ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013
                  UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM
17-06-2013 09:48                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1  W3014  Erik Leusink               HAC '63               1989      1e      8:49    21:01    21:01  18,377 
    2  W2357  Falco Olivier              BB lopers             1983      2e      8:49    21:24    21:24  18,048 
    3   S472  Zoon Hendrikse             VGZ Verzekeringen 4   1998      3e      8:50    21:48    21:47  17,730 
    4  W2997  Rubin Vos                  Run2Day Zwolle        1996      4e      9:21    22:46    22:45  16,977 
    5  W3134  Joni van Loon              Daventria             1988      5e      9:48    23:47    23:47  16,239 
    6   S473  Henk Kouwen                VGZ Verzekeringen 4   1966      6e      9:47    24:05    24:05  16,037 
    7  W3205  Sander Kloosterziel        PEC 1910              1998      7e      9:57    24:15    24:15  15,927 
    8  W3113  Joël Plantinga             Isala '96             1998      8e      9:58    24:17    24:16  15,916 
    9  W3153  Stef Tupker                Zwolle                1990      9e      9:58    24:25    24:24  15,829 
   10  W3231  Ruben Schoenmakers         De Gemzen             1995     10e     10:06    24:26    24:23  15,840 
   11  W4021  Simon Vos                  Run2Day Zwolle        1998     11e     10:13    24:31    24:29  15,775 
   12  W3259  Janhenk Kleinlugtenbeld    Start '78             1974     12e     10:16    24:46    24:35  15,711 
   13  W2868  Maurice Veijer             Staphorst             1976     13e     10:26    24:50    24:49  15,563 
   14  W2402  Samuel Hofman              HAC '63               1999     15e     10:37    25:21    25:20  15,246 
   15  W2827  Wim Korterink              Rouveen               1987     16e     10:31    25:37    25:32  15,126 
   16  W3245  Jan Wullink                Vasse                 1966     17e     10:36    25:39    25:35  15,097 
   17  W3163  Ralph Uenk                 Ede Gld               1988     18e     10:30    25:42    25:02  15,428 
   18   S300  Sylvester Holtmaat         Enexis B.V. 5         1960     19e     10:44    25:43    25:32  15,126 
   19  W3173  Frank Reuvecamp            Zwolle                1992     20e     11:05    25:43    25:40  15,048 
   20  W1626  Marije Kluiver             Zwolle                1993     21e     11:09    25:46    25:38  15,067 
   21  W2671  Reint Dijkstra             Oldebroek             1994     23e     10:34    25:54    25:47  14,979 
   22  W2164  Lars Maris                 Kampen                1985     24e     11:00    25:56    25:48  14,970 
   23  W3147  Patrick Pos                Zwolle                1978     25e              25:57    22:10  17,423 
   24   S212  Bart Gerrits               Scania Production Zw  1963     27e              25:57    24:37  15,689 
   25    S27  Carolien de Vries          Reest en Wieden                28e     10:49    26:05    25:55  14,902 
   26  W2810  Andres Faber               AV Heerenveen         1988     29e     11:03    26:13    26:09  14,769 
   27  W3115  Remco van Zijl             Salland               1970     30e     10:53    26:13    26:11  14,751 
   28  W3138  Daan Veenhuizen            PEC 1910              2000     31e     10:47    26:13    26:08  14,779 
   29  W2597  Anatoliy Palyanov          Marathon Pim Mulier   1975     33e     10:41    26:15    26:13  14,732 
   30  W3310  Retse van der Berg         BB lopers             1982     36e     11:04    26:23    26:21  14,657 
   31   S223  Evert Heinhuis             Scania Production Zw  1966     37e     11:05    26:29    26:27  14,602 
   32  W3275  Twan Wildeboer             PEC 1910              1996     38e     10:36    26:30    26:27  14,602 
   33  W2894  Maarten Hinderks           IJsselmuiden          1989     39e     11:09    26:32    26:30  14,574 
   34  W2598  Bjorn Overdijk             Zwolle                1981     40e     11:13    26:46    26:43  14,456 
   35  W2579  Dirk Veldkamp              Zwolle                1979     41e     11:14    26:49    26:46  14,429 
   36   S466  Ronny Veldman              Abbott laboratories   1970     42e     11:00    26:57    26:38  14,501 
   37  W3064  Gerco Plender              't Loo Oldebroek      1996     43e     11:01    26:59    26:52  14,375 
   38  W2596  Pavel Palyanov             Marathon Pim Mulier   1998     44e     11:18    27:00    26:59  14,313 
   39  W3059  Dick Bennink               Broekland Ov          1965     45e     11:08    27:00    26:57  14,331 
   40  W3057  Thomas Bennink             Broekland Ov          1997     46e     11:08    27:00    26:56  14,340 
   41  W2350  Bas de Jong                Zwolle                2000     47e     10:57    27:01    26:55  14,349 
   42  W3058  Sander Bennink             Broekland Ov          1997     48e     11:08    27:05    27:00  14,304 
   43  W4135  Nanne-marijn Mook          ING                   1979     49e     11:39    27:10    27:10  14,217 
   44  W3256  Jan Willem Rook            Heino                 1994     50e     11:09    27:12    27:09  14,225 
   45  W3250  Bram Tijmons               Rotterdam             1990     52e     11:03    27:15    27:06  14,252 
   46  W3125  Bert Veijer                Staphorst             1981     54e     11:29    27:15    27:10  14,217 
   47   S443  Bas Reuvekamp              Salverda 3            1988     55e     11:16    27:20    26:44  14,447 
   48   S390  Steven Vande Weghe         Wavin Belgium         1980     56e     11:29    27:27    27:17  14,156 
   49  W3185  Menfred Kloppenburg        Erica                 1975     57e     10:57    27:29    27:16  14,165 
   50  W2551  Klaas Draaijer             Heerde                1974     58e     11:20    27:32    27:27  14,070 

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 51 W2593 Jan op 't Hof Grou 1984 60e 11:28 27:43 27:07 14,243 52 W2903 Marco Bartels Breda 1985 61e 11:13 27:43 27:38 13,977 53 W3073 Stefan Renkema Dronten 1992 62e 10:59 27:45 27:40 13,960 54 S54 Robert Krosman Wijzonol 3 63e 11:42 27:47 27:21 14,121 55 W2719 Niels van Lohuizen De Gemzen 1997 64e 11:18 27:51 27:47 13,901 56 S393 Kees Dorgelo Wavin 11 1982 65e 11:51 27:52 27:08 14,234 57 W4154 Bert Jansen Dommerholt Advocaten 1968 66e 11:13 27:52 27:46 13,909 58 S392 Ronald Muis Wavin 11 1982 67e 11:28 27:52 27:37 13,985 59 W2893 Dave Taihuttu IJsselmuiden 1998 68e 11:37 27:53 27:51 13,868 60 W2587 Maarten Schrooten Zalk 1992 69e 11:48 27:54 26:56 14,340 61 W2625 Bart Müller Zwolle 1999 71e 11:53 28:02 27:09 14,225 62 W2418 Thomas Snoeyer Dedemsvaart 1996 72e 11:12 28:05 27:34 14,010 63 S72 John de Meijer gemeente Zwolle 4 1963 73e 11:47 28:06 27:33 14,019 64 W2771 Bram ter Borch Leiden 1984 74e 12:00 28:11 28:07 13,736 65 S272 Jan Kamphof woningstichting SWZ 1979 75e 11:16 28:12 27:41 13,951 66 W4083 Johan Tichelaar Isala klinieken Zwol 1987 77e 11:36 28:14 28:09 13,720 67 S253 André Rook Scania Production Zw 1963 78e 11:32 28:19 27:54 13,843 68 W3181 Jesse Slagman Dalmsholte 1995 79e 11:04 28:24 28:24 13,599 69 W3114 Lars van Surksum PEC 1910 1997 80e 11:09 28:25 28:23 13,607 70 S438 Bas van Riet Paap Dimence 3 1977 81e 11:50 28:26 28:08 13,728 71 W3130 Bas Huizinga Loopgroep Astrea 1975 82e 11:26 28:27 27:55 13,835 72 W2746 Marc Brouwer Zwolle 1994 83e 11:39 28:28 27:45 13,918 73 W3178 Paul Floor PEC 1910 1959 84e 12:01 28:28 28:21 13,623 74 W3016 Marco Dik Zwolle 1969 85e 11:43 28:30 28:09 13,720 75 W3116 Roy van Zijl Salland 1998 86e 11:30 28:31 28:26 13,583 76 W3280 Hilko ten Hoeve Meppel 1973 87e 11:58 28:32 28:14 13,680 77 S282 Roel Otten BestuursdienstOmmen- 1964 88e 11:49 28:33 28:30 13,552 78 S387 Jonas De Baets Wavin Belgium 1980 89e 11:29 28:34 28:24 13,599 79 W2731 Robert de Weerd Staphorst 1993 91e 12:19 28:37 28:27 13,575 80 W2730 Harwin Lier Staphorst 1992 92e 12:19 28:39 28:29 13,560 81 W3235 Cor Ruigendijk Loopgroep Aart Stigt 1954 94e 12:08 28:45 28:36 13,504 82 S419 Rein van Asselt Eenhoorn 5 1984 96e 12:14 28:47 28:41 13,465 83 W3286 Wim Lütter Enschede 1990 97e 12:13 28:53 28:22 13,615 84 W2495 Jan Stuij Kampen 1991 98e 11:37 28:54 28:28 13,567 85 W3276 Johan Lugtenberg Lemelerveld 1977 99e 12:16 28:57 28:43 13,449 86 W2491 Niels Vendrig Scheerwolde 1998 100e 12:25 29:03 28:47 13,418 87 W3028 Klaas Jonkman Kerkenveld 1963 101e 11:58 29:05 28:36 13,504 88 S506 Nick Palapessy Eiffel 2 102e 12:05 29:06 28:45 13,434 89 S42 Rick Sanders Eiffel 2 103e 12:34 29:07 28:49 13,403 90 W2552 Martin Rotman Wezep 1959 104e 12:17 29:08 29:03 13,295 91 W2605 Ed van Steendelaar Putten 1961 105e 12:06 29:10 29:04 13,287 92 W2600 Jean-Paul Vlieger Zwolle 1996 106e 11:22 29:12 28:28 13,567 93 W2429 Youri Holtmaat Luttenberg 1990 107e 11:46 29:12 28:46 13,426 94 W2466 Matthijn Sprenkeler Steenwijk 1997 110e 12:24 29:15 28:58 13,333 95 W3238 Sem Hangx Zwolle 1997 111e 11:58 29:16 27:34 14,010 96 S120 Robert Bartels Rabobank IJsseldelta 1985 112e 12:00 29:17 28:36 13,504 97 S233 Viktor Ljung Scania Production Zw 1986 113e 12:19 29:18 28:16 13,663 98 S408 Theo Sikkema Van der Kamp B.V. 4 1991 114e 12:31 29:20 28:34 13,520 99 W2488 Bas Kranendonk Steenwijkerwold 1998 116e 12:24 29:25 29:09 13,249 100 S271 Marc Kooistra woningstichting SWZ 1976 117e 11:40 29:26 28:56 13,349 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 101 S374 Rene Otten Wavin 7 1967 118e 12:13 29:28 29:17 13,189 102 W2632 Gilles Aarts Zwolle 2000 119e 11:37 29:31 29:26 13,122 103 W3055 Johan Visscher Staphorst 1983 120e 12:12 29:32 29:31 13,085 104 W2984 Igor Pot GroenLinks Zwolle 1996 121e 12:28 29:32 29:13 13,219 105 W3108 Bert-Jan Sollie Zwolle 1986 123e 12:21 29:33 28:55 13,356 106 W3253 Wessel de Groot Zwolle 1993 124e 12:17 29:34 28:36 13,504 107 S457 Gerrit Morren Salverda 6 1978 125e 13:24 29:35 28:57 13,341 108 W3079 Erik Heuven Zwolle 1987 126e 12:25 29:35 29:01 13,310 109 W2401 Jan Roelof Hofman Ruinen 1971 127e 12:17 29:35 29:33 13,070 110 W2757 Matthijs Huisman Laag Zuthem 1990 128e 12:02 29:37 29:27 13,114 111 S156 Fredrik Allard Scania Production Zw 1970 129e 12:25 29:37 28:44 13,442 112 W2550 Henk Vinke Nunspeet 1979 131e 12:20 29:39 29:36 13,048 113 S146 Jan Roorda GGD & VR IJsselland 1960 132e 12:30 29:40 29:39 13,026 114 W2980 Peter Pot GroenLinks Zwolle 1962 133e 12:14 29:40 29:20 13,167 115 S151 Bart Donninger Novaware 1 1989 135e 12:00 29:42 29:23 13,144 116 S418 Bram Drees Eenhoorn 5 1986 136e 12:16 29:43 29:36 13,048 117 S289 René Kummeling Sligro Food Group 3 1981 137e 12:22 29:44 29:36 13,048 118 W2280 Julian Vos Zwolle 2000 138e 12:02 29:46 29:39 13,026 119 W2525 Tim Verouden Steenwijkerwold 1998 139e 12:24 29:52 29:35 13,055 120 W2791 Wouter Nijensteen Dalfsen 1999 140e 12:22 29:53 29:21 13,159 121 W3020 Christiaan Hüskens Zwolle 1984 141e 12:17 29:54 29:20 13,167 122 W2861 Jacco Verduijn Groningen 1990 142e 11:54 29:55 29:46 12,975 123 S396 Ard Brasjen Van der Kamp B.V. 2 1968 144e 12:25 29:56 29:13 13,219 124 W2500 Simon Groot Wesseldijk PEC 1910 2000 146e 12:12 29:59 29:53 12,924 125 S145 Hans Blokker GGD & VR IJsselland 1957 148e 12:32 30:01 29:58 12,888 126 W2770 Coen Spelt IJsselstein Ut 1989 150e 12:29 30:06 29:38 13,033 127 W3094 Edwin Kramer Salland 1969 152e 12:14 30:08 30:07 12,824 128 S423 Rick Moolenaar Eenhoorn 6 1990 153e 12:15 30:13 30:07 12,824 129 S37 Frank Thuring Zilveren Kruis Achme 154e 12:35 30:14 29:46 12,975 130 W2553 Diederik Bruijnes Elburg 1971 155e 12:22 30:16 30:10 12,803 131 W3212 Daniel Oderkerk AV '34 1996 157e 12:46 30:18 29:07 13,265 132 S142 Herman Wolbers GGD & VR IJsselland 1967 159e 12:56 30:19 30:14 12,775 133 W2423 Robin Somhorst Groningen 1988 160e 12:23 30:20 29:40 13,019 134 W2617 Dennis van Dijk Groningen 1990 161e 13:07 30:22 30:15 12,768 135 W2993 Sven Palmers Univé Verzekeringen 1998 162e 12:35 30:22 28:37 13,496 136 S298 Jan Joustra Enexis B.V. 5 1980 163e 12:35 30:24 29:43 12,997 137 S246 Ian Nelemans Scania Production Zw 1981 164e 12:24 30:27 30:25 12,698 138 S204 René Donker Scania Production Zw 1972 166e 12:17 30:31 30:28 12,677 139 W3036 Martijn Sikkens Zwolle 1976 168e 12:09 30:31 28:09 13,720 140 W2561 Arjan Drenthen Berkel en Rodenrijs 1982 169e 12:27 30:32 29:22 13,152 141 W2739 Rob ter Haar Zwolle 1979 170e 12:07 30:33 27:38 13,977 142 S281 Gerrit Veurink BestuursdienstOmmen- 1974 172e 12:22 30:36 30:32 12,649 143 S325 Kumaravel Sooriyakumarn Tuinland 1 1972 173e 12:23 30:39 30:25 12,698 144 W2691 Thomas van der Waard Altis 1991 175e 12:20 30:42 28:03 13,769 145 S59 Johan Mendel Wijzonol 4 176e 12:45 30:44 30:26 12,691 146 W2948 Stefan Besten Zwolle 1975 177e 12:15 30:44 29:00 13,318 147 S402 Jamiro Oortwijn Van der Kamp B.V. 3 2000 178e 12:40 30:47 30:37 12,615 148 S291 Michel Diermeier Sligro Food Group 3 1991 179e 12:52 30:47 30:38 12,608 149 S401 Patrick Oortwijn Van der Kamp B.V. 3 1970 180e 12:43 30:49 30:41 12,587 150 W2801 Sebastiaan Gerlach Zwolle 1981 182e 12:31 30:51 30:41 12,587 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 151 S251 Klaas Poolman Scania Production Zw 1953 183e 13:13 30:51 30:49 12,533 152 S391 Gert Kamphuis Wavin 11 1980 184e 12:48 30:52 30:39 12,601 153 S285 Christiaan Klompjan Alewijnse Zwolle B.V 1978 185e 13:04 30:52 30:22 12,719 154 S98 Karel Schoenaker Rabobank IJsseldelta 1984 187e 13:05 30:54 30:27 12,684 155 W2431 Leander Dukers Zwolle 1977 188e 13:33 30:54 30:12 12,789 156 W3137 Gerard Top Zwolle 1982 189e 12:39 30:54 28:50 13,395 157 W3184 Rene Landman Zwolle 1969 190e 12:46 30:54 29:42 13,004 158 W2436 Leon Carrot Zwolle 1997 191e 12:24 30:55 29:28 13,107 159 W2603 Daniel van der Breggen Zwolle 1985 192e 12:39 30:55 29:22 13,152 160 W2672 Merijn Logtenberg PEC 1910 1999 193e 13:03 31:00 30:52 12,513 161 W2773 Wouter Smit Zeewolde 1975 196e 12:32 31:06 28:03 13,769 162 W2548 Vincent Schipper Harderwijk 1976 197e 12:17 31:07 30:45 12,560 163 W2463 Gijs Niessink Zwolle 1984 198e 12:26 31:07 30:36 12,622 164 S236 Alfred Klaassen Scania Production Zw 1967 199e 12:42 31:07 30:09 12,810 165 W3146 Walter Nieman Zwolle 1963 200e 12:45 31:08 30:06 12,831 166 W3260 Harry Hulman Daventria 1958 201e 12:44 31:08 29:33 13,070 167 W2642 Hans Renckens Groningen 1986 202e 13:27 31:10 31:10 12,392 168 W3051 Nick Donker Zwolle 1997 203e 12:44 31:10 30:15 12,768 169 S353 Jan Roelof Meeuwes Wavin IT 1965 208e 13:10 31:14 30:58 12,472 170 W3010 Iwan Brink Zwolle 1981 209e 13:08 31:16 30:28 12,677 171 S85 Jim van Boven Rabobank IJsseldelta 1988 210e 13:18 31:18 30:56 12,486 172 S264 Henk Visscher Scania Production Zw 1960 211e 13:33 31:18 30:31 12,656 173 S84 Goossen Visscher Rabobank IJsseldelta 1977 213e 13:18 31:20 31:00 12,459 174 S361 Christian Blankenvoorde Wavin 5 1976 214e 13:04 31:21 31:08 12,405 175 W3024 Luik Tupker Zwolle 1998 215e 12:37 31:25 31:23 12,307 176 W3227 Bas Wolke Zwolle 1998 216e 12:23 31:26 30:09 12,810 177 W3098 Dirkjan de Groot Zwolle 1986 217e 12:52 31:26 28:53 13,372 178 S157 René Brill Scania Production Zw 1978 218e 12:52 31:27 30:34 12,635 179 S416 Vincent Blanke Eenhoorn 4 1975 219e 12:41 31:27 31:23 12,307 180 W3236 Hein van Mulligen Hoogeveen 1983 222e 12:58 31:29 30:56 12,486 181 S446 Bert Kikkert Salverda 3 1958 223e 31:30 30:54 12,499 182 W2649 Julian Hartman Zwolle 1997 224e 13:16 31:31 30:47 12,546 183 S354 Leo Ekelmans Wavin IT 1966 225e 12:50 31:33 31:18 12,339 184 S299 Martin Jansen Enexis B.V. 5 1980 226e 13:01 31:34 30:27 12,684 185 S216 Johan Karlgrund Scania Production Zw 1987 227e 12:49 31:36 30:34 12,635 186 S106 Johan Tuten Rabobank IJsseldelta 1967 229e 13:32 31:36 31:09 12,399 187 W2427 Bart Remmers Heerde 1981 230e 12:56 31:38 30:31 12,656 188 W2737 Jeroen Lems Zwolle 1993 231e 12:15 31:40 28:10 13,712 189 S41 Jarl Zegers Eiffel 2 232e 12:43 31:41 31:23 12,307 190 S43 Jaap Kuijters Eiffel 2 233e 13:44 31:41 31:04 12,432 191 W2767 Nico Eshuis Hoogeveen 1988 234e 12:19 31:42 27:47 13,901 192 W2634 Maurits de Jong Zwolle 1989 235e 13:38 31:44 30:38 12,608 193 S82 Michel de Maar Rabobank IJsseldelta 1985 236e 13:18 31:45 31:25 12,293 194 S209 Binjam Fessehazion Scania Production Zw 1988 237e 13:26 31:45 30:26 12,691 195 S224 Jan Henning Scania Production Zw 1961 238e 12:48 31:46 31:39 12,203 196 W4164 Aldert Cuperus Dommerholt Advocaten 1967 240e 12:35 31:48 29:28 13,107 197 W3174 Onno Rekers Zwolle 1968 241e 13:47 31:48 30:49 12,533 198 W2653 Thijs Smit Zwolle 1999 243e 13:00 31:49 31:38 12,209 199 S303 Gertjan Meulenkolk Enexis B.V. 6 1963 244e 13:21 31:50 30:42 12,580 200 W2803 Pim Smit Zwolle 1996 245e 12:55 31:50 31:38 12,209 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 201 W2885 Jeroen Oord Ommen 1986 247e 13:08 31:52 31:04 12,432 202 S465 Bert Sieders Abbott laboratories 1965 248e 13:23 31:54 30:57 12,479 203 S274 Andre Beens woningstichting SWZ 1963 249e 13:32 31:55 30:29 12,670 204 W3301 Jan Stuiver Zwolle 1947 251e 13:13 31:57 31:51 12,126 205 W3080 Joost Koolhof Salland 1986 253e 13:04 32:01 31:27 12,280 206 W2546 Jan Kolk Kampen 1952 254e 12:57 32:02 29:17 13,189 207 S333 Jan Schutten IJssel Technologie B 1968 255e 13:22 32:03 31:03 12,439 208 S301 Guus Kuizinga Enexis B.V. 6 1983 256e 12:34 32:04 31:23 12,307 209 W4208 Wim Kroes Wezep 1969 257e 13:29 32:05 31:43 12,177 210 W4209 Menno Gorter Zwolle 1960 258e 13:08 32:05 31:27 12,280 211 S379 Rick Dorman Wavin 8 1967 261e 13:10 32:06 31:54 12,107 212 W2776 Jordi Armengol Zwolle 1996 262e 11:35 32:07 28:48 13,410 213 W2721 Jos Erkens Rouveen 1979 263e 13:03 32:07 31:54 12,107 214 W2591 Xander Olthof Zwolle 1988 265e 13:21 32:09 30:47 12,546 215 S324 Wim Mars Tuinland 1 1959 268e 13:32 32:11 31:56 12,095 216 W2726 Ronald van Rossum Zwolle 1981 269e 13:03 32:13 32:00 12,069 217 W4143 Wouter Bronswijk ING 1984 270e 13:23 32:13 32:13 11,988 218 S90 Corne Winter Rabobank IJsseldelta 1988 271e 13:44 32:13 31:51 12,126 219 W2832 Luuk van der Moolen Zwolle 1995 272e 12:56 32:14 29:30 13,092 220 S424 Arend Luten Eenhoorn 6 1982 274e 13:15 32:17 32:10 12,007 221 W3021 Harry van Ogtrop Zwolle 1963 275e 13:11 32:19 31:55 12,101 222 W2853 Barry Rostohar Monicares Foundation 276e 13:19 32:20 30:56 12,486 223 W2448 Ben Meulman Zwolle 1990 277e 32:20 32:20 11,945 224 W2794 Andre Lollinga Utrecht 1984 278e 12:27 32:23 28:57 13,341 225 W2629 Vincent ten Voorde Zwolle 1971 279e 13:16 32:23 32:09 12,013 226 W2554 Gerard Meiberg Hattem 1952 280e 13:34 32:24 32:19 11,951 227 S230 Sjoerd Kunnen Scania Production Zw 1985 282e 13:59 32:24 31:29 12,267 228 S338 Mark Houben BDG Architecten Inge 1977 283e 13:46 32:25 32:17 11,963 229 W2765 Christoph Ang Rotterdam 1978 284e 13:58 32:25 31:02 12,445 230 S17 Jaco van Woudenberg Zilveren Kruis Achme 285e 13:33 32:26 31:36 12,222 231 W3269 Reinier van der Wal Zuidwal 1964 288e 13:59 32:28 32:15 11,976 232 W3248 Jan Schaapman Zwolle 1958 289e 12:46 32:29 30:05 12,838 233 W2847 Robbin van den Bosch Berkel en Rodenrijs 1988 290e 14:35 32:29 30:16 12,761 234 S403 Bas van Luijk Van der Kamp B.V. 3 1972 291e 13:17 32:30 31:45 12,164 235 W2800 Jochem Koopman Wezep 1996 292e 14:20 32:31 32:08 12,019 236 S364 Jan Timmermans Wavin 5 1959 293e 13:38 32:31 32:20 11,945 237 W3257 Michiel van Veluwen PEC 1910 1997 294e 13:16 32:31 31:26 12,287 238 S307 Hein Habes Enexis B.V. 7 1957 295e 13:01 32:31 31:58 12,082 239 W3061 Jos Mars Heino 1959 296e 13:41 32:31 32:21 11,939 240 S86 Ronald Knoll Rabobank IJsseldelta 1969 297e 13:21 32:31 32:12 11,994 241 S99 Paul Verhoef Rabobank IJsseldelta 1969 298e 13:18 32:32 32:11 12,001 242 W2465 Thijs Veltman PEC 1910 1999 299e 12:38 32:34 32:29 11,890 243 W2502 Denzel Kalkman Zwolle 1993 300e 14:24 32:35 31:25 12,293 244 W4147 Rudolf de Leeuw DTG 1983 303e 13:46 32:36 32:23 11,927 245 W3072 Henk Renkema Dronten 1958 304e 13:14 32:37 32:31 11,878 246 W3293 Reginald Grendelman Zwolle 1978 305e 12:19 32:37 28:56 13,349 247 S313 Arie Vrolijk Enexis B.V. 8 1970 306e 13:54 32:38 31:56 12,095 248 S232 Harwin van Lente Scania Production Zw 1990 307e 14:15 32:38 31:18 12,339 249 S290 Jurick Kwidama Sligro Food Group 3 1986 308e 11:43 32:41 32:32 11,872 250 W3273 Harold Huisman Zwolle 1971 309e 12:37 32:41 32:30 11,884 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 251 W3192 Riens Vellinga Zwolle 1982 310e 13:14 32:42 32:08 12,019 252 W2460 Peter Zieleman Zwolle 2000 311e 13:42 32:42 32:32 11,872 253 S240 Jan Louwrink Scania Production Zw 1968 312e 13:31 32:42 31:53 12,114 254 W3186 Henk Jager Hattem 1968 313e 13:38 32:43 32:24 11,920 255 S398 Kees Krijgsman Van der Kamp B.V. 2 1968 316e 14:17 32:45 31:58 12,082 256 S76 Ronald Ackerman gemeente Zwolle 5 1973 317e 14:03 32:45 32:33 11,865 257 S239 Fred de Koff Scania Production Zw 1978 320e 13:48 32:48 31:49 12,139 258 W2683 Araldo Strik Balkbrug 1985 322e 12:48 32:50 29:37 13,041 259 W3157 Hilko Appels Zwolle 1991 323e 12:49 32:52 30:23 12,712 260 W3291 Jan Overkempe Zwolle 1960 324e 13:28 32:52 31:35 12,229 261 W3203 Jurjen Eikenaar Zwolle 1991 325e 14:14 32:52 30:57 12,479 262 W3302 Wiebo Walstra Meppel 1975 326e 13:54 32:53 32:33 11,865 263 W2882 Hylke Lootens Zwolle 1991 327e 12:50 32:53 28:47 13,418 264 S148 Diederik Markvoort GGD & VR IJsselland 1986 328e 13:00 32:55 32:49 11,769 265 W3233 Jurian Onderdijk De Gemzen 1995 329e 10:24 32:55 32:52 11,751 266 W3296 Hans Homma Zwolle 1968 331e 12:14 32:56 28:25 13,591 267 W3132 Marcel Kooyman Zwolle 1974 332e 12:54 32:56 30:33 12,642 268 S265 Thomas de Vos Scania Production Zw 1985 334e 13:57 32:57 31:38 12,209 269 W2876 Tim van der Weerd Zwolle 1978 335e 12:50 32:57 29:36 13,048 270 S227 Jamsoender Jaddoe Scania Production Zw 1959 336e 13:38 32:58 32:26 11,908 271 S491 Gert den Uil Unica 4 1970 337e 13:25 32:58 32:26 11,908 272 W2544 Robert Bourquin Wijhe 1967 338e 14:43 32:59 31:12 12,379 273 W2740 Hans Dons Breda 1980 339e 13:26 33:00 32:37 11,841 274 W2555 Giorgo Thymgio Hattem 1963 341e 13:33 33:02 31:20 12,326 275 S507 Anders Ekman Scania Production Zw 1961 343e 13:41 33:04 32:03 12,051 276 W3029 Joost te Loo Zwolle 1989 345e 12:44 33:04 30:42 12,580 277 W2906 Peter Slurink Zwolle 1976 346e 33:05 30:13 12,782 278 S476 Mark Tullemans VGZ Verzekeringen 4 1983 347e 13:44 33:06 31:32 12,248 279 W2728 Wilmar van der Linde Zwolle 1993 348e 13:38 33:06 32:08 12,019 280 W4137 Erik Veurink ING 1979 349e 14:11 33:06 33:06 11,668 281 W2909 Cordy Volkers Zwolle 1975 350e 13:32 33:06 31:08 12,405 282 W2578 Andor Olgers Dalfsen 1995 353e 11:34 33:07 33:06 11,668 283 S127 Michiel Tibbe KPN Consulting 2 1986 354e 13:13 33:08 32:17 11,963 284 W2493 Jan Vendrig Scheerwolde 1965 356e 13:45 33:10 31:45 12,164 285 W2877 Friso Schotanus Zwolle 1976 357e 13:58 33:10 32:28 11,896 286 W3119 Dave Tuerlings Apeldoorn 1977 358e 13:19 33:10 32:49 11,769 287 W3201 Patrick Vos Kampen 1973 360e 13:28 33:11 30:54 12,499 288 S259 Martijn Smit Scania Production Zw 1972 361e 14:04 33:11 32:00 12,069 289 S183 Geert Aulbers Scania Production Zw 1966 363e 14:27 33:11 32:00 12,069 290 W2556 Eric Kootstra Zwolle 1962 366e 13:53 33:14 32:29 11,890 291 S308 Hendrik Donker Enexis B.V. 7 1968 368e 13:54 33:17 32:34 11,859 292 W2774 Joost Houtkamp Zwolle 1975 369e 13:57 33:17 31:38 12,209 293 S412 Rémon Rutgers Van der Kamp B.V. 5 1974 370e 13:46 33:17 33:08 11,657 294 S158 Joakim Persson Scania Production Zw 1969 371e 14:13 33:17 32:07 12,026 295 S427 Erik Nentjes Eenhoorn 6 1986 372e 14:08 33:18 33:10 11,645 296 S178 Harm Appelo Scania Production Zw 1979 374e 13:32 33:20 31:59 12,076 297 W2858 Daan Meijer Monicares Foundation 375e 14:01 33:21 31:44 12,171 298 W3199 David Albers Isala '96 1996 376e 14:29 33:21 33:02 11,692 299 W2162 Sil den Boer Zwolle 1970 377e 13:23 33:24 32:02 12,057 300 W2537 Jan Jaap Kroeze Kampen 1981 378e 15:34 33:25 33:01 11,698 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 301 S447 Robert Meijerink Salverda 3 1984 379e 14:41 33:26 32:47 11,781 302 S270 Marcel Zijlstra Scania Production Zw 1973 380e 14:02 33:26 32:14 11,982 303 W2351 Rob Kamphuis Zwolle 1970 381e 14:24 33:27 32:44 11,799 304 W2542 Krijn Braam Zwolle 1999 382e 15:29 33:27 33:11 11,639 305 W3263 Berendjan Sterken Nieuwleusen 1951 384e 13:43 33:28 33:22 11,575 306 S397 Henk Sikkema Van der Kamp B.V. 2 1989 385e 13:32 33:28 32:44 11,799 307 W3261 Erik-Jan Berends PEC 1910 1965 388e 14:06 33:29 32:27 11,902 308 W3143 Jim Simons Zwolle 1966 389e 13:37 33:30 32:03 12,051 309 W3230 Ben van Boven Zwolle 1991 391e 14:02 33:30 30:29 12,670 310 W3074 Gert van 't Zand Zuidwolde Dr 1963 392e 13:32 33:30 33:19 11,592 311 S286 Benony Patjanan Alewijnse Zwolle B.V 1972 393e 13:35 33:31 33:01 11,698 312 W2606 Jaap Noordman Zwolle 1991 394e 14:03 33:31 30:30 12,663 313 S441 Rob Zuethof Dimence 3 1965 395e 13:53 33:32 33:23 11,569 314 S245 Erwin Mulder Scania Production Zw 1973 396e 13:49 33:32 32:26 11,908 315 W3243 Michael Doze Zwolle 1969 398e 13:57 33:33 31:54 12,107 316 W3015 Willem Klomp Zwolle 1965 399e 13:41 33:33 33:18 11,598 317 W2673 Martijn Logtenberg Zwolle 1969 402e 13:00 33:35 33:26 11,552 318 W3283 Cor van der Sluis Utrecht 1970 403e 13:23 33:35 31:11 12,385 319 W2789 Joren Heerema Zwolle 1986 406e 13:31 33:37 31:19 12,333 320 S181 Yakup Kök Scania Production Zw 1967 407e 14:22 33:37 32:22 11,933 321 S288 Paul Tolhoek Sligro Food Group 3 1978 409e 12:49 33:38 33:30 11,529 322 W2665 Stijn van Selling Wageningen 1998 413e 14:14 33:40 30:49 12,533 323 W2576 Bram van Eijk Enkhuizen 1998 414e 14:13 33:40 30:49 12,533 324 W2901 Joey Janus Zwolle 1989 415e 13:26 33:40 32:10 12,007 325 S386 Alain De Rijcke Wavin Belgium 1990 416e 14:20 33:41 33:31 11,523 326 W2836 Wouter Ebbers Zwolle 1980 417e 12:19 33:42 29:37 13,041 327 W2941 Pim Schuurman Nijkerk Gld 1998 418e 13:23 33:42 30:10 12,803 328 W2761 Wilco Notkamp Almelo 1988 419e 14:26 33:42 33:08 11,657 329 W2833 Gerard Boukes Dalfsen 1986 421e 12:54 33:44 31:00 12,459 330 W3089 Reinier Vos Zwolle 1997 422e 13:11 33:44 33:35 11,500 331 S261 Robert Jan Top Scania Production Zw 1977 424e 13:56 33:46 32:47 11,781 332 S192 Jacob Boksma Scania Production Zw 1982 428e 14:33 33:49 32:38 11,835 333 S206 Tom Doorten Scania Production Zw 1979 429e 13:55 33:49 32:57 11,721 334 S126 Ralf Groot Rouwen KPN Consulting 2 1983 431e 14:14 33:49 32:55 11,733 335 W3003 Hinrik Nap Zwolle 1973 432e 13:54 33:49 31:29 12,267 336 S352 Maurice Nijlant Wavin IT 1977 433e 13:48 33:49 33:32 11,517 337 W3063 Henk Ewalt Zwolle 1946 434e 13:49 33:50 31:56 12,095 338 W2732 Arnoud Kramer Zwolle 1982 435e 12:33 33:50 30:56 12,486 339 S400 André Ekkelenkamp Van der Kamp B.V. 3 1965 437e 13:15 33:52 33:08 11,657 340 S155 Leon Huzen Novaware 2 1992 438e 14:10 33:52 33:32 11,517 341 S283 Udo Redder Alewijnse Zwolle B.V 1975 439e 14:47 33:52 33:21 11,581 342 W3225 Jasper Dijkema Groningen 1990 440e 12:08 33:52 29:58 12,888 343 W2584 Imraan Khemai Zwolle 2001 441e 12:33 33:53 33:50 11,415 344 W2679 Sander Runhart Balkbrug 1990 442e 13:52 33:53 30:42 12,580 345 S439 Alex Breukelman Dimence 3 1968 444e 14:31 33:54 33:09 11,651 346 S496 Peili Wang Zilveren Kruis Achme 445e 14:14 33:54 33:25 11,558 347 S150 Martijn Maris Novaware 1 1982 446e 14:07 33:55 33:36 11,495 348 W3298 Arja Sleurink IJsselmuiden 1991 448e 13:26 33:56 33:29 11,535 349 W2520 Gert-Jan Zwiers De Sperwers 1994 449e 14:25 33:56 32:47 11,781 350 W2680 Dennis Broek Dedemsvaart 1990 450e 13:53 33:56 30:45 12,560 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 351 S467 Pim Visscher Abbott laboratories 1985 451e 14:26 33:57 33:05 11,674 352 S468 Frank van der Wal Abbott laboratories 1985 452e 14:27 33:57 33:06 11,668 353 W2432 Niels Veldman Zwolle 1977 453e 13:21 33:57 30:35 12,628 354 S121 Bert IJzerman Rabobank IJsseldelta 1970 454e 14:14 33:57 33:17 11,604 355 W3239 Hasn Bom PEC 1910 1961 456e 14:05 33:58 32:19 11,951 356 W2490 Raoul Jansman Zwolle 2000 457e 14:15 33:58 32:16 11,970 357 W3093 Clemens Boulande Zwolle 1979 459e 14:37 33:59 33:54 11,393 358 W2494 Jeroen Veenhouwer Zwolle 1975 461e 14:08 33:59 33:04 11,680 359 W2414 Redmer Dijkstra Joure 1987 462e 14:07 33:59 32:29 11,890 360 W3087 Mark Brijan Zwolle 1983 464e 14:07 34:00 32:30 11,884 361 W2934 Wouter Canter Visscher Beetsterzwaag 1982 465e 13:38 34:02 29:46 12,975 362 S119 Eef Los Rabobank IJsseldelta 1982 466e 14:13 34:02 33:22 11,575 363 W3133 Rene Prins Zwolle 1972 467e 13:32 34:02 31:38 12,209 364 W4101 Jan pieter Ruijg Koldijk B.V. 1976 469e 14:51 34:04 32:00 12,069 365 W3244 Jeroen Nijmeijer Apeldoorn 1977 474e 14:02 34:07 33:21 11,581 366 W4124 Hans Bijzet Twijn 1983 475e 34:07 29:11 13,234 367 W2920 Sytze Tjeerdsma Zwolle 1994 476e 14:12 34:07 33:00 11,704 368 S249 Marcel Pekel Scania Production Zw 1976 478e 13:43 34:08 32:46 11,787 369 S380 Chris Wensink Wavin 8 1965 480e 13:42 34:08 32:41 11,817 370 S488 Chris van Vilsteren Unica 3 1967 481e 13:38 34:09 32:50 11,763 371 S431 Tom van Elburg Ten Cate Protect 3 1985 483e 15:12 34:10 33:35 11,500 372 S228 Chiel Jansen Smit Scania Production Zw 1987 485e 13:33 34:12 32:49 11,769 373 W2689 Jarco van der Stege Wijhe 1973 486e 14:20 34:12 33:01 11,698 374 S292 William van Gorkum Sligro Food Group 4 1977 489e 13:22 34:15 34:05 11,332 375 W2933 Erik Canter Visscher Beetsterzwaag 1975 492e 13:39 34:17 30:01 12,867 376 W2514 Harry Kikkert Kampen 1975 493e 14:07 34:18 34:00 11,359 377 W3075 Djarno Brokelman Wijhe 1994 494e 14:25 34:18 32:44 11,799 378 W2430 Jerrel Holtmaat Luttenberg 1999 496e 14:01 34:20 33:52 11,404 379 W2571 Kevin Vermeulen Deventer 1992 503e 13:04 34:24 28:44 13,442 380 W2612 Herman Harsevoord Kampen 1962 504e 14:26 34:25 33:56 11,382 381 W2788 Peter Westera Zwolle 1980 505e 13:31 34:26 32:08 12,019 382 W2940 Marijn Klaver Zwolle 2001 506e 13:55 34:26 31:05 12,425 383 W3177 Jetze Roelink Zwolle 1996 508e 14:22 34:27 33:26 11,552 384 W2775 Maarten Hameetman Emmeloord 1978 509e 13:20 34:27 30:40 12,594 385 W3062 Peter Sluiter Zwolle 1960 510e 14:45 34:28 34:18 11,260 386 S152 Wilfried Jonker Novaware 1 1985 511e 14:03 34:29 34:07 11,321 387 W2780 Marco Kok Zwolle 1998 512e 13:56 34:29 31:23 12,307 388 W3145 Carlo Ebbens Zwolle 1991 513e 14:03 34:30 31:29 12,267 389 W2447 Wim Hortensius PEC 1910 1962 514e 14:08 34:30 33:29 11,535 390 W3241 Kees Groenewoud Kampen 1991 518e 13:57 34:34 33:56 11,382 391 W2888 Stephan Teunissen Zwolle 1975 519e 14:07 34:34 34:03 11,343 392 W2772 Daniel van Voornveld Zwolle 1996 520e 14:06 34:34 33:08 11,657 393 S305 Marc Havelaar Enexis B.V. 7 1972 522e 13:55 34:36 33:33 11,512 394 W3168 Jarico Vos Zwartsluis 1989 525e 13:39 34:37 32:10 12,007 395 W2592 Wibo de Graaf Steenwijk 1970 526e 12:55 34:38 31:59 12,076 396 W2425 Peter Johan Both Meppel 1981 533e 14:25 34:44 34:04 11,337 397 W2684 Dennis Fernim Balkbrug 1990 535e 13:46 34:45 31:32 12,248 398 W3106 Berend Bakker Passaat 1954 536e 13:09 34:45 31:55 12,101 399 W2416 Freek Weertman Hattem 1994 537e 13:10 34:45 31:54 12,107 400 S225 Jeroen Holthof Scania Production Zw 1983 543e 14:35 34:46 33:42 11,461 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 401 S61 Vincent van den Akker Wijzonol 5 544e 14:23 34:47 34:27 11,211 402 S484 Ton Hilhorst Unica 2 1975 546e 14:38 34:47 33:25 11,558 403 W2946 Jos Meijer Zwolle 1976 548e 14:31 34:48 33:03 11,686 404 W3012 Michel Vaatstra Zwolle 1974 550e 14:13 34:48 32:43 11,805 405 W3040 Jan-Willem Preuter Zwolle 1968 551e 15:05 34:48 34:14 11,282 406 W2602 Gerwin Souman Zwolle 1985 553e 13:51 34:50 33:16 11,610 407 W2650 Jacob Voogt Meppel 1968 554e 14:21 34:50 32:48 11,775 408 S295 Harry van Koerten Sligro Food Group 4 1966 559e 14:20 34:52 33:54 11,393 409 S357 Johan Germs Wavin 4 1978 560e 14:09 34:53 33:29 11,535 410 S75 Eric Jaspers gemeente Zwolle 5 1970 564e 14:52 34:54 34:43 11,125 411 W3066 Jordy Smeding Zwolle 1995 565e 14:24 34:55 32:45 11,793 412 W2549 Dik Hulleman Ommen 1962 570e 14:50 34:56 33:41 11,466 413 W3209 Gideon Groot Zwolle 1986 573e 13:36 34:58 31:16 12,352 414 S18 Alfred Steenbergen Zilveren Kruis Achme 574e 13:16 34:58 32:46 11,787 415 W3019 Gerrit Piek Zwolle 1952 575e 14:35 34:59 34:12 11,293 416 W2644 Jeroen Achterberg Zwolle 1991 576e 14:46 34:59 33:59 11,365 417 S389 Marco Goris Wavin Belgium 1971 578e 35:00 35:00 11,035 418 W2830 Arnoud Hoen Zwolle 1975 579e 15:28 35:01 32:49 11,769 419 W2623 Gijsbert Westrik Hasselt 1982 583e 13:46 35:02 31:29 12,267 420 W2433 Arjan Wiltjer Zwolle 1987 584e 13:32 35:02 31:55 12,101 421 W2834 Willem Boukes Zwolle 1983 586e 14:00 35:03 32:19 11,951 422 W2648 Reinhardt Hartman Zwolle 1966 588e 14:39 35:04 34:21 11,244 423 W3202 John Westera Zwolle 1975 589e 14:32 35:04 33:28 11,540 424 S287 A Yildirim Alewijnse Zwolle B.V 1967 592e 14:35 35:05 34:34 11,173 425 S376 Johan Kamphuis Wavin 8 1965 593e 14:55 35:05 34:52 11,077 426 W3128 Erwin Bakker Zwolle 1985 595e 13:15 35:06 32:38 11,835 427 W2990 Joost Groot Zevert Univé Verzekeringen 1970 597e 14:30 35:06 33:30 11,529 428 W2489 Jeroen de Klerk Zwolle 1979 599e 14:28 35:07 34:28 11,206 429 S280 Dirko Luisman BestuursdienstOmmen- 1972 600e 13:44 35:07 35:03 11,019 430 W2793 Danny Jorgensen Zwolle 1985 601e 13:16 35:08 31:42 12,184 431 W2722 Jesse Flier Zwolle 2000 605e 15:27 35:09 34:52 11,077 432 W2646 Harmin Huwaë Zwolle 2000 606e 15:28 35:09 34:13 11,287 433 W2682 Gerben Volkerink Punthorst 1988 608e 13:52 35:10 31:59 12,076 434 W3210 Ramon Achterberg Zwolle 1986 609e 14:45 35:11 34:10 11,304 435 W2504 Jan de Boer Salland 1956 610e 14:25 35:12 34:21 11,244 436 W2441 Arnoud ter Doest Loopgroep RUN&FUN Tw 1961 615e 14:47 35:14 35:07 10,998 437 W2806 Martijn Siffels Zwolle 1974 616e 14:12 35:16 32:49 11,769 438 W3103 Mark Overmars Salland 1987 617e 14:33 35:17 32:04 12,044 439 S414 Wijnand Oosterhof Eenhoorn 4 1945 618e 14:23 35:18 35:13 10,967 440 S109 Nico Baptist Rabobank IJsseldelta 1964 626e 15:00 35:23 35:00 11,035 441 W2674 Nick Hendriks Uffelte 1988 628e 14:36 35:26 34:15 11,276 442 S191 Jan van Blanken Scania Production Zw 1969 629e 14:20 35:26 34:06 11,326 443 S309 Henk van de Haar Enexis B.V. 7 1972 632e 15:04 35:26 34:24 11,227 444 2806 Ludo Martens Wavin België 1980 634e 15:02 35:27 35:14 10,962 445 S128 Hans van ‘t IJssel KPN Consulting 2 1982 637e 15:22 35:29 34:35 11,168 446 S348 Jan-Willem Smits WOBV 1970 638e 14:37 35:29 34:19 11,255 447 W3056 Hans Brink Zwolle 1967 639e 13:57 35:29 31:20 12,326 448 W2352 Wouter van Gessel Zwolle 1981 641e 13:21 35:30 33:18 11,598 449 W3052 Danny Brand Zwolle 1985 642e 15:00 35:31 34:53 11,072 450 W3299 Christiaan Uitslag Kampen 1979 644e 14:42 35:31 34:12 11,293 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 451 S481 Johan van Beem Unica 1 1981 646e 14:55 35:32 34:15 11,276 452 W2652 Tom van Vilsteren Groningen 1993 648e 14:52 35:33 32:14 11,982 453 S407 Pieter Zeeman Van der Kamp B.V. 4 1968 649e 15:13 35:33 34:48 11,098 454 S365 Arjan Visscher Wavin 5 1983 651e 15:22 35:34 35:19 10,936 455 W3149 Jim van Dam Neuenhaus (GER) 1981 652e 13:15 35:34 31:24 12,300 456 W2531 Andre Lageweg Kampen 1970 653e 13:15 35:35 31:25 12,293 457 W2677 Wouter Scholte Balkbrug 1990 655e 13:47 35:35 32:22 11,933 458 W3081 Geert Elgersma Zwolle 1956 657e 14:37 35:36 35:28 10,890 459 S428 Bert Hoogenkamp Ten Cate Protect 3 1970 658e 15:20 35:36 35:00 11,035 460 W2819 Luuk Nijboer Raalte 1991 660e 15:04 35:37 34:23 11,233 461 W3255 Theo van den Berg Vorchten 1991 661e 14:01 35:38 32:00 12,069 462 S179 Jaap den Dulk Scania Production Zw 1970 664e 14:41 35:39 34:26 11,216 463 W2405 Wouter Zeevaarder Zwolle 1997 666e 14:44 35:40 32:52 11,751 464 W2768 Max Veerbeek Hoogeveen 1989 667e 13:36 35:41 32:00 12,069 465 W2705 Bernd Rietberg Groningen 1991 668e 12:40 35:41 31:48 12,145 466 S62 Bob ten Thij Wijzonol 5 670e 14:53 35:44 35:16 10,951 467 S351 Hans van de Vorst Wavin IT 1960 676e 15:13 35:48 35:33 10,864 468 S332 Robin Burghard IJssel Technologie B 1974 681e 14:52 35:49 35:37 10,844 469 W3300 Ed van de Bospoort Ede Gld 1976 684e 13:57 35:51 32:23 11,927 470 W2477 Johnny Lulofs Zwolle 1980 687e 13:39 35:51 32:29 11,890 471 W2736 Mark Wieltink De Bilt 1996 691e 15:55 35:55 33:58 11,371 472 W4175 Martijn Goeman Dommerholt Advocaten 1978 695e 14:40 35:56 33:29 11,535 473 S83 Adriaan Vos Rabobank IJsseldelta 1966 699e 14:20 35:57 35:33 10,864 474 W2666 Paul van Selling Wageningen 1965 700e 14:15 35:58 33:07 11,662 475 W2511 Mark Hollander Zwolle 1990 701e 14:39 35:59 33:19 11,592 476 S369 Jeroen Holtvoort Wavin 6 1983 703e 15:22 35:59 35:45 10,803 477 W2622 Klaas Westrik Hasselt 1984 704e 13:47 35:59 32:26 11,908 478 W3009 Ypke de Jong Zwolle 1946 705e 14:34 36:00 35:48 10,788 479 S129 Tom Romkes KPN Consulting 2 1982 706e 15:21 36:01 35:05 11,009 480 S266 Wim de Weger Scania Production Zw 1955 710e 15:00 36:02 35:04 11,014 481 W4111 Jasper Kooiker Twijn 1997 711e 14:08 36:02 31:12 12,379 482 S432 Marcel Zanderink Ten Cate Protect 3 1960 713e 15:20 36:03 35:27 10,895 483 S478 Mario Tulp Unica 1 1967 715e 14:43 36:04 34:50 11,088 484 W2977 Wiljan Arends 4e Musketiers & Frie 1985 716e 14:28 36:04 33:51 11,410 485 S362 Eddy Gerritsen Wavin 5 1973 717e 15:01 36:04 34:38 11,152 486 W3112 Martin van Til Zwolle 1967 718e 14:15 36:05 35:55 10,753 487 W3060 Ruurd Klaver Zwolle 1966 719e 14:15 36:05 32:43 11,805 488 W2406 Jaap Wams Zwolle 1956 720e 13:54 36:05 33:34 11,506 489 S367 Ronald Breukelman Wavin 6 1972 721e 15:03 36:06 34:41 11,136 490 W2562 Rob van Elburg Zwolle 1984 722e 15:10 36:06 34:54 11,066 491 W3083 Willem Bakker Schut Zwolle 1963 723e 14:51 36:07 35:29 10,885 492 W2959 Theo Teunissen Zwolle 1945 724e 15:12 36:07 35:31 10,874 493 W2640 Paul Kalter Kampen 1970 726e 16:17 36:07 32:44 11,799 494 S219 Marc Groten Scania Production Zw 1977 727e 15:55 36:08 34:45 11,114 495 W2543 Ludo Bourquin Wijhe 1997 728e 14:47 36:08 34:21 11,244 496 S297 Jacob Staats Enexis B.V. 5 1963 730e 14:44 36:09 35:29 10,885 497 W2986 Jill Mulder Univé Verzekeringen 1972 731e 14:23 36:09 33:39 11,478 498 S334 Alfred Vredenborg IJssel Technologie B 1969 732e 15:27 36:10 35:11 10,977 499 W3217 Fred Laan Apeldoorn 1949 733e 15:24 36:10 35:27 10,895 500 W2865 Rob van der Zee Leeuwarden 1962 734e 14:44 36:10 34:41 11,136 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 501 W2434 Jochem Groot Roessink Zwolle 2001 735e 13:54 36:11 31:24 12,300 502 S78 Peter van Koulil gemeente Zwolle 5 1954 736e 15:08 36:11 36:06 10,699 503 W2557 Rrt van der Ploeg Zwolle 1971 738e 16:22 36:11 36:00 10,728 504 W2599 Jeroen Keep Zwolle 1971 739e 14:36 36:12 32:32 11,872 505 S410 Pieter Kuijt Van der Kamp B.V. 5 1983 741e 15:31 36:13 35:27 10,895 506 W4105 Roy Rasoelbaks Koldijk B.V. 1970 742e 13:22 36:13 31:57 12,088 507 W4048 Sophie Smit Promed 1994 744e 14:17 36:15 32:40 11,823 508 W3175 Ruud van Elburg Ommen 1987 746e 15:12 36:16 35:04 11,014 509 S51 Bearny Palland Wijzonol 3 747e 15:04 36:16 35:47 10,793 510 W2526 Levtan van Hessem Zwolle 1984 750e 14:07 36:17 31:12 12,379 511 S220 Kim Gustavsson Scania Production Zw 1980 752e 14:38 36:18 35:25 10,905 512 W2807 Harry Klos Meppel 1975 753e 14:33 36:18 35:59 10,733 513 W2965 Christian Rooth Wijzonol Bouwverven 1974 754e 14:53 36:19 35:01 11,030 514 W2409 Bas Hamerlinck Zwolle 1973 755e 15:26 36:20 34:40 11,141 515 S237 Erwin Kleinlugtenbeld Scania Production Zw 1968 756e 15:12 36:20 35:32 10,869 516 W3025 Erik Heldoorn Kampen 1980 757e 15:11 36:20 35:00 11,035 517 S123 Anne Snijder Rabobank IJsseldelta 1993 760e 15:39 36:21 35:37 10,844 518 W2639 Rop Krist Steenwijk 1965 761e 14:21 36:21 34:37 11,157 519 S215 Eric de Gilde Scania Production Zw 1960 762e 15:04 36:22 35:11 10,977 520 W3306 Sander Boer Zwolle 1953 763e 15:11 36:23 35:31 10,874 521 S378 Silas Boxum Wavin 8 1983 765e 15:07 36:23 35:52 10,768 522 W2812 Eddy Schipper Marken 1968 766e 14:34 36:23 33:43 11,455 523 S122 Johan Stam Rabobank IJsseldelta 1994 767e 15:40 36:23 35:40 10,829 524 S195 Bas Botter Scania Production Zw 1984 769e 15:24 36:24 36:20 10,630 525 W2575 Paul van Eijk Enkhuizen 1997 771e 14:40 36:25 33:33 11,512 526 W2815 Hendrik Jan Vermeer Zwolle 1978 773e 14:56 36:26 34:12 11,293 527 S159 Jeroen Eerkes Scania Production Zw 1988 775e 15:50 36:27 35:22 10,920 528 S430 Mark Oude Aarninkhof Ten Cate Protect 3 1980 776e 15:31 36:27 35:51 10,773 529 S164 Nikola Krasic Scania Production Zw 1985 777e 15:51 36:27 35:23 10,915 530 W2492 Gerd Weijs Marknesse 1969 778e 14:58 36:28 35:03 11,019 531 W2964 Timo Schroduer Wijzonol Bouwverven 2000 779e 15:31 36:29 35:07 10,998 532 W2961 Twan Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 2001 780e 15:31 36:29 35:07 10,998 533 W3084 Anton Boxem Zwolle 1977 781e 14:48 36:29 35:48 10,788 534 W3198 Vincent Nijland Zwolle 1987 782e 15:15 36:29 33:27 11,546 535 W2717 Eelco Bottenheft Hilversum 1974 786e 14:30 36:30 35:44 10,808 536 W2678 Daan Scholte Balkbrug 1986 787e 13:52 36:32 33:21 11,581 537 W2889 Ronald Harbrink Zwolle 1978 790e 14:24 36:33 32:45 11,793 538 S294 Harald van Goor Sligro Food Group 4 1971 791e 14:34 36:33 36:23 10,615 539 W2515 Ricardo Pos Zwolle 1983 792e 14:02 36:34 33:49 11,421 540 W2692 Jacco van der Knaap Zwolle 1973 793e 13:55 36:34 33:21 11,581 541 W3027 Wim Dankelman Dalfsen 1968 795e 15:31 36:35 33:39 11,478 542 W2356 Niek Weeting Zwolle 1961 797e 14:37 36:36 33:02 11,692 543 S172 Jean-Paul de Haas Scania Production Zw 1973 799e 16:05 36:36 35:40 10,829 544 W2618 Bjorn Berkouwer Gouda 1985 800e 15:05 36:37 34:29 11,200 545 W2747 Rien Torn Zwolle 1981 802e 14:22 36:39 33:08 11,657 546 W4123 Bert Kooiker Twijn 1971 803e 14:08 36:39 31:48 12,145 547 W2694 Sander Klomp Zwolle 2000 806e 15:29 36:40 36:24 10,610 548 W3308 Rob Bouwhuis Zwolle 1967 811e 13:47 36:43 32:56 11,727 549 W3054 Eric Lieben Zwolle 1958 816e 15:52 36:44 34:48 11,098 550 W2991 Erwin Heidinga Univé Verzekeringen 1969 817e 14:48 36:45 34:44 11,120 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 551 W2474 Stefan Huizing Zwolle 1976 818e 13:37 36:45 34:22 11,238 552 S358 Rafael Homke Wavin 4 1984 819e 15:16 36:46 36:29 10,586 553 W2657 Robin Quee Groningen 1980 821e 13:47 36:47 32:14 11,982 554 W2538 Jan Peter de Boer Kampen 1983 825e 15:34 36:50 36:26 10,601 555 W3139 Lambert Postma Zwolle 1956 826e 14:51 36:50 36:26 10,601 556 W4207 Ronald Bosscher Zwolle 1985 827e 14:57 36:51 35:17 10,946 557 W2613 Willem Jan van Enteren Zwolle 1983 831e 36:53 31:36 12,222 558 W2784 Vincent Jansen Deventer 1977 833e 15:22 36:54 36:12 10,669 559 W2850 Hendrik Eilander Monicares Foundation 1984 834e 36:54 34:05 11,332 560 W3155 Vincent Dikken Zwolle 1970 840e 15:21 36:55 34:52 11,077 561 S458 Erwin Mulder Salverda 6 1977 843e 15:30 36:57 36:15 10,654 562 W2403 Bas de Vries Groningen 1991 847e 15:05 36:58 35:03 11,019 563 W2715 Peter Groothedde Zwolle 1966 852e 14:14 37:01 33:20 11,587 564 S254 Ronald Rothengather Scania Production Zw 1967 853e 15:33 37:02 36:05 10,704 565 W2887 Jan Willem Maijvis Zwolle 1960 854e 15:35 37:02 36:55 10,462 566 S474 Martie Ressing VGZ Verzekeringen 4 1970 855e 15:02 37:02 32:41 11,817 567 S366 Henk Reinders Wavin 6 1970 856e 15:21 37:02 36:43 10,519 568 S258 Bas van Sloten Scania Production Zw 1950 857e 15:12 37:03 36:01 10,723 569 W2534 Martin Bos Zwolle 1975 858e 14:55 37:03 34:31 11,189 570 W2535 Robin Veldman Zwolle 1968 859e 15:43 37:03 36:00 10,728 571 W3159 Gene van den Bergh Zwolle 1997 860e 15:35 37:03 34:50 11,088 572 W3160 Thierry Van Den Bergh Zwolle 2000 861e 15:35 37:03 34:50 11,088 573 S340 Frans Rubertus BDG Architecten Inge 1986 863e 15:54 37:04 36:56 10,457 574 W3249 Jan Willem Gunnink Zwolle 1986 865e 14:44 37:06 36:34 10,562 575 S339 Martijn van Gurp BDG Architecten Inge 1983 866e 14:56 37:06 36:56 10,457 576 W2760 Franklin Kramer Zwolle 1977 869e 14:33 37:07 34:49 11,093 577 W3088 Geert Broeren Zwolle 1971 871e 14:36 37:08 34:15 11,276 578 W3304 Arjan Oosterhoff Zwolle 1986 873e 14:58 37:08 34:40 11,141 579 W3309 Remkes Pullen Zwolle 1980 874e 14:58 37:09 34:40 11,141 580 W3004 Egbert Sluiter Kampen 1963 880e 15:12 37:10 34:28 11,206 581 W3162 Jeroen Kroeze Zwolle 1987 883e 14:04 37:11 33:01 11,698 582 W3223 Stefan van Vendeloo Zwolle 1984 884e 13:58 37:11 32:26 11,908 583 S494 Peter Ruiter Unica 4 1975 887e 15:11 37:13 35:57 10,743 584 W4163 Marnix van Daal Dommerholt Advocaten 1971 888e 15:08 37:13 34:19 11,255 585 S493 Wilco Hagen Unica 4 1972 889e 15:12 37:14 35:57 10,743 586 W2610 Jochem van de Fliert Enschede 1987 890e 14:19 37:14 33:06 11,668 587 W2609 Gert Gelderblom Zwolle 1965 892e 15:18 37:15 35:34 10,859 588 W2840 Jacco Eikelboom Heerde 1975 893e 15:09 37:15 35:24 10,910 589 S5 Karel Sluper Zilveren Kruis Achme 895e 15:13 37:16 36:46 10,505 590 W2702 Marcel Rienties Utrecht 1978 901e 14:58 37:17 35:09 10,988 591 W2960 Dick-Jan Terwisga Monicares Foundation 902e 14:41 37:17 35:32 10,869 592 W2582 Rodney de Vries Amsterdam 1971 903e 14:51 37:17 35:00 11,035 593 W3042 Gerrit Schuurman Vroomshoop 1962 904e 15:57 37:17 36:01 10,723 594 W3194 Eric Nak Zwolle 1966 905e 15:36 37:18 36:25 10,606 595 W2569 Johan Schoemaker Zwolle 1987 908e 14:32 37:18 31:37 12,216 596 S444 Johan Nieuwland Salverda 3 1954 910e 15:28 37:19 35:36 10,849 597 S314 Sylvester Mulder Enexis B.V. 9 1969 911e 15:39 37:19 36:11 10,674 598 W2751 Quirijn Verlaan Zwolle 1985 913e 15:35 37:20 35:00 11,035 599 W2738 Jaap Schuurman 't Harde 1961 917e 15:33 37:21 36:27 10,596 600 W2607 Paul Kruizinga Zwolle 1986 919e 15:28 37:22 34:54 11,066 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 601 W3096 Bennie van Dartel Wijhe 1961 920e 14:44 37:23 34:11 11,298 602 W3204 Nico Wijermars Zwolle 1957 923e 15:15 37:23 35:29 10,885 603 W2438 Tobias Ubink Zwolle 1997 926e 14:44 37:24 34:35 11,168 604 W3131 Don Kooyman Zwolle 1972 927e 14:18 37:24 34:58 11,045 605 S335 Jesse Vredenborg IJssel Technologie B 2000 930e 15:27 37:25 36:26 10,601 606 W2818 Haayo Spoelstra Wijhe 1965 932e 14:35 37:26 32:41 11,817 607 S304 Leo Roos Enexis B.V. 6 1965 934e 14:54 37:27 34:43 11,125 608 S174 Patrick van Heerde Scania Production Zw 1979 935e 15:00 37:29 36:28 10,591 609 W2883 Donique Visser Ommen 1984 936e 14:32 37:29 33:47 11,432 610 W2922 Erwin Harkink Laren Gld 1980 937e 13:43 37:30 33:20 11,587 611 W2716 Pieter Middendorp Hattem 1966 939e 15:59 37:31 37:03 10,424 612 W2831 Max Bartels Zwolle 2000 940e 16:37 37:31 37:04 10,420 613 W2907 Robert Schuite Zwartsluis 1970 941e 15:02 37:32 34:41 11,136 614 S405 Ilja Woord Van der Kamp B.V. 4 1975 942e 15:45 37:32 36:47 10,500 615 W2475 Bernardus de Vries Zwolle 1976 943e 15:04 37:32 35:41 10,824 616 S108 Martin van Goethem Rabobank IJsseldelta 1962 944e 16:19 37:33 37:08 10,401 617 S326 Dick Sleurink Tuinland 1 1971 945e 15:33 37:34 37:15 10,368 618 W2580 Marc Flanderijn Harderwijk 1980 947e 17:19 37:35 35:01 11,030 619 W2660 Julian Brinkman Zwolle 1994 948e 14:43 37:36 34:01 11,354 620 W2687 Gerrit Buitenhuis Zwolle 1988 950e 15:34 37:38 35:08 10,993 621 S185 Eddy Bakker Scania Production Zw 1972 951e 16:11 37:39 36:43 10,519 622 W2867 Emo Stubbe Vroomshoop 1964 953e 15:31 37:39 34:43 11,125 623 W3044 Roy Dijk Zwolle 1988 954e 14:43 37:40 34:18 11,260 624 W2792 Paul Dettmers Dieren 1959 955e 15:15 37:40 34:57 11,051 625 W2530 Ruben Meulenbelt Dalfsen 2000 956e 15:31 37:40 33:24 11,563 626 S45 Riekelt Brouwer Koopman Internationa 958e 15:40 37:41 36:11 10,674 627 S210 Gerrit Fokkert Scania Production Zw 1964 959e 14:58 37:41 36:42 10,524 628 W4178 Ted van Doorn Dommerholt Advocaten 1963 961e 14:48 37:42 34:47 11,104 629 W2470 Richard Kraan Doorn 1966 966e 15:00 37:43 37:03 10,424 630 W3191 Sven Brummel Zwolle 1999 971e 15:10 37:45 34:38 11,152 631 W2415 Tijmen Evers Zwolle 1978 973e 14:02 37:45 32:57 11,721 632 S200 Inanc Demir Scania Production Zw 1976 974e 15:18 37:45 36:57 10,453 633 W2408 Marcel van der Baan Spirit Lelystad 1966 976e 14:27 37:46 33:16 11,610 634 W2709 Johan Bloemsma Kollum 1991 978e 14:00 37:46 34:31 11,189 635 W2989 William Sariman Univé Verzekeringen 1967 982e 14:48 37:47 35:18 10,941 636 S199 Johan Compagner Scania Production Zw 1968 983e 15:39 37:48 37:01 10,434 637 W2967 Johan Kuiper Hemmink B.V. 1970 984e 14:52 37:48 33:45 11,444 638 W3150 Nick van Nieuw Amerongen Zwolle 1998 988e 15:47 37:48 35:46 10,798 639 W3077 Erik Huisintveld Zwolle 1974 989e 15:33 37:49 35:40 10,829 640 S453 Ronald Bakker Salverda 5 1982 990e 15:51 37:49 37:07 10,406 641 W2846 Bas Borgmeijer Zwolle 1979 995e 15:22 37:50 36:10 10,679 642 S461 Rob de Ruiter Deltion College 3 1967 997e 15:01 37:50 37:07 10,406 643 W2786 Thom Santing Zwolle 1995 1000e 17:05 37:52 36:23 10,615 644 W2547 Stefan Mensink Emmeloord 1969 1004e 15:32 37:53 35:40 10,829 645 W3165 Jörn Seuters Zwolle 1990 1006e 15:14 37:54 34:37 11,157 646 W2471 Martin van Leeuwen De Meern 1978 1007e 14:05 37:54 33:44 11,449 647 W4047 Peter Smit Promed 1996 1013e 14:49 37:57 34:22 11,238 648 S381 Arnoud Spaans Wavin 9 1014e 15:34 37:57 35:42 10,818 649 W2790 Mark de Jager PEC 1910 1977 1016e 15:41 37:58 36:17 10,645 650 W4089 Berno Wisman Isala klinieken Zwol 1967 1018e 16:27 37:59 36:05 10,704 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 651 W3148 René de Vries Dronten 1970 1019e 15:28 37:59 36:04 10,709 652 S226 Erik IJssel Scania Production Zw 1967 1020e 15:56 38:00 36:45 10,509 653 S411 Dirk Kuijt Van der Kamp B.V. 5 1979 1021e 16:30 38:00 37:14 10,373 654 W4155 Rick van Betten Dommerholt Advocaten 1988 1024e 14:17 38:01 35:39 10,834 655 S262 Douwe van Unen Scania Production Zw 1971 1025e 15:39 38:01 36:55 10,462 656 W2570 Bert van 't Hul Kampen 1984 1027e 14:31 38:01 32:20 11,945 657 W3170 Erik Wijnands Zwolle 1971 1033e 14:33 38:03 33:36 11,495 658 W3281 Gerco Nijland Zwolle 1968 1034e 14:59 38:03 34:38 11,152 659 W2725 Jan de Groot Start '78 1963 1037e 14:14 38:05 32:12 11,994 660 W3234 Arnoud Mensink Wapenveld 1985 1042e 15:25 38:06 35:38 10,839 661 S67 Martin de Weerd Actemium 3 1988 1043e 16:18 38:06 36:34 10,562 662 S124 Jan Broekroelofs Rabobank IJsseldelta 1941 1047e 15:41 38:07 37:42 10,245 663 W2845 Albert Bakker Zwolle 1978 1051e 15:25 38:10 36:31 10,577 664 W3035 Raymond van den Bosch Zwolle 1976 1053e 15:19 38:11 36:13 10,664 665 W2816 Henk-Jan van der Veen Steenwijk 1965 1060e 15:07 38:12 35:57 10,743 666 W4205 Hans Boer DHL 1967 1061e 15:51 38:13 35:47 10,793 667 S486 Bart Lubbinge Unica 2 1972 1065e 15:44 38:15 36:58 10,448 668 W2837 Mannus Etten Groningen 1979 1067e 14:20 38:16 32:57 11,721 669 W2626 Han Nijboer Raalte 1959 1068e 16:03 38:16 37:03 10,424 670 S73 Rene Schipper gemeente Zwolle 4 1969 1069e 15:10 38:17 38:07 10,133 671 W4158 Erik Tijmes Dommerholt Advocaten 1966 1072e 16:05 38:17 34:37 11,157 672 W3022 Jeroen Everts Dalfsen 1981 1073e 15:28 38:17 35:21 10,926 673 W3156 Brian Bruggeman Zwolle 1998 1074e 15:08 38:17 35:39 10,834 674 W2524 Kevin Bruggeman Zwolle 2000 1076e 15:08 38:18 35:39 10,834 675 S197 Gerrit Braad Scania Production Zw 1962 1079e 15:52 38:19 37:13 10,378 676 S182 Roelof Rodermond Scania Production Zw 1979 1081e 15:50 38:20 37:08 10,401 677 W3294 Peter M Jansen Dutch Runners 1954 1082e 16:13 38:20 37:35 10,276 678 S177 Casper te Winkel Scania Production Zw 1983 1085e 15:40 38:21 37:15 10,368 679 W2645 Martijn Polinder Hoogeveen 1983 1088e 14:10 38:22 32:56 11,727 680 W2540 Joost van Gelder Zwolle 1985 1089e 15:45 38:23 34:54 11,066 681 W3037 Rinus van Beers Zwolle 1962 1091e 15:54 38:23 36:07 10,694 682 S256 Jan Schuitema Scania Production Zw 1970 1092e 15:54 38:24 37:17 10,359 683 W3314 John Pannen Hemmink B.V. 1969 1100e 14:57 38:29 34:26 11,216 684 W2661 Philip paul Pattynama Almere 1999 1101e 15:13 38:30 37:21 10,341 685 W2923 Jan Helle Emmen 1978 1102e 15:39 38:30 35:57 10,743 686 S187 Arjan Berends Scania Production Zw 1968 1104e 15:37 38:30 37:19 10,350 687 W2783 Hans Bruijsten Zwolle 1955 1108e 15:47 38:31 36:54 10,467 688 S189 Bas Bette Scania Production Zw 1958 1113e 15:51 38:32 37:21 10,341 689 W3092 Marco van Riel Zwolle 1985 1115e 15:45 38:33 34:18 11,260 690 W2962 Arjan Boeve Wijzonol Bouwverven 1968 1117e 15:52 38:34 37:13 10,378 691 W2659 Sander Bouckaert Hoogeveen 1970 1121e 15:41 38:35 36:25 10,606 692 W2512 Leo Loeve Noordwolde Fr 1959 1124e 14:56 38:36 37:50 10,208 693 W2658 Jan Rameau Zwolle 1976 1125e 15:42 38:36 36:26 10,601 694 W3197 Paul ten Koppel Zwolle 1956 1128e 16:04 38:38 37:32 10,290 695 W2583 Nino de Vries Zwolle 2000 1130e 15:31 38:38 36:22 10,620 696 S175 Karel Kouwen Scania Production Zw 1955 1132e 16:36 38:39 37:29 10,304 697 W2457 Johan Wildeboer Zwolle 1989 1133e 14:56 38:39 36:24 10,610 698 S161 Selcuk Guner Scania Production Zw 1987 1134e 15:52 38:39 37:34 10,281 699 S163 Anjo Krake Scania Production Zw 1965 1137e 15:53 38:40 37:36 10,272 700 W3118 Mark Visser Apeldoorn 1971 1138e 15:35 38:40 38:18 10,084 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 701 W3297 Bert van der Kooi PEC 1910 1958 1140e 16:16 38:41 38:01 10,159 702 W2669 Joris Gaarthuis Zwolle 1993 1145e 15:34 38:42 35:14 10,962 703 S52 Danny Rijken Wijzonol 3 1147e 16:01 38:43 38:14 10,102 704 W2982 Chris Fernández GroenLinks Zwolle 1968 1151e 15:59 38:44 38:27 10,045 705 W2670 Olivier van Brummelen Zwolle 1993 1153e 15:34 38:44 35:16 10,951 706 W2972 Luuk Hekman Hemmink B.V. 1966 1154e 14:54 38:44 34:14 11,282 707 W2974 Dennis Eiland Hemmink B.V. 1993 1156e 14:30 38:45 34:38 11,152 708 W3047 Sebastiaan Boom Zwolle 1988 1163e 16:25 38:46 35:52 10,768 709 W2949 Elbert Spijker Zwolle 1981 1164e 15:59 38:46 36:47 10,500 710 S350 Walter Pattynama WOBV 1963 1167e 15:13 38:46 37:37 10,267 711 W4195 Rudy Zwols Time for Heroes 1972 1170e 15:05 38:47 35:40 10,829 712 W3262 Martin Bus Zwolle 1988 1171e 16:03 38:47 36:16 10,649 713 W2459 Gijs van Houte Groningen 2000 1175e 16:20 38:48 36:42 10,524 714 W2496 Wouter Visser Groningen 1976 1176e 15:25 38:49 37:53 10,195 715 S70 Erik Merema Actemium 3 1983 1177e 16:18 38:49 37:16 10,364 716 W2733 Barthold Fleming Zwolle 1986 1178e 13:39 38:49 35:55 10,753 717 W2958 Henry John Pos Steenwijk 1971 1179e 14:36 38:49 36:01 10,723 718 W2604 Mark van der Most Zwolle 1985 1185e 14:36 38:51 34:54 11,066 719 S97 Gerdo van den Burg Rabobank IJsseldelta 1977 1186e 15:35 38:52 38:26 10,049 720 W2469 Jos de Boer Zwolle 1981 1187e 15:03 38:52 34:10 11,304 721 W2462 Evert Pater Dronten 1982 1191e 15:28 38:53 35:56 10,748 722 W3100 Andrey Prins Zwolle 1970 1192e 15:14 38:53 35:29 10,885 723 W2908 Geert Venema Zwolle 1985 1193e 16:16 38:53 37:11 10,387 724 S479 Richard Abels Unica 1 1979 1194e 15:23 38:53 37:39 10,258 725 W2981 Theo Brand GroenLinks Zwolle 1972 1195e 16:23 38:54 38:33 10,019 726 S426 Daniël Nugter Eenhoorn 6 1978 1197e 15:15 38:55 38:50 9,946 727 W3222 Michael Bremmers Zwolle 1992 1201e 16:34 38:56 37:01 10,434 728 S186 Marcel Beij Scania Production Zw 1967 1204e 15:56 38:57 37:53 10,195 729 W2707 Jacobus Westerop Zwolle 1961 1206e 15:18 38:58 37:17 10,359 730 W2849 Bram Zandbergen Monicares Foundation 2000 1213e 16:40 39:00 37:24 10,327 731 W2782 Martijn Knopert Dalfsen 1983 1217e 15:27 39:03 34:14 11,282 732 S440 Mike ten Westenend Dimence 3 1969 1218e 16:45 39:04 38:13 10,106 733 W3254 King George the Thirsty Zwolle 1978 1220e 16:12 39:05 37:27 10,313 734 W2476 Roelof Hoen Steenwijkerwold 1971 1223e 15:55 39:08 38:28 10,040 735 W2750 Sander Pelgrom Dedemsvaart 1984 1225e 16:49 39:08 36:26 10,601 736 W2942 Sven Peters Zwolle 1982 1228e 15:28 39:09 34:48 11,098 737 W2458 Tim Veenhuizen Zwolle 1995 1230e 16:54 39:10 38:07 10,133 738 W2930 Rudi Tissingh Zwolle 1959 1231e 16:18 39:10 37:58 10,173 739 W3046 Gerrit Westerman Dalfsen 1957 1234e 14:54 39:11 35:13 10,967 740 W4064 Jordy Kone Isala klinieken Zwol 1990 1235e 15:52 39:11 35:49 10,783 741 W2802 Tonnie Borman Meppel 1953 1236e 16:06 39:11 38:45 9,967 742 S257 Jamil Shamsudien Scania Production Zw 1980 1241e 13:02 39:12 38:24 10,058 743 W2759 Paul Damman Zuidwolde Dr 1975 1243e 15:46 39:13 37:56 10,182 744 W3126 Marc Veenhuizen Zwolle 1964 1247e 16:53 39:14 38:11 10,115 745 W3127 Hans Last Zwolle 1975 1249e 15:40 39:15 37:02 10,429 746 S217 Martin Greveling Scania Production Zw 1963 1252e 15:17 39:16 38:15 10,097 747 W2461 Richard Braun Bedum 1978 1253e 15:27 39:16 35:19 10,936 748 S395 Eddie Kerkdijk Wavin 11 1970 1258e 16:27 39:18 37:53 10,195 749 W2796 Yntse Bruinsma Zwolle 1981 1260e 15:27 39:18 34:21 11,244 750 W3124 Richard Volkers Zwolle 1969 1261e 15:35 39:19 36:14 10,659 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 751 W2764 Machiel Middag Dalfsen 1987 1263e 15:29 39:19 35:07 10,998 752 W2497 Rashid Niamut Groningen 1971 1269e 15:57 39:21 37:46 10,226 753 W3007 Bouke de Vos Zwolle 1952 1272e 16:23 39:22 39:16 9,836 754 W2713 Vincent ten Berge Zwolle 1980 1277e 16:17 39:23 35:14 10,962 755 W2988 Wilco van de Poll Univé Verzekeringen 1978 1280e 16:32 39:24 37:33 10,285 756 W2973 Karel van Vliet Hemmink B.V. 1971 1287e 14:51 39:26 35:07 10,998 757 W4109 Rinus Bentum Koldijk B.V. 1960 1289e 15:52 39:27 35:50 10,778 758 W2655 Arno van Dijk Zwolle 1982 1290e 17:19 39:27 38:20 10,075 759 W4106 Ronald de Rooij Koldijk B.V. 1961 1291e 15:30 39:27 35:06 11,003 760 W4197 Robert Uneken Time for Heroes 1974 1292e 15:05 39:27 36:21 10,625 761 W2955 Jasper Zeevaarder Zwolle 2000 1293e 16:46 39:27 36:38 10,543 762 S267 Wouter Wessels Scania Production Zw 1985 1294e 15:56 39:28 38:25 10,053 763 W2455 Johan de Bes Noordwijk Zh 1984 1295e 15:15 39:29 34:20 11,249 764 W4108 Hans Katoele Koldijk B.V. 1958 1296e 15:53 39:29 35:53 10,763 765 W3190 Hans van Dijk Zwolle 1980 1297e 15:18 39:29 35:46 10,798 766 W2859 Robert Ruesink Monicares Foundation 1300e 16:38 39:30 37:41 10,249 767 W2481 Daniel Bennink Zwolle 1978 1303e 15:54 39:31 35:58 10,738 768 W2862 Thomas Bartelds Groningen 1989 1311e 17:13 39:35 37:17 10,359 769 W3279 Chrisjan Pol Dronten 1955 1315e 17:09 39:37 39:24 9,803 770 W2953 Huib Rietveld Raalte 1950 1316e 16:11 39:37 37:41 10,249 771 W2501 Olle Kroeze Zwolle 1997 1320e 16:22 39:38 38:25 10,053 772 W2969 Jan Kouwen Hemmink B.V. 1961 1322e 15:07 39:39 35:08 10,993 773 W2539 Rutger Töller Kampen 1983 1323e 15:34 39:39 39:15 9,840 774 W3013 Ton Wolf Zwolle 1989 1326e 15:40 39:40 37:43 10,240 775 S454 Marnix Smulders Salverda 5 1973 1327e 16:16 39:40 39:02 9,895 776 W2898 Lars Nicolaï Zwolle 1999 1331e 15:19 39:41 38:04 10,146 777 W2864 Jorick de Lange Zwolle 1982 1332e 15:59 39:42 36:00 10,728 778 W4098 Jan van Putten Koldijk B.V. 1958 1333e 16:25 39:42 37:38 10,263 779 W2744 Olaf Wiggers Enschede 1972 1334e 15:07 39:43 35:56 10,748 780 W2565 Frank Goodijk Steenwijk 1997 1335e 16:14 39:43 35:09 10,988 781 W3050 Raymond Donker Zwolle 1971 1338e 16:47 39:44 38:50 9,946 782 W4046 Bert Smit Promed 1966 1342e 14:54 39:46 36:11 10,674 783 S201 Herman Denekamp Scania Production Zw 1954 1347e 16:27 39:47 39:01 9,899 784 W2560 Jorn Geesken Zwolle 2001 1353e 18:39 39:49 39:30 9,778 785 W2444 Jur Bos Steenwijk 1970 1354e 15:49 39:49 38:22 10,067 786 S40 Erik Fröling Eiffel 2 1357e 17:26 39:50 39:13 9,848 787 W2890 Celvin Dogger Zwolle 1987 1359e 15:55 39:50 38:20 10,075 788 S248 Wietze Pals Scania Production Zw 1958 1360e 16:27 39:51 38:54 9,929 789 W3242 Paul ten Berge Zwolle 1953 1361e 16:16 39:51 35:42 10,818 790 W2879 Dylan Eikelboom Zwolle 2000 1365e 17:13 39:52 39:03 9,890 791 S4 Herbert van Geloven Zilveren Kruis Achme 1370e 16:41 39:54 39:00 9,903 792 W2421 Niels Godschalk Zwolle 1976 1376e 16:30 40:00 36:03 10,713 793 W2798 Rudi Nieuwenhuizen Hattem 1962 1379e 16:11 40:00 36:58 10,448 794 W2651 Niek Groot Groningen 1992 1380e 14:53 40:01 36:42 10,524 795 W2811 Thomas Nieuwenhuizen Hattem 2000 1381e 16:10 40:01 36:58 10,448 796 W2950 Simon van Luik Zwolle 1965 1383e 16:30 40:01 37:32 10,290 797 S198 Wiljan van Buiten Scania Production Zw 1986 1387e 17:22 40:02 38:37 10,001 798 W4097 Adriaan Oedekerk Isala klinieken Zwol 1953 1388e 15:32 40:02 37:30 10,299 799 W2938 Sander Franken Zwolle 1979 1391e 15:13 40:03 34:56 11,056 800 W2957 Wicher Nieborg Zwartsluis 1966 1397e 16:22 40:05 38:46 9,963 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 801 W2854 Brian Nijhuis Monicares Foundation 1998 1400e 16:18 40:05 38:40 9,988 802 W3122 Raymond Oosterwijk Zwolle 1966 1403e 16:16 40:07 38:34 10,014 803 W2453 Wessel Oosterwijk Zwolle 2000 1404e 16:16 40:07 38:34 10,014 804 W2749 Ruben Linde Dedemsvaart 1984 1406e 16:48 40:08 37:25 10,322 805 W3220 Rik Feenstra Zwolle 1984 1412e 15:56 40:10 36:12 10,669 806 W2559 Jan Willem Menkveld Zwolle 1957 1418e 16:17 40:14 39:51 9,692 807 W3129 Giso van Houte Groningen 1972 1419e 16:13 40:15 38:09 10,124 808 W2912 Gert-Jan Ubels Staphorst 1969 1421e 14:59 40:16 35:09 10,988 809 W3110 Jeroen van der Krol Zwolle 1992 1423e 17:24 40:17 38:50 9,946 810 W4181 Jeroen Doornbos Time for Heroes 1980 1424e 16:00 40:18 37:40 10,254 811 W2952 Floris Visser Zwolle 1969 1429e 16:59 40:21 38:42 9,980 812 W3018 Michel Baak Zwolle 1970 1430e 17:40 40:21 38:22 10,067 813 W3152 Edwin Voerman Wapenveld 1978 1432e 16:05 40:22 39:21 9,815 814 W2904 Jasper Sloos 's-Gravenhage 1981 1433e 15:55 40:23 35:52 10,768 815 W2917 Peter van Geldere Steenwijk 1953 1437e 15:36 40:23 35:46 10,798 816 W3136 Reinbert Kleine Zwolle 1979 1440e 15:21 40:24 34:28 11,206 817 W2428 Jos Holtmaat Luttenberg 1961 1446e 15:21 40:25 39:56 9,672 818 W3166 Ben van Haaster Zwolle 1960 1454e 16:11 40:27 38:37 10,001 819 W4122 Luuk Rechterschot Twijn 1996 1460e 15:50 40:29 35:35 10,854 820 W4126 Andre Jansen Twijn 1977 1465e 15:50 40:30 35:36 10,849 821 W2643 Max Veijer Staphorst 2001 1467e 16:32 40:30 37:37 10,267 822 W3213 Martin Koekenberg Zwolle 1970 1471e 14:36 40:31 37:25 10,322 823 W3240 Ferdi de Groot Zwolle 1982 1472e 15:39 40:31 37:45 10,231 824 W2482 Ron Jonker Steenwijk 1967 1478e 15:44 40:32 36:05 10,704 825 W3284 Kees Goudzwaard Delft 1987 1481e 15:54 40:33 36:33 10,567 826 W2704 Remco Rienties Utrecht 1981 1483e 15:47 40:34 38:25 10,053 827 W3101 Einar Hascher Zwolle 1977 1485e 15:40 40:34 37:12 10,382 828 S68 Nico Zantinga Actemium 3 1979 1496e 17:02 40:37 39:06 9,878 829 W2594 Dyon Bakker Dedemsvaart 2000 1503e 17:50 40:38 39:03 9,890 830 W2586 Alexander de Jonge Hoogeveen 1969 1504e 15:52 40:38 36:39 10,538 831 W3252 Alex van Wolferen Groningen 1981 1506e 15:48 40:39 36:36 10,552 832 S318 Stefan Kamps Enexis B.V. 10 1978 1507e 16:26 40:40 39:32 9,769 833 S368 Henny Biemans Wavin 6 1954 1511e 16:34 40:41 37:46 10,226 834 W2971 Arjan de Jonge Hemmink B.V. 1962 1515e 15:07 40:42 36:12 10,669 835 W2814 Rik van Selling Hattem 1996 1518e 16:13 40:43 37:51 10,204 836 W3091 Faroug Mehrabi Zwolle 1982 1521e 15:46 40:43 36:29 10,586 837 W2932 Arjan Bottinga Zwolle 1974 1524e 15:44 40:43 36:29 10,586 838 W2635 Marnix Hoogenboom Zwolle 2001 1532e 16:17 40:45 36:53 10,471 839 W2472 Bas Evers Deventer 1987 1533e 17:01 40:45 38:37 10,001 840 W2509 Henk Kuipers Steenwijk 1971 1539e 16:25 40:47 37:01 10,434 841 W2454 Janjaap Kleine Zwolle 1982 1541e 15:04 40:48 36:08 10,689 842 W2449 Erik Baart Zwolle 1962 1543e 15:03 40:49 36:40 10,533 843 W2349 Robert Lentelink Deventer 1980 1544e 17:01 40:49 38:41 9,984 844 S162 Muhamber Bayran Scania Production Zw 1988 1546e 17:04 40:50 36:04 10,709 845 W2708 Richard Bloemsma Groningen 1983 1548e 14:32 40:51 37:36 10,272 846 W3288 Bart Mulder Zwolle 1966 1551e 16:46 40:52 38:30 10,032 847 W3219 Jurgen van der Willik Zwolle 1970 1553e 15:47 40:52 37:42 10,245 848 S464 Anne de Kok Deltion College 3 1975 1557e 17:22 40:53 40:10 9,615 849 S125 Olaf Lageveen KPN Consulting 2 1976 1559e 16:16 40:53 39:58 9,664 850 W2915 Sam Blom Zwolle 2001 1563e 17:16 40:55 39:44 9,720 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 851 S115 Johan Oving Rabobank IJsseldelta 1969 1564e 16:55 40:55 39:27 9,790 852 S116 Mike Oving Rabobank IJsseldelta 1998 1565e 16:57 40:56 39:28 9,786 853 W2916 Joris Blom Zwolle 1970 1566e 17:17 40:56 39:45 9,716 854 S208 Dessie Fessehazion Scania Production Zw 1957 1567e 16:05 40:56 39:35 9,757 855 W2787 Wouter Oversteegen Zwolle 1995 1572e 16:38 40:57 35:29 10,885 856 W3032 Marc Visser IJsselmuiden 1973 1575e 16:13 40:58 40:09 9,619 857 W3008 Gertjan Dol Zwolle 1970 1578e 16:58 40:59 40:17 9,588 858 W3211 Jan Kemper PEC 1910 1961 1580e 15:59 41:00 39:19 9,823 859 W3268 Johan Korblet Dedemsvaart 1954 1585e 15:29 41:02 35:20 10,931 860 S69 D Nieuwenhuizen Actemium 3 1976 1587e 17:01 41:04 39:32 9,769 861 W2758 Maarten van Meeteren Zwolle 1984 1588e 15:34 41:04 36:50 10,486 862 W3043 Rutger Koele Zwolle 1981 1591e 16:49 41:05 38:14 10,102 863 W2564 Han Goodijk Steenwijk 1969 1594e 16:16 41:06 36:32 10,572 864 W3189 Hans Scherpen Zwolle 1967 1595e 16:59 41:06 40:42 9,489 865 W2446 Evert Aaij Wezep 1969 1599e 17:06 41:08 39:03 9,890 866 W2698 Han Tissingh Meppel 1969 1604e 16:41 41:09 38:48 9,954 867 W3151 Rob van Nieuw Amerongen Zwolle 1964 1606e 16:34 41:09 39:05 9,882 868 W3011 Maurice Kambeel Zwolle 1973 1616e 15:46 41:12 37:01 10,434 869 S355 Joep van den Aker Wavin IT 1964 1617e 16:51 41:13 40:59 9,424 870 W2863 Jan Derk Harmens Zwolle 1972 1621e 16:54 41:13 38:43 9,976 871 W2992 Erwin van Gelder Univé Verzekeringen 1965 1622e 17:01 41:13 38:08 10,128 872 S241 Niclay Maail Scania Production Zw 1988 1624e 16:20 41:14 39:55 9,676 873 W3200 Maik Roelofs Zwolle 1977 1626e 17:10 41:14 38:05 10,141 874 W2523 Ronald van Gerner Zwolle 1972 1638e 17:22 41:16 41:03 9,409 875 W2573 Jasper Hofman Wijhe 1979 1651e 15:41 41:19 35:36 10,849 876 W2668 Paul van Rossen Zwolle 1994 1656e 14:44 41:20 37:45 10,231 877 W3095 Patrick Slagboom De Wijk 1971 1658e 16:46 41:20 38:23 10,062 878 W2601 Rudi Potze Zwolle 1967 1661e 17:07 41:21 38:54 9,929 879 S231 Wolfgang Hendri de Leeuw Scania Production Zw 1972 1664e 16:53 41:21 38:25 10,053 880 W2872 William Voerman Zwolle 1948 1665e 16:55 41:21 40:03 9,643 881 W3187 Danny van Zon Zwolle 1986 1666e 16:41 41:21 38:21 10,071 882 W3311 Jan IJssel IJssel Technologie B 1971 1678e 16:07 41:24 37:50 10,208 883 W2848 Eric Beerda Monicares Foundation 1968 1680e 16:55 41:24 39:30 9,778 884 W2826 Eralt Boers Zwolle 1980 1684e 15:59 41:25 37:05 10,415 885 W2690 Jesse Lans Zwolle 1979 1688e 15:53 41:27 40:36 9,513 886 W2499 Sander Tibben Zwolle 1992 1698e 16:20 41:29 37:41 10,249 887 W3289 Werner Korblet Zwolle 1978 1706e 15:37 41:32 35:49 10,783 888 W2619 Raymond van Weeghel Zwolle 1977 1707e 17:31 41:32 38:32 10,023 889 S154 Gerard Konings Novaware 2 1980 1708e 16:38 41:32 41:11 9,378 890 W2662 Paul Verheijdt Zwolle 1971 1709e 15:53 41:33 36:38 10,543 891 W3214 Thomas Schorn Zwolle 1997 1717e 17:02 41:35 36:45 10,509 892 W2413 Joey Diekman Zwolle 1981 1719e 16:26 41:35 38:58 9,912 893 W3078 Gerrit Strookappe Raalte 1958 1720e 16:22 41:35 38:24 10,058 894 S35 Edward Vermeulen Zilveren Kruis Achme 1728e 16:49 41:39 39:27 9,790 895 W3048 Roland Pool Zwolle 1958 1731e 17:00 41:39 41:27 9,318 896 W2902 Berry de Ruiter Zwolle 1978 1737e 16:03 41:41 38:21 10,071 897 W2729 Bert Houdel Hasselt 1969 1738e 16:28 41:42 37:45 10,231 898 W3026 John Lubberding Wijhe 1964 1740e 16:09 41:42 38:39 9,993 899 W3068 Bert-Jan Kok Zwolle 1965 1741e 16:35 41:42 38:21 10,071 900 W4148 Taco van der Kamp DTG 1978 1744e 17:04 41:43 39:18 9,827 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 901 W2897 Peter Terpstra Zwolle 1975 1756e 17:29 41:47 39:47 9,708 902 W2910 Andres Verweij Bant 1975 1761e 16:53 41:48 39:02 9,895 903 W2724 Jan Scholten Hardenberg 1958 1762e 16:22 41:48 37:29 10,304 904 W2518 Rishairo Martina Zwolle 1992 1764e 16:21 41:48 37:58 10,173 905 W2874 Jos de Jong Olst 1988 1766e 16:15 41:49 36:30 10,581 906 W3085 Gerard van der Gronden Zwolle 1968 1772e 17:14 41:53 40:35 9,517 907 W2809 Henri Hoek Zwolle 1978 1775e 16:11 41:53 38:25 10,053 908 W2968 Remco Jacobs Hemmink B.V. 1963 1777e 15:18 41:55 37:52 10,199 909 W2970 Matthijs Breel Hemmink B.V. 1965 1779e 15:35 41:55 37:52 10,199 910 S213 Eric van Gijssel Scania Production Zw 1952 1782e 16:34 41:56 41:07 9,393 911 W3105 Frits Geerdink Zwolle 1959 1787e 17:11 41:57 39:56 9,672 912 W2487 Harm Peter de Wit Zwolle 1972 1788e 17:36 41:57 40:06 9,631 913 W3076 Pim Jansen Zwolle 1981 1795e 16:17 42:00 37:47 10,222 914 W2521 Christian Nieuwenhuijse Klaaswaal 1989 1798e 17:04 42:00 38:46 9,963 915 W2442 Michiel van der Krol Zwolle 1986 1823e 17:24 42:07 40:40 9,497 916 W3295 Jeroen Vinkenvleugel Zwolle 1975 1826e 16:40 42:09 38:27 10,045 917 W2615 Max Kloekke Zwolle 1990 1832e 16:37 42:11 38:37 10,001 918 S180 Rachid Aydemir Scania Production Zw 1979 1833e 15:52 42:11 40:57 9,432 919 W2572 Boudewijn De Wit Zwolle 1989 1834e 16:36 42:12 38:38 9,997 920 W3167 Sieb van der Vegte Zwolle 1955 1837e 17:06 42:12 40:22 9,568 921 W3180 Jan Timmer Deventer 1945 1838e 16:52 42:12 40:59 9,424 922 W3099 Gerald Groot Roessink Zwolle 1959 1844e 16:13 42:14 37:27 10,313 923 W4015 Chris Hartman Univé Verzekeringen 1958 1845e 16:09 42:14 38:21 10,071 924 W3207 Berny van Rijssen Hattem 1971 1846e 17:52 42:14 41:46 9,247 925 W2567 Jeroen Citteur Zwolle 1969 1848e 17:53 42:14 41:47 9,243 926 W2994 Jur Hulsink Run2Day Zwolle 1992 1849e 18:01 42:15 38:54 9,929 927 W2412 Laurens Vermeulen Zwolle 1994 1851e 15:55 42:15 39:38 9,745 928 W2999 Aschwin Smid Run2Day Zwolle 1966 1853e 17:58 42:16 38:53 9,933 929 W2585 Ben van der Rijst Zwolle 1942 1857e 16:39 42:17 38:31 10,027 930 W3038 Mark Eggens Zwolle 1997 1864e 16:43 42:18 39:22 9,811 931 W2856 Arno Appelhof Monicares Foundation 1867e 17:25 42:19 40:29 9,540 932 W4102 Arjan Timmer Koldijk B.V. 1972 1868e 16:28 42:19 38:02 10,155 933 S485 Roy Boeve Unica 2 1969 1870e 18:05 42:20 41:02 9,412 934 W2435 Bert Pot Heerde 1974 1876e 17:32 42:22 40:01 9,651 935 W2779 Reinoud Meijboom Zwolle 1981 1879e 16:20 42:23 38:17 10,088 936 W3082 Hans Gerritsen Zwolle 1972 1880e 16:59 42:24 42:02 9,188 937 W2473 Bernd Huizing Zwolle 1974 1882e 16:23 42:24 39:58 9,664 938 S263 Arjan van Vilsteren Scania Production Zw 1968 1884e 17:15 42:25 41:11 9,378 939 W3307 Peter Holweg Zwolle 1964 1900e 15:49 42:29 37:20 10,345 940 W2976 Richard Hofsink 4e Musketiers & Frie 1964 1904e 17:15 42:29 40:16 9,592 941 W2905 Jesper Holweg Zwolle 1996 1912e 16:50 42:33 36:34 10,562 942 W3206 Erik van den IJssel Duiven 1964 1921e 17:36 42:38 40:46 9,474 943 W2627 Huib Vogler Zwolle 1964 1938e 16:43 42:43 40:02 9,647 944 W2857 Colijn van der Kolk Monicares Foundation 1939e 17:04 42:43 40:50 9,458 945 W3246 Eelco de Jong Zwolle 1979 1940e 17:14 42:43 39:35 9,757 946 W3278 Kristian Beijer Zwolle 1974 1941e 17:15 42:43 39:35 9,757 947 W2778 Fokke Fokkema Leeuwarden 1975 1943e 16:49 42:44 38:31 10,027 948 W2647 Ewout Feitsma Meppel 1996 1951e 17:26 42:46 40:35 9,517 949 W4157 Eduard de Bruijn Dommerholt Advocaten 1963 1969e 16:10 42:50 39:10 9,861 950 W2823 André Poortman Kampen 1987 1971e 16:49 42:51 38:49 9,950 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 951 W2506 Jan Vis Steenwijk 1947 1972e 16:32 42:51 39:03 9,890 952 W3232 Wim-Henk Peggeman Oosterwolde Gld 1981 1973e 16:54 42:51 42:49 9,020 953 W2996 Lucas Waaijman Run2Day Zwolle 1964 1978e 17:21 42:52 40:58 9,428 954 W4104 Hassan Meke Koldijk B.V. 1971 1999e 16:48 42:56 38:19 10,080 955 W4103 Liibaan Mohamed Koldijk B.V. 1969 2004e 16:49 42:57 38:20 10,075 956 W2450 Bas ten Berge Heerde 1963 2012e 16:05 42:59 38:28 10,040 957 W4040 Jur Hulsink Run2Day Zwolle 1992 2013e 18:01 43:00 39:37 9,749 958 W4128 Ralf Ulrich Twijn 1983 2015e 17:15 43:01 38:05 10,141 959 W4114 Ingmar Groen Twijn 1994 2016e 17:15 43:01 38:06 10,137 960 W3033 Edo Koch Zwolle 1980 2020e 16:45 43:02 40:15 9,596 961 W4000 Michel Schroduer Wijzonol Bouwverven 1969 2022e 17:01 43:03 40:44 9,482 962 W2896 Pieter Ale de Boer Leeuwarden 1988 2031e 16:07 43:06 38:02 10,155 963 W2452 Allart Maijers Zwartsluis 1965 2032e 16:06 43:06 38:34 10,014 964 S315 Robert Wassing Enexis B.V. 9 1978 2038e 17:12 43:08 41:41 9,266 965 W2703 Ties Eigenhuis Kampen 1995 2040e 18:18 43:08 40:31 9,532 966 W3164 Henk Langelo Dedemsvaart 1955 2042e 16:42 43:09 39:01 9,899 967 W2822 Michiel Visser Zwolle 1974 2043e 18:22 43:09 39:27 9,790 968 W2875 Martin Pampiermole Zwolle 1980 2053e 16:11 43:11 38:38 9,997 969 S456 Robert Groen Salverda 6 1976 2056e 17:25 43:13 42:31 9,084 970 W3030 Harry Streppel Zwolle 1965 2061e 16:30 43:15 38:00 10,164 971 W2614 Daan Smit Zwolle 1990 2066e 18:03 43:17 41:20 9,344 972 S383 Arnold Haverkamp Wavin 9 1976 2074e 18:22 43:19 42:35 9,070 973 W4191 Jos van Dongen Time for Heroes 1978 2083e 17:36 43:21 40:18 9,584 974 W3237 Jeroen Bakkenist Almere 1960 2087e 16:34 43:21 38:22 10,067 975 W2891 Titus Verlaan Zwolle 1982 2092e 17:33 43:23 41:01 9,416 976 W2804 Henrico Wesselink Zwolle 1971 2093e 17:21 43:23 39:12 9,853 977 W2884 Jeroen Houde Zwolle 1982 2098e 16:22 43:25 39:57 9,668 978 W2900 Arjen Visser Groningen 1983 2121e 16:59 43:32 39:29 9,782 979 S385 Christian Cordona Wavin 9 1980 2125e 18:01 43:34 42:04 9,181 980 S130 Erik van Beek KPN Consulting 3 1986 2127e 17:36 43:35 42:39 9,056 981 W2734 Edwin Leatemia Zwolle 1963 2137e 16:18 43:39 43:01 8,978 982 W3031 Rolf Visscher Zwolle 1962 2140e 16:57 43:40 43:04 8,968 983 W2956 Neal Sluiter IJsselmuiden 1990 2142e 18:14 43:41 41:42 9,262 984 W2799 Wim van Selling Hattem 1958 2144e 17:12 43:42 40:52 9,451 985 W2869 Sander Pool Zwolle 1991 2147e 18:28 43:42 42:27 9,098 986 W2714 Eduard de Vries Zwolle 1963 2161e 16:59 43:46 40:26 9,552 987 W2701 Gerrit Rienties Zwolle 1950 2165e 17:25 43:47 41:39 9,273 988 W2445 Peter Boekema Zwolle 1975 2173e 16:29 43:50 38:28 10,040 989 W2741 Kevin ten Klooster Hasselt 2000 2192e 18:02 43:57 43:57 8,788 990 W2443 Pieter van Dongen Zwolle 1962 2194e 18:04 43:57 41:24 9,329 991 S211 André Frijlink Scania Production Zw 1961 2199e 18:13 43:58 43:09 8,951 992 W4100 Henk Nijman Koldijk B.V. 1964 2204e 16:35 44:00 39:38 9,745 993 W3141 John Kroes Zwolle 1968 2205e 17:59 44:00 42:09 9,163 994 S475 Bert Veurink VGZ Verzekeringen 4 1969 2206e 16:55 44:00 39:27 9,790 995 W3169 Wietze Postma Zwolle 1973 2207e 16:03 44:00 38:34 10,014 996 W2838 Henk Voors Zwolle 1964 2210e 18:08 44:01 39:40 9,737 997 W2479 Milan Faber Staphorst 2000 2211e 18:01 44:01 42:12 9,152 998 W2464 Meneer Pielage Zwolle 1980 2223e 17:49 44:05 39:21 9,815 999 W2829 Ben Kroes Giessen 1957 2224e 16:08 44:05 38:11 10,115 1000 W2630 Albert van Beveren Zwolle 1980 2228e 17:52 44:07 41:43 9,258 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1001 W2688 Matthijs Klaver Zwolle 1992 2230e 18:14 44:08 39:11 9,857 1002 W2927 Maarten Zwart Zwolle 1979 2234e 18:07 44:10 41:19 9,348 1003 W4180 Rob Middelkoop Time for Heroes 1969 2248e 17:52 44:17 41:12 9,374 1004 W2676 Erik Kranendijk Deventer 1961 2251e 17:12 44:18 41:14 9,367 1005 W2873 Frits van Vendeloo Steenwijk 1955 2254e 17:07 44:19 39:39 9,741 1006 W2892 Dennis Moesman Zwolle 1995 2256e 18:26 44:20 42:54 9,003 1007 W2754 Axel Aukes Zwolle 2000 2267e 18:03 44:24 39:47 9,708 1008 W2527 Johan Deij Hattem 1959 2271e 17:38 44:25 42:18 9,130 1009 W2529 Andres Veldman Hattem 1979 2272e 17:38 44:25 42:18 9,130 1010 W3002 Bart Mars Zwolle 1985 2277e 16:17 44:27 40:25 9,556 1011 S238 Gerrit Knol Scania Production Zw 1966 2284e 18:23 44:28 43:21 8,909 1012 W3221 Gerwin Verdonk Assen 1985 2287e 17:24 44:30 42:47 9,027 1013 W2756 Sander Verdonk Hellas 1983 2288e 17:23 44:30 42:46 9,031 1014 W2998 Pim van Achthoven Run2Day Zwolle 2000 2297e 17:56 44:32 41:08 9,389 1015 W2608 Ids Postma Steenwijk 1961 2300e 17:33 44:34 40:48 9,466 1016 W2404 Raimond van Hulst Zwolle 1962 2303e 17:52 44:35 41:15 9,363 1017 S345 Heinrich Albers Wavin GmbH 1948 2304e 17:54 44:35 44:33 8,669 1018 W2507 Tom Dolleman Wapserveen 1957 2306e 17:32 44:35 40:47 9,470 1019 W2700 Thijs Aarten Zwolle 1965 2307e 17:47 44:36 41:12 9,374 1020 W2638 Maarten van der Werf Zwolle 1947 2310e 17:36 44:37 41:12 9,374 1021 W2723 Kenneth Cooman Meppel 1963 2312e 16:44 44:38 42:18 9,130 1022 S471 Roeland Rens Abbott laboratories 1974 2317e 18:12 44:39 40:44 9,482 1023 W2918 Machiel Schilder Zwolle 1974 2322e 17:22 44:41 42:09 9,163 1024 S202 John Diender Scania Production Zw 1967 2344e 17:19 44:46 40:29 9,540 1025 W2437 Roy Harbrink Zwolle 1985 2349e 17:51 44:46 40:35 9,517 1026 W4204 Joël van Doorn Dommerholt Advocaten 1999 2351e 18:00 44:47 41:51 9,229 1027 W3179 Rick Koopman Hasselt 1989 2356e 18:01 44:48 41:35 9,288 1028 W3266 Kyllian Moorlag Zwolle 2000 2365e 18:18 44:50 42:02 9,188 1029 S371 Marcel Bakker Wavin 7 1972 2376e 18:38 44:53 43:45 8,828 1030 W2686 Peter Afman Hattem 1959 2377e 17:46 44:53 40:47 9,470 1031 W3090 Jeroen van der Veer Zwolle 1966 2379e 17:52 44:54 41:34 9,292 1032 W2742 Pieter Afman Zwolle 1932 2381e 17:46 44:54 40:47 9,470 1033 W2921 Robert Arts Zwolle 1980 2395e 19:15 44:56 43:27 8,889 1034 W3265 Roelof Moorlag Zwolle 1967 2399e 18:18 44:58 42:10 9,159 1035 W3172 Jurjen Kampen Broekland Ov 1966 2403e 17:46 45:01 42:59 8,985 1036 S337 Wilco Scheffer BDG Architecten Inge 1967 2413e 18:47 45:06 43:51 8,808 1037 W2781 Roy Kok Zwolle 1991 2428e 17:34 45:11 42:02 9,188 1038 W2835 Daniel van Houten Zwolle 1986 2434e 18:52 45:13 41:04 9,405 1039 W2954 Robert Dallinga Zwolle 1982 2436e 17:38 45:13 42:38 9,059 1040 W3171 Sander Diender Zwolle 2000 2459e 17:57 45:22 43:55 8,794 1041 S205 Jack Diender Scania Production Zw 1963 2460e 17:57 45:22 43:55 8,794 1042 S190 Wilco van Berkum Scania Production Zw 1968 2468e 18:22 45:24 44:27 8,689 1043 W4042 Andries Bongaards Run2Day Zwolle 1987 2469e 18:51 45:24 42:05 9,178 1044 W4179 Bas van der Vlis Time for Heroes 1983 2481e 18:15 45:27 42:29 9,091 1045 W3065 Jeroen van de Werfhorst Zwolle 1976 2487e 18:25 45:30 42:43 9,041 1046 W4152 Joran Hendriks DTG 1988 2489e 18:35 45:30 41:03 9,409 1047 S316 Roy van Loevezijn Enexis B.V. 9 1968 2490e 18:29 45:30 44:48 8,621 1048 W2975 Jan Katers Hemmink B.V. 1970 2491e 17:45 45:30 41:26 9,321 1049 W2966 Ahmet Yalcin Hemmink B.V. 1966 2505e 17:23 45:34 41:29 9,310 1050 S133 Remco Takkebos KPN Consulting 3 1981 2511e 18:30 45:36 44:41 8,643 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1051 W3228 Steven Schepers Zwolle 1972 2518e 15:49 45:38 39:50 9,696 1052 W2484 Jelle Geertman Zwolle 1999 2525e 19:15 45:41 43:06 8,961 1053 W3176 Jos Nyst Emst 1942 2540e 17:59 45:46 43:22 8,906 1054 W2517 Erik-Jan van Bruggen Zwolle 1983 2541e 17:46 45:48 40:35 9,517 1055 W2886 Udo Helbers Zwolle 1975 2554e 17:05 45:53 40:57 9,432 1056 W2589 Ron Heiner Zwolle 1960 2574e 18:35 46:00 42:21 9,120 1057 W2656 Jurjen van der Horst Zwolle 1989 2578e 19:09 46:02 44:53 8,605 1058 W3017 John Blom Zwolle 1969 2580e 18:37 46:03 44:04 8,764 1059 W2620 Alain van der Wildt Zwolle 1973 2583e 17:16 46:03 40:15 9,596 1060 W2795 Ton Klappe Hattem 1950 2598e 17:33 46:07 44:17 8,722 1061 W2558 Dennis Zwiers Zwolle 1975 2608e 17:58 46:11 41:35 9,288 1062 W2440 Rijk VanArk Zwolle 1961 2610e 17:09 46:11 40:30 9,536 1063 W2797 Henry van Houten Zwolle 1960 2612e 17:36 46:12 40:59 9,424 1064 W4039 Floris Aukes Run2Day Zwolle 1999 2618e 18:49 46:13 42:53 9,006 1065 W2621 Karst Klein Hasselt 1985 2619e 18:20 46:13 42:39 9,056 1066 S252 Ivo de Roij Scania Production Zw 1989 2620e 18:48 46:14 45:17 8,529 1067 W2841 Peter Aukes Zwolle 1963 2621e 18:48 46:14 42:53 9,006 1068 W2588 Daniel Duncan Zwolle 1978 2629e 18:03 46:15 43:36 8,858 1069 W2541 Stijn Zwinselman Zwolle 2001 2630e 18:05 46:16 43:45 8,828 1070 W2505 Carlo van Oldenbeek Steenwijk 1960 2651e 18:21 46:25 42:38 9,059 1071 W2978 Roelof Otten 4e Musketiers & Frie 1985 2654e 18:34 46:27 41:54 9,218 1072 W3041 Ramón Hogenkamp Zwolle 1975 2657e 19:15 46:27 44:57 8,592 1073 S341 Frans Damstra BDG Architecten Inge 1967 2667e 19:06 46:30 45:14 8,538 1074 W2777 Matthijs Tempelman Zwolle 1976 2668e 18:00 46:31 41:23 9,333 1075 W2979 Bjorn de Boer 4e Musketiers & Frie 1981 2669e 18:01 46:31 41:23 9,333 1076 W4168 Menno Hoekstra Dommerholt Advocaten 1978 2674e 18:26 46:32 43:37 8,855 1077 S388 Jeroen Slock Wavin Belgium 1980 2683e 18:15 46:35 46:25 8,321 1078 W2945 Gerrit Hofstede Zwolle 1976 2687e 18:18 46:36 41:14 9,367 1079 S235 Henk van Keulen Scania Production Zw 1965 2691e 17:57 46:37 45:33 8,479 1080 W3216 Tobias Tiben Zwolle 1990 2697e 18:33 46:39 43:12 8,940 1081 W2911 Roelof Opdam Ens 1971 2709e 19:00 46:43 44:45 8,631 1082 W2628 Richard Rompas Zwolle 1961 2722e 17:59 46:49 42:00 9,196 1083 W2843 Jeroen Kamphuis Arnhem 1985 2723e 18:30 46:49 42:19 9,127 1084 S372 Henk Potgieter Wavin 7 1960 2734e 18:56 46:52 43:09 8,951 1085 W3135 Leon Hagedooren Zwolle 1984 2748e 17:17 47:02 41:06 9,397 1086 W3229 Arno Kromdijk Zwolle 1970 2756e 18:19 47:04 42:22 9,116 1087 W2503 Leo van Harten Steenwijk 1966 2759e 16:43 47:05 40:13 9,603 1088 W2755 Ton van der Lichte Hylas 1948 2768e 19:03 47:08 44:08 8,751 1089 W3226 Nico Wassens Dedemsvaart 1955 2782e 17:30 47:14 41:17 9,355 1090 W2631 Teun Dozeman Bathmen 1996 2788e 19:19 47:16 43:45 8,828 1091 W2590 Roberto van der Vegt Zwolle 1967 2792e 17:58 47:18 45:59 8,399 1092 W3272 Hugo Hoogenboom Zwolle 1969 2795e 18:23 47:19 43:27 8,889 1093 W2928 Jeroen Steenbergen Zwolle 1986 2800e 18:14 47:21 42:44 9,038 1094 W4044 Jelle van der Wal Run2Day Zwolle 1998 2811e 19:21 47:24 43:58 8,784 1095 W4142 Aleksander Hachijan ING 1985 2825e 16:21 47:30 47:30 8,131 1096 W4043 Menno van der Wal Run2Day Zwolle 1965 2839e 19:18 47:34 44:06 8,758 1097 W2516 Peter Vader Zwolle 1956 2847e 19:01 47:36 46:26 8,318 1098 W2855 Paul Nijhuis Monicares Foundation 1966 2851e 18:46 47:36 46:06 8,378 1099 W2422 Frans van Aerle Zwolle 1969 2852e 18:50 47:36 43:52 8,804 1100 W2519 John Hulleman Meppel 1961 2855e 15:29 47:36 46:04 8,384 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1101 W2420 Ton Harbrink Zwolle 1959 2872e 17:46 47:42 43:31 8,875 1102 S169 Harrie Veijer Scania Production Zw 1959 2874e 18:15 47:43 46:20 8,336 1103 W3270 Roland Teters Zwolle 1966 2885e 18:15 47:48 42:32 9,080 1104 W2508 Peter van Geldere Steenwijk 1953 2891e 18:22 47:50 44:00 8,778 1105 S370 Hans Brouwer Wavin 6 1965 2925e 19:37 48:04 46:57 8,226 1106 S168 Sienette van 't Hof Scania Production Zw 1965 2927e 19:01 48:05 46:36 8,288 1107 W4118 Ryan Skiligton Twijn 1996 2930e 17:00 48:07 43:16 8,927 1108 W4165 Hester Reitsma Dommerholt Advocaten 1983 2937e 19:39 48:13 45:21 8,516 1109 W2467 Rob Kolman Zwolle 1961 2941e 17:29 48:17 43:44 8,831 1110 S165 Marco Bakker Scania Production Zw 1970 2949e 19:38 48:24 46:48 8,253 1111 W2762 Lennart Klink Laag Zuthem 2000 2966e 20:11 48:35 45:48 8,433 1112 W2763 Sven Koggel Dalfsen 2001 2968e 20:11 48:35 45:48 8,433 1113 W2545 Tony Bruggeman Zwolle 1967 2985e 19:07 48:44 45:51 8,424 1114 W4041 Jeroen Vos Run2Day Zwolle 1999 2996e 19:25 48:50 45:30 8,488 1115 W2943 Jip Tardy Zwolle 2001 3000e 20:05 48:52 45:33 8,479 1116 W4206 Auke van Selling Hattem 1961 3003e 18:42 48:53 46:00 8,396 1117 W3045 John Vullers Zwolle 1953 3024e 20:19 49:04 48:30 7,963 1118 W2720 Bas Jager Zwolle 1980 3037e 19:56 49:11 46:15 8,351 1119 W3006 Wim Derks Zwolle 1961 3043e 19:47 49:17 45:31 8,485 1120 W2667 Willem Miltenburg Zwolle 1948 3052e 19:41 49:22 47:21 8,157 1121 W2636 Hans van den Bos Elburg 1947 3086e 19:45 49:36 47:23 8,151 1122 W3247 Erik Heddema Grou 1981 3090e 18:34 49:37 46:29 8,309 1123 W2483 Dick Doorn Hardenberg 1968 3092e 19:02 49:37 46:31 8,303 1124 W2468 Erik Baarda Noordwijk Zh 1981 3110e 19:17 49:49 44:40 8,647 1125 W3140 Ruben Pelgrom Zwolle 1991 3113e 19:18 49:50 46:07 8,375 1126 W2624 Ronald de Blouw Zwolle 1975 3120e 17:34 49:57 44:03 8,768 1127 W2727 Erik van Diepen Hattemerbroek 1987 3124e 20:31 49:58 49:02 7,877 1128 W4115 Vladimir Khnykine Twijn 1995 3201e 18:47 50:43 45:47 8,436 1129 W4112 Menzo de Muinck Keizer Twijn 1995 3205e 18:46 50:44 45:48 8,433 1130 W2566 Koen ten Brinke Zwolle 1988 3217e 19:00 50:49 45:09 8,554 1131 W2410 Guus Vermeulen Zwolle 1961 3245e 20:50 50:59 48:21 7,988 1132 S184 Roel Baarslag Scania Production Zw 1950 3248e 19:44 51:00 49:54 7,740 1133 S166 Rutger Gerssen Scania Production Zw 1981 3259e 19:32 51:03 49:41 7,774 1134 W3104 Barry van Rossum Zwolle 1974 3284e 18:55 51:23 47:57 8,055 1135 W3264 Rodger Dekker Zwolle 1971 3291e 21:41 51:28 48:42 7,931 1136 W2743 Brian Arron Zwolle 1961 3319e 17:07 52:00 44:05 8,761 1137 W4113 Stefan Fiets Twijn 1994 3321e 18:54 52:01 47:12 8,183 1138 W4125 Berend jan Kroesen Twijn 1961 3322e 18:54 52:02 47:12 8,183 1139 W2825 Kishan Ramlagan Hoogvliet Rotterdam 2000 3323e 19:26 52:03 52:00 7,427 1140 W2568 Rafael Duncan Zwolle 1984 3329e 19:47 52:08 49:27 7,810 1141 W2828 Alex Crompvoets Deventer 1982 3332e 18:33 52:09 46:15 8,351 1142 W2513 Lourens Koops Zwolle 1953 3333e 19:59 52:13 48:47 7,917 1143 S39 Erik Jansen op de Haar Zilveren Kruis Achme 3340e 18:49 52:21 46:59 8,220 1144 W3154 Rogier Wilthof Zwolle 1971 3380e 21:12 53:00 52:08 7,408 1145 W2417 Gerrit Euverman Zwolle 1962 3402e 20:09 53:17 50:02 7,719 1146 W2486 Dolf Vogtlander Zwolle 1967 3406e 19:51 53:21 49:09 7,858 1147 W4150 Jeffrey glenn Roos DTG 1987 3468e 18:43 54:24 49:56 7,735 1148 W2851 Kylan Roege Monicares Foundation 3511e 20:06 55:10 53:36 7,206 1149 W2451 Joost Vogelaar Zwolle 1975 3514e 20:03 55:16 50:18 7,678 1150 W2611 Theo Schotman Zwolle 1958 3538e 21:43 55:36 50:15 7,686 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 17-06-2013 09:48 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1151 W4188 Arjan van der Vlis Time for Heroes 1984 3552e 21:05 55:59 49:50 7,750 1152 S394 Jans Staal Wavin 11 1961 3560e 22:39 56:12 54:48 7,048 1153 W2480 HJGF Joku Zwolle 1968 3563e 21:09 56:31 51:36 7,485 1154 W2675 Robin van Dijk Kampen 1991 3565e 20:15 56:36 54:31 7,084 1155 W2577 Pim van der Wildt Zwolle 1950 3572e 21:30 56:52 51:01 7,570 1156 W2696 Ronald van Til Dronten 1972 3579e 22:57 57:19 56:00 6,897 1157 W2842 Wietze Willem Mulder Zwolle 1985 3605e 22:30 57:41 54:05 7,141 1158 W2852 Tim Huisman Monicares Foundation 3625e 21:59 58:34 55:53 6,911 1159 W3000 Henk Visser Run2Day Zwolle 1972 3643e 21:43 1:00:01 54:07 7,137 1160 W2839 Herman Voogd Zwolle 1938 3668e 24:14 1:01:03 56:29 6,838 1161 W3111 Boet Alferink Zwolle 1970 3699e 23:21 1:02:37 59:47 6,460 www.halvemarathonzwolle.nl