ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC
17-06-2013 10:14                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   6754  Sylvia van Leussen         Punthorst             1973     95e     10:04    35:18  1:01:08  1:27:29  1:26:57  
    2   7015  Ingrid Lemke               Horror                1969    126e     10:22    35:23  1:01:34  1:29:24  1:28:59  
    3    F25  Marlies Groenewold         Triathlon             1983    137e     10:32    36:31  1:02:52  1:29:49  1:29:46  
    4   6356  Gerrinde van Lieshout      Kampen                1982    144e     10:52    36:52  1:03:04  1:30:19  1:29:29  
    5   6793  Angeli Poppe               Zwolle                1969    145e     10:31    36:25  1:03:15  1:30:21  1:30:10  
    6   6629  Miranda Janssen            Zwolle                1974    152e     10:35    36:43  1:03:29  1:30:31  1:29:56  
    7   6904  Sylvia van Dijk            NOP                   1971    188e     10:52    36:32  1:03:04  1:31:40  1:30:24  
    8   6207  Karin Roelofs              Dordrecht             1971    189e     10:57    36:54  1:03:00  1:31:43  1:30:08  
    9   6859  Arline Werter              Loopgroep RUN&FUN Tw  1959    235e     15:13    52:08           1:33:25  1:30:14  
   10   6579  Henriët Koornberg          PEC 1910              1978    282e     11:33    38:41  1:06:17  1:34:44  1:33:58  
   11   6350  Lisette Las                Nijmegen              1986    292e     12:00    39:03  1:05:44  1:34:54  1:31:45  
   12   7603  Laura Hak                  Kampen                1982    331e     11:27    39:30  1:07:47  1:36:07  1:35:34  
   13   2767  Esther Eisen               Jurian Molenaar       1972    357e     11:16    38:20  1:06:45  1:36:52  1:36:41  
   14   6317  Kika van Ginkel            Kampen                1980    375e     11:55    40:01  1:08:16  1:37:24  1:36:23  
   15   2795  Jeannet Leppink de Haan    Wavin 2               1968    391e     11:21    39:51  1:08:31  1:37:43  1:37:34  
   16   2596  Petra Geenen               Jumbo/C1000 3                 425e     16:22    56:47           1:38:27  1:38:08  
   17   6188  Anniek Schutte             Marienheem            1989    430e     12:03    40:12  1:08:20  1:38:32  1:36:49  
   18   6788  Gonny Homma                Heino                 1967    448e     12:22    41:17  1:09:46  1:38:47  1:38:06  
   19   6778  Wiea Nijhoff               Heino                 1968    458e     11:51    40:20  1:09:07  1:38:57  1:37:47  
   20   7029  Hanneke Koenjer            Time for Heroes       1986    464e     12:05    41:03  1:09:43  1:39:00  1:36:54  
   21   6160  Harma Douma                Zwolle                1973    468e     12:09    40:57  1:09:37  1:39:07  1:38:04  
   22   6446  Kim van Rhijn              st. Travers           1978    472e     11:49    40:44  1:09:40  1:39:12  1:38:38  
   23   7004  Natalia Carreno-Quintero   Wageningen            1983    479e     12:21    41:11  1:10:03  1:39:19  1:38:39  
   24   6179  Larissa Mars               Vitalis               1994    493e     12:16    41:15  1:09:59  1:39:28  1:38:41  
   25   6888  Wilma de Vries             Erica                 1972    496e     11:50    40:50  1:09:45  1:39:30  1:38:41  
   26   6824  Miranda Witte              Flevo Delta           1971    499e     11:43    39:47  1:08:45  1:39:32  1:38:14  
   27   6692  Cordien Schreurs           Ciko '66              1974    500e     11:47    40:31  1:09:38  1:39:32  1:38:34  
   28   6669  Anita Reimert              PEC 1910              1983    502e     11:54    40:45  1:09:17  1:39:34  1:37:29  
   29   6186  Gerda de Jong              Meppel                1975    511e     12:05    40:51  1:09:48  1:39:42  1:39:05  
   30   6282  Ellen Holtmaat             Marienheem            1986    547e     12:52    42:11  1:10:31  1:40:21  1:38:58  
   31   6658  Marlies Heetebrij          Ciko '66              1970    555e     12:24    41:26  1:10:44  1:40:31  1:39:33  
   32   6572  Marianne Westerman         Zwolle                1969    565e     13:06    42:34  1:09:31  1:40:39  1:37:11  
   33   6746  Marielle van Dooremolen    Heeten                1986    570e     11:40    40:54  1:10:26  1:40:43  1:39:44  
   34   2813  Hanneke Slootweg           Van der Kamp B.V. 1   1975    599e     12:02    41:34  1:11:31  1:41:23  1:41:04  
   35   6861  Hanneke Slootweg           Zwolle                1975    600e     12:00    41:32  1:11:29  1:41:24  1:41:02  
   36   6938  Giny Steggink              Rossum Ov             1968    612e     12:02    41:41  1:11:12  1:41:30  1:40:14  
   37   6105  Floor van Kessel           Utrecht               1988    615e     11:26    39:31  1:08:03  1:41:32  1:39:12  
   38   7002  Lisanne Jansen             Nijmegen              1987    623e     12:56    42:30  1:11:50  1:41:44  1:40:24  
   39   6476  Floor Vercauteren          Run2Day Zwolle        1976    630e     12:17    41:54  1:11:29  1:41:50  1:40:33  
   40   6590  Eva Kouw                   Zwolle                1980    635e     12:12    42:11  1:12:00  1:41:54  1:41:14  
   41   6765  Marjolein van der Heijden  Dutch Runners         1980    641e     15:52    56:44           1:42:03  1:37:54  
   42   6140  Ivette Leemhuis            Spurt '88             1977    662e     12:26    41:30  1:10:49  1:42:32  1:40:12  
   43   6084  Roselinde van den Berg     Zwolle                1979    676e     13:17    42:59  1:11:12  1:42:47  1:38:34  
   44   6100  Wilma Wibbelink            Hattem                1985    697e     11:20    38:44  1:08:45  1:43:04  1:42:20  
   45   6170  Alice Velema               Isala '96             1971    709e     11:46    38:21  1:06:52  1:43:15  1:39:24  
   46   6258  Tessa Hamers               Apeldoorn             1984    738e     12:06    42:23  1:13:36  1:43:36  1:42:57  
   47   6394  Linda van Vlimmeren        Nieuwleusen           1978    748e     12:29    41:58  1:12:01  1:43:44  1:43:06  
   48   6492  Marjan Spoelman            Isala klinieken Zwol  1959    758e     12:19    41:58  1:12:11  1:44:03  1:42:36  
   49   6389  Lieke Boeve                Zwolle                1985    760e     12:11    41:25  1:12:16  1:44:06  1:42:27  
   50   6113  Ilona Bolks                Sibculo               1982    777e     13:05    43:15  1:13:08  1:44:17  1:42:54  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 7033 Hetty Vermeulen Time for Heroes 1967 787e 12:42 42:28 1:12:45 1:44:28 1:43:20 52 6115 Suzanne Brinksma Nieuwleusen 1975 819e 12:57 42:49 1:12:57 1:44:53 1:43:31 53 6818 Noor Veuger Dalfsen 1968 826e 13:22 44:33 1:14:54 1:44:55 1:43:59 54 6421 Shandra Wemekamp Hellendoorn 1979 827e 12:37 41:58 1:12:09 1:44:55 1:41:53 55 6205 Ellen Keizer Raalte 1985 841e 12:26 43:14 1:14:19 1:45:04 1:44:04 56 6571 Annemieke van Nee ACO Van Elderen 1969 853e 12:37 42:41 1:13:09 1:45:11 1:43:52 57 2529 Chintia van Unen Zilveren Kruis Achme 861e 12:11 42:52 1:13:57 1:45:19 1:45:07 58 6534 Erna van Es-Keen Wezep 1976 863e 12:35 43:12 1:13:25 1:45:21 1:43:15 59 6583 Nadia Brand Nunspeet 1971 864e 12:37 42:22 1:11:57 1:45:23 1:41:16 60 6796 Gerie Molema Utrecht 1987 870e 12:52 42:16 1:10:48 1:45:27 1:40:40 61 7028 Hermien Brummel Achmea Health Center 1968 871e 12:26 42:28 1:13:04 1:45:27 1:43:39 62 6290 Alexandra Sterken Norg 1967 876e 12:21 41:25 1:11:37 1:45:30 1:42:56 63 6980 Brigith Poelarends Almelo 1981 904e 12:29 42:31 1:14:32 1:45:48 1:45:21 64 6857 Mathilde Kruize Zwolle 1980 908e 12:27 42:30 1:13:26 1:45:53 1:44:45 65 6562 Ineke Eleveld Emmen 1963 909e 12:57 43:39 1:14:03 1:45:53 1:45:02 66 6162 Jettie Stokvis ACO Van Elderen 1959 925e 12:39 42:41 1:13:17 1:46:02 1:44:42 67 8185 Agnes van der Beek Zwolle 1976 929e 13:23 44:56 1:15:34 1:46:03 1:45:27 68 6864 Karin Olthof Zwolle 1984 935e 12:19 42:50 1:13:53 1:46:05 1:44:31 69 6991 Jantine Konijn Zaanland 1984 939e 12:46 42:41 1:12:45 1:46:08 1:42:30 70 6610 Janine Kosse Dedemsvaart 1987 942e 12:04 41:39 1:12:09 1:46:10 1:44:52 71 6961 Joanneke Jansen Oosterbeek 1981 944e 13:21 43:48 1:13:47 1:46:10 1:43:14 72 6504 Leonie Postma Loopgroep Gemeente E 1979 953e 12:20 42:13 1:13:18 1:46:15 1:45:24 73 6775 Thea Klink Laag Zuthem 1968 960e 13:42 44:49 1:15:47 1:46:19 1:45:33 74 2731 Liesbeth Kleisen BestuursdienstOmmen- 1977 974e 12:47 43:40 1:14:48 1:46:30 1:46:16 75 2554 Zehra Dede Zilveren Kruis Achme 975e 12:27 42:45 1:14:25 1:46:32 1:46:11 76 6682 Suzan van Megen Zwolle 1981 981e 12:46 43:26 1:14:16 1:46:35 1:44:19 77 6623 Simone Sluiter Zwolle 1991 988e 12:49 43:53 1:14:55 1:46:45 1:45:11 78 6628 Jacquelien van Bloois NOP 1964 1003e 13:01 44:06 1:15:19 1:46:58 1:46:04 79 6569 Bertha Brijan Erica 1961 1016e 12:57 43:41 1:15:00 1:47:07 1:46:16 80 6782 Jessica Bemelen Zwolle 1976 1019e 13:19 44:04 1:15:03 1:47:09 1:45:49 81 2573 Sharon Schotman Zilveren Kruis Achme 1043e 12:55 43:39 1:14:41 1:47:23 1:45:31 82 6371 Marielle Timmerman Punthorst 1994 1052e 12:44 43:46 1:15:03 1:47:28 1:46:46 83 6349 Susan Sentamu Zwolle 1985 1054e 13:27 44:33 1:15:08 1:47:28 1:46:11 84 6111 Lineke Oosterwechel Diemen 1985 1055e 12:37 43:09 1:13:53 1:47:30 1:45:20 85 6498 Erna Wind Isala klinieken Zwol 1963 1073e 12:10 43:03 1:14:59 1:47:48 1:46:59 86 6749 Sigrid Jansen PEC 1910 1969 1075e 14:17 48:30 1:23:06 1:47:51 1:44:10 87 6419 Stefanie Wijsman Zwolle 1967 1078e 13:00 44:32 1:16:05 1:47:52 1:47:19 88 6860 Jolanda Bonthuis Genemuiden 1968 1090e 13:31 44:30 1:15:33 1:48:01 1:46:23 89 6698 Ingrid Dekker Zwolle 1971 1115e 13:42 45:46 1:16:55 1:48:17 1:47:31 90 6770 Ingrid Liefers Zwolle 1968 1121e 13:43 45:45 1:16:56 1:48:21 1:47:35 91 6505 Nancy Gerritsen Loopgroep Gemeente E 1984 1127e 13:06 45:25 1:16:54 1:48:22 1:47:16 92 6315 Annemieke Brouwer Swifterbant 1966 1130e 13:18 44:26 1:15:55 1:48:25 1:47:42 93 6691 Yvonne Teune Zwolle 1990 1142e 16:28 1:00:29 1:48:33 1:46:06 94 6278 Erna Last - Kijk id Vegte Genemuiden 1986 1159e 13:17 44:54 1:16:20 1:48:43 1:46:53 95 6866 Sonja van den Hengel Amersfoort 1986 1163e 14:15 45:36 1:16:47 1:48:46 1:46:42 96 6676 Lotte Huiberts Laag Zuthem 1994 1179e 13:01 44:31 1:15:46 1:49:06 1:46:53 97 6477 Berny Covers Run2Day Zwolle 1966 1182e 12:35 43:39 1:15:22 1:49:08 1:47:18 98 6092 Karen Koopman Groningen 1979 1192e 13:33 45:06 1:15:34 1:49:18 1:44:51 99 6955 Elly Wiersma Zuidlaren 1967 1208e 13:17 44:52 1:16:13 1:49:28 1:47:34 100 6844 Alieke Hobert Marienheem 1988 1214e 12:47 44:07 1:15:45 1:49:31 1:47:52 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 6737 Stéphanie Bergsma Nieuwleusen 1992 1236e 13:32 46:29 1:18:30 1:49:42 1:48:24 102 6934 Dianne Prins IJsselmuiden 1979 1240e 13:25 45:26 1:17:18 1:49:45 1:47:52 103 6763 Ylona Ruiter Hattem 1985 1245e 13:08 44:53 1:16:50 1:49:48 1:48:59 104 6506 Rachel Beker (Warmlopers) Zwolle 1980 1246e 12:56 44:53 1:17:06 1:49:49 1:49:17 105 6707 Juul Tönis Zwolle 1992 1247e 15:57 57:15 1:49:49 1:45:30 106 6627 Mariska Mulder Zwolle 1962 1260e 12:20 43:10 1:16:03 1:49:54 1:49:15 107 6384 Willemijn Hoorntje Utrecht 1987 1264e 12:45 44:24 1:16:06 1:49:58 1:46:27 108 6761 Louise Kramer Zwolle 1968 1267e 12:48 44:34 1:16:27 1:50:01 1:48:26 109 6779 Frieda Kok Zwolle 1983 1274e 12:43 42:41 1:14:07 1:50:08 1:48:13 110 6135 Chantal Lokhorst PEC 1910 1977 1283e 13:37 45:10 1:17:17 1:50:11 1:47:52 111 6517 Corine Hassink Oldenzaal 1972 1288e 13:06 44:05 1:15:35 1:50:17 1:47:24 112 6187 Leonore van der Linden Heino 1975 1327e 13:16 44:45 1:16:32 1:50:48 1:47:41 113 6837 Engelien de Boer Zwolle 1959 1333e 12:58 44:38 1:16:52 1:50:55 1:49:40 114 6939 Wieneke van der Heide Flevo Delta 1967 1338e 13:06 44:57 1:16:56 1:50:56 1:48:41 115 6072 Evelien Besten ACO Van Elderen 1972 1354e 13:18 44:43 1:16:28 1:51:06 1:49:04 116 6759 Ellis Ilkay-Hulshorst Hanzesport 1980 1364e 12:59 45:15 1:18:22 1:51:14 1:50:37 117 7001 Marianne Wildeman PEC 1910 1971 1372e 12:47 43:41 1:16:07 1:51:18 1:49:06 118 6902 Debora van Houdt Zwolle 1979 1373e 12:59 43:59 1:15:19 1:51:18 1:48:32 119 6231 Katinka Buwalda Hoogland 1971 1382e 12:47 42:54 1:14:24 1:51:24 1:47:46 120 6988 Lilian Tabois Groningen 1987 1388e 13:32 44:24 1:15:51 1:51:32 1:46:56 121 6116 Yvonne Mijnheer Rouveen 1991 1390e 13:59 45:39 1:17:16 1:51:33 1:47:34 122 6821 Yvonne Rekers PEC 1910 1970 1398e 14:11 45:36 1:16:29 1:51:38 1:47:01 123 7013 Bettie Koops Lionitas 1961 1406e 13:02 44:07 1:16:50 1:51:42 1:49:06 124 2515 Marjanne Mulder Zilveren Kruis Achme 1408e 13:26 46:07 1:19:15 1:51:43 1:51:31 125 6146 Carolien de Boer Staphorst 1988 1410e 13:56 45:52 1:17:56 1:51:44 1:49:12 126 6936 Janneke Zwarteveen Zwolle 1967 1414e 12:37 44:33 1:17:43 1:51:47 1:50:21 127 6567 Mariët van Petersen De Gemzen 1980 1417e 12:42 44:00 1:16:16 1:51:48 1:50:40 128 6255 Marga Goudbeek Zwolle 1986 1428e 12:57 46:49 1:19:26 1:51:55 1:50:58 129 6900 Corien Kanis Zwolle 1988 1429e 14:00 47:00 1:18:19 1:51:55 1:49:24 130 6694 Annemiek Dul Kampen 1987 1453e 13:26 45:26 1:17:44 1:52:10 1:50:17 131 6968 Christianne Salet Zwolle 1958 1461e 13:14 45:10 1:17:55 1:52:20 1:51:17 132 6159 Claudia Schipper DOS 1972 1463e 13:16 44:38 1:15:53 1:52:20 1:47:33 133 6405 Jojanneke Kers Heerde 1988 1470e 13:43 45:48 1:18:18 1:52:26 1:50:25 134 6439 Tiny de Jong-Scheltinga Start '78 1961 1493e 13:18 45:48 1:18:51 1:52:41 1:51:41 135 6655 Anita Kamphuis Zwolle 1972 1502e 13:38 46:40 1:19:21 1:52:46 1:51:37 136 2672 Jouliska Paijmans Rabobank IJsseldelta 1962 1504e 12:51 44:41 1:18:09 1:52:48 1:52:25 137 6922 Ingrid van de Poll Isala '96 1966 1521e 14:12 46:12 1:17:29 1:53:00 1:48:20 138 6260 Manon Schonevel Amsterdam 1984 1529e 13:27 44:32 1:16:29 1:53:06 1:48:40 139 2541 Jacqueline Ruizenaar Ommen Hardenberg 1530e 12:41 45:13 1:18:39 1:53:06 1:52:52 140 6190 Erika Poppe-Jager Zwolle 1969 1531e 13:21 45:52 1:18:14 1:53:08 1:50:22 141 7034 Lenny te Wierik Time for Heroes 1985 1541e 13:23 45:48 1:18:14 1:53:19 1:51:11 142 6997 Jessica Bronkhorst Avanti-Wilskracht 1984 1551e 14:03 48:02 1:21:09 1:53:22 1:52:21 143 6106 Anneloes Maneschijn Zwolle 1987 1553e 13:08 44:56 1:19:03 1:53:23 1:52:12 144 2811 Jeanette van de Berg Van der Kamp B.V. 1 1979 1563e 13:11 46:17 1:19:50 1:53:28 1:53:01 145 6256 Imke Vrieswijk IJsselmuiden 1978 1567e 13:45 45:30 1:17:40 1:53:29 1:48:45 146 6624 Susanne Meijer-Schutte Zwolle 1978 1572e 14:17 47:18 1:19:06 1:53:34 1:50:29 147 6375 Jeannette Dijkstra Kampen 1967 1586e 13:32 45:49 1:18:26 1:53:41 1:50:43 148 6342 Roeline Kleine- vd Linde IJsselmuiden 1969 1593e 13:15 45:18 1:18:28 1:53:47 1:52:57 149 6289 Inge Boksebeld Raalte 1988 1598e 13:47 46:09 1:19:20 1:53:49 1:52:06 150 6916 Lydia Haverkort Hengelo Ov 1967 1607e 13:14 45:47 1:18:58 1:53:53 1:52:19 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 6591 Esther Ruitenberg Dalfsen 1975 1610e 12:45 44:16 1:18:05 1:53:57 1:52:41 152 6804 Margo Oosterhoorn Zwolle 1987 1615e 13:25 44:55 1:17:13 1:54:00 1:49:51 153 6122 Nienke Lammers Utrecht 1988 1617e 13:16 45:06 1:18:07 1:54:00 1:51:48 154 6884 Sandra Hofstra NOP 1976 1621e 13:39 46:35 1:18:45 1:54:01 1:51:05 155 2668 Christel Janssen Rabobank IJsseldelta 1972 1624e 12:29 44:43 1:18:49 1:54:03 1:53:38 156 2899 Josephine Poortinga BBM Advocaten 1 1987 1625e 12:49 45:43 1:19:45 1:54:05 1:53:42 157 6064 Elza Lenferink Groningen 1990 1627e 13:15 45:06 1:18:07 1:54:05 1:51:53 158 6219 Anita de Mink Heino 1974 1629e 14:14 47:08 1:19:44 1:54:06 1:52:11 159 6679 Rita Kloosterman Zwolle 1962 1640e 12:49 44:21 1:16:34 1:54:16 1:49:31 160 6402 Iris Zwaan Nijensleek 1989 1647e 12:52 44:30 1:17:51 1:54:19 1:52:55 161 6581 Tessa Jonker Zwolle 1981 1655e 12:58 45:43 1:18:54 1:54:27 1:51:34 162 6992 Erna van Dijk Avanti-Wilskracht 1958 1658e 13:22 45:51 1:18:49 1:54:29 1:52:06 163 6242 Yvonne ten Kate Groningen 1990 1662e 14:07 48:02 1:21:34 1:54:35 1:53:08 164 6597 Liza Karman Isala '96 1984 1668e 13:34 45:44 1:18:24 1:54:38 1:51:47 165 6617 Fokje Blokstra De Sperwers 1961 1678e 13:44 46:47 1:19:17 1:54:43 1:52:32 166 6734 Joke Fuhri Snethlage Zwolle 1960 1681e 13:13 45:34 1:18:30 1:54:44 1:51:52 167 6499 Gerda Wissink Isala klinieken Zwol 1968 1682e 13:23 46:18 1:19:37 1:54:44 1:52:57 168 6704 Hilja Loseman PEC 1910 1973 1684e 14:10 47:09 1:19:21 1:54:47 1:51:06 169 6532 Mirjam Stolte Heino 1968 1687e 14:01 47:37 1:20:52 1:54:48 1:53:32 170 6379 Pleuni de Boer Manderveen 1990 1688e 14:12 47:43 1:20:31 1:54:48 1:52:22 171 6391 Karen Huisman Schalkhaar 1989 1690e 13:15 46:54 1:20:50 1:54:48 1:54:17 172 6552 Dineke Bos Athlos 1974 1691e 13:48 46:50 1:19:50 1:54:49 1:53:27 173 6339 Danielle de Vries-Bouw Putten 1983 1692e 13:26 46:12 1:18:55 1:54:49 1:50:11 174 6787 Marijke Reining Zwolle 1974 1694e 14:15 47:14 1:19:08 1:54:52 1:51:07 175 6652 Tettie van der Graaf Zwolle 1964 1700e 13:40 46:27 1:19:43 1:54:56 1:53:29 176 6817 Linda Vrielink Zwolle 1983 1701e 13:21 45:50 1:19:11 1:54:57 1:52:51 177 6967 Marianne Stukker Zwolle 1969 1702e 13:25 45:59 1:19:45 1:54:59 1:54:30 178 6237 Anne Timmerman Amsterdam 1988 1707e 14:12 47:32 1:21:25 1:55:00 1:53:23 179 6970 Debby Schoolen Apeldoorn 1979 1712e 14:16 47:12 1:19:17 1:55:03 1:51:50 180 6966 Esther van Loenen Waterweg 1970 1714e 13:38 46:17 1:19:15 1:55:04 1:53:02 181 6065 Irene Eektimmerman Raalte 1973 1723e 13:48 46:57 1:20:11 1:55:14 1:53:31 182 6444 Arenda Riemens st. Travers 1983 1726e 14:08 46:40 1:19:17 1:55:15 1:52:24 183 6768 Mariska Lenis Start '78 1980 1730e 13:24 47:05 1:21:04 1:55:17 1:54:17 184 6429 Susan Scholten Amsterdam 1988 1734e 14:17 45:48 1:17:01 1:55:22 1:50:46 185 6634 Anne Bouhuijs Kampen 1977 1735e 14:14 47:07 1:19:38 1:55:23 1:51:47 186 6735 Sanne van Dam Zwolle 1988 1739e 13:54 46:27 1:19:42 1:55:23 1:53:27 187 2544 Esther Leeuwerke Zilveren Kruis Achme 1741e 13:05 45:52 1:20:40 1:55:26 1:55:01 188 6685 Linda Streur Zwolle 1975 1744e 14:08 48:18 1:21:26 1:55:28 1:53:10 189 6453 Linda Streur Univé Verzekeringen 1975 1745e 14:08 48:18 1:21:25 1:55:28 1:53:10 190 6134 Marije Davidsdochter Zwolle 1979 1746e 13:52 47:15 1:20:47 1:55:29 1:54:03 191 6488 Rianne de Jong Isala klinieken Zwol 1975 1752e 14:08 47:11 1:19:45 1:55:33 1:51:52 192 6418 Chantal Groothengel Zwolle 1985 1757e 13:18 45:39 1:19:27 1:55:39 1:53:37 193 6760 Monika Kylar PEC 1910 1969 1758e 14:08 47:13 1:19:56 1:55:40 1:51:57 194 6178 Olga Tiggelaar Hoogeveen 1973 1760e 14:03 47:03 1:18:39 1:55:41 1:52:58 195 6978 Ina Haan SV Veendam 1967 1761e 17:12 1:02:34 1:55:41 1:53:50 196 6695 Marjon Lütter Zwolle 1987 1765e 13:00 45:32 1:19:08 1:55:43 1:54:14 197 6445 Charon Koers st. Travers 1988 1766e 13:13 44:26 1:17:28 1:55:43 1:52:05 198 2877 Laura Timmerman Deltion College 2 1986 1774e 12:55 45:44 1:19:51 1:55:49 1:55:25 199 6607 Masja Meurs Zwolle 1986 1775e 13:49 46:25 1:19:16 1:55:50 1:53:16 200 6355 Marjan Dickhof De Gemzen 1976 1777e 14:28 48:44 1:21:12 1:55:52 1:52:16 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 6263 Karin Duteweert Salland 1964 1780e 14:17 47:30 1:19:57 1:55:53 1:52:06 202 6107 Maressa Pouw Zwolle 1973 1782e 14:09 47:36 1:20:57 1:55:54 1:53:03 203 6548 Sandra Dekker Zwolle 1973 1784e 13:56 47:06 1:20:39 1:55:54 1:53:59 204 6705 Astrd Jansen Holleboom ACO Van Elderen 1968 1785e 13:19 46:33 1:20:40 1:55:54 1:55:12 205 6121 Sanne Pluim Elspeet 1987 1790e 13:59 47:22 1:21:36 1:56:00 1:54:28 206 6603 Marjon Bijsterbosch Zwolle 1979 1794e 14:02 48:19 1:22:27 1:56:02 1:55:24 207 6915 Nathasja Zwier Hengelo Ov 1970 1805e 13:19 46:17 1:19:55 1:56:09 1:54:33 208 6869 Maaike Sandmann Zwolle 1994 1809e 14:17 47:18 1:19:54 1:56:10 1:53:04 209 6555 Yvette van Woerkom Meppel 1965 1810e 13:05 45:46 1:18:33 1:56:13 1:51:11 210 2560 Marlene Jansen Welzijnswerk Hoogeve 1823e 14:41 50:24 1:25:52 1:56:22 1:55:48 211 6348 Julia Cramer Delft 1988 1824e 13:29 45:32 1:19:53 1:56:23 1:53:57 212 6897 Jolanda Maagd Wageningen 1969 1830e 13:36 46:46 1:20:56 1:56:28 1:55:15 213 6826 Marlies van Waveren Laag Zuthem 1967 1831e 13:49 47:25 1:21:02 1:56:28 1:54:30 214 6503 Desiree Loerts Balkbrug 1973 1832e 13:05 46:10 1:20:13 1:56:28 1:55:38 215 6604 Astrid Laseroms Ridderkerk 1968 1833e 14:19 47:25 1:20:13 1:56:29 1:52:53 216 6911 Henriette Toorn De Gemzen 1972 1840e 13:56 47:34 1:21:30 1:56:36 1:55:12 217 6823 Hananja Monster Nijmegen 1987 1843e 13:34 46:49 1:21:00 1:56:37 1:55:29 218 6212 Iris heuckeroth Vromans Staphorst 1977 1852e 12:44 47:55 1:21:31 1:56:41 1:56:01 219 6893 Elsie Cartagena PEC 1910 1972 1853e 14:10 47:45 1:20:41 1:56:41 1:52:58 220 6790 Irma Holterman-Pothof Heino 1969 1854e 14:15 47:14 1:20:31 1:56:41 1:54:46 221 6667 Jacqueline Dijkstra BB lopers 1971 1855e 14:10 47:45 1:20:41 1:56:41 1:52:59 222 6831 Judith van Holland Zwolle 1980 1859e 14:21 49:39 1:23:30 1:56:44 1:54:50 223 6252 Janny Tingen Assen 1983 1860e 12:44 47:56 1:21:31 1:56:45 1:56:06 224 6097 Esther Burgman-Jaspers PEC 1910 1981 1863e 13:11 45:07 1:18:46 1:56:46 1:54:22 225 6259 Nynke Dijkstra Zwolle 1989 1865e 14:22 48:32 1:21:07 1:56:47 1:52:49 226 6319 Annemarie van Klaarbergen Wezep 1993 1869e 13:58 48:36 1:21:45 1:56:48 1:53:57 227 6184 Ans Pruntel Zwolle 1954 1873e 13:03 45:18 1:19:30 1:56:49 1:55:16 228 6313 Corine Boonen Creil 1970 1877e 14:50 49:01 1:21:57 1:56:50 1:53:04 229 6094 Anita Lotterman Spurt '88 1973 1882e 14:01 47:06 1:20:59 1:56:53 1:55:22 230 6467 Anita Meijerink-Keen Run2Day Zwolle 1974 1896e 13:41 47:31 1:21:24 1:57:01 1:54:55 231 6917 Ingrid Moonen Flevo Delta 1965 1901e 13:51 47:36 1:22:10 1:57:07 1:56:23 232 6538 Amyke Veurink Zwolle 1967 1910e 13:36 47:25 1:21:16 1:57:15 1:55:23 233 6945 Wilke Feenstra Zwartsluis 1970 1912e 14:10 47:26 1:20:38 1:57:16 1:54:37 234 6903 Ingrid ' t Hart Lelystad 1960 1918e 13:57 46:46 1:19:20 1:57:26 1:53:20 235 6958 Wendy Pieters Apeldoorn 1972 1919e 14:23 47:28 1:21:00 1:57:27 1:54:14 236 6981 Karin van Venrooij Veghel 1971 1922e 14:01 47:51 1:21:40 1:57:29 1:55:00 237 6143 Jos Rouw Zwolle 1962 1929e 13:32 46:07 1:19:59 1:57:35 1:54:09 238 6508 Elles Hetebrij Monicares Foundation 1971 1930e 13:48 47:46 1:21:44 1:57:35 1:55:44 239 6611 Lisa Pieters PEC 1910 1988 1931e 14:10 47:30 1:20:41 1:57:36 1:53:55 240 6747 Jacqueline Slegten PEC 1910 1965 1934e 14:08 47:31 1:20:42 1:57:37 1:53:57 241 6292 Karlijn Duteweert Groningen 1991 1939e 14:50 48:49 1:21:49 1:57:41 1:53:52 242 6502 Evelien Hartog Soest 1980 1941e 14:49 49:08 1:22:51 1:57:43 1:54:18 243 6393 Roos Kwakkel Zwolle 1991 1943e 13:27 46:13 1:19:50 1:57:43 1:54:24 244 6619 Irma Smeenk Heino 1968 1945e 13:27 46:05 1:19:51 1:57:44 1:54:31 245 6125 Ninke van der Kooy Loopgroep Gemeente E 1971 1952e 13:19 46:37 1:21:08 1:57:50 1:56:58 246 6411 Willemijn van Bruggen Wassenaar 1961 1957e 14:26 48:00 1:20:55 1:57:53 1:53:28 247 6820 Diana Hulleman PEC 1910 1980 1963e 13:24 46:44 1:21:17 1:57:57 1:56:32 248 6080 Linda Vlieger De Gemzen 1975 1966e 13:58 47:36 1:22:12 1:57:58 1:56:36 249 6182 Ilone Dam Zwolle 1987 1968e 15:02 49:50 1:22:37 1:58:00 1:55:22 250 6321 Hanneke Modderman Amsterdam 1986 1969e 14:05 46:58 1:20:42 1:58:01 1:53:14 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 6913 Susanne Plass Hattem 1961 1981e 14:22 48:00 1:20:50 1:58:07 1:54:38 252 6227 Rianna Lugtenborg Winschoten 1992 1983e 14:12 48:44 1:23:20 1:58:09 1:57:19 253 6254 Charlotte Willems Groningen 1989 1987e 14:07 48:02 1:22:02 1:58:12 1:56:45 254 6853 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 1989e 14:01 48:30 1:22:59 1:58:13 1:57:26 255 2535 Ima Stroek Zilveren Kruis Achme 1991e 13:41 47:39 1:22:13 1:58:14 1:57:21 256 6250 Kirsten Blankers Zwolle 1971 1994e 14:23 47:56 1:21:22 1:58:15 1:56:16 257 6177 Janita Kooi Hoogeveen 1972 1998e 14:03 47:05 1:20:48 1:58:18 1:55:35 258 6280 Ellen Pol Zuidwolde Dr 1981 2005e 13:53 47:40 1:22:28 1:58:20 1:56:38 259 6673 Esther van Wijnen Goor '75 1970 2008e 14:03 47:30 1:21:33 1:58:22 1:56:04 260 6753 Kirsty Koppenrade Utrecht 1982 2009e 13:09 46:09 1:20:47 1:58:22 1:56:45 261 6870 Alieke de Vries PEC 1910 1973 2010e 14:03 47:48 1:21:32 1:58:22 1:54:41 262 6657 Linda Groot Zwolle 1963 2012e 14:11 47:21 1:20:45 1:58:24 1:54:45 263 6954 Petra van Saarloos Zwolle 1965 2021e 14:11 49:20 1:22:22 1:58:28 1:55:54 264 6848 Jantine Marmarinos Fortuna 1982 2024e 13:39 47:31 1:21:59 1:58:29 1:56:23 265 6811 Ester Pronk Mastenbroek 1972 2025e 14:21 47:54 1:21:48 1:58:30 1:55:18 266 6449 Mirjam Doornbos 4e Musketiers & Frie 1972 2036e 14:21 48:43 1:22:10 1:58:36 1:54:51 267 6799 Irma Dunnewind Dalfsen 1963 2040e 14:09 47:54 1:22:08 1:58:39 1:56:43 268 6276 Bibet Breukers Hoogeveen 1980 2052e 13:59 47:14 1:22:05 1:58:44 1:56:47 269 6612 Jacqueline van Nee Zwolle 1967 2060e 14:25 48:17 1:22:45 1:58:49 1:57:29 270 6171 Mala Joosten Amsterdam 1989 2062e 14:50 49:44 1:22:36 1:58:50 1:55:06 271 6283 Rianne Ogink Lierderholthuis 1990 2063e 14:17 47:40 1:21:23 1:58:51 1:57:28 272 6559 Diana Seinen PEC 1910 1978 2072e 14:08 47:14 1:21:08 1:58:57 1:56:32 273 6438 Deike Borstrok Eindhoven 1990 2074e 14:48 49:16 1:24:06 1:58:59 1:55:32 274 6907 Esther Santbergen Zwolle 1989 2075e 14:43 48:26 1:22:19 1:58:59 1:56:25 275 6347 Janneke van Rietschoten Almere 1969 2079e 13:25 47:13 1:22:03 1:59:03 1:57:13 276 6161 Janny Thomassen-Kamping Vaassen 1958 2082e 14:29 48:35 1:22:12 1:59:05 1:55:12 277 6688 Lidewyde Melenhorst Nijmegen 1984 2086e 14:07 48:40 1:22:50 1:59:08 1:57:35 278 6332 Sharon Olthuis Ommen 1988 2102e 14:26 47:59 1:20:54 1:59:26 1:55:02 279 6683 Rianne van der Kamp Dutch Runners 1970 2105e 15:05 49:27 1:23:37 1:59:28 1:56:45 280 6426 Albitha Wambrauw 's-Gravenhage 1979 2110e 13:39 46:40 1:20:40 1:59:30 1:55:06 281 7003 Claudia Berse Zwolle 1966 2114e 14:57 48:41 1:21:52 1:59:32 1:55:03 282 6202 Jannie de Jong DOS 1983 2116e 13:52 46:45 1:21:09 1:59:34 1:56:53 283 6281 Lidwien Broenink Joure 1960 2117e 14:16 47:59 1:21:34 1:59:34 1:55:08 284 7007 Gianna Talamini PEC 1910 1956 2119e 14:02 47:48 1:21:36 1:59:35 1:55:53 285 6736 Jeanet Lycklema Amsterdam 1975 2123e 14:30 49:07 1:23:20 1:59:38 1:55:24 286 6236 Marion Stolp PEC 1910 1958 2127e 14:13 47:33 1:22:17 1:59:42 1:58:04 287 6450 Janne-machteld Drijfhout 4e Musketiers & Frie 1977 2132e 14:35 48:49 1:22:36 1:59:45 1:56:47 288 6785 Marjolijn Kelderman Zwolle 1978 2133e 14:48 50:28 1:24:20 1:59:45 1:57:18 289 6920 Monique Valoes Bergschenhoek 1970 2135e 13:34 45:54 1:19:50 1:59:48 1:56:13 290 6069 Bernice van den Esker Zwolle 1976 2136e 14:09 47:36 1:21:00 1:59:48 1:56:57 291 6995 Durkje Bouma Zwolle 1955 2143e 14:50 48:53 1:22:27 1:59:51 1:56:11 292 6119 Senia van Straten Zwolle 1971 2144e 14:11 48:08 1:22:51 1:59:52 1:57:59 293 6372 Carolien Libert Bloemendaal 1983 2160e 13:46 46:52 1:21:02 2:00:07 1:56:24 294 6370 Debbie Peters Zwolle 1982 2161e 13:47 46:52 1:21:01 2:00:07 1:56:24 295 6867 Jacqueline Juffer Nunspeet 1973 2163e 14:11 47:50 1:22:19 2:00:09 1:57:04 296 6710 Evelyn Olthof Nijmegen Atletiek 1983 2167e 14:30 49:08 1:23:21 2:00:12 1:55:58 297 6099 Suzanne Herpel Zwolle 1983 2168e 14:55 50:17 1:24:48 2:00:13 1:57:26 298 6253 Ellen Straatsma Kampen 1970 2169e 13:59 47:38 1:21:54 2:00:15 1:56:17 299 6127 Tonny Mondria Rouveen 1991 2170e 14:06 48:27 1:23:20 2:00:15 1:57:52 300 6167 Jip Hoppen Hengelo Ov 1989 2175e 13:26 47:03 1:21:44 2:00:19 1:58:07 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 2595 Jannet Hatzman Jumbo/C1000 3 2176e 14:08 49:07 1:24:45 2:00:20 2:00:02 302 6732 Mijke Sasso Zwolle 1984 2183e 14:22 48:32 1:22:20 2:00:25 1:56:27 303 6454 Anne Wiersma Univé Verzekeringen 1966 2184e 13:19 47:00 1:21:40 2:00:26 1:56:44 304 6365 Gerieke Buist Loopgroep RaitdaipRu 1993 2191e 14:53 50:14 1:24:08 2:00:32 1:57:44 305 6363 Saskia Ploeg Altis 1967 2195e 13:44 47:05 1:22:15 2:00:35 1:58:06 306 6630 Hester Houweling Zwolle 1982 2199e 14:19 48:24 1:22:14 2:00:37 1:56:52 307 6855 Karin de Lange PEC 1910 1972 2201e 14:03 47:48 1:22:08 2:00:38 1:56:57 308 6215 Astrid Simons Heino 1974 2206e 15:06 49:34 1:23:29 2:00:41 1:57:44 309 6660 Ingrid Roodink Veluwe 1964 2210e 14:18 49:15 1:24:31 2:00:43 1:58:59 310 6469 Eveline de Valk Run2Day Zwolle 1970 2211e 13:47 47:13 1:22:21 2:00:43 1:58:14 311 6791 Hester Borst PEC 1910 1982 2212e 14:16 48:28 1:22:42 2:00:43 1:57:01 312 6294 Ria Holterman Wijhe 1962 2213e 14:53 49:08 1:23:21 2:00:44 1:57:06 313 6609 Brigitte Zwart Pesse 1970 2220e 14:19 48:11 1:22:44 2:00:46 1:57:23 314 6413 Vera van den Berg Rheden 1976 2223e 14:33 48:37 1:23:38 2:00:48 1:57:57 315 6909 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 2226e 14:03 49:17 1:24:34 2:00:49 1:59:07 316 6839 Noortje de Haas Zwolle 1980 2227e 14:39 48:09 1:23:43 2:00:50 1:56:35 317 6766 Bernita van Dijk Zwolle 1972 2234e 14:11 49:17 1:23:56 2:00:52 1:59:19 318 6587 Anne Rump Zwolle 1989 2235e 14:35 49:12 1:22:57 2:00:52 1:56:22 319 6952 Milou Schaap Arnhem 1985 2240e 14:19 49:11 1:24:04 2:00:53 1:58:51 320 6230 Bernadet Middendorp Salland 1966 2241e 15:10 49:58 1:24:24 2:00:55 1:57:17 321 2562 Lienke Kooistra Welzijnswerk Hoogeve 2244e 14:42 50:24 1:25:52 2:00:57 2:00:23 322 2516 Anneke den Bouwmeester Zilveren Kruis Achme 2245e 14:33 49:54 1:25:23 2:00:57 2:00:20 323 6360 Vienna von Kriegenbergh Meppel 1986 2252e 13:55 47:56 1:22:38 2:01:02 1:58:38 324 6962 Christel Lammers Laren Nh 1970 2253e 13:51 47:19 1:22:36 2:01:04 1:58:50 325 6580 Marloes Roo Staphorst 1977 2261e 14:27 49:01 1:23:49 2:01:08 1:57:38 326 6606 Connie Kok Nieuwleusen 1971 2262e 14:14 48:07 1:22:28 2:01:08 1:57:17 327 6277 Karlijn Bouwer Emmeloord 1977 2263e 14:06 47:57 1:22:59 2:01:09 1:57:48 328 6739 Tine Plantinga-Meijer Putten 1965 2264e 14:09 48:11 1:22:19 2:01:09 1:56:30 329 6341 Berlinda Slaman Wateringen 1978 2265e 14:27 49:54 1:24:47 2:01:09 1:58:37 330 6644 Gieni van Eerbeek Zwolle 1962 2271e 14:00 48:09 1:23:11 2:01:14 1:58:33 331 6422 Marianne Kuyper Urk 1963 2275e 14:42 49:50 1:24:12 2:01:19 1:57:38 332 6632 Angelique van Zijl Loopgroep Hoorn 1965 2284e 14:33 48:45 1:23:07 2:01:28 1:57:10 333 6128 Rinske van Reijen Zwolle 1983 2285e 14:21 49:26 1:25:02 2:01:29 2:00:22 334 6458 Nga-sze Choi Univé Verzekeringen 1980 2286e 14:31 49:20 1:24:41 2:01:30 1:58:44 335 6359 Tjitske van den Brink Sloten Fr 1982 2292e 14:10 47:56 1:22:23 2:01:36 1:57:11 336 6142 Corien de Kroon Zwolle 1970 2294e 14:10 48:30 1:23:57 2:01:38 2:00:11 337 6270 Anoesjka Jager Dronten 1970 2296e 14:31 50:18 1:26:04 2:01:39 1:59:58 338 6635 Kim Scholten PEC 1910 1973 2297e 14:15 48:28 1:22:42 2:01:39 1:57:56 339 6800 Marjan de Gruijter Cialfo 1967 2298e 14:17 49:05 1:24:33 2:01:39 2:00:03 340 6507 Marlies Hultink-Janosik Zwolle 1951 2301e 14:00 48:34 1:24:09 2:01:44 1:59:44 341 6409 Carla Roeleveld Apeldoorn 1982 2303e 14:41 49:10 1:23:49 2:01:44 1:57:22 342 6622 Marije Neuteboom Warmlope Zwolle 1978 2311e 14:30 48:50 1:24:00 2:01:47 1:58:57 343 6941 Jolanda van Zonneveld Nunspeet 1974 2315e 14:36 48:59 1:22:58 2:01:51 1:57:41 344 6103 Simone Zoet Nunspeet 1970 2316e 14:36 48:59 1:22:56 2:01:51 1:57:40 345 6886 Karin Tolsma Antwerpen (BEL) 1987 2319e 13:47 48:05 1:22:52 2:01:55 1:57:33 346 6876 Bernadette Bosveld Nijmegen 1966 2323e 14:46 48:55 1:23:21 2:02:00 1:57:08 347 6901 Marga Hilgers PEC 1910 1957 2328e 14:23 48:39 1:23:54 2:02:07 1:58:23 348 6235 Denise Klappe Kampen 1970 2330e 15:15 50:11 1:24:53 2:02:09 1:58:36 349 6195 Margret Groot Zwaaftink Raalte 1963 2335e 14:24 49:34 1:25:17 2:02:15 2:01:21 350 6638 Diane de Velde Wilsum 1979 2339e 13:41 47:28 1:23:58 2:02:20 2:01:41 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 6728 Claudia Schakelaar Cialfo 1970 2343e 14:25 50:09 1:25:54 2:02:27 2:00:48 352 6792 Janet Jansink Leusden 1972 2345e 14:21 48:35 1:23:00 2:02:28 1:57:49 353 6889 Sanne Veerbeek Westervoort 1984 2347e 15:08 50:17 1:25:05 2:02:29 1:58:49 354 6742 Giny Garst Zwolle 1963 2350e 14:16 48:47 1:24:01 2:02:34 1:59:57 355 6752 Annet Borgstede Groningen 1982 2351e 13:28 47:53 1:23:30 2:02:38 2:01:02 356 6751 Nicol Sluiter Amersfoort 1980 2354e 14:07 49:21 1:24:59 2:02:40 2:01:06 357 6697 Ina Inkelaar Zwolle 1971 2355e 14:49 49:37 1:24:01 2:02:40 1:58:06 358 6598 Rosalie Tielbeke Zwolle 1990 2356e 14:46 50:40 1:26:06 2:02:40 2:01:43 359 6918 Irene Linders-Wouters Vierhouten 1964 2363e 14:49 49:48 1:24:41 2:02:45 1:58:34 360 6686 Mijnie de Boer Apeldoorn 1964 2364e 14:50 49:42 1:24:28 2:02:45 1:59:30 361 6914 Sabine Heisterkamp Vierhouten 1958 2365e 14:51 49:47 1:24:41 2:02:45 1:58:34 362 6546 Paulien Menzel Raalte 1975 2368e 14:17 48:53 1:23:43 2:02:47 1:58:14 363 6874 Liesbeth Zeeuw vd Laan Amsterdam 1983 2369e 14:17 48:53 1:23:43 2:02:47 1:58:14 364 6296 Elske Heinen PEC 1910 1966 2370e 14:57 50:42 1:26:37 2:02:48 2:00:36 365 6908 Helma van Loo Kampen 1970 2376e 14:18 49:27 1:25:23 2:02:51 2:00:37 366 6543 Marjan Meijerink-Hoekstra Nieuwleusen 1965 2379e 14:18 49:20 1:23:55 2:02:53 1:59:10 367 6613 Karin Bredewold Zwolle 1969 2380e 14:39 50:06 1:26:14 2:02:53 2:01:34 368 7030 Rianne ter Bekke Time for Heroes 1982 2391e 15:00 50:19 1:25:21 2:03:12 1:58:51 369 6168 Jailen Hermie Zwolle 1988 2392e 14:43 49:17 1:24:03 2:03:12 1:59:28 370 7031 Wendy Warringa Time for Heroes 1983 2393e 15:00 50:19 1:25:21 2:03:12 1:58:51 371 6166 Anne-Floor Quast Zwolle 1988 2394e 14:43 49:16 1:24:03 2:03:13 1:59:28 372 6156 Marjolijn Kroon Westervoort 1975 2400e 14:56 50:25 1:26:42 2:03:17 2:00:00 373 6243 Liek de Bes - van Leeuwen Noordwijk Zh 1986 2401e 14:03 48:59 1:25:36 2:03:17 2:01:44 374 6095 Ailin Haijer Amsterdam 1987 2402e 14:29 48:30 1:23:45 2:03:18 2:01:13 375 6560 Anette Gerrits PEC 1910 1968 2406e 14:15 48:39 1:23:47 2:03:19 1:59:38 376 6953 Renie Plantinga Heerenveen 1966 2408e 14:28 49:13 1:24:03 2:03:20 1:58:57 377 6781 Yoni Haverkamp Zwolle 1987 2410e 13:55 47:44 1:23:05 2:03:21 2:00:21 378 2547 Christine Hesselink Zilveren Kruis Achme 2411e 13:51 49:07 1:25:49 2:03:22 2:03:02 379 6566 Karlijn Kijftenbelt Zwolle 1977 2414e 15:03 50:13 1:24:42 2:03:24 1:59:24 380 2659 Linda Nugter gemeente Zwolle 3 1980 2416e 15:03 50:13 1:24:42 2:03:24 1:59:24 381 6957 Roselin van Gerresheim ACO Van Elderen 1970 2420e 14:39 50:02 1:25:52 2:03:25 2:01:24 382 6862 Astrid Huijsman Arnhem 1970 2422e 14:48 49:41 1:24:03 2:03:30 1:58:46 383 6912 Annemarie Souren-Ensing Zwolle 1969 2426e 15:01 50:15 1:25:24 2:03:33 2:01:40 384 6352 Marthe Tollenaar Amsterdam 1985 2429e 15:10 51:19 1:26:40 2:03:36 2:00:52 385 6527 Nicole van den Berg Zwolle 1971 2430e 14:33 50:08 1:26:15 2:03:36 2:03:04 386 6378 Nadine Ketel Amsterdam 1985 2431e 15:09 51:19 1:26:39 2:03:37 2:00:52 387 6431 Jacoline van Dorp Epe 1973 2437e 14:41 50:57 1:27:06 2:03:41 2:00:10 388 6829 Charlotte Folkersma Arnhem 1995 2444e 15:00 51:09 1:27:18 2:03:45 2:01:17 389 6999 Jolanda Jorna Heerenveen 1967 2446e 14:28 49:15 1:24:05 2:03:46 1:59:24 390 2665 Dina de Lange Rabobank IJsseldelta 1968 2449e 13:37 48:03 1:24:05 2:03:48 2:03:31 391 6687 Ineke Kip Hoogeveen 1978 2452e 14:16 49:03 1:23:47 2:03:50 1:58:56 392 6708 Lianne Woning-Penninkhof Isala '96 1976 2453e 14:22 49:31 1:24:57 2:03:52 2:00:19 393 6197 Sylvia Kok-Doest Putten 1972 2457e 14:15 49:00 1:24:01 2:03:55 1:59:16 394 6407 Cilia Vloedgraven Luttenberg 1967 2459e 14:52 49:12 1:24:47 2:03:58 2:00:02 395 6376 Mirjam Wildekamp Wageningen 1977 2460e 14:20 49:08 1:25:23 2:03:59 2:02:15 396 6722 Antoinne Dijk Zwolle 1966 2464e 15:21 51:47 1:27:42 2:04:03 2:01:21 397 6693 Helga Brink Zwolle 1968 2466e 15:21 51:47 1:27:42 2:04:05 2:01:22 398 2732 Natascha Visser BestuursdienstOmmen- 1979 2469e 14:01 50:03 1:26:31 2:04:11 2:03:57 399 6878 Miranda Reijnders Zwolle 1987 2471e 15:04 52:01 1:27:43 2:04:12 2:01:54 400 6088 Tineke Meijerink Nieuwleusen 1957 2473e 14:20 49:24 1:25:15 2:04:13 2:02:39 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 6120 Rinske Hovestad Zwolle 1985 2475e 15:07 50:59 1:25:51 2:04:14 2:01:13 402 6731 Carin van Loenhout PEC 1910 1968 2477e 14:56 50:42 1:26:36 2:04:21 2:02:08 403 6061 Chantal Huitema Zwolle 1970 2480e 14:01 48:21 1:24:55 2:04:23 2:03:08 404 6522 Marijke Kroezen Hoogeveen 1978 2486e 13:33 47:53 1:24:22 2:04:30 2:01:06 405 6495 Sonja Braakman Isala klinieken Zwol 1971 2487e 14:39 50:02 1:25:52 2:04:30 2:02:29 406 6529 Lindsey van Ruitenbeek Dutch Runners 1986 2491e 14:56 50:37 1:25:34 2:04:32 2:00:00 407 6812 Annieke Palland Kampen 1985 2495e 15:06 51:47 1:28:11 2:04:35 2:01:44 408 2506 Diana Voerman Zilveren Kruis Achme 2499e 14:59 51:07 1:27:03 2:04:37 2:02:26 409 6337 Nelly Pool Steenwijk 1988 2501e 15:25 52:25 1:28:19 2:04:38 2:00:49 410 6414 Laura Dijkslag Wapenveld 1985 2502e 14:45 49:15 1:24:18 2:04:39 2:01:35 411 6643 Elly Jansen Salland 1962 2505e 14:53 49:08 1:24:28 2:04:40 2:01:03 412 6062 Margriet Westrik Hoogeveen 1974 2507e 14:26 49:30 1:25:37 2:04:42 2:01:19 413 6540 Anthea Mulder Zwolle 1968 2518e 14:05 48:23 1:24:29 2:04:49 2:02:09 414 6528 Brigit Louwen-Bakker Monicares Foundation 1977 2520e 14:34 49:50 1:26:39 2:04:52 2:03:00 415 6493 Ria Voges Isala klinieken Zwol 1964 2522e 14:58 51:35 1:28:26 2:04:53 2:03:37 416 6287 Marlon van Dijck Heino 1984 2523e 15:12 52:19 1:27:26 2:04:56 2:02:32 417 6358 Anniek ter Haar Emmeloord 1987 2526e 15:25 52:25 1:28:19 2:04:59 2:01:10 418 6443 Corry ten Hove-vd Grift De Gemzen 1972 2527e 14:50 50:49 1:27:07 2:05:00 2:01:24 419 6595 Carla Lassche Wapenveld 1975 2529e 14:57 50:38 1:25:35 2:05:02 2:00:31 420 6338 Margriet Meijer Zwolle 1982 2532e 14:43 50:09 1:25:25 2:05:05 2:00:49 421 6233 Petra Bijsterveld Ilkley (GBR) 1962 2535e 14:15 49:27 1:24:56 2:05:08 2:00:13 422 6965 Lidy Warffemius Waterweg 1963 2537e 13:55 49:08 1:26:13 2:05:10 2:03:07 423 6271 Mirella Hilgenkamp Haarlem 1982 2541e 14:48 49:35 1:25:15 2:05:15 2:01:58 424 6066 Anneke Hofstra - la Roi Zwolle 1988 2543e 14:21 48:33 1:22:24 2:05:17 2:01:19 425 6996 Carina Stembord Apeldoorn 1968 2545e 14:29 49:21 1:25:03 2:05:17 2:01:23 426 6451 Yvonne Hidding 4e Musketiers & Frie 1990 2548e 14:57 51:02 1:26:57 2:05:21 2:01:34 427 6871 Fieke de Ruijter Nijmegen 1989 2552e 14:49 50:34 1:25:57 2:05:23 2:01:16 428 6335 Irene Groenevelt Groningen 1991 2555e 15:14 50:56 1:26:10 2:05:26 2:00:48 429 6326 Corina Buth Rotterdam 1976 2557e 13:58 49:02 1:24:45 2:05:27 2:00:27 430 6930 Janneke Weulink Diepenveen 1966 2558e 14:47 50:28 1:26:45 2:05:29 2:02:25 431 6138 Jantieneke Kremer Zwolle 1988 2562e 14:58 50:34 1:25:41 2:05:33 2:00:42 432 6251 Amerins Leijenaar Groningen 1988 2564e 14:58 50:34 1:25:41 2:05:33 2:00:42 433 6286 Roos Meijer Zwolle 1980 2567e 14:53 50:54 1:25:40 2:05:38 2:01:17 434 6224 Dea Kijk in de Vegte Heino 1970 2572e 15:05 50:27 1:26:11 2:05:40 2:02:44 435 6551 Els Westdijk PEC 1910 1965 2573e 15:06 50:32 1:26:28 2:05:42 2:02:18 436 6063 Eva Boomgaard Almere 1979 2575e 14:03 48:30 1:24:34 2:05:44 2:00:55 437 6364 Jenine Binnendijk Zwolle 1987 2578e 13:59 48:20 1:24:58 2:05:48 2:00:58 438 6838 Grietje Wolters Zwolle 1974 2580e 14:27 50:40 1:26:54 2:05:50 2:04:17 439 6357 Silvia Hegen Assen 1968 2581e 15:04 51:27 1:27:19 2:05:50 2:03:02 440 6312 Daniëlle Boersma Creil 1974 2583e 15:09 51:27 1:27:17 2:05:53 2:02:07 441 6172 Claartje Boote Zwolle 1985 2584e 15:47 54:26 1:31:42 2:05:54 2:01:33 442 2880 Marjolein van den Engel Abbott laboratories 1967 2585e 15:02 51:06 1:27:24 2:05:54 2:02:04 443 6843 Willianne van Boven Zwolle 1990 2586e 14:40 49:34 1:25:42 2:05:54 2:03:19 444 6898 Carin Spijker Breda 1977 2588e 15:19 52:40 1:29:20 2:05:57 2:04:24 445 6073 Anneloes Kock Zwolle 1988 2591e 14:55 50:17 1:26:46 2:06:00 2:03:13 446 6225 Karin Ritsema Zwolle 1989 2594e 14:38 50:39 1:26:45 2:06:04 2:01:39 447 6473 Corine Jansen Run2Day Zwolle 1990 2596e 14:30 48:51 1:22:51 2:06:08 2:01:21 448 6430 Sandra Peters Baarn 1973 2600e 15:17 51:14 1:26:29 2:06:10 2:01:22 449 6925 Mirjam Dam PEC 1910 1980 2603e 14:43 50:16 1:26:44 2:06:18 2:03:44 450 2844 Eva Roerink Dimence 2 1987 2604e 14:47 52:21 1:29:17 2:06:18 2:05:48 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 6091 Laila Niamut Groningen 1976 2605e 14:39 50:12 1:25:56 2:06:22 2:02:14 452 6448 Carla Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 2608e 14:29 49:55 1:25:57 2:06:24 2:02:27 453 6756 Helga van den Oord Zwolle 1982 2610e 14:48 50:23 1:25:50 2:06:24 2:02:19 454 6723 Maureen Kroes Dalfsen 1980 2611e 15:12 51:06 1:26:50 2:06:24 2:02:05 455 6894 Femmie van Dooremolen Dalfsen 1958 2612e 15:12 51:06 1:26:50 2:06:24 2:02:05 456 6675 Dafne Gaunt 's-Gravenhage 1969 2613e 14:56 50:41 1:26:44 2:06:25 2:03:31 457 7005 Manouk van Klaveren Arnhem 1990 2616e 14:38 49:41 1:25:54 2:06:29 2:03:01 458 6940 Nanien Wijnands Vleuten 1977 2619e 15:06 50:10 1:25:31 2:06:30 2:02:21 459 6636 Inge Rozema-de Goede Deventer 1971 2620e 14:33 50:08 1:26:48 2:06:34 2:03:32 460 7009 Wilma Oosterveen PEC 1910 1960 2621e 15:04 51:03 1:27:35 2:06:34 2:04:41 461 6745 Diana van Schijndel Steenwijk 1973 2622e 15:20 50:41 1:27:07 2:06:35 2:03:11 462 6931 Willemien de Bruin Zwolle 1972 2623e 14:12 49:21 1:26:09 2:06:35 2:04:01 463 6145 Mariël Potjes Monicares Foundation 1985 2624e 14:32 49:57 1:26:41 2:06:35 2:04:43 464 6764 Henriet van Dalen Dalfsen 1969 2626e 14:54 51:05 1:27:05 2:06:37 2:04:31 465 2829 Simone Karkdijk Ten Cate Protect 1 1971 2628e 15:08 52:41 1:29:47 2:06:38 2:06:12 466 2831 Melanie Holtkamp Ten Cate Protect 2 1975 2629e 15:08 52:41 1:29:48 2:06:38 2:06:13 467 6772 Paula Heerink Heino 1964 2630e 15:07 51:40 1:28:15 2:06:38 2:03:13 468 6806 Joanne Kooiman Zwolle 1984 2631e 15:06 50:05 1:26:14 2:06:39 2:03:03 469 6885 Natascha van Dalen Steenwijk 1982 2632e 14:34 50:10 1:26:37 2:06:41 2:02:24 470 6879 Janny de Boer Amersfoort 1972 2634e 15:07 51:18 1:28:13 2:06:44 2:04:15 471 6050 Rita de Gunst Meppel 1970 2639e 15:35 51:36 1:27:33 2:06:47 2:01:45 472 6150 Joyce Wijnberg Zwolle 1990 2642e 14:41 50:19 1:26:25 2:06:49 2:02:02 473 2660 Maryl Veldkamp gemeente Zwolle 3 1969 2645e 14:55 52:04 1:29:23 2:06:55 2:06:36 474 6850 Lianne van den Berg Genemuiden 1983 2650e 15:14 51:43 1:28:12 2:07:02 2:04:39 475 6944 Joke Lorist Isala '96 1964 2651e 14:23 49:45 1:25:28 2:07:03 2:02:22 476 6927 Chantal den Uijl Dutch Runners 1982 2653e 15:19 51:49 1:27:44 2:07:05 2:02:21 477 6241 Gwenda Stikvoort Start '78 1988 2656e 14:09 50:01 1:27:47 2:07:07 2:06:02 478 6709 Floor Post Zwolle 1982 2657e 15:28 52:06 1:28:23 2:07:07 2:04:50 479 6244 Susanne Verboom Zwolle 1971 2659e 14:51 50:15 1:26:26 2:07:08 2:03:16 480 6757 Geja Hesseling Loopgroep Zuidhorn 1956 2663e 15:14 51:05 1:27:20 2:07:13 2:03:47 481 6974 Miranda Ridder-Volgers Apeldoorn 1971 2664e 15:30 51:50 1:27:37 2:07:15 2:02:44 482 6220 Romke Mulder Laag Zuthem 1991 2667e 15:07 51:55 1:28:11 2:07:17 2:04:21 483 6972 Esther Kockelkoren Zwolle 1985 2671e 14:44 50:09 1:25:54 2:07:18 2:03:02 484 6549 Krista van Os Zwolle 1977 2672e 14:37 49:37 1:26:09 2:07:19 2:04:39 485 6614 Sandra Westemeijer Zwolle 1968 2673e 15:31 52:22 1:28:40 2:07:20 2:03:24 486 6057 Rachel Romein Zwolle 1979 2674e 14:46 50:57 1:27:18 2:07:20 2:03:39 487 6501 Gillian Elliott Nunspeet 1987 2675e 14:54 51:23 1:28:30 2:07:20 2:05:25 488 6327 Anne-Greet Flach Groningen 1988 2678e 15:14 50:56 1:26:11 2:07:25 2:02:47 489 6726 Bianca Borst Zwolle 1972 2679e 14:29 50:00 1:26:29 2:07:28 2:02:57 490 6089 Celine Groenestein Raalte 1977 2681e 14:36 51:18 1:28:19 2:07:33 2:05:52 491 6977 Annet Alberts Pijnenburg 1961 2682e 14:58 51:42 1:28:13 2:07:34 2:04:22 492 6755 Magda Willemsen Hattem 1972 2684e 15:31 51:53 1:28:21 2:07:38 2:03:44 493 6832 Cornelie van der Most Heerde 1984 2685e 14:48 50:28 1:26:49 2:07:38 2:04:30 494 6203 Hanneke van der Stok Zeist 1971 2686e 15:42 53:35 1:30:13 2:07:40 2:03:12 495 6808 Jolette Baakman Nijmegen 1975 2687e 14:55 50:57 1:28:00 2:07:43 2:05:40 496 6960 Annely van den Berg Ermelo 1991 2689e 14:52 49:27 1:26:33 2:07:48 2:03:09 497 6087 Sanneke Breure 's-Gravenhage 1980 2690e 15:21 51:24 1:28:02 2:07:48 2:04:38 498 6204 Margreet van der Weide Hattem 1971 2691e 15:32 51:54 1:28:21 2:07:50 2:03:56 499 6318 Jannet Alkema Zwolle 1966 2693e 15:41 52:28 1:28:50 2:07:53 2:04:48 500 6433 Annet Voskes Ermelo 1970 2696e 14:19 50:58 1:28:40 2:08:02 2:05:47 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 6700 Annet Buitenhuis De Gemzen 1967 2697e 14:13 49:55 1:27:39 2:08:04 2:06:39 502 6521 Jacqueline Bouwmeester Zwolle 1965 2698e 14:58 51:35 1:29:07 2:08:04 2:06:48 503 6994 Gepke Klos-Kooistra PEC 1910 1965 2700e 15:15 52:01 1:28:39 2:08:07 2:03:11 504 6189 Esther Cramer Zwolle 1977 2701e 15:09 52:44 1:30:18 2:08:07 2:06:04 505 6425 Ellen van Essen Hoogeveen 1980 2702e 14:34 50:24 1:26:58 2:08:08 2:03:14 506 2777 Renate Pisa Croon Elektrotechnie 1973 2705e 14:56 52:14 1:29:59 2:08:10 2:07:42 507 6373 Monique Reijnders Doetinchem 1975 2708e 14:41 52:19 1:30:24 2:08:15 2:06:55 508 6989 Patricia Almendra Apeldoorn 1969 2711e 15:20 52:17 1:28:15 2:08:22 2:04:28 509 6463 Bianca van den Berg Run2Day Zwolle 1976 2713e 15:25 52:03 1:28:21 2:08:25 2:04:57 510 6500 Coriene Snel Zwolle 1973 2714e 14:47 50:49 1:28:18 2:08:26 2:05:46 511 6165 Renée Derks Uden 1988 2715e 15:45 52:53 1:29:38 2:08:27 2:05:25 512 6537 Felice Winters AAA 1971 2719e 14:43 51:15 1:28:50 2:08:35 2:05:55 513 6659 Nicolette de Jonge Zwolle 1984 2720e 14:49 51:30 1:28:17 2:08:35 2:05:27 514 6983 Samantha van Dijken Apeldoorn 1973 2722e 15:20 52:17 1:28:18 2:08:40 2:04:46 515 6963 Ellen Rietman Dalfsen 1967 2727e 14:53 51:24 1:27:43 2:08:44 2:04:36 516 6852 Harmke Klasen NOP 1969 2730e 14:33 51:10 1:28:34 2:08:45 2:06:57 517 6390 Mariska Dekkers Espel 1974 2731e 14:33 51:54 1:29:29 2:08:45 2:06:58 518 6118 Mieneke Weerstand Urk 1969 2733e 14:33 51:54 1:29:29 2:08:47 2:07:00 519 6442 Mary de Leeuw NOP 1962 2734e 14:33 51:53 1:29:29 2:08:47 2:07:00 520 6510 Femke Gertsen Zwolle 1981 2737e 15:27 51:28 1:27:46 2:08:52 2:04:40 521 6132 Reina van Dorp De Gemzen 1971 2739e 15:28 52:36 1:28:57 2:08:54 2:04:13 522 6872 Amarins Krol De Sprinter 1984 2742e 14:56 51:48 1:28:41 2:08:56 2:05:30 523 6975 Joke Toepoel Arnhem 1945 2743e 15:45 52:52 1:29:37 2:08:58 2:03:58 524 6424 Lydia Blom Arnhem 1971 2744e 15:45 52:52 1:29:38 2:08:58 2:03:58 525 6971 Manon Dirksen Apeldoorn 1989 2750e 15:29 51:21 1:27:51 2:09:05 2:04:32 526 6246 Femke Demmers Flevo Delta 1983 2753e 15:05 51:05 1:27:43 2:09:08 2:04:48 527 6813 Jetty Strijker-Meijer Dutch Runners 1969 2757e 15:12 51:24 1:27:53 2:09:12 2:04:40 528 6108 Jorien Bruggert Monicares Foundation 2759e 15:29 52:06 1:28:51 2:09:13 2:06:18 529 6825 Cassandra Whittie Apeldoorn 1981 2762e 15:29 52:58 1:30:16 2:09:16 2:07:00 530 6570 Greet Denekamp PEC 1910 1955 2764e 14:53 51:10 1:28:32 2:09:17 2:06:54 531 6976 Elise Bosch Zwolle 1967 2767e 14:30 51:10 1:28:41 2:09:18 2:06:54 532 2667 Lydia Hommes Rabobank IJsseldelta 1973 2770e 14:43 52:00 1:30:18 2:09:21 2:08:55 533 6399 Rianne Hidding Purmerend 1984 2774e 15:41 52:20 1:28:53 2:09:23 2:06:09 534 6104 Mardien Zomer Ede Gld 1988 2781e 16:40 56:01 1:31:20 2:09:26 2:04:36 535 6642 Anita Schemmekes PEC 1910 1973 2783e 15:22 52:00 1:29:04 2:09:27 2:05:50 536 6307 Helma Binnendijk Zwolle 1990 2784e 16:40 56:01 1:31:20 2:09:27 2:04:37 537 6851 Hermien van Lente Zwolle 1978 2787e 15:03 51:29 1:29:05 2:09:33 2:06:41 538 6078 Jeannet van Oostwaard Monicares Foundation 1964 2789e 14:37 50:43 1:28:57 2:09:33 2:08:07 539 6487 Melanie van IJsselmuiden Isala klinieken Zwol 1984 2790e 15:29 52:38 1:28:22 2:09:34 2:05:26 540 6956 Barbara Gillet Zwolle 1981 2795e 14:05 48:15 1:24:57 2:09:43 2:07:14 541 6329 Malene Mensink Zwolle 1989 2796e 15:03 52:11 1:29:47 2:09:46 2:08:16 542 6098 Esther Kooiker Staphorst 1978 2797e 15:41 53:45 1:31:05 2:09:47 2:06:16 543 6478 Wendelien Eringa Run2Day Zwolle 1966 2798e 15:04 52:16 1:29:36 2:09:47 2:06:59 544 6480 Tine Jansen Run2Day Zwolle 1990 2799e 14:42 50:20 1:26:25 2:09:48 2:05:01 545 6550 Anja Roesink Heino 1970 2800e 15:33 52:21 1:29:24 2:09:48 2:06:25 546 6593 Eva Olde Rikkert Monicares Foundation 1972 2804e 14:53 51:48 1:29:05 2:09:53 2:06:03 547 6055 Marjet Dekkers Zwolle 1987 2805e 15:22 52:13 1:29:55 2:09:54 2:07:43 548 6578 Angelique Haan-Aalbers Nieuwleusen 1968 2806e 14:40 50:32 1:28:02 2:09:55 2:06:12 549 6201 Loeky Bosma Zwolle 1954 2808e 14:32 50:54 1:28:59 2:09:55 2:07:26 550 6865 Marja van Vilsteren Isala '96 1969 2809e 14:59 52:12 1:28:34 2:09:58 2:05:18 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 6600 Anne Woertman PEC 1910 1983 2811e 15:42 53:35 1:30:14 2:10:01 2:05:33 552 6873 Judith Bosch Zwolle 1965 2812e 15:01 51:25 1:28:59 2:10:01 2:06:12 553 6717 Dorien Broekhuijsen Zwolle 1972 2813e 15:40 53:35 1:30:12 2:10:03 2:05:33 554 6798 Henrieke Fiechter Zwolle 1986 2815e 15:21 52:06 1:28:14 2:10:05 2:05:21 555 6786 José Poelhekke PEC 1910 1961 2817e 15:10 52:26 1:29:55 2:10:07 2:07:41 556 6665 Ingrid Bessembinder Nieuw Heeten 1969 2819e 14:53 51:38 1:28:44 2:10:08 2:06:12 557 6198 Louwina Boomsma U-Track 1969 2820e 15:09 51:09 1:28:17 2:10:09 2:05:25 558 6910 Annelies Pijper Zwolle 1955 2825e 14:10 51:21 1:29:21 2:10:24 2:07:55 559 6834 Aliza Damsma Zwolle 1983 2826e 15:29 52:01 1:28:36 2:10:24 2:05:48 560 6771 Merel Feenstra Nijeveen 1988 2827e 15:07 51:43 1:28:25 2:10:27 2:05:24 561 6513 Monique van den Brink Apeldoorn 1965 2829e 15:11 51:50 1:29:09 2:10:29 2:07:14 562 6520 Agnes van der Helden Apeldoorn 1969 2830e 18:26 1:32:24 2:10:30 2:10:30 563 6470 Irene Pruim Run2Day Zwolle 1969 2831e 15:37 54:18 1:32:00 2:10:30 2:07:08 564 6268 Erna Willems Bergentheim 1985 2835e 15:47 54:27 1:32:12 2:10:37 2:08:10 565 6608 Hanneke Philipsen Cialfo 1957 2838e 14:28 50:29 1:29:28 2:10:39 2:09:01 566 6584 Henriët Tulner Zwolle 1971 2840e 15:20 53:26 1:31:16 2:10:42 2:08:35 567 8180 Ingrid Veenstra Nederland 1972 2841e 15:20 53:25 1:31:15 2:10:42 2:08:35 568 6880 Alie Eikenaar Zwolle 1957 2842e 15:32 51:54 1:28:29 2:10:45 2:06:51 569 6210 Marian Bruijn Warder 1968 2845e 15:05 52:34 1:29:49 2:10:46 2:08:05 570 6484 Lisenka Boom Isala klinieken Zwol 1975 2846e 15:18 52:40 1:31:06 2:10:48 2:08:51 571 6194 Coby Lammerts Groningen 1990 2847e 14:36 50:11 1:26:51 2:10:49 2:06:32 572 6239 Mathilde de Kloe Zwolle 1976 2851e 15:30 52:37 1:29:54 2:10:53 2:06:42 573 6712 Annebé van den Engel PEC 1910 1985 2852e 14:59 51:59 1:29:00 2:10:54 2:06:25 574 6780 Jeannet Woudsma Lemelerveld 1966 2853e 14:37 51:14 1:28:11 2:10:55 2:08:49 575 2606 Natascha Colson Wijzonol 2 2859e 14:26 51:58 1:31:06 2:11:05 2:10:33 576 6883 Alice Bloemink Zwolle 1973 2861e 15:44 52:56 1:30:18 2:11:06 2:06:49 577 6490 Anita Kappert Isala klinieken Zwol 1971 2864e 15:45 52:55 1:30:18 2:11:09 2:06:52 578 6631 Miranda van Schijndel Steenwijk 1973 2866e 15:21 50:41 1:27:08 2:11:09 2:07:46 579 6071 Elles Groot Koerkamp Zwolle 1987 2867e 14:42 50:44 1:28:10 2:11:11 2:07:24 580 6067 Marije Schippers Wijhe 1983 2868e 15:10 53:23 1:30:25 2:11:11 2:07:22 581 6690 Lucinda de Weerd- van Loo Flevo Delta 1968 2870e 15:05 51:03 1:27:44 2:11:16 2:06:56 582 6109 Hmc Zwakenberg 's-Heerenbroek 1972 2874e 15:35 53:46 1:32:16 2:11:31 2:09:51 583 6875 Fleur Marquenie Haren Gn 1981 2875e 13:36 51:30 1:30:41 2:11:34 2:09:33 584 6718 Lilian Cassee Cialfo 1962 2876e 14:33 51:56 1:31:00 2:11:35 2:10:00 585 6340 Jenneke Harsevoort Vollenhove 1967 2877e 13:34 46:51 1:21:27 2:11:36 2:09:40 586 6836 Tijske Blankestijn Hengelo Ov 1966 2882e 15:13 52:07 1:30:41 2:11:43 2:08:32 587 6748 Inge Van Dokkumburg Zwolle 1968 2887e 15:14 52:00 1:28:59 2:11:47 2:06:51 588 6905 Ercolie Bossema Ede Gld 1976 2888e 15:23 52:41 1:31:02 2:11:53 2:10:05 589 6626 Inge Gelderloos-Bolks Zwolle 1986 2889e 14:35 50:12 1:28:20 2:11:54 2:09:04 590 6982 Regine Kerkhof Apeldoorn 1969 2891e 15:20 52:17 1:29:25 2:11:56 2:08:02 591 6077 Carin Weuring Zwolle 1972 2892e 15:24 52:11 1:30:18 2:11:56 2:07:49 592 6247 Esther Vlieger Oldebroek 1970 2893e 15:37 53:07 1:29:54 2:11:59 2:07:31 593 6615 Tanja Kuiper Zwolle 1988 2894e 15:03 51:28 1:29:04 2:12:03 2:09:11 594 6518 Esther Norg Zwolle 1972 2895e 15:33 52:51 1:30:26 2:12:10 2:08:11 595 7012 Gina Goebloed Energie 1962 2897e 15:08 52:15 1:29:59 2:12:12 2:07:18 596 6740 Laura Vos Zwolle 1986 2901e 15:50 52:41 1:30:29 2:12:17 2:08:05 597 6149 Janke Versteeg Amersfoort 1983 2902e 15:09 52:49 1:31:32 2:12:18 2:10:50 598 6420 Van der Laan Zwolle 1979 2904e 15:22 51:56 1:28:37 2:12:20 2:07:55 599 6863 Christel Dijkgraaf Zwolle 1981 2906e 14:56 51:41 1:29:10 2:12:23 2:09:39 600 6523 Juliette van Ommen Kampen 1990 2911e 14:52 51:22 1:30:31 2:12:28 2:09:30 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 6670 Claudia Bruijs Zwolle 1968 2913e 15:42 53:43 1:31:05 2:12:29 2:09:25 602 6336 Wilma Zegeling Zwolle 1972 2914e 15:35 53:46 1:32:19 2:12:31 2:10:52 603 6720 Chantal Botter Zwolle 1984 2917e 14:25 49:37 1:26:56 2:12:33 2:08:23 604 6535 Monique Weeda De Gemzen 1983 2918e 14:13 49:37 1:25:41 2:12:34 2:11:37 605 6285 Monique Albers Kampen 1970 2920e 15:03 52:22 1:30:39 2:12:35 2:09:37 606 6147 Marion Scheppink Hellendoorn 1963 2922e 15:07 51:57 1:30:26 2:12:36 2:10:21 607 6596 Moira Vos Zwolle 1972 2924e 15:02 52:15 1:29:36 2:12:36 2:08:38 608 6385 Josephine Hoff Nunspeet 1961 2926e 14:58 53:33 1:31:39 2:12:37 2:07:43 609 6858 Joyce Deen PEC 1910 1970 2927e 15:39 53:36 1:30:51 2:12:40 2:08:10 610 6565 Leonie Meindertsma Zwolle 1973 2936e 15:08 52:24 1:29:54 2:12:56 2:10:28 611 8186 Manon Braspenning PEC 1910 1972 2937e 14:18 50:16 1:29:07 2:12:57 2:09:17 612 6987 Rianne Zefat Zwolle 1968 2938e 15:04 52:03 1:29:25 2:12:58 2:08:13 613 6406 Marieke Bloemenkamp Zwolle 1972 2939e 15:56 53:50 1:31:55 2:12:59 2:09:00 614 6181 Ellen Willems-Ter Maat Doetinchem 1974 2940e 17:16 58:27 1:36:02 2:13:03 2:10:55 615 6185 Maura Volpato Strona (BI) (ITA) 1980 2941e 14:48 50:10 1:27:58 2:13:05 2:10:05 616 6068 Christina Plette Ermelo 1969 2943e 15:08 52:10 1:30:45 2:13:07 2:11:01 617 6410 Cmc van Helden Zwolle 1981 2944e 15:01 51:43 1:30:10 2:13:09 2:10:39 618 6079 Carlijn Pontenagel Dalfsen 1988 2946e 16:20 54:55 1:33:13 2:13:11 2:08:13 619 6511 Renate Jansen Zwolle 1963 2948e 15:03 53:07 1:32:21 2:13:12 2:12:41 620 6730 Petra Eektimmerman Zwolle 1980 2949e 16:22 54:49 1:31:57 2:13:18 2:08:27 621 6101 Jet van Hasselt Zwolle 1976 2950e 15:12 54:03 1:32:31 2:13:20 2:08:27 622 6151 Dorien Hendriksen Utrecht 1978 2952e 15:26 53:37 1:31:24 2:13:22 2:08:39 623 6842 Michelle Coppiens Zwolle 1966 2953e 15:52 53:59 1:32:01 2:13:25 2:10:42 624 6148 Juliët Wessels Zwolle 1987 2954e 14:13 51:27 1:30:23 2:13:25 2:10:54 625 6075 Ineke Schut Ermelo 1967 2955e 15:08 52:09 1:30:44 2:13:25 2:11:18 626 6093 Harmieke Paters HAC '63 1967 2956e 15:13 53:38 1:33:13 2:13:27 2:12:42 627 6841 Caroline Blankvoort Zwolle 1973 2958e 15:57 54:00 1:32:02 2:13:29 2:10:46 628 6249 Ilse Limpers Zwolle 1989 2963e 15:32 53:35 1:32:41 2:13:34 2:11:26 629 6262 Sabine Haarman Raalte 1992 2964e 16:09 54:47 1:33:07 2:13:35 2:09:58 630 6833 Marjolein Haarman Salland 1989 2965e 16:09 54:46 1:33:08 2:13:35 2:09:58 631 6110 Miriam BroeksemaWarmloper Zwolle 1979 2966e 14:29 50:09 1:29:07 2:13:35 2:10:44 632 6896 Jolande van der Steeg Genemuiden 1974 2967e 14:44 51:25 1:30:02 2:13:46 2:11:36 633 6545 Alice Veijer Staphorst 1975 2969e 15:41 54:07 1:32:34 2:13:49 2:10:19 634 6564 Stijntje Troost Staphorst 1969 2970e 2:13:49 2:10:19 635 6845 Eva Schoonenboom Amsterdam 1988 2971e 15:10 52:19 1:30:15 2:13:51 2:09:52 636 6794 Francisca van Dijk Zwolle 1983 2972e 15:10 52:19 1:30:15 2:13:51 2:09:53 637 2579 Geke Bennink Zilveren Kruis Achme 2975e 15:05 52:17 1:30:36 2:13:54 2:11:05 638 6396 Hester van den Blink Utrecht 1985 2976e 14:39 51:08 1:29:11 2:13:57 2:11:54 639 6689 Natasja Platenkamp Zwolle 1978 2978e 14:49 51:21 1:29:30 2:14:00 2:10:28 640 6541 Marjan Sanderman Daarlerveen 1964 2979e 15:12 52:20 1:30:37 2:14:03 2:10:00 641 2662 Tanja Geurtse Rabobank IJsseldelta 1974 2980e 14:55 52:49 1:31:43 2:14:05 2:13:47 642 6810 Roelie den Dulk Zwolle 1984 2984e 15:11 52:02 1:30:26 2:14:09 2:10:32 643 6715 Janny Aarden Zwolle 1962 2985e 15:27 52:32 1:31:40 2:14:09 2:10:50 644 6649 Sjalien de Leeuwe Zwolle 1964 2986e 15:27 52:33 1:31:40 2:14:10 2:10:50 645 6589 Susan Beuving Lemelerveld 1984 2988e 15:22 53:38 1:32:15 2:14:13 2:12:13 646 6331 Yvonne Kremer Oene 1969 2990e 15:48 52:59 1:31:42 2:14:23 2:11:13 647 6849 Karin Gilissen Hattem 1963 2992e 15:43 54:20 1:32:29 2:14:24 2:09:50 648 6868 Anna Sibma Loopgroep Zuidhorn 1980 2993e 16:23 55:48 1:34:17 2:14:25 2:09:40 649 6176 Elske Sibma Zwartsluis 1983 2994e 16:23 55:48 1:34:17 2:14:25 2:09:40 650 6222 Karin Obdeijn Schalkhaar 1962 2996e 14:25 50:41 1:29:37 2:14:27 2:10:58 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 7035 Leonie Hilgenkamp 1982 2998e 14:34 51:52 1:31:24 2:14:28 2:13:59 652 6191 Jeannette Oosterhaven Nunspeet 1966 3001e 15:13 51:53 1:30:04 2:14:32 2:09:57 653 6847 Wilma Maas NOP 1963 3003e 15:27 53:59 1:32:27 2:14:34 2:10:47 654 6245 Willemien van der Worp Zwolle 1988 3004e 15:31 53:06 1:31:16 2:14:35 2:09:43 655 6783 Irma Melenhorst Heino 1974 3006e 15:57 54:21 1:32:54 2:14:35 2:10:37 656 6959 Margreet Moesman PEC 1910 1959 3007e 16:22 57:06 1:38:27 2:14:35 2:09:37 657 6291 Esther Schulten Raalte 1972 3008e 15:56 54:21 1:32:53 2:14:36 2:10:37 658 6436 Edith Schrijver Raalte 1972 3009e 15:57 54:21 1:32:53 2:14:36 2:10:38 659 6273 Martine Klein Nulend Raalte 1974 3010e 15:57 54:21 1:32:53 2:14:36 2:10:38 660 6777 Erna Mulder Heino 1979 3011e 15:57 54:22 1:32:54 2:14:36 2:10:38 661 6547 Jolanda Gommer Dalen 1964 3014e 15:23 52:20 1:30:35 2:14:43 2:10:37 662 6887 Brenda Siebrand-Koper Kampen 1968 3015e 15:14 52:23 1:30:42 2:14:45 2:10:07 663 6620 Anja Hengeveld PEC 1910 1961 3018e 15:45 53:17 1:31:24 2:14:47 2:12:14 664 6082 Yonat Ella Zwolle 1982 3022e 15:42 53:41 1:32:03 2:14:53 2:10:26 665 6681 Angelien Ester Zwolle 1972 3023e 15:36 54:08 1:32:36 2:14:54 2:10:23 666 6457 Roelien Visser-Beumer Univé Verzekeringen 1978 3025e 14:27 51:20 1:30:43 2:14:56 2:11:31 667 6265 Herma Steen Kampen 1967 3026e 15:37 53:57 1:33:05 2:14:59 2:11:06 668 6144 Lisa Pol Zwolle 1989 3028e 13:26 48:39 1:28:19 2:15:05 2:12:52 669 6351 Lisa Heeremans Amsterdam 1984 3033e 15:57 53:46 1:32:01 2:15:11 2:10:50 670 6512 Eva Louise Schot Utrecht 1986 3036e 15:35 54:08 1:32:36 2:15:14 2:11:48 671 6586 Heidi Janssen Zwolle 1976 3037e 16:00 55:58 1:35:10 2:15:14 2:12:24 672 6711 Susan Groot Koerkamp Amsterdam 1984 3039e 14:37 52:47 1:32:09 2:15:15 2:13:22 673 6497 Marleen Ex Isala klinieken Zwol 1955 3040e 14:59 52:24 1:30:47 2:15:16 2:10:59 674 6218 Geke den Otter Zwolle 1976 3041e 15:07 51:49 1:29:52 2:15:16 2:11:21 675 6496 Tonny Braam Isala klinieken Zwol 1953 3042e 14:59 52:24 1:30:47 2:15:17 2:11:00 676 6209 Ellen Huisman-Harhuis Zuidlaren 1981 3043e 15:43 54:24 1:32:54 2:15:17 2:10:37 677 6274 Lydia Bos Zwolle 1983 3045e 15:06 51:48 1:29:52 2:15:24 2:11:28 678 6200 Anja de Vries Zwolle 1968 3047e 15:35 53:45 1:32:19 2:15:27 2:13:48 679 6653 Jessica Vogelzang PEC 1910 1984 3054e 16:19 57:03 1:38:45 2:15:41 2:10:41 680 6381 Eske Thijssen Duiven 1991 3056e 15:55 53:48 1:33:00 2:15:44 2:11:34 681 6383 Mandy Oudendag Arnhem 1989 3058e 15:55 53:48 1:33:00 2:15:46 2:11:37 682 6456 Ninian Nijhuis Univé Verzekeringen 1994 3059e 15:37 54:51 1:34:21 2:15:48 2:10:36 683 6877 Liesbeth Korterink Zwolle 1976 3060e 15:59 55:00 1:34:03 2:15:48 2:12:49 684 6805 Aimée Roumans Hoogeveen 1970 3062e 15:48 54:35 1:34:07 2:15:50 2:13:09 685 6556 Irma Atema Zwolle 1974 3063e 15:11 52:06 1:30:01 2:15:51 2:11:00 686 6196 Kitty Nijboer Zwolle 1968 3064e 15:57 54:32 1:33:23 2:15:54 2:10:57 687 6163 Marijke Dekker Zwolle 1987 3066e 15:40 53:49 1:32:41 2:15:55 2:11:31 688 6677 Lisette Meulhof Zwolle 1987 3067e 15:40 53:49 1:32:41 2:15:55 2:11:31 689 6906 Hieke Keuning Zwolle 1981 3068e 16:05 54:57 1:33:45 2:15:56 2:11:44 690 6485 Sanne Beens Isala klinieken Zwol 1982 3072e 16:02 54:19 1:32:57 2:15:58 2:11:52 691 2852 Wil Bouwhuis Salverda 1951 3073e 16:24 55:53 1:35:05 2:15:59 2:14:04 692 2845 Caroline Blankvoort Dimence 2 1973 3074e 15:58 55:06 1:34:18 2:15:59 2:13:17 693 6412 Saskia Westerhof Zwolle 1971 3076e 16:05 56:12 1:35:54 2:15:59 2:13:24 694 6299 Bonnie Visser Middelburg 1966 3078e 15:48 55:37 1:34:08 2:16:00 2:11:25 695 6152 Jeannette Krabshuis Zwolle 1984 3079e 16:47 56:37 1:35:59 2:16:04 2:14:03 696 6561 Yvonne Verhoef Lemelerveld 1986 3082e 15:30 54:50 1:33:25 2:16:08 2:12:20 697 2693 Wanda Krol GGD & VR IJsselland 1969 3083e 15:47 54:10 1:33:21 2:16:08 2:11:29 698 6264 Renata Hoogland Hoogeveen 1976 3084e 15:48 54:35 1:34:08 2:16:10 2:13:30 699 6455 Eveline Kester Univé Verzekeringen 1965 3088e 15:37 54:52 1:33:13 2:16:15 2:11:04 700 6374 Silke Verwei Angerlo 1991 3090e 15:13 54:27 1:35:09 2:16:19 2:14:59 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 6368 Nicolet Munsterman Kampen 1971 3092e 15:52 55:09 1:34:00 2:16:25 2:12:53 702 6437 Anne-Jolijn van Ark Enschede 1987 3093e 15:22 53:22 1:32:17 2:16:27 2:11:44 703 6725 Inge Bartels Zwolle 1974 3094e 16:24 54:50 1:33:42 2:16:30 2:14:35 704 2628 Suzanne van Borkhove Bas vd Goor Foundati 3099e 15:56 54:24 1:34:06 2:16:35 2:11:36 705 6320 Alida Dienaar-Boers Meppel 1976 3101e 16:15 56:22 1:36:04 2:16:42 2:14:16 706 6302 Anneke Kaskens Westerbork 1960 3102e 16:22 55:00 1:34:44 2:16:47 2:11:57 707 6404 Erna Weeren-Roos 't Harde 1976 3106e 15:41 54:16 1:33:54 2:16:58 2:13:43 708 6403 Erika Polinder 't Harde 1981 3107e 15:41 54:16 1:33:54 2:16:58 2:13:43 709 6984 Simone Adry Almelo 1979 3108e 15:58 54:29 1:33:20 2:17:01 2:11:59 710 6706 Monique Smit PEC 1910 1971 3110e 14:46 51:25 1:30:26 2:17:04 2:15:12 711 6395 Lisette Bots Zwolle 1981 3113e 16:11 55:56 1:34:38 2:17:05 2:14:12 712 6807 Thirza Kwee Nijmegen 1978 3116e 15:22 54:44 1:35:18 2:17:07 2:16:37 713 6382 Sonja Dijkman Apeldoorn 1978 3117e 15:53 54:33 1:33:07 2:17:10 2:12:37 714 6435 Lique Wiggers Loopgroep Gemeente E 1971 3118e 14:59 53:55 1:34:02 2:17:10 2:15:57 715 6284 Liesbeth van Selst Zwolle 1991 3120e 14:29 50:51 1:30:58 2:17:11 2:14:30 716 6946 Claudia van Oostrum Apeldoorn 1973 3122e 15:35 53:59 1:34:23 2:17:13 2:14:10 717 6684 Joyce van der Geest Zwolle 1974 3123e 15:29 52:57 1:32:17 2:17:18 2:12:20 718 6727 Marije Kranenburg PEC 1910 1970 3128e 15:56 54:32 1:33:23 2:17:38 2:12:40 719 6240 Ingrid Pronk Hattem 1973 3129e 15:07 54:06 1:34:24 2:17:41 2:15:58 720 6774 Mathilde van Erven Laag Zuthem 1970 3130e 16:19 55:26 1:35:01 2:17:46 2:14:15 721 6784 Tonny Borger Zwolle 1963 3131e 16:19 55:26 1:35:01 2:17:47 2:14:15 722 6599 Rilana Prenger Enschede 1983 3132e 16:09 55:07 1:34:15 2:17:50 2:13:54 723 6232 Elke Kruizinga Zwolle 1987 3133e 14:54 51:36 1:32:49 2:17:57 2:17:03 724 6468 Ilse Schuurman Run2Day Zwolle 1972 3135e 15:37 54:19 1:34:05 2:18:02 2:14:40 725 6466 Fanny Dekker Run2Day Zwolle 1982 3137e 15:55 54:27 1:33:42 2:18:08 2:14:50 726 7006 Kirsten Postma Loopgroep Gemeente E 1979 3138e 15:49 55:05 1:35:22 2:18:09 2:15:32 727 6096 Elisa Nijenhuis Zwolle 1990 3144e 14:27 52:03 1:33:15 2:18:32 2:16:47 728 6330 Anne Koekkoek Lemelerveld 1992 3145e 16:51 59:32 1:40:45 2:18:36 2:16:57 729 6267 Hermien Bos Raalte 1960 3146e 14:33 52:47 1:33:36 2:18:40 2:17:17 730 6646 Aline A Mateboer PEC 1910 1961 3148e 16:06 55:11 1:34:59 2:18:41 2:15:18 731 6345 Jessica Spaansen Kampen 1977 3149e 15:50 55:08 1:33:40 2:18:56 2:15:23 732 6621 Natascha Van Diepen Wezep 1977 3150e 15:52 54:49 1:34:30 2:19:03 2:14:37 733 6112 Carola van der Weerd Zwolle 1976 3151e 15:53 54:49 1:34:30 2:19:03 2:14:37 734 6397 Mirna van der Velde Zwolle 1988 3152e 16:01 55:58 1:36:06 2:19:14 2:16:23 735 6229 Ellen de Neef Wezep 1974 3154e 15:36 54:33 1:35:00 2:19:21 2:17:18 736 6053 Marije Veenstra Amsterdam 1985 3155e 15:24 54:05 1:34:42 2:19:29 2:15:01 737 6577 Mireille Janssen Dutch Runners 1970 3158e 16:49 56:58 1:37:27 2:19:33 2:17:44 738 6481 Mirjam Schutte Run2Day Zwolle 1964 3159e 16:49 56:57 1:37:27 2:19:33 2:17:43 739 6526 Marjon Schiltman PEC 1910 1964 3162e 15:58 54:34 1:33:26 2:19:51 2:14:55 740 6353 Jeannine van Oosterom Zwolle 1969 3165e 16:03 55:29 1:36:09 2:19:56 2:17:04 741 6840 Margje Kamerling Nijmegen 1988 3166e 15:48 54:23 1:34:39 2:20:01 2:15:22 742 6993 Sandra Meijberg-Vinke Isala '96 1971 3167e 15:48 54:23 1:34:38 2:20:01 2:15:22 743 6328 Vera Hulsegge Loopgroep Aart Stigt 1970 3168e 16:30 58:14 1:37:40 2:20:03 2:15:08 744 6306 Soraya van Zantwijk Hattem 1969 3169e 15:02 52:43 1:32:57 2:20:03 2:15:27 745 6668 Gretha Pepping Stegeren 1975 3174e 15:50 56:14 1:37:21 2:20:09 2:19:15 746 6303 Annemarie Jacobs Ilion 1991 3181e 16:19 56:27 1:36:45 2:20:28 2:16:44 747 6536 Joyce Scholten Zwolle 1966 3182e 15:33 52:51 1:32:23 2:20:30 2:16:32 748 6672 Jenneke Zweers Zwolle 1989 3183e 16:09 55:54 1:36:50 2:20:32 2:15:39 749 6114 Esther Methorst Utrecht 1983 3185e 15:29 53:11 1:33:05 2:20:40 2:16:02 750 6464 Henriëtte Snijder Run2Day Zwolle 1967 3187e 15:26 52:57 1:34:06 2:20:49 2:17:22 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 6308 Sophie Mangnus Amsterdam 1986 3189e 14:18 48:59 1:28:02 2:21:08 2:16:35 752 6076 Ria Willemse Raalte 1964 3191e 15:39 54:48 1:35:06 2:21:12 2:16:39 753 6427 Greta Krijgsman Zwolle 1970 3192e 15:42 54:26 1:35:39 2:21:14 2:18:09 754 6223 Elly Bloeme Raalte 1962 3194e 16:19 56:52 1:37:02 2:21:25 2:17:37 755 6789 Henriëtte Kroeze Salland 1964 3195e 16:19 56:52 1:37:02 2:21:25 2:17:37 756 6085 Elizabeth Herbrink Heino 1975 3196e 16:19 56:53 1:37:01 2:21:25 2:17:36 757 6769 Barbara Morrenhof Heino 1967 3197e 16:38 57:57 1:39:10 2:21:28 2:18:05 758 6300 Renee Veldkamp Groningen 1992 3199e 14:57 53:12 1:34:38 2:21:38 2:17:37 759 6899 Ana Oliveira dos Santos Haarlem 1966 3201e 16:20 57:13 1:37:53 2:21:46 2:17:29 760 6494 Pauline Westenberg Isala klinieken Zwol 1972 3203e 15:31 54:45 1:35:21 2:21:54 2:17:37 761 6248 Martine Handstede Zwolle 1990 3204e 15:31 54:27 1:36:20 2:21:54 2:19:45 762 6380 Sabine Tan Zwolle 1983 3206e 16:06 56:14 1:37:30 2:21:57 2:19:30 763 6533 Irene Mensink Deventer 1976 3207e 15:56 55:23 1:35:08 2:22:03 2:17:31 764 6392 Esther Baard Zwolle 1978 3209e 16:08 56:13 1:37:08 2:22:12 2:19:34 765 6881 Ria van der Beek Zwolle 1951 3211e 15:38 55:48 1:37:36 2:22:20 2:21:44 766 6949 Marieke Gierveld Zwolle 1979 3213e 16:08 56:29 1:37:10 2:22:22 2:19:45 767 6117 Edith Blom -van der Vinne Culemborg 1975 3214e 15:41 54:25 1:34:54 2:22:25 2:18:13 768 6592 Hannie Both PAC 1959 3217e 16:40 57:22 1:37:42 2:22:27 2:17:52 769 8183 Maureen de Vries Zwolle 1966 3218e 15:31 54:30 1:34:51 2:22:32 2:19:12 770 6361 Esther van Ravenhorst Utrecht 1992 3219e 15:18 54:40 1:35:42 2:22:37 2:18:13 771 6641 Veronic van der Werf Kampen 1973 3221e 15:39 55:45 1:36:51 2:22:40 2:19:22 772 6070 Veronique Dalhuisen Wijhe 1984 3222e 15:10 53:33 1:34:50 2:22:41 2:18:52 773 6699 Liesbeth Geerits Nijmegen 1957 3226e 16:06 55:46 1:36:05 2:22:46 2:17:59 774 6750 Jacqueline Roelofs PEC 1910 1966 3227e 16:07 55:47 1:36:05 2:22:46 2:18:00 775 6594 Angela Westemeijer PEC 1910 1989 3229e 16:03 55:11 1:35:33 2:22:53 2:17:54 776 6666 Iris Feenstra Zwolle 1971 3230e 16:28 56:43 1:38:01 2:22:54 2:19:22 777 6767 Marieke Weersink Zwolle 1968 3231e 16:30 56:44 1:38:01 2:22:54 2:19:22 778 6460 Thera Wolterink Run2Day Zwolle 1986 3232e 16:23 55:00 1:34:43 2:22:59 2:18:09 779 6741 Jolande van Peet Loopgroep Garderen 1956 3233e 16:24 56:47 1:37:30 2:23:00 2:18:20 780 6563 Alice Mijnheer Hasselt 1976 3234e 15:28 53:42 1:34:38 2:23:05 2:18:13 781 6919 Marielle Huisman De Gemzen 1972 3238e 16:04 56:10 1:36:38 2:23:15 2:19:41 782 6054 Parisa Yazdani Utrecht 1989 3239e 15:59 56:23 1:37:40 2:23:20 2:19:02 783 6605 Henriëtte Bosch Vroomshoop 1969 3240e 15:26 54:38 1:36:06 2:23:25 2:19:21 784 6354 Lyanne Buiten Groningen 1989 3241e 14:31 52:29 1:34:46 2:23:27 2:22:00 785 7010 Heleen van der Grijn De Sprinter 1973 3242e 15:42 55:38 1:36:53 2:23:36 2:19:01 786 6515 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 3243e 15:28 53:42 1:34:38 2:23:40 2:18:49 787 6854 Aaltje Post Wezep 1971 3244e 16:40 58:03 1:39:56 2:23:55 2:21:55 788 6514 Lizanne Bos Monicares Foundation 1986 3246e 16:21 57:04 1:38:25 2:24:06 2:19:06 789 6217 Karin Bartels Monicares Foundation 1969 3247e 16:21 57:05 1:38:25 2:24:06 2:19:05 790 6814 Monique Paping PEC 1910 1963 3248e 16:21 57:04 1:38:25 2:24:06 2:19:06 791 7011 Nicole Krooneman PEC 1910 1971 3249e 16:22 57:06 1:38:25 2:24:06 2:19:07 792 6447 Gerrieke Wijma 4e Musketiers & Frie 1968 3250e 16:09 57:36 1:39:36 2:24:07 2:21:42 793 6208 Klaasje Schrijver Heino 1954 3251e 16:35 57:57 1:39:12 2:24:11 2:20:49 794 6214 José Reuvekamp Heino 1963 3252e 16:34 57:41 1:39:11 2:24:12 2:20:49 795 6985 Marga Klopstra SV Veendam 1971 3253e 17:03 57:10 1:38:14 2:24:16 2:22:25 796 6415 Riny Lokate Heeten 1960 3255e 17:33 59:49 1:41:16 2:24:22 2:22:13 797 6554 Erie ten Brinke Hattem 1960 3258e 16:07 56:11 1:37:23 2:24:41 2:22:20 798 6257 Henriette Boetje Zwolle 1976 3260e 16:48 58:32 1:39:03 2:24:43 2:19:41 799 6519 Maaike Beltman Zwolle 1985 3261e 16:17 56:24 1:38:28 2:24:48 2:22:14 800 6890 Marlous de Beer PEC 1910 1977 3262e 16:00 56:01 1:37:54 2:24:56 2:19:59 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 6973 Gerdien Clement Apeldoorn 1971 3263e 16:53 59:05 1:40:05 2:25:03 2:20:31 802 6557 Anita Brockötter Zwolle 1963 3264e 16:13 56:28 1:38:05 2:25:22 2:20:49 803 6809 Ester Evers Duiven 1967 3265e 15:47 55:55 1:38:24 2:25:31 2:23:50 804 6664 Aniek Bruggeman Heino 1989 3266e 16:37 57:57 1:40:33 2:25:37 2:22:14 805 6937 Caroline Wijnands Monicares Foundation 1976 3268e 16:07 56:15 1:38:27 2:26:07 2:22:45 806 6892 Heleen Pool Apeldoorn 1963 3274e 16:09 56:21 1:39:59 2:26:47 2:22:05 807 6398 Marina Bosman Zwolle 1974 3275e 15:27 56:34 1:39:49 2:26:47 2:24:44 808 6926 Leonie Voskamp Utrecht 1985 3277e 17:04 59:12 1:40:20 2:26:48 2:22:26 809 6216 Rina ter Laak Heino 1970 3278e 16:38 57:59 1:39:33 2:26:51 2:23:28 810 6157 Aaltsje Wesselius Scharnegoutum 1972 3279e 16:22 56:40 1:38:16 2:27:03 2:22:23 811 6640 Sanne Boxum Zwolle 1986 3280e 16:10 56:44 1:39:35 2:27:12 2:22:48 812 6616 Sytske de Haan Hasselt 1982 3282e 15:49 56:37 1:39:08 2:27:17 2:24:46 813 6417 Ellen van Stekelenburg Purmerend 1961 3283e 15:29 54:37 1:37:54 2:27:35 2:24:45 814 6573 Esther Gums PEC 1910 1972 3286e 16:06 56:01 1:38:01 2:27:49 2:22:53 815 6059 Jorien Dekkers Zwolle 1985 3288e 16:48 58:49 1:40:51 2:28:00 2:23:33 816 6815 Emma Zwarts Zwolle 1987 3289e 16:32 58:45 1:42:32 2:28:26 2:23:34 817 6401 Maaike Rouw De Meern 1984 3292e 15:52 57:09 1:40:47 2:29:10 2:24:47 818 6568 Gerrita van den Belt Zwolle 1975 3293e 16:58 59:44 1:42:50 2:29:20 2:25:11 819 6582 Jasja Scholtens Dutch Runners 1975 3294e 16:57 59:44 1:42:50 2:29:20 2:25:11 820 6524 Maureen Wennemers Dutch Runners 1976 3295e 16:58 59:44 1:42:50 2:29:20 2:25:11 821 6074 Elke Kremer Zwolle 1983 3296e 16:09 56:44 1:39:35 2:29:28 2:25:04 822 6951 Neeke Bakker Zwolle 1975 3298e 16:21 58:16 1:42:17 2:29:44 2:27:09 823 6856 Wilma Selbach Beek-Ubbergen 1958 3301e 17:43 1:00:18 1:44:14 2:30:46 2:29:21 824 6471 Céline Hulleman Run2Day Zwolle 1990 3304e 17:02 1:00:31 1:43:03 2:31:05 2:27:31 825 6830 Anna Arodji Zwolle 1978 3305e 15:30 56:38 1:40:56 2:31:13 2:30:14 826 6648 Carla Luten Athleta 1983 3306e 15:00 54:55 1:38:59 2:31:22 2:27:16 827 6288 Van der Ziel Zwolle 1987 3308e 16:32 58:45 1:42:33 2:31:37 2:26:46 828 6542 Whitney Cleine Zwolle 1985 3311e 16:07 56:21 1:39:39 2:32:05 2:27:09 829 6758 Chantal Takens-de Wal Zwolle 1983 3312e 15:43 54:55 1:38:18 2:32:14 2:27:34 830 6846 Ineke Binnendijk Zwolle 1991 3313e 17:24 59:54 1:43:07 2:32:29 2:28:29 831 2695 Marieke Sikkens GGD & VR IJsselland 1975 3316e 16:14 58:31 1:43:41 2:32:39 2:32:25 832 6269 Marlies Dogger Beerzerveld 1983 3318e 15:48 54:28 1:40:14 2:32:52 2:30:25 833 6923 Machteld Ploeg Utrecht 1973 3319e 15:54 57:37 1:42:40 2:33:14 2:30:44 834 6942 Diana de Weerd PEC 1910 1974 3320e 16:07 1:00:01 1:43:18 2:34:25 2:31:03 835 6304 Djulita van Eck Zwolle 1991 3321e 16:37 56:55 1:42:18 2:35:02 2:30:48 836 7036 Herma Broekhoff Zwolle 1965 3323e 16:19 58:14 1:42:30 2:35:30 2:32:54 837 9442 Annette van Weert Amsterdam 1977 3324e 17:25 1:01:22 1:46:05 2:35:32 2:31:44 838 9415 Jolanda Telman Almere 1972 3325e 17:25 1:01:22 1:46:05 2:35:32 2:31:44 839 6400 Gea Middelbos Dronten 1986 3326e 16:33 58:11 1:44:18 2:35:39 2:31:04 840 6714 Lisette van Os Dutch Runners 1981 3328e 15:47 58:08 1:44:09 2:35:40 2:34:45 841 6423 Arianne Abbink Delden 1988 3329e 19:40 1:05:41 1:48:58 2:35:52 2:33:47 842 6154 Ria Lem Start '78 1972 3330e 16:37 59:49 1:46:26 2:36:58 2:33:42 843 6322 Marit Gomez Amsterdam 1989 3331e 16:25 59:18 1:45:49 2:36:59 2:34:47 844 6158 Marije Esselink Zwolle 1987 3333e 15:57 56:51 1:42:52 2:37:05 2:33:13 845 6475 Germa Langeler Run2Day Zwolle 1986 3334e 16:24 59:17 1:44:59 2:37:28 2:32:38 846 6801 Marjan Kok Zwolle 1971 3336e 17:55 1:03:09 1:49:06 2:39:50 2:36:17 847 6733 Marina Mooten Zwolle 1956 3337e 17:55 1:03:09 1:49:06 2:39:51 2:36:17 848 6333 Miny Hofhuis Heino 1956 3338e 16:35 1:01:13 1:48:28 2:40:12 2:36:50 849 6479 Sylvia van Gelder Run2Day Zwolle 1974 3339e 18:24 1:04:11 1:49:29 2:40:12 2:36:50 850 6998 Anna Claudia Wellner Daventria 1972 3340e 16:09 59:02 1:46:16 2:41:47 2:38:14 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 17-06-2013 10:14 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 6432 Laila Herve Zwolle 1983 3342e 15:42 59:58 1:48:49 2:42:51 2:41:52 852 6334 Yvonne Hulsmann Zwolle 1988 3345e 18:31 1:05:24 1:53:02 2:44:34 2:42:48 www.halvemarathonzwolle.nl