ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC
17-06-2013 10:04                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   8588  Niek Rijnja                Zwolle                1985     23e      8:45    31:21    53:45  1:16:08  1:16:00  
    2     13  Erben Wennemars                                           31e      9:04    32:21    55:55  1:19:25  1:19:24  
    3   7272  Willard Bredewold          Zwolle                1984     33e      9:27    33:08    57:00  1:20:32  1:20:22  
    4   2788  Reinald Bosman             Landstede 1           1973     34e      9:32    33:09    56:48  1:20:41  1:20:32  
    5   9763  Marien Elbertsen           Climax                1957     38e     13:07    44:09           1:21:12  1:16:43  
    6   7930  Anne van den Os            Harderwijk            1982     42e      9:54    33:58    58:23  1:22:15  1:22:07  
    7   2838  Frank Eikenaar             Dimence 1             1983     44e      9:31    33:22    57:50  1:22:39  1:22:12  
    8   2645  Adriaan Huisman            Actemium 2            1964     45e      9:12    32:45    57:44  1:22:45  1:22:41  
    9   8890  Lambert de Jonge           Kampen                1950     47e     14:11    48:06           1:22:56  1:22:16  
   10   2743  Jos Boomsma                Enexis B.V. 1         1982     48e      9:31    33:39    58:12  1:23:16  1:23:06  
   11   2826  Sander Spijkerman          Ten Cate Protect 1    1987     49e      9:17    33:54    58:54  1:23:40  1:23:37  
   12   8803  Bas Boekema                Zwolle                1990     53e      9:27    34:00    58:42  1:24:11  1:24:03  
   13   8925  Henk van de Riet           Waalre                1965     54e      9:24    33:20    58:13  1:24:17  1:23:47  
   14   7665  Robert Dick                Zwolle                1961     56e     10:22    34:04    58:22  1:24:19  1:23:35  
   15   8910  René Hup                   Isala '96             1961     57e     13:50    47:33           1:24:49  1:22:34  
   16   2689  Robert ter Luun            KPN Consulting 1      1984     58e     13:05    45:36           1:25:03  1:24:47  
   17   2610  Jeroen Flim                Bas vd Goor Foundati           60e     10:08    35:03  1:00:06  1:25:07  1:24:38  
   18   2670  Alex van Koutrik           Rabobank IJsseldelta  1970     62e     10:24    35:41  1:00:35  1:25:13  1:24:42  
   19   9441  Wolter de Lange            Steenwijk             1979     64e     10:14    35:24  1:00:39  1:25:21  1:24:45  
   20   9756  Gerard Dunnink             Steenwijk             1966     65e      9:52    34:24    59:39  1:25:36  1:24:59  
   21   2853  Gerke Brouwer              Salverda 2            1961     66e     14:20    48:54           1:25:39  1:25:05  
   22   9160  Gerard Lugtenberg          Heino                 1963     67e      9:58    34:58  1:00:17  1:25:42  1:25:35  
   23   9687  Jeroen de Haan             Raalte                1985     69e      9:41    34:45  1:00:18  1:25:43  1:25:39  
   24   9829  Maarten van Leeningen      Hanzesport            1978     70e     10:23    36:04  1:01:14  1:25:44  1:25:18  
   25   2646  Danny van den Beld         gemeente Zwolle 1     1984     77e     10:03    35:27  1:01:00  1:26:42  1:26:37  
   26   9654  Michel Alferink            Heeten                1987     80e      9:28    34:29  1:00:16  1:26:57  1:26:36  
   27   9475  Stephan van der Breggen    Berkel en Rodenrijs   1988     86e     10:02    34:53  1:00:24  1:27:03  1:26:21  
   28   2814  Willem Albers              Eenhoorn 1            1962     89e      9:53    35:03  1:00:53  1:27:09  1:27:06  
   29   9692  Peter Kooiker              Staphorst             1986     94e      9:59    35:11  1:00:55  1:27:29  1:26:48  
   30   2849  Albert Mussche             Salverda 1            1970     96e     10:04    35:46  1:01:34  1:27:31  1:27:27  
   31   9670  Jesse ter Mate             Deventer              1973    101e     10:19    36:00  1:01:52  1:27:35  1:27:05  
   32   8501  Chris Dam                  Zwolle                1973    102e     10:17    35:02  1:00:42  1:27:41  1:27:06  
   33   9640  Herjan Gerrits             Spurt '88             1971    103e     10:21    35:49  1:01:41  1:27:54  1:27:44  
   34   2624  Laurens van Waardenburg    Bas vd Goor Foundati          104e     10:21    35:49  1:01:54  1:27:57  1:27:46  
   35   7940  Dave Bus                   Lichtenvoorde         1978    105e     10:54    35:27  1:00:49  1:28:07  1:27:19  
   36   8645  Jaco van der Sleen         Arnhem                1975    108e     10:22    35:27  1:01:34  1:28:17  1:27:51  
   37   7914  Berry Koning               Den Burg              1974    109e     13:41    50:30           1:28:19  1:27:14  
   38   9694  Manuel Hofman              Lelystad              1975    110e     10:46    36:53  1:02:49  1:28:20  1:28:10  
   39   8534  Paul Bakker                Wijhe                 1977    111e     10:36    36:28  1:02:23  1:28:20  1:27:45  
   40   8095  René Huizenga              TKP                   1964    112e     10:40    36:02  1:01:45  1:28:32  1:27:53  
   41   2850  Harm Kooiker               Salverda 1            1959    114e     10:21    35:46  1:01:45  1:28:40  1:28:26  
   42   9247  Eric Moen                  De Wijk               1968    116e     10:19    35:57  1:01:43  1:28:41  1:28:13  
   43   2590  Janwillem Klene            Jumbo/C1000 2                 117e     13:32    49:51           1:28:49  1:28:33  
   44   7105  Christian Roo              Nieuwleusen           1979    119e     10:10    35:21  1:01:03  1:28:59  1:28:29  
   45   8047  Erik Klink                 ACO Van Elderen       1982    122e     10:26    36:38  1:03:16  1:29:16  1:29:12  
   46   9243  Alfons Groot Koerkamp      Heino                 1962    123e     10:24    36:20  1:02:40  1:29:20  1:29:09  
   47   9322  Jelmer Hulsink             Lemelerveld           1988    124e     10:26    36:13  1:03:10  1:29:21  1:29:18  
   48   8793  Remy Sijbom                Dalfsen               1986    125e     11:57    37:35  1:03:19  1:29:23  1:28:13  
   49   9698  Vincent Brom               Eerbeek               1977    127e      9:59    35:36  1:01:57  1:29:32  1:28:47  
   50   9772  Wilco Mars                 ACO Van Elderen       1968    129e     10:17    35:53  1:02:17  1:29:37  1:28:57  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 7975 Jan Mazuch Monicares Foundation 1986 130e 11:45 37:27 1:02:25 1:29:40 1:27:41 52 8673 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 131e 11:41 38:00 1:03:01 1:29:41 1:28:23 53 9566 Rudy Feldman Ootmarsum 1960 135e 10:53 36:54 1:02:57 1:29:47 1:28:56 54 7132 Anne Velema Zwolle 1980 136e 10:38 36:30 1:02:42 1:29:49 1:29:16 55 8865 Eric Guiljam Kesteren 1961 138e 10:39 36:24 1:02:53 1:29:49 1:29:11 56 2822 Hans de Boer Eenhoorn 3 1981 139e 10:22 36:07 1:02:46 1:29:52 1:29:42 57 2791 Antonius Poelman Landstede 1 1957 140e 10:26 35:50 1:02:21 1:29:55 1:29:44 58 2508 Jorrit Drieenhuizen Zilveren Kruis Achme 141e 10:34 36:52 1:03:26 1:30:03 1:29:50 59 8103 Rien Bruins Univé Verzekeringen 1967 143e 10:37 36:48 1:03:04 1:30:18 1:29:53 60 7939 Bram Vrieze Lichtenvoorde 1979 147e 10:55 36:40 1:03:15 1:30:28 1:29:40 61 9707 Alberto Martin-Sanz Wageningen 1978 148e 10:56 37:12 1:03:44 1:30:28 1:29:49 62 7878 Anko de Vries Wageningen 1967 149e 11:22 37:27 1:03:00 1:30:29 1:29:25 63 8605 Huib Liefhebber Zwolle 1969 151e 10:35 36:43 1:03:28 1:30:31 1:29:56 64 2566 Derk de Jonge Zilveren Kruis Achme 156e 10:08 36:15 1:03:07 1:30:37 1:30:27 65 8073 Jan willem Gakes 4e Musketiers & Frie 1967 157e 10:24 36:36 1:03:10 1:30:39 1:30:03 66 2631 Meindert Koopman Bouwfonds Ontwikkeli 1957 158e 10:31 36:19 1:02:50 1:30:44 1:30:35 67 8993 Ben Westerkamp Zwolle 1968 159e 10:35 36:59 1:03:48 1:30:44 1:30:09 68 2685 Marc-Jan Muis Heras BV 1 1972 160e 10:33 37:02 1:03:45 1:30:45 1:30:21 69 9748 Marco van der Sluis Zwolle 1982 161e 11:01 37:21 1:04:04 1:30:46 1:30:05 70 9460 Theo Veldhuis Wijhe 1973 162e 11:00 37:43 1:03:59 1:30:49 1:30:03 71 2721 Roelof Schra Scania Production Zw 1969 164e 10:24 36:13 1:02:37 1:30:49 1:30:36 72 8169 Theo Wieringa Time for Heroes 1970 165e 10:46 37:04 1:03:34 1:30:50 1:30:20 73 7855 Patrick Pot Zwolle 1970 167e 10:42 36:57 1:03:35 1:31:04 1:30:10 74 7482 Jonathan Tromp Zwolle 1986 168e 10:29 36:02 1:03:07 1:31:06 1:30:08 75 2761 Hilco Prins Ruud Groen 1965 169e 10:00 35:38 1:02:13 1:31:07 1:30:59 76 2759 Michiel Kampman Ruud Groen 1984 170e 10:45 37:21 1:04:16 1:31:08 1:31:03 77 9191 Jan van Norel Zwolle 1970 171e 11:30 37:50 1:04:05 1:31:12 1:30:29 78 2903 Marcel de Ruiter AM 1 1976 172e 10:44 37:08 1:04:11 1:31:13 1:30:55 79 2550 Ronald Keizer Zilveren Kruis Achme 173e 10:28 36:48 1:03:55 1:31:13 1:31:00 80 7395 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 174e 10:30 36:41 1:03:34 1:31:13 1:30:40 81 8798 Paul Kanis Zwolle 1977 177e 11:08 37:27 1:04:10 1:31:18 1:30:30 82 9406 Marcel Zijsveld Zwolle 1983 178e 11:23 37:23 1:02:56 1:31:24 1:30:06 83 9359 Alexander Kikkert Zwolle 1972 180e 10:37 36:42 1:03:23 1:31:27 1:30:52 84 2647 Igor van Elburg gemeente Zwolle 1 1972 181e 11:15 37:47 1:04:20 1:31:27 1:30:27 85 9038 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 182e 10:43 37:01 1:03:48 1:31:29 1:30:54 86 8514 Eelco Visserman Genemuiden 1962 183e 10:50 36:58 1:03:48 1:31:29 1:30:34 87 9678 Arno Lodders Huissen 1963 190e 11:01 37:27 1:04:07 1:31:46 1:30:41 88 7631 Rick Schrijver Zwolle 1986 191e 10:16 35:56 1:02:43 1:31:47 1:30:01 89 8571 Albert Pieter Venema Marknesse 1979 192e 10:58 37:30 1:04:22 1:31:49 1:30:38 90 9282 Hugo van Dijk Zwolle 1975 194e 10:51 37:40 1:04:12 1:31:50 1:31:10 91 9348 Bastiaan Winkelaar Kampen 1982 195e 11:15 37:50 1:04:24 1:31:50 1:31:11 92 8723 Rob Goutbeek Nieuwleusen 1989 196e 10:50 37:33 1:04:33 1:31:51 1:31:27 93 8590 Erwin Veldkamp Wezep 1979 197e 10:34 36:41 1:03:23 1:31:52 1:31:18 94 9326 Alfons Jansman Ommen 1967 198e 11:05 37:44 1:04:35 1:31:55 1:31:14 95 7371 Eelko Strijtveen Heino 1991 199e 11:20 37:58 1:05:01 1:31:55 1:31:09 96 7369 Jeroen van Rossum Heino 1991 200e 11:19 37:58 1:05:00 1:31:56 1:31:09 97 9217 Erik Smeele Zwolle 1973 201e 10:31 36:54 1:04:09 1:31:57 1:31:24 98 7669 Guido Heerink Lemelerveld 1990 202e 11:08 37:44 1:04:36 1:32:10 1:31:13 99 2904 Alfred Bolks AM 1 1968 205e 10:53 38:12 1:05:30 1:32:23 1:32:07 100 7211 Jurriën de Haer Zwolle 1975 206e 11:16 37:53 1:04:55 1:32:24 1:31:31 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 9825 Maikel Vogels De Gemzen 1976 208e 11:20 37:13 1:03:27 1:32:25 1:30:17 102 7104 Robbert Post Deventer 1982 209e 11:05 37:26 1:04:21 1:32:27 1:31:16 103 9567 Marc de Wilde Vaassen 1972 210e 11:08 37:54 1:04:54 1:32:30 1:31:51 104 8688 Rob Barzilay Wezep 1950 211e 11:04 37:58 1:05:06 1:32:31 1:31:50 105 8637 Frank Hofstede Dutch Runners 1973 212e 11:05 37:46 1:04:38 1:32:34 1:31:39 106 9581 Randall Locht PEC 1910 1975 213e 11:30 37:49 1:04:33 1:32:39 1:31:58 107 7169 Steven van Doesburg Zwolle 1966 214e 11:23 37:45 1:04:01 1:32:39 1:30:25 108 8555 Jasper Visserman Zwartsluis 1986 215e 10:48 37:15 1:04:50 1:32:40 1:31:44 109 9610 Giel Holterman Zwolle 1987 216e 10:31 36:29 1:03:43 1:32:41 1:31:22 110 7259 Michiel Knaven Zwolle 1956 218e 11:02 37:57 1:04:53 1:32:42 1:32:04 111 2552 Theo Jacobs Zilveren Kruis Achme 219e 10:49 38:04 1:05:19 1:32:43 1:32:29 112 8147 Mark Flipsen Isala klinieken Zwol 1984 220e 11:31 37:44 1:04:26 1:32:47 1:30:23 113 8948 Auke Timmerman Zwolle 1984 221e 11:12 37:35 1:04:20 1:32:47 1:31:12 114 7946 Thijs van Bronkhorst Lichtenvoorde 1980 223e 10:56 37:00 1:03:47 1:32:54 1:32:06 115 7974 Wim Bloemert Staphorst 1989 224e 10:22 36:35 1:03:38 1:32:59 1:32:18 116 8838 Harold Peterman Apeldoorn 1968 225e 11:48 38:24 1:04:53 1:33:01 1:31:23 117 2650 Rob ter Heerdt gemeente Zwolle 1 1961 226e 11:05 38:35 1:05:56 1:33:02 1:32:53 118 7875 Wolter Roorda Voorthuizen 1978 227e 11:31 38:24 1:05:23 1:33:05 1:31:52 119 9447 Gert Hekman Vroomshoop 1969 228e 11:16 38:38 1:05:51 1:33:05 1:32:41 120 9615 Alex Salomons Wenum Wiesel 1972 232e 11:23 37:52 1:04:20 1:33:14 1:30:09 121 9297 Pieter Pols De Gemzen 1975 233e 11:35 38:26 1:05:10 1:33:18 1:32:06 122 8875 Vincent Kramer Zwolle 1967 234e 11:25 38:01 1:04:50 1:33:22 1:31:45 123 7892 Christian Soer Nieuwleusen 1976 236e 11:28 38:32 1:05:49 1:33:26 1:32:48 124 9817 Alex Koelink Veluwe 1969 237e 11:22 37:52 1:04:21 1:33:29 1:30:24 125 9603 Arthur Bronkhorst Loopgroep Garderen 1972 238e 10:30 36:58 1:04:19 1:33:29 1:32:06 126 8639 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 240e 11:09 38:21 1:05:28 1:33:32 1:32:53 127 2527 Adri Compagner Zilveren Kruis Achme 241e 11:02 38:08 1:05:12 1:33:33 1:33:18 128 7191 Robert van den Born AAA 1976 242e 12:19 39:05 1:04:57 1:33:36 1:31:27 129 9064 Rutger Blankvoort Zwolle 1978 244e 11:23 38:03 1:05:07 1:33:38 1:32:51 130 8613 Louis Zandbergen Zwolle 1957 245e 10:40 37:50 1:05:52 1:33:39 1:33:22 131 2727 Gert Jan Klein woningstichting SWZ 1976 246e 11:14 38:06 1:05:29 1:33:40 1:33:19 132 9101 Arno Kwak De Gemzen 1968 248e 10:36 36:48 1:04:33 1:33:42 1:33:07 133 7351 René Mijnheer Rouveen 1987 249e 12:03 38:23 1:04:33 1:33:44 1:31:39 134 2629 Erik Makkinga Bouwfonds Ontwikkeli 1965 250e 10:52 37:56 1:05:26 1:33:47 1:33:38 135 2638 Friso Kingma Actemium 1 1976 251e 10:50 38:01 1:06:11 1:33:51 1:33:45 136 9599 Jasper van den Berg Zeist 1978 252e 11:06 38:29 1:05:48 1:33:55 1:33:06 137 9656 Tonnie Bosman Salland 1960 253e 11:58 39:09 1:06:03 1:33:56 1:32:58 138 8058 Roderique Meijnen 4e Musketiers & Frie 1977 255e 11:10 38:02 1:05:19 1:34:00 1:33:21 139 8589 Edwin Wallinga Hasselt 1974 256e 11:33 38:11 1:05:28 1:34:02 1:33:14 140 8905 Richard Lich Ter Apel 1970 258e 11:12 38:08 1:05:44 1:34:03 1:33:25 141 8599 Kasper Kombrink Meppel 1981 259e 11:32 37:19 1:03:44 1:34:06 1:31:35 142 9383 Alex van Blanken Deventer 1989 260e 11:09 38:20 1:05:56 1:34:06 1:33:44 143 8853 Arnoud Lammers Zwolle 1963 261e 11:12 37:59 1:05:37 1:34:07 1:33:20 144 9745 Michel Flens Hattem 1964 262e 10:38 37:45 1:05:32 1:34:08 1:33:33 145 7560 Harm Jan Stuiver Emmeloord 1987 263e 10:59 38:46 1:06:22 1:34:08 1:34:04 146 8861 Michiel Knopper Oegstgeest 1963 264e 11:15 38:51 1:06:16 1:34:09 1:33:27 147 8928 Jan Bernhard Dijkstra Zwolle 1976 265e 15:09 52:05 1:31:36 1:34:10 1:29:08 148 9179 Niek Joxhorst Zwolle 1988 266e 10:48 37:54 1:05:38 1:34:10 1:33:35 149 8570 Roel van den Berg Zwolle 1977 267e 11:20 38:37 1:06:20 1:34:12 1:33:28 150 8811 Olaf Bos Zwolle 1968 268e 10:45 37:51 1:05:44 1:34:13 1:33:51 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 7748 Henk Huisman Hattem 1969 270e 11:12 38:44 1:06:19 1:34:16 1:33:50 152 7065 Cor van Dijk Heerenveen 1972 271e 10:32 37:21 1:05:03 1:34:17 1:33:42 153 7862 Gijs Remmers Wapenveld 1989 272e 12:17 39:51 1:06:10 1:34:19 1:32:32 154 9749 Sander van den Tillaart Avanti-Wilskracht 1983 273e 11:51 39:20 1:06:36 1:34:20 1:33:19 155 8144 Jan willem Niemeijer Isala klinieken Zwol 1976 274e 11:42 38:53 1:05:53 1:34:27 1:33:18 156 9520 Frank Rietberg Zwolle 1970 275e 10:59 38:24 1:06:08 1:34:32 1:33:50 157 8574 Rob Schuil Zwolle 1964 276e 10:39 37:22 1:05:02 1:34:33 1:34:25 158 8732 Rob Philipsen Cialfo 1956 277e 11:10 38:11 1:05:58 1:34:37 1:34:09 159 9826 Arjel de Vries Hanzesport 1968 281e 11:38 38:57 1:06:24 1:34:42 1:33:38 160 8955 Michael Schilling Zwolle 1978 283e 11:03 37:57 1:05:35 1:34:45 1:34:14 161 8866 Rudy Leenders Zwolle 1985 284e 11:15 37:59 1:05:04 1:34:48 1:34:03 162 2709 Ronald van Engelen Scania Production Zw 1965 286e 11:26 39:12 1:06:40 1:34:50 1:34:26 163 2607 Bert Mensink Wijzonol 2 288e 10:52 37:46 1:05:47 1:34:50 1:34:19 164 8774 Ronald Pasman Nieuwleusen 1989 289e 9:47 36:04 1:05:12 1:34:51 1:34:37 165 8177 Bas Smit Time for Heroes 1970 294e 12:22 39:48 1:07:19 1:35:04 1:34:33 166 2906 Jeroen Vink AM 1 1972 295e 11:04 38:07 1:05:46 1:35:04 1:34:48 167 8060 John Volk 4e Musketiers & Frie 1978 297e 10:06 36:17 1:06:05 1:35:06 1:34:45 168 7326 Erik Luijendijk Zwolle 1975 298e 11:14 37:44 1:05:41 1:35:07 1:33:13 169 9816 Sebastiaan van den Berg BB lopers 1981 301e 9:55 35:41 1:03:23 1:35:11 1:35:03 170 8832 Koen Beukema Groningen 1989 302e 11:43 38:38 1:05:47 1:35:13 1:34:29 171 9363 Marco Baltes Lemelerveld 1970 305e 11:07 38:27 1:06:18 1:35:18 1:34:41 172 8004 Emile Laarveld Groenlo 1975 306e 16:10 55:19 1:35:18 1:33:15 173 8174 Rolf Nijboer Time for Heroes 1985 307e 11:25 38:06 1:05:19 1:35:18 1:34:27 174 9794 Gert uit de Bulten De Gemzen 1969 308e 11:48 39:07 1:05:38 1:35:24 1:32:17 175 9382 Richard Hafkamp Gorssel 1965 309e 11:23 38:58 1:06:42 1:35:26 1:34:49 176 2599 Dieter Marquardt Wijzonol 1 310e 11:42 39:30 1:07:35 1:35:29 1:33:24 177 9193 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 311e 10:40 37:23 1:05:44 1:35:32 1:35:26 178 9487 Antonie Pijnappel Zwolle 1979 312e 12:06 39:55 1:07:15 1:35:34 1:34:54 179 9397 Ruben Groote Stroek Haarle gem Hellendoo 1989 313e 12:07 40:02 1:07:06 1:35:41 1:33:06 180 9152 Gert Bartes Zwolle 1969 314e 11:11 38:52 1:06:58 1:35:42 1:35:08 181 2905 Paul ter Maat AM 1 1977 315e 11:07 39:25 1:07:44 1:35:43 1:35:27 182 7353 Teun Heuvelman Krimpen aan den IJss 1979 316e 11:13 37:51 1:05:29 1:35:43 1:34:25 183 9552 Marc van der Linde Oosterwolde Gld 1973 317e 11:16 38:23 1:06:47 1:35:48 1:35:23 184 2848 Edwin van Beekhuizen Doornspijk 1971 318e 11:25 38:56 1:06:31 1:35:49 1:35:36 185 8972 Martin van der Spek Zwolle 1964 319e 11:20 38:43 1:06:55 1:35:49 1:35:05 186 9554 Patrick Teggelove Zwolle 1978 320e 11:50 38:49 1:06:11 1:35:50 1:34:35 187 7598 Arthur van Enkhuijzen Zwolle 1967 321e 11:25 38:43 1:06:49 1:35:56 1:35:27 188 7817 Gerco Slotman Lemelerveld 1983 322e 11:12 39:11 1:07:12 1:35:58 1:35:24 189 7880 Gert-Jan Halleen Hilversum 1980 323e 12:43 39:57 1:07:07 1:35:59 1:34:53 190 7079 Niek van Halteren Zwolle 1987 324e 11:56 38:51 1:06:12 1:35:59 1:33:59 191 2760 Jos Stolwijk Ruud Groen 1961 325e 11:00 38:30 1:06:35 1:36:00 1:35:50 192 7513 Max Riekel Doetinchem 1990 327e 11:01 37:17 1:04:28 1:36:00 1:33:06 193 9457 Herbert Idink Arnhem 1980 328e 10:38 38:24 1:07:01 1:36:00 1:35:52 194 7308 Roy van Munster Zwolle 1983 329e 10:29 38:12 1:06:35 1:36:03 1:35:47 195 7473 Erik-Paul van der Kolk Zwolle 1983 330e 11:01 37:38 1:05:22 1:36:03 1:35:16 196 7391 Ingmar Jonker Utrecht 1985 332e 10:27 36:42 1:04:52 1:36:07 1:34:01 197 8869 Tijs van Megen Deventer 1981 333e 12:31 40:21 1:07:12 1:36:08 1:33:51 198 8010 Eltjo de Roos Kampen 1962 334e 11:33 39:07 1:07:08 1:36:08 1:35:05 199 2723 Roelof Sondaar Scania Production Zw 1959 335e 11:25 39:41 1:08:00 1:36:09 1:35:45 200 9790 Tonnie de Winter Veluwe 1964 336e 11:39 39:34 1:07:25 1:36:10 1:35:03 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 9579 Rolf van Toorn Zwolle 1975 337e 11:54 39:18 1:07:06 1:36:14 1:35:09 202 7315 Robin Praag Lutten 1991 338e 11:44 39:51 1:07:17 1:36:14 1:35:03 203 8730 Izak Hiemstra Zwolle 1969 339e 11:19 38:37 1:06:55 1:36:15 1:35:30 204 8769 Harry v Wijnen Warmloper Zwolle 1965 340e 11:21 38:39 1:06:53 1:36:19 1:35:36 205 7219 Gerbert Hebbink Zwolle 1962 341e 11:35 39:23 1:07:32 1:36:20 1:35:18 206 9245 Ronald Schotman Heino 1976 342e 11:05 38:09 1:06:21 1:36:20 1:35:19 207 7978 Roland Mestrum Heerenveen 1983 343e 11:59 39:59 1:07:41 1:36:21 1:35:13 208 9384 Dirk-Jan Middelkoop Hattem 1967 344e 11:45 39:47 1:07:57 1:36:25 1:35:49 209 8703 René Klink Laag Zuthem 1965 345e 12:35 41:24 1:08:31 1:36:27 1:36:04 210 8915 Mathys te Wierik Slagharen 1992 346e 11:41 39:05 1:07:02 1:36:28 1:35:17 211 7194 Andre Brakke Staphorst 1985 347e 11:24 39:33 1:08:00 1:36:37 1:36:04 212 7712 Nico Reitsma Zwolle 1967 348e 11:48 38:46 1:06:30 1:36:38 1:35:44 213 9753 Leon Slegten Daventria 1963 349e 11:13 38:33 1:06:27 1:36:39 1:35:38 214 9281 Roel Valkman Zwolle 1978 350e 11:41 38:27 1:05:53 1:36:41 1:34:06 215 7373 Alexander Westerbroek Nunspeet 1975 353e 12:04 40:46 1:08:57 1:36:45 1:36:06 216 7882 Jan Wassens Zuidwolde Dr 1969 354e 12:01 40:54 1:08:47 1:36:46 1:35:35 217 8833 Cees Pierik U-Track 1978 355e 11:59 40:10 1:08:06 1:36:50 1:35:52 218 8567 Martin Jansen Dalfsen 1980 356e 11:55 39:01 1:06:02 1:36:51 1:34:15 219 2517 Xanderijn Bakker Zilveren Kruis Achme 358e 10:40 40:06 1:08:14 1:36:52 1:36:49 220 8715 Wiljan Pasman Nieuwleusen 1988 359e 11:08 38:31 1:07:01 1:36:54 1:36:32 221 9571 Gerard Sluiskes Wierden 1976 360e 11:43 40:16 1:08:12 1:36:55 1:36:29 222 9759 Martijn van der Weerd Dutch Runners 1979 361e 11:33 38:46 1:05:36 1:36:58 1:33:50 223 9462 Sander Hijmensen Apeldoorn 1971 362e 11:56 39:06 1:06:28 1:36:59 1:35:37 224 8962 Edmund Boering Arnhem 1971 363e 11:59 40:53 1:08:41 1:37:00 1:35:46 225 8733 Bertus Mensink Zwolle 1959 364e 11:56 40:04 1:07:40 1:37:01 1:35:31 226 8176 Erik Hietbrink Time for Heroes 1967 365e 10:41 37:51 1:07:31 1:37:11 1:36:15 227 8071 Leonard van de Wetering 4e Musketiers & Frie 1970 366e 11:50 40:19 1:08:35 1:37:13 1:36:34 228 7363 Nick Schouten Zwolle 1988 367e 11:48 39:26 1:06:57 1:37:13 1:36:34 229 7146 Mark Uringa Zwolle 1978 368e 12:09 40:12 1:08:31 1:37:15 1:36:28 230 9600 Nico Wessel Heerhugowaard 1959 369e 11:59 40:02 1:08:13 1:37:16 1:36:15 231 9824 Marcel Hendriks AV '34 1967 370e 12:12 39:14 1:07:02 1:37:18 1:34:26 232 9412 Klaas Kasper Kampen 1965 372e 11:35 39:32 1:08:13 1:37:19 1:36:28 233 7264 Pepijn Simonetti Zwolle 1978 374e 11:50 39:04 1:07:21 1:37:22 1:36:16 234 9814 Hans Koster Isala '96 1964 376e 11:56 40:01 1:08:15 1:37:25 1:36:23 235 9668 Jethro Groenheide Breda 1972 377e 11:30 39:27 1:07:55 1:37:25 1:36:47 236 9539 Pim van Hoesel Zwolle 1960 378e 11:43 39:36 1:08:03 1:37:26 1:36:11 237 7713 Jorgen Wennemers Deventer 1984 379e 12:10 39:40 1:07:05 1:37:27 1:34:15 238 2786 Gerrit Groeneveld Nijhuis 1 1956 380e 11:05 37:56 1:05:59 1:37:28 1:37:01 239 8849 Gabriel Paardekooper Zwolle 1961 381e 12:05 40:51 1:09:10 1:37:31 1:36:55 240 9437 Aart Kolk Doetinchem 1966 382e 12:37 41:18 1:09:26 1:37:35 1:36:18 241 9402 Ronald Kolk Doetinchem 1964 383e 12:37 41:18 1:09:26 1:37:35 1:36:18 242 7437 Paul Vulkers Zwolle 1992 384e 11:43 40:25 1:08:54 1:37:37 1:35:44 243 9482 Peter Bruintjes Zwolle 1965 386e 15:32 52:56 1:37:39 1:33:02 244 7889 Johan Orsel De Sprinter 1965 387e 11:18 39:00 1:07:46 1:37:39 1:36:50 245 2835 Bertus van Elburg Ten Cate Protect 2 1970 389e 11:20 39:29 1:08:06 1:37:41 1:37:34 246 8767 Emiel Huizinga Almen 1979 390e 11:30 40:24 1:08:41 1:37:42 1:36:37 247 8538 Martin Pastink Zwartsluis 1965 392e 11:35 39:18 1:07:56 1:37:45 1:37:01 248 9295 Gert Reuvekamp Zwolle 1960 394e 12:01 40:23 1:08:32 1:37:46 1:36:49 249 2898 Sander Boeve BBM Advocaten 1 1974 395e 12:03 40:44 1:09:26 1:37:46 1:37:28 250 8680 Pascal Sluiter Zwolle 1981 396e 11:40 39:55 1:08:29 1:37:48 1:37:11 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 9750 Phil de Lange Deventer 1965 398e 11:39 40:25 1:09:02 1:37:50 1:37:26 252 7838 Sven Threels Ede Gld 1977 399e 11:22 39:27 1:08:21 1:37:50 1:37:08 253 8580 Richard Kroon Kampen 1981 400e 11:43 40:11 1:08:47 1:37:52 1:37:13 254 2766 Jurian Molenaar Jurian Molenaar 1990 401e 11:57 39:44 1:07:43 1:37:56 1:37:03 255 7958 Erik Spijkers Hardenberg 1972 403e 12:36 42:17 1:11:04 1:37:59 1:37:05 256 8763 Richard Sterken Zwolle 1982 404e 10:53 37:49 1:05:07 1:38:01 1:37:30 257 8630 Frank Knottnerus Zwolle 1980 405e 11:31 39:05 1:07:15 1:38:03 1:36:28 258 9081 Jarno Takens Zwolle 1982 406e 12:06 39:57 1:07:49 1:38:04 1:36:56 259 7591 Dragos Popescu Zwolle 1980 407e 11:33 39:00 1:06:53 1:38:05 1:35:11 260 8943 Bart Timmermans Utrecht 1990 408e 11:54 40:16 1:08:49 1:38:05 1:37:13 261 2819 Ron Stet Eenhoorn 2 1966 409e 11:26 39:00 1:07:27 1:38:06 1:37:36 262 7868 Jaap Meijer Zwolle 1948 410e 11:27 39:01 1:07:28 1:38:06 1:37:38 263 8984 Michel Drogt Zwolle 1970 411e 11:48 40:05 1:08:16 1:38:10 1:36:56 264 9743 Jan Schuurs Den Ham Ov 1964 412e 11:59 41:03 1:09:51 1:38:14 1:37:36 265 2551 Henny Verheugen Zilveren Kruis Achme 413e 11:47 40:35 1:09:24 1:38:15 1:38:05 266 9195 Bjorn Kloosterman Arnhem 1976 414e 11:40 40:02 1:08:54 1:38:16 1:37:25 267 7891 Rick Kwakkel Oosterbeek 1992 415e 12:01 39:30 1:07:11 1:38:16 1:34:59 268 2769 Martin Hamelink IJssel Technologie B 1957 416e 11:40 40:09 1:09:03 1:38:17 1:38:04 269 9584 Ton Vloedgraven Heino 1960 417e 11:15 37:58 1:06:23 1:38:17 1:37:30 270 7872 Robert Martens Drachten 1984 418e 12:05 39:45 1:06:23 1:38:18 1:33:43 271 9313 Jelte van den Broek Zwolle 1977 419e 12:12 40:54 1:09:33 1:38:18 1:37:13 272 7102 Peter Meijerink Nieuwleusen 1955 420e 12:58 42:49 1:10:08 1:38:19 1:36:57 273 9526 Paul Schalkwijk Zwolle 1967 422e 12:23 40:26 1:08:50 1:38:23 1:36:36 274 8994 Freek Noordhuis Zwolle 1971 423e 11:48 40:04 1:08:25 1:38:25 1:37:10 275 9014 Erik de Knoop Deventer 1976 424e 12:07 40:24 1:08:42 1:38:26 1:37:26 276 8143 Jan Koetje Isala klinieken Zwol 1988 426e 11:29 37:45 1:06:38 1:38:28 1:36:05 277 2840 Arnoud Jansen Dimence 1 1967 427e 11:50 40:56 1:09:47 1:38:28 1:38:00 278 9210 Ernst Klunder Zwolle 1963 428e 11:44 40:50 1:09:47 1:38:29 1:37:53 279 9434 Jan Willem ter Maat Doetinchem 1975 429e 12:25 40:15 1:07:42 1:38:31 1:34:41 280 8116 Arjan Koornstra Univé Verzekeringen 1980 431e 12:41 41:32 1:08:50 1:38:32 1:36:54 281 8926 Martijn Mahler Utrecht 1983 433e 11:16 39:14 1:08:15 1:38:33 1:37:45 282 7579 Gerbrand van Ommen Utrecht 1977 435e 11:51 40:04 1:08:17 1:38:35 1:36:54 283 2587 Theo Groot Jumbo/C1000 1 436e 11:51 40:25 1:09:23 1:38:36 1:38:18 284 7596 Marissen Meisner Groningen 1985 438e 11:34 39:50 1:08:47 1:38:38 1:37:44 285 9661 Peter Scholten Hanzesport 1967 439e 12:32 41:39 1:10:07 1:38:38 1:37:33 286 2827 John Brandwacht Ten Cate Protect 1 1970 440e 11:29 40:13 1:09:11 1:38:40 1:38:28 287 7323 Robert Stam Hasselt 1974 441e 12:06 40:42 1:08:59 1:38:41 1:37:27 288 7108 Mark Veldkamp-Warmlopers Wezep 1987 442e 11:28 40:23 1:09:28 1:38:42 1:38:04 289 2816 Peter Mensink Eenhoorn 1 1964 443e 11:16 39:26 1:08:56 1:38:42 1:38:24 290 9561 Antienes Janssen Zwolle 1976 444e 11:47 39:34 1:07:36 1:38:43 1:35:49 291 8118 Ruud van Gijssel Run2Day Zwolle 1978 445e 11:27 38:09 1:05:36 1:38:44 1:35:18 292 2878 Jelle Miedema Abbott laboratories 1963 446e 12:03 40:35 1:09:18 1:38:45 1:38:21 293 9481 Frank Uijl Dutch Runners 1963 447e 12:03 40:02 1:07:34 1:38:45 1:34:30 294 8575 Richard Dussel Wapenveld 1975 449e 11:44 39:47 1:07:57 1:38:48 1:38:11 295 2862 Ruben Dol Ernst & Young 2 1982 450e 11:17 38:57 1:07:31 1:38:51 1:38:23 296 8695 Gerrit van der Veen Zwolle 1965 451e 12:36 42:13 1:10:58 1:38:52 1:38:01 297 7871 Egbert van Schaik Apeldoorn 1965 452e 12:26 41:20 1:09:54 1:38:52 1:38:11 298 7232 Edwin van der Molen Zwolle 1967 453e 11:16 39:02 1:07:49 1:38:52 1:38:00 299 7848 Pieter Veenstra Groningen 1966 454e 12:06 40:14 1:08:23 1:38:53 1:35:39 300 8067 Wim van der Laan 4e Musketiers & Frie 1962 455e 11:26 39:45 1:09:03 1:38:54 1:38:19 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 9342 André Blankvoort Zalk 1972 456e 12:09 40:22 1:08:17 1:38:54 1:37:10 302 7595 Rene Sitters Zwolle 1972 457e 12:17 40:59 1:09:37 1:38:56 1:38:15 303 9072 Coen Elferink Olst 1971 460e 11:44 39:31 1:07:36 1:38:57 1:36:53 304 9351 Jeroen Nijhuis Zwolle 1969 461e 12:18 41:04 1:09:14 1:38:59 1:37:50 305 7430 Martin Olieman-Bonne Oudehaske 1983 462e 11:36 40:54 1:09:37 1:39:00 1:38:25 306 8939 Wietse Walinga Zwolle 1978 463e 11:48 40:31 1:09:17 1:39:00 1:37:36 307 9660 Wilco Rietman Dalfsen 1966 465e 11:42 39:30 1:07:36 1:39:01 1:36:56 308 9701 Erik Dambrink Meppel 1968 466e 12:54 40:23 1:07:43 1:39:02 1:34:27 309 8025 Carsten Tromp Loopgroep Run4Fun Kr 1973 467e 11:28 39:43 1:08:56 1:39:05 1:38:29 310 7224 Ytsen de Boer Steenwijk 1966 469e 12:03 40:06 1:08:44 1:39:07 1:38:10 311 8096 Bulent Cobanoglu TKP team 2 1967 471e 12:26 41:38 1:10:27 1:39:08 1:38:48 312 8676 Danny Beumer Heino 1986 473e 10:59 38:43 1:07:29 1:39:13 1:38:52 313 9252 Eugene Satink Zwolle 1969 474e 11:33 39:54 1:09:19 1:39:14 1:38:32 314 8739 Jan Hoekzema Zwolle 1953 476e 11:41 40:08 1:08:58 1:39:15 1:38:37 315 7056 Anne Jan Barkmeijer Heerenveen 1980 477e 11:41 40:38 1:09:46 1:39:15 1:38:45 316 8602 Jurjen Bolks Zwolle 1978 478e 11:38 39:47 1:08:57 1:39:15 1:38:30 317 7302 Wim van het Ende Oldebroek 1968 480e 12:22 41:10 1:10:05 1:39:21 1:38:48 318 9596 Laurens Bouw Rheden 1964 481e 12:01 41:13 1:10:14 1:39:21 1:39:05 319 2908 Laurens Bouw Zilveren Kruis Achme 482e 12:01 41:13 1:10:14 1:39:22 1:39:05 320 7480 Frans van Beuningen Amsterdam 1987 483e 12:16 42:03 1:11:03 1:39:23 1:38:38 321 8021 Cas Schreurs Zwolle 1966 484e 12:13 40:44 1:08:59 1:39:25 1:37:39 322 9812 Gerard Heerink ACO Van Elderen 1957 485e 11:59 40:32 1:09:38 1:39:25 1:38:29 323 8779 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 486e 12:31 41:30 1:09:59 1:39:25 1:38:31 324 7329 Kor Poelstra Heerenveen 1956 487e 15:06 56:02 1:39:25 1:38:00 325 8804 Henriko van de Pol Amersfoort 1974 488e 12:23 40:42 1:09:36 1:39:26 1:38:36 326 7566 Bas Verkerk Zwolle 1983 489e 11:01 39:12 1:08:52 1:39:27 1:39:23 327 7874 Jacob Rosier Zwolle 1969 490e 11:58 39:37 1:07:47 1:39:27 1:36:59 328 2885 Ramon van Enk VGZ Verzekeringen 1 1971 491e 11:27 39:56 1:09:03 1:39:28 1:39:15 329 2589 Pieter van de Wijgert Jumbo/C1000 1 492e 11:21 40:00 1:09:34 1:39:28 1:39:13 330 2889 Arjen Lankhuizen VGZ Verzekeringen 2 1970 494e 11:07 39:49 1:08:55 1:39:29 1:39:14 331 9208 Vincent Michielsen Zwolle 1975 495e 11:49 40:14 1:08:52 1:39:30 1:38:24 332 2787 Henny Tijink Landstede 1 1963 497e 11:35 41:15 1:11:02 1:39:30 1:39:18 333 2661 Silvo van der Vegte Rabobank IJsseldelta 1956 498e 12:09 41:11 1:10:01 1:39:31 1:39:19 334 8969 Martijn Vos Zwolle 1975 501e 12:05 40:45 1:09:13 1:39:34 1:37:15 335 2674 Diederik Heij Rabobank IJsseldelta 1970 503e 11:54 40:36 1:09:46 1:39:35 1:39:08 336 7383 Jean-Paul van Bregt Wezep 1973 504e 11:44 39:45 1:08:37 1:39:36 1:37:25 337 9762 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 505e 12:39 41:44 1:09:27 1:39:37 1:36:11 338 8850 Albert Lantink Zwolle 1981 506e 11:48 39:11 1:07:40 1:39:37 1:37:49 339 9754 Bram Veltien Lemelerveld 1976 508e 11:57 39:53 1:08:08 1:39:38 1:38:17 340 7729 Johan Mossel Slochteren 1990 509e 12:00 40:45 1:09:21 1:39:39 1:36:50 341 8740 Gerwin Schra Enschede 1975 512e 11:58 40:39 1:09:45 1:39:44 1:38:28 342 9643 Gido Frühling Zwolle 1976 514e 12:04 41:15 1:10:23 1:39:47 1:39:15 343 7093 Theo den Hertog Nunspeet 1970 515e 12:16 41:12 1:10:17 1:39:47 1:38:38 344 2830 Sander Bouman Ten Cate Protect 1 1970 516e 11:30 40:38 1:10:18 1:39:48 1:39:37 345 8797 Krijn van Houten Zwolle 1956 517e 12:03 40:51 1:09:50 1:39:49 1:38:50 346 7177 Kars Menkveld Zwolle 1983 518e 12:16 39:56 1:08:57 1:39:51 1:38:19 347 9468 Erik de Ruiter Zwolle 1985 519e 12:27 40:58 1:09:14 1:39:52 1:37:38 348 8785 Gerben Stoel Genemuiden 1975 520e 12:13 41:59 1:10:26 1:39:53 1:38:45 349 9445 Matthijn Ten Doeschot Zwolle 1980 521e 11:50 40:08 1:08:44 1:39:54 1:36:47 350 7220 Fred van de Belt Almelo 1966 523e 11:24 38:43 1:07:19 1:39:58 1:39:19 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 9504 Gerrit van Hamersveld Nunspeet 1952 524e 12:07 40:46 1:09:47 1:39:59 1:39:27 352 9818 Rob Paeper Zuidwal 1966 525e 11:19 39:05 1:08:25 1:40:00 1:39:20 353 2887 Rob Hendrikse VGZ Verzekeringen 1 1962 526e 10:37 37:03 1:04:56 1:40:01 1:39:48 354 9634 Hans Beukema 's-Gravenhage 1975 527e 12:03 40:41 1:09:39 1:40:02 1:38:34 355 2780 Ruud Dijkstra X-ICT 1 1960 528e 12:02 41:10 1:10:25 1:40:03 1:39:46 356 9312 Michiel Satink Zwolle 1975 529e 11:40 39:58 1:08:55 1:40:04 1:39:12 357 8578 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 530e 12:09 40:07 1:09:17 1:40:07 1:39:35 358 7944 Ab Vonkeman Utrecht 1968 531e 12:21 41:25 1:09:59 1:40:08 1:38:44 359 7477 Merijn van Keulen Zwolle 1986 532e 11:57 39:22 1:07:27 1:40:11 1:37:18 360 9059 Christian Rothuijsen Zwolle 1991 533e 12:04 41:26 1:11:17 1:40:12 1:39:20 361 8049 Erik Botter Wijzonol Bouwverven 1966 534e 12:13 41:34 1:10:42 1:40:12 1:39:51 362 9082 Roy Dellen Groningen 1989 535e 12:04 41:25 1:11:17 1:40:13 1:39:20 363 9550 Edgar van Bueren Zeist 1971 536e 12:13 41:50 1:11:03 1:40:13 1:39:50 364 9381 Imre Kruis Zwolle 1986 537e 12:06 40:08 1:08:32 1:40:14 1:37:11 365 7126 Rob Kunst Vriezenveen 1985 538e 12:14 41:21 1:10:25 1:40:15 1:39:01 366 8615 Sven Wentink Raalte 1977 539e 11:52 40:42 1:10:00 1:40:15 1:39:28 367 9119 Ronald Doornhegge Enter 1973 540e 11:41 40:12 1:09:35 1:40:16 1:39:31 368 8117 Eldert de Vries Univé Verzekeringen 1978 541e 12:37 41:40 1:10:07 1:40:16 1:38:38 369 2745 Alfred Baas Enexis B.V. 1 1985 542e 12:17 42:02 1:11:25 1:40:17 1:40:01 370 8566 Jan Bakker Zwolle 1951 543e 11:44 40:56 1:10:29 1:40:17 1:39:33 371 7969 Bernard Morsink Ommen 1966 544e 11:39 39:38 1:09:04 1:40:18 1:39:36 372 9148 Gerhard Kuijt Nijmegen 1963 546e 12:29 41:08 1:09:47 1:40:19 1:38:55 373 2677 Edwin Teunissen Rabobank IJsseldelta 1969 548e 11:53 40:35 1:09:34 1:40:21 1:39:54 374 9513 Stefan Plugge 't Harde 1987 549e 12:12 40:49 1:09:33 1:40:23 1:37:53 375 9511 Marco Hoeve Dedemsvaart 1992 550e 12:24 42:11 1:11:05 1:40:27 1:39:50 376 2706 Wilco Egbertzen Scania Production Zw 1973 551e 11:52 41:12 1:10:35 1:40:28 1:40:02 377 2919 Jurgen Steenman Salverda 1 1972 552e 11:02 38:35 1:07:08 1:40:28 1:40:15 378 9035 René van Riemsdijk Assen 1962 553e 11:58 40:39 1:09:41 1:40:29 1:39:04 379 8848 Jeroen Noordman Zwolle 1986 554e 12:21 41:28 1:10:05 1:40:30 1:39:20 380 7525 Jeroen in het Veld Zwolle 1989 556e 11:48 39:46 1:08:10 1:40:32 1:37:36 381 8106 Ruud Duitscher Univé Verzekeringen 1957 557e 12:04 40:48 1:10:09 1:40:32 1:39:35 382 9427 Jan Willem Veldsink Zwolle 1963 558e 11:38 40:36 1:09:05 1:40:33 1:37:41 383 7809 Jacco Labots Elburg 1972 559e 11:46 39:09 1:08:36 1:40:33 1:39:56 384 7737 JW Jongerman Vleuten 1975 560e 12:17 41:47 1:12:46 1:40:33 1:37:05 385 8974 Jean Seine Zwolle 1972 561e 12:24 41:45 1:10:49 1:40:34 1:39:30 386 7140 Sjouke Jan Zwarthoff Monicares Foundation 1964 562e 11:57 40:35 1:09:23 1:40:36 1:38:51 387 7790 Niels van Tienen Utrecht 1976 563e 11:56 40:59 1:08:58 1:40:36 1:36:15 388 7365 Remco van Dillen Rotterdam 1972 564e 12:19 41:24 1:10:47 1:40:37 1:39:29 389 7557 Dennis Compaijen Zwolle 1981 566e 12:08 41:30 1:10:01 1:40:40 1:39:07 390 8958 Daniel Meijers Zwolle 1979 567e 12:01 40:23 1:09:33 1:40:40 1:39:09 391 8725 Nico van Houten Zwolle 1974 568e 12:06 41:39 1:11:09 1:40:42 1:39:52 392 8970 Remco Daleman Zwolle 1976 569e 12:07 41:39 1:11:09 1:40:42 1:39:51 393 7158 Richard Zeldenthuis Emmeloord 1979 571e 12:00 41:35 1:11:20 1:40:49 1:39:51 394 8686 Job Middendorp Raalte 1981 572e 12:34 42:54 1:12:54 1:40:50 1:40:26 395 9572 Arjen Sanderse Zwolle 1980 574e 12:06 41:14 1:10:12 1:40:51 1:38:53 396 2828 Jacco Smit Ten Cate Protect 1 1970 575e 11:35 40:50 1:10:31 1:40:56 1:40:44 397 9496 Nico Buitenhuis Dronten 1974 576e 12:07 40:33 1:09:18 1:40:57 1:38:09 398 9136 Harry Berkhoff Enschede 1983 577e 12:47 42:34 1:11:55 1:40:58 1:39:51 399 9353 Hanno de Boer Hattem 1965 578e 11:38 39:50 1:08:39 1:40:59 1:38:44 400 7134 Ronnie Logtenberg Raalte 1970 579e 12:28 41:40 1:10:09 1:41:02 1:39:03 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 8738 Teun van Nee Zwolle 1967 580e 12:21 41:24 1:10:44 1:41:03 1:40:22 402 7279 Gerjos Weelink Zwolle 1980 581e 11:16 39:44 1:09:09 1:41:03 1:39:50 403 9844 Guus Juffer Kampen 1963 582e 12:37 42:35 1:11:25 1:41:04 1:40:06 404 9091 Gjalt Weistra Drachten 1968 583e 11:53 40:44 1:09:36 1:41:09 1:39:36 405 7827 Job de Lange Utrecht 1982 584e 12:55 40:24 1:07:30 1:41:10 1:36:09 406 7948 Peter Bouwhuis 's-Gravenhage 1983 585e 11:29 39:56 1:09:17 1:41:10 1:39:34 407 9797 Wim van der Linden Ciko '66 1962 586e 12:25 41:25 1:10:45 1:41:11 1:40:13 408 2708 Gerrit van 't Ende Scania Production Zw 1965 587e 11:05 38:50 1:08:59 1:41:13 1:41:00 409 7770 Rene Sweers Nunspeet 1965 588e 12:23 41:42 1:11:10 1:41:13 1:39:57 410 7731 Maarten van Dijk Zuidwolde Dr 1987 589e 12:21 41:17 1:09:08 1:41:14 1:38:29 411 2797 Peter Verkaaik Wavin 2 1971 590e 11:51 41:28 1:11:16 1:41:14 1:40:46 412 9461 Bas Koekoek Zwolle 1987 591e 12:31 38:40 1:06:04 1:41:15 1:36:11 413 8950 Stefan Knegt Zwolle 1988 592e 12:11 41:11 1:10:16 1:41:18 1:38:54 414 2784 Dennis Jungerman Nijhuis 1 1987 593e 11:59 41:04 1:11:21 1:41:18 1:40:51 415 7499 René Poelwijk Almere 1972 594e 12:07 41:05 1:09:40 1:41:18 1:38:02 416 7957 Remko Holtkamp Utrecht 1979 595e 12:23 41:31 1:10:39 1:41:19 1:39:45 417 8987 Patrieck Eilander Zwolle 1980 596e 12:44 42:32 1:11:55 1:41:20 1:40:12 418 7413 Folkert van der Vegt Amsterdam 1987 597e 12:15 41:03 1:10:15 1:41:21 1:40:37 419 9067 Jan Janssen Zwolle 1957 598e 11:39 39:46 1:09:04 1:41:22 1:40:37 420 8647 Klaas Bootsma Zwolle 1968 601e 12:15 41:53 1:11:36 1:41:24 1:40:31 421 9142 Dirk Baudein Kluse (GER) 1960 602e 12:10 41:20 1:10:49 1:41:25 1:40:25 422 7661 Pieter Filius Algemene Bathmense S 1958 603e 12:03 42:17 1:12:34 1:41:25 1:41:11 423 9847 Arjan van der Steege Niederlangen (GER) 1978 604e 11:41 39:54 1:08:18 1:41:25 1:40:26 424 7954 Anne Braamskamp Zwolle 1969 605e 12:52 42:07 1:10:58 1:41:28 1:39:53 425 9010 Martijn van der Linde Hasselt 1973 606e 11:46 39:48 1:08:58 1:41:28 1:39:19 426 9031 Erwin Booy Zwolle 1964 607e 13:04 42:41 1:11:02 1:41:28 1:38:33 427 8549 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 608e 11:53 40:45 1:10:03 1:41:28 1:39:22 428 8507 Arjan Kruise PEC 1910 1967 609e 12:09 41:15 1:10:26 1:41:29 1:39:33 429 9832 Peter Bood De Gemzen 1974 610e 13:04 42:54 1:11:51 1:41:29 1:40:10 430 2886 Gerrit Fikse VGZ Verzekeringen 1 1968 611e 11:39 40:50 1:10:57 1:41:29 1:41:16 431 9810 Bert van den Belt Flevo Delta 1963 613e 12:21 41:34 1:11:06 1:41:30 1:40:36 432 9293 Gerrit Rekers Zwolle 1968 614e 12:15 40:36 1:09:55 1:41:30 1:39:51 433 8810 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 616e 12:19 41:51 1:11:03 1:41:32 1:39:57 434 7620 Molle Stuiver Kraggenburg 1956 617e 11:02 39:58 1:10:27 1:41:33 1:41:30 435 7386 Alex van de Vosse Zwolle 1974 618e 11:50 41:35 1:11:15 1:41:36 1:41:03 436 7209 Sjoerd Rosema Zwolle 1984 619e 13:12 42:08 1:10:08 1:41:36 1:38:11 437 9578 Rob Plugge 't Harde 1960 620e 12:11 40:48 1:09:45 1:41:39 1:39:07 438 7197 Frank Freriks Raalte 1969 621e 12:00 41:08 1:09:59 1:41:42 1:39:56 439 2586 Kees de Koning Jumbo/C1000 1 622e 11:59 41:58 1:11:57 1:41:44 1:41:25 440 7370 Erwin Bisschop Hoogeveen 1962 624e 12:41 41:48 1:11:10 1:41:44 1:40:32 441 9758 Ferry Hommerson Nijmegen 1981 625e 12:56 42:30 1:11:50 1:41:44 1:40:24 442 8708 Johan Westerink Kampen 1968 626e 12:03 41:59 1:11:58 1:41:45 1:41:05 443 9182 Peter Brummelhuis Zwolle 1979 627e 12:01 40:55 1:10:39 1:41:47 1:40:41 444 2843 Marko Hazelhekke Dimence 2 1987 628e 11:48 41:21 1:11:40 1:41:49 1:41:20 445 7887 Rolf van der Graaf Hasselt 1993 629e 13:14 43:13 1:11:53 1:41:49 1:39:22 446 7912 Pascal Renckens Zwolle 1984 631e 12:04 40:36 1:10:07 1:41:51 1:40:55 447 2747 Hans Hilbrands Enexis B.V. 2 1952 632e 11:45 41:17 1:11:26 1:41:51 1:41:37 448 2504 Rick Lantink Zilveren Kruis Achme 633e 12:01 41:25 1:10:59 1:41:52 1:41:28 449 7923 Erik Godeke Deventer 1966 634e 12:50 42:46 1:12:08 1:41:54 1:40:43 450 9734 Richard Godijn Lelystad 1971 636e 12:30 41:39 1:11:07 1:41:55 1:39:58 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 9503 Freddy Fliers Nunspeet 1969 637e 11:54 41:23 1:11:30 1:41:56 1:41:24 452 9782 Willem van Beek PEC 1910 1958 638e 12:06 41:13 1:10:46 1:42:01 1:40:03 453 9500 William de Wilde Ermelo 1974 639e 12:52 42:54 1:12:11 1:42:03 1:39:59 454 9738 Cor Vegterlo NOP 1965 640e 12:27 43:11 1:12:35 1:42:03 1:41:10 455 2783 Sebastiaan de Vries Nijhuis 1 1984 642e 11:58 41:04 1:11:21 1:42:04 1:41:36 456 9272 Randy Bosch Zwolle 1987 643e 12:58 41:58 1:09:23 1:42:05 1:37:49 457 8794 Sietze Hoogsteen De Sperwers 1962 644e 12:04 41:10 1:10:59 1:42:05 1:41:01 458 8022 Rene Korte Almelo 1961 645e 11:52 41:14 1:11:12 1:42:06 1:41:29 459 9632 Michiel van der Meulen Zwolle 1980 646e 12:13 42:43 1:11:59 1:42:07 1:40:56 460 8761 Frans Noordman Heino 1966 647e 12:14 41:44 1:11:41 1:42:10 1:41:26 461 2719 Henry Mulder Scania Production Zw 1976 648e 12:44 43:08 1:13:10 1:42:11 1:41:47 462 2893 Martin Tavenier VGZ Verzekeringen 3 1968 649e 11:43 40:24 1:10:18 1:42:12 1:41:57 463 8603 Wietse de Boer Zwolle 1975 650e 12:51 42:05 1:11:15 1:42:13 1:40:52 464 8659 Gerrit den Broeder Rijswijk Zh 1975 651e 11:14 39:54 1:09:40 1:42:15 1:41:21 465 9582 Jeroen Eikenaar Zwolle 1968 652e 11:48 40:30 1:09:59 1:42:18 1:41:30 466 7686 Theo Buitenhuis Hengelo Ov 1974 653e 13:37 44:00 1:12:43 1:42:19 1:41:16 467 9279 Jaap Sterken Nieuwleusen 1984 654e 12:09 41:37 1:11:26 1:42:19 1:41:17 468 9483 Paul Kruiper Luttenberg 1966 655e 12:37 42:14 1:11:21 1:42:20 1:40:38 469 2872 Patrick Koulil Deltion College 1 1971 656e 12:04 40:39 1:09:52 1:42:20 1:38:45 470 2643 Roy Bosman Actemium 2 1980 657e 11:51 41:49 1:12:10 1:42:22 1:42:12 471 2688 Arnold Kamminga KPN Consulting 1 1983 658e 11:50 41:40 1:12:34 1:42:25 1:42:10 472 8640 Michel Melenhorst Zwolle 1980 659e 12:21 41:00 1:09:16 1:42:27 1:39:42 473 9510 Jelmer Siemons Zwolle 1979 664e 11:25 38:41 1:06:52 1:42:35 1:40:52 474 2679 Thomas Velthuis Rabobank IJsseldelta 1993 665e 12:24 41:21 1:10:14 1:42:35 1:40:10 475 9189 Bonne de Jong Zwolle 1986 667e 13:18 42:18 1:11:19 1:42:37 1:40:16 476 9299 Remco Smits PEC 1910 1968 668e 12:46 42:07 1:10:53 1:42:37 1:39:31 477 2842 Tim Bosch Dimence 2 1978 670e 11:48 41:22 1:11:40 1:42:40 1:42:11 478 9761 René Hoff AV Holten 1966 671e 11:58 40:39 1:10:03 1:42:41 1:39:57 479 9185 Wim Overkamp Heino 1950 672e 12:25 42:06 1:11:55 1:42:42 1:41:07 480 7404 René van Gerner Enschede 1990 673e 12:07 40:45 1:10:14 1:42:42 1:40:50 481 8758 Hilco Kuik Ruinerwold 1970 674e 12:38 42:20 1:12:24 1:42:44 1:41:35 482 8942 Marco Berning Borger 1967 677e 12:31 42:29 1:11:42 1:42:48 1:40:18 483 7384 Frank Rijntjes Zwolle 1988 678e 11:28 40:18 1:10:04 1:42:49 1:42:05 484 7805 Petro Selder Zwolle 1974 679e 13:36 42:47 1:11:03 1:42:50 1:39:20 485 9371 Hendri Bastiaan Elburg 1989 680e 12:45 42:55 1:12:43 1:42:50 1:42:09 486 9835 Robert van der Meulen Isala '96 1969 681e 12:25 42:01 1:11:12 1:42:50 1:39:52 487 7999 Koen de Beer Amsterdam 1989 682e 12:18 42:06 1:12:18 1:42:51 1:42:09 488 9795 Henk Diekmann Veluwe 1958 683e 12:10 40:01 1:08:14 1:42:52 1:40:14 489 9216 Peter van Ravenhorst Utrecht 1987 684e 11:56 40:07 1:09:04 1:42:53 1:41:13 490 8968 Wiebe van der Meulen Zwolle 1965 685e 12:21 42:34 1:12:42 1:42:53 1:41:59 491 2744 Timo Veen Enexis B.V. 1 1965 686e 12:23 41:54 1:11:48 1:42:54 1:42:37 492 9232 Hilko Strijker Hoogeveen 1967 687e 12:49 42:12 1:10:59 1:42:55 1:39:34 493 7354 Bas Winters Zwolle 1979 688e 11:57 41:41 1:11:32 1:42:55 1:42:26 494 7152 René Buné Boijl 1972 689e 12:32 41:52 1:11:34 1:42:56 1:40:57 495 8596 Erny Veldt Monicares Foundation 1968 690e 12:22 41:48 1:11:12 1:42:56 1:41:06 496 9410 Willem Fokkert Start '78 1955 691e 12:06 42:11 1:12:22 1:42:57 1:42:34 497 9130 Jack Erdkamp Elburg 1958 692e 12:10 42:10 1:12:33 1:42:57 1:42:35 498 8038 Gerrit Greven Start '78 1952 693e 12:06 42:11 1:12:21 1:42:57 1:42:34 499 9653 Peter de Jong Arnhem 1975 694e 11:54 40:58 1:11:19 1:43:00 1:42:02 500 9147 Andries Langendijk Apeldoorn 1973 695e 13:03 42:00 1:10:35 1:43:02 1:38:34 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 7390 Marc Klunder Spijkenisse 1974 696e 12:38 42:42 1:12:18 1:43:03 1:41:09 502 8864 Hendrik Hornstra Emmeloord 1977 698e 11:29 40:19 1:10:11 1:43:06 1:41:55 503 2601 Ben Zwinselman Wijzonol 1 699e 11:35 41:13 1:12:05 1:43:08 1:42:59 504 9800 Herman Wennink LAAC Twente 1957 701e 12:22 42:24 1:12:18 1:43:10 1:42:31 505 9212 Joachim van Olst Zwolle 1987 702e 12:12 41:12 1:10:38 1:43:10 1:40:47 506 7084 Gerrit Hansman Kampen 1972 703e 12:15 42:02 1:12:24 1:43:11 1:42:13 507 8568 Frans van Delft Zwolle 1961 704e 12:59 42:40 1:11:50 1:43:12 1:41:15 508 9302 Arnout Schutte Zwolle 1978 705e 11:47 40:23 1:10:26 1:43:12 1:41:28 509 9086 Bert Schiphorst PEC 1910 1962 706e 12:43 42:48 1:12:17 1:43:13 1:41:16 510 9040 Bas Tönis PEC 1910 1961 707e 12:22 41:26 1:11:33 1:43:14 1:42:25 511 9446 Marcel Bouwhuis Raalte 1961 710e 12:38 42:52 1:12:42 1:43:15 1:42:02 512 8625 Hans Paul Visscher Monicares Foundation 1968 711e 12:21 41:47 1:11:12 1:43:17 1:41:27 513 2525 Bastian Koman Zilveren Kruis Achme 712e 12:03 42:17 1:12:34 1:43:17 1:43:04 514 2841 Arjan van der Vis Dimence 2 1971 713e 12:12 42:02 1:12:28 1:43:18 1:42:49 515 9667 Herman Homminga Zwolle 1958 714e 11:55 40:51 1:10:36 1:43:18 1:42:19 516 2600 Marcel Wagtelenberg Wijzonol 1 715e 11:48 41:26 1:12:04 1:43:18 1:43:07 517 9601 Klaas Arkema Hasselt 1965 716e 12:39 42:20 1:11:39 1:43:19 1:40:43 518 8736 Wan Man Almelo 1977 717e 12:40 42:25 1:12:15 1:43:20 1:42:05 519 9837 Cor Eckers Hanzesport 1968 718e 13:04 44:14 1:12:52 1:43:23 1:40:52 520 7851 Henk Jonker Barneveld 1957 720e 12:29 41:29 1:11:07 1:43:23 1:41:02 521 9499 Jan Pullen Hardenberg 1986 721e 12:06 41:15 1:10:53 1:43:24 1:41:35 522 8653 Geert van der Veen Zwolle 1983 722e 12:39 41:57 1:11:07 1:43:24 1:40:24 523 8783 Frits Meester Zwolle 1972 723e 13:14 44:09 1:13:57 1:43:25 1:42:13 524 9515 Martin Boezelman Hasselt 1985 724e 12:51 42:38 1:12:09 1:43:26 1:42:17 525 2690 Bert Baanstra KPN Consulting 1 1970 725e 11:54 41:41 1:12:09 1:43:26 1:43:11 526 7942 Sebastiaan Wendt Amersfoort 1973 726e 12:29 41:00 1:10:26 1:43:27 1:40:26 527 7920 Jan Könning Kampen 1955 727e 12:12 40:51 1:10:07 1:43:28 1:42:30 528 9298 Henk Jonkers Nijeveen 1966 728e 12:31 42:31 1:13:04 1:43:28 1:42:27 529 7829 Job Leenen Zwolle 1993 729e 11:31 39:41 1:10:53 1:43:29 1:42:36 530 7563 Jos Scholten Zwolle 1986 731e 12:15 40:42 1:10:15 1:43:30 1:42:30 531 2716 Erik Koldeweij Scania Production Zw 1967 732e 11:53 41:19 1:11:32 1:43:32 1:43:07 532 2796 Bert Schraa Wavin 2 1965 733e 11:59 41:38 1:11:30 1:43:32 1:43:15 533 8992 Vincent van 't Erve Raalte 1970 734e 12:26 42:05 1:11:37 1:43:34 1:41:12 534 9107 Gijs Jansen Zwolle 1983 735e 11:52 41:35 1:12:18 1:43:35 1:42:32 535 8107 Han Stiekema Univé Verzekeringen 1949 736e 12:17 41:17 1:10:40 1:43:36 1:41:26 536 8978 Cor Overkempe AV Holten 1958 737e 13:00 42:37 1:12:07 1:43:36 1:41:26 537 2649 Henk Ruigrok gemeente Zwolle 1 1960 739e 12:43 42:50 1:12:48 1:43:37 1:43:13 538 7787 John Blankhorst Dalfsen 1971 740e 12:02 41:02 1:09:03 1:43:37 1:40:31 539 9127 Andre Kroek Giethoorn 1975 741e 12:28 42:32 1:12:21 1:43:37 1:41:36 540 9425 Ton ten Have Runners Vorden 1951 742e 12:31 41:45 1:12:24 1:43:39 1:42:38 541 9022 Jan Strijker Zwolle 1962 743e 12:59 42:32 1:12:29 1:43:39 1:42:22 542 8720 Arjen Keers PEC 1910 1969 744e 12:47 42:12 1:11:19 1:43:40 1:40:34 543 9099 David Seigers Balkbrug 1982 745e 12:49 42:42 1:12:11 1:43:42 1:41:40 544 2585 Jacob-Jan de Koning Jumbo/C1000 1 746e 12:21 42:34 1:12:50 1:43:43 1:43:23 545 9168 Jan Salomons Zwolle 1965 747e 12:41 42:53 1:12:51 1:43:44 1:42:48 546 9805 Toine Martens PEC 1910 1962 749e 12:28 42:26 1:12:06 1:43:46 1:41:36 547 8611 Frank Heitbrink Algemene Bathmense S 1955 750e 12:50 43:35 1:13:13 1:43:48 1:41:53 548 7328 Hans Koopal Heerenveen 1957 751e 12:04 41:35 1:11:45 1:43:50 1:42:26 549 7606 Boaz Disselkoen Amsterdam 1987 752e 12:15 41:03 1:11:10 1:43:51 1:43:07 550 9041 George Vulkers Dalfsen 1958 753e 12:21 42:13 1:11:45 1:43:52 1:41:13 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 2775 Ard Kamp Croon Elektrotechnie 1971 754e 11:36 41:25 1:11:59 1:43:53 1:43:26 552 7572 Peter Klinge Oosterwolde Fr 1967 755e 12:29 42:24 1:12:34 1:43:56 1:42:52 553 7096 Bert Bekker Zwolle 1969 756e 12:58 43:17 1:13:02 1:43:56 1:42:52 554 7130 Marcel Thijssen Coevorden 1966 757e 12:44 42:13 1:11:06 1:43:59 1:39:52 555 9060 Simon Veldkamp Zwolle 1993 759e 13:31 44:16 1:12:17 1:44:05 1:40:04 556 9685 Jaap Huurman Zwolle 1979 761e 12:10 41:25 1:12:16 1:44:06 1:42:28 557 9662 Rudy Ellens Apeldoorn 1977 762e 12:26 41:27 1:12:00 1:44:06 1:42:43 558 9546 Erik Molendijk Rotterdam 1982 763e 12:33 42:22 1:13:04 1:44:07 1:42:25 559 8626 Rob Kroeze Zwolle 1974 764e 12:55 43:18 1:12:48 1:44:08 1:42:17 560 2808 Lieven Steijaert Wavin België 1963 766e 12:45 42:59 1:12:58 1:44:10 1:43:43 561 7277 Thom Melenhorst Zwolle 1979 767e 12:05 41:53 1:11:57 1:44:10 1:43:04 562 9165 Edwin Munneke Zwolle 1967 768e 12:16 42:35 1:12:48 1:44:10 1:43:24 563 2518 Marco Buitenhuis Zilveren Kruis Achme 769e 12:37 42:06 1:11:39 1:44:10 1:41:00 564 8714 Eric de Man Zwolle 1963 770e 12:12 41:51 1:12:39 1:44:11 1:43:15 565 7670 Rowan Nijboer Zwolle 1987 771e 13:27 44:13 1:13:53 1:44:13 1:41:50 566 7520 Bert Blankvoort Hattem 1974 773e 12:08 40:25 1:09:41 1:44:14 1:42:30 567 7724 Roy Grotentraast Hoogeveen 1979 774e 12:28 42:48 1:13:16 1:44:15 1:43:50 568 9608 Joost Veltman Heerde 1970 775e 12:10 41:30 1:11:46 1:44:15 1:42:56 569 9424 Micha Smith Zwolle 1976 776e 12:28 41:15 1:10:44 1:44:16 1:41:26 570 7763 Onno Goldbach Tijnje 1978 778e 12:06 41:53 1:12:42 1:44:18 1:43:37 571 7583 Arjan ten Klooster Oldebroek 1988 779e 13:05 43:18 1:12:50 1:44:19 1:42:25 572 7412 Frank van der Kolk Zwolle 1973 780e 12:38 42:36 1:13:01 1:44:20 1:42:51 573 9495 Henry Velthuijzen Epe 1964 781e 12:32 42:50 1:13:09 1:44:21 1:43:50 574 9472 Arjan de Groot Nijverdal 1975 782e 11:54 41:38 1:12:18 1:44:21 1:43:48 575 7865 Ewout Buurma Elst Gld 1988 783e 12:41 42:07 1:12:59 1:44:21 1:42:53 576 7262 Albert-Jan van Olst Groningen 1990 785e 13:37 43:10 1:11:44 1:44:24 1:40:30 577 9793 Jan Vullings Ciko '66 1960 786e 12:29 42:47 1:13:34 1:44:25 1:43:27 578 9771 Ruben van der Sligte PEC 1910 1967 788e 13:14 43:29 1:12:47 1:44:30 1:41:30 579 2847 Henk van Olst Salverda 1 1967 790e 11:31 41:00 1:12:23 1:44:32 1:44:17 580 9356 Edwin Van de Steeg Zwolle 1976 791e 12:24 42:03 1:11:37 1:44:32 1:41:36 581 9115 Hans van der Kolk Dalfsen 1964 792e 12:25 41:37 1:10:48 1:44:33 1:40:25 582 2726 Christiaan Dirksen woningstichting SWZ 1966 793e 11:30 40:17 1:10:25 1:44:33 1:44:10 583 2858 Paul Klaassen Ernst & Young 1 1985 794e 12:15 42:26 1:12:50 1:44:34 1:44:11 584 9311 Martin Neimeijer PEC 1910 1979 795e 12:10 41:33 1:11:58 1:44:34 1:42:36 585 9767 Arie van der Wal Hoogeveen 1959 796e 12:14 41:58 1:12:24 1:44:34 1:42:46 586 2815 Randal Spaan Eenhoorn 1 1972 797e 12:02 42:29 1:13:04 1:44:34 1:44:21 587 8598 Arno van der Horst Zwolle 1976 798e 12:43 43:06 1:13:02 1:44:34 1:42:39 588 8029 Jochem Westert Ommen 1989 799e 12:20 41:44 1:11:34 1:44:35 1:41:34 589 7295 Gerritjan Moes De Kiel 1972 800e 12:21 41:31 1:10:48 1:44:35 1:40:24 590 7526 Clemens Willems Raalte 1976 801e 12:45 43:16 1:14:01 1:44:35 1:43:19 591 8036 Richard Dusink Hilversum 1971 802e 12:44 42:44 1:13:41 1:44:36 1:43:46 592 8175 Marcel Diender Time for Heroes 1970 803e 12:09 41:33 1:11:49 1:44:36 1:43:28 593 9663 Menno Peterson Meppel 1969 804e 12:38 43:10 1:13:25 1:44:39 1:42:48 594 9048 Corné van der Worp Hattem 1966 805e 12:14 42:08 1:12:19 1:44:40 1:42:28 595 7385 Gerben Kingma Zwolle 1983 806e 12:34 41:45 1:11:15 1:44:43 1:42:39 596 9830 Peter Garstenveld Ciko '66 1964 807e 13:01 43:26 1:13:31 1:44:44 1:43:45 597 9590 Dernic Broodbakker Zwolle 1994 808e 12:50 43:17 1:12:46 1:44:45 1:41:27 598 7854 Andre Heijkamp Nunspeet 1963 809e 12:20 41:32 1:11:25 1:44:46 1:41:39 599 8643 Wiep van Heide Drachten 1967 810e 12:23 41:50 1:12:33 1:44:47 1:43:13 600 2798 Ansgar Wolken Wavin 2 1965 811e 12:18 42:39 1:13:20 1:44:49 1:44:33 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 9465 Peter Patotzka Wijchen 1964 812e 11:57 41:31 1:11:28 1:44:49 1:41:27 602 2533 Arno Brons Zilveren Kruis Achme 813e 12:26 42:53 1:13:20 1:44:50 1:44:36 603 9471 Martijn Dingenouts Groningen 1990 815e 13:07 43:57 1:14:29 1:44:51 1:44:07 604 7234 Pim Kale Woerden 1975 816e 12:21 43:18 1:13:59 1:44:52 1:43:56 605 8516 Rens Heus Hardenberg 1991 817e 12:29 43:23 1:14:23 1:44:52 1:44:32 606 9158 Rudy van Leerzem Zwolle 1971 818e 12:16 42:45 1:13:09 1:44:53 1:44:16 607 8573 Martin Hink Hoogeveen 1974 820e 12:32 41:44 1:10:53 1:44:53 1:40:44 608 7063 Gerrit Douma NOP 1949 821e 12:29 42:15 1:12:34 1:44:54 1:42:58 609 9713 Willem van Engeland Apeldoorn 1969 822e 12:22 42:42 1:13:18 1:44:54 1:44:20 610 2860 Alex van Wamel Ernst & Young 2 1976 823e 12:32 43:11 1:14:08 1:44:54 1:44:33 611 2859 Matthias Meijer Ernst & Young 2 1977 824e 12:32 43:11 1:14:08 1:44:54 1:44:33 612 8536 Harry Wildeboer Hardenberg 1963 825e 12:30 43:24 1:14:24 1:44:55 1:44:35 613 9394 Ramon van der Veen Zwolle 1975 828e 12:30 41:44 1:11:25 1:44:55 1:42:38 614 9266 Wouter Bos Dalfsen 1966 829e 13:21 44:33 1:14:54 1:44:55 1:43:59 615 9254 Mark Post Zwolle 1980 831e 13:19 42:54 1:12:09 1:44:56 1:40:42 616 8631 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 832e 12:35 43:04 1:13:24 1:44:57 1:43:59 617 8638 Sander Overduin Zwolle 1972 833e 12:32 43:03 1:13:24 1:44:57 1:43:58 618 7909 Rene van der Beek Hardenberg 1985 834e 12:07 41:17 1:11:05 1:45:01 1:43:13 619 7569 Ad Mars Zwolle 1962 835e 13:38 43:00 1:11:15 1:45:01 1:40:28 620 9341 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 836e 12:58 44:05 1:14:28 1:45:01 1:43:52 621 9180 Johan van Aalderen Zwolle 1967 837e 12:10 41:16 1:11:01 1:45:02 1:43:09 622 2680 Erwin van Dijken Rabobank IJsseldelta 1984 838e 12:27 43:05 1:13:46 1:45:02 1:44:46 623 9003 Edwin Schulte Zwolle 1985 839e 11:43 41:02 1:11:42 1:45:03 1:43:45 624 7503 Steven van Bunnik Zwolle 1989 840e 12:22 42:40 1:13:04 1:45:03 1:44:09 625 7336 Ronnie Sentamu Zwolle 1982 842e 12:32 42:14 1:11:33 1:45:04 1:44:01 626 2639 Wietse Veenstra Actemium 1 1969 843e 11:19 41:26 1:11:53 1:45:04 1:44:58 627 9139 Klaas Vrieswijk IJsselmuiden 1955 844e 12:32 43:36 1:14:16 1:45:05 1:44:33 628 7129 Marco Boote Zwolle 1980 845e 12:03 42:46 1:13:52 1:45:07 1:44:36 629 8776 Jeroen Thalen Hoogeveen 1979 846e 13:35 44:36 1:13:23 1:45:07 1:40:54 630 9388 Fokke van Eijk Zwolle 1969 847e 13:27 43:17 1:12:46 1:45:07 1:42:29 631 7715 Henk Westervelt Zwolle 1954 848e 13:10 44:17 1:14:32 1:45:08 1:43:48 632 8710 Willem Speksnijder Genemuiden 1982 849e 13:00 43:11 1:13:05 1:45:09 1:43:42 633 9742 Erik Arkes Rotterdam 1976 850e 12:23 42:52 1:13:02 1:45:09 1:43:03 634 8610 Jeffrey Marsman Hattem 1973 851e 12:17 42:31 1:13:25 1:45:09 1:44:32 635 7248 Casper Massink Zwolle 1985 852e 12:52 43:40 1:13:28 1:45:10 1:43:02 636 9710 Berend Veijer Staphorst 1967 854e 12:08 41:17 1:11:56 1:45:13 1:43:54 637 9697 Hein Frens Athlos 1964 855e 12:15 41:42 1:11:55 1:45:13 1:42:57 638 9690 Wybren Prins Zwolle 1985 856e 13:30 43:44 1:12:43 1:45:15 1:41:04 639 9334 Reinier van den Beld De Gemzen 1976 857e 12:42 42:39 1:12:45 1:45:16 1:41:16 640 2728 Erwin van der Linde woningstichting SWZ 1970 858e 12:07 42:16 1:13:22 1:45:17 1:44:54 641 9429 Roel Vinke Kampen 1969 859e 11:57 41:01 1:11:02 1:45:18 1:44:27 642 7599 Jeroen Dunnewind Ommen 1980 860e 13:00 42:28 1:12:10 1:45:19 1:42:56 643 2909 Tjeerd den Boer Zilveren Kruis Achme 862e 1:45:19 1:45:02 644 2724 Senay Tekeli Scania Production Zw 1974 865e 12:05 41:53 1:12:48 1:45:24 1:44:55 645 7252 Wilco van Beek Apeldoorn 1981 866e 12:49 43:42 1:13:22 1:45:24 1:42:19 646 9485 Adriaan Aarden PEC 1910 1957 867e 12:48 43:30 1:13:57 1:45:24 1:43:51 647 9355 Ivar Noordstra Utrecht 1989 868e 12:25 42:00 1:12:12 1:45:25 1:43:12 648 7376 Christian Tepper Zwolle 1986 869e 12:24 41:32 1:11:29 1:45:26 1:43:13 649 8072 Eljee Bergwerff 4e Musketiers & Frie 1975 872e 12:42 43:01 1:13:46 1:45:27 1:44:52 650 8667 Marcel van der Burg Zwolle 1983 874e 12:30 42:45 1:13:25 1:45:30 1:44:20 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 7705 Jense Gerrits Dronten 1990 875e 12:57 41:09 1:10:43 1:45:30 1:43:47 652 7929 Bauke Tuitel Utrecht 1976 877e 13:03 43:34 1:13:37 1:45:31 1:42:39 653 7932 Gerben Tuitel Kampen 1975 878e 13:02 43:34 1:13:37 1:45:31 1:42:38 654 8064 Jacob Koedoot 4e Musketiers & Frie 1968 879e 12:29 42:37 1:13:01 1:45:32 1:42:42 655 2758 Ruud Groen Ruud Groen 1965 880e 13:11 45:10 1:15:14 1:45:32 1:45:20 656 8085 Hans van der Meiden 4e Musketiers & Frie 1963 881e 12:36 42:46 1:13:10 1:45:33 1:43:18 657 7183 Jan Talen Staphorst 1981 882e 12:32 43:11 1:14:09 1:45:33 1:45:11 658 2526 Erwin Lammertsen Zilveren Kruis Achme 884e 13:12 43:32 1:13:23 1:45:34 1:42:28 659 9393 Luuk Groenewoud Heino 1972 885e 13:15 44:00 1:13:56 1:45:36 1:42:42 660 9673 Martijn Weenink Wageningen 1971 886e 11:56 40:31 1:10:29 1:45:37 1:43:53 661 7406 Pim Rovers Zwolle 1987 887e 13:20 45:36 1:16:10 1:45:38 1:43:37 662 7222 Edward Paarhuis Zwolle 1977 888e 13:14 44:09 1:13:57 1:45:38 1:44:25 663 7976 Roy Mulder Nijverdal 1989 889e 12:45 43:20 1:14:20 1:45:39 1:44:56 664 8837 Arnold Zandbelt Amsterdam 1977 890e 12:13 41:44 1:11:32 1:45:39 1:41:11 665 9118 Harrie Fokkens Nieuwleusen 1950 891e 12:45 43:28 1:14:03 1:45:42 1:44:19 666 9106 Klaas Jansen Hasselt 1954 892e 11:46 41:44 1:13:12 1:45:42 1:44:40 667 9751 Freek Tjassens Keiser Hanzesport 1969 893e 13:08 44:02 1:14:40 1:45:43 1:44:40 668 2739 Mayco van Rhee Sligro Food Group 1 1966 894e 12:14 41:56 1:12:59 1:45:44 1:45:23 669 7098 Hein Wielink Wezep 1987 895e 11:28 40:22 1:10:46 1:45:44 1:45:06 670 7121 Ramon Kuttschreutter Hasselt 1984 896e 12:41 43:01 1:12:51 1:45:44 1:41:58 671 9226 Marcel Koersma Zwolle 1975 897e 12:47 43:15 1:13:24 1:45:45 1:43:32 672 9715 Arnold van Balen Zwolle 1994 898e 11:07 41:02 1:11:56 1:45:45 1:44:51 673 9105 Martijn Veldhuijsen PEC 1910 1983 899e 12:43 42:43 1:12:59 1:45:46 1:43:48 674 9551 Wouter Winkelhorst AV Haaksbergen 1973 900e 12:22 41:35 1:11:38 1:45:46 1:41:52 675 7237 Maurice van der Vinne Hoogeveen 1980 901e 13:41 44:37 1:13:45 1:45:46 1:41:33 676 7393 Frens Lubberts Oudemirdum 1985 902e 12:45 43:32 1:13:58 1:45:47 1:43:35 677 9545 Erwin Middelkamp Harderwijk 1970 903e 12:53 43:16 1:13:51 1:45:47 1:44:26 678 7162 Eduard Dusseljee Groningen 1968 905e 13:08 42:29 1:12:11 1:45:49 1:41:40 679 2804 Rogier Braak Wavin 3 1967 906e 12:32 43:45 1:14:35 1:45:52 1:44:12 680 8745 Jan ten Hove Kampen 1976 907e 13:10 43:46 1:13:34 1:45:53 1:43:03 681 7879 Martin Timme Zwolle 1972 910e 12:03 41:46 1:12:05 1:45:53 1:42:52 682 9209 Ronald Arling Coevorden 1983 911e 12:04 41:06 1:11:54 1:45:54 1:42:38 683 8550 Kristian Geerts Zwolle 1986 912e 12:40 42:05 1:12:47 1:45:55 1:40:59 684 8985 Kees Loef Meppel 1965 913e 12:58 44:06 1:14:28 1:45:56 1:44:14 685 9163 Frans Hendriks Arnhem 1969 914e 12:06 41:21 1:11:41 1:45:56 1:44:28 686 9073 Ronald Westerhof Zwolle 1978 915e 12:27 42:23 1:12:52 1:45:56 1:44:38 687 8912 Michel Bakker Zwolle 1972 916e 12:48 42:38 1:11:44 1:45:58 1:42:21 688 7834 Klaas van Vliet Dronten 1958 917e 12:16 43:04 1:14:29 1:45:58 1:45:21 689 7870 Geert Venhuizen 't Harde 1966 918e 11:34 41:08 1:12:18 1:45:59 1:45:15 690 8546 Frederik Huyskamp Monicares Foundation 1970 919e 12:43 42:43 1:13:01 1:45:59 1:44:01 691 7996 Jorge Carvalho 's-Heerenbroek 1967 920e 12:10 40:52 1:12:00 1:45:59 1:45:12 692 9111 Sjon de Vries Zwolle 1971 921e 12:44 43:22 1:14:01 1:46:00 1:43:54 693 2742 Ronald Teeuw Sligro Food Group 2 1967 922e 11:57 42:13 1:13:09 1:46:00 1:45:39 694 7840 Bert Engelsman Wezep 1972 923e 12:40 42:55 1:13:14 1:46:00 1:42:55 695 8046 Ronald de Groot Athlos 1990 924e 13:37 44:02 1:13:39 1:46:01 1:43:13 696 7758 Hans van Duuren Zwolle 1960 926e 12:33 42:25 1:13:01 1:46:02 1:44:58 697 8750 Anton Haitink Dalfsen 1958 927e 12:19 41:46 1:12:28 1:46:03 1:45:23 698 9744 Albert Stolvoort Altis 1963 928e 13:07 44:41 1:15:14 1:46:03 1:45:11 699 7535 Joris Eijkelhof Groningen 1989 930e 13:08 44:10 1:14:35 1:46:03 1:45:19 700 9316 Mario Broodbakker 't Harde 1963 931e 12:51 42:45 1:12:52 1:46:03 1:42:46 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 9839 Dirk Nijmeijer Archeus 1970 932e 13:18 43:11 1:13:03 1:46:04 1:41:51 702 9296 Sjirk Dotinga Vollenhove 1965 933e 12:53 43:22 1:13:56 1:46:04 1:43:18 703 9547 Hubert Penn Amsterdam 1985 934e 11:58 40:29 1:12:49 1:46:05 1:44:53 704 9652 Ronald Weeren Dutch Runners 1972 936e 13:37 43:53 1:13:39 1:46:06 1:43:19 705 9080 Arnout Jalving Dalfsen 1977 937e 12:55 43:00 1:13:04 1:46:08 1:43:27 706 2632 Henri Schimmel Bouwfonds Ontwikkeli 1969 938e 11:07 40:04 1:11:19 1:46:08 1:45:45 707 9386 Arthur Vennik Zwolle 1968 940e 12:45 43:13 1:13:34 1:46:08 1:44:36 708 8137 Peter van Hoof Isala klinieken Zwol 1959 943e 12:21 42:02 1:12:34 1:46:10 1:44:42 709 7706 Pim Clous Vleuten 1974 945e 12:36 42:27 1:13:08 1:46:11 1:44:38 710 8663 Gerard Arends Nijmegen 1954 946e 12:34 42:48 1:13:03 1:46:12 1:44:47 711 9444 Rogier Lukas Ommen 1980 947e 12:48 43:30 1:14:16 1:46:12 1:43:41 712 8759 Eric Veldkamp Zwolle 1970 948e 12:32 43:04 1:13:53 1:46:13 1:45:14 713 9778 Allard Bloem Loopgroep Zuidhorn 1977 949e 12:45 44:01 1:15:11 1:46:14 1:45:32 714 8960 Maurits Bloem Zwolle 1981 950e 12:44 44:00 1:15:10 1:46:14 1:45:31 715 7847 Richard Vermeer Bunschoten-Spakenbur 1978 951e 13:06 43:17 1:13:15 1:46:14 1:42:36 716 8000 Koen te Riele Zwolle 1984 952e 13:10 44:15 1:14:25 1:46:14 1:44:16 717 9723 Sander van Woudenberg Arnhem 1977 954e 13:02 44:06 1:14:40 1:46:15 1:44:15 718 9604 Herman Reimerink Zwolle 1948 955e 12:09 41:38 1:12:39 1:46:16 1:45:24 719 9276 Harald Bronkhorst Nunspeet 1970 956e 13:10 43:39 1:14:15 1:46:16 1:44:55 720 8042 Gerco Pauw Hylas 1971 957e 12:49 43:11 1:13:20 1:46:18 1:43:13 721 8171 Robert Kuik Time for Heroes 1969 958e 12:12 42:34 1:13:13 1:46:18 1:45:17 722 8860 Remco Broekhuijsen Zwolle 1970 959e 12:48 43:10 1:13:20 1:46:18 1:43:13 723 8959 Harald de Vries Zwolle 1966 961e 12:51 43:13 1:14:23 1:46:20 1:45:13 724 2676 Ruud Somers Rabobank IJsseldelta 1968 962e 12:42 43:04 1:14:54 1:46:20 1:45:53 725 2763 Rob Bovens Jurian Molenaar 1955 963e 12:22 42:55 1:14:23 1:46:21 1:46:10 726 7736 Ronald Horst Zwolle 1984 964e 12:50 44:00 1:13:55 1:46:22 1:44:11 727 8104 Roel Palmers Univé Verzekeringen 1965 965e 12:03 40:46 1:10:10 1:46:23 1:42:56 728 8565 John Snitjer Zwolle 1971 967e 12:54 42:16 1:12:29 1:46:25 1:43:41 729 7307 Arjan Rorije Dalfsen 1974 968e 12:59 43:49 1:13:52 1:46:26 1:43:35 730 8817 Harco Bouhuijs Kampen 1977 969e 14:02 44:49 1:13:55 1:46:26 1:42:51 731 2836 Paul van Dalen Dimence 1 1957 970e 12:32 42:59 1:14:21 1:46:27 1:45:57 732 2673 Jan-Mark van der Molen Rabobank IJsseldelta 1974 971e 12:59 44:37 1:16:06 1:46:28 1:46:05 733 7119 Nico Cleine Zwolle 1981 972e 13:00 43:29 1:13:12 1:46:29 1:41:47 734 7867 Lubbert Timmerman Staphorst 1980 973e 13:53 44:46 1:14:55 1:46:29 1:44:33 735 2635 Xander Lammerink Bouwfonds Ontwikkeli 1976 977e 12:23 43:14 1:14:45 1:46:33 1:46:10 736 8620 Arjan Lamberink Spurt '88 1971 978e 12:54 43:57 1:14:24 1:46:33 1:44:48 737 9478 Jaap Baalbergen Loopgroep Dokkum 1960 979e 12:57 43:34 1:14:00 1:46:34 1:43:44 738 7356 Albert Visser Urk 1983 980e 12:32 43:19 1:14:35 1:46:34 1:45:41 739 9484 Henk Oudshoorn Deventer 1969 982e 13:29 45:20 1:15:22 1:46:36 1:44:15 740 8069 Arend jan Poelarends 4e Musketiers & Frie 1971 983e 12:16 42:16 1:13:20 1:46:37 1:45:37 741 9325 Henk Nijboer Rouveen 1978 984e 13:53 44:46 1:14:44 1:46:39 1:44:43 742 9507 Dedde Dejong Loopgroep Dokkum 1963 985e 12:36 43:14 1:13:40 1:46:40 1:43:31 743 2895 Albert Overweg VGZ Verzekeringen 3 1979 986e 13:23 43:13 1:12:45 1:46:41 1:42:03 744 8108 Gé de Leeuw Univé Verzekeringen 1958 987e 13:25 44:05 1:14:31 1:46:43 1:43:27 745 9028 Giel Jansen Raalte 1979 989e 13:10 44:09 1:15:29 1:46:45 1:44:37 746 8729 Dirk Nijmeijer Dalen 1973 990e 12:10 41:40 1:11:58 1:46:46 1:42:39 747 8696 Marcel van Assen Zwolle 1975 991e 12:39 43:04 1:12:52 1:46:47 1:44:02 748 2714 Dinant van Kampen Scania Production Zw 1968 992e 12:46 44:11 1:15:38 1:46:47 1:46:30 749 2883 Wouter Beverdam VGZ Verzekeringen 1 1968 993e 12:45 44:11 1:15:37 1:46:47 1:46:30 750 9203 Klaas Osinga Zwolle 1972 994e 12:28 42:45 1:13:17 1:46:48 1:46:16 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 7331 Henri Schut Ede Gld 1973 995e 12:18 42:29 1:13:58 1:46:49 1:46:02 752 9449 Gert-Jan Crielaard IJsselmuiden 1978 996e 13:01 44:04 1:14:47 1:46:50 1:43:57 753 8859 Marc Loo PEC 1910 1977 997e 12:47 43:41 1:15:09 1:46:51 1:44:39 754 7883 Jan Jaap Karsten Utrecht 1984 998e 12:05 42:39 1:13:32 1:46:52 1:46:12 755 7411 Bjorn Wellenberg Zwolle 1976 999e 12:45 42:08 1:12:13 1:46:52 1:43:09 756 7723 Dennis Knoll Meppel 1983 1000e 12:54 42:47 1:12:51 1:46:56 1:43:09 757 2722 Sebastiaan Schwierz Scania Production Zw 1984 1001e 13:04 43:37 1:14:54 1:46:57 1:45:19 758 9029 Feico van der Ploeg Zwolle 1969 1002e 12:37 42:53 1:13:03 1:46:57 1:43:37 759 8842 Joost Wolbink Zwolle 1984 1004e 12:11 43:19 1:15:08 1:46:59 1:46:13 760 9066 Gerhard Smit Apeldoorn 1974 1005e 12:31 41:51 1:12:46 1:46:59 1:44:10 761 9175 Vincent van Amerongen Dutch Runners 1978 1006e 12:29 42:20 1:12:52 1:47:00 1:44:03 762 2575 Jelle Kracht Zilveren Kruis Achme 1007e 12:30 43:41 1:15:16 1:47:01 1:46:47 763 7699 John Meijerink Heino 1969 1008e 13:26 45:00 1:16:10 1:47:03 1:46:15 764 7161 Koen Gaarenstroom Amsterdam 1979 1009e 12:41 43:20 1:14:11 1:47:03 1:46:20 765 9619 Hendrik Jan Korterink De Gemzen 1955 1010e 13:23 44:30 1:15:13 1:47:04 1:44:53 766 7990 Julien Reincke Rotterdam 1987 1011e 12:13 41:53 1:13:41 1:47:04 1:46:03 767 8544 Jan Kerssies Zwolle 1965 1012e 12:38 42:53 1:14:33 1:47:05 1:45:58 768 2697 Jeroen Hollegien Scania Production Zw 1978 1013e 12:41 44:14 1:15:31 1:47:05 1:46:41 769 9268 Arnold Zoet Nunspeet 1969 1014e 13:10 43:39 1:14:15 1:47:06 1:45:45 770 9380 Maarten Elands Running Holland 1972 1015e 13:57 44:21 1:13:42 1:47:07 1:42:40 771 2864 Renzo van de Vegte Ernst & Young 3 1974 1017e 12:43 43:39 1:14:25 1:47:08 1:46:46 772 9719 Edgar Frijlink Duiven 1962 1018e 12:47 43:07 1:14:15 1:47:08 1:45:41 773 9537 Jan willem Hanekamp Heerde 1970 1020e 13:09 44:04 1:15:03 1:47:09 1:46:22 774 7094 Wilfred Vogd Zwolle 1985 1021e 13:21 44:58 1:16:20 1:47:10 1:44:34 775 8999 Henk Eilander Zwolle 1962 1023e 12:37 43:03 1:14:13 1:47:13 1:45:30 776 7168 Aiko Nelissen Zeist 1977 1024e 13:27 44:29 1:14:58 1:47:15 1:44:51 777 7227 Sander de Boer Dedemsvaart 1985 1025e 12:08 42:27 1:14:36 1:47:15 1:46:15 778 7225 Michael Hullegie Dedemsvaart 1984 1026e 12:10 42:30 1:14:39 1:47:16 1:46:18 779 7321 Gerard Alberts Zwolle 1972 1027e 14:12 43:39 1:11:09 1:47:16 1:43:50 780 2750 Jochum Elsinga Enexis B.V. 3 1983 1028e 12:47 43:11 1:14:34 1:47:16 1:46:57 781 8812 Eddy Voogd Utrecht 1985 1029e 13:00 44:38 1:15:44 1:47:16 1:45:35 782 9225 Bart Grasmeijer De Sprinter 1969 1030e 12:58 43:28 1:14:13 1:47:17 1:44:50 783 9409 Basile Maree Utrecht 1961 1031e 12:47 42:22 1:12:49 1:47:17 1:42:42 784 9438 Henk Koopman Dutch Runners 1965 1032e 12:41 43:52 1:15:21 1:47:19 1:44:39 785 7704 Rik de Weerd Zwolle 1982 1033e 12:19 42:42 1:13:52 1:47:19 1:45:44 786 7396 Bram Overweg Almelo 1993 1034e 13:56 44:15 1:13:51 1:47:20 1:42:56 787 8836 Melchior Broek Zwolle 1965 1035e 12:57 44:12 1:15:34 1:47:20 1:46:34 788 8900 Onno Knaack Zwolle 1954 1036e 12:58 44:13 1:15:35 1:47:21 1:46:35 789 2718 Marc van Lubek Scania Production Zw 1975 1037e 13:06 44:20 1:15:29 1:47:21 1:46:54 790 9474 Michel Oosterveen Hoogeveen 1968 1038e 13:10 44:43 1:16:17 1:47:21 1:46:24 791 9530 Koen Hilferink Zwolle 1984 1039e 13:04 43:13 1:13:35 1:47:22 1:44:09 792 8771 Bram Leferink Zwolle 1972 1040e 13:10 43:13 1:13:42 1:47:23 1:44:30 793 9676 André Schonewille Ermelo 1965 1041e 12:17 41:48 1:12:47 1:47:23 1:43:55 794 8030 Paul Elferink Losser 1963 1042e 13:26 44:30 1:14:59 1:47:23 1:44:53 795 9390 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 1044e 13:19 44:31 1:15:14 1:47:24 1:44:45 796 7701 Jesper Kleine Koerkamp Lemelerveld 1993 1046e 13:28 44:14 1:14:02 1:47:25 1:45:02 797 7066 Gerjan Schoemaker Dalfsen 1978 1048e 13:30 43:58 1:13:59 1:47:26 1:44:50 798 8671 Geert Tjarks Zwolle 1954 1049e 13:03 43:44 1:14:44 1:47:27 1:45:49 799 8711 Henk Jansen SV Putten 1967 1050e 13:05 43:41 1:13:41 1:47:27 1:43:48 800 9512 Kristian van Enk Wezep 1977 1051e 13:24 43:52 1:13:38 1:47:27 1:44:17 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 7810 Sander Liefers Zwolle 1986 1053e 12:26 43:04 1:14:10 1:47:28 1:46:42 802 2549 Roel van Selling Zilveren Kruis Achme 1056e 11:01 38:38 1:09:21 1:47:30 1:47:18 803 2561 Marten Heys Welzijnswerk Hoogeve 1057e 12:33 43:22 1:15:03 1:47:31 1:46:57 804 2900 Robin Boonk BBM Advocaten 1 1973 1058e 12:48 44:20 1:16:06 1:47:33 1:47:14 805 9194 Jelle Hilarius Zwolle 1988 1059e 13:55 45:23 1:15:19 1:47:33 1:45:23 806 2733 André Kaaijk BestuursdienstOmmen- 1968 1060e 13:25 44:35 1:15:23 1:47:35 1:47:01 807 9063 Tommi Leijstra Zwolle 1988 1062e 11:38 40:21 1:09:00 1:47:38 1:45:41 808 7977 Wilfred Spijkerboer IJsselmuiden 1974 1063e 12:45 44:12 1:15:13 1:47:39 1:46:59 809 2505 William Groothand Zilveren Kruis Achme 1064e 12:52 43:11 1:14:48 1:47:41 1:47:16 810 2921 John Rots Deltion College 2 1969 1065e 11:57 41:53 1:12:11 1:47:41 1:46:18 811 7842 Charl Holkenborg Zwolle 1966 1066e 13:04 43:49 1:15:06 1:47:41 1:46:16 812 8665 Raymond Linthorst Deventer 1976 1067e 12:20 43:20 1:14:59 1:47:42 1:46:48 813 9023 Ramon van Ingen Zwolle 1978 1068e 12:23 41:02 1:10:16 1:47:42 1:44:40 814 9008 Demian Bos Zwolle 1984 1069e 13:15 43:44 1:13:56 1:47:43 1:44:39 815 9172 Jos Dohmen Zwolle 1985 1070e 13:29 45:29 1:16:53 1:47:44 1:45:57 816 9314 Daniel Roeland Zwartsluis 1970 1071e 13:14 44:15 1:15:15 1:47:46 1:45:15 817 7742 Steven Eertman Zwolle 1990 1072e 13:54 45:24 1:15:19 1:47:47 1:45:37 818 2657 Eric Logtenberg gemeente Zwolle 3 1963 1074e 12:47 44:32 1:16:35 1:47:50 1:47:22 819 9278 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 1076e 13:37 44:53 1:15:44 1:47:52 1:46:10 820 9414 Jorrit Boxum Antwerpen (BEL) 1984 1077e 12:57 42:51 1:12:42 1:47:52 1:43:29 821 8822 Marco de Boer PEC 1910 1970 1079e 12:46 43:39 1:15:08 1:47:54 1:45:41 822 7058 André Brakke Staphorst 1990 1080e 14:55 47:52 1:17:35 1:47:55 1:45:38 823 8542 Paul Talens Zwolle 1978 1081e 12:50 44:12 1:15:36 1:47:56 1:44:57 824 9284 Jaap van Dieren Isala '96 1971 1082e 13:35 44:18 1:14:56 1:47:56 1:44:55 825 9488 Sander Neuteboom Beekbergen 1977 1083e 13:31 44:42 1:15:37 1:47:58 1:45:08 826 8607 André van der Beek Zwolle 1979 1084e 12:21 42:08 1:13:12 1:47:58 1:46:43 827 2907 Gerard Coes Zilveren Kruis Achme 1085e 13:09 44:00 1:15:11 1:47:58 1:45:06 828 8998 Emanuel Brokke AV '34 1973 1086e 13:27 44:41 1:15:13 1:48:00 1:46:45 829 8898 Jan ten Klooster Kallenkote 1977 1087e 13:22 44:32 1:15:51 1:48:00 1:46:55 830 8718 Nico Eggens PEC 1910 1960 1088e 12:44 43:24 1:48:01 1:45:54 831 2741 Bram Meijer Sligro Food Group 2 1966 1089e 11:57 42:13 1:13:55 1:48:01 1:47:40 832 2634 Koen Jansen Bouwfonds Ontwikkeli 1980 1091e 12:33 42:52 1:14:07 1:48:02 1:47:31 833 9224 Ronald Bos Dutch Runners 1971 1092e 11:37 40:48 1:11:45 1:48:02 1:43:21 834 7556 Remco Riemersma Zwolle 1984 1093e 12:46 42:26 1:13:10 1:48:02 1:46:55 835 8582 Gerben van Beek PEC 1910 1965 1094e 12:47 43:40 1:15:08 1:48:02 1:45:49 836 7479 Rudy Mulder Zwolle 1978 1095e 12:46 42:26 1:13:10 1:48:02 1:46:56 837 7199 Arnoud van Waardenburg Groningen 1982 1096e 13:27 43:29 1:14:19 1:48:03 1:45:59 838 8604 André Roetman Genemuiden 1976 1097e 13:37 45:06 1:15:14 1:48:04 1:44:33 839 2654 Johnny van Aefst gemeente Zwolle 2 1969 1098e 12:31 43:45 1:15:32 1:48:04 1:47:50 840 9154 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 1099e 13:43 45:46 1:16:56 1:48:05 1:47:20 841 7915 Arnold Leijstra Den Burg 1973 1100e 13:04 43:34 1:14:49 1:48:07 1:47:02 842 9641 Emiel de Groot Zwolle 1987 1101e 12:22 42:38 1:15:08 1:48:08 1:45:44 843 7257 Oscar van Dorp Elburg 1969 1102e 12:56 43:26 1:13:26 1:48:09 1:43:28 844 2891 Gert-Jan Meinen VGZ Verzekeringen 2 1969 1103e 12:21 43:31 1:15:31 1:48:10 1:47:34 845 2577 Frank Eikenaar Zilveren Kruis Achme 1104e 12:42 43:51 1:15:38 1:48:11 1:47:42 846 7324 Pieter Wieten Zwolle 1966 1105e 12:42 43:58 1:14:43 1:48:11 1:45:28 847 9413 Arnaud Mensen Schalkhaar 1973 1106e 12:41 43:56 1:15:22 1:48:12 1:46:21 848 9144 Willem Hoeksma Dutch Runners 1957 1107e 12:48 43:50 1:15:17 1:48:12 1:45:53 849 9188 Huub Elshof Heino 1967 1108e 13:27 44:55 1:16:34 1:48:13 1:47:28 850 9747 Peter Paul Kerpel Zwolle 1959 1109e 13:35 44:49 1:15:41 1:48:13 1:45:52 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 7798 Jasper van de Kamp Utrecht 1993 1110e 13:43 45:33 1:16:33 1:48:14 1:43:50 852 9621 John Patrick Goldebeld Apeldoorn 1967 1111e 13:39 44:35 1:15:01 1:48:15 1:45:12 853 8150 Harm Kruizinga Achmea Health Center 1983 1112e 14:37 46:16 1:15:06 1:48:15 1:43:14 854 2558 Eddie Koller Welzijnswerk Hoogeve 1113e 13:34 45:11 1:16:43 1:48:16 1:47:41 855 7968 Martijn Nijmeijer Enschede 1978 1114e 13:19 44:41 1:15:47 1:48:16 1:46:24 856 9004 Erik Zielman Zwolle 1972 1116e 12:48 43:42 1:15:09 1:48:17 1:46:06 857 7607 Henri Martens Hoogeveen 1983 1117e 13:31 45:08 1:16:39 1:48:18 1:46:56 858 8127 Ted Bruijn Run2Day Zwolle 1967 1118e 12:42 44:01 1:15:46 1:48:19 1:47:36 859 7060 Roy Mulder Zwolle 1982 1119e 12:38 43:02 1:14:06 1:48:19 1:46:04 860 8078 Luuk Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 1122e 12:50 43:19 1:14:44 1:48:21 1:47:21 861 9058 Hans van den Belt Zwolle 1959 1123e 13:17 44:32 1:15:20 1:48:21 1:45:34 862 9680 Frank Salet Zwolle 1964 1124e 12:03 41:48 1:12:24 1:48:21 1:47:18 863 9681 Julian Salet Zwolle 1995 1125e 12:03 41:48 1:12:23 1:48:21 1:47:19 864 7081 Bernard Sluis Zwolle 1968 1126e 12:04 41:43 1:13:39 1:48:21 1:44:44 865 9055 Carlo Donkers Steenwijk 1967 1128e 12:37 43:53 1:15:21 1:48:22 1:46:20 866 9141 Michel Bakker Hoofddorp 1968 1129e 13:44 43:55 1:13:55 1:48:25 1:43:36 867 9674 Henk Korterink Hasselt 1965 1131e 13:27 45:06 1:16:12 1:48:26 1:45:49 868 9682 Marinus van Dijk Kampen 1969 1132e 13:59 44:51 1:15:45 1:48:26 1:45:25 869 7612 Hans de Gram Utrecht 1981 1133e 13:48 44:58 1:15:22 1:48:28 1:44:33 870 9190 Pieter Homma Heino 1965 1134e 13:26 44:55 1:16:14 1:48:28 1:47:42 871 9638 Johan van der Molen Zwolle 1964 1135e 13:18 43:58 1:14:10 1:48:31 1:46:05 872 9338 Henk Bakker Hasselt 1962 1136e 13:34 44:58 1:15:34 1:48:31 1:45:51 873 7991 Jan Bouman Zwolle 1958 1137e 13:26 43:49 1:14:03 1:48:31 1:46:02 874 8858 Jan Hollak Heino 1952 1138e 13:01 44:58 1:16:28 1:48:31 1:47:21 875 2785 Paul Siemonsma Nijhuis 1 1976 1139e 12:00 42:51 1:14:39 1:48:32 1:48:04 876 8583 Henk Kolbe Zwolle 1944 1140e 13:12 44:24 1:15:19 1:48:32 1:46:34 877 8790 Martin Blanke Heino 1958 1141e 13:03 44:03 1:15:18 1:48:32 1:47:14 878 8847 Marijn Seuters Zwolle 1986 1143e 13:13 43:37 1:14:05 1:48:33 1:44:54 879 9204 Casper Rieck IJsselmuiden 1975 1144e 13:46 45:40 1:16:05 1:48:35 1:45:53 880 7707 Marijn Hoek Groningen 1989 1145e 13:08 46:34 1:17:11 1:48:36 1:47:52 881 9089 Roel de Ruiter Zwolle 1988 1146e 12:54 42:17 1:12:29 1:48:36 1:45:51 882 7660 Jan Janssen Zwolle 1982 1147e 13:17 45:11 1:16:25 1:48:37 1:47:32 883 7774 Marnix Schnitger Wateringen 1976 1148e 13:04 44:09 1:15:08 1:48:37 1:46:03 884 9557 Mees Weulink Diepenveen 1993 1149e 13:40 45:38 1:16:13 1:48:37 1:45:33 885 9846 Hessel Lodder Athlos 1966 1150e 12:18 42:21 1:14:32 1:48:38 1:47:46 886 9543 Gerrit van Oene Wezep 1978 1151e 13:47 45:43 1:17:10 1:48:38 1:47:45 887 9684 Fokko van der Zee Lochem 1974 1152e 12:58 44:34 1:15:59 1:48:39 1:46:10 888 9240 Ron Dorst Dronten 1961 1153e 13:40 45:37 1:17:04 1:48:39 1:47:33 889 9137 Gerard van Huis Zwolle 1947 1154e 12:30 42:59 1:15:03 1:48:39 1:47:43 890 9248 Harrie Jasper Sibculo 1967 1155e 13:48 45:30 1:16:46 1:48:40 1:47:11 891 2799 Rene Meier Wavin 2 1973 1156e 12:38 43:19 1:14:52 1:48:41 1:48:10 892 9683 Johan van der Horn Hellendoorn 1970 1157e 13:38 44:50 1:15:35 1:48:43 1:45:28 893 7379 Rene Naberman Genemuiden 1988 1158e 13:41 44:37 1:15:31 1:48:43 1:46:07 894 7179 André Kruithof Zwolle 1980 1160e 13:27 42:53 1:12:58 1:48:44 1:44:39 895 7312 Jan Slager Staphorst 1974 1161e 13:10 43:49 1:15:09 1:48:44 1:46:36 896 2768 Fabian van de Raadt IJssel Technologie B 1984 1162e 12:15 42:57 1:14:40 1:48:46 1:48:34 897 7172 Jeroen Nijeboer Zwolle 1976 1164e 12:18 43:39 1:15:41 1:48:48 1:48:02 898 9535 Martin Kemper Holten 1966 1165e 12:56 43:57 1:15:25 1:48:48 1:47:27 899 9769 Gieno Mensink Zwolle 1976 1166e 13:22 45:34 1:17:22 1:48:50 1:47:25 900 7325 Jasper Horst Utrecht 1987 1167e 11:52 41:26 1:13:34 1:48:51 1:45:43 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 2765 Louis Klomp Jurian Molenaar 1978 1168e 12:24 42:43 1:13:59 1:48:52 1:48:41 902 9377 Dirk Jan Riphagen Harderwijk 1986 1169e 13:16 44:08 1:14:33 1:48:53 1:44:00 903 8632 Wim Jutten Warnsveld 1956 1170e 12:59 44:57 1:16:28 1:48:53 1:47:40 904 2713 Harry de Jonge Scania Production Zw 1969 1171e 12:05 41:40 1:13:39 1:48:57 1:48:38 905 7099 Edwin Rietberg Zwolle 1984 1172e 13:14 44:57 1:16:12 1:48:58 1:47:33 906 7144 Martin Brinkman Zwolle 1980 1173e 14:11 45:15 1:14:59 1:48:58 1:45:29 907 8079 Pieter Doornbos 4e Musketiers & Frie 1969 1174e 12:59 44:22 1:15:40 1:48:59 1:45:50 908 7568 Lars Toebes Utrecht 1987 1175e 12:26 41:31 1:12:19 1:49:00 1:46:30 909 8043 Wim de Jong Daventria 1958 1176e 12:45 43:12 1:14:24 1:49:00 1:46:11 910 7947 Arie Slob Zwolle 1961 1177e 13:22 45:09 1:15:54 1:49:03 1:46:06 911 9100 BerendJan Engels Zwolle 1959 1180e 12:57 43:57 1:15:06 1:49:06 1:47:56 912 9202 Mark Rozema Deventer 1978 1181e 13:16 44:28 1:15:33 1:49:07 1:46:05 913 7184 Harold Bruggeman Raalte 1976 1183e 13:34 45:12 1:16:46 1:49:09 1:46:29 914 7529 Jan Schutte Sibculo 1967 1184e 13:48 45:27 1:16:40 1:49:10 1:47:40 915 9746 Martin Pluimers Climax 1957 1185e 13:06 43:37 1:14:31 1:49:11 1:44:42 916 7900 Matthijs Nijboer Deventer 1969 1186e 13:09 43:34 1:13:57 1:49:12 1:44:28 917 8765 Erik Kelder Gramsbergen 1973 1187e 12:36 43:20 1:14:53 1:49:13 1:48:43 918 7247 Ian Mol Hattem 1988 1188e 13:23 45:29 1:16:23 1:49:14 1:47:05 919 9133 Ruud Bremmer Zwolle 1982 1189e 12:43 42:51 1:14:36 1:49:14 1:47:34 920 8748 Bas Reuvekamp Monicares Foundation 1976 1190e 12:46 43:26 1:14:50 1:49:17 1:47:39 921 7913 Ruben Ruitenbeek Zwolle 1976 1191e 13:37 45:15 1:15:45 1:49:17 1:46:56 922 7768 Wouter Bom Amsterdam 1990 1193e 12:33 44:17 1:16:25 1:49:18 1:48:16 923 7528 John Luchtenberg Heino 1960 1194e 13:18 44:54 1:17:06 1:49:18 1:48:21 924 7190 Maarten Eikenaar Zwolle 1990 1195e 13:46 45:17 1:15:22 1:49:18 1:45:02 925 7916 Bert Aarssen Zwolle 1979 1196e 13:37 45:15 1:15:45 1:49:18 1:46:56 926 7934 Joost van Kempen Voorschoten 1981 1197e 13:09 44:09 1:15:25 1:49:19 1:46:30 927 8013 Jacques de Kleine Deventer 1973 1198e 12:08 41:58 1:14:11 1:49:20 1:48:20 928 9007 Wilco Knol Zwolle 1976 1199e 13:16 44:05 1:14:22 1:49:21 1:44:48 929 9629 Jan Roelof Jongeneel Zwolle 1989 1200e 12:53 44:16 1:16:17 1:49:23 1:46:54 930 8964 Anne-Jur Borg Zwolle 1982 1201e 13:28 45:31 1:16:41 1:49:23 1:47:53 931 9490 Wilbert Menkveld Hanzesport 1971 1202e 13:16 45:11 1:16:52 1:49:23 1:48:19 932 9375 Hans van Dijck Heino 1958 1203e 13:15 44:32 1:15:48 1:49:24 1:47:01 933 2604 Harry Bleeker Wijzonol 2 1204e 13:11 44:32 1:15:30 1:49:25 1:45:59 934 7637 Marco Knoll Rouveen 1986 1205e 12:38 42:37 1:13:10 1:49:25 1:47:20 935 9233 Peter-Paul de Winter Bilthoven 1962 1206e 12:28 43:19 1:15:22 1:49:26 1:48:34 936 7185 Dirk Hilarides Giethoorn 1951 1207e 13:13 45:13 1:17:30 1:49:26 1:48:43 937 7231 Jacco Vonhof Monicares Foundation 1969 1209e 13:03 43:42 1:14:32 1:49:29 1:47:39 938 7824 Ruben de Jong Zwolle 1977 1210e 12:55 43:02 1:13:51 1:49:29 1:45:52 939 9559 Gerben Dijkman Utrecht 1981 1211e 13:10 44:10 1:15:26 1:49:30 1:46:41 940 9354 Schippers Piet Heino 1948 1212e 13:43 43:58 1:15:02 1:49:30 1:45:40 941 2793 Maarten Roef Wavin 1 1964 1213e 12:40 44:02 1:16:03 1:49:31 1:48:59 942 7908 Evert de Jong Zutphen 1961 1215e 13:03 44:57 1:17:01 1:49:32 1:48:19 943 8700 Douwe Rijpstra Zwolle 1966 1216e 13:12 45:08 1:16:46 1:49:32 1:48:22 944 7711 Hans Veldman Zwolle 1973 1217e 13:07 42:03 1:11:17 1:49:32 1:45:56 945 7374 John Nadema Monicares Foundation 1968 1218e 13:02 43:52 1:15:32 1:49:32 1:47:40 946 7289 Pieter Hans Withaar Zwolle 1975 1219e 13:37 44:30 1:15:07 1:49:33 1:45:14 947 8764 Peter Keijl Schalkhaar 1964 1220e 12:46 43:05 1:14:22 1:49:33 1:47:18 948 8521 Wilco van Dijk Heerenveen 1977 1221e 11:31 41:02 1:13:11 1:49:34 1:48:59 949 7462 Guus Janus Dalfsen 1961 1222e 12:29 42:32 1:14:09 1:49:34 1:47:48 950 8123 Dirk-jan Lokhorst Run2Day Zwolle 1971 1223e 13:09 43:49 1:14:43 1:49:34 1:46:18 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 951 9418 Jurian Meijntjes Zwolle 1978 1225e 12:40 43:31 1:15:14 1:49:35 1:47:20 952 9514 Thijs Lukas Ommen 1984 1226e 13:19 45:32 1:17:37 1:49:36 1:47:04 953 7517 Jan Scherpenisse Biddinghuizen 1961 1227e 13:42 45:39 1:17:06 1:49:37 1:48:32 954 9541 Frank Bosscher Wijhe 1982 1228e 13:25 44:25 1:15:44 1:49:38 1:48:33 955 7754 Peter van de Ven Warnsveld 1990 1230e 13:14 44:46 1:16:35 1:49:39 1:49:07 956 9792 Johan Schuppert AV Holten 1967 1231e 12:35 44:37 1:16:56 1:49:40 1:46:56 957 2855 Jacob Vonder Salverda 2 1959 1233e 12:38 43:55 1:16:15 1:49:40 1:49:11 958 7553 Bram Horstman Zwolle 1986 1234e 13:38 46:01 1:17:40 1:49:40 1:47:35 959 9227 René Tollenaar PEC 1910 1975 1235e 12:58 43:48 1:15:37 1:49:41 1:48:30 960 8699 Jeroen Schippers Hasselt 1965 1237e 13:28 45:09 1:16:22 1:49:43 1:47:06 961 9435 Martin Rolfes Zwolle 1974 1238e 13:18 43:43 1:14:44 1:49:44 1:45:26 962 7860 Melvin van der Schuur Amsterdam 1984 1239e 13:26 44:54 1:16:17 1:49:45 1:47:51 963 7339 Martin Bolhuis DOS 1963 1241e 13:16 44:37 1:15:43 1:49:45 1:44:59 964 2800 Klaas OPhoff Wavin 3 1969 1242e 12:39 44:00 1:16:05 1:49:46 1:49:27 965 7316 Rob Gerrits Zwolle 1976 1243e 13:57 45:07 1:15:17 1:49:46 1:46:02 966 7242 Jeroen Knotters Zwolle 1978 1244e 13:42 44:56 1:16:27 1:49:46 1:47:10 967 7545 Bas Kroesen Hoogeveen 1979 1248e 13:59 45:39 1:16:07 1:49:49 1:47:52 968 9840 Harmen van Zwol Triathlon 1969 1249e 12:54 44:25 1:15:24 1:49:50 1:45:50 969 7090 Niels Bouwman Amsterdam 1979 1250e 12:54 44:09 1:17:07 1:49:50 1:49:13 970 7449 Vincent Goedhart Zwolle 1969 1251e 12:51 43:22 1:14:36 1:49:51 1:46:09 971 7784 Edwin Middelkamp Olst 1969 1252e 12:25 42:16 1:14:23 1:49:52 1:49:00 972 9250 Luc Steenbergen Zwolle 1973 1253e 12:52 43:35 1:15:08 1:49:53 1:47:27 973 8731 Tom Dokter Zwolle 1988 1254e 12:54 44:18 1:16:15 1:49:53 1:47:26 974 2655 Jan Willem Dollekamp gemeente Zwolle 2 1967 1256e 12:54 44:24 1:16:57 1:49:53 1:49:31 975 9387 Corné Spil Daventria 1962 1257e 14:33 49:01 1:24:34 1:49:53 1:46:36 976 9709 Harry Brookhuis Denekamp 1961 1258e 13:22 44:59 1:17:02 1:49:54 1:48:01 977 2663 Hugo Geurtse Rabobank IJsseldelta 1973 1259e 12:41 44:03 1:16:25 1:49:54 1:49:37 978 7118 Dennis Roelofs Vriezenveen 1984 1261e 13:14 44:12 1:15:13 1:49:54 1:48:40 979 9001 Martijn Schouw Zwolle 1975 1262e 13:32 44:00 1:15:11 1:49:56 1:47:32 980 2507 Jan Wiercx Zilveren Kruis Achme 1263e 13:01 45:45 1:18:44 1:49:58 1:49:46 981 2857 Henk Hokse Ernst & Young 1 1976 1265e 12:47 43:17 1:14:36 1:50:00 1:49:39 982 7753 Gerjon Waanders Arnhem 1989 1266e 13:13 44:47 1:16:36 1:50:01 1:49:30 983 7361 Gerrit Jan Beens Genemuiden 1970 1268e 13:13 44:49 1:16:34 1:50:02 1:48:01 984 9319 Peter Wellenberg 't Harde 1965 1269e 12:55 43:32 1:14:10 1:50:03 1:46:39 985 9577 Arjan van de Bovenkamp Amstelveen 1972 1270e 13:47 45:31 1:16:23 1:50:05 1:47:29 986 8181 Roland van Dalen Salland 1975 1271e 13:27 45:49 1:17:29 1:50:06 1:48:45 987 8743 Kees Moesman Zwolle 1959 1272e 13:46 44:29 1:14:53 1:50:08 1:46:41 988 9070 Marcel Zeephat Zwolle 1969 1275e 12:45 43:48 1:15:41 1:50:09 1:48:04 989 7918 Jan Dobbe Klazienaveen 1961 1276e 13:25 45:53 1:18:04 1:50:09 1:49:17 990 7668 Jeroen Reijntjes Zwolle 1989 1277e 14:16 47:53 1:18:00 1:50:09 1:48:32 991 7593 Arno Bloemhof Staphorst 1975 1278e 13:12 45:31 1:17:54 1:50:10 1:49:06 992 9076 Rudi Selhorst Zwolle 1976 1279e 12:44 44:02 1:16:17 1:50:10 1:49:22 993 7917 Frans Hamstra LSV Invictus 1969 1280e 13:20 44:58 1:16:57 1:50:10 1:49:03 994 9730 Hinny Haan SV Veendam 1962 1281e 13:49 46:00 1:17:35 1:50:10 1:48:18 995 9725 Arjen Klopstra Veendam 1974 1282e 13:50 45:59 1:17:35 1:50:10 1:48:18 996 8957 Bas Koekoek Zwolle 1954 1284e 12:53 44:05 1:15:50 1:50:15 1:48:50 997 8726 Johan Reefman De Krim 1970 1285e 12:53 45:26 1:17:37 1:50:15 1:49:25 998 9605 Robert Timmer Deventer 1970 1286e 12:52 44:23 1:16:41 1:50:17 1:49:21 999 7586 Henk-Jan Netjes Kampen 1991 1287e 13:14 45:18 1:18:27 1:50:17 1:49:26 1000 7241 Jetze Visser Utrecht 1985 1289e 12:47 43:38 1:15:53 1:50:18 1:49:01 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1001 9052 Marcel Witman Veessen 1990 1290e 12:43 43:45 1:14:35 1:50:19 1:47:18 1002 9501 Arjen Milhous Alkmaar 1974 1291e 13:08 44:10 1:15:52 1:50:19 1:48:13 1003 2894 Wim ten Brinke VGZ Verzekeringen 3 1965 1292e 11:35 42:22 1:15:05 1:50:20 1:50:12 1004 9220 Bob de Jonge Zwolle 1958 1293e 14:18 45:39 1:16:28 1:50:21 1:47:02 1005 8717 Albert Godeke Ruinerwold 1968 1294e 13:25 45:02 1:16:41 1:50:22 1:48:12 1006 8552 Edwin Zwiep Zuidwolde Dr 1972 1295e 13:19 44:35 1:15:55 1:50:22 1:47:00 1007 8782 Edwin Schoonewelle Zwartsluis 1970 1296e 11:56 42:23 1:15:29 1:50:23 1:49:37 1008 8024 Marco Eerkes De Bilt 1987 1297e 12:45 43:33 1:16:09 1:50:23 1:48:04 1009 8826 Hilko Kosterman Algemene Bathmense S 1970 1298e 12:46 43:25 1:15:14 1:50:25 1:48:09 1010 8705 Walter Stuifzand Zwolle 1962 1299e 14:02 46:41 1:17:39 1:50:26 1:46:14 1011 8746 Harm-Jan Sietsma Zwolle 1988 1300e 14:41 46:58 1:16:52 1:50:27 1:45:34 1012 7178 Joop Last PEC 1910 1953 1301e 13:16 44:14 1:15:52 1:50:28 1:49:14 1013 8045 Hubert von Berg AVV 1963 1302e 12:30 43:16 1:14:56 1:50:28 1:47:50 1014 7181 Alex Veldkamp Zwolle 1987 1303e 11:28 42:08 1:15:13 1:50:29 1:49:51 1015 2809 Ake Sikkema Van der Kamp B.V. 1 1961 1304e 13:11 45:16 1:17:42 1:50:29 1:50:12 1016 9036 Stefan Hasselman Zwolle 1976 1305e 12:50 43:47 1:15:18 1:50:32 1:46:40 1017 9173 Wim Kok Zwolle 1955 1306e 13:02 44:28 1:16:32 1:50:33 1:49:17 1018 7775 Tony van de Kasteele Eindhoven 1982 1307e 13:43 45:57 1:16:48 1:50:34 1:49:18 1019 8787 Peter van der Maaten Zwolle 1979 1308e 12:56 44:31 1:15:57 1:50:34 1:48:01 1020 8017 Remko Meulendijks Breda 1971 1309e 13:46 45:51 1:17:40 1:50:35 1:49:57 1021 7294 Davy Paap Groningen 1987 1310e 13:14 43:24 1:14:07 1:50:35 1:46:15 1022 8780 Erik Holtman Dalfsen 1965 1311e 12:53 43:42 1:15:34 1:50:37 1:46:00 1023 8795 Ron Bouwman Apeldoorn 1963 1312e 13:59 45:48 1:17:02 1:50:37 1:47:34 1024 7409 Rob Hofstede Zwolle 1979 1313e 13:49 44:10 1:15:10 1:50:38 1:46:20 1025 7741 Sietse Pilat Emmeloord 1975 1314e 13:19 45:50 1:18:27 1:50:40 1:49:33 1026 8755 Andre Plattel Zwolle 1965 1315e 12:58 44:13 1:15:38 1:50:43 1:49:57 1027 2692 Freddy Stevens KPN Consulting 1 1984 1316e 13:56 47:06 1:18:47 1:50:44 1:50:30 1028 7539 Nico Nagelhout Zwolle 1986 1317e 13:06 46:02 1:17:58 1:50:44 1:48:50 1029 9626 Mischa Mol Zwolle 1976 1318e 13:21 44:58 1:16:43 1:50:44 1:47:56 1030 8616 Lucas van Rennes Zwolle 1980 1319e 13:43 45:57 1:16:41 1:50:45 1:46:23 1031 7935 Nico van Bentum Bunnik 1962 1320e 13:46 45:39 1:17:07 1:50:45 1:48:24 1032 7682 Maarten Rietman Dronten 1987 1321e 11:53 41:40 1:14:07 1:50:45 1:50:06 1033 9103 Stefan Visser Zwolle 1984 1322e 13:25 45:22 1:17:06 1:50:45 1:49:14 1034 8706 Thijs Velthuis Zwolle 1983 1323e 13:05 44:38 1:16:21 1:50:45 1:49:21 1035 2879 Karst van der Pol Abbott laboratories 1963 1324e 12:38 43:54 1:16:03 1:50:46 1:50:22 1036 9274 Richard Klunder Zwolle 1978 1325e 13:30 45:00 1:16:20 1:50:46 1:47:43 1037 9292 Sander van den Brandhof Zwolle 1986 1326e 13:28 44:33 1:15:03 1:50:47 1:46:19 1038 7534 Gijs Hanson Tilburg 1983 1328e 12:09 41:42 1:14:09 1:50:48 1:49:16 1039 9113 Geert Visser Zwolle 1956 1329e 13:25 45:21 1:17:06 1:50:49 1:49:18 1040 2519 Maarten Reesink Zilveren Kruis Achme 1330e 13:32 45:10 1:16:30 1:50:52 1:47:41 1041 9671 Paul van Rijn Wierden 1971 1332e 13:38 44:50 1:15:41 1:50:54 1:47:40 1042 8823 Bas-Jan Stoute Ermelo 1974 1334e 13:01 43:06 1:14:06 1:50:55 1:46:16 1043 9389 Dennis Spijkerboer Zwolle 1989 1335e 13:02 46:00 1:17:38 1:50:55 1:49:50 1044 7460 Arend Kisteman Zwolle 1984 1336e 13:01 45:12 1:17:12 1:50:55 1:48:35 1045 2531 Arjan Bierling OmnicomMediaGroup 1337e 12:51 44:24 1:17:03 1:50:56 1:50:40 1046 2779 Bas van der Vegte X-ICT 1 1990 1339e 13:08 44:57 1:17:24 1:50:56 1:50:40 1047 2782 Tjarko de Ridder X-ICT 1 1972 1340e 13:07 44:57 1:17:23 1:50:56 1:50:39 1048 7431 Daan Balk Elburg 1968 1342e 14:08 47:04 1:18:31 1:50:57 1:49:11 1049 2546 Andre Smid Zilveren Kruis Achme 1343e 13:05 44:57 1:16:56 1:50:57 1:48:41 1050 7919 Niels van der Breggen Berkel en Rodenrijs 1991 1344e 13:35 46:37 1:17:23 1:50:59 1:50:17 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1051 9162 Jan Nijburg Zwolle 1963 1345e 13:04 44:26 1:16:26 1:51:00 1:49:43 1052 7427 Rémon Jansen Emmeloord 1989 1346e 12:34 43:53 1:16:26 1:51:01 1:49:33 1053 8562 Jaap Strijker Zwolle 1962 1347e 12:50 44:45 1:17:48 1:51:02 1:49:54 1054 7288 Hans Groot Koerkamp Wijhe 1969 1348e 12:56 44:07 1:15:56 1:51:03 1:49:36 1055 9368 Ernst Kruize Zwolle 1969 1349e 13:28 45:43 1:18:28 1:51:03 1:49:54 1056 9473 Onno Cijffers Wageningen 1966 1350e 13:32 45:28 1:17:41 1:51:04 1:49:52 1057 9616 Dennis Dunnewind Ommen 1980 1351e 12:23 42:44 1:15:21 1:51:05 1:50:19 1058 8879 Roel de Boer Zwolle 1959 1352e 13:17 44:43 1:16:23 1:51:05 1:48:25 1059 9774 René Gerner ACO Van Elderen 1965 1353e 12:47 43:52 1:15:24 1:51:06 1:48:27 1060 2694 Johan Kloppenburg GGD & VR IJsselland 1966 1355e 13:50 47:12 1:19:48 1:51:06 1:50:51 1061 7841 Lamko Evers Nunspeet 1964 1356e 13:17 44:34 1:15:44 1:51:06 1:48:00 1062 8712 Gerjan Kok Nieuwleusen 1970 1357e 13:27 45:21 1:16:42 1:51:07 1:47:17 1063 7812 Freddy Kappery Raalte 1969 1358e 12:25 42:27 1:14:47 1:51:09 1:48:59 1064 7378 Gerrit Holstege Zwolle 1958 1359e 13:31 45:41 1:17:42 1:51:11 1:49:32 1065 7700 Jesse Schaap Groningen 1984 1360e 13:23 45:22 1:17:29 1:51:11 1:48:37 1066 7523 Pieter Bloemhof Balkbrug 1975 1361e 13:31 45:16 1:16:24 1:51:12 1:47:10 1067 2559 Henk Jan Gaartman Welzijnswerk Hoogeve 1362e 13:34 45:48 1:18:20 1:51:13 1:50:38 1068 9679 Peter Tommassen Zwolle 1950 1363e 13:18 45:11 1:17:12 1:51:13 1:49:26 1069 8008 Colin Hennevelt Heerenveen 1985 1365e 13:50 45:18 1:16:07 1:51:15 1:46:16 1070 2901 Yossip de Jong BBM Advocaten 1 1975 1366e 12:05 43:34 1:16:20 1:51:16 1:50:57 1071 8080 Vlieger Diesmer 4e Musketiers & Frie 1969 1367e 13:03 44:01 1:16:45 1:51:16 1:50:40 1072 9822 Jeroen Anbeek Statina 1972 1369e 13:04 45:10 1:17:27 1:51:17 1:48:55 1073 8623 Warner Hoijtink Zwolle 1985 1371e 13:27 46:00 1:18:05 1:51:18 1:50:03 1074 9047 Geert Christerus Dalfsen 1954 1374e 13:36 45:42 1:17:39 1:51:19 1:48:37 1075 8935 Gert-Jan van den Berg Genemuiden 1973 1375e 13:21 45:28 1:17:47 1:51:19 1:48:41 1076 8995 Hans Claassen Emmeloord 1963 1376e 12:53 44:40 1:16:45 1:51:20 1:49:38 1077 9693 Stefan van Berkel Zwolle 1978 1377e 13:30 44:50 1:15:35 1:51:21 1:46:50 1078 2644 Marco Ruiter Actemium 2 1980 1378e 12:30 43:46 1:16:10 1:51:22 1:51:12 1079 7284 Jildert Gaastra Zwolle 1978 1379e 13:40 45:28 1:16:59 1:51:22 1:50:04 1080 9820 Gerrie Grootjans ATC '75 1955 1380e 13:24 45:29 1:17:03 1:51:23 1:49:08 1081 8806 Rob van Zijl Loopgroep Hoorn 1969 1381e 13:40 45:25 1:16:25 1:51:23 1:47:06 1082 8070 Sander Vos 4e Musketiers & Frie 1972 1383e 12:52 43:00 1:14:49 1:51:25 1:48:16 1083 9197 Dirk van Dijken Nieuwleusen 1964 1384e 13:06 44:22 1:15:58 1:51:26 1:48:35 1084 7167 Joost Kruithof Veenendaal 1975 1385e 13:47 45:43 1:17:06 1:51:26 1:49:02 1085 8126 Alex Bolland Run2Day Zwolle 1969 1386e 17:01 1:00:33 1:51:30 1:47:55 1086 7803 Wilfred Westerhuis Elburg 1976 1387e 13:47 46:26 1:19:02 1:51:31 1:49:30 1087 9399 Herald van Dalfsen Zwolle 1971 1389e 12:28 43:44 1:15:49 1:51:33 1:49:22 1088 9593 Henk Hengeveld Heino 1963 1391e 14:06 45:55 1:17:44 1:51:33 1:49:40 1089 7587 Dirk Kuiers Staphorst 1988 1392e 13:50 45:06 1:15:39 1:51:34 1:47:30 1090 9174 Bernhard Melenhorst Heino 1973 1393e 14:03 45:51 1:17:43 1:51:34 1:49:41 1091 9635 Bert Schilder Isala '96 1962 1394e 13:07 44:27 1:16:22 1:51:35 1:48:57 1092 9834 Rob Bouwmeester Climax 1959 1395e 13:07 44:09 1:15:40 1:51:36 1:47:07 1093 2807 Lieven Vaernewyck Wavin België 1966 1396e 13:28 45:24 1:17:30 1:51:36 1:51:09 1094 9456 Jeroen ten Buuren Apeldoorn 1968 1397e 13:47 47:28 1:19:12 1:51:36 1:49:05 1095 7341 Patrick Vuijk Noorland Haarle gem Hellendoo 1980 1399e 13:12 44:23 1:15:54 1:51:38 1:48:42 1096 8101 Roy Klouth Univé Verzekeringen 1981 1400e 12:45 44:41 1:17:15 1:51:38 1:50:00 1097 7735 Jurgen van Lenthe Zwolle 1988 1401e 12:17 42:20 1:15:34 1:51:39 1:50:54 1098 9343 Robin Colard Utrecht 1969 1402e 12:44 44:09 1:16:00 1:51:39 1:49:40 1099 7766 Eric Melgers Monicares Foundation 1403e 13:31 45:35 1:18:00 1:51:40 1:49:52 1100 7590 Ronald Timmer Rouveen 1962 1404e 13:10 45:30 1:17:53 1:51:41 1:50:36 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1101 2736 Stephan Driessen Sligro Food Group 1 1976 1405e 11:58 42:24 1:15:19 1:51:41 1:51:21 1102 7662 André Kramer Zwolle 1971 1407e 13:50 45:35 1:17:16 1:51:42 1:48:48 1103 2910 Rob Berbee Zilveren Kruis Achme 1409e 13:23 46:07 1:19:14 1:51:43 1:51:30 1104 2501 Ralph de Wild Zilveren Kruis Achme 1411e 13:17 43:25 1:14:01 1:51:46 1:51:25 1105 8934 Gerwin Mensink Apeldoorn 1980 1413e 11:59 42:35 1:15:15 1:51:47 1:50:23 1106 9108 Dennis ter Bruggen Zwolle 1983 1415e 14:09 46:22 1:17:46 1:51:47 1:48:27 1107 9360 Gerard Masman Lemelerveld 1961 1416e 14:35 46:45 1:18:03 1:51:47 1:49:40 1108 7215 Rufus van den Berg Zwolle 1982 1419e 11:39 39:47 1:11:25 1:51:49 1:51:04 1109 8531 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 1420e 13:04 45:13 1:17:29 1:51:49 1:50:45 1110 7103 Richard Brands Zwolle 1966 1421e 13:45 46:31 1:18:42 1:51:50 1:49:25 1111 7751 Wout Groot Koerkamp Broekland Ov 1976 1422e 13:02 44:44 1:16:49 1:51:50 1:48:07 1112 7166 Herman Paters Hoogeveen 1966 1423e 13:50 47:00 1:19:41 1:51:51 1:51:08 1113 7092 Frank Meijerink Groningen 1990 1424e 13:15 45:48 1:18:05 1:51:53 1:50:22 1114 9039 Dennis Rook Kampen 1979 1425e 13:04 45:04 1:17:13 1:51:53 1:50:02 1115 7072 Herman van der Zande Loopgroep Garderen 1984 1426e 13:30 46:23 1:18:39 1:51:53 1:50:29 1116 8601 John Snakenburg Zwolle 1965 1427e 13:16 45:23 1:17:47 1:51:54 1:50:45 1117 8173 Henk Klaasbroek Time for Heroes 1964 1430e 13:08 44:45 1:16:07 1:51:56 1:48:20 1118 9121 Hans Kieft Zwolle 1956 1432e 12:46 44:47 1:17:36 1:51:57 1:51:12 1119 2641 Bengt Liberg Actemium 2 1964 1433e 12:58 45:39 1:18:41 1:51:58 1:51:45 1120 8813 Henk ter Steege Balkbrug 1956 1434e 12:55 45:06 1:18:16 1:51:59 1:50:55 1121 9838 Peter Koningstein Altis 1964 1435e 13:42 45:48 1:17:51 1:51:59 1:49:29 1122 7571 Jos Blanke Zwolle 1970 1436e 13:37 45:35 1:17:20 1:51:59 1:49:06 1123 9062 Nico Pluim Zwolle 1960 1437e 14:02 46:25 1:18:01 1:51:59 1:48:05 1124 9497 Ernst Zwijnenberg Heino 1976 1438e 13:33 46:29 1:17:52 1:52:01 1:49:23 1125 8949 Stephan Groen AAA 1966 1439e 13:03 43:54 1:15:35 1:52:01 1:50:11 1126 9075 Erik Hekkert Wijhe 1978 1440e 13:17 44:11 1:15:27 1:52:02 1:47:22 1127 2687 Erik Stolwerk Heras BV 1 1960 1441e 13:21 47:05 1:20:17 1:52:02 1:51:31 1128 8977 Peter van Dijk Zwolle 1986 1442e 13:37 45:27 1:17:30 1:52:04 1:47:42 1129 8543 Jan Fransen Hasselt 1943 1443e 13:44 46:07 1:18:24 1:52:04 1:49:57 1130 9811 Erik Feenstra Nijmegen Atletiek 1968 1444e 14:05 46:02 1:17:32 1:52:05 1:49:45 1131 2592 Rob van den Heuvel Jumbo/C1000 2 1445e 12:43 44:48 1:17:56 1:52:05 1:51:47 1132 8679 Egwin Wever Nieuwleusen 1972 1446e 13:43 45:15 1:16:35 1:52:06 1:48:10 1133 9236 Martijn Vrij Zwolle 1980 1447e 13:59 45:38 1:17:15 1:52:06 1:48:06 1134 8577 Alexander Oldeman Zwolle 1974 1448e 13:18 46:15 1:19:24 1:52:06 1:51:14 1135 2578 Marck Bosboom Zilveren Kruis Achme 1449e 12:38 44:08 1:17:18 1:52:07 1:51:45 1136 9533 Hans Jansen Assen 1960 1450e 13:14 45:56 1:18:40 1:52:08 1:51:11 1137 8886 Reinout de Jonge Amersfoort 1983 1451e 13:16 47:17 1:22:42 1:52:09 1:50:40 1138 7468 Gerard Molenaar Marknesse 1958 1452e 13:54 46:27 1:18:28 1:52:10 1:49:11 1139 9454 Alfred Reurink Rolde 1969 1454e 13:02 44:30 1:17:15 1:52:13 1:51:14 1140 9392 Pieter Rosingh Delft 1992 1455e 13:14 45:34 1:18:02 1:52:15 1:49:23 1141 7673 Erik Jansman Zwolle 1965 1456e 13:15 45:21 1:17:25 1:52:17 1:51:07 1142 8523 Henk Gorter Heerenveen 1973 1457e 13:35 45:28 1:17:18 1:52:17 1:47:39 1143 8713 Frans Beltman Zwolle 1957 1458e 13:30 45:25 1:17:21 1:52:18 1:50:52 1144 2666 Leo de Bever Rabobank IJsseldelta 1968 1459e 12:28 43:42 1:17:19 1:52:18 1:51:57 1145 9708 Mark Deckers Colmschate 1971 1460e 13:21 44:43 1:16:24 1:52:19 1:50:30 1146 9453 Dennis van den Berg Kampen 1992 1464e 13:54 46:53 1:18:51 1:52:21 1:47:43 1147 9583 Rien Santbergen 't Harde 1960 1465e 13:25 44:51 1:16:22 1:52:23 1:49:09 1148 9090 Henk van den Berg Zwolle 1959 1466e 13:17 45:27 1:17:38 1:52:24 1:51:39 1149 9585 Jeroen Brouwer Zwolle 1990 1467e 12:53 44:16 1:16:17 1:52:24 1:49:55 1150 7511 Mouhssine Hammadi Doetinchem 1983 1468e 12:52 44:31 1:17:44 1:52:24 1:49:30 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1151 8904 Hein Duret Zwolle 1979 1469e 13:43 45:14 1:16:11 1:52:26 1:48:14 1152 7488 Eisse Noordhof Zwolle 1985 1471e 12:26 41:43 1:12:55 1:52:26 1:51:01 1153 7769 Wim Bos Kampen 1982 1472e 12:52 44:08 1:15:58 1:52:28 1:51:42 1154 9378 Paul Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 1953 1473e 13:07 44:07 1:16:17 1:52:29 1:49:49 1155 9344 Remco Peeters Zwolle 1967 1474e 13:32 45:30 1:17:34 1:52:29 1:51:39 1156 9336 Tom van Benthem Zwolle 1965 1475e 12:58 45:16 1:17:21 1:52:31 1:49:05 1157 7466 Daniel Stalknegt Zwolle 1982 1476e 12:11 41:11 1:14:10 1:52:31 1:50:11 1158 9492 Wim Harsevoort NOP 1969 1477e 13:13 44:58 1:17:11 1:52:32 1:49:57 1159 7681 Henk Reijjntjes Doetinchem 1957 1478e 13:08 44:47 1:16:43 1:52:33 1:48:35 1160 8648 Rob Lasonder Zwolle 1965 1479e 13:40 46:26 1:19:19 1:52:33 1:48:43 1161 9531 Marcel Linders Vierhouten 1960 1480e 14:05 46:08 1:17:21 1:52:34 1:48:27 1162 9198 Aalt van het Goor Doornspijk 1961 1481e 13:45 46:11 1:18:06 1:52:34 1:50:12 1163 8690 Gerard Holterman Heino 1968 1482e 13:17 45:28 1:17:37 1:52:34 1:51:49 1164 7086 Jouke Zult Zwolle 1985 1483e 12:03 40:37 1:10:08 1:52:35 1:50:35 1165 7738 Edgar Willems Utrecht 1977 1484e 12:40 43:29 1:15:04 1:52:37 1:46:17 1166 2678 Klaas Peters Rabobank IJsseldelta 1967 1485e 12:43 43:31 1:16:23 1:52:37 1:52:09 1167 7643 Peter Moolevliet Hardenberg 1985 1486e 13:31 45:08 1:16:43 1:52:37 1:51:15 1168 8923 Dick Rijers Zwolle 1957 1487e 13:31 46:35 1:19:20 1:52:39 1:50:56 1169 7849 Jeroen Silvius Alphen aan den Rijn 1983 1488e 13:48 44:58 1:15:25 1:52:39 1:48:44 1170 7613 Jarch Ordelman Utrecht 1981 1489e 13:48 45:00 1:15:21 1:52:39 1:48:44 1171 9695 Frank ten Hove Nijverdal 1969 1490e 13:38 44:50 1:15:46 1:52:39 1:49:25 1172 2778 Dennis van der Vegte X-ICT 1 1984 1491e 13:22 46:10 1:19:07 1:52:40 1:52:24 1173 7537 Mark Smit Groningen 1973 1492e 12:41 45:21 1:17:54 1:52:41 1:51:00 1174 9201 Herman Schroer Spurt '88 1964 1494e 12:54 44:50 1:17:46 1:52:41 1:50:55 1175 8033 Rob IJsseldijk Monicares Foundation 1495e 13:00 45:02 1:17:10 1:52:42 1:49:07 1176 8909 Michel Roebersen Zwolle 1984 1497e 13:24 44:07 1:15:32 1:52:44 1:48:34 1177 9524 Renze Zijlstra Zwolle 1971 1498e 12:18 43:01 1:15:28 1:52:44 1:50:18 1178 7657 Aron Noordstra Genemuiden 1991 1499e 13:36 45:36 1:18:13 1:52:44 1:50:31 1179 9727 Frank Jansen Bunne 1971 1500e 14:23 47:18 1:18:49 1:52:46 1:49:46 1180 9239 Karel Kort Tolbert 1966 1501e 13:05 44:51 1:18:00 1:52:46 1:50:50 1181 8629 Albert Niemeijer Zwolle 1964 1503e 15:14 47:39 1:18:14 1:52:47 1:47:52 1182 9045 Melinco Selles Zwolle 1978 1505e 13:56 45:45 1:16:56 1:52:48 1:47:55 1183 9517 Martin van Mierlo Algemene Bathmense S 1963 1506e 13:27 45:30 1:17:38 1:52:48 1:49:34 1184 2593 Cees Werkhoven Jumbo/C1000 2 1507e 12:51 45:46 1:18:59 1:52:49 1:52:34 1185 2737 Marcel Vermeulen Sligro Food Group 1 1967 1508e 11:59 44:09 1:17:35 1:52:49 1:52:29 1186 9712 Wim Slootweg De Krim 1961 1509e 13:44 46:08 1:19:15 1:52:51 1:50:53 1187 9565 Sieger Jan Cuperus Loopgroep Dokkum 1976 1510e 13:40 46:16 1:18:08 1:52:51 1:50:02 1188 8808 Jack van Dijk Zwolle 1963 1511e 13:50 45:36 1:17:28 1:52:52 1:48:45 1189 2888 Willem Ketting VGZ Verzekeringen 2 1963 1512e 12:39 44:56 1:18:30 1:52:52 1:52:17 1190 7077 Nico Grooten Nieuw Heeten 1976 1513e 14:34 46:29 1:17:42 1:52:54 1:49:03 1191 7485 Roel Ramaker Zwolle 1961 1514e 13:02 45:06 1:17:57 1:52:55 1:51:21 1192 8938 Pieter Meijberg Kampen 1965 1515e 13:07 45:11 1:17:31 1:52:55 1:51:28 1193 8086 Wiechert van der Tongeren 4e Musketiers & Frie 1965 1516e 13:31 46:25 1:18:31 1:52:55 1:49:39 1194 2702 Paul de Boer Scania Production Zw 1988 1517e 13:53 47:09 1:20:33 1:52:55 1:52:31 1195 7154 Peter Goeken Zwolle 1973 1518e 13:22 45:14 1:17:34 1:52:56 1:49:48 1196 9706 Pieter Steendam Zwolle 1968 1519e 13:54 46:26 1:18:39 1:52:57 1:49:40 1197 7816 Johan Schuurman IJsselmuiden 1983 1520e 12:41 43:52 1:15:03 1:52:57 1:50:49 1198 9843 Ron Neefjes PEC 1910 1968 1523e 12:09 42:09 1:14:48 1:53:03 1:50:04 1199 8634 Arjan Emmelkamp PEC 1910 1978 1525e 13:35 45:49 1:18:25 1:53:04 1:49:58 1200 9525 Barry de Wild Zwolle 1979 1526e 13:24 45:27 1:19:16 1:53:04 1:51:24 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1201 8660 Bert Vlijm De Gemzen 1959 1527e 13:08 45:38 1:18:34 1:53:04 1:51:20 1202 7309 Rudie Troost Rouveen 1988 1528e 13:50 45:13 1:16:48 1:53:05 1:49:03 1203 2588 Marco van den Heuvel Jumbo/C1000 1 1532e 13:30 46:53 1:19:44 1:53:09 1:52:53 1204 7605 Peter Busstra Dedemsvaart 1966 1533e 13:28 45:56 1:18:09 1:53:09 1:49:34 1205 9396 Henk Meppelink Gramsbergen 1961 1534e 13:28 45:56 1:18:08 1:53:10 1:49:35 1206 8906 Peter Sfokvis Dalfsen 1971 1535e 13:08 45:22 1:17:48 1:53:10 1:50:19 1207 7980 Jacob Kok Rouveen 1980 1536e 13:51 45:12 1:16:48 1:53:11 1:49:08 1208 7966 Eduard van Rooyen Nijverdal 1966 1537e 14:31 46:49 1:18:25 1:53:11 1:49:21 1209 9815 Arjan de Geus Start '78 1971 1538e 13:17 44:57 1:16:48 1:53:14 1:52:10 1210 9766 Erik Geerds Zwolle 1973 1539e 13:41 45:17 1:16:46 1:53:17 1:50:36 1211 8094 Pieter de Haan TKP 1955 1540e 12:59 44:43 1:17:18 1:53:17 1:50:45 1212 7202 Jan Koning Zwolle 1977 1542e 12:45 44:06 1:17:02 1:53:19 1:52:50 1213 8642 Hans Oldenhof Zwolle 1952 1543e 13:25 46:06 1:18:51 1:53:20 1:51:59 1214 7050 Jos Baan IJsselmuiden 1966 1544e 13:38 45:59 1:18:54 1:53:21 1:52:10 1215 9223 Jeroen de Geus Apeldoorn 1973 1545e 13:17 44:57 1:16:49 1:53:21 1:52:17 1216 2619 Joop Houtman Bas vd Goor Foundati 1546e 13:28 45:01 1:16:43 1:53:21 1:48:23 1217 9803 Mart van de Leur Ciko '66 1957 1547e 13:26 45:16 1:17:07 1:53:21 1:48:38 1218 2812 Jelle de Boer Van der Kamp B.V. 1 1954 1548e 13:12 46:17 1:19:50 1:53:21 1:52:54 1219 9258 Kawa Majidpour Utrecht 1976 1549e 13:54 45:53 1:18:05 1:53:22 1:50:47 1220 8796 Edwin Visserman Vroomshoop 1991 1550e 11:53 41:39 1:12:36 1:53:22 1:52:26 1221 9700 Peter Bouwsema Wenum Wiesel 1968 1552e 13:06 45:26 1:17:54 1:53:23 1:50:16 1222 7422 Edward Rieck Assen 1978 1554e 13:44 45:45 1:17:58 1:53:23 1:50:40 1223 9433 Wim Koetsier PEC 1910 1957 1555e 13:45 46:23 1:18:31 1:53:24 1:50:12 1224 7265 John Prooi Zwolle 1946 1556e 13:18 45:47 1:18:48 1:53:25 1:52:43 1225 7709 Rolf Huiting Alkmaar 1989 1557e 12:59 43:58 1:17:02 1:53:25 1:49:40 1226 2700 Henk Meijerman Scania Production Zw 1967 1559e 13:50 46:52 1:20:33 1:53:27 1:53:01 1227 9739 Paul Kraesgenberg Bornerbroek 1964 1560e 13:26 44:45 1:17:03 1:53:27 1:50:56 1228 8654 Rudy Veltmaat Zwolle 1973 1561e 12:57 44:59 1:17:24 1:53:28 1:52:32 1229 9361 Bert Reuvecamp PEC 1910 1961 1562e 13:28 45:43 1:18:27 1:53:28 1:52:19 1230 9407 Pim van Voorst Biddinghuizen 1962 1564e 13:15 46:08 1:19:39 1:53:28 1:52:52 1231 7594 Rick van den Oetelaar Apeldoorn 1986 1565e 13:08 44:57 1:18:03 1:53:29 1:50:53 1232 8511 Dick Hendriks Zwolle 1961 1566e 13:29 46:29 1:19:18 1:53:29 1:51:46 1233 9123 Gerard Bultman Zwolle 1964 1568e 14:08 46:58 1:19:36 1:53:30 1:51:16 1234 2712 Claudia Gebben Wavin 1 1984 1569e 12:49 44:33 1:18:16 1:53:31 1:53:15 1235 7962 Jaap Otten Zwolle 1978 1570e 12:56 45:41 1:18:50 1:53:31 1:52:35 1236 9631 Reverim Salimana Zwolle 1964 1571e 12:16 41:36 1:12:25 1:53:33 1:52:32 1237 8569 Melle Mulder Zwolle 1981 1573e 13:22 45:25 1:17:19 1:53:34 1:51:28 1238 8627 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 1574e 13:25 45:36 1:18:39 1:53:34 1:52:14 1239 7053 Jogchem Meinema Zwolle 1978 1575e 12:54 44:09 1:17:07 1:53:34 1:52:57 1240 7192 Henk Hollegien Marienheem 1963 1576e 13:25 45:34 1:18:39 1:53:35 1:52:14 1241 8881 Sander Gordijn Meppel 1987 1577e 12:53 44:41 1:16:45 1:53:35 1:51:53 1242 9187 Herman van den Belt Zwolle 1965 1578e 13:26 45:43 1:18:49 1:53:35 1:51:52 1243 9620 Stefan Wijnberg Nijverdal 1981 1579e 13:16 45:02 1:18:23 1:53:36 1:52:22 1244 7471 Ronald de Haas Dronten 1961 1581e 13:45 46:40 1:19:25 1:53:37 1:51:36 1245 9255 Tijn van Wegen Rijswijk Zh 1978 1582e 13:26 45:44 1:19:05 1:53:37 1:52:24 1246 9395 Carel Voorhorst Twello 1957 1583e 13:45 46:32 1:19:45 1:53:38 1:52:12 1247 9796 Gerard Koopman PEC 1910 1968 1584e 13:44 46:22 1:18:31 1:53:38 1:50:25 1248 8816 Tjalling Bos Raalte 1983 1585e 12:32 43:16 1:14:37 1:53:39 1:51:40 1249 7614 Willium van Petersen Heerde 1976 1587e 13:52 46:47 1:18:50 1:53:43 1:51:30 1250 2686 Henk Jan Hoekstra Heras BV 1 1971 1588e 13:26 47:04 1:20:23 1:53:44 1:53:13 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1251 7615 Jan Hulleman Heerde 1965 1589e 13:52 46:48 1:18:51 1:53:45 1:51:32 1252 7760 Wilco Rietberg Apeldoorn 1968 1590e 13:27 45:56 1:19:02 1:53:45 1:52:01 1253 9264 Jochem Pruim Kampen 1979 1591e 14:21 46:57 1:19:24 1:53:47 1:49:20 1254 7733 Paul Laseur Hilversum 1968 1592e 13:10 44:44 1:16:55 1:53:47 1:50:41 1255 2920 Felix Sangers Wavin 3 1984 1594e 12:35 43:29 1:15:47 1:53:47 1:53:17 1256 7820 John van Enk Ermelo 1969 1595e 14:22 46:51 1:18:54 1:53:48 1:50:40 1257 9755 Michiel Kouwen Zwolle 1971 1596e 13:11 44:14 1:17:11 1:53:48 1:51:03 1258 7510 Fokko Ebbens Zwolle 1987 1597e 13:40 45:32 1:16:33 1:53:48 1:49:23 1259 9666 Fred van Dam Zwolle 1953 1599e 14:24 47:26 1:19:34 1:53:49 1:50:55 1260 7175 Simon Gjaltema Zwolle 1962 1600e 13:04 45:01 1:18:21 1:53:49 1:52:50 1261 9315 Ben Teunissen Kampen 1978 1601e 13:48 46:26 1:19:03 1:53:50 1:52:32 1262 8952 Gerard Buitenhuis Monicares Foundation 1982 1602e 13:43 46:42 1:19:42 1:53:50 1:52:34 1263 9788 Hans Hilbrands Flevo Delta 1952 1603e 13:38 46:30 1:19:21 1:53:51 1:51:59 1264 8917 Pim Hoek Zwolle 1982 1604e 14:10 47:32 1:19:45 1:53:51 1:51:06 1265 7949 Hans Bouwhuis Arnhem 1985 1605e 13:18 45:11 1:18:24 1:53:52 1:52:15 1266 7051 Jacob van den Berg Nunspeet 1976 1606e 13:48 46:29 1:19:00 1:53:53 1:50:01 1267 9411 Erik Vinke Kampen 1969 1608e 14:37 47:48 1:19:33 1:53:54 1:50:54 1268 7054 Michel Tjeerdsma Nunspeet 1976 1609e 13:47 46:27 1:18:57 1:53:55 1:50:01 1269 8074 Diederick Eikelboom 4e Musketiers & Frie 1971 1611e 12:49 44:56 1:18:03 1:53:57 1:51:07 1270 8894 Ronald Breedveld Meppel 1968 1612e 13:03 44:53 1:17:49 1:53:58 1:52:30 1271 9234 Rudie Jonkman Zuidwolde Dr 1970 1613e 13:36 45:42 1:18:26 1:53:58 1:52:07 1272 2704 Henno van Boven Scania Production Zw 1968 1614e 13:10 45:24 1:18:40 1:53:59 1:53:35 1273 7455 Jeroen Klock Kampen 1986 1616e 13:14 45:35 1:19:10 1:54:00 1:53:13 1274 9728 Pieter Galema Hattem 1956 1618e 14:24 47:16 1:19:37 1:54:01 1:51:06 1275 9476 Jan Boon Loopgroep Dokkum 1967 1619e 13:50 47:37 1:21:09 1:54:01 1:52:51 1276 2669 Edwin Janssen Rabobank IJsseldelta 1969 1620e 12:29 44:29 1:18:28 1:54:01 1:53:35 1277 7519 Pieter Klein Zwolle 1963 1622e 13:44 47:10 1:19:43 1:54:02 1:52:03 1278 2656 Patrick van den Ploeg gemeente Zwolle 3 1975 1623e 13:18 46:46 1:20:46 1:54:03 1:53:48 1279 8168 Yasser Dehnavi Time for Heroes 1981 1626e 15:17 49:07 1:19:56 1:54:05 1:49:45 1280 7418 Justin Blom Groningen 1989 1628e 13:32 45:46 1:18:00 1:54:05 1:52:35 1281 9639 Jan Rietberg Holten 1969 1630e 13:35 46:23 1:19:06 1:54:06 1:51:42 1282 7375 Herman Schipper De Gemzen 1969 1631e 12:59 44:26 1:16:46 1:54:07 1:53:18 1283 7382 Kees Kok Zwolle 1971 1632e 13:02 45:08 1:18:00 1:54:09 1:52:34 1284 7410 Jan Rein Leinenga Meppel 1964 1633e 13:41 46:04 1:18:51 1:54:09 1:51:46 1285 2651 Harm Bekkema gemeente Zwolle 2 1976 1634e 12:31 45:18 1:18:40 1:54:09 1:53:50 1286 7645 Harry Kruizinga Hoogeveen 1968 1635e 13:31 46:19 1:18:51 1:54:10 1:50:46 1287 2846 Jan Jonker Salverda 1 1977 1636e 12:41 44:56 1:18:27 1:54:10 1:53:56 1288 7623 Martinus Slomp Zwolle 1983 1637e 14:12 47:17 1:19:54 1:54:13 1:51:57 1289 7311 Erik Koek Kampen 1973 1639e 14:34 47:41 1:18:39 1:54:15 1:49:08 1290 9120 Guido Reinink PEC 1910 1965 1641e 12:42 44:20 1:16:32 1:54:16 1:49:31 1291 2824 Gerrit-Jan van den Hul Eenhoorn 3 1987 1642e 13:56 47:14 1:20:02 1:54:17 1:53:56 1292 9717 René van den Berg Utrecht 1988 1643e 13:17 45:15 1:18:19 1:54:17 1:51:26 1293 8142 Michael van Knippenberg Isala klinieken Zwol 1957 1644e 13:55 45:43 1:17:32 1:54:17 1:49:29 1294 7541 Sake Elfring Zwolle 1991 1645e 12:32 42:48 1:14:53 1:54:18 1:51:25 1295 8527 Maurice van Ommen Kampen 1985 1646e 14:53 48:42 1:20:22 1:54:18 1:51:22 1296 9509 Ronny Soehawan Vijfhuizen 1971 1648e 13:51 45:26 1:17:26 1:54:20 1:49:58 1297 7243 Sander Weitkamp Ommen 1988 1649e 13:32 45:52 1:18:21 1:54:21 1:50:53 1298 8951 Guy Seelmann Zwolle 1971 1650e 13:12 43:11 1:14:28 1:54:22 1:51:28 1299 9611 Wim van Mierlo Elst Gld 1961 1651e 12:38 42:55 1:16:17 1:54:22 1:53:32 1300 7994 Wim Muller Hattem 1962 1652e 14:04 45:45 1:17:38 1:54:23 1:49:41 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1301 2658 Anton Tuinman gemeente Zwolle 3 1968 1653e 12:54 45:05 1:18:37 1:54:23 1:54:01 1302 8579 Theo van der Horn Nieuwleusen 1968 1654e 13:47 46:19 1:18:40 1:54:23 1:51:13 1303 7141 Johan Zomerdijk Zwolle 1979 1656e 13:49 45:48 1:18:02 1:54:27 1:50:05 1304 9573 Jos Millekamp Dalen 1975 1657e 14:05 46:34 1:19:11 1:54:29 1:50:59 1305 7961 Sjonny Cremer Coevorden 1974 1659e 14:04 46:34 1:19:11 1:54:29 1:51:00 1306 8666 Erik van Limbeek Zwolle 1964 1660e 13:27 46:29 1:20:05 1:54:30 1:53:34 1307 9740 Rene Brinkman De Gemzen 1969 1661e 13:42 45:38 1:17:29 1:54:33 1:50:33 1308 7500 Peter van Velzen Almere 1968 1663e 14:02 47:12 1:19:53 1:54:35 1:51:12 1309 2863 Christiaan de Bruijn Ernst & Young 3 1983 1664e 12:51 46:21 1:21:05 1:54:36 1:54:15 1310 7702 Gerard Harleman Haastrecht 1966 1665e 14:22 48:21 1:21:20 1:54:37 1:51:53 1311 9696 Chris Pols Start '78 1960 1666e 13:25 45:10 1:18:10 1:54:38 1:53:17 1312 9735 Jan van Dijk Avanti-Wilskracht 1957 1667e 13:23 45:51 1:18:49 1:54:38 1:52:16 1313 7408 Dave Luyke Zwolle 1979 1669e 13:44 45:10 1:18:03 1:54:39 1:52:21 1314 2570 Raymond Huner Zilveren Kruis Achme 1670e 12:55 45:12 1:19:29 1:54:39 1:54:20 1315 9365 Mark Bartels PEC 1910 1964 1671e 13:18 46:26 1:19:53 1:54:40 1:53:29 1316 9466 Berend Nijmeijer Noordscheschut 1962 1672e 12:56 44:24 1:17:30 1:54:41 1:51:20 1317 8586 Jeroen Leinenga Meppel 1969 1673e 13:55 46:41 1:19:41 1:54:41 1:52:38 1318 7776 Jan Pieterse Helmond 1962 1674e 13:44 46:42 1:19:56 1:54:42 1:53:03 1319 8891 Erik Kamphuis Zwolle 1970 1675e 13:16 46:08 1:19:52 1:54:42 1:53:37 1320 7629 Kay Boerdijk Lierderholthuis 1990 1676e 14:06 47:33 1:20:40 1:54:43 1:53:55 1321 9331 Germen Jansen Arnhem 1983 1677e 14:49 49:55 1:21:51 1:54:43 1:50:41 1322 9143 Tiele Jansen Zwolle 1954 1679e 12:46 43:41 1:18:22 1:54:44 1:53:12 1323 7337 Rik Jansen Genemuiden 1981 1680e 14:01 48:49 1:20:42 1:54:44 1:50:41 1324 8883 Albert van der Kolk Zwolle 1954 1683e 13:53 46:34 1:19:21 1:54:47 1:52:39 1325 9019 Herold Brinkman Zwolle 1968 1685e 13:39 45:37 1:18:10 1:54:47 1:53:15 1326 8105 Willem Koelewijn Univé Verzekeringen 1963 1686e 12:42 43:26 1:14:46 1:54:47 1:53:12 1327 8825 Wim Beijer Zwolle 1946 1689e 13:19 46:38 1:20:21 1:54:48 1:54:11 1328 8016 Henk Wellen Raalte 1966 1693e 13:52 46:54 1:19:19 1:54:51 1:50:28 1329 9238 Andre Dunnewind Dalfsen 1963 1695e 14:03 45:54 1:17:43 1:54:54 1:53:00 1330 2730 Jeffry van Dijk woningstichting SWZ 1979 1696e 11:59 43:23 1:18:02 1:54:54 1:54:33 1331 7633 Leon Schaap Katwijk Zh 1984 1697e 13:44 47:10 1:20:58 1:54:55 1:53:41 1332 7439 Stefan Middelkamp Zwolle 1988 1698e 13:41 46:54 1:20:45 1:54:56 1:54:17 1333 7970 Eelco Luning Ruinen 1976 1699e 14:10 47:42 1:20:52 1:54:56 1:54:10 1334 7765 Robert van Kleef Zwolle 1986 1703e 12:29 43:54 1:17:12 1:54:59 1:53:47 1335 7675 Jack Tabak Tollebeek 1963 1704e 13:35 46:35 1:19:54 1:54:59 1:53:27 1336 8001 Paul Wefers Bettink Amsterdam 1986 1705e 12:37 46:14 1:19:55 1:54:59 1:54:17 1337 7752 Klaas Jan Dijkstra Makkum Fr 1959 1706e 14:04 47:40 1:19:59 1:55:00 1:51:01 1338 7443 Marc Woortmeijer Dalfsen 1974 1708e 13:54 45:13 1:19:01 1:55:00 1:50:34 1339 7786 René Lenters Hardenberg 1975 1709e 14:00 46:10 1:18:34 1:55:01 1:51:05 1340 2890 Martin van Markensteijn VGZ Verzekeringen 2 1972 1710e 13:31 47:01 1:21:13 1:55:02 1:54:46 1341 7663 Marcel Berendse Veenendaal 1982 1711e 13:30 44:33 1:17:54 1:55:02 1:52:38 1342 2866 Sebastiaan Bargmann Ernst & Young 3 1980 1713e 12:51 46:21 1:21:05 1:55:04 1:54:43 1343 9477 Mark du Floo Breda 1984 1715e 14:29 48:46 1:22:18 1:55:05 1:53:32 1344 7148 Koos Immerzeel Zwolle 1979 1716e 13:52 46:21 1:20:21 1:55:07 1:54:18 1345 7782 Teun Schuurman Kampen 1949 1717e 13:35 45:52 1:18:50 1:55:07 1:52:58 1346 8878 Peter van der Molen Zwolle 1968 1718e 13:45 46:41 1:19:25 1:55:09 1:53:08 1347 7690 Hans Harleman Dronten 1968 1719e 14:21 48:20 1:21:19 1:55:09 1:52:25 1348 7261 Chiel van Egmond Amstelveen 1970 1720e 13:46 46:49 1:19:43 1:55:10 1:52:33 1349 8646 Bennie Kok PEC 1910 1968 1721e 13:08 45:03 1:18:37 1:55:11 1:52:43 1350 9128 GW Schuurman Zwolle 1972 1722e 14:32 48:01 1:19:20 1:55:12 1:51:02 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1351 2755 Patrick Holterman Enexis B.V. 4 1974 1724e 13:06 45:35 1:20:59 1:55:14 1:54:54 1352 9612 Dick Pluim Loopgroep Astrea 1967 1725e 13:40 46:27 1:19:20 1:55:15 1:51:25 1353 2664 Albert Breman Rabobank IJsseldelta 1957 1727e 12:44 45:42 1:19:35 1:55:15 1:55:03 1354 2653 Wim Hageman gemeente Zwolle 2 1968 1728e 13:17 46:45 1:20:45 1:55:16 1:55:01 1355 2881 Hans Kampjes Abbott laboratories 1966 1729e 13:01 44:15 1:16:58 1:55:17 1:54:53 1356 9650 Jos Jutten ACO Van Elderen 1959 1731e 13:46 46:49 1:19:35 1:55:18 1:52:02 1357 9428 Jeroen Kok Zwolle 1981 1732e 12:53 45:55 1:20:21 1:55:20 1:54:20 1358 9624 Watze Schaafsma NOP 1965 1736e 13:04 44:33 1:18:23 1:55:23 1:54:31 1359 8113 Pieter Berends Univé Verzekeringen 1962 1737e 14:12 47:58 1:21:04 1:55:23 1:52:17 1360 7671 Marijn Arnold Lemelerveld 1987 1738e 12:03 45:07 1:19:28 1:55:23 1:55:01 1361 7283 Michiel van Harten Zwolle 1964 1740e 12:33 43:49 1:17:56 1:55:26 1:54:44 1362 8674 Berry Meijberg Kampen 1962 1742e 13:36 47:21 1:20:57 1:55:26 1:54:14 1363 8773 Michel Matteman Zwolle 1980 1743e 13:54 47:05 1:20:05 1:55:27 1:53:27 1364 9493 Arjan-Jan Hummelen Zwolle 1976 1747e 13:27 45:35 1:17:59 1:55:30 1:53:34 1365 8020 Klaas Beute Zwolle 1975 1748e 13:27 45:35 1:17:50 1:55:30 1:53:35 1366 7164 Fabian Super Zwolle 1976 1749e 14:42 48:46 1:20:47 1:55:30 1:52:02 1367 7552 Alex uit de Bulten Wezep 1969 1750e 14:19 47:10 1:19:45 1:55:30 1:52:21 1368 7831 Geert Jan Smit Wapenveld 1989 1751e 13:48 47:05 1:20:30 1:55:31 1:53:45 1369 7073 Jaap Makkinga Dalfsen 1962 1753e 14:03 45:55 1:18:35 1:55:35 1:53:42 1370 9764 Jos Kolner Denekamp 1958 1754e 13:21 45:29 1:18:41 1:55:36 1:53:43 1371 7491 Vincent Clausen Zwolle 1983 1755e 14:03 47:52 1:21:51 1:55:37 1:53:53 1372 8786 Marcel Poel Zwolle 1980 1756e 13:59 47:53 1:21:52 1:55:37 1:53:54 1373 7925 Matthijs Glissenaar Gouda 1988 1759e 14:10 48:25 1:22:17 1:55:40 1:53:09 1374 8635 Patrick Gums Zwolle 1971 1762e 14:10 46:35 1:19:28 1:55:41 1:52:42 1375 9448 Jaap van Weenen Start '78 1957 1763e 14:04 47:42 1:21:12 1:55:41 1:54:07 1376 7922 Meindert Mak Berltsum 1960 1764e 13:56 45:42 1:18:12 1:55:42 1:51:41 1377 7291 Ron Bottema Groningen 1989 1767e 13:48 46:52 1:19:15 1:55:45 1:51:25 1378 7956 Luit Afman Utrecht 1979 1768e 14:18 46:21 1:19:30 1:55:45 1:53:16 1379 8584 Hendrik Jan Gommer Dalen 1963 1769e 14:02 47:26 1:20:23 1:55:46 1:53:03 1380 7926 Christiaan Valstar Ermelo 1979 1771e 14:05 46:43 1:19:53 1:55:47 1:52:18 1381 8184 Hein van der Woerdt Ootmarsum 1967 1772e 13:35 47:02 1:21:05 1:55:48 1:54:29 1382 7896 Michael de Blok Kampen 1972 1773e 13:48 46:49 1:20:09 1:55:49 1:53:13 1383 8678 Erik Feijen Heino 1965 1776e 13:50 46:26 1:19:13 1:55:51 1:52:54 1384 9347 Coen Wedekind Zwolle 1969 1778e 13:38 45:32 1:18:04 1:55:52 1:51:49 1385 8019 Bart Reijm Vleuten 1985 1779e 14:26 48:46 1:21:47 1:55:52 1:51:23 1386 7639 Teake Eiling Emmeloord 1949 1781e 13:40 47:30 1:21:22 1:55:53 1:54:45 1387 9256 Mark Molhoek Hasselt 1970 1783e 13:58 45:59 1:18:38 1:55:54 1:52:21 1388 9799 Jan Wessels De Gemzen 1950 1786e 13:24 46:46 1:21:13 1:55:55 1:54:25 1389 7979 Ruud van Venrooij Veghel 1969 1787e 13:59 46:58 1:19:56 1:55:55 1:53:27 1390 9718 Fred Adema Amstelveen 1971 1788e 12:29 44:30 1:17:45 1:55:56 1:53:59 1391 9150 Gerrit van Erven Laag Zuthem 1969 1789e 14:09 47:39 1:21:22 1:55:59 1:53:04 1392 7886 Bas Winterink Enschede 1977 1791e 11:11 38:44 1:06:18 1:56:01 1:55:36 1393 8537 Koen Ramaker Dutch Runners 1963 1792e 14:08 48:55 1:23:21 1:56:02 1:55:26 1394 8612 Bram Baan Zwolle 1964 1793e 14:09 48:56 1:23:21 1:56:02 1:55:27 1395 9134 Peter Kroek Zwolle 1970 1795e 13:59 46:51 1:18:25 1:56:02 1:51:33 1396 9540 Jan Paul Rop Zwolle 1967 1796e 14:15 47:07 1:18:42 1:56:03 1:51:49 1397 8913 Mark ten Klooster Zwolle 1984 1797e 13:33 46:29 1:20:39 1:56:03 1:55:10 1398 8152 Sjoek Nutma Achmea Health Center 1979 1798e 13:38 45:26 1:18:58 1:56:03 1:54:05 1399 2818 Jan Wolf Eenhoorn 2 1971 1799e 16:37 1:00:17 1:56:03 1:55:45 1400 8082 Frank Kodden 4e Musketiers & Frie 1968 1801e 13:17 46:03 1:20:16 1:56:03 1:54:57 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1401 2530 Tom Daemen OmnicomMediaGroup 1802e 13:36 47:08 1:21:21 1:56:05 1:55:49 1402 8801 Sietse Aartsma Warmlopers Zwolle 1965 1803e 13:17 46:18 1:20:27 1:56:07 1:55:21 1403 9828 Michiel Hoff Fortuna 1963 1804e 14:22 48:07 1:20:13 1:56:08 1:51:34 1404 7619 Gerben H Elzinga Daventria 1950 1806e 13:34 46:03 1:19:11 1:56:09 1:53:20 1405 7676 Herman Groeneveld Marathon Pim Mulier 1977 1807e 13:38 46:32 1:19:46 1:56:09 1:55:07 1406 8614 Ron Munneke Zwolle 1960 1808e 14:50 48:39 1:20:46 1:56:09 1:52:29 1407 9731 Marcel ter Burg Meppel 1968 1811e 13:24 45:46 1:18:29 1:56:14 1:51:11 1408 7150 Tom Hoogeveen Zwolle 1980 1812e 14:09 47:06 1:19:18 1:56:15 1:52:33 1409 8084 Marcel Wierstra 4e Musketiers & Frie 1969 1813e 12:52 44:32 1:18:47 1:56:15 1:53:06 1410 7233 Jan van de Wetering Genemuiden 1959 1814e 13:28 45:52 1:19:10 1:56:16 1:52:39 1411 8139 Vincent Jongen Isala klinieken Zwol 1963 1815e 13:40 45:51 1:18:30 1:56:16 1:52:37 1412 7773 Gerard Jansen Holleboom Wijhe 1964 1816e 14:08 48:05 1:21:24 1:56:17 1:54:27 1413 8996 Harm-Jan Bijdam Dutch Runners 1987 1817e 12:56 43:43 1:16:04 1:56:18 1:54:47 1414 7807 Arnoud van der Lugt Arnhem 1966 1818e 14:56 48:47 1:23:51 1:56:18 1:53:50 1415 9056 Vincent Bouw Zwolle 1979 1819e 13:17 46:10 1:19:55 1:56:19 1:55:08 1416 7255 Marc van Lochem Zwolle 1969 1820e 14:44 49:00 1:21:41 1:56:19 1:53:25 1417 6275 P M Muilwijk Utrecht 1988 1821e 13:17 45:55 1:19:17 1:56:19 1:53:31 1418 7818 Jos Sweers Nunspeet 1963 1822e 13:44 47:19 1:21:26 1:56:21 1:55:04 1419 9737 Fetze Stellema Zwolle 1958 1825e 13:42 46:27 1:19:43 1:56:24 1:53:17 1420 7438 Michael Obbes Heerhugowaard 1970 1826e 13:33 46:25 1:19:05 1:56:24 1:52:42 1421 7068 Remco van Doorn Ommen 1990 1827e 14:09 48:38 1:22:51 1:56:25 1:52:57 1422 2764 Jan Willem Meinsma Jurian Molenaar 1960 1828e 12:46 45:55 1:20:57 1:56:27 1:56:15 1423 9131 Jeroen Verwindt Dronten 1974 1829e 13:46 46:39 1:20:12 1:56:27 1:54:25 1424 9376 Jos Eikenaar Zwolle 1973 1835e 13:55 46:36 1:18:50 1:56:31 1:52:24 1425 7822 Jos Gerding Beilen 1990 1836e 13:55 46:13 1:19:14 1:56:33 1:52:29 1426 8976 Onne van Loon Zwolle 1971 1837e 15:20 48:37 1:20:36 1:56:34 1:53:59 1427 9161 Walter Rijnbout PEC 1910 1983 1838e 14:11 47:11 1:19:00 1:56:34 1:52:53 1428 8830 Wouter Bos Zwolle 1981 1841e 14:02 48:10 1:21:51 1:56:36 1:54:57 1429 8655 Jos van Eunen Raalte 1958 1842e 13:24 45:36 1:19:01 1:56:37 1:55:16 1430 9372 Laurens Verwoest Deventer 1966 1844e 14:16 48:06 1:20:54 1:56:37 1:52:40 1431 9628 Cor Ax Nunspeet 1969 1845e 13:55 47:04 1:20:14 1:56:37 1:54:16 1432 9452 Reinier Siebrand Kampen 1969 1846e 13:53 46:53 1:19:45 1:56:38 1:51:59 1433 9436 Ruud Vermeer Apeldoorn 1959 1847e 14:33 48:39 1:21:39 1:56:38 1:52:19 1434 7082 Gert de Jong Emmeloord 1965 1848e 13:44 47:07 1:21:14 1:56:38 1:54:57 1435 7107 Thomas Bakker Utrecht 1984 1849e 13:36 47:05 1:21:46 1:56:39 1:55:36 1436 2542 Gerwin Hesselink Ommen Hardenberg 1850e 12:02 42:47 1:15:17 1:56:41 1:56:26 1437 2636 Johan Hoeksma Actemium 1 1968 1851e 12:54 46:47 1:21:49 1:56:41 1:56:34 1438 8862 Hans Schuurman Zwolle 1963 1856e 14:16 47:24 1:19:57 1:56:43 1:53:07 1439 9318 Henk Folkerts Zwolle 1974 1857e 14:01 47:06 1:20:49 1:56:43 1:55:08 1440 8791 Harmen sluiter Warmlopers Zwolle 1987 1858e 13:47 45:48 1:18:08 1:56:44 1:52:29 1441 9199 Arthur Schalke Zwolle 1970 1861e 13:38 46:48 1:21:09 1:56:46 1:55:13 1442 7112 Bastiaan Koning Assen 1989 1862e 14:11 48:14 1:22:00 1:56:46 1:54:49 1443 2574 Marc te Riele Zilveren Kruis Achme 1864e 13:34 45:48 1:19:03 1:56:47 1:53:38 1444 7416 Nick Zegger Kampen 1987 1867e 13:36 47:21 1:20:57 1:56:48 1:55:35 1445 8668 Gerard van der Sluis Isala '96 1965 1868e 14:04 46:59 1:20:09 1:56:48 1:53:46 1446 9609 Martijn Knol Spurt '88 1979 1870e 12:53 45:08 1:19:17 1:56:49 1:55:23 1447 9729 Roy van den Anker Soest 1973 1872e 13:38 45:24 1:18:38 1:56:49 1:53:43 1448 7483 Jacques IJsselstijn Zwolle 1986 1874e 14:18 47:41 1:21:24 1:56:50 1:55:28 1449 8966 Esra Wiranta Sint Jansklooster 1989 1875e 13:00 45:01 1:17:30 1:56:50 1:53:26 1450 8684 Wiljan Geerts Raalte 1960 1878e 14:02 47:36 1:21:21 1:56:51 1:55:03 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1451 9251 Jurrien Meijer Dronten 1976 1879e 12:55 44:52 1:19:07 1:56:51 1:55:52 1452 9776 Herman Middel Runners Stadskanaal 1958 1880e 13:28 46:18 1:20:15 1:56:52 1:55:24 1453 8788 Harold Schuringa AV Heerenveen 1972 1881e 14:00 47:41 1:21:17 1:56:52 1:55:58 1454 9714 Peter Eerkes Enschede 1985 1883e 13:22 44:34 1:16:44 1:56:54 1:54:35 1455 2683 Richard Batenburg Rabobank IJsseldelta 1983 1884e 14:06 48:59 1:22:44 1:56:54 1:56:37 1456 9149 Johan Grolleman Zwolle 1963 1885e 14:05 47:04 1:19:59 1:56:54 1:52:42 1457 7642 Kasper Graaff Zwolle 1974 1886e 13:58 47:16 1:19:46 1:56:55 1:52:56 1458 2652 Arne Poirot gemeente Zwolle 2 1960 1887e 12:42 46:30 1:21:04 1:56:56 1:56:34 1459 7147 Byrge Leeuwangh Zwolle 1970 1888e 12:38 44:45 1:19:27 1:56:57 1:56:25 1460 9095 Rob Hamerlinck Arnhem 1981 1889e 13:34 45:14 1:19:13 1:56:57 1:52:34 1461 7445 Henri Dijkman Heino 1972 1890e 14:17 47:56 1:20:41 1:56:57 1:52:56 1462 9323 Richard Mulder Hattem 1960 1891e 13:17 44:39 1:17:21 1:56:58 1:51:50 1463 7813 Peerke Bronkhorst Zwolle 1977 1892e 14:11 47:46 1:20:59 1:56:58 1:53:27 1464 9078 Florent de Wolf NOP 1967 1893e 13:37 46:07 1:19:11 1:56:59 1:54:03 1465 8901 Jorrit Visser Groningen 1983 1894e 14:06 47:25 1:21:09 1:56:59 1:54:51 1466 7844 Wilfred Horst Kampen 1975 1895e 13:26 45:16 1:18:26 1:57:00 1:54:01 1467 8819 Peter van der Steen Zwolle 1959 1897e 14:54 48:21 1:21:05 1:57:02 1:52:16 1468 9088 Jeroen Polder Zwolle 1979 1898e 13:25 45:45 1:19:07 1:57:03 1:55:50 1469 9184 Wim Vader NOP 1972 1899e 13:37 46:08 1:19:12 1:57:03 1:54:08 1470 9339 Wilko Melenhorst Ciko '66 1962 1900e 13:29 45:55 1:18:54 1:57:04 1:52:22 1471 9548 Marcel Nijkamp Zwolle 1971 1902e 14:44 49:21 1:22:16 1:57:09 1:53:39 1472 9246 Frank Boere Apeldoorn 1980 1903e 13:48 48:17 1:22:27 1:57:11 1:56:22 1473 7890 Peter Velthuis Zwolle 1985 1904e 14:08 46:38 1:19:38 1:57:12 1:54:07 1474 9009 Rolf van Pijkeren Zwolle 1973 1905e 13:22 46:45 1:21:23 1:57:12 1:56:29 1475 7091 Robert Jan van Holland Zwolle 1979 1906e 14:21 49:44 1:23:28 1:57:14 1:55:19 1476 9306 Bob Alfrink Dalmsholte 1962 1907e 13:16 46:57 1:20:46 1:57:14 1:54:53 1477 8692 Cor van Gasteren Heino 1947 1908e 14:09 47:12 1:20:17 1:57:14 1:53:31 1478 8619 Hennie Stoel Zwolle 1954 1909e 16:18 56:43 1:39:44 1:57:15 1:52:35 1479 7258 Remko Boersma Zwolle 1979 1911e 13:37 46:26 1:19:33 1:57:16 1:53:49 1480 9741 Chris Fokker Leusden 1971 1913e 14:19 48:45 1:21:30 1:57:18 1:53:27 1481 7950 Robert Balk Diepenveen 1964 1914e 13:28 46:35 1:20:46 1:57:18 1:55:43 1482 2735 Peter Wiertz BestuursdienstOmmen- 1964 1915e 13:26 46:00 1:19:52 1:57:19 1:56:44 1483 7580 Frans Wichink Kruit Raalte 1953 1916e 13:01 45:02 1:19:09 1:57:19 1:55:20 1484 9724 Michel Hoekstra Soest 1970 1917e 13:15 45:03 1:18:16 1:57:19 1:53:19 1485 8722 Jeroen Bosch Dalfsen 1967 1920e 14:01 47:32 1:20:51 1:57:28 1:55:52 1486 8856 Marco Wonnink Zwolle 1971 1921e 14:00 47:29 1:20:49 1:57:28 1:55:50 1487 9625 Douwe Plantinga Heerenveen 1964 1923e 13:08 46:16 1:19:19 1:57:31 1:53:08 1488 2602 Evert Stijf Wijzonol 1 1924e 13:40 47:05 1:22:13 1:57:33 1:57:05 1489 7423 Jurgen van der Weerd Zwolle 1983 1925e 12:19 44:51 1:18:41 1:57:34 1:55:04 1490 7463 Patrick Bendijk Heino 1978 1926e 13:58 47:47 1:20:59 1:57:34 1:53:36 1491 9522 Patrick Lokhorst Hanzesport 1967 1927e 13:33 47:10 1:21:32 1:57:34 1:56:22 1492 8672 Marcel Tijhaar Zwolle 1970 1928e 14:13 48:28 1:21:59 1:57:35 1:53:52 1493 7187 Gerben Zweers Zwolle 1971 1932e 14:02 47:05 1:20:43 1:57:37 1:56:05 1494 7530 Otto Beerentsen 's-Gravenhage 1974 1933e 14:03 47:32 1:21:36 1:57:37 1:55:08 1495 7089 John van Steenselen Genemuiden 1976 1935e 13:42 46:46 1:20:05 1:57:40 1:54:31 1496 8034 Frans Smit Monicares Foundation 1936e 13:31 45:34 1:19:32 1:57:40 1:55:52 1497 8023 Erik Kaal Monicares Foundation 1938e 13:06 44:02 1:15:33 1:57:41 1:55:23 1498 8525 Floris van Weringh Zwolle 1977 1940e 12:03 42:07 1:15:53 1:57:42 1:56:59 1499 8918 Jan Tonkens Biddinghuizen 1967 1942e 14:14 49:18 1:24:42 1:57:43 1:56:32 1500 9809 Erik Hulscher Spurt '88 1965 1944e 13:48 46:27 1:19:43 1:57:44 1:54:42 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1501 7304 Michiel Bruins Zwolle 1977 1946e 13:36 46:20 1:19:33 1:57:44 1:54:17 1502 7464 Anne Siegers Groningen 1987 1947e 14:28 50:02 1:24:43 1:57:46 1:53:33 1503 9665 Henk Norder Zwolle 1957 1948e 14:26 47:27 1:20:34 1:57:46 1:54:53 1504 9260 Thijs Molema Zwolle 1984 1949e 13:54 46:57 1:20:41 1:57:47 1:52:59 1505 7997 Arnoud Looijen Leusden 1972 1950e 13:47 45:32 1:18:46 1:57:47 1:53:46 1506 2671 Ron van der Giessen Rabobank IJsseldelta 1959 1951e 14:42 49:57 1:24:42 1:57:50 1:57:19 1507 9555 Andre Polinder Zwolle 1977 1953e 14:15 48:13 1:21:22 1:57:50 1:53:37 1508 9401 Gerhard van Vilsteren Isala '96 1969 1954e 13:54 45:39 1:18:19 1:57:51 1:53:03 1509 9606 Hans Vliem Nunspeet 1962 1955e 13:54 47:43 1:21:21 1:57:52 1:55:29 1510 8068 Jonathan Reining 4e Musketiers & Frie 1974 1956e 14:15 47:14 1:19:47 1:57:52 1:54:06 1511 9781 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 1959e 13:07 46:36 1:20:16 1:57:55 1:56:06 1512 9263 Sander Weertman Heino 1976 1960e 13:09 44:43 1:19:13 1:57:56 1:56:52 1513 8947 Harrie Rietman Genemuiden 1955 1961e 13:30 47:19 1:21:08 1:57:56 1:56:20 1514 7251 Nico Mensink 's-Gravenhage 1966 1962e 13:08 45:42 1:18:34 1:57:57 1:53:20 1515 8172 Jeroen Oosterhof Time for Heroes 1981 1964e 13:41 45:59 1:19:08 1:57:57 1:53:38 1516 2637 Wietse Wieling Actemium 1 1953 1965e 12:54 46:48 1:21:49 1:57:58 1:57:51 1517 8805 Mente Bonestroo Kampen 1966 1967e 14:01 47:20 1:21:03 1:58:00 1:54:41 1518 2776 Marco van Vliet Croon Elektrotechnie 1968 1970e 13:58 49:05 1:23:42 1:58:01 1:57:33 1519 7417 Gian Luca Volpato Delft 1975 1971e 14:48 48:54 1:21:30 1:58:03 1:55:02 1520 2753 Jos van Dongen Enexis B.V. 4 1952 1972e 13:35 47:31 1:22:21 1:58:03 1:57:48 1521 8664 Jan van Westerlaak Amsterdam 1956 1973e 13:41 47:16 1:21:36 1:58:03 1:55:04 1522 7618 Angelo Lugtenberg Zwolle 1963 1974e 14:04 47:36 1:21:27 1:58:03 1:54:51 1523 2869 Marinka Schotman Deltion College 1 1976 1975e 13:45 47:57 1:22:17 1:58:03 1:57:37 1524 7988 Laurens Jansen Tiendeveen 1990 1976e 13:03 45:45 1:20:17 1:58:04 1:55:43 1525 8102 Bernd van Olst Univé Verzekeringen 1983 1977e 14:28 49:18 1:22:29 1:58:04 1:55:17 1526 7260 Niels Ottink Heerenveen 1980 1978e 14:55 48:59 1:23:13 1:58:06 1:57:10 1527 2717 Henk Loijenga Scania Production Zw 1954 1979e 13:10 46:13 1:20:51 1:58:06 1:57:39 1528 7263 Rein de Jong Zwolle 1966 1980e 13:27 46:34 1:20:29 1:58:06 1:54:51 1529 7864 Rick Santbergen 't Harde 1994 1982e 13:54 46:27 1:19:34 1:58:07 1:54:52 1530 7577 Martin Bastiani De Gemzen 1961 1984e 13:53 46:54 1:21:11 1:58:09 1:56:45 1531 8967 Gert Huiberts Zaandam 1967 1985e 13:58 47:19 1:21:12 1:58:10 1:55:34 1532 9798 Cees Buijs De Gemzen 1952 1986e 13:56 47:58 1:22:52 1:58:12 1:57:02 1533 8633 Bert van Roekel Zwolle 1964 1988e 13:58 46:56 1:20:03 1:58:12 1:54:02 1534 2868 Bas Koelmans Deltion College 1 1970 1990e 13:44 47:57 1:22:13 1:58:13 1:57:47 1535 7551 Henk Huisman Uffelte 1985 1992e 13:41 47:39 1:22:13 1:58:14 1:57:21 1536 9097 Marcel van Waas PEC 1910 1965 1993e 14:10 47:30 1:20:41 1:58:15 1:54:33 1537 7338 Leon Badart Zwolle 1984 1995e 14:36 49:09 1:22:44 1:58:15 1:55:38 1538 7458 Peter Hovestad Zwolle 1987 1996e 13:46 45:46 1:19:06 1:58:16 1:54:00 1539 7182 John Kouwen Wilp Gld 1960 1997e 14:18 47:52 1:21:34 1:58:16 1:55:49 1540 9432 Gerrit Doornenbal Zwolle 1968 1999e 13:13 45:44 1:19:27 1:58:18 1:55:01 1541 9553 Arris Kraak Apeldoorn 1977 2000e 12:59 46:16 1:21:16 1:58:18 1:56:42 1542 7502 Rolf Koopman Zwolle 1961 2001e 14:05 48:42 1:23:17 1:58:18 1:57:39 1543 9808 Jan van Dorsten PEC 1910 1963 2002e 14:02 46:06 1:18:32 1:58:19 1:53:33 1544 8662 Hans Beusen Dutch Runners 1960 2003e 13:24 46:44 1:21:29 1:58:19 1:57:08 1545 9230 Jelco Bosma Hoogeveen 1957 2004e 13:53 47:40 1:22:28 1:58:20 1:56:38 1546 9598 Doeije van der Weerd PEC 1910 1961 2006e 13:31 46:00 1:19:35 1:58:21 1:54:38 1547 7941 Mike Weeber Lichtenvoorde 1978 2011e 13:24 46:44 1:21:01 1:58:23 1:57:34 1548 8135 Pierre Blommers Isala klinieken Zwol 1961 2013e 14:03 47:33 1:21:19 1:58:24 1:54:43 1549 9242 Anne Zweers Zwolle 1960 2014e 14:52 48:23 1:21:37 1:58:25 1:55:37 1550 8656 Arjen Brouwer Zwolle 1974 2015e 13:48 46:34 1:19:00 1:58:25 1:53:47 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1551 7800 Bastiaan Kellij Monicares Foundation 2016e 13:06 44:01 1:15:33 1:58:26 1:56:08 1552 7368 Daan van de Konijnenburg Zwolle 1987 2017e 14:39 48:46 1:22:26 1:58:26 1:54:35 1553 8982 Roelof Siepel Dronten 1971 2018e 14:03 49:30 1:24:59 1:58:26 1:56:12 1554 2623 Harold Godding Bas vd Goor Foundati 2019e 14:34 48:11 1:21:41 1:58:26 1:53:27 1555 2620 Ton Dielissen Bas vd Goor Foundati 2020e 14:34 48:07 1:21:52 1:58:26 1:53:27 1556 8594 Jaap Zijffers Zwolle 1986 2022e 15:02 49:24 1:23:35 1:58:29 1:55:44 1557 9819 Hans Snelderward Running2000 1959 2023e 13:55 47:15 1:20:35 1:58:29 1:54:49 1558 8835 Joop Jongsma Zwolle 1964 2026e 13:40 47:22 1:21:34 1:58:30 1:55:35 1559 7346 Ben van Roessel Zwolle 1979 2027e 13:24 45:27 1:19:19 1:58:31 1:56:51 1560 9422 Tom Lankhorst Apeldoorn 1964 2028e 13:47 47:29 1:21:07 1:58:32 1:56:01 1561 7720 Remko Lindenberg Vollenhove 1976 2029e 15:05 49:33 1:23:06 1:58:32 1:53:40 1562 8683 Joerd van der Meer Zwolle 1962 2030e 14:29 48:03 1:21:03 1:58:34 1:53:26 1563 9775 Ronald Plantinga PEC 1910 1961 2031e 14:31 47:42 1:21:20 1:58:34 1:54:24 1564 2615 Martin Boer Bas vd Goor Foundati 2032e 14:18 48:25 1:22:04 1:58:34 1:53:37 1565 7644 Jan van Eldik Hoogeveen 1963 2033e 13:50 47:00 1:20:45 1:58:34 1:57:51 1566 9564 Albert Klok Assen 1967 2034e 13:43 47:09 1:21:33 1:58:36 1:57:00 1567 7972 Wouter van der Kolk Zwolle 1980 2035e 14:14 48:30 1:22:47 1:58:36 1:56:18 1568 7995 Guido Hooiveld Zwolle 1972 2037e 14:13 46:57 1:20:21 1:58:36 1:55:19 1569 7858 Richard Hoeve Vollenhove 1979 2038e 15:04 49:32 1:23:05 1:58:36 1:53:44 1570 7859 Thomas Dekens Groningen 1990 2039e 12:23 43:11 1:21:04 1:58:37 1:56:54 1571 7400 Reinoud Meijering Dutch Runners 1977 2041e 15:13 49:59 1:23:02 1:58:39 1:54:46 1572 7722 Wilfred Hoeve Vollenhove 1976 2042e 15:04 49:33 1:23:04 1:58:39 1:53:46 1573 9196 Arie Telman Hardenberg 1962 2043e 15:17 48:29 1:21:53 1:58:39 1:54:52 1574 9042 Rudi vd Molen Nunspeet 1958 2044e 13:56 47:05 1:21:03 1:58:40 1:56:18 1575 8851 Jan Lütter Tolbert 1955 2045e 13:13 46:28 1:21:09 1:58:40 1:57:50 1576 2810 Jurie Korf Van der Kamp B.V. 1 1964 2046e 14:12 49:42 1:24:34 1:58:40 1:58:26 1577 8099 Murat Sason Univé Verzekeringen 1974 2047e 13:48 46:14 1:20:47 1:58:41 1:55:14 1578 7718 Michiel Keizer Vollenhove 1978 2048e 15:04 49:32 1:23:05 1:58:42 1:53:49 1579 9757 Marc Bult Hengelo Ov 1977 2049e 14:08 47:45 1:21:56 1:58:42 1:56:10 1580 7095 Jan Plette Ermelo 1965 2050e 14:07 49:07 1:23:23 1:58:44 1:56:37 1581 8557 Harry van Lienden Groningen 1967 2051e 12:14 44:02 1:19:24 1:58:44 1:55:06 1582 8884 Hilko van Vilsteren Zwolle 1972 2053e 14:14 47:39 1:20:28 1:58:44 1:54:08 1583 7398 Yannick van Dijk Zwolle 1991 2054e 13:33 47:29 1:21:33 1:58:45 1:55:52 1584 8088 Mark Huisman 4e Musketiers & Frie 1991 2055e 14:19 48:45 1:22:07 1:58:46 1:54:59 1585 7719 Albert Jan Kwakman Vollenhove 1975 2057e 15:03 49:31 1:23:04 1:58:47 1:53:54 1586 8661 Henk Brons Hattem 1976 2058e 13:32 47:14 1:21:32 1:58:48 1:57:03 1587 9012 Bertus Otten Kampen 1952 2059e 14:11 48:06 1:22:40 1:58:49 1:58:08 1588 8032 Paul Bollen Monicares Foundation 2061e 14:49 49:44 1:22:36 1:58:50 1:55:06 1589 9027 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 2064e 14:22 47:55 1:21:00 1:58:51 1:55:40 1590 7616 Eric van Dalen Zwolle 1973 2065e 13:45 47:44 1:22:36 1:58:52 1:58:01 1591 8138 Eddy de Jong Isala klinieken Zwol 1985 2066e 12:34 45:28 1:20:22 1:58:53 1:57:23 1592 7856 Edwin Konter Vollenhove 1980 2067e 15:05 49:34 1:23:06 1:58:55 1:54:02 1593 9430 Ferdie Wolff Dutch Runners 1951 2068e 14:51 49:58 1:24:34 1:58:55 1:57:43 1594 9181 Richard Hulzebosch Triathlon 1975 2069e 14:02 47:51 1:21:06 1:58:56 1:54:33 1595 8502 Tinus van Riele Zwolle 1978 2070e 13:49 47:32 1:21:33 1:58:57 1:54:55 1596 9330 Dick de Reus Nunspeet 1954 2071e 13:45 47:06 1:21:02 1:58:57 1:56:36 1597 8628 Hendo Bijkerk Loopgroep Gemeente E 1967 2073e 12:57 46:29 1:24:45 1:58:58 1:58:06 1598 8980 Dick van Peer Zwolle 1957 2076e 14:12 48:02 1:22:05 1:59:02 1:56:33 1599 9802 Ronald van Dijk Ciko '66 1965 2077e 14:04 47:11 1:19:32 1:59:02 1:54:17 1600 8528 Nico Kuiper Heerde 1958 2078e 14:30 48:05 1:21:03 1:59:02 1:53:55 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1601 8149 Hans Smits Isala klinieken Zwol 1961 2080e 13:58 46:40 1:20:13 1:59:03 1:54:41 1602 9300 Hans van Dorp Elburg 1944 2081e 14:03 46:34 1:19:59 1:59:04 1:54:23 1603 9283 Jacco Folkersma Arnhem 1966 2083e 15:00 50:43 1:27:16 1:59:06 1:56:37 1604 9044 Paul Lommers Zwolle 1986 2084e 13:37 46:16 1:20:22 1:59:06 1:54:54 1605 7983 Jan Reijm Maarssen 1956 2085e 14:52 48:59 1:22:10 1:59:08 1:54:39 1606 7727 Hermen Dorgelo Hardenberg 1974 2087e 14:20 47:33 1:21:10 1:59:10 1:55:12 1607 8929 Gilles Gerth Zwolle 1966 2088e 14:25 49:02 1:23:16 1:59:10 1:56:02 1608 9821 Henk Bremer NOP 1952 2089e 13:59 47:58 1:22:36 1:59:10 1:58:17 1609 7573 Gerco Vierhuizen Wezep 1973 2090e 14:18 47:09 1:19:44 1:59:11 1:56:00 1610 8545 Peter Laarakker Dalfsen 1953 2091e 14:06 47:47 1:21:04 1:59:12 1:54:07 1611 8090 Jannes Huisman 4e Musketiers & Frie 1965 2092e 14:21 48:50 1:22:25 1:59:13 1:55:27 1612 9049 Marcel Monnink Zwolle 1962 2093e 13:18 45:58 1:20:50 1:59:14 1:58:27 1613 7459 Edo Blaauw Zwolle 1983 2094e 14:10 49:14 1:24:10 1:59:14 1:57:37 1614 7938 Leonardus van den Oever Enschede 1989 2095e 14:32 49:40 1:24:45 1:59:18 1:57:47 1615 7293 Jeroen Radder Groningen 1987 2096e 14:17 48:40 1:22:08 1:59:21 1:55:01 1616 7319 Chris Steenbergen Zwolle 1984 2097e 13:56 47:30 1:21:32 1:59:22 1:57:13 1617 7821 Harrold Hamberg Deventer 1980 2098e 13:47 48:12 1:23:20 1:59:24 1:58:56 1618 9450 Peter Huijsmans Dronten 1964 2099e 13:12 45:55 1:20:33 1:59:25 1:58:33 1619 7904 Dirk Pieter Halbesma Zwolle 1969 2100e 14:29 50:18 1:24:39 1:59:25 1:58:01 1620 7195 Roel Brink Lemelerveld 1963 2101e 13:18 44:42 1:18:53 1:59:26 1:55:04 1621 7937 Vincent Epema Harderwijk 1988 2103e 14:04 48:26 1:22:45 1:59:27 1:57:28 1622 2528 Robin Heldoorn Zilveren Kruis Achme 2104e 14:08 50:02 1:26:03 1:59:28 1:59:15 1623 7801 David Valk Nijverdal 1981 2106e 13:11 46:52 1:22:16 1:59:28 1:59:00 1624 8148 Jan Mulder Isala klinieken Zwol 1950 2107e 14:16 48:29 1:22:28 1:59:28 1:55:45 1625 8789 Willem Hans Elbrecht Zwolle 1968 2108e 13:48 47:08 1:20:43 1:59:29 1:57:28 1626 9518 Rinke van der Meer Zwolle 1978 2109e 14:49 49:16 1:23:06 1:59:29 1:55:24 1627 7160 Harke Plas Zwolle 1974 2111e 14:29 48:31 1:22:07 1:59:31 1:54:57 1628 8874 Pieter Roelofs Nijmegen 1972 2112e 13:47 47:11 1:20:28 1:59:31 1:55:12 1629 7131 Hans van Renselaar Elburg 1970 2113e 14:20 48:15 1:22:04 1:59:32 1:55:47 1630 8724 Pedro Sluiter Zwolle 1973 2115e 15:05 52:31 1:22:04 1:59:33 1:56:52 1631 8063 Gerhard Koele 4e Musketiers & Frie 1965 2118e 14:22 48:43 1:22:21 1:59:34 1:55:49 1632 7680 Arjen Daane 's-Gravenhage 1966 2120e 14:21 48:26 1:22:36 1:59:36 1:56:52 1633 8037 Piet Dekker Zwijndrecht 1962 2121e 13:28 46:37 1:21:00 1:59:36 1:56:43 1634 7846 Marcel de Graaf Bunschoten-Spakenbur 1977 2122e 14:01 47:23 1:21:29 1:59:38 1:56:00 1635 7484 Johnny Bennink Zwolle 1979 2124e 14:17 48:20 1:22:15 1:59:39 1:56:00 1636 2594 Arie Kingma Jumbo/C1000 2 2125e 13:42 48:01 1:23:22 1:59:40 1:59:22 1637 8902 Geert Kuipers Dutch Runners 1976 2126e 13:43 45:45 1:19:19 1:59:40 1:56:14 1638 7837 Rik Zuidmeer Zwolle 1967 2128e 14:58 49:20 1:24:24 1:59:42 1:58:46 1639 7906 Twan Zuidmeer Zwolle 1995 2129e 14:59 49:20 1:24:24 1:59:42 1:58:46 1640 7893 Ralph Hamminga Kampen 1966 2130e 14:01 48:02 1:22:28 1:59:43 1:58:17 1641 2876 Tim van Leeuwen Deltion College 2 1973 2131e 14:11 47:53 1:21:40 1:59:43 1:55:13 1642 9050 Herber Molemaker Zwolle 1964 2137e 14:12 48:15 1:22:27 1:59:48 1:57:11 1643 9527 Thomas Schrijer Kampen 1988 2138e 14:49 49:16 1:22:31 1:59:49 1:56:50 1644 9362 Hein van Enk De Gemzen 1980 2139e 13:24 46:45 1:21:09 1:59:49 1:58:19 1645 7303 Maarten de Jonge Deventer 1955 2140e 13:15 47:18 1:22:44 1:59:49 1:58:20 1646 8760 Ben Veldhuizen Zwolle 1958 2141e 14:05 47:49 1:21:05 1:59:49 1:54:58 1647 7806 Peter H de Vries De Wijk 1963 2142e 13:32 46:53 1:21:09 1:59:50 1:56:36 1648 7143 Jaco Helmink Zwolle 1956 2145e 13:53 47:31 1:22:04 1:59:53 1:58:02 1649 9146 Igor van den Akker Amsterdam 1971 2146e 14:29 48:54 1:23:08 1:59:53 1:55:27 1650 8609 Daniël Lagemaat Zwolle 1976 2147e 15:00 49:52 1:23:23 1:59:55 1:55:55 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1651 8554 Jos Koedijk Zwolle 1956 2148e 14:30 50:40 1:25:25 1:59:55 1:58:08 1652 7971 Rutger Kamphuis Zwolle 1979 2149e 14:59 50:13 1:24:10 1:59:56 1:55:56 1653 2696 Remco van den Brink Scania Production Zw 1980 2150e 12:55 46:11 1:21:38 1:59:57 1:59:34 1654 7476 Arie Wassink Zwolle 1960 2151e 14:12 47:45 1:21:56 1:59:58 1:56:44 1655 7149 Gerrit Glas Zwolle 1954 2152e 14:50 49:29 1:22:33 1:59:59 1:55:06 1656 9164 Harry Siegersma Zwolle 1960 2153e 14:22 47:44 1:22:08 1:59:59 1:58:02 1657 9648 Peter de Wilde Isala '96 1962 2154e 15:00 49:49 1:22:52 1:59:59 1:55:11 1658 7567 Wim van de Kamp Oldebroek 1966 2155e 15:14 49:45 1:23:08 2:00:00 1:57:37 1659 9789 Joop Sattler PEC 1910 1952 2156e 14:08 47:38 1:21:44 2:00:01 1:56:18 1660 7986 Dennis Plugge Zeewolde 1984 2157e 13:46 46:14 1:21:13 2:00:03 1:57:28 1661 9426 Michiel Blankvoort Zwolle 1972 2158e 14:25 47:51 1:21:34 2:00:06 1:56:09 1662 7708 Gozewijn Wink Tilburg 1975 2159e 14:32 47:30 1:21:33 2:00:07 1:56:36 1663 7905 Tomas Swartjes Harderwijk 1979 2162e 15:00 50:55 1:23:56 2:00:08 1:56:44 1664 8145 Marc van de Ziel Isala klinieken Zwol 1972 2164e 14:54 50:01 1:23:51 2:00:10 1:56:02 1665 7113 Jan Koning Assen 1959 2165e 13:45 47:01 1:21:30 2:00:11 1:58:16 1666 7266 Lambert Akkerman Staphorst 1958 2166e 13:32 46:11 1:20:06 2:00:11 1:57:19 1667 9176 Ard Bolhuis Zwolle 1983 2171e 13:34 47:28 1:22:49 2:00:15 1:57:26 1668 7320 Arjan Solen Zwolle 1976 2172e 13:53 47:19 1:21:11 2:00:16 1:56:34 1669 9597 Chris Boven Amsterdam 1979 2173e 14:04 47:57 1:22:32 2:00:16 1:58:44 1670 8741 Douwe van der Wier Zwolle 1971 2174e 14:21 47:55 1:21:52 2:00:17 1:57:06 1671 9074 Marco Reuvers Zwolle 1970 2177e 14:07 48:27 1:23:05 2:00:21 1:58:10 1672 8702 Ramon Schuil Heino 1972 2178e 14:57 51:02 1:25:44 2:00:22 1:56:30 1673 9098 René Schuurman Doetinchem 1973 2179e 14:39 48:47 1:22:27 2:00:22 1:56:32 1674 7600 Maarten de Waart Zwolle 1984 2180e 14:16 48:45 1:23:15 2:00:23 1:56:58 1675 8539 Marco Schouwstra Monicares Foundation 1970 2181e 13:55 48:57 1:24:30 2:00:23 1:58:59 1676 9265 Peter Kok PEC 1910 1975 2182e 14:16 48:29 1:22:24 2:00:24 1:56:40 1677 2715 Bert Katgert Scania Production Zw 1968 2185e 14:10 48:32 1:21:48 2:00:27 1:56:41 1678 2684 Frank Begemann Heras BV 1 1966 2186e 13:24 47:05 1:21:49 2:00:29 1:59:58 1679 7987 Julian Doorten Tiendeveen 1990 2187e 13:02 45:45 1:20:26 2:00:29 1:58:09 1680 7282 Jan Jakop ter Bruggen Zwolle 1965 2188e 14:39 49:07 1:23:00 2:00:30 1:57:18 1681 2781 Marcel de Groot X-ICT 1 1965 2189e 13:18 47:17 1:23:20 2:00:31 2:00:14 1682 7334 Wim Spijkerboer Zwolle 1960 2190e 14:06 47:49 1:21:05 2:00:32 1:55:40 1683 2757 Albert Polman Enexis B.V. 4 1951 2192e 13:47 47:35 1:22:58 2:00:33 2:00:13 1684 7110 Ewout Koning Meppel 1985 2193e 14:11 48:14 1:27:09 2:00:35 1:58:37 1685 7399 Harm Stegeman Rouveen 1961 2194e 14:05 47:52 1:22:09 2:00:35 1:57:12 1686 7955 Bart Spanjaard Lichtenvoorde 1979 2196e 13:00 45:13 1:19:53 2:00:36 1:59:48 1687 9470 Jan Hardeman Zwolle 1952 2197e 14:21 48:55 1:23:53 2:00:36 1:58:16 1688 7973 René Alberts Baarn 1958 2198e 14:58 51:42 1:28:12 2:00:37 1:57:25 1689 9280 Wim Bergman Zwolle 1967 2200e 14:20 48:03 1:21:38 2:00:37 1:55:51 1690 7963 Pieter Kuyper Urk 1960 2202e 14:41 49:50 1:24:11 2:00:38 1:56:57 1691 7656 Sander Brinkhof Enschede 1991 2203e 14:04 47:57 1:23:08 2:00:40 1:59:08 1692 7273 Joost van Dieren Zwolle 1984 2204e 13:42 46:50 1:21:09 2:00:40 1:59:19 1693 7928 Roald Keijzers Amsterdam 1987 2205e 13:17 46:30 1:22:56 2:00:41 1:59:59 1694 7651 Tim Beens Genemuiden 1990 2207e 14:00 48:41 1:22:18 2:00:41 1:56:17 1695 7575 Nico Steen Kampen 1961 2208e 14:22 48:52 1:22:56 2:00:41 1:56:48 1696 9037 Jan van der Vegte Zwolle 1958 2209e 13:42 47:40 1:22:56 2:00:42 1:59:22 1697 8975 Alexander Brantz Zwolle 1974 2214e 14:04 48:37 1:23:46 2:00:44 1:57:42 1698 2839 John Post Dimence 1 1978 2215e 13:39 48:27 1:24:12 2:00:44 2:00:32 1699 9034 Mischa Jonker Eindhoven 1980 2216e 14:19 49:07 1:23:59 2:00:45 1:57:50 1700 9784 Peter van Polen PEC 1910 1967 2217e 14:17 48:29 1:23:04 2:00:45 1:57:03 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1701 9491 Wico Maat NOP 1958 2218e 13:30 46:50 1:21:46 2:00:45 1:58:11 1702 7120 Willard Mijnheer Wezep 1990 2219e 13:37 45:15 1:19:14 2:00:46 1:56:52 1703 9303 Alexander de Haas Zwolle 1980 2221e 14:39 48:10 1:21:18 2:00:46 1:56:31 1704 8027 Marco Jansen Hoogeveen 1971 2222e 14:13 48:31 1:22:26 2:00:47 1:55:53 1705 8512 Edwin Beumer Monicares Foundation 1966 2224e 13:37 47:36 1:22:51 2:00:49 1:59:00 1706 7692 Jos Ruiter Zwolle 1972 2225e 14:22 47:54 1:21:53 2:00:49 1:56:51 1707 8754 Herman Bruins Kampen 1965 2228e 13:33 46:14 1:21:36 2:00:51 1:59:23 1708 7318 Harry ten Hove Nunspeet 1968 2229e 13:41 46:28 1:19:51 2:00:51 1:59:28 1709 7931 Michiel Bakhuizen Dieren 1956 2230e 14:41 49:39 1:24:00 2:00:51 1:57:06 1710 9068 Jan Hornstra PEC 1910 1964 2231e 14:09 47:30 1:21:16 2:00:51 1:57:40 1711 9657 Martin Brummel Zwolle 1954 2232e 13:39 47:40 1:22:35 2:00:51 1:59:30 1712 7793 Peter Schrauwen Argo 1960 2233e 14:32 48:56 1:22:47 2:00:52 1:56:06 1713 9000 Richard Lubbers Zwolle 1973 2236e 14:21 47:54 1:22:04 2:00:52 1:57:40 1714 9285 Henkjan Ruijfrok PEC 1910 1968 2237e 13:36 46:07 1:21:17 2:00:52 1:57:15 1715 9025 Paul Schraa PEC 1910 1965 2238e 14:05 48:21 1:22:38 2:00:53 1:56:59 1716 7305 Eric van Dijk Zwolle 1962 2239e 14:10 48:25 1:22:13 2:00:53 1:57:09 1717 2710 Tonnie Hollegien Scania Production Zw 1968 2242e 13:38 46:53 1:20:57 2:00:55 2:00:31 1718 50 Jan Noordman Wijhe 1963 2243e 12:42 45:42 1:21:40 2:00:56 2:00:51 1719 8510 Gerben Sloterdijk Zwolle 1962 2246e 14:41 48:49 1:22:35 2:00:57 1:57:05 1720 7434 Henry Teusink Zwolle 1974 2248e 14:03 49:17 1:24:34 2:00:58 1:59:16 1721 8979 Pim Leutholff Zwolle 1963 2249e 13:45 47:16 1:21:19 2:01:00 1:56:00 1722 9333 Bas Zielhuis Wezep 1969 2250e 14:41 49:57 1:24:45 2:01:01 1:59:19 1723 7133 Gerton Serlie Dalen 1964 2251e 14:20 49:32 1:24:49 2:01:02 1:59:26 1724 9379 Gerwin van Ark 't Harde 1983 2254e 14:22 48:29 1:22:27 2:01:04 1:56:32 1725 9602 Marco Kreder Kampen 1969 2255e 14:20 49:24 1:25:28 2:01:04 1:59:41 1726 8518 Marc van Gelder Lionitas 1968 2256e 14:41 48:51 1:23:38 2:01:04 1:57:16 1727 7885 Edwin Bultman Kampen 1975 2257e 14:21 49:24 1:24:46 2:01:05 1:59:42 1728 7299 Herbert-jan Kuijers Staphorst 1989 2258e 14:43 48:52 1:23:26 2:01:05 1:58:33 1729 9508 Martijn Achterberg Zwolle 1986 2259e 14:53 49:19 1:23:44 2:01:06 1:56:28 1730 2571 Martijn Boer Zilveren Kruis Achme 2260e 13:11 46:54 1:22:03 2:01:06 2:00:47 1731 9370 Jacco Pleijsier Hasselt 1967 2266e 14:35 49:17 1:22:37 2:01:09 1:58:33 1732 2591 Marcel van Dijke Jumbo/C1000 2 2267e 14:05 49:23 1:25:33 2:01:11 2:00:52 1733 7543 Bert Vlieger Oldebroek 1970 2268e 14:59 49:14 1:22:51 2:01:12 1:56:43 1734 7052 Martijn van de Polder Zwolle 1981 2269e 14:29 48:52 1:23:16 2:01:12 1:57:10 1735 7425 Barry van Oven Amersfoort 1976 2270e 14:29 48:51 1:23:16 2:01:13 1:57:11 1736 8561 Marcel Katerberg Monicares Foundation 1976 2272e 14:15 47:04 1:20:14 2:01:15 1:56:50 1737 7297 Ton Bouwmeester Bleiswijk 1959 2273e 15:00 50:58 1:25:23 2:01:18 1:59:02 1738 9125 Robin Smit Hoofddorp 1966 2276e 14:02 48:14 1:22:15 2:01:20 1:56:32 1739 7157 Guus Zuiderbaan Zwolle 1957 2277e 14:39 49:05 1:23:00 2:01:22 1:58:10 1740 7546 Marco IJmker Zwolle 1980 2278e 14:22 49:15 1:23:32 2:01:22 1:56:41 1741 8956 Jan Thijs Groenendijk Zwolle 1976 2279e 14:50 49:06 1:23:21 2:01:23 1:56:41 1742 9156 Jac de Boer Zwolle 1969 2280e 14:23 49:22 1:23:35 2:01:25 1:59:41 1743 2682 Mark van Emmen Rabobank IJsseldelta 1982 2281e 12:51 46:34 1:22:19 2:01:25 2:01:06 1744 7933 Eric van Velzen Deventer 1973 2282e 13:54 46:58 1:20:21 2:01:26 1:58:58 1745 7767 Gerard Regterschot Kampen 1979 2283e 14:31 49:19 1:24:41 2:01:26 1:58:39 1746 8600 Tommy Visscher Zwolle 1971 2287e 13:26 47:47 1:23:32 2:01:31 2:00:43 1747 2854 Thijs Brouwer Salverda 2 1958 2288e 14:20 48:51 1:25:33 2:01:32 2:00:58 1748 8908 Jos Geerits Nijmegen 1960 2289e 14:01 47:40 1:21:28 2:01:34 1:56:48 1749 2851 Jan Vlasblom Salverda 2 1956 2290e 14:19 48:50 1:25:33 2:01:34 2:01:00 1750 7964 Hans Schijve Heerde 1958 2293e 14:11 48:30 1:23:57 2:01:38 2:00:11 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 36 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1751 7285 Martin Veldwijk Zwolle 1961 2295e 14:10 48:30 1:23:57 2:01:38 2:00:11 1752 9722 Ed Kooijman Gameren 1966 2299e 14:17 49:05 1:24:33 2:01:39 2:00:03 1753 9077 Diebrich Kleen Zwolle 1972 2300e 14:13 48:59 1:24:27 2:01:42 1:59:04 1754 7244 Jan Hendrik Bos Groningen 1979 2302e 14:50 50:26 1:25:21 2:01:44 1:58:26 1755 9464 Nico van Selow Bilthoven 1966 2304e 14:41 49:10 1:23:49 2:01:45 1:57:22 1756 7861 Leonard Noordhof Groningen 1982 2305e 14:50 50:25 1:25:21 2:01:45 1:58:26 1757 8946 Mark Duijtshoff Zwolle 1969 2306e 13:39 45:28 1:19:43 2:01:46 1:59:18 1758 9736 Bart Kodden Zwolle 1990 2307e 14:01 47:30 1:21:01 2:01:46 1:57:31 1759 7796 Steven Knol Hattemerbroek 1991 2308e 14:41 48:29 1:22:13 2:01:46 1:59:00 1760 8597 Harry Kodden Zwolle 1963 2309e 14:02 47:31 1:21:09 2:01:47 1:57:32 1761 8931 Joris Luijsterburg Amsterdam 1983 2310e 14:02 48:30 1:23:11 2:01:47 1:59:03 1762 7635 Henri Visscher Marathon Pim Mulier 1961 2312e 13:42 47:28 1:22:54 2:01:48 1:58:46 1763 7943 Gert de Bruin Nunspeet 1975 2313e 14:48 49:32 1:24:07 2:01:50 1:57:38 1764 8503 Carlo Spijk Zwolle 1971 2314e 15:22 50:24 1:25:06 2:01:51 1:58:37 1765 9373 Marcel Koedijk Algemene Bathmense S 1958 2317e 14:26 49:03 1:24:06 2:01:53 1:58:39 1766 8687 Martin Terpstra Zwolle 1961 2318e 14:38 48:48 1:22:57 2:01:55 1:58:22 1767 8513 Peter Vogel Zwolle 1963 2320e 14:36 49:39 1:24:58 2:01:59 1:59:11 1768 7203 Thijs Kisteman Zwolle 1981 2321e 13:59 48:25 1:25:01 2:01:59 1:57:09 1769 2740 Marcel van den Akker Sligro Food Group 2 1963 2322e 15:04 49:29 1:23:48 2:01:59 1:59:30 1770 2771 Evert Chris Bol IJssel Technologie B 1967 2324e 12:39 46:19 1:22:14 2:02:00 2:01:48 1771 9337 Arno Meester Zwolle 1973 2325e 14:39 49:22 1:23:54 2:02:01 1:58:26 1772 8087 Waldemar Hoving 4e Musketiers & Frie 1969 2326e 14:58 51:06 1:25:41 2:02:04 1:58:54 1773 8652 Klaas van Benthe Zwolle 1953 2327e 14:59 50:10 1:25:01 2:02:06 1:58:07 1774 7069 Anco Mijnheer Wezep 1987 2329e 13:37 45:24 1:18:43 2:02:08 1:58:14 1775 7507 Hans Eibrink Hattemerbroek 1969 2331e 14:35 49:26 1:24:04 2:02:11 1:59:14 1776 9084 Bokke Haanstra Swifterbant 1949 2332e 14:37 49:17 1:24:18 2:02:11 1:59:10 1777 8821 Eddy Schakelaar Zwolle 1963 2333e 14:41 50:02 1:24:36 2:02:11 1:59:03 1778 8818 Henry Broekhaar Dutch Runners 1954 2334e 14:31 49:03 1:23:31 2:02:11 1:57:33 1779 7435 Pieter Lems Zwolle 1977 2336e 14:29 49:42 1:24:38 2:02:16 1:59:22 1780 7911 Gerben Punter Wolvega 1967 2337e 14:14 48:32 1:23:33 2:02:19 1:59:20 1781 7472 Mark-Jan Nelissen Zwolle 1988 2338e 14:34 50:17 1:25:30 2:02:20 2:00:40 1782 8907 Peter van Engen Zwolle 1975 2340e 14:37 49:33 1:23:37 2:02:21 1:58:19 1783 8895 Martijn Beltman Raalte 1984 2341e 14:34 49:40 1:24:23 2:02:24 1:59:14 1784 2625 Stefan Slot Bas vd Goor Foundati 2342e 14:28 49:13 1:24:24 2:02:25 1:57:26 1785 2609 Bas van de Goor Bas vd Goor Foundati 2344e 15:07 50:30 1:24:32 2:02:28 1:57:32 1786 7726 Dick de Gelder Amsterdam 1986 2346e 15:05 50:02 1:24:42 2:02:29 1:57:41 1787 8704 Hein Beltman Zwolle 1954 2348e 14:34 49:40 1:24:23 2:02:31 1:59:22 1788 7221 Evert Brouwer Warmloper Zwolle 1966 2349e 14:30 49:48 1:25:41 2:02:32 2:01:19 1789 9269 Rolf Vreugdenhil Nijmegen Atletiek 1977 2352e 14:37 49:13 1:23:44 2:02:39 1:58:53 1790 9421 Bram Beute Kampen 1972 2353e 12:54 45:56 1:22:07 2:02:39 2:01:47 1791 9651 Eddy Lammers PEC 1910 1965 2357e 14:21 49:12 1:25:07 2:02:42 1:59:35 1792 9403 Marcel Machiels Zutphen 1981 2358e 14:15 49:20 1:25:02 2:02:42 2:00:38 1793 9102 Krijn Korver Zwolle 1963 2359e 14:57 50:06 1:25:06 2:02:43 1:59:24 1794 9804 Henk van Roemburg Flevo Delta 1943 2360e 15:00 49:40 1:24:37 2:02:44 1:59:55 1795 9241 Peter Fredriks Zwolle 1964 2361e 14:59 50:34 1:25:14 2:02:44 2:00:08 1796 8983 Jan Wieferink Apeldoorn 1958 2362e 14:50 49:42 1:24:28 2:02:44 1:59:30 1797 8971 Jeroen van Dijk Vaassen 1975 2366e 14:50 49:41 1:24:28 2:02:45 1:59:30 1798 7453 Paul Schoonbeek Groningen 1989 2367e 13:55 48:47 1:25:07 2:02:46 2:01:15 1799 9675 Benny Dijkstra Sneek 1965 2371e 14:05 48:37 1:23:38 2:02:48 2:00:37 1800 7106 Frank Frankema Zwolle 1981 2372e 15:14 50:55 1:25:20 2:02:48 1:58:06 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 37 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1801 8003 Edwin de Grooth Hoogeveen 1976 2373e 14:15 49:53 1:25:36 2:02:48 2:00:50 1802 7347 Bert Heldoorn Zwolle 1974 2374e 14:04 48:50 1:23:58 2:02:49 1:59:09 1803 7317 Nic Hooglugt Zwolle 1954 2375e 13:53 48:20 1:24:27 2:02:51 2:01:35 1804 9087 Eugene Tdlohreg Zwolle 1981 2377e 14:29 49:51 1:25:30 2:02:51 2:00:57 1805 9658 Michel Kindt Laren Nh 1968 2378e 13:52 47:17 1:22:55 2:02:52 2:00:39 1806 7584 Pierre Tabak Emmeloord 1964 2381e 13:35 47:47 1:23:01 2:02:54 2:01:22 1807 7903 Peter Hengeveld Kampen 1966 2382e 14:24 49:52 1:25:16 2:02:57 1:59:38 1808 8026 Bob Reijm Breukelen Ut 1983 2383e 14:26 48:46 1:22:24 2:02:59 1:58:30 1809 7278 Herman Weelink Zwolle 1978 2384e 15:01 51:01 1:27:10 2:03:01 2:00:18 1810 8807 Adriaan Voeten Baarn 1962 2385e 15:00 50:08 1:25:02 2:03:01 1:58:17 1811 7287 Elroy Nieuwlaar Eindhoven 1989 2386e 14:20 48:59 1:24:10 2:03:02 1:59:45 1812 7604 Yde Starreveld Utrecht 1983 2387e 14:52 49:38 1:24:20 2:03:03 1:59:34 1813 7238 Peter Rijpma Mirns 1985 2388e 15:22 51:47 1:26:26 2:03:05 2:00:54 1814 7825 Jan Pouwels Duiven 1956 2389e 14:01 48:34 1:23:59 2:03:11 2:00:46 1815 7578 Bastiaan de Haan Krimpen aan den IJss 1979 2395e 14:34 49:54 1:25:48 2:03:14 2:01:55 1816 8141 Ronald Kartosonto Isala klinieken Zwol 1959 2396e 12:31 43:14 1:16:04 2:03:15 2:01:45 1817 7348 Tomas Luken Almere 1979 2397e 14:28 49:17 1:24:05 2:03:16 1:58:56 1818 9018 Henk Reuvekamp Heino 1948 2398e 14:43 50:07 1:25:24 2:03:16 1:59:56 1819 9586 Marc Snuverink Zwolle 1981 2399e 15:08 49:33 1:22:41 2:03:16 1:58:04 1820 9071 Richard van der Wal Zwolle 1967 2403e 14:36 49:24 1:24:26 2:03:18 2:00:29 1821 8772 Sander Roege Monicares Foundation 1971 2404e 14:16 49:02 1:24:20 2:03:19 2:01:27 1822 7653 Henk Klepper Monicares Foundation 2405e 11:57 44:37 1:22:17 2:03:19 2:02:44 1823 9026 Martin Lanenga Zwolle 1961 2407e 14:31 48:35 1:23:16 2:03:19 2:00:24 1824 2752 Ton van de Borg Enexis B.V. 3 1970 2409e 14:04 47:19 1:22:44 2:03:21 1:59:14 1825 7188 Herman Riphagen Zwolle 1956 2412e 15:00 50:10 1:24:51 2:03:22 1:58:34 1826 7779 Arno den Hollander Kampen 1967 2413e 14:24 49:52 1:25:16 2:03:22 2:00:03 1827 7746 Martin Geertsma Zwolle 1980 2415e 14:39 50:14 1:24:52 2:03:24 1:58:33 1828 7967 Rik den Broeder Dalfsen 1978 2417e 13:47 47:45 1:23:33 2:03:24 2:00:08 1829 7750 Joop Weenink Enschede 1968 2418e 14:39 50:13 1:24:52 2:03:24 1:58:34 1830 2548 Martin Dijkhuis Zilveren Kruis Achme 2421e 13:51 49:08 1:25:50 2:03:26 2:03:06 1831 7333 Arie Meijer Zwolle 1984 2423e 14:00 47:56 1:23:31 2:03:30 2:00:05 1832 9703 Haico Eggengoor Spurt '88 1978 2424e 14:14 48:07 1:22:41 2:03:32 1:58:56 1833 9726 Warner Bruins Ugchelen 1956 2425e 13:55 48:28 1:23:59 2:03:32 2:00:51 1834 7617 Herre Stegenga Spirit Lelystad 1970 2427e 13:32 47:30 1:22:23 2:03:35 2:01:03 1835 9206 Tjalling Roodvoets Heino 1970 2428e 14:31 49:19 1:24:10 2:03:36 2:00:19 1836 7625 Kars Hoekman Dedemsvaart 1967 2432e 14:36 49:44 1:24:30 2:03:38 1:59:50 1837 9294 Erik Lindeboom Dalfsen 1970 2433e 14:56 50:20 1:25:15 2:03:38 1:58:52 1838 8076 Jan Koeze 4e Musketiers & Frie 1976 2434e 14:18 48:38 1:22:06 2:03:38 1:59:49 1839 8083 Arne Kleefman 4e Musketiers & Frie 1964 2435e 14:35 48:44 1:22:05 2:03:39 1:59:50 1840 7794 Jan Hoeve Dedemsvaart 1964 2436e 12:59 45:48 1:21:10 2:03:40 2:03:02 1841 7470 Gerrit Nagelhout Wezep 1961 2438e 14:30 50:04 1:25:41 2:03:41 2:01:29 1842 9213 Jan-Hilbert vd Wetering Heerde 1974 2439e 14:41 50:57 1:27:06 2:03:41 2:00:10 1843 2513 Ruud van Dalfsen Zilveren Kruis Achme 2440e 13:27 47:47 1:24:48 2:03:41 2:03:16 1844 8132 Roy Groote Schaarsberg Run2Day Zwolle 1971 2441e 14:45 51:27 1:29:10 2:03:41 2:01:52 1845 8916 Jan de Vries Leeuwarden 1954 2442e 14:47 49:57 1:24:58 2:03:43 1:59:30 1846 9291 Tim Evers Arnhem 1994 2443e 15:00 51:08 1:27:18 2:03:45 2:01:16 1847 8802 Wim Toeter Hasselt 1947 2445e 14:42 50:00 1:25:21 2:03:45 2:00:38 1848 7061 Hans Poortinga Zwolle 1968 2447e 14:44 49:50 1:25:11 2:03:47 1:59:52 1849 7061 Hans Poortinga Zwolle 1968 2448e 14:44 49:50 1:25:11 2:03:47 1:59:52 1850 7080 Adry Huybrechts Zwolle 1973 2450e 13:58 47:01 1:20:08 2:03:48 2:02:07 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 38 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1851 8587 Alex Weelink Ommen 1957 2451e 14:11 48:56 1:24:45 2:03:49 2:02:07 1852 8055 Jeffry Mielatz st. Travers 1983 2454e 15:13 50:53 1:25:05 2:03:53 2:00:14 1853 9301 Jules Spaanjaars Zwolle 1966 2455e 14:37 49:07 1:24:09 2:03:54 2:00:42 1854 8839 Ge de Vries Zwolle 1981 2456e 14:39 50:34 1:26:31 2:03:55 2:02:11 1855 7984 Jan-Eric Withagen Halsteren 1975 2458e 13:45 48:34 1:24:50 2:03:57 2:02:56 1856 9677 Rob Bottenberg Isala '96 1968 2461e 15:01 50:26 1:25:27 2:04:00 1:59:12 1857 8005 Herbert Daling LSV Invictus 1976 2462e 14:56 50:36 1:25:40 2:04:00 2:00:46 1858 9092 Jaap Bruins Slot Zuidwolde Dr 1967 2463e 14:59 50:50 1:25:28 2:04:03 2:00:13 1859 8820 Tonny Timmerman Zwolle 1969 2465e 14:58 50:07 1:25:07 2:04:04 2:00:46 1860 7246 Meerten Smit Zwolle 1960 2467e 14:49 49:25 1:24:14 2:04:07 1:59:02 1861 8965 Herman Edelijn PEC 1910 1962 2468e 14:57 50:42 1:26:37 2:04:09 2:01:57 1862 9529 Leon Hangx Zwolle 1964 2470e 14:01 47:20 1:21:25 2:04:12 2:00:37 1863 8532 Jan Rutgers Zwolle 1954 2472e 13:47 48:14 1:23:41 2:04:13 2:02:25 1864 8591 Metin Günes Zwolle 1970 2474e 13:12 47:58 1:26:19 2:04:13 2:03:14 1865 9768 Arnoud Stam Driebergen-Rijsenbur 1980 2476e 15:03 51:08 1:26:54 2:04:19 2:01:20 1866 7117 Joost Poot Dwingeloo 1972 2478e 14:39 49:55 1:25:13 2:04:21 1:59:34 1867 9732 Hugo Schouten Utrecht 1960 2479e 15:00 51:07 1:26:53 2:04:21 2:01:21 1868 9171 Keees Smit Zwolle 1955 2481e 15:22 51:23 1:26:32 2:04:24 2:01:03 1869 2774 Eric Oosterkamp Croon Elektrotechnie 1968 2482e 14:12 50:05 1:26:31 2:04:24 2:03:57 1870 9458 Patrick Groen Amsterdam 1971 2483e 14:34 49:43 1:25:34 2:04:25 2:01:07 1871 9613 Marc Kolvenbag Groningen 1961 2484e 15:19 52:03 1:25:55 2:04:28 1:59:58 1872 7907 Xander Soudant De Meern 1982 2488e 14:52 48:56 1:23:46 2:04:31 2:00:08 1873 7062 Stefan Kuiper Zwolle 1980 2489e 15:22 50:52 1:24:23 2:04:31 2:01:06 1874 7414 Paul Dronkert Den Ham Ov 1977 2490e 14:59 51:13 1:26:36 2:04:31 2:00:45 1875 9563 Jonathan Nap Zwolle 1978 2493e 13:53 48:24 1:24:51 2:04:33 2:03:10 1876 7087 Jacco Kempenaar Arnhem 1967 2494e 14:19 50:00 1:26:41 2:04:33 2:00:55 1877 2865 Jan Dijkstra Ernst & Young 3 1967 2496e 13:50 49:38 1:26:36 2:04:35 2:04:12 1878 7074 Ivo Munsterhuis Meppel 1978 2497e 14:47 51:43 1:27:26 2:04:36 2:00:31 1879 8009 Rogier de Groot Elburg 1979 2498e 14:48 49:32 1:24:06 2:04:36 2:00:25 1880 8504 Corné Tamarinof Zwolle 1950 2500e 14:39 49:32 1:25:34 2:04:38 2:00:36 1881 7836 Maarten Bambacht Delft 1989 2503e 15:42 52:45 1:28:20 2:04:39 2:01:27 1882 8770 Oscar Belt Zwolle 1969 2504e 15:41 52:45 1:28:20 2:04:39 2:01:27 1883 7808 Mark Koole Lunteren 1983 2506e 14:49 50:45 1:26:21 2:04:42 2:03:08 1884 8015 Arnoud Mesken Dalfsen 1977 2508e 14:27 49:45 1:25:38 2:04:43 2:02:50 1885 7250 Erik Vogelzang Zwolle 1976 2510e 14:50 50:24 1:25:51 2:04:44 2:00:40 1886 9017 Daan Gilbert Zwolle 1980 2511e 15:17 50:24 1:25:24 2:04:45 2:00:26 1887 9122 Gerrit Durberg Cialfo 1951 2512e 14:26 50:11 1:25:56 2:04:45 2:03:08 1888 8014 Michiel Zweers Dalfsen 1974 2513e 14:28 49:46 1:25:39 2:04:46 2:02:54 1889 9622 Kees Jan Willeboordse Zwolle 1973 2514e 14:47 49:42 1:24:34 2:04:46 1:59:53 1890 2612 Tino Stoop Bas vd Goor Foundati 2515e 15:05 50:34 1:25:52 2:04:47 1:59:51 1891 9783 Henk Rozendal Cialfo 1947 2516e 14:25 50:28 1:27:20 2:04:48 2:03:10 1892 8052 Renkjan Beverwijk Hemmink B.V. 1981 2517e 15:21 50:39 1:24:10 2:04:49 2:00:06 1893 9024 Wybrand de Groot Friesland 1956 2519e 15:12 50:24 1:25:18 2:04:50 2:00:06 1894 8669 Adri Zwarthoff PEC 1910 1966 2521e 14:33 49:50 1:26:35 2:04:52 2:03:01 1895 7799 Patrick Bruggeman Wijhe 1976 2524e 14:29 49:19 1:25:03 2:04:57 2:02:48 1896 7785 Casper Bebelaar Heerde 1974 2525e 13:10 46:19 1:22:02 2:04:59 2:02:54 1897 7139 Richard Jansman Raalte 1969 2528e 14:38 50:57 1:26:35 2:05:01 2:02:51 1898 8792 Dennis Homan AVV 1969 2530e 14:16 50:10 1:25:59 2:05:04 2:02:02 1899 7332 Jeroen Vreugdenhil Emmeloord 1968 2531e 15:21 52:15 1:28:16 2:05:05 2:01:12 1900 8057 Arnoud van der Kolk 4e Musketiers & Frie 1979 2533e 14:18 48:55 1:24:34 2:05:07 2:01:19 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 39 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1901 7469 Bennie Smeijers 't Harde 1987 2534e 14:42 48:25 1:22:19 2:05:07 2:02:33 1902 7764 Wim Sollie Wilsum 1962 2536e 14:32 49:17 1:25:26 2:05:10 2:00:48 1903 7156 Edwin van Hoorn Hattem 1969 2538e 14:28 49:17 1:25:47 2:05:12 2:01:09 1904 7342 Gert de Witte Staphorst 1986 2539e 13:10 45:30 1:22:33 2:05:13 2:03:05 1905 7057 Willem Duthler Arnhem 1971 2540e 14:34 50:32 1:26:50 2:05:14 2:03:12 1906 7759 Erik Bakker Zwolle 1980 2542e 14:53 50:54 1:25:40 2:05:15 2:00:54 1907 7649 Frans Wortelboer Zwolle 1955 2544e 14:35 48:53 1:24:01 2:05:17 2:01:00 1908 9575 Aad Goedbloed Energie 1968 2546e 14:36 50:06 1:25:34 2:05:19 2:00:23 1909 7857 Ronald Konter Vollenhove 1979 2547e 15:03 49:31 1:23:04 2:05:20 2:00:26 1910 7269 Gerco Vasse Rouveen 1968 2549e 15:12 52:27 1:28:58 2:05:22 2:04:03 1911 7122 Peter Prummel NOP 1961 2550e 13:38 48:29 1:25:19 2:05:22 2:02:47 1912 7522 Michiel Kort Ermelo 1972 2551e 13:04 46:02 1:22:15 2:05:23 2:03:27 1913 8134 Gert Jansen Run2Day Zwolle 1968 2553e 14:32 50:03 1:26:05 2:05:24 2:02:18 1914 8857 Cor Bosgraaf Meppel 1969 2554e 12:56 47:29 1:24:06 2:05:24 2:03:39 1915 9244 Bart van der Meulen Zwolle 1969 2556e 13:01 45:09 1:19:47 2:05:26 2:04:15 1916 9544 Lars-Olof Haverkort Nijmegen 1987 2559e 14:34 50:16 1:25:44 2:05:29 2:00:28 1917 9705 David Nanni Zwolle 1974 2560e 15:08 49:26 1:24:57 2:05:30 2:00:35 1918 2703 Udo Boonstra Scania Production Zw 1964 2561e 15:05 51:29 1:27:55 2:05:31 2:05:04 1919 7444 Dico Mulder Elspeet 1975 2563e 13:59 47:21 1:21:40 2:05:33 2:04:00 1920 9093 Johannes van den Berg Apeldoorn 1968 2565e 14:51 49:45 1:24:59 2:05:33 2:02:19 1921 8721 Michel Fakkert Zwolle 1970 2566e 15:13 51:04 1:27:10 2:05:34 2:03:30 1922 9151 Dio Haverkamp Frankfurt am Main (G 1985 2568e 15:44 52:41 1:26:42 2:05:38 2:01:18 1923 7230 Paul HIbbert St.Albans (GBR) 1958 2569e 15:36 53:20 1:29:04 2:05:38 2:01:40 1924 8844 Rieuwert de Haan Zwolle 1985 2570e 14:07 48:38 1:25:17 2:05:39 2:03:08 1925 7213 Vincent Korenromp Zwolle 1984 2571e 15:31 50:57 1:26:18 2:05:40 2:00:50 1926 9574 Henri Jansen Hasselt 1978 2574e 14:30 47:58 1:22:43 2:05:44 2:02:10 1927 7993 Jacob Talen Hoogeveen 1968 2576e 14:31 49:46 1:25:08 2:05:45 2:00:51 1928 7674 Vincent Meyer Zwolle 1988 2577e 13:15 47:19 1:23:27 2:05:47 2:05:03 1929 7802 Hans Vis NOP 1952 2579e 14:41 49:51 1:24:59 2:05:48 2:02:52 1930 9645 Jasper Brugman Hengelo Ov 1967 2582e 14:19 49:51 1:25:52 2:05:51 2:05:07 1931 9538 Eelco Zomer Zwolle 1986 2587e 13:54 46:25 1:20:39 2:05:56 2:01:52 1932 9801 Gert Heres De Gemzen 1960 2589e 15:48 52:22 1:26:57 2:05:57 2:02:48 1933 7216 Alex Runhardt Zwolle 1980 2590e 15:22 51:57 1:28:37 2:05:58 2:01:33 1934 7372 Jasper Mater Zwolle 1987 2592e 15:25 50:59 1:26:49 2:06:00 2:03:34 1935 9733 Dick Minkema Soest 1961 2593e 14:36 50:26 1:26:03 2:06:03 2:01:31 1936 8854 Leon Rinders Runners Vorden 1968 2595e 15:06 51:38 1:27:42 2:06:04 2:02:27 1937 7687 Manou Chen Amsterdam 1969 2597e 14:03 48:16 1:23:45 2:06:08 2:01:18 1938 8963 Reinder Elema Zwolle 1970 2598e 14:55 49:40 1:26:14 2:06:09 2:01:23 1939 9215 Marco Leusink Kampen 1978 2599e 15:45 52:34 1:27:33 2:06:10 2:02:30 1940 7442 Ivo Eikenaar NOP 1978 2601e 13:40 46:35 1:21:07 2:06:13 2:03:16 1941 8520 Frank Maurits Zwolle 1963 2602e 14:36 50:40 1:27:04 2:06:17 2:04:46 1942 8709 Maarten van Garderen Zwolle 1982 2606e 14:32 49:32 1:25:15 2:06:22 2:03:50 1943 9720 Henk Poppen Kleve (GER) 1957 2607e 14:48 50:28 1:26:13 2:06:23 2:03:55 1944 7863 Martijn Kamp Zwolle 1976 2609e 14:49 50:23 1:25:50 2:06:24 2:02:19 1945 8742 Gert Visser Zwolle 1969 2614e 15:12 51:04 1:27:09 2:06:26 2:04:21 1946 7136 Henk Compagner Rouveen 1978 2617e 14:41 51:20 1:28:45 2:06:29 2:05:34 1947 2882 Erik van Dam Abbott laboratories 1985 2618e 15:02 52:12 1:30:00 2:06:30 2:06:07 1948 9257 Joachim Bosman Zwolle 1987 2625e 14:21 48:36 1:24:30 2:06:36 2:02:29 1949 2832 Sebastiaan Veldhuizen Ten Cate Protect 2 1980 2627e 15:08 52:41 1:29:46 2:06:38 2:06:11 1950 9595 Piet Hersevoort ACO Van Elderen 1957 2633e 14:46 51:10 1:27:28 2:06:42 2:04:26 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 40 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1951 9489 Gertjan de Ruiter Zwolle 1963 2635e 14:48 50:49 1:26:44 2:06:44 2:01:59 1952 7540 Jan Pietersma Harlingen 1951 2636e 15:10 51:25 1:27:59 2:06:44 2:03:58 1953 7811 Dennis Zijp Amersfoort 1975 2637e 14:34 49:21 1:25:49 2:06:44 2:04:30 1954 9021 Ronald Veldman Zwolle 1969 2638e 15:34 52:34 1:29:20 2:06:44 2:04:40 1955 7693 Anthony Brak Nijeveen 1966 2640e 15:35 51:36 1:27:33 2:06:47 2:01:45 1956 7664 John Dick Zwolle 1960 2641e 14:27 49:55 1:26:14 2:06:48 2:04:58 1957 7721 Dirk Van De Wetering Balkbrug 1956 2643e 14:55 50:49 1:26:58 2:06:51 2:02:11 1958 8533 Gerrit Post Zwolle 1991 2644e 15:25 52:00 1:28:31 2:06:54 2:03:28 1959 2545 Simon Vlas Zilveren Kruis Achme 2646e 14:41 50:30 1:27:50 2:06:59 2:06:35 1960 7493 Edwin van Vilsteren Monicares Foundation 2647e 13:53 49:19 1:26:16 2:07:00 2:05:09 1961 2572 Geert Huberts Zilveren Kruis Achme 2648e 14:20 49:36 1:27:17 2:07:01 2:06:41 1962 9170 Alex Velthuis PEC 1910 1976 2649e 15:33 50:54 1:26:19 2:07:01 2:03:37 1963 8852 Kenny Smits Zwolle 1969 2652e 15:29 51:29 1:27:43 2:07:05 2:02:53 1964 8065 Adrian Knol 4e Musketiers & Frie 1980 2654e 14:57 51:00 1:27:35 2:07:06 2:03:15 1965 9083 Hermann Winkler Oberlangen (GER) 1956 2655e 14:15 49:07 1:26:01 2:07:06 2:05:26 1966 7200 Hielko Inia Zwolle 1974 2658e 13:48 48:15 1:25:14 2:07:08 2:05:03 1967 8799 Arjen Verheij Zwolle 1972 2660e 14:25 49:22 1:25:02 2:07:11 2:02:43 1968 7823 Arjan Boeve Zwolle 1986 2661e 15:08 50:35 1:26:25 2:07:12 2:02:12 1969 7153 Ray Hecht Emmeloord 1971 2662e 14:49 49:42 1:25:25 2:07:12 2:02:35 1970 8887 Wim Hulleman Dalfsen 1969 2665e 15:02 50:47 1:26:58 2:07:16 2:02:30 1971 8028 John van Loon Raamsdonksveer 1962 2666e 13:19 47:36 1:25:55 2:07:16 2:06:15 1972 8062 Matthe Vos 4e Musketiers & Frie 1968 2668e 15:10 50:56 1:26:36 2:07:17 2:03:25 1973 8061 Albert Heemskerk 4e Musketiers & Frie 1960 2669e 15:09 50:56 1:26:35 2:07:17 2:03:25 1974 8089 Johan de Jong 4e Musketiers & Frie 1966 2670e 13:05 47:25 1:25:16 2:07:17 2:06:47 1975 7403 Hessel Land Zwolle 1992 2676e 13:32 47:28 1:23:50 2:07:20 2:04:27 1976 8054 Frank voor 't Hekke st. Travers 1988 2677e 13:13 44:25 1:20:39 2:07:25 2:03:46 1977 9592 Peter Derksen Climax 1958 2680e 14:31 49:08 1:24:48 2:07:32 2:03:03 1978 9431 Gerrie Akkerhuis 't Harde 1955 2683e 14:34 50:19 1:27:10 2:07:35 2:04:38 1979 7067 Leen Baan Amersfoort 1965 2688e 13:38 45:59 1:30:44 2:07:44 2:06:34 1980 7714 Hendrik Alkema Zwolle 1994 2692e 15:41 52:29 1:28:50 2:07:53 2:04:48 1981 8691 Jan Pap Zwolle 1966 2694e 14:45 50:43 1:27:01 2:07:54 2:04:22 1982 8535 Marco Bruintjes Zwolle 1972 2695e 15:32 52:43 1:27:40 2:08:01 2:03:25 1983 9505 Edwin Boonstra Zwolle 1974 2699e 15:03 49:31 1:26:15 2:08:06 2:05:22 1984 7501 Paul van Rijn Houten 1969 2703e 14:49 49:47 1:26:16 2:08:09 2:04:46 1985 8128 Han Schutte Run2Day Zwolle 1963 2704e 14:45 51:27 1:29:09 2:08:10 2:06:20 1986 8681 Erik Mentink Zwolle 1958 2706e 14:52 50:46 1:26:45 2:08:11 2:04:01 1987 7394 Tom Jansen Utrecht 1982 2707e 15:23 53:13 1:28:52 2:08:11 2:03:28 1988 7901 Maarten Epema Zwolle 1972 2709e 14:29 52:55 1:29:47 2:08:17 2:06:53 1989 8559 Adrie Duiveman Zwolle 1968 2710e 15:28 51:29 1:27:42 2:08:21 2:04:09 1990 7268 Aya Haverkamp Zwolle 1991 2712e 14:57 50:59 1:27:54 2:08:24 2:05:44 1991 9011 Vito Triggiano Zwolle 1972 2716e 14:48 50:19 1:26:43 2:08:31 2:04:16 1992 2837 Anton Jeurnink Dimence 1 1952 2717e 13:53 50:47 1:28:48 2:08:33 2:08:03 1993 9614 Jos Wichers Schreur Espel 1964 2718e 14:30 50:13 1:26:48 2:08:34 2:06:48 1994 7924 Stefan de Winter Vaassen 1981 2721e 16:29 55:44 1:31:28 2:08:37 2:03:40 1995 9096 Jack van den Hul Zwolle 1958 2723e 14:25 49:30 1:26:04 2:08:41 2:04:25 1996 7088 Dik Vedder Staphorst 1959 2724e 14:02 49:03 1:26:15 2:08:41 2:07:18 1997 7387 Adriaan den Broeder Kampen 1973 2725e 14:33 51:27 1:29:07 2:08:41 2:07:44 1998 7446 Cor Wellenberg Lierderholthuis 1957 2726e 15:00 50:45 1:26:46 2:08:42 2:03:41 1999 8092 Ard de Leeuw 4e Musketiers & Frie 1980 2728e 14:32 49:13 1:26:45 2:08:44 2:05:18 2000 7636 Rolf Kok Rouveen 1988 2729e 14:48 51:55 1:30:02 2:08:45 2:06:40 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 41 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2001 7959 Ralph de Vries De Sprinter 1978 2732e 15:14 52:06 1:28:32 2:08:47 2:04:06 2002 7989 Jeroen van der Kolk 's-Gravenhage 1971 2735e 15:04 51:45 1:28:36 2:08:49 2:06:10 2003 7609 Han Kodden Arnhem 1966 2736e 15:00 50:56 1:26:51 2:08:51 2:05:19 2004 8921 Eric Hooijer Zwolle 1974 2738e 14:25 50:51 1:27:07 2:08:53 2:04:13 2005 8075 Fokke Drijfhout 4e Musketiers & Frie 1971 2740e 14:35 49:23 1:25:14 2:08:56 2:05:58 2006 9502 Fred Hekkenberg Zwolle 1955 2741e 14:34 50:35 1:27:30 2:08:56 2:05:46 2007 2773 Marc Meeder Croon Elektrotechnie 1963 2745e 13:59 50:24 1:28:55 2:09:00 2:08:33 2008 9305 Eric de Wit Duiven 1964 2746e 15:58 53:57 1:30:23 2:09:02 2:06:16 2009 7549 Niels van Bladeren Rotterdam 1974 2747e 15:35 52:09 1:29:18 2:09:02 2:06:16 2010 7548 Siebren Zijlstra Nijkerk Gld 1975 2748e 15:35 52:09 1:29:18 2:09:02 2:06:16 2011 7550 Jöran Aerns Nijkerk Gld 1974 2749e 15:36 52:09 1:29:18 2:09:02 2:06:16 2012 7654 Jan Brouwer Zwolle 1969 2752e 14:49 51:09 1:27:58 2:09:06 2:05:14 2013 8933 Maarten Holtkamp Zwolle 1974 2754e 14:16 49:28 1:25:48 2:09:09 2:04:21 2014 7274 Hans-Paul Lips Zwolle 1984 2755e 15:31 50:57 1:26:21 2:09:11 2:04:21 2015 7210 Dick Bredewout Zwolle 1963 2756e 13:24 49:27 1:28:13 2:09:11 2:08:00 2016 7666 Hylke Thiry Zwolle 1975 2758e 15:29 52:06 1:28:51 2:09:13 2:06:18 2017 7349 Peter Santing Zwolle 1966 2760e 16:31 54:15 1:30:46 2:09:13 2:05:41 2018 7301 Dick Alssema 's-Heer Arendskerke 1966 2761e 15:17 52:22 1:28:23 2:09:15 2:04:11 2019 8111 Dennis van den Ham Univé Verzekeringen 1976 2763e 15:28 52:02 1:28:50 2:09:16 2:04:31 2020 8091 Rene van Marle 4e Musketiers & Frie 1989 2765e 15:18 52:10 1:29:12 2:09:17 2:05:51 2021 9259 Albert Brouwer Zwolle 1951 2766e 14:24 49:47 1:26:34 2:09:17 2:05:53 2022 2584 Joost Wevers Eiffel 1 2768e 14:13 51:03 1:29:24 2:09:21 2:08:56 2023 2583 Marijn de Korte Eiffel 1 2769e 14:13 51:04 1:29:24 2:09:21 2:08:56 2024 7428 René Jansen Emmeloord 1963 2771e 14:42 51:03 1:28:54 2:09:22 2:07:53 2025 8751 Erik Sloothaak Zwolle 1963 2772e 14:32 51:00 1:28:11 2:09:23 2:08:25 2026 9030 Johan Boersma Zwolle 1970 2773e 15:28 52:39 1:29:59 2:09:23 2:07:04 2027 7142 Jan-Paul Bakker Dalfsen 1970 2775e 14:44 50:46 1:27:18 2:09:24 2:06:51 2028 7744 Peter Röder Clytoneus 1967 2776e 14:53 50:39 1:27:12 2:09:25 2:04:56 2029 7756 Sander Venema Zwolle 1985 2777e 15:17 51:46 1:28:05 2:09:25 2:06:00 2030 7757 Mats Blaauwboer Zwolle 1990 2778e 15:17 51:46 1:28:05 2:09:25 2:06:00 2031 9085 Rob van Luijn Loopgroep Garderen 1960 2779e 14:16 50:17 1:27:05 2:09:26 2:04:47 2032 7835 Richard Auf dem Brinke Leusden 1974 2780e 15:21 52:24 1:29:24 2:09:26 2:04:47 2033 2896 Erik Beek VGZ Verzekeringen 3 1967 2782e 14:59 51:56 1:28:37 2:09:27 2:08:58 2034 7189 Bas Brilman Enschede 1991 2785e 16:14 56:00 1:32:23 2:09:29 2:05:26 2035 7873 Tim Makkink Utrecht 1981 2786e 14:38 50:50 1:26:55 2:09:30 2:05:04 2036 7114 Henne van Egteren Monicares Foundation 1971 2788e 14:37 50:42 1:28:54 2:09:33 2:08:07 2037 7981 Robin Nicolai Zwolle 1977 2791e 15:25 53:44 1:30:30 2:09:37 2:06:01 2038 8056 Johannes Hoefnagel 4e Musketiers & Frie 1969 2792e 15:17 52:10 1:29:12 2:09:39 2:06:13 2039 8041 Erik Bijker Twenterand 1972 2793e 14:58 51:13 1:26:47 2:09:39 2:05:53 2040 7608 Jamie van der Waal IJsselmuiden 1983 2801e 14:57 51:47 1:28:04 2:09:50 2:05:18 2041 7432 Werner de Vries Hoogeveen 1980 2802e 15:20 52:13 1:28:58 2:09:51 2:05:24 2042 8868 Jan Vulkers Zwolle 1962 2803e 14:16 49:19 1:25:47 2:09:52 2:06:09 2043 2699 Tariq Yousefzai Scania Production Zw 1957 2807e 15:00 50:49 1:26:00 2:09:55 2:05:21 2044 8747 Hans Tupker Zwolle 1963 2810e 16:29 55:06 1:30:44 2:10:00 2:06:27 2045 7426 Eddie Zuidema Zwolle 1982 2814e 15:20 52:13 1:28:58 2:10:04 2:05:38 2046 8593 Paul Bink Dalfsen 1972 2816e 14:59 51:04 1:27:52 2:10:06 2:06:16 2047 7876 Henk Jan Kamphuis Oldebroek 1955 2818e 15:01 51:43 1:28:37 2:10:08 2:05:20 2048 9528 Peter van Leusde Almere 1960 2821e 15:14 52:06 1:29:17 2:10:12 2:06:59 2049 7512 Luc ten Brundel Zwolle 1989 2822e 13:24 46:38 1:23:50 2:10:14 2:07:20 2050 9015 Peter Hulsbergen Zwolle 1974 2823e 15:03 49:25 1:23:43 2:10:20 2:07:35 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 42 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2051 9304 Antoon de Wilde van Orden Nijmegen 1963 2824e 15:59 53:57 1:30:37 2:10:23 2:07:36 2052 9219 Sebastiaan van der Laan Zwolle 1987 2828e 15:21 52:06 1:28:14 2:10:28 2:05:43 2053 8756 Fred van de Gronde Zwolle 1954 2832e 15:13 51:23 1:28:50 2:10:31 2:05:41 2054 8840 Alex Hulleman Zwolle 1969 2833e 15:58 53:57 1:31:40 2:10:33 2:07:50 2055 9636 Gerard Velthuis Meppel 1957 2834e 14:39 51:41 1:29:43 2:10:34 2:07:23 2056 9222 Anton Ruijter Wijhe 1962 2836e 15:44 53:46 1:30:51 2:10:38 2:06:03 2057 7055 Robert de Velde Monicares Foundation 1966 2837e 15:03 52:16 1:29:43 2:10:38 2:06:44 2058 7588 Pieter van der Linden De Sprinter 1961 2839e 14:51 52:26 1:31:11 2:10:40 2:09:57 2059 7895 Bjorn Wijermars Hasselt 1991 2843e 15:21 54:07 1:32:33 2:10:46 2:08:21 2060 7894 Jesse Salet Delft 1994 2844e 15:21 54:08 1:32:33 2:10:46 2:08:21 2061 7478 Thijs Klink Groningen 1990 2848e 15:09 51:45 1:29:06 2:10:50 2:07:03 2062 7951 Lucas Postma Ermelo 1968 2849e 13:41 50:12 1:28:33 2:10:52 2:08:56 2063 7127 Remco Arents Groesbeek 1975 2850e 15:16 52:52 1:31:03 2:10:52 2:06:02 2064 8945 Bas de Man Zwolle 1991 2854e 15:10 51:35 1:28:53 2:10:55 2:06:22 2065 7381 Jeroen Pontenagel Zwolle 1984 2855e 15:11 51:36 1:28:53 2:10:56 2:06:23 2066 9140 Meindert Hageman Zwolle 1965 2856e 14:43 51:15 1:28:50 2:10:57 2:08:17 2067 8585 Aaldert Nekeman Staphorst 1952 2858e 14:41 51:20 1:28:47 2:10:59 2:10:03 2068 7345 Martin van de Wijngaard Zwolle 1981 2860e 15:35 53:29 1:30:30 2:11:05 2:06:11 2069 9046 Werner Schoenman Zwolle 1973 2862e 14:23 50:25 1:28:28 2:11:07 2:09:23 2070 8548 Martin Brommer Zwolle 1966 2863e 15:28 52:03 1:28:50 2:11:07 2:06:22 2071 7424 Evert Meindertsma Zwolle 1972 2865e 15:23 52:59 1:31:03 2:11:09 2:08:37 2072 7489 Roy Doorn Meppel 1978 2869e 14:42 50:24 1:27:02 2:11:15 2:06:13 2073 9013 Marc Hofstede Raalte 1971 2871e 14:57 52:25 1:29:57 2:11:16 2:08:35 2074 7602 Stefan Konterman Staphorst 1990 2872e 14:55 47:53 1:22:04 2:11:24 2:09:07 2075 8170 Nobert Geels Time for Heroes 1973 2873e 14:44 51:46 1:29:33 2:11:27 2:09:38 2076 8922 Arno Rienstra Dalfsen 1976 2878e 14:54 51:56 1:29:10 2:11:38 2:07:04 2077 8744 Arnaud Koning Zwolle 1968 2879e 15:31 52:46 1:30:06 2:11:40 2:07:44 2078 9655 Ernesto Fräser Amersfoort 1979 2880e 14:50 51:16 1:29:10 2:11:41 2:09:03 2079 7897 Wiebe Oosterhaven Nunspeet 1956 2881e 15:13 51:33 1:28:22 2:11:43 2:07:08 2080 8940 Bernard Dekker Vollenhove 1944 2883e 15:13 52:04 1:30:41 2:11:43 2:08:32 2081 8762 Joost Nunnink Zwolle 1972 2884e 14:50 50:58 1:28:29 2:11:44 2:07:26 2082 7421 Joost Treep Zwolle 1978 2885e 15:30 53:02 1:30:59 2:11:46 2:09:31 2083 7638 Harald de Jong Amsterdam 1971 2886e 15:18 52:31 1:30:34 2:11:47 2:07:32 2084 8827 John Sijbom Nieuwleusen 1959 2890e 14:53 50:40 1:28:07 2:11:55 2:09:16 2085 9699 Paul Bosma Zwolle 1961 2896e 14:30 51:10 1:28:42 2:12:11 2:09:46 2086 9627 Marc Bezemer Harderwijk 1962 2898e 14:46 50:37 1:28:00 2:12:12 2:09:54 2087 7367 Bas Meijerink Hardenberg 1973 2899e 15:07 51:58 1:30:27 2:12:14 2:10:00 2088 7366 Paul Zijlstra Zwolle 1964 2900e 14:54 52:08 1:30:40 2:12:15 2:07:38 2089 7310 Edwin Rekers Zwolle 1975 2903e 15:09 52:49 1:31:32 2:12:18 2:10:50 2090 9702 Eddy de Wit Zwolle 1971 2905e 15:23 52:43 1:29:24 2:12:22 2:07:27 2091 8882 Robert Immink Zwolle 1957 2907e 15:28 52:32 1:30:58 2:12:23 2:09:04 2092 7271 Elbert-jan Hesse Monicares Foundation 1966 2908e 15:03 52:16 1:29:43 2:12:23 2:08:29 2093 2817 Hans Bruggeman Eenhoorn 1 1953 2909e 15:04 52:39 1:31:42 2:12:25 2:12:06 2094 8524 Sjaco Aalbers Nieuwleusen 1958 2910e 14:52 50:25 1:28:39 2:12:26 2:09:30 2095 9558 Roel ten Klooster Wijhe 1948 2912e 15:51 53:30 1:30:43 2:12:28 2:08:08 2096 9145 Hendrikus vd Schootbrugge Oldebroek 1953 2915e 14:07 56:11 2:12:31 2:10:08 2097 9006 Hildert Inkelaar Zwolle 1969 2916e 15:58 53:57 1:31:41 2:12:32 2:09:49 2098 7180 Jan Willem van Hasselt Zwolle 1978 2919e 15:11 54:03 1:32:19 2:12:34 2:07:42 2099 9560 Dick Bast Dutch Runners 1967 2921e 15:16 52:14 1:29:48 2:12:36 2:09:14 2100 2705 Ad Edink Scania Production Zw 1959 2923e 15:17 52:15 1:29:48 2:12:36 2:09:15 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 43 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2101 9569 Rein Tuininga Zwolle 1961 2925e 14:55 52:08 1:29:29 2:12:37 2:08:31 2102 9672 Hendry Locht Dordrecht 1961 2928e 15:25 53:29 1:30:39 2:12:44 2:10:45 2103 7193 Henk Locht Rouveen 1960 2929e 15:25 53:28 1:30:38 2:12:44 2:10:45 2104 9116 Niek Yntema Zwolle 1986 2930e 14:15 50:40 1:28:48 2:12:46 2:10:33 2105 7111 Willem van Waes Amsterdam 1985 2931e 15:11 50:30 1:28:58 2:12:46 2:09:37 2106 7447 Marc van t Noordende Amsterdam 1958 2932e 15:22 55:11 1:35:13 2:12:50 2:12:00 2107 9286 Peter de Kieviet Zwolle 1950 2933e 14:34 51:35 1:30:45 2:12:51 2:11:53 2108 7176 Ale Maring Zwolle 1952 2934e 14:55 52:02 1:30:00 2:12:54 2:09:21 2109 7532 Anne-Dirk Fuite Genemuiden 1990 2935e 15:59 55:55 1:35:05 2:12:55 2:10:33 2110 8689 Gerard Meijeringh Zwolle 1970 2942e 15:20 52:41 1:30:07 2:13:07 2:08:10 2111 9649 Niels Piest Zwolle 1982 2945e 15:01 51:44 1:30:09 2:13:09 2:10:39 2112 8121 Martijn Klooster Run2Day Zwolle 1975 2947e 15:28 54:03 1:32:30 2:13:12 2:09:37 2113 9364 Peter de Bolster Nunspeet 1953 2951e 15:24 54:05 1:32:43 2:13:21 2:11:35 2114 2792 Juan Pablo Wavin 1 1972 2957e 15:41 56:02 1:36:23 2:13:28 2:12:56 2115 8002 Bos Jaap Zwolle 1953 2959e 15:52 53:58 1:32:00 2:13:29 2:10:46 2116 7504 Robert Roth Oegstgeest 1965 2960e 13:25 47:46 1:25:49 2:13:30 2:12:49 2117 9109 Benny ter Bruggen Zwolle 1960 2961e 14:15 49:15 1:25:42 2:13:30 2:10:10 2118 9570 Rene Nijhuis Winterswijk 1963 2962e 15:06 52:23 1:30:26 2:13:33 2:09:44 2119 7804 Anton Cnossen Zwolle 1977 2968e 14:43 50:29 1:28:26 2:13:49 2:10:21 2120 9664 Marc Kolthof Dutch Runners 1975 2973e 14:43 52:45 1:32:28 2:13:53 2:13:01 2121 8547 James van Ommen Kampen 1955 2974e 14:52 51:23 1:30:32 2:13:53 2:10:56 2122 8986 Hein Platenkamp Zwolle 1977 2977e 14:48 51:21 1:29:29 2:14:00 2:10:28 2123 7124 Henry Bronkhorst Barneveld 1967 2981e 14:58 53:31 1:32:26 2:14:05 2:11:59 2124 7145 Edwin Blok Zwolle 1976 2982e 14:30 50:41 1:28:32 2:14:07 2:10:59 2125 9020 Mat Maijer Nijmegen 1956 2983e 15:28 52:57 1:31:10 2:14:08 2:09:20 2126 7509 Andre Leusink DE LOPER 1972 2987e 15:45 53:37 1:31:45 2:14:11 2:10:31 2127 7845 Hendrik Jan Hummelen Ede Gld 1951 2989e 13:43 51:36 1:30:12 2:14:23 2:12:27 2128 8927 Remco van der Loo Zwolle 1970 2991e 14:10 50:00 1:29:35 2:14:24 2:11:54 2129 7456 Michiel Jansen Hasselt 1987 2995e 16:02 53:57 1:31:48 2:14:25 2:10:21 2130 7037 Benito Hiwat Zwolle 1976 2997e 14:34 51:52 1:31:24 2:14:28 2:13:58 2131 6164 Wim Schrijver Laag Zuthem 1950 2999e 15:36 53:55 1:32:13 2:14:30 2:10:38 2132 8124 Walter Zunnebeld Run2Day Zwolle 1967 3000e 15:20 52:01 1:29:51 2:14:31 2:10:56 2133 9345 Arjan Hehenkamp Heino 1968 3002e 14:54 52:15 1:31:14 2:14:32 2:11:04 2134 7330 Maurice Bergsma Kampen 1987 3005e 15:22 53:45 1:30:28 2:14:35 2:09:34 2135 9094 Maurice Conradi Hardenberg 1973 3012e 14:34 52:14 1:32:07 2:14:37 2:13:35 2136 8658 Jan Thijs Heldoorn Zwolle 1977 3013e 15:32 53:21 1:31:03 2:14:38 2:09:52 2137 7506 Stefan Hagen Steenwijk 1994 3016e 14:47 51:40 1:29:49 2:14:46 2:13:17 2138 9779 Mark Wijdenes PEC 1910 1968 3017e 15:45 53:16 1:31:24 2:14:47 2:12:14 2139 7695 Jan Huizinga Cialfo 1961 3019e 15:06 53:42 1:34:30 2:14:47 2:13:08 2140 9308 Hessel de Harder Monicares Foundation 1971 3020e 16:00 54:30 1:31:48 2:14:49 2:09:48 2141 8644 Erwin Veltman Zwolle 1962 3021e 15:01 52:30 1:30:32 2:14:50 2:10:06 2142 7306 Jelmer Soes Utrecht 1986 3024e 15:36 53:45 1:32:09 2:14:56 2:10:59 2143 2805 Johan Vervynckt Wavin België 1980 3027e 14:46 52:15 1:32:12 2:15:03 2:14:29 2144 9352 Abel Veenstra AAA 1960 3029e 15:02 53:06 1:31:17 2:15:07 2:12:40 2145 9369 Joost Mulder PEC 1910 1979 3030e 15:35 53:29 1:30:30 2:15:08 2:10:13 2146 8563 Gert Niemeijer Heerde 1962 3031e 15:42 54:50 1:34:03 2:15:08 2:10:13 2147 7739 Patrick Wolters Hattem 1970 3032e 15:25 52:56 1:31:16 2:15:10 2:10:33 2148 8506 Jan van der Wal Zwolle 1980 3034e 14:07 48:43 1:27:18 2:15:12 2:13:03 2149 9178 Richard Lauwrier Flevo Delta 1965 3035e 14:18 51:54 1:32:15 2:15:13 2:14:40 2150 8824 Gert Timmermans Hasselt 1961 3038e 14:31 52:57 1:32:59 2:15:14 2:14:21 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 44 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2151 9350 Bertil Oonk PEC 1910 1969 3044e 15:09 52:38 1:32:00 2:15:19 2:12:46 2152 9785 Alfred Schuman PEC 1910 1963 3046e 14:05 50:21 1:27:42 2:15:25 2:12:52 2153 8845 Jan-Willem van Rijn Zwolle 1975 3048e 15:04 54:00 1:33:26 2:15:29 2:11:32 2154 7505 Gerrit Hagen Steenwijk 1959 3049e 15:04 52:47 1:31:40 2:15:29 2:14:00 2155 7389 Bart Vlietstra Zwolle 1979 3050e 15:37 53:24 1:31:55 2:15:31 2:11:38 2156 7125 Jasper van Waes 's-Gravenhage 1980 3051e 15:18 52:46 1:31:27 2:15:32 2:12:25 2157 8125 Ron Wiersema Run2Day Zwolle 1965 3052e 15:18 53:09 1:31:41 2:15:35 2:12:00 2158 7151 Sander Beijer Zwolle 1976 3053e 15:52 54:56 1:34:03 2:15:38 2:15:00 2159 7313 Marc Schijven Zwolle 1963 3055e 15:27 53:51 1:33:14 2:15:44 2:12:23 2160 7628 Pieter Boode Zwolle 1965 3057e 15:26 54:24 1:33:02 2:15:46 2:14:00 2161 8735 Jos Kuiper Staphorst 1984 3061e 15:59 55:01 1:34:03 2:15:48 2:12:50 2162 8880 Michel Kalf Zwolle 1970 3069e 15:30 53:27 1:31:54 2:15:57 2:11:49 2163 7256 Erik Wijtsma Zwolle 1970 3070e 15:30 53:28 1:31:55 2:15:57 2:11:50 2164 7650 Ben Wilbrink Zwolle 1975 3071e 16:02 54:19 1:32:58 2:15:58 2:11:52 2165 7217 Bas Kniest Monicares Foundation 1972 3075e 15:54 54:32 1:33:22 2:15:59 2:11:00 2166 7344 Michiel Marsman Zwolle 1985 3077e 14:36 55:40 1:36:40 2:16:00 2:15:10 2167 7223 Niels Jansen PEC 1910 1967 3080e 15:55 54:32 1:33:22 2:16:05 2:11:07 2168 2605 Rob van der Steeg Wijzonol 2 3081e 15:17 54:39 1:34:28 2:16:07 2:15:55 2169 9290 Dolf Bruins Slot Zwolle 1971 3085e 14:35 51:25 1:29:03 2:16:12 2:11:47 2170 8737 Karsten Dijkstra Warmlope Zwolle 1978 3086e 14:39 52:46 1:32:48 2:16:14 2:15:00 2171 8522 Freddy Mulder Zwolle 1973 3087e 14:38 52:45 1:32:47 2:16:14 2:15:00 2172 S242 Jan van der Meulen Scania Production Zw 1963 3089e 15:15 53:56 1:34:00 2:16:17 2:15:48 2173 7952 Dolf Chardet Diemen 1952 3091e 15:56 54:29 1:33:47 2:16:22 2:13:10 2174 7163 Robert Voors Buren Gld 1965 3095e 15:56 55:17 1:33:57 2:16:30 2:12:00 2175 7743 Jasper Hulsink Lemelerveld 1986 3096e 14:24 52:33 1:32:50 2:16:32 2:15:57 2176 9486 Eric Janse Schalkhaar 1964 3097e 14:24 52:32 1:32:50 2:16:33 2:15:57 2177 9166 Pascal Eijkelkamp Heino 1973 3098e 16:05 54:49 1:33:30 2:16:33 2:13:37 2178 2627 Nico de Jong Bas vd Goor Foundati 3100e 15:56 54:24 1:34:06 2:16:35 2:11:36 2179 2536 Arjan Westera Zilveren Kruis Achme 3103e 13:51 50:28 1:30:56 2:16:50 2:16:28 2180 2534 Erik Jan Wilhelm Zilveren Kruis Achme 3104e 13:54 50:32 1:30:56 2:16:51 2:16:28 2181 7495 Nico Roza Zwolle 1982 3105e 15:28 53:52 1:32:34 2:16:55 2:12:58 2182 8541 Theo Peeters Zwolle 1948 3109e 14:49 53:52 1:34:29 2:17:02 2:15:42 2183 7561 Kees Schreuders PEC 1910 1956 3111e 14:48 51:27 1:30:34 2:17:05 2:15:14 2184 9688 Ed Schut Dutch Runners 1957 3112e 16:41 55:24 1:34:19 2:17:05 2:13:54 2185 9200 Jan van de Craats Isala '96 1958 3114e 15:06 53:22 1:32:58 2:17:06 2:14:24 2186 9138 Hans van de Streek Zwolle 1966 3115e 16:27 56:39 1:36:30 2:17:06 2:13:34 2187 9711 Herman Boersma Enschede 1961 3119e 14:59 53:54 1:34:01 2:17:10 2:15:57 2188 8834 Ruud Horst Dutch Runners 1954 3121e 15:18 53:01 1:32:36 2:17:12 2:12:20 2189 9646 Marcel van Vilsteren Monicares Foundation 1966 3124e 16:01 54:37 1:33:14 2:17:23 2:12:22 2190 7667 Erwin Bogers Breda 1975 3125e 15:03 52:44 1:32:27 2:17:28 2:12:52 2191 9114 Nico Schoone Zwolle 1966 3126e 15:29 54:35 1:34:48 2:17:31 2:13:18 2192 2874 Hedri Zwinselman Deltion College 2 1962 3127e 16:31 56:09 1:33:59 2:17:33 2:13:03 2193 7544 Jaap ter Weele Hattemerbroek 1957 3134e 15:50 53:58 1:32:43 2:18:00 2:14:57 2194 7128 Teus Rutienbeek Marum 1956 3136e 15:49 54:28 1:33:24 2:18:04 2:12:57 2195 7659 Othmar Versteeg Deventer 1994 3139e 14:27 51:03 1:33:31 2:18:10 2:15:56 2196 7627 Eddy Spaansen Monicares Foundation 3140e 14:33 50:34 1:30:35 2:18:19 2:16:27 2197 7076 Freddie van ter Beek Zwolle 1968 3141e 15:46 55:47 1:36:25 2:18:19 2:16:43 2198 7498 Addy Veldkamp Zwolle 1985 3142e 14:57 51:54 1:30:50 2:18:24 2:14:23 2199 7792 Peter Woolderink Lemelerveld 1970 3143e 15:29 54:50 1:33:24 2:18:27 2:14:39 2200 8031 Cees van den Engel PEC 1910 1952 3147e 16:17 56:52 1:40:27 2:18:40 2:13:39 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 45 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2201 8734 Maarten Damman Zwolle 1985 3153e 15:09 53:24 1:33:08 2:19:14 2:16:41 2202 8558 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 3156e 13:53 52:44 1:33:41 2:19:29 2:18:41 2203 8129 Henk Ophoff Run2Day Zwolle 1961 3157e 16:49 56:58 1:37:27 2:19:33 2:17:43 2204 8131 Edwin Linderhof Run2Day Zwolle 1963 3160e 16:49 56:57 1:37:27 2:19:34 2:17:44 2205 8843 Keimpe Keuning Zwolle 1952 3163e 16:04 54:56 1:33:57 2:19:55 2:15:43 2206 2892 Gast Een VGZ Verzekeringen 2 1970 3164e 16:03 55:30 1:36:09 2:19:56 2:17:04 2207 7101 EJ Westerhof Hoogland 1969 3170e 16:30 58:14 1:37:40 2:20:03 2:15:09 2208 7240 Erwin van der Linden Zwolle 1986 3171e 16:11 54:22 1:34:02 2:20:05 2:15:33 2209 8924 Cor Nederveld Stegeren 1949 3172e 16:08 56:13 1:37:20 2:20:09 2:19:14 2210 9177 Johan Roerink Beilen 1960 3173e 14:21 50:18 1:29:57 2:20:09 2:15:46 2211 7698 Ton van Riele Monicares Foundation 1953 3175e 16:19 56:52 1:35:44 2:20:11 2:15:10 2212 2642 Maarten van Doorn Actemium 2 1972 3176e 15:57 1:00:15 1:41:09 2:20:14 2:20:02 2213 7953 Bert Tapper Zwolle 1969 3177e 13:43 49:12 1:30:03 2:20:16 2:18:43 2214 9057 Jan Westemeijer Zwolle 1948 3178e 20:45 57:09 1:36:25 2:20:20 2:20:20 2215 7322 Léon van der Kolk Robin Zwolle 1985 3180e 15:13 54:06 1:34:35 2:20:27 2:16:01 2216 8953 Bert Weits Harderwijk 1961 3184e 15:38 54:11 1:34:07 2:20:34 2:15:53 2217 7624 Henk Schermerhorn Algemene Bathmense S 1958 3186e 15:37 55:04 1:35:22 2:20:44 2:16:58 2218 9704 Robert Fischer Zwolle 1972 3188e 15:10 53:27 1:34:47 2:20:53 2:15:57 2219 2754 Marcus Kuiper Enexis B.V. 4 1967 3190e 14:55 52:14 1:32:03 2:21:09 2:17:04 2220 7797 Ron ten Brinke Bergentheim 1989 3193e 15:24 53:36 1:35:23 2:21:25 2:19:25 2221 7419 Adri Schipper Heino 1971 3198e 15:28 55:31 1:35:56 2:21:29 2:16:27 2222 7795 Koert Meuleman IJsselmuiden 1972 3200e 15:03 53:28 1:33:35 2:21:39 2:19:38 2223 7621 Paul Verschuur Heino 1960 3202e 15:31 54:27 1:36:20 2:21:54 2:19:44 2224 9112 Kristian Bosman Zwolle 1979 3205e 16:07 56:18 1:36:37 2:21:56 2:16:58 2225 8991 Martie Mulder Zwolle 1957 3208e 14:45 51:40 1:29:40 2:22:06 2:21:04 2226 7531 Klaas Timmerman Genemuiden 1985 3210e 15:59 55:55 1:36:40 2:22:14 2:19:52 2227 8100 Bert Dijsselhof Univé Verzekeringen 1959 3212e 15:45 55:26 1:35:35 2:22:21 2:17:29 2228 9591 Rienk Geertsma Zwolle 1955 3215e 16:04 56:24 1:38:54 2:22:27 2:21:27 2229 8675 Huib van den Berg PAC 1954 3216e 16:40 57:22 1:37:42 2:22:27 2:17:52 2230 9506 Mart van de Kamp Gouda 1963 3220e 15:19 1:16:33 2:22:39 2:18:15 2231 7170 Robert Kruitbosch Zwolle 1990 3223e 16:34 56:54 1:37:52 2:22:43 2:18:25 2232 7335 Johan Veen Dordrecht 1979 3224e 16:02 56:43 1:36:52 2:22:43 2:18:41 2233 9589 Martin Broodbakker Zwolle 1958 3225e 15:41 56:16 1:37:44 2:22:44 2:19:26 2234 8677 Ruud Schreur Monicares Foundation 1978 3228e 16:00 55:09 1:35:30 2:22:53 2:17:51 2235 8556 Richard Admiraal Hasselt 1971 3235e 15:28 53:42 1:34:38 2:23:05 2:18:13 2236 7196 Peter Schalk Zwolle 1991 3236e 16:34 56:55 1:37:52 2:23:06 2:18:49 2237 9069 Gerben Vat Lent 1982 3237e 16:01 55:01 1:33:36 2:23:14 2:18:23 2238 7214 Peter Smit Broekland Ov 1968 3254e 16:49 56:57 1:37:27 2:24:18 2:22:28 2239 2568 Frank Lenting Zilveren Kruis Achme 3256e 14:39 53:05 1:36:40 2:24:25 2:24:04 2240 8122 Roy Kok Run2Day Zwolle 1968 3257e 16:06 56:05 1:37:18 2:24:29 2:21:38 2241 2621 Jeroen De Sonnaville Bas vd Goor Foundati 3259e 15:35 55:47 1:37:01 2:24:41 2:19:45 2242 2834 Dennis Stroomberg Ten Cate Protect 2 1975 3267e 15:48 57:03 1:40:52 2:26:05 2:25:52 2243 8828 Alex Knol Zwolle 1961 3269e 15:29 54:54 1:37:28 2:26:12 2:21:58 2244 7884 John Zoet Zwolle 1979 3270e 14:41 49:36 1:28:15 2:26:17 2:22:06 2245 9366 DJ Sip Dalfsen 1981 3271e 14:55 53:25 1:36:59 2:26:39 2:23:11 2246 9228 Angelo Egbertzen Dalfsen 1963 3272e 15:50 55:36 1:37:39 2:26:46 2:24:35 2247 9229 Henk Egbertzen Doesburg 1939 3273e 15:50 55:36 1:37:40 2:26:47 2:24:36 2248 9459 Sijko Wierenga Apeldoorn 1963 3276e 16:08 56:21 1:39:58 2:26:48 2:22:05 2249 7186 Eric Geerdink Zwolle 1969 3281e 16:41 58:04 1:39:58 2:27:17 2:24:56 2250 7574 Maarten Hoogstraten Deventer 1964 3284e 15:29 54:37 1:36:16 2:27:35 2:24:44 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 17-06-2013 10:04 Pag: 46 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2251 7554 Werner Tolsma Amersfoort 1981 3285e 16:26 58:24 1:41:30 2:27:40 2:23:54 2252 7452 Willem Bickes PEC 1910 1952 3287e 16:13 56:04 1:38:50 2:27:56 2:22:53 2253 8011 Swen Laarveld Dronten 1977 3290e 16:29 58:54 1:42:33 2:28:34 2:26:31 2254 8006 Jan Doeksen Dronten 1951 3291e 16:28 58:54 1:42:33 2:28:35 2:26:31 2255 7536 Johan Zwarts Nijmegen 1990 3297e 14:47 49:51 1:32:54 2:29:31 2:24:40 2256 7401 Eduard Boer Zwolle 1973 3299e 16:37 58:36 1:41:45 2:30:17 2:26:25 2257 9367 Piet Selbach Beek-Ubbergen 1957 3302e 17:42 1:00:17 1:44:14 2:30:46 2:29:21 2258 7249 Daan van Rooijen Zwolle 1986 3303e 15:32 53:36 1:35:40 2:30:55 2:28:47 2259 7555 Marc Ketelaar Arnhem 1983 3307e 15:14 56:19 1:40:23 2:31:29 2:30:21 2260 7728 Dennis Swerissen Zwolle 1983 3310e 15:18 54:21 1:38:25 2:31:57 2:29:08 2261 8553 Gerben van de Put Zwolle 1976 3314e 15:31 55:35 1:38:36 2:32:38 2:28:34 2262 8519 Jeroen van Piggelen Zwolle 1983 3315e 15:30 55:35 1:38:36 2:32:39 2:28:35 2263 7070 Tom Roelofs Zwolle 1983 3317e 16:52 58:13 1:40:33 2:32:51 2:30:35 2264 7688 Ruben Naberman Zwolle 1990 3322e 16:38 56:55 1:42:18 2:35:03 2:30:48 2265 8592 Eddy Overink Zwolle 1967 3327e 15:27 54:35 1:40:43 2:35:40 2:32:37 2266 8809 Karin ter Steege Balkbrug 1961 3332e 16:47 59:11 1:43:35 2:36:59 2:31:56 2267 8035 Marco Pleijsier Monicares Foundation 3335e 16:21 57:04 1:42:26 2:38:54 2:33:54 2268 8752 Dick Bosch Zwolle 1976 3341e 16:03 58:31 1:46:31 2:42:50 2:39:33 2269 9479 Ernest Rompas Deventer 1947 3343e 17:23 1:02:18 1:52:11 2:43:00 2:38:23 2270 8997 Tieme Wanders Olst 1974 3344e 16:51 1:02:02 1:49:30 2:43:31 2:38:33 2271 7508 Wouter Bochanen Zwolle 1990 3346e 16:01 56:50 1:46:22 2:47:54 2:45:11 2272 7564 Matthijs Sterken Zwolle 1981 3347e 15:34 57:17 1:46:10 2:49:54 2:47:56 www.halvemarathonzwolle.nl