ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011
                  UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM
23-08-2011 13:14                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,7 km   Bruto    Netto     Km/Uur
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- --------  ------
    1  W5685  Jesse Nijboer              RSG Stad en Esch      1993      1e      8:52    21:18    21:18  18,121 
    2  W3510  Erik Leusink               HAC '63               1989      2e      8:52    21:24    21:24  18,036 
    3  W3560  Rik Wolswinkel             Loopgroep Aart Stigt  1977      3e      8:51    21:41    21:41  17,801 
    4  W3574  Patrick Kuijken            Athlos                1975      4e      9:10    21:55    21:55  17,611 
    5  W3548  Janoah Bovenhuis           Flevo Delta           1985      5e      9:12    22:38    22:37  17,066 
    6  W3552  Erwin Akkerman             Staphorst             1979      6e      9:18    22:39    22:38  17,054 
    7  W3450  Bert de Boer               Staphorst             1987      8e      9:18    22:52    22:52  16,880 
    8  W3617  Stefan Postma              Nederland                       9e      9:12    22:54    22:54  16,855 
    9  W3429  Patrick Postma             Nederland                      10e      9:24    23:12    23:12  16,637 
   10  W3554  Bennie Thunker             Isala '96             1970     11e      9:39    23:15    23:15  16,601 
   11   W188  Martin Breunissen          Rabobank 4                     12e      9:18    23:16    23:16  16,589 
   12   W103  Ralph Uenk                 PwC 7                          13e      9:01    23:24    23:23  16,507 
   13   W205  Wout Mensink               Zilveren Kruis Achme           14e      9:39    23:34    23:34  16,378 
   14  W2669  Sven Maris                 Hasselt               1989     15e      9:27    23:40    23:40  16,309 
   15  W3621  Martijn van Goor           HAC '63               1982     16e      9:18    23:54    23:53  16,161 
   16  W3586  Joni van Loon              Cialfo                1988     17e      9:41    23:56    23:08  16,685 
   17  W3626  Léon Bosch                 Iphitos               1993     18e      9:48    24:00    24:00  16,083 
   18  W3525  Anton ter Elst             LAAC Twente           1967     19e      9:54    24:01    24:00  16,083 
   19    W89  Johan Stevens              Jongejan Wisseborn 2           22e      9:43    24:23    24:22  15,840 
   20  W3436  Erwin Keurhorst            Zwolle                1986     23e      9:46    24:31    24:27  15,787 
   21  W2938  Ralf Rienks                Zwolle                1997     24e     10:10    24:32    24:15  15,917 
   22  W3109  Roel Pit                   WAVIN                 1966     26e     10:16    24:57    24:44  15,606 
   23  W3618  Hans Gerritsen             LAAC Twente           1967     29e     10:21    25:03    25:02  15,419 
   24  W3683  Niels Mulderij             Zwolle                1988     31e     10:34    25:08    25:04  15,398 
   25  W3239  Julian Woning              Veltman Financieel A  1997     32e     10:17    25:16    24:51  15,532 
   26  W3128  Jordy Dikkers              Wijzonol Bouwverven   1995     34e     10:12    25:20    25:07  15,367 
   27    W91  Ramon Hofman               Jongejan Wisseborn 2           35e     10:25    25:21    25:21  15,226 
   28  W2980  Tom Hendrikse              AAC '61               1998     38e     10:31    25:29    25:13  15,307 
   29  W3017  Niels de Haan              Steenwijk             1994     42e     10:10    25:46    25:44  14,999 
   30  W3195  Paul Kalter                Veltman Financieel A  1970     43e     10:06    25:47    25:31  15,127 
   31    W90  Taco Visser                Jongejan Wisseborn 2           45e     10:30    25:52    25:51  14,932 
   32  W3528  Stephan Versteeg           Wolvega               1990     46e     10:18    25:53    25:14  15,296 
   33  W3459  Henry van Wijhe            Veltman Financieel A  1981     47e     10:24    25:57    25:49  14,951 
   34  W2601  Jesse Slagman              Dalmsholte            1995     49e     10:34    26:03    26:01  14,836 
   35  W3549  Ward van den Berg          BB lopers             1980     50e     10:37    26:04    26:04  14,807 
   36  W3480  Jeroen de Haan             Raalte                1985     51e     10:30    26:05    25:42  15,019 
   37  W3439  Jan-Bart Kip               HAC '63               1981     52e     10:43    26:05    25:46  14,980 
   38    W10  Alex van Wamel             Ernst & Young 4                56e     10:25    26:13    24:54  15,501 
   39  W3541  Piet Wiersma               SV Veendam            1997     57e     10:32    26:13    26:12  14,732 
   40    W74  Harrie Borman              Wij Scania 1          1954     61e     10:55    26:19    26:03  14,817 
   41  W2703  Richard Meuleman           Isala '96             1999     62e     11:09    26:27    26:08  14,770 
   42  W2826  Thomas Valk                Dalfsen               1995     64e     10:48    26:29    25:27  15,166 
   43   W170  Bram van der Boon          Scania Production 3            65e     11:07    26:32    26:28  14,584 
   44   W173  Evert Heinhuis             Scania Production 3            66e     11:02    26:32    26:29  14,574 
   45  W3540  Dennis Pieterson           Cialfo                1987     68e     11:13    26:34    25:54  14,903 
   46  W2620  Thomas ten Broeke          Lemele                1996     69e     10:35    26:34    26:33  14,538 
   47  W3325  Jesse Tiggelaar            Meppel                1996     75e     10:50    26:46    25:52  14,922 
   48  W2883  Maarten Mekelenkamp        Zwolle                1997     78e     10:52    26:56    26:38  14,492 
   49  W3331  Wesley Olthof              Zwolle                1993     79e     10:52    26:57    25:50  14,941 
   50  W3304  Niels Visser               Hattem                1983     81e     11:29    27:00    26:42  14,456 

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 51 W3086 J Mulder WAVIN 1969 82e 10:56 27:03 27:02 14,278 52 W2893 Jouke Lutgendorf Delft 1989 83e 10:22 27:03 25:28 15,156 53 W3008 Henri Knipmeijer Meppel 1981 85e 10:41 27:06 26:00 14,845 54 W2969 Jan Paul Klein Poelhuis AV Haaksbergen 1967 88e 10:58 27:12 26:31 14,556 55 W3064 Joël Plantinga Warmlopers 1998 89e 11:13 27:12 26:58 14,313 56 W2904 Rob ter Haar Zwolle 1979 90e 10:37 27:13 24:49 15,553 57 W3600 Hans Beukema 's-Gravenhage 1975 92e 11:23 27:15 26:59 14,304 58 W2614 Barend Kroes Zwolle 1996 97e 11:15 27:23 26:37 14,501 59 W3633 Bas van Riet Paap Zwolle 1977 99e 11:13 27:24 27:20 14,121 60 W163 Teerno Ibrahim Scania Production 1 100e 11:21 27:25 26:30 14,565 61 W2654 Remco van Zijl Salland 1970 102e 11:17 27:25 27:05 14,252 62 W3206 Mark van der Meulen Veltman Financieel A 1998 106e 11:38 27:33 27:24 14,087 63 W3006 Nico de Vries Isala '96 1974 108e 11:28 27:36 27:17 14,147 64 W2940 Harm-Jan Kenter Zwolle 1967 109e 11:22 27:40 27:25 14,078 65 W3337 Björn Brink Lemelerveld 1991 110e 11:08 27:44 27:42 13,934 66 W3605 Joep Jillings Ciko '66 1958 112e 11:30 27:49 26:40 14,474 67 W3601 Joost Extercatte Zwolle 1976 115e 11:05 27:56 27:40 13,951 68 W3334 Tom de Lange IJsselmuiden 1993 117e 11:27 27:59 26:46 14,420 69 W3591 Johan Makkinga Ommen 1960 119e 11:26 28:02 27:38 13,968 70 W3604 Cees de Kramer Ciko '66 1964 121e 11:28 28:06 26:54 14,349 71 W2713 Sander Kloosterziel PEC 1910 1998 122e 11:23 28:08 27:45 13,909 72 W3050 Klaas Draaijer Celavita 1974 124e 11:12 28:09 26:15 14,704 73 W3537 Paul Floor Zwolle 1959 128e 11:48 28:18 27:51 13,859 74 W3142 Gerben Pol Dommerholt Advocaten 1980 135e 11:13 28:21 26:36 14,511 75 W2751 Jeroen Kragt Zwolle 1983 136e 11:49 28:22 28:04 13,752 76 W3376 Eric Busstra Zwolle 1994 139e 11:30 28:26 27:41 13,943 77 W3610 Henk Akkerman Staphorst 1952 140e 11:36 28:26 28:03 13,760 78 W87 Siebrand Janssen Jongejan Wisseborn 1 141e 11:30 28:27 28:25 13,583 79 W146 Frans Tollenaar Tosec BV 2 144e 11:36 28:29 27:52 13,851 80 W3589 Willem Verdouw Flevo Delta 1957 145e 11:44 28:32 28:30 13,543 81 W3628 Jeroen Timmers Gouda 1973 147e 11:50 28:35 28:15 13,663 82 W3630 Evert van den Bosch ACO Van Elderen 1958 148e 11:54 28:36 28:05 13,744 83 W3551 Chris-Jan Schaap Isala '96 1998 151e 10:51 28:38 25:54 14,903 84 W3131 Jeroen Nijenhuis Voetencentrum Nijenh 1977 154e 11:30 28:44 28:05 13,744 85 W3130 Jurgen Nijenhuis Voetencentrum Nijenh 1977 155e 11:30 28:44 28:05 13,744 86 W2626 Marco Lindenholz Rouveen 1986 156e 11:49 28:47 28:05 13,744 87 W3690 Jacco Smit Atletics Nijverdal 1968 158e 11:58 28:51 28:49 13,394 88 W2542 Rene Landman Zwolle 1969 159e 11:50 28:51 28:00 13,785 89 W20 Roel Otten Gemeente Hardenberg 161e 11:43 28:57 28:05 13,744 90 W2623 Gerco Plender 't Loo Oldebroek 1996 165e 11:32 28:59 28:55 13,348 91 W3363 Erwin Mol Enschede 1981 168e 11:32 29:01 27:54 13,834 92 W3216 Dirk Riezebos Veltman Financieel A 1972 173e 11:13 29:05 28:49 13,394 93 W3364 Heymen Timpers Zwolle 1981 178e 11:29 29:09 28:01 13,777 94 W2712 Patrick Vos Kampen 1975 180e 11:42 29:10 28:08 13,720 95 W3011 Geert van Rijt Groningen 1987 182e 11:09 29:14 26:56 14,331 96 W3043 Pieter Blaauwhof Zwolle 1981 183e 12:05 29:14 29:01 13,302 97 W3571 Remco Houtzager Triathlon 1976 185e 12:06 29:15 27:59 13,793 98 W3169 Gerard van den Berg Veltman Financieel A 1971 190e 12:04 29:21 28:31 13,535 99 W3631 Willem Biemolt Utrecht 1966 191e 12:05 29:24 28:09 13,712 100 W3394 Mark Groenhuijzen Amstelveen 1990 193e 11:38 29:29 27:46 13,901 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 101 W3012 Michel San Giorgi Deventer 1987 194e 11:08 29:30 27:13 14,182 102 W3168 Hans Barneveld Veltman Financieel A 1973 195e 12:19 29:32 28:12 13,687 103 W2755 Johan Weggemans Zwolle 1964 196e 12:16 29:33 29:06 13,264 104 W2548 Peter Renkema Dronten 1988 197e 12:45 29:34 29:23 13,136 105 W3141 Aldert Cuperus Dommerholt Advocaten 1967 199e 11:40 29:34 27:52 13,851 106 W3063 Gerard Top Warmlopers 1982 201e 12:21 29:36 28:41 13,457 107 W3223 Jeroen Sleurink Veltman Financieel A 1993 205e 11:49 29:38 28:48 13,402 108 W3431 Wouter Spoelman Zwolle 1990 206e 11:48 29:39 28:03 13,760 109 W2674 Rinze Berghuis Vaassen 1997 208e 12:22 29:41 29:20 13,158 110 W3565 Arie van der Ham Loopgroep Oudewater 1952 209e 12:27 29:44 29:42 12,996 111 W3441 Hugo Huizenga PEC 1910 1999 210e 12:54 29:45 29:17 13,181 112 W2758 Frank Reuvecamp PEC 1910 1992 211e 12:04 29:45 29:02 13,294 113 W2508 Wessel Pluim Elspeet 1997 214e 11:23 29:51 27:48 13,884 114 W3332 Jachin Letwory Zwolle 1978 215e 11:59 29:52 27:59 13,793 115 W3292 Arnoud van de Vrugt Utrecht 1983 218e 12:15 29:57 28:45 13,425 116 W3213 Klaas Pullen Veltman Financieel A 1982 219e 12:51 29:57 29:47 12,960 117 W75 Johan Kloosterman Wij Scania 1 1974 220e 12:03 29:58 29:34 13,055 118 W3562 Dick Bennink Broekland Ov 1965 222e 12:39 29:58 29:37 13,033 119 W2947 Sander Bennink Broekland Ov 1997 223e 12:38 29:58 29:36 13,040 120 W3426 Yannick Hekman Witharen 1993 224e 12:15 30:00 28:11 13,695 121 W3189 Erwin Harsevoort Veltman Financieel A 1973 227e 12:46 30:01 29:03 13,287 122 W2780 Jan de Groot Start '78 1963 228e 12:15 30:01 29:15 13,196 123 W3103 Chris Wensink WAVIN 1965 229e 12:00 30:02 29:29 13,091 124 W2865 Khair Kaied Dalfsen 1994 233e 12:10 30:05 28:48 13,402 125 W2809 Maarten van Setten PEC 1910 1986 234e 11:57 30:06 28:08 13,720 126 W3587 Herman ten Hove Goor '75 1954 235e 11:25 30:06 26:40 14,474 127 W2856 Pieter Visser Leeuwarden 1983 236e 12:49 30:07 29:38 13,025 128 W64 G Folio Alewijnse 2 1996 238e 11:59 30:10 28:59 13,317 129 W2992 Jurrie Wellinga Zwolle 1985 239e 12:12 30:10 28:37 13,488 130 W2717 Aren Brouwer NOP 1984 241e 12:16 30:11 29:20 13,158 131 W2991 Sander Meijering Zwolle 1986 242e 12:13 30:11 28:29 13,551 132 W2555 Mike ten Broeke Heerde 1997 243e 12:40 30:11 30:02 12,852 133 W3555 Eric Jansen Loopgroep PK 1966 244e 12:10 30:12 26:32 14,547 134 W3383 Bart Quist Zwolle 1981 245e 12:35 30:13 29:20 13,158 135 W3197 Han Keizer Veltman Financieel A 1968 247e 12:17 30:13 29:58 12,880 136 W3511 Marco Dik Zwolle 1969 248e 12:07 30:14 28:37 13,488 137 W3066 Jan Roelof Meeuwes WAVIN 1965 249e 11:57 30:14 28:38 13,480 138 W3220 Roel Selles Veltman Financieel A 1996 251e 12:39 30:17 29:31 13,077 139 W172 Henk Visscher Scania Production 3 252e 12:48 30:19 30:15 12,760 140 W3594 Klaas Jonkman Kerkenveld 1963 253e 12:36 30:22 29:17 13,181 141 W28 Hans van de Wetering Salverda 4 254e 11:59 30:23 28:56 13,340 142 W25 Jonathan Schagen Salverda 4 256e 12:00 30:23 28:57 13,333 143 W2577 Rik van Dijk Zwolle 1997 257e 12:08 30:24 28:49 13,394 144 W2538 Jordy Edink IJsselmuiden 1985 258e 12:24 30:25 29:15 13,196 145 W3106 Rene Otten WAVIN 1967 260e 12:07 30:28 29:37 13,033 146 W2653 Roy van Zijl Salland 1998 261e 12:35 30:30 30:09 12,802 147 W3242 Wietse van Yperen Veltman Financieel A 1994 262e 13:07 30:31 29:07 13,256 148 W3295 Willem Driessen Hasselt 1986 263e 12:03 30:32 30:26 12,683 149 W2961 Jan van der Velde Steenwijk 1965 266e 12:21 30:34 30:16 12,753 150 W2900 Thijs Veltman PEC 1910 1999 268e 12:54 30:35 30:08 12,809 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 151 W3298 Mike Leurink PEC 1910 1999 270e 12:53 30:36 30:08 12,809 152 W2684 Mark Herssevoort Zwolle 1996 271e 12:43 30:36 30:06 12,823 153 W2950 Herman Krijt Zwolle 1964 274e 12:05 30:37 28:42 13,449 154 W2745 Herman Overmars Ommen 1957 275e 13:06 30:37 29:40 13,011 155 W3024 Raymond van Dam Harderwijk 1964 277e 12:47 30:39 30:01 12,859 156 W2864 Pieter de Vries Meppel 1979 279e 12:13 30:44 28:09 13,712 157 W2895 Walter Nieman Zwolle 1963 282e 12:06 30:47 28:49 13,394 158 W2897 Jacco ten Zijthoff Hoogeveen 1969 283e 12:38 30:47 28:54 13,356 159 W3629 Leo Meijerink ACO Van Elderen 1965 284e 12:07 30:49 30:18 12,739 160 W2937 Harold Kalf Zwolle 1974 285e 12:10 30:51 30:31 12,648 161 W3546 Ben Schrijver Lemelerveld 1954 286e 12:25 30:52 30:41 12,579 162 W3614 Niels Barneveld Zwolle 1993 288e 12:28 30:54 29:10 13,234 163 W2517 Sander Hoekerd Zwolle 1978 289e 12:42 30:54 30:50 12,518 164 W3595 Jan Arend Buxtorff Deventer 1959 291e 12:25 30:58 29:03 13,287 165 W2500 Jan Kerssies Zwolle 1965 292e 12:18 30:58 29:52 12,923 166 W2984 Gertjan van Putten Kampen 1986 294e 11:10 30:59 25:59 14,855 167 W3438 David Akkerman Dalfsen 1994 295e 12:52 31:00 28:47 13,410 168 W149 Jacob Ouwerkerk Tosec BV 2 297e 12:31 31:01 30:23 12,704 169 W2931 Cor van Asselt Elspeet 1953 299e 12:27 31:02 28:56 13,340 170 W3357 Gerwin Tuin Emmeloord 1995 300e 11:56 31:02 29:09 13,241 171 W3443 Rene Hooge Elim 1983 303e 12:08 31:03 30:50 12,518 172 W2675 Jim Simons Zwolle 1966 312e 12:39 31:11 30:12 12,781 173 W2592 Roel Brink Lemelerveld 1963 314e 12:38 31:12 31:08 12,398 174 W3317 Simon van Dijk Zwolle 1994 320e 11:30 31:16 29:02 13,294 175 W3543 Jan van Veluwen PEC 1910 1960 324e 13:13 31:18 30:52 12,505 176 W2558 Evert Guijt Amsterdam 1979 325e 12:40 31:19 29:58 12,880 177 W81 Arno de Swart SportService Zwolle 327e 12:21 31:20 29:30 13,084 178 W2630 Jeroen Hendriks Zwolle 1995 329e 12:06 31:21 27:17 14,147 179 W2742 Danny de Kruijf Heino 1992 334e 12:16 31:25 29:36 13,040 180 W3099 Marco Besten WAVIN 1970 336e 11:59 31:27 28:09 13,712 181 W2948 Thomas Bennink Broekland Ov 1997 338e 12:39 31:28 31:06 12,411 182 W52 Niek Heideman BDG 1 344e 11:41 31:30 28:04 13,752 183 W2608 Jesse Vermeer Elspeet 1996 346e 13:05 31:31 29:26 13,114 184 W3101 Bert Jonkhans WAVIN 1969 347e 12:16 31:31 28:37 13,488 185 W3592 Chris Zegwaard Meppel 1973 348e 12:38 31:32 30:44 12,559 186 W3494 Ruben Pelgrom Zwolle 1991 349e 12:52 31:33 29:38 13,025 187 W3388 Gert Drayer Hardenberg 1978 352e 12:38 31:34 30:07 12,816 188 W3373 Casper van Dam Zwolle 1986 354e 11:12 31:34 26:34 14,529 189 W2857 Ruurd Klaver Zwolle 1966 358e 12:50 31:36 31:09 12,391 190 W3174 Arno Brons Veltman Financieel A 1969 362e 13:06 31:37 30:22 12,711 191 W116 Mark Spijker PwC 9 363e 12:49 31:40 30:18 12,739 192 W2803 Alexander de Jonge Hoogeveen 1969 364e 12:47 31:40 31:00 12,451 193 W3083 Gert Nijeboer WAVIN 1963 368e 12:18 31:42 28:24 13,591 194 W80 Koen Tip SportService Zwolle 369e 13:06 31:42 29:09 13,241 195 W3078 Henk Ten Hove WAVIN 1952 372e 12:59 31:44 31:13 12,365 196 W3453 Youri Brouwer Veltman Financieel A 1982 373e 13:06 31:44 30:56 12,478 197 W102 Jeroen Krook PwC 7 374e 12:45 31:44 29:39 13,018 198 W2663 Edwin Kramer Raalte 1969 376e 12:54 31:45 31:25 12,286 199 W3305 Wessel de Groot Zwolle 1993 379e 14:16 31:47 30:12 12,781 200 W2562 Jorrit Visser Groningen 1983 380e 13:01 31:47 31:18 12,332 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 201 W2999 Pim Menkveld Zwolle 1994 382e 12:39 31:49 29:46 12,967 202 W162 Tom Doorten Scania Production 1 383e 12:15 31:49 31:10 12,384 203 W3196 Machiel Kanis Veltman Financieel A 1988 386e 12:36 31:51 30:37 12,607 204 W3143 Peter Klaver Dommerholt Advocaten 1981 389e 12:09 31:52 30:09 12,802 205 W3597 Rik van den Brink Nijeveen 1970 390e 11:43 31:53 28:09 13,712 206 W3282 Bert Sieders Abbott 391e 12:55 31:53 30:38 12,600 207 W2566 Alberto Feenstra Amsterdam 1982 393e 11:58 31:55 30:05 12,830 208 W3452 Nick Donker Zwolle 1997 394e 13:11 31:56 31:10 12,384 209 W3557 Herber Molemaker Zwolle 1964 395e 13:24 31:58 31:39 12,195 210 W2901 Jeroen Kolp Eindhoven 1988 396e 12:51 32:00 30:37 12,607 211 W105 Tjibbe van der Veer PwC 7 397e 12:16 32:00 29:53 12,916 212 W3532 Jeroen Wever Zwolle 1983 398e 13:09 32:01 31:36 12,215 213 W3238 Johannes Westerink Veltman Financieel A 1975 405e 12:54 32:08 31:09 12,391 214 W62 A Zwemer Alewijnse 1 1967 408e 13:20 32:08 30:53 12,498 215 W3467 Hans Mascini WAVIN 1970 409e 12:44 32:10 30:33 12,634 216 W3190 Istvan Heldoorn Veltman Financieel A 1975 411e 13:01 32:12 31:16 12,345 217 W2661 Gerrit van der Heide Terwispel 1978 412e 13:20 32:12 31:56 12,087 218 W3395 Hilko ten Hoeve Meppel 1973 413e 12:56 32:13 30:20 12,725 219 W2890 Hinrik Nap Zwolle 1973 415e 13:46 32:14 31:54 12,100 220 W3527 Jeroen Linneman LAAC Twente 1964 416e 13:42 32:15 31:50 12,125 221 W3585 Daniel Visser PEC 1910 1976 422e 12:29 32:18 30:21 12,718 222 W3584 Mark Tolsma Triathlon 1984 424e 12:49 32:18 30:09 12,802 223 W2640 Dave Taihuttu IJsselmuiden 1998 425e 13:43 32:19 31:09 12,391 224 W2974 Erwin Kerkdijk De Sprinter 1972 426e 12:47 32:19 30:31 12,648 225 W3226 Jan van der Vegt Veltman Financieel A 1964 428e 13:04 32:20 30:39 12,593 226 W3227 Arjan Veltman Veltman Financieel A 1973 429e 12:58 32:20 30:40 12,586 227 W3241 Mike Woning Veltman Financieel A 1968 432e 13:16 32:22 31:27 12,273 228 W2715 Harry Bekedam Zwolle 1959 436e 13:23 32:23 31:46 12,150 229 W3277 Patrick van Houten Assendorper Geurneuz 1987 441e 13:37 32:25 29:53 12,916 230 W3036 Berny van Rijssen Hattem 1971 445e 12:53 32:27 32:15 11,968 231 W190 Leo de Bever Rabobank 4 446e 12:37 32:27 31:22 12,305 232 W227 Johan Tuten Rabobank 6 447e 13:24 32:28 31:23 12,299 233 W2930 Rudi Kingma Zwolle 1959 452e 14:04 32:30 31:49 12,131 234 W2943 Derk de Vries Laag Zuthem 1973 453e 14:04 32:30 31:50 12,125 235 W3235 Christian van der Weerd Veltman Financieel A 1994 454e 13:15 32:31 31:35 12,221 236 W104 Rick Nelis PwC 7 455e 12:58 32:31 31:53 12,106 237 W2776 Bastiaan Kemerink Amsterdam 1983 459e 12:45 32:37 30:58 12,464 238 W3020 Bert Veijer Staphorst 1981 460e 12:23 32:37 28:21 13,615 239 W166 Fredrik Allard Scania Production 2 461e 12:20 32:38 28:46 13,418 240 W2995 Martijn ten Brinke Zwolle 1978 464e 12:24 32:45 30:25 12,690 241 W3619 Leo Meelenhorst De Gemzen 1964 469e 13:15 32:46 31:56 12,087 242 W3358 Bart van den Anker Zwolle 1981 470e 13:12 32:48 28:59 13,317 243 W2519 Yoran Britstra Zwolle 1995 471e 13:07 32:49 30:36 12,614 244 W2994 Dirk Janssen Groningen 1988 473e 11:57 32:50 27:22 14,104 245 W3490 Gilles Gerth Zwolle 1966 476e 13:53 32:53 32:32 11,864 246 W3382 Bart Noordam Hoogeveen 1972 478e 13:52 32:55 31:52 12,112 247 W3483 Tjaarde Keuris WAVIN 479e 14:07 32:57 31:17 12,338 248 W2546 Henk Renkema Dronten 1958 480e 13:41 32:57 32:52 11,744 249 W2668 Peter Biesheuvel Zwolle 1985 481e 12:11 32:58 32:50 11,756 250 W2842 Henk Ruitenberg Oldebroek 1990 482e 12:45 32:58 28:01 13,777 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 251 W2743 Gert de Kruijf Heino 1964 483e 12:42 32:59 31:12 12,371 252 W3040 Marvin Reuvekamp Zwolle 1993 484e 13:06 32:59 29:38 13,025 253 W57 Arnold Muller IJT team 1 486e 13:27 33:01 31:26 12,279 254 W3583 Arjan Broer Zwolle 1969 487e 13:02 33:02 31:36 12,215 255 W7 Harjo Niebuir Ernst & Young 3 488e 13:21 33:02 31:37 12,208 256 W169 Ton Vollebregt Scania Production 2 489e 13:43 33:02 32:01 12,056 257 W2606 Emiel Goud Elspeet 1997 492e 12:40 33:03 30:59 12,458 258 W3221 Arjan Sleurink Veltman Financieel A 1991 494e 13:21 33:04 32:11 11,993 259 W3499 Jeroen van der Krol Zwolle 1992 495e 12:40 33:05 31:02 12,438 260 W3324 Edwin Lindeboom Rouveen 1969 496e 13:05 33:05 32:23 11,919 261 W3188 Henk Hakvoort Veltman Financieel A 1972 501e 13:40 33:10 32:23 11,919 262 W2531 Robert Nolte Kampen 1985 502e 14:37 33:11 32:27 11,895 263 W3039 Willem Koelewijn Zwolle 1963 503e 12:59 33:12 30:47 12,539 264 W3095 Friso Veenstra WAVIN 1963 504e 12:44 33:13 30:04 12,837 265 W2509 Jaap Pluim Elspeet 1961 505e 13:12 33:13 31:09 12,391 266 W2657 Rik van Asselt Elspeet 1997 506e 13:22 33:14 31:10 12,384 267 W3173 Freddy Bovenhuis Veltman Financieel A 1975 509e 13:37 33:15 33:08 11,649 268 W3570 Rudie Jonkman Zuidwolde Dr 1970 512e 13:11 33:17 31:35 12,221 269 W3542 Onno Rekers Zwolle 1968 513e 13:12 33:17 31:41 12,182 270 W155 Albert Overweg UVIT ICT-4 514e 12:41 33:18 28:49 13,394 271 W65 B Patjanan Alewijnse 2 1975 516e 13:03 33:19 32:05 12,031 272 W3442 Martijn Kleverkamp Raalte 1980 518e 13:28 33:20 31:33 12,234 273 W221 Bas Witjes PwC 6 519e 12:47 33:20 31:13 12,365 274 W2699 Alex van de Gronde Zwolle 1995 521e 12:53 33:21 29:07 13,256 275 W3681 Henk Harmens Zwolle 1971 523e 13:01 33:22 29:48 12,952 276 W2676 Peter Domine Staphorst 1980 528e 12:48 33:25 30:47 12,539 277 W2878 Maarten van der Molen Zwolle 1991 529e 14:06 33:26 32:53 11,738 278 W3603 Jan Willem ten Winkel Zwolle 1967 531e 13:52 33:26 33:03 11,679 279 W2706 Reinier Siebrand Kampen 1969 532e 13:01 33:27 31:11 12,378 280 W3035 Danny Haverkamp Hattem 1983 533e 13:47 33:28 33:16 11,603 281 W3127 Robert Schuurman Wijzonol Bouwverven 1976 535e 12:43 33:30 29:22 13,143 282 W3048 Gerard Meiberg Celavita 1952 536e 13:17 33:31 31:39 12,195 283 W3406 Koen van der Vegte Zwolle 1991 537e 12:45 33:32 30:02 12,852 284 W2988 Peter Fijn Hattem 1975 538e 13:21 33:33 32:10 11,999 285 W3199 Mark Koert Veltman Financieel A 1965 539e 13:20 33:33 32:20 11,938 286 W3092 Klaas Tapper WAVIN 1980 541e 13:01 33:34 30:26 12,683 287 W3085 Henk Kleine WAVIN 1956 542e 13:16 33:35 30:41 12,579 288 W3318 Roeland Koning Elburg 1985 548e 13:15 33:37 30:38 12,600 289 W3468 Bert Meijer WAVIN 1963 549e 12:40 33:37 29:23 13,136 290 W3198 Erik Koek Veltman Financieel A 1973 551e 14:26 33:38 32:12 11,987 291 W3514 Adriaan Sleurink Zwolle 1988 552e 13:31 33:38 31:27 12,273 292 W2622 Martin van Markensteijn Zwolle 1972 553e 13:36 33:39 33:11 11,632 293 W2818 Harco Driesen Emmeloord 1965 555e 13:11 33:40 30:14 12,767 294 W3457 Erjan Palland Veltman Financieel A 1987 561e 13:31 33:42 32:35 11,846 295 W3107 Chriastian Blankenvoorde WAVIN 1976 563e 13:14 33:46 30:52 12,505 296 W228 Stefan van den Burg Rabobank 6 566e 13:35 33:48 32:41 11,810 297 W2637 Pieter Tjerkstra Groningen 1989 567e 12:55 33:50 30:28 12,669 298 W2968 Jan Kolk Kampen 1952 568e 12:58 33:50 29:51 12,931 299 W3061 Ted van Doorn Securitas 571e 13:30 33:54 32:44 11,792 300 W3286 Frank van de Wal Abbott 572e 13:30 33:55 32:27 11,895 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 301 W3287 Nico van der Vegte Zwolle 1991 575e 12:47 33:56 31:54 12,100 302 W2635 Jan van der Wal Zwolle 1980 578e 13:44 33:57 33:28 11,533 303 W2515 Pieter Koster Zwolle 1982 579e 13:49 33:57 33:26 11,545 304 W2624 Yvar Kolman Zwolle 1995 585e 14:53 33:59 33:14 11,614 305 W2728 Koosjan Westert Zwolle 1985 589e 12:50 34:02 28:30 13,543 306 W3155 Jan Gerrit Broek Unica 1958 595e 14:25 34:03 31:21 12,312 307 W3210 Jan Albert Penninkhof Veltman Financieel A 1973 596e 13:46 34:04 32:31 11,870 308 W2958 Robert Witteveen Zwolle 1975 602e 13:20 34:08 32:09 12,006 309 W3409 Peter Pot Zwolle 1962 603e 13:13 34:08 30:51 12,512 310 W2979 Long Ngo Zwolle 1993 614e 13:59 34:12 29:53 12,916 311 W2874 Robert Westerveen Hoogeveen 1974 616e 14:14 34:13 32:27 11,895 312 W3074 Harm Croezen WAVIN 1947 623e 13:38 34:14 31:57 12,081 313 W3273 Erik Dubbelaar Assendorper Geurneuz 1986 624e 14:16 34:14 33:35 11,493 314 W96 Jeroen Slobbe De Eenhoorn koffie e 627e 13:31 34:16 31:35 12,221 315 W3691 Martijn Looge Kampen 1985 628e 12:24 34:16 28:52 13,371 316 W3067 Jesper Ophoff WAVIN 1999 632e 14:38 34:17 33:36 11,488 317 W3217 Robert Riezebos Veltman Financieel A 1997 633e 14:19 34:17 33:18 11,591 318 W201 Idris Fatah Ahmed Rabobank 7 636e 12:41 34:18 30:05 12,830 319 W51 Mark Houben BDG 1 637e 13:48 34:18 33:00 11,696 320 W2636 Jelle Tjerkstra Groningen 1990 638e 12:53 34:18 30:58 12,464 321 W3372 Remon Poelman Zwolle 1985 640e 13:02 34:19 29:19 13,166 322 W2782 Tom Twilhaar Zwolle 1985 642e 12:36 34:20 28:53 13,363 323 W3112 Ansgar Bojer WAVIN 1967 643e 13:27 34:20 31:04 12,424 324 W3054 Jan van Riesen Celavita 1971 645e 14:40 34:20 33:43 11,448 325 W79 Thijs Keuper SportService Zwolle 646e 13:41 34:21 31:49 12,131 326 W3123 Gert Kamphuis WAVIN 1967 647e 13:38 34:21 32:02 12,049 327 W3362 Hans Morsink Zwolle 1963 652e 14:04 34:23 33:35 11,493 328 W160 Rob van Veen Scania Production 1 653e 13:27 34:23 33:43 11,448 329 W3184 Chris van Gelder Veltman Financieel A 1968 658e 13:43 34:28 33:16 11,603 330 W3596 Alex Meijer SV Veendam 1970 659e 13:51 34:29 32:07 12,018 331 W161 Ramsoender Jaddoe Scania Production 1 660e 13:26 34:30 31:22 12,305 332 W164 Arie Uneputty Scania Production 1 661e 13:40 34:30 31:54 12,100 333 W2959 Peter Oosterhoff Enschede 1986 663e 13:39 34:31 31:09 12,391 334 W3343 Moritz Lukas Hattem 1983 664e 13:27 34:32 30:09 12,802 335 W3207 Arjen Miedema Veltman Financieel A 1962 665e 14:03 34:32 33:25 11,551 336 W2805 Renze Zijlstra Zwolle 1971 666e 12:49 34:32 30:33 12,634 337 W2998 Janno van Oene Wezep 1993 667e 13:07 34:32 31:11 12,378 338 W3539 Wim Lütter Tolbert 1990 668e 13:56 34:33 31:47 12,144 339 W3228 Alle Veltman Veltman Financieel A 1964 669e 13:50 34:33 33:35 11,493 340 W2694 Anton Houtenbos Groningen 1986 671e 13:06 34:34 29:14 13,203 341 W3634 Christiaan Hüskens Zwolle 1984 672e 12:56 34:34 29:55 12,902 342 W2767 Kim-patrick Uitslag Oldebroek 1990 675e 12:46 34:35 29:39 13,018 343 W2763 Paul Wolters Drachten 1965 678e 14:18 34:36 32:12 11,987 344 W3079 Jan Timmermans WAVIN 1959 679e 13:44 34:36 30:59 12,458 345 W3456 Edwin van Maanen Veltman Financieel A 1971 680e 13:56 34:36 33:48 11,420 346 W3180 Pieter Willem Dragt Veltman Financieel A 1968 682e 14:15 34:36 33:24 11,556 347 W3171 Richard Bos Veltman Financieel A 1991 683e 13:49 34:37 33:42 11,453 348 W3359 Ben Poortland Zwolle 1982 684e 13:12 34:38 30:49 12,525 349 W3236 Willem van der Weerd Veltman Financieel A 1965 686e 13:46 34:39 33:45 11,436 350 W3350 Rik Smale Wijhe 1987 690e 12:59 34:40 29:07 13,256 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 351 W2933 JC de Graaf Zwolle 1982 692e 13:50 34:41 34:09 11,302 352 W77 Patrick Oosterloo Wij Scania 1 1978 693e 13:39 34:41 33:41 11,459 353 W3276 Michael Doze Assendorper Geurneuz 1969 694e 14:08 34:42 33:59 11,358 354 W3203 Gerrit Last Veltman Financieel A 1958 695e 14:02 34:42 33:27 11,539 355 W2697 Jacco Mijnders Groningen 1986 698e 13:05 34:42 29:22 13,143 356 W110 Rick van Klinken PwC 8 700e 13:27 34:43 32:45 11,786 357 W3371 Ronald Reuvekamp Dalfsen 1986 701e 12:57 34:43 30:00 12,866 358 W2866 Eric Hollander Zwolle 1978 702e 13:23 34:44 31:07 12,404 359 W2844 Jan Overkempe Zwolle 1960 704e 13:12 34:44 31:30 12,253 360 W3526 Gerwin Verdonk Assen 1985 709e 14:04 34:46 32:47 11,774 361 W8 Jeroen Truin Ernst & Young 3 711e 12:49 34:46 29:04 13,279 362 W3460 Robert Krosman Wijzonol Bouwverven 1971 712e 13:40 34:47 30:38 12,600 363 W3333 Bert Pleijsier Kampen 1977 714e 12:55 34:48 29:40 13,011 364 W53 Martijn van Gurp BDG 1 716e 14:16 34:49 33:29 11,528 365 W3069 Bas Stuifbergen WAVIN 1978 718e 13:19 34:50 31:44 12,163 366 W3575 Vincent Leene Zwolle 1981 719e 12:46 34:51 29:52 12,923 367 W2896 Jan Dunnink Staphorst 1976 721e 13:12 34:52 30:36 12,614 368 W66 U Redder Alewijnse 2 1975 722e 14:53 34:52 33:40 11,465 369 W3042 Gerrit Hultink Dronten 1963 725e 14:11 34:55 33:16 11,603 370 W3423 Bram Veltien Lemelerveld 1976 726e 12:58 34:55 30:11 12,788 371 W111 Wim Dankelman PwC 8 727e 14:48 34:56 33:55 11,380 372 W2705 Ernst Kellij Steenwijk 1995 729e 12:58 34:58 29:40 13,011 373 W3326 Matthias Nieuwland Wezep 1986 732e 14:28 34:59 32:59 11,702 374 W3516 Jos Termeulen Zwolle 1985 737e 12:37 35:01 29:35 13,047 375 W203 Dik Zantingh Zilveren Kruis Achme 739e 14:09 35:03 33:08 11,649 376 W2613 Freddy Jansen Zwolle 1960 741e 13:25 35:04 31:28 12,266 377 W218 Harry Hollegien PwC 7 1959 745e 15:01 35:05 35:02 11,018 378 W3593 Marc te Riele Zwolle 1971 747e 13:08 35:06 31:21 12,312 379 W37 Bas van Luijk Van der Kamp Runners 748e 13:49 35:06 33:27 11,539 380 W2520 Ed Britstra Zwolle 1960 749e 13:59 35:07 32:55 11,726 381 W2827 Olivier van der Veen Zwolle 1995 752e 14:34 35:08 31:33 12,234 382 W2815 William Sariman Zwolle 1967 754e 13:41 35:09 34:18 11,253 383 W3521 Ypke de Jong Zwolle 1946 757e 14:04 35:09 34:44 11,113 384 W2798 Henk Jager De Gemzen 1968 759e 14:18 35:10 33:12 11,626 385 W3475 Tom Hilhorst Unica 1980 760e 14:25 35:10 32:28 11,889 386 W2677 Jan Witte Meppel 1971 762e 13:46 35:11 32:13 11,981 387 W3137 Paul van Uden Dommerholt Advocaten 1992 763e 13:06 35:11 31:21 12,312 388 W3493 Dirk Molenhuis Zwolle 1962 766e 13:37 35:12 32:27 11,895 389 W2582 Ralf Strijk Kampen 1972 768e 14:32 35:13 34:26 11,209 390 W3082 Rob Salomons WAVIN 1984 771e 13:34 35:13 31:24 12,292 391 W3037 Ties van Rijt Zwolle 1995 772e 14:03 35:13 31:15 12,351 392 W2698 Warner Hoijtink Zwolle 1985 773e 14:01 35:14 31:40 12,189 393 W3047 Vincent Schipper Celavita 1976 779e 12:56 35:15 29:40 13,011 394 W63 H Tiemens Alewijnse 1 1976 780e 13:47 35:16 31:44 12,163 395 W3145 Ewout Muiser Dommerholt Advocaten 1979 783e 14:14 35:17 33:31 11,516 396 W2936 Albert van Schaik Isala '96 1963 784e 13:51 35:17 31:49 12,131 397 W3002 Ron Meijerink Nieuwleusen 1987 785e 13:55 35:17 29:34 13,055 398 W168 Richard Meurke Scania Production 2 790e 13:12 35:19 31:11 12,378 399 W3507 Jeroen Tuin PEC 1910 1983 791e 14:12 35:19 33:22 11,568 400 W3193 Paul Kaandorp Veltman Financieel A 1971 792e 14:27 35:20 34:15 11,269 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 401 W174 Jan Henning Scania Production 3 793e 13:04 35:20 32:25 11,907 402 W2727 Jaap Bosch Zwolle 1984 794e 13:50 35:20 29:49 12,945 403 W2591 Mahinder Radsma Zwolle 1995 796e 13:34 35:21 29:31 13,077 404 W61 A R Yildrim Alewijnse 1 1967 799e 13:21 35:23 34:11 11,291 405 W2965 Thijs van der Molen Oosterbeek 1985 800e 14:26 35:23 34:48 11,091 406 W3520 Raymond Donker Zwolle 1971 802e 15:08 35:25 34:40 11,134 407 W2583 Karel Zehnder Kampen 1975 804e 14:47 35:27 34:56 11,049 408 W3428 Machiel Smit Groningen 1982 806e 13:40 35:28 32:41 11,810 409 W3272 Kasper Botter Assendorper Geurneuz 1992 807e 14:15 35:29 32:57 11,714 410 W3205 Theo Maat Veltman Financieel A 1973 808e 13:55 35:29 34:05 11,325 411 W2976 Jos Zomer Zwolle 1975 813e 12:46 35:30 31:37 12,208 412 W3215 Theo Rietkerk Veltman Financieel A 1962 814e 14:24 35:31 34:49 11,086 413 W3387 Erwin Oude Avenhuis Zwolle 1984 815e 14:21 35:31 33:57 11,369 414 W3408 Willem Jan Kulsdom Dalfsen 1971 824e 13:59 35:35 30:59 12,458 415 W56 Vincent Nuesink IJT team 1 825e 14:44 35:35 33:34 11,499 416 W3096 Werner Schaap WAVIN 1975 830e 13:10 35:38 32:30 11,876 417 W4 Paul Klaassen Ernst & Young 2 831e 13:32 35:38 29:57 12,887 418 W3369 Ronald Schipper Meppel 1985 832e 14:23 35:38 32:13 11,981 419 W211 Redmar Eekhof Zalsman 1 1977 833e 12:47 35:40 29:50 12,938 420 W2794 Jaap van der Molen Zwolle 1958 835e 14:27 35:40 35:05 11,002 421 W108 Laurens Harbers PwC 8 837e 13:34 35:41 33:36 11,488 422 W2662 Ronald Vos Staphorst 1967 838e 13:30 35:42 32:43 11,798 423 W2685 Jan Souman Wezep 1977 841e 13:31 35:42 30:38 12,600 424 W2551 Martin Koekenberg Zwolle 1970 842e 14:00 35:43 33:58 11,363 425 W3098 Jan Willem Smits WAVIN 1970 843e 14:02 35:43 32:41 11,810 426 W3111 Stiam van Gameren WAVIN 1978 849e 13:50 35:45 31:59 12,068 427 W2638 Edward Bouwman Elspeet 1996 850e 14:11 35:46 33:41 11,459 428 W70 Patrick Hoek Overhoff 1 851e 14:13 35:46 34:16 11,264 429 W2621 Rowan vd Zande Elspeet 1997 854e 14:12 35:49 33:45 11,436 430 W165 Joakim Persson Scania Production 2 855e 13:54 35:50 32:20 11,938 431 W121 Jeroen Nijmeijer PwC 10 856e 15:30 35:51 35:11 10,971 432 W3616 Tjard de Haan Zwolle 1967 864e 15:54 35:54 35:46 10,792 433 W3336 Justin Bouwhuis Zwolle 1993 865e 13:46 35:54 35:42 10,812 434 W71 Leendert Foppen Overhoff 1 866e 14:36 35:55 34:24 11,220 435 W2573 Gerard Meiberg De Gemzen 1952 868e 14:26 35:56 32:21 11,931 436 W3534 Jans Drost De Gemzen 1973 869e 13:42 35:57 31:36 12,215 437 W118 Frans Stark PwC 10 871e 14:32 35:57 34:58 11,039 438 W67 H Rozendaal Alewijnse 2 1975 874e 14:58 35:58 34:49 11,086 439 W3110 Leo Ekelmans WAVIN 1966 875e 13:42 35:58 33:02 11,685 440 W2576 Christiaan Keur Zwolle 1977 877e 15:29 35:59 35:28 10,883 441 W145 Bert Mannes Tosec BV 2 880e 14:34 36:01 35:19 10,929 442 W2915 Henk Meiburg Steenwijk 1954 883e 13:16 36:01 30:56 12,478 443 W2702 Johan Lont Zwolle 1984 884e 15:04 36:01 33:55 11,380 444 W3166 Titus Werkman Time for Heroes 2011 1967 885e 14:51 36:02 34:01 11,347 445 W107 Hans Spits PwC 6 886e 14:37 36:03 33:54 11,386 446 W2570 Jos Mars Heino 1959 888e 14:35 36:04 33:23 11,562 447 W3307 Janko vd Bosch De Gemzen 1974 891e 14:16 36:05 32:57 11,714 448 W3033 Dick Eenkhoorn Zwolle 1960 892e 14:31 36:05 35:08 10,986 449 W3360 Chiel Jonkman Kerkenveld 1997 894e 15:09 36:07 35:03 11,012 450 W3179 Coen van Dijk Veltman Financieel A 1969 895e 14:10 36:07 35:08 10,986 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 451 W3434 Marco Farfan Olst 1965 896e 13:34 36:09 31:39 12,195 452 W3034 Michiel Brandt Amsterdam 1986 897e 14:33 36:09 34:09 11,302 453 W3312 Luuk Schoonenboom Zwolle 1982 902e 15:03 36:11 34:41 11,129 454 W3410 Jan Feenstra Dalfsen 1962 905e 14:00 36:13 31:38 12,202 455 W3119 Hans van de Vorst WAVIN 1960 908e 15:06 36:16 34:39 11,139 456 W2656 Ivo Rosmalen Zwolle 1998 910e 13:57 36:17 33:23 11,562 457 W3355 Tomas Snel Asterix 1992 911e 13:55 36:17 30:59 12,458 458 W3579 Albèr Giezen Hanzesport 1963 916e 14:37 36:20 33:32 11,510 459 W2971 Stefan Nieuwenhuis Amsterdam Zuidoost 1987 917e 13:43 36:21 30:05 12,830 460 W2885 Raymond Oosterwijk Zwolle 1966 918e 13:53 36:21 34:28 11,199 461 W2604 Jeroen Kuiper Zwolle 1988 919e 14:30 36:21 34:53 11,065 462 W3367 Peter van de Poll Zwolle 1953 920e 14:30 36:22 34:47 11,097 463 W3425 Sylvan de Jonge Zwolle 1999 921e 13:50 36:22 32:22 11,925 464 W3289 Diemer Post Zwolle 1995 922e 14:37 36:22 32:18 11,950 465 W3424 Johan de Jonge Zwolle 1965 923e 13:49 36:22 32:22 11,925 466 W3041 Bas Brilman Enschede 1991 925e 13:55 36:23 33:42 11,453 467 W3225 Erik van der Stelt Veltman Financieel A 1967 929e 15:08 36:26 34:59 11,033 468 W2642 Mike vd Eijkel IJsselmuiden 1998 930e 14:29 36:26 35:15 10,950 469 W3084 Johan Kamphuis WAVIN 1965 931e 14:35 36:26 34:08 11,308 470 W3400 Frank Hooijer Zwolle 1989 932e 14:18 36:26 32:39 11,822 471 W3136 Martijn Goeman Dommerholt Advocaten 1978 933e 14:36 36:26 34:10 11,297 472 W3194 Jan Laurens Kale Veltman Financieel A 1997 934e 15:31 36:27 35:27 10,888 473 W3556 Nico van Putten Goor '75 1960 938e 13:48 36:28 32:57 11,714 474 W2793 Gerard van der Sluis IJsselmuiden 1965 943e 14:59 36:30 35:38 10,832 475 W2888 Eric Nak Zwolle 1966 946e 14:24 36:31 34:33 11,172 476 W3449 Job Strijker Blokzijl 1997 947e 13:33 36:31 36:08 10,682 477 W3322 Rogier TetterodeRavestein Alphen aan den Rijn 1977 949e 13:28 36:31 30:10 12,795 478 W2617 Jeroen Kroeze Zwolle 1987 950e 14:21 36:31 34:40 11,134 479 W3446 Kars Kappert Hellendoorn 1993 953e 14:26 36:33 31:03 12,431 480 W3032 Sten Klein Herenbrink Dalfsen 1993 954e 14:26 36:33 31:03 12,431 481 W2526 Rutger Naber Kampen 1976 955e 14:17 36:33 35:50 10,772 482 W3375 Thijs Velthuis Zwolle 1983 956e 13:27 36:33 31:50 12,125 483 W2813 Davey de Jonge Dedemsvaart 1992 958e 14:25 36:34 31:05 12,418 484 W2977 Peter Schukkert Zwolle 1974 959e 14:37 36:34 35:01 11,023 485 W3550 Marcel ten Brummelhuis HAC '63 1968 961e 15:07 36:35 36:30 10,575 486 W2825 Driss Azzouzi Meppel 1968 964e 13:20 36:36 30:29 12,662 487 W2972 Matthijs Kuiper Zalk 1992 965e 13:59 36:36 32:18 11,950 488 W171 Hillebrand Diever Scania Production 3 972e 15:04 36:39 35:36 10,842 489 W2539 Wim Beltman Dalfsen 1955 979e 14:52 36:43 35:14 10,955 490 W2817 Roel Hoeve Punthorst 1981 985e 13:22 36:44 32:29 11,882 491 W3001 Frank Meijerink Nieuwleusen 1990 986e 13:37 36:47 31:03 12,431 492 W2735 Gideon Groot Zwolle 1986 990e 14:11 36:49 31:28 12,266 493 W2709 Jeroen Lems Zwolle 1993 993e 15:02 36:50 32:04 12,037 494 W2553 Harry Streppel Zwolle 1965 998e 14:40 36:52 35:38 10,832 495 W3187 Marnix Hacquebord Veltman Financieel A 1967 1000e 15:14 36:52 35:42 10,812 496 W3200 Wilco van der Kolk Veltman Financieel A 1969 1002e 14:39 36:55 35:53 10,757 497 W2708 Jordy Smeding Zwolle 1995 1003e 15:01 36:55 32:09 12,006 498 W3461 Yannick Schweitz Dommerholt Advocaten 1995 1005e 13:47 36:56 33:04 11,673 499 W93 Erik Nentjes De Eenhoorn koffie e 1006e 13:39 36:56 34:15 11,269 500 W3250 Glenn Niens Onderwijscentrum de 1992 1009e 14:45 36:59 32:52 11,744 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 501 W3159 Tom Kooistra De 4e Musketier 1992 1010e 14:08 37:00 32:14 11,975 502 W2889 Paul Jaspers Zwolle 1979 1014e 13:32 37:04 31:33 12,234 503 W2732 Ben van der Rijst Zwolle 1942 1015e 15:16 37:06 36:43 10,512 504 W3138 Rick van Betten Dommerholt Advocaten 1988 1018e 13:55 37:08 33:17 11,597 505 W3535 Edwin Santing Hoogeveen 1975 1021e 15:12 37:09 34:23 11,226 506 W2960 Mischa Diender IJsselmuiden 1975 1023e 14:56 37:10 35:59 10,727 507 W3181 Mike Faken Veltman Financieel A 1990 1025e 16:01 37:10 35:52 10,762 508 W3026 Bert-Jan Vos Utrecht 1983 1026e 13:52 37:11 31:34 12,227 509 W2625 Brian Bruggeman Zwolle 1998 1027e 14:00 37:11 34:19 11,248 510 W3321 Theo Bloem Zwolle 1968 1028e 13:55 37:11 33:23 11,562 511 W2880 Hein van Mulligen Hoogeveen 1983 1029e 13:45 37:12 31:46 12,150 512 W2513 Egbert Sluiter Kampen 1963 1030e 14:49 37:13 33:54 11,386 513 W3323 Maikel Vrenken Zwolle 1975 1031e 13:32 37:14 30:56 12,478 514 W2929 Arjan Oosterhoff Zwolle 1986 1033e 14:33 37:14 33:51 11,403 515 W3564 Rien Kikkert Hoogeveen 1965 1034e 15:13 37:14 34:29 11,193 516 W3609 Henk Kruidhof Rouveen 1961 1035e 13:34 37:15 30:56 12,478 517 W3259 Henk Willemsen Onderwijscentrum de 1045e 14:45 37:19 33:11 11,632 518 W73 Remko van Keulen Wij Scania 1 1972 1046e 15:34 37:19 36:08 10,682 519 W2738 Peter de Kieviet Zwolle 1950 1047e 15:34 37:19 37:03 10,418 520 W177 Chiel Jansen Smit Scania Production 4 1049e 14:54 37:20 35:27 10,888 521 W2719 Marcel Kooyman Zwolle 1974 1051e 14:03 37:22 32:35 11,846 522 W3339 Emiel Brinkhuis Zwolle 1998 1058e 15:15 37:24 34:05 11,325 523 W3692 Raymond Aalderink Ambt Delden 1984 1059e 13:46 37:24 31:19 12,325 524 W3279 Auke Breeuwsema Assendorper Geurneuz 1969 1060e 14:37 37:24 34:56 11,049 525 W3632 Piet Berende Flevo Delta 1937 1061e 15:40 37:25 36:43 10,512 526 W3354 Martijn Knol Hardenberg 1979 1065e 13:29 37:27 32:40 11,816 527 W2828 Marcel Zijlstra Pijnenburg 1974 1067e 13:50 37:28 31:32 12,240 528 W157 Henk Kouwen UVIT ICT-4 1068e 15:02 37:28 34:31 11,182 529 W3269 Arjan Bakker Tafeltennis Zwolle 1980 1069e 14:25 37:28 32:32 11,864 530 W3512 Jan van den Berg Rouveen 1962 1071e 14:25 37:28 33:13 11,620 531 W3087 Johannes van der Velde WAVIN 1958 1077e 16:13 37:32 33:42 11,453 532 W3381 Ivo de Jong Hoogeveen 1978 1078e 15:06 37:33 36:30 10,575 533 W3508 Wiebo Walstra Meppel 1975 1079e 14:29 37:33 34:35 11,161 534 W179 Jack Diender Scania Production 5 1080e 15:05 37:33 36:30 10,575 535 W2647 Richard Volkers Zwolle 1969 1082e 15:20 37:34 36:41 10,522 536 W2522 Edward Bouwhuis Zwolle 1986 1084e 13:10 37:34 30:45 12,552 537 W3151 Iwan ter Haar Unica 1980 1086e 14:59 37:35 33:24 11,556 538 W2781 Marcel van der Laan Steenwijk 1966 1087e 14:54 37:35 37:30 10,293 539 W92 Hilko Oosting Jongejan Wisseborn 2 1092e 14:20 37:36 32:14 11,975 540 W3385 Mathijs Huitema Zwolle 1985 1093e 14:20 37:37 33:20 11,579 541 W3267 Klaas Jan Masker Tafeltennis Zwolle 1974 1094e 16:04 37:37 33:02 11,685 542 W3158 Mark Huisman De 4e Musketier 1991 1100e 14:32 37:38 32:50 11,756 543 W3293 André Blom Zwolle 1955 1109e 14:52 37:42 33:47 11,425 544 W2835 Sander Vos Zwolle 1972 1111e 15:21 37:42 35:18 10,934 545 W3160 Jan Willem Wullink Time for Heroes 2011 1977 1113e 13:52 37:44 31:32 12,240 546 W3075 Jos Kruisman WAVIN 1974 1115e 15:18 37:44 36:04 10,702 547 W2736 Maurits Vizzini Zwolle 1970 1117e 14:34 37:45 34:14 11,275 548 W3686 André Annen 1967 1119e 15:09 37:46 37:41 10,243 549 W2952 Maik Roelofs Zwolle 1977 1121e 14:18 37:46 33:53 11,391 550 W3464 Bart Oomens WAVIN 1996 1124e 15:20 37:47 34:37 11,150 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 551 W3347 Kasper van der Burg Hattem 1998 1125e 14:50 37:47 34:18 11,253 552 W3463 Pim Oomens WAVIN 1956 1130e 15:20 37:49 34:39 11,139 553 W3176 Erik Bruins Veltman Financieel A 1966 1133e 15:31 37:51 36:51 10,474 554 W3175 Junstin Bruins Veltman Financieel A 1997 1134e 15:31 37:51 36:52 10,470 555 W3309 Nick Zwiers Zwolle 1999 1135e 15:14 37:51 33:43 11,448 556 W95 Vincent Blanke De Eenhoorn koffie e 1136e 15:19 37:52 35:08 10,986 557 W2588 Rene Marissen De Krim 1963 1137e 13:37 37:52 33:29 11,528 558 W2899 Christian Steenbergen Zwolle 1991 1138e 13:36 37:52 34:38 11,145 559 W2935 Jesse Marinus Enschede 1990 1139e 13:41 37:53 34:38 11,145 560 W2586 Jan Schalen Dedemsvaart 1961 1140e 13:38 37:53 33:30 11,522 561 W2729 Gerben Dam Lelystad 1992 1141e 13:40 37:53 31:37 12,208 562 W36 Johan Veuger Van der Kamp Runners 1143e 14:07 37:53 32:30 11,876 563 W209 Dennis Rook Zalsman 1 1979 1148e 14:00 37:55 32:05 12,031 564 W3529 Erik Smid Dalfsen 1968 1149e 13:41 37:55 31:39 12,195 565 W2578 Lamko Evers Celavita 1964 1152e 13:54 37:56 32:14 11,975 566 W2527 Remco Lootens Hattem 1972 1153e 14:55 37:56 36:55 10,455 567 W3049 Martin Zwinkels Celavita 1959 1156e 15:49 37:57 36:00 10,722 568 W183 Herman Denekamp Scania Production 6 1157e 15:33 37:57 37:16 10,357 569 W3498 Gerben Koster Zwolle 1979 1163e 13:22 38:00 31:37 12,208 570 W3121 Lieven Steijaert WAVIN 1963 1164e 14:23 38:00 34:39 11,139 571 W3538 Jan Pieter Ruijg Zwolle 1976 1165e 14:44 38:00 32:07 12,018 572 W2908 Lambert Postma Zwolle 1956 1168e 14:26 38:01 34:50 11,081 573 W2748 Gijs van Houte Groningen 1998 1169e 16:00 38:02 35:44 10,802 574 W3377 Douwe Fiks Hattem 1993 1170e 13:46 38:02 33:17 11,597 575 W2747 Giso van Houte Groningen 1972 1171e 16:00 38:02 35:45 10,797 576 W58 Erik Lubberts IJT team 1 1172e 15:27 38:02 36:07 10,687 577 W3335 Arjan van der Kolk Zwolle 1968 1173e 15:09 38:03 34:29 11,193 578 W2609 Henri Vermeer Elspeet 1963 1178e 14:35 38:05 35:59 10,727 579 W216 Henk Brouwer Zalsman 2 1952 1180e 13:59 38:06 32:16 11,962 580 W2721 Stefan Huizing Zwolle 1976 1183e 14:15 38:07 33:20 11,579 581 W3308 Jan Dekens Zwolle 1974 1186e 13:48 38:09 32:38 11,828 582 W147 Nick Sleurink Tosec BV 2 1189e 14:31 38:12 34:21 11,237 583 W196 Gerdo van den Burg Rabobank 6 1190e 15:28 38:12 37:07 10,399 584 W2 Erwin de Just Ernst & Young 2 1191e 14:11 38:12 32:31 11,870 585 W3072 Rijk Oosterbroek WAVIN 1968 1193e 15:09 38:13 34:39 11,139 586 W3185 Jan Gerritsen Veltman Financieel A 1954 1195e 14:29 38:14 37:26 10,311 587 W2749 Wilco Visscher Zwolle 1973 1198e 15:11 38:15 34:22 11,231 588 W3144 Siebrand Maakal Dommerholt Advocaten 1966 1201e 14:32 38:15 32:50 11,756 589 W184 Berend Tiemens Scania Production 6 1207e 15:31 38:16 37:15 10,362 590 W3598 Thijs Horst Zwolle 1993 1210e 14:27 38:17 33:18 11,591 591 W3274 Stephan van de Kamp Assendorper Geurneuz 1972 1214e 16:38 38:18 37:35 10,270 592 W2945 Jordy Kolk Kampen 1985 1216e 13:56 38:18 33:16 11,603 593 W2909 Martin Rotman Celavita 1959 1217e 14:43 38:18 32:25 11,907 594 W3186 Marcel de Groot Veltman Financieel A 1975 1218e 15:46 38:19 37:21 10,334 595 W3065 Eisse Noordhof Warmlopers 1985 1219e 15:31 38:19 33:58 11,363 596 W3399 Joran Kroon Zwolle 1998 1220e 14:31 38:19 33:05 11,667 597 W3029 Ewald Ziegerink Zwolle 1957 1221e 15:04 38:20 36:04 10,702 598 W3329 Paul van der Heijden Apeldoorn 1986 1223e 12:58 38:21 31:20 12,319 599 W2599 Rodney de Vries Amsterdam 1971 1226e 14:50 38:22 32:35 11,846 600 W3059 Peter Bakker Securitas 1233e 16:04 38:24 36:10 10,672 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 601 W3088 Arjan Visscher WAVIN 1983 1236e 15:16 38:25 34:35 11,161 602 W2797 Marcel Winkes Zwolle 1982 1240e 14:35 38:27 33:24 11,556 603 W3384 Michiel Blokzijl Hoogeveen 1977 1242e 13:58 38:29 37:26 10,311 604 W3237 Jan van der Weerd Veltman Financieel A 1969 1244e 15:55 38:30 37:14 10,367 605 W2946 Richard Scheffer Zwolle 1983 1245e 14:00 38:31 33:13 11,620 606 W3080 Richard Plaggenmarsch WAVIN 1981 1255e 15:16 38:33 34:43 11,118 607 W2954 Johan Bekker Zwolle 1959 1257e 14:45 38:36 33:01 11,690 608 W3191 Jos Hengeveld Veltman Financieel A 1981 1258e 16:26 38:36 37:21 10,334 609 W2912 Nico Schoone Zwolle 1966 1267e 15:16 38:39 35:33 10,857 610 W2722 Rene Prins Zwolle 1972 1268e 14:52 38:39 33:51 11,403 611 W3291 Jeppe Severens Zwolle 1995 1271e 14:18 38:41 35:14 10,955 612 W2660 Cor van der Sluis Utrecht 1970 1272e 15:01 38:42 33:53 11,391 613 W2659 Arjan Bleeker Utrecht 1973 1273e 15:02 38:42 33:54 11,386 614 W2810 Paul Willems Zwolle 1965 1282e 15:07 38:46 34:52 11,070 615 W3361 Bernardus de Vries Zwolle 1976 1283e 15:32 38:47 35:17 10,939 616 W3097 Tim van Putten WAVIN 1974 1285e 14:46 38:47 35:02 11,018 617 W2830 Rutger Jaspers Groningen 1983 1289e 15:02 38:49 33:20 11,579 618 W3411 Aldert van der Molen Zwolle 1962 1293e 17:07 38:50 37:21 10,334 619 W3222 Dick Sleurink Veltman Financieel A 1971 1296e 15:53 38:51 37:24 10,320 620 W2877 Johan Korblet Dedemsvaart 1954 1297e 15:06 38:51 35:08 10,986 621 W3105 Harry Ammerlaan WAVIN 1960 1299e 14:36 38:52 34:00 11,352 622 W3513 Jaap Blokzijl Hoogeveen 1967 1302e 14:41 38:54 33:42 11,453 623 W2602 Wout van der Pas Groningen 1980 1303e 14:08 38:55 33:39 11,470 624 W2951 Sander Kiesouw Kampen 1966 1306e 15:21 38:57 37:14 10,367 625 W148 Jan Michael Hoofdmann Tosec BV 2 1307e 15:07 38:58 37:50 10,202 626 W3177 Albert Buitenhuis Veltman Financieel A 1960 1309e 15:51 38:58 38:04 10,140 627 W9 Matthias Meijer Ernst & Young 3 1310e 14:06 38:58 33:01 11,690 628 W3073 Christian Wehkamp WAVIN 1975 1313e 15:39 39:00 35:48 10,782 629 W3403 Jan Broekroelofs PEC 1910 1941 1314e 15:33 39:00 35:45 10,797 630 W3413 Roel Winters Zwolle 1971 1320e 14:06 39:02 35:16 10,945 631 W2957 Christiaan Dirksen Zwolle 1966 1321e 14:16 39:03 32:36 11,840 632 W3422 Rob Besselink Pesse 1968 1329e 14:21 39:06 34:08 11,308 633 W2907 Jacco van der Ziel Hattem 1989 1334e 14:45 39:08 35:37 10,837 634 W22 Luuk Pit Gemeente Hardenberg 1337e 14:27 39:10 32:40 11,816 635 W2737 John Westera Zwolle 1975 1341e 15:36 39:12 34:43 11,118 636 W3077 Jelle Hakvoort WAVIN 1968 1342e 13:40 39:12 32:40 11,816 637 W3172 Anton Bouma Veltman Financieel A 1964 1343e 16:38 39:13 37:46 10,220 638 W176 Wiljan van Buiten Scania Production 4 1347e 16:15 39:16 37:22 10,330 639 W2563 Jarico Vos Zwartsluis 1989 1353e 14:30 39:17 34:01 11,347 640 W3232 Aart van Vilsteren Veltman Financieel A 1965 1354e 15:59 39:17 37:53 10,189 641 W3132 Leo Domerchie Run2Day clinic 1965 1356e 15:54 39:18 37:56 10,175 642 W215 Jos Overmars Zalsman 2 1958 1357e 14:29 39:18 33:26 11,545 643 W2820 Eric Voolstra Zwolle 1971 1360e 15:51 39:19 35:27 10,888 644 W2987 Frank Dekker Hattem 1973 1361e 16:01 39:20 37:44 10,229 645 W2942 Arend Roo Staphorst 1959 1364e 14:23 39:22 33:47 11,425 646 W2593 Eddy Agterhuis Zwolle 1958 1368e 16:25 39:23 38:21 10,065 647 W3502 Jan Lovers AAC '61 1965 1370e 15:26 39:24 36:17 10,638 648 W3262 Hilko Appels Tafeltennis Zwolle 1991 1372e 14:40 39:25 34:42 11,123 649 W2543 Bert Radsma Zwolle 1968 1374e 13:50 39:26 33:35 11,493 650 W2884 Theo Brand Zwolle 1972 1377e 15:39 39:27 37:05 10,408 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 651 W2774 Geert Elgersma Zwolle 1956 1380e 15:44 39:30 36:07 10,687 652 W3290 Pieter Mesu Zwolle 1976 1381e 14:53 39:30 35:42 10,812 653 W3346 Joris van Winkel Zwolle 1998 1382e 16:01 39:30 38:24 10,052 654 W3025 Herko Reinders Hoogeveen 1975 1386e 14:57 39:32 35:51 10,767 655 W3420 Eli Schaap Almelo 1962 1389e 15:29 39:33 35:29 10,878 656 W3447 Kees Lozeman Zwolle 1981 1391e 14:57 39:33 33:59 11,358 657 W3330 Robert Kwast Vollenhove 1984 1392e 13:46 39:34 32:32 11,864 658 W3489 Tom Doude van Troostwijk Hoevelaken 1958 1393e 14:47 39:34 34:56 11,049 659 W2872 Eise van der Vegt Zuidwolde Dr 1957 1394e 14:55 39:34 35:23 10,909 660 W2689 Arnoud Schmitz Amsterdam 1983 1396e 14:47 39:35 34:34 11,166 661 W3503 Bouke Vlierhuis Zwolle 1976 1397e 16:02 39:35 38:21 10,065 662 W2764 Thijs van Amstel Zwolle 1982 1398e 14:59 39:35 34:40 11,134 663 W3440 Martin van Til Zwolle 1967 1400e 16:01 39:36 37:30 10,293 664 W2775 Jochem Voerman Zwolle 1983 1405e 14:30 39:38 33:01 11,690 665 W2590 Richard Dorman Hardenberg 1976 1410e 14:48 39:41 35:18 10,934 666 W3563 Melle Mulder Zwolle 1981 1411e 14:36 39:41 33:38 11,476 667 W2718 Don Kooyman Zwolle 1972 1413e 14:35 39:41 34:55 11,054 668 W2716 Riekelt Brouwer NOP 1964 1415e 15:30 39:42 34:54 11,060 669 W2710 Marvin de Goede Zwolle 1995 1416e 15:56 39:42 34:56 11,049 670 W3356 Huib Rietveld Raalte 1950 1419e 16:47 39:43 38:31 10,021 671 W3613 Ton Plender Wijhe 1959 1420e 14:23 39:44 34:44 11,113 672 W2777 Leroy Stemmer 's-Heerenbroek 1991 1425e 14:32 39:45 35:33 10,857 673 W2816 Jaap Tempel Ommen 1981 1429e 15:03 39:47 34:30 11,188 674 W3345 Michel van Winkel Zwolle 1964 1430e 16:01 39:48 38:42 9,974 675 W3684 Jan Otten Nieuwleusen 1955 1433e 15:13 39:49 35:04 11,007 676 W2867 Nigel de Lange Zwolle 1993 1434e 15:25 39:49 34:39 11,139 677 W2964 Alex de Graaf Zwolle 1999 1438e 16:11 39:50 35:08 10,986 678 W3288 Johnny Auteri Leeuwarden 1982 1442e 15:38 39:52 37:49 10,207 679 W2611 Marcel van Bolhuis Zwolle 1956 1448e 16:35 39:54 37:29 10,297 680 W2975 Ad Welmers Zwolle 1950 1450e 15:05 39:55 34:14 11,275 681 W2882 Jacob D Schaap Kampen 1955 1452e 14:53 39:55 33:52 11,397 682 W3415 Peter Kamphof Groningen 1987 1454e 16:44 39:56 39:28 9,780 683 W3051 Erik Krijt Celavita 1966 1455e 14:33 39:57 34:21 11,237 684 W2913 RHA Noordman Zwolle 1964 1456e 14:46 39:57 35:12 10,965 685 W2905 Harry Cents Salland 1947 1458e 15:17 39:58 34:58 11,039 686 W3517 Henk Gerrits Zwolle 1962 1462e 16:50 40:05 39:38 9,739 687 W2801 Bert Pruim Zwolle 1956 1464e 15:58 40:05 36:23 10,609 688 W2770 Marinus Coree Zwolle 1963 1466e 16:16 40:06 36:11 10,667 689 W3338 Mark Mulder Zwolle 1994 1467e 14:44 40:06 33:56 11,375 690 W2568 Martin Oosterhoff Kampen 1984 1468e 15:20 40:06 34:07 11,314 691 W3435 Robbert Popken Zwolle 1986 1469e 16:02 40:07 33:52 11,397 692 W2983 Dick Timmerman Zwolle 1966 1471e 16:26 40:07 38:29 10,030 693 W2858 Anjos de Lange Zwolle 1964 1477e 15:24 40:09 34:59 11,033 694 W3 Ruben Satink Ernst & Young 2 1478e 14:26 40:10 34:29 11,193 695 W3231 Bernard Verwoert Veltman Financieel A 1986 1481e 16:05 40:11 39:06 9,872 696 W3524 Frank Arentsen Apeldoorn 1958 1484e 15:21 40:12 35:27 10,888 697 W3396 Christiaan Janssen Zwolle 1970 1489e 15:17 40:13 34:44 11,113 698 W3014 Erik Witte Assen 1963 1493e 14:27 40:14 34:03 11,336 699 W3491 Bert Schraa WAVIN 1495e 15:44 40:15 36:17 10,638 700 W3353 Roel de Vries St.-Annaparochie 1954 1507e 16:30 40:21 36:54 10,460 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 701 W2516 Jeroen Ramaker Zwolle 1975 1509e 14:55 40:23 35:03 11,012 702 W3484 Marcel van Zomeren Almere 1961 1512e 15:11 40:23 35:06 10,997 703 W2918 Albert Glastra Kampen 1961 1516e 14:54 40:24 34:20 11,242 704 W229 Christian Uitslag Rabobank 7 1517e 15:37 40:24 35:00 11,028 705 W2966 Jan van der Meulen Zwolle 1963 1519e 16:50 40:25 39:57 9,662 706 W2833 Christiaan Uitslag Kampen 1979 1520e 15:37 40:25 35:00 11,028 707 W2534 Peter Sluiter Zwolle 1960 1521e 17:03 40:25 39:49 9,694 708 W2510 Arnoud ter Doest Loopgroep RUN&FUN Tw 1961 1523e 17:01 40:26 39:50 9,690 709 W2731 Bert-Jan Sollie Zwolle 1986 1525e 15:01 40:27 34:07 11,314 710 W2574 Joost Bouten Zwolle 1983 1532e 14:23 40:30 35:03 11,012 711 W2765 Walter Buijs Steenwijk 1963 1533e 14:53 40:30 34:29 11,193 712 W3140 Jurijn de Vries Dommerholt Advocaten 1981 1534e 15:23 40:30 36:22 10,614 713 W2707 Erik Huisintveld Zwolle 1974 1540e 15:54 40:31 35:44 10,802 714 W3531 Cees van den Engel PEC 1910 1952 1542e 15:14 40:31 35:08 10,986 715 W2928 Johan Kieft Nieuwegein 1977 1543e 16:07 40:31 39:50 9,690 716 W86 Jeroen Boekelo Jongejan Wisseborn 1 1545e 14:56 40:31 34:20 11,242 717 W2711 Jelmer Noordam Zwolle 1995 1547e 15:56 40:32 35:47 10,787 718 W3027 Wim Westerink Wezep 1958 1548e 15:03 40:32 34:40 11,134 719 W2598 Raymond van den Bergh Lisse 1963 1553e 15:07 40:33 34:45 11,107 720 W3482 Wijnand Koetsier Elspeet 1956 1554e 15:38 40:33 34:18 11,253 721 W3280 Joost te Loo Assendorper Geurneuz 1989 1555e 16:09 40:33 38:00 10,157 722 W2941 Wubbo Boiten Zwolle 1950 1561e 15:24 40:36 35:31 10,868 723 W3135 Erwin Renkema Dommerholt Advocaten 1976 1563e 17:07 40:37 38:24 10,052 724 W2529 Brian Nijhuis Zwolle 1998 1564e 18:19 40:37 39:54 9,674 725 W3209 Cees Naberman Veltman Financieel A 1965 1567e 16:43 40:39 39:41 9,727 726 W2648 Christian van Vilsteren Zwolle 1993 1569e 15:09 40:39 34:58 11,039 727 W3314 Albert Blok Zwolle 1986 1570e 16:07 40:39 34:25 11,215 728 W2739 Henk Koopman Zwolle 1944 1571e 15:39 40:39 36:11 10,667 729 W3310 Jeroen van der Veer Zwolle 1966 1572e 15:55 40:39 36:01 10,717 730 W2879 Riens Vellinga Zwolle 1982 1573e 14:51 40:39 35:13 10,960 731 W3204 Erwin Liefers Veltman Financieel A 1972 1575e 16:27 40:40 39:15 9,834 732 W2596 Jan Blokzijl Hoogeveen 1960 1578e 15:12 40:41 35:30 10,873 733 W3153 Herman Wegter Unica 1976 1580e 15:10 40:43 36:17 10,638 734 W3366 Henk Bilo Zwolle 1951 1582e 16:30 40:43 37:16 10,357 735 W3418 Maarten van der Plas Leiden Atletiek 1951 1588e 15:51 40:47 35:45 10,797 736 W3230 Hugo Verlind Veltman Financieel A 1970 1592e 15:35 40:48 39:50 9,690 737 W2785 Mattis Wibbens Groningen 1988 1596e 15:58 40:48 34:23 11,226 738 W3404 Bennie van Dartel Wijhe 1961 1597e 15:23 40:48 35:48 10,782 739 W117 Alex Zheng PwC 10 1598e 15:50 40:49 38:35 10,004 740 W3104 Richard Reurink WAVIN 1962 1602e 14:59 40:49 37:56 10,175 741 W2679 Gert van 't Zand Zuidwolde Dr 1963 1606e 14:53 40:50 34:32 11,177 742 W2836 Ruud van Elburg Ommen 1987 1612e 16:28 40:52 37:52 10,193 743 W3398 Bareld Nicolai Groningen 1988 1613e 15:58 40:53 34:28 11,199 744 W2887 Kris Koops Wezep 1987 1614e 14:50 40:53 35:02 11,018 745 W3018 Jan Stegeman Zwolle 1986 1618e 16:21 40:55 36:58 10,441 746 W3183 Erik Felix Veltman Financieel A 1978 1619e 16:30 40:55 39:22 9,805 747 W3118 Thomas Fruhner WAVIN 1984 1620e 16:24 40:56 37:51 10,198 748 W3471 Wietse Douwes Assendorper Geurneuz 1979 1623e 15:56 40:56 38:23 10,056 749 W2759 Hilko van Vilsteren Zwolle 1972 1625e 15:43 40:57 36:08 10,682 750 W2575 Jeroen Everts Dalfsen 1981 1626e 15:52 40:57 36:58 10,441 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 751 W2655 René de Vries Dronten 1970 1629e 15:46 40:59 36:47 10,493 752 W137 Robert Franssen Thorbecke 1 1640e 14:10 41:04 34:52 11,070 753 W3569 Jelmer Wolterink Nijmegen 1988 1642e 16:08 41:05 35:04 11,007 754 W2845 Tonnie Ronald de Groot Steenwijk 1965 1644e 15:29 41:06 34:28 11,199 755 W3386 René Pluim Zwolle 1965 1645e 15:09 41:06 35:30 10,873 756 W3090 Joep van den Aker WAVIN 1964 1646e 16:37 41:06 39:29 9,776 757 W2873 Albert Lucas Nijeveen 1953 1655e 14:57 41:09 35:12 10,965 758 W3116 Joachim Rupprecht WAVIN 1960 1659e 16:02 41:11 38:07 10,126 759 W3627 Peter Landsheer Apeldoorn 1959 1661e 15:20 41:12 35:40 10,822 760 W2921 Arjan Timmer Zwolle 1972 1667e 15:08 41:13 35:20 10,924 761 W3062 Pim van Doorn Securitas 1669e 15:18 41:14 35:44 10,802 762 W2530 Ingmar Luppes Nieuwerkerk ad IJsse 1974 1670e 14:53 41:15 35:26 10,893 763 W3139 Bert Jansen Dommerholt Advocaten 1968 1672e 15:48 41:16 37:09 10,390 764 W2771 Koos Schaafsma Zwolle 1971 1674e 15:50 41:16 38:58 9,905 765 W3477 Riaan Los 1677e 15:53 41:18 37:29 10,297 766 W3476 Harold-Erik Riepema 1679e 15:53 41:18 37:29 10,297 767 W3374 Mark Morren Zwolle 1972 1691e 16:19 41:21 36:40 10,527 768 W199 Paul Verhoef Rabobank 7 1696e 15:52 41:22 37:09 10,390 769 W2932 Maarten Belgers Zwolle 1966 1700e 15:43 41:23 37:01 10,427 770 W3342 Heinrich Lukas Hattem 1951 1704e 15:50 41:24 37:01 10,427 771 W3497 Tim Bosch Zwolle 1978 1705e 14:48 41:24 35:19 10,929 772 W3162 Arijan van der Vlis Time for Heroes 2011 1984 1706e 15:25 41:24 35:10 10,976 773 W3164 Kasper de Wit Time for Heroes 2011 1982 1707e 15:25 41:25 35:10 10,976 774 W2700 Rodger Dekker Zwolle 1971 1710e 15:43 41:25 35:02 11,018 775 W2916 Sicco Oosterhoff Kampen 1955 1711e 15:20 41:26 35:26 10,893 776 W3568 Joost Mulder PEC 1910 1979 1715e 14:38 41:27 34:14 11,275 777 W3311 Leo den Hartog Zwolle 1962 1721e 16:39 41:28 38:40 9,982 778 W3157 Anne Bruinsma De 4e Musketier 1971 1722e 15:17 41:28 35:07 10,991 779 W3607 Roel ter Weele Hanzesport 1959 1724e 16:44 41:28 38:41 9,978 780 W2902 Gerrit Strookappe Raalte 1958 1732e 15:21 41:30 36:26 10,594 781 W2632 Gene van den Bergh Zwolle 1997 1735e 15:44 41:30 39:04 9,880 782 W3427 Lennart Otten Flevo Delta 1976 1738e 15:57 41:32 35:53 10,757 783 W3340 Ton Schilderinck Hattem 1951 1739e 16:13 41:32 37:14 10,367 784 W3019 Patrick Eikenaar Zwolle 1989 1741e 16:21 41:33 37:35 10,270 785 W3031 Dennis Groen Zwolle 1977 1742e 16:39 41:33 37:55 10,180 786 W2834 Marijn Uitslag Kampen 1977 1748e 15:37 41:34 36:09 10,677 787 W2989 Gerald Goot Roessink Zwolle 1959 1752e 14:37 41:36 35:17 10,939 788 W2846 Marcel Linders Vierhouten 1960 1757e 16:11 41:38 35:16 10,945 789 W3612 Erik ter Wee Zwolle 1965 1758e 15:15 41:39 35:51 10,767 790 W3044 Gilbert Helder Zwolle 1989 1762e 13:32 41:40 32:47 11,774 791 W3300 Dick Kluiver Zwolle 1962 1765e 15:26 41:42 35:43 10,807 792 W2886 Jerry van Steenoven Zwolle 1986 1767e 14:45 41:42 35:50 10,772 793 W2920 Leo van Harten Steenwijk 1966 1768e 17:28 41:43 39:51 9,686 794 W138 Michel Siersma Thorbecke 1 1769e 15:43 41:43 36:07 10,687 795 W2600 Alex Knol Zwolle 1961 1770e 15:58 41:44 37:55 10,180 796 W2720 Bernd Huizing Zwolle 1974 1771e 16:01 41:45 36:59 10,437 797 W44 Pieter Zeeman Van der Kamp Runners 1772e 16:29 41:45 40:23 9,558 798 W151 Bert Veurink UVIT ICT-3 1775e 16:25 41:46 38:49 9,944 799 W42 Ilja Woord Van der Kamp Runners 1777e 16:29 41:48 40:26 9,546 800 W2506 Hans Veenema Zwolle 1949 1779e 15:34 41:49 36:37 10,541 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 801 W3218 Rudy Schilder Veltman Financieel A 1954 1780e 14:53 41:49 40:40 9,491 802 W3474 Ruud Hilhorst Unica 1956 1787e 15:44 41:50 37:31 10,288 803 W2714 Eise Ebbelink Zwolle 1962 1789e 15:34 41:51 35:26 10,893 804 W2633 Eric van den Bergh Zwolle 1962 1790e 15:44 41:51 39:24 9,796 805 W2682 Rene Luijten Steenwijk 1958 1791e 16:10 41:51 36:27 10,589 806 W3501 Paul Budding Zwolle 1984 1793e 15:36 41:53 34:37 11,150 807 W2804 Friso van Dijk Enschede 1991 1794e 15:33 41:53 36:30 10,575 808 W2821 Chris Jansen Zwolle 1999 1796e 17:09 41:54 36:14 10,653 809 W97 Arend Luten De Eenhoorn koffie e 1806e 16:11 41:58 39:15 9,834 810 W3170 Peter Born Veltman Financieel A 1971 1807e 16:55 41:59 40:51 9,449 811 W2753 Ben van Haaster Zwolle 1960 1810e 16:01 42:00 38:27 10,038 812 W2695 Joost Keus Amsterdam 1984 1811e 15:39 42:00 37:00 10,432 813 W2761 Justin Hersevoort Zwolle 1998 1817e 15:56 42:01 35:47 10,787 814 W2501 Peter Holweg Zwolle 1964 1818e 15:59 42:01 36:03 10,707 815 W109 Neal Sluiter PwC 8 1822e 15:40 42:03 36:19 10,628 816 W3021 Daan Gilbert Zwolle 1980 1825e 16:17 42:04 36:49 10,484 817 W2839 Stefan van Vendeloo Zwolle 1984 1829e 14:51 42:05 35:16 10,945 818 W3530 Harry Bartelds Zwolle 1964 1841e 16:06 42:08 37:17 10,353 819 W16 Arjan Gobius du Sart Ernst & Young 5 1844e 16:10 42:09 36:28 10,584 820 W2849 Bart de Vries Zwolle 1983 1848e 16:35 42:10 36:56 10,451 821 W2754 Sieb van der Vegte Zwolle 1955 1850e 16:37 42:10 38:39 9,987 822 W3045 Adwin Scholten Zwolle 1984 1860e 15:36 42:14 37:41 10,243 823 W3496 Rick Kleinhesselink Ulft 1985 1861e 16:19 42:15 36:46 10,498 824 W3352 Jan Amse Wijhe 1956 1869e 15:22 42:17 35:43 10,807 825 W2837 Nick van Nieuw Amerongen Zwolle 1998 1874e 17:19 42:18 40:42 9,484 826 W3060 Ben Brinks Securitas 1879e 16:42 42:19 40:05 9,629 827 W3682 Eric Vos a.v. P.E.C. 1910 cli 1966 1882e 16:47 42:20 40:09 9,613 828 W2740 Luuk Tupker PEC 1910 1998 1884e 15:52 42:21 38:24 10,052 829 W2692 Frank Visser Zwolle 1969 1889e 17:29 42:22 39:07 9,867 830 W3315 Luuk Oudshoorn Zwolle 1991 1893e 16:27 42:23 37:04 10,413 831 W2861 Mike Treep Zwolle 1992 1905e 14:46 42:30 38:59 9,901 832 W3224 Teun Smit Veltman Financieel A 1954 1909e 17:09 42:31 40:23 9,558 833 W206 Erwin Kamminga Zilveren Kruis Achme 1910e 16:15 42:32 37:26 10,311 834 W55 Jacques Severin IJT team 1 1916e 16:53 42:33 41:07 9,387 835 W3393 Thomas Hoogers Hattem 1998 1917e 17:10 42:33 38:09 10,117 836 W3319 Bart Kodden Zwolle 1990 1919e 15:31 42:33 37:18 10,348 837 W2532 Chris Hellendoorn Kampen 1972 1920e 17:43 42:33 41:45 9,245 838 W3023 Wilfred Smit Hoogeveen 1969 1921e 17:07 42:34 38:55 9,918 839 W3407 Niels Moddemeijer Zwolle 1983 1924e 16:51 42:35 39:05 9,876 840 W2800 Bertus Kooijman Zwolle 1952 1931e 15:57 42:38 38:55 9,918 841 W3402 Reinbert Kleine Zwolle 1979 1933e 16:07 42:38 36:03 10,707 842 W3479 Erik Jan van de Vis PEC 1910 1980 1934e 17:41 42:38 36:18 10,633 843 W3234 Dick Vos Veltman Financieel A 1947 1937e 16:54 42:39 41:29 9,304 844 W112 Rens Wildenbeeest PwC 9 1940e 17:19 42:40 41:15 9,357 845 W3580 Berry Koens Unica 1969 1945e 15:43 42:41 38:44 9,965 846 W2807 Jeroen de Groot Meppel 1974 1947e 15:27 42:42 36:34 10,556 847 W2537 Hanno Seijbel Hattem 1976 1950e 15:55 42:43 39:31 9,768 848 W3182 Jos Felix Veltman Financieel A 1974 1955e 17:09 42:46 41:15 9,357 849 W2802 Jan Kemper Meppel 1958 1963e 15:21 42:52 36:42 10,517 850 W3147 Adri Nitrauw Unica 1963 1966e 16:04 42:54 38:43 9,969 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 851 W3015 Robert Reijnders Zwolle 1971 1969e 15:39 42:54 37:23 10,325 852 W3275 Henry van Houten Assendorper Geurneuz 1960 1976e 17:29 42:57 42:13 9,143 853 W3281 Jan ter Wee Assendorper Geurneuz 1977e 17:30 42:57 42:15 9,136 854 W3081 Henk Potgieter WAVIN 1960 1978e 17:02 42:57 38:24 10,052 855 W3100 Evander de Vries WAVIN 1982 1984e 16:21 42:58 39:48 9,698 856 W2838 Rob van Nieuw Amerongen Zwolle 1964 1987e 17:14 42:59 41:18 9,346 857 W2853 Rick Velthuis Zwolle 1970 1996e 14:35 43:01 35:48 10,782 858 W3320 Joop Nieborg Zwolle 1948 1997e 16:50 43:02 42:04 9,175 859 W2536 Henk Langelo Dedemsvaart 1955 2011e 15:43 43:04 37:29 10,297 860 W21 Klaas Bolks Gemeente Hardenberg 2013e 15:59 43:04 36:34 10,556 861 W3071 Ronald Ekkel WAVIN 1957 2014e 16:33 43:05 39:21 9,809 862 W2691 Wout Peters Zwolle 1999 2023e 17:27 43:08 37:27 10,307 863 W3572 Gerhard Brummelkamp Apeldoorn 1943 2029e 15:56 43:10 38:11 10,109 864 W2678 Danny Beekman Amersfoort 1989 2031e 16:42 43:10 39:53 9,678 865 W3284 Henri Feijen Abbott 2032e 16:39 43:11 39:04 9,880 866 W2982 Peter van Heerde Zwolle 1961 2034e 16:52 43:11 36:56 10,451 867 W150 Erik Abbes UVIT ICT-3 2037e 16:00 43:12 36:31 10,570 868 W2924 Peter Hulsbergen Zwolle 1974 2045e 16:37 43:14 39:28 9,780 869 W2723 Danny Brand Zwolle 1985 2048e 16:23 43:15 36:49 10,484 870 W158 UVIT-ICT Gast 1 UVIT ICT-4 2049e 16:00 43:15 36:34 10,556 871 W3271 Niels van Houten Assendorper Geurneuz 1991 2050e 17:28 43:15 40:43 9,480 872 W3208 Louwerens Mulder Veltman Financieel A 1954 2051e 17:56 43:16 42:06 9,168 873 W3202 Joop Kroeze Veltman Financieel A 1953 2052e 17:54 43:16 42:03 9,179 874 W3536 Jan Heideveld Hattem 1965 2054e 17:00 43:16 38:57 9,910 875 W3465 Gerold Wittmeyer WAVIN 1966 2060e 16:52 43:19 40:16 9,586 876 W2560 Jan van den Berg Zwolle 1964 2061e 17:01 43:19 38:14 10,095 877 W68 Erik Bos Overhoff 1 2068e 16:53 43:21 38:46 9,956 878 W3133 Patrick Langevoort Run2Day clinic 1977 2073e 16:23 43:21 36:42 10,517 879 W2552 Kristian Beijer Zwolle 1974 2074e 17:05 43:22 41:23 9,327 880 W2741 Arjan Everts Zwolle 1976 2084e 16:55 43:24 39:44 9,714 881 W2523 Dirk van de Worp Heerde 1986 2085e 17:21 43:24 40:17 9,582 882 W2504 Jos Kamphuis Zwolle 1952 2086e 17:21 43:24 40:17 9,582 883 W2981 Ramon van Heerde Zwolle 1998 2089e 16:49 43:25 37:11 10,380 884 W2580 Bert Schinkel Kampen 1968 2096e 16:30 43:28 42:45 9,029 885 W180 Gerben Stoffers Scania Production 5 2101e 15:14 43:33 37:24 10,320 886 W2811 Ruud van Dijk Zwolle 1956 2106e 17:07 43:34 41:40 9,264 887 W2730 Wim Hortensius Zwolle 1962 2110e 15:23 43:34 36:20 10,623 888 W2799 Cor van Wijngaarden Zwolle 1970 2112e 16:32 43:35 39:51 9,686 889 W2955 Emiel van der Zwaan Zwolle 1977 2120e 19:00 43:37 42:30 9,082 890 W2862 Bennie Zwakenberg Dalfsen 1960 2121e 16:56 43:37 38:06 10,131 891 W2783 Mark Heupink Emmeloord 1981 2124e 16:02 43:37 37:10 10,385 892 W3392 Lambertus Hoogers Hattem 1969 2125e 17:09 43:38 39:14 9,838 893 W3052 Harry Blok Celavita 1951 2127e 16:48 43:39 38:18 10,078 894 W2641 Henk Brink Zwolle 1959 2134e 15:31 43:41 38:03 10,144 895 W50 Wilco Scheffer BDG 1 2135e 16:22 43:41 42:23 9,107 896 W2571 Jeroen van de Werfhorst Zwolle 1976 2139e 16:49 43:42 39:24 9,796 897 W3547 Jaap Smit Nijverdal 1935 2143e 17:58 43:42 43:40 8,839 898 W226 Ryan Reinink Zalsman 2 1989 2153e 16:41 43:44 37:52 10,193 899 W2545 Ton Wolf Zwolle 1989 2160e 16:41 43:46 43:28 8,880 900 W2585 Jan willem Maijvis Zwolle 1960 2164e 17:07 43:47 38:42 9,974 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 901 W2778 Gerrit Schuurman Vroomshoop 1962 2165e 16:45 43:47 38:21 10,065 902 W3414 Denny Brandsen Amersfoort 1983 2169e 16:09 43:48 38:46 9,956 903 W2787 Liibaan Mohamed Zwolle 1969 2173e 15:57 43:49 38:03 10,144 904 W2693 Bart Mulder Zwolle 1966 2178e 16:40 43:50 38:53 9,927 905 W3481 Laurens Timmerman Zwolle 1973 2181e 15:26 43:51 37:25 10,316 906 W3167 Laurens Muller Time for Heroes 2011 1993 2186e 17:53 43:53 41:52 9,219 907 W3150 Bart Lubbinge Unica 1972 2194e 17:05 43:56 39:27 9,784 908 W2603 Steven Schepers Zwolle 1972 2195e 15:36 43:56 42:11 9,150 909 W3576 Jan Rutgers Zwolle 1954 2203e 17:46 43:58 42:00 9,190 910 W3545 Jurjen Conradie Zwolle 1984 2207e 15:26 44:00 38:35 10,004 911 W2690 Daan Peters Zwolle 1998 2208e 17:17 44:00 38:20 10,069 912 W2502 Patrick van de Wetering IJsselmuiden 1994 2220e 16:45 44:03 39:13 9,842 913 W3057 Bart Visser Provincie Overijssel 1978 2221e 17:18 44:03 39:57 9,662 914 W2511 Kevin van de Wetering IJsselmuiden 1995 2222e 16:44 44:04 39:12 9,846 915 W2533 Marco Oude Nijeweme Dalfsen 1966 2230e 15:51 44:06 37:35 10,270 916 W2646 Hans van de Streek Zwolle 1966 2232e 16:01 44:06 37:38 10,256 917 W3124 Bearny Palland Wijzonol Bouwverven 1970 2236e 16:29 44:07 37:38 10,256 918 W3624 Rein Veenhuizen Epe 1950 2240e 16:58 44:08 39:59 9,654 919 W3266 Frank Vonk Tafeltennis Zwolle 1946 2248e 17:57 44:11 41:12 9,368 920 W2840 Leon Hagedooren Zwolle 1984 2250e 15:48 44:12 36:40 10,527 921 W126 Wim-Henk Peggeman PwC 8 2257e 17:02 44:13 43:15 8,924 922 W113 Roland Pool PwC 9 2262e 17:14 44:14 42:04 9,175 923 W2649 Jacco Venderbosch Beilen 1970 2276e 16:10 44:20 37:59 10,162 924 W3192 Bert Hilbolling Veltman Financieel A 1973 2277e 17:28 44:20 44:15 8,723 925 W3004 Marcel Rulander PEC 1910 1970 2278e 15:40 44:20 38:56 9,914 926 W3391 Jan Westemeijer Zwolle 1944 2283e 16:36 44:21 37:43 10,234 927 W3165 Johan Koopman Time for Heroes 2011 1983 2292e 17:56 44:25 38:10 10,113 928 W2664 Ben Gosschalk Epe 1977 2295e 17:13 44:25 40:04 9,633 929 W175 Karel Kouwen Scania Production 4 2303e 17:18 44:28 39:48 9,698 930 W3000 Peter Meijerink Nieuwleusen 1955 2304e 16:37 44:28 38:44 9,965 931 W3405 Bas Hardeman Emmeloord 1995 2312e 14:44 44:31 42:36 9,061 932 W2956 Hans Gerritsen Zwolle 1972 2315e 17:06 44:33 41:40 9,264 933 W3486 Leon Verdonschot Amsterdam 1973 2317e 16:35 44:34 38:27 10,038 934 W3268 Roelof Buschgens Tafeltennis Zwolle 1982 2318e 17:33 44:35 39:51 9,686 935 W3469 Berend Jan Kroesen Onderwijscentrum de 1961 2322e 17:55 44:37 40:15 9,590 936 W3146 Gerard Beernink Dommerholt Advocaten 1977 2329e 16:38 44:38 40:30 9,530 937 W2996 Mark Eisen Zwolle 1970 2342e 15:44 44:41 38:26 10,043 938 W84 Toine Geene Jongejan Wisseborn 1 2346e 16:56 44:42 38:30 10,025 939 W3462 Menno Hoekstra Dommerholt Advocaten 1978 2357e 17:53 44:46 42:13 9,143 940 W2894 Erik Verholt Wezep 1988 2358e 17:38 44:46 37:42 10,238 941 W3301 Sander Zonnenberg Epe 1988 2362e 17:38 44:48 37:44 10,229 942 W2790 Frits Geerdink Zwolle 1959 2368e 15:50 44:50 37:27 10,307 943 W2848 Gé de Vries Zwolle 1981 2371e 17:05 44:51 39:36 9,747 944 W2822 Frits van Vendeloo Steenwijk 1955 2380e 16:18 44:53 38:16 10,087 945 W3390 Maarten Hoogland Zwolle 1985 2393e 17:48 44:56 38:09 10,117 946 W3689 Abel Veenstra Zwolle 1960 2409e 16:58 45:01 38:40 9,982 947 W2841 Lorenzo Gonzalez Zwolle 1974 2412e 15:45 45:01 37:58 10,166 948 W3163 Arjan Veenstra Time for Heroes 2011 1984 2415e 18:00 45:02 38:49 9,944 949 W3559 Hans van den Bos Dutch Runners Gold 1947 2416e 18:34 45:02 43:59 8,776 950 W3327 Wouter Beenen Meppel 1999 2421e 17:35 45:04 39:29 9,776 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 951 W3622 Wilfred Paalman Nijverdal 1967 2427e 16:53 45:05 39:54 9,674 952 W3588 Hj Beenen De Sprinter 1962 2430e 17:36 45:06 39:32 9,763 953 W3297 Fokko Alferink Zwolle 1958 2445e 17:11 45:12 39:34 9,755 954 W2631 Jan van der Kolk Zwolle 1967 2450e 16:35 45:14 40:41 9,487 955 W3544 Kees Ahaus Apeldoorn 1960 2451e 17:39 45:14 42:54 8,997 956 W3379 Wietze Postma Zwolle 1973 2457e 15:55 45:15 37:57 10,171 957 W2696 Auke van Selling Hattem 1961 2460e 17:04 45:17 39:52 9,682 958 W2898 Bart van der Sterren Zwolle 1980 2462e 16:22 45:18 38:40 9,982 959 W181 John Bouw Scania Production 5 2464e 18:27 45:19 43:52 8,799 960 W2934 Rob Schuurman Almere 1977 2466e 16:57 45:21 42:37 9,057 961 W2544 Rolf Visscher Zwolle 1962 2480e 17:47 45:25 43:39 8,843 962 W2618 Roy Harbrink Zwolle 1985 2481e 17:33 45:25 40:35 9,511 963 W3444 Jan van der Kamp Hasselt 1955 2482e 17:17 45:25 40:58 9,422 964 W2584 Bouke de Vos Zwolle 1952 2483e 17:10 45:26 40:20 9,570 965 W3306 Alex de Groot Zwolle 1962 2484e 18:01 45:26 43:52 8,799 966 W2939 Warner Warringa Dalfsen 1971 2488e 16:25 45:27 39:22 9,805 967 W3344 Ronald van Dijk Zwolle 1963 2498e 16:18 45:33 39:13 9,842 968 W2808 Tobias Tiben Zwolle 1990 2503e 17:19 45:36 39:49 9,694 969 W2792 Bernhard Venema Amersfoort 1978 2507e 18:04 45:38 38:54 9,922 970 W3581 Hans Bijzet Onderwijscentrum de 1981 2514e 18:23 45:41 43:25 8,890 971 W2944 Hans Scherpen Zwolle 1967 2518e 18:09 45:43 44:12 8,733 972 W3117 Sebastian Bormann WAVIN 1975 2522e 17:27 45:45 42:29 9,085 973 W2643 Wilfrid van Aken Zwolle 1957 2526e 18:03 45:46 41:43 9,252 974 W2518 Edwin Lovers Hoogeveen 1967 2531e 17:25 45:47 42:39 9,050 975 W2784 Marco de Jager Zwolle 1968 2541e 17:09 45:56 41:32 9,293 976 W2903 Jochum Elsinga Zwolle 1983 2542e 17:28 45:57 39:22 9,805 977 W2843 Daniel Dubbelhuis Zwolle 1982 2555e 17:29 46:02 39:29 9,776 978 W2919 Michael Feith Zwolle 1984 2556e 17:07 46:02 41:46 9,241 979 W2986 Milan Rada Zwolle 1999 2565e 17:34 46:05 41:10 9,376 980 W3567 Pele Rada Zwolle 1964 2574e 17:34 46:07 41:12 9,368 981 W2851 Rene Venema Zwolle 1978 2576e 17:28 46:07 39:34 9,755 982 W3349 John Kuiper Onna 1966 2577e 17:48 46:07 42:34 9,068 983 W2667 Willem jan Scholte Zwolle 1983 2586e 17:12 46:11 38:58 9,905 984 W3577 Henk Koopman Marathon Pim Mulier 1957 2609e 17:54 46:19 42:44 9,032 985 W3445 Paul de Rooij Meppel 1966 2610e 17:49 46:20 41:39 9,267 986 W2756 Bart Mars Zwolle 1985 2616e 18:44 46:22 42:47 9,022 987 W2850 Eef Scheltinga Olst 1961 2621e 17:48 46:25 41:35 9,282 988 W3285 Rene Bons Abbott 2629e 16:52 46:30 39:02 9,888 989 W3283 Reinier Berghuis Abbott 2631e 16:51 46:30 39:03 9,884 990 W119 Freek Reitsema PwC 10 2632e 16:00 46:31 40:15 9,590 991 W3506 Vincent Dikken Zwolle 1970 2640e 17:31 46:33 39:57 9,662 992 W2524 Heert Prinsen Zwolle 1960 2643e 17:30 46:34 41:35 9,282 993 W3294 Klaas Terpstra Venhuizen 1952 2644e 17:03 46:35 40:50 9,453 994 W3485 Jelmer Canrinus Leeuwarden 1983 2648e 17:57 46:37 42:31 9,078 995 W2594 Peter Ellenbroek Zwolle 1951 2660e 17:20 46:40 40:13 9,598 996 W3148 Ronald Velsink Unica 1969 2661e 17:49 46:41 42:30 9,082 997 W3007 Wilmar Voortman Dronten 1965 2670e 18:43 46:43 43:09 8,945 998 W15 Robin Hoekman Ernst & Young 5 2682e 17:51 46:49 40:55 9,433 999 W2670 Eelco de Jong Zwolle 1979 2686e 17:54 46:51 44:44 8,628 1000 W3368 Pascal Uitendaal Ansen 1966 2694e 16:51 46:54 40:43 9,480 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1001 W2671 Erik Heddema Leeuwarden 1981 2701e 17:55 46:57 44:50 8,609 1002 W2554 Joep Brouwers Zwolle 1958 2718e 18:08 47:05 43:03 8,966 1003 W2650 John Vullers Zwolle 1953 2728e 18:34 47:10 44:11 8,736 1004 W3125 Hans Hartsuiker Wijzonol Bouwverven 1972 2730e 17:18 47:11 40:42 9,484 1005 W2505 Ramón Hogenkamp Zwolle 1975 2733e 17:28 47:12 42:43 9,036 1006 W2762 Marc Spanhak Zwolle 1970 2737e 17:02 47:13 40:38 9,499 1007 W114 Warmolt Boert PwC 9 2740e 19:07 47:14 44:25 8,690 1008 W3623 Joe Cillen Rotterdam 1945 2743e 17:47 47:15 41:26 9,316 1009 W186 Eric van Gijssel Scania Production 6 2751e 18:14 47:18 46:30 8,301 1010 W3416 Gerard Berentschot IJsselmuiden 1942 2761e 17:16 47:20 40:48 9,460 1011 W3433 Gerhard Otten Apeldoorn 1961 2771e 17:45 47:25 41:43 9,252 1012 W2561 Simon van Luik Zwolle 1965 2783e 18:09 47:32 40:59 9,418 1013 W3495 Roy Kok Zwolle 1968 2784e 17:33 47:32 40:56 9,429 1014 W3152 Roy Boeve Unica 1969 2790e 18:50 47:34 42:44 9,032 1015 W11 Rene Niemeijer Ernst & Young 4 2796e 18:22 47:35 41:36 9,278 1016 W3380 Mark de Boer Zwolle 1965 2799e 18:16 47:37 46:29 8,304 1017 W2949 Ron Kosmeijer Zwolle 1963 2800e 17:54 47:38 42:11 9,150 1018 W2786 Aris Wetering Zwolle 1957 2803e 17:10 47:40 41:45 9,245 1019 W3265 Pascal Loseman Tafeltennis Zwolle 1973 2813e 17:54 47:44 43:10 8,942 1020 W3261 Rick van Beek Tafeltennis Zwolle 1981 2821e 17:34 47:46 43:03 8,966 1021 W2528 Paul Nijhuis Zwolle 1966 2822e 18:33 47:46 47:02 8,207 1022 W3478 Karel Jan Voogd Warmlopers 1965 2850e 17:57 47:57 41:17 9,350 1023 W2823 Jan van Putten Zwolle 1958 2876e 18:13 48:07 42:13 9,143 1024 W3582 Patrick Pos Zwolle 1978 2884e 19:37 48:10 47:23 8,146 1025 W185 Bart Gerrits Scania Production 6 2885e 19:39 48:11 47:24 8,143 1026 W2567 Bert Pathuis Zwolle 1964 2888e 18:06 48:11 41:49 9,230 1027 W3114 Heinrich Albers WAVIN 1948 2891e 19:07 48:12 45:22 8,508 1028 W2831 Jan Wibbens Borger 1952 2898e 18:10 48:14 41:50 9,227 1029 W3264 Rene Ebeling Tafeltennis Zwolle 1967 2899e 17:41 48:14 43:20 8,907 1030 W2597 Dick Bosch Zwolle 1976 2900e 18:00 48:15 41:54 9,212 1031 W18 Jan Jaap Gobius du Sart Ernst & Young 5 2908e 18:30 48:17 42:37 9,057 1032 W3055 Henk Vinke Celavita 1979 2930e 16:59 48:34 42:57 8,987 1033 W3299 Henk Meijerman Zwolle 1967 2938e 18:06 48:36 42:39 9,050 1034 W2507 Richard van Ommen Enschede 1976 2965e 18:42 48:56 43:13 8,931 1035 W2757 Wicher van de Streek Zwolle 1953 2966e 18:18 48:56 43:20 8,907 1036 W3229 Ger Verhoef Veltman Financieel A 1952 2969e 19:49 48:58 48:16 7,997 1037 W3515 Erik Andela Apeldoorn 1970 2980e 17:11 49:03 43:01 8,973 1038 W2612 Ben van der Pauw Zwijndrecht 1987 2983e 18:45 49:06 45:18 8,521 1039 W2565 Frank Rubingh Zwolle 1970 2984e 18:45 49:06 44:27 8,683 1040 W2791 Rienk Geertsma Zwolle 1955 2992e 18:22 49:11 42:57 8,987 1041 W2556 Henri Nijhof Zwolle 1957 2998e 19:02 49:14 46:43 8,262 1042 W3263 Stefan van der Lelie Tafeltennis Zwolle 1988 3023e 17:53 49:25 44:43 8,632 1043 W2906 Eef Lemmens Zwolle 1957 3037e 17:59 49:32 43:00 8,976 1044 W213 Remco Reinink Zalsman 2 1966 3039e 18:33 49:32 43:42 8,832 1045 W3260 Klaas Boesekool Onderwijscentrum de 3049e 19:53 49:36 47:08 8,189 1046 W3251 Tom Demmer Onderwijscentrum de 1997 3050e 19:53 49:36 47:08 8,189 1047 W3270 Arno Kromdijk Assendorper Geurneuz 1970 3053e 17:59 49:37 46:59 8,215 1048 W2910 Kees van der Linde Zwolle 1961 3059e 18:47 49:41 47:53 8,061 1049 W3129 Jan Willem Boon Wijzonol Bouwverven 1981 3106e 18:13 50:10 43:42 8,832 1050 W3437 Geerten Bos Zwolle 1978 3107e 18:17 50:11 43:51 8,802 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - 4 ENGELSE MIJL - W4EMM 23-08-2011 13:14 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,7 km Bruto Netto Km/Uur ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- ------ 1051 W2628 Teun Magré Zwolle 1952 3114e 18:16 50:13 43:45 8,822 1052 W2701 Roelof Moorlag Zwolle 1967 3123e 17:30 50:17 43:55 8,789 1053 W2652 Yme Boersma Hoogeveen 1964 3136e 18:39 50:25 44:07 8,749 1054 W94 Jori Vermeij De Eenhoorn koffie e 3139e 19:11 50:27 47:31 8,123 1055 W3430 Arjen Bruintjes Zwolle 1981 3151e 17:58 50:35 43:52 8,799 1056 W3028 Bert-Jan Westerink Wezep 1992 3159e 18:18 50:38 44:47 8,619 1057 W3519 Gerrit Naber PEC 1910 1943 3175e 19:30 50:48 46:28 8,307 1058 W3685 Herman Haaksma Wageningen 1988 3183e 18:33 50:52 44:42 8,635 1059 W2824 Sietze Haaksma Dokkum 1962 3184e 18:33 50:53 44:42 8,635 1060 W3134 Gert Jansen Run2Day clinic 1992 3206e 20:05 51:00 50:31 7,641 1061 W3257 Stefan Fiets Onderwijscentrum de 1993 3213e 20:54 51:04 46:10 8,361 1062 W2868 Arnout Potze PEC 1910 1963 3229e 19:04 51:15 46:56 8,224 1063 W2911 Bjorn Hoekman Zwolle 1978 3230e 18:33 51:15 43:59 8,776 1064 W3161 Bas van der Vlis Time for Heroes 2011 1983 3289e 19:39 52:02 45:50 8,421 1065 W2925 Paul Binda Zwolle 1958 3290e 19:53 52:05 47:09 8,186 1066 W2926 Dolf Vogtlander Zwolle 1967 3293e 19:26 52:09 45:38 8,458 1067 W3500 Everard Janssen Zwolle 1960 3303e 18:49 52:17 46:14 8,349 1068 W2779 Roelof Westerbeek Steenwijk 1964 3319e 19:29 52:33 48:44 7,920 1069 W3252 Ivo Wolters Onderwijscentrum de 1992 3332e 18:02 52:47 48:02 8,036 1070 W3249 Robin Voskuil Onderwijscentrum de 1996 3336e 18:00 52:50 48:03 8,033 1071 W3247 Ali Wasiq Akbari Onderwijscentrum de 1996 3340e 18:41 52:57 48:26 7,969 1072 W3178 Ernst Chavagne Veltman Financieel A 1947 3374e 16:57 53:43 52:39 7,331 1073 W2512 Henk-Jan ten Klooster Zwolle 1984 3404e 19:36 54:23 47:44 8,086 1074 W2829 Fabian Lammertse Zwolle 1996 3407e 19:57 54:27 48:55 7,891 1075 W3149 Rik Dikken Unica 1962 3429e 19:29 55:16 48:50 7,904 1076 W3341 Christopher Plass Hattem 1958 3455e 21:33 56:44 52:11 7,397 1077 W3533 Ben Stotijn Zwolle 1974 3487e 20:35 57:48 53:06 7,269 1078 W3509 Erik Stotijn Zwolle 1955 3505e 20:36 58:10 53:29 7,217 1079 W2973 Arnoud Hettinga Zwolle 1969 3569e 24:55 1:01:43 59:33 6,482 www.halvemarathonzwolle.nl