ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN
17-06-2013 09:52                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1      6  Edwin Kiptoo               Kenia                           1e      7:23    25:23    43:41  1:01:19  1:01:19  
    2     18  Alfers Lagat               Kenia                           2e      7:23    25:22    43:40  1:01:35  1:01:34  
    3      7  Wilfred Kirwa              Kenia                           3e      7:22    25:23    43:41  1:02:03  1:02:02  
    4     17  Victor Kipchirchir         Kenia                           4e      7:22    25:22    43:39  1:02:30  1:02:29  
    5     14  Peter Kamais               Kenia                           5e      7:22    25:23    43:46  1:02:35  1:02:34  
    6      2  Philemon Yator             Kenia                           6e      7:23    25:25    43:45  1:02:39  1:02:38  
    7      8  Philip Kiplimo             Uganda                          7e      7:22    25:52    44:58  1:03:55  1:03:54  
    8      4  Abderrahime Bouramdane     Marokko                         8e      7:23    26:25    45:41  1:04:47  1:04:47  
    9      1  Michel Butter              Nederland                       9e              26:48    46:02  1:04:59  1:04:58  
   10     16  Willem Van Schuerbeeck     België                         10e      7:44    26:47    46:02  1:05:30  1:05:29  
   11     21  Olfert Molenhuis           Nederland                      11e      7:44    26:54    47:10  1:07:05  1:07:04  
   12     10  Arne Mulder                BB lopers                      13e      8:03    28:11    48:46  1:09:32  1:09:31  
   13     12  Erik Negerman              GAC Hilversum                  15e      8:23    28:37    49:27  1:10:20  1:10:19  
   14     95  Bert de Boer               BB lopers             1987     19e      8:56    31:26    53:26  1:15:18  1:15:15  
   15    117  Joep Emmen                 Landstede 1           1982     21e      8:57    31:26    53:42  1:15:32  1:15:30  
   16     84  Mark Hakbijl               BB lopers             1977     22e      9:00    31:27    53:43  1:15:32  1:15:31  
   17     15  Andre Plette               Isala '96                      25e      8:38    30:50    53:41  1:16:43  1:16:43  
   18     85  Martijn Schakelaar         BB lopers             1974     27e      8:57    31:27    54:08  1:17:01  1:17:00  
   19     82  Erik Slomp                 BB lopers             1984     29e      8:37    30:47    53:39  1:17:56  1:17:55  
   20     61  Henry Rutgers              HAC '63               1977     36e      9:01    32:30    56:26  1:20:50  1:20:46  
   21     81  Jorik Huizinga             Loopgroep Aart Stigt  1977     37e      9:03    32:41    56:53  1:21:09  1:21:08  
   22    101  Ruud Hadders               Phanos                1986     39e      8:59    32:18    56:17  1:21:36  1:21:33  
   23     70  Harald Huijssoon           Atletics Nijverdal    1981     55e      9:12    32:35    56:33  1:24:17  1:24:15  
   24     64  Bert Karssies              HAC '63               1974     61e     10:00    35:16  1:00:21  1:25:09  1:25:05  
   25     86  Jeroen Driehuis            PEC 1910              1986     68e      9:45    34:51  1:00:11  1:25:42  1:25:39  
   26     92  Janoah Bovenhuis           BB lopers             1985     71e      9:39    33:46    58:49  1:25:55  1:25:52  
   27     93  Sjoerd van Westerop        BB lopers             1979     72e     10:09    35:30  1:01:00  1:25:56  1:25:52  
   28     98  Paul den Hertog            Running Holland vere  1980     73e      9:48    35:13  1:00:46  1:26:13  1:26:11  
   29     90  Dick van Os                BB lopers             1975     82e     10:08    35:30  1:01:02  1:26:58  1:26:55  
   30     87  Arno Boekema               BB lopers             1974     85e      9:56    34:56  1:00:40  1:27:00  1:26:58  
   31     99  Rutger Jan Lusseveld       BB lopers             1983     87e      9:57    35:03  1:00:43  1:27:07  1:27:04  
   32     62  Ad van Erp                 Aquilo                1986     88e     10:18    35:50  1:01:31  1:27:09  1:27:00  
   33    113  Kevin Timmerman            Spurt '88             1991     90e     10:25    36:12  1:01:56  1:27:10  1:27:04  
   34     89  Niek van der Knokke        PEC 1910              1978     92e     10:30    35:59  1:01:38  1:27:18  1:27:11  
   35     96  Roel-Jan Heeringa          PEC 1910              1973     97e      9:37    34:15  1:00:21  1:27:31  1:27:27  
   36    116  Pascal Dankelman           ACO Van Elderen       1986    107e     10:09    35:52  1:02:22  1:28:13  1:28:09  
   37    110  Marko Huizing              Artemis               1978    128e     10:22    36:06  1:02:39  1:29:36  1:29:28  
   38     63  Jochem Dijkstra            Phanos                1974    142e     10:44    37:15  1:03:54  1:30:04  1:29:54  
   39    108  Martijn van der Wardt      Triathlon             1985    150e     10:37    37:10  1:03:59  1:30:30  1:30:21  
   40     91  Janko van Arken            De Gemzen             1976    154e     10:18    36:27  1:03:13  1:30:33  1:30:31  
   41    100  Conrad van 't Erve         Triathlon             1975    166e     10:56    36:51  1:03:26  1:30:57  1:30:03  
   42    103  Jeffrey So                 AV '23                1985    179e     10:36    37:50  1:04:54  1:31:26  1:31:24  
   43     68  Hugo van den Berg          Athlos                1990    290e     11:01    38:37  1:06:16  1:34:52  1:34:43  
   44     83  Dieudonné Kartouw          PEC 1910              1980    291e     10:42    38:19  1:06:23  1:34:53  1:34:46  
   45    114  Lennart van der Lit        Hanzesport            1986    326e     10:55    38:32  1:08:02  1:36:00  1:35:50  
   46     67  Erwin Schoneville          Cialfo                1989    388e     12:08    40:41  1:09:01  1:37:41  1:36:42  
   47    115  Leroy Olthof               Univé Verzekeringen   1981    470e     12:36    41:37  1:09:33  1:39:08  1:37:31  
   48    112  Arjan ten Cate             HAC '63               1975    661e     11:19    39:59  1:09:53  1:42:31  1:42:24  
   49     69  Ronnie Boomsma             NOP                   1987    719e     11:27    40:37  1:09:58  1:43:23  1:43:20  
   50    104  Jan Kasper van Dijk        HAC '63               1977    730e     11:41    41:55  1:12:25  1:43:29  1:43:26  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN 17-06-2013 09:52 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 65 Jefta Bijpost Pijnenburg 1977 873e 13:57 44:10 1:12:34 1:45:29 1:40:30 52 97 Henry de Jong Running2000 1974 1412e 11:51 42:22 1:15:21 1:51:46 1:51:39 53 9845 Marten van Benthem Nederland 1991 1580e 12:23 44:23 1:18:15 1:53:37 1:51:29 54 118 William Eghuizen Coenradi 1973 1876e 14:16 47:55 1:20:41 1:56:50 1:52:48 www.halvemarathonzwolle.nl