ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 8 JUNI 2013
             UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - SCHOLIERENLOOP
24-06-2013 12:37                                                     Pag: 1

Uits   StNr   Ploeg/Naam                      Plaats                GbJr  Plts    Tijd        Km/Uur  Tijd/Km
-----  -----  ------------------------------  --------------------  ----  ------  ----------  ------  -------
    1         LANDSTEDE 1                     ZWOLLE                                4:06:08
         117  Joep Emmen                                            1982      1e    1:15:32   16,767     3:34 
        2788  Reinald Bosman                                        1973      2e    1:20:41   15,719     3:49 
        2791  Antonius Poelman                                      1957     16e    1:29:55   14,107     4:15 
        2787  Henny Tijink                                          1963     61e   (1:39:30)  12,748     4:42 

    2         GEMEENTE ZWOLLE 1               ZWOLLE                                4:31:11
        2646  Danny van den Beld                                    1984     10e    1:26:42   14,615     4:06 
        2647  Igor van Elburg                                       1972     26e    1:31:27   13,995     4:17 
        2650  Rob ter Heerdt                                        1961     29e    1:33:02   13,629     4:24 
        2649  Henk Ruigrok                                          1960     97e   (1:43:37)  12,264     4:53 

    3         SALVERDA 1                      'T HARDE                              4:36:39
        2849  Albert Mussche                                        1970     12e    1:27:31   14,475     4:08 
        2850  Harm Kooiker                                          1959     13e    1:28:40   14,315     4:11 
        2919  Jurgen Steenman                 Doornspijk            1972     70e    1:40:28   12,627     4:45 
        2847  Henk van Olst                                         1967    102e   (1:44:32)  12,139     4:56 
        2846  Jan Jonker                                            1977    207e   (1:54:10)  11,111     5:24 

    4         RUUD GROEN                      ZWOLLE                                4:38:15
        2761  Hilco Prins                                           1965     22e    1:31:07   13,913     4:18 
        2759  Michiel Kampman                                       1984     23e    1:31:08   13,903     4:18 
        2760  Jos Stolwijk                                          1961     39e    1:35:60   13,209     4:32 
        2758  Ruud Groen                                            1965    115e   (1:45:32)  12,018     4:59 

    5         AM 1                            ZWOLLE                                4:38:40
        2903  Marcel de Ruiter                                      1976     24e    1:31:13   13,924     4:18 
        2904  Alfred Bolks                                          1968     27e    1:32:23   13,742     4:21 
        2906  Jeroen Vink                                           1972     36e    1:35:04   13,353     4:29 
        2905  Paul ter Maat                                         1977     38e   (1:35:43)  13,262     4:31 

    6         TEN CATE PROTECT 1              NIJVERDAL                             4:42:08
        2826  Sander Spijkerman                                     1987      6e    1:23:40   15,139     3:57 
        2827  John Brandwacht                                       1970     54e    1:38:40   12,856     4:40 
        2830  Sander Bouman                                         1970     64e    1:39:48   12,708     4:43 
        2828  Jacco Smit                                            1970     71e   (1:40:56)  12,567     4:46 
        2829  Simone Karkdijk                                       1971    276e   (2:06:38)  10,031     5:58 

    7         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 14                                              4:42:11
        2550  Ronald Keizer                                                  25e    1:31:13   13,911     4:18 
        2552  Theo Jacobs                                                    28e    1:32:43   13,688     4:23 
        2551  Henny Verheugen                                                49e    1:38:15   12,906     4:38 
        2549  Roel van Selling                                              138e   (1:47:30)  11,798     5:05 
        2548  Martin Dijkhuis                                               264e   (2:03:26)  10,283     5:50 

    8         ENEXIS B.V. 1                   ZWOLLE                                4:46:27
        2743  Jos Boomsma                                           1982      5e    1:23:16   15,233     3:56 
        2745  Alfred Baas                                           1985     67e    1:40:17   12,657     4:44 
        2744  Timo Veen                                             1965     89e    1:42:54   12,336     4:51 

    9         DIMENCE 1                       DEVENTER                              4:47:34
        2838  Frank Eikenaar                                        1983      3e    1:22:39   15,400     3:53 
        2840  Arnoud Jansen                                         1967     52e    1:38:28   12,917     4:38 
        2836  Paul van Dalen                                        1957    123e    1:46:27   11,948     5:01 
        2839  John Post                                             1978    250e   (2:00:44)  10,502     5:42 
        2837  Anton Jeurnink                                        1952    282e   (2:08:33)   9,886     6:04 

   10         EENHOORN 1                      KAMPEN                                4:50:25
        2814  Willem Albers                                         1962     11e    1:27:09   14,534     4:07 
        2816  Peter Mensink                                         1964     55e    1:38:42   12,865     4:39 
        2815  Randal Spaan                                          1972    105e    1:44:34   12,131     4:56 
        2817  Hans Bruggeman                                        1953    290e   (2:12:25)   9,583     6:15 

   11         KPN CONSULTING 1                GRONINGEN                             4:50:54
        2689  Robert ter Luun                                       1984      7e    1:25:03   14,931     4:01 
        2688  Arnold Kamminga                                       1983     86e    1:42:25   12,390     4:50 
        2690  Bert Baanstra                                         1970     94e    1:43:26   12,268     4:53 
        2692  Freddy Stevens                                        1984    166e   (1:50:44)  11,456     5:14 

   12         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 6      ZWOLLE                                4:52:22
        2721  Roelof Schra                                          1969     21e    1:30:49   13,972     4:17 
        2723  Roelof Sondaar                                        1959     40e    1:36:09   13,221     4:32 
        2724  Senay Tekeli                                          1974    114e    1:45:24   12,066     4:58 
        2722  Sebastiaan Schwierz                                   1984    131e   (1:46:57)  12,020     4:59 

   13         ACTEMIUM 2                      ZWOLLE                                4:56:29
        2645  Adriaan Huisman                                       1964      4e    1:22:45   15,310     3:55 
        2643  Roy Bosman                                            1980     85e    1:42:22   12,386     4:50 
        2644  Marco Ruiter                                          1980    176e    1:51:22   11,384     5:16 
        2641  Bengt Liberg                                          1964    181e   (1:51:58)  11,328     5:17 
        2642  Maarten van Doorn                                     1972    304e   (2:20:14)   9,040     6:38 

   14         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 3      ZWOLLE                                4:56:31
        2709  Ronald van Engelen                                    1965     34e    1:34:50   13,405     4:28 
        2706  Wilco Egbertzen                                       1973     69e    1:40:28   12,655     4:44 
        2708  Gerrit van 't Ende                                    1965     72e    1:41:13   12,533     4:47 
        2710  Tonnie Hollegien                                      1968    251e   (2:00:55)  10,504     5:42 

   15         JUMBO/C1000 1                                                         4:59:48
        2587  Theo Groot                                                     53e    1:38:36   12,878     4:39 
        2589  Pieter van de Wijgert                                          59e    1:39:28   12,759     4:42 
        2586  Kees de Koning                                                 77e    1:41:44   12,482     4:48 
        2585  Jacob-Jan de Koning                                            98e   (1:43:43)  12,245     4:54 
        2588  Marco van den Heuvel                                          194e   (1:53:09)  11,214     5:21 

   16         NIJHUIS 1                       RIJSSEN                               5:00:50
        2786  Gerrit Groeneveld                                     1956     43e    1:37:28   13,048     4:35 
        2784  Dennis Jungerman                                      1987     74e    1:41:18   12,552     4:46 
        2783  Sebastiaan de Vries                                   1984     81e    1:42:04   12,459     4:48 
        2785  Paul Siemonsma                                        1976    151e   (1:48:32)  11,714     5:07 

   17         VGZ VERZEKERINGEN 1             ARNHEM                                5:00:58
        2885  Ramon van Enk                                         1971     58e    1:39:28   12,754     4:42 
        2887  Rob Hendrikse                                         1962     65e    1:40:01   12,684     4:43 
        2886  Gerrit Fikse                                          1968     76e    1:41:29   12,500     4:47 
        2883  Wouter Beverdam                                       1968    130e   (1:46:47)  11,886     5:02 

   18         JURIAN MOLENAAR                 ZWOLLE                                5:01:09
        2767  Esther Eisen                                          1972     41e    1:36:52   13,093     4:34 
        2766  Jurian Molenaar                                       1990     47e    1:37:56   13,044     4:35 
        2763  Rob Bovens                                            1955    122e    1:46:21   11,924     5:01 
        2765  Louis Klomp                                           1978    154e   (1:48:52)  11,647     5:09 
        2764  Jan Willem Meinsma                                    1960    224e   (1:56:27)  10,889     5:30 

   19         WIJZONOL 1                                                            5:01:55
        2599  Dieter Marquardt                                               37e    1:35:29   13,553     4:25 
        2601  Ben Zwinselman                                                 90e    1:43:08   12,292     4:52 
        2600  Marcel Wagtelenberg                                            93e    1:43:18   12,276     4:53 
        2602  Evert Stijf                                                   231e   (1:57:33)  10,812     5:32 

   20         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 8                                               5:02:09
        2527  Adri Compagner                                                 30e    1:33:33   13,568     4:25 
        2525  Bastian Koman                                                  91e    1:43:17   12,282     4:53 
        2529  Chintia van Unen                                              113e    1:45:19   12,043     4:58 
        2526  Erwin Lammertsen                                              116e   (1:45:34)  12,354     4:51 
        2528  Robin Heldoorn                                                241e   (1:59:28)  10,615     5:39 

   21         WAVIN 2                         ZWOLLE                                5:02:29
        2795  Jeannet Leppink de Haan                               1968     45e    1:37:43   12,975     4:37 
        2797  Peter Verkaaik                                        1971     73e    1:41:14   12,562     4:46 
        2796  Bert Schraa                                           1965     96e    1:43:32   12,260     4:53 
        2798  Ansgar Wolken                                         1965    106e   (1:44:49)  12,108     4:57 
        2799  Rene Meier                                            1973    152e   (1:48:41)  11,703     5:07 

   22         WONINGSTICHTING SWZ 1           ZWOLLE                                5:03:30
        2727  Gert Jan Klein                                        1976     31e    1:33:40   13,565     4:25 
        2726  Christiaan Dirksen                                    1966    103e    1:44:33   12,152     4:56 
        2728  Erwin van der Linde                                   1970    112e    1:45:17   12,067     4:58 
        2730  Jeffry van Dijk                                       1979    212e   (1:54:54)  11,051     5:25 

   23         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 3                                               5:07:42
        2508  Jorrit Drieenhuizen                                            17e    1:30:03   14,091     4:15 
        2505  William Groothand                                             142e    1:47:41   11,801     5:05 
        2507  Jan Wiercx                                                    162e    1:49:58   11,532     5:12 
        2506  Diana Voerman                                                 270e   (2:04:37)  10,339     5:48 

   24         DIMENCE 2                       DEVENTER                              5:07:47
        2843  Marko Hazelhekke                                      1987     78e    1:41:49   12,492     4:48 
        2842  Tim Bosch                                             1978     88e    1:42:40   12,388     4:50 
        2841  Arjan van der Vis                                     1971     92e    1:43:18   12,312     4:52 
        2844  Eva Roerink                                           1987    273e   (2:06:18)  10,063     5:57 
        2845  Caroline Blankvoort                                   1973    296e   (2:15:59)   9,498     6:19 

   25         ERNST & YOUNG 2                 ZWOLLE                                5:08:39
        2862  Ruben Dol                                             1982     57e    1:38:51   12,867     4:39 
        2860  Alex van Wamel                                        1976    108e    1:44:54   12,108     4:57 
        2859  Matthias Meijer                                       1977    109e    1:44:54   12,108     4:57 

   26         RABOBANK IJSSELDELTA 2          ZWOLLE                                5:11:32
        2670  Alex van Koutrik                                      1970      8e    1:25:13   14,945     4:00 
        2666  Leo de Bever                                          1968    185e    1:52:18   11,308     5:18 
        2669  Edwin Janssen                                         1969    202e    1:54:01   11,145     5:23 
        2668  Christel Janssen                                      1972    204e   (1:54:03)  11,140     5:23 
        2667  Lydia Hommes                                          1973    286e   (2:09:21)   9,819     6:06 

   27         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 6                                               5:11:54
        2517  Xanderijn Bakker                                               42e    1:36:52   13,075     4:35 
        2518  Marco Buitenhuis                                              101e    1:44:10   12,533     4:47 
        2519  Maarten Reesink                                               168e    1:50:52   11,756     5:06 
        2515  Marjanne Mulder                                               179e   (1:51:43)  11,351     5:17 
        2516  Anneke den Bouwmeester                                        253e   (2:00:57)  10,520     5:42 

   28         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 5      ZWOLLE                                5:13:04
        2719  Henry Mulder                                          1976     82e    1:42:11   12,437     4:49 
        2716  Erik Koldeweij                                        1967     95e    1:43:32   12,276     4:53 
        2718  Marc van Lubek                                        1975    136e    1:47:21   11,842     5:04 
        2717  Henk Loijenga                                         1954    237e   (1:58:06)  10,760     5:34 

   29         JUMBO/C1000 2                                                         5:13:43
        2590  Janwillem Klene                                                14e    1:28:49   14,296     4:11 
        2592  Rob van den Heuvel                                            183e    1:52:05   11,324     5:17 
        2593  Cees Werkhoven                                                189e    1:52:49   11,246     5:20 
        2594  Arie Kingma                                                   242e   (1:59:40)  10,605     5:39 
        2591  Marcel van Dijke                                              255e   (2:01:11)  10,473     5:43 

   30         ACTEMIUM 1                      ZWOLLE                                5:15:36
        2638  Friso Kingma                                          1976     33e    1:33:51   13,503     4:26 
        2639  Wietse Veenstra                                       1969    111e    1:45:04   12,060     4:58 
        2636  Johan Hoeksma                                         1968    226e    1:56:41   10,860     5:31 
        2637  Wietse Wieling                                        1953    233e   (1:57:58)  10,741     5:35 

   31         HERAS BV 1                      ZWOLLE                                5:16:31
        2685  Marc-Jan Muis                                         1972     20e    1:30:45   14,011     4:16 
        2687  Erik Stolwerk                                         1960    182e    1:52:02   11,351     5:17 
        2686  Henk Jan Hoekstra                                     1971    199e    1:53:44   11,181     5:21 
        2684  Frank Begemann                                        1966    247e   (2:00:29)  10,552     5:41 

   32         BBM ADVOCATEN 1                 PUTTEN                                5:16:35
        2898  Sander Boeve                                          1974     46e    1:37:46   12,988     4:37 
        2900  Robin Boonk                                           1973    140e    1:47:33   11,805     5:04 
        2901  Yossip de Jong                                        1975    175e    1:51:16   11,409     5:15 
        2899  Josephine Poortinga                                   1987    205e   (1:54:05)  11,134     5:23 

   33         SALVERDA 2                      'T HARDE                              5:16:51
        2853  Gerke Brouwer                                         1961      9e    1:25:39   14,878     4:01 
        2855  Jacob Vonder                                          1959    158e    1:49:40   11,594     5:10 
        2854  Thijs Brouwer                                         1958    257e    2:01:32   10,465     5:44 
        2851  Jan Vlasblom                                          1956    258e   (2:01:34)  10,462     5:44 

   34         RABOBANK IJSSELDELTA 3          ZWOLLE                                5:18:51
        2674  Diederik Heij                                         1970     63e    1:39:35   12,769     4:41 
        2673  Jan-Mark van der Molen                                1974    124e    1:46:28   11,933     5:01 
        2672  Jouliska Paijmans                                     1962    188e    1:52:48   11,261     5:19 
        2671  Ron van der Giessen                                   1959    232e   (1:57:50)  10,790     5:33 

   35         VGZ VERZEKERINGEN 3             ARNHEM                                5:19:13
        2893  Martin Tavenier                                       1968     83e    1:42:12   12,417     4:49 
        2895  Albert Overweg                                        1979    128e    1:46:41   12,405     4:50 
        2894  Wim ten Brinke                                        1965    164e    1:50:20   11,487     5:13 
        2896  Erik Beek                                             1967    287e   (2:09:27)   9,816     6:06 

   36         RABOBANK IJSSELDELTA 4          ZWOLLE                                5:19:18
        2677  Edwin Teunissen                                       1969     68e    1:40:21   12,671     4:44 
        2676  Ruud Somers                                           1968    121e    1:46:20   11,955     5:01 
        2678  Klaas Peters                                          1967    186e    1:52:37   11,287     5:18 

   37         VGZ VERZEKERINGEN 2             ARNHEM                                5:20:31
        2889  Arjen Lankhuizen                                      1970     60e    1:39:29   12,757     4:42 
        2891  Gert-Jan Meinen                                       1969    148e    1:48:10   11,768     5:05 
        2888  Willem Ketting                                        1963    191e    1:52:52   11,274     5:19 
        2890  Martin van Markensteijn                               1972    213e   (1:55:02)  11,030     5:26 
        2892  Gast Een                                              1970    303e   (2:19:56)   9,236     6:29 

   38         BOUWFONDS ONTWIKKELING B.V. 2   ZWOLLE                                5:20:43
        2632  Henri Schimmel                                        1969    120e    1:46:08   11,970     5:00 
        2635  Xander Lammerink                                      1976    127e    1:46:33   11,924     5:01 
        2634  Koen Jansen                                           1980    146e    1:48:02   11,774     5:05 

   39         X-ICT 1                         ZWOLLE                                5:21:55
        2780  Ruud Dijkstra                                         1960     66e    1:40:03   12,688     4:43 
        2779  Bas van der Vegte                                     1990    170e    1:50:56   11,439     5:14 
        2782  Tjarko de Ridder                                      1972    171e    1:50:56   11,440     5:14 
        2778  Dennis van der Vegte                                  1984    187e   (1:52:40)  11,262     5:19 
        2781  Marcel de Groot                                       1965    248e   (2:00:31)  10,529     5:41 

   40         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 18                                              5:22:35
        2575  Jelle Kracht                                                  132e    1:47:01   11,855     5:03 
        2573  Sharon Schotman                                               137e    1:47:23   11,997     5:00 
        2577  Frank Eikenaar                                                149e    1:48:11   11,754     5:06 
        2574  Marc te Riele                                                 227e   (1:56:47)  11,140     5:23 

   41         RABOBANK IJSSELDELTA 5          ZWOLLE                                5:24:31
        2679  Thomas Velthuis                                       1993     87e    1:42:35   12,638     4:44 
        2680  Erwin van Dijken                                      1984    110e    1:45:02   12,083     4:57 
        2683  Richard Batenburg                                     1983    228e    1:56:54   10,855     5:31 
        2682  Mark van Emmen                                        1982    256e   (2:01:25)  10,453     5:44 

   42         RABOBANK IJSSELDELTA 1          ZWOLLE                                5:24:40
        2661  Silvo van der Vegte                                   1956     62e    1:39:31   12,746     4:42 
        2663  Hugo Geurtse                                          1973    161e    1:49:54   11,548     5:11 
        2664  Albert Breman                                         1957    216e    1:55:15   11,003     5:27 
        2665  Dina de Lange                                         1968    266e   (2:03:48)  10,249     5:51 
        2662  Tanja Geurtse                                         1974    294e   (2:14:05)   9,462     6:20 

   43         ABBOTT LABORATORIES B.V. 1      ZWOLLE                                5:24:48
        2878  Jelle Miedema                                         1963     56e    1:38:45   12,871     4:39 
        2879  Karst van der Pol                                     1963    167e    1:50:46   11,470     5:13 
        2881  Hans Kampjes                                          1966    218e    1:55:17   11,019     5:26 
        2880  Marjolein van den Engel                               1967    272e   (2:05:54)  10,370     5:47 
        2882  Erik van Dam                                          1985    274e   (2:06:30)  10,037     5:58 

   44         VAN DER KAMP B.V. 1             ZWOLLE                                5:25:13
        2813  Hanneke Slootweg                                      1975     75e    1:41:23   12,525     4:47 
        2809  Ake Sikkema                                           1961    165e    1:50:29   11,487     5:13 
        2812  Jelle de Boer                                         1954    195e    1:53:21   11,212     5:21 
        2811  Jeanette van de Berg                                  1979    197e   (1:53:28)  11,201     5:21 
        2810  Jurie Korf                                            1964    240e   (1:58:40)  10,689     5:36 

   45         WELZIJNSWERK HOOGEVEEN                                                5:27:00
        2561  Marten Heys                                                   139e    1:47:31   11,836     5:04 
        2558  Eddie Koller                                                  150e    1:48:16   11,756     5:06 
        2559  Henk Jan Gaartman                                             174e    1:51:13   11,442     5:14 
        2560  Marlene Jansen                                                223e   (1:56:22)  10,932     5:29 
        2562  Lienke Kooistra                                               252e   (2:00:57)  10,515     5:42 

   46         IJSSEL TECHNOLOGIE BV 1         ZWOLLE                                5:29:03
        2769  Martin Hamelink                                       1957     50e    1:38:17   12,908     4:38 
        2768  Fabian van de Raadt                                   1984    153e    1:48:46   11,660     5:08 
        2771  Evert Chris Bol                                       1967    260e    2:01:60   10,393     5:46 

   47         WAVIN 3                         ZWOLLE                                5:29:25
        2804  Rogier Braak                                          1967    118e    1:45:52   12,149     4:56 
        2800  Klaas OPhoff                                          1969    159e    1:49:46   11,566     5:11 
        2920  Felix Sangers                                         1984    200e    1:53:47   11,174     5:22 

   48         SLIGRO FOOD GROUP 1             VEGHEL                                5:30:14
        2739  Mayco van Rhee                                        1966    117e    1:45:44   12,012     4:59 
        2736  Stephan Driessen                                      1976    178e    1:51:41   11,368     5:16 
        2737  Marcel Vermeulen                                      1967    190e    1:52:49   11,254     5:19 

   49         BESTUURSDIENSTOMMEN-HARDENBERG  HARDENBERG                            5:31:24
        2731  Liesbeth Kleisen                                      1977    125e    1:46:30   11,912     5:02 
        2733  André Kaaijk                                          1968    141e    1:47:35   11,829     5:04 
        2735  Peter Wiertz                                          1964    230e    1:57:19   10,844     5:31 
        2732  Natascha Visser                                       1979    267e   (2:04:11)  10,213     5:52 

   50         GEMEENTE ZWOLLE 2               ZWOLLE                                5:32:06
        2654  Johnny van Aefst                                      1969    147e    1:48:04   11,739     5:06 
        2655  Jan Willem Dollekamp                                  1967    160e    1:49:53   11,559     5:11 
        2651  Harm Bekkema                                          1976    206e    1:54:09   11,120     5:23 
        2653  Wim Hageman                                           1968    217e   (1:55:16)  11,006     5:27 
        2652  Arne Poirot                                           1960    229e   (1:56:56)  10,860     5:31 

   51         WIJZONOL 2                                                            5:35:20
        2607  Bert Mensink                                                   35e    1:34:50   13,422     4:28 
        2604  Harry Bleeker                                                 156e    1:49:25   11,944     5:01 
        2606  Natascha Colson                                               289e    2:11:05    9,697     6:11 
        2605  Rob van der Steeg                                             297e   (2:16:07)   9,314     6:26 

   52         SLIGRO FOOD GROUP 2             VEGHEL                                5:36:00
        2742  Ronald Teeuw                                          1967    119e    1:45:60   11,982     5:00 
        2741  Bram Meijer                                           1966    145e    1:48:01   11,757     5:06 
        2740  Marcel van den Akker                                  1963    259e    2:01:59   10,593     5:39 

   53         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 4      ZWOLLE                                5:36:11
        2714  Dinant van Kampen                                     1968    129e    1:46:47   11,886     5:02 
        2713  Harry de Jonge                                        1969    155e    1:48:57   11,653     5:08 
        2715  Bert Katgert                                          1968    246e    2:00:27   10,849     5:31 

   54         GEMEENTE ZWOLLE 3               ZWOLLE                                5:36:16
        2657  Eric Logtenberg                                       1963    144e    1:47:50   11,790     5:05 
        2656  Patrick van den Ploeg                                 1975    203e    1:54:03   11,124     5:23 
        2658  Anton Tuinman                                         1968    209e    1:54:23   11,103     5:24 
        2659  Linda Nugter                    Zwolle                1980    263e   (2:03:24)  10,602     5:39 
        2660  Maryl Veldkamp                                        1969    278e   (2:06:55)   9,999     6:00 

   55         ERNST & YOUNG 3                 ZWOLLE                                5:36:48
        2864  Renzo van de Vegte                                    1974    134e    1:47:08   11,857     5:03 
        2863  Christiaan de Bruijn                                  1983    210e    1:54:36   11,080     5:24 
        2866  Sebastiaan Bargmann                                   1980    214e    1:55:04   11,035     5:26 
        2865  Jan Dijkstra                                          1967    269e   (2:04:35)  10,192     5:53 

   56         DELTION COLLEGE 1               ZWOLLE                                5:38:36
        2872  Patrick Koulil                                        1971     84e    1:42:20   12,819     4:40 
        2869  Marinka Schotman                                      1976    236e    1:58:03   10,763     5:34 
        2868  Bas Koelmans                                          1970    238e    1:58:13   10,748     5:34 

   57         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 1      ZWOLLE                                5:40:29
        2697  Jeroen Hollegien                                      1978    133e    1:47:05   11,866     5:03 
        2700  Henk Meijerman                                        1967    196e    1:53:27   11,201     5:21 
        2696  Remco van den Brink                                   1980    244e    1:59:57   10,587     5:40 
        2699  Tariq Yousefzai                                       1957    288e   (2:09:55)  10,099     5:56 

   58         DELTION COLLEGE 2               ZWOLLE                                5:43:13
        2921  John Rots                       Amersfoort            1969    143e    1:47:41   11,909     5:02 
        2877  Laura Timmerman                                       1986    220e    1:55:49   10,968     5:28 
        2876  Tim van Leeuwen                                       1973    243e    1:59:43   10,987     5:27 
        2874  Hedri Zwinselman                                      1962    302e   (2:17:33)   9,514     6:18 

   59         CROON ELEKTROTECHNIEK BV 1      ROTTERDAM                             5:46:18
        2775  Ard Kamp                                              1971     99e    1:43:53   12,239     4:54 
        2776  Marco van Vliet                                       1968    234e    1:58:01   10,769     5:34 
        2774  Eric Oosterkamp                                       1968    268e    2:04:24   10,213     5:52 
        2777  Renate Pisa                                           1973    281e   (2:08:10)   9,913     6:03 
        2773  Marc Meeder                                           1963    283e   (2:08:60)   9,847     6:05 

   60         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 11                                              5:49:45
        2546  Andre Smid                                                    172e    1:50:57   11,647     5:09 
        2544  Esther Leeuwerke                                              219e    1:55:26   11,006     5:27 
        2547  Christine Hesselink                                           262e    2:03:22   10,289     5:49 
        2545  Simon Vlas                                                    279e   (2:06:59)  10,000     5:59 

   61         WAVIN BELGIË                    ZWOLLE                                5:50:49
        2808  Lieven Steijaert                                      1963    100e    1:44:10   12,205     4:54 
        2807  Lieven Vaernewyck                                     1966    177e    1:51:36   11,389     5:16 
        2805  Johan Vervynckt                                       1980    295e    2:15:03    9,413     6:22 

   62         TEN CATE PROTECT 2              NIJVERDAL                             5:50:57
        2835  Bertus van Elburg                                     1970     44e    1:37:41   12,975     4:37 
        2832  Sebastiaan Veldhuizen                                 1980    275e    2:06:38   10,032     5:58 
        2831  Melanie Holtkamp                                      1975    277e    2:06:38   10,029     5:58 
        2834  Dennis Stroomberg                                     1975    307e   (2:26:05)   8,678     6:54 

   63         SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 2      ZWOLLE                                5:52:25
        2702  Paul de Boer                                          1988    192e    1:52:55   11,251     5:19 
        2704  Henno van Boven                                       1968    201e    1:53:59   11,145     5:23 
        2703  Udo Boonstra                                          1964    271e    2:05:31   10,122     5:55 
        2705  Ad Edink                                              1959    291e   (2:12:36)   9,794     6:07 

   64         ENEXIS B.V. 4                   ZWOLLE                                5:53:50
        2755  Patrick Holterman                                     1974    215e    1:55:14   11,017     5:26 
        2753  Jos van Dongen                                        1952    235e    1:58:03   10,746     5:35 
        2757  Albert Polman                                         1951    249e    2:00:33   10,530     5:41 
        2754  Marcus Kuiper                                         1967    305e   (2:21:09)   9,236     6:29 

   65         WAVIN 1                         ZWOLLE                                5:56:30
        2793  Maarten Roef                                          1964    157e    1:49:31   11,615     5:09 
        2712  Claudia Gebben                                        1984    198e    1:53:31   11,178     5:22 
        2792  Juan Pablo                                            1972    292e    2:13:28    9,523     6:18 

   66         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 9                                               5:59:54
        2533  Arno Brons                                                    107e    1:44:50   12,102     4:57 
        2535  Ima Stroek                                                    239e    1:58:14   10,787     5:33 
        2536  Arjan Westera                                                 300e    2:16:50    9,276     6:28 
        2534  Erik Jan Wilhelm                                              301e   (2:16:51)   9,276     6:28 

   67         ZILVEREN KRUIS ACHMEA 17                                              6:02:46
        2570  Raymond Huner                                                 211e    1:54:39   11,072     5:25 
        2571  Martijn Boer                                                  254e    2:01:06   10,481     5:43 
        2572  Geert Huberts                                                 280e    2:07:01    9,992     6:00 
        2568  Frank Lenting                                                 306e   (2:24:25)   8,787     6:49 

   68         GGD & VR IJSSELLAND 1           ZWOLLE                                6:39:53
        2694  Johan Kloppenburg                                     1966    173e    1:51:06   11,420     5:15 
        2693  Wanda Krol                                            1969    298e    2:16:08    9,628     6:13 
        2695  Marieke Sikkens                                       1975    308e    2:32:39    8,305     7:13 

              BOUWFONDS ONTWIKKELING B.V. 1   ZWOLLE                                    DNF
        2631  Meindert Koopman                                      1957     19e   (1:30:44)  13,975     4:17 
        2629  Erik Makkinga                                         1965     32e   (1:33:47)  13,520     4:26 

              ERNST & YOUNG 1                 ZWOLLE                                    DNF
        2858  Paul Klaassen                                         1985    104e   (1:44:34)  12,151     4:56 
        2857  Henk Hokse                                            1976    163e   (1:49:60)  11,545     5:11 

              ZILVEREN KRUIS ACHMEA 1                                                   DNF
        2504  Rick Lantink                                                   80e   (1:41:52)  12,476     4:48 
        2501  Ralph de Wild                                                 180e   (1:51:46)  11,362     5:16 

              EENHOORN 3                      KAMPEN                                    DNF
        2822  Hans de Boer                                          1981     15e   (1:29:52)  14,112     4:15 
        2824  Gerrit-Jan van den Hul                                1987    208e   (1:54:17)  11,111     5:24 

              EENHOORN 2                      KAMPEN                                    DNF
        2819  Ron Stet                                              1966     48e   (1:38:06)  12,970     4:37 
        2818  Jan Wolf                                              1971    221e   (1:56:03)  10,936     5:29 

              OMNICOMMEDIAGROUP                                                         DNF
        2531  Arjan Bierling                                                169e   (1:50:56)  11,439     5:14 
        2530  Tom Daemen                                                    222e   (1:56:05)  10,930     5:29 

              OMMEN HARDENBERG                                                          DNF
        2541  Jacqueline Ruizenaar                                          193e   (1:53:06)  11,216     5:20 
        2542  Gerwin Hesselink                                              225e   (1:56:41)  10,872     5:31 

              JUMBO/C1000 3                                                             DNF
        2596  Petra Geenen                                                   51e   (1:38:27)  12,900     4:39 
        2595  Jannet Hatzman                                                245e   (2:00:20)  10,546     5:41 

              ENEXIS B.V. 3                   ZWOLLE                                    DNF
        2750  Jochum Elsinga                                        1983    135e   (1:47:16)  11,836     5:04 
        2752  Ton van de Borg                                       1970    261e   (2:03:21)  10,617     5:39 

              EIFFEL 1                                                                  DNF
        2584  Joost Wevers                                                  284e   (2:09:21)   9,818     6:06 
        2583  Marijn de Korte                                               285e   (2:09:21)   9,818     6:06 

              ZILVEREN KRUIS ACHMEA 19                                                  DNF
        2578  Marck Bosboom                                                 184e   (1:52:07)  11,328     5:17 
        2579  Geke Bennink                                                  293e   (2:13:54)   9,657     6:12 

              ZILVEREN KRUIS ACHMEA 16                                                  DNF
        2566  Derk de Jonge                                                  18e   (1:30:37)  13,995     4:17 

              ENEXIS B.V. 2                   ZWOLLE                                    DNF
        2747  Hans Hilbrands                                        1952     79e   (1:41:51)  12,457     4:48 

              ZILVEREN KRUIS ACHMEA 15                                                  DNF
        2554  Zehra Dede                                                    126e   (1:46:32)  11,922     5:01 

              ZILVEREN KRUIS ACHMEA 5                                                   DNF
        2513  Ruud van Dalfsen                                              265e   (2:03:41)  10,269     5:50 

              SCANIA PRODUCTION ZWOLLE 26     ZWOLLE                                    DNF
        S242  Jan van der Meulen                                    1963    299e   (2:16:17)   9,322     6:26 

                        www.halvemarathonzwolle.nl