STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004
                      UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON
12-06-2004 22:46                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Aanloop  Ronde 1  Ronde 2  Ronde 3  Ronde 4  Bruto    Netto   
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  -------- -------- -------- -------- -------- -------- --------
    1      7  Peter Kiprotich            Kenia                           1e M         10:01    12:57    13:19    13:16    13:01  1:02:32  1:02:31 *
    2      5  Gilbert Koech              Kenia                           2e M         10:01    12:56    13:20    13:18    13:11  1:02:44  1:02:42 
    3      3  Saji Bouaza                Marokko                         3e M         10:00    13:11    13:26    13:31    13:18  1:03:24  1:03:24 
    4      4  Vital Gahungu              Burundi                         4e M         10:01    13:11    13:26    13:31    13:21  1:03:27  1:03:26 
    5      1  Wilson Chelal              Kenia                           5e M         10:00    13:11    13:26    13:31    13:26  1:03:32  1:03:31 
    6      8  Rik Ceulemans              België                          6e M         10:02    13:28    13:50    13:48    13:44  1:04:51  1:04:50 
    7      9  Didier Knockaert           België                          7e M         10:34    14:01    14:03    14:13    14:04  1:06:54  1:06:52 
    8     16  Kiprop Tuwei               Kenia                           8e M         10:00    13:39    14:31    14:29    14:18  1:06:55  1:06:55 
    9     14  Eric Gerome                België                          9e M         10:34    14:02    14:07    14:15    14:02  1:06:58  1:06:57 
   10     13  Guy Fays                   België                         10e M         10:34    14:02    14:03    14:21    14:49  1:07:47  1:07:45 
   11     11  Ssaaid Ribag               Marokko                        11e M         10:30    14:07    14:09    14:28    15:23  1:08:34  1:08:33 
   12     17  Marc vander Hoeven         België                          1e M40       10:44    14:11    14:26    14:39    14:48  1:08:45  1:08:43 
   13     18  Jos Lemmens                België                          2e M40       10:44    14:30    15:00    14:54    14:52  1:09:59  1:09:57 
   14     12  Oleg Otmakhov              Rusland                        12e M         10:45    14:26    14:47    15:08    15:19  1:10:23  1:10:21 
   15     97  André Plette               Isala '96                      13e M         11:34    15:31    15:56    16:02    15:55  1:14:56  1:14:55 
   16     42  Nadja Wijenberg            Nederland                       1e V         12:17    15:49    16:00    15:28    15:32  1:15:04  1:15:03 
   17     45  Lioudmilla Afoniouchkina   Rusland                         2e V         12:16    15:49    16:01    16:09    15:50  1:16:02  1:16:01 
   18     44  Kristijna Loonen           Nederland                       3e V         12:16    15:49    16:00    15:56    16:07  1:16:06  1:16:05 
   19     66  René Poppe                 Loopgroep PK                   14e M         12:14    15:52    15:58    15:52    16:29  1:16:24  1:16:22 
   20     27  Heerke Postma              Start '78                       3e M40       11:46    16:05    16:02    16:13    16:55  1:17:00  1:16:58 
   21   1296  Harry ten Klooster         Zwolle                1965      1e RM        11:51    16:07    16:09    16:31    16:28  1:17:05  1:17:01 
   22     43  Sylvie Mulle               België                          4e V         12:16    16:00    16:27    16:44    16:50  1:18:16  1:18:15 
   23    180  Henk Uitslag               Cialfo                          4e M40       12:14    16:19    16:34    16:39    16:36  1:18:19  1:18:18 
   24    157  Ed Jakobsen                Altis                 1962      5e M40       12:20    16:51    17:07    17:12    17:09  1:20:37  1:20:36 
   25   1026  Maurits Hoonhorst          Zwolle                1972      2e RM        13:00    17:08    17:29    17:17    16:22  1:21:14  1:21:10 
   26   1371  Arend Jan Zwarteveen       Hogeschool Windeshei  1961      3e RM        12:59    17:00    17:04    17:24    16:56  1:21:20  1:21:17 
   27     96  Jan van den Broek          Daventria                      15e M         12:17    16:33    17:18    17:48    17:35  1:21:30  1:21:27 
   28     51  Jacqueline Rustidge        Nederland                       1e V35+      12:59    17:09    17:28    17:10    17:03  1:21:47  1:21:46 
   29    635  Nico Kropman               Zwolle                1958      4e RM        13:26    16:29    16:41    17:17    18:03  1:21:53  1:21:31 
   30     47  Beatrice Misoi             Kenia                           5e V         12:17    16:18    17:25    18:00    17:57  1:21:54  1:21:53 
   31    936  Michiel Penders            Zwolle                1952      5e RM        12:59    17:08    17:29    17:09    17:14  1:21:58  1:21:53 
   32    256  Cees Stolwijk              Altis                 1950      1e M50       12:59    16:59    17:23    17:35    17:20  1:22:14  1:22:11 
   33   1339  Willem Brinkman            Ansen                 1958      6e RM        13:00    17:28    17:31    17:31    17:26  1:22:54  1:22:48 
   34   1373  Henk Korteschiel           Salverda Bouwbedrijf  1964      7e RM        13:14    17:21    17:30    17:34    17:17  1:22:54  1:22:50 
   35   1237  Douwe Weima                Zwolle                1963      8e RM        13:18    17:10    17:31    17:30    17:45  1:23:13  1:23:02 
   36    272  Harry Kloppenberg          PEC 1910                        2e M50       13:00    17:10    17:28    17:32    18:11  1:23:19  1:23:17 
   37    223  Hans Punt                  LAAC Twente           1958      1e M45       13:01    17:40    17:42    17:48    17:51  1:24:00  1:23:57 
   38    210  Henk Oldewinkel            Spurt '88                       2e M45       13:29    17:53    17:42    17:40    17:28  1:24:10  1:24:06 
   39   1162  Willy Mars                                                 9e RM        12:58    17:11    17:34    18:05    18:28  1:24:14  1:24:09 
   40    275  Herman Heideveld           ASV                   1952      3e M50       13:16    17:44    17:41    17:45    17:59  1:24:24  1:24:21 
   41     95  Marc Majolee               Altis                 1965     16e M         13:24    17:48    17:51    17:45    17:43  1:24:29  1:24:26 
   42   1199  Hans van Renselaar         Hattem                         10e RM        13:35    16:59    16:59    17:12    19:52  1:24:35  1:24:25 
   43   1189  Thijs Koelen               Delden                         11e RM        13:06    17:17    17:39    18:04    18:38  1:24:41  1:24:36 
   44    686  Remco Boer                 Wezep                 1976     12e RM        12:39    17:00    18:00                    1:24:42  1:24:38 
   45     65  Niels Elkerbout            Altis                          17e M         12:22    16:53    17:06    17:39    20:50  1:24:48  1:24:46 
   46     64  Maarten de Boer            De Sprinter           1969     18e M         13:00    17:28    17:37    18:17    18:31  1:24:51  1:24:48 
   47    179  Johan Hulzebos             HAC '63               1963      6e M40       12:59    17:07    17:30    17:53    19:30  1:24:56  1:24:52 
   48    324  Freek Pliester             Veteranen Nederland   1949      1e M55+      13:03    17:39    17:56    18:21    18:15  1:25:13  1:25:10 
   49   1229  Jouke de Vries             Groningen             1960     13e RM        13:51    18:05    17:58    17:51    17:36  1:25:21  1:25:15 
   50   1384  Remco Greven               Rabobank Zwolle Team  1973     14e RM        13:45    17:33    17:59    18:17    17:57  1:25:28  1:25:04 

                        www.halvemarathonzwolle.nl


STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 51 254 Dirk den Oude Pijnenburg 1950 4e M50 13:03 17:38 17:57 18:21 18:36 1:25:34 1:25:32 52 854 Hilko Zwolle Loopservice Nederlan 1964 15e RM 13:34 17:45 18:07 18:11 18:01 1:25:36 1:25:28 53 1160 Wim Dekker 16e RM 13:01 17:45 18:28 18:18 18:12 1:25:42 1:25:37 54 208 Wim Potjes De Gemzen 1958 3e M45 13:20 17:59 18:07 18:21 18:05 1:25:50 1:25:47 55 1008 Robbie Waasdorp Zwolle 1977 17e RM 12:58 18:03 18:24 18:20 18:10 1:25:54 1:25:51 56 1212 Hans Metzemaekers 18e RM 13:41 17:40 18:10 18:20 18:11 1:25:59 1:25:43 57 1381 Andrew Thompson Rabobank Zwolle team 1961 7e M40 13:50 18:09 18:01 18:11 17:52 1:26:02 1:25:56 58 1161 Bernard Natrauw Wapenveld 19e RM 13:30 17:40 18:05 18:29 18:34 1:26:16 1:25:58 59 1085 Martin de Munnik Zwolle 20e RM 13:13 18:00 18:18 18:22 18:27 1:26:18 1:26:00 60 250 Ben Mars Veteranen Nederland 1952 5e M50 13:17 18:04 18:08 18:24 18:36 1:26:27 1:26:24 61 1487 Jan Willem Francke Zwolle 1969 21e RM 13:07 17:58 18:22 18:26 18:42 1:26:34 1:26:30 62 387 Anita vd Bogert Altis 1901 2e V35+ 13:29 17:54 18:09 18:34 18:32 1:26:36 1:26:34 63 98 Marcel Wilmink Pallas '67 1968 19e M 13:22 17:56 18:10 18:34 18:39 1:26:39 1:26:36 64 206 Jack Paassen AAC '61 1956 4e M45 13:08 17:32 17:54 18:26 19:55 1:26:53 1:26:51 65 321 Peter Mensink PEC 1910 1949 2e M55+ 13:08 17:33 18:01 18:46 19:28 1:26:54 1:26:52 66 1039 Jan Evert Heeg Zwolle 1957 22e RM 13:08 17:28 18:02 18:47 19:32 1:26:55 1:26:37 67 1488 Jan Provoost Arnhem 1967 23e RM 14:19 18:03 18:07 18:08 18:22 1:26:57 1:26:29 68 1193 Johan Willems 24e RM 14:42 17:52 17:57 18:28 18:00 1:26:57 1:26:34 69 1201 André Nijbijvank 25e RM 13:02 17:28 18:08 18:48 19:38 1:27:01 1:26:55 70 861 Machiel Klaarenbeek Maastricht 1980 26e RM 13:58 18:11 18:13 18:28 18:13 1:27:01 1:26:42 71 159 Gerard Reimink ACO Touwen 1964 8e M40 13:53 18:16 18:21 18:25 18:07 1:27:01 1:26:54 72 323 Albert Horsman Atletics Nijverdal 1948 3e M55+ 13:19 18:03 18:12 18:38 19:01 1:27:12 1:27:09 73 612 Willem Hoeksma Loopservice Nederlan 1957 27e RM 13:48 18:11 18:25 18:32 18:29 1:27:23 1:27:12 74 274 Gerard Gerritsen Daventria 1954 6e M50 13:15 18:08 18:29 18:47 18:58 1:27:35 1:27:32 75 1484 Albert Holtland Staphorst 28e RM 14:31 18:11 18:08 18:24 18:30 1:27:43 1:27:27 76 162 Eric Kloosterziel PEC 1910 1963 9e M40 13:47 17:43 17:59 18:26 19:57 1:27:51 1:27:34 77 800 Hans Hegeman Salland 1958 29e RM 13:51 18:17 18:44 18:39 18:25 1:27:55 1:27:43 78 1066 Peter Bood Wapenveld 30e RM 14:13 18:19 18:39 18:43 18:09 1:28:01 1:27:49 79 1154 Frits Top 31e RM 14:04 18:29 18:33 18:48 18:10 1:28:03 1:27:53 80 1350 Maatren van Dam Pink Roccade 32e RM 13:24 17:50 18:51 19:06 18:57 1:28:06 1:27:59 81 1235 Alfons Groot Koerkamp Heino 1962 33e RM 14:57 18:11 18:20 18:30 18:11 1:28:06 1:27:40 82 827 Arie Wessels Wezep 1960 34e RM 13:26 18:09 18:40 19:05 19:01 1:28:19 1:28:16 83 168 Hans de Haan Start '78 10e M40 14:57 18:11 18:20 18:30 18:28 1:28:24 1:27:58 84 154 Juda Vecht PEC 1910 1960 11e M40 13:51 18:20 18:37 18:54 18:46 1:28:26 1:28:22 85 1203 Eduard Kruiper 35e RM 13:02 18:07 18:46 18:50 19:52 1:28:36 1:28:32 86 1286 Gerard Arends Staphorst 1954 36e RM 14:33 18:15 18:24 18:46 18:46 1:28:42 1:28:26 87 719 Gerrit Alkema Loopservice Nederlan 1971 37e RM 14:13 18:15 18:23 18:42 19:14 1:28:45 1:28:28 88 69 Rob Schuil PEC 1910 1964 20e M 13:51 18:18 18:43 19:11 18:44 1:28:46 1:28:42 89 796 Rob van Voorst PEC 1910 1961 38e RM 13:52 18:17 18:46 19:09 18:45 1:28:46 1:28:41 90 1492 Eric van Roon Heerenveen 1968 39e RM 13:46 18:16 18:30 19:05 19:13 1:28:49 1:28:40 91 68 Harold van Riessen PEC 1910 1969 21e M 14:16 19:10 19:01 18:20 18:18 1:29:03 1:29:00 92 826 Robin de Vries Nijeveen 1968 40e RM 13:39 18:20 18:34 19:12 19:28 1:29:11 1:28:56 93 1055 Jan Dunnink Rouveen 1969 41e RM 13:17 18:05 18:38 19:02 20:11 1:29:11 1:29:06 94 1386 Toine Poelman Rabobank Zwolle Team 1957 5e M45 13:27 17:53 18:26 19:26 20:08 1:29:18 1:29:13 95 767 Tom Volkers Dalfsen 1966 42e RM 14:18 18:39 18:29 18:43 19:13 1:29:20 1:29:03 96 1045 Frits Bouwkamp Zwolle 1947 43e RM 14:13 18:43 18:56 18:58 18:50 1:29:38 1:29:33 97 302 Ko van Kuijk Sprint 1946 4e M55+ 14:08 18:50 18:55 19:00 18:57 1:29:48 1:29:46 98 163 Jan van de Berg Isala '96 1962 12e M40 13:52 18:43 19:01 19:28 18:47 1:29:49 1:29:46 99 967 Tadema Gert Zwolle 1959 44e RM 14:29 18:27 18:49 19:17 18:51 1:29:51 1:29:35 100 1180 Eelco Visserman Genemuiden 45e RM 14:14 18:16 18:41 19:05 19:38 1:29:52 1:29:40 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 3 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 101 1016 Joris van Dijk Zwolle 1980 46e RM 14:35 18:31 19:00 19:01 18:52 1:29:58 1:29:44 102 678 Dennis van Vilsteren Zwolle 1979 47e RM 14:35 18:50 19:03 19:09 18:32 1:30:06 1:29:37 103 1390 Hans Wieltink ROC Landstede Team1 1968 22e M 13:50 18:33 18:48 18:52 20:09 1:30:11 1:30:06 104 273 Klaas Dekker Lycurgus 1954 7e M50 14:08 18:33 18:51 19:13 19:28 1:30:11 1:30:07 105 1153 Freek van de Graaf De Gemzen 48e RM 15:14 18:47 18:15 18:47 19:14 1:30:15 1:29:58 106 1359 Herman Kramer Gemeente Zwolle Team 1977 49e RM 14:26 18:41 19:01 19:09 19:05 1:30:20 1:30:13 107 151 Andre Bolhuis De Koplopers 1960 13e M40 14:14 18:47 18:53 19:14 19:16 1:30:24 1:30:20 108 1301 Bram van de Boom Scania Nederland 1 1955 50e RM 13:54 18:33 18:53 19:25 19:45 1:30:29 1:30:24 109 1191 Wout Westhuis 51e RM 14:35 18:20 18:39 19:35 19:25 1:30:31 1:30:14 110 258 Ap Brands PEC 1910 1950 8e M50 13:51 18:18 18:57 19:54 19:40 1:30:38 1:30:33 111 644 Johannes Akkerman Dedemsvaart 1957 52e RM 13:46 18:12 18:52 19:58 19:53 1:30:39 1:30:23 112 201 Ron Bakker Veteranen Nederland 1956 6e M45 15:12 19:03 18:53 18:53 18:43 1:30:42 1:30:11 113 778 Michiel Heslinga Almere 1963 53e RM 13:47 18:40 18:47 19:38 20:02 1:30:52 1:30:45 114 1491 Marcel Becker Nijmegen 1961 54e RM 15:06 18:39 18:40 19:03 19:30 1:30:56 1:30:19 115 70 Jan Plat PEC 1910 1966 23e M 14:16 19:10 19:01 18:46 19:45 1:30:57 1:30:54 116 1143 Gerrit Valkeman Zutphen 55e RM 14:45 18:21 18:39 19:37 19:42 1:31:03 1:30:13 117 257 Frens Luning PEC 1910 1954 9e M50 14:06 18:57 19:13 19:21 19:28 1:31:03 1:30:59 118 389 Ella Witjes Altis 1957 3e V35+ 13:29 18:05 19:14 20:11 20:06 1:31:04 1:31:01 119 1128 Jan Albert Wichers Zwolle 56e RM 15:25 18:37 18:45 19:10 19:17 1:31:11 1:30:54 120 63 Henny Berends Spurt '88 1965 24e M 14:50 18:52 18:57 19:16 19:32 1:31:26 1:31:04 121 164 Erik van Eijkelenburg Altis 1963 14e M40 13:29 17:53 18:05 21:10 20:52 1:31:27 1:31:24 122 152 Henk Jan Kamerbeek Start '78 1959 15e M40 14:30 19:03 19:03 19:24 19:37 1:31:35 1:31:31 123 1086 Ed Bosch Zwolle 57e RM 14:12 19:00 19:08 19:36 19:45 1:31:39 1:31:31 124 874 Martin Kortstee Diepenveen 1963 58e RM 14:46 18:36 18:50 19:24 20:08 1:31:42 1:31:12 125 251 Hans Mulder the Hague Road Runne 1954 10e M50 14:19 19:19 19:24 19:42 19:05 1:31:47 1:31:44 126 996 Gregorio Nijboer Elburg 1980 59e RM 14:34 17:48 18:10 19:26 21:54 1:31:49 1:31:15 127 1468 Willy Berendsen 60e RM 14:44 18:54 18:55 19:27 19:52 1:31:51 1:31:41 128 689 Paul Veldman Putten 1980 61e RM 14:36 19:06 19:48 19:23 19:07 1:31:58 1:31:43 129 728 Frank van der Drift Argo 1962 62e RM 14:22 18:53 19:23 19:40 19:50 1:32:06 1:31:57 130 1370 Adriaan Aarden Hogeschool Windeshei 63e RM 14:16 18:54 19:05 19:24 20:33 1:32:10 1:32:05 131 661 Jan Steegink Deventer 1965 64e RM 13:56 18:42 19:25 20:02 20:08 1:32:10 1:31:58 132 645 Eric Grotenhuis Wijhe 1965 65e RM 14:37 18:58 19:03 19:35 20:03 1:32:14 1:32:01 133 966 Ronnie Eilert Lemelerveld 1965 66e RM 13:27 18:51 20:07 20:19 19:37 1:32:18 1:32:10 134 870 Erik Smeele Zwolle 1973 67e RM 14:12 18:36 19:34 20:08 19:51 1:32:18 1:32:07 135 1013 Bennie Schakelaar Zwolle 1957 68e RM 15:14 19:06 18:58 18:53 20:09 1:32:18 1:32:00 136 974 Ebo van der Velde Zwolle 1965 69e RM 14:54 18:23 18:43 19:15 21:05 1:32:19 1:31:50 137 1327 Henk Norder Hekon Team 1 1957 70e RM 14:40 18:57 19:03 19:37 20:04 1:32:19 1:32:14 138 909 Michiel van Dellen Zwolle 1977 71e RM 14:14 19:12 19:10 19:53 20:00 1:32:27 1:32:16 139 952 Maarten Vos Zwolle 1968 72e RM 14:14 19:14 19:10 19:52 20:02 1:32:29 1:32:19 140 1130 Fred Cella Zwolle 73e RM 15:05 18:35 19:22 19:53 19:44 1:32:35 1:32:04 141 378 Cora Kloosterziel PEC 1910 1963 4e V35+ 14:43 18:54 19:05 19:41 20:15 1:32:37 1:32:19 142 1385 Bert de Lange Rabobank Zwolle Team 1972 74e RM 14:56 18:36 18:53 19:30 20:54 1:32:48 1:32:23 143 726 Maarten Frijlink Peize 1966 75e RM 13:57 18:29 19:05 20:12 21:10 1:32:53 1:32:45 144 1348 Marten Bolt Veteranen Nederland 1961 16e M40 14:17 19:17 19:28 19:53 20:04 1:32:56 1:32:51 145 200 Arian Wassink SISU 1958 7e M45 14:11 19:20 19:26 19:56 20:07 1:32:58 1:32:55 146 839 Hans de Boer Zwolle 1965 76e RM 14:55 18:47 19:20 20:14 19:49 1:33:04 1:32:42 147 252 Bert Beumer Veteranen Nederland 1952 11e M50 13:55 19:01 19:46 20:05 20:20 1:33:05 1:32:59 148 1389 Hennie Tijink ROC Landstede Team1 77e RM 14:06 19:43 20:03 19:48 19:27 1:33:06 1:33:00 149 416 Marianne Stukker Zwolle 1969 1e RV 14:58 19:28 19:35 19:41 19:27 1:33:07 1:32:55 150 976 Hans Westenbrink Nijeveen 1963 78e RM 14:59 19:27 19:35 19:41 19:28 1:33:09 1:33:00 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 4 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 151 1483 Klaas Compagner De Gemzen 1972 79e RM 14:25 18:39 18:42 19:18 22:09 1:33:11 1:32:55 152 1285 Arnoud Voost Zwolle 1961 80e RM 15:05 19:31 19:31 19:17 19:50 1:33:11 1:32:58 153 730 Frank Eggink Zwolle 1977 81e RM 13:59 18:22 18:51 20:00 22:04 1:33:14 1:33:04 154 609 Alex Buitenhuis Hellendoorn 1964 82e RM 13:58 18:39 18:58 20:07 21:44 1:33:24 1:33:15 155 1144 Henk Jonker Barneveld 83e RM 14:56 19:03 19:22 19:52 20:15 1:33:27 1:33:17 156 1330 Fred van Dam Hekon Team 1 1953 84e RM 14:41 19:09 19:35 20:01 20:05 1:33:29 1:33:25 157 1380 Mark Goed Rabobank Zwolle team 1977 85e RM 14:53 19:52 19:38 19:45 19:25 1:33:31 1:33:26 158 739 Joric van der Kolk Groningen 1981 86e RM 13:57 19:04 19:46 20:09 20:50 1:33:43 1:33:34 159 764 Albert Koobs Steenwijk 1970 87e RM 14:37 18:47 19:08 19:49 21:24 1:33:44 1:33:25 160 812 Klaas Pol Barneveld 1957 88e RM 14:12 18:53 19:28 20:09 21:05 1:33:47 1:33:37 161 1287 Ben van der Plas Eindhoven 1961 89e RM 15:59 19:08 19:17 19:44 19:42 1:33:49 1:33:12 162 1004 Jonathan Brands Zwolle 1981 90e RM 14:31 18:50 19:12 19:20 21:59 1:33:49 1:33:34 163 1068 Gerrit Mooi 91e RM 15:07 19:34 19:38 19:42 19:50 1:33:49 1:33:42 164 311 Tonny Koelen LAAC Twente 5e M55+ 14:49 19:30 19:40 19:57 20:01 1:33:55 1:33:51 165 1215 Hanno Treep Nederland 92e RM 15:02 18:49 19:27 20:34 20:19 1:34:09 1:33:17 166 1284 Erwin Booy Zwolle 1964 93e RM 15:09 19:13 19:13 19:42 20:55 1:34:10 1:33:59 167 1225 Gerben Tommassen 94e RM 13:53 18:43 19:30 20:35 21:32 1:34:11 1:34:02 168 1277 Stoffel van den Top Zwolle 1971 95e RM 15:41 19:24 19:29 19:54 19:46 1:34:13 1:32:57 169 1300 Gerard Inberg De Wijk 1964 96e RM 15:35 19:53 19:33 19:57 19:35 1:34:31 1:34:09 170 1179 Jakob Hartman Veenendaal 97e RM 16:12 19:46 19:25 19:32 19:40 1:34:34 1:33:59 171 1273 Krijn van Houten Zwolle 1956 98e RM 15:38 19:28 19:30 19:38 20:25 1:34:37 1:34:07 172 737 Kees Boon Altis 1962 99e RM 15:04 19:56 19:50 20:02 19:48 1:34:38 1:34:34 173 1177 Arthur Kratz 100e RM 16:13 19:47 19:23 19:34 19:45 1:34:39 1:34:04 174 1321 Martijn van der Veer Prorail De Kraagbout 101e RM 14:20 19:33 19:41 20:30 20:44 1:34:45 1:34:40 175 914 Anton van Gerner Emmeloord 1968 102e RM 15:24 20:08 20:00 19:52 19:31 1:34:53 1:34:30 176 924 Ernst Klunder Zwolle 1963 103e RM 14:15 19:13 19:34 20:52 21:10 1:35:03 1:34:53 177 1095 Lieuwe Deinema Zwolle 104e RM 15:34 20:01 19:52 19:46 19:52 1:35:04 1:34:40 178 1100 Rolf van Benthem 105e RM 16:45 19:45 19:56 19:23 19:26 1:35:13 1:34:26 179 1059 Martin Kappert Spurt '88 1964 106e RM 15:13 19:59 19:49 20:07 20:09 1:35:15 1:34:58 180 1355 Bart Bertelink Gemeente Zwolle Team 1965 107e RM 14:31 19:31 19:47 20:24 21:06 1:35:17 1:35:10 181 1170 Ed Noordhuizen Apeldoorn 108e RM 14:56 19:57 19:57 20:21 20:07 1:35:17 1:35:07 182 1242 Pieter Hardam Hattem 1953 109e RM 15:32 20:01 19:55 19:58 20:01 1:35:25 1:35:11 183 1241 Ton Harbrink Etten-Leur 1958 110e RM 15:39 19:42 19:49 20:15 20:11 1:35:34 1:35:03 184 167 Benny Haverkort ACO Touwen 17e M40 14:32 19:40 19:47 20:23 21:19 1:35:38 1:35:35 185 671 Jan van Veluwen Zwolle 1960 111e RM 14:55 19:59 20:09 20:10 20:32 1:35:43 1:35:34 186 776 Hans Jansen Loopservice Nederlan 1950 112e RM 15:43 19:52 19:49 20:00 20:30 1:35:51 1:35:33 187 668 Martin Neijensteijn Zwolle 1967 113e RM 15:12 19:50 20:11 20:33 20:08 1:35:52 1:35:34 188 X66 IJsbrand Reijneveld PEC 1910 1958 8e M45 14:41 20:12 20:09 20:08 20:45 1:35:53 1:35:49 189 869 Peter Tommassen Zwolle 1950 114e RM 14:46 19:49 20:00 20:37 20:44 1:35:55 1:35:46 190 1349 Henk Woolschot Pink Roccade 115e RM 13:52 18:39 19:59 21:12 22:19 1:36:00 1:35:55 191 1017 Fred Stevens Olst 1960 116e RM 15:57 19:34 19:38 19:57 20:58 1:36:03 1:35:39 192 403 Hanneke Lieverse Veteranen Nederland 1e V50+ 15:53 20:07 20:10 20:12 19:43 1:36:03 1:35:20 193 968 Jean Seine Zwolle 1972 117e RM 14:48 18:53 19:57 20:46 21:43 1:36:04 1:35:31 194 1184 Roel Janssen Zwolle 118e RM 15:31 19:38 20:11 20:23 20:26 1:36:06 1:35:41 195 1061 Lodewijk Witteveen Zwolle 1968 119e RM 15:08 19:42 20:05 20:23 20:51 1:36:08 1:35:47 196 1062 Jan Arend Buxtorff Deventer 1959 120e RM 15:07 19:42 20:06 20:25 20:50 1:36:08 1:35:48 197 770 Gerben van Dijk Meppel 1973 121e RM 16:07 19:49 19:56 20:07 20:12 1:36:09 1:35:34 198 61 Rob Froonhoff Veteranen Nederland 1966 25e M 16:40 20:01 19:44 20:02 19:50 1:36:15 1:35:55 199 1391 Hans de Jonge ROC Landstede Team1 122e RM 15:12 20:20 20:13 20:32 20:11 1:36:25 1:36:18 200 1176 Gerard ten Kate 123e RM 14:53 19:34 19:52 20:38 21:41 1:36:36 1:36:28 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 5 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 201 1315 Martin Veldwijk Scania Nederland 4 124e RM 15:25 20:05 20:10 20:43 20:18 1:36:38 1:36:32 202 713 Geert Visser Zwolle 1956 125e RM 15:36 19:41 19:57 20:32 21:01 1:36:46 1:36:33 203 926 Robert Koster Zwolle 1967 126e RM 14:54 19:39 20:34 21:28 20:17 1:36:51 1:36:42 204 1331 Pieter Galema Hekon Team 2 1956 127e RM 14:49 19:51 20:23 20:53 21:00 1:36:54 1:36:48 205 X1236 Jan Noordman Kampen 1961 128e RM 16:09 20:00 20:00 20:20 20:27 1:36:54 1:36:32 206 1005 Hans Roman Zwolle 1985 129e RM 14:54 19:07 19:50 21:12 21:58 1:36:59 1:36:43 207 1489 Han Stegeman Deventer 1967 130e RM 16:25 18:52 19:33 20:48 21:26 1:37:02 1:36:07 208 1340 Roel Vinke Kampen 1969 131e RM 16:23 19:51 19:57 20:13 20:40 1:37:02 1:36:12 209 1257 Henk Overmars Heino 1953 132e RM 15:36 20:02 20:19 20:36 20:37 1:37:08 1:36:54 210 1101 Nicolaas de Gelder 133e RM 18:11 21:03 20:00 19:24 18:32 1:37:09 1:36:21 211 1302 Evert Heinhuis Scania Nederland 1 1966 134e RM 13:56 18:35 19:06 20:12 25:23 1:37:10 1:37:03 212 1155 Jos Kleinlangevelsloo Heino 135e RM 15:31 19:44 20:02 20:29 21:38 1:37:23 1:37:04 213 649 Kees Loef Zwolle 1965 136e RM 14:12 18:21 19:01 21:22 24:36 1:37:30 1:37:19 214 832 Han Stiekema Zwolle 1949 137e RM 14:58 19:40 20:22 21:24 21:07 1:37:30 1:37:22 215 880 Bert Busscher Emmen 1960 138e RM 14:46 19:38 20:42 21:11 21:16 1:37:30 1:37:19 216 1072 Hennie Schuman 139e RM 14:55 18:42 19:26 21:23 23:12 1:37:36 1:37:07 217 388 Corine Westerink Phoenix 5e V35+ 14:48 20:05 20:15 21:09 21:21 1:37:36 1:37:32 218 60 Emiel Schreur Ciko '66 1976 26e M 14:11 19:50 19:48 21:02 22:56 1:37:45 1:37:41 219 791 Nico Pluim Zwolle 1960 140e RM 15:11 19:51 20:12 21:17 21:22 1:37:51 1:37:33 220 1303 Klaas Poolman Scania Nederland 1 1953 141e RM 14:58 19:43 20:02 20:38 22:34 1:37:52 1:37:45 221 1129 Jeroen Schuurman Zwolle 142e RM 15:23 20:07 20:21 20:33 21:34 1:37:55 1:37:24 222 1372 Kees Afman Hogeschool Windeshei 1965 143e RM 14:45 19:48 20:31 21:24 21:35 1:38:02 1:37:57 223 876 Roelof Rekker Zwolle 1961 144e RM 15:35 20:44 20:33 20:35 20:39 1:38:02 1:37:53 224 1051 Edwin van Oosterhout Zwolle 1966 145e RM 14:47 19:18 20:03 21:03 22:54 1:38:03 1:37:50 225 1171 Kees Rouwelink Nederland 146e RM 15:50 20:00 20:28 20:55 20:54 1:38:05 1:37:42 226 1183 Arthur van Enkhuijzen Zwolle 147e RM 18:12 20:06 19:54 20:20 19:41 1:38:11 1:37:05 227 1329 Hans Bloks Hekon Team 1 1957 148e RM 14:41 19:55 20:30 21:09 21:59 1:38:12 1:38:08 228 1079 Dirk Korf 149e RM 15:31 19:42 20:15 20:46 22:04 1:38:16 1:37:57 229 2009 Co Verdaas Team Tweede Kamer 150e RM 16:04 21:21 21:02 20:36 19:16 1:38:16 1:38:14 230 1104 Gertjan Kroon Zwolle 151e RM 16:20 20:10 20:23 20:37 20:49 1:38:18 1:37:56 231 983 Klaas Jansen Hasselt 1954 152e RM 15:24 20:10 20:30 21:03 21:15 1:38:20 1:37:51 232 350 Melanie Spruyt Altis 1979 6e V 15:10 20:25 20:36 21:12 21:00 1:38:21 1:38:16 233 1392 Jan Kersloot ROC Landstede Team 2 153e RM 15:52 20:43 20:35 20:55 20:19 1:38:22 1:38:15 234 958 Jurjen Folkersma Zwolle 1967 154e RM 15:53 20:10 20:15 20:58 21:14 1:38:29 1:38:15 235 423 Van den Heuvel Dodewaard 1967 2e RV 15:29 20:24 20:48 21:06 20:47 1:38:33 1:38:11 236 1361 Huub Tuin Gemeente Zwolle Team 1971 155e RM 17:58 20:45 20:08 20:07 19:40 1:38:35 1:37:56 237 857 Kees de Fijter Barneveld 1958 156e RM 15:50 20:36 20:28 20:47 20:58 1:38:38 1:38:27 238 1382 Michiel Wijermars Rabobank Zwolle Team 1958 157e RM 16:04 20:00 20:23 21:26 20:46 1:38:38 1:38:08 239 814 Nico van Meel Flevo Delta 1962 158e RM 15:34 20:30 20:43 21:01 21:11 1:38:57 1:38:48 240 1164 G Heerink Lemelerveld 159e RM 15:28 19:58 20:43 21:14 21:37 1:38:57 1:38:31 241 922 Joost Klaver Zwolle 1968 160e RM 19:28 20:02 19:46 19:23 20:23 1:39:01 1:38:03 242 859 Erik Steenbeek Astylos 1964 161e RM 17:15 20:43 20:35 20:28 20:02 1:39:02 1:38:31 243 94 Bert Schraa PEC 1910 1965 27e M 16:00 20:23 20:15 20:43 21:44 1:39:04 1:38:46 244 897 R Beker Zwolle 1964 162e RM 16:17 20:09 20:26 20:57 21:17 1:39:06 1:38:31 245 1226 Marco Smit Harderwijk 1963 163e RM 16:11 20:05 20:00 20:31 22:20 1:39:06 1:38:51 246 1228 Wilfred Mattijssen Mook 1964 164e RM 15:13 19:45 20:32 21:30 22:11 1:39:09 1:38:52 247 790 Frank-Jan Biljard Ede Gld 1974 165e RM 17:16 20:32 20:35 20:24 20:27 1:39:11 1:38:25 248 835 Foppe de Lange Enter 1952 166e RM 16:02 20:10 20:32 20:56 21:36 1:39:13 1:38:44 249 1214 Peter Groothedde 167e RM 16:58 20:40 20:25 20:34 20:40 1:39:15 1:38:33 250 1294 Jeroen van Dijk Zwolle 1966 168e RM 15:31 20:44 20:51 21:05 21:08 1:39:16 1:38:58 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 6 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 251 309 Jan vd Wildt Veteranen Nederland 6e M55+ 15:50 20:25 20:51 21:13 20:59 1:39:17 1:39:11 252 1356 Hans van de Belt Gemeente Zwolle Team 1960 169e RM 15:16 20:19 20:33 21:08 22:03 1:39:19 1:39:01 253 202 Bart Nijstad PEC 1910 1954 9e M45 14:07 19:24 20:04 22:03 23:44 1:39:21 1:39:18 254 1158 Robin Kinsbergen 170e RM 15:50 20:37 20:29 21:15 21:13 1:39:21 1:39:11 255 1263 Coen Gilbers Zwolle 1962 171e RM 15:54 19:56 20:29 21:04 22:01 1:39:22 1:38:58 256 310 Jean Pierre Gendrault Loopservice Nederlan 172e RM 15:16 20:39 21:03 21:18 21:11 1:39:25 1:39:22 257 158 Jan Lubbinge Cialfo 1962 18e M40 16:18 20:14 20:29 20:57 21:30 1:39:26 1:39:06 258 766 Lieuwe Buursma Steenwijk 1968 173e RM 17:44 21:03 20:32 20:12 19:58 1:39:28 1:38:30 259 209 Berend Bakker AV Papendrecht 1954 10e M45 15:25 20:08 21:20 21:25 21:14 1:39:30 1:39:14 260 580 Rona Meijer Lutten 1963 3e RV 16:17 20:18 20:35 21:07 21:21 1:39:37 1:38:54 261 611 Jurrian Zandbergen Loopservice Nederlan 1954 174e RM 16:43 20:19 20:21 21:01 21:15 1:39:37 1:39:06 262 1190 Marcel Berends 175e RM 15:32 20:02 19:57 21:07 23:04 1:39:41 1:39:26 263 694 Anjos de Lange Zwolle 1964 176e RM 16:00 20:36 20:57 21:23 20:48 1:39:41 1:39:27 264 1032 Bouke Oosterloo Amsterdam 1979 177e RM 15:00 19:35 20:26 22:47 21:54 1:39:41 1:39:29 265 1103 Andre Jansen Enschede 178e RM 18:05 21:06 20:31 20:06 20:09 1:39:55 1:39:04 266 843 Arnoud Lammers Zwolle 1963 179e RM 18:01 21:01 20:29 20:39 19:49 1:39:57 1:39:00 267 685 Aart Goossensen Ermelo 1959 180e RM 14:17 19:48 20:51 21:55 23:10 1:39:59 1:39:51 268 636 Dick de Wolf Altis 1960 181e RM 16:32 21:12 21:03 20:58 20:18 1:40:01 1:39:46 269 893 Jan Besanusca Zwolle 1959 182e RM 18:08 21:02 20:11 20:25 20:22 1:40:05 1:39:17 270 1351 Bram van den Boogaard Pink Roccade 183e RM 16:04 21:33 21:08 20:58 20:27 1:40:06 1:40:00 271 696 Nick Schouten Zwolle 1988 184e RM 17:14 22:04 22:01 19:25 19:28 1:40:10 1:39:40 272 303 Frits van Helsdingen OSS-VOLO 1948 7e M55+ 16:38 20:57 20:50 20:50 20:59 1:40:12 1:39:50 273 1490 Arjen Post Arnhem 1963 185e RM 16:01 19:30 20:06 20:55 23:42 1:40:12 1:39:31 274 629 Klaas Vrieswijk IJsselmuiden 1955 186e RM 15:38 20:54 20:50 20:56 21:56 1:40:13 1:39:46 275 1258 John Bruins Zwolle 1963 187e RM 16:34 20:18 19:45 21:26 22:12 1:40:14 1:39:39 276 774 Melchior Broek Zwolle 1965 188e RM 17:10 21:04 20:39 20:48 20:35 1:40:15 1:39:44 277 1007 Eric de Vries Daventria 1952 189e RM 16:38 20:58 20:49 21:20 20:33 1:40:17 1:39:49 278 1174 Hans Logtenberg Ommen 190e RM 18:08 21:18 20:54 20:10 19:49 1:40:18 1:39:29 279 400 Gerrie den Oude Pijnenburg 1952 2e V50+ 15:06 20:31 20:56 21:42 22:05 1:40:18 1:40:16 280 1197 Jan Witte Meppel 191e RM 16:19 20:08 20:28 21:09 22:16 1:40:18 1:39:56 281 1088 Johan Koenjer Heino 192e RM 16:03 20:42 21:17 21:08 21:12 1:40:20 1:39:58 282 308 Barend ten Have Isala '96 1941 8e M55+ 16:18 20:46 21:10 21:19 20:49 1:40:20 1:40:09 283 989 Jeroen Blokhuis Warnsveld 1969 193e RM 16:37 20:57 20:45 20:57 21:07 1:40:21 1:39:53 284 1173 Roel ten Klooster 194e RM 16:03 20:57 21:04 21:14 21:04 1:40:21 1:39:56 285 1109 Dirk Jan Bart Zwolle 195e RM 16:55 21:07 21:05 21:03 20:14 1:40:22 1:39:47 286 1474 Timo Veen Dalfsen 1965 196e RM 17:32 20:30 20:09 20:49 21:25 1:40:23 1:39:41 287 1067 René Klink Laag Zuthem 197e RM 18:04 21:27 20:39 20:14 20:01 1:40:24 1:39:27 288 824 Henk Hartholt Zwolle 1965 198e RM 16:06 21:27 21:23 21:35 19:58 1:40:27 1:40:19 289 467 Joke Morren IJsselmuiden 1964 4e RV 15:39 20:55 20:46 21:17 21:53 1:40:29 1:40:02 290 1099 Steven van Benthem 199e RM 18:12 21:03 20:02 19:50 21:25 1:40:29 1:39:42 291 1265 Albert Mulder Zwolle 1974 200e RM 17:19 21:27 20:33 20:19 20:57 1:40:32 1:40:00 292 873 Jon Wingelaar Nijmegen 1969 201e RM 15:43 20:36 20:55 21:36 21:50 1:40:39 1:40:31 293 834 David Hurdle Zwolle 1956 202e RM 16:00 20:53 21:08 21:19 21:21 1:40:39 1:40:27 294 325 Adrie Verbree Antilope 9e M55+ 15:22 20:38 21:08 21:45 21:54 1:40:45 1:40:41 295 1006 Bas Wierink Heino 1958 203e RM 16:06 20:45 21:19 21:35 21:05 1:40:48 1:40:35 296 960 Jos Keizer De Wijk 1955 204e RM 16:18 21:05 21:03 21:18 21:18 1:40:59 1:40:51 297 979 Wouter van Laar Groningen Atletiek 1977 205e RM 16:30 21:26 21:33 21:53 19:47 1:41:06 1:40:46 298 878 Richard de Ruiter Zwolle 1972 206e RM 16:19 20:09 20:43 21:23 22:35 1:41:07 1:40:44 299 1163 René Hup Kampen 207e RM 16:20 20:45 21:09 21:18 21:41 1:41:11 1:41:00 300 896 Louis Zandbergen Zwolle 1957 208e RM 16:31 21:05 21:02 21:19 21:20 1:41:15 1:41:02 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 7 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 301 205 Arie Drogt Spurt '88 1958 11e M45 16:18 21:08 21:20 21:23 21:09 1:41:16 1:40:58 302 1074 Ton Bello De Gemzen 209e RM 16:31 20:59 21:00 21:15 21:37 1:41:20 1:41:03 303 1482 A van den Eelaart Deventer 210e RM 16:03 20:23 20:15 21:18 23:24 1:41:21 1:40:53 304 811 Ronald Loof Emmeloord 1968 211e RM 17:19 21:14 20:57 20:56 21:00 1:41:23 1:41:03 305 1070 Herman Hilgenkamp Dalfsen 212e RM 15:51 20:46 21:19 21:42 21:52 1:41:27 1:41:15 306 988 Jan Martin Doornebosch Zutphen 1966 213e RM 17:22 21:12 20:48 21:22 20:49 1:41:31 1:40:40 307 1138 Willem Baltes Diepenveen 214e RM 16:55 20:43 21:00 21:31 21:31 1:41:39 1:41:04 308 700 Marco Dijkstra Heerenveen 1983 215e RM 15:28 20:21 20:59 22:23 22:33 1:41:42 1:41:33 309 1270 Anton Dekker Zwolle 1961 216e RM 16:14 21:18 21:26 21:30 21:19 1:41:45 1:41:28 310 765 Alex Klein Loopservice Nederlan 1968 217e RM 14:45 20:23 21:07 22:09 23:24 1:41:46 1:41:35 311 1132 Wilfried Brugman 218e RM 17:38 21:04 20:57 21:04 21:07 1:41:47 1:41:10 312 1120 Hans Lasthuis 219e RM 16:24 20:58 21:15 21:48 21:26 1:41:49 1:41:28 313 1014 Rik Plakke AVV 1967 220e RM 15:45 21:07 21:12 21:27 22:21 1:41:50 1:41:36 314 768 Izak Hiemstra Zwolle 1969 221e RM 16:06 21:27 21:23 21:34 21:22 1:41:51 1:41:43 315 2007 Arie Slob Team Tweede Kamer 1961 222e RM 15:23 20:54 21:02 21:29 23:06 1:41:52 1:41:48 316 1486 Manfred Scheibe Marknesse 1958 223e RM 18:08 20:53 20:40 21:16 21:03 1:41:59 1:41:10 317 681 Bram Baan Zwolle 1964 224e RM 16:14 21:10 21:46 21:46 21:06 1:42:00 1:41:44 318 994 Keimpe Sinnema Dalfsen 1952 225e RM 16:34 20:59 21:02 21:31 21:58 1:42:02 1:41:53 319 1248 Kees Jongbloed Dalfsen 1943 226e RM 16:34 20:59 20:59 21:34 21:59 1:42:02 1:41:53 320 1076 Arie van der Weerd 227e RM 17:35 21:32 21:13 20:49 21:01 1:42:08 1:41:24 321 749 Edwin Kampman Heino 1963 228e RM 15:33 20:56 21:44 21:58 21:59 1:42:08 1:41:57 322 203 Henk ten Steege Veteranen Nederland 1956 12e M45 16:21 21:19 21:31 21:37 21:23 1:42:09 1:42:00 323 939 Robert te Raa Zwolle 1962 229e RM 17:33 21:44 21:18 21:22 20:26 1:42:21 1:41:52 324 1069 Mannie Groeneveld De Gemzen 230e RM 16:28 21:20 21:25 21:32 21:42 1:42:25 1:42:10 325 1172 Piet Mosterd 231e RM 15:54 20:13 20:48 22:19 23:21 1:42:32 1:42:19 326 544 Alaine Kruithof Oosterwolde Gld 1963 5e RV 17:43 22:02 21:23 20:43 20:44 1:42:33 1:42:06 327 1119 Wim Jutten 232e RM 16:12 21:25 21:18 21:36 22:05 1:42:35 1:42:24 328 1293 Zweitze Hofma 's-Gravenhage 1967 233e RM 19:07 21:45 21:06 20:33 20:06 1:42:35 1:41:27 329 971 Vincent Klijnsma PEC 1910 1961 234e RM 17:34 20:53 21:17 21:19 21:36 1:42:37 1:41:42 330 1318 Dik Kranenburg Prorail De Kraagbout 235e RM 17:34 21:47 21:21 21:24 20:34 1:42:38 1:42:07 331 980 Marcel Manders Zwolle 1959 236e RM 17:48 21:10 21:16 21:23 21:03 1:42:38 1:41:50 332 975 Roel Ramaker Zwolle 1961 237e RM 17:42 21:12 21:05 21:32 21:11 1:42:39 1:41:57 333 1231 René van Rijn 238e RM 17:31 21:14 20:50 21:08 22:00 1:42:41 1:41:59 334 550 Mariska Mulder Zwolle 1962 6e RV 18:08 21:12 21:02 21:10 21:12 1:42:42 1:41:54 335 744 Martijn Rutte Amsterdam 1969 239e RM 17:16 20:59 20:32 21:28 22:30 1:42:43 1:42:16 336 1360 John de Meijer Gemeente Zwolle Team 1963 240e RM 16:07 20:49 21:19 21:50 22:40 1:42:43 1:42:36 337 1298 Ruud Jans Baexem 1956 241e RM 16:41 21:26 21:36 21:27 21:36 1:42:44 1:42:24 338 882 Marco Oudkerkpool Epe 1958 242e RM 15:57 21:01 21:24 22:20 22:06 1:42:46 1:42:35 339 783 Andre Barneveld Loopservice Nederlan 1968 243e RM 16:25 21:13 21:34 22:00 21:39 1:42:49 1:42:21 340 831 Han van de Mars Heeten 1958 244e RM 16:58 21:19 21:07 21:33 21:58 1:42:53 1:42:28 341 606 Edwin Mentink Leusden 1968 245e RM 16:40 21:21 21:24 21:49 21:44 1:42:57 1:42:37 342 982 Jan Albert van Laar Groningen 1967 246e RM 16:31 21:25 21:33 21:52 21:44 1:43:02 1:42:42 343 1151 Joop Achterhoek 247e RM 17:54 21:49 21:39 21:21 20:22 1:43:03 1:42:26 344 1038 Rob Philipsen Cialfo 1956 248e RM 17:50 21:09 21:04 21:37 21:31 1:43:08 1:42:31 345 1475 Tonny Holleboom Broekland 1953 249e RM 17:50 21:29 21:11 21:24 21:17 1:43:09 1:42:18 346 972 Johan Gottemaker Nijverdal 1958 250e RM 15:57 20:27 21:40 22:11 22:57 1:43:09 1:42:45 347 161 Theo Fredriks De Gemzen 1961 19e M40 17:51 22:25 22:01 20:25 20:30 1:43:11 1:42:36 348 1035 Jacques Bloem Zwolle 1951 251e RM 15:47 20:50 21:26 22:06 23:06 1:43:13 1:42:59 349 999 Erik Buursema Almelo 1966 252e RM 15:20 20:42 21:46 22:53 22:38 1:43:16 1:42:54 350 1141 Eric Jansen Zwolle 253e RM 17:17 21:02 21:39 21:58 21:24 1:43:18 1:42:28 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 8 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 351 762 Theo Hegeman Lelystad 1951 254e RM 17:23 21:39 21:34 21:31 21:17 1:43:23 1:42:46 352 1084 Koen Hesseling Haarlem 255e RM 16:08 21:29 21:38 22:00 22:10 1:43:24 1:43:16 353 888 Harrie Olde Hanhof Pro Rail 1956 256e RM 18:02 21:19 21:21 21:23 21:22 1:43:26 1:42:35 354 756 Hans Vulkers Zwolle 1960 257e RM 17:10 21:04 20:40 21:41 22:57 1:43:31 1:43:01 355 1206 Koen van der Kamp Zwolle 258e RM 16:31 21:26 21:26 21:54 22:17 1:43:32 1:43:05 356 165 Gert de Vries Atletics Nijverdal 1962 20e M40 16:16 20:50 21:20 22:28 22:41 1:43:33 1:43:18 357 222 Alfonns Kruiper 259e RM 16:35 21:35 21:50 21:54 21:44 1:43:36 1:43:26 358 505 Geesje Keizer Meppel 1954 7e RV 16:42 21:21 21:27 21:50 22:19 1:43:37 1:43:05 359 950 André van der Velpen Wijhe 1957 260e RM 17:45 21:09 21:26 21:34 21:45 1:43:38 1:42:38 360 841 Cor Vegterlo Emmeloord 1965 261e RM 17:18 21:12 20:41 21:27 23:07 1:43:44 1:43:24 361 674 Leo Visscher Zwolle 1957 262e RM 18:02 21:41 21:31 21:36 20:55 1:43:44 1:43:03 362 1126 E Smit 263e RM 18:02 21:38 21:33 21:38 20:56 1:43:44 1:43:03 363 464 Verony Dusink Zwolle 1964 8e RV 18:02 21:41 21:31 21:36 20:55 1:43:44 1:43:02 364 1387 Paul Franken ROC Landstede Team 2 264e RM 16:21 21:04 21:34 22:13 22:34 1:43:44 1:43:23 365 1207 Bart Bosch Zwolle 265e RM 19:02 22:41 22:35 20:13 19:16 1:43:45 1:42:46 366 757 Richard Hoekman Amstelveen 1976 266e RM 18:34 21:05 20:38 22:00 21:32 1:43:47 1:42:58 367 1297 Alem Woldo Meppel 1959 267e RM 15:46 21:20 23:04 22:09 21:33 1:43:49 1:43:39 368 1083 John Douma 268e RM 16:21 21:07 21:33 22:11 22:43 1:43:53 1:43:16 369 1288 Joop Aalbers Amersfoort 1960 269e RM 15:33 20:21 20:51 22:05 25:06 1:43:55 1:43:34 370 1367 Willem van de Streek Gemeente Zwolle Team 1948 270e RM 17:15 21:01 21:24 21:37 22:41 1:43:56 1:43:31 371 1165 Gerben ten Broeke Lemelerveld 271e RM 16:32 21:08 21:19 21:53 23:09 1:43:59 1:43:33 372 1192 Arjen Vredenberg 272e RM 17:20 21:57 22:01 21:32 21:13 1:44:01 1:43:41 373 1227 Mark Oude Vrielink Zwolle 1972 273e RM 16:48 21:20 21:09 21:45 23:01 1:44:01 1:43:40 374 1250 Herman Haverkort PEC 1910 1964 274e RM 17:10 21:29 21:00 21:34 22:51 1:44:03 1:43:27 375 1049 Richard Dam Zwolle 1975 275e RM 17:18 21:17 21:36 22:13 21:44 1:44:05 1:43:30 376 1200 Roel Roerig 276e RM 16:45 21:40 21:42 21:47 22:16 1:44:08 1:43:43 377 709 Jacob de Ruiter Loopservice Nederlan 1962 277e RM 15:59 20:38 22:58 22:18 22:17 1:44:09 1:43:56 378 640 Rene Pieterman Bussum 1970 278e RM 16:46 21:14 21:36 22:14 22:22 1:44:10 1:43:55 379 787 Hans Geerts Zwolle 1961 279e RM 15:23 20:38 21:25 22:53 23:54 1:44:11 1:43:59 380 1478 Wilfried Leferink 280e RM 18:07 21:31 21:30 21:22 21:44 1:44:12 1:43:31 381 1060 Ruurdjan Bakker Deventer 1962 281e RM 16:56 21:28 21:46 22:04 22:05 1:44:16 1:44:01 382 828 Harold Merkus Zwolle 1975 282e RM 17:22 21:18 21:24 21:42 22:34 1:44:18 1:43:41 383 986 Bram Graafmans Zutphen 1961 283e RM 17:16 21:06 21:00 22:11 22:55 1:44:26 1:43:34 384 1254 Hein Holleman Zeewolde 1970 284e RM 18:50 21:41 21:35 21:15 21:10 1:44:29 1:43:42 385 1147 Leo Scholte ter Horst Meppel 285e RM 16:16 21:13 21:51 22:25 22:45 1:44:29 1:44:10 386 1181 Peter van der Kemp Ermelo 286e RM 17:05 21:24 21:41 22:17 22:05 1:44:30 1:44:03 387 1314 Henk Visscher Scania Nederland 3 1960 287e RM 15:30 20:42 20:57 21:14 26:10 1:44:31 1:44:24 388 637 Renze Borkent Amsterdam 1979 288e RM 16:26 20:41 21:20 22:27 23:40 1:44:32 1:44:15 389 1485 Hennie Lensink Dalen 1951 289e RM 15:54 21:05 21:47 23:12 22:38 1:44:34 1:44:14 390 306 Herman Poort PEC 1910 1944 10e M55+ 16:18 21:34 21:38 21:59 23:13 1:44:40 1:44:36 391 434 Rietje Klappe Zwolle 9e RV 17:14 21:18 21:30 22:12 22:28 1:44:41 1:44:03 392 995 Hans Verkade Zwolle 1949 290e RM 16:27 21:19 21:37 22:04 23:16 1:44:41 1:44:31 393 779 Rik Braakman Zwolle 1976 291e RM 15:34 21:35 22:21 22:24 22:51 1:44:44 1:44:32 394 1187 Theo Koelen Delden 292e RM 16:31 21:26 21:41 22:16 22:54 1:44:46 1:44:23 395 1388 John Schuin ROC Landstede Team1 293e RM 15:25 21:12 22:27 22:58 22:49 1:44:49 1:44:44 396 646 Anton Haitink Dalfsen 1958 294e RM 16:56 21:47 22:05 22:11 21:53 1:44:49 1:44:13 397 604 Johan Vogelzang Zwolle 1967 295e RM 17:26 22:03 21:26 22:01 21:56 1:44:51 1:44:22 398 710 Michel Kruit Assen 1976 296e RM 16:58 21:22 21:01 21:57 23:35 1:44:51 1:44:26 399 735 Erwin Spanhak Zwolle 1972 297e RM 16:51 22:06 22:07 21:56 21:53 1:44:52 1:44:38 400 1343 Jan Willem Dollekamp Gemeente Zwolle Team 1967 298e RM 16:08 21:45 21:50 22:14 23:01 1:44:57 1:44:49 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 9 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 401 669 Ton Maatman Zwolle 1964 299e RM 16:10 21:44 22:01 22:37 22:26 1:44:57 1:44:41 402 698 Paul van der Brug Zwolle 1968 300e RM 16:46 21:36 21:56 22:17 22:25 1:44:59 1:44:29 403 682 Marcel Brondijk Zwolle 1973 301e RM 16:17 20:58 21:25 22:05 24:17 1:44:59 1:44:45 404 1399 Chris van Opstal ABBOTT Labaratories 302e RM 18:28 21:54 21:42 21:38 21:19 1:45:01 1:43:57 405 919 Sieger Jellema Zwolle 1967 303e RM 17:35 22:10 21:45 22:30 21:04 1:45:02 1:44:33 406 1494 Wilfred Roebersen De Gemzen 304e RM 18:10 21:40 21:12 21:53 22:10 1:45:04 1:44:10 407 556 Francis van de Schoot Zwolle 1966 10e RV 18:06 21:36 21:34 21:51 22:05 1:45:10 1:44:23 408 957 Edwin Munneke PEC 1910 1967 305e RM 17:33 21:28 21:36 21:53 22:42 1:45:10 1:44:16 409 1255 Peter Riemens Zwolle 1959 306e RM 18:25 22:32 22:06 21:25 20:46 1:45:12 1:44:28 410 204 Peter Vedder LAAC Twente 1958 13e M45 18:23 21:58 21:51 22:00 21:02 1:45:12 1:44:06 411 899 Albert Boeve Zwolle 1962 307e RM 19:51 21:04 20:59 21:16 22:03 1:45:12 1:44:09 412 1469 Cees Bottenberg 308e RM 17:11 21:23 21:50 22:21 22:31 1:45:13 1:45:03 413 1260 Edgar van Bueren Zeist 1971 309e RM 17:17 21:52 21:41 21:59 22:26 1:45:14 1:44:58 414 307 John Geres AV Papendrecht 1947 11e M55+ 17:02 22:05 22:06 22:11 21:52 1:45:14 1:44:51 415 1292 Herry Ester Dronten 1967 310e RM 18:05 21:31 21:47 22:07 21:48 1:45:16 1:44:45 416 692 Gijs van der Horst Hasselt 1970 311e RM 15:33 21:37 22:18 22:44 23:06 1:45:16 1:45:07 417 847 Eric Pontier Loopservice Nederlan 1971 312e RM 18:04 21:46 21:15 21:47 22:28 1:45:17 1:44:47 418 1167 Johan de Gier 313e RM 16:11 20:29 20:57 22:48 24:55 1:45:18 1:44:45 419 954 Gerhard Vogelzang Zwolle 1962 314e RM 17:17 21:34 21:16 22:19 22:55 1:45:19 1:44:40 420 598 Tieneke de Jong Zwolle 11e RV 17:53 21:44 21:51 22:26 21:28 1:45:19 1:44:39 421 490 Corita Boons Zwolle 1962 12e RV 17:15 21:15 21:40 22:27 22:46 1:45:20 1:44:41 422 723 Rik Olijve Ommen 1963 315e RM 18:23 21:40 22:01 21:40 21:40 1:45:22 1:44:26 423 1157 Henk Reuvekamp Heino 316e RM 18:06 21:55 21:56 22:21 21:07 1:45:23 1:44:37 424 852 Koos Heijmans Zwolle 1952 317e RM 18:36 21:54 21:43 21:56 21:16 1:45:23 1:44:23 425 1213 Kees den Besten Elburg 318e RM 18:37 21:49 21:43 21:38 21:38 1:45:23 1:44:36 426 1156 Wim van Ee 319e RM 14:55 21:08 22:06 23:28 23:51 1:45:27 1:45:16 427 911 Piet Dingemans Heino 1946 320e RM 18:09 21:50 21:46 22:10 21:35 1:45:28 1:44:27 428 1139 Bouke van der Veen Kampen 321e RM 17:19 21:06 21:20 21:59 23:46 1:45:28 1:44:38 429 850 Geert van der Wal Zwolle 1957 322e RM 18:01 22:16 21:53 21:52 21:30 1:45:30 1:45:12 430 817 Hans Hoekman ACO Touwen 1954 323e RM 16:54 21:34 21:39 22:01 23:27 1:45:33 1:45:07 431 1320 Albert van der Kolk Prorail De Kraagbout 324e RM 18:08 21:32 21:33 21:42 22:40 1:45:33 1:44:38 432 600 Ronny Veldman Zwolle 1970 325e RM 16:31 21:25 21:20 22:03 24:20 1:45:36 1:45:18 433 784 Jan van de Vegte Zwolle 1958 326e RM 17:59 21:55 21:48 21:51 22:06 1:45:37 1:44:54 434 271 Nico Janssen Start '78 1950 12e M50 18:28 21:24 21:39 22:18 21:51 1:45:38 1:45:21 435 808 Harmjan Molkenboer Enschede 1984 327e RM 18:14 21:31 21:32 21:55 22:37 1:45:48 1:45:03 436 1048 Jorrit van Surksum Zwolle 1966 328e RM 17:51 21:13 21:54 22:28 22:26 1:45:49 1:44:56 437 1272 Klaas Veerman Nieuwleusen 1957 329e RM 17:19 21:33 21:23 22:21 23:18 1:45:52 1:45:19 438 738 Theo Bosch Loopservice Nederlan 1959 330e RM 16:56 21:54 21:56 22:21 22:48 1:45:53 1:45:38 439 1333 Martin Lanenga Hekon Team 2 1961 331e RM 15:59 21:30 21:40 22:35 24:11 1:45:54 1:45:48 440 1121 Piet Diender 332e RM 17:30 21:34 21:35 22:06 23:13 1:45:55 1:45:11 441 1230 Hans van den Berg Zwolle 1963 333e RM 18:04 21:53 21:47 22:02 22:18 1:46:01 1:45:20 442 401 Janny Reezigt-Ponsteen De Gemzen 1949 3e V50+ 16:17 21:33 22:07 22:57 23:12 1:46:04 1:45:52 443 1115 Wim Proper Zwolle 334e RM 17:50 21:47 21:54 22:31 22:07 1:46:07 1:45:28 444 1168 Freddy Jansen 335e RM 16:54 21:29 21:44 22:26 23:36 1:46:08 1:45:48 445 1122 Geertjan Smits Zwolle 336e RM 16:47 21:35 22:04 22:32 23:13 1:46:10 1:45:43 446 1245 Gerard van Huis Zwolle 1947 337e RM 17:45 21:18 21:51 22:31 22:49 1:46:12 1:45:26 447 1124 Arco van Antwerpen Zwolle 338e RM 19:45 22:51 21:33 20:52 21:15 1:46:14 1:45:11 448 933 Jeroen Nijhuis Zwolle 1969 339e RM 17:57 22:24 22:06 22:01 21:49 1:46:14 1:45:46 449 1116 Roel Roeflofs 340e RM 15:12 21:33 22:20 23:20 23:52 1:46:15 1:46:09 450 441 Noelle Finnigan 341e RM 17:16 21:38 22:17 23:03 22:03 1:46:16 1:45:56 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 10 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 451 801 Erik Hoven Culemborg 1968 342e RM 18:35 22:16 21:57 21:52 21:38 1:46:16 1:45:37 452 910 Egbert Dijk Zwolle 1954 343e RM 17:09 21:06 21:29 22:43 23:52 1:46:17 1:45:53 453 1178 Koos Vriend 344e RM 17:44 22:03 21:42 22:23 22:32 1:46:23 1:46:04 454 534 Gonny Homma Zwolle 1967 13e RV 19:07 22:28 21:48 21:37 21:27 1:46:25 1:45:37 455 1365 René Vent Gemeente Zwolle Team 1961 345e RM 17:15 21:09 22:01 22:50 23:13 1:46:26 1:45:47 456 806 Ronald Mulder PEC 1910 1964 346e RM 16:05 21:40 22:06 22:40 24:00 1:46:29 1:46:17 457 2008 Eddy van Hijum Team Tweede Kamer 1972 347e RM 17:01 22:24 22:31 22:47 21:50 1:46:31 1:46:27 458 830 Bas van Dokkum Groningen 1973 348e RM 17:25 21:54 22:10 21:54 23:10 1:46:31 1:46:02 459 1473 Robbert van der Vegt Zwolle 1962 349e RM 17:44 22:02 21:43 22:24 22:42 1:46:33 1:46:14 460 656 Edwin Kluinhaar Zwolle 1980 350e RM 15:52 20:11 20:38 22:02 27:53 1:46:35 1:46:08 461 772 Jacco Pol Hengelo Ov 1964 351e RM 17:55 22:22 21:47 21:53 22:43 1:46:37 1:46:05 462 697 Marijn de Keijzer Zwolle 1972 352e RM 16:34 22:17 22:12 22:46 22:49 1:46:37 1:46:28 463 1471 Hans Groen Raalte 1963 353e RM 19:38 22:24 22:49 22:11 19:37 1:46:38 1:45:43 464 1326 Martin de Vries Prorail De Stootjukk 354e RM 18:04 21:17 21:36 22:12 23:30 1:46:38 1:46:02 465 836 Marino van der Meyden Heerde 1971 355e RM 18:19 22:34 21:58 21:56 21:54 1:46:39 1:45:54 466 799 Peter Laarakker Dalfsen 1953 356e RM 16:55 21:55 22:08 22:48 22:55 1:46:40 1:46:31 467 420 Pien Heuts Utrecht 1963 14e RV 19:16 22:31 21:37 22:01 21:25 1:46:48 1:46:08 468 877 Ron Wolff Zwolle 1949 357e RM 17:53 21:42 21:52 22:27 22:59 1:46:51 1:46:12 469 1204 Jeroen Bult 358e RM 17:33 22:28 22:22 22:19 22:12 1:46:52 1:46:30 470 695 Piet Schouten Zwolle 1956 359e RM 17:15 22:04 22:18 22:44 22:34 1:46:53 1:46:23 471 1050 Johannes van Putten Zwolle 1962 360e RM 18:30 21:51 21:59 22:28 22:11 1:46:57 1:45:54 472 1246 Günter Runow De Wijk 1952 361e RM 18:00 22:57 23:08 22:00 20:56 1:47:00 1:46:38 473 1307 Henk Loijenga Scania Nederland 2 1950 362e RM 16:30 22:03 22:15 22:39 23:35 1:47:01 1:46:53 474 1304 Alfred Klaassen Scania Nederland 1 1967 363e RM 16:22 21:58 22:08 22:41 23:55 1:47:02 1:46:55 475 1082 William Eghuizen Hattem 364e RM 18:47 22:52 22:17 21:47 21:22 1:47:03 1:46:24 476 745 Jurgen van Ravenzwaaij Arnhem 1973 365e RM 17:32 21:47 21:58 21:55 23:53 1:47:03 1:46:43 477 1127 Henk Bouwknegt Zwolle 366e RM 16:52 22:16 22:28 22:48 22:41 1:47:03 1:46:48 478 1135 Floris van Weringh Zwolle 367e RM 17:14 21:36 21:54 22:55 23:27 1:47:04 1:46:40 479 1092 Jan Wessels De Gemzen 368e RM 16:29 21:25 21:58 22:51 24:23 1:47:04 1:46:49 480 856 Richard Wonnink Zwolle 1965 369e RM 17:53 21:42 21:53 22:27 23:15 1:47:07 1:46:27 481 938 Harrie Poll Zwolle 1958 370e RM 19:54 23:00 21:01 21:44 21:33 1:47:10 1:46:43 482 807 Fred Bulder Schalkhaar 1962 371e RM 17:20 22:13 22:18 22:35 22:50 1:47:14 1:46:48 483 1040 Dick Laning Zwolle 1956 372e RM 16:35 21:24 22:25 23:13 23:38 1:47:14 1:46:43 484 915 Gerben Knuttel Groningen 1968 373e RM 16:17 20:51 22:02 23:25 24:43 1:47:16 1:46:48 485 1145 Harm Supèr Zwolle 374e RM 18:09 22:05 21:58 22:12 22:57 1:47:19 1:46:41 486 1133 Stein van Ittersum Meppel 375e RM 16:54 21:37 21:46 22:17 24:49 1:47:21 1:46:55 487 1316 Klaas Visscher Scania Nederland 4 1952 376e RM 16:27 22:06 22:29 22:59 23:23 1:47:23 1:47:15 488 1148 Harm Vos Staphorst 377e RM 16:26 21:42 22:27 23:27 23:24 1:47:23 1:47:05 489 1243 Barry Schotman Zwolle 1973 378e RM 17:24 21:37 21:33 22:27 24:29 1:47:27 1:46:38 490 481 Linda Dekker IJsselmuiden 1970 15e RV 18:04 22:07 21:53 22:18 23:09 1:47:28 1:46:55 491 1202 Gerrit Riezebos 379e RM 16:47 21:49 22:19 23:05 23:31 1:47:28 1:47:17 492 648 Erik Bosma Drachten 1962 380e RM 18:21 22:45 22:30 22:20 21:38 1:47:31 1:46:58 493 798 Gerben Sloterdijk Zwolle 1962 381e RM 17:59 21:50 21:50 22:43 23:15 1:47:35 1:46:44 494 1234 Sieds Talma Damwoude 1957 382e RM 17:59 21:51 21:49 22:42 23:16 1:47:35 1:46:47 495 809 Herman van Milgen Hasselt 1962 383e RM 16:58 22:00 21:53 23:08 23:40 1:47:37 1:47:26 496 940 Herman Rikken Zwolle 1969 384e RM 17:33 22:45 23:02 22:21 22:01 1:47:39 1:47:03 497 1075 Henk Kolbe 385e RM 18:14 22:32 22:09 22:26 22:20 1:47:40 1:47:06 498 715 Pieter Beljon Zwolle 1960 386e RM 18:14 22:31 22:09 22:29 22:21 1:47:42 1:47:15 499 1196 Henk Bakker 387e RM 18:12 22:21 22:28 22:42 22:01 1:47:43 1:46:58 500 547 Karina Meijer Zwolle 1970 16e RV 18:08 21:24 21:59 22:55 23:20 1:47:44 1:46:56 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 11 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 501 1400 Henlk Winkelaar ABBOTT Labaratories 388e RM 18:29 21:54 21:58 22:30 22:56 1:47:45 1:46:40 502 573 Jacomien Westra Hasselt 1961 17e RV 17:15 22:05 22:37 23:03 22:48 1:47:46 1:47:18 503 155 Hans Bom PEC 1910 1961 21e M40 16:14 22:12 22:57 23:04 23:29 1:47:54 1:47:49 504 1383 Edwin Wijermars Rabobank Zwolle Team 1971 389e RM 16:28 21:22 22:25 23:21 24:26 1:47:59 1:47:29 505 655 Bart Oranje Zwolle 1964 390e RM 18:06 22:22 22:36 22:41 22:18 1:48:01 1:47:29 506 970 Ruud Hilhorst Zwolle 1956 391e RM 17:14 22:16 22:41 22:57 22:56 1:48:03 1:47:36 507 1232 Willem Rose Zwolle 1967 392e RM 16:29 22:02 22:13 22:46 24:42 1:48:10 1:47:48 508 624 Martijn Colenbrander Zwolle 1976 393e RM 20:15 23:58 22:46 22:17 18:58 1:48:13 1:47:14 509 690 Johan Grolleman PEC 1910 1963 394e RM 18:05 22:04 21:55 22:41 23:32 1:48:15 1:47:41 510 1140 Willem de Jong Deventer 395e RM 17:37 22:22 22:17 22:40 23:23 1:48:18 1:48:11 511 992 Jan Brouwer Heino 1957 396e RM 16:40 21:49 22:26 22:55 24:32 1:48:20 1:48:05 512 691 Pedro Sluiter Zwolle 1973 397e RM 17:58 22:31 22:56 23:21 21:37 1:48:21 1:47:46 513 458 Sandra Zijlstra Heerenveen 1983 18e RV 17:09 22:39 22:54 22:57 22:46 1:48:22 1:48:14 514 775 Berry van Alfen Loopservice Nederlan 1966 398e RM 16:50 22:58 23:07 23:21 22:09 1:48:23 1:48:05 515 1271 Henk Schutte Zwolle 1967 399e RM 17:29 22:14 22:28 23:26 22:50 1:48:25 1:48:14 516 1335 Theo aan de Stegge Raalte 1953 400e RM 18:07 21:50 22:11 23:11 23:10 1:48:27 1:47:47 517 1010 Harrie Haarman Salland 1957 401e RM 17:43 21:36 21:50 22:52 24:30 1:48:28 1:47:32 518 1208 Cor van Ommen Noordeinde Gld 402e RM 17:49 22:07 21:35 22:36 24:26 1:48:31 1:48:04 519 1281 Ferdinand ter Heide Zwolle 1951 403e RM 16:52 22:15 22:29 22:48 24:12 1:48:33 1:48:21 520 1477 Victor van der Chijs Amsterdam 404e RM 17:05 22:11 22:37 23:12 23:30 1:48:34 1:48:13 521 819 Bert Kleiboer Loopservice Nederlan 1965 405e RM 18:15 22:10 22:25 22:53 22:56 1:48:37 1:47:49 522 927 Harry Kroes Zwolle 1957 406e RM 16:07 21:38 22:24 23:38 24:53 1:48:39 1:48:31 523 483 Ellen Zandink Zwolle 1962 19e RV 18:16 22:08 22:41 22:57 22:41 1:48:41 1:47:52 524 704 André Ten Caat Zwolle 1960 407e RM 17:16 21:43 22:07 23:00 24:42 1:48:45 1:48:20 525 653 Hans Beusen Loopservice Nederlan 1960 408e RM 17:39 22:36 22:39 23:04 22:54 1:48:49 1:48:10 526 1379 Silvio van der Vegte Rabobank Zwolle team 1956 409e RM 18:25 22:32 22:18 22:32 23:07 1:48:51 1:48:19 527 813 Hans van Snick Zwolle 1949 410e RM 17:30 22:22 22:37 22:59 23:26 1:48:51 1:48:27 528 419 Els Heuts Zwolle 1959 20e RV 19:16 22:32 22:12 22:34 22:22 1:48:53 1:48:13 529 1332 Aad de Roos Hekon Team 2 1944 411e RM 17:31 23:24 23:09 22:45 22:09 1:48:55 1:48:49 530 488 Marieke van der Woude Zwolle 1970 21e RV 18:05 22:28 22:29 22:52 23:04 1:48:57 1:48:19 531 851 Frank van Lunteren Hoofddorp 1967 412e RM 19:21 22:51 22:09 22:21 22:17 1:48:57 1:48:09 532 721 Ton Bos Loenen Gld 1949 413e RM 17:46 23:08 23:07 22:27 22:32 1:48:57 1:48:21 533 946 Kees Schreuders Zwolle 1956 414e RM 17:14 22:11 22:30 24:50 22:15 1:48:58 1:48:29 534 821 Arend Kisteman Zwolle 1984 415e RM 19:02 22:44 22:34 23:02 21:42 1:49:02 1:48:03 535 1080 Anton Erich Dalfsen 416e RM 18:08 22:54 23:23 23:18 21:28 1:49:09 1:48:42 536 1495 Sjourd Wijdeveld Hattem 1973 417e RM 18:11 21:49 22:26 23:16 23:34 1:49:13 1:48:19 537 1096 Hans Damink 418e RM 17:36 22:10 22:40 23:17 23:33 1:49:13 1:48:37 538 613 Thoijs van de Kamp Kampen 1983 419e RM 16:26 21:00 21:47 24:02 26:01 1:49:14 1:48:57 539 1064 Bert Tapper Zwolle 420e RM 19:06 22:41 21:37 21:29 24:23 1:49:15 1:48:32 540 150 Eric Hulman Heeten 1961 421e RM 16:34 22:29 23:07 23:26 23:41 1:49:16 1:49:06 541 1042 Wim Mensink Heeten 1954 422e RM 16:32 21:00 22:37 24:02 25:07 1:49:16 1:48:32 542 377 Gerda Sempel PEC 1910 1956 6e V35+ 17:11 22:01 22:26 23:40 24:01 1:49:16 1:48:57 543 942 Marcel Pot Hoonhorst 1964 423e RM 20:11 23:17 22:54 22:48 20:09 1:49:18 1:48:17 544 858 Willie Koudenburg De Gemzen 1949 424e RM 17:51 22:25 22:48 23:29 22:50 1:49:21 1:48:47 545 845 Adri Groenhuijzen Zwolle 1960 425e RM 16:36 22:10 22:28 23:29 24:44 1:49:25 1:49:04 546 680 Enno Hefting Arnhem 1973 426e RM 17:32 21:46 22:08 23:20 24:42 1:49:26 1:49:07 547 780 Rene Zwiers Arnhem 1968 427e RM 17:21 22:06 23:09 23:19 23:34 1:49:27 1:49:05 548 742 Henk Temmink Wijhe 1960 428e RM 19:21 23:29 22:24 22:20 21:56 1:49:28 1:48:40 549 1266 Wiecher Kleinlugtebeld PEC 1910 1957 429e RM 17:58 22:58 23:10 23:11 22:13 1:49:28 1:48:59 550 881 Willem Verdaasdonk Raalte 1952 430e RM 19:39 22:23 22:50 22:50 21:53 1:49:33 1:48:39 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 12 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 551 990 Ali Sarica Apeldoorn 1975 431e RM 18:34 21:14 22:13 23:15 24:21 1:49:36 1:48:46 552 622 Michel Koman Zwolle 1976 432e RM 20:16 23:57 22:46 22:18 20:22 1:49:37 1:48:38 553 514 Saskia Wolff Zwolle 1959 22e RV 18:06 22:11 22:49 23:13 23:21 1:49:38 1:48:58 554 746 Hans Beumer Zwolle 1967 433e RM 16:30 21:37 23:38 23:23 24:36 1:49:43 1:49:17 555 433 Nienke vd Veen Kampen 23e RV 18:51 22:28 22:29 22:39 23:17 1:49:43 1:48:54 556 722 Mark de Kort Nederasselt 1964 434e RM 17:18 22:26 22:54 23:30 23:44 1:49:50 1:49:13 557 931 Huub Alberts 435e RM 18:03 22:28 22:56 23:05 23:27 1:49:57 1:49:15 558 705 Peter van Polen Zwolle 1967 436e RM 17:50 22:28 22:49 23:17 23:37 1:49:59 1:49:28 559 930 Henk Land Zwolle 1959 437e RM 17:17 21:44 22:35 24:06 24:20 1:50:00 1:49:20 560 1345 Veronie Bonke Gemeente Zwolle Team 1963 24e RV 17:43 22:27 23:02 23:22 23:30 1:50:03 1:49:39 561 716 Van de Looij Tilburg 1967 438e RM 18:22 24:05 22:16 22:46 22:39 1:50:05 1:49:44 562 1209 Johan Winkel 439e RM 19:36 22:56 22:27 22:50 22:28 1:50:16 1:49:16 563 818 Herman van den Belt Dronten 1961 440e RM 17:48 22:55 23:24 23:24 22:47 1:50:16 1:50:03 564 945 Peter Strabbing Doornspijk 1965 441e RM 17:14 22:12 22:30 23:38 24:49 1:50:20 1:49:52 565 652 Marcel ten Broeke 's-Gravenhage 1958 442e RM 15:31 21:14 22:26 23:43 27:28 1:50:20 1:50:05 566 1186 Freek Noordhuis Zwolle 443e RM 17:15 22:17 22:57 23:50 24:10 1:50:26 1:50:02 567 450 Tineke Hirschler Deventer 1955 25e RV 18:19 22:23 22:45 23:20 23:45 1:50:30 1:49:42 568 1247 Harmen Leskens Zwolle 1977 444e RM 17:20 21:32 21:40 23:38 26:24 1:50:32 1:50:00 569 883 Nico de Vries Wezep 1967 445e RM 17:35 21:25 21:44 22:53 26:59 1:50:33 1:49:56 570 542 Marg Koopmans Zwolle 1973 26e RV 17:09 21:11 22:23 24:28 25:29 1:50:38 1:49:56 571 1018 Folkwin Kloezen Apeldoorn 1965 446e RM 18:24 22:35 23:16 24:03 22:23 1:50:40 1:49:59 572 965 Johnny Hekman Zwolle 1954 447e RM 17:49 22:36 23:06 23:28 23:44 1:50:40 1:50:08 573 1401 Rob van de Heuvel ABBOTT Labaratories 448e RM 18:34 22:44 22:40 23:05 23:42 1:50:44 1:49:40 574 461 Marielle Berkenbosch Grijpskerke 1969 27e RV 18:14 22:17 22:45 23:45 23:46 1:50:45 1:49:57 575 312 Piet de Vos NOP 12e M55+ 16:40 22:02 22:37 23:36 25:56 1:50:49 1:50:45 576 1009 Roland van Dalen PEC 1910 1960 449e RM 18:13 22:17 22:23 23:13 24:48 1:50:52 1:49:55 577 1037 Willem Smit Zwolle 1954 450e RM 17:23 21:35 22:02 24:15 25:42 1:50:55 1:49:49 578 752 Jan Rutgers Zwolle 1954 451e RM 17:38 22:27 23:00 23:25 24:30 1:50:58 1:50:33 579 660 Jos van Eunen Raalte 1958 452e RM 19:38 22:24 22:49 22:50 23:19 1:50:59 1:50:06 580 67 Alexander Oldeman Rotterdam Atletiek 1974 28e M 17:13 21:42 22:26 24:00 25:41 1:51:00 1:50:23 581 673 Gerard Schievink Zwolle 1971 453e RM 17:27 23:28 23:09 22:50 24:08 1:51:01 1:50:40 582 641 Peter Kooke Zwolle 1963 454e RM 18:21 22:46 22:46 23:11 24:00 1:51:03 1:50:29 583 1363 Johnny van Aefst Gemeente Zwolle Team 1969 455e RM 16:44 22:34 23:17 23:54 24:36 1:51:04 1:50:58 584 1470 Geertje Kluin Coevorden 1958 28e RV 17:22 23:02 23:36 23:44 23:23 1:51:05 1:50:45 585 1210 Ad Paauwe 456e RM 18:48 22:52 23:15 23:11 23:01 1:51:05 1:50:13 586 912 Jan van Dorsten Zwolle 1963 457e RM 18:29 22:22 22:55 23:24 24:01 1:51:10 1:50:04 587 1328 Rob Olthof Hekon Team 1 1955 458e RM 14:44 19:56 22:12 28:30 25:53 1:51:13 1:51:08 588 1362 Peter Pot Gemeente Zwolle Team 1962 459e RM 16:50 22:07 22:53 23:53 25:33 1:51:15 1:51:09 589 1338 Gerard Hofhuis Heino 1950 460e RM 16:21 22:05 22:57 24:17 25:40 1:51:18 1:51:04 590 1024 Ronald Weeren 't Harde 1972 461e RM 17:45 21:58 21:58 23:21 26:24 1:51:23 1:50:47 591 549 Hans Muris Zwolle 1965 29e RV 19:52 23:07 22:37 22:45 23:08 1:51:27 1:50:24 592 684 Gerjan Redeker Zwolle 1964 462e RM 17:44 22:11 22:51 24:02 24:45 1:51:30 1:50:58 593 469 Anja Esveldt Zwolle 1965 30e RV 17:44 22:09 22:52 24:02 24:45 1:51:30 1:50:59 594 934 Robin Oosterhout Zwolle 1959 463e RM 18:45 22:09 22:25 23:17 24:57 1:51:32 1:50:50 595 1028 Eric de Man Zwolle 1963 464e RM 16:26 22:22 23:06 24:18 25:22 1:51:32 1:51:19 596 1376 Gerard van de Kolk Salverda Bouwbedrijf 1961 465e RM 18:01 21:54 22:05 23:40 25:57 1:51:35 1:51:03 597 1236 Jan Dekker 466e RM 17:41 22:48 23:26 23:47 23:56 1:51:36 1:51:12 598 638 Christiaan Eilander Ermelo 1979 467e RM 19:53 25:09 24:25 22:24 19:49 1:51:38 1:51:11 599 651 Wilco Wijsman Zwolle 1965 468e RM 18:08 22:58 23:21 24:03 23:14 1:51:43 1:51:30 600 470 Stefanie Kremin Zwolle 1967 31e RV 18:07 23:00 23:21 24:03 23:13 1:51:43 1:51:30 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 13 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 601 898 Robin Blok Zwolle 1955 469e RM 18:05 22:48 23:30 24:00 23:24 1:51:46 1:51:17 602 837 Dirk van de Wetering Balkbrug 1956 470e RM 17:03 22:23 23:12 23:50 25:26 1:51:52 1:51:32 603 731 Marijn Huysmans Deventer 1969 471e RM 19:32 22:46 22:54 23:10 23:34 1:51:53 1:50:52 604 1020 Paul Quik Pink Roccade 1976 472e RM 16:59 22:49 23:06 24:15 24:49 1:51:57 1:51:50 605 885 René Damink Pro Rail 1959 473e RM 19:26 23:54 23:38 22:38 22:30 1:52:04 1:51:12 606 1364 Fré Riezebos Gemeente Zwolle Team 1955 474e RM 17:29 23:30 23:35 23:40 23:57 1:52:08 1:52:01 607 920 Hans de Jong Zwolle 1963 475e RM 17:57 22:03 22:30 24:56 24:46 1:52:10 1:51:10 608 846 Anne Zweers Zwolle 1960 476e RM 19:31 23:25 23:12 22:59 23:08 1:52:13 1:51:28 609 616 Wil Mulder Groningen 1953 477e RM 17:49 21:48 22:00 23:44 26:57 1:52:16 1:51:32 610 916 Dirk Hoitsma Zwolle 1959 478e RM 18:55 23:05 23:07 23:49 23:23 1:52:18 1:51:33 611 1274 Ritsert Maes Arnhem 1974 479e RM 18:34 24:29 24:13 24:18 20:49 1:52:20 1:52:05 612 1142 Feike Koops Hattem 480e RM 19:55 24:56 23:46 22:08 21:37 1:52:21 1:51:25 613 849 Pieter Homma PEC 1910 1965 481e RM 19:07 22:28 21:48 23:36 25:24 1:52:21 1:51:34 614 1194 Ben Mulder 482e RM 18:10 23:21 23:30 23:30 23:53 1:52:22 1:52:09 615 1290 Henk Sikkens Zwolle 1964 483e RM 16:43 22:05 22:52 24:00 26:46 1:52:25 1:52:12 616 516 Simone Fens Zwolle 1983 32e RV 17:45 21:59 22:43 23:15 26:46 1:52:25 1:51:48 617 1472 Martin Bril Raalte 1962 484e RM 19:38 22:24 22:50 22:50 24:48 1:52:28 1:51:34 618 935 Alex Oosterveen Zwolle 1956 485e RM 19:03 23:31 23:35 23:25 22:58 1:52:31 1:51:49 619 943 Harry Siegersma Zwolle 1960 486e RM 18:01 21:40 22:30 23:20 27:02 1:52:31 1:51:43 620 1188 Jan-Dirk Sprokkereef Hattem 487e RM 18:21 23:14 23:43 23:56 23:21 1:52:34 1:51:51 621 460 Henriët Koornberg PEC 1910 1978 33e RV 19:02 23:10 23:20 23:44 23:21 1:52:34 1:51:42 622 582 Margreet Otten Atletics Nijverdal 1970 34e RV 18:30 23:33 23:41 23:41 23:12 1:52:34 1:52:07 623 1033 Jos Eikenaar Zwolle 1973 488e RM 19:37 23:32 22:50 23:22 23:16 1:52:35 1:52:00 624 1368 Joop van Weenen Hogeschool Windeshei 489e RM 16:23 22:52 24:07 24:13 25:03 1:52:36 1:52:31 625 525 Marlinda Dibbelink Zwolle 1970 35e RV 19:10 23:17 23:51 23:53 22:29 1:52:39 1:51:57 626 822 Patrick van IJzendoorn Zwolle 1970 490e RM 16:09 20:56 21:47 25:19 28:39 1:52:49 1:52:33 627 425 Stijnie van Hees-de Vries Veteranen Nederland 1954 36e RV 18:16 22:41 23:11 23:57 24:46 1:52:49 1:52:04 628 304 Wim Scheve PEC 1910 1947 13e M55+ 19:01 23:10 23:20 23:44 23:38 1:52:51 1:51:58 629 511 Marjo Dijkman Zwolle 1977 37e RV 19:13 23:48 23:48 23:55 22:18 1:53:00 1:52:21 630 1249 Erik van Limbeek Zwolle 1964 491e RM 17:27 22:51 23:25 24:10 25:11 1:53:02 1:52:46 631 921 Herman Karel Zwolle 1954 492e RM 17:52 23:22 23:29 24:04 24:25 1:53:11 1:53:01 632 777 Robert Langenkamp Zwolle 1970 493e RM 17:23 21:49 23:27 24:42 25:56 1:53:17 1:52:27 633 734 Tijmen ten Klooster Hasselt 1986 494e RM 20:14 24:54 24:00 23:12 20:59 1:53:17 1:52:27 634 462 Monique Zoeteman Enspijk 1969 38e RV 18:56 23:35 23:28 23:24 23:56 1:53:18 1:52:44 635 773 Erik Pol Zwolle 1969 495e RM 17:54 22:35 23:35 24:12 25:04 1:53:18 1:52:46 636 1393 Jan Willem Soetens ROC Landstede Team 2 496e RM 17:04 22:42 24:25 23:57 25:16 1:53:22 1:53:06 637 1137 Hilbert van der Zwaag 497e RM 18:31 23:58 24:02 24:20 22:34 1:53:22 1:52:57 638 1269 Rob Aarnoudse Amsterdam 1969 498e RM 20:32 24:42 23:45 22:21 22:12 1:53:29 1:52:31 639 733 Rieuwert de Haan Hasselt 1985 499e RM 20:14 24:53 24:01 23:12 21:17 1:53:36 1:52:46 640 1205 Jos Eijsink 500e RM 19:48 23:11 23:33 24:12 22:59 1:53:40 1:52:44 641 848 Nico de Winter Zwolle 1964 501e RM 19:48 23:51 23:34 23:34 22:56 1:53:42 1:52:48 642 1275 Cor Maes Arnhem 1948 502e RM 18:15 24:37 24:23 23:52 22:40 1:53:45 1:53:30 643 633 Machiel Wouda Zwolle 1954 503e RM 19:58 23:59 23:43 23:18 22:49 1:53:45 1:52:47 644 592 Adrie van Laar 39e RV 18:29 22:36 23:11 24:17 25:16 1:53:47 1:53:12 645 558 Liesbeth Trum 's-Heerenbroek 1964 40e RV 18:15 22:40 23:37 24:46 24:35 1:53:51 1:53:24 646 489 Jacquelien van Bloois NOP 1964 41e RV 18:09 23:16 23:52 24:41 24:03 1:53:59 1:53:38 647 985 Derk Jan Adelerhof Harmelen 1976 504e RM 19:29 23:52 23:31 23:45 23:24 1:53:59 1:53:21 648 503 Maaike Meyer Vleuten 1980 42e RV 19:28 23:53 23:31 23:45 23:24 1:54:00 1:53:22 649 1117 Mathieu Onderberg Zwolle 505e RM 19:48 23:19 23:29 23:44 23:45 1:54:04 1:53:02 650 743 Corné Tamarinof Zwolle 1950 506e RM 17:32 22:33 23:04 24:29 26:30 1:54:07 1:53:45 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 14 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 651 805 Jos Aitink Zwolle 1960 507e RM 19:01 22:45 22:35 23:01 26:47 1:54:08 1:53:10 652 761 Marcel Companjen Harderwijk 1967 508e RM 17:29 22:29 23:03 24:10 27:01 1:54:11 1:53:21 653 865 Boudewijn Dekker Zwolle 1986 509e RM 20:40 25:09 23:37 23:08 21:41 1:54:14 1:53:15 654 491 Inge de Groot Zwolle 1961 43e RV 19:24 23:58 23:31 23:45 23:42 1:54:18 1:53:33 655 255 Marinus Jaspers Daventria 1949 13e M50 16:25 20:11 20:56 21:58 34:56 1:54:24 1:53:57 656 1031 Menno Valk Wijhe 1958 510e RM 17:13 23:07 23:46 24:33 25:53 1:54:30 1:54:16 657 747 Tiele Jansen Zwolle 1954 511e RM 19:59 23:12 23:10 24:16 24:02 1:54:36 1:53:30 658 748 Mart Jansen Zwolle 1984 512e RM 19:58 23:12 23:10 24:16 24:02 1:54:36 1:53:31 659 1253 Klaas-Jan Boschma Zwolle 1974 513e RM 18:06 22:38 23:55 24:53 25:07 1:54:37 1:53:42 660 1169 Johnny te Pas Zwolle 514e RM 17:39 22:48 23:20 24:11 26:42 1:54:37 1:54:12 661 509 Ria Deiman PEC 1910 1963 44e RV 17:06 22:00 23:06 27:07 25:30 1:54:47 1:54:19 662 1397 Arie Kok KOKON Interim-manage 515e RM 17:41 21:12 21:47 24:20 29:52 1:54:51 1:54:06 663 923 Ron de Haan Zwolle 1957 516e RM 18:04 22:23 23:48 25:13 25:28 1:54:53 1:54:12 664 763 Ritske Vries Boornbergum 1966 517e RM 17:43 22:40 23:37 24:45 26:10 1:54:53 1:54:25 665 771 Bernhard Mooiweer Vollenhove 1970 518e RM 18:31 23:58 24:01 24:20 24:06 1:54:54 1:54:34 666 1278 Paul Philippo Zwolle 1966 519e RM 17:36 23:17 24:04 24:33 25:29 1:54:57 1:54:46 667 1375 Karin Scholte op Reimer Salverda Bouwbedrijf 1959 45e RV 18:31 23:58 24:02 24:20 24:14 1:55:03 1:54:37 668 522 Merita Beumer Zwolle 1963 46e RV 19:48 24:00 24:01 23:51 23:24 1:55:03 1:54:09 669 941 Guido Reinink Zwolle 1965 520e RM 19:54 23:51 22:52 23:40 24:47 1:55:03 1:53:56 670 557 Gianna Talamini Zwolle 1956 47e RV 19:47 24:00 24:01 23:52 23:26 1:55:05 1:54:11 671 1041 Roel Gaasbeek Ommen 1943 521e RM 17:23 22:27 23:05 24:57 27:16 1:55:05 1:54:50 672 867 Frank Eikenaar Zwolle 1983 522e RM 20:21 25:07 24:18 23:41 21:41 1:55:07 1:54:07 673 497 Willy Zwiep Dronten 1956 48e RV 18:11 23:26 24:01 24:36 24:57 1:55:09 1:54:56 674 1015 Willem van Dijk Nieuwleusen 1951 523e RM 20:08 23:26 24:16 23:51 23:33 1:55:12 1:54:33 675 1054 Hans Haring PEC 1910 1964 524e RM 18:26 24:18 24:21 24:24 23:46 1:55:13 1:54:56 676 437 Lianne Koster 49e RV 19:57 23:44 23:54 24:03 23:42 1:55:17 1:54:17 677 901 Harold van den Bosch Zwolle 1976 525e RM 18:33 24:21 24:25 24:17 23:44 1:55:19 1:54:55 678 454 Elize Brijder Atos 1955 50e RV 16:53 23:11 24:09 25:10 25:57 1:55:19 1:55:07 679 1150 Sjouke-Jan Zwarthoff Zwolle 526e RM 16:46 22:09 23:41 25:58 26:48 1:55:20 1:55:06 680 545 Jacqueline Kruihof Doornspijk 1966 51e RV 19:47 24:01 24:01 23:52 23:42 1:55:21 1:54:27 681 508 Edith Maat Amsterdam Zuidoost 1954 52e RV 18:12 23:13 24:19 24:57 24:51 1:55:30 1:54:48 682 1146 Gerben Elzinga Deventer 527e RM 17:37 23:42 24:26 25:08 24:50 1:55:42 1:55:34 683 523 Solange Boasman Zwolle 1969 53e RV 19:10 23:15 23:53 24:13 25:18 1:55:47 1:55:06 684 422 Lisette Barends Zwolle 54e RV 19:56 24:16 23:48 23:41 24:11 1:55:50 1:55:10 685 1394 Gina Draaisma KOKON Interim-manage 55e RV 18:00 23:03 23:23 24:38 26:51 1:55:53 1:55:21 686 732 Randolf Swinkels Almere 1973 528e RM 18:44 23:45 24:01 24:21 25:06 1:55:56 1:55:11 687 951 Klaas Versnel Zwolle 1954 529e RM 18:58 24:16 24:27 24:22 24:00 1:56:02 1:55:31 688 579 Irma Dunnewind Dalfsen 1963 56e RV 17:48 23:31 24:23 24:52 25:30 1:56:02 1:55:53 689 595 Ans Coppes 57e RV 17:48 23:31 24:23 24:53 25:30 1:56:02 1:55:54 690 1344 Rijk van Ark Gemeente Zwolle Team 1961 530e RM 18:12 23:09 23:57 24:47 26:04 1:56:06 1:55:26 691 485 Laura Smulders-Burgman Zwolle 1968 58e RV 18:53 23:19 23:32 24:40 25:44 1:56:06 1:55:19 692 1056 John Zunnebeld Nieuwleusen 1962 531e RM 20:00 24:53 24:35 24:04 22:44 1:56:14 1:55:31 693 1073 Harry Evers Zwolle 532e RM 18:19 23:41 24:25 25:08 24:49 1:56:20 1:56:08 694 872 Michiel Vader Zwolle 1988 533e RM 20:40 25:09 23:37 23:20 23:41 1:56:25 1:55:27 695 953 Thijs Verster Zwolle 1950 534e RM 19:54 24:18 23:43 24:05 24:34 1:56:32 1:55:30 696 956 Gerrit van de Weg Oosterwolde Gld 1959 535e RM 19:53 24:15 24:18 24:02 24:07 1:56:34 1:55:43 697 1000 Rudy van Keulen Zwolle 1960 536e RM 18:18 23:41 24:25 25:08 25:05 1:56:35 1:56:24 698 1108 Jan de Rooij 537e RM 19:56 24:22 24:03 24:10 24:07 1:56:36 1:55:43 699 1107 Gerrit Mulder Zwolle 538e RM 19:56 24:22 24:03 24:09 24:07 1:56:36 1:55:43 700 816 Bennie Kok PEC 1910 1968 539e RM 18:35 23:55 24:16 24:44 25:20 1:56:48 1:56:21 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 15 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 701 1481 Wim Lokate Raalte 1949 540e RM 18:56 23:35 24:10 24:50 25:19 1:56:48 1:56:08 702 476 Mirjam Wippert Raalte 1969 59e RV 18:56 23:36 24:08 24:51 25:19 1:56:48 1:56:08 703 785 Ton de Ram Loopservice Nederlan 1952 541e RM 18:57 23:34 24:08 24:51 25:20 1:56:48 1:56:09 704 627 Philip Corporaal Loopservice Nederlan 1953 542e RM 18:56 23:35 24:08 24:51 25:20 1:56:48 1:56:10 705 628 Herman Kieftenbeld Loopservice Nederlan 1955 543e RM 18:56 23:36 24:07 24:51 25:20 1:56:48 1:56:10 706 727 Barry Rahajaan Zwolle 1970 544e RM 19:57 24:29 24:05 24:16 24:05 1:56:50 1:56:07 707 1244 Pierre Tabak Emmeloord 1964 545e RM 17:28 23:23 24:17 25:05 26:41 1:56:52 1:56:38 708 825 Michel Koster Zwolle 1982 546e RM 20:20 25:07 24:19 23:41 23:28 1:56:54 1:55:54 709 677 Jannes Huisman Zwolle 1965 547e RM 18:32 23:45 23:37 23:57 27:08 1:56:56 1:56:33 710 428 Hakima Oulhaj Harderwijk 1976 60e RV 18:03 23:38 24:55 24:53 25:30 1:56:58 1:56:24 711 706 Koen Ramaker Zwolle 1963 548e RM 17:27 22:45 23:30 26:37 26:42 1:56:59 1:56:43 712 1052 Wilt Pathuis Loopservice Nederlan 1959 549e RM 18:04 23:36 24:56 24:53 25:33 1:57:00 1:56:26 713 376 Gerda Wolters SOS 1968 7e V35+ 19:01 23:26 23:52 25:06 25:37 1:57:01 1:56:20 714 528 Carolien Engelsman Zwolle 1967 61e RV 19:25 24:38 24:31 24:35 23:59 1:57:06 1:56:39 715 535 Marry Hooijer Zwolle 1953 62e RV 18:52 24:12 24:35 24:50 24:40 1:57:08 1:56:27 716 1291 Rene Heldoorn Zwolle 1961 550e RM 18:13 24:10 25:10 24:45 24:55 1:57:12 1:56:41 717 532 Linda Groot Zwolle 1963 63e RV 19:10 23:17 23:52 24:20 26:43 1:57:20 1:56:39 718 1002 Bert Klevringa Meppel 1953 551e RM 16:08 21:05 22:07 24:21 33:46 1:57:25 1:57:06 719 918 Tim de Hullu Zwolle 1981 552e RM 20:44 24:32 23:53 23:49 24:33 1:57:28 1:56:32 720 432 Chris Jans Baexem 1953 64e RV 18:24 24:09 24:41 25:10 25:11 1:57:33 1:57:12 721 1262 Edwin Huijbers Hattem 1971 553e RM 20:32 24:42 24:18 23:31 24:32 1:57:33 1:56:13 722 751 Rob Eikelboom Steenwijk 1952 554e RM 18:55 24:03 24:58 25:01 24:45 1:57:40 1:56:42 723 654 Peter Zoeteman Enspijk 1960 555e RM 18:56 23:37 24:37 24:42 25:51 1:57:41 1:57:07 724 928 André Kruiswijk Zwolle 1959 556e RM 19:34 24:41 24:26 25:09 24:01 1:57:49 1:57:03 725 1090 Giel Kusters Venlo 557e RM 20:11 24:40 24:35 24:39 23:51 1:57:52 1:56:54 726 782 Wilco Rietman Dalfsen 1966 558e RM 17:38 23:01 24:40 25:17 27:20 1:57:53 1:57:20 727 964 Wim Mensink Zwolle 1968 559e RM 20:24 25:39 25:13 24:23 22:16 1:57:53 1:57:04 728 959 Marc-Jan Ahne Deventer 1972 560e RM 18:46 24:27 24:52 24:59 24:55 1:57:57 1:57:13 729 587 Loeky Bosma Zwolle 1954 65e RV 18:09 23:47 24:36 25:36 25:52 1:57:57 1:57:33 730 513 Jeanne Derks Zwolle 1963 66e RV 19:45 25:05 24:35 24:42 23:59 1:58:04 1:57:34 731 823 Jorge Alves Oliveira Zwolle 1951 561e RM 16:45 24:32 25:02 25:53 25:58 1:58:09 1:58:00 732 1259 Bertus Zomerdijk Zwolle 1944 562e RM 20:22 24:53 24:33 24:18 24:09 1:58:13 1:57:20 733 788 Roger Langenbach Zwolle 1977 563e RM 19:57 24:36 24:18 24:28 24:57 1:58:14 1:57:12 734 1166 Hans de Kimpe 564e RM 19:46 24:14 24:18 24:53 25:06 1:58:14 1:57:25 735 621 Bert Berkenbosch Dedemsvaart 1948 565e RM 19:57 24:09 23:45 24:57 25:29 1:58:15 1:57:20 736 563 Marsha de Vries Zwolle 1974 67e RV 18:45 24:28 24:51 24:59 25:15 1:58:16 1:57:48 737 531 Dinie Gelderman Nieuwleusen 1957 68e RV 19:25 24:38 24:31 24:35 25:10 1:58:17 1:57:50 738 1001 Dick Bredewout Zwolle 1963 566e RM 18:18 23:41 24:25 25:09 26:47 1:58:18 1:58:06 739 1311 Bas van Sloten Scania Nederland 3 1950 567e RM 17:37 24:08 25:05 25:37 25:57 1:58:21 1:58:14 740 993 Henk Ruigrok Zwolle 1960 568e RM 19:20 24:07 25:15 25:24 24:16 1:58:21 1:57:39 741 594 Marieke Werger Zwolle 69e RV 19:40 25:28 24:49 24:33 23:53 1:58:22 1:57:54 742 1283 Paul Lekatompessy Hoogeveen 1962 569e RM 19:52 23:22 24:21 25:11 25:41 1:58:24 1:57:21 743 860 Sybren Snieder Hoogeveen 1971 570e RM 19:52 23:22 24:20 25:11 25:41 1:58:25 1:57:22 744 1175 Wouter vd Steyne 571e RM 19:54 25:05 25:03 25:47 22:42 1:58:29 1:57:50 745 670 Jeroen van Dijk Zwolle 1967 572e RM 18:12 23:44 24:33 25:38 26:25 1:58:31 1:57:55 746 1353 Peter van Seijen Pink Roccade 573e RM 19:03 23:30 24:10 24:53 26:57 1:58:31 1:57:41 747 1034 Adrie Groenevelt Apeldoorn 1944 574e RM 19:34 23:53 24:23 24:48 25:57 1:58:32 1:57:52 748 1198 Harry Blaukvoort Zwolle 575e RM 15:49 20:55 23:52 27:47 30:12 1:58:33 1:58:21 749 1110 Bert Smith Zwolle 576e RM 19:44 25:06 24:35 25:34 23:42 1:58:39 1:58:09 750 439 Anneke Mook Tuk 70e RV 18:30 24:22 25:03 25:22 25:29 1:58:44 1:58:28 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 16 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 751 541 Henrique te Kiefte Zwolle 1972 71e RV 19:56 24:16 23:49 24:49 25:57 1:58:45 1:58:04 752 1029 Bert Broekman PEC 1910 1961 577e RM 19:09 24:41 24:49 25:25 24:48 1:58:50 1:58:19 753 562 Julie Voets Zwolle 1959 72e RV 19:08 24:28 25:04 25:25 24:48 1:58:50 1:58:21 754 794 Patrick Huijding Vlaardingen 1966 578e RM 17:17 22:12 23:12 25:36 30:36 1:58:50 1:58:27 755 499 Gunna Kose Zwolle 1974 73e RV 19:46 24:23 24:04 25:18 25:24 1:58:53 1:58:05 756 1036 Jan Smit Zwolle 1953 579e RM 19:44 25:06 24:34 24:43 24:50 1:58:55 1:58:23 757 1011 Rudy Vermeulen Zwolle 1952 580e RM 20:44 25:09 24:39 24:23 24:03 1:58:56 1:57:56 758 693 Adri Kroes Emmen 1965 581e RM 18:20 23:07 24:00 25:49 27:43 1:58:57 1:58:18 759 1366 Peter van Koulil Gemeente Zwolle Team 1954 582e RM 17:47 23:04 23:30 25:24 29:20 1:59:03 1:58:39 760 631 Bart Hunneman Nijmegen 1970 583e RM 19:32 23:01 23:44 25:47 27:08 1:59:10 1:58:10 761 512 Edith Kortstee Diepenveen 1965 74e RV 19:56 25:07 24:55 24:38 24:40 1:59:14 1:58:41 762 565 Frederiek Dijkema Zwolle 1961 75e RV 19:14 24:09 24:45 25:22 25:50 1:59:18 1:58:30 763 1403 Paul Huis in 't Veld ABBOTT Labaratories 584e RM 19:55 24:06 24:37 25:36 25:11 1:59:23 1:58:19 764 720 Michiel Brouwer Zwolle 1972 585e RM 17:45 23:08 24:31 27:30 26:33 1:59:24 1:58:48 765 455 Christel Muis Dordrecht 1979 76e RV 18:37 24:16 25:11 25:39 25:46 1:59:27 1:58:51 766 560 Maureen de Vries Zwolle 1966 77e RV 19:54 24:55 25:26 25:22 23:52 1:59:27 1:58:47 767 708 Johan Weber Zwolle 1965 586e RM 16:50 24:14 25:23 26:23 26:39 1:59:28 1:59:23 768 932 Paul van der Moolen Zwolle 1966 587e RM 19:05 22:35 22:51 25:00 30:08 1:59:36 1:58:34 769 879 Edwin Fafié Zeewolde 1962 588e RM 20:04 24:54 24:58 24:19 25:24 1:59:37 1:58:51 770 1027 Ruud Hopster Meppel 1951 589e RM 17:15 22:38 23:53 27:19 28:35 1:59:38 1:59:20 771 417 Jolanda Onderdijk 78e RV 20:44 25:08 24:41 24:30 24:39 1:59:41 1:58:45 772 1087 Harry Vos Zwolle 590e RM 19:21 25:43 24:22 24:38 25:40 1:59:43 1:59:28 773 578 Joke van Dijk Nieuwleusen 1952 79e RV 20:10 24:29 24:46 24:57 25:24 1:59:45 1:59:07 774 1377 Sietse Akker Salverda Bouwbedrijf 1957 591e RM 19:44 25:06 24:35 25:34 24:48 1:59:45 1:59:16 775 1043 Marc Bruins Slot Zwolle 1973 592e RM 20:11 25:21 25:28 24:56 23:51 1:59:45 1:59:06 776 459 Mathilde Steenks Groningen 1980 80e RV 20:11 25:21 25:28 24:56 23:52 1:59:46 1:59:06 777 1131 Ton Onderwater Zwolle 593e RM 19:27 24:37 25:25 25:32 24:47 1:59:47 1:59:10 778 603 Henk Brons Hattem 1976 594e RM 20:16 25:38 25:22 25:38 22:58 1:59:50 1:58:50 779 1261 Sicco van der Sluis Zwolle 1961 595e RM 19:55 25:00 25:12 25:29 24:17 1:59:51 1:59:19 780 1295 Hans Ruijgers Zwolle 1962 596e RM 19:54 25:00 25:13 25:29 24:17 1:59:51 1:59:20 781 1022 Peter Los Zwolle 1951 597e RM 20:33 25:00 24:48 24:42 24:53 1:59:54 1:58:57 782 1112 Hans Koele 598e RM 18:32 23:27 25:46 27:41 24:34 1:59:58 1:59:46 783 468 Clary Goossensen Ermelo 1958 81e RV 17:07 22:59 25:00 27:12 27:44 2:00:00 1:59:51 784 1019 Henk Hulzebos Zwolle 1962 599e RM 19:43 25:06 24:34 25:22 25:17 2:00:01 1:59:30 785 795 Wout Slob Kampen 1963 600e RM 20:22 24:53 24:30 25:24 24:55 2:00:02 1:59:03 786 466 Gerie Smit Isala '96 1966 82e RV 18:48 24:23 25:04 25:53 25:59 2:00:05 1:59:31 787 675 Jan Edelenbos Isala '96 1964 601e RM 18:48 24:23 25:04 25:52 26:00 2:00:05 1:59:31 788 1123 Wim Ramaker Zwolle 602e RM 20:37 24:56 24:49 24:28 25:18 2:00:06 1:59:02 789 1106 TJG Bosch Zwolle 603e RM 17:01 23:28 24:52 26:05 28:43 2:00:06 1:59:33 790 1065 Rik Zuidmeer Zwolle 604e RM 18:25 24:38 24:53 25:27 26:55 2:00:16 1:59:54 791 1063 Wijnand Richter Zwolle 605e RM 18:26 24:23 24:48 25:47 27:06 2:00:28 2:00:14 792 984 Gerard Timmer Zutphen 1964 606e RM 20:13 25:54 25:35 25:16 23:35 2:00:32 1:59:41 793 1252 Nico Wassens Dedemsvaart 1955 607e RM 19:55 24:11 23:38 25:06 27:46 2:00:34 1:59:38 794 1012 Pieter A Afman Zwolle 1932 608e RM 18:52 24:40 25:15 25:56 25:55 2:00:36 2:00:01 795 457 Suzanna de Vries Scherpenzeel Fr 1975 83e RV 19:22 24:54 25:10 26:01 25:20 2:00:45 2:00:27 796 886 Frank Schut Pro Rail 1967 609e RM 21:00 25:20 25:44 25:14 23:38 2:00:54 2:00:00 797 904 Cees Buijs Zwolle 1952 610e RM 19:19 24:42 24:29 24:39 27:47 2:00:54 2:00:27 798 1369 Cees Klaassen Hogeschool Windeshei 611e RM 18:04 23:30 24:15 25:23 29:48 2:00:58 2:00:53 799 575 Karin Smit PEC 1910 1963 84e RV 19:31 25:31 25:37 25:54 24:28 2:00:58 2:00:30 800 586 Inge Heldoorn Zwolle 1961 85e RV 19:44 25:07 24:35 25:37 26:00 2:01:00 2:00:31 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 17 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 801 561 EMC Visser Zwolle 1963 86e RV 21:07 25:23 25:03 24:59 24:35 2:01:04 2:00:02 802 554 Jeanne Postma Zwartsluis 1954 87e RV 21:08 25:23 25:04 24:57 24:35 2:01:05 2:00:04 803 402 Ans Nijhoff De Gemzen 1953 4e V50+ 18:44 25:10 25:32 25:51 25:51 2:01:06 2:01:01 804 804 Jos Koedijk Zwolle 1956 612e RM 21:24 25:26 25:28 24:51 24:04 2:01:12 2:00:48 805 418 Rieke Harinck Maarssen 1950 88e RV 19:19 24:41 24:45 25:27 27:05 2:01:16 2:00:52 806 973 Piet van Dijk Zwolle 1963 613e RM 20:47 26:10 25:19 24:50 24:16 2:01:21 2:00:38 807 482 Alien Stuifzand Steenwijk 1967 89e RV 19:31 25:29 25:15 25:36 25:34 2:01:24 2:00:43 808 1310 Henk Kluiver Scania Nederland 3 1960 614e RM 20:07 25:33 25:16 25:28 25:04 2:01:26 2:00:31 809 626 Jeroen Haan Zwolle 1974 615e RM 20:20 25:32 25:48 25:13 24:36 2:01:27 2:00:59 810 520 Marianne Wildeman PEC 1910 1971 90e RV 19:55 24:17 24:54 26:55 25:32 2:01:30 2:00:45 811 1053 Sam van Lochem Zwolle 1973 616e RM 22:35 29:05 21:51 23:54 24:09 2:01:32 2:00:43 812 559 Tonny Veenman Zwolle 1960 91e RV 19:30 25:30 25:37 25:54 25:04 2:01:34 2:01:04 813 588 Joke Alferink Zwolle 92e RV 19:31 25:30 25:37 25:53 25:05 2:01:34 2:01:04 814 1114 Bert Klaassen 617e RM 20:11 25:30 25:20 25:27 25:12 2:01:39 2:00:42 815 487 Loes Timmer-de Boer Heino 1956 93e RV 20:35 25:16 25:22 25:46 24:43 2:01:40 2:00:43 816 1240 Kanne Bloem Zwolle 618e RM 19:04 25:33 26:04 25:50 25:18 2:01:47 2:01:31 817 577 Femmy eikenaar-van Aefst Zwolle 1966 94e RV 19:44 25:05 24:36 25:38 26:50 2:01:51 2:01:20 818 533 Marian van Heiningen Zwolle 1962 95e RV 19:57 25:05 25:36 25:55 25:28 2:01:59 2:01:19 819 820 Sven Seegers Zwolle 1976 619e RM 19:39 26:24 26:35 26:24 23:02 2:02:03 2:01:45 820 1299 Kees Zoeter Zwolle 1958 620e RM 19:15 24:05 24:56 26:08 27:44 2:02:07 2:01:11 821 676 Neimet Mehrabi Zwolle 1976 621e RM 19:01 22:42 22:36 26:51 31:04 2:02:12 2:01:13 822 495 Ina Kamermans PEC 1910 1967 96e RV 20:09 24:51 25:05 26:01 26:11 2:02:15 2:01:21 823 740 Eric van de Wetering Zwolle 1968 622e RM 18:15 24:49 25:28 27:11 26:38 2:02:19 2:01:55 824 866 Marcel Dinkelberg Zeewolde 1963 623e RM 20:04 24:54 24:58 25:42 26:51 2:02:28 2:01:41 825 1378 Norbert Andringa Rabobank Zwolle team 1977 624e RM 20:32 25:18 25:04 25:03 26:36 2:02:31 2:01:27 826 1047 Erik Bijvoet Amersfoort 1970 625e RM 20:36 25:16 25:24 25:40 25:43 2:02:36 2:01:37 827 614 Eddy de Wit Zwolle 1971 626e RM 18:33 24:22 25:24 27:43 26:37 2:02:36 2:02:11 828 1279 Piet Hofland Apeldoorn 1953 627e RM 20:12 24:55 25:43 25:57 25:53 2:02:39 2:01:42 829 601 Edwin van der Molen Zwolle 1967 628e RM 20:14 25:39 25:24 25:16 26:10 2:02:42 2:01:55 830 584 Annemarie Veldkamp Heino 1958 97e RV 20:35 25:16 25:23 25:46 25:56 2:02:53 2:01:55 831 618 Tjeerd Keunig Barneveld 1963 629e RM 20:14 24:48 25:00 25:37 27:20 2:02:57 2:02:00 832 1098 Frans Wortelboer Zwolle 630e RM 19:33 23:23 24:35 28:08 27:31 2:03:08 2:02:23 833 1405 Rob Homan ABBOTT Labaratories 631e RM 20:41 26:11 26:02 26:08 24:11 2:03:11 2:02:06 834 947 Walter Stuifzand Zwolle 1962 632e RM 19:59 24:30 25:01 26:40 27:06 2:03:14 2:02:19 835 1342 Sanneke van der Helm Naarden 1976 98e RV 18:47 24:16 24:39 25:13 30:23 2:03:16 2:02:42 836 527 Alie Eikenaar Zwolle 1957 99e RV 19:08 24:42 24:50 25:42 29:14 2:03:34 2:03:05 837 322 Martin Simons PEC 1910 1946 14e M55+ 20:32 24:43 24:43 25:16 28:32 2:03:43 2:02:44 838 1323 Ale Maring Prorail De Stootjukk 633e RM 20:40 25:40 25:45 25:14 26:27 2:03:43 2:02:53 839 699 Arjen Brilman Zwolle 1960 634e RM 18:19 24:23 25:54 27:44 27:25 2:03:43 2:03:27 840 781 Peter Ras Zwolle 1972 635e RM 19:43 26:09 25:38 26:30 25:47 2:03:45 2:03:27 841 605 Harjan van Duren Zwolle 1969 636e RM 19:42 26:09 25:38 26:30 25:47 2:03:45 2:03:28 842 591 Johanna Weidenaar 100e RV 20:45 25:25 25:49 25:57 25:52 2:03:46 2:02:45 843 1134 Peter Borgman 637e RM 19:13 25:33 26:29 26:04 26:48 2:04:06 2:03:45 844 793 Han Arends Zwolle 1960 638e RM 18:07 24:16 25:10 27:12 29:29 2:04:12 2:03:54 845 1398 Ada Kok KOKON Interim-manage 101e RV 19:41 25:44 25:29 26:30 27:04 2:04:26 2:03:58 846 900 Erick Borger Zwolle 1965 639e RM 19:31 25:25 26:07 26:32 26:59 2:04:32 2:03:52 847 536 Lydia Hoorn Zwolle 1964 102e RV 19:12 25:24 26:14 26:45 26:59 2:04:32 2:04:02 848 442 Elly de Recht 103e RV 20:45 25:00 25:15 26:16 27:25 2:04:39 2:03:47 849 427 Hennie Lindt-Westendorp Daventria 1958 104e RV 20:43 25:02 25:15 26:17 27:25 2:04:39 2:03:47 850 567 Jeannet Woudsma Lemelerveld 1966 105e RV 19:23 24:53 26:08 26:47 27:39 2:04:49 2:04:23 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 18 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 851 431 Linda Dimmers Zwolle 1965 106e RV 21:53 26:17 25:59 25:50 25:07 2:05:03 2:04:03 852 571 Jolande Roering Zwolle 1964 107e RV 21:53 26:17 25:59 25:50 25:06 2:05:03 2:04:04 853 515 Hilde de Ruiter - Hagting Zwolle 1973 108e RV 20:20 26:34 26:12 26:23 25:53 2:05:20 2:04:57 854 894 Barry de Wild Zwolle 1979 640e RM 20:13 26:38 26:17 26:22 25:57 2:05:24 2:05:05 855 891 Hendri Bargeman Zwolle 1966 641e RM 21:07 25:24 25:04 26:38 27:16 2:05:27 2:04:25 856 589 Annemieke Haarman Broekland Ov 109e RV 20:35 26:09 26:22 26:22 26:00 2:05:27 2:04:30 857 937 Arne Poirot Zwolle 1960 642e RM 19:15 24:53 26:16 27:44 27:23 2:05:29 2:04:39 858 1341 Christiaan Boomgaard Naarden 1969 643e RM 19:30 24:53 25:20 26:18 29:31 2:05:31 2:04:57 859 955 Jacco Vonhof Zwolle 1969 644e RM 21:07 25:23 25:03 26:40 27:25 2:05:36 2:04:34 860 853 Bert Vierhout Apeldoorn 1946 645e RM 20:41 25:21 25:56 26:33 27:08 2:05:37 2:04:40 861 1306 Owen Spekschoor Scania Nederland 2 1979 646e RM 16:10 21:11 24:58 29:34 33:48 2:05:39 2:05:31 862 1251 Jeffrey Renes Zwolle 1974 647e RM 19:53 25:04 25:06 25:46 29:59 2:05:46 2:05:08 863 568 Mariët de Ruiter Isala '96 1972 110e RV 18:48 25:38 26:49 27:20 27:14 2:05:47 2:05:13 864 1325 Dick Engel Prorail De Stootjukk 648e RM 21:09 26:11 26:01 26:23 26:07 2:05:49 2:04:58 865 1152 Lammert Bosscher Zwolle 649e RM 18:31 24:12 25:45 27:36 29:49 2:05:51 2:05:23 866 657 Gerrit Mulder Zwolle 1943 650e RM 19:26 25:43 26:28 27:08 27:19 2:06:01 2:05:37 867 1077 Henk Aefst 651e RM 20:15 25:35 25:56 27:20 27:00 2:06:04 2:05:20 868 1238 Julius Polak 652e RM 19:11 25:06 25:12 28:16 28:24 2:06:07 2:05:42 869 1476 Lianne Arling Schalkhaar 111e RV 20:39 26:16 26:11 26:20 26:45 2:06:08 2:05:16 870 207 Piet Hersevoort ACO Touwen 1957 14e M45 20:06 25:16 25:56 27:39 27:16 2:06:12 2:05:29 871 496 Judith Verloop Eemnes 1967 112e RV 19:09 25:51 26:24 27:04 27:52 2:06:18 2:05:55 872 581 Miranda Jeukens Zwolle 1978 113e RV 19:54 26:00 26:12 27:02 27:22 2:06:28 2:05:52 873 570 Margreet Dost Groningen 1970 114e RV 20:07 26:00 26:23 26:46 27:20 2:06:33 2:05:42 874 1046 Ron Huiberts Laag Zuthem 1956 653e RM 19:20 25:32 26:50 27:28 27:34 2:06:43 2:06:01 875 1319 Douwe Reuvenkamp Prorail De Kraagbout 654e RM 22:04 27:41 26:06 24:42 26:20 2:06:51 2:05:58 876 1282 Raymond Vredenburg Zwolle 1968 655e RM 19:38 26:48 27:07 26:48 26:37 2:06:56 2:06:46 877 647 Berry Teunis Kouwen Zwolle 1971 656e RM 21:11 25:39 25:18 26:29 28:23 2:06:59 2:05:57 878 884 Frits Verheeij Pro Rail 1961 657e RM 21:00 25:46 26:30 26:40 27:05 2:07:00 2:06:06 879 537 Germa Jansen PEC 1910 1956 115e RV 19:30 25:31 26:10 26:31 29:21 2:07:02 2:06:34 880 480 Danielle Horck Zwolle 1971 116e RV 20:42 26:10 26:15 26:22 27:45 2:07:13 2:06:25 881 506 Miranda Modderkolk Rutten 1971 117e RV 18:50 25:40 26:28 27:31 28:48 2:07:15 2:06:54 882 524 Jacinta Deuling Zwolle 1979 118e RV 20:12 26:38 26:17 26:22 27:49 2:07:16 2:06:57 883 498 Niki Arisz Zwolle 1976 119e RV 20:38 25:38 25:55 27:40 27:29 2:07:17 2:06:27 884 473 Ildiko Suba Zwolle 1976 120e RV 20:12 26:04 26:22 27:29 27:15 2:07:20 2:06:44 885 688 Rolf Koopman Zwolle 1961 658e RM 22:12 27:08 26:20 26:13 25:39 2:07:30 2:06:48 886 474 Jettie van Aartsen Zwolle 1974 121e RV 19:36 25:25 26:06 27:41 28:50 2:07:35 2:06:56 887 569 Olga Appelo Zwolle 1973 122e RV 19:45 26:10 26:43 26:57 28:02 2:07:35 2:07:00 888 703 Vincent Scholten Zwolle 1979 659e RM 19:44 25:07 24:36 30:00 28:13 2:07:38 2:07:07 889 1102 Addy Veldkamp Zwolle 660e RM 17:11 24:14 26:14 29:23 30:43 2:07:43 2:07:27 890 602 C p van Assenbergh Apeldoorn 1972 661e RM 20:24 26:03 26:28 27:01 27:52 2:07:46 2:06:56 891 1111 Eric Zwiers 662e RM 20:36 25:44 26:09 26:47 28:32 2:07:47 2:06:52 892 502 Anita Schoonhoven Kampen 1966 123e RV 21:02 26:38 26:30 26:59 26:42 2:07:48 2:06:54 893 1182 Gerard Grashof Olst 663e RM 20:39 26:16 26:11 26:26 28:26 2:07:56 2:07:06 894 1113 Erik Krijnen 664e RM 20:16 25:44 25:41 26:14 30:08 2:08:01 2:07:08 895 1233 Pedro Montoya Zwolle 1953 665e RM 20:16 25:44 25:41 26:15 30:11 2:08:04 2:07:11 896 665 Benny Hoes Lemele 1958 666e RM 20:10 25:39 26:22 27:29 28:28 2:08:06 2:07:20 897 1185 Robert-Jan Gras Almelo 667e RM 20:43 27:05 26:51 27:38 26:07 2:08:22 2:07:49 898 440 Dieuwke Oudijk 124e RV 20:43 27:05 26:51 27:38 26:08 2:08:23 2:07:50 899 477 Janke Kamp Zwolle 1972 125e RV 21:04 26:03 26:15 26:46 28:19 2:08:24 2:07:26 900 456 Yvonne Krooshof Zwolle 1978 126e RV 21:04 26:03 26:15 26:46 28:19 2:08:24 2:07:26 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 19 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 901 1324 Rick Valk Prorail De Stootjukk 668e RM 20:52 26:26 26:18 26:45 28:34 2:08:54 2:08:03 902 750 Antoon Koehorst Oldenzaal 1967 669e RM 20:16 24:40 24:36 27:19 32:17 2:09:06 2:08:03 903 1025 Luchien Luning Utrecht 1958 670e RM 18:47 24:16 24:40 27:18 34:11 2:09:11 2:08:39 904 755 Johan van Benthem Zwolle 1965 671e RM 20:19 25:50 26:29 27:45 28:51 2:09:12 2:08:16 905 540 Dorothee Koster Zwolle 1952 127e RV 19:47 26:29 26:57 28:15 27:51 2:09:16 2:08:47 906 493 Karin Volkers Dalfsen 1968 128e RV 20:31 26:22 26:58 27:19 28:09 2:09:18 2:08:35 907 421 Jorien Marcus Zwolle 1976 129e RV 22:01 27:50 26:56 26:26 26:07 2:09:19 2:08:34 908 551 Wilma Oosterveen Zwolle 1960 130e RV 22:01 27:44 27:02 26:26 26:09 2:09:20 2:08:35 909 1309 Ron van Marle Scania Nederland 3 1961 672e RM 16:27 23:37 26:46 29:53 32:40 2:09:22 2:09:16 910 641 Peter Kooke Zwolle 1963 673e RM 18:21 22:46 22:46 23:11 24:00 2:09:27 1:50:29 911 1264 Dennis Bergman Zwolle 1971 674e RM 19:14 25:28 26:25 27:48 30:38 2:09:32 2:08:52 912 610 Jan Briek Zwolle 1969 675e RM 21:11 25:40 25:18 26:29 31:00 2:09:36 2:08:34 913 471 Ria van Dam - de Haan Zuidlaren 1953 131e RV 18:59 27:07 26:28 27:45 29:30 2:09:47 2:09:29 914 501 Ina Brouwer Heino 1961 132e RV 20:36 26:09 26:42 28:03 28:31 2:10:00 2:09:02 915 574 Truus Biemond Kampen 1963 133e RV 20:51 26:33 26:40 28:00 28:06 2:10:08 2:09:27 916 566 Willie Biemond Kampen 1958 134e RV 20:52 26:34 26:40 27:59 28:06 2:10:09 2:09:27 917 962 Theo Rietkerk Kampen 1962 676e RM 20:51 26:32 26:41 28:00 28:07 2:10:10 2:09:28 918 465 Joriene de Vos Loopgroep Oegstgeest 1971 135e RV 21:06 26:19 26:20 28:06 28:41 2:10:30 2:09:37 919 679 Jan-Paul van Zanten Loopgroep Oegstgeest 1972 677e RM 21:06 26:17 26:15 28:03 28:52 2:10:30 2:09:37 920 1118 Henk van Voornveld Zwolle 678e RM 18:04 25:04 25:27 31:01 31:01 2:10:34 2:10:20 921 948 Jan Tomas Zwolle 1956 679e RM 20:08 26:06 26:59 28:06 29:40 2:10:58 2:10:14 922 608 Berry Aalders Zwolle 1960 680e RM 20:30 26:25 26:34 27:39 29:53 2:11:00 2:10:15 923 1276 Wim Alberts Dalfsen 1963 681e RM 20:23 26:57 27:13 28:20 28:13 2:11:04 2:10:36 924 486 Ellen Rietman Dalfsen 1967 136e RV 20:15 26:23 27:53 28:22 28:14 2:11:04 2:10:31 925 1081 Ruben Bies 682e RM 20:15 26:00 26:25 28:00 30:25 2:11:05 2:10:20 926 546 Erna Laarman Nieuwleusen 1966 137e RV 21:07 25:26 26:39 28:15 29:45 2:11:11 2:10:08 927 597 Elly Klaassen Zwolle 138e RV 20:54 26:15 27:02 28:02 29:00 2:11:11 2:10:15 928 472 Marga Hilgers Zwolle 1957 139e RV 20:53 26:16 27:02 28:02 29:00 2:11:11 2:10:15 929 963 Ton Jacobs Breda 1973 683e RM 20:29 26:27 26:25 27:34 30:32 2:11:24 2:11:02 930 510 Iwanka Vaneman Ede Gld 1981 140e RV 20:13 26:49 27:43 28:16 28:37 2:11:35 2:10:56 931 906 Robert Cotterink Zwolle 1951 684e RM 21:06 25:27 27:13 28:37 29:17 2:11:39 2:10:38 932 630 André Roelofs Heino 1958 685e RM 20:03 25:46 26:19 28:32 31:05 2:11:43 2:11:04 933 666 Hein Hoes Lemele 1961 686e RM 20:10 25:40 26:21 27:30 32:05 2:11:44 2:10:58 934 596 Aletta Kroeze 141e RV 18:32 25:49 27:47 29:17 30:44 2:12:07 2:11:56 935 1267 Dirk Nijmeijer Enschede 1970 687e RM 19:51 26:08 26:23 27:55 32:03 2:12:18 2:11:59 936 1268 Martin Vosjan Zwolle 1971 688e RM 19:51 26:08 26:23 27:56 32:02 2:12:18 2:11:59 937 662 Erick van der Schouw Oosterwolde Gld 1954 689e RM 20:23 26:57 27:11 28:20 29:32 2:12:23 2:11:50 938 484 Karin ter Steege Balkbrug 1961 142e RV 20:49 27:22 27:57 28:16 28:23 2:12:45 2:12:27 939 1337 Harry Mulder Zwolle 1943 690e RM 21:43 27:29 27:43 27:52 28:08 2:12:53 2:11:55 940 961 Jan Maarten Stuij Zwolle 1956 691e RM 22:03 27:28 27:12 27:43 28:32 2:12:56 2:11:52 941 895 Gerrit Westerhof Zwolle 1949 692e RM 19:27 25:25 26:20 30:42 31:16 2:13:08 2:12:25 942 683 Hennie Stoel Zwolle 1954 693e RM 20:27 25:54 26:49 29:07 30:54 2:13:09 2:12:22 943 725 Jeroen Schut Zwolle 1972 694e RM 18:54 25:26 26:17 29:24 33:12 2:13:11 2:12:32 944 504 Durkje Bouma Zwolle 1955 143e RV 22:05 27:50 27:34 28:02 27:43 2:13:12 2:12:21 945 585 Hanneke Philipsen Cialfo 1957 144e RV 20:18 25:50 26:22 28:41 32:16 2:13:25 2:12:48 946 714 Arthur Schalke Zwolle 1970 695e RM 17:34 25:07 28:24 30:38 31:47 2:13:28 2:13:16 947 718 Mischa Diender IJsselmuiden 1975 696e RM 20:09 26:05 27:11 28:57 31:18 2:13:38 2:12:49 948 842 Theo Oude Spraaksté Oldenzaal 1963 697e RM 22:05 27:51 27:34 28:02 28:12 2:13:42 2:12:37 949 429 Marieke Jongbloed Zwolle 1977 145e RV 19:40 26:53 27:49 29:28 29:55 2:13:43 2:13:34 950 529 Anna Maria Flier Wezep 1982 146e RV 22:00 27:52 27:37 28:02 28:18 2:13:46 2:13:01 www.halvemarathonzwolle.nl
STICHTING HALVE MARATHON ZWOLLE - ZATERDAG 12 JUNI 2004 UITSLAGENLIJST - HALVE MARATHON 12-06-2004 22:46 Pag: 20 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Aanloop Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Bruto Netto ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- -------- -------- -------- -------- -------- -------- 951 913 JanWillem Fliek Wezep 1957 698e RM 22:00 27:45 27:43 28:02 28:19 2:13:47 2:13:01 952 548 Thea Mepschen Zwolle 1961 147e RV 21:34 26:53 28:07 27:56 30:06 2:14:35 2:13:33 953 625 Jürgen Haan Dronten 1972 699e RM 20:20 25:31 25:49 28:39 34:22 2:14:39 2:14:12 954 753 Jan Dirk Feitsma Zwolle 1976 700e RM 22:04 27:43 27:36 27:39 29:48 2:14:48 2:13:47 955 754 Sieb Feitsma Oosterwolde Fr 1944 701e RM 22:04 27:43 27:36 27:39 29:48 2:14:48 2:13:47 956 736 Joop Keuning Hendrik Ido Ambacht 1959 702e RM 22:15 28:22 28:24 28:04 27:53 2:14:57 2:13:59 957 1078 Bart Spijkerman Zwolle 703e RM 22:13 28:24 28:24 28:04 27:54 2:14:58 2:14:10 958 519 Helma Ubels Pro Rail 1972 148e RV 22:03 27:51 27:11 27:56 30:03 2:15:02 2:14:11 959 1317 André Dikkeschei Prorail De Kraagbout 704e RM 22:03 27:51 27:11 27:56 30:04 2:15:03 2:14:11 960 903 Douwe Brouwer Zwolle 1967 705e RM 22:01 27:51 27:53 29:01 28:37 2:15:21 2:14:37 961 494 Tamara van Keulen Zwolle 1968 149e RV 20:31 26:22 27:37 29:36 32:11 2:16:15 2:15:32 962 797 A F van Ooyen Laag Zuthem 1954 706e RM 20:14 26:43 27:23 28:58 32:59 2:16:15 2:15:33 963 2006 Jaap Hagedoorn Gemeente Zwolle Team 1960 707e RM 19:22 25:16 27:22 30:47 33:36 2:16:21 2:15:57 964 463 Lenny Bakker Almere 1954 150e RV 20:38 27:32 28:19 29:40 30:19 2:16:26 2:15:51 965 672 Peter Baltus Almere 1955 708e RM 20:38 27:32 28:18 29:41 30:19 2:16:26 2:15:51 966 435 Lianne Jongsma 151e RV 20:43 27:05 26:51 27:38 34:25 2:16:41 2:16:07 967 863 Martin Breet Koog aan de Zaan 1957 709e RM 22:11 27:32 27:54 29:21 30:11 2:17:08 2:16:09 968 530 Heleen Gansekoele Zwolle 1951 152e RV 21:19 27:05 28:24 29:45 30:46 2:17:18 2:16:16 969 572 Janneke Wijnhoud Kampen 1960 153e RV 21:03 27:01 28:51 29:39 30:46 2:17:18 2:16:23 970 426 Charlotte Bekken Zutphen 1966 154e RV 21:17 27:11 28:17 29:06 31:42 2:17:32 2:16:40 971 1322 Ton Olde Hanhof Prorail De Stootjukk 710e RM 22:04 27:41 26:37 29:20 31:56 2:17:37 2:16:43 972 507 Marijke Krom Beilen 1965 155e RV 21:21 28:19 29:02 29:40 29:38 2:17:57 2:17:26 973 949 Roel Veeninga Zwolle 1950 711e RM 22:02 27:51 27:45 29:14 31:17 2:18:08 2:17:22 974 521 Miranda Wiechers-Schreur Zwolle 1966 156e RV 22:01 27:51 27:53 29:32 30:55 2:18:10 2:17:25 975 1195 Eric Kooymans 712e RM 19:34 26:45 28:17 29:45 34:17 2:18:35 2:18:14 976 538 Joke van Kampen Lemelerveld 1963 157e RV 22:02 27:51 27:46 29:39 31:26 2:18:41 2:17:57 977 944 Jaap van der Spek Nieuwleusen 1938 713e RM 22:06 28:10 28:42 29:54 30:28 2:19:18 2:18:32 978 430 Floor van Nuenen Zwolle 1980 158e RV 20:53 26:20 27:27 32:40 33:40 2:20:58 2:19:55 979 803 Robert Van Overvest Zwolle 1967 714e RM 18:03 23:30 24:06 29:09 46:40 2:21:27 2:20:56 980 658 Arno Krooshof Zwolle 1976 715e RM 22:14 28:18 29:23 30:44 32:53 2:23:28 2:22:30 981 759 Fahd el Hamdouni Zwolle 1976 716e RM 22:07 29:24 30:43 30:54 30:41 2:23:47 2:22:45 982 890 Alfred van Aalderen Zwolle 1953 717e RM 22:01 27:51 28:33 33:21 32:41 2:24:26 2:23:42 983 991 Gerrit Laarman Dalfsen 1955 718e RM 21:06 28:35 29:43 33:14 33:52 2:26:28 2:25:47 984 1105 Nico Tuinstra Hasselt 719e RM 22:25 29:11 28:25 31:06 35:55 2:27:00 2:25:56 985 436 Monica Vijfvinkel Zwolle 159e RV 21:44 27:38 28:23 32:19 37:12 2:27:14 2:26:27 986 929 Antonio Lange Zwolle 1964 720e RM 22:06 28:35 31:12 33:25 34:38 2:29:55 2:29:09 987 810 Freddy de Boer Marum 1961 721e RM 22:18 30:15 31:14 32:58 33:53 2:30:36 2:29:49 988 1089 Willem Groenhof Zwolle 722e RM 18:48 25:49 30:44 35:19 42:34 2:33:12 2:32:45 www.halvemarathonzwolle.nl