ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012
                  UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV
10-06-2012 09:55                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1  W1632  Marije Siemann             Wijhe                 1996     16e      9:48    24:44    24:24  15,829 
    2  W2305  Maartje van Reedt Dortlan  PEC 1910              1979     23e     10:24    25:25    25:24  15,206 
    3  W2988  Tess Boekema               Zwolle                         37e     11:04    27:09    26:54  14,358 
    4  W2264  Jazlin Ruinemans           Start '78             1978     39e     11:03    27:16    27:01  14,296 
    5  W2309  Janneke Molenhuis          De Sprinter           1977     48e     11:21    27:55    27:31  14,036 
    6  W2218  Margje Timmerman           BB lopers             1982     60e     11:39    28:23    28:03  13,769 
    7  W2093  Larissa Mars               Heino                 1994     80e     11:36    28:53    28:38  13,488 
    8  W2244  Lena Kater                 PEC 1910              1998     97e     12:29    29:29    28:50  13,395 
    9  W1792  Inge Sieljes               Orange in Tibet       1966    112e     12:39    29:59    29:20  13,167 
   10  W2248  Mirjam Nicolai             Drachten              1993    121e     12:43    30:17    29:57  12,895 
   11  W2208  Anita Reimert              Zwolle                1983    129e     12:30    30:26    29:54  12,917 
   12    W47  Joke Bolink                Carinova 1            1966    139e     12:31    30:37    30:30  12,663 
   13  W2077  Patricia Wolbert           Zwolle                1979    147e     12:35    30:46    30:21  12,726 
   14  W1351  Frieda Kok                 Zwolle                1983    148e     12:12    30:50    30:30  12,663 
   15  W2083  Anne Struik                Zwolle                1965    158e     12:09    30:58    30:34  12,635 
   16  W1401  Maaike Sandmann            Zwolle                1994    160e     12:17    31:03    30:45  12,560 
   17   W154  Johan Tuten                Rabobank IJsseldelta  1967    166e     12:53    31:08    31:02  12,445 
   18  W2149  Nina Meijerink             De Gemzen             1996    168e     12:45    31:14    30:56  12,486 
   19  W1432  Manouk Schaapman           Zwolle                1991    186e     13:15    31:35    31:09  12,399 
   20  W2241  Marit Fiechter             PEC 1910              1998    190e     13:06    31:39    31:00  12,459 
   21  W1589  Hanna Maassen              Leiden                1991    196e     13:10    31:47    31:20  12,326 
   22    W49  Godelieve Pieper           Carinova 1            1967    199e     12:33    31:52    31:45  12,164 
   23  W1090  Nomi Kramer                Raalte                1999    214e     13:10    32:08    31:45  12,164 
   24  W1718  Charon Koers               Travers               1988    217e     12:56    32:11    31:40  12,196 
   25  W1794  Jessica Bemelen            Orange in Tibet       1976    218e     12:47    32:12    31:35  12,229 
   26  W1047  Lynn van Zijl              Salland               2000    219e     13:12    32:12    31:51  12,126 
   27  W1053  Sabine de Jong             Zwolle                1977    253e     13:15    32:37    32:06  12,032 
   28  W1410  Anouk Wissing              Deventer              1990    256e     13:24    32:42    31:01  12,452 
   29  W2204  Suzan Doornebosch          Zwolle                1987    263e     13:01    32:47    32:12  11,994 
   30  W1859  Mandy Koopman              Zwolle                1991    268e     13:15    32:51    32:22  11,933 
   31  W1707  Sadé Dangeoeboen           Kampen                1986    273e     13:35    32:55    32:33  11,865 
   32  W1643  Karen Holtmaat             Zwolle                1985    282e     13:13    32:59    32:10  12,007 
   33  W2271  Gerda Sempel               Travers               1956    286e     13:18    33:01    32:32  11,872 
   34  W1870  Esther Hof                 Zwolle                1995    292e     13:55    33:06    32:31  11,878 
   35  W1900  Lisa-marie Bosma           Zwolle                1996    293e     14:19    33:07    32:20  11,945 
   36  W1802  Manon Eenkhoorn            Run2Day               1976    297e     13:48    33:09    30:46  12,553 
   37    W96  Eveline de Valk            Gemeente Hardenberg   1970    298e     13:13    33:09    33:04  11,680 
   38    W97  Leone Wiersma              Gemeente Hardenberg   1986    303e     13:17    33:12    33:08  11,657 
   39    W46  Natasja Schrijver          Carinova 1            1971    305e     13:34    33:14    33:07  11,662 
   40  W2123  Anouk Kraa                 Zwolle                1999    313e     13:28    33:24    33:01  11,698 
   41  W2284  Loes Visscher              Wavin                 1977    322e     13:22    33:33    33:08  11,657 
   42  W2059  Annelies Boersema          Zwolle                1977    323e     13:21    33:33    32:44  11,799 
   43   W332  Heidi Drayer               Zilveren Kruis Achme          349e     13:44    33:54    33:35  11,500 
   44   W174  Dina de Lange              Rabobank IJsseldelta  1968    350e     14:00    33:54    33:50  11,415 
   45  W2197  Mariska van Oenen          Lemelerveld           1979    353e     13:27    33:59    32:35  11,853 
   46   W103  Erna Raap                  Van der Kamp B.V. 2   1973    354e     14:09    33:59    33:47  11,432 
   47  W1615  Jenneke Slomp              Zwolle                1981    361e     14:48    34:02    33:07  11,662 
   48  W2250  Srh Plass                  Hattem                1961    364e     14:19    34:04    33:38  11,483 
   49   W153  Karin Tuten                Rabobank IJsseldelta  1967    372e     13:56    34:09    34:04  11,337 
   50  W2116  Aletta van Bezoen          PEC 1910              1964    375e     14:09    34:11    33:45  11,444 

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 51 W1222 Franka Renes Apeldoorn 1983 385e 13:25 34:18 32:35 11,853 52 W1385 Rianne Schonewille PEC 1910 2000 389e 14:46 34:22 33:39 11,478 53 W2302 Monique Duits Wijzonol Bouwverven 1971 396e 14:27 34:29 33:47 11,432 54 W2343 Gerdien van Dijk Genemuiden 1987 418e 15:10 34:46 34:09 11,310 55 W167 Brenda Vermeer Rabobank IJsseldelta 1982 420e 14:41 34:46 34:32 11,184 56 W1558 Marion Tolhuis Meppel 1967 424e 14:30 34:47 33:48 11,427 57 W2206 Inge Bouwhuis Zwolle 1970 426e 13:53 34:48 34:04 11,337 58 W1513 Naomi Kloosterman Zwolle 1998 428e 13:36 34:49 34:10 11,304 59 W2345 Grietje Luning 1958 434e 14:25 34:53 33:44 11,449 60 W108 Nicole Oortwijn Van der Kamp B.V. 3 1977 435e 14:52 34:54 34:40 11,141 61 W2081 Hannie van Dijk Groningen 1986 436e 13:49 34:55 33:16 11,610 62 W2304 Henrieke Aalberts Zwolle 1987 437e 13:36 34:56 33:50 11,415 63 W1777 Sandra Bras Koldijk 1987 438e 14:14 34:57 34:29 11,200 64 W1164 Gradi van 't Haar Zwolle 1956 450e 14:14 35:03 34:37 11,157 65 W1761 Jose Drenth Isala Klinieken 1962 459e 14:26 35:07 33:59 11,365 66 W2216 Willeke Haasjes Rouveen 1967 462e 14:17 35:09 33:55 11,387 67 W1814 Elles Kuik Time for Heroes 1967 468e 14:22 35:13 34:15 11,276 68 W1828 Wieke Hetsen Time for Heroes 1982 469e 14:27 35:13 34:12 11,293 69 W203 Irene Molendijk Scania Production Zw 470e 14:25 35:14 34:57 11,051 70 W1665 Jacqueline Juffer Nunspeet 1973 471e 14:04 35:14 34:07 11,321 71 W1701 Jeannet van Oostwaard Zwolle 1964 473e 14:38 35:15 34:30 11,195 72 W2066 Ellen de Waal Zwolle 1969 475e 14:18 35:15 34:42 11,130 73 W2150 Linda Bruggeman Dalfsen 1986 476e 14:23 35:16 34:50 11,088 74 W1856 Nienke Logtenberg Zwolle 1996 480e 14:28 35:17 34:25 11,222 75 W1535 Jony Hulsman-Vermeer IJsselmuiden 1980 481e 14:43 35:18 34:17 11,266 76 W1803 Marja Otten Run2Day 1960 483e 15:04 35:19 34:22 11,238 77 W2091 Karin Tolsma Antwerpen (BEL) 1987 485e 14:27 35:20 34:15 11,276 78 W88 Monique Bergsma Bouwbedrijf Salverda 1969 486e 14:16 35:20 35:14 10,962 79 W119 Ada Krijgsman Van der Kamp B.V. 5 1970 488e 15:01 35:22 35:07 10,998 80 W1298 Evelien Harink Zwolle 1980 493e 14:39 35:23 34:58 11,045 81 W148 Debora van der Pol Rabobank IJsseldelta 1984 497e 14:39 35:24 35:19 10,936 82 W1314 Alice Mijnheer Hasselt 1976 500e 14:42 35:27 34:52 11,077 83 W1624 Lianne van Eijken Dronten 1985 501e 14:13 35:28 34:20 11,249 84 W2158 Hilde van Winkoop Wezep 1992 503e 14:18 35:29 33:52 11,404 85 W2015 Tineke Admiraal Zwolle 1957 511e 14:35 35:32 35:01 11,030 86 W1515 Roelfien Boerema Zeist 1973 512e 15:08 35:35 33:53 11,399 87 W2269 Yvonne Hidding 4e Musketiers & Frie 1990 513e 14:26 35:35 33:56 11,382 88 W89 Angelique Bouwhuis Bouwbedrijf Salverda 1971 514e 14:20 35:36 35:31 10,874 89 W1573 Anne Meiberg De Gemzen 1997 516e 12:55 35:38 35:20 10,931 90 W4 Pauline Koobs Yacht B.V. 2 1974 522e 14:36 35:41 35:37 10,844 91 W1048 Lisette Goeree Zwolle 1985 525e 14:35 35:43 35:17 10,946 92 W1614 Leonore Meilof PEC 1910 1985 526e 14:37 35:43 34:57 11,051 93 W1256 Janna de Witte Dronten 1985 532e 14:31 35:47 34:39 11,146 94 W2210 Annelieke Reinders Hoogeveen 1976 547e 14:16 35:59 34:29 11,200 95 W2162 Emma van Dijk Zwolle 1998 549e 14:02 36:00 35:29 10,885 96 W1069 Lisette Meulhof Zwolle 1987 550e 14:53 36:00 34:55 11,061 97 W2073 Claudia Bruijs Zwolle 1968 553e 15:03 36:03 35:32 10,869 98 W1758 Anja Schulten - Pestman Isala Klinieken 1964 555e 15:06 36:03 34:47 11,104 99 W1461 Marion Hoogeveen Hoogeveen 1965 557e 14:56 36:05 35:05 11,009 100 W1157 Malou Aalders Zwolle 1989 560e 14:45 36:07 34:52 11,077 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 101 W1454 Sarah Pruntel Zwolle 1997 564e 14:42 36:08 35:35 10,854 102 W2014 Els Drost Zwolle 1975 570e 14:57 36:14 35:04 11,014 103 W109 Jiska Pieterman Van der Kamp B.V. 3 1976 577e 14:52 36:19 36:04 10,709 104 W2107 Tessa Willemsen Zwolle 1975 578e 15:01 36:19 35:56 10,748 105 W1824 Romy Naberman Time for Heroes 1987 581e 15:00 36:20 35:35 10,854 106 W1509 Hannie Klein Ikkink Holten 1959 585e 14:12 36:22 34:45 11,114 107 W2254 Inés Carvajal Gallardo Zwolle 1991 591e 14:54 36:26 35:26 10,900 108 W1120 Hieke Keuning Zwolle 1981 601e 14:51 36:29 35:55 10,753 109 W229 Violoa Bosch Scania Production Zw 607e 15:10 36:31 36:20 10,630 110 W1690 Angelique Nijdam Zwolle 1983 608e 14:50 36:31 34:16 11,271 111 W230 Yvonne Klomp Scania Production Zw 610e 15:10 36:32 36:20 10,630 112 W2147 Kelly Indira Buis Groningen 1992 611e 14:52 36:32 34:57 11,051 113 W1537 Floor Dieben 't Harde 1994 615e 16:08 36:33 35:14 10,962 114 W1350 Kim Poppe Zwolle 1991 618e 14:59 36:35 34:59 11,040 115 W1832 Marije Oosterhof Time for Heroes 1981 620e 15:38 36:36 35:51 10,773 116 W1823 Malissa Spans Time for Heroes 1984 621e 15:37 36:36 35:52 10,768 117 W2261 Judith Groot Roessink Zwolle 1997 624e 14:22 36:36 34:21 11,244 118 W1693 Denice Arslan Zwolle 1975 625e 15:10 36:37 36:01 10,723 119 W1865 Margot Reinink Meppel 1968 627e 14:56 36:37 35:38 10,839 120 W1851 Mirjam Vierstra Wijzonol Bouwverven 1969 628e 14:57 36:37 35:24 10,910 121 W2151 Annemarie Sijtsma Wezep 1992 635e 14:59 36:40 35:04 11,014 122 W1027 Rian Taihuttu Isala '96 1968 636e 14:46 36:40 35:59 10,733 123 W2135 Marieke Spoelman Zwolle 1989 637e 15:18 36:40 34:20 11,249 124 W2213 Erika van IJken Zwolle 1981 638e 15:10 36:40 35:25 10,905 125 W1068 Sandra Westemeijer Zwolle 1968 639e 15:51 36:41 35:58 10,738 126 W1150 Marit van der Gronde Zwolle 1975 645e 15:04 36:45 34:40 11,141 127 W133 Herma Kerssies BDG Architecten Inge 1981 646e 14:51 36:45 36:37 10,548 128 W2021 Marion Groen Veluwe 1978 649e 15:32 36:47 34:27 11,211 129 W1510 Christi Visscher Isala '96 1986 651e 14:46 36:48 35:23 10,915 130 W2169 Nikki van Bergen Swifterbant 1989 653e 15:35 36:50 35:58 10,738 131 W2273 Lisenka Boom Isala Klinieken 1975 654e 14:48 36:51 35:42 10,818 132 W151 Meike Bakker Rabobank IJsseldelta 1988 661e 14:21 36:55 36:49 10,490 133 W1178 Marjan Alberts Amsterdam 1976 662e 14:34 36:55 35:50 10,778 134 W293 Helena Nilsson Scania Production Zw 664e 14:44 36:56 36:43 10,519 135 W164 Geertje Kluin Rabobank IJsseldelta 1958 666e 15:16 36:57 36:39 10,538 136 W327 Jolanda Borst Zilveren Kruis Achme 667e 15:15 36:57 36:50 10,486 137 W1524 Anneke Bonenkamp Zwolle 1982 670e 15:07 36:59 36:04 10,709 138 W1578 Carolien Sprenkels Zwolle 1984 674e 15:02 37:00 34:23 11,233 139 W1742 Henriette Ruitenberg Isala Klinieken 1972 675e 15:50 37:00 35:55 10,753 140 W1844 Mariska den Uil Unica 677e 14:54 37:00 34:47 11,104 141 W1362 Odette Masman Raalte 1985 678e 15:22 37:00 35:17 10,946 142 W1841 Nina Kniknie Unica 679e 14:55 37:01 34:47 11,104 143 W1534 Marian Sprenkeler Steenwijk 1965 680e 14:51 37:01 36:27 10,596 144 W1357 Lotte van der Linde Zwolle 1996 682e 14:13 37:01 36:36 10,552 145 W2114 Marjan Hofstra Steenwijk 1967 683e 14:58 37:01 35:42 10,818 146 W1058 Nancy Jonker Zwolle 1975 684e 15:10 37:02 36:27 10,596 147 W2048 Hester Hoogendam PEC 1910 1973 686e 15:33 37:04 36:14 10,659 148 W2263 Roelien Visser Zwolle 1978 687e 14:44 37:04 36:10 10,679 149 W2274 Ivonne Schoenaker Isala Klinieken 1965 688e 15:30 37:04 35:44 10,808 150 W1704 Anne Rakhorst Amsterdam 1982 689e 14:30 37:04 35:29 10,885 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 151 W39 Sharon Kooistra Woningstichting SWZ 1975 690e 15:00 37:05 37:01 10,434 152 W1398 Roxanne Dangeoeboen Kampen 1990 692e 14:40 37:05 36:42 10,524 153 W2346 Anneke Sikkens Raalte 1960 695e 14:55 37:06 36:12 10,669 154 W2212 Janke Vriesinga PEC 1910 1963 699e 15:27 37:08 35:58 10,738 155 W1566 Anita Prins Zwolle 1975 700e 14:37 37:08 36:03 10,713 156 W38 Wilhelma Kamphof Woningstichting SWZ 1975 702e 15:00 37:09 37:05 10,415 157 W1339 Jeanine van Dalen Zwolle 1971 703e 14:54 37:10 35:07 10,998 158 W2280 Anne-Marie Smits Koldijk 1971 705e 14:50 37:10 35:29 10,885 159 W2223 Evelyn Olthof Nijmeegse Funrunners 1983 706e 14:54 37:10 34:53 11,072 160 W1161 Henriët Mulder Punthorst 1974 712e 15:16 37:14 35:37 10,844 161 W1443 Sharon Nijmeijer Raalte 1990 719e 15:16 37:15 34:53 11,072 162 W289 Canstance de Jonge-Anakot Scania Production Zw 722e 15:29 37:16 36:58 10,448 163 W189 Anja van Hoorn B.V. Autobedrijf Ovi 1972 734e 15:37 37:21 37:01 10,434 164 W1542 Annieke Palland Kampen 1985 735e 15:57 37:21 35:14 10,962 165 W1526 Esther Menkveld Breda 1983 736e 15:23 37:22 36:45 10,509 166 W1201 Wineke Breijer Zutphen 1978 737e 15:04 37:23 36:47 10,500 167 W2292 Lois Hofsink 4e Musketiers & Frie 1992 738e 16:00 37:24 35:45 10,803 168 W1892 Marit Palland Zwolle 1979 739e 14:42 37:25 34:58 11,045 169 W1044 Karin Sluiter Zwolle 1991 741e 15:20 37:25 37:02 10,429 170 W1137 Laura Visserman Amersfoort 1987 742e 15:31 37:25 35:51 10,773 171 W1649 Lotte Leenman Deventer 1988 743e 15:15 37:26 35:51 10,773 172 W1667 Lotte Pruntel Zwolle 1997 744e 14:42 37:27 36:55 10,462 173 W2230 Ria Schuurman Zwolle 1967 751e 15:14 37:29 37:03 10,424 174 W1563 Pia Vonck Zwolle 1974 752e 14:50 37:30 36:41 10,528 175 W1119 Esther Sluiter Zwolle 1993 756e 15:18 37:31 37:05 10,415 176 W1818 Brigitte Verheij Time for Heroes 1961 758e 16:13 37:31 36:36 10,552 177 W2180 Margreet de Geus IJsselmuiden 1970 759e 15:26 37:31 36:43 10,519 178 W1817 Corina Langelaar Time for Heroes 1993 760e 16:14 37:31 36:36 10,552 179 W1029 Loes Roelands Zwolle 1963 762e 14:49 37:33 34:57 11,051 180 W1007 Esther Vink Zwolle 1967 763e 15:18 37:34 36:27 10,596 181 W136 Jacqueline Oosterhof De Eenhoorn 3 1969 764e 15:21 37:34 37:33 10,285 182 W2118 Ilse Sluiter Zwolle 1993 768e 15:20 37:35 37:12 10,382 183 W2099 Ilse Kloos Wezep 1976 771e 15:00 37:36 37:05 10,415 184 W1698 Atke Visser Zwolle 1995 777e 15:13 37:37 34:56 11,056 185 W1662 Annemarie Stegeman Dronten 1968 781e 14:56 37:38 35:55 10,753 186 W106 Christa van der Steeg Van der Kamp B.V. 3 1970 782e 15:16 37:38 37:27 10,313 187 W58 Hanneke Akse Gemeente Zwolle 6 1959 785e 14:42 37:39 37:34 10,281 188 W1706 Amber Brookhuis Zwolle 1991 789e 16:33 37:40 36:01 10,723 189 W2300 Antje Schwindeler Wavin 1978 790e 15:19 37:40 36:17 10,645 190 W1295 Joanka Jongsma Zwolle 1987 791e 16:11 37:41 36:51 10,481 191 W1885 Sifra Wichers Zwolle 1997 793e 15:30 37:42 34:50 11,088 192 W1671 Isa de Jong Zwolle 1999 796e 16:09 37:43 37:18 10,354 193 W2247 Tieneke de Jong-Brouwer Zwolle 1972 797e 16:10 37:44 37:19 10,350 194 W2045 Rebekka van Gaalen Zwolle 1984 801e 15:27 37:45 35:20 10,931 195 W2112 Lysette Rietveld Apeldoorn 1973 804e 15:37 37:47 36:34 10,562 196 W2032 Jennike Russcher Staphorst 1989 808e 15:25 37:49 37:15 10,368 197 W1778 Marjolein van Putten Koldijk 1992 809e 15:53 37:49 37:21 10,341 198 W2333 Annette Riemersma Zwolle 1967 812e 15:40 37:51 37:06 10,410 199 W1060 Aniek Bruggeman Heino 1989 813e 15:31 37:52 36:57 10,453 200 W1427 Jantiena Tabbert Zwolle 1990 818e 15:06 37:53 36:09 10,684 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 201 W2030 Angret Grootenhuis Zwolle 1974 820e 15:50 37:54 37:17 10,359 202 W1273 Soraya van Zantwijk Hattem 1972 822e 15:03 37:55 37:06 10,410 203 W316 Boukje Broekman Ten Cate Protect B.V 1980 826e 15:50 37:57 37:48 10,217 204 W2125 Aaltje Post Wezep 1971 828e 15:31 37:57 37:34 10,281 205 W1604 Christel Bossenbroek Zwolle 1975 830e 15:57 37:58 36:25 10,606 206 W2165 Moniek Looijenga Zwolle 1990 832e 15:07 37:59 36:15 10,654 207 W1196 Carla Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 836e 14:20 38:01 36:19 10,635 208 W1490 Florieke van den Berg Zwolle 1994 841e 15:54 38:03 36:29 10,586 209 W1346 Annet Hakvoort IJsselmuiden 1970 843e 15:20 38:04 37:31 10,295 210 W2052 Liesbeth Oelen Zwolle 1973 844e 15:47 38:04 37:11 10,387 211 W1371 Melissa Siemonsma Zwolle 1990 848e 15:33 38:07 35:33 10,864 212 W1017 Elze Toornstra Zwolle 1988 849e 15:38 38:07 35:36 10,849 213 W1094 Emma Boeve PEC 1910 1994 856e 15:18 38:12 37:18 10,354 214 W1428 Helena Haaijer Hoogeveen 1980 858e 16:08 38:12 35:52 10,768 215 W1382 Marijke Klasens Meppel 1972 860e 15:30 38:12 36:27 10,596 216 W2285 Nicole Scholz Wavin 1981 863e 15:22 38:14 36:51 10,481 217 W86 Miranda Steinhorst Bouwbedrijf Salverda 1970 866e 15:33 38:15 38:10 10,119 218 W1770 Martine Handstede Isala Klinieken 1990 874e 15:50 38:18 37:13 10,378 219 W2209 Marian Smit Hoogeveen 1970 877e 15:05 38:19 36:49 10,490 220 W1496 Dianne Zielman Hasselt 1973 880e 15:43 38:20 37:55 10,186 221 W1687 Greetje Ceylan Hasselt 1968 881e 15:44 38:20 37:57 10,177 222 W21 Inge Hooisma PwC 14 1975 885e 16:01 38:21 38:17 10,088 223 W1531 Lotty de Jong Zwolle 1984 886e 17:00 38:22 37:41 10,249 224 W1838 Sandra van den Pol Unica 887e 15:02 38:22 36:12 10,669 225 W1202 Sandra Nijenhuis PEC 1910 1987 888e 14:41 38:23 36:32 10,572 226 W2339 Liesbeth Korterink Zwolle 1976 889e 15:36 38:23 36:05 10,704 227 W2086 Leonie Meindertsma Zwolle 1973 892e 15:56 38:25 37:55 10,186 228 W1199 Wyke Brouwer Zwolle 1975 894e 16:07 38:25 37:32 10,290 229 W1239 Martine Troost Zwolle 1983 895e 16:25 38:26 36:24 10,610 230 W1689 Annette Moossdorff Zwolle 1975 896e 15:31 38:26 37:33 10,285 231 W2203 Finja van Tolij Dalfsen 1998 899e 16:07 38:29 37:10 10,392 232 W114 Grootje Woord Van der Kamp B.V. 4 1982 904e 15:50 38:32 38:19 10,080 233 W2130 Gea Brink Staphorst 1964 905e 15:35 38:34 36:57 10,453 234 W1421 Chantal Altena Zwolle 1975 907e 16:15 38:34 37:00 10,438 235 W2163 Klarieke Hop Zwolle 1969 908e 15:16 38:35 37:26 10,318 236 W1547 Inge van Dokkumburg Zwolle 1968 909e 16:07 38:35 37:17 10,359 237 W2070 Angelique Bender Zwolle 1968 910e 15:29 38:36 37:23 10,331 238 W2222 Mijke Sasso Zwolle 1984 912e 15:46 38:37 37:12 10,382 239 W2071 Ryanne Bosch Zwolle 1991 914e 15:28 38:38 36:51 10,481 240 W1696 NE Plass Hattem 1953 915e 15:09 38:39 38:12 10,110 241 W1613 Rieke Meerveld Zwolle 1986 925e 15:38 38:41 37:54 10,191 242 W2054 Mariska van Asselt Zwolle 1969 944e 15:25 38:48 36:39 10,538 243 W2161 Natasja Platenkamp Zwolle 1978 945e 16:24 38:50 37:31 10,295 244 W2283 Hendrien Kiers Wavin 1978 953e 15:25 38:54 38:32 10,023 245 W1837 Brigitte Kas Unica 955e 15:26 38:55 36:44 10,514 246 W2174 Matthijna Vinke Kampen 1961 958e 15:26 38:55 38:07 10,133 247 W1009 Mirjam Talen Meppel 1996 959e 16:24 38:56 37:03 10,424 248 W1765 Petra Daniels Isala Klinieken 1966 963e 16:16 38:57 37:43 10,240 249 W1087 Lareina van Enteren Zwolle 1980 964e 15:54 38:58 36:54 10,467 250 W1739 Wilma Seigers - Mensink Isala Klinieken 1972 965e 16:17 38:58 37:48 10,217 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 251 W1753 Jeanette Bosman Isala Klinieken 1974 966e 16:17 38:58 37:48 10,217 252 W3288 Jantina Rump Dommerholt Advocaten 1974 967e 15:48 38:58 36:33 10,567 253 W1095 Lina Wubs Zwolle 1973 968e 15:45 38:58 36:54 10,467 254 W1757 Kirsten Plaisier - van Du Isala Klinieken 1985 969e 16:07 38:58 36:21 10,625 255 W84 Marlon Mekers Dimence GGZ 5 1987 971e 16:17 38:59 37:14 10,373 256 W1606 Anne-Marie van Mourik Zwolle 1991 972e 16:33 39:01 36:19 10,635 257 W171 Trudy Huisman Rabobank IJsseldelta 1955 974e 15:57 39:02 38:56 9,920 258 W1501 Sascha Pennings Dronten 1971 976e 15:52 39:02 37:35 10,276 259 W1517 Suzan van de Beek Zwolle 1989 978e 16:34 39:03 36:21 10,625 260 W1833 Anita Koopman Time for Heroes 1976 981e 17:02 39:04 37:58 10,173 261 W1813 Anne Buddendorf Time for Heroes 1981 982e 17:04 39:04 38:00 10,164 262 W1835 Annemiek de Jong Time for Heroes 1959 984e 16:20 39:04 37:19 10,350 263 W1804 Manon Morsink Run2Day 1987 986e 15:27 39:05 36:43 10,519 264 W2730 Marlies van Doorn Zwolle 1970 988e 16:36 39:06 37:51 10,204 265 W48 Fenny Rietman Carinova 1 1966 993e 16:03 39:09 39:02 9,895 266 W1685 Aukje van Deventer Utrecht 1986 994e 16:47 39:10 37:50 10,208 267 W110 Anne van Riel Van der Kamp B.V. 3 1996 995e 15:38 39:10 38:57 9,916 268 W25 Annelein van Beek PwC 14 1990 998e 15:49 39:11 39:09 9,865 269 W1650 Tessa Raateland Zwolle 1998 999e 16:08 39:12 36:32 10,572 270 W1550 Naomi Strijker Groningen 1992 1002e 15:17 39:13 37:27 10,313 271 W2331 Jetty STrijker Blokzijl 1969 1003e 15:36 39:13 37:37 10,267 272 W1609 Monique Schiphorst Zwolle 1983 1005e 15:56 39:13 36:45 10,509 273 W1452 Elsemiek Scholten Nieuwleusen 1990 1008e 16:33 39:16 36:34 10,562 274 W1618 Francisca van der Meulen Isala '96 1972 1009e 16:37 39:16 38:26 10,049 275 W2035 Klarinda Strijker Zwolle 1971 1010e 16:22 39:16 37:39 10,258 276 W1594 Bernadette Kroese Dalfsen 1980 1011e 16:15 39:17 37:52 10,199 277 W1820 Fenny van Looijengoed Time for Heroes 1970 1014e 16:16 39:18 38:19 10,080 278 W1827 Hetty Middendorp Time for Heroes 1967 1015e 16:16 39:18 38:19 10,080 279 W2064 Esther Lely Zwolle 1971 1016e 15:36 39:18 36:38 10,543 280 W1415 Aniek Ruiter Zwolle 1987 1019e 15:49 39:19 37:55 10,186 281 W1527 Astrid Kuipers Dutch Runners 1977 1021e 16:02 39:20 36:36 10,552 282 W1453 Marjolijn de Vries Zwolle 1981 1031e 16:13 39:24 37:59 10,168 283 W1052 Sandra Ester Zwolle 1973 1033e 15:53 39:25 38:42 9,980 284 W1648 Marije Esselink Zwolle 1987 1034e 15:40 39:25 36:53 10,471 285 W157 Marieke Vos Rabobank IJsseldelta 1969 1035e 15:34 39:27 39:06 9,878 286 W1620 Chantal Wiegersma Kampen 1995 1039e 17:10 39:30 38:36 10,006 287 W1481 Rita Wassens Dalfsen 1955 1040e 16:33 39:30 38:18 10,084 288 W1386 Tonny Braam Dalfsen 1953 1041e 16:33 39:31 38:19 10,080 289 W1081 Mariska Casteel Zwolle 1980 1042e 16:52 39:31 38:29 10,036 290 W5 Tineke Kuyper Yacht B.V. 2 1968 1043e 16:04 39:31 39:27 9,790 291 W2286 Emmely Hutten Wavin 1982 1044e 16:03 39:31 37:47 10,222 292 W1499 Emmie Butink Laag Zuthem 1994 1045e 16:11 39:31 38:09 10,124 293 W1184 Rian Vermaas Zwolle 1985 1046e 15:25 39:31 38:44 9,971 294 W2192 Lenie Butink Laag Zuthem 1964 1047e 16:12 39:32 38:10 10,119 295 W1116 Pauline de Groot Zwolle 1964 1048e 15:48 39:32 37:38 10,263 296 W1789 Meike Land Orange in Tibet 1992 1049e 16:07 39:33 36:51 10,481 297 W1086 Lotte Meulman 's-Gravenhage 1987 1050e 16:21 39:33 37:17 10,359 298 W1315 Ineke Voortman Zwolle 1991 1052e 16:20 39:34 36:59 10,443 299 W1679 Lisa Spekhorst Rijssen 1991 1053e 17:28 39:35 38:53 9,933 300 W1408 Helene Grijseels Zwolle 1966 1055e 16:43 39:35 37:00 10,438 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 301 W1342 Jorin Rouwenhorst Hattem 1993 1056e 17:09 39:35 38:43 9,976 302 W2061 Tamara Kreeuseler Zwolle 1975 1057e 15:52 39:36 38:04 10,146 303 W1392 Annelien Schukkert Zwolle 1978 1058e 16:43 39:36 38:44 9,971 304 W1373 Maaike Bergsma Zwolle 1994 1059e 17:09 39:37 38:44 9,971 305 W2291 Carla Dikkers Wijzonol Bouwverven 1962 1061e 15:44 39:37 38:55 9,924 306 W1197 Thera Wolterink Zwolle 1986 1062e 16:40 39:39 38:55 9,924 307 W1320 Geesje Knipmeijer Staphorst 1969 1063e 16:28 39:39 39:13 9,848 308 W2172 Judith Frederiks Zwolle 1995 1066e 16:35 39:40 37:14 10,373 309 W1284 Tosca Broersma Zwolle 1986 1069e 16:19 39:41 38:36 10,006 310 W1282 Sanne Boxum Zwolle 1986 1070e 16:20 39:41 38:36 10,006 311 W1365 Bernadette van der Stouwe Zwartsluis 1982 1071e 15:56 39:42 38:07 10,133 312 W3296 Clarina Streuer Dommerholt Advocaten 1967 1072e 16:10 39:42 37:45 10,231 313 W1348 Gerda Bloemhof Punthorst 1980 1073e 16:10 39:42 38:06 10,137 314 W1626 Ilona Boom Zwolle 1988 1074e 16:39 39:42 37:42 10,245 315 W1890 Gaby Kane Zwolle 1986 1075e 16:39 39:43 37:42 10,245 316 W1842 Alberta Breunis Unica 1968 1079e 15:28 39:47 38:26 10,049 317 W1799 Dettie Dijkstra Run2Day 1962 1086e 15:51 39:49 37:27 10,313 318 W2265 Claudia de Groot Zwolle 1973 1087e 15:35 39:49 36:12 10,669 319 W1013 Demi Donker Meppel 1996 1089e 17:03 39:49 37:55 10,186 320 W1006 Sabine van Eijk Zwolle 1996 1090e 17:04 39:49 37:56 10,182 321 W2190 Sjoukje Reinink HAC '63 1964 1091e 16:30 39:50 37:30 10,299 322 W1166 Ilse Smit Zwolle 1997 1092e 16:42 39:50 37:44 10,236 323 W1163 Demi van der Linde Zwolle 1998 1094e 16:42 39:51 37:45 10,231 324 W1246 Karlijn Morsink Enschede 1980 1096e 16:03 39:51 37:06 10,410 325 W1544 Tamia Veldman PEC 1910 1970 1099e 16:59 39:52 39:01 9,899 326 W2201 Claudy Nijland Zwolle 1974 1100e 16:14 39:52 39:07 9,874 327 W1862 Nicole Krooneman Zwolle 1971 1106e 16:31 39:55 38:59 9,907 328 W1899 Fabienne Pater Zwolle 1996 1107e 16:07 39:55 39:08 9,869 329 W1208 Frederiek de Boer Staphorst 1974 1108e 16:52 39:56 39:00 9,903 330 W1127 Ingrid Dekker Heino 1988 1109e 15:38 39:56 39:11 9,857 331 W1764 Anneke de Haan Isala Klinieken 1967 1110e 16:27 39:56 38:40 9,988 332 W1153 Marleen Boessenkool Staphorst 1973 1111e 16:52 39:56 39:00 9,903 333 W1500 Nienke Butink Laag Zuthem 1996 1113e 16:13 39:57 38:36 10,006 334 W1677 Jolande van der Steeg Genemuiden 1974 1116e 15:30 39:58 39:22 9,811 335 W3292 Krista Harms Dommerholt Advocaten 1975 1117e 16:27 39:59 38:32 10,023 336 W3291 Fenneke Geertman Dommerholt Advocaten 1970 1118e 16:28 39:59 38:32 10,023 337 W1880 Anne Meilien Kootstra Amsterdam 1991 1119e 16:27 39:59 37:49 10,213 338 W2288 Alie Botter Wijzonol Bouwverven 1966 1120e 16:20 40:00 38:03 10,150 339 W2170 Hilde van Boven Utrecht 1988 1122e 17:02 40:01 38:37 10,001 340 W1300 Marleen Schoemaker Zwolle 1976 1123e 16:28 40:01 38:18 10,084 341 W1307 Nienke Bolster Zwolle 1997 1130e 16:46 40:03 38:48 9,954 342 W1572 Elisa Altena Rijssen 1987 1131e 16:21 40:03 38:21 10,071 343 W2144 Dewi Sok Zwolle 1998 1132e 16:46 40:03 38:48 9,954 344 W2026 Barbara Nijdam Zwolle 1975 1133e 16:26 40:04 38:19 10,080 345 W1378 Sanne Smith Zwolle 1984 1134e 15:58 40:04 37:27 10,313 346 W1872 Anita van Dijk Isala '96 1971 1139e 17:07 40:06 39:15 9,840 347 W1879 Jannemiek de Blok Kampen 1972 1141e 17:07 40:06 39:16 9,836 348 W2087 Lianne Arkema Zwolle 1975 1142e 16:05 40:06 37:37 10,267 349 W2138 Mirella Zwanenburg Zwolle 1988 1145e 16:38 40:07 39:35 9,757 350 W1229 Margriet Korterink Rouveen 1974 1146e 16:32 40:07 37:48 10,217 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 351 W1023 Esther Slob Utrecht 1987 1148e 15:42 40:09 37:38 10,263 352 W1364 Ilona Kompagnie Rouveen 1978 1149e 16:32 40:09 37:50 10,208 353 W2242 Jolande Biljardt Olst 1963 1150e 16:44 40:10 38:40 9,988 354 W2293 Astrid Mous 4e Musketiers & Frie 1991 1155e 16:27 40:11 38:31 10,027 355 W2340 Elvira Oldemaat Hengelo Ov 1984 1157e 15:15 40:12 39:09 9,865 356 W2140 Esther Tiemessen Zwolle 1971 1158e 16:33 40:13 39:24 9,803 357 W2303 Mieke Barenbrug Zwolle 1981 1161e 16:26 40:13 38:06 10,137 358 W158 Mariette Holterman Rabobank IJsseldelta 1970 1162e 16:04 40:13 40:07 9,627 359 W1735 Mariet Zandbergen Isala Klinieken 1986 1163e 16:58 40:13 39:06 9,878 360 W1607 Nettie Stienstra Zwolle 1982 1164e 16:38 40:14 38:31 10,027 361 W2214 Thea Hendrikse AAC '61 1964 1165e 16:49 40:14 39:48 9,704 362 W2350 Bianca Borst Zwolle 1972 1169e 16:30 40:16 38:39 9,993 363 W2253 Jessica Jansen Utrecht 1983 1170e 16:36 40:16 38:58 9,912 364 W2207 Kristel Eilander Wapenveld 1975 1171e 16:29 40:16 38:39 9,993 365 W1483 Leonie Damink Zwolle 1991 1172e 17:15 40:16 38:13 10,106 366 W1477 Trees Rijpkema Harderwijk 1969 1177e 16:28 40:18 39:09 9,865 367 W1663 Sabine Tan Zwolle 1983 1179e 16:36 40:19 39:00 9,903 368 W1145 Gerlanda Duerink Zwolle 1975 1180e 17:15 40:19 39:50 9,696 369 W1019 Herma Groen Zwolle 1977 1185e 16:46 40:23 38:45 9,967 370 W1270 Adriëtte Felix Flevo Delta 1974 1186e 16:23 40:23 38:20 10,075 371 W2003 Janny Kooiker Rouveen 1965 1187e 16:29 40:23 38:19 10,080 372 W1377 Carin Pieterson Zwolle 1983 1193e 15:58 40:25 37:48 10,217 373 W1005 Gerdien Wieringa Zwolle 1982 1202e 16:36 40:29 38:00 10,164 374 W1475 Dagmar Sieders Zwolle 1996 1203e 16:24 40:29 38:03 10,150 375 W1463 Kelly Koekkoek Kampen 1988 1204e 17:21 40:30 38:24 10,058 376 W1132 Liset de Jongh Zwolle 1963 1207e 16:28 40:31 39:21 9,815 377 W1294 Hetty Geerts Zwolle 1966 1209e 16:20 40:32 39:14 9,844 378 W1226 Martine Koopman Zwolle 1974 1211e 16:15 40:32 38:57 9,916 379 W1031 Angelique Alkema Zwolle 1971 1212e 16:47 40:33 38:55 9,924 380 W2098 Lenie van de Berg Heerde 1965 1213e 16:19 40:33 40:02 9,647 381 W2137 Janet Bloemberg Dronten 1971 1214e 16:23 40:33 38:31 10,027 382 W2031 Mandy van Bleijswijk Dronten 1969 1215e 16:48 40:33 38:21 10,071 383 W1456 Marjolijn Snippe Zwolle 1983 1216e 16:20 40:34 39:12 9,853 384 W1628 Harriet Jepma Zwolle 1958 1218e 16:22 40:35 38:30 10,032 385 W2189 Manuela Kok HAC '63 1973 1219e 16:16 40:35 38:01 10,159 386 W2065 Tynette Hoekman Zwolle 1979 1220e 16:12 40:36 37:47 10,222 387 W1042 Marleen Tijs Raalte 1987 1222e 16:28 40:36 38:20 10,075 388 W2179 Brenda van Olphen Zwolle 1969 1224e 15:56 40:37 40:00 9,656 389 W1018 Inge Lankhorst Dalfsen 1966 1225e 16:59 40:37 39:47 9,708 390 W2049 Mieke Sellis Staphorst 1959 1226e 16:29 40:38 38:33 10,019 391 W193 Karina Noordman Novon Schoonmaak 1 1981 1227e 16:06 40:38 40:22 9,568 392 W172 Esther de Wilde Rabobank IJsseldelta 1977 1228e 15:12 40:38 36:38 10,543 393 W1826 Irene Visser Time for Heroes 1978 1229e 16:48 40:39 38:46 9,963 394 W1553 Michelle Huisstede Zwolle 1982 1230e 16:42 40:39 38:17 10,088 395 W2243 Manon Reeders Enschede 1982 1234e 15:40 40:41 37:58 10,173 396 W1675 Gerrie Janssen Zwolle 1983 1235e 16:47 40:41 39:50 9,696 397 W1681 Yvonne Hondeveld Heino 1967 1237e 16:46 40:42 39:45 9,716 398 W1672 Tonneke Nijland Heino 1962 1238e 16:45 40:42 39:44 9,720 399 W1283 Tessa Klooster PEC 1910 1980 1244e 16:36 40:45 39:51 9,692 400 W1692 Marjanne van Blanken Nieuwleusen 1968 1245e 16:44 40:45 39:51 9,692 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 401 W1891 Leonie Bosscher Zwolle 1988 1250e 16:42 40:46 38:20 10,075 402 W1073 Sytske Roetert Steenbrugg Wijhe 1961 1251e 16:29 40:46 39:55 9,676 403 W1811 Jeanine van Dalfsen Securitas 1969 1252e 16:54 40:46 39:14 9,844 404 W1810 Jolanda Wennemars Securitas 1968 1254e 16:54 40:47 39:15 9,840 405 W1024 Annemiek Elferink Zwolle 1984 1255e 17:28 40:47 40:12 9,607 406 W1011 Annemiek Timmerman Zwolle 1986 1256e 17:28 40:47 40:11 9,611 407 W2326 Willie Kappert Unica 1257e 16:16 40:48 39:23 9,807 408 W1612 Barbara Morrenhof Heino 1967 1259e 16:56 40:48 39:51 9,692 409 W1466 Liset van Latum Hasselt 1963 1261e 16:28 40:49 39:40 9,737 410 W1057 Hermien Kooiker Rouveen 1989 1265e 16:19 40:52 40:17 9,588 411 W2229 Karin Elshof Hengelo Ov 1982 1266e 17:02 40:52 38:44 9,971 412 W1182 Karlien Hoeve Staphorst 1990 1268e 16:32 40:53 39:41 9,733 413 W3289 Nicolie Kuiper Dommerholt Advocaten 1984 1269e 16:36 40:53 38:40 9,988 414 W1525 Yvonne Siebum Zwolle 1963 1271e 16:31 40:55 38:26 10,049 415 W1700 Janny Uitslag Oldebroek 1964 1272e 16:36 40:55 40:22 9,568 416 W2294 Janet de Wit Zwolle 1971 1276e 16:42 40:58 40:05 9,635 417 W1313 Ruth Binnendijk Zwolle 1983 1277e 16:28 40:58 39:15 9,840 418 W1404 Mariska Görtzen Zwolle 1980 1278e 16:57 40:58 39:16 9,836 419 W1836 Esther Risseeuw Unica 1280e 16:57 40:59 38:47 9,958 420 W1230 Eva Harsevoort Zwolle 1996 1281e 16:45 40:59 39:05 9,882 421 W1647 Anneloes Doornbos PEC 1910 1989 1282e 16:42 40:59 40:06 9,631 422 W1666 Nienke Wierenga Hattem 1996 1286e 16:43 40:59 40:34 9,521 423 W1231 Myrthe Reith Zwolle 1997 1288e 16:44 41:00 39:05 9,882 424 W1579 Hanneke Hofhuis Heino 1982 1291e 17:17 41:00 39:47 9,708 425 W1451 Maureen Ruitenberg Zwolle 1996 1292e 16:28 41:00 37:34 10,281 426 W1225 Eline van den Berg Kampen 1988 1295e 17:01 41:01 39:33 9,765 427 W1036 Angelien Strijkveen Raalte 1960 1297e 16:57 41:01 39:17 9,832 428 W2136 Bianca Dorreman Apeldoorn 1979 1300e 17:19 41:02 40:21 9,572 429 W1390 Lieke Koelen Zwolle 1985 1304e 16:46 41:03 40:15 9,596 430 W1375 Martine van Galen Oldemarkt 1990 1305e 16:44 41:03 40:35 9,517 431 W1673 Danielle Haasjes Zwolle 1972 1307e 15:58 41:04 37:25 10,322 432 W1306 Jeannette Geertsma Zwolle 1959 1308e 16:50 41:04 40:46 9,474 433 W1397 Renate van den Berg Staphorst 1987 1309e 16:29 41:04 38:35 10,010 434 W2155 Marjan Doorneweerd Wezep 1980 1313e 16:37 41:06 40:33 9,525 435 W1387 Astrid Fijn Wezep 1978 1314e 16:37 41:06 40:33 9,525 436 W1683 Christel Dijkgraaf Zwolle 1981 1315e 17:05 41:07 39:09 9,865 437 W1438 Elise van de Weg Zwolle 1977 1318e 16:53 41:09 40:13 9,603 438 W1336 Nina Veronica Knol Groningen 1991 1320e 16:57 41:09 38:43 9,976 439 W2055 Pascalle Seebregts Raalte 1970 1321e 16:46 41:11 40:49 9,462 440 W1457 Linda Stuiver Meppel 1968 1322e 16:43 41:11 39:31 9,774 441 W2168 Ingrid van Betlehem Zwolle 1967 1323e 16:30 41:11 39:55 9,676 442 W1790 Caro van Rijn Orange in Tibet 1989 1324e 16:33 41:11 38:30 10,032 443 W1441 Carmen Kamermans Zwolle 1991 1325e 16:39 41:12 39:49 9,700 444 W1538 Nadine Schuurman Nieuwleusen 1978 1326e 16:13 41:12 38:16 10,093 445 W1600 Marijke Groot-van Rhijn Deventer 1980 1327e 16:30 41:12 39:05 9,882 446 W30 Vrouwgje Gruppen PwC 15 1956 1331e 16:25 41:14 41:09 9,386 447 W294 Jenny Hummel Scania Production Zw 1333e 16:47 41:15 41:07 9,393 448 W1331 Melina van Unen Wezep 1994 1337e 17:10 41:16 40:22 9,568 449 W1049 Mirelle van der Steen Zwolle 1974 1338e 17:23 41:17 39:47 9,708 450 W1045 Jolanda Besten Dutch Runners 1970 1339e 17:23 41:17 39:48 9,704 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 451 W2231 Anne Nyst Emst 1963 1340e 17:01 41:17 39:23 9,807 452 W1195 Nadine Westgeest Zwolle 1977 1341e 17:15 41:17 40:48 9,466 453 W1429 Arianne Dannenberg Zwolle 1988 1343e 16:59 41:19 39:31 9,774 454 W1588 Mirjam Welbergen Meppel 1989 1346e 17:10 41:20 38:40 9,988 455 W1462 Vianne Zwakenberg Zwolle 1987 1347e 17:00 41:20 39:32 9,769 456 W1431 Dinante de Groot-Kamphuis Zwolle 1988 1348e 17:00 41:21 39:33 9,765 457 W1460 Elly Oedekerk van der Bom Wijhe 1953 1349e 16:18 41:21 38:50 9,946 458 W1898 Hilga Ballast Gramsbergen 1974 1350e 17:05 41:21 39:32 9,769 459 W1474 Sandra van Esveld Ruinerwold 1977 1351e 16:53 41:22 38:37 10,001 460 W107 Dorien van Vilsteren Van der Kamp B.V. 3 1971 1352e 16:58 41:22 41:09 9,386 461 W1514 Hilde de Ruiter Zwolle 1973 1353e 16:58 41:23 39:41 9,733 462 W2307 Annemiek van den Belt Dronten 1996 1355e 17:07 41:23 40:56 9,435 463 W2175 Ethel Stokvis-Gans Epe 1972 1356e 16:59 41:24 40:46 9,474 464 W1730 Nicole Jeurissen - Koster Isala Klinieken 1971 1357e 17:34 41:25 40:18 9,584 465 W169 Neeke Bakker Rabobank IJsseldelta 1975 1358e 17:01 41:26 41:19 9,348 466 W166 Lianne Booijink Rabobank IJsseldelta 1970 1359e 17:01 41:26 41:19 9,348 467 W1430 Priscilla Niemeijer Hoogeveen 1976 1360e 17:11 41:27 39:57 9,668 468 W1337 Arnolda Westrik Zwolle 1979 1361e 16:34 41:27 40:08 9,623 469 W1154 Sharon Schotman Heino 1976 1363e 16:57 41:27 40:30 9,536 470 W1422 Henriët Tiemens Staphorst 1976 1364e 16:50 41:28 39:52 9,688 471 W1158 Greet Dijk Ommen 1964 1365e 16:53 41:28 40:37 9,509 472 W1884 Nynke Schaafsma Gorredijk 1960 1366e 17:32 41:28 40:07 9,627 473 W1485 Heleen Kistemaker Kampen 1975 1369e 17:20 41:31 40:55 9,439 474 W1325 Miranda ter Weele Heerde 1979 1371e 17:16 41:32 40:55 9,439 475 W1711 Leandra Pietersma-Rigter Zwolle 1983 1372e 17:10 41:34 39:31 9,774 476 W1562 Rosalina Slimmen Vollenhove 1969 1373e 16:44 41:34 39:30 9,778 477 W1596 Hanneke Grimme Beerze 1964 1378e 16:16 41:36 40:10 9,615 478 W2102 Inge van Bussel Epe 1985 1379e 17:29 41:37 40:23 9,564 479 W1064 Marianne van Berkel Zwolle 1972 1383e 17:12 41:38 40:57 9,432 480 W1750 Janine Rietman - van der Isala Klinieken 1988 1385e 17:11 41:39 40:25 9,556 481 W1661 Anne-Marie van der Veen Meppel 1965 1386e 17:10 41:39 40:25 9,556 482 W1603 Loes Veldhuis Nieuwleusen 1984 1387e 16:41 41:39 39:32 9,769 483 W1250 Jodien Hoetink Apeldoorn 1966 1388e 17:18 41:40 39:48 9,704 484 W1252 Dineke Schipper Zwolle 1964 1389e 15:59 41:40 38:02 10,155 485 W1858 Herma Schoonewelle Zwartsluis 1968 1390e 16:52 41:41 38:56 9,920 486 W2029 Nicole van Kempen Zwolle 1971 1391e 15:54 41:42 39:22 9,811 487 W1296 Jacqueline Hoogers Kampen 1971 1392e 16:59 41:42 41:04 9,405 488 W1634 Janneke Smit Giethoorn 1964 1394e 17:12 41:43 39:00 9,903 489 W1759 Janny Grolleman - Broek Isala Klinieken 1963 1395e 17:26 41:43 40:26 9,552 490 W2246 Annemarie Lemmens Zwolle 1965 1397e 17:01 41:44 39:39 9,741 491 W1061 Evelien Visserman Zwartsluis 1982 1400e 16:32 41:45 40:11 9,611 492 W1893 Diny Munsterman Wapserveen 1966 1401e 17:20 41:45 39:59 9,660 493 W1894 Annelies Everts Wapserveen 1970 1402e 17:20 41:46 39:59 9,660 494 W2154 Marielle van Gils Wormer 1970 1404e 17:00 41:46 39:46 9,712 495 W2245 Petra van den IJssel Duiven 1972 1407e 17:27 41:48 39:49 9,700 496 W1645 Annewyke Appels Zwolle 1990 1409e 16:54 41:48 39:07 9,874 497 W1852 Anja van Eijk Wijzonol Bouwverven 1974 1410e 17:13 41:48 39:52 9,688 498 W2067 Wilmke van der Kolk Zwolle 1985 1412e 17:24 41:49 41:21 9,340 499 W1519 Marsja Schaapman Dalfsen 1998 1414e 16:46 41:49 40:30 9,536 500 W1590 Ellemijn Meeuwes Meppel 1999 1415e 17:27 41:50 41:29 9,310 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 501 W1741 Karen Bakker Isala Klinieken 1981 1416e 17:13 41:50 40:32 9,528 502 W2051 Marieke Groothoff Zwolle 1983 1417e 17:08 41:51 39:54 9,680 503 W2258 Wendy Groothoff Zwolle 1983 1420e 17:09 41:52 39:56 9,672 504 W1343 Marloes Markslag Zwolle 1986 1422e 16:53 41:54 39:10 9,861 505 W1565 Dafne Holterman Dalfsen 1979 1427e 17:04 41:57 39:54 9,680 506 W1311 Leonie Boerkamp Zwolle 1984 1428e 17:05 41:57 39:26 9,794 507 W1405 Annelotte Coster Zwolle 1995 1429e 17:37 41:58 41:25 9,325 508 W2022 Leonie Hendriks Zwolle 1977 1433e 16:57 41:59 40:32 9,528 509 W322 Monique Theussing Ten Cate Protect B.V 1980 1434e 17:16 42:00 41:52 9,225 510 W317 Wilma Zanderink Ten Cate Protect B.V 1980 1435e 17:17 42:00 41:52 9,225 511 W1710 Mariann Houtman Abbott 1970 1436e 16:54 42:01 39:23 9,807 512 W1423 Tineke Scheenaard Utrecht 1986 1438e 17:04 42:01 40:23 9,564 513 W2120 Dyane Kalvenhaar Zwolle 1970 1443e 17:16 42:03 39:51 9,692 514 W2132 Charlotte Frik Zwolle 1975 1444e 16:58 42:03 40:26 9,552 515 W2266 Petra van der Veen Zwolle 1971 1448e 16:57 42:04 39:25 9,798 516 W2058 Jacqueline Donker Zwolle 1970 1449e 17:06 42:04 40:58 9,428 517 W1102 Tinca Slump Zwolle 1992 1451e 16:24 42:05 41:03 9,409 518 W162 Renate van Brug Rabobank IJsseldelta 1975 1456e 17:33 42:07 41:46 9,247 519 W2308 Jessica Vogelzang PEC 1910 1984 1458e 17:19 42:08 41:18 9,352 520 W2267 Laura Bos-Schep Abbott 1966 1459e 16:54 42:08 39:31 9,774 521 W1360 Mirjam Oosterbroek 's-Heerenbroek 1969 1460e 17:00 42:08 40:55 9,439 522 W1664 Roos Weggemans Zwolle 1999 1462e 17:30 42:09 40:48 9,466 523 W1522 Carolien Boers Kampen 1974 1466e 17:23 42:10 40:59 9,424 524 W1228 Karen Zuurmond Zwolle 1976 1469e 17:26 42:11 40:19 9,580 525 W1241 AGM Mocking Zwolle 1968 1470e 17:25 42:12 40:19 9,580 526 W1251 Doranda Otten-Mocking De Bilt 1970 1471e 17:25 42:12 40:19 9,580 527 W1467 Marsha Koekkoek Kampen 1981 1472e 16:25 42:12 40:05 9,635 528 W1416 Sharon Willemsen Utrecht 1987 1473e 17:04 42:13 40:34 9,521 529 W1108 Philippina Bultman 't Harde 1972 1474e 16:34 42:14 39:34 9,761 530 W1709 Marleen Koning Abbott 1973 1475e 16:54 42:14 39:38 9,745 531 W1022 Susanne Kroon Zwolle 1990 1476e 17:31 42:15 41:15 9,363 532 W1104 Bianca Timmerman Zwartsluis 1972 1477e 17:27 42:16 41:03 9,409 533 W1691 Yvonne Israel Biddinghuizen 1975 1478e 17:22 42:16 41:32 9,299 534 W1871 Wilma Slager Zwolle 1983 1482e 17:12 42:17 39:45 9,716 535 W1209 Yasmin van Rees Genemuiden 1997 1483e 17:36 42:17 40:27 9,548 536 W65 Marieke Crebas KPN Consulting 2 1975 1484e 17:08 42:17 42:11 9,156 537 W1177 Jacqueline Swart Kampen 1986 1487e 17:22 42:17 41:02 9,412 538 W1066 Femke Prins Zwolle 1980 1490e 18:31 42:19 40:39 9,501 539 W2217 Silvia Klein Hofmeijer Wijhe 1960 1491e 16:49 42:20 39:46 9,712 540 W2185 Lies Bretveld Veluwe 1960 1496e 17:15 42:21 40:42 9,489 541 W1498 Liesbeth Stobbink Hattem 1975 1497e 17:25 42:21 40:37 9,509 542 W1002 Susan Groenendijk Zwolle 1977 1498e 16:50 42:22 40:05 9,635 543 W1347 Lysanne Steijns Dronten 1989 1500e 17:28 42:23 41:22 9,337 544 W3294 Caro Bollen Dommerholt Advocaten 1968 1501e 18:31 42:24 40:45 9,478 545 W1180 Eva Haamke Lemelerveld 1983 1502e 16:56 42:24 39:59 9,660 546 W1658 Elsbeth van Werven Enschede 1988 1503e 17:04 42:25 39:55 9,676 547 W1657 Petra van Werven Zwolle 1985 1504e 17:05 42:25 39:55 9,676 548 W1583 Lynn Homma Zwolle 2000 1505e 16:49 42:25 41:23 9,333 549 W1216 Yvonne Blanke Salland 1965 1506e 17:56 42:26 40:53 9,447 550 W2311 Alies Berning Borger 1967 1507e 16:56 42:26 40:55 9,439 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 551 W1142 Diana Kwant Heerenveen 1962 1509e 16:24 42:27 39:58 9,664 552 W1072 Alie Compagner Staphorst 1968 1510e 16:58 42:27 40:41 9,493 553 W29 Betsie Kappert PwC 15 1961 1512e 17:18 42:27 42:25 9,105 554 W1653 Petra Groenendijk Kampen 1975 1514e 17:19 42:28 41:26 9,321 555 W1652 Erna Visker Kampen 1977 1515e 17:19 42:28 41:26 9,321 556 W2178 Anja Holtkamp Zwolle 1966 1516e 17:19 42:29 41:38 9,277 557 W2183 Emma Peeters Zwolle 1998 1517e 17:20 42:29 41:39 9,273 558 W1309 Corine Lesterhuis Tegelen 1966 1519e 17:38 42:31 41:23 9,333 559 W1721 Ilona Ruiter Travers 1980 1524e 18:43 42:33 41:53 9,221 560 W1435 Jolanda Kooistra Zwolle 1987 1527e 16:39 42:33 40:46 9,474 561 W1299 Jeamy des Celles Zwolle 1978 1528e 16:48 42:34 42:09 9,163 562 W2109 Margreeth Jonkman Kerkenveld 1967 1531e 17:29 42:35 41:48 9,240 563 W1699 Inge van der Stouwe Zwartsluis 1984 1534e 16:41 42:36 40:59 9,424 564 W1807 Gerlinda Tijmense Run2Day 1967 1536e 17:44 42:36 40:58 9,428 565 W1713 Joke de Graaf Travers 1970 1538e 17:47 42:36 41:16 9,359 566 W2011 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 1540e 16:55 42:36 42:01 9,192 567 W1502 Lidia Kelder Meppel 1977 1545e 17:27 42:39 41:55 9,214 568 W2238 Lonneke Bontekoning Zwolle 1999 1547e 18:15 42:39 41:48 9,240 569 W1114 Laura Hulst Staphorst 1968 1549e 17:41 42:40 41:45 9,251 570 W2148 Anja Mertens Zwolle 1966 1550e 17:29 42:40 40:48 9,466 571 W1318 Susanne van Paridon Zwolle 1985 1551e 17:46 42:40 42:04 9,181 572 W2145 Laura Ridderinkhof Zwolle 1981 1552e 17:11 42:41 40:28 9,544 573 W2157 Antoinette Wagelaar Zwolle 1966 1553e 17:46 42:41 42:05 9,178 574 W1476 Gerda Temmink Ermelo 1968 1556e 17:18 42:42 40:50 9,458 575 W1745 Marielle Kroon - van der Isala Klinieken 1986 1558e 18:06 42:43 41:32 9,299 576 W1529 Alize Kramer Zwolle 1979 1562e 17:28 42:43 40:14 9,600 577 W1446 Marjolein van Diepen Deventer 1986 1567e 17:09 42:44 41:42 9,262 578 W2256 Grietje Begeman-Sinnema Olst 1956 1570e 17:21 42:45 40:28 9,544 579 W1830 Nicole Baas Time for Heroes 1982 1573e 16:39 42:46 40:01 9,651 580 W1719 Esther van der Ploeg Travers 1969 1576e 17:48 42:46 41:26 9,321 581 W3293 Elske Pol-Reitsma Dommerholt Advocaten 1981 1577e 17:35 42:46 40:32 9,528 582 W1173 Sasja Visser Nijensleek 1969 1578e 17:12 42:46 41:17 9,355 583 W1124 Martine Altena Zwolle 1987 1579e 17:27 42:47 40:53 9,447 584 W2110 Nathalie Stokreef Zwolle 1996 1581e 16:39 42:47 39:14 9,844 585 W1194 Trudy Zitman Zwolle 1966 1582e 17:06 42:48 40:44 9,482 586 W2225 Gerda van den Hof Zwolle 1967 1583e 17:06 42:48 40:44 9,482 587 W1867 Melanie Kerkhoven-Boers Zwartsluis 1976 1584e 16:52 42:49 40:04 9,639 588 W2239 Susan Jansen Zwolle 1999 1587e 17:12 42:52 40:51 9,455 589 W1067 Rianne Witman Emmeloord 1985 1589e 17:30 42:52 40:12 9,607 590 W1869 Ingeborg Thurkow Deventer 1968 1591e 16:24 42:53 38:53 9,933 591 W2089 Dineke Westerman Groningen 1988 1592e 17:39 42:54 40:14 9,600 592 W2097 Christiena Bruining Hooglanderveen 1973 1593e 17:31 42:54 40:31 9,532 593 W3290 Annemargreet Renkema Dommerholt Advocaten 1982 1594e 17:36 42:54 40:40 9,497 594 W1493 Caroline van der Meer Kampen 1971 1596e 17:19 42:55 42:19 9,127 595 W1577 Joanne Kooiman Zwolle 1984 1601e 16:30 42:56 38:53 9,933 596 W1472 Natascha Buiter Zwolle 1981 1603e 17:21 42:57 41:10 9,382 597 W1487 Miriam Jansman Raalte 1971 1611e 17:58 43:00 40:38 9,505 598 W1170 Jeanne van de Streek Zwolle 1953 1613e 17:47 43:01 41:48 9,240 599 W1369 Dieneke Dijksma Zwolle 1979 1615e 17:33 43:02 41:20 9,344 600 W1370 Arjanne ten Voorde Zwolle 1972 1616e 17:33 43:02 41:21 9,340 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 601 W1330 Anneloor Schreurs Rijssen 1993 1620e 17:16 43:03 42:16 9,138 602 W2200 Urs Willems Dronten 1964 1621e 17:38 43:03 41:35 9,288 603 W1144 Eva ten Kate Zwolle 1979 1625e 17:28 43:04 41:18 9,352 604 W1484 Aranka Holtland Zwolle 1986 1626e 16:36 43:04 41:06 9,397 605 W1396 Anne-Jet de Jonge Hoogeveen 1974 1627e 16:54 43:06 42:31 9,084 606 W2186 Femke Wissels Veluwe 1979 1631e 16:44 43:08 41:29 9,310 607 W2341 José Fietje Zwolle 1971 1632e 16:47 43:08 40:25 9,556 608 W1511 Annet van der Werf Zwolle 1966 1633e 16:28 43:10 39:14 9,844 609 W1181 Saskia de Roos Zwolle 1974 1634e 17:15 43:10 40:28 9,544 610 W1075 Herma Broekhoff Zwolle 1965 1636e 17:13 43:10 42:32 9,080 611 W175 Tanja Benus Rabobank IJsseldelta 1971 1638e 17:49 43:11 42:56 8,996 612 W57 Paula Bijlsma Gemeente Zwolle 6 1965 1639e 17:48 43:11 42:56 8,996 613 W1875 Gerlinda Schrijer Kampen 1988 1640e 17:34 43:11 42:31 9,084 614 W1874 Melanie Hellendoorn Kampen 1992 1641e 17:34 43:11 42:32 9,080 615 W1546 Lidewij Disbergen PEC 1910 1975 1642e 17:06 43:12 42:17 9,134 616 W1264 Debby Vaatstra Zwolle 1978 1643e 18:16 43:12 41:30 9,307 617 W1077 Berthine Visscher Giethoorn 1992 1646e 16:30 43:13 42:33 9,077 618 W2281 Fokelien Meesters Unica 1969 1647e 16:46 43:13 41:51 9,229 619 W1805 Molouk Milani Run2Day 1971 1648e 17:14 43:13 40:51 9,455 620 W1729 Mariette Holterman - Broe Isala Klinieken 1970 1650e 17:56 43:14 42:06 9,174 621 W1812 Anita Pouwels Securitas 1965 1652e 17:39 43:14 41:20 9,344 622 W1766 Sharon Hutten Isala Klinieken 1987 1653e 18:45 43:14 42:07 9,170 623 W2016 Kim Adams Zwolle 1991 1655e 17:06 43:15 41:35 9,288 624 W1125 Karin van Gelder Zwolle 1970 1656e 17:55 43:16 40:49 9,462 625 W1115 Anita van Gelder-van Dijk Zwolle 1966 1657e 17:44 43:16 40:50 9,458 626 W1540 Jannie van de Vegte Mastenbroek 1979 1658e 17:37 43:16 41:28 9,314 627 W1118 Dorothee Kruiper Zwolle 1973 1659e 17:16 43:17 40:35 9,517 628 W2129 Kim Hofman-Teunissen Ruinen 1973 1660e 17:30 43:17 42:40 9,052 629 W2337 Sytske de Haan Hasselt 1982 1661e 17:40 43:18 41:22 9,337 630 W2088 Ria Westerman Zwolle 1981 1663e 17:18 43:18 40:39 9,501 631 W1168 Marleen van't Verlaat Hasselt 1978 1665e 17:40 43:19 41:23 9,333 632 W2193 Gea Vrielink Zuidwolde Dr 1961 1670e 17:42 43:20 42:03 9,185 633 W2090 Anneke Westerman-Middelve Dalfsen 1959 1671e 17:40 43:20 40:42 9,489 634 W1576 Roelie den Dulk Zwolle 1984 1673e 16:30 43:21 39:18 9,827 635 W2167 Alice Blok Wezep 1973 1675e 17:45 43:22 42:05 9,178 636 W1621 Gera Westendorp Genemuiden 1962 1678e 17:37 43:23 41:32 9,299 637 W2020 Anja van Rees Genemuiden 1973 1679e 17:38 43:23 41:32 9,299 638 W1174 Saskia van Hell Zwolle 1970 1680e 17:56 43:23 40:45 9,478 639 W1771 Inge Boerdijk Isala Klinieken 1981 1681e 17:59 43:23 42:05 9,178 640 W1445 Diana Kors Zwolle 1984 1683e 17:37 43:23 41:55 9,214 641 W3000 Henriette Poortinga Zwolle 1968 1684e 17:57 43:24 41:09 9,386 642 W1585 Anke van Peer Zwolle 1984 1686e 17:17 43:24 41:59 9,199 643 W1773 Ina Schuttert Isala Klinieken 1959 1687e 17:22 43:24 40:48 9,466 644 W1623 Elice Bangma Nieuwleusen 1982 1688e 16:48 43:25 39:50 9,696 645 W2024 Wendy van Dijk Kampen 1975 1689e 17:26 43:25 42:46 9,031 646 W1003 Judith Zwiers Zwolle 1969 1693e 17:31 43:26 41:37 9,280 647 W1674 Debby Wielandt Oldemarkt 1963 1694e 17:43 43:26 42:06 9,174 648 W1738 Petra Sleurink - Koster Isala Klinieken 1969 1698e 18:18 43:29 42:24 9,109 649 W1791 Merina Esejas Orange in Tibet 1988 1705e 18:12 43:33 40:48 9,466 650 W188 Catharina van Emmen B.V. Autobedrijf Ovi 1973 1706e 17:07 43:34 43:13 8,937 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 651 W1616 Klaasje Schrijver Heino 1954 1707e 17:31 43:35 41:11 9,378 652 W1564 Lusan Mondria Sint Jansklooster 1978 1710e 17:22 43:35 41:32 9,299 653 W3298 Magna Veldhuijsen Dommerholt Advocaten 1964 1712e 17:24 43:36 41:11 9,378 654 W1206 Fleur De Wit Zwolle 1986 1714e 17:26 43:37 41:38 9,277 655 W1010 Sandra van Arkelen Zwolle 1966 1715e 18:01 43:38 42:10 9,159 656 W1290 Mirjam ter Borg Zwolle 1984 1719e 17:28 43:39 41:10 9,382 657 W1792 Inge Sieljes Orange in Tibet 1966 1723e 12:39 43:40 29:20 13,167 658 W1635 Audry Liefers-Vanderveen Zwolle 1971 1728e 17:55 43:43 41:46 9,247 659 W2094 Leni van de Poll Zwolle 1952 1729e 17:34 43:43 43:18 8,920 660 W1528 Marlies Botter Zwolle 1977 1730e 17:40 43:43 41:22 9,337 661 W1254 Cynthia Kok Kampen 1983 1733e 18:13 43:44 42:28 9,095 662 W130 Conny van de Pol-Schreude Jongejan Wisseborn 1 1959 1734e 18:15 43:44 43:32 8,872 663 W1571 Klasina Janssen Zwolle 1978 1735e 18:14 43:44 41:36 9,284 664 W1179 Anneke Post-Mijnders Zwolle 1988 1736e 17:59 43:44 41:50 9,232 665 W2227 Thea Kollen Giethoorn 1964 1737e 17:12 43:44 41:01 9,416 666 W1625 Chantal van de Bunte Zwolle 1983 1738e 18:06 43:45 41:23 9,333 667 W1541 Wilma Smit Giethoorn 1968 1740e 17:46 43:45 41:02 9,412 668 W1050 Leanne Zwama Zwolle 1982 1742e 17:27 43:46 41:28 9,314 669 W1262 Aly Kievit Zwolle 1965 1743e 17:42 43:46 42:35 9,070 670 W1263 Thea Kartenberg-Kievit Zwolle 1969 1745e 17:42 43:47 42:36 9,066 671 W1479 Annerie Joxhorst Zwolle 1991 1748e 17:23 43:48 41:44 9,254 672 W1756 Agatha Sollie - Visch Isala Klinieken 1968 1752e 17:21 43:50 42:34 9,073 673 W1383 Niesjen van Dijk Vollenhove 1989 1754e 18:44 43:51 41:31 9,303 674 W1580 Reinilde Admiraal Hasselt 1991 1755e 18:38 43:52 41:47 9,243 675 W1440 Sanne van Dijk Zwolle 1983 1756e 18:19 43:52 42:55 8,999 676 W2224 Carolien Smelt Hasselt 1990 1757e 18:38 43:52 41:48 9,240 677 W1292 Rosanne Zorg Zwolle 1986 1761e 18:14 43:53 42:42 9,045 678 W1659 Mariske van der Wall Heino 1975 1762e 18:00 43:55 41:48 9,240 679 W1291 Anneke Krist Zwolle 1964 1765e 18:13 43:58 42:45 9,034 680 W2289 Nicole Schuurman Wijzonol Bouwverven 1978 1767e 18:04 44:00 42:03 9,185 681 W1795 Carlijn van der Pijl-Teun Run2Day 1976 1768e 17:58 44:00 42:45 9,034 682 W1631 Annerie Baijer Drachten 1986 1771e 18:10 44:01 41:25 9,325 683 W1516 Andy Vissers Zwolle 1968 1774e 18:35 44:03 42:18 9,130 684 W1491 Anita Zoon Zwolle 1966 1776e 17:31 44:04 41:38 9,277 685 W1156 Ilona Bijsterbosch Heerde 1987 1777e 17:32 44:05 42:50 9,017 686 W328 Annelies Slurink Zilveren Kruis Achme 1778e 17:26 44:05 43:57 8,788 687 W1190 Mirjam Sollie Zwolle 1975 1779e 17:58 44:05 41:42 9,262 688 W1825 Judith Koele Time for Heroes 1977 1780e 17:53 44:06 43:06 8,961 689 W1301 Yvonne Trentelman Zwolle 1969 1782e 17:41 44:07 42:07 9,170 690 W2211 Iris Kouwen Zwolle 1970 1783e 17:41 44:07 42:07 9,170 691 W2092 Alie Kruisselbrink Zwolle 1959 1785e 17:45 44:09 41:35 9,288 692 W1504 Ernie Donker-Eggink Dwingeloo 1969 1788e 18:16 44:10 42:04 9,181 693 W1505 Marloes Wareman Dwingeloo 1974 1789e 18:17 44:10 42:05 9,178 694 W2039 Inge van den Eijkel IJsselmuiden 1969 1790e 17:17 44:12 43:31 8,875 695 W1257 Esther Doldersum Genemuiden 1993 1792e 16:58 44:13 40:24 9,560 696 W1887 Annemiek Heutink Genemuiden 1994 1793e 16:58 44:13 40:24 9,560 697 W1815 Gerbranda Wisse Time for Heroes 1983 1795e 17:52 44:14 43:14 8,933 698 W1834 Violet Kroese Time for Heroes 1965 1796e 17:51 44:15 43:13 8,937 699 W1426 Heleen Kaspers Ede Gld 1955 1798e 17:46 44:16 43:04 8,968 700 W1486 Anita Kappert Raalte 1971 1799e 17:32 44:17 41:54 9,218 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 701 W2017 Nicole Veltmaat Zwolle 1985 1801e 16:54 44:17 40:33 9,525 702 W1488 Karin Tijs Marienheem 1971 1804e 17:31 44:18 41:55 9,214 703 W1734 Natasja Seinen Isala Klinieken 1985 1808e 18:32 44:21 42:57 8,992 704 W1185 Liesbeth Mateboer Genemuiden 1992 1810e 17:53 44:22 43:19 8,916 705 W1831 Daniele van der Heiden Time for Heroes 1971 1811e 17:52 44:23 43:22 8,906 706 W1567 Whitney Sebregts Zwolle 1985 1813e 18:31 44:24 42:28 9,095 707 W1221 Anke Ceelen Zeegse 1984 1815e 18:17 44:25 43:17 8,923 708 W2188 Janine Strik Hattem 1969 1820e 17:35 44:28 42:44 9,038 709 W1744 Christa Sterenberg Isala Klinieken 1972 1821e 18:55 44:28 43:22 8,906 710 W1821 Carolien Vriend Time for Heroes 1966 1823e 17:52 44:30 43:29 8,882 711 W1076 Petra Landman Wapenveld 1975 1825e 17:48 44:33 42:03 9,185 712 W146 Babette te Winkel Rabobank IJsseldelta 1969 1827e 18:12 44:35 44:14 8,731 713 W1324 Magda de Hoop Wezep 1955 1828e 18:36 44:35 43:59 8,781 714 W1715 Elly van Holland Travers 1961 1831e 18:25 44:37 43:55 8,794 715 W2134 Margriet Ruiter Kampen 1956 1832e 17:49 44:37 43:50 8,811 716 W336 Daniëlle Mokken Rabobank IJsseldelta 1986 1833e 18:25 44:39 44:23 8,702 717 W337 Petra Wierenga Rabobank IJsseldelta 1974 1837e 18:25 44:39 44:24 8,699 718 W1054 Hennie Rook Zwolle 1980 1840e 18:35 44:40 44:09 8,748 719 W1055 Rita Rook Zwolle 1980 1842e 18:35 44:40 44:08 8,751 720 W1112 Monique Faber Staphorst 1970 1844e 17:52 44:41 43:46 8,825 721 W87 Vera Wasch Bouwbedrijf Salverda 1971 1846e 17:56 44:43 44:37 8,656 722 W1581 Elinor de Graaf Zwolle 1977 1849e 18:25 44:44 44:19 8,715 723 W2237 Renee Lokman Scheemda 1957 1850e 17:26 44:46 42:36 9,066 724 W2205 Inez Klaassen Zwolle 1977 1851e 17:08 44:46 40:52 9,451 725 W1268 Miranda Breukelaar Zwolle 1969 1852e 18:05 44:47 43:06 8,961 726 W1319 Hilde Lindeboom Zwolle 1987 1853e 16:54 44:48 42:03 9,185 727 W1512 Gerda van Marle Zwolle 1967 1854e 17:09 44:49 40:55 9,439 728 W1327 Madeleine Hondtong Olst 1962 1855e 18:02 44:50 42:20 9,123 729 W1552 Marieke Bottenberg Kampen 1984 1857e 18:12 44:50 43:15 8,930 730 W1189 Willine Esselink Genemuiden 1992 1859e 17:52 44:50 43:47 8,821 731 W2004 Anita Kooiker Kampen 1972 1860e 19:00 44:51 43:18 8,920 732 W2131 Gerrie Mulder de Graaf Zwolle 1951 1861e 18:03 44:51 42:42 9,045 733 W1400 Paula de Ram Amsterdam 1984 1862e 18:07 44:51 42:09 9,163 734 W1598 Rilana Slabbekoorn-Wessel Zwolle 1983 1863e 17:42 44:53 42:14 9,145 735 W1304 Ilse van Dieren Zwolle 1987 1867e 17:57 44:56 42:44 9,038 736 W2232 Maaike Beltman Zwolle 1985 1868e 17:00 44:56 41:20 9,344 737 W2128 Miranda Oost Zwolle 1985 1869e 17:29 44:56 42:52 9,010 738 W3297 Anke Jansen Dommerholt Advocaten 1983 1870e 18:00 44:56 41:47 9,243 739 W1508 Leonie Swaak Zwolle 1974 1872e 17:49 44:58 43:56 8,791 740 W2220 Cassandra Steenkist Zwolle 1965 1874e 18:10 44:59 42:27 9,098 741 W5221 Ineke Hammenga Landstede Dokterspad 1875e 17:00 44:59 41:23 9,333 742 W1545 Demi Kleen Zwolle 2000 1876e 18:01 44:59 42:35 9,070 743 W1356 Silvia Dekema Zwolle 1979 1877e 18:56 45:01 43:11 8,944 744 W1610 Nathalie Schiphorst Nieuwleusen 1986 1879e 17:39 45:02 42:33 9,077 745 W2121 Ingrid Godeke PEC 1910 1977 1880e 17:48 45:02 44:07 8,755 746 W329 Mirjam Oosterbroek Zilveren Kruis Achme 1881e 18:22 45:05 43:51 8,808 747 W2228 Cynthia Vaatstra Zwolle 1968 1883e 18:13 45:07 44:23 8,702 748 W2235 Clarisse Poortman Zwolle 1969 1884e 18:12 45:07 44:23 8,702 749 W3295 Monique van Doorn – van V Dommerholt Advocaten 1967 1887e 17:31 45:07 43:10 8,947 750 W1520 Nicole Tijhaar Zwolle 1976 1890e 18:38 45:10 44:39 8,650 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 751 W2113 Marlies Timpers Zwolle 1981 1892e 18:00 45:10 42:31 9,084 752 W1736 Inge Heetebrij - Mondria Isala Klinieken 1974 1895e 18:56 45:11 44:05 8,761 753 W1224 Serena Pap Zwolle 1994 1901e 16:28 45:13 44:32 8,673 754 W1191 Miek Vunderink Dalfsen 1985 1904e 17:48 45:14 42:47 9,027 755 W2037 Hasiena van der Velde Marienberg 1960 1907e 17:42 45:16 43:14 8,933 756 W1530 Maruska Chin Zwolle 1965 1910e 18:51 45:17 44:18 8,718 757 W1548 Catharina Wilhelm Zwolle 1986 1911e 17:44 45:17 44:33 8,669 758 W1442 Hanny Vorderman Zwolle 1975 1913e 18:52 45:18 44:18 8,718 759 W1323 Marjolein Beumer Zwolle 1997 1914e 16:47 45:18 43:47 8,821 760 W1605 Gerda Kasper Zwolle 1978 1917e 17:53 45:19 41:17 9,355 761 W1147 Sylvia van der Kolk Kampen 1985 1918e 18:22 45:19 43:14 8,933 762 W1035 Harja Boer Zwolle 1964 1922e 18:33 45:20 44:05 8,761 763 W2335 Marleen de Mik Zwolle 1965 1925e 18:29 45:21 43:01 8,978 764 W1724 Gertine Zwep Travers 1978 1926e 18:18 45:21 44:49 8,618 765 W1038 Marion Kootstra Dronten 1982 1927e 18:34 45:21 43:11 8,944 766 W1096 Grietje Gordon Wapenveld 1970 1930e 18:33 45:23 44:07 8,755 767 W1861 Sayen Runge Wijhe 1983 1932e 18:35 45:24 43:49 8,814 768 W1886 Krista Snel Wijhe 1985 1933e 18:35 45:24 43:50 8,811 769 W1012 Marjon van Hoffen Zwolle 1967 1936e 18:03 45:25 43:10 8,947 770 W1575 Marjolein van Klaveren Zwolle 1978 1938e 17:08 45:27 41:33 9,295 771 W1414 Eva Brinkert Zwolle 1975 1941e 17:17 45:29 41:48 9,240 772 W2187 Willeke Popiol Zwolle 1975 1944e 17:09 45:29 41:49 9,236 773 W1039 Margriet Veldman Zwolle 1979 1945e 17:19 45:30 41:48 9,240 774 W2999 Joyce Henzen-Brouwers Deventer 1977 1946e 17:53 45:30 41:27 9,318 775 W1041 Monique van Putten Zwolle 1978 1948e 17:19 45:30 41:48 9,240 776 W1139 Anita Westerink Kampen 1970 1949e 18:57 45:30 44:05 8,761 777 W1020 Marijke Geerlings Zwolle 1971 1955e 17:55 45:31 43:03 8,971 778 W1204 Marga Westerbeek Nijensleek 1967 1960e 17:51 45:32 44:02 8,771 779 W1329 Yvon Haan Deventer 1967 1964e 18:21 45:33 43:29 8,882 780 W1420 Sabine Mantel Zwolle 1991 1968e 18:12 45:34 43:02 8,975 781 W1372 Linda Schellingerhout Zwolle 1989 1970e 18:12 45:35 43:01 8,978 782 W1622 Doortje Beemster Emmeloord 1992 1972e 18:12 45:35 43:01 8,978 783 W1763 Jeanine Bonthuis - Cornel Isala Klinieken 1974 1978e 18:56 45:37 44:31 8,676 784 W1322 Lianne Borger Zwolle 1974 1979e 18:15 45:37 43:51 8,808 785 W1266 Suzanne Berkenbosch IJsselmuiden 1976 1980e 18:23 45:37 42:59 8,985 786 W1272 Gerdi Geerdink IJsselmuiden 1972 1982e 18:23 45:38 42:59 8,985 787 W1278 Gertine Lodewijk IJsselmuiden 1975 1983e 18:22 45:39 43:01 8,978 788 W1212 Yvette Aarssen Boskoop 1981 1984e 19:01 45:40 44:28 8,686 789 W1233 Wilma van Oene Wezep 1990 1985e 18:37 45:41 44:46 8,627 790 W1232 Rosalie Visch Wezep 1990 1988e 18:37 45:41 44:46 8,627 791 W1305 Linda Bartelink Kampen 1991 1989e 18:23 45:42 43:37 8,855 792 W1470 Ingrid Stoffer Koekange 1972 1990e 18:35 45:42 43:05 8,964 793 W2173 Karin van Basten Coevorden 1966 1991e 18:04 45:43 43:32 8,872 794 W2236 Elli Hoornweg Zwolle 1962 1992e 18:27 45:43 44:49 8,618 795 W2233 Tanja Hoofd Zwolle 1965 1994e 18:29 45:44 44:12 8,738 796 W127 Pea Berghuis-Schuurkamp Jongejan Wisseborn 1 1963 1995e 18:33 45:44 45:33 8,479 797 W2115 Melanie van Hoof Zwolle 1982 1998e 18:30 45:45 43:59 8,781 798 W1436 Saskia Houben Venlo 1977 2000e 16:06 45:46 40:35 9,517 799 W2310 Hiske Schuurman Nijverdal 1983 2001e 18:56 45:47 43:30 8,879 800 W1043 Roos Kok- van de Meent Zwolle 1977 2003e 18:28 45:49 44:21 8,708 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 801 W2007 Jolanda Jens Zwolle 1975 2004e 18:30 45:49 44:23 8,702 802 W1755 Mariët Schoorlemmer Isala Klinieken 1964 2005e 19:50 45:51 44:44 8,634 803 W1839 Leontine Klaassen Unica 2006e 18:20 45:51 43:38 8,851 804 W2299 Diana Beumer Wavin 1958 2007e 17:45 45:53 44:19 8,715 805 W40 Nathalia Vermolen Woningstichting SWZ 1966 2009e 19:04 45:54 45:37 8,467 806 W1411 Petra Veldman Zwolle 1973 2010e 17:44 45:55 42:12 9,152 807 W1424 Elise Houwink Zwolle 1995 2011e 18:07 45:57 43:31 8,875 808 W2153 Debbie Witte Zwolle 1998 2012e 19:08 45:59 45:03 8,573 809 W1368 Kim Witte Zwolle 1998 2013e 19:08 45:59 45:03 8,573 810 W1220 Dimphy van Vilsteren Amsterdam 1981 2015e 18:41 46:00 43:37 8,855 811 W1746 Marije Ruinemans Isala Klinieken 1987 2019e 18:46 46:02 44:43 8,637 812 W1001 Ingeborg Fenijn Zwolle 1971 2020e 17:43 46:02 45:40 8,457 813 W1046 Annelies Dijkema Rouveen 1964 2021e 18:32 46:03 43:47 8,821 814 W1205 Lita Niekoop Nijensleek 1963 2024e 19:07 46:05 44:35 8,663 815 W1288 Darja van Rosmalen Zwolle 1975 2026e 18:21 46:05 44:07 8,755 816 W1217 Simone Kok Zwolle 1973 2027e 18:27 46:06 44:06 8,758 817 W1109 Judith Schelhaas Zwolle 1977 2028e 18:27 46:06 44:06 8,758 818 W1110 Janette Dufourny Meppel 1970 2029e 18:19 46:06 44:07 8,755 819 W1332 Marijn van Es Zwolle 1998 2033e 18:26 46:07 43:57 8,788 820 W1333 Laura den Butter Zwolle 1997 2034e 18:25 46:07 43:56 8,791 821 W2215 Michelle Bos Nieuw Balinge 1984 2036e 18:00 46:08 42:01 9,192 822 W2076 Marquirette Smith Zwolle 1960 2037e 17:59 46:08 42:01 9,192 823 W1592 Irene Tegeler Zwolle 1980 2038e 17:45 46:08 44:16 8,725 824 W1883 Aafke van Welbergen Zwolle 1995 2039e 19:18 46:08 44:47 8,624 825 W2027 Martine Merkus Nijmegen 1985 2040e 17:53 46:09 44:10 8,745 826 W1340 Manuela van Werd Sprint 1969 2043e 18:34 46:12 43:36 8,858 827 W2056 Esther van Gool Zwolle 1973 2048e 18:05 46:17 44:19 8,715 828 W2082 Shanna Treep Zwolle 1989 2049e 18:52 46:18 44:44 8,634 829 W1059 Esther van der Velde Marienberg 1989 2052e 18:37 46:18 44:15 8,728 830 W1085 Marleen van der Boon ACO Van Elderen 1990 2053e 18:37 46:18 44:15 8,728 831 W1175 Carolien Boschma Zwolle 1969 2057e 19:01 46:21 45:22 8,513 832 W2295 Eta Nabers - Smidt Isala Klinieken 1957 2059e 18:57 46:22 45:02 8,576 833 W1071 Inge Piek Zwolle 1987 2060e 18:09 46:22 44:34 8,666 834 W1447 Diane Slendebroek Zwolle 1969 2061e 19:03 46:22 45:24 8,507 835 W1409 Myrthe de Vries Zwolle 1987 2062e 18:44 46:23 44:03 8,768 836 W1131 Joukje Salakay Kampen 1978 2065e 18:45 46:24 44:11 8,741 837 W1855 Christel Schuurman Wijzonol Bouwverven 1977 2068e 18:18 46:26 44:28 8,686 838 W2005 Ilse Kroeze Zwolle 1988 2069e 18:05 46:28 44:03 8,768 839 W1793 Elles Nusman Orange in Tibet 1973 2070e 18:33 46:29 43:46 8,825 840 W1767 Gerda Bovenmars Isala Klinieken 1961 2071e 18:33 46:29 45:11 8,548 841 W1627 José van Houwelingen Zwolle 1983 2073e 18:27 46:31 43:47 8,821 842 W1167 Anke Niessink Zwolle 1988 2074e 18:44 46:31 44:12 8,738 843 W2019 Anneloes Bouman Apeldoorn 1987 2076e 18:34 46:32 44:11 8,741 844 W2001 Maaike Lindeijer Apeldoorn 1984 2077e 18:35 46:32 44:12 8,738 845 W1133 Brigit Nijhuis Apeldoorn 1966 2078e 18:34 46:32 44:11 8,741 846 W1670 Monique Locht Groningen 1993 2079e 18:11 46:33 44:31 8,676 847 W1366 Miranda Boertien Zwolle 1980 2081e 18:43 46:33 44:00 8,778 848 W1367 Willemien Rens Zwolle 1969 2082e 18:42 46:33 44:00 8,778 849 W1130 Chantal van der Veeken Zwolle 1976 2085e 18:46 46:35 44:23 8,702 850 W2084 Anniek van Vilsteren Zwolle 1975 2088e 17:33 46:36 42:44 9,038 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 851 W1084 Saskia Opdam Zwolle 1981 2089e 19:53 46:36 46:00 8,396 852 W1708 Marjolein Vos Gasselte 1978 2090e 17:45 46:37 42:56 8,996 853 W1406 Carina van Keulen Swifterbant 1988 2091e 18:30 46:38 45:46 8,439 854 W1274 Mirjan Blom Zwolle 1981 2093e 18:17 46:39 44:58 8,589 855 W2038 Diana Stol De Sprinter 1966 2094e 18:04 46:42 44:05 8,761 856 W1391 Beppie Zwakenberg-Hebels Zwolle 1953 2095e 18:56 46:42 44:20 8,712 857 W1680 Lisanne Otten Zwolle 1997 2096e 18:11 46:42 46:13 8,357 858 W1211 Denise van den Bergh Zwolle 1998 2098e 19:06 46:44 44:09 8,748 859 W1751 Janine Hendriks Isala Klinieken 1968 2100e 18:34 46:46 44:10 8,745 860 W1113 Klaasje Schra Staphorst 1971 2103e 17:52 46:49 45:53 8,417 861 W1655 Lenny van Rooijen Lelystad 1976 2104e 19:17 46:49 44:36 8,660 862 W1037 Tanja Hogetoorn Zwolle 1965 2105e 18:14 46:50 44:32 8,673 863 W2199 Margreet Pasman Zwolle 1975 2106e 18:22 46:50 43:35 8,862 864 W1630 Martina Molendijk Velp Gld 1975 2107e 18:10 46:51 42:50 9,017 865 W1629 Nancy Rutgers Vorden 1974 2108e 18:10 46:51 42:50 9,017 866 W1656 Anneke Mulder Heeten 1959 2110e 17:53 46:52 45:51 8,424 867 W1881 Margreet Arkema Groningen 1975 2113e 18:55 46:54 44:57 8,592 868 W1310 Nora de Jong Harderwijk 1956 2114e 18:23 46:55 44:47 8,624 869 W1103 Els Bosch Zwolle 1962 2115e 18:33 46:56 45:09 8,554 870 W1267 Marjan Buter Olst 1964 2117e 18:43 46:56 45:42 8,451 871 W1639 Mariska de Vries Zwolle 1988 2119e 19:07 46:57 45:54 8,414 872 W1638 Monique Rijers Zwolle 1985 2120e 19:07 46:57 45:54 8,414 873 W2262 Marieke Schreurs Zwolle 1961 2121e 18:58 46:57 44:37 8,656 874 W2046 Sandra van den Bergh Zwolle 1969 2122e 19:06 46:58 44:23 8,702 875 W1480 Ottla Flik Groningen 1975 2123e 18:55 46:58 45:01 8,579 876 W2040 Eline Bijvang Dalfsen 1987 2126e 19:31 47:01 45:30 8,488 877 W2191 Mirjam Vos Zwolle 1984 2127e 19:31 47:01 45:31 8,485 878 W1686 Marie louise Vereecken Deventer 1951 2128e 18:10 47:02 44:45 8,631 879 W1695 Else van der Windt Apeldoorn 1961 2130e 18:40 47:03 45:07 8,560 880 W1608 Wilma de Wolf Zwolle 1961 2131e 19:29 47:04 46:18 8,342 881 W2079 Eline Veenstra Zwolle 1976 2138e 18:58 47:04 44:46 8,627 882 W2080 Mariët Schuurman Nijkerk Gld 1974 2140e 18:58 47:05 44:47 8,624 883 W1155 Sandra Vos Zwolle 1985 2141e 18:12 47:05 44:33 8,669 884 W1277 Els Boskers Zwolle 1969 2143e 19:07 47:07 46:26 8,318 885 W1240 Marissa Dik Groningen 1991 2144e 18:04 47:08 45:10 8,551 886 W1506 Dieneke Colenbrander Zwolle 1951 2145e 18:45 47:13 44:45 8,631 887 W1560 Margriet Timmerman Zwolle 1981 2148e 19:53 47:14 46:38 8,282 888 W1097 Nynke Tjeerdsma Groningen 1990 2149e 17:47 47:14 43:32 8,872 889 W1215 Mar-Cella van Vilsteren Amsterdam 1985 2150e 18:40 47:14 44:50 8,615 890 W2100 Marrie van 't Zand IJsselmuiden 1964 2151e 18:43 47:18 46:30 8,306 891 W1223 Danielle van Vilsteren Zwolle 1982 2152e 18:41 47:18 44:54 8,602 892 W1335 Jantiena van Gerven Zwolle 1969 2155e 19:15 47:20 45:04 8,570 893 W1334 Karin Offenberg Zwolle 1971 2156e 19:15 47:21 45:05 8,567 894 W1737 Martine Brand Isala Klinieken 1975 2158e 18:33 47:23 45:59 8,399 895 W1868 Monique Brouwer Zwolle 1970 2159e 18:37 47:23 44:45 8,631 896 W2101 Joyce Bilal Zwolle 1973 2160e 18:37 47:24 44:46 8,627 897 W1198 Clara Ganzevles-Hagen Vaassen 1954 2161e 18:06 47:24 43:17 8,923 898 W2181 Petra van Dam Zwolle 1978 2164e 18:32 47:25 47:17 8,168 899 W1437 Iris Koezen-vh Hul Zwolle 1977 2165e 18:32 47:25 47:17 8,168 900 W1070 Tineke Ernst Zwolle 1982 2167e 18:56 47:27 43:56 8,791 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 901 W1253 Tineke Dijk Zwolle 1975 2169e 19:42 47:28 44:42 8,640 902 W1395 Hannerieke Wissink Zwolle 1984 2170e 19:47 47:28 45:59 8,399 903 W1021 Erika van Es Leeuwarden 1987 2171e 18:23 47:28 43:29 8,882 904 W1015 Annette van Es Zwolle 1984 2172e 18:23 47:29 43:29 8,882 905 W2259 Henriëtte ten Hove Zwolle 1980 2174e 18:20 47:31 44:51 8,611 906 W2277 Helga Zuidema Isala Klinieken 1975 2181e 18:23 47:37 46:29 8,309 907 W2171 Esther Groenenberg Zwolle 1984 2183e 18:43 47:40 45:40 8,457 908 W1143 Alberts Debby Zwartsluis 1973 2189e 18:13 47:44 45:18 8,526 909 W1169 Hennie Afman Beilen 1974 2191e 19:33 47:45 45:16 8,532 910 W1214 Judith de Boer Dedemsvaart 1984 2197e 18:40 47:47 43:45 8,828 911 W1760 Lorene Korper Isala Klinieken 1978 2198e 18:51 47:48 46:40 8,276 912 W2047 Jacqueline Jansen Zwolle 1986 2199e 19:43 47:49 45:05 8,567 913 W1016 Inge Kamphuis Vroomshoop 1985 2200e 19:44 47:49 45:05 8,567 914 W1407 Sanne Jansen Zwolle 1993 2203e 19:19 47:50 45:15 8,535 915 W1723 Selma Jacobs Travers 1969 2207e 19:23 47:53 45:44 8,445 916 W1816 Dorien Middelkoop Time for Heroes 1969 2209e 18:49 47:58 46:56 8,229 917 W1260 Alie Dijkkslag Harderwijk 1958 2211e 19:06 47:58 45:29 8,491 918 W2050 Karina Koopman PEC 1910 1970 2218e 19:45 48:01 47:21 8,157 919 W1712 Andrea Noordink Travers 1972 2219e 19:38 48:01 47:21 8,157 920 W1717 Els Velthuis Travers 1983 2220e 19:07 48:02 46:51 8,244 921 W2219 Klazien van den Brink Zwolle 1961 2221e 18:51 48:02 46:14 8,354 922 W2282 Dorien Meuleman Wavin 1961 2228e 20:02 48:08 47:30 8,131 923 W1471 Femke Drost Zwolle 1963 2230e 19:24 48:09 46:59 8,220 924 W1187 Linda van't Oever Zalk 1973 2231e 19:24 48:09 46:59 8,220 925 W1056 Cynthia de Roos Hardenberg 1971 2233e 19:24 48:11 46:01 8,393 926 W1599 Minke de Vries Zwolle 1982 2246e 19:38 48:17 46:08 8,372 927 W1853 Karin Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 1969 2250e 18:43 48:18 46:23 8,327 928 W1289 Paulien Spijker Raalte 1975 2251e 17:58 48:18 46:17 8,345 929 W1782 Ashley Post Orange in Tibet 1989 2255e 18:13 48:20 45:36 8,470 930 W1688 Everlien Schelhaas Zwolle 1967 2261e 19:27 48:23 46:06 8,378 931 W1247 Bettine Bruinenberg Hasselt 1986 2262e 18:40 48:25 46:58 8,223 932 W1703 Oda Groenewegen Deventer 1958 2268e 19:32 48:30 46:03 8,387 933 W1854 Gerdi van Beek Wijzonol Bouwverven 1981 2270e 18:47 48:31 44:34 8,666 934 W208 Ank van de Grootevheen Scania Production Zw 2274e 20:08 48:35 48:16 8,002 935 W1433 Gerda Edelmann Wezep 1968 2275e 18:18 48:37 45:46 8,439 936 W1092 Femke Maatman Raalte 1986 2286e 19:32 48:42 47:30 8,131 937 W1091 Marloes Visscher Zwolle 1986 2287e 19:32 48:42 47:29 8,134 938 W22 Ester Kok PwC 14 1990 2289e 19:41 48:42 48:29 7,966 939 W1849 Astrid Wijnbergen Wijzonol Bouwverven 1972 2291e 19:43 48:44 46:48 8,253 940 W2095 Nienke Pastink Zwartsluis 1988 2293e 18:50 48:46 46:26 8,318 941 W1786 Alexandra Leupold Orange in Tibet 1974 2295e 18:59 48:47 46:05 8,381 942 W2159 Ella van der Nat Apeldoorn 1960 2296e 19:19 48:47 46:39 8,279 943 W1829 Marloes Agten Time for Heroes 1976 2302e 18:17 48:48 44:48 8,621 944 W1122 Lonneke Bremekamp Zwolle 1979 2307e 19:20 48:49 47:21 8,157 945 W209 Brigitte Hoppen Scania Production Zw 2308e 20:07 48:50 48:31 7,961 946 W2275 Hetty Snel - van Nee Isala Klinieken 1956 2311e 19:32 48:52 47:33 8,122 947 W2133 Henrieke Goos Ommen 1981 2312e 19:14 48:52 45:01 8,579 948 W2297 Marion Langkamp Warmlopers 1970 2313e 18:56 48:53 46:32 8,300 949 W1165 Danielle ter Haar Zwolle 1972 2314e 19:05 48:56 45:22 8,513 950 W207 Angeline ter Avest Scania Production Zw 2316e 20:14 48:58 48:39 7,939 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 951 W1819 Arianne Langendoen Time for Heroes 1979 2318e 19:59 48:59 47:53 8,066 952 W83 Kim Laarhuis Dimence GGZ 5 1986 2320e 20:09 49:02 48:42 7,931 953 W210 Karin Slootheer-Danenberg Scania Production Zw 2324e 20:20 49:04 48:50 7,909 954 W206 Anita Hofman Scania Production Zw 2325e 20:13 49:04 48:46 7,920 955 W1593 Marijke Neefjes Zwolle 1966 2326e 19:48 49:04 48:35 7,950 956 W1808 Chantal Plender Securitas 1979 2330e 19:44 49:07 47:42 8,097 957 W1743 Erline Moshage - Westerik Isala Klinieken 1963 2331e 19:52 49:08 48:00 8,046 958 W1809 Charlotte Kinket Securitas 1992 2333e 19:45 49:08 47:43 8,094 959 W1781 Céline Stevens Orange in Tibet 1973 2340e 20:06 49:13 46:29 8,309 960 W1722 Sanne Lindeboom Travers 1991 2341e 18:43 49:14 48:34 7,952 961 W1101 Jo Groen Zwolle 1975 2342e 18:12 49:14 45:13 8,542 962 W2063 Petra van Dijken Zwolle 1982 2343e 18:51 49:15 46:32 8,300 963 W2142 Franciska Locht Dordrecht 1973 2349e 19:22 49:19 47:42 8,097 964 W1785 Ilja van Tongeren Orange in Tibet 1974 2350e 20:06 49:19 46:35 8,291 965 W1237 Mirjam Arentsen Zwolle 1968 2351e 19:31 49:20 48:22 7,985 966 W1801 Angelique van Ommen Run2Day 1969 2356e 19:30 49:22 48:07 8,027 967 W1380 Rita Pos Steenwijk 1972 2359e 18:24 49:27 43:56 8,791 968 W1434 Nancy Hoekstra Tuk 1969 2360e 18:24 49:28 43:56 8,791 969 W2329 Kim van Corbach Dalfsen 1970 2366e 18:32 49:31 47:03 8,209 970 W1255 Mila Lohman Zwolle 1966 2367e 20:00 49:32 47:00 8,217 971 W2126 Sylvia la Faille Zwolle 1972 2368e 20:00 49:32 47:00 8,217 972 W1450 Miranda Knoeff Zwolle 1988 2374e 19:11 49:36 46:55 8,232 973 W1449 Sabine Knoeff Zwolle 1990 2375e 19:11 49:36 46:55 8,232 974 W1848 Ilona van der Zwart Wijzonol Bouwverven 1973 2376e 19:36 49:38 47:40 8,103 975 W1381 Bernadette Mars Meppel 1971 2381e 20:02 49:42 47:46 8,086 976 W2194 Herma Weekamp Zwolle 1949 2382e 20:02 49:42 47:46 8,086 977 W1556 Wendy Maassen Steenwijk 1986 2386e 19:25 49:44 48:31 7,961 978 W1338 Manita van der Ploeg Zwolle 1968 2388e 19:12 49:48 47:44 8,091 979 W1503 Léonie van den Berg Zwolle 1997 2396e 19:13 49:55 47:08 8,194 980 W1444 Anne van Driel Zwolle 1998 2397e 19:13 49:55 47:08 8,194 981 W1468 Esther Wever Nieuwerkerk ad IJsse 1979 2405e 19:56 50:08 49:02 7,877 982 W2279 Ellie van de Geer - Quint Isala Klinieken 1955 2409e 19:36 50:16 48:57 7,890 983 W1860 Truus Smeenk IJhorst 1966 2413e 18:47 50:22 45:15 8,535 984 W1641 Ellen van Heuvel Meppel 1969 2414e 18:47 50:23 45:15 8,535 985 W1561 Brigitta van der Veur Zwolle 1987 2415e 19:45 50:28 48:29 7,966 986 W1238 Annelien Prins Zwolle 1983 2416e 19:45 50:31 48:27 7,972 987 W1355 Paula Wiet Dedemsvaart 1977 2418e 19:24 50:33 48:43 7,928 988 W2152 Lotte Marijt Zwolle 1985 2424e 19:40 50:43 48:55 7,895 989 W1123 Jacqueline Eikelboom Zwolle 1969 2432e 20:04 50:52 48:59 7,885 990 W1105 Anne-Ruth de Vos Zwolle 1982 2433e 20:11 50:53 48:15 8,005 991 W1539 Trinske Mijnheer Mastenbroek 1990 2437e 19:43 50:56 49:08 7,861 992 W2272 Hanneke Veldkamp Isala Klinieken 1969 2440e 20:11 51:00 50:02 7,719 993 W1293 Sylvette Urban Hattem 1976 2442e 19:44 51:02 48:40 7,936 994 W1733 Marlies Meijerink - Hovin Isala Klinieken 1972 2446e 19:54 51:08 49:50 7,750 995 W149 Nathalie van Doorn Rabobank IJsseldelta 1987 2447e 20:04 51:12 51:07 7,556 996 W2119 Marietje Nijhof Zwolle 1963 2449e 19:43 51:16 48:37 7,944 997 W1702 Stegeman Polly Biddinghuizen 1975 2452e 19:54 51:17 50:34 7,638 998 W1358 Tamara Stijf Zwolle 1980 2453e 20:51 51:19 49:00 7,882 999 W1779 Henrieke Visser Koldijk 1976 2454e 20:29 51:21 49:43 7,768 1000 W2057 Kris Heijne Zwolle 1969 2457e 19:52 51:22 48:55 7,895 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1001 W1651 Annita de Heij-Driesen Wilhelminaoord 1968 2458e 19:17 51:23 49:29 7,805 1002 W1030 Bertha Ferwerda Zwolle 1957 2460e 18:45 51:25 47:37 8,111 1003 W1473 Marthe-Marie van Veelen Dutch Runners 1974 2465e 20:15 51:29 48:53 7,901 1004 W1549 Larissa Braad Tuk 1992 2468e 19:13 51:30 49:20 7,829 1005 W228 Astrid van de Weide Scania Production Zw 2471e 21:43 51:38 51:22 7,519 1006 W227 Evelien van Dijken Scania Production Zw 2472e 21:44 51:38 51:22 7,519 1007 W1866 Saskia Schippers Zwolle 1964 2473e 19:43 51:38 48:53 7,901 1008 W1316 Louise Berendsen Groningen 1983 2474e 21:06 51:39 49:03 7,874 1009 W1646 Anjetha Riezebos Kampen 1985 2479e 19:53 51:45 47:02 8,212 1010 W2010 Henrike Post Zwolle 1984 2484e 20:15 51:48 49:05 7,869 1011 W2002 Ariënne Kenter Zwolle 1968 2485e 22:29 51:52 49:52 7,745 1012 W2198 Bettie Vellinga Zwolle 1968 2487e 21:24 51:55 49:46 7,761 1013 W1497 Melanie Veerman Zwolle 1971 2488e 20:53 51:55 49:47 7,758 1014 W1602 Rebecca Post Wezep 1999 2489e 21:17 51:56 49:44 7,766 1015 W1559 Janiek Borst Wezep 1998 2491e 21:18 51:56 49:45 7,763 1016 W1551 Danique van der Molen Wezep 1999 2493e 21:17 51:56 49:45 7,763 1017 W27 Ria Eller PwC 15 1967 2494e 20:52 51:57 49:47 7,758 1018 W1554 Lois van Olst Wezep 1999 2495e 21:18 51:57 49:46 7,761 1019 W2044 Rosita Khemai Zwolle 1975 2496e 20:32 51:58 51:29 7,502 1020 W1864 Kubra Tercanlioglu Zwolle 1993 2500e 19:28 52:05 51:19 7,526 1021 W1176 Miriam Bergman Zwolle 1974 2502e 19:45 52:06 49:49 7,753 1022 W1172 Annelotte Scholten Zwolle 1981 2504e 19:45 52:08 49:51 7,748 1023 W1769 Bianca Drost - Scholten Isala Klinieken 1979 2518e 20:56 52:19 51:01 7,570 1024 W1748 Angelica Groenendal Isala Klinieken 1976 2519e 20:16 52:19 51:12 7,543 1025 W2306 Annet van Prooijen Zwolle 1964 2521e 20:20 52:21 49:47 7,758 1026 W2141 Ilona de Haan Zwolle 1981 2523e 20:40 52:26 51:10 7,548 1027 W1846 Chantal Lachenal Unica 1982 2524e 20:40 52:27 51:10 7,548 1028 W194 Maja Borns Novon Schoonmaak 1 1963 2525e 21:35 52:28 52:11 7,401 1029 W195 Margriet Srdanov Novon Schoonmaak 1 1962 2526e 21:34 52:28 52:11 7,401 1030 W1633 Ingrid Aalberts Apeldoorn 1978 2531e 21:26 52:39 50:41 7,620 1031 W2234 Natasha Ouwehand Zwolle 1976 2532e 21:27 52:39 50:41 7,620 1032 W1660 Petie Schellingerhout Lelystad 1979 2545e 20:42 52:56 50:43 7,615 1033 W1654 Ro Heeren Lelystad 1977 2546e 20:41 52:56 50:43 7,615 1034 W1026 Pauline Harrewijn Zwolle 1985 2547e 20:54 52:57 50:41 7,620 1035 W1888 Wanda Krol-Bakker Kampen 1969 2569e 19:49 53:34 49:56 7,735 1036 W1889 Anita Kloosterman Kampen 1972 2570e 19:49 53:35 49:56 7,735 1037 W1783 Bianca Oechies Orange in Tibet 1964 2571e 20:45 53:35 50:53 7,590 1038 W1642 Florine van den Boogaard Meppel 1964 2572e 19:39 53:38 48:30 7,963 1039 W2164 Kimberley de Koning Zwolle 1991 2576e 20:37 53:42 51:14 7,538 1040 W1235 Fiona Nooter-Kalvenhaar Zwolle 1976 2580e 21:10 54:20 52:09 7,406 1041 W1694 Silke Geertman Zwolle 1997 2582e 20:46 54:24 52:55 7,299 1042 W1321 Alma Tikai Zwolle 1969 2595e 21:55 54:50 54:05 7,141 1043 W1532 Yvonne Roerig Zwolle 1985 2596e 21:38 54:55 52:54 7,301 1044 W1171 Ellis Stolte Zwolle 1961 2597e 20:43 55:01 52:55 7,299 1045 W2036 Mirna van der Velde Marienberg 1991 2600e 21:06 55:08 53:08 7,269 1046 W1533 Marloes Viveen Zwolle 1980 2605e 21:38 55:17 53:15 7,253 1047 W2069 Lian van Tongeren Zwolle 1998 2608e 21:00 55:21 50:11 7,696 1048 W1494 Marielle Masselink Meppel 1975 2610e 21:03 55:25 52:41 7,331 1049 W1847 Margieneke Groen Wijzonol Bouwverven 1972 2611e 20:55 55:25 53:28 7,224 1050 W1004 Aleid Groenendijk Lelystad 1948 2615e 21:22 55:27 53:10 7,264 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 10-06-2012 09:55 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1051 W1317 Ginette Dalhuisen Zwolle 1974 2625e 21:55 56:02 55:17 6,986 1052 W1286 Debby Schuurman Zwolle 1971 2637e 22:08 56:48 54:08 7,135 1053 W1543 Amanda Kuster Zwolle 1970 2663e 21:30 57:38 55:29 6,961 1054 W1040 Femina Schreijer Zwolle 1967 2673e 22:29 58:05 56:05 6,887 1055 W2028 Leonie van der Kolk Zwolle 1970 2684e 21:44 58:50 56:31 6,834 1056 W1141 Soraya Dilling Dedemsvaart 1987 2692e 22:24 59:06 56:47 6,802 1057 W1140 Wendy Hagels Dedemsvaart 1982 2693e 22:24 59:06 56:47 6,802 1058 W1800 Anita van Beek Run2Day 1959 2698e 21:45 59:10 57:55 6,669 1059 W1806 Maureen Eeftink Run2Day 1970 2773e 24:17 1:01:11 58:47 6,570 1060 W2313 Romy Wessels TAK Praktijkonderwij 2779e 22:42 1:01:17 58:30 6,602 1061 W1895 Sun Roosink Zwolle 1981 2780e 23:24 1:01:26 57:26 6,725 1062 W1897 Margriet Ypenga Zwolle 1981 2781e 23:25 1:01:26 57:27 6,723 1063 W1896 Dieuwke Kok Zwolle 1985 2782e 23:24 1:01:30 57:30 6,717 1064 W1151 Karin Bennink Zwolle 1971 2793e 26:11 1:02:02 1:00:38 6,370 1065 W1203 Lieke van Houte Zwolle 1970 2794e 26:11 1:02:02 1:00:39 6,368 www.halvemarathonzwolle.nl