ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011
                  UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV
11-08-2011 11:25                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1  W2299  Maartje vanReedt Dortland  PEC 1910              1979     25e     10:22    24:54    24:53  15,512 
    2  W2349  Ilonka van den Hengel      Triathlon             1987     30e     10:23    25:05    25:05  15,388 
    3  W2277  Lieve Tollet               BB lopers             1980     37e     10:29    25:27    25:27  15,166 
    4  W2294  Bernice Meijer             SV Veendam            1996     48e     10:32    26:02    26:02  14,826 
    5  W1182  Tess Boekema               Zwolle                1993     63e     11:08    26:27    26:27  14,593 
    6  W2343  Lesley Smit                Iphitos               1989     70e     10:55    26:35    26:35  14,520 
    7  W1556  Larissa Mars               Heino                 1994     93e     11:07    27:16    27:13  14,182 
    8  W1537  Hilde Tempel               Athlos                1970     98e     11:26    27:23    26:58  14,313 
    9  W1752  Irene Bijman               Isala '96             1999    107e     11:29    27:36    27:16  14,156 
   10  W2368  Cora Kloosterziel          PEC 1910              1963    123e     11:37    28:09    27:56  13,818 
   11  W2346  Margje Timmerman           BB lopers             1982    138e     11:45    28:24    28:11  13,695 
   12  W2327  Marian Fuselier            Heino                 1962    160e     11:45    28:55    28:52  13,371 
   13  W2307  Mirella Makkinga           Nieuwleusen           1976    162e     11:45    28:57    28:11  13,695 
   14  W2043  Hilde Houweling            Zwolle                1996    171e     11:43    29:03    28:58  13,325 
   15  W2323  Evelien Keeskamp           Zwolle                1971    198e     12:23    29:34    29:22  13,143 
   16  W1490  Sanne Brandwagt            Zwolle                1995    232e     12:48    30:05    30:00  12,866 
   17  W2149  Miranda Leusink            IJsselmuiden          1971    302e     13:05    31:02    29:59  12,873 
   18  W1781  Anne Rook                  Heino                 1995    304e     12:35    31:03    30:53  12,498 
   19  W2360  Francis van der Schoot     Zwolle                1966    317e     13:01    31:13    30:50  12,518 
   20  W2334  Therese Doppenberg         Athlos                1971    318e     12:57    31:14    30:36  12,614 
   21  W1888  Hester Reitsma             Dommerholt Advocaten  1983    337e     12:06    31:27    29:53  12,916 
   22  W1507  Anne-Jet de Jonge          Hoogeveen             1974    367e     12:47    31:40    31:00  12,451 
   23  W2260  Annelies Boersema          Zwolle                1977    371e     12:51    31:43    30:05  12,830 
   24  W1000  Debby Tieke                Zwolle                1974    381e     12:56    31:49    31:36  12,215 
   25  W1958  Anette Westerink           Veltman Financieel A  1976    406e     13:04    32:08    31:51  12,119 
   26  W1696  Siti Postma                Zwolle                1981    456e     12:28    32:32    30:34  12,627 
   27  W2030  Mirjam Nicolaï             Drachten              1993    457e     13:47    32:34    31:33  12,234 
   28  W1784  Margreet Sanders           Deventer              1986    466e     12:56    32:45    30:26  12,683 
   29    W59  Janine Vreeling            IJT team 1                    467e     13:14    32:45    31:10  12,384 
   30  W2338  Marly van Bruchem          Dalfsen               1995    498e     13:46    33:06    31:45  12,157 
   31  W1749  Ilona Stille               Spurt '88             1986    508e     13:11    33:14    31:33  12,234 
   32   W225  Jolien Schutte             Carinova 1            1970    534e     13:27    33:29    31:42  12,176 
   33  W1915  Marianne Bovenhuis         Veltman Financieel A  1983    540e     13:58    33:34    33:28  11,533 
   34  W1412  Marijke te Rietstap        Kampen                1981    543e     12:49    33:35    33:30  11,522 
   35    W99  Jannie Nijenhuis           Carinova 1            1965    544e     13:28    33:35    31:48  12,138 
   36  W2065  Noor Tönis                 Zwolle                1991    545e     13:35    33:35    33:13  11,620 
   37  W1804  Gemma Hutten               Securitas                     565e     13:21    33:47    32:38  11,828 
   38  W2101  Ilse Boudewijn             Zwolle                1987    569e     13:22    33:52    31:34  12,227 
   39  W2145  Tara Nijhoff               Zwolle                1985    574e     12:49    33:56    30:32  12,641 
   40  W1478  Else-Marie Scheepers       Zwolle                1973    586e     14:12    33:59    33:40  11,465 
   41  W1217  Eline Ruiter               Ommen                 1994    590e     12:53    34:02    30:43  12,566 
   42  W1314  Hermienke de Vries         Zwolle                1983    593e     13:58    34:03    32:06  12,024 
   43  W2217  Hanneke Oosterveld         Groningen             1989    597e     12:58    34:06    30:41  12,579 
   44  W1308  Marije Beens               Genemuiden            1993    608e     13:35    34:09    32:15  11,968 
   45  W2089  Joanne Douma               Groningen             1984    609e     12:42    34:09    29:55  12,902 
   46  W1156  Saskia Beumer              Zwolle                1974    612e     13:55    34:10    34:00  11,352 
   47  W2106  Simone Kuchenbecker        Zwolle                1993    615e     13:55    34:12    32:32  11,864 
   48  W1271  Monique Flinker            Groningen             1988    617e     13:48    34:13    34:03  11,336 
   49   W207  Heidi Drayer               Zilveren Kruis Achme          629e     14:03    34:16    33:03  11,679 
   50  W2308  Ameike ten Wolde-Verpaale  PEC 1910              1975    639e     13:52    34:19    32:22  11,925 

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 51 W2379 Coby Knijnenberg Warmlopers 1978 649e 14:30 34:21 34:06 11,319 52 W1068 Evelien Endhoven Amsterdam 1981 654e 14:16 34:24 33:02 11,685 53 W1951 Dirma Riezebos-Jansen Veltman Financieel A 1968 655e 14:16 34:25 33:23 11,562 54 W2141 Annelies Noordzij Kampen 1983 687e 12:53 34:40 30:52 12,505 55 W1123 Myrthe ten Broeke De Gemzen 1999 705e 14:42 34:45 34:34 11,166 56 W1615 Romy Schlundt Bodien Harderwijk 1981 710e 14:16 34:46 33:07 11,655 57 W1956 Monique Uelderink Veltman Financieel A 1993 715e 14:38 34:49 33:36 11,488 58 W2115 Dana Drayer Hardenberg 1975 717e 13:56 34:50 33:23 11,562 59 W1932 Mirjam Hogenkamp Veltman Financieel A 1972 720e 15:16 34:51 33:35 11,493 60 W195 Karin Tuten Rabobank 6 724e 14:17 34:54 33:50 11,408 61 W1497 Claudia Bruijs Zwolle 1968 734e 14:54 34:59 34:37 11,150 62 W1543 Jolanda van Olst-Wessels Wezep 1969 740e 14:50 35:03 34:50 11,081 63 W1650 Ivonne Schoenaker Zwolle 1965 746e 14:18 35:05 34:00 11,352 64 W1054 Herma ten Broeke Heerde 1962 751e 14:42 35:08 34:58 11,039 65 W2109 Harmieke Paters Hoogeveen 1967 753e 14:18 35:08 33:51 11,403 66 W2200 Marjanne Welmers Warmlopers 1979 756e 14:39 35:09 34:54 11,060 67 W1651 Marlies Lutgendorf Delft 1982 758e 15:16 35:10 33:34 11,499 68 W1803 Angelique Van Doorn Securitas 761e 13:42 35:11 34:02 11,341 69 W1762 Marlot van der Wal Wezep 1990 776e 14:47 35:15 34:13 11,280 70 W1721 Annel Lameijer Vitalis 1988 786e 12:51 35:18 31:55 12,093 71 W1753 Van den Akker Kampen 1969 787e 14:18 35:18 34:31 11,182 72 W2083 Emily Haakmat Utrecht 1983 788e 13:42 35:18 31:35 12,221 73 W1771 Ciska Beun-van der Schaaf Darp 1972 797e 14:40 35:22 33:57 11,369 74 W2059 Manon Logtenberg Cialfo 1988 798e 13:53 35:22 33:57 11,369 75 W2365 Amrita Nijhoff Elburg 1987 803e 13:15 35:26 32:03 12,043 76 W2186 Tanya de Jonge ZKA - Fitteraars 805e 14:04 35:27 33:15 11,608 77 W1542 Sanneke Snuverink PEC 1910 1985 821e 14:10 35:34 33:36 11,488 78 W2376 Brenda Zomer HAC '63 1966 823e 13:56 35:35 32:27 11,895 79 W2057 Lydia van den Berg Zwolle 1983 826e 14:13 35:36 33:42 11,453 80 W2296 Jolanda Regout PEC 1910 1980 828e 14:15 35:37 34:01 11,347 81 W1303 Simone Sluiter Amsterdam Zuidoost 1991 829e 13:31 35:37 31:52 12,112 82 W1322 Linda Bras Groningen 1989 846e 12:52 35:44 30:17 12,746 83 W2041 Zelia Dede Zwolle 1976 852e 13:58 35:47 35:24 10,903 84 W1416 Anita Reimert Zwolle 1983 857e 13:36 35:52 31:11 12,378 85 W1793 Moira Vos Zwolle 1972 858e 14:43 35:52 34:41 11,129 86 W1929 Miranda de Groot-van den Veltman Financieel A 1975 859e 14:58 35:53 34:53 11,065 87 W1945 Wilna Petersen-Veltman Veltman Financieel A 1970 860e 14:58 35:53 34:53 11,065 88 W1682 Alexandra Bieshaar Zwolle 1991 867e 13:52 35:55 30:36 12,614 89 W2153 Nina Meijerink De Gemzen 1996 872e 14:25 35:58 32:23 11,919 90 W2150 Ellen Teule Heerde 1972 887e 14:40 36:04 33:47 11,425 91 W2127 Joyce Wieten IJsselmuiden 1973 889e 14:53 36:04 35:00 11,028 92 W1787 Jorien Thijs Amsterdam 1985 899e 14:33 36:10 34:10 11,297 93 W2031 Francisca van Dijk Zwolle 1983 901e 15:03 36:11 34:41 11,129 94 W2371 Annemarie van Howueling Heerde 1970 903e 14:41 36:12 33:55 11,380 95 W1460 Hannie van Dijk Groningen 1986 907e 14:53 36:15 34:59 11,033 96 W2105 Katinka Dumas Zwolle 1961 927e 14:50 36:24 35:48 10,782 97 W43 Jeanette van de Berg Van der Kamp Runners 937e 15:07 36:28 35:22 10,914 98 W1328 Wiebke Froböse Soest 1975 944e 13:49 36:30 30:35 12,621 99 W2151 Mariska van Oenen Lemelerveld 1979 951e 14:43 36:32 34:43 11,118 100 W1320 Gerda van den Hof Zwolle 1967 952e 14:54 36:32 35:25 10,898 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 101 W1349 Brenda Siebrand-Koper Kampen 1968 967e 14:31 36:37 34:21 11,237 102 W1828 Marjolein Beumer WAVIN 1997 968e 15:32 36:38 35:52 10,762 103 W1726 Jaimy Vermeer Zwolle 1978 970e 14:53 36:39 35:00 11,028 104 W1301 Suzanne Keur Zwolle 1979 988e 15:15 36:48 35:07 10,991 105 W1900 Willeke Schoonveld Time for Heroes 2011 1975 997e 14:09 36:51 34:02 11,341 106 W1587 Marlieke van Rijt Groningen 1989 999e 14:06 36:52 32:54 11,732 107 W1711 Wijmie Groeneveld Elspeet 1956 1001e 14:28 36:54 34:48 11,091 108 W223 Claudi Witjes PwC 6 1004e 15:32 36:55 35:31 10,868 109 W219 Diana Voerman PwC 11 1007e 15:13 36:57 35:16 10,945 110 W1485 Hermien Tempelman Zwolle 1984 1012e 13:55 37:04 33:17 11,597 111 W2321 Karin Vizzini Zwolle 1971 1016e 14:00 37:06 34:14 11,275 112 W2564 Rinske Tolsma Kampen 1973 1019e 15:24 37:08 36:20 10,623 113 W1834 Jeanette Mulder-Grootoonk WAVIN 1966 1032e 15:09 37:14 35:41 10,817 114 W1358 Marlies van Doorn Zwolle 1972 1038e 15:50 37:16 36:35 10,551 115 W1180 Gerdien van Markensteijn Zwolle 1973 1040e 15:15 37:17 36:49 10,484 116 W2370 Hilda Paarhuis Rouveen 1965 1041e 13:34 37:17 30:58 12,464 117 W128 Debby Plante PwC 12 1044e 14:02 37:18 31:35 12,221 118 W1283 Wouter Suur Zwolle 1984 1048e 14:17 37:20 32:19 11,944 119 W2285 Marjon Lutter Zwolle 1987 1064e 14:15 37:26 34:39 11,139 120 W2228 Krista Tjerkstra Ommen 1988 1066e 14:29 37:27 34:05 11,325 121 W1668 Ewelina Pietrzak Ommen 1980 1074e 14:24 37:30 34:16 11,264 122 W1728 Hilly Andela Zwolle 1979 1076e 14:34 37:31 35:11 10,971 123 W1569 Claudia van Bruggen Zwolle 1981 1090e 14:58 37:36 34:24 11,220 124 W1494 Rolien Duiven Zwolle 1980 1095e 15:15 37:37 35:59 10,727 125 W1098 Anne Meiberg De Gemzen 1997 1098e 14:25 37:38 34:02 11,341 126 W1538 Maaren Jansen Zwolle 1996 1101e 16:07 37:39 37:02 10,423 127 W1417 Saskia Kloosterboer Deventer 1983 1104e 14:10 37:39 32:58 11,708 128 W1504 Melanie te Biesebeek Zwolle 1997 1105e 16:07 37:39 37:03 10,418 129 W1727 Wendelien van Daal Triathlon 1971 1110e 15:26 37:42 37:01 10,427 130 W1822 Fenna Wilms Travers 1988 1112e 14:16 37:42 32:07 12,018 131 W1469 Hester Hoogendam Zwolle 1973 1116e 15:13 37:45 35:46 10,792 132 W1670 Ingrid Kerkdijk Zwolle 1977 1118e 14:17 37:45 33:52 11,397 133 W1535 Mèlanie van IJsselmuiden Zwolle 1984 1120e 14:53 37:46 34:44 11,113 134 W2166 Karin Bentum Veeningen 1972 1129e 13:54 37:49 31:58 12,074 135 W1715 Alina Bruder Zwolle 1973 1132e 15:12 37:50 36:14 10,653 136 W1786 Stephie Ziegerink Zwolle 1987 1144e 15:15 37:54 35:39 10,827 137 W33 Mariska Eshuis SWZ 4 1145e 15:25 37:54 37:03 10,418 138 W2034 Kelly Buis Zwolle 1992 1151e 14:57 37:55 34:49 11,086 139 W192 Dianne Prins Rabobank 5 1158e 14:41 37:57 33:47 11,425 140 W1561 Lisette Goeree Zwolle 1985 1160e 14:46 37:58 34:46 11,102 141 W1118 Loes Pisani Zwolle 1977 1161e 15:22 37:59 36:56 10,451 142 W1767 Lianne Arkema Zwolle 1975 1166e 14:20 38:01 34:20 11,242 143 W2146 Inge Pol Hollandscheveld 1986 1174e 15:50 38:03 37:00 10,432 144 W2037 Annemarie Sijtsma Wezep 1992 1179e 14:58 38:05 34:59 11,033 145 W2191 Marylin Hutten WAVIN 1984 1181e 15:48 38:07 35:13 10,960 146 W2104 Judith Frederiks Zwolle 1995 1182e 16:10 38:07 35:07 10,991 147 W2352 Susanne Plass Hattem 1961 1187e 14:43 38:10 33:54 11,386 148 W1883 Fenneke Geertman Dommerholt Advocaten 1970 1188e 15:02 38:11 35:36 10,842 149 W1931 Ingrid Hoeve Veltman Financieel A 1975 1194e 16:00 38:13 38:07 10,126 150 W1790 Jessie Oosten Zwolle 1990 1196e 14:29 38:15 35:00 11,028 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 151 W2324 Thea Hendrikse AAC '61 1964 1199e 15:46 38:15 37:02 10,423 152 W1923 Berna van Dorp Veltman Financieel A 1966 1204e 16:00 38:16 36:58 10,441 153 W1591 Maritta Klomp Zwolle 1980 1208e 15:11 38:17 36:21 10,618 154 W2108 Trudy van der Veen Zwolle 1983 1211e 15:55 38:17 37:25 10,316 155 W1222 Bea Dekker Zwolle 1965 1213e 13:25 38:18 31:05 12,418 156 W2060 Silke Geertman Zwolle 1997 1215e 17:07 38:18 36:50 10,479 157 W197 Debora van der Pol Rabobank 6 1234e 15:27 38:25 37:19 10,343 158 W2140 Maartje van der Molen Zwolle 1997 1237e 17:06 38:26 36:58 10,441 159 W23 Johanna Soer Gemeente Hardenberg 1241e 14:56 38:28 35:32 10,862 160 W2061 Nynke Geertman Zwolle 1999 1243e 17:07 38:30 37:01 10,427 161 W2164 Sabine Hol Zwolle 1992 1246e 14:32 38:31 34:13 11,280 162 W1936 Hilda Knol Veltman Financieel A 1964 1248e 16:18 38:32 37:19 10,343 163 W1680 Lysanne Wendt Zwolle 1993 1250e 15:29 38:32 35:03 11,012 164 W1512 Anniek Reehoorn Zwolle 1992 1252e 15:29 38:32 35:03 11,012 165 W1634 Wilmke van der Kolk Zwolle 1985 1256e 16:08 38:35 38:13 10,100 166 W2183 Hester Pierik Veltman Financieel A 1986 1259e 16:26 38:37 37:22 10,330 167 W1341 Anke Kruithof Hattem 1978 1261e 15:23 38:37 36:41 10,522 168 W1938 Jeanette Kostwinder Veltman Financieel A 1965 1263e 16:16 38:38 37:24 10,320 169 W1916 Angélica Braam Veltman Financieel A 1967 1264e 16:17 38:38 37:25 10,316 170 W1378 Daphne Noordman Zwolle 1994 1265e 14:26 38:38 33:14 11,614 171 W1316 Sanne Berendschot Zwolle 1992 1266e 14:26 38:39 33:15 11,608 172 W1962 Lianne Woning-Penninkhof Veltman Financieel A 1976 1275e 16:20 38:44 37:43 10,234 173 W1750 Ashley Hofsink Enschede 1991 1278e 14:42 38:46 33:35 11,493 174 W1658 Hilde van Winkoop Wezep 1992 1279e 15:13 38:46 35:40 10,822 175 W2139 Roos van der Molen Zwolle 1999 1288e 17:06 38:49 37:20 10,339 176 W2298 Gerrita van Spijker Nijmegen 1984 1292e 14:23 38:50 35:42 10,812 177 W198 Muriël Huijbrechts Rabobank 7 1294e 15:55 38:50 37:40 10,247 178 W1698 Ellis Plender Oosterwolde Gld 1989 1301e 14:59 38:52 37:18 10,348 179 W1806 Patricia Soldaat Securitas 1304e 16:12 38:56 37:45 10,225 180 W1633 Willeke Dunnink Rouveen 1967 1305e 14:28 38:57 33:23 11,562 181 W1865 Liseth Maatkamp Run2Day clinic 1972 1311e 15:54 38:59 37:36 10,265 182 W1704 Carin van Loenhout Zwolle 1968 1317e 15:25 39:01 37:38 10,256 183 W2120 Roelien Zijlma Zwolle 1961 1323e 14:52 39:04 35:29 10,878 184 W1502 Evelien Sluiter Zwolle 1989 1324e 14:25 39:04 34:26 11,209 185 W1203 Linda Wagenvoort Zwolle 1985 1325e 14:01 39:04 34:26 11,209 186 W2026 Mirjam Roozeboom Zwolle 1969 1326e 16:02 39:04 38:45 9,961 187 W1116 Esther Lely Zwolle 1971 1327e 15:00 39:05 35:29 10,878 188 W1782 Annelieke Reinders Hoogeveen 1976 1335e 14:56 39:09 35:28 10,883 189 W1669 Anita Zoon Zwolle 1966 1336e 15:20 39:10 38:30 10,025 190 W1709 Hennie Schreurs Oosterwolde Gld 1962 1338e 14:59 39:11 37:36 10,265 191 W1703 Henriëtta van Heerde Oldebroek 1967 1339e 14:59 39:11 37:36 10,265 192 W1610 Babiche Esselink Zwolle 1971 1344e 16:16 39:14 35:44 10,802 193 W1996 Margaret Meijssen Oosterenk 1962 1345e 15:25 39:15 33:16 11,603 194 W1918 Marije van Dijk Veltman Financieel A 1976 1346e 16:07 39:15 38:03 10,144 195 W1813 Jacquelien Beumer Securitas 1348e 16:24 39:16 38:05 10,135 196 W1940 Roseanne Meijer Veltman Financieel A 1993 1349e 16:31 39:16 38:25 10,047 197 W1812 Silvia Loggen Securitas 1350e 16:24 39:16 38:05 10,135 198 W1440 Alice Mensink Zwolle 1983 1351e 15:22 39:16 36:07 10,687 199 W2341 Diana Beumer WAVIN 1958 1352e 16:21 39:17 38:31 10,021 200 W1592 Gerdien van der Breggen Hasselt 1994 1358e 15:27 39:18 38:42 9,974 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 201 W1887 Clarina Streuer Dommerholt Advocaten 1967 1362e 15:51 39:21 37:29 10,297 202 W2213 Monique Schonenberg Kampen 1964 1363e 15:36 39:21 35:53 10,757 203 W2369 Ilona de Meer Apeldoorn 1981 1366e 14:55 39:22 34:25 11,215 204 W1380 Trudy Zitman Zwolle 1966 1367e 16:06 39:22 38:15 10,091 205 W2215 Monique Holtkuile Olst 1967 1371e 16:00 39:25 36:02 10,712 206 W2320 Anne-Marie Eerenstein PEC 1910 1981 1385e 15:18 39:31 36:26 10,594 207 W1315 Frieda ten Hove Heino 1964 1387e 15:19 39:32 35:05 11,002 208 W2049 Mirjam Dam PEC 1910 1980 1390e 16:15 39:33 37:33 10,279 209 W2374 Miranda Bakker-Jeukens Zwolle 1978 1399e 15:21 39:36 34:38 11,145 210 W1944 Sascha Pennings Veltman Financieel A 1971 1402e 16:04 39:37 38:22 10,060 211 W2076 Grietje Romkes Urk 1971 1403e 15:28 39:38 34:51 11,075 212 W1384 Claudia Noordman Zwolle 1994 1404e 14:27 39:38 34:14 11,275 213 W1191 José Geerling Zwolle 1958 1407e 15:02 39:39 35:41 10,817 214 W2203 Meike Westers Zwolle 1994 1412e 14:37 39:41 33:38 11,476 215 W182 Susanne Kalenius Scania Production 5 1417e 15:00 39:42 33:33 11,505 216 W1919 Anita van Dijk-Keijzer Veltman Financieel A 1971 1422e 16:29 39:44 38:46 9,956 217 W2347 Janke Vriesinga PEC 1910 1963 1423e 16:15 39:45 37:44 10,229 218 W1437 Marloes Roo Staphorst 1977 1426e 15:40 39:45 35:54 10,752 219 W1583 Paula Smeenk Nieuwleusen 1981 1427e 15:54 39:45 37:52 10,193 220 W2148 Agnes Steenkist Hattem 1970 1431e 16:12 39:48 38:15 10,091 221 W2143 Annemarieke ten Brinke Hattem 1976 1432e 16:11 39:48 38:15 10,091 222 W1459 Fleur Marquenie Zwolle 1981 1435e 15:18 39:50 37:29 10,297 223 W1077 Marrejanne Vos-Kale Zwartsluis 1959 1436e 14:53 39:50 34:34 11,166 224 W1218 Lisa Korteschiel Groningen 1990 1437e 15:53 39:50 36:30 10,575 225 W1943 Nicolet Munsterman Veltman Financieel A 1971 1441e 16:20 39:51 38:51 9,935 226 W1405 Jasmijn Riepema-Kuijper Zwolle 1984 1444e 15:33 39:52 36:04 10,702 227 W1928 Heleen van Gelder Veltman Financieel A 1993 1445e 16:51 39:52 38:39 9,987 228 W2155 Jacqueline Voulon Zwolle 1973 1446e 16:05 39:53 37:56 10,175 229 W2224 Josine Versteeg Zwolle 1978 1449e 15:20 39:54 34:37 11,150 230 W2097 Willeke Evink Wezep 1994 1453e 16:43 39:56 39:28 9,780 231 W2132 Maaike Swartjes Salland 1977 1457e 15:18 39:57 34:56 11,049 232 W1899 Marriet Werkman Time for Heroes 2011 1994 1461e 16:20 40:03 38:02 10,148 233 W1820 Gerda Sempel Travers 1956 1463e 14:56 40:05 34:30 11,188 234 W1934 Christel Keizer Veltman Financieel A 1970 1465e 16:07 40:06 38:53 9,927 235 W1840 Emmely Hutten WAVIN 1470e 15:52 40:07 37:14 10,367 236 W2315 Suzan van Bussel Cialfo 1988 1473e 15:56 40:07 38:42 9,974 237 W224 Nikki van Bergen PwC 6 1476e 17:41 40:08 39:19 9,817 238 W2269 Jacqueline Teters Zwolle 1970 1480e 15:58 40:11 39:26 9,788 239 W1729 Anouk Kraa Zwolle 1999 1485e 17:00 40:12 38:19 10,073 240 W1635 Marieke Veerman Rouveen 1986 1486e 16:46 40:12 38:23 10,056 241 W1294 Marjolein Rijkeboer Deventer 1981 1488e 15:17 40:13 35:26 10,893 242 W127 Berlinda Diepenbroek PwC 12 1490e 17:40 40:13 39:24 9,796 243 W131 Nicolette Brugge PwC 12 1491e 16:01 40:13 38:03 10,144 244 W1730 Hanneke Bosch Giesbeek 1973 1492e 17:00 40:14 38:21 10,065 245 W1018 Ryanne Bosch Zwolle 1991 1496e 15:52 40:16 36:53 10,465 246 W2205 Willeke ten Broeke Dalfsen 1967 1504e 16:02 40:20 36:51 10,474 247 W1377 Herma van t Beek Zwolle 1970 1506e 15:52 40:20 40:03 9,637 248 W1107 Karin Sluiter Zwolle 1991 1508e 17:03 40:22 39:47 9,702 249 W1109 Esther Sluiter Zwolle 1993 1510e 17:03 40:23 39:48 9,698 250 W2278 Emmy Brink IJsselmuiden 1972 1511e 15:37 40:23 35:30 10,873 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 251 W1491 Nelleke Visscher Zwolle 1982 1513e 14:47 40:24 34:24 11,220 252 W1427 Jeanette van de Velde IJsselmuiden 1970 1514e 16:18 40:24 38:57 9,910 253 W1957 Jeanette van de Velde Veltman Financieel A 1970 1515e 16:18 40:24 38:57 9,910 254 W54 Herma Kerssies BDG 1 1518e 14:34 40:25 39:07 9,867 255 W1108 Ilse Sluiter Zwolle 1993 1522e 17:03 40:25 39:50 9,690 256 W2291 Margreet de Geus IJsselmuiden 1970 1524e 15:35 40:26 35:31 10,868 257 W1103 Miep Zehnder Kampen 1985 1526e 16:42 40:27 39:39 9,735 258 W1144 Marja Kroes Zwolle 1966 1527e 16:29 40:27 39:41 9,727 259 W24 Coos Moes Gemeente Hardenberg 1530e 15:49 40:28 37:31 10,288 260 W2354 Lieske van der Klis Deventer 1983 1537e 14:53 40:30 35:31 10,868 261 W1578 Jacomijn Heupink Hellendoorn 1974 1541e 15:34 40:31 36:54 10,460 262 W1778 Heleen Kruitbosch Zwolle 1983 1546e 15:10 40:32 34:57 11,044 263 W1025 Judith van 't Wout Zoetermeer 1973 1552e 15:21 40:32 34:44 11,113 264 W1285 Annemarieke de Jong Amsterdam 1982 1556e 15:13 40:33 35:33 10,857 265 W2225 Saskia van Zomeren Almere 1962 1557e 15:11 40:34 35:16 10,945 266 W1277 Loes Steingrover Zwolle 1983 1558e 15:19 40:35 35:22 10,914 267 W1248 Anieke Schaaf Zwolle 1989 1560e 16:39 40:36 38:13 10,100 268 W1831 Annika Brouwer WAVIN 1974 1562e 15:51 40:36 37:34 10,275 269 W1937 Asa van der Kolk-Straatma Veltman Financieel A 1974 1565e 17:07 40:37 39:17 9,826 270 W1927 Henriette Felix-Hofstede Veltman Financieel A 1976 1566e 17:25 40:38 39:08 9,863 271 W2362 Jolande Biljardt Olst 1963 1568e 15:59 40:39 36:52 10,470 272 W2337 Nadine Scheer GAC Hilversum 1976 1574e 15:40 40:40 34:44 11,113 273 W1263 Saskia Kuiper Zwolle 1978 1576e 16:11 40:41 38:08 10,122 274 W1265 Iris Pot Zwolle 1975 1577e 16:11 40:41 38:08 10,122 275 W1620 Hettie Smeenk Nieuwleusen 1976 1579e 16:35 40:42 38:47 9,952 276 W2053 Suzanna de Vries Scherpenzeel Fr 1975 1581e 16:30 40:43 37:16 10,357 277 W1882 Barbara van Haren Dommerholt Advocaten 1975 1585e 15:59 40:46 36:39 10,532 278 W2074 Maaike van der Plas Zwolle 1985 1587e 15:51 40:47 35:45 10,797 279 W1859 Toria Nijenhuis Voetencentrum Nijenh 1978 1590e 17:16 40:47 40:02 9,641 280 W2261 Marieke Roelfsema Steenwijk 1968 1591e 15:04 40:48 35:10 10,976 281 W1660 Jannie van der Tuuk Deventer 1964 1594e 15:46 40:48 35:56 10,742 282 W2377 Jiska Pieterman Zwolle 1976 1595e 16:16 40:48 37:18 10,348 283 W2018 Amanda van 't Noordende Zwolle 1978 1599e 15:11 40:49 36:40 10,527 284 W2163 Ilona Trompetter Rouveen 1991 1601e 15:31 40:49 36:32 10,565 285 W194 Trudy Huisman Rabobank 5 1605e 16:30 40:50 39:40 9,731 286 W204 Anouk Hesta Zilveren Kruis Achme 1611e 16:27 40:52 39:55 9,670 287 W1326 Annemarie Jorink Zwolle 1985 1615e 16:54 40:54 39:48 9,698 288 W2118 Kim Bouwknegt De Wijk 1987 1616e 16:39 40:54 35:43 10,807 289 W1910 Manon van den Berg Veltman Financieel A 1994 1621e 17:22 40:56 39:44 9,714 290 W2058 Tessa Willemsen Zwolle 1975 1622e 16:36 40:56 39:54 9,674 291 W1236 Clarinda de JongeVeldkamp Amersfoort 1982 1627e 16:39 40:58 38:35 10,004 292 W101 Fenny Rietman Carinova 1 1966 1630e 16:45 40:59 39:09 9,859 293 W1809 Anita Pouwels Securitas 1631e 16:45 41:00 38:48 9,948 294 W1351 Maureen Ruitenberg Zwolle 1996 1633e 15:56 41:01 36:15 10,648 295 W1168 Nicoline van de Grift Zalk 1993 1634e 17:26 41:01 39:55 9,670 296 W1167 Erica van de Grift Zalk 1988 1635e 17:26 41:01 39:56 9,666 297 W1701 Marjolein Hummel Dalfsen 1982 1638e 15:55 41:03 37:38 10,256 298 W2204 Petra Ebbeling AV Zeewolde 1984 1650e 16:39 41:07 37:27 10,307 299 W1516 Yolanda Raterman-Krans Zwolle 1965 1651e 16:21 41:08 39:08 9,863 300 W1418 Lotte Grooten Zwolle 1988 1653e 16:57 41:08 39:30 9,772 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 301 W1448 Annelies van der Kolk Diepenheim 1975 1658e 15:48 41:10 36:47 10,493 302 W2036 Kirsten Brand Zwolle 1976 1665e 16:18 41:12 36:46 10,498 303 W1666 Lydia van der Kamp Zwolle 1986 1668e 17:28 41:14 40:08 9,617 304 W1795 Petra van Zijst - Van de Celavita 1971 1675e 16:41 41:16 39:21 9,809 305 W2131 Finja van Tolij Dalfsen 1998 1676e 15:54 41:17 36:06 10,692 306 W1839 Gea de Vries WAVIN 1981 1678e 16:18 41:18 38:08 10,122 307 W1632 Mieke de Haan Rouveen 1984 1680e 16:45 41:18 39:28 9,780 308 W2210 Sonja Bannink Raalte 1984 1682e 16:00 41:19 37:10 10,385 309 W1135 Karin Haveman Zwolle 1982 1684e 15:15 41:20 36:42 10,517 310 W1198 Hanneke Ruiter Zwolle 1984 1685e 15:16 41:20 36:42 10,517 311 W1857 Nicoline Meulman Voetencentrum Nijenh 1983 1686e 18:35 41:21 40:36 9,507 312 W2181 Harmke Hoogstede Veltman Financieel A 1977 1688e 16:44 41:21 39:59 9,654 313 W125 Judith Salomon PwC 11 1692e 17:10 41:22 39:11 9,851 314 W2344 Willeke Valk Daventria 1960 1698e 16:02 41:23 38:02 10,148 315 W1012 Els Drost Zwolle 1975 1699e 15:59 41:23 36:30 10,575 316 W1202 Jilke Heuvels Zwolle 1987 1701e 16:00 41:23 36:43 10,512 317 W136 Vrouwgje Gruppen PwC 13 1702e 16:36 41:23 40:02 9,641 318 W2206 Inge Dorien van der Deen AV Zeewolde 1989 1717e 16:35 41:27 37:42 10,238 319 W2014 Jeannet Kommer De Gemzen 1974 1723e 16:53 41:28 38:20 10,069 320 W2082 Lieke Wieringa Beusichem 1991 1726e 16:47 41:29 37:44 10,229 321 W1407 Caren Beltman Lemelerveld 1985 1730e 15:30 41:29 35:50 10,772 322 W1700 Iris Roelofs Nijverdal 1981 1733e 16:47 41:30 38:17 10,082 323 W1598 Ingeborg Reitsma Zwolle 1971 1737e 16:15 41:31 38:48 9,948 324 W1016 Karlijn Woolthuis Zwolle 1983 1740e 15:43 41:32 36:23 10,609 325 W1654 Hendrike Noorman Hoogeveen 1979 1743e 16:39 41:33 37:55 10,180 326 W1588 Berlinda Dokter IJsselmuiden 1967 1745e 17:07 41:33 40:43 9,480 327 W1219 Margriet Tupamahu Zwolle 1982 1746e 16:39 41:34 37:55 10,180 328 W2314 Inge van Bussel Epe 1985 1747e 17:00 41:34 40:08 9,617 329 W2351 Martine Arkema Flevo Delta 1970 1750e 16:31 41:35 38:26 10,043 330 W2128 Corina de Wilde IJsselmuiden 1974 1751e 17:16 41:36 40:32 9,523 331 W5 Annemieke Klaassen Ernst & Young 2 1753e 15:12 41:37 35:57 10,737 332 W1564 Chantal Botter Zwolle 1984 1760e 15:36 41:39 35:54 10,752 333 W220 Samantha van de Hoven PwC 13 1761e 17:40 41:40 40:50 9,453 334 W1870 Joska Jalving Run2Day clinic 1972 1764e 16:19 41:41 40:14 9,594 335 W1297 Veenstra Marieke Nieuwleusen 1978 1773e 16:56 41:45 39:17 9,826 336 W1920 Meriska van Dijk Veltman Financieel A 1979 1776e 17:07 41:47 40:27 9,542 337 W2179 Margreet Brouwer Veltman Financieel A 1984 1778e 17:11 41:48 40:16 9,586 338 W1631 Alexandra Lammers Nieuwleusen 1973 1781e 17:11 41:49 39:55 9,670 339 W1941 Francisca van der Meulen Veltman Financieel A 1972 1782e 17:11 41:49 40:17 9,582 340 W1952 Gerda Schilder Veltman Financieel A 1957 1783e 17:25 41:49 40:41 9,487 341 W1880 Yvonne Hinnen Dommerholt Advocaten 1967 1785e 16:56 41:50 39:35 9,751 342 W1458 Jeannette Krabshuis Zwolle 1984 1792e 17:13 41:53 39:32 9,763 343 W1511 Jacqueline Keetman Meppel 1970 1797e 16:22 41:54 37:15 10,362 344 W1881 Elske Reitsma Dommerholt Advocaten 1981 1800e 16:41 41:54 37:48 10,211 345 W2322 Bea Claessens Cialfo 1954 1802e 17:02 41:57 39:41 9,727 346 W130 Maaike Schrijver PwC 12 1804e 15:30 41:58 36:14 10,653 347 W1846 Nicole Scholz WAVIN 1981 1805e 16:21 41:58 38:42 9,974 348 W1064 Titia Sizoo Ouderkerk aan de Ams 1972 1813e 17:10 42:00 41:09 9,380 349 W2287 Henny Lukens Start '78 1947 1814e 16:14 42:00 37:51 10,198 350 W1718 Sophia verde Jager Deventer 1980 1816e 16:02 42:01 37:20 10,339 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 351 W1739 Chantal Schutte Zwolle 1981 1819e 16:00 42:01 37:18 10,348 352 W1719 Nathalie Stokreef Zwolle 1996 1826e 16:45 42:04 39:35 9,751 353 W1142 Janny Uitslag Oldebroek 1964 1827e 15:52 42:05 37:10 10,385 354 W1735 Anneke Zandman Zuidwolde Dr 1962 1828e 17:16 42:05 38:38 9,991 355 W2305 Moniek Smit Dutch Runners Gold 1977 1831e 16:27 42:06 38:25 10,047 356 W1595 Hetty Blankvoort Zwolle 1967 1834e 16:21 42:07 39:24 9,796 357 W1445 Klarieke Hop Zwolle 1969 1835e 15:55 42:07 37:15 10,362 358 W2007 Arienke Sluiter Abbott 1836e 16:42 42:07 38:28 10,034 359 W2090 Margreeth Jonkman Kerkenveld 1967 1838e 16:53 42:07 41:06 9,391 360 W2152 Saskia van Ree Dronten 1969 1839e 15:37 42:07 36:29 10,580 361 W1317 Lyze Feitsma Bitgum 1973 1840e 16:45 42:08 39:30 9,772 362 W1890 Alberta Breunis Unica 1968 1842e 15:47 42:08 37:41 10,243 363 W1567 Sabine Berghorst Heerde 1980 1845e 16:51 42:09 38:57 9,910 364 W1224 Gea Brink Staphorst 1964 1846e 16:42 42:09 37:16 10,357 365 W1792 Elsemiek Scholten Nieuwleusen 1990 1851e 16:20 42:11 37:38 10,256 366 W1885 Jeanny Schrijer Dommerholt Advocaten 1974 1854e 16:39 42:13 38:04 10,140 367 W1884 Miranda Hooisma Dommerholt Advocaten 1974 1855e 16:39 42:13 38:04 10,140 368 W2079 Annedien Pullen Hasselt 1988 1856e 16:29 42:13 37:54 10,184 369 W2080 Noortje Pullen Hasselt 1992 1857e 16:29 42:14 37:55 10,180 370 W1130 Natasja Kommer Zwolle 1973 1859e 17:21 42:14 40:46 9,468 371 W1508 Gea Sijpkes Hilversum 1960 1865e 15:33 42:15 36:52 10,470 372 W1877 Annemargreet Renkema Dommerholt Advocaten 1982 1868e 17:07 42:17 40:04 9,633 373 W2176 Agnes Roozeboom Dalfsen 1970 1870e 16:56 42:17 38:48 9,948 374 W2333 Fma van der Schrier Apeldoorn 1979 1871e 17:18 42:17 39:47 9,702 375 W2335 Bianca van Essen Apeldoorn 1978 1872e 17:18 42:18 39:48 9,698 376 W1311 Henriette Hartman Zwolle 1987 1873e 15:54 42:18 37:49 10,207 377 W2182 Jenine van Keulen Veltman Financieel A 1974 1876e 16:43 42:19 40:56 9,429 378 W1641 Annelies Kroes Climax 1982 1880e 16:02 42:20 37:09 10,390 379 W1470 Tjorven Schuurman Zwolle 1979 1881e 16:09 42:20 37:11 10,380 380 W1606 Heleen Volkerink Zwolle 1985 1883e 15:41 42:21 36:51 10,474 381 W1501 Emma van Dijk Zwolle 1998 1886e 17:29 42:22 39:07 9,867 382 W2357 Elma Boon Deventer 1955 1887e 15:51 42:22 37:23 10,325 383 W1331 Kimberley Visser Zwolle 1998 1888e 17:29 42:22 39:07 9,867 384 W2038 Inés Carvajal Gallardo Zwolle 1991 1890e 16:29 42:23 37:05 10,408 385 W2160 Hilligje Dunnik Dalfsen 1976 1891e 16:55 42:23 40:01 9,645 386 W1838 Hendrien Kiers WAVIN 1978 1895e 16:21 42:25 39:15 9,834 387 W2039 Sandra Krijt Heerde 1970 1896e 16:10 42:25 36:49 10,484 388 W2135 Suzanne de Gooijer Zwolle 1984 1897e 17:14 42:25 40:26 9,546 389 W1442 Stijntje Troost Staphorst 1969 1898e 16:09 42:25 38:34 10,008 390 W2194 Alieke de Vries Travers 1973 1899e 16:55 42:26 38:31 10,021 391 W2303 Esther van Dam Dalfsen 1973 1904e 16:41 42:27 40:04 9,633 392 W1581 Van Velzel Meppel 1982 1906e 16:20 42:30 39:21 9,809 393 W2006 Jose Eppink Abbott 1907e 16:42 42:31 38:52 9,931 394 W1536 Annemarie Seuters Zwolle 1984 1908e 16:17 42:31 39:30 9,772 395 W2288 Rita Nijeboer de Weerd Spurt '88 1969 1911e 16:20 42:32 36:55 10,455 396 W40 Nicole Oortwijn Van der Kamp Runners 1913e 16:39 42:32 39:03 9,884 397 W1386 Anne Jamdagni Zwolle 1984 1914e 17:23 42:32 39:05 9,876 398 W2119 Marleen Derksen Zwolle 1970 1915e 16:38 42:33 39:03 9,884 399 W1312 Linda van Tolij Zwolle 1984 1918e 17:22 42:33 39:06 9,872 400 W82 Tamara Ernst SportService Zwolle 1922e 16:07 42:34 40:02 9,641 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 401 W1479 Anne-Marie Smits Zwolle 1971 1923e 15:38 42:35 36:42 10,517 402 W2075 Margreet van Emden Zwolle 1973 1925e 17:00 42:36 42:16 9,132 403 W1761 Ria Westerman Zwolle 1981 1926e 16:48 42:36 38:17 10,082 404 W2045 Sophie Heikoop Zwolle 1993 1928e 16:54 42:37 39:32 9,763 405 W1549 Emma Peeters Zwolle 1998 1938e 17:16 42:39 41:02 9,406 406 W2019 Ellen de Jong Utrecht 1963 1939e 16:04 42:39 37:35 10,270 407 W222 Henriëtte Spits PwC 6 1941e 17:32 42:40 41:16 9,353 408 W1520 Bertine Hoeve Punthorst 1986 1942e 15:43 42:41 38:25 10,047 409 W2158 Gerda Tjerkstra De Bilt 1957 1943e 15:42 42:41 39:21 9,809 410 W1391 Anja Oosterveld Zwolle 1960 1944e 15:39 42:41 39:17 9,826 411 W2293 Wilma Feima-Sluiter Zwolle 1973 1946e 16:16 42:42 38:04 10,140 412 W1683 Kim Loo Zwolle 1982 1948e 16:14 42:42 38:35 10,004 413 W2304 Janny Westerbeek IJhorst 1956 1949e 17:08 42:43 40:30 9,530 414 W1210 Laura Scholten Zwolle 1978 1952e 16:22 42:44 38:08 10,122 415 W2281 Simone Kiewiet PEC 1910 1964 1953e 15:38 42:44 35:45 10,797 416 W1133 Nicole van Kempen Zwolle 1971 1954e 16:29 42:45 39:20 9,813 417 W1548 Anja Holtkamp Zwolle 1966 1958e 17:15 42:49 41:12 9,368 418 W1818 Clarine van der Meer Travers 1973 1961e 16:54 42:51 38:55 9,918 419 W1179 Henrieke Hiemstra Zwolle 1971 1962e 19:17 42:52 42:22 9,110 420 W1677 Els Schrijver Dalfsen 1965 1964e 17:04 42:52 40:26 9,546 421 W1693 Marieke de Weerd De Gemzen 1987 1965e 16:09 42:53 38:53 9,927 422 W1476 Marieke Navarro Meppel 1973 1967e 15:42 42:54 36:57 10,446 423 W1403 Fleur Snelder Meppel 1987 1968e 17:03 42:54 37:21 10,334 424 W1681 Danita Mars Raalte 1968 1970e 16:24 42:54 37:54 10,184 425 W2276 Ine Arentsen Apeldoorn 1958 1971e 16:24 42:55 38:10 10,113 426 W1465 Marian Klauwer Zwolle 1964 1974e 17:21 42:56 41:00 9,414 427 W140 Caroline Puijk Thorbecke 1 1975e 15:22 42:57 36:44 10,508 428 W1546 Marcella Tijssen Zwolle 1967 1982e 17:14 42:58 41:00 9,414 429 W2117 Dewi Sok Zwolle 1998 1983e 17:55 42:58 41:12 9,368 430 W2116 Annika van Tent Zwolle 1998 1985e 17:55 42:58 41:13 9,365 431 W1628 Iris van der Bend Zwolle 1992 1986e 17:03 42:59 38:56 9,914 432 W1472 Janique Westerbeek Steenwijk 1995 1988e 16:52 42:59 41:04 9,399 433 W1323 Sandra Bras Kampen 1987 1989e 15:24 42:59 37:33 10,279 434 W38 Erna Raap Van der Kamp Runners 1992e 17:24 43:00 39:09 9,859 435 W1843 Fleur Ekelmans WAVIN 1999 1993e 16:47 43:01 40:05 9,629 436 W1072 Lauret Westerhuis Zwolle 1970 1994e 16:50 43:01 39:29 9,776 437 W2144 Ineke Koerhuis Raalte 1962 1995e 16:23 43:01 38:00 10,157 438 W1447 Jennifer van der Kolk Zwolle 1978 1999e 16:45 43:02 38:39 9,987 439 W2154 Rianne van der Kamp Zwolle 1970 2003e 16:21 43:03 37:26 10,311 440 W1255 Bea van Beek Zwolle 1976 2012e 15:36 43:04 36:05 10,697 441 W1024 Lenie van den Berg Heerde 1965 2016e 17:15 43:06 41:18 9,346 442 W1212 Ingrid van Bethlehem Zwolle 1967 2017e 17:04 43:06 41:33 9,290 443 W2316 Trudie Oderkerk AV '34 1962 2019e 16:25 43:07 38:02 10,148 444 W1833 Olga Rutgers WAVIN 1984 2021e 17:46 43:07 41:10 9,376 445 W1638 Esther Roosen Zwolle 1983 2025e 16:45 43:08 37:45 10,225 446 W1912 Jannemiek de Blok Veltman Financieel A 1972 2027e 18:01 43:09 42:07 9,165 447 W1110 Jacqueline van Nee Zwolle 1967 2035e 15:44 43:11 36:44 10,508 448 W1758 Karin Elshof Hengelo Ov 1982 2036e 16:20 43:11 38:40 9,982 449 W1776 Sietske Hoeve Zwolle 1986 2038e 16:25 43:12 37:35 10,270 450 W1627 Karin Tolsma Antwerpen (BEL) 1987 2041e 16:33 43:13 38:10 10,113 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 451 W2173 Marjolein Bolland Zwolle 1984 2043e 16:17 43:14 40:49 9,456 452 W1558 Petra van Saarloos Zwolle 1965 2058e 16:37 43:18 38:50 9,939 453 W2085 Vera ter Laak-Joling Heino 1980 2059e 15:40 43:19 38:56 9,914 454 W1568 Grietje Brakke Staphorst 1977 2063e 17:15 43:20 40:18 9,578 455 W1264 Petra Prins Staphorst 1979 2064e 17:15 43:20 40:19 9,574 456 W72 Kim van Brussel Overhoff 1 2065e 16:52 43:20 38:46 9,956 457 W2375 Susan Groot Koerkamp Amsterdam 1984 2066e 15:57 43:20 37:59 10,162 458 W1935 Tjitske van der Kloet Veltman Financieel A 1962 2071e 18:04 43:21 41:47 9,238 459 W2255 Tineke Admiraal Zwolle 1957 2075e 16:22 43:22 37:45 10,225 460 W1594 Roelien Hattem Staphorst 1985 2077e 16:41 43:23 38:29 10,030 461 W1817 Joke de Graaf Travers 1970 2078e 16:57 43:23 39:28 9,780 462 W1420 Evelien Leusink Zwolle 1960 2090e 17:40 43:25 42:36 9,061 463 W1849 Geja Rozendal Wijzonol Bouwverven 1967 2092e 14:12 43:26 39:18 9,821 464 W129 Dianne Tip PwC 12 2093e 17:12 43:27 41:16 9,353 465 W2367 Iepie Roorda PEC 1910 1958 2097e 17:24 43:29 39:02 9,888 466 W1963 Marjan Woning-van der Kam Veltman Financieel A 1967 2098e 18:00 43:31 42:30 9,082 467 W1852 Nicole Schuurman Wijzonol Bouwverven 1978 2099e 16:40 43:32 39:23 9,801 468 W1794 Magda de Hoop Celavita 1955 2100e 18:37 43:32 43:27 8,883 469 W1780 Marian Smit Hoogeveen 1970 2102e 17:09 43:33 39:55 9,670 470 W1515 Leni van Dijk Zwolle 1956 2103e 17:07 43:33 41:39 9,267 471 W1426 Thea Nijenhuis-Meeringa Zwolle 1959 2109e 17:06 43:34 41:40 9,264 472 W2136 Carla Jacobs Dalfsen 1970 2113e 16:57 43:35 40:06 9,625 473 W2124 Lenie Butink Laag Zuthem 1964 2114e 16:38 43:35 38:46 9,956 474 W2201 Bernadien Bos Veessen 1980 2115e 17:41 43:36 37:17 10,353 475 W2126 Stella Drijver Zwolle 1963 2116e 16:24 43:36 38:21 10,065 476 W1706 Marjan Doorneweerd Wezep 1980 2117e 18:05 43:36 43:22 8,900 477 W1808 Janine van Dalfsen Securitas 2118e 16:53 43:36 39:01 9,893 478 W1807 Elli Hulst Securitas 2119e 16:53 43:37 39:00 9,897 479 W1509 Jolanda Hoen Zwolle 1973 2122e 17:20 43:37 38:26 10,043 480 W2001 Caroline Jans Wezep 1963 2126e 17:23 43:38 42:14 9,139 481 W1332 Ria Schuurman Zwolle 1967 2128e 16:41 43:39 38:42 9,974 482 W2162 Monica te Velthuis Nieuwleusen 1982 2131e 17:58 43:40 40:55 9,433 483 W2161 Janneke Hoekstra Nieuwleusen 1956 2132e 17:58 43:40 40:55 9,433 484 W1461 Esther Meijerink Meppel 1976 2136e 16:14 43:41 37:41 10,243 485 W2011 Lonneke Treffers Zwolle 1989 2137e 16:29 43:41 38:03 10,144 486 W2107 Dorianne Kok Zwolle 1994 2138e 16:45 43:41 40:41 9,487 487 W1120 Dirna Oosterhof Zwolle 1988 2141e 17:19 43:42 40:15 9,590 488 W1577 Anja Tuin Staphorst 1987 2142e 16:55 43:42 38:12 10,104 489 W2355 Els Barenbrug Nijmegen 1982 2144e 16:34 43:43 39:28 9,780 490 W1015 Rimke Scholten Zwolle 1978 2145e 16:22 43:43 39:06 9,872 491 W2091 Elske de Jong Arnhem 1983 2148e 16:34 43:43 39:28 9,780 492 W1570 Sabine Zwakenberg Groningen 1991 2150e 16:56 43:44 38:14 10,095 493 W2029 Baila de Jong Zwolle 1978 2152e 16:29 43:44 37:44 10,229 494 W1922 Lisa van Doorn Veltman Financieel A 1995 2154e 17:05 43:44 42:49 9,015 495 W1743 Jennike Russcher Staphorst 1989 2155e 17:43 43:45 39:54 9,674 496 W1475 Bettie Vellinga Zwolle 1968 2157e 17:48 43:45 40:48 9,460 497 W1330 Marion PIest Darp 1972 2158e 16:25 43:45 43:07 8,952 498 W1067 Edith Hoogenboom Zwolle 1968 2159e 17:44 43:46 40:58 9,422 499 W2282 Corien van Essen Hattemerbroek 1977 2161e 17:47 43:46 40:50 9,453 500 W1866 Saskia Casteel Run2Day clinic 1977 2162e 17:58 43:46 42:28 9,089 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 501 W2359 Roselinde van den Berg Zwolle 1979 2163e 16:20 43:46 37:46 10,220 502 W1873 Melanie Langevoort Run2Day clinic 1979 2166e 17:53 43:47 42:25 9,100 503 W1241 Marinka Nieuwenhuis IJsselmuiden 1980 2170e 17:55 43:48 40:25 9,550 504 W2077 Karin ven Veen Urk 1963 2171e 16:44 43:48 39:05 9,876 505 W1374 Saskia Ogink Zwolle 1977 2172e 16:21 43:48 37:47 10,216 506 W2279 Linda Hootsen-Noordzij De Groene Hart Loper 1953 2174e 16:48 43:49 39:13 9,842 507 W1773 Linda Looge Kampen 1981 2176e 16:26 43:49 40:17 9,582 508 W1939 Henriette Kragt Veltman Financieel A 1972 2177e 18:00 43:50 42:48 9,018 509 W2113 Linda Koehoorn Meppel 1972 2179e 17:08 43:50 38:37 9,995 510 W1734 Gea Vrielink Zuidwolde Dr 1961 2180e 17:19 43:50 40:23 9,558 511 W1307 Tinca Slump Zwolle 1992 2182e 16:12 43:51 41:57 9,201 512 W1436 Henriet Tiemens De Sprinter 1976 2183e 16:42 43:51 38:58 9,905 513 W2356 Wilma Visscher Genemuiden 1968 2184e 17:32 43:52 40:47 9,464 514 W1422 Martine Koopman Zwolle 1974 2185e 16:22 43:52 39:23 9,801 515 W1242 Lies Vaandering IJsselmuiden 1966 2188e 17:55 43:54 40:31 9,526 516 W1674 Merle Wijnmalen Zwolle 1979 2191e 16:53 43:55 39:14 9,838 517 W1366 Annemieke Drent Apeldoorn 1979 2192e 17:31 43:55 40:47 9,464 518 W1318 Alice Zielhuis Wezep 1974 2193e 17:06 43:55 38:51 9,935 519 W1439 Karin van den Ham Arnhem 1966 2196e 16:12 43:56 37:51 10,198 520 W1353 Frederike Selles Zwolle 1980 2198e 17:03 43:57 40:51 9,449 521 W1891 Pamela Mutter Unica 1969 2199e 17:43 43:57 39:30 9,772 522 W2095 Quirine van Asselt AV '34 1974 2200e 17:29 43:57 40:49 9,456 523 W1832 Petra de Grooth WAVIN 1981 2201e 17:48 43:57 42:01 9,186 524 W1401 Corine van Eeken Zwolle 1986 2202e 18:13 43:57 42:26 9,096 525 W2069 Nicola Plass-Lukas Hattem 1953 2204e 17:04 43:59 39:27 9,784 526 W1553 Vera Overkempe Zwolle 1991 2210e 16:46 44:00 38:41 9,978 527 W1036 Katja Scholing Zwolle 1977 2211e 16:52 44:00 38:54 9,922 528 W2073 Louise Kooger Belt-Schutsloot 1989 2212e 17:45 44:01 40:23 9,558 529 W1359 Yvonne Elzerman Wezep 1972 2213e 16:53 44:01 38:55 9,918 530 W1178 Anne Inkelaar Zwolle 1994 2214e 17:53 44:01 41:49 9,230 531 W1805 Jolanda Wennemars Securitas 2215e 16:54 44:02 39:26 9,788 532 W1473 Fébe Spijkerboer-Fikse Harderwijk 1983 2227e 17:33 44:05 39:54 9,674 533 W1452 Marije Verkerk Utrecht 1984 2228e 17:34 44:06 39:54 9,674 534 W2302 Irene Linders-Wouters Vierhouten 1964 2231e 16:10 44:06 37:44 10,229 535 W1487 José Venema Amersfoort 1980 2235e 16:23 44:07 37:26 10,311 536 W1850 Monique Duits Wijzonol Bouwverven 1971 2239e 16:34 44:08 37:39 10,252 537 W191 Direne Smit Rabobank 5 2242e 17:04 44:09 39:57 9,662 538 W1492 Anne Woertman Zwolle 1983 2243e 17:00 44:09 38:47 9,952 539 W1854 Alie Botter Wijzonol Bouwverven 1966 2246e 16:29 44:10 37:41 10,243 540 W193 Rebecca Post Rabobank 5 2247e 17:04 44:10 39:59 9,654 541 W2052 Marielle van Gils Wormer 1970 2251e 16:42 44:12 39:40 9,731 542 W1134 Klarinda Strijker Zwolle 1971 2252e 17:09 44:12 38:40 9,982 543 W1286 Herma Potgieter Spurt '88 1966 2254e 17:03 44:13 39:40 9,731 544 W1329 Alice Mathijssen Zwolle 1967 2258e 17:18 44:13 38:34 10,008 545 W1045 Inge Durkstra Zwolle 1961 2259e 18:18 44:14 41:50 9,227 546 W1228 Corine Schep Gorinchem 1979 2261e 16:49 44:14 39:57 9,662 547 W1428 José Fietje Zwolle 1971 2265e 17:20 44:15 40:31 9,526 548 W1754 Lidia Stegeman Genemuiden 1969 2266e 17:56 44:15 42:24 9,103 549 W1114 Karin Bredewold-de Voogd Zwolle 1969 2270e 16:16 44:15 37:58 10,166 550 W1290 Yoni Haverkamp Zwolle 1987 2271e 16:16 44:16 37:59 10,162 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 551 W2028 Judith Scholten Zwolle 1980 2273e 16:55 44:18 38:49 9,944 552 W1338 Suzan Scholten Dedemsvaart 1987 2274e 18:00 44:18 41:49 9,230 553 W1827 Leonie Helmink Warmlopers 1990 2275e 16:41 44:19 39:58 9,658 554 W2272 Marielle Eikenaar Zwolle 1989 2279e 16:32 44:20 37:55 10,180 555 W2133 Wichers Schreur Zwolle 1995 2280e 18:24 44:20 41:55 9,208 556 W2168 Anne Oord Zwolle 1976 2281e 17:18 44:21 38:46 9,956 557 W2134 Demi Nijenhuis Zwolle 1994 2282e 18:24 44:21 41:56 9,205 558 W1298 Dons Astrid Nieuwleusen 1980 2284e 18:01 44:22 41:54 9,212 559 W1001 Kelly Jans Zwolle 1988 2285e 17:25 44:23 41:13 9,365 560 W1710 Rebekka van Gaalen Zwolle 1984 2286e 17:57 44:23 42:31 9,078 561 W1708 Anita van Gaalen Wezep 1975 2287e 17:57 44:23 42:32 9,075 562 W1170 Marjolein Pastink Assen 1977 2290e 15:15 44:24 36:36 10,546 563 W1506 Gerda Meilink Spurt '88 1959 2291e 18:15 44:24 43:51 8,802 564 W1009 Erie ten Brinke Hattem 1960 2293e 17:29 44:25 42:11 9,150 565 W1216 Dyane Kalvenhaar Zwolle 1970 2294e 17:13 44:25 40:04 9,633 566 W1414 Geralde van der Beek Hattemerbroek 1975 2296e 17:59 44:26 41:28 9,308 567 W1199 Maaike de Wit Dronten 1978 2297e 17:05 44:26 39:37 9,743 568 W1197 Tineke Doevendans Ermelo 1979 2298e 17:06 44:26 39:38 9,739 569 W1100 Willeke van Dalfzen Genemuiden 1972 2299e 16:31 44:26 40:35 9,511 570 W1503 Dianne Bennen Hoogeveen 1974 2300e 18:10 44:27 42:39 9,050 571 W210 Jacqueline Bouwmeester Zalsman 1 1965 2301e 17:12 44:28 38:39 9,987 572 W1193 Annemarie ter Weijden Wezep 1969 2307e 17:38 44:29 39:38 9,739 573 W1251 Aaltje Post Wezep 1971 2308e 17:39 44:29 39:38 9,739 574 W1486 Brenda van Olphen Zwolle 1969 2309e 16:38 44:29 39:50 9,690 575 W1964 Mare Baarsma Onderwijscentrum de 1991 2311e 17:52 44:30 40:09 9,613 576 W2274 Nathalie Snijder Zwolle 1988 2313e 16:33 44:32 38:08 10,122 577 W1988 Monica van Rijn Squash & Cardiofit 1971 2314e 17:29 44:32 39:33 9,759 578 W1874 Marian Wessels Run2Day clinic 1963 2316e 17:31 44:33 39:41 9,727 579 W1235 Moniek Lindenholz Rouveen 1978 2319e 17:12 44:35 40:41 9,487 580 W2336 Angelique Kraeger Pijnenburg 1976 2320e 16:15 44:36 38:40 9,982 581 W1985 Wilma Dordt Squash & Cardiofit 1955 2321e 17:28 44:36 39:38 9,739 582 W2055 Marjolein Schreurs Zwolle 1973 2332e 17:02 44:38 38:42 9,974 583 W1574 Alice Westerveen Hoogeveen 1973 2334e 18:10 44:39 42:51 9,008 584 W1464 Geraldine Hoorn Zwolle 1964 2335e 17:11 44:39 40:44 9,476 585 W1994 Laura Verlee Oosterenk 1975 2336e 18:06 44:39 39:20 9,813 586 W1960 Marjon Wiegersma Veltman Financieel A 1972 2337e 18:45 44:39 43:35 8,856 587 W1914 Annemieke Bos-Prins Veltman Financieel A 1970 2338e 18:45 44:40 43:36 8,853 588 W1913 Carolien Boers Veltman Financieel A 1974 2339e 18:07 44:41 43:07 8,952 589 W2016 Marjolein Vullers Zwolle 1957 2344e 17:11 44:42 40:47 9,464 590 W2348 Else Krist Zwolle 1987 2348e 17:39 44:42 40:22 9,562 591 W1519 Lenneke Zandman 's-Gravenhage 1984 2350e 16:58 44:43 40:00 9,650 592 W1253 Esther Eshuis Zwolle 1979 2352e 18:29 44:44 43:15 8,924 593 W2209 Alieke vna der Vegt Zwolle 1971 2353e 17:54 44:44 40:44 9,476 594 W2221 Liesbeth Gilhuis Zwolle 1968 2354e 17:54 44:44 40:45 9,472 595 W1878 Gerlies Maakal Dommerholt Advocaten 1967 2355e 18:25 44:45 42:43 9,036 596 W1293 Clarisse Poortman Zwolle 1969 2356e 19:15 44:45 43:41 8,836 597 W1909 Angela Schreuder Fytac 1978 2359e 16:29 44:47 40:41 9,487 598 W2331 Henriette van Milgen Hasselt 1967 2360e 18:03 44:47 44:21 8,703 599 W1921 Danielle van Doorn Veltman Financieel A 1972 2361e 18:32 44:48 43:39 8,843 600 W2040 Loes Jacobs Nunspeet 1953 2363e 17:06 44:48 39:19 9,817 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 601 W1652 Janny Akkerman Zwolle 1962 2366e 17:19 44:50 40:54 9,437 602 W1499 Annebé van den Engel Zwolle 1985 2367e 16:58 44:50 39:28 9,780 603 W1057 Jacqueline Godeke Celavita 1980 2369e 17:29 44:51 42:55 8,994 604 W1555 Lisette De Vries Zwolle 1986 2370e 17:00 44:51 39:36 9,747 605 W1028 Ingrid Schudde Zwolle 1973 2372e 17:20 44:51 40:26 9,546 606 W1626 Trudy Voogd Zwolle 1969 2373e 17:20 44:51 40:27 9,542 607 W1174 Marquirette Smith Zwolle 1960 2374e 18:03 44:52 41:48 9,234 608 W1175 Michelle Bos Nieuw Balinge 1984 2376e 18:03 44:52 41:48 9,234 609 W1026 Sandra van den Bergh Zwolle 1969 2378e 16:36 44:52 39:03 9,884 610 W39 Christa van der Steege Van der Kamp Runners 2379e 17:24 44:53 41:01 9,410 611 W1672 Mirjam Kieskamp Epe 1969 2381e 17:05 44:54 40:32 9,523 612 W1679 Eva van de Bovenkamp Muiden 1988 2382e 17:28 44:54 41:08 9,384 613 W2048 Marjan Sleurink IJsselmuiden 1964 2383e 18:09 44:54 43:22 8,900 614 W1254 Annet Maathuis Zwolle 1979 2384e 18:29 44:54 43:26 8,887 615 W2253 Ilona van Gerner Zwolle 1978 2388e 17:18 44:55 40:45 9,472 616 W1741 Kim Adams Zwolle 1991 2391e 16:48 44:56 40:59 9,418 617 W1327 Astrid vd Steeg Zwolle 1972 2394e 17:35 44:57 42:25 9,100 618 W1529 Herma Harke Staphorst 1986 2395e 16:55 44:57 40:41 9,487 619 W1273 Marjanne Staal Zwolle 1959 2398e 18:47 44:57 44:29 8,677 620 W1195 Dorien Bruins Kampen 1972 2402e 17:45 44:58 44:10 8,739 621 W1702 JI Gelderloos-Bolks Zwolle 1986 2403e 17:26 44:58 39:40 9,731 622 W1686 Fenny Boiten-Tiggelaar Zwolle 1949 2407e 16:39 45:00 39:55 9,670 623 W1600 Corrie Blijdorp Kampen 1956 2408e 16:42 45:00 38:56 9,914 624 W1035 Janneke Bolks Zwolle 1977 2413e 16:20 45:02 38:35 10,004 625 W1608 Aly Schra Rouveen 1973 2417e 17:20 45:03 39:33 9,759 626 W1215 Rika Pomp Assen 1962 2419e 18:48 45:03 44:35 8,657 627 W1902 Wilma Brouwer Fytac 1971 2424e 18:03 45:05 40:46 9,468 628 W2054 Renske Meulstee Zwolle 1990 2426e 16:52 45:05 39:01 9,893 629 W1697 Linda Duitman Zwolle 1984 2429e 16:52 45:06 39:45 9,710 630 W1862 Ivette Fokkenrood Run2Day clinic 1968 2431e 17:58 45:06 43:48 8,812 631 W1444 Cindy Aalders Zwolle 1994 2432e 17:51 45:06 39:14 9,838 632 W1892 Judith Ekkelenkamp Unica 1969 2436e 17:43 45:08 40:41 9,487 633 W1903 Anne-Vrouwk Volkerink Fytac 1981 2438e 17:30 45:09 40:40 9,491 634 W1395 Andrea Westendorp Zwolle 1978 2440e 17:36 45:10 40:35 9,511 635 W1189 Annie Warmelink Kottier Giethmen 1956 2442e 17:24 45:11 40:12 9,601 636 W2015 Romy Alferink Zwolle 1985 2446e 17:11 45:12 39:34 9,755 637 W1742 Hermien Kooiker Rouveen 1989 2449e 17:43 45:13 41:22 9,331 638 W1052 Lianne Borger Zwolle 1974 2455e 15:55 45:15 37:56 10,175 639 W1295 Anne May Jans Zwolle 1984 2459e 15:55 45:17 37:25 10,316 640 W1272 Helma Oostindie Nijensleek 1969 2461e 16:33 45:17 38:51 9,935 641 W2310 Marjet During Zwolle 1984 2463e 17:57 45:19 43:15 8,924 642 W1088 Regina Frederiks Zwolle 1967 2468e 17:21 45:22 39:40 9,731 643 W1080 Sylvia Smale Zwolle 1964 2469e 18:02 45:22 42:13 9,143 644 W1207 Elleke Korteweg Zwolle 1975 2471e 19:18 45:22 44:53 8,600 645 W1441 Lisanne Verhagen Utrecht 1986 2472e 17:40 45:22 40:29 9,534 646 W1926 Geja Felix Veltman Financieel A 1983 2473e 18:09 45:23 43:51 8,802 647 W2226 Mireille Jonkman HAC '63 1970 2474e 16:50 45:23 39:36 9,747 648 W2227 Carolien Scheper HAC '63 1971 2475e 16:50 45:23 39:36 9,747 649 W1842 Annet Hakvoort WAVIN 1970 2476e 16:34 45:23 38:51 9,935 650 W1579 Olde Rikkert Zwolle 1972 2477e 17:43 45:24 40:15 9,590 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 651 W1685 Leontine Kremers Zwolle 1981 2490e 17:00 45:28 39:09 9,859 652 W1267 Pascalle Seebregts Raalte 1970 2494e 19:13 45:30 45:09 8,549 653 W1071 Angela Westemeijer PEC 1910 1989 2501e 16:43 45:35 39:47 9,702 654 W2313 Ria H M Mussche Baltes PEC 1910 1964 2504e 18:23 45:36 42:20 9,118 655 W2309 Jill Uenk Apeldoorn 1976 2509e 18:15 45:38 43:39 8,843 656 W2339 Eiberlien Scholing Provincie Overijssel 1960 2510e 17:33 45:40 40:33 9,519 657 W1970 Godelieve Onderwijscentrum de 1995 2511e 18:23 45:40 43:23 8,897 658 W1342 Marjan Hofstra Steenwijk 1967 2512e 16:54 45:40 38:56 9,914 659 W1599 Henriët Talen Staphorst 1990 2513e 17:19 45:41 41:31 9,297 660 W2350 Linda Gerritsen Elburg 1985 2515e 17:23 45:42 42:44 9,032 661 W1027 Inge Piek Zwolle 1987 2516e 17:44 45:42 42:48 9,018 662 W1554 Marieke Selles Hattem 1967 2517e 17:04 45:43 39:50 9,690 663 W2202 Kari Roozemond Heino 1964 2519e 17:05 45:43 39:51 9,686 664 W1055 Juliette Brouwers Zwolle 1998 2524e 16:08 45:45 41:43 9,252 665 W1514 Cora van der Beek Zwolle 1986 2525e 17:29 45:45 39:11 9,851 666 W1816 Anet Dunnink Travers 1973 2527e 17:53 45:46 41:51 9,223 667 W2264 Janneke Meijer Zwolle 1982 2530e 17:09 45:47 40:19 9,574 668 W1575 Ellen Blekkenhorst Kampen 1985 2532e 17:45 45:49 40:35 9,511 669 W1946 Janine Plantinga Veltman Financieel A 1972 2533e 18:17 45:50 44:35 8,657 670 W2214 Danielle Cevering NOP 1982 2534e 18:03 45:50 42:50 9,011 671 W1415 Angela Aalbers Groningen Atletiek 1985 2537e 17:40 45:55 41:04 9,399 672 W1482 Karin Jongman Meppel 1963 2539e 16:56 45:56 39:55 9,670 673 W1457 Ragna Hooijer Zwolle 1986 2540e 17:40 45:56 40:59 9,418 674 W1354 Murielle Beukers Zwolle 1986 2545e 17:01 45:59 42:50 9,011 675 W1145 Sandra van Arkelen Zwolle 1966 2546e 17:40 45:59 40:57 9,426 676 W1474 Miranda Brouwer Dalfsen 1977 2551e 17:25 46:01 40:33 9,519 677 W1192 Tanja Bergman Zwolle 1972 2553e 19:15 46:02 43:15 8,924 678 W2094 Mirjam Schouten Zwolle 1969 2554e 17:42 46:02 41:37 9,275 679 W1201 Laura van Gerner Zwolle 1987 2557e 17:44 46:03 41:24 9,323 680 W1462 Mariska Visscher Nijeveen 1973 2558e 17:31 46:04 42:07 9,165 681 W1237 Mirjam Schoenmaker Staphorst 1979 2559e 17:32 46:04 42:08 9,161 682 W1676 Hilde Schoonbeek Zwolle 1965 2560e 17:43 46:04 41:39 9,267 683 W1310 Esther van den Berg Zwolle 1991 2561e 17:50 46:04 41:06 9,391 684 W1309 Marlies Schreurs Zwolle 1992 2563e 17:49 46:04 41:06 9,391 685 W1955 Mirjam Sleurink Veltman Financieel A 1994 2564e 17:08 46:05 45:13 8,536 686 W1390 Ilja Brouwer Langweer 1974 2571e 17:09 46:07 39:40 9,731 687 W1949 Manon Prins Veltman Financieel A 1994 2572e 18:31 46:07 44:54 8,596 688 W1856 Carla Dikkers Wijzonol Bouwverven 1962 2573e 17:35 46:07 41:44 9,249 689 W1948 Jenou Prins Veltman Financieel A 1992 2575e 18:31 46:07 44:54 8,596 690 W1689 Alja Telman Zwolle 1963 2579e 18:20 46:08 41:14 9,361 691 W1690 Geja Schottert Ommen 1964 2580e 18:19 46:08 41:14 9,361 692 W1112 Marije Kleefman Zwolle 1985 2581e 16:59 46:09 39:46 9,706 693 W1239 Jolanda Wermink Ommen 1979 2582e 19:12 46:10 44:45 8,625 694 W2125 Marry de Leeuw-Snel Heerde 1955 2585e 17:06 46:10 41:44 9,249 695 W1740 Bep de Bakker Steenwijk 1946 2587e 17:39 46:11 41:05 9,395 696 W2042 Leonie Doornbos Zwolle 1975 2592e 16:28 46:13 39:52 9,682 697 W1618 Annemarie Knoll-Bijker Nieuwleusen 1987 2593e 17:27 46:15 40:56 9,429 698 W2114 Carla Pylman Leeuwarden 1979 2594e 17:17 46:15 41:02 9,406 699 W2174 Marielle Popping Heino 1984 2597e 17:25 46:15 41:12 9,368 700 W2171 Liedewij Stoffer-Dijk Isala '96 1976 2598e 17:24 46:16 41:12 9,368 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 701 W1302 Joke Bonte Rouveen 1988 2599e 17:26 46:16 40:56 9,429 702 W2129 Liesbeth Stobbink Hattem 1975 2600e 18:18 46:16 42:33 9,071 703 W2010 Annemiek van Bussel PEC 1910 1967 2601e 18:22 46:16 41:58 9,197 704 W2332 Margreet Bosch Zwolle 1963 2602e 18:19 46:17 41:22 9,331 705 W2130 Janine Strik Hattem 1969 2603e 18:18 46:17 42:34 9,068 706 W2319 Brenda de Graaf Zwolle 1966 2604e 17:49 46:17 41:35 9,282 707 W1593 Eline van den Berg IJsselmuiden 1988 2605e 17:27 46:18 40:13 9,598 708 W1539 Annet Hagenbeek Voorburg 1968 2606e 17:26 46:18 39:59 9,654 709 W2283 Dianne Zijlstra Spurt '88 1977 2617e 17:31 46:24 41:40 9,264 710 W2051 Christien Westerink 't Harde 1981 2618e 18:57 46:25 44:45 8,625 711 W2005 Mirjam Buxtorff ZKA actie DW 2619e 18:57 46:25 44:45 8,625 712 W1991 Charlaine Veneman Tafeltennis Zwolle 1992 2620e 18:00 46:25 41:35 9,282 713 W2044 Maura Douma Zwolle 1993 2622e 17:15 46:25 43:20 8,907 714 W1449 Myrthe Nuesink Zwolle 1978 2623e 18:18 46:26 41:50 9,227 715 W2062 Anja van Rees Genemuiden 1973 2624e 18:03 46:28 42:09 9,157 716 W1744 Jacobien Remijn Biddinghuizen 1975 2627e 18:21 46:29 42:54 8,997 717 W1745 Ingrid Paalman Biddinghuizen 1971 2628e 18:20 46:30 42:54 8,997 718 W1930 Christina Groth Veltman Financieel A 1978 2633e 19:18 46:31 45:15 8,530 719 W2187 Esther Vink ZKA - Fitteraars 2635e 18:26 46:32 44:19 8,710 720 W1894 Gerbranda Wisse Time for Heroes 2011 2637e 16:48 46:33 40:22 9,562 721 W2088 Pietie Dokter St.-Annaparochie 1969 2638e 17:40 46:33 43:28 8,880 722 W1158 Miranda Oost Zwolle 1985 2641e 17:20 46:33 43:28 8,880 723 W1585 Judith van der Leeden Zutphen 1979 2645e 18:05 46:36 41:45 9,245 724 W2046 Manuela van Werd Sprint 1969 2646e 17:46 46:36 42:13 9,143 725 W1623 Lotte Koolhof Raalte 1984 2647e 17:44 46:37 41:37 9,275 726 W1871 Patricia Heerlien Run2Day clinic 1970 2649e 18:00 46:37 45:09 8,549 727 W31 Maria Veneboer SWZ 3 2650e 19:04 46:37 45:38 8,458 728 W32 Anne-Marie Bakker SWZ 3 2651e 19:04 46:37 45:38 8,458 729 W2211 Mariska Jonker Zwolle 1975 2652e 17:58 46:37 42:32 9,075 730 W1367 Heleen van der Grijn Meppel 1973 2654e 17:15 46:38 41:22 9,331 731 W122 Helene Planting PwC 11 2655e 17:17 46:39 40:28 9,538 732 W1399 Christa Velthuis Meppel 1962 2656e 17:32 46:39 41:26 9,316 733 W1713 Margreet Pasman Zwolle 1975 2657e 18:15 46:39 43:02 8,969 734 W1381 Wendy van Dijk Kampen 1975 2658e 18:26 46:39 42:42 9,039 735 W189 Corien Eggink Rabobank 4 2659e 17:45 46:40 41:19 9,342 736 W1763 Gea van Renselaar Lelystad 1995 2662e 18:41 46:41 43:08 8,949 737 W1046 Nicolette de Jonge Zwolle 1984 2663e 17:32 46:41 41:32 9,293 738 W1760 Anneke Westerman-Middelve Dalfsen 1959 2665e 18:35 46:42 42:23 9,107 739 W1755 Rodee Voortman Dronten 1998 2666e 18:40 46:42 43:09 8,945 740 W1759 Dineke Westerman Groningen 1988 2667e 18:35 46:42 42:22 9,110 741 W2345 Dineke van de Kamp Kampen 1970 2669e 17:17 46:42 41:47 9,238 742 W1288 Gerda Kolkman Oosterwolde Gld 1968 2672e 16:10 46:45 42:08 9,161 743 W1050 Liesbeth Hoenderkamp Zwolle 1975 2673e 16:53 46:45 41:39 9,267 744 W2102 Carisia Kooiker Rouveen 1980 2674e 18:04 46:46 41:44 9,249 745 W1655 Nicole Kerstholt Zwolle 1977 2676e 18:07 46:48 42:31 9,078 746 W1665 Claudy Nijland Zwolle 1974 2677e 17:51 46:48 42:07 9,165 747 W2270 Mariska van Asselt Zwolle 1969 2678e 18:11 46:48 43:17 8,918 748 W1659 Brigitte Van Orden Zwolle 1978 2679e 17:22 46:49 42:40 9,046 749 W1306 Michelle Dijkstra Zwolle 1999 2680e 18:00 46:49 41:09 9,380 750 W1513 Paula Groten Zwolle 1966 2681e 17:33 46:49 41:53 9,216 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 751 W1526 Wendy Bieleman Warmlopers 1989 2683e 18:22 46:50 42:30 9,082 752 W1143 Dorinda Grouwstra Zwolle 1972 2684e 18:21 46:50 41:47 9,238 753 W1369 Jose Roeloffzen PEC 1910 1954 2687e 18:30 46:51 42:19 9,121 754 W2289 Jeanne Derks Zwolle 1963 2689e 17:18 46:52 41:15 9,357 755 W2284 Karin Gehrels Steenwijk 1970 2692e 20:39 46:53 44:26 8,687 756 W1836 Suzanna Habl WAVIN 1980 2693e 19:38 46:53 43:47 8,816 757 W1886 Monique van Doorn – van V Dommerholt Advocaten 1967 2695e 18:44 46:54 45:02 8,571 758 W1603 Aniek Horstman Kampen 1982 2696e 18:36 46:55 43:18 8,914 759 W1527 Simone van der Wal IJsselmuiden 1978 2697e 17:29 46:55 42:01 9,186 760 W2024 Alie Kruisselbrink Zwolle 1959 2698e 18:48 46:55 43:39 8,843 761 W1208 Krista Snel Wijhe 1985 2702e 18:02 46:58 41:42 9,256 762 W1115 Patricia Wiessenberg Zwolle 1989 2703e 18:04 46:58 41:43 9,252 763 W1522 Susan Jansen Zwolle 1999 2704e 18:00 46:58 41:18 9,346 764 W1060 Esther Snel Zwolle 1987 2705e 18:03 46:58 41:42 9,256 765 W1059 Natasja Wiessenberg Zwolle 1986 2707e 18:03 46:58 41:43 9,252 766 W1169 Judith Pots Zwolle 1974 2708e 18:21 46:58 41:55 9,208 767 W1162 Caroline Blankvoort Zwolle 1973 2710e 17:43 46:59 43:13 8,931 768 W1127 Evelien van Lenthe 's-Heerenbroek 1983 2711e 18:56 47:00 42:28 9,089 769 W1664 Gerrie Mulder de Graaf Zwolle 1951 2712e 17:53 47:00 42:25 9,100 770 W1124 Belinda Zwakenberg Zwolle 1981 2713e 16:55 47:02 41:45 9,245 771 W69 Jackeline Overhoff Overhoff 1 2714e 18:08 47:02 45:30 8,483 772 W1678 Karin van Dijk Zwolle 1973 2717e 17:33 47:04 41:51 9,223 773 W1313 Ine Lennips Hardenberg 1986 2720e 17:35 47:07 41:07 9,387 774 W1334 Diana Simons Zwolle 1971 2723e 17:56 47:08 41:56 9,205 775 W1769 Willemien Vels Lettele 1983 2724e 18:12 47:09 42:29 9,085 776 W1455 Daphne Chin-Kon-Sung Rotterdam 1987 2725e 17:41 47:09 42:16 9,132 777 W2170 Yvonne Oostewechel Luttenberg 1963 2726e 18:09 47:10 42:09 9,157 778 W2229 Jessica Peters Run2Day clinic 1983 2727e 17:49 47:10 41:21 9,334 779 W1853 Christina Hartsuiker Wijzonol Bouwverven 1972 2729e 17:19 47:11 40:42 9,484 780 W2071 Floortje Schilderinck Hattem 1985 2731e 17:16 47:11 42:48 9,018 781 W1396 Diana Stol De Sprinter 1966 2732e 17:35 47:11 42:47 9,022 782 W2216 Irene Goede Zwolle 1966 2734e 17:01 47:13 39:59 9,654 783 W2266 Caroline van der Waa Apeldoorn 1969 2735e 18:10 47:13 42:14 9,139 784 W1566 Martine Merkus Nijmegen 1985 2736e 18:52 47:13 45:28 8,489 785 W1624 Ariënne Kenter Zwolle 1968 2738e 17:03 47:13 39:58 9,658 786 W1247 Brenda Neijensteijn Zwolle 1982 2739e 18:30 47:13 45:02 8,571 787 W133 Anne Boer PwC 13 2741e 19:06 47:14 44:25 8,690 788 W1339 Harma Moorlag Zwolle 1969 2742e 17:29 47:15 40:51 9,449 789 W1139 Hasiena van der Velde Marienberg 1960 2744e 18:10 47:15 42:42 9,039 790 W1733 Maaike Louw Zwolle 1981 2745e 17:53 47:16 41:30 9,301 791 W1671 Engeline Plaggenmarsch Zwolle 1984 2746e 17:54 47:16 41:30 9,301 792 W1736 Ilona Schuurman-Kappert Raalte 1981 2748e 17:54 47:17 41:31 9,297 793 W1775 Sjany Eikenaar-Rolleman Zwolle 1959 2749e 17:54 47:18 43:23 8,897 794 W1648 Monique Morsink Zwolle 1967 2752e 17:43 47:19 41:02 9,406 795 W2328 Saskia Gerritsen Nijmegen 1989 2753e 17:32 47:19 41:18 9,346 796 W2027 Marloes Benning Zwolle 1999 2760e 17:28 47:20 42:24 9,103 797 W2212 Olga Carrot Zwolle 1974 2762e 17:56 47:20 42:08 9,161 798 W2169 Sharon de Witte Rouveen 1992 2763e 18:32 47:21 41:47 9,238 799 W212 Diane Rahantoknam Zalsman 1 1972 2764e 17:38 47:22 41:31 9,297 800 W208 Annemieke van den Belt Zalsman 1 1968 2765e 17:39 47:22 41:33 9,290 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 801 W2008 Ellen Zitter Zwolle 1960 2766e 18:04 47:23 42:43 9,036 802 W2009 Lisette Hoppes Zwolle 1987 2767e 18:03 47:24 42:16 9,132 803 W1370 Marjan Kok Zwolle 1971 2768e 18:03 47:25 42:16 9,132 804 W2366 Jolanda ter Wee Zwolle 1970 2770e 17:34 47:25 41:37 9,275 805 W1372 Annie Brouwer-Brands NOP 1962 2772e 17:59 47:25 42:43 9,036 806 W1166 Mathilde Tiesinga Zwolle 1974 2773e 18:10 47:25 42:28 9,089 807 W1150 Jutta Wibbens Zwolle 1982 2774e 16:59 47:25 41:02 9,406 808 W2078 Susanne Stoter Meppel 1979 2775e 18:44 47:25 46:36 8,283 809 W1518 Alyssa Wellinga Zwolle 1992 2776e 18:32 47:29 41:55 9,208 810 W1551 Wilma ten Brinke Zwolle 1958 2778e 18:06 47:29 41:29 9,304 811 W2121 Hennie Morren Biddinghuizen 1963 2779e 18:03 47:30 42:53 9,001 812 W1815 Daniella Snijders Travers 1965 2781e 18:13 47:31 43:35 8,856 813 W1597 Esther Kok Zalk 1973 2782e 17:10 47:32 40:17 9,582 814 W1657 Florine Arenberg PEC 1910 1973 2785e 18:06 47:33 43:00 8,976 815 W1051 Sandra Ogink Raalte 1980 2786e 18:08 47:33 42:12 9,146 816 W1889 Lucy Boeve Unica 1966 2787e 18:51 47:33 42:44 9,032 817 W1906 Erica de Jong Fytac 1978 2791e 18:10 47:34 43:06 8,955 818 W1017 Monique Staal Apeldoorn 1964 2792e 18:04 47:34 41:09 9,380 819 W1141 Jacqueline Jansen Zwolle 1986 2795e 19:39 47:34 46:06 8,373 820 W1826 Charlotte Wichink Kruit Warmlopers 1979 2798e 18:18 47:37 42:48 9,018 821 W1056 Ryanne Hooijer Zwolle 1982 2801e 18:11 47:39 42:41 9,043 822 W1825 Alice Pul Warmlopers 1979 2802e 18:18 47:40 42:51 9,008 823 W1154 Hanneke Bouwhuis Hardenberg 1984 2804e 19:37 47:40 46:09 8,364 824 W2342 Hanneke Slaghuis Run2Day clinic 1972 2805e 18:25 47:40 41:57 9,201 825 W1765 Japke Meesters Amsterdam 1980 2806e 18:48 47:41 43:41 8,836 826 W1421 Anna Arodji Zwolle 1978 2807e 18:44 47:41 47:25 8,140 827 W1003 Franciska Locht Dordrecht 1973 2809e 19:08 47:43 46:02 8,385 828 W35 Nathalia Vermolen SWZ 4 2810e 19:51 47:43 46:43 8,262 829 W2364 Ans Nijhoff Elburg 1953 2814e 18:15 47:44 44:37 8,651 830 W1933 Carolien Kamphof Veltman Financieel A 1984 2816e 19:16 47:44 46:47 8,250 831 W134 Jetta Boer PwC 13 2818e 19:07 47:45 44:57 8,587 832 W1244 Tamara Mijnheer Assen 1975 2820e 17:16 47:46 41:25 9,319 833 W1153 Moniek Vedder Zwolle 1984 2825e 18:09 47:47 41:41 9,260 834 W1190 Ilse van Hal Zwolle 1974 2828e 18:14 47:48 44:22 8,700 835 W2063 Mariska van Grafhorst Kampen 1981 2830e 17:40 47:49 42:41 9,043 836 W1868 Leonie Willems Run2Day clinic 1975 2832e 18:24 47:49 42:05 9,172 837 W2230 Titia Huisman Run2Day clinic 2833e 18:23 47:49 42:05 9,172 838 W1505 Jasja Scholtens Zwolle 1975 2834e 18:23 47:50 42:05 9,172 839 W1869 Gerrita van den Belt Run2Day clinic 1975 2836e 18:24 47:50 42:05 9,172 840 W1231 Charlotte Frik Zwolle 1975 2838e 17:40 47:51 42:19 9,121 841 W1612 Anouk Schiphorst Lettele 1996 2842e 17:33 47:53 43:10 8,942 842 W1122 Mieke Zuurmond Zwolle 1973 2843e 17:54 47:54 41:58 9,197 843 W1136 Astrid Schulting Zwolle 1971 2844e 17:53 47:55 41:58 9,197 844 W1183 Joland Rijkelijkhuizen Noordwolde Fr 1964 2845e 18:31 47:55 43:25 8,890 845 W1394 Brigit Greutink Lochem 1961 2846e 18:31 47:55 43:25 8,890 846 W1424 Larissa Greven Zwolle 1985 2851e 19:19 47:58 44:38 8,648 847 W1184 Louise Janssen Zwolle 1960 2852e 17:59 47:58 41:18 9,346 848 W1350 Mirte Wibbens Borger 1986 2853e 18:11 47:58 41:34 9,286 849 W2256 Karina Koopman PEC 1910 1970 2854e 19:03 47:58 45:00 8,577 850 W2070 Akkie van Voornveld Zwolle 1962 2855e 18:20 47:58 43:04 8,962 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 851 W1550 Wilma Smit Zwolle 1975 2856e 18:05 48:00 41:59 9,194 852 W1748 Yvonne Hülsmann Zwolle 1988 2859e 17:36 48:00 42:22 9,110 853 W1725 Saskia Meijering Lemelerveld 1977 2863e 18:36 48:01 42:38 9,053 854 W1181 Veronique Smit Nijmegen 1985 2865e 17:42 48:03 41:58 9,197 855 W2340 Inge Bekema Provincie Overijssel 1978 2866e 18:05 48:04 42:57 8,987 856 W1151 Marieke Groothoff Zwolle 1983 2867e 18:38 48:04 42:53 9,001 857 W1194 Harriët van den Berg Zwolle 1968 2870e 18:29 48:06 42:20 9,118 858 W1149 Wendy Groothoff Zwolle 1983 2871e 18:38 48:06 42:55 8,994 859 W1209 Kirsten Arntzen Appingedam 1971 2872e 18:29 48:06 42:21 9,114 860 W19 Anke van der Locht Ernst & Young 5 2874e 17:50 48:07 42:12 9,146 861 W2035 Gina Strookappe Raalte 1959 2881e 18:09 48:09 43:09 8,945 862 W2167 Adinda Binnerts Zwolle 1979 2886e 18:04 48:11 42:08 9,161 863 W2156 Marleen de Mik Zwolle 1965 2889e 18:06 48:11 41:49 9,230 864 W1722 Tanny Binnerts Zwolle 1975 2890e 18:04 48:11 42:09 9,157 865 W1751 Cilia Borninkhof Zwolle 1977 2892e 17:44 48:12 42:47 9,022 866 W1137 Ria Leusink-Markhorst Zwolle 1960 2893e 19:28 48:12 47:23 8,146 867 W1972 Frieda Weinand Onderwijscentrum de 1993 2894e 18:34 48:12 43:18 8,914 868 W1979 Joke Bakker Onderwijscentrum de 2895e 18:33 48:13 43:17 8,918 869 W1382 Cynthia Vaatstra Zwolle 1968 2896e 20:21 48:13 47:09 8,186 870 W1385 Ellen Horrevoets Zwolle 1968 2897e 20:20 48:14 47:09 8,186 871 W1206 Liesbeth Korterink Zwolle 1976 2901e 18:21 48:16 43:10 8,942 872 W1171 Angelique Bangma Havelte 1976 2902e 18:21 48:16 43:11 8,938 873 W2262 Rinske de Ridder Zwolle 1974 2903e 18:22 48:16 43:12 8,935 874 W1800 Patricia Wolbert Provincie Overijssel 1979 2904e 18:09 48:16 43:06 8,955 875 W2265 Renate van der Linde Zwolle 1975 2905e 18:19 48:16 43:07 8,952 876 W2092 Lies Melchers Leeuwarden 1962 2907e 18:27 48:17 43:01 8,973 877 W1783 Karin Post Zwolle 1972 2909e 19:26 48:17 45:01 8,574 878 W1717 Annemieke Delnaay Hasselt 1980 2914e 18:24 48:19 42:00 9,190 879 W34 Petra Vermolen SWZ 4 2915e 19:52 48:19 47:19 8,157 880 W2103 Elise Harbers Dedemsvaart 1985 2916e 17:48 48:19 41:42 9,256 881 W1521 Irene van der Ploeg Zwolle 1974 2919e 19:06 48:23 43:12 8,935 882 W1779 Annelotte Coster Zwolle 1995 2920e 17:58 48:24 41:10 9,376 883 W2330 Carla Beens Genemuiden 1980 2921e 19:10 48:24 45:07 8,555 884 W1163 Nadine Westgeest Zwolle 1977 2924e 18:00 48:25 42:04 9,175 885 W1325 Elsbeth van der Veer Dalfsen 1970 2925e 18:01 48:29 44:04 8,759 886 W1058 Marietje Nijhof Zwolle 1963 2926e 19:01 48:30 45:58 8,397 887 W1609 Jenny Beens Genemuiden 1968 2927e 18:32 48:31 43:01 8,973 888 W1368 Therese van Dijk Zwolle 1981 2928e 19:01 48:32 45:23 8,505 889 W1716 Yvet Schutte Den Ham Ov 1985 2929e 18:12 48:33 44:19 8,710 890 W1905 Femmie Eenkhoorn Fytac 2933e 18:03 48:34 44:16 8,719 891 W2280 Antoinette Smid Dalfsen 1971 2934e 17:35 48:34 42:18 9,125 892 W2020 Ria Meijerman Zwolle 1967 2936e 18:04 48:36 42:38 9,053 893 W1305 Ellen Spaltman Zwolle 1963 2937e 17:46 48:36 42:56 8,990 894 W1791 Esther Gums Zwolle 1972 2939e 17:58 48:37 42:32 9,075 895 W1085 Alexandra Rubingh Zwolle 1969 2940e 18:35 48:37 44:19 8,710 896 W1714 Sjoukje Tjepkema Harderwijk 1954 2941e 18:36 48:38 43:12 8,935 897 W1002 Marjon van de Wetering IJsselmuiden 1990 2944e 18:59 48:39 43:48 8,812 898 W1260 Alice Blok Wezep 1973 2945e 17:57 48:41 42:14 9,139 899 W1712 Suzan Romano Deventer 1983 2948e 18:13 48:44 44:30 8,674 900 W1649 Marjan van Houwelingen Zwolle 1981 2949e 17:21 48:45 41:30 9,301 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 901 W1079 Marianne Eikelboom Zwolle 1959 2950e 18:21 48:46 43:21 8,904 902 W1607 Milou Keizer Zwolle 1981 2951e 18:37 48:47 43:00 8,976 903 W1278 Jessica Vogelzang Zwolle 1984 2952e 17:44 48:51 41:38 9,271 904 W1797 Jeanne van de Streek Provincie Overijssel 1953 2953e 18:19 48:52 43:16 8,921 905 W2165 Janet Bloemberg Dronten 1971 2960e 17:43 48:54 42:20 9,118 906 W1296 Herriët van den Belt Zwolle 1965 2961e 20:04 48:54 46:53 8,233 907 W1287 Paulien Diepman Zuidwolde Dr 1970 2962e 20:04 48:55 46:54 8,230 908 W1402 Marlies Wijngaarden Meppel 1987 2963e 19:21 48:55 43:22 8,900 909 W1005 Esther Wenno Enschede 1980 2964e 18:45 48:56 43:13 8,931 910 W2110 Monique Pluim Zwolle 1969 2967e 18:08 48:57 43:20 8,907 911 W1653 Laura de Vries Zwolle 1987 2968e 18:04 48:57 42:42 9,039 912 W1837 Claudia Bloemers WAVIN 1969 2981e 18:38 49:03 42:30 9,082 913 W1692 Tecla Kroonenburg Havelte 1964 2982e 18:17 49:03 44:00 8,772 914 W1777 Ria Kruitbosch Olst 1957 2985e 18:08 49:07 43:32 8,866 915 W6 Anouck Kassenaar Ernst & Young 3 2988e 18:35 49:08 43:13 8,931 916 W1731 Debby Pots Lemelerveld 1979 2989e 18:36 49:09 43:45 8,822 917 W1819 Elly van Holland Travers 1961 2990e 19:02 49:11 45:15 8,530 918 W1611 Margriet Ruiter Kampen 1956 2995e 19:03 49:12 44:10 8,739 919 W2286 Wilma Buwalda Zwolle 1958 2996e 17:51 49:13 43:26 8,887 920 W1161 Ilse Harthoorn Zwolle 1988 2997e 18:40 49:13 44:17 8,716 921 W1630 Marisha Bunt Zwolle 1983 2999e 18:34 49:16 43:00 8,976 922 W1629 Christina Kuyper Zwolle 1968 3000e 18:34 49:16 42:59 8,980 923 W1336 Jolanda Jens Zwolle 1975 3001e 19:45 49:17 48:10 8,013 924 W1694 Marissa Jonkers Zwolle 1993 3002e 18:51 49:19 44:26 8,687 925 W2301 Ilja van Tongeren Dutch Runners Gold 1974 3004e 18:54 49:21 43:16 8,921 926 W1280 Lian van Tongeren Zwolle 1998 3005e 19:53 49:21 46:47 8,250 927 W1279 Angelique Bender Zwolle 1968 3006e 19:52 49:21 46:47 8,250 928 W1995 Cassandra Steenkist Oosterenk 1965 3007e 19:12 49:22 44:04 8,759 929 W1997 Tanja Hoofd Oosterenk 1965 3008e 18:58 49:22 44:21 8,703 930 W1249 Janine Kisteman Zwolle 1974 3011e 18:04 49:23 44:49 8,612 931 W1033 Herma Otten Apeldoorn 1961 3012e 17:55 49:23 43:41 8,836 932 W1187 Danique van der Molen Wezep 1999 3014e 19:22 49:23 44:31 8,670 933 W1691 Chantal Kosmeijer Zwolle 1992 3015e 18:36 49:23 43:57 8,782 934 W1186 Arina Kunst Wezep 1970 3018e 19:22 49:23 44:31 8,670 935 W1188 Rebecca Post Wezep 1999 3020e 19:21 49:24 44:31 8,670 936 W1467 Agnes Kroes Zwolle 1979 3021e 18:20 49:24 44:10 8,739 937 W1466 Cecile Kroes Zwolle 1986 3022e 18:20 49:24 44:10 8,739 938 W2251 Annemiek van Kuiken Zwolle 1970 3024e 17:28 49:27 43:33 8,863 939 W1517 Petra Bleijenburg Zwolle 1981 3025e 18:55 49:28 44:15 8,723 940 W1226 Nicole Veltmaat Zwolle 1985 3026e 19:30 49:29 46:26 8,313 941 W1205 Martine van de Voorde Zwolle 1984 3027e 19:30 49:29 46:26 8,313 942 W85 Thirza de Jager Jongejan Wisseborn 1 3029e 18:07 49:29 43:17 8,918 943 W1999 Katja Ligterink Oosterenk 1972 3031e 19:07 49:30 44:11 8,736 944 W1757 Anne Rolsma Zwolle 1985 3032e 19:55 49:30 45:00 8,577 945 W1240 Katja Talens Zwolle 1979 3034e 15:01 49:31 48:22 7,980 946 W1640 Annemarie Lemmens Zwolle 1965 3035e 18:00 49:32 43:00 8,976 947 W1256 Cecile de Vries Dronten 1975 3036e 18:15 49:32 45:25 8,499 948 W1582 Simone Smit Isala '96 1967 3040e 18:54 49:33 44:19 8,710 949 W2219 Janet Snijder Oosterenk 1975 3042e 18:58 49:33 44:32 8,667 950 W1656 Bernadette Klamer Meppel 1965 3045e 18:31 49:36 43:34 8,860 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 951 W1830 Irma Smit WAVIN 1965 3048e 20:04 49:36 46:30 8,301 952 W1829 Dorien Meuleman WAVIN 1961 3052e 20:08 49:37 46:35 8,286 953 W1858 Anke Wijlens Voetencentrum Nijenh 1986 3054e 19:04 49:39 48:52 7,899 954 W143 Joukje van Roeden Thorbecke 2 3055e 19:11 49:40 44:08 8,746 955 W1528 Sohaila Cooman Meppel 1967 3056e 18:32 49:41 43:39 8,843 956 W1737 Janneke Dalhuisen Zwolle 1977 3058e 18:36 49:41 43:39 8,843 957 W1481 Lotte van der Linde Zwolle 1996 3060e 18:47 49:41 47:54 8,058 958 W144 Kristel Brug Thorbecke 2 3069e 19:11 49:44 44:13 8,729 959 W1099 Dorien Bouten-Spekschoor Zwolle 1983 3074e 19:14 49:47 44:20 8,706 960 W1042 Tynette Hoekman Zwolle 1979 3076e 19:29 49:47 44:35 8,657 961 W1092 Mirjam Vos Zwolle 1984 3079e 18:22 49:51 43:21 8,904 962 W1990 Annewyke Appels Tafeltennis Zwolle 1990 3085e 19:20 49:53 45:03 8,568 963 W1489 Barbara Winkes - vd Grijn Zwolle 1985 3087e 19:16 49:54 44:50 8,609 964 W1364 Madelijn van Tilborg Dedemsvaart 1970 3088e 18:24 49:54 43:27 8,883 965 W1335 Bea Welleweerd Bruchterveld 1970 3089e 19:09 49:54 45:22 8,508 966 W2292 Marrie van 't Zand IJsselmuiden 1964 3090e 17:49 49:57 45:01 8,574 967 W1410 Chantal Edink Kampen 1983 3092e 18:59 50:00 44:53 8,600 968 W2275 Alien Stuifzand Steenwijk 1967 3095e 20:07 50:02 47:17 8,163 969 W1404 Eva Haamke Lemelerveld 1983 3097e 18:30 50:03 44:23 8,697 970 W1140 Esther van der Velde Marienberg 1989 3098e 19:26 50:03 46:15 8,346 971 W2317 Petra van Essen Harderwijk 1969 3099e 19:23 50:04 46:22 8,325 972 W2025 Hanneke van Harten Steenwijk 1967 3100e 18:56 50:05 44:54 8,596 973 W2003 Martine Wierda ZKA actie DW 3102e 18:11 50:06 44:53 8,600 974 W1848 Gerdi van Beek Wijzonol Bouwverven 1981 3103e 18:12 50:06 43:37 8,849 975 W1423 Maartje Bossenbroek Zwolle 1985 3104e 19:22 50:10 46:44 8,259 976 W2363 Jorien Wiersum Utrecht 1973 3108e 18:18 50:11 43:52 8,799 977 W1348 Linda Piëst Zwolle 1978 3110e 19:28 50:11 46:35 8,286 978 W1159 Annelien Prins Zwolle 1983 3113e 19:18 50:13 47:07 8,192 979 W1695 Jolande van der Meij Zwolle 1965 3116e 19:11 50:13 46:24 8,319 980 W1456 Titia Wiegers Zwolle 1964 3117e 20:01 50:14 45:45 8,437 981 W1413 Miranda ter Bruggen Zwolle 1986 3120e 19:12 50:16 47:11 8,180 982 W1352 Marijke Holthuis-Tempel Zwolle 1976 3121e 19:06 50:16 45:00 8,577 983 W1662 Herma Broek Zwartsluis 1970 3122e 18:40 50:17 43:51 8,802 984 W1321 Anja Mertens Zwolle 1966 3124e 18:40 50:17 43:52 8,799 985 W2064 Sandra Meijberg Kampen 1971 3125e 18:53 50:18 45:49 8,424 986 W2022 Dianne Nijboer Zwolle 1964 3126e 18:40 50:18 43:52 8,799 987 W1065 Susan van de Wijngaard Zwolle 1979 3127e 19:55 50:19 45:10 8,546 988 W1357 Linda Halsema NOP 1965 3128e 18:19 50:20 44:11 8,736 989 W1355 Ina Renkema NOP 1966 3129e 18:19 50:20 44:11 8,736 990 W1732 Marieke Schreurs Zwolle 1961 3130e 18:25 50:24 44:02 8,766 991 W2086 Martine Bargeman Zwolle 1978 3131e 19:05 50:24 44:53 8,600 992 W1211 Henriette van der Kolk Zwolle 1967 3132e 18:52 50:24 45:51 8,418 993 W2012 Joyce Bilal Zwolle 1973 3133e 19:05 50:24 44:54 8,596 994 W1400 Hiske de Boer Meppel 1985 3134e 20:04 50:25 44:52 8,603 995 W1300 Natasha Ouwehand Zwolle 1976 3135e 20:16 50:25 47:09 8,186 996 W1687 Charelle Prins Zwolle 1997 3138e 19:11 50:27 49:49 7,748 997 W1705 Arinda Maat Zwolle 1993 3141e 19:05 50:28 45:32 8,477 998 W27 Miranda Steinhorst Salverda 4 3142e 18:41 50:29 46:04 8,379 999 W1091 Pietronella Jongbloed Zwolle 1979 3143e 20:36 50:29 49:10 7,850 1000 W2047 Marjolein de Jong Zwolle 1981 3145e 19:05 50:30 45:34 8,471 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1001 W1661 Elli Hoornweg Zwolle 1962 3147e 19:07 50:31 45:33 8,474 1002 W2017 Marjan Goedhart Zwolle 1993 3148e 19:04 50:31 45:33 8,474 1003 W1246 Anne Spitse Amstelveen 1990 3156e 18:18 50:37 44:00 8,772 1004 W1160 Floor van Renssen Zwolle 1979 3160e 19:23 50:39 44:06 8,752 1005 W1590 Petra van Dam Zwolle 1978 3162e 19:29 50:40 48:43 7,923 1006 W1614 Esther van Dijk Zwolle 1975 3163e 19:29 50:40 48:43 7,923 1007 W1897 Dorien Leijen Time for Heroes 2011 1973 3164e 18:45 50:41 44:23 8,697 1008 W1895 Carolien Vriend Time for Heroes 2011 1970 3165e 18:45 50:41 44:23 8,697 1009 W1896 Danielle van der Heiden Time for Heroes 2011 1975 3166e 18:46 50:41 44:23 8,697 1010 W1125 Bernietha Meuleman-Kragt IJsselmuiden 1987 3169e 19:32 50:41 46:10 8,361 1011 W76 Herma Bijsterbosch-Dezijn Wij Scania 1 1967 3170e 20:12 50:43 49:35 7,784 1012 W1250 Henrike Post Zwolle 1984 3173e 20:45 50:44 49:13 7,842 1013 W1746 Liza Brinkhof Zwolle 1992 3180e 19:39 50:50 44:54 8,596 1014 W1560 Herma Weekamp Zwolle 1949 3181e 19:33 50:50 46:23 8,322 1015 W1571 Anneke Mulder Heeten 1959 3182e 18:32 50:51 45:08 8,552 1016 W1129 Klazien van den Brink Zwolle 1961 3185e 19:29 50:53 46:20 8,331 1017 W1113 Margot Sauer Zwolle 1979 3186e 19:23 50:53 44:21 8,703 1018 W1646 Mariska Görtzen Zwolle 1980 3187e 18:32 50:54 43:38 8,846 1019 W1463 Patricia Rorije Wezep 1982 3191e 19:26 50:55 49:20 7,824 1020 W1094 Nyree Quashie Zwolle 1975 3192e 18:25 50:56 44:40 8,641 1021 W1785 Hilde van Boven Zwolle 1988 3194e 19:12 50:56 45:18 8,521 1022 W1347 Lianne Jansen Zwolle 1993 3196e 20:04 50:57 50:28 7,648 1023 W1346 Ilse Jansen Zwolle 1991 3197e 20:05 50:57 50:28 7,648 1024 W1557 Bernadet Scheltinga Olst 1987 3198e 18:35 50:58 46:06 8,373 1025 W1044 Mirella Hoekman Zwolle 1976 3205e 19:30 51:00 45:48 8,428 1026 W1532 Henrieke Goos Ommen 1981 3210e 19:37 51:01 45:45 8,437 1027 W1119 Nora de Jong Harderwijk 1956 3212e 18:31 51:04 45:05 8,561 1028 W1013 Irene From Zwolle 1981 3214e 19:07 51:05 45:48 8,428 1029 W1530 Nienke Pastink Zwartsluis 1988 3215e 18:36 51:05 45:01 8,574 1030 W1982 Marjan Vervat Onderwijscentrum de 3216e 20:54 51:05 46:11 8,358 1031 W1104 Anja Buitenga Zwolle 1974 3221e 20:38 51:08 49:49 7,748 1032 W1419 Jiska Strijker Zwolle 1997 3224e 20:09 51:10 46:45 8,256 1033 W2096 Esther Schouten Zwolle 1997 3225e 20:09 51:11 46:46 8,253 1034 W1450 Natanja Werkman Zwolle 1974 3228e 18:53 51:14 44:40 8,641 1035 W1432 Agnes Top Zwolle 1976 3231e 17:40 51:16 43:36 8,853 1036 W2138 Marlies Wassens Enschede 1985 3232e 17:58 51:16 44:40 8,641 1037 W1299 Margriet Vonk Zwolle 1976 3233e 17:40 51:16 43:36 8,853 1038 W1020 Alita van Keulen Zwolle 1961 3234e 19:51 51:17 47:16 8,166 1039 W1559 Leonie Hendriks Zwolle 1977 3235e 19:22 51:17 46:49 8,244 1040 W1699 Yolanda van der Kolk Kampen 1965 3236e 19:27 51:18 46:16 8,343 1041 W1720 Henny de Graaf Dronten 1951 3238e 19:32 51:22 46:48 8,247 1042 W1337 Jacqueline Eikelboom Zwolle 1969 3239e 19:34 51:23 48:28 7,964 1043 W2300 Margareth Weyland Kampen 1960 3240e 19:27 51:23 46:22 8,325 1044 W2353 Sandra Drost Zwolle 1979 3241e 18:38 51:31 44:55 8,593 1045 W2329 Corinne Reerink Apeldoorn 1970 3242e 19:46 51:34 50:15 7,681 1046 W2033 Gerja Hofsink Den Ham Ov 1981 3243e 20:01 51:34 47:07 8,192 1047 W2032 Annuska Jansen Vaassen 1970 3244e 20:01 51:34 47:08 8,189 1048 W1152 Armanda Smit Zwolle 1980 3246e 19:13 51:36 45:30 8,483 1049 W1086 Trinske Mijnheer Mastenbroek 1990 3248e 19:57 51:37 47:06 8,195 1050 W1756 Evelien Pierik Zwolle 1959 3254e 20:04 51:40 47:11 8,180 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1051 W2326 Jeanet Snoeyink Zwolle 1972 3255e 20:05 51:40 47:11 8,180 1052 W1798 Suzanne Verberk Provincie Overijssel 1980 3261e 19:06 51:41 46:35 8,286 1053 W1898 Susane Koele Time for Heroes 2011 3264e 19:10 51:42 45:25 8,499 1054 W2056 Ilona Reus Zwolle 1987 3265e 19:49 51:44 46:27 8,310 1055 W2220 Karin ter Steege Balkbrug 1961 3266e 19:25 51:44 45:36 8,464 1056 W1361 Jeannette Geertsma Zwolle 1959 3271e 18:56 51:46 45:33 8,474 1057 W1266 Petra van Dijken Zwolle 1982 3274e 18:36 51:49 45:44 8,440 1058 W1274 Annemieke Lipman Zwolle 1951 3275e 19:07 51:49 45:14 8,533 1059 W1454 Rika Visscher-Zwarts Zwolle 1975 3277e 21:11 51:50 48:29 7,961 1060 W1148 Ria Groothoff Zwolle 1958 3280e 19:39 51:53 46:44 8,259 1061 W1172 Shanna Treep Zwolle 1989 3281e 20:45 51:54 48:15 8,000 1062 W1074 Claudia Malherbe Zwolle 1971 3282e 21:12 51:54 48:32 7,953 1063 W2178 Annemarie Veldkamp Zilveren Kruis Achme 3285e 20:34 51:57 47:44 8,086 1064 W1446 Rita Jager Wapenveld 1971 3292e 19:42 52:07 45:32 8,477 1065 W1484 Mascha Abma Heerde 1973 3294e 19:43 52:09 45:34 8,471 1066 W1500 Sandy van Zeeburg Heerde 1976 3295e 19:43 52:10 45:35 8,468 1067 W1645 Ingrid Bouman Zwolle 1981 3298e 18:00 52:11 44:56 8,590 1068 W1872 Cristianne Schram Run2Day clinic 1970 3308e 19:02 52:21 47:17 8,163 1069 W1766 Barbara Jonker Zwolle 1973 3309e 20:39 52:22 47:51 8,066 1070 W1544 Ayse Ekici-Taskiran Zwolle 1976 3310e 20:08 52:22 47:25 8,140 1071 W1907 Jolande van de Wetering Fytac 1977 3313e 19:50 52:30 48:02 8,036 1072 W1393 Emma van de Vorst Zwolle 1994 3326e 20:46 52:43 48:11 8,011 1073 W1675 Michelle van Nw Amerongen Zwolle 1994 3327e 20:46 52:43 48:11 8,011 1074 W1573 Rianne Bijdam Almere 1983 3331e 20:45 52:46 49:07 7,858 1075 W1576 Wendy Oude Nijeweme Dalfsen 1966 3333e 18:42 52:47 46:16 8,343 1076 W1983 Herwi Westera Onderwijscentrum de 3339e 18:40 52:56 48:25 7,972 1077 W1196 Hetty Snel Hasselt 1956 3341e 19:19 52:58 46:29 8,304 1078 W1644 Geraldine Bolks Hoogeveen 1975 3342e 21:28 52:58 49:30 7,798 1079 W1471 Mieke Zijlstra Hattem 1968 3343e 20:25 52:59 48:34 7,947 1080 W1031 Dita Folkersma Zwolle 1968 3344e 22:45 53:07 52:12 7,394 1081 W1029 Loes van der Meer Zwolle 1977 3349e 20:16 53:13 48:04 8,030 1082 W1047 Hanneke Nijmeijer PEC 1910 1969 3351e 20:35 53:21 49:09 7,853 1083 W1041 Nienke van der Schaaf Zwolle 1976 3352e 20:34 53:22 49:09 7,853 1084 W1200 Gina Potze Zwolle 1960 3353e 19:03 53:23 48:44 7,920 1085 W1281 Gerdien van den Brink Zwolle 1985 3354e 20:28 53:26 48:03 8,033 1086 W1541 Rosita Khemai Zwolle 1975 3365e 20:07 53:33 48:36 7,942 1087 W1128 Melanie van Hoof Zwolle 1982 3366e 19:46 53:34 51:33 7,487 1088 W14 Alida Schoonbeek Ernst & Young 4 3368e 19:11 53:40 47:41 8,095 1089 W1987 Hannke Minkes Squash & Cardiofit 1960 3369e 20:15 53:41 48:42 7,926 1090 W1917 Bianca Diender Veltman Financieel A 1972 3373e 20:59 53:43 52:46 7,315 1091 W1860 Jacqueline Bouwmeester Run2Day clinic 1965 3375e 21:25 53:45 50:08 7,699 1092 W1225 Gerdien Veldhuizen Zwolle 1984 3377e 19:43 53:47 47:16 8,166 1093 W1259 Ankie Konings Meerssen 1982 3378e 19:43 53:47 47:16 8,166 1094 W1102 Marina Mooten Kampen 1956 3383e 20:36 54:00 50:09 7,697 1095 W1429 Eline Veenstra Zwolle 1976 3389e 20:36 54:10 49:39 7,774 1096 W2172 Rosalie Janac Dronten 1986 3390e 19:45 54:12 47:38 8,103 1097 W1747 Ilse Schoonewelle Zwartsluis 1978 3391e 19:54 54:12 48:02 8,036 1098 W29 Bea van de Wetering Salverda 4 3392e 20:49 54:13 49:20 7,824 1099 W1431 Judith Veenstra Veenendaal 1986 3393e 20:36 54:13 49:42 7,766 1100 W1764 Jeannette Kuperus Zwartsluis 1965 3394e 19:55 54:14 48:04 8,030 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMV 11-08-2011 11:25 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1101 W1430 Mariet Schuurman Nijkerk Gld 1974 3395e 20:36 54:14 49:42 7,766 1102 W1365 Lorette Homan Groningen 1988 3400e 19:53 54:17 48:57 7,885 1103 W1010 Lotte Marijt Zwolle 1985 3403e 19:36 54:23 47:45 8,083 1104 W1093 Wilma van Hemert Harderwijk 1981 3406e 19:31 54:24 47:55 8,055 1105 W1986 Truus Kamphuis Squash & Cardiofit 1957 3408e 20:42 54:29 49:29 7,800 1106 W1262 Marian Mulder Genemuiden 1981 3413e 20:34 54:36 51:28 7,500 1107 W1613 Naomi Schiphorst Lettele 1996 3417e 19:32 54:50 50:07 7,702 1108 W1146 Annelies van Bon Zwolle 1976 3425e 21:15 55:05 48:59 7,880 1109 W2112 Debby Schuurman Zwolle 1971 3426e 21:26 55:13 51:36 7,480 1110 W1221 Mireille van der Willik Zwolle 1975 3427e 20:58 55:15 50:40 7,618 1111 W1270 Ilona de Haan Zwolle 1981 3428e 19:30 55:15 48:49 7,907 1112 W2021 Ella van der Nat Apeldoorn 1960 3430e 21:48 55:19 50:57 7,576 1113 W1362 Marion Langkamp Zwolle 1970 3432e 18:46 55:24 49:02 7,872 1114 W1580 Elena Bonnet Naranjo Goor 1967 3436e 21:28 55:29 51:52 7,442 1115 W1796 Sonja Boer Provincie Overijssel 1975 3439e 20:32 55:43 52:23 7,368 1116 W2111 Martje Werkman Zwolle 1983 3444e 20:00 56:03 49:27 7,805 1117 W2223 Enneke de Jong Kampen 1987 3445e 20:55 56:07 50:57 7,576 1118 W1117 Margareth Megelink Dedemsvaart 1970 3450e 20:37 56:41 50:14 7,684 1119 W2068 Christine Laufersweiler Hattem 1959 3451e 21:33 56:43 52:10 7,399 1120 W2192 Jeanine Heutink Fytac 1996 3456e 19:26 56:46 52:41 7,326 1121 W1392 Inge Brand Zwolle 1957 3462e 20:18 56:53 50:28 7,648 1122 W1173 Anita treep Blokland Zwolle 1966 3471e 22:09 57:00 53:23 7,230 1123 W1388 Joyce Giesselink Hoogeveen 1984 3473e 20:26 57:12 51:02 7,563 1124 W1132 Leonie van der Kolk Zwolle 1970 3480e 20:42 57:37 54:07 7,132 1125 W1007 Saskia Wessels Zwolle 1973 3497e 22:57 57:54 56:59 6,774 1126 W1789 Daniëlle Hofmeijer Zwolle 1974 3498e 22:57 57:54 56:59 6,774 1127 W1387 Melanie Wuite Zwolle 1976 3509e 20:55 58:15 52:04 7,413 1128 W1980 Heleen van Roijen Onderwijscentrum de 3513e 22:22 58:35 53:57 7,154 1129 W1971 Miranda Diender Onderwijscentrum de 1996 3514e 22:21 58:38 53:58 7,152 1130 W1480 Martine Stamhuis Zwolle 1987 3515e 23:24 58:45 57:05 6,762 1131 W1523 Annemarie Bijdam Zwolle 1981 3521e 21:18 58:59 52:25 7,364 1132 W2099 Kinderbureau Annet Zwolle 1964 3527e 21:43 59:25 54:14 7,117 1133 W1893 Anne Buddendorf Time for Heroes 2011 1985 3531e 21:44 59:29 53:18 7,242 1134 W1989 Stephanie Willemsen Tafeltennis Zwolle 1986 3535e 22:43 59:54 55:04 7,009 1135 W2159 Ingeborg Vink Apeldoorn 1967 3536e 23:46 1:00:03 57:10 6,752 1136 W1435 Lieke van Houte Zwolle 1970 3537e 25:02 1:00:14 57:56 6,662 1137 W1707 Fay Kleine Zwolle 1980 3570e 24:55 1:01:43 59:33 6,482 1138 W1977 Maria Terra Onderwijscentrum de 3573e 22:34 1:01:47 56:59 6,774 1139 W1969 Cynthia van Dijk Onderwijscentrum de 1994 3574e 22:33 1:01:48 57:00 6,772 1140 W1968 Miranda Potsch Onderwijscentrum de 1996 3575e 22:30 1:01:48 57:08 6,756 1141 W1975 Hetty Brugman Onderwijscentrum de 3576e 22:30 1:01:48 57:08 6,756 1142 W2195 Marijke van Dijk Onderwijscentrum de 3624e 22:55 1:05:13 1:00:33 6,375 1143 W1966 Mellanie Kanis Onderwijscentrum de 1995 3625e 22:55 1:05:13 1:00:33 6,375 1144 W1976 Thea Klink Onderwijscentrum de 3626e 25:10 1:07:18 1:02:31 6,174 1145 W1967 Melissa Roddenhof Onderwijscentrum de 1996 3627e 25:10 1:07:20 1:02:32 6,172 www.halvemarathonzwolle.nl