ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC
10-06-2012 10:18                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   2844  Marcel Kleizen             Cycloon Fietskoerier  1986     29e      8:32    30:40    53:19  1:16:13  1:16:02  
    2   9456  Wilfred Bruil              Ede Gld               1979     34e      9:08    31:56    54:47  1:17:47  1:17:31  
    3   8092  Aarnout Huijssoon          Elburg                1989     41e      9:21    33:02    56:44  1:20:30  1:20:24  
    4   9095  Harald Huijssoon           Nijverdal             1981     42e      9:22    33:03    56:44  1:20:43  1:20:37  
    5   2830  Martijn Tuin               Zilveren Kruis Achme           46e      9:12    33:01    57:08  1:21:16  1:21:14  
    6   2680  Johan Hulzebos             Gemeente Hardenberg   1963     50e      9:23    33:04    57:06  1:21:45  1:21:41  
    7   2627  Reinald Bosman             Landstede 1           1973     55e      9:17    32:50    56:54  1:22:22  1:22:15  
    8   8507  Niek Rijnja                Zwolle                1985     59e      9:07    32:42    57:08  1:22:51  1:22:36  
    9   2843  Rene Kleizen               Cycloon Fietskoerier  1987     60e      9:04    32:53    57:22  1:23:11  1:23:01  
   10   8844  Henk van de Riet           Waalre                1965     61e      9:37    33:45    57:59  1:23:18  1:23:00  
   11   7863  Erwin Reiling              Hilversum             1983     64e     10:20    34:11    58:32  1:23:50  1:22:55  
   12   7814  Tjerk Notten               Amsterdam             1983     65e      9:30    33:35    58:26  1:24:06  1:23:18  
   13   9584  Joost van Leenders         Amsterdam             1969     66e      9:54    34:30    59:25  1:24:14  1:23:31  
   14   7460  Bram Wiersum               Lemelerveld           1979     68e      9:32    34:13    59:07  1:24:27  1:24:06  
   15   8805  Maurits Hoonhorst          PEC 1910              1972     70e      9:58    34:22    59:27  1:24:38  1:24:20  
   16   8790  Bas Boekema                Zwolle                1990     72e     10:06    35:14  1:00:35  1:24:46  1:24:39  
   17   8535  Patrick Dijk               Salland               1970     74e      9:47    34:23    59:28  1:25:29  1:25:13  
   18   8962  Huub Schoorlemmer          Heeten                1978     75e      9:43    34:35    59:57  1:25:31  1:24:42  
   19   9634  Sander Pluim               Run2Day               1977     76e      9:48    34:44  1:00:03  1:25:31  1:25:17  
   20   9177  Frank Eggink               Zwolle                1977     81e      9:28    33:43    59:01  1:26:02  1:25:55  
   21   7356  Bulent Suvan               Ruinerwold            1974     83e      9:39    34:35  1:00:09  1:26:11  1:25:56  
   22   2657  Harm Kooiker               Bouwbedrijf Salverda  1959     85e      9:44    34:43  1:00:15  1:26:44  1:26:34  
   23   9555  Marcel Hendriks            AV '34                1967     87e      9:57    35:00  1:00:35  1:26:50  1:26:35  
   24   8946  Frank Eikenaar             Zwolle                1983     88e      9:36    34:22  1:00:06  1:26:52  1:26:35  
   25   2829  Roel van Selling           Zilveren Kruis Achme           89e      9:51    34:40  1:00:15  1:26:54  1:26:41  
   26   7226  Gerard Lugtenberg          Heino                 1963     91e      9:57    34:52  1:00:25  1:26:59  1:26:53  
   27   2568  Gerard van Proosdij        GazGas 1                       93e      9:35    34:29    59:37  1:27:07  1:26:57  
   28   9512  Hendri Witteveen           Gelre                 1957     96e     10:17    35:26  1:01:17  1:27:21  1:27:21  
   29   9479  Manuel Hofman              Lelystad              1975     99e     10:32    36:20  1:02:07  1:27:44  1:27:28  
   30   9520  Theo Lam                   Runners Vorden        1960    100e      9:51    35:05  1:01:17  1:27:45  1:27:28  
   31   7393  Andre Greuter              Hasselt               1959    101e      9:38    34:41  1:00:54  1:28:00  1:27:41  
   32   7298  Jaco van der Sleen         Arnhem                1975    102e     10:01    35:15  1:01:17  1:28:07  1:27:39  
   33   9269  Michel van Hirtum          Enschede              1989    104e     10:26    36:00  1:02:06  1:28:17  1:27:37  
   34   2628  Toine Poelman              Landstede 1           1957    106e     10:00    34:56  1:01:10  1:28:34  1:28:31  
   35   8603  Arjan Poppe                Zwolle                1983    107e      9:42    34:55  1:01:22  1:28:39  1:28:20  
   36   2658  Jurgen Steenman            Bouwbedrijf Salverda  1972    109e      9:43    34:42  1:00:55  1:28:49  1:28:39  
   37   8811  Niek van der Knokke        Zwolle                1978    111e     10:33    36:34  1:02:37  1:28:50  1:28:32  
   38   9677  Rob Koelewijn              Almere                1977    112e     10:05    35:56  1:02:13  1:28:50  1:28:23  
   39   2567  Robert de Bruin            GazGas 1                      115e      9:48    35:34  1:02:15  1:28:57  1:28:51  
   40   9632  Arno Kwak                  Isala Klinieken 1     1968    116e     10:26    36:02  1:02:17  1:29:01  1:28:53  
   41   2655  Albert Mussche             Bouwbedrijf Salverda  1970    117e      9:54    35:29  1:02:01  1:29:07  1:28:58  
   42   2678  Gerwin Hesselink           Gemeente Hardenberg   1976    118e      9:39    34:21    59:48  1:29:12  1:29:02  
   43   9032  Eric Moen                  De Wijk               1968    120e      9:41    35:03  1:01:06  1:29:14  1:29:00  
   44   2720  Willem Albers              De Eenhoorn 1         1962    121e      9:52    35:16  1:01:57  1:29:15  1:29:13  
   45   9616  Henk Stoorvogel            4e Musketiers & Frie  1977    124e     10:27    36:20  1:02:35  1:29:37  1:29:08  
   46   8563  Pascal Dankelman           Ommen                 1986    126e     10:22    36:11  1:02:16  1:29:39  1:29:00  
   47   2719  Hilco Prins                Hogeschool Windeshei  1965    127e     10:00    36:02  1:02:39  1:29:39  1:29:27  
   48   2590  Danny van de Beld          Gemeente Zwolle 1     1984    129e      9:58    36:07  1:02:42  1:29:41  1:29:36  
   49   9689  Riny Crul                  Time for Heroes       1960    131e     10:12    35:57  1:02:09  1:29:45  1:29:07  
   50   9548  Michel Alferink            Heeten                1987    132e      9:55    35:48  1:01:57  1:29:48  1:28:59  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 2611 Marc Jan Muis Heras B.V. 1 1972 134e 9:55 36:07 1:02:49 1:29:48 1:29:38 52 9145 Martijn Dekker Dalfsen 1979 135e 9:48 34:55 1:01:49 1:29:55 1:29:40 53 8039 Izak Hiemstra Warmlopers 1966 137e 10:00 35:52 1:02:25 1:30:05 1:29:36 54 6219 Jeroen ten Klooster Wijhe 1974 139e 10:13 36:23 1:02:37 1:30:05 1:29:39 55 8880 René Hulsman Raalte 1965 140e 10:49 35:43 1:00:50 1:30:07 1:26:51 56 9325 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 141e 10:29 36:34 1:02:56 1:30:09 1:29:41 57 8643 Maurits Altena Zwolle 1979 142e 9:38 35:05 1:01:20 1:30:13 1:29:58 58 7424 Milan Vloedgraven Heino 1993 143e 10:35 36:41 1:03:36 1:30:17 1:29:54 59 7619 Leon Kiekebosch Heino 1993 145e 10:35 36:41 1:03:02 1:30:22 1:29:59 60 7568 Nico Reitsma Zwolle 1967 146e 10:45 36:33 1:03:03 1:30:22 1:29:50 61 9321 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 147e 10:24 36:58 1:03:36 1:30:23 1:30:18 62 9263 Bart Smit Enschede 1989 149e 10:26 36:01 1:02:15 1:30:26 1:29:47 63 9025 Arno Kruidhof Staphorst 1978 150e 10:37 37:22 1:03:58 1:30:29 1:29:59 64 8617 Tom Volkers Dalfsen 1966 151e 10:20 36:29 1:02:58 1:30:31 1:30:10 65 2828 Hans van der Steen Zilveren Kruis Achme 153e 10:45 37:19 1:04:00 1:30:34 1:30:21 66 8580 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 154e 11:02 37:09 1:02:59 1:30:39 1:29:59 67 7688 Theo Vloedgraven Lochem 1957 155e 10:31 36:09 1:02:28 1:30:39 1:29:42 68 7734 Arjan Mulder Wormer 1969 159e 10:31 36:58 1:03:06 1:30:45 1:29:21 69 9031 Randall Locht PEC 1910 1975 161e 10:51 36:33 1:02:52 1:30:46 1:30:13 70 8948 Hans Oldenhof Zwolle 1952 162e 9:55 35:05 1:02:08 1:30:47 1:30:32 71 2647 Stefan Nijenhuis Dimence GGZ 3 1978 163e 10:51 37:26 1:04:07 1:30:49 1:30:37 72 9364 Paul Kanis Zwolle 1977 164e 10:36 36:31 1:03:30 1:30:50 1:30:00 73 9571 Arie Reurink Balkbrug 1961 165e 10:09 36:18 1:03:10 1:30:51 1:30:16 74 9457 Marco van der Sluis Zwolle 1982 166e 10:43 37:41 1:04:26 1:30:59 1:30:19 75 2819 Jochem Rijpma Zilveren Kruis Achme 167e 9:58 36:09 1:03:51 1:31:02 1:30:48 76 2670 Sjoerd van Westerop GGN Tijhuis & Partne 1979 169e 10:47 37:30 1:04:23 1:31:04 1:30:59 77 8776 Marinus F de Groot Kampen 1957 171e 10:31 36:51 1:03:31 1:31:09 1:30:39 78 2585 Marcel de Ruiter AM 1 1976 172e 10:30 36:45 1:03:44 1:31:12 1:31:02 79 9574 Caspar Lecq Utrecht 1984 173e 10:39 36:59 1:03:43 1:31:12 1:30:10 80 9254 Sander Hijmensen Apeldoorn 1971 176e 10:52 36:57 1:02:28 1:31:18 1:28:41 81 9369 Louis Zandbergen Zwolle 1957 177e 10:32 36:54 1:04:01 1:31:19 1:30:52 82 2576 Gert Jan Klein Woningstichting SWZ 1976 178e 10:35 36:49 1:03:48 1:31:20 1:31:05 83 2788 Roelof Schra Scania Production Zw 179e 9:53 35:29 1:02:15 1:31:21 1:31:12 84 9027 Niek Joxhorst Loopgroep Astrea 1988 180e 11:01 37:50 1:04:26 1:31:23 1:30:14 85 2625 Hans Wieltink Landstede 1 1968 181e 10:25 36:59 1:03:37 1:31:25 1:31:21 86 7238 Erik Schoenmakers Zwolle 1983 183e 10:41 37:31 1:03:57 1:31:25 1:30:34 87 7751 Maarten Zomer Zwolle 1983 185e 10:29 36:51 1:03:28 1:31:33 1:30:34 88 8035 Erwin Veldkamp Warmlopers 1979 188e 9:58 36:00 1:02:34 1:31:39 1:31:08 89 9681 Harold Kruidhof Staphorst 1973 189e 9:42 34:30 1:00:41 1:31:44 1:31:15 90 7627 Ruben Groote Stroek Haarle gem Hellendoo 1989 190e 11:17 39:25 1:05:31 1:31:44 1:30:56 91 8975 Rien Bruins Zwolle 1967 191e 10:45 36:55 1:03:50 1:31:47 1:31:19 92 7840 Bouke van der Veen Nijmegen 1975 192e 10:24 36:17 1:03:30 1:31:52 1:31:04 93 7074 Ronald Pasman Nieuwleusen 1989 194e 9:43 35:06 1:02:08 1:31:57 1:31:39 94 8833 Arnold Haakman Hoogezand 1968 196e 10:00 36:02 1:03:13 1:32:02 1:31:12 95 2841 Ruben Hiddink Cycloon Fietskoerier 1986 197e 10:02 36:53 1:04:08 1:32:03 1:31:52 96 7695 Jan Kamphuis Zwolle 1966 198e 11:41 37:39 1:04:36 1:32:10 1:31:02 97 2834 Ronald Keizer Zilveren Kruis Achme 199e 10:15 36:46 1:04:07 1:32:12 1:31:58 98 7527 Peter Sier Hilversum 1982 200e 11:01 37:39 1:04:07 1:32:15 1:30:54 99 9238 Arthur Bronkhorst Loopgroep Garderen 1972 201e 10:14 36:12 1:03:19 1:32:16 1:31:14 100 7920 Joost Maaskant Emmeloord 1986 203e 11:06 36:49 1:02:37 1:32:23 1:29:03 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 9190 Michiel Kampman Zwolle 1984 204e 10:44 37:27 1:04:10 1:32:28 1:32:03 102 7143 Hans Rochat Emmeloord 1968 205e 11:31 37:52 1:04:30 1:32:29 1:31:35 103 8508 Peter Bood Isala Klinieken 1 1974 206e 10:53 38:30 1:05:53 1:32:29 1:32:21 104 8082 Alfred Beens Genemuiden 1975 207e 11:11 38:56 1:08:51 1:32:34 1:31:52 105 2697 Stef Tupker Wavin B.V. 1 1990 209e 10:06 36:20 1:02:43 1:32:48 1:32:39 106 9651 Huib Liefhebber Warmlopers 1969 210e 11:08 37:39 1:04:32 1:33:06 1:31:19 107 7163 Sipko Knol Hardenberg 1975 211e 10:41 37:34 1:05:03 1:33:07 1:32:36 108 8705 Frank Rietberg Zwolle 1970 212e 10:26 36:05 1:02:57 1:33:07 1:32:06 109 9517 Harold Dijkstra Gieten 1970 213e 11:07 37:52 1:04:43 1:33:14 1:30:55 110 2798 Sander Spijkerman Ten Cate Protect B.V 1980 214e 10:01 37:35 1:05:39 1:33:15 1:33:07 111 7145 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 215e 10:21 36:39 1:03:31 1:33:17 1:32:14 112 7207 Henk Bloemert Staphorst 1984 217e 10:40 37:58 1:05:07 1:33:20 1:32:54 113 8070 Henri Hummelink Lichtenvoorde 1956 218e 10:52 37:39 1:04:43 1:33:21 1:32:13 114 9105 Stefan van der Meulen Zwolle 1987 219e 10:31 36:31 1:02:51 1:33:22 1:31:34 115 9652 Freddy Mulder Warmlopers 1973 220e 10:30 37:51 1:05:21 1:33:23 1:32:59 116 7742 Jorik Plaggenmarsch Bergentheim 1993 221e 11:15 37:02 1:03:01 1:33:26 1:31:47 117 7464 Jonathan Tromp Zwolle 1986 222e 11:06 37:31 1:04:57 1:33:29 1:32:27 118 8645 Rick van Emous SV Putten 1965 224e 11:16 38:30 1:05:40 1:33:32 1:32:10 119 7198 Thijs van 't Hul 't Harde 1973 226e 10:46 37:26 1:04:39 1:33:33 1:32:43 120 2750 Rob Hendrikse Unive Verzekeringen 1968 227e 9:43 35:26 1:02:13 1:33:34 1:33:24 121 7713 Jan Willem van Huizen Zwolle 1990 228e 10:59 37:51 1:03:50 1:33:40 1:30:25 122 9353 Wim Brinkman AVA '70 1959 229e 11:59 39:53 1:07:12 1:33:42 1:33:10 123 7541 Ivar van Harskamp Vitalis 1989 230e 10:23 36:12 1:02:29 1:33:46 1:30:52 124 8667 Hugo van Dijk Zwolle 1975 231e 11:04 38:40 1:06:06 1:33:46 1:33:12 125 2836 Erwin Booy Isala Klinieken 1 232e 10:54 38:31 1:05:55 1:33:47 1:33:39 126 9633 Erwin Booy Isala Klinieken 1964 233e 10:54 38:31 1:05:55 1:33:47 1:33:38 127 9504 Richard Hafkamp Gorssel 1965 235e 11:06 38:43 1:06:04 1:33:48 1:33:28 128 2826 Jorrit Drieenhuizen Zilveren Kruis Achme 237e 10:30 37:40 1:05:37 1:33:51 1:33:41 129 7148 Bas Koekoek Zwolle 1987 240e 11:21 37:05 1:04:11 1:34:00 1:31:16 130 7793 Bas van der Doelen Rosmalen 1974 242e 11:32 37:32 1:04:32 1:34:02 1:32:43 131 2649 Gerald van Dalen Dimence GGZ 3 1991 244e 11:05 38:17 1:05:41 1:34:03 1:33:40 132 2507 Erik Makkiinga Bouwfonds Ontwikkeli 1965 246e 11:10 38:25 1:05:56 1:34:06 1:34:00 133 7160 Hans Bramer Hoge Hexel 1961 248e 10:26 37:28 1:05:22 1:34:08 1:33:49 134 7304 Jan Wassens Zuidwolde Dr 1969 249e 10:56 38:13 1:05:30 1:34:09 1:33:38 135 8834 Jos Mensink Heino 1964 250e 11:17 38:59 1:06:21 1:34:10 1:33:19 136 9471 René Klink Laag Zuthem 1965 251e 11:26 39:33 1:06:57 1:34:18 1:33:29 137 9605 Arie Verhoef De Gemzen 1952 252e 11:28 38:20 1:04:46 1:34:20 1:31:44 138 9285 Jan Albert Wichers Zwolle 1965 253e 10:50 37:44 1:05:39 1:34:23 1:33:40 139 8623 Vincent Kramer Zwolle 1967 254e 11:01 38:12 1:05:37 1:34:24 1:33:07 140 8727 Vincent van Yperen Flevo Delta 1960 255e 11:49 39:21 1:06:28 1:34:27 1:33:41 141 8636 Ronald Kolk Doetinchem 1964 256e 11:30 38:38 1:06:00 1:34:28 1:33:15 142 9201 Rob Philipsen Cialfo 1956 257e 11:07 38:30 1:06:10 1:34:32 1:34:14 143 8626 Frank Hofstede Dutch Runners 1973 258e 11:32 39:34 1:07:03 1:34:32 1:33:12 144 8515 Frankwin Mussche Zwolle 1970 259e 10:56 38:15 1:05:56 1:34:37 1:34:06 145 9016 Gerrit van der Vegt Zwolle 1964 260e 10:27 36:54 1:04:47 1:34:48 1:34:16 146 9425 Remy Hagendoorn Almere 1974 261e 11:14 38:36 1:06:18 1:34:51 1:33:57 147 7540 Andries Centen Argo 1964 263e 11:24 38:59 1:06:21 1:34:55 1:33:28 148 2504 Andre Gijsendorffer Yacht B.V. 1 1974 264e 10:39 38:11 1:06:35 1:34:55 1:34:44 149 9297 Age Faber Zwolle 1967 265e 11:30 39:21 1:06:46 1:35:00 1:34:26 150 9286 Jan Hoekzema Zwolle 1953 266e 10:52 37:56 1:05:56 1:35:00 1:34:45 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 2718 Jos Stolwijk Hogeschool Windeshei 1961 267e 11:06 38:20 1:06:10 1:35:02 1:34:49 152 9102 Rolf Schuring Zwolle 1969 268e 11:24 39:13 1:07:10 1:35:03 1:34:43 153 9608 Geert Jan Vos Zwolle 1981 269e 10:43 37:11 1:05:55 1:35:03 1:32:37 154 7487 Raymond Schuurman Zwolle 1967 270e 11:15 38:54 1:06:52 1:35:04 1:34:38 155 8093 Dez de Lange AV '34 1967 271e 11:16 38:54 1:06:51 1:35:04 1:34:39 156 9596 Erik Oevering Flevo Delta 1972 272e 10:53 38:34 1:06:27 1:35:04 1:34:36 157 9413 Freek van de Graaf De Gemzen 1970 274e 11:06 38:05 1:05:11 1:35:07 1:34:24 158 2524 Peter Traas PwC 2 1958 280e 10:43 38:35 1:06:48 1:35:20 1:35:06 159 2737 Silvo van der Vegte Rabobank IJsseldelta 1956 282e 10:44 38:09 1:06:18 1:35:24 1:35:18 160 8741 Marcel Nijhuis Raalte 1960 283e 11:01 38:39 1:06:31 1:35:25 1:35:03 161 8023 Gerrit van Looijengoed Time for Heroes 1969 284e 10:47 38:00 1:06:08 1:35:28 1:34:51 162 8787 Klaas Compagner Dutch Runners 1972 285e 10:54 37:25 1:04:30 1:35:31 1:34:31 163 8063 Martin Landstra Bas vd Goor Foundati 286e 11:25 39:10 1:07:07 1:35:32 1:34:40 164 9638 Guus Juffer Unica 289e 11:40 40:15 1:07:35 1:35:40 1:34:55 165 7342 Auke Timmerman Zwolle 1984 290e 10:52 37:54 1:05:52 1:35:45 1:34:20 166 8616 Bastiaan Winkelaar Kampen 1982 291e 10:44 37:59 1:06:24 1:35:46 1:35:15 167 8865 Rob Vos Zwolle 1973 294e 10:37 37:27 1:05:12 1:35:50 1:35:03 168 8749 Aart Kolk Doetinchem 1966 295e 11:37 39:14 1:07:06 1:35:51 1:34:39 169 8501 Dieudonné Kartouw PEC 1910 1980 297e 10:45 37:47 1:06:36 1:35:56 1:35:39 170 7681 Timo Berkenbosch Zwolle 1972 298e 10:12 37:44 1:06:16 1:35:56 1:35:48 171 9465 Vincent Michielsen Zwolle 1975 299e 10:48 37:53 1:05:46 1:36:02 1:35:40 172 7158 Krijn Peter Roeleveld Zwolle 1966 300e 10:14 36:47 1:05:19 1:36:04 1:35:24 173 8800 Peter Bekedam Flevo Delta 1956 301e 10:57 38:30 1:06:33 1:36:07 1:35:48 174 9312 Jan van Norel Zwolle 1970 303e 11:56 39:43 1:07:30 1:36:14 1:35:18 175 9647 Ben Westerkamp Warmlopers 1968 304e 10:51 38:26 1:06:20 1:36:15 1:34:26 176 8818 Theo Veldhuis Wijhe 1973 305e 10:43 37:22 1:05:06 1:36:17 1:35:33 177 9070 Rudy Leenders Zwolle 1985 306e 10:37 37:38 1:05:21 1:36:17 1:35:10 178 7061 Chris Dam Zwolle 1973 307e 10:30 37:17 1:05:21 1:36:23 1:35:50 179 7741 Steven Mudde Zwolle 1984 308e 11:18 38:37 1:06:33 1:36:28 1:35:49 180 7548 Eric Heitbrink Zwolle 1967 309e 10:53 38:44 1:06:48 1:36:29 1:35:18 181 2717 Igor ter Halle Hogeschool Windeshei 1969 310e 10:54 38:06 1:06:39 1:36:31 1:36:17 182 9243 Jan Bos Zwolle 1961 311e 11:37 39:23 1:06:52 1:36:31 1:35:13 183 2698 Bert Schraa Wavin B.V. 1 1965 315e 11:09 39:05 1:07:26 1:36:37 1:36:25 184 8849 Hanno de Boer Hattem 1965 317e 11:22 39:09 1:07:18 1:36:42 1:35:28 185 7912 Raphaël van der Velde Zwolle 1966 319e 11:35 39:02 1:06:39 1:36:46 1:35:10 186 9020 Gert uit de Bulten Wezep 1969 320e 11:26 39:01 1:06:32 1:36:48 1:34:49 187 7696 Johan Orsel De Sprinter 1965 321e 11:15 38:56 1:07:10 1:36:48 1:35:43 188 8761 Freek Noordhuis Zwolle 1971 322e 11:17 39:23 1:07:50 1:36:50 1:36:00 189 9670 Dennis van Velp Apeldoorn 1986 323e 10:49 36:58 1:03:55 1:36:53 1:33:37 190 8047 Jeroen Holthuis Wijzonol Bouwverven 1974 325e 11:23 39:00 1:06:52 1:36:58 1:36:37 191 9446 Aldert van der Molen Zwolle 1962 327e 11:15 38:56 1:07:12 1:37:06 1:36:00 192 2592 Rob ter Heerdt Gemeente Zwolle 1 1961 328e 11:32 39:46 1:08:11 1:37:14 1:36:54 193 8898 Ronald Wiskamp Delta Lloyd Running 1967 329e 11:35 39:38 1:08:04 1:37:14 1:36:03 194 7637 Tom de Lange IJsselmuiden 1993 332e 10:43 37:51 1:06:46 1:37:24 1:36:57 195 9407 Kasper Kombrink De Sprinter 1981 333e 11:27 39:16 1:07:14 1:37:25 1:35:43 196 9126 Rob Schuil Zwolle 1964 335e 12:06 40:20 1:08:33 1:37:30 1:36:41 197 9117 Harold Peterman Apeldoorn 1968 336e 11:58 39:11 1:06:51 1:37:31 1:35:35 198 7171 Jasper Visserman Zwartsluis 1986 337e 11:28 39:47 1:07:33 1:37:33 1:35:59 199 7982 Johan Volk 4e Musketiers & Frie 1978 338e 10:49 37:57 1:06:17 1:37:35 1:36:11 200 8630 Sander Overduin Zwolle 1972 339e 11:05 39:44 1:08:41 1:37:36 1:36:48 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 8556 Frits Meester Zwolle 1972 340e 11:24 38:50 1:06:25 1:37:44 1:34:51 202 8951 Alexander Kikkert Zwolle 1972 341e 12:11 40:09 1:07:10 1:37:44 1:33:58 203 7876 Dirk-Jan Middelkoop Hattem 1967 342e 12:01 40:22 1:09:08 1:37:45 1:36:56 204 9366 Anjo Schagen Utrecht 1981 343e 10:48 38:31 1:06:35 1:37:45 1:35:05 205 8985 Martin Pastink Zwartsluis 1965 344e 11:33 39:45 1:08:10 1:37:46 1:36:24 206 8793 Mike Kleinlugtebeld PEC 1910 1970 346e 11:54 40:09 1:08:28 1:37:47 1:36:52 207 2517 Ernst Klunder PwC 1 1963 347e 10:59 39:06 1:07:52 1:37:48 1:37:37 208 8731 Pascal Sluiter Zwolle 1981 349e 11:10 39:44 1:08:13 1:37:51 1:37:13 209 9028 Casper Rieck IJsselmuiden 1975 350e 11:34 39:44 1:08:30 1:37:54 1:37:08 210 8803 Tjeerd Lemstra Zwolle 1984 351e 11:35 39:47 1:08:18 1:37:57 1:36:45 211 2565 Xandrijn Bakker GazGas 1 352e 10:30 38:38 1:06:46 1:38:02 1:37:56 212 2566 Bart Goldsteen GazGas 1 355e 10:19 38:00 1:07:16 1:38:14 1:38:07 213 9598 Theo Kleizen Hengelo Ov 1955 356e 11:31 38:56 1:07:57 1:38:14 1:37:15 214 9210 Ronald Kuyvenhoven Zwolle 1976 357e 11:16 39:16 1:07:51 1:38:14 1:36:35 215 7980 Jan Willem Gakes 4e Musketiers & Frie 1967 358e 11:36 39:41 1:07:53 1:38:16 1:35:57 216 7873 Jeroen Velthuis Geesteren Ov 1968 359e 11:10 38:35 1:06:47 1:38:16 1:36:57 217 8830 Eric Oude Engberink Altis 1961 361e 11:27 40:14 1:09:04 1:38:20 1:37:06 218 8012 Sander Liefers Run2Day 1986 362e 11:49 40:29 1:09:04 1:38:22 1:37:30 219 7924 Oskars Kreitals 's-Gravenhage 1976 363e 11:45 39:29 1:07:40 1:38:23 1:36:18 220 7243 Rolf van Toorn Zwolle 1975 364e 11:25 39:59 1:08:36 1:38:25 1:37:46 221 2595 John de Meijer Gemeente Zwolle 2 1963 365e 12:22 41:17 1:09:32 1:38:26 1:38:09 222 2781 Roelof Sondaar Scania Production Zw 1959 366e 11:33 40:31 1:09:45 1:38:27 1:38:08 223 9595 Marco Lokhorst Nunspeet 1970 367e 11:40 40:33 1:09:22 1:38:31 1:37:20 224 9101 Bertus Mensink Zwolle 1959 369e 11:19 38:59 1:07:25 1:38:34 1:37:40 225 9526 Erny Veldt Zwolle 1968 370e 11:12 39:48 1:08:22 1:38:36 1:38:05 226 7567 Gerjan Last Zwolle 1981 371e 11:22 39:24 1:07:03 1:38:38 1:36:37 227 9466 Nico Wessel Heerhugowaard 1959 373e 11:38 39:32 1:07:48 1:38:45 1:37:05 228 7952 Richard Sterken Zwolle 1982 374e 11:30 39:45 1:07:40 1:38:47 1:36:19 229 9535 Gerhard Kuijt Nijmegen 1963 376e 10:53 38:33 1:07:03 1:38:49 1:37:46 230 2677 Luuk Espeldoorn Gemeente Hardenberg 1960 377e 10:11 36:44 1:06:11 1:38:52 1:38:41 231 7616 Rob van Voorst Zwolle 1961 378e 11:23 39:43 1:08:29 1:38:54 1:37:50 232 7159 Emiel Willems Beerzerveld 1985 379e 10:15 36:56 1:05:09 1:38:55 1:38:05 233 9266 Gert Bartels Zwolle 1969 380e 11:23 39:56 1:08:58 1:38:56 1:38:28 234 9486 Martin Hink Hoogeveen 1974 381e 11:46 40:27 1:08:24 1:38:56 1:36:36 235 2626 Patrick Nijmeijer Landstede 1 1973 382e 11:41 40:27 1:09:47 1:38:57 1:38:47 236 7625 Nico Buitenhuis Dronten 1974 383e 11:53 39:56 1:08:37 1:38:58 1:37:12 237 8091 Erwin Paarhuis Ommen 1976 384e 11:30 40:03 1:08:59 1:38:59 1:37:33 238 9281 Mehdi Ghelichkhani Hoogeveen 1968 385e 11:10 39:01 1:06:58 1:38:59 1:36:03 239 9646 Martin van der Spek Warmlopers 1964 386e 11:34 39:37 1:08:16 1:39:01 1:37:18 240 8855 Frank Freriks Raalte 1969 387e 11:18 39:32 1:08:04 1:39:03 1:37:21 241 9275 Arjen Sanderse Zwolle 1980 388e 11:15 39:21 1:08:37 1:39:03 1:37:16 242 2639 Paul van Dalen Dimence GGZ 1 1957 389e 11:05 39:27 1:09:05 1:39:04 1:38:41 243 7368 Martin Dekker Dronten 1959 390e 11:16 39:51 1:09:12 1:39:05 1:38:33 244 7682 Robert van den Born AAA 1976 393e 12:11 41:17 1:08:06 1:39:08 1:36:19 245 7468 Matthijs Remerij Amsterdam 1979 394e 10:52 39:15 1:08:21 1:39:09 1:38:39 246 9002 Gerben Stoel Genemuiden 1975 395e 11:44 40:13 1:08:45 1:39:10 1:38:39 247 7420 Peter Brummelhuis Zwolle 1979 396e 10:52 39:16 1:08:21 1:39:10 1:38:40 248 7122 Albert Pieter Venema Marknesse 1979 397e 11:47 40:37 1:09:02 1:39:10 1:36:33 249 8723 Arjan Kruise PEC 1910 1967 398e 11:57 40:25 1:09:10 1:39:12 1:38:22 250 7772 Gerrit den Broeder Rijswijk Zh 1975 399e 11:24 39:12 1:08:07 1:39:13 1:38:09 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 2796 Jacco Smit Ten Cate Protect B.V 1980 400e 11:19 40:10 1:09:33 1:39:14 1:39:03 252 7084 Peter van der Molen Zwolle 1968 401e 10:47 38:02 1:06:59 1:39:19 1:38:18 253 7584 Emiel Journée Zwolle 1969 404e 11:42 40:08 1:09:13 1:39:23 1:38:19 254 9044 Erik van Dongen IJsselmuiden 1985 405e 10:55 38:51 1:07:19 1:39:25 1:35:55 255 9604 Albert Holtland Staphorst 1960 406e 11:54 40:24 1:09:07 1:39:25 1:38:23 256 7169 Geert van der Veen Zwolle 1983 407e 11:25 39:15 1:08:23 1:39:25 1:38:34 257 8740 Warner Krol Dalfsen 1968 408e 11:46 40:07 1:08:50 1:39:26 1:38:02 258 8831 Richard Lich Ter Apel 1970 410e 10:47 36:57 1:05:49 1:39:27 1:38:28 259 8014 Hans van Elst Run2Day 411e 11:53 40:38 1:09:55 1:39:28 1:38:47 260 8937 Jelmer Siemons Zwolle 1979 412e 11:29 38:44 1:05:44 1:39:29 1:34:16 261 8930 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 413e 11:33 40:06 1:09:08 1:39:30 1:38:16 262 9360 Dennis van de Vijver Bussum 1969 415e 11:25 39:20 1:07:28 1:39:33 1:39:02 263 9237 Robert te Raa PEC 1910 1962 416e 11:52 40:59 1:09:56 1:39:33 1:38:34 264 8640 Remko Schaapman Zwolle 1977 417e 11:34 39:52 1:08:52 1:39:33 1:38:22 265 9401 Kees Janssen Amstelveen 1970 418e 11:50 40:26 1:08:39 1:39:34 1:37:28 266 7103 Wim van het Ende Oldebroek 1968 419e 11:53 40:41 1:09:59 1:39:35 1:39:12 267 8771 Jeroen Eikenaar Zwolle 1968 421e 11:31 40:02 1:09:03 1:39:40 1:37:51 268 9672 Roel van Campen NOP 1977 422e 11:59 40:40 1:09:26 1:39:40 1:38:27 269 7808 Gijs Jansen Hasselt 1983 423e 11:15 40:48 1:09:52 1:39:42 1:39:09 270 7232 Xander van Espelo Nunspeet 1973 424e 11:37 40:13 1:09:23 1:39:43 1:38:31 271 7898 Paul Overgoor Wageningen 1960 425e 11:37 39:53 1:08:58 1:39:46 1:38:39 272 7308 Sjoerd Overmars Heino 1980 426e 11:36 39:18 1:08:06 1:39:47 1:37:37 273 9474 Erwin Meppelink Meppel 1975 427e 11:35 39:38 1:07:13 1:39:49 1:39:04 274 7170 Krijn van Houten Zwolle 1956 428e 11:41 40:20 1:09:25 1:39:49 1:38:27 275 8786 Wiljan Pasman Nieuwleusen 1988 429e 11:03 39:09 1:08:49 1:39:51 1:39:31 276 9052 Laurens Donkerbroek Deventer 1984 430e 11:34 40:20 1:09:24 1:39:52 1:39:30 277 9609 Hayo van Weringh Groningen 1979 431e 11:13 39:17 1:07:43 1:39:54 1:39:01 278 7416 William Martinus Zwolle 1981 432e 12:15 39:28 1:06:42 1:39:55 1:35:57 279 9047 Marton Rotyis Dronten 1987 433e 11:44 39:31 1:07:53 1:39:57 1:37:35 280 7697 Jaap Zeeuw van der Laan Rotterdam 1988 434e 12:28 41:41 1:09:34 1:39:57 1:36:27 281 8564 Mathieu Onderberg Zwolle 1970 435e 11:29 40:16 1:09:50 1:39:58 1:39:16 282 8994 Roel Alberts Voorthuizen 1978 436e 12:49 42:33 1:11:30 1:40:00 1:38:17 283 8527 Sjon de Vries Zwolle 1971 437e 12:02 41:07 1:10:02 1:40:00 1:38:37 284 7306 Marc de Wilde Vaassen 1972 438e 11:52 39:44 1:08:00 1:40:00 1:37:15 285 7925 Rudolf Meinderts Groningen 1989 439e 11:28 38:44 1:07:32 1:40:02 1:37:07 286 9302 Martijn Eikelboom Heerde 1980 441e 11:44 40:59 1:10:03 1:40:06 1:39:20 287 2581 Jan Kamphof Woningstichting SWZ 1979 443e 11:03 39:38 1:09:06 1:40:08 1:39:55 288 9530 Berthram Mak De Gemzen 1964 444e 11:46 40:46 1:10:08 1:40:10 1:39:54 289 7082 Joop van den Oort Zwolle 1958 445e 12:06 40:21 1:08:37 1:40:11 1:39:23 290 9202 Patrick van Koulil PEC 1910 1986 446e 11:08 39:20 1:07:52 1:40:14 1:38:42 291 8698 Marcel Witman Veessen 1990 447e 11:35 39:20 1:07:34 1:40:15 1:37:34 292 7113 Peter Klinge Oosterwolde Fr 1967 448e 11:35 39:38 1:08:51 1:40:21 1:39:20 293 2752 Ramon van Enk Unive Verzekeringen 1971 449e 11:31 39:42 1:08:57 1:40:22 1:40:01 294 2727 Mark Meijer De Eenhoorn 2 1981 450e 11:46 40:07 1:09:36 1:40:23 1:39:54 295 7941 Alex Smienk Nunspeet 1979 451e 11:41 39:46 1:08:25 1:40:23 1:36:42 296 8883 Wiebe van der Meulen Zwolle 1965 452e 11:33 40:57 1:10:28 1:40:25 1:39:49 297 9158 René Hoff AV Holten 1966 453e 11:36 39:58 1:08:38 1:40:25 1:37:58 298 7269 Gerrit Willems Bergentheim 1968 454e 11:27 39:44 1:07:48 1:40:27 1:35:38 299 9137 Theo Bolks Rouveen 1982 455e 11:39 40:24 1:08:43 1:40:27 1:38:20 300 8628 Ruben van der Sligte Time for Heroes 1967 459e 10:42 38:09 1:07:09 1:40:35 1:40:20 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 9094 Retse van der Berg Zwolle 1982 460e 11:41 40:07 1:09:27 1:40:36 1:39:19 302 9363 Rutger Lusseveld Zwolle 1983 461e 11:40 40:08 1:09:27 1:40:36 1:39:19 303 2838 Hans van Unen Isala Klinieken 1 464e 11:21 40:03 1:09:55 1:40:37 1:40:24 304 7409 Jurriën de Haer Zwolle 1975 465e 12:03 41:27 1:10:21 1:40:38 1:40:14 305 9024 Frank Uijl Dutch Runners 1963 467e 11:58 40:29 1:08:55 1:40:39 1:37:10 306 9154 Bas Sesink Zwolle 1977 468e 12:10 41:08 1:10:02 1:40:42 1:39:02 307 9129 Freek Tjassens Keiser Hanzesport 1969 469e 11:25 39:16 1:08:46 1:40:42 1:39:36 308 8524 Teun van Nee Zwolle 1966 470e 12:08 40:56 1:10:06 1:40:43 1:39:55 309 9087 Toine Martens PEC 1910 1962 472e 11:46 40:42 1:09:58 1:40:44 1:39:36 310 9390 Hans Paul Visscher Zwolle 1968 473e 11:12 39:48 1:09:49 1:40:44 1:40:15 311 7838 Cor ten Brinke Kampen 1984 474e 12:20 40:41 1:08:49 1:40:45 1:37:29 312 9636 Henny Lensink Unica 1951 476e 10:38 39:42 1:10:58 1:40:46 1:40:37 313 8712 Demian Bos Zwolle 1984 477e 11:04 39:11 1:08:33 1:40:46 1:39:35 314 2591 Herman Kramer Gemeente Zwolle 1 1977 479e 11:21 41:28 1:11:24 1:40:48 1:40:33 315 7575 Frits Mulder Hardenberg 1981 480e 11:30 39:38 1:08:02 1:40:52 1:37:26 316 7923 Roland Bes Utrecht 1965 482e 12:35 42:08 1:11:30 1:40:54 1:40:35 317 7848 David Hidalgo Zwolle 1982 483e 11:54 40:25 1:09:12 1:41:01 1:37:47 318 2598 Stefan Hoogendijk Gemeente Zwolle 2 1970 484e 11:58 41:34 1:11:35 1:41:03 1:40:47 319 2630 Sander Boeve BBM Advocaten 1 1974 485e 12:01 41:08 1:10:42 1:41:07 1:40:55 320 8570 Johan van Duuren Dutch Runners 1958 487e 12:00 40:33 1:09:27 1:41:10 1:38:54 321 9004 Edwin van Leussen Zwolle 1986 488e 11:15 40:44 1:11:01 1:41:10 1:40:56 322 2672 Laury van Mourik GGN Tijhuis & Partne 1978 489e 11:16 40:45 1:11:02 1:41:10 1:40:57 323 7976 Hendrik Bastiaan Kin 4e Musketiers & Frie 1982 490e 11:13 39:07 1:08:02 1:41:13 1:40:00 324 7245 Marcel Thijssen Coevorden 1966 491e 11:58 40:20 1:09:21 1:41:14 1:39:19 325 9450 Peter Kroek Zwolle 1970 492e 11:06 39:09 1:07:11 1:41:15 1:35:49 326 8746 Michel Drogt Zwolle 1970 493e 11:17 39:23 1:07:51 1:41:16 1:40:25 327 8709 Gerard Holterman Heino 1968 494e 11:48 41:00 1:10:33 1:41:18 1:39:57 328 8545 Gerrit van der Veen Zwolle 1965 495e 12:15 41:49 1:11:24 1:41:19 1:40:38 329 8592 Gjalt Weistra Drachten 1968 496e 12:44 41:59 1:11:10 1:41:21 1:39:36 330 2754 Gerrit Fikse Unive Verzekeringen 1967 497e 11:53 41:18 1:11:23 1:41:22 1:41:03 331 7889 Joeval Benjamins Groningen 1980 499e 12:22 41:54 1:10:46 1:41:27 1:38:54 332 8627 Patrick Teggelove Zwolle 1978 500e 11:25 39:05 1:07:57 1:41:28 1:37:48 333 7459 Ytsen de Boer Steenwijk 1966 501e 12:03 41:01 1:10:21 1:41:29 1:40:05 334 8780 Frans van Delft Zwolle 1961 502e 12:37 42:17 1:10:44 1:41:30 1:39:42 335 9469 Wouter Spoelman Leiden 1990 503e 12:36 42:22 1:10:39 1:41:32 1:39:33 336 9516 Peter Scholten Zutphen 1967 505e 12:24 41:52 1:11:20 1:41:34 1:40:29 337 7911 Willem van Voorst Amsterdam 1980 507e 11:05 38:42 1:07:04 1:41:35 1:38:44 338 7219 Stephan Boomker Assen 1991 508e 11:34 39:29 1:08:25 1:41:35 1:39:12 339 8040 Bert Veuger Warmlopers 1969 509e 12:06 41:56 1:10:48 1:41:37 1:39:41 340 9316 Michiel Frankema Meppel 1976 510e 11:36 40:02 1:08:58 1:41:38 1:39:54 341 2671 Wim Hulleman GGN Tijhuis & Partne 1969 511e 11:39 40:41 1:10:58 1:41:40 1:41:23 342 9227 Bas Tönis PEC 1910 1961 512e 11:57 40:24 1:10:45 1:41:42 1:40:53 343 9108 Gerard Bosch Lemelerveld 1963 514e 12:16 41:37 1:11:13 1:41:45 1:40:52 344 8648 Frans Noordman Heino 1966 515e 12:16 41:34 1:11:15 1:41:45 1:40:53 345 8784 Wim Bosch Lemelerveld 1967 516e 12:16 41:36 1:11:13 1:41:46 1:40:53 346 7723 Tim Verhoeff Amsterdam 1977 517e 11:57 41:00 1:09:49 1:41:46 1:38:29 347 8520 Arjan Keurhorst Emmeloord 1978 518e 13:29 43:27 1:12:10 1:41:46 1:40:40 348 2722 Peter Mensink De Eenhoorn 1 1964 519e 11:46 40:10 1:09:48 1:41:47 1:41:18 349 8762 Olaf Bos Zwolle 1968 520e 11:52 41:33 1:11:44 1:41:49 1:41:20 350 8822 Ronnie Krul Nieuwleusen 1969 521e 10:48 39:57 1:10:52 1:41:49 1:41:31 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 2632 Sander van de Vegte BBM Advocaten 1 1974 522e 12:01 41:03 1:10:39 1:41:50 1:41:38 352 9653 Erik Botter Wijzonol Bouwverven 1966 523e 12:06 41:46 1:11:11 1:41:53 1:40:36 353 8678 Bas Huizinga Loopgroep Astrea 1975 525e 12:12 41:17 1:10:13 1:41:54 1:38:53 354 8559 Edwin de Jonge HAC '63 1987 526e 12:03 40:58 1:09:26 1:41:55 1:38:45 355 9451 Hans Jansen Dutch Runners 1950 529e 11:54 41:32 1:11:24 1:41:55 1:41:39 356 8960 Patrieck Eilander Zwolle 1980 530e 12:41 43:05 1:12:41 1:41:57 1:41:17 357 9033 Ronald Arling Coevorden 1983 531e 12:05 40:42 1:08:59 1:41:58 1:37:00 358 7410 Rene Elzinga Vroomshoop 1964 532e 12:06 41:05 1:10:33 1:42:00 1:40:44 359 7871 Gerard Roelofs Borne 1959 536e 12:29 41:49 1:11:20 1:42:02 1:40:43 360 7273 Harry de Velde Wilsum 1976 537e 11:46 41:20 1:11:08 1:42:04 1:41:46 361 9544 Robert van der Meulen Isala '96 1969 538e 12:10 40:20 1:09:10 1:42:05 1:37:52 362 8702 Emiel Huizinga Almen 1979 539e 11:43 40:56 1:10:01 1:42:07 1:39:00 363 2696 Mark Sportel Wavin B.V. 1 1980 540e 11:30 40:19 1:10:19 1:42:09 1:41:52 364 9678 Erik de Ruiter Zwolle 1985 541e 12:15 40:22 1:09:32 1:42:09 1:39:21 365 9162 Tijs van Megen Deventer 1981 544e 12:28 41:17 1:08:50 1:42:14 1:36:47 366 7058 Rik Diepman Lemelerveld 1974 546e 12:16 41:47 1:10:15 1:42:17 1:37:32 367 7251 Menno Jorna Meppel 1993 547e 13:25 45:18 1:13:53 1:42:20 1:41:12 368 2615 Peter Rake KPN Consulting 1 1960 548e 12:08 41:42 1:11:49 1:42:21 1:42:09 369 7490 Paul Deen Zwolle 1985 549e 12:08 40:51 1:10:21 1:42:21 1:40:21 370 8744 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 551e 11:28 41:41 1:12:08 1:42:21 1:41:33 371 9057 Kees van Beelen Katwijk Zh 1968 552e 11:44 40:53 1:10:59 1:42:24 1:41:19 372 2570 Wouter Vuurboom AM 1 553e 11:15 40:23 1:10:19 1:42:28 1:42:12 373 9431 Henk Muller Loopgroep Leeuwarden 1957 554e 11:48 41:07 1:11:02 1:42:30 1:40:53 374 7758 Erwin van Lohuizen Hattem 1990 555e 11:11 39:14 1:07:59 1:42:30 1:41:15 375 2521 Evert van Rijn PwC 2 1981 556e 12:35 42:10 1:12:30 1:42:31 1:42:13 376 2721 Randal Spaan De Eenhoorn 1 1972 557e 12:03 42:06 1:12:06 1:42:33 1:42:08 377 7241 Erik de Knoop Deventer 1976 558e 11:48 40:36 1:10:35 1:42:37 1:41:50 378 7230 Alexander van Dalfsen Zwolle 1981 560e 11:10 40:02 1:10:10 1:42:38 1:41:56 379 9146 Thijs Stege Zwolle 1983 561e 11:35 40:16 1:09:37 1:42:38 1:41:35 380 9141 Rico IJzerman PEC 1910 1960 563e 12:00 40:32 1:10:54 1:42:40 1:41:51 381 7544 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 1982 564e 11:57 41:03 1:11:00 1:42:41 1:41:37 382 8814 Berend Oost Zwolle 1958 565e 11:53 41:13 1:11:37 1:42:43 1:42:18 383 9009 Willem Latupeirissa Almere 1969 566e 12:00 41:22 1:11:40 1:42:43 1:42:03 384 7439 Vincent van 't Erve Raalte 1970 567e 12:49 42:54 1:11:36 1:42:43 1:41:02 385 8510 Jos Heitbrink Lemelerveld 1947 568e 12:17 41:57 1:11:51 1:42:44 1:41:50 386 2751 Martin Tavenier Unive Verzekeringen 1968 569e 11:43 40:23 1:10:06 1:42:46 1:42:26 387 7880 Michel Hulsman Almelo 1956 572e 12:01 41:09 1:11:15 1:42:47 1:41:18 388 9566 Rudi Frieswijk Zwolle 1973 573e 12:21 42:18 1:11:44 1:42:48 1:40:54 389 9398 Ton ten Have Runners Vorden 1951 574e 11:51 41:53 1:12:03 1:42:48 1:42:17 390 2689 Tjarko de Ridder X-ICT 1 1972 575e 12:10 41:34 1:11:51 1:42:49 1:42:24 391 7706 Harald Bronkhorst Nunspeet 1970 576e 12:03 41:31 1:11:27 1:42:49 1:41:49 392 2685 David Vis X-ICT 1 1959 577e 12:06 41:13 1:10:47 1:42:50 1:42:22 393 9427 Jasper van den Berg Zeist 1978 578e 11:21 41:05 1:11:32 1:42:52 1:42:08 394 9235 Peter Ras PEC 1910 1972 580e 11:13 39:57 1:10:10 1:42:53 1:42:12 395 9573 Laurens Bouw Rheden 1964 581e 12:02 41:48 1:12:01 1:42:53 1:41:47 396 9196 Pim van Hoesel Zwolle 1960 582e 11:28 39:32 1:08:56 1:42:54 1:41:13 397 9060 Martin Neimeijer PEC 1910 1979 583e 11:41 41:03 1:10:52 1:42:55 1:41:02 398 9492 Jeroen Nijhuis Zwolle 1969 584e 13:11 43:59 1:13:27 1:42:57 1:42:03 399 7349 Max Overgoor Zwolle 1964 585e 11:36 39:53 1:09:24 1:42:58 1:41:51 400 2633 Bulent Cobanoglu BBM Advocaten 1 1967 586e 11:00 39:24 1:10:25 1:43:02 1:42:50 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 7588 Jerome Draaisma Elburg 1966 587e 11:29 40:53 1:11:42 1:43:03 1:42:34 402 2702 Tjaarde Keuris Wavin B.V. 2 1983 588e 13:39 45:33 1:14:32 1:43:03 1:42:46 403 7662 Erwin Bisschop Hoogeveen 1962 590e 12:18 41:34 1:11:21 1:43:04 1:42:01 404 2691 Johan Veuger Van der Kamp B.V. 1 1966 591e 11:28 40:35 1:11:03 1:43:05 1:42:49 405 2812 Rutger de Vries Zilveren Kruis Achme 592e 11:09 40:17 1:10:16 1:43:08 1:42:58 406 7947 Rick Kwakkel Oosterbeek 1992 593e 12:33 43:19 1:13:30 1:43:12 1:40:45 407 8644 Klaas Osinga PEC 1910 1972 594e 11:45 40:37 1:09:56 1:43:12 1:41:23 408 8968 Eric van Gool Harderwijk 1966 595e 12:02 42:03 1:12:14 1:43:15 1:42:05 409 9192 Jeffrey van den Berg Lelystad 1981 596e 12:23 42:25 1:12:21 1:43:16 1:42:50 410 9585 Anton Haitink Dalfsen 1958 597e 12:14 42:03 1:12:08 1:43:18 1:42:27 411 7096 Albert Boschman Elburg 1949 598e 12:12 41:46 1:11:52 1:43:20 1:42:36 412 8894 Richard Kroon Dutch Runners 1981 600e 11:47 41:45 1:12:23 1:43:20 1:42:51 413 2842 Leonard Voogt Cycloon Fietskoerier 1982 601e 11:18 41:24 1:13:50 1:43:21 1:43:09 414 8599 Arjen Keers Zwolle 1969 602e 11:56 40:53 1:10:50 1:43:23 1:41:07 415 8877 Richard Strobbe Almere 1973 603e 12:23 42:16 1:12:27 1:43:25 1:42:46 416 7942 Henk Smienk Delfgauw 1979 604e 11:37 41:34 1:11:18 1:43:27 1:39:46 417 2648 Cas Bakker Dimence GGZ 3 1972 605e 12:20 43:00 1:13:46 1:43:28 1:43:17 418 8774 Marc Bruins Slot Zwolle 1973 606e 11:29 40:23 1:10:36 1:43:31 1:42:52 419 7950 Laurens Smit Zwolle 1967 607e 12:49 41:56 1:10:59 1:43:31 1:41:20 420 7131 Wiep van der Heide Drachten 1967 608e 12:44 42:00 1:12:08 1:43:33 1:41:48 421 7501 Pepijn Rijnja Groningen 1987 610e 11:38 40:46 1:11:13 1:43:37 1:43:13 422 7886 Edgar van Bueren Zeist 1971 611e 12:42 43:01 1:12:52 1:43:37 1:42:38 423 9239 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 612e 11:34 39:36 1:09:03 1:43:37 1:40:27 424 9528 Roel Nijhof Veluwe 1960 613e 12:23 41:18 1:11:29 1:43:38 1:40:47 425 7370 Koen Beukema Groningen 1989 614e 12:03 40:57 1:09:44 1:43:39 1:41:35 426 9442 Peter Heeren Nederhorst den Berg 1959 615e 11:53 40:49 1:10:23 1:43:41 1:41:43 427 2712 Joachim Rupprecht Wavin B.V. 4 1960 617e 11:59 42:12 1:12:52 1:43:44 1:43:30 428 7428 Johan van Leussen Nieuwleusen 1977 618e 11:17 40:46 1:11:02 1:43:44 1:43:31 429 8903 Ruben Homminga Zwolle 1990 620e 10:49 37:57 1:07:05 1:43:45 1:43:22 430 7934 Erwin Koolhof Emmeloord 1975 621e 12:15 42:41 1:13:07 1:43:47 1:41:51 431 9654 Marcel Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 1965 622e 12:24 42:11 1:12:09 1:43:49 1:42:49 432 9149 Jan Kroeze 's-Heerenbroek 1980 623e 12:27 43:06 1:13:00 1:43:51 1:42:28 433 7978 Jaap Boersema 4e Musketiers & Frie 1972 624e 12:24 43:02 1:13:18 1:43:52 1:42:27 434 9639 Jurjen Bolks Warmlopers 1978 625e 11:36 41:18 1:11:27 1:43:53 1:43:17 435 7504 Wietse de Boer Zwolle 1975 626e 12:23 41:58 1:11:31 1:43:55 1:42:32 436 7461 Hans van der Kolk Dalfsen 1964 627e 11:48 40:43 1:10:23 1:43:56 1:42:09 437 8504 Koen de Roo Zwolle 1977 628e 11:44 40:36 1:10:32 1:43:57 1:40:59 438 8680 Marc Loo PEC 1910 1977 629e 12:10 42:34 1:13:22 1:43:57 1:43:18 439 9362 André Klein Hulse Hanzesport 1967 630e 12:03 42:03 1:12:12 1:43:57 1:43:00 440 2782 Ewald Woertman Scania Production Zw 632e 11:20 40:25 1:10:33 1:43:57 1:43:41 441 9563 Henk Pater Scheemda 1958 635e 10:52 38:20 1:09:38 1:43:58 1:43:02 442 8808 Peter van Dijk Zwolle 1986 637e 13:31 44:20 1:14:26 1:43:58 1:41:42 443 2575 Christiaan Dirksen Woningstichting SWZ 1966 638e 11:21 40:08 1:10:51 1:43:59 1:43:44 444 7937 Henry Mulder Dalfsen 1976 639e 12:30 42:21 1:11:18 1:43:59 1:40:25 445 8000 Jan Niemeijer Isala Klinieken 1976 640e 12:55 42:08 1:12:03 1:44:00 1:41:29 446 2612 HenkJan Hoekstra Heras B.V. 1 1971 641e 11:26 41:39 1:12:18 1:44:00 1:43:49 447 9072 Nico Eggens PEC 1910 1960 642e 12:12 42:14 1:12:28 1:44:03 1:43:07 448 9067 Robert de Vries Nijmegen 1976 643e 12:24 42:58 1:14:06 1:44:05 1:42:42 449 7547 Mathys te Wierik Slagharen 1992 645e 11:15 38:56 1:09:18 1:44:06 1:42:31 450 9381 Hans de Boer Zwolle 1965 649e 12:34 42:35 1:11:53 1:44:14 1:42:02 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 9577 Hans Hoekman Appingedam 1968 650e 11:38 41:38 1:13:03 1:44:16 1:43:37 452 7676 Eelco Tekelenburg Lochem 1993 651e 13:32 43:40 1:11:47 1:44:17 1:40:27 453 9545 Henk Passies Borne 1961 652e 12:17 42:33 1:13:13 1:44:22 1:43:01 454 8511 Jan van de Grootevheen Abbott 1953 653e 12:13 41:17 1:11:17 1:44:23 1:42:32 455 2660 Edwin van Beekhuizen Bouwbedrijf Salverda 1971 654e 10:12 37:33 1:06:44 1:44:23 1:44:12 456 5507 Premyslaw Broda Polen 1979 655e 12:03 41:42 1:12:22 1:44:24 1:44:18 457 9081 Wim Pasman Dalfsen 1961 656e 13:23 43:54 1:13:25 1:44:25 1:42:58 458 7933 Gijsbert Geluk Nunspeet 1963 657e 12:02 41:17 1:11:18 1:44:25 1:40:57 459 8881 Edwin Elshof Heino 1971 658e 12:06 42:07 1:12:22 1:44:26 1:43:50 460 8841 Bart Timmermans Utrecht 1990 660e 11:44 41:50 1:12:57 1:44:27 1:43:18 461 9326 George Vulkers Dalfsen 1958 663e 13:17 43:54 1:13:25 1:44:32 1:43:06 462 2687 Ines Jentink X-ICT 1 1974 664e 12:11 42:26 1:13:11 1:44:33 1:44:08 463 7668 Martijn Balster 's-Gravenhage 1981 665e 11:54 41:12 1:11:00 1:44:34 1:40:57 464 7449 Gert Egberts Meppel 1968 666e 12:58 42:00 1:10:56 1:44:35 1:39:57 465 2583 Marc Kooistra Woningstichting SWZ 1976 667e 11:03 40:04 1:11:01 1:44:35 1:44:22 466 7641 Roy Dellen Zwolle 1989 668e 13:22 43:54 1:13:40 1:44:35 1:42:40 467 8996 Hans van der Meiden Zwolle 1963 670e 12:25 42:34 1:12:55 1:44:39 1:43:10 468 2522 Jaco Remijn PwC 2 1967 671e 12:34 42:09 1:12:31 1:44:41 1:44:22 469 8717 Arno van der Horst Zwolle 1976 672e 11:11 39:00 1:08:22 1:44:41 1:43:57 470 8673 Hans van den Belt Zwolle 1959 673e 12:31 42:34 1:12:49 1:44:42 1:43:32 471 8613 Edwin Wallinga Hasselt 1974 675e 12:45 42:44 1:12:53 1:44:43 1:42:55 472 7658 Christian Rothuijsen Zwolle 1991 676e 13:21 43:52 1:13:39 1:44:44 1:42:47 473 9644 Arend-Jan Poelarends Warmlopers 1985 677e 11:43 41:06 1:10:13 1:44:44 1:39:54 474 7118 Beke Romp Zwolle 1983 678e 11:44 42:02 1:12:45 1:44:45 1:44:05 475 2801 Jeroen van Vilsteren Zilveren Kruis Achme 679e 12:01 41:40 1:11:56 1:44:45 1:44:30 476 8724 Dirk Nijmeijer Dalen 1973 680e 11:49 41:29 1:11:20 1:44:47 1:41:28 477 7533 Ronnie Logternberg Raalte 1970 682e 13:02 42:47 1:11:47 1:44:48 1:41:54 478 8754 Maurits Mars Zwolle 1979 683e 12:28 41:51 1:11:59 1:44:48 1:43:49 479 8966 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 684e 11:19 39:19 1:09:26 1:44:48 1:44:03 480 8080 Filippos Chatzimichail Amsterdam 1980 685e 12:49 42:29 1:12:35 1:44:49 1:42:38 481 7336 Henk Degen Warnsveld 1989 686e 13:00 44:09 1:14:47 1:44:49 1:43:30 482 7345 Lothar Raben Warnsveld 1989 687e 13:02 44:09 1:14:47 1:44:50 1:43:30 483 9567 Matthijs Naujoks Arnhem 1978 688e 12:57 43:44 1:13:13 1:44:50 1:41:42 484 8049 Henny Tijink Raalte 1963 689e 12:01 42:14 1:12:44 1:44:51 1:44:15 485 9553 Harry Hulman Daventria 1958 691e 12:00 41:25 1:11:36 1:44:52 1:43:39 486 8642 Ron Bouwman Apeldoorn 1963 693e 12:35 42:31 1:12:33 1:44:53 1:43:43 487 8690 Arjan van der Vis Dutch Runners 1971 694e 11:55 42:02 1:13:11 1:44:54 1:44:36 488 8745 Stephan Groen AAA 1966 695e 11:35 41:04 1:11:22 1:44:54 1:44:23 489 2644 Arjan van der Vis Dimence GGZ 2 1971 696e 11:54 42:01 1:13:11 1:44:54 1:44:37 490 8838 Johan Lont Zwolle 1984 698e 12:22 41:34 1:11:31 1:44:55 1:42:17 491 7092 Maarten Pouwel Zwolle 1986 699e 12:38 42:07 1:11:52 1:44:56 1:42:41 492 9199 Jeroen Kragt Zwolle 1983 700e 12:05 41:37 1:11:30 1:44:57 1:43:42 493 8006 Jan Keizer Run2Day 1987 701e 11:57 41:44 1:12:24 1:44:57 1:44:22 494 9327 Ronald Westerhof Zwolle 1978 703e 11:29 39:27 1:09:02 1:45:00 1:42:37 495 9006 Coen Wedekind Zwolle 1969 704e 12:09 40:58 1:10:29 1:45:00 1:41:34 496 2515 Bram van de Kam PwC 1 1973 705e 11:57 41:55 1:12:56 1:45:00 1:44:42 497 8583 Dennis ter Bruggen Zwolle 1983 706e 12:52 43:48 1:13:55 1:45:01 1:42:40 498 9351 Hans van der Meer Arnhem 1973 707e 12:07 42:42 1:13:17 1:45:03 1:42:53 499 2783 Senay Tekeli Scania Production Zw 708e 12:12 42:50 1:13:09 1:45:04 1:44:41 500 9440 Harry Brookhuis Denekamp 1961 710e 12:33 43:13 1:13:57 1:45:05 1:43:48 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 2614 Joep Coenen Heras B.V. 1 1960 713e 11:55 41:37 1:12:44 1:45:12 1:44:59 502 7495 Giel Jansen Raalte 1979 714e 13:24 43:16 1:12:15 1:45:12 1:42:10 503 7355 Arjan Wendt Hoogeveen 1991 715e 12:35 42:27 1:13:02 1:45:13 1:41:52 504 9396 Albert Godeke Ruinerwold 1968 717e 12:53 43:28 1:13:26 1:45:13 1:42:33 505 8537 Jan van Unen De Gemzen 1960 718e 11:39 41:20 1:12:13 1:45:14 1:44:54 506 9299 Tony Abis Almere 1954 719e 12:15 42:06 1:12:54 1:45:14 1:43:38 507 2578 Erwin van der Linde Woningstichting SWZ 1970 720e 12:03 42:16 1:13:01 1:45:18 1:45:06 508 8964 Hans Schoorlemmer Heeten 1962 721e 12:24 42:16 1:12:42 1:45:18 1:44:17 509 8769 Gerard Arends Nijmegen 1954 722e 12:23 42:37 1:13:09 1:45:20 1:44:20 510 8020 Eddy van Hijum Time for Heroes 1968 723e 12:00 41:37 1:11:11 1:45:21 1:40:54 511 2511 Leo Brummelkamp Bouwfonds Ontwikkeli 1969 724e 12:09 42:50 1:14:01 1:45:22 1:45:05 512 9645 Jan Janssen Warmlopers 1957 725e 11:45 40:55 1:10:46 1:45:23 1:44:49 513 9614 Pieter Doornbos 4e Musketiers & Frie 1969 726e 12:26 42:47 1:12:45 1:45:23 1:43:03 514 9617 Jacob Koedoot 4e Musketiers & Frie 1968 727e 12:27 42:17 1:12:46 1:45:23 1:43:03 515 2635 Bas van Riet Paap Dimence GGZ 1 1977 728e 11:14 40:48 1:11:22 1:45:24 1:45:14 516 7361 Rik Jansen Genemuiden 1981 729e 12:25 42:51 1:14:21 1:45:25 1:43:36 517 7708 Wouter Stoel Utrecht 1987 730e 12:05 41:51 1:12:58 1:45:25 1:44:17 518 8806 Erik Kieftenbeld Heino 1976 731e 11:57 41:14 1:11:58 1:45:27 1:44:34 519 7429 Michael Schilling Zwolle 1978 732e 12:38 42:14 1:10:56 1:45:30 1:40:14 520 8692 Gerben Koopman Zwolle 1975 733e 11:48 41:34 1:12:15 1:45:32 1:44:06 521 8638 Gerben van Beek Zwolle 1965 734e 12:10 42:34 1:13:22 1:45:33 1:44:54 522 8620 Marco de Boer PEC 1910 1970 735e 12:10 42:35 1:13:23 1:45:33 1:44:54 523 8024 Ben Reeders Time for Heroes 1980 736e 12:17 42:30 1:12:44 1:45:33 1:44:54 524 8523 Otto Sluis Dutch Runners 1966 737e 12:26 42:36 1:12:46 1:45:34 1:43:39 525 9226 Bernard C Sluis Zwolle 1968 738e 12:27 42:37 1:12:48 1:45:35 1:43:40 526 7095 Joep Buimer Zwolle 1991 739e 11:05 38:49 1:08:53 1:45:36 1:44:52 527 9077 Pieter Berends Zwolle 1962 740e 12:45 43:09 1:13:09 1:45:38 1:42:26 528 9303 Marcel Diender PEC 1910 1970 743e 12:06 41:30 1:11:48 1:45:38 1:43:10 529 2706 Maarten Roef Wavin B.V. 3 1964 744e 12:11 42:45 1:14:12 1:45:42 1:45:31 530 8912 Damirel Ajanovic Zwolle 1975 745e 13:47 43:43 1:13:21 1:45:43 1:42:29 531 2704 Wim Vandecauter Wavin B.V. 2 1969 747e 12:17 43:17 1:14:32 1:45:46 1:45:35 532 9441 Sjeth Guldenaar Zwolle 1983 748e 13:37 42:33 1:10:54 1:45:46 1:40:32 533 7753 JanTijs Heideveld Zwolle 1980 750e 12:13 42:35 1:13:14 1:45:50 1:44:29 534 9533 Rudy Feldman Ootmarsum 1960 752e 12:40 43:26 1:14:01 1:45:52 1:44:37 535 8022 Patrick Hoeve Time for Heroes 1977 754e 12:14 42:04 1:12:09 1:45:55 1:43:12 536 9628 Peter Van Hoof Isala Klinieken 1959 755e 12:28 43:05 1:13:32 1:45:56 1:45:02 537 2603 Jan Willem Dollekamp Gemeente Zwolle 3 1967 756e 12:21 42:45 1:13:54 1:45:56 1:45:39 538 8914 Guido Abuys Zwolle 1962 757e 12:22 42:34 1:12:51 1:45:57 1:44:13 539 7149 Jarno Takens Zwolle 1982 758e 12:31 42:40 1:12:47 1:45:58 1:43:34 540 9183 Harry Jager Zutphen 1970 759e 12:32 42:34 1:12:32 1:45:58 1:42:34 541 9665 Louis Klomp Dedemsvaart 1978 760e 12:36 43:30 1:14:33 1:45:58 1:45:00 542 8953 Edwin Munneke Zwolle 1967 762e 12:07 42:12 1:12:23 1:46:01 1:43:48 543 9171 Sybrand Westhuis Borne 1976 764e 13:13 43:31 1:13:26 1:46:02 1:43:38 544 9387 Niek Kuipers Nijverdal 1979 766e 11:14 40:23 1:10:25 1:46:03 1:43:58 545 8094 Henri van der Kolk 4e Musketiers & Frie 1972 767e 12:23 43:08 1:14:39 1:46:03 1:44:39 546 8513 Ivo Munsterhuis Meppel 1978 768e 12:43 43:17 1:14:12 1:46:04 1:43:52 547 8578 Wim Kroeze Hengelo Ov 1955 769e 12:54 43:53 1:14:29 1:46:05 1:44:44 548 7083 Klaas Bootsma Zwolle 1968 770e 11:49 41:56 1:13:38 1:46:06 1:45:05 549 8708 Michel Kalf Zwolle 1970 772e 12:32 43:09 1:13:45 1:46:07 1:43:39 550 8083 Marc Klunder Spijkenisse 1974 773e 12:45 43:17 1:13:45 1:46:07 1:43:53 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 2520 Marcel Zeephat PwC 2 1969 774e 12:27 43:11 1:14:18 1:46:08 1:45:49 552 9550 Wim Meijer Zwolle 1972 775e 12:11 43:06 1:13:48 1:46:11 1:44:57 553 9178 Tom Nijeboer Deventer 1985 776e 11:13 39:35 1:11:56 1:46:13 1:45:12 554 7423 Emiel Luten Spirit Lelystad 1973 777e 12:35 43:52 1:15:07 1:46:13 1:45:58 555 9236 Hans van Dijck Heino 1958 778e 12:54 43:39 1:14:23 1:46:14 1:44:12 556 9324 Andre Holterman Heino 1968 779e 12:15 41:35 1:11:30 1:46:15 1:45:21 557 9314 Wolter Roorda Voorthuizen 1978 780e 12:12 41:46 1:11:00 1:46:16 1:40:34 558 9558 Marcel ter Burg Meppel 1968 781e 11:28 40:04 1:10:52 1:46:17 1:43:20 559 8794 Marcel Koersma Zwolle 1975 782e 11:55 41:32 1:12:02 1:46:17 1:42:37 560 9452 Domien Casteel Zwolle 1974 783e 11:34 41:42 1:12:23 1:46:18 1:46:02 561 7955 Nardus ten Buuren Hengevelde 1958 786e 12:29 42:03 1:12:03 1:46:24 1:43:40 562 8531 Henk Kolbe Zwolle 1944 787e 12:52 43:24 1:13:58 1:46:27 1:45:30 563 9514 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 788e 12:30 43:27 1:14:03 1:46:31 1:45:49 564 8772 Huub Elshof Heino 1967 789e 11:59 42:02 1:12:54 1:46:31 1:45:56 565 9510 Eric de Man Zwolle 1963 790e 11:57 43:02 1:14:10 1:46:32 1:44:58 566 7704 René van Riemsdijk Assen 1962 791e 12:18 42:02 1:11:35 1:46:33 1:42:25 567 8028 Robert Kuik Time for Heroes 1965 793e 13:03 44:08 1:14:32 1:46:35 1:44:40 568 8019 Jeroen Oosterhof Time for Heroes 1977 794e 12:35 43:27 1:14:23 1:46:37 1:45:37 569 2821 Chintia van Unen Zilveren Kruis Achme 795e 12:18 43:08 1:14:38 1:46:38 1:46:26 570 9050 Ferry Hommerson Nijmegen 1981 797e 12:27 43:08 1:15:00 1:46:39 1:45:37 571 7176 Rudie Troost Rouveen 1988 798e 12:35 43:42 1:14:35 1:46:39 1:46:13 572 7570 Thomas van der Meij Zwolle 1982 799e 12:58 43:47 1:14:52 1:46:39 1:45:24 573 7856 Antonio Fernandez Perez Zwolle 1990 802e 11:48 41:04 1:10:47 1:46:41 1:43:28 574 9602 Hendrik Hornstra Emmeloord 1977 803e 12:14 42:26 1:12:28 1:46:42 1:44:12 575 7491 Niels Roessink Laren Gld 1986 804e 13:02 44:56 1:15:21 1:46:42 1:44:29 576 9630 Johan Verkuyl Isala Klinieken 1951 805e 12:37 42:03 1:12:22 1:46:45 1:43:52 577 7377 Martijn Dingenouts Groningen 1990 806e 12:21 44:26 1:15:35 1:46:47 1:44:43 578 7106 Joost Veltman Heerde 1970 807e 12:43 43:33 1:14:51 1:46:49 1:45:37 579 9261 Maarten Kuiper Zwolle 1979 808e 12:17 42:14 1:12:06 1:46:51 1:43:10 580 7861 Marco Hoeve Dedemsvaart 1992 809e 11:22 40:41 1:11:13 1:46:52 1:43:37 581 9383 Peter Theuwissen Zwolle 1961 810e 12:59 43:49 1:14:04 1:46:52 1:44:13 582 7574 Henk Meppelink Gramsbergen 1961 811e 12:05 42:18 1:10:43 1:46:53 1:46:10 583 9342 Chris Pols Start '78 1960 812e 12:11 41:55 1:12:27 1:46:53 1:45:50 584 9482 Erik Kelder Gramsbergen 1973 813e 11:54 41:09 1:12:09 1:46:54 1:46:26 585 7162 Atze Posthumus Kampen 1985 814e 12:52 43:17 1:13:51 1:46:54 1:43:23 586 7204 Tim van der Veen Zwolle 1993 815e 12:07 41:33 1:11:43 1:46:55 1:43:18 587 2618 Arnold Kamminga KPN Consulting 1 1973 816e 12:08 41:41 1:13:15 1:46:55 1:46:44 588 7166 Jan Koning Zwolle 1977 817e 11:46 41:40 1:13:08 1:46:56 1:46:19 589 7248 Gerrit Beens Genemuiden 1993 818e 12:48 43:02 1:13:16 1:46:57 1:43:48 590 8850 Marcel van Assen Zwolle 1975 819e 11:45 40:46 1:12:00 1:46:57 1:45:50 591 7644 Arno Knoll Rouveen 1976 821e 11:43 40:56 1:11:22 1:47:00 1:45:19 592 7079 Pim Hoek Zwolle 1982 822e 12:09 42:29 1:13:21 1:47:01 1:45:33 593 8042 Jacco Kragt Warmlopers 1971 824e 11:58 41:12 1:12:11 1:47:04 1:45:17 594 8041 Harry van Wijnen Warmlopers 1965 827e 12:06 42:25 1:13:47 1:47:06 1:46:29 595 8759 Marcel Linders Vierhouten 1960 829e 13:07 44:28 1:14:40 1:47:06 1:44:44 596 8874 Martijn Schouten Nijmegen 1985 830e 13:33 44:01 1:12:28 1:47:09 1:41:46 597 2777 MV van Lubek Scania Production Zw 831e 11:30 41:41 1:12:40 1:47:10 1:46:57 598 9568 Daan Koppelmans Maarssen 1980 834e 13:01 44:20 1:14:54 1:47:11 1:44:02 599 9549 Bjorn Kloosterman Arnhem 1976 835e 12:30 43:04 1:13:53 1:47:11 1:44:17 600 9380 Jeroen Blom Zwolle 1973 836e 11:51 41:21 1:11:27 1:47:12 1:41:59 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 7119 Edwin Visserman Vroomshoop 1991 837e 12:37 42:44 1:12:45 1:47:14 1:45:40 602 9345 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 838e 12:02 42:47 1:13:58 1:47:14 1:46:30 603 8974 Ruud Groen DOS 1965 839e 12:54 44:13 1:14:36 1:47:15 1:44:08 604 9386 Henk Korterink Hasselt 1965 840e 12:14 42:16 1:12:03 1:47:16 1:42:42 605 2646 Fred Bulder Dimence GGZ 3 1962 841e 12:03 42:45 1:14:25 1:47:16 1:47:02 606 8915 René Gerner ACO Van Elderen 1965 842e 12:23 42:13 1:12:26 1:47:17 1:44:20 607 2817 Erik te Hoeve Zilveren Kruis Achme 843e 12:38 44:02 1:15:43 1:47:18 1:47:04 608 8972 Paul Kruiper Luttenberg 1966 844e 13:11 44:43 1:15:13 1:47:19 1:44:20 609 9564 Cornelis Alberts Groningen 1963 845e 11:39 41:06 1:11:35 1:47:19 1:44:45 610 2643 Tim Bosch Dimence GGZ 2 1978 847e 11:30 41:35 1:13:53 1:47:21 1:46:58 611 8622 Edwin Heetkamp Heino 1967 848e 12:06 42:08 1:13:29 1:47:21 1:46:45 612 2523 Jan Henk van Bennekom PwC 2 1966 849e 12:57 44:49 1:16:30 1:47:22 1:47:04 613 7359 Arnold Zandbelt Amsterdam 1977 850e 11:53 41:59 1:11:50 1:47:23 1:42:53 614 8902 Herman Homminga Zwolle 1958 851e 11:16 40:35 1:13:04 1:47:23 1:47:02 615 8837 Wiechert van Tongeren Zwolle 1965 852e 12:51 43:29 1:13:56 1:47:25 1:44:05 616 9394 Harry Berkhoff Enschede 1983 854e 14:14 45:58 1:15:26 1:47:29 1:44:04 617 8750 Robin Heldoorn Zwolle 1987 855e 11:27 39:47 1:09:15 1:47:29 1:46:39 618 8664 Melchior Broek Zwolle 1965 856e 13:04 44:23 1:15:43 1:47:32 1:46:50 619 2663 Henk van Olst Bouwbedrijf Salverda 1967 857e 11:26 41:53 1:14:01 1:47:34 1:47:23 620 2606 Eric Logtenberg Gemeente Zwolle 4 1963 858e 12:36 44:19 1:15:50 1:47:35 1:47:17 621 7699 Anne Bruinewoud Zwolle 1969 859e 12:46 44:18 1:15:38 1:47:37 1:45:50 622 9109 Guido Reinink PEC 1910 1965 860e 12:56 43:52 1:14:41 1:47:37 1:44:57 623 7375 Imre Kruis Zwolle 1986 861e 12:30 42:30 1:13:34 1:47:37 1:44:30 624 7899 Willem van de Guchte Luttelgeest 1972 862e 13:22 43:24 1:13:18 1:47:38 1:42:38 625 9008 Lucas Fakkert Zwartsluis 1971 863e 12:19 43:11 1:12:33 1:47:38 1:43:46 626 7425 Marcel Geurtsen Spirit Lelystad 1971 864e 12:35 43:51 1:15:07 1:47:39 1:47:24 627 2637 Ronald Brinkman Dimence GGZ 1 1978 865e 12:14 42:19 1:13:28 1:47:40 1:47:16 628 2818 Niels Blonk Zilveren Kruis Achme 866e 12:14 41:54 1:13:32 1:47:41 1:47:27 629 7645 Johan Vogelzang Zwolle 1967 867e 12:23 42:32 1:12:57 1:47:41 1:44:51 630 7747 Bert Blankvoort Hattem 1974 868e 12:42 43:27 1:14:10 1:47:42 1:43:44 631 7731 Erwin Mulder Witharen 1989 869e 13:10 44:30 1:15:31 1:47:43 1:45:11 632 9005 Peter Leemhuis Groningen 1970 870e 12:57 43:46 1:16:07 1:47:44 1:46:39 633 7915 Rick Bomans Ankeveen 1966 871e 12:25 42:16 1:13:08 1:47:44 1:45:18 634 9655 Ben Zwinselman Wijzonol Bouwverven 1965 872e 12:36 43:52 1:15:10 1:47:45 1:46:48 635 8695 Ronald Reuvekamp Dalfsen 1986 873e 11:15 39:56 1:09:47 1:47:45 1:47:14 636 2815 Jan Twisk Zilveren Kruis Achme 874e 12:38 43:25 1:14:46 1:47:46 1:47:32 637 9434 Wim AC Hofstede Vollenhove 1960 875e 13:27 45:06 1:16:24 1:47:47 1:44:37 638 7782 Thijs Hofstede Vollenhove 1993 876e 13:25 45:06 1:16:24 1:47:47 1:44:37 639 7722 Herman Reimerink Zwolle 1948 877e 11:36 41:09 1:13:37 1:47:50 1:47:08 640 7071 Ron Kieft Zwolle 1964 878e 12:23 42:57 1:13:52 1:47:50 1:46:08 641 7826 Jeroen Reimerink Groningen 1980 879e 11:36 40:32 1:10:29 1:47:51 1:47:10 642 7869 David Seigers Balkbrug 1982 880e 12:53 44:01 1:14:58 1:47:52 1:46:57 643 8884 Harco Bouhuijs Kampen 1977 881e 12:53 43:15 1:13:54 1:47:52 1:44:20 644 9208 Muriel Brink Arnhem 1979 882e 12:39 42:46 1:14:02 1:47:53 1:43:32 645 8875 Stefan Hasselman Zwolle 1976 884e 12:20 42:37 1:13:21 1:47:54 1:44:04 646 7979 Luuk Huisman 4e Musketiers & Frie 1967 885e 13:09 44:00 1:14:58 1:47:55 1:46:36 647 8971 BerendJan Engels Zwolle 1958 886e 12:47 44:09 1:15:04 1:47:56 1:47:27 648 7749 Bert Jan Behrens Hattem 1969 887e 13:11 44:56 1:15:24 1:47:57 1:45:57 649 7707 Harrie Rietman Genemuiden 1955 888e 12:40 43:29 1:14:32 1:47:58 1:46:31 650 7843 Jaap Hendriks PEC 1910 1984 889e 13:00 44:50 1:16:14 1:47:58 1:45:10 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 2840 Eddie te Rietstap Cycloon Fietskoerier 1976 891e 11:18 41:24 1:13:59 1:48:01 1:47:49 652 7660 Foke van Eijk Zwolle 1969 893e 12:16 41:44 1:11:33 1:48:03 1:44:21 653 9191 Onno Knaack Zwolle 1954 894e 13:04 44:23 1:15:44 1:48:03 1:47:22 654 8870 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 896e 13:29 45:09 1:16:25 1:48:04 1:47:06 655 9588 Patrick Vos Kampen 1973 897e 12:54 43:20 1:14:02 1:48:04 1:44:32 656 7369 Hij ten Hove Nunspeet 1968 898e 12:59 43:08 1:14:09 1:48:05 1:45:52 657 9045 Wim Kok Zwolle 1955 899e 11:46 41:41 1:14:03 1:48:05 1:47:38 658 8990 Reginald Grendelman Zwolle 1978 900e 12:09 41:52 1:12:46 1:48:06 1:44:29 659 9330 Klaas Vrieswijk IJsselmuiden 1955 901e 12:01 42:44 1:13:16 1:48:07 1:44:36 660 7604 Martijn Buenk Zwolle 1980 902e 10:17 38:35 1:09:45 1:48:09 1:45:22 661 7921 Henri van Gelder De Gemzen 1960 903e 12:35 43:40 1:14:43 1:48:12 1:46:45 662 7972 Robert de Jong 4e Musketiers & Frie 1980 904e 12:20 43:03 1:14:20 1:48:15 1:46:47 663 7450 David Huntink Zwolle 1973 905e 12:43 43:34 1:14:53 1:48:17 1:47:05 664 2692 Ake Sikkema Van der Kamp B.V. 1 1961 909e 11:55 43:24 1:15:32 1:48:18 1:48:01 665 9559 Walter Velthuis Ootmarsum 1965 910e 12:40 43:26 1:14:31 1:48:18 1:47:02 666 9411 Ben Schimmel Hasselt 1961 911e 12:24 42:39 1:13:42 1:48:19 1:46:53 667 7805 Jaap Gielen Flevo Delta 1963 912e 12:34 43:11 1:14:46 1:48:20 1:46:44 668 7201 Alex van Blanken Nieuwleusen 1989 913e 13:39 45:38 1:14:57 1:48:21 1:44:27 669 9473 Henk Koopman Dutch Runners 1965 914e 12:45 43:30 1:14:53 1:48:21 1:46:32 670 9104 Martijn Meijer Zwolle 1976 915e 12:25 43:15 1:14:08 1:48:21 1:47:43 671 7177 René Hulst Staphorst 1989 916e 12:37 43:43 1:14:37 1:48:21 1:47:57 672 9406 Erik van Dongen Amersfoort 1983 917e 13:11 44:41 1:15:30 1:48:26 1:45:58 673 9339 Remy Sijbom Nieuwleusen 1986 918e 12:58 44:02 1:14:46 1:48:29 1:43:39 674 7607 Erwin Middelkamp Harderwijk 1970 919e 12:12 42:51 1:14:46 1:48:29 1:47:19 675 9376 Edwin Daamen Born 1967 920e 13:01 44:29 1:16:20 1:48:30 1:47:29 676 7542 Bastien Mensink Zwolle 1975 923e 11:30 42:50 1:16:15 1:48:30 1:47:10 677 8955 Jan Folkers Nieuw-Amsterdam 1952 924e 12:52 44:01 1:15:31 1:48:33 1:46:57 678 7394 Job Middendorp Raalte 1981 925e 12:51 44:59 1:17:15 1:48:33 1:47:11 679 7153 Kevin Mijnheer Nieuwleusen 1988 926e 13:25 45:07 1:15:18 1:48:33 1:45:48 680 2601 Johnny van Aefst Gemeente Zwolle 3 1969 927e 12:02 42:32 1:14:27 1:48:33 1:48:20 681 2668 Jacob Vonder Bouwbedrijf Salverda 1959 928e 12:03 42:28 1:14:04 1:48:34 1:46:56 682 2534 Peter Beukema PwC 4 1963 929e 12:37 44:11 1:16:01 1:48:35 1:48:15 683 7270 Edwin Middelkamp Olst 1969 930e 12:51 44:59 1:17:15 1:48:35 1:47:14 684 9194 Johan Stolte Nieuwleusen 1967 932e 13:04 42:54 1:12:38 1:48:37 1:44:33 685 2740 Martijn de Bruijn Rabobank IJsseldelta 1975 933e 12:51 44:04 1:15:08 1:48:37 1:48:11 686 7689 Gerrit Holstege Zwolle 1958 934e 13:15 45:23 1:16:39 1:48:38 1:46:47 687 2529 Tjeerd den Boer PwC 3 1966 935e 12:36 42:22 1:13:10 1:48:39 1:45:50 688 7714 Marcel Overvelde Dutch Runners 1970 936e 13:26 45:37 1:16:47 1:48:40 1:46:55 689 7456 Marc van den Berg Zeewolde 1965 938e 13:00 44:16 1:15:22 1:48:42 1:45:29 690 9656 Evert Stijf Wijzonol Bouwverven 1960 939e 12:58 44:44 1:16:07 1:48:43 1:47:13 691 9618 Diederick Eikelboom 4e Musketiers & Frie 1971 941e 12:28 42:55 1:14:37 1:48:46 1:46:26 692 9576 Pieter Hakvoort Assen 1978 942e 12:53 44:01 1:14:57 1:48:46 1:47:51 693 9274 Anne Zweers Zwolle 1960 943e 12:53 44:49 1:16:11 1:48:47 1:47:24 694 7895 Vincent Vos Maarssen 1974 944e 13:20 44:29 1:13:58 1:48:48 1:43:51 695 9668 Rudy Haverkamp Teuge 1962 945e 12:39 43:08 1:13:58 1:48:48 1:45:51 696 7896 Marc Rijken Maarssen 1974 946e 13:19 44:31 1:13:57 1:48:49 1:43:50 697 9284 Geert Visser Zwolle 1956 947e 13:05 44:11 1:15:45 1:48:50 1:47:35 698 7307 Tjalling Bos Raalte 1983 949e 11:59 42:21 1:13:24 1:48:53 1:47:20 699 8691 Cor Overkempe AV Holten 1958 950e 12:57 43:22 1:13:55 1:48:54 1:44:41 700 9671 Erik Wubs Gorredijk 1980 952e 11:58 41:49 1:13:29 1:48:54 1:47:36 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 7287 Roy Grotentraast Hoogeveen 1979 953e 12:27 43:04 1:14:37 1:48:56 1:47:00 702 9170 Henk Ruigrok Zwolle 1960 954e 12:55 44:26 1:15:37 1:48:57 1:46:16 703 9255 Mark Bartels PEC 1910 1964 955e 12:29 43:51 1:15:14 1:48:59 1:47:25 704 7728 Onno Reehoorn Zwolle 1963 956e 12:51 44:18 1:15:38 1:48:59 1:47:34 705 8566 Lucas van Rennes Zwolle 1980 957e 13:10 43:52 1:14:31 1:49:00 1:45:44 706 9445 Robert Kanning Zwolle 1951 958e 13:05 44:49 1:16:29 1:49:00 1:47:39 707 9696 Jacco Vonhof Zwolle 959e 11:13 41:17 1:13:51 1:49:00 1:48:30 708 9103 Emiel Blanke Salland 1963 960e 12:53 43:40 1:14:49 1:49:01 1:46:51 709 8700 Hielke van der Stouwe Zwolle 1980 961e 12:44 43:31 1:14:59 1:49:02 1:47:09 710 9245 Maarten Koelman Loopgroep de Zandstu 1966 962e 12:19 42:14 1:13:26 1:49:02 1:47:40 711 8983 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 963e 13:05 44:48 1:16:12 1:49:02 1:47:41 712 7302 Bas Koekoek Zwolle 1954 964e 12:39 44:06 1:15:25 1:49:03 1:46:24 713 9684 Marco Berning Borger 1967 965e 13:04 44:53 1:16:34 1:49:04 1:46:57 714 7652 Richard Merk Harderwijk 1968 966e 13:39 45:39 1:16:14 1:49:05 1:46:05 715 2726 Ron Stet De Eenhoorn 2 1966 968e 12:14 42:32 1:14:08 1:49:06 1:48:36 716 9505 Richard Folkers Enschede 1969 969e 12:45 43:29 1:14:20 1:49:06 1:46:12 717 7902 Michiel van Gorp Groningen 1990 970e 13:41 44:18 1:13:35 1:49:07 1:43:51 718 2703 Lieven Vearnewyck Wavin B.V. 2 1966 971e 12:18 43:48 1:16:09 1:49:10 1:49:00 719 2542 Rudi Selhorst PwC 6 1976 972e 12:44 44:11 1:16:12 1:49:12 1:48:52 720 7133 Michel Melenhorst Zwolle 1980 973e 12:48 42:58 1:13:22 1:49:12 1:47:18 721 2701 Klaas Ophoff Wavin B.V. 2 1969 975e 12:01 43:18 1:15:33 1:49:13 1:48:58 722 8044 Jeroen Boersma Warmlopers 1987 976e 13:11 45:03 1:16:47 1:49:14 1:45:56 723 7850 Balazs Manfai Zwolle 1984 977e 13:07 44:40 1:15:29 1:49:16 1:45:26 724 7656 Geert Kramer Zutphen 1970 978e 12:07 43:14 1:15:05 1:49:16 1:47:41 725 8069 Martin Zaheddi Dedemsvaart 1963 979e 13:22 44:31 1:16:14 1:49:17 1:47:25 726 2780 Dinant van Kampen Scania Production Zw 980e 12:38 44:15 1:16:01 1:49:18 1:49:01 727 9107 Harald de Vries Zwolle 1966 981e 13:15 44:32 1:15:54 1:49:19 1:47:20 728 7441 Wouter Beverdam Zwolle 1968 982e 12:39 44:16 1:16:01 1:49:19 1:49:03 729 2531 Emiel Heijting PwC 4 1988 984e 12:40 44:21 1:15:40 1:49:23 1:48:59 730 7953 Marc Roll Zwolle 1981 986e 12:34 42:48 1:13:39 1:49:24 1:45:14 731 8676 Peter van Marion Zwolle 1976 987e 12:33 42:56 1:13:55 1:49:29 1:46:25 732 9082 Theo van Steeg Zeewolde 1969 988e 13:01 44:17 1:15:22 1:49:29 1:46:16 733 8935 Eric Vinke Kampen 1969 989e 12:25 42:23 1:13:27 1:49:30 1:46:14 734 8933 Klaas Kasper Kampen 1965 990e 12:25 42:21 1:13:26 1:49:30 1:46:14 735 9682 Robert Timmer Deventer 1970 991e 12:12 43:32 1:15:34 1:49:31 1:48:55 736 7401 Anton Schiphorst Raalte 1956 992e 12:45 43:37 1:14:53 1:49:31 1:47:21 737 8043 Klaas Poelarends Warmlopers 1984 993e 11:49 42:28 1:12:37 1:49:32 1:44:41 738 8654 Wan Man Almelo 1977 994e 13:03 45:27 1:18:12 1:49:32 1:48:59 739 7558 Gerald van Riel Zaltbommel Dutch Run 1968 995e 12:18 43:02 1:14:26 1:49:33 1:44:56 740 8886 Willem van Beek PEC 1910 1958 998e 12:07 42:12 1:13:14 1:49:36 1:47:08 741 7900 Bob Boekweit Groningen 1968 1003e 12:44 43:56 1:15:17 1:49:44 1:47:11 742 9444 Corné Spil Daventria 1962 1004e 13:10 44:15 1:15:47 1:49:44 1:46:57 743 7824 Jan Visser Emmeloord 1956 1006e 13:07 44:13 1:15:46 1:49:45 1:48:30 744 7834 Peter Van Noord Zwolle 1970 1008e 12:53 43:57 1:14:37 1:49:46 1:45:11 745 7472 Geert Segers Utrecht 1984 1009e 12:37 44:39 1:15:55 1:49:46 1:47:25 746 9123 Jelte van den Broek Zwolle 1977 1010e 11:55 42:26 1:13:06 1:49:47 1:44:31 747 7217 Roel van den Berg Zwolle 1977 1011e 12:47 44:06 1:15:27 1:49:47 1:45:18 748 9583 Erwin Kreule Nieuwleusen 1976 1012e 13:02 43:47 1:15:21 1:49:47 1:47:32 749 7411 Martin Timme Zwolle 1972 1013e 11:59 42:08 1:13:40 1:49:48 1:46:50 750 8062 Stefan Slot Bas vd Goor Foundati 1014e 13:05 44:06 1:14:37 1:49:49 1:44:57 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 2549 Robert Spenkelink PwC 7 1965 1015e 12:01 42:50 1:15:24 1:49:50 1:49:36 752 7227 Jacco Bonhof Raalte 1966 1017e 12:41 44:24 1:16:20 1:49:51 1:48:49 753 7398 Jelte Kloostra Groningen 1991 1018e 14:36 46:45 1:16:04 1:49:53 1:44:42 754 7635 Klaas van Vliet Dronten 1958 1020e 12:44 44:37 1:16:58 1:49:55 1:49:19 755 9565 Luc Florack Utrecht 1964 1021e 11:52 42:00 1:12:39 1:49:56 1:44:34 756 7199 Leonard van de Wetering 't Harde 1970 1023e 12:52 43:34 1:14:42 1:49:57 1:44:58 757 9378 Klaas Veerman Nieuwleusen 1957 1025e 12:58 44:48 1:16:42 1:49:57 1:48:08 758 9341 Jordie ter Steege Zwolle 1986 1026e 13:03 43:57 1:14:56 1:49:58 1:46:48 759 8002 Hans Smits Isala Klinieken 1961 1027e 12:39 43:08 1:14:25 1:49:59 1:47:25 760 2700 Rene Meier Wavin B.V. 2 1973 1028e 12:03 42:00 1:14:28 1:50:00 1:49:31 761 7559 Martijn Veldhuijsen Zwolle 1983 1029e 12:31 43:53 1:15:18 1:50:00 1:48:29 762 8770 Rudy van Leerzem Zwolle 1971 1030e 13:00 45:13 1:17:06 1:50:01 1:48:51 763 9179 Camiel Richard Deventer 1974 1032e 12:15 42:18 1:12:30 1:50:03 1:46:21 764 9611 Anko van der Kolk 4e Musketiers & Frie 1970 1034e 12:36 43:26 1:14:44 1:50:04 1:46:47 765 9590 Mart Alberts Voorthuizen 1947 1035e 13:10 45:07 1:17:04 1:50:06 1:48:23 766 9256 Mike Lowrey Utrecht 1977 1036e 13:22 44:56 1:16:34 1:50:07 1:48:08 767 2540 Sander van Dijk PwC 6 1976 1037e 12:44 44:11 1:16:13 1:50:08 1:49:49 768 8631 George Abbringh Elburg 1971 1039e 12:44 43:14 1:13:35 1:50:09 1:48:29 769 9374 Geert Dijkstra Zwolle 1965 1041e 12:53 43:58 1:14:38 1:50:10 1:45:35 770 7340 Herbert Kisteman Staphorst 1994 1042e 12:35 43:41 1:14:36 1:50:11 1:49:45 771 7939 Rutger ter Laak Heino 1978 1043e 11:30 42:23 1:13:40 1:50:11 1:47:07 772 7534 Selmar Wesselink Enschede 1979 1044e 12:57 44:19 1:15:01 1:50:12 1:46:00 773 8957 Reinout Boxman Zwolle 1984 1047e 12:31 42:52 1:13:40 1:50:14 1:46:18 774 8999 Cristian Gozevoort Schoonebeek 1970 1048e 12:40 43:41 1:15:13 1:50:14 1:47:57 775 7517 Erik Hekkert Wijhe 1978 1050e 13:07 44:20 1:15:13 1:50:18 1:46:24 776 7363 Edwin Keet Staphorst 1977 1051e 13:15 45:21 1:17:49 1:50:19 1:48:49 777 9658 Evert Jonkman Amersfoort 1979 1052e 13:10 44:42 1:15:32 1:50:20 1:47:52 778 7364 Niels de Bolster Nunspeet 1987 1053e 13:46 45:53 1:17:54 1:50:20 1:46:29 779 9296 Gerard Alberts Zwolle 1972 1054e 12:06 43:39 1:15:26 1:50:21 1:48:19 780 9218 Gerard van Huis Zwolle 1947 1055e 12:31 43:34 1:16:09 1:50:22 1:49:44 781 9056 Gerrit Schuurman Dalfsen 1956 1056e 12:39 43:54 1:16:06 1:50:22 1:49:00 782 7638 Bram Overweg Zwolle 1993 1057e 13:40 44:28 1:14:54 1:50:22 1:45:50 783 9572 Arjan Jager Brussel (BEL) 1982 1058e 12:42 44:41 1:16:27 1:50:23 1:48:52 784 9657 Rob Kroon Doetinchem 1973 1059e 12:54 44:16 1:15:24 1:50:23 1:45:28 785 7763 Marc Jongejan NOP 1960 1060e 12:49 44:22 1:15:53 1:50:23 1:47:49 786 7954 Frank Kools Trecho 1963 1061e 13:04 44:59 1:17:16 1:50:24 1:48:27 787 8766 Johny Zunnebeld Nieuwleusen 1962 1062e 13:16 45:45 1:17:50 1:50:24 1:48:55 788 9540 Age Bos Apeldoorn 1959 1063e 13:28 46:05 1:17:57 1:50:25 1:48:33 789 9375 Aby van der Neer Zwolle 1972 1064e 13:01 44:46 1:15:41 1:50:27 1:45:40 790 8737 Wietse de Groot Zwolle 1984 1065e 12:24 43:22 1:14:30 1:50:29 1:46:56 791 9029 Wilco Knol Zwolle 1976 1066e 12:45 44:08 1:15:03 1:50:30 1:45:59 792 7612 Jetze Draaisma Elburg 1986 1068e 13:59 45:06 1:15:09 1:50:30 1:45:29 793 8848 Luc Steenbergen Zwolle 1973 1073e 12:36 43:09 1:15:02 1:50:38 1:48:19 794 8604 Jan Hollak Heino 1952 1074e 12:59 45:39 1:17:35 1:50:39 1:48:36 795 8554 Jethran Roeten Wezep 1972 1076e 13:33 46:06 1:16:53 1:50:44 1:47:15 796 2682 André Kaaijk Gemeente Hardenberg 1968 1077e 13:40 46:05 1:18:33 1:50:45 1:50:14 797 9538 Rob Philip Deventer 1969 1080e 13:29 46:06 1:17:56 1:50:47 1:48:54 798 8541 Henk van de Haar Zwolle 1972 1081e 13:59 46:12 1:17:51 1:50:47 1:49:27 799 7928 Erwin Kortekaas Hierden 1988 1082e 12:12 42:24 1:13:11 1:50:47 1:49:16 800 7117 Thijs Coenders Zwolle 1981 1084e 13:12 45:23 1:18:15 1:50:48 1:49:55 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 8567 Harry Kodden Zwolle 1963 1086e 12:33 43:15 1:14:39 1:50:48 1:47:24 802 8995 Keimpe Sinnema Dalfsen 1952 1087e 13:25 45:04 1:17:17 1:50:49 1:49:24 803 8521 Klaas Arkema Hasselt 1965 1088e 12:21 42:15 1:11:50 1:50:50 1:48:16 804 7583 Tim Makkink Utrecht 1981 1091e 12:16 42:24 1:13:39 1:50:51 1:46:52 805 7866 Frank ten Broeke Deventer 1967 1093e 13:28 46:05 1:17:57 1:50:53 1:49:01 806 9304 Jort Alferink Delft 1984 1094e 12:46 44:15 1:16:06 1:50:54 1:49:01 807 7189 Pieter Wieten Zwolle 1966 1095e 12:58 44:20 1:15:36 1:50:55 1:45:45 808 7974 Gideon in't Veld 4e Musketiers & Frie 1970 1098e 12:15 43:03 1:15:32 1:50:57 1:49:28 809 7576 Peter Busstra Dedemsvaart 1966 1099e 12:07 43:22 1:16:58 1:50:59 1:50:15 810 7080 Roald van Kampen IJsselstein Ut 1963 1102e 12:33 43:16 1:15:17 1:51:00 1:47:36 811 7078 Iwan Boersma Zwolle 1971 1104e 13:48 45:02 1:15:19 1:51:02 1:46:01 812 2640 Jos Kooijker Dimence GGZ 2 1984 1105e 11:30 40:38 1:11:29 1:51:03 1:50:41 813 7054 Jeroen Schippers Hasselt 1965 1107e 12:46 44:08 1:16:15 1:51:05 1:49:16 814 8939 Aaldert ten Veen Ouderkerk aan de Ams 1966 1108e 13:03 44:31 1:16:01 1:51:05 1:48:46 815 7107 Wilco van Beek Apeldoorn 1981 1110e 12:37 43:45 1:15:06 1:51:06 1:49:56 816 9234 Paul Lefevre Ermelo 1971 1112e 13:17 44:33 1:16:10 1:51:08 1:48:56 817 8714 Sven Wentink Raalte 1977 1114e 12:58 45:01 1:16:53 1:51:11 1:48:37 818 8876 André Schonewille Ermelo 1965 1116e 12:54 44:16 1:15:24 1:51:11 1:46:16 819 9069 Henk Jonkers Nijeveen 1966 1119e 12:57 45:04 1:17:33 1:51:14 1:49:29 820 7957 Marcel Kampman Ommen 1980 1120e 13:10 44:30 1:15:33 1:51:15 1:48:43 821 8804 Jan Willem Tip Zwolle 1969 1121e 13:00 44:01 1:16:05 1:51:15 1:50:08 822 7910 Guy Seelmann Zwolle 1970 1122e 13:50 46:49 1:17:40 1:51:16 1:47:58 823 7285 Rob Hofstede Zwolle 1979 1123e 14:07 45:09 1:16:13 1:51:16 1:47:11 824 9347 John van Norden Hengelo Ov 1966 1124e 12:55 44:16 1:16:53 1:51:16 1:50:11 825 8546 Nico van Houten Zwolle 1974 1125e 13:13 45:34 1:17:56 1:51:16 1:49:15 826 7867 Edwin Buisman Bornerbroek 1970 1126e 12:48 43:54 1:15:54 1:51:16 1:49:56 827 8551 Kristian Geerts Zwolle 1986 1127e 12:20 43:41 1:15:23 1:51:16 1:45:57 828 9014 Jack Erdkamp Elburg 1958 1129e 13:22 45:44 1:18:19 1:51:19 1:50:38 829 9447 Timo Veen Dalfsen 1965 1130e 13:47 45:36 1:17:32 1:51:19 1:48:43 830 9667 Marco Grootscholten Daventria 1967 1131e 12:49 44:06 1:15:48 1:51:19 1:47:44 831 9365 Sander van den Brandhof Zwolle 1986 1132e 12:47 44:24 1:15:11 1:51:19 1:47:32 832 9319 Bart Grasmeijer De Sprinter 1969 1133e 12:53 44:53 1:17:07 1:51:20 1:49:20 833 8757 André Plattel Zwolle 1965 1134e 13:05 44:24 1:16:11 1:51:24 1:50:43 834 7650 Henk Jansen SV Putten 1967 1135e 13:16 45:06 1:16:18 1:51:25 1:47:04 835 2561 Gert-Jan Veerman PwC 10 1976 1136e 12:34 44:46 1:18:11 1:51:25 1:51:12 836 7309 Koen te Riele Amsterdam 1984 1137e 13:02 45:01 1:16:42 1:51:26 1:49:54 837 2822 Dik Zantingh Zilveren Kruis Achme 1138e 12:18 43:58 1:17:01 1:51:26 1:51:13 838 2556 Jan Boom PwC 9 1970 1139e 13:12 46:55 1:19:40 1:51:27 1:51:05 839 8785 Peter Wellenberg 't Harde 1965 1140e 13:13 44:20 1:15:27 1:51:28 1:46:53 840 8758 Herman van den Belt Zwolle 1965 1141e 12:08 42:22 1:13:47 1:51:28 1:50:52 841 7200 Peter Oudshoorn Assen 1966 1143e 13:04 44:38 1:17:01 1:51:29 1:49:52 842 8765 Hans Kieft Zwolle 1956 1144e 12:54 45:22 1:18:09 1:51:29 1:50:39 843 8615 Arie van de Worp Zwolle 1954 1146e 13:13 45:23 1:17:12 1:51:30 1:49:39 844 7675 Bob de Jonge Zwolle 1958 1147e 12:47 43:52 1:15:20 1:51:30 1:50:20 845 9405 Henk Veurink Ommen 1957 1148e 12:45 44:37 1:16:49 1:51:31 1:49:41 846 2775 Erik Koldeweij Scania Production Zw 1149e 12:09 44:28 1:17:05 1:51:32 1:51:20 847 7489 Alex Meems Zwolle 1972 1150e 12:43 44:02 1:16:08 1:51:32 1:48:03 848 2600 Wim Hageman Gemeente Zwolle 3 1968 1153e 12:36 44:28 1:17:30 1:51:33 1:51:18 849 7498 Jan Kaat De Gemzen 1959 1154e 12:47 43:45 1:15:37 1:51:34 1:48:44 850 9607 Hans Bloks Zwolle 1957 1156e 13:13 45:43 1:18:19 1:51:35 1:49:40 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 7431 Riny Balk NOP 1957 1157e 12:49 44:14 1:16:49 1:51:35 1:49:38 852 7659 Marco Kreder Kampen 1969 1158e 13:22 46:18 1:19:44 1:51:37 1:51:00 853 7881 Jurriën Norder 's-Gravenhage 1985 1159e 13:12 45:42 1:18:18 1:51:38 1:49:44 854 9424 Sander Vos Zwolle 1972 1160e 13:21 44:31 1:15:24 1:51:40 1:46:43 855 7690 Jan ten Klooster Nijeveen 1977 1161e 13:12 45:17 1:17:47 1:51:40 1:49:58 856 9640 Jan Bakker Warmlopers 1951 1162e 12:27 47:06 1:18:30 1:51:41 1:49:53 857 9643 Rufus van den Berg Warmlopers 1982 1163e 12:15 42:43 1:13:58 1:51:41 1:49:54 858 7206 Frank Meijerink Groningen 1990 1164e 13:39 46:37 1:18:04 1:51:41 1:47:48 859 7512 Gerrit van Wijhe Tuk 1954 1165e 12:47 44:52 1:17:27 1:51:42 1:50:19 860 7764 Henk Bart Zwolle 1975 1167e 11:42 42:29 1:13:46 1:51:42 1:50:14 861 9336 Hans van den Broek Zwolle 1956 1168e 13:14 45:14 1:17:22 1:51:43 1:50:45 862 7476 Vincent Epema Harderwijk 1988 1169e 12:54 45:41 1:17:58 1:51:44 1:50:13 863 7414 Gerard Molenaar Marknesse 1958 1170e 13:16 45:02 1:16:44 1:51:44 1:47:36 864 7732 Onno Cijffers Wageningen 1966 1171e 12:59 44:24 1:16:19 1:51:45 1:51:01 865 8046 Dieter Marquardt Wijzonol Bouwverven 1969 1172e 12:30 43:44 1:15:43 1:51:45 1:50:47 866 9402 Ernst Zwijnenberg Heino 1976 1174e 12:54 44:33 1:16:01 1:51:46 1:49:09 867 7610 Mark Deckers Deventer 1971 1175e 12:43 43:54 1:16:35 1:51:47 1:50:26 868 9449 Ton van der Most Zwolle 1980 1176e 12:26 43:06 1:14:47 1:51:47 1:48:15 869 9459 Johan Grolleman Zwolle 1963 1177e 13:40 45:57 1:18:01 1:51:47 1:49:52 870 7744 Laurens Wissink Zwolle 1983 1178e 13:21 45:55 1:18:11 1:51:48 1:51:10 871 9511 Marcel Monnink Zwolle 1962 1179e 13:52 46:04 1:18:14 1:51:48 1:49:40 872 8756 Martin van Markensteijn Zwolle 1972 1181e 13:15 45:25 1:17:45 1:51:49 1:51:01 873 9023 Remco Peeters Zwolle 1967 1182e 13:36 46:29 1:18:45 1:51:50 1:48:22 874 8671 Edwin Schoonewelle Zwartsluis 1970 1183e 12:22 42:24 1:15:12 1:51:50 1:50:44 875 8032 Karsten Dijkstra Warmlopers 1978 1184e 13:32 46:25 1:18:55 1:51:51 1:49:11 876 7257 Nandor Pecskovszky Zwolle 1982 1185e 13:16 45:44 1:17:52 1:51:51 1:50:22 877 9508 Egbert Joosten Climax 1965 1186e 13:28 45:45 1:18:03 1:51:52 1:49:55 878 8847 Henry de Jong Running2000 1974 1187e 12:47 43:20 1:14:36 1:51:52 1:48:30 879 8651 Wim Koetsier PEC 1910 1957 1189e 13:23 45:11 1:17:23 1:51:53 1:49:22 880 2619 Jacco de Weerdt KPN Consulting 1 1965 1190e 13:06 45:30 1:17:48 1:51:53 1:49:38 881 8635 John Snakenburg Zwolle 1965 1191e 13:23 45:11 1:17:24 1:51:53 1:49:23 882 9503 Peter Derksen Climax 1958 1192e 13:29 45:45 1:18:03 1:51:53 1:49:57 883 9388 Stephan Driessen Zwolle 1976 1196e 13:23 44:26 1:15:47 1:51:57 1:49:21 884 9481 Stefan Jeursen Zwolle 1984 1197e 11:50 42:07 1:13:19 1:51:58 1:48:09 885 9373 André van der Velpen Wijhe 1957 1199e 13:36 45:40 1:17:57 1:52:03 1:50:37 886 8764 Peter-Paul de Winter Bilthoven 1962 1202e 12:14 42:46 1:15:30 1:52:04 1:49:16 887 7077 Peter Goeken Zwolle 1973 1205e 13:25 45:37 1:18:00 1:52:05 1:49:31 888 8590 Kees Moesman Zwolle 1959 1207e 12:58 44:26 1:16:11 1:52:05 1:48:11 889 9300 Aldrich Schmitz du Moulin PEC 1910 1968 1211e 12:56 44:41 1:16:31 1:52:15 1:51:08 890 9026 André Blankvoort Zalk 1972 1212e 13:48 46:33 1:17:21 1:52:15 1:48:17 891 7582 Anne-Jur Borg Zwolle 1982 1213e 12:38 45:11 1:18:12 1:52:16 1:51:06 892 9188 Jeroen Nijeboer Zwolle 1976 1214e 12:38 45:12 1:18:12 1:52:16 1:51:06 893 2610 Frank Begemann Heras B.V. 1 1966 1215e 12:02 43:58 1:17:55 1:52:16 1:52:05 894 9216 Corné van der Worp Hattem 1966 1216e 13:09 44:46 1:16:22 1:52:17 1:47:42 895 8932 Berry Scholtens Zwolle 1976 1217e 13:19 45:30 1:17:42 1:52:18 1:49:00 896 2832 Patrick van Vugt Zilveren Kruis Achme 1218e 13:37 46:27 1:18:43 1:52:18 1:52:04 897 7073 Harry Wildeboer Hardenberg 1963 1220e 13:26 46:57 1:20:24 1:52:21 1:51:23 898 7965 Cees Koopman Abbott 1221e 13:00 43:19 1:15:06 1:52:24 1:50:12 899 7458 Pieter Roskam Urk 1972 1223e 13:32 46:03 1:18:43 1:52:26 1:50:05 900 9173 Erik Lommerde Westervoort 1970 1225e 13:18 44:40 1:16:30 1:52:27 1:48:44 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 7196 Jaap Strijker Zwolle 1962 1226e 12:55 44:51 1:17:37 1:52:28 1:51:22 902 9569 Dries Knaapen Zwolle 1962 1227e 13:05 44:30 1:15:27 1:52:28 1:47:22 903 2816 Sjaak van der Steen Zilveren Kruis Achme 1228e 12:38 44:39 1:18:06 1:52:29 1:52:14 904 7872 Jacco Kwast Borne 1972 1229e 13:47 47:13 1:19:11 1:52:30 1:48:31 905 7443 Erik Kloeze Groningen 1988 1232e 12:50 44:56 1:17:11 1:52:31 1:51:08 906 2588 Theo Gieling AM 1 1964 1233e 13:11 45:35 1:18:38 1:52:33 1:52:19 907 2622 Eef Bõgels Alewijnse Zwolle B.V 1967 1234e 13:03 46:20 1:19:46 1:52:35 1:52:19 908 7948 Quirijn de Kraker Zwartsluis 1993 1235e 12:57 44:17 1:16:22 1:52:36 1:50:18 909 7605 Edwin van der Molen Zwolle 1967 1237e 13:15 46:02 1:18:48 1:52:37 1:51:11 910 8550 Henk Folkerts Zwolle 1974 1238e 14:04 46:20 1:18:26 1:52:37 1:49:50 911 7750 Roelof Wiegers Zwolle 1964 1239e 12:02 42:23 1:14:09 1:52:38 1:48:55 912 9527 Jeroen Anbeek Statina 1972 1240e 13:16 45:31 1:17:42 1:52:41 1:50:48 913 8038 Erwin van der Linde Warmlopers 1986 1241e 13:03 44:46 1:16:51 1:52:42 1:49:09 914 7191 Bram Veltien Lemelerveld 1976 1242e 13:34 44:40 1:15:37 1:52:42 1:47:35 915 7310 Rémon Jansen Emmeloord 1989 1243e 13:23 44:48 1:17:03 1:52:43 1:50:51 916 7288 Gerben Kingma Zwolle 1983 1244e 12:21 43:01 1:14:35 1:52:43 1:48:31 917 7213 Arie van der Wal Hoogeveen 1959 1245e 12:17 42:36 1:14:52 1:52:44 1:49:27 918 8890 Erwin Tulen Zwolle 1972 1247e 13:15 45:27 1:18:04 1:52:44 1:50:22 919 7698 Rieks Koggel Ommen 1957 1249e 12:53 43:40 1:16:20 1:52:46 1:51:51 920 9331 Hendrie de Bruin Nunspeet 1958 1250e 13:14 45:03 1:17:06 1:52:46 1:50:32 921 2688 Marcel de Groot X-ICT 1 1965 1252e 12:59 45:34 1:18:56 1:52:46 1:52:20 922 9203 Arjan Niemeijer Apeldoorn 1969 1254e 14:15 44:49 1:16:07 1:52:47 1:47:35 923 7225 Jeroen Bosch Dalfsen 1967 1255e 13:05 45:14 1:17:52 1:52:49 1:52:11 924 8518 Jan Kerssies Zwolle 1965 1256e 13:00 44:42 1:16:47 1:52:49 1:49:53 925 9480 Bosma Ype Zwolle 1953 1257e 13:13 45:32 1:17:40 1:52:49 1:49:36 926 7919 Jos Vonk Marknesse 1963 1259e 13:10 45:05 1:17:17 1:52:51 1:50:38 927 9174 Jan Nijburg Zwolle 1963 1260e 13:18 45:16 1:17:32 1:52:52 1:50:32 928 9500 Wim van Mierlo Elst Gld 1961 1262e 11:13 42:14 1:16:06 1:52:53 1:52:36 929 8921 Gerard Boerdijk Dalfsen 1959 1263e 13:30 45:25 1:17:43 1:52:53 1:51:20 930 7936 Rutger-Jan Bakelaar Rotterdam 1982 1265e 12:04 42:28 1:14:44 1:52:54 1:49:51 931 8879 Henk Bakker Hasselt 1962 1266e 13:23 45:40 1:17:27 1:52:55 1:49:12 932 2787 Klaas Poolman Scania Production Zw 1267e 12:51 44:40 1:16:57 1:52:55 1:52:36 933 8987 Jan Klumper Dalfsen 1960 1269e 13:31 45:24 1:17:43 1:52:56 1:51:22 934 9501 Kees Loef Meppel 1965 1270e 13:33 48:11 1:20:07 1:52:57 1:51:06 935 9150 Claus Stiekema PEC 1910 1962 1271e 13:04 44:45 1:16:57 1:52:57 1:50:57 936 7272 Arjan Dickhof Oldebroek 1974 1272e 14:06 44:29 1:15:37 1:52:58 1:48:39 937 7796 Menno van de Vlekkert Arnhem 1986 1274e 13:48 46:12 1:17:51 1:52:59 1:49:09 938 9458 Ger van Drumpt Appingedam 1966 1275e 13:07 44:13 1:15:26 1:53:00 1:50:12 939 9043 Gerco de Vries Spurt '88 1975 1276e 12:49 44:26 1:16:41 1:53:01 1:49:34 940 8984 Dick de Reus Nunspeet 1954 1277e 13:31 45:39 1:18:14 1:53:02 1:51:29 941 8686 Bertjan van Dijk Nieuwleusen 1967 1278e 12:53 44:52 1:17:24 1:53:03 1:50:59 942 7465 Steven Faber Zwolle 1964 1279e 13:08 45:54 1:18:23 1:53:05 1:50:00 943 9289 Mathieu de Badts Zwolle 1968 1280e 13:34 45:43 1:17:09 1:53:06 1:49:19 944 7711 Rinse van der Velde Wezep 1993 1284e 12:57 44:33 1:16:12 1:53:09 1:52:00 945 7259 Herman Weelink Zwolle 1978 1285e 12:41 45:50 1:19:29 1:53:10 1:52:24 946 8928 Antonio van den Berg Leerdam 1964 1286e 12:34 44:10 1:16:27 1:53:11 1:48:11 947 7969 Marcel Wierstra 4e Musketiers & Frie 1970 1287e 12:37 43:32 1:15:45 1:53:13 1:51:43 948 8526 Bram Baan Zwolle 1964 1288e 13:21 46:11 1:19:10 1:53:13 1:52:36 949 8802 Henk vd Berg Zwolle 1959 1289e 13:43 46:06 1:18:29 1:53:13 1:50:20 950 7623 Gerard Hazeu Rhenen 1965 1290e 13:09 45:16 1:17:04 1:53:13 1:48:50 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 951 7646 Aalt Vis Hulshorst 1960 1291e 13:07 45:34 1:18:34 1:53:13 1:51:40 952 8514 Eric Wansing Zwolle 1964 1293e 13:09 45:49 1:18:58 1:53:14 1:51:23 953 7837 Robert Leufkens Utrecht 1986 1294e 11:40 41:05 1:13:59 1:53:15 1:49:38 954 9594 Peter Tommassen Zwolle 1950 1298e 13:29 46:21 1:19:13 1:53:17 1:51:04 955 9586 Dirk van Dijken Nieuwleusen 1964 1299e 13:05 45:07 1:17:29 1:53:20 1:51:34 956 9631 Harry Beenen Isala Klinieken 1962 1300e 13:05 44:50 1:16:04 1:53:20 1:48:15 957 9187 Bart Bruins Slot Utrecht 1978 1301e 13:07 44:12 1:15:47 1:53:21 1:49:35 958 8056 Rob Zikkenheimer Bas vd Goor Foundati 1302e 13:08 44:47 1:16:29 1:53:22 1:48:29 959 2613 Erik Jan Meeske Heras B.V. 1 1971 1303e 12:17 45:03 1:18:55 1:53:22 1:53:12 960 9217 Fetze Stellema Zwolle 1958 1305e 13:00 44:47 1:17:35 1:53:24 1:50:54 961 9355 Jos Eikenaar Zwolle 1973 1306e 12:52 44:29 1:16:45 1:53:25 1:49:59 962 9359 Mart van de Leur Ciko '66 1957 1307e 13:28 45:02 1:16:55 1:53:28 1:49:42 963 8577 Arjan Dijkema Zwolle 1979 1308e 12:49 44:29 1:15:56 1:53:31 1:49:30 964 8677 Winson van der Voet Zwolle 1969 1309e 13:15 45:04 1:16:32 1:53:31 1:48:32 965 7701 Murat Sason Zwolle 1974 1312e 12:46 44:27 1:16:42 1:53:35 1:50:01 966 7383 Klaas van den Belt Genemuiden 1981 1313e 12:47 44:33 1:16:50 1:53:36 1:50:54 967 8809 Jan Lütter Tolbert 1955 1314e 13:12 45:39 1:18:44 1:53:36 1:52:43 968 8730 Jos van Eunen Raalte 1958 1315e 13:09 44:40 1:16:50 1:53:37 1:50:27 969 9061 Rudi vd Molen Nunspeet 1958 1317e 13:30 45:40 1:19:07 1:53:38 1:52:05 970 9641 Hans Beusen Warmlopers 1318e 12:49 45:14 1:18:03 1:53:38 1:50:32 971 8687 Ferry Lodeweges Zwolle 1976 1320e 13:01 44:30 1:16:26 1:53:39 1:51:24 972 9076 Jan Broekroelofs Spurt '88 1969 1321e 13:03 45:28 1:17:55 1:53:39 1:51:27 973 8552 Arjen Brouwer Zwolle 1974 1322e 13:21 45:45 1:17:37 1:53:39 1:48:50 974 7050 Jan Boeve ACO Van Elderen 1966 1323e 12:53 44:51 1:16:58 1:53:41 1:50:45 975 7694 John Mutsaers Oisterwijk 1972 1324e 14:02 46:57 1:18:38 1:53:42 1:50:22 976 8791 Pedro Sluiter Zwolle 1973 1325e 12:50 44:14 1:16:29 1:53:43 1:52:19 977 7959 Kristian van Enk Wezep 1977 1326e 13:53 46:26 1:18:34 1:53:44 1:51:43 978 8557 Gerben Sloterdijk Zwolle 1962 1327e 13:20 45:51 1:18:29 1:53:44 1:50:43 979 7523 Rudolf Nipius Hattem 1961 1329e 13:15 45:33 1:18:01 1:53:45 1:49:56 980 8532 Warner Hoijtink Zwolle 1985 1330e 13:17 45:05 1:16:56 1:53:47 1:51:20 981 9035 Richard Mulder Hattem 1960 1331e 12:52 44:37 1:16:24 1:53:49 1:48:24 982 7633 Michael Hindriks Elburg 1971 1332e 13:12 44:57 1:17:18 1:53:49 1:51:51 983 9139 Sytse Rakhorst Loopgroep Garderen 1963 1334e 14:24 46:53 1:17:46 1:53:52 1:50:50 984 7780 Berend Poelarends Staphorst 1957 1335e 13:22 45:55 1:19:07 1:53:55 1:52:12 985 9543 Vincent van Amerongen Dutch Runners 1978 1336e 12:14 44:02 1:16:28 1:53:56 1:50:54 986 7931 Marcel Bergboer Borne 1965 1337e 13:08 46:24 1:18:58 1:53:57 1:49:48 987 7963 Johan Nieuwland Abbott 1954 1338e 13:52 47:22 1:20:55 1:53:58 1:53:44 988 2641 Marko Hazelhekke Dimence GGZ 2 1987 1339e 11:44 43:05 1:17:54 1:53:58 1:53:37 989 2662 Johan Nieuwland Bouwbedrijf Salverda 1954 1340e 13:52 47:22 1:20:55 1:53:58 1:53:44 990 8799 Erik van Limbeek Zwolle 1964 1341e 13:17 46:06 1:19:08 1:54:00 1:53:19 991 7228 Sebastiaan Top Wezep 1977 1342e 12:34 44:26 1:18:20 1:54:00 1:53:16 992 9074 Jochem Voerman Zwolle 1983 1346e 12:34 43:54 1:15:17 1:54:03 1:52:32 993 7908 Henk Hengeveld Heino 1963 1348e 13:59 47:18 1:20:12 1:54:05 1:52:44 994 9484 Pieter Homma Heino 1965 1349e 12:28 43:43 1:16:32 1:54:05 1:51:28 995 9231 Paul Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 1953 1350e 12:25 43:56 1:17:08 1:54:06 1:52:26 996 8055 Bernd Spelbos Bas vd Goor Foundati 1351e 13:45 46:27 1:18:19 1:54:07 1:49:15 997 7879 Martin Vossebeld Dieren 1964 1352e 13:02 45:17 1:18:15 1:54:09 1:52:24 998 7064 Mente Bonestroo Kampen 1966 1353e 13:14 45:50 1:18:25 1:54:13 1:50:33 999 7859 Gideon de Jong Groningen 1990 1354e 13:42 46:06 1:17:41 1:54:13 1:48:56 1000 9277 Andre Polinder Zwolle 1977 1355e 13:49 46:16 1:18:02 1:54:15 1:50:36 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1001 7545 Bengt Liberg Zwolle 1964 1356e 12:52 45:43 1:19:00 1:54:15 1:52:42 1002 2530 Gert-Jan Kampkuiper PwC 4 1988 1358e 12:42 44:38 1:18:42 1:54:17 1:53:53 1003 8916 Edo Eikenaar Zwolle 1968 1359e 12:59 44:35 1:16:45 1:54:18 1:52:32 1004 8609 Koen Ramaker Dutch Runners 1963 1361e 13:32 46:46 1:20:13 1:54:19 1:53:43 1005 7802 Herman Schroer Spurt '88 1964 1362e 13:30 45:24 1:18:09 1:54:21 1:51:35 1006 7719 Edgar Frijlink Duiven 1962 1364e 13:11 44:13 1:16:18 1:54:24 1:49:00 1007 8509 Kees Bredewold Zwolle 1961 1365e 13:47 46:13 1:19:03 1:54:24 1:53:32 1008 7563 Arjan Schimmer Zaltbommel Dutch Run 1966 1366e 12:18 43:11 1:15:29 1:54:25 1:49:48 1009 7104 Erik Beek Nunspeet 1967 1367e 12:34 42:44 1:14:11 1:54:25 1:50:28 1010 9415 Ben Scheer Harderwijk 1966 1368e 13:13 44:57 1:17:38 1:54:26 1:50:34 1011 7357 Harm-Jan Sietsma Zwolle 1988 1369e 14:03 47:01 1:18:55 1:54:26 1:49:07 1012 8026 Hein Duret Time for Heroes 1979 1370e 12:53 43:29 1:15:31 1:54:27 1:51:09 1013 2786 Henk Scholten Scania Production Zw 1371e 12:52 45:22 1:19:31 1:54:29 1:54:11 1014 2547 Henrik Mulder PwC 7 1984 1372e 13:38 46:06 1:18:51 1:54:30 1:54:09 1015 8777 Jeffrey Marsman Hattem 1973 1373e 13:02 45:20 1:19:28 1:54:32 1:53:47 1016 7639 Ruud van Bekkum Westervoort 1969 1375e 13:16 44:39 1:16:30 1:54:33 1:50:49 1017 8981 Erik Kamphuis Zwolle 1970 1376e 13:23 46:13 1:19:09 1:54:34 1:53:35 1018 7102 Dennis Diepman Lemelerveld 1972 1377e 12:59 45:21 1:17:37 1:54:34 1:49:49 1019 8969 Rinke van der Meer Zwolle 1978 1379e 12:24 43:15 1:14:35 1:54:35 1:52:57 1020 9419 Erik Tijben Kampen 1978 1380e 12:25 43:15 1:14:35 1:54:35 1:52:57 1021 7885 Leendert Jan Bergwerff Hattem 1975 1381e 13:22 46:43 1:19:59 1:54:36 1:53:06 1022 9499 Marten Heijs Daventria 1962 1382e 13:03 45:02 1:17:05 1:54:36 1:49:48 1023 9455 Gert Jansen Zwolle 1964 1383e 13:17 45:48 1:18:28 1:54:36 1:51:58 1024 8660 Erik Wijnands Zwolle 1971 1384e 12:28 44:30 1:17:31 1:54:37 1:52:08 1025 7147 Erwin Kelderman Hillegom 1984 1385e 14:09 48:11 1:21:28 1:54:38 1:53:47 1026 7554 Marijn Hoek Groningen 1989 1386e 13:58 47:36 1:20:18 1:54:39 1:52:32 1027 8896 Jaap van Dieren Isala '96 1971 1387e 13:17 45:09 1:17:14 1:54:39 1:50:28 1028 9323 Theo Sleurink IJsselmuiden 1957 1388e 13:16 46:20 1:19:42 1:54:40 1:53:45 1029 9491 Peter Gutlich Zwolle 1968 1391e 13:18 45:39 1:18:11 1:54:41 1:51:06 1030 8943 Huub Fakkert De Wijk 1969 1392e 12:19 43:19 1:15:29 1:54:41 1:50:50 1031 2512 Johan de Boer Bouwfonds Ontwikkeli 1967 1393e 13:05 46:45 1:20:45 1:54:41 1:54:21 1032 2580 Jeffry van Dijk Woningstichting SWZ 1979 1394e 12:20 43:46 1:17:56 1:54:41 1:54:26 1033 7716 Patrick Holterman Zwolle 1974 1395e 13:52 46:38 1:19:09 1:54:42 1:51:12 1034 2785 Erwin Mulder Scania Production Zw 1397e 12:52 44:25 1:17:31 1:54:44 1:54:25 1035 8021 Jeroen Mulder Time for Heroes 1968 1398e 12:52 44:21 1:17:11 1:54:44 1:51:56 1036 9114 Aalt van het Goor Doornspijk 1961 1399e 13:40 45:42 1:18:19 1:54:45 1:52:31 1037 7595 Peter Fijnheer Meppel 1987 1400e 11:48 43:01 1:17:49 1:54:45 1:52:04 1038 9018 Alex van Riele PEC 1910 1958 1401e 13:23 45:33 1:18:16 1:54:45 1:52:15 1039 7470 Frank Boerstal Doetinchem 1969 1402e 13:00 45:33 1:18:07 1:54:46 1:50:15 1040 9288 Bennie Wonnink Doetinchem 1960 1403e 12:59 45:34 1:18:07 1:54:46 1:50:15 1041 8923 Frans Beltman Zwolle 1957 1406e 13:39 46:52 1:19:44 1:54:47 1:52:30 1042 7842 Rudy Veltmaat Zwolle 1973 1407e 12:59 45:31 1:17:33 1:54:47 1:52:18 1043 7905 Roelof Dekker Almelo 1967 1408e 14:07 47:08 1:19:20 1:54:48 1:51:27 1044 9271 Ad Huskens Doornspijk 1958 1409e 13:25 45:19 1:18:50 1:54:49 1:53:15 1045 9307 Michiel Knopper Running Holland vere 1963 1410e 12:42 44:26 1:18:59 1:54:50 1:50:47 1046 7205 Metin Gunes Zwolle 1970 1412e 12:38 44:34 1:18:37 1:54:50 1:54:01 1047 9453 Lourens Kiela Amersfoort 1976 1413e 13:36 46:13 1:18:43 1:54:51 1:52:21 1048 9470 Adriaan van Overbeek Enter 1963 1414e 13:09 45:08 1:18:40 1:54:52 1:52:26 1049 9432 Robbin Lassche Vollenhove 1993 1415e 13:30 45:54 1:18:04 1:54:52 1:51:41 1050 7894 Jan Vanderveen Zeijerveld 1949 1416e 13:15 46:06 1:18:10 1:54:53 1:49:51 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1051 7180 Dio Haverkamp Kleve (GER) 1985 1417e 14:08 48:11 1:21:28 1:54:53 1:54:01 1052 7301 Wim Uiterwijk Staphorst 1971 1418e 12:56 44:32 1:16:38 1:54:53 1:51:47 1053 8817 Daniel Roeland Zwartsluis 1970 1419e 13:36 46:35 1:19:38 1:54:53 1:52:28 1054 8057 Martin Boer Bas vd Goor Foundati 1421e 13:56 47:06 1:20:00 1:54:55 1:50:01 1055 7365 Herold Brinkman Zwolle 1968 1422e 14:08 47:25 1:18:56 1:54:55 1:52:14 1056 2686 Erwin van 't Ende X-ICT 1 1977 1425e 12:33 44:38 1:18:46 1:54:58 1:54:32 1057 9582 Huub Geelen Apeldoorn 1955 1426e 13:05 45:02 1:16:58 1:55:00 1:49:50 1058 8581 Ben Veldhuizen Zwolle 1958 1427e 13:15 46:17 1:18:33 1:55:02 1:50:40 1059 9270 Jan Wessels De Gemzen 1950 1430e 12:58 45:25 1:19:01 1:55:08 1:54:00 1060 7667 Ellert Gosink Amsterdam 1982 1431e 12:45 45:09 1:17:58 1:55:09 1:49:52 1061 8650 Albert-Jan Remkes Zwolle 1969 1432e 13:24 46:37 1:19:59 1:55:09 1:52:36 1062 7453 Gerard Bultman Zwolle 1964 1434e 14:00 46:52 1:19:22 1:55:10 1:52:42 1063 2824 Martin van der Beek Zilveren Kruis Achme 1435e 13:43 46:52 1:20:08 1:55:10 1:54:49 1064 9215 Frank Peen Zwolle 1964 1436e 13:41 46:37 1:18:32 1:55:10 1:50:29 1065 9524 Henk Kruidhof Rouveen 1961 1437e 13:50 47:57 1:21:10 1:55:11 1:51:28 1066 8503 Arjan Emmelkamp PEC 1910 1978 1439e 13:02 45:16 1:18:20 1:55:12 1:53:10 1067 7795 Ben Norg Amersfoort 1983 1440e 13:37 46:10 1:18:08 1:55:14 1:52:46 1068 9483 Fabian van de Raadt Zwolle 1984 1441e 13:04 45:42 1:17:50 1:55:15 1:52:10 1069 7797 Jan Reijm Maarssen 1956 1442e 14:16 45:55 1:17:58 1:55:15 1:50:58 1070 8826 Wim Krooshof De Gemzen 1951 1443e 13:38 47:08 1:20:28 1:55:18 1:52:21 1071 7209 Tom Dunnewind Groningen 1990 1444e 13:40 46:38 1:18:07 1:55:18 1:51:25 1072 9468 Paul Claessens Dutch Runners 1960 1445e 12:36 45:16 1:18:56 1:55:20 1:53:39 1073 7415 Michiel Cotterink Amsterdam 1983 1446e 13:56 48:12 1:21:07 1:55:21 1:51:57 1074 9348 Gerard Wieten Dronten 1959 1447e 13:20 45:58 1:18:50 1:55:22 1:53:08 1075 9096 Ben van der Feen Dutch Runners 1960 1448e 12:13 43:08 1:15:57 1:55:22 1:50:53 1076 9507 Rudie Jonkman Zuidwolde Dr 1970 1449e 13:06 44:44 1:17:11 1:55:25 1:53:11 1077 7335 Hans van den Arend Zwolle 1969 1450e 13:50 46:37 1:18:55 1:55:25 1:50:27 1078 2820 Arjan Westera Zilveren Kruis Achme 1451e 12:51 46:11 1:20:22 1:55:26 1:55:13 1079 7210 Bas Reuvekamp Zwolle 1976 1454e 13:27 46:51 1:20:20 1:55:29 1:52:10 1080 9472 Martijn Koenders Utrecht 1974 1456e 13:03 45:11 1:18:11 1:55:30 1:52:17 1081 9258 Henk Visser Nunspeet 1953 1457e 13:49 46:55 1:19:44 1:55:30 1:51:51 1082 8586 Jan Hornstra PEC 1910 1964 1458e 13:17 46:00 1:18:55 1:55:31 1:53:01 1083 8018 Eric Lassche Securitas 1962 1459e 13:03 45:20 1:18:26 1:55:32 1:52:21 1084 9198 Gerard van Riel Slagharen 1958 1460e 12:27 42:16 1:13:05 1:55:32 1:52:35 1085 7573 Jan Kok PEC 1910 1959 1461e 13:01 46:19 1:20:20 1:55:32 1:54:46 1086 8072 Wouter Jacobs Hattem 1988 1463e 13:50 45:56 1:17:33 1:55:34 1:50:40 1087 8815 Hans Borsboom Zwolle 1972 1464e 13:44 46:44 1:19:21 1:55:35 1:52:48 1088 8004 Frans Bierens Isala Klinieken 1958 1466e 13:47 47:09 1:20:04 1:55:37 1:53:39 1089 2741 Johan Oving Rabobank IJsseldelta 1969 1468e 13:03 46:00 1:19:50 1:55:39 1:55:13 1090 8732 Jeroen Leinenga Meppel 1969 1469e 13:32 46:13 1:19:29 1:55:41 1:53:36 1091 7402 Reinier Geerligs Vriezenveen 1985 1470e 13:08 46:29 1:21:42 1:55:41 1:54:41 1092 8621 Johan Westerink Kampen 1968 1473e 14:14 48:41 1:22:03 1:55:45 1:54:06 1093 8540 Erik Holtman Dalfsen 1965 1475e 12:47 44:32 1:18:46 1:55:46 1:50:55 1094 7112 Matthew Bron Zwolle 1987 1477e 13:12 46:08 1:18:41 1:55:47 1:52:31 1095 8549 Henry Broekhaar Zwolle 1954 1478e 13:09 45:42 1:18:24 1:55:48 1:51:16 1096 8075 Raimond Speckgens Amsterdam 1971 1479e 12:54 44:40 1:16:53 1:55:49 1:50:51 1097 7865 Jelle Groeneveld Deventer 1967 1480e 13:30 46:41 1:19:58 1:55:49 1:53:56 1098 2544 Erik Posthuma PwC 6 1961 1481e 13:00 45:11 1:18:59 1:55:50 1:55:37 1099 7531 Floris Verduin Kesteren 1954 1482e 13:28 46:13 1:18:52 1:55:51 1:52:36 1100 7720 Ernst-Jan Renes Zwolle 1985 1483e 13:45 48:08 1:20:57 1:55:51 1:51:42 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1101 7918 Berend Veijer Staphorst 1967 1484e 13:17 46:28 1:20:47 1:55:52 1:54:57 1102 7593 Jacco Scheen Zeewolde 1974 1485e 13:44 46:50 1:19:25 1:55:52 1:51:48 1103 9042 Izak van Engelen Oldebroek 1977 1488e 13:48 47:02 1:19:56 1:55:54 1:52:12 1104 8585 Sebastiaan Drent Zwolle 1982 1489e 14:54 53:30 1:23:35 1:55:54 1:51:55 1105 9267 Hendrik Jan Gommer Dalen 1963 1491e 13:31 47:00 1:20:15 1:55:57 1:53:58 1106 7629 Karst Lubbinge Tuk 1974 1492e 13:22 46:06 1:20:16 1:55:57 1:54:43 1107 9367 Johan van der Molen Zwolle 1964 1493e 12:49 43:34 1:14:51 1:55:58 1:52:11 1108 8682 Herman Oolman Zwolle 1965 1494e 12:50 45:18 1:18:38 1:55:59 1:54:24 1109 8725 Jan van der Heide Zwolle 1965 1495e 13:32 46:27 1:19:48 1:55:59 1:52:53 1110 9209 Bert van Dijk Isala '96 1961 1496e 13:26 46:25 1:19:55 1:56:01 1:53:38 1111 2802 Ralph de Wild Zilveren Kruis Achme 1497e 12:06 42:24 1:15:47 1:56:02 1:53:22 1112 9242 Rob van Gelderen Zwolle 1967 1498e 13:26 46:15 1:19:37 1:56:02 1:53:08 1113 9462 Gerrit Durberg Cialfo 1951 1499e 14:18 48:53 1:22:11 1:56:02 1:54:46 1114 8926 Jos Jutten ACO Van Elderen 1959 1500e 13:15 45:56 1:19:33 1:56:03 1:54:25 1115 2569 Dirk van de Worp Rabobank IJsseldelta 1501e 12:57 45:22 1:19:02 1:56:04 1:55:33 1116 7935 Johan Grinwis Rotterdam 1981 1503e 12:38 44:04 1:17:39 1:56:04 1:53:01 1117 9213 Christiaan Jeekel Baarn 1971 1504e 12:20 43:06 1:15:52 1:56:05 1:50:44 1118 8752 Albert van der Kolk Zwolle 1954 1506e 13:45 47:10 1:20:20 1:56:08 1:53:13 1119 7469 Nico Mensink 's-Gravenhage 1966 1507e 12:51 44:33 1:17:15 1:56:10 1:51:20 1120 8871 Rudi Holterman Zwolle 1971 1508e 14:02 47:25 1:20:37 1:56:11 1:54:50 1121 9328 Marco Betman Veluwe 1968 1509e 12:51 44:58 1:19:31 1:56:11 1:54:50 1122 7674 Ron Dorst Dronten 1961 1510e 12:57 44:48 1:18:56 1:56:16 1:55:08 1123 9294 Peter Graumans Biddinghuizen 1960 1511e 12:57 44:48 1:18:56 1:56:17 1:55:08 1124 2545 Kars van Dedem PwC 7 1967 1513e 13:10 46:49 1:20:47 1:56:17 1:56:00 1125 9272 Adri Bonhof Nunspeet 1960 1516e 13:00 44:49 1:18:05 1:56:20 1:54:47 1126 8707 Frank Veldman Zwolle 1968 1518e 13:48 46:46 1:20:00 1:56:21 1:55:08 1127 7878 Henk Gorter Heerenveen 1973 1519e 13:22 46:11 1:19:01 1:56:22 1:51:33 1128 7358 Remmelt Pluim Zwartsluis 1985 1520e 14:07 47:47 1:21:53 1:56:23 1:53:29 1129 9189 Peter van der Maaten Zwolle 1979 1521e 13:39 47:10 1:20:42 1:56:23 1:53:31 1130 8525 Lambert de Jonge Kampen 1950 1523e 14:14 48:41 1:22:02 1:56:27 1:54:48 1131 2532 Wubbo Aukes PwC 4 1966 1524e 13:01 45:56 1:20:36 1:56:28 1:56:12 1132 8037 Rolf van Pijkeren Warmlopers 1973 1525e 13:14 45:55 1:19:49 1:56:30 1:55:53 1133 8539 Jan van den Berg Rouveen 1962 1526e 13:02 46:04 1:20:06 1:56:31 1:55:35 1134 2763 Henk Loijenga Scania Production Zw 1528e 13:13 46:08 1:19:58 1:56:35 1:55:50 1135 9496 Arnout Engelen Deventer 1982 1530e 12:21 42:40 1:15:13 1:56:38 1:51:50 1136 7069 Henri Noordman Dalfsen 1967 1531e 13:51 47:07 1:20:19 1:56:39 1:53:56 1137 8952 Wouter Remmelts Zwolle 1982 1532e 13:25 45:37 1:18:09 1:56:39 1:52:43 1138 7827 Justin Blom Groningen 1989 1534e 13:58 47:37 1:20:18 1:56:39 1:54:33 1139 9561 Theo van der Horn Nieuwleusen 1968 1535e 13:29 45:55 1:18:54 1:56:40 1:53:57 1140 7343 Arjen Heinen Bunschoten-Spakenbur 1983 1537e 13:59 47:28 1:21:06 1:56:42 1:54:51 1141 7775 Eelco Zomer Zwolle 1986 1538e 13:28 45:55 1:18:59 1:56:42 1:54:25 1142 7419 Herman Hoekman Genemuiden 1989 1539e 14:24 47:23 1:20:11 1:56:43 1:53:34 1143 8783 Hendrikus ten Berge Tuk 1965 1541e 13:35 47:12 1:21:00 1:56:45 1:55:03 1144 9249 Sjoek Nutma Deventer 1979 1544e 12:03 42:12 1:15:38 1:56:48 1:55:33 1145 7888 Marnix Jager Emmen 1986 1545e 14:26 48:20 1:20:46 1:56:51 1:53:02 1146 7776 Sytse Faber Lemmer 1949 1546e 13:13 46:03 1:19:34 1:56:51 1:54:49 1147 7649 Ronald Maasman Zwolle 1984 1547e 13:44 46:17 1:19:14 1:56:52 1:52:56 1148 9591 Laurens Meekes Lichtenvoorde 1954 1548e 13:21 45:31 1:18:28 1:56:52 1:55:33 1149 7263 Egbert van de Streek Heerde 1956 1551e 13:11 46:06 1:20:17 1:56:53 1:55:27 1150 7249 Hg ten Kate Meppel 1968 1552e 12:53 45:12 1:18:05 1:56:53 1:53:22 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1151 9071 Dick van Peer Zwolle 1957 1555e 13:47 46:53 1:20:38 1:56:55 1:54:46 1152 8672 Bennie Kok PEC 1910 1968 1556e 13:22 46:00 1:19:41 1:56:56 1:54:56 1153 7884 Reinhardt de Jager Elburg 1971 1558e 13:14 46:38 1:21:27 1:56:57 1:56:28 1154 7090 Leon Badart Zwolle 1984 1565e 13:28 47:03 1:21:07 1:57:04 1:56:06 1155 9600 Willlie Kodenburg De Gemzen 1949 1567e 13:28 46:16 1:20:02 1:57:06 1:55:23 1156 9180 Wilfred Brink Staphorst 1964 1568e 13:48 47:38 1:20:46 1:57:06 1:53:22 1157 9493 Patrick Groen Amsterdam 1971 1569e 13:21 46:07 1:19:43 1:57:06 1:54:20 1158 7712 Thijs Molema Utrecht 1984 1570e 14:03 48:33 1:22:00 1:57:07 1:54:50 1159 7807 Lennert Molema Utrecht 1983 1571e 14:03 48:34 1:22:00 1:57:07 1:54:51 1160 8657 Berry Meijberg Kampen 1962 1573e 13:15 45:02 1:17:49 1:57:10 1:52:55 1161 7530 Bram Beute Kampen 1972 1574e 13:29 47:17 1:21:34 1:57:10 1:56:06 1162 7075 Gerrit van Oene Zwolle 1978 1576e 13:47 46:52 1:19:14 1:57:14 1:52:58 1163 8940 Jan Stuiver Zwolle 1947 1577e 13:31 47:34 1:21:58 1:57:14 1:56:56 1164 8704 Jan Fransen Hasselt 1943 1578e 13:52 48:03 1:21:39 1:57:15 1:55:35 1165 8895 Jeroen Polder Zwolle 1979 1579e 11:54 42:47 1:16:32 1:57:15 1:56:04 1166 7777 Leonard Smit Terwispel 1979 1580e 14:03 48:02 1:21:19 1:57:15 1:54:01 1167 9601 Ruud Spaargaren Argo 1958 1581e 13:52 47:29 1:21:12 1:57:16 1:54:20 1168 8699 Erik Feijen Heino 1965 1583e 13:36 47:10 1:20:09 1:57:16 1:53:00 1169 9557 Bas Cordewener De Sprinter 1957 1584e 14:07 48:10 1:21:55 1:57:17 1:53:16 1170 9370 Arno van Breukelen PEC 1910 1979 1585e 13:32 46:58 1:20:49 1:57:17 1:55:15 1171 7825 Maarten van Garderen Zwolle 1982 1586e 13:36 46:58 1:19:32 1:57:18 1:54:14 1172 5506 Thomas Broda Polen 1986 1587e 13:40 48:40 1:23:42 1:57:18 1:57:12 1173 9097 Jan Riphagen Hasselt 1957 1588e 12:19 43:24 1:17:02 1:57:20 1:56:33 1174 7811 Henk Last Zwolle 1991 1589e 14:02 47:24 1:20:21 1:57:20 1:53:38 1175 7282 Alfred van Os Zeewolde 1967 1591e 13:16 46:06 1:20:25 1:57:22 1:55:10 1176 9522 Jorik Klein Kranenbarg Laren Gld 1972 1592e 14:16 48:40 1:21:32 1:57:23 1:53:17 1177 7820 Henk Benjamins Emmeloord 1975 1593e 14:01 47:18 1:20:21 1:57:23 1:53:59 1178 7691 Cor Ax Nunspeet 1969 1594e 13:07 45:34 1:19:11 1:57:26 1:55:53 1179 9039 Gerben ten Broeke Lemelerveld 1963 1595e 13:13 46:05 1:19:22 1:57:26 1:54:14 1180 9156 Bas Wierink Heino 1958 1598e 13:31 47:49 1:21:56 1:57:28 1:55:26 1181 7156 Hans Bremer Kampen 1965 1602e 14:07 47:34 1:20:33 1:57:31 1:53:16 1182 9433 Ferdie Wolff Dutch Runners 1951 1603e 13:58 48:30 1:22:44 1:57:32 1:55:47 1183 9157 Jan Mulder Zwolle 1950 1605e 13:32 46:57 1:21:03 1:57:33 1:55:32 1184 2735 Leo de Bever Rabobank IJsseldelta 1968 1606e 13:04 45:38 1:19:53 1:57:34 1:57:05 1185 8882 Menno Pot Zwolle 1973 1607e 13:27 46:43 1:20:09 1:57:34 1:53:40 1186 9054 Roel Gaasbeek Ommen 1943 1608e 13:30 46:57 1:21:12 1:57:36 1:56:42 1187 9397 Jan Heerschop Meppel 1970 1611e 12:27 45:01 1:19:48 1:57:39 1:54:54 1188 9382 Thomas Otter Dronten 1990 1614e 13:37 48:16 1:18:47 1:57:40 1:56:06 1189 7831 Addie van Dalen Hoevelaken 1966 1615e 13:51 47:24 1:21:20 1:57:41 1:52:36 1190 7833 Gert Simons Hoevelaken 1961 1616e 13:51 47:23 1:21:20 1:57:41 1:52:36 1191 8835 Gerrit Teunis PEC 1910 1952 1617e 12:46 45:02 1:19:37 1:57:42 1:56:56 1192 9062 Wim Kroes Wezep 1969 1618e 12:42 44:22 1:18:13 1:57:42 1:56:28 1193 2739 Mark van Emmen Rabobank IJsseldelta 1975 1619e 12:29 44:38 1:18:50 1:57:43 1:57:21 1194 2733 Hugo Geurtse Rabobank IJsseldelta 1973 1622e 13:22 46:54 1:21:59 1:57:45 1:57:12 1195 2730 Goossen Visscher Rabobank IJsseldelta 1977 1623e 13:22 46:54 1:21:59 1:57:45 1:57:12 1196 9635 Chris van Vilsteren Unica 1967 1624e 13:24 45:23 1:19:21 1:57:47 1:56:03 1197 7427 Erik Hoen Zwartsluis 1970 1625e 13:29 46:32 1:19:32 1:57:48 1:52:52 1198 9626 Karno Kartosonto Isala Klinieken 1959 1626e 12:14 43:17 1:15:54 1:57:48 1:56:05 1199 9090 Tiele Jansen Zwolle 1954 1627e 12:53 45:05 1:19:20 1:57:49 1:55:14 1200 9429 Jelmer Visser Emmen 1989 1628e 13:43 46:11 1:19:47 1:57:50 1:54:00 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1201 7754 Peter Eerkes Enschede 1985 1630e 14:02 47:43 1:21:47 1:57:50 1:56:20 1202 9541 Laurens Klappe Ermelo 1955 1632e 13:52 47:46 1:21:34 1:57:52 1:55:58 1203 7752 Fernando Hernandez Arnhem 1962 1633e 13:54 46:51 1:20:10 1:57:53 1:52:43 1204 9551 Patrick van der Burgh Apeldoorn 1973 1634e 13:13 45:51 1:18:47 1:57:53 1:52:49 1205 8048 Harry Bleeker Wijzonol Bouwverven 1965 1635e 14:14 49:11 1:23:59 1:57:56 1:56:14 1206 7897 Rinus Reimert Heeten 1958 1636e 13:28 47:33 1:21:57 1:57:57 1:55:59 1207 2725 Jan Wolf De Eenhoorn 2 1971 1637e 14:00 47:27 1:20:20 1:57:58 1:54:24 1208 7372 Dylan van der Louw Groningen 1991 1638e 13:44 47:27 1:21:10 1:57:59 1:55:53 1209 7620 Branko van der Gugten Zwolle 1987 1643e 11:57 43:40 1:21:01 1:58:00 1:56:52 1210 7651 Niels van der Zandt Steenwijk 1976 1644e 14:20 48:50 1:21:39 1:58:00 1:54:22 1211 9143 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 1646e 13:54 47:17 1:21:06 1:58:01 1:56:19 1212 7089 Freddy Stevens Zwolle 1984 1647e 14:28 50:15 1:25:21 1:58:02 1:57:09 1213 7803 Rob ter Brugge Hellendoorn 1966 1648e 14:31 49:56 1:23:11 1:58:02 1:57:34 1214 9467 Eddy Heuten Zwolle 1967 1649e 12:30 44:38 1:18:35 1:58:03 1:56:18 1215 8681 Math Smeets Zwolle 1954 1650e 13:23 46:21 1:19:30 1:58:04 1:53:55 1216 9448 Henk Bremer NOP 1952 1651e 13:52 47:39 1:20:55 1:58:05 1:54:03 1217 2753 Wim ten Brinke Unive Verzekeringen 1965 1652e 12:01 43:08 1:16:07 1:58:06 1:57:54 1218 9308 Jeroen Lambers Zwolle 1966 1653e 13:54 48:10 1:22:26 1:58:08 1:56:02 1219 7221 Richard Beks Kampen 1984 1654e 13:47 48:02 1:20:48 1:58:09 1:54:09 1220 9276 Freek Starke Rijssen 1962 1657e 13:50 47:25 1:20:35 1:58:11 1:54:13 1221 7726 Shahien Manesh Utrecht 1986 1658e 14:01 48:38 1:22:50 1:58:12 1:56:06 1222 2638 John Post Dimence GGZ 1 1978 1659e 13:03 47:31 1:22:32 1:58:13 1:58:03 1223 8997 Wim Beijer Zwolle 1946 1660e 13:08 46:56 1:21:52 1:58:14 1:57:46 1224 9392 Martin Brummel Zwolle 1954 1663e 13:25 46:49 1:21:08 1:58:17 1:56:32 1225 7768 Martin Post Rouveen 1981 1664e 11:58 44:24 1:18:05 1:58:18 1:57:15 1226 2742 Albert Breman Rabobank IJsseldelta 1956 1665e 13:49 47:00 1:20:59 1:58:20 1:57:46 1227 7277 Edwin Bultman Kampen 1975 1667e 13:22 46:18 1:19:44 1:58:21 1:57:44 1228 9664 Gerard van der Sluis IJsselmuiden 1965 1668e 13:52 47:55 1:21:34 1:58:22 1:55:57 1229 9690 Harmen de Kraker Time for Heroes 1979 1672e 14:02 48:28 1:21:33 1:58:25 1:56:07 1230 7926 Mischa Jonker Eindhoven 1980 1673e 13:56 48:15 1:23:02 1:58:25 1:57:25 1231 8656 Erik Riemens Zwolle 1972 1675e 13:07 45:52 1:19:57 1:58:26 1:56:16 1232 7492 John Kouwen Wilp Gld 1960 1677e 13:49 47:06 1:20:51 1:58:26 1:56:31 1233 7586 Jaap Kuin Zwolle 1968 1678e 13:44 47:40 1:21:10 1:58:27 1:56:50 1234 7314 Mark Lambers Zwolle 1976 1679e 13:08 46:07 1:18:34 1:58:27 1:54:55 1235 9265 Henk Huizinga Dedemsvaart 1959 1680e 14:10 47:54 1:21:05 1:58:27 1:53:24 1236 8857 Philip van Loenen Almere 1972 1681e 12:21 43:15 1:18:27 1:58:27 1:57:47 1237 8958 Sjaco Aalbers Nieuwleusen 1958 1682e 13:23 46:55 1:20:49 1:58:27 1:56:38 1238 9065 Herman Zwart Dalfsen 1959 1684e 13:30 45:37 1:18:50 1:58:28 1:52:47 1239 7800 Geertjan Lassche Rouveen 1976 1686e 13:02 45:12 1:19:58 1:58:31 1:56:24 1240 9490 Wim Hessels Rotterdam 1957 1689e 13:12 47:05 1:21:17 1:58:37 1:55:09 1241 9400 René Damen Zwolle 1955 1691e 13:55 47:20 1:20:36 1:58:42 1:55:13 1242 8829 Jachin van den Letwory Zwolle 1978 1692e 13:15 46:57 1:22:04 1:58:43 1:53:59 1243 8846 Vincent Velthuis Zwolle 1984 1693e 12:39 44:45 1:18:13 1:58:44 1:54:55 1244 2502 Vincent Korenromp Yacht B.V. 1 1984 1695e 13:17 46:51 1:22:13 1:58:46 1:58:34 1245 7813 Rene Odink Hengelo Ov 1976 1696e 13:30 47:58 1:22:25 1:58:47 1:53:06 1246 2587 Geurt van de Kraats AM 1 1968 1698e 13:38 47:56 1:22:45 1:58:47 1:58:32 1247 9579 Jan Fennema PEC 1910 1989 1700e 13:41 47:34 1:22:17 1:58:51 1:56:52 1248 9279 Martijn van Dueren den Ho Klarenbeek 1987 1701e 14:01 47:55 1:21:15 1:58:51 1:55:30 1249 8726 Alex Weelink Ommen 1957 1703e 13:21 47:06 1:21:49 1:58:53 1:56:33 1250 7613 Daniël Bastiaan Kampen 1975 1707e 14:11 48:33 1:23:01 1:58:55 1:57:16 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1251 9603 Ernst de Vries Zwolle 1972 1708e 13:15 46:18 1:20:08 1:58:55 1:56:57 1252 9195 William Groothand Arnhem 1976 1709e 13:45 45:57 1:19:08 1:58:55 1:54:28 1253 9257 Martijn Bronkhorst Zwolle 1977 1710e 13:44 47:26 1:21:54 1:58:56 1:56:58 1254 9536 Istwan Hendriks Valburg 1970 1711e 13:06 46:30 1:20:52 1:58:56 1:58:05 1255 9660 Jannes Huisman 4e Musketiers & Frie 1965 1712e 13:12 46:49 1:21:30 1:58:57 1:57:35 1256 9623 Johannes Hoefnagel 4e Musketiers & Frie 1969 1713e 13:02 46:42 1:21:22 1:58:57 1:57:27 1257 7968 Dick Roodenburg 4e Musketiers & Frie 1967 1714e 14:07 48:02 1:22:26 1:58:57 1:57:36 1258 9612 Gerhard Koele 4e Musketiers & Frie 1965 1715e 13:13 46:52 1:21:35 1:58:58 1:57:38 1259 7569 Rikkert van Emous Nijkerk Gld 1968 1717e 13:49 47:49 1:21:41 1:58:58 1:55:22 1260 9080 Danny Rekers Dutch Runners 1972 1718e 14:06 47:48 1:21:19 1:58:58 1:54:26 1261 8977 Sieds Tichelaar Biddinghuizen 1966 1719e 14:03 48:48 1:23:29 1:58:59 1:57:12 1262 2772 Anders Ekman Scania Production Zw 1721e 13:36 47:47 1:23:09 1:59:00 1:58:40 1263 2602 Patrick van der Ploeg Gemeente Zwolle 3 1975 1722e 13:15 46:47 1:22:10 1:59:01 1:58:45 1264 8073 Jan Ducaat Groede 1963 1723e 13:58 47:55 1:22:04 1:59:01 1:55:23 1265 7996 Charles Meijer Isala Klinieken 1953 1724e 13:55 47:59 1:22:50 1:59:02 1:58:07 1266 2621 Mike Flaton Alewijnse Zwolle B.V 1967 1725e 14:14 48:39 1:23:06 1:59:03 1:58:47 1267 7903 Gerard Melessen Schoonoord 1963 1729e 14:27 50:26 1:25:09 1:59:04 1:57:04 1268 2773 Tonnie Hollegien Scania Production Zw 1730e 12:38 44:53 1:19:26 1:59:05 1:58:47 1269 7717 Albert Klok Assen 1967 1731e 14:10 48:31 1:23:13 1:59:05 1:57:47 1270 7870 Gerard Jenneboer Borne 1957 1735e 13:46 47:12 1:19:10 1:59:08 1:55:08 1271 8748 Ale Pietersma Zwolle 1948 1736e 14:30 47:51 1:21:16 1:59:09 1:54:21 1272 9282 Erik Fritz Wormer 1968 1737e 14:17 49:55 1:26:12 1:59:10 1:58:17 1273 9329 Harm Folkers De Krim 1967 1743e 13:45 48:16 1:22:14 1:59:12 1:55:16 1274 7396 Arjan Marsman Zwartsluis 1970 1744e 13:45 48:34 1:23:45 1:59:13 1:58:46 1275 7400 Johan Kloppenburg Dutch Runners 1966 1745e 13:23 46:59 1:20:29 1:59:14 1:54:32 1276 7218 Guus Zuiderbaan Zwolle 1957 1746e 14:24 50:04 1:24:07 1:59:14 1:57:01 1277 7538 Harm Stegeman Rouveen 1961 1748e 13:09 46:06 1:20:04 1:59:16 1:56:23 1278 8998 Xander Jonker IJsselmuiden 1969 1750e 13:44 47:32 1:21:02 1:59:17 1:56:28 1279 8856 Dennis Rook Kampen 1979 1753e 13:41 46:51 1:21:21 1:59:17 1:57:30 1280 7116 Hans Bosch Zwolle 1963 1754e 13:35 45:42 1:18:30 1:59:18 1:55:24 1281 8036 Maarten van der Wal Warmlopers 1987 1755e 13:43 47:05 1:22:19 1:59:18 1:55:45 1282 7818 Jan Roelof Jongeneel Zwolle 1989 1756e 14:12 49:21 1:24:13 1:59:18 1:55:45 1283 9278 Eddy Lammers PEC 1910 1965 1757e 12:39 45:26 1:19:22 1:59:20 1:57:18 1284 7997 Marc Van der Ziel Isala Klinieken 1972 1758e 14:40 50:59 1:26:03 1:59:21 1:57:37 1285 7671 Willy Kemper Haarle gem Hellendoo 1965 1759e 13:03 46:36 1:21:09 1:59:21 1:56:03 1286 7379 John Prooi Zwolle 1946 1760e 13:17 46:58 1:21:43 1:59:22 1:57:50 1287 7631 Dik van den Dool Lelystad 1960 1761e 14:29 50:27 1:24:49 1:59:22 1:57:34 1288 7485 Harald Dinkelberg Meppel 1968 1763e 14:07 49:15 1:23:38 1:59:24 1:58:37 1289 8084 Niek Metgod Zwolle 1960 1764e 13:47 47:28 1:21:42 1:59:24 1:55:52 1290 9147 Jan Willem Hanekamp Heerde 1970 1765e 13:32 46:54 1:20:17 1:59:25 1:55:40 1291 8517 Roel Brink Lemelerveld 1963 1767e 13:42 47:08 1:21:01 1:59:26 1:54:53 1292 9172 Hans de Jong Zwolle 1954 1769e 13:15 46:36 1:20:20 1:59:28 1:55:07 1293 2599 Arne Poirot Gemeente Zwolle 2 1960 1770e 12:37 46:04 1:21:32 1:59:28 1:59:13 1294 8562 Daniël Lagemaat Zwolle 1976 1772e 14:00 48:32 1:22:56 1:59:29 1:56:17 1295 9292 Richard van der Wal Zwolle 1967 1774e 13:18 47:17 1:22:08 1:59:31 1:58:55 1296 7906 Joop vd Fels Almelo 1965 1775e 14:06 48:47 1:23:15 1:59:32 1:56:10 1297 7087 Arjan Lamberink Spurt '88 1971 1776e 13:30 45:20 1:18:26 1:59:33 1:56:47 1298 7500 Iwan Philipsen Zwolle 1966 1777e 12:34 45:46 1:20:55 1:59:33 1:58:41 1299 7463 Reinier Siebrand Kampen 1969 1778e 12:48 45:04 1:18:48 1:59:34 1:54:26 1300 9554 Marcel de Moes Hoofddorp 1968 1779e 12:48 45:02 1:18:47 1:59:34 1:54:26 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1301 7836 Theo Tolsma Elburg 1963 1780e 13:19 46:15 1:20:54 1:59:35 1:56:57 1302 9606 Walter Rijnbout PEC 1910 1983 1781e 13:55 48:11 1:22:27 1:59:35 1:57:30 1303 8820 Jeroen Schwartz Schalkhaar 1978 1782e 14:00 48:11 1:21:47 1:59:35 1:54:29 1304 7426 Matthias Pezy Utrecht 1981 1784e 14:42 48:40 1:21:38 1:59:35 1:56:07 1305 8582 Benny ter Bruggen Zwolle 1960 1785e 13:22 46:59 1:21:14 1:59:36 1:57:16 1306 7648 Wim Dubbink Zutphen 1963 1786e 13:57 47:55 1:22:03 1:59:37 1:55:58 1307 8078 Malte Oppermann Münster (GER) 1987 1788e 13:43 46:04 1:18:32 1:59:40 1:55:54 1308 2518 Bas Hollegien PwC 1 1987 1789e 14:12 48:27 1:23:51 1:59:42 1:55:45 1309 9570 Frank Bosscher Wijhe 1982 1790e 14:27 48:55 1:23:13 1:59:43 1:56:55 1310 9680 Ricardo Doyer Epe 1986 1793e 14:12 48:28 1:23:51 1:59:45 1:55:48 1311 2645 Anton Jeurnink Dimence GGZ 3 1952 1794e 13:12 46:55 1:22:18 1:59:46 1:59:22 1312 7235 Leonvan Weenen Hoogeveen 1971 1796e 13:50 47:33 1:21:52 1:59:47 1:57:15 1313 8861 René Hup Isala '96 1961 1797e 13:39 47:38 1:22:15 1:59:47 1:57:23 1314 9140 Jurrien Meijer Dronten 1976 1799e 13:17 46:24 1:20:09 1:59:49 1:57:07 1315 9122 Hans van Veluwen Zwolle 1971 1800e 14:01 48:43 1:22:51 1:59:50 1:58:04 1316 7528 Henri van der Veen Nieuwleusen 1963 1801e 12:53 44:52 1:17:25 1:59:51 1:57:47 1317 2620 Albert Zilverberg Alewijnse Zwolle B.V 1974 1805e 13:22 46:54 1:20:39 1:59:53 1:55:20 1318 2738 Richard Batenburg Rabobank IJsseldelta 1975 1806e 13:25 46:55 1:22:01 1:59:54 1:59:22 1319 8659 Ben Eekhof Zeewolde 1961 1810e 13:30 47:37 1:21:22 1:59:55 1:57:19 1320 8852 Arie Telman Hardenberg 1962 1811e 14:26 51:10 1:23:24 1:59:56 1:57:12 1321 9597 Freek Brouwer Urk 1960 1812e 14:03 48:51 1:23:39 1:59:56 1:57:42 1322 9519 Nico Wijermars Zwolle 1957 1813e 13:49 47:48 1:22:46 1:59:56 1:58:56 1323 8742 Jos Hogeman Heino 1956 1814e 13:56 48:47 1:23:28 1:59:59 1:58:15 1324 7632 Johan Roskam Tollebeek 1974 1816e 13:56 48:44 1:23:32 2:00:00 1:57:39 1325 8079 Daniel Hartman Zwolle 1984 1817e 14:26 48:54 1:22:17 2:00:00 1:55:48 1326 7060 Michel Fakkert Zwolle 1970 1818e 13:25 46:29 1:21:20 2:00:01 1:59:10 1327 7893 Raymond Meiboom Zwolle 1978 1820e 13:03 44:56 1:19:32 2:00:03 1:57:50 1328 7781 Erik Pol Genemuiden 1969 1821e 13:15 48:01 1:23:47 2:00:04 1:59:28 1329 7949 Jan Jans AV '34 1959 1823e 13:40 47:50 1:22:24 2:00:05 1:56:36 1330 7736 Arnoud Luiten Zwolle 1970 1824e 13:47 47:11 1:21:03 2:00:05 1:55:18 1331 7128 Thijs Velthuis Zwolle 1983 1825e 13:12 44:46 1:18:33 2:00:07 1:55:00 1332 8760 Bert Brouwer Hoogeveen 1962 1826e 13:50 47:33 1:21:55 2:00:09 1:57:36 1333 2831 Mart de Kok Zilveren Kruis Achme 1827e 13:39 48:28 1:24:47 2:00:09 1:59:55 1334 8589 Harry van Ogtrop Zwolle 1963 1828e 13:00 45:23 1:19:02 2:00:10 1:56:06 1335 7076 Gert Jan Straatsma Zeewolde 1966 1829e 14:12 48:19 1:21:29 2:00:11 1:56:07 1336 9007 Pieter Davelaar Utrecht 1967 1830e 13:25 44:49 1:17:29 2:00:12 1:56:46 1337 8655 Alexander Oldeman Zwolle 1974 1831e 14:02 48:59 1:24:13 2:00:12 1:58:34 1338 9152 Nico Fillet Zwolle 1968 1832e 14:01 47:24 1:20:39 2:00:13 1:57:05 1339 9184 Eric Dijkslag Harderwijk 1959 1833e 13:57 48:00 1:22:21 2:00:13 1:56:42 1340 8973 Geert Kuipers Zwolle 1976 1836e 14:09 48:22 1:21:56 2:00:17 1:56:32 1341 9404 Joerd van der Meer Zwolle 1962 1837e 13:42 47:01 1:20:54 2:00:18 1:54:44 1342 2762 Henno van Boven Scania Production Zw 1839e 13:24 48:26 1:24:08 2:00:19 2:00:00 1343 8685 Steven Pul Lelystad 1951 1840e 13:42 48:08 1:23:04 2:00:20 1:56:44 1344 7442 Freek Sollie Oosterwolde Gld 1960 1841e 14:41 49:50 1:24:43 2:00:20 1:57:21 1345 9403 Nico Kuiper Heerde 1958 1842e 13:42 47:04 1:20:56 2:00:20 1:54:45 1346 7237 Sander Gordijn Emmeloord 1987 1843e 13:50 50:03 1:24:54 2:00:21 1:58:26 1347 7297 Daan Jan Kuis Groningen 1979 1845e 13:57 48:35 1:23:43 2:00:25 1:57:20 1348 2767 Bas van Sloten Scania Production Zw 1846e 13:38 47:31 1:22:38 2:00:25 2:00:07 1349 7184 Sander Terpstra Zwolle 1974 1847e 14:02 49:00 1:24:45 2:00:27 1:58:49 1350 7858 Jan Lucas Zantinge Groningen 1989 1848e 13:42 45:45 1:19:04 2:00:28 1:55:11 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1351 7636 Broersma Wybren Zwolle 1985 1849e 15:06 52:12 1:25:08 2:00:29 1:56:22 1352 8625 Martijn Beltman Raalte 1984 1851e 13:50 48:03 1:22:35 2:00:31 1:57:38 1353 7276 Marco Reuvers Zwolle 1970 1852e 13:32 48:00 1:23:11 2:00:31 1:59:02 1354 7216 Dik Runherd Balkbrug 1967 1853e 13:25 47:07 1:22:17 2:00:32 1:59:56 1355 7892 Martijn Gaebler Groningen 1990 1854e 15:21 51:29 1:25:31 2:00:33 1:55:15 1356 7724 Ruben Hurkens Utrecht 1974 1855e 13:57 49:07 1:24:24 2:00:34 1:57:16 1357 9542 Stefan van Herpen De Gemzen 1969 1856e 13:26 46:03 1:19:55 2:00:34 1:56:10 1358 9423 Maarten Vijfhuize Zwolle 1986 1857e 13:47 46:55 1:20:20 2:00:35 1:58:00 1359 7516 PIet Hein Rondhuis Zwolle 1982 1859e 14:35 50:03 1:24:18 2:00:39 1:57:15 1360 7255 Pieter Klein Zwolle 1963 1861e 12:36 44:55 1:19:07 2:00:40 1:59:07 1361 7437 Roy Klouth Zwolle 1981 1863e 14:43 50:06 1:24:03 2:00:40 1:58:25 1362 7242 Eric Mulder Nunspeet 1976 1865e 14:13 48:34 1:23:18 2:00:42 1:56:45 1363 9478 Arnout Jalving Dalfsen 1977 1866e 13:39 47:01 1:20:44 2:00:44 1:56:52 1364 7462 Henri van den Heijkant Ewijk 1967 1869e 13:38 48:04 1:22:11 2:00:46 1:56:25 1365 8989 Ronald ten Berge Zwolle 1970 1871e 13:30 46:59 1:21:24 2:00:47 1:59:04 1366 9193 Henk van Roemburg Flevo Delta 1943 1872e 14:07 47:40 1:21:44 2:00:47 1:56:33 1367 7320 Joachim Bosman Zwolle 1987 1873e 14:02 47:24 1:20:27 2:00:48 1:57:05 1368 9088 Jules Spaanjaars Zwolle 1966 1875e 14:24 50:04 1:24:14 2:00:51 1:58:38 1369 8961 Jan van Boven Wezep 1965 1877e 13:43 48:24 1:23:44 2:00:52 1:58:33 1370 8624 Hein Beltman Zwolle 1954 1878e 13:49 48:03 1:22:35 2:00:53 1:58:00 1371 8593 Alex Spanhak Zwolle 1977 1880e 13:19 46:29 1:20:09 2:00:54 1:57:00 1372 8954 Rutger van der Pijl Zwolle 1977 1882e 13:34 45:43 1:20:06 2:00:55 1:57:08 1373 7182 Richard Rusman Zwolle 1971 1884e 13:25 46:29 1:20:13 2:00:55 1:57:01 1374 8634 Hans Veenema Zwolle 1949 1885e 14:07 48:50 1:22:17 2:00:56 1:57:09 1375 8917 Mike Pieterson Heerenveen 1960 1886e 12:33 44:42 1:25:51 2:00:56 1:59:45 1376 8538 Peter Vogel Zwolle 1963 1888e 13:16 46:02 1:20:47 2:00:58 1:59:44 1377 7765 Roelof Siepel Dronten 1971 1889e 13:43 47:46 1:22:11 2:01:00 1:59:01 1378 8565 Martijn Knol Hardenberg 1979 1890e 13:34 46:22 1:20:16 2:01:01 1:55:53 1379 8755 Peter Stokvis Dalfsen 1971 1891e 13:48 48:01 1:22:59 2:01:04 1:56:39 1380 9350 Stephan Lesterhuis Tegelen 1964 1892e 13:18 46:17 1:20:23 2:01:08 1:56:23 1381 9502 Jan Tonkens Biddinghuizen 1967 1893e 14:09 49:00 1:24:24 2:01:10 1:58:16 1382 9164 Wilko Melenhorst Ciko '66 1962 1895e 13:44 47:30 1:22:24 2:01:10 1:57:25 1383 8629 Bertus Otten Kampen 1952 1896e 14:14 49:28 1:24:52 2:01:11 1:59:32 1384 7799 Bennie van der Linde Zwolle 1971 1898e 13:43 47:39 1:22:07 2:01:12 1:55:55 1385 9034 Jan van der Vegte Zwolle 1958 1899e 13:34 47:19 1:22:58 2:01:13 2:00:14 1386 7642 Peter Dellen Zwolle 1960 1902e 12:50 44:57 1:20:07 2:01:16 1:59:21 1387 8743 Julius Kwakernaak Zwolle 1947 1906e 14:25 49:28 1:24:07 2:01:17 2:00:13 1388 7065 Raymond Westerbeek Zwolle 1979 1908e 14:20 49:06 1:23:19 2:01:19 1:56:53 1389 9212 Klaas Bisschop Zwolle 1967 1911e 13:46 48:33 1:23:33 2:01:22 1:58:05 1390 9435 Wilbert de Haan Ciko '66 1968 1912e 13:44 47:37 1:22:31 2:01:23 1:57:37 1391 7354 Rob Kroeze Zwolle 1974 1913e 14:17 47:36 1:21:52 2:01:24 1:57:33 1392 7142 Joost Wolbink Zwolle 1984 1915e 13:50 48:27 1:23:45 2:01:25 2:00:23 1393 8618 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 1916e 14:06 49:08 1:23:28 2:01:25 1:57:37 1394 9233 Léon Burger Zwolle 1970 1919e 13:36 47:26 1:20:49 2:01:27 1:56:12 1395 8516 JanJaap Staal Zwolle 1968 1920e 12:54 46:41 1:21:25 2:01:28 1:56:42 1396 7507 Van Dijk Zwolle 1963 1922e 14:12 49:04 1:23:54 2:01:31 1:57:55 1397 7526 Gaitan van Pagee Meppel 1972 1923e 13:17 46:59 1:21:53 2:01:32 1:57:49 1398 7663 Ben Bergsma Bovensmilde 1969 1924e 13:16 46:58 1:21:53 2:01:33 1:57:49 1399 8905 Eddy de Wit Zwolle 1971 1925e 14:31 50:27 1:24:05 2:01:33 1:56:37 1400 9225 Gerard Velthuis Meppel 1957 1929e 13:34 47:36 1:22:55 2:01:35 1:58:24 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1401 8991 Hans Geerts Zwolle 1961 1930e 13:35 46:13 1:21:13 2:01:37 2:00:10 1402 9280 Bart Zondervan Woerden 1965 1931e 13:47 47:54 1:21:56 2:01:38 1:55:48 1403 7183 Douwe Abma Isala '96 1962 1933e 14:08 47:58 1:21:49 2:01:39 1:57:26 1404 7956 Nico van Meerwijk Steenwijk 1974 1936e 13:36 46:59 1:21:56 2:01:40 1:57:56 1405 7788 Jelle Hilarius Zwolle 1988 1937e 14:19 52:30 1:28:30 2:01:41 1:57:48 1406 8600 Ed Lokhorst Zwolle 1967 1939e 14:01 48:37 1:24:03 2:01:41 2:01:29 1407 9159 Willium van Petersen Heerde 1976 1940e 14:46 50:39 1:26:05 2:01:42 1:59:14 1408 7817 Johan Slurink Zwartsluis 1971 1941e 13:47 47:24 1:20:52 2:01:42 1:57:39 1409 7571 Jan Hulleman Heerde 1965 1942e 14:46 50:39 1:26:04 2:01:42 1:59:15 1410 8718 Wim Bruins Flevo Delta 1967 1943e 14:12 49:23 1:24:42 2:01:43 2:00:54 1411 7137 Meerten Smit Zwolle 1960 1946e 13:52 50:06 1:24:09 2:01:44 1:58:29 1412 9086 Tim Feenstra Zwolle 1989 1947e 14:37 50:26 1:25:35 2:01:45 1:58:35 1413 7930 Frank te Molder Enschede 1984 1948e 13:45 49:22 1:24:55 2:01:50 1:59:10 1414 2707 Ludo Martens Wavin B.V. 3 1969 1949e 13:27 47:32 1:22:53 2:01:50 2:01:39 1415 8736 Nico Pluim Zwolle 1960 1951e 13:25 47:45 1:24:09 2:01:52 2:00:11 1416 7164 Robert Hulsmann Zwolle 1962 1953e 13:43 47:03 1:22:01 2:01:55 1:59:01 1417 9622 Wiljo Hoving 4e Musketiers & Frie 1994 1954e 14:30 50:33 1:24:15 2:01:56 1:58:19 1418 9674 Edwin Boonstra Zwolle 1974 1955e 14:25 49:51 1:26:07 2:01:56 2:00:48 1419 8639 Frank Kodden Zwolle 1968 1957e 13:38 47:49 1:22:49 2:01:58 1:58:34 1420 9093 Ronald Pol HAC '63 1968 1959e 14:35 49:12 1:23:09 2:02:00 1:58:57 1421 9206 Robin Quee Coevorden 1980 1960e 14:04 48:54 1:24:04 2:02:01 1:57:03 1422 2795 Sebastiaan Veldhuizen Ten Cate Protect B.V 1980 1961e 13:24 46:23 1:21:34 2:02:02 2:01:33 1423 7053 Bram Leferink Zwolle 1972 1962e 13:49 46:27 1:20:16 2:02:02 1:57:00 1424 8982 Marcel Holscher Loopgroep Oegstgeest 1957 1963e 13:39 48:25 1:23:43 2:02:03 2:00:30 1425 8738 Herbert Bosscher Apeldoorn 1977 1964e 14:27 48:55 1:23:14 2:02:03 1:59:16 1426 7557 Bijan Moshaver Zwolle 1959 1967e 12:54 47:02 1:23:56 2:02:06 2:00:59 1427 7845 Herre Stegenga Spirit Lelystad 1970 1968e 13:34 47:40 1:22:35 2:02:07 1:59:10 1428 8797 Hans Hoekman Loopgroep de Zandstu 1957 1969e 13:48 48:25 1:23:48 2:02:09 1:58:55 1429 2562 Hein Koning PwC 10 1967 1970e 14:30 49:52 1:24:38 2:02:10 2:01:43 1430 8536 Wouter Bos Zwolle 1981 1972e 13:36 48:30 1:24:32 2:02:13 2:01:25 1431 7347 Dick Rijers Zwolle 1957 1973e 13:37 48:31 1:24:32 2:02:13 2:01:26 1432 8706 Joop Sattler PEC 1910 1952 1975e 14:10 48:49 1:23:59 2:02:15 1:59:42 1433 9268 Peter Hulsbergen Zwolle 1974 1976e 14:25 49:51 1:26:07 2:02:16 2:01:08 1434 8596 Peter Mulder Zwolle 1982 1977e 13:24 47:27 1:23:01 2:02:16 2:01:26 1435 7789 Wiebe Kloppenburg Loopgroep Zuidhorn 1958 1978e 14:09 48:50 1:23:40 2:02:16 1:58:28 1436 9460 Erwin van Gelder PEC 1910 1965 1979e 13:58 48:25 1:24:13 2:02:17 1:59:45 1437 7081 Gerwin Schuurman Zwolle 1972 1980e 14:43 51:51 1:27:50 2:02:18 1:58:24 1438 9562 André Feenstra AV Gouda 1951 1981e 14:33 49:16 1:25:03 2:02:18 1:59:26 1439 9349 Gertjan de Ruiter Zwolle 1963 1984e 14:22 50:10 1:25:51 2:02:22 1:59:42 1440 7590 Richard Stevens Moscow (RUS) 1968 1985e 13:59 48:02 1:22:59 2:02:22 1:57:59 1441 7683 Marcel Stoel PEC 1910 1964 1986e 13:57 48:16 1:23:11 2:02:25 1:59:51 1442 9454 Florent de Wolf NOP 1967 1987e 14:01 47:55 1:23:34 2:02:26 2:01:22 1443 9439 Wim Vader NOP 1972 1988e 14:00 47:55 1:23:33 2:02:28 2:01:24 1444 8697 Oscar Belt Zwolle 1969 1989e 13:35 48:26 1:23:28 2:02:28 1:58:34 1445 9463 Dennis Dunnewind Ommen 1980 1993e 12:46 45:43 1:21:30 2:02:34 2:01:08 1446 9160 Wouter Oet Apeldoorn 1988 2000e 13:31 46:32 1:21:27 2:02:41 2:00:22 1447 9161 Chiel Volkers Apeldoorn 1988 2001e 13:32 46:32 1:21:27 2:02:41 2:00:22 1448 9408 Vincent Braun Enschede 1976 2005e 13:30 47:54 1:22:24 2:02:46 1:57:05 1449 7883 Klaas van de Groep Harderwijk 1959 2006e 13:57 48:00 1:22:30 2:02:46 1:59:15 1450 9322 Nico ten Kate Meppel 1963 2007e 14:46 48:54 1:23:25 2:02:48 1:58:37 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1451 9089 Wim Schuurman PEC 1910 1952 2009e 13:58 48:32 1:24:13 2:02:49 2:00:17 1452 7334 Willem Hans Elbrecht Zwolle 1968 2010e 14:04 48:41 1:22:16 2:02:50 1:59:14 1453 9464 Harmen ten Klooster Zwolle 1977 2012e 13:45 47:40 1:22:44 2:02:50 1:58:46 1454 8054 Martin Kloor Bas vd Goor Foundati 2014e 13:51 48:05 1:22:59 2:02:54 1:58:01 1455 9119 Johan Roerink Beilen 1960 2016e 13:23 46:42 1:21:44 2:02:55 2:00:37 1456 2586 André la Rivière AM 1 1968 2017e 13:35 47:42 1:22:43 2:02:57 2:02:43 1457 7220 Michiel Knaven Zwolle 1955 2019e 14:15 50:13 1:25:36 2:03:00 2:00:54 1458 7258 Dick van Rhee Nijkerk Gld 1973 2020e 13:44 47:57 1:23:03 2:03:02 2:00:10 1459 7093 Roy Hollak Amsterdam 1984 2021e 13:11 45:19 1:20:19 2:03:02 2:00:41 1460 7202 Ton Hollak Vaassen 1955 2022e 13:10 45:19 1:20:19 2:03:02 2:00:41 1461 7256 Jan Roelofs Zwolle 1955 2023e 13:39 47:44 1:22:07 2:03:02 1:58:51 1462 7522 Alfred Reurink Rolde 1969 2024e 14:38 50:10 1:25:09 2:03:03 1:58:36 1463 9091 Richard Kleine HAC '63 1970 2025e 14:34 49:12 1:23:18 2:03:03 2:00:01 1464 8858 Raymond Linthorst Deventer 1976 2026e 13:08 46:33 1:21:32 2:03:04 1:59:29 1465 9132 Walter Stuifzand Zwolle 1962 2028e 14:01 49:02 1:24:55 2:03:05 2:01:30 1466 8978 Onne van Loon Zwolle 1971 2030e 14:59 50:51 1:26:07 2:03:06 1:59:27 1467 8944 Gerrit Breukelman Hardenberg 1973 2033e 14:04 48:04 1:22:45 2:03:09 1:59:46 1468 8679 Bert Vlijm De Gemzen 1959 2035e 13:28 46:52 1:21:54 2:03:11 1:58:30 1469 8074 Erik Lindeboom Dalfsen 1970 2036e 14:57 50:12 1:25:07 2:03:11 1:59:00 1470 7755 Michel Roebersen Zwolle 1984 2037e 14:26 50:18 1:25:08 2:03:12 2:00:23 1471 8013 Eddie Sevink Run2Day 1967 2038e 14:50 51:35 1:26:24 2:03:13 1:58:00 1472 7860 Jaap van Weenen Start '78 1957 2041e 14:25 49:31 1:25:16 2:03:18 2:02:04 1473 9662 Enes Palavra Run2Day 1960 2042e 14:15 49:46 1:25:44 2:03:18 2:00:15 1474 8605 Frans Geschiere Zwolle 1967 2044e 13:42 45:55 1:19:59 2:03:22 1:58:07 1475 8942 Jaap Sterken Nieuwleusen 1984 2045e 12:42 45:30 1:20:28 2:03:22 1:59:53 1476 7479 Van den Berg Utrecht 1987 2046e 13:56 49:10 1:24:50 2:03:23 2:01:00 1477 7382 Fred Swagerman Sprang-Capelle 1964 2047e 14:05 48:41 1:23:15 2:03:24 2:00:03 1478 9385 Werner Schoenman Zwolle 1973 2048e 13:37 48:17 1:24:02 2:03:25 2:01:50 1479 9666 Tom Nijland Daventria 1974 2049e 13:06 47:07 1:24:24 2:03:26 1:58:37 1480 7914 Peter Kramer Urk 1968 2051e 14:09 48:43 1:23:32 2:03:32 1:58:42 1481 7762 Franc Jurjus Lichtenvoorde 1962 2054e 14:39 50:30 1:26:19 2:03:35 1:59:13 1482 8598 Iwan Brink Zwolle 1981 2055e 14:48 50:23 1:25:36 2:03:36 2:01:10 1483 8025 Dirk de Jong Time for Heroes 1977 2057e 14:17 49:22 1:24:31 2:03:37 2:00:54 1484 9537 Fred Laan Apeldoorn 1949 2058e 14:25 50:19 1:26:17 2:03:37 2:00:46 1485 7138 Jan-Hilbert vd Wetering Epe 1974 2061e 14:31 50:31 1:25:33 2:03:40 1:59:51 1486 9228 Bert van Dorsten Zwolle 1967 2063e 13:07 45:35 1:22:17 2:03:48 2:01:08 1487 7932 Robert Wierenga Groningen 1975 2064e 14:37 50:10 1:25:26 2:03:48 1:59:51 1488 7927 Rob Wagenvoord Tempo 1960 2065e 13:39 49:07 1:24:57 2:03:49 1:59:55 1489 7380 Cor Kloostra Mantgum 1963 2066e 14:37 47:39 1:22:05 2:03:49 1:58:39 1490 8602 Bert van der Kooi Zwolle 1958 2068e 14:04 49:17 1:24:51 2:03:52 2:00:25 1491 7846 Menno Verschoor Zwolle 1971 2069e 14:25 49:27 1:24:11 2:03:56 2:00:30 1492 9116 Wouter Beijer Zwolle 1973 2072e 14:09 49:52 1:26:12 2:04:02 2:02:54 1493 7505 Anton Tuinman Zwolle 1968 2074e 13:53 47:44 1:22:14 2:04:07 1:59:00 1494 7455 Gernald Kanis Zwolle 1982 2076e 13:48 49:01 1:24:47 2:04:08 2:00:09 1495 9130 Maarten Schutselaars Beilen 1974 2077e 13:31 47:17 1:22:30 2:04:09 2:01:51 1496 8901 Martijn Koorman Zwolle 1985 2078e 13:39 45:39 1:21:32 2:04:10 2:00:22 1497 9547 Renzo Niehof Wagenborgen 1956 2079e 14:26 49:38 1:25:11 2:04:11 2:00:24 1498 9211 Jan Paul Rop Zwolle 1967 2082e 14:07 48:58 1:24:34 2:04:15 1:58:51 1499 7144 Michel Ewalt Zwolle 1971 2083e 13:14 46:45 1:22:12 2:04:18 2:01:47 1500 7670 Jan Jochem Pruim Kampen 1979 2085e 14:08 49:10 1:25:18 2:04:19 2:02:26 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1501 7677 Bas van Riet Lochem 1959 2086e 14:30 50:23 1:26:24 2:04:20 2:00:29 1502 7338 Ivo Eikenaar NOP 1978 2087e 14:01 47:55 1:23:35 2:04:20 2:03:17 1503 9115 Harry Bartelds Zwolle 1964 2089e 14:02 48:52 1:23:49 2:04:22 2:01:20 1504 7739 Jan Pietersma Harlingen 1951 2090e 14:31 48:26 1:24:37 2:04:23 1:59:35 1505 7477 Frank Wesseling Zwolle 1972 2091e 14:32 49:07 1:24:11 2:04:25 1:59:51 1506 7851 Beert-Jan Kuiken Zwartsluis 1975 2093e 14:05 49:27 1:25:30 2:04:25 2:00:32 1507 8086 Jan Feenstra Hengelo Ov 1944 2094e 13:52 48:52 1:24:45 2:04:26 2:01:58 1508 7977 Andre Pranger 4e Musketiers & Frie 1970 2095e 15:08 51:37 1:26:15 2:04:27 2:00:25 1509 7289 Peter paul Delnoy Zwolle 1963 2096e 13:46 48:05 1:23:47 2:04:28 2:01:42 1510 9207 Gieno Mensink Zwolle 1976 2097e 14:20 49:08 1:23:57 2:04:28 2:00:21 1511 7321 Tonny Timmerman Zwolle 1969 2098e 13:53 47:38 1:22:45 2:04:29 1:59:31 1512 7938 Jos Overmars Twenterand 1968 2100e 14:15 49:39 1:26:18 2:04:33 2:03:11 1513 7787 Hendrik van Stralen Lelystad 1968 2103e 13:50 46:52 1:22:13 2:04:36 1:59:38 1514 7212 Aart de Raad IJsselmuiden 1962 2104e 14:44 49:15 1:24:16 2:04:36 2:01:00 1515 9013 Richard Lubbers Zwolle 1973 2106e 14:26 49:36 1:25:11 2:04:41 2:00:52 1516 7577 Mike Kremer Capelle aan den IJss 1968 2107e 14:47 50:59 1:27:31 2:04:42 2:02:26 1517 9155 John Pennewaard Capelle aan den IJss 1969 2108e 14:47 50:59 1:27:31 2:04:42 2:02:26 1518 7384 Ido Swagerman Sprang-Capelle 1993 2109e 14:01 50:25 1:27:03 2:04:43 2:01:22 1519 7943 Corstiaan Schuld Elburg 1977 2110e 13:58 46:47 1:22:05 2:04:45 1:59:44 1520 7434 Enrico Grootenhuis Raalte 1969 2111e 14:04 49:01 1:25:11 2:04:46 2:01:33 1521 7399 Henkie Hollegien Marienheem 1963 2112e 14:04 49:02 1:25:11 2:04:46 2:01:33 1522 7146 Nic Hooglugt Zwolle 1954 2113e 13:52 48:37 1:24:26 2:04:47 2:01:35 1523 9625 Wim Toeter Isala Klinieken 1947 2114e 13:51 47:30 1:22:31 2:04:47 2:01:12 1524 9204 Tom Zalmstra Stroe 1958 2116e 14:34 50:28 1:26:24 2:04:50 2:01:52 1525 7239 Ad de Jong Delft 1989 2117e 14:25 51:07 1:29:10 2:04:52 2:02:08 1526 7579 Jasper Kok Goor '75 1976 2120e 15:06 52:12 1:25:08 2:04:55 2:00:47 1527 8077 Jelte Elsinga Groningen 1990 2125e 15:17 52:54 1:28:34 2:04:58 1:59:45 1528 9021 Tommy Visscher Zwolle 1971 2126e 13:49 47:49 1:23:27 2:05:02 2:02:54 1529 8003 Tom Brandon Isala Klinieken 1957 2127e 13:47 48:32 1:25:17 2:05:04 2:03:06 1530 7246 Lars Olof Haverkort Nijmegen 1987 2128e 14:11 50:27 1:25:27 2:05:05 1:59:45 1531 8542 Jan Rutgers Zwolle 1954 2129e 14:04 49:32 1:25:58 2:05:05 2:03:58 1532 9509 John Poelstra Nijmegen 1961 2131e 13:15 46:21 1:22:28 2:05:08 2:03:17 1533 8033 Frank Knotnerius Warmlopers 1980 2133e 14:21 50:59 1:27:22 2:05:12 2:03:24 1534 8081 Rudolf Fehrmann Groningen 1979 2136e 14:36 50:10 1:25:26 2:05:15 2:01:17 1535 7729 Cees van der Blom Wormer 1969 2137e 14:17 49:55 1:26:12 2:05:18 2:04:25 1536 9669 Dick Otter Lochem 1951 2138e 14:20 49:03 1:24:27 2:05:19 2:00:45 1537 9676 Niels Piest Zwolle 1982 2139e 14:55 50:04 1:26:18 2:05:20 2:00:59 1538 9229 Erik ter Wee Zwolle 1965 2141e 14:44 50:53 1:26:28 2:05:20 2:02:40 1539 8632 Joop Jongsma Zwolle 1964 2144e 12:54 46:40 1:21:37 2:05:24 2:00:38 1540 7994 Bas van der Worp Travers 1966 2145e 14:15 49:47 1:26:14 2:05:25 2:02:22 1541 8753 Paul Bink Dalfsen 1972 2146e 13:39 48:00 1:23:01 2:05:26 2:01:02 1542 2803 Jeffrie van der Tol Zilveren Kruis Achme 2147e 13:23 47:00 1:23:35 2:05:27 2:05:12 1543 7134 Jasper Dijkema Rouveen 1990 2148e 15:17 52:54 1:28:34 2:05:30 2:00:17 1544 7995 Jeroen Van de Nes Isala Klinieken 1972 2150e 13:58 49:42 1:25:59 2:05:35 2:03:09 1545 9333 Kees Smit Zwolle 1955 2151e 15:29 52:01 1:26:35 2:05:36 2:00:59 1546 8637 Michael van Knippenberg Isala '96 1957 2152e 14:56 50:52 1:26:48 2:05:38 2:01:25 1547 8812 Paul Brand Zwolle 1961 2158e 13:30 49:02 1:25:24 2:05:42 2:01:15 1548 9673 David Nanni Zwolle 1974 2162e 14:13 49:03 1:24:04 2:05:48 2:00:53 1549 2756 Willem Ketting Unive Verzekeringen 1963 2165e 13:53 48:36 1:24:22 2:05:50 2:02:24 1550 8547 Richard Volmbroek Loopgroep RUN&FUN Tw 1971 2166e 14:17 49:03 1:25:20 2:05:50 2:00:55 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1551 8575 Bokke Haanstra Swifterbant 1949 2168e 14:35 50:23 1:26:25 2:05:53 2:03:08 1552 7970 Wim van der Kolk 4e Musketiers & Frie 1967 2169e 13:23 47:27 1:23:26 2:05:54 2:02:35 1553 7509 Yke Bonenberg Zwolle 1981 2170e 14:35 50:03 1:26:01 2:05:55 2:02:31 1554 9214 Jeroen Waanders PEC 1910 1974 2171e 14:11 48:57 1:24:09 2:05:55 2:01:20 1555 9343 Huib Torenbeek Kampen 1965 2172e 14:21 50:00 1:27:15 2:05:56 2:04:03 1556 7634 Ralph Hamminga Kampen 1966 2173e 14:22 50:00 1:27:15 2:05:56 2:04:03 1557 8887 Jan Heining Zwolle 1956 2175e 14:16 50:09 1:25:59 2:05:57 2:02:32 1558 2681 Peter Wiertz Gemeente Hardenberg 1964 2176e 13:53 48:47 1:25:34 2:06:00 2:05:29 1559 2605 Onno Looijestijn Gemeente Zwolle 4 1964 2179e 13:14 47:53 1:24:57 2:06:02 2:05:44 1560 8009 Leo den Hartog Run2Day 1962 2182e 13:10 47:26 1:25:25 2:06:03 2:04:39 1561 8906 Robert Fischer Zwolle 1971 2183e 14:11 49:11 1:24:19 2:06:03 2:01:07 1562 8963 Wim Lutter Tolbert 1990 2184e 13:53 48:12 1:24:32 2:06:04 2:02:37 1563 9575 Marcel Gerrits LAAC Twente 1968 2185e 14:43 50:45 1:26:31 2:06:05 2:01:54 1564 8980 Johnny Rorije Zwolle 1960 2188e 14:11 50:29 1:26:40 2:06:09 2:03:51 1565 7561 Klaas Akkerman Delft 1990 2190e 15:19 52:13 1:26:59 2:06:11 2:01:18 1566 7855 Frank Euwema Zwolle 1966 2195e 14:14 49:53 1:26:14 2:06:14 2:02:13 1567 7482 Sjoerd van den Berg Zwolle 1984 2196e 14:00 49:10 1:25:37 2:06:14 2:03:50 1568 8907 Bertil Prins Kampen 1949 2197e 14:25 49:42 1:25:12 2:06:15 2:01:30 1569 8668 Dick Telman Nieuwleusen 1956 2198e 14:27 51:12 1:28:56 2:06:15 2:03:32 1570 7839 Irmo van Gelder Zwolle 1971 2199e 12:00 44:22 1:22:35 2:06:15 2:05:04 1571 7448 Berry Oosterhof Wolvega 1968 2203e 14:34 49:50 1:25:23 2:06:20 2:02:03 1572 8979 Jan van de Craats Kampen 1958 2205e 13:59 50:45 1:27:33 2:06:24 2:05:38 1573 8059 Nico de Jong Bas vd Goor Foundati 2207e 13:51 51:54 1:26:53 2:06:24 2:01:33 1574 9521 Alexander Pestman Genemuiden 1965 2209e 14:14 49:49 1:26:22 2:06:26 2:05:03 1575 8992 Henrie Groeneveld AV '34 1966 2210e 14:12 49:26 1:25:22 2:06:27 2:03:30 1576 9200 Rob Stevens Ermelo 1960 2211e 13:49 48:47 1:25:17 2:06:30 2:03:33 1577 8918 Jan F Langendoen Eindhoven Atletiek 1975 2213e 14:22 49:41 1:25:22 2:06:31 2:02:08 1578 9663 Jasper Gerressen Warmlopers 1975 2216e 14:35 51:16 1:27:21 2:06:33 2:04:44 1579 7664 Mark Seuters Zwolle 1984 2217e 13:15 46:58 1:23:05 2:06:36 2:02:52 1580 2713 Horst Assink Wavin B.V. 4 1963 2219e 14:30 50:52 1:27:49 2:06:41 2:06:25 1581 7474 Gerard Klink Heino 1953 2222e 14:16 49:59 1:26:34 2:06:44 2:04:13 1582 7700 Dolf Bruins Slot Zwolle 1971 2224e 13:06 45:14 1:21:05 2:06:46 2:03:00 1583 9357 Jos Koedijk Zwolle 1956 2225e 13:00 45:27 1:24:32 2:06:47 2:03:51 1584 8544 Aaldert Nekeman Staphorst 1952 2229e 13:38 49:17 1:26:50 2:06:54 2:06:12 1585 7773 Roelof Kramer Horspath (GBR) 1968 2230e 14:04 49:45 1:26:44 2:06:54 2:05:19 1586 7798 Patrick van der Weide Ruinen 1978 2231e 14:01 49:24 1:24:58 2:06:56 2:02:43 1587 7141 Arjan Bleeker Utrecht 1973 2233e 14:18 50:29 1:26:39 2:06:56 2:02:49 1588 8859 Harry Siegersma Zwolle 1960 2234e 13:31 47:08 1:21:56 2:06:57 2:04:18 1589 7292 Erik Zielman Zwolle 1972 2235e 14:29 50:23 1:26:40 2:06:58 2:02:50 1590 8601 Frank Kleinjan Zwolle 1973 2236e 14:38 50:34 1:26:02 2:06:58 2:01:49 1591 2797 Jo Hobert Ten Cate Protect B.V 1980 2237e 13:26 49:17 1:27:32 2:06:58 2:06:31 1592 9379 Henk Schutte Zwolle 1967 2239e 14:44 51:36 1:28:20 2:07:00 2:05:58 1593 7296 Martin Rolfes Zwolle 1974 2241e 12:29 45:46 1:20:42 2:07:01 1:55:32 1594 8828 Hilko van Vilsteren Zwolle 1972 2243e 14:30 50:30 1:26:41 2:07:02 2:02:55 1595 7261 Gert-jan Ubels Staphorst 1969 2244e 13:45 47:01 1:20:27 2:07:03 2:03:18 1596 7680 Hessel de Harder Zwolle 1971 2246e 14:39 51:09 1:27:47 2:07:04 2:04:56 1597 9629 Eric Krijnen Isala Klinieken 1956 2247e 14:33 50:48 1:27:23 2:07:05 2:05:06 1598 7862 Hans Vliem Nunspeet 1962 2248e 14:03 49:52 1:26:01 2:07:05 2:02:56 1599 9224 Hendry Locht Dordrecht 1961 2249e 13:03 48:01 1:25:38 2:07:06 2:05:23 1600 7626 Ferdinand Binnendijk Zwolle 1991 2250e 14:23 48:12 1:22:50 2:07:07 2:02:31 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1601 7121 Dennis van den Ham Zwolle 1976 2251e 14:15 49:13 1:25:06 2:07:08 2:03:07 1602 7868 Frank van der Hoeven Hengelo Ov 1962 2252e 12:55 45:12 1:30:31 2:07:10 2:05:49 1603 9593 Henk Jan Kamphuis Oldebroek 1955 2255e 14:24 50:01 1:26:35 2:07:16 2:02:59 1604 7475 Anton van Duuren Emmen 1957 2256e 14:13 50:35 1:27:31 2:07:18 2:05:28 1605 9019 Marc Knobben Zwolle 1971 2257e 14:45 51:06 1:27:26 2:07:18 2:03:12 1606 2771 Tariq Yousefzai Scania Production Zw 2258e 14:08 48:57 1:24:48 2:07:20 2:02:17 1607 9244 Harm Smit Ruinen 1944 2259e 14:12 50:15 1:28:02 2:07:20 2:05:31 1608 7864 Augus Beroeatwarin Groningen 1972 2262e 14:56 50:46 1:25:21 2:07:23 2:02:08 1609 8008 Carry van der Wal Run2Day 1961 2264e 14:39 50:29 1:26:57 2:07:24 2:02:57 1610 8633 Douwe van der Wier Zwolle 1971 2267e 14:25 49:36 1:25:14 2:07:25 2:03:35 1611 7877 Arjan Hehenkamp Heino 1968 2269e 14:04 49:32 1:25:37 2:07:25 2:04:48 1612 9168 Jan Schalen Dedemsvaart 1961 2272e 14:01 48:10 1:24:42 2:07:26 2:06:42 1613 2736 Machiel Diever Rabobank IJsseldelta 1973 2273e 13:59 49:26 1:25:48 2:07:26 2:06:52 1614 7854 Joeri Pechler Zwolle 1982 2274e 14:49 52:45 1:29:39 2:07:27 2:04:29 1615 9410 Erik Mentink Zwolle 1958 2276e 14:19 49:39 1:25:32 2:07:29 2:03:49 1616 9377 Eric Fiks Hattem 1972 2277e 14:02 47:41 1:22:56 2:07:30 2:03:18 1617 7274 Willem Verdaasdonk Raalte 1952 2286e 13:57 50:22 1:28:50 2:07:44 2:06:00 1618 7672 Corné Berends De Wijk 1990 2290e 14:12 49:22 1:24:49 2:07:47 2:05:25 1619 9495 Johan Aalpoel Markelo 1962 2292e 14:36 51:23 1:28:12 2:07:48 2:05:08 1620 7552 Daan Katoele Groningen 1990 2293e 14:12 49:22 1:24:49 2:07:48 2:05:26 1621 7592 Joost Vugts Zaltbommel Dutch Run 1973 2294e 14:52 52:23 1:29:26 2:07:49 2:03:12 1622 8813 Maurits Vizzini Zwolle 1970 2296e 14:35 51:40 1:28:26 2:07:50 2:04:19 1623 7373 Robert Klein Kranenbarg Zwolle 1972 2297e 13:30 47:56 1:23:49 2:07:50 2:04:01 1624 7056 Fred Tenkink Zwolle 1958 2299e 13:59 48:45 1:24:55 2:07:55 2:03:07 1625 8719 Bertil Oonk PEC 1910 1969 2302e 14:38 50:47 1:27:22 2:07:57 2:05:27 1626 9529 Jan Derksen Zwolle 1956 2303e 14:41 51:52 1:27:47 2:07:58 2:04:42 1627 7887 Teun Klok Dronten 1968 2304e 15:06 52:07 1:27:34 2:08:02 2:04:02 1628 8011 Rutger Smit Run2Day 1975 2305e 15:05 52:12 1:28:30 2:08:03 2:02:54 1629 7761 Michael Huisman Emmeloord 1975 2307e 13:44 49:28 1:26:01 2:08:06 2:05:22 1630 9185 Paul Brans Dutch Runners 1965 2308e 14:45 51:30 1:28:32 2:08:07 2:04:59 1631 7929 Hilbert Kraaij De Gemzen 1980 2309e 13:18 46:41 1:20:00 2:08:07 2:03:49 1632 7161 Bas de Bruijn Zwolle 1975 2310e 14:31 50:46 1:28:53 2:08:14 2:03:16 1633 8588 Dick Hendriks Zwolle 1961 2312e 14:39 51:07 1:27:42 2:08:18 2:03:02 1634 7300 Ad van der Pluijm Emmeloord 1963 2317e 15:24 52:31 1:28:43 2:08:22 2:05:27 1635 9099 Jeroen Verwindt Dronten 1974 2320e 14:06 50:01 1:26:11 2:08:32 2:03:23 1636 9395 Arnold Compagner Zwolle 1979 2321e 13:26 47:46 1:24:17 2:08:34 2:04:01 1637 7127 Chretien Schuite Zwolle 1970 2322e 13:34 46:32 1:23:33 2:08:35 2:04:20 1638 7168 Roel van der Knaap Zwolle 1970 2325e 14:41 51:11 1:27:47 2:08:40 2:04:08 1639 7057 Mike van der Weerd Zwolle 1974 2326e 14:35 51:17 1:28:25 2:08:42 2:06:56 1640 7139 Raymond Hooft Wezep 1972 2328e 14:35 51:17 1:28:25 2:08:42 2:06:56 1641 7602 Jos van Toor Apeldoorn 1987 2329e 15:14 51:44 1:28:20 2:08:43 2:06:18 1642 9337 John Sijbpm Nieuwleusen 1959 2331e 14:10 50:49 1:27:37 2:08:44 2:03:51 1643 9320 Maarten Jacobs NOP 1960 2333e 14:55 50:31 1:27:13 2:08:45 2:04:41 1644 8729 Theo Peeters Zwolle 1948 2335e 14:00 50:12 1:29:34 2:08:48 2:07:54 1645 7188 Joost Treep Zwolle 1978 2337e 15:14 52:14 1:28:26 2:08:49 2:05:08 1646 7960 Wim Logtenberg Wijhe 1951 2339e 14:31 50:55 1:27:21 2:08:55 2:04:12 1647 7748 Rein Brouwer Zwolle 1985 2341e 14:23 50:44 1:27:14 2:08:58 2:05:03 1648 7999 Bert Broekman Isala Klinieken 1961 2342e 15:06 51:40 1:28:00 2:08:59 2:04:56 1649 7981 Alexander Westerbroek 4e Musketiers & Frie 1970 2345e 14:40 49:35 1:26:14 2:09:03 2:04:00 1650 9346 Joop Dijkstra Zwolle 1941 2347e 14:25 51:41 1:28:32 2:09:06 2:08:09 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1651 7546 Marnix Schnitger Wateringen 1976 2350e 14:50 51:19 1:28:47 2:09:08 2:05:24 1652 7961 Jan van de Wetering Genemuiden 1959 2353e 14:12 51:06 1:28:28 2:09:13 2:06:24 1653 8595 Dirk Molenhuis Zwolle 1962 2354e 14:40 51:08 1:27:43 2:09:14 2:03:58 1654 7433 Frank Roorda Nijkerk Gld 1988 2355e 14:34 51:16 1:27:50 2:09:14 2:03:32 1655 7693 Vanderlei Pires Oliveira Nunspeet 1973 2356e 13:38 45:38 1:23:45 2:09:21 2:07:08 1656 7705 Herman Edelijn Zwolle 1962 2357e 14:53 51:46 1:29:06 2:09:27 2:07:21 1657 9166 Martijn Vos Zwolle 1975 2359e 15:01 52:13 1:29:38 2:09:31 2:04:39 1658 7174 Arthur Helbers Zwolle 1967 2360e 14:13 50:38 1:27:14 2:09:33 2:06:34 1659 2525 Jurjen Eikenaar PwC 3 1991 2366e 13:01 45:38 1:25:05 2:09:38 2:09:20 1660 8775 Peter Kok Zwolle 1975 2369e 14:14 49:08 1:25:48 2:09:45 2:07:15 1661 7841 Peter Roder Clytoneus 1967 2372e 14:17 49:49 1:26:40 2:09:47 2:05:30 1662 2607 Paul Schoorlemmer Gemeente Zwolle 4 1963 2373e 13:16 48:33 1:26:49 2:09:48 2:09:31 1663 7643 Hans Vis NOP 1952 2375e 14:55 50:31 1:27:14 2:09:52 2:05:48 1664 7494 Vincent Huisman Zwolle 1970 2376e 14:43 51:51 1:27:50 2:09:53 2:05:59 1665 7998 Cor Bosgraaf Isala Klinieken 1969 2378e 13:34 48:13 1:26:00 2:09:55 2:08:04 1666 7581 Thomas Nova Utrecht 1981 2385e 14:42 51:10 1:28:02 2:10:06 2:06:37 1667 7591 Niek Lammertsma Rotterdam 1984 2386e 14:42 51:10 1:28:02 2:10:06 2:06:37 1668 7606 Ernst Janzen Zwolle 1981 2389e 14:28 50:38 1:27:18 2:10:09 2:04:54 1669 2577 Richard Zuidberg Woningstichting SWZ 1959 2390e 13:14 48:18 1:26:58 2:10:12 2:09:56 1670 7804 Nico Schonewille Hoogeveen 1975 2394e 14:27 50:51 1:27:26 2:10:19 2:05:15 1671 7564 Edward Samsom Groningen 1987 2396e 14:03 49:07 1:25:32 2:10:24 2:05:13 1672 7195 Gerard Meijeringh Zwolle 1970 2398e 15:05 51:31 1:28:03 2:10:27 2:05:40 1673 7520 Arno Rienstra Dalfsen 1976 2401e 13:59 49:47 1:26:52 2:10:34 2:06:02 1674 8810 Pieter Graeper Zwolle 1978 2402e 13:53 49:54 1:28:33 2:10:34 2:05:34 1675 9335 Albert Hoogendoorn Zwolle 1965 2403e 15:06 51:34 1:29:17 2:10:35 2:07:29 1676 7418 De Graaff Zwolle 1974 2405e 14:45 51:32 1:28:27 2:10:37 2:05:40 1677 9125 Gillis Geschiere Schottheide (GER) 1957 2411e 14:14 49:43 1:26:04 2:10:43 2:05:29 1678 7323 Walter Buijs Steenwijk 1963 2415e 14:47 52:27 1:29:51 2:10:48 2:07:10 1679 8988 Jan Mensch Apeldoorn 1957 2417e 14:01 48:26 1:23:54 2:10:59 2:06:12 1680 7702 Henk Wagenvoorde Diepenveen 1955 2418e 15:31 53:22 1:34:12 2:10:59 2:10:02 1681 7737 Raymond van Basten Hoofddorp 1964 2419e 14:17 50:55 1:30:30 2:11:01 2:09:01 1682 8819 Ronald Veldman Zwolle 1969 2420e 14:27 51:17 1:28:55 2:11:02 2:08:15 1683 9552 Hans Kers Losser 1956 2421e 14:12 48:53 1:24:57 2:11:06 2:06:07 1684 7715 Willem Jan Feijth Zwolle 1976 2422e 13:42 47:30 1:23:30 2:11:13 2:05:59 1685 9110 Werner Ebeling Hoogezand 1977 2423e 14:19 49:22 1:26:16 2:11:15 2:05:50 1686 8892 Angelo Egbertzen Dalfsen 1963 2426e 13:17 47:31 1:24:55 2:11:16 2:07:55 1687 7350 Bart Schreurs Zwolle 1984 2429e 14:09 49:14 1:26:26 2:11:21 2:06:02 1688 7615 Adrian Knol Zwolle 1980 2430e 15:07 51:36 1:29:22 2:11:23 2:08:18 1689 7603 Gerard van der Kolk Zwolle 1961 2431e 14:31 51:17 1:27:45 2:11:25 2:06:34 1690 8089 Jouk Wilts Deventer 1981 2432e 14:51 52:23 1:30:07 2:11:27 2:08:53 1691 7890 Dirk Jan van Dijk Deventer 1981 2434e 15:23 51:54 1:28:42 2:11:32 2:06:17 1692 6964 Elbert-Jan Hesse 2435e 14:22 48:37 1:24:20 2:11:32 2:07:23 1693 7823 Niels Korterik Deventer 1987 2440e 13:37 49:41 1:27:34 2:11:36 2:08:31 1694 9649 Wietse Walinga Warmlopers 1978 2444e 15:21 52:59 1:29:45 2:11:39 2:06:28 1695 9165 Lambert Abraham Zwolle 1984 2445e 15:02 52:13 1:29:39 2:11:41 2:06:49 1696 8553 Ewald Ziegerink Zwolle 1957 2446e 14:34 51:40 1:29:03 2:11:42 2:08:20 1697 9581 Jan den Hengst Apeldoorn 1955 2449e 14:58 52:02 1:29:06 2:11:45 2:06:43 1698 9534 David van Nuissenburg Velp Gld 1974 2451e 13:49 48:56 1:26:46 2:11:52 2:07:56 1699 8663 Theodor Koenen Zwolle 1968 2452e 14:39 52:04 1:30:48 2:11:53 2:11:29 1700 9205 Martin Lanenga Zwolle 1961 2454e 15:16 51:57 1:29:36 2:11:56 2:10:00 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1701 7157 Joost Hofman Lelystad 1981 2458e 14:27 51:38 1:28:02 2:12:01 2:07:19 1702 7120 Edwin Hollander Zwolle 1964 2462e 14:13 50:40 1:29:25 2:12:05 2:09:47 1703 9688 Martijn Agterhuis Time for Heroes 1985 2463e 15:03 53:10 1:31:36 2:12:05 2:09:46 1704 7390 Albert Niemeijer Zwolle 1964 2466e 15:01 52:23 1:29:29 2:12:09 2:06:57 1705 8534 Marc Hofstede Raalte 1971 2467e 14:30 51:18 1:29:38 2:12:09 2:09:40 1706 7231 Vincent Krim Zwolle 1972 2470e 15:02 52:16 1:29:19 2:12:11 2:07:12 1707 7471 Arjan Brilleman Zwolle 1976 2472e 14:57 52:00 1:29:38 2:12:13 2:07:11 1708 7181 Reinder Elema Zwolle 1970 2473e 14:11 50:36 1:28:08 2:12:14 2:07:51 1709 7178 Paul Zijlstra Zwolle 1964 2478e 14:01 49:53 1:28:14 2:12:24 2:07:34 1710 7179 Bas Berger Ommen 1967 2481e 15:34 54:24 1:31:37 2:12:31 2:07:26 1711 7551 Albert Polman Steenwijk 1951 2482e 14:47 52:01 1:30:02 2:12:32 2:09:01 1712 7816 Jaap ter Weele Hattemerbroek 1957 2487e 14:52 51:49 1:31:04 2:12:38 2:10:13 1713 7518 Gwg Wijnands Zwolle 1971 2488e 13:52 50:13 1:27:40 2:12:40 2:06:52 1714 8053 Jeroen Film Bas vd Goor Foundati 2492e 13:52 51:55 1:26:54 2:12:51 2:07:59 1715 9247 Arie Brouwer Dutch Runners 1956 2493e 15:20 52:35 1:31:28 2:12:53 2:09:29 1716 7913 Martijn Gaasbeek Ommen 1975 2495e 15:16 53:45 1:30:58 2:12:59 2:12:06 1717 8781 Rob van Luijn Loopgroep Garderen 1960 2496e 14:21 50:39 1:29:11 2:12:59 2:09:57 1718 7653 Jack van den Hul Zwolle 1958 2497e 13:47 50:06 1:29:06 2:13:00 2:10:43 1719 7553 Hans Bulthuis Zwolle 1967 2500e 15:19 53:01 1:31:24 2:13:01 2:09:27 1720 7624 Gerben Oost Vriezenveen 1976 2502e 14:58 52:26 1:30:43 2:13:04 2:08:53 1721 8747 Frank Maurits Zwolle 1963 2506e 14:37 51:11 1:28:59 2:13:07 2:09:13 1722 9578 Patrick d'Hooghe Dutch Runners 1965 2507e 14:03 49:30 1:34:02 2:13:08 2:10:44 1723 2791 Dennis Stroomberg Ten Cate Protect B.V 1980 2510e 14:20 50:23 1:29:45 2:13:20 2:12:52 1724 8909 Paul Bosma Zwolle 1961 2511e 14:19 50:44 1:28:40 2:13:22 2:08:54 1725 7203 Jaap Bruins Slot Zuidwolde Dr 1967 2514e 14:57 51:54 1:29:44 2:13:24 2:11:18 1726 7051 Gerard Koopman Zwolle 1968 2515e 14:12 49:38 1:27:29 2:13:29 2:11:58 1727 9287 Bert Faber Zwolle 1965 2516e 15:21 52:59 1:29:46 2:13:32 2:08:21 1728 9619 Matthe Vos 4e Musketiers & Frie 1968 2517e 14:41 51:52 1:30:21 2:13:34 2:08:30 1729 6963 Robert van de Velde 1966 2519e 14:22 51:16 1:29:17 2:13:38 2:09:29 1730 8502 Martijn van Riele Zwolle 1978 2523e 14:46 52:32 1:30:31 2:13:44 2:08:33 1731 2709 Johan Vervynckt Wavin B.V. 3 1963 2525e 13:58 48:58 1:28:15 2:13:48 2:13:33 1732 9084 Arjen Brilman Zwolle 1960 2527e 15:31 54:15 1:33:24 2:13:50 2:12:10 1733 8821 Marcel Brilman Wijhe 1975 2528e 15:32 54:15 1:33:24 2:13:50 2:12:10 1734 8619 Sander Boer Zwolle 1953 2530e 14:18 50:38 1:28:40 2:13:52 2:12:01 1735 7778 Alex van Ginneken Groningen 1978 2531e 14:04 48:23 1:27:24 2:13:53 2:10:40 1736 8710 Hennie Stoel Zwolle 1954 2532e 14:43 52:07 1:30:17 2:13:54 2:09:36 1737 7687 Ronny Schlosser Zwolle 1973 2533e 13:39 47:54 1:23:41 2:13:55 2:10:23 1738 7371 Nico de Jager Zwolle 1962 2535e 14:12 48:36 1:24:51 2:13:58 2:09:51 1739 8851 Roger Muller Apeldoorn 1991 2536e 15:34 53:46 1:31:49 2:13:59 2:10:36 1740 8530 Patrick Haveman Loopgroep Gemeente E 1983 2538e 14:58 52:57 1:31:42 2:14:04 2:11:38 1741 7735 Peter van Lent Zwolle 1956 2539e 15:05 52:38 1:31:28 2:14:05 2:10:30 1742 8612 Michel Gieliam Nijverdal 1963 2540e 14:03 50:21 1:28:09 2:14:06 2:10:42 1743 8591 Alfred Schuman PEC 1910 1963 2541e 15:19 53:02 1:31:37 2:14:08 2:09:43 1744 9262 Fred Hekkenberg Zwolle 1955 2546e 15:24 53:26 1:32:16 2:14:14 2:11:28 1745 7784 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 2549e 13:03 47:06 1:25:10 2:14:18 2:13:06 1746 2708 Harm Croezen Wavin B.V. 3 1947 2553e 13:29 47:20 1:24:50 2:14:28 2:09:58 1747 7337 Aad Goedbloed Barendrecht 1968 2555e 14:32 50:57 1:28:50 2:14:31 2:09:36 1748 2760 Herman Denekamp Scania Production Zw 2557e 15:15 2:14:33 2:14:14 1749 8701 Erik Sloothaak Zwolle 1963 2559e 14:49 52:02 1:29:57 2:14:34 2:11:44 1750 7786 Raymond Weelink PEC 1910 1967 2560e 14:28 51:01 1:28:31 2:14:35 2:10:05 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 36 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1751 8052 Bas van de Goor Bas vd Goor Foundati 2562e 14:28 51:27 1:29:27 2:14:36 2:09:42 1752 7250 Arie Wassink Zwolle 1960 2563e 14:44 51:45 1:30:02 2:14:36 2:10:03 1753 9136 Elroy Terpstra Leeuwarden 1986 2567e 15:43 54:32 1:33:28 2:14:46 2:11:54 1754 7454 Niek Yntema Zwolle 1986 2571e 14:34 51:49 1:31:09 2:14:51 2:12:23 1755 9412 Abel Veenstra Zwolle 1960 2572e 14:27 51:16 1:29:21 2:14:55 2:10:17 1756 7529 Rob Leising Steenwijk 1965 2575e 14:00 51:02 1:30:36 2:15:03 2:13:10 1757 7295 Peter van Engen Zwolle 1975 2576e 14:46 52:32 1:30:32 2:15:04 2:09:54 1758 7844 Lennart Leusink Hasselt 1989 2578e 14:42 52:32 1:30:45 2:15:06 2:10:31 1759 7254 Jonathan Pieters Zwolle 1986 2580e 14:43 51:49 1:29:28 2:15:08 2:12:27 1760 9686 Eric Henk Scheer Hoogeveen 1965 2582e 15:22 53:50 1:32:03 2:15:10 2:10:49 1761 7376 Rob Davids Hoogvliet Rotterdam 1962 2585e 14:20 50:57 1:28:26 2:15:13 2:10:18 1762 9241 Robert de Vries Roden 1987 2587e 14:47 53:13 1:33:15 2:15:14 2:11:47 1763 9313 Piet Hersevoort ACO Van Elderen 1957 2589e 14:40 51:31 1:30:33 2:15:17 2:12:21 1764 7091 Gerrit Rekers Zwolle 1968 2592e 14:27 50:43 1:30:19 2:15:21 2:14:22 1765 7673 Fons Hendriks Kleve (GER) 1963 2594e 14:25 50:09 1:27:10 2:15:22 2:12:16 1766 7618 Remco Broekhuijsen Zwolle 1970 2596e 15:21 53:56 1:32:09 2:15:23 2:10:58 1767 7966 Henri Feijen Abbott 1967 2599e 14:32 51:04 1:29:36 2:15:25 2:12:44 1768 9036 Gert Niemeijer De Gemzen 1962 2600e 15:18 53:03 1:31:31 2:15:27 2:10:15 1769 7922 Hans Wierenga Hattem 1963 2602e 13:59 49:28 1:28:05 2:15:28 2:12:35 1770 8649 Vincent Scholten Zwolle 1979 2603e 15:19 53:53 1:32:56 2:15:29 2:13:24 1771 7130 Jan de Vries Leeuwarden 1954 2604e 13:48 47:40 1:22:05 2:15:33 2:14:54 1772 8027 Willem Bos Time for Heroes 1971 2606e 15:01 52:31 1:31:12 2:15:35 2:11:21 1773 7829 Rienk Geertsma Zwolle 1955 2609e 15:42 54:55 1:34:45 2:15:38 2:14:03 1774 9546 Wilfried Beijen Hengelo Ov 1957 2611e 13:48 47:20 1:27:54 2:15:44 2:11:46 1775 7262 Niek Kleine Toereers Hengelo Ov 1979 2612e 13:47 49:19 1:28:54 2:15:45 2:14:46 1776 7187 Dik Vedder Staphorst 1959 2613e 14:05 50:11 1:27:52 2:15:47 2:12:05 1777 8574 Rieuwert de Haan Zwolle 1985 2617e 13:16 48:32 1:29:03 2:15:52 2:14:25 1778 7467 Dick-Jan Terwisga Zwolle 1973 2624e 14:19 49:47 1:28:48 2:15:58 2:11:52 1779 7327 Albert Hakvoort Urk 1979 2631e 14:20 49:06 1:27:13 2:16:07 2:11:16 1780 9683 Henk Poppen Kleve (GER) 1957 2634e 15:35 55:19 1:34:33 2:16:11 2:12:37 1781 7129 Klaas Dijkema Rouveen 1964 2635e 15:22 52:52 1:31:13 2:16:14 2:11:01 1782 8576 Marc van Gelder Lionitas 1968 2636e 15:21 53:34 1:33:12 2:16:17 2:11:39 1783 7114 Johan Wiersma Zwolle 1980 2638e 13:45 49:21 1:29:03 2:16:21 2:13:37 1784 7901 Hans Lanting Groningen 1990 2641e 15:21 53:50 1:32:46 2:16:27 2:11:10 1785 9334 Aron Hoogendoorn Zwolle 1993 2642e 15:02 53:18 1:32:59 2:16:31 2:13:26 1786 7556 Dennis Lameire Nijeveen 1986 2645e 13:28 49:18 1:28:46 2:16:40 2:14:04 1787 7193 Gerard Huizing Dalfsen 1954 2646e 15:03 52:28 1:32:07 2:16:43 2:12:32 1788 7669 Bert Aalbers Loopgroep Zeeland 1963 2647e 14:30 52:15 1:32:22 2:16:51 2:14:08 1789 8034 Sjoerd Haga Warmlopers 1979 2650e 15:37 53:54 1:31:35 2:16:53 2:15:05 1790 2833 Theo Kuiper Zilveren Kruis Achme 2651e 14:40 53:45 1:34:27 2:16:56 2:16:40 1791 7097 Elmond Sasso Zwolle 1961 2654e 14:28 52:42 1:31:51 2:16:57 2:13:35 1792 7271 Harry Kleinjan Nijverdal 1960 2661e 14:37 52:38 1:31:25 2:17:07 2:16:09 1793 8662 Hans van de Streek Zwolle 1966 2666e 15:23 54:03 1:33:10 2:17:27 2:12:38 1794 8842 Peter Fredriks Zwolle 1964 2667e 15:23 54:03 1:33:09 2:17:28 2:12:38 1795 9015 Ben Stotijn Zwolle 1974 2668e 13:50 51:56 1:33:49 2:17:30 2:14:55 1796 8945 Hennie Kenkhuis Zwolle 1952 2672e 15:23 55:27 1:34:45 2:17:43 2:15:45 1797 8967 Gerrit Mulder Zwolle 1943 2673e 14:49 53:36 1:33:19 2:17:46 2:14:51 1798 7810 Tjeerd De Jong Zwolle 1982 2674e 15:26 55:09 1:34:59 2:17:47 2:15:16 1799 9487 DJ Sip Dalfsen 1981 2675e 14:20 50:34 1:29:32 2:17:52 2:13:18 1800 7267 Roel Valkman Zwolle 1978 2677e 15:59 53:53 1:31:43 2:17:58 2:12:40 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 37 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1801 7094 Marco Schouwstra Zwolle 1970 2679e 14:18 51:17 1:30:54 2:18:07 2:15:19 1802 7891 Han Mastebroek Emmeloord 1968 2680e 15:55 55:08 1:34:02 2:18:08 2:13:25 1803 8584 Elmer Stamhuis Zwolle 1985 2682e 13:32 48:20 1:26:50 2:18:17 2:17:28 1804 9560 Martin van Wijhe Utrecht 1969 2687e 14:28 51:58 1:31:58 2:18:34 2:13:12 1805 7389 Ruud van de Wetering Zwolle 1963 2689e 15:11 53:20 1:32:54 2:18:49 2:16:31 1806 9038 Wim ten Harkel Goor 1961 2691e 15:19 51:59 1:29:54 2:18:54 2:16:43 1807 7311 René Jansen Emmeloord 1963 2692e 14:17 51:46 1:32:51 2:18:59 2:17:07 1808 7299 Vincent Goedhart Zwolle 1969 2697e 15:03 53:22 1:33:18 2:19:03 2:15:57 1809 8893 Harold Huisman Zwolle 1971 2699e 15:15 54:31 1:35:37 2:19:19 2:14:36 1810 7757 Eugène Tdlohreg Staphorst 1981 2700e 15:59 55:27 1:36:17 2:19:23 2:15:30 1811 9476 Henk ter Steeg Zwolle 1967 2705e 14:34 51:41 1:30:37 2:19:32 2:14:34 1812 7247 Andre Smal Zwolle 1979 2709e 15:17 53:43 1:33:21 2:19:41 2:15:10 1813 7348 Michel Dilmec Hardenberg 1989 2710e 16:21 57:58 1:37:27 2:19:41 2:14:21 1814 2705 Gert Drayer Wavin B.V. 3 1978 2711e 16:43 58:21 1:37:49 2:19:41 2:14:44 1815 7600 Mark Bouwman Zwolle 1964 2719e 14:19 51:30 1:30:37 2:19:56 2:15:22 1816 8594 Gert Timmermans Hasselt 1961 2720e 14:45 54:30 1:35:26 2:19:56 2:18:47 1817 8505 Frank Voorderhake de Keiz De Gemzen 1965 2721e 14:26 52:27 1:33:15 2:19:59 2:17:06 1818 9240 Cees van den Engel PEC 1910 1952 2723e 15:48 55:31 1:35:22 2:20:11 2:15:49 1819 2564 Willem Veerman PwC 10 1971 2724e 15:19 55:33 1:36:46 2:20:17 2:19:51 1820 7550 Hylke Thiry Zwolle 1975 2726e 15:46 55:01 1:35:26 2:20:22 2:16:40 1821 7395 Martijn Vrij Zwolle 1980 2729e 14:52 54:02 1:34:44 2:20:23 2:16:31 1822 7483 Thijs Klink Groningen 1990 2730e 16:02 55:36 1:35:31 2:20:23 2:17:00 1823 8607 John van de Geer Zwolle 1953 2736e 16:13 56:14 1:38:08 2:20:32 2:19:12 1824 8965 Maurice Schippers Zwolle 1975 2737e 13:54 49:13 1:29:02 2:20:36 2:15:28 1825 9181 Bert van Riele Dalfsen 1946 2738e 15:24 53:35 1:32:56 2:20:42 2:15:32 1826 7740 Dominic van den Bos Deventer 1984 2739e 14:28 52:42 1:32:06 2:20:57 2:16:15 1827 8087 Henk Hokse Staphorst 1976 2745e 15:23 54:56 1:36:17 2:21:24 2:17:39 1828 7916 Hilbert Slurink Zwartsluis 1954 2749e 15:04 53:45 1:33:44 2:21:29 2:19:12 1829 7594 Marcel van Vilsteren Zwolle 1966 2750e 15:35 53:55 1:33:19 2:21:31 2:18:16 1830 8005 Martijn Hofman Run2Day 1979 2754e 14:28 51:38 1:30:44 2:21:45 2:17:03 1831 9017 Edward Bakker Marathon Pim Mulier 1959 2755e 16:09 55:56 1:36:04 2:21:57 2:17:03 1832 9685 Chrisjan Pol Dronten 1955 2760e 16:23 55:58 1:36:07 2:22:28 2:16:57 1833 8863 Maurice Linssen Zwolle 1989 2761e 15:05 53:24 1:32:25 2:22:34 2:17:15 1834 8071 Ard de Leeuw Zwolle 1980 2764e 16:16 56:52 1:36:27 2:22:40 2:17:35 1835 8007 Chris Hartman Run2Day 1958 2766e 15:17 55:44 1:36:19 2:22:46 2:18:34 1836 7125 Rick IJspeerd Utrecht 1974 2767e 15:50 56:54 1:40:40 2:22:56 2:19:04 1837 8569 Cor Nederveld Stegeren 1949 2768e 16:19 57:37 1:38:58 2:22:57 2:20:48 1838 2559 Ruud Derksen PwC 9 1965 2769e 15:26 55:35 1:37:05 2:23:03 2:22:39 1839 8891 Henk Egbertzen Doesburg 1949 2772e 15:20 54:36 1:35:12 2:23:05 2:19:44 1840 7975 Gerben Visscher 4e Musketiers & Frie 1970 2774e 15:15 54:16 1:35:11 2:23:20 2:21:02 1841 9283 Nils van Dijk Arnhem 1974 2778e 16:00 56:36 1:37:27 2:23:23 2:20:19 1842 9073 Marc Schottert Zwolle 1991 2781e 15:46 55:21 1:35:35 2:23:40 2:19:25 1843 9621 Roelof Hoving 4e Musketiers & Frie 1964 2782e 14:32 53:07 1:34:37 2:23:41 2:20:29 1844 7785 Gerrit Limpers Vorden 1954 2784e 15:22 55:45 1:37:31 2:23:51 2:21:25 1845 9389 Stephan Jansen Balkbrug 1957 2785e 14:57 52:54 1:31:58 2:23:57 2:18:40 1846 8608 Thijs Verster Zwolle 1950 2786e 14:56 53:15 1:34:12 2:24:00 2:19:44 1847 8029 Tijs Vester Time for Heroes 1950 2787e 14:56 53:15 1:34:12 2:24:00 2:19:44 1848 7281 Dietrik Bergman Amsterdam 1977 2789e 17:11 1:00:11 1:42:15 2:24:16 2:19:34 1849 7331 Henry Heutink Zwolle 1978 2791e 1:37:52 1:37:52 2:24:25 2:21:17 1850 7086 Jaco Treep Hattem 1966 2792e 16:20 57:21 1:38:50 2:24:45 2:19:48 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 10-06-2012 10:18 Pag: 38 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1851 8931 Jeroen van Piggelen Zwolle 1983 2795e 16:23 58:42 1:39:35 2:24:49 2:20:08 1852 8970 Maurits van Ooijen Zwolle 1970 2799e 15:18 54:42 1:37:29 2:25:00 2:21:59 1853 7640 Jan Willem Beumer Zwolle 1987 2801e 15:30 55:14 1:36:30 2:25:06 2:20:00 1854 9589 Pieter Roelofs Nijmegen 1972 2802e 15:23 53:27 1:33:46 2:25:13 2:20:29 1855 7360 Edwin Versluijs Zwolle 1975 2803e 14:56 54:04 1:35:28 2:25:25 2:22:49 1856 2555 Fernand Hendriks PwC 9 1962 2805e 15:09 55:05 1:38:36 2:25:39 2:25:12 1857 7506 Jan Dozeman Bathmen 1964 2806e 15:16 54:43 1:36:05 2:25:41 2:20:34 1858 8561 Erwin Veltman Zwolle 1962 2807e 14:27 52:03 1:32:23 2:25:55 2:21:30 1859 7917 Gert van den Berg Staphorst 1966 2808e 14:44 55:23 1:39:07 2:26:00 2:25:03 1860 8533 Marco Bruintjes Zwolle 1972 2811e 15:29 53:17 1:34:36 2:26:12 2:21:09 1861 7946 Mark de Vries Nijverdal 1968 2813e 14:55 54:33 1:37:05 2:26:21 2:21:22 1862 7882 Wico Maat NOP 1958 2816e 16:00 58:28 1:36:46 2:26:22 2:22:16 1863 9399 Marlon Anches Arnhem 1968 2819e 15:57 57:52 1:39:14 2:27:02 2:22:23 1864 9309 Ron Huiberts Laag Zuthem 1956 2820e 14:56 54:03 1:37:06 2:27:09 2:23:50 1865 7536 Remco van Dillen Rotterdam 1972 2822e 15:33 57:08 1:41:37 2:27:10 2:25:07 1866 7446 Vincent Bouw Zwolle 1979 2823e 15:33 57:07 1:41:36 2:27:10 2:25:07 1867 7326 Peter de Bolster Nunspeet 1953 2825e 16:01 57:26 1:40:28 2:27:34 2:23:42 1868 9531 Bert Kalf Ciko '66 1946 2829e 16:25 56:59 1:39:19 2:28:15 2:23:55 1869 7940 Henk Wapstra Nijkerk Gld 1946 2833e 15:42 56:01 1:38:32 2:29:51 2:25:25 1870 8959 Alex Knol Zwolle 1961 2834e 15:33 56:21 1:38:51 2:29:54 2:24:41 1871 7132 Harry Dijkema Rouveen 1989 2835e 15:43 55:10 1:37:55 2:30:07 2:24:54 1872 7328 Patrick Slagboom De Wijk 1971 2836e 15:36 55:45 1:39:26 2:30:23 2:26:46 1873 9515 Hans Vulkers Zwolle 1960 2839e 15:41 55:30 1:36:48 2:30:40 2:25:44 1874 9518 Jan Vulkers Zwolle 1962 2840e 15:41 55:30 1:36:49 2:30:41 2:25:45 1875 8015 Marco Sevink Run2Day 1964 2841e 16:29 59:48 1:45:14 2:30:48 2:27:20 1876 7727 Davey de Jonge Dedemsvaart 1992 2843e 16:17 57:13 1:39:40 2:31:01 2:26:00 1877 7110 Jilles Zuiderbaan Zwolle 1960 2844e 16:17 57:14 1:39:41 2:31:02 2:26:02 1878 8899 Hans Etman AAC '61 1956 2847e 15:43 57:06 1:41:50 2:31:07 2:30:11 1879 7679 Sander Roege Zwolle 1971 2849e 16:34 58:47 1:41:56 2:31:16 2:26:46 1880 7549 Marten Klos PEC 1910 1964 2853e 15:35 57:25 1:42:33 2:32:22 2:29:06 1881 9250 Wim van den Boomgaard Zwolle 1958 2855e 16:38 59:05 1:42:08 2:32:31 2:28:14 1882 7123 Tieme Wanders Olst 1974 2856e 15:50 56:54 1:40:40 2:32:35 2:28:43 1883 7580 Willy Antonissen PEC 1910 1958 2859e 15:01 54:54 1:39:51 2:34:08 2:32:02 1884 9477 Ernest Rompas Dutch Runners 1947 2864e 15:37 56:36 1:43:12 2:35:52 2:32:23 1885 8560 Reinder Sinnema Lionitas 1958 2866e 15:44 57:53 1:42:43 2:35:54 2:31:15 1886 7124 Paul Scholten Zwolle 1971 2869e 15:25 54:40 1:41:21 2:36:15 2:33:23 1887 7718 Adri Zwarthoff PEC 1910 1966 2873e 16:34 58:48 1:43:35 2:37:42 2:33:13 1888 7609 Marco Pleijsier Zwolle 1971 2874e 16:34 58:53 1:43:34 2:37:42 2:33:13 1889 2560 Henk van Buren PwC 10 1963 2875e 15:19 56:53 1:44:07 2:38:10 2:37:44 1890 9358 Peter de Kieviet Zwolle 1950 2876e 15:24 58:22 1:46:09 2:39:57 2:38:47 1891 8610 Hugo Hoogenboom Zwolle 1969 2878e 17:10 1:00:33 1:48:59 2:45:12 2:40:30 www.halvemarathonzwolle.nl