ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC
10-06-2012 10:22                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   6913  Angeli Poppe - Diepman     Isala Klinieken       1969    174e     10:32    36:44  1:03:33  1:31:15  1:30:48  
    2   6285  Yfke Kuiphof               Zwolle                1987    182e     10:06    36:15  1:03:10  1:31:25  1:30:17  
    3   6323  Sandy Kolkman              Lichtenvoorde         1972    239e     10:59    37:45  1:04:49  1:33:58  1:32:51  
    4   6082  Ria Bos                    Elburg                1976    281e     11:07    38:52  1:06:42  1:35:21  1:34:22  
    5   6532  Lizet Klein Nagelvoort     Zwolle                1986    288e     10:35    37:55  1:06:23  1:35:38  1:35:14  
    6   6840  Jorien Kuijk               Zwolle                1982    292e     11:28    39:21  1:07:09  1:35:49  1:34:59  
    7   6610  Lysanne Aarden             Vitalis               1990    348e     11:31    40:10  1:08:47  1:37:48  1:37:21  
    8   6535  Hermine van 't Hul         De Gemzen             1978    375e     11:07    38:58  1:07:45  1:38:49  1:37:51  
    9   6375  Jolien Schutte             Olst                  1970    392e     11:31    39:38  1:08:22  1:39:07  1:37:47  
   10   6600  Hetty Vermeulen            Time for Heroes       1967    440e     12:02    40:30  1:09:30  1:40:02  1:39:19  
   11   6691  Hanneke Koenjer            Zwolle                1986    442e     11:47    40:43  1:09:59  1:40:07  1:39:01  
   12   6894  Wiea Nijhoff               Heino                 1968    457e     11:33    40:41  1:10:23  1:40:29  1:39:47  
   13   2715  Esther Eisen               Hogeschool Windeshei  1972    458e     11:24    40:03  1:09:35  1:40:32  1:40:18  
   14   6906  Linda Eektimmerman         PEC 1910              1985    466e     11:45    40:49  1:10:02  1:40:39  1:39:33  
   15   6577  Astrid Mensink             Hasselt               1973    475e     12:44    42:30  1:10:08  1:40:45  1:38:56  
   16   2557  Marian Freriks             PwC 9                 1961    498e     11:18    40:24  1:10:37  1:41:26  1:41:13  
   17   2694  Hanneke Slootweg           Van der Kamp B.V. 1   1975    528e     11:54    41:32  1:11:24  1:41:55  1:41:38  
   18   6368  Anne Stellaard             Utrecht               1987    533e     12:21    41:40  1:10:47  1:42:01  1:40:19  
   19   6222  Florien Kruse              Utrecht               1989    543e     12:56    43:18  1:12:42  1:42:13  1:40:04  
   20   6909  Marjan Spoelman - Lunsche  Isala Klinieken       1959    545e     11:50    41:20  1:11:29  1:42:15  1:41:22  
   21   2616  Wilma Rake                 KPN Consulting 1      1966    550e     12:08    41:43  1:11:49  1:42:21  1:42:10  
   22   6887  Anita Vestering            Nunspeet              1972    571e     11:57    41:30  1:11:35  1:42:47  1:41:36  
   23   6614  Saskia Berris              Zwolle                1969    579e     11:45    40:51  1:11:03  1:42:52  1:42:07  
   24   6809  Ninke van der Kooy         Loopgroep Gemeente E  1971    609e     11:37    39:56  1:08:50  1:43:36  1:41:42  
   25   6451  Laetitia Ouillet           Time for Heroes       1974    616e     13:06    44:14  1:13:44  1:43:42  1:42:26  
   26   6462  Gonny Homma                Heino                 1967    619e     12:27    42:20  1:11:59  1:43:45  1:41:08  
   27   6738  Marianne Wildeman          PEC 1910              1971    631e     12:09    42:34  1:13:21  1:43:57  1:43:18  
   28   6760  Janna Brouwer              Ciko '66              1975    644e     12:11    42:15  1:12:24  1:44:05  1:42:59  
   29   6050  Mariska Mulder             Zwolle                1962    646e     11:48    40:48  1:11:44  1:44:12  1:43:06  
   30   6910  Erna Wind                  Isala Klinieken       1963    681e     12:25    41:45  1:11:16  1:44:47  1:40:49  
   31   6540  Esther Ruitenberg          Dalfsen               1975    690e     12:08    41:45  1:12:33  1:44:52  1:44:13  
   32   6857  Thea Klink                 Laag Zuthem           1968    702e     12:30    43:27  1:14:03  1:44:57  1:44:16  
   33   2634  Zehra Dede                 BBM Advocaten 1       1974    709e     12:13    42:09  1:13:07  1:45:05  1:44:54  
   34   6634  Natascha Koestal           Ruinerwold            1969    716e     12:54    43:28  1:13:24  1:45:13  1:42:33  
   35   6052  Ester Buter - Kanis        Wapenveld             1982    741e     11:49    41:23  1:12:37  1:45:38  1:44:44  
   36   6863  Anja Zweekhorst            Cialfo                1965    742e     12:37    43:14  1:14:03  1:45:38  1:45:06  
   37   6883  Marjo Negerman             Apeldoorn             1975    749e     12:23    41:17  1:11:29  1:45:49  1:42:58  
   38   6882  Giny Steggink              Rossum Ov             1968    751e     12:40    43:26  1:14:01  1:45:52  1:44:36  
   39   6590  Louise Kramer              Zwolle                1968    765e     12:44    43:23  1:14:17  1:46:03  1:44:46  
   40   6888  Astrid van't Zand          Dedemsvaart           1969    792e     12:24    43:17  1:14:38  1:46:35  1:45:58  
   41   6709  Lisanne Jansen             Nijmegen              1987    796e     12:27    43:09  1:15:00  1:46:39  1:45:37  
   42   6826  Lilian Tabois              Groningen             1987    800e     12:22    42:40  1:13:11  1:46:39  1:43:51  
   43   6934  Cora Straatman             Meppel                1959    823e     12:08    42:51  1:14:38  1:47:03  1:46:26  
   44   6778  Jacquelien van Bloois      NOP                   1964    832e     12:58    43:58  1:14:53  1:47:10  1:46:31  
   45   6554  Eva Kouw                   Zwolle                1980    833e     11:47    41:58  1:13:49  1:47:10  1:46:02  
   46   6726  Esther Wijnands            Utrecht               1967    846e     12:04    42:11  1:13:59  1:47:21  1:46:01  
   47   6387  Izabela Karusik            Warschau (POL)        1985    883e     12:35    43:38  1:15:12  1:47:54  1:46:51  
   48   6286  Elly Jansen                Salland               1962    895e     12:56    44:12  1:15:11  1:48:04  1:45:53  
   49   6539  Annemieke van Nee          Dalfsen               1969    906e     12:36    43:12  1:14:18  1:48:17  1:46:49  
   50   6717  Hermien van de Kerk        Oldebroek             1968    907e     12:18    42:48  1:13:53  1:48:17  1:44:56  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 6891 Miriam van Wanrooij Ootmarsum 1967 908e 12:40 43:26 1:14:32 1:48:18 1:47:03 52 6743 Irma Smeenk Heino 1968 921e 12:45 44:03 1:15:46 1:48:30 1:47:48 53 6571 Ingrid Dekker Zwolle 1971 922e 12:35 43:56 1:15:39 1:48:30 1:47:41 54 6681 Yvonne Witpaard Genemuiden 1982 931e 12:32 43:20 1:14:45 1:48:37 1:48:07 55 6566 Monique Weeda De Gemzen 1983 937e 12:49 44:25 1:16:38 1:48:40 1:48:03 56 6310 Hanna van Dam Genemuiden 1993 951e 12:16 43:28 1:13:59 1:48:54 1:44:30 57 6559 Karin Volkers Dalfsen 1968 967e 12:59 44:34 1:16:13 1:49:05 1:47:38 58 6450 Ciske Sipman Time for Heroes 1978 974e 12:05 41:57 1:13:21 1:49:13 1:47:53 59 2537 Debby Plante PwC 5 1985 985e 13:01 44:46 1:15:57 1:49:24 1:49:06 60 6126 Marijke ten Cate Zwolle 1974 997e 12:55 43:24 1:14:56 1:49:34 1:48:00 61 6754 Jolanda Bonthuis Genemuiden 1968 1002e 13:15 45:23 1:16:38 1:49:43 1:47:53 62 6324 Wieneke van der Heide Flevo Delta 1967 1005e 12:45 43:45 1:15:13 1:49:45 1:48:27 63 6157 Grietha Slagter Appingedam 1983 1007e 13:01 44:23 1:16:26 1:49:45 1:47:31 64 6827 Helma Tielbeke Lemelerveld 1966 1016e 12:58 43:59 1:15:35 1:49:50 1:47:50 65 6912 Gerda Wissink - van de St Isala Klinieken 1968 1019e 12:15 43:27 1:15:43 1:49:55 1:49:15 66 6693 Ingrid Kollen HAC '63 1975 1031e 12:45 43:50 1:15:11 1:50:02 1:45:59 67 6287 Annet Dijkstra Emmeloord 1964 1038e 13:26 44:51 1:14:51 1:50:09 1:45:33 68 6721 Erika Poppe-Jager Zwolle 1969 1040e 12:57 44:48 1:16:50 1:50:09 1:48:28 69 6676 Mariët van Petersen De Gemzen 1980 1046e 12:33 43:32 1:15:46 1:50:13 1:48:59 70 2500 Dianne Prins Yacht B.V. 1 1979 1049e 13:14 45:53 1:18:32 1:50:15 1:50:04 71 6698 Kim van Rhijn PEC 1910 1978 1070e 12:36 43:08 1:15:01 1:50:38 1:48:18 72 6346 Jolande Hendrikse Lelystad 1970 1072e 12:24 42:30 1:13:04 1:50:38 1:45:32 73 6729 Rita Kloosterman Zwolle 1962 1079e 12:57 44:01 1:15:51 1:50:46 1:48:07 74 6089 Shasta Franken Zwolle 1981 1083e 13:13 45:23 1:18:16 1:50:48 1:49:56 75 6090 Mirte Franken Zwolle 1983 1085e 13:12 45:23 1:18:16 1:50:48 1:49:56 76 6620 Helga Pannekoek Arnhem 1976 1090e 13:14 45:08 1:16:41 1:50:50 1:47:03 77 6599 Simone Sluiter Amsterdam Zuidoost 1991 1092e 12:45 44:34 1:17:00 1:50:51 1:49:36 78 6708 Lianne Haarman Salland 1988 1096e 13:00 44:44 1:17:05 1:50:55 1:48:46 79 6583 Rietje Neplenbroek Salland 1967 1097e 12:57 44:41 1:16:54 1:50:55 1:48:45 80 6869 Sascha Dekkers Ciko '66 1959 1100e 13:08 45:24 1:17:45 1:51:00 1:49:59 81 2676 Jacqueline Ruizenaar Gemeente Hardenberg 1953 1101e 12:24 44:19 1:17:24 1:51:00 1:50:49 82 6658 Annemieke Haarman Salland 1964 1103e 12:57 44:42 1:17:03 1:51:02 1:48:52 83 6288 Roos Voerman Groningen 1991 1106e 13:15 46:14 1:18:11 1:51:04 1:50:22 84 6088 Hester van Oene Hattemerbroek 1984 1115e 12:07 44:08 1:17:05 1:51:11 1:50:34 85 6302 Dorine Spanjers De Steeg 1975 1117e 12:58 45:06 1:17:34 1:51:13 1:49:28 86 6579 Linda Schwering NOP 1983 1118e 13:31 45:36 1:17:43 1:51:13 1:48:21 87 6810 Nathasja Zwier Hengelo Ov 1970 1128e 12:55 44:17 1:16:53 1:51:17 1:50:13 88 6947 Annemieke Docter Groningen 1969 1145e 13:03 44:38 1:17:01 1:51:29 1:49:52 89 6514 Liesbeth Veldhuizen Zwolle 1981 1151e 13:21 45:19 1:18:57 1:51:33 1:50:58 90 6864 Engelien de Boer Zwolle 1959 1152e 13:20 45:09 1:17:16 1:51:33 1:48:59 91 6125 Danielle Karel Kampen 1980 1180e 13:43 45:30 1:17:12 1:51:49 1:48:41 92 6962 Mirjam Hoogeterp Heerhugowaard 1971 1188e 13:06 45:30 1:17:48 1:51:53 1:49:38 93 6597 Margo Oosterhoorn Cialfo 1987 1193e 12:40 43:10 1:15:11 1:51:55 1:49:08 94 6072 Jorijn Brandsma Wezep 1981 1194e 12:41 43:49 1:15:44 1:51:56 1:48:19 95 6813 Vera van der Velpen Pallas '67 1985 1201e 13:36 45:40 1:17:57 1:52:03 1:50:37 96 6585 Corine Boersma PEC 1910 1982 1203e 12:48 45:07 1:17:48 1:52:04 1:50:31 97 6057 Miranda Kikkert Spurt '88 1975 1206e 13:09 45:16 1:17:55 1:52:05 1:51:14 98 6154 Simone Zoet Nunspeet 1970 1208e 13:27 45:30 1:17:54 1:52:06 1:49:55 99 6724 Erica van de Peppel Elspeet 1979 1209e 13:27 45:30 1:17:55 1:52:09 1:49:57 100 6850 Yvette van Woerkom Meppel 1965 1222e 12:20 43:55 1:17:04 1:52:24 1:49:35 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 6170 Iris Heuckeroth Staphorst 1977 1224e 12:31 43:32 1:15:43 1:52:27 1:47:35 102 6240 Mariëlle van Dooremolen Heeten 1986 1230e 12:56 44:28 1:16:47 1:52:30 1:49:31 103 6727 Jolanda Vaatstra-Olieman Alphen aan den Rijn 1965 1231e 13:09 45:09 1:17:42 1:52:30 1:51:03 104 6056 Maritha van Overbeeke Marknesse 1980 1236e 12:30 43:55 1:16:33 1:52:36 1:50:40 105 6588 Linda Groot Zwolle 1963 1246e 12:33 43:54 1:16:47 1:52:44 1:51:13 106 6267 Rianne Ogink Lierderholthuis 1990 1248e 13:26 45:28 1:18:08 1:52:46 1:51:28 107 6229 Joanneke Jansen Oosterbeek 1981 1251e 13:37 46:31 1:18:29 1:52:46 1:49:09 108 6051 Wilma de Ru Oosterwolde Gld 1955 1258e 13:29 46:24 1:18:35 1:52:50 1:50:28 109 6671 Anita Kamphuis Zwolle 1972 1261e 13:23 46:05 1:18:47 1:52:53 1:51:54 110 6412 Marry de Lange ACO Van Elderen 1960 1264e 13:05 45:18 1:18:05 1:52:54 1:51:15 111 6782 Joke Rosingh-Fuhri Snethl Zwolle 1960 1268e 12:24 43:38 1:16:54 1:52:56 1:51:51 112 6770 Lydia Haverkort Hengelo Ov 1967 1273e 12:56 44:43 1:17:44 1:52:59 1:51:54 113 6242 Jelly Knoll Zwolle 1984 1281e 13:34 45:51 1:18:28 1:53:06 1:50:58 114 6820 Heleen de Boer Zwolle 1985 1282e 13:02 44:50 1:17:01 1:53:07 1:51:00 115 6759 Suzan van Megen Zwolle 1981 1283e 12:52 44:29 1:15:50 1:53:09 1:47:42 116 6739 Monique Willems Dalfsen 1981 1295e 13:34 47:21 1:20:28 1:53:15 1:52:40 117 6297 Caroline Willems West Palm Beach (USA 1982 1297e 11:38 41:11 1:20:28 1:53:17 1:52:42 118 6341 Jolanda Bouwmeester Rouveen 1986 1304e 13:33 46:06 1:18:23 1:53:23 1:50:28 119 6192 Leonie den Harder Isala '96 1963 1311e 13:16 45:00 1:17:09 1:53:34 1:49:22 120 2794 Iny Hobert Ten Cate Protect B.V 1980 1319e 13:26 46:16 1:19:13 1:53:39 1:53:10 121 6544 Betty Brattinga Zwolle 1962 1333e 13:49 46:55 1:19:25 1:53:52 1:52:39 122 6528 Marja Eilert Raalte 1969 1343e 12:30 45:57 1:19:38 1:54:01 1:53:38 123 6828 Lia Nummerdor Vragender 1964 1344e 13:05 45:07 1:18:08 1:54:01 1:51:20 124 6855 Marijke Kroezen Hoogeveen 1978 1345e 13:01 45:05 1:17:32 1:54:02 1:49:58 125 6712 Thea van der Vegt Broekland Ov 1967 1347e 14:02 47:16 1:20:12 1:54:05 1:52:44 126 6204 Elly Wiersma Zuidlaren 1967 1357e 13:57 47:41 1:19:55 1:54:16 1:50:35 127 6510 Anja Esveldt Zwolle 1965 1360e 13:17 46:18 1:19:35 1:54:19 1:53:05 128 6651 Liza Karman Isala '96 1984 1363e 13:18 45:27 1:17:47 1:54:22 1:50:11 129 6316 Ellen Schleedoorn Zutphen 1962 1374e 13:58 47:02 1:19:42 1:54:33 1:50:55 130 6849 Mathilde Kruize Zwolle 1980 1378e 13:37 46:59 1:19:30 1:54:35 1:51:33 131 6848 Leonie Wigger De Sprinter 1973 1390e 12:47 44:56 1:18:38 1:54:41 1:51:30 132 6886 Mireille Boschker Dutch Runners 1973 1404e 12:59 45:34 1:18:07 1:54:47 1:50:16 133 6675 Janet Doppenberg SV Putten 1970 1411e 12:53 45:13 1:18:23 1:54:50 1:52:01 134 6142 Marjan Dickhof De Gemzen 1976 1420e 13:09 45:12 1:17:26 1:54:54 1:50:35 135 6373 Martine Bosman De Gemzen 1981 1423e 12:42 45:23 1:19:25 1:54:56 1:53:58 136 6197 Sigrid Harink Rouveen 1989 1428e 13:11 45:29 1:18:23 1:55:07 1:52:36 137 2823 Tessa Kuipers Zilveren Kruis Achme 1433e 13:43 46:53 1:20:08 1:55:09 1:54:49 138 6936 Mariette Graafland Amsterdam 1972 1453e 13:06 44:48 1:17:36 1:55:28 1:50:22 139 6767 Brigitte Sijpestijn Vught 1965 1455e 13:46 46:40 1:19:39 1:55:29 1:52:39 140 6842 Monique Meijer Hanzesport 1972 1462e 13:32 45:58 1:18:28 1:55:33 1:51:59 141 6595 Petra Faber Dutch Runners 1964 1465e 13:09 46:04 1:19:14 1:55:36 1:52:31 142 6367 Esther Kruiper Heeten 1970 1471e 13:43 47:25 1:20:08 1:55:41 1:52:42 143 6944 Iris Brummelman Harfsen 1993 1472e 13:28 45:28 1:18:02 1:55:42 1:52:30 144 6182 Christel Sas Harderwijk 1974 1474e 13:28 46:37 1:19:44 1:55:46 1:53:23 145 6291 Paula Beukeveld Zwolle 1986 1476e 12:59 45:50 1:18:15 1:55:46 1:51:28 146 6148 Irma Holterman Heino 1969 1486e 14:03 47:25 1:20:38 1:55:53 1:54:32 147 6783 Nardie Mulder PEC 1910 1988 1487e 13:30 46:56 1:21:01 1:55:53 1:53:51 148 6941 Annemarie Grolleman Apeldoorn 1985 1490e 13:30 46:30 1:20:01 1:55:57 1:53:01 149 6538 Leonie Postma Loopgroep Gemeente E 1979 1502e 13:28 46:16 1:19:49 1:56:04 1:52:52 150 6669 Brenda Zomer HAC '63 1966 1505e 13:41 46:04 1:18:28 1:56:07 1:52:03 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 6951 Jacqueline van der Meer Bas vd Goor Foundati 1512e 13:46 46:33 1:19:22 1:56:17 1:51:24 152 6630 Marije Beens Genemuiden 1993 1514e 14:16 47:21 1:19:48 1:56:18 1:53:07 153 6929 Hanneke van der Belt Warmlopers 1990 1517e 13:05 44:50 1:17:54 1:56:21 1:52:48 154 6557 Marjolein Haarman Salland 1989 1522e 13:03 45:44 1:20:05 1:56:26 1:54:17 155 6551 Coriene Snel Zwolle 1973 1527e 13:14 46:24 1:20:20 1:56:32 1:55:17 156 6643 Ellen Kilian Zwolle 1975 1529e 12:55 45:01 1:17:48 1:56:36 1:53:53 157 2550 Janneke Krukkert PwC 8 1969 1533e 14:31 49:57 1:23:11 1:56:39 1:56:12 158 6858 Linda de Roo Dronten 1977 1536e 13:19 46:07 1:20:05 1:56:41 1:55:16 159 6460 Merie Vreugdenhil Warmlopers 1540e 13:44 46:30 1:20:14 1:56:43 1:53:10 160 6649 Annemieke Pappot Zwolle 1970 1543e 13:34 45:45 1:18:37 1:56:47 1:53:01 161 6890 Carin Borgman Spurt '88 1963 1550e 13:19 46:13 1:20:35 1:56:52 1:54:43 162 6719 Sandra Kerstens Oegstgeest 1967 1553e 12:42 44:25 1:16:38 1:56:53 1:52:50 163 6761 Ina Stegeman Spurt '88 1967 1554e 13:18 46:14 1:20:36 1:56:54 1:54:46 164 6843 Liesbeth Pos Zwolle 1989 1557e 13:47 46:55 1:20:20 1:56:57 1:54:22 165 6784 Jolanda Pater NOP 1969 1559e 13:37 46:50 1:20:33 1:56:58 1:54:21 166 6276 Marleen Aelbers Amersfoort 1968 1562e 13:51 46:41 1:19:04 1:56:58 1:52:49 167 6548 Gerda van Weij Leuvenheim 1963 1572e 13:48 46:56 1:20:11 1:57:09 1:54:46 168 6564 Sonja Feberwee PEC 1910 1968 1582e 13:43 47:04 1:21:25 1:57:16 1:56:42 169 6333 Eline ten Kate De Sprinter 1981 1596e 14:45 48:33 1:21:35 1:57:27 1:53:16 170 2800 Esther Leeuwerke Zilveren Kruis Achme 1597e 13:46 47:07 1:20:41 1:57:28 1:54:28 171 6750 Margo Hooijer HAC '63 1972 1599e 13:20 45:56 1:19:34 1:57:28 1:52:56 172 6563 Beppie van Ommen Isala '96 1965 1601e 14:07 47:35 1:20:34 1:57:31 1:53:17 173 6594 Tessa van Belle Zwolle 1985 1604e 13:04 45:17 1:19:04 1:57:32 1:56:57 174 6650 Gieni van Eerbeek Zwolle 1962 1610e 14:00 47:55 1:21:55 1:57:38 1:56:11 175 6763 Ingrid van de Leur Zwartsluis 1968 1612e 13:45 47:23 1:20:24 1:57:39 1:53:34 176 6081 Greet van Emous SV Putten 1965 1613e 13:32 47:22 1:21:40 1:57:40 1:54:51 177 6787 Annemiek Schreurs Ermelo 1974 1620e 13:04 45:53 1:19:50 1:57:43 1:54:38 178 6660 Marloes Terhurne PEC 1910 1974 1629e 13:28 46:41 1:20:07 1:57:50 1:55:21 179 6522 Marloes Roo Staphorst 1977 1631e 13:10 46:44 1:21:45 1:57:51 1:57:05 180 6884 Annie Hagen Deventer 1957 1639e 13:53 47:46 1:21:35 1:57:59 1:56:05 181 2552 Anita Leestemaker PwC 8 1966 1640e 13:40 48:23 1:23:05 1:57:59 1:57:39 182 6771 Jolande Schraa PEC 1910 1966 1641e 13:47 47:54 1:21:38 1:58:00 1:55:57 183 6838 Elly Neijland Dutch Runners 1954 1642e 13:26 47:04 1:21:26 1:58:00 1:55:53 184 6053 Astrid Werkhoven Zwolle 1987 1645e 13:51 47:57 1:22:09 1:58:01 1:57:12 185 6839 Rianne de Jong PEC 1910 1975 1655e 13:43 47:29 1:21:43 1:58:11 1:56:08 186 6502 Gerda Kijk in de Vegt Hasselt 1962 1656e 13:12 46:50 1:21:03 1:58:11 1:57:07 187 6664 Wikke Meisner Zwolle 1972 1661e 13:49 46:55 1:21:33 1:58:15 1:57:02 188 6505 Chantal Lokhorst Zwolle 1977 1662e 13:26 46:09 1:19:30 1:58:16 1:54:22 189 6347 Jolanda Maagd Wageningen 1969 1669e 13:00 46:14 1:21:39 1:58:23 1:57:39 190 6542 Anja Ottens Emmen 1967 1670e 13:45 47:20 1:22:05 1:58:24 1:57:46 191 6294 Ingeborg Visser-Remmers Nunspeet 1977 1674e 14:02 48:28 1:21:33 1:58:25 1:56:08 192 6907 Mirjam Doornbos 4e Musketiers & Frie 1972 1676e 13:16 46:43 1:21:17 1:58:26 1:56:05 193 6259 Vrougje Snippe HAC '63 1973 1683e 13:20 45:56 1:19:34 1:58:28 1:53:55 194 6183 Marlie Zweers Zwolle 1968 1685e 13:20 46:27 1:20:50 1:58:30 1:56:19 195 6168 Marloes Timmerman-Damman Zwolle 1973 1687e 13:53 48:19 1:22:47 1:58:34 1:57:39 196 6403 Aly Hoven Hengelo Ov 1960 1688e 1:24:32 1:24:32 1:58:37 1:58:37 197 6404 Anita Vetketel Zenderen 1970 1690e 13:49 47:14 1:20:34 1:58:37 1:54:39 198 6110 Marielle Timmerman Punthorst 1994 1697e 13:41 47:18 1:21:28 1:58:47 1:56:03 199 6094 Janneke Zwarteveen Zwolle 1987 1699e 13:14 46:35 1:21:10 1:58:50 1:57:26 200 6313 Klarisse Dijkslag Zwolle 1987 1702e 14:15 48:55 1:23:03 1:58:51 1:57:04 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 6239 Annemiek Dul Kampen 1987 1704e 13:42 47:30 1:21:27 1:58:53 1:55:46 202 6841 Bekken Charlotte Hanzesport 1966 1705e 13:42 47:22 1:21:56 1:58:54 1:57:22 203 6269 Rianka van de Berg Nijkerk Gld 1982 1716e 13:50 47:49 1:21:41 1:58:58 1:55:22 204 6339 Carin Heutinck Stadskanaal 1981 1720e 14:10 48:00 1:21:56 1:58:59 1:57:42 205 6952 Jeanne van den Reek Bas vd Goor Foundati 1726e 13:46 46:33 1:19:57 1:59:03 1:54:11 206 6922 Marjon Lutter Run2Day 1987 1727e 13:34 47:20 1:21:51 1:59:04 1:58:11 207 6670 Fleur Voerman Utrecht 1986 1728e 13:15 46:17 1:21:19 1:59:04 1:58:22 208 6400 Danielle Rutgers Westervoort 1983 1733e 13:25 46:26 1:19:52 1:59:06 1:55:12 209 6822 Ina Stege NOP 1955 1734e 13:04 45:38 1:19:06 1:59:07 1:54:31 210 6266 Yvonne van Everdingen Rotterdam 1988 1738e 14:01 49:05 1:23:32 1:59:11 1:56:28 211 6815 Marjan Kamphuis Odijk 1976 1739e 14:14 48:37 1:24:34 1:59:11 1:57:41 212 6448 Gemma Hutten Securitas 1967 1741e 13:48 47:36 1:22:38 1:59:11 1:58:22 213 6449 Erika Horstman Securitas 1968 1742e 13:49 47:36 1:22:38 1:59:11 1:58:22 214 6804 Ingrid Dijkgraaf Kranenburg (GER) 1979 1747e 13:53 48:07 1:22:28 1:59:14 1:56:30 215 6663 Inge Koster Kampen 1967 1749e 13:44 47:32 1:21:01 1:59:16 1:56:27 216 6919 Maaike Baas Run2Day 1976 1751e 14:08 48:13 1:22:09 1:59:17 1:56:08 217 6443 Gerda Zegeling Run2Day 1976 1752e 14:06 48:04 1:22:08 1:59:17 1:56:08 218 2664 Jeannet Veldman Bouwbedrijf Salverda 1967 1766e 13:26 47:36 1:22:50 1:59:26 1:59:13 219 6624 Annemarie Souren - Ensing Zwolle 1969 1768e 13:43 47:51 1:22:30 1:59:27 1:57:22 220 6545 Anthea Mulder Zwolle 1968 1771e 13:28 46:40 1:21:52 1:59:28 1:58:23 221 6512 Jacqueline van Nee Zwolle 1967 1773e 14:07 48:00 1:22:38 1:59:29 1:58:10 222 6937 Violet Hulleman Utrecht 1987 1783e 13:35 46:30 1:19:45 1:59:35 1:54:14 223 6933 Marijke Jansen Teuge 1965 1787e 13:19 46:26 1:20:57 1:59:38 1:56:42 224 6200 Wenda van de Beek De Gemzen 1976 1792e 12:46 45:43 1:21:11 1:59:44 1:58:46 225 6666 Bianca van Gool Harderwijk 1974 1795e 13:37 47:47 1:22:35 1:59:46 1:57:24 226 6075 Chantal Huitema Zwolle 1970 1798e 13:59 47:45 1:21:39 1:59:48 1:58:30 227 6198 Van Lenthe Zwolle 1978 1802e 14:17 48:03 1:21:41 1:59:52 1:56:15 228 6345 Gerda de Jong Meppel 1975 1803e 14:13 48:23 1:21:54 1:59:53 1:56:35 229 6217 Patricia Zijlstra Dronten 1982 1804e 13:09 46:09 1:21:04 1:59:53 1:56:47 230 6261 Marie Verduin Kesteren 1956 1807e 14:00 47:26 1:21:44 1:59:54 1:56:35 231 6567 Annemieke de Goede Zeewolde 1961 1808e 13:29 47:37 1:21:22 1:59:55 1:57:19 232 6801 Marlies Hultink-Janosik Zwolle 1951 1809e 13:38 48:02 1:23:11 1:59:55 1:59:06 233 6145 Hetty Loos-v Engelenburg Zeewolde 1965 1815e 13:34 47:57 1:22:14 1:59:59 1:57:48 234 6280 Hermien Meijer Dalfsen 1968 1819e 13:34 47:41 1:22:18 2:00:02 1:57:24 235 6795 Ina Inkelaar Zwolle 1971 1834e 13:55 47:54 1:22:19 2:00:14 1:56:37 236 6581 Anneke Hofstra - la Roi Zwolle 1988 1835e 12:53 47:03 1:22:36 2:00:15 1:58:45 237 6249 Annemiek van Ittersum Zwolle 1989 1838e 13:47 47:31 1:22:20 2:00:19 1:57:11 238 6832 Marije Lutterop Zwolle 1980 1844e 13:30 47:54 1:22:23 2:00:24 1:54:43 239 6812 Saskia Holterman Groningen 1984 1858e 14:14 48:37 1:24:34 2:00:38 1:59:08 240 6762 Corrien Meijer Zwolle 1983 1860e 13:50 47:35 1:21:40 2:00:40 1:57:08 241 6218 Eva van Dun Zwolle 1985 1862e 14:43 50:06 1:24:02 2:00:40 1:58:25 242 6187 Irma Nijenkamp Raalte 1969 1864e 14:23 48:30 1:22:11 2:00:41 1:55:58 243 6067 Lisa Pieters Zwolle 1988 1867e 14:31 49:12 1:23:56 2:00:45 1:58:16 244 6720 Ingrid Port PEC 1910 1973 1868e 14:17 49:03 1:23:15 2:00:46 1:56:18 245 6948 Nelly Reuvekamp PEC 1910 1975 1870e 14:12 48:46 1:22:55 2:00:47 1:56:18 246 6732 Nanien Wijnands Haarlem 1977 1874e 13:17 46:42 1:20:47 2:00:50 1:56:04 247 6516 Bea van Beek Zwolle 1976 1876e 13:49 48:39 1:23:31 2:00:52 1:57:52 248 6898 Marry Jansen-Kin Abcoude 1966 1881e 13:30 47:38 1:22:39 2:00:55 1:59:41 249 6234 Joyce Wijnberg Raalte 1990 1883e 13:27 47:23 1:22:37 2:00:55 1:58:45 250 6593 Bertine Pruim Zwolle 1982 1894e 14:07 48:45 1:23:56 2:01:10 1:59:40 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 6578 Frederique Kolthof Zwolle 1965 1897e 14:00 48:42 1:23:50 2:01:11 1:59:34 252 6603 Amyke Veurink Zwolle 1967 1901e 13:12 46:07 1:20:44 2:01:15 1:59:29 253 6433 Annelies Van Buuren Isala Klinieken 1962 1903e 13:25 47:41 1:23:46 2:01:17 2:00:20 254 6776 Birgitta M Ruitenschild Rotterdam 1967 1904e 13:33 47:03 1:22:03 2:01:17 1:58:25 255 6774 Tineke Burghard Hattem 1953 1905e 13:33 47:03 1:22:03 2:01:17 1:58:25 256 6503 Wendy Westerbeek Zwolle 1979 1907e 14:21 49:07 1:23:20 2:01:19 1:56:53 257 6572 Rosalie Kooiker Staphorst 1988 1909e 14:09 48:54 1:23:37 2:01:19 1:58:12 258 6152 Yvonne Landman Havelte 1972 1910e 14:09 48:54 1:23:37 2:01:19 1:58:12 259 6772 Paula Groothuismink Zwolle 1977 1914e 14:05 48:24 1:23:51 2:01:24 1:59:07 260 6845 Astrid Huijsman Arnhem 1970 1917e 13:48 48:01 1:22:31 2:01:25 1:57:39 261 2790 Simone Karkdijk Ten Cate Protect B.V 1980 1918e 14:17 48:52 1:24:28 2:01:27 2:00:57 262 6755 Ingrid Draaistra Emmeloord 1971 1926e 13:43 47:38 1:22:22 2:01:33 1:56:57 263 6920 Chantal Botter Run2Day 1984 1928e 14:02 48:20 1:22:48 2:01:34 1:58:08 264 6216 Inez Gol Steenwijk 1978 1932e 14:02 47:59 1:22:43 2:01:39 1:57:24 265 6803 Dafne van der Meer Arnhem 1978 1934e 13:54 48:05 1:22:48 2:01:39 1:58:19 266 6837 Joke Toepoel Arnhem 1945 1935e 13:53 48:05 1:22:47 2:01:39 1:58:19 267 6961 Elsa Dragt Borne 1981 1944e 14:34 50:31 1:25:59 2:01:44 1:59:06 268 6534 Monique van Olffen LAAC Twente 1966 1950e 14:16 48:42 1:23:57 2:01:52 2:00:34 269 2539 Bernita van Dijk PwC 5 1972 1952e 13:26 47:45 1:24:09 2:01:52 2:00:11 270 2665 Wil Bouwhuis Bouwbedrijf Salverda 1951 1956e 14:33 49:59 1:25:39 2:01:57 2:01:36 271 6426 Hilde Steenbergen Travers 1975 1958e 14:10 48:44 1:23:43 2:01:59 1:59:39 272 6807 Diana Hulleman PEC 1910 1980 1965e 14:17 49:03 1:23:22 2:02:04 1:57:55 273 6582 Sigrid Jansen Zwolle 1969 1966e 14:19 49:04 1:23:17 2:02:05 1:57:38 274 6645 Roos Meijer Zwolle 1980 1971e 13:42 47:32 1:23:02 2:02:12 1:59:04 275 6188 Marjolijn Van den Engel Abbott 1967 1974e 14:23 48:54 1:24:14 2:02:14 2:01:08 276 6870 Merel Feenstra Nijeveen 1988 1982e 14:33 49:17 1:25:03 2:02:18 1:59:27 277 6794 Janny Boks PEC 1910 1967 1983e 14:13 50:02 1:25:22 2:02:20 1:59:51 278 6537 Tettie van der Graaf Zwolle 1964 1990e 14:33 48:56 1:24:11 2:02:28 1:59:29 279 6155 Sigrid Roskam Nunspeet 1974 1991e 13:17 46:18 1:21:10 2:02:29 2:00:17 280 6914 Minke Twijnstra Isala Klinieken 1974 1992e 13:50 48:15 1:23:42 2:02:30 2:00:01 281 6938 Sanneke Snuverink PEC 1910 1985 1994e 14:07 49:04 1:24:37 2:02:35 2:00:29 282 6627 Patricia Koolhof Luttenberg 1973 1995e 13:42 47:47 1:23:40 2:02:37 2:00:27 283 6621 Kristel Verweij Raalte 1979 1996e 13:42 47:47 1:23:40 2:02:38 2:00:28 284 6646 Lisa Brusse Zwolle 1982 1997e 14:20 49:27 1:24:45 2:02:39 1:58:31 285 6501 Kirsten Postma Loopgroep Gemeente E 1979 1998e 13:49 48:27 1:23:50 2:02:40 1:59:28 286 6112 Mathilde Groot Rouwen Oldenzaal 1971 1999e 14:03 48:37 1:24:01 2:02:41 2:01:24 287 6865 Simone Tabor Apeldoorn 1971 2003e 14:10 48:15 1:22:57 2:02:43 1:58:01 288 6915 Janny Jongejan Isala Klinieken 1961 2004e 13:23 47:21 1:23:33 2:02:44 2:01:28 289 6349 Jojanneke Kers Heerde 1988 2008e 14:43 50:18 1:25:27 2:02:48 2:00:05 290 6331 Jos Rouw Zwolle 1962 2011e 13:37 48:08 1:23:09 2:02:50 1:58:33 291 6791 Louise Admiraal PEC 1910 1970 2013e 14:07 49:15 1:25:11 2:02:52 2:00:46 292 6749 Marjon Bello PEC 1910 1983 2015e 13:59 49:00 1:24:37 2:02:54 2:01:23 293 6361 Anne Vossebelt Raalte 1968 2027e 13:36 47:34 1:22:52 2:03:05 2:00:06 294 6191 Anja Swagerman Sprang-Capelle 1967 2029e 14:07 48:50 1:23:57 2:03:05 1:59:46 295 6107 Petra Kooi Zwolle 1980 2031e 13:47 47:50 1:23:18 2:03:08 1:59:39 296 6895 Mechtild Suerink Apeldoorn 1970 2032e 13:58 47:51 1:22:19 2:03:08 1:58:25 297 6889 Inge Gammauf Apeldoorn 1970 2034e 13:58 47:52 1:22:19 2:03:09 1:58:26 298 6823 Durkje Bouma Zwolle 1955 2039e 13:20 45:58 1:19:22 2:03:13 2:00:39 299 6396 Marta Kaczmarek Zwolle 1988 2040e 13:48 47:29 1:22:08 2:03:14 1:59:53 300 6775 Willeke Lubbinge Tuk 1974 2043e 14:25 49:32 1:25:17 2:03:19 2:02:05 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 6164 Carin van den Hardenberg Nunspeet 1974 2050e 14:33 50:33 1:27:02 2:03:28 2:01:38 302 2693 Jeanette van de Berg Van der Kamp B.V. 1 1979 2052e 14:09 48:42 1:23:31 2:03:33 1:58:43 303 6638 Anne Bouhuijs Kampen 1977 2056e 14:11 49:23 1:24:34 2:03:37 2:00:04 304 6293 Syuzanna Suvorovskaya Moscow (RUS) 1979 2060e 14:00 47:56 1:22:07 2:03:39 1:59:17 305 6311 Marion Hijmensen Apeldoorn 1973 2070e 13:53 48:17 1:24:42 2:04:00 2:01:22 306 6744 Jose IJzerman PEC 1910 1960 2073e 14:02 48:56 1:25:00 2:04:03 2:02:03 307 6611 Ester Pronk Kampen 1972 2075e 14:27 49:37 1:25:11 2:04:07 2:00:19 308 6113 Sjoukje Egberts Meppel 1971 2080e 13:36 48:25 1:23:51 2:04:13 1:59:35 309 6612 Carolien van der Velden Zwolle 1980 2081e 14:27 49:37 1:25:11 2:04:13 2:00:25 310 6824 Femmie van Dooremolen Dalfsen 1958 2084e 14:14 49:31 1:25:57 2:04:18 2:02:51 311 6093 Nicole van den Berg Zwolle 1971 2088e 14:02 49:13 1:25:56 2:04:21 2:03:31 312 6306 Jacqueline Slegten Zwolle 1965 2092e 14:19 49:04 1:23:17 2:04:25 1:59:57 313 6635 Karin Bredewold Zwolle 1969 2099e 14:41 51:05 1:26:54 2:04:30 2:03:10 314 6059 Janne-Machteld Drijfhout Zwolle 1977 2101e 13:21 46:53 1:23:00 2:04:34 2:03:04 315 6625 Lydia van den Berg Zwolle 1983 2102e 13:16 46:57 1:22:03 2:04:34 1:59:51 316 6230 Margriet Meijer Zwolle 1982 2105e 14:01 49:25 1:25:18 2:04:41 2:01:08 317 6565 Miranda Nibourg Zwolle 1983 2115e 14:30 49:43 1:24:29 2:04:49 2:01:22 318 6604 Monique van den Brink Apeldoorn 1965 2118e 14:35 51:08 1:27:38 2:04:52 2:03:38 319 6248 Agnes van der Helden Apeldoorn 1969 2119e 14:35 51:08 1:27:37 2:04:52 2:03:38 320 6617 Helga Brink Zwolle 1968 2121e 14:46 51:41 1:27:36 2:04:56 2:01:56 321 6785 Antoinne Dijk Zwolle 1966 2122e 14:52 51:41 1:27:36 2:04:56 2:01:56 322 6668 Dineke Bos Athlos 1974 2123e 14:40 51:10 1:26:57 2:04:57 2:02:33 323 2731 Annelies Draaijer Rabobank IJsseldelta 1982 2124e 13:42 48:44 1:26:21 2:04:58 2:04:24 324 6283 Hermien Middag Vroomshoop 1966 2130e 14:26 50:15 1:27:07 2:05:07 2:04:02 325 6866 Denise Kranenbroek Apeldoorn 1973 2134e 14:10 48:15 1:23:11 2:05:13 2:00:31 326 6527 Desiree Loerts Balkbrug 1973 2135e 14:02 49:11 1:25:37 2:05:13 2:03:29 327 6768 Helga van Boven Zwolle 1969 2140e 14:45 50:54 1:26:28 2:05:20 2:02:40 328 6652 Lidewyde Melenhorst Nijmegen 1984 2143e 13:57 50:00 1:26:54 2:05:24 2:04:45 329 6143 Diane de Velde Wilsum 1979 2149e 13:40 49:20 1:26:16 2:05:30 2:05:09 330 6596 Irene Linders-Wouters Vierhouten 1964 2153e 14:32 50:32 1:27:01 2:05:39 2:03:49 331 6734 Sabine Heisterkamp Vierhouten 1958 2154e 14:32 50:32 1:27:01 2:05:39 2:03:49 332 6409 Willemien de Bruin Zwolle 1976 2155e 13:57 51:04 1:28:35 2:05:40 2:05:04 333 6264 Nelleke Olthuis Raalte 1980 2157e 13:52 50:07 1:26:25 2:05:40 2:01:41 334 6340 Karin de Lange PEC 1910 1972 2159e 14:15 49:56 1:26:09 2:05:44 2:03:12 335 6836 Maureen Linnenbank Hanzesport 1973 2160e 13:34 47:24 1:22:36 2:05:45 2:02:09 336 2554 Marielle Veerman-Dronkert PwC 8 1972 2161e 14:35 50:39 1:28:05 2:05:47 2:05:24 337 6330 Marjolein Duits Ermelo 1984 2163e 13:55 47:40 1:23:45 2:05:48 2:01:59 338 6533 Henny van Driesten Zwolle 1957 2164e 13:48 48:39 1:25:45 2:05:49 2:03:13 339 6657 Sandra van den Berg Zwolle 1971 2174e 14:04 48:24 1:23:55 2:05:57 2:03:39 340 6678 Jolanda Onderdijk Zwolle 1968 2177e 14:11 50:06 1:25:42 2:06:00 2:02:20 341 6751 Giny Garst Zwolle 1963 2178e 14:17 49:40 1:25:42 2:06:01 2:01:29 342 2582 Diana Rietveld Woningstichting SWZ 1980 2180e 13:46 49:25 1:27:24 2:06:02 2:05:46 343 6136 Lia Schepers Almen 1981 2181e 14:07 48:53 1:25:19 2:06:02 2:02:54 344 6901 Miriam Linthorst Atletics Nijverdal 1967 2186e 14:44 50:45 1:26:32 2:06:06 2:01:55 345 6958 Inga Zaheddi Dedemsvaart 1973 2187e 14:30 51:02 1:27:22 2:06:08 2:02:39 346 6087 Elise Middelkoop Zwolle 1968 2189e 14:19 49:05 1:25:01 2:06:10 2:01:44 347 6608 Brigitte Hegeman Zwolle 1969 2191e 14:19 49:32 1:25:48 2:06:12 2:04:20 348 6587 Marijke Turkenburg Zwolle 1962 2192e 14:39 50:25 1:26:46 2:06:12 2:03:14 349 6541 Marjan Sanderman Twenterand 1964 2193e 14:00 49:22 1:25:18 2:06:12 2:02:47 350 6702 Jeanet Reekers Loopgroep de Zandstu 1968 2194e 14:00 49:22 1:25:18 2:06:13 2:02:47 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 6432 Theliene Cents Isala Klinieken 1983 2201e 15:13 52:04 1:28:06 2:06:18 2:03:18 352 6436 Dorien Holstege Isala Klinieken 1980 2202e 15:13 52:04 1:28:06 2:06:18 2:03:18 353 6342 Helma Keizer-Zwakenberg 's-Heerenbroek 1972 2204e 14:21 50:55 1:28:18 2:06:21 2:04:47 354 6740 Kim Scholten PEC 1910 1973 2208e 14:08 49:01 1:25:03 2:06:25 2:04:55 355 6654 Dorethea Bil Rozendaal 1966 2212e 14:22 49:41 1:25:22 2:06:31 2:02:08 356 6066 Irene Harmsen Utrecht 1987 2214e 14:33 50:32 1:27:28 2:06:31 2:06:00 357 6312 Marleen van Emmerik Amsterdam 1984 2215e 13:04 48:16 1:25:02 2:06:32 2:01:33 358 6385 Nicole Platzer Marienheem 1984 2218e 13:40 49:24 1:26:09 2:06:37 2:06:16 359 6639 Miranda Hesselink De Wijk 1976 2220e 13:57 49:02 1:25:12 2:06:42 2:03:03 360 2679 Natascha Visser Gemeente Hardenberg 1979 2221e 13:32 48:37 1:26:09 2:06:44 2:06:32 361 6628 Marieke de Weerd De Gemzen 1987 2223e 14:41 50:32 1:27:26 2:06:45 2:03:44 362 6119 Jolinka Feenstra Zwolle 1989 2226e 14:02 49:49 1:26:32 2:06:48 2:05:02 363 2744 Inge Reijnders Rabobank IJsseldelta 1986 2227e 13:21 48:23 1:24:46 2:06:51 2:06:16 364 6943 Miranda Ridder-Volgers Apeldoorn 1971 2228e 13:46 47:44 1:24:10 2:06:52 2:03:52 365 6278 Esther Wieles Zwolle 1987 2232e 13:49 47:21 1:23:41 2:06:56 2:01:46 366 6511 Jacqueline Bouwmeester Zwolle 1965 2238e 14:27 51:00 1:28:10 2:06:59 2:06:15 367 6384 Aline Meiling Putten 1982 2240e 15:14 51:22 1:27:45 2:07:00 2:04:52 368 6656 Mirjam Brandt Heino 1969 2242e 13:35 48:25 1:24:38 2:07:02 2:03:31 369 6667 Helga van den Oord Zwolle 1982 2245e 13:56 48:35 1:25:02 2:07:04 2:05:23 370 2538 Diana Voerman PwC 5 1968 2253e 14:19 49:49 1:26:41 2:07:12 2:04:22 371 6555 Tessa Jonker Zwolle 1981 2254e 14:06 50:14 1:26:57 2:07:12 2:03:02 372 6873 Nadia El Marini BB lopers 1983 2260e 13:29 48:15 1:25:26 2:07:22 2:04:44 373 6376 Ineke Kip Hoogeveen 1978 2261e 14:01 50:07 1:26:40 2:07:23 2:03:19 374 6359 Gianna Talamini PEC 1910 1956 2263e 14:43 51:24 1:27:56 2:07:23 2:02:55 375 6441 Linda Nugter Run2Day 1980 2265e 14:48 51:35 1:27:59 2:07:24 2:03:59 376 6444 Karlijn Kijftenbelt Run2Day 1977 2266e 14:48 51:34 1:27:59 2:07:25 2:04:00 377 6454 Hilde Tromp Warmlopers 1983 2268e 14:42 50:32 1:27:14 2:07:25 2:03:52 378 6923 Merle van der Wildt-Wijnm Run2Day 1979 2271e 14:48 51:34 1:27:59 2:07:25 2:04:00 379 6893 Berdien Beltman Bathmen 1987 2275e 14:15 49:18 1:25:09 2:07:29 2:02:24 380 6186 Mathilde van der Weerd Zwolle 1981 2278e 14:19 49:47 1:26:10 2:07:31 2:03:25 381 6821 Loeky Bosma Zwolle 1954 2279e 13:50 49:13 1:26:13 2:07:32 2:04:48 382 2673 Marjon Bijsterbosch GGN Tijhuis & Partne 1979 2280e 14:53 52:24 1:29:52 2:07:34 2:07:16 383 6569 Marjon Bijsterbosch Zwolle 1979 2281e 14:53 52:24 1:29:52 2:07:35 2:07:17 384 6434 Marleen Ex Isala Klinieken 1955 2282e 13:43 49:27 1:27:16 2:07:35 2:06:38 385 6601 Floor Goes De Gemzen 1976 2283e 14:39 51:23 1:27:27 2:07:40 2:03:06 386 6935 Linda Moser Apeldoorn 1989 2284e 14:47 50:48 1:27:11 2:07:41 2:04:24 387 6121 Dea Jelies Tollebeek 1961 2285e 14:20 49:06 1:25:46 2:07:41 2:02:50 388 6398 Leonie Bouwmeester Enschede 1989 2287e 15:20 52:11 1:28:38 2:07:44 2:03:46 389 6397 Carmen van den Hoven Enschede 1989 2288e 15:19 52:11 1:28:38 2:07:44 2:03:46 390 6383 Elske Luttikhold Lichtenvoorde 1987 2289e 14:53 51:31 1:27:43 2:07:47 2:03:26 391 6956 Tanneke Dillingh Marienvelde 1968 2291e 14:52 51:30 1:27:42 2:07:48 2:03:25 392 6788 Annuschka van Donge Ermelo 1975 2295e 13:24 48:54 1:26:10 2:07:50 2:04:44 393 6753 Esther Kockelkoren Zwolle 1985 2298e 14:02 49:28 1:26:12 2:07:52 2:04:20 394 6457 Suzanne Vonk Warmlopers 1983 2301e 14:44 50:59 1:27:49 2:07:56 2:04:38 395 6543 Joline Wielens Zwolle 1983 2306e 14:58 51:43 1:28:50 2:08:05 2:04:31 396 6808 Rianne Zefat Zwolle 1968 2311e 14:29 50:51 1:28:07 2:08:17 2:05:39 397 6550 Anke Horstink Apeldoorn 1983 2313e 15:13 53:08 1:30:07 2:08:19 2:07:07 398 2553 Teuni van den Bosch PwC 8 1972 2314e 14:35 50:39 1:28:07 2:08:20 2:07:57 399 6574 Gerdien van Markensteijn Zwolle 1973 2315e 14:29 50:30 1:27:52 2:08:21 2:07:32 400 6779 Karin van Tilburg PEC 1910 1963 2316e 14:13 50:02 1:28:04 2:08:22 2:05:53 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 6508 Corina Vrieling Nieuwleusen 1970 2318e 14:15 50:40 1:27:51 2:08:23 2:04:36 402 6877 Femke den Hertog Hattem 1968 2319e 14:31 50:18 1:27:09 2:08:25 2:05:30 403 6926 Marjan Vervoort Run2Day 1961 2323e 14:39 50:30 1:27:00 2:08:37 2:04:11 404 6169 Marleen Hop 't Harde 1989 2327e 15:14 51:44 1:28:20 2:08:42 2:06:17 405 6799 Marjan Meijerink Nieuwleusen 1965 2330e 14:28 51:13 1:28:57 2:08:43 2:06:00 406 6500 Marianne Willems Zwolle 1959 2332e 14:39 51:11 1:28:31 2:08:44 2:06:43 407 6241 Gery Kamerman Zwolle 1969 2334e 14:21 50:55 1:28:19 2:08:47 2:07:14 408 6561 Floor Post Zwolle 1982 2336e 15:14 52:15 1:28:26 2:08:48 2:05:08 409 6704 Van der Wijk PEC 1910 1965 2338e 14:52 51:35 1:28:08 2:08:52 2:04:34 410 6065 Carola van der Weerd Zwolle 1976 2340e 14:43 50:33 1:27:34 2:08:56 2:05:50 411 6225 Ria Morrenhof Zwolle 1956 2343e 15:07 51:40 1:28:00 2:08:59 2:04:57 412 6707 Franka Bakker Nijmegen 1987 2344e 14:17 50:08 1:27:02 2:09:01 2:05:29 413 6338 Everdien Snoeyer Zwolle 1963 2346e 14:25 51:41 1:28:32 2:09:05 2:08:09 414 6354 Arina Kunst Wezep 1970 2348e 15:04 52:06 1:29:46 2:09:06 2:08:03 415 6386 Annemarie ter Weijden Wezep 1969 2349e 15:04 52:06 1:29:46 2:09:06 2:08:04 416 2768 Annemarie van den Berg Scania Production Zw 2351e 13:06 48:29 1:27:14 2:09:08 2:08:46 417 6250 Chantal Klaassen Hattem 1970 2352e 14:31 50:18 1:27:09 2:09:11 2:06:16 418 6769 Arline Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 1959 2361e 14:10 50:14 1:28:07 2:09:33 2:07:56 419 6745 Herma Stappenbeld PEC 1910 1965 2362e 14:54 51:34 1:29:04 2:09:33 2:07:29 420 6835 Tijske Blankestijn Hengelo Ov 1966 2363e 14:10 50:15 1:28:07 2:09:33 2:07:57 421 6452 Marije Neuteboom Warmlopers 1978 2364e 14:24 50:40 1:27:38 2:09:38 2:05:43 422 6618 Katja Scholing Zwolle 1977 2365e 14:51 51:35 1:28:15 2:09:38 2:04:42 423 6211 Linda Korterink Rouveen 1991 2367e 15:10 53:19 1:30:53 2:09:42 2:07:10 424 6844 Mirjam Dam PEC 1910 1980 2368e 14:26 50:59 1:28:24 2:09:43 2:07:39 425 6256 In 't Veld Heino 1967 2370e 14:17 49:59 1:26:35 2:09:46 2:07:15 426 6268 Berlinda Slaman Wateringen 1978 2371e 14:49 51:19 1:28:46 2:09:47 2:06:03 427 6194 Ingrid Dotinga Zwolle 1967 2374e 14:18 50:56 1:28:53 2:09:52 2:07:52 428 6758 Ruth van Gessel Nijmegen 1989 2377e 14:05 50:43 1:28:49 2:09:53 2:07:30 429 6648 Elise Bosch Zwolle 1967 2379e 14:19 49:45 1:27:48 2:09:55 2:05:29 430 6553 Anette Gerrits Zwolle 1968 2380e 14:52 51:35 1:28:07 2:09:56 2:05:37 431 6408 Diana van Leusen Zwartsluis 1969 2381e 14:11 49:56 1:27:00 2:09:58 2:06:17 432 6507 Petra van Saarloos Zwolle 1965 2382e 15:18 55:42 1:32:17 2:10:01 2:09:27 433 6273 Anke Willemsen Lichtenvoorde 1956 2383e 14:40 50:17 1:26:57 2:10:03 2:05:47 434 6221 GJ Lensink Deventer 1976 2384e 13:59 49:37 1:26:45 2:10:05 2:07:35 435 6653 Francisca van Dijk Zwolle 1983 2387e 14:32 51:50 1:29:59 2:10:07 2:08:49 436 6329 Paulien Spijker Raalte 1975 2388e 14:14 51:05 1:29:20 2:10:08 2:06:38 437 6945 Jolanda Gommer Dalen 1964 2391e 14:36 51:04 1:28:44 2:10:17 2:07:42 438 6797 Femmieke Lovers HAC '63 1962 2392e 14:16 49:25 1:26:24 2:10:17 2:05:44 439 6816 Marrit Klompe Zwolle 1959 2393e 15:15 53:30 1:31:34 2:10:18 2:06:37 440 6696 Anne de Vries Arnhem 1986 2395e 14:16 50:07 1:27:26 2:10:23 2:06:15 441 6370 Charlotte Folkersma Arnhem 1994 2397e 14:39 52:07 1:29:51 2:10:25 2:05:49 442 6086 Renate Jansen Zwolle 1963 2399e 14:17 50:59 1:29:08 2:10:28 2:09:38 443 6430 Bianke Buursma Isala Klinieken 1973 2400e 14:01 50:38 1:29:25 2:10:28 2:09:30 444 6206 Edith Lieffijn Zwolle 1965 2406e 14:52 51:37 1:29:20 2:10:37 2:08:18 445 6859 Judith Bosch Zwolle 1965 2407e 14:33 51:39 1:30:23 2:10:40 2:09:34 446 6355 Paula Heerink Heino 1964 2408e 15:33 54:30 1:32:26 2:10:40 2:09:57 447 6673 Ina Brouwer Heino 1961 2409e 14:32 51:13 1:28:04 2:10:41 2:06:36 448 6196 Jenet Harink Rouveen 1988 2410e 15:10 53:19 1:30:53 2:10:42 2:08:10 449 6290 Marieke Vugts Zaltbommel 1974 2412e 14:51 52:23 1:29:27 2:10:44 2:06:06 450 6130 Annemarie van der Hoeven Wijhe 1978 2413e 13:57 51:00 1:30:02 2:10:47 2:09:29 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 6063 Esther Noordman Dalfsen 1969 2414e 14:32 50:22 1:27:58 2:10:47 2:08:04 452 6921 Francis Zoethout Run2Day 1967 2416e 14:50 51:58 1:29:42 2:10:53 2:07:43 453 6358 Jacqueline Jurjus Lichtenvoorde 1964 2424e 14:56 52:03 1:29:53 2:11:16 2:06:53 454 2827 Anneke den Bouwmeester Zilveren Kruis Achme 2425e 15:32 54:01 1:32:44 2:11:16 2:11:03 455 6141 Alida van der Beek Nunspeet 1965 2427e 14:45 51:11 1:29:15 2:11:18 2:08:36 456 6792 Sita Faber Loopgroep SITA 1970 2428e 14:39 50:50 1:28:54 2:11:20 2:07:10 457 6513 Diana Seinen PEC 1910 1978 2433e 14:27 50:59 1:28:22 2:11:29 2:09:27 458 6899 Hanneke Philipsen Cialfo 1957 2436e 14:21 51:16 1:30:25 2:11:34 2:10:18 459 6519 Rosalie Tielbeke Zwolle 1990 2437e 14:12 50:17 1:27:08 2:11:35 2:06:42 460 6282 Erna Versluis Zwolle 1969 2438e 14:45 51:35 1:29:29 2:11:35 2:08:34 461 6517 Miranda Janssen Zwolle 1974 2439e 14:45 51:35 1:29:29 2:11:35 2:08:34 462 6526 Stephie Ziegerink Zwolle 1987 2441e 14:35 51:41 1:29:04 2:11:36 2:08:15 463 6683 Saskia van Voorst Zwolle 1968 2442e 15:23 52:29 1:29:44 2:11:38 2:07:10 464 6446 Bianca van den Berg Run2Day 1976 2443e 14:31 51:13 1:30:30 2:11:38 2:09:00 465 6885 Angelique Jordans Zwolle 1966 2447e 14:58 53:11 1:32:06 2:11:43 2:09:06 466 6902 Ineke den Hengst Apeldoorn 1957 2448e 14:57 52:02 1:29:08 2:11:44 2:06:43 467 2734 Veronic van der Werf Rabobank IJsseldelta 1973 2450e 14:42 52:42 1:31:49 2:11:46 2:11:11 468 6568 Kitty Onder de Linden Zwolle 1968 2453e 14:40 52:06 1:30:49 2:11:53 2:11:31 469 6586 Louise Kooger Belt-Schutsloot 1989 2455e 14:58 52:34 1:30:18 2:11:57 2:09:06 470 6263 Marjan Kuilman Ruinen 1971 2456e 14:57 52:14 1:29:58 2:11:59 2:08:32 471 6362 Lidwien Broenink Joure 1960 2457e 14:56 52:13 1:30:08 2:11:59 2:08:31 472 6647 Ceciel Groot Koerkamp Broekland Ov 1984 2459e 15:37 54:11 1:32:26 2:12:04 2:09:55 473 6456 Inge Gelderloos Warmlopers 1986 2460e 14:20 51:02 1:29:52 2:12:04 2:10:19 474 6402 Jade van Grevenhof Deventer 1986 2461e 14:35 51:49 1:30:41 2:12:05 2:10:11 475 6631 Yvonne Grotepunt Hasselt 1959 2464e 14:46 53:25 1:31:48 2:12:07 2:10:07 476 6874 Marian Rauh PEC 1910 1957 2465e 14:58 53:23 1:31:55 2:12:08 2:10:07 477 2536 Jacinta Deuling PwC 5 1979 2468e 15:16 54:45 1:34:02 2:12:10 2:11:51 478 6289 Marjolein Nijenkamp Salland 1986 2469e 14:07 49:59 1:28:54 2:12:11 2:10:52 479 6576 Janny Aarden Zwolle 1962 2471e 15:03 52:21 1:30:23 2:12:13 2:08:07 480 6802 Liesbeth Zeeuw vd Laan Amsterdam 1983 2474e 14:43 51:56 1:30:17 2:12:22 2:08:51 481 6737 Sjalien de Leeuwe Zwolle 1964 2475e 15:03 52:21 1:30:23 2:12:22 2:08:16 482 6453 Miriam Broeksema Warmlopers 1979 2476e 14:24 50:40 1:27:39 2:12:23 2:08:28 483 6322 Angeli de Groot Lichtenvoorde 1969 2477e 14:59 52:01 1:29:59 2:12:24 2:08:07 484 6960 Yvonne Konings Lichtenvoorde 1957 2479e 14:56 52:04 1:29:54 2:12:27 2:08:05 485 2732 Tanja Geurtse Rabobank IJsseldelta 1974 2480e 14:13 52:46 1:32:02 2:12:28 2:11:55 486 6060 Femke Gertsen Zwolle 1981 2483e 14:13 50:39 1:28:50 2:12:36 2:09:38 487 6892 Marijke Hartman Nijverdal 1987 2484e 14:24 50:58 1:28:56 2:12:37 2:07:32 488 6257 Petra van Eekeren Zwolle 1983 2485e 14:33 50:16 1:28:05 2:12:38 2:07:50 489 6872 Anita Rijpers Hoogeveen 1970 2486e 14:33 50:15 1:28:05 2:12:38 2:07:50 490 6390 José Poelhekke PEC 1910 1961 2489e 14:46 53:25 1:31:48 2:12:40 2:10:40 491 6226 Monique Nagelkerke Hattem 1958 2490e 15:11 52:44 1:31:22 2:12:43 2:12:18 492 6677 Esther Rijsenbrij Zwolle 1971 2491e 15:10 52:44 1:31:22 2:12:43 2:12:18 493 6714 Carin van Loenhout PEC 1910 1968 2494e 14:56 51:37 1:29:07 2:12:58 2:10:56 494 6411 Eva Hoesch Wezembeek - Oppem (B 1993 2498e 15:16 53:44 1:30:58 2:13:00 2:12:07 495 6274 Annelies Bulthuis-Neutel Zwolle 1977 2499e 15:19 53:02 1:31:24 2:13:00 2:09:27 496 6736 Maaike van der Plas Zwolle 1985 2501e 14:46 52:44 1:31:35 2:13:01 2:11:22 497 6237 Marjolijn Jongens Harkstede 1976 2503e 14:16 51:53 1:30:01 2:13:06 2:09:26 498 6447 Jessica Elshout Run2Day 1977 2504e 14:52 51:48 1:30:04 2:13:07 2:08:53 499 6757 Wendelien Eringa Flevo Delta 1966 2505e 14:53 51:48 1:30:04 2:13:07 2:08:53 500 6818 Miranda Schenk Zwolle 1993 2508e 15:14 53:30 1:31:34 2:13:09 2:09:28 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 6407 Isabel sepÚlveda MonzÓ Alicante (ESP) 1987 2509e 14:30 50:11 1:27:58 2:13:17 2:10:00 502 6220 Cassandra Whittie Apeldoorn 1981 2512e 15:23 53:15 1:30:20 2:13:23 2:09:08 503 6350 Miranda Reijnders Zwolle 1987 2513e 15:21 54:44 1:33:35 2:13:24 2:12:09 504 6459 Lienke Kooistra Warmlopers 1976 2518e 15:09 53:04 1:30:54 2:13:35 2:08:45 505 6455 Tanja Kuiper Warmlopers 1986 2520e 14:12 51:01 1:29:51 2:13:39 2:11:53 506 6509 Marja van Ettingen PEC 1910 1952 2522e 14:53 52:00 1:30:46 2:13:42 2:11:40 507 6104 Kirsha Kamphuis Zwolle 1984 2524e 15:57 54:58 1:32:00 2:13:47 2:10:37 508 6733 Mariska Brouwers Zwolle 1979 2526e 15:08 52:53 1:31:35 2:13:50 2:09:34 509 6641 Iris Feenstra Zwolle 1971 2529e 15:02 52:46 1:30:41 2:13:51 2:09:43 510 6120 Margreet Pel Nijmegen 1989 2534e 14:32 51:37 1:30:38 2:13:57 2:11:13 511 6700 Monique Smit PEC 1910 1971 2537e 14:21 49:47 1:28:51 2:14:01 2:09:35 512 6562 Annemieke Drent Apeldoorn 1979 2542e 14:55 53:31 1:31:12 2:14:09 2:10:10 513 6701 Marga Hilgers PEC 1910 1957 2543e 15:35 53:53 1:32:47 2:14:09 2:10:54 514 6357 Heleen Heining Leusden 1963 2544e 15:26 53:35 1:31:47 2:14:14 2:10:48 515 6781 Corien van den Ende Oegstgeest 1963 2545e 15:24 53:26 1:32:16 2:14:14 2:11:28 516 6389 Annerieke Vrieling Zwolle 1980 2547e 15:09 54:54 1:32:46 2:14:14 2:10:12 517 6765 Barbara Gillet Zwolle 1981 2548e 13:49 47:52 1:25:33 2:14:15 2:10:27 518 6629 Gerda Brummel Zwolle 1966 2550e 14:55 52:17 1:30:47 2:14:21 2:10:14 519 6659 Cynthia Wagemakers Harderwijk 1978 2551e 14:42 51:43 1:31:15 2:14:24 2:12:01 520 6725 Ingrid Bessembinder Nieuw Heeten 1969 2552e 14:28 50:50 1:30:37 2:14:24 2:10:01 521 6747 Greet Denekamp Zwolle 1955 2554e 14:20 51:33 1:30:45 2:14:31 2:12:25 522 6867 Mieke Kortmann Dutch Runners 1970 2556e 14:55 52:21 1:30:50 2:14:31 2:10:22 523 6786 Angela Schreuder Isala '96 1978 2558e 15:01 52:31 1:30:51 2:14:34 2:10:20 524 6253 Anne-Pia Versteeg Deventer 1991 2561e 14:43 51:45 1:30:01 2:14:36 2:10:03 525 6377 Jeannette Klompe Rotterdam 1963 2564e 14:35 52:25 1:31:31 2:14:39 2:11:25 526 6552 Carla Luten Avanti-Wilskracht 1983 2565e 14:38 52:28 1:31:45 2:14:40 2:13:02 527 6878 Astrid Ruitenberg Zwolle 1963 2566e 15:08 52:53 1:31:35 2:14:41 2:10:26 528 6270 Daphne Wentink Leeuwarden 1984 2568e 15:43 54:31 1:33:27 2:14:46 2:11:54 529 6896 Marinka Schotman Zwolle 1971 2569e 15:33 54:26 1:33:22 2:14:50 2:11:24 530 6109 Jolanda Zwakenberg Zwolle 1984 2570e 14:53 52:13 1:30:26 2:14:50 2:10:22 531 6661 Marieke Weersink Zwolle 1968 2573e 15:31 53:44 1:32:14 2:14:56 2:10:47 532 6281 Dorien de Boer Leeuwarden 1994 2574e 15:19 52:43 1:31:27 2:15:00 2:10:08 533 6394 Samantha Nibourg Zwolle 1988 2577e 14:42 52:32 1:30:45 2:15:06 2:10:31 534 6687 Marja Bakker Marathon Pim Mulier 1957 2579e 16:10 55:58 1:35:36 2:15:08 2:10:14 535 6518 Maryenka Overweg Zwolle 1972 2581e 15:34 55:46 1:36:08 2:15:08 2:14:34 536 6817 Anja Hengeveld Zwolle 1961 2583e 15:22 53:50 1:32:04 2:15:10 2:10:50 537 6790 Gabi Huitink Lichtenvoorde 1977 2584e 14:59 52:00 1:29:59 2:15:12 2:10:55 538 6814 Christel van Essen Apeldoorn 1988 2586e 16:00 55:42 1:33:29 2:15:13 2:10:58 539 2743 Deborah Cheuk-A-Lam Rabobank IJsseldelta 1984 2588e 15:18 55:47 1:36:08 2:15:16 2:14:42 540 6106 Rianne Hidding Emmeloord 1984 2590e 14:50 53:09 1:32:49 2:15:20 2:12:01 541 6317 Inge Bartels Zwolle 1974 2591e 14:53 52:29 1:31:54 2:15:20 2:12:20 542 6061 Jolanda Post Zwolle 1966 2593e 14:27 50:43 1:30:19 2:15:22 2:14:22 543 6054 Maike Heus Hardenberg 1986 2595e 15:32 53:39 1:32:58 2:15:22 2:14:24 544 6427 Dorien Broekhuijsen - van Isala Klinieken 1972 2597e 15:22 53:56 1:32:09 2:15:23 2:10:58 545 6655 Manon Braspenning PEC 1910 1972 2598e 14:58 53:11 1:32:11 2:15:23 2:12:46 546 6193 Marianne Westerman Zwolle 1969 2601e 15:18 53:02 1:31:31 2:15:27 2:10:14 547 6069 Rebecca Hoekstra Zwolle 1986 2605e 15:38 54:08 1:33:49 2:15:34 2:13:14 548 2746 Edith Scholte Rabobank IJsseldelta 1972 2607e 15:34 55:47 1:36:08 2:15:35 2:15:01 549 6854 Joyce Deen PEC 1910 1970 2608e 14:52 51:36 1:30:29 2:15:36 2:11:18 550 6166 Akkie van Wezep Nunspeet 1969 2610e 14:45 51:11 1:29:21 2:15:44 2:13:02 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 6879 Willy Pilon NOP 1964 2614e 15:02 51:25 1:29:55 2:15:48 2:11:46 552 6931 Hanneke Folkerts Run2Day 1983 2615e 14:51 54:59 1:33:14 2:15:48 2:12:25 553 6524 Stella Drijver Zwolle 1963 2616e 14:53 52:28 1:31:53 2:15:52 2:12:52 554 6103 Catrien de Bruijn Zwolle 1977 2618e 14:59 53:33 1:33:00 2:15:53 2:13:15 555 6431 Dianne Pichel Isala Klinieken 1975 2619e 15:13 55:05 1:35:37 2:15:54 2:14:55 556 6939 Inge Rozema-de Goede Deventer 1971 2620e 15:05 52:57 1:31:46 2:15:55 2:11:25 557 6369 Ilse Limpers Zwolle 1989 2621e 15:16 55:05 1:34:47 2:15:57 2:13:33 558 6128 Elly Blom Zwolle 1965 2622e 14:32 50:59 1:30:26 2:15:58 2:12:59 559 6742 Gepke Klos-Kooistra PEC 1910 1965 2623e 15:35 53:55 1:33:13 2:15:58 2:12:43 560 6688 Karlijn Woolthuis Zwolle 1983 2625e 14:10 51:22 1:30:18 2:16:00 2:12:57 561 6318 Petra Berger Putten 1968 2627e 15:14 51:22 1:30:05 2:16:04 2:13:55 562 6190 Leonie Kappers Nagele 1965 2628e 15:55 55:09 1:34:02 2:16:05 2:11:23 563 6111 Astrid Damman Nagele 1974 2629e 15:55 55:09 1:34:01 2:16:05 2:11:23 564 6131 Leonie Scholtz Nunspeet 1981 2630e 15:18 53:10 1:32:06 2:16:07 2:12:27 565 6637 Irma Schonewille Ermelo 1969 2632e 15:23 54:07 1:32:54 2:16:09 2:12:02 566 6114 Marjolijn Kelderman-Poppe Zwolle 1978 2633e 15:35 55:20 1:34:33 2:16:11 2:12:36 567 6321 Edith Eijkelkamp Dalfsen 1973 2637e 15:54 54:15 1:32:40 2:16:19 2:12:12 568 6942 Harmke Juffer Isala '96 1968 2639e 15:01 52:30 1:31:23 2:16:23 2:12:10 569 6203 Sonja Schuiling Zwolle 1973 2640e 15:27 53:48 1:33:02 2:16:26 2:13:10 570 6336 Alissa De Leeuw Zwolle 1993 2643e 15:02 53:19 1:32:59 2:16:31 2:13:26 571 6238 Tessa Hamers Apeldoorn 1984 2644e 15:24 53:56 1:32:37 2:16:35 2:12:20 572 6298 Angelique Haan-Aalbers Nieuwleusen 1968 2648e 14:30 52:16 1:32:22 2:16:51 2:14:08 573 6860 Marieke Peters PEC 1910 1983 2649e 15:27 53:47 1:33:02 2:16:52 2:13:35 574 6116 Alette Post Oosterhesselen 1975 2652e 15:46 55:05 1:35:09 2:16:56 2:15:15 575 6957 Lammieke Snijders Oosterhesselen 1973 2653e 15:45 55:04 1:35:09 2:16:56 2:15:15 576 6137 Ellen Stegeman De Gemzen 1977 2655e 15:07 52:13 1:30:43 2:16:58 2:12:25 577 6440 Henriette Snijder Run2Day 1967 2656e 14:30 51:13 1:30:33 2:17:03 2:14:25 578 6445 Grietje Wolters Run2Day 1974 2657e 14:48 51:34 1:29:30 2:17:03 2:13:38 579 6378 Teresita Elhorst Benites Zwolle 1984 2658e 14:45 52:42 1:31:09 2:17:04 2:13:04 580 6078 Alice Veijer Staphorst 1975 2659e 15:31 54:22 1:34:49 2:17:05 2:16:17 581 6076 Stijntje Troost Staphorst 1969 2660e 15:31 54:22 1:34:49 2:17:05 2:16:18 582 6798 Ingrid van Aart Zwolle 1984 2662e 14:31 51:41 1:31:00 2:17:10 2:13:21 583 6632 Tonny Borger Zwolle 1963 2664e 15:13 53:02 1:32:17 2:17:17 2:13:16 584 6292 Alice van den Berg Zwolle 1967 2665e 15:35 53:56 1:33:19 2:17:23 2:14:08 585 6438 Pauline Westenberg - Witt Isala Klinieken 1972 2669e 14:08 51:22 1:31:40 2:17:34 2:15:49 586 6692 Angelien Ester Zwolle 1972 2670e 15:13 52:55 1:31:56 2:17:34 2:12:54 587 6214 Marlous de Beer PEC 1910 1977 2671e 15:25 53:54 1:33:36 2:17:36 2:14:19 588 6127 Mieke Reitsema Groningen 1993 2676e 15:10 53:18 1:30:53 2:17:55 2:15:21 589 6940 Stineke Kuik Flevo Delta 1964 2678e 14:52 51:58 1:31:44 2:18:07 2:13:52 590 6129 Anja Roesink Heino 1970 2681e 15:55 54:51 1:34:53 2:18:08 2:14:06 591 6299 Hermien Bos Raalte 1960 2683e 14:40 52:43 1:33:37 2:18:19 2:15:54 592 6558 Liny Tempelman Nieuwleusen 1969 2684e 14:28 52:11 1:32:15 2:18:27 2:14:40 593 6506 Wilma ten Brinke Dutch Runners 1958 2685e 15:32 53:54 1:33:55 2:18:28 2:15:34 594 6442 Miranda Laseroms Run2Day 1971 2686e 15:35 54:39 1:34:09 2:18:33 2:15:07 595 6091 Susan Beuving Lemelerveld 1984 2688e 15:00 52:53 1:33:39 2:18:42 2:18:40 596 6697 Aliza Damsma Zwolle 1983 2690e 15:13 54:00 1:34:05 2:18:50 2:15:28 597 6405 Anne-Marie Kreuwel Borne 1971 2693e 15:25 54:29 1:33:53 2:18:59 2:14:59 598 6356 Sanne van Dam Zwolle 1988 2694e 15:58 55:26 1:36:15 2:19:01 2:15:07 599 6633 Maureen de Vries Zwolle 1966 2695e 15:16 54:54 1:35:10 2:19:02 2:15:14 600 6382 Amy Goedhart Zwolle 1993 2696e 15:02 53:22 1:33:18 2:19:03 2:15:57 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 6880 Annie Warmelink Giethmen 1956 2698e 15:08 54:29 1:35:01 2:19:11 2:17:59 602 6752 Sandra Piek Westervoort 1971 2701e 15:14 53:15 1:33:16 2:19:25 2:15:41 603 6115 Brenda Siebrand-Koper Kampen 1968 2703e 15:10 53:47 1:33:44 2:19:30 2:14:22 604 2546 Dianne Hendriks PwC 7 1964 2704e 15:08 55:04 1:36:44 2:19:32 2:19:05 605 2747 Monique van der Beek Rabobank IJsseldelta 1966 2706e 15:34 55:48 1:36:21 2:19:37 2:19:03 606 6201 Gianca Joling Zuidwolde Dr 1975 2707e 16:03 57:04 1:38:53 2:19:40 2:18:04 607 6134 Sonja Kraaijvanger Zwolle 1975 2712e 15:17 53:43 1:33:20 2:19:41 2:15:11 608 6205 Janny van der Meiden Zwolle 1962 2713e 15:07 54:44 1:35:02 2:19:43 2:18:15 609 6598 Marieke Gierveld Zwolle 1979 2714e 14:54 52:56 1:33:38 2:19:45 2:18:22 610 6949 Petra Seegers Bas vd Goor Foundati 2715e 14:36 52:37 1:32:18 2:19:46 2:14:52 611 6335 Marleen Prins Zwolle 1969 2716e 14:57 54:21 1:35:09 2:19:46 2:17:44 612 6246 Carien Berghuis Zwolle 1988 2717e 14:48 54:48 1:35:42 2:19:47 2:14:36 613 2563 Leontine Derksen PwC 10 1965 2718e 15:26 55:35 1:36:48 2:19:53 2:19:30 614 6074 Julia Lederhofer Wageningen 1985 2722e 15:04 54:03 1:35:02 2:20:01 2:17:40 615 6706 Bertine Kobessen Zwolle 1981 2725e 15:48 57:12 1:36:14 2:20:19 2:15:16 616 6371 Joyce van Vliet Zwolle 1975 2728e 15:46 55:01 1:35:27 2:20:23 2:16:40 617 6716 Paula Groten Zwolle 1966 2731e 15:14 54:40 1:36:56 2:20:23 2:18:19 618 6244 Liesbeth Laan 's-Gravenhage 1976 2732e 16:30 56:32 1:36:07 2:20:26 2:16:20 619 6071 Monique Paping Zwolle 1963 2733e 15:48 55:30 1:35:29 2:20:27 2:16:04 620 6435 Ietje de Vries - Schuurma Isala Klinieken 1974 2734e 15:39 55:35 1:35:33 2:20:27 2:16:09 621 6348 Jeanet Lycklema Amsterdam 1975 2735e 15:43 55:38 1:35:54 2:20:29 2:15:43 622 6140 Marjolein van der Heijden Dutch Runners 1980 2740e 15:54 55:41 1:35:54 2:20:58 2:16:12 623 6575 Yoni Haverkamp Zwolle 1987 2741e 14:42 52:19 1:33:12 2:21:02 2:19:43 624 6876 Ine Klink Zwolle 1960 2742e 15:55 54:50 1:34:53 2:21:07 2:17:04 625 6210 Chantal Takens-de Wal Zwolle 1983 2744e 15:24 55:49 1:37:47 2:21:18 2:18:54 626 6570 Lilian Wennemars Zwolle 1979 2747e 15:58 56:02 1:37:07 2:21:29 2:18:18 627 6102 Margreet Hogenkamp Zwolle 1977 2748e 15:57 56:02 1:37:07 2:21:29 2:18:18 628 6589 Anita Brockötter Zwolle 1963 2751e 15:17 54:37 1:35:46 2:21:33 2:16:52 629 6916 Marjolein Vullers - van d Isala Klinieken 1957 2752e 15:43 55:21 1:36:44 2:21:37 2:18:21 630 6523 Betty Parodo Loopgroep RUN&FUN Tw 1965 2756e 16:10 55:58 1:36:04 2:21:58 2:17:03 631 6180 Janneke Dickhof De Gemzen 1970 2757e 15:37 55:04 1:35:22 2:22:15 2:17:56 632 6694 Ana Oliveira dos Santos Haarlem 1966 2758e 15:46 56:06 1:37:28 2:22:22 2:18:52 633 6806 Anneke Aarnink-Maas NOP 1955 2759e 15:50 55:39 1:36:50 2:22:25 2:18:20 634 6504 Margreet Moesman PEC 1910 1959 2762e 16:07 56:07 1:36:44 2:22:38 2:18:18 635 6097 Erie ten Brinke Hattem 1960 2763e 15:51 55:49 1:36:17 2:22:38 2:18:18 636 6904 Sjoukje Salomons HAC '63 1965 2765e 16:15 58:05 1:40:30 2:22:44 2:20:34 637 6530 Angelique Bangma Havelte 1976 2770e 16:01 56:58 1:39:07 2:23:05 2:21:20 638 6118 Siska Koster Havelte 1976 2771e 16:01 56:58 1:39:08 2:23:05 2:21:20 639 6953 Christel Wevers Bas vd Goor Foundati 2773e 15:35 55:53 1:37:48 2:23:19 2:22:45 640 6437 Marit Schonewille - Schuu Isala Klinieken 1970 2775e 15:43 55:21 1:36:46 2:23:21 2:20:06 641 6722 Esther Gums PEC 1910 1972 2776e 15:47 55:21 1:36:45 2:23:21 2:20:05 642 6730 Mieke de Haan Rouveen 1984 2777e 14:20 52:24 1:33:24 2:23:23 2:21:15 643 6195 Joukje Verver-Oldengarm Zuidlaren 1975 2779e 16:04 57:07 1:38:43 2:23:33 2:19:52 644 6123 Lara Habing Dronten 1970 2780e 15:03 54:15 1:36:45 2:23:38 2:21:14 645 6609 Dikkie van Gijssel Zwolle 1952 2783e 14:32 53:08 1:34:38 2:23:41 2:20:29 646 6685 Jacomina van Echtelt Apeldoorn 1977 2788e 15:57 57:16 1:38:49 2:24:03 2:19:24 647 6360 Janine Lok Vollenhove 1990 2790e 16:27 58:01 1:39:28 2:24:22 2:19:05 648 6546 Van den Belt Isala '96 1968 2793e 16:20 57:21 1:38:49 2:24:45 2:19:48 649 6277 Willemien van der Worp Zwolle 1988 2794e 15:52 58:11 1:39:03 2:24:48 2:19:36 650 6279 Mirjam van Riessen Ermelo 1978 2796e 16:04 57:56 1:39:58 2:24:51 2:20:12 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - VREC 10-06-2012 10:22 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 6209 Leonie Prins Ermelo 1977 2798e 16:04 57:55 1:39:58 2:24:52 2:20:13 652 6314 Nathalie Kim Massmann Zwolle 1985 2800e 15:30 55:13 1:36:30 2:25:06 2:19:59 653 6536 Wietske van Schaik Zwolle 1986 2804e 15:18 54:32 1:35:46 2:25:25 2:20:02 654 6959 Elise Degenhardt Dronten 1988 2809e 16:14 58:25 1:41:19 2:26:09 2:22:03 655 6515 Esther Norg Zwolle 1972 2810e 15:29 53:17 1:34:36 2:26:11 2:21:08 656 6410 Gerrieke Wijma Arnhem 1968 2812e 15:36 55:44 1:37:53 2:26:13 2:21:38 657 6147 Marjolein Breedveld Zwolle 1982 2814e 15:58 54:58 1:37:08 2:26:21 2:23:12 658 6260 Sylvia Damen- van Dijk NOP 1971 2815e 16:30 58:29 1:41:20 2:26:22 2:22:16 659 6789 Monique Schuttenbeld PEC 1910 1963 2818e 14:59 55:04 1:38:48 2:26:52 2:24:50 660 6796 Willy Laarman Laag Zuthem 1958 2821e 16:05 56:30 1:38:49 2:27:09 2:23:50 661 6746 Bea Boetje Zandpol 1957 2824e 15:35 55:54 1:39:10 2:27:19 2:24:44 662 6690 Anna Claudia Wellner Daventria 1972 2826e 15:11 55:46 1:39:30 2:27:35 2:25:05 663 6602 Lisette van Os Dutch Runners 1981 2827e 15:05 55:11 1:38:51 2:28:01 2:27:10 664 6900 Ginie Gerrits LAAC Twente 1964 2828e 16:12 57:07 1:39:45 2:28:08 2:23:56 665 6881 Ria Kalf Ciko '66 1948 2830e 16:25 57:00 1:39:20 2:28:15 2:23:55 666 6228 Jenske Gijsbers Dedemsvaart 1980 2831e 15:16 54:53 1:37:05 2:28:21 2:24:31 667 6932 Gerdien Kanis Warmlopers 1982 2832e 15:50 56:37 1:38:59 2:28:45 2:23:54 668 6135 Monica Alfing Zwolle 1984 2837e 15:36 55:45 1:39:26 2:30:23 2:26:47 669 6254 Bo Krabben Zieuwent 1993 2838e 16:16 58:14 1:40:59 2:30:31 2:25:59 670 6122 Jenneke Zweers Zwolle 1989 2842e 16:50 58:41 1:43:26 2:30:51 2:26:43 671 6258 De Leeuw NOP 1962 2845e 16:29 58:28 1:41:44 2:31:05 2:27:00 672 6334 Daphne Wijnbelt NOP 1964 2846e 16:32 58:29 1:41:45 2:31:05 2:27:01 673 6247 Nicole van Melsen Zwolle 1984 2848e 15:43 57:07 1:41:50 2:31:08 2:30:12 674 6178 Evelien Nieuwland Abbott 1954 2850e 15:54 56:46 1:38:44 2:31:45 2:27:45 675 6213 Angelique Reuvers Dronten 1975 2851e 14:47 54:24 1:36:55 2:32:04 2:28:58 676 6662 Anniek Santing Zwolle 1965 2852e 17:11 1:00:30 1:44:57 2:32:20 2:27:39 677 6805 Trudy van der Pol NOP 1963 2854e 16:13 58:28 1:41:21 2:32:31 2:28:26 678 6705 Irma Atema Zwolle 1974 2857e 14:51 54:27 1:37:24 2:32:43 2:29:34 679 6245 Marieke Meems Zwolle 1974 2858e 16:31 58:39 1:43:35 2:34:00 2:29:54 680 6227 Emma Zwarts Zwolle 1987 2861e 16:11 58:47 1:43:30 2:35:06 2:29:47 681 6303 Anna Lukyanova Moscow (RUS) 1982 2862e 15:25 56:10 1:41:27 2:35:09 2:30:47 682 2551 Margreet van Buren PwC 8 1963 2863e 17:16 1:02:17 1:48:12 2:35:45 2:35:17 683 6172 Els de Lange Zwolle 1988 2865e 16:23 58:51 1:44:11 2:35:52 2:30:33 684 2558 Hieke van Keulen PwC 9 1965 2867e 17:16 1:02:17 1:48:12 2:36:04 2:35:35 685 6372 Tessa Visser Ommen 1985 2868e 15:24 56:08 1:42:11 2:36:15 2:33:16 686 6353 Jessica van der Goot Zwolle 1990 2870e 16:49 58:41 1:43:26 2:36:38 2:32:30 687 6173 Dana Drayer Hardenberg 1975 2871e 16:46 59:14 1:44:34 2:36:42 2:31:45 688 6811 Anna Arodji Zwolle 1978 2877e 15:24 58:22 1:46:09 2:39:57 2:38:47 www.halvemarathonzwolle.nl