ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN
10-06-2012 11:57                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1      9  Nguse Amlosom              Eritrea                         1e      7:12    25:02    43:18  1:01:39  1:01:37  
    2      7  Gilbert Kirwa              Kenia                           2e      7:11    25:04    43:19  1:01:45  1:01:43  
    3      4  John Kipsang               Kenia                           3e      7:12    25:03    43:19  1:01:50  1:01:49  
    4     11  Josphat Kiprono            Kenia                           4e      7:12    25:03    43:34  1:02:58  1:02:57  
    5      5  Wilfred Murgor             Kenia                           5e      7:12    25:11    44:10  1:02:59  1:02:57  
    6      3  Mulue Andom                Eritrea                         6e      7:13    25:26    44:05  1:03:01  1:03:00  
    7      6  Robert Langat              Kenia                           7e      7:13    25:27    44:24  1:03:16  1:03:15  
    8     22  Jackson Limo               Kenia                           8e      7:12    25:25    44:07  1:03:20  1:03:18  
    9     13  Asbel Kipsang              Kenia                           9e      7:12    25:11    44:06  1:03:49  1:03:48  
   10      1  Jason Mbote                Kenia                          10e      7:13    25:49    45:23  1:04:54  1:04:52  
   11     32  Peter Kibet                Uganda                         11e      7:11    25:48    45:23  1:05:14  1:05:13  
   12     19  Abdelhadi El Hachimi       België                         12e      7:14    25:50    45:26  1:05:51  1:05:50  
   13      8  Jesse Stroobants           België                         13e      7:47    27:13    46:38  1:05:57  1:05:56  
   14      2  Koen Raymaekers            Nederland                      14e      7:28    27:04    47:01  1:07:29  1:07:28  
   15     14  Michel Basemans            België                         15e      8:21    28:49    49:19  1:08:56  1:08:56  
   16     21  Michael Brandenbourgh      België                         16e      7:55    28:07    48:38  1:09:04  1:09:03  
   17     77  Nitai Stein                Tel-Aviv (ISR)        1988     18e      8:23    29:11    50:06  1:10:34  1:10:33  
   18    108  Arne Mulder                BB lopers             1990     21e      8:22    29:11    50:06  1:11:01  1:10:59  
   19     36  Timothy Karanu             Nederland                      25e      8:26    30:15    52:39  1:14:55  1:14:53  
   20     17  Rik Meylaers               België                         27e      8:23    29:46    52:16  1:15:45  1:15:43  
   21   5509  Gayri Hawery               Spirit Lelystad       1990     28e      8:03    30:56    53:27  1:16:10  1:16:08  
   22     18  Andre Plette               Isala '96                      30e      8:39    30:50    53:48  1:16:57  1:16:56  
   23     99  Henry Visscher             BB lopers             1981     32e      8:52    31:21    54:20  1:17:18  1:17:17  
   24     86  Martijn Schakelaar         De Gemzen             1974     33e      8:50    31:20    54:19  1:17:36  1:17:34  
   25     89  Erik Slomp                 BB lopers             1984     37e      8:53    31:59    55:35  1:19:26  1:19:24  
   26     76  Job Eijsink                Triathlon             1987     38e      8:27    31:21    54:45  1:19:31  1:19:30  
   27    103  Erik Lindenholz            HAC '63               1983     45e      9:02    32:18    56:28  1:21:12  1:21:09  
   28    100  Jorik Huizinga             Loopgroep Aart Stigt  1977     48e      9:06    32:44    56:56  1:21:31  1:21:29  
   29     33  Erben Wennemars            Nederland                      49e      9:13    33:14    57:21  1:21:32  1:21:29  
   30     63  Henry Rutgers              HAC '63               1977     58e      9:02    32:33    57:09  1:22:50  1:22:46  
   31     91  Roel-Jan Heeringa          PEC 1910              1973     69e      9:19    33:27    58:25  1:24:34  1:24:30  
   32     72  Nico de Vries              Isala '96             1974     71e      9:25    34:12    59:08  1:24:38  1:24:36  
   33     71  Leon van Leusen            Running2000           1982     80e      9:02    33:18    58:50  1:26:01  1:25:59  
   34     70  Edwin Oldehinkel           PEC 1910              1986     82e      9:59    34:54  1:00:06  1:26:03  1:25:57  
   35     83  Arno Boekema               BB lopers             1974     84e      9:50    34:47  1:00:06  1:26:31  1:26:28  
   36     81  Jeroen Driehuis            PEC 1910              1986     94e     10:00    35:10  1:00:50  1:27:19  1:27:16  
   37     82  Diederik Verhoef           Zwolle                1982    113e      9:50    35:10  1:01:37  1:28:51  1:28:47  
   38    109  Johan Popee                Clytoneus             1976    119e      9:43    34:56  1:01:22  1:29:12  1:28:54  
   39    113  Marko Huizing              Artemis               1978    136e     10:20    36:16  1:02:41  1:29:58  1:29:50  
   40    102  Hugo van den Berg          Athlos                1990    138e     10:23    36:41  1:03:04  1:30:05  1:29:59  
   41    101  Jurgen Veenendaal          ZOEV                  1980    157e      9:56    35:39  1:02:27  1:30:42  1:30:34  
   42     85  Sjoerd van Westerop        BB lopers             1979    168e     10:47    37:29  1:04:23  1:31:04  1:30:58  
   43     98  Janko van Arken            De Gemzen             1976    241e     10:20    37:02  1:04:40  1:34:00  1:33:57  
   44     74  Wietse Hergaarden          Nereus                1985    243e     10:37    38:27  1:07:02  1:34:03  1:34:01  
   45     93  Arjan ten Cate             HAC '63               1975    391e     10:48    38:22  1:07:51  1:39:05  1:38:58  
   46     61  Rene Meijer                ACO Van Elderen       1973    471e     11:06    40:46  1:10:57  1:40:44  1:40:40  
   47     80  Michael Zwier              Loopgroep Aart Stigt  1987    504e     10:21    37:37  1:08:16  1:41:33  1:41:29  
   48     92  Conrad van 't Erve         Triathlon             1975    535e     11:33    39:42  1:08:43  1:42:02  1:39:07  
   49     62  Arjan Ramaker              Spurt '88             1994    562e     10:59    39:09  1:07:53  1:42:39  1:42:34  
   50   5511  Jeroen Klappe              Zwolle                        589e     10:42    39:11  1:09:32  1:43:04  1:42:37  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 9 JUNI 2012 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN 10-06-2012 11:57 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 106 Wouter Winkelhorst AV Haaksbergen 1973 633e 12:07 41:31 1:11:24 1:43:57 1:41:37 52 64 Reinier Reijneveld BB lopers 1983 647e 11:59 42:39 1:13:05 1:44:12 1:44:08 53 60 Rens Heus Vitalis 1991 712e 11:48 42:51 1:13:59 1:45:08 1:45:06 54 95 Jan Kasper van Dijk HAC '63 1977 999e 11:51 43:03 1:15:38 1:49:36 1:49:34 55 105 Arjan Veldthuis De Sperwers 1976 1001e 12:38 43:52 1:15:49 1:49:41 1:49:38 56 69 Vasily Shcherbakov Ekaterinburg (RUS) 1979 1078e 12:20 42:50 1:14:07 1:50:46 1:46:22 57 75 Jeroen van Els the Hague Road Runne 1978 1089e 11:30 41:51 1:13:33 1:50:50 1:50:41 58 90 Martijn Kromhout van der LAAC Twente 1973 1111e 12:38 44:44 1:17:39 1:51:06 1:51:00 59 5510 Jan ten Hove Isala '96 1976 1204e 13:14 45:00 1:16:46 1:52:05 1:47:52 60 65 Levan Zhuravlev Moscow (RUS) 1984 1389e 12:50 44:11 1:16:01 1:54:40 1:50:16 61 68 Timofiychuk Alexandr Balashiha (RUS) 1980 2053e 13:57 49:20 1:23:21 2:03:34 1:59:08 62 73 Sergey Alekseenko Lobnia (RUS) 1975 2059e 13:38 47:19 1:22:29 2:03:38 1:59:27 63 67 Kirill Kononov Moscow (RUS) 1974 2797e 14:32 53:28 1:34:41 2:24:52 2:20:28 www.halvemarathonzwolle.nl