44:59 1:16:54 1:50:00 1:48:36 947 8913 Paul Reimink Lemelerveld 1968 1185e 13:16 45:12 1:16:45 1:50:04 1:49:13 948 6473 Jeroen Schippers Hasselt 1965 1186e 12:34 43:54 1:15:56 1:50:04 1:48:36 949 6131 Joey Janus Zwolle 1989 1187e 12:07 43:16 1:15:05 1:50:04 1:47:34 950 8745 Jeroen-Pieter van der Vli Hoogeveen 1986 1188e 12:44 44:03 1:14:56 1:50:05 1:45:34 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 951 8044 Erwin Haandrikman Meppel 1982 1189e 12:30 43:20 1:14:44 1:50:05 1:47:44 952 1796 Arjan Pijl Rabobank IJsseldelta 1968 1190e 12:19 44:50 1:17:42 1:50:06 1:49:38 953 1698 John Exel VR & GGD IJsselland 1966 1192e 12:55 44:51 1:16:48 1:50:07 1:49:38 954 7042 David Seigers Balkbrug 1982 1193e 12:59 44:52 1:16:18 1:50:07 1:48:18 955 8892 Dirk Pleyzier Genemuiden 1974 1194e 13:27 45:37 1:17:45 1:50:08 1:49:23 956 7457 Erik Smid Isala 1968 1195e 10:33 37:33 1:06:37 1:50:09 1:49:19 957 7277 Maarten Schuurman Nijverdal 1982 1196e 12:20 43:51 1:15:41 1:50:09 1:48:25 958 6889 Bastian Koman Deventer 1960 1197e 12:47 44:19 1:16:15 1:50:10 1:47:07 959 6071 Pedro Sluiter Zwolle 1973 1198e 13:00 43:15 1:13:43 1:50:11 1:47:18 960 7071 Aby van der Neer Zwolle 1972 1199e 12:57 44:23 1:15:07 1:50:12 1:45:06 961 7467 Peter Buter Staatshuys 1961 1200e 12:00 42:14 1:13:09 1:50:12 1:47:55 962 411 Serge Hofkamp Zwolle 1982 1201e 12:27 43:50 1:16:05 1:50:13 1:48:40 963 6718 Bart van der Sterren Zwolle 1980 1202e 11:47 41:54 1:13:20 1:50:14 1:48:27 964 8599 Doby van den Eijkhof Haarlem 1980 1203e 11:46 41:54 1:13:21 1:50:15 1:48:27 965 6517 Huub Elshof Heino 1967 1204e 12:55 45:16 1:17:39 1:50:16 1:49:06 966 6460 Hans van den Belt Zwolle 1959 1206e 12:58 44:56 1:16:28 1:50:16 1:47:38 967 8708 Robert Meefout Heino 1969 1208e 12:23 43:37 1:50:16 1:49:29 968 7351 Roelof Siepel 4e Musketiers & Frie 1971 1209e 12:24 44:22 1:16:40 1:50:16 1:48:19 969 7361 Wim Steenbergen 4e Musketiers & Frie 1970 1210e 12:22 44:03 1:15:52 1:50:16 1:48:18 970 7318 Peter Bouwsema Wenum Wiesel 1968 1211e 13:15 45:32 1:17:15 1:50:17 1:47:46 971 8958 Marcel Zunnebeld Zwolle 1966 1212e 12:50 44:35 1:15:35 1:50:17 1:47:01 972 7216 Maarten Koelman Vroomshoop 1966 1213e 12:24 43:05 1:14:26 1:50:20 1:48:45 973 7204 Tjeerd den Boer Zwolle 1966 1214e 12:26 43:48 1:15:05 1:50:20 1:47:23 974 8282 Ralph Kleine Deters Zwolle 1982 1215e 13:16 45:51 1:17:12 1:50:21 1:48:45 975 8483 Jan van Diest Ermelo 1984 1216e 13:17 45:53 1:17:13 1:50:22 1:48:47 976 8405 Tako de Vries Meppel 1966 1217e 13:26 46:10 1:16:34 1:50:22 1:47:51 977 6377 Hein Wielink (Warmloper) Wezep 1987 1218e 12:09 43:12 1:15:47 1:50:22 1:48:57 978 7386 Luuk Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 1219e 12:25 44:06 1:15:55 1:50:22 1:48:28 979 1655 Pieter Galema Energiewacht Groep 1 1956 1221e 12:20 44:03 1:16:25 1:50:23 1:50:01 980 8278 Jan Willem Handstede Zwolle 1982 1222e 12:28 42:32 1:13:23 1:50:23 1:46:50 981 8010 Niels Renne Driebergen-Rijsenbur 1990 1223e 11:44 42:24 1:16:42 1:50:24 1:49:31 982 7107 Andre van der Velpen Wijhe 1957 1224e 12:54 44:47 1:15:50 1:50:25 1:47:21 983 8565 Leonard Boers Staphorst 1978 1225e 12:58 44:13 1:15:03 1:50:25 1:45:24 984 8991 Herman Paters Hoogeveen 1966 1226e 12:49 44:28 1:16:03 1:50:25 1:47:59 985 7245 Klaas Ophoff Zwolle 1969 1227e 12:12 43:19 1:14:45 1:50:27 1:47:58 986 6493 Rudy Ellens Apeldoorn 1977 1229e 11:53 42:54 1:15:40 1:50:29 1:49:30 987 8285 Erik Hulzebosch Loozen 1970 1230e 13:28 44:31 1:14:43 1:50:29 1:45:37 988 6197 Gert-Jan van den Berg Genemuiden 1973 1231e 11:49 42:29 1:14:14 1:50:29 1:47:06 989 6082 David Smit Zwolle 1983 1232e 12:13 43:58 1:15:36 1:50:29 1:48:04 990 7336 Arno van Breukelen Zwolle 1979 1234e 12:35 44:38 1:16:46 1:50:30 1:48:46 991 6500 Luc van der Vegt Dalfsen 1960 1235e 12:58 44:14 1:16:15 1:50:31 1:49:00 992 7476 Eric Heitbrink Stichting Time for H 1967 1236e 11:28 42:10 1:15:18 1:50:31 1:48:17 993 8596 Kevin Mijnheer Nieuwleusen 1988 1238e 13:29 46:02 1:17:45 1:50:32 1:48:44 994 7051 Theo van der Geest Borger 1947 1240e 12:28 43:56 1:16:06 1:50:33 1:48:54 995 6338 Michel Tjeerdsma Nunspeet 1976 1241e 12:24 43:12 1:14:16 1:50:34 1:48:44 996 9008 Peter Veldmaat Raalte 1964 1242e 12:46 44:00 1:15:27 1:50:35 1:48:57 997 8665 Klaas Draaijer Heerde 1974 1243e 12:25 43:03 1:13:46 1:50:35 1:45:32 998 6461 Ron Dorst Dronten 1961 1244e 13:00 46:00 1:18:45 1:50:36 1:48:51 999 8268 Steven Faber Zwolle 1964 1245e 12:29 43:41 1:14:57 1:50:37 1:45:06 1000 8535 Andre Heijkamp Nunspeet 1963 1246e 12:22 43:03 1:14:38 1:50:38 1:47:26 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1001 8995 Jan-Mark Elzer Apeldoorn 1966 1247e 12:26 43:38 1:16:18 1:50:38 1:49:27 1002 7001 Michel Kalf Zwolle 1970 1248e 12:38 43:48 1:15:08 1:50:38 1:45:19 1003 6261 Hein Duret Zwolle 1979 1249e 12:52 44:52 1:16:43 1:50:39 1:48:28 1004 8557 Richard Boudewijn Kampen 1975 1250e 13:11 45:38 1:17:26 1:50:39 1:48:31 1005 8556 Gerben Huiskamp Epe 1972 1251e 13:11 45:39 1:17:27 1:50:39 1:48:31 1006 8992 Remon Poelman Zwolle 1985 1252e 12:35 45:25 1:18:25 1:50:40 1:48:01 1007 1693 Paul Hondeveld VR & GGD IJsselland 1971 1253e 12:09 43:24 1:15:39 1:50:40 1:50:13 1008 6632 Jos Kuiper Staphorst 1984 1254e 12:15 43:23 1:14:49 1:50:41 1:48:35 1009 6451 Albert Stolvoort Amersfoort 1963 1255e 12:47 43:22 1:14:33 1:50:41 1:49:13 1010 8806 Herman Schra Genemuiden 1984 1256e 12:16 42:56 1:14:06 1:50:41 1:48:34 1011 8657 Henk Jan van der Weerd Zwolle 1980 1257e 12:58 45:19 1:17:09 1:50:43 1:48:11 1012 8046 Jan Hein Bunk Zwolle 1988 1258e 12:10 42:52 1:14:42 1:50:43 1:48:10 1013 7014 Nico Eggens Zwolle 1960 1259e 12:35 44:09 1:16:17 1:50:43 1:49:40 1014 6615 Hans Oldenhof Zwolle 1952 1261e 13:10 46:11 1:18:12 1:50:45 1:48:44 1015 8092 Ard Schuurman Zwolle 1975 1263e 13:51 45:58 1:16:30 1:50:46 1:46:41 1016 6171 Mark Uringa Zwolle 1978 1264e 13:51 45:58 1:16:29 1:50:46 1:46:41 1017 6609 Luc Steenbergen Zwolle 1973 1265e 12:13 42:54 1:15:12 1:50:50 1:49:04 1018 7234 Toine Martens Zwolle 1962 1266e 12:08 42:57 1:14:17 1:50:50 1:46:31 1019 6702 Deddie Lutam Hellevoetsluis 1959 1268e 12:58 44:50 1:16:26 1:50:51 1:48:00 1020 7425 Balazs Manfai Diabetescentrum Isal 1981 1269e 13:02 45:17 1:16:22 1:50:51 1:48:08 1021 6861 Harald de Vries Zwolle 1966 1271e 12:39 43:40 1:15:20 1:50:53 1:48:44 1022 6248 Sander Brinkhof Enschede 1991 1272e 12:23 43:20 1:15:45 1:50:55 1:49:45 1023 6290 Johan Schuurman IJsselmuiden 1983 1275e 12:01 43:00 1:14:34 1:50:59 1:48:14 1024 8575 Arnold Vanderveen Brussel (BEL) 1979 1276e 13:14 46:13 1:18:24 1:50:59 1:48:48 1025 8667 Jan A Vanderveen Zeijerveld 1949 1277e 13:13 46:13 1:18:24 1:50:59 1:48:48 1026 1581 Ard van der Hoeven Yacht bv 1 1972 1278e 12:02 43:20 1:16:24 1:50:59 1:50:46 1027 6294 Theo Kruiswijk Nederhorst den Berg 1957 1279e 12:29 44:42 1:17:09 1:51:00 1:49:29 1028 1944 Dick Roessink Oving 1 1949 1280e 12:28 44:51 1:17:28 1:51:00 1:50:39 1029 8930 Rogier Kolenbrander Raalte 1984 1281e 13:08 45:58 1:17:46 1:51:01 1:48:39 1030 6468 Guy Seelmann Zwolle 1970 1283e 11:32 41:26 1:13:35 1:51:01 1:49:14 1031 1627 Eric Logtenberg Gemeente Zwolle 2 1963 1285e 12:04 43:20 1:16:11 1:51:03 1:50:34 1032 6168 Christiaan Dirksen Zwolle 1966 1286e 12:48 44:24 1:16:16 1:51:03 1:49:37 1033 8449 Gert-Jan Paulissen Meppel 1976 1287e 12:13 42:32 1:14:12 1:51:04 1:49:37 1034 6799 Karel Kort Tolbert 1966 1288e 12:50 44:17 1:15:57 1:51:06 1:47:53 1035 6589 Vincent Michielsen Zwolle 1975 1289e 13:01 44:42 1:16:33 1:51:09 1:49:29 1036 6582 Wim Vliek Zwolle 1970 1290e 13:01 44:43 1:16:34 1:51:10 1:49:31 1037 1791 Ferry Diters Rabobank IJsseldelta 1982 1291e 13:29 46:32 1:18:52 1:51:11 1:50:56 1038 8217 Dick Brouwer Heerde 1965 1292e 12:40 44:21 1:16:35 1:51:12 1:48:50 1039 7255 Hans Harleman Dronten 1968 1293e 12:58 45:12 1:17:43 1:51:13 1:48:22 1040 8439 Jacco Breedveld Zwolle 1978 1294e 12:40 43:59 1:15:30 1:51:13 1:48:17 1041 6322 Marcel van Dijk Zwolle 1969 1295e 12:58 45:10 1:16:55 1:51:15 1:48:05 1042 6602 Edwin Kolkman Heeten 1965 1296e 12:17 43:57 1:16:23 1:51:16 1:48:54 1043 6453 Rudie Troost Rouveen 1980 1297e 12:49 43:32 1:15:16 1:51:16 1:47:38 1044 6586 Marcel van der Burg Zwolle 1983 1298e 13:05 45:03 1:17:07 1:51:16 1:48:47 1045 6489 Harrie Hatzmann Heerde 1971 1299e 13:09 45:59 1:18:02 1:51:17 1:49:46 1046 6151 Maurice van Ommen Kampen 1985 1300e 13:34 44:39 1:15:42 1:51:17 1:46:53 1047 8880 Jaap de Jong Emmeloord 1953 1302e 12:57 45:03 1:17:04 1:51:18 1:48:33 1048 8997 Anne Zweers Zwolle 1960 1303e 13:23 45:41 1:17:15 1:51:18 1:48:41 1049 1607 Jan Strijker UMCG Ambulancezorg 2 1974 1306e 12:41 45:27 1:18:07 1:51:20 1:50:44 1050 7039 Johan de Vries Emmeloord 1979 1307e 12:55 44:39 1:16:49 1:51:22 1:48:21 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1051 6201 Gerrit van Oene Wezep 1978 1308e 13:09 45:41 1:17:51 1:51:22 1:48:43 1052 8337 Sven Lindeboom Zwolle 1988 1309e 13:57 47:06 1:20:16 1:51:23 1:48:13 1053 1513 Harwin van Lente 1310e 12:01 42:49 1:13:58 1:51:23 1:51:09 1054 8306 Jos Baan IJsselmuiden 1966 1311e 13:02 45:11 1:17:46 1:51:24 1:49:44 1055 8965 Remco Bakker Culemborg 1973 1312e 12:10 43:13 1:15:51 1:51:25 1:49:51 1056 6745 Peter van Engen Zwolle 1975 1313e 12:27 44:01 1:16:18 1:51:25 1:49:46 1057 8533 Theo Veltman Emmeloord 1965 1315e 12:46 44:48 1:16:30 1:51:26 1:48:17 1058 6633 Krijn Korver Zwolle 1963 1316e 12:53 45:10 1:17:08 1:51:27 1:48:59 1059 6985 Wiechert van Tongeren Zwolle 1965 1317e 12:52 45:04 1:16:13 1:51:28 1:46:23 1060 6438 Albert Christerus Dalfsen 1982 1318e 13:22 44:57 1:16:06 1:51:29 1:47:42 1061 8982 Paul Wekamp Geerdijk 1968 1320e 11:51 43:22 1:16:33 1:51:30 1:50:50 1062 7512 Michiel Blankvoort Bas van de Goor Foun 1973 1322e 12:20 42:41 1:15:11 1:51:32 1:50:19 1063 1544 Senay Tekeli Scania Production Zw 1323e 12:42 44:32 1:17:45 1:51:34 1:51:15 1064 8580 Bart Veurink Daarle 1983 1326e 13:32 46:12 1:18:20 1:51:35 1:49:52 1065 8893 Paul Otte Raalte 1978 1327e 13:29 45:41 1:18:15 1:51:36 1:50:40 1066 7144 Rene Landman Dokkum 1976 1328e 12:32 44:47 1:16:25 1:51:38 1:49:04 1067 6086 Jelle Groeneveld Deventer 1967 1329e 13:25 45:55 1:17:37 1:51:39 1:48:35 1068 6561 Bas Kroesen Hoogeveen 1979 1330e 13:31 46:34 1:16:35 1:51:39 1:47:43 1069 7016 Dik van den Dool Bakkeveen 1960 1331e 13:45 45:46 1:17:18 1:51:39 1:48:16 1070 7193 Maarten Loman Utrecht 1987 1332e 12:10 43:30 1:16:03 1:51:41 1:48:35 1071 7312 Ronald Reuvekamp Dalfsen 1986 1333e 12:55 45:41 1:17:58 1:51:42 1:49:08 1072 7302 Gert Reuvekamp Zwolle 1960 1334e 12:56 45:41 1:17:58 1:51:43 1:49:09 1073 6135 Evert Brouwer (Warmloper) Zwolle 1966 1335e 12:25 43:39 1:16:26 1:51:43 1:50:44 1074 1734 Edwin Visserman Staples Office Centr 1991 1336e 11:33 42:15 1:14:14 1:51:44 1:51:23 1075 1673 Bas van Luijk Van der Kamp B.V. 1 1972 1337e 11:45 43:03 1:15:52 1:51:45 1:51:32 1076 7494 Wilco Voulon run2day zwolle 1968 1338e 13:10 45:02 1:16:29 1:51:46 1:49:16 1077 8090 Steven Kreule Zwolle 1986 1339e 13:21 45:33 1:16:33 1:51:46 1:48:16 1078 8492 Jan Slager Staphorst 1974 1340e 11:56 41:45 1:13:51 1:51:47 1:49:56 1079 8142 John Berendsen Zwolle 1982 1342e 11:36 42:12 1:13:49 1:51:48 1:48:14 1080 7264 Theo van der Horn Nieuwleusen 1968 1343e 11:54 41:22 1:13:01 1:51:49 1:49:18 1081 1937 Maurice Raven Abbott Laboratories 1976 1344e 12:41 46:00 1:19:38 1:51:50 1:51:35 1082 6845 Peter Vlaanderen Enschede 1962 1346e 12:57 44:26 1:15:37 1:51:51 1:50:26 1083 1954 Marcel Nakken CRAFT Heren 1966 1347e 11:45 43:25 1:16:57 1:51:52 1:51:34 1084 6730 Michel Bakker Zwolle 1972 1348e 12:23 42:50 1:13:53 1:51:52 1:48:06 1085 7010 Giel Jansen Raalte 1979 1349e 12:50 42:45 1:13:52 1:51:53 1:47:14 1086 1823 Ruud Groen Hogeschool Windeshei 1965 1350e 15:07 48:13 1:20:58 1:51:53 1:51:12 1087 7017 Robin Boonk Zwolle 1973 1351e 12:45 45:19 1:17:42 1:51:54 1:48:52 1088 6952 Richard Hoeve Vollenhove 1979 1353e 14:00 47:05 1:18:24 1:51:59 1:48:11 1089 8351 Ronald Stortelder Zwolle 1967 1354e 12:42 44:29 1:17:26 1:51:59 1:49:56 1090 7179 Henry Velthuijzen Epe 1964 1356e 12:30 44:40 1:17:06 1:52:01 1:50:13 1091 8808 Ruben Dijk Nieuwleusen 1982 1357e 12:41 45:10 1:16:58 1:52:01 1:49:10 1092 8802 Kevin Neelen Antwerpen (BEL) 1987 1358e 12:20 43:23 1:15:17 1:52:01 1:49:42 1093 6509 Robert van Kleef Zwolle 1986 1359e 12:15 43:28 1:14:50 1:52:02 1:49:56 1094 6330 Hans van den Broek Zwolle 1956 1360e 12:35 44:29 1:16:52 1:52:03 1:49:38 1095 8129 Mark Moossdorff Zwolle 1982 1361e 12:41 44:00 1:15:58 1:52:03 1:49:48 1096 8970 Arend Roeten Genemuiden 1989 1363e 11:53 42:31 1:15:08 1:52:06 1:50:21 1097 1148 Jochem Mentjox Heerenveen 1989 1364e 13:05 46:05 1:18:37 1:52:06 1:49:50 1098 1912 Richard Meijerink Twepa 1 1972 1365e 13:00 45:55 1:19:04 1:52:08 1:51:35 1099 6646 Hilbert Kraaij Elburg 1980 1367e 13:53 47:21 1:17:49 1:52:08 1:47:05 1100 6090 Marcel Hagen Raalte 1971 1368e 12:46 44:49 1:17:34 1:52:09 1:50:42 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1101 7173 Henk Hengeveld Heino 1963 1369e 13:02 45:07 1:16:32 1:52:09 1:49:31 1102 6270 Erik van Limbeek Zwolle 1964 1370e 12:49 45:27 1:18:25 1:52:10 1:51:27 1103 8300 Jan wilem Laarman Den Ham Ov 1980 1371e 12:42 44:44 1:16:52 1:52:10 1:49:02 1104 8475 Jules Plevier Twello 1973 1372e 12:54 44:31 1:17:14 1:52:10 1:49:46 1105 6288 Albert Jan Kwakman Vollenhove 1975 1373e 14:00 47:05 1:18:25 1:52:11 1:48:24 1106 6980 Jan Hoogers Stichting Time for H 1966 1374e 12:53 44:16 1:15:51 1:52:12 1:50:19 1107 6735 Michiel Keizer Vollenhove 1978 1375e 14:01 47:05 1:18:25 1:52:12 1:48:25 1108 1685 Marcel Poel VR & GGD IJsselland 1980 1376e 12:28 43:06 1:15:35 1:52:12 1:51:05 1109 6699 Wiebe van der Meulen Zwolle 1965 1377e 13:02 46:07 1:18:38 1:52:12 1:51:00 1110 1574 Mayco van Rhee Sligro Food Group 1 1966 1378e 12:29 43:31 1:15:38 1:52:13 1:49:51 1111 1532 Roy Wunderink 1379e 12:55 45:54 1:19:06 1:52:14 1:51:55 1112 6446 Jan Linthorst Dalfsen 1960 1380e 13:02 44:13 1:16:15 1:52:14 1:47:35 1113 8440 Marcel Bosma Zwolle 1979 1381e 12:52 44:52 1:16:43 1:52:15 1:50:04 1114 8353 Abram Beekman Maarssen 1979 1382e 11:50 41:47 1:14:44 1:52:16 1:50:25 1115 8154 Raymond Huijsmans Raalte 1974 1383e 13:01 45:16 1:17:36 1:52:16 1:50:22 1116 1534 Rik Buijing 1384e 12:54 45:54 1:19:04 1:52:16 1:51:57 1117 6495 Christiaan van der Sar Hengelo Ov 1979 1386e 13:58 47:16 1:18:56 1:52:17 1:49:06 1118 6163 Theo van der Haar Genemuiden 1964 1387e 17:00 1:00:22 1:52:17 1:48:41 1119 6714 Evert Meindertsma Zwolle 1972 1388e 13:01 44:48 1:17:00 1:52:18 1:50:22 1120 6271 Wouter van Gessel Zwolle 1981 1389e 12:59 45:19 1:17:51 1:52:20 1:49:36 1121 8878 Jacco Hageman Heerde 1967 1390e 12:59 45:22 1:17:47 1:52:20 1:50:00 1122 6975 Jan Fransen Hasselt 1947 1391e 13:00 46:01 1:18:35 1:52:20 1:50:51 1123 7349 Arjan Aartsen Harderwijk 1979 1392e 12:58 45:17 1:17:50 1:52:21 1:49:27 1124 6580 Berend Bakker Papendrecht 1954 1393e 12:28 44:36 1:17:03 1:52:21 1:48:38 1125 8853 Onno Goldbach Tijnje 1978 1395e 12:42 43:39 1:16:08 1:52:21 1:48:28 1126 7444 Marc van der Ziel Isala 1972 1396e 12:55 45:23 1:18:11 1:52:22 1:50:14 1127 7333 Phil de Lange Deventer 1965 1397e 12:47 44:59 1:16:53 1:52:22 1:50:56 1128 7319 Piet Schippers Heino 1948 1398e 12:58 45:03 1:17:30 1:52:23 1:50:15 1129 6857 Yasser Dehnavi Zwolle 1981 1399e 14:23 49:05 1:22:08 1:52:23 1:48:40 1130 7322 Meinze Hobo Almere 1971 1400e 13:20 46:25 1:19:10 1:52:24 1:51:35 1131 1720 Egbert Boesenkool Enexis 2 1968 1401e 12:53 45:49 1:18:56 1:52:26 1:52:03 1132 1721 John Wiers Enexis 2 1970 1402e 12:53 45:49 1:18:56 1:52:26 1:52:04 1133 7282 Bert van Dalen Apeldoorn 1966 1404e 13:21 45:50 1:18:35 1:52:27 1:49:53 1134 6378 Cees Buijs Hattem 1952 1405e 12:33 45:23 1:17:55 1:52:27 1:50:36 1135 7393 Hans den Otter 4e Musketiers & Frie 1975 1406e 12:50 44:39 1:16:42 1:52:30 1:50:32 1136 8546 Patrick Daggenvoorde Lettele 1989 1407e 13:46 46:58 1:18:45 1:52:31 1:49:11 1137 6072 Alexander Scheffer Zwolle 1974 1408e 13:40 46:38 1:19:04 1:52:31 1:49:55 1138 6185 Vivian Hoving Zwolle 1996 1410e 12:12 41:39 1:13:42 1:52:34 1:49:58 1139 6786 Leon Carrot Zwolle 1996 1411e 12:13 41:40 1:13:41 1:52:34 1:49:58 1140 7192 Ton de Ram Wijhe 1952 1412e 13:14 45:54 1:18:32 1:52:35 1:50:54 1141 9007 André Groen Raalte 1963 1414e 13:25 46:19 1:18:51 1:52:35 1:50:21 1142 1504 Tonnie Hollegien 1415e 12:57 46:36 1:24:10 1:52:36 1:52:18 1143 8266 Peter Louwerse Rotterdam 1970 1416e 13:20 45:02 1:17:21 1:52:36 1:51:54 1144 1908 Rene Meier Wavin Zwolle 1 1973 1417e 11:54 43:43 1:17:26 1:52:36 1:52:19 1145 6818 Sander van den Brandhof Zwolle 1986 1418e 12:06 41:41 1:11:30 1:52:38 1:50:41 1146 1694 Robert Krol VR & GGD IJsselland 1969 1420e 12:44 45:29 1:18:33 1:52:40 1:52:15 1147 6890 Hans Groot Koerkamp Wijhe 1969 1422e 12:31 44:21 1:16:45 1:52:41 1:50:55 1148 6242 Nico Roza Zwolle 1982 1423e 12:20 44:13 1:16:54 1:52:43 1:50:54 1149 7496 Roelof de Vries Regardz Nieuwe Buite 1963 1425e 13:20 45:36 1:16:57 1:52:45 1:47:27 1150 1945 Sjaak Meuleman Oving 1 1426e 12:03 43:57 1:17:43 1:52:46 1:52:24 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1151 8467 Robert Veldman Joure 1993 1427e 14:08 47:47 1:20:39 1:52:48 1:49:51 1152 8131 Klaas Suierveld Joure 1993 1428e 13:44 47:50 1:20:41 1:52:48 1:49:52 1153 8534 Steven de Ree Joure 1994 1431e 14:10 48:42 1:20:39 1:52:50 1:49:53 1154 8002 JP van Beek Zwolle 1972 1432e 12:57 44:52 1:17:01 1:52:50 1:51:49 1155 6075 Alexander Oldeman Zwolle 1974 1433e 12:22 44:43 1:18:08 1:52:52 1:51:34 1156 6738 Henk Bakker Hasselt 1962 1434e 13:06 45:25 1:17:57 1:52:52 1:50:05 1157 6123 Herman Groeneveld Hengelo Ov 1977 1435e 13:12 46:41 1:19:28 1:52:53 1:50:22 1158 6083 Rob Huls Zwolle 1977 1436e 13:02 45:04 1:17:01 1:52:53 1:50:15 1159 7266 Rieuwert de Haan Zwolle 1985 1437e 12:44 44:49 1:17:46 1:52:53 1:50:45 1160 7006 Gerhard van Vilsteren IJsselmuiden 1969 1438e 12:37 43:12 1:15:26 1:52:56 1:48:48 1161 8372 Sieger Jellema Zwolle 1967 1439e 13:04 45:54 1:18:15 1:52:58 1:50:04 1162 8482 Dick Pieter Poppe Kampen 1977 1440e 12:20 44:49 1:17:34 1:52:58 1:49:20 1163 7145 William Eghuizen Hattem 1973 1442e 12:54 45:51 1:18:34 1:53:00 1:50:53 1164 9009 Henri Pannen Zwolle 1971 1443e 12:29 43:42 1:14:28 1:53:00 1:47:34 1165 6474 Dick Remmers Holten 1968 1444e 12:28 43:36 1:17:00 1:53:02 1:52:00 1166 1738 Hans Bloks Penta Rho 1 1957 1445e 12:30 44:41 1:17:59 1:53:04 1:52:41 1167 6787 Kevin Feijth Zwolle 1987 1446e 12:36 43:51 1:16:06 1:53:04 1:50:09 1168 8828 Dries johan Hofmeijer Heerde 1979 1447e 13:31 45:35 1:18:25 1:53:04 1:50:40 1169 6263 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 1448e 13:14 46:18 1:19:09 1:53:06 1:50:57 1170 8573 Rob Wiefferink Broekland Ov 1990 1449e 13:48 45:22 1:16:47 1:53:06 1:49:47 1171 8728 Lubert Lenselink Eefde 1968 1450e 13:08 45:08 1:17:41 1:53:07 1:48:30 1172 8461 Adriaan van Dalfsen Genemuiden 1987 1452e 11:54 42:29 1:14:27 1:53:09 1:52:12 1173 6259 Hans Schuurman Zwolle 1963 1455e 12:48 44:31 1:16:31 1:53:10 1:50:11 1174 1743 Gerard Boukes Penta Rho 2 1987 1457e 13:40 45:12 1:17:22 1:53:12 1:52:45 1175 6869 Theo Hanekamp Heerde 1972 1458e 12:57 44:43 1:17:30 1:53:12 1:52:03 1176 7507 Peter Bourgonje Bas van de Goor Foun 1974 1459e 12:22 43:47 1:17:04 1:53:12 1:51:57 1177 1568 Michael Straathof EmerparkAuto 1 1973 1461e 13:24 46:56 1:20:27 1:53:13 1:52:33 1178 8037 Maarten Schreurs Zwolle 1986 1462e 13:11 45:57 1:18:42 1:53:13 1:50:12 1179 6232 Peter Graumans Biddinghuizen 1960 1463e 12:59 46:00 1:18:45 1:53:14 1:51:29 1180 8191 Jack Graumans Biddinghuizen 1963 1464e 13:04 46:09 1:18:54 1:53:14 1:51:37 1181 8689 Kristian van Enk Zwolle 1976 1465e 13:41 45:41 1:17:24 1:53:14 1:49:59 1182 6308 Jan van Triest Hoogeveen 1968 1466e 13:01 46:01 1:18:46 1:53:14 1:51:30 1183 9049 John Weekhout Assen 1960 1467e 12:53 46:04 1:17:49 1:53:15 1:49:42 1184 8737 Ronald Benedictus Apeldoorn 1974 1468e 13:01 45:46 1:18:34 1:53:16 1:52:11 1185 6689 Patrick van Tuijl Zwolle 1975 1469e 13:04 45:17 1:18:09 1:53:16 1:50:45 1186 8348 Pieter van Essen Zwolle 1957 1470e 13:07 45:40 1:18:27 1:53:16 1:52:03 1187 6806 Arjo van der Veken Zwolle 1957 1471e 13:10 45:52 1:18:24 1:53:17 1:50:39 1188 6120 Harry Terluin Emmeloord 1969 1472e 12:50 45:22 1:18:00 1:53:17 1:50:32 1189 6923 Martinus Hanse Emmeloord 1959 1475e 11:54 41:39 1:14:16 1:53:18 1:51:12 1190 8531 Geert Kruimink Coevorden 1962 1476e 12:21 44:00 1:16:44 1:53:19 1:50:50 1191 8078 Ronald Vissers Emmeloord 1969 1477e 13:16 46:10 1:19:02 1:53:19 1:50:42 1192 8134 Marc Vrolijk Groningen 1969 1478e 13:08 45:19 1:17:26 1:53:20 1:49:24 1193 8316 Erik Zagers Hardenberg 1979 1479e 13:13 45:32 1:17:39 1:53:22 1:49:25 1194 8286 Jeroen Wisman Steenwijk 1987 1480e 12:40 44:32 1:16:47 1:53:22 1:50:36 1195 8485 Barend Groote Schaarsberg Breda 1986 1481e 13:18 46:35 1:19:14 1:53:25 1:51:56 1196 8458 Karlo Timmerman Haren Gn 1986 1482e 13:11 45:58 1:18:22 1:53:25 1:50:10 1197 1538 Henk Meijerman 1484e 13:42 47:29 1:20:29 1:53:25 1:53:05 1198 7455 Marco Elshof Isala 1973 1485e 12:58 45:43 1:18:41 1:53:27 1:51:10 1199 7483 Henk Klaasboer Stichting Time for H 1964 1486e 11:57 43:15 1:15:45 1:53:27 1:48:41 1200 6311 Ronald Harbrink Zwolle 1978 1487e 12:36 44:16 1:16:37 1:53:27 1:51:34 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1201 8922 Alphons Evers 't Harde 1967 1488e 12:33 44:10 1:16:37 1:53:28 1:51:24 1202 8054 Cordy Volkers Zwolle 1975 1492e 13:22 45:13 1:18:04 1:53:31 1:50:05 1203 6899 Gerben Koster Zwolle 1970 1493e 12:31 42:56 1:14:40 1:53:31 1:52:34 1204 1589 Harmen Leskens BMA ergonomics BV 1 1977 1495e 11:26 41:30 1:17:01 1:53:32 1:53:22 1205 8929 Hans Kamping Zwolle 1984 1496e 13:36 47:55 1:21:09 1:53:33 1:51:12 1206 6116 Rein de Jong Zwolle 1966 1497e 12:33 44:28 1:17:33 1:53:34 1:51:50 1207 1665 Martin Tavenier VGZ Verzekeringen 2 1968 1498e 13:43 46:46 1:19:22 1:53:34 1:53:17 1208 6150 Henk Locht Rouveen 1960 1499e 13:18 45:57 1:18:26 1:53:34 1:51:57 1209 1531 Paul de Boer 1500e 13:42 47:28 1:20:25 1:53:35 1:53:14 1210 7224 Tiele Jansen Zwolle 1954 1501e 13:03 45:02 1:17:46 1:53:36 1:51:45 1211 8418 Pieter Hans Withaar Zwolle 1975 1502e 13:30 46:29 1:18:40 1:53:36 1:49:57 1212 6679 Erwin van der Linde Zwolle 1970 1505e 12:48 44:28 1:16:14 1:53:38 1:52:11 1213 1809 Coert Peters Rabobank IJsseldelta 1964 1506e 12:43 45:26 1:19:02 1:53:40 1:53:21 1214 8951 Berry van Nieuwkerk Kampen 1980 1508e 12:34 44:35 1:17:07 1:53:41 1:51:59 1215 6238 Anco Mijnheer Wezep 1987 1510e 11:57 42:55 1:17:10 1:53:42 1:51:20 1216 7345 Ronald Klok Utrecht 1974 1512e 13:14 46:04 1:18:29 1:53:42 1:49:01 1217 1565 Bas Weijers Aberson B.V. 1 1979 1517e 12:23 44:56 1:19:20 1:53:46 1:53:36 1218 7417 Eduard Post 4e Musketiers & Frie 1989 1518e 12:23 44:07 1:17:35 1:53:46 1:51:48 1219 6416 Gilles Gerth Zwolle 1966 1519e 13:07 45:46 1:18:12 1:53:47 1:51:42 1220 7265 Erwin Berends Hengelo Ov 1973 1523e 12:44 44:45 1:17:07 1:53:49 1:50:53 1221 1569 Dennis Krommenhoek EmerparkAuto 1 1977 1524e 12:22 45:03 1:18:14 1:53:50 1:53:12 1222 6145 Jan Noordman Wijhe 1963 1526e 13:01 45:15 1:17:37 1:53:52 1:51:58 1223 7011 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 1527e 13:00 45:15 1:17:38 1:53:52 1:51:58 1224 6548 Remco van der Weide Zwolle 1973 1528e 12:30 43:24 1:15:54 1:53:52 1:50:55 1225 6405 Jaap Blokzijl Hoogeveen 1967 1530e 13:29 44:32 1:16:29 1:53:53 1:49:22 1226 1833 Henk Jan Hoekstra Heras Zwolle 1 1971 1532e 12:31 44:12 1:17:50 1:53:53 1:53:14 1227 8392 Rob Daamen 1961 1534e 12:48 45:29 1:18:57 1:53:54 1:51:59 1228 7423 Marcel Kremer 4e Musketiers & Frie 1973 1535e 12:24 44:46 1:17:45 1:53:54 1:51:55 1229 8034 Martijn Visser Zwolle 1977 1536e 13:34 46:37 1:19:27 1:53:54 1:50:59 1230 7005 Arie Telman Hardenberg 1962 1537e 13:21 45:52 1:18:20 1:53:54 1:50:22 1231 6399 Ruud Vermeer Apeldoorn 1959 1538e 13:52 47:17 1:19:50 1:53:55 1:51:42 1232 8831 Marco Smeenk Arnhem 1976 1539e 13:52 47:14 1:20:18 1:53:57 1:52:50 1233 8517 Niels Barto Apeldoorn 1977 1540e 14:02 46:56 1:18:14 1:53:58 1:49:02 1234 7514 Peter van Dijk Bas van de Goor Foun 1984 1541e 13:08 45:38 1:17:45 1:53:58 1:49:40 1235 7184 Gerard van Asselt Nunspeet 1982 1542e 13:24 45:36 1:16:50 1:53:58 1:49:35 1236 7053 Ronald Schep Utrecht 1987 1543e 12:54 45:09 1:17:52 1:53:59 1:51:01 1237 8854 Ronald Boerkamp Wijhe 1971 1545e 13:44 46:30 1:18:40 1:54:02 1:50:28 1238 8021 Ivo Koopman Zwolle 1978 1546e 12:36 44:04 1:16:21 1:54:03 1:52:41 1239 8508 Alexander Verweij 's-Gravenhage 1982 1547e 13:05 45:44 1:18:23 1:54:03 1:50:20 1240 8498 Peter Stukker Groningen 1981 1548e 14:14 48:43 1:19:18 1:54:03 1:50:31 1241 6559 Melinco Selles Zwolle 1978 1549e 12:49 45:39 1:18:17 1:54:03 1:50:11 1242 6488 Erik Feijen Heino 1965 1551e 12:49 44:58 1:17:24 1:54:04 1:51:41 1243 6202 Frank Bosscher Wijhe 1982 1553e 13:11 46:03 1:18:33 1:54:05 1:51:58 1244 6661 William de Bruijn Zwolle 1962 1557e 13:23 46:46 1:18:57 1:54:07 1:51:26 1245 1841 Gerrit-Jan van den Hul De Eenhoorn 1 1987 1558e 12:06 44:28 1:17:43 1:54:09 1:53:39 1246 8072 Allard Olsman Den Ham Ov 1972 1559e 12:58 44:38 1:16:31 1:54:10 1:52:10 1247 6250 Rob Hamerlinck Arnhem 1981 1560e 12:32 43:32 1:15:53 1:54:10 1:50:36 1248 8789 Andries Huizenga Hattem 1993 1561e 12:56 45:16 1:18:07 1:54:12 1:51:06 1249 6536 Martin Geertsma Zwolle 1980 1562e 12:28 44:14 1:16:42 1:54:14 1:49:40 1250 1708 Jan van der Heide MindFit 2 1965 1563e 13:25 47:03 1:20:11 1:54:14 1:52:36 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1251 1854 Henrik Mulder PwC 1 1984 1564e 13:05 45:42 1:18:29 1:54:14 1:50:53 1252 7376 Gideon in't Veld 4e Musketiers & Frie 1970 1565e 12:16 43:43 1:16:57 1:54:15 1:51:40 1253 8045 Jasper Fransen Hardenberg 1983 1566e 12:28 45:04 1:18:05 1:54:15 1:51:46 1254 8487 Evan Slurink Zwolle 1987 1567e 12:50 44:50 1:17:20 1:54:16 1:52:35 1255 6954 Arjan Niemeijer Apeldoorn 1969 1568e 12:53 44:16 1:16:28 1:54:17 1:49:53 1256 7069 Arie Wassink Zwolle 1960 1569e 13:15 45:46 1:18:35 1:54:17 1:51:36 1257 8088 Johannes Schenk Urk 1994 1570e 13:28 47:21 1:19:59 1:54:17 1:51:18 1258 8173 Bram Hollander 't Loo Oldebroek 1983 1571e 12:59 45:15 1:17:49 1:54:18 1:49:48 1259 8698 Stephan Olof Idskenhuizen 1969 1572e 13:21 46:05 1:18:27 1:54:19 1:50:53 1260 7176 Edwin Kramer Raalte 1969 1573e 12:32 44:58 1:17:59 1:54:19 1:52:20 1261 8320 Jurgen Koch Zwolle 1987 1574e 11:54 42:57 1:15:21 1:54:19 1:51:25 1262 1664 Pieter van Zijl VGZ Verzekeringen 2 1965 1575e 13:26 47:00 1:19:37 1:54:20 1:54:04 1263 6143 Ronald Zwarts Zwolle 1982 1576e 13:06 45:39 1:17:55 1:54:20 1:50:50 1264 6703 Edwin Konter Vollenhove 1980 1577e 14:00 47:06 1:18:26 1:54:21 1:50:34 1265 6728 Vincent ten Voorde Zwolle 1971 1578e 13:33 46:37 1:19:07 1:54:21 1:51:46 1266 6283 Wiebe Metselaar Zwolle 1980 1580e 13:59 46:55 1:19:10 1:54:22 1:50:30 1267 8032 Wouter Dijkman Hengelo Ov 1974 1583e 13:13 46:41 1:19:29 1:54:23 1:51:53 1268 1666 VGZ Gast VGZ VGZ Verzekeringen 2 1970 1584e 13:26 47:00 1:19:38 1:54:23 1:54:07 1269 7024 Matthijs Prins Zwolle 1990 1585e 13:18 44:32 1:16:21 1:54:23 1:49:42 1270 8427 Bram Huisman Amsterdam 1986 1586e 13:39 46:23 1:19:37 1:54:24 1:51:02 1271 8025 Arjan Marsman Zwartsluis 1970 1588e 13:08 45:43 1:18:18 1:54:25 1:51:35 1272 8641 Kees Kok Zwolle 1971 1589e 12:07 43:40 1:17:04 1:54:25 1:52:54 1273 8133 Jop Strick Zwolle 1987 1591e 12:34 43:13 1:14:39 1:54:25 1:53:16 1274 8402 Wiebe Strick Zwolle 1988 1592e 12:34 43:12 1:14:38 1:54:26 1:53:16 1275 8624 Pim Schutte Hardenberg 1987 1594e 13:58 48:10 1:19:51 1:54:27 1:49:11 1276 6711 Pieter Lems Zwolle 1977 1595e 13:06 45:41 1:18:28 1:54:27 1:51:44 1277 9010 Henk Veurink Ommen 1957 1596e 12:58 45:30 1:18:35 1:54:29 1:52:42 1278 8259 Tim Goldsteen Zwolle 1985 1598e 13:03 45:22 1:18:04 1:54:30 1:51:54 1279 1515 Joakim Persson 1599e 12:54 45:11 1:19:03 1:54:32 1:54:12 1280 8673 Gerrit Veldkamp Staphorst 1986 1600e 13:19 47:02 1:20:15 1:54:33 1:53:38 1281 8969 Hans Jan Bosscha Weesp 1983 1601e 13:11 46:53 1:19:46 1:54:34 1:51:58 1282 6945 Theo Sleurink IJsselmuiden 1957 1603e 13:14 46:16 1:19:15 1:54:37 1:51:58 1283 6352 Bert Vlijm Doornspijk 1959 1604e 13:01 46:03 1:19:04 1:54:37 1:52:32 1284 8052 Klaas Veerman Enschede 1978 1605e 13:05 45:27 1:18:42 1:54:38 1:51:22 1285 8513 Feico van der Ploeg Zwolle 1969 1606e 12:37 44:56 1:17:44 1:54:38 1:51:41 1286 6650 Erwin Tulen Zwolle 1972 1607e 12:53 45:43 1:18:50 1:54:39 1:53:01 1287 8413 Jans Klarus Zwolle 1955 1608e 12:47 45:20 1:18:47 1:54:40 1:51:21 1288 8470 Jurjen Weemstra 's-Gravenhage 1986 1609e 13:12 46:47 1:21:05 1:54:40 1:53:08 1289 9013 Wim de Jong Deventer 1958 1610e 13:42 45:51 1:18:51 1:54:41 1:51:38 1290 7327 Johan Hooisma Kampen 1956 1611e 13:08 45:45 1:19:07 1:54:41 1:52:31 1291 7298 Erik Hutten Doetinchem 1976 1612e 13:01 45:39 1:18:12 1:54:42 1:51:16 1292 8822 Jeroen Harmsen Vriezenveen 1989 1614e 13:10 46:16 1:19:40 1:54:42 1:52:39 1293 6368 Coen Wedekind Zwolle 1969 1616e 12:56 44:54 1:17:40 1:54:42 1:51:39 1294 7155 Matthijs van der Linde Zwolle 1980 1617e 12:21 43:05 1:13:55 1:54:43 1:53:31 1295 1879 Michel Swarts Gezondheidsdienst vo 1967 1618e 13:17 46:29 1:20:19 1:54:44 1:54:24 1296 7185 Frank Castenmiller Delfgauw 1970 1619e 12:48 44:05 1:15:54 1:54:44 1:51:03 1297 8074 Niels Wieringa Zwolle 1994 1620e 14:20 49:30 1:22:43 1:54:44 1:51:57 1298 6367 Bram Horstman Zwolle 1986 1621e 13:21 46:26 1:19:39 1:54:45 1:52:38 1299 1695 Jeroen Kromhof VR & GGD IJsselland 1986 1622e 14:20 48:44 1:20:11 1:54:46 1:54:15 1300 6099 Jeroen de Klerk Zwolle 1979 1623e 13:03 45:28 1:17:54 1:54:47 1:52:20 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1301 8136 Peter Goeken Zwolle 1973 1624e 13:20 46:50 1:20:04 1:54:48 1:52:09 1302 7309 Rogier Lukas Ommen 1980 1625e 12:55 45:27 1:19:05 1:54:49 1:52:46 1303 8210 Herman Stijf Hattem 1972 1626e 11:42 41:07 1:13:05 1:54:49 1:53:42 1304 8151 Dico Mulder Elspeet 1975 1628e 12:30 44:17 1:18:12 1:54:50 1:53:30 1305 6226 Paul Verheijdt Groningen 1990 1629e 13:42 47:26 1:21:12 1:54:52 1:54:01 1306 6157 Cor van Gasteren Heino 1947 1630e 13:20 45:54 1:18:20 1:54:52 1:51:09 1307 7252 Martijn ten Wolde Zwolle 1975 1631e 12:57 45:29 1:19:06 1:54:53 1:51:42 1308 8155 Jaap Lammers Veenendaal 1966 1632e 12:18 43:40 1:17:32 1:54:53 1:52:25 1309 8765 Rob Hofstede Zwolle 1979 1633e 13:32 46:29 1:18:43 1:54:54 1:51:16 1310 6591 Thijs Velthuis Zwolle 1983 1634e 12:55 45:41 1:18:02 1:54:56 1:52:21 1311 8873 Gerben Meijer Zwolle 1989 1635e 12:04 42:18 1:15:33 1:54:56 1:51:39 1312 8959 Patrick Wessels Heerde 1978 1638e 13:15 46:45 1:20:02 1:54:58 1:53:14 1313 1765 Rian Gerrits Bestuursdienst Ommen 1982 1640e 13:53 47:33 1:21:32 1:55:00 1:54:33 1314 6684 Gijs van Reen Utrecht 1977 1641e 13:10 45:22 1:17:46 1:55:00 1:52:51 1315 1862 Jos Ramaker Furness Car 1 1960 1642e 13:14 46:01 1:19:13 1:55:01 1:54:28 1316 6984 Peter Huijsmans Dronten 1964 1643e 12:59 45:12 1:17:44 1:55:01 1:52:10 1317 1745 Piet Roskam X-ICT 1 1957 1645e 13:16 46:14 1:19:56 1:55:03 1:54:30 1318 1626 Jaap Ottens Gemeente Zwolle 2 1970 1646e 12:50 45:49 1:19:52 1:55:03 1:54:37 1319 6418 Mike Woning Kampen 1968 1647e 13:02 45:11 1:17:29 1:55:04 1:50:56 1320 8435 Peter Eikelboom Heerde 1968 1648e 13:15 46:46 1:20:02 1:55:07 1:53:22 1321 8690 Alex uit de Bulten Zwolle 1969 1649e 13:41 47:03 1:19:43 1:55:09 1:51:54 1322 8604 Arjen Verschuren Almelo 1987 1650e 12:43 44:45 1:17:33 1:55:09 1:52:24 1323 8357 Sven Broekman Zwolle 1995 1651e 12:49 46:10 1:19:40 1:55:10 1:53:09 1324 6765 Roel Steenbergen Hasselt 1979 1652e 12:12 44:15 1:18:26 1:55:10 1:54:49 1325 8688 Gerco Vierhuizen Zwolle 1975 1653e 13:40 47:02 1:19:42 1:55:10 1:51:55 1326 6750 Jan Schaapman Zwolle 1958 1654e 13:30 48:40 1:24:13 1:55:11 1:53:49 1327 6118 Christiaan Kroesen Hengelo Gld 1983 1655e 12:24 43:33 1:15:46 1:55:11 1:53:53 1328 1670 Hanno Spijker IJssel Technologie B 1985 1657e 13:36 48:01 1:21:22 1:55:12 1:54:46 1329 6537 Er vd Linden (Warmlopers) Zwolle 1986 1658e 12:54 46:51 1:20:34 1:55:12 1:54:10 1330 8521 Sven vd Berg Utrecht 1987 1661e 13:08 46:37 1:55:13 1:53:38 1331 204 Angel Lugtenberg Zwolle 1966 1663e 13:11 45:48 1:18:59 1:55:15 1:53:13 1332 6874 Karst Altena Apeldoorn 1973 1664e 13:28 44:13 1:16:36 1:55:15 1:49:42 1333 8476 Gerrit Altena Apeldoorn 1972 1665e 13:28 44:42 1:16:39 1:55:16 1:49:44 1334 6447 Arie Drogt Balkbrug 1958 1667e 12:46 45:14 1:18:32 1:55:17 1:52:01 1335 6091 Jan Kaat Oldebroek 1959 1668e 12:48 45:09 1:17:51 1:55:18 1:52:00 1336 8494 Willem Lammerts Nieuw-Amsterdam 1983 1669e 14:20 48:30 1:20:12 1:55:18 1:50:46 1337 7089 Wilko Melenhorst Arnhem 1962 1672e 12:26 43:52 1:16:31 1:55:22 1:49:54 1338 6736 Jan Nijburg Zwolle 1963 1673e 12:46 45:12 1:17:58 1:55:24 1:52:20 1339 8981 Martijn Achterberg Zwolle 1986 1674e 12:56 44:15 1:16:48 1:55:25 1:53:25 1340 8179 Johan Kooiker Rouveen 1985 1675e 12:47 45:37 1:18:24 1:55:26 1:53:20 1341 1509 Ewald Woertman 1676e 11:35 43:13 1:18:56 1:55:26 1:55:17 1342 679 Auke Lenstra Zwolle 1962 1677e 13:02 45:22 1:18:17 1:55:27 1:51:41 1343 7450 Hans Gellekink Isala 1968 1678e 12:57 45:52 1:19:31 1:55:28 1:53:20 1344 6507 Arjen Brouwer Zwolle 1974 1681e 12:59 45:06 1:17:12 1:55:28 1:52:10 1345 6601 Tonnie Mondria Zwolle 1969 1682e 13:05 45:20 1:18:06 1:55:30 1:51:54 1346 6693 Hendrikus vd Schootbrugge Oldebroek 1953 1683e 13:42 46:05 1:18:22 1:55:30 1:52:01 1347 1906 Cor Lindemuller Wavin Zwolle 1 1963 1684e 13:25 46:13 1:19:10 1:55:32 1:52:43 1348 1692 Maarten Poirot VR & GGD IJsselland 1995 1685e 45:21 1:19:34 1:55:32 1:54:53 1349 1690 Arne Poirot VR & GGD IJsselland 1960 1686e 12:31 45:21 1:19:37 1:55:32 1:54:53 1350 8684 Maarten Poirot Zwolle 1995 1687e 12:30 45:20 1:19:33 1:55:32 1:54:52 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1351 8224 John Tigelaar Genemuiden 1980 1688e 13:07 46:02 1:20:08 1:55:32 1:52:00 1352 1510 Sander Flandarijn 1689e 14:20 48:11 1:21:38 1:55:32 1:55:20 1353 672 Aalt van 't Goor Staphorst 1977 1690e 14:14 46:19 1:18:23 1:55:33 1:50:42 1354 6653 Sander van Dijk Zwolle 1976 1691e 12:54 44:45 1:16:48 1:55:33 1:50:15 1355 7381 Jannes Huisman 4e Musketiers & Frie 1965 1692e 12:48 45:47 1:18:55 1:55:33 1:52:57 1356 8430 Aron Scholten Wezep 1988 1694e 13:57 48:08 1:20:52 1:55:37 1:51:42 1357 8481 Elwin ten Hove Wezep 1990 1695e 13:58 48:08 1:20:52 1:55:38 1:51:44 1358 7194 Michel Venniker Hoofddorp 1973 1697e 13:22 47:02 1:20:02 1:55:40 1:54:08 1359 6317 Ramon Schuil Heino 1972 1698e 14:12 46:52 1:18:13 1:55:41 1:50:38 1360 8645 Gerard van de Guchte Emmeloord 1962 1699e 13:01 45:26 1:18:47 1:55:42 1:52:57 1361 6698 Bert ten Hoff Musselkanaal 1956 1700e 13:03 45:51 1:19:12 1:55:43 1:52:55 1362 8331 Danny Kiekebosch Lemelerveld 1990 1701e 11:46 43:49 1:17:43 1:55:44 1:54:53 1363 8773 Stan Stokvis Zeewolde 1995 1702e 14:27 52:01 1:23:46 1:55:46 1:52:59 1364 7385 Johannes Dijkhof 4e Musketiers & Frie 1975 1704e 12:37 44:54 1:18:05 1:55:48 1:53:08 1365 6652 Jeroen Blom Zwolle 1973 1706e 12:50 45:29 1:18:40 1:55:49 1:52:10 1366 6620 Onno Knaack Zwolle 1954 1711e 12:38 44:24 1:18:20 1:55:52 1:54:40 1367 1677 Theo Sikkema Van der Kamp B.V. 1 1991 1712e 13:31 47:24 1:25:01 1:55:53 1:55:12 1368 1754 Paul Markerink Salverda 1 1976 1713e 13:37 48:05 1:22:17 1:55:54 1:55:27 1369 8607 Emil Goosen Groningen 1990 1714e 12:58 46:15 1:19:19 1:55:55 1:52:36 1370 7468 Vincent Peters Staatshuys 1963 1715e 13:04 46:18 1:19:48 1:55:55 1:53:37 1371 8381 Hans Eenhoorn Wassenaar 1960 1716e 12:48 44:52 1:17:44 1:55:56 1:52:40 1372 6789 Bob de Jonge Zwolle 1958 1717e 12:50 45:00 1:18:17 1:55:57 1:53:21 1373 6462 Gerjan Schoemaker Dalfsen 1978 1718e 12:39 44:11 1:16:47 1:55:58 1:52:58 1374 8274 Arno de Boer Zwolle 1982 1722e 13:28 47:12 1:20:34 1:56:00 1:52:11 1375 6541 Radjkoemar Ramkisoen Dordrecht 1969 1724e 12:54 45:50 1:19:34 1:56:01 1:53:19 1376 6770 Arnoud Looijen Leusden 1972 1726e 12:53 44:57 1:18:52 1:56:01 1:53:50 1377 6519 Martijn Klooster Zwolle 1975 1727e 14:18 50:45 1:29:08 1:56:02 1:52:06 1378 7028 Marco Kreder Kampen 1969 1728e 13:17 46:22 1:20:15 1:56:03 1:54:32 1379 8783 Gerrit Pruim Rouveen 1982 1729e 13:19 47:01 1:20:44 1:56:04 1:54:30 1380 6486 André Schonewille Ermelo 1965 1730e 12:59 44:39 1:17:54 1:56:05 1:51:13 1381 6222 Esra Wiranta Sint Jansklooster 1989 1731e 11:48 43:18 1:15:47 1:56:05 1:51:54 1382 7242 Gerbert Heiwegen Culemborg 1977 1732e 12:55 46:41 1:20:40 1:56:06 1:54:28 1383 7427 Raoul Winter Diabetescentrum Isal 1970 1734e 13:54 48:05 1:20:34 1:56:07 1:51:51 1384 8727 Bastiaan van Dorsten Heerde 1981 1736e 12:47 44:32 1:17:36 1:56:11 1:51:46 1385 259 Henk Brouwer Hasselt 1973 1737e 13:05 46:48 1:20:05 1:56:12 1:52:56 1386 8366 Jerry Veneman Meppel 1971 1738e 12:57 46:32 1:20:30 1:56:12 1:54:07 1387 6873 Jeffry van Dijk Zwolle 1979 1740e 12:26 43:10 1:16:04 1:56:14 1:55:05 1388 8248 Bart Schreurs Zwolle 1984 1744e 13:11 46:21 1:19:47 1:56:16 1:53:15 1389 1794 Gertjan de Ruiter Rabobank IJsseldelta 1963 1746e 13:34 47:46 1:21:35 1:56:17 1:55:46 1390 8403 Wietse Walinga Zwolle 1978 1747e 11:31 43:13 1:16:21 1:56:18 1:52:44 1391 7261 Paul van Snick Groningen 1980 1748e 13:52 46:53 1:19:12 1:56:19 1:52:16 1392 8561 Martijn Hoving Groningen 1984 1749e 13:57 46:49 1:19:15 1:56:20 1:50:58 1393 1643 Dennis van Schie Call2 1 1993 1751e 13:18 47:21 1:21:57 1:56:22 1:56:05 1394 6180 Bennie Kok Zwolle 1968 1752e 12:40 44:44 1:18:10 1:56:23 1:52:45 1395 6965 Patrick Bruggeman Wijhe 1976 1753e 13:26 46:13 1:18:19 1:56:26 1:51:46 1396 7128 Wouter Jacobs Hattem 1988 1754e 13:57 47:07 1:20:16 1:56:26 1:53:17 1397 1871 Arno Meester Telstar Sport & Fash 1973 1756e 13:46 46:56 1:21:00 1:56:28 1:55:53 1398 1861 Wilco Leurink Furness Car 1 1964 1758e 14:27 48:54 1:22:51 1:56:30 1:55:58 1399 8055 Vincent Jansen Wijhe 1969 1761e 12:52 45:56 1:19:28 1:56:33 1:53:20 1400 1525 Sebastiaan Dekkers 1762e 14:15 47:46 1:21:07 1:56:34 1:55:56 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1401 8290 Peter Oudshoorn Assen 1966 1764e 12:38 44:08 1:16:02 1:56:36 1:53:13 1402 6306 Niels Ottink Heerenveen 1980 1765e 14:03 47:37 1:20:30 1:56:37 1:53:02 1403 7456 Ronald Kartosonto Isala 1959 1766e 12:59 45:48 1:19:34 1:56:37 1:54:46 1404 7362 Jan Groothuis 4e Musketiers & Frie 1973 1767e 12:47 44:16 1:16:10 1:56:38 1:54:02 1405 8486 Henk Daling Hoogeveen 1946 1769e 12:39 45:11 1:19:08 1:56:40 1:53:56 1406 7206 Chantor Pascal van Beek Arnhem 1986 1770e 12:13 45:07 1:18:58 1:56:40 1:53:43 1407 1719 Marcus Kuiper Enexis 2 1967 1771e 13:17 46:52 1:20:42 1:56:41 1:56:18 1408 8696 Maarten Muller Utrecht 1982 1772e 13:26 47:18 1:21:07 1:56:41 1:52:50 1409 7420 Sander Vos 4e Musketiers & Frie 1972 1773e 13:39 46:30 1:19:24 1:56:43 1:52:10 1410 7429 Martijn Mellema Diabetescentrum Isal 1972 1775e 13:29 46:50 1:18:52 1:56:45 1:51:23 1411 6505 Edward Paarhuis Zwolle 1977 1776e 12:52 45:12 1:18:08 1:56:45 1:55:09 1412 7111 Edwin Frieswijk Zwolle 1971 1778e 13:33 47:46 1:21:20 1:56:46 1:54:11 1413 9002 Rudi Zegers IJsselmuiden 1964 1779e 13:16 45:42 1:19:36 1:56:50 1:53:48 1414 8396 Wichert van Dijk 's-Gravenhage 1983 1781e 12:46 43:32 1:15:06 1:56:52 1:54:46 1415 8499 Arjan Timmerman Genemuiden 1973 1782e 13:07 46:06 1:19:43 1:56:52 1:53:19 1416 8123 Franklin Kramer Zwolle 1977 1783e 12:35 44:44 1:18:17 1:56:53 1:54:23 1417 1797 Paul Kaandorp Rabobank IJsseldelta 1971 1784e 13:50 47:06 1:21:01 1:56:54 1:56:31 1418 1744 Jan Roelofs Penta Rho 2 1955 1788e 12:56 46:36 1:21:23 1:56:56 1:56:32 1419 8870 Martijn Bronkorst Zwolle 1977 1790e 13:54 47:37 1:21:42 1:56:57 1:54:47 1420 6422 Jos Weesepoel Swifterbant 1960 1791e 13:57 46:22 1:18:54 1:56:57 1:52:57 1421 8352 Elwin Baijlé Zwolle 1988 1792e 12:02 45:17 1:19:44 1:56:57 1:54:31 1422 8994 Jan luite Visscher Genemuiden 1982 1793e 12:56 45:33 1:18:45 1:56:58 1:53:23 1423 8525 Henry Fidder Almelo 1985 1794e 14:09 48:33 1:20:18 1:56:58 1:52:27 1424 7332 Hendrik van Stralen Lelystad 1968 1795e 13:16 46:44 1:21:21 1:56:58 1:55:21 1425 8703 Pieter Kuyper Urk 1960 1796e 13:52 47:56 1:21:03 1:56:59 1:52:59 1426 7060 André Brakke Staphorst 1990 1798e 15:07 51:52 1:23:22 1:57:01 1:52:54 1427 6557 Marcel van Looijengoed Zwolle 1971 1799e 13:25 46:33 1:20:31 1:57:02 1:55:54 1428 6607 Darko Veenstra Zwolle 1979 1800e 13:19 46:50 1:20:14 1:57:02 1:54:13 1429 1748 Marcel de Groot X-ICT 1 1965 1801e 13:17 46:45 1:21:21 1:57:02 1:56:31 1430 1749 Tjarko de Ridder X-ICT 1 1972 1802e 13:25 46:46 1:21:21 1:57:03 1:56:31 1431 7009 Frits Lautenbag Zwolle 1948 1803e 12:58 45:49 1:19:12 1:57:03 1:54:18 1432 7373 Jonathan Reining 4e Musketiers & Frie 1974 1805e 12:28 45:12 1:18:24 1:57:05 1:54:33 1433 6573 Remko Boersma Zwolle 1979 1806e 12:15 44:13 1:17:14 1:57:06 1:55:16 1434 6882 Jan Hollak Heino 1952 1807e 13:00 46:34 1:20:17 1:57:06 1:55:42 1435 8230 Luuk Stiekema Zwolle 1990 1808e 14:06 48:29 1:21:40 1:57:07 1:52:38 1436 6636 Jos van Eunen Raalte 1958 1809e 13:00 45:56 1:19:50 1:57:07 1:55:13 1437 8726 Eric Hiel Utrecht 1975 1810e 13:24 45:50 1:18:38 1:57:07 1:52:49 1438 6973 Berend Poelarends Staphorst 1957 1811e 13:08 45:31 1:18:42 1:57:08 1:53:52 1439 7003 Pieter Homma Heino 1965 1812e 13:12 46:20 1:19:55 1:57:08 1:55:10 1440 7124 Martin van Mierlo Deventer 1963 1813e 14:03 48:02 1:21:21 1:57:08 1:54:06 1441 8097 Erik Bakker Zwolle 1980 1814e 13:02 46:28 1:19:53 1:57:08 1:54:52 1442 8511 Kay Boerdijk Lierderholthuis 1990 1815e 14:10 48:02 1:19:28 1:57:09 1:52:40 1443 1516 Henk Loijenga Wijhe 1974 1816e 12:48 46:26 1:21:19 1:57:09 1:56:49 1444 8361 Patriek van der Veen Zwolle 1983 1817e 13:20 46:19 1:19:57 1:57:10 1:52:34 1445 1844 Robert Bilski De Eenhoorn 2 1978 1818e 13:58 48:10 1:21:17 1:57:11 1:56:42 1446 8663 Arjan van de Bovenkamp Amstelveen 1972 1819e 12:53 44:56 1:18:12 1:57:12 1:53:09 1447 9001 Jarno Pruim IJsselmuiden 1990 1820e 13:40 45:22 1:17:40 1:57:13 1:52:51 1448 1755 Ron Nijman Salverda 2 1971 1821e 12:26 44:51 1:18:55 1:57:13 1:56:46 1449 8851 Jerry Okken Zwolle 1990 1822e 13:19 46:47 1:20:37 1:57:13 1:53:22 1450 7201 Arno Fransen Velp Gld 1977 1823e 13:09 46:35 1:20:42 1:57:14 1:56:10 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1451 8635 Sergio Weekers Zwolle 1979 1825e 12:54 44:55 1:17:50 1:57:15 1:54:06 1452 8108 Ferdi Moes Nijverdal 1982 1827e 12:14 43:02 1:15:36 1:57:15 1:54:53 1453 6485 Edwin Heetkamp Heino 1967 1828e 13:13 46:22 1:20:00 1:57:15 1:55:20 1454 8896 Thomas Aalbers Zwolle 1991 1829e 12:49 43:39 1:16:40 1:57:16 1:51:35 1455 8940 Raymond Klauwer Zwolle 1984 1830e 13:35 47:54 1:21:09 1:57:19 1:54:57 1456 8852 Rick Tuinman Zwolle 1991 1831e 13:19 46:46 1:20:36 1:57:22 1:53:31 1457 8576 Eric Boerkamp Twello 1961 1832e 13:18 47:01 1:21:04 1:57:25 1:54:27 1458 1710 Gerrit Glas MindFit 3 1965 1833e 13:40 48:01 1:22:06 1:57:26 1:56:53 1459 7099 Andre Dunnewind Dalfsen 1963 1836e 13:56 47:24 1:19:56 1:57:28 1:54:18 1460 7065 Hein Ossendrijver Wezep 1961 1837e 13:12 48:07 1:22:39 1:57:32 1:57:00 1461 8739 Bertus Kruidhof Rouveen 1981 1838e 13:22 47:09 1:21:22 1:57:34 1:56:00 1462 6286 Bas Koekoek Zwolle 1954 1839e 12:55 46:15 1:19:35 1:57:34 1:55:00 1463 1855 Peter Both PwC 1 1981 1840e 12:45 46:47 1:21:49 1:57:37 1:57:25 1464 8031 Elsy Cartagena Epe 1985 1841e 13:22 46:14 1:20:32 1:57:37 1:54:48 1465 7161 Age Faber Zwolle 1967 1842e 11:30 40:04 1:18:02 1:57:38 1:56:00 1466 8836 Steven Hiemstra Vollenhove 1981 1843e 13:24 46:17 1:19:48 1:57:38 1:54:08 1467 1680 Bart Neppelenbroek Van der Kamp B.V. 2 1968 1845e 13:27 48:10 1:23:02 1:57:39 1:57:25 1468 6253 Bram Baan Zwolle 1964 1846e 13:56 48:48 1:22:31 1:57:40 1:56:59 1469 8989 Johan Steenbergen Rouveen 1977 1849e 12:50 45:55 1:20:08 1:57:47 1:57:25 1470 8675 Edwin Lindeboom Rouveen 1969 1852e 13:21 46:14 1:20:06 1:57:49 1:54:23 1471 7165 Dirk de Jong Zwolle 1981 1853e 13:13 46:31 1:20:42 1:57:49 1:56:24 1472 7316 Leo Hilgenkamp Dalfsen 1967 1854e 13:16 47:32 1:21:37 1:57:50 1:55:53 1473 6598 Jan Wessels Wezep 1950 1855e 13:12 47:33 1:22:07 1:57:52 1:55:48 1474 6174 Jan Boon Dokkum 1967 1858e 13:35 47:48 1:21:34 1:57:54 1:54:19 1475 1662 Martin van Markensteijn VGZ Verzekeringen 1 1972 1859e 13:43 47:52 1:23:01 1:57:55 1:57:37 1476 6078 René Tollenaar Zwolle 1975 1860e 12:31 44:31 1:18:24 1:57:56 1:56:06 1477 8859 Rémon Jansen Emmeloord 1989 1861e 12:10 43:22 1:16:00 1:57:57 1:55:59 1478 8942 Robbert Schurink Velp Gld 1976 1862e 13:01 45:25 1:18:32 1:57:57 1:54:13 1479 1812 Jan-Paul Bakker Rabobank IJsseldelta 1970 1864e 13:33 47:42 1:22:39 1:57:58 1:57:21 1480 1687 Paul Borgman VR & GGD IJsselland 1959 1866e 12:54 46:14 1:21:13 1:58:00 1:57:31 1481 8275 Lysander Dekker Zwolle 1971 1867e 12:53 45:36 1:20:00 1:58:01 1:55:58 1482 1585 Peter Fijn Yacht bv 1 1975 1868e 13:30 48:10 1:20:32 1:58:03 1:55:10 1483 6501 Harold Bosman Hattem 1974 1869e 13:34 48:13 1:21:47 1:58:03 1:55:13 1484 6628 Dirk-Jan Slobbe Zutphen 1965 1871e 12:13 43:39 1:18:02 1:58:04 1:56:31 1485 7008 Henry Broekhaar Zwolle 1954 1872e 13:11 45:40 1:19:37 1:58:05 1:53:39 1486 6121 Sander Beijer Zwolle 1976 1875e 13:03 47:00 1:21:09 1:58:06 1:57:16 1487 8017 Jan Kers Zwolle 1969 1876e 13:40 47:33 1:21:13 1:58:06 1:55:30 1488 6937 Marcel van Waas Zwolle 1965 1877e 13:07 45:45 1:18:55 1:58:07 1:56:02 1489 6585 Onne van Loon Zwolle 1971 1879e 14:33 49:33 1:22:47 1:58:09 1:54:01 1490 1948 Mark van Emmen Oving 1 1881e 11:55 44:00 1:18:56 1:58:11 1:57:50 1491 6240 Jaap Makkinga Dalfsen 1962 1882e 13:02 45:16 1:19:21 1:58:12 1:55:34 1492 6642 Eddy Schakelaar Zwolle 1963 1883e 13:19 46:57 1:20:43 1:58:13 1:55:07 1493 7135 Herold Brinkman Ugchelen 1968 1884e 14:04 47:59 1:20:55 1:58:13 1:56:32 1494 8163 Leon Badart Zwolle 1984 1885e 13:05 46:27 1:20:38 1:58:14 1:56:48 1495 8749 Jildert Gaastra Zwolle 1978 1886e 13:53 46:27 1:19:13 1:58:14 1:54:19 1496 6566 Emiel Blanke Raalte 1963 1887e 13:40 47:23 1:21:16 1:58:16 1:54:49 1497 7061 Teake Eiling Emmeloord 1949 1889e 13:15 47:22 1:21:48 1:58:17 1:56:04 1498 6513 Frans van den Broek Bathmen 1957 1890e 13:01 45:57 1:19:21 1:58:18 1:54:49 1499 8445 Hans Kleijn Zwolle 1955 1891e 13:13 47:19 1:22:14 1:58:19 1:55:04 1500 1691 Wim Hageman VR & GGD IJsselland 1968 1893e 13:11 47:41 1:22:05 1:58:21 1:57:53 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1501 6578 Anne Wiersma Zwolle 1966 1896e 12:28 45:53 1:20:42 1:58:24 1:55:55 1502 6532 Gerard Busschers Wijhe 1954 1897e 13:18 47:28 1:21:56 1:58:26 1:57:05 1503 7294 Sten Mulders Arnhem 1981 1899e 14:13 48:49 1:21:44 1:58:30 1:53:31 1504 6269 Hilko van Vilsteren Zwolle 1972 1900e 13:26 46:27 1:19:41 1:58:30 1:53:47 1505 6545 Frans Wiering Zwolle 1970 1901e 13:09 46:01 1:19:17 1:58:30 1:55:42 1506 6797 Jorrit Visser Groningen 1983 1902e 13:45 47:28 1:20:32 1:58:30 1:54:23 1507 8509 Ronald Voort Almelo 1981 1903e 13:10 45:37 1:18:35 1:58:31 1:54:57 1508 8174 Marcel Brinkhof Raalte 1960 1905e 12:54 45:50 1:20:19 1:58:33 1:57:24 1509 6835 Edwin Bultman Kampen 1975 1906e 13:17 46:22 1:20:15 1:58:34 1:57:03 1510 6988 Dennis Veltman Zwolle 1981 1907e 13:31 46:39 1:20:08 1:58:34 1:54:38 1511 6195 Mark Duijtshoff Zwolle 1969 1909e 12:23 43:12 1:17:24 1:58:36 1:57:09 1512 6846 Michel Matteman Zwolle 1980 1911e 13:09 45:15 1:17:41 1:58:36 1:56:09 1513 6692 Marc Hiel Zwolle 1973 1913e 13:38 46:39 1:20:21 1:58:37 1:54:18 1514 7118 Paul Werter Hengelo Ov 1953 1914e 13:17 46:01 1:19:26 1:58:37 1:54:15 1515 8586 Henri van Spijker 's-Heerenbroek 1968 1915e 13:18 46:41 1:20:43 1:58:38 1:55:52 1516 7320 Eduard van Rooyen Nijverdal 1966 1917e 12:56 46:18 1:20:50 1:58:38 1:56:06 1517 7341 Patrick Groen Amsterdam 1971 1919e 13:17 47:20 1:21:59 1:58:39 1:57:14 1518 8846 Rob Bootsveld Heino 1972 1920e 13:51 47:24 1:21:16 1:58:40 1:54:57 1519 6241 Arjan Emmelkamp Zwolle 1978 1921e 13:07 45:07 1:18:17 1:58:40 1:56:36 1520 6966 Frank Nico Hogeweg Zwolle 1980 1922e 13:59 47:12 1:18:52 1:58:42 1:55:01 1521 1941 Robert Jan Bravenboer TGN Fritom 1 1972 1923e 13:33 47:27 1:22:13 1:58:43 1:58:01 1522 6390 Martin Blanke Heino 1958 1924e 13:53 47:48 1:21:20 1:58:43 1:55:00 1523 8311 Marco Beens Genemuiden 1971 1925e 13:08 46:19 1:20:11 1:58:44 1:55:11 1524 6866 Jaap Rebergen Zwolle 1984 1929e 13:19 46:50 1:20:14 1:58:44 1:55:55 1525 8444 Jan van de Wetering Genemuiden 1959 1930e 13:05 46:03 1:20:10 1:58:46 1:55:14 1526 8763 Bertjan Arnoldink Zwolle 1991 1931e 14:52 50:21 1:23:26 1:58:46 1:55:15 1527 8293 Marc van der Werf Hasselt 1969 1933e 13:15 48:16 1:23:08 1:58:47 1:56:29 1528 1741 Peter van Heerde Penta Rho 2 1965 1934e 13:06 47:29 1:23:00 1:58:48 1:58:25 1529 8089 Henk Sollie Apeldoorn 1985 1935e 13:28 45:36 1:18:06 1:58:49 1:53:17 1530 6341 Arnold Compagner Zwolle 1979 1936e 13:00 46:31 1:21:11 1:58:49 1:55:41 1531 1737 Chiel van Ree Penta Rho 1 1985 1937e 13:40 47:26 1:22:58 1:58:49 1:58:23 1532 7461 Wim Bergman Isala 1967 1938e 13:41 46:59 1:20:56 1:58:49 1:54:44 1533 8505 Robert van Dijk Zwolle 1972 1939e 14:01 48:37 1:21:37 1:58:49 1:55:15 1534 6891 Jos Koedijk Zwolle 1956 1941e 14:26 51:02 1:27:48 1:58:51 1:55:26 1535 7407 Gerben de Groot 4e Musketiers & Frie 1980 1943e 12:21 44:50 1:18:58 1:58:52 1:55:14 1536 6740 Ferdie Wolff Ommen 1951 1944e 14:11 48:22 1:23:39 1:58:54 1:56:04 1537 7384 Harm Renkema 4e Musketiers & Frie 1963 1945e 14:59 49:32 1:22:40 1:58:56 1:54:00 1538 7354 Hans van Berkum 4e Musketiers & Frie 1991 1946e 14:28 49:13 1:23:07 1:58:56 1:54:09 1539 8678 Johnny Eikenaar Zwolle 1969 1947e 13:54 46:46 1:20:16 1:58:57 1:54:31 1540 8700 Jos Okkerse Harderwijk 1986 1948e 13:33 48:05 1:21:28 1:58:57 1:54:45 1541 7103 Rene van Leussen Nieuwleusen 1982 1949e 12:54 45:31 1:19:34 1:59:00 1:56:32 1542 6616 Gerard van der Sluis IJsselmuiden 1965 1950e 13:02 46:20 1:20:39 1:59:01 1:56:45 1543 8972 Hennie Jansman Hellendoorn 1962 1952e 14:37 49:38 1:23:43 1:59:02 1:54:41 1544 6929 Jacob Kok Rouveen 1980 1953e 12:46 46:45 1:21:21 1:59:02 1:57:09 1545 8945 Henry van der Graaf 4e Musketiers & Frie 1967 1955e 12:51 47:08 1:21:35 1:59:05 1:56:26 1546 6413 Carel Diekerhof Kampen 1949 1956e 13:42 47:42 1:21:15 1:59:07 1:55:40 1547 8725 Pieter de Boer Utrecht 1985 1957e 12:08 44:42 1:19:54 1:59:10 1:58:29 1548 8263 Alex van Putten Zwolle 1989 1960e 13:09 44:50 1:21:13 1:59:13 1:57:13 1549 8748 Gerard Schrijver Raalte 1970 1961e 12:55 45:57 1:22:31 1:59:14 1:58:10 1550 8611 Roy van Munster Zwolle 1983 1962e 13:43 47:13 1:21:16 1:59:14 1:55:54 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1551 8968 Paul Eleveld Hattem 1973 1963e 13:51 47:46 1:20:45 1:59:15 1:55:04 1552 7094 Albert van der Kolk Zwolle 1954 1964e 13:52 47:44 1:21:33 1:59:16 1:55:52 1553 7368 Pieter Doornbos 4e Musketiers & Frie 1969 1965e 13:23 46:56 1:21:04 1:59:19 1:54:44 1554 6289 Peter Kramer Urk 1968 1966e 12:42 45:43 1:20:27 1:59:20 1:58:36 1555 1593 Renzo van de Vegte Ernst & Young Accoun 1974 1967e 12:13 44:20 1:20:04 1:59:20 1:58:57 1556 8840 Martin Blanke Zwolle 1965 1968e 13:16 47:38 1:22:26 1:59:22 1:56:17 1557 8042 Vincent Pollemans Oldenzaal 1979 1969e 13:26 47:05 1:20:50 1:59:22 1:56:10 1558 7365 Frank Kodden 4e Musketiers & Frie 1968 1970e 13:04 46:44 1:21:09 1:59:23 1:56:46 1559 6063 Jeroen Waanders Zwolle 1977 1971e 13:46 48:57 1:24:29 1:59:23 1:58:19 1560 6425 Erik Mentink Zwolle 1958 1972e 13:37 47:35 1:21:20 1:59:24 1:55:55 1561 8068 Arthur Geven Nijmegen 1959 1974e 13:38 46:51 1:20:47 1:59:25 1:55:51 1562 7148 Jos Arends Bedum 1958 1975e 13:08 46:15 1:20:07 1:59:26 1:55:37 1563 8910 Herman Landman Zwolle 1971 1979e 12:56 46:24 1:20:50 1:59:30 1:57:29 1564 7143 Van de Leur Arnhem 1957 1980e 13:02 45:24 1:18:56 1:59:31 1:54:03 1565 8616 Henk van der Haar Genemuiden 1955 1981e 13:09 45:55 1:19:46 1:59:32 1:57:24 1566 8987 Arnout de Bruijn Ommen 1994 1982e 14:02 47:55 1:21:05 1:59:32 1:55:38 1567 6529 Mark Molhoek Hasselt 1970 1983e 13:22 47:34 1:21:36 1:59:32 1:56:36 1568 1898 Carlos Garcia Wavin International 1965 1984e 15:13 54:06 1:28:21 1:59:32 1:59:13 1569 920 Henry van Unen Elburg 1969 1985e 13:20 47:07 1:21:40 1:59:32 1:56:02 1570 547 Gerrit Doornenbal Zwolle 1969 1986e 12:46 46:17 1:21:33 1:59:33 1:56:21 1571 8397 Richard van Gelder Zwolle 1968 1987e 13:20 45:52 1:18:57 1:59:33 1:57:06 1572 8966 Felix Sangers Slagharen 1969 1988e 13:00 45:48 1:19:46 1:59:33 1:58:19 1573 6178 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 1989e 13:51 49:24 1:24:16 1:59:33 1:58:11 1574 1672 Fabian van de Raadt IJssel Technologie B 1984 1990e 13:35 46:45 1:20:51 1:59:34 1:59:07 1575 6949 Kars Hoekman Dedemsvaart 1967 1992e 13:33 47:21 1:20:31 1:59:35 1:55:08 1576 6946 Gerard Masman Lemelerveld 1961 1993e 13:42 48:14 1:22:27 1:59:35 1:57:12 1577 6621 Gert de Bruin Nunspeet 1975 1995e 14:12 47:38 1:21:35 1:59:37 1:54:45 1578 8704 Lars Offringa Hardenberg 1979 1996e 13:29 47:26 1:22:32 1:59:39 1:57:08 1579 6285 Metin Günes Zwolle 1970 1999e 13:06 47:56 1:23:05 1:59:42 1:58:12 1580 8682 Johan Kamphuis Elburg 1968 2000e 13:02 46:36 1:20:57 1:59:42 1:56:54 1581 9046 Walter Buijs Zwolle 1963 2001e 13:44 47:29 1:21:31 1:59:42 1:56:17 1582 6133 Tonny Jansen Deventer 1956 2002e 13:20 46:40 1:21:07 1:59:43 1:56:17 1583 7364 Vlieger Diesmer 4e Musketiers & Frie 1969 2004e 13:32 48:11 1:22:44 1:59:43 1:57:10 1584 9037 Eddy Spaansen 2006e 12:48 46:30 1:21:13 1:59:45 1:58:16 1585 6435 Alfred Steenbergen Staphorst 1976 2007e 12:49 47:37 1:23:44 1:59:45 1:59:23 1586 6062 Wouter Bos Zwolle 1981 2008e 13:30 47:36 1:21:44 1:59:45 1:57:50 1587 8548 Jordy Hendriks Zwolle 1988 2009e 13:14 45:25 1:18:23 1:59:45 1:57:33 1588 7097 Dick Rijers Zwolle 1957 2013e 13:29 47:35 1:21:44 1:59:46 1:57:50 1589 6877 Gert Visser Zwolle 1969 2015e 13:21 47:11 1:21:52 1:59:47 1:56:41 1590 1852 Rudi Selhorst PwC 1 1976 2017e 13:03 46:06 1:20:00 1:59:48 1:54:29 1591 7247 Rudi Selhorst Zwolle 1976 2018e 13:03 46:07 1:19:59 1:59:48 1:54:29 1592 6723 Wouter Nijhof Utrecht 1986 2020e 13:02 46:31 1:21:09 1:59:51 1:58:11 1593 6188 Kees Karreman Dalfsen 1959 2022e 13:26 46:41 1:20:49 1:59:52 1:56:05 1594 8711 Robbert Russel Amsterdam 1989 2023e 14:21 49:44 1:23:56 1:59:52 1:56:28 1595 7100 Jan Paul Rop Zwolle 1967 2025e 13:59 48:31 1:23:19 1:59:55 1:58:01 1596 8555 Martijn Gerritsen Lettele 1989 2026e 14:09 49:41 1:24:28 1:59:55 1:56:32 1597 6176 Karsten Dijkstra Warmlope Zwolle 1978 2027e 13:09 46:28 1:21:18 1:59:56 1:56:59 1598 7066 Daan Gilbert Zwolle 1980 2028e 14:22 49:05 1:22:13 1:59:58 1:56:15 1599 8063 Hendry Eilander Wapenveld 1983 2031e 13:28 47:31 1:22:46 2:00:00 1:58:37 1600 6267 Paul Bink Dalfsen 1972 2032e 14:14 47:56 1:22:13 2:00:00 1:54:59 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1601 553 Ronald Bosscher Zwolle 1982 2034e 13:27 47:05 1:21:46 2:00:02 1:57:53 1602 8187 Jan van der Weerd Steenwijk 1961 2036e 13:12 46:10 1:20:50 2:00:05 1:56:42 1603 1577 Richard Klunder Sligro Food Group 2 1978 2037e 12:36 44:14 1:18:15 2:00:06 1:59:25 1604 6883 Jan Tonkens Biddinghuizen 1967 2039e 13:16 48:03 1:23:43 2:00:08 1:58:21 1605 6805 Cees Bouma Biddinghuizen 1968 2040e 13:17 48:03 1:23:43 2:00:08 1:58:22 1606 8161 Remco Jacobs Zwolle 1963 2042e 12:50 45:37 1:19:23 2:00:10 1:58:21 1607 6719 Jaap Bekker Houten 1974 2044e 12:48 45:26 1:18:58 2:00:12 1:57:22 1608 8738 Peter Renkema Leeuwarden 1988 2045e 13:51 47:48 1:20:47 2:00:13 1:58:18 1609 6172 Koen Ramaker Bathmen 1963 2046e 14:51 49:39 1:24:41 2:00:14 1:59:32 1610 6977 Paul Schraa Zwolle 1965 2047e 13:53 47:51 1:22:14 2:00:15 1:55:49 1611 6839 Robin Smit Hoofddorp 1966 2048e 13:33 47:49 1:21:42 2:00:15 1:54:44 1612 7253 Mischa Jonker Eindhoven 1980 2049e 13:30 48:04 1:22:33 2:00:17 1:56:35 1613 8378 Ruud Eggen Bladel 1964 2050e 14:06 49:29 1:22:41 2:00:17 1:56:02 1614 8897 Bart Tielbeek Raalte 1986 2051e 14:10 48:51 1:22:37 2:00:18 1:55:21 1615 6731 Gerard Klunder Zwolle 1954 2052e 13:21 47:37 1:22:37 2:00:19 1:58:55 1616 6930 Fetze Stellema Zwolle 1958 2054e 13:41 47:46 1:21:36 2:00:20 1:55:55 1617 6764 Stefan Roskam Driel 1984 2055e 13:36 46:32 1:19:19 2:00:20 1:57:24 1618 7286 Wouter van der Kolk Zwolle 1980 2056e 13:47 48:55 1:22:20 2:00:20 1:55:30 1619 8296 Eibe Karssenberg Heino 1969 2057e 13:45 47:53 1:21:50 2:00:21 1:56:06 1620 8860 Gerard Testerink Apeldoorn 1972 2059e 14:32 49:05 1:23:59 2:00:22 1:56:21 1621 8126 Wim Sollie Wilsum 1962 2060e 13:30 47:08 1:20:25 2:00:23 1:54:52 1622 1706 Marko Hazelhekke MindFit 2 1987 2061e 12:13 45:19 1:21:07 2:00:24 2:00:02 1623 8625 Johan Schutte Hardenberg 1955 2062e 16:58 1:02:45 2:00:24 1:55:19 1624 7154 Floris van Weringh Zwolle 1977 2066e 12:26 44:02 1:18:07 2:00:27 1:58:49 1625 7109 Jan Hulleman Heerde 1965 2068e 13:06 47:06 1:22:26 2:00:28 1:58:42 1626 7397 Bram Wijma 4e Musketiers & Frie 1996 2070e 13:35 48:23 1:23:27 2:00:30 1:56:54 1627 6400 Michael Agteres Kampen 1980 2072e 12:36 44:23 1:18:03 2:00:30 1:57:52 1628 7412 Jarno Kruit 4e Musketiers & Frie 1991 2073e 13:36 48:23 1:23:28 2:00:30 1:56:55 1629 1835 Erik Stolwerk Heras Zwolle 1 1960 2074e 13:50 48:31 1:24:47 2:00:31 1:59:49 1630 8527 Sander Alferink Marienheem 1988 2075e 14:22 50:20 1:25:21 2:00:31 1:56:50 1631 7180 Tim Evers Arnhem 1995 2077e 13:13 46:37 1:21:27 2:00:32 1:58:36 1632 8060 Michel Wiersma Zwolle 1969 2082e 13:36 47:40 1:21:23 2:00:37 1:56:10 1633 8571 Arnoud Luiten Zwolle 1970 2083e 13:47 46:55 1:20:36 2:00:38 1:56:44 1634 1920 Han Schutte Craft Benelux 1 1963 2084e 13:58 48:59 1:24:25 2:00:40 2:00:27 1635 8871 Stephan Wevers Hengelo Ov 1964 2086e 14:14 49:13 1:22:56 2:00:40 1:57:09 1636 7440 Eric Lassche Wijzonol Bouwverven 1962 2087e 12:51 46:51 1:22:40 2:00:40 1:59:26 1637 8227 Anton Cnossen Zwolle 1977 2089e 13:05 47:33 1:22:17 2:00:42 1:59:45 1638 8231 Amir Moeni Zwolle 1979 2091e 13:05 45:53 1:19:51 2:00:43 1:58:10 1639 6467 Helko van Leusen Zwolle 1966 2092e 14:19 47:54 1:21:47 2:00:43 1:55:25 1640 6356 Freddy Mulder(Warmloper) Zwolle 1973 2093e 13:24 47:30 1:23:02 2:00:45 1:58:51 1641 8934 Rob Overesch Raalte 1988 2094e 14:08 49:54 1:24:48 2:00:46 1:57:00 1642 8107 Silas Boxum (Warmlopers) Zwolle 1983 2096e 13:24 47:27 1:22:09 2:00:47 1:59:20 1643 7106 Bengt Liberg Zwolle 1964 2097e 13:43 47:53 1:22:22 2:00:47 1:57:46 1644 8117 Matthijs Bremmer Zwolle 1985 2098e 13:13 45:56 1:18:57 2:00:49 1:58:36 1645 8804 Jeroen Hesselink Vriezenveen 1981 2101e 14:14 49:23 1:24:06 2:00:59 1:57:36 1646 6458 Kenny Smits Zwolle 1969 2102e 13:30 47:01 1:20:39 2:00:59 1:57:50 1647 8408 Erik de Roo Nieuwleusen 1985 2103e 13:59 48:04 1:22:45 2:01:00 1:59:11 1648 8869 Peter Oostewechel Enschede 1991 2104e 14:15 48:39 1:22:18 2:01:00 1:57:03 1649 1725 Pieter Roelofs Enexis 3 1972 2105e 13:07 47:23 1:22:46 2:01:01 2:00:27 1650 6913 Gerben Zweers Zwolle 1971 2107e 14:06 49:41 1:24:18 2:01:02 1:57:10 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1651 1897 Sjourd Wijdeveld Wavin International 1973 2108e 12:13 46:08 1:22:06 2:01:03 2:00:47 1652 1960 Willem Boverhof Zwolle 1975 2110e 12:40 45:40 1:21:34 2:01:04 2:00:29 1653 7238 Geert Woltjer Spier 1961 2111e 13:38 48:39 1:23:59 2:01:05 1:59:28 1654 6144 Sietse Aartsma Warmlopers Zwolle 1965 2112e 13:13 46:43 1:21:13 2:01:06 2:00:02 1655 8792 Michel Coenders Utrecht 1985 2113e 13:57 49:08 1:24:38 2:01:07 1:58:27 1656 6665 Jeroen Kok Zwolle 1981 2114e 14:56 50:17 1:25:08 2:01:07 1:59:56 1657 6817 Gerard Molenaar Marknesse 1958 2115e 13:42 48:01 1:22:18 2:01:07 1:56:11 1658 6743 Rene Prins Zwolle 1972 2117e 13:32 47:26 1:21:55 2:01:08 1:56:02 1659 6859 Jac de Boer Zwolle 1969 2119e 14:02 49:02 1:23:36 2:01:09 1:58:33 1660 8962 Niels Nieland Zwolle 1994 2122e 13:17 47:22 1:22:17 2:01:12 1:58:28 1661 1195 Jeroen Lourens Hattem 1974 2124e 13:14 47:20 1:22:13 2:01:14 1:58:27 1662 7092 Jurian Molenaar Urk 1990 2125e 13:54 48:56 1:23:36 2:01:14 1:57:35 1663 8843 Ralph Hamminga Kampen 1966 2126e 13:46 48:35 1:24:11 2:01:16 1:58:30 1664 7049 Eef Nijhoff Dalmsholte 1956 2128e 13:42 48:15 1:23:50 2:01:18 1:58:55 1665 1850 Arjen Vels Jongejan Wisseborn G 1964 2129e 13:43 49:10 1:24:56 2:01:20 2:01:05 1666 6558 Alex Klein Zwolle 1968 2130e 13:10 48:08 1:23:55 2:01:21 2:00:30 1667 6337 Brinkman Martin Zwolle 1980 2131e 11:34 40:06 1:09:47 2:01:21 2:00:07 1668 7352 Cor van Dijken 4e Musketiers & Frie 1983 2135e 13:24 46:05 1:19:50 2:01:26 1:56:43 1669 1718 Hendrik Donker Enexis 2 1968 2137e 13:06 47:22 1:22:28 2:01:27 2:01:05 1670 6423 Adry Huybrechts Zwolle 1973 2139e 13:46 48:28 1:23:52 2:01:28 2:00:01 1671 6318 JanJaap Staal Zwolle 1968 2140e 13:23 47:28 1:21:49 2:01:28 1:57:47 1672 8841 Alexander Lugtmeijer Steenwijk 1986 2141e 13:38 46:59 1:23:35 2:01:28 1:58:19 1673 6181 Joop Jongsma Zwolle 1964 2142e 13:23 47:29 1:21:49 2:01:28 1:57:47 1674 1616 Pierre Blommers Isala 2 1961 2143e 14:02 48:59 1:23:45 2:01:30 1:58:07 1675 6349 Frank Veldman Zwolle 1968 2145e 13:14 47:29 1:22:36 2:01:32 1:58:22 1676 6924 Erik-Jan Berends Zwolle 1965 2147e 13:59 49:06 1:23:59 2:01:34 1:58:09 1677 1923 Edwin Linderhof Craft Benelux 1 1963 2149e 14:17 50:25 1:26:02 2:01:38 2:01:25 1678 7293 Johan Wiersma Zwolle 1980 2150e 13:44 47:09 1:21:58 2:01:38 1:58:24 1679 1740 Martin Lanenga Penta Rho 2 1961 2152e 13:56 48:58 1:25:05 2:01:39 2:01:16 1680 7489 Willem Boukes run2day zwolle 1983 2153e 14:04 50:14 1:25:46 2:01:39 1:59:32 1681 6849 Edward Samsom Zwolle 1987 2155e 13:52 49:00 1:24:58 2:01:42 1:58:33 1682 9045 Ruud Schreur Zwolle 1978 2157e 14:07 49:34 1:24:02 2:01:43 1:58:21 1683 8220 Allard Stoute Zwolle 1973 2158e 13:56 48:20 1:21:47 2:01:44 1:57:47 1684 8649 Edwin Schrijver Raalte 1974 2160e 13:57 48:39 1:23:37 2:01:44 1:57:26 1685 6726 Henk Klink Zwolle 1956 2161e 13:36 48:08 1:23:30 2:01:47 1:59:15 1686 8985 Rudie Marsman Raalte 1967 2164e 13:59 49:14 1:23:57 2:01:51 1:57:59 1687 7030 Gozewijn Wink Tilburg 1975 2165e 13:44 47:07 1:21:55 2:01:51 1:58:38 1688 8391 Bastiaan Koning Assen 1989 2166e 14:18 49:42 1:24:40 2:01:52 1:58:16 1689 7434 Evert Stijf Wijzonol Bouwverven 1960 2169e 13:37 48:06 1:23:41 2:01:54 1:59:27 1690 6177 Henk van Roemburg Dronten 1943 2171e 15:03 49:34 1:23:24 2:01:55 1:57:00 1691 1949 Britt Demi Kiekebosch Penta Rho 1 1995 2173e 14:43 51:37 1:29:02 2:01:56 2:01:32 1692 6871 Walter Rijnbout Zwolle 1983 2174e 14:17 48:17 1:21:56 2:01:56 1:56:36 1693 6053 Wim Slagter Zwolle 1970 2175e 13:38 48:44 1:24:54 2:01:56 1:59:06 1694 8605 Jaap Verschuren Almelo 1982 2176e 12:48 45:23 1:18:47 2:01:58 1:59:12 1695 8053 Dick van Rhee Nijkerk Gld 1973 2178e 13:41 48:25 1:23:08 2:01:58 1:57:54 1696 310 Guy Slikker Zwolle 1974 2179e 13:24 47:31 1:22:44 2:01:59 2:00:05 1697 7083 Jan Mulder Zwolle 1950 2180e 13:51 48:06 1:22:48 2:01:59 1:57:46 1698 1674 André Ekkelenkamp Van der Kamp B.V. 1 1965 2181e 12:55 47:05 1:22:07 2:02:02 1:58:05 1699 7402 Marcel Wierstra 4e Musketiers & Frie 1969 2182e 13:23 46:37 1:20:56 2:02:03 1:57:27 1700 6129 Gert Niemeijer Heerde 1962 2184e 14:06 49:33 1:23:57 2:02:07 1:57:43 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1701 7358 Robert jan van Holland 4e Musketiers & Frie 1975 2185e 14:41 49:54 1:24:00 2:02:08 1:57:06 1702 8380 Iwan Philipsen Zwolle 1966 2188e 12:55 46:08 1:20:55 2:02:12 1:59:00 1703 8222 Marc Bomhof Heino 1982 2190e 14:10 49:54 1:24:48 2:02:14 1:58:28 1704 7054 Bert van der Waal Deventer 1958 2192e 14:10 49:13 1:23:19 2:02:16 1:57:27 1705 6757 Henk van der Voort Elburg 1972 2193e 14:01 48:03 1:22:44 2:02:16 1:57:39 1706 7416 Evert jan van der Kamp 4e Musketiers & Frie 1959 2194e 12:20 44:54 1:20:44 2:02:17 1:59:43 1707 6587 Ewout Koning Meppel 1985 2195e 14:19 49:42 1:24:41 2:02:17 1:58:42 1708 6640 Henk Loonstra Zwolle 1968 2198e 14:10 49:18 1:24:43 2:02:20 1:58:31 1709 8791 Ruben Klok Zwolle 1986 2201e 13:56 49:08 1:24:38 2:02:23 1:59:42 1710 7007 Stefan Renkema Dronten 1992 2202e 13:51 47:48 1:20:48 2:02:23 2:00:28 1711 1539 Raymond Vredenburg Zwolle 1951 2203e 14:46 50:34 1:25:23 2:02:25 1:57:06 1712 7445 Mark Bruijnes Isala 1986 2204e 13:07 46:39 1:21:21 2:02:26 2:00:19 1713 8883 Henk Bremer Emmeloord 1952 2205e 13:52 48:56 1:24:24 2:02:26 1:59:40 1714 6569 Domien Casteel Zwolle 1974 2207e 12:55 45:34 1:18:37 2:02:28 2:01:30 1715 8456 Menno Dräger Zwolle 1982 2209e 14:07 49:21 1:24:19 2:02:28 1:58:48 1716 8425 Yan Kei Lo Zwolle 1991 2210e 13:57 48:51 1:23:56 2:02:28 1:58:51 1717 9044 Jan ter Burg Zwolle 1950 2212e 13:57 48:51 1:23:37 2:02:29 1:59:04 1718 7522 Bert Duijm AbbVie Logistics BV 1974 2214e 13:02 46:06 1:21:32 2:02:29 2:00:04 1719 8441 Waldemar Wessels Zwolle 1993 2215e 13:57 48:51 1:23:57 2:02:30 1:58:52 1720 6156 Wim Beijer Zwolle 1946 2216e 13:20 48:52 1:24:53 2:02:30 2:01:43 1721 6323 Peter Pelt Dronten 1948 2217e 15:05 49:52 1:24:14 2:02:30 1:57:35 1722 7328 Alfons Kruiper Heeten 1956 2218e 13:39 48:52 1:25:02 2:02:31 2:00:26 1723 7230 Henk Gorter Heerenveen 1973 2219e 14:12 49:34 1:24:13 2:02:31 1:59:10 1724 6278 Nick Rotman Zwolle 1975 2221e 14:00 48:48 1:23:55 2:02:33 1:58:43 1725 6059 Eddy de Wit Zwolle 1971 2222e 14:04 49:24 1:25:40 2:02:33 1:59:53 1726 8309 Ivo Eikenaar Emmeloord 1978 2224e 13:51 48:34 1:23:05 2:02:35 1:58:16 1727 6634 Michel Fakkert Zwolle 1970 2227e 13:35 48:03 1:23:19 2:02:35 1:59:32 1728 6976 Dennis Dunnewind Ommen 1980 2228e 12:33 45:31 1:21:52 2:02:38 2:01:38 1729 8376 Albert Post Urk 1983 2232e 14:02 49:14 1:24:20 2:02:41 1:57:37 1730 8007 Michiel Tensen Emmeloord 1984 2235e 14:24 49:55 1:24:59 2:02:43 1:57:58 1731 8608 Sandy Schinkel Zwolle 1974 2237e 14:10 49:25 1:24:48 2:02:44 1:59:11 1732 6412 Bert Reuvecamp Zwolle 1961 2238e 13:54 2:02:46 1:58:22 1733 1717 Patrick Holterman Enexis 2 1974 2239e 13:15 49:38 1:25:35 2:02:46 2:02:25 1734 7377 Mark Huisman 4e Musketiers & Frie 1991 2240e 12:49 44:01 1:17:28 2:02:47 2:00:10 1735 8098 Klaas Buskes Hasselt 1964 2241e 14:25 49:33 1:23:39 2:02:47 1:58:01 1736 6844 Jan Hornstra Zwolle 1964 2242e 13:47 47:42 1:21:43 2:02:48 1:58:16 1737 7070 Maurits Vizzini Zwolle 1970 2243e 13:21 47:19 1:21:48 2:02:48 2:00:33 1738 6828 Gerwin Schuurman Zwolle 1972 2244e 14:15 48:58 1:23:46 2:02:49 1:57:52 1739 6092 Marco Bruintjes Zwolle 1972 2245e 14:16 49:36 1:24:03 2:02:49 1:58:07 1740 6880 Bert van Roekel Zwolle 1964 2246e 13:40 47:45 1:23:17 2:02:50 1:59:28 1741 6167 Hans Beusen (Warmlopers) Zwolle 1960 2248e 13:40 48:41 1:23:56 2:02:50 1:57:40 1742 8370 Jan Bokxem Balkbrug 1958 2250e 13:33 47:18 1:21:35 2:02:53 1:57:56 1743 8014 Roelof Sloothaak Zwolle 1980 2254e 13:54 47:46 1:22:58 2:02:57 1:59:59 1744 6398 Carlo Spijk Zwolle 1971 2255e 13:46 47:41 1:22:19 2:02:57 1:58:05 1745 6387 Ron Bouwman Apeldoorn 1963 2256e 13:50 49:40 1:25:33 2:02:57 2:00:24 1746 8990 Harm Stegeman Rouveen 1961 2258e 13:16 47:06 1:22:20 2:02:58 1:59:43 1747 8741 Peter Prummel Emmeloord 1961 2259e 13:25 47:24 1:23:03 2:03:00 2:00:46 1748 7497 Rik Dokter Regardz Nieuwe Buite 1995 2260e 11:39 42:58 1:20:02 2:03:01 1:58:48 1749 7276 Tijn van Wegen Rijswijk Zh 1978 2261e 14:11 50:02 1:25:25 2:03:01 1:59:16 1750 8685 Hans Bremer Zwolle 1965 2263e 14:21 50:08 1:25:34 2:03:03 1:59:33 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 36 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1751 7102 Henk Reuvekamp Heino 1948 2264e 13:55 49:03 1:24:20 2:03:04 1:59:34 1752 8028 Herbert-Jan Kuijers Staphorst 1989 2265e 14:31 49:31 1:23:55 2:03:04 1:58:31 1753 7046 Arjan Hehenkamp Heino 1968 2266e 13:35 47:31 1:21:48 2:03:04 1:59:36 1754 8148 Jacob Troost Staphorst 1957 2270e 13:30 46:59 1:21:59 2:03:07 2:01:51 1755 505 Peter Post Olst 1962 2271e 13:33 48:44 1:24:25 2:03:07 2:00:49 1756 8180 Jacob Talen Hoogeveen 1968 2272e 13:48 48:23 1:22:50 2:03:07 1:57:32 1757 8247 Jeroen Berenst Zwolle 1975 2274e 14:12 48:42 1:23:34 2:03:08 1:58:43 1758 8644 Siert Meijer Zwolle 1976 2278e 13:45 47:54 1:22:23 2:03:09 1:59:18 1759 8975 Wilfred Horst Kampen 1975 2280e 13:38 47:14 1:21:43 2:03:09 1:59:02 1760 6581 Arjan van Lubek Hoogeveen 1975 2281e 13:49 48:18 1:23:26 2:03:10 1:58:39 1761 8699 Jeroen van der Stouwe Zwolle 1987 2282e 14:39 49:54 1:24:00 2:03:11 1:58:10 1762 8064 Rik Evenboer Zwolle 1985 2284e 11:58 42:35 1:16:47 2:03:13 2:01:23 1763 1642 Fatih Ligtvoet Call2 1 1991 2285e 13:18 47:21 1:21:58 2:03:15 2:02:58 1764 7315 Peter van Polen Zwolle 1967 2288e 14:14 49:16 1:24:15 2:03:16 1:57:55 1765 8369 Jan Leusink Zwartsluis 1965 2289e 13:41 47:44 1:22:32 2:03:16 1:58:16 1766 7262 Peter Hidma Deventer 1950 2291e 14:12 49:16 1:23:34 2:03:17 1:58:30 1767 1891 Arjan Wierda Wavin Benelux 1969 2292e 13:21 47:54 1:24:05 2:03:19 2:02:41 1768 8767 Marc Kalkdijk Rutten 1971 2293e 13:38 47:55 1:23:07 2:03:19 2:00:13 1769 6761 Alex Hulleman Zwolle 1969 2294e 13:53 47:43 1:22:23 2:03:20 1:58:40 1770 8082 Jan Jakop ter Bruggen Zwolle 1965 2295e 13:42 49:04 1:24:17 2:03:21 1:58:19 1771 8507 Johan Boersma Zwolle 1970 2296e 13:31 48:46 1:25:15 2:03:21 2:00:29 1772 1528 Marcel Pekel 2298e 14:18 49:53 1:26:54 2:03:24 2:03:05 1773 1709 Allart Maijers MindFit 3 1965 2299e 13:22 48:43 1:25:02 2:03:25 2:03:10 1774 6445 Henk Compagner Rouveen 1978 2300e 14:07 49:48 1:25:26 2:03:25 2:02:09 1775 8468 Marcel Dinkelberg Zwolle 1963 2301e 14:14 50:11 1:25:50 2:03:27 2:00:35 1776 1590 Bas vd Doelen BMA ergonomics BV 1 1966 2305e 12:44 48:28 1:24:15 2:03:30 2:03:19 1777 6215 Jan Scherpenisse Biddinghuizen 1961 2307e 13:18 46:58 1:22:42 2:03:31 2:01:47 1778 8592 Herman Weelink Zwolle 1978 2309e 12:49 45:54 1:20:48 2:03:33 2:01:34 1779 8005 Jan Broekroelofs Brucht 1969 2311e 13:18 48:04 1:23:14 2:03:33 2:00:50 1780 8004 Cees Boxum Zwolle 1977 2312e 14:13 49:37 1:24:28 2:03:34 1:58:50 1781 6722 Richard van der Wal Zwolle 1967 2313e 14:18 49:44 1:25:08 2:03:37 1:59:07 1782 1729 Hans Kers Enexis 4 1956 2315e 14:02 50:12 1:26:16 2:03:39 2:02:58 1783 6403 Paul Robert Borg Zwolle 1953 2316e 13:56 49:07 1:24:54 2:03:39 2:01:34 1784 6571 Joost Koudijs Zwolle 1971 2317e 14:09 49:24 1:24:41 2:03:39 1:58:08 1785 6629 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 2319e 14:01 48:52 1:23:27 2:03:43 1:59:23 1786 8628 Joost te Wierik Raalte 1982 2321e 13:35 48:13 1:23:56 2:03:45 1:58:59 1787 8742 Rene van der Louw Vleuten 1967 2322e 13:30 48:06 1:23:24 2:03:46 1:59:47 1788 8299 Wilko Pierik Hengelo Ov 1980 2323e 14:25 50:35 1:26:25 2:03:47 2:00:30 1789 C311 Arnoud Moed Enexis 8 1976 2324e 14:01 49:44 1:25:28 2:03:48 2:03:27 1790 6599 Rob Bertholee Nunspeet 1955 2325e 14:03 49:10 1:24:28 2:03:49 2:01:00 1791 6878 Sander Stiekema Zwolle 1975 2326e 13:58 49:07 1:24:11 2:03:49 1:58:43 1792 8914 Ronald Bouterse Nieuw-Vennep 1985 2327e 14:19 49:39 1:23:49 2:03:49 1:59:32 1793 8390 Peter Zoombelt Wezep 1962 2328e 14:00 49:47 1:25:05 2:03:51 1:59:41 1794 8324 Ron Wiersema Zwolle 1965 2329e 13:59 49:09 1:25:09 2:03:52 2:01:07 1795 7034 Ernesto Fraser Amersfoort 1979 2331e 13:40 48:15 1:23:22 2:03:52 1:59:29 1796 6604 Reinhardt de Jager Elburg 1971 2332e 13:39 48:07 1:23:39 2:03:53 1:59:16 1797 7226 Marco Reuvers Zwolle 1970 2333e 14:25 49:46 1:24:43 2:03:53 1:58:49 1798 6748 Simon van Huffelen Apeldoorn 1982 2334e 15:13 51:19 1:25:38 2:03:54 1:59:05 1799 6597 Fred Hekkenberg Zwolle 1955 2335e 14:11 49:53 1:24:11 2:03:54 2:01:02 1800 1900 Ali Bidi Wavin International 1965 2336e 14:13 50:45 1:27:41 2:03:55 2:03:38 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 37 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1801 6419 Adrie Duiveman Zwolle 1968 2338e 13:40 48:06 1:24:01 2:03:56 2:00:46 1802 8335 Joop Weenink Enschede 1968 2339e 14:25 50:16 1:25:39 2:03:56 1:59:22 1803 8145 Bennie Janssen Assen 1981 2340e 13:14 46:59 1:21:52 2:03:58 1:59:06 1804 6950 Bokke Haanstra Swifterbant 1949 2342e 14:16 49:53 1:25:25 2:03:59 2:00:14 1805 6875 Vincent Wensink Zwolle 1983 2344e 14:09 49:29 1:24:22 2:04:01 1:59:30 1806 7044 Dennis Stroop Emmeloord 1971 2346e 14:13 50:51 1:26:49 2:04:04 2:01:04 1807 7296 Marco de Vries Emmeloord 1976 2348e 14:12 50:51 1:26:47 2:04:05 2:01:04 1808 6998 Wim J van den Noort Dalfsen 1949 2349e 13:48 49:20 1:26:03 2:04:07 2:02:17 1809 8552 Evert Guijt IJsselstein Ut 1979 2350e 14:14 50:37 1:26:59 2:04:08 2:02:09 1810 7462 Gertjan Bergman Isala 1968 2351e 13:41 47:00 1:23:08 2:04:08 2:00:03 1811 8879 Michel van Lambalgen Apeldoorn 1975 2352e 14:32 49:07 1:24:02 2:04:09 2:00:08 1812 8501 Jordi Koning Zwolle 1981 2353e 13:18 47:58 1:24:14 2:04:10 2:01:56 1813 7113 Marco Talamini Zwolle 1953 2355e 14:10 49:35 1:24:53 2:04:14 1:59:54 1814 8450 Rinke van der Meer Zwolle 1978 2356e 14:52 51:08 1:26:46 2:04:14 2:02:55 1815 8588 Eelco Mulder Zwolle 1976 2357e 14:51 51:08 1:26:48 2:04:15 2:02:55 1816 1798 Albert Breman Rabobank IJsseldelta 1957 2358e 13:34 47:42 1:22:40 2:04:15 2:03:39 1817 7307 Alain van der Heiden Zwijndrecht 1970 2362e 13:50 48:36 1:23:42 2:04:16 1:59:40 1818 8269 Siebren Groen Zwolle 1983 2363e 13:42 47:13 1:21:16 2:04:18 2:00:58 1819 8171 Henri Veldkamp Wezep 1956 2364e 13:33 47:51 1:23:46 2:04:18 2:03:15 1820 6925 Hans Veenema Zwolle 1949 2367e 13:44 48:24 1:23:25 2:04:20 1:59:25 1821 6729 Ton Bouwmeester Bleiswijk 1959 2368e 13:58 49:17 1:25:05 2:04:20 2:01:53 1822 6362 Jan Holthuis Zwolle 1946 2369e 13:53 47:46 1:22:20 2:04:21 1:59:56 1823 7398 Jeroen Huls 4e Musketiers & Frie 1980 2370e 13:43 47:22 1:22:11 2:04:22 1:59:43 1824 8912 Gerrit Snellink Raalte 1958 2372e 14:37 50:19 1:24:47 2:04:23 1:58:50 1825 8683 Marco Schuurman Hattem 1974 2373e 13:31 47:54 1:22:48 2:04:23 2:01:36 1826 6305 Jan van der Wal Zwolle 1980 2376e 13:51 48:25 1:23:26 2:04:25 2:00:16 1827 7162 Sytze Beuving Hoogeveen 1966 2377e 14:21 50:10 1:25:54 2:04:25 1:59:56 1828 7313 Tom Dokter Zwolle 1988 2379e 12:37 45:26 1:18:27 2:04:30 2:01:53 1829 8354 Klaas ter Veen Zwolle 1955 2381e 14:26 49:46 1:24:49 2:04:31 2:00:30 1830 6455 Alex Kroeze Zwolle 1988 2382e 14:36 50:20 1:25:24 2:04:31 2:00:12 1831 6440 Jan Bos Zwolle 1961 2383e 14:37 50:19 1:25:24 2:04:31 2:00:11 1832 8651 Aart Krooneman Elburg 1963 2385e 14:33 48:15 1:23:08 2:04:34 1:59:24 1833 6192 Martin Veldwijk Zwolle 1961 2390e 14:11 49:41 1:25:06 2:04:36 2:00:45 1834 1940 Alex Adema TGN Fritom 1 1970 2393e 13:49 50:09 1:26:53 2:04:37 2:04:00 1835 8687 Hein van Enk Zwolle 1974 2395e 13:41 47:04 1:22:24 2:04:38 2:01:24 1836 8933 Matties Otter Sint-Michielsgestel 1980 2396e 15:44 54:58 1:27:32 2:04:39 1:59:27 1837 6420 Dennis Homan Ugchelen 1969 2397e 14:16 50:54 1:26:46 2:04:40 2:02:06 1838 8433 Harold Komen Vollenhove 1970 2398e 14:02 48:14 1:23:04 2:04:40 2:00:54 1839 6732 Herald Raat Meppel 1969 2399e 14:25 48:48 1:23:28 2:04:42 2:00:10 1840 1502 Edwin Smit 2400e 13:09 48:16 1:25:30 2:04:44 2:04:31 1841 8465 Jacob de Horn Groningen 1992 2401e 14:12 49:50 1:26:05 2:04:44 2:01:48 1842 6431 John Sijbpm Nieuwleusen 1959 2404e 13:10 48:28 1:24:56 2:04:47 2:03:38 1843 7464 Hans Smits Isala 1961 2406e 13:37 47:33 1:23:29 2:04:48 2:01:15 1844 7324 Bennie van der Linde Zwolle 1971 2408e 13:58 48:29 1:22:41 2:04:49 2:00:48 1845 8442 Lubèr van der Weg Kampen 1971 2410e 14:44 50:32 1:25:49 2:04:50 2:00:35 1846 6516 Martijn Knol Hardenberg 1979 2411e 13:06 46:15 1:22:40 2:04:50 2:02:19 1847 7090 Frederic Wagner Heerde 1974 2412e 13:13 47:10 1:22:47 2:04:51 1:59:35 1848 8948 Gert van der Lugt Arnhem 1996 2413e 14:45 49:57 1:24:45 2:04:51 2:00:28 1849 7337 Rob Wissink Zwolle 1978 2414e 14:55 51:49 1:27:19 2:04:51 2:00:01 1850 8426 John Dick Zwolle 1960 2418e 14:31 49:41 1:24:57 2:04:53 2:00:39 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 38 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1851 7177 Bernd van Olst Zwolle 1983 2420e 15:48 52:38 1:27:40 2:04:55 2:00:09 1852 6706 Theo Hegeman Lelystad 1951 2421e 14:13 49:57 1:25:42 2:04:55 2:01:03 1853 6708 Harry Stoorvogel Lelystad 1959 2422e 14:15 49:59 1:25:43 2:04:55 2:01:05 1854 8399 Wouter Iedema Zwolle 1955 2423e 13:46 49:38 1:25:53 2:04:56 2:01:56 1855 7388 Richard Klijnstra 4e Musketiers & Frie 1972 2426e 12:59 47:32 1:24:00 2:04:59 2:02:21 1856 6096 Gert Heres Heerde 1960 2427e 14:37 49:54 1:25:17 2:04:59 2:01:53 1857 8954 Tony Huiskamp Zwolle 1966 2429e 14:11 50:31 1:26:07 2:05:01 2:01:59 1858 1606 Peter Dallinga UMCG Ambulancezorg 2 1960 2430e 12:52 46:25 1:22:30 2:05:01 2:04:24 1859 6664 Jasper Kok Zwolle 1976 2431e 14:16 49:34 1:25:02 2:05:02 1:59:42 1860 7395 Johannes Hoefnagel 4e Musketiers & Frie 1969 2432e 12:24 47:27 1:24:59 2:05:03 2:02:28 1861 8132 Mark Smits Zwolle 1987 2433e 12:11 45:00 1:21:04 2:05:03 2:02:35 1862 7484 Tjeerd Os Stichting Time for H 1984 2434e 15:05 50:21 1:25:18 2:05:04 1:59:41 1863 1834 Remco Poppen Heras Zwolle 1 1977 2436e 13:55 49:41 1:26:31 2:05:10 2:04:30 1864 7146 Diebrich Kleen Zwolle 1972 2438e 13:58 49:37 1:25:01 2:05:13 2:00:29 1865 8668 Hans Roeland IJsselmuiden 1967 2439e 14:00 49:04 1:25:19 2:05:13 2:02:10 1866 8593 Peter Gutlich Zwolle 1968 2441e 13:18 47:34 1:22:46 2:05:16 2:00:20 1867 8488 Jan Marc Kok Coevorden 1978 2443e 12:57 47:19 1:23:50 2:05:18 2:02:55 1868 6217 Jan van der Lans Meppel 1952 2444e 14:12 50:01 1:26:05 2:05:19 2:02:32 1869 6284 Henk Smeding Zwolle 1981 2445e 13:00 47:32 1:23:48 2:05:19 2:03:33 1870 7029 Paul IJsselsteijn Ugchelen 1971 2446e 14:44 49:06 1:24:29 2:05:21 2:00:08 1871 7498 Bas van de Goor Bas van de Goor Foun 1971 2448e 14:50 51:02 1:26:09 2:05:23 2:00:00 1872 1657 Peter Kok Energiewacht Groep 1 1977 2449e 13:58 49:23 1:25:39 2:05:24 2:05:01 1873 8310 Paul Tijs Lekkerkerk 1966 2451e 14:03 49:33 1:25:17 2:05:25 2:01:42 1874 6117 Edwin Noordenbos Zwolle 1970 2452e 14:05 49:12 1:25:05 2:05:26 2:01:25 1875 8297 Fred Ricken Oudewater 1973 2453e 13:24 47:31 1:23:03 2:05:28 2:03:35 1876 8909 Bram Biesheuvel Zwolle 1989 2456e 14:21 50:10 1:25:07 2:05:29 2:01:00 1877 8484 Vincent Bremer Vleuten 1976 2457e 13:20 46:26 1:21:27 2:05:31 2:02:22 1878 7229 Herman Groothuis Doornspijk 1973 2461e 13:59 47:55 1:23:07 2:05:35 2:00:57 1879 6707 Fokke Drijfhout Zwolle 1971 2465e 13:45 46:59 1:22:59 2:05:44 2:02:32 1880 8614 Ronnie Niemeijer Olst 1965 2466e 14:19 50:43 1:26:35 2:05:44 2:02:02 1881 8583 Maarten Spreij Zwolle 1968 2468e 14:41 50:55 1:26:43 2:05:47 2:01:25 1882 6590 Han Goodijk Steenwijk 1969 2469e 14:31 50:12 1:25:55 2:05:49 2:00:27 1883 7382 Wim van der Kolk 4e Musketiers & Frie 1967 2470e 14:13 49:39 1:25:11 2:05:49 2:01:21 1884 6956 Vincent IJsseldijk Deventer 1993 2478e 14:30 49:28 1:24:57 2:05:56 2:01:10 1885 1681 Jelle de Boer Van der Kamp B.V. 2 1954 2479e 14:27 51:41 1:28:43 2:05:58 2:05:44 1886 1678 Jurie Korf Van der Kamp B.V. 2 1964 2480e 14:27 51:41 1:28:44 2:05:58 2:05:45 1887 6900 Robert Voors Buren Gld 1965 2481e 14:14 50:11 1:26:10 2:05:59 2:02:19 1888 6080 Richard Koehorst Hoogeveen 1966 2482e 14:10 49:48 1:26:04 2:05:59 2:03:39 1889 8018 Roy Ordelmans Hengelo Ov 1981 2483e 14:25 50:34 1:26:24 2:06:00 2:02:42 1890 8020 Brian Sinnema Hengelo Ov 1975 2484e 14:25 50:35 1:26:25 2:06:00 2:02:42 1891 6781 Marcel Pomp Huizen 1972 2485e 14:43 50:57 1:26:41 2:06:00 2:01:49 1892 6796 Bram de Jong Amersfoort 1975 2486e 14:43 50:57 1:26:40 2:06:00 2:01:49 1893 8917 Nuno Miguel Lopes Amersfoort 1976 2487e 14:43 50:58 1:26:40 2:06:00 2:01:48 1894 6264 Angelo Egbertzen Dalfsen 1963 2488e 13:09 47:05 1:22:26 2:06:02 2:02:45 1895 8500 Bert van Olst Zwolle 1975 2489e 13:27 46:44 1:22:47 2:06:02 2:02:23 1896 8570 Freek van Rhijn Zwolle 1983 2491e 14:15 49:37 1:25:04 2:06:02 2:00:41 1897 6392 Henk Wallinga Hasselt 1942 2492e 13:39 47:35 1:23:11 2:06:03 2:02:43 1898 6207 Dion Koekkoek Zwolle 1992 2496e 15:11 52:30 1:27:46 2:06:13 2:01:47 1899 6260 Rob Ruijsch Zwolle 1965 2497e 13:46 48:57 1:24:54 2:06:14 2:02:01 1900 8308 Johan Maasse Zwolle 1976 2498e 14:34 51:42 1:27:34 2:06:15 2:02:17 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 39 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1901 6962 Jan Lütter Tolbert 1955 2500e 13:29 47:21 1:23:18 2:06:17 2:03:24 1902 8158 Bert Brink Dronten 1948 2502e 14:17 50:22 1:26:22 2:06:23 2:02:33 1903 1602 Koos Immerzeel UMCG Ambulancezorg 1 1979 2504e 14:30 50:11 1:27:52 2:06:24 2:05:46 1904 6199 Ray Hecht Emmeloord 1971 2505e 13:36 47:57 1:24:27 2:06:27 2:03:19 1905 8029 Martijn Smit Zwolle 1985 2507e 13:54 48:31 1:24:29 2:06:28 2:00:46 1906 6310 Hans Borghuis 's-Gravenhage 1961 2510e 15:10 52:55 1:29:52 2:06:33 2:02:13 1907 1739 Robert Geerdink Penta Rho 1 1973 2511e 13:18 48:18 1:26:16 2:06:34 2:06:09 1908 7210 Roel ten Klooster Wijhe 1948 2515e 14:56 51:39 1:27:30 2:06:38 2:02:54 1909 8919 Jaap Gielen Dronten 1963 2517e 14:27 50:05 1:26:15 2:06:41 2:02:56 1910 6531 Marcel de Groot Kampen 1975 2518e 13:59 49:48 1:25:30 2:06:43 2:02:36 1911 6690 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 2521e 14:44 51:29 1:27:22 2:06:47 2:02:30 1912 7370 Jos Kramer 4e Musketiers & Frie 1986 2524e 13:27 48:39 1:25:38 2:06:48 2:03:09 1913 8276 Tom T C Geurts Zwolle 1983 2527e 14:10 50:40 1:27:41 2:06:51 2:04:19 1914 8818 Merijn Buist Amersfoort 1984 2529e 13:15 47:15 1:23:44 2:06:52 2:02:51 1915 7104 Hielke van Loenhout Zwolle 1964 2532e 13:58 48:42 1:24:22 2:06:54 2:02:59 1916 7086 Wim Schrijver Heino 1950 2534e 14:18 49:39 1:25:51 2:06:56 2:03:30 1917 1506 Jan van der Meulen Zwolle 1974 2535e 13:38 50:17 1:28:56 2:06:57 2:06:43 1918 6534 Henk van de Haar Zwolle 1972 2536e 13:54 47:35 1:24:14 2:06:57 2:03:29 1919 6530 Pelle van Waes Zwolle 1983 2538e 14:05 49:31 1:25:53 2:06:58 2:05:05 1920 7389 Jaap Boersema 4e Musketiers & Frie 1972 2539e 13:55 48:48 1:25:41 2:07:02 2:02:36 1921 7301 Jan Rutgers Zwolle 1954 2541e 14:24 50:24 1:26:45 2:07:05 2:02:15 1922 8147 Henk Tuinman Amersfoort 1965 2544e 15:16 51:31 1:26:52 2:07:10 2:02:10 1923 7259 Rolf van Pijkeren Warmlop Zwolle 1973 2545e 13:39 49:16 1:26:08 2:07:11 2:06:07 1924 6354 Claus Stiekema Zwolle 1962 2546e 14:06 48:35 1:24:00 2:07:12 2:02:43 1925 7178 Daan van Olst Dedemsvaart 1952 2547e 15:47 52:38 1:27:43 2:07:13 2:02:27 1926 8322 Rob Wagenvoord Bussum 1960 2548e 14:03 50:46 1:27:45 2:07:14 2:04:05 1927 1059 René Meijer Emmer-Compascuum 1984 2549e 14:41 50:46 1:27:29 2:07:15 2:03:20 1928 8710 Cliff Bodeutsch Velp Gld 1960 2552e 14:55 50:52 1:26:36 2:07:18 2:01:42 1929 6638 Hein Platenkamp Zwolle 1977 2553e 15:06 51:57 1:28:26 2:07:22 2:01:37 1930 8070 Johan Wildeboer Zwolle 1989 2554e 14:14 50:30 1:26:59 2:07:22 2:06:16 1931 6785 Rob van Gelder Deventer 1962 2556e 14:19 49:17 1:25:17 2:07:23 2:02:32 1932 1628 Jeroen Polder Gemeente Zwolle 2 1979 2557e 13:41 49:48 1:27:33 2:07:24 2:06:54 1933 6173 Remco Strikwerda Apeldoorn 1969 2558e 13:49 49:41 1:26:17 2:07:25 2:03:58 1934 8884 Roel Zuidema Amsterdam 1957 2560e 14:30 51:47 1:27:31 2:07:26 2:03:46 1935 8839 Gerard van Mourik Zwolle 1961 2563e 13:07 47:36 1:25:00 2:07:29 2:06:13 1936 6351 Marc van Gelder Leeuwarden 1968 2565e 14:59 50:35 1:27:17 2:07:32 2:02:33 1937 7443 Nasser Boushaba Wijzonol Bouwverven 1970 2566e 15:47 52:23 1:28:00 2:07:34 2:02:44 1938 8632 Dik Strikkers Rouveen 1965 2567e 13:35 47:50 1:23:41 2:07:35 2:02:52 1939 8457 Mark Oost Urk 1987 2569e 14:18 50:11 1:27:08 2:07:40 2:06:04 1940 1580 Marcin Mikolajzcyk Sligro Food Group 2 1990 2570e 13:22 46:20 1:24:26 2:07:41 2:06:58 1941 8038 Martijn Dijk Ommen 1988 2572e 15:57 54:24 1:29:54 2:07:41 2:01:59 1942 6287 Roel Winters Zwolle 1971 2574e 14:00 48:58 1:25:14 2:07:42 2:03:06 1943 6635 Arnaud Koning Zwolle 1968 2575e 14:38 50:26 1:26:32 2:07:42 2:02:54 1944 7213 Seine Nomden Dedemsvaart 1961 2576e 14:56 51:38 1:28:16 2:07:42 2:02:16 1945 8008 Bernard van der Graaf Zwolle 1980 2577e 12:47 45:42 1:22:14 2:07:43 2:05:52 1946 8526 Eelze Wijma Zwolle 1973 2579e 14:50 51:26 1:27:03 2:07:44 2:01:58 1947 7033 Marinus Jasper Kloosterhaar 1967 2580e 14:43 51:21 1:27:57 2:07:44 2:03:45 1948 6935 Nico Schoone Zwolle 1966 2582e 14:16 50:50 1:27:00 2:07:48 2:04:27 1949 6784 Erik Sloothaak Zwolle 1963 2590e 14:57 51:59 1:30:08 2:07:55 2:02:11 1950 8944 Roy Mekkring Zwolle 1980 2591e 13:46 50:04 1:27:22 2:07:57 2:02:58 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 40 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1951 8011 Yvar Kolman Zwolle 1995 2592e 13:48 47:53 1:22:01 2:07:57 2:03:10 1952 8040 Maarten van der Wal Zwolle 1987 2593e 14:47 51:07 1:27:22 2:07:57 2:02:46 1953 8814 Daan van den Born Kampen 1983 2594e 15:31 52:17 1:26:56 2:07:58 2:03:48 1954 8619 Theo Mussies Dieren 1965 2596e 14:13 49:35 1:25:32 2:08:00 2:04:08 1955 6912 Bertjan Bos Hasselt 1965 2597e 14:04 50:14 1:27:15 2:08:01 2:05:43 1956 6220 Martijn Beltman Raalte 1984 2598e 14:12 50:26 1:26:41 2:08:02 2:04:14 1957 6759 Jaap ter Weele Hattemerbroek 1957 2599e 14:34 49:46 1:24:47 2:08:03 2:03:27 1958 7013 Alfred Schuman Zwolle 1963 2601e 14:02 49:29 1:26:22 2:08:03 2:04:41 1959 6333 Jaap Zijffers Zwolle 1986 2603e 14:19 49:39 1:25:37 2:08:06 2:02:46 1960 6227 Hein Beltman Zwolle 1954 2604e 14:12 50:26 1:26:41 2:08:06 2:04:18 1961 8655 Erik Wijtsma Zwolle 1970 2605e 14:21 49:40 1:25:37 2:08:07 2:02:47 1962 8103 Henri Freie Zwolle 1970 2606e 14:20 50:10 1:27:00 2:08:07 2:04:23 1963 6315 James van Ommen Kampen 1955 2609e 13:38 48:45 1:25:25 2:08:09 2:03:45 1964 7271 Gerard Velthuis Meppel 1957 2611e 14:12 50:24 1:27:04 2:08:10 2:03:26 1965 6803 Lucas van Rennes Zwolle 1980 2612e 12:04 45:40 1:23:28 2:08:10 2:05:55 1966 1704 Anton Jeurnink MindFit 2 1952 2614e 14:44 51:59 1:29:21 2:08:16 2:07:35 1967 6239 Edwin Schoonewelle Zwartsluis 1970 2617e 13:09 47:39 1:27:05 2:08:19 2:05:30 1968 6847 Richard Jansman Raalte 1969 2621e 13:49 49:45 1:26:40 2:08:21 2:04:55 1969 6481 Henry Toerse Balkbrug 1970 2623e 13:51 49:37 1:26:23 2:08:23 2:05:06 1970 8360 Dik Runherd Balkbrug 1967 2624e 13:51 49:37 1:26:23 2:08:23 2:05:07 1971 8519 Berend Mulderije Utrecht 1990 2625e 14:09 48:05 1:22:39 2:08:24 2:03:55 1972 6237 Willem van de Streek Zwolle 1948 2626e 14:26 50:39 1:27:27 2:08:25 2:04:22 1973 8095 Kor Dijkema Zwolle 1971 2628e 14:38 51:29 1:28:20 2:08:26 2:04:18 1974 6739 Marco Poot Zwolle 1983 2630e 15:06 51:44 1:28:08 2:08:28 2:02:57 1975 1608 Pedro Schoenmakers UMCG Ambulancezorg 2 1965 2632e 13:19 47:06 1:25:36 2:08:31 2:07:53 1976 6258 Dennis van Dijk Groningen 1990 2637e 15:10 52:29 1:27:46 2:08:36 2:04:09 1977 8140 Leo Spee Zwolle 1960 2639e 13:58 48:49 1:25:16 2:08:37 2:05:12 1978 7087 Pierre Tabak Emmeloord 1964 2640e 13:28 48:19 1:26:02 2:08:39 2:06:05 1979 8417 Arjan Vergunst Amsterdam 1988 2641e 12:46 46:45 1:24:57 2:08:40 2:06:21 1980 6179 Wim Toeter Hasselt 1947 2643e 13:54 48:44 1:25:04 2:08:40 2:04:12 1981 8201 Mirko Vrielink Zwolle 1980 2645e 14:18 50:38 1:27:09 2:08:43 2:07:44 1982 6596 Alex Velthuis Zwolle 1976 2647e 14:00 48:33 1:23:11 2:08:43 2:05:19 1983 6931 Willem Smit Kampen 1954 2648e 15:05 52:06 1:28:33 2:08:44 2:03:39 1984 6515 Erwin Kerstens Zwolle 1965 2649e 13:48 49:22 1:25:52 2:08:44 2:07:00 1985 7137 Jeroen Verwindt Dronten 1974 2651e 14:12 50:27 1:27:34 2:08:46 2:06:56 1986 8803 Harm Verschuren Groningen 1989 2652e 13:17 49:45 1:25:48 2:08:46 2:06:00 1987 8677 Erwin Spanhak Zwolle 1972 2654e 1:33:38 2:08:48 2:08:48 1988 6790 René Kremer Zwolle 1974 2655e 14:28 50:24 1:26:58 2:08:48 2:03:42 1989 8532 Rene Jonker Epe 1979 2656e 14:50 50:55 1:27:01 2:08:49 2:05:21 1990 812 René Meeuwsen Zwolle 1975 2657e 13:47 48:29 1:25:31 2:08:53 2:05:29 1991 8315 Igor Pikkert Hasselt 1983 2658e 15:58 54:25 1:29:55 2:08:55 2:03:13 1992 9024 Henk Mulder 2661e 13:34 47:29 1:22:58 2:08:57 2:06:15 1993 6236 Martijn Meijer Zwolle 1976 2662e 12:37 43:38 1:15:59 2:08:57 2:07:35 1994 6612 Jan-Hilbert vd Wetering Heerde 1974 2664e 14:11 49:35 1:26:25 2:09:01 2:06:15 1995 6292 Cor Bosgraaf Meppel 1969 2665e 12:20 47:30 1:25:06 2:09:04 2:07:10 1996 6657 Paul Hibbert St.Albans (GBR) 1958 2666e 15:24 53:36 1:29:56 2:09:05 2:03:47 1997 7244 Paul Bosma Zwolle 1961 2669e 14:04 49:32 1:26:27 2:09:07 2:05:43 1998 8694 Sybren Snieder Hoogeveen 1971 2672e 13:19 48:51 1:26:39 2:09:12 2:06:08 1999 6087 Roel de Ruiter Zwolle 1971 2674e 14:27 49:56 1:26:04 2:09:13 2:04:32 2000 1769 Peter Wierz Bestuursdienst Ommen 1964 2676e 14:56 52:36 1:30:48 2:09:15 2:08:36 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 41 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2001 6809 Pieter Davelaar Utrecht 1967 2680e 14:08 49:44 1:27:09 2:09:17 2:06:14 2002 1727 Ronald ten Berge Enexis 4 1970 2682e 14:10 50:54 1:29:16 2:09:19 2:08:59 2003 1922 Henk Ophoff Craft Benelux 1 1961 2683e 15:47 53:58 1:31:32 2:09:19 2:09:07 2004 6741 Ronald ten Berge Zwolle 1970 2686e 14:10 50:54 1:29:16 2:09:20 2:08:59 2005 7504 Martijn van der Graaf Bas van de Goor Foun 1977 2687e 13:46 49:46 1:26:46 2:09:21 2:05:05 2006 6575 Edwin Boonstra Zwolle 1975 2688e 14:32 51:09 1:27:16 2:09:22 2:04:03 2007 8866 Niels van 't Land Zwolle 1979 2689e 13:58 50:06 1:26:39 2:09:23 2:04:43 2008 7338 Marc Snuverink Zwolle 1981 2690e 14:05 50:09 1:26:17 2:09:23 2:05:29 2009 6119 Luc Peeters Zwolle 1969 2691e 15:08 51:33 1:28:39 2:09:25 2:03:56 2010 8075 Berthold Snippe Zwolle 1984 2692e 12:57 47:37 1:24:07 2:09:25 2:07:13 2011 6660 Bert de Vries Zwolle 1961 2696e 13:57 49:01 1:26:09 2:09:33 2:05:03 2012 7380 Oosterhaven Wiebe 4e Musketiers & Frie 1956 2697e 14:13 50:15 1:26:44 2:09:34 2:05:33 2013 6863 Wiebo Walstra Meppel 1975 2698e 15:21 52:42 1:29:02 2:09:36 2:03:57 2014 6691 Martin H Terpstra Zwolle 1961 2699e 14:16 50:00 1:28:17 2:09:37 2:06:07 2015 7447 Martin van Ommen Isala 1981 2701e 14:06 49:30 1:26:13 2:09:40 2:05:49 2016 6680 Harry Kleinjan Nijverdal 1960 2704e 14:27 50:52 1:27:39 2:09:47 2:05:44 2017 6687 Wim Westerink Wezep 1958 2706e 15:03 50:46 1:26:41 2:09:48 2:04:39 2018 238 Herman Held Zwolle 1983 2707e 14:17 50:34 1:27:33 2:09:50 2:06:12 2019 1503 Gillian Elliott 2708e 12:41 48:48 1:27:41 2:09:50 2:09:36 2020 6414 Sjaco Aalbers Nieuwleusen 1958 2709e 14:29 50:49 1:28:00 2:09:51 2:06:31 2021 6198 Henkjan Ruijfrok Zwolle 1968 2710e 13:54 48:30 1:25:52 2:09:53 2:05:29 2022 8721 Nico Feenstra Amersfoort 1975 2712e 13:34 47:38 1:25:28 2:09:57 2:07:41 2023 6385 Clemens Boulande Zwolle 1979 2716e 14:43 50:50 1:27:15 2:10:05 2:04:32 2024 8122 Herman Schipper Heerde 1969 2718e 13:10 46:40 1:28:04 2:10:05 2:09:13 2025 8650 Jan de Bekker Dronten 1958 2719e 14:39 50:50 1:27:53 2:10:06 2:05:35 2026 6905 Rob Davids Hoogvliet Rotterdam 1962 2723e 14:15 51:06 1:28:54 2:10:14 2:07:33 2027 8734 Stefan Vellinga Zwolle 1993 2724e 15:09 52:28 1:27:44 2:10:17 2:05:47 2028 7394 Hans Levinga 4e Musketiers & Frie 1975 2726e 13:42 48:16 1:26:16 2:10:17 2:05:37 2029 7403 Filip Kok 4e Musketiers & Frie 1980 2727e 14:28 49:14 1:24:07 2:10:17 2:05:30 2030 8341 Koen Klaassen Zwolle 1984 2731e 15:11 51:37 1:27:37 2:10:23 2:05:01 2031 6592 Marlon Vrolijk Heerenveen 1970 2732e 14:55 52:29 1:30:02 2:10:25 2:06:50 2032 8826 Stijn Oude Vrielink Amsterdam 1981 2734e 14:32 51:50 1:28:33 2:10:29 2:06:32 2033 8847 Geert Rtuiter Wezep 1982 2740e 13:32 46:43 1:23:19 2:10:37 2:07:17 2034 6153 Wim Spijkerboer Zwolle 1960 2743e 14:09 50:15 1:28:01 2:10:39 2:07:45 2035 8411 Tim Gerdes Zwolle 1989 2744e 14:51 50:23 1:26:59 2:10:39 2:04:56 2036 1501 Tariq Yousefzai 2749e 14:10 49:46 1:26:24 2:10:44 2:10:17 2037 7015 Gerrit-Jan Timmerman Genemuiden 1987 2750e 15:14 53:17 1:31:28 2:10:45 2:09:00 2038 8646 Erwin Tolsma Elburg 1989 2754e 15:36 53:22 1:30:04 2:10:52 2:06:43 2039 6567 Alex Weelink Ommen 1957 2758e 14:14 50:46 1:28:25 2:11:02 2:06:47 2040 6160 Richard Admiraal Hasselt 1971 2761e 14:03 49:53 1:27:29 2:11:05 2:07:12 2041 7063 Maarten Jacobs Emmeloord 1960 2762e 15:31 51:34 1:28:44 2:11:06 2:06:47 2042 7391 Albert Heemskerk 4e Musketiers & Frie 1960 2769e 15:32 52:41 1:28:24 2:11:11 2:05:31 2043 7392 Matthe Voss 4e Musketiers & Frie 1968 2770e 15:33 52:41 1:28:25 2:11:11 2:05:31 2044 8925 Berend Teeninga Hengelo Ov 1987 2772e 15:29 53:07 1:30:15 2:11:12 2:08:15 2045 7387 Gerhard Koele 4e Musketiers & Frie 1965 2773e 15:40 54:07 1:31:18 2:11:12 2:05:36 2046 6281 Cor den Toom Elburg 1963 2774e 15:03 51:17 1:28:15 2:11:13 2:06:05 2047 7117 Martin Brommer Zwolle 1966 2776e 14:27 50:46 1:28:43 2:11:15 2:07:02 2048 7459 Tom Brandon Isala 1957 2777e 14:43 51:28 1:28:43 2:11:15 2:07:18 2049 7460 Frans de Bruijn Isala 1963 2778e 14:42 51:28 1:28:42 2:11:15 2:07:18 2050 8192 Gerwin Souman Zwolle 1985 2779e 13:54 49:00 1:25:59 2:11:16 2:07:17 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 42 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2051 8094 Jeroen van der Horst Zwolle 1973 2786e 15:36 53:09 1:30:33 2:11:19 2:06:20 2052 6344 Ge de Vries Zwolle 1981 2790e 15:05 52:37 1:30:42 2:11:25 2:09:29 2053 7115 Arend Kisteman Zwolle 1984 2793e 14:35 50:52 1:28:03 2:11:36 2:06:55 2054 6888 Joost Nunnink Zwolle 1972 2794e 14:50 51:14 1:28:12 2:11:36 2:05:53 2055 8091 Wilko Spaan Nijmegen 1959 2795e 14:39 51:58 1:28:22 2:11:39 2:07:42 2056 8332 Sven Hoekstra Nijmegen 1945 2799e 14:08 50:25 1:27:46 2:11:49 2:07:38 2057 6331 Ernst de Vries Zwolle 1972 2800e 14:39 49:54 1:25:58 2:11:50 2:06:48 2058 6631 Andre Mars Dalfsen 1971 2802e 13:05 47:33 1:25:39 2:11:53 2:11:03 2059 8183 Gert Jan van de Poll 't Loo Oldebroek 1993 2803e 13:20 50:04 1:27:39 2:11:54 2:07:24 2060 8188 Edwin Blok Zwolle 1976 2807e 13:55 50:27 1:28:44 2:11:58 2:09:17 2061 8283 Matthijs Kieftenbeld Raalte 1988 2809e 13:49 47:54 1:25:56 2:11:59 2:08:40 2062 8056 Henri Visscher Hengelo Ov 1961 2811e 14:42 50:16 1:27:32 2:12:02 2:07:02 2063 7518 Denis van Raalte Bas van de Goor Foun 1970 2812e 15:12 53:49 1:31:53 2:12:04 2:07:53 2064 7463 Henrico Wesselink Isala 1966 2813e 14:20 50:16 1:26:52 2:12:05 2:07:08 2065 6824 Harry Siegersma Zwolle 1960 2814e 13:48 48:13 1:23:50 2:12:06 2:08:23 2066 8529 Niels Lindeboom 't Harde 1977 2815e 13:53 47:55 1:25:56 2:12:11 2:07:08 2067 8512 Arash van Perzie Zwolle 1973 2817e 13:47 50:32 1:29:05 2:12:16 2:09:48 2068 8262 Nicolaas Hooglugt Zwolle 1954 2818e 14:45 52:04 1:29:30 2:12:16 2:08:04 2069 8401 Theo de Ruiter Hattem 1957 2819e 14:34 51:26 1:28:59 2:12:18 2:07:25 2070 1601 Ronny Willems UMCG Ambulancezorg 1 1973 2821e 14:34 50:15 1:28:08 2:12:20 2:11:46 2071 1934 Hein Ossendrijver Abbott Laboratories 1961 2822e 14:12 50:50 1:30:29 2:12:20 2:11:59 2072 9015 Hans Bouwhuis Arnhem 1985 2823e 13:32 47:30 1:24:00 2:12:20 2:08:43 2073 7506 Erik Slobben Bas van de Goor Foun 1964 2824e 14:59 53:28 1:30:59 2:12:21 2:08:07 2074 6408 Bastiaan Montfrooy Heerde 1977 2834e 15:29 53:21 1:30:23 2:12:31 2:07:16 2075 8281 Evert Pater Dronten 1982 2839e 16:05 53:28 1:30:49 2:12:34 2:07:48 2076 6355 Aaldert Nekeman Staphorst 1952 2840e 14:17 52:35 1:31:40 2:12:37 2:11:20 2077 6948 Gerrit Durberg Epe 1951 2842e 15:05 52:47 1:30:13 2:12:39 2:08:28 2078 6967 Bennie van Dartel Wijhe 1961 2843e 13:34 48:33 1:27:13 2:12:40 2:09:00 2079 7523 Jan van Dieren AbbVie Logistics BV 1976 2845e 14:41 51:46 1:29:12 2:12:45 2:08:45 2080 6159 Ron Munneke Zwolle 1960 2847e 15:53 54:15 1:31:11 2:12:47 2:08:05 2081 6079 Marc Hofstede Raalte 1971 2848e 14:55 52:13 1:29:35 2:12:51 2:08:05 2082 8043 Chiel Polstra Heino 1986 2851e 14:09 50:01 1:28:01 2:12:58 2:09:12 2083 7191 Rudi Holterman Zwolle 1972 2852e 14:45 51:18 1:27:24 2:12:59 2:08:51 2084 6829 Rene Jansen Apeldoorn 1964 2853e 14:28 51:33 1:30:01 2:13:00 2:08:41 2085 8713 Ton van den Beld Zevenaar 1959 2854e 15:28 53:01 1:30:12 2:13:00 2:07:30 2086 7157 Harm Timmer Wezep 1949 2855e 15:26 53:10 1:30:42 2:13:01 2:07:51 2087 8781 Marc Schijven Zwolle 1963 2861e 14:13 50:59 1:29:45 2:13:11 2:09:40 2088 7374 Jaap Rosier 4e Musketiers & Frie 1970 2863e 13:43 49:13 1:25:45 2:13:14 2:08:34 2089 7142 Cees Bosselaar Apeldoorn 1948 2864e 15:12 52:44 1:30:02 2:13:14 2:07:41 2090 7114 Eddy Heuten Zwolle 1967 2869e 13:43 48:51 1:27:19 2:13:19 2:10:56 2091 1507 Roger Blezell 2872e 13:29 49:30 1:28:37 2:13:28 2:12:57 2092 7149 Niels Jansen Zwolle 1967 2874e 14:47 50:35 1:26:06 2:13:29 2:08:10 2093 6365 Ruud Horst Epe 1954 2878e 14:28 51:53 1:29:37 2:13:32 2:10:03 2094 8589 Michiel Kort Ermelo 1972 2879e 13:15 47:46 1:25:04 2:13:32 2:10:16 2095 8422 Jetze Roelink Zwolle 1996 2881e 15:47 55:48 1:33:23 2:13:32 2:09:18 2096 7167 Jan Willem Gunnink Zwolle 1986 2884e 13:50 49:50 1:27:46 2:13:34 2:10:40 2097 8271 Jan Visscher Vollenhove 1965 2885e 14:02 48:15 1:26:17 2:13:36 2:09:49 2098 8830 Marc van de Hoef Zwolle 1972 2887e 15:44 53:32 1:30:47 2:13:37 2:08:47 2099 8026 Karst Neervoort Kampen 1968 2889e 15:39 53:37 1:31:58 2:13:43 2:09:01 2100 7119 Edwin van Hoorn Hattem 1969 2890e 14:19 51:42 1:29:18 2:13:43 2:10:24 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 43 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2101 6876 Ard Bolhuis Zwolle 1983 2896e 12:36 47:04 1:25:44 2:13:46 2:11:48 2102 8732 Jan Hendrik Bos Groningen 1979 2899e 15:07 53:32 1:30:59 2:13:49 2:08:16 2103 7036 Sebastiaan Top Wezep 1977 2900e 15:07 53:32 1:30:59 2:13:49 2:08:16 2104 6867 Martijn Maris Zwolle 1982 2902e 14:57 55:21 1:34:26 2:13:53 2:13:15 2105 8629 Arjen van Langevelde Waddinxveen 1971 2904e 15:00 52:50 1:30:33 2:13:58 2:08:40 2106 8164 Albert Kerssies Waddinxveen 1961 2905e 15:02 52:52 1:30:34 2:13:58 2:08:41 2107 8205 Egbert Brink Waddinxveen 1961 2907e 15:01 52:52 1:30:34 2:13:59 2:08:42 2108 1860 Jurjen Eikenaar PwC 2 1991 2912e 14:12 51:36 1:30:01 2:14:06 2:13:33 2109 8109 Keimpe Keuning Zwolle 1952 2914e 14:55 51:50 1:29:44 2:14:09 2:09:30 2110 7219 Peter Biesheuvel Zwolle 1985 2916e 14:21 50:10 1:25:21 2:14:15 2:09:45 2111 7378 Rene van Marle 4e Musketiers & Frie 1990 2917e 12:52 48:03 1:26:53 2:14:18 2:11:41 2112 7326 Dolf Bruins Slot Zwolle 1971 2918e 13:33 48:32 1:28:55 2:14:21 2:11:26 2113 8329 Frank Markerink Zwolle 1954 2921e 15:08 52:38 1:30:01 2:14:26 2:08:52 2114 6885 Rieuwerd Brouwer Zwolle 1973 2923e 14:13 50:30 1:31:37 2:14:28 2:11:08 2115 8920 Lars van Dort Rotterdam 1983 2924e 15:30 53:32 1:31:22 2:14:31 2:09:46 2116 8244 Matthijs Schenk Zwolle 1985 2926e 14:50 51:43 1:28:45 2:14:33 2:10:09 2117 8520 Ton van Riele Zwolle 1953 2927e 15:29 53:01 1:30:49 2:14:33 2:09:03 2118 6819 Edwin Versluijs Zwolle 1975 2930e 15:49 53:57 1:31:33 2:14:38 2:09:17 2119 7414 Jan van de Craats 4e Musketiers & Frie 1954 2931e 14:37 52:55 1:31:41 2:14:39 2:10:42 2120 8280 Bernard Lo Bilthoven 1974 2934e 14:39 52:53 1:32:10 2:14:42 2:11:58 2121 8237 Eddie Reusken Nijbroek 1958 2935e 14:03 48:56 1:25:20 2:14:44 2:10:42 2122 7236 Alex van Riele Zwolle 1958 2939e 15:29 53:00 1:30:49 2:14:48 2:09:18 2123 6357 Jan Pap Zwolle 1966 2941e 14:15 49:35 1:27:47 2:14:50 2:11:21 2124 6058 Alexander Brantz Zwolle 1974 2943e 15:04 52:50 1:30:53 2:14:52 2:09:39 2125 8640 Ronald de Vries Zwolle 1980 2945e 15:25 53:57 1:31:29 2:14:54 2:10:46 2126 8639 Klaas-Jelmer Sixma Zwolle 1984 2946e 15:25 53:56 1:31:28 2:14:55 2:10:46 2127 9022 Adri Zwarthoff 2949e 15:30 54:59 1:34:02 2:14:56 2:13:27 2128 8284 Wiljan Kattenberg Genemuiden 1976 2950e 15:40 53:20 1:29:52 2:14:57 2:10:04 2129 6282 Roy Kok Zwolle 1968 2951e 15:29 54:58 1:34:04 2:14:59 2:13:29 2130 7130 Marco van Gijssel Apeldoorn 1971 2952e 15:12 52:40 1:30:39 2:15:05 2:09:32 2131 7437 Rob van der Steeg Wijzonol Bouwverven 1970 2953e 15:47 53:29 1:31:18 2:15:07 2:10:18 2132 8936 Han Bijsterbosch Apeldoorn 1954 2955e 14:56 51:51 1:30:15 2:15:09 2:10:48 2133 7305 Gert Poelman Westerhaar-Vriezenv 1965 2960e 13:43 48:17 1:25:21 2:15:13 2:11:41 2134 1959 Martijn van Riele Zwolle 1978 2961e 13:33 49:08 1:30:49 2:15:13 2:14:37 2135 8949 Roeland de Ruiter Amersfoort 1990 2962e 14:49 50:01 1:25:37 2:15:16 2:10:57 2136 6697 Eric Haasjes Zwolle 1969 2968e 15:49 53:57 1:31:24 2:15:20 2:09:58 2137 6213 Eric Hulman Heeten 1961 2969e 16:08 54:44 1:33:00 2:15:20 2:11:11 2138 6941 Gerard van der Kolk Zwolle 1961 2971e 14:36 51:17 1:29:39 2:15:21 2:10:26 2139 1832 Daan Goris Edel Grass B.V. 1 1980 2973e 14:19 51:51 1:30:13 2:15:23 2:15:04 2140 1915 Wouter Du Gardijn Twepa 2 1971 2978e 16:06 55:52 1:35:44 2:15:37 2:15:06 2141 8865 Porn John Zwolle 1981 2980e 13:53 50:35 1:29:30 2:15:48 2:11:47 2142 8815 Arne Schwarz Zwolle 1980 2983e 14:25 52:07 1:31:26 2:15:50 2:12:19 2143 1639 Stefan Kamans Call2 1 1973 2984e 14:31 53:13 1:33:44 2:15:52 2:15:33 2144 1947 Dennis Verbeke Oving 1 2986e 13:01 49:14 1:31:31 2:15:54 2:15:34 2145 6328 Dick Koster Apeldoorn 1957 2987e 14:50 53:38 1:33:11 2:15:57 2:13:28 2146 8279 Edwin Hollander Zwolle 1964 2988e 14:27 51:41 1:30:17 2:16:00 2:11:47 2147 8409 Gert Hoogenkamp Hasselt 1964 2989e 13:46 47:50 1:27:15 2:16:01 2:12:42 2148 8302 Wilfred van den Hoorn Elburg 1976 2990e 14:09 49:13 1:27:15 2:16:03 2:11:42 2149 8885 Joannes van Staveren Zwolle 1974 2994e 14:47 50:23 1:27:11 2:16:10 2:10:44 2150 7314 Berry Oosterhof Wolvega 1968 2996e 15:30 53:31 1:31:41 2:16:13 2:11:10 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 44 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2151 8753 Rolf Kamerbeek Zutphen 1984 2998e 15:52 53:30 1:30:58 2:16:14 2:11:33 2152 8538 Janke van der Hooft Zwolle 1957 2999e 14:45 52:28 1:31:34 2:16:17 2:12:14 2153 6428 Walter Stuifzand Zwolle 1962 3000e 15:40 54:31 1:32:53 2:16:20 2:10:36 2154 6528 Arend van der Helm Deventer 1979 3004e 15:01 51:15 1:29:20 2:16:30 2:11:14 2155 6522 Marco Jansen Hoogeveen 1971 3006e 14:44 51:23 1:29:41 2:16:30 2:10:54 2156 6896 Yannick Wemmenhove Apeldoorn 1983 3008e 15:04 54:02 1:34:35 2:16:34 2:12:45 2157 8400 Jef de Roode Zwolle 1977 3009e 15:25 54:45 1:34:30 2:16:35 2:12:48 2158 8799 Marinus Liebregt Houten 1973 3011e 15:55 54:37 1:32:46 2:16:36 2:11:17 2159 8374 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 3016e 12:55 49:16 1:29:18 2:16:43 2:15:55 2160 8165 Romanov Sagel Warmlopers Hattem 1970 3017e 15:16 53:08 1:30:58 2:16:44 2:11:33 2161 6887 Douwe van der Wier Zwolle 1971 3018e 14:09 49:59 1:28:15 2:16:48 2:12:27 2162 6920 Othmar Versteeg Deventer 1994 3022e 14:51 51:51 1:32:04 2:16:55 2:11:59 2163 8326 Erick Borger Zwolle 1965 3023e 15:59 55:09 1:33:19 2:16:55 2:12:23 2164 6972 Edward Nagel Nijverdal 1958 3025e 15:20 53:37 1:30:30 2:16:59 2:11:34 2165 8757 Bert Dijsselhof Zwolle 1959 3026e 15:29 53:19 1:30:56 2:17:00 2:11:30 2166 6303 Dirk van de Wetering Balkbrug 1956 3028e 13:50 49:58 1:29:18 2:17:04 2:13:49 2167 8176 Jeroen van Deutekom Kampen 1977 3034e 14:38 51:24 1:30:46 2:17:23 2:12:58 2168 7500 Pascal Reichenbach Bas van de Goor Foun 1985 3036e 15:24 55:34 1:35:27 2:17:24 2:13:08 2169 6672 Tommy Visscher Zwolle 1971 3038e 13:42 49:38 1:27:24 2:17:28 2:15:16 2170 7350 Klaas Dijkema Rouveen 1964 3039e 14:38 51:29 1:31:06 2:17:32 2:13:25 2171 8359 Jan Gerner Luttenberg 1964 3040e 15:30 54:18 1:33:45 2:17:32 2:12:34 2172 6552 Vincent de Vries Zwolle 1969 3041e 15:06 53:26 1:32:51 2:17:34 2:12:46 2173 6936 Dick Bast Kampen 1967 3045e 15:06 52:22 1:32:43 2:17:48 2:12:16 2174 8581 Jac Postma 's-Heerenbroek 1968 3046e 14:38 51:52 1:31:07 2:17:48 2:13:29 2175 6902 Wim Hortensius Zwolle 1962 3047e 15:01 53:26 1:32:16 2:17:50 2:13:09 2176 8927 Rob Bouwhuis Zwolle 1967 3050e 14:05 49:53 1:27:13 2:17:51 2:14:06 2177 8722 Huib Bliek Dronten 1955 3052e 15:17 53:20 1:32:23 2:17:54 2:12:59 2178 6999 Harry Stulp Harderwijk 1967 3053e 15:18 52:56 1:31:08 2:17:54 2:13:22 2179 8613 Ben Bouwhuis Marknesse 1952 3054e 14:22 51:47 1:31:40 2:17:56 2:14:18 2180 8559 Heimen Martensen Wezep 1959 3055e 15:25 55:41 1:35:11 2:17:57 2:13:21 2181 8974 Richard ter Weele Zeewolde 1986 3056e 15:24 55:40 1:35:10 2:17:57 2:13:20 2182 6675 Martin van Wijhe Utrecht 1969 3057e 15:14 54:05 1:33:44 2:17:59 2:12:18 2183 8875 Wilbert Hondeveld Raalte 1963 3058e 14:26 51:03 1:29:49 2:18:00 2:13:02 2184 6506 Hildert Inkelaar Zwolle 1969 3061e 15:30 54:33 1:33:55 2:18:17 2:12:50 2185 6721 Dirk Wilem Hiemstra Meppel 1968 3062e 15:21 53:06 1:31:17 2:18:19 2:12:39 2186 9031 Roy Agten 3063e 15:56 55:09 1:33:18 2:18:20 2:13:44 2187 9030 Edward Broekhaar 3064e 15:56 55:09 1:33:18 2:18:20 2:13:45 2188 8952 Laurens Oosterbroek 4e Musketiers & Frie 1974 3065e 15:43 54:33 1:33:20 2:18:22 2:13:27 2189 7189 Eric Janse Schalkhaar 1964 3066e 13:42 52:16 1:33:31 2:18:24 2:16:20 2190 7075 Gerald Kuipers Heerde 1976 3076e 15:35 54:57 1:34:31 2:18:35 2:13:21 2191 7233 Niek Metgod Zwolle 1960 3083e 13:16 48:07 1:28:13 2:18:59 2:16:05 2192 7487 Frans Bruijnen Stichting Time for H 1974 3088e 15:53 56:06 1:35:35 2:19:05 2:13:40 2193 6340 Peter Hulsbergen Zwolle 1974 3091e 14:32 51:31 1:32:27 2:19:07 2:13:47 2194 8723 Pieter de Ruiter Epe 1945 3095e 15:05 52:47 1:32:07 2:19:12 2:15:01 2195 8858 René Jansen Emmeloord 1963 3098e 14:53 53:59 1:33:49 2:19:14 2:17:17 2196 8000 Diederik van Hogendorp Zwolle 1985 3103e 14:48 53:40 1:33:35 2:19:27 2:18:40 2197 6373 Edward Rosendaal Wijhe 1966 3104e 15:24 54:30 1:33:56 2:19:27 2:13:59 2198 8346 Jan Westemeyer Nederland 1948 3105e 14:20 50:14 1:31:28 2:19:32 2:16:37 2199 8937 Robert Koster Genemuiden 1993 3107e 13:53 49:44 1:29:19 2:19:43 2:15:32 2200 7290 Vincent Vos Arnhem 1967 3108e 15:49 55:45 1:35:42 2:19:47 2:14:47 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 45 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2201 6538 Martin van de Wijngaard Zwolle 1981 3116e 15:08 52:38 1:30:01 2:20:01 2:14:21 2202 6808 Mark Schoots Hoorn Nh 1974 3119e 15:05 53:41 1:33:46 2:20:04 2:15:58 2203 545 Jurgen van der Weerd Zwolle 1987 3120e 13:29 47:26 1:26:31 2:20:07 2:16:47 2204 8805 Sander Rozemuller Vroomshoop 1984 3122e 14:14 51:42 1:32:23 2:20:11 2:16:48 2205 7058 Gerben van de Put Zwolle 1976 3123e 15:33 56:04 1:34:59 2:20:11 2:14:51 2206 8375 Job Verhagen Zwolle 1985 3124e 14:50 51:45 1:31:35 2:20:12 2:15:48 2207 8523 Gerbrand Snippe Zwolle 1985 3126e 15:45 55:17 1:34:58 2:20:13 2:15:16 2208 6084 Jan Markslag Hengelo Ov 1958 3128e 15:35 55:39 1:36:04 2:20:14 2:15:57 2209 6276 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 3129e 15:17 53:29 1:32:30 2:20:14 2:15:06 2210 6833 Laura de Jong Emmeloord 1969 3131e 15:09 52:20 1:31:48 2:20:17 2:15:28 2211 8502 Ralph Groenink Steenwijk 1987 3136e 14:22 49:41 1:28:47 2:20:22 2:15:50 2212 6682 Ronald Veldman Zwolle 1969 3137e 14:50 53:21 1:32:59 2:20:24 2:16:30 2213 8015 Jan Buijserd Wezep 1954 3139e 15:09 53:39 1:33:20 2:20:26 2:15:33 2214 8249 Paul Zijlstra Zwolle 1964 3140e 15:11 53:00 1:33:55 2:20:29 2:15:38 2215 8076 Henk van Dorp Warmloper Zwolle 1990 3142e 15:44 56:16 1:36:56 2:20:32 2:15:21 2216 6104 Marco Jurriaans Zwolle 1972 3143e 15:44 56:17 1:36:57 2:20:33 2:15:23 2217 7335 John van de Geer Zwolle 1953 3146e 15:46 56:12 1:36:54 2:20:39 2:17:58 2218 9012 Bos Jaap Zwolle 1953 3148e 15:30 54:35 1:33:57 2:20:44 2:15:16 2219 8812 Nick Lemmens Belt-Schutsloot 1973 3152e 15:50 55:20 1:36:01 2:20:50 2:16:04 2220 7356 Johan de Jong 4e Musketiers & Frie 1966 3153e 15:38 55:53 1:36:06 2:20:50 2:15:15 2221 7085 Arno Rienstra Dalfsen 1976 3154e 15:33 55:11 1:35:13 2:20:52 2:15:49 2222 7274 Elmer Stamhuis Zwolle 1985 3155e 14:57 52:00 1:32:50 2:20:57 2:19:46 2223 6247 Hans van de Streek Zwolle 1966 3157e 16:12 56:48 1:36:32 2:21:06 2:16:30 2224 8887 Klaas van Olst Oosterwolde Gld 1950 3160e 15:35 54:42 1:34:08 2:21:15 2:16:33 2225 7513 Nanno Kleefstra Bas van de Goor Foun 1973 3162e 14:28 52:05 1:31:44 2:21:19 2:17:08 2226 6870 Maarten Damman Zwolle 1985 3165e 14:08 52:27 1:33:41 2:21:25 2:19:19 2227 8627 Rob Sloots Olst 1967 3167e 13:52 50:11 1:30:12 2:21:32 2:16:47 2228 6521 HendrikJan Vermeer Zwolle 1978 3172e 15:23 53:13 1:32:39 2:21:38 2:16:10 2229 7221 Koop Boer Assen 1970 3174e 15:43 55:58 1:36:21 2:21:39 2:17:29 2230 6342 Pascal Eijkelkamp Heino 1973 3175e 15:05 53:01 1:33:21 2:21:41 2:17:16 2231 8189 Bert Brouwer Zwolle 1968 3176e 14:37 51:32 1:31:12 2:21:43 2:16:44 2232 6755 René Davids Ter Apel 1978 3179e 14:42 53:10 1:33:44 2:21:52 2:20:09 2233 8664 Gertie Schmidt Hengelo Ov 1957 3181e 14:27 52:20 1:33:36 2:22:05 2:18:05 2234 8212 Richard Zunnebeld Zwolle 1969 3184e 13:57 51:21 1:31:49 2:22:13 2:18:56 2235 6102 Cor Nederveld Tilburg 1949 3197e 15:52 57:07 1:38:05 2:22:41 2:20:58 2236 6701 Robert Roth Oegstgeest 1965 3199e 15:13 53:06 1:32:31 2:22:43 2:18:49 2237 6175 Gert Timmermans Hasselt 1961 3203e 14:38 54:25 1:36:11 2:22:58 2:19:46 2238 8253 Charon Blom Zwolle 1972 3204e 15:29 54:34 1:35:00 2:23:10 2:17:42 2239 7477 Norbert Geels Stichting Time for H 1977 3218e 15:04 52:02 1:30:47 2:23:45 2:18:20 2240 8759 Hans Bosman Gieten 1955 3219e 15:16 54:04 1:34:53 2:23:49 2:18:31 2241 8312 Hilbert Slurink Zwartsluis 1954 3222e 15:27 54:24 1:34:01 2:23:55 2:18:28 2242 6190 Matthias Preuter Almere 1971 3224e 14:37 52:58 1:33:57 2:23:57 2:19:39 2243 8755 Sjoerd Wassink Apeldoorn 1975 3225e 16:17 56:54 1:38:02 2:24:02 2:18:45 2244 8876 Pieter Jouwsma Zwolle 1987 3232e 14:58 52:00 1:30:59 2:24:16 2:18:33 2245 6595 Rick Koopman Hasselt 1989 3236e 15:35 56:13 1:38:04 2:24:20 2:22:06 2246 8050 Daniël Bosch Zwolle 1994 3239e 16:34 57:44 1:38:25 2:24:22 2:19:18 2247 8067 Jeffrey Bosch Zwolle 1996 3240e 16:35 57:45 1:38:26 2:24:22 2:19:19 2248 8080 Lars Verhoeven Enschede 1966 3242e 16:00 56:48 1:37:43 2:24:30 2:18:48 2249 7082 Bert Kalf Arnhem 1946 3244e 16:11 56:06 1:37:56 2:24:33 2:19:04 2250 8813 Bart Riezeweide Hattem 1967 3245e 15:01 53:00 1:34:28 2:24:35 2:19:23 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON - ZATERDAG 14 JUNI 2014 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MRECR 16-06-2014 12:31 Pag: 46 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2251 1526 Eddy Bakker 3246e 13:30 51:29 1:34:18 2:24:35 2:24:23 2252 8022 Gert-Jan Siebelink Raalte 1968 3249e 15:22 54:15 1:35:31 2:24:37 2:19:44 2253 6346 Okko Veen Zwolle 1970 3256e 16:03 56:12 1:35:40 2:24:48 2:19:30 2254 8794 Joost Treep Zwolle 1978 3262e 15:04 55:02 1:36:52 2:25:03 2:21:14 2255 6804 Frans Oudt Apeldoorn 1960 3265e 15:46 57:14 1:39:50 2:25:07 2:22:16 2256 8234 Eric Kragt Kampen 1983 3278e 15:25 53:48 1:32:51 2:25:49 2:20:23 2257 8553 Jacob van der Gaast Wezep 1960 3279e 14:08 53:28 1:36:54 2:25:51 2:24:30 2258 8842 Jan van Zalingen Amersfoort 1988 3280e 15:13 51:12 1:29:34 2:26:00 2:21:11 2259 6641 Jarno van 't Hul Apeldoorn 1982 3281e 15:42 55:52 1:37:08 2:26:06 2:21:48 2260 6662 Mark van der Most Zwolle 1985 3283e 14:34 52:21 1:32:25 2:26:07 2:20:58 2261 8674 Jasper Banse Zwolle 1990 3290e 14:49 51:43 1:32:57 2:26:25 2:20:55 2262 6943 Jelmer Riemersma Joure 1987 3291e 14:49 51:43 1:32:57 2:26:25 2:20:55 2263 6947 Arjan Sleurink Kampen 1991 3296e 15:48 58:58 1:40:33 2:26:42 2:24:02 2264 1916 Coen Brinkman Twepa 2 1973 3299e 16:09 59:43 1:44:26 2:26:58 2:26:29 2265 9023 Vincent Oldenhof 3303e 16:06 56:51 1:38:09 2:27:20 2:21:43 2266 8431 Joey van Driessen Lemelerveld 1981 3304e 15:44 55:43 1:37:22 2:27:21 2:22:19 2267 8701 Tim Kramer Harderwijk 1988 3308e 13:32 49:30 1:29:25 2:27:33 2:23:21 2268 8564 Roderik Kiewiet Zwolle 1993 3313e 15:34 54:14 1:31:11 2:27:46 2:22:02 2269 8648 Jesper van Polen Apeldoorn 1983 3316e 15:04 54:02 1:34:53 2:28:04 2:24:17 2270 8383 Ernst van Dijk Zwolle 1981 3321e 13:28 46:52 1:25:22 2:28:50 2:23:28 2271 9036 Hans van Hernen 3327e 15:59 56:24 1:39:21 2:29:26 2:24:45 2272 8810 Herman Brinkman Emmeloord 1972 3328e 15:54 58:06 1:40:34 2:29:28 2:26:21 2273 1697 Herman Wolbers VR & GGD IJsselland 1967 3329e 16:40 1:00:21 1:44:16 2:29:28 2:28:58 2274 6254 Vincent Dikken Zwolle 1970 3333e 15:37 54:49 1:36:36 2:29:38 2:23:57 2275 9034 Barry Rahajaan 3334e 15:57 55:26 1:36:04 2:29:47 2:25:07 2276 8287 Ron Brinkhuis Lemelerveld 1968 3342e 13:53 50:33 1:32:25 2:30:47 2:29:56 2277 7409 Theo van der Weerd 4e Musketiers & Frie 1970 3343e 15:42 56:30 1:40:33 2:31:22 2:25:46 2278 7170 Jan Willem Fidder Elburg 1962 3346e 15:55 56:40 1:40:16 2:31:40 2:26:51 2279 7521 Barend Lucas AbbVie Logistics BV 1969 3348e 15:27 54:52 1:35:36 2:31:59 2:26:42 2280 8902 Alberto Slagter Schoonebeek 1980 3350e 15:42 56:46 1:38:20 2:32:13 2:26:50 2281 8202 Alwin Bakker Sneek 1986 3351e 14:43 54:09 1:33:56 2:32:18 2:27:31 2282 7421 Cees Scholten 4e Musketiers & Frie 1965 3353e 15:16 55:56 1:38:51 2:32:39 2:30:01 2283 1918 Chiel Bolcher Twepa 2 1973 3355e 16:07 59:43 1:44:29 2:33:28 2:32:56 2284 457 Theo Kuiper Rooden 1951 3357e 15:31 57:38 1:41:11 2:33:36 2:29:06 2285 7289 Hans Poortinga Zeewolde 1968 3361e 15:43 55:53 1:39:10 2:34:06 2:28:23 2286 9025 Wim van den Boomgaard 3363e 16:07 59:01 1:42:35 2:34:28 2:30:38 2287 8358 Eelco Bottenheft Hilversum 1974 3367e 15:46 57:33 1:41:16 2:35:24 2:30:36 2288 1603 Rob Pot UMCG Ambulancezorg 1 1960 3369e 15:47 58:39 1:44:23 2:35:56 2:35:18 2289 8712 Marcel Sijm Medemblik 1971 3370e 17:01 59:32 1:44:25 2:36:21 2:31:09 2290 6645 Jan Chaigneau Zwolle 1978 3377e 15:59 56:26 1:41:11 2:38:49 2:33:50 2291 7360 Bernd Spijkerman 4e Musketiers & Frie 1970 3378e 16:03 57:08 1:40:19 2:39:10 2:33:37 2292 6827 DJ_RICO van LEEUWEN Apeldoorn 1959 3385e 16:00 57:24 1:49:24 2:42:33 2:36:48 2293 6872 Ernest Rompas Deventer 1947 3388e 18:10 1:03:18 1:51:50 2:44:32 2:40:59 2294 6379 Xander Arling Hollandscheveld 1980 3391e 17:21 1:01:45 1:50:09 2:45:51 2:41:34 www.halvemarathonzwolle.nl