ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011
                  UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN
11-08-2011 09:02                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    2,5 km   8,7 km   14,9 km  Bruto    Netto    
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  -------- -------- -------- -------- -------- 
    1      1  Wilson Kipsang             Kenia                           1e      7:20    25:10    43:04  1:00:49  1:00:48  
    2     23  El Hassan El Abbassi       Marokko                         2e      7:20    25:09    43:19  1:01:53  1:01:52  
    3     21  Stephen Tum                Kenia                           3e      7:20    25:11    43:29  1:01:53  1:01:52  
    4      6  Ezekiel Jafari             Tanzania                        4e      7:20    25:09    43:23  1:01:54  1:01:53  
    5     12  Philip Langat              Kenia                           5e      7:19    25:08    43:25  1:01:56  1:01:55  
    6     13  Richard Sigei              Kenia                           6e      7:20    25:09    43:29  1:02:14  1:02:13  
    7      7  Laban Korir                Kenia                           7e      7:20    25:25    44:21  1:02:43  1:02:42  
    8      4  Fabiano Joseph             Tanzania                        8e      7:19    25:13    43:56  1:02:45  1:02:44  
    9      2  Jason Mbote                Kenia                           9e      7:20    25:24    44:21  1:03:05  1:03:04  
   10     26  Julius Mbugua              Kenia                          10e      7:22    25:36    44:20  1:03:14  1:03:14  
   11      8  Hillary Kemboi             Kenia                          11e      7:20    25:24    44:22  1:03:39  1:03:38  
   12     15  Nourddine Htaibi           Marokko                        12e      7:24    26:10    45:08  1:03:53  1:03:52  
   13     31  Abdelhadi El Mouaziz       Marokko                        13e      7:19    25:31    44:53  1:03:53  1:03:53  
   14     24  Phil Wicks                 Groot-Brittannië               14e      7:26    26:18    45:29  1:04:41  1:04:40  
   15     18  Youssef Banniz             Marokko                        15e      7:25    26:15    45:27  1:05:04  1:05:03  
   16      5  Jamal Baligha              Marokko                        16e      7:26    26:11    45:21  1:05:15  1:05:14  
   17     10  Michel Schrier             Nederland                      17e      8:02    27:59    48:04  1:08:03  1:08:02  
   18     11  Tim Pleyte                 Nederland                      20e      8:02    28:00    49:14  1:11:23  1:11:22  
   19     27  Nathaniel Kipkosgei        Kenia                          24e      7:20    25:10    43:23  1:13:11  1:13:11  
   20     30  Said Kanfaoui              Nederland                      26e      8:01    29:14    51:06  1:13:25  1:13:24  
   21     20  Rik Meylaers               België                         27e      8:22    30:05    52:10  1:14:32  1:14:30  
   22     91  Michiel Snuverink          Marathon Pim Mulier   1982     28e      8:31    30:18    52:43  1:15:07  1:15:06  
   23    107  Simon Visser               Isala '96             1980     30e      8:38    31:07    53:53  1:16:33  1:16:30  
   24    111  Joep Emmen                 Landstede 1           1982     32e      8:29    31:02    53:53  1:16:54  1:16:51  
   25     94  Pieter-Jelle Moenandar     Hellas                1978     33e      8:59    31:31    54:29  1:17:36  1:17:36  
   26     83  Joris van de Meent         Cialfo                1977     34e      8:38    31:11    54:29  1:17:46  1:17:44  
   27     86  Martijn Schakelaar         De Gemzen             1974     35e      8:43    31:33    54:39  1:18:15  1:18:12  
   28     93  Henry Visscher             BB lopers             1981     36e      9:10    32:29    55:55  1:19:00  1:18:57  
   29     89  Jeroen Bonhof              BB lopers             1984     41e      9:07    32:26    56:05  1:20:57  1:20:52  
   30     90  Bernard Nitrauw            BB lopers             1980     42e      9:31    33:12    57:18  1:21:19  1:21:16  
   31    104  Gerrit Jan Kastenberg      Loopgroep Aart Stigt  1985     49e      8:55    31:58    56:29  1:22:12  1:22:08  
   32     62  Gerrald Korenromp          TION                  1983     52e      9:40    33:51    58:25  1:22:47  1:22:38  
   33   2594  Reinald Bosman             Landstede 1           1973     57e      9:37    33:54    58:27  1:23:24  1:23:17  
   34     69  Marco Scholten             Triathlon             1973     66e     10:04    35:09    59:57  1:24:24  1:24:21  
   35     82  Erik Slomp                 BB lopers             1984     73e     10:06    35:23  1:00:34  1:25:14  1:25:10  
   36    114  Gerton Prinsen             ASV                   1975     75e      9:40    34:06    58:44  1:25:24  1:25:14  
   37     85  Arno Boekema               BB lopers             1974     77e      9:46    34:53  1:00:12  1:25:47  1:25:44  
   38     68  Wim Ramaker                Spurt '88             1971     88e      9:55    34:56  1:00:36  1:26:30  1:26:24  
   39     88  Bob Leuvelink              LAAC Twente           1973     89e     10:10    35:22  1:00:36  1:26:34  1:26:30  
   40     64  Jacco Stoevelaar           HAC '63               1976     96e      9:33    34:29  1:00:44  1:27:00  1:26:57  
   41     84  Mark Hakbijl               Loopgroep Aart Stigt  1977    115e     10:06    35:22  1:00:38  1:27:58  1:27:54  
   42    105  Harold van den Enk         ACO Van Elderen       1976    132e     10:22    35:58  1:02:15  1:29:13  1:29:07  
   43     95  Kevin Timmerman            Spurt '88             1991    140e     10:15    36:00  1:02:16  1:29:35  1:29:31  
   44    100  Peter Bood                 De Gemzen             1974    159e     10:18    36:45  1:03:51  1:30:36  1:30:34  
   45    108  Leroy Olthof               BB lopers             1981    164e     10:28    36:40  1:03:11  1:30:54  1:30:49  
   46    103  Tim Klaassen               PEC 1910              1987    174e     11:03    38:21  1:05:06  1:31:26  1:31:17  
   47     98  Sjoerd Franck              ASV                   1975    212e     10:49    37:26  1:04:35  1:33:00  1:32:49  
   48     81  Jeroen Driehuis            PEC 1910              1986    214e     10:24    36:17  1:03:01  1:33:03  1:32:55  
   49     61  Janko van Arken            De Gemzen             1976    279e     10:56    37:56  1:05:38  1:34:59  1:34:57  
   50     92  Bjørn van Til              Daventria             1973    337e     11:26    39:26  1:07:50  1:36:28  1:36:11  

                        www.halvemarathonzwolle.nl


ZWOLSE HALVE MARATHON FESTIVAL - ZATERDAG 18 JUNI 2011 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON - MSEN 11-08-2011 09:02 Pag: 2 Uitsl StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Plts 2,5 km 8,7 km 14,9 km Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ -------- -------- -------- -------- -------- 51 72 Richard Brouwer Hylas 1982 345e 10:47 37:46 1:05:50 1:36:37 1:36:32 52 113 Arjan ten Cate HAC '63 1975 346e 10:54 38:47 1:07:18 1:36:38 1:36:28 53 87 Marijn de Keijzer Loopgroep PK 1972 368e 10:59 39:02 1:07:44 1:37:09 1:37:03 54 99 Dennis van den Belt Flevo Delta 1975 372e 11:35 40:52 1:09:32 1:37:16 1:37:05 55 115 Bas Briefjes AV Castricum 1977 710e 11:57 42:10 1:12:31 1:43:49 1:42:02 56 97 Floris Ridderbos Loopgroep Aart Stigt 1990 834e 11:52 41:08 1:11:06 1:45:35 1:45:26 57 63 Milo Janssen De Langstraat 1992 846e 13:23 44:28 1:14:24 1:45:51 1:43:09 58 96 Karst Altena AV '34 1973 1562e 14:26 49:06 1:23:36 1:54:22 1:51:01 www.halvemarathonzwolle.nl