ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC
11-08-2011 09:23                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1   9823  Marcel Gubbels             Scopias               1971     38e      9:03    32:07    55:30  1:19:23  1:19:14  
    2   8650  Laurens Thijssen           Athletic Point        1977     39e      9:14    32:40    56:17  1:19:57  1:19:54  
    3   9903  Marcel Swart               PwC                   1967     45e      9:38    33:01    56:52  1:21:41  1:20:57  
    4   2512  Felix Sangers              Wavin 2                        46e      9:35    33:21    57:28  1:21:44  1:21:34  
    5   7381  Henry Pappot               Dedemsvaart           1961     47e      9:37    33:24    57:30  1:21:56  1:21:48  
    6   2772  Bennie van Schaik          AB Oost               1964     48e      9:11    33:05    57:17  1:21:59  1:21:56  
    7   8540  Jeroen Geerling            ZKA-BvdGF                      51e      9:44    34:00    58:31  1:22:44  1:22:42  
    8   7051  Niek Rijnja                Zwolle                1985     53e      9:30    33:56    58:33  1:22:53  1:22:39  
    9   9900  René van Dijke             PwC                   1974     54e      9:38    33:01    57:04  1:22:55  1:22:11  
   10   9351  Jorik Huizinga             Pannerden             1977     58e      9:34    33:44    58:36  1:23:29  1:23:13  
   11     54  Erben Wennemars            Nederland                      59e      9:37    34:19    58:52  1:23:32  1:23:30  
   12   2764  Martijn Tuin               Zilveren Kruis Achme           64e      9:55    34:33    59:22  1:24:21  1:24:09  
   13   9425  Gregorio! Nijboer          Elburg                1980     67e      9:42    33:32    58:08  1:24:26  1:23:59  
   14   2673  Michiel van Dellen         UVIT-ICT 1                     68e      9:49    34:23    59:22  1:24:35  1:24:23  
   15   7672  Gerard Lugtenberg          Heino                 1963     71e      9:58    34:41    59:32  1:24:58  1:24:27  
   16   8022  Roel van der Steege        Kampen                1969     72e      9:53    34:18    59:35  1:25:09  1:24:52  
   17   8643  Anne Braamskamp            Zwolle                1969     74e      9:46    34:14    59:09  1:25:18  1:24:23  
   18   8232  Edo Brouwer                Zwolle                1980     76e      9:54    34:44    59:38  1:25:43  1:25:17  
   19   7040  Grant de Munnik            Veenoord              1970     78e     10:02    35:15  1:00:34  1:25:48  1:25:39  
   20   9156  René Hulsman               Raalte                1965     79e     10:12    34:36    59:53  1:25:49  1:25:14  
   21   8609  Stephan van der Breggen    Berkel en Rodenrijs   1988     80e     10:11    34:40    59:50  1:25:53  1:25:01  
   22   8325  Jeroen ten Klooster        Provincie Overijssel  1974     81e     10:04    35:23  1:00:37  1:26:05  1:26:01  
   23   7897  Remco van der Molen        Utrecht               1976     83e     10:00    35:00  1:00:23  1:26:12  1:25:21  
   24   8100  Nico Langedijk             Medemblik             1982     84e     10:24    35:50  1:00:53  1:26:12  1:25:39  
   25   9241  Bas-Jan Stoute             Ermelo                1974     85e      9:58    35:13  1:00:40  1:26:13  1:25:47  
   26   2675  Rob Hendrikse              UVIT-ICT 1                     86e     10:06    34:59    59:57  1:26:17  1:26:06  
   27   9093  Matthijs Imhof             Nijverdal             1979     87e     10:09    35:15  1:00:34  1:26:28  1:25:46  
   28   7624  Harald Huijssoon           Nijverdal             1981     90e      9:45    34:24    59:34  1:26:35  1:26:19  
   29   9997  Theo Lam                   Vorden                1960     91e      9:47    34:57  1:00:55  1:26:40  1:26:34  
   30   7745  Maurits Hoonhorst          PEC 1910              1972     92e     10:44    36:00  1:01:23  1:26:49  1:26:19  
   31   8620  Bertjan Boschloo           Diepenveen            1985     93e     10:20    35:01  1:00:17  1:26:51  1:25:37  
   32   9431  Henk Dimmendaal            Daventria             1954     99e     10:24    35:55  1:01:30  1:27:09  1:27:05  
   33   7263  Eelco Visserman            Genemuiden            1962    101e     10:23    35:32  1:01:05  1:27:16  1:26:41  
   34   7626  Roel-jan Heeringa          PEC 1910              1973    102e      9:53    34:47  1:00:38  1:27:19  1:27:10  
   35   9555  Coen Zoon                  Berkel en Rodenrijs   1980    103e     10:25    35:34  1:01:15  1:27:20  1:26:32  
   36   2568  Albert Mussche             Salverda 1                    104e     10:18    35:51  1:01:43  1:27:22  1:27:16  
   37   7515  Bas Boekema                Zwolle                1990    107e      9:58    35:22  1:01:01  1:27:28  1:27:18  
   38   7890  Mark Arts                  Zwolle                1984    109e     10:00    33:29    58:49  1:27:32  1:24:58  
   39   7988  Ebo van der Velde          Wapenveld             1965    110e     10:20    35:26  1:00:26  1:27:40  1:26:41  
   40   2566  Henk Korteschiel           Salverda 1                    118e     10:51    36:58  1:02:48  1:28:10  1:27:57  
   41   8283  Frank Eikenaar             Zwolle                1983    122e     10:08    35:14  1:01:18  1:28:34  1:28:02  
   42   9554  Herjan Gerrits             Spurt '88             1971    123e     10:19    35:05  1:00:58  1:28:34  1:27:04  
   43   9685  Bram Wicherink             's-Gravenhage         1977    124e     11:01    36:42  1:02:12  1:28:34  1:27:03  
   44   9813  Pascal van Zon             Spurt '88             1984    128e     10:19    35:05  1:01:08  1:28:44  1:27:14  
   45   9669  Manuel Hofman              Lelystad              1975    129e     10:53    37:07  1:03:17  1:28:50  1:28:42  
   46   2592  Hans Wieltink              Landstede 1                   130e     10:21    36:18  1:02:33  1:28:52  1:28:45  
   47   7832  Stef Tupker                Zwolle                1990    133e     10:21    36:27  1:02:51  1:29:18  1:29:08  
   48   7446  Henk van de Riet           Waalre                1965    135e     10:39    36:49  1:02:32  1:29:30  1:27:58  
   49   2697  Sander Pluim               Run2Day Zwolle Runne          136e     10:30    36:29  1:02:48  1:29:30  1:29:26  
   50   9470  Gerard Dunnink             Steenwijk             1966    138e     10:25    35:20  1:00:56  1:29:33  1:26:44  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 9984 Wouter Post Deventer 1983 143e 10:54 37:48 1:03:26 1:30:06 1:28:33 52 2600 Harm Kooiker deltaWonen 1 1959 144e 9:59 34:53 1:00:42 1:30:07 1:29:58 53 2613 Niek Hietbrink Hogeschool Windeshei 1962 145e 10:22 36:05 1:03:02 1:30:08 1:30:01 54 7347 Nico Reitsma Zwolle 1967 146e 11:05 36:38 1:02:46 1:30:08 1:28:51 55 8092 Jan van der Worp Nootdorp 1975 148e 10:54 37:07 1:03:21 1:30:09 1:29:36 56 9298 Erik Smeele Zwolle 1973 149e 10:29 36:24 1:03:05 1:30:15 1:29:40 57 9029 Edmund Boering Randwijk 1971 151e 10:46 37:20 1:03:55 1:30:16 1:30:00 58 7504 Bernard Dummer Zwolle 1962 152e 10:49 36:57 1:03:24 1:30:17 1:29:45 59 7555 Edwin Spithoven Zwolle 1986 153e 10:52 36:49 1:03:04 1:30:18 1:29:12 60 9688 Wilco Wolfs Nijmegen 1982 154e 11:40 38:14 1:03:41 1:30:19 1:28:36 61 9433 Bart Smit Enschede 1989 155e 10:37 36:59 1:03:35 1:30:20 1:29:47 62 2578 Gert Jan Klein SWZ 1 157e 10:41 36:35 1:03:19 1:30:28 1:30:05 63 8175 Martin de Munnik Zwolle 1969 158e 10:13 36:15 1:03:30 1:30:35 1:30:19 64 9137 Niek van der Knokke Zwolle 1978 160e 9:56 35:48 1:02:44 1:30:41 1:30:17 65 9854 Jankees Cappon PwC 1953 161e 13:33 39:02 55:50 1:30:43 1:29:12 66 9641 Dion Regtop Enschede 1978 163e 10:15 36:10 1:03:05 1:30:46 1:30:28 67 9548 Eric Moen De Wijk 1968 165e 10:36 36:36 1:03:11 1:30:55 1:29:52 68 8262 Paul van Tellingen PEC 1910 1958 166e 10:59 37:03 1:03:25 1:30:59 1:29:29 69 9383 Jesse ter Mate Deventer 1973 167e 10:49 37:07 1:03:24 1:31:06 1:29:34 70 7102 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 168e 10:20 35:58 1:02:45 1:31:08 1:30:33 71 7793 Ivar van Harskamp Groningen 1989 169e 10:26 35:55 1:01:46 1:31:11 1:28:42 72 9942 Martijn van der Linde a.v. P.E.C. 1910 cli 1973 170e 10:11 36:31 1:03:29 1:31:12 1:30:46 73 9107 Arno Kwak De Gemzen 1968 172e 10:53 37:43 1:04:44 1:31:13 1:30:57 74 8038 Robert de Bruin Zwolle 1966 173e 10:27 36:23 1:02:59 1:31:16 1:30:03 75 9774 René Brinkman De Gemzen 1969 175e 10:37 35:48 1:01:50 1:31:33 1:29:54 76 9795 Armand Goossens Arnhem 1967 176e 11:22 37:46 1:04:01 1:31:35 1:30:02 77 9304 Arie Stuurman Hoogeveen 1978 177e 10:35 37:01 1:03:55 1:31:36 1:30:56 78 8245 Jeroen Kingmans Putten 1967 178e 10:41 36:58 1:03:42 1:31:39 1:30:49 79 8131 Marcel Neutel Hierden 1978 179e 14:36 51:59 1:28:53 1:31:39 1:27:20 80 8637 Janwillem Oosterloo Apeldoorn 1975 181e 10:39 37:22 1:04:43 1:31:41 1:31:08 81 8343 Izak Hiemstra Warmlopers 1969 182e 10:35 36:56 1:03:54 1:31:42 1:31:05 82 8583 Hanno va de Gronden Nunspeet 1981 187e 11:02 37:11 1:03:24 1:31:51 1:30:54 83 7857 Timo Berkenbosch Zwolle 1972 189e 10:54 38:04 1:05:07 1:31:51 1:31:35 84 8364 Ben Westerkamp Warmlopers 1968 190e 10:25 36:20 1:03:02 1:31:52 1:30:46 85 9363 Erwin Booy Zwolle 1964 191e 10:51 37:12 1:04:00 1:32:02 1:31:47 86 2755 Theo Jacobs Zilveren Kruis Achme 193e 10:46 37:18 1:04:29 1:32:08 1:31:55 87 8482 Dieudonné Kartouw a.v. P.E.C. 1910 cli 1980 195e 10:40 37:11 1:04:12 1:32:16 1:31:50 88 7050 Dieudonné Kartouw Zwolle 1980 196e 10:40 37:11 1:04:12 1:32:16 1:31:50 89 8234 Jon Naberhuis Hattem 1960 197e 10:40 37:15 1:03:56 1:32:18 1:31:40 90 7084 Steven van Doesburg Zwolle 1966 198e 10:59 36:57 1:03:35 1:32:21 1:30:40 91 8312 Hessel Lodder Athlos 1966 199e 10:57 37:39 1:04:26 1:32:22 1:31:46 92 9650 Marco van der Sluis Zwolle 1982 200e 11:20 38:56 1:06:12 1:32:26 1:31:50 93 9703 Gert Tadema Zwolle 1959 202e 10:49 37:20 1:04:26 1:32:31 1:31:26 94 8192 Hans IJsseldijk Deventer 1962 203e 10:39 36:27 1:02:54 1:32:33 1:31:18 95 7705 Gerrit van den Brink Kampen 1969 204e 10:39 37:42 1:05:02 1:32:35 1:32:13 96 7089 Hans Frauenfelder Zwolle 1967 206e 10:31 37:26 1:04:40 1:32:47 1:32:18 97 8418 Henk Stoorvogel De 4e Musketier 1977 207e 10:35 36:56 1:03:55 1:32:49 1:32:11 98 9693 Maurits Peverelli Apeldoorn 1962 208e 11:21 38:21 1:05:18 1:32:51 1:31:44 99 9615 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 209e 11:37 38:11 1:04:52 1:32:53 1:31:39 100 9094 Louis Zandbergen Zwolle 1957 210e 11:04 37:43 1:04:41 1:32:53 1:31:38 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 3 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 101 9628 Olaf Satink Zwolle 1971 211e 11:12 37:55 1:04:53 1:32:56 1:32:19 102 2616 Michiel Kampman Hogeschool Windeshei 1984 213e 11:02 37:42 1:04:51 1:33:03 1:32:52 103 7316 Jan Knopert Zwolle 1964 215e 11:36 38:09 1:04:51 1:33:06 1:31:51 104 2716 Gerrit Groenenveld Nijhuis 1 1956 218e 10:42 37:04 1:04:41 1:33:12 1:32:49 105 9678 Richard Hafkamp Gorssel 1965 219e 11:01 38:09 1:05:16 1:33:14 1:32:58 106 7655 Wim Vlieger Elburg 1973 220e 11:24 39:00 1:05:54 1:33:16 1:32:07 107 9000 Daniël Gouw Kampen 1981 224e 11:21 38:04 1:04:52 1:33:28 1:33:18 108 2664 Pieter Stoeten Tosec BV 1 225e 10:58 37:51 1:05:26 1:33:30 1:33:23 109 9430 Arthur Jansen Climax 1966 226e 12:18 41:15 1:10:59 1:33:39 1:31:50 110 7375 Vincent Kramer Zwolle 1967 227e 11:29 38:58 1:06:18 1:33:40 1:32:52 111 7146 Sven Oldenhof Zwolle 1983 228e 11:22 37:43 1:04:13 1:33:42 1:31:30 112 7281 Onno Hutjes Heino 1977 229e 10:38 37:04 1:04:16 1:33:43 1:32:45 113 9248 Auke de Jong the Hague Road Runne 1961 230e 11:04 38:13 1:05:07 1:33:45 1:32:26 114 9629 Dennis van de Vosse Deventer 1980 231e 10:56 37:32 1:04:38 1:33:46 1:33:19 115 9740 Nico Kropman ACO Van Elderen 1958 232e 11:52 40:11 1:06:54 1:33:47 1:32:44 116 2603 Jan Albert Wichers Fietsjoe Fietstaxi 1 233e 10:45 37:14 1:05:04 1:33:49 1:33:37 117 7789 Patrick Dijk Salland 1970 234e 11:24 38:18 1:05:02 1:33:51 1:31:24 118 9960 Martijn van der Weerd Dutch Runners Gold 1979 235e 11:24 38:42 1:05:52 1:33:51 1:32:56 119 7430 Henri Plender 't Loo Oldebroek 1970 236e 10:43 37:18 1:04:49 1:33:52 1:33:18 120 9612 Robin Veldhuis PEC 1910 1971 237e 10:38 36:42 1:04:08 1:33:54 1:33:02 121 9160 Caspar van der Lecq Utrecht 1984 238e 11:01 37:47 1:04:32 1:33:54 1:30:57 122 8267 Michel Alferink Heeten 1987 239e 10:54 37:49 1:04:54 1:33:56 1:33:03 123 9305 Joris Luijsterburg Amsterdam 1983 241e 10:57 37:34 1:04:33 1:34:05 1:32:57 124 9597 Eddy Hertsenberg Lochem 1962 242e 11:37 37:55 1:05:05 1:34:05 1:32:27 125 9261 Bert Jan Hartman Zwolle 1976 246e 10:58 38:04 1:05:24 1:34:14 1:33:58 126 9454 Edwin Schrik Zwolle 1969 247e 11:20 38:22 1:05:28 1:34:14 1:33:59 127 9451 Bert Ruitenberg Dalfsen 1973 248e 11:06 37:48 1:04:43 1:34:14 1:33:22 128 2637 Coen Elferink PwC 1 249e 11:32 39:10 1:06:49 1:34:17 1:34:03 129 2724 Jelle Miedema Abbott 1 250e 11:36 39:22 1:06:42 1:34:19 1:33:58 130 8523 Patrick van Koulil a.v. P.E.C. 1910 cli 1986 251e 11:10 38:46 1:06:22 1:34:24 1:33:47 131 9075 Edwin Jansen Zwolle 1975 252e 10:27 37:06 1:04:49 1:34:25 1:34:08 132 8474 Jan Kok a.v. P.E.C. 1910 cli 1959 253e 12:11 41:13 1:01:49 1:34:26 1:32:55 133 8224 Rens Wijnands Maarssen 1969 255e 11:41 39:20 1:06:58 1:34:30 1:33:04 134 8269 Hendri Witteveen Gelre 1957 256e 11:00 38:08 1:05:50 1:34:31 1:32:48 135 9990 Onno van Gils Wormer 1972 257e 11:28 38:45 1:05:44 1:34:32 1:33:04 136 7805 Mark Gilsing Eindhoven 1974 258e 11:07 38:26 1:05:57 1:34:33 1:33:43 137 9789 Gerhard Kuijt Nijmegen 1963 259e 10:48 37:34 1:05:05 1:34:36 1:34:02 138 7846 Henry Rutgers Noordscheschut 1977 260e 10:31 36:38 1:04:11 1:34:37 1:33:35 139 9624 Herman Pol Wilsum 1968 261e 11:18 37:19 1:03:19 1:34:39 1:30:28 140 9698 Harold Peterman Apeldoorn 1968 262e 11:07 37:26 1:05:07 1:34:40 1:34:06 141 8567 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 263e 10:28 37:07 1:04:49 1:34:44 1:34:28 142 9839 Andre Gijsendorffer Wijzonol Bouwverven 1974 264e 11:08 38:29 1:06:35 1:34:45 1:33:49 143 9468 Gert Reuvekamp Zwolle 1960 265e 11:08 38:41 1:06:15 1:34:48 1:34:12 144 9773 Ronald Kolk Doetinchem 1964 266e 11:46 39:35 1:07:11 1:34:48 1:33:46 145 9386 Paul Pegge Raalte 1966 269e 11:20 37:28 1:03:55 1:34:54 1:30:44 146 2696 Klaas Alberda Run2Day Zwolle Runne 272e 10:57 38:36 1:06:44 1:34:55 1:34:44 147 7114 Koen ten Brinke Zwolle 1988 273e 10:24 36:39 1:03:43 1:34:56 1:34:01 148 2615 Pascal de Vries Hogeschool Windeshei 1978 274e 11:16 38:35 1:06:32 1:34:57 1:34:45 149 7618 Wilfred van Pijkeren Zwolle 1981 275e 11:09 37:54 1:04:15 1:34:58 1:31:16 150 9996 René Lueks Nijverdal 1955 278e 11:13 38:24 1:06:03 1:34:58 1:34:06 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 4 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 151 8353 Erwin Veldkamp Warmlopers 1979 280e 10:27 37:04 1:04:50 1:35:00 1:33:53 152 7937 Lodewijk Witteveen Zwolle 1968 281e 11:00 38:07 1:05:48 1:35:00 1:33:17 153 9328 Marc Banfield Scherpenzeel Gld 1990 283e 11:54 38:49 1:04:39 1:35:02 1:32:23 154 7242 Arjan Spiering Harderwijk 1980 284e 10:48 38:01 1:05:47 1:35:03 1:33:17 155 9540 Mikel Aanstoot Holten 1975 285e 11:24 38:14 1:05:47 1:35:04 1:34:12 156 7497 Reinier Reijneveld BB lopers 1983 287e 10:25 38:05 1:06:36 1:35:10 1:35:06 157 9844 Alexander Kikkert Run2Day clinic 1972 288e 12:08 39:19 1:06:07 1:35:10 1:32:51 158 7396 Arnoud Lammers Zwolle 1963 289e 11:41 39:54 1:07:07 1:35:11 1:34:20 159 9346 Niels van Rooijen Zeist 1992 290e 10:46 38:00 1:06:09 1:35:13 1:34:18 160 2628 Marcel de Ruiter AM 1 291e 11:14 38:45 1:06:37 1:35:15 1:34:48 161 7219 Jelmer Siemons Zwolle 1979 292e 11:58 38:50 1:06:01 1:35:15 1:32:25 162 8024 Joost Maaskant Ens 1986 295e 11:35 38:14 1:05:04 1:35:18 1:31:02 163 8607 Henk Bergwerff Berkel en Rodenrijs 1964 296e 11:18 38:35 1:06:37 1:35:19 1:34:28 164 9836 Paul Bakker Warmlopers 1977 297e 11:15 38:04 1:05:02 1:35:23 1:34:19 165 9209 Frank Hofstede Raalte 1973 299e 11:23 38:43 1:06:36 1:35:29 1:34:02 166 8281 Herbert Hooijkaas Dutch Runners Basic 1972 300e 11:25 39:01 1:06:48 1:35:31 1:34:28 167 9397 Albert van der Scheer Schoonebeek 1948 301e 11:01 38:44 1:06:51 1:35:34 1:34:25 168 9981 Henk Hogenhorst Ruinerwold 1965 302e 11:40 38:44 1:06:23 1:35:34 1:34:00 169 9735 Alle Sterk Friesland 1974 303e 10:51 37:59 1:06:00 1:35:35 1:35:27 170 2765 Marcel Berendsen Zilveren Kruis Achme 304e 11:23 38:44 1:06:52 1:35:35 1:35:23 171 9169 Hayo van Weringh Groningen 1979 305e 11:34 38:28 1:05:58 1:35:36 1:34:41 172 7085 Roelof de Jonge Belt-Schutsloot 1960 307e 10:58 38:15 1:06:08 1:35:39 1:34:47 173 8235 Marc-Jan Muis Zwartsluis 1972 308e 10:36 37:47 1:05:24 1:35:40 1:32:01 174 2750 Ronald Keizer Zilveren Kruis Achme 310e 10:51 38:23 1:06:36 1:35:43 1:35:10 175 7041 René Steunenberg Vaassen 1974 311e 11:34 38:04 1:04:52 1:35:49 1:33:45 176 2588 Harro Veerman Van der Kamp lopers 312e 11:26 39:11 1:07:16 1:35:50 1:35:37 177 2542 Sjoerd van Westerop GGN Tijhuis & Partne 314e 11:30 39:35 1:07:35 1:35:53 1:35:38 178 8254 Robbert Post Deventer 1982 315e 10:56 37:50 1:05:30 1:35:55 1:34:22 179 9919 Randall Locht a.v. P.E.C. 1910 cli 1975 316e 11:51 39:15 1:06:12 1:35:56 1:34:03 180 9709 Ruud Vos Almere 1980 317e 10:52 37:29 1:04:14 1:35:57 1:30:18 181 7585 Jan Lambert Zwolle 1960 318e 11:06 37:54 1:06:12 1:35:59 1:35:36 182 9557 Freek van de Graaf De Gemzen 1970 319e 11:41 39:56 1:07:39 1:36:00 1:35:12 183 8698 Huib Liefhebber Warmlopers 1969 320e 11:17 38:06 1:05:31 1:36:01 1:34:57 184 7946 Pieter van Dijk Kampen 1971 322e 10:57 39:04 1:07:29 1:36:02 1:35:29 185 9263 Niek Joxhorst Loopgroep Astrea 1988 323e 11:17 38:10 1:05:11 1:36:05 1:32:32 186 9131 Rob Philipsen Cialfo 1956 324e 10:49 37:47 1:06:00 1:36:05 1:35:20 187 8287 Jaap Swijnenburg Harderwijk 1986 325e 11:37 39:43 1:07:18 1:36:07 1:34:36 188 8612 Gerald Ningbers Zwolle 1967 327e 11:28 39:10 1:06:40 1:36:08 1:35:03 189 2743 Rene Esvelt Zilveren Kruis Achme 329e 11:39 39:32 1:07:55 1:36:11 1:35:59 190 8013 Nick van Dillen Apeldoorn 1969 330e 11:50 39:09 1:06:52 1:36:17 1:34:51 191 7945 Roel Altena Hardenberg 1960 331e 11:22 38:42 1:06:24 1:36:18 1:35:16 192 7329 Marco Wonink Heerde 1989 332e 12:01 40:04 1:08:14 1:36:19 1:35:03 193 8190 Frits Meester Zwolle 1972 333e 11:29 39:22 1:07:16 1:36:22 1:35:45 194 2617 Igor ter Halle Hogeschool Windeshei 1969 334e 11:23 39:10 1:07:19 1:36:24 1:36:13 195 9035 Frankwin Mussche Zwolle 1970 335e 11:09 38:47 1:06:53 1:36:25 1:35:48 196 7118 Francis van Olst Elburg 1976 336e 10:58 37:07 1:04:48 1:36:26 1:35:58 197 2773 Stoffel van den Top AB Oost 338e 10:36 38:34 1:07:24 1:36:29 1:36:17 198 8314 Robert van den Born Athlos 1976 339e 11:54 38:02 1:04:32 1:36:31 1:34:50 199 7386 Jean Marc Serusier Kampen 1961 341e 11:22 39:28 1:07:43 1:36:31 1:35:55 200 9564 Guus Juffer Kampen 1963 342e 12:06 40:31 1:08:15 1:36:36 1:35:28 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 5 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 201 8028 René Klink Laag Zuthem 1965 343e 11:28 40:00 1:08:34 1:36:37 1:35:43 202 9539 Erik Oevering Flevo Delta 1972 344e 10:45 38:19 1:06:53 1:36:37 1:35:43 203 7423 Herman Hulleman Athlos 1966 348e 11:20 38:24 1:06:22 1:36:42 1:34:46 204 7365 Jean Pierre Chapel Kampen 1965 349e 11:23 39:28 1:08:10 1:36:45 1:36:08 205 7303 Cyril Peysson Kampen 1965 350e 11:23 39:32 1:08:12 1:36:45 1:36:08 206 7959 Gert uit de Bulten Wezep 1969 351e 11:13 38:48 1:06:53 1:36:49 1:36:04 207 7226 Jaap Ilsink Zwolle 1980 352e 11:24 38:43 1:06:43 1:36:50 1:35:42 208 7796 Wilhelm Kroeze 's-Heerenbroek 1985 353e 13:14 43:37 1:09:26 1:36:52 1:35:01 209 8677 Marnix Cornelisse Leiden 355e 11:44 39:58 1:07:32 1:36:55 1:35:26 210 7933 Tonnie Bosman Salland 1960 357e 12:00 40:13 1:07:54 1:36:57 1:35:14 211 7425 Dennis Compayen Nijmegen 1981 358e 12:25 41:45 1:09:22 1:36:57 1:35:57 212 8250 Maarten Spiers Amsterdam 1984 362e 11:07 38:00 1:05:47 1:37:00 1:34:37 213 7612 Andre Hooft Soest 1970 364e 11:30 39:13 1:07:43 1:37:04 1:36:39 214 7103 Pim van Hoesel Zwolle 1960 365e 10:48 38:19 1:07:07 1:37:05 1:36:14 215 8227 Merlijn Kamerling Meppel 1964 366e 12:33 39:31 1:06:07 1:37:05 1:32:23 216 8292 Stephan Guldenaar Zwolle 1983 367e 12:38 39:43 1:06:19 1:37:07 1:35:14 217 8114 Jan Wassens Zuidwolde Dr 1969 370e 11:52 39:44 1:07:49 1:37:11 1:35:35 218 9593 Jos Heitbrink Lemelerveld 1947 371e 11:15 38:42 1:07:09 1:37:15 1:36:40 219 9200 Ruben van der Sligte PEC 1910 1967 374e 11:04 38:30 1:06:49 1:37:22 1:37:08 220 7144 Frank Rietberg Zwolle 1970 376e 12:07 39:58 1:07:12 1:37:24 1:33:37 221 7906 Marco Baltes Lemelerveld 1970 377e 10:42 38:31 1:07:07 1:37:27 1:36:36 222 9177 Arno Kruidhof Staphorst 1978 378e 11:17 39:44 1:08:11 1:37:27 1:36:44 223 7058 Gerjos Weelink Zwolle 1980 379e 11:19 40:23 1:08:45 1:37:28 1:37:24 224 8146 Cees Pierik U-Track 1978 380e 11:16 38:58 1:07:24 1:37:29 1:36:43 225 7120 Jonathan van den Akker Hoogeveen 1982 381e 11:35 39:20 1:07:12 1:37:30 1:34:57 226 9872 Stef Hinfelaar PwC 1961 382e 11:52 39:58 1:08:09 1:37:32 1:36:06 227 7532 Hans Rochat Emmeloord 1968 383e 11:07 38:16 1:05:21 1:37:33 1:34:26 228 9019 Jochem Weijzen Amersfoort 1979 384e 12:27 40:27 1:08:06 1:37:35 1:37:10 229 9556 Marcel Nijhuis Raalte 1960 385e 11:28 39:55 1:08:39 1:37:37 1:36:09 230 8154 Koen Schols Biddinghuizen 1989 386e 12:22 40:29 1:07:28 1:37:37 1:33:34 231 8113 Jorrit Boxum Utrecht 1984 387e 11:44 39:43 1:08:00 1:37:38 1:36:31 232 2577 Gerard de Hoop Salverda 1 388e 11:29 39:49 1:08:40 1:37:41 1:37:31 233 7551 Martijn Eikelboom Heerde 1980 389e 11:40 40:18 1:08:24 1:37:42 1:37:07 234 9471 Mattijn Landman Zwolle 1985 390e 10:02 36:40 1:04:55 1:37:42 1:36:47 235 2634 Martin Stevens AM 2 391e 11:40 40:20 1:08:45 1:37:43 1:37:15 236 7178 Theo Bolks Rouveen 1982 392e 11:27 40:18 1:09:20 1:37:45 1:36:02 237 2607 Bertus Mensink Fietsjoe Fietstaxi 1 393e 11:16 39:21 1:07:52 1:37:45 1:37:33 238 9163 Rene Kok Apeldoorn 1973 394e 11:13 38:57 1:07:31 1:37:47 1:37:14 239 9247 Henk Ophoff Raalte 1961 395e 11:28 39:54 1:08:38 1:37:48 1:36:21 240 9759 Jeroen van Tilburg Dutch Runners Gold 1966 397e 12:53 40:55 1:07:03 1:37:50 1:32:55 241 9821 Peter Wijnands Spirit Lelystad 1968 398e 11:42 39:23 1:07:11 1:37:52 1:34:22 242 2749 Piet la Roi Zilveren Kruis Achme 399e 10:51 38:12 1:07:38 1:37:55 1:37:43 243 9260 Klaas Jansen Hasselt 1954 401e 11:13 39:26 1:08:06 1:37:55 1:36:48 244 9188 Rene van Kooten Spirit Lelystad 1967 402e 11:55 40:27 1:08:50 1:37:57 1:36:57 245 9752 Cor ten Brinke Kampen 1984 403e 12:09 40:19 1:08:23 1:37:58 1:35:26 246 2598 Hans de Boer De Eenhoorn koffie e 404e 11:00 38:56 1:07:29 1:37:58 1:37:23 247 2674 Gerrit Fikse UVIT-ICT 1 405e 11:19 39:36 1:08:39 1:37:58 1:37:33 248 8071 Sjoerd Meijer Groningen 1988 408e 11:45 39:44 1:07:57 1:38:04 1:36:25 249 9017 Gerrit van der Vegt Zwolle 1964 409e 11:19 39:04 1:07:45 1:38:05 1:36:53 250 9998 Nico ten Bokkel Warnsveld 1963 410e 11:50 39:25 1:07:26 1:38:06 1:35:26 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 6 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 251 9184 Theo Wieringa Zwolle 1970 411e 11:45 40:00 1:08:14 1:38:07 1:36:15 252 9314 Bart Goldsteen Zwolle 1979 412e 11:31 39:35 1:07:43 1:38:07 1:36:21 253 7172 Ron Geurts Kampen 1970 413e 12:17 39:41 1:08:14 1:38:09 1:36:45 254 7915 Rolf Schuring Zwolle 1969 414e 11:42 40:12 1:08:58 1:38:13 1:37:34 255 9620 Wilbert Menkveld Hanzesport 1971 415e 12:14 40:49 1:09:22 1:38:15 1:37:16 256 9974 Mark Kruidhof Dutch Runners Gold 1984 416e 10:26 36:26 1:04:06 1:38:17 1:36:11 257 9295 Coen Wedekind Zwolle 1969 417e 11:11 38:32 1:06:46 1:38:18 1:36:54 258 9162 Berry Ester Zwolle 1978 420e 12:14 40:22 1:07:18 1:38:20 1:33:25 259 9982 Jan Willlem Jonkers Hanzesport 1968 421e 11:39 39:49 1:08:23 1:38:22 1:37:23 260 9240 Sander Hijmensen Apeldoorn 1971 422e 13:25 40:35 1:07:24 1:38:23 1:33:54 261 9989 Cornelis Bakkenes Veenendaal 1956 423e 11:34 39:52 1:08:20 1:38:24 1:37:29 262 2687 Rob ter Heerdt Gemeente Zwolle 1 424e 11:41 40:21 1:09:10 1:38:26 1:38:08 263 2776 Jos Stolwijk Hogeschool Windeshei 1961 425e 11:32 39:54 1:08:38 1:38:28 1:38:12 264 8527 Pieter Timmerman Groningen 1989 426e 11:47 39:54 1:08:36 1:38:29 1:36:51 265 8096 Xandrijn Bakker Zwolle 1977 427e 11:13 40:02 1:08:38 1:38:30 1:36:58 266 7647 Sjors Rosalina Westervoort 1991 428e 13:33 44:10 1:09:57 1:38:31 1:36:48 267 8238 Erik Heeg Groningen 1989 429e 11:45 39:44 1:07:58 1:38:31 1:36:54 268 7617 Leonard Ruyter Elburg 1969 430e 11:40 39:58 1:07:41 1:38:33 1:36:16 269 8279 Dirk Stegeman Genemuiden 1965 431e 12:05 40:56 1:09:49 1:38:34 1:38:06 270 8222 Wessel van Dijk 's-Heerenbroek 1991 433e 13:14 43:37 1:09:36 1:38:38 1:36:47 271 7185 Erik van Dongen Kampen 1985 434e 11:09 39:45 1:08:42 1:38:39 1:37:34 272 9405 Mattijs ter Veen Harderwijk 1985 435e 11:59 39:52 1:08:14 1:38:44 1:37:02 273 8671 Erik Dambrink Meppel 1968 436e 12:06 41:20 1:10:11 1:38:44 1:37:49 274 7361 Sipko Knol Hardenberg 1975 437e 11:52 39:44 1:08:00 1:38:48 1:37:12 275 9805 Hans Etman AAC '61 1956 438e 11:13 39:09 1:08:30 1:38:48 1:38:21 276 8309 Arie van der Lee Salland 1966 439e 12:22 41:11 1:09:37 1:38:50 1:37:57 277 9102 Sietze Hoogsteen De Sperwers 1962 440e 11:26 39:55 1:08:47 1:38:51 1:37:22 278 9426 Robert van Spil Dutch Runners Gold 1979 441e 12:07 41:02 1:08:44 1:38:52 1:36:57 279 8205 Gerrit de Vries Zwolle 1967 442e 11:16 38:47 1:07:33 1:38:55 1:38:11 280 2748 Maarten van der Plas Zilveren Kruis Achme 444e 11:25 39:24 1:08:59 1:39:07 1:39:00 281 7487 Richard Lich Ter Apel 1970 445e 12:33 41:49 1:10:36 1:39:07 1:38:10 282 7230 Tom Volkers Dalfsen 1966 446e 11:44 39:46 1:08:17 1:39:08 1:37:35 283 7079 Niek Veerman Rouveen 1981 447e 11:35 40:26 1:09:30 1:39:09 1:37:35 284 9544 Arno van der Horst Zwolle 1976 448e 11:05 38:47 1:07:04 1:39:10 1:38:26 285 8247 Rochus Kingmans Nunspeet 1965 449e 11:32 39:55 1:09:03 1:39:13 1:38:23 286 8206 Jos Mensink Heino 1964 450e 11:29 40:01 1:08:41 1:39:13 1:38:20 287 7764 Paul Kanis Zwolle 1977 451e 11:18 38:38 1:07:33 1:39:13 1:37:39 288 7743 Kees Hoekstra Zwolle 1959 452e 12:17 40:21 1:07:42 1:39:15 1:35:34 289 7670 Arien van Nijhuis Harderwijk 1974 453e 12:29 41:02 1:08:00 1:39:16 1:33:53 290 9266 Jan Bos Zwolle 1961 454e 12:03 40:44 1:08:45 1:39:18 1:36:31 291 8573 Wolter Roorda De Bilt 1978 455e 11:38 39:30 1:06:59 1:39:19 1:33:30 292 7916 Wim van het Ende Oldebroek 1968 457e 12:14 41:00 1:10:08 1:39:23 1:38:32 293 8363 Robbert Dam Warmlopers 1965 458e 11:53 40:39 1:09:37 1:39:24 1:38:16 294 8321 Gert Bartels Provincie Overijssel 1969 459e 11:25 40:19 1:09:41 1:39:25 1:38:58 295 9970 Marcel den Breejen Dutch Runners Gold 1971 460e 11:38 39:16 1:07:03 1:39:26 1:33:43 296 7660 Jan van Norel Zwolle 1970 462e 12:05 40:18 1:08:23 1:39:27 1:36:43 297 9845 Remco Geerinck Run2Day clinic 1973 463e 12:14 39:09 1:06:30 1:39:29 1:35:43 298 8479 Eric Zwiers a.v. P.E.C. 1910 cli 1969 464e 11:33 40:23 1:09:30 1:39:29 1:38:58 299 7369 Jaap Zehnder Kampen 1985 465e 10:58 38:32 1:08:16 1:39:29 1:38:33 300 9299 Dennis van de Vijver Bussum 1969 466e 11:33 39:36 1:08:28 1:39:30 1:38:13 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 7 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 301 2560 Henk Gaassendam Rabobank Staphorst-R 467e 11:16 39:30 1:09:00 1:39:31 1:39:17 302 9581 Rik Plakke MarathonPlus 1967 468e 11:42 40:22 1:09:25 1:39:32 1:37:59 303 9265 Ton ten Have Vorden 1951 469e 11:16 40:01 1:08:58 1:39:32 1:39:11 304 8338 Stefan van der Meulen Warmlopers 1987 470e 12:08 39:57 1:08:57 1:39:33 1:38:07 305 8216 Jan Salomons Zwolle 1965 471e 11:19 39:46 1:09:09 1:39:35 1:39:03 306 8143 Leendert van der Wel Nunspeet 1984 472e 11:50 39:45 1:07:18 1:39:35 1:34:04 307 8561 Victor Kragten Arkel 1968 474e 11:36 40:00 1:09:00 1:39:36 1:38:47 308 8449 Jordy van der Ploeg Time for Heroes 2011 1972 475e 11:38 39:24 1:08:10 1:39:36 1:37:35 309 7526 Wietse van der Meer Assen 1976 476e 12:28 40:45 1:07:40 1:39:37 1:35:45 310 8060 Maarten Poortinga Enschede 1974 477e 11:21 39:58 1:09:21 1:39:39 1:39:21 311 8697 Freddy Mulder Warmlopers 1973 480e 11:22 40:01 1:09:19 1:39:43 1:38:38 312 9259 Freek Tjassens Keiser Zutphen 1969 482e 11:43 38:57 1:08:02 1:39:45 1:38:18 313 8293 Geerling Kruidhof Emmen 1954 484e 11:45 40:26 1:09:24 1:39:46 1:38:23 314 9810 Jan Anne Wieringa Groningen Atletiek 1978 485e 11:32 39:38 1:08:12 1:39:47 1:37:30 315 2683 Remco Peeters Gemeente Zwolle 1 486e 12:00 39:53 1:08:30 1:39:48 1:39:28 316 9954 Phil de Lange Deventer 1965 488e 12:14 41:51 1:11:07 1:39:53 1:39:01 317 7256 Gert Peppelenbos Zwolle 1968 489e 11:23 40:12 1:09:18 1:39:54 1:39:12 318 9105 Jan Strijker Zwolle 1962 490e 12:11 41:00 1:09:53 1:39:55 1:38:39 319 7232 Herman Holterman Heino 1963 491e 11:16 39:49 1:08:36 1:39:55 1:38:49 320 9420 Ronald Westerhof Zwolle 1978 492e 11:29 39:07 1:07:40 1:39:59 1:37:44 321 8377 Jeroen Holthuis Wijzonol Bouwverven 1974 494e 11:15 39:44 1:08:44 1:40:05 1:39:07 322 7332 Sander Overduin Zwolle 1972 495e 11:24 40:13 1:09:02 1:40:05 1:39:24 323 7510 Gerjan Last Zwolle 1981 496e 10:37 38:09 1:07:26 1:40:06 1:39:05 324 9458 Rudy Leenders Zwolle 1985 497e 11:30 39:50 1:07:53 1:40:06 1:37:13 325 8618 Theo Vloedgraven Lochem 1957 498e 11:52 40:58 1:10:12 1:40:07 1:39:12 326 9034 Job Leenen Zwolle 1992 499e 12:04 40:32 1:09:57 1:40:07 1:39:16 327 9033 André Klein Hulse Hanzesport 1968 500e 11:53 40:58 1:10:13 1:40:07 1:39:13 328 7350 Mike Kleinlugtebeld PEC 1910 1970 501e 12:00 41:00 1:09:54 1:40:09 1:38:24 329 9825 Martin Jakobs Hanzesport 1965 502e 12:14 40:48 1:09:41 1:40:11 1:39:12 330 9192 Bennie Schakelaar Zwolle 1957 505e 12:37 41:50 1:10:22 1:40:15 1:38:45 331 9808 Hans Koster Isala '96 1964 506e 12:12 40:28 1:08:32 1:40:16 1:36:08 332 7855 Gerrit van Weeghel Zwolle 1964 508e 11:27 39:33 1:09:07 1:40:16 1:39:56 333 7420 Herman Engelsman Zwolle 1962 509e 11:52 40:47 1:09:51 1:40:17 1:38:08 334 2678 Arjen Lankhuizen UVIT-ICT 2 510e 11:14 39:33 1:08:22 1:40:18 1:39:52 335 7879 Bart Herkemij Hillegom 1981 511e 12:25 42:07 1:10:50 1:40:18 1:39:20 336 7955 Henri Kolkman Holten 1964 513e 11:42 39:55 1:09:13 1:40:19 1:38:45 337 7974 Karel Smid Groningen 1986 514e 11:25 38:42 1:07:01 1:40:22 1:37:20 338 8378 Ben Zwinselman Wijzonol Bouwverven 1965 515e 11:29 40:43 1:10:35 1:40:24 1:39:55 339 7452 Wim Bos Oosterwolde Gld 1982 516e 12:07 40:10 1:08:37 1:40:25 1:38:55 340 8145 Ivar Noordstra Genemuiden 1989 517e 12:31 42:04 1:10:50 1:40:28 1:39:02 341 7307 Jerome Corba Kampen 1978 518e 12:29 42:40 1:11:37 1:40:29 1:39:52 342 7366 Bruno Denisse Kampen 1960 519e 11:50 40:14 1:09:19 1:40:29 1:39:26 343 7876 Richard Herkemij Duiven 1983 522e 12:27 42:08 1:10:52 1:40:33 1:39:35 344 7699 Ruud Duitscher Zwolle 1957 523e 10:42 38:12 1:07:43 1:40:33 1:40:00 345 9794 Harmen Lucas Oldenzaal 1977 524e 11:54 40:12 1:09:17 1:40:35 1:39:10 346 7903 René Kloppenberg Altis 1964 526e 12:19 42:24 1:11:29 1:40:40 1:39:53 347 7827 Gido Frühling Zwolle 1976 527e 11:55 41:03 1:10:25 1:40:41 1:39:55 348 9957 Arjan van der Steege Niederlangen (GER) 1978 528e 12:24 41:58 1:10:15 1:40:42 1:38:30 349 9318 Hendrik Wibbelink Zeist 1990 529e 11:31 38:10 1:05:53 1:40:42 1:39:00 350 8179 Dick Boersema 's-Gravenhage 1980 530e 11:32 39:10 1:07:59 1:40:43 1:38:13 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 8 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 351 2505 Mark Sportel Wavin 1 531e 11:25 40:11 1:09:54 1:40:45 1:40:33 352 7602 Jurjen Bolks Warmlopers 1978 533e 11:58 40:54 1:10:10 1:40:46 1:39:41 353 9993 Guus Beking Zutphen 1982 534e 11:57 40:56 1:10:31 1:40:47 1:40:03 354 8104 Edwin Schulte Zwolle 1985 536e 11:51 40:46 1:10:13 1:40:48 1:40:14 355 9478 Willem Janssen Deventer 1966 537e 11:24 40:03 1:09:56 1:40:49 1:40:08 356 8485 Bas Tönis a.v. P.E.C. 1910 cli 1961 539e 12:12 41:08 1:09:55 1:40:52 1:39:21 357 8291 Roland de Boer Hoogeveen 1968 540e 11:39 39:38 1:07:53 1:40:53 1:36:30 358 8273 Wilco van Ittersum Genemuiden 1989 541e 12:32 41:26 1:10:24 1:40:54 1:38:06 359 9307 Harold Bosman Hattem 1974 542e 11:27 40:33 1:10:13 1:40:55 1:40:30 360 7063 Gerben Stoel Genemuiden 1975 543e 11:52 41:19 1:10:16 1:40:55 1:39:59 361 8118 Jan Voeste Bochum (GER) 1983 544e 12:18 41:16 1:09:15 1:40:57 1:37:39 362 9921 Robert te Raa a.v. P.E.C. 1910 cli 1962 545e 12:27 42:09 1:11:31 1:40:57 1:40:15 363 9251 Jan van den Bosch Emmeloord 1956 546e 12:06 41:20 1:10:45 1:40:57 1:40:03 364 9357 Ronnie Boomsma Emmeloord 1987 547e 11:43 40:42 1:08:35 1:40:59 1:40:22 365 9777 Arthur van der Windt Arnhem 1966 548e 12:12 41:19 1:10:28 1:41:01 1:39:50 366 7913 Jerry Klappe Zwolle 1965 549e 11:43 39:46 1:08:37 1:41:01 1:39:28 367 2679 Martin Tavenier UVIT-ICT 2 550e 11:22 39:44 1:09:05 1:41:01 1:40:36 368 9708 Hans Veldman Zwolle 1973 552e 12:18 40:35 1:08:14 1:41:05 1:37:17 369 9224 Vincent Wensink Amsterdam 1983 555e 11:24 40:33 1:10:14 1:41:13 1:40:11 370 7521 Gijs Hanson Tilburg 1983 556e 11:24 40:36 1:10:17 1:41:13 1:40:14 371 9562 Chris Pols Start '78 1960 557e 12:18 41:08 1:10:10 1:41:14 1:40:16 372 9762 Freek Jonkers Heerde 1970 558e 11:33 38:04 1:05:24 1:41:16 1:39:12 373 7174 Krijn van Houten Zwolle 1956 559e 11:35 40:16 1:09:18 1:41:17 1:38:27 374 9056 Rob Kuhlmann Delta Lloyd Running 1966 560e 12:19 41:04 1:08:58 1:41:19 1:38:26 375 9235 Jos van Eunen Raalte 1958 561e 11:31 40:17 1:09:44 1:41:21 1:39:53 376 8308 Hendrik Jan Korterink De Gemzen 1955 562e 12:27 42:25 1:12:20 1:41:21 1:40:45 377 8335 Arend-Jan Poelarends Warmlopers 1985 563e 10:56 38:43 1:08:15 1:41:22 1:40:16 378 8552 Kasper Pape ZKA-BvdGF 564e 12:06 41:17 1:10:32 1:41:22 1:39:22 379 7740 Rudi Visscher Lemelerveld 1965 565e 12:11 41:55 1:11:15 1:41:22 1:39:47 380 7467 Herman Homminga Zwolle 1958 566e 11:10 39:52 1:09:28 1:41:22 1:40:27 381 7657 Rickardo Overheul Haaften 1991 567e 12:12 41:43 1:10:52 1:41:23 1:39:43 382 9347 Albert Boeve Zwolle 1962 569e 12:59 42:20 1:11:06 1:41:25 1:39:12 383 7141 Richard Pazie Dalfsen 1966 570e 12:44 41:51 1:10:50 1:41:25 1:40:40 384 8657 Frans Os Time for Heroes 2011 1981 571e 11:10 39:01 1:07:28 1:41:25 1:37:44 385 2595 Patrick Nijmeijer Landstede 1 572e 11:18 40:38 1:11:03 1:41:27 1:41:19 386 7183 Marco van Riel Enschede 1986 573e 11:52 40:34 1:08:20 1:41:27 1:39:26 387 7606 Reinout de Jonge Amersfoort 1983 578e 12:26 41:40 1:10:35 1:41:32 1:38:53 388 8284 André de Jong Hattem 1979 580e 12:23 40:35 1:09:17 1:41:35 1:39:01 389 2718 Vincent Vaarhorst Nijhuis 1 1957 582e 11:36 41:02 1:11:23 1:41:40 1:41:19 390 7317 Andre Holterman Heino 1968 583e 12:43 42:07 1:11:24 1:41:41 1:40:54 391 9840 Andre Roelofs Wijzonol Bouwverven 1963 584e 11:26 40:10 1:09:21 1:41:41 1:41:17 392 7196 Rick Veldkamp 't Loo Oldebroek 1986 585e 12:35 42:21 1:11:47 1:41:43 1:39:53 393 2770 Ed van Steendelaar Nijhuis 2 1961 586e 11:45 41:26 1:11:41 1:41:45 1:41:22 394 8107 Maarten Grendel Gouda 1984 587e 12:37 41:41 1:09:55 1:41:47 1:37:54 395 8410 Marco van Eijk De 4e Musketier 1972 588e 10:49 38:29 1:08:11 1:41:48 1:41:09 396 8070 Joost Meijer Zwolle 1947 590e 11:47 39:54 1:08:35 1:41:50 1:40:12 397 2518 Jan van de Grootevheen Energiewacht Groep 1 591e 12:03 41:04 1:10:55 1:41:51 1:41:32 398 9667 Herman Barkmeijer Zwolle 1982 592e 12:51 42:21 1:10:30 1:41:53 1:38:14 399 8135 Alexander Veen Haarlem 1975 593e 11:07 39:47 1:09:55 1:41:54 1:41:27 400 7690 Jan Jaap Koster Oosterwolde Gld 1983 594e 11:50 40:36 1:09:48 1:41:54 1:39:46 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 9 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 401 9824 Joop Kuiper AV '34 1960 595e 12:00 41:22 1:11:35 1:41:54 1:41:04 402 2620 Tom Tesselaar Hogeschool Windeshei 1983 596e 11:39 40:29 1:10:20 1:41:55 1:41:24 403 9101 Arjen Keers Zwolle 1969 597e 12:13 41:13 1:10:24 1:41:56 1:40:27 404 9006 Gerard Arends Staphorst 1954 598e 12:07 41:08 1:10:08 1:41:57 1:39:12 405 8095 Simon van Boven Nijkerk Gld 1954 599e 11:35 40:08 1:09:26 1:41:58 1:39:06 406 7752 Menno Smit Lemelerveld 1966 600e 12:12 41:56 1:11:15 1:41:59 1:40:24 407 7044 Andy Hofstede Hanzesport 1972 602e 12:13 42:14 1:11:43 1:42:03 1:40:15 408 7175 Antienes Janssen Zwolle 1976 603e 12:22 40:28 1:09:14 1:42:04 1:39:51 409 9221 Remy Hagendoorn Almere 1974 604e 12:18 41:21 1:11:10 1:42:04 1:40:56 410 8371 Maarten Eikenaar Warmlopers 1990 606e 12:24 42:00 1:11:29 1:42:05 1:40:39 411 2752 Rutger de Vries Zilveren Kruis Achme 607e 12:07 42:04 1:12:01 1:42:05 1:41:34 412 7291 Herald van Dalfsen Zwolle 1971 609e 11:23 40:13 1:09:56 1:42:06 1:41:01 413 8687 Dirk Baudein Kluse (GER) 1960 610e 12:24 42:08 1:11:19 1:42:07 1:39:55 414 2717 Sebastiaan de Vries Nijhuis 1 1984 611e 11:43 41:29 1:11:30 1:42:07 1:41:46 415 9611 Gert Jan Snel Hasselt 1990 612e 12:47 40:21 1:07:38 1:42:10 1:37:05 416 7349 Mark Berendsen Deventer 1977 613e 12:01 42:10 1:12:05 1:42:10 1:40:38 417 9417 Dirk den Broeder Soest 1973 614e 12:35 41:28 1:10:12 1:42:11 1:38:49 418 7479 Wim Kroeze Hengelo Ov 1955 615e 12:38 42:02 1:11:24 1:42:11 1:40:27 419 8010 Pieter Jobse Amersfoort 1982 616e 12:29 41:40 1:10:36 1:42:12 1:39:33 420 8580 Albert de Saegher Hilversum 1956 617e 12:24 41:40 1:10:22 1:42:13 1:37:31 421 9790 Harry Hulman Daventria 1958 618e 11:53 40:30 1:09:44 1:42:14 1:40:53 422 7880 Lesley Sawi Rotterdam 1988 619e 12:26 42:13 1:12:01 1:42:17 1:41:19 423 9651 Leon Slegten Daventria 1963 620e 11:56 40:19 1:12:39 1:42:17 1:41:41 424 7993 Otto Venema Roden 1956 621e 11:55 41:20 1:10:25 1:42:19 1:40:32 425 8627 Mathijs Velthuis Zwolle 1991 622e 11:46 40:32 1:10:24 1:42:20 1:40:46 426 8622 Michael Szabados Haarlem 1965 624e 11:45 41:09 1:10:58 1:42:22 1:41:12 427 2558 Gert van Unen Rabobank Staphorst-R 625e 11:53 41:35 1:12:02 1:42:23 1:42:08 428 2729 Emanuel Veldhuis VHMABC Quick 1 1976 626e 11:02 39:14 1:08:40 1:42:25 1:41:54 429 7630 Bas Sesink Zwolle 1977 627e 12:18 42:01 1:11:47 1:42:25 1:40:48 430 9110 Frans van Delft Zwolle 1961 628e 12:30 41:42 1:11:03 1:42:28 1:40:47 431 9696 Ton Rückert Scopias 1954 629e 12:13 41:10 1:10:40 1:42:28 1:39:31 432 9770 Gerrit Buitenhuis IJsselmuiden 1964 630e 12:10 41:26 1:11:02 1:42:28 1:41:13 433 2629 Rudolf de Ruiter AM 1 631e 11:39 40:30 1:10:38 1:42:28 1:42:00 434 7517 Joop van den Oort Zwolle 1958 632e 13:10 43:11 1:12:37 1:42:29 1:41:45 435 2684 Herman Kramer Gemeente Zwolle 1 633e 12:10 41:42 1:11:42 1:42:30 1:42:09 436 2509 Luuk Meier Wavin 1 634e 12:02 41:33 1:11:47 1:42:31 1:42:08 437 8231 Hendrie de Bruin Nunspeet 1958 635e 12:46 42:09 1:11:05 1:42:32 1:40:23 438 7628 Jan van Beesten Ommen 1965 636e 12:38 42:39 1:12:24 1:42:34 1:41:41 439 2569 Henk van Olst Salverda 1 638e 11:19 40:18 1:11:03 1:42:36 1:42:23 440 8304 Hans Oosterink Argo 1962 639e 12:41 41:17 1:10:05 1:42:37 1:39:09 441 7735 Albert Boschman Elburg 1949 640e 12:02 42:03 1:11:57 1:42:37 1:42:19 442 9045 Maarten van Leeningen Warnsveld 1978 641e 12:13 42:28 1:12:10 1:42:37 1:40:57 443 9122 Frans Noordman Heino 1966 642e 12:30 42:12 1:12:16 1:42:40 1:41:53 444 9927 Toine Martens a.v. P.E.C. 1910 cli 1962 643e 12:11 41:13 1:10:53 1:42:41 1:41:10 445 7499 Wilco Overweg Wijhe 1977 644e 12:45 41:54 1:10:44 1:42:43 1:39:27 446 8562 Jurie van den Berg Urk 1971 645e 12:26 41:54 1:11:46 1:42:43 1:40:38 447 9024 Joep Wolfkamp Zwolle 1970 646e 12:34 42:31 1:12:38 1:42:46 1:42:12 448 7881 Casper Rieck IJsselmuiden 1975 647e 12:53 41:51 1:10:08 1:42:46 1:38:25 449 9760 Ruben Dop Altis 1982 648e 13:06 42:07 1:10:22 1:42:46 1:38:03 450 9253 Herman Euverman Friesland 1953 649e 12:16 41:58 1:11:45 1:42:47 1:42:09 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 10 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 451 7546 Pytric van 't Hof Groningen 1987 650e 11:56 40:03 1:08:45 1:42:47 1:38:40 452 8576 René van Roij Bilthoven 1968 652e 12:15 41:11 1:10:24 1:42:51 1:37:39 453 9909 Bert Schiphorst a.v. P.E.C. 1910 cli 1962 653e 12:01 39:42 1:09:00 1:42:51 1:38:54 454 2567 Epke Wiersma Salverda 1 654e 11:51 41:04 1:10:34 1:42:53 1:42:40 455 9388 Martin WIllemink Utrecht 1984 655e 12:50 41:17 1:10:08 1:42:53 1:37:55 456 7552 Cees Boxum Dutch Runners Gold 1956 657e 12:11 41:41 1:11:25 1:42:55 1:41:53 457 2643 Peter Traas PwC 2 658e 11:11 40:16 1:11:27 1:42:57 1:42:33 458 7278 Marc Bruins Slot Zwolle 1973 659e 12:19 42:02 1:11:33 1:42:57 1:42:01 459 9791 Wim Jan Zijlstra Amersfoort 1972 660e 12:20 41:25 1:10:37 1:42:59 1:41:03 460 2642 Peter Jansen PwC 2 1954 661e 11:38 41:26 1:12:07 1:42:59 1:42:46 461 9820 Robert van der Meulen Isala '96 1969 662e 12:11 41:10 1:09:52 1:43:01 1:38:31 462 7250 Arnold vd Schootbrugge Zwolle 1978 663e 12:15 41:58 1:11:56 1:43:03 1:40:58 463 8223 Peter van Ravenhorst Zwolle 1987 664e 11:42 40:03 1:10:19 1:43:03 1:38:47 464 9949 Bas Smit a.v. P.E.C. 1910 cli 1970 665e 12:14 41:06 1:10:07 1:43:04 1:40:17 465 7734 Gerrit van der Veen Zwolle 1965 666e 12:40 42:49 1:12:53 1:43:05 1:42:06 466 7843 Arjan Poppe Zwolle 1983 667e 11:52 40:34 1:09:14 1:43:06 1:41:04 467 8252 Albert Smelt Amsterdam 1981 668e 12:04 41:03 1:10:13 1:43:07 1:39:14 468 8064 Daniel Stalknegt Zwolle 1982 669e 11:49 39:45 1:08:13 1:43:09 1:39:56 469 7520 Peter Gerritsen Lemelerveld 1968 670e 12:28 42:18 1:12:18 1:43:10 1:42:10 470 9771 Pim van Voorst Biddinghuizen 1962 671e 11:11 40:35 1:11:42 1:43:11 1:42:53 471 2535 Koert Meijer Gemeente Hardenberg 673e 11:46 41:00 1:11:09 1:43:13 1:42:43 472 9757 Peter-Paul de Winter Bilthoven 1962 674e 11:47 40:59 1:11:15 1:43:17 1:42:34 473 9690 Reint Scholten De Gemzen 1964 675e 12:13 42:04 1:12:12 1:43:19 1:42:31 474 8468 E de Ruiter Celeanum 1985 677e 12:31 41:35 1:10:27 1:43:21 1:39:58 475 8549 Pieter de Mol ZKA-BvdGF 678e 12:00 41:09 1:10:03 1:43:21 1:38:05 476 7591 Koen Beukema Groningen 1989 680e 13:04 43:08 1:12:17 1:43:23 1:42:07 477 7052 Erik van Dongen Amersfoort 1983 681e 13:23 41:53 1:10:16 1:43:24 1:38:57 478 9886 Bart de Ruigh PwC 1956 682e 12:21 42:35 1:12:42 1:43:25 1:41:59 479 9899 Andre de Bruijn PwC 1968 683e 11:57 41:07 1:10:20 1:43:26 1:40:34 480 7616 Jethro Groenheide Breda 1972 684e 11:47 40:53 1:11:00 1:43:27 1:41:54 481 9256 Arjen Sanderse Zwolle 1980 685e 11:52 40:23 1:09:44 1:43:27 1:41:41 482 7524 Karl Mussche Staphorst 1989 686e 13:06 42:43 1:11:55 1:43:27 1:40:39 483 2708 David Uit de Weerd Rabobank 1 687e 12:34 42:49 1:13:11 1:43:29 1:43:07 484 9877 Harry Klomp PwC 1958 688e 11:51 40:47 1:10:20 1:43:29 1:40:36 485 2618 Louis Klomp Hogeschool Windeshei 1978 691e 11:55 42:13 1:12:45 1:43:31 1:43:19 486 2700 Hans van Elst Run2Day Zwolle Runne 692e 12:16 42:26 1:13:15 1:43:33 1:43:12 487 8123 Lammert Klaren Emmen 1950 693e 11:49 41:18 1:11:55 1:43:35 1:42:42 488 9194 Paul ter Maat Zwolle 1977 694e 12:16 41:12 1:10:34 1:43:36 1:39:50 489 9918 Remko Schaapman a.v. P.E.C. 1910 cli 1977 695e 12:34 42:55 1:13:22 1:43:36 1:42:55 490 8689 Jan Verdonkschot Twist (GER) 1960 697e 12:32 41:21 1:10:13 1:43:38 1:39:02 491 9596 Wouter Moerdijk Amersfoort 1972 698e 12:33 42:14 1:12:16 1:43:40 1:42:20 492 2728 Tom van Benthem VHMABC Quick 1 1965 699e 11:53 42:16 1:13:03 1:43:40 1:43:06 493 7726 Wybren Prins Zwolle 1985 700e 12:43 42:21 1:10:51 1:43:41 1:38:42 494 8299 Gerjo ter Beeke Hoogland 1967 701e 12:21 41:28 1:10:38 1:43:45 1:41:48 495 9882 Charles Laurey PwC 1954 702e 12:35 43:28 1:13:36 1:43:45 1:43:13 496 7161 Mikael Ahlskog Kampen 1976 703e 14:05 45:51 1:14:36 1:43:46 1:42:21 497 9387 Arjen Bergsma Utrecht 1984 704e 12:49 41:17 1:10:07 1:43:46 1:38:47 498 8313 Johan Orsel De Sprinter 1965 705e 11:47 40:55 1:10:56 1:43:47 1:41:35 499 9835 André Barneveld Warmlopers 1968 706e 12:13 42:09 1:12:17 1:43:47 1:42:42 500 9272 Martin Elsendoorn Zwolle 1963 707e 11:49 40:49 1:11:01 1:43:47 1:43:04 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 11 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 501 9407 Rudi van der Werf Joure 1953 712e 12:32 42:55 1:13:17 1:43:50 1:42:48 502 9543 Ben Bruschke Apeldoorn 1970 713e 13:40 42:31 1:11:43 1:43:51 1:41:32 503 7641 Peter Heeren Nederhorst den Berg 1959 714e 11:50 41:28 1:11:02 1:43:51 1:40:52 504 9393 Tom van Tellingen Sleen 1970 715e 12:58 43:19 1:12:39 1:43:51 1:40:50 505 8306 Fred Vahle Altis 1968 717e 12:23 42:25 1:12:47 1:43:53 1:43:06 506 9879 Wim Koeleman PwC 1965 718e 12:21 42:35 1:12:41 1:43:54 1:42:27 507 9857 Bert Dijkhuis PwC 1964 722e 12:34 43:16 1:13:28 1:43:57 1:42:41 508 9589 Guido Leurink Drachten 1970 723e 12:19 41:50 1:11:32 1:43:58 1:41:10 509 7888 Dennis ter Bruggen Zwolle 1983 724e 13:48 44:17 1:13:11 1:43:59 1:39:38 510 7991 Wouter Winkelhorst AV Haaksbergen 1973 725e 12:06 41:28 1:10:49 1:43:59 1:40:05 511 8588 Albert Godeke Ruinerwold 1968 726e 12:01 41:58 1:12:08 1:44:00 1:42:25 512 8631 Chris van Iersel Harderwijk 1969 727e 12:07 41:55 1:12:03 1:44:00 1:41:54 513 7739 Sjon de Vries Zwolle 1971 728e 12:37 42:47 1:12:52 1:44:00 1:42:55 514 9608 Peter Theuwissen Zwolle 1961 729e 12:54 43:42 1:13:56 1:44:00 1:43:19 515 7098 Freek Noordhuis Zwolle 1971 731e 12:07 42:07 1:12:24 1:44:01 1:42:07 516 9484 Marcel Pegge Langeveen 1968 732e 12:40 42:17 1:11:02 1:44:01 1:39:56 517 9103 Johan Tromp Zwolle 1980 734e 12:16 40:51 1:10:32 1:44:02 1:40:16 518 9028 Gabriel Paardekooper Zwolle 1961 735e 12:12 42:40 1:13:03 1:44:02 1:43:29 519 9183 Arjan Jager Dilbeek (BEL) 1982 736e 12:04 42:05 1:12:03 1:44:02 1:43:23 520 9003 Bastiaan Winkelaar Kampen 1982 737e 11:43 39:55 1:09:14 1:44:04 1:41:29 521 9952 Marcel Diender a.v. P.E.C. 1910 cli 1970 738e 11:38 41:24 1:12:00 1:44:05 1:43:28 522 8328 Marcel Tonkes Provincie Overijssel 1964 739e 12:21 41:00 1:10:15 1:44:05 1:42:36 523 7290 Wietse de Groot Zwolle 1984 740e 12:13 42:45 1:13:14 1:44:06 1:42:57 524 9749 Bert Bekkernens Nieuw Heeten 1965 741e 12:24 43:11 1:13:53 1:44:08 1:43:03 525 9150 Tijs van Megen Deventer 1981 742e 13:11 42:13 1:10:38 1:44:10 1:39:07 526 7357 Jeroen Blom Zwolle 1973 743e 12:39 41:15 1:10:36 1:44:11 1:39:37 527 9136 Rien Bruins Zwolle 1967 746e 11:00 38:36 1:07:44 1:44:13 1:43:23 528 9963 Jan Hofman Ciko '66 1964 747e 12:58 42:34 1:11:35 1:44:13 1:40:02 529 7147 Rick Spies Dalfsen 1985 748e 11:19 40:05 1:09:40 1:44:17 1:43:33 530 9566 Kasper Kombrink De Sprinter 1981 749e 12:18 42:18 1:12:05 1:44:17 1:42:09 531 9532 Arno Jans Dalen 1964 750e 12:07 42:28 1:12:29 1:44:19 1:42:21 532 7436 Klaas Bootsma Zwolle 1968 751e 12:29 42:44 1:13:11 1:44:20 1:43:17 533 2732 Esra Wiranta VHMABC Less Quick 1 1989 752e 11:02 40:05 1:10:46 1:44:21 1:43:50 534 9766 Arjan de Jong Emmeloord 1969 753e 12:06 41:20 1:11:02 1:44:23 1:41:17 535 2584 Erwin vd Linde SWZ 2 754e 11:25 40:03 1:10:17 1:44:23 1:44:03 536 2730 Eric de Man VHMABC Quick 1 1963 755e 11:04 40:50 1:12:14 1:44:24 1:43:51 537 8484 Martin Neimeijer a.v. P.E.C. 1910 cli 1979 756e 13:04 43:19 1:12:55 1:44:24 1:41:31 538 7691 Martin van der Spek Zwolle 1964 757e 12:35 42:17 1:11:55 1:44:25 1:41:48 539 2640 Marcel Zeephat PwC 2 1969 758e 12:28 43:01 1:13:50 1:44:26 1:44:10 540 9022 Pascal Slluiter Zwolle 1981 759e 11:34 41:51 1:12:36 1:44:28 1:43:35 541 9418 Hendrik Vaartjes Kallenkote 1959 760e 13:03 44:01 1:13:53 1:44:28 1:42:55 542 7842 Rene Sweers Nunspeet 1965 762e 12:26 41:37 1:10:49 1:44:31 1:39:45 543 8633 Dennis Hoorn Hoogeveen 1984 763e 12:00 41:16 1:11:23 1:44:32 1:42:50 544 9977 Watze Schaafsma NOP 1965 766e 12:23 42:46 1:13:05 1:44:34 1:43:21 545 9516 Eric Oude Engberink Altis 1961 767e 12:15 41:48 1:12:03 1:44:36 1:42:28 546 7636 Martijn van den Top Voorthuizen 1991 768e 13:34 44:39 1:14:19 1:44:36 1:41:55 547 2667 Peter Velthuis Tosec BV 1 769e 12:22 41:15 1:10:59 1:44:36 1:43:01 548 2746 Kees van den Berg Zilveren Kruis Achme 770e 11:26 41:43 1:13:19 1:44:36 1:44:29 549 7554 Gerben Kingma Amsterdam 1983 771e 12:00 41:12 1:11:26 1:44:39 1:43:26 550 9057 Marco Rijkse Zwolle 1971 772e 12:17 40:52 1:10:33 1:44:39 1:40:54 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 12 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 551 7460 Rutger Blankvoort Zwolle 1978 773e 12:49 42:11 1:11:54 1:44:40 1:42:13 552 9681 Jan Scheibe Marknesse 1989 774e 12:27 41:15 1:10:03 1:44:40 1:40:46 553 8137 Henk Besten Heino 1962 775e 12:34 42:40 1:12:18 1:44:40 1:41:09 554 9680 Manfred Scheibe Marknesse 1958 776e 12:26 41:16 1:10:03 1:44:40 1:40:46 555 7759 Klaas Osinga PEC 1910 1972 777e 12:44 42:56 1:12:52 1:44:43 1:42:39 556 8555 Willem van Voorst Amsterdam 1980 778e 11:58 41:37 1:11:03 1:44:43 1:40:32 557 8668 Basile Maree Utrecht 1961 780e 11:56 40:59 1:11:17 1:44:46 1:42:07 558 9158 Peter Kroek Zwolle 1970 781e 12:30 41:46 1:12:01 1:44:46 1:42:28 559 9412 Harry Jager Zutphen 1970 783e 13:28 44:09 1:12:52 1:44:47 1:41:17 560 7751 Demian Bos Zwolle 1984 784e 12:47 43:01 1:12:02 1:44:47 1:42:04 561 9699 Roel Vorsthof Epe 1953 787e 12:19 42:19 1:12:33 1:44:49 1:43:45 562 9592 Adriaan Aarden PEC 1910 1957 789e 12:36 43:19 1:14:03 1:44:51 1:44:16 563 9985 Roy van Hoorn Harderwijk 1984 790e 12:04 41:22 1:11:03 1:44:51 1:41:46 564 9319 John de Jongh Zwolle 1983 792e 12:39 42:49 1:13:09 1:44:56 1:43:46 565 7239 Theo Beltman Zwolle 1960 793e 12:33 42:08 1:11:59 1:44:57 1:42:28 566 9444 Gerrit Tijssen Zwolle 1963 795e 12:37 43:19 1:13:51 1:44:58 1:44:12 567 9450 Wessel Kranghand HAC '63 1966 796e 12:44 42:35 1:11:41 1:44:58 1:40:17 568 9830 Roel Vinke Provincie Overijssel 1969 797e 12:08 40:11 1:08:59 1:44:59 1:42:25 569 9863 Erwin Frank PwC 1962 798e 12:32 43:00 1:13:30 1:44:59 1:43:43 570 9772 Cornelis Alberts Hannover (GER) 1963 799e 11:50 40:59 1:11:04 1:44:59 1:43:24 571 8053 Huub Rommers Sneek 1957 801e 12:14 42:00 1:12:06 1:45:01 1:42:46 572 7155 Henk Kolbe Zwolle 1944 802e 13:11 43:33 1:12:52 1:45:02 1:42:05 573 9815 Arnout Engelen Daventria 1982 803e 12:03 41:17 1:11:23 1:45:02 1:41:53 574 8644 Karlo van Dasselaar Putten 1989 804e 11:56 41:46 1:11:54 1:45:03 1:42:34 575 9012 Erny Veldt Zwolle 1968 805e 12:51 42:30 1:12:17 1:45:05 1:41:46 576 9861 Marc van Eijkelenburg PwC 1958 806e 13:05 43:39 1:13:41 1:45:06 1:43:05 577 8662 Bertus Boeve PwC 1965 807e 13:04 43:39 1:13:41 1:45:06 1:43:05 578 7244 Hans van Veluwen Zwolle 1971 808e 13:26 44:15 1:13:57 1:45:06 1:42:17 579 9309 Jeffrey ter Steege Zwolle 1981 809e 11:53 40:54 1:11:12 1:45:08 1:43:47 580 8373 Erik Botter Wijzonol Bouwverven 1966 810e 13:06 44:07 1:13:46 1:45:09 1:43:00 581 9567 André van 't Slot Harderwijk 1961 811e 12:10 41:59 1:12:44 1:45:11 1:44:04 582 8429 Roel Bakker PwC 1959 812e 13:05 43:39 1:13:41 1:45:13 1:43:12 583 2753 Bart van Pagée Zilveren Kruis Achme 813e 12:11 42:50 1:13:41 1:45:15 1:44:44 584 9036 Olaf Bos Zwolle 1968 815e 12:28 42:47 1:13:06 1:45:16 1:44:01 585 7389 Jeroen Bronswijk Zwolle 1992 816e 10:55 39:50 1:11:13 1:45:18 1:44:40 586 8370 Berend Jan Engels Warmlopers 1959 817e 12:29 42:55 1:13:17 1:45:21 1:44:17 587 9173 Hans van den Belt Zwolle 1959 818e 12:25 42:24 1:12:30 1:45:22 1:43:11 588 7967 Davy Huiberts Laag Zuthem 1991 819e 13:15 43:50 1:12:53 1:45:23 1:41:25 589 9212 Edwin Schoonewelle Zwartsluis 1970 821e 12:28 42:06 1:13:11 1:45:25 1:44:19 590 7765 Herman Knol Zwolle 1990 822e 13:14 43:39 1:14:00 1:45:26 1:43:07 591 2524 Jurrien Norder Energiewacht Groep 2 823e 12:20 42:40 1:13:39 1:45:26 1:45:07 592 2523 Henk Norder Energiewacht Groep 2 824e 12:20 42:41 1:13:40 1:45:26 1:45:08 593 8393 Damirel Ajanovic Run2Day clinic 1975 825e 12:11 41:00 1:11:40 1:45:27 1:43:08 594 9541 Alex Mulder Zwolle 1965 826e 11:47 40:44 1:12:45 1:45:29 1:44:52 595 2605 Simon Schoutsen Fietsjoe Fietstaxi 1 827e 11:33 40:56 1:12:21 1:45:29 1:45:17 596 7417 Eric Veldkamp Zwolle 1970 828e 12:18 42:26 1:13:35 1:45:30 1:44:48 597 7750 Edward Hamers Schaijk 1971 829e 12:16 42:14 1:12:11 1:45:32 1:43:39 598 8454 Dennis Vangangel Time for Heroes 2011 1971 830e 12:24 42:36 1:13:00 1:45:33 1:43:44 599 2525 Hans Bloks Energiewacht Groep 2 831e 12:19 42:51 1:14:06 1:45:33 1:45:13 600 9838 Marcel Wagtelenberg Wijzonol Bouwverven 1965 832e 12:41 43:10 1:13:39 1:45:35 1:44:33 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 13 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 601 9649 Diederick Eikelboom Nijmegen 1971 833e 12:04 42:07 1:12:59 1:45:35 1:44:27 602 8365 Harrie Fokkens Warmlopers 1950 835e 12:10 42:14 1:12:41 1:45:38 1:43:26 603 2519 Pieter Galema Energiewacht Groep 1 836e 12:20 42:51 1:14:06 1:45:41 1:45:21 604 9442 Pascal Wolf Tuk 1971 837e 13:19 43:03 1:12:13 1:45:43 1:40:50 605 9978 Andries Brinkhuis Utrecht 1969 838e 12:29 42:25 1:12:57 1:45:43 1:43:44 606 9950 Olaf van Holst a.v. P.E.C. 1910 cli 1978 839e 12:51 44:03 1:14:57 1:45:46 1:45:15 607 9560 Jan Kamphof Zwolle 1979 840e 11:37 41:26 1:13:06 1:45:47 1:45:25 608 9967 Piet Utberg Nunspeet 1954 841e 12:38 43:34 1:14:25 1:45:48 1:44:26 609 7246 Ralph Kisjes Zwolle 1977 842e 11:55 41:47 1:12:42 1:45:48 1:44:53 610 7121 Klaas-Jan Kisteman Rouveen 1982 843e 12:07 42:05 1:12:00 1:45:49 1:44:07 611 8419 Theo van den Heuvel De 4e Musketier 1979 844e 13:19 44:21 1:15:01 1:45:49 1:43:37 612 9084 André Roetman Genemuiden 1976 847e 13:20 43:35 1:12:47 1:45:53 1:41:33 613 9797 Paul Willemsen AV '34 1954 848e 12:15 42:15 1:13:06 1:45:53 1:45:03 614 7702 Andre van der Velpen Wijhe 1957 849e 12:45 42:50 1:13:21 1:45:54 1:44:36 615 8683 Rob Kromwijk Athletic Point 1979 850e 13:28 43:14 1:12:11 1:45:54 1:40:24 616 9719 Elmer WIemer Hengelo Ov 1976 851e 13:06 44:09 1:14:47 1:45:56 1:43:53 617 7632 Edwin Munneke Zwolle 1967 852e 12:20 42:12 1:13:09 1:45:57 1:44:28 618 8156 Walborgh Kieskamp Epe 1966 853e 12:51 43:29 1:13:57 1:45:57 1:44:49 619 2580 Marc Kooistra SWZ 1 854e 11:36 41:27 1:13:06 1:45:58 1:45:36 620 8417 Jacob Koedoot De 4e Musketier 1968 855e 12:03 42:06 1:12:50 1:46:00 1:44:51 621 2666 Henk-Jan Fuite Tosec BV 1 857e 11:58 42:45 1:14:33 1:46:02 1:45:44 622 9494 Guido Versteeg Amersfoort 1975 858e 12:15 41:50 1:12:08 1:46:03 1:43:58 623 7817 Edwin Burgman Kampen 1982 859e 11:32 41:41 1:11:44 1:46:03 1:43:26 624 2738 Niels Kooiker Zilveren Kruis Achme 860e 12:55 43:53 1:15:21 1:46:05 1:45:31 625 8011 Jan Smulders Apeldoorn 1960 862e 12:31 42:26 1:12:26 1:46:08 1:41:50 626 9365 Martijn Venhorst NOP 1972 863e 11:43 42:16 1:13:50 1:46:10 1:45:40 627 7221 Marcel Witman Veessen 1990 864e 13:02 42:46 1:12:14 1:46:11 1:42:25 628 9472 Philip Woertman Zutphen 1968 865e 11:58 40:25 1:10:51 1:46:12 1:44:44 629 9269 Eric van Gool Harderwijk 1966 866e 12:50 43:24 1:13:43 1:46:12 1:44:02 630 8329 Bert van der Vegt Provincie Overijssel 1963 868e 12:11 41:53 1:12:28 1:46:13 1:43:39 631 7584 Ton Hollak Vaassen 1955 869e 12:38 42:16 1:13:05 1:46:13 1:44:47 632 9691 Adwin Peeks Meppel 1969 871e 12:47 43:05 1:13:25 1:46:15 1:44:13 633 7074 Cor Overkempe AV Holten 1958 872e 13:17 43:42 1:13:41 1:46:16 1:42:33 634 8089 Bas Jalink Enschede 1985 873e 12:47 42:25 1:11:41 1:46:17 1:40:42 635 7572 Gert Jan van Halem Delft 1973 874e 12:47 43:46 1:14:38 1:46:18 1:44:57 636 9809 René van Wees Lionitas 1958 875e 12:35 43:20 1:14:09 1:46:18 1:44:41 637 9765 Marc Verhaegh Huissen 1964 876e 10:53 39:19 1:09:50 1:46:19 1:44:51 638 2597 Mark Meijer De Eenhoorn koffie e 877e 12:00 41:50 1:13:27 1:46:19 1:45:44 639 7157 Carlo Donkers Steenwijk 1967 878e 12:26 42:54 1:14:09 1:46:19 1:45:25 640 7586 Edwin Middelveld Zwolle 1969 879e 12:01 40:52 1:11:05 1:46:20 1:43:06 641 9099 Jappie van der Velde Olst 1962 880e 12:47 42:22 1:11:56 1:46:20 1:42:11 642 2705 Johan Oving Rabobank 1 881e 12:32 42:52 1:13:55 1:46:20 1:45:58 643 9059 Rick Bruins Kampen 1972 882e 12:26 41:57 1:12:25 1:46:21 1:45:15 644 8514 Rob van Elburg a.v. P.E.C. 1910 cli 1984 883e 13:03 44:00 1:14:55 1:46:22 1:45:45 645 7783 Ron Dorst Dronten 1961 884e 12:18 42:04 1:13:11 1:46:22 1:45:21 646 7781 Jan Scherpenisse Biddinghuizen 1961 885e 12:19 42:06 1:13:12 1:46:22 1:45:22 647 9078 Harald Bloemers Kampen 1964 886e 12:19 42:33 1:13:08 1:46:23 1:45:00 648 9428 Peter Graumans Biddinghuizen 1960 887e 12:19 42:07 1:13:13 1:46:23 1:45:24 649 8199 Edwin Heetkamp Heino 1967 888e 12:55 43:00 1:13:59 1:46:26 1:45:41 650 9281 Koen de Roo Zwolle 1977 889e 12:24 42:27 1:13:18 1:46:26 1:44:35 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 14 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 651 8052 Jan Post Hoogeveen 1959 892e 12:34 42:32 1:13:08 1:46:30 1:46:00 652 7942 Rene Diphoorn Hoogeveen 1968 893e 12:44 43:54 1:14:59 1:46:30 1:46:01 653 7943 Jurrie Giethoorn Hoogeveen 1967 894e 12:44 43:54 1:14:59 1:46:30 1:46:00 654 2723 Henk Winkelaar Abbott 1 895e 12:28 43:01 1:13:48 1:46:30 1:46:09 655 9092 Arjan Kruise Zwolle 1967 896e 12:57 43:55 1:14:49 1:46:34 1:45:54 656 2506 Klaas Ophoff Wavin 1 897e 11:56 42:04 1:12:52 1:46:35 1:46:24 657 9514 Henry Velthuijzen Epe 1964 898e 11:56 41:28 1:13:07 1:46:37 1:45:50 658 2658 Rudy Koolhaas PwC 1 900e 12:05 43:02 1:14:22 1:46:38 1:46:22 659 9834 André Van der Beek Warmlopers 1979 901e 11:54 41:21 1:12:44 1:46:39 1:45:31 660 2741 Gerrit Kramer Zilveren Kruis Achme 902e 12:05 42:26 1:13:36 1:46:39 1:46:27 661 2760 Patrick de Graaf Zilveren Kruis Achme 903e 12:51 42:44 1:13:25 1:46:40 1:44:23 662 9510 Pieter Hakvoort Assen 1978 904e 11:49 40:56 1:11:36 1:46:40 1:44:35 663 8601 Adriaan de Gelder Zwolle 1984 905e 13:50 44:27 1:13:58 1:46:41 1:43:15 664 9513 Jan Kieftenbeld Zwolle 1974 906e 12:42 43:43 1:13:47 1:46:43 1:44:15 665 9133 Herman van den Belt Zwolle 1965 907e 12:37 43:04 1:13:55 1:46:44 1:45:59 666 9232 Ronald Arling Coevorden 1983 909e 12:33 42:12 1:11:47 1:46:45 1:42:16 667 9178 Edwin Elshof Heino 1971 910e 12:07 42:12 1:13:03 1:46:45 1:46:03 668 8202 Johannes van Putten Zwolle 1962 911e 12:33 42:31 1:13:06 1:46:46 1:44:21 669 9716 Jurn van Westerlaak Amersfoort 1974 912e 11:46 42:14 1:14:02 1:46:46 1:45:16 670 8494 Tjeerd Lemstra a.v. P.E.C. 1910 cli 1984 913e 12:36 42:56 1:14:22 1:46:47 1:46:04 671 8557 Peter van Zoeren Zwolle 1988 914e 12:08 40:47 1:10:57 1:46:47 1:42:57 672 7529 Edwin Wallinga Hasselt 1974 915e 12:52 43:33 1:13:42 1:46:47 1:43:45 673 9706 Henk Jan Jansen ACO Van Elderen 1963 916e 13:06 43:21 1:13:12 1:46:48 1:43:13 674 7525 Michael Schilling Zwolle 1978 917e 12:25 41:39 1:11:29 1:46:48 1:41:12 675 7678 Freark Ouwerkerk Zwolle 1981 919e 12:13 41:48 1:11:52 1:46:50 1:44:57 676 9090 Mathieu Onderberg Zwolle 1970 920e 12:56 43:13 1:13:28 1:46:53 1:43:19 677 9992 Patrick van den Berg Triathlon 1973 921e 13:14 44:33 1:14:18 1:46:56 1:44:01 678 9072 Michiel Nuyens Rheden 1978 922e 12:53 44:18 1:14:42 1:46:57 1:44:13 679 2609 Jonny de Lange Furness Car 1 1969 923e 13:00 44:41 1:16:18 1:46:57 1:46:40 680 9598 Wim Pasman Dalfsen 1961 924e 12:49 43:09 1:13:18 1:46:57 1:43:47 681 8315 Maarten Koelman Twenterand 1966 925e 12:34 42:45 1:13:29 1:46:58 1:46:01 682 9385 Mart van de Kamp Gouda 1963 926e 12:22 43:04 1:14:16 1:46:58 1:46:11 683 8610 Marcel Daemen Ruinen 1962 927e 13:11 44:33 1:14:56 1:46:59 1:44:33 684 8559 Sjirk Dotinga Vollenhove 1965 930e 13:02 43:42 1:14:33 1:47:00 1:44:59 685 9986 Marinus Poelert Athlos 1966 931e 12:45 43:15 1:13:25 1:47:00 1:43:36 686 7385 Kamal Akkaoui Kampen 1979 932e 12:21 42:04 1:13:35 1:47:00 1:45:47 687 9859 Harry Doornbosch PwC 1964 933e 12:35 43:23 1:14:09 1:47:01 1:44:08 688 7208 Bart Timmermans Utrecht 1990 934e 12:01 41:34 1:11:42 1:47:01 1:45:06 689 8182 Erik de Boer Kallenkote 1981 935e 12:54 44:12 1:15:06 1:47:01 1:45:29 690 8188 Wim Welleweerd Spurt '88 1966 936e 13:05 43:07 1:13:04 1:47:02 1:43:01 691 8691 Gerrit Hamersveld Nunspeet 1952 937e 12:37 43:09 1:14:04 1:47:02 1:44:26 692 8690 Freddy Fliers Nunspeet 1969 938e 12:38 43:08 1:14:04 1:47:02 1:44:26 693 7738 Maarten Elsinga Gouda 1980 939e 13:56 45:36 1:15:22 1:47:03 1:43:59 694 9205 Reinout Boxman Zwolle 1980 940e 12:40 43:29 1:14:14 1:47:03 1:44:15 695 8207 Marcel Bezemer Amersfoort 1971 941e 13:00 42:10 1:11:39 1:47:04 1:42:54 696 8512 Wouter Beverdam a.v. P.E.C. 1910 cli 1968 942e 12:51 44:00 1:14:35 1:47:04 1:46:13 697 8099 Teunis van Lohuizen Heerde 1965 944e 12:13 42:08 1:13:16 1:47:04 1:46:17 698 8470 S Waalewijn Celeanum 1987 945e 13:08 43:22 1:13:34 1:47:04 1:43:41 699 9971 Hendrik Hornstra Emmeloord 1977 946e 12:35 43:20 1:14:04 1:47:05 1:45:38 700 7279 Pieter Lassche Rouveen 1982 948e 12:03 42:56 1:13:54 1:47:06 1:45:32 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 15 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 701 7482 Richard Brinkhuis Zwolle 1964 949e 12:31 43:03 1:14:04 1:47:06 1:45:44 702 8163 Christiaan Mol Leiden 1980 950e 11:37 41:55 1:13:12 1:47:06 1:44:38 703 8220 Marc Jongejan NOP 1960 951e 12:55 42:45 1:13:09 1:47:07 1:43:48 704 2726 Rudi Mijnheer Abbott 1 952e 11:33 41:44 1:14:07 1:47:07 1:46:54 705 7402 Peter Riemens Zwolle 1959 954e 12:57 43:43 1:14:04 1:47:08 1:44:01 706 8168 Willem van Hemert Utrecht 1983 955e 11:54 39:02 1:08:26 1:47:08 1:43:13 707 8486 Stefan Hasselman a.v. P.E.C. 1910 cli 1976 956e 11:49 41:26 1:12:53 1:47:08 1:45:31 708 7717 Lucas Fakkert Zwartsluis 1971 957e 12:30 43:41 1:16:00 1:47:09 1:44:52 709 9015 Erik Wim de Vries Zwolle 1965 958e 12:25 42:07 1:12:12 1:47:09 1:43:29 710 7625 Max Elsendoorn Zwolle 1990 959e 11:19 40:04 1:10:20 1:47:10 1:46:26 711 8305 Bert Schilder Isala '96 1962 960e 12:17 42:44 1:14:21 1:47:10 1:46:36 712 8628 Wim de Jong Daventria 1958 961e 12:41 43:29 1:14:13 1:47:10 1:44:33 713 8218 Marc Loo PEC 1910 1977 962e 12:58 44:08 1:15:21 1:47:10 1:45:22 714 2638 Einte Elsinga PwC 1 965e 13:56 45:36 1:15:35 1:47:11 1:44:08 715 8571 Richard Buls Sleen 1970 966e 12:09 42:37 1:14:12 1:47:12 1:45:58 716 2554 Tjarko de Ridder Oving & Timmer 967e 13:09 44:55 1:16:12 1:47:12 1:46:39 717 8524 Jan Ridder a.v. P.E.C. 1910 cli 1966 968e 12:58 44:07 1:15:20 1:47:14 1:45:24 718 9097 Michiel Satink Zwolle 1975 969e 12:56 44:05 1:14:45 1:47:14 1:44:33 719 9324 Johan van Duuren Dutch Runners Gold 1958 971e 12:47 42:53 1:12:27 1:47:15 1:42:04 720 7173 Richard Kist Kampen 1967 972e 12:11 42:02 1:13:21 1:47:16 1:45:54 721 2515 Erik Kelder Wavin 3 973e 12:28 42:52 1:14:14 1:47:16 1:46:48 722 9819 Edwin de Jonge HAC '63 1987 974e 12:45 42:55 1:12:43 1:47:17 1:45:04 723 8492 Willem van Beek a.v. P.E.C. 1910 cli 1958 975e 13:00 43:57 1:14:52 1:47:18 1:46:39 724 9058 Michiel Wijermars De Gemzen 1958 976e 12:26 42:27 1:13:27 1:47:18 1:44:50 725 2737 Elias Hovestad Zilveren Kruis Achme 977e 11:41 40:40 1:10:46 1:47:18 1:46:50 726 8592 Roel van Campen NOP 1977 978e 13:18 44:59 1:15:29 1:47:20 1:44:08 727 9171 Wim Langejan Nieuwegein 1961 979e 13:30 45:23 1:16:37 1:47:20 1:45:45 728 7126 Ronald Zwarts Zwolle 1982 983e 10:23 36:27 1:09:56 1:47:21 1:46:15 729 9568 Sibbele Oegema Dedemsvaart 1967 984e 12:18 42:54 1:13:56 1:47:22 1:44:50 730 8491 Gerben van Beek a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 985e 12:56 44:04 1:15:18 1:47:25 1:45:34 731 9326 Andre Bosveld Ciko '66 1966 986e 13:28 43:52 1:13:54 1:47:25 1:43:14 732 7567 Bjorn Kloosterman Arnhem 1976 987e 13:08 44:19 1:15:14 1:47:26 1:44:52 733 9683 Theo Kruiswijk Nederhorst den Berg 1957 988e 12:20 42:22 1:13:16 1:47:28 1:45:36 734 7634 Henry Teusink Zwolle 1974 990e 12:39 43:07 1:14:06 1:47:30 1:45:00 735 8605 Remco Klompstra Olst 1988 992e 12:53 42:46 1:13:32 1:47:33 1:45:21 736 9143 Huub Elshof Heino 1967 993e 12:30 43:53 1:15:01 1:47:35 1:46:54 737 8617 Arnout Vinkhuyzen Zwolle 1983 994e 11:00 39:02 1:09:57 1:47:37 1:45:19 738 7082 Diesmer Vlieger Zwolle 1969 996e 12:23 43:14 1:15:02 1:47:39 1:47:12 739 9946 Arjan van Gelder a.v. P.E.C. 1910 cli 1968 997e 12:37 42:55 1:14:29 1:47:39 1:46:55 740 7608 Peter Klinge Oosterwolde Fr 1967 999e 12:52 43:23 1:13:52 1:47:41 1:44:32 741 9176 André Jorink Zwolle 1956 1000e 12:57 45:09 1:17:14 1:47:42 1:47:06 742 7462 Peter Wellenberg 't Harde 1965 1002e 13:17 44:35 1:15:12 1:47:46 1:46:13 743 9223 Everhard van den Hoek Zwolle 1968 1003e 13:56 44:45 1:15:05 1:47:47 1:44:32 744 7229 Michiel Funke West-Terschelling 1976 1005e 13:37 45:32 1:16:03 1:47:49 1:45:30 745 7669 Martin Timme Zwolle 1972 1006e 11:44 41:33 1:12:32 1:47:49 1:44:10 746 7893 Alco Sybrandy Meppel 1980 1007e 13:00 42:40 1:12:40 1:47:50 1:43:58 747 8139 Ferry Hommerson Nijmegen 1981 1008e 12:52 43:25 1:14:16 1:47:52 1:45:16 748 8496 Mark Bartels a.v. P.E.C. 1910 cli 1964 1009e 12:59 43:58 1:15:01 1:47:53 1:47:15 749 9948 Wolter Lier a.v. P.E.C. 1910 cli 1969 1010e 12:59 43:56 1:14:59 1:47:53 1:47:12 750 7184 Kees de Schipper Kampen 1965 1011e 12:49 43:58 1:15:31 1:47:53 1:46:44 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 16 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 751 9082 Harm-Jan Bijdam Dutch Runners Gold 1987 1013e 11:24 39:27 1:11:03 1:47:55 1:47:11 752 2731 Daan Bouwknegt VHMABC Quick 1 1991 1014e 11:28 41:49 1:13:46 1:47:56 1:47:19 753 2734 Kevick Meijer VHMABC Less Quick 1 1015e 11:28 41:50 1:13:47 1:47:56 1:47:20 754 7377 Rudi Frieswijk Zwolle 1973 1016e 13:44 46:24 1:17:51 1:47:57 1:46:17 755 9038 Erik Renshof Barneveld 1966 1017e 13:00 43:44 1:14:02 1:47:58 1:43:56 756 9125 Eddy Schakelaar Zwolle 1963 1018e 12:21 42:42 1:13:48 1:47:59 1:46:09 757 7809 Philippe Warnet Kampen 1951 1019e 12:57 44:16 1:15:33 1:48:00 1:47:12 758 8172 Edwin van Leussen Zwolle 1986 1020e 13:05 43:45 1:14:46 1:48:01 1:46:10 759 8181 Jan van der Vegte Zwolle 1982 1021e 13:05 43:45 1:14:46 1:48:02 1:46:10 760 7264 Geert Bazuin Utrecht 1967 1022e 13:07 43:09 1:12:38 1:48:04 1:43:57 761 7638 Jelle Hegeman Amsterdam 1986 1023e 12:56 43:58 1:15:18 1:48:04 1:47:14 762 9617 Domien Casteel Zwolle 1974 1024e 11:50 42:39 1:13:37 1:48:04 1:46:00 763 7231 Manuel Dame Arnhem 1982 1025e 13:03 44:23 1:15:01 1:48:05 1:45:32 764 9742 Jos Jutten ACO Van Elderen 1959 1026e 12:47 43:32 1:14:11 1:48:06 1:44:55 765 8017 Richard Kimmann Lutten 1970 1027e 12:18 42:54 1:13:56 1:48:07 1:45:35 766 7918 Marco Bouman Amersfoort 1970 1029e 13:35 45:28 1:15:54 1:48:09 1:46:51 767 7045 Henry Broekhaar Dutch Runners Gold 1954 1030e 12:40 42:37 1:13:05 1:48:10 1:43:28 768 8157 Jasper Kok Dutch Runners Basic 1976 1032e 12:28 42:59 1:14:17 1:48:11 1:45:49 769 9663 Rien van der Velde NOP 1957 1035e 13:07 44:12 1:15:04 1:48:13 1:46:56 770 9975 Dirk Boelens Bilthoven 1982 1037e 12:26 42:50 1:12:59 1:48:13 1:43:00 771 8638 Mile Pajic Ulft 1955 1038e 13:36 45:11 1:15:28 1:48:14 1:45:45 772 7328 Gert Eppink Harderwijk 1961 1039e 12:47 43:33 1:14:23 1:48:15 1:46:04 773 7910 Henk Korterink Hasselt 1965 1040e 13:17 44:17 1:15:02 1:48:15 1:46:05 774 8696 Jan Janssen Warmlopers 1957 1041e 11:41 40:50 1:12:26 1:48:16 1:47:11 775 7062 Bertjan van Dijk Nieuwleusen 1967 1042e 12:57 43:22 1:13:49 1:48:16 1:45:40 776 9481 Erik Holtman Dalfsen 1965 1043e 11:57 42:41 1:14:04 1:48:17 1:45:34 777 9398 Appie Bulder PEC 1910 1967 1044e 12:51 44:04 1:15:23 1:48:19 1:47:48 778 9127 Anton Haitink Dalfsen 1958 1045e 13:20 43:14 1:13:10 1:48:20 1:43:48 779 8173 Henk van den Bosch Ermelo 1969 1046e 13:07 43:54 1:14:01 1:48:20 1:43:24 780 9786 Emanuel Brokke AV '34 1973 1047e 13:05 44:10 1:14:47 1:48:21 1:45:17 781 2686 Paul Borgman Gemeente Zwolle 1 1049e 12:46 43:47 1:15:35 1:48:23 1:47:53 782 7410 Harrrie Rietman Genemuiden 1955 1051e 12:42 43:28 1:14:46 1:48:24 1:46:45 783 9181 Ivo Koehorst Ciko '66 1976 1052e 13:28 43:52 1:13:55 1:48:24 1:44:11 784 9274 Leo Brummelkamp Apeldoorn 1969 1054e 12:47 44:08 1:15:46 1:48:26 1:46:50 785 9604 Geert Dijkstra Zwolle 1965 1056e 12:42 42:35 1:13:01 1:48:27 1:43:38 786 9522 Koen Hesseling Haarlem 1959 1057e 13:05 44:00 1:14:35 1:48:27 1:44:59 787 9832 Henk Ruigrok Provincie Overijssel 1960 1058e 13:03 44:01 1:14:37 1:48:28 1:45:34 788 9728 Sander Boeve 's-Heerenbroek 1974 1060e 13:25 44:25 1:13:57 1:48:29 1:44:00 789 9658 Sander Foeke Bilthoven 1975 1061e 12:07 42:11 1:13:11 1:48:29 1:44:26 790 9070 Erik Blom Zwolle 1970 1062e 12:35 43:42 1:15:04 1:48:30 1:45:35 791 7243 Ton Markink Zwolle 1957 1063e 13:11 43:01 1:13:16 1:48:31 1:45:24 792 7153 Erik van Heuveln Kampen 1969 1064e 12:26 42:46 1:14:01 1:48:32 1:47:52 793 2762 Jan de Rooy Zilveren Kruis Achme 1065e 12:47 43:14 1:14:45 1:48:33 1:48:07 794 9197 Robert Gebhardt Deventer 1973 1066e 13:30 45:05 1:15:42 1:48:34 1:44:46 795 8147 Jos Kooijker Zwolle 1984 1069e 10:24 38:31 1:11:14 1:48:36 1:47:30 796 9988 Hans Claassen Emmeloord 1963 1070e 13:00 44:05 1:15:18 1:48:37 1:47:06 797 2669 Jurrien Kerstholt De Nieuwe Zaak 1 1071e 12:55 45:00 1:17:13 1:48:37 1:48:10 798 9095 Jan Reuvekamp Zwolle 1963 1072e 13:05 44:28 1:16:31 1:48:38 1:47:18 799 8102 Bas Wierink Heino 1958 1074e 12:34 43:17 1:13:56 1:48:39 1:44:30 800 9413 Albert Branderhorst Diepenveen 1967 1075e 12:12 42:09 1:13:08 1:48:39 1:44:54 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 17 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 801 7792 Daniël den Hollander Hendrik-Ido-Ambacht 1981 1076e 12:32 43:30 1:14:29 1:48:41 1:46:00 802 7289 Marcel van Assen Zwolle 1975 1077e 12:47 42:17 1:12:22 1:48:41 1:44:12 803 8472 Erik Wijnands a.v. P.E.C. 1910 cli 1971 1079e 12:37 43:38 1:15:31 1:48:42 1:48:00 804 7267 Rene Kroes Zwolle 1971 1080e 13:03 44:06 1:15:08 1:48:44 1:47:19 805 9625 Klaas Kasper Kampen 1965 1081e 13:47 44:18 1:14:24 1:48:47 1:44:35 806 9666 Harrie Drost Zutphen 1972 1082e 13:14 44:40 1:14:58 1:48:47 1:44:26 807 8141 John Brandwacht Nijverdal 1967 1083e 13:02 43:14 1:13:59 1:48:48 1:46:01 808 7302 Michel Melenhorst Zwolle 1980 1084e 12:30 42:22 1:13:30 1:48:48 1:46:51 809 7438 Peter van der Molen Zwolle 1968 1085e 11:13 40:14 1:13:06 1:48:48 1:47:45 810 8310 Johan Nieuwenhuis Spurt '88 1957 1086e 13:08 43:07 1:13:40 1:48:49 1:44:49 811 7310 Wilco Bouwhuis Heino 1970 1087e 13:23 44:26 1:14:55 1:48:50 1:44:54 812 9233 Richard Slot Zwolle 1971 1088e 13:07 44:32 1:15:30 1:48:51 1:45:25 813 8272 Diederik Hoogenkamp Zwolle 1975 1089e 12:50 43:36 1:14:25 1:48:52 1:43:47 814 9932 Marco de Boer a.v. P.E.C. 1910 cli 1970 1090e 12:56 44:05 1:15:19 1:48:52 1:47:01 815 9736 Stan van Dam Flevo Delta 1958 1091e 13:07 44:29 1:16:01 1:48:53 1:47:49 816 2556 Klaas-Jan Volkerink Rabobank Staphorst-R 1092e 12:22 44:00 1:16:23 1:48:54 1:48:41 817 9687 Gerard Schut Altis 1952 1093e 13:15 44:34 1:15:43 1:48:54 1:46:16 818 9623 Erik Vinke Kampen 1969 1094e 13:48 44:17 1:14:24 1:48:55 1:44:43 819 7687 Bas Tuijtelaars Utrecht 1980 1097e 12:58 43:30 1:14:07 1:48:58 1:44:27 820 2647 Sander van Dijk PwC 3 1098e 12:05 43:14 1:15:33 1:48:58 1:48:42 821 9284 Luc Florack Utrecht 1964 1099e 13:01 43:48 1:13:56 1:48:58 1:43:30 822 2646 Rudi Selhorst PwC 3 1100e 12:05 43:14 1:15:50 1:48:58 1:48:42 823 7483 Klaas Vrieswijk IJsselmuiden 1955 1101e 12:30 43:44 1:15:07 1:49:00 1:48:14 824 8502 Jan van't Ende a.v. P.E.C. 1910 cli 1964 1102e 12:58 43:56 1:14:51 1:49:01 1:48:20 825 9293 Luuk Buit Deventer 1975 1103e 12:27 41:54 1:12:09 1:49:01 1:44:17 826 9244 Gerben ten Broeke Lemelerveld 1963 1104e 12:49 44:39 1:16:38 1:49:02 1:47:58 827 7816 Ytsen de Boer Steenwijk 1966 1105e 12:59 44:18 1:15:37 1:49:02 1:47:43 828 9891 Vincent Stringer PwC 1970 1106e 12:52 44:43 1:16:37 1:49:04 1:47:31 829 8606 Jorge Liauw-A-Joe Leiden 1985 1107e 12:05 41:33 1:13:02 1:49:05 1:43:47 830 7224 Michel Blaauwgeers Zwolle 1972 1108e 12:04 41:45 1:12:53 1:49:06 1:48:13 831 9783 Rudy Haverkamp Teuge 1962 1109e 12:54 43:17 1:14:39 1:49:06 1:46:11 832 9769 Antonie Pijnappel Zwolle 1979 1111e 14:19 45:52 1:14:51 1:49:08 1:43:38 833 7894 Gerard Alberts Zwolle 1972 1112e 14:17 46:51 1:16:15 1:49:11 1:45:26 834 7204 Marcel Wierstra Zwolle 1969 1113e 12:48 42:54 1:13:47 1:49:11 1:46:13 835 2670 Johan Keurentjes De Nieuwe Zaak 1 1115e 12:57 45:25 1:17:29 1:49:13 1:48:48 836 7588 Stefan Jeursen Zwolle 1984 1117e 11:37 41:36 1:12:46 1:49:14 1:46:20 837 9721 Bulent Cobanoglu Zwolle 1967 1118e 13:25 44:27 1:14:28 1:49:15 1:44:46 838 9364 Henk Jonkers Nijeveen 1966 1119e 13:20 44:07 1:14:36 1:49:16 1:44:59 839 9161 Hans Beusen Warmlopers 1960 1120e 12:26 43:46 1:15:46 1:49:16 1:47:59 840 7883 Sander Suers Doetinchem 1985 1121e 13:07 45:06 1:16:26 1:49:17 1:45:13 841 9466 Jordie ter Steege Zwolle 1986 1122e 12:54 43:57 1:14:49 1:49:17 1:47:56 842 7293 Roel van den Berg Zwolle 1977 1123e 12:54 45:00 1:15:56 1:49:19 1:44:10 843 7550 Wilco Knol Zwolle 1976 1124e 13:36 44:52 1:15:33 1:49:22 1:45:30 844 7469 Rieks Koggel Ommen 1957 1125e 13:40 45:18 1:16:06 1:49:22 1:46:16 845 7869 Lysander Dekker Zwolle 1971 1126e 12:25 42:32 1:14:00 1:49:22 1:47:27 846 7862 Frank den Dulk Utrecht 1985 1127e 12:27 43:52 1:16:25 1:49:23 1:45:18 847 2557 Patrick de Boer Rabobank Staphorst-R 1130e 12:23 43:56 1:16:25 1:49:23 1:49:10 848 8563 Harro van Lien Zwolle 1975 1132e 13:09 44:10 1:14:30 1:49:26 1:44:33 849 8673 Menno Peterson Meppel 1969 1133e 13:30 44:41 1:15:53 1:49:26 1:46:08 850 7413 Bas Koekoek Zwolle 1954 1134e 12:27 43:17 1:14:54 1:49:27 1:47:40 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 18 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 851 8438 Michel Schrauwen PwC 1969 1136e 13:05 43:40 1:14:56 1:49:33 1:46:28 852 9645 Han Hoestra Amersfoort 1964 1137e 12:41 43:15 1:14:09 1:49:33 1:45:24 853 8509 Guus Versnel a.v. P.E.C. 1910 cli 1993 1138e 12:44 43:21 1:14:48 1:49:34 1:47:09 854 7195 Nico Steen Kampen 1961 1139e 12:20 43:35 1:15:29 1:49:34 1:48:19 855 9175 Martin de Boer Zwolle 1972 1140e 13:00 43:29 1:14:04 1:49:35 1:45:04 856 9585 Jonathan Hol Nieuwleusen 1981 1141e 12:47 43:18 1:14:53 1:49:36 1:48:44 857 9002 Koen Ramaker Dutch Runners Gold 1963 1142e 13:18 45:08 1:16:17 1:49:36 1:48:23 858 7456 Hylko de Haan Steenwijk 1974 1143e 12:29 43:13 1:14:58 1:49:36 1:48:24 859 8276 Roberto Heijnen Nieuw-Schoonebeek 1970 1144e 13:02 44:14 1:14:48 1:49:37 1:45:05 860 9270 Sander van der Kous Deventer 1975 1145e 12:58 43:37 1:14:25 1:49:37 1:46:25 861 7100 Berend Oost Zwolle 1958 1146e 11:56 42:38 1:15:01 1:49:39 1:49:19 862 7325 Raymond Linthorst Deventer 1976 1147e 12:36 43:10 1:14:21 1:49:41 1:49:02 863 7355 Rik Jansen Genemuiden 1981 1148e 12:56 44:17 1:15:35 1:49:41 1:46:50 864 9445 Vincent van Yperen Flevo Delta 1960 1149e 13:23 45:04 1:16:33 1:49:42 1:48:38 865 7507 Jos Dohmen Zwolle 1985 1151e 13:16 45:28 1:17:46 1:49:44 1:47:08 866 9676 Dirk Nijmeijer Dalen 1973 1153e 12:08 42:37 1:14:09 1:49:45 1:47:46 867 9449 Frank Groot Rouwen Apeldoorn 1965 1154e 13:34 45:16 1:16:42 1:49:45 1:47:55 868 7553 Thomas Otter Dronten 1990 1155e 13:19 47:14 1:19:46 1:49:46 1:48:34 869 9441 Albert Broekhoff Daventria 1954 1156e 12:07 42:27 1:14:18 1:49:46 1:48:03 870 7160 Gerrit Meijer Kampen 1969 1157e 14:01 46:27 1:17:43 1:49:46 1:48:18 871 2516 Rene Meier Wavin 3 1158e 12:32 43:43 1:15:58 1:49:47 1:49:18 872 9395 Henrie Kats Enschede 1981 1160e 12:59 44:12 1:15:39 1:49:48 1:47:42 873 7148 Edwin van der Molen Zwolle 1967 1161e 13:05 44:28 1:16:01 1:49:48 1:47:28 874 7565 Frank Overweg Olst 1962 1162e 13:27 45:30 1:16:31 1:49:49 1:46:34 875 8191 Retse van der Berg Zwolle 1982 1163e 13:37 46:30 1:18:20 1:49:50 1:48:06 876 9020 Gerrit Schuurman Dalfsen 1956 1164e 12:54 44:02 1:15:32 1:49:51 1:47:51 877 7394 Jan van Unen De Gemzen 1960 1165e 12:09 42:54 1:15:33 1:49:51 1:49:11 878 7921 Jarik Spoelman Zwolle 1988 1166e 12:43 43:04 1:13:17 1:49:53 1:46:29 879 7882 GJM Bosch Lemelerveld 1963 1167e 13:15 45:04 1:16:35 1:49:53 1:46:44 880 9283 Henk Bakker Hasselt 1962 1168e 12:56 43:57 1:15:08 1:49:53 1:46:50 881 2544 Wim Hulleman GGN Tijhuis & Partne 1169e 11:40 41:01 1:12:15 1:49:53 1:49:39 882 9702 Peter Ras PEC 1910 1972 1170e 12:43 43:22 1:14:48 1:49:53 1:47:28 883 8430 Wim Bierman PwC 1964 1171e 13:20 46:23 1:16:45 1:49:54 1:45:43 884 9504 Edwin Kampman Heino 1963 1172e 12:47 44:19 1:16:21 1:49:55 1:46:47 885 2671 Rutger Smit De Nieuwe Zaak 1 1174e 12:55 45:01 1:17:13 1:49:56 1:49:29 886 9867 Hans Gortemaker PwC 1948 1175e 13:18 44:22 1:49:57 1:46:44 887 9368 Albert de Boer Meppel 1963 1176e 12:04 40:30 1:11:29 1:49:59 1:47:13 888 8448 Alexander Hamers Time for Heroes 2011 1972 1177e 13:26 46:07 1:18:25 1:50:00 1:48:17 889 7912 Silvester van der Linden Zwolle 1973 1178e 12:27 43:30 1:15:44 1:50:00 1:48:53 890 9600 Feico van der Ploeg Zwolle 1969 1179e 13:11 43:50 1:14:43 1:50:00 1:46:03 891 8466 André Blankenvoorde Scania Production 1964 1180e 12:20 43:34 1:16:06 1:50:01 1:48:17 892 9812 Kars Wolters De Sperwers 1957 1181e 12:47 44:28 1:16:27 1:50:01 1:48:37 893 9037 Bram Baan Zwolle 1964 1183e 13:13 45:42 1:17:42 1:50:03 1:49:24 894 9190 Timo Veen Dalfsen 1965 1184e 13:37 45:26 1:16:12 1:50:04 1:46:24 895 9046 Floris van Weringh Zwolle 1977 1185e 12:24 42:54 1:14:28 1:50:06 1:49:10 896 9126 Pieter Homma Heino 1965 1186e 12:29 43:26 1:15:59 1:50:07 1:49:25 897 2625 Wilko Kuijsten Croon Elektrotechnie 1187e 11:05 41:20 1:14:04 1:50:07 1:49:48 898 8602 Kaj van 't Ende Zwolle 1979 1188e 12:50 43:16 1:14:18 1:50:07 1:45:51 899 7448 Jan Koning Zwolle 1977 1189e 11:16 40:50 1:13:28 1:50:08 1:49:42 900 7798 Matthijs van der Linde Zwolle 1980 1190e 12:55 43:17 1:14:20 1:50:09 1:45:53 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 19 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 901 9827 Hans Broshuis Provincie Overijssel 1955 1192e 13:45 44:48 1:15:26 1:50:10 1:46:01 902 9549 Johan van Aalderen Zwolle 1967 1194e 13:25 45:09 1:15:22 1:50:13 1:47:07 903 9291 Rob Streek Zwolle 1967 1195e 12:15 42:41 1:13:56 1:50:14 1:46:50 904 8674 Chrisjan Pol Dronten 1955 1196e 17:11 56:09 1:31:25 1:50:14 1:46:04 905 8055 Jan Hulleman Heerde 1965 1197e 13:31 45:41 1:17:12 1:50:15 1:49:16 906 8347 Jacco Kragt Warmlopers 1971 1198e 12:05 41:46 1:13:31 1:50:15 1:48:57 907 9965 Bram van Essen Epe 1968 1199e 12:55 43:41 1:15:14 1:50:15 1:48:09 908 7191 Jasper van Overbeek Zwolle 1981 1201e 12:11 42:42 1:14:50 1:50:15 1:47:38 909 9761 Henk Veldman Heerde 1970 1202e 13:34 44:37 1:15:15 1:50:15 1:48:11 910 8054 Willium van Petersen Heerde 1976 1203e 13:30 45:41 1:17:12 1:50:16 1:49:17 911 8165 Ype Bosma Zwolle 1953 1204e 12:46 44:09 1:16:22 1:50:17 1:49:08 912 7666 Martin Zweers Hardenberg 1969 1205e 12:29 42:47 1:14:08 1:50:17 1:46:59 913 2632 Theo Gieling AM 2 1207e 12:27 44:11 1:16:40 1:50:19 1:50:05 914 9550 Meindert Spoelstra Dutch Runners Basic 1952 1208e 13:08 44:42 1:16:02 1:50:21 1:49:01 915 8036 Marc van den Berg Zeewolde 1965 1209e 13:57 45:09 1:16:27 1:50:21 1:47:36 916 8249 Gerard van Beek Altis 1966 1210e 13:28 44:26 1:14:50 1:50:21 1:46:01 917 8051 Theo van Steeg Zeewolde 1969 1211e 13:57 45:08 1:16:26 1:50:21 1:47:37 918 8164 Gerwin Schra Enschede 1975 1212e 13:11 44:06 1:15:14 1:50:21 1:47:40 919 8587 Maurits Mars Zwolle 1979 1213e 13:11 44:09 1:15:11 1:50:22 1:48:02 920 7674 Jan-Kasper van Dijk HAC '63 1977 1214e 13:31 46:16 1:18:48 1:50:22 1:48:51 921 7627 Jurre Haarsma Amersfoort 1992 1215e 13:20 44:18 1:16:15 1:50:25 1:48:43 922 2706 Joost Eggink Rabobank 1 1216e 12:30 42:50 1:13:58 1:50:25 1:50:00 923 9829 Hans van Dijck Provincie Overijssel 1958 1217e 12:59 44:00 1:15:06 1:50:25 1:46:15 924 9818 Karel Kort Loopgroep Nienoord 1966 1218e 12:50 44:11 1:16:13 1:50:25 1:49:06 925 7370 Davey van der Schaaf Castricum 1973 1219e 12:39 42:39 1:13:48 1:50:26 1:45:53 926 8699 Mark Post Warmlopers 1980 1220e 11:28 41:20 1:14:02 1:50:27 1:49:10 927 9460 Dinant Saaltink Haaksbergen 1961 1221e 12:55 44:26 1:16:33 1:50:27 1:49:38 928 8467 R Bouwhuis Celeanum 1967 1222e 13:03 44:24 1:15:56 1:50:27 1:46:58 929 8311 Henri van Gelder De Gemzen 1960 1223e 13:09 44:26 1:15:14 1:50:27 1:47:17 930 9888 Cosmo Schuurmans PwC 1968 1224e 13:08 44:17 1:15:11 1:50:28 1:45:23 931 7112 René Jonker Epe 1979 1225e 13:40 45:01 1:16:37 1:50:29 1:47:11 932 9911 Nico Eggens a.v. P.E.C. 1910 cli 1960 1226e 12:52 43:52 1:15:46 1:50:29 1:49:46 933 7589 Bas Huisinga Hardenberg 1987 1227e 13:03 44:07 1:14:50 1:50:30 1:47:55 934 8406 Chris van Vilsteren Unica 1967 1228e 13:20 44:05 1:16:03 1:50:30 1:49:49 935 7891 Hans Faas Apeldoorn 1955 1229e 13:09 44:44 1:15:38 1:50:31 1:45:45 936 2500 Paul Hutten Securitas 1 1230e 13:52 45:46 1:17:11 1:50:31 1:50:07 937 8367 Jeroen Nijeboer Warmlopers 1976 1231e 12:07 43:46 1:16:57 1:50:31 1:49:19 938 8302 Jan Geerts Zwolle 1982 1232e 13:22 44:35 1:15:21 1:50:32 1:47:21 939 8336 Henk den Hertog Warmlopers 1963 1233e 12:46 44:18 1:16:10 1:50:33 1:48:27 940 9991 Theo Hafkamp Twello 1949 1234e 13:09 44:22 1:15:21 1:50:34 1:45:49 941 8153 Robert Boersen Almere 1965 1235e 12:54 45:07 1:17:00 1:50:34 1:48:55 942 9916 Erik Kamphuis a.v. P.E.C. 1910 cli 1970 1237e 12:49 44:44 1:17:17 1:50:38 1:49:57 943 9743 Han van der Vegt ACO Van Elderen 1963 1238e 13:11 44:56 1:16:52 1:50:38 1:48:43 944 9725 Edwin van Oosterhout Zwolle 1966 1239e 13:24 46:09 1:18:23 1:50:39 1:47:49 945 7403 Wim Kroes Wezep 1969 1240e 13:03 44:30 1:16:19 1:50:39 1:48:20 946 9574 Geert Christerus Dalfsen 1954 1241e 13:41 45:15 1:16:29 1:50:39 1:47:16 947 8595 Charles Saiboo Athlos 1972 1242e 13:13 43:36 1:14:30 1:50:39 1:45:55 948 7500 Arjan Brilleman Zwolle 1976 1243e 13:32 44:57 1:15:56 1:50:40 1:48:13 949 2689 Johnny van Aefst Gemeente Zwolle 2 1244e 13:05 45:19 1:18:20 1:50:40 1:50:11 950 9052 Bert Kleiboer PEC 1910 1965 1245e 13:19 44:14 1:15:00 1:50:40 1:46:24 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 20 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 951 7407 Jeroen van Vilsteren Zwolle 1974 1246e 13:31 44:57 1:15:56 1:50:41 1:48:13 952 8489 Arno Krooshof a.v. P.E.C. 1910 cli 1976 1247e 13:29 46:06 1:18:26 1:50:43 1:48:53 953 7941 Kristian Geerts Zwolle 1986 1248e 11:42 40:03 1:10:20 1:50:45 1:46:29 954 9748 Marco Withagen Deventer 1973 1249e 13:32 45:29 1:17:32 1:50:45 1:48:11 955 7466 Hans Krul Zwolle 1964 1251e 12:33 43:38 1:15:49 1:50:48 1:48:19 956 9370 Sybrand Westhuis Borne 1976 1252e 14:42 46:40 1:18:19 1:50:49 1:48:33 957 9438 Wim Bosch Lemelerveld 1967 1253e 13:16 45:04 1:16:35 1:50:56 1:47:47 958 9051 Kees Moesman Zwolle 1959 1254e 13:20 44:07 1:15:10 1:50:56 1:47:43 959 7235 Michel Kalf Zwolle 1970 1256e 12:44 43:29 1:15:27 1:51:01 1:46:30 960 7952 Gerard van de Guchte Emmeloord 1962 1257e 13:08 44:50 1:16:43 1:51:01 1:49:05 961 7892 Ronald Eichkoff Rijnsburg 1966 1258e 15:03 47:54 1:18:21 1:51:02 1:47:00 962 7886 Henk Lak Groningen 1980 1259e 13:44 45:58 1:17:44 1:51:03 1:47:58 963 9378 Edwin de Reus Veluwe 1971 1260e 13:48 46:06 1:17:30 1:51:04 1:48:58 964 7692 Pieter Doornbos Zwolle 1969 1262e 12:56 43:41 1:15:42 1:51:05 1:48:07 965 9211 Hans van der Meiden Zwolle 1963 1263e 13:04 44:08 1:15:25 1:51:05 1:45:43 966 8374 Evert Stijf Wijzonol Bouwverven 1960 1264e 13:27 44:41 1:16:48 1:51:06 1:50:04 967 9392 Marko Brontsema Zuidwolde Dr 1980 1265e 13:17 44:39 1:15:42 1:51:06 1:48:29 968 8681 Jos Elsendoorn Athletic Point 1963 1266e 13:48 45:17 1:16:34 1:51:06 1:47:43 969 7760 Bob ten Hove Olst 1985 1267e 13:17 43:54 1:15:00 1:51:07 1:45:53 970 9294 Bas van Vliet Zwolle 1982 1269e 13:09 43:57 1:15:23 1:51:07 1:48:32 971 7449 Wijnand de Jager Nunspeet 1966 1270e 12:46 44:20 1:16:42 1:51:08 1:49:53 972 9373 Christian van Es Zwartsluis 1985 1271e 12:56 45:22 1:17:07 1:51:08 1:47:52 973 2648 Tjeerd den Boer PwC 3 1272e 12:56 44:12 1:16:23 1:51:09 1:50:40 974 7859 Jan van Boven Wezep 1965 1273e 12:52 44:31 1:16:56 1:51:09 1:49:53 975 8112 Peter Jan Brongers Hoogeveen 1969 1274e 13:56 45:52 1:16:51 1:51:10 1:47:15 976 7248 Arjen Brouwer Zwolle 1974 1275e 13:22 44:36 1:15:36 1:51:10 1:46:17 977 2747 Hans Jelierse Zilveren Kruis Achme 1276e 12:42 44:15 1:16:29 1:51:11 1:51:04 978 9159 Robert Plugge 't Harde 1960 1277e 13:45 46:20 1:17:01 1:51:11 1:48:49 979 9929 Rico IJzerman a.v. P.E.C. 1910 cli 1960 1278e 13:26 44:55 1:16:38 1:51:12 1:48:03 980 9565 Henny Tijink Raalte 1963 1279e 11:20 41:32 1:13:07 1:51:12 1:51:04 981 7762 Dennis Dunnewind Ommen 1980 1281e 12:26 43:27 1:16:10 1:51:15 1:50:23 982 9892 Hans Toorens PwC 1963 1282e 12:33 43:19 1:16:35 1:51:15 1:49:58 983 8459 Ewald Woertman Scania Production 1970 1283e 13:16 43:38 1:15:00 1:51:16 1:48:21 984 8005 Jurrien Meijer Dronten 1976 1284e 12:39 44:22 1:17:20 1:51:17 1:50:00 985 7106 Emiel Blanke Salland 1963 1286e 13:24 45:02 1:16:33 1:51:20 1:48:08 986 9833 Gert de Vries Provincie Overijssel 1962 1287e 13:20 44:57 1:15:57 1:51:20 1:46:44 987 9898 Patrick van Zuilen PwC 1965 1288e 12:31 42:55 1:15:07 1:51:21 1:50:04 988 9571 Bob van Steenwijk Gouda 1964 1289e 12:36 44:30 1:15:52 1:51:21 1:47:13 989 9447 Xander van Riele Nieuwegein 1971 1290e 13:17 44:45 1:15:57 1:51:22 1:46:12 990 9969 Marco Voorthuis Hilversum 1971 1294e 13:42 44:48 1:15:57 1:51:24 1:46:31 991 7662 Farid Hotak Arnhem 1989 1296e 13:20 44:18 1:16:15 1:51:25 1:49:43 992 7761 Martin van Nes Utrecht 1977 1297e 13:14 43:53 1:15:17 1:51:26 1:48:44 993 7213 Johan Stolte Nieuwleusen 1967 1298e 13:28 44:48 1:15:43 1:51:26 1:47:42 994 8256 Jacco Pleijsier Hasselt 1967 1299e 13:32 45:41 1:17:22 1:51:27 1:49:16 995 7925 Rene Damen Zwolle 1955 1300e 13:23 45:22 1:16:59 1:51:27 1:49:31 996 9503 Huub Geelen Apeldoorn 1955 1301e 13:40 45:57 1:18:17 1:51:28 1:49:26 997 7099 John van Middendorp Harderwijk 1973 1302e 13:40 44:58 1:15:17 1:51:28 1:46:07 998 8215 Jelte van den Broek Zwolle 1977 1304e 13:12 45:06 1:17:49 1:51:30 1:49:43 999 9369 Wim Overkamp Heino 1950 1305e 13:10 44:16 1:15:33 1:51:33 1:47:18 1000 2551 Herman Oving Oving & Timmer 1306e 13:03 44:21 1:16:53 1:51:33 1:51:01 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 21 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1001 8442 Henk Klaasboer Time for Heroes 2011 1964 1307e 12:37 44:16 1:16:39 1:51:34 1:49:39 1002 2774 Dirk van Dijken AB Oost 1308e 12:47 44:28 1:17:05 1:51:35 1:51:25 1003 8579 Yossip de Jong PEC 1910 1975 1309e 13:24 44:28 1:15:04 1:51:36 1:47:08 1004 9361 Wouter Wethmar Daventria 1972 1310e 12:46 44:14 1:15:23 1:51:38 1:46:12 1005 9157 Theo Hanekamp De Gemzen 1972 1311e 13:45 46:09 1:17:26 1:51:40 1:48:32 1006 9312 Frank Vissenberg Argo 1970 1312e 13:18 44:06 1:14:29 1:51:41 1:48:13 1007 8686 Martin Kampen Niederlangen (GER) 1965 1313e 13:31 45:50 1:18:12 1:51:41 1:49:31 1008 8225 Eddy van Hijum Time for Heroes 2011 1972 1314e 13:20 45:21 1:17:45 1:51:43 1:49:54 1009 9695 Leo de Jong Scopias 1956 1315e 12:52 43:49 1:15:50 1:51:45 1:48:50 1010 8403 Marcel Onstenk Run2Day clinic 1968 1317e 14:42 46:17 1:15:57 1:51:46 1:47:39 1011 8591 Fokke van Eijk Zwolle 1969 1318e 13:44 45:10 1:16:10 1:51:46 1:49:37 1012 7498 Edwin Frieswijk Zwolle 1971 1319e 13:44 46:25 1:17:51 1:51:48 1:50:07 1013 9980 Hayco Sypkens Loopgroep Astrea 1980 1320e 14:02 46:54 1:18:07 1:51:48 1:48:35 1014 7948 Sjoerd van der Heide Elburg 1963 1321e 13:22 45:24 1:17:26 1:51:50 1:48:30 1015 9406 Reverim Salimana Zwolle 1964 1322e 13:07 42:59 1:13:34 1:51:53 1:48:27 1016 8451 Jeroen Oosterhof Time for Heroes 2011 1981 1323e 13:34 45:01 1:17:35 1:51:53 1:49:55 1017 8447 Willem Bos Time for Heroes 2011 1971 1324e 13:43 45:21 1:16:13 1:51:53 1:46:46 1018 2504 Rene Lankhorst Securitas 1 1325e 13:25 44:49 1:17:11 1:51:54 1:51:30 1019 9763 Willem Hoeksma Dutch Runners Gold 1957 1327e 12:47 44:10 1:15:52 1:51:55 1:47:27 1020 9675 Ben Wesselink Deventer 1953 1328e 12:59 44:50 1:16:41 1:51:55 1:48:55 1021 8255 Edwin Goedegebuure Swifterbant 1968 1329e 13:27 45:22 1:17:11 1:51:57 1:50:27 1022 7406 Andre Blankvoort Zalk 1972 1331e 13:54 46:42 1:18:41 1:51:59 1:47:22 1023 9582 Richard Kroon Kampen 1981 1332e 12:54 44:42 1:16:51 1:52:01 1:48:34 1024 9657 Huub Boschker Apeldoorn 1966 1334e 13:29 45:04 1:16:36 1:52:03 1:49:32 1025 9764 Tom Nijland Daventria 1974 1335e 13:19 45:08 1:17:18 1:52:04 1:48:53 1026 7998 Adri Bonhof Nunspeet 1960 1336e 13:11 44:23 1:16:24 1:52:05 1:49:38 1027 7113 Gerard Holterman Heino 1968 1337e 13:06 45:00 1:16:58 1:52:06 1:48:42 1028 8069 Mark Deckers Deventer 1971 1338e 12:43 44:01 1:16:17 1:52:06 1:49:47 1029 9411 Paul Werter Loopgroep RUN&FUN Tw 1953 1340e 12:45 44:32 1:17:01 1:52:08 1:50:04 1030 8288 Mamadou bhoye Diallo Apeldoorn 1990 1341e 11:01 43:48 1:14:50 1:52:08 1:52:03 1031 2571 Herman Martens Salverda 2 1342e 13:25 44:44 1:16:34 1:52:09 1:48:34 1032 7286 Alex Kijk in de Vegte Zwolle 1971 1344e 12:40 43:38 1:16:43 1:52:10 1:51:19 1033 9081 Pieter Graeper Zwolle 1978 1347e 13:02 44:30 1:15:31 1:52:11 1:47:17 1034 9523 Paul van Rijn Wierden 1971 1348e 13:33 45:29 1:16:50 1:52:11 1:47:14 1035 7706 Wim Bomhof Amersfoort 1962 1349e 13:59 45:48 1:16:30 1:52:12 1:47:50 1036 7411 Lambert Akkerman Staphorst 1958 1351e 12:54 44:58 1:17:34 1:52:14 1:51:04 1037 7260 Cor Sagel Isala '96 1967 1352e 13:05 44:04 1:15:00 1:52:14 1:48:12 1038 9601 Henk Bremer NOP 1952 1353e 13:25 46:41 1:18:58 1:52:14 1:51:02 1039 9904 Gerrit Teunis a.v. P.E.C. 1910 cli 1952 1354e 12:42 43:42 1:15:47 1:52:15 1:49:57 1040 7613 Wiljan Geerts Salland 1960 1355e 13:34 45:51 1:17:02 1:52:15 1:47:34 1041 9928 Wim Koetsier a.v. P.E.C. 1910 cli 1957 1356e 12:56 44:41 1:17:20 1:52:15 1:50:24 1042 7755 Pascal Timmer Zwolle 1976 1357e 13:31 44:56 1:16:13 1:52:16 1:47:56 1043 2553 Marcel de Groot Oving & Timmer 1358e 13:08 45:20 1:18:04 1:52:17 1:51:44 1044 2633 Andréla Rivière AM 2 1361e 13:22 45:44 1:17:43 1:52:18 1:51:47 1045 8289 Jeroen Franciscus Jansen Deventer 1970 1362e 14:59 47:22 1:18:08 1:52:19 1:49:18 1046 9922 Alex van Riele a.v. P.E.C. 1910 cli 1958 1363e 12:56 44:42 1:17:22 1:52:19 1:50:29 1047 7245 Dick Beens Genemuiden 1967 1365e 14:04 46:47 1:18:02 1:52:20 1:49:04 1048 8230 Simon Veldkamp Zwolle 1992 1366e 13:52 47:22 1:18:04 1:52:21 1:47:32 1049 7924 Koen Koenders Eerbeek 1963 1367e 13:00 44:14 1:16:41 1:52:21 1:49:10 1050 8647 Frank ten Broeke Daventria 1967 1368e 13:10 44:51 1:16:42 1:52:22 1:49:19 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 22 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1051 8016 Jaap Driest Zwolle 1974 1369e 12:52 43:54 1:15:25 1:52:22 1:49:25 1052 9959 Ronald Swaen Ede Gld 1961 1370e 12:49 44:31 1:17:06 1:52:23 1:50:35 1053 7919 Frank Freriks Raalte 1969 1372e 11:50 44:36 1:16:47 1:52:25 1:49:27 1054 7151 Pieter Wieten Zwolle 1966 1373e 13:09 44:35 1:17:00 1:52:26 1:47:54 1055 8251 Wim Seebregts Oisterwijk 1966 1374e 13:23 45:20 1:16:44 1:52:26 1:47:31 1056 9422 Onno Knaack Zwolle 1954 1375e 13:35 46:09 1:18:32 1:52:27 1:50:00 1057 8614 Michiel de Wilde Enkhuizen 1992 1376e 12:52 43:23 1:14:40 1:52:28 1:50:07 1058 7999 Neervoort Remco Zwolle 1980 1377e 12:56 43:57 1:15:14 1:52:28 1:49:22 1059 7679 Mark de Boer Dedemsvaart 1983 1378e 12:54 45:46 1:19:13 1:52:29 1:51:51 1060 7384 Rene Sterk Daventria 1963 1379e 13:44 45:29 1:17:05 1:52:29 1:48:25 1061 8219 Bas Bouwhuis Zwolle 1976 1380e 13:35 45:38 1:18:36 1:52:31 1:50:30 1062 8670 Niki Loffelt Apeldoorn 1977 1381e 13:28 45:03 1:16:39 1:52:31 1:49:58 1063 8178 Camiel Richard Deventer 1974 1383e 12:58 45:14 1:17:02 1:52:32 1:51:08 1064 9455 Martijn Meijer Zwolle 1976 1384e 12:52 43:03 1:14:09 1:52:33 1:48:45 1065 9796 Jan Sligter Runners Stadskanaal 1962 1385e 12:48 45:24 1:18:26 1:52:33 1:51:23 1066 2513 Peter Bouwsema Wavin 2 1386e 13:06 45:33 1:18:48 1:52:33 1:52:02 1067 2501 Erik Lassche Securitas 1 1387e 12:39 43:29 1:14:59 1:52:33 1:46:54 1068 7061 Jan van der Heide Zwolle 1965 1388e 13:31 45:41 1:18:21 1:52:33 1:50:07 1069 9229 Harry Terluin Emmeloord 1969 1389e 13:24 45:25 1:17:14 1:52:34 1:49:54 1070 8002 Jan Wessels De Gemzen 1950 1390e 12:48 45:19 1:19:05 1:52:35 1:51:56 1071 7457 Gerard Masman Lemelerveld 1961 1391e 12:54 44:50 1:17:21 1:52:35 1:51:37 1072 7356 Wiebe van der Meulen Zwolle 1965 1393e 12:47 44:17 1:16:26 1:52:36 1:50:31 1073 7299 Bas van den Berg Zwolle 1966 1395e 13:03 43:23 1:14:37 1:52:37 1:47:53 1074 8320 Mathieu de Badts Provincie Overijssel 1968 1396e 13:36 45:12 1:16:38 1:52:38 1:48:30 1075 8407 Victor Noordzij De 4e Musketier 1983 1398e 13:28 44:37 1:16:23 1:52:38 1:49:39 1076 8577 Arno van den Brink Nunspeet 1980 1399e 12:26 43:50 1:16:59 1:52:38 1:51:39 1077 7868 Onno Cijffers Wageningen 1966 1400e 13:33 46:09 1:18:32 1:52:39 1:50:59 1078 9310 Arno Meester Zwolle 1973 1401e 13:30 45:38 1:18:35 1:52:39 1:50:37 1079 7382 Henk Meppelink Gramsbergen 1961 1402e 13:33 45:40 1:18:37 1:52:40 1:50:41 1080 7725 Martijn Koorman Zwolle 1985 1403e 13:38 43:27 1:14:00 1:52:40 1:48:50 1081 9638 Dick de Wolf Altis 1960 1404e 13:03 44:37 1:17:08 1:52:40 1:50:31 1082 8458 Sebastiaan Schwierz Scania Production 1984 1405e 13:18 44:36 1:17:06 1:52:40 1:49:45 1083 7676 Michel Meijer Hoogeveen 1975 1406e 13:31 46:16 1:18:48 1:52:41 1:51:10 1084 7686 André Plattel Zwolle 1965 1407e 13:35 46:10 1:18:33 1:52:41 1:50:16 1085 2552 Sjaak Meuleman Oving & Timmer 1408e 13:17 45:51 1:19:15 1:52:41 1:52:08 1086 8177 Patrick Lems Enschede 1968 1409e 13:38 46:59 1:19:55 1:52:42 1:51:11 1087 8176 Rochere Varenbrink Gronau (GER) 1970 1410e 13:39 47:02 1:19:57 1:52:42 1:51:13 1088 7680 Sander de Boer Dedemsvaart 1985 1411e 12:54 45:45 1:19:12 1:52:42 1:52:04 1089 9238 Kafung Tang Rotterdam Atletiek 1971 1413e 13:23 45:50 1:17:29 1:52:44 1:48:16 1090 9334 Henry de Jong Lelystad 1974 1415e 13:09 44:42 1:16:05 1:52:44 1:48:42 1091 9483 Roelof Kleis Staphorst 1979 1416e 13:07 44:26 1:16:41 1:52:45 1:49:57 1092 8409 Peter van Hoof De 4e Musketier 1959 1417e 12:17 42:15 1:13:44 1:52:45 1:48:32 1093 7249 Klaas Poolman Rouveen 1953 1418e 13:34 45:48 1:18:21 1:52:45 1:49:26 1094 9594 Paul Brugman Haaksbergen 1959 1419e 13:22 45:11 1:17:33 1:52:45 1:49:49 1095 9524 Frank ten Hove Nijverdal 1969 1420e 13:32 45:30 1:16:51 1:52:46 1:47:49 1096 7431 Arjan Niemeijer Apeldoorn 1969 1421e 13:17 43:55 1:14:58 1:52:46 1:47:25 1097 8318 Klaas van Vliet Celavita 1958 1422e 13:02 45:21 1:18:41 1:52:46 1:52:07 1098 9525 Johan van der Horn Hellendoorn 1970 1423e 13:32 45:30 1:16:52 1:52:49 1:47:52 1099 2742 Wim van Berk Zilveren Kruis Achme 1424e 13:30 46:46 1:19:56 1:52:49 1:52:37 1100 8106 Joep Beijer Zwolle 1971 1425e 12:04 42:10 1:13:49 1:52:50 1:50:39 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 23 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1101 9132 Ben Eekhof Zeewolde 1961 1426e 13:44 45:03 1:16:38 1:52:50 1:48:29 1102 9113 Arjan van der Vis Dutch Runners Gold 1971 1427e 13:37 45:08 1:16:57 1:52:50 1:49:04 1103 9785 Ruud Spaargaren Argo 1958 1429e 13:40 46:04 1:18:05 1:52:51 1:49:26 1104 7976 Erik Spijkerman Zutphen 1962 1430e 13:10 45:12 1:17:33 1:52:51 1:50:41 1105 8041 Jacco Klappe Zwolle 1966 1431e 14:01 46:16 1:17:22 1:52:51 1:49:10 1106 9389 Gerald Oldeman Zutphen 1968 1432e 13:14 45:17 1:17:23 1:52:51 1:50:01 1107 7795 Klaas Veerman Nieuwleusen 1957 1433e 13:54 45:34 1:17:01 1:52:52 1:48:12 1108 9394 Eric Wansing Zwolle 1964 1435e 13:05 45:01 1:17:22 1:52:55 1:50:43 1109 7128 Jeroen Kok Zwolle 1981 1436e 13:01 45:49 1:18:53 1:52:56 1:51:20 1110 7086 Hans Bremer Kampen 1965 1437e 13:11 45:16 1:17:49 1:52:56 1:48:40 1111 7421 Aalt Vis Hulshorst 1960 1438e 12:46 44:21 1:17:32 1:52:57 1:51:43 1112 9106 Erik van Limbeek Zwolle 1964 1439e 13:02 45:25 1:18:37 1:52:58 1:52:18 1113 9268 Carel Diekerhof Isala '96 1949 1440e 13:26 46:13 1:18:48 1:52:59 1:50:31 1114 9155 Jurrie Hersevoort Zwolle 1962 1441e 13:46 45:45 1:16:53 1:52:59 1:47:53 1115 8193 Michel Olde Benneker Enschede 1972 1442e 13:38 47:00 1:19:56 1:52:59 1:51:30 1116 7799 Allard Teekens Zwolle 1975 1443e 14:50 47:20 1:17:27 1:53:00 1:47:52 1117 8253 Frank Stieger Tilburg 1965 1444e 13:27 45:22 1:16:45 1:53:01 1:48:06 1118 8646 Akko Wolters Zwolle 1977 1446e 13:24 46:29 1:19:48 1:53:03 1:51:10 1119 8412 Jaap Boersema De 4e Musketier 1972 1447e 13:48 45:47 1:18:09 1:53:04 1:50:09 1120 9730 Wim Noordhoff Altis 1963 1448e 13:43 46:10 1:18:18 1:53:04 1:50:55 1121 7470 Klaas Habing Dronten 1964 1449e 12:44 45:28 1:17:39 1:53:04 1:51:00 1122 7542 Roel Poolman Rouveen 1964 1450e 13:34 45:47 1:18:20 1:53:07 1:49:48 1123 7474 Roel Ramaker Zwolle 1961 1451e 13:34 44:56 1:16:41 1:53:07 1:49:24 1124 8260 Herman Kamp Klazienaveen 1954 1452e 13:13 44:09 1:15:48 1:53:07 1:48:31 1125 9816 Marten Heijs Daventria 1962 1453e 13:13 44:52 1:16:55 1:53:08 1:49:58 1126 8445 Edwin Dommerholt Time for Heroes 2011 1969 1454e 13:18 45:57 1:18:15 1:53:08 1:51:16 1127 9476 Peter Rouw Zwolle 1986 1456e 13:57 45:28 1:17:12 1:53:09 1:50:06 1128 8481 Walter Stuifzand a.v. P.E.C. 1910 cli 1962 1457e 13:21 45:27 1:17:26 1:53:10 1:50:38 1129 8295 Jasper van den Berg Zeist 1978 1458e 12:12 42:24 1:13:48 1:53:10 1:50:47 1130 8331 Herman Reimerink Provincie Overijssel 1948 1459e 12:04 42:39 1:15:49 1:53:11 1:50:00 1131 7928 Henk Plaggenmarsch Spurt '88 1966 1461e 13:23 47:44 1:24:34 1:53:12 1:52:11 1132 8307 Rene van der Elst Flevo Delta 1967 1462e 13:23 46:40 1:19:57 1:53:13 1:52:09 1133 7454 Dylan Kwakkel Amersfoort 1977 1463e 13:53 46:25 1:17:18 1:53:13 1:48:13 1134 7391 Dennis Janssen Zwolle 1977 1464e 13:53 46:24 1:17:18 1:53:14 1:48:14 1135 9679 Remco Kruiswijk Muiden 1986 1465e 13:36 46:06 1:18:41 1:53:15 1:51:22 1136 8082 René van den Berg Rouveen 1988 1467e 13:28 45:13 1:16:48 1:53:17 1:48:21 1137 8344 Ronald Welmers Warmlopers 1979 1468e 12:35 44:01 1:16:43 1:53:17 1:52:08 1138 9089 Ferry Lodeweges Zwolle 1976 1469e 12:25 43:57 1:16:39 1:53:17 1:51:24 1139 8122 Sander van den Brandhof Zwolle 1986 1470e 13:38 45:41 1:16:52 1:53:18 1:48:35 1140 8109 Hans Lasthuis Zwolle 1961 1471e 12:54 45:00 1:17:33 1:53:19 1:50:17 1141 8354 Hans Poortinga Warmlopers 1968 1472e 13:59 47:33 1:20:13 1:53:20 1:52:01 1142 9908 Corne Tamarinof a.v. P.E.C. 1910 cli 1950 1473e 13:28 45:23 1:17:41 1:53:21 1:50:58 1143 7997 Keoma Ellen Tolbert 1988 1474e 12:47 43:27 1:15:36 1:53:21 1:50:12 1144 9953 Luuk Schenk Velp Gld 1962 1475e 13:49 45:27 1:16:36 1:53:21 1:47:56 1145 8635 Ronald Wentink Velp Gld 1957 1476e 13:49 45:27 1:16:36 1:53:22 1:47:56 1146 9277 Ronald Kartosonto Zwolle 1959 1477e 11:57 41:58 1:13:31 1:53:23 1:50:02 1147 2590 Patrick Oortwijn Van der Kamp lopers 1478e 13:46 45:58 1:18:30 1:53:25 1:51:28 1148 9123 Bas Koelmans Zwolle 1970 1479e 13:01 44:04 1:15:06 1:53:25 1:51:59 1149 2719 Andre Brinkman Nijhuis 1 1970 1480e 11:53 43:42 1:17:09 1:53:25 1:53:04 1150 9546 Niels de Waal Vaassen 1984 1481e 14:30 47:50 1:19:29 1:53:26 1:49:27 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 24 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1151 7378 Erik Geerds Zwolle 1973 1482e 13:25 44:38 1:16:54 1:53:27 1:50:57 1152 7496 Erwin Tulen Zwolle 1972 1483e 13:29 45:30 1:17:58 1:53:27 1:51:32 1153 8594 Ronald Breedveld Meppel 1968 1484e 13:04 44:30 1:17:05 1:53:27 1:50:20 1154 9303 Dick Jansen PEC 1910 1958 1485e 13:01 44:48 1:17:13 1:53:30 1:51:03 1155 9065 Anton Dekker Zwolle 1961 1487e 12:46 44:41 1:17:12 1:53:32 1:50:19 1156 7696 Richard Guldenaar Wezep 1958 1488e 13:10 45:02 1:17:22 1:53:33 1:50:34 1157 9374 Frank Uijl Haarlem 1963 1489e 13:28 47:56 1:18:50 1:53:34 1:49:13 1158 7123 Nandor Peckovszky Zwolle 1982 1490e 13:35 47:10 1:20:38 1:53:34 1:52:34 1159 8258 Gert de Groot Baarn 1967 1491e 13:54 45:41 1:17:16 1:53:35 1:48:42 1160 8285 Jan Kaat De Gemzen 1959 1492e 14:01 46:38 1:18:54 1:53:35 1:50:30 1161 8667 Johny Zunnebeld Nieuwleusen 1962 1493e 13:35 47:09 1:20:38 1:53:36 1:52:36 1162 9179 Michiel Kouwen Zwolle 1971 1494e 12:50 44:16 1:16:24 1:53:37 1:49:51 1163 7122 Hielke van der Stouwe Zwolle 1980 1495e 12:41 43:27 1:15:45 1:53:38 1:51:10 1164 7688 Martijn Bronkhorst Zwolle 1977 1496e 13:34 45:58 1:18:20 1:53:38 1:50:56 1165 7715 Huub Fakkert De Wijk 1969 1497e 12:28 43:42 1:16:02 1:53:39 1:51:23 1166 8242 Yanick Elzerman Dronten 1990 1498e 13:05 44:55 1:17:44 1:53:39 1:52:55 1167 7742 Niels Noordmans Ede Gld 1991 1499e 14:07 47:17 1:19:05 1:53:39 1:51:22 1168 8693 Peter van der Lugt Haaksbergen 1963 1500e 14:14 47:59 1:22:04 1:53:40 1:48:49 1169 9243 Gerco de Vries Spurt '88 1975 1501e 12:59 44:54 1:17:27 1:53:40 1:50:28 1170 9152 Kees Bredewold Zwolle 1961 1502e 13:37 45:55 1:17:55 1:53:42 1:49:03 1171 9147 Peter Hoogeboom van Es Zwolle 1985 1503e 13:35 45:13 1:16:11 1:53:43 1:48:40 1172 59 Tjeerd de Boer Knivsta (SWE) 1990 1504e 12:51 48:10 1:21:59 1:53:44 1:53:42 1173 7447 Harco Bouhuys Kampen 1977 1505e 14:04 47:10 1:18:52 1:53:44 1:50:41 1174 7721 Ernest Dijkman Maastricht 1958 1506e 13:27 46:32 1:19:58 1:53:44 1:52:25 1175 8008 Richard Klompenhouwer Putten 1970 1507e 14:28 47:27 1:17:52 1:53:45 1:48:35 1176 7149 Remco Hendriks Zwolle 1968 1508e 13:43 45:55 1:18:39 1:53:46 1:51:58 1177 7268 Aalt Boers Kampen 1975 1509e 14:21 47:37 1:19:49 1:53:47 1:50:25 1178 7557 Karst ten Klooster Hasselt 1961 1510e 14:19 48:47 1:20:33 1:53:49 1:52:01 1179 9350 Hans Vulkers Zwolle 1960 1511e 13:36 46:11 1:18:42 1:53:49 1:51:23 1180 8277 Jan Stegenga Zwolle 1979 1512e 14:33 48:09 1:19:15 1:53:51 1:48:49 1181 9313 Marcel Kraan Ermelo 1961 1513e 13:42 46:05 1:18:46 1:53:52 1:51:33 1182 7237 Richard Beumer Zwolle 1971 1514e 12:21 42:12 1:13:35 1:53:52 1:51:22 1183 9782 Teus Lammertse Zwolle 1960 1515e 13:38 46:49 1:19:43 1:53:53 1:51:12 1184 7212 Floris ten Have Zwolle 1989 1516e 12:56 44:41 1:17:15 1:53:53 1:51:23 1185 8065 Edwin Daamen Born 1967 1518e 13:51 46:35 1:18:51 1:53:54 1:49:58 1186 2581 Jeffry van Dijk SWZ 1 1520e 11:44 42:08 1:15:12 1:53:56 1:53:33 1187 8323 Johnny Hekman Provincie Overijssel 1954 1521e 13:31 46:06 1:18:29 1:53:56 1:51:25 1188 7129 Edo Eikenaar Zwolle 1968 1522e 13:26 45:25 1:17:39 1:53:57 1:51:51 1189 7171 Berry Meijberg Kampen 1962 1523e 13:13 45:16 1:17:34 1:53:58 1:49:41 1190 7400 Vincent Goedhart Zwolle 1969 1524e 13:27 46:32 1:19:58 1:53:58 1:52:38 1191 9415 Chris Breunis Hattem 1981 1525e 13:14 44:01 1:15:20 1:53:59 1:48:44 1192 8264 Evert Bol Baarn 1967 1526e 13:53 45:41 1:17:16 1:54:00 1:49:06 1193 8630 Ruben Groote Stroek Haarle gem Hellendoo 1989 1527e 14:04 46:58 1:19:12 1:54:00 1:49:59 1194 8619 Ruud van Dalfsen Zwolle 1985 1528e 13:45 45:59 1:17:40 1:54:00 1:48:37 1195 2611 Jos Ramaker Furness Car 1 1960 1529e 13:00 44:40 1:18:20 1:54:00 1:53:44 1196 8161 Michael de Boer Amersfoort 1972 1530e 11:44 41:23 1:13:43 1:54:02 1:52:50 1197 8162 Xander Nel Amsterdam 1978 1531e 11:45 41:23 1:13:42 1:54:02 1:52:50 1198 9230 Andre van Zon Punthorst 1964 1532e 12:18 43:26 1:16:08 1:54:04 1:51:40 1199 9117 Richard Hop Baarn 1962 1533e 12:52 44:24 1:17:27 1:54:04 1:53:00 1200 9218 André Schonewille Ermelo 1965 1534e 12:58 45:28 1:17:26 1:54:04 1:48:44 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 25 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1201 9066 Randolf Swinkels Zwolle 1973 1535e 13:01 44:20 1:16:25 1:54:05 1:50:19 1202 9878 Dries Knaapen PwC 1962 1537e 13:16 45:11 1:17:17 1:54:08 1:49:56 1203 2733 Frank van den Broek VHMABC Less Quick 1 1968 1538e 11:56 43:05 1:18:07 1:54:08 1:53:33 1204 2587 Ake Sikkema Van der Kamp lopers 1539e 13:10 45:47 1:19:08 1:54:08 1:53:53 1205 8027 Jos Eikenaar Zwolle 1973 1540e 13:23 45:09 1:17:27 1:54:09 1:49:38 1206 9578 Rudolf Tolsma Zwolle 1977 1541e 14:09 47:27 1:20:05 1:54:09 1:51:39 1207 9242 Theo van de Krol Zwolle 1966 1542e 13:38 46:11 1:18:34 1:54:10 1:51:44 1208 8404 Wouter Remmelts Run2Day clinic 1982 1543e 14:31 48:41 1:22:07 1:54:10 1:50:59 1209 8572 Gert-Jaap Hoekman Utrecht 1981 1544e 13:18 44:11 1:15:10 1:54:10 1:49:44 1210 7819 Michel van 't Hul Hattem 1969 1545e 13:52 45:48 1:17:11 1:54:10 1:49:31 1211 7728 Rudi van der Molen Nunspeet 1958 1546e 14:02 46:32 1:19:00 1:54:10 1:51:42 1212 9419 Johan van der Molen Zwolle 1964 1547e 13:36 45:21 1:16:40 1:54:11 1:49:39 1213 7870 Hans den Otter Steenwijk 1974 1548e 13:44 46:22 1:18:26 1:54:11 1:49:00 1214 7596 Patrick van der Meijden Harderwijk 1977 1549e 13:27 45:54 1:18:30 1:54:12 1:51:55 1215 7273 Addy Molhoek Driebergen-Rijsenbur 1984 1550e 11:59 42:21 1:14:36 1:54:13 1:52:40 1216 8480 Fetze Stellema a.v. P.E.C. 1910 cli 1958 1551e 12:44 44:44 1:18:32 1:54:14 1:53:30 1217 7732 Wim Blaauw Putten 1970 1553e 14:01 46:57 1:20:36 1:54:14 1:49:51 1218 7182 Sip Schoonveld Amersfoort 1982 1554e 13:30 46:28 1:17:46 1:54:15 1:49:48 1219 7807 Eric Lecorre Kampen 1965 1555e 12:51 45:27 1:18:46 1:54:15 1:53:01 1220 7594 Remco Schotman Zwolle 1969 1556e 13:23 44:39 1:16:19 1:54:15 1:49:45 1221 7374 Henk Vis Nunspeet 1954 1558e 13:04 45:02 1:18:14 1:54:17 1:53:02 1222 7072 Martin Brummel Zwolle 1954 1559e 12:49 45:16 1:18:24 1:54:18 1:52:33 1223 9225 Herbert Bosscher Apeldoorn 1977 1560e 13:49 45:49 1:17:56 1:54:19 1:51:00 1224 9142 Wilco van de Poll Zwolle 1978 1561e 13:19 45:31 1:16:58 1:54:22 1:48:31 1225 8132 Abe Glazema Langezwaag 1971 1563e 13:47 46:34 1:17:54 1:54:22 1:49:03 1226 7623 Bernd Koperdraad GAC Hilversum 1993 1564e 13:43 47:35 1:20:46 1:54:22 1:52:05 1227 8669 Hans Borsboom Run2Day clinic 1972 1565e 13:21 46:54 1:20:24 1:54:23 1:53:31 1228 9446 Frans Heering AV Rijssen 1962 1568e 13:27 46:33 1:19:16 1:54:25 1:50:35 1229 7714 Peter Fredriks Zwolle 1964 1569e 13:24 46:43 1:20:10 1:54:25 1:53:38 1230 2654 Frank Peen PwC 4 1570e 14:06 47:03 1:18:55 1:54:26 1:49:35 1231 8015 Willem van de Streek Zwolle 1948 1571e 13:27 46:21 1:19:31 1:54:26 1:52:28 1232 9618 Henk Veurink Ommen 1957 1572e 13:13 45:36 1:18:31 1:54:26 1:52:31 1233 8439 Wouter de Veen PwC 1973 1573e 14:04 46:58 1:18:51 1:54:26 1:50:28 1234 7176 Jan Hollak Heino 1952 1574e 13:15 46:12 1:18:55 1:54:28 1:52:37 1235 7853 Melchior Broek Zwolle 1965 1575e 13:34 46:09 1:18:32 1:54:28 1:52:01 1236 9642 Bert Scheer Marknesse 1967 1576e 12:52 45:20 1:19:03 1:54:29 1:53:09 1237 7352 Henk van den Berg Zwolle 1959 1577e 12:49 44:01 1:16:56 1:54:31 1:52:04 1238 2537 Bram de Vent Gemeente Hardenberg 1578e 14:04 47:52 1:20:56 1:54:31 1:54:17 1239 7911 Henk Schutte Zwolle 1967 1579e 13:49 47:43 1:19:53 1:54:32 1:51:27 1240 2769 Arne Poirot Gemeente Zwolle 3 1580e 13:12 45:35 1:18:57 1:54:32 1:54:11 1241 8653 Yasser Dehnavi ZKA - Fitteraars 1581e 13:29 45:21 1:17:38 1:54:32 1:50:39 1242 8155 Simon Dragt Havelte 1963 1583e 13:14 45:04 1:16:46 1:54:33 1:49:06 1243 9011 Conrad van 't Erve Triathlon 1975 1584e 13:05 44:19 1:15:04 1:54:33 1:51:52 1244 7296 Owe Loonstra Zwolle 1968 1585e 13:04 45:33 1:18:32 1:54:34 1:52:50 1245 9902 Melchert Kok PwC 1958 1586e 14:44 49:32 1:21:39 1:54:34 1:51:35 1246 9936 Henkjan Ruijfrok a.v. P.E.C. 1910 cli 1968 1587e 13:33 46:20 1:19:37 1:54:35 1:52:03 1247 7254 Ramon van Ingen Zwolle 1978 1590e 13:08 45:30 1:17:28 1:54:36 1:48:59 1248 8680 Vincent Boekhoorn Athletic Point 1974 1591e 13:50 46:31 1:18:34 1:54:36 1:49:08 1249 9115 Peter Joosten Utrecht 1984 1593e 13:45 46:57 1:18:47 1:54:38 1:50:17 1250 9697 Theo van der Hron Nieuwleusen 1968 1594e 13:13 43:57 1:14:56 1:54:38 1:49:42 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 26 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1251 2672 Peter van Noord De Nieuwe Zaak 1 1595e 14:28 49:21 1:22:35 1:54:40 1:54:14 1252 7815 Anne Zweers Zwolle 1960 1596e 13:37 46:06 1:17:53 1:54:40 1:50:21 1253 7600 Johan Westerink Kampen 1968 1598e 14:17 46:34 1:18:43 1:54:41 1:50:41 1254 8582 Jan ten Hove Isala '96 1976 1599e 14:00 47:13 1:19:26 1:54:42 1:50:13 1255 7502 Martijn Laarman Heino 1976 1600e 13:18 44:49 1:17:19 1:54:42 1:50:47 1256 7428 Arnold Zoet Nunspeet 1969 1601e 13:38 46:15 1:18:12 1:54:45 1:51:54 1257 8303 Matthijs Vleugel Lionitas 1961 1602e 13:38 46:15 1:18:12 1:54:46 1:51:55 1258 9409 Ramon Sijmons 's-Gravenhage 1977 1603e 13:52 46:35 1:19:07 1:54:46 1:50:50 1259 7419 Erwin Middelkamp Harderwijk 1970 1604e 13:27 46:19 1:19:30 1:54:48 1:52:37 1260 9569 Arno Koopmans Zwolle 1985 1606e 13:51 46:38 1:18:41 1:54:49 1:50:25 1261 9489 Aad van Arken De Gemzen 1950 1607e 12:20 45:14 1:20:35 1:54:50 1:54:42 1262 9490 Alfons Kruiper Heeten 1956 1608e 13:30 46:56 1:21:00 1:54:50 1:54:14 1263 9966 Albert Stolvoort Altis 1963 1609e 13:52 47:12 1:19:52 1:54:50 1:51:27 1264 9674 Piet van Lingen Altis 1966 1610e 14:13 46:29 1:18:40 1:54:51 1:50:15 1265 7830 Stefan Elders Eindhoven 1973 1611e 12:45 45:15 1:19:00 1:54:51 1:53:08 1266 9193 Lambert de Jonge Kampen 1950 1613e 14:16 46:33 1:18:42 1:54:53 1:50:53 1267 7927 Sjaco Aalbers Nieuwleusen 1958 1615e 13:54 45:35 1:17:21 1:54:54 1:50:14 1268 8525 Ton van der Most ZKA actie DW 1616e 12:00 42:15 1:14:33 1:54:55 1:52:56 1269 9039 Erik Riemens Zwolle 1972 1617e 13:25 45:13 1:18:10 1:54:55 1:52:29 1270 8358 Arnold Messelink Warmlopers 1984 1620e 13:08 46:34 1:20:28 1:54:57 1:53:48 1271 2721 Tjalling Bos Nijhuis 2 1983 1621e 11:36 41:16 1:12:49 1:54:57 1:54:33 1272 7092 John Kouwen Wilp Gld 1960 1623e 13:06 45:09 1:18:33 1:54:59 1:53:29 1273 8240 Roy Jansen Utrecht 1991 1624e 13:53 47:07 1:19:49 1:54:59 1:50:11 1274 9670 Ronald Brinkman Deventer 1978 1625e 14:53 49:45 1:23:05 1:55:02 1:52:15 1275 8581 Corné van der Worp Hattem 1966 1627e 13:54 46:55 1:20:03 1:55:05 1:53:25 1276 2573 Jacob Vonder Salverda 2 1628e 13:25 44:43 1:17:28 1:55:05 1:51:30 1277 9739 Bert van der Weij Altis 1954 1629e 13:50 46:52 1:19:15 1:55:05 1:50:59 1278 7954 Nick van Ewijk Doetinchem 1985 1630e 12:27 43:52 1:16:26 1:55:06 1:51:02 1279 2530 Jaap Morgenstern Ernst & Young 1 1631e 13:47 46:46 1:20:18 1:55:06 1:54:46 1280 7130 Jan-Willem Holtkamp Amsterdam 1983 1632e 14:21 47:17 1:19:21 1:55:07 1:51:28 1281 7543 Dick Jansen Argo 1941 1633e 13:27 45:53 1:18:15 1:55:09 1:51:41 1282 7158 Maarten Kuiper Zwolle 1979 1634e 12:56 44:07 1:16:11 1:55:10 1:53:44 1283 8593 Izak van Engelen Oldebroek 1977 1635e 13:45 45:40 1:18:08 1:55:10 1:53:00 1284 9485 Pieter Steendam Zwolle 1968 1636e 13:49 46:04 1:18:01 1:55:10 1:50:25 1285 7186 Harry Stille Kampen 1966 1637e 14:10 47:33 1:21:12 1:55:11 1:53:49 1286 9551 Jan Lütter Tolbert 1955 1638e 13:17 45:12 1:17:43 1:55:11 1:53:53 1287 7505 Raymon Thalen Zwolle 1976 1639e 13:25 45:10 1:17:29 1:55:11 1:50:42 1288 7111 Jos van Dongen IJsselmuiden 1952 1640e 13:37 46:35 1:19:59 1:55:12 1:54:24 1289 9750 Cristian Gozevoort Schoonebeek 1970 1642e 13:09 44:09 1:16:30 1:55:12 1:50:34 1290 7578 Nico Bosman Wijhe 1964 1643e 12:37 43:57 1:17:39 1:55:13 1:54:06 1291 9526 Eddy Heuten Zwolle 1967 1644e 12:56 45:59 1:19:30 1:55:16 1:53:31 1292 8103 Gerhard van Vilsteren Isala '96 1969 1648e 12:50 43:50 1:16:38 1:55:18 1:50:49 1293 7650 Jules Spaanjaars Zwolle 1966 1649e 13:19 45:36 1:18:49 1:55:18 1:53:02 1294 7637 Martijn van Gameren Amsterdam 1988 1651e 12:56 44:19 1:17:38 1:55:20 1:54:30 1295 7779 Berry Scholtens Zwolle 1976 1652e 14:16 47:39 1:20:06 1:55:21 1:52:31 1296 7514 Harrie Wijnroks Varsseveld 1964 1654e 13:14 45:13 1:17:01 1:55:21 1:51:56 1297 8471 John Snakenburg a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 1655e 13:29 46:07 1:19:25 1:55:22 1:53:32 1298 7209 Peter Veldmaat Raalte 1964 1656e 13:36 46:27 1:19:31 1:55:23 1:54:00 1299 8185 Jan Kroonenburg Havelte 1963 1657e 13:17 45:06 1:16:55 1:55:24 1:49:57 1300 8663 Jan Twisk Zilveren Kruis Achme 1658e 13:42 46:28 1:19:49 1:55:25 1:53:07 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 27 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1301 8322 Klaas Bisschop Provincie Overijssel 1967 1659e 14:30 48:11 1:20:31 1:55:27 1:52:44 1302 9734 Harrie Haarman Salland 1957 1660e 13:33 46:13 1:18:19 1:55:27 1:50:46 1303 9780 Hans Geerts Zwolle 1961 1661e 13:27 45:58 1:18:58 1:55:27 1:53:13 1304 8565 Jacques Hazelzet Utrecht 1963 1662e 13:01 45:48 1:19:31 1:55:27 1:54:39 1305 9342 Ed Kooijman Gameren 1966 1663e 13:31 45:34 1:17:27 1:55:28 1:51:37 1306 7980 Jeroen Beekhof Zwolle 1991 1664e 13:59 47:21 1:19:43 1:55:28 1:50:07 1307 7981 Niek Blokland Zwolle 1990 1665e 13:59 47:20 1:19:44 1:55:28 1:50:07 1308 9682 Carel Voorhorst Twello 1957 1666e 12:50 45:11 1:18:19 1:55:29 1:53:10 1309 9280 Gerard Boerdijk Dalfsen 1959 1667e 13:25 45:28 1:17:38 1:55:30 1:53:55 1310 8463 Tonnie Hollegien Scania Production 1968 1668e 14:01 47:44 1:20:44 1:55:30 1:52:20 1311 7165 Geert Mattelé Kampen 1969 1670e 12:52 46:28 1:20:15 1:55:31 1:54:10 1312 9506 Mark Overduin Zeewolde 1974 1671e 13:13 45:15 1:18:26 1:55:31 1:52:45 1313 7059 Erik Feijen Heino 1965 1673e 13:59 46:45 1:19:37 1:55:32 1:51:25 1314 9505 Marc Groenveld Zeewolde 1968 1674e 13:13 45:15 1:18:26 1:55:32 1:52:46 1315 9958 Hermann Winkler Oberlangen (GER) 1956 1676e 13:30 45:49 1:19:49 1:55:33 1:53:23 1316 9622 Tom Nijeboer Deventer 1985 1677e 13:37 46:49 1:18:42 1:55:34 1:49:59 1317 7046 Arjan Keurhorst Emmeloord 1978 1678e 13:43 45:16 1:17:10 1:55:34 1:51:10 1318 7228 Raymond Hallink Zwolle 1973 1679e 12:25 43:59 1:17:13 1:55:34 1:50:40 1319 8084 Murat Sason Zwolle 1974 1680e 12:20 43:33 1:16:28 1:55:35 1:53:08 1320 9202 Ronald Jansen Zwolle 1974 1681e 14:08 46:55 1:19:43 1:55:35 1:51:46 1321 2710 Albert Breman Rabobank 1 1682e 13:23 46:42 1:20:27 1:55:35 1:55:11 1322 8613 Sarto Spexgoor Lichtenvoorde 1970 1683e 14:03 46:52 1:19:29 1:55:36 1:52:00 1323 8093 John Jansen Vriezenveen 1978 1684e 13:13 45:47 1:19:15 1:55:37 1:53:10 1324 7547 Werner Schoenman Zwolle 1973 1685e 13:19 47:14 1:19:46 1:55:37 1:54:25 1325 9273 Henk Wallinga Hasselt 1942 1688e 13:25 45:44 1:18:30 1:55:38 1:52:35 1326 9901 Norbert Groenwegen PwC 1959 1689e 13:57 46:55 1:19:27 1:55:38 1:51:27 1327 9599 Arend Stevens Westerbork 1960 1690e 13:43 46:31 1:19:15 1:55:38 1:51:33 1328 7837 Klaas Kooiker Staphorst 1989 1691e 13:05 43:23 1:15:36 1:55:38 1:52:50 1329 9536 Bert van Dijk Isala '96 1961 1692e 14:04 47:16 1:20:19 1:55:40 1:52:01 1330 9067 Gerard van Huis Zwolle 1947 1693e 12:58 45:15 1:19:19 1:55:41 1:54:32 1331 2761 Pedro Montoya Zilveren Kruis Achme 1694e 14:03 48:11 1:22:12 1:55:42 1:55:19 1332 7615 Luc Steenbergen Zwolle 1973 1695e 13:27 45:45 1:18:52 1:55:42 1:53:45 1333 8319 Dik Hulleman Celavita 1962 1696e 13:49 46:48 1:19:35 1:55:43 1:53:03 1334 9174 Jurjen Kampen Broekland Ov 1966 1697e 12:59 45:01 1:17:18 1:55:44 1:52:04 1335 7885 Erik Nawijn Zwolle 1981 1698e 13:44 45:59 1:17:52 1:55:45 1:52:40 1336 9964 Martin Kremer Schuinesloot 1967 1699e 12:50 44:26 1:16:54 1:55:45 1:53:05 1337 9228 André Nijenhuis Doetinchem 1956 1700e 13:26 45:24 1:18:15 1:55:45 1:52:17 1338 7849 Gerco Vis Nunspeet 1965 1703e 13:39 47:35 1:19:55 1:55:49 1:52:58 1339 7495 Wim Kok Zwolle 1955 1704e 13:04 44:03 1:16:14 1:55:49 1:51:05 1340 9521 Albert Bloemendal Apeldoorn 1954 1705e 13:40 46:05 1:19:36 1:55:50 1:53:32 1341 9595 Frits Lautenbag De Gemzen 1948 1706e 13:01 45:32 1:18:35 1:55:51 1:53:25 1342 9231 Arthur Vennik Zwolle 1968 1707e 13:48 47:08 1:19:44 1:55:51 1:51:47 1343 8597 Jeroen van Leeuwen Zeewolde 1977 1708e 14:29 47:26 1:19:28 1:55:53 1:50:23 1344 7772 Hans Kieft Zwolle 1956 1709e 12:59 46:12 1:20:28 1:55:54 1:54:48 1345 9731 Jan Troost Altis 1951 1710e 12:34 43:40 1:16:30 1:55:55 1:54:06 1346 7339 Gerjan Kok Nieuwleusen 1970 1712e 13:17 46:24 1:19:47 1:55:57 1:52:34 1347 9104 Jan Fransen Hasselt 1943 1713e 13:43 47:44 1:21:39 1:55:57 1:54:33 1348 7215 Hein Poolman Rouveen 1984 1716e 13:40 45:49 1:18:27 1:55:58 1:52:39 1349 9421 Jan Heerschop Meppel 1970 1717e 12:21 44:04 1:17:39 1:55:58 1:54:05 1350 9282 Henk Poppen Kleve (GER) 1957 1718e 13:30 46:14 1:19:41 1:55:59 1:53:24 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 28 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1351 8259 Olav Peschar Goedereede 1958 1719e 13:36 45:11 1:18:22 1:55:59 1:53:29 1352 7642 Dick de Reus Nunspeet 1954 1721e 14:02 46:32 1:19:01 1:56:01 1:53:33 1353 9779 Jeroen Anbeek Statina 1972 1722e 13:30 45:40 1:18:44 1:56:02 1:53:05 1354 8031 Arie Slob Zwolle 1961 1723e 13:20 45:50 1:18:07 1:56:04 1:51:08 1355 2681 UVIT-ICT Gast 7 UVIT-ICT 2 1725e 13:42 46:22 1:20:03 1:56:05 1:55:44 1356 9531 John Berendsen Zwolle 1982 1726e 12:42 44:31 1:18:46 1:56:06 1:55:13 1357 7393 Arjen van Gool Almere 1963 1727e 13:29 45:54 1:19:03 1:56:07 1:53:22 1358 9391 Harco Ekkel Spurt '88 1968 1730e 13:06 45:34 1:19:12 1:56:08 1:54:00 1359 9198 Albert van der Kolk Zwolle 1954 1732e 13:46 46:02 1:19:06 1:56:09 1:53:15 1360 9907 Claus Stiekema a.v. P.E.C. 1910 cli 1962 1733e 13:38 47:00 1:20:20 1:56:10 1:53:50 1361 9467 Harry Bakker Kampen 1968 1736e 12:50 44:04 1:17:14 1:56:11 1:51:57 1362 9778 Jaap Schuurmans Klazienaveen 1952 1737e 13:57 47:01 1:19:57 1:56:12 1:51:48 1363 9321 Werner Heyns Coevorden 1982 1738e 14:18 48:17 1:20:35 1:56:12 1:51:42 1364 9814 Hans Vagevuur Cialfo 1953 1739e 13:30 46:09 1:19:40 1:56:14 1:54:28 1365 2691 Wim Hageman Gemeente Zwolle 2 1740e 13:09 46:08 1:20:10 1:56:14 1:55:44 1366 7701 Jeroen Hoogenraad Wezep 1989 1743e 12:48 45:46 1:19:16 1:56:15 1:54:13 1367 7548 Martijn Polak Zwolle 1980 1744e 13:11 44:47 1:17:47 1:56:18 1:53:43 1368 7968 Emiel Luten Spirit Lelystad 1973 1745e 13:55 48:20 1:22:10 1:56:20 1:54:07 1369 8493 Jan Mulder a.v. P.E.C. 1910 cli 1950 1746e 13:44 47:08 1:20:30 1:56:22 1:54:01 1370 7711 Rob Zijlstra Nunspeet 1951 1747e 14:37 47:21 1:19:49 1:56:23 1:53:31 1371 9999 Sven van den Heuvel Lelystad 1973 1748e 13:05 46:03 1:19:10 1:56:24 1:52:22 1372 7473 Richard van Gelder Zwolle 1968 1749e 13:35 45:53 1:18:28 1:56:25 1:53:19 1373 9727 Henk Stevens Emmen 1951 1750e 13:57 47:34 1:20:33 1:56:25 1:52:02 1374 8550 Maarten Moraal ZKA-BvdGF 1751e 13:30 46:20 1:19:52 1:56:25 1:53:09 1375 7371 Arnold Compagner Zwolle 1979 1752e 13:21 45:46 1:18:51 1:56:26 1:51:55 1376 9362 Thimo Huisman Deventer 1975 1753e 13:04 44:30 1:17:58 1:56:26 1:54:50 1377 9329 Gerben Eshuis Zwolle 1982 1754e 13:50 46:30 1:18:59 1:56:27 1:51:53 1378 9828 Cees Buijs Provincie Overijssel 1952 1755e 13:54 47:20 1:20:54 1:56:27 1:54:43 1379 9203 Albert Brouwer Zwolle 1951 1756e 13:13 45:59 1:19:50 1:56:28 1:53:11 1380 9239 Patrick Vos Kampen 1973 1757e 14:03 47:20 1:21:42 1:56:30 1:53:26 1381 8426 Marcel van't Hul De 4e Musketier 1977 1758e 13:28 43:56 1:17:05 1:56:30 1:53:33 1382 2561 Harry Eggen Rabobank Staphorst-R 1760e 13:50 49:04 1:22:42 1:56:33 1:56:20 1383 9910 Herman Oolman a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 1761e 13:48 46:53 1:20:18 1:56:33 1:54:35 1384 2608 Ben te Wierik Furness Car 1 1964 1762e 13:34 46:45 1:20:59 1:56:34 1:56:17 1385 7314 Renze de Groot Zwolle 1981 1764e 13:19 45:24 1:18:25 1:56:34 1:53:44 1386 8195 Remy Sijbom Nieuwleusen 1986 1765e 13:58 46:20 1:16:51 1:56:35 1:52:36 1387 2694 Eric Logtenberg Gemeente Zwolle 3 1766e 12:49 45:05 1:19:22 1:56:35 1:56:02 1388 7077 Dirk Hoitsma Zwolle 1959 1768e 13:12 45:29 1:18:54 1:56:36 1:54:41 1389 7860 Gert-jan Ubels Staphorst 1969 1769e 13:40 44:32 1:16:39 1:56:37 1:53:29 1390 8511 Timon Karreman a.v. P.E.C. 1910 cli 1983 1770e 13:27 46:13 1:19:45 1:56:40 1:54:13 1391 9041 Stephan Groen Zwolle 1966 1772e 12:39 44:09 1:16:49 1:56:42 1:54:42 1392 8080 Wiecher Kleinlugtebeld PEC 1910 1957 1773e 13:51 47:29 1:21:13 1:56:42 1:54:47 1393 9139 Martijn van der Werf Groningen 1970 1774e 13:57 47:03 1:20:09 1:56:44 1:52:09 1394 7820 Marco Blankvoort Kampen 1971 1775e 13:27 47:03 1:20:25 1:56:45 1:53:14 1395 7512 Evert Jonkman Amersfoort 1979 1776e 13:24 45:06 1:17:02 1:56:45 1:52:18 1396 8034 Jorik Klein Kranenbarg Laren Gld 1972 1777e 14:28 48:45 1:21:57 1:56:45 1:53:25 1397 9154 Bert Vlijm Doornspijk 1959 1778e 13:33 46:12 1:18:41 1:56:45 1:51:10 1398 9577 Hans Mulder Loopgroep Aart Stigt 1954 1779e 14:33 48:04 1:20:52 1:56:46 1:53:30 1399 7571 Harald de Vries Zwolle 1966 1781e 14:16 48:15 1:21:37 1:56:51 1:52:33 1400 2693 Patrick van der Ploeg Gemeente Zwolle 3 1782e 13:57 48:18 1:22:56 1:56:52 1:56:22 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 29 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1401 7056 Ron Vink Rotterdam 1977 1783e 15:42 49:53 1:22:36 1:56:52 1:52:25 1402 8117 Nils Schlömmer Dortmund (GER) 1978 1784e 14:29 48:15 1:21:33 1:56:53 1:53:32 1403 9723 Andre Dunnewind Dalfsen 1963 1785e 14:25 47:26 1:19:46 1:56:53 1:52:15 1404 7422 Jan Stuiver Zwolle 1947 1786e 13:14 46:58 1:21:17 1:56:54 1:55:56 1405 7535 Richard Mulder Hattem 1960 1788e 13:18 45:40 1:18:39 1:56:54 1:51:22 1406 9339 Henk Jongstra NOP 1962 1789e 14:17 48:21 1:21:58 1:56:55 1:54:09 1407 7376 Roy Klouth Zwolle 1985 1794e 13:42 47:33 1:21:43 1:56:57 1:55:38 1408 8062 Willem Flier Wezep 1957 1795e 14:17 47:45 1:20:04 1:56:59 1:52:01 1409 7255 Peter Lennips Zwolle 1970 1796e 14:04 47:27 1:20:31 1:56:59 1:53:00 1410 7346 Johan van der Kolk Isala '96 1971 1797e 13:56 47:11 1:19:50 1:57:00 1:52:29 1411 8003 Henk Nijboer Rouveen 1978 1798e 13:25 44:49 1:19:00 1:57:02 1:54:25 1412 8166 Aaldert ten Veen Ouderkerk aan de Ams 1966 1800e 14:02 48:06 1:22:16 1:57:02 1:53:56 1413 7330 Nico Pluim Zwolle 1960 1801e 14:11 48:36 1:21:17 1:57:03 1:54:28 1414 8413 Dick Roodenburg De 4e Musketier 1967 1803e 14:05 48:01 1:21:23 1:57:05 1:54:05 1415 7131 Geert Muggen Hoogeveen 1946 1805e 13:51 46:19 1:20:11 1:57:07 1:54:31 1416 7075 Nic Hooglugt Zwolle 1954 1806e 13:10 45:51 1:20:09 1:57:08 1:56:06 1417 9609 Auke Ruiter Vollenhove 1966 1807e 12:59 45:51 1:20:34 1:57:08 1:55:07 1418 2579 Eddy Veenstra SWZ 1 1809e 12:34 44:34 1:19:01 1:57:09 1:56:45 1419 7124 Jeroen Leinenga Meppel 1969 1810e 13:44 46:24 1:19:57 1:57:11 1:53:51 1420 9437 Paul Claessens Dutch Runners Gold 1960 1811e 13:12 46:46 1:21:22 1:57:11 1:56:16 1421 9151 Erik Leushuis Borne 1960 1812e 13:47 47:30 1:21:05 1:57:11 1:53:47 1422 9048 Peter Laarakker Dalfsen 1953 1813e 13:41 47:02 1:19:28 1:57:12 1:51:54 1423 9934 Guido Reinink a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 1814e 12:57 44:37 1:18:06 1:57:12 1:56:02 1424 7304 Stefan Huegli Kampen 1955 1815e 14:06 46:38 1:21:19 1:57:15 1:55:51 1425 9732 Frits van Dijk Altis 1958 1816e 14:18 47:26 1:20:13 1:57:15 1:53:37 1426 7763 Jaap van Weenen Start '78 1957 1817e 13:33 46:32 1:20:12 1:57:16 1:53:46 1427 8317 Ralph Hamminga Celavita 1966 1818e 13:39 47:02 1:21:46 1:57:16 1:56:05 1428 7806 Huib Torenbeek Kampen 1965 1820e 13:40 47:02 1:21:47 1:57:17 1:56:06 1429 2766 Geert-Jan Nieuwhuyse Rabobank Staphorst-R 1821e 12:30 44:34 1:21:09 1:57:18 1:57:04 1430 8632 Wim van 't Einde Vaassen 1959 1822e 13:15 46:53 1:20:47 1:57:18 1:56:20 1431 9662 Mario Hones Lichtenvoorde 1967 1823e 14:04 46:51 1:19:30 1:57:19 1:53:43 1432 7720 Marcel Nijkamp Zwolle 1971 1825e 14:12 48:16 1:21:27 1:57:19 1:54:28 1433 9366 John van Viersen Druten 1986 1826e 15:18 51:35 1:24:46 1:57:20 1:54:39 1434 8376 Gerrit van der Vegte Wijzonol Bouwverven 1970 1829e 13:46 46:57 1:19:20 1:57:21 1:52:59 1435 7201 Hermann Kroeger Meppen (GER) 1966 1830e 13:51 47:06 1:21:00 1:57:25 1:55:47 1436 8059 Dries Knol Hattemerbroek 1961 1832e 13:29 46:25 1:20:28 1:57:28 1:55:09 1437 8330 Wim Vliek Provincie Overijssel 1970 1833e 13:47 46:55 1:20:18 1:57:33 1:54:31 1438 8018 Jan Kroeze 's-Heerenbroek 1980 1838e 14:43 48:26 1:21:32 1:57:37 1:54:40 1439 7866 Bernard Sluis Zwolle 1968 1839e 14:09 48:54 1:21:39 1:57:37 1:52:30 1440 9226 Willem Fokkert Start '78 1955 1840e 12:51 46:05 1:20:25 1:57:38 1:55:56 1441 9111 Winson van der Voet Zwolle 1969 1841e 14:00 48:08 1:21:40 1:57:40 1:54:18 1442 9640 Michael Thiel Lünen (GER) 1979 1842e 14:30 48:15 1:21:33 1:57:40 1:54:21 1443 7953 Gerrit Spijkerboer Kampen 1978 1843e 13:36 47:55 1:21:10 1:57:42 1:54:00 1444 9180 Mark du Floo Breda 1984 1844e 14:23 48:13 1:21:37 1:57:42 1:53:25 1445 7581 Marco Rodenburg Apeldoorn 1966 1847e 13:54 47:12 1:20:30 1:57:43 1:53:28 1446 9943 Ronald van Holst a.v. P.E.C. 1910 cli 1976 1850e 13:52 47:16 1:20:39 1:57:46 1:55:33 1447 9776 Harry Vos Westerbork 1966 1851e 13:42 46:35 1:20:11 1:57:46 1:53:41 1448 7663 Eric Folio Meppel 1970 1852e 13:20 45:17 1:19:16 1:57:47 1:55:31 1449 8455 Henk Loijenga Scania Production 1854e 13:24 46:23 1:19:48 1:57:48 1:53:19 1450 8497 Bauke Pot a.v. P.E.C. 1910 cli 1951 1855e 13:52 47:13 1:20:21 1:57:51 1:55:38 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 30 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1451 8290 Elbert Droop Apeldoorn 1971 1856e 14:14 47:29 1:20:29 1:57:51 1:54:55 1452 2745 Han Peter Kelder Zilveren Kruis Achme 1857e 13:53 48:55 1:24:27 1:57:52 1:56:45 1453 7162 Jaap Strijker Zwolle 1962 1858e 14:16 47:43 1:20:57 1:57:53 1:53:34 1454 9747 Wim Meijer Zwolle 1972 1859e 12:20 42:00 1:14:44 1:57:54 1:55:26 1455 2650 Douwe Plantinga PwC 4 1964 1860e 13:25 47:06 1:21:00 1:57:55 1:55:05 1456 9720 Warner Bruins Ugchelen 1956 1862e 13:24 46:03 1:19:53 1:57:57 1:54:05 1457 7839 Aart Ramaker Marienberg 1964 1863e 13:29 45:34 1:19:05 1:57:58 1:54:25 1458 9587 Erik van de Poll Isala '96 1966 1864e 14:05 48:17 1:22:09 1:57:59 1:53:51 1459 7560 Patrick Gierveld Utrecht 1972 1865e 14:07 48:18 1:21:52 1:58:00 1:56:14 1460 7284 Jan van de Vegte Zwolle 1958 1866e 13:25 46:47 1:20:57 1:58:00 1:56:28 1461 9793 Piet van Mierlo Flevo Delta 1943 1867e 14:02 47:52 1:22:05 1:58:02 1:55:55 1462 9939 Pierre Blommers a.v. P.E.C. 1910 cli 1961 1868e 13:47 47:20 1:21:07 1:58:04 1:55:41 1463 7341 Hendrik Koopmans Zwolle 1962 1872e 13:39 48:00 1:23:07 1:58:09 1:56:26 1464 9653 Jasper Verkroost Nijmegen 1971 1873e 13:42 46:50 1:20:26 1:58:09 1:53:33 1465 7333 Harry Siegersma Zwolle 1960 1874e 13:21 46:33 1:20:40 1:58:11 1:57:21 1466 7610 Gerard Buitenhuis Zwolle 1982 1875e 14:20 48:25 1:23:03 1:58:13 1:54:17 1467 8043 Jelmer Riemersma Joure 1987 1876e 15:20 53:02 1:27:07 1:58:14 1:56:32 1468 8044 Remco Riemersma Zwolle 1984 1878e 15:19 53:02 1:27:07 1:58:16 1:56:34 1469 8210 Ronnie Terhorst Argo 1969 1879e 13:35 46:42 1:20:46 1:58:17 1:54:49 1470 7716 Wilfred Pronk NOP 1969 1880e 13:51 47:07 1:20:39 1:58:17 1:54:27 1471 8058 Wim Proper Zwolle 1956 1882e 13:43 46:17 1:19:29 1:58:18 1:53:06 1472 9926 Jan Hornstra a.v. P.E.C. 1910 cli 1964 1883e 13:33 46:13 1:19:54 1:58:20 1:56:35 1473 8029 Remco Klompenhouwer Harderwijk 1979 1885e 14:28 47:36 1:20:51 1:58:22 1:53:12 1474 2763 Mathijs Praas Zilveren Kruis Achme 1887e 12:32 45:11 1:21:06 1:58:24 1:58:01 1475 8436 Bart Oldenkamp PwC 1969 1888e 13:33 46:29 1:20:08 1:58:24 1:53:41 1476 8228 Jaap van Dieren Kampen 1971 1889e 14:17 47:52 1:20:31 1:58:24 1:53:47 1477 8388 Harry Kodden Run2Day clinic 1963 1890e 14:33 47:14 1:19:45 1:58:25 1:53:38 1478 7801 Wilfred Brink Staphorst 1964 1891e 13:40 46:35 1:19:51 1:58:26 1:55:19 1479 7802 Johan Schuurman Kampen 1983 1892e 14:34 47:43 1:21:04 1:58:29 1:55:57 1480 9172 Albert-Jan Remkes Zwolle 1969 1894e 13:51 47:48 1:22:06 1:58:30 1:55:52 1481 9945 Wim Schuurman a.v. P.E.C. 1910 cli 1952 1897e 13:39 47:14 1:21:36 1:58:32 1:56:47 1482 9811 Willem Smit PEC 1910 1954 1898e 13:47 47:35 1:21:40 1:58:32 1:56:47 1483 7965 Marcel Geurtsen Lelystad 1971 1900e 13:54 48:19 1:22:09 1:58:33 1:56:19 1484 9354 Dennis Jolink Vaassen 1984 1901e 14:31 47:51 1:20:43 1:58:33 1:54:35 1485 7414 Dick van Peer Zwolle 1957 1903e 13:55 48:48 1:23:06 1:58:35 1:56:31 1486 9737 Jörgen de Vries TION 1972 1904e 12:57 44:46 1:19:44 1:58:39 1:57:32 1487 7150 Helko van Leusen Zwolle 1966 1906e 13:21 45:07 1:18:19 1:58:40 1:54:06 1488 9296 Bertus Otten Kampen 1952 1908e 14:17 47:59 1:21:22 1:58:42 1:54:42 1489 7771 Harm Stegeman Rouveen 1961 1909e 13:36 46:54 1:20:53 1:58:42 1:54:57 1490 7530 Gilbert Nuis Zwolle 1976 1910e 14:11 47:40 1:21:21 1:58:42 1:54:49 1491 8300 Martijn van Dijk Zwolle 1990 1911e 14:05 48:05 1:22:09 1:58:43 1:57:34 1492 7225 Paul Brand Zwolle 1961 1912e 13:41 46:46 1:20:44 1:58:43 1:54:54 1493 8503 Wim Dekker a.v. P.E.C. 1910 cli 1957 1913e 12:58 44:35 1:20:04 1:58:45 1:58:03 1494 7489 Harmen ten Klooster Zwolle 1977 1914e 13:51 47:25 1:20:47 1:58:45 1:54:54 1495 9968 Bert Feenstra Zwartsluis 1976 1915e 14:03 48:07 1:20:59 1:58:45 1:55:06 1496 8539 Jeroen Film ZKA-BvdGF 1916e 13:26 46:19 1:19:34 1:58:46 1:53:30 1497 8536 Mark van den Elzen ZKA-BvdGF 1917e 13:26 46:19 1:19:33 1:58:46 1:53:29 1498 7736 Martijn Beltman Raalte 1984 1918e 14:04 48:02 1:22:23 1:58:46 1:56:16 1499 7387 Jonathan Williams Kampen 1974 1919e 12:39 45:17 1:19:37 1:58:46 1:57:34 1500 7785 Hans de Jong Zwolle 1954 1921e 13:26 47:01 1:21:09 1:58:47 1:53:52 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 31 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1501 9545 Gert-Jan Hogeveen Spirit Lelystad 1969 1922e 13:34 46:45 1:20:23 1:58:47 1:54:07 1502 7899 Wim Schotman Amersfoort 1962 1923e 14:15 47:35 1:20:55 1:58:48 1:54:27 1503 7531 Ernst-Jan Dekker IJsselmuiden 1988 1924e 14:29 48:56 1:22:48 1:58:49 1:56:33 1504 9049 Julius Kwakernaak Zwolle 1947 1925e 14:14 47:35 1:20:51 1:58:50 1:54:47 1505 9848 Rob Straver De 4e Musketier 1966 1927e 13:23 46:31 1:21:10 1:58:53 1:58:14 1506 7523 Michel Prins Ommen 1986 1928e 14:10 49:42 1:23:41 1:58:55 1:57:42 1507 9246 Jan Pluim Hierden 1961 1929e 13:10 47:20 1:22:17 1:58:56 1:57:55 1508 7601 Hans Boerman Zwolle 1983 1930e 13:53 49:10 1:22:31 1:58:56 1:53:26 1509 8033 Albert Knol 's-Heerenbroek 1965 1932e 14:44 48:27 1:21:33 1:58:57 1:56:01 1510 9744 Bert Willems Veluwe 1944 1935e 13:42 47:24 1:21:13 1:58:58 1:54:13 1511 9733 Erik Tibben HAC '63 1969 1936e 14:31 48:01 1:21:50 1:59:00 1:55:47 1512 9408 Peter Mulder Zwolle 1982 1938e 13:40 46:11 1:20:02 1:59:00 1:55:39 1513 2722 Richard Nijenkamp Nijhuis 2 1971 1941e 12:08 43:26 1:17:08 1:59:02 1:58:40 1514 7729 Frans Beltman Zwolle 1957 1942e 14:03 46:36 1:20:48 1:59:03 1:56:02 1515 9473 Dick Koster Veluwe 1957 1943e 14:36 48:40 1:23:09 1:59:06 1:57:15 1516 9893 Victor Valckx PwC 1965 1944e 14:02 49:17 1:24:09 1:59:08 1:57:34 1517 8624 Quirijn de Kraker Zwartsluis 1993 1945e 14:54 49:52 1:24:14 1:59:09 1:56:21 1518 8148 Math Smeets Zwolle 1954 1946e 13:35 46:51 1:20:52 1:59:11 1:56:26 1519 7872 Michiel Lublink Zwolle 1974 1947e 13:49 47:15 1:20:57 1:59:11 1:54:42 1520 9652 Bennie Kok PEC 1910 1968 1948e 13:42 46:45 1:20:59 1:59:12 1:56:56 1521 7528 Jan Nijburg Zwolle 1963 1950e 13:06 44:36 1:17:49 1:59:12 1:56:19 1522 7388 Michiel Knaven Zwolle 1956 1951e 13:47 47:24 1:21:00 1:59:13 1:57:30 1523 7068 Arthur Schalke Zwolle 1970 1952e 13:39 47:30 1:22:12 1:59:15 1:57:50 1524 7845 Wybren van Keulen Amersfoort 1975 1953e 14:06 48:07 1:21:30 1:59:15 1:55:14 1525 7233 Theo van den Berg Vorchten 1991 1955e 12:19 42:56 1:15:11 1:59:16 1:58:20 1526 8169 Kroket van Keulen Surry (CAN) 1988 1956e 13:01 46:21 1:21:08 1:59:17 1:57:51 1527 7707 Christ Vrouwe Staphorst 1981 1957e 13:26 45:58 1:20:04 1:59:17 1:56:35 1528 8079 Salif Bakayoko Nijverdal 1961 1958e 13:52 46:25 1:20:21 1:59:17 1:55:21 1529 8355 Harmen Sluiter Warmlopers 1987 1959e 13:01 46:19 1:21:08 1:59:17 1:57:51 1530 7453 Roy Agten Zwolle 1973 1960e 13:48 47:07 1:21:22 1:59:17 1:56:46 1531 9495 Bert Reuvecamp PEC 1910 1961 1961e 13:00 44:46 1:20:25 1:59:17 1:57:30 1532 9843 Rob Heetland Run2Day clinic 1972 1962e 15:06 50:11 1:23:56 1:59:21 1:54:29 1533 7390 Alfred van Os Zeewolde 1967 1964e 13:32 46:35 1:20:24 1:59:22 1:55:03 1534 7539 Harry van Ogtrop Zwolle 1963 1965e 13:03 45:17 1:18:34 1:59:23 1:55:39 1535 9924 Erik Vrieling a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 1966e 14:11 48:26 1:22:25 1:59:23 1:56:49 1536 9100 Rinke van der Meer Zwolle 1978 1967e 13:04 46:24 1:20:30 1:59:25 1:55:02 1537 9429 Sytse Rakhorst Putten 1963 1968e 14:02 46:58 1:20:38 1:59:25 1:55:02 1538 9673 Bert van Dalen AV '34 1966 1969e 14:04 47:06 1:21:25 1:59:26 1:55:09 1539 8478 Marcel Logtenberg a.v. P.E.C. 1910 cli 1980 1972e 14:02 48:25 1:23:30 1:59:29 1:57:59 1540 8198 Ben van Renselaar Wapenveld 1955 1973e 13:31 46:47 1:21:00 1:59:29 1:55:49 1541 7351 John G Smit Hollandscheveld 1958 1974e 14:01 47:52 1:21:53 1:59:30 1:56:40 1542 7639 Marko Botter Zwolle 1964 1976e 13:57 47:31 1:22:08 1:59:31 1:55:36 1543 8127 Peter Leemhuis Groningen 1970 1977e 14:12 48:53 1:23:39 1:59:33 1:57:45 1544 8086 Peter Gutlich Zwolle 1968 1980e 13:25 45:34 1:19:33 1:59:38 1:55:59 1545 2759 Harm Supèr Zilveren Kruis Achme 1981e 14:33 48:04 1:22:03 1:59:38 1:56:22 1546 7345 Jos Scholten Zwolle 1986 1983e 14:23 48:34 1:22:31 1:59:40 1:56:29 1547 9302 Rob Lasonder Zwolle 1965 1984e 14:21 48:16 1:21:51 1:59:41 1:55:26 1548 9686 Jack Castenmiller Amsterdam 1938 1986e 13:23 46:06 1:19:19 1:59:44 1:56:45 1549 7962 Timon Verheule 's-Gravenhage 1980 1987e 14:55 49:44 1:24:09 1:59:44 1:55:40 1550 9087 Peter Vogel Zwolle 1963 1989e 13:34 47:33 1:22:05 1:59:47 1:58:21 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 32 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1551 9533 Jan Willem Hoekman Utrecht 1978 1990e 14:24 48:14 1:21:31 1:59:47 1:55:22 1552 9335 Coen Brouwer Zwolle 1983 1991e 13:55 48:38 1:22:20 1:59:47 1:55:03 1553 8356 Alex Meems Warmlopers 1972 1992e 13:57 47:11 1:21:17 1:59:49 1:56:04 1554 7252 Ben Veldhuizen Zwolle 1958 1993e 14:01 48:32 1:23:04 1:59:49 1:56:37 1555 9120 Alex van Dijk PEC 1910 1980 1994e 14:08 47:40 1:21:27 1:59:50 1:56:49 1556 9938 Arno van Breukelen a.v. P.E.C. 1910 cli 1979 1996e 14:06 47:42 1:21:27 1:59:51 1:56:50 1557 8616 Gerard van Schooten Raalte 1955 1999e 13:26 47:03 1:22:02 1:59:52 1:57:00 1558 7689 Sander Roege Zwolle 1971 2000e 14:10 48:06 1:22:30 1:59:53 1:57:52 1559 7932 Otto Offereins Zwolle 1968 2001e 13:35 47:27 1:20:48 1:59:53 1:54:20 1560 8144 Andre Polinder Zwolle 1977 2006e 14:42 50:07 1:23:30 1:59:54 1:55:41 1561 9841 Hans van der Meer Wijzonol Bouwverven 1973 2007e 12:52 44:30 1:16:58 1:59:55 1:55:59 1562 7096 Gerrit van den Berg Hierden 1980 2010e 14:37 48:56 1:22:35 1:59:56 1:54:33 1563 8345 Rokus Plantinga Warmlopers 1967 2011e 12:06 42:58 1:16:31 1:59:56 1:58:45 1564 7527 Paul Bouwhuis Zwolle 1961 2014e 13:20 46:51 1:21:27 1:59:58 1:58:27 1565 2562 Martijn Prins Rabobank Staphorst-R 2015e 14:32 49:37 1:24:43 1:59:59 1:59:44 1566 7561 Hein Dokter Zwolle 1970 2016e 13:56 47:15 1:20:54 1:59:59 1:56:45 1567 8461 Senay Tekeli Scania Production 1974 2017e 13:45 48:19 1:23:04 1:59:59 1:58:26 1568 9317 Rogier Wilthof Zwolle 1971 2018e 13:28 47:06 1:22:12 2:00:00 1:56:11 1569 9920 Manfred Reuvekamp a.v. P.E.C. 1910 cli 1976 2019e 14:15 48:13 1:22:15 2:00:01 1:57:29 1570 7222 Bas Zielhuis Wezep 1969 2020e 13:28 47:13 1:22:26 2:00:02 1:59:17 1571 8510 Klaas Versnel a.v. P.E.C. 1910 cli 1954 2022e 13:44 47:52 1:22:27 2:00:03 1:57:31 1572 8268 Hans Kers Losser 1956 2023e 14:02 48:01 1:21:35 2:00:06 1:54:57 1573 2668 Nico Weijemars Tosec BV 1 2025e 13:07 45:47 1:20:51 2:00:08 1:59:50 1574 7871 Tim Feenstra Zwolle 1989 2026e 14:21 49:32 1:24:13 2:00:08 1:55:18 1575 8636 Rinse de Valk Utrecht 1969 2027e 13:17 46:36 1:21:16 2:00:10 1:57:19 1576 8584 Antonio van den Berg Leerdam 1964 2028e 13:29 46:15 1:19:49 2:00:11 1:55:31 1577 9700 Aby van der Neer Zwolle 1972 2029e 13:35 46:36 1:19:38 2:00:13 1:55:51 1578 7994 Chris de Groot Zwolle 1961 2030e 13:23 46:41 1:20:32 2:00:14 1:55:06 1579 7907 Berend Brijder Isala '96 1952 2032e 14:04 47:33 1:21:46 2:00:18 1:56:39 1580 9189 Ad Huskens Doornspijk 1958 2033e 13:41 47:47 1:22:44 2:00:19 2:00:08 1581 9254 Kees Vrijburg Zwolle 1952 2036e 13:30 46:48 1:21:17 2:00:22 1:59:39 1582 9234 Bert van Roekel Dutch Runners Gold 1964 2037e 13:00 47:21 1:23:21 2:00:23 1:59:39 1583 9607 Alexander Pestman Genemuiden 1965 2038e 14:00 47:20 1:21:53 2:00:23 1:57:19 1584 7468 Lourens Kiela Amersfoort 1976 2039e 14:02 47:49 1:21:47 2:00:23 1:55:57 1585 7748 Eric Fiks Hattem 1972 2040e 14:19 49:29 1:22:24 2:00:24 1:55:17 1586 9042 Ivo Munsterhuis Meppel 1978 2041e 14:22 50:34 1:25:01 2:00:26 1:56:39 1587 9220 René Hup Isala '96 1961 2042e 13:48 47:20 1:21:49 2:00:26 1:57:40 1588 2652 Henk Berends PwC 4 1963 2045e 14:16 49:45 1:24:35 2:00:28 2:00:12 1589 7368 Anton Zehnder Kampen 1975 2046e 14:35 49:37 1:24:49 2:00:28 1:59:07 1590 8097 Lars Mellema Langezwaag 1969 2047e 13:48 46:34 1:19:44 2:00:29 1:55:11 1591 8037 Rob Tutert Loo Gld 1957 2049e 14:08 49:12 1:24:05 2:00:31 1:57:42 1592 7769 Hein Beltman Zwolle 1954 2051e 14:15 48:14 1:22:32 2:00:33 1:58:11 1593 9707 Rob Bertholee Nunspeet 1955 2054e 14:19 48:42 1:23:33 2:00:35 1:57:52 1594 7116 Ton Kattenberg Laag Zuthem 1962 2055e 13:50 47:46 1:22:38 2:00:36 1:57:13 1595 9149 Rudi Holterman Zwolle 1971 2056e 13:45 45:25 1:17:52 2:00:37 1:56:31 1596 2612 Wilco Leurink Furness Car 1 1964 2058e 14:11 50:37 1:26:37 2:00:37 2:00:20 1597 7754 Henk Groothuismink Raalte 1956 2061e 13:53 47:31 1:21:23 2:00:41 1:55:36 1598 9983 Renzo Niehof Wagenborgen 1956 2062e 13:46 46:56 1:21:34 2:00:41 1:59:10 1599 8075 Arjen van Norel Harderwijk 1987 2064e 14:45 50:42 1:26:10 2:00:42 1:58:18 1600 7465 Daniel Roeland Zwartsluis 1970 2065e 14:48 49:28 1:24:08 2:00:43 1:58:32 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 33 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1601 7343 Jos Meulhof Dalfsen 1955 2066e 13:44 47:10 1:20:55 2:00:46 1:55:52 1602 2631 Geurt van de Kraats AM 2 2067e 13:15 48:23 1:24:22 2:00:47 2:00:31 1603 9088 Bert van der Kooi Zwolle 1958 2068e 14:10 48:48 1:24:03 2:00:48 1:59:05 1604 7774 Gerard Herkes Altis 1961 2069e 14:40 49:41 1:24:09 2:00:49 1:56:54 1605 9603 Rob Eikelboom De Sprinter 1952 2070e 14:06 48:36 1:23:20 2:00:49 1:57:47 1606 9914 Paul Schraa a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 2072e 13:52 48:25 1:23:12 2:00:52 1:58:32 1607 7078 Hendry Locht Dordrecht 1961 2073e 12:58 45:59 1:21:10 2:00:53 1:58:06 1608 8025 Rutger Kremer Zwolle 1984 2074e 13:53 46:50 1:20:26 2:00:53 1:57:36 1609 7710 Gerard Klunder Zwolle 1954 2075e 14:34 50:15 1:24:38 2:00:54 1:57:32 1610 8042 Lammert Kamphuis Zwolle 1983 2076e 13:44 46:37 1:20:30 2:00:55 1:59:11 1611 7043 Wim Vader NOP 1972 2077e 14:54 50:00 1:23:25 2:00:55 1:57:11 1612 9692 Leon Hangx Zwolle 1964 2078e 14:27 48:38 1:22:17 2:00:56 1:57:21 1613 7093 Andrie Hop Harderwijk 1980 2081e 14:35 48:56 1:22:37 2:00:57 1:55:35 1614 8672 Marcel Gerrits Enschede 1968 2082e 14:23 49:15 1:24:33 2:01:00 1:59:21 1615 7216 Mark de Jonge Zwolle 1978 2083e 13:44 46:58 1:20:23 2:01:00 1:56:04 1616 9956 Jeroen ten Buuren Apeldoorn 1968 2085e 14:15 49:10 1:25:00 2:01:01 1:56:53 1617 9498 Lammert Meijer Dutch Runners Gold 1957 2086e 14:03 48:37 1:23:02 2:01:03 1:59:18 1618 9517 Swen Kuipers Haaksbergen 1964 2088e 14:16 47:59 1:22:07 2:01:04 1:56:13 1619 7105 Andre Westendorp Dalfsen 1972 2089e 14:29 49:04 1:23:36 2:01:04 1:58:20 1620 9804 Cees Bosselaar AVV 1948 2092e 14:25 49:05 1:23:33 2:01:06 1:57:43 1621 9487 Bernard Houweling Utrecht 1984 2094e 13:26 46:14 1:21:19 2:01:07 1:57:17 1622 9276 Harold Schuringa AV Heerenveen 1972 2097e 14:07 48:14 1:22:15 2:01:09 1:57:04 1623 9741 Wim Molenberg LAAC Twente 1961 2098e 14:15 48:49 1:22:45 2:01:10 1:57:09 1624 8488 Toine Duijf a.v. P.E.C. 1910 cli 1960 2099e 13:39 47:52 1:22:33 2:01:10 1:58:41 1625 9380 Edwin Tragter Utrecht 1974 2100e 13:57 48:36 1:23:41 2:01:11 1:59:05 1626 7397 John van der Kolk Zwolle 1979 2102e 13:36 47:04 1:21:32 2:01:12 1:58:46 1627 9643 Ernst de Vries Zwolle 1972 2103e 14:52 48:21 1:21:34 2:01:14 1:57:36 1628 8390 Rutger van der Pijl Run2Day clinic 1977 2104e 14:31 48:05 1:22:12 2:01:15 1:58:45 1629 9553 Herman van de Mheen Harderwijk 1962 2106e 14:13 48:19 1:21:54 2:01:16 1:55:51 1630 7847 Richard van der Wal Zwolle 1967 2108e 13:55 47:47 1:21:52 2:01:17 1:56:30 1631 9501 Rob Oosterbaan Almere 1956 2109e 14:19 48:47 1:23:15 2:01:17 1:57:29 1632 8019 Jan Hardeman Zwolle 1952 2110e 14:20 48:46 1:25:07 2:01:17 1:59:41 1633 7653 Kees Jan Willeboordse Zwolle 1973 2111e 14:54 49:48 1:24:33 2:01:18 1:58:28 1634 7156 Ceriel Boosveld Zwolle 1969 2114e 14:22 49:07 1:23:38 2:01:19 1:56:20 1635 8004 Gert Broekhuizen Leusden 1958 2115e 13:59 48:49 1:24:40 2:01:20 1:59:44 1636 8006 Adrie Spekking Leusden 1966 2116e 14:00 48:50 1:24:41 2:01:20 1:59:44 1637 9311 Gert Huisman Zwolle 1963 2117e 14:29 50:02 1:24:56 2:01:21 1:59:58 1638 8645 Jos Brandhoff Marathon Pim Mulier 1954 2121e 14:47 48:45 1:22:23 2:01:23 1:56:06 1639 7989 Jan Paul Rop Zwolle 1967 2122e 13:56 48:17 1:21:56 2:01:25 1:55:58 1640 9935 Freddy Kroes a.v. P.E.C. 1910 cli 1967 2123e 14:28 48:42 1:23:32 2:01:27 1:58:53 1641 9917 Philip Schippers a.v. P.E.C. 1910 cli 1967 2124e 13:26 46:28 1:21:30 2:01:27 1:58:59 1642 7294 Erik Wijtsma Zwolle 1970 2125e 13:40 47:37 1:22:16 2:01:27 1:56:53 1643 8090 Geert Nobel Zeewolde 1987 2126e 13:52 47:52 1:22:21 2:01:28 1:55:59 1644 9787 Han Reukers AV '34 1960 2127e 14:08 48:07 1:23:08 2:01:30 1:58:26 1645 8533 Arnout van Diermen ZKA-BvdGF 2128e 14:26 48:25 1:22:32 2:01:32 1:56:06 1646 7950 Serdar Tufekci Zwolle 1970 2129e 15:05 50:54 1:24:42 2:01:32 1:56:32 1647 7257 Joop Jongsma Zwolle 1964 2131e 14:10 47:59 1:22:10 2:01:34 1:58:03 1648 7181 JanJaap Staal Zwolle 1968 2132e 14:10 47:59 1:22:11 2:01:34 1:58:03 1649 9297 Jeroen Valkenier Groningen 1981 2133e 14:02 46:58 1:22:48 2:01:35 1:58:26 1650 7568 Bart Valkenier Zwolle 1983 2136e 14:02 46:59 1:22:49 2:01:36 1:58:27 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 34 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1651 8035 Johan Harke IJsselmuiden 1981 2138e 14:50 50:45 1:26:37 2:01:38 1:58:35 1652 9535 Aaldert Nekeman Staphorst 1952 2139e 13:44 48:12 1:23:48 2:01:39 2:00:59 1653 7681 Jeroen Griffioen Amersfoort 1973 2140e 14:51 49:52 1:24:03 2:01:40 1:59:19 1654 9308 Hielke van Loenhout PEC 1910 1964 2141e 13:44 47:23 1:22:02 2:01:42 1:58:47 1655 7458 Wim van den Engel Rotterdam 1983 2143e 14:11 47:48 1:20:56 2:01:45 1:58:21 1656 8208 Hans Stokvis Zeewolde 1967 2144e 13:54 47:36 1:21:25 2:01:45 1:56:51 1657 7850 Juul van de Vegt Zwolle 1970 2145e 14:24 48:38 1:22:50 2:01:46 1:59:42 1658 7926 Janno van Loo Haarlem 1983 2147e 14:04 48:09 1:21:11 2:01:48 1:56:29 1659 9144 HENK Eilander Zwolle 1962 2148e 14:05 46:04 1:17:59 2:01:48 1:57:02 1660 9511 Joris van Grafhorst Haaksbergen 1962 2149e 14:16 47:59 1:22:06 2:01:51 1:57:00 1661 8180 Lars Theissen Zwolle 1980 2151e 14:18 49:36 1:24:24 2:01:52 1:58:25 1662 8665 Ruud Kok PwC 1956 2152e 14:35 49:17 1:23:59 2:01:53 1:59:02 1663 7443 Rudy van Leerzem Zwolle 1971 2155e 13:49 47:55 1:22:10 2:01:55 1:57:19 1664 7747 Gert Beens Genemuiden 1967 2156e 14:07 49:08 1:23:49 2:01:56 1:58:41 1665 8421 Pieter Cnossen De 4e Musketier 1978 2157e 14:54 49:35 1:24:41 2:01:56 1:58:57 1666 2511 Ludo Martens Wavin 2 2158e 14:18 48:50 1:23:56 2:01:57 2:00:29 1667 8642 Bert Tapper Zwolle 1969 2159e 14:22 48:11 1:21:56 2:01:59 1:58:16 1668 9214 Johan Betsema Ten Boer 1955 2161e 14:09 48:40 1:22:38 2:02:04 1:56:49 1669 9014 Dick Telman Nieuwleusen 1956 2162e 14:13 47:36 1:22:15 2:02:05 1:59:16 1670 7205 Gerard Ruiter Enschede 1985 2164e 13:37 46:49 1:19:56 2:02:06 1:56:32 1671 8040 Menno Bruil Zutphen 1977 2165e 12:30 44:31 1:19:45 2:02:07 2:01:41 1672 9745 Jan van den Belt Hanzesport 1958 2166e 12:48 45:30 1:20:11 2:02:08 1:58:25 1673 8664 Sjaak van der Steen Zilveren Kruis Achme 2167e 13:46 47:55 1:22:53 2:02:08 1:59:50 1674 8078 Dirk Jan Durieux Zwolle 1975 2168e 13:06 43:58 1:17:23 2:02:08 2:00:42 1675 2635 Simon Benus AM 2 2169e 13:57 48:39 1:23:55 2:02:08 2:00:03 1676 7810 Tijn van Wegen Voorburg 1978 2172e 14:19 50:02 1:24:19 2:02:09 1:57:04 1677 9286 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 2175e 13:57 47:48 1:22:55 2:02:12 1:59:29 1678 7963 Martijn Verheule Hilversum 1978 2178e 14:27 49:44 1:24:23 2:02:14 1:58:11 1679 7170 Jaap Sterken Nieuwleusen 1984 2179e 12:02 43:14 1:18:20 2:02:15 1:59:03 1680 8265 Johan Rijneveld Maarssen 1981 2180e 14:13 47:06 1:20:34 2:02:16 2:00:35 1681 7635 Johan Lourens Zwolle 1959 2181e 15:06 49:47 1:24:45 2:02:17 1:58:45 1682 9781 Hendrik Jan Gommer Dalen 1963 2185e 14:11 48:20 1:22:58 2:02:20 1:58:17 1683 7766 Jeroen Damink Zwolle 1989 2186e 13:42 48:43 1:24:23 2:02:21 1:58:48 1684 7865 Gerard Velthuis Meppel 1957 2187e 13:41 47:53 1:23:12 2:02:22 1:59:45 1685 7071 Martin Terpstra Zwolle 1961 2190e 15:02 49:45 1:23:39 2:02:27 1:57:51 1686 9443 Jan Vermue Time for Heroes 2011 1958 2191e 14:19 49:46 1:25:35 2:02:28 2:00:32 1687 9121 Jonathan Kamp Utrecht 1974 2192e 14:49 49:20 1:23:12 2:02:29 1:58:04 1688 9758 Anton Nijenkamp Biddinghuizen 1958 2193e 15:16 50:08 1:24:52 2:02:29 1:59:57 1689 8066 Rob Kleinherenbrink Deventer 1983 2194e 14:45 50:08 1:24:10 2:02:31 1:58:50 1690 9860 Joost van Duin PwC 1968 2195e 14:46 50:34 1:25:57 2:02:31 1:59:32 1691 8237 Sander Zielhuis Utrecht 1976 2196e 13:34 48:22 1:24:10 2:02:32 2:01:47 1692 7821 Jeroen Polder Zwolle 1979 2199e 14:18 50:01 1:24:18 2:02:33 1:57:27 1693 7288 Henk Jan van der Veer Zwolle 1972 2201e 14:44 50:16 1:25:17 2:02:36 1:58:02 1694 9602 Bram Jonkheer Nijkerk Gld 1969 2202e 15:30 52:19 1:25:50 2:02:36 1:57:03 1695 8596 Onno Goldbach Zwolle 1978 2203e 14:18 48:19 1:22:30 2:02:36 1:57:03 1696 8083 William Groothand Arnhem 1976 2204e 13:44 47:34 1:22:12 2:02:38 1:57:14 1697 9801 Vincent Oldenhof PEC 1910 1956 2206e 14:48 50:39 1:25:47 2:02:40 2:00:33 1698 8271 Florent de Wolf NOP 1967 2207e 14:52 49:59 1:23:35 2:02:40 1:58:55 1699 7088 Ivo Eikenaar Emmeloord 1978 2208e 14:54 50:00 1:23:35 2:02:41 1:58:57 1700 7042 Rutger Brakel Ommen 1987 2209e 15:05 50:32 1:25:36 2:02:41 2:00:17 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 35 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1701 7070 Jos Aitink Zwolle 1960 2210e 14:11 48:28 1:22:46 2:02:41 1:58:42 1702 8360 Douwe Buter Warmlopers 1965 2211e 13:05 47:47 1:23:47 2:02:41 2:01:22 1703 8266 Jean Benek Harderwijk 1968 2212e 14:19 48:29 1:23:20 2:02:43 1:57:11 1704 9301 Frans van der Velden Steenwijk 1954 2214e 13:37 47:19 1:22:03 2:02:46 1:59:14 1705 8375 Vincent van den Akker Wijzonol Bouwverven 1970 2215e 14:47 50:41 1:26:02 2:02:47 2:00:25 1706 8129 Eric Dijkslag Harderwijk 1959 2217e 14:16 49:30 1:24:17 2:02:51 1:57:59 1707 8171 Johan van Dijk IJsselmuiden 1968 2218e 14:32 49:46 1:24:37 2:02:51 2:00:16 1708 9257 Gerard Janson Beekbergen 1958 2219e 14:04 48:05 1:21:53 2:02:52 1:59:36 1709 9684 Michiel Broeksma Zwolle 1982 2220e 12:43 45:56 1:22:42 2:02:55 2:02:18 1710 8396 Arjan de Roos Run2Day clinic 1974 2223e 14:24 49:24 1:24:28 2:02:58 1:59:26 1711 7559 Arnie Pot Zwolle 1971 2224e 13:40 47:37 1:22:18 2:02:59 1:58:24 1712 8187 Erik Pasman Zwolle 1975 2225e 14:35 50:24 1:25:00 2:03:02 1:58:18 1713 8105 Freek Brouwer Urk 1960 2226e 14:22 49:59 1:25:00 2:03:04 1:59:22 1714 7603 Gert Jan Straatsma Zeewolde 1966 2227e 14:50 50:30 1:25:09 2:03:05 1:59:32 1715 7645 Harald Straatsma Zeewolde 1965 2228e 15:03 50:53 1:25:19 2:03:05 1:59:33 1716 2503 Paul Pieters Securitas 1 2229e 14:12 48:57 1:22:45 2:03:06 1:57:51 1717 9627 Robin Schenk Arnhem 1974 2230e 14:12 49:31 1:24:07 2:03:08 1:59:12 1718 7773 Frits Groen De Sprinter 1958 2232e 14:16 48:44 1:24:12 2:03:10 2:00:02 1719 9343 Gerrit Durberg Cialfo 1951 2233e 14:05 49:43 1:26:11 2:03:10 2:02:24 1720 2517 Henk Reinders Wavin 3 2234e 12:32 46:20 1:22:51 2:03:11 2:02:47 1721 9668 Willem Ketting Markelo 1963 2235e 14:08 48:26 1:23:43 2:03:12 1:59:49 1722 9906 Marcel van Waas a.v. P.E.C. 1910 cli 1965 2241e 14:41 49:36 1:24:32 2:03:18 1:59:51 1723 9605 Reint Jan Potze Rotterdam 1960 2243e 14:22 50:02 1:25:58 2:03:18 2:01:39 1724 7132 Wouter Beijer Zwolle 1973 2244e 13:46 47:23 1:23:07 2:03:19 2:01:22 1725 8570 Klaas Luth Zwolle 1981 2245e 13:46 47:07 1:21:46 2:03:20 1:59:56 1726 2546 Peter Bourgonje Grontmij Nederland B 2246e 14:24 49:00 1:23:36 2:03:21 1:58:30 1727 8495 Arjan Emmelkamp a.v. P.E.C. 1910 cli 1978 2247e 14:35 50:18 1:25:33 2:03:24 1:59:47 1728 9469 Albert Stoter AV Zeewolde 1958 2248e 13:53 47:59 1:22:24 2:03:25 1:57:56 1729 9610 Elmer Stamhuis Zwolle 1985 2250e 13:34 47:38 1:23:02 2:03:26 2:01:49 1730 8586 Rene Wesselink Zwolle 1958 2251e 14:14 49:06 1:24:49 2:03:27 2:00:23 1731 9534 Ronald Rademaker Ciko '66 1949 2253e 14:25 49:28 1:24:07 2:03:29 1:59:20 1732 7778 Jacob Rosier Zwolle 1969 2254e 14:41 51:16 1:27:21 2:03:30 2:01:39 1733 9528 Henk Ponstein Ermelo 1963 2257e 14:18 48:49 1:23:34 2:03:34 1:58:56 1734 9488 Dennis Homan AVV 1969 2258e 14:36 48:51 1:24:55 2:03:34 2:01:42 1735 9474 Thomas Kamps Apeldoorn 1984 2259e 14:35 48:51 1:24:55 2:03:35 2:01:42 1736 8229 Wesley Bruins Zwolle 1987 2262e 14:23 49:38 1:24:56 2:03:38 1:59:25 1737 9153 Peter Weulink Zwolle 1972 2263e 14:18 49:33 1:25:00 2:03:38 2:00:48 1738 8326 Marc Knobben Provincie Overijssel 1971 2265e 14:05 47:53 1:22:27 2:03:41 2:01:04 1739 9300 Henk Hop Hanzesport 1955 2268e 13:55 48:32 1:24:36 2:03:43 2:02:29 1740 9118 Maurice Schippers Zwolle 1975 2270e 14:16 48:05 1:22:09 2:03:45 1:58:43 1741 7609 Sjef Vlierhuis Heino 1954 2271e 14:29 49:54 1:25:28 2:03:45 2:01:29 1742 8134 Michel Wiersma Zwolle 1969 2273e 14:16 49:41 1:25:06 2:03:48 1:59:16 1743 9726 Harm Welleweerd Vorden 1956 2274e 14:15 49:35 1:26:09 2:03:54 2:02:58 1744 7758 Wim Beijer Zwolle 1946 2275e 12:42 46:57 1:23:20 2:03:55 2:03:52 1745 9325 Peter van Polen PEC 1910 1967 2278e 14:51 51:32 1:27:00 2:03:55 2:01:49 1746 7741 Steven Pul Lelystad 1951 2280e 13:33 48:14 1:24:24 2:03:57 1:59:53 1747 9352 Giso Maas Harderwijk 1977 2281e 15:01 51:39 1:27:09 2:03:57 1:59:14 1748 8420 Johannes Hoefnagel De 4e Musketier 1969 2282e 14:07 49:36 1:24:44 2:03:57 2:01:02 1749 8170 Nico ten Kate Meppel 1963 2285e 15:24 52:08 1:27:01 2:03:58 1:59:46 1750 9448 Jo Hobert Nijverdal 1952 2286e 13:51 47:38 1:23:27 2:03:59 2:01:13 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 36 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1751 7646 Egbert Schutte Hardenberg 1988 2287e 14:10 48:20 1:23:09 2:04:00 2:00:02 1752 7566 Berry Jansen Zwolle 1973 2288e 14:22 48:00 1:21:43 2:04:00 1:59:15 1753 8566 Bob van Baasbank Amstelveen 1980 2289e 14:18 48:58 1:23:33 2:04:01 1:58:28 1754 9396 Benny Dijkstra Sneek 1965 2290e 13:02 46:45 1:22:57 2:04:01 2:02:56 1755 7939 Peter Pelt Flevo Delta 1948 2292e 15:25 51:24 1:27:25 2:04:02 1:59:56 1756 7493 David ten Broeke Lemelerveld 1968 2294e 12:54 44:56 1:18:37 2:04:05 2:03:07 1757 7593 Han Kodden Arnhem 1966 2296e 14:33 49:46 1:24:48 2:04:08 1:59:21 1758 8679 Sander Verberkt Athletic Point 1969 2297e 14:26 49:20 1:23:50 2:04:09 1:58:40 1759 9664 Richard Gerestein Nijkerk Gld 1962 2298e 15:14 51:06 1:25:00 2:04:09 1:58:36 1760 7253 Marcel Gussinklo Ouderkerk aan de Ams 1971 2301e 14:13 48:27 1:23:18 2:04:11 2:00:20 1761 7829 Gert Beekhuizen Arnhem 1956 2305e 13:21 46:52 1:22:05 2:04:17 2:02:01 1762 7777 Edward Haverkamp Voorburg 1967 2306e 13:33 48:46 1:25:26 2:04:17 2:03:27 1763 7577 Bijan Moshaver Zwolle 1959 2309e 14:21 49:51 1:27:22 2:04:20 2:03:41 1764 7938 Dennis Lindeboom Hoogeveen 1972 2310e 14:53 48:46 1:22:22 2:04:20 1:59:12 1765 8519 Marcel Stoel a.v. P.E.C. 1910 cli 1964 2311e 14:27 49:48 1:24:55 2:04:21 2:00:45 1766 7995 Rene Schuurman Doetinchem 1973 2312e 14:38 49:50 1:24:56 2:04:21 2:00:09 1767 9427 Fred van de Gronde Zwolle 1954 2313e 14:07 48:58 1:24:42 2:04:21 1:59:40 1768 7987 Bart Bruins Slot Utrecht 1978 2314e 14:35 49:46 1:24:32 2:04:22 2:00:10 1769 8414 Gerhard Koele De 4e Musketier 1965 2315e 13:41 46:55 1:22:34 2:04:26 2:01:31 1770 8416 Bram Markus De 4e Musketier 1976 2316e 14:11 48:50 1:24:43 2:04:27 2:00:45 1771 8626 Robert Waaksma Zuidhorn 1964 2319e 13:56 48:49 1:25:10 2:04:29 2:02:07 1772 7582 Frank Kodden Zwolle 1968 2320e 14:33 49:48 1:24:49 2:04:30 1:59:44 1773 9496 Tonny Holleboom Broekland Ov 1953 2321e 14:21 49:33 1:25:01 2:04:30 1:59:05 1774 7091 Bert van den Brink Harderwijk 1973 2322e 14:36 48:57 1:22:37 2:04:33 1:59:11 1775 7415 Co van der Sluis Dedemsvaart 1947 2323e 13:50 49:51 1:26:14 2:04:34 2:03:59 1776 8675 Thijs Geuze Rotterdam 1961 2324e 13:45 48:43 1:24:46 2:04:35 2:03:46 1777 7964 Kor Oosterhof Elburg 1965 2326e 14:41 51:15 1:26:00 2:04:36 1:59:32 1778 8415 Frans van Heest De 4e Musketier 1976 2327e 14:11 48:51 1:24:43 2:04:38 2:00:56 1779 8012 Jan vd Weide Doornspijk 1958 2329e 14:38 51:11 1:25:33 2:04:39 1:59:13 1780 7852 Thijs Oosterveen Kallenkote 1965 2330e 14:18 49:37 1:24:52 2:04:39 2:03:05 1781 2549 Jan Heijmans Grontmij Nederland B 2331e 14:16 49:48 1:26:02 2:04:39 2:04:16 1782 9768 Ruud van Aart Apeldoorn 1952 2333e 15:42 50:14 1:25:48 2:04:41 2:00:13 1783 8434 Marc Koster PwC 1965 2334e 14:51 49:27 1:24:29 2:04:42 1:59:37 1784 9508 Gerrit Abrahamse Kampen 1971 2335e 14:29 49:00 1:25:47 2:04:43 2:02:33 1785 8608 Douwe Tromp Leiden 1979 2344e 13:56 49:07 1:25:18 2:04:47 2:03:17 1786 8327 Wim van den Noort Provincie Overijssel 1949 2347e 14:11 48:48 1:24:28 2:04:49 2:02:09 1787 8676 Erik van der Vaart Dutch Runners Gold 1956 2348e 14:04 48:26 1:24:04 2:04:50 1:59:16 1788 7694 Gerrit Breukelman Hardenberg 1973 2349e 14:15 48:15 1:22:55 2:04:51 2:01:10 1789 9278 Henk Mulder Zwolle 1958 2350e 14:46 50:17 1:25:06 2:04:52 2:01:07 1790 8575 Steven van den Heuvel the Hague Road Runne 1983 2353e 15:02 50:59 1:26:28 2:04:55 2:01:46 1791 9124 Martien van Dam Zwolle 1966 2354e 14:12 49:37 1:24:58 2:04:58 2:00:16 1792 8554 Jan Pouwels ZKA-BvdGF 2355e 14:11 49:09 1:24:13 2:04:59 1:59:43 1793 7917 Addy Veldkamp Zwolle 1958 2357e 13:52 48:05 1:23:30 2:05:01 2:00:11 1794 9803 Peter Hidma Daventria 1950 2364e 14:03 49:23 1:24:53 2:05:10 2:00:43 1795 7513 Jeroen Verwindt Dronten 1974 2367e 14:22 49:20 1:24:53 2:05:11 2:00:03 1796 7767 Niels Piest Zwolle 1982 2368e 15:29 51:56 1:26:48 2:05:12 2:00:46 1797 7442 Rob van Gelderen Zwolle 1967 2370e 13:43 47:46 1:22:07 2:05:14 2:00:01 1798 9788 Dennis Jansen Deventer 1974 2371e 15:00 50:33 1:26:40 2:05:17 2:02:17 1799 8506 Adri Zwarthoff a.v. P.E.C. 1910 cli 1966 2373e 14:57 51:40 1:27:55 2:05:18 2:03:16 1800 9897 Floris van Woerkom PwC 1963 2374e 14:13 49:28 1:25:48 2:05:18 2:01:20 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 37 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1801 7143 Alex Weeelink Ommen 1957 2375e 14:10 49:39 1:25:48 2:05:19 2:02:11 1802 7065 Douwe van der Wier Zwolle 1971 2377e 14:46 50:13 1:25:46 2:05:19 2:01:20 1803 7661 Herman Zwart Dalfsen 1959 2379e 14:20 50:50 1:26:26 2:05:22 1:59:43 1804 9258 Richard Lubbers Zwolle 1973 2380e 14:46 50:13 1:25:46 2:05:22 2:01:22 1805 8457 Tariq Yousefzai Scania Production 2383e 14:01 47:44 1:21:10 2:05:26 2:02:16 1806 8402 Wilfred Mulder Run2Day clinic 1972 2384e 14:44 49:39 1:24:12 2:05:26 2:01:19 1807 7823 Pieter Berends Zwolle 1962 2385e 14:44 50:42 1:26:13 2:05:27 2:00:22 1808 9654 Erik Bood Nijkerk Gld 1961 2387e 15:13 51:35 1:26:15 2:05:28 1:59:54 1809 8615 Wesley Dijkstra Zwolle 1977 2389e 13:41 48:32 1:25:21 2:05:30 2:04:36 1810 7198 Menno Pot Zwolle 1973 2394e 14:53 50:25 1:26:13 2:05:34 2:01:20 1811 2527 Peter Kok Energiewacht Groep 2 2395e 13:05 47:36 1:24:29 2:05:34 2:05:14 1812 8649 Bas van der Worp Athletic Point 1977 2396e 14:52 50:35 1:25:55 2:05:35 2:00:05 1813 7901 Sven Pasman Zwolle 1991 2397e 14:01 47:47 1:22:19 2:05:37 2:00:50 1814 7902 Martin Pasman Zwolle 1962 2399e 14:01 47:47 1:22:19 2:05:37 2:00:50 1815 7214 Jaco Treep Hattem 1966 2400e 14:28 49:24 1:24:53 2:05:39 2:00:44 1816 7598 Hein Platenkamp Zwolle 1977 2401e 14:59 52:34 1:28:45 2:05:39 2:01:40 1817 9341 Bernard Dekker Vollenhove 1944 2402e 14:30 50:44 1:28:03 2:05:40 2:03:38 1818 7491 Triple Tinus Zwolle 1978 2403e 14:19 49:18 1:24:51 2:05:41 2:00:31 1819 7858 Marlon Vrolijk Heerenveen 1970 2405e 14:36 49:34 1:24:35 2:05:44 2:01:41 1820 7744 Rob Mecklenfeld Schuinesloot 1970 2407e 13:21 45:38 1:22:54 2:05:48 2:03:32 1821 8057 Maarten Jacobs NOP 1960 2413e 15:21 51:29 1:27:14 2:05:59 2:01:45 1822 7573 Rolf Schudde Zwolle 1967 2415e 14:40 50:00 1:25:41 2:05:59 2:01:41 1823 2548 Hans Diels Grontmij Nederland B 2417e 14:25 50:47 1:26:35 2:06:01 2:01:10 1824 9423 Peter de Wilde Isala '96 1962 2422e 15:29 52:45 1:28:13 2:06:05 2:01:37 1825 8634 Erik Boerkamp Hengelo Ov 1964 2423e 14:37 49:40 1:24:50 2:06:06 2:00:42 1826 9849 Jannes Huisman De 4e Musketier 1965 2425e 14:07 49:13 1:24:45 2:06:07 2:03:11 1827 8621 Marko Hazelhekke Heeten 1987 2428e 14:01 49:12 1:26:36 2:06:11 2:01:21 1828 7180 Jaco Helmink Zwolle 1956 2430e 14:34 50:43 1:26:40 2:06:13 2:02:35 1829 8359 Jasper Gerressen Warmlopers 1975 2432e 14:29 49:55 1:27:11 2:06:14 2:04:58 1830 9358 Wybrand de Groot Friesland 1956 2435e 14:19 49:15 1:25:18 2:06:19 2:01:40 1831 7737 Ruben Tienpont Blokzijl 1975 2436e 14:59 51:30 1:27:37 2:06:19 2:02:43 1832 9792 Jan Broekhuis Hoevelaken 1965 2438e 14:34 50:14 1:25:27 2:06:21 2:03:14 1833 9264 Henny Buijtenhuijs Doetinchem 1947 2444e 13:42 48:51 1:25:39 2:06:27 2:02:59 1834 7935 Wim van Oostenbrugge Zwolle 1967 2445e 15:07 51:42 1:25:40 2:06:27 2:03:57 1835 8450 Niels Ampt Time for Heroes 2011 1969 2446e 14:43 50:33 1:27:36 2:06:28 2:04:32 1836 7152 Edward Rosendaal Wijhe 1966 2447e 13:59 49:15 1:24:59 2:06:28 2:00:56 1837 7344 Germo Grootenhuis Zwolle 1973 2452e 13:42 49:07 1:26:32 2:06:30 2:05:38 1838 9714 Ronny Willems HAC '63 1973 2453e 13:39 46:12 1:20:27 2:06:30 2:01:25 1839 9215 Gert-Jan van der Vegt Deventer 1963 2455e 14:32 49:41 1:25:33 2:06:31 2:01:23 1840 9715 Rudi Kolditz Dutch Runners Basic 1955 2456e 14:01 49:29 1:25:27 2:06:32 2:01:13 1841 8599 Jos Wichers Schreur Espel 1964 2457e 14:31 50:23 1:27:34 2:06:33 2:05:02 1842 2565 Aaldert Koopman Rabobank Staphorst-R 2458e 15:43 54:13 1:31:05 2:06:34 2:06:20 1843 9580 Robert Kanning Zwolle 1951 2459e 14:15 49:04 1:25:03 2:06:35 2:04:03 1844 7297 Alexander van den Belt Zwolle 1975 2462e 13:43 46:58 1:19:45 2:06:37 2:01:41 1845 7838 Ruben van de Groep Rotterdam 1987 2464e 13:48 47:20 1:22:31 2:06:41 2:01:21 1846 9873 Otger Hullegie PwC 1956 2467e 14:50 52:18 1:29:07 2:06:45 2:03:53 1847 9656 Edwin Odink Spirit Lelystad 1972 2468e 13:58 48:18 1:23:12 2:06:45 2:02:04 1848 8049 Dennis Geerlings Lelystad 1965 2469e 13:58 48:18 1:23:13 2:06:46 2:02:05 1849 8435 Aad Koudijs PwC 1966 2474e 14:18 50:15 1:28:50 2:06:52 2:05:35 1850 7137 Arjan Dijkema Zwolle 1979 2476e 14:58 50:55 1:26:16 2:06:54 2:01:46 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 38 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1851 9404 Peter Knollema Dutch Runners Gold 1955 2477e 14:21 49:16 1:25:31 2:06:54 2:01:50 1852 8339 Koos-Jan Noorman Warmlopers 1960 2478e 13:43 49:04 1:27:33 2:06:55 2:05:40 1853 8280 Alexander Oldeman Zwolle 1974 2479e 13:56 48:11 1:24:25 2:06:58 2:02:47 1854 7154 Arnout Jalving Dalfsen 1977 2480e 14:46 49:44 1:24:54 2:06:58 2:01:48 1855 8014 Raymond Schuurman Zwolle 1967 2482e 13:45 49:22 1:26:14 2:07:03 2:05:22 1856 7277 Dennis Plugge Elburg 1984 2486e 13:45 47:53 1:25:32 2:07:08 2:04:45 1857 9348 Martin Reins Zwolle 1970 2487e 13:24 47:52 1:25:16 2:07:09 2:04:47 1858 7326 Bas Brussaard Dronten 1961 2488e 13:56 48:47 1:25:32 2:07:11 2:06:12 1859 9961 Cozijn van den Pol Elburg 1949 2490e 14:23 50:26 1:26:12 2:07:12 2:02:40 1860 7064 Patrick Prent Coevorden 1988 2491e 14:24 49:38 1:24:39 2:07:13 2:02:42 1861 9646 Jeroen Reuvekamp Zwolle 1985 2492e 14:54 51:30 1:27:59 2:07:14 2:02:33 1862 8357 Bert Faber Warmlopers 1965 2493e 13:17 48:32 1:25:27 2:07:15 2:05:56 1863 7197 Rob van der Steeg Zwolle 1970 2494e 14:07 49:20 1:26:05 2:07:16 2:05:48 1864 9196 Johnny Rorije Zwolle 1960 2495e 14:40 50:53 1:27:31 2:07:16 2:03:29 1865 7097 Hendrikus ten Berge Tuk 1965 2497e 14:25 48:55 1:24:27 2:07:20 2:02:00 1866 9349 Martin Blanke Heino 1958 2502e 14:37 50:59 1:26:32 2:07:26 2:02:49 1867 8128 Jeroen Lambers Zwolle 1966 2504e 15:04 51:17 1:27:45 2:07:27 2:03:58 1868 9491 Henk van Roemburg Flevo Delta 1943 2508e 15:27 51:27 1:27:31 2:07:34 2:03:30 1869 8464 Henk Kluiver Scania Production 1950 2512e 14:21 50:16 1:26:47 2:07:37 2:04:43 1870 7712 Arnold Zijlstra Nieuwegein 1975 2515e 14:39 47:22 1:22:57 2:07:38 2:04:46 1871 7826 Arthur Roskott Zwolle 1978 2516e 15:10 51:14 1:27:35 2:07:38 2:02:07 1872 8270 Adrian Brinkhaus Amsterdam 1968 2519e 14:58 51:22 1:27:06 2:07:40 2:02:30 1873 9219 Ronald Veldman Zwolle 1969 2521e 14:41 51:15 1:27:50 2:07:41 2:05:50 1874 7920 Patrick Kouma Zwolle 1986 2524e 14:28 49:31 1:25:01 2:07:42 2:03:22 1875 8541 Bas van de Goor ZKA-BvdGF 2528e 14:35 50:24 1:25:26 2:07:45 2:02:24 1876 8056 Henk Bos Witte Paarden 1967 2529e 15:01 51:29 1:26:40 2:07:45 2:02:26 1877 9915 Alfred Schuman a.v. P.E.C. 1910 cli 1963 2530e 14:34 49:58 1:26:45 2:07:45 2:05:03 1878 8473 Be Kouwen a.v. P.E.C. 1910 cli 1949 2535e 15:04 51:46 1:28:39 2:07:51 2:05:12 1879 8518 J van der Heijden a.v. P.E.C. 1910 cli 1958 2536e 15:01 51:42 1:28:34 2:07:51 2:05:09 1880 9119 Willem Vroom Nieuwleusen 1957 2538e 14:35 50:34 1:27:50 2:07:53 2:06:29 1881 7605 Peter Stokvis Dalfsen 1971 2539e 14:22 50:37 1:27:18 2:07:55 2:03:00 1882 8641 Willem Borger Dalfsen 1980 2541e 15:07 52:03 1:27:40 2:07:57 2:03:51 1883 7395 Jan van de Craats Kampen 1958 2542e 13:37 49:46 1:26:38 2:07:58 2:03:41 1884 7775 Douwe Reuvekamp Zwolle 1969 2544e 14:13 49:45 1:25:35 2:08:01 2:02:56 1885 2680 Gert-Jan Meinen UVIT-ICT 2 2545e 14:05 49:39 1:27:25 2:08:01 2:07:39 1886 9480 Robin Quee Coevorden 1980 2546e 14:45 51:48 1:28:51 2:08:03 2:03:33 1887 8585 Wim Logtenberg Wijhe 1951 2547e 14:14 49:04 1:24:50 2:08:04 2:03:16 1888 7210 Niek Bransz Zwolle 1976 2550e 13:58 48:19 1:24:14 2:08:06 2:04:50 1889 8522 Robin Blok a.v. P.E.C. 1910 cli 1955 2551e 14:43 50:56 1:27:54 2:08:06 2:06:04 1890 7125 Henk Jan Kamphuis Oldebroek 1955 2553e 14:19 49:24 1:27:04 2:08:11 2:03:20 1891 9588 Joop Tomassen Ermelo 1955 2556e 14:18 48:54 1:24:37 2:08:11 2:03:34 1892 7564 Wim Toeter Hasselt 1947 2557e 13:57 48:03 1:23:56 2:08:12 2:05:01 1893 8150 Maarten Vijfhuize Zwolle 1986 2560e 15:01 51:33 1:27:36 2:08:13 2:04:34 1894 8021 Visser Jan Emmeloord 1956 2562e 14:33 50:22 1:27:08 2:08:14 2:04:56 1895 9475 Geert Visser Zwolle 1956 2563e 14:39 50:33 1:26:44 2:08:14 2:05:03 1896 8600 Marco Talamini Zwolle 1966 2564e 14:34 51:03 1:28:27 2:08:17 2:06:56 1897 2735 Henk Bouwknegt VHMABC Less Quick 1 2567e 14:22 50:09 1:25:13 2:08:19 2:04:04 1898 9937 Eric Slikker a.v. P.E.C. 1910 cli 1970 2569e 14:34 51:40 1:28:45 2:08:20 2:05:48 1899 9086 Rieuwert de Haan Zwolle 1985 2570e 13:39 47:29 1:23:47 2:08:22 2:06:29 1900 7813 Jeroen Oosterhof Time for Heroes 2011 1981 2571e 14:58 52:05 1:28:57 2:08:23 2:05:27 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 39 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1901 8408 Rolf Bus De 4e Musketier 1961 2573e 14:16 49:42 1:27:09 2:08:25 2:06:45 1902 9586 Reinier van den Beld De Gemzen 1976 2575e 14:50 51:50 1:28:56 2:08:27 2:04:55 1903 7338 Paul Zijlstra Zwolle 1964 2576e 14:18 51:00 1:28:02 2:08:27 2:04:51 1904 8682 Nico Kramer Athletic Point 1955 2577e 14:37 50:17 1:26:16 2:08:28 2:02:59 1905 8133 Theo Sleurink IJsselmuiden 1957 2578e 14:41 51:05 1:27:36 2:08:28 2:03:39 1906 9462 Bertjan Bos Hasselt 1965 2579e 14:36 51:16 1:27:45 2:08:28 2:04:09 1907 8678 Bert Eskes Athletic Point 1964 2580e 14:53 50:36 1:26:17 2:08:28 2:03:00 1908 7087 Jan Willem Tip Zwolle 1969 2581e 14:18 45:52 1:21:32 2:08:29 2:02:58 1909 7898 Robert Bos Zwolle 1986 2584e 14:37 51:15 1:27:50 2:08:32 2:04:13 1910 8490 Joop Sattler a.v. P.E.C. 1910 cli 1952 2585e 14:45 50:07 1:27:24 2:08:34 2:05:08 1911 7957 Tonnie Gierman Eerbeek 1959 2586e 15:04 51:17 1:28:10 2:08:38 2:05:24 1912 9285 Martin van Wijhe Utrecht 1969 2587e 14:21 50:38 1:27:05 2:08:38 2:03:08 1913 9206 Peter Nefkens Meppel 1965 2588e 15:06 52:33 1:28:47 2:08:38 2:03:40 1914 8130 Floris Dijkslag Harderwijk 1992 2590e 15:36 53:55 1:32:35 2:08:41 2:04:27 1915 8564 Theo Ruiter Nijverdal 1956 2592e 14:44 51:33 1:29:12 2:08:42 2:05:03 1916 8007 Roel de Boer Zwolle 1959 2593e 14:59 52:10 1:28:34 2:08:42 2:05:09 1917 7238 Richard van `t Land Zwolle 1968 2594e 14:02 49:25 1:25:32 2:08:43 2:04:09 1918 7900 Fred Spoel Amersfoort 1965 2596e 14:16 49:22 1:25:37 2:08:51 2:04:29 1919 7060 Mark Duijtshoff Zwolle 1969 2597e 14:53 51:14 1:26:55 2:08:54 2:03:40 1920 7398 Frans Geschiere Zwolle 1967 2599e 14:53 51:15 1:26:55 2:08:54 2:03:40 1921 9207 Gert Niemeijer De Gemzen 1962 2600e 14:53 51:25 1:27:46 2:08:55 2:03:35 1922 9129 Frans Wiering Zwolle 1970 2601e 14:52 51:24 1:27:24 2:08:57 2:04:46 1923 9165 Theo Peeters Zwolle 1948 2605e 14:02 50:43 1:30:05 2:09:00 2:08:23 1924 7477 John Luchtenberg Heino 1960 2606e 14:01 48:50 1:25:33 2:09:05 2:04:55 1925 7080 Arno de Boer Zwolle 1982 2607e 14:00 49:09 1:24:58 2:09:06 2:05:05 1926 9009 Dennis Winkelaar Hoogeveen 1976 2608e 14:26 49:49 1:26:03 2:09:06 2:06:30 1927 7484 Joost Hoogeveen Dedemsvaart 1972 2610e 14:37 51:45 1:29:50 2:09:07 2:05:53 1928 8244 Remi Wieten Nijmegen 1990 2611e 14:59 52:29 1:28:53 2:09:09 2:04:05 1929 7887 Benny ter Bruggen Zwolle 1960 2612e 14:25 50:28 1:27:03 2:09:09 2:04:50 1930 7703 Henry Hulst PEC 1910 1982 2613e 14:34 50:09 1:27:07 2:09:10 2:08:20 1931 2649 Bert Loof PwC 4 2615e 13:37 49:54 1:27:49 2:09:11 2:08:18 1932 7533 Fred Hekkenberg Zwolle 1955 2616e 14:15 49:36 1:26:54 2:09:12 2:06:49 1933 8384 Frederik Bolks Run2Day clinic 1972 2619e 14:20 51:31 1:28:59 2:09:15 2:06:18 1934 7308 Marco van Alen Kampen 1971 2620e 14:35 50:03 1:27:45 2:09:15 2:07:55 1935 7704 Remco van der Weide Zwolle 1973 2621e 12:35 45:57 1:24:03 2:09:19 2:06:58 1936 7518 Cor van der Kamp Oss 1981 2622e 14:48 52:31 1:29:32 2:09:20 2:05:32 1937 9671 Klaas Compagner Dutch Runners Gold 1972 2623e 14:21 50:29 1:27:14 2:09:20 2:05:51 1938 7136 Ronald ten Berge Zwolle 1970 2624e 14:32 50:24 1:26:43 2:09:23 2:04:04 1939 8648 Kevin Gray Fort Scott (USA) 1988 2627e 14:35 50:24 1:27:09 2:09:32 2:05:39 1940 7285 Jonny Drees Nijverdal 1958 2628e 14:31 50:56 1:28:19 2:09:33 2:04:01 1941 9846 Kees Verheyen Run2Day clinic 1961 2629e 14:32 49:45 1:26:09 2:09:35 2:04:46 1942 7782 Henri Ganzeboer Nieuwleusen 1968 2631e 14:56 51:52 1:29:49 2:09:40 2:06:25 1943 9502 Henk Brons Hattem 1976 2632e 14:30 50:04 1:25:21 2:09:44 2:04:39 1944 9141 Frank Maurits Zwolle 1963 2633e 15:16 52:13 1:28:39 2:09:46 2:07:21 1945 9756 Tom Lankhorst Apeldoorn 1964 2634e 14:15 49:11 1:25:01 2:09:46 2:05:37 1946 9359 Arie Brouwer Dutch Runners Gold 1956 2635e 14:57 51:26 1:28:24 2:09:49 2:04:45 1947 7700 Ruben Homminga Zwolle 1990 2638e 11:15 42:00 1:13:15 2:09:51 2:08:55 1948 9994 Jan van Lanen Borne 1960 2640e 14:28 50:43 1:28:30 2:09:52 2:07:01 1949 7545 Jan Heining Zwolle 1956 2641e 15:01 52:13 1:28:47 2:09:53 2:05:11 1950 7951 Robert Fischer Zwolle 1972 2642e 15:05 51:02 1:27:23 2:09:53 2:04:54 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 40 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 1951 9216 Eddy de Wit Zwolle 1971 2643e 15:07 51:03 1:27:23 2:09:53 2:04:55 1952 2550 Erwin Jansen Grontmij Nederland B 2644e 14:36 50:56 1:27:12 2:09:56 2:05:05 1953 7269 Oscar Belt Zwolle 1969 2646e 14:52 51:21 1:28:00 2:09:57 2:05:42 1954 7501 Matthijs de Jong GAC Hilversum 1977 2648e 14:16 51:28 1:28:07 2:10:00 2:05:22 1955 7621 Ulrich Heidstra Winterswijk 1991 2649e 15:19 51:36 1:27:57 2:10:00 2:07:20 1956 7166 Bram de Jong Amersfoort 1975 2650e 14:15 51:27 1:28:06 2:10:00 2:05:22 1957 9333 Niels M van den Berg Geldermalsen 1987 2651e 15:19 51:36 1:27:57 2:10:00 2:07:20 1958 8263 Robert Baelde Jansen Utrecht 1964 2652e 14:59 51:39 1:26:53 2:10:01 2:04:35 1959 9689 Joost Hesseling Zwolle 1958 2653e 14:32 50:54 1:28:01 2:10:02 2:06:27 1960 9376 Coert Peters Zwolle 1964 2655e 14:28 51:39 1:29:10 2:10:04 2:05:15 1961 2751 Roelof Konterman Zilveren Kruis Achme 2657e 15:05 52:41 1:30:28 2:10:06 2:07:46 1962 7966 Ron Huiberts Laag Zuthem 1956 2660e 13:46 49:32 1:29:18 2:10:12 2:08:48 1963 8101 Raymond Groot Lipman Zwolle 1972 2661e 14:26 50:25 1:27:13 2:10:15 2:06:40 1964 8469 E Palavra Celeanum 1960 2663e 15:01 52:40 1:31:10 2:10:20 2:06:51 1965 8194 John Sijbom Nieuwleusen 1959 2664e 14:19 49:10 1:25:39 2:10:20 2:06:21 1966 2653 Jurjen Eikenaar PwC 4 1991 2665e 14:28 51:07 1:29:13 2:10:21 2:10:06 1967 9842 Frank Kleinjan Run2Day clinic 1973 2668e 15:05 51:46 1:28:06 2:10:22 2:05:29 1968 9191 Ernesto Fraser Amersfoort 1979 2669e 14:37 50:44 1:27:26 2:10:22 2:07:05 1969 9360 Jos de Vries Kampen 1972 2670e 14:23 49:31 1:26:33 2:10:22 2:05:53 1970 9204 Philip Corporaal Dutch Runners Gold 1953 2671e 14:46 51:08 1:28:24 2:10:23 2:07:21 1971 7309 Sebastiaan Jansen Kampen 1991 2673e 15:11 52:30 1:30:19 2:10:23 2:08:55 1972 7445 Kees Kok Zwolle 1971 2676e 15:06 52:44 1:30:52 2:10:25 2:06:43 1973 7990 John Kobussen Eerbeek 1964 2677e 15:06 51:21 1:28:22 2:10:25 2:07:11 1974 7159 Menco van Weringh Laren Gld 1950 2678e 13:05 47:50 1:25:05 2:10:29 2:09:33 1975 7272 Theodor Koenen Zwolle 1968 2679e 14:45 51:38 1:29:25 2:10:29 2:05:21 1976 8476 Walter Rijnbout a.v. P.E.C. 1910 cli 1983 2680e 14:34 50:17 1:27:40 2:10:31 2:06:53 1977 7982 Henry van Maanen Zwolle 1974 2682e 15:08 52:44 1:29:17 2:10:35 2:05:38 1978 7597 Geert Sluiter Zwolle 1957 2683e 14:19 49:27 1:26:24 2:10:36 2:07:48 1979 7435 Erwin Vink Zwolle 1970 2684e 15:08 53:06 1:30:59 2:10:37 2:06:41 1980 7313 Bertho ter Avest Apeldoorn 1985 2685e 13:36 47:42 1:27:17 2:10:37 2:09:51 1981 2624 Eric Oosterkamp Croon Elektrotechnie 2686e 14:03 50:51 1:28:25 2:10:38 2:10:19 1982 7217 Sander Boer Zwolle 1953 2687e 14:29 51:03 1:28:40 2:10:38 2:07:52 1983 7134 Ronald Bulthuis Kampen 1971 2688e 14:10 49:56 1:27:33 2:10:40 2:06:21 1984 8348 Martin van Pijkeren Warmlopers 1974 2693e 13:38 49:33 1:27:45 2:10:49 2:09:32 1985 7977 Thomas Wolff Amsterdam 1984 2694e 16:09 54:21 1:32:46 2:10:50 2:07:16 1986 7519 Peter Hovestad Zwolle 1987 2695e 15:29 52:30 1:29:33 2:10:51 2:07:19 1987 8045 Martijn Veldhuijsen Zwolle 1983 2699e 14:11 50:12 1:27:55 2:10:56 2:08:54 1988 7836 Yuri Boertjes Zwolle 1978 2700e 14:21 51:27 1:29:34 2:11:03 2:09:25 1989 9402 Rob Bottenberg Kampen 1968 2701e 15:31 52:47 1:31:10 2:11:05 2:06:39 1990 7633 Harco Kolk Genemuiden 1970 2702e 14:07 49:08 1:28:17 2:11:07 2:07:51 1991 8625 Klaas Jan Veenhuis Zwolle 1971 2703e 13:44 48:44 1:26:04 2:11:11 2:08:11 1992 8032 Hendrik ter Steeg Zwolle 1967 2704e 14:12 49:00 1:26:53 2:11:11 2:08:17 1993 7379 Niels Voswijk Zwolle 1978 2707e 14:55 52:13 1:29:29 2:11:17 2:06:56 1994 9367 Berry Jansen Dieren 1965 2710e 14:50 51:05 1:28:17 2:11:20 2:07:23 1995 2698 Alfred van Dijk Run2Day Zwolle Runne 2713e 14:21 49:32 1:26:52 2:11:24 2:07:59 1996 7803 Rob Henniphof 's-Heerenbroek 1988 2715e 15:14 53:43 1:32:36 2:11:26 2:09:34 1997 7668 Jaap Bos Zwolle 1953 2716e 15:30 53:51 1:31:45 2:11:28 2:09:11 1998 8204 Ben Koopman Zwolle 1956 2717e 15:30 53:52 1:31:45 2:11:28 2:09:12 1999 9079 Ewoud Benschop Hasselt 1978 2718e 15:25 52:56 1:29:52 2:11:28 2:06:03 2000 9665 Marc Hofstede Raalte 1971 2720e 14:53 51:40 1:29:21 2:11:29 2:08:27 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 41 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2001 9881 John Koolwijk PwC 1966 2724e 15:05 52:48 1:30:03 2:11:33 2:07:49 2002 7240 Erik Sloothaak Zwolle 1963 2725e 14:52 51:58 1:29:23 2:11:33 2:10:29 2003 2529 Alexander de Jonge Ernst & Young 1 2726e 15:11 50:45 1:28:57 2:11:34 2:11:05 2004 9453 Dick van der Vecht Deventer 1950 2727e 14:49 51:17 1:28:37 2:11:34 2:06:19 2005 7135 Marco Bruintjes Zwolle 1972 2729e 14:58 52:50 1:29:11 2:11:36 2:06:30 2006 8544 Raymond Hobé ZKA-BvdGF 2730e 13:51 48:30 1:25:37 2:11:38 2:06:20 2007 8598 Rogier Dijkstra Zwolle 1974 2732e 15:08 53:26 1:30:29 2:11:39 2:08:01 2008 8334 Bas van der Worp Travers 1966 2734e 15:06 51:58 1:29:22 2:11:39 2:06:33 2009 8431 Peter den Boer PwC 1964 2735e 15:29 54:11 1:33:32 2:11:40 2:08:40 2010 8401 Erik Mentink Run2Day clinic 1958 2736e 15:16 52:30 1:29:56 2:11:43 2:07:15 2011 7986 Norbert Mentink Hengelo Ov 1966 2737e 15:16 52:29 1:29:55 2:11:44 2:07:15 2012 7973 Jorge Alves Oliveira Zwolle 1951 2738e 13:45 50:05 1:28:34 2:11:44 2:10:44 2013 8446 Robert Uneken Time for Heroes 2011 1972 2739e 14:13 51:23 1:30:00 2:11:45 2:08:14 2014 7874 Ben Halbesma Ridderkerk 1961 2741e 15:40 53:03 1:30:33 2:11:48 2:07:48 2015 9573 Henk Spaan Zwolle 1952 2742e 14:32 50:44 1:28:09 2:11:49 2:06:42 2016 7944 Remko van Hell Heerde 1978 2743e 13:26 48:04 1:27:34 2:11:50 2:11:19 2017 7575 Wilfred Juurlink Hattem 1961 2745e 14:43 51:52 1:29:40 2:11:53 2:09:46 2018 7169 Daniel Lagemaat Zwolle 1976 2746e 15:11 53:14 1:31:33 2:12:00 2:08:47 2019 9831 Marc Snuverink Provincie Overijssel 2747e 14:41 50:47 1:27:07 2:12:01 2:06:18 2020 8551 René Oosterman ZKA-BvdGF 2750e 13:53 48:31 1:25:39 2:12:03 2:06:46 2021 8590 Marijn Docter Heerde 1991 2751e 13:18 45:57 1:20:11 2:12:04 2:09:29 2022 8553 Maarten Ploeg ZKA-BvdGF 2753e 14:23 49:17 1:26:12 2:12:06 2:06:44 2023 8623 Ruben Naberman Zwolle 1990 2754e 12:39 45:15 1:27:06 2:12:07 2:11:08 2024 7424 Kars Menkveld Zwolle 1983 2756e 14:04 50:01 1:28:37 2:12:11 2:11:11 2025 9648 Paul Valster Apeldoorn 1967 2758e 14:45 49:23 1:24:30 2:12:13 2:08:18 2026 7486 Dieter Fransoo Amsterdam 1983 2760e 14:15 50:12 1:28:48 2:12:16 2:11:27 2027 8126 Erwin van Dijk Apeldoorn 1975 2762e 15:09 51:36 1:28:31 2:12:19 2:08:40 2028 8517 Raymond Weelink a.v. P.E.C. 1910 cli 1967 2764e 15:05 52:31 1:30:25 2:12:21 2:10:19 2029 8324 Eric Hooijer Provincie Overijssel 1974 2765e 14:08 51:19 1:28:40 2:12:25 2:07:13 2030 7138 Hildert Inkelaar Zwolle 1969 2766e 14:46 50:00 1:26:54 2:12:27 2:07:36 2031 7362 Dirk Jolink Kampen 1968 2767e 13:55 50:50 1:30:01 2:12:27 2:11:07 2032 8124 Bart Elburg Delta Lloyd Running 1972 2771e 14:59 51:31 1:28:47 2:12:36 2:07:11 2033 9499 Jolanda Visser Winterswijk Woold 1968 2773e 15:08 51:48 1:29:41 2:12:41 2:08:47 2034 9500 Gosse Visser Winterswijk Woold 1968 2774e 15:08 51:48 1:29:41 2:12:41 2:08:47 2035 7287 Marcel Ploeg Zwolle 1968 2776e 15:08 53:05 1:30:59 2:12:44 2:08:47 2036 8660 Marcel Lutter ZKA-BvdGF 2779e 15:38 52:51 1:29:07 2:12:47 2:07:21 2037 9518 Loek Viester 't Harde 1947 2780e 14:51 51:32 1:29:55 2:12:47 2:09:16 2038 7076 Iwan Brink Zwolle 1981 2782e 15:22 53:03 1:30:13 2:12:50 2:09:16 2039 9753 Edwin Dubbink Amsterdam 1973 2784e 14:33 51:50 1:29:12 2:12:52 2:09:42 2040 8257 Kees Alderliesten Zwolle 1947 2786e 14:28 51:16 1:28:59 2:12:57 2:08:11 2041 9016 Marc van Gelder Lionitas 1968 2788e 14:55 52:07 1:30:21 2:13:04 2:08:21 2042 8534 Bert Dikkeschei ZKA-BvdGF 2792e 14:42 50:32 1:28:28 2:13:10 2:07:55 2043 7101 Joost Samsom Harderwijk 1971 2793e 14:37 50:15 1:28:22 2:13:10 2:07:48 2044 7540 Noël Sticker Didam 1987 2795e 15:56 54:27 1:31:56 2:13:11 2:09:28 2045 8611 Miguel Liauw A Joe 's-Gravenhage 1981 2798e 14:10 50:31 1:28:38 2:13:14 2:07:56 2046 8209 Ad Evink Wezep 1962 2799e 15:25 53:20 1:31:25 2:13:15 2:10:55 2047 9061 Jaco Faas Apeldoorn 1984 2801e 14:13 49:07 1:25:22 2:13:18 2:11:33 2048 9559 Gillis Geschiere Schottheide (GER) 1957 2802e 14:52 51:16 1:29:03 2:13:19 2:08:06 2049 7095 Jarno van 't Hul Zwolle 1982 2806e 15:10 52:34 1:31:35 2:13:30 2:09:20 2050 9755 Peter Alferink Zwolle 1954 2809e 14:20 50:58 1:29:35 2:13:38 2:11:58 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 42 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2051 7570 Roelof Hoving Zwolle 1964 2810e 14:17 51:02 1:29:12 2:13:43 2:10:48 2052 7971 Peter van Barneveld Meppel 1971 2812e 14:49 49:56 1:26:54 2:13:44 2:08:33 2053 9479 Harald Jansen Zwolle 1968 2813e 14:31 51:41 1:30:39 2:13:53 2:09:05 2054 7697 Peter van Keulen Zwolle 1972 2815e 14:30 51:35 1:31:08 2:13:58 2:12:36 2055 8399 Frank Veldman Run2Day clinic 1968 2817e 15:57 55:30 1:32:22 2:13:58 2:08:57 2056 9401 Gert Heres De Gemzen 1960 2818e 16:27 57:06 1:35:18 2:13:59 2:12:12 2057 8604 Peter de Noord Nijverdal 1948 2823e 14:43 51:22 1:28:02 2:14:03 2:09:30 2058 9213 Gieno Mensink Zwolle 1976 2824e 14:55 51:36 1:28:30 2:14:04 2:08:57 2059 9074 Gerrit Mulder Zwolle 1943 2825e 14:59 52:24 1:29:55 2:14:06 2:09:03 2060 7464 Jan Grolleman Zwolle 1957 2827e 13:45 49:11 1:26:51 2:14:14 2:09:18 2061 9435 Rabindra Bajracharya Altis 1972 2828e 15:33 53:19 1:31:49 2:14:16 2:10:39 2062 7956 Michel Gieliam Nijverdal 1963 2829e 14:52 50:46 1:28:17 2:14:18 2:09:48 2063 7463 Ton Harbrink Zwolle 1959 2830e 14:46 51:54 1:30:22 2:14:20 2:09:55 2064 9905 Bertil Oonk a.v. P.E.C. 1910 cli 1969 2831e 15:56 54:41 1:33:16 2:14:21 2:10:43 2065 7629 Sander van Herk Hasselt 1980 2834e 15:20 52:34 1:29:32 2:14:25 2:10:35 2066 7271 Marcel Reuvekamp Heino 1980 2838e 14:29 51:40 1:31:43 2:14:39 2:12:59 2067 8039 Sieds Tichelaar Biddinghuizen 1966 2841e 15:48 55:09 1:34:00 2:14:41 2:11:56 2068 9069 Stephan Scholten Meppel 1979 2844e 14:56 51:34 1:29:26 2:14:49 2:09:45 2069 9080 Hennie Stoel Zwolle 1954 2846e 15:23 53:40 1:32:03 2:15:03 2:10:00 2070 8501 Paul Bosma a.v. P.E.C. 1910 cli 1961 2850e 15:06 52:51 1:31:52 2:15:09 2:11:41 2071 9767 Dick Minkema Soest 1961 2852e 14:37 51:43 1:30:30 2:15:20 2:11:03 2072 7569 Dick Alssema 's-Heer Arendskerke 1966 2854e 15:15 52:30 1:31:15 2:15:24 2:10:39 2073 8427 Albert Hoogendoorn De 4e Musketier 1965 2860e 15:40 53:56 1:32:38 2:15:39 2:12:41 2074 9912 Vincent Scholten a.v. P.E.C. 1910 cli 1979 2861e 15:29 53:22 1:32:17 2:15:40 2:12:00 2075 9705 Gert Jansen Zwolle 1964 2865e 15:07 52:49 1:31:33 2:15:47 2:11:22 2076 9962 Henk Borgman Emmeloord 1964 2868e 15:07 53:31 1:31:17 2:15:49 2:12:28 2077 7590 Judo Bakker Emmeloord 1949 2870e 15:23 53:53 1:33:23 2:15:50 2:11:35 2078 2583 Johan Jans SWZ 2 2871e 13:03 49:05 1:31:14 2:15:52 2:15:25 2079 8532 Henk Bilo ZKA-BvdGF 2872e 14:48 52:06 1:30:49 2:15:54 2:10:31 2080 2655 Frits de Vries PwC 3 1957 2873e 15:46 54:40 1:32:42 2:15:54 2:10:31 2081 9572 Piet Hersevoort ACO Van Elderen 1957 2874e 15:21 53:33 1:32:36 2:15:55 2:11:59 2082 7682 Cor Griffioen Amersfoort 1975 2877e 14:52 51:10 1:30:42 2:16:06 2:13:45 2083 8520 Mike Louis a.v. P.E.C. 1910 cli 1966 2878e 15:20 53:45 1:33:13 2:16:09 2:12:40 2084 2644 Erik Verboeket PwC 3 2881e 15:46 55:17 1:34:38 2:16:11 2:13:04 2085 9672 Christian van Kesteren Bunnik 1973 2884e 14:04 51:21 1:31:11 2:16:16 2:13:09 2086 8110 Kees de Jong Zwolle 1972 2885e 15:25 53:32 1:31:21 2:16:19 2:13:23 2087 8477 Danny van den Belt a.v. P.E.C. 1910 cli 1972 2889e 15:28 53:28 1:32:26 2:16:32 2:12:52 2088 8383 Ron Badenbroek Run2Day clinic 1960 2890e 15:54 54:50 1:32:20 2:16:35 2:11:31 2089 9043 Bert Smith Zwolle 1954 2891e 15:10 52:29 1:30:55 2:16:35 2:11:53 2090 8212 Wim van der Kolk Zwolle 1969 2893e 14:07 51:05 1:30:50 2:16:38 2:14:41 2091 7327 Martin Eikelboom Zwolle 1958 2898e 15:47 54:17 1:33:07 2:16:42 2:11:44 2092 8046 Joop Dijkstra Zwolle 1941 2899e 14:56 52:36 1:31:12 2:16:49 2:12:05 2093 8437 Ed Rietvelt PwC 1962 2901e 16:48 58:13 1:36:10 2:16:52 2:13:33 2094 8515 Lodewijk de Vries a.v. P.E.C. 1910 cli 1963 2902e 15:06 53:35 1:33:12 2:16:54 2:14:12 2095 8382 Jeffrey Marsman Run2Day clinic 1973 2903e 14:24 50:10 1:28:13 2:17:01 2:14:27 2096 2582 Richard Gelderblom SWZ 2 2905e 13:32 47:49 1:31:16 2:17:16 2:16:48 2097 7936 Jan Willem Erbrink Wageningen 1989 2906e 15:35 53:55 1:32:31 2:17:27 2:13:10 2098 7958 Mark Bouwman Zwolle 1964 2909e 13:31 47:32 1:26:04 2:17:41 2:14:09 2099 7247 Henk van Raalte Zwolle 1952 2911e 15:10 54:32 1:34:20 2:17:45 2:15:31 2100 7889 Gerrit-Jan Timmerman Genemuiden 1987 2914e 14:49 51:38 1:31:02 2:17:47 2:13:27 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 43 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2101 8159 Roger Sijlbing Zwolle 1980 2915e 16:34 54:34 1:35:12 2:17:50 2:13:34 2102 2714 Goossen Visscher Rabobank 2 2917e 15:26 53:54 1:32:39 2:17:54 2:17:30 2103 8160 Ashwin Letmaath Zwolle 1979 2919e 14:38 51:34 1:29:43 2:17:59 2:15:12 2104 8149 Bert Dijsselhof Zwolle 1959 2921e 15:20 53:44 1:32:01 2:18:01 2:13:11 2105 2713 Hugo Geurtse Rabobank 2 2924e 15:27 53:57 1:33:49 2:18:05 2:17:41 2106 8666 Remon Berends IJsselmuiden 1974 2926e 15:31 54:01 1:33:22 2:18:10 2:13:46 2107 9661 Marco Harberink Harderwijk 1969 2927e 15:50 55:58 1:36:12 2:18:14 2:12:44 2108 7841 Dick Koolbergen Almere 1961 2928e 14:46 52:45 1:31:35 2:18:18 2:12:48 2109 7659 Gerard Reijgersberg Zwolle 1963 2930e 15:16 54:06 1:33:26 2:18:19 2:12:55 2110 9237 Peter Vedder LAAC Twente 1958 2933e 14:51 52:10 1:30:14 2:18:23 2:14:09 2111 7119 Dennis Mensink Zwolle 1974 2935e 15:29 54:13 1:34:20 2:18:24 2:13:35 2112 9542 Martin Broodbakker Zwolle 1958 2937e 14:45 52:35 1:31:36 2:18:35 2:13:29 2113 7983 Maurice Linssen Zwolle 1989 2939e 13:54 48:38 1:26:37 2:18:56 2:14:03 2114 8119 Erwin Veltman Zwolle 1962 2945e 15:02 53:18 1:33:33 2:19:11 2:14:50 2115 8513 Lex Klavert a.v. P.E.C. 1910 cli 1941 2950e 15:24 53:28 1:33:28 2:19:35 2:15:53 2116 8115 Nils Wolski Lünen (GER) 1982 2955e 16:04 56:54 1:36:29 2:19:51 2:16:33 2117 7800 Wiljan Boeve Utrecht 1979 2956e 15:10 52:34 1:31:35 2:19:55 2:15:45 2118 7433 Ronald van der Maaten Dalfsen 1972 2965e 15:06 54:27 1:35:25 2:20:28 2:19:06 2119 7211 Gert Timmermans Hasselt 1961 2967e 14:35 53:45 1:35:12 2:20:29 2:18:33 2120 7665 Denny Janssen Zwolle 1971 2971e 15:03 53:53 1:34:03 2:20:32 2:15:19 2121 8444 Henri Post Time for Heroes 2011 1972 2973e 14:00 49:58 1:31:58 2:20:45 2:18:51 2122 9050 Theo Bakker Zwolle 1970 2975e 14:15 51:49 1:33:05 2:20:53 2:18:39 2123 7282 Rene Heldoorn Zwolle 1961 2977e 14:42 52:32 1:32:51 2:21:04 2:15:31 2124 7049 Stephan Rahantoknam Zwolle 1975 2978e 14:42 52:32 1:32:51 2:21:04 2:15:30 2125 7348 Bart van de Riet Zwolle 1992 2981e 14:00 49:17 1:30:11 2:21:10 2:19:17 2126 9331 Ferdie Wolff Dutch Runners Gold 1951 2985e 16:15 55:15 1:35:07 2:21:17 2:17:43 2127 7360 Jefta Tensen Ede Gld 1987 2990e 14:01 49:41 1:28:54 2:21:24 2:16:38 2128 7073 Nico den Hollander Zwolle 1954 2991e 14:40 52:01 1:31:33 2:21:25 2:18:09 2129 8425 Jurrien Hidding De 4e Musketier 1961 2995e 15:41 55:22 1:35:59 2:21:40 2:18:42 2130 8000 Joost Treep Zwolle 1978 2996e 15:41 55:04 1:34:59 2:21:58 2:17:18 2131 7975 Rinaldo Lauret Zwolle 1984 2999e 14:28 50:18 1:31:01 2:22:09 2:18:21 2132 8241 Thijs Verster Zwolle 1950 3000e 15:58 57:59 1:38:35 2:22:22 2:18:39 2133 8453 Thijs Verster Time for Heroes 2011 1950 3001e 15:58 58:00 1:38:35 2:22:22 2:18:39 2134 8428 Richard Klijnstra De 4e Musketier 1972 3002e 15:40 54:34 1:35:37 2:22:31 2:19:33 2135 8274 Enno Oosterhuis Marathon Pim Mulier 1952 3004e 16:42 57:22 1:37:49 2:22:52 2:18:59 2136 7318 Aalt Deweerd Nieuwleusen 1960 3005e 14:55 54:35 1:36:06 2:22:58 2:19:47 2137 7324 Edwin Versluijs Zwolle 1975 3006e 15:02 52:18 1:33:25 2:23:00 2:20:46 2138 9032 Frank Voorderhake de Keiz Hattem 1965 3007e 15:21 54:18 1:36:01 2:23:03 2:19:38 2139 7563 Gerrie Akkerhuis 't Harde 1955 3013e 15:30 56:06 1:37:56 2:23:27 2:20:38 2140 9168 Geert Huizing Hengelo Ov 1969 3014e 14:22 51:57 1:32:15 2:23:36 2:19:01 2141 8424 Matthe Vos De 4e Musketier 1968 3015e 14:56 54:17 1:34:32 2:23:36 2:20:39 2142 9644 Edward Grondel Harderwijk 1968 3016e 15:50 55:58 1:36:42 2:23:42 2:18:12 2143 7054 Tjalling Bos Raalte 1983 3017e 15:15 53:57 1:35:36 2:24:05 2:21:17 2144 9434 Nils van Dijk Arnhem 1974 3024e 16:01 55:44 1:37:01 2:24:25 2:20:44 2145 7301 Hendrik Jan Huzen Nieuwleusen 1955 3025e 15:00 53:06 1:34:11 2:24:33 2:21:12 2146 7713 Kees Goudzwaard Zwolle 1987 3027e 13:24 48:20 1:31:39 2:24:38 2:23:52 2147 7631 Erik Lindeboom Heino 1980 3033e 15:03 54:15 1:36:35 2:25:06 2:21:11 2148 8483 Jacob Warris a.v. P.E.C. 1910 cli 1979 3034e 17:07 1:00:53 1:42:58 2:25:08 2:23:07 2149 9085 Gerben van de Put Zwolle 1976 3036e 15:04 51:33 1:33:51 2:25:24 2:20:22 2150 9375 Jeroen van Piggelen Zwolle 1983 3037e 15:04 51:33 1:33:51 2:25:25 2:20:23 www.halvemarathonzwolle.nl
ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MREC 11-08-2011 09:23 Pag: 44 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 2151 7537 Jordi Koning Zwolle 1981 3038e 14:37 50:06 1:27:37 2:25:30 2:20:29 2152 8001 John Post Hardenberg 1978 3039e 14:26 52:57 1:36:31 2:25:46 2:24:46 2153 7770 Erik Schenk Zwolle 1957 3041e 14:29 52:55 1:35:02 2:25:57 2:21:07 2154 7292 Marc Schottert Zwolle 1991 3045e 15:04 53:01 1:33:12 2:26:29 2:21:33 2155 7709 Jan Kooiker Zwolle 1956 3046e 14:59 53:30 1:34:04 2:27:06 2:23:19 2156 9432 Alfib Nijsse Deventer 1976 3051e 15:24 56:44 1:39:56 2:28:15 2:25:24 2157 8529 Hans Andringa ZKA-BvdGF 3054e 15:59 56:31 1:38:54 2:28:38 2:23:13 2158 8391 Hugo Hoogenboom Run2Day clinic 1969 3055e 15:54 55:29 1:36:00 2:29:00 2:23:56 2159 7315 Johannes antonius Kappers Zwolle 1951 3059e 15:33 55:54 1:40:46 2:30:03 2:28:35 www.halvemarathonzwolle.nl